Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sat 2, Mar-19:59 - Albania Super league Teuta Durres vs Skenderbeu Korce |
1-0 |
2-2 |
Sat 2, Mar-17:00 - Albania Super league FK Kukesi vs Luftetari Gjirokaster |
2-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-19:59 - Algeria Division 1 USM Alger vs Paradou AC |
1-0 |
1-2 |
Sat 2, Mar-20:45 - Algeria Division 1 JS Kabylie vs ES Setif |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-21:00 - Algeria Division 1 Bordj Bou Arreridj vs USM Bel Abbes |
2-1 |
3-1 |
Sat 2, Mar-21:00 - Algeria Division 1 JS Saoura vs MO Bejaia |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-21:00 - Algeria Division 1 DRB Tadjenanet vs OM Medea |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-18:00 - Algeria Division 2 USM Blida vs JSM Bejaia |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-18:00 - Algeria Division 2 ASM Oran vs RC Relizane |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-18:00 - Algeria Division 2 RC Kouba vs ES Mostaganem |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-18:00 - Algeria Division 2 A Bou Saada vs USM El Harrach |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:59 - Algeria Division 2 USM Annaba vs MC El Eulma |
1-0 |
|
Sat 2, Mar-19:59 - Algeria Division 2 ASO Chlef vs MC Saida |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:59 - Algeria Division 2 US Biskra vs JSM Skikda |
2-1 |
3-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Algeria Division 2 WA Tlemcen vs NC Magra |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-18:00 - Angola Girabola League Interclube Luanda vs Kabuscorp do Palanca |
1-0 |
|
Sat 2, Mar-18:00 - Angola Girabola League Recreativo Libolo vs Saurimo FC |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-18:30 - Angola Girabola League ASA Luanda vs Bravos do Maquis |
2-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana Sportivo Dock Sud vs Villa San Carlos |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana CA Atlas vs Centro Espanol |
0-2 |
2-2 |
Sat 2, Mar-00:15 - Argentina Prim D Metropolitana Deportivo Muniz vs Deportivo Paraguayo |
1-0 |
1-2 |
Sat 2, Mar-03:00 - Argentina Torneo Federal A Sportivo Las Parejas vs CA Douglas Haig |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional Atletico Rafaela vs Gimnasia Jujuy |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-05:00 - Argentinian Primera B - Nacional CA Central Cordoba SDE vs Arsenal de Sarandi |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional Almagro vs Agropecuario de Carlos Casares |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-02:15 - Argentinian Primera Super League San Lorenzo vs Argentinos Juniors |
1-1 |
2-3 |
Sat 2, Mar-04:10 - Argentinian Primera Super League Union Santa Fe vs Boca Juniors |
1-0 |
1-3 |
Sat 2, Mar-14:00 - Armenia Premier League Alashkert vs FC Pyunik |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-14:00 - Armenia Premier League FC Ararat-Armenia vs Ararat Yerevan |
1-0 |
4-1 |
Sat 2, Mar-12:50 - Australia League A Melbourne Victory FC vs Newcastle Jets FC |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League Bankstown Berries vs Mounties Wanderers |
4-3 |
5-5 |
Sat 2, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League Spirit FC vs St. George\'s City |
1-1 |
3-1 |
Sat 2, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League Northern Tigers vs Macarthur Rams |
1-0 |
4-0 |
Sat 2, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League St George Saints vs Central Coast Mariners Academy |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League Blacktown Spartans vs Bonnyrigg White Eagles |
2-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League Hills Brumbies vs Rydalmere Lions |
0-2 |
0-2 |
Sat 2, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League Western Sydney Wanderers AM vs North Shore Mariners |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-11:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Moreton Bay United vs Brisbane City SC |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Mar-11:00 - Australia Queensland National Premier Leagues SWQ Thunder vs Magpies Crusaders |
1-2 |
2-4 |
Sat 2, Mar-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Brisbane Strikers vs Gold Coast United |
0-3 |
0-4 |
Sat 2, Mar-12:30 - Australia Queensland National Premier Leagues Gold Coast Knights vs Sunshine Coast FC |
0-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Eastern Suburbs Brisbane vs Queensland Lions FC |
0-2 |
0-3 |
Sat 2, Mar-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Brisbane Roar FC Am vs Peninsula Power |
0-2 |
0-3 |
Sat 2, Mar-08:45 - Australia Queensland State League U20 Moreton Bay United(U20) vs Brisbane City SC(U20) |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-11:00 - Australia Queensland State League U20 Brisbane Roar FC(U20) vs Peninsula Power(U20) |
0-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-12:15 - Australia Queensland State Leagues Rochedale Rovers vs Souths United |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-12:15 - Australia Queensland State Leagues Southside Eagles vs Ipswich Knights FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-13:00 - Australia Queensland State Leagues Mitchelton vs Holland Park Hawks FC |
2-2 |
5-2 |
Sat 2, Mar-13:00 - Australia Queensland State Leagues Logan Lightning vs Capalaba |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-09:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League SWQ Thunder Women\'s vs Western Pride Women\'s |
0-1 |
1-7 |
Sat 2, Mar-10:45 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League Eastern Suburbs FC Women\'s vs Queensland Lions FC Women\'s |
0-4 |
1-6 |
Sat 2, Mar-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League Logan Lightning Women\'s vs Capalaba Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-08:00 - Australia Victorian Division 1 Whittlesea Ranges FC vs Geelong Sc |
1-0 |
2-2 |
Sat 2, Mar-09:00 - Australia Victorian Division 1 Ballarat Red Devils vs Moreland City |
1-2 |
1-3 |
Sat 2, Mar-10:00 - Australia Victorian Division 1 Springvale White Eagles vs Eastern Lions SC |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Mar-10:00 - Australia Victorian Division 1 North Geelong Warriors vs St Albans Saints |
1-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-10:00 - Australia Victorian Division 1 Box Hill United SC vs Manningham United Blues |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-10:00 - Australia Victorian Division 1 Murray United FC vs Langwarrin |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-12:00 - Australia Victorian Division 1 Goulburn Valley Suns vs Northcote City |
1-2 |
|
Sat 2, Mar-09:30 - Australia Victorian Premier League Avondale FC vs Kingston City |
0-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-11:00 - Australia Victorian Premier League Altona Magic vs Hume City |
1-2 |
2-2 |
Sat 2, Mar-11:00 - Australia Victorian Premier League Port Melbourne Sharks vs South Melbourne |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-12:00 - Australia Victorian Premier League Heidelberg United vs Melbourne Knights |
2-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-06:30 - Australia Victorian Premier League U20 Avondale FC(U20) vs Kingston City(U20) |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Mar-09:00 - Australia Victorian Premier League U20 Altona Magic U20 vs Hume City U20 |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-09:00 - Australia Victorian Premier League U20 Port Melbourne Sharks SC U20 vs South Melbourne U20 |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-10:00 - Australia Victorian Premier League U20 Heidelberg United U20 vs Melbourne Knights U20 |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-06:20 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League Southern United Women\'s vs FC Bulleen Lions Women\'s |
0-5 |
0-10 |
Sat 2, Mar-08:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League Bayside United Women\'s vs Box Hill Women\'s |
0-1 |
1-6 |
Sat 2, Mar-08:30 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League Calder United SC Women\'s vs South Melbourne Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-12:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League Senior NTC Women\'s vs Alamein Women\'s |
0-6 |
|
Sat 2, Mar-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series Floreat Athena vs Rockingham City |
1-0 |
2-2 |
Sat 2, Mar-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series Perth S.C vs Bayswater City |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-17:30 - Austria Erste Division SC Wiener Neustadt vs SC Austria Lustenau |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-17:30 - Austria Erste Division FC Juniors OO vs Lafnitz |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga Red Bull Salzburg vs Wolfsberger AC |
2-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga Rheindorf Altach vs FC Trenkwalder Admira |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga St.Polten vs Rapid Wien |
0-2 |
0-4 |
Sat 2, Mar-18:10 - Bahrain Premier League Al Najma Club vs Malkia |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-20:40 - Bahrain Premier League Manama Club vs East Riffa |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-16:00 - Belarus Super Cup BATE Borisov vs Dinamo Brest |
0-1 |
1-3 |
Sat 2, Mar-23:30 - Belgian Jupiler League Club Brugge vs St.-Truidense VV |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-21:00 - Belgian Jupiler League Sporting Charleroi vs Genk |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-23:00 - Belgian Jupiler League KV Oostende vs Red Star Waasland-Beveren |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-23:00 - Belgian Jupiler League Kortrijk vs Cercle Brugge |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Oriente Petrolero vs Blooming |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga FK Sarajevo vs FK Krupa |
1-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga Zvijezda 09 Brgule vs NK Siroki Brijeg |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga FK Tuzla City vs NK Celik |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste Sergipe (SE) vs Ceara |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste Moto Clube(MA) vs Santa Cruz (PE) |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste Altos/PI vs Esporte Clube Bahia |
0-2 |
0-5 |
Sat 2, Mar-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar Globo vs Santa Cruz RN |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Carioca Vasco da Gama(RJ) vs Boavista RJ |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Carioca Americano (RJ) vs Cabofriense(RJ) |
1-2 |
1-4 |
Sat 2, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Atletico Tubarao SC vs Figueirense FC |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2 Brasil Farroupilha RS vs Sao Paulo RS |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Goias vs Gremio Anapolis |
0-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division CRAC (GO) vs Vila Nova (GO) |
0-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Itumbiara EC (GO) vs Novo Horizonte GO |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Anapolina GO vs Atletico Clube Goianiense |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Aparecidense GO vs Goiania |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2 Uberlandia vs Nacional AC Muriae MG |
3-2 |
|
Sat 2, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2 CA Serranense vs Democrata SL/MG |
4-1 |
|
Sat 2, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Paulista Sao Bento vs Corinthians Paulista (SP) |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Paulista Red Bull Brasil vs Gremio Novorizontino |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-01:45 - Brazil Campeonato Paulista Sao Caetano (SP) vs Mirassol |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-04:00 - Brazil Campeonato Paulista Guarani Futebol Clube vs Ferroviaria SP |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Linense(BRA) vs CA Votuporanguense SP |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Sao Bernardo vs Sertaozinho |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Nacional SP vs EC Santo Andre |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Atibaia vs AA Portuguesa Santista |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-02:15 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Gremio Osasco vs Olimpia SP |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Rio Preto vs Sao Carlos |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Primavera SP vs Comercial SP |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG Litex Lovech vs Botev Galabovo |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG Pirin Blagoevgrad vs Arda |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG PFC Nesebar vs OFC Pomorie |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG Lokomotiv Sofia vs FC Dobrudzha |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG Strumska Slava vs Kariana Erden |
1-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-14:30 - Bulgaria Premier FC Dunav Ruse vs Botev Plovdiv |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:30 - Bulgaria Premier CSKA Sofia vs Septemvri Sofia |
4-0 |
5-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Bulgaria Premier Lokomotiv Plovdiv vs Beroe |
2-1 |
4-1 |
Sat 2, Mar-19:59 - CAF Champions League CS Constantine vs El Ismaily |
1-1 |
3-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - Chile Primera B Santiago Wanderers vs Deportes Temuco |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - Chile Primera Division Deportes Iquique vs O Higgins |
0-0 |
1-3 |
Sat 2, Mar-04:00 - Chile Primera Division Audax Italiano vs Universidad Catolica |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Mar-16:00 - Chinese Super League Shenzhen JiaZhaoye vs Hebei China Fortune |
1-1 |
3-1 |
Sat 2, Mar-11:30 - Chinese Super League Chongqing Lifan vs Guangzhou R&F |
1-0 |
2-2 |
Sat 2, Mar-14:00 - Club Friendly AB Gladsaxe vs BK Frem |
2-0 |
4-0 |
Sat 2, Mar-14:00 - Club Friendly Vanlose IF vs B93 Copenhagen |
0-4 |
2-4 |
Sat 2, Mar-14:15 - Club Friendly TPS Turku vs Salon Palloilijat(SalPa) |
1-0 |
1-3 |
Sat 2, Mar-14:30 - Club Friendly Tyreso FF Women\'s vs Djurgardens Women\'s |
1-1 |
1-3 |
Sat 2, Mar-14:30 - Club Friendly Lyn Oslo Women\'s vs LSK Kvinner Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-15:00 - Club Friendly Klepp IL Women\'s vs Amazon Grimstad FK Women\'s |
2-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-15:00 - Club Friendly Oppsal vs Lorenskog |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-18:00 - Club Friendly Brann vs FK Haugesund |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-15:15 - Club Friendly MKS Kluczbork vs Slask Swietochlowice |
2-0 |
7-0 |
Sat 2, Mar-18:00 - Club Friendly Levanger FK vs Verdal |
1-0 |
4-0 |
Sat 2, Mar-18:00 - Club Friendly Mjondalen vs Sandefjord |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:30 - Club Friendly Sandnes Ulf vs Raufoss |
1-0 |
4-3 |
Sat 2, Mar-18:15 - Club Friendly Lillestrom vs Helsingborg IF |
1-0 |
1-2 |
Sat 2, Mar-16:00 - Club Friendly Mjallby AIF vs Oskarshamns AIK |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-16:00 - Club Friendly Egersunds IK vs Brodd |
4-0 |
5-1 |
Sat 2, Mar-16:00 - Club Friendly KFUM Oslo vs Ullensaker/Kisa IL |
2-3 |
4-3 |
Sat 2, Mar-12:00 - Club Friendly Mt Druitt Town Rangers FC vs Sydney FC Youth |
1-4 |
1-4 |
Sat 2, Mar-12:00 - Club Friendly Torpedo Minsk vs FC Vitebsk |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-12:30 - Club Friendly Luch Minsk vs Frydek-Mistek |
0-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Club Friendly Kvik Halden vs Tonsberg FK |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Club Friendly Kjelsas IL vs Baerum SK |
3-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Club Friendly Trenkwalder Admira Amateure vs SK Sturm Graz Amat. |
1-1 |
3-2 |
Sat 2, Mar-17:00 - Club Friendly Orebro Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s |
1-0 |
|
Sat 2, Mar-23:30 - Colombia Copa Premier Fortaleza F.C vs Leones |
4-1 |
4-1 |
Sat 2, Mar-18:00 - Croatia - 1. Division HNK Gorica vs Rudes |
3-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-20:30 - Croatia - 1. Division NK Lokomotiva Zagreb vs Dinamo Zagreb |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-18:00 - Croatia - 2. Division NK Varteks Varazdin vs Bijelo Brdo |
2-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-18:00 - Croatia - 2. Division Zadar vs Hrvatski Dragovoljac |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-18:00 - Croatia - 2. Division Kustosija vs NK Lucko |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-18:00 - Croatia - 2. Division NK Solin vs Medjimurje |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-21:30 - Croatia U19 NK Croatia Sesvete(U19) vs NK Rijeka (U19) |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-19:59 - Cyprus 1 Division Apollon Limassol FC vs AC Omonia Nicosia |
2-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-20:30 - Cyprus 1 Division Nea Salamis vs APOEL Nicosia |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Cyprus 1 Division AEK Larnaca vs AEL Limassol |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division Omonia Aradippou vs Asil Lysi |
2-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division Agia Napa vs PAEEK Keryneias |
1-1 |
3-2 |
Sat 2, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division MEAP Nisou vs Thoi Lakatamias |
6-1 |
10-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division Onisilos Sotiras vs Akritas Chloraka |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division Anagennisi Deryneia vs Othellos Athienou |
2-0 |
2-2 |
Sat 2, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division AE Zakakiou vs Karmiotissa Pano Polemidion |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division Digenis Voroklinis vs Aris Limassol |
1-0 |
1-4 |
Sat 2, Mar-13:15 - Czech Republic 2. Liga Fotbal Trinec vs Usti nad Labem |
0-2 |
1-2 |
Sat 2, Mar-13:15 - Czech Republic 2. Liga Chrudim vs Brno |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Synot Slovacko vs Mlada Boleslav |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga FK Pribram vs MFK Karvina |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Viktoria Plzen vs FK Baumit Jablonec |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Dukla Praha vs SK Sigma Olomouc |
0-2 |
0-4 |
Sat 2, Mar-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga Slovan Liberec vs Sparta Praha |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-14:00 - Czech Republic U19 League Viktoria Plzen U19 vs Hradec Kralove(U19) |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-14:30 - Czech Republic U19 League Pardubice(U19) vs Banik Ostrava(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-15:00 - Czech Republic U19 League Brno(U19) vs Ceske Budejovice(U19) |
1-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-16:00 - Czech Republic U19 League Sparta Praha(U19) vs Zlin(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-16:30 - Czech Republic U19 League Mlada Boleslav(U19) vs Synot Slovacko(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - Danish SAS Ligaen Esbjerg FB vs AC Horsens |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-17:15 - Denmark Youth U17 Randers FC(U17) vs Esbjerg FB(U17) |
1-1 |
2-3 |
Sat 2, Mar-18:00 - Denmark Youth U17 Aarhus AGF(U17) vs Aalborg BK(U17) |
0-2 |
|
Sat 2, Mar-15:30 - Denmark Youth U19 Aarhus AGF(U19) vs Aalborg BK(U19) |
1-2 |
2-3 |
Sat 2, Mar-16:00 - Denmark Youth U19 FC Kobenhavn(U19) vs Midtjylland(U19) |
0-3 |
0-3 |
Sat 2, Mar-16:00 - Denmark Youth U19 Odense BK U19 vs Brondby(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-16:00 - Denmark Youth U19 Nordsjaelland (U19) vs Sonderjyske(U19) |
1-1 |
5-2 |
Sat 2, Mar-16:00 - Denmark Youth U19 Silkeborg IF(U19) vs Vejle(U19) |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-04:30 - Ecuador Campeonato Serie B Liga de Loja vs Puerto Quito |
2-0 |
3-2 |
Sat 2, Mar-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B Manta FC vs Independiente Juniors |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-04:15 - Ecuador Copa Pilsener A Deportivo Cuenca vs America de Quito |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:30 - Egypt Premier League Ittihad Alexandria vs El Dakhleya |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Egypt Premier League Nogoom El Mostakbal vs Haras El Hedoud |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference Havant & Waterlooville FC vs Leyton Orient |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference Harrogate Town vs Dagenham and Redbridge |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference Bromley vs Boreham Wood F.C. |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference Sutton United vs Hartlepool United FC |
1-0 |
2-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference Eastleigh vs Halifax Town |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference Dover Athletic vs Braintree Town |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference AFC Fylde vs Maidenhead United |
1-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-21:20 - England Conference Solihull Moors vs Maidstone United |
4-0 |
5-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference Wrexham vs Chesterfield |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference Barnet F.C. vs Barrow |
1-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference Aldershot Town vs Gateshead |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference Ebbsfleet United vs Salford City F.C. |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division Stockport County vs Spennymoor Town |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division Darlington vs Chorley |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division Kidderminster vs Nuneaton Town |
1-1 |
4-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division Boston United vs AFC Telford United |
0-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division Alfreton Town vs Ashton United |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division Altrincham vs Chester FC |
0-0 |
4-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division Blyth Spartans vs Brackley Town |
1-3 |
1-3 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division Leamington vs York City |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division Guiseley vs Southport FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division Bradford Park Avenue vs Curzon Ashton FC |
1-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division FC United of Manchester vs Hereford |
1-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division Torquay United vs Weston Super Mare |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division Slough Town vs Hemel Hempstead Town |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division Bath City vs Truro City |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division Welling United vs St Albans City |
0-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division Chippenham Town vs Oxford City |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division East Thurrock United vs Billericay Town |
2-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division Gloucester City vs Wealdstone FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division Dulwich Hamlet vs Dartford |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division Chelmsford City vs Concord Rangers |
1-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division Hampton & Richmond vs Eastbourne Borough |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division Hungerford Town vs Woking |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League One Sunderland vs Plymouth Argyle |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League One Shrewsbury Town vs AFC Wimbledon |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League One Oxford United vs Scunthorpe United |
0-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League One Luton Town vs Rochdale |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League One Portsmouth vs Bradford City AFC |
2-0 |
5-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League One Doncaster Rovers vs Charlton Athletic |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League One Peterborough United vs Wycombe Wanderers |
3-2 |
4-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League One Accrington Stanley vs Coventry |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League One Bristol Rovers vs Blackpool |
2-0 |
4-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League One Burton Albion FC vs Walsall |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League One Fleetwood Town vs Gillingham |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-16:30 - England League One Southend United vs Barnsley |
0-0 |
0-3 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two Milton Keynes Dons vs Crawley Town |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two Mansfield Town vs Cheltenham Town |
2-0 |
4-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two Crewe Alexandra vs Northampton Town |
0-2 |
0-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two Grimsby Town vs Cambridge United |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two Bury vs Macclesfield Town |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two Oldham Athletic AFC vs Stevenage FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two Notts County vs Port Vale |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two Swindon vs Colchester United |
2-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two Yeovil Town vs Morecambe |
0-1 |
3-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two Exeter City vs Tranmere Rovers |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two Forest Green Rovers vs Lincoln City |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two Newport County vs Carlisle |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League Lancaster City vs Farsley Celtic |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League Stafford Rangers vs Marine |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League Whitby Town vs Basford Utd |
1-1 |
4-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League Hednesford Town vs Grantham Town |
2-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League Gainsborough Trinity vs Bamber Bridge |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League Workington vs Hyde United |
1-2 |
1-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League Witton Albion vs Scarborough Athletic |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League Matlock Town vs North Ferriby United |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League Nantwich Town vs Stalybridge Celtic |
0-1 |
4-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League Mickleover Sports vs Warrington Town FC |
0-2 |
1-4 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League South Shields vs Buxton FC |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division AFC Hornchurch vs Margate |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Bishop\'s Stortford vs Potters Bar Town |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Lewes vs Whitehawk |
1-1 |
1-3 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Bognor Regis Town vs Worthing |
2-0 |
2-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Carshalton Athletic FC vs Folkestone Invicta |
1-2 |
4-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Kingstonian vs Wingate & Finchley |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Enfield Town vs Tonbridge Angels |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Leatherhead vs Merstham |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Haringey Borough vs Corinthian Casuals |
2-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Dorking Wanderers vs Burgess Hill Town |
3-0 |
6-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Brightlingsea Regent vs Harlow Town |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Rushden&Diamonds vs Alvechurch |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Tamworth vs Halesowen Town |
1-0 |
4-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Redditch United vs St Neots Town |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Bedworth United vs St Ives Town |
0-2 |
0-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Banbury United vs Needham Market |
1-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Kings Lynn vs Coalville Town |
2-1 |
4-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Hitchin Town vs Rushall Olympic |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Stourbridge vs Leiston FC |
0-0 |
4-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Lowestoft Town vs Kettering Town |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Biggleswade Town vs Royston Town |
0-1 |
1-4 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Barwell vs Stratford Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League Tiverton Town vs Metropolitan Police |
1-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League Dorchester Town vs Gosport Borough |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League Swindon Supermarine vs Chesham United |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League Walton Casuals vs Farnborough Town |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League Hendon vs Basingstoke Town |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League Harrow Borough vs Taunton Town |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League Poole Town vs Beaconsfield Town F.C. |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League Wimborne Town vs Salisbury City |
1-2 |
1-4 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League Frome Town vs Weymouth |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League Hartley Wintney vs Staines Town |
4-0 |
7-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League Kings Langley vs Merthyr Town |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England The Championship Ipswich vs Reading |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England The Championship Wigan Athletic vs Middlesbrough |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England The Championship Stoke City vs Nottingham Forest |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England The Championship Preston North End vs Bristol City |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - England The Championship Millwall vs Norwich City |
1-1 |
1-3 |
Sat 2, Mar-19:00 - England The Championship Rotherham United vs Blackburn Rovers |
1-0 |
3-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - England The Championship Hull City vs Birmingham |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England The Championship Brentford vs Queens Park Rangers |
0-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England The Championship Aston Villa vs Derby County |
4-0 |
4-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - England The Championship Swansea City vs Bolton Wanderers |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-16:30 - English Premier League Tottenham Hotspur vs Arsenal |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-21:30 - English Premier League West Ham United vs Newcastle |
2-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - English Premier League Manchester United vs Southampton |
0-1 |
3-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - English Premier League Wolves vs Cardiff City |
2-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - English Premier League Burnley vs Crystal Palace |
0-1 |
1-3 |
Sat 2, Mar-19:00 - English Premier League Brighton & Hove Albion vs Huddersfield Town |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - English Premier League AFC Bournemouth vs Manchester City |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Estonia Winter Tournament FC Flora Tallinn vs Trans Narva |
2-0 |
4-1 |
Sat 2, Mar-17:30 - Finland Cup AC Oulu vs MuSa |
3-0 |
4-0 |
Sat 2, Mar-16:00 - Finland Cup FC Honka vs Inter Turku |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-14:00 - Finland Kakkonen League Cup JS Hercules vs KaaPo Kaarina |
0-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-17:30 - Finland Kakkonen League Cup JIPPO vs Gnistan |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-17:45 - France Ligue 2 Lorient vs US Orleans |
0-2 |
1-3 |
Sat 2, Mar-19:59 - French Championnat Amateur Group B Mont-de-Marsan vs Yzeure AS |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - French Championnat Amateur Group B Trelissac vs Blois F.41 |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B Andrezieux vs Saint-Etienne B |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B Stade Bordelais vs St Pryve St Hilaire |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:59 - French Championnat Amateur Group D Lens B vs Iris Club de Croix |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - French Championnat Amateur Group D Belfort ASM FC vs ST Maur Lusitanos |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D Creteil vs Stade Reims II |
1-0 |
6-1 |
Sat 2, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D Sainte Genevieve Sports vs Lille B |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Valenciennes US(U19) vs Le Havre(U19) |
2-0 |
|
Sat 2, Mar-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Angers SCO vs AS Monaco |
2-0 |
2-2 |
Sat 2, Mar-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Stade Reims vs Amiens SC |
0-2 |
2-2 |
Sat 2, Mar-19:59 - French Le Championnat Ligue 1 Caen vs Paris Saint-Germain |
0-0 |
1-2 |
Sat 2, Mar-18:00 - French National League Le Mans vs Rodez AF |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-23:00 - Friendly Internationals Brazil Women\'s vs Japan women\'s |
0-1 |
1-3 |
Sat 2, Mar-17:00 - Friendly Internationals Scotland Women\'s(U19) vs Netherlands Women\'s(U19) |
0-2 |
1-4 |
Sat 2, Mar-14:15 - Friendly Internationals Cyprus Women\'s vs Estonia Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-14:30 - Friendly Internationals Ukraine Women\'s vs Slovenia Women\'s |
0-1 |
1-3 |
Sat 2, Mar-19:00 - Friendly Internationals England Women\'s(U19) vs China Women\'s(U19) |
1-0 |
5-1 |
Sat 2, Mar-15:00 - Friendly Internationals Spain Women\'s(U19) vs Switzerland Women\'s(U19) |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-18:00 - Friendly Internationals Serbia Women\'s vs Bosnia and Herzegovina women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-12:00 - Friendly Internationals Malta Women\'s vs Lithuania Women\'s |
0-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-15:00 - Georgia Pirveli Liga Samtredia vs Baia Zugdidi |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-18:00 - Georgia Primera Division Lokomotiv Tbilisi vs FC Metalurgi Rustavi |
2-1 |
4-1 |
Sat 2, Mar-19:59 - Georgia Primera Division Torpedo Kutaisi vs FC Sioni Bolnisi |
2-1 |
3-2 |
Sat 2, Mar-17:00 - German 3. Liga Karlsruher SC vs VfL Osnabruck |
0-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - German 3. Liga Preuben Munster vs VfR Aalen |
1-0 |
4-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - German 3. Liga SV Meppen vs SV Wehen Wiesbaden |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - German 3. Liga FSV Zwickau vs Sportfreunde Lotte |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-17:00 - German 3. Liga Fortuna Koln vs FC Kaiserslautern |
1-2 |
2-2 |
Sat 2, Mar-17:00 - German 3. Liga SG Sonnenhof Grobaspach vs Energie Cottbus |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Energie Cottbus(U17) vs Werder Bremen(U17) |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost RasenBallsport Leipzig(U17) vs Union Berlin (U17) |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Hertha BSC Berlin(U17) vs Chemnitzer(U17) |
1-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Bayern Munich(U17) vs Hoffenheim(U17) |
3-2 |
3-2 |
Sat 2, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Eintracht Frankfurt(U17) vs Nurnberg (U17) |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest SV Wehen Wiesbaden(U17) vs Stuttgarter Kickers(U17) |
2-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West FC Hennef 05(U17) vs Koln(U17) |
0-1 |
0-3 |
Sat 2, Mar-18:15 - German B-Junioren-Bundesliga West SC Paderborn 07(U17) vs RW Essen(U17) |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-18:30 - German Bundesliga Schalke 04 vs Fortuna Dusseldorf |
0-1 |
0-4 |
Sat 2, Mar-18:30 - German Bundesliga FC Nurnberg vs RB Leipzig |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-18:30 - German Bundesliga Bayer Leverkusen vs SC Freiburg |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-18:30 - German Bundesliga Hertha BSC Berlin vs 1.FSV Mainz 05 |
0-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-18:30 - German Bundesliga Eintracht Frankfurt vs Hoffenheim |
1-1 |
3-2 |
Sat 2, Mar-21:30 - German Bundesliga Monchengladbach vs Bayern Munich |
1-2 |
1-5 |
Sat 2, Mar-16:00 - German Bundesliga 2 SC Paderborn 07 vs St. Pauli |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-16:00 - German Bundesliga 2 SV Sandhausen vs FC Erzgebirge Aue |
0-1 |
0-3 |
Sat 2, Mar-16:00 - German Bundesliga 2 1. FC Heidenheim 1846 vs SSV Jahn Regensburg |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord Carl Zeiss Jena(U19) vs Werder Bremen(U19) |
0-3 |
1-7 |
Sat 2, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord St. Pauli(U19) vs Magdeburg(U19) |
2-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord VfL Osnabruck(U19) vs Dynamo Dresden(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord Union Berlin(U19) vs RB Leipzig(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord Hannover 96 (U19) vs Hertha BSC Berlin U19 |
0-3 |
1-5 |
Sat 2, Mar-21:00 - German Junioren Bundesliga Nord TSV Havelse(U19) vs Hamburger(U19) |
1-2 |
1-4 |
Sat 2, Mar-17:00 - German Junioren Bundesliga Nord Wolfsburg (U19) vs Niendorfer TSV(U19) |
2-1 |
3-1 |
Sat 2, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud SC Freiburg(U19) vs FC Ingolstadt(U19) |
0-2 |
1-3 |
Sat 2, Mar-15:15 - German Junioren Bundesliga Sud Nurnberg (U19) vs Bayern Munich(U19) |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud FC Kaiserslautern (U19) vs FSV Frankfurt (U19) |
1-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud Augsburg(U19) vs Karlsruher SC (U19) |
0-1 |
1-3 |
Sat 2, Mar-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud VfB Stuttgart U19 vs Mainz(U19) |
0-0 |
1-3 |
Sat 2, Mar-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud Stuttgarter Kickers(U19) vs Eintracht Frankfurt(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga West Dortmund(U19) vs SC Paderborn 07(U19) |
2-0 |
4-1 |
Sat 2, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga West RW Essen(U19) vs Bayer 04 Leverkusen U19 |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga West MSV Duisburg (U19) vs Schalke 04 (U19) |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-15:00 - German Junioren Bundesliga West Koln (U19) vs SV Rodinghausen(U19) |
2-0 |
5-0 |
Sat 2, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga West Fortuna Dusseldorf U19 vs Preuben Munster U19 |
0-2 |
0-2 |
Sat 2, Mar-17:00 - German Junioren Bundesliga West Alemannia Aachen(U19) vs RW Oberhausen U19 |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Germany - Regionalliga Bayern SV Heimstetten vs TSV Buchbach |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern Wacker Burghausen vs VfR Garching |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern Greuther Furth II vs Viktoria Aschaffenburg |
1-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern FC Ingolstadt 04 Am vs FV Illertissen |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern FC Schweinfurt vs FC Augsburg II |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern VfB Eichstatt vs SpVgg Bayreuth |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost FC Lokomotive Leipzig vs Berliner FC Dynamo |
0-1 |
3-1 |
Sat 2, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost Berliner AK 07 vs VfB Auerbach |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost VSG Altglienicke vs ZFC Meuselwitz |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga Nord SSV Jeddeloh vs Germania Egestorf Langreder |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nord Hamburger SV II vs Eintracht Norderstedt |
1-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nord SC Weiche Flensburg 08 vs Werder Bremen (Am) |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord FC St. Pauli II vs VfB Lubeck |
0-2 |
0-3 |
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued Saarbrucken vs Steinbach |
1-0 |
4-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued SC Freiburg (Am) vs SV Waldhof Mannheim |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued SSV Ulm 1846 vs VfR Wormatia Worms |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued FSV Frankfurt vs TSG Balingen |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued Eintracht Stadtallendorf vs Stuttgart Amateure |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued Hessen Dreieich vs FK Pirmasens |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West SV Lippstadt vs Wuppertaler SV |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Greece - Football League Irodotos vs Doxa Dramas |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Greece - Football League Trikala vs Ergotelis |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Greece - Football League Platanias FC vs Apollon Kalamaria |
1-1 |
3-1 |
Sat 2, Mar-16:00 - Greece - Football League Volos NFC vs Kissamikos |
0-0 |
1-4 |
Sat 2, Mar-21:00 - Greece Super League Aris Salonica vs AEK Athens |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-21:30 - Greece Super League Pas Giannina vs Xanthi |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-14:00 - Greece U19 FC Aris Thessaloniki(U19) vs AEK Athens(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-14:00 - Greece U19 PAE Levadiakos(U19) vs Lamia U19 |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-14:30 - Greece U19 Atromitos Athens(U19) vs Panionios(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-13:00 - Greece U19 Apollon Smirnis U19 vs Olympiakos Piraeus(U19) |
0-2 |
0-4 |
Sat 2, Mar-13:00 - Greece U19 Pas Giannina(U19) vs Xanthi(U19) |
0-2 |
2-4 |
Sat 2, Mar-13:00 - Greece U19 Asteras Tripolis(U19) vs Panaitolikos Agrinio(U19) |
1-0 |
4-0 |
Sat 2, Mar-13:30 - Greece U19 OFI Crete(U19) vs AEL Larisa U19 |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-23:00 - Guatemala Liga Nacional CD Puerto de Iztapa vs Deportivo Sanarate |
3-1 |
4-1 |
Sat 2, Mar-06:00 - Guatemala Liga Nacional Deportivo Petapa vs Club Comunicaciones |
0-2 |
0-2 |
Sat 2, Mar-23:45 - Holland Eredivisie Vitesse Arnhem vs NAC Breda |
0-1 |
4-1 |
Sat 2, Mar-21:30 - Holland Eredivisie Heracles Almelo vs FC Utrecht |
0-1 |
1-5 |
Sat 2, Mar-22:45 - Holland Eredivisie SBV Excelsior vs PSV Eindhoven |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-18:30 - Holland Tweede Divisie HHC Hardenberg vs BVV Barendrecht |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-16:00 - HongKong Premier League Hong Kong Pegasus FC vs Eastern A.A Football Team |
0-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-10:30 - HongKong Sapling Cup Southern District vs Hoi King SA |
2-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-13:00 - HongKong Sapling Cup Dreams Sports Club vs Best Union Yuen Long |
1-2 |
2-4 |
Sat 2, Mar-19:59 - Hungary NB1 Budapest Honved vs Szombathelyi Haladas |
0-1 |
1-3 |
Sat 2, Mar-19:59 - Hungary NB1 Ujpest FC vs MTK Budapest FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:59 - Hungary NB1 MOL Vidi FC vs Kisvarda |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:59 - Hungary NB1 Mezokovesd-Zsory vs PAKSI FC |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:59 - Hungary NB1 Puskas Akademia vs Debreceni VSC |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-22:30 - Hungary NB1 Ferencvarosi TC vs Diosgyor VTK |
3-0 |
7-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Hungary U19 League Debreceni VSC (U19) vs Puskas Akademia Fehervar(U19) |
0-2 |
1-3 |
Sat 2, Mar-17:00 - Hungary U19 League Gyori ETO FC U19 vs Diosgyor VTK(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-15:00 - Hungary U19 League Ferencvarosi TC U19 vs Illes Akademia Haladas(U19) |
2-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-13:00 - Hungary U19 League MTK Budapest FC (U19) vs Budapest Honved U19 |
2-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-18:00 - Iceland League Cup Vikingur Olafsvik vs Throttur Reykjavik |
2-1 |
3-3 |
Sat 2, Mar-19:15 - Iceland League Cup Fylkir vs IBV Vestmannaeyjar |
3-0 |
4-2 |
Sat 2, Mar-19:59 - Iceland League Cup UMF Afturelding vs KA Akureyri |
0-0 |
3-5 |
Sat 2, Mar-19:59 - Iceland League Cup Stjarnan Gardabaer vs Magni Grenivik |
1-0 |
6-0 |
Sat 2, Mar-01:00 - Iceland League Cup Fjolnir vs Fram Reykjavik |
1-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-21:15 - Iceland League Cup Leiknir Reykjavik vs Grindavik |
0-2 |
1-3 |
Sat 2, Mar-00:00 - Iceland League Cup IA Akranes vs Thor Akureyri |
2-0 |
4-1 |
Sat 2, Mar-18:00 - Iceland League Cup II Tindastoll Sauda vs Reynir Sandgerdi |
3-3 |
|
Sat 2, Mar-18:00 - Iceland League Cup II Kordrengir vs Augnablik |
3-2 |
4-2 |
Sat 2, Mar-19:59 - Iceland League Cup II Vidir Gardur vs Skallagrimur |
1-0 |
2-3 |
Sat 2, Mar-16:00 - Iceland League Cup II Throttur Vogur vs Sindri |
2-0 |
6-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Iceland League Cup II Vaengir Jupiters vs Vestri |
1-2 |
1-3 |
Sat 2, Mar-20:30 - Iceland League Cup II Volsungur Husavik vs Fjardabyggd |
2-0 |
5-0 |
Sat 2, Mar-00:00 - Iceland League Cup II UMF Selfoss vs KH Hlidarendi |
3-0 |
6-2 |
Sat 2, Mar-00:00 - Iceland League Cup II KF Gardabaer vs KV Vesturbaeja |
0-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-13:30 - India League Division 2 Ozone vs Kerala Blasters II |
2-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-18:00 - India Super League Pune City vs Mumbai City |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-16:00 - Indonesia President Cup Perseru Serui vs Persebaya Surabaya |
2-0 |
2-3 |
Sat 2, Mar-13:10 - Indonesia President Cup Persib Bandung vs Pstni |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-23:30 - Ireland Division 1 Longford Town vs Drogheda United |
0-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-23:00 - Ireland Division 1 Cobh Ramblers vs Athlone |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-00:00 - Ireland Premier League Shamrock Rovers vs Dundalk |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-00:00 - Ireland Premier League Finn Harps vs Sligo Rovers |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-14:30 - Israel Liga Bet Ahi Acre vs Maccabi Ahva Yarka |
1-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-18:00 - Israel Premier League Maccabi Haifa vs Hapoel Bnei Sakhnin FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:59 - Israel Premier League Bnei Yehuda Tel Aviv vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-20:20 - Israel Premier League F.C. Ashdod vs Maccabi Tel Aviv |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Mar-22:30 - Israel Premier League Maccabi Netanya vs Beitar Jerusalem |
2-1 |
3-1 |
Sat 2, Mar-15:00 - Israel U19 League Hapoel Bnei Lod U19 vs Hapoel Petah Tikva(U19) |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-10:30 - Israel U19 League Maccabi Herzliya U19 vs Gadna Tel Aviv(U19) |
3-0 |
6-0 |
Sat 2, Mar-12:30 - Israel U19 League Maccabi Netanya U19 vs Hapoel Ramat Gan U19 |
3-1 |
3-2 |
Sat 2, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera Roma Youth vs Atalanta Youth |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera AC Milan Youth vs Palermo Youth |
2-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera Frosinone Youth vs Lecce Youth |
0-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera Padova Youth vs Salernitana Youth |
2-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera Udinese Youth vs Genoa Youth |
0-1 |
1-4 |
Sat 2, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera Ascoli Youth vs Pescara Youth |
0-2 |
1-2 |
Sat 2, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera Empoli Youth vs Torino Youth |
2-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera Bologna Youth vs Parma Youth |
0-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera Cagliari Youth vs Chievo Youth |
3-0 |
3-4 |
Sat 2, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera Cremonese Youth vs Brescia Youth |
3-1 |
3-1 |
Sat 2, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera Verona Youth vs Carpi Youth |
2-0 |
4-0 |
Sat 2, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera Perugia Youth vs Foggia Youth |
2-1 |
|
Sat 2, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera Venezia F.C. Youth vs Spal Youth |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-15:00 - Italian Campionato Primavera Crotone Youth vs Lazio Youth |
0-3 |
0-4 |
Sat 2, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera Spezia Youth vs Cittadella Youth |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera Cosenza Calcio Youth vs Benevento Youth |
0-2 |
0-2 |
Sat 2, Mar-16:00 - Italian Campionato Primavera Juventus Youth vs Inter Milan Youth |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-23:30 - Italian Serie A Lazio vs AS Roma |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-18:00 - Italian Serie A Empoli vs Parma Calcio 1913 |
1-2 |
3-3 |
Sat 2, Mar-21:00 - Italian Serie A AC Milan vs US Sassuolo Calcio |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-18:00 - Italian Serie B Brescia vs Cittadella |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-18:00 - Italian Serie B Padova vs Crotone |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-18:00 - Italian Serie B Carpi vs Ascoli |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-21:00 - Italian Serie B Palermo vs Lecce |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-00:00 - Italian Serie B Foggia vs Cosenza Calcio 1914 |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-23:30 - Italy C1A Pisa vs Virtus Entella |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-23:30 - Italy C1A Olbia vs Arzachena |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-23:45 - Italy C1A Novara Calcio vs Pro Vercelli |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-17:30 - Italy C1A Piacenza vs Juventus(U23) |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-17:30 - Italy C1A Cuneo vs Arezzo |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-17:30 - Italy C1A Albissola vs Carrarese |
0-0 |
0-3 |
Sat 2, Mar-19:30 - Italy C1A Robur Siena S.S.D. vs Gozzano |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:30 - Italy C1A Alessandria vs Pistoiese |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-21:30 - Italy C1A Pontedera vs Pro Patria |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-17:30 - Italy C1B Alma Juventus Fano vs Albinoleffe |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-08:00 - Japanese J-League Division 1 Yokohama F Marinos vs Vegalta Sendai |
2-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1 Shimizu S-Pulse vs Gamba Osaka |
1-1 |
2-4 |
Sat 2, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1 Nagoya Grampus Eight vs Cerezo Osaka |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1 Vissel Kobe vs Sagan Tosu |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-11:00 - Japanese J-League Division 1 Urawa Red Diamonds vs Consadole Sapporo |
0-2 |
0-2 |
Sat 2, Mar-11:00 - Japanese J-League Division 1 Oita Trinita vs Matsumoto Yamaga FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-11:00 - Japanese J-League Division 1 Shonan Bellmare vs FC Tokyo |
1-2 |
2-3 |
Sat 2, Mar-08:00 - Japanese League Division 2 Renofa Yamaguchi vs Ventforet Kofu |
1-3 |
2-5 |
Sat 2, Mar-09:00 - Japanese League Division 2 Kyoto Sanga FC vs Kagoshima United |
2-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-09:00 - Japanese League Division 2 Omiya Ardija vs FC Ryukyu |
1-1 |
3-4 |
Sat 2, Mar-10:00 - Japanese League Division 2 Kashiwa Reysol vs FC Machida Zelvia |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-10:05 - Japanese League Division 2 Avispa Fukuoka vs V-Varen Nagasaki |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-18:00 - Jordan Professional Premier League Al Wihdat Amman vs Shabab AlOrdon |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-20:30 - Jordan Professional Premier League Al Aqaba SC vs Al Jazeera Amman |
1-1 |
1-4 |
Sat 2, Mar-16:00 - Kenya Premier League AFC Leopards SC vs Sony Sugar FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-16:00 - Kenya Premier League Bandari FC vs Mathare United FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-16:00 - Kenya Premier League Kariobangi Sharks vs Chemelil Sugar FC |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-16:00 - Kenya Premier League Nzoia United vs Tusker FC Nairobi |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-16:00 - Kenya Premier League Mount Kenya United vs Kakamega Homeboyz |
0-2 |
0-6 |
Sat 2, Mar-16:15 - Kenya Premier League Western Stima vs Vihiga |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-09:00 - Korea League 1 Incheon United FC vs Jeju United FC |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-11:00 - Korea League 1 Sangju Sangmu FC vs Gangwon FC |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-08:00 - Korea League 2 Jeonnam Dragons vs Asan Mugunghwa FC |
0-1 |
0-3 |
Sat 2, Mar-10:00 - Korea League 2 Busan I\'Park vs FC Anyang |
1-2 |
1-4 |
Sat 2, Mar-10:00 - Korea League 2 Bucheon FC 1995 vs Suwon FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:59 - Kosovo Super League KF Flamurtari Pristina(KOS) vs KF Trepca \'89 |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Mar-16:30 - Kosovo Super League KF Llapi vs KF Prishtina |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-16:30 - Kosovo Super League Klubi futbollistik KEK-u vs KF Feronikeli |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-18:00 - Kuwait Premier League Al-Jahra vs Al-Arabi Club |
2-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-16:15 - Lebanese League Nejmeh Club vs Bekaa Sport Club |
0-1 |
3-1 |
Sat 2, Mar-16:15 - Lebanese League Shabab Al Ghazieh vs Shabab Al-Sahel |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-17:30 - Libya League Division 1 Al-Shat vs Abu Salim |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Libya League Division 1 Alahly Benghazi vs Darnes |
1-0 |
|
Sat 2, Mar-19:00 - Lithuania - 1. Division Stumbras Kaunas vs FK Panevezys |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Lithuania - 1. Division Atlantas Klaipeda vs Kauno Zalgiris |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-16:15 - Malaysia Premier League Sabah FA vs PDRM FA |
2-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-12:45 - Malaysia Premier League Selangor United vs Negeri Sembilan Matrix |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Malaysia Premier League Johor Darul Takzim II vs Kelantan FA |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Malaysia Premier League UKM FC vs Sarawak |
1-0 |
4-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Malaysia Super League Kedah vs Selangor PKNS |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Malaysia Super League Felda United FC vs Petaling Jaya City |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Malaysia Super League PKNP vs PB Pahang |
0-1 |
0-3 |
Sat 2, Mar-19:15 - Malta First Division League Swieqi United vs Vittoriosa Stars |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Malta First Division League Santa Lucia vs Sirens |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:15 - Malta Premier League Qormi F.C. vs Gzira United |
0-3 |
1-4 |
Sat 2, Mar-19:00 - Malta Premier League Sliema Wanderers FC vs Hamrun Spartans |
0-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Malta Premier League Birkirkara FC vs St. Andrews |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Malta Premier League Mosta FC vs Pieta Hotspurs |
2-1 |
3-2 |
Sat 2, Mar-07:00 - Mexico Primera Division Monarcas Morelia vs Club America |
1-0 |
2-2 |
Sat 2, Mar-07:00 - Mexico Primera Division Club Tijuana vs Atlas |
2-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Chimalhuacan vs Ciervos |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-21:00 - Mexico Primera Divison 2 Mineros de Zacatecas B vs Canoneros Marina |
0-3 |
2-5 |
Sat 2, Mar-22:15 - Mexico Primera Divison 2 Deportivo Toluca B vs Yalmakan |
0-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-03:45 - Mexico Youth U20 Club Tijuana(U20) vs Atlas U20 |
1-3 |
3-3 |
Sat 2, Mar-21:15 - Mexico Youth U20 Tigres UANL(U20) vs Pachuca U20 |
2-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-22:00 - Mexico Youth U20 Chivas Guadalajara(U20) vs Monterrey U20 |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga OFK Titograd vs FK Zeta |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Buducnost Podgorica vs Lovcen Cetinje |
5-0 |
7-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga OFK Petrovac vs FK Mornar |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Rudar Pljevlja vs FK Sutjeska Niksic |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Iskra Danilovgrad vs FK Grbalj Radanovici |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-18:00 - Morocco Division 2 ASS Association Sportive de Sale vs Renaissance Zmamra |
0-1 |
|
Sat 2, Mar-18:00 - Morocco Division 2 JSM Jeunesse Sportive El Massira vs Maghreb Fez |
1-0 |
|
Sat 2, Mar-18:00 - Morocco Division 2 KAC de Kenitra vs Wydad Temara |
1-2 |
|
Sat 2, Mar-18:00 - Morocco Division 2 Wydad Fes vs Itihad Z. Khemisset |
1-1 |
|
Sat 2, Mar-18:00 - Morocco Division 2 Racing Casablanca vs Olympique Dcheira |
1-1 |
|
Sat 2, Mar-18:00 - Morocco Division 2 Chabab Atlas Khenifra vs JSK Chabab Kasba Tadla |
1-0 |
|
Sat 2, Mar-18:00 - Morocco Division 2 Club Salmi vs Chabab Ben Guerir |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-18:00 - Morocco Division 2 Raja de Beni Mellal vs Union Sportive Sidi Kacem |
1-1 |
|
Sat 2, Mar-18:00 - Morocco Super League RCOZ Oued Zem vs FUS Fath Union Sportive Rabat |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-21:00 - Morocco Super League DHJ Difaa Hassani Jadidi vs Kawkab de Marrakech |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-13:00 - Myanmar National League Ayeyawady United vs Southern Myanmar |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-13:30 - Myanmar National League Magway vs Dagon FC |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-07:00 - New Zealand Football Championships Eastern Suburbs AFC vs Waitakere United |
3-0 |
5-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Northern Ireland Cup Dungannon Swifts vs Ballinamallard United |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Northern Ireland Cup Crusaders FC vs Ballymena United F.C. |
3-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - Northern Ireland Cup Warrenpoint Town vs Larne Technical Old Boys FC |
1-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League Glenavon FC vs Cliftonville |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-06:00 - OFC Club Championship League AS Magenta Noumea vs Tupapa Maraerenga |
6-0 |
10-1 |
Sat 2, Mar-09:00 - OFC Club Championship League Solomon Warriors FC vs Auckland City |
0-4 |
0-6 |
Sat 2, Mar-17:30 - Omani League Al Shabab(OMA) vs Al Nasr |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-18:45 - Omani League Al-Suwaiq Club vs Al Oruba Sur |
0-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-20:15 - Omani League Al Rustaq vs Dhofar |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-05:00 - Peru Primera Division Universidad San Martin de Porres vs Universitario de Deportes |
1-1 |
2-3 |
Sat 2, Mar-23:30 - Poland - Ekstraklasa Wisla Plock vs Cracovia Krakow |
1-0 |
3-2 |
Sat 2, Mar-18:30 - Poland - Ekstraklasa Zaglebie Sosnowiec vs Korona Kielce |
1-1 |
4-1 |
Sat 2, Mar-21:00 - Poland - Ekstraklasa Jagiellonia Bialystok vs Gornik Zabrze |
1-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-19:59 - Poland - I liga LKS Lodz vs Garbarnia Krakow |
2-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-19:59 - Poland - I liga GKS Jastrzebie vs Odra Opole |
2-1 |
3-1 |
Sat 2, Mar-19:59 - Poland - I liga Sandecja Nowy Sacz vs Bruk Bet Termalica Nieciecza |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:59 - Poland - I liga Puszcza Niepolomice vs Chojniczanka Chojnice |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - Poland - I liga Stomil Olsztyn vs GKS Tychy |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - Poland - I liga Bytovia Bytow vs Warta Poznan |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-16:45 - Poland - I liga Podbeskidzie vs Stal Mielec |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Mar-18:00 - Poland - II liga Rozwoj Katowice vs Siarka Tarnobrzeg |
4-0 |
6-0 |
Sat 2, Mar-19:59 - Poland - II liga GKS Belchatow vs Ruch Chorzow |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:59 - Poland - II liga Olimpia Elblag vs Radomiak Radom |
2-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-16:30 - Poland - II liga Skra Czestochowa vs Olimpia Grudziadz |
0-2 |
0-4 |
Sat 2, Mar-17:00 - Poland - II liga Stal Stalowa Wola vs Blekitni Stargard Szczecinski |
2-0 |
4-2 |
Sat 2, Mar-17:00 - Poland - II liga ROW 1964 Rybnik vs Elana Torun |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-21:00 - Poland - II liga Znicz Pruszkow vs Pogon Siedlce |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Feirense(U23) vs Portimonense(U23) |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:59 - Portugal Campeonato Nacional U23 Belenenses(U23) vs Vitoria FC Setubal(U23) |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Vitoria Guimaraes(U23) vs Maritimo(U23) |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Academica Coimbra(U23) vs Cova Piedade(U23) |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Leixoes U19 vs Tondela(U19) |
2-1 |
|
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Uniao Leiria U19 vs Belenenses(U19) |
1-2 |
|
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Sporting Lisbon(U19) vs Braga (U19) |
3-3 |
|
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Vitoria FC Setubal(U19) vs Maritimo U19 |
1-0 |
|
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Alverca(U19) vs FC Porto U19 |
0-2 |
|
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Aves(U19) vs Rio Ave(U19) |
3-0 |
|
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Feirense(U19) vs Vitoria SC Guimaraes U19 |
2-1 |
|
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Pacos Ferreira(U19) vs Boavista(U19) |
2-0 |
|
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Cova Piedade(U19) vs GD Estoril-Praia(U19) |
1-1 |
|
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Padroense(U17) vs Boavista(U17) |
0-5 |
|
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Uniao Leiria(U17) vs Vitoria FC Setubal(U17) |
1-0 |
|
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Real Sport Clube(U17) vs Sporting Lisbon Sad(U17) |
1-3 |
|
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Sacavenense(U17) vs Belenenses(U17) |
0-1 |
|
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Tondela(U17) vs Vitoria SC Guimaraes U17 |
4-1 |
|
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Vianense U17 vs Moreirense(U17) |
0-5 |
|
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A GD Cachao(U17) vs Gil Vicente(U17) |
1-6 |
|
Sat 2, Mar-21:30 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A FC Famalicao(U17) vs Palmeiras FC(U17) |
2-1 |
|
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Leixoes(U17) vs Lusitano(U17) |
0-0 |
|
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Sp Espinho(U17) vs Anadia(U17) |
2-0 |
|
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Academica Coimbra(U17) vs NDS Guarda(U17) |
7-0 |
|
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Sousense(U17) vs Feirense(U17) |
0-2 |
|
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Bairro Valongo(U17) vs EAS Marinha Grande(U17) |
2-0 |
|
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Uniao Almeirim(U17) vs Sintrense(U17) |
2-1 |
|
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Sport Clube Caldas(U17) vs CADE Entroncamento U17 |
3-0 |
|
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C O Elvas(U17) vs Associacao Naval(U17) |
1-0 |
|
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D FC Barreirense(U17) vs Despertar SC(U17) |
1-1 |
|
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Olhanense SC(U17) vs GD Estoril-Praia(U17) |
1-4 |
|
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Portimonense U17 vs Casa Pia AC(U17) |
1-0 |
|
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Lusitano Evora(U17) vs Pinhalnovense(U17) |
0-2 |
|
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Liga de Honora Pacos Ferreira vs Vitoria Guimaraes B |
1-1 |
4-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Liga de Honora CD Mafra vs FC Arouca |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Liga de Honora S.C. Braga B vs UD Oliveirense |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-21:00 - Portugal Liga de Honora Academica Coimbra vs FC Penafiel |
0-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:30 - Portugal Primera Liga CD Nacional vs Desportivo de Tondela |
1-1 |
3-2 |
Sat 2, Mar-22:00 - Portugal Primera Liga Moreirense vs Vitoria Setubal FC |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-00:30 - Portugal Primera Liga Aves vs Boavista FC |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-18:30 - Republic of Azerbaijan Premier League Neftchi Baku vs Sabah FK Baku |
2-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League Sabail vs Standard Sumqayit |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-15:00 - Romania - Divizia A Gaz Metan Medias vs Dunarea Calarasi |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-21:00 - Romania - Divizia A FC Voluntari vs FCSB |
2-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-16:00 - Romania - Liga 2 Ripensia Timisoara vs UTA Arad |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-13:00 - Romania - Liga 2 Farul Constanta vs Sportul Snagov |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-13:00 - Romania - Liga 2 Daco-Getica Bucuresti vs Balotesti |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-13:00 - Romania - Liga 2 Dacia Unirea Braila vs Academica Clinceni |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-13:00 - Romania - Liga 2 CS Mioveni vs Pandurii Targu Jiu |
1-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-13:00 - Romania - Liga 2 CS Aerostar Bacau vs ACS Energeticianul |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-13:00 - Romania - Liga 2 ACS Poli Timisoara vs Luceafarul Oradea |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-17:30 - Russia Premier League Lokomotiv Moscow vs Krylya Sovetov Samara |
1-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-15:00 - Russia Premier League Arsenal Tula vs CSKA Moscow |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:59 - Russia Premier League Rubin Kazan vs Akhmat Grozny |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-12:30 - Russia Premier League FC Ural Yekaterinburg vs Zenit St.Petersburg |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-13:00 - Russia Youth Championship League Ufa Youth vs Dinamo Moscow Youth |
1-0 |
1-2 |
Sat 2, Mar-18:00 - San Marino Girone A SP Domagnano vs SP La Fiorita |
2-2 |
2-4 |
Sat 2, Mar-18:00 - San Marino Girone A S.S Pennarossa vs SP Libertas |
1-1 |
1-3 |
Sat 2, Mar-18:00 - San Marino Girone A SS Murata vs Folgore/Falciano |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-18:00 - San Marino Girone A Fiorentino vs SP Tre Fiori |
0-0 |
2-2 |
Sat 2, Mar-17:25 - Saudi Arabia Division 2 Al-Watani vs Al Jubail |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-16:35 - Saudi Arabia Division 2 Al-Thuqbah vs Afief |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-16:50 - Saudi Arabia Professional League Al-Baten vs Al Wahda Mecca |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Saudi Arabia Professional League Al-Hazm vs Al-Feiha |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-17:05 - Saudi Arabia Youth League Al-Tai Youth vs Al-Taawon Youths |
1-0 |
|
Sat 2, Mar-17:15 - Saudi Arabia Youth League Ohud Medina Youths vs Al-Raed Youths |
1-0 |
|
Sat 2, Mar-17:20 - Saudi Arabia Youth League Al Ahli Jeddah Youth vs Al-Qadasiya Youths |
3-3 |
|
Sat 2, Mar-16:50 - Saudi Arabia Youth League Al-Hilal Youths vs Al-Ansar Youths |
5-0 |
|
Sat 2, Mar-16:50 - Saudi Arabia Youth League Al Nasr Riyadh Youths vs Al-Ittihad Youths |
1-1 |
|
Sat 2, Mar-16:50 - Saudi Arabia Youth League Al-Shabab Youth vs Al-Ettifaq Youths |
4-0 |
|
Sat 2, Mar-21:15 - Scotland FA Cup Hibernian FC vs Celtic |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Championship Dunfermline vs Queen of the South FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League Cove Rangers vs Nairn County |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League Keith vs Lossiemouth FC |
1-3 |
4-4 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League Forres Mechanics vs Inverurie Loco Works |
1-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League Rothes vs Buckie Thistle FC |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League Clachnacuddin vs Turriff United |
1-1 |
2-4 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League Fraserburgh vs Huntly |
5-0 |
7-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League Formartine United vs Brora Rangers |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League Strathspey Thistle vs Deveronvale |
1-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish League One Forfar Athletic vs East Fife |
3-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish League One Dumbarton vs Arbroath |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish League One Airdrieonians vs Montrose |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish League One Stranraer F.C. vs Raith Rovers |
2-0 |
2-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish League One Stenhousemuir vs Brechin City |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish League Two Clyde F.C. vs Edinburgh City |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish League Two Cowdenbeath F.C. vs Stirling Albion |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish League Two Peterhead vs Elgin City |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish League Two Albion Rovers FC vs Berwick Rangers |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish League Two Annan Athletic vs Queen\'s Park |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Premier League Kilmarnock vs Motherwell FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Premier League St. Mirren vs Livingston F.C. |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga Radnicki Nis vs Radnik Surdulica |
3-1 |
4-1 |
Sat 2, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga FK Vozdovac vs Vojvodina |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga Dinamo Vranje vs FK Napredak Krusevac |
1-0 |
4-0 |
Sat 2, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga Spartak Subotica vs Cukaricki |
0-2 |
1-2 |
Sat 2, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga Proleter Novi Sad vs Mladost Lucani |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-21:00 - Serbia - 1. Liga Crvena Zvezda vs Partizan Belgrade |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-13:30 - Singapore Premier League Geylang United FC vs Albirex Niigata FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-13:30 - Singapore Premier League Young Lions vs Balestier Khalsa FC |
1-2 |
1-4 |
Sat 2, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga MSK Zilina vs Zlate Moravce |
1-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga MFK Ruzomberok vs MFK Zemplin Michalovce |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga Trencin vs FK Zeleziarne Podbrezova |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga FC Nitra vs SKF Sered |
0-2 |
0-2 |
Sat 2, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga DAC Dunajska Streda vs FK Senica |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-23:00 - Slovenia 1. Liga NK Olimpija Ljubljana vs NK Celje |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:59 - Slovenia 1. Liga ND Mura 05 vs Domzale |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-17:30 - South Africa First League Tshakhuma TM vs Pretoria University |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-17:30 - South Africa First League TS Sporting vs Uthongathi FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-17:30 - South Africa First League Cape Umoya United vs Jomo Cosmos |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-17:30 - South Africa Premier League Mamelodi Sundowns vs Bloemfontein Celtic |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:59 - South Africa Premier League Kaizer Chiefs FC vs Highlands Park |
1-1 |
3-2 |
Sat 2, Mar-19:59 - South Africa Premier League Free State Stars vs Black Leopards |
1-0 |
2-2 |
Sat 2, Mar-22:15 - South Africa Premier League Lamontville Golden Arrows vs Orlando Pirates |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-22:15 - South Africa Premier League Bidvest Wits vs Cape Town City |
2-0 |
2-3 |
Sat 2, Mar-23:45 - Spanish Primera Division Real Madrid vs Barcelona |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-19:15 - Spanish Primera Division Villarreal vs Alaves |
0-0 |
1-2 |
Sat 2, Mar-16:00 - Spanish Primera Division Espanyol vs Valladolid |
1-1 |
3-1 |
Sat 2, Mar-21:30 - Spanish Primera Division SD Huesca vs Sevilla |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-00:00 - Spanish Primera Division Rayo Vallecano vs Girona |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-15:00 - Spanish Primera U19 Villarreal(U19) vs Albacete(U19) |
3-1 |
5-1 |
Sat 2, Mar-15:00 - Spanish Primera U19 Elche(U19) vs Lorca CFB(U19) |
1-0 |
|
Sat 2, Mar-15:00 - Spanish Primera U19 Stadium Casablanca(U19) vs Gimnastic Tarragona(U19) |
1-0 |
|
Sat 2, Mar-01:00 - Spanish Primera U19 Union Viera(U19) vs CD Maspalomas(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-00:00 - Spanish Primera U19 SD San Jose(U19) vs UD Longuera Toscal Under(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-00:00 - Spanish Primera U19 CD Marino(U19) vs Tenerife U19 |
0-2 |
0-5 |
Sat 2, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division Cordoba C.F. vs Malaga |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division Osasuna vs Gimnastic Tarragona |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division Cadiz vs Albacete |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 SD Amorebieta vs SD Gernika |
1-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Sporting de Gijon B vs CD Izarra |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Athletic Bilbao B vs Real Sociedad B |
2-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Barcelona B vs Ontinyent CF |
3-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-21:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Hercules CF vs Valencia CF Mestalla |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 CD Badajoz vs Talavera de la Reina |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UC Ceares vs CD Covadonga |
1-0 |
|
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias L\'Entregu CF vs CD Mosconia |
0-1 |
|
Sat 2, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Club Siero vs Marino Luanco |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Porrino Industrial vs CF Alondras |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Boiro vs Polvorin |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Laracha vs Ribadumia CF |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Barco vs Celtiga FC |
0-2 |
1-2 |
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Racing Villalbes vs Bergantinos CF |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Arenteiro vs UD Somozas |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia UD Ourense vs Silva SD |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears SD Formentera vs CD Manacor |
2-0 |
|
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Santanyi vs Mallorca B |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CE Mercadal vs SCR Pena Deportiva |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears San Rafael vs CF Soller |
0-0 |
2-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Ibiza Islas Pitiusas vs CD Llosetense |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Atletico Tacoronte vs CD Union Puerto |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Panaderia Pulido vs Tamaraceite |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias UD Las Palmas C vs CD Mensajero |
1-0 |
4-0 |
Sat 2, Mar-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Union Viera vs CD Santa Ursula |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Atletico Union Guimar vs Villa Santa Brigida |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Aguilas FC vs NV Estudiantes de Murcia CF |
2-1 |
5-1 |
Sat 2, Mar-00:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura UD Montijo vs UP Plasencia |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Pena Sport vs Valle de Egues |
2-0 |
|
Sat 2, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra AD San Juan vs CD Ardoi |
2-0 |
|
Sat 2, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Beti Onak vs Alesves |
2-1 |
|
Sat 2, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Cantolagua vs CD Subiza |
1-2 |
|
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Cortes vs CD Pamplona |
1-0 |
|
Sat 2, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CF Rapid De Murillo vs CD Varea |
0-1 |
0-4 |
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CA River Ebro vs CD Arnedo |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Yague CF vs CP Calasancio |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Berceo vs CCD Alberite |
1-1 |
3-3 |
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Manchego Ciudad vs Villarrubia CF |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Guarnizo vs SD Laredo |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Ribamontan Al Mar CF vs Barreda Balompie |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Atletico Albericia vs Solares Medio Cudeyo |
0-0 |
2-2 |
Sat 2, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Velarde CF vs U.M. Escobedo |
0-1 |
1-4 |
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Racing Santander B vs Rinconeda Polanco |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Amurrio vs Pasaia KE |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi SD Balmaseda FC vs JD Somorrostro |
1-1 |
|
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Sodupe UC vs Santutxu |
3-3 |
|
Sat 2, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Bermeo vs Ordizia KE |
0-0 |
0-3 |
Sat 2, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi SD San Pedro vs Portugalete |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Baskonia vs San Ignacio |
0-2 |
1-4 |
Sat 2, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Real Sociedad C vs SD Deusto |
3-0 |
7-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Alaves B vs CD Lagun Onak |
1-3 |
|
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya FC Santboia vs San Cristobal |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Llagostera vs CE Europa |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya EC Granollers vs UA Horta |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Atzeneta UE vs UD Alzira |
1-0 |
3-2 |
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Acero vs Villarreal C |
0-2 |
1-3 |
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Jove Espanol vs Torre Levante Orriols |
0-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Cultural Leonesa B vs CD Cristo Atletico |
1-2 |
|
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Atletico Astorga vs Gimnastica Segoviana |
2-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon SD Almazan vs Atletico Tordesillas |
1-0 |
|
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Cebrerena vs La Baneza |
2-2 |
|
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Burgos Promesas vs Numancia B |
1-0 |
|
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon SC Uxama vs CF Briviesca Norpetrol |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon UD Santa Marta vs CD La Virgen Del Camino |
1-1 |
3-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Swedish Cup Malmo FF vs Falkenbergs FF |
2-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - Swedish Cup IK Brage vs FC Rosengard |
1-0 |
4-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - Swedish Cup Hacken vs Brommapojkarna |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-19:00 - Swedish Cup Degerfors IF vs Osters IF |
0-1 |
1-3 |
Sat 2, Mar-17:00 - Swedish Cup AIK Solna vs Orgryte |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Swedish Cup IFK Norrkoping vs AFC Eskilstuna |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Swedish Cup IFK Varnamo vs Assyriska Turabdin IK |
2-1 |
3-4 |
Sat 2, Mar-17:00 - Swedish Cup Jonkopings Sodra IF vs Norrby IF |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-22:00 - Swiss Super League Grasshoppers vs FC Luzern |
0-2 |
1-3 |
Sat 2, Mar-22:00 - Swiss Super League Young Boys vs Sion |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 FC Naters vs FC Vevey Sports 05 |
2-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 Azzurri 90 vs Etoile Carouge |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-20:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 Grand-Lancy vs Bulle |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 FC Fribourg vs FC Martigny Sports |
0-1 |
0-4 |
Sat 2, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 FC Thun U21 vs Meyrin |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 FC Bassecourt vs FC Black Stars Basel |
1-1 |
2-4 |
Sat 2, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 SC Zofingen vs Zug 94 |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 SR Delemont vs BSC Old Boys |
3-2 |
5-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 FC Schotz vs SC Buochs |
0-2 |
3-2 |
Sat 2, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 FC Mendrisio Stabio vs FC St.Gallen U-21 |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 USV Eschen Mauren vs SV Hongg |
1-1 |
3-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 Thalwil vs Baden |
1-1 |
|
Sat 2, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 FC Red Star Zurich vs Gossau |
1-1 |
3-1 |
Sat 2, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 FC Wettswil Bonstetten vs FC Winterthur U21 |
2-0 |
2-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 FC United Zurich vs FC Kosova Zurich |
0-2 |
2-2 |
Sat 2, Mar-19:59 - Switzerland Challenge League FC Rapperswil-Jona vs FC Wil 1900 |
1-0 |
4-0 |
Sat 2, Mar-20:30 - Switzerland Challenge League FC Schaffhausen vs Vaduz |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-16:00 - Syrian League Al-Ittihad Aleppo vs Al Herafyeen |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-16:00 - Syrian League Jableh SC vs Al-Sahel Sport |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-19:59 - Syrian League Al-Wahda Damascus vs Al Jaish Damascus |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-14:45 - Thai League 1 PT Prachuap F.C. vs PTT Rayong FC |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-15:00 - Thai League 1 Chonburi FC vs Samut Prakan City |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Mar-16:00 - Thai League 1 Bangkok United FC vs Muang Thong United |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Thai League 1 Chiangmai FC vs Sukhothai FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-14:45 - Thai League 2 Nong Bua Pitchaya vs Rayong FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-15:00 - Thai League 2 Police Tero vs Samut Sakhon |
1-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-16:00 - Thai League 2 Lampang FC vs Air Force Central |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Thai League 2 Khonkaen FC vs Ayutthaya United |
0-1 |
3-2 |
Sat 2, Mar-14:00 - Thai League 3 Chamchuri United FC vs Trang FC |
1-3 |
3-3 |
Sat 2, Mar-15:00 - Thai League 3 Maptaphut Rayong FC vs Lamphun Warrior |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-13:00 - Thai League 3 Surat Thani FC vs Royal Thai Army FC |
0-2 |
0-5 |
Sat 2, Mar-13:00 - Thai League 3 Raj Pracha FC vs North Bangkok College |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-13:00 - Thai League 3 Chiangrai FC vs Bangkok FC |
2-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-13:00 - Thai League 3 Ubon Ratchathani FC vs Kamphaengphet FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-17:30 - Tunisia Division 1 Club Africain vs Stade Gabesien |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-17:30 - Tunisia Division 1 Stade Tunisien vs Esperance Sportive de Tunis |
1-0 |
1-2 |
Sat 2, Mar-17:30 - Tunisia Division 1 US Ben Guerdane vs C. A. Bizertin |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 A.S. Marsa vs CS Korba |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 Jendouba Sport vs Chebba |
1-1 |
|
Sat 2, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 ES Hammam Sousse vs ES Rades |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 AS Kasserine vs EGS Gafsa |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 Stade Africain Menzel Bourguiba vs CS Jebeniana |
0-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 Sporting Ben Arous vs EO Sidi Bouzid |
2-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 Stade Sportif Sfaxien vs Oceano Kerkennah |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A Osmanlispor FC vs Gaziantep Buyuksehir Belediyesi |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A Eskisehirspor vs Adana Demirspor |
0-0 |
1-2 |
Sat 2, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A Elazigspor vs Denizlispor |
0-2 |
1-2 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Gebzespor vs Kocaeli Birlik Spor |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Silivrispor vs Nazillispor |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Nevsehirspor Genclik vs Kozan BLD.SPOR |
3-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Erbaaspor S vs Tepecik Bld |
3-0 |
4-0 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Ergene Velimese vs Erzin Belediyespor |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Sile Yildizspor vs Yomraspor |
1-1 |
3-2 |
Sat 2, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Osmaniyespor vs Elazig Belediyespor |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Bergama Belediyespor vs Yeni Orduspor |
0-1 |
0-5 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Kizilcabolukspor vs Belediye Vanspor |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Catalca Spor vs Duzcespor |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Yeni Altindag BS vs Karsiyaka |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Erokspor vs Alibeykoy |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Kirsehir Belediyespor vs Kemer Tekirova Spor |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 24 Erzincanspor vs Corum Belediyespor |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Payas BS 1975 vs Bayburt Ozel Idare |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Fatsa Belediyespor vs 1461 Trabzon |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Turgutluspor vs Ankara Adliyespor |
0-1 |
3-1 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Bucaspor vs Kocaelispor |
0-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Anadolu Uskudar vs Cizrespor |
1-2 |
3-2 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Golcukspor vs Muglaspor |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Halide Edip Adivarspor vs Karacabey Birlikspor |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Serik Belediyespor vs Diyarbakırspor |
1-1 |
1-3 |
Sat 2, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Amedspor vs Sakaryaspor |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Gumushanespor vs Vestel Manisaspor |
1-0 |
4-0 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Inegolspor vs Keciorengucu |
0-0 |
1-2 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Ankara Demirspor vs Sariyer |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Kastamonuspor vs Nigde Belediyespor |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Sancaktepe Belediye Spor vs Usakspor |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Bodrumspor vs Bayrampasaspor |
2-0 |
4-3 |
Sat 2, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Kahramanmaras vs Menemen Belediye Spor |
1-0 |
4-1 |
Sat 2, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Tokatspor |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Fethiyespor vs Tuzlaspor Kulubu |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Bugsasspor vs Konya Anadolu Selcukluspor |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Zonguldak vs Darica Genclerbirligi |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Pendikspor vs Tarsus Idman Yurdu |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Kirklarelispor vs Karagumruk |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Etimesgut Belediye Spor vs Sanliurfaspor |
0-2 |
0-2 |
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Manisa BB Spor vs Bandirmaspor |
0-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-19:59 - Turkey Super Lig Fenerbahce vs Rizespor |
2-1 |
3-2 |
Sat 2, Mar-17:00 - Turkey Super Lig Kayserispor vs Besiktas JK |
0-1 |
2-2 |
Sat 2, Mar-17:00 - Turkey Super Lig Bursaspor vs Sivasspor |
1-1 |
3-2 |
Sat 2, Mar-15:00 - Turkey U19 League Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19) vs Yeni Malatyaspor(U19) |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-13:00 - Turkey U21 Ligi 1 Eskisehirspor(U21) vs Adana Demirspor(U21) |
1-1 |
2-3 |
Sat 2, Mar-13:00 - Turkey U21 Ligi 1 Osmanlispor FC(U21) vs Gaziantep Buyuksehir Belediyesi(U21) |
1-0 |
2-2 |
Sat 2, Mar-13:00 - Turkey U21 Ligi 1 Umraniyespor(U21) vs Kardemir Karabukspor(U21) |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-13:00 - Turkey U21 Super League Bursaspor(U21) vs Sivasspor(U21) |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-13:00 - Turkey U21 Super League Fenerbahce(U21) vs Rizespor(U21) |
2-0 |
4-1 |
Sat 2, Mar-13:00 - Turkey U21 Super League Kayserispor(U21) vs Besiktas JK(U21) |
0-2 |
0-3 |
Sat 2, Mar-17:30 - UAE League Division 1 Dubba Al Husun vs Al-Thaid |
1-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-19:59 - UAE League Division 1 Hatta Club vs Al Oruba(UAE) |
0-0 |
3-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Uganda Super League Kampala City Council(KCCA) vs SC Villa |
1-0 |
4-2 |
Sat 2, Mar-17:00 - Uganda Super League Kirinja Jinja SS vs Nyamityobora |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Uganda Super League Bright Stars vs Ndejje University |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Mar-17:00 - Uganda Super League Onduparaka FC vs Maroons FC |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Mar-17:00 - Uganda Super League Torro United vs Police FC(UGA) |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga Desna Chernihiv vs Dynamo Kyiv |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Mar-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga Chernomorets Odessa vs FC Shakhtar Donetsk |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Mar-14:30 - Ukraine U21 Liga FC Karpaty Lviv(U21) vs Lviv(U21) |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-15:00 - Ukraine U21 Liga Zorya(U21) vs FC Vorskla (U21) |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-15:00 - Ukraine U21 Liga Olimpic Donetsk(U21) vs Arsenal Kyiv(U21) |
0-3 |
|
Sat 2, Mar-16:00 - Ukraine U21 Liga PFC Oleksandria(U21) vs FC Mariupol (U21) |
1-0 |
4-0 |
Sat 2, Mar-23:30 - Uruguay Primera Division Liverpool P. vs CA Progreso |
0-2 |
3-5 |
Sat 2, Mar-23:30 - Uruguay Primera Division Racing Club Montevideo vs Nacional Montevideo |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-04:00 - Uruguay Primera Division Cerro Largo vs Plaza Colonia |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Mar-23:30 - USA Major League Soccer Orlando City vs New York City Football Club |
0-2 |
2-2 |
Sat 2, Mar-22:00 - USA Major League Soccer Philadelphia Union vs Toronto FC |
0-1 |
1-3 |
Sat 2, Mar-23:30 - Venezuela Primera Division Anzoategui vs Zamora FC Barinas |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-13:45 - Vietnam Championship U19 Da Nang (U19) vs Thua Thien Hue(U19) |
1-1 |
|
Sat 2, Mar-14:00 - Vietnam Championship U19 Hung Vuong An Giang(U19) vs TP Ho Chi Minh(U19) |
1-1 |
3-2 |
Sat 2, Mar-10:30 - Vietnam Championship U19 Lam Dong (U19) vs Phu Yen FC(U19) |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Mar-11:30 - Vietnam Championship U19 Thanh Hoa FC(U19) vs Ha Tinh(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Mar-11:55 - Vietnam Championship U19 T&T Hanoi(U19) vs Than Quang Ninh(U19) |
3-0 |
5-0 |
Sat 2, Mar-11:55 - Vietnam Championship U19 Tay Ninh(U19) vs Becamex Binh Duong(U19) |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-11:55 - Vietnam Championship U19 Ben Tre(U19) vs Dong Tam Long An(U19) |
0-0 |
3-2 |
Sat 2, Mar-11:55 - Vietnam Championship U19 Pho Hien(U19) vs The Cong(U19) |
0-2 |
1-2 |
Sat 2, Mar-12:30 - Vietnam Championship U19 Khanh Hoa(U19) vs Hoang Anh Gia Lai(U19) |
0-3 |
1-7 |
Sat 2, Mar-12:40 - Vietnam Championship U19 SQC Binh Dinh(U19) vs Dong Nai(U19) |
3-0 |
3-4 |
Sat 2, Mar-14:00 - Vietnam League Quang Nam vs Ha Noi FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Mar-14:00 - Vietnam League Than Quang Ninh vs Song Lam Nghe An |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-23:15 - Wales Cup Barry Town United vs Cambrian & Clydach |
1-2 |
3-2 |
Sat 2, Mar-18:30 - Wales Cup Bala Town F.C. vs Cardiff Metropolitan University FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-18:30 - Wales Cup Llandudno F.C. vs The New Saints |
0-3 |
1-8 |
Sat 2, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance Porthmadog vs Conwy Borough FC |
1-0 |
|
Sat 2, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance Buckley Town vs Holyhead Hotspur |
2-0 |
|
Sat 2, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance Prestatyn Town FC vs Gresford Athletic |
1-1 |
|
Sat 2, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance Penrhyncoch vs Airbus UK Broughton |
0-2 |
0-2 |
Sat 2, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance Guilsfield FC vs Denbigh Town |
0-1 |
|
Sat 2, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance Flint Town United vs Bangor City FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance Llanrhaeadr FC vs Ruthin Town FC |
1-1 |
3-2 |
Sat 2, Mar-18:30 - Welsh Football League First Division Haverfordwest County vs Cwmbran Celtic |
3-0 |
|
Sat 2, Mar-18:30 - Welsh Football League First Division Afan Lido vs Llantwit Major |
0-0 |
1-2 |
Sat 2, Mar-18:30 - Welsh Football League First Division Ton Pentre vs Pontypridd |
0-1 |
1-4 |
Sat 2, Mar-18:30 - Welsh Football League First Division Goytre AFC vs Cwmamman United |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Mar-18:30 - Welsh Football League First Division Undy Athletic vs Goytre United |
0-4 |
|
Sat 2, Mar-18:30 - Welsh Football League First Division Penybont FC vs Port Talbot |
1-0 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.