AD:

Football Results for Sat 25, Nov 2023

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 25, Nov 2023

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 25, Nov-07:30 - A-League Men
Wellington Phoenix vs Melbourne City

0-0

1-0
Sat 25, Nov-10:30 - A-League Men
Central Coast Mariners FC vs Newcastle Jets FC

1-0

3-1
Sat 25, Nov-12:45 - A-League Men
Sydney FC vs Western Sydney Wanderers

0-0

0-1
Sat 25, Nov-18:00 - Algeria Division 1
Union Sportive Souf vs MC Alger

1-3

3-4
Sat 25, Nov-18:00 - Algeria Division 1
USM Khenchela vs ES Ben Aknoun

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:45 - Algeria Division 1
JS Kabylie vs US Biskra

1-1

1-1
Sat 25, Nov-20:45 - Algeria Division 1
JS Saoura vs ASO Chlef

1-2

3-2
Sat 25, Nov-18:00 - Algeria Division 2
GC Mascara vs CRB Temouchent

0-1

1-2
Sat 25, Nov-18:00 - Algeria Division 2
RC Kouba vs JS Ghir Abadla

0-0

1-0
Sat 25, Nov-18:00 - Algeria Division 2
SKAF Khemis Melina vs JSM Tiaret

1-0

2-0
Sat 25, Nov-18:00 - Algeria Division 2
SC Mecheria vs WA Mostaganem

1-1

1-1
Sat 25, Nov-18:00 - Algeria Division 2
ES Mostaganem vs NA Hussein Dey

2-0

4-0
Sat 25, Nov-18:00 - Algeria Division 2
ASM Oran vs MCB Oued Sly

0-0

0-0
Sat 25, Nov-18:00 - Algeria Division 2
RC Arbaa vs OM Medea

0-0

0-1
Sat 25, Nov-13:00 - Algeria U21
Union Sportive Souf(U21) vs MC Alger(U21)


1-4
Sat 25, Nov-13:00 - Algeria U21 Division 2
ES Mostaganem U21 vs NA Hussein Dey(U21)

0-1

3-1
Sat 25, Nov-13:00 - Algeria U21 Division 2
GC Mascara(U21) vs CRB Temouchent(U21)

0-0

2-2
Sat 25, Nov-13:00 - Algeria U21 Division 2
ASM Oran(U21) vs MCB Oued Sly(U21)

0-0

1-1
Sat 25, Nov-13:00 - Algeria U21 Division 2
RC Kouba U21 vs JS Guir(U21)

1-0

2-0
Sat 25, Nov-13:00 - Algeria U21 Division 2
SKAF Khemis Melina(U21) vs JSM Tiaret U21

0-0

1-0
Sat 25, Nov-23:30 - Andorra Super league
Penya Encarnada vs UE Santa Coloma

1-2

1-2
Sat 25, Nov-18:00 - Angola Girabola League
CR Uniao Malanje vs CD Lunda Sul

0-0

0-1
Sat 25, Nov-03:00 - Argentina Reserves League
San Lorenzo Reserve vs Independiente Reserve

0-2

0-2
Sat 25, Nov-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
CDyS Juventud Unida vs Argentino de Rosario

0-1

0-4
Sat 25, Nov-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Centro Espanol vs Central Ballester

0-1

2-1
Sat 25, Nov-16:00 - Argentina Women\'s Primera A
CA Lanus Women\'s vs Gimnasia La Plata Women\'s

0-1

1-1
Sat 25, Nov-16:00 - Argentina Women\'s Primera A
Huracan Women\'s vs CA Excursionistas Women\'s

1-1

2-1
Sat 25, Nov-16:00 - Argentina Women\'s Primera A
Ferro Carril Oeste Women\'s vs CA Rosario Central Women\'s

0-0

1-0
Sat 25, Nov-16:00 - Argentina Women\'s Primera A
Racing Club Women\'s vs Estudiantes Caracas Women\'s

0-0

1-0
Sat 25, Nov-00:00 - Argentina Women\'s Primera A
Independiente Women\'s vs River Plate Women\'s

2-1

2-2
Sat 25, Nov-14:00 - Armenia Cup
Alashkert vs FC Noah

0-0

0-0
Sat 25, Nov-09:00 - Australia Women\'s A-League
Western United Women\'s vs WS Wanderers Women\'s

0-0

0-2
Sat 25, Nov-10:15 - Australia Women\'s A-League
Wellington Phoenix Women\'s vs Perth Glory Women\'s

0-1

2-1
Sat 25, Nov-17:30 - Austria Erste Division
FC Admira Wacker Modling vs SC Bregenz

1-1

1-3
Sat 25, Nov-17:30 - Austria Erste Division
FC Dornbirn vs SV Ried

0-1

0-2
Sat 25, Nov-17:30 - Austria Erste Division
SV Lafnitz vs FC Liefering

0-4

1-6
Sat 25, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs TSV Hartberg

1-1

3-2
Sat 25, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga
LASK Linz vs WSG Swarovski Tirol

1-0

1-0
Sat 25, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs SC Austria Lustenau

0-0

2-0
Sat 25, Nov-19:59 - Bahrain Premier League
Busaiteen vs Manama Club

0-2

1-3
Sat 25, Nov-19:59 - Bahrain Premier League
East Riffa vs Shabab Manama

0-1

1-1
Sat 25, Nov-19:59 - Bahrain Premier League
Al-Ahli(BHR) vs Najma Manama

2-0

2-0
Sat 25, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Arsenal Dzerzhinsk vs FC Molodechno

3-0

6-0
Sat 25, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Zhodino Yuzhnoe vs Bumprom Gomel

1-1

2-3
Sat 25, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Lokomotiv Gomel vs FK Ostrovets

1-0

2-1
Sat 25, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Lida vs Shakhtyor Petrikov

1-1

3-1
Sat 25, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Niva Dolbizno vs FK Orsha

2-0

3-1
Sat 25, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Dnepr Mogilev vs Osipovichi

0-0

1-0
Sat 25, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Baranovichi vs Maxline Vitebsk

0-3

2-3
Sat 25, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Vitebsk vs Volna Pinsk

3-0

3-0
Sat 25, Nov-18:00 - Belarus Premier League
FC Torpedo-BelAZ Zhodino vs FC Minsk

0-0

1-0
Sat 25, Nov-15:45 - Belarus Premier League
FC Slutsk vs FC Shakhter Soligorsk

1-1

3-2
Sat 25, Nov-19:59 - Belarus Premier League
Slavia Mozyr vs FC Gomel

0-0

0-0
Sat 25, Nov-14:00 - Belarus Premier League
FK Isloch Minsk vs Energetyk-BGU Minsk

1-2

3-2
Sat 25, Nov-22:30 - Belgian First Amateur Division
Gent B vs RAAL La Louvière

1-1

1-1
Sat 25, Nov-22:30 - Belgian First Amateur Division
Thes Sport Tessenderlo vs Royal Knokke

2-2

4-2
Sat 25, Nov-22:30 - Belgian First Amateur Division
Dessel Sport vs Antwerp B

0-0

1-0
Sat 25, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
Excelsior Virton vs Lokeren-Temse

0-1

0-1
Sat 25, Nov-23:45 - Belgian Pro League
Standard Liege vs KRC Genk

0-0

1-0
Sat 25, Nov-19:00 - Belgian Pro League
Cercle Brugge vs KAS Eupen

0-0

2-0
Sat 25, Nov-21:15 - Belgian Pro League
Sporting Charleroi vs Westerlo

0-1

3-2
Sat 25, Nov-17:30 - Belgian U21 Youth League
Red Star Waasland-Beveren(U21) vs Lommel SK(U21)

2-2

2-4
Sat 25, Nov-23:00 - Belgium - 2e Klasse
Francs Borains vs KMSK Deinze

0-0

0-1
Sat 25, Nov-23:00 - Belgium - 2e Klasse
Zulte Waregem vs RSCA Futures

2-2

2-5
Sat 25, Nov-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Club NXT vs KV Oostende

1-1

3-3
Sat 25, Nov-17:30 - Belgium Women 1st National
RSC Anderlecht II Women\'s vs Standard Liege B Women\'s

0-0

0-0
Sat 25, Nov-17:30 - Belgium Women 1st National
Eendracht Aalst Women\'s vs KVK Tienen Women\'s

3-0

5-1
Sat 25, Nov-18:00 - Belgium Women 1st National
Zulte Waregem II Women\'s vs Ladies Genk B Women\'s

0-1

1-1
Sat 25, Nov-18:00 - Belgium Women 1st National
Moldavo Women\'s vs Royal FC Liege Women\'s


2-0
Sat 25, Nov-18:00 - Belgium Women 1st National
Gent B Women\'s vs RAEC Mons Women\'s

1-0

1-0
Sat 25, Nov-19:00 - Belgium Women 1st National
Famkes Merkem Women\'s vs Club Brugge II Women\'s


3-2
Sat 25, Nov-17:15 - Belgium Women 1st National
Westerlo Women\'s vs ASE De Chastre Women\'s

9-0

17-0
Sat 25, Nov-22:00 - Belgium Women\'s Premier League
Oud Heverlee Leuven Women\'s vs Zulte Waregem Women\'s

2-0

3-0
Sat 25, Nov-22:00 - Belgium Women\'s Premier League
KV Mechelen Women\'s vs Club Brugge Women\'s

0-0

0-1
Sat 25, Nov-22:00 - Belgium Women\'s Premier League
Anderlecht Women\'s vs KAA Gent Ladies Women\'s

2-0

2-0
Sat 25, Nov-16:30 - Belgium Women\'s Premier League
Genk Women\'s vs Standard Liege Women\'s

0-1

0-1
Sat 25, Nov-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Santa Cruz vs Univ de Vinto

0-0

0-0
Sat 25, Nov-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Tomayapo vs Independiente Petrolero

0-0

2-1
Sat 25, Nov-16:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Igman Konjic vs Borac Banja Luka

0-1

0-1
Sat 25, Nov-04:00 - Brasileiro Serie A
Corinthians Paulista (SP) vs Bahia

0-3

1-5
Sat 25, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Palmeiras Youth vs Sao Paulo Youth

1-0

1-0
Sat 25, Nov-22:00 - Brazil Carioca B
Serrano BA vs Duque de Caxias RJ


0-0
Sat 25, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
Sportist Svoge vs Belasitsa Petrich

0-0

1-1
Sat 25, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
Chernomorets Balchik vs FC Dobrudzha

1-0

1-3
Sat 25, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
Spartak Pleven vs FC Maritsa Plovdiv

2-0

2-0
Sat 25, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
PFK Montana vs Strumska Slava

0-0

0-1
Sat 25, Nov-17:00 - Bulgaria Premier
Botev Plovdiv vs Pirin Blagoevgrad

1-1

3-1
Sat 25, Nov-14:45 - Bulgaria Premier
POFC Botev Vratsa vs Lokomotiv Plovdiv

1-0

2-0
Sat 25, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Aigle Noir vs Magara Young Boys


0-0
Sat 25, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Rukinzo FC vs Lydia Ludic Burundi Academic

0-2

3-2
Sat 25, Nov-23:00 - CAF Champions League
Wydad Casablanca vs Jwaneng Galaxy

0-1

0-1
Sat 25, Nov-23:00 - CAF Champions League
Al Ahly SC vs Medeama SC

0-0

3-0
Sat 25, Nov-19:59 - CAF Champions League
Petro Atletico de Luanda vs Al-Hilal Omdurman

1-0

1-0
Sat 25, Nov-19:59 - CAF Champions League
Esperance Sportive de Tunis vs Etoile du Sahel

0-0

2-0
Sat 25, Nov-17:00 - CAF Champions League
Simba vs ASEC Mimosas

1-0

1-1
Sat 25, Nov-12:30 - Cambodia League
Prey Veng FC vs ISI Dangkor Senchey

0-1

0-1
Sat 25, Nov-15:00 - Cambodia League
Visakha FC vs Nagaworld FC

0-0

1-1
Sat 25, Nov-15:00 - Cambodia League
Phnom Penh Crown FC vs PKR Svay Rieng

0-0

0-0
Sat 25, Nov-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Avion Academy vs Fauve Azur Elite

1-0

1-1
Sat 25, Nov-01:00 - Chile Primera Division
Universidad de Chile vs Coquimbo Unido

0-2

1-2
Sat 25, Nov-03:30 - Chile Primera Division
Union La Calera vs Union Espanola

3-0

4-0
Sat 25, Nov-11:00 - China Women\'s Super League
Yongchuan Chashan Bamboo Sea Women\'s vs Guangdong Meizhou Hakka Women\'s

0-0

0-0
Sat 25, Nov-11:00 - China Women\'s Super League
Zhejiang Hangzhou Women\'s vs Beijing BeiKong Women\'s

0-0

0-1
Sat 25, Nov-11:00 - China Women\'s Super League
Shandong Ticai Women\'s vs Shaanxi Chang\'an Athletic FC Women\'s

0-0

0-0
Sat 25, Nov-11:00 - China Women\'s Super League
Sichuan FA Women\'s vs Changchun Women\'s

0-1

0-2
Sat 25, Nov-11:00 - China Women\'s Super League
Jiangsu Wuxi Women\'s vs Wuhan Jianghan Women\'s

0-0

0-1
Sat 25, Nov-12:00 - Chinese FA Cup
Shanghai Shenhua vs Shandong Taishan

0-0

1-0
Sat 25, Nov-10:30 - Club Friendly
Electric Veng vs Chhinga Veng FC

1-2

1-4
Sat 25, Nov-12:00 - Club Friendly
Orlando Pirates Reserve vs Cape Town Spurs Reserve

1-0

3-1
Sat 25, Nov-12:00 - Club Friendly
Golden Arrows Reserve vs TS Galaxy Reserve

1-0

1-0
Sat 25, Nov-12:00 - Club Friendly
Stellenbosch FC Reserve vs Polokwane City Reserve

0-0

2-0
Sat 25, Nov-16:00 - Club Friendly
Valur vs Vikingur Reykjavik

1-0

1-2
Sat 25, Nov-19:30 - Club Friendly
Basel (U19) vs FC Thun(U19)

3-2

4-2
Sat 25, Nov-13:15 - Club Friendly
MFK Chrudim vs Hradec Kralove B

2-0

5-0
Sat 25, Nov-14:00 - Club Friendly
Brno B vs Banik Ostrava B


1-2
Sat 25, Nov-17:00 - Club Friendly
Zurich(U19) vs Grasshoppers U19

2-0

3-0
Sat 25, Nov-18:00 - Croatia 1.HNL
NK Varteks Varazdin vs NK Rijeka

0-1

0-2
Sat 25, Nov-20:30 - Croatia 1.HNL
Dinamo Zagreb vs NK Osijek

1-0

2-1
Sat 25, Nov-15:50 - Croatia 2 HNL
NK Solin vs HNK Cibalia

0-1

0-3
Sat 25, Nov-16:30 - Croatia 2 HNL
NK Jarun vs NK Dugopolje

0-1

0-2
Sat 25, Nov-16:30 - Croatia 2 HNL
NK Dubrava Zagreb vs NK Croatia Zmijavci

1-0

2-1
Sat 25, Nov-16:30 - Croatia 2 HNL
Bijelo Brdo vs Zrinski Jurjevac

0-0

0-1
Sat 25, Nov-13:00 - Croatia U19
Varteks Varazdin U19 vs NK Lokomotiva Zagreb U19

2-1

3-2
Sat 25, Nov-16:30 - Croatia U19
Kustosija(U19) vs NK Dugopolje(U19)

0-1

2-2
Sat 25, Nov-14:00 - Croatia U19
HNK Sibenik(U19) vs Rudes U19

1-0

2-3
Sat 25, Nov-17:00 - Croatia U19
NK Croatia Sesvete(U19) vs Istra 1961 (U19)

2-0

3-2
Sat 25, Nov-15:00 - Croatia U19
Mladost Zdralovi(U19) vs HNK Gorica(U19)

0-0

0-0
Sat 25, Nov-21:00 - Cyprus 1 Division
Pafos FC vs Othellos Athienou

0-0

3-0
Sat 25, Nov-21:00 - Cyprus 1 Division
Aris Limassol vs APOEL Nicosia

0-0

1-0
Sat 25, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Ermis Aradippou vs Omonia 29is Maiou

0-1

0-3
Sat 25, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
ENAD Polis vs Asil Lysi

1-0

1-2
Sat 25, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Ayia Napa vs MEAP Nisou

0-0

0-1
Sat 25, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Akritas Chloraka vs PAEEK Keryneias

0-0

2-0
Sat 25, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Xylotympou vs Omonia Aradippou

0-0

0-0
Sat 25, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Digenis Ypsonas vs PO Ahironas-Onisilos

0-0

1-2
Sat 25, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Enosis Neon Paralimni FC vs Peyia 2014

1-0

1-1
Sat 25, Nov-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Hradec Kralove vs FC Viktoria Plzen

1-0

1-1
Sat 25, Nov-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
MFK Karvina vs SK Sigma Olomouc

0-1

0-2
Sat 25, Nov-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slovan Liberec vs Mlada Boleslav

1-1

2-1
Sat 25, Nov-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs FC Bohemians 1905

1-0

1-1
Sat 25, Nov-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs SK Dynamo Ceske Budejovice

1-1

2-1
Sat 25, Nov-22:00 - Danish SAS Ligaen
Viborg vs FC Copenhagen

0-1

2-1
Sat 25, Nov-18:30 - Denmark - 1. Division
Hillerod Fodbold vs Kolding IF

0-1

1-3
Sat 25, Nov-18:00 - Denmark Woman\'s League
HB Koge Woman\'s vs Aarhus AGF Women\'s

0-1

0-1
Sat 25, Nov-16:00 - Denmark Woman\'s League
Brondby Women\'s vs Nordsjaelland Women\'s

1-1

2-1
Sat 25, Nov-17:00 - Denmark Woman\'s League Divison 1
Boldklubben AF 1893 Women\'s vs Osterbro IF Woman\'s


1-1
Sat 25, Nov-17:00 - Denmark Woman\'s League Divison 1
Naestved HG Women\'s vs Ballerup Skovlunde Women\'s


0-4
Sat 25, Nov-17:00 - Denmark Woman\'s League Divison 1
Sundby BK Women\'s vs Odense Women\'s


1-5
Sat 25, Nov-17:00 - Denmark Woman\'s League Divison 1
ASA Aarhus Women\'s vs Varde_IF Women\'s


1-1
Sat 25, Nov-15:30 - Denmark Youth U17
Sonderjyske(U17) vs Lyngby(U17)


1-2
Sat 25, Nov-18:00 - Denmark Youth U17
FC Kobenhavn(U17) vs Horsens(U17)


6-2
Sat 25, Nov-18:15 - Denmark Youth U17
Midtjylland(U17) vs Esbjerg FB(U17)


3-3
Sat 25, Nov-18:15 - Denmark Youth U17
Randers FC(U17) vs Brondby(U17)


1-0
Sat 25, Nov-15:30 - Denmark Youth U19
Nordsjaelland (U19) vs Odense BK U19

1-0

1-1
Sat 25, Nov-15:30 - Denmark Youth U19
Vejle(U19) vs Aarhus AGF(U19)

0-0

0-1
Sat 25, Nov-16:00 - Denmark Youth U19
Randers Freja(U19) vs Brondby(U19)

1-1

3-1
Sat 25, Nov-16:00 - Denmark Youth U19
FC Kobenhavn(U19) vs Horsens(U19)


1-0
Sat 25, Nov-16:00 - Denmark Youth U19
Midtjylland(U19) vs Esbjerg FB(U19)

3-0

4-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Conference South Division
Chelmsford City vs Truro City

0-0

1-2
Sat 25, Nov-19:00 - England Conference South Division
Tonbridge Angels vs Havant & Waterlooville FC

0-0

4-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Conference South Division
St Albans City vs Maidstone United

1-2

3-2
Sat 25, Nov-19:00 - England Conference South Division
Dartford vs Torquay United

3-0

3-0
Sat 25, Nov-19:00 - England Conference South Division
Farnborough FC vs Bath City

1-1

2-2
Sat 25, Nov-19:00 - England Conference South Division
Welling United vs Yeovil Town

1-1

4-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Conference South Division
Chippenham Town vs Hampton & Richmond

0-2

1-2
Sat 25, Nov-19:00 - England Conference South Division
Dover Athletic vs Weston Super Mare

0-1

0-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Conference South Division
Taunton Town vs Worthing

0-0

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Conference South Division
Hemel Hempstead Town vs Eastbourne Borough

0-0

1-0
Sat 25, Nov-19:00 - England Conference South Division
Slough Town vs Braintree Town

1-0

3-0
Sat 25, Nov-19:00 - England Conference South Division
Weymouth vs Aveley

0-1

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - England League One
Fleetwood Town vs Stevenage FC

0-1

0-3
Sat 25, Nov-19:00 - England League One
Shrewsbury Town vs Port Vale

1-0

2-1
Sat 25, Nov-19:00 - England League One
Bolton Wanderers vs Exeter City

2-0

7-0
Sat 25, Nov-19:00 - England League One
Derby County vs Bristol Rovers

0-0

2-1
Sat 25, Nov-19:00 - England League One
Portsmouth vs Blackpool

0-1

0-4
Sat 25, Nov-19:00 - England League One
Lincoln City vs Barnsley

1-0

2-2
Sat 25, Nov-19:00 - England League One
Cheltenham Town vs Oxford United

1-0

2-0
Sat 25, Nov-19:00 - England League One
Peterborough United vs Burton Albion FC

2-0

4-0
Sat 25, Nov-19:00 - England League One
Carlisle vs Charlton Athletic

0-0

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - England League One
Northampton Town vs Cambridge United

0-0

2-1
Sat 25, Nov-19:00 - England League One
Wycombe Wanderers vs Reading

1-2

1-2
Sat 25, Nov-19:00 - England League One
Leyton Orient vs Wigan Athletic

1-1

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - England League Two
Wrexham vs Morecambe

3-0

6-0
Sat 25, Nov-19:00 - England League Two
Crewe Alexandra vs Doncaster Rovers

2-1

3-2
Sat 25, Nov-19:00 - England League Two
Tranmere Rovers vs Gillingham

1-0

3-1
Sat 25, Nov-19:00 - England League Two
Newport County vs Stockport County

1-0

2-1
Sat 25, Nov-19:00 - England League Two
Swindon vs Mansfield Town

1-0

2-1
Sat 25, Nov-19:00 - England League Two
Salford City F.C. vs Milton Keynes Dons

2-1

2-4
Sat 25, Nov-19:00 - England League Two
Colchester United vs Barrow

1-0

1-4
Sat 25, Nov-19:00 - England League Two
Bradford City AFC vs Accrington Stanley

0-0

1-0
Sat 25, Nov-19:00 - England League Two
Walsall vs Forest Green Rovers

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:00 - England League Two
Grimsby Town vs Sutton United

1-1

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - England League Two
Crawley Town vs Harrogate Town

1-1

2-1
Sat 25, Nov-19:00 - England League Two
AFC Wimbledon vs Notts County

2-0

4-2
Sat 25, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Warrington Rylands vs Basford United F.C.

0-0

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Radcliffe FC vs Bamber Bridge

1-1

3-2
Sat 25, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Macclesfield Town vs Guiseley

2-1

5-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Ilkeston Town vs Stafford Rangers

1-0

3-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Marske United vs Gainsborough Trinity

0-1

3-2
Sat 25, Nov-19:00 - England Northern Premier League
FC United of Manchester vs Matlock Town

0-2

2-3
Sat 25, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Atherton Collieries vs Ashton United

1-0

1-2
Sat 25, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Whitby Town vs Workington

0-0

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Hyde United vs Morpeth Town

1-0

2-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Worksop Town vs Marine

0-1

0-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Lancaster City vs Bradford Park Avenue

0-1

2-2
Sat 25, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Potters Bar Town vs Whitehawk

0-0

1-0
Sat 25, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cheshunt vs Hashtag United

0-0

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Kingstonian vs AFC Hornchurch

0-1

0-3
Sat 25, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Carshalton Athletic FC vs Wingate & Finchley

0-1

2-3
Sat 25, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Chatham Town vs Enfield Town

2-1

3-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Margate vs Billericay Town

0-2

1-3
Sat 25, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Concord Rangers vs Horsham

1-1

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Hastings United vs Canvey Island

0-2

0-2
Sat 25, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cray Wanderers vs Dulwich Hamlet

0-0

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Folkestone Invicta vs Bognor Regis Town

0-1

0-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Lewes vs Haringey Borough

0-1

4-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern Division one
Lancing vs Sittingbourne


0-0
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Alvechurch vs Kettering Town

0-1

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Coalville Town vs Halesowen Town

0-0

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Royston Town vs Barwell

0-1

0-3
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Mickleover Sports vs Nuneaton Borough

2-0

2-0
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Needham Market vs Bromsgrove Sporting

0-1

2-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Leamington vs Redditch United

0-0

3-0
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Leiston FC vs Stamford AFC

1-2

3-2
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
AFC Sudbury vs Stourbridge

0-1

1-2
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Long Eaton United vs Stratford Town

1-2

2-3
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Berkhamsted FC vs St Ives Town

0-0

0-2
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Beaconsfield Town F.C. vs AFC Totton

0-0

0-2
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Hanwell Town vs Tiverton Town

0-2

1-2
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Salisbury City vs Dorchester Town

0-1

3-2
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Hungerford Town vs Harrow Borough

0-0

2-1
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Walton & Hersham vs Merthyr Town

1-2

2-3
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Gosport Borough vs Didcot Town

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Swindon Supermarine vs Hayes &Yeading

1-1

3-2
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Sholing FC vs Poole Town

2-0

2-0
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Plymouth Parkway vs Bracknell Town

1-0

1-0
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Winchester City vs Hendon

0-2

0-2
Sat 25, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Chesham United vs Basingstoke Town

0-0

2-0
Sat 25, Nov-19:00 - England The Championship
Huddersfield Town vs Southampton

0-1

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - England The Championship
Birmingham vs Sheffield Wed

1-1

2-1
Sat 25, Nov-19:00 - England The Championship
Plymouth Argyle vs Sunderland

2-0

2-0
Sat 25, Nov-19:00 - England The Championship
Norwich City vs Queens Park Rangers

1-0

1-0
Sat 25, Nov-19:00 - England The Championship
Millwall vs Coventry City

0-1

0-3
Sat 25, Nov-19:00 - England The Championship
Leicester City vs Watford

0-0

2-0
Sat 25, Nov-19:00 - England The Championship
Bristol City vs Middlesbrough

2-0

3-2
Sat 25, Nov-19:00 - England The Championship
Swansea City vs Hull City

2-0

2-2
Sat 25, Nov-19:00 - England The Championship
Preston North End vs Cardiff City

0-0

1-2
Sat 25, Nov-19:00 - England The Championship
Stoke City vs Blackburn Rovers

0-1

0-3
Sat 25, Nov-00:00 - England The Championship
Rotherham United vs Leeds United

1-1

1-1
Sat 25, Nov-21:30 - England The Championship
West Bromwich(WBA) vs Ipswich

1-0

2-0
Sat 25, Nov-16:30 - English Premier League
Manchester City vs Liverpool

1-0

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - English Premier League
Sheffield United vs AFC Bournemouth

0-2

1-3
Sat 25, Nov-21:30 - English Premier League
Brentford vs Arsenal

0-0

0-1
Sat 25, Nov-19:00 - English Premier League
Burnley vs West Ham United

0-0

1-2
Sat 25, Nov-19:00 - English Premier League
Nottingham Forest vs Brighton & Hove Albion

1-2

2-3
Sat 25, Nov-19:00 - English Premier League
Luton Town vs Crystal Palace

0-0

2-1
Sat 25, Nov-19:00 - English Premier League
Newcastle vs Chelsea FC

1-1

4-1
Sat 25, Nov-21:00 - Estonia Cup
FC Flora Tallinn vs Parnu JK Vaprus

1-0

1-0
Sat 25, Nov-14:30 - Estonia Cup
FC Kuressaare vs Flora Tallinn II

4-1

4-2
Sat 25, Nov-21:30 - Estonia Esi Liiga
Tartu Kalev vs FC Elva

0-0

0-0
Sat 25, Nov-16:00 - Estonia Esi Liiga B
Nomme JK Kalju II vs Harju JK Laagri II

0-0

0-0
Sat 25, Nov-14:30 - Estonia Women\'s Meistri Liiga
FC Lootos Polva Women\'s vs Tallinna FC Ararat Women\'s

0-1

1-1
Sat 25, Nov-19:30 - Europa Conference League
Maccabi Tel Aviv vs Zorya Luhansk

1-0

3-2
Sat 25, Nov-12:30 - FIFA U-17 World Cup
France(U17) vs Uzbekistan(U17)

0-0

1-0
Sat 25, Nov-16:00 - FIFA U-17 World Cup
Mali(U17) vs Morocco(U17)

0-0

1-0
Sat 25, Nov-22:00 - France Ligue 2
Quevilly Rouen vs Valenciennes FC

0-0

0-0
Sat 25, Nov-22:00 - France Ligue 2
ESTAC Troyes vs Guingamp

0-1

0-1
Sat 25, Nov-22:00 - France Ligue 2
FC Annecy vs AC Ajaccio

1-0

2-0
Sat 25, Nov-22:00 - France Ligue 2
Amiens SC vs US Concarneau

1-1

1-1
Sat 25, Nov-22:00 - France Ligue 2
USL Dunkerque vs Stade Lavallois MFC

0-2

0-2
Sat 25, Nov-22:00 - France Ligue 2
Paris FC vs Bordeaux

1-1

1-2
Sat 25, Nov-22:00 - France Ligue 2
Bastia vs AJ Auxerre

0-0

0-0
Sat 25, Nov-22:00 - France Ligue 2
Grenoble Foot 38 vs Rodez AF

1-1

2-1
Sat 25, Nov-18:00 - France Ligue 2
AS Saint-Etienne vs Pau FC

1-0

1-2
Sat 25, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Cannes AS vs Aubagne

0-0

0-1
Sat 25, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Jura Sud Foot vs Frejus Saint-Raphael

0-0

2-0
Sat 25, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Olympique Ales vs Toulon

0-3

2-3
Sat 25, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Evian Thonon Gaillard vs Toulouse B


4-1
Sat 25, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Hyeres vs Bourgoin Jallieu


4-1
Sat 25, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Andrezieux vs Chamalieres FC

0-0

1-1
Sat 25, Nov-22:00 - French Championnat Amateur Group B
Paris 13 Atletico vs Les Herbiers

0-0

0-0
Sat 25, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
FC Bergerac vs Saumur OL.

0-0

1-0
Sat 25, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Angers II vs Angouleme CFC

0-1

0-3
Sat 25, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
St Pryve St Hilaire vs Blois F.41

0-0

1-2
Sat 25, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Romorantin vs FC Libourne

0-2

0-3
Sat 25, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
La Roche VF vs Avoine

1-2

2-2
Sat 25, Nov-23:00 - French Championnat Amateur Group C
Racing Club de France vs Voltigeurs Chateaubriant

1-2

2-2
Sat 25, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
AF Virois vs Dinan Lehon FC

2-0

3-1
Sat 25, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Bastia Borgo vs Guingamp B

0-0

1-0
Sat 25, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Beauvais vs US Boulogne

0-0

0-1
Sat 25, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Saint Malo vs Granville

1-0

1-1
Sat 25, Nov-21:30 - French Championnat Amateur Group C
Lorient B vs Aubervilliers

1-0

2-3
Sat 25, Nov-19:30 - French Championnat Amateur Group D
Biesheim vs AS Furiani Agliani

0-2

0-3
Sat 25, Nov-19:00 - French Championnat Amateur Group D
Haguenau vs Colmar

0-0

2-1
Sat 25, Nov-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Wasquehal vs Saint Quentin

0-1

3-3
Sat 25, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
FC 93 Bobigny vs Racing Besancon

0-0

1-1
Sat 25, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Macon vs US Creteil-Lusitanos


1-1
Sat 25, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Auxerre B vs Fleury Merogis

0-0

0-0
Sat 25, Nov-21:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Quevilly US(U19) vs Paris Saint Germain(U19)


2-6
Sat 25, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Ajaccio GFCO (U19) vs Nice U19

1-0

1-0
Sat 25, Nov-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Bastia U19 vs Avenir Sportif Beziers(U19)


1-2
Sat 25, Nov-17:30 - French Feminines D1
Bordeaux Women\'s vs Lille Women\'s

1-0

3-0
Sat 25, Nov-17:30 - French Feminines D1
Dijon Women\'s vs Saint-Etienne Women\'s

0-1

3-2
Sat 25, Nov-00:00 - French Feminines D1
Fleury 91 Women\'s vs Le Havre Women\'s

2-1

2-2
Sat 25, Nov-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs AS Monaco

2-1

5-2
Sat 25, Nov-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Clermont Foot vs RC Lens

0-1

0-3
Sat 25, Nov-23:00 - Futsal Spain Division De Honor
Alzira Futsal vs Catgas Santa Coloma Futsal

1-3

3-5
Sat 25, Nov-00:00 - Futsal Spain Division De Honor
F.C.Barcelona Futsal vs Movistar Inter Futsal

2-2

2-7
Sat 25, Nov-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Peniscola RehabMedic Futsal vs Cordoba Futsal

3-2

6-2
Sat 25, Nov-19:00 - Futsal Spain Division De Honor
Noia Portus Apostoli Futsal vs Manzanares FS Futsal

1-1

2-6
Sat 25, Nov-19:30 - German 3. Liga
SSV Ulm 1846 vs SC Freiburg II

1-1

2-1
Sat 25, Nov-17:00 - German 3. Liga
Munchen 1860 vs SpVgg Unterhaching

0-1

0-1
Sat 25, Nov-17:00 - German 3. Liga
SV Sandhausen vs MSV Duisburg

2-0

2-0
Sat 25, Nov-17:00 - German 3. Liga
FC Ingolstadt 04 vs RW Essen

2-1

2-1
Sat 25, Nov-17:00 - German 3. Liga
Hallescher FC vs Saarbrucken

0-2

0-2
Sat 25, Nov-17:00 - German 3. Liga
FC Erzgebirge Aue vs Dortmund(Am)

2-0

2-0
Sat 25, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Energie Cottbus(U17) vs Wolfsburg(U17)


2-3
Sat 25, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Werder Bremen(U17) vs RasenBallsport Leipzig(U17)


0-5
Sat 25, Nov-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Union Berlin (U17) vs St. Pauli(U17)


5-1
Sat 25, Nov-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hamburger(U17) vs Hertha BSC Berlin(U17)


0-3
Sat 25, Nov-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Dynamo Dresden(U17) vs FC Viktoria 1889 Berlin(U17)


0-3
Sat 25, Nov-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
FC Kaiserslautern (U17) vs VfB Stuttgart(U17)


0-2
Sat 25, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Bayern Munich(U17) vs Augsburg(U17)


4-0
Sat 25, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Eintracht Frankfurt(U17) vs FC Ingolstadt(U17)


5-2
Sat 25, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
1. FC Heidenheim(U17) vs SC Freiburg (U17)


1-3
Sat 25, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Hoffenheim(U17) vs Munchen 1860(U17)


2-1
Sat 25, Nov-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Karlsruher SC (U17) vs Jahn Regensburg (U17)


4-0
Sat 25, Nov-14:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Nurnberg (U17) vs 1. FSV Mainz 05(U17)


4-4
Sat 25, Nov-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Arminia Bielefeld (U17) vs Bayer Leverkusen(U17)


1-3
Sat 25, Nov-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Koln(U17) vs RW Oberhausen (U17)


4-1
Sat 25, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf(U17) vs RW Essen(U17)


2-1
Sat 25, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Dortmund(U17) vs SC Paderborn 07(U17)


2-1
Sat 25, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bochum(U17) vs Monchengladbach(U17)


1-1
Sat 25, Nov-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
MSV Duisburg(U17) vs VfB Waltrop(U17)


2-1
Sat 25, Nov-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Viktoria Koln(U17) vs Schalke 04 (U17)


2-3
Sat 25, Nov-18:30 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs RB Leipzig

1-0

2-1
Sat 25, Nov-18:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs SV Darmstadt 98

1-1

1-1
Sat 25, Nov-18:30 - German Bundesliga
Werder Bremen vs Bayer Leverkusen

0-2

0-3
Sat 25, Nov-18:30 - German Bundesliga
Borussia Dortmund vs Monchengladbach

3-2

4-2
Sat 25, Nov-18:30 - German Bundesliga
1. FC Union Berlin vs Augsburg

0-1

1-1
Sat 25, Nov-21:30 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs VfB Stuttgart

1-2

1-2
Sat 25, Nov-23:30 - German Bundesliga 2
Fortuna Dusseldorf vs Schalke 04

3-0

5-3
Sat 25, Nov-16:00 - German Bundesliga 2
SV Elversberg vs SC Paderborn 07

1-1

4-1
Sat 25, Nov-16:00 - German Bundesliga 2
VfL Osnabruck vs 1. FC Magdeburg

0-0

0-2
Sat 25, Nov-16:00 - German Bundesliga 2
Hansa Rostock vs St. Pauli

1-3

2-3
Sat 25, Nov-15:30 - German Junioren Bundesliga Nord
Wolfsburg(U19) vs St. Pauli(U19)

2-0

2-2
Sat 25, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hamburger(U19) vs Eintr. Braunschweig U19

2-0

3-1
Sat 25, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
VfL Osnabruck(U19) vs Hertha BSC Berlin U19

1-2

1-3
Sat 25, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Carl Zeiss Jena(U19) vs Werder Bremen(U19)

3-0

5-0
Sat 25, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hannover 96 (U19) vs Union Berlin(U19)

4-0

5-1
Sat 25, Nov-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
RB Leipzig(U19) vs SV Meppen U19

1-0

2-2
Sat 25, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Augsburg(U19) vs FC Ingolstadt(U19)

0-0

1-2
Sat 25, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Eintracht Frankfurt(U19) vs Karlsruher SC (U19)

0-1

1-2
Sat 25, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
VfB Stuttgart U19 vs Hoffenheim(U19)

1-3

1-5
Sat 25, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Mainz(U19) vs Munchen 1860 (U19)

0-0

2-2
Sat 25, Nov-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Greuther Furth(U19) vs FC Kaiserslautern (U19)

0-0

1-0
Sat 25, Nov-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
1. FC Heidenheim(U19) vs Nurnberg (U19)

2-1

2-2
Sat 25, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Alemannia Aachen(U19) vs Viktoria Koln(U19)

0-0

1-0
Sat 25, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West
MSV Duisburg (U19) vs Bochum(U19)

1-0

1-1
Sat 25, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Bayer 04 Leverkusen U19 vs Monchengladbach(U19)

0-0

1-2
Sat 25, Nov-17:00 - German Junioren Bundesliga West
Wuppertaler SV(U19) vs Arminia Bielefeld(U19)

0-0

2-1
Sat 25, Nov-17:00 - German Junioren Bundesliga West
SC Verl(U19) vs Fortuna Dusseldorf U19

0-1

0-3
Sat 25, Nov-15:00 - German Junioren Bundesliga West
SC Paderborn 07(U19) vs Koln(U19)

2-0

2-1
Sat 25, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Memmingen vs DJK Vilzing

0-2

0-5
Sat 25, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Viktoria Aschaffenburg vs Wacker Burghausen

1-0

1-1
Sat 25, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FV Illertissen vs Nurnberg B

2-1

3-1
Sat 25, Nov-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemnitzer vs Viktoria Berlin 1889

1-0

2-1
Sat 25, Nov-19:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Energie Cottbus vs Berliner FC Dynamo

0-0

0-1
Sat 25, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Rot-Weiss Erfurt vs Hertha BSC Berlin Am

0-2

0-2
Sat 25, Nov-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Kilia Kiel vs Bremer SV

1-0

2-2
Sat 25, Nov-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Hannover 96 Am vs TUS BW Lohne

1-1

4-1
Sat 25, Nov-19:00 - Germany - Regionalliga Nord
SSV Jeddeloh vs FC St. Pauli II

0-1

0-1
Sat 25, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG Balingen vs 1. FSV Mainz 05 II

0-2

2-3
Sat 25, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Astoria Walldorf vs SG Barockstadt Fulda Lehnerz

2-1

2-1
Sat 25, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
KSV Hessen Kassel vs TSV Steinbach Haiger

2-2

3-2
Sat 25, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC 08 Homburg vs Eintracht Frankfurt Am

1-0

2-0
Sat 25, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs Bahlinger SC

1-0

1-0
Sat 25, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SGV Freiberg vs TSG 1899 Hoffenheim II

1-1

3-1
Sat 25, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
FC Gutersloh vs Wegberg-Beeck

1-0

3-0
Sat 25, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
Bocholt FC vs Monchengladbach B

1-0

1-0
Sat 25, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
Duren vs Wuppertaler SV

0-0

1-1
Sat 25, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
RW Oberhausen vs SC Paderborn 07 B

3-0

4-1
Sat 25, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Koln vs SV Rodinghausen

0-2

1-3
Sat 25, Nov-18:00 - Germany OberLiga
FC Cosmos Koblenz vs SV Alemannia Waldalgesheim

0-1

0-3
Sat 25, Nov-16:00 - Germany OberLiga
SV Lichtenberg 47 vs SC Staaken

2-0

4-0
Sat 25, Nov-16:00 - Germany OberLiga
OSC Bremerhaven vs ESC Geestemunde

0-0

3-2
Sat 25, Nov-18:30 - Germany OberLiga
FC Altona 93 vs Paloma

0-0

2-2
Sat 25, Nov-18:30 - Germany OberLiga
FV Dudenhofen vs FC Bitburg

0-1

2-2
Sat 25, Nov-19:59 - Germany OberLiga
SC Concordia Hamburg vs Niendorfer TSV

0-3

2-4
Sat 25, Nov-17:00 - Germany OberLiga
FV Ravensburg vs Nottingen

0-2

0-2
Sat 25, Nov-17:00 - Germany OberLiga
FC Giessen vs VfB Marburg

1-0

1-0
Sat 25, Nov-17:00 - Germany Woman\'s Cup
Hamburger Women\'s vs Bayer Leverkusen Women\'s

0-1

0-4
Sat 25, Nov-17:00 - Germany Woman\'s Cup
Viktoria Berlin 1889 Women\'s vs Carl Zeiss Jena Women\'s

1-2

1-3
Sat 25, Nov-17:00 - Germany Woman\'s Cup
SG Essen-Schonebeck Women\'s vs Koln Women\'s

2-1

4-3
Sat 25, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Legon Cities vs Asante Kotoko FC

1-0

1-3
Sat 25, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Nations FC vs Karela United

0-0

1-0
Sat 25, Nov-22:30 - Gibraltar Premier Divisio
St Joseph\'s (GIB) vs Glacis United

1-0

4-0
Sat 25, Nov-00:00 - Gibraltar Premier Divisio
Lions Gibraltar vs Mons Calpe SC

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:30 - Gibraltar Premier Divisio
College 1975 vs Europa Point FC

0-2

0-5
Sat 25, Nov-19:30 - Greece Super League 1
Olympiakos Piraeus vs Panetolikos GFS

2-1

3-1
Sat 25, Nov-21:30 - Greece Super League 1
PAOK Saloniki vs Panserraikos F.C.

2-0

5-0
Sat 25, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Kallithea vs Tilikratis Lefkada

2-0

3-0
Sat 25, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Ionikos vs Panathinaikos B

0-0

2-0
Sat 25, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Iraklis 1908 vs AEK Athens II

1-0

1-0
Sat 25, Nov-15:00 - Greece U19
Kifisia(U19) vs Asteras Tripolis(U19)

0-1

0-2
Sat 25, Nov-13:30 - Greece U19
OFI Crete(U19) vs Volos NFC(U19)

1-0

2-0
Sat 25, Nov-13:30 - Greece U19
Olympiakos Piraeus(U19) vs Panetolikos(U19)

1-0

1-1
Sat 25, Nov-14:00 - Greece U19
Pas Giannina(U19) vs AEK Athens(U19)

1-1

2-3
Sat 25, Nov-17:00 - Greece U19
Panserraikos U19 vs PAOK Saloniki(U19)

0-0

0-2
Sat 25, Nov-11:00 - HKFA Lanwa International Fa Cup
Wofoo Tai Po vs Resources Capital FC

0-1

0-1
Sat 25, Nov-19:30 - Holland Eredivisie
SBV Excelsior vs Feyenoord Rotterdam

1-1

2-4
Sat 25, Nov-21:45 - Holland Eredivisie
FC Twente Enschede vs PSV Eindhoven

0-1

0-3
Sat 25, Nov-21:45 - Holland Eredivisie
SC Heerenveen vs Fortuna Sittard

1-0

3-0
Sat 25, Nov-17:00 - Holland Eredivisie Women\'s
SC Heerenveen Women\'s vs PSV Eindhoven Women\'s

0-2

1-3
Sat 25, Nov-18:00 - Holland Reserves League
VVV-Venlo Reserve vs NAC Breda Reserve


1-2
Sat 25, Nov-17:30 - Holland Tweede Divisie
GVVV Veenendaal vs Kozakken Boys

1-1

2-1
Sat 25, Nov-17:30 - Holland Tweede Divisie
Scheveningen vs FC Lisse

1-1

2-2
Sat 25, Nov-18:00 - Holland Tweede Divisie
AFC Amsterdam vs Excelsior Maassluis

2-2

2-2
Sat 25, Nov-18:00 - Holland Tweede Divisie
ADO 20 Heemskerk vs Noordwijk

1-1

1-1
Sat 25, Nov-18:00 - Holland Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys vs HHC Hardenberg

0-1

2-1
Sat 25, Nov-18:00 - Holland Tweede Divisie
Quick Boys vs Spakenburg

1-0

1-1
Sat 25, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie
Jong Sparta Rotterdam vs VV Katwijk

0-2

0-2
Sat 25, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie
Koninklijke HFC vs ACV Assen

2-1

2-4
Sat 25, Nov-21:00 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs Almere City AM

0-1

0-2
Sat 25, Nov-11:00 - HongKong Premier League
HK(U23) vs North District FC

0-2

1-3
Sat 25, Nov-17:45 - Hungary NB1
Kisvarda vs MTK Budapest FC

1-0

3-1
Sat 25, Nov-22:30 - Hungary NB1
Mezokovesd-Zsory vs Ujpest FC

2-0

4-0
Sat 25, Nov-19:59 - Hungary NB1
Zalaegerszegi TE vs Debreceni VSC

1-0

1-2
Sat 25, Nov-15:00 - Hungary Women\'s Division 1 League
Diosgyori VTK Women\'s vs Ferencvarosi TC Women\'s

0-1

0-5
Sat 25, Nov-16:00 - Hungary Women\'s Division 1 League
Gyori Dozsa Woman\'s vs Soroksar Woman\'s

4-0

6-0
Sat 25, Nov-16:00 - Hungary Women\'s Division 1 League
Astra Hungary Women\'s vs Szent Mihaly Women\'s

0-0

0-2
Sat 25, Nov-16:30 - Hungary Women\'s Division 1 League
Puskas Akademia Women\'s vs Szekszard UFC Women\'s

2-0

3-1
Sat 25, Nov-19:00 - Hungary Women\'s Division 1 League
MTK Budapest Women\'s vs Haladas Viktoria Women\'s

3-1

5-2
Sat 25, Nov-12:30 - India League Division 1
Shillong Lajong FC vs Trau FC

1-1

2-1
Sat 25, Nov-18:30 - India Super League
Kerala Blasters FC vs Hyderabad FC

1-0

1-0
Sat 25, Nov-16:00 - India Super League
Chennaiyin FC vs East Bengal

0-1

1-1
Sat 25, Nov-12:00 - Indonesia Liga 2
PSIM Yogyakarta vs Malut United

0-0

1-1
Sat 25, Nov-12:00 - Indonesia Liga 2
PSCS Cilacap vs Persijap Jepara

2-0

3-1
Sat 25, Nov-12:30 - Indonesia Liga 2
Karo United vs Persiraja Banda Aceh

0-2

2-2
Sat 25, Nov-15:30 - Iran League
Tractor SC vs Foolad FC

1-0

2-0
Sat 25, Nov-15:30 - Iran League
Shams Azar Qazvin vs Gol Gohar FC

1-0

1-1
Sat 25, Nov-18:00 - Iran League
Zob Ahan vs Esteghlal Tehran

0-0

1-1
Sat 25, Nov-15:30 - Iraqi League
Karbalaa vs Al-Hudod

1-1

1-1
Sat 25, Nov-15:30 - Iraqi League
Al-Naft vs Al Karkh

1-0

2-2
Sat 25, Nov-19:59 - Iraqi League
Erbil SC vs Zakho

0-0

0-2
Sat 25, Nov-22:00 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Hapoel Petah Tikva

2-0

2-1
Sat 25, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera
Lecce Youth vs Bologna Youth

3-2

3-2
Sat 25, Nov-16:00 - Italian Campionato Primavera
Atalanta Youth vs Inter Milan Youth

0-0

1-1
Sat 25, Nov-16:00 - Italian Campionato Primavera
Frosinone Youth vs Lazio Youth

1-1

1-1
Sat 25, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera
AC Milan Youth vs Cagliari Youth

0-0

2-4
Sat 25, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Palermo Youth vs Pescara Youth

1-1

3-1
Sat 25, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Venezia F.C. Youth vs Reggiana Youth

0-0

0-0
Sat 25, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
FeralpiSalo Youth vs Padova Youth

1-1

1-2
Sat 25, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Alessandria Youth vs Spal Youth

0-1

1-1
Sat 25, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Vicenza Youth vs Renate AC Youth

1-0

2-1
Sat 25, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Parma Youth vs FC Sudtirol Youth

2-1

3-2
Sat 25, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Brescia Youth vs Cittadella Youth

3-0

5-0
Sat 25, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Napoli Youth vs Benevento Youth

2-1

4-1
Sat 25, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Udinese Youth vs Cremonese Youth

0-1

1-2
Sat 25, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Ternana Youth vs Perugia Youth

0-0

2-1
Sat 25, Nov-16:30 - Italian Campionato Primavera 2
Albinoleffe Youth vs Como Youth

1-0

2-1
Sat 25, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Ascoli Youth vs Crotone Youth

0-0

3-1
Sat 25, Nov-14:15 - Italian Campionato Primavera 2
Cesena Youth vs Salernitana Youth

1-0

1-0
Sat 25, Nov-14:30 - Italian Campionato Primavera 2
Virtus Entella Youth vs Bari Youth

2-1

4-2
Sat 25, Nov-23:45 - Italian Serie A
AC Milan vs Fiorentina

1-0

1-0
Sat 25, Nov-18:00 - Italian Serie A
Salernitana vs Lazio

0-1

2-1
Sat 25, Nov-21:00 - Italian Serie A
Atalanta vs Napoli

0-1

1-2
Sat 25, Nov-19:15 - Italian Serie B
AC Pisa vs Brescia

1-1

1-1
Sat 25, Nov-17:00 - Italian Serie B
Como vs FeralpiSalo

1-0

2-1
Sat 25, Nov-17:00 - Italian Serie B
A.C. Reggiana 1919 vs Ascoli

0-1

1-1
Sat 25, Nov-17:00 - Italian Serie B
FC Bari 1908 vs Venezia F.C.

0-1

0-3
Sat 25, Nov-17:00 - Italian Serie B
Cremonese vs Calcio Lecco

1-0

1-0
Sat 25, Nov-17:00 - Italian Serie B
Cittadella vs FC Sudtirol

1-0

2-1
Sat 25, Nov-17:00 - Italian Serie B
Parma Calcio 1913 vs Modena

0-0

1-1
Sat 25, Nov-15:30 - Italian Women Division 1
Como 2000 Women\'s vs ASDC Pomigliano Women\'s

0-0

0-0
Sat 25, Nov-16:45 - Italian Women Division 1
Inter Milan Women\'s vs AC Milan Women\'s

0-0

1-0
Sat 25, Nov-23:45 - Italy C1A
Vicenza vs Pro Sesto

1-0

2-0
Sat 25, Nov-23:45 - Italy C1A
Legnago Salus vs Pro Patria

0-0

1-1
Sat 25, Nov-21:30 - Italy C1A
Renate AC vs USD Virtus Verona

1-0

1-1
Sat 25, Nov-21:30 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Alessandria

1-0

2-0
Sat 25, Nov-21:30 - Italy C1A
Triestina vs Arzignano Valchiampo

2-1

4-1
Sat 25, Nov-23:45 - Italy C1B
Delfino Pescara 1936 vs Cesena

0-1

0-1
Sat 25, Nov-23:45 - Italy C1B
Pontedera vs Virtus Entella

0-1

0-1
Sat 25, Nov-23:45 - Italy C1B
Rimini vs Fermana

1-0

1-0
Sat 25, Nov-19:15 - Italy C1B
Lucchese vs Vis Pesaro

0-2

1-2
Sat 25, Nov-19:15 - Italy C1B
Spal vs Ancona

1-1

2-2
Sat 25, Nov-21:30 - Italy C1B
Perugia vs Carrarese

1-1

1-1
Sat 25, Nov-21:30 - Italy C1B
Juventus(U23) vs Arezzo

1-0

1-0
Sat 25, Nov-19:15 - Italy C1C
ACR Messina vs Juve Stabia

0-1

0-1
Sat 25, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
Borgosesia vs A.S.D. Bra

0-2

1-2
Sat 25, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
AC Dolomiti Bellunesi vs Cjarlins Muzane

0-0

0-0
Sat 25, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Anzio vs Ostia Mare

1-2

1-3
Sat 25, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
Gallipoli vs Virtus Casarano

0-1

0-1
Sat 25, Nov-05:30 - Japan Women Empresss Cup
Fukuoka J. Anclas Women\'s vs Norddea Hokkaido Women\'s

1-0

1-0
Sat 25, Nov-05:30 - Japan Women Empresss Cup
Bunnys Kyoto Women\'s vs Osaka Sangyo University Women\'s

1-0

1-1
Sat 25, Nov-06:00 - Japan Women Empresss Cup
Yamato Sylphid Women\'s vs Yanagigaura HS Women\'s

1-0

2-0
Sat 25, Nov-06:00 - Japan Women Empresss Cup
Toyo University Women\'s vs JFA Academy Fukushima Women\'s

0-0

1-1
Sat 25, Nov-08:30 - Japan Women Empresss Cup
Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s vs Imabari FC Women\'s

1-1

5-1
Sat 25, Nov-09:00 - Japan Women Empresss Cup
Speranza Osaka Women\'s vs Tezukayama Gakuin University Women\'s

0-0

1-0
Sat 25, Nov-09:00 - Japan Women Empresss Cup
Setagaya Sfida Women\'s vs Waseda University Women\'s

0-0

1-0
Sat 25, Nov-09:25 - Japan Women Empresss Cup
Shizuoka SSU Bonita Women\'s vs Teikyo University Women\'s

0-0

1-2
Sat 25, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Kashiwa Reysol vs Sagan Tosu

2-1

2-2
Sat 25, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Cerezo Osaka vs Kyoto Sanga FC

0-1

0-1
Sat 25, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Urawa Red Diamonds vs Avispa Fukuoka

1-1

2-3
Sat 25, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama FC vs Shonan Bellmare

0-0

0-1
Sat 25, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Vissel Kobe vs Nagoya Grampus Eight

2-1

2-1
Sat 25, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs Gamba Osaka

2-0

3-0
Sat 25, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
FC Tokyo vs Consadole Sapporo

1-0

1-3
Sat 25, Nov-08:00 - Japanese League Division 2
Shimizu S-Pulse vs Montedio Yamagata

0-0

0-0
Sat 25, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
FC Ryukyu vs FC Gifu

0-0

0-1
Sat 25, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
FC Imabari vs Osaka FC

2-1

3-1
Sat 25, Nov-18:00 - Jordan Professional Premier League
Al Ahli Amman vs Shabab AlOrdon

0-1

0-1
Sat 25, Nov-20:30 - Jordan Professional Premier League
Al-Jalil vs Al Hussein Irbid

0-1

0-1
Sat 25, Nov-16:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs Talanta FC

0-1

1-1
Sat 25, Nov-16:00 - Kenya Premier League
Nairobi City Stars vs Kariobangi Sharks

2-0

3-1
Sat 25, Nov-14:00 - Kenya Premier League
Posta Rangers vs Shabana FC

3-1

3-1
Sat 25, Nov-17:00 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs AFC Leopards SC

0-0

1-1
Sat 25, Nov-09:00 - Korea K3 League
Changwon City vs Jinju Citizen FC

0-0

2-0
Sat 25, Nov-09:00 - Korea League 1
Jeju United FC vs Daejeon Hana Citizen

0-0

0-2
Sat 25, Nov-09:00 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Gwangju Football Club

2-0

2-0
Sat 25, Nov-11:30 - Korea League 1
Gangwon FC vs Suwon FC

1-0

2-0
Sat 25, Nov-11:30 - Korea League 1
FC Seoul vs Suwon Samsung Bluewings

0-0

0-1
Sat 25, Nov-11:30 - Korea League 1
Pohang Steelers vs Daegu FC

0-0

1-0
Sat 25, Nov-09:00 - Korea Women\'s League
Hyundai Steel Red angels Women\'s vs Suwon FMC Women\'s

4-0

6-2
Sat 25, Nov-18:20 - Kuwait Premier League
Al-Jahra vs Al-Nasar

0-0

0-3
Sat 25, Nov-21:10 - Kuwait Premier League
Al Fahaheel SC vs Kazma

1-2

3-4
Sat 25, Nov-15:00 - Latvia - 1. Division
Skanstes SK vs Metta/LU Riga

1-1

1-2
Sat 25, Nov-16:00 - Latvia - 2. Division
FK Smiltene BJSS vs Augsdaugava

1-0

3-0
Sat 25, Nov-21:00 - Libya League Division 1
Al-Madina vs Al Khmes

0-0

1-0
Sat 25, Nov-17:00 - Libya League Division 1
Al Sadaqa FC vs Al Ahli Benghazi

0-1

1-2
Sat 25, Nov-17:00 - Libya League Division 1
Al Suqoor(LBY) vs Al Akhdar

0-0

2-2
Sat 25, Nov-15:00 - Lithuania - 2. Division
Dziugas Telsiai vs NFA Kaunas

0-0

1-0
Sat 25, Nov-13:30 - Malaysia Super League
Selangor FA vs Perak

2-0

4-0
Sat 25, Nov-17:00 - Malaysia Super League
Negeri Sembilan FC vs PDRM FA

0-0

2-0
Sat 25, Nov-22:00 - Malta First Division League
Msida St. Joseph vs Zejtun Corinthians

0-3

0-4
Sat 25, Nov-19:30 - Malta First Division League
Tarxien Rainbows F.C. vs Swieqi United

0-0

0-0
Sat 25, Nov-21:00 - Malta First Division League
Marsa FC vs Zebbug Rangers

1-0

2-0
Sat 25, Nov-17:00 - Malta First Division League
Pieta Hotspurs vs Senglea Athletic

0-0

0-1
Sat 25, Nov-19:15 - Malta Premier League
Marsaxlokk FC vs Hamrun Spartans

0-1

0-1
Sat 25, Nov-18:30 - Malta Premier League
Gudja United vs Balzan FC

0-0

2-2
Sat 25, Nov-16:00 - Malta Premier League
Sirens vs Hibernians FC

0-2

1-2
Sat 25, Nov-17:00 - Malta Premier League
Sliema Wanderers FC vs Floriana FC

0-0

0-2
Sat 25, Nov-19:30 - Malta Women\'s 1st league
Mgarr United FC Women\'s vs Valletta FC Women\'s


4-1
Sat 25, Nov-17:00 - Malta Women\'s 1st league
Mtarfa Women\'s vs Birkirkara Women\'s


0-10
Sat 25, Nov-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter de Queretaro vs Racing Porto Palmeiras

0-1

0-3
Sat 25, Nov-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter Playa del Carmen vs Club Atletico San Juan de Aragon

2-1

3-2
Sat 25, Nov-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico Saltillo vs Leones Negros B

1-0

3-1
Sat 25, Nov-05:45 - Mexico Primera Divison 2
CF Orgullo Reynosa vs Correcaminos UAT B

1-0

2-0
Sat 25, Nov-06:00 - Mexico Primera Divison 2
Indios Chihuahua vs Gavilanes Matamoros

0-0

1-0
Sat 25, Nov-06:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Alacranes de Durango vs Mexicali FC

3-0

8-0
Sat 25, Nov-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportiva Venados vs Tampico Madero

1-0

2-0
Sat 25, Nov-19:00 - Mexico U23
Chivas Guadalajara(U23) vs Necaxa(U23)

0-1

1-2
Sat 25, Nov-19:59 - Mexico U23
Tigres UANL(U23) vs Pachuca(U23)

0-0

0-0
Sat 25, Nov-06:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Club America Women\'s vs Tigres UANL Women\'s

0-2

0-3
Sat 25, Nov-15:00 - Moldova Division 2
Olimp Comrat vs Saxan Ceadir Lunga

0-0

0-3
Sat 25, Nov-15:00 - Moldova Division 2
Dinamo-Auto Tiraspol vs Speranta Drochia

0-1

1-3
Sat 25, Nov-15:00 - Moldova Division 2
Victoria Bardar vs FC Iskra-Stal Ribnita

1-1

7-1
Sat 25, Nov-18:00 - Moldova Divizia Nationala
Petrocub HIncesti vs FC Balti

3-0

3-0
Sat 25, Nov-16:00 - Moldova Divizia Nationala
Sheriff Tiraspol vs Zimbru Chisinau

2-0

2-0
Sat 25, Nov-15:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Milsami vs Spartanii Selemet

2-1

3-1
Sat 25, Nov-18:00 - Morocco Division 2
Olympique Dcheira vs CODM Meknes

0-0

0-0
Sat 25, Nov-18:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs Chabab Ben Guerir

0-0

1-1
Sat 25, Nov-18:00 - Morocco Division 2
JSM Jeunesse Sportive El Massira vs Stade Marocain du Rabat


2-4
Sat 25, Nov-18:00 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs DHJ Difaa Hassani Jadidi

1-1

2-3
Sat 25, Nov-19:00 - Morocco Super League
MCO Mouloudia Oujda vs Hassania Agadir

1-0

1-0
Sat 25, Nov-21:15 - Morocco Super League
CAYB Youssoufia Berrechid vs Maghreb Fez

0-0

1-0
Sat 25, Nov-13:00 - Myanmar National League
Shan United vs Sagaing United

3-0

4-1
Sat 25, Nov-13:30 - Myanmar National League
ISPE FC vs Yadanarbon FC

0-0

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - National League
Hartlepool United FC vs Bromley

0-2

1-4
Sat 25, Nov-19:00 - National League
Boreham Wood F.C. vs Woking

1-2

4-2
Sat 25, Nov-19:00 - National League
Aldershot Town vs Halifax Town

0-0

1-0
Sat 25, Nov-19:00 - National League
Oxford City vs Kidderminster

2-1

2-2
Sat 25, Nov-19:00 - National League
Oldham Athletic A.F.C. vs Ebbsfleet United

0-1

1-4
Sat 25, Nov-19:00 - National League
Wealdstone FC vs Barnet F.C.

1-2

3-2
Sat 25, Nov-19:00 - National League
Gateshead vs Southend United

1-0

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - National League
Altrincham vs Solihull Moors

3-0

6-1
Sat 25, Nov-19:00 - National League
Chesterfield vs Eastleigh

0-0

3-2
Sat 25, Nov-19:00 - National League
Maidenhead United vs York City

0-0

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - National League
Dagenham and Redbridge vs Rochdale

0-1

1-2
Sat 25, Nov-16:00 - National League
AFC Fylde vs Dorking Wanderers

3-1

3-3
Sat 25, Nov-19:00 - National League North
Buxton FC vs Southport FC

0-1

0-1
Sat 25, Nov-19:00 - National League North
Scunthorpe United vs Warrington Town FC

0-0

1-0
Sat 25, Nov-19:00 - National League North
Gloucester City vs Spennymoor Town

2-0

4-2
Sat 25, Nov-19:00 - National League North
South Shields vs Chester FC

0-1

0-1
Sat 25, Nov-19:00 - National League North
Scarborough Athletic vs Bishop\'s Stortford

3-0

5-0
Sat 25, Nov-19:00 - National League North
Tamworth vs King\'s Lynn

2-0

3-1
Sat 25, Nov-19:00 - National League North
Alfreton Town vs Brackley Town

0-0

0-1
Sat 25, Nov-19:00 - National League North
Farsley Celtic vs Hereford

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:00 - National League North
Banbury United vs Curzon Ashton FC

0-0

0-1
Sat 25, Nov-19:00 - National League North
Darlington vs Rushall Olympic

1-0

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - National League North
Blyth Spartans vs Peterborough Sports

0-2

2-3
Sat 25, Nov-19:00 - National League North
Boston United vs Chorley

1-0

2-2
Sat 25, Nov-01:00 - Nicaragua Primera Division
Matagalpa FC vs Real Esteli

0-0

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Remo Stars vs Doma United

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Enyimba International

0-0

0-1
Sat 25, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga
Bregalnica Stip vs FK Shkendija

0-1

2-2
Sat 25, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Detonit Plackovica vs FK Ohrid 2004

0-0

1-0
Sat 25, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kozuv Gevgelija vs Kamenica Sasa

1-0

3-2
Sat 25, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pelister Bitola vs FK Bashkimi

2-0

4-0
Sat 25, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Karaorman vs FK Novaci

1-2

1-3
Sat 25, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
KF Arsimi vs Pobeda Prilep

3-0

8-1
Sat 25, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vardar Negotino vs Belasica Strumica

0-0

1-0
Sat 25, Nov-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Knockbreda vs Dergview FC

1-0

2-0
Sat 25, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Annagh United vs Bangor FC

0-3

0-4
Sat 25, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ards FC vs Dundela FC

3-0

4-0
Sat 25, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballyclare Comrades vs Harland & Wolff Welders

1-1

3-1
Sat 25, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Linfield FC vs Ballymena United F.C.

2-0

4-0
Sat 25, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Coleraine F.C. vs Carrick Rangers

0-1

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Cliftonville vs Crusaders FC

1-0

3-0
Sat 25, Nov-21:45 - Northern Ireland Premier League
Loughgall FC vs Dungannon Swifts

0-1

1-2
Sat 25, Nov-19:30 - Omani League
Bahla vs Al Shabab(OMA)

0-0

0-0
Sat 25, Nov-16:35 - Omani League
Sur Club vs Al Nasr

0-1

0-3
Sat 25, Nov-17:05 - Omani League
Dhofar vs Al Rustaq

2-1

4-1
Sat 25, Nov-02:30 - Paraguayan Primera Division
Sportivo Ameliano vs General Caballero JLM

1-0

1-2
Sat 25, Nov-16:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Odra Opole Youth

0-0

1-0
Sat 25, Nov-16:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Arka Gdynia Youth vs Sandecja Youth

0-0

6-0
Sat 25, Nov-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Polonia Warszawa Youth vs Wisla Krakow Youth

0-0

0-1
Sat 25, Nov-17:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Jagiellonia Bialystok Youth vs Pogon Szczecin Youth

1-0

4-1
Sat 25, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Warta Poznan Youth vs Legia Warszawa Youth

1-0

6-2
Sat 25, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Zaglebie Lubin Youth vs Widzew lodz Youth

1-1

2-2
Sat 25, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Cracovia Krakow Youth vs Rakow Czestochowa Youth

2-0

3-1
Sat 25, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Korona Kielce Youth vs Gornik Zabrze Youth

0-0

4-1
Sat 25, Nov-15:30 - Poland - 4. Liga
Unia Tarnow vs Garbarnia Krakow

1-1

2-1
Sat 25, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Kleczew vs Swit Skolwin

1-1

2-2
Sat 25, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Gornik Polkowice vs Carina Gubin

2-0

4-1
Sat 25, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Zawisza Bydgoszcz vs Luzino

3-0

4-1
Sat 25, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
KP Starogard Gdanski vs Unia Swarzedz

1-1

3-4
Sat 25, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Blekitni Stargard Szczecinski vs Elana Torun

1-3

3-3
Sat 25, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Warta Gorzow Wielkopolski vs LZS Starowice Dolne

1-1

4-4
Sat 25, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Unia Skierniewice vs LKS Lomza

0-0

0-0
Sat 25, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Wisloka Debica vs Wislanie Jaskowice

0-1

1-3
Sat 25, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Swit Nowy Dwor Mazowiecki vs Warta Sieradz

0-1

0-2
Sat 25, Nov-16:30 - Poland - 4. Liga
Pniowek Pawlowice vs Karkonosze J. Gora

1-1

2-3
Sat 25, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Odra Byt. OdrzaNski vs LKS Goczalkowice Zdroj

1-1

1-1
Sat 25, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Gornik Zabrze II vs Unia Turza Slaska

2-0

4-0
Sat 25, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
KS Wieczysta Krakow vs Karpaty Krosno

4-0

5-0
Sat 25, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Polonia Sroda vs Gedania Gdansk

0-1

2-1
Sat 25, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Legia Warszawa B vs Olimpia Zambrow

1-0

2-0
Sat 25, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Pogon Nowe Skalmierzyce vs Flota Swinoujscie

1-0

1-2
Sat 25, Nov-23:00 - Poland - Ekstraklasa
Legia Warszawa vs Warta Poznan

1-2

2-2
Sat 25, Nov-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Rakow Czestochowa vs Cracovia Krakow

0-1

1-1
Sat 25, Nov-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Pogon Szczecin vs Stal Mielec

2-1

2-3
Sat 25, Nov-22:15 - Poland - I liga
Motor Lublin vs CWKS Resovia Rzeszow

2-1

3-2
Sat 25, Nov-18:00 - Poland - I liga
Stal Rzeszow vs Gornik Leczna

0-0

3-0
Sat 25, Nov-20:30 - Poland - I liga
Wisla Krakow vs GKS Katowice

1-0

3-2
Sat 25, Nov-15:30 - Poland - II liga
Hutnik Krakow vs Radunia Stezyca

2-1

3-1
Sat 25, Nov-16:00 - Poland - II liga
Stomil Olsztyn vs GKS Jastrzebie

0-0

2-0
Sat 25, Nov-16:00 - Poland - II liga
Sandecja Nowy Sacz vs Skra Czestochowa

2-2

2-2
Sat 25, Nov-19:00 - Poland - II liga
KKS 1925 Kalisz vs Zaglebie Lubin B

1-1

3-1
Sat 25, Nov-19:59 - Poland - II liga
Polonia Bytom vs Olimpia Grudziadz

1-1

2-1
Sat 25, Nov-15:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs Chojniczanka Chojnice

1-0

1-2
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Oriental Lisboa(U19) vs Quarteirense(U19)


3-2
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Real SC(U19) vs Fatima(U19)


3-2
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Marinhas(U19) vs AVS Futebol SAD (U19)


1-1
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Leixoes U19 vs Valadares Gaia(U19)


3-3
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Anadia(U19) vs Marinhense U19


0-2
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
AD Nogueirense U19 vs Sanjoanense(U19)


4-0
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Pacos Ferreira B(U19) vs Gondomar(U19)


3-3
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Salgueiros(U19) vs Amarante(U19)


1-1
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Alcanenense U19 vs Sacavenense(U19)


0-0
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Louletano(U19) vs Odemirense(U19)


4-0
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Fafe(U19) vs Vilaverdense(U19)


1-1
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Vianense U19 vs GD Braganca(U19)


3-1
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Varzim U19 vs Moreirense U19


2-2
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Mondinense(U19) vs Merelinense U19


0-4
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Feirense(U19) vs Sp Espinho(U19)


1-1
Sat 25, Nov-21:30 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Sport Viseu Benfica(U19) vs Tondela(U19)

0-0

1-1
Sat 25, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
UD Oliveirense(U19) vs CD Gouveia(U19)

2-2

3-2
Sat 25, Nov-15:00 - Portugal Cup
Canelas 2010 vs Maritimo

0-2

1-3
Sat 25, Nov-00:45 - Portugal Cup
FC Porto vs CDC Montalegre

3-0

4-0
Sat 25, Nov-18:00 - Portugal Cup
FC Serpa vs Gil Vicente

0-1

0-1
Sat 25, Nov-19:30 - Portugal Cup
Portimonense vs SC Braga

0-1

1-4
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Cup
CD Nacional vs Casa Pia AC

0-0

0-0
Sat 25, Nov-21:00 - Portugal Cup
FC Penafiel vs Vitoria Setubal FC

1-1

2-2
Sat 25, Nov-15:00 - Portugal Liga de Honora
FC Porto B vs Academico Viseu

1-0

3-0
Sat 25, Nov-22:00 - Portugal Liga de Honora
SL Benfica B vs UD Oliveirense

0-1

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vitoria FC Setubal(U19) vs Beira Mar(U19)


1-2
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Sporting Lisbon(U19) vs Farense(U19)


3-1
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
FC Famalicao(U19) vs Maritimo U19

0-0

1-0
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Academico Viseu(U19) vs Alverca(U19)


3-3
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
SC Uniao Torreense(U19) vs Benfica(U19)


0-2
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Gil Vicente U19 vs Braga(U19)

0-1

0-2
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Belenenses(U19) vs Academica Coimbra(U19)


1-0
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Boavista(U19) vs Pacos Ferreira(U19)


0-2
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Rio Ave(U19)


1-3
Sat 25, Nov-15:00 - Portugal Liga Revelacao U19
GD Estoril-Praia(U19) vs SC Lusitania Dos Acores(U19)

1-1

1-2
Sat 25, Nov-15:00 - Portugal Liga Revelacao U19
FC Porto(U19) vs Chaves(U19)

1-0

4-0
Sat 25, Nov-15:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Sporting Braga(U23) vs FC Famalicao(U23)

0-1

1-1
Sat 25, Nov-15:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Benfica(U23) vs Santa Clara(U23)

2-1

4-1
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Racing Power Women\'s vs Torreense Women\'s

0-0

3-0
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Clube Atletico Ouriense Women\'s vs Damaiense Women\'s

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Maritimo Women\'s vs Sporting Braga Women\'s

3-1

4-1
Sat 25, Nov-19:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Clube Albergaria Women\'s vs Valadares Gaia Women\'s

1-2

2-4
Sat 25, Nov-18:30 - Qatar League
Umm Salal vs Al-Gharafa SC

0-1

1-2
Sat 25, Nov-18:30 - Qatar League
Al-Arabi SC vs Al-Wakra

0-1

2-1
Sat 25, Nov-20:30 - Qatar League
Muaither SC vs Al Rayyan

0-0

0-0
Sat 25, Nov-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qabala vs Turan Tovuz

1-0

4-0
Sat 25, Nov-14:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabail vs Kapaz PFK

0-0

0-0
Sat 25, Nov-22:30 - Romania - Divizia A
CFR Cluj vs UTA Arad

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:30 - Romania - Divizia A
FC Voluntari vs Farul Constanta

3-0

4-2
Sat 25, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
Progresul Spartac vs CSA Steaua Bucureti

1-3

1-6
Sat 25, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
CSM Resita vs CSM Alexandria

2-1

3-1
Sat 25, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
Csikszereda Miercurea vs CSM Slatina

1-0

1-0
Sat 25, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
CS Mioveni vs FC Metaloglobus Bucuresti

0-0

0-2
Sat 25, Nov-13:30 - Romania - Liga 2
Tunari vs Chindia Targoviste

0-0

0-2
Sat 25, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
CS Paulesti vs Gloria Popesti-Leordeni

0-1

1-1
Sat 25, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Afumati vs Recolta Gheorghe Doja

3-1

7-2
Sat 25, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
FC Unirea Alba Iulia vs ACS Gloria Bistrita

0-0

0-0
Sat 25, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Oltul Curtisoara vs Sporting Rosiori

1-1

2-1
Sat 25, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
ACS Medias 2022 vs Univ. din Alba Iuli

1-0

1-0
Sat 25, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
SSU Politehnica Timisoara vs Avantul Periam

4-0

5-2
Sat 25, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
ACS Viitorul Simian vs CSM Deva

2-0

3-1
Sat 25, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Voluntari B vs LPS HD Clinceni

1-1

3-2
Sat 25, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Unirea Branistea vs CSM Focsani

2-2

2-4
Sat 25, Nov-16:00 - Romania Women\'s Superliga
Gloria 2018 Bistrita Nasaud Women\'s vs Banat Girls Women\'s

4-0

7-0
Sat 25, Nov-13:00 - Romania Women\'s Superliga
CSM Alexandria Women\'s vs Olimpia Cluj Women\'s

0-2

0-2
Sat 25, Nov-13:30 - Romania Women\'s Superliga
Farul Constanta Women\'s vs SSU Politehnica Timisoara Women\'s

2-0

2-4
Sat 25, Nov-14:00 - Russia Div 2 Group 1
FC Sevastopol vs FK Pobeda

0-0

0-0
Sat 25, Nov-14:00 - Russia Div 2 Group 1
Rubin Yalta vs FK Astrakhan

0-1

1-1
Sat 25, Nov-14:00 - Russia Div 2 Group 1
FK Biolog vs Alania B

3-1

4-1
Sat 25, Nov-14:00 - Russia Div 2 Group 1
Kuban Holding vs Legion Makhachkala

0-0

2-0
Sat 25, Nov-14:00 - Russia Div 2 Group 1
Dynamo Stavropol vs Spartak Nalchik

1-0

1-2
Sat 25, Nov-14:00 - Russia Div 2 Group 1
SKA Rostov vs Dinamo Makhachkala B

1-1

2-2
Sat 25, Nov-14:00 - Russia Div 2 Group 1
Druzhba Maykop vs Mashuk-KMV

0-1

0-5
Sat 25, Nov-18:00 - Russia First Division
Arsenal Tula vs KamAZ

2-0

2-0
Sat 25, Nov-16:00 - Russia First Division
FK Leningradets vs FC Tyumen

1-0

1-0
Sat 25, Nov-17:00 - Russia First Division
Volgar Astrakhan vs Shinnik Yaroslavl

0-0

0-0
Sat 25, Nov-15:00 - Russia First Division
Sokol Saratov vs PFK Kuban

1-1

1-3
Sat 25, Nov-18:30 - Russia Premier League
CSKA Moscow vs Dynamo Moscow

2-1

2-3
Sat 25, Nov-16:15 - Russia Premier League
Zenit St.Petersburg vs PFC Sochi

1-0

3-0
Sat 25, Nov-14:00 - Russia Premier League
Krylya Sovetov Samara vs Lokomotiv Moscow

1-1

3-3
Sat 25, Nov-20:45 - Russia Premier League
Baltika Kaliningrad vs Spartak Moscow

0-1

0-2
Sat 25, Nov-12:00 - Russia Women\'s Premier League
Zvezda 2005 Perm Women\'s vs FK Ryazan VDV Women\'s

3-0

3-1
Sat 25, Nov-18:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs SP Tre Penne

0-0

0-0
Sat 25, Nov-18:00 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs SP Tre Fiori

0-0

1-0
Sat 25, Nov-18:00 - San Marino Girone A
SS Murata vs AC Juvenes/Dogana

3-0

4-1
Sat 25, Nov-21:15 - San Marino Girone A
San Giovanni vs SC Faetano

0-1

0-2
Sat 25, Nov-21:15 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs San Marino Academy(U22)

2-0

4-0
Sat 25, Nov-15:50 - Saudi Arabia Division 2
Mudhar vs Al-Nojoom


4-3
Sat 25, Nov-15:55 - Saudi Arabia Division 2
Al Nairyah vs Al-Suqoor


2-4
Sat 25, Nov-15:55 - Saudi Arabia Division 2
Al-Jeel vs Al-Zlfe


3-3
Sat 25, Nov-16:05 - Saudi Arabia Division 2
Al-Kawkab vs Al-Rayyan


2-1
Sat 25, Nov-16:10 - Saudi Arabia Division 2
Al-Washm vs Al Entesar


1-2
Sat 25, Nov-16:15 - Saudi Arabia Division 2
Afief vs Al Taqdom


1-1
Sat 25, Nov-16:20 - Saudi Arabia Division 2
Al-Lewaa vs Al-Shoalah


0-0
Sat 25, Nov-22:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Fateh SC vs Al-Feiha

0-1

0-1
Sat 25, Nov-22:00 - Saudi Arabia Professional League
Damac FC vs Abha

2-0

4-2
Sat 25, Nov-22:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Wehda FC vs Al Khaleej

1-1

3-1
Sat 25, Nov-22:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Ahli Saudi FC vs Al-Shabab Club

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Hazm vs Al-Hilal SFC

0-3

0-9
Sat 25, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Greenock Morton vs Bo\'ness United

1-0

4-0
Sat 25, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Cumnock Juniors vs Broomhill FC

0-1

0-3
Sat 25, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Tranent Juniors vs Forfar Athletic

0-0

0-1
Sat 25, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Stirling Albion vs Cove Rangers

0-1

0-2
Sat 25, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Partick Thistle vs Queen\'s Park

2-0

3-0
Sat 25, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Falkirk vs Formartine United

3-0

3-0
Sat 25, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Annan Athletic vs Dumbarton

0-2

3-3
Sat 25, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Peterhead vs Ayr United FC

0-0

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Brora Rangers vs Pollok

1-0

1-0
Sat 25, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Dunbar United FC vs Alloa Athletic

1-2

1-2
Sat 25, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Montrose vs Edinburgh City

0-0

3-0
Sat 25, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Queen of the South FC vs Dundee United

1-1

2-2
Sat 25, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Albion Rovers FC vs Bonnyrigg Rose

0-1

0-1
Sat 25, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Spartans vs Arbroath

1-0

2-1
Sat 25, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Hamilton Academical FC vs Kelty Hearts

0-0

0-2
Sat 25, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Stranraer F.C. vs Airdrieonians

0-1

0-1
Sat 25, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Inverness C.T. vs Cowdenbeath F.C.

0-0

2-0
Sat 25, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Broxburn Athletic vs Buckie Thistle FC

0-0

1-1
Sat 25, Nov-18:00 - Scottish Highland Football League
Strathspey Thistle vs Turriff United

1-4

1-8
Sat 25, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Inverurie Loco Works vs Deveronvale

2-0

3-0
Sat 25, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Huntly vs Banks O\'Dee

1-3

1-3
Sat 25, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Wick Academy FC vs Nairn County

1-2

2-3
Sat 25, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Lossiemouth FC vs Clachnacuddin

4-1

5-3
Sat 25, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Brechin City vs Fraserburgh

0-1

0-1
Sat 25, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Forres Mechanics vs Rothes

0-0

0-1
Sat 25, Nov-19:00 - Scottish Lowland Football League
Cumbernauld Colts vs Caledonian Braves

1-0

2-0
Sat 25, Nov-19:00 - Scottish Lowland Football League
East Kilbride vs Hearts Reserve

1-2

2-4
Sat 25, Nov-19:00 - Scottish Premier League
Dundee vs Hibernian FC

0-1

1-2
Sat 25, Nov-19:00 - Scottish Premier League
St. Mirren vs Livingston F.C.

1-0

1-0
Sat 25, Nov-19:00 - Scottish Premier League
Celtic vs Motherwell FC

0-0

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - Scottish Premier League
Heart of Midlothian FC vs St. Johnstone

0-0

1-0
Sat 25, Nov-19:00 - Scottish Premier League
Ross County vs Kilmarnock

0-0

0-0
Sat 25, Nov-20:25 - Senegal Premier League
Teungueth FC vs Dakar Sacre Coeur

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:00 - Serbia - 1. Liga
Vojvodina vs Crvena Zvezda Beograd

1-2

1-2
Sat 25, Nov-17:00 - Serbia - 1. Liga
Radnik Surdulica vs Mladost Lucani

0-1

1-1
Sat 25, Nov-21:30 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs Backa Topola

0-3

0-4
Sat 25, Nov-13:00 - Serbia U19 League
Cukaricki(U19) vs FK Vozdovac(U19)

1-0

1-1
Sat 25, Nov-14:00 - Singapore Cup
Hougang United FC vs Lion City Sailors

1-0

1-1
Sat 25, Nov-14:00 - Singapore Cup
Balestier Khalsa FC vs Tanjong Pagar Utd

1-2

7-2
Sat 25, Nov-18:00 - Slovakia 1. Liga
MFK Skalica vs Dukla Banska Bystrica

0-2

0-3
Sat 25, Nov-18:00 - Slovakia 1. Liga
DAC Dunajska Streda vs Zlate Moravce-Vrable

2-0

3-0
Sat 25, Nov-18:00 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs FK Kosice

0-0

1-0
Sat 25, Nov-18:00 - Slovakia 1. Liga
MFK Zemplin Michalovce vs Slovan Bratislava

0-2

0-2
Sat 25, Nov-16:00 - Slovakia 2. Liga
Humenne vs MSK Zilina B

0-0

0-1
Sat 25, Nov-16:00 - Slovenia 1. Liga
NK Rogaska vs Domzale

0-0

1-2
Sat 25, Nov-20:30 - Slovenia 1. Liga
NK Radomlje vs NK Olimpija Ljubljana

0-0

0-2
Sat 25, Nov-16:00 - Slovenia Cup
NS Roho Vbo vs Ilirija Ljubljana

0-3

0-5
Sat 25, Nov-16:00 - Slovenia Cup
Podvinci vs Tabor Sezana

2-0

3-2
Sat 25, Nov-16:00 - Slovenia Cup
Gancani vs ND Beltinci

0-3

0-7
Sat 25, Nov-16:00 - Slovenia Cup
Rudar Trbovlje vs NK Jesenice

1-1

1-4
Sat 25, Nov-16:00 - Slovenia U19
Tabor Sezana(U19) vs NK Brinje Grosuplje(U19)

0-0

0-1
Sat 25, Nov-17:30 - South Africa First League
Platinum City Rovers vs Upington City FC

0-1

1-1
Sat 25, Nov-17:30 - South Africa First League
Black Leopards vs Marumo Gallants FC

1-0

3-2
Sat 25, Nov-21:30 - South Africa First League
Maritzburg United vs Pretoria Callies

1-2

1-3
Sat 25, Nov-17:30 - South Africa Premier League
AmaZulu vs Stellenbosch FC

0-1

0-1
Sat 25, Nov-17:30 - South Africa Premier League
Richards Bay vs Orlando Pirates

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:45 - South Africa Premier League
Cape Town Spurs vs Royal AM

0-1

1-2
Sat 25, Nov-20:30 - Spanish Ladies League Division 1
CE Europa Women\'s vs Deportivo Alaves Women\'s


0-3
Sat 25, Nov-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
RCD Espanyol Women\'s vs Cacereno Women\'s

2-0

4-0
Sat 25, Nov-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Villarreal Women\'s vs Granadilla Tenerife Women\'s

0-0

1-1
Sat 25, Nov-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

1-0

2-0
Sat 25, Nov-23:30 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women\'s vs Real Betis Women\'s

2-0

6-0
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women\'s vs Eibar Women\'s

2-0

3-0
Sat 25, Nov-00:00 - Spanish Primera Division
Alaves vs Granada CF

2-0

3-1
Sat 25, Nov-19:15 - Spanish Primera Division
Valencia CF vs Celta Vigo

0-0

0-0
Sat 25, Nov-17:00 - Spanish Primera Division
Rayo Vallecano vs Barcelona

1-0

1-1
Sat 25, Nov-21:30 - Spanish Primera Division
Getafe vs Almeria

2-1

2-1
Sat 25, Nov-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Lugo vs Arenteiro

0-0

0-1
Sat 25, Nov-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Gimnastic Tarragona vs Cultural Leonesa

2-0

3-0
Sat 25, Nov-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
SD Ponferradina vs SD Tarazona

0-0

0-1
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Teruel vs Sabadell

2-0

2-2
Sat 25, Nov-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Cordoba C.F. vs Antequera CF

1-0

3-0
Sat 25, Nov-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Alcoyano vs Real Madrid Castilla

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Sanluqueno vs AD Ceuta

0-0

1-1
Sat 25, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
Sevilla(U19) vs CF Alhendin Balompie(U19)

2-0

4-0
Sat 25, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
CD 26 De Febrero(U19) vs Sporting Atletico(U19)

1-0

2-0
Sat 25, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
Real Madrid(U19) vs Getafe(U19)

0-0

2-0
Sat 25, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
Barcelona(U19) vs Gava(U19)

1-0

1-1
Sat 25, Nov-18:45 - Spanish Primera U19
Real Oviedo(U19) vs Racing Santander(U19)


1-1
Sat 25, Nov-16:00 - Spanish Primera U19
Juventud Laguna(U19) vs SD San Jose(U19)

3-1

4-1
Sat 25, Nov-19:59 - Spanish Primera U19
Calavera(U19) vs Xerez Deportivo(U19)


3-2
Sat 25, Nov-14:00 - Spanish Primera U19
Leganes(U19) vs Atletico de Madrid(U19)

1-1

2-2
Sat 25, Nov-14:45 - Spanish Primera U19
Granada CF(U19) vs UD Melilla(U19)

2-0

6-0
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Levante(U19) vs Patacona(U19)


2-0
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Atletico Madrileno(U19) vs Elche(U19)


0-3
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Kelme CF U19 vs Alboraya(U19)


1-0
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Cordoba(U19) vs UD Marbella(U19)


1-0
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Alaves U19 vs AD San Juan(U19)


0-0
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Ranero(U19) vs Miguelturra(U19)


3-1
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Girona(U19) vs CF Badalona(U19)


1-1
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
CD Numancia De Soria(U19) vs Valladolid(U19)


1-1
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
San Sebastian Reyes(U19) vs Alcorcon(U19)


2-0
Sat 25, Nov-00:00 - Spanish Segunda Division
SD Huesca vs Valladolid

0-0

0-1
Sat 25, Nov-19:15 - Spanish Segunda Division
Burgos CF vs Andorra CF

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:15 - Spanish Segunda Division
Racing Santander vs Villarreal B

1-0

2-0
Sat 25, Nov-21:30 - Spanish Segunda Division
Albacete vs Real Zaragoza

0-0

1-0
Sat 25, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Arandina vs Real Oviedo B

1-0

1-1
Sat 25, Nov-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Utebo FC vs SD Gernika

1-0

1-0
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Valle de Egues vs Arenas Club de Getxo

0-0

0-1
Sat 25, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Athletic Bilbao B vs CD Tudelano

1-0

4-0
Sat 25, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Brea vs Real Sociedad C

0-0

0-1
Sat 25, Nov-22:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs Sant Andreu

1-0

1-0
Sat 25, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Manchego Ciudad Real vs FC Cartagena B

0-0

1-0
Sat 25, Nov-19:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
AD Llerenense vs Talavera de la Reina

0-0

1-0
Sat 25, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Sporting Atletico Gijon vs Luarca

3-0

5-0
Sat 25, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs CD Lealtad

1-1

2-2
Sat 25, Nov-22:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs UD Barbadas

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Pontevedra B vs Arosa Sociedad Cultural

0-0

0-0
Sat 25, Nov-21:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Atletico Arteixo vs CD Estradense

0-0

0-0
Sat 25, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics Puente Genil vs AD Cartaya

1-0

1-0
Sat 25, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Poblense vs Ibiza Islas Pitiusas

0-1

1-2
Sat 25, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Alcudia vs CE Felanitx

0-0

2-0
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs CD Binissalem

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs Inter Manacor

3-1

3-1
Sat 25, Nov-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs Arucas CF

0-2

0-2
Sat 25, Nov-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Ibarra vs CD Buzanada

2-0

3-0
Sat 25, Nov-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Teror vs La Cuadra

1-1

4-2
Sat 25, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
San Bartolome vs Tamaraceite

0-0

1-1
Sat 25, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Alcantarilla vs Real Murcia B

0-0

0-1
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Plus Ultra vs EG El Palmar

0-0

1-0
Sat 25, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Lorca Deportiva FC vs Racing Murcia FC

0-0

0-0
Sat 25, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs Beti Kozkor KE

2-0

3-0
Sat 25, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs CD Lerines

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cantolagua vs Avance Ezcabarte

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs CD Pamplona

1-0

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Ardoi vs UCD Burlades

0-0

1-0
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Lagunak vs CD Beti Onak

0-1

0-1
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
FC Bidezarra vs Alesves

1-0

3-1
Sat 25, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs Cazalegas

1-2

2-4
Sat 25, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs Villarrubia CF

2-0

4-1
Sat 25, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs CP Villarrobledo

0-0

1-0
Sat 25, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs SD Torina

0-1

0-1
Sat 25, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UC Cartes vs AD Siete Villas

0-1

2-1
Sat 25, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Velarde CF vs SD Revilla

0-0

2-3
Sat 25, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs CD Colindres

2-1

3-2
Sat 25, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Atletico Albericia vs Bezana

1-0

2-0
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs SD Laredo

1-0

2-1
Sat 25, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Vitoria vs Portugalete

1-0

2-0
Sat 25, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Touring vs Urduliz FT

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Pasaia KE vs Sociedad Deportiva Beasain

0-0

0-1
Sat 25, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs Derio

1-0

2-0
Sat 25, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Leioa vs Aurrera de Ondarroa

1-0

2-0
Sat 25, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Padura vs San Ignacio

0-0

1-1
Sat 25, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs CD Basconia

1-0

1-1
Sat 25, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs Anaitasuna

2-0

2-0
Sat 25, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs UD Levante B

0-0

2-2
Sat 25, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs Patacona

0-0

1-0
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Rayo Ibense vs CD Utiel

0-1

0-2
Sat 25, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Leganes B vs Paracuellos Antamira

0-1

1-2
Sat 25, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs Rayo Vallecano B

2-0

3-1
Sat 25, Nov-19:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs CD Becerril

1-1

1-2
Sat 25, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Ponferradina B vs Laguna

1-1

2-3
Sat 25, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs CD Mirandes B

0-0

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs Real Avila CF

0-0

0-1
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Cultural Leonesa B vs CD Cristo Atletico

0-0

0-2
Sat 25, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Colegios Diocesanos vs Atletico Bembibre

0-0

0-0
Sat 25, Nov-15:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Melilla vs Malaga B

0-0

0-1
Sat 25, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Juventud Torremolinos vs CD Huetor Tajar

1-0

4-0
Sat 25, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD Torre del Mar vs Real Jaen CF

1-0

3-1
Sat 25, Nov-14:00 - SVK U19 A League
FK Kosice(U19) vs MFK Ruzomberok(U19)


0-1
Sat 25, Nov-14:00 - SVK U19 A League
Zlate Moravce(U19) vs Spartak Trnava(U19)


1-3
Sat 25, Nov-14:00 - SVK U19 A League
DAC Dunajska Streda(U19) vs Slovan Bratislava(U19)


1-3
Sat 25, Nov-14:00 - SVK U19 A League
Dukla Banska Bystrica(U19) vs MSK Zilina(U19)


3-0
Sat 25, Nov-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Brommapojkarna Women\'s vs Alingsas Women\'s

3-0

6-0
Sat 25, Nov-16:00 - Sweden Div 2 slutspel
Angelholms FF vs FBK Karlstad

0-0

1-1
Sat 25, Nov-16:30 - Sweden Div 2 slutspel
IFK Stocksund vs Enskede IK

0-1

2-1
Sat 25, Nov-23:30 - Swiss Super League
Yverdon vs FC Lugano

0-0

0-5
Sat 25, Nov-21:00 - Swiss Super League
FC Luzern vs Winterthur

1-0

3-1
Sat 25, Nov-21:00 - Swiss Super League
Zurich vs Young Boys

2-1

3-1
Sat 25, Nov-23:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Lausanne Sports(U21) vs FC Naters

0-0

3-1
Sat 25, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Sion II vs Portalban/Gletterens

0-0

4-2
Sat 25, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Monthey vs FC Echallens

1-1

1-2
Sat 25, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Meyrin vs FC Grand Saconnex

0-1

0-2
Sat 25, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Pully Football vs FC Coffrane

0-0

1-1
Sat 25, Nov-20:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Vevey Sports 05 vs US Terre Sainte

2-0

2-0
Sat 25, Nov-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Rotkreuz vs FC Thun U21

0-0

2-0
Sat 25, Nov-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SV Muttenz vs FC Black Stars Basel

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Dietikon vs Solothurn

1-2

2-3
Sat 25, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Schotz vs Muri

7-0

10-1
Sat 25, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Wohlen vs FC Concordia Basel

0-0

0-2
Sat 25, Nov-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Grasshoppers U21 vs Gossau

1-2

2-3
Sat 25, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
USV Eschen Mauren vs YF Juventus Zurich

0-0

0-1
Sat 25, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Uzwil vs FC Mendrisio Stabio

1-0

1-1
Sat 25, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Linth 04 vs FC Winterthur U21

0-1

1-3
Sat 25, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
SV Hongg vs Taverne

1-0

1-1
Sat 25, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Freienbach vs ASC Kreuzlingen

1-0

1-0
Sat 25, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Wettswil Bonstetten vs FC Tuggen

0-0

3-1
Sat 25, Nov-21:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Kosova Zurich vs FC Balzers

0-1

0-1
Sat 25, Nov-17:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Young Boys II vs Bruhl SG

1-0

3-0
Sat 25, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bulle vs SC Cham

2-1

3-2
Sat 25, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Breitenrain vs Basel B

1-0

2-2
Sat 25, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Paradiso vs Etoile Carouge

0-0

1-0
Sat 25, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Rapperswil-Jona vs Servette(U21)

2-0

2-1
Sat 25, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC St.Gallen U-21 vs SR Delemont

0-2

0-2
Sat 25, Nov-20:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
SC Kriens vs Bavois

1-0

2-1
Sat 25, Nov-20:15 - Switzerland Women Division 1
Young Boys Women\'s vs St. Gallen Women\'s

3-0

4-1
Sat 25, Nov-20:30 - Switzerland Women Division 1
FC Thun Women\'s vs Rapperswil-Jona Women\'s

0-0

0-1
Sat 25, Nov-21:00 - Switzerland Women Division 1
Basel Women\'s vs Grasshoppers Women\'s

0-1

3-2
Sat 25, Nov-15:00 - Syrian League
Al-Karamah vs Al Jaish Damascus

0-0

1-1
Sat 25, Nov-15:00 - Syrian League
Jableh SC vs Tishreen SC

1-0

1-0
Sat 25, Nov-15:00 - Syrian League
Al-Wahda Damascus vs Al-Sahel Sport

0-0

0-2
Sat 25, Nov-11:00 - Taipei Women\'s Football League
Taichung Blue Whale Women\'s vs Inter Taoyuan FC Women\'s

0-0

1-0
Sat 25, Nov-11:00 - Taipei Women\'s Football League
Taipei Bravo Women\'s vs Hang Yuan Women\'s

0-0

0-0
Sat 25, Nov-11:00 - Taipei Women\'s Football League
Kaohsiung Sunny Bank Women\'s vs Hualien Women\'s

0-0

0-0
Sat 25, Nov-15:00 - Thai League 1
Chonburi FC vs BG Pathum United

0-2

1-3
Sat 25, Nov-16:00 - Thai League 1
Sukhothai FC vs PT Prachuap F.C.

1-0

2-0
Sat 25, Nov-17:00 - Thai League 1
Lamphun Warrior vs Muang Thong United

2-1

3-1
Sat 25, Nov-15:00 - Thai League 2
Nong Bua Pitchaya vs Samut Prakan City

1-1

5-1
Sat 25, Nov-15:30 - Thai League 2
Pattaya Dolphins United vs Suphanburi FC

1-0

2-0
Sat 25, Nov-16:00 - Thai League 2
Chanthaburi FC vs Rayong FC

0-0

1-1
Sat 25, Nov-14:30 - Thai League 2
Kasetsart FC vs Krabi FC

0-0

0-1
Sat 25, Nov-15:00 - Thai League 3
Muang Loei United vs Rasisalai United

0-0

1-0
Sat 25, Nov-15:00 - Thai League 3
Khonkaen FC vs Yasothon United FC

1-0

2-0
Sat 25, Nov-15:00 - Thai League 3
Phitsanulok Unity vs Khelang United

0-0

1-0
Sat 25, Nov-12:30 - Thai League 3
Muangnont Bankunmae FC vs North Bangkok College

0-1

0-2
Sat 25, Nov-12:30 - Thai League 3
Prime Bangkok vs Nonthaburi United

0-0

1-1
Sat 25, Nov-12:30 - Thai League 3
Yala United FC vs Phattalung FC

2-1

2-2
Sat 25, Nov-12:30 - Thai League 3
Hua Hin City vs Saraburi United

0-0

2-0
Sat 25, Nov-12:30 - Thai League 3
Maejo United vs Kamphaengphet FC

1-0

1-1
Sat 25, Nov-12:30 - Thai League 3
Surin Sugar Khongcheemool vs Ubon Kruan Apat

0-1

0-3
Sat 25, Nov-12:30 - Thai League 3
Thonburi United vs Chamchuri United FC

2-0

3-0
Sat 25, Nov-12:30 - Thai League 3
Pluak Daeng United vs Kabin United

0-0

0-0
Sat 25, Nov-12:30 - Thai League 3
Marines FC vs Fleet FC

0-0

0-1
Sat 25, Nov-12:30 - Thai League 3
Trang FC vs PT Satun FC

0-0

0-0
Sat 25, Nov-12:30 - Thai League 3
Suranaree Black Cat vs Mahasarakham SBT FC

0-0

1-0
Sat 25, Nov-13:00 - Thai League 3
MH Nakhonsi City FC vs Nara United

1-2

1-3
Sat 25, Nov-13:00 - Thai League 3
Raj Pracha FC vs Kanchanaburi City

0-0

0-0
Sat 25, Nov-02:00 - Trinidad and Tobago Pro League
Police FC vs Cunupia FC

1-0

1-1
Sat 25, Nov-04:00 - Trinidad and Tobago Pro League
Defence Force FC vs Tobago FC Phoenix

2-0

5-0
Sat 25, Nov-17:00 - Tunisia Division 1
Club Sportif Sfaxien vs Etoile Metlaoui

1-0

2-0
Sat 25, Nov-17:00 - Tunisia Division 1
C. A. Bizertin vs A.S. Marsa

1-0

3-1
Sat 25, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
Jeunesse Sportive Omrane vs ES Rades

5-0

6-2
Sat 25, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
JS Kairouanaise vs CS Tabarka

0-0

0-1
Sat 25, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
ES Jerba Midoun vs ES Rogba Tataouine

0-0

0-0
Sat 25, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
Chebba vs CO Medenine

1-1

4-1
Sat 25, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
CS Korba vs ES Hammam Sousse

1-0

1-0
Sat 25, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
AS Oued Ellil vs A.S Ariana

0-0

1-0
Sat 25, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
Croissant Msaken vs Kalaa Sport

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Giresunspor vs Kocaelispor

0-1

1-4
Sat 25, Nov-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Bodrumspor vs Adanaspor

0-0

0-1
Sat 25, Nov-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Bandirmaspor vs Sanliurfaspor

0-1

0-1
Sat 25, Nov-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Boluspor

0-0

1-2
Sat 25, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kucukcekmece vs Karabuk Idman

0-1

1-2
Sat 25, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Bulvarspor vs Elazigspor

1-0

1-1
Sat 25, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Bergama Belediyespor vs Tokat Bld Plevnespor

0-0

0-1
Sat 25, Nov-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Pendik Camlikspor Women\'s vs Karadeniz Eregli Belediye Spor Women\'s

1-0

3-1
Sat 25, Nov-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Gaziantep Asya Spor Women\'s vs Atasehir Belediyesi Women\'s

0-0

2-2
Sat 25, Nov-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Besiktas JK Women\'s vs Hakkarigucu Women\'s

0-0

0-1
Sat 25, Nov-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Galatasaray SK Women\'s vs Fomget Genclik Women\'s

1-1

2-1
Sat 25, Nov-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Trabzonspor Women\'s vs Adana Idmanyurduspor Women\'s

2-0

4-1
Sat 25, Nov-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Vatanspor Women\'s vs 1207 Antalya Muratpasa Women\'s

0-1

0-1
Sat 25, Nov-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Amedspor Women\'s vs Fenerbahce Women\'s

1-2

1-2
Sat 25, Nov-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Karagumruk Women\'s vs ALG Spor Women\'s

1-0

2-1
Sat 25, Nov-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Erokspor vs Ankara Demirspor

1-0

3-0
Sat 25, Nov-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Inegolspor vs Amedspor

0-0

0-0
Sat 25, Nov-19:59 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Alanyaspor

2-0

4-0
Sat 25, Nov-14:30 - Turkey Super Lig
Istanbulspor vs Hatayspor

1-0

2-1
Sat 25, Nov-17:00 - Turkey Super Lig
Konyaspor vs Kasimpasa

0-0

2-0
Sat 25, Nov-17:00 - Turkey Super Lig
Gazisehir Gaziantep vs Ankaragucu

0-1

0-1
Sat 25, Nov-15:00 - Turkey U19 League
Trabzonspor(U19) vs Eyupspor(U19)

2-0

4-0
Sat 25, Nov-15:00 - Turkey U19 League
Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19) vs Kasimpasa(U19)

1-1

2-1
Sat 25, Nov-12:00 - Turkey U19 League
Bodrumspor(U19) vs Rizespor(U19)

3-0

5-0
Sat 25, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Samsunspor(U19) vs Giresunspor(U19)

1-2

1-2
Sat 25, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Gazisehir Gaziantep(U19) vs Ankaragucu(U19)

1-0

1-1
Sat 25, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Alanyaspor(U19) vs Konyaspor(U19)

0-0

1-0
Sat 25, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Kayserispor(U19) vs Adana Demirspor U19

0-2

0-3
Sat 25, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Antalyaspor(U19) vs Ankaraspor FK U19

0-1

3-1
Sat 25, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Altay Spor Kulubu(U19) vs Manisa FK(U19)

0-0

1-1
Sat 25, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Goztepe(U19) vs Bayrampasa(U19)

1-0

3-2
Sat 25, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Adanaspor(U19) vs Keciorengucu U19

1-1

3-2
Sat 25, Nov-14:00 - Turkey U19 League
Bursaspor(U19) vs Sakaryaspor(U19)

0-0

0-0
Sat 25, Nov-14:00 - Turkmenistan Yokary Liga
FC Merw vs FK Nebitci

0-1

1-1
Sat 25, Nov-14:00 - Turkmenistan Yokary Liga
Asgabat vs Sagadam


2-0
Sat 25, Nov-14:00 - Turkmenistan Yokary Liga
FC Altyn Asyr vs Kopetdag Asgabat

3-0

5-1
Sat 25, Nov-19:30 - UAE League Professional
Al Jazira(UAE) vs Al Wasl FC

1-1

2-4
Sat 25, Nov-16:45 - UAE League Professional
Hatta Club vs Baniyas

0-0

0-1
Sat 25, Nov-16:45 - UAE League Professional
Al Wahda vs Emirates Club

0-0

4-1
Sat 25, Nov-19:59 - Uganda Super League
NEC FC vs Wakiso Giants

1-1

1-1
Sat 25, Nov-17:00 - Uganda Super League
Mbarara City vs SC Villa

0-0

0-0
Sat 25, Nov-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mynai vs Kryvbas

0-0

0-1
Sat 25, Nov-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Vorskla Poltava vs LNZ Cherkasy

0-0

0-0
Sat 25, Nov-17:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Veres Rivne vs Metalist 1925 Kharkiv

2-1

4-3
Sat 25, Nov-14:00 - Ukraine Persha Liga
FC Inhulets Petrove vs Hirnyk-Sport

0-1

1-1
Sat 25, Nov-14:00 - Ukraine Persha Liga
FK Chernihiv vs SC Poltava

0-1

2-2
Sat 25, Nov-14:00 - Ukraine Persha Liga
FC Livyi Bereh Kyiv vs FC Viktoriya Sumy

3-0

5-0
Sat 25, Nov-14:00 - Ukraine Persha Liga
FSC Mariupol vs Kremin Kremenchuk

1-0

1-0
Sat 25, Nov-14:00 - Ukraine Persha Liga
Dinaz Vyshgorod vs Metalurh Zaporizhya

1-0

1-0
Sat 25, Nov-15:00 - Ukraine U21 Liga
Dynamo Kyiv(U21) vs Rukh Lviv(U21)

0-0

2-0
Sat 25, Nov-14:00 - Ukraine U21 Liga
PFC Oleksandria(U21) vs Obolon Kiev(U21)

2-1

4-1
Sat 25, Nov-02:00 - Uruguay Primera Division
Club Atletico Cerro vs Liverpool Montevideo

0-0

0-1
Sat 25, Nov-04:30 - Uruguay Primera Division
CA Penarol vs Plaza Colonia

0-0

0-0
Sat 25, Nov-23:30 - Uruguay Primera Division
Danubio FC vs Centro Atletico Fenix

0-0

0-0
Sat 25, Nov-17:00 - Uruguay Primera Division
Racing Club Montevideo vs Cerro Largo

0-0

1-0
Sat 25, Nov-11:00 - Uzbekistan Pro League B
Bunyodkor II vs FK Olympic Tashkent B

0-1

1-1
Sat 25, Nov-16:15 - Vietnam Cup
Cong An Ha Noi vs Hoang Anh Gia Lai

1-1

2-1
Sat 25, Nov-14:00 - Vietnam Cup
Da Nang vs Hue FC

1-0

2-0
Sat 25, Nov-18:30 - Wales FAW Championship North
Gresford Athletic vs Caersws

1-2

1-3
Sat 25, Nov-18:00 - Wales FAW Championship South
Llantwit Major vs Taffs Well

0-1

1-3
Sat 25, Nov-18:00 - Wales FAW Championship South
Baglan Dragons vs Trefelin

2-1

4-1
Sat 25, Nov-18:30 - Wales Premier League
Colwyn Bay vs Penybont FC

0-1

2-1
Sat 25, Nov-19:15 - Women\'s Norway Cupen
Rosenborg Women\'s vs Valerenga Women\'s

0-0

1-0
Sat 25, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Sheasham FC vs FC Platinum

1-1

1-2
Sat 25, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Simba Bhora FC vs Black Rhinos FC

0-0

0-1
Sat 25, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs vs Manica Diamonds

1-1

2-2
Sat 25, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Yadah vs Dynamos FC

1-0

2-1
Sat 25, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Cranborne Bullets vs ZPC Kariba

0-0

0-3
Sat 25, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Green Fuel FC vs Triangle United FC

1-1

2-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.