Notice: You are viewing our new website theme. Gradually, all our pages will be updated to use this new theme. Stay tuned for more updates!

Advertisement

Complete Football Results for Sat 30, Sep 2023

Get all the latest Football Results for Sat 30, Sep 2023.

Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 30, Sep-22:00 - Algeria Division 1
JS Saoura vs ES Ben Aknoun

0-0

1-0
Sat 30, Sep-22:00 - Algeria Division 1
ASO Chlef vs CS Constantine

1-0

1-0
Sat 30, Sep-18:45 - Algeria Division 1
MC Alger vs El Bayadh

1-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - Algeria Division 2
RC Kouba vs SC Mecheria

0-0

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - Algeria Division 2
ASM Oran vs RC Arbaa

2-0

4-0
Sat 30, Sep-18:00 - Algeria Division 2
CRB Temouchent vs NA Hussein Dey

0-0

0-1
Sat 30, Sep-18:00 - Algeria Division 2
OM Medea vs ESM Kolea

0-0

1-0
Sat 30, Sep-18:00 - Algeria Division 2
Olympique Magrane vs ES Sour El Ghozlane

0-0

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - Algeria Division 2
WA Mostaganem vs SKAF Khemis Melina

3-1

4-3
Sat 30, Sep-18:00 - Algeria Division 2
GC Mascara vs WA Boufarik

1-1

2-1
Sat 30, Sep-13:00 - Algeria U21 Division 2
RC Kouba U21 vs SC Mecheria(U21)

1-0

1-0
Sat 30, Sep-13:00 - Algeria U21 Division 2
CRB Temouchent(U21) vs NA Hussein Dey(U21)

1-0

3-3
Sat 30, Sep-13:00 - Algeria U21 Division 2
ASM Oran(U21) vs RC Arbaa U21

1-1

2-1
Sat 30, Sep-13:00 - Algeria U21 Division 2
GC Mascara(U21) vs WA Boufarik(U21)

0-1

0-1
Sat 30, Sep-22:30 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs Inter Club D\'Escaldes

1-0

2-1
Sat 30, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Armenio vs Club Atletico Acassuso

0-0

2-0
Sat 30, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
CA Colegiales vs Sacachispas

0-1

1-1
Sat 30, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Villa San Carlos vs CA San Miguel

0-0

1-2
Sat 30, Sep-03:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Excursionistas BsAs vs Justo Jose de Urquiza

2-0

2-0
Sat 30, Sep-03:40 - Argentina Prim C Metropolitana
San Martin Burzaco vs General Lamadrid

0-0

1-0
Sat 30, Sep-04:00 - Argentina Torneo Federal A
Estudiantes de San Luis vs SCyB Atenas

1-0

2-1
Sat 30, Sep-19:59 - Argentina Torneo Federal A
Sol de Mayo vs Villa Mitre

0-1

0-4
Sat 30, Sep-21:00 - Argentina Torneo Federal A
El Linqueno vs Sportivo Las Parejas

1-0

3-0
Sat 30, Sep-21:30 - Argentina Torneo Federal A
Ciudad Bolivar vs San Martin Mendoza

0-2

0-3
Sat 30, Sep-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Germinal de Rawson vs Santamarina Tandil

0-1

2-1
Sat 30, Sep-00:00 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Penarol vs CA Juventud Unida San Luis

0-0

2-1
Sat 30, Sep-23:30 - Argentina Torneo Federal A
Argentino Monte Maiz vs Huracan Las Heras

1-0

2-0
Sat 30, Sep-03:00 - Argentine Primera Division
Tigre vs Velez Sarsfield

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:00 - Argentine Primera Division
Arsenal de Sarandi vs Defensa Y Justicia

1-0

1-0
Sat 30, Sep-23:00 - Argentine Primera Division
San Lorenzo vs CA Huracan

0-0

1-1
Sat 30, Sep-23:30 - Argentine Primera Division
Rosario Central vs Newells Old Boys

0-0

1-0
Sat 30, Sep-19:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Almirante Brown vs Nueva Chicago

0-0

1-0
Sat 30, Sep-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Quilmes vs Tristan Suarez

2-1

5-1
Sat 30, Sep-20:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Defensores de Belgrano vs All Boys

0-0

1-0
Sat 30, Sep-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Club Atletico Guemes vs Temperley

1-0

2-0
Sat 30, Sep-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes de Buenos Aires vs Club Atletico Mitre

0-0

0-1
Sat 30, Sep-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Ferro Carril Oeste vs Racing de Cordoba

2-1

3-1
Sat 30, Sep-23:30 - Argentinian Primera B - Nacional
San Martin San Juan vs Defensores Unidos

3-2

3-2
Sat 30, Sep-15:00 - Armenia Division 2
Alashkert B Martuni vs FC Onor

0-0

0-0
Sat 30, Sep-15:00 - Armenia Division 2
Ararat Yerevan II vs Pyunik B

2-0

3-1
Sat 30, Sep-15:00 - Armenia Division 2
Ararat-Armenia B vs Gandzasar Kapan

0-1

0-3
Sat 30, Sep-19:00 - Armenia Premier League
Shirak vs West Armenia

0-0

0-0
Sat 30, Sep-15:00 - Armenia Premier League
FC Van vs FC Noah

0-0

0-2
Sat 30, Sep-15:30 - Asian Games Soccer Women
Japan Women\'s vs Philippines Women\'s

1-0

8-1
Sat 30, Sep-11:00 - Asian Games Soccer Women
Chinese Taipei Women\'s vs Uzbekistan Women\'s

0-0

1-1
Sat 30, Sep-12:30 - Asian Games Soccer Women
Korea Republic Women\'s vs North Korea Women\'s

1-1

1-4
Sat 30, Sep-16:00 - Asian Games Soccer Women
China Women\'s vs Thailand Women\'s

2-0

4-0
Sat 30, Sep-16:30 - Austria Erste Division
Kapfenberg Superfund vs FC Admira Wacker Modling

0-0

1-1
Sat 30, Sep-16:30 - Austria Erste Division
Floridsdorfer AC vs SC Bregenz

1-2

1-2
Sat 30, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs LASK Linz

2-0

2-1
Sat 30, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
FC Blau Weiss Linz vs SK Austria Klagenfurt

0-0

0-0
Sat 30, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
SC Austria Lustenau vs Red Bull Salzburg

0-3

0-4
Sat 30, Sep-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Austria Vienna Women\'s vs Union Kleinmunchen Women\'s

2-1

6-1
Sat 30, Sep-19:59 - Austrian Regionalliga East
Wiener Sportklub vs SV Leobendorf

1-0

2-2
Sat 30, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga East
SR Donaufeld Wien vs ASV Drassburg

1-0

3-0
Sat 30, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga East
Mauerwerk vs SC Mannsdorf

0-3

2-4
Sat 30, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Wallern vs Union Gurten

0-0

1-0
Sat 30, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte
SV Ried B vs SC Weiz

1-1

2-4
Sat 30, Sep-19:30 - Austrian Regionalliga West
SC Imst vs RW Rankweil

1-1

4-1
Sat 30, Sep-17:30 - Austrian Regionalliga West
Rheindorf Altach B vs SV Austria Salzburg

1-0

1-0
Sat 30, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West
TSV St. Johann vs VfB Hohenems

0-0

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West
SPG Silz Motz vs SC Schwaz

4-0

5-1
Sat 30, Sep-18:30 - Austrian Regionalliga West
FC Wolfurt vs SC Rothis

0-1

0-3
Sat 30, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West
Dornbirner SV vs SV Wals-Grunau

0-0

0-0
Sat 30, Sep-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Bumprom Gomel vs FK Ostrovets

0-3

0-7
Sat 30, Sep-18:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Orsha vs FC Molodechno

1-1

1-2
Sat 30, Sep-17:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Vitebsk vs Slonim

1-1

4-1
Sat 30, Sep-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Osipovichi vs Shakhtyor Petrikov

0-0

0-1
Sat 30, Sep-21:00 - Belarus Premier League
Dinamo Minsk vs FC Gomel

2-0

2-1
Sat 30, Sep-17:00 - Belarus Premier League
FC Belshina Babruisk vs Naftan Novopolock

0-1

0-3
Sat 30, Sep-19:00 - Belarus Premier League
FC Torpedo-BelAZ Zhodino vs BATE Borisov

1-1

1-1
Sat 30, Sep-15:00 - Belarus Reserves League
FC Minsk Reserve vs Energetyk-BGU Minsk Reserve

1-1

2-3
Sat 30, Sep-16:30 - Belarus Women\'s Premier League
Dnepr Mogilev Women\'s vs Dinamo Brest Women\'s

1-0

3-0
Sat 30, Sep-14:30 - Belarus Women\'s Premier League
ABFF Women\'s(U19) vs Zorka-BDU Minsk Women\'s

0-1

1-1
Sat 30, Sep-21:30 - Belgian First Amateur Division
Thes Sport Tessenderlo vs KVK Tienen

1-1

4-1
Sat 30, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Olympic Club Charleroi vs Dessel Sport

0-1

2-1
Sat 30, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division
Antwerp B vs Gent B

1-0

2-0
Sat 30, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division
RAAL La Louvière vs URSL Vise

1-0

3-0
Sat 30, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division
Lokeren-Temse vs Hoogstraten VV

1-0

3-1
Sat 30, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division
Excelsior Virton vs Royal Cappellen FC

1-0

4-0
Sat 30, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division
KSK Heist vs Charleroi B

1-0

3-0
Sat 30, Sep-20:15 - Belgian Pro League
Oud Heverlee Leuven vs Standard Liege

0-1

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - Belgian Pro League
KAS Eupen vs Anderlecht

1-1

1-3
Sat 30, Sep-22:45 - Belgian Pro League
KV Mechelen vs Royal Antwerp FC

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:30 - Belgian U21 Youth League
Kortrijk(U21) vs St.-Truidense VV(U21)

1-1

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - Belgium - 2e Klasse
Beerschot Wilrijk vs KV Oostende

0-1

1-1
Sat 30, Sep-22:00 - Belgium - 2e Klasse
RSCA Futures vs Lierse Kempenzonen

2-2

3-3
Sat 30, Sep-22:00 - Belgium - 2e Klasse
Francs Borains vs RFC Seraing

0-0

0-2
Sat 30, Sep-17:30 - Belgium Women 1st National
Westerlo Women\'s vs Famkes Merkem Women\'s

2-0

4-2
Sat 30, Sep-19:30 - Belgium Women 1st National
RAEC Mons Women\'s vs Eendracht Aalst Women\'s


1-2
Sat 30, Sep-20:30 - Belgium Women 1st National
Zulte Waregem II Women\'s vs FC Alken Women\'s


2-2
Sat 30, Sep-17:00 - Belgium Women 1st National
Moldavo Women\'s vs Oud Heverlee Leuven II Women\'s


2-1
Sat 30, Sep-22:00 - Belgium Women 1st National
Royal FC Liege Women\'s vs Club Brugge II Women\'s


0-3
Sat 30, Sep-17:00 - Belgium Women 1st National
Ladies Genk B Women\'s vs RSC Anderlecht II Women\'s


4-2
Sat 30, Sep-15:30 - Belgium Women\'s Premier League
KAA Gent Ladies Women\'s vs Charleroi Women\'s

1-1

3-1
Sat 30, Sep-21:00 - Belgium Women\'s Premier League
Anderlecht Women\'s vs Club Brugge Women\'s

1-0

1-1
Sat 30, Sep-21:00 - Belgium Women\'s Premier League
KV Mechelen Women\'s vs Oud Heverlee Leuven Women\'s

0-2

0-3
Sat 30, Sep-18:00 - Belgium Women\'s Premier League
Zulte Waregem Women\'s vs White Star Woluwe Women\'s

1-1

3-1
Sat 30, Sep-20:30 - Bosnia Premijer Liga
Posusje vs FK Tuzla City

1-0

1-1
Sat 30, Sep-22:45 - Bosnia Premijer Liga
FK Sarajevo vs FK Zvijezda 09

2-0

2-0
Sat 30, Sep-23:00 - Brasileiro Serie A
CR Flamengo (RJ) vs Bahia

0-0

1-0
Sat 30, Sep-23:00 - Brasileiro Serie A
Fortaleza CE vs Gremio (RS)

1-0

1-1
Sat 30, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B
Avai FC (SC) vs Sport Club Recife (PE)

2-1

2-2
Sat 30, Sep-04:30 - Brasileiro Serie B
Vitoria Salvador BA vs Tombense

0-0

1-0
Sat 30, Sep-22:30 - Brasileiro Serie B
Juventude (RS) vs Criciuma SC

0-0

1-0
Sat 30, Sep-23:00 - Brasileiro Serie C
Sao Bernardo SP vs Brusque SC

0-0

2-0
Sat 30, Sep-22:00 - Brazil Carioca B
Nova Cidade RJ vs Barra Da Tijuca RJ


1-1
Sat 30, Sep-22:00 - Brazil Carioca B
Goytacaz RJ vs Duque de Caxias RJ


0-1
Sat 30, Sep-22:00 - Brazil Carioca B
Friburguense (RJ) vs Sao Goncalo EC RJ

1-0

1-0
Sat 30, Sep-22:00 - Brazil Carioca Women\'s League
Tigres Brasil Women\'s vs Vasco da Gama Women\'s

0-3

0-8
Sat 30, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
XV de Piracicaba vs AA Portuguesa Santista

0-0

0-1
Sat 30, Sep-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
1° de Maio EC vs Flamengo Arcoverde/PE


0-1
Sat 30, Sep-21:00 - Bulgaria Premier
Botev Plovdiv vs Beroe

1-0

4-1
Sat 30, Sep-18:30 - Bulgaria Premier
POFC Botev Vratsa vs CSKA 1948 Sofia

1-1

1-2
Sat 30, Sep-17:00 - Burundi Ligue A
Moso Sugar vs Rukinzo FC

0-0

0-1
Sat 30, Sep-19:59 - CAF Champions League
Horoya AC vs Medeama SC

1-1

2-1
Sat 30, Sep-19:59 - CAF Champions League
Esperance Sportive de Tunis vs AS Douanes Ouagadougou

0-0

0-0
Sat 30, Sep-19:59 - CAF Champions League
Mamelodi Sundowns vs Bumamuru

1-0

2-0
Sat 30, Sep-19:59 - CAF Champions League
Young Africans vs Al Merreikh

0-0

1-0
Sat 30, Sep-18:00 - CAF Champions League
Petro Atletico de Luanda vs UD Songo

1-0

3-1
Sat 30, Sep-22:30 - CAF Champions League
Forces Armee Royales Rabat vs Etoile du Sahel

0-1

1-2
Sat 30, Sep-17:00 - CAF Champions League
TP Mazembe vs Big Bullets FC

4-0

4-0
Sat 30, Sep-23:00 - CAF Champions League
Wydad Casablanca vs Hafia FC

2-0

3-0
Sat 30, Sep-19:59 - CAF Confederation Cup
Zamalek vs AS Arta

0-1

4-1
Sat 30, Sep-19:59 - CAF Confederation Cup
Rayon Sports FC vs Al Hilal Benghazi

1-1

1-1
Sat 30, Sep-19:59 - CAF Confederation Cup
AF Amadou Diallo Djekanou vs SOA Renaissante

0-2

0-2
Sat 30, Sep-19:59 - CAF Confederation Cup
FC Kallon vs Dreams FC(GHA)

0-1

1-1
Sat 30, Sep-00:00 - CAF Confederation Cup
Renaissance Sportive de Berkane vs Bendel Insurance

1-0

1-0
Sat 30, Sep-22:00 - CAF Confederation Cup
Sagrada Esperanca vs Ferroviario Maputo

0-0

1-0
Sat 30, Sep-17:00 - CAF Confederation Cup
Kampala City Council(KCCA) vs Abu Salim

1-0

3-2
Sat 30, Sep-17:00 - CAF Confederation Cup
Aigle Noir vs Stade Malien


3-1
Sat 30, Sep-12:45 - Cambodia League
Prey Veng FC vs PKR Svay Rieng

0-2

3-5
Sat 30, Sep-12:45 - Cambodia League
Angkor Tiger FC vs Phnom Penh Crown FC

0-1

0-3
Sat 30, Sep-15:00 - Cambodia League
Tiffy Army FC vs Visakha FC

0-2

0-2
Sat 30, Sep-05:00 - Canadian Premier League
Cavalry vs Valour

1-1

2-1
Sat 30, Sep-22:00 - Canadian Premier League
HFX Wanderers vs Forge FC

2-1

2-1
Sat 30, Sep-22:00 - Chile Primera B
Union San Felipe vs Deportes Recoleta

0-2

1-2
Sat 30, Sep-19:30 - Chile Primera Division
Coquimbo Unido vs Nublense

0-0

1-3
Sat 30, Sep-22:00 - Chile Primera Division
Magallanes vs Everton CD

0-1

1-4
Sat 30, Sep-23:00 - Chile Segunda Division
General VelAsquez vs Deportes Limache

0-2

1-2
Sat 30, Sep-23:00 - Chile Segunda Division
Melipilla vs Deportes Rengo

1-0

4-1
Sat 30, Sep-23:00 - Chile Segunda Division
Deportes Linares vs Provincial Osorno

0-0

1-0
Sat 30, Sep-22:00 - Chile Tercera Division
Provincial Ovalle vs Santiago City

1-0

1-0
Sat 30, Sep-22:00 - Chile Tercera Division
Deportes Colina vs Municipal Puente Alto

1-1

3-2
Sat 30, Sep-15:30 - Chinese FA U21 League
Tianjin Jinmen Tiger(U21) vs Zhejiang Professional FC(U21)

0-0

0-0
Sat 30, Sep-11:30 - Chinese FA U21 League
Cangzhou Mighty Lions FC(U21) vs Shanghai Port FC(U21)

0-1

1-1
Sat 30, Sep-11:30 - Chinese FA U21 League
Changchun YaTai(U21) vs Chengdu Rongcheng FC (U21)

0-1

2-3
Sat 30, Sep-15:35 - Chinese Super League
Shanghai Shenhua vs Qingdao Hainiu

1-0

1-0
Sat 30, Sep-15:35 - Chinese Super League
Zhejiang Professional FC vs Henan Professional FC

1-0

3-0
Sat 30, Sep-13:30 - Chinese Super League
Beijing Guoan vs Dalian Pro

0-0

2-0
Sat 30, Sep-01:00 - Club Friendly
Vianopolis U20 vs Atletico Clube Goianiense(U20)

0-2

0-3
Sat 30, Sep-17:30 - Club Friendly
Rudar Kakanj vs HNK Tomislav

0-1

1-2
Sat 30, Sep-14:00 - Club Friendly
Moroka Swallows Reserve vs Mamelodi Sundowns Reserve

1-1

1-2
Sat 30, Sep-22:00 - Club Friendly
Central Espanol vs Rocha FC


1-0
Sat 30, Sep-22:00 - Club Friendly
Concordia SC vs Joinville SC

1-1

2-1
Sat 30, Sep-22:30 - Club Friendly
Figueirense SC vs Nacao SC

0-1

3-3
Sat 30, Sep-03:00 - Colombia Copa Mustang
Jaguares de Cordoba vs Atletico Junior Barranquilla

0-0

0-0
Sat 30, Sep-05:10 - Colombia Copa Mustang
Deportes Tolima vs Boyaca Chico

0-0

2-0
Sat 30, Sep-00:30 - Colombia Copa Premier
Patriotas FC vs Fortaleza CEIF

0-1

0-2
Sat 30, Sep-23:00 - Colombia Copa Premier
Bogota FC vs Tigres FC

1-0

1-0
Sat 30, Sep-21:15 - Croatia 1.HNL
Slaven Belupo Koprivnica vs NK Osijek

0-0

1-0
Sat 30, Sep-19:00 - Croatia 1.HNL
NK Varteks Varazdin vs HNK Gorica

1-0

1-0
Sat 30, Sep-17:30 - Croatia 2 HNL
NK Solin vs NK Croatia Zmijavci

0-0

0-0
Sat 30, Sep-17:30 - Croatia 2 HNL
HNK Vukovar 91 vs NK Dubrava Zagreb

1-1

2-2
Sat 30, Sep-17:30 - Croatia 2 HNL
Bijelo Brdo vs NK Jarun

0-0

0-0
Sat 30, Sep-16:50 - Croatia 2 HNL
NK Orijent Rijeka vs HNK Cibalia

0-1

0-3
Sat 30, Sep-12:00 - Croatia U19
NK Lokomotiva Zagreb U19 vs Rudes U19

1-0

2-0
Sat 30, Sep-12:00 - Croatia U19
HNK Cibalia U19 vs Hajduk Split (U19)

1-0

1-3
Sat 30, Sep-16:00 - Croatia U19
Dinamo Zagreb (U19) vs Istra 1961 (U19)

2-1

3-1
Sat 30, Sep-16:00 - Croatia U19
Slaven Koprivnica(U19) vs HNK Gorica(U19)

1-1

2-2
Sat 30, Sep-19:59 - Cyprus 1 Division
Aris Limassol vs Apollon Limassol FC

0-1

0-1
Sat 30, Sep-19:59 - Cyprus 1 Division
Karmiotissa Pano Polemidion vs Othellos Athienou

0-0

0-0
Sat 30, Sep-19:00 - Cyprus 1 Division
AEK Larnaca vs Nea Salamis

1-1

1-1
Sat 30, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
Omonia Aradippou vs MEAP Nisou

2-1

2-1
Sat 30, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
Digenis Morphou vs Ermis Aradippou

0-1

2-1
Sat 30, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
ENAD Polis vs PO Ahironas-Onisilos


2-2
Sat 30, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
Enosis Neon Paralimni FC vs Digenis Ypsonas

0-0

0-0
Sat 30, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
Ayia Napa vs PAEEK Keryneias

2-1

3-2
Sat 30, Sep-18:00 - Czech Republic 2. Liga
Hanacka Slavia Kromeriz vs FC Sellier & Bellot Vlasim

1-1

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - Czech Republic 2. Liga
Opava vs FC Zbrojovka Brno

1-1

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - Czech Republic 2. Liga
Lisen vs FC Silon Taborsko

0-0

0-0
Sat 30, Sep-19:59 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Slavia Karlovy Vary vs Admira Praha

1-0

1-2
Sat 30, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
SK Motorlet Praha vs Slavia Prague B

1-1

1-2
Sat 30, Sep-16:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Robstav Prestice vs FK Loko Vltavin

2-0

5-0
Sat 30, Sep-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Prepere vs SK Sokol Zapy

0-1

1-1
Sat 30, Sep-13:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Teplice B vs Pardubice B

0-1

1-3
Sat 30, Sep-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Arsenal Ceska Lipa vs Sokol Zivanice

1-0

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Slovan Velvary vs Usti nad Labem

1-0

2-0
Sat 30, Sep-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
Sparta Prague vs FC Viktoria Plzen

2-1

2-1
Sat 30, Sep-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Jablonec vs 1.FC Slovacko

2-0

2-0
Sat 30, Sep-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Sigma Olomouc vs Banik Ostrava

0-2

0-3
Sat 30, Sep-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
MFK Karvina vs Slovan Liberec

3-1

5-2
Sat 30, Sep-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Fastav Zlin vs SK Dynamo Ceske Budejovice

0-1

1-1
Sat 30, Sep-13:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Horni Herspice Women\'s vs Pardubice Women\'s

2-0

3-2
Sat 30, Sep-16:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Slovan Liberec Women\'s vs FC Viktoria Plzen Women\'s

0-0

1-0
Sat 30, Sep-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Synot Slovacko Women\'s vs Banik Ostrava Women\'s

2-1

2-2
Sat 30, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Fotbal Trinec vs Tatran Bohunice

1-0

1-0
Sat 30, Sep-17:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Hodonin Sardice vs Zlin B

1-0

1-0
Sat 30, Sep-17:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Uhersky Brod vs Blansko

0-2

2-2
Sat 30, Sep-17:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Frydek-Mistek vs Hlucin

0-1

1-1
Sat 30, Sep-17:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Frydlant nad Ostravici vs TJ Start Brno

1-1

2-2
Sat 30, Sep-15:15 - Czech Republic U19 League
Synot Slovacko(U19) vs Sparta Praha(U19)

1-1

2-1
Sat 30, Sep-16:00 - Czech Republic U19 League
SK Sigma Olomouc(U19) vs Viktoria Plzen U19

1-2

2-3
Sat 30, Sep-13:00 - Czech Republic U19 League
Mlada Boleslav(U19) vs Slovan Liberec(U19)

1-0

4-0
Sat 30, Sep-13:00 - Czech Republic U19 League
Zlin(U19) vs Banik Ostrava(U19)

0-1

0-1
Sat 30, Sep-14:00 - Czech Republic U19 League
Pardubice(U19) vs MFK Karvina(U19)

3-0

3-0
Sat 30, Sep-17:00 - Danish SAS Ligaen
FC Copenhagen vs Midtjylland

0-0

0-2
Sat 30, Sep-16:00 - Denmark 3. Division
Naesby BK vs Holstebro BK

1-1

1-2
Sat 30, Sep-16:00 - Denmark 3. Division
SfB-Oure vs IF Lyseng

1-1

3-1
Sat 30, Sep-15:00 - Denmark 3. Division
Holbaek vs Vejgaard BK

1-0

2-0
Sat 30, Sep-15:00 - Denmark 3. Division
Vanlose IF vs VSK Aarhus

1-0

1-1
Sat 30, Sep-15:30 - Denmark Danmarksserien
Hedensted IF vs OKS Odense


4-1
Sat 30, Sep-15:30 - Denmark Danmarksserien
Norresundby vs Aalborg BK B

0-0

2-1
Sat 30, Sep-15:30 - Denmark Danmarksserien
Kjellerup IF vs Vorup

1-0

1-2
Sat 30, Sep-15:30 - Denmark Danmarksserien
Gorslev IF vs Sundby BK


2-0
Sat 30, Sep-16:00 - Denmark Danmarksserien
Hobro B vs Viby

1-1

1-5
Sat 30, Sep-16:00 - Denmark Danmarksserien
AB Tarnby vs Herlev IF

0-2

0-2
Sat 30, Sep-16:00 - Denmark Danmarksserien
FC Aarhus Fremad B vs B 1913 Odense

0-0

0-0
Sat 30, Sep-16:00 - Denmark Danmarksserien
BK Skjold vs Slagelse B&I


5-1
Sat 30, Sep-16:00 - Denmark Danmarksserien
Bronshoj vs KFUM Roskilde


2-0
Sat 30, Sep-16:00 - Denmark Danmarksserien
Fjordager IF vs Dalum


1-2
Sat 30, Sep-16:00 - Denmark Danmarksserien
B 1909 Odense vs Marienlyst


1-0
Sat 30, Sep-14:00 - Denmark Danmarksserien
B 1908 Amager vs Ledoje Smorum Fodbold

0-1

0-2
Sat 30, Sep-14:30 - Denmark Danmarksserien
Tarnby FF vs Greve

1-1

1-3
Sat 30, Sep-15:00 - Denmark Danmarksserien
Frederikssund IK vs Glostrup FK


1-2
Sat 30, Sep-15:00 - Denmark Danmarksserien
Tarup Paarup IF vs Horsens FS

1-2

4-2
Sat 30, Sep-15:00 - Denmark Danmarksserien
Odder IGF vs Varde_IF

0-0

1-1
Sat 30, Sep-15:00 - Denmark Danmarksserien
Vinder Vatanspor-VRI vs Ringkobing

1-1

2-1
Sat 30, Sep-15:00 - Denmark Danmarksserien
Karlslunde vs Horsholm Usserod IK


2-0
Sat 30, Sep-16:00 - Denmark - 1. Division
Sonderjyske vs B93 Copenhagen

3-0

4-0
Sat 30, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Roskilde vs Esbjerg FB

2-2

3-3
Sat 30, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Brabrand IF vs Skive IK

0-0

1-0
Sat 30, Sep-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
AB Gladsaxe vs Thisted FC

1-1

2-1
Sat 30, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Hellerup IK vs FC Aarhus Fremad

0-1

3-3
Sat 30, Sep-17:30 - Denmark Woman\'s League
Nordsjaelland Women\'s vs Brondby Women\'s

2-0

3-0
Sat 30, Sep-15:00 - Denmark Woman\'s League
Aarhus AGF Women\'s vs HB Koge Woman\'s

1-1

2-4
Sat 30, Sep-16:00 - Denmark Woman\'s League Divison 1
Varde_IF Women\'s vs ASA Aarhus Women\'s


3-4
Sat 30, Sep-16:00 - Denmark Woman\'s League Divison 1
Osterbro IF Woman\'s vs Boldklubben AF 1893 Women\'s


0-2
Sat 30, Sep-16:00 - Denmark Woman\'s League Divison 1
Odense Women\'s vs Sundby BK Women\'s


7-0
Sat 30, Sep-13:00 - Denmark Woman\'s League Divison 1
Ballerup Skovlunde Women\'s vs Naestved HG Women\'s


0-2
Sat 30, Sep-17:15 - Denmark Youth U17
Lyngby(U17) vs Vejle(U17)


1-1
Sat 30, Sep-17:30 - Denmark Youth U17
Silkeborg IF(U17) vs Sonderjyske(U17)


3-1
Sat 30, Sep-17:00 - Denmark Youth U17
Odense BK (U17) vs Midtjylland(U17)


3-3
Sat 30, Sep-17:00 - Denmark Youth U17
Brondby(U17) vs Nordsjaelland (U17)


1-2
Sat 30, Sep-17:00 - Denmark Youth U17
Horsens(U17) vs Esbjerg FB(U17)


1-3
Sat 30, Sep-17:00 - Denmark Youth U17
FC Kobenhavn(U17) vs Aarhus AGF(U17)


0-3
Sat 30, Sep-14:30 - Denmark Youth U19
Brondby(U19) vs Nordsjaelland (U19)


3-1
Sat 30, Sep-14:30 - Denmark Youth U19
Odense BK U19 vs Midtjylland(U19)


0-2
Sat 30, Sep-14:30 - Denmark Youth U19
Horsens(U19) vs Esbjerg FB(U19)


3-1
Sat 30, Sep-15:00 - Denmark Youth U19
Lyngby(U19) vs Vejle(U19)


2-1
Sat 30, Sep-15:00 - Denmark Youth U19
Silkeborg IF(U19) vs Sonderjyske(U19)


2-0
Sat 30, Sep-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Gualaceo SC vs Deportivo Cuenca

0-0

1-1
Sat 30, Sep-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Mushuc Runa vs Cumbaya F.C.

1-1

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - England Conference South Division
Taunton Town vs Eastbourne Borough

1-0

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - England Conference South Division
Truro City vs Chippenham Town

0-1

0-2
Sat 30, Sep-15:30 - England FA Cup
Leek Town vs South Shields

1-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Billericay Town vs St Albans City

0-0

1-0
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Halesowen Town vs Enfield Town

1-2

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Bromsgrove Sporting vs Chelmsford City

0-0

2-2
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Stourbridge vs Mickleover Sports

1-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Merthyr Town vs Sheppey United

1-1

1-4
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Weymouth vs Bath City

0-1

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Ramsgate vs Frome Town

0-0

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Peterborough Sports vs Needham Market

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Coalville Town vs Tamworth

0-0

0-2
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Dover Athletic vs Haringey Borough

0-1

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Hitchin Town vs Kettering Town

0-0

0-1
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Bracknell Town vs Poole Town

1-1

3-1
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Torquay United vs Hungerford Town

5-0

5-0
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Lancaster City vs Ashton United

0-0

0-2
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Hyde United vs Marine

0-1

0-2
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Carshalton Athletic FC vs Cray Valley PM

1-1

3-3
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Alfreton Town vs AFC Emley

0-0

1-0
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Whitby Town vs Morpeth Town

0-0

1-0
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Lewes vs Hampton & Richmond

3-0

3-0
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Blyth Spartans vs Worksop Town

0-0

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Horsham vs Hanworth Villa

1-1

3-1
Sat 30, Sep-16:00 - England FA Cup
Darlington vs Scarborough Athletic

0-1

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Worthing vs Whitehawk

0-1

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Farnborough FC vs Weston Super Mare

0-1

0-1
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Yeovil Town vs Didcot Town

2-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
AFC Totton vs Berkhamsted FC

0-0

1-0
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Biggleswade Town vs Barton Rovers

1-0

3-1
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Gosport Borough vs Welling United

0-1

2-2
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Braintree Town vs Brackley Town

0-0

3-2
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Winchester City vs Maidstone United

0-0

0-2
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Hereford vs Cambridge City

2-0

3-0
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Salisbury City vs Slough Town

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Aveley vs AFC Hornchurch

2-0

2-2
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Rushall Olympic vs Boston United

0-1

0-1
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Curzon Ashton FC vs Chorley

0-1

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Chesham United vs Margate

1-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Macclesfield Town vs Warrington Rylands

1-1

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Chester FC vs Nantwich Town

0-0

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - England FA Cup
Gorleston vs Hemel Hempstead Town

0-0

0-2
Sat 30, Sep-18:00 - England League One
Fleetwood Town vs Leyton Orient

0-0

1-0
Sat 30, Sep-18:00 - England League One
Derby County vs Cambridge United

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:00 - England League One
Wigan Athletic vs Portsmouth

1-2

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - England League One
Port Vale vs Bolton Wanderers

0-1

0-1
Sat 30, Sep-18:00 - England League One
Peterborough United vs Bristol Rovers

1-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - England League One
Reading vs Burton Albion FC

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:00 - England League One
Wycombe Wanderers vs Carlisle

1-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - England League One
Lincoln City vs Cheltenham Town

2-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - England League One
Stevenage FC vs Oxford United

1-1

1-3
Sat 30, Sep-18:00 - England League One
Exeter City vs Northampton Town

0-1

0-2
Sat 30, Sep-18:00 - England League One
Barnsley vs Blackpool

0-1

0-1
Sat 30, Sep-18:00 - England League One
Shrewsbury Town vs Charlton Athletic

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:00 - England League Two
Crawley Town vs Sutton United

1-0

3-0
Sat 30, Sep-18:00 - England League Two
Bradford City AFC vs Walsall

1-2

1-3
Sat 30, Sep-18:00 - England League Two
Barrow vs Doncaster Rovers

1-0

3-2
Sat 30, Sep-18:00 - England League Two
Forest Green Rovers vs Morecambe

0-1

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - England League Two
Wrexham vs Crewe Alexandra

1-2

3-3
Sat 30, Sep-18:00 - England League Two
Gillingham vs Mansfield Town

1-1

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - England League Two
Salford City F.C. vs Newport County

2-1

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - England League Two
Accrington Stanley vs Stockport County

0-2

1-3
Sat 30, Sep-18:00 - England League Two
AFC Wimbledon vs Tranmere Rovers

2-1

4-1
Sat 30, Sep-18:00 - England League Two
Milton Keynes Dons vs Harrogate Town

0-1

0-1
Sat 30, Sep-18:00 - England League Two
Colchester United vs Notts County

3-1

5-4
Sat 30, Sep-18:00 - England League Two
Swindon vs Grimsby Town

1-0

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Ilkeston Town vs Bamber Bridge

0-0

1-0
Sat 30, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Basford United F.C. vs Gainsborough Trinity

3-0

3-0
Sat 30, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Marske United vs Matlock Town

0-2

0-3
Sat 30, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Stafford Rangers vs Bradford Park Avenue

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Workington vs FC United of Manchester

0-0

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cheshunt vs Dulwich Hamlet

1-0

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Kingstonian vs Cray Wanderers

1-0

3-0
Sat 30, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Potters Bar Town vs Bognor Regis Town

0-1

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Concord Rangers vs Folkestone Invicta

0-0

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
AFC Sudbury vs Stamford AFC

1-1

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Royston Town vs Leamington

1-0

1-0
Sat 30, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Barwell vs Leiston FC

2-1

2-3
Sat 30, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Stratford Town vs Nuneaton Borough

0-2

0-3
Sat 30, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Alvechurch vs Long Eaton United

1-1

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Swindon Supermarine

0-1

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Hendon vs Basingstoke Town

0-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Sholing FC vs Hanwell Town

1-0

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Hayes &Yeading vs Beaconsfield Town F.C.

1-2

1-3
Sat 30, Sep-15:30 - England The Championship
Southampton vs Leeds United

3-0

3-1
Sat 30, Sep-18:00 - England The Championship
Preston North End vs West Bromwich(WBA)

0-2

0-4
Sat 30, Sep-18:00 - England The Championship
Cardiff City vs Rotherham United

0-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - England The Championship
Norwich City vs Birmingham

0-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - England The Championship
Hull City vs Plymouth Argyle

1-1

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - England The Championship
Huddersfield Town vs Ipswich

0-0

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - England The Championship
Millwall vs Swansea City

0-1

0-3
Sat 30, Sep-18:00 - England The Championship
Watford vs Middlesbrough

1-2

2-3
Sat 30, Sep-18:00 - England The Championship
Queens Park Rangers vs Coventry City

0-0

1-3
Sat 30, Sep-18:00 - England The Championship
Bristol City vs Stoke City

2-1

2-3
Sat 30, Sep-15:00 - England U21 Premier League
Blackburn Rovers U21 vs Manchester United U21

2-2

2-5
Sat 30, Sep-16:00 - England U21 Premier League
Manchester City U21 vs West Ham United(U21)

2-1

2-2
Sat 30, Sep-14:00 - England U21 Premier League 2
Burnley(U21) vs Fleetwood Town(U21)

1-0

1-1
Sat 30, Sep-15:30 - English Premier League
Aston Villa vs Brighton & Hove Albion

3-0

6-1
Sat 30, Sep-18:00 - English Premier League
West Ham United vs Sheffield United

2-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - English Premier League
Wolverhampton Wanderers vs Manchester City

1-0

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - English Premier League
AFC Bournemouth vs Arsenal

0-2

0-4
Sat 30, Sep-18:00 - English Premier League
Everton vs Luton Town

1-2

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - English Premier League
Manchester United vs Crystal Palace

0-1

0-1
Sat 30, Sep-18:00 - English Premier League
Newcastle vs Burnley

1-0

2-0
Sat 30, Sep-20:30 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Liverpool

1-1

2-1
Sat 30, Sep-15:30 - Estonia Meistri Liiga
Harju JK Laagri vs Nomme Kalju

1-0

1-0
Sat 30, Sep-18:00 - Estonia Meistri Liiga
Tartu JK Tammeka vs Paide Linnameeskond

0-2

1-2
Sat 30, Sep-16:00 - Estonia Women\'s Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev Women\'s vs Tartu JK Tammeka Women\'s

1-0

1-1
Sat 30, Sep-16:00 - Estonia Women\'s Meistri Liiga
Saku Sporting Women\'s vs Parnu JK Women\'s

4-0

9-0
Sat 30, Sep-19:59 - Faroe Islands Formuladeildin
07 Vestur Sorvagur vs AB Argir

2-0

2-1
Sat 30, Sep-21:00 - Faroe Islands Formuladeildin
HB Torshavn vs Toftir B68

2-2

3-3
Sat 30, Sep-16:30 - Finland Women\'s Premier 2
Pallo Iirot Women\'s vs KuPS Akatemia Women\'s

0-0

0-2
Sat 30, Sep-17:00 - Finland Women\'s Premier 2
EBK Espoo Women\'s vs Lahti Women\'s

1-0

1-0
Sat 30, Sep-17:00 - Finland Women\'s Premier 2
Jyvaskylan Pallokerho Women\'s vs VIFK Vaasa Women\'s

0-0

1-0
Sat 30, Sep-17:00 - Finland Women\'s Premier League
TPS Turku Women\'s vs Pallokerho-35 Women\'s

0-0

0-0
Sat 30, Sep-15:00 - Finland Women\'s Premier League
ONS Women\'s vs Ilves Tampere Women\'s

0-1

1-3
Sat 30, Sep-19:59 - Finland - Kakkonen Lohko A
Klubi 04 vs JIPPO

0-1

1-2
Sat 30, Sep-17:00 - Finland Cup
FC Honka vs Ilves Tampere

1-2

1-2
Sat 30, Sep-15:00 - Finland Junior League
PPJ Akatemia Am vs VPS Vaasa Am

1-0

3-0
Sat 30, Sep-16:00 - Finland Youth Generation
Honka Am vs NOPS Youth

0-0

0-1
Sat 30, Sep-14:30 - Finland Youth Generation
VJS Vantaa Youth vs Ilves Youth

0-0

1-1
Sat 30, Sep-17:00 - Finland Youth Generation
Atlantis Youth vs GrIFK Youth

1-0

2-1
Sat 30, Sep-21:00 - France Ligue 2
Pau FC vs Amiens SC

1-0

1-0
Sat 30, Sep-21:00 - France Ligue 2
Caen vs Guingamp

0-0

0-1
Sat 30, Sep-21:00 - France Ligue 2
FC Annecy vs Paris FC

1-0

2-2
Sat 30, Sep-21:00 - France Ligue 2
AJ Auxerre vs Rodez AF

1-0

3-1
Sat 30, Sep-21:00 - France Ligue 2
Grenoble Foot 38 vs Bordeaux

1-0

2-0
Sat 30, Sep-21:00 - France Ligue 2
Stade Lavallois MFC vs Valenciennes FC

0-0

1-0
Sat 30, Sep-21:00 - France Ligue 2
USL Dunkerque vs Quevilly Rouen

0-0

0-1
Sat 30, Sep-21:00 - France Ligue 2
Angers SCO vs US Concarneau

0-0

2-0
Sat 30, Sep-17:00 - France Ligue 2
ESTAC Troyes vs AS Saint-Etienne

0-0

0-1
Sat 30, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Le Havre(U19) vs Lens U19

0-2

1-4
Sat 30, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Stade Reims(U19) vs Paris Saint Germain(U19)

1-1

2-1
Sat 30, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
ES Troyes AC(U19) vs US Orleans U19

1-0

1-2
Sat 30, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Lyonnais U19 vs Dijon(U19)


1-1
Sat 30, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Trelissac U19 vs Nantes U19


0-0
Sat 30, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Rennais FC(U19) vs Concarneau(U19)


1-0
Sat 30, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Guingamp (U19) vs Brest Stade U19


1-2
Sat 30, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Laval U19 vs Lorient(U19)

1-1

2-1
Sat 30, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Marignane Gignac(U19) vs Ajaccio GFCO (U19)

3-0

3-0
Sat 30, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Marseille(U19) vs Nice U19


3-0
Sat 30, Sep-15:30 - French Feminines D1
Guingamp Women\'s vs Stade de Reims Women\'s

0-0

0-0
Sat 30, Sep-17:00 - French Feminines D1
Dijon Women\'s vs Lille Women\'s

1-0

3-3
Sat 30, Sep-17:00 - French Feminines D1
Saint-Etienne Women\'s vs Montpellier HSC Women\'s

1-0

1-1
Sat 30, Sep-17:00 - French Feminines D1
Bordeaux Women\'s vs Le Havre Women\'s

1-0

1-1
Sat 30, Sep-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
Clermont Foot vs Paris Saint-Germain

0-0

0-0
Sat 30, Sep-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs Marseille

2-2

3-2
Sat 30, Sep-17:30 - Friendly Internationals
Saudi Arabia Women\'s vs Malaysia Women\'s

0-1

0-1
Sat 30, Sep-18:00 - Friendly Internationals
Botswana vs Zimbabwe

0-0

1-1
Sat 30, Sep-21:30 - Friendly Internationals
Lebanon Women\'s vs Bhutan Women\'s

0-0

0-0
Sat 30, Sep-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Alzira Futsal vs Xota Futsal


3-3
Sat 30, Sep-18:00 - Futsal Spain Division De Honor
Ribera Navarra Futsal vs Real Betis Futsal


3-3
Sat 30, Sep-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Noia Portus Apostoli Futsal vs F.C.Barcelona Futsal


5-8
Sat 30, Sep-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Vina Albali Valdepenas Futsal vs Peniscola RehabMedic Futsal


5-5
Sat 30, Sep-22:00 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs Jimbee Cartagena FS Futsal


0-2
Sat 30, Sep-18:00 - Georgia Pirveli Liga
Dinamo Tbilisi II vs Spaeri FC

0-2

2-3
Sat 30, Sep-19:00 - Georgia Pirveli Liga
Kolkheti Poti vs WIT Georgia Tbilisi

0-0

1-0
Sat 30, Sep-16:00 - German 3. Liga
Munchen 1860 vs SC Verl

1-0

1-0
Sat 30, Sep-16:00 - German 3. Liga
SV Sandhausen vs Viktoria Koln

0-2

3-3
Sat 30, Sep-16:00 - German 3. Liga
FC Ingolstadt 04 vs SSV Ulm 1846

2-0

4-0
Sat 30, Sep-16:00 - German 3. Liga
SV Waldhof Mannheim vs SC Freiburg II

1-1

3-1
Sat 30, Sep-16:00 - German 3. Liga
MSV Duisburg vs Preuben Munster

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:30 - German 3. Liga
VfB Lubeck vs Hallescher FC

2-0

2-2
Sat 30, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hamburger(U17) vs Werder Bremen(U17)

1-2

1-4
Sat 30, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
St. Pauli(U17) vs Dynamo Dresden(U17)


3-0
Sat 30, Sep-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Energie Cottbus(U17) vs Chemnitzer(U17)


6-2
Sat 30, Sep-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Wolfsburg(U17) vs Blumenthaler SV(U17)


5-0
Sat 30, Sep-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hertha BSC Berlin(U17) vs Hannover 96(U17)


2-2
Sat 30, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Union Berlin (U17) vs FC Viktoria 1889 Berlin(U17)


6-0
Sat 30, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SC Freiburg (U17) vs Munchen 1860(U17)


3-4
Sat 30, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Jahn Regensburg (U17) vs 1. FSV Mainz 05(U17)


2-0
Sat 30, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Augsburg(U17) vs FC Ingolstadt(U17)


2-0
Sat 30, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
MSV Duisburg(U17) vs Viktoria Koln(U17)


2-2
Sat 30, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Monchengladbach(U17) vs Schalke 04 (U17)


0-2
Sat 30, Sep-17:30 - German Bundesliga
VfL Bochum vs Monchengladbach

0-3

1-3
Sat 30, Sep-17:30 - German Bundesliga
1.FSV Mainz 05 vs Bayer Leverkusen

0-1

0-3
Sat 30, Sep-17:30 - German Bundesliga
1. FC Koln vs VfB Stuttgart

0-0

0-2
Sat 30, Sep-17:30 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs Eintracht Frankfurt

1-0

2-0
Sat 30, Sep-17:30 - German Bundesliga
1. FC Heidenheim 1846 vs 1. FC Union Berlin

0-0

1-0
Sat 30, Sep-20:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs Bayern Munich

2-0

2-2
Sat 30, Sep-22:30 - German Bundesliga 2
Hertha BSC Berlin vs St. Pauli

0-1

1-2
Sat 30, Sep-15:00 - German Bundesliga 2
Hansa Rostock vs Eintracht Braunschweig

0-0

1-0
Sat 30, Sep-15:00 - German Bundesliga 2
Karlsruher SC vs Holstein Kiel

0-2

0-2
Sat 30, Sep-15:00 - German Bundesliga 2
Hannover 96 vs SV Wehen Wiesbaden

1-0

2-0
Sat 30, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga
Werder Bremen Women\'s vs Hoffenheim Women\'s

0-1

1-3
Sat 30, Sep-14:00 - German Frauen Bundesliga
Bayer Leverkusen Women\'s vs Nurnberg Women\'s

3-0

6-0
Sat 30, Sep-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Eintr. Braunschweig U19 vs St. Pauli(U19)

0-1

1-2
Sat 30, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord
RB Leipzig(U19) vs VfL Osnabruck(U19)

1-0

2-1
Sat 30, Sep-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
SV Meppen U19 vs Union Berlin(U19)

1-0

1-1
Sat 30, Sep-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Dynamo Dresden(U19) vs Wolfsburg(U19)

0-0

0-4
Sat 30, Sep-14:30 - German Junioren Bundesliga Sud
Mainz(U19) vs VfB Stuttgart U19

0-1

3-2
Sat 30, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Eintracht Frankfurt(U19) vs SV Sandhausen(U19)

0-1

0-2
Sat 30, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Nurnberg (U19) vs Bayern Munich(U19)

1-2

2-2
Sat 30, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Dortmund(U19) vs Koln(U19)

1-0

2-0
Sat 30, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Viktoria Koln(U19) vs Bochum(U19)

0-2

2-3
Sat 30, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga West
Monchengladbach(U19) vs SC Paderborn 07(U19)

0-1

0-2
Sat 30, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FV Illertissen vs FC Schweinfurt

1-1

1-3
Sat 30, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SpVgg Ansbach vs FC Augsburg B

1-0

1-0
Sat 30, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Aubstadt vs Bayern Munich B

0-0

0-0
Sat 30, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Greuther Furth B vs SV Schalding Heining

1-0

3-0
Sat 30, Sep-20:30 - Germany - Regionalliga Bayern
Eintracht Bamberg vs SpVgg Bayreuth

0-2

2-2
Sat 30, Sep-16:05 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemnitzer vs Berliner FC Dynamo

0-2

0-4
Sat 30, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Viktoria Berlin 1889 vs Greifswalder SV 04

2-2

2-2
Sat 30, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Energie Cottbus vs ZFC Meuselwitz

1-0

2-1
Sat 30, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Kilia Kiel vs Havelse

0-0

0-2
Sat 30, Sep-20:30 - Germany - Regionalliga Nord
TUS BW Lohne vs SC Weiche Flensburg 08

0-1

0-3
Sat 30, Sep-21:30 - Germany - Regionalliga Nord
FC St. Pauli II vs Hamburger SV II

0-0

0-1
Sat 30, Sep-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
SSV Jeddeloh vs Teutonia Ottensen

0-0

0-1
Sat 30, Sep-19:00 - Germany - Regionalliga Nord
Phonix Lubeck vs SV Meppen

4-0

4-1
Sat 30, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nord
Bremer SV vs SC Spelle Venhaus

0-0

0-0
Sat 30, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nord
Hannover 96 Am vs Drochtersen/Assel

2-0

3-0
Sat 30, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG 1899 Hoffenheim II vs VfR Aalen

0-0

3-1
Sat 30, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs 1. FSV Mainz 05 II

1-0

2-1
Sat 30, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfB Stuttgart II vs TuS Koblenz

3-1

7-3
Sat 30, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SGV Freiberg vs FC 08 Homburg

1-1

2-1
Sat 30, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Schott Mainz vs TSV Steinbach Haiger

2-0

2-4
Sat 30, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SG Barockstadt Fulda Lehnerz vs Stuttgarter Kickers

0-1

0-2
Sat 30, Sep-16:45 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs KSV Hessen Kassel

1-0

2-0
Sat 30, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
SV Lippstadt vs Duren

1-1

2-4
Sat 30, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Dusseldorf II vs Fortuna Koln

1-1

1-1
Sat 30, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
SC Wiedenbruck vs Monchengladbach B

0-2

1-3
Sat 30, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
FC Gutersloh vs Rot Weiss Ahlen

1-0

2-0
Sat 30, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen vs Koln Am.

1-1

1-1
Sat 30, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
RW Oberhausen vs Bocholt FC

0-0

0-0
Sat 30, Sep-19:59 - Germany OberLiga
Hurth vs TuS BW Konigsdorf

0-1

2-2
Sat 30, Sep-17:30 - Germany OberLiga
Kaiserslautern Am. vs FV Dudenhofen

3-1

4-3
Sat 30, Sep-17:30 - Germany OberLiga
VfB Hilden vs KFC Uerdingen 05

1-0

2-0
Sat 30, Sep-17:30 - Germany OberLiga
FC Altona 93 vs Niendorfer TSV

1-0

1-0
Sat 30, Sep-17:30 - Germany OberLiga
TuS Rot Weiss Koblenz vs FV Diefflen

1-0

3-0
Sat 30, Sep-17:30 - Germany OberLiga
TUS Mechtersheim vs TSG Pfeddersheim

2-0

3-0
Sat 30, Sep-16:00 - Germany OberLiga
Turkspor Augsburg vs FC Sonthofen

0-0

0-0
Sat 30, Sep-16:00 - Germany OberLiga
Deisenhofen vs TSV Rain Am Lech

1-2

1-2
Sat 30, Sep-16:00 - Germany OberLiga
Munchen 1860 Am vs TSV Schwaben Augsburg

1-0

2-1
Sat 30, Sep-16:00 - Germany OberLiga
Einheit Rudolstadt vs SG Union Sandersdorf

0-0

0-0
Sat 30, Sep-16:30 - Germany OberLiga
FV Offenburg vs TSG Backnang

0-2

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - Germany OberLiga
SV Halstenbek Rellingen vs Turkiye Wilhelmsburg

1-1

4-2
Sat 30, Sep-17:00 - Germany OberLiga
SCV Griesheim vs Eintracht Stadtallendorf

0-0

1-0
Sat 30, Sep-19:00 - Germany OberLiga
TVD Velbert vs SF Baumberg

1-1

2-2
Sat 30, Sep-19:00 - Germany OberLiga
ASC 09 Dortmund vs Sportfreunde Lotte

0-1

0-2
Sat 30, Sep-15:00 - Germany OberLiga
Duneberger SV vs TSV Sasel

0-0

1-2
Sat 30, Sep-15:00 - Germany OberLiga
Blau-Weiss Neustadt vs Brinkumer SV

1-0

2-2
Sat 30, Sep-16:00 - Germany Women Division 2
Hamburger Women\'s vs SV Meppen Women\'s

0-3

4-3
Sat 30, Sep-19:00 - Ghana Premier League
Bofoakwa Tano vs Accra Hearts of Oak

0-0

1-0
Sat 30, Sep-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
FCB Magpies vs Manchester 62 FC

1-0

2-0
Sat 30, Sep-18:30 - Gibraltar Premier Divisio
Lynx Gibraltar vs Mons Calpe SC

1-1

2-1
Sat 30, Sep-17:00 - Greece Super League 2
Panachaiki vs Panathinaikos B

0-1

0-2
Sat 30, Sep-17:00 - Greece Super League 2
AEK Athens II vs AEL Larisa

1-0

3-0
Sat 30, Sep-17:00 - Greece Super League 2
PAOK Saloniki B vs Kambaniakos

2-1

2-3
Sat 30, Sep-16:00 - Greece Super League 2
Diagoras Rodos vs Egaleo

2-0

2-1
Sat 30, Sep-12:00 - Greece U19
Lamia U19 vs Panetolikos(U19)

1-1

1-4
Sat 30, Sep-13:00 - Greece U19
FC Aris Thessaloniki(U19) vs Kifisia(U19)

2-0

2-0
Sat 30, Sep-14:30 - Greece U19
Panathinaikos(U19) vs PAOK Saloniki(U19)

2-0

2-1
Sat 30, Sep-14:45 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs Asteras Tripolis(U19)

1-1

1-2
Sat 30, Sep-20:45 - Holland Eredivisie
FC Utrecht vs Almere City FC

0-0

0-2
Sat 30, Sep-20:45 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs Volendam

1-0

3-1
Sat 30, Sep-18:30 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs Go Ahead Eagles

1-0

3-1
Sat 30, Sep-23:00 - Holland Eredivisie
FC Twente Enschede vs SC Heerenveen

0-0

1-0
Sat 30, Sep-16:00 - Holland Eredivisie Women\'s
ADO Den Haag Women\'s vs FC Zwolle Women\'s

1-0

1-2
Sat 30, Sep-17:30 - Holland Tweede Divisie
Almere City AM vs Jong Sparta Rotterdam

0-0

1-0
Sat 30, Sep-17:30 - Holland Tweede Divisie
VV Katwijk vs GVVV Veenendaal

0-0

0-2
Sat 30, Sep-17:30 - Holland Tweede Divisie
Koninklijke HFC vs SV De Treffers

0-1

0-2
Sat 30, Sep-16:30 - Holland Tweede Divisie
ACV Assen vs Spakenburg

0-1

1-2
Sat 30, Sep-16:30 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs Quick Boys

0-2

2-4
Sat 30, Sep-16:30 - Holland Tweede Divisie
HHC Hardenberg vs Kozakken Boys

0-0

0-0
Sat 30, Sep-16:30 - Holland Tweede Divisie
FC Lisse vs Noordwijk

1-2

1-3
Sat 30, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys vs Scheveningen

0-0

0-0
Sat 30, Sep-05:00 - Honduras Liga Nacional
CD Motagua vs Genesis

0-0

1-0
Sat 30, Sep-11:00 - HongKong FA Senior Shield
Southern District vs HK(U23)

0-1

5-1
Sat 30, Sep-11:00 - HongKong Sapling Cup
Kitchee vs Resources Capital FC

5-0

6-2
Sat 30, Sep-19:00 - Hungary NB1
MTK Budapest FC vs Ferencvarosi TC

1-2

1-6
Sat 30, Sep-21:30 - Hungary NB1
Debreceni VSC vs Ujpest FC

0-0

1-2
Sat 30, Sep-16:30 - Hungary NB1
Paksi SE vs Mezokovesd-Zsory

0-1

2-1
Sat 30, Sep-12:00 - Hungary U19 League
Tarpa SC (U19) vs Illes Akademia Haladas(U19)

1-0

3-0
Sat 30, Sep-12:00 - Hungary U19 League
III.Keruleti TVE (U19) vs Vasas(U19)

0-0

2-0
Sat 30, Sep-12:00 - Hungary U19 League
Gyori ETO FC U19 vs Ferencvarosi TC U19

2-2

2-3
Sat 30, Sep-15:30 - Hungary U19 League
Debreceni VSC (U19) vs Paksi SE(U19)

0-0

0-1
Sat 30, Sep-13:30 - Hungary U19 League
Diosgyor VTK(U19) vs Kisvarda(U19)

1-1

2-1
Sat 30, Sep-19:59 - Iceland Division 1
Vestri vs UMF Afturelding

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League
Breidablik Women\'s vs Hafnarfjordur Women\'s

1-1

3-1
Sat 30, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League
Throttur Reykjavik Women\'s vs Valur Women\'s

1-0

1-1
Sat 30, Sep-19:00 - Iceland Ladies Premier League
Thor KA Akureyri Woman\'s vs Stjarnan Women\'s

1-0

1-3
Sat 30, Sep-16:00 - Iceland U19 League
Hafnarfjordur FH(U19) vs Fylkir(U19)

3-0

7-2
Sat 30, Sep-18:30 - India Super League
East Bengal vs Hyderabad FC

1-1

2-1
Sat 30, Sep-12:00 - Indonesia Liga 1
Dewa United F.C. vs Persebaya Surabaya

1-1

1-1
Sat 30, Sep-12:00 - Indonesia Liga 1
Arema Malang vs PSS Sleman

1-0

2-1
Sat 30, Sep-12:00 - Indonesia Liga 1
PSIS Semarang vs PSM Makassar

2-0

2-1
Sat 30, Sep-16:00 - Indonesia Liga 1
Persik Kediri vs Bhayangkara FC

2-0

2-0
Sat 30, Sep-16:00 - Indonesia Liga 1
Persis Solo FC vs Persija Jakarta

1-1

2-2
Sat 30, Sep-12:00 - Indonesia Liga 2
Putra Delta Sidoarjo vs PSIM Yogyakarta

0-0

0-1
Sat 30, Sep-17:30 - Indonesia Liga 2
Persiraja Banda Aceh vs Karo United

0-0

1-0
Sat 30, Sep-16:00 - Indonesia Liga 2
Persijap Jepara vs PSCS Cilacap

0-0

0-0
Sat 30, Sep-22:30 - Ireland Division 1
Longford Town vs Treaty United

0-0

2-3
Sat 30, Sep-19:59 - Ireland Women\'s National League
Sligo Rovers Women\'s vs Bohemian Dublin Women\'s

2-0

4-1
Sat 30, Sep-19:00 - Ireland Women\'s National League
DLR Waves Women\'s vs Shelbourne Women\'s

0-1

0-2
Sat 30, Sep-20:30 - Israel Premier League
Maccabi Petah Tikva FC vs Bnei Sakhnin FC

3-1

5-1
Sat 30, Sep-20:45 - Israel Premier League
Hapoel Haifa vs Maccabi Bnei Reineh

1-2

1-2
Sat 30, Sep-20:45 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Hapoel Hadera

0-0

0-1
Sat 30, Sep-21:00 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs Hapoel Jerusalem FC

2-0

3-0
Sat 30, Sep-18:45 - Israel Premier League
Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Petah Tikva

0-0

2-0
Sat 30, Sep-15:00 - Italian Campionato Primavera
Fiorentina Youth vs AC Milan Youth

0-1

1-1
Sat 30, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera
Lecce Youth vs S.S.D. Monza 1912 Youth

0-1

1-1
Sat 30, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera
Genoa Youth vs Lazio Youth

1-1

1-2
Sat 30, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Albinoleffe Youth vs Reggiana Youth

1-0

2-1
Sat 30, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
FC Sudtirol Youth vs Venezia F.C. Youth

0-3

0-4
Sat 30, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Alessandria Youth vs FeralpiSalo Youth

1-0

2-2
Sat 30, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Spal Youth vs Cremonese Youth

0-2

1-4
Sat 30, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Ascoli Youth vs Virtus Entella Youth

0-0

1-2
Sat 30, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Pescara Youth vs Bari Youth

1-1

1-2
Sat 30, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Spezia Youth vs Palermo Youth

0-0

0-2
Sat 30, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Crotone Youth vs Monopoli Youth

2-2

4-3
Sat 30, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Vicenza Youth vs Parma Youth

0-0

1-0
Sat 30, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cittadella Youth vs Padova Youth

0-3

1-3
Sat 30, Sep-16:00 - Italian Campionato Primavera 2
Ternana Youth vs Napoli Youth

0-1

0-3
Sat 30, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Pisa Youth vs Salernitana Youth

2-0

3-0
Sat 30, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Perugia Youth vs Benevento Youth

0-1

1-2
Sat 30, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Renate AC Youth vs Udinese Youth

0-0

1-2
Sat 30, Sep-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Como Youth vs Brescia Youth

0-0

0-0
Sat 30, Sep-17:00 - Italian Serie A
Lecce vs Napoli

0-1

0-4
Sat 30, Sep-19:59 - Italian Serie A
AC Milan vs Lazio

0-0

2-0
Sat 30, Sep-22:45 - Italian Serie A
Salernitana vs Inter Milan

0-0

0-4
Sat 30, Sep-16:00 - Italian Serie B
Brescia vs Ascoli

0-1

1-1
Sat 30, Sep-16:00 - Italian Serie B
Modena vs Venezia F.C.

0-0

1-3
Sat 30, Sep-16:00 - Italian Serie B
AC Pisa vs Cosenza Calcio 1914

0-1

1-2
Sat 30, Sep-16:00 - Italian Serie B
FeralpiSalo vs Spezia

0-2

1-2
Sat 30, Sep-18:15 - Italian Serie B
Ternana vs A.C. Reggiana 1919

2-0

3-0
Sat 30, Sep-17:00 - Italian Women Division 1
AS Roma Women\'s vs Como 2000 Women\'s

1-0

4-1
Sat 30, Sep-20:30 - Italy C1A
Pro Vercelli vs US Fiorenzuola

4-0

4-1
Sat 30, Sep-20:30 - Italy C1A
AC Trento vs Padova

0-2

0-3
Sat 30, Sep-20:30 - Italy C1A
Giana Erminio vs Arzignano Valchiampo

0-0

0-1
Sat 30, Sep-18:15 - Italy C1A
Albinoleffe vs Legnago Salus

0-1

0-1
Sat 30, Sep-22:45 - Italy C1A
Vicenza vs Atalanta(U23)

1-0

3-0
Sat 30, Sep-20:30 - Italy C1B
Carrarese vs Virtus Entella

1-0

2-0
Sat 30, Sep-18:15 - Italy C1B
Lucchese vs ASD Pineto Calcio

2-0

3-0
Sat 30, Sep-22:45 - Italy C1B
Arezzo vs Pontedera

1-0

1-1
Sat 30, Sep-20:30 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs Monterosi

0-0

1-0
Sat 30, Sep-18:15 - Italy C1C
Latina Calcio vs S.S.D. Citta di Brindisi

1-3

1-3
Sat 30, Sep-17:00 - Italy Serie D Group A
ASD Alcione vs Alba Calcio

1-0

1-0
Sat 30, Sep-17:00 - Italy Serie D Group A
Gozzano vs FBC Derthona

0-1

0-2
Sat 30, Sep-17:00 - Italy Serie D Group A
Chisola vs Chieri

1-0

3-1
Sat 30, Sep-17:00 - Italy Serie D Group A
Albenga vs ASD RG Ticino

1-0

1-0
Sat 30, Sep-17:00 - Italy Serie D Group A
A.S.D. Bra vs Sanremese

0-0

1-0
Sat 30, Sep-18:00 - Italy Serie D Group A
Borgosesia vs Ligorna

0-0

1-0
Sat 30, Sep-18:00 - Italy Serie D Group A
Vado FC vs Fezzanese

1-0

1-0
Sat 30, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B
Desenzano Calvina vs ASD Caldiero Terme

0-1

0-1
Sat 30, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B
AC Palazzolo vs AC Legnano

0-0

0-0
Sat 30, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B
Club Milano vs Crema

0-0

0-0
Sat 30, Sep-17:00 - Italy Serie D Group E
Sporting Trestina vs Ghivizzano Borgo Mozzano

2-0

3-2
Sat 30, Sep-08:00 - Japan Football League
Criacao Shinjuku vs Sony Sendai FC

0-0

0-1
Sat 30, Sep-08:00 - Japan Football League
Honda FC vs Briobecca Urayasu SC

0-1

1-2
Sat 30, Sep-08:00 - Japan Women League Cup
JEF United Ichihara Women\'s vs Sanfrecce Hiroshima Women\'s

1-0

1-1
Sat 30, Sep-10:30 - Japan Women\'s Football League Division 1
NGU Loverledge Nagoya Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s

2-1

2-1
Sat 30, Sep-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 2
Tsukuba FC Women\'s vs Veertien Mie Women\'s

0-1

1-1
Sat 30, Sep-08:00 - Japanese J-League Division 1
Consadole Sapporo vs Kashiwa Reysol

0-2

1-2
Sat 30, Sep-10:00 - Japanese J-League Division 1
Avispa Fukuoka vs Kashima Antlers

0-0

0-0
Sat 30, Sep-13:00 - Japanese J-League Division 1
Cerezo Osaka vs Shonan Bellmare

0-0

0-2
Sat 30, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs Nagoya Grampus Eight

0-0

3-1
Sat 30, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Sagan Tosu vs Kyoto Sanga FC

1-1

3-2
Sat 30, Sep-08:00 - Japanese League Division 2
Fujieda MYFC vs Shimizu S-Pulse

0-0

2-0
Sat 30, Sep-08:00 - Japanese League Division 2
Vegalta Sendai vs Roasso Kumamoto

1-0

1-0
Sat 30, Sep-09:00 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs Mito Hollyhock

1-1

2-1
Sat 30, Sep-13:00 - Japanese League Division 2
Oita Trinita vs Omiya Ardija

0-0

0-1
Sat 30, Sep-09:00 - Japanese League Division 3
SC Sagamihara vs Giravanz Kitakyushu

0-0

2-1
Sat 30, Sep-13:30 - Japanese League Division 3
FC Ryukyu vs AC Nagano Parceiro

0-0

2-2
Sat 30, Sep-14:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs Matsumoto Yamaga FC

1-0

1-2
Sat 30, Sep-17:00 - Kazakhstan Super League
FK Aktobe vs FC Astana

1-0

2-0
Sat 30, Sep-15:00 - Kazakhstan Super League
FC Shakhtyor Karagandy vs Tobol Kostanai

0-1

2-1
Sat 30, Sep-16:00 - Kenya Premier League
Kenya Police FC vs Bidco United

1-0

2-0
Sat 30, Sep-16:00 - Kenya Premier League
Nzoia Sugar vs Muranga

0-0

0-1
Sat 30, Sep-16:15 - Kenya Premier League
Kariobangi Sharks vs Posta Rangers

0-1

0-1
Sat 30, Sep-14:00 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs Nairobi City Stars

0-1

1-2
Sat 30, Sep-09:00 - Korea League 1
Pohang Steelers vs Ulsan Hyundai FC

0-0

0-0
Sat 30, Sep-09:00 - Korea League 1
Suwon FC vs FC Seoul

0-0

1-1
Sat 30, Sep-11:30 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Daegu FC

1-2

1-3
Sat 30, Sep-14:00 - Korea League 1
Incheon United FC vs Suwon Samsung Bluewings

1-0

2-0
Sat 30, Sep-08:30 - Korea League 2
FC Anyang vs Seongnam FC

0-1

1-1
Sat 30, Sep-11:00 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Gimpo FC

0-0

1-1
Sat 30, Sep-13:30 - Korea League 2
Chungnam Asan FC vs Seoul E-Land FC

0-0

1-0
Sat 30, Sep-17:00 - Kosovo Super League
Ballkani vs KF Llapi

1-0

2-1
Sat 30, Sep-17:00 - Kosovo Super League
KF Liria vs Malisheva

0-0

0-1
Sat 30, Sep-19:05 - Kuwait Premier League
Al Fahaheel SC vs Al-Qadsia SC

0-0

0-3
Sat 30, Sep-22:00 - Kuwait Premier League
Al-Nasar vs Al-Shabab(KUW)

1-0

4-0
Sat 30, Sep-21:00 - Latvia - 1. Division
FK Auda Riga vs Riga FC

0-0

0-1
Sat 30, Sep-15:00 - Latvia - 1. Division
Rigas Futbola skola vs FK Liepaja

2-0

3-1
Sat 30, Sep-19:59 - Latvia - 2. Division
Skanstes SK vs Riga FC II

1-0

1-0
Sat 30, Sep-16:00 - Latvia - 2. Division
AFA Olaine vs Rezekne / BJSS

0-0

0-0
Sat 30, Sep-14:00 - Latvia - 2. Division
JDFS Alberts vs Grobina

1-2

2-2
Sat 30, Sep-18:00 - Latvia - 2. Division
Tukums-2000 II vs FK Ventspils

1-0

1-1
Sat 30, Sep-17:00 - Lebanese League
Shabab Al-Sahel vs Tadamon Sour

0-0

0-0
Sat 30, Sep-17:00 - Lebanese League
Bourj vs Al Hikma Beirut

1-0

3-1
Sat 30, Sep-16:00 - Lithuania - 1. Division
Suduva vs VMFD Zalgiris

0-1

0-2
Sat 30, Sep-18:00 - Lithuania - 1. Division
FK Riteriai vs Dziugas Telsiai

0-0

0-0
Sat 30, Sep-16:00 - Lithuania - 2. Division
Marijampole City vs NFA Kaunas


0-3
Sat 30, Sep-16:00 - Lithuania - 2. Division
Garliava vs Minija Kretinga

0-0

2-0
Sat 30, Sep-16:00 - Lithuania - 2. Division
Vilnius BFA vs Neptuna Klaipeda

0-0

2-2
Sat 30, Sep-17:00 - Malaysia Super League
Sri Pahang vs Kuching FA

2-2

3-2
Sat 30, Sep-17:00 - Malaysia Super League
Kuala Lumpur City vs Kedah

0-1

0-1
Sat 30, Sep-19:30 - Malta First Division League
Attard vs St. Andrews

1-1

1-1
Sat 30, Sep-19:30 - Malta First Division League
Zebbug Rangers vs Luqa St. Andrew\'s

0-0

1-1
Sat 30, Sep-17:00 - Malta First Division League
Fgura United vs Pieta Hotspurs

0-3

0-4
Sat 30, Sep-17:00 - Malta First Division League
Lija Athletic vs Tarxien Rainbows F.C.

0-0

0-0
Sat 30, Sep-19:15 - Malta Premier League
Valletta FC vs Mosta FC

0-1

1-1
Sat 30, Sep-17:00 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Birkirkara FC

0-0

0-1
Sat 30, Sep-05:10 - Mexico Primera Division
Queretaro FC vs Club Leon

0-1

1-1
Sat 30, Sep-07:00 - Mexico Primera Division
Atletico San Luis vs Cruz Azul

0-0

1-2
Sat 30, Sep-07:25 - Mexico Primera Division
Club Tijuana vs FC Juarez

1-1

5-1
Sat 30, Sep-05:00 - Mexico Primera Divison 2
FC Santiago vs CD Zitacuaro

0-0

2-0
Sat 30, Sep-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Club Petroleros de Salamanca vs Inter Playa del Carmen

1-0

3-1
Sat 30, Sep-06:00 - Mexico Primera Divison 2
Indios Chihuahua vs Los Cabos United

1-0

1-0
Sat 30, Sep-02:45 - Mexico U23
Club Tijuana(U23) vs FC Juarez(U23)

0-0

0-0
Sat 30, Sep-19:59 - Mexico U23
Mazatlan(U23) vs Tigres UANL(U23)

2-0

4-0
Sat 30, Sep-19:30 - Mexico U23
Pachuca(U23) vs Necaxa(U23)

0-1

1-3
Sat 30, Sep-19:00 - Mexico U23
Club America(U23) vs Pumas UNAM(U23)

0-1

1-1
Sat 30, Sep-19:00 - Mexico U23
Monterrey(U23) vs Santos Laguna(U23)

1-0

1-2
Sat 30, Sep-03:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Necaxa Women vs CF Monterrey Women\'s

0-1

0-4
Sat 30, Sep-22:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Cruz Azul Women\'s vs Club Leon Women\'s

0-0

0-1
Sat 30, Sep-17:00 - Moldova Division 2
Saxan Ceadir Lunga vs Univer-Oguzsport


1-1
Sat 30, Sep-17:00 - Moldova Division 2
Speranta Nisporeni vs Real Succes


2-1
Sat 30, Sep-17:00 - Moldova Division 2
FC Iskra-Stal Ribnita vs Speranta Drochia


2-1
Sat 30, Sep-21:00 - Moldova Divizia Nationala
Sheriff Tiraspol vs FC Balti

3-0

4-0
Sat 30, Sep-19:00 - Moldova Divizia Nationala
Petrocub HIncesti vs Spartanii Selemet

2-0

3-2
Sat 30, Sep-19:59 - Montenegro Division 2
FK Podgorica vs FK Berane

1-0

5-1
Sat 30, Sep-17:30 - Montenegro Division 2
FK Grbalj Radanovici vs FK Kom

1-0

2-0
Sat 30, Sep-17:30 - Montenegro Division 2
Otrant Olympic vs OFK Igalo

0-0

2-0
Sat 30, Sep-22:00 - Montenegro Division 2
Internacional Podgorica vs Bokelj Kotor

1-0

1-1
Sat 30, Sep-19:00 - Montenegro Division 2
Lovcen Cetinje vs FK Iskra Danilovgrad

0-2

2-2
Sat 30, Sep-19:00 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs Olympique Dcheira

1-0

2-2
Sat 30, Sep-19:00 - Morocco Division 2
Raja Beni Mellal vs Racing Casablanca

1-0

1-0
Sat 30, Sep-19:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs JSM Jeunesse Sportive El Massira

0-1

0-2
Sat 30, Sep-19:00 - Morocco Super League
Olympique de Safi vs Chabab Mohammedia

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:00 - Namibia Premier League
African Stars FC vs Young Africans Sports Club


2-0
Sat 30, Sep-18:00 - Namibia Premier League
Okahandja Utd vs Blue Waters FC


2-1
Sat 30, Sep-18:00 - Namibia Premier League
Civics FC vs Young Brazilians


3-2
Sat 30, Sep-17:00 - Namibia Premier League
UNAM FC Windhoek vs Young Warriors FC


5-1
Sat 30, Sep-18:00 - National League
Ebbsfleet United vs Boreham Wood F.C.

2-1

3-1
Sat 30, Sep-18:00 - National League
Hartlepool United FC vs Dorking Wanderers

0-0

0-2
Sat 30, Sep-18:00 - National League
Rochdale vs Southend United

2-1

2-2
Sat 30, Sep-18:00 - National League
York City vs Solihull Moors

1-0

2-2
Sat 30, Sep-18:00 - National League
Halifax Town vs Eastleigh

0-1

2-3
Sat 30, Sep-18:00 - National League
Bromley vs Gateshead

0-0

3-1
Sat 30, Sep-18:00 - National League
AFC Fylde vs Woking

0-1

0-2
Sat 30, Sep-18:00 - National League
Maidenhead United vs Chesterfield

1-0

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - National League
Kidderminster vs Barnet F.C.

0-2

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - National League
Wealdstone FC vs Oldham Athletic AFC

1-1

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - National League
Aldershot Town vs Dagenham and Redbridge

1-1

3-2
Sat 30, Sep-20:30 - National League
Oxford City vs Altrincham

0-1

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - National League North
Scunthorpe United vs Buxton FC

0-0

0-3
Sat 30, Sep-03:30 - New Zealand Football National League
Christchurch United vs Wellington Phoenix Reserve

0-0

2-0
Sat 30, Sep-04:00 - New Zealand Football National League
Wellington Olympic vs Napier City Rovers

4-1

8-1
Sat 30, Sep-05:00 - New Zealand Football National League
Petone FC vs Cashmere Technical

0-1

1-5
Sat 30, Sep-09:00 - New Zealand Football National League
Auckland United vs Eastern Suburbs AFC

0-0

1-1
Sat 30, Sep-19:00 - Nigeria Premier League
Abia Warriors vs Niger Tornadoes FC

0-0

1-0
Sat 30, Sep-19:00 - Nigeria Premier League
Enugu Rangers International vs Doma United

2-0

2-1
Sat 30, Sep-19:00 - Nigeria Premier League
Shooting Stars SC vs Plateau United

1-0

2-1
Sat 30, Sep-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Lobi Stars

0-2

2-2
Sat 30, Sep-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs Kwara United

0-0

1-0
Sat 30, Sep-19:00 - Nigeria Premier League
Bayelsa United vs Akwa United

2-2

5-3
Sat 30, Sep-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Kano Pillars

1-0

1-0
Sat 30, Sep-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Makedonija Gjorce Petrov vs Akademija Pandev

1-0

1-0
Sat 30, Sep-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Kamenica Sasa vs Pobeda Prilep

0-1

2-1
Sat 30, Sep-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Skopje vs KF Arsimi

0-0

1-0
Sat 30, Sep-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kozuv Gevgelija vs FK Teteks Tetovo

1-3

3-4
Sat 30, Sep-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Belasica Strumica vs FK Ohrid 2004

0-0

0-1
Sat 30, Sep-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Karaorman vs Besa Doberdoll

0-1

0-2
Sat 30, Sep-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vardar Negotino vs Pelister Bitola

0-0

0-1
Sat 30, Sep-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Detonit Plackovica vs FK Bashkimi

2-0

7-0
Sat 30, Sep-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Novaci vs FK Osogovo Kocani

0-1

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Newington Youth vs Ballinamallard United

0-2

1-3
Sat 30, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Annagh United vs Harland & Wolff Welders

2-0

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Institute FC vs Dundela FC

0-0

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dergview FC vs Bangor FC

1-1

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ards FC vs Portadown FC

0-1

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Knockbreda vs Ballyclare Comrades

0-2

2-4
Sat 30, Sep-20:30 - Northern Ireland Premier League
Glenavon FC vs Larne FC

0-0

0-4
Sat 30, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Linfield FC vs Newry City

4-0

6-1
Sat 30, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Cliftonville vs Loughgall FC

1-1

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Coleraine F.C. vs Crusaders FC

0-1

0-4
Sat 30, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Dungannon Swifts vs Ballymena United F.C.

0-0

0-1
Sat 30, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Carrick Rangers vs Glentoran FC

0-1

2-1
Sat 30, Sep-17:00 - Norway 2 Division A
Orn-Horten vs Lyn Oslo FC

0-0

0-0
Sat 30, Sep-17:00 - Norway 2 Division A
Grorud IL vs Vard Haugesund

2-0

4-0
Sat 30, Sep-17:00 - Norway 2 Division A
Notodden FK vs Kjelsas IL

0-0

0-1
Sat 30, Sep-17:00 - Norway 2 Division B
Gjovik Lyn vs Ullern

1-1

3-2
Sat 30, Sep-17:00 - Norway 2 Division B
Strommen vs Ullensaker/Kisa IL

0-0

1-0
Sat 30, Sep-19:00 - Norway 2 Division B
Stjordals Blink vs Alta

0-1

4-2
Sat 30, Sep-17:30 - Norway 3. Divisjon A
Gneist vs Gjellerasen IF

0-1

1-1
Sat 30, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon A
Skedsmo FK vs Lysekloster

0-1

0-1
Sat 30, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Skjetten vs Sandvikens

0-0

1-0
Sat 30, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Os Turn Fotball vs Lokomotiv Oslo

0-2

0-3
Sat 30, Sep-18:30 - Norway 3. Divisjon B
IL Hodd II vs Eidsvold TF

1-3

1-6
Sat 30, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon B
Spjelkavik vs Molde B

0-0

5-1
Sat 30, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Forde IL vs Honefoss

0-2

2-3
Sat 30, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon C
Bremnes vs Staal Jorpeland

0-2

2-3
Sat 30, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon C
Loddefjord vs Stord IL

2-2

4-3
Sat 30, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon C
Brodd vs Eiger

0-0

0-2
Sat 30, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon C
FK Vidar vs Froya

1-0

6-1
Sat 30, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon D
Pors Grenland vs Donn

1-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon D
Sandefjord II vs Vindbjart

1-1

2-2
Sat 30, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon D
Fredrikstad 2 vs Mandalskameratene

1-0

1-2
Sat 30, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon D
Halsen vs Odd Grenland B

0-1

1-2
Sat 30, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon D
Randesund IL vs Sprint-Jeloy

0-6

0-6
Sat 30, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon E
Mosjoen vs Verdal

2-1

4-2
Sat 30, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon E
Byasen Toppfotball vs Tronder-Lyn

1-0

5-0
Sat 30, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon E
Strindheim IL vs Kolstad

1-0

3-0
Sat 30, Sep-15:30 - Norway 3. Divisjon F
Lorenskog vs IF Floya

2-1

2-2
Sat 30, Sep-15:30 - Norway 3. Divisjon F
Follo vs Skjervoy

1-0

4-1
Sat 30, Sep-18:30 - Norway 3. Divisjon F
Sparta Sarpsborg B vs Skanland

2-0

3-0
Sat 30, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon F
Asker Fotball vs Oppsal

3-0

3-0
Sat 30, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Kristiansund BK vs KFUM Oslo

0-1

0-2
Sat 30, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Mjondalen vs Skeid Oslo

1-0

2-0
Sat 30, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Sandnes Ulf vs Start Kristiansand

1-0

1-0
Sat 30, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Jerv vs Sogndal

1-2

1-3
Sat 30, Sep-17:00 - Norwegian Tippeligaen
Stabaek vs Tromso IL

0-0

0-1
Sat 30, Sep-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CD Arabe Unido vs CA Independiente La Chorrera

0-0

0-1
Sat 30, Sep-01:00 - Paraguayan Division 2
Club Rubio Nu vs Sportivo San Lorenzo

0-2

0-3
Sat 30, Sep-03:30 - Paraguayan Division 2
2 de Mayo vs Sol de America

0-1

1-1
Sat 30, Sep-16:00 - Paraguayan Division 2
Club Fernando de la Mora vs Martin Ledesma

0-0

1-0
Sat 30, Sep-16:00 - Paraguayan Division 2
Deportivo Recoleta vs Pastoreo

0-0

0-0
Sat 30, Sep-03:00 - Paraguayan Primera Division
Sportivo Trinidense vs General Caballero JLM

0-1

0-3
Sat 30, Sep-03:00 - Peru Primera Division
Cusco FC vs Sporting Cristal

1-0

4-1
Sat 30, Sep-00:00 - Peru Primera Division
UTC Cajamarca vs Sport Boys Association

0-0

1-1
Sat 30, Sep-00:00 - Peru Primera Division
Sport Huancayo vs Deportivo Municipal

0-0

2-0
Sat 30, Sep-12:00 - Philippines Cup
Dynamic Herb Cebu vs Mendiola

1-0

2-0
Sat 30, Sep-15:00 - Philippines Cup
CF Manila vs Davao Aguilas

0-0

0-1
Sat 30, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs Odra Opole Youth

1-0

4-0
Sat 30, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Warta Poznan Youth vs Arka Gdynia Youth


1-3
Sat 30, Sep-18:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Pogon Szczecin Youth vs Rakow Czestochowa Youth

1-1

2-1
Sat 30, Sep-17:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Zaglebie Lubin Youth vs Polonia Warszawa Youth


2-3
Sat 30, Sep-19:59 - Poland - 4. Liga
MKS Kluczbork vs Gornik Polkowice

0-1

0-2
Sat 30, Sep-17:30 - Poland - 4. Liga
Rekord Bielsko vs Unia Turza Slaska

3-0

3-0
Sat 30, Sep-17:30 - Poland - 4. Liga
Star Starachowice vs Avia Swidnik

0-0

1-2
Sat 30, Sep-14:00 - Poland - 4. Liga
Czarni Polaniec vs KS Wiazownica

3-1

6-1
Sat 30, Sep-14:00 - Poland - 4. Liga
Gedania Gdansk vs Cartusia Kartuzy

0-1

0-4
Sat 30, Sep-14:00 - Poland - 4. Liga
Rakow Czestochowa B vs Warta Gorzow Wielkopolski

0-0

0-1
Sat 30, Sep-14:00 - Poland - 4. Liga
KS Wieczysta Krakow vs Unia Tarnow

1-1

6-1
Sat 30, Sep-14:00 - Poland - 4. Liga
Vineta Wolin vs Pogon Nowe Skalmierzyce

0-0

0-1
Sat 30, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Karpaty Krosno vs Chełmianka Chełm

2-1

3-4
Sat 30, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Karkonosze J. Gora vs LZS Starowice Dolne

1-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Siarka Tarnobrzeg vs Podlasie Biala Podlaska

0-0

0-2
Sat 30, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Polonia Sroda vs KP Starogard Gdanski

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Stilon Gorzow Wielkopolski vs LKS Goczalkowice Zdroj

0-0

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Carina Gubin vs Sleza Wroclaw

0-3

1-4
Sat 30, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Swit Nowy Dwor Mazowiecki vs Concordia Elbląg

3-0

6-0
Sat 30, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Pniowek Pawlowice vs Gornik Zabrze II

1-1

3-2
Sat 30, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Swidniczanka Swidnik vs Orleta Radzyn Podlaski

1-0

2-3
Sat 30, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Lechia Zielona Gora vs Odra Byt. OdrzaNski

1-1

2-2
Sat 30, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Podhale Nowy vs KSZO Ostrowiec

1-0

2-2
Sat 30, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Lechia Tomaszow Mazowiecki vs Mławianka Mława

2-1

2-1
Sat 30, Sep-17:00 - Poland - 4. Liga
Notec Czarnkow vs Unia Swarzedz


3-1
Sat 30, Sep-17:00 - Poland - 4. Liga
Pogon Grodzisk Mazowiecki vs Legia Warszawa B

1-1

1-1
Sat 30, Sep-17:00 - Poland - 4. Liga
Pilica Białobrzegi vs Bron Radom

1-1

1-4
Sat 30, Sep-17:00 - Poland - 4. Liga
Warta Sieradz vs Jagiellonia Bialystok B

0-1

0-1
Sat 30, Sep-19:00 - Poland - 4. Liga
Victoria Sulejowek vs GKS Belchatow

1-0

1-0
Sat 30, Sep-15:00 - Poland - 4. Liga
Luzino vs Flota Swinoujscie

1-1

1-3
Sat 30, Sep-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Puszcza Niepolomice vs Ruch Chorzow

2-0

2-2
Sat 30, Sep-22:00 - Poland - Ekstraklasa
Warta Poznan vs Slask Wroclaw

0-1

0-1
Sat 30, Sep-17:00 - Poland - Ekstraklasa
LKS Lodz vs Cracovia Krakow

0-2

0-2
Sat 30, Sep-19:30 - Poland - I liga
Odra Opole vs GKS Katowice

0-0

1-0
Sat 30, Sep-22:00 - Poland - I liga
Stal Rzeszow vs CWKS Resovia Rzeszow

1-0

2-1
Sat 30, Sep-17:00 - Poland - I liga
Miedz Legnica vs Chrobry Glogow

0-1

1-1
Sat 30, Sep-19:30 - Poland - II liga
Olimpia Elblag vs Stal Stalowa Wola

0-0

0-0
Sat 30, Sep-19:59 - Poland - II liga
Skra Czestochowa vs GKS Jastrzebie

0-0

0-0
Sat 30, Sep-17:00 - Poland - II liga
Hutnik Krakow vs Chojniczanka Chojnice

0-0

0-2
Sat 30, Sep-17:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs LKS II Lodz

0-1

0-3
Sat 30, Sep-17:00 - Poland - II liga
Sandecja Nowy Sacz vs KKS 1925 Kalisz

0-2

0-2
Sat 30, Sep-14:00 - Poland Woman\'s League
Pogon Szczecin Women\'s vs Stomil Olsztyn Women\'s

0-0

4-0
Sat 30, Sep-14:00 - Poland Woman\'s League
KKPK Medyk Konin Women\'s vs Czarni Sosnowiec Women\'s

1-0

2-0
Sat 30, Sep-17:00 - Poland Woman\'s League
APLG Gdansk Women\'s vs AZS UJ Krakow Women\'s

0-1

0-1
Sat 30, Sep-14:45 - Poland Woman\'s League
SMS Lodz Women\'s vs Gornik Leczna Women\'s

4-0

4-0
Sat 30, Sep-19:59 - Portugal Campeonato
Pevidem vs Os Sandinenses

2-1

2-2
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Leixoes U19 vs Sp Espinho(U19)

1-1

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
AD Nogueirense U19 vs Gondomar(U19)

1-2

3-2
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Salgueiros(U19) vs Pacos Ferreira B(U19)

1-2

2-5
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Moreirense U19 vs Aves(U19)

1-1

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Louletano(U19) vs Seixal Clube 1925 (U19)

0-3

2-3
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
CD Mafra(U19) vs Real SC(U19)

1-0

1-0
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Fafe(U19) vs Vianense U19

2-1

3-4
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Associacao Naval U19 vs Anadia(U19)

0-1

0-2
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
AD Estacao(U19) vs Sport Viseu Benfica(U19)


0-4
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Nacional(U19) vs Uniao Leiria U19


1-0
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Alcanenense U19 vs Sintrense(U19)

0-1

2-1
Sat 30, Sep-17:00 - Portugal Liga de Honora
Maritimo vs CD Mafra

1-1

1-2
Sat 30, Sep-14:00 - Portugal Liga de Honora
UD Oliveirense vs CD Santa Clara

1-0

1-1
Sat 30, Sep-14:00 - Portugal Liga Revelacao U19
FC Porto(U19) vs Vitoria SC Guimaraes U19

2-1

4-2
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Alverca(U19) vs Academica Coimbra(U19)


3-0
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Chaves(U19) vs Vizela(U19)

1-0

3-0
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Rio Ave(U19) vs Maritimo U19

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Benfica(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19)

2-1

2-2
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
SC Uniao Torreense(U19) vs Academico Viseu(U19)

1-0

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Beira Mar(U19) vs Farense(U19)

0-1

0-1
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
GD Estoril-Praia(U19) vs Sporting Lisbon(U19)


1-2
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Boavista(U19) vs Gil Vicente U19

0-1

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Lusitania Lourosa(U19) vs Braga (U19)


2-0
Sat 30, Sep-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Lusitania Dos Acores(U19) vs Belenenses(U19)

0-0

0-0
Sat 30, Sep-14:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Vizela(U23) vs FC Famalicao(U23)

2-0

3-0
Sat 30, Sep-21:00 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs FC Famalicao

1-1

2-2
Sat 30, Sep-18:30 - Portugal Primera Liga
Vizela vs Portimonense

0-2

2-3
Sat 30, Sep-23:30 - Portugal Primera Liga
Farense vs Sporting Clube de Portugal

1-2

2-3
Sat 30, Sep-17:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Famalicao Women\'s vs Clube Atletico Ouriense Women\'s

1-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Vilaverdense Women\'s vs Torreense Women\'s

0-1

0-2
Sat 30, Sep-19:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Uniao 1º Dezembro vs Alverca

1-1

1-4
Sat 30, Sep-19:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Pero Pinheiro vs Academica Coimbra

1-1

1-4
Sat 30, Sep-19:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Sporting CP B vs Caldas SC

0-1

1-3
Sat 30, Sep-19:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Atletico Clube Purtugal vs Amora FC

0-0

1-0
Sat 30, Sep-19:00 - Qatar League Division 2
Al Mesaimeer Club vs Al-Sailiya

0-0

3-1
Sat 30, Sep-19:00 - Qatar League Division 2
Al Bidda SC vs Al Kharaitiyat SC

0-0

1-0
Sat 30, Sep-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Turan Tovuz vs Neftchi Baku

0-0

0-1
Sat 30, Sep-18:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabail vs Sabah FK Baku

1-1

2-2
Sat 30, Sep-15:30 - Romania - Divizia A
UTA Arad vs FC Voluntari

0-0

0-0
Sat 30, Sep-22:30 - Romania - Divizia A
Farul Constanta vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe

1-1

2-1
Sat 30, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
CSC Dumbravita vs FC Metaloglobus Bucuresti

0-0

1-1
Sat 30, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Progresul Spartac vs Tunari

1-0

1-2
Sat 30, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Csikszereda Miercurea vs Chindia Targoviste

1-0

1-0
Sat 30, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Concordia Chiajna vs CSM Slatina

0-0

1-0
Sat 30, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
CSM Resita vs Viitorul Pandurii Targu Jiu

1-0

1-1
Sat 30, Sep-13:00 - Romania - Liga 2
FC Arges vs CSC 1599 Selimbar

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
FC Bihor Oradea vs Avantul Periam

1-1

3-1
Sat 30, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Viitorul Ianca vs Hamangia Baia

1-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
CSO Turceni vs CSM Deva

1-2

2-2
Sat 30, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
CSO Petrolul Potcoava vs Unirea Bascov

3-0

5-0
Sat 30, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
SSU Politehnica Timisoara vs Ineu

3-1

6-1
Sat 30, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
FC Unirea Alba Iulia vs Industria Galda


1-1
Sat 30, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Phoenix Buzias vs Progresul Pecica

1-0

3-1
Sat 30, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
CS Socodor vs CSC Peciu Nou

0-1

0-1
Sat 30, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Metalul Buzau vs CSM Focsani

0-1

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Blejoi Vispesti vs CSO Plopeni

1-0

1-2
Sat 30, Sep-14:00 - Romania Women\'s Superliga
CSM Alexandria Women\'s vs Banat Girls Women\'s

0-1

1-2
Sat 30, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 1
Druzhba Maykop vs FC Sevastopol

0-0

1-0
Sat 30, Sep-15:00 - Russia Div 2 Group 2
Torpedo Moscow II vs FK Yenisey-2 Krasnoyarsk

1-0

1-2
Sat 30, Sep-13:00 - Russia Div 2 Group 3
Dinamo Vladivostok vs FK Znamya Noginsk

1-2

1-2
Sat 30, Sep-15:15 - Russia Premier League
Lokomotiv Moscow vs Pari Nizhny Novgorod

0-0

1-0
Sat 30, Sep-19:59 - Russia Premier League
CSKA Moscow vs Baltika Kaliningrad

1-0

1-0
Sat 30, Sep-17:30 - Russia Premier League
Rubin Kazan vs Krasnodar FK

0-1

0-2
Sat 30, Sep-13:00 - Russia Premier League
FK Orenburg vs Zenit St.Petersburg

3-1

3-1
Sat 30, Sep-13:00 - Russia Women\'s Premier League
Krylya Sovetov Samara Women\'s vs Zvezda 2005 Perm Women\'s

0-1

0-3
Sat 30, Sep-18:00 - Russia Women\'s Premier League
FK Rostov Women\'s vs Zenit St.Petersburg Women\'s

1-1

2-3
Sat 30, Sep-15:00 - Russia Women\'s Premier League
Rubin Kazan Women\'s vs Yenisey Krasnoyarsk Women\'s

0-1

1-1
Sat 30, Sep-17:00 - San Marino Girone A
AC Juvenes/Dogana vs SS Virtus

1-0

1-2
Sat 30, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SC Faetano vs SP Libertas

1-1

1-2
Sat 30, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs San Giovanni

0-0

0-0
Sat 30, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SP Tre Fiori vs Fiorentino

1-0

1-0
Sat 30, Sep-17:10 - Saudi Arabia Division 2
Alhowra vs Al Ansar Medina


1-1
Sat 30, Sep-16:15 - Saudi Arabia Division 2
Al-Noor vs Al Shuaib

0-0

0-0
Sat 30, Sep-16:30 - Saudi Arabia Division 2
Al-Draih vs Al Jubail

0-0

2-1
Sat 30, Sep-16:40 - Saudi Arabia Division 2
Al-Saqer vs Arar FC


2-1
Sat 30, Sep-16:40 - Saudi Arabia Division 2
Tuwaiq vs Jerash FC


0-1
Sat 30, Sep-16:50 - Saudi Arabia Division 2
Al Qous Club vs Hottain


0-1
Sat 30, Sep-16:55 - Saudi Arabia Division 2
Weg Taif vs Bisha FC


2-2
Sat 30, Sep-16:00 - Saudi Arabia Professional League
Abha vs Al-Riyadh

0-0

0-1
Sat 30, Sep-22:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Ahli Saudi FC vs Al-Ettifaq

0-0

0-0
Sat 30, Sep-22:00 - Saudi Arabia Professional League
Al Khaleej vs Damac FC

0-1

0-2
Sat 30, Sep-19:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Raed vs Al-Akhdoud

1-1

1-2
Sat 30, Sep-19:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Fateh SC vs Al-Wehda FC

1-1

5-1
Sat 30, Sep-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ittihad Youths vs Jeddah Youth


2-4
Sat 30, Sep-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Ohud Medina Youths vs Al Wehda Youth


2-1
Sat 30, Sep-19:50 - Saudi Arabia Youth League
Al Ahli Jeddah Youth vs Al-Raed Youths

1-0

2-1
Sat 30, Sep-20:30 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Al Khaleej Youths


2-0
Sat 30, Sep-16:30 - Saudi Arabia Youth League
Al Nassr Riyadh Youths vs Al-Jeel Youths


1-2
Sat 30, Sep-16:35 - Saudi Arabia Youth League
Al-Faisaly Harmah Youths vs Al-Qadasiya Youths

0-0

0-0
Sat 30, Sep-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Taawon Youths vs Al-Hilal Youths


3-3
Sat 30, Sep-16:45 - Saudi Arabia Youth League
Al-Hazm Youths vs Al-Ettifaq Youths


1-0
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Championship
Ayr United FC vs Raith Rovers

0-2

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Airdrieonians

0-1

0-1
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Championship
Dundee United vs Queen\'s Park

1-1

4-1
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Championship
Partick Thistle vs Dunfermline

1-0

3-0
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Championship
Arbroath vs Inverness C.T.

0-2

2-3
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Highland Football League
Huntly vs Clachnacuddin

5-0

8-0
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Highland Football League
Formartine United vs Turriff United

1-1

2-4
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Highland Football League
Buckie Thistle FC vs Nairn County

3-0

6-0
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Highland Football League
Inverurie Loco Works vs Rothes

0-0

0-1
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish League One
Kelty Hearts vs Queen of the South FC

1-1

3-1
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish League One
Alloa Athletic vs Edinburgh City

0-0

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish League One
Falkirk vs Montrose

0-0

3-2
Sat 30, Sep-20:30 - Scottish League One
Stirling Albion vs Cove Rangers

1-0

2-2
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish League Two
Dumbarton vs Stranraer F.C.

2-1

3-1
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish League Two
Peterhead vs Elgin City

2-0

6-0
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish League Two
Spartans vs Bonnyrigg Rose

0-1

2-2
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish League Two
Stenhousemuir vs Clyde F.C.

1-0

2-2
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish League Two
East Fife vs Forfar Athletic

1-0

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Lowland Football League
Gala Fairydean vs Gretna 2008

3-0

4-1
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Lowland Football League
East Kilbride vs Civil Service Strollers FC

1-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Lowland Football League
Cowdenbeath F.C. vs Cumbernauld Colts

0-1

0-2
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Lowland Football League
Bo\'ness United vs Broomhill FC

1-0

3-0
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Lowland Football League
Linlithgow Rose vs Berwick Rangers

0-0

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Lowland Football League
Albion Rovers FC vs Tranent Juniors

1-2

1-3
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Lowland Football League
Edinburgh University FC vs Caledonian Braves

1-2

1-3
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Lowland Football League
Celtic 2 vs Stirling University FC

0-0

1-0
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Aberdeen

0-1

1-3
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Ross County vs Heart of Midlothian FC

0-0

0-1
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Kilmarnock vs St. Mirren

1-1

1-1
Sat 30, Sep-15:30 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs Celtic

0-0

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs Dundee

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:00 - Scottish Premier League
St. Johnstone vs Livingston F.C.

1-0

1-1
Sat 30, Sep-20:05 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda Beograd vs Radnicki Nis

1-0

1-0
Sat 30, Sep-21:00 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs Backa Topola

0-1

1-1
Sat 30, Sep-19:00 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs Cukaricki

0-2

0-3
Sat 30, Sep-21:00 - Serbia Prva Liga
Macva Sabac vs FK Jedinstvo UB

0-0

1-0
Sat 30, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs Dukla Banska Bystrica

0-0

1-0
Sat 30, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga
MFK Ruzomberok vs MFK Zemplin Michalovce

0-0

0-0
Sat 30, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga
Dolny Kubin vs Malzenice

0-2

0-3
Sat 30, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga
Slavoj Trebisov vs Spisska Nova Ves

0-0

1-0
Sat 30, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Puchov vs Liptovsky Mikulas

2-0

2-0
Sat 30, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga East
Namestovo vs MFK Snina

1-1

1-2
Sat 30, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga East
Partizan Bardejov vs Odeva Lipany

1-1

5-1
Sat 30, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga West
Jednota Banova vs MFK Lokomotiva Zvolen

0-0

0-0
Sat 30, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga West
Nove Mesto vs SKF Sered

1-3

2-6
Sat 30, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga West
Slovan Duslo Sala vs FK Raca

1-0

1-0
Sat 30, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga West
MSK Fomat Martin vs Banik Lehota pod Vtacnikom

1-1

3-1
Sat 30, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga West
OK Castkovce vs Malacky

0-2

0-5
Sat 30, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga West
Hamsik Academy vs MFK Dubnica

1-0

2-0
Sat 30, Sep-13:00 - Slovakia Women I. liga
Dukla Banska Bystrica Women\'s vs Tatran Presov Women\'s

1-0

1-0
Sat 30, Sep-13:00 - Slovakia Women I. liga
Trencin Women\'s vs MFK Ruzomberok Women\'s

1-3

1-5
Sat 30, Sep-21:00 - Slovakia Women I. liga
Spartak Myjava Women\'s vs Spartak Trnava Women\'s

2-0

3-0
Sat 30, Sep-19:00 - Slovakia Women I. liga
FC Artmedia Petrzalka Women\'s vs SKF Zilina Women\'s

2-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - Slovakia Women I. liga
Topolcany Women\'s vs Slovan Bratislava Women\'s

2-0

3-0
Sat 30, Sep-17:00 - Slovenia 1. Liga
NK Bravo vs Domzale

2-2

3-2
Sat 30, Sep-22:15 - Slovenia 1. Liga
NS Mura vs NK Celje

0-0

0-2
Sat 30, Sep-17:30 - Slovenia 2. Liga
Jadran Dekani vs NK Brinje Grosuplje

0-1

1-1
Sat 30, Sep-17:30 - Slovenia 2. Liga
NK Rudar Velenje vs NK Triglav Kranj

0-2

0-2
Sat 30, Sep-17:30 - Slovenia 2. Liga
NK Nafta vs NK Bilje

2-0

3-1
Sat 30, Sep-17:30 - Slovenia 2. Liga
NK Bistrica vs Tabor Sezana

0-0

1-0
Sat 30, Sep-19:59 - Slovenia U19
NK Krka U19 vs NK Radomlje(U19)

0-1

0-2
Sat 30, Sep-17:00 - South Africa First League
Black Leopards vs Upington City FC

1-0

1-0
Sat 30, Sep-17:00 - South Africa First League
Hungry Lions vs Platinum City Rovers

0-0

1-0
Sat 30, Sep-17:00 - South Africa First League
JDR Stars vs Marumo Gallants FC

1-1

2-1
Sat 30, Sep-19:30 - South Africa Premier League
Polokwane City FC vs Royal AM

1-0

1-0
Sat 30, Sep-17:00 - South Africa Premier League
Cape Town City vs Cape Town Spurs

1-1

3-1
Sat 30, Sep-15:45 - South Asian Championship U19
Pakistan(U19) vs India(U19)

0-0

0-3
Sat 30, Sep-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico de Madrid B Women\'s vs SE AEM Women\'s

0-1

0-1
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Ladies League Division 1
UD Levante C Women\'s vs AD Villaviciosa De Odon Women\'s

0-1

1-2
Sat 30, Sep-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
Granada B Women\'s vs Futbol Ellas CFF Women\'s

0-1

1-1
Sat 30, Sep-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
RCD Espanyol Women\'s vs Athletic Bilbao B Women\'s


3-0
Sat 30, Sep-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
Sant Gabriel Women\'s vs SD Casablanca Women\'s


2-0
Sat 30, Sep-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
UD Mutilvera Women\'s vs Parquesol Women\'s

0-2

1-3
Sat 30, Sep-21:30 - Spanish Ladies League Division 1
Mislata CF Women\'s vs CF Sporting Plaza De Argel Women\'s


3-0
Sat 30, Sep-21:30 - Spanish Ladies League Division 1
CE Europa Women\'s vs FC Barcelona B Women\'s

1-0

2-1
Sat 30, Sep-14:30 - Spanish Ladies League Division 1
Cadiz Women\'s vs ADFB La Rambla Women\'s

3-1

5-1
Sat 30, Sep-13:00 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women\'s vs Madrid CFF Women\'s

0-3

1-5
Sat 30, Sep-21:00 - Spanish Ladies Premier League
Villarreal Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

1-1

1-2
Sat 30, Sep-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s

1-0

1-1
Sat 30, Sep-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Granada CF Women\'s vs Eibar Women\'s

0-1

1-2
Sat 30, Sep-20:30 - Spanish Primera Division
Girona vs Real Madrid

0-2

0-3
Sat 30, Sep-16:00 - Spanish Primera Division
Getafe vs Villarreal

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:15 - Spanish Primera Division
Rayo Vallecano vs Mallorca

1-1

2-2
Sat 30, Sep-23:00 - Spanish Primera Division
Real Sociedad vs Athletic Bilbao

1-0

3-0
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Cultural Leonesa vs SD Logrones

0-0

1-0
Sat 30, Sep-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
SD Ponferradina vs Osasuna B

1-0

2-1
Sat 30, Sep-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Lugo vs Gimnastic Tarragona

0-1

0-1
Sat 30, Sep-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CF Rayo Majadahonda vs Teruel

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Madrid Castilla vs Recreativo Huelva

0-2

1-2
Sat 30, Sep-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CD Castellon vs Merida AD

3-1

5-1
Sat 30, Sep-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Cordoba C.F. vs Recreativo Granada

1-0

3-0
Sat 30, Sep-19:00 - Spanish Primera U19
Gava(U19) vs CD San Francisco(U19)

1-2

2-4
Sat 30, Sep-19:00 - Spanish Primera U19
La Cruz Villanovense(U19) vs Rayo Vallecano U19

0-2

0-3
Sat 30, Sep-15:00 - Spanish Primera U19
CD Marino(U19) vs Acodetti CF(U19)

0-0

0-1
Sat 30, Sep-15:00 - Spanish Primera U19
CD Sobradillo(U19) vs SD San Jose(U19)

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Primera U19
San Sebastian Reyes(U19) vs Real Madrid(U19)


0-2
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Primera U19
Kelme CF U19 vs Atletico Madrileno(U19)


0-1
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Primera U19
CD San Felix(U19) vs UD Marbella(U19)

3-1

4-2
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Primera U19
SD Huesca(U19) vs Sabadell(U19)

0-2

2-3
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Primera U19
Real Murcia(U19) vs Levante(U19)


0-4
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Primera U19
AD Union Adarve(U19) vs Merida(U19)

2-0

3-0
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Primera U19
Zaragoza(U19) vs CF Damm(U19)

0-1

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Primera U19
CF Badalona(U19) vs Barcelona(U19)

1-1

2-3
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Primera U19
Girona(U19) vs Mallorca(U19)

0-1

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Primera U19
CF Rayo Majadahonda(U19) vs Alcobendas(U19)

2-1

2-1
Sat 30, Sep-19:59 - Spanish Primera U19
CD 26 De Febrero(U19) vs Cordoba(U19)

1-0

1-0
Sat 30, Sep-19:59 - Spanish Primera U19
Atletico de Madrid(U19) vs Getafe(U19)

0-1

0-1
Sat 30, Sep-19:59 - Spanish Primera U19
CD Julio Suarez(U19) vs Juventud Laguna(U19)

1-0

1-1
Sat 30, Sep-16:00 - Spanish Primera U19
Union Viera(U19) vs AD Huracan U19

0-0

0-3
Sat 30, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
CF Platges De Calvia(U19) vs UE Cornella(U19)

0-1

0-1
Sat 30, Sep-14:15 - Spanish Primera U19
Coruxo FC(U19) vs Deportivo La Coruna(U19)

0-2

0-5
Sat 30, Sep-18:30 - Spanish Primera U19
Celta Vigo U19 vs CD Covadonga(U19)

1-1

3-1
Sat 30, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division
Elche vs Levante

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:15 - Spanish Segunda Division
Eibar vs Tenerife

0-0

3-0
Sat 30, Sep-23:00 - Spanish Segunda Division
Albacete vs Andorra CF

2-0

3-1
Sat 30, Sep-23:00 - Spanish Segunda Division
Villarreal B vs Alcorcon

1-2

2-2
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Oviedo B vs CD Cayon

0-0

1-0
Sat 30, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Arandina vs Racing Villalbes

0-0

0-1
Sat 30, Sep-19:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad C vs AD San Juan

1-0

4-0
Sat 30, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Athletic Bilbao B vs Valle de Egues

2-0

3-1
Sat 30, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Utebo FC vs Calahorra

1-0

1-0
Sat 30, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs Cerdanyola del Valles

1-1

3-1
Sat 30, Sep-22:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs Andratx

1-0

1-0
Sat 30, Sep-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Yeclano Deportivo vs CD San Roque de Lepe

0-0

1-0
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
FC Cartagena B vs CD El Palo

0-1

1-2
Sat 30, Sep-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Manchego Ciudad vs Linense

2-0

2-1
Sat 30, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Montijo vs Getafe B

0-1

0-1
Sat 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Condal CF vs Urraca CF

0-0

2-0
Sat 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Sporting Atletico Gijon vs CD Tuilla

0-0

2-1
Sat 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Pontevedra B vs Gran Pena

0-1

0-2
Sat 30, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ceuta B vs Sevilla C

1-0

1-0
Sat 30, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Arenal vs Inter Manacor


2-1
Sat 30, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Poblense vs CF Platges De Calvia

0-0

0-0
Sat 30, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs Santanyi

0-0

1-0
Sat 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs CE Mercadal

1-0

1-0
Sat 30, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Constancia vs CE Felanitx

2-0

3-0
Sat 30, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Sur Yaiza vs Arucas CF

3-1

3-1
Sat 30, Sep-15:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tamaraceite vs CD Santa Ursula

1-1

1-3
Sat 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Herbania vs CD Marino

0-1

1-1
Sat 30, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
San Bartolome vs Villa Santa Brigida

0-1

1-1
Sat 30, Sep-00:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Ibarra vs Tenerife B

1-1

1-2
Sat 30, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Bullense vs Ciudad de Murcia

1-1

1-2
Sat 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Montecasillas vs Racing Murcia FC


2-4
Sat 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Alcantarilla vs Muleno CF

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Ardoi vs CD Cantolagua

1-0

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Huarte vs CA Cirbonero

2-0

2-1
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UCD Burlades vs Alesves

3-0

3-2
Sat 30, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pamplona vs Avance Ezcabarte


3-2
Sat 30, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Oberena vs Beti Kozkor KE

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Lagunak vs FC Bidezarra


2-0
Sat 30, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs CD Pena Sport


2-3
Sat 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs CD Cortes

1-0

1-1
Sat 30, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs Racing Rioja CF

0-0

1-0
Sat 30, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs Atletico Monzon

0-0

0-0
Sat 30, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Borja vs CD Belchite 97

2-0

3-0
Sat 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Solana vs Quintanar Del Rey

0-0

0-0
Sat 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs Villarrubia CF

1-1

2-3
Sat 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs UD Samano


1-0
Sat 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs SD Revilla


3-3
Sat 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Atletico Mineros vs SD Laredo

0-5

0-7
Sat 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs CD Naval

2-0

3-2
Sat 30, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs Castro

1-0

1-0
Sat 30, Sep-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UC Cartes vs Velarde CF

1-1

3-1
Sat 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Padura vs Alaves C

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sociedad Deportiva Beasain vs Aurrera de Ondarroa

1-0

3-0
Sat 30, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Derio vs Urduliz FT

0-2

1-3
Sat 30, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Pasaia KE vs SD Deusto

0-0

1-0
Sat 30, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Touring vs Anorga

2-1

2-2
Sat 30, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs Cultural de Durango

1-0

1-0
Sat 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs Girona II

0-0

1-2
Sat 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs Soneja

0-1

0-2
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Elche CF Ilicitano vs UD Castellonense

5-0

6-0
Sat 30, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Utiel vs Athletic Torrellano

1-0

1-0
Sat 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Leganes B vs Galapagar

0-0

0-0
Sat 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Villaralbo vs Atletico Bembibre

0-0

0-1
Sat 30, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Burgos Promesas vs CD La Virgen Del Camino

0-0

0-0
Sat 30, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs Colegios Diocesanos

3-0

3-0
Sat 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Palencia vs UD Santa Marta

1-0

2-1
Sat 30, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Cultural Leonesa B vs CD Mirandes B

1-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Melilla vs CD Rincon

0-0

1-1
Sat 30, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD Torre del Mar vs CD El Ejido 2012

1-0

2-0
Sat 30, Sep-15:00 - Swden Women Division 2
Gamla Upsala SK Women\'s vs Umea FC Women\'s

1-1

1-1
Sat 30, Sep-17:00 - Swden Women Division 2
Trelleborgs FF Women\'s vs IK Rosso Uddevalla Women\'s

1-1

6-1
Sat 30, Sep-16:00 - Swden Women Division 2
IFO Bromolla IF Women\'s vs Lidkopings FK Women\'s

0-2

0-3
Sat 30, Sep-16:00 - Swden Women Division 2
Hacken B Women\'s vs Sundsvalls DFF Women\'s

1-0

1-3
Sat 30, Sep-16:00 - Swden Women Division 2
Mallbackens IF Women\'s vs Jitex BK Women\'s

1-1

2-3
Sat 30, Sep-18:00 - Swden Women Division 2
AIK Solna Women\'s vs Alingsas Women\'s

0-0

1-0
Sat 30, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Sollentuna FK vs Sandvikens IF

0-0

0-1
Sat 30, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Norra
FC Stockholm Internazionale vs Orebro Syrianska IF

0-0

0-2
Sat 30, Sep-19:59 - Sweden Div 1 Norra
Motala AIF FK vs IF Sylvia

1-0

3-0
Sat 30, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Taby vs IF Karlstad

1-0

1-0
Sat 30, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra
United Nordic vs Vasalunds IF

0-0

1-0
Sat 30, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Tvaakers IF vs Ahlafors IF

2-0

3-0
Sat 30, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs Torns IF

0-1

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lunds BK vs Atvidabergs FF

1-0

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Falkenbergs FF vs IK Oddevold

1-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Ljungskile SK vs Eskilsminne IF

1-0

1-0
Sat 30, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Yxhults IK vs IK Gauthiod

0-0

1-0
Sat 30, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IFK Skovde FK vs IK Zenith

2-2

2-2
Sat 30, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Herrestads AIF vs Nordvarmland FF

0-0

2-1
Sat 30, Sep-19:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Gute vs IFK Osterakers FK

2-1

2-3
Sat 30, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Kungsangens IF vs FC Arlanda

0-2

1-3
Sat 30, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Hudiksvalls FF vs Kvarnsvedens IK

2-0

8-1
Sat 30, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Skiljebo SK vs Jarfalla

0-2

0-3
Sat 30, Sep-17:30 - Sweden Div 2 Norrland
Notvikens IK vs Gottne IF

1-2

1-4
Sat 30, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
IF Algarna vs Sandviks IK

2-1

4-2
Sat 30, Sep-14:00 - Sweden Div 2 Norrland
Ytterhogdal IK vs Kiruna Ff

3-1

7-1
Sat 30, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norrland
Team Thoren FF vs Froso IF

1-0

1-0
Sat 30, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norrland
Bergnasets AIK vs IFK Lulea

1-0

2-1
Sat 30, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Ostersund vs Storfors AIK

3-0

5-1
Sat 30, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
IFK Malmo FK vs FC Rosengard

0-4

1-7
Sat 30, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Kristianstads FC vs Simrishamn

0-1

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
FBK Balkan vs Rappe GOIF

1-2

1-5
Sat 30, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Arameisk-Syrianska IF vs Huddinge IF

0-0

0-0
Sat 30, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Mjolby AI FF vs IK Sleipner

0-3

1-3
Sat 30, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Karlslunds IF HFK vs FC Nacka Iliria

0-1

1-2
Sat 30, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Landvetter IS vs Laholms FK

0-2

0-4
Sat 30, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
BK Astrio vs Qviding FIF

1-0

2-1
Sat 30, Sep-14:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Hittarps IK vs Savedalens IF

2-0

4-2
Sat 30, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Tolo IF vs Lindome GIF

2-0

2-0
Sat 30, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan
Djurgardens vs Halmstads

0-0

1-0
Sat 30, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan
IFK Norrkoping vs Kalmar FF

1-0

1-0
Sat 30, Sep-19:59 - Swiss Super League
Winterthur vs FC Lugano

0-1

2-3
Sat 30, Sep-19:59 - Swiss Super League
Servette vs Lausanne Sports

0-1

2-1
Sat 30, Sep-22:30 - Swiss Super League
Grasshoppers vs Young Boys

0-1

0-1
Sat 30, Sep-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Vevey Sports 05 vs Yverdon II

1-0

3-0
Sat 30, Sep-18:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Lausanne Sports(U21) vs La Sarraz-Eclepens


5-1
Sat 30, Sep-18:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Pully Football vs Meyrin

1-1

1-2
Sat 30, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Monthey vs Sion II


2-2
Sat 30, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Naters vs Portalban/Gletterens


3-0
Sat 30, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Echallens vs FC Grand Saconnex

1-0

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
US Terre Sainte vs La Chaux-de-Fonds


0-1
Sat 30, Sep-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Muri vs FC Courtetelle

1-4

1-5
Sat 30, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Bassecourt vs FC Black Stars Basel


2-6
Sat 30, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Koniz vs FC Munsingen


0-1
Sat 30, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Emmenbrucke vs FC Concordia Basel

0-0

0-0
Sat 30, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Dietikon vs SV Muttenz


1-0
Sat 30, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Solothurn vs FC Thun U21


3-0
Sat 30, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Schotz vs Wohlen


3-0
Sat 30, Sep-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Kosova Zurich vs USV Eschen Mauren


1-0
Sat 30, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Freienbach vs SV Hongg


0-1
Sat 30, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Gossau vs Taverne


2-0
Sat 30, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Balzers vs FC Mendrisio Stabio


1-1
Sat 30, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Linth 04 vs FC Tuggen


1-0
Sat 30, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
ASC Kreuzlingen vs FC Wettswil Bonstetten


1-1
Sat 30, Sep-17:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Young Boys II vs FC Rapperswil-Jona

1-1

2-1
Sat 30, Sep-17:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Basel B vs Bavois

0-0

0-2
Sat 30, Sep-21:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Biel-Bienne vs SC Cham

1-1

2-2
Sat 30, Sep-21:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Zurich B vs FC St.Gallen U-21

2-1

2-3
Sat 30, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Breitenrain vs Bulle

2-0

3-1
Sat 30, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bruhl SG vs SR Delemont

3-0

4-1
Sat 30, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Luzern U-21 vs FC Paradiso

0-1

0-1
Sat 30, Sep-17:00 - Switzerland Women Division 1
Servette Chenois Woman\'s vs Grasshoppers Women\'s

2-1

3-1
Sat 30, Sep-21:45 - Switzerland Women Division 1
FC Thun Women\'s vs Young Boys Women\'s

2-1

3-3
Sat 30, Sep-18:00 - Switzerland Women Division 1
Rapperswil-Jona Women\'s vs FC Luzern Women\'s

1-2

1-2
Sat 30, Sep-18:00 - Switzerland Women Division 1
FC Zurich Frauen Women\'s vs St. Gallen Women\'s

1-0

1-1
Sat 30, Sep-18:00 - Switzerland Women Division 1
FC Aarau Women\'s vs Basel Women\'s

0-0

0-2
Sat 30, Sep-15:00 - Thai League 1
Port FC vs Khonkaen United

2-1

6-1
Sat 30, Sep-17:00 - Thai League 1
PT Prachuap F.C. vs Muang Thong United

0-2

1-3
Sat 30, Sep-16:00 - Thai League 1
Ratchaburi Mitr Phol vs Trat FC

0-0

3-1
Sat 30, Sep-15:00 - Thai League 2
Chiangmai FC vs Krabi FC

1-1

6-1
Sat 30, Sep-15:30 - Thai League 2
Nakhon Ratchasima vs Rayong FC

0-0

0-0
Sat 30, Sep-16:00 - Thai League 2
Phrae United vs Lampang FC

0-0

0-1
Sat 30, Sep-14:30 - Thai League 2
Singha GB Kanchanaburi vs Kasetsart FC

3-0

5-2
Sat 30, Sep-15:00 - Thai League 3
Bankhai United vs Pattaya City

2-0

2-1
Sat 30, Sep-15:00 - Thai League 3
Phuket Andaman vs Songkhla FC


2-2
Sat 30, Sep-12:30 - Thai League 3
Chiangrai FC vs Kong Krailas United

1-0

4-0
Sat 30, Sep-12:30 - Thai League 3
Surin City FC vs Surin Sugar Khongcheemool

0-0

1-0
Sat 30, Sep-12:30 - Thai League 3
Muangnont Bankunmae FC vs Bangkok FC

0-0

0-1
Sat 30, Sep-12:30 - Thai League 3
See Khwae City vs Uttaradit Saksiam


1-3
Sat 30, Sep-12:30 - Thai League 3
Yala United FC vs Trang FC


1-0
Sat 30, Sep-12:30 - Thai League 3
Khonkaen Mordindang FC vs Muang Loei United

1-1

2-1
Sat 30, Sep-12:30 - Thai League 3
Prachinburi City vs ACDC FC


1-0
Sat 30, Sep-12:30 - Thai League 3
Welfare Royal Air Force vs Prime Bangkok

0-2

1-3
Sat 30, Sep-12:30 - Thai League 3
Assumption United FC vs Ang Thong FC

0-0

2-2
Sat 30, Sep-12:30 - Thai League 3
Udon United vs Ubon Kruan Apat


2-1
Sat 30, Sep-12:30 - Thai League 3
Royal Thai Army FC vs Inter Bangkok

1-1

3-2
Sat 30, Sep-12:30 - Thai League 3
Thonburi United vs Samut Prakan FC

2-0

5-0
Sat 30, Sep-13:00 - Thai League 3
Lopburi FC vs Thap Luang United


2-0
Sat 30, Sep-14:00 - Thai League 3
Muang Trang United vs PT Satun FC


1-2
Sat 30, Sep-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Giresunspor vs Altay Spor Kulubu

0-0

0-0
Sat 30, Sep-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Genclerbirligi vs Manisa FK

1-1

1-1
Sat 30, Sep-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Tuzlaspor Kulubu vs Sanliurfaspor

0-1

1-1
Sat 30, Sep-17:00 - Turkey Super Lig
Istanbulspor vs Antalyaspor

1-0

1-2
Sat 30, Sep-17:00 - Turkey Super Lig
Trabzonspor vs Pendikspor

2-1

2-1
Sat 30, Sep-19:59 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Ankaragucu

0-0

2-1
Sat 30, Sep-14:30 - Turkey Super Lig
Sivasspor vs Hatayspor

0-0

0-0
Sat 30, Sep-15:00 - Turkey U19 League
Boluspor(U19) vs Eyupspor(U19)

0-0

0-0
Sat 30, Sep-13:00 - Turkey U19 League
Alanyaspor(U19) vs Sivasspor(U19)

0-1

0-2
Sat 30, Sep-13:00 - Turkey U19 League
Manisa FK(U19) vs Eskisehirspor(U19)

0-1

1-1
Sat 30, Sep-16:00 - Turkey U19 League
Sakaryaspor(U19) vs Bandirmaspor(U19)

0-0

2-0
Sat 30, Sep-13:00 - Turkey U19 League
Fatih Karagumruk(U19) vs Keciorengucu U19

0-1

1-2
Sat 30, Sep-13:00 - Turkey U19 League
Galatasaray(U19) vs Antalyaspor(U19)

3-0

4-1
Sat 30, Sep-13:00 - Turkey U19 League
Konyaspor(U19) vs Giresunspor(U19)

2-0

4-0
Sat 30, Sep-13:00 - Turkey U19 League
Rizespor(U19) vs Pendikspor(U19)

2-0

3-0
Sat 30, Sep-13:00 - Turkey U19 League
Bodrumspor(U19) vs Bursaspor(U19)

0-0

0-0
Sat 30, Sep-13:00 - Turkey U19 League
Genclerbirligi(U19) vs Altay Spor Kulubu(U19)

1-0

1-1
Sat 30, Sep-13:00 - Turkey U19 League
Bayrampasa(U19) vs Adanaspor(U19)

0-0

0-1
Sat 30, Sep-13:00 - Turkey U19 League
Fenerbahce U19 vs Altinordu(U19)

0-0

3-0
Sat 30, Sep-13:00 - Turkey U19 League
Goztepe(U19) vs Denizlispor(U19)

0-1

2-1
Sat 30, Sep-16:30 - Turkey U19 League
Adana Demirspor U19 vs Besiktas JK(U19)

1-0

2-0
Sat 30, Sep-17:20 - UAE League Division 1
Gulf Heroes vs Masafi SC

0-1

0-2
Sat 30, Sep-17:20 - UAE League Division 1
Dubai City vs Al-Thaid

0-1

1-1
Sat 30, Sep-17:20 - UAE League Division 1
Gulf United FC vs Masfut

2-0

2-2
Sat 30, Sep-17:30 - UAE League Division 1
Al-Dhafra vs Dubba Al Husun

1-1

2-1
Sat 30, Sep-19:59 - UAE League Professional
Khor Fakkan vs Al Wasl FC

0-3

3-3
Sat 30, Sep-17:20 - UAE League Professional
Al Jazira(UAE) vs Al Bataeh

1-1

3-1
Sat 30, Sep-17:20 - UAE U21 League
Ittihad Kalba U21 vs Ajman Club(U21)

0-0

0-0
Sat 30, Sep-17:20 - UAE U21 League
Emirates Club(U21) vs Baniyas(U21)

1-1

1-3
Sat 30, Sep-17:20 - UAE U21 League
Al Wahda(U21) vs Shabab Al Ahli Dubai(U21)

1-2

2-2
Sat 30, Sep-17:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Poland(U17) vs Moldova(U17)

2-0

3-0
Sat 30, Sep-17:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Sweden(U17) vs Latvia(U17)

0-0

2-0
Sat 30, Sep-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Shakhtar Donetsk vs FC Vorskla Poltava

0-1

1-2
Sat 30, Sep-19:59 - Ukraine - Vyscha Liga
Chernomorets Odessa vs Zorya Luhansk

0-0

0-0
Sat 30, Sep-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Veres Rivne vs LNZ Cherkasy

0-0

0-0
Sat 30, Sep-15:00 - Ukraine Druha Liga
Nyva Vinnitsia vs Lokomotiv Kyiv

1-1

2-1
Sat 30, Sep-13:30 - Ukraine Druha Liga
Kudrivka vs Real Pharma Odessa

3-0

3-1
Sat 30, Sep-14:00 - Ukraine Druha Liga
Kremin B Kremenchuk vs VAST Mykolaiv

0-1

1-1
Sat 30, Sep-14:30 - Ukraine Druha Liga
Druzhba Myrivka vs Metalurh Zaporizhya B

3-0

9-1
Sat 30, Sep-15:30 - Ukraine Persha Liga
Epicentr Kamyanets-Podilskyi vs Metalist Kharkiv

2-2

2-2
Sat 30, Sep-16:00 - Ukraine Persha Liga
SC Poltava vs FC Inhulets Petrove

1-0

1-3
Sat 30, Sep-16:30 - Ukraine Persha Liga
Nyva Ternopil vs FC Bukovyna Chernivtsi

0-0

0-1
Sat 30, Sep-14:45 - Ukraine Persha Liga
Dinaz Vyshgorod vs FK Chernihiv

0-1

1-2
Sat 30, Sep-12:00 - Ukraine U21 Liga
Kolos Kovalivka (U21) vs Polissya Zhytomyr(U21)

0-0

1-2
Sat 30, Sep-12:00 - Ukraine U21 Liga
FC Mynai(U21) vs Obolon Kiev(U21)

0-0

1-2
Sat 30, Sep-13:00 - Ukraine U21 Liga
Dnipro-1 (U21) vs Metalist 1925 Kharkiv(U21)

1-0

5-1
Sat 30, Sep-14:00 - Ukraine U21 Liga
Dynamo Kyiv(U21) vs PFC Oleksandria(U21)

1-1

2-1
Sat 30, Sep-04:00 - USA Major Next Pro
Sporting Kansas City II vs Austin FC B

0-0

0-2
Sat 30, Sep-03:00 - USA National independent Football League
Michigan Stars vs Maryland Bobcats

0-0

0-2
Sat 30, Sep-03:00 - USA USL League One
North Carolina vs Union Omaha

1-1

1-1
Sat 30, Sep-03:00 - USA USL League One
Greenville Triumph vs Northern Colorado Hailstorm FC

0-2

0-2
Sat 30, Sep-17:00 - Uzbekistan Pro League A
Lokomotiv Tashkent vs Shortan Guzar

0-0

1-0
Sat 30, Sep-16:00 - Uzbekistan Pro League A
Navbahor Namangan B vs Unired

3-2

3-2
Sat 30, Sep-17:30 - Uzbekistan Professional Football League
Qizilqum Zarafshon vs Sogdiana Jizzakh

2-1

4-2
Sat 30, Sep-23:30 - Venezuela Primera Division
Zamora FC Barinas vs Carabobo FC

0-0

0-2
Sat 30, Sep-23:30 - Venezuela Primera Division
Rayo Zuliano vs Caracas FC

0-0

0-0
Sat 30, Sep-23:30 - Venezuela Primera Division
Academia Puerto Cabello vs Estudiantes Merida FC

1-0

1-0
Sat 30, Sep-23:30 - Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira vs Universidad Central de Venezuela F.C.

0-0

0-0
Sat 30, Sep-23:30 - Venezuela Primera Division
Mineros de Guayana vs Monagas SC

1-1

2-1
Sat 30, Sep-23:30 - Venezuela Primera Division
Deportivo Tachira vs Hermanos Colmenarez

0-0

1-0
Sat 30, Sep-23:30 - Venezuela Primera Division
Angostura FC vs Portuguesa FC

0-2

1-2
Sat 30, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Chirk AAA vs Flint

0-2

1-4
Sat 30, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Llanidloes Town vs Llandudno FC

2-0

3-2
Sat 30, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Airbus UK Broughton vs Ruthin Town FC

0-0

2-0
Sat 30, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Buckley Town vs Mold Alexandra

0-2

0-3
Sat 30, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Porthmadog vs Denbigh Town

1-1

2-1
Sat 30, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Holywell vs Caersws

1-1

3-1
Sat 30, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Guilsfield FC vs Prestatyn Town FC

1-0

3-1
Sat 30, Sep-17:30 - Wales FAW Championship South
Goytre United vs Cambrian & Clydach

0-0

1-0
Sat 30, Sep-17:30 - Wales FAW Championship South
Cwmbran Celtic vs Taffs Well

0-1

1-1
Sat 30, Sep-17:30 - Wales FAW Championship South
Baglan Dragons vs Abertillery Bluebirds

0-1

1-1
Sat 30, Sep-17:30 - Wales FAW Championship South
Carmarthen Town vs Afan Lido

1-0

3-3
Sat 30, Sep-17:30 - Wales FAW Championship South
Llantwit Major vs Caerau Ely

1-1

1-4
Sat 30, Sep-17:30 - Wales FAW Championship South
Pontardawe Town vs Ammanford

1-1

1-3
Sat 30, Sep-20:15 - Wales Premier League
Connah\'s Quay Nomads FC vs Penybont FC

2-0

4-2
Sat 30, Sep-17:30 - Wales Premier League
The New Saints vs Pontypridd

3-0

4-0
Sat 30, Sep-17:30 - Wales Premier League
Barry Town United vs Caernarfon Town

0-2

0-3
Sat 30, Sep-17:30 - Wales Premier League
Newtown AFC vs Bala Town F.C.

0-0

1-0
Sat 30, Sep-17:30 - Wales Premier League
Haverfordwest County vs Aberystwyth Town

0-0

3-0
Sat 30, Sep-17:45 - Wales Premier League
Colwyn Bay vs Cardiff Metropolitan University FC

1-1

2-2
Sat 30, Sep-16:45 - Women\'s Norway Cupen
Rosenborg Women\'s vs LSK Kvinner Women\'s

0-0

2-1
Sat 30, Sep-18:45 - Women\'s Norway Cupen
Valerenga Women\'s vs Lyn Oslo Women\'s

0-1

2-2
Advertisement
GPWA

server2test