AD:

Football Results for Sat 3, Dec 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 3, Dec 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 3, Dec-20:30 - African Youth Cup U17
Zambia(U17) vs Mozambique(U17)

0-0

1-0
Sat 3, Dec-17:30 - African Youth Cup U17
Seychelles(U17) vs South Africa(U17)

0-6

0-11
Sat 3, Dec-21:00 - Algeria Division 1
JS Kabylie vs Paradou AC

0-1

2-1
Sat 3, Dec-19:59 - Algeria Division 1
JS Saoura vs CS Constantine

2-0

3-1
Sat 3, Dec-18:00 - Algeria Division 1
USM Alger vs ES Setif

0-0

1-1
Sat 3, Dec-18:00 - Algeria Division 1
CR Belouizdad vs MC Alger

0-0

0-0
Sat 3, Dec-18:00 - Algeria Division 2
AS Khroub vs IRB Ouargla

0-0

1-0
Sat 3, Dec-18:00 - Algeria Division 2
CA Batna vs MO Constantine

0-1

0-1
Sat 3, Dec-18:00 - Algeria Division 2
IB Khemis El Khechna vs JSM Skikda

1-0

3-0
Sat 3, Dec-18:00 - Algeria Division 2
ES Sour El Ghozlane vs JS Bordj Menaiel

0-1

1-1
Sat 3, Dec-18:00 - Algeria Division 2
US Chaouia vs MC El Eulma

1-0

1-1
Sat 3, Dec-18:00 - Algeria Division 2
Hamra Annaba vs Teleghma

0-2

0-3
Sat 3, Dec-18:00 - Algeria Division 2
Union Sportive Souf vs USM El Harrach

1-0

2-1
Sat 3, Dec-18:00 - Algeria U21
ES Setif(U21) vs MC Oran(U21)

2-0

2-1
Sat 3, Dec-18:00 - Algeria U21
ASO Chlef(U21) vs El Bayadh(U21)

0-2

2-3
Sat 3, Dec-18:00 - Algeria U21
MC Alger(U21) vs Paradou AC(U21)

0-0

0-0
Sat 3, Dec-18:00 - Algeria U21
RC Arbaa U21 vs USM Khenchela(U21)

0-0

0-1
Sat 3, Dec-18:00 - Algeria U21
US Biskra(U21) vs JS Kabylie(U21)

0-2

1-2
Sat 3, Dec-18:00 - Algeria U21
NC Magra (U21) vs USM Alger(U21)

0-0

0-1
Sat 3, Dec-13:00 - Algeria U21
CR Belouizdad(U21) vs CS Constantine U21

0-1

1-1
Sat 3, Dec-14:00 - Algeria U21 Division 2
US Chaouia(U21) vs MC El Eulma(U21)

1-1

1-1
Sat 3, Dec-14:00 - Algeria U21 Division 2
AS Khroub(U21) vs IRB Ouargla (U21)

0-0

0-2
Sat 3, Dec-14:00 - Algeria U21 Division 2
CA Batna(U21) vs MO Constantine U21

0-0

0-0
Sat 3, Dec-14:00 - Algeria U21 Division 2
Hamra Annaba (U21) vs NRB Teleghma U21

0-1

8-2
Sat 3, Dec-14:00 - Algeria U21 Division 2
IB Khemis El Khechna U21 vs JSM Skikda(U21)

0-0

1-1
Sat 3, Dec-18:30 - Angola Girabola League
Interclube Luanda vs Recreativo Libolo

2-0

3-0
Sat 3, Dec-18:30 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Petro Atletico de Luanda

0-0

0-2
Sat 3, Dec-14:00 - Armenia Premier League
FC Noah vs Lernayin Artsakh

2-0

2-0
Sat 3, Dec-14:00 - Armenia Premier League
FC Van vs BKMA Yerevan

0-0

0-1
Sat 3, Dec-08:00 - Australia Women's A-League
Newcastle Jets Women's vs Perth Glory Women's

0-1

2-2
Sat 3, Dec-08:00 - Australia Women's A-League
WS Wanderers Women's vs Sydney FC Women's

0-0

0-1
Sat 3, Dec-08:00 - Australia Women's A-League
Melbourne City Women's vs Brisbane Roar Women's

1-0

3-0
Sat 3, Dec-22:30 - Belgian First Amateur Division
Dessel Sport vs Gent B

0-0

0-0
Sat 3, Dec-23:00 - Belgian First Amateur Division
RAAL La Louvière vs URSL Vise

1-0

2-1
Sat 3, Dec-23:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Olympic Club Charleroi vs KVK Ninove

1-0

3-0
Sat 3, Dec-23:00 - Belgian First Amateur Division
Rupel Boom vs Charleroi B

0-0

1-0
Sat 3, Dec-23:00 - Belgian First Amateur Division
Patro Eisden vs KSK Heist

1-0

1-1
Sat 3, Dec-23:00 - Belgian First Amateur Division
KFC Mandel United vs Leuven B

0-2

1-2
Sat 3, Dec-23:00 - Belgian First Amateur Division
Antwerp B vs Sint-Eloois-Winkel

0-0

0-0
Sat 3, Dec-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Excelsior Virton vs Lommel SK

0-0

0-1
Sat 3, Dec-23:00 - Belgium - 2e Klasse
RWD Molenbeek vs Club NXT

0-1

0-2
Sat 3, Dec-19:59 - Belgium Women 1st National
Westerlo Women's vs ASE De Chastre Women's

2-0

5-3
Sat 3, Dec-17:30 - Belgium Women 1st National
KVK Tienen Women's vs Royal FC Liege Women's

1-1

1-1
Sat 3, Dec-17:30 - Belgium Women 1st National
KSKV Zwevezele Women's vs Standard Liege B Women's

0-1

0-2
Sat 3, Dec-18:00 - Belgium Women 1st National
Gent B Women's vs Zulte Waregem II Women's


5-0
Sat 3, Dec-18:30 - Belgium Women 1st National
Kontich FC Women's vs RAEC Mons Women's

2-0

5-0
Sat 3, Dec-21:30 - Belgium Women 1st National
RSC Anderlecht II Women's vs Wuustwezel Women's


3-2
Sat 3, Dec-19:00 - Belgium Women 1st National
Famkes Merkem Women's vs Moldavo Women's

1-0

2-0
Sat 3, Dec-19:15 - Belgium Women's Premier League
Club Brugge Women's vs KV Mechelen Women's

1-1

2-2
Sat 3, Dec-18:30 - Belgium Women's Premier League
Eendracht Aalst Women's vs Anderlecht Women's

0-0

0-2
Sat 3, Dec-16:30 - Belgium Women's Premier League
Genk Women's vs Zulte Waregem Women's

0-0

2-0
Sat 3, Dec-14:00 - Bulgaria Cup
Slavia Sofia vs Botev Plovdiv

1-1

2-1
Sat 3, Dec-17:00 - Bulgaria Cup
Cherno More Varna vs Lokomotiv Plovdiv

1-1

3-1
Sat 3, Dec-17:00 - Burundi Ligue A
Aigle Noir vs Athletico Olympic


1-1
Sat 3, Dec-17:00 - Burundi Ligue A
Magara Young Boys vs Rukinzo FC

0-0

2-0
Sat 3, Dec-15:30 - Cambodia League
Phnom Penh Crown FC vs Boeung Ket FC

3-0

5-0
Sat 3, Dec-15:30 - Cambodia League
PKR Svay Rieng vs Visakha FC

0-0

0-1
Sat 3, Dec-10:00 - Chinese Football League Divison 1
Qingdao Hainiu vs Shenyang Urban

0-0

2-0
Sat 3, Dec-10:00 - Chinese Football League Divison 1
Nantong Zhiyun vs Heilongjiang Ice City

0-1

0-2
Sat 3, Dec-10:00 - Chinese Football League Divison 1
Kunshan FC vs Sichuan Jiuniu

0-0

2-0
Sat 3, Dec-10:00 - Chinese Football League Divison 1
Guangxi Pingguo Haliao F.C. vs Beijing Institute of Technology FC

0-0

0-0
Sat 3, Dec-10:00 - Chinese Football League Divison 1
Shijiazhuang Kungfu vs Shaanxi Chang'an Athletic FC

0-3

4-3
Sat 3, Dec-13:30 - Club Friendly
SK Motorlet Praha vs Jablonec B

1-1

2-3
Sat 3, Dec-13:30 - Club Friendly
Rekord Bielsko vs GKS Jastrzebie

0-1

1-2
Sat 3, Dec-14:00 - Club Friendly
Ajax Amsterdam vs Blackburn Rovers

0-0

0-2
Sat 3, Dec-14:00 - Club Friendly
Gaziantep Asya Spor Women's vs Horozkent Women's

0-0

2-1
Sat 3, Dec-17:00 - Club Friendly
Galatasaray vs Rayo Vallecano

0-1

0-1
Sat 3, Dec-17:00 - Club Friendly
Trabzonspor vs Hull City

1-0

1-1
Sat 3, Dec-19:59 - Club Friendly
Fenerbahce vs Villarreal

1-1

2-1
Sat 3, Dec-17:00 - Club Friendly
Lamia vs Levadiakos

0-0

0-0
Sat 3, Dec-15:00 - Club Friendly
PEC Zwolle vs KV Oostende

0-1

0-1
Sat 3, Dec-15:00 - Club Friendly
FC Dordrecht vs SC Telstar

0-1

1-2
Sat 3, Dec-15:00 - Club Friendly
Cracovia Krakow vs Liptovsky Mikulas

1-0

4-1
Sat 3, Dec-15:00 - Club Friendly
Korona Kielce vs Gornik Leczna

1-0

4-0
Sat 3, Dec-17:30 - Club Friendly
Lausanne Sports vs Basel

0-1

0-1
Sat 3, Dec-21:00 - Club Friendly
OFI Crete vs Anderlecht

1-0

1-1
Sat 3, Dec-18:00 - Club Friendly
Asteras Tripolis vs Atromitos Athens

0-0

1-1
Sat 3, Dec-16:00 - Club Friendly
Dundee United vs Swansea City

0-1

0-2
Sat 3, Dec-00:00 - Club Friendly
Home Farm FC vs Wayside Celtic

0-0

0-0
Sat 3, Dec-16:30 - Club Friendly
Crystal Palace vs Botafogo (RJ)

0-0

0-0
Sat 3, Dec-16:30 - Club Friendly
Almere City FC vs FC Twente Enschede

1-0

1-1
Sat 3, Dec-19:00 - Club Friendly
Sturm Graz vs Almeria

0-0

1-0
Sat 3, Dec-19:00 - Club Friendly
Panaitolikos Agrinio vs Pas Giannina

0-1

0-1
Sat 3, Dec-13:00 - Club Friendly
Benesov vs Dukla Praha B


1-3
Sat 3, Dec-13:15 - Club Friendly
Fotbal Trinec vs Vitkovice

0-0

1-1
Sat 3, Dec-16:30 - Croatia 2 HNL
HNK Cibalia vs NK Dubrava Zagreb

1-0

1-0
Sat 3, Dec-16:30 - Croatia 2 HNL
Bijelo Brdo vs NK Jarun

0-0

2-1
Sat 3, Dec-17:00 - Croatia U19
Istra 1961 (U19) vs Slaven Koprivnica(U19)

0-1

1-3
Sat 3, Dec-16:00 - Croatia U19
NK Lokomotiva Zagreb U19 vs NK Rijeka (U19)

0-0

1-2
Sat 3, Dec-12:00 - Croatia U19
NK Dugopolje(U19) vs HNK Gorica(U19)

1-3

1-4
Sat 3, Dec-13:00 - Croatia U19
Hajduk Split (U19) vs Inter Zapresic(U19)

2-0

4-1
Sat 3, Dec-13:00 - Croatia U19
HNK Cibalia U19 vs HNK Sibenik(U19)

1-2

2-2
Sat 3, Dec-13:00 - Croatia U19
Varteks Varazdin U19 vs Mladost Zdralovi(U19)

0-0

2-0
Sat 3, Dec-13:00 - Croatia U19
Rudes U19 vs NK Croatia Sesvete(U19)

0-0

0-0
Sat 3, Dec-21:00 - Cyprus 1 Division
Nea Salamis vs APOEL Nicosia

0-2

1-3
Sat 3, Dec-21:00 - Cyprus 1 Division
Pafos FC vs Olympiakos Nicosia FC

0-0

1-1
Sat 3, Dec-16:30 - Cyprus 2 Division
Ayia Napa vs Xylotympou

0-2

1-2
Sat 3, Dec-16:30 - Cyprus 2 Division
MEAP Nisou vs Othellos Athienou

1-1

1-3
Sat 3, Dec-16:30 - Cyprus 2 Division
Anagennisi Deryneia vs Ermis Aradippou

0-0

0-0
Sat 3, Dec-16:30 - Cyprus 2 Division
Alki Oroklini vs Peyia 2014

0-0

0-0
Sat 3, Dec-16:30 - Cyprus 2 Division
Digenis Ypsonas vs PAEEK Keryneias

0-2

1-3
Sat 3, Dec-16:30 - Denmark Woman's League
Fortuna Hjorring Women's vs Sundby BK Women's

1-0

1-0
Sat 3, Dec-16:30 - Denmark Woman's League
Kolding BK Women's vs HB Koge Woman's

0-1

1-2
Sat 3, Dec-16:30 - Denmark Woman's League
Thisted FC Women's vs Brondby Women's

0-2

1-2
Sat 3, Dec-16:30 - Denmark Woman's League
Aarhus AGF Women's vs Nordsjaelland Women's

1-0

1-2
Sat 3, Dec-17:45 - Denmark Youth U17
Lyngby(U17) vs Sonderjyske(U17)


3-3
Sat 3, Dec-15:30 - Denmark Youth U19
Lyngby(U19) vs Sonderjyske(U19)

1-0

2-0
Sat 3, Dec-16:00 - Denmark Youth U19
FC Kobenhavn(U19) vs Silkeborg IF(U19)

2-1

4-1
Sat 3, Dec-16:30 - England Conference South Division
Farnborough FC vs Hampton & Richmond

1-1

2-2
Sat 3, Dec-16:30 - England Conference South Division
Eastbourne Borough vs Chippenham Town

1-1

2-1
Sat 3, Dec-16:30 - England Conference South Division
Havant & Waterlooville FC vs Worthing

0-1

1-5
Sat 3, Dec-16:30 - England Conference South Division
Taunton Town vs Braintree Town

0-0

0-0
Sat 3, Dec-16:30 - England Conference South Division
Dover Athletic vs St Albans City

1-1

1-1
Sat 3, Dec-16:30 - England Conference South Division
Chelmsford City vs Dartford

0-0

1-0
Sat 3, Dec-16:30 - England Conference South Division
Oxford City vs Dulwich Hamlet

1-1

2-2
Sat 3, Dec-16:30 - England Conference South Division
Concord Rangers vs Hemel Hempstead Town

1-0

2-1
Sat 3, Dec-19:00 - England Conference South Division
Ebbsfleet United vs Slough Town

0-0

2-0
Sat 3, Dec-19:00 - England Conference South Division
Weymouth vs Cheshunt

0-0

0-0
Sat 3, Dec-19:00 - England Conference South Division
Hungerford Town vs Tonbridge Angels

0-1

0-1
Sat 3, Dec-19:00 - England FA Women Super League
Leicester City Women's vs Chelsea FC Women's

0-5

0-8
Sat 3, Dec-18:00 - England FA Women Super League
Arsenal Women's vs Everton FC Women's

1-0

1-0
Sat 3, Dec-16:30 - England FA Women Super League
Manchester United Women's vs Aston Villa Women's

2-0

5-0
Sat 3, Dec-17:00 - England League One
Forest Green Rovers vs Cambridge United

1-0

2-1
Sat 3, Dec-16:30 - England League One
Milton Keynes Dons vs Burton Albion FC

0-1

1-1
Sat 3, Dec-16:30 - England League One
Shrewsbury Town vs Lincoln City

1-0

2-0
Sat 3, Dec-16:30 - England League One
Derby County vs Sheffield Wed

0-0

0-0
Sat 3, Dec-19:00 - England League One
Accrington Stanley vs Oxford United

0-0

1-1
Sat 3, Dec-19:00 - England League Two
Mansfield Town vs Colchester United

1-1

2-1
Sat 3, Dec-19:00 - England League Two
Rochdale vs Harrogate Town

1-1

1-4
Sat 3, Dec-19:00 - England League Two
Northampton Town vs Tranmere Rovers

0-0

0-0
Sat 3, Dec-19:00 - England League Two
Hartlepool United FC vs Stockport County

0-2

0-5
Sat 3, Dec-19:00 - England League Two
Crawley Town vs Swindon

0-0

2-0
Sat 3, Dec-17:00 - England League Two
Carlisle vs Sutton United

1-1

1-1
Sat 3, Dec-16:30 - England League Two
Gillingham vs Salford City F.C.

0-0

0-3
Sat 3, Dec-16:30 - England League Two
Leyton Orient vs Bradford City AFC

2-0

3-0
Sat 3, Dec-16:30 - England League Two
AFC Wimbledon vs Grimsby Town

0-0

1-0
Sat 3, Dec-17:00 - England Northern Division one
Brighouse Town vs Lincoln United

1-2

2-2
Sat 3, Dec-17:00 - England Northern Premier League
Marske United vs Bamber Bridge

0-0

1-2
Sat 3, Dec-17:00 - England Northern Premier League
South Shields vs Ashton United

1-1

3-3
Sat 3, Dec-17:00 - England Northern Premier League
Liversedge vs Whitby Town

0-2

0-3
Sat 3, Dec-17:00 - England Northern Premier League
Warrington Rylands vs Nantwich Town

0-0

0-1
Sat 3, Dec-18:00 - England Northern Premier League
Hyde United vs Gainsborough Trinity

1-0

1-0
Sat 3, Dec-16:30 - England Northern Premier League
Lancaster City vs Marine

0-1

1-3
Sat 3, Dec-16:30 - England Northern Premier League
Guiseley vs Morpeth Town

0-0

1-0
Sat 3, Dec-19:00 - England Northern Premier League
Stafford Rangers vs Atherton Collieries

1-1

1-2
Sat 3, Dec-19:00 - England Northern Premier League
Warrington Town FC vs Stalybridge Celtic

1-0

1-1
Sat 3, Dec-19:00 - England Northern Premier League
Matlock Town vs Radcliffe FC

1-0

2-2
Sat 3, Dec-19:00 - England Northern Premier League
FC United of Manchester vs Belper Town

0-0

2-0
Sat 3, Dec-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Canvey Island vs Folkestone Invicta

1-0

3-0
Sat 3, Dec-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bognor Regis Town vs Hastings United

0-0

0-0
Sat 3, Dec-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Carshalton Athletic FC vs Potters Bar Town

3-0

5-2
Sat 3, Dec-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Corinthian Casuals vs Brightlingsea Regent

0-1

2-1
Sat 3, Dec-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Haringey Borough vs Lewes

1-1

1-2
Sat 3, Dec-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Herne Bay vs Wingate & Finchley

0-0

1-1
Sat 3, Dec-17:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Kingstonian vs Cray Wanderers

0-1

0-1
Sat 3, Dec-17:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Horsham vs Aveley

1-0

2-2
Sat 3, Dec-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bowers & Pitsea vs AFC Hornchurch

0-0

0-2
Sat 3, Dec-16:30 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Bishop's Stortford

0-1

0-1
Sat 3, Dec-19:00 - England Southern League Central Division
Stourbridge vs Needham Market

0-0

0-0
Sat 3, Dec-16:30 - England Southern League Central Division
Rushden&Diamonds vs Alvechurch

0-1

0-2
Sat 3, Dec-16:30 - England Southern League Central Division
Tamworth vs Bedford Town

0-1

2-2
Sat 3, Dec-16:30 - England Southern League Central Division
Hednesford Town vs Stratford Town

1-0

2-0
Sat 3, Dec-16:30 - England Southern League Central Division
Bromsgrove Sporting vs Rushall Olympic

0-1

0-1
Sat 3, Dec-16:30 - England Southern League Central Division
Redditch United vs Ilkeston Town

0-2

1-4
Sat 3, Dec-16:30 - England Southern League Central Division
Mickleover Sports vs Leiston FC

2-2

2-2
Sat 3, Dec-16:30 - England Southern League Central Division
Royston Town vs Coalville Town

1-0

1-1
Sat 3, Dec-16:30 - England Southern League Central Division
Barwell vs Nuneaton Borough

1-0

3-1
Sat 3, Dec-16:30 - England Southern League Central Division
Kings Langley vs St Ives Town

0-1

0-1
Sat 3, Dec-16:30 - England Southern League Central Division
Basford United F.C. vs Hitchin Town

0-1

0-2
Sat 3, Dec-19:00 - England Southern Premier League
North Leigh vs Poole Town

0-2

0-4
Sat 3, Dec-17:00 - England Southern Premier League
Salisbury City vs Hendon

1-1

3-3
Sat 3, Dec-17:30 - England Southern Premier League
Hanwell Town vs Plymouth Parkway

0-0

1-0
Sat 3, Dec-16:30 - England Southern Premier League
Weston Super Mare vs Hartley Wintney

3-0

4-0
Sat 3, Dec-16:30 - England Southern Premier League
Gosport Borough vs Tiverton Town

2-0

2-1
Sat 3, Dec-16:30 - England Southern Premier League
Merthyr Town vs Beaconsfield Town F.C.

2-1

3-2
Sat 3, Dec-19:00 - England Southern Premier League
Hayes &Yeading vs Winchester City

2-0

4-0
Sat 3, Dec-19:00 - England Southern Premier League
Dorchester Town vs Chesham United

1-0

1-3
Sat 3, Dec-19:00 - England Southern Premier League
Metropolitan Police vs Yate Town

0-0

0-1
Sat 3, Dec-19:00 - England Southern Premier League
Truro City vs Harrow Borough

1-1

2-1
Sat 3, Dec-16:30 - England The Championship
Sunderland vs Millwall

0-0

3-0
Sat 3, Dec-18:00 - England U21 League Cup
Cardiff City(U21) vs Wolves U21

0-1

0-1
Sat 3, Dec-16:00 - England U21 League Cup
Birmingham(U21) vs Everton U21

0-0

1-0
Sat 3, Dec-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Caen B vs St Pryve St Hilaire


1-0
Sat 3, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group A
FC Rouen vs Racing Club de France

1-1

2-2
Sat 3, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Saint Malo vs FC Chambly

1-0

3-0
Sat 3, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Blois F.41 vs Evreux

0-0

1-1
Sat 3, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Guingamp B vs Voltigeurs Chateaubriant

1-1

3-1
Sat 3, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Poissy AS vs Vannes OC

1-1

2-1
Sat 3, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Granville vs Beauvais

0-0

0-0
Sat 3, Dec-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Stade Rennais B vs FC Chartres

0-1

2-2
Sat 3, Dec-19:59 - French Championnat Amateur Group B
ASM Belfort vs Sainte Genevieve Sports

2-0

2-0
Sat 3, Dec-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Stade Reims II vs Epinal

0-1

0-4
Sat 3, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group B
US Creteil-Lusitanos vs Saint Quentin

1-0

1-2
Sat 3, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Metz B vs AS Furiani Agliani

0-0

1-0
Sat 3, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Fleury Merogis vs Racing Besancon

0-1

1-1
Sat 3, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group B
FC 93 Bobigny vs ST Maur Lusitanos


2-0
Sat 3, Dec-19:00 - French Championnat Amateur Group B
Haguenau vs Colmar

0-0

2-0
Sat 3, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Toulon vs Saint Priest

2-0

2-1
Sat 3, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Evian Thonon Gaillard vs Lyonnais B


1-1
Sat 3, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Lyon Duchere vs Auxerre B

1-1

1-1
Sat 3, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Frejus Saint-Raphael vs RC Grasse

0-0

1-0
Sat 3, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Marignane Gignac vs Olympique Ales

0-0

1-0
Sat 3, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Canet Roussillon vs Louhans Cuiseaux

0-0

0-0
Sat 3, Dec-19:00 - French Championnat Amateur Group C
Aubagne vs Jura Sud Foot

1-2

2-2
Sat 3, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Vierzon Foot vs Saumur OL.

0-0

0-0
Sat 3, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group D
FC Nantes B vs Lorient B

0-0

0-0
Sat 3, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Angers II vs Bourges 18

0-1

1-3
Sat 3, Dec-21:30 - French Championnat Amateur Group D
Moulins Yzeure vs Chamalieres FC

0-1

1-1
Sat 3, Dec-22:00 - French Championnat Amateur Group D
Stade Bordelais vs Romorantin

1-2

2-4
Sat 3, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Stade Reims(U19) vs ESM DE Gonfreville(U19)

2-0

2-1
Sat 3, Dec-21:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Laval U19 vs Nantes U19

1-0

1-0
Sat 3, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Guingamp (U19) vs La Roche VF(U19)

0-0

5-1
Sat 3, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Brest Stade U19 vs Stade Rennais FC(U19)

0-0

1-0
Sat 3, Dec-17:30 - French Feminines D1
Lyonnais Women's vs Dijon Women's

5-0

8-0
Sat 3, Dec-17:30 - French Feminines D1
Guingamp Women's vs ASJ Soyaux Women's

2-0

3-1
Sat 3, Dec-17:30 - French Feminines D1
Bordeaux Women's vs Rodez Aveyron Women's

2-0

3-1
Sat 3, Dec-17:30 - French Feminines D1
Stade de Reims Women's vs Le Havre Women's

1-1

3-1
Sat 3, Dec-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
CD UMA Antequera Futsal vs Cordoba Futsal


3-2
Sat 3, Dec-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Ribera Navarra Futsal vs Movistar Inter Futsal


4-5
Sat 3, Dec-21:15 - Futsal Spain Division De Honor
Vina Albali Valdepenas Futsal vs Jimbee Cartagena FS Futsal


5-2
Sat 3, Dec-16:00 - Futsal Spain Division De Honor
Noia Portus Apostoli Futsal vs CA Osasuna Magna Futsal


1-2
Sat 3, Dec-22:00 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs Palma Futsal


2-2
Sat 3, Dec-23:00 - Futsal Spain Division De Honor
F.C.Barcelona Futsal vs Real Betis Futsal


6-3
Sat 3, Dec-13:30 - Georgia Primera Division
Dinamo Batumi vs Torpedo Kutaisi

1-1

2-2
Sat 3, Dec-13:30 - Georgia Primera Division
FC Saburtalo Tbilisi vs FC Telavi

0-0

0-1
Sat 3, Dec-16:00 - Georgia Primera Division
Dila Gori vs Samgurali Tskh

1-0

3-0
Sat 3, Dec-13:30 - Georgia Primera Division
Dinamo Tbilisi vs Gagra Tbilisi

1-0

2-1
Sat 3, Dec-13:30 - Georgia Primera Division
FC Sioni Bolnisi vs Lokomotiv Tbilisi

3-1

5-2
Sat 3, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
St. Pauli(U17) vs Dynamo Dresden(U17)

0-2

0-3
Sat 3, Dec-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Union Berlin (U17) vs Hansa Rostock(U17)

2-1

4-2
Sat 3, Dec-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
FC Erzgebirge Aue(U17) vs RasenBallsport Leipzig(U17)

2-1

1-4
Sat 3, Dec-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
SV Meppen(U17) vs Werder Bremen(U17)

0-0

1-1
Sat 3, Dec-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hertha BSC Berlin(U17) vs Hannover 96(U17)

1-0

2-0
Sat 3, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Augsburg(U17) vs Eintracht Frankfurt(U17)

2-1

4-1
Sat 3, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Koln(U17) vs Monchengladbach(U17)

2-0

6-2
Sat 3, Dec-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SV Deutz 05(U17) vs Arminia Bielefeld (U17)

0-3

1-6
Sat 3, Dec-16:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women's vs Eintracht Frankfurt Women's

3-0

5-0
Sat 3, Dec-19:00 - German Frauen Bundesliga
SC Freiburg Women's vs Duisburg Women's

0-1

4-1
Sat 3, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hansa Rostock(U19) vs Dynamo Dresden(U19)

1-2

1-4
Sat 3, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
RB Leipzig(U19) vs Hamburger(U19)

0-4

0-4
Sat 3, Dec-14:30 - German Junioren Bundesliga Nord
Hertha BSC Berlin U19 vs Viktoria Berlin 1889(U19)

2-0

4-1
Sat 3, Dec-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Berliner AK 07(U19) vs Energie Cottbus (U19)

1-0

2-1
Sat 3, Dec-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Munchen 1860 (U19) vs Reutlingen(U19)

2-0

3-0
Sat 3, Dec-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Karlsruher SC (U19) vs Nurnberg (U19)

0-0

0-0
Sat 3, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SC Freiburg(U19) vs 1. FC Heidenheim(U19)

1-0

3-1
Sat 3, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Bochum(U19) vs RW Oberhausen U19

1-1

1-1
Sat 3, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Bayer 04 Leverkusen U19 vs Viktoria Koln(U19)

1-0

1-1
Sat 3, Dec-16:00 - German Junioren Bundesliga West
SC Verl(U19) vs RW Essen(U19)

1-2

2-2
Sat 3, Dec-16:00 - German Junioren Bundesliga West
VfB Hilden(U19) vs Bonner SC (U19)

3-0

4-2
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Viktoria Aschaffenburg vs Bayern Munich B

1-0

3-2
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Buchbach vs FC Augsburg B

0-1

1-4
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FV Illertissen vs TSV Rain Am Lech

2-0

3-2
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Schweinfurt vs SV Heimstetten

0-0

2-0
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Turkgucu Ataspor Munchen vs TSV Aubstadt

1-0

1-0
Sat 3, Dec-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner FC Dynamo vs VSG Altglienicke

1-1

2-1
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Nordost
SV Babelsberg 03 vs Carl Zeiss Jena

0-0

0-1
Sat 3, Dec-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Hannover 96 Am vs BSV Rehden

2-1

3-1
Sat 3, Dec-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Hamburger SV II vs Havelse

0-1

2-1
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TuS Rot Weiss Koblenz vs KSV Hessen Kassel

1-0

2-1
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SG Barockstadt Fulda Lehnerz vs VfR Aalen

3-0

5-0
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Eintracht Trier vs VfB Stuttgart II

0-1

0-5
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
1. FSV Mainz 05 II vs TSV Steinbach Haiger

0-0

1-1
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs FC 08 Homburg

0-0

1-1
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfR Wormatia Worms vs Astoria Walldorf

0-1

0-1
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs SSV Ulm 1846

0-0

0-0
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SGV Freiberg vs TSG Balingen

0-1

1-3
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG 1899 Hoffenheim II vs Kickers Offenbach

1-0

3-1
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West
RW Oberhausen vs Monchengladbach B

0-0

1-0
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West
Preuben Munster vs SC Wiedenbruck

0-0

2-0
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs Wattenscheid

2-0

4-2
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Dusseldorf II vs Bocholt FC

0-0

0-0
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Rodinghausen vs SV Lippstadt

0-2

1-2
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West
Kaan Marienborn vs SV Straelen

0-1

2-1
Sat 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West
Duren vs TSV Alemannia Aachen

0-1

1-1
Sat 3, Dec-17:00 - Germany OberLiga
Stuttgarter Kickers vs FSV 08 Bissingen

0-0

3-0
Sat 3, Dec-17:00 - Germany OberLiga
Reutlingen vs CfR Pforzheim

0-2

0-4
Sat 3, Dec-17:00 - Germany OberLiga
FV Offenburg vs ATSV Mutschelbach

0-1

1-2
Sat 3, Dec-17:00 - Germany OberLiga
SV Auersmacher vs Kaiserslautern Am.

0-0

1-1
Sat 3, Dec-17:00 - Germany OberLiga
SV Curslack Neuengamme vs Turkiye Wilhelmsburg

0-1

0-3
Sat 3, Dec-17:00 - Germany OberLiga
Neckarsulmer Sport-Union vs FSV Hollenbach

1-0

1-0
Sat 3, Dec-17:00 - Germany OberLiga
Gonsenheim vs TuS Koblenz

1-1

1-2
Sat 3, Dec-17:00 - Germany OberLiga
TSV Schott Mainz vs Blau Weiss Karbach

0-0

1-0
Sat 3, Dec-17:00 - Germany OberLiga
FC Giessen vs SV Neuhof

3-0

6-1
Sat 3, Dec-17:00 - Germany OberLiga
Lupo-Martini Wolfsburg vs MTV Gifhorn

0-1

1-1
Sat 3, Dec-17:00 - Germany OberLiga
Rot-Weiss Hadamar vs FSV Fernwald

0-1

0-4
Sat 3, Dec-17:00 - Germany OberLiga
Goppinger SV vs SV Oberachern

1-0

2-0
Sat 3, Dec-17:00 - Germany OberLiga
ASV Cham vs SpVgg Weiden

3-0

3-1
Sat 3, Dec-17:00 - Germany OberLiga
TuS Komet Arsten vs OSC Bremerhaven

1-1

3-4
Sat 3, Dec-21:00 - Germany OberLiga
KFC Uerdingen 05 vs Ratingen SV

0-0

1-0
Sat 3, Dec-21:00 - Germany OberLiga
Ahrweiler BC 1920 vs Kirchberg

2-0

6-0
Sat 3, Dec-19:59 - Germany OberLiga
TSV Meerbusch vs FC Kray

1-0

3-2
Sat 3, Dec-19:59 - Germany OberLiga
SV 1898 Unter-Flockenbach vs SCV Griesheim

1-1

3-1
Sat 3, Dec-17:30 - Germany OberLiga
Turk Gucu Friedberg vs SC Waldgirmes

2-1

3-2
Sat 3, Dec-17:30 - Germany OberLiga
Hanau 93 vs SV Adler Weidenhausen

0-1

3-3
Sat 3, Dec-16:00 - Germany OberLiga
VFC Plauen vs VfB Krieschow

0-1

2-2
Sat 3, Dec-16:00 - Germany OberLiga
VfB Auerbach vs SV Westerhausen

2-0

4-1
Sat 3, Dec-16:00 - Germany OberLiga
Blau Weiss 90 Berlin vs MSV Pampow

1-1

3-3
Sat 3, Dec-16:00 - Germany OberLiga
SC Freital vs Blau Weiss Zorbau

0-1

1-1
Sat 3, Dec-18:30 - Germany OberLiga
FC Altona 93 vs Hamm United

1-0

3-0
Sat 3, Dec-18:30 - Germany OberLiga
TUS Mechtersheim vs SV Elversberg Am

1-0

3-0
Sat 3, Dec-18:30 - Germany OberLiga
SV Alemannia Waldalgesheim vs TSG Pfeddersheim

0-0

0-0
Sat 3, Dec-18:30 - Germany OberLiga
FV Diefflen vs Arminia Ludwigshafen

2-0

4-1
Sat 3, Dec-18:30 - Germany OberLiga
FSV Jagersburg vs Hertha Wiesbach


3-1
Sat 3, Dec-18:30 - Germany OberLiga
SV Morlautern vs FV Dudenhofen

0-3

1-4
Sat 3, Dec-16:30 - Germany OberLiga
Blumenthaler SV vs ESC Geestemunde

1-0

3-3
Sat 3, Dec-16:30 - Germany OberLiga
SC Weiche Flensburg 08 Am vs Oldenburger SV

1-0

2-0
Sat 3, Dec-19:00 - Gibraltar Premier Divisio
St Joseph's (GIB) vs Lynx Gibraltar

2-0

2-1
Sat 3, Dec-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
Europa FC vs College 1975

4-0

5-0
Sat 3, Dec-17:00 - Greece Super League 2
Egaleo vs Olympiakos Piraeus II

0-0

0-0
Sat 3, Dec-17:00 - Greece Super League 2
Anagennisi Karditsa vs Niki Volos

1-0

1-0
Sat 3, Dec-17:00 - Greece Super League 2
Makedonikos FC vs Iraklis 1908

1-0

2-0
Sat 3, Dec-15:45 - Greece Super League 2
Apollon Smirnis vs Chania Kissamikos

1-0

1-0
Sat 3, Dec-13:30 - Greece U19
OFI Crete(U19) vs Panathinaikos(U19)

0-1

1-2
Sat 3, Dec-14:00 - Greece U19
Panetolikos(U19) vs FC Aris Thessaloniki(U19)

1-1

1-2
Sat 3, Dec-14:00 - Greece U19
Asteras Tripolis(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19)

0-2

1-2
Sat 3, Dec-17:00 - Greece U19
Pas Giannina(U19) vs Lamia U19


4-2
Sat 3, Dec-15:00 - Greece U19
PAOK Saloniki(U19) vs Atromitos Athens(U19)

1-0

1-0
Sat 3, Dec-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs CSD Municipal

0-0

1-0
Sat 3, Dec-14:00 - HKFA Lanwa International Fa Cup
Kitchee vs Sham Shui Po

1-0

4-1
Sat 3, Dec-17:00 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs AFC Amsterdam

1-2

1-4
Sat 3, Dec-17:00 - Holland Tweede Divisie
Kozakken Boys vs Jong Sparta Rotterdam

2-1

4-1
Sat 3, Dec-17:00 - Holland Tweede Divisie
Spakenburg vs VV Katwijk

2-0

2-1
Sat 3, Dec-17:00 - Holland Tweede Divisie
Volendam Am. vs HHC Hardenberg

0-3

2-6
Sat 3, Dec-17:00 - Holland Tweede Divisie
Scheveningen vs Tielse Eendracht Combinatie

0-0

1-0
Sat 3, Dec-16:00 - Holland Tweede Divisie
FC Lisse vs Koninklijke HFC

1-0

2-1
Sat 3, Dec-18:00 - Holland Tweede Divisie
Quick Boys vs IJsselmeervogels

0-0

2-1
Sat 3, Dec-16:30 - Holland Tweede Divisie
Noordwijk vs Rijnsburgse Boys

0-0

1-1
Sat 3, Dec-11:00 - HongKong Premier League
Southern District vs Wofoo Tai Po

3-0

3-1
Sat 3, Dec-11:00 - HongKong Sapling Cup
Hong Kong FC vs LeeMan

0-1

1-2
Sat 3, Dec-16:00 - Hungary NB Ⅱ
Diosgyor VTK vs Szombathelyi Haladas

1-1

1-2
Sat 3, Dec-17:00 - Hungary U19 League
Szeged Csanad(U19) vs Diosgyor VTK(U19)


1-3
Sat 3, Dec-15:00 - Hungary U19 League
Ujpesti TE(U19) vs Puskas Akademia Fehervar(U19)

3-1

3-1
Sat 3, Dec-16:00 - Hungary U19 League
MTK Budapest FC (U19) vs Illes Akademia Haladas(U19)

1-0

3-0
Sat 3, Dec-16:00 - Hungary Women's Cup
MTK Budapest Women's vs Gyori Dozsa Woman's

0-3

2-4
Sat 3, Dec-12:30 - India League Division 1
Rajasthan United vs Neroca FC

1-0

1-0
Sat 3, Dec-18:00 - India Super League
Bengaluru vs ATK Mohun Bagan

0-0

0-1
Sat 3, Dec-16:00 - India Super League
Chennaiyin FC vs Hyderabad FC

0-0

1-3
Sat 3, Dec-13:45 - Italian Campionato Primavera 2
Cosenza Calcio Youth vs Imolese Calcio Youth

1-1

2-1
Sat 3, Dec-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Reggina Youth vs Pescara Youth

0-2

0-5
Sat 3, Dec-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Crotone Youth vs Virtus Entella Youth

0-0

2-2
Sat 3, Dec-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Ascoli Youth vs Salernitana Youth

1-2

3-2
Sat 3, Dec-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Padova Youth vs Reggiana Youth

1-0

2-2
Sat 3, Dec-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Parma Youth vs Pordenone Youth

0-0

1-1
Sat 3, Dec-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Vicenza Youth vs Brescia Youth

1-0

2-2
Sat 3, Dec-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Lazio Youth vs Ternana Youth

2-1

4-1
Sat 3, Dec-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Benevento Youth vs Monopoli Youth

1-0

2-0
Sat 3, Dec-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Pisa Youth vs Viterbese Castrense Youth

2-0

3-0
Sat 3, Dec-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Albinoleffe Youth vs Venezia F.C. Youth

1-0

3-1
Sat 3, Dec-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cittadella Youth vs FeralpiSalo Youth

1-0

2-1
Sat 3, Dec-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cremonese Youth vs Genoa Youth

0-1

1-2
Sat 3, Dec-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Spezia Youth vs Perugia Youth

1-0

2-0
Sat 3, Dec-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
S.S.D. Monza 1912 Youth vs Como Youth

0-2

0-3
Sat 3, Dec-18:00 - Italian Campionato Primavera 2
Spal Youth vs Alessandria Youth

0-0

0-0
Sat 3, Dec-17:00 - Italian Serie B
Venezia F.C. vs Ternana

2-1

2-1
Sat 3, Dec-21:00 - Italian Serie B
Cagliari vs Parma Calcio 1913

0-1

1-1
Sat 3, Dec-15:30 - Italian Women Division 1
ASDC Pomigliano Women's vs Sampdoria Women's

0-0

1-0
Sat 3, Dec-17:30 - Italian Women Division 1
Inter Milan Women's vs Juventus Women's

0-0

0-2
Sat 3, Dec-20:30 - Italy C1B
Cesena vs San Donato Tavarnelle

2-0

3-2
Sat 3, Dec-20:30 - Italy C1B
Fermana vs A.C. Reggiana 1919

0-2

0-3
Sat 3, Dec-20:30 - Italy C1B
Olbia vs Recanatese

0-0

1-1
Sat 3, Dec-20:30 - Italy C1B
Virtus Entella vs Lucchese

0-1

1-1
Sat 3, Dec-17:30 - Italy C1B
Ancona vs Alessandria

1-0

3-0
Sat 3, Dec-17:30 - Italy C1B
Carrarese vs Sassari Torres

0-1

0-1
Sat 3, Dec-17:30 - Italy C1B
Gubbio vs Robur Siena S.S.D.

1-0

2-0
Sat 3, Dec-17:30 - Italy C1B
Montevarchi Calcio vs Pontedera

0-2

1-2
Sat 3, Dec-17:30 - Italy C1B
Imolese Calcio vs Vis Pesaro

0-0

0-0
Sat 3, Dec-17:30 - Italy C1B
US Fiorenzuola vs Rimini

0-0

2-1
Sat 3, Dec-17:30 - Italy Serie D Group A
Ligorna vs A.S.D. Bra

0-1

1-1
Sat 3, Dec-17:30 - Italy Serie D Group B
US Breno vs Franciacorta


0-2
Sat 3, Dec-17:30 - Italy Serie D Group C
AC Mestre vs Montebelluna

1-1

2-1
Sat 3, Dec-17:30 - Italy Serie D Group C
AC Dolomiti Bellunesi vs Union Clodiense


2-1
Sat 3, Dec-17:30 - Italy Serie D Group D
United Riccione vs Prato

1-2

1-2
Sat 3, Dec-17:30 - Italy Serie D Group G
Arzachena vs Aprilia


1-2
Sat 3, Dec-19:30 - Ivory Coast Division 1
Denguele vs Racing d'Abidjan

0-1

0-1
Sat 3, Dec-21:45 - Ivory Coast Division 1
Stella Club vs Lys Sassandra

0-1

1-2
Sat 3, Dec-05:30 - Japan Women Empresss Cup
IGA Kunoichi Women's vs Tokiwagi Gakuen High School Women's

2-0

2-0
Sat 3, Dec-05:30 - Japan Women Empresss Cup
Cerezo Osaka Sakai Women's vs Shizuoka SSU Bonita Women's

0-0

0-0
Sat 3, Dec-05:30 - Japan Women Empresss Cup
Tsukuba University Women's vs Okayama Prefecture Sakuyo High School Women's

0-0

0-1
Sat 3, Dec-06:00 - Japan Women Empresss Cup
NGU Nagoya Women's vs Waseda University Women's

0-1

1-2
Sat 3, Dec-08:30 - Japan Women Empresss Cup
Setagaya Sfida Women's vs Viamaterras Miyazaki Women's

2-0

3-1
Sat 3, Dec-08:30 - Japan Women Empresss Cup
Fujizakura Yamanashi Women's vs Spring Yokohama FC Seagulls Women's

0-2

0-3
Sat 3, Dec-09:00 - Japan Women Empresss Cup
Ehime FC Women's vs SEISA OSA Rheia Women's

2-1

2-2
Sat 3, Dec-09:10 - Japan Women Empresss Cup
AS Harima ALBION Women's vs Fujieda Junshin High School Women's

2-1

3-3
Sat 3, Dec-08:00 - Japanese WE League
JEF United Ichihara Women's vs Albirex Niigata Women's

0-0

1-1
Sat 3, Dec-09:00 - Japanese WE League
Nojima Stella Women's vs Vegalta Sendai Women's

0-0

1-2
Sat 3, Dec-09:00 - Japanese WE League
Omiya Ardija Women's vs Urawa Reds Women's

0-3

0-3
Sat 3, Dec-17:00 - Kenya Premier League
Ulinzi Stars Nakuru vs Posta Rangers

1-0

1-0
Sat 3, Dec-15:00 - Kenya Premier League
Kenya Police FC vs Kakamega Homeboyz

0-0

0-1
Sat 3, Dec-16:00 - Kenya Premier League
Nzoia Sugar vs Sofapaka Nairobi FC

0-0

1-0
Sat 3, Dec-16:15 - Lebanese League
Tadamon Sour vs Shabab Al-Sahel

0-1

1-2
Sat 3, Dec-16:30 - Lebanese League
Al Hikma Beirut vs Al Akhaa Al Ahli

0-0

0-1
Sat 3, Dec-17:00 - Libya League Division 1
Darnes vs Al Suqoor(LBY)

1-0

1-0
Sat 3, Dec-21:00 - Libya League Division 1
Al Hilal Benghazi vs Al-Tahaddi

1-0

2-1
Sat 3, Dec-17:30 - Libya League Division 1
Al Khmes vs Al Ittihad Misurata

0-0

0-0
Sat 3, Dec-17:30 - Libya League Division 1
Abu Salim vs Al-Madina

0-0

0-0
Sat 3, Dec-21:00 - Luxembourg National Division
Mondercange vs UN Kaerjeng 97

0-1

1-1
Sat 3, Dec-19:00 - Luxembourg National Division
Etzella Ettelbruck vs Racing Union Luxembourg

0-1

0-1
Sat 3, Dec-15:00 - Malta First Division League
Attard vs Naxxar Lions

0-2

1-3
Sat 3, Dec-17:15 - Malta First Division League
San Gwann FC vs Melita FC

0-0

1-1
Sat 3, Dec-17:15 - Malta First Division League
St. Andrews vs Fgura United

1-1

3-2
Sat 3, Dec-21:00 - Malta First Division League
Mqabba FC vs Lija Athletic

1-1

1-2
Sat 3, Dec-21:00 - Malta First Division League
Vittoriosa Stars vs Mtarfa

3-0

3-0
Sat 3, Dec-15:00 - Malta Premier League
Gzira United vs Balzan FC

0-1

0-1
Sat 3, Dec-15:00 - Malta Premier League
Sirens vs Hibernians FC

0-1

0-1
Sat 3, Dec-17:15 - Malta Premier League
Floriana FC vs Marsaxlokk FC

0-1

1-1
Sat 3, Dec-16:00 - Montenegro Division 2
FK Kom vs Bokelj Kotor

0-0

0-0
Sat 3, Dec-16:00 - Montenegro Division 2
Otrant vs FK Podgorica

0-1

1-2
Sat 3, Dec-16:00 - Montenegro Division 2
OFK Igalo vs Celik Niksic

1-1

3-1
Sat 3, Dec-16:00 - Montenegro Division 2
OFK Mladost DG vs FK Zeta

0-2

0-4
Sat 3, Dec-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Jedinstvo Bijelo Polje vs FK Rudar Pljevlja

0-0

0-0
Sat 3, Dec-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Petrovac vs FK Iskra Danilovgrad

0-0

1-0
Sat 3, Dec-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Jezero Plav vs Decic Tuzi

0-0

0-0
Sat 3, Dec-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Mornar vs FK Buducnost Podgorica

0-1

1-2
Sat 3, Dec-16:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Arsenal Tivat vs FK Sutjeska Niksic

0-1

2-2
Sat 3, Dec-19:00 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs Ittifaq Marrakech

1-1

2-2
Sat 3, Dec-19:00 - Morocco Division 2
CAYB Youssoufia Berrechid vs Olympique Dcheira

0-0

0-1
Sat 3, Dec-19:00 - Morocco Division 2
Chabab Atlas Khenifra vs Stade Marocain du Rabat


1-1
Sat 3, Dec-16:30 - National League
Southend United vs Altrincham

2-1

2-2
Sat 3, Dec-16:30 - National League
Scunthorpe United vs Notts County

1-3

1-4
Sat 3, Dec-16:30 - National League
Halifax Town vs Chesterfield

0-0

1-0
Sat 3, Dec-16:30 - National League
Barnet F.C. vs Wealdstone FC

1-0

2-0
Sat 3, Dec-16:30 - National League
Dagenham and Redbridge vs Torquay United

0-1

0-1
Sat 3, Dec-16:30 - National League
York City vs Wrexham

0-0

1-1
Sat 3, Dec-16:30 - National League
Woking vs Maidstone United

0-1

3-1
Sat 3, Dec-16:30 - National League
Eastleigh vs Boreham Wood F.C.

1-0

1-0
Sat 3, Dec-16:30 - National League
Solihull Moors vs Oldham Athletic AFC

0-0

2-1
Sat 3, Dec-16:30 - National League
Gateshead vs Aldershot Town

0-0

0-2
Sat 3, Dec-16:45 - National League
Maidenhead United vs Dorking Wanderers

0-1

1-1
Sat 3, Dec-00:15 - National League North
Darlington vs Kettering Town

2-2

2-2
Sat 3, Dec-16:30 - National League North
AFC Telford United vs Banbury United

1-0

2-1
Sat 3, Dec-16:30 - National League North
Boston United vs Leamington

2-0

3-0
Sat 3, Dec-16:30 - National League North
Southport FC vs Scarborough Athletic

0-1

1-1
Sat 3, Dec-16:30 - National League North
King's Lynn vs Hereford

0-1

2-1
Sat 3, Dec-16:30 - National League North
Gloucester City vs AFC Fylde

0-0

1-2
Sat 3, Dec-16:30 - National League North
Brackley Town vs Spennymoor Town

0-1

2-1
Sat 3, Dec-16:30 - National League North
Buxton FC vs Bradford Park Avenue

1-1

2-3
Sat 3, Dec-16:30 - National League North
Peterborough Sports vs Farsley Celtic

0-0

1-0
Sat 3, Dec-19:00 - National League North
Chorley vs Curzon Ashton FC

1-0

3-0
Sat 3, Dec-04:30 - New Zealand Women's League
Northern Rangers Women's vs Canterbury United Women's

2-0

6-3
Sat 3, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pelister Bitola vs FK Vardar

2-0

2-2
Sat 3, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Ohrid 2004 vs Sloga Vinica

2-0

2-0
Sat 3, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Lokomotiva Skopje vs Kamenica Sasa

1-0

2-1
Sat 3, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Karaorman vs Besa Doberdoll

0-0

0-0
Sat 3, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Borec Veles vs FK Gostivar

0-1

0-2
Sat 3, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kozuv Gevgelija vs FK Teteks Tetovo

1-0

4-1
Sat 3, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Detonit Plachkovica vs Voska Sport

1-1

1-1
Sat 3, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
KF Arsimi vs Belasica Strumica

1-0

2-0
Sat 3, Dec-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Newington Youth vs Warrenpoint Town

0-1

0-1
Sat 3, Dec-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Knockbreda vs Ballyclare Comrades

0-0

1-1
Sat 3, Dec-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ards FC vs Institute FC

0-0

1-1
Sat 3, Dec-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Loughgall FC vs Ballinamallard United

1-1

1-1
Sat 3, Dec-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dergview FC vs Harland & Wolff Welders

0-1

2-3
Sat 3, Dec-19:00 - Northern Ireland Premier League
Coleraine F.C. vs Dungannon Swifts

2-0

2-0
Sat 3, Dec-19:00 - Northern Ireland Premier League
Ballymena United F.C. vs Cliftonville

1-0

4-1
Sat 3, Dec-19:00 - Northern Ireland Premier League
Linfield FC vs Carrick Rangers

2-0

3-1
Sat 3, Dec-19:00 - Northern Ireland Premier League
Crusaders FC vs Glentoran FC

2-1

3-2
Sat 3, Dec-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Jagiellonia Bialystok Youth vs Pogon Szczecin Youth

0-0

1-1
Sat 3, Dec-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Zaglebie Lubin Youth vs Legia Warszawa Youth

2-1

3-2
Sat 3, Dec-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gornik Zabrze Youth vs Slask Wroclaw Youth

0-0

1-1
Sat 3, Dec-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Rakow Czestochowa Youth vs Korona Kielce Youth

3-1

5-1
Sat 3, Dec-19:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Cracovia Krakow Youth vs Wisla Krakow Youth

1-0

3-1
Sat 3, Dec-19:00 - Portugal Campeonato
Pevidem vs Vila Mea

0-0

2-0
Sat 3, Dec-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Spg C Pombal U19 vs Marinhense U19

0-0

0-0
Sat 3, Dec-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Varzim U19 vs Mirandela(U19)

3-0

4-0
Sat 3, Dec-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Sp Espinho(U19) vs Lusitania de Lourosa (U19)

0-0

0-0
Sat 3, Dec-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Feirense(U19) vs Leixoes U19

0-0

0-0
Sat 3, Dec-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
UD Oliveirense(U19) vs Condeixa(U19)

0-0

0-0
Sat 3, Dec-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Limianos(U19) vs Amarante(U19)

1-1

2-4
Sat 3, Dec-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Sousense(U19) vs FC Penafiel(U19)

0-1

0-1
Sat 3, Dec-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Padroense(U19) vs Valadares Gaia(U19)

0-2

0-2
Sat 3, Dec-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Academico Viseu(U19) vs Covilha(U19)

1-0

1-1
Sat 3, Dec-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Desportivo Trofense(U19) vs Chaves(U19)

0-0

0-1
Sat 3, Dec-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Marinhas(U19) vs Merelinense U19

0-0

1-1
Sat 3, Dec-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Fabril Barreiro(U19) vs Farense(U19)

1-0

1-1
Sat 3, Dec-21:00 - Portugal League Cup
Casa Pia AC vs SC Braga

0-1

0-1
Sat 3, Dec-00:45 - Portugal League Cup
SCU Torreense vs FC Famalicao

0-0

1-0
Sat 3, Dec-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Gil Vicente U19

0-1

2-2
Sat 3, Dec-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
SC Uniao Torreense(U19) vs Sporting Lisbon(U19)

1-0

1-1
Sat 3, Dec-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Alverca(U19) vs Nacional(U19)

2-1

2-1
Sat 3, Dec-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Anadia(U19) vs FC Famalicao(U19)

1-0

1-2
Sat 3, Dec-19:00 - Portugal Women's 1A Divisao
Clube Atletico Ouriense Women's vs SL Benfica Women's

0-1

0-3
Sat 3, Dec-15:00 - Primeira Liga 3 Serie A
Sao Joao Ver vs S.C. Braga B

0-0

0-1
Sat 3, Dec-19:00 - Primeira Liga 3 Serie A
Felgueiras vs Vitoria Guimaraes B

1-0

3-0
Sat 3, Dec-19:00 - Primeira Liga 3 Serie A
Vilaverdense vs Canelas 2010

0-0

3-0
Sat 3, Dec-19:00 - Primeira Liga 3 Serie A
CDC Montalegre vs Fafe

0-0

2-0
Sat 3, Dec-17:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Caldas SC vs Sporting CP B

0-1

0-2
Sat 3, Dec-19:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Vitoria Setubal FC vs Amora FC

0-0

0-0
Sat 3, Dec-19:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Fontinhas vs Oliveira do Hospital

0-0

0-1
Sat 3, Dec-14:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qabala vs Sabail

1-1

2-1
Sat 3, Dec-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Samaxı FC

1-0

1-1
Sat 3, Dec-17:30 - Romania - Divizia A
FC Voluntari vs Hermannstadt

1-0

3-0
Sat 3, Dec-21:00 - Romania - Divizia A
CS Universitatea Craiova vs FC U Craiova 1948

0-0

0-2
Sat 3, Dec-15:15 - Romania - Liga 2
FC Brasov vs Dinamo Bucuresti

0-1

0-2
Sat 3, Dec-13:00 - Romania - Liga 2
FC Otelul Galati vs FC Metaloglobus Bucuresti

1-0

3-0
Sat 3, Dec-13:00 - Romania - Liga 2
SSU Politehnica Timisoara vs Csikszereda Miercurea

1-0

2-1
Sat 3, Dec-13:00 - Romania - Liga 2
Unirea Dej vs Minaur Baia Mare

0-1

1-1
Sat 3, Dec-13:00 - Romania - Liga 2
Viitorul Pandurii Targu Jiu vs Ripensia Timisoara

0-1

3-1
Sat 3, Dec-13:00 - Romania - Liga 2
Progresul Spartac vs CSM Slatina

0-1

1-1
Sat 3, Dec-13:00 - Romania - Liga 2
CSC 1599 Selimbar vs CSC Dumbravita

0-1

0-3
Sat 3, Dec-13:00 - Romania - Liga 2
Unirea Constanta vs CSM Politehnica Iasi

1-2

1-2
Sat 3, Dec-16:00 - Romania - Liga 3
Ceahlaul Piatra Neamt vs Stiinta Miroslava

1-0

2-1
Sat 3, Dec-16:00 - Romania - Liga 3
Jiul Petrosani vs Vointa Lupac

0-1

2-1
Sat 3, Dec-16:00 - Romania - Liga 3
Cluj II vs FC Zalau

0-0

1-1
Sat 3, Dec-16:00 - Romania - Liga 3
Tunari vs Steaua Bucuresti II

1-1

6-2
Sat 3, Dec-16:00 - Romania - Liga 3
Blejoi Vispesti vs CSO Plopeni

1-0

2-1
Sat 3, Dec-16:00 - Romania - Liga 3
CSM Flacara Moreni vs Pucioasa

0-0

1-1
Sat 3, Dec-16:00 - Romania - Liga 3
Somuz Falticeni vs Bucovina Radauti

1-0

1-3
Sat 3, Dec-16:00 - Romania - Liga 3
ACS Flacara Horezu vs ACS Cozia Calimanesti

3-2

3-3
Sat 3, Dec-16:00 - Romania - Liga 3
CSO Petrolul Potcoava vs CS Universitatea Craiova B

1-0

2-0
Sat 3, Dec-16:00 - Romania - Liga 3
Progresul Ezeris vs Cetate Deva

0-5

0-7
Sat 3, Dec-16:00 - Romania - Liga 3
CSM Satu Mare vs Sighetu Marmatie

2-0

4-0
Sat 3, Dec-16:00 - Romania - Liga 3
Gloria Albesti vs Recolta Gheorghe Doja

0-0

1-1
Sat 3, Dec-16:00 - Romania - Liga 3
Dante Botosani vs Miercurea Ciuc B

2-0

2-1
Sat 3, Dec-16:00 - Romania - Liga 3
CS Dinamo Bucuresti vs Real Bradu

0-1

2-2
Sat 3, Dec-18:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs SP Libertas

0-0

1-1
Sat 3, Dec-18:00 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs SC Faetano

2-0

4-0
Sat 3, Dec-18:00 - San Marino Girone A
SS Virtus vs SP Cosmos

0-0

0-0
Sat 3, Dec-18:00 - San Marino Girone A
Cailungo vs SS Murata

1-0

4-1
Sat 3, Dec-20:35 - Saudi Arabia Division 2
Al Ansar Medina vs Al Shuaib

1-0

1-0
Sat 3, Dec-19:50 - Saudi Arabia Division 2
Al Taraji vs Hottain


1-0
Sat 3, Dec-19:55 - Saudi Arabia Division 2
Al-Jeel vs Al-Rawdhah

0-0

2-2
Sat 3, Dec-15:50 - Saudi Arabia Division 2
Al Safa(KSA) vs Al Nairyah

1-0

2-0
Sat 3, Dec-16:10 - Saudi Arabia Division 2
Al-Zlfe vs Al-Kawkab

1-0

1-1
Sat 3, Dec-16:10 - Saudi Arabia Division 2
Sajer FC vs Weg Taif

0-1

0-2
Sat 3, Dec-16:20 - Saudi Arabia Division 2
Al-Rayyan vs Al-Sharq

1-2

1-2
Sat 3, Dec-16:35 - Saudi Arabia Division 2
Al-Saqer vs Qilwah

0-1

1-1
Sat 3, Dec-16:40 - Saudi Arabia Division 2
Al-Suqoor vs Al Najma

0-3

2-5
Sat 3, Dec-15:50 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ettifaq Youths vs Ohud Medina Youths

0-1

2-1
Sat 3, Dec-16:10 - Saudi Arabia Youth League
Al-Faisaly Harmah Youths vs Al-Fateh Youths

1-0

2-0
Sat 3, Dec-16:15 - Saudi Arabia Youth League
Arar Youths vs Al-Ittihad Youths

1-0

2-0
Sat 3, Dec-16:15 - Saudi Arabia Youth League
Al-Taawon Youths vs Hajer Youths

2-0

3-0
Sat 3, Dec-16:15 - Saudi Arabia Youth League
Al-Raed Youths vs Al-Qadasiya Youths

1-0

1-0
Sat 3, Dec-16:35 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ansar Youths vs Al Nassr Riyadh Youths

1-1

2-4
Sat 3, Dec-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Jeddah Youth vs Al Wehda Youth


3-1
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish Championship
Inverness C.T. vs Dundee

0-1

0-1
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish Championship
Cove Rangers vs Partick Thistle

1-0

1-1
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish Championship
Ayr United FC vs Raith Rovers

1-0

2-0
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish Championship
Arbroath vs Greenock Morton

0-1

1-1
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish Championship
Queen's Park vs Hamilton Academical FC

4-0

4-0
Sat 3, Dec-18:00 - Scottish Highland Football League
Strathspey Thistle vs Rothes

0-4

0-7
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish Highland Football League
Huntly vs Wick Academy FC

3-2

5-2
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish Highland Football League
Keith vs Fraserburgh

1-0

2-2
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish League One
Dunfermline vs Queen of the South FC

0-1

1-1
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish League One
Clyde F.C. vs Edinburgh City

0-1

0-2
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish League One
Falkirk vs Airdrieonians

1-0

1-1
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish League One
Montrose vs Alloa Athletic

0-0

0-0
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish League One
Kelty Hearts vs Peterhead

0-0

3-0
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish League Two
Forfar Athletic vs Albion Rovers FC

1-0

1-0
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish League Two
East Fife vs Annan Athletic

1-1

1-3
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish League Two
Stranraer F.C. vs Stirling Albion

2-1

3-1
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish League Two
Elgin City vs Stenhousemuir

2-1

2-1
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish League Two
Bonnyrigg Rose vs Dumbarton

1-0

1-1
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish Lowland Football League
Gretna 2008 vs Cowdenbeath F.C.

1-0

1-0
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish Lowland Football League
Berwick Rangers vs Dalbeattie Star

4-0

4-0
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish Lowland Football League
Gala Fairydean vs East Kilbride

2-1

4-5
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish Lowland Football League
Bo'ness United vs Glasgow Rangers Reserve

0-3

0-4
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish Lowland Football League
Cumbernauld Colts vs Spartans

0-1

1-1
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish Lowland Football League
Caledonian Braves vs East Stirlingshire

0-1

1-1
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish Lowland Football League
Tranent Juniors vs Hearts Reserve


3-2
Sat 3, Dec-19:00 - Scottish Lowland Football League
Celtic 2 vs Edinburgh University FC

1-0

5-0
Sat 3, Dec-14:00 - Serbia U19 League
Brodarac(U19) vs Backa Topola(U19)

1-1

2-1
Sat 3, Dec-13:00 - Serbia U19 League
Cukaricki(U19) vs Partizan Belgrade(U19)

1-2

2-3
Sat 3, Dec-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
Olimpico Madrid Women's vs Santa Teresa B Women's

1-0

1-0
Sat 3, Dec-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
CD Tarsa Women's vs Fundacion Tenerife Women's B

2-0

2-0
Sat 3, Dec-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
CD Julio Suarez Women's vs Las Majoreras Women's

1-1

1-2
Sat 3, Dec-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
Real Union de Tenerife B Women's vs CD Achaman Santa Lucia Women's

0-2

2-4
Sat 3, Dec-22:00 - Spanish Ladies League Division 1
CD Oceja Women's vs Real Oviedo B Women's


0-2
Sat 3, Dec-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Cordoba Women's vs Athletic Bilbao B Women's

2-2

2-2
Sat 3, Dec-21:00 - Spanish Ladies League Division 1
Sant Gabriel Women's vs SD Huesca Women's

1-1

2-5
Sat 3, Dec-21:00 - Spanish Ladies League Division 1
Madrid CFF C Women's vs CFF Olimpia Las Rozas Women's

0-0

1-1
Sat 3, Dec-18:00 - Spanish Ladies League Division 1
Riudoms Women's vs Santa Ponsa Talarrubias Women's

1-0

2-0
Sat 3, Dec-18:00 - Spanish Ladies League Division 1
Castellon Women's vs SD Casablanca Women's

2-2

3-3
Sat 3, Dec-16:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico de Madrid C Women's vs Daimiel Women's

1-0

3-0
Sat 3, Dec-18:30 - Spanish Ladies League Division 1
Eibar B Women's vs Mulier FCN Women's

0-0

1-0
Sat 3, Dec-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Fundacion Albacete Women's vs Cacereno Women's

0-0

1-0
Sat 3, Dec-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Torrelodones Women's vs Zaragoza CFF Women's

0-0

0-2
Sat 3, Dec-21:00 - Spanish Ladies League Division 2
Union Viera Women's vs Real Union de Tenerife Women's

1-1

3-5
Sat 3, Dec-16:30 - Spanish Ladies League Division 2
Sardoma CF Women's vs CE Europa Women's

0-2

0-4
Sat 3, Dec-23:00 - Spanish Ladies League Division 2
Real Betis B Women's vs CD Femarguin Women's

0-0

3-1
Sat 3, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women's vs Granadilla Tenerife Women's

1-2

2-2
Sat 3, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women's vs Real Sociedad Women's

0-1

2-1
Sat 3, Dec-21:15 - Spanish Ladies Premier League
Levante Las Planas Women's vs Real Madrid CF Women's

0-2

1-4
Sat 3, Dec-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women's vs Madrid CFF Women's

0-0

0-2
Sat 3, Dec-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Unionistas de Salamanca vs CD Badajoz

0-0

0-0
Sat 3, Dec-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Madrid Castilla vs Cultural Leonesa

1-0

1-1
Sat 3, Dec-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Merida AD vs CF Rayo Majadahonda

0-0

1-2
Sat 3, Dec-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Alcorcon vs Fuenlabrada

0-0

1-1
Sat 3, Dec-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Deportivo La Coruna vs Cordoba C.F.

0-0

0-0
Sat 3, Dec-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Calahorra vs CF La Nucia

0-1

1-3
Sat 3, Dec-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Sociedad B vs Osasuna B

0-0

0-0
Sat 3, Dec-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Eldense vs UD Logrones

2-1

2-1
Sat 3, Dec-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
SD Logrones vs CD Castellon

0-1

2-1
Sat 3, Dec-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CF Intercity vs Barcelona B

0-0

0-0
Sat 3, Dec-20:30 - Spanish Primera U19
UD Marbella(U19) vs San Roque Balompie(U19)

3-0

4-1
Sat 3, Dec-15:00 - Spanish Primera U19
Barcelona(U19) vs Espanyol(U19)

0-0

2-0
Sat 3, Dec-15:00 - Spanish Primera U19
Sevilla(U19) vs CD San Felix(U19)

1-0

1-0
Sat 3, Dec-15:00 - Spanish Primera U19
Malaga(U19) vs Real Betis(U19)

0-0

0-1
Sat 3, Dec-15:30 - Spanish Primera U19
Danok Bat CF(U19) vs Real Sociedad(U19)

0-1

0-2
Sat 3, Dec-16:00 - Spanish Primera U19
Tenerife U19 vs Union Viera(U19)

1-0

1-2
Sat 3, Dec-16:00 - Spanish Primera U19
Calavera(U19) vs CD Polillas Ceuta U19

0-0

1-0
Sat 3, Dec-16:00 - Spanish Primera U19
CD Puerto Cruz(U19) vs Las Longueras(U19)

2-1

3-2
Sat 3, Dec-18:30 - Spanish Primera U19
Elche(U19) vs CD Toledo(U19)

0-0

1-0
Sat 3, Dec-21:30 - Spanish Primera U19
CF Damm(U19) vs CE Europa(U19)

0-0

1-0
Sat 3, Dec-16:15 - Spanish Primera U19
Girona(U19) vs FE Grama(U19)

1-0

2-0
Sat 3, Dec-19:00 - Spanish Primera U19
La Cruz Villanovense(U19) vs Alcorcon(U19)

0-1

0-3
Sat 3, Dec-19:00 - Spanish Primera U19
CD Badajoz(U19) vs CF Rayo Majadahonda(U19)

1-0

1-0
Sat 3, Dec-19:00 - Spanish Primera U19
Hercules CF(U19) vs Albacete(U19)

1-0

1-1
Sat 3, Dec-19:00 - Spanish Primera U19
FC Cartagena(U19) vs UD Alzira(U19)

1-0

2-0
Sat 3, Dec-19:15 - Spanish Segunda Division
Real Zaragoza vs UD Ibiza

0-1

2-1
Sat 3, Dec-21:30 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Las Palmas

0-1

0-1
Sat 3, Dec-21:30 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Albacete

3-1

4-2
Sat 3, Dec-00:30 - Spanish Segunda Division
Granada CF vs Alaves

2-1

3-1
Sat 3, Dec-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Valladolid B vs Marino Luanco

2-1

4-1
Sat 3, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SD Laredo vs Racing Santander B

0-2

0-2
Sat 3, Dec-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Oviedo B vs Polvorin

0-0

2-0
Sat 3, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Sociedad Deportiva Beasain vs Real Sociedad C

0-1

1-1
Sat 3, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Utebo FC vs UD Mutilvera

1-2

3-2
Sat 3, Dec-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones B vs Alaves B

0-2

0-3
Sat 3, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs Teruel

1-1

2-2
Sat 3, Dec-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Leganes B vs Alcorcon B

1-0

1-0
Sat 3, Dec-19:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Luarca vs CD Colunga


1-1
Sat 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Alondras vs Racing Villalbes

0-0

1-1
Sat 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CSD Arzua vs Gran Pena

1-0

1-0
Sat 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs CD Choco

1-0

3-1
Sat 3, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs Silva SD

2-0

3-1
Sat 3, Dec-22:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs Viveiro CF

1-0

1-1
Sat 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Pozoblanco vs AD Cartaya

3-2

4-2
Sat 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Espeleno vs Ciudad de Lucena

0-0

0-0
Sat 3, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Coria Club de Futbol vs Ceuta B

0-0

2-0
Sat 3, Dec-21:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics Puente Genil vs Conil CF

2-1

2-2
Sat 3, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs CF Soller

0-1

1-1
Sat 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs Santanyi


1-2
Sat 3, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Constancia vs UD Poblense

1-1

1-1
Sat 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs Inter Manacor


1-2
Sat 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs Portmany

3-1

6-1
Sat 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
PE Sant Jordi vs CD Binissalem

1-0

1-1
Sat 3, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs Villa Santa Brigida

1-0

2-1
Sat 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Arucas CF vs La Cuadra

1-0

1-0
Sat 3, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Ibarra vs Lanzarote

0-3

1-4
Sat 3, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs CD Mensajero

0-0

2-1
Sat 3, Dec-21:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Sur Yaiza vs UD San Fernando

0-1

0-1
Sat 3, Dec-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Estrella vs Tenerife B

0-1

0-1
Sat 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs CD Pamplona

1-0

1-2
Sat 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Lagunak vs CD Cortes

0-0

1-0
Sat 3, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Alesves vs Valle de Egues

0-0

0-1
Sat 3, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Avance Ezcabarte vs Azkoyen

0-2

3-3
Sat 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs CD Oberena

0-0

1-0
Sat 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs La Solana

3-0

5-0
Sat 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villarrubia CF vs CD Azuqueca

0-0

1-1
Sat 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs Calvo Sotelo Puertollano

1-0

1-1
Sat 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Illescas vs CD Torrijos

1-0

1-0
Sat 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs Atletico Albericia


2-2
Sat 3, Dec-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs SD Textil Escudo

0-0

1-2
Sat 3, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs SD Gama

1-0

2-0
Sat 3, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UC Cartes vs Castro

1-1

2-2
Sat 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Touring vs Aurrera de Ondarroa

1-0

1-1
Sat 3, Dec-20:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs Aurrera de Vitoria

0-0

2-0
Sat 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs Anaitasuna

1-0

2-0
Sat 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Basconia vs Leioa

1-1

2-1
Sat 3, Dec-21:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs CD Padura

3-2

3-3
Sat 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
San Ignacio vs Pasaia KE

0-0

3-0
Sat 3, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L'Hospitalet vs CE Europa

0-1

0-1
Sat 3, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs Girona II

2-1

3-4
Sat 3, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs Patacona

1-2

2-3
Sat 3, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs Gandia

0-0

0-0
Sat 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs UD Rayo Ibense

0-0

2-0
Sat 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs CD Mirandes B

0-1

0-1
Sat 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs Cultural Leonesa B

1-1

1-2
Sat 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Unami CP vs CD Becerril

1-0

2-1
Sat 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Ponferradina B vs Numancia B

2-1

2-2
Sat 3, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs Malaga City

2-0

2-1
Sat 3, Dec-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico de Porcuna vs CD Huetor Vega

1-0

3-0
Sat 3, Dec-22:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs Huracan Melilla

4-0

7-0
Sat 3, Dec-20:30 - Sudanese Premier League
Hay Al Arab vs Alfalah Atbra


0-2
Sat 3, Dec-14:00 - SVK U19 A League
FK Poprad(U19) vs MSK Zilina(U19)


1-0
Sat 3, Dec-19:00 - Switzerland Women Division 1
Young Boys Women's vs Basel Women's

1-0

2-2
Sat 3, Dec-19:00 - Switzerland Women Division 1
FC Luzern Women's vs St. Gallen Women's

0-1

0-3
Sat 3, Dec-19:00 - Switzerland Women Division 1
FC Aarau Women's vs Grasshoppers Women's

0-1

0-2
Sat 3, Dec-19:00 - Switzerland Women Division 1
Yverdon Women's vs Servette Chenois Woman's

0-2

0-2
Sat 3, Dec-19:00 - Switzerland Women Division 1
Rapperswil-Jona Women's vs FC Zurich Frauen Women's

0-1

0-2
Sat 3, Dec-14:30 - Thai League 2
Ranong United FC vs Samut Prakan City

1-1

1-1
Sat 3, Dec-15:00 - Thai League 2
Trat FC vs Nakhon Pathom United

0-0

0-1
Sat 3, Dec-15:00 - Thai League 2
Ayutthaya United vs MOF Customs United

0-2

0-3
Sat 3, Dec-15:30 - Thai League 2
Raj Pracha FC vs Krabi FC

2-0

3-0
Sat 3, Dec-16:00 - Thai League 2
Chainat Hornbill FC vs Uthai Thani Forest

1-1

2-3
Sat 3, Dec-16:00 - Tipsport Liga
SK Sigma Olomouc vs MFK Skalica

0-3

0-5
Sat 3, Dec-16:00 - Tipsport Liga
FC Bohemians 1905 vs Viktoria Zizkov

1-1

3-1
Sat 3, Dec-13:30 - Tipsport Liga
FK MAS Taborsko vs Slovan Liberec

2-4

2-6
Sat 3, Dec-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Bandirmaspor vs Altinordu

1-0

1-0
Sat 3, Dec-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Sakaryaspor vs Erzurumspor FK

0-0

2-0
Sat 3, Dec-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Bodrumspor vs Genclerbirligi

2-0

2-0
Sat 3, Dec-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Samsunspor vs Denizlispor

2-0

5-0
Sat 3, Dec-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Karsiyaka vs Yeni Mersin Idman Yurdu

0-0

0-0
Sat 3, Dec-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yomraspor vs Catalcaspor

1-1

2-2
Sat 3, Dec-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Sile Yildizspor vs Belediye Derincespor

1-0

1-0
Sat 3, Dec-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Turgutluspor vs Kusadasispor

0-0

1-1
Sat 3, Dec-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Efeler 09 vs Nigde Anadolu

3-1

5-1
Sat 3, Dec-16:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fenerbahce Women's vs Fomget Genclik Women's

0-1

1-1
Sat 3, Dec-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bursaspor vs Sanliurfaspor

0-1

0-2
Sat 3, Dec-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kocaelispor vs Etimesgut Belediye Spor

2-0

4-0
Sat 3, Dec-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sariyer vs Iskenderun FK

1-0

2-1
Sat 3, Dec-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Ankara Demirspor vs Kastamonuspor

0-0

0-1
Sat 3, Dec-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
1928 Bucaspor FK vs Belediye Vanspor

0-0

0-1
Sat 3, Dec-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Serik Belediyespor vs Diyarbekirspor

2-1

4-1
Sat 3, Dec-15:00 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19)

3-0

5-1
Sat 3, Dec-15:30 - Turkey U19 League
Trabzonspor(U19) vs Giresunspor(U19)

1-1

2-1
Sat 3, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Besiktas JK(U19) vs Sivasspor(U19)

1-0

2-0
Sat 3, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Hatayspor(U19) vs Kayserispor(U19)


3-1
Sat 3, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Alanyaspor(U19) vs Fatih Karagumruk(U19)

2-0

3-0
Sat 3, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Goztepe(U19) vs Istanbulspor(U19)

0-3

1-5
Sat 3, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Yeni Malatyaspor(U19) vs Altinordu(U19)

0-0

0-1
Sat 3, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Bursaspor(U19) vs Boluspor(U19)

0-0

3-0
Sat 3, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Genclerbirligi(U19) vs Denizlispor(U19)

0-0

1-2
Sat 3, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Pendikspor(U19) vs Sakaryaspor(U19)

0-0

1-0
Sat 3, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Umraniyespor(U19) vs Antalyaspor(U19)

0-0

1-1
Sat 3, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Erokspor(U19) vs Kocaelispor(U19)

0-0

1-0
Sat 3, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Adana Demirspor U19 vs Galatasaray(U19)

0-2

1-4
Sat 3, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Afjet Afyonspor(U19) vs Manisa FK(U19)


1-1
Sat 3, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Keciorengucu U19 vs Altay Spor Kulubu(U19)

1-0

1-0
Sat 3, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Ankaraspor FK U19 vs Fenerbahce U19

0-0

0-0
Sat 3, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Adanaspor(U19) vs Bandirmaspor(U19)

1-0

1-0
Sat 3, Dec-13:30 - Turkmenistan Yokary Liga
FC Altyn Asyr vs Sagadam

1-1

3-2
Sat 3, Dec-14:00 - Turkmenistan Yokary Liga
Energetik Mary vs FC Ahal

0-2

1-5
Sat 3, Dec-23:00 - World Cup
Argentina vs Australia

1-0

2-1
Sat 3, Dec-19:00 - World Cup
Netherlands vs USA

2-0

3-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus