AD:

Football Results for Wed 1, Nov 2023

All soccer/football results.

Complete Football Results for Wed 1, Nov 2023

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Wed 1, Nov-22:00 - African Football League
Al Ahly SC vs Mamelodi Sundowns

0-0

0-0
Wed 1, Nov-19:00 - African Football League
Esperance Sportive de Tunis vs Wydad Casablanca

0-0

1-0
Wed 1, Nov-19:59 - Albania Super league
Vllaznia Shkoder vs KF Erzeni Shijak

1-0

1-1
Wed 1, Nov-17:00 - Albania Super league
KF Laci vs Partizani Tirana

0-0

0-1
Wed 1, Nov-17:00 - Albania Super league
KF Tirana vs Teuta Durres

1-0

2-0
Wed 1, Nov-21:45 - Amstel Cup Holland
HHC Hardenberg vs Heracles Almelo

1-0

2-0
Wed 1, Nov-23:00 - Amstel Cup Holland
Scheveningen vs USV Hercules

0-0

0-0
Wed 1, Nov-23:00 - Amstel Cup Holland
VV Katwijk vs Tielse Eendracht Combinatie

2-0

5-0
Wed 1, Nov-23:00 - Amstel Cup Holland
Rijnsburgse Boys vs FC Groningen

0-0

0-1
Wed 1, Nov-23:00 - Amstel Cup Holland
RKAV Volendam vs Eemdijk

3-0

5-0
Wed 1, Nov-23:00 - Amstel Cup Holland
AFC Amsterdam vs PEC Zwolle

0-0

1-0
Wed 1, Nov-23:00 - Amstel Cup Holland
RKVV DEM vs VV Hoogeveen

3-0

3-1
Wed 1, Nov-23:00 - Amstel Cup Holland
Sparta Nijkerk vs Fortuna Sittard

0-0

0-1
Wed 1, Nov-23:00 - Amstel Cup Holland
IJsselmeervogels vs Sparta Rotterdam

0-1

0-2
Wed 1, Nov-00:00 - Amstel Cup Holland
FC Utrecht vs RKC Waalwijk

3-1

3-2
Wed 1, Nov-18:00 - Argentina Reserves League
Estudiantes La Plata Reserve vs Central Cordoba De SDE Reserve

1-0

2-1
Wed 1, Nov-18:00 - Argentina Reserves League
San Lorenzo Reserve vs Defensa Y Justicia Reserve

1-0

1-0
Wed 1, Nov-18:00 - Argentina Reserves League
Atletico Tucuman Reserve vs Gimnasia LP Reserve

0-0

0-1
Wed 1, Nov-18:00 - Argentina Reserves League
Racing Club Reserve vs Lanus Reserve

2-0

4-0
Wed 1, Nov-04:00 - Argentina Torneo Federal A
Libertad Sunchales vs Ferrocarril Del Estado

2-1

2-2
Wed 1, Nov-04:00 - Argentine Primera Division
CA Central Cordoba SDE vs Union Santa Fe

1-0

2-0
Wed 1, Nov-02:00 - Argentine Primera Division
Tigre vs Club Deportivo Godoy Cruz

1-0

1-0
Wed 1, Nov-19:59 - Austria Cup
St.Polten vs SC Austria Lustenau

3-0

4-0
Wed 1, Nov-21:00 - Austria Cup
Austria Vienna vs SK Austria Klagenfurt

1-0

1-0
Wed 1, Nov-21:00 - Austria Cup
Kapfenberg Superfund vs LASK Linz

0-0

0-0
Wed 1, Nov-21:00 - Austria Cup
TSV Hartberg vs Red Bull Salzburg

0-0

1-1
Wed 1, Nov-23:30 - Austria Cup
SKU Amstetten vs Rapid Wien

0-2

1-5
Wed 1, Nov-19:45 - Belarus Cup
Neman Grodno vs Slavia Mozyr

0-0

1-0
Wed 1, Nov-15:00 - Belarus Reserves League
Energetyk-BGU Minsk Reserve vs Dinamo Minsk Reserves

0-0

0-3
Wed 1, Nov-21:00 - Belgian Cup
Oud Heverlee Leuven vs Elene Grotenberge

3-0

5-0
Wed 1, Nov-22:00 - Belgian Cup
Patro Eisden vs K.A.A. Gent

0-1

1-3
Wed 1, Nov-22:00 - Belgian Cup
FCV Dender EH vs Kortrijk

1-1

1-1
Wed 1, Nov-23:00 - Belgian Cup
RWD Molenbeek vs Royal Olympic Club Charleroi

0-0

1-0
Wed 1, Nov-23:00 - Belgian Cup
SK Beveren vs Westerlo

2-0

3-1
Wed 1, Nov-23:30 - Belgian Cup
Standard Liege vs KRC Harelbeke

1-0

5-0
Wed 1, Nov-23:45 - Belgian Cup
Beerschot Wilrijk vs Club Brugge

0-5

0-6
Wed 1, Nov-18:00 - Belgian Cup
St. Gilloise vs RFC Meux

1-0

2-1
Wed 1, Nov-18:45 - Belgian Cup
Lierse Kempenzonen vs Royal Antwerp FC

1-3

1-4
Wed 1, Nov-19:00 - Belgian Cup
URSL Vise vs KRC Genk

0-1

0-4
Wed 1, Nov-02:00 - Brasileiro Serie A
Bahia vs Fluminense (RJ)

1-0

1-0
Wed 1, Nov-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Academica Vitoria PE vs Flamengo Arcoverde/PE


3-1
Wed 1, Nov-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Atletico Torres vs 1° de Maio EC

1-0

3-1
Wed 1, Nov-15:30 - Bulgaria Cup
Septemvri Sofia vs POFC Botev Vratsa

1-2

3-3
Wed 1, Nov-15:30 - Bulgaria Cup
FC Maritsa Plovdiv vs CSKA 1948 Sofia

0-0

0-1
Wed 1, Nov-17:00 - Bulgaria Cup
Spartak Varna vs FK Levski Krumovgrad

0-0

1-0
Wed 1, Nov-21:30 - Bulgaria Premier
Arda Kardzhali vs Levski Sofia

0-0

0-0
Wed 1, Nov-19:00 - Bulgaria Premier
Etar Veliko Tarnovo vs CSKA Sofia

0-0

0-1
Wed 1, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Magara Young Boys vs Telaviv FC

0-2

2-4
Wed 1, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Aigle Noir vs Vital\'O

0-2

1-2
Wed 1, Nov-04:05 - Caribbean Cup
Cavalier FC vs Harbour View FC

0-0

0-0
Wed 1, Nov-06:00 - Chinese FA U21 League
Shenzhen FC(U21) vs Beijing Guoan(U21)


0-3
Wed 1, Nov-11:00 - Chinese FA U21 League
Changchun YaTai(U21) vs Tianjin Jinmen Tiger(U21)

1-0

2-2
Wed 1, Nov-11:00 - Chinese FA U21 League
Cangzhou Mighty Lions FC(U21) vs Henan Professional FC(U21)

1-0

1-0
Wed 1, Nov-17:00 - Club Friendly
FSV Hollenbach vs SG Sonnenhof Grobaspach

0-2

1-3
Wed 1, Nov-01:00 - Club Friendly
Ferroviaria SP Women\'s(U20) vs America MG Women\'s(U20)

0-0

0-0
Wed 1, Nov-13:00 - Club Friendly
FC Istiklol Dushanbe vs Ravshan Kulob

0-0

0-0
Wed 1, Nov-02:00 - Colombia Copa Premier
Fortaleza CEIF vs Real Cartagena

2-0

3-0
Wed 1, Nov-04:40 - Colombia Copa Premier
Llaneros FC vs Atletico FC

1-0

1-0
Wed 1, Nov-00:30 - Colombia Copa Premier
Boca Juniors De Cali vs Leones

2-2

3-3
Wed 1, Nov-06:15 - CONCACAF Central American Cup
CSD Comunicaciones vs Cartagines Deportiva SA

1-0

1-1
Wed 1, Nov-02:30 - Concacaf Gold Women\'s Cup
Bermuda women\'s vs Barbados Women\'s

3-2

4-2
Wed 1, Nov-03:00 - Concacaf Gold Women\'s Cup
Puerto Rico Women\'s vs Trinidad & Tobago Women\'s

0-0

0-0
Wed 1, Nov-03:00 - Concacaf Gold Women\'s Cup
Dominican Republic women\'s vs St. Vincent & Grenadines Women\'s

3-0

4-0
Wed 1, Nov-00:00 - Concacaf Gold Women\'s Cup
Cuba Women\'s vs Guadeloupe Women\'s

3-0

3-0
Wed 1, Nov-04:00 - Copa LFPB
Blooming vs Nacional Potosi

0-0

2-1
Wed 1, Nov-23:00 - Copa LFPB
Atletico Palmaflor vs Club Guabira

3-0

3-2
Wed 1, Nov-02:00 - Copa LFPB
Independiente Petrolero vs Vaca Diez

1-0

3-0
Wed 1, Nov-21:00 - Coppa Italia
Lecce vs Parma Calcio 1913

0-2

2-4
Wed 1, Nov-18:00 - Coppa Italia
Genoa vs A.C. Reggiana 1919

0-1

1-1
Wed 1, Nov-00:00 - Coppa Italia
Bologna vs Hellas Verona

1-0

2-0
Wed 1, Nov-19:30 - Croatia Cup
HNK Gorica vs Radnik Krizevci

0-0

4-0
Wed 1, Nov-17:00 - Croatia Cup
Oriolik vs Dinamo Zagreb

0-5

0-8
Wed 1, Nov-19:00 - Cyprus Cup
AEK Larnaca vs PO Ahironas-Onisilos

2-0

3-2
Wed 1, Nov-19:30 - Czech Republic Cup
Slovan Liberec vs Mlada Boleslav

0-0

1-0
Wed 1, Nov-20:30 - Czech Republic Cup
Banik Ostrava vs FC Fastav Zlin

0-1

0-1
Wed 1, Nov-20:30 - Czech Republic Cup
FC Bohemians 1905 vs Sparta Prague

1-0

1-2
Wed 1, Nov-16:30 - Czech Republic Cup
Dukla Praha vs MFK Vyskov

0-1

3-1
Wed 1, Nov-21:00 - Denmark Cup
Viborg vs FC Nordsjaelland

1-1

2-3
Wed 1, Nov-21:00 - Denmark Cup
Hvidovre IF vs Silkeborg IF

0-2

1-5
Wed 1, Nov-22:00 - Denmark Cup
AB Gladsaxe vs Vejle

1-0

1-1
Wed 1, Nov-23:00 - Denmark Cup
Fredericia vs Odense BK

2-0

3-1
Wed 1, Nov-23:45 - England FA Trophy
Kingstonian vs Whitehawk

0-1

0-4
Wed 1, Nov-23:30 - England League Cup
West Ham United vs Arsenal

1-0

3-1
Wed 1, Nov-23:45 - England League Cup
Ipswich vs Fulham

0-1

1-3
Wed 1, Nov-23:45 - England League Cup
Everton vs Burnley

1-0

3-0
Wed 1, Nov-23:45 - England League Cup
AFC Bournemouth vs Liverpool

0-1

1-2
Wed 1, Nov-23:45 - England League Cup
Chelsea FC vs Blackburn Rovers

1-0

2-0
Wed 1, Nov-23:45 - England League One
Fleetwood Town vs Blackpool

2-0

3-3
Wed 1, Nov-19:59 - Estonia Meistri Liiga
Tartu JK Tammeka vs FC Kuressaare

0-0

0-1
Wed 1, Nov-19:59 - Estonia Meistri Liiga
Levadia Tallinn vs Parnu JK Vaprus

0-0

0-0
Wed 1, Nov-21:00 - Estonia Meistri Liiga
Trans Narva vs FC Flora Tallinn

0-2

1-3
Wed 1, Nov-19:59 - Finland Veikkausliga
FC Honka vs VPS Vaasa

0-0

0-1
Wed 1, Nov-02:30 - Friendly Internationals
Canada Women\'s vs Brazil Women\'s

0-0

2-0
Wed 1, Nov-19:00 - Friendly Internationals
Saudi Arabia Women\'s (U17) vs Syria Women\'s(U17)

0-0

0-3
Wed 1, Nov-21:00 - Germany Cup
Holstein Kiel vs 1. FC Magdeburg

0-2

2-2
Wed 1, Nov-21:00 - Germany Cup
Borussia Dortmund vs Hoffenheim

1-0

1-0
Wed 1, Nov-21:00 - Germany Cup
SC Freiburg vs SC Paderborn 07

0-2

1-3
Wed 1, Nov-21:00 - Germany Cup
SV Sandhausen vs Bayer Leverkusen

0-1

2-5
Wed 1, Nov-23:45 - Germany Cup
Saarbrucken vs Bayern Munich

1-1

2-1
Wed 1, Nov-23:45 - Germany Cup
Hertha BSC Berlin vs 1.FSV Mainz 05

1-0

3-0
Wed 1, Nov-23:45 - Germany Cup
FC Nurnberg vs Hansa Rostock

0-0

2-2
Wed 1, Nov-23:45 - Germany Cup
Viktoria Koln vs Eintracht Frankfurt

0-1

0-2
Wed 1, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Aduana Stars vs Bofoakwa Tano

0-0

4-2
Wed 1, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Karela United vs Bibiani Gold Stars

1-1

1-1
Wed 1, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Bechem United vs Great Olympics

1-0

2-1
Wed 1, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Samartex vs Legon Cities

1-0

3-0
Wed 1, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Dreams FC(GHA) vs Berekum Chelsea

0-2

0-2
Wed 1, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs Medeama SC

3-1

3-1
Wed 1, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Nations FC vs Real Tamale United

2-0

4-0
Wed 1, Nov-22:00 - Guatemala Liga Nacional
Zacapa Tellioz vs Coban Imperial

0-1

3-1
Wed 1, Nov-16:00 - HongKong FA Senior Shield
Hong Kong Rangers FC vs Sham Shui Po

3-1

3-3
Wed 1, Nov-15:00 - Hungary Cup
Unione FC vs Kisvarda

0-3

0-6
Wed 1, Nov-19:59 - Hungary Cup
BFC Siofok vs Diosgyor VTK

0-2

1-3
Wed 1, Nov-19:59 - Hungary Cup
Vasas SC vs Gyirmot FC

0-0

3-1
Wed 1, Nov-19:59 - Hungary Cup
Tatabanyai vs Ujpest FC

0-0

0-2
Wed 1, Nov-19:59 - Hungary Cup
Tiszakecske vs FC Ajka

1-0

1-0
Wed 1, Nov-20:15 - Hungary Cup
Szombathelyi Haladas vs Zalaegerszegi TE

1-2

1-2
Wed 1, Nov-15:30 - Hungary Cup
FC Dunafoldvar vs Nyiregyhaza Spartacus FC

0-0

0-1
Wed 1, Nov-15:30 - Hungary Cup
ESMTK Budapest vs MTK Budapest FC

0-2

0-4
Wed 1, Nov-15:30 - Hungary Cup
Szentlorinc SE vs Hungary Kelen sc

0-0

3-0
Wed 1, Nov-15:30 - Hungary Cup
Mezoors vs Kaposvari Rakoczi

0-1

1-1
Wed 1, Nov-15:30 - Hungary Cup
VLS Veszprem vs Budafoki MTE

0-1

3-2
Wed 1, Nov-22:00 - Hungary Cup
Szeged Csanad vs Kecskemeti TE

0-1

0-1
Wed 1, Nov-23:00 - Hungary Cup
Ferencvarosi TC vs Puskas Akademia

2-1

2-2
Wed 1, Nov-18:00 - Hungary Cup
Kozarmisleny SE vs Kazincbarcikai

1-0

4-2
Wed 1, Nov-18:30 - India Super League
Jamshedpur FC vs ATK Mohun Bagan

1-1

2-3
Wed 1, Nov-16:00 - Indonesia Liga 1
Madura United FC vs Persib Bandung

0-0

0-1
Wed 1, Nov-15:30 - Iraqi League
Al-Naft vs Al Talaba

1-0

2-1
Wed 1, Nov-23:45 - Ireland Women\'s National League
Galway Women\'s vs Athlone Women\'s

0-1

0-1
Wed 1, Nov-15:00 - Italian Youth Cup
Frosinone Youth vs Lazio Youth

1-1

1-1
Wed 1, Nov-17:00 - Italian Youth Cup
Atalanta Youth vs Vicenza Youth

3-0

3-1
Wed 1, Nov-17:00 - Italian Youth Cup
Sampdoria Youth vs AC Milan Youth

1-1

2-3
Wed 1, Nov-18:00 - Italian Youth Cup
Udinese Youth vs FC Sudtirol Youth

3-0

5-0
Wed 1, Nov-18:30 - Italian Youth Cup
Napoli Youth vs Pescara Youth

1-0

2-2
Wed 1, Nov-19:15 - Italy C1C
S.S.D. Citta di Brindisi vs Catania

0-0

0-2
Wed 1, Nov-21:30 - Italy C1C
Taranto Sport vs ACR Messina

2-0

2-0
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
AC Asti vs Pinerolo

1-0

1-0
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
ASD RG Ticino vs Sanremese

0-0

1-0
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
A.S.D. Bra vs Vogherese

0-0

0-0
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
Lavagnese vs Chieri

0-1

0-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
ASD Citta Di Varese vs Alba Calcio

1-0

1-0
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
ASD Alcione vs Gozzano

0-0

1-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
Borgosesia vs Chisola

0-1

2-3
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
Albenga vs USD PDHAE

0-0

1-0
Wed 1, Nov-18:00 - Italy Serie D Group A
Vado FC vs FBC Derthona

2-1

2-2
Wed 1, Nov-18:00 - Italy Serie D Group A
Fezzanese vs Ligorna

0-1

2-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
Tritium vs USD Casatese

0-1

1-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
Pro Palazzolo vs Varesina

1-0

1-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
Desenzano Calvina vs Real Calepina

0-0

1-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
Arconatese vs Villa d\'Alme Valbrembana

0-0

2-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
Club Milano vs Castellanzese

0-0

0-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
ASD Caldiero Terme vs Ponte San Pietro

0-0

0-0
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
AC Legnano vs Piacenza

0-0

1-0
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
Crema vs ASD Brusaporto

0-1

0-2
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
Caravaggio vs Virtus Ciserano Bergamo

0-0

1-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
Adriese vs Union Clodiense

0-1

0-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
Luparense vs Montebelluna

2-1

3-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
ACD Campodarsego vs US Breno

1-1

2-2
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
Portogruaro vs AC Este

2-0

2-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
Virtus Bolzano vs Cjarlins Muzane

0-2

0-3
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
AC Dolomiti Bellunesi vs Montecchio Maggiore

0-0

1-2
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
Bassano vs APDC Chions

0-1

1-2
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
AC Mestre vs Castegnato

0-2

0-3
Wed 1, Nov-18:00 - Italy Serie D Group C
Mori vs Treviso

0-1

1-2
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Certaldo vs ASD Fanfulla

0-0

0-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Athletic Carpi vs Sangiuliano City

1-1

2-2
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Borgo San Donnino vs Prato

0-0

1-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
SCD Progresso Calcio vs Lentigione

0-0

0-2
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Aglianese vs Ravenna

0-1

1-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Imolese Calcio vs Pistoiese

1-0

2-0
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Mezzolara vs Victor San Marino

0-0

0-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Sammaurese vs US Corticella

2-0

2-1
Wed 1, Nov-18:00 - Italy Serie D Group D
Forli FC vs ACD Sant\'Angelo

0-0

2-1
Wed 1, Nov-21:00 - Italy Serie D Group E
Grosseto vs Poggibonsi

0-0

1-0
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
Orvietana vs Ponsacco

0-1

3-2
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
San Donato Tavarnelle vs Real Forte Querceta

1-0

1-0
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
Sansepolcro ASD vs Sporting Trestina

1-1

1-2
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
Seravezza vs ASC Figline

0-1

1-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
Montevarchi Calcio vs Ghivizzano Borgo Mozzano

1-0

1-2
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
Follonica Gavorrano vs SC Cenaia

2-0

4-0
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
Tau calcio Altopascio vs Sangiovannese

1-0

3-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
Sora vs Atletico Ascoli

1-1

2-2
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
Avezzano vs S.S.D. Citta di Campobasso

1-1

2-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
Roma City vs Real Monterotondo Scalo

2-0

4-0
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
United Riccione vs San Nicolo Calcio

0-0

0-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
Fossombrone vs Matese

0-0

0-0
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
Alma Juventus Fano vs L\'Aquila

0-1

1-2
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
Sambenedettese vs ASD Termoli Calcio

0-0

3-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
Vastogirardi vs Chieti

1-0

1-0
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
Tivoli Calcio vs Vigor Senigallia

0-2

0-5
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Anzio vs Ischia Isolaverde

0-0

1-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
San Marzano Calcio vs Trastevere Calcio

0-2

2-2
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Cavese vs Nocerina

0-1

2-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Cassino vs Atletico Uri

0-0

0-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Sarrabus Ogliastra vs ASD Flaminia Civita

1-2

4-2
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Budoni vs Ostia Mare

1-1

3-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Boreale vs Gladiator 1924

0-2

0-2
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Cynthialbalonga vs Ardea

0-0

0-2
Wed 1, Nov-19:00 - Italy Serie D Group H
ASD Martina Franca vs ACD Nardo

1-0

1-1
Wed 1, Nov-21:00 - Italy Serie D Group H
Citta di Fasano vs Virtus Casarano

0-1

1-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
Santa Maria Cilento vs FBC Gravina

1-0

2-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
Matera vs Gelbison Cilento

1-0

1-0
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
US Bitonto vs Manfredonia

1-0

2-2
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
Gallipoli vs Rotonda

1-0

1-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
SS Angri vs Team Altamura

0-1

0-2
Wed 1, Nov-18:00 - Italy Serie D Group H
Barletta vs Palmese 1914

1-0

1-1
Wed 1, Nov-18:00 - Italy Serie D Group H
Paganese Calcio 1926 vs Fidelis Andria

1-1

2-2
Wed 1, Nov-21:00 - Italy Serie D Group I
Acireale vs ASD Ragusa Calcio

1-1

1-2
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group I
Urbs Reggina 1914 vs Trapani

0-2

0-2
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group I
AC Locri 1909 vs USD Akragas

0-0

4-0
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group I
FC Lamezia Terme vs Citta Di Sant\'Agata

1-1

4-1
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group I
Sancataldese vs Vibonese

0-3

2-3
Wed 1, Nov-17:30 - Italy Serie D Group I
ASD Canicatti vs Real Casalnuovo

0-3

2-3
Wed 1, Nov-18:00 - Italy Serie D Group I
US Siracusa vs ASD Licata

1-1

3-2
Wed 1, Nov-18:00 - Italy Serie D Group I
Igea Virtus Barcellona vs Castrovillari

0-0

0-0
Wed 1, Nov-17:00 - Jordan Divison 1
Sama SC vs Al-Yarmouk Amman

0-0

0-0
Wed 1, Nov-20:30 - Jordan Professional Premier League
Al Salt vs Al-Wehdat SC

0-1

0-1
Wed 1, Nov-16:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs Kenya Police FC

1-0

3-2
Wed 1, Nov-16:00 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs Kariobangi Sharks

0-0

0-0
Wed 1, Nov-16:00 - Kenya Premier League
Muranga vs Nairobi City Stars

1-0

2-1
Wed 1, Nov-16:15 - Kenya Premier League
KCB Nairobi vs Sofapaka Nairobi FC

0-1

0-3
Wed 1, Nov-16:15 - Kenya Premier League
Tusker FC Nairobi vs Ulinzi Stars Nakuru

0-1

0-1
Wed 1, Nov-17:00 - Kenya Premier League
Shabana FC vs Gor Mahia

0-0

0-1
Wed 1, Nov-14:00 - Kenya Premier League
Bidco United vs Muhoroni Youth

3-0

3-0
Wed 1, Nov-14:00 - Kenya Premier League
Talanta FC vs Nzoia Sugar

0-0

0-0
Wed 1, Nov-19:59 - King of Bahrain Cup
Etehad Alreef vs Al-Ittifaq

0-0

1-1
Wed 1, Nov-19:59 - King of Bahrain Cup
Qalali vs Bahrain SC

1-0

1-0
Wed 1, Nov-14:30 - Korea FA Cup
Jeju United FC vs Pohang Steelers

1-0

1-1
Wed 1, Nov-14:00 - Korea FA Cup
Jeonbuk Hyundai Motors vs Incheon United FC

1-1

3-1
Wed 1, Nov-16:00 - Kosovo Super League
Ballkani vs KF Drita Gjilan

1-0

1-0
Wed 1, Nov-16:00 - Kosovo Super League
Malisheva vs KF Prishtina

0-0

1-0
Wed 1, Nov-16:00 - Kosovo Super League
Gjilani vs KF Feronikeli

1-0

2-1
Wed 1, Nov-21:00 - Latvia - 2. Division
Tukums-2000 II vs JDFS Alberts

1-1

2-2
Wed 1, Nov-17:30 - Libya League Division 1
Al Mlaba Libe vs Al Ittihad Misurata

0-0

1-0
Wed 1, Nov-19:00 - Lithuania - 2. Division
Vilnius BFA vs Transinvest Vilnius

0-1

1-4
Wed 1, Nov-05:00 - Mexico Primera Division
Queretaro FC vs Chivas Guadalajara

0-2

1-2
Wed 1, Nov-05:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Puebla

0-0

0-1
Wed 1, Nov-07:10 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Club Necaxa

1-0

3-0
Wed 1, Nov-07:10 - Mexico Primera Division
Club Leon vs Pumas UNAM

0-1

1-1
Wed 1, Nov-03:05 - Mexico Primera Divison A
Alebrijes de Oaxaca vs CF Atlante

0-1

0-3
Wed 1, Nov-19:59 - Mexico U23
Mazatlan(U23) vs Santos Laguna(U23)

0-1

2-1
Wed 1, Nov-19:00 - Mexico U23
Atlas(U23) vs Pachuca(U23)

0-0

0-0
Wed 1, Nov-19:00 - Mexico U23
Cruz Azul(U23) vs FC Juarez(U23)

0-0

0-0
Wed 1, Nov-19:00 - Mexico U23
Atletico San Luis(U23) vs Club America(U23)

1-2

1-3
Wed 1, Nov-15:00 - Moldova Cup
Dacia Buiucani vs Real Succes

3-1

4-2
Wed 1, Nov-15:00 - Moldova Cup
FC Floresti vs Victoria Bardar

0-1

1-1
Wed 1, Nov-19:59 - Moldova Cup
Sheriff Tiraspol vs FCM Ungheni

3-0

5-0
Wed 1, Nov-19:59 - Moldova Cup
FC Balti vs Constructorul Leova

2-0

7-0
Wed 1, Nov-20:30 - Montenegro Cup
FK Mornar vs Jezero Plav

2-1

2-2
Wed 1, Nov-16:30 - Montenegro Cup
OFK Petrovac vs FK Kom

2-1

6-1
Wed 1, Nov-18:00 - Montenegro Cup
Bokelj Kotor vs FK Buducnost Podgorica

0-1

1-1
Wed 1, Nov-18:00 - Montenegro Cup
Decic Tuzi vs FK Rudar Pljevlja

1-0

2-1
Wed 1, Nov-16:30 - Montenegro Division 2
Internacional Podgorica vs FK Podgorica

0-0

0-0
Wed 1, Nov-13:00 - Myanmar National League
Yangon United vs Yadanarbon FC

2-0

4-0
Wed 1, Nov-13:30 - Myanmar National League
Hantharwady United vs Sagaing United

1-0

3-0
Wed 1, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Remo Stars vs Shooting Stars SC

2-0

3-0
Wed 1, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Kano Pillars vs Bayelsa United

1-0

3-0
Wed 1, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs Katsina United

1-0

1-0
Wed 1, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Rivers United

1-1

1-1
Wed 1, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Abia Warriors

1-1

2-1
Wed 1, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs Sporting Lagos FC

1-1

2-1
Wed 1, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Niger Tornadoes FC vs Enyimba International

0-0

0-0
Wed 1, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Akwa United vs Gombe United

1-0

1-0
Wed 1, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga
FC Struga Trim-Lum vs FK Vardar

0-0

4-0
Wed 1, Nov-23:45 - Northern Ireland Youth League
Coleraine(U20) vs Ballymena United(U20)

2-0

6-0
Wed 1, Nov-19:59 - Norwegian Junior U19
Valerenga(U19) vs Sogndal(U19)

1-1

1-3
Wed 1, Nov-16:30 - Norwegian Junior U19
FK Haugesund (U19) vs Kristiansund BK(U19)

4-0

7-0
Wed 1, Nov-15:00 - Olympic (Preliminaries) Asian-Woman\'s
Australia Women\'s vs Chinese Taipei Women\'s

0-0

3-0
Wed 1, Nov-15:35 - Olympic (Preliminaries) Asian-Woman\'s
China Women\'s vs Korea Republic Women\'s

0-0

1-1
Wed 1, Nov-16:00 - Olympic (Preliminaries) Asian-Woman\'s
Uzbekistan Women\'s vs India Women\'s

1-0

3-0
Wed 1, Nov-11:30 - Olympic (Preliminaries) Asian-Woman\'s
Thailand Women\'s vs North Korea Women\'s

0-3

0-7
Wed 1, Nov-11:50 - Olympic (Preliminaries) Asian-Woman\'s
Philippines Women\'s vs Iran Women\'s

1-0

1-0
Wed 1, Nov-14:00 - Olympic (Preliminaries) Asian-Woman\'s
Japan Women\'s vs Viet Nam Women\'s

1-0

2-0
Wed 1, Nov-19:15 - Oman Sultan Cup
Dhofar vs Oman Club

2-0

2-0
Wed 1, Nov-16:45 - Oman Sultan Cup
Fanja vs Al Nasr

1-1

1-2
Wed 1, Nov-21:00 - Pan-American Games - Men\'s
Dominican Republic(U23) vs Honduras(U23)

1-2

1-3
Wed 1, Nov-19:00 - Pan-American Games - Men\'s
Uruguay(U23) vs Colombia(U23)

0-0

0-0
Wed 1, Nov-03:00 - Pan-American Games - Women\'s
Chile Women\'s vs USA Women\'s(U19)

2-0

2-1
Wed 1, Nov-00:00 - Pan-American Games - Women\'s
Mexico Women\'s vs Argentina Women\'s

1-0

2-0
Wed 1, Nov-00:00 - Poland Cup
Zawisza Bydgoszcz vs Lech Poznan

0-2

0-4
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Campeonato
Vila Mea vs Paredes

0-2

0-3
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Campeonato
Camacha vs Vila Real

1-0

1-0
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Campeonato
Tirsense vs Brito SC

0-0

1-1
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Campeonato
FC Serpa vs O Elvas

0-0

0-1
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Campeonato
Vasco da Gama Vidigueira(POR) vs Louletano

1-1

3-2
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Campeonato
Florgrade vs Amarante

0-1

1-2
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Campeonato
Mortagua vs Alverca B

0-0

0-0
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Campeonato
Gondomar vs Valadares Gaia

1-1

1-2
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Campeonato
Os Sandinenses vs Vilar de Perdizes

0-0

1-1
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Campeonato
Sao Joao Ver vs Rebordosa

0-0

1-1
Wed 1, Nov-15:00 - Portugal Campeonato
Benfica Castelo Branco vs SC Lusitania Dos Acores

2-1

4-1
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Campeonato
Dumiense vs Mirandela

0-2

0-2
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Campeonato
Salgueiros vs Oliveira do Douro

0-0

1-0
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Campeonato
Sintrense vs Vitoria Setubal FC

0-0

1-1
Wed 1, Nov-21:00 - Portugal Campeonato
Beira Mar vs Vitoria Guimaraes B

0-3

1-5
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Campeonato
CDC Montalegre vs Pevidem

0-1

1-1
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Nacional(U19) vs Real SC(U19)

2-0

3-1
Wed 1, Nov-00:15 - Portugal League Cup
FC Arouca vs SL Benfica

0-1

0-2
Wed 1, Nov-16:00 - Portugal Liga Revelacao U19
SC Lusitania Dos Acores(U19) vs Alverca(U19)

0-2

1-2
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Vizela(U19)

1-0

3-0
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
SC Uniao Torreense(U19) vs Academica Coimbra(U19)

2-0

3-1
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Benfica(U19) vs Beira Mar(U19)

1-1

4-1
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
FC Porto(U19) vs Maritimo U19

1-0

2-0
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Boavista(U19) vs Braga(U19)

1-0

3-1
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
GD Estoril-Praia(U19) vs Farense(U19)

2-1

2-2
Wed 1, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U23
CD Mafra U23 vs Portimonense(U23)

1-1

1-2
Wed 1, Nov-14:30 - Republic of Azerbaijan Division 1
Araz Saatli vs Karvan FK

0-2

1-5
Wed 1, Nov-14:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Energetik Mingachevir vs Irəvan FK

0-1

0-2
Wed 1, Nov-14:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Samaxi FK vs Difai Agsu FK

2-0

2-0
Wed 1, Nov-14:30 - Republic of Azerbaijan Division 1
Mil-Mugan vs Zaqatala FK

1-0

4-0
Wed 1, Nov-15:00 - Romania Cup
FC Zalau vs FC U Craiova 1948

0-1

0-1
Wed 1, Nov-19:59 - Romania Cup
UTA Arad vs CS Universitatea Craiova

0-0

0-1
Wed 1, Nov-16:00 - Romania Cup
Progresul Pecica vs Hermannstadt

0-3

0-6
Wed 1, Nov-17:00 - Romania Cup
Tunari vs FC Voluntari

0-0

1-1
Wed 1, Nov-23:00 - Romania Cup
CSA Steaua Bucureti vs FC Rapid 1923

0-0

0-0
Wed 1, Nov-15:00 - Russia Cup
Forte Taganrog vs SKA Khabarovsk

0-1

0-2
Wed 1, Nov-19:30 - Russia Cup
Lokomotiv Moscow vs Rubin Kazan

3-0

3-0
Wed 1, Nov-19:30 - Russia Cup
PFC Sochi vs Fakel Voronezh

2-0

2-0
Wed 1, Nov-16:00 - Russia Cup
Rodina Moscow vs Chernomorets Novorossiysk

2-0

3-0
Wed 1, Nov-21:45 - Russia Cup
Spartak Moscow vs Krasnodar FK

2-1

2-3
Wed 1, Nov-17:00 - Russia Cup
FK Khimki vs Dinamo Vladivostok

1-0

4-0
Wed 1, Nov-19:00 - Saudi Arabia Division 1
Al-Jabalain vs Al Taraji

3-0

3-0
Wed 1, Nov-16:35 - Saudi Arabia Division 1
Al-Orubah vs Al-Qadasiya

0-0

1-0
Wed 1, Nov-16:35 - Saudi Arabia Division 1
Al Ain(KSA) vs Ohod Medina

0-2

1-3
Wed 1, Nov-23:45 - Scottish Lowland Football League
Celtic 2 vs Linlithgow Rose

1-0

3-0
Wed 1, Nov-23:45 - Scottish Premier League
Celtic vs St. Mirren

1-1

2-1
Wed 1, Nov-23:45 - Scottish Premier League
St. Johnstone vs Kilmarnock

2-0

2-1
Wed 1, Nov-23:45 - Scottish Premier League
Heart of Midlothian FC vs Livingston F.C.

0-0

1-0
Wed 1, Nov-23:45 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs Aberdeen

0-2

2-4
Wed 1, Nov-22:00 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda Beograd vs Backa Topola

0-0

1-1
Wed 1, Nov-19:59 - Serbia Cup
Macva Sabac vs Mladost GAT Novi Sad

0-1

0-1
Wed 1, Nov-19:59 - Serbia Cup
FK Zeleznicar Pancevo vs Novi Pazar

0-0

0-1
Wed 1, Nov-16:00 - Serbia Cup
OFK Vrsac vs Mladost Lucani

2-0

3-1
Wed 1, Nov-21:00 - Serbia Cup
FK Metalac Gornji Milanovac vs Radnicki Nis

0-2

0-3
Wed 1, Nov-16:00 - Serbia Cup
Radnicki Beograd vs Cukaricki

0-0

0-0
Wed 1, Nov-16:00 - Serbia Cup
Graficar Beograd vs Spartak Subotica

0-0

2-0
Wed 1, Nov-16:00 - Serbia Cup
FK Indjija vs Kolubara

1-1

4-1
Wed 1, Nov-16:00 - Serbia Cup
FK Jedinstvo UB vs Partizan Belgrade

0-0

0-1
Wed 1, Nov-16:00 - Serbia Cup
FK Sloboda Uzice vs FK Napredak Krusevac

0-0

0-0
Wed 1, Nov-16:00 - Serbia Cup
FK Radnicki Sremska Mitrovica vs Radnik Surdulica

2-0

2-0
Wed 1, Nov-16:00 - Serbia Cup
FK Dinamo Pancevo vs FK Vozdovac

0-4

0-5
Wed 1, Nov-16:00 - Serbia Cup
BASK Beograd vs Radnicki 1923 Kragujevac

1-1

2-4
Wed 1, Nov-22:00 - Serbia Cup
RFK Novi Sad 1921 vs Vojvodina

0-0

0-2
Wed 1, Nov-18:00 - Serbia Cup
IMT Novi Beograd vs FK Javor Ivanjica

0-0

1-1
Wed 1, Nov-18:00 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs MFK Zemplin Michalovce

4-1

5-1
Wed 1, Nov-13:30 - Slovakia 3. liga West
Banik Lehota pod Vtacnikom vs Hamsik Academy

1-1

2-2
Wed 1, Nov-16:30 - Slovakia Cup
Povazska Bystrica vs Spartak Trnava

0-1

1-2
Wed 1, Nov-14:00 - Slovakia Women I. liga
Topolcany Women\'s vs Dukla Banska Bystrica Women\'s

0-0

0-0
Wed 1, Nov-17:30 - South Africa First League
Venda FA vs Hungry Lions

0-2

0-2
Wed 1, Nov-17:30 - South Africa First League
Upington City FC vs Pretoria University

0-0

2-1
Wed 1, Nov-17:30 - South Africa First League
Casric Stars vs Pretoria Callies

1-0

2-0
Wed 1, Nov-19:59 - South Africa Premier League
TS Galaxy vs Supersport United

2-2

2-3
Wed 1, Nov-21:30 - South Africa Premier League
Cape Town Spurs vs Orlando Pirates

2-1

2-1
Wed 1, Nov-19:00 - Spanish Copa Del Rey
Atletico Astorga vs Andorra CF

1-0

1-0
Wed 1, Nov-19:00 - Spanish Copa Del Rey
Atletico Antoniano vs CD Lugo

0-0

0-1
Wed 1, Nov-19:00 - Spanish Copa Del Rey
Valle de Egues vs Teruel

0-0

0-0
Wed 1, Nov-19:30 - Spanish Copa Del Rey
Real Jaen CF vs Eldense

1-1

2-3
Wed 1, Nov-19:30 - Spanish Copa Del Rey
Real Aviles vs Arenteiro

0-1

0-1
Wed 1, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
UCAM Murcia vs CD Linares Deportivo

0-0

0-0
Wed 1, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
Naxara vs UD Melilla

0-1

1-2
Wed 1, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
CF Badalona Futur vs Cadiz

0-0

0-0
Wed 1, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
Atletico Lugones vs Rayo Vallecano

0-3

0-6
Wed 1, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
CD Artistico Navalcarnero vs Alcorcon

0-1

0-1
Wed 1, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
CD Azuaga vs FC Cartagena

0-0

0-0
Wed 1, Nov-19:59 - Spanish Copa Del Rey
Ursaria vs CD Cayon

1-1

1-2
Wed 1, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
Compostela vs Tenerife

0-1

0-1
Wed 1, Nov-19:59 - Spanish Copa Del Rey
CD Covadonga vs Deportivo La Coruna

1-0

1-1
Wed 1, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
SCR Pena Deportiva vs Valladolid

0-1

1-5
Wed 1, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
AD Llerenense vs Leganes

0-1

0-2
Wed 1, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
Barbastro vs SD Ponferradina

1-0

1-0
Wed 1, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
CD San Roque de Lepe vs Girona

0-0

1-2
Wed 1, Nov-20:30 - Spanish Copa Del Rey
CD Guijuelo vs Sporting de Gijon

0-0

0-3
Wed 1, Nov-20:30 - Spanish Copa Del Rey
Zamora CF vs Racing Santander

1-0

1-1
Wed 1, Nov-20:30 - Spanish Copa Del Rey
Arandina vs Real Murcia

1-0

1-0
Wed 1, Nov-20:30 - Spanish Copa Del Rey
Manchego Ciudad Real vs Antequera CF

0-1

1-3
Wed 1, Nov-21:00 - Spanish Copa Del Rey
Terrassa vs Albacete

0-0

1-0
Wed 1, Nov-21:00 - Spanish Copa Del Rey
Orihuela CF vs Gimnastic Tarragona

0-0

0-0
Wed 1, Nov-21:00 - Spanish Copa Del Rey
Yeclano Deportivo vs Atletico Sanluqueno

0-0

0-0
Wed 1, Nov-21:00 - Spanish Copa Del Rey
CD Tudelano vs Recreativo Huelva

0-0

0-0
Wed 1, Nov-21:00 - Spanish Copa Del Rey
CE Europa vs Elche

0-1

0-2
Wed 1, Nov-21:00 - Spanish Copa Del Rey
Utebo FC vs CD Mirandes

1-0

1-1
Wed 1, Nov-21:00 - Spanish Copa Del Rey
Barakaldo CF vs Malaga

0-0

0-0
Wed 1, Nov-21:00 - Spanish Copa Del Rey
SD Gernika vs Unionistas de Salamanca

0-0

0-2
Wed 1, Nov-21:30 - Spanish Copa Del Rey
CD Boiro vs Mallorca

0-2

0-4
Wed 1, Nov-21:30 - Spanish Copa Del Rey
CD Bunol vs Real Sociedad

0-0

0-1
Wed 1, Nov-21:30 - Spanish Copa Del Rey
Tardienta vs Getafe

0-5

0-12
Wed 1, Nov-22:00 - Spanish Copa Del Rey
Aguilas FC vs SD Huesca

0-1

0-1
Wed 1, Nov-22:30 - Spanish Copa Del Rey
Andratx vs SD Tarazona

1-1

2-2
Wed 1, Nov-23:00 - Spanish Copa Del Rey
Marbella FC vs Racing de Ferrol

0-1

1-1
Wed 1, Nov-23:00 - Spanish Copa Del Rey
CE Manresa vs Real Oviedo

1-1

1-1
Wed 1, Nov-23:30 - Spanish Copa Del Rey
Hernan Cortes vs Real Betis

0-9

1-12
Wed 1, Nov-18:30 - Spanish Copa Del Rey
Quintanar de la Orden vs Sevilla

0-2

0-3
Wed 1, Nov-18:30 - Spanish Copa Del Rey
Turegano vs Celta Vigo

0-2

0-4
Wed 1, Nov-00:00 - Spanish Copa Del Rey
CD Manacor vs Las Palmas

0-0

0-3
Wed 1, Nov-00:00 - Spanish Copa Del Rey
Talavera de la Reina vs Almeria

0-2

0-2
Wed 1, Nov-00:00 - Spanish Copa Del Rey
Lorca Deportiva FC vs Eibar

0-0

0-4
Wed 1, Nov-19:30 - Spanish Primera U19
UD Marbella(U19) vs Cadiz U19

0-0

1-1
Wed 1, Nov-19:59 - Spanish Primera U19
Real Betis(U19) vs Almeria U19

1-0

1-1
Wed 1, Nov-19:59 - Spanish Primera U19
CF Alhendin Balompie(U19) vs Malaga(U19)

1-1

2-2
Wed 1, Nov-15:15 - Spanish Primera U19
Calavera(U19) vs Seneca(U19)

1-1

2-2
Wed 1, Nov-15:30 - Spanish Primera U19
Xerez Deportivo(U19) vs CD 26 De Febrero(U19)

0-0

0-0
Wed 1, Nov-20:30 - Spanish Primera U19
CD San Felix(U19) vs Cordoba(U19)

0-0

3-1
Wed 1, Nov-22:00 - Spanish Primera U19
UCD La Canada Atletico(U19) vs Granada CF(U19)

0-1

0-1
Wed 1, Nov-15:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs CD Lealtad

0-1

0-2
Wed 1, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs CD Calamonte

1-1

1-1
Wed 1, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs CD Coria

1-0

2-2
Wed 1, Nov-00:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jaraiz vs Montehermoso

0-0

1-0
Wed 1, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CF Salmantino UDS vs CD Cristo Atletico

1-1

1-1
Wed 1, Nov-22:00 - Switzerland Cup
FC Rapperswil-Jona vs Young Boys

0-1

0-2
Wed 1, Nov-22:30 - Switzerland Cup
Servette vs Stade Lausanne Ouchy

0-0

1-1
Wed 1, Nov-23:00 - Switzerland Cup
FC Black Stars Basel vs Winterthur

0-1

2-6
Wed 1, Nov-23:30 - Switzerland Cup
Lausanne Sports vs FC Lugano

0-2

0-4
Wed 1, Nov-23:30 - Switzerland Cup
SC Kriens vs Basel

0-1

0-1
Wed 1, Nov-23:30 - Switzerland Cup
SR Delemont vs FC Luzern

1-0

1-0
Wed 1, Nov-11:00 - Taiwan Football Premier League
Taichung Futuro vs Taipower FC

1-2

2-5
Wed 1, Nov-11:00 - Taiwan Football Premier League
Zhanyi Skywalkers vs Hang Yuen FC

0-1

0-3
Wed 1, Nov-14:00 - Taiwan Football Premier League
Tainan City vs Athletic Club Taipei

1-1

1-2
Wed 1, Nov-14:00 - Taiwan Football Premier League
Ming Chuan University vs Taiwan Shihu

1-0

1-1
Wed 1, Nov-14:30 - Thailand FA Cup
Ratchaburi Mitr Phol vs Kasetsart FC

0-0

6-0
Wed 1, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Bangkok FC vs Romklao United

0-0

1-0
Wed 1, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Trat FC vs Samut Prakan City

0-1

1-2
Wed 1, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Lampang FC vs Raj Pracha FC

0-0

1-1
Wed 1, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Ayothaya Warrior FC vs Nong Bua Pitchaya

1-1

1-3
Wed 1, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Phitsanulok FC vs Muang Thong United

0-1

0-4
Wed 1, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Phattalung FC vs Lamphun Warrior

0-1

1-2
Wed 1, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Suphanburi FC vs Kamphaengphet FC

0-0

2-2
Wed 1, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Nakhonratchasima College vs Sukhothai FC

1-1

2-2
Wed 1, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Phitsanulok United vs Roi Et 2018 CF

0-0

2-0
Wed 1, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Chiangmai United vs Nakhon Si City FC

3-0

5-0
Wed 1, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Rayong FC vs Roi Et United

1-0

4-1
Wed 1, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Dome FC vs Inter Bangkok

0-0

0-1
Wed 1, Nov-15:30 - Thailand FA Cup
Chiangrai United vs Pattaya City

4-1

5-2
Wed 1, Nov-15:30 - Thailand FA Cup
PT Prachuap F.C. vs Police Tero

0-1

2-1
Wed 1, Nov-16:00 - Thailand FA Cup
Buriram United vs Port FC

1-0

2-1
Wed 1, Nov-16:00 - Thailand FA Cup
Chonburi FC vs Khonkaen United

1-0

3-0
Wed 1, Nov-16:00 - Thailand FA Cup
Pattaya Dolphins United vs BG Pathum United

0-0

0-0
Wed 1, Nov-16:00 - Thailand FA Cup
Nakhon Pathom United vs Thai Spirit

6-0

10-0
Wed 1, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Marines FC vs MH Nakhonsi City FC

1-1

1-1
Wed 1, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Hua Hin Maraleina vs Uttaradit Saksiam

1-2

1-3
Wed 1, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Prime Bangkok vs Thonburi Forest

2-0

5-0
Wed 1, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Chattrakarn City vs Kanchanaburi City

1-1

2-2
Wed 1, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Udon United vs Pakkran United

2-0

5-0
Wed 1, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Kabin United vs Phrae United

1-0

1-0
Wed 1, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Surin City FC vs Nonkhae Police

2-0

6-1
Wed 1, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Kalasin United vs Udon Thani

0-0

2-2
Wed 1, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Wiang Sa Surat Thani City vs Bangkapi

3-1

5-1
Wed 1, Nov-14:00 - Thailand FA Cup
Nakhon Si United FC vs Bangkok United FC

0-1

0-1
Wed 1, Nov-14:00 - Thailand FA Cup
Songkhla FC vs Mahanakon Khon Kaen

1-1

2-1
Wed 1, Nov-14:00 - Thailand FA Cup
Samut Sakhon City vs Uthai Thani

0-0

2-0
Wed 1, Nov-14:00 - Thailand FA Cup
Sisaket United vs ST Youth FC

3-0

9-0
Wed 1, Nov-15:00 - Turkey Cup
Giresunspor vs Beyoglu Yeni Carsi

0-1

1-1
Wed 1, Nov-15:00 - Turkey Cup
Karacabey Birlikspor vs Viven Bornova

0-1

0-4
Wed 1, Nov-15:00 - Turkey Cup
Bandirmaspor vs Kestelspor

1-0

3-1
Wed 1, Nov-19:30 - Turkey Cup
Erzurumspor FK vs Diyarbekirspor

0-0

0-0
Wed 1, Nov-15:00 - Turkey Cup
Adanaspor vs Hacettepe 1945

0-0

5-0
Wed 1, Nov-15:00 - Turkey Cup
Somaspor vs Talasgucu Belediyespor

3-0

6-0
Wed 1, Nov-15:00 - Turkey Cup
Menemenspor vs Nevsehir Belediyespor

0-0

2-0
Wed 1, Nov-15:00 - Turkey Cup
Arnavutkoy Belediyespor vs Golcukspor

1-1

2-1
Wed 1, Nov-15:00 - Turkey Cup
Duzcespor vs Kusadasispor

1-1

3-1
Wed 1, Nov-15:00 - Turkey Cup
Altay Spor Kulubu vs Aliaga FUTBOL AS

1-0

2-1
Wed 1, Nov-15:00 - Turkey Cup
Fethiyespor vs Tokat Bld Plevnespor

0-0

0-1
Wed 1, Nov-15:00 - Turkey Cup
Etimesgut Belediye Spor vs Bigaspor

0-0

1-0
Wed 1, Nov-15:00 - Turkey Cup
Umraniyespor vs Orduspor

3-1

5-1
Wed 1, Nov-15:00 - Turkey Cup
Tuzlaspor Kulubu vs Cankaya FK

1-0

1-2
Wed 1, Nov-15:00 - Turkey Cup
Inegolspor vs Belediye Derincespor

1-1

1-2
Wed 1, Nov-15:00 - Turkey Cup
Kastamonuspor vs Ayvalikgucu Belediyespor

0-0

2-2
Wed 1, Nov-15:00 - Turkey Cup
Isparta 32 Spor vs Yeni Mersin Idman Yurdu

1-0

3-0
Wed 1, Nov-15:00 - Turkey Cup
Kirklarelispor vs Karakopru Belediyespor

0-0

0-0
Wed 1, Nov-15:00 - Turkey Cup
Kirsehir Belediyespor vs 23 Elazig FK

2-0

3-0
Wed 1, Nov-16:00 - Turkey Cup
Boluspor vs Karaman FK

2-0

2-0
Wed 1, Nov-21:30 - Turkey Cup
Antalyaspor vs 52 Orduspor

1-0

3-0
Wed 1, Nov-17:30 - Turkey Cup
Ankaragucu vs Arguvan

0-0

2-0
Wed 1, Nov-14:00 - Turkey Cup
Istanbulspor vs Kepez Belediyespor

1-1

1-1
Wed 1, Nov-15:00 - Turkey U19 League
Keciorengucu U19 vs Eskisehirspor(U19)

1-0

2-0
Wed 1, Nov-15:00 - Turkey U19 League
Manisa FK(U19) vs Denizlispor(U19)

1-2

1-3
Wed 1, Nov-16:00 - Turkey U19 League
Fatih Karagumruk(U19) vs Altay Spor Kulubu(U19)

3-1

4-3
Wed 1, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Genclerbirligi(U19) vs Umraniyespor(U19)

1-0

3-0
Wed 1, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Sakaryaspor(U19) vs Adanaspor(U19)

0-0

0-0
Wed 1, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Rizespor(U19) vs Bandirmaspor(U19)

1-0

4-3
Wed 1, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Goztepe(U19) vs Bodrumspor(U19)

0-0

2-2
Wed 1, Nov-14:00 - Turkey U19 League
Pendikspor(U19) vs Bursaspor(U19)

0-2

0-2
Wed 1, Nov-00:00 - UEFA Women\'s Nations League
France Women\'s vs Norway Women\'s

0-0

0-0
Wed 1, Nov-17:00 - Uganda Super League
Busoga United vs Uganda People\'S Defence Force(UPDF)

0-1

0-2
Wed 1, Nov-17:00 - Uganda Super League
NEC FC vs Gadaffi

0-2

0-3
Wed 1, Nov-17:00 - Uganda Super League
Kitara FC vs Maroons FC

0-0

0-1
Wed 1, Nov-19:59 - Ukraine - Vyscha Liga
Rukh Lviv vs Dnipro-1

0-2

0-2
Wed 1, Nov-17:00 - Ukraine Cup
Chernomorets Odessa vs Zorya Luhansk

2-0

4-1
Wed 1, Nov-17:00 - Uruguay Reserves League
CA Penarol Reserve vs Cerro Largo Reserve

4-0

8-0
Wed 1, Nov-14:30 - Uzbekistan Pro League B
Nasaf Qarshi II vs Lokomotiv BFK

2-1

2-2
Wed 1, Nov-14:00 - Uzbekistan Pro League B
Pakhtakor-79 vs Jizzakh Bars

0-0

0-1
Wed 1, Nov-17:00 - Uzbekistan Professional Football League
AGMK vs Turon Yaypan

2-1

2-1
Wed 1, Nov-12:00 - Vietnam First Division
Hoa Binh vs Hue FC

0-0

0-2
Wed 1, Nov-13:00 - Vietnam First Division
TTBD Phu Dong vs Ba Ria Vung Tau

2-1

2-1
Wed 1, Nov-14:00 - Vietnam First Division
Dong Nai FC vs PVF-CAND

0-0

0-0
Wed 1, Nov-23:45 - Wales Cup
Guilsfield FC vs Brickfield Rangers

3-2

7-2
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.