Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sat 19, Jan-13:00 - Aegean Cup U16 England(U16) vs Russia(U16) |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-16:00 - Aegean Cup U16 Turkey(U16) vs Spain(U16) |
0-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-18:00 - Algeria Division 1 AS Ain Mlila vs OM Medea |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - Algeria Division 1 USM Bel Abbes vs JS Kabylie |
0-1 |
0-2 |
Sat 19, Jan-20:45 - Algeria Division 2 WA Tlemcen vs MC Saida |
2-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-18:00 - Algeria Division 2 RC Kouba vs ASO Chlef |
2-1 |
3-1 |
Sat 19, Jan-18:00 - Algeria Division 2 RC Relizane vs JSM Skikda |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-18:00 - Algeria Division 2 A Bou Saada vs US Biskra |
2-0 |
|
Sat 19, Jan-13:30 - Algeria U21 AS Ain Mlila U21 vs OM Medea(U21) |
0-0 |
0-3 |
Sat 19, Jan-14:00 - Algeria U21 USM Bel Abbes U21 vs JS Kabylie(U21) |
1-1 |
1-4 |
Sat 19, Jan-14:00 - Algeria U21 Division 2 RC Relizane(U21) vs JSM Skikda(U21) |
1-0 |
|
Sat 19, Jan-05:10 - Argentina - Torneo Pentagonal de Verano Independiente vs Club de Gimnasia y Esgrima La Plata |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-10:35 - Australia League A Sydney FC vs Newcastle Jets FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-12:50 - Australia League A Melbourne City vs Perth Glory FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-12:30 - Australia National Youth League Adelaide United FC Youth vs Brisbane Roar FC Am |
1-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-09:30 - Australia Women\\\'s A-League Adelaide United Women\'s vs WS Wanderers Women\'s |
1-1 |
1-4 |
Sat 19, Jan-11:00 - Australia Women\\\'s A-League Brisbane Roar Women\'s vs Sydney FC Women\'s |
1-2 |
1-3 |
Sat 19, Jan-13:00 - Bangladesh League Saif Sporting vs Rahmatganj MFS |
1-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-14:00 - Bangladesh League Chittagong Abahani Limited vs Muktijoddha SKC |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-22:30 - Belgian First Amateur Division Dessel Sport vs Royal Knokke |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-22:30 - Belgian First Amateur Division Oudenaarde vs Royal FC Liege |
1-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-23:00 - Belgian First Amateur Division KMSK Deinze vs Excelsior Virton |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-23:00 - Belgian First Amateur Division Thes Sport Tessenderlo vs KSK Heist |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-23:00 - Belgian First Amateur Division RWD Molenbeek vs FCV Dender EH |
0-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-23:00 - Belgian First Amateur Division Lierse Kempenzonen vs RFC Seraing |
0-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-21:00 - Belgian Jupiler League Standard Liege vs Kortrijk |
0-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-23:00 - Belgian Jupiler League AS Eupen vs KSC Lokeren |
2-0 |
4-1 |
Sat 19, Jan-23:00 - Belgian Jupiler League Red Star Waasland-Beveren vs Cercle Brugge |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-23:30 - Belgian Jupiler League Zulte Waregem vs Royal Antwerp FC |
0-1 |
1-2 |
Sat 19, Jan-19:59 - Belgium - 2e Klasse A.F.C. Tubize vs Lommel SK |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-23:30 - Belgium - 2e Klasse K.F.C.O. Beerschot Wilrijk vs Westerlo |
1-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-17:30 - Belgium Women 1st National Zulte Waregem Women\'s vs Ladies Genk B Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-17:00 - Belgium Women 1st National Club Brugge Women\'s vs Famkes Merkem Women\'s |
4-1 |
|
Sat 19, Jan-17:00 - Belgium Women 1st National Eendracht Aalst Women\'s vs Svelta Melsele Women\'s |
2-0 |
|
Sat 19, Jan-18:00 - Belgium Women 1st National Kontich FC Women\'s vs Massenhoven VC Women\'s |
2-0 |
|
Sat 19, Jan-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Sport Boys Warnes vs Club Always Ready |
1-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-23:00 - Brasil Copa do Nordeste Vitoria Salvador BA vs Moto Clube(MA) |
1-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division Bahia de Feira BA vs Jacuipense BA |
2-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Carioca America-RJ vs Macae |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-22:50 - Brazil Campeonato Carioca Madureira vs Vasco da Gama(RJ) |
0-0 |
0-1 |
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1 Horizonte CE vs Barbalha |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1 Uniclinic Atletico Cearense CE vs Guarani CE |
0-1 |
0-1 |
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1 Iguatu CE vs Floresta/CE |
1-2 |
2-3 |
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Vila Nova (GO) vs Aparecidense GO |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-22:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 Guarani MG vs Cruzeiro (MG) |
1-2 |
1-3 |
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano Atletico Cajazeirense PB vs Treze Campina Grande PB |
2-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano Perilima PB vs Sousa PB |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-22:30 - Brazil Campeonato Paulista Ponte Preta vs Oeste SP |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paulista Santos vs Ferroviaria SP |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Agua Santa vs Sertaozinho |
1-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Rio Claro vs EC Santo Andre |
2-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Rio Preto vs Batatais SP |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Primavera SP vs Sao Carlos |
0-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Gremio Osasco vs Velo Clube SP |
0-1 |
0-3 |
Sat 19, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Taboao da Serra vs Gremio Osasco Audax |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-01:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores Vasco da Gama Youth vs Volta Redonda Youth |
1-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-03:30 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores Corinthians Youth vs Gremio Youth |
1-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Paranaense League Atletico Paranaense vs Cascavel CR |
0-1 |
0-1 |
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Pernambucano League Sport Club Recife (PE) vs Flamengo Arcoverde/PE |
1-0 |
2-3 |
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Pernambucano League Central PE vs Nautico (PE) |
1-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-22:30 - Brazil Sergipano Dorense SE vs Guarany SE |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Sergipano Sergipe (SE) vs Frei Paulistano/SE |
2-0 |
4-0 |
Sat 19, Jan-19:59 - CAF Champions League ASEC Mimosas vs Lobi Stars |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:59 - CAF Champions League AS Vita Club vs Simba |
3-0 |
5-0 |
Sat 19, Jan-23:00 - CAF Champions League Mamelodi Sundowns vs Wydad Casablanca |
1-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-23:00 - CAF Champions League CS Constantine vs T.P. Mazembe Englebert |
0-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-17:30 - CAF Confederation Cup Mukura vs Al-Hilal Omdurman |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-21:00 - CAF Confederation Cup Zamalek vs IRT Itihad de Tanger |
1-0 |
3-1 |
Sat 19, Jan-19:59 - CAF Confederation Cup Salitas FC vs Al Nasr Benghazi |
2-0 |
3-1 |
Sat 19, Jan-22:00 - CAF Confederation Cup Kaizer Chiefs FC vs ZESCO United Ndola |
0-1 |
1-2 |
Sat 19, Jan-22:00 - CAF Confederation Cup Renaissance Sportive de Berkane vs ASC Jaraaf |
3-0 |
5-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - CAF Confederation Cup Petro Atletico de Luanda vs Stade Malien de Bamako |
1-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-23:00 - CAF Confederation Cup Hassania Agadir vs Jimma Aba Jifar |
1-0 |
4-0 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly Greuther Furth II vs Wurzburger Kickers B |
1-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly Stabaek Women\'s vs Fart Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-08:30 - Club Friendly Playford City Patriots vs Salisbury United |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly FC Ufa vs Levski Sofia |
0-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-09:00 - Club Friendly Shonan Bellmare vs Fukushima United FC |
0-1 |
0-1 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly VfB Auerbach vs FC Inter Leipzig |
1-1 |
3-1 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly FCM Traiskirchen vs ASV Drassburg |
0-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly ASC 09 Dortmund vs Wuppertaler SV |
2-1 |
4-1 |
Sat 19, Jan-09:30 - Club Friendly Broadmeadow Magic vs Cooks Hill United |
3-0 |
3-1 |
Sat 19, Jan-10:30 - Club Friendly Buxoro FK vs Sogdiana Jizzakh |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-11:00 - Club Friendly Eastern Suburbs Brisbane vs Gold Coast United |
1-3 |
1-5 |
Sat 19, Jan-11:30 - Club Friendly Hue FC vs Dong Thap |
0-2 |
0-2 |
Sat 19, Jan-12:00 - Club Friendly Peninsula Power vs Sunshine Coast Wanderers FC |
2-0 |
8-0 |
Sat 19, Jan-12:00 - Club Friendly Grange Thistle SC vs The Gap BPL |
1-0 |
3-1 |
Sat 19, Jan-12:00 - Club Friendly FK Nizhny Novgorod vs Rotor Volgograd |
1-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-12:30 - Club Friendly Kecskemeti TE vs Duna Aszfalt TVSE |
0-1 |
0-1 |
Sat 19, Jan-12:30 - Club Friendly Port Adelarde Pirates vs The Cove FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-12:30 - Club Friendly Quang Nam vs TP Ho Chi Minh |
0-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-17:15 - Club Friendly Jaro vs SJK Seinajoki |
1-2 |
1-2 |
Sat 19, Jan-00:00 - Club Friendly Cherry Orchard vs Swords Celtic |
0-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-17:15 - Club Friendly Saarbrucken vs SV Sandhausen |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-20:30 - Club Friendly FC Jazz Pori vs VPS Vaasa-j |
2-1 |
3-1 |
Sat 19, Jan-13:00 - Club Friendly Gornik Leczna vs Motor Lublin |
2-0 |
4-1 |
Sat 19, Jan-13:00 - Club Friendly MFK Zemplin Michalovce vs MFK Vranov nad Topou |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-13:00 - Club Friendly Geylang United FC vs Admiralty Football Club |
4-0 |
12-2 |
Sat 19, Jan-13:00 - Club Friendly Fotbal Trinec vs Viktoria Otrokovice |
4-0 |
5-0 |
Sat 19, Jan-17:30 - Club Friendly HNK Gorica vs NK Aluminij |
1-0 |
3-1 |
Sat 19, Jan-13:00 - Club Friendly Chonburi FC vs PTT Rayong FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-13:00 - Club Friendly Rochedale Rovers vs Western Pride |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-13:00 - Club Friendly Wolfsberger AC Amateure vs SK Austria Klagenfurt |
0-0 |
0-2 |
Sat 19, Jan-13:00 - Club Friendly USV Scheiblingkirchen-Warth vs SC Wiener Neustadt |
0-1 |
1-4 |
Sat 19, Jan-13:15 - Club Friendly Banik Ostrava B vs Vitkovice |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-13:20 - Club Friendly FC Ingolstadt 04 Am vs FC Augsburg II |
2-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-21:00 - Club Friendly Finn Harps vs Limerick FC |
0-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-13:30 - Club Friendly Vysocina Jihlava vs Vyskov |
2-1 |
6-3 |
Sat 19, Jan-13:30 - Club Friendly Ruch Chorzow vs Ruch Radzionkow |
1-1 |
4-1 |
Sat 19, Jan-13:30 - Club Friendly FC Helsingor vs AB Gladsaxe |
1-0 |
2-2 |
Sat 19, Jan-13:30 - Club Friendly XM Fico Tay Ninh vs Binh Phuoc |
1-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly Teplice vs SK Slovan Varnsdorf |
2-0 |
5-1 |
Sat 19, Jan-19:59 - Club Friendly Bray Wanderers vs Shamrock Rovers |
1-2 |
3-2 |
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly Synot Slovacko vs Hanacka Slavia Kromeriz |
1-1 |
4-1 |
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly Slavia Mozyr vs Lokomotiv Gomel |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly Brno vs FK MAS Taborsko |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly Debreceni VSC vs Balmazujvaros Sport KFT |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly NK Celje vs Simer Sampion Celje |
0-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly Ferencvarosi TC vs Sion |
2-0 |
2-2 |
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly Trencin vs Opava |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly F91 Dudelange vs Eintracht Trier |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly Podbeskidzie vs ROW 1964 Rybnik |
2-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly MTK Budapest FC vs FC Zhetysu Taldykorgan |
2-0 |
3-1 |
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly FK Zeleziarne Podbrezova vs FK Poprad |
1-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly Qarabag vs FC Bohemians 1905 |
1-1 |
3-1 |
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly OFK Titograd vs Rudes |
0-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly Ujpest FC vs Shakhter Soligorsk |
2-0 |
6-2 |
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly Vanlose IF vs Avarta |
0-1 |
0-2 |
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly Waterford United vs Wexford Youths |
2-0 |
6-0 |
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly FK Banik Sokolov vs FK Pribram |
1-1 |
1-4 |
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly St. Patrick\'s vs Cobh Ramblers |
3-0 |
4-1 |
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly Chrobry Glogow vs Stilon Gorzow Wielkopolski |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly FC Vorskla Poltava vs CS Universitatea Craiova |
0-2 |
0-3 |
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly Dukla Praha vs Chrudim |
2-0 |
4-1 |
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly SC Kriens vs Bellinzona |
1-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly FK Slavoj Vysehrad vs Slavia Praha(U21) |
0-1 |
0-2 |
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly ND Mura 05 vs Medjimurje |
3-0 |
3-1 |
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly FK Senica vs FC Artmedia Petrzalka |
0-1 |
3-2 |
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly Arbroath vs Celtic XI |
3-1 |
4-3 |
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly Baltyk Gdynia vs Bytovia Bytow |
2-1 |
2-3 |
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly Bruhl SG vs FC Thun |
0-1 |
1-5 |
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly Ang Thong FC vs Air Force Central |
1-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly Wallern vs Union Gurten |
1-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly Lampang FC vs Consadole Sapporo |
3-3 |
|
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly KaaPo Kaarina vs P-Iirot |
0-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly FK Pohronie vs Podhale Nowy |
2-2 |
3-2 |
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly Holstein Kiel B vs Niendorfer TSV |
0-2 |
1-3 |
Sat 19, Jan-14:30 - Club Friendly Stal Mielec vs Stal Rzeszow |
0-3 |
0-5 |
Sat 19, Jan-14:30 - Club Friendly Hallescher FC vs Chemnitzer |
1-1 |
4-2 |
Sat 19, Jan-14:30 - Club Friendly Rakow Czestochowa vs Warta Poznan |
2-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-18:15 - Club Friendly Mineros de Guayana vs LALA FC |
0-3 |
0-4 |
Sat 19, Jan-18:30 - Club Friendly Arminia Bielefeld vs St. Gallen |
0-0 |
0-2 |
Sat 19, Jan-22:30 - Club Friendly IFK Mariehamn vs Ekenas IF Fotboll |
2-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-18:30 - Club Friendly SV Wehen Wiesbaden vs FC Rapperswil-Jona |
0-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-22:30 - Club Friendly Gnistan vs FC Viikingit |
0-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly Lahti vs KTP Kotka |
2-0 |
|
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly Wisla Krakow vs Garbarnia Krakow |
1-1 |
2-3 |
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly Koln Am. vs TuS Koblenz |
1-0 |
4-0 |
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly Naestved vs HB Koge |
2-1 |
|
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly LKS Lodz vs Elana Torun |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly Hradec Kralove vs FK Loko Vltavin |
3-0 |
6-1 |
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly Wolfsberger AC vs Kapfenberg Superfund |
4-3 |
5-3 |
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly Thisted FC vs Vendsyssel |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly Fotbal Trinec vs Hlucin |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly SC Victoria Hamburg vs FC St. Pauli II |
1-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly MKS Kluczbork vs BTP Stal Brzeg |
4-1 |
5-2 |
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly FK Panevezys vs Wigry Suwalki |
0-0 |
|
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly Blekitni Stargard Szczecinski vs Kotwica Kolobrzeg |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly FC Artsakh vs Shirak |
3-3 |
|
Sat 19, Jan-15:15 - Club Friendly AC Oulu vs RoPS Rovaniemi |
0-1 |
1-2 |
Sat 19, Jan-15:30 - Club Friendly Zlate Moravce vs Dukla Banska Bystrica |
1-0 |
4-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - Club Friendly Dynamo Kyiv vs VfL Bochum |
1-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - Club Friendly IFK Goteborg vs Stabaek |
0-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - Club Friendly ToVe Pori vs MuSa |
0-5 |
1-8 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly Grasshoppers vs Hajduk Split |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly MTK Budapest FC vs Sabah FK Baku |
1-2 |
1-3 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly Debreceni VSC vs Budaorsi SC |
0-1 |
1-2 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly FC Nordsjaelland vs Aarhus AGF |
0-4 |
2-4 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly Austria Wien vs SV Ried |
1-1 |
3-2 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly FC Fastav Zlin vs FC Nitra |
2-0 |
5-0 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly Silkeborg IF vs Raufoss |
1-0 |
3-1 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly Randers FC vs Sonderjyske |
1-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly FK Buducnost Podgorica vs Arsenal Tivat |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly SK Sigma Olomouc vs MFK Ruzomberok |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly Bayern Munich (Am) vs VfR Garching |
3-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly Fremad Amager vs BK Frem |
0-1 |
0-1 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly Hacken vs Norrby IF |
1-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly Vasas vs SKF Sered |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly NK Triglav Kranj vs Domzale |
2-0 |
3-2 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly Tennis Borussia Berlin vs Berliner AK 07 |
0-3 |
1-5 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly Bonner SC vs Rot Weiss Ahlen |
0-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly DAC Dunajska Streda vs Soroksar |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly IK Frej Taby vs Hammarby |
0-2 |
1-3 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly Gyirmot SE vs Spartak Trnava |
2-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly Carl Zeiss Jena(U19) vs Jahn Regensburg U19 |
1-0 |
1-3 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly MFK Karvina vs Puszcza Niepolomice |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly Cegled vs Lokomotiva Kosice |
0-2 |
2-2 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly Army United FC vs BTU United |
0-0 |
3-1 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly Berliner FC Dynamo vs TSG Neustrelitz |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly Ludwigsfelder FC vs FSV Optik Rathenow |
0-2 |
|
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly NJS Nurmijarvi vs LPS Helsinki |
1-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly Hutnik Krakow vs Skra Czestochowa |
2-2 |
3-6 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly SV Rodinghausen vs Germania Egestorf Langreder |
2-0 |
2-3 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly FK Backa Backa Palanka vs Vojvodina |
0-0 |
0-1 |
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly Backa Topola vs Proleter Novi Sad |
3-1 |
4-2 |
Sat 19, Jan-16:30 - Club Friendly Inter Turku vs Salon Palloilijat(SalPa) |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-16:30 - Club Friendly GKS Katowice vs Sandecja Nowy Sacz |
2-1 |
3-3 |
Sat 19, Jan-16:30 - Club Friendly SSV Jahn Regensburg vs Wurzburger Kickers |
0-0 |
0-1 |
Sat 19, Jan-16:30 - Club Friendly Mlada Boleslav vs Slovan Bratislava |
0-2 |
1-2 |
Sat 19, Jan-16:30 - Club Friendly SC Freiburg (Am) vs Reutlingen |
4-1 |
|
Sat 19, Jan-16:30 - Club Friendly PAKSI FC vs Arsenal Tula |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-16:30 - Club Friendly SV Babelsberg 03 vs SC Staaken |
6-0 |
12-0 |
Sat 19, Jan-16:30 - Club Friendly SC Weiche Flensburg 08 vs Heider SV |
2-0 |
7-0 |
Sat 19, Jan-16:30 - Club Friendly Spartak Subotica vs Bekescsaba |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-16:30 - Club Friendly TuS Haltern vs Kaan Marienborn |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly Zurich vs Sabail |
0-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly Midtjylland vs Fredericia |
2-1 |
4-1 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly NK Maribor vs NK Rudar Velenje |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly Energie Cottbus vs 1. FC Magdeburg |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly Rapid Wien vs Floridsdorfer AC |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly TSV Alemannia Aachen vs VfR Wormatia Worms |
1-1 |
2-2 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly Karlsruher SC vs Jeunesse Esch |
2-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly Kickers Offenbach vs Sportfreunde Siegen |
0-1 |
0-2 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly Wattenscheid vs Steinbach |
0-1 |
0-3 |
Sat 19, Jan-01:30 - Club Friendly Llaneros Guanare vs Metropolitanos FC |
1-2 |
1-2 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly Slavia Praha vs Usti nad Labem |
1-0 |
8-0 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly SC Austria Lustenau vs FV Ravensburg |
1-2 |
3-3 |
Sat 19, Jan-03:00 - Club Friendly La Serena vs Universidad de Chile |
0-3 |
0-3 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly Stuttgarter Kickers vs TSG Balingen |
2-1 |
3-2 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly Preuben Munster vs Fortuna Koln |
1-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-03:40 - Club Friendly Zamora FC Barinas vs Hermanos Colmenares |
0-2 |
1-2 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly NK Osijek vs ND Gorica |
2-0 |
6-0 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly Brommapojkarna vs Sollentuna FK |
0-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-04:00 - Club Friendly Millonarios vs America de Cali |
1-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly Vasalunds IF vs AIK Solna |
0-0 |
0-1 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly KPV vs PK-37 |
2-0 |
5-0 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly Frigg FK vs Orn-Horten |
0-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly Viktoria Koln vs FC Remscheid |
3-0 |
7-0 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly SV Meppen vs FC Botosani |
1-1 |
3-2 |
Sat 19, Jan-06:30 - Club Friendly West Torrens Birkalla vs Croydon Kings |
0-1 |
1-3 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly SC Verl vs BSV Rehden |
2-0 |
4-0 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly SC Gleisdorf vs TSV Hartberg |
1-3 |
2-7 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly SKU Amstetten vs Ceske Budejovice |
0-1 |
3-2 |
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly SSV Ulm 1846 vs FC Wacker Innsbruck |
1-1 |
1-2 |
Sat 19, Jan-00:10 - Conmebol - Sudamericano U20 Ecuador(U20) vs Paraguay(U20) |
2-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-02:30 - Conmebol - Sudamericano U20 Uruguay(U20) vs Peru(U20) |
0-0 |
0-1 |
Sat 19, Jan-21:00 - Cyprus 1 Division Ermis Aradippou vs Apollon Limassol FC |
0-2 |
0-3 |
Sat 19, Jan-19:00 - Cyprus 1 Division AC Omonia Nicosia vs Nea Salamis |
0-0 |
3-1 |
Sat 19, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division PAEEK Keryneias vs Asil Lysi |
0-2 |
1-3 |
Sat 19, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division Agia Napa vs Othellos Athienou |
1-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division MEAP Nisou vs Anagennisi Deryneia |
0-1 |
0-2 |
Sat 19, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division Onisilos Sotiras vs Aris Limassol |
0-0 |
0-1 |
Sat 19, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division AE Zakakiou vs Omonia Aradippou |
0-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division Digenis Voroklinis vs Ethnikos Achnas |
0-1 |
1-3 |
Sat 19, Jan-19:59 - Egypt Premier League Pyramids FC vs Tala\'ea El Gaish |
1-1 |
3-1 |
Sat 19, Jan-17:00 - Egypt Premier League Arab Contractors vs Nogoom El Mostakbal |
1-1 |
2-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference Aldershot Town vs Chesterfield |
0-1 |
0-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference Ebbsfleet United vs Leyton Orient |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference Barrow vs Halifax Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference Braintree Town vs Barnet F.C. |
2-0 |
4-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference Maidenhead United vs Solihull Moors |
1-1 |
1-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference Eastleigh vs Sutton United |
1-1 |
3-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference Boreham Wood F.C. vs Havant & Waterlooville FC |
0-2 |
1-3 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference Dover Athletic vs Bromley |
1-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference Maidstone United vs Dagenham and Redbridge |
0-1 |
0-3 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference AFC Fylde vs Wrexham |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference Salford City F.C. vs Gateshead |
1-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-16:35 - England Conference Harrogate Town vs Hartlepool United FC |
1-0 |
3-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division Stockport County vs York City |
2-0 |
3-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division Darlington vs Spennymoor Town |
1-0 |
1-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division AFC Telford United vs Kidderminster |
0-1 |
0-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division Chester FC vs Curzon Ashton FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division Boston United vs Leamington |
1-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division Hereford vs Nuneaton Town |
1-2 |
2-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division Alfreton Town vs Brackley Town |
0-0 |
0-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division Altrincham vs Southport FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division Ashton United vs FC United of Manchester |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division Bradford Park Avenue vs Blyth Spartans |
0-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division Chorley vs Guiseley |
1-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division Slough Town vs Chippenham Town |
2-0 |
2-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division Bath City vs Torquay United |
1-1 |
3-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division Welling United vs Eastbourne Borough |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division St Albans City vs Woking |
1-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division East Thurrock United vs Dulwich Hamlet |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division Hemel Hempstead Town vs Hampton & Richmond |
1-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division Chelmsford City vs Dartford |
0-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division Wealdstone FC vs Hungerford Town |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division Oxford City vs Gloucester City |
0-1 |
0-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division Concord Rangers vs Billericay Town |
1-1 |
2-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division Truro City vs Weston Super Mare |
2-2 |
3-3 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League One Scunthorpe United vs Sunderland |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League One Oxford United vs Portsmouth |
2-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League One Rochdale vs Fleetwood Town |
0-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League One Gillingham vs Walsall |
0-2 |
0-3 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League One Blackpool vs Shrewsbury Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League One Charlton Athletic vs Accrington Stanley |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League One Bradford City AFC vs Southend United |
0-2 |
0-4 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League One Plymouth Argyle vs Coventry |
0-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League One Luton Town vs Peterborough United |
2-0 |
4-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League One Doncaster Rovers vs Burton Albion FC |
0-1 |
2-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League One Bristol Rovers vs Wycombe Wanderers |
0-0 |
0-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League One AFC Wimbledon vs Barnsley |
1-1 |
1-4 |
Sat 19, Jan-17:00 - England League Two Lincoln City vs Grimsby Town |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two Milton Keynes Dons vs Crewe Alexandra |
0-1 |
0-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two Macclesfield Town vs Oldham Athletic AFC |
1-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two Cambridge United vs Northampton Town |
1-1 |
3-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two Tranmere Rovers vs Swindon |
0-2 |
1-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two Colchester United vs Mansfield Town |
2-0 |
2-3 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two Yeovil Town vs Notts County |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two Carlisle vs Cheltenham Town |
0-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two Morecambe vs Stevenage FC |
0-1 |
1-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two Crawley Town vs Port Vale |
0-1 |
0-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two Forest Green Rovers vs Bury |
1-0 |
1-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two Newport County vs Exeter City |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Northern Premier League Whitby Town vs North Ferriby United |
4-0 |
6-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Northern Premier League Hyde United vs Witton Albion |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Northern Premier League Hednesford Town vs Basford Utd |
1-1 |
3-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Northern Premier League Workington vs Bamber Bridge |
1-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Northern Premier League Warrington Town FC vs Lancaster City |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Northern Premier League Grantham Town vs Stafford Rangers |
0-3 |
0-5 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Northern Premier League Marine vs Stalybridge Celtic |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Northern Premier League Matlock Town vs Scarborough Athletic |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Northern Premier League Mickleover Sports vs Gainsborough Trinity |
0-0 |
0-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Northern Premier League South Shields vs Farsley Celtic |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division AFC Hornchurch vs Burgess Hill Town |
2-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Bishop\'s Stortford vs Tonbridge Angels |
2-1 |
3-4 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Lewes vs Wingate & Finchley |
0-1 |
4-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Bognor Regis Town vs Potters Bar Town |
1-0 |
2-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Carshalton Athletic FC vs Merstham |
1-2 |
1-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Kingstonian vs Whitehawk |
1-3 |
1-3 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Enfield Town vs Corinthian Casuals |
0-0 |
0-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Leatherhead vs Worthing |
0-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Haringey Borough vs Margate |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Dorking Wanderers vs Harlow Town |
1-1 |
5-3 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Brightlingsea Regent vs Folkestone Invicta |
2-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division Halesowen Town vs St Ives Town |
0-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division Kettering Town vs Royston Town |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division Bedworth United vs Rushden&Diamonds |
1-1 |
1-3 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division Banbury United vs Coalville Town |
3-0 |
4-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division Kings Lynn vs Barwell |
2-0 |
3-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division Hitchin Town vs Stourbridge |
1-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division Rushall Olympic vs Leiston FC |
2-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division Stratford Town vs Needham Market |
2-0 |
3-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division Lowestoft Town vs Redditch United |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division Biggleswade Town vs Tamworth |
1-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division St Neots Town vs Alvechurch |
0-1 |
0-3 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern Premier League Staines Town vs Wimborne Town |
1-0 |
2-4 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern Premier League Frome Town vs Metropolitan Police |
0-1 |
0-3 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern Premier League Merthyr Town vs Basingstoke Town |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern Premier League Hartley Wintney vs Salisbury City |
2-2 |
3-4 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern Premier League Farnborough Town vs Beaconsfield Town F.C. |
0-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern Premier League Weymouth vs Kings Langley |
0-1 |
2-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern Premier League Chesham United vs Dorchester Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern Premier League Taunton Town vs Gosport Borough |
2-1 |
3-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern Premier League Hendon vs Tiverton Town |
2-0 |
2-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern Premier League Harrow Borough vs Swindon Supermarine |
0-2 |
1-3 |
Sat 19, Jan-21:30 - England The Championship Swansea City vs Sheffield United |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England The Championship Sheffield Wed vs Wigan Athletic |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England The Championship Stoke City vs Leeds United |
0-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England The Championship Nottingham Forest vs Bristol City |
0-0 |
0-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England The Championship Middlesbrough vs Millwall |
0-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England The Championship Rotherham United vs Brentford |
1-1 |
2-4 |
Sat 19, Jan-19:00 - England The Championship Derby County vs Reading |
2-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - England The Championship Blackburn Rovers vs Ipswich |
0-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - England The Championship Aston Villa vs Hull City |
1-2 |
2-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - England The Championship Queens Park Rangers vs Preston North End |
0-1 |
1-4 |
Sat 19, Jan-16:00 - England U23 League Cup Swansea City U23 vs Oxford United(U23) |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-21:30 - English Premier League Arsenal vs Chelsea FC |
2-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - English Premier League Southampton vs Everton |
0-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - English Premier League Watford vs Burnley |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - English Premier League Newcastle vs Cardiff City |
1-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - English Premier League Manchester United vs Brighton & Hove Albion |
2-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - English Premier League Liverpool vs Crystal Palace |
0-1 |
4-3 |
Sat 19, Jan-19:00 - English Premier League AFC Bournemouth vs West Ham United |
0-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-16:30 - English Premier League Wolves vs Leicester City |
2-0 |
4-3 |
Sat 19, Jan-18:50 - Estonia Winter Tournament FC Kuressaare vs Paide Linnameeskond |
0-2 |
0-4 |
Sat 19, Jan-15:10 - Estonia Winter Tournament Viljandi JK Tulevik vs FC Elva |
1-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-17:00 - Estonia Winter Tournament Trans Narva vs Tartu JK Tammeka |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-21:10 - Finland Junior League Honka Am vs JaPS Am |
1-1 |
3-2 |
Sat 19, Jan-14:15 - Finland Junior League TPS Turku Youth vs FC Espoo Youth |
2-1 |
3-1 |
Sat 19, Jan-14:30 - Finland Junior League VJS Vantaa Youth vs MP Mikkeli Youth |
2-0 |
8-0 |
Sat 19, Jan-22:00 - Finland Woman\\\'s Cup TiPS Women\'s vs PK-35 Vantaa Women\'s |
2-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-18:00 - Finland Woman\\\'s Cup HJK Helsinki Women\'s vs Jyvaskylan Pallokerho TB Women\'s |
1-0 |
5-0 |
Sat 19, Jan-18:00 - Finland Woman\\\'s Cup ONS Women\'s vs KuPS Women\'s |
1-0 |
6-0 |
Sat 19, Jan-17:55 - France Ligue 2 Lens vs Nancy |
0-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-18:00 - France Ligue 2 Chamois Niortais vs Grenoble |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-17:30 - French Championnat Amateur Group A Saint-Priest vs Pontarlier |
0-1 |
|
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group A Toulon vs Marseille Endoume |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group A Martigues vs Jura Sud Foot |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group A Olymplque de Marseille B vs Annecy |
0-1 |
0-4 |
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group A Grasse vs Monaco B |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-18:00 - French Championnat Amateur Group A GS Consolat Marseille vs Frejus Saint-Raphael |
0-1 |
3-1 |
Sat 19, Jan-22:00 - French Championnat Amateur Group A OGC Nice B vs Hyeres |
0-1 |
1-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - French Championnat Amateur Group A Lyonnais B vs Monts d\'Or Azergues |
0-0 |
1-2 |
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group B Blois F.41 vs Mont-de-Marsan |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group B Les Herbiers vs Colomiers |
0-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group B St Pryve St Hilaire vs Andrezieux |
0-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group B Saint-Etienne B vs Nimes B |
1-1 |
1-2 |
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group B Bordeaux B vs Trelissac |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:59 - French Championnat Amateur Group B Le Puy Foot 43 Auvergne vs Yzeure AS |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-21:30 - French Championnat Amateur Group B FC Bergerac vs Stade Bordelais |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-17:30 - French Championnat Amateur Group C Oissel vs Mantois |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C Poissy AS vs Le Havre B |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C Chartres FC vs Granville |
2-0 |
3-1 |
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C FC Nantes B vs Bastia CA |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C Stade Briochin vs Saint Malo |
1-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-18:00 - French Championnat Amateur Group C AS Furiani Agliani vs Lorient B |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-21:30 - French Championnat Amateur Group C Vannes OC vs Paris Saint Germain B |
1-0 |
4-0 |
Sat 19, Jan-22:00 - French Championnat Amateur Group C Boulogne-Billancourt vs Vitre |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group D Lens B vs CS Sedan Ardennes |
1-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group D Iris Club de Croix vs Arras |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group D ST Maur Lusitanos vs Sainte Genevieve Sports |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-18:00 - French Championnat Amateur Group D Lille B vs SC Schiltigheim |
3-2 |
|
Sat 19, Jan-19:59 - French Championnat Amateur Group D Feignies vs Belfort ASM FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - French Championnat Amateur Group D Haguenau vs Epinal |
3-0 |
|
Sat 19, Jan-15:00 - French Championnat National U19 Groupe C Bordeaux U19 vs Stade Rennais FC(U19) |
0-1 |
2-2 |
Sat 19, Jan-16:00 - French Championnat National U19 Groupe C Tours FC U19 vs Stade Lavallois MFC (U19) |
0-1 |
|
Sat 19, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D Ajaccio GFCO (U19) vs Avenir Sportif Beziers(U19) |
3-1 |
|
Sat 19, Jan-18:30 - French Championnat National U19 Groupe D Toulouse(U19) vs Toulon (U19) |
2-1 |
|
Sat 19, Jan-19:59 - French Le Championnat Ligue 1 Paris Saint-Germain vs Guingamp |
3-0 |
9-0 |
Sat 19, Jan-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 AS Monaco vs Strasbourg |
1-2 |
1-5 |
Sat 19, Jan-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Stade Reims vs Nice |
1-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Nimes vs Toulouse |
0-1 |
0-1 |
Sat 19, Jan-17:00 - Friendly Internationals South Africa Women\'s vs Netherlands Women\'s |
1-2 |
1-2 |
Sat 19, Jan-13:00 - Friendly Internationals Turkey Women\'s vs Slovakia Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-14:00 - Friendly Internationals Italy Women\'s(U19) vs Ireland Women\'s(U19) |
2-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-18:00 - Friendly Internationals Norway Women\'s(U23) vs Belgium Women\'s(U23) |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-23:45 - Friendly Internationals France Women\'s vs USA Women\'s |
1-0 |
3-1 |
Sat 19, Jan-21:00 - Futsal Italian Serie A Napoli Futsal vs Maritime Augusta Futsal |
3-2 |
6-2 |
Sat 19, Jan-21:30 - Futsal Italian Serie A Came Dosson Futsal vs Acqua e Sapone C5 Futsal |
1-2 |
2-6 |
Sat 19, Jan-21:30 - Futsal Italian Serie A Civitella Colormax Futsal vs Feldi Eboli Futsal |
1-4 |
5-4 |
Sat 19, Jan-00:15 - Futsal Spain Division De Honor F.C.Barcelona Futsal vs Levante Futsal |
3-2 |
4-2 |
Sat 19, Jan-21:00 - Futsal Spain Division De Honor Vina Albali Valdepenas Futsal vs EiPozo Murcia Turistica Futsal |
0-1 |
3-3 |
Sat 19, Jan-21:30 - Futsal Spain Division De Honor Aspil Vidal Ribera Navarra Futsal vs Peniscola RehabMedic Futsal |
1-1 |
2-2 |
Sat 19, Jan-16:15 - Futsal Spain Division De Honor Movistar Inter Futsal vs Jaen Paraiso Interior Futsal |
3-0 |
6-2 |
Sat 19, Jan-21:30 - German Bundesliga RB Leipzig vs Borussia Dortmund |
0-1 |
0-1 |
Sat 19, Jan-18:30 - German Bundesliga VfB Stuttgart vs 1.FSV Mainz 05 |
0-2 |
2-3 |
Sat 19, Jan-18:30 - German Bundesliga Bayer Leverkusen vs Monchengladbach |
0-1 |
0-1 |
Sat 19, Jan-18:30 - German Bundesliga Hannover 96 vs Werder Bremen |
0-1 |
0-1 |
Sat 19, Jan-18:30 - German Bundesliga Eintracht Frankfurt vs SC Freiburg |
3-0 |
3-1 |
Sat 19, Jan-18:30 - German Bundesliga Augsburg vs Fortuna Dusseldorf |
0-1 |
1-2 |
Sat 19, Jan-17:00 - Greece - Football League Ergotelis vs Aittitos Spata |
2-0 |
3-1 |
Sat 19, Jan-17:00 - Greece - Football League Apollon Larissas vs Volos NFC |
0-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-17:00 - Greece - Football League Panachaiki vs Platanias FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-17:00 - Greece - Football League Kissamikos vs Giorgos Karaiskakis |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:15 - Greece Super League Pas Giannina vs Olympiakos Piraeus |
1-2 |
1-2 |
Sat 19, Jan-21:00 - Greece Super League Apollon Smirnis vs Levadiakos |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-21:30 - Greece Super League PAOK Saloniki vs Panionios |
2-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-13:00 - Greece U19 Apollon Smirnis U19 vs PAE Levadiakos(U19) |
0-2 |
1-4 |
Sat 19, Jan-13:00 - Greece U19 PAOK Saloniki(U19) vs Panionios(U19) |
0-1 |
3-1 |
Sat 19, Jan-13:00 - Greece U19 OFI Crete(U19) vs Panaitolikos Agrinio(U19) |
1-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-14:00 - Greece U19 Kerkyra(U19) vs Aiginiakos FC U19 |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-14:00 - Greece U19 Pas Giannina(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19) |
1-4 |
2-5 |
Sat 19, Jan-14:30 - Greece U19 Panachaiki U19 vs Ergotelis(U19) |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-14:30 - Greece U19 AEK Athens(U19) vs Asteras Tripolis(U19) |
1-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-22:00 - Guatemala Liga Nacional Siquinala FC vs CD Puerto de Iztapa |
0-1 |
3-1 |
Sat 19, Jan-21:30 - Holland Eredivisie AZ Alkmaar vs FC Utrecht |
2-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-22:45 - Holland Eredivisie FC Zwolle vs Feyenoord Rotterdam |
1-1 |
3-1 |
Sat 19, Jan-22:45 - Holland Eredivisie ADO Den Haag vs VVV-Venlo |
1-1 |
2-4 |
Sat 19, Jan-23:45 - Holland Eredivisie FC Groningen vs Heracles Almelo |
1-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-17:30 - Holland Tweede Divisie Excelsior Maassluis vs VV Katwijk |
2-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-17:30 - Holland Tweede Divisie GVVV Veenendaal vs Kozakken Boys |
0-1 |
0-1 |
Sat 19, Jan-17:30 - Holland Tweede Divisie Scheveningen vs FC Lienden |
1-0 |
4-0 |
Sat 19, Jan-21:00 - Holland Tweede Divisie VV Sint Bavo vs Rijnsburgse Boys |
1-0 |
2-3 |
Sat 19, Jan-18:00 - Holland Tweede Divisie IJsselmeervogels vs Spakenburg |
1-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-15:30 - Holland U19 League NAC Breda(U19) vs Ajax Amsterdam U19 |
0-0 |
0-3 |
Sat 19, Jan-10:30 - HongKong Premier League Wofoo Tai Po vs Best Union Yuen Long |
2-0 |
2-2 |
Sat 19, Jan-10:30 - HongKong Premier League R&F vs Eastern A.A Football Team |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-13:30 - HongKong Premier League Hong Kong Pegasus FC vs Dreams Sports Club |
1-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-19:59 - Iceland Championship Grindavik vs IBV Vestmannaeyjar |
2-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-15:00 - Iceland Championship IA Akranes vs Hafnarfjordur FH |
1-2 |
4-2 |
Sat 19, Jan-18:00 - Iceland Championship II UMF Afturelding vs Vestri |
0-0 |
4-0 |
Sat 19, Jan-16:00 - Iceland Faxafloi Women Cup Keflavik Women\'s vs UMF Selfoss Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sat 19, Jan-01:00 - Iceland Reykjavik Tournament Fram Reykjavik vs Throttur Reykjavik |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-12:30 - India League Division 1 Minerva Punjab vs Gokulam |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-18:00 - India League Division 1 Churchill Brothers vs Neroca FC |
0-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-15:30 - India League Division 1 Shillong Lajong FC vs Real Kashmir |
0-0 |
0-1 |
Sat 19, Jan-07:30 - India U18 League Minerva Punjab(U18) vs MSP Football Academy U18 |
1-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-13:30 - India U18 League Mangalore(U18) vs Kahaani U18 |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-16:30 - Israel Liga Bet Hapoel MS Sandala Gilboa vs Hapoel Bnei Arara Ara |
1-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-16:30 - Israel Liga Bet Maccabi Bnei Raina vs Maccabi Ahi Ichsal |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-16:30 - Israel Liga Bet Ihud Bnei Baka vs Ihud Bnei Kfar Kara |
0-1 |
1-2 |
Sat 19, Jan-16:45 - Israel Liga Bet Maccabi Tamra vs Hapoel Bueine |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-20:15 - Israel Premier League Maccabi Haifa vs Hapoel Raanana |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-19:59 - Israel Premier League Hapoel Bnei Sakhnin FC vs Hapoel Haifa |
0-2 |
0-4 |
Sat 19, Jan-18:00 - Israel Premier League Bnei Yehuda Tel Aviv vs Maccabi Netanya |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-23:00 - Israel Premier League Maccabi Petah Tikva FC vs Hapoel Beer Sheva |
0-2 |
1-3 |
Sat 19, Jan-21:00 - Israel State League Ironi Nesher vs Hapoel Umm Al Fahm |
0-1 |
1-3 |
Sat 19, Jan-22:00 - Israel State League Agudat Sport Ashdod vs Hapoel Azor |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-12:30 - Israel U19 League Bnei Sakhnin U19 vs Maccabi Netanya U19 |
0-1 |
0-1 |
Sat 19, Jan-12:30 - Israel U19 League Beitar Jerusalem Oren (U19) vs Ironi Ramat Hasharon U19 |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-12:30 - Israel U19 League Hapoel Kfar Saba (U19) vs Hapoel Haifa Robi(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-12:30 - Israel U19 League Maccabi Irony Bat Yam(U19) vs Beitar Tel Aviv Ramla U19 |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-12:30 - Israel U19 League Maccabi Herzliya U19 vs Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 |
0-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-13:00 - Israel U19 League Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Ashdod MS U19 |
1-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-13:00 - Israel U19 League Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19) vs Beitar Nes Tubruk(U19) |
2-0 |
2-2 |
Sat 19, Jan-13:00 - Israel U19 League Hapoel Ashkelon U19 vs Shimshon Tel Aviv(U19) |
0-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-13:00 - Israel U19 League Maccabi Tzur Shalom U19 vs Tzeirey Taibe(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-14:00 - Israel U19 League Hapoel Raanana Roei U19 vs Hapoel Tel Aviv(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-14:00 - Israel U19 League Maccabi Yavne Shimon (U19) vs Maccabi Kabilio Jaffa(U19) |
0-2 |
0-2 |
Sat 19, Jan-15:00 - Israel U19 League Hapoel Hadera U19 vs Maccabi Tel Aviv Shachar U19 |
0-1 |
0-2 |
Sat 19, Jan-17:00 - Italian Campionato Primavera Frosinone Youth vs Benevento Youth |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-17:30 - Italian Campionato Primavera Ascoli Youth vs Perugia Youth |
2-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-17:30 - Italian Campionato Primavera Lazio Youth vs Foggia Youth |
3-0 |
5-0 |
Sat 19, Jan-17:30 - Italian Campionato Primavera Brescia Youth vs Parma Youth |
3-0 |
|
Sat 19, Jan-17:30 - Italian Campionato Primavera Chievo Youth vs Sampdoria Youth |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-17:30 - Italian Campionato Primavera Cittadella Youth vs Carpi Youth |
2-2 |
2-3 |
Sat 19, Jan-17:30 - Italian Campionato Primavera Verona Youth vs Padova Youth |
0-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-17:30 - Italian Campionato Primavera Spal Youth vs Bologna Youth |
1-2 |
2-3 |
Sat 19, Jan-17:30 - Italian Campionato Primavera Venezia F.C. Youth vs Cremonese Youth |
2-1 |
|
Sat 19, Jan-14:00 - Italian Campionato Primavera AC Milan Youth vs Fiorentina Youth |
1-1 |
1-2 |
Sat 19, Jan-14:00 - Italian Campionato Primavera Lecce Youth vs Crotone Youth |
0-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-14:00 - Italian Campionato Primavera Salernitana Youth vs Spezia Youth |
0-3 |
0-4 |
Sat 19, Jan-15:00 - Italian Campionato Primavera Roma Youth vs Udinese Youth |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-16:00 - Italian Campionato Primavera Napoli Youth vs Juventus Youth |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-21:00 - Italian Serie A Udinese vs Parma Calcio 1913 |
0-1 |
1-2 |
Sat 19, Jan-18:00 - Italian Serie A AS Roma vs Torino |
2-0 |
3-2 |
Sat 19, Jan-23:30 - Italian Serie A Inter Milan vs US Sassuolo Calcio |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-00:00 - Italian Serie B Palermo vs Salernitana |
1-1 |
1-2 |
Sat 19, Jan-21:00 - Italian Serie B Perugia vs Brescia |
0-1 |
0-2 |
Sat 19, Jan-18:00 - Italian Serie B Lecce vs Benevento |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-18:00 - Italian Serie B Crotone vs Cittadella |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-18:00 - Italian Serie B Carpi vs Foggia |
0-1 |
0-2 |
Sat 19, Jan-17:30 - Italy C1A Gozzano vs Cuneo |
3-0 |
4-0 |
Sat 19, Jan-23:45 - Italy C1A Pisa vs Robur Siena S.S.D. |
1-1 |
2-2 |
Sat 19, Jan-17:30 - Italy C1B Ternana vs Alma Juventus Fano |
0-0 |
0-1 |
Sat 19, Jan-17:30 - Italy C1B Alto Adige/Sudtirol vs Ravenna |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-19:30 - Italy C1B Triestina vs Rimini |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-19:30 - Italy C1B Fermana vs FeralpiSalo |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:30 - Italy C1B S.S.D. Monza 1912 vs USD Virtus Verona |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:30 - Italy C1B Gubbio vs Vis Pesaro |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:30 - Italy C1B Pordenone Calcio SSD vs Albinoleffe |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:30 - Italy C1B Imolese vs Giana Erminio |
4-0 |
5-0 |
Sat 19, Jan-21:30 - Italy C1B Vicenza vs Renate AC |
1-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-21:30 - Italy C1B Sambenedettese vs Teramo |
0-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-09:00 - Japan Futsal League Bardral Urayasu Futsal vs Shonan Bellmare Futsal |
0-2 |
0-4 |
Sat 19, Jan-17:15 - Kenya Premier League Sofapaka Nairobi FC vs Sony Sugar FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-15:00 - Kenya Premier League KCB Nairobi vs Vihiga |
1-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-16:00 - Kenya Premier League Mathare United FC vs Kakamega Homeboyz |
2-1 |
3-2 |
Sat 19, Jan-19:15 - Malta First Division League Zejtun Corinthians vs Zebbug Rangers |
3-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-17:00 - Malta First Division League Qrendi vs Santa Lucia |
0-0 |
0-3 |
Sat 19, Jan-19:00 - Malta Premier League Tarxien Rainbows F.C. vs St. Andrews |
1-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-17:00 - Malta Premier League Mosta FC vs Senglea Athletic |
0-1 |
0-3 |
Sat 19, Jan-07:00 - Mexico Primera Division Monarcas Morelia vs Veracruz |
0-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-07:00 - Mexico Primera Division Puebla vs Santos Laguna |
1-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-22:00 - Mexico Primera Divison 2 Monarcas Morelia B vs Necaxa B |
1-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-04:00 - Mexico Primera Divison 2 Estudiantes Tecos vs UA Chihuahua |
0-2 |
2-2 |
Sat 19, Jan-05:00 - Mexico Primera Divison A CF Atlante vs Zacatepec |
2-2 |
3-2 |
Sat 19, Jan-06:30 - Mexico Primera Divison A Venados FC vs Atletico San Luis |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-07:00 - Mexico Primera Divison A Tampico Madero vs Celaya FC |
1-1 |
1-3 |
Sat 19, Jan-21:00 - Mexico Youth U20 Club America U20 vs Pachuca U20 |
0-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-21:15 - Mexico Youth U20 Tigres UANL(U20) vs Cruz Azul(U20) |
1-1 |
2-2 |
Sat 19, Jan-17:30 - Morocco Division 2 JSM Jeunesse Sportive El Massira vs Wydad Temara |
1-1 |
|
Sat 19, Jan-18:00 - Morocco Division 2 Itihad Z. Khemisset vs Olympique Dcheira |
1-1 |
|
Sat 19, Jan-18:00 - Morocco Division 2 Wydad Fes vs ASS Association Sportive de Sale |
0-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-18:00 - Morocco Division 2 Racing Casablanca vs Chabab Atlas Khenifra |
1-0 |
4-0 |
Sat 19, Jan-18:00 - Morocco Division 2 Chabab Ben Guerir vs JSK Chabab Kasba Tadla |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-18:00 - Morocco Division 2 Club Salmi vs Renaissance Zmamra |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-18:00 - Morocco Division 2 Raja de Beni Mellal vs KAC de Kenitra |
1-1 |
|
Sat 19, Jan-13:00 - Myanmar National League Yadanarbon FC vs Shan United |
1-1 |
2-2 |
Sat 19, Jan-13:00 - Myanmar National League Rakhine United vs Dagon FC |
1-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-13:30 - Myanmar National League Zwekapin United vs Southern Myanmar |
2-1 |
3-2 |
Sat 19, Jan-07:00 - New Zealand Football Championships Eastern Suburbs AFC vs Canterbury United |
0-1 |
5-1 |
Sat 19, Jan-05:00 - New Zealand Football Championships Southern United vs Hamilton Wanderers AFC |
3-1 |
3-1 |
Sat 19, Jan-18:00 - Northern Ireland IFA Championship Portadown FC vs Harland & Wolff Welders |
0-2 |
3-2 |
Sat 19, Jan-18:00 - Northern Ireland IFA Championship Larne FC vs Loughgall FC |
2-1 |
4-1 |
Sat 19, Jan-18:00 - Northern Ireland IFA Championship Ballinamallard United vs Ballyclare Comrades |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-18:00 - Northern Ireland IFA Championship Police Service of Northern Ireland FC vs Dergview FC |
0-1 |
|
Sat 19, Jan-18:00 - Northern Ireland IFA Championship Dundela FC vs Carrick Rangers |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-18:00 - Northern Ireland IFA Championship Knockbreda vs Limavady United |
0-1 |
|
Sat 19, Jan-00:00 - Northern Ireland Premier League Ards FC vs Coleraine F.C. |
1-1 |
1-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - Northern Ireland Premier League Glentoran FC vs Newry City |
0-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - Northern Ireland Premier League Dungannon Swifts vs Cliftonville |
1-0 |
3-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - Northern Ireland Premier League Glenavon FC vs Ballymena United F.C. |
0-2 |
0-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - Northern Ireland Premier League Crusaders FC vs Linfield FC |
0-1 |
0-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - Northern Ireland Premier League Warrenpoint Town vs Institute FC |
3-0 |
4-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte Leixoes U19 vs FC Porto U19 |
1-4 |
|
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte Boavista(U19) vs Aves(U19) |
1-2 |
|
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte Braga (U19) vs Pacos Ferreira(U19) |
3-1 |
|
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte Vitoria SC Guimaraes U19 vs Beira Mar(U19) |
2-1 |
|
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte Rio Ave(U19) vs SC Freamunde(U19) |
4-0 |
|
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte Feirense(U19) vs Gil Vicente U19 |
0-1 |
|
Sat 19, Jan-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul Maritimo U19 vs Alverca(U19) |
1-0 |
|
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul Uniao Leiria U19 vs Cova Piedade(U19) |
1-1 |
|
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul Belenenses(U19) vs Benfica(U19) |
1-2 |
|
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul GD Estoril-Praia(U19) vs Tondela(U19) |
2-2 |
|
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul Vitoria FC Setubal(U19) vs Academica Coimbra(U19) |
2-2 |
|
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul Alcanenense U19 vs Sporting Lisbon(U19) |
0-2 |
|
Sat 19, Jan-21:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Associacao Naval(U17) vs Sintrense(U17) |
1-3 |
|
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C CADE Entroncamento U17 vs Uniao Almeirim(U17) |
0-2 |
|
Sat 19, Jan-21:00 - Portugal Liga de Honora FC Porto B vs GD Estoril-Praia |
0-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-15:00 - Portugal Liga de Honora FC Famalicao vs Farense |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora Cova Piedade vs Vitoria Guimaraes B |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora S.C. Braga B vs Pacos Ferreira |
3-1 |
3-1 |
Sat 19, Jan-19:30 - Portugal Primera Liga Belenenses vs Desportivo de Tondela |
1-2 |
2-2 |
Sat 19, Jan-22:00 - Portugal Primera Liga Sporting Clube de Portugal vs Moreirense |
2-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-01:15 - Portugal Primera Liga Vitoria Guimaraes vs SL Benfica |
0-0 |
0-1 |
Sat 19, Jan-17:25 - Qatar Stars Cup Qatar SC vs Al-Sadd |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-19:50 - Qatar Stars Cup Al Duhail SC vs Al Khor SC |
1-1 |
5-1 |
Sat 19, Jan-13:00 - Russia Futsal League Volga Saratov Futsal vs Eleks Favorit Futsal |
5-2 |
8-2 |
Sat 19, Jan-13:00 - Russia Futsal League Mospolitekh Moscow Futsal vs Alga-Bashneft Futsal |
3-2 |
5-6 |
Sat 19, Jan-14:00 - Russia Futsal League MFK KPRF 2 Futsal vs Astrakhan Futsal |
4-1 |
7-1 |
Sat 19, Jan-15:00 - Russia Futsal League Yugra 2 Futsal vs Dinamo Moscow Futsal |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-15:00 - Russia Futsal League Almaz Futsal vs Spartak Moscow Futsal |
3-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-16:00 - Russia Futsal League Berkut Futsal vs Orgkhim Futsal |
6-4 |
6-5 |
Sat 19, Jan-17:00 - Russia Futsal League Krasnaya Gvardiya Futsal vs Veliky Novgorod Futsal |
6-2 |
8-5 |
Sat 19, Jan-18:00 - San Marino Girone A SP Domagnano vs SP Libertas |
2-0 |
2-2 |
Sat 19, Jan-18:00 - San Marino Girone A SS Murata vs S.S Pennarossa |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-18:00 - San Marino Girone A Fiorentino vs SP La Fiorita |
0-1 |
0-2 |
Sat 19, Jan-18:00 - San Marino Girone A SP Tre Fiori vs Folgore/Falciano |
0-2 |
0-3 |
Sat 19, Jan-16:30 - Saudi Arabia Division 2 Al-Sharq vs Al-Hait |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-16:55 - Saudi Arabia Division 2 Al Hjazz vs Al Bukayriyah |
0-1 |
|
Sat 19, Jan-16:55 - Saudi Arabia Division 2 Al Drae vs Wajj |
1-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-17:00 - Saudi Arabia Youth League Al Wehda Youth vs Al-Shabab Youth |
0-2 |
|
Sat 19, Jan-17:00 - Saudi Arabia Youth League Ohud Medina Youths vs Al-Ettifaq Youths |
1-1 |
|
Sat 19, Jan-17:05 - Saudi Arabia Youth League Al Ahli Jeddah Youth vs Al Nasr Riyadh Youths |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-16:15 - Saudi Arabia Youth League Al-Fath Youths vs Al-Qadasiya Youths |
1-1 |
|
Sat 19, Jan-16:40 - Saudi Arabia Youth League Al-Taawon Youths vs Al-Ittihad Youths |
2-1 |
|
Sat 19, Jan-16:40 - Saudi Arabia Youth League Al-Raed Youths vs Al-Ansar Youths |
1-0 |
|
Sat 19, Jan-16:45 - Saudi Arabia Youth League Al-Tai Youth vs Al-Hilal Youths |
2-4 |
|
Sat 19, Jan-21:15 - Scotland FA Cup Celtic vs Airdrieonians |
1-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup Aberdeen vs Stenhousemuir |
1-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup Hibernian FC vs Elgin City |
3-0 |
4-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup Motherwell FC vs Ross County |
0-0 |
1-2 |
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup Kilmarnock vs Forfar Athletic |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup Dundee vs Queen of the South FC |
1-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup Partick Thistle vs Stranraer F.C. |
1-0 |
4-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup Inverness C.T. vs East Kilbride |
3-0 |
4-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup East Fife vs Greenock Morton |
1-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup Montrose vs Dundee United |
0-2 |
0-4 |
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup Raith Rovers vs Dunfermline |
0-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup St. Johnstone vs Hamilton Academical FC |
2-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup St. Mirren vs Alloa Athletic |
0-2 |
3-2 |
Sat 19, Jan-16:15 - Scotland FA Cup Auchinleck Talbot vs Ayr Utd. |
0-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League Inverurie Loco Works vs Keith |
3-1 |
4-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League Wick Academy FC vs Fraserburgh |
1-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League Turriff United vs Brora Rangers |
0-1 |
0-5 |
Sat 19, Jan-19:00 - Scottish League Two Peterhead vs Berwick Rangers |
0-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - Scottish League Two Stirling Albion vs Queen\'s Park |
1-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - Scottish League Two Edinburgh City vs Annan Athletic |
1-0 |
1-2 |
Sat 19, Jan-21:30 - Senegal Premier League Stade de Mbour vs Sonacos de Diourbel |
1-0 |
|
Sat 19, Jan-21:00 - Senegal Premier League ASEC Ndiambour vs Mbour Petite Cote |
2-3 |
|
Sat 19, Jan-17:30 - South Africa First League Witbank Spurs vs Real Kings |
4-1 |
4-1 |
Sat 19, Jan-17:30 - South Africa First League Mbombela United vs Pretoria University |
1-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-17:30 - South Africa First League TS Sporting vs Jomo Cosmos |
2-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-17:30 - South Africa Premier League Chippa United FC vs Maritzburg United |
0-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-22:15 - South Africa Premier League Black Leopards vs Lamontville Golden Arrows |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-00:00 - Spanish Primera Division Getafe vs Alaves |
1-0 |
4-0 |
Sat 19, Jan-19:15 - Spanish Primera Division Real Madrid vs Sevilla |
0-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-21:30 - Spanish Primera Division SD Huesca vs Atletico Madrid |
0-1 |
0-3 |
Sat 19, Jan-23:45 - Spanish Primera Division Celta Vigo vs Valencia |
1-0 |
1-2 |
Sat 19, Jan-15:00 - Spanish Primera U19 Cadiz U19 vs UD Tomares(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-15:00 - Spanish Primera U19 Valladolid(U19) vs Atletico de Madrid(U19) |
1-1 |
1-2 |
Sat 19, Jan-15:30 - Spanish Primera U19 Danok Bat CF(U19) vs CD Oberena(U19) |
0-0 |
4-0 |
Sat 19, Jan-15:30 - Spanish Primera U19 El Olivar(U19) vs CD San Francisco(U19) |
0-1 |
1-2 |
Sat 19, Jan-16:00 - Spanish Primera U19 Tenerife U19 vs Guia U19 |
5-1 |
8-2 |
Sat 19, Jan-16:00 - Spanish Primera U19 Laguna(U19) vs CD Maspalomas(U19) |
0-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-16:00 - Spanish Primera U19 CF Rusadir(U19) vs Calavera(U19) |
1-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-16:00 - Spanish Primera U19 Ofra(U19) vs CD Marino(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-16:30 - Spanish Primera U19 RC Victoria(U19) vs CD Sobradillo(U19) |
1-1 |
2-2 |
Sat 19, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division Numancia vs Cordoba C.F. |
3-0 |
3-2 |
Sat 19, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division CF Rayo Majadahonda vs Zaragoza |
1-0 |
2-2 |
Sat 19, Jan-23:30 - Spanish Segunda Division Malaga vs CD Lugo |
0-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division Almeria vs Cadiz |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-19:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Sporting de Gijon B vs SD Gernika |
0-1 |
2-2 |
Sat 19, Jan-19:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Cultural de Durango vs Real Sociedad B |
0-1 |
1-3 |
Sat 19, Jan-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Athletic Bilbao B vs Gimnastica Torrelavega |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Izarra vs Arenas Club de Getxo |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Real Union de Irun vs SD Amorebieta |
0-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Valencia CF Mestalla vs Teruel |
0-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Hercules CF vs Villarreal B |
2-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-21:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Club Siero vs CD Colunga |
1-1 |
1-3 |
Sat 19, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UC Ceares vs CD Praviano |
0-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-21:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta AD Ceuta vs Atletico Espeleno |
1-2 |
|
Sat 19, Jan-22:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Conil CF vs Xerez CD |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears CE Felanitx vs Constancia |
3-1 |
|
Sat 19, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears UD Poblense vs SCR Pena Deportiva |
3-2 |
|
Sat 19, Jan-21:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears Son Cladera vs CD Manacor |
3-3 |
|
Sat 19, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Binissalem vs Santa Catalina |
1-2 |
|
Sat 19, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CE Mercadal vs CF Platges De Calvia |
0-1 |
|
Sat 19, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Santa Ursula vs Tenerife B |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Panaderia Pulido vs UD Las Zocas |
1-1 |
4-1 |
Sat 19, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias UD Ibarra vs Tamaraceite |
1-2 |
3-4 |
Sat 19, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias UD Las Palmas C vs Atletico Tacoronte |
0-2 |
0-2 |
Sat 19, Jan-22:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Atletico Union Guimar vs CD Marino |
0-1 |
2-2 |
Sat 19, Jan-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Union Viera vs CD Union Sur Yaiza |
0-0 |
0-2 |
Sat 19, Jan-19:15 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Pena Sport vs UCD Burlades |
1-1 |
|
Sat 19, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra AD San Juan vs CD Huarte |
2-0 |
|
Sat 19, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra UDC Txantrea vs Alesves |
2-4 |
|
Sat 19, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Beti Onak vs UD Mutilvera |
1-3 |
|
Sat 19, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Valle de Egues vs Avance Ezcabarte |
0-0 |
0-1 |
Sat 19, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Cantolagua vs CD Pamplona |
3-1 |
|
Sat 19, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Ardoi vs CD Corellano |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Subiza vs Osasuna B |
1-2 |
|
Sat 19, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Beti Kozkor KE vs CD Baztan |
3-3 |
|
Sat 19, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Oyonesa vs UD Logrones B |
1-2 |
|
Sat 19, Jan-21:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Yague CF vs CCD Alberite |
1-1 |
1-2 |
Sat 19, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Tarancon vs Atletico Tomelloso |
0-1 |
3-2 |
Sat 19, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Solares Medio Cudeyo vs Bezana |
1-2 |
|
Sat 19, Jan-21:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Velarde CF vs CD Guarnizo |
0-1 |
|
Sat 19, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Atletico Albericia vs SD Laredo |
0-3 |
|
Sat 19, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Barreda Balompie vs CD Naval |
0-1 |
|
Sat 19, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Ribamontan Al Mar CF vs UD Samano |
2-0 |
|
Sat 19, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Sodupe UC vs Sociedad Deportiva Beasain |
1-1 |
|
Sat 19, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi SD San Pedro vs Alaves B |
0-1 |
|
Sat 19, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Baskonia vs JD Somorrostro |
1-0 |
3-0 |
Sat 19, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Zamudio SD vs Real Sociedad C |
2-0 |
|
Sat 19, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Pasaia KE vs Portugalete |
1-2 |
|
Sat 19, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Ordizia KE vs Santutxu |
0-1 |
|
Sat 19, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya FC Asco vs UE Castelldefels |
1-1 |
3-1 |
Sat 19, Jan-19:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Llagostera vs L\'Hospitalet |
0-1 |
|
Sat 19, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana CD Roda vs Crevillente |
0-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Acero vs Vilamarxant CF |
0-1 |
|
Sat 19, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Atletico Saguntino vs UD Paterna |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Jove Espanol vs Atzeneta UE |
1-0 |
|
Sat 19, Jan-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Juventud Torremolinos vs Atarfe Industrial CF |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-17:00 - Tunisia Division 2 Stade Africain Menzel Bourguiba vs Stade Sportif Sfaxien |
1-0 |
1-1 |
Sat 19, Jan-17:00 - Tunisia Division 2 A.S Djerba vs Olympique de Beja |
1-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-17:00 - Tunisia Division 2 CS Jebeniana vs Chebba |
0-2 |
0-3 |
Sat 19, Jan-17:00 - Turkey 2 Ligi A Osmanlispor FC vs Boluspor |
2-1 |
3-1 |
Sat 19, Jan-17:00 - Turkey 2 Ligi A Afjet Afyonspor vs Istanbulspor |
0-1 |
1-1 |
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey 2 Ligi A Gaziantep Buyuksehir Belediyesi vs Denizlispor |
0-1 |
0-1 |
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Silivrispor vs Duzyurtspor |
0-1 |
0-2 |
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Yeni Altindag BS vs Catalca Spor |
2-0 |
4-0 |
Sat 19, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 1461 Trabzon vs Bayburt Ozel Idare |
0-0 |
0-1 |
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Turgutluspor vs Anadolu Uskudar |
1-1 |
2-3 |
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Halide Edip Adivarspor vs Serik Belediyespor |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Eyupspor vs Bodrumspor |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Ankara Demirspor vs Gaziantepspor |
4-0 |
6-0 |
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Fethiyespor vs Sanliurfaspor |
1-2 |
1-2 |
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Bugsasspor vs Tarsus Idman Yurdu |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Menemen Belediye Spor vs Karagumruk |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-17:00 - Turkey Super Lig Antalyaspor vs Kayserispor |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-19:59 - Turkey Super Lig Galatasaray vs Ankaragucu |
3-0 |
6-0 |
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey Super Lig Yeni Malatyaspor vs Goztepe |
2-2 |
3-2 |
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey Super Lig BB Erzurumspor vs Konyaspor |
0-1 |
1-2 |
Sat 19, Jan-14:00 - Turkey U19 League Besiktas JK(U19) vs Akhisar Bld.Geng(U19) |
3-0 |
4-0 |
Sat 19, Jan-15:00 - Turkey U19 League Fenerbahce U19 vs Bursaspor(U19) |
1-0 |
4-2 |
Sat 19, Jan-13:00 - Turkey U21 Ligi 1 Osmanlispor FC(U21) vs Boluspor(U21) |
3-1 |
5-1 |
Sat 19, Jan-13:00 - Turkey U21 Ligi 1 Afjet Afyonspor(U21) vs Istanbulspor(U21) |
0-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-13:00 - Turkey U21 Super League Antalyaspor(U21) vs Kayserispor(U21) |
1-0 |
|
Sat 19, Jan-13:00 - Turkey U21 Super League Yeni Malatyaspor U21 vs Goztepe(U21) |
0-3 |
|
Sat 19, Jan-14:00 - Turkey U21 Super League Galatasaray(U21) vs Ankaragucu(U21) |
3-1 |
5-1 |
Sat 19, Jan-14:00 - Turkey U21 Super League BB Erzurumspor (U21) vs Konyaspor(U21) |
1-0 |
4-0 |
Sat 19, Jan-12:00 - Vietnam Championship U19 Megastar Nam Dinh (U19) vs T&T Hanoi(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sat 19, Jan-12:00 - Vietnam Championship U19 Pho Hien(U19) vs Than Quang Ninh(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sat 19, Jan-18:00 - Wales Cymru Alliance Gresford Athletic vs Airbus UK Broughton |
0-0 |
0-0 |
Sat 19, Jan-18:30 - Wales Cymru Alliance Rhyl FC vs Porthmadog |
1-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-18:30 - Wales Cymru Alliance Buckley Town vs Prestatyn Town FC |
1-2 |
3-2 |
Sat 19, Jan-18:30 - Wales Cymru Alliance Flint Town United vs Penrhyncoch |
1-0 |
2-1 |
Sat 19, Jan-18:30 - Wales Cymru Alliance Llanrhaeadr FC vs Holywell |
1-1 |
3-1 |
Sat 19, Jan-23:30 - Wales League Cup Cardiff Metropolitan University FC vs Cambrian & Clydach |
1-0 |
2-0 |
Sat 19, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division Port Talbot vs Briton Ferry Athletic |
2-1 |
2-1 |
Sat 19, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division Pontypridd vs Cwmbran Celtic |
0-1 |
0-2 |
Sat 19, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division Ton Pentre vs Goytre United |
0-2 |
|
Sat 19, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division Undy Athletic vs Afan Lido |
2-5 |
|
Sat 19, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division Llantwit Major vs Cwmamman United |
0-1 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.