Football Results for Sun 10, Feb 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 10, Feb 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 10, Feb-19:59 - Al Kass International Cup
Altinordu(U17) vs Aspire Academy (U17)

0-1

0-1
Sun 10, Feb-17:35 - Al Kass International Cup
Glasgow Rangers(U17) vs Etoile du Sahel(U17)

1-0

7-0
Sun 10, Feb-17:35 - Al Kass International Cup
Bayern Munich(U17) vs Raja Casablanca(U17)


2-0
Sun 10, Feb-19:59 - Albania Super league
Teuta Durres vs Kamza

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:00 - Albania Super league
Luftetari Gjirokaster vs Flamurtari

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:00 - Albania Super league
FK Kukesi vs KF Tirana

0-0

0-1
Sun 10, Feb-21:00 - Andorra Super league
UE Engordany vs Inter Club D\'Escaldes

0-0

1-0
Sun 10, Feb-15:00 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs FC Ordino

1-0

1-0
Sun 10, Feb-15:00 - Andorra Super league
Encamp vs UE Sant Julia

1-1

1-2
Sun 10, Feb-19:00 - Andorra Super league
FC Lusitanos vs UE Santa Coloma

1-2

1-2
Sun 10, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
River Plate(R) vs Racing Club Reserve

1-0

4-0
Sun 10, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
Atletico Tucuman Reserve vs Talleres Cordoba Reserve

1-0

2-2
Sun 10, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
All Boys vs Almirante Brown

1-1

3-1
Sun 10, Feb-00:05 - Argentina Prim B Metropolitana
Barracas Central vs Justo Jose de Urquiza

3-1

4-1
Sun 10, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
General Lamadrid vs Sportivo Barracas

1-0

3-1
Sun 10, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Laferrere vs Central Cordoba De Rosario

1-1

2-1
Sun 10, Feb-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Argentino de Rosario vs Defensores de Cambaceres

1-0

3-1
Sun 10, Feb-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
CDyS Juventud Unida vs Deportivo Muniz

0-2

0-2
Sun 10, Feb-02:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Chacarita Juniors vs Independiente Rivadavia

0-2

0-2
Sun 10, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Defensores de Belgrano vs Guillermo Brown

1-0

1-0
Sun 10, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Villa Dalmine vs Los Andes

0-0

1-0
Sun 10, Feb-01:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia Mendoza vs CA Central Cordoba SDE

1-0

2-0
Sun 10, Feb-02:20 - Argentinian Primera Super League
Independiente vs Union Santa Fe

1-1

2-1
Sun 10, Feb-02:20 - Argentinian Primera Super League
Atletico Tucuman vs Talleres Cordoba

0-0

0-0
Sun 10, Feb-00:10 - Argentinian Primera Super League
Estudiantes La Plata vs Patronato Parana

1-0

1-0
Sun 10, Feb-10:20 - Australia League A
Melbourne Victory FC vs Perth Glory FC

0-0

1-2
Sun 10, Feb-10:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Sunshine Coast FC vs Brisbane City SC

0-1

0-3
Sun 10, Feb-08:00 - Australia Queensland State League U20
Sunshine Coast FC(U20) vs Brisbane City SC(U20)

0-4

3-7
Sun 10, Feb-07:00 - Australia Women\\\'s A-League
Melbourne Victory Women\'s vs Perth Glory Women\'s

1-0

2-2
Sun 10, Feb-12:30 - Australia Women\\\'s A-League
Brisbane Roar Women\'s vs Sydney FC Women\'s

0-1

1-2
Sun 10, Feb-19:10 - Bahrain Division 2
Al-Ahli(BHR) vs Al-Tadhmon

1-0

2-1
Sun 10, Feb-19:10 - Bahrain Division 2
Sitra vs Al-Ittifaq

0-0

1-0
Sun 10, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Knokke vs RWD Molenbeek

0-1

0-2
Sun 10, Feb-17:30 - Belgian Jupiler League
Cercle Brugge vs Club Brugge

1-2

2-2
Sun 10, Feb-21:00 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs Zulte Waregem

0-0

0-0
Sun 10, Feb-23:00 - Belgian Jupiler League
Gent vs Royal Excel Mouscron

0-1

1-2
Sun 10, Feb-19:00 - Belgium - 2e Klasse
K.F.C.O. Beerschot Wilrijk vs St. Gilloise

0-0

3-1
Sun 10, Feb-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Royal Pari vs CD San Jose

0-0

0-1
Sun 10, Feb-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
The Strongest vs Sport Boys Warnes

3-0

5-0
Sun 10, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Always Ready vs Blooming

2-0

3-0
Sun 10, Feb-01:30 - Brasil Copa do Nordeste
Nautico (PE) vs Santa Cruz (PE)

1-1

2-2
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
OperArio(MT) vs Araguaia

0-0

1-0
Sun 10, Feb-00:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Juara MT vs Dom Bosco MT

0-1

2-2
Sun 10, Feb-01:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Cuiaba (MT) vs Mixto EC

1-0

1-0
Sun 10, Feb-01:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Uniao Rondoniense(MT) vs Luverdense

2-2

3-2
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Alagoano Division 1
CRB (AL) vs Centro Sportivo Alagoano

0-0

0-0
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Alagoano Division 1
Murici vs CEO AL

0-1

1-3
Sun 10, Feb-02:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Santa Maria DF vs SE Gama (DF)

0-3

0-3
Sun 10, Feb-16:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
CA Taguatinga DF vs Ceilandia DF

0-0

0-0
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Formosa DF vs Real Brasil DF

0-0

0-0
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Potiguar-M RN vs Santa Cruz RN

0-1

0-2
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
ABC Natal/RN vs CE Forca e Luz RN

0-0

0-0
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
America FC Natal RN vs ASSU RN

2-0

4-0
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Palmeira RN vs Globo

0-1

0-2
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Esporte Clube Bahia vs Jacobina EC

0-0

3-0
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Vitoria da Conquista BA vs Jequie/BA

1-0

1-0
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Bahia de Feira BA vs Vitoria Salvador BA

1-0

2-2
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Jacuipense BA vs Juazeirense BA

0-0

1-0
Sun 10, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Fluminense de Feira BA vs Alagoinhas Atletico BA

1-0

1-0
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Atletico Tubarao SC vs Avai FC (SC)

0-1

1-3
Sun 10, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Brusque SC vs Chapecoense SC

1-2

2-3
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Guarany CE vs Fortaleza

0-1

0-1
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Juventude (RS) vs Internacional (RS)

0-1

1-2
Sun 10, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
SER Caxias do Sul vs Veranopolis RS

1-0

1-0
Sun 10, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Sao Jose PoA RS vs Sao Luiz(RS)

1-1

2-1
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Vila Nova (GO) vs Goianesia GO

1-1

2-2
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Gremio Anapolis vs Itumbiara EC (GO)

0-0

0-0
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goiania vs Anapolina GO

3-0

3-0
Sun 10, Feb-03:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
America MG vs URT MG

2-1

3-1
Sun 10, Feb-16:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Boa Esporte Clube vs Tombense

1-0

1-0
Sun 10, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Villa Nova-MG vs Patrocinense MG

1-0

3-1
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Cruzeiro (MG) vs Tupynambas/MG

2-0

3-0
Sun 10, Feb-00:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Uberaba MG vs Democrata SL/MG


1-0
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Treze Campina Grande PB vs Campinense (PB)

0-1

0-1
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Gremio Novorizontino vs Corinthians Paulista (SP)

0-0

1-0
Sun 10, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Paulista
Sao Caetano (SP) vs Oeste SP

0-1

1-3
Sun 10, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Paulista
Ponte Preta vs Sao Paulo

0-0

1-0
Sun 10, Feb-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
AA Portuguesa Santista vs Agua Santa

1-0

1-2
Sun 10, Feb-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Juventus-SP vs Portuguesa de Desportos

1-0

4-1
Sun 10, Feb-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Taubate vs Linense(BRA)

0-0

1-2
Sun 10, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Inter de Limeira vs Penapolense

0-0

0-0
Sun 10, Feb-00:30 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Rio Claro vs Atibaia

0-1

3-1
Sun 10, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sertaozinho vs XV de Piracicaba

1-0

1-1
Sun 10, Feb-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Comercial SP vs Rio Preto

0-0

1-0
Sun 10, Feb-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Batatais SP vs Noroeste SP

0-0

0-0
Sun 10, Feb-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
EC Sao Bernardo vs Primavera SP

1-0

1-1
Sun 10, Feb-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Olimpia SP vs Taboao da Serra

0-0

1-1
Sun 10, Feb-02:30 - Brazil Capixaba
Serra ES vs CA Itapemirim ES

0-1

0-1
Sun 10, Feb-00:00 - Brazil Maranhense Division 1
Moto Clube(MA) vs Sampaio Correa (MA)

0-0

1-0
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Castanhal PA vs Paysandu (PA)

0-0

0-0
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Atletico Paranaense vs Cianorte PR

0-0

1-0
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Londrina (PR) vs Parana

1-2

1-2
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Operario Ferroviario PR vs Coritiba (PR)

2-1

2-2
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Rio Branco SC vs Foz do Iguacu PR

0-0

1-0
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Gremio Metropolitano Maringa vs FC Cascavel

1-0

2-1
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Cascavel CR vs Toledo Colonia Work(TCW) PR

0-1

1-2
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Pernambucano League
Sport Club Recife (PE) vs Petrolina PE

1-0

3-0
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Pernambucano League
Central PE vs Afogados Ingazeira PE

0-1

1-1
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Pernambucano League
Vitoria PE vs America PE

1-0

1-0
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Sergipano
Frei Paulistano/SE vs Olimpico(SE)

0-0

0-0
Sun 10, Feb-16:00 - Cameroon MTN Elite One
Young Sports Academy vs Unisport Bafang

0-0

0-0
Sun 10, Feb-16:30 - Cameroon MTN Elite One
Feutcheu FC vs UMS de Loum

0-1

1-1
Sun 10, Feb-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Dragon de Yaounde vs Avion Academy


1-1
Sun 10, Feb-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Fovu Baham vs Eding Sport FC

1-1

1-1
Sun 10, Feb-18:30 - Cameroon MTN Elite One
New Stars de Duala vs Union Douala

0-0

1-1
Sun 10, Feb-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Stade Renard de Melong vs AS Fortuna

1-0

1-0
Sun 10, Feb-19:00 - Cameroon MTN Elite One
APEJES Academy vs Tonnerre Kalara Yaounde

1-1

1-1
Sun 10, Feb-19:00 - Cameroon MTN Elite One
PWD de Bamenda vs Colombe FC


1-1
Sun 10, Feb-17:30 - Challenge DE French Feminin
Paris FC Women\'s vs Fleury 91 Women\'s

1-0

2-0
Sun 10, Feb-17:30 - Challenge DE French Feminin
La Roche-sur-Yon Women\'s vs Lille OSC Metropole Women\'s

1-1

1-2
Sun 10, Feb-15:30 - Club Friendly
SK Austria Klagenfurt vs NK Fuzinar

0-1

0-1
Sun 10, Feb-01:30 - Club Friendly
Santiago Wanderers vs O Higgins

1-0

1-0
Sun 10, Feb-15:30 - Club Friendly
FK Labunishta vs Bregalnica Stip

0-1

1-1
Sun 10, Feb-02:00 - Club Friendly
FC Dallas vs San Antonio FC

0-2

1-3
Sun 10, Feb-19:30 - Club Friendly
Lokomotiv Moscow vs FK Haugesund

2-0

3-1
Sun 10, Feb-03:10 - Club Friendly
Deportes Temuco vs Huachipato FC

0-0

2-1
Sun 10, Feb-16:00 - Club Friendly
Radnicki Nis vs FK Trajal Krusevac

2-0

3-0
Sun 10, Feb-16:00 - Club Friendly
PFC Sochi vs FK Zeljeznicar Sarajevo

1-0

1-0
Sun 10, Feb-16:00 - Club Friendly
NK Maksimir vs Dugo Selo

1-0

4-2
Sun 10, Feb-16:00 - Club Friendly
Legion Dynamo vs FK Biolog

0-1

1-2
Sun 10, Feb-05:45 - Club Friendly
Universitario de Deportes vs Univ. Cesar Vallejo

1-0

1-0
Sun 10, Feb-16:15 - Club Friendly
FC Inhulets Petrove vs Zirka Kropyvnytskyi

0-0

0-0
Sun 10, Feb-07:00 - Club Friendly
Sacramento Republic FC vs Sacramento Gold

1-0

5-0
Sun 10, Feb-07:40 - Club Friendly
Los Angeles Galaxy vs Toronto FC

0-0

1-1
Sun 10, Feb-08:00 - Club Friendly
Melbourne Knights vs Sydney United

1-0

1-0
Sun 10, Feb-09:00 - Club Friendly
Albirex Niigata vs Kataller Toyama

0-0

1-2
Sun 10, Feb-11:00 - Club Friendly
A.P.I.A. Leichhardt Tigers vs Bankstown Berries

1-0

4-0
Sun 10, Feb-11:00 - Club Friendly
Rockdale City Suns vs St George Saints


2-1
Sun 10, Feb-11:00 - Club Friendly
St George Willawong FC vs Samford Rangers

1-0

2-2
Sun 10, Feb-12:00 - Club Friendly
Blacktown City vs Mounties Wanderers

0-1

0-3
Sun 10, Feb-12:00 - Club Friendly
FC Cape Town vs Hacken

1-1

1-2
Sun 10, Feb-17:00 - Club Friendly
Vasalunds IF vs Karlbergs BK

1-1

3-1
Sun 10, Feb-12:00 - Club Friendly
MFK Rusovce vs Kalinkovo

1-2

4-2
Sun 10, Feb-17:00 - Club Friendly
Bayern Munich Women\'s vs FSK St Polten Spratzern Women\'s

1-1

3-2
Sun 10, Feb-17:00 - Club Friendly
Vinicne vs MSK Kralova pri Senci

1-2

1-5
Sun 10, Feb-17:00 - Club Friendly
Sportclub Eintracht Freising vs FC Pipinsried

0-3

2-3
Sun 10, Feb-13:00 - Club Friendly
Beroe vs Botev Galabovo

1-0

1-0
Sun 10, Feb-14:00 - Club Friendly
Zrinjski Mostar vs Ceske Budejovice

0-1

0-2
Sun 10, Feb-14:00 - Club Friendly
Viktoria Otrokovice vs Fotbal Trinec(U21)

0-0

1-0
Sun 10, Feb-14:00 - Club Friendly
Marienlyst vs Tarup Paarup IF

0-2

0-4
Sun 10, Feb-14:00 - Club Friendly
SV Heimstetten vs TuS Holzkirchen

0-0

3-0
Sun 10, Feb-14:00 - Club Friendly
Lori Vanadzor vs Gandzasar Kapan

2-2

2-4
Sun 10, Feb-17:30 - Club Friendly
Odd Grenland vs Sogndal

0-0

0-0
Sun 10, Feb-18:00 - Club Friendly
Dinamo Minsk vs FC Karpaty Lviv

0-1

1-2
Sun 10, Feb-18:00 - Club Friendly
Chernomorets Odessa vs Rakow Czestochowa

0-0

0-0
Sun 10, Feb-18:00 - Club Friendly
FC Struga Trim-Lum vs Borec Veles

0-0

0-1
Sun 10, Feb-15:00 - Club Friendly
Lechia Gdansk vs Olimpia Grudziadz

1-3

1-3
Sun 10, Feb-15:00 - Club Friendly
Garbarnia Krakow vs Cracovia Krakow

2-2

2-4
Sun 10, Feb-00:00 - Club Friendly
FC Dallas vs Bayern Munich (Am)

4-0

4-0
Sun 10, Feb-00:00 - Club Friendly
Saint Louis FC vs OKC Energy FC

0-0

0-0
Sun 10, Feb-00:00 - Club Friendly
Louisville City FC vs Nashville SC

1-1

1-2
Sun 10, Feb-18:30 - Club Friendly
SKA Khabarovsk vs CSKA Sofia

0-0

0-0
Sun 10, Feb-18:30 - Club Friendly
Monchengladbach AM. vs RW Oberhausen

0-2

1-4
Sun 10, Feb-18:30 - Club Friendly
Olimpik Donetsk vs NK Olimpija Ljubljana

0-0

0-0
Sun 10, Feb-00:20 - Club Friendly
Colorado Rapids vs Ventura County Fusion

4-0

5-0
Sun 10, Feb-18:30 - Club Friendly
Kustosija vs NK Vinogradar

0-0

1-1
Sun 10, Feb-00:30 - Club Friendly
Reno 1868 vs San Jose Earthquakes

3-0

3-0
Sun 10, Feb-03:00 - Colombia Copa Mustang
Envigado vs Alianza Petrolera

0-0

1-0
Sun 10, Feb-03:00 - Colombia Copa Mustang
Independiente Santa Fe vs Deportes Tolima

0-0

0-1
Sun 10, Feb-05:00 - Colombia Copa Mustang
Dep.Independiente Medellin vs Union Magdalena

1-1

1-1
Sun 10, Feb-01:00 - Colombia Copa Mustang
Jaguares de Cordoba vs Millonarios

1-0

1-2
Sun 10, Feb-23:00 - Colombia Copa Premier
Deportes Quindio vs Bogota FC

2-0

4-1
Sun 10, Feb-00:00 - Colombia Copa Premier
Barranquilla FC vs Boyaca Chico

0-0

0-0
Sun 10, Feb-00:00 - Colombia Copa Premier
Valledupar FC vs Real Cartagena

1-1

1-1
Sun 10, Feb-00:00 - Colombia Copa Premier
Atletico FC vs Cortulua

0-0

0-2
Sun 10, Feb-04:00 - Costa Rica Primera Division
AD Santos De Guapiles vs Perez Zeledon

0-0

0-1
Sun 10, Feb-06:00 - Costa Rica Primera Division
Deportivo Saprissa vs Alajuelense

0-0

0-0
Sun 10, Feb-23:30 - Costa Rica Primera Division
AD Carmelita vs Cartagines Deportiva SA

0-1

0-3
Sun 10, Feb-20:30 - Croatia - 1. Division
Hajduk Split vs NK Lokomotiva Zagreb

1-0

2-1
Sun 10, Feb-18:00 - Croatia - 1. Division
Inter Zapresic vs NK Rijeka

0-0

0-3
Sun 10, Feb-19:00 - Cyprus 1 Division
AC Omonia Nicosia vs Doxa Katokopias

0-1

2-2
Sun 10, Feb-19:59 - Cyprus 1 Division
AEK Larnaca vs Alki Oroklini

1-0

2-0
Sun 10, Feb-18:00 - Cyprus 1 Division
E.N.Paralimni vs APOEL Nicosia

0-1

0-2
Sun 10, Feb-18:00 - Cyprus 2 Division
Aris Limassol vs Ethnikos Achnas

0-1

2-2
Sun 10, Feb-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
Sparta Praha vs FC Bohemians 1905

0-0

1-0
Sun 10, Feb-17:00 - Danish SAS Ligaen
Aalborg BK vs Randers FC

0-0

0-3
Sun 10, Feb-21:00 - Danish SAS Ligaen
FC Kobenhavn vs Odense BK

3-0

6-1
Sun 10, Feb-15:00 - Danish SAS Ligaen
Hobro I.K. vs AC Horsens

0-0

0-0
Sun 10, Feb-19:00 - Danish SAS Ligaen
FC Nordsjaelland vs Brondby

1-1

3-3
Sun 10, Feb-02:15 - Ecuador Copa Pilsener A
Liga Deportiva Universitaria vs Olmedo Riobamba

2-1

3-2
Sun 10, Feb-04:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Barcelona SC(ECU) vs CD El Nacional

2-0

5-2
Sun 10, Feb-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Deportivo Cuenca vs Independiente Del Valle

1-2

3-2
Sun 10, Feb-00:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Fuerza Amarilla vs Delfin S.C.

0-1

0-2
Sun 10, Feb-19:59 - Egypt Premier League
Wadi Degla SC vs Ittihad Alexandria

1-2

1-3
Sun 10, Feb-01:00 - El Salvador Primera Division
Jocoro FC vs Isidro Metapan

0-0

0-1
Sun 10, Feb-04:00 - El Salvador Primera Division
Santa Tecla vs CD Chalatenango

0-0

1-1
Sun 10, Feb-05:00 - El Salvador Primera Division
Sonsonate vs CD FAS

1-1

4-3
Sun 10, Feb-19:00 - England FA Women Super League
Bristol City Women\'s vs Brighton & H.A. Women\'s

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:00 - England FA Women Super League
Manchester City Women\'s vs Chelsea FC Women\'s

2-0

2-2
Sun 10, Feb-19:00 - England FA Women\\\'s Cup
Yeovil Town Women\'s vs Birmingham Women\'s

0-1

1-3
Sun 10, Feb-16:00 - England FA Women\\\'s Cup
Durham Wildcats Women\'s vs Cardiff City Women\'s

2-1

5-1
Sun 10, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Charlton Athletic Women\'s vs Huddersfield Town Women\'s

2-0

3-3
Sun 10, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Millwall Women\'s vs Lewes Women\'s

0-0

1-0
Sun 10, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Liverpool Women\'s vs Milton Keynes Dons Women\'s

2-0

6-0
Sun 10, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Reading Women\'s vs Keynsham Town Women\'s

4-0

13-0
Sun 10, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Stoke City Women\'s vs Aston Villa Women\'s

1-0

1-2
Sun 10, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Loughborough Foxes Women\'s vs Sheffield United Women\'s

0-1

0-2
Sun 10, Feb-18:00 - England Ladies Premier League
Leicester City Women\'s vs Crystal Palace Women\'s

0-0

2-3
Sun 10, Feb-18:00 - England Ladies Premier League
London Bees Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s

0-2

0-3
Sun 10, Feb-16:00 - England The Championship
Norwich City vs Ipswich

1-0

3-0
Sun 10, Feb-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Blackburn Rovers Women\'s vs Sunderland Women\'s


2-1
Sun 10, Feb-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Derby County Women\'s vs Hull City Women\'s


7-2
Sun 10, Feb-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Bradford City Women\'s vs Nottingham Forest Women\'s


1-2
Sun 10, Feb-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Guiseley AFC Vixens Women\'s vs Fylde LFC Women\'s


1-3
Sun 10, Feb-19:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Watford Women\'s vs Portsmouth Women\'s


5-4
Sun 10, Feb-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Oxford United Women\'s vs Chichester City Women\'s


1-0
Sun 10, Feb-19:59 - English Premier League
Manchester City vs Chelsea FC

4-0

6-0
Sun 10, Feb-17:30 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Leicester City

1-0

3-1
Sun 10, Feb-17:00 - Estonia Winter Tournament
Paide Linnameeskond B vs FC Helios

0-1

0-3
Sun 10, Feb-13:20 - Estonia Winter Tournament
Vandra JK Vaprus vs Tabasalu Palliklubi

1-2

1-5
Sun 10, Feb-20:40 - Estonia Winter Tournament
Tartu JK Welco vs JK Tallinna Kalev II

0-1

1-1
Sun 10, Feb-18:50 - Estonia Winter Tournament
Kohtla-Jarve JK Jarve vs Keila JK

1-1

4-2
Sun 10, Feb-15:10 - Estonia Winter Tournament
Tartu JK Tammeka B vs Parnu JK

2-0

4-1
Sun 10, Feb-21:00 - Finland Cup
IFK Mariehamn vs Lahti

0-0

1-0
Sun 10, Feb-15:00 - Finland Cup
Mypa vs MuSa

0-1

1-4
Sun 10, Feb-18:00 - Finland Woman\\\'s Cup
Aland Women\'s vs Pallokerho-35 Women\'s

1-0

2-0
Sun 10, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
US Orleans U19 vs Paris Saint Germain (U19)


0-1
Sun 10, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Le Havre(U19) vs Amiens SC(U19)


1-1
Sun 10, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Caen(U19) vs Dunkerque(U19)


3-1
Sun 10, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
US Boulogne U19 vs Quevilly US(U19)


4-0
Sun 10, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Entente(U19) vs Valenciennes US(U19)


0-3
Sun 10, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Saran(U19) vs Lille U19


0-1
Sun 10, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
ES Troyes AC(U19) vs Torcy U.S(U19)


0-2
Sun 10, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Metz U19 vs Nancy(U19)


1-0
Sun 10, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Sochaux U19 vs Stade Reims(U19)


3-1
Sun 10, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
ASPTT Dijon(U19) vs Amneville(U19)


1-0
Sun 10, Feb-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Niort(U19) vs Brest Stade U19


2-0
Sun 10, Feb-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Trelissac U19 vs Stade Lavallois MFC (U19)


2-3
Sun 10, Feb-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Pau FC(U19) vs Vannes OC U19


0-1
Sun 10, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Guingamp (U19) vs Angers SCO U19


1-0
Sun 10, Feb-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulouse(U19) vs Monaco U19


1-2
Sun 10, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Nimes(U19) vs Montpellier(U19)


1-1
Sun 10, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulon (U19) vs Avenir Sportif Beziers(U19)


3-1
Sun 10, Feb-19:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Cannes AS U19 vs Bastia U19


2-1
Sun 10, Feb-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs Saint-Etienne

1-0

3-0
Sun 10, Feb-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Guingamp vs Lille OSC

0-0

0-2
Sun 10, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Toulouse vs Stade Reims

0-0

1-1
Sun 10, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs Nimes

2-0

2-4
Sun 10, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs AS Monaco

0-1

2-2
Sun 10, Feb-19:00 - Friendly Internationals
Portugal(U17) vs Netherlands(U17)

1-0

1-2
Sun 10, Feb-21:00 - Friendly Internationals
Norway U18 vs Poland (U18)

0-0

0-0
Sun 10, Feb-18:00 - Friendly Internationals
Spain(U17) vs Germany(U17)

1-0

1-0
Sun 10, Feb-18:00 - Friendly Internationals
Portugal(U18) vs Slovakia(U18)

0-1

3-1
Sun 10, Feb-16:45 - Futsal Spain Division De Honor
Aspil Vidal Ribera Navarra Futsal vs EiPozo Murcia Turistica Futsal

2-1

3-3
Sun 10, Feb-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
F.C.Barcelona Futsal vs Jaen Paraiso Interior Futsal

2-0

4-2
Sun 10, Feb-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Naturpellet Segovia Futsal vs Peniscola RehabMedic Futsal

0-0

2-3
Sun 10, Feb-16:00 - German 3. Liga
VfR Aalen vs SV Meppen

1-1

1-2
Sun 10, Feb-17:00 - German 3. Liga
Eintracht Braunschweig vs SV Wehen Wiesbaden

1-2

2-3
Sun 10, Feb-21:00 - German Bundesliga
Fortuna Dusseldorf vs VfB Stuttgart

1-0

3-0
Sun 10, Feb-18:30 - German Bundesliga
Werder Bremen vs Augsburg

3-0

4-0
Sun 10, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
FC Erzgebirge Aue vs FC Ingolstadt 04

0-1

0-3
Sun 10, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
SV Darmstadt 98 vs 1. FC Heidenheim 1846

0-1

1-2
Sun 10, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
1. FC Magdeburg vs Holstein Kiel

1-1

1-1
Sun 10, Feb-17:00 - German Frauen Bundesliga
SC Sand Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s

1-1

2-3
Sun 10, Feb-17:00 - German Frauen Bundesliga
Hoffenheim Women\'s vs FFC Frankfurt Women\'s

0-1

0-1
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Werder Bremen(U19) vs Magdeburg(U19)

2-2

3-2
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hertha BSC Berlin U19 vs VfL Osnabruck(U19)

1-0

2-1
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Union Berlin(U19) vs TSV Havelse(U19)

0-2

2-2
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Dynamo Dresden(U19) vs St. Pauli(U19)

0-0

1-0
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
RB Leipzig(U19) vs Carl Zeiss Jena(U19)

2-1

5-1
Sun 10, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Augsburg(U19) vs Stuttgarter Kickers(U19)

0-0

1-0
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Mainz(U19) vs FC Kaiserslautern (U19)

1-0

1-0
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Karlsruher SC (U19) vs Nurnberg (U19)

0-1

0-2
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Bochum(U19) vs RW Essen(U19)

2-0

3-0
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Schalke 04 (U19) vs Monchengladbach(U19)

1-1

1-1
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Preuben Munster U19 vs Dortmund(U19)

0-1

0-1
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf U19 vs MSV Duisburg (U19)

0-0

1-1
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
SC Paderborn 07(U19) vs SV Rodinghausen(U19)

1-0

2-0
Sun 10, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Rot-Weiss Erfurt vs Germania Halberstadt

0-1

0-2
Sun 10, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Union Furstenwalde vs Budissa Bautzen

0-0

1-0
Sun 10, Feb-17:00 - Germany Women Division 2
Koln Women\'s vs SV Meppen Women\'s

0-0

1-2
Sun 10, Feb-17:00 - Germany Women Division 2
SV Weinberg Women\'s vs Bayern Munich Women\'s B

0-3

0-6
Sun 10, Feb-17:00 - Germany Women Division 2
FSV Hessen Wetzlar Women\'s vs Hoffenheim Women\'s B

0-0

1-1
Sun 10, Feb-17:00 - Germany Women Division 2
Wolfsburg B Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s B

1-0

4-1
Sun 10, Feb-17:00 - Germany Women Division 2
SG Essen-Schonebeck Women\'s B vs FFC Frankfurt B Women\'s

0-0

0-2
Sun 10, Feb-14:00 - Germany Women Division 2
FF USV Jena Women\'s vs FC Gutersloh Women\'s

1-0

3-1
Sun 10, Feb-14:00 - Germany Women Division 2
BV Cloppenburg Women\'s vs Saarbrucken Women\'s

1-2

3-2
Sun 10, Feb-17:00 - Greece - Football League
Kerkyra vs Apollon Larissas

0-1

1-2
Sun 10, Feb-17:00 - Greece - Football League
Irodotos vs Iraklis 1908

0-0

1-1
Sun 10, Feb-17:00 - Greece - Football League
Aiginiakos FC vs Panachaiki

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:00 - Greece - Football League
Kissamikos vs Athletic Union of Spartis

2-0

4-1
Sun 10, Feb-17:00 - Greece - Football League
Giorgos Karaiskakis vs Volos NFC

0-1

0-1
Sun 10, Feb-17:00 - Greece - Football League
Aittitos Spata vs Platanias FC

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:00 - Greece Super League
AEK Athens vs OFI Crete

1-0

1-0
Sun 10, Feb-21:00 - Greece Super League
Atromitos Athens vs Levadiakos

1-0

1-0
Sun 10, Feb-21:30 - Greece Super League
PAOK Saloniki vs Olympiakos Piraeus

2-0

3-1
Sun 10, Feb-16:30 - Greece U19
Panaitolikos Agrinio(U19) vs AEL Larisa U19


2-0
Sun 10, Feb-14:00 - Greece U19
PAOK Saloniki(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19)

1-0

2-0
Sun 10, Feb-14:00 - Greece U19
Asteras Tripolis(U19) vs FC Aris Thessaloniki(U19)

2-0

3-2
Sun 10, Feb-14:30 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs PAE Levadiakos(U19)

2-0

3-0
Sun 10, Feb-14:30 - Greece U19
Pas Giannina(U19) vs Panathinaikos(U19)

0-1

3-2
Sun 10, Feb-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Mictlan vs CSyD Mixco


3-0
Sun 10, Feb-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Santa Lucia Cotzumalguapa vs CD Marquense

1-0

1-0
Sun 10, Feb-01:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs CD Puerto de Iztapa

2-0

3-0
Sun 10, Feb-03:00 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs Deportivo Sanarate

2-1

4-1
Sun 10, Feb-21:30 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs Deportivo Chiantla

1-1

2-2
Sun 10, Feb-15:15 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs SBV Excelsior

2-0

4-1
Sun 10, Feb-19:45 - Holland Eredivisie
FC Utrecht vs PSV Eindhoven

2-0

2-2
Sun 10, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs Vitesse Arnhem

1-1

2-1
Sun 10, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
Emmen vs ADO Den Haag

2-0

3-2
Sun 10, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
AFC Amsterdam vs Koninklijke HFC

0-0

0-0
Sun 10, Feb-05:00 - Honduras Liga Nacional
Real Espana vs Marathon

0-1

1-1
Sun 10, Feb-05:15 - Honduras Liga Nacional
Platense vs UPNFM

0-0

0-1
Sun 10, Feb-09:30 - HongKong 1st Division League
Dreams Metro Gallery vs Happy Valley

0-4

0-10
Sun 10, Feb-09:30 - HongKong 1st Division League
Eastern District SA vs Citizen

1-1

1-1
Sun 10, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League
Sparta Rotterdam Mutual FC vs Hong Kong Rangers FC

0-1

0-7
Sun 10, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League
Shatin SA vs Wing Yee FT

0-1

0-3
Sun 10, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League
Wong Tai Sin District RSC vs Resources Capital FC

1-1

2-1
Sun 10, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League
Double Flower FA vs Hong Kong FC

0-1

0-6
Sun 10, Feb-09:30 - HongKong 2 Division League
Sun Hei Sports Club vs Lucky Mile FC

1-1

3-3
Sun 10, Feb-09:30 - HongKong 2 Division League
Kwong Wah AA vs Tuen Mun Football Team


3-1
Sun 10, Feb-09:30 - HongKong 2 Division League
Fu Moon FC vs Kwun Tong FA

0-1

0-1
Sun 10, Feb-11:30 - HongKong 2 Division League
Sham Shui Po vs Sun Source


2-0
Sun 10, Feb-11:30 - HongKong 2 Division League
North District FC vs Yau Tsim Mong FT


3-1
Sun 10, Feb-11:30 - HongKong 2 Division League
Kowloon City vs Tung Sing FC


2-0
Sun 10, Feb-16:00 - HongKong Sapling Cup
Dreams Sports Club vs Eastern A.A Football Team

0-0

0-0
Sun 10, Feb-10:30 - HongKong Sapling Cup
Hoi King SA vs LeeMan

1-5

2-6
Sun 10, Feb-13:30 - HongKong Sapling Cup
Best Union Yuen Long vs Wofoo Tai Po

0-0

2-1
Sun 10, Feb-17:00 - Hungary NB ?
ETO Gyori FC vs Monori SE

0-0

2-1
Sun 10, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Cegled

3-0

4-1
Sun 10, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Vac-Dunakanyar vs Gyirmot SE

1-0

1-1
Sun 10, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Balmazujvaros Sport KFT vs Kazincbarcika

0-0

1-0
Sun 10, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Aqvital FC Csakvar vs Vasas

0-1

2-3
Sun 10, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Dorogi FC vs Soroksar

0-2

0-2
Sun 10, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Duna Aszfalt TVSE vs MTE Mosonmagyarovar

0-0

1-1
Sun 10, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Budafoki MTE vs BFC Siofok

1-1

2-1
Sun 10, Feb-19:59 - Hungary NB ?
Bekescsaba vs Zalaegerszegi TE

0-1

1-2
Sun 10, Feb-21:00 - Hungary NB ?
Kaposvar vs Budaorsi SC

0-1

0-2
Sun 10, Feb-18:30 - Iceland Faxafloi Women Cup
Stjarnan Women\'s vs Keflavik Women\'s

1-0

1-3
Sun 10, Feb-16:00 - Iceland League Cup
Keflavik vs Haukar

1-0

2-0
Sun 10, Feb-20:15 - Iceland Reykjavik Women\\\'s Tournament
HK Vikingur Women\'s vs Trottur Reykjavik Women\'s

0-0

1-2
Sun 10, Feb-22:15 - Iceland Reykjavik Women\\\'s Tournament
Fylkir Women\'s vs Fjolnir Women\'s

4-0

8-1
Sun 10, Feb-18:00 - India Super League
Pune City vs Atletico De Kolkata

1-1

2-2
Sun 10, Feb-15:30 - Iran League
Mashin Sazi vs Sanat Naft

0-0

1-0
Sun 10, Feb-15:45 - Iran League
Foolad Khouzestan FC vs Persepolis

2-0

2-1
Sun 10, Feb-15:45 - Iran League
Padideh Mashhad vs Esteghlal Khozestan

1-0

1-0
Sun 10, Feb-17:30 - Iran League
Nassaji Mazandaran vs Teraktor-Sazi

0-1

1-1
Sun 10, Feb-17:45 - Iran League
Sepahan S.C. vs Sepidrood Rasht

0-0

3-0
Sun 10, Feb-15:30 - Iraqi League
Al Minaa vs Al-Hudod

1-0

2-0
Sun 10, Feb-15:30 - Iraqi League
Al Karkh vs Erbil SC

0-1

0-1
Sun 10, Feb-15:30 - Iraqi League
Naft Alwasat vs Al Hussein

0-0

1-0
Sun 10, Feb-15:30 - Iraqi League
Al Bahri vs Al Diwaniya

0-0

0-1
Sun 10, Feb-17:45 - Iraqi League
Al Shorta vs Al Najaf

0-1

1-1
Sun 10, Feb-21:00 - Israel Premier League
Hapoel Hadera vs Bnei Yehuda Tel Aviv

0-3

0-4
Sun 10, Feb-23:00 - Israel Premier League
Beitar Jerusalem vs Maccabi Haifa

1-1

1-1
Sun 10, Feb-13:00 - Italian Campionato Primavera
Napoli Youth vs Palermo Youth

3-0

3-2
Sun 10, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Torino Youth vs Fiorentina Youth

0-2

1-2
Sun 10, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Atalanta Youth vs Udinese Youth

4-1

4-1
Sun 10, Feb-15:30 - Italian Serie A
Bologna vs Genoa

1-1

1-1
Sun 10, Feb-21:00 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs Juventus

0-1

0-3
Sun 10, Feb-18:00 - Italian Serie A
Torino vs Udinese

1-0

1-0
Sun 10, Feb-18:00 - Italian Serie A
Sampdoria vs Frosinone

0-1

0-1
Sun 10, Feb-18:00 - Italian Serie A
Atalanta vs Spal

0-1

2-1
Sun 10, Feb-23:30 - Italian Serie A
AC Milan vs Cagliari

2-0

3-0
Sun 10, Feb-18:00 - Italian Serie B
Livorno vs Cosenza Calcio 1914

0-0

2-0
Sun 10, Feb-18:00 - Italian Serie B
Foggia vs Delfino Pescara 1936

1-0

1-1
Sun 10, Feb-15:30 - Italian Women Division 1
AC Milan Women\'s vs AGSM Verona Women\'s

0-0

2-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1A
Robur Siena S.S.D. vs Alessandria

1-0

3-1
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1A
Lucchese vs Gozzano

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1A
Novara Calcio vs Carrarese

0-1

1-2
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Pro Patria

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1A
Olbia vs Cuneo

1-0

1-2
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1A
Juventus(U23) vs Arzachena

0-0

1-0
Sun 10, Feb-21:30 - Italy C1A
Piacenza vs Albissola

1-1

1-1
Sun 10, Feb-21:30 - Italy C1A
Pisa vs Pistoiese

0-0

2-1
Sun 10, Feb-19:30 - Italy C1C
Catania vs US Casertana 1908

0-0

3-0
Sun 10, Feb-19:30 - Italy C1C
Cavese vs Vibonese

0-0

0-0
Sun 10, Feb-19:30 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs Rende

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1C
Catanzaro vs Paganese

2-1

4-1
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1C
Rieti vs Sicula Leonzio

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1C
AC Monopoli vs Viterbese

0-2

0-2
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1C
Bisceglie vs Trapani

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:00 - Italy Serie D
FC Bari 1908 vs Marsala

1-1

3-1
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
Modena vs Axys Zola

2-0

2-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
Messina vs Turris Neapolis

0-2

5-2
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
Real Giulianova vs Forli FC


2-2
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
San Marino Calcio vs Mezzolara

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
Nocerina vs Citta Di Gela

0-1

1-2
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
Taranto Sport vs FC Savoia 1908


1-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
Aprilia vs Latina Calcio

1-1

1-1
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
Arzignano Chiampo vs Sankt Georgen

3-0

4-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sondrio vs ASD Villafranca


2-2
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
SC Caronnese vs Darfo Boario


3-2
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
Roccella vs Castrovillari


1-1
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
Gelbison vs ACD Nardo

0-0

1-1
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
Ostia Mare vs Lupa Roma


3-3
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
Adriese vs ACD Campodarsego


2-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
Ciserano vs Legnago Salus


1-1
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sasso Marconi vs Ciliverghe Mazzano

1-0

1-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
Fiorenzuola vs USD Classe


4-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
Portici vs Palmese


1-1
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
Cittanovese vs Igea Virtus Barcellona

1-0

1-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
GSD Ambrosiana vs Rezzato

0-1

2-2
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
Chions vs Cartigliano

0-0

1-1
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie D
Montegiorgio vs Recanatese

0-0

0-0
Sun 10, Feb-18:00 - Italy Serie D
Savona vs Bustese


1-2
Sun 10, Feb-18:00 - Italy Serie D
Pineto vs ASD Savignanese

1-0

2-1
Sun 10, Feb-07:15 - Japan Futsal League
Vasagey Oita Futsal vs Bardral Urayasu Futsal


2-2
Sun 10, Feb-09:30 - Japan Futsal League
F-League selection Futsal vs Agleymina Hamamatsu Futsal

0-1

1-1
Sun 10, Feb-11:45 - Japan Futsal League
Fugador Sumida Futsal vs Fuchu Athletic FC Futsal

0-2

3-4
Sun 10, Feb-14:00 - Japan Futsal League
Nagoya oceans Futsal vs Shriker Osaka Futsal

1-1

4-1
Sun 10, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Zoo Kericho vs Tusker FC Nairobi

0-1

0-1
Sun 10, Feb-16:00 - Kosovo Cup
Vellaznimi(KSO) vs KF Drita Gjilan

1-0

1-0
Sun 10, Feb-16:00 - Kosovo Cup
Kika vs Ballkani

0-0

0-0
Sun 10, Feb-18:00 - Kosovo Cup
KF Prishtina vs KF Trepca \'89

0-0

0-0
Sun 10, Feb-16:15 - Lebanese League
Shabab Al Ghazieh vs Racing Beirut

0-1

0-2
Sun 10, Feb-17:00 - Libya League Division 1
Ngom Egdabya vs Alahly Benghazi


1-2
Sun 10, Feb-17:00 - Libya League Division 1
Darnes vs Al Anwar


1-0
Sun 10, Feb-17:00 - Malaysia Super League
Felda United FC vs PKNP

0-1

1-1
Sun 10, Feb-16:00 - Malta First Division League
Swieqi United vs Pembroke Athleta

0-2

0-2
Sun 10, Feb-20:30 - Malta First Division League
Lija Athletic vs San Gwann FC

0-0

2-0
Sun 10, Feb-18:15 - Malta First Division League
Qrendi vs Sirens


1-4
Sun 10, Feb-17:00 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Gzira United

1-0

1-0
Sun 10, Feb-19:00 - Malta Premier League
Birkirkara FC vs Floriana F.C.

0-0

0-0
Sun 10, Feb-03:00 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Lobos BUAP

2-0

4-0
Sun 10, Feb-03:00 - Mexico Primera Division
Queretaro FC vs Pumas UNAM

0-1

0-2
Sun 10, Feb-05:00 - Mexico Primera Division
Pachuca vs Monarcas Morelia

0-0

2-0
Sun 10, Feb-05:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Club Leon

0-1

0-3
Sun 10, Feb-07:00 - Mexico Primera Division
Club Necaxa vs Chivas Guadalajara

0-1

3-3
Sun 10, Feb-22:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Cruz Azul

0-1

1-1
Sun 10, Feb-01:30 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Gladiadores vs Calor de San Pedro

0-0

1-1
Sun 10, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Sporting Canamy vs Tuxtla

0-1

0-2
Sun 10, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Tepatitlan De Morelos vs Correcaminos UAT B


3-3
Sun 10, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Yalmakan vs Club America B


3-2
Sun 10, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Cocodrilos de tabasco FC vs Irapuato FC

0-0

1-0
Sun 10, Feb-19:59 - Mexico Primera Divison 2
Chivas Guadalajara B vs Coras De Nayarit

1-0

2-1
Sun 10, Feb-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Necaxa B vs Pacific

1-0

1-0
Sun 10, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Leones Univ Guadalajara B vs Gavilanes Matamoros

0-0

0-0
Sun 10, Feb-00:00 - Mexico Primera Divison 2
Pioneros De Cancun vs Deportivo Toluca B

1-0

2-0
Sun 10, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Real Zamora vs UA De Zacatecas

1-1

3-1
Sun 10, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Constructores Gomez Palacio vs Celaya B

0-1

0-1
Sun 10, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Canoneros Marina vs Chimalhuacan


2-2
Sun 10, Feb-03:00 - Mexico Primera Divison A
Zacatepec vs Celaya FC

1-0

1-0
Sun 10, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison A
FC Juarez vs Venados FC

0-0

0-1
Sun 10, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison A
Cafetaleros de Tapachula vs Alebrijes de Oaxaca

0-0

2-0
Sun 10, Feb-07:00 - Mexico Primera Divison A
Cimarrones de Sonora vs Mineros de Zacatecas

0-0

0-0
Sun 10, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 vs Cruz Azul(U20)

1-0

1-0
Sun 10, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Maghreb Fez vs Raja de Beni Mellal

0-0

2-0
Sun 10, Feb-18:00 - Morocco Division 2
KAC de Kenitra vs JSM Jeunesse Sportive El Massira

0-0

2-0
Sun 10, Feb-21:00 - Morocco Super League
IRT Itihad de Tanger vs MCO Mouloudia Oujda

2-1

3-2
Sun 10, Feb-05:00 - New Zealand Football Championships
Auckland City vs Wellington Phoenix Reserve

1-0

2-1
Sun 10, Feb-05:00 - New Zealand Football Championships
Team Wellington vs Eastern Suburbs AFC

3-1

3-1
Sun 10, Feb-07:35 - New Zealand Football Championships
Hamilton Wanderers AFC vs Canterbury United

1-2

2-4
Sun 10, Feb-02:00 - Nicaragua Primera Division
UNAN Managua vs Diriangen

0-1

2-1
Sun 10, Feb-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Esteli vs Deportivo Ocotal

0-1

1-1
Sun 10, Feb-05:00 - Nicaragua Primera Division
Walter Ferretti vs Chinandega

2-0

4-0
Sun 10, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Enyimba International vs Remo Stars

0-0

1-0
Sun 10, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs Wikki Tourists

1-0

1-0
Sun 10, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Kano Pillars vs Yobe Desert Stars

2-0

3-1
Sun 10, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Ifeanyi Ubah

1-0

1-1
Sun 10, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs Go Round Omoku

0-0

1-0
Sun 10, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
El Kanemi Warriors vs Abia Warriors

0-0

1-0
Sun 10, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
MFM FC vs Niger Tornadoes FC

1-2

3-2
Sun 10, Feb-05:00 - OFC Club Championship League
AS Central Sport vs Henderson Eels FC

2-0

3-2
Sun 10, Feb-07:00 - OFC Club Championship League
Lae City Dwelle vs AS Tefana

0-2

3-3
Sun 10, Feb-08:00 - OFC Club Championship League
FC Morobe Wawens vs Lautoka

0-2

0-5
Sun 10, Feb-10:00 - OFC Club Championship League
Malampa Revivors vs Hienghene Sport

0-0

0-5
Sun 10, Feb-02:00 - Paraguayan Primera Division
Club Libertad vs General Diaz

3-0

4-0
Sun 10, Feb-03:45 - Paraguayan Primera Division
Sol de America vs Olimpia Asuncion

0-0

0-1
Sun 10, Feb-21:00 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Plock vs Legia Warszawa

0-0

0-1
Sun 10, Feb-18:30 - Poland - Ekstraklasa
Arka Gdynia vs Korona Kielce

0-2

1-2
Sun 10, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Uniao Almeirim(U17) vs Sport Clube Caldas(U17)

0-0

0-0
Sun 10, Feb-15:15 - Portugal Liga de Honora
GD Estoril-Praia vs Cova Piedade

1-0

2-0
Sun 10, Feb-21:00 - Portugal Liga de Honora
FC Arouca vs FC Famalicao

1-0

2-1
Sun 10, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
Pacos Ferreira vs Varzim

1-0

1-0
Sun 10, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
UD Oliveirense vs CD Mafra

1-1

3-2
Sun 10, Feb-21:30 - Portugal Primera Liga
SL Benfica vs CD Nacional

3-0

10-0
Sun 10, Feb-00:30 - Portugal Primera Liga
Desportivo de Tondela vs Vitoria Guimaraes

0-0

1-0
Sun 10, Feb-19:00 - Portugal Primera Liga
Sporting Braga vs G.D. Chaves

0-0

2-1
Sun 10, Feb-19:00 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs C.D. Santa Clara

0-0

1-0
Sun 10, Feb-16:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabail vs Zira FK

0-1

0-2
Sun 10, Feb-14:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Neftchi Baku vs Kesla FK

1-0

2-0
Sun 10, Feb-14:00 - Romania - Divizia A
Dunarea Calarasi vs Concordia Chiajna

1-1

2-1
Sun 10, Feb-20:30 - Romania - Divizia A
Politehnica Iasi vs Gaz Metan Medias

1-0

1-0
Sun 10, Feb-23:00 - Romania - Divizia A
CS Universitatea Craiova vs CFR Cluj

1-0

2-0
Sun 10, Feb-14:00 - Russia Futsal League
TTG-Ugra Yugorsk Futsal vs MFK Sinara Ekaterinburg Futsal

2-1

4-3
Sun 10, Feb-14:00 - Russia Futsal League
Norilsky Nickel Futsal vs Nefteyugansk Futsal Futsal

4-0

9-2
Sun 10, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Tre Penne vs Cailungo

3-2

5-2
Sun 10, Feb-18:00 - San Marino Girone A
AC Juvenes/Dogana vs SP Cosmos

3-2

5-2
Sun 10, Feb-18:00 - San Marino Girone A
San Giovanni vs SS Virtus

0-0

0-0
Sun 10, Feb-19:00 - Scotland FA Cup
Hearts vs Auchinleck Talbot

3-0

4-0
Sun 10, Feb-19:30 - Scotland FA Cup
Aberdeen vs Queen of the South FC

0-0

4-1
Sun 10, Feb-17:30 - Scotland FA Cup
Celtic vs St. Johnstone

2-0

5-0
Sun 10, Feb-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Spartans Women\'s vs Hibernian Women\'s

0-0

0-0
Sun 10, Feb-18:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Celtic Women\'s vs Forfar Farmington Women\'s

3-0

4-0
Sun 10, Feb-18:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Motherwell Women\'s vs Stirling University Women\'s

0-0

1-0
Sun 10, Feb-19:59 - Senegal Premier League
Pikine vs Stade de Mbour


1-2
Sun 10, Feb-19:59 - Senegal Premier League
NGB ASC Niarry Tally vs Linguere

0-0

0-0
Sun 10, Feb-21:00 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs Union Sportive Goree

1-1

1-1
Sun 10, Feb-21:00 - Senegal Premier League
ASEC Ndiambour vs AS Douanes Dakar


3-0
Sun 10, Feb-21:00 - Senegal Premier League
Mbour Petite Cote vs ASC Jaraaf


1-1
Sun 10, Feb-22:00 - Senegal Premier League
Dakar Sacre Coeur vs Teungueth FC

1-0

2-1
Sun 10, Feb-17:30 - South Africa First League
Ajax Cape Town vs Tshakhuma TM

1-2

4-4
Sun 10, Feb-17:30 - South Africa First League
Richards Bay vs Cape Umoya United

1-0

2-1
Sun 10, Feb-17:30 - South Africa First League
TS Sporting vs Maccabi FC

0-1

2-2
Sun 10, Feb-17:30 - South Africa First League
TS Galaxy vs Real Kings

0-0

1-0
Sun 10, Feb-17:30 - South Africa Premier League
Lamontville Golden Arrows vs Supersport United

0-2

2-3
Sun 10, Feb-17:30 - South Africa Premier League
Baroka FC vs Bloemfontein Celtic

2-1

2-2
Sun 10, Feb-15:15 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women\'s vs Fundacion Albacete Women\'s

0-0

0-0
Sun 10, Feb-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

0-3

0-4
Sun 10, Feb-14:30 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s

0-2

2-2
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
RCD Espanyol Women\'s vs Atleico Malaga Women\'s

1-0

1-1
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
CDEF Logrono Women\'s vs Granadilla Tenerife Women\'s

0-0

0-1
Sun 10, Feb-19:15 - Spanish Primera Division
Valencia vs Real Sociedad

0-0

0-0
Sun 10, Feb-21:30 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Eibar

0-1

2-2
Sun 10, Feb-23:45 - Spanish Primera Division
Athletic Bilbao vs Barcelona

0-0

0-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Primera Division
Leganes vs Real Betis

2-0

3-0
Sun 10, Feb-16:00 - Spanish Primera U19
SD San Jose(U19) vs Tenerife U19

0-1

1-4
Sun 10, Feb-16:15 - Spanish Primera U19
Extremadura(U19) vs CD Canillas(U19)

1-0

3-0
Sun 10, Feb-13:00 - Spanish Primera U19
Villarreal(U19) vs Valencia(U19)

0-0

1-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Primera U19
Atletico de Madrid(U19) vs Leganes(U19)

1-0

6-0
Sun 10, Feb-14:45 - Spanish Primera U19
Aravaca CF U19 vs CP Almendralejo(U19)

3-0

5-2
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
CF Alondras (U19) vs Real Oviedo(U19)

0-0

0-2
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
CD Roda(U19) vs Albacete(U19)

0-1

1-1
Sun 10, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division
Albacete vs Mallorca

1-0

2-0
Sun 10, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division
Almeria vs Numancia

1-0

1-0
Sun 10, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division
Granada CF vs Deportivo La Coruna

0-0

0-1
Sun 10, Feb-23:00 - Spanish Segunda Division
Malaga vs Las Palmas

0-0

0-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division
Alcorcon vs Cadiz

1-0

1-2
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Rapido de Bouzas vs Celta Vigo B

0-0

0-1
Sun 10, Feb-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Las Palmas Atletico vs Valladolid B

0-0

0-1
Sun 10, Feb-19:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Fuenlabrada

1-1

1-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs Inter de Madrid

1-1

2-2
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Guijuelo vs CF Salmantino UDS

0-0

1-0
Sun 10, Feb-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Madrid Castilla vs Cultural Leonesa

0-1

2-2
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Atletico de Madrid B vs CD Artistico Navalcarnero

2-0

3-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
San Sebastian Reyes vs SD Ponferradina

1-0

1-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Deportivo La Coruna B vs Burgos CF

0-0

2-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Santander vs CD Vitoria(SPA)

3-0

4-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Mirandes vs Union Langreo

0-0

1-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones vs Calahorra

1-1

1-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs Cultural de Durango

0-0

1-1
Sun 10, Feb-18:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Oviedo B vs Real Union de Irun

1-1

1-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Teruel vs Hercules CF

0-0

0-0
Sun 10, Feb-20:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Ontinyent CF vs Sabadell

2-1

3-1
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Levante B vs CF Badalona

0-1

1-2
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs Alcoyano

0-0

0-1
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs UE Olot

1-0

2-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atletico Baleares vs CF Peralada

0-0

1-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Cornella vs Lleida

0-0

0-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Ebro vs CD Castellon

0-0

0-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
FC Cartagena vs Jumilla

0-0

1-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Talavera de la Reina vs Sevilla Atletico

1-0

2-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
C.D. San Fernando Isleno vs Villanovense

1-0

2-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD El Ejido 2012 vs CD Badajoz

0-1

0-2
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Don Benito vs Almeria B

1-0

1-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Marbella FC vs Atletico Sanluqueno

0-0

1-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Ibiza Eivissa vs Murcia

2-0

3-2
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs UD Melilla

1-1

1-2
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs Recreativo Huelva

1-3

1-5
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Granada vs Atletico Malagueno

0-0

0-0
Sun 10, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
San Claudio vs Marino Luanco

0-3

0-4
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs L\'Entregu CF


2-1
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs CD Lealtad


0-1
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Mosconia vs UD Gijon Industrial


1-0
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs Univ. Oviedo


1-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Caudal Deportivo vs UC Ceares


1-1
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Aviles vs UD Llanera


0-1
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Condal CF vs La Madalena

1-1

1-1
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Covadonga vs CD Llanes

1-1

4-1
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs Club Siero

2-0

3-0
Sun 10, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs Compostela

1-0

1-2
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs CD Choco

0-0

1-1
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs UD Ourense


3-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ourense vs Porrino Industrial


2-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Alondras vs Arosa Sociedad Cultural


1-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs CD Barco


3-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs Paiosaco

0-0

1-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Laracha vs Arenteiro


3-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ribadumia CF vs CD Boiro


1-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Celtiga FC vs Racing de Ferrol


1-3
Sun 10, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cadiz B vs Xerez CD

0-0

0-0
Sun 10, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UB Lebrijana vs Guadalcacin CD


3-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez Deportivo vs AD Ceuta

1-1

4-2
Sun 10, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs Atletico Espeleno


4-1
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ecija Balompie vs Conil CF

0-0

0-2
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD San Roque de Lepe vs Lucena CF


1-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Arcos CF vs Cordoba CF B

0-0

0-1
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs Salerm Cosmetics

0-2

1-3
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs Coria Club de Futbol

1-1

2-1
Sun 10, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SCR Pena Deportiva vs Murense

1-0

3-0
Sun 10, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Ferriolense vs SD Formentera


0-3
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Alcudia vs CE Mercadal

0-0

0-0
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs Son Cladera

2-0

3-0
Sun 10, Feb-14:45 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs CE Esporles


1-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs CE Felanitx

1-1

3-1
Sun 10, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs Tenisca

0-0

0-0
Sun 10, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Mensajero vs Atletico Tacoronte

0-0

0-0
Sun 10, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Sur Yaiza vs Atletico Union Guimar


0-1
Sun 10, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Puerto vs CD El Cotillo


1-1
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs Aguilas FC

0-0

1-0
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Deportivo Cieza vs SFC Minerva

0-1

0-1
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Atletico Pulpileno vs Lorca Deportiva FC

0-0

0-0
Sun 10, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mar Menor vs UD Los Garres

0-1

1-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Yeclano Deportivo vs Muleno CF


5-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CF El Castillo vs FC Cartagena B


2-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Olimpico de Totana vs Real Murcia B


0-1
Sun 10, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
NV Estudiantes de Murcia CF vs Mazarron CF


0-1
Sun 10, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EDMF Churra vs Ciudad de Murcia


2-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Union CF vs UCAM Murcia B

0-2

0-4
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF vs CD Algar

3-0

6-0
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CP Valdivia vs CD Azuaga


2-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Arroyo Club Polideportivo vs UD Montijo

0-0

0-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs Cacereno

0-0

1-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Valdelacalzada vs Atletico Pueblonuevo

0-0

0-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs RCP Valverdeno

1-1

2-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs EMD Aceuchal


1-2
Sun 10, Feb-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Extremadura B vs CD Calamonte

1-0

2-0
Sun 10, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs Merida AD

0-0

0-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs Olivenza

0-0

1-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Castuera vs CD Coria


1-1
Sun 10, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs CD Baztan


2-2
Sun 10, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs AD San Juan

0-0

0-0
Sun 10, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Osasuna B vs CD Pena Sport

0-0

2-0
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs CD Pradejon


3-1
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CP Calasancio vs CD Autol


1-0
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs CD Anguiano


1-1
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CCD Alberite vs CA River Ebro


1-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Haro Deportivo vs Oyonesa

1-0

1-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Naxara vs CD Agoncillo


2-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Arnedo vs Yague CF

0-0

0-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs CDFC La Calzada

2-1

6-2
Sun 10, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Villanueva vs Brea

0-2

0-3
Sun 10, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs UD San Lorenzo


0-1
Sun 10, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Sabinanigo vs UD Casetas


4-0
Sun 10, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Borja vs CD Robres


3-0
Sun 10, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD La Almunia vs CF Calamocha


0-2
Sun 10, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs SD Tarazona

0-0

0-0
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Almudevar vs CD Binefar


1-1
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utebo FC vs CD Belchite 97

1-0

1-2
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CDJ Tamarite vs Zaragoza B

0-0

0-1
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
San Juan Zaragoza vs CD Sarinena


0-2
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Tomelloso vs CP Villarrobledo


0-1
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Mora CF vs Atletico Ibanes

0-0

1-1
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Madridejos vs Villacanas


1-0
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Solana vs Toledo


2-3
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Marchamalo vs Albacete B

1-1

1-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villarrubia CF vs CD Azuqueca


3-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Almagro CF vs Quintanar Del Rey


1-0
Sun 10, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs Manchego Ciudad

1-0

1-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Socuellamos vs La Roda CF


2-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs Velarde CF


3-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CF Vimenor vs AD Siete Villas


2-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Rinconeda Polanco vs CD Cayon


2-3
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sestao vs Bermeo

0-0

2-0
Sun 10, Feb-14:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs CD Baskonia

0-1

0-1
Sun 10, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs Amurrio

1-0

1-0
Sun 10, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Alaves B vs Real Sociedad C

3-2

5-3
Sun 10, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Sants vs Pobla De Mafumet CF

0-0

1-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs San Cristobal

0-1

0-1
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs Terrassa

0-0

1-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs AE Prat

0-0

1-2
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Europa vs CF Reus Deportiu II

3-0

3-2
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs EC Granollers

0-0

0-1
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Cerdanyola del Valles vs UE Llagostera

0-3

2-3
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Martinenc vs FC Santboia

0-0

0-0
Sun 10, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs Orihuela CF

0-0

1-3
Sun 10, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Eldense vs Atletico Saguntino

0-0

0-1
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Torre Levante Orriols vs CF La Nucia

0-0

0-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Paiporta vs Jove Espanol

0-0

1-0
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Leganes B vs CD Canillas

0-2

2-2
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Las Rozas vs Villaverde Boetticher CF

0-0

2-0
Sun 10, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles vs CF San Agustin

0-0

0-0
Sun 10, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Parla vs RSD Alcala Henares

1-0

1-0
Sun 10, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Getafe B vs Alcorcon B

0-0

1-0
Sun 10, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Trival Valderas vs CD Vicalvaro

1-0

3-0
Sun 10, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RCD Carabanchel vs Rayo Vallecano B

0-0

2-0
Sun 10, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
San Fernando Henares vs CDF Tres Cantos

0-0

1-1
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcobendas Sport vs DAV Santa Ana

0-0

0-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs Atletico Pinto

0-1

0-1
Sun 10, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Beroil Bupolsa(Tino) vs SC Uxama

0-0

1-1
Sun 10, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CF Briviesca Norpetrol vs Arandina

0-0

0-0
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs CD Cebrerena

1-1

1-1
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs Real Avila CF

0-0

0-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Gimnastica Segoviana vs Cultural Leonesa B

1-1

1-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs La Baneza


2-1
Sun 10, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Zamora CF vs SD Almazan


4-0
Sun 10, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Rincon vs Guadix CF

1-1

1-1
Sun 10, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Alhaurino vs River Melilla


4-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs UD San Pedro


2-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs CD Huetor Vega


2-2
Sun 10, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs Antequera CF


2-2
Sun 10, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Martos Club Deportivo vs Real Jaen CF


0-2
Sun 10, Feb-22:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs Alhaurin de la Torre


1-1
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Mancha Real vs Juventud Torremolinos


1-2
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atarfe Industrial CF vs Loja CD


1-3
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Velez CF vs CD Linares Deportivo


2-2
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Poli Almeria vs CD El Palo

0-0

0-0
Sun 10, Feb-19:30 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Norra
Syrianska FC(U21) vs Djurgardens(U21)

1-6

1-13
Sun 10, Feb-17:00 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra
Halmstads(U21) vs Helsingborg(U21)

2-0

3-1
Sun 10, Feb-17:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Pitea IF Women\'s vs AIK Solna Women\'s

2-0

5-1
Sun 10, Feb-19:00 - Swiss Super League
FC Thun vs Young Boys

0-1

1-1
Sun 10, Feb-19:00 - Swiss Super League
Neuchatel Xamax vs FC Luzern

2-0

2-1
Sun 10, Feb-19:00 - Swiss Super League
Sion vs FC Lugano

1-1

2-2
Sun 10, Feb-17:30 - Switzerland Challenge League
FC Wil 1900 vs FC Schaffhausen

1-0

1-1
Sun 10, Feb-17:30 - Switzerland Challenge League
Chiasso vs Servette

2-1

2-1
Sun 10, Feb-16:00 - Thai League 2
Navy FC vs Samut Sakhon

0-1

0-1
Sun 10, Feb-16:00 - Thai League 2
Ayutthaya United vs Nong Bua Pitchaya

0-1

1-2
Sun 10, Feb-15:00 - Thai League 2
Army United FC vs Air Force Central

1-0

3-1
Sun 10, Feb-15:00 - Thai League 2
Udon Thani vs JL Chiangmai United FC

1-0

1-0
Sun 10, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Sfax Railways vs AS Oued Ellil

0-2

2-3
Sun 10, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
A.S Djerba vs AS Slimane

0-0

1-2
Sun 10, Feb-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Denizlispor vs Altinordu

0-0

1-0
Sun 10, Feb-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Istanbulspor vs Adana Demirspor

0-0

2-0
Sun 10, Feb-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Altay Spor Kulubu

2-0

2-3
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs Afjet Afyonspor

1-0

1-1
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Balikesirspor vs Elazigspor

1-0

3-1
Sun 10, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Batman Petrolspor vs Ergene Velimese

0-2

0-3
Sun 10, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Artvin Hopaspor vs Kozan BLD.SPOR

1-0

1-0
Sun 10, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erzin Belediyespor vs Karaman Belediyesi Spor

3-2

3-2
Sun 10, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yomraspor vs Gebzespor

0-0

0-0
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Nazillispor vs Tire 1922 Spor

0-0

2-1
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kocaeli Birlik Spor vs Nevsehirspor Genclik

0-2

0-4
Sun 10, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Adiyamanspor vs Kizilcabolukspor

0-1

1-1
Sun 10, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Belediye Vanspor vs Erokspor

0-0

0-0
Sun 10, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Elazig Belediyespor vs Kirsehir Belediyespor

1-0

2-0
Sun 10, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeni Orduspor vs Osmaniyespor

0-0

1-1
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Duzcespor vs Kemer Tekirova Spor

0-0

1-1
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Bergama Belediyespor vs Pazarspor

0-0

0-2
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Sultanbeyli vs Yeni Altindag BS

0-0

0-0
Sun 10, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Diyarbak?rspor vs 24 Erzincanspor

0-0

2-0
Sun 10, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Cizrespor vs Muglaspor

0-0

1-1
Sun 10, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Bayburt Ozel Idare vs Turgutluspor

2-1

4-1
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kocaelispor vs Halide Edip Adivarspor

0-1

1-2
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karacabey Birlikspor vs Fatsa Belediyespor

1-0

2-1
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Corum Belediyespor vs Golcukspor

0-0

1-0
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Serik Belediyespor vs Bucaspor

0-1

3-1
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
ALG Spor Women\'s vs Amedspor Women\'s


2-1
Sun 10, Feb-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Konak BEL. Women\'s vs Atasehir Belediyesi Women\'s

1-0

4-1
Sun 10, Feb-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Besiktas JK Women\'s vs Kirecburnu Women\'s

3-1

7-1
Sun 10, Feb-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Vatanspor Women\'s vs Karadeniz Eregli Belediye Spor Women\'s

0-0

1-1
Sun 10, Feb-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Hakkarigucu Women\'s vs Trabzon Idmanocagi Women\'s


3-0
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Samsunspor vs Eyupspor

0-0

1-0
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Usakspor vs Sakaryaspor

0-0

0-0
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Hacettepe S.K. vs Amedspor

1-0

1-1
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kastamonuspor vs Inegolspor

0-1

0-1
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bayrampasaspor vs Ankara Demirspor

0-0

0-1
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Nigde Belediyespor vs Vestel Manisaspor

1-0

5-1
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bodrumspor vs Gaziantepspor


3-0
Sun 10, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sanliurfaspor vs Zonguldak

0-1

0-1
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Karagumruk vs Kahramanmaras

0-1

2-1
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Menemen Belediye Spor

0-0

0-3
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Darica Genclerbirligi vs Fethiyespor

0-0

0-3
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tokatspor vs Tuzlaspor Kulubu

0-0

0-1
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Konya Anadolu Selcukluspor vs Sivas Dort Eylul Belediyespor

1-0

2-2
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bandirmaspor vs Kirklarelispor

0-0

2-1
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Manisa BB Spor vs Etimesgut Belediye Spor

0-2

0-3
Sun 10, Feb-19:59 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Trabzonspor

2-1

3-1
Sun 10, Feb-17:00 - Turkey Super Lig
Goztepe vs Alanyaspor

2-1

3-2
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey Super Lig
Konyaspor vs Yeni Malatyaspor

0-0

1-1
Sun 10, Feb-13:00 - Turkey U21 Ligi 1
Balikesirspor(U21) vs Elazigspor(U21)

0-2

0-4
Sun 10, Feb-13:00 - Turkey U21 Ligi 1
Boluspor(U21) vs Afjet Afyonspor(U21)

1-0

2-0
Sun 10, Feb-13:00 - Turkey U21 Ligi 1
Istanbulspor(U21) vs Adana Demirspor(U21)

0-1

0-2
Sun 10, Feb-12:00 - Turkey U21 Super League
Konyaspor(U21) vs Yeni Malatyaspor U21

1-0

1-1
Sun 10, Feb-13:00 - Turkey U21 Super League
Galatasaray(U21) vs Trabzonspor(U21)

1-1

2-1
Sun 10, Feb-13:00 - Turkey U21 Super League
Goztepe(U21) vs Alanyaspor(U21)

2-1

2-2
Sun 10, Feb-19:59 - UAE League Professional
Al Ain vs Al Wahda

0-0

1-0
Sun 10, Feb-17:00 - Uganda Super League
Bidco Bul Fc vs Express FC

0-0

1-0
Sun 10, Feb-05:00 - United States Mobile Mini Sun Cup
Houston Dynamo vs Seattle Sounders

0-2

3-2
Sun 10, Feb-01:00 - Venezuela Primera Division
Aragua FC vs Zulia FC

0-0

0-0
Sun 10, Feb-01:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo Lara vs Monagas SC

1-0

2-0
Sun 10, Feb-01:45 - Venezuela Primera Division
Portuguesa FC vs Estudiantes Caracas SC

0-2

1-2
Sun 10, Feb-02:00 - Venezuela Primera Division
Zamora FC Barinas vs Estudiantes Merida FC

1-0

1-0
Sun 10, Feb-23:00 - Venezuela Primera Division
Llaneros Guanare vs Mineros de Guayana

0-1

3-3
Sun 10, Feb-00:00 - Venezuela Primera Division
Metropolitanos FC vs Carabobo FC

1-1

2-1
Sun 10, Feb-18:30 - Wales Premier League
Cardiff Metropolitan University FC vs Cefn Druids

0-0

3-0
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.