AD:

Football Results for Sun 25, Sep 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 25, Sep 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 25, Sep-17:00 - Albania 1st league
Lushnja KS vs Burreli

0-1

1-1
Sun 25, Sep-17:00 - Albania Cup
Beselidhja Lezhe vs Apolonia Fier

0-0

0-1
Sun 25, Sep-18:30 - Angola Girabola League
Sporting de Benguela vs Santa Rita FC

0-0

0-0
Sun 25, Sep-18:00 - Argentina Reserves League
Boca Juniors Reserve vs Godoy Cruz Reserve

0-0

0-0
Sun 25, Sep-18:00 - Argentina Reserves League
CA Banfield Reserve vs CA Huracan Reserve

2-0

4-2
Sun 25, Sep-18:00 - Argentina Reserves League
San Lorenzo Reserve vs Lanus Reserve

1-1

1-2
Sun 25, Sep-18:00 - Argentina Reserves League
Argentinos Juniors Reserve vs Colon Reserve

0-2

2-2
Sun 25, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Argentino de Quilmes vs Villa San Carlos

1-0

1-1
Sun 25, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Argentino de Merlo vs Victoriano Arenas

3-0

4-1
Sun 25, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Puerto Nuevo vs Club Lujan

2-1

2-1
Sun 25, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
General Lamadrid vs CA Atlas

1-0

1-1
Sun 25, Sep-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Yupanqui vs CA Lugano

1-1

3-1
Sun 25, Sep-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Centro Espanol vs Defensores de Cambaceres

0-0

0-1
Sun 25, Sep-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Sol de Mayo vs Deportivo Camioneros

1-0

2-0
Sun 25, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A
G.San Martin Formosa vs Racing de Cordoba

0-0

0-0
Sun 25, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A
CA Juventud Unida San Luis vs Ciudad Bolivar

0-1

0-2
Sun 25, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Las Parejas vs Crucero del Norte

1-0

2-0
Sun 25, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Gimnasia y Tiro vs Boca Unidos

1-0

2-0
Sun 25, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Defensores Belgrano Villa Ramallo vs Sarmiento Resistencia

0-0

0-1
Sun 25, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Independiente Chivilcoy vs Estudiantes de San Luis

1-1

2-1
Sun 25, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Ferro Carril Oeste (GP) vs Sansinena

1-1

2-1
Sun 25, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Argentino Monte Maiz vs Sportivo Desamparados

0-0

0-0
Sun 25, Sep-23:30 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Penarol vs Huracan Las Heras

0-0

1-0
Sun 25, Sep-03:00 - Argentina Torneo Federal A
Liniers Bahia Blanca vs Villa Mitre

0-0

2-0
Sun 25, Sep-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Defensores Pronunciamiento vs Gimnasia C. Uruguay

3-0

3-0
Sun 25, Sep-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Circulo Deportivo vs Club Cipolletti

0-0

1-0
Sun 25, Sep-21:55 - Argentina Women's Primera A
Boca Juniors Women's vs UAI Urquiza women's

1-1

2-1
Sun 25, Sep-18:00 - Argentina Women's Primera A
CA Excursionistas Women's vs Gimnasia LP Women's

0-0

0-3
Sun 25, Sep-18:00 - Argentina Women's Primera A
Club Comunicaciones(AR) Women's vs Independiente Women's

0-2

0-6
Sun 25, Sep-22:30 - Argentine Primera Division
Gimnasia La Plata vs Tigre

0-1

0-1
Sun 25, Sep-22:30 - Argentine Primera Division
Rosario Central vs CA Platense

1-1

1-1
Sun 25, Sep-01:00 - Argentine Primera Division
River Plate vs Talleres Cordoba

0-0

0-1
Sun 25, Sep-03:30 - Argentine Primera Division
Independiente vs Newells Old Boys

0-0

1-0
Sun 25, Sep-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Club Atletico Mitre vs Deportivo Madryn

0-0

1-0
Sun 25, Sep-20:40 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs Belgrano

1-1

2-3
Sun 25, Sep-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Guillermo Brown vs Club Atletico Guemes

0-1

1-1
Sun 25, Sep-18:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Tristan Suarez vs Gimnasia y Esgrima de Jujuy

0-0

2-2
Sun 25, Sep-08:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Broadmeadow Magic vs Lambton Jaffas

0-1

1-2
Sun 25, Sep-17:00 - Austria Landesliga
ASKO Kottmannsdorf vs ASK Klagenfurt

0-0

2-2
Sun 25, Sep-12:30 - Austria Landesliga
SV Frauental vs SC Liezen

3-0

4-1
Sun 25, Sep-12:30 - Austria Landesliga
WAF Vorwarts Brigittenau vs Post SV Wien

1-0

3-2
Sun 25, Sep-16:30 - Austrian Frauen Bundesliga
Sturm Graz/Stattegg Women's vs Austria Vienna Women's

0-1

2-1
Sun 25, Sep-13:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Wacker Innsbruck Women's vs Neulengbach Women's

0-3

0-4
Sun 25, Sep-13:00 - Austrian Frauen Bundesliga
SKV Altenmarkt Women's vs Altach/Vorderland Women's

0-4

0-6
Sun 25, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SV Telfs vs SC Imst

0-2

3-3
Sun 25, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
Dornbirner SV vs Brauerei Egg

0-0

2-0
Sun 25, Sep-15:00 - Belarus Women's Premier League
Dinamo-BGUFK Minsk Women's vs Smorgon Women's

1-0

1-0
Sun 25, Sep-17:00 - Belarus Women's Premier League
Dinamo Brest Women's vs Vitebsk Women's

0-2

0-4
Sun 25, Sep-18:00 - Belgian Cup
Eendracht Aalst vs Westerlo

1-0

1-1
Sun 25, Sep-18:00 - Belgian Cup
Royal Knokke vs Beerschot Wilrijk

0-1

0-4
Sun 25, Sep-18:00 - Belgian Cup
URSL Vise vs SK Beveren

0-0

0-2
Sun 25, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division
KVK Tienen vs Sint-Eloois-Winkel

0-1

0-3
Sun 25, Sep-01:15 - Brasileiro Serie B
Bahia vs Operario Ferroviario PR

1-2

2-2
Sun 25, Sep-22:00 - Brazil Carioca Women's League
Serra Macaense RJ Women's vs Rio De Janeiro RJ Women's


2-3
Sun 25, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Sao Caetano (SP) vs XV de Piracicaba

1-0

1-0
Sun 25, Sep-18:00 - Brazil National Football Tournament U20
Corinthians Youth vs Palmeiras Youth

0-0

0-1
Sun 25, Sep-16:30 - Brazil Paranaense Division 2
Santos PA vs Cameta PA

0-2

0-4
Sun 25, Sep-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Ypiranga PE vs Central PE

1-0

1-0
Sun 25, Sep-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
America PE vs Vera Cruz PE

0-0

1-1
Sun 25, Sep-17:00 - Burundi Ligue A
Rukinzo FC vs Musongati

0-0

0-0
Sun 25, Sep-17:00 - Burundi Ligue A
Flambeau du Centre vs Le Messager Ngozi


3-1
Sun 25, Sep-17:00 - Burundi Ligue A
Top Junior vs Aigle Noir


0-2
Sun 25, Sep-17:00 - Burundi Ligue A
Magara Young Boys vs Vital'O

0-2

1-2
Sun 25, Sep-22:00 - CAF Champions League
Zamalek vs Elect-Sport

0-0

2-0
Sun 25, Sep-01:30 - Canadian Premier League
Cavalry vs Atletico Ottawa

0-1

1-3
Sun 25, Sep-03:00 - Chile Cup
Huachipato FC vs Nublense

0-0

1-0
Sun 25, Sep-22:00 - Chile Primera B
Santiago Wanderers vs Deportes Recoleta

0-0

0-0
Sun 25, Sep-22:00 - Chile Primera B
Fernandez Vial vs CD Copiapo S.A.

0-1

1-2
Sun 25, Sep-19:30 - Chile Primera B
Deportes Iquique vs Universidad de Concepcion

1-1

1-2
Sun 25, Sep-19:00 - Chile Segunda Division
Deportes Valdivia vs San Antonio Unido

0-1

0-4
Sun 25, Sep-19:00 - Chile Segunda Division
Iberia Los Angeles vs Independiente de Cauquenes

0-0

1-0
Sun 25, Sep-19:00 - Chile Segunda Division
Lautaro de Buin vs Deportes Concepcion

0-0

2-0
Sun 25, Sep-19:00 - Chile Segunda Division
Deportes Limache vs San Marcos de Arica

0-0

1-0
Sun 25, Sep-19:00 - Chile Segunda Division
Rodelindo Roman vs Real San Joaquin

1-1

3-2
Sun 25, Sep-01:30 - Chile Segunda Division
Provincial Osorno vs Deportes Rengo

0-0

1-0
Sun 25, Sep-03:00 - Chile Segunda Division
Deportes Linares vs Provincial Ovalle

0-0

0-0
Sun 25, Sep-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Shenyang Urban vs Shaanxi Chang'an Athletic FC

1-0

1-2
Sun 25, Sep-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Nanjing City vs Zibo Cuju FC

0-1

2-3
Sun 25, Sep-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Shijiazhuang Kungfu vs Sichuan Jiuniu

0-0

1-0
Sun 25, Sep-13:30 - Chinese Super League
Shanghai Port FC vs Guangzhou City FC

2-0

2-0
Sun 25, Sep-16:00 - Chinese Super League
Chengdu Rongcheng FC vs Henan Songshan Longmen

0-0

0-0
Sun 25, Sep-22:00 - Club Friendly
Passo Fundo RS vs Santo Angelo/RS

4-1

6-1
Sun 25, Sep-22:00 - Club Friendly
Guineueta vs EC Granollers

0-0

3-1
Sun 25, Sep-18:00 - Club Friendly
PAOK Saloniki vs Panserraikos

0-1

1-1
Sun 25, Sep-18:00 - Club Friendly
NK Siroki Brijeg vs Slaven Belupo Koprivnica

0-0

0-0
Sun 25, Sep-19:00 - Club Friendly
Olympiakos Volos vs Digenis Neochori Oichalia

1-0

3-1
Sun 25, Sep-15:00 - Club Friendly
Konyaspor vs Adanaspor

3-0

4-1
Sun 25, Sep-15:00 - Club Friendly
HNK Vukovar 91 vs NK Osijek

0-1

0-1
Sun 25, Sep-15:00 - Club Friendly
Crumlin United FC vs Lucan United

0-0

0-0
Sun 25, Sep-15:00 - Club Friendly
Zorya Luhansk vs Kolos Kovalivka

0-1

0-1
Sun 25, Sep-01:00 - Club Friendly
Joinville SC vs Carlos Renaux SC

2-0

2-0
Sun 25, Sep-02:00 - Club Friendly
FC Dallas vs Tigres UANL

0-1

0-3
Sun 25, Sep-02:00 - Club Friendly
Philadelphia Union vs Pachuca

0-0

1-0
Sun 25, Sep-03:00 - Club Friendly
Toronto FC II vs Philadelphia Union II

1-0

1-0
Sun 25, Sep-16:00 - Club Friendly
Araguari (U20) vs Betim (U20)

0-3

0-5
Sun 25, Sep-04:00 - Club Friendly
Mar de Fondo vs Durazno FC

2-0

2-2
Sun 25, Sep-16:30 - Club Friendly
Sassari Torres Women's vs Ternana Women's

1-1

2-2
Sun 25, Sep-16:30 - Club Friendly
Tavagnacco Women's vs Lazio Women's

0-2

0-2
Sun 25, Sep-16:30 - Club Friendly
Fortaleza(U20) vs Floresta CE Youth

0-1

1-1
Sun 25, Sep-16:30 - Club Friendly
Pague Menos CE(U20) vs Ceara(U20)

1-0

2-1
Sun 25, Sep-22:30 - Club Friendly
Itumbiara EC (GO) vs ASEEV


1-0
Sun 25, Sep-17:00 - Club Friendly
CSKA Sofia vs Septemvri Sofia

1-0

2-0
Sun 25, Sep-17:00 - Club Friendly
Kaizer Chiefs FC vs Royal AM

0-0

1-1
Sun 25, Sep-17:00 - Club Friendly
Verlaine vs Union Royale Namur

2-1

4-2
Sun 25, Sep-17:00 - Club Friendly
Levski Karlovo vs Levski Sofia

0-3

0-4
Sun 25, Sep-13:00 - Club Friendly
FC Minsk vs Osipovichi

3-0

5-0
Sun 25, Sep-23:00 - Colombia Copa Mustang
Envigado vs Dep.Independiente Medellin

1-0

1-2
Sun 25, Sep-01:30 - Colombia Copa Mustang
Millonarios vs America de Cali

1-1

2-2
Sun 25, Sep-00:00 - Colombia Copa Premier
Valledupar FC vs Leones

2-0

3-3
Sun 25, Sep-00:30 - Colombia Copa Premier
Llaneros FC vs Tigres FC

2-0

2-0
Sun 25, Sep-02:00 - Colombia Copa Premier
Barranquilla FC vs Real Cartagena

1-2

2-3
Sun 25, Sep-23:00 - Costa Rica Division 2
Santa Ana vs Aserri FC

1-1

3-2
Sun 25, Sep-21:15 - Costa Rica Division 2
Puerto Golfito FC vs Cofutpa

0-2

1-4
Sun 25, Sep-03:00 - Costa Rica Primera Division
Guadalupe FC vs Municipal Grecia

0-0

0-1
Sun 25, Sep-06:00 - Costa Rica Primera Division
AD San Carlos vs Alajuelense

0-0

0-0
Sun 25, Sep-06:00 - Costa Rica Primera Division
Perez Zeledon vs Herediano

1-0

1-3
Sun 25, Sep-21:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Santos de Guapiles FC

0-0

1-1
Sun 25, Sep-18:00 - Croatia - 2. Division
NK Croatia Zmijavci vs NK Orijent Rijeka

1-1

2-2
Sun 25, Sep-18:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Sokol Hostoun vs FK Kraluv Dvur

1-1

3-2
Sun 25, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Admira Praha vs Prestice

0-1

1-1
Sun 25, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Dukla Praha B vs FC Bohemians 1905 B

2-1

3-1
Sun 25, Sep-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Plzen B vs FC Pisek

2-0

3-1
Sun 25, Sep-18:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
SK Sokol Zapy vs Teplice B

0-0

0-0
Sun 25, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Viktoria Zizkov vs Slovan Velvary

0-0

0-0
Sun 25, Sep-12:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women's
FC Viktoria Plzen Women's vs Sparta Praha Women's

0-1

1-3
Sun 25, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Unicov vs Uhersky Brod

0-0

3-0
Sun 25, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Velke Mezirici vs Slovan Rosice

0-3

0-3
Sun 25, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Synot Slovacko II vs Hanacka Slavia Kromeriz

1-0

3-3
Sun 25, Sep-12:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Zlin B vs 1. SC Znojmo

1-3

2-4
Sun 25, Sep-15:00 - Denmark 3. Division
Holstebro BK vs SfB-Oure

2-0

3-1
Sun 25, Sep-16:00 - Denmark Danmarksserien
Ringkobing vs Marienlyst


1-0
Sun 25, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
AB Gladsaxe vs B93 Copenhagen

1-1

3-1
Sun 25, Sep-15:00 - Denmark Woman's League
Thisted FC Women's vs Sundby BK Women's

1-0

2-0
Sun 25, Sep-16:45 - Denmark Woman's League
Aarhus AGF Women's vs Brondby Women's

2-3

3-3
Sun 25, Sep-19:45 - Ecuador Campeonato Serie B
Independiente Juniors vs Santo Domingo

1-0

1-0
Sun 25, Sep-21:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Manta FC vs Imbabura SC

1-0

1-0
Sun 25, Sep-22:00 - Ecuador Campeonato Serie B
CD El Nacional vs Buhos ULVR

1-1

3-1
Sun 25, Sep-01:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Universidad Catolica Quito vs 9 de Octubre

0-0

3-0
Sun 25, Sep-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Independiente Del Valle vs Macara

0-0

1-0
Sun 25, Sep-01:00 - El Salvador Primera Division
Atletico Marte vs Santa Tecla

1-1

3-2
Sun 25, Sep-01:15 - El Salvador Primera Division
Jocoro FC vs Aguila

0-1

3-2
Sun 25, Sep-04:30 - El Salvador Primera Division
CD Chalatenango vs CD Platense Municipal Zacatecoluca

2-3

2-4
Sun 25, Sep-05:00 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs CD FAS

1-1

2-2
Sun 25, Sep-18:00 - England FA Trophy
FC Romania vs Faversham Town

1-2

2-3
Sun 25, Sep-16:00 - England FA Trophy
Grays Athletic vs Merstham

1-1

4-1
Sun 25, Sep-18:00 - England FA Women Super League
Leicester City Women's vs Aston Villa Women's

0-1

0-2
Sun 25, Sep-18:00 - England FA Women Super League
West Ham United Women's vs Manchester United Women's

0-0

0-2
Sun 25, Sep-19:00 - England FA Women Super League
Chelsea FC Women's vs Manchester City Women's

1-0

2-0
Sun 25, Sep-17:00 - England FA Women Super League
Brighton & H.A. Women's vs Reading Women's

1-0

2-1
Sun 25, Sep-21:45 - England FA Women Super League
Liverpool Women's vs Everton FC Women's

0-2

0-3
Sun 25, Sep-18:00 - England Ladies Premier League
Bristol City Women's vs Southampton Women's

1-0

1-1
Sun 25, Sep-14:30 - England Ladies Premier League
Sunderland Women's vs Charlton Athletic Women's

1-0

2-3
Sun 25, Sep-15:00 - England Ladies Premier League
Lewes Women's vs Sheffield United Women's

2-0

2-2
Sun 25, Sep-15:00 - England Ladies Premier League
London City Lionesses Women's vs Durham Wildcats Women's

2-0

3-0
Sun 25, Sep-17:00 - England Ladies Premier League
Birmingham Women's vs Coventry Women's

2-0

3-2
Sun 25, Sep-17:00 - England Ladies Premier League
Blackburn Rovers Women's vs Crystal Palace Women's

0-2

1-3
Sun 25, Sep-15:30 - England League One
Plymouth Argyle vs Ipswich

0-1

2-1
Sun 25, Sep-13:00 - Estonia Women's Meistri Liiga
Saku Sporting Women's vs FC Flora Tallinn Women's

0-1

0-2
Sun 25, Sep-17:00 - Finland Women's Premier 2
VIFK Vaasa Women's vs Pallo Iirot Women's

0-0

0-1
Sun 25, Sep-17:00 - Finland Women's Premier 2
EBK Espoo Women's vs FC Sport Women's

1-0

1-0
Sun 25, Sep-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
JS Hercules vs OLS Oulu

0-1

1-1
Sun 25, Sep-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Narpes Kraft vs KajHa Kajaani

0-0

0-0
Sun 25, Sep-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
OTP Oulu vs Komeetat

1-1

4-1
Sun 25, Sep-18:00 - Finland Ykkonen
PK-35 Vantaa vs PIF Pargas

1-0

1-0
Sun 25, Sep-18:00 - Finland Ykkonen
Ekenas IF vs JaPS

3-0

4-0
Sun 25, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
US Orleans U19 vs Dunkerque(U19)


2-0
Sun 25, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lens U19 vs ESM DE Gonfreville(U19)

2-0

2-0
Sun 25, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille(U19) vs Caen(U19)

1-2

2-4
Sun 25, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Amiens SC(U19) vs Valenciennes US(U19)

1-1

1-1
Sun 25, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Drancy(U19) vs Montfermeil(U19)

0-1

0-2
Sun 25, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs FC 93 Bobigny(U19)

0-1

2-3
Sun 25, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Metz U19 vs Lyonnais U19

3-0

3-2
Sun 25, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Paris FC U19 vs Dijon(U19)

0-0

1-0
Sun 25, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Torcy U.S(U19) vs Auxerre(U19)

0-1

0-2
Sun 25, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Bourg Peronnas(U19) vs ES Troyes AC(U19)

1-2

1-3
Sun 25, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Lorient(U19) vs USSA Vertou(U19)

0-0

1-0
Sun 25, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Guingamp (U19) vs Angers SCO U19


3-0
Sun 25, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
SPA Merignacais U19 vs Avranches(U19)


1-1
Sun 25, Sep-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Saint-Etienne U19 vs Cannes AS U19

0-0

0-1
Sun 25, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Nice U19 vs Bastia U19

0-2

0-2
Sun 25, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Istres(U19) vs Avenir Sportif Beziers(U19)

0-2

0-4
Sun 25, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Air Bel(U19) vs Colomiers U19

1-0

2-0
Sun 25, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulouse(U19) vs Ajaccio U19

2-1

3-1
Sun 25, Sep-14:45 - French Feminines D1
Paris Saint Germain Women's vs Fleury 91 Women's

1-1

2-1
Sun 25, Sep-13:00 - Friendly Internationals
Finland(U18) vs Slovakia(U18)

0-0

3-1
Sun 25, Sep-13:00 - Friendly Internationals
Germany(U18) vs Mexico(U18)

0-0

0-1
Sun 25, Sep-13:00 - Friendly Internationals
FC Sellier & Bellot Vlasim vs Czech Republic(U20)

2-2

2-2
Sun 25, Sep-18:00 - Friendly Internationals
Poland(U17) vs Portugal(U17)

0-0

0-2
Sun 25, Sep-18:00 - Friendly Internationals
Norway(U17) vs England(U17)

1-0

2-1
Sun 25, Sep-18:30 - Friendly Internationals
Croatia(U20) vs Albania U20

3-1

3-1
Sun 25, Sep-21:30 - Friendly Internationals
Morocco(U17) vs Senegal U17


1-2
Sun 25, Sep-19:00 - Friendly Internationals
Niger vs Liberia

0-0

0-0
Sun 25, Sep-03:00 - Friendly Internationals
Mexico(U20) vs USA(U20)

2-1

2-1
Sun 25, Sep-03:30 - Friendly Internationals
Martinique vs Guinea Bissau

1-0

1-1
Sun 25, Sep-04:00 - Friendly Internationals
Colombia vs Guatemala

1-0

4-1
Sun 25, Sep-05:00 - Friendly Internationals
Mexico vs Peru

0-0

1-0
Sun 25, Sep-06:00 - Friendly Internationals
Paraguay(U20) vs Peru(U20)

0-0

1-1
Sun 25, Sep-07:00 - Friendly Internationals
New Zealand vs Australia

0-0

0-2
Sun 25, Sep-20:15 - Friendly Internationals
Scotland(U18) vs Estonia(U18)

2-0

4-1
Sun 25, Sep-00:00 - Friendly Internationals
Grenada vs St. Vincent & Grenadines

0-2

1-3
Sun 25, Sep-17:00 - Friendly Internationals
Scotland(U21) vs Northern Ireland(U21)

1-1

1-1
Sun 25, Sep-17:00 - Friendly Internationals
Chile Women's(U17) vs Colombia Women's(U17)


0-1
Sun 25, Sep-21:30 - Friendly Internationals
Morocco(U23) vs Senegal(U23)

1-2

1-3
Sun 25, Sep-13:00 - Friendly Internationals
Malta(U19) vs Croatia(U19)

0-1

1-2
Sun 25, Sep-13:00 - Friendly Internationals
Romania(U17) vs Czech Republic (U17)

1-3

1-3
Sun 25, Sep-13:00 - Friendly Internationals
Mexico(U17) vs Uzbekistan(U17)


2-0
Sun 25, Sep-13:00 - Friendly Internationals
Czech Republic (U18) vs USA U18

0-2

1-4
Sun 25, Sep-18:00 - German Frauen Bundesliga
SC Freiburg Women's vs Eintracht Frankfurt Women's

1-1

2-4
Sun 25, Sep-18:00 - German Frauen Bundesliga
SG Essen-Schonebeck Women's vs SV Meppen Women's

0-0

1-0
Sun 25, Sep-15:00 - German Frauen Bundesliga
Bayern Munich Women's vs Werder Bremen Women's

1-0

3-0
Sun 25, Sep-15:00 - German Frauen Bundesliga
Turbine Potsdam Women's vs Duisburg Women's

0-1

0-3
Sun 25, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs Kickers Emden

3-0

7-0
Sun 25, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Teutonia Ottensen vs BSV Rehden

1-1

1-1
Sun 25, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Phonix Lubeck vs Hamburger SV II

0-0

3-1
Sun 25, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfV 06 Hildesheim vs Bremer SV

0-2

0-4
Sun 25, Sep-18:00 - Germany OberLiga
TuS Erndtebruck vs Sportfreunde Lotte

1-2

3-2
Sun 25, Sep-16:00 - Germany OberLiga
SG Sonnenhof Grobaspach vs FV Offenburg

0-0

1-0
Sun 25, Sep-16:00 - Germany OberLiga
Niendorfer TSV vs TSV Sasel

0-1

3-1
Sun 25, Sep-17:00 - Germany OberLiga
Sportfreunde Siegen vs SV Westfalia Rhynern

0-0

0-1
Sun 25, Sep-17:00 - Germany OberLiga
SV Schermbeck vs FC Gutersloh

1-1

1-2
Sun 25, Sep-17:00 - Germany OberLiga
ASC 09 Dortmund vs Gievenbeck

0-0

0-0
Sun 25, Sep-17:00 - Germany OberLiga
Preuben Munster(Am) vs SG Finnentrop/Bamenohl

1-0

5-1
Sun 25, Sep-17:00 - Germany OberLiga
Victoria Clarholz vs TuS Ennepetal

0-0

2-0
Sun 25, Sep-17:00 - Germany OberLiga
SpVgg Vreden vs FC Eintracht Rheine

2-0

4-0
Sun 25, Sep-16:00 - Germany Women Division 2
Andernach Women's vs FC Gutersloh Women's

0-0

0-0
Sun 25, Sep-16:00 - Germany Women Division 2
Nurnberg Women's vs Eintracht Frankfurt B Women's

2-1

2-1
Sun 25, Sep-13:00 - Germany Women Division 2
Turbine Potsdam Women's B vs SC Freiburg B Women's

0-3

1-3
Sun 25, Sep-13:00 - Germany Women Division 2
Koln B Women's vs Wolfsburg B Women's

1-2

3-3
Sun 25, Sep-13:00 - Germany Women Division 2
Bayern Munich B Women's vs Hoffenheim Women's B

2-1

2-1
Sun 25, Sep-13:00 - Germany Women Division 2
Ingolstadt 04 Women's vs RB Leipzig Women's

0-1

0-1
Sun 25, Sep-13:00 - Germany Women Division 2
Carl Zeiss Jena Women's vs SC Sand Women's

0-0

1-0
Sun 25, Sep-19:00 - Ghana Premier League
Asante Kotoko FC vs Accra Hearts of Oak

0-0

1-1
Sun 25, Sep-19:00 - Ghana Premier League
Real Tamale United vs Legon Cities

0-0

0-1
Sun 25, Sep-19:00 - Ghana Premier League
Aduana Stars vs Samartex

0-2

2-2
Sun 25, Sep-19:00 - Ghana Premier League
Karela United vs Dreams FC(GHA)

2-0

2-0
Sun 25, Sep-19:00 - Ghana Premier League
Bibiani Gold Stars vs Bechem United

1-0

1-0
Sun 25, Sep-19:00 - Ghana Premier League
Kotoku Royals vs Nsoatreman

0-0

0-0
Sun 25, Sep-17:00 - Greece Cup
Aris Voula vs Nafpaktiakos

0-1

0-1
Sun 25, Sep-17:00 - Greece Cup
Almyros Gaziou vs Apollo Efpaliou

1-0

1-0
Sun 25, Sep-12:00 - Greece U19
OFI Crete(U19) vs Panetolikos(U19)

0-2

1-2
Sun 25, Sep-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Coatepeque vs Deportivo San Pedro

0-0

2-0
Sun 25, Sep-01:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Chimaltenango vs Deportivo Mictlan

0-0

0-0
Sun 25, Sep-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CD Marquense vs Nueva Concepcion

0-0

2-0
Sun 25, Sep-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Sanarate vs Deportivo Barberena

0-0

0-1
Sun 25, Sep-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Aurora FC vs Club Comunicaciones B

0-0

1-1
Sun 25, Sep-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Sportivo San Juan vs CD Suchitepequez

1-2

2-2
Sun 25, Sep-22:15 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Guastatoya

1-0

1-1
Sun 25, Sep-19:59 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Achuapa vs Santa Lucia Cotzumalguapa

0-0

2-1
Sun 25, Sep-14:15 - Holland Eredivisie Women's
Fortuna Sittard Women's vs Feyenoord Rotterdam Women's

0-1

0-1
Sun 25, Sep-17:45 - Hungary Women's Division 1 League
Haladas Viktoria Women's vs MTK Budapest Women's

0-1

0-3
Sun 25, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League
Throttur Reykjavik Women's vs KR Reykjavik Women's

3-0

5-0
Sun 25, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League
Keflavik Women's vs IBV Vestmannaeyjar Women's

0-2

1-2
Sun 25, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League
UMF Selfoss Women's vs Breidablik Women's

1-0

2-0
Sun 25, Sep-18:00 - Ireland Division 1
Bray Wanderers vs Waterford United

0-2

0-3
Sun 25, Sep-14:30 - Italian Women Division 1
ASDC Pomigliano Women's vs Como 2000 Women's

1-1

2-2
Sun 25, Sep-16:30 - Italian Women Division 1
Sampdoria Women's vs Inter Milan Women's

0-0

0-2
Sun 25, Sep-22:00 - Ivory Coast Division 1
ES Bafing vs ASEC Mimosas

1-1

1-3
Sun 25, Sep-19:30 - Ivory Coast Division 1
CO Korhogo vs Sporting Gagnoa

0-0

0-0
Sun 25, Sep-08:00 - Japan Football League
MIO Biwako Shiga vs Criacao Shinjuku

0-2

1-2
Sun 25, Sep-08:00 - Japan Football League
Veertien Mie vs Honda FC

0-1

1-1
Sun 25, Sep-08:00 - Japan Football League
Reinmeer Aomori F.C. vs FC Maruyasu Okazaki

0-0

0-0
Sun 25, Sep-08:00 - Japan Football League
Kagura Shimane vs Honda Lock SC

0-1

1-1
Sun 25, Sep-09:00 - Japan Football League
Suzuka Point Getters vs Tokyo Musashino City FC

0-0

1-1
Sun 25, Sep-12:00 - Japan League Cup
Urawa Red Diamonds vs Cerezo Osaka

0-2

0-4
Sun 25, Sep-12:00 - Japan League Cup
Sanfrecce Hiroshima vs Avispa Fukuoka

0-0

0-0
Sun 25, Sep-10:30 - Japan Women League Cup
INAC Kobe Leonessa Women's vs Sanfrecce Hiroshima Women's

1-1

2-1
Sun 25, Sep-12:00 - Japan Women League Cup
AS Elfen Sayama Women's vs Urawa Reds Women's

0-2

0-2
Sun 25, Sep-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Spring Yokohama FC Seagulls Women's vs Orca Kamogawa FC Women's

0-0

1-0
Sun 25, Sep-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Bunnies Gunma White Star Women's vs Cerezo Osaka Sakai Women's

0-0

1-0
Sun 25, Sep-09:00 - Japan Women's Football League Division 1
Setagaya Sfida Women's vs Ehime FC Women's

1-0

2-1
Sun 25, Sep-10:00 - Japan Women's Football League Division 2
Yamato Sylphid Women's vs JFA Academy Fukushima Women's

0-1

1-1
Sun 25, Sep-08:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Vegalta Sendai

1-0

3-0
Sun 25, Sep-09:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Roasso Kumamoto

0-0

0-1
Sun 25, Sep-09:00 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs Omiya Ardija

0-0

1-0
Sun 25, Sep-09:00 - Japanese League Division 2
Blaublitz Akita vs FC Machida Zelvia

1-0

2-1
Sun 25, Sep-09:00 - Japanese League Division 2
Grulla Morioka vs Zweigen Kanazawa

0-2

1-3
Sun 25, Sep-12:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Mito Hollyhock

0-0

1-1
Sun 25, Sep-13:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs FC Ryukyu

0-0

0-0
Sun 25, Sep-08:00 - Japanese League Division 3
Iwaki FC vs FC Gifu

1-0

2-1
Sun 25, Sep-09:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs Kataller Toyama

0-3

0-4
Sun 25, Sep-09:00 - Japanese League Division 3
SC Sagamihara vs Vanraure Hachinohe FC

0-1

0-2
Sun 25, Sep-09:00 - Japanese League Division 3
Tegevajaro Miyazaki vs FC Imabari

1-2

2-3
Sun 25, Sep-10:00 - Japanese League Division 3
Matsumoto Yamaga FC vs YSCC Yokohama

0-1

0-1
Sun 25, Sep-10:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs Giravanz Kitakyushu

0-0

2-1
Sun 25, Sep-13:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs Azul Claro Numazu

0-0

2-1
Sun 25, Sep-17:00 - Jordan Divison 1
Al-Yarmouk Amman vs Al-Baq'a

2-1

2-1
Sun 25, Sep-17:00 - Jordan Divison 1
AL-Karmel vs Sama Al Sarhan

2-1

2-3
Sun 25, Sep-14:30 - King Cup in Thailand
Thailand vs Trinidad & Tobago

1-0

2-1
Sun 25, Sep-17:30 - King Cup in Thailand
Malaysia vs Tajikistan

0-0

0-0
Sun 25, Sep-14:00 - Korea K3 League
Gimhae City FC vs Yangju Citizen FC

0-1

1-1
Sun 25, Sep-10:00 - Korea K3 League
Hwaseong FC vs Cheongju Jikji FC

0-0

1-0
Sun 25, Sep-10:00 - Korea K3 League
Dangjin Citizen vs Siheung Citizen

0-1

1-1
Sun 25, Sep-12:00 - Korea K3 League
Gyeongju KHNP vs Paju Citizen FC

0-0

2-1
Sun 25, Sep-10:00 - Korea K4 League
Chuncheon Citizen vs Daejeon Hana Citizen II

2-0

2-1
Sun 25, Sep-10:00 - Korea K4 League
Namdong FC vs Gangwon II


0-3
Sun 25, Sep-12:00 - Korea K4 League
Yangpyeong vs Goyang KH FC

0-0

1-0
Sun 25, Sep-08:30 - Korea League 2
Daejeon Hana Citizen vs Gyeongnam FC

2-0

3-0
Sun 25, Sep-11:00 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs FC Anyang

1-1

3-2
Sun 25, Sep-19:15 - Kuwaiti Federation Cup
Al-Arabi Club vs Al-Jahra

2-0

4-1
Sun 25, Sep-19:15 - Kuwaiti Federation Cup
Al-Shabab(KUW) vs Al-Sahel

0-0

0-0
Sun 25, Sep-20:30 - Latvia - 2. Division
Salaspils vs Dinamo Riga / Staiceles Bebri

0-0

0-1
Sun 25, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Sporting Canamy vs Yalmakan

1-1

1-2
Sun 25, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Dongu vs Escorpiones FC

3-1

4-2
Sun 25, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter de Queretaro vs Loros De Colima

1-2

1-3
Sun 25, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Huracanes Izcalli vs Ciervos FC

0-0

1-0
Sun 25, Sep-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Reboceros de La Piedad vs Atletico Saltillo

1-0

1-0
Sun 25, Sep-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Tampico Madero vs Aguacateros CDU

1-0

2-2
Sun 25, Sep-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Catedraticos Elite vs Lobos ULMX

1-1

1-2
Sun 25, Sep-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Montaneses vs Inter Playa del Carmen

1-0

2-2
Sun 25, Sep-02:05 - Mexico Primera Divison A
Alebrijes de Oaxaca vs Tlaxcala

1-0

3-0
Sun 25, Sep-04:05 - Mexico Primera Divison A
Pumas Tabasco vs Cimarrones Sonora

0-0

0-1
Sun 25, Sep-06:05 - Mexico Primera Divison A
Mineros de Zacatecas vs Atletico Morelia

2-1

2-2
Sun 25, Sep-19:59 - Morocco Division 2
Stade Marocain du Rabat vs Chabab Ben Guerir

0-0

0-0
Sun 25, Sep-19:59 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs JSM Jeunesse Sportive El Massira

1-1

2-1
Sun 25, Sep-19:59 - Morocco Division 2
Chabab Atlas Khenifra vs Ittihad Khemisset

0-0

0-3
Sun 25, Sep-19:59 - Morocco Division 2
Renaissance Zemamra vs Raja Beni Mellal

0-0

1-0
Sun 25, Sep-18:00 - Norway 2 Division B
Asker Fotball vs Eidsvold Turn

2-1

2-1
Sun 25, Sep-14:30 - Norway 2 Division B
Brattvag vs Ullensaker/Kisa IL

1-1

4-2
Sun 25, Sep-15:00 - Norway 2 Division B
Alta vs SK Traeff

1-0

3-3
Sun 25, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon A
Skeid Oslo II vs Grorud II

1-1

2-3
Sun 25, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon A
Kjelsas B vs Os Turn Fotball

2-1

5-3
Sun 25, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon A
Lyn Oslo FC vs Stabaek B

2-0

4-1
Sun 25, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon B
IL Hodd II vs Elverum

0-1

1-1
Sun 25, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon F
Stromsgodset B vs Mjolner

0-0

1-0
Sun 25, Sep-19:30 - Norway 3. Divisjon F
Lillestrom B vs Senja

0-0

1-1
Sun 25, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon F
Bossekop UL vs Mjondalen IF B

2-0

2-2
Sun 25, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon F
Harstad vs Lorenskog

1-1

2-2
Sun 25, Sep-07:00 - OFC Championship U19
New Caledonia(U19) vs Tahiti(U19)

0-1

1-1
Sun 25, Sep-10:00 - OFC Championship U19
Fiji(U19) vs New Zealand(U19)

0-2

0-3
Sun 25, Sep-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CA Independiente La Chorrera vs Sporting San Miguelito

0-2

0-2
Sun 25, Sep-03:15 - Panama Liga Panamena de Futbol
Alianza FC (PAN) vs Club Atletico Chiriqui

2-0

4-0
Sun 25, Sep-05:30 - Panama Liga Panamena de Futbol
Herrera FC vs CD Arabe Unido

2-1

2-1
Sun 25, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Luqueno vs Atletico Colegiales

0-0

1-0
Sun 25, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Trinidense vs 2 de Mayo

0-0

1-1
Sun 25, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2
Martin Ledesma vs Sportivo San Lorenzo

1-0

3-0
Sun 25, Sep-01:00 - Paraguayan Primera Division
12 de Octubre vs Sol de America

0-1

0-2
Sun 25, Sep-22:00 - Peru Primera Division
Carlos Stein vs Carlos A. Mannucci

1-0

1-2
Sun 25, Sep-00:30 - Peru Primera Division
Univ. Cesar Vallejo vs Melgar

2-2

3-2
Sun 25, Sep-00:00 - Peru Segunda Division
Juan Aurich vs Sport Chavelines

2-0

3-0
Sun 25, Sep-00:00 - Peru Segunda Division
Deportivo Coopsol vs Deportivo Llacuabamba

1-0

2-0
Sun 25, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Zaglebie Lubin Youth vs Korona Kielce Youth

2-0

3-1
Sun 25, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Slask Wroclaw Youth vs Wisla Krakow Youth

2-0

2-1
Sun 25, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Chelmianka Chelm vs Wisla Sandomierz

1-0

1-1
Sun 25, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
LKS Lagow vs Sokol Sieniawa

1-1

3-2
Sun 25, Sep-17:00 - Poland - II liga
Radunia Stezyca vs Olimpia Elblag

2-1

2-2
Sun 25, Sep-13:00 - Poland - II liga
Hutnik Krakow vs Motor Lublin

0-2

1-3
Sun 25, Sep-14:00 - Poland Woman's League
KKP Bydgoszcz Women's vs GKS Katowice Women's

0-1

0-2
Sun 25, Sep-19:00 - Portugal Campeonato
Beira Mar vs Valadares Gaia

0-0

1-1
Sun 25, Sep-19:00 - Portugal Campeonato
S.C.Praiense vs Imortal Albufeira

0-0

1-1
Sun 25, Sep-15:00 - Portugal Campeonato
SC Angrense vs Ferreiras

1-0

2-2
Sun 25, Sep-18:50 - Qatar Stars Cup
Al-Sailiya vs Al-Ahli Doha

2-1

2-3
Sun 25, Sep-21:00 - Qatar Stars Cup
Al-Sadd vs Al-Wakra

0-0

3-0
Sun 25, Sep-21:00 - Qatar Stars Cup
Qatar SC vs Umm Salal

1-2

1-3
Sun 25, Sep-12:00 - Romania Women's Superliga
Minaur Baia Mare Women's vs Fairplay Bucuresti Women's


1-2
Sun 25, Sep-12:00 - Romania Women's Superliga
Universitatea Galati Women's vs Olimpia Cluj Women's


1-6
Sun 25, Sep-11:00 - Romania Women's Superliga
FCM Targu Mures Women's vs Csikszereda Miercurea Women's

2-0

3-0
Sun 25, Sep-12:00 - Romania Women's Superliga
Piros Security Arad Women's vs CSM Alexandria Women's

0-2

3-3
Sun 25, Sep-14:00 - Romania Women's Superliga
Carmen Bucuresti Women's vs SSU Politehnica Timisoara Women's


0-1
Sun 25, Sep-14:00 - Russia Div 2 Group 1
FK Biolog vs Chernomorets Novorossiysk

1-1

1-2
Sun 25, Sep-18:00 - Russia Div 2 Group 1
Rotor Volgograd vs Dynamo Stavropol

0-1

3-1
Sun 25, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 1
Spartak Nalchik vs SKA Rostov

0-1

1-1
Sun 25, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 1
Alania B vs Druzhba Maykop

1-2

1-3
Sun 25, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 1
Kuban Holding vs Legion Dynamo

0-0

1-0
Sun 25, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 1
Mashuk-KMV vs FC Essentuki

2-0

2-0
Sun 25, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 1
Forte Taganrog vs FK Chayka Pesch

0-0

0-0
Sun 25, Sep-18:00 - Russia Div 2 Group 4
FC Tyumen vs Torpedo Miass

0-0

1-2
Sun 25, Sep-15:00 - Russia Div 2 Group 4
Amkar Perm vs FC Novosibirsk

0-1

0-1
Sun 25, Sep-15:00 - Russia Div 2 Group 4
NoSta Novotroitsk vs Zenit Izhevsk

0-2

0-2
Sun 25, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 4
FK Orenburg-2 vs FK Khimik-Avgust

0-0

0-0
Sun 25, Sep-18:00 - Russia First Division
Volgar Astrakhan vs Alania Vladikavkaz

0-0

0-0
Sun 25, Sep-18:00 - Russia First Division
Baltika vs Yenisey Krasnoyarsk

2-0

3-2
Sun 25, Sep-18:00 - Russia First Division
Arsenal Tula vs Volga Ulyanovsk

2-0

2-0
Sun 25, Sep-19:00 - Russia First Division
Dinamo Makhachkala vs Rodina Moskva

0-0

0-0
Sun 25, Sep-15:00 - Russia First Division
Veles Moscow vs KamAZ

0-1

1-1
Sun 25, Sep-16:00 - Russia First Division
FK Krasnodar II vs Neftekhimik Nizhnekamsk

0-0

0-0
Sun 25, Sep-17:00 - Russia First Division
Shinnik Yaroslavl vs Rubin Kazan

0-0

1-0
Sun 25, Sep-17:00 - Russia First Division
Akron Togliatti vs FC Ufa

0-0

1-1
Sun 25, Sep-11:00 - Russia First Division
SKA Khabarovsk vs PFK Kuban

1-0

2-0
Sun 25, Sep-16:45 - Scotland Bells Challenge Cup
Cliftonville vs Queen's Park

1-2

2-3
Sun 25, Sep-19:00 - Scotland Women's Premier League
Glasgow Rangers Women's vs Motherwell Women's

1-0

4-0
Sun 25, Sep-19:00 - Scotland Women's Premier League
Dundee United Women's vs Hamilton Academical Women's

1-1

3-2
Sun 25, Sep-19:00 - Scotland Women's Premier League
Aberdeen Women's vs Celtic Women's

0-1

0-3
Sun 25, Sep-15:00 - Scotland Women's Premier League
Glasgow Girls Women's vs Partick Thistle Women's

0-4

1-8
Sun 25, Sep-16:00 - Scotland Women's Premier League
Glasgow City Women's vs Hearts Women's

1-0

2-0
Sun 25, Sep-16:00 - Scotland Women's Premier League
Spartans Women's vs Hibernian Women's

1-1

2-2
Sun 25, Sep-00:00 - Serie C - Brazil
Paysandu (PA) vs Vitoria Salvador BA

0-0

1-1
Sun 25, Sep-00:00 - Serie C - Brazil
Figueirense FC vs ABC Natal/RN

0-0

0-0
Sun 25, Sep-23:00 - Serie D - Brazil
Pouso Alegre/MG vs America FC Natal RN

0-0

1-0
Sun 25, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga East
Rimavska Sobota vs MFK Vranov nad Topou


2-1
Sun 25, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga East
FTC Filakovo vs Partizan Bardejov


0-2
Sun 25, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga East
Oravske Vesele vs Banik Kalinovo

3-1

5-1
Sun 25, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga East
1.FK Svidnik vs MFK Snina

0-2

1-2
Sun 25, Sep-13:00 - Slovakia 3. liga East
Slavia TU Kosice vs Spisska Nova Ves

0-1

0-1
Sun 25, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga West
Podkonice vs Malzenice

1-1

1-2
Sun 25, Sep-12:00 - Slovakia Women I. liga
TJ Spartak Myjava Women's vs FC Artmedia Petrzalka Women's

3-0

5-0
Sun 25, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Rogaska vs ND Beltinci

1-1

3-1
Sun 25, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Brinje Grosuplje vs NK Fuzinar

1-2

2-3
Sun 25, Sep-13:30 - Spanish Ladies League Division 1
Cadiz Women's vs Ciudad de Murcia Women's

2-0

5-0
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
CFF Olimpia Las Rozas Women's vs Olimpico Madrid Women's


2-1
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Zaragoza CFF B Women's vs Santa Ponsa Talarrubias Women's

0-1

1-2
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Victoria FC Women's vs UD Llanera Women's

1-0

3-0
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico Lince Women's vs CP San Miguel Women's

0-0

1-0
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
San Vicente Women's vs Aldaia Women's

0-0

0-3
Sun 25, Sep-14:30 - Spanish Ladies League Division 1
CD Monte Women's vs CDEF Logrono B Women's

1-0

2-0
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Murcia Feminas Women's vs Discobolo La Torre Women's

3-1

3-3
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
UD Logrones Women's vs Oiartzun KE Women's

2-0

2-3
Sun 25, Sep-13:00 - Spanish Ladies League Division 1
CF Sporting Plaza De Argel Women's vs UD Levante C Women's

0-3

2-4
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women's vs Deportivo Alaves Women's

0-0

1-0
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Villarreal Women's vs FC Barcelona Women's

0-1

1-4
Sun 25, Sep-21:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women's vs Athletic Bilbao Women's

1-0

2-0
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Madrid Castilla vs CD Badajoz

3-0

3-1
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Linares Deportivo vs Alcorcon

0-0

1-0
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CF Rayo Majadahonda vs AD Ceuta

0-1

1-2
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Pontevedra vs Linense

0-0

0-0
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Cultural Leonesa vs Cordoba C.F.

0-3

0-3
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Fuenlabrada vs Talavera de la Reina

0-1

2-1
Sun 25, Sep-18:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UE Cornella vs CD Castellon

0-0

0-0
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Union de Irun vs Alcoyano

0-1

1-2
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Sabadell vs Calahorra

0-0

1-0
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Baleares vs UD Logrones

1-0

1-2
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
SD Logrones vs CF Intercity

1-0

1-0
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Numancia vs CF La Nucia

1-0

2-0
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Gimnastic Tarragona vs SD Amorebieta

1-0

1-0
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
Seneca(U19) vs Malaga(U19)

0-0

0-1
Sun 25, Sep-19:30 - Spanish Primera U19
UD Tomares(U19) vs Recreativo Huelva U19

1-0

3-2
Sun 25, Sep-19:30 - Spanish Primera U19
Vazquez Cultural U19 vs Granada CF(U19)

0-1

1-1
Sun 25, Sep-18:15 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Real Oviedo

0-0

0-0
Sun 25, Sep-16:00 - Spanish Segunda Division
Burgos CF vs Levante

0-0

0-0
Sun 25, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division
Eibar vs Racing Santander

2-0

2-1
Sun 25, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division
Albacete vs Andorra CF

0-0

1-1
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs Zamora CF

0-0

1-0
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Cristo Atletico vs Bergantinos CF

1-1

2-1
Sun 25, Sep-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SD Laredo vs Polvorin

1-1

3-1
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Compostela vs Union Langreo

0-0

0-1
Sun 25, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Burgos Promesas vs Ourense

0-1

1-1
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones B vs Sestao River

0-1

0-1
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Alfaro vs CD Tudelano

1-0

2-0
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Tarazona vs Sociedad Deportiva Beasain

0-1

1-1
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Utebo FC vs CD Izarra

0-0

1-0
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Gernika vs Racing Rioja CF

0-1

1-2
Sun 25, Sep-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Zaragoza B vs CD Ebro

2-0

2-1
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Terrassa vs SD Formentera

0-1

1-2
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs SCR Pena Deportiva

0-0

0-0
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Mallorca B vs CF Badalona

0-0

1-0
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Ibiza Islas Pitiusas vs AE Prat

1-0

2-0
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs Valencia CF Mestalla

0-0

0-2
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Alzira vs Teruel

0-1

0-1
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Real Betis B vs Sevilla Atletico

1-0

1-0
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cadiz B vs Mar Menor

0-2

1-3
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs Juventud Torremolinos

2-1

2-2
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Antequera CF vs FC Cartagena B

1-0

2-0
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Yeclano Deportivo vs Velez CF

0-1

0-3
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD El Ejido 2012 vs Recreativo Granada

1-0

1-1
Sun 25, Sep-20:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Sanluqueno vs Recreativo Huelva

0-1

1-1
Sun 25, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Mancha Real vs CD Utrera

1-0

2-1
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Cacereno vs CD Atletico Paso

1-0

1-0
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Socuellamos vs CD Artistico Navalcarnero

0-1

0-1
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Diocesano vs UD Melilla

2-0

2-1
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Estepona vs CD Coria

0-1

0-1
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Villanovense vs Leganes B

0-0

0-0
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Guadalajara vs Alcorcon B

1-0

1-1
Sun 25, Sep-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
AD Union Adarve vs Cerdanyola del Valles

1-0

2-0
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs Real Titanico DE Laviana

0-2

2-4
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Aviles Stadium vs Sporting de Gijon B

0-2

0-3
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs Condal CF

2-0

2-1
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs CD Lealtad

0-0

1-0
Sun 25, Sep-19:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Valdesoto vs L'Entregu CF

0-1

0-1
Sun 25, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs Caudal Deportivo

0-0

0-1
Sun 25, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs CD Covadonga

0-0

0-0
Sun 25, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Luarca vs CD Praviano

0-1

1-1
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs Arosa Sociedad Cultural

1-1

2-1
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs Viveiro CF

2-0

2-0
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs Rapido de Bouzas

1-1

2-2
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs Silva SD

0-0

0-0
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs Gran Pena

1-0

2-1
Sun 25, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs CSD Arzua

0-1

0-1
Sun 25, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs CD Estradense

0-1

0-3
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ayamonte CF vs Bollullos

0-0

2-0
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs AD Cartaya

0-0

1-0
Sun 25, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs Conil CF

1-0

1-0
Sun 25, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ciudad de Lucena vs Xerez CD

1-0

2-1
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs UD Poblense

0-0

0-2
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Sant Jordi vs CF Soller

1-0

1-1
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Inter Manacor vs CD Binissalem

1-0

2-0
Sun 25, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Platges De Calvia vs Santanyi

0-1

1-2
Sun 25, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs AD Caravaca

1-0

2-0
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Aguilas FC vs EG El Palmar

0-0

1-0
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs UCAM Murcia B

0-2

1-2
Sun 25, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Deportivo Cieza vs Molinense

0-0

1-1
Sun 25, Sep-12:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs Racing Murcia FC

0-3

2-4
Sun 25, Sep-13:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Union Atletico vs Alcantarilla

0-0

3-0
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs Moralo CP

0-1

1-1
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs CD Don Alvaro

1-0

2-0
Sun 25, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs CD Calamonte

0-0

1-2
Sun 25, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UC La Estrella vs Arroyo Club Polideportivo

0-0

0-1
Sun 25, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Montehermoso vs UD Fuente de Cantos

0-1

1-1
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
SP Villafranca vs Jerez Industrial CF

0-2

1-4
Sun 25, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Subiza vs UDC Txantrea

0-0

4-1
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cantolagua vs CD Beti Onak

1-1

1-3
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Azkoyen vs UCD Burlades

0-0

0-0
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs Haro Deportivo

1-0

1-0
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra B vs CD Anguiano

0-2

0-2
Sun 25, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs CD Berceo

1-1

1-2
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Naxara vs CD Agoncillo

0-0

1-0
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs CA River Ebro

1-1

2-1
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Cuarte Industria vs CD Binefar

1-0

2-1
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Almudevar vs CD Caspe

0-0

1-0
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs Barbastro

0-1

2-1
Sun 25, Sep-19:10 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD La Almunia vs SD Huesca B

1-1

3-4
Sun 25, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CDJ Tamarite vs CD Carinena

1-0

4-0
Sun 25, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utrillas vs CD Robres

0-1

1-1
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Epila CF vs SD Ejea

2-0

3-1
Sun 25, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs Calvo Sotelo Puertollano

1-1

1-3
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs CD Torrijos

1-0

1-1
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CF Talavera B vs UB Conquense

1-0

1-1
Sun 25, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs CD Marchamalo

0-1

3-1
Sun 25, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Tomelloso vs CD Illescas

0-0

0-2
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Cayon vs UD Samano

1-1

2-2
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs U.M. Escobedo

0-0

2-0
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CF Vimenor vs AD Siete Villas

1-2

3-2
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Leioa vs Anaitasuna

1-0

1-0
Sun 25, Sep-13:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs CF Montanesa

0-2

2-2
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs L'Hospitalet

1-0

2-1
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs Girona II

0-0

1-0
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Rapitenca vs CF Badalona B

1-0

1-3
Sun 25, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Sants vs San Cristobal

0-0

1-1
Sun 25, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Tona vs UE Vilassar de Mar

0-0

0-0
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Peralada vs Sant Andreu

0-2

1-3
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Rayo Ibense vs Villarreal C

0-0

1-2
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs Hercules CF B

0-0

0-2
Sun 25, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CU Collado Villalba vs CF Trival Valderas

0-1

1-2
Sun 25, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs Galapagar

0-0

3-2
Sun 25, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Canillas vs Real Aranjuez CF

0-1

0-1
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles vs Rayo Vallecano B

1-0

1-1
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs Fuenlabrada Promesas Madrid 2021

1-0

3-1
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Ursaria vs RSD Alcala Henares

0-1

1-1
Sun 25, Sep-12:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Paracuellos Antamira vs Las Rozas

0-1

2-1
Sun 25, Sep-12:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSC International vs Getafe B

0-1

0-1
Sun 25, Sep-18:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Mirandes B vs Unami CP

2-0

3-1
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs CD Becerril

0-0

0-0
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Avila CF vs Ponferradina B

0-2

4-3
Sun 25, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs Atletico Tordesillas

1-0

1-1
Sun 25, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Palencia vs Arandina

1-2

1-2
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs Atletico Astorga

0-2

1-4
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs Real Jaen CF

1-0

2-0
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs Almeria B

1-0

3-2
Sun 25, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Malaga City vs Motril CF

0-1

1-2
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs Arenas Armilla

0-1

1-2
Sun 25, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD Torre del Mar vs Marbella FC

2-0

3-0
Sun 25, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs Malaga B

1-0

2-3
Sun 25, Sep-15:00 - Swden Women Division 2
IFO Bromolla IF Women's vs Alvsjo AIK FF Women's

1-1

2-1
Sun 25, Sep-16:00 - Swden Women Division 2
Sundsvalls DFF Women's vs Lidkopings FK Women's

1-2

1-2
Sun 25, Sep-17:00 - Swden Women Division 2
IFK Norrkoping DFK Women's vs Team Thoren FF Women's

1-0

3-0
Sun 25, Sep-17:00 - Swden Women Division 2
Vaxjo FF Women's vs Ravasen IK Karlskoga Women's

3-0

4-0
Sun 25, Sep-15:00 - Sweden Damallsvenskan
IFK Kalmar Women's vs Pitea IF Women's

0-0

0-1
Sun 25, Sep-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Umea FC Women's vs Orebro Women's

1-3

1-3
Sun 25, Sep-17:00 - Sweden Damallsvenskan
AIK Solna Women's vs Eskilstuna United DF Women's

0-1

1-2
Sun 25, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Pitea IF vs Orebro Syrianska IF

1-1

2-2
Sun 25, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Sollentuna FK vs Vasalunds IF

0-1

1-1
Sun 25, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Team Thoren FF vs Motala AIF FK

0-0

1-1
Sun 25, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Gefle IF vs IF Karlstad

0-1

3-1
Sun 25, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra
FC Stockholm Internazionale vs Umea FC

1-1

2-1
Sun 25, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Ljungskile SK vs Falkenbergs FF

0-2

0-3
Sun 25, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IK Gauthiod vs Nordvarmland FF

3-1

5-2
Sun 25, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Yxhults IK vs Vanersborgs FK

0-0

0-1
Sun 25, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Gute vs IFK Uppsala

1-0

1-1
Sun 25, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Stocksund vs IFK Osterakers FK

0-1

2-2
Sun 25, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Jarfalla vs Kvarnsvedens IK

2-0

6-0
Sun 25, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
FK Karlskrona vs Hogsby IK

2-0

5-2
Sun 25, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Osterlen FF vs FC Rosengard

1-2

1-2
Sun 25, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Kristianstads FC vs Asarums IF FK

1-1

1-4
Sun 25, Sep-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Varmbols FC vs IFK Eskilstuna

0-2

1-2
Sun 25, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Smedby AIS vs IK Sleipner

0-1

3-1
Sun 25, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Trosa Vagnharad SK vs United Nordic

1-3

1-3
Sun 25, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Onsala BK vs Assyriska BK

1-0

3-1
Sun 25, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Servette(U21) vs Monthey

0-0

2-2
Sun 25, Sep-15:00 - Switzerland Women Division 1
FC Zurich Frauen Women's vs Basel Women's

2-0

8-0
Sun 25, Sep-14:00 - Thai League 3
Ubon Kruan Apat vs Muang Loei United

0-2

1-2
Sun 25, Sep-15:00 - Thai League 3
Chachoengsao vs Navy FC


4-1
Sun 25, Sep-12:30 - Thai League 3
Samut Songkhram FC vs Kanchanaburi City

1-0

2-0
Sun 25, Sep-12:30 - Thai League 3
Pluak Daeng United vs Bankhai United

1-0

1-1
Sun 25, Sep-12:30 - Thai League 3
Marines Eureka FC vs Kohkwang

0-0

1-1
Sun 25, Sep-12:30 - Thai League 3
Trang FC vs Phattalung FC


3-0
Sun 25, Sep-12:30 - Thai League 3
Kasem Bundit University FC vs Samut Sakhon

1-0

1-0
Sun 25, Sep-12:30 - Thai League 3
Samut Prakan FC vs Bangkok FC

1-2

1-4
Sun 25, Sep-12:30 - Thai League 3
Kamphaengphet FC vs Phitsanulok FC


1-2
Sun 25, Sep-12:30 - Thai League 3
Assumption United FC vs Thawi Samut Sakhon United

2-0

2-1
Sun 25, Sep-12:30 - Thai League 3
Chainat United vs Kanjanapat Group

1-0

1-1
Sun 25, Sep-12:30 - Thai League 3
Nakhon Mae Sot United FC vs Uttaradit FC


0-2
Sun 25, Sep-12:30 - Thai League 3
Watbot City vs Maejo United

0-0

0-0
Sun 25, Sep-12:30 - Thai League 3
Thonburi United vs North Bangkok College

0-0

0-1
Sun 25, Sep-12:30 - Thai League 3
Khonkaen Mordindang FC vs Nakhon Ratchasima United FC

0-1

5-1
Sun 25, Sep-12:30 - Thai League 3
Mueang Kon D United vs Muang Trang United

0-1

0-1
Sun 25, Sep-13:00 - Thai League 3
Young Singh United vs MH Nakhonsi


3-0
Sun 25, Sep-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bayburt Ozel Idare vs Arnavutkoy Belediyespor

0-0

1-1
Sun 25, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Sanliurfaspor

0-1

1-1
Sun 25, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
24 Erzincanspor vs Menemenspor

1-0

2-1
Sun 25, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Bursaspor

1-0

2-0
Sun 25, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Corum Belediyespor vs Batman Petrolspor

0-0

4-1
Sun 25, Sep-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Afjet Afyonspor

0-1

0-2
Sun 25, Sep-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Fethiyespor vs Etimesgut Belediye Spor

0-0

1-0
Sun 25, Sep-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
1928 Bucaspor FK vs Kirsehir Belediyespor

0-0

0-0
Sun 25, Sep-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Adiyamanspor vs Diyarbekirspor

0-0

3-0
Sun 25, Sep-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Pazarspor vs Kastamonuspor

0-0

0-1
Sun 25, Sep-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Hekimoglu Trabzon vs Karacabey Birlikspor

0-0

0-0
Sun 25, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Zonguldak vs Iskenderun FK

1-0

2-1
Sun 25, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sariyer vs Serik Belediyespor

1-0

1-1
Sun 25, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirklarelispor vs Belediye Vanspor

1-1

1-1
Sun 25, Sep-17:20 - UAE League Division 1
Emirates Club vs Hatta Club

0-0

3-0
Sun 25, Sep-17:20 - UAE League Division 1
Dubba Al Husun vs Fursan Hispania

1-0

3-0
Sun 25, Sep-17:20 - UAE League Division 1
Al-Jazira Al-Hamra vs Al Arabi

1-0

1-1
Sun 25, Sep-17:20 - UAE League Division 1
Al Taawon vs Al-Thaid

1-1

1-1
Sun 25, Sep-13:30 - UEFA European Women's U17 Championship
Greece Women's(U17) vs Belgium Women's(U17)

0-0

0-1
Sun 25, Sep-19:59 - UEFA European Women's U17 Championship
Spain Women's(U17) vs Poland Women's(U17)

2-0

3-0
Sun 25, Sep-22:45 - UEFA Nations League
Wales vs Poland

0-0

0-1
Sun 25, Sep-22:45 - UEFA Nations League
Netherlands vs Belgium

0-0

1-0
Sun 25, Sep-22:45 - UEFA Nations League
Faroe Islands vs Turkiye

0-0

2-1
Sun 25, Sep-22:45 - UEFA Nations League
Denmark vs France

2-0

2-0
Sun 25, Sep-22:45 - UEFA Nations League
Austria vs Croatia

1-1

1-3
Sun 25, Sep-22:45 - UEFA Nations League
Luxembourg vs Lithuania

0-0

1-0
Sun 25, Sep-19:59 - UEFA Nations League
Slovakia vs Belarus

0-1

1-1
Sun 25, Sep-19:59 - UEFA Nations League
Azerbaijan vs Kazakhstan

0-0

3-0
Sun 25, Sep-17:00 - UEFA Nations League
Moldova vs Liechtenstein

0-0

2-0
Sun 25, Sep-17:00 - UEFA Nations League
Andorra vs Latvia

0-0

1-1
Sun 25, Sep-14:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mynai vs FC Lviv

0-0

0-1
Sun 25, Sep-16:00 - Ukraine Persha Liga
Polissya Zhytomyr vs FC Bukovyna Chernivtsi

1-0

2-0
Sun 25, Sep-13:00 - Ukraine Persha Liga
FK Chernihiv vs LNZ Cherkasy

0-1

0-2
Sun 25, Sep-18:00 - Uruguay Primera Division
CA Rentistas vs Plaza Colonia

0-1

0-1
Sun 25, Sep-02:00 - Uruguay Primera Division
CA Penarol vs Montevideo City Torque

0-0

0-1
Sun 25, Sep-20:30 - Uruguay Segunda Division
Club Atletico Cerro vs CA Atenas

0-1

0-4
Sun 25, Sep-20:30 - Uruguay Segunda Division
Miramar Misiones FC vs Rampla Juniors FC

1-2

1-3
Sun 25, Sep-20:30 - Uruguay Segunda Division
Central Espanol vs CA Progreso

1-0

1-1
Sun 25, Sep-20:30 - Uruguay Segunda Division
CA Juventud de Las Piedras vs Uruguay Montevideo

0-2

0-3
Sun 25, Sep-20:30 - Uruguay Segunda Division
Villa Espanola vs Racing Club Montevideo

0-1

1-2
Sun 25, Sep-20:30 - Uruguay Segunda Division
IA Sud America vs La Luz FC

1-0

3-0
Sun 25, Sep-06:07 - USA Major League Soccer
San Jose Earthquakes vs Los Angeles Galaxy

0-2

2-3
Sun 25, Sep-03:30 - USA National independent Football League
Chattanooga vs Flower City Union

1-0

1-0
Sun 25, Sep-05:00 - USA National independent Football League
ASC San Diego vs Syracuse Pulse

1-1

3-1
Sun 25, Sep-06:00 - USA National independent Football League
LA Force vs California United Strikers

0-0

0-0
Sun 25, Sep-03:00 - USA National Women's Soccer League
North Carolina Courage Women's vs Gotham FC Women's

2-0

3-0
Sun 25, Sep-04:30 - USA National Women's Soccer League
Houston Dash Women's vs OL Reign Women's

0-1

0-2
Sun 25, Sep-02:30 - USA USL League One
Richmond Kickers vs Central Valley Fuego

1-0

1-1
Sun 25, Sep-03:00 - USA USL League One
Charlotte Independence vs North Carolina

2-0

2-1
Sun 25, Sep-04:00 - USA USL League One
Forward Madison vs South Georgia Tormenta

0-0

0-1
Sun 25, Sep-05:00 - USA USL League One
Northern Colorado Hailstorm FC vs Greenville Triumph

0-0

1-1
Sun 25, Sep-06:00 - USA USL League One
FC Tucson vs Chattanooga Red Wolves

1-1

2-1
Sun 25, Sep-03:00 - USL Championship
Pittsburgh Riverhounds SC vs Orange County SC

1-0

1-1
Sun 25, Sep-03:00 - USL Championship
Miami FC vs Monterey Bay FC

0-0

0-0
Sun 25, Sep-03:30 - USL Championship
Detroit City vs Tulsa Roughnecks

0-0

2-2
Sun 25, Sep-04:00 - USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC vs Oakland Roots

1-0

1-1
Sun 25, Sep-04:30 - USL Championship
San Antonio FC vs Sacramento Republic FC

1-0

1-0
Sun 25, Sep-06:00 - USL Championship
Las Vegas Lights FC vs San Diego Loyal SC

0-2

1-2
Sun 25, Sep-17:00 - Uzbekistan Pro League A
Buxoro FK vs Turon Yaypan

1-1

2-2
Sun 25, Sep-15:00 - Uzbekistan Pro League B
Pakhtakor-79 vs FK Do'stlik Tashkent


1-1
Sun 25, Sep-15:00 - Uzbekistan Pro League B
Qumqo'rg'on FC vs PFK Shahrixonchi


1-3
Sun 25, Sep-16:00 - Uzbekistan Pro League B
FK Chigatoy vs Unired


2-2
Sun 25, Sep-16:00 - Uzbekistan Pro League B
Aral Qoraqalpogiston vs Andijan II


2-0
Sun 25, Sep-16:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Amazon Grimstad FK Women's vs Medkila Women's

0-0

2-0
Sun 25, Sep-16:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Fortuna Women's vs Grand Bodo Women's

1-1

1-1
Sun 25, Sep-16:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
KIL/Hemne Women's vs Klepp IL Women's

2-0

3-1
Sun 25, Sep-17:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Honefoss Women's vs Ovrevoll Hosle Women's

1-1

2-2
Sun 25, Sep-15:30 - Women's Norwegian Toppserien
Tromso Women's vs Asane Fotball Women's

0-1

0-2
Sun 25, Sep-17:00 - Women's Norwegian Toppserien
Arna-Bjornar Women's vs Roa IL Women's

1-0

3-0
Sun 25, Sep-17:00 - Women's Norwegian Toppserien
Kolbotn Women's vs LSK Kvinner Women's

1-2

2-2
Sun 25, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Dynamos FC vs Ngezi Platinum Stars

0-1

0-1
Sun 25, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Triangle FC vs Herentals College

1-0

1-0
Sun 25, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs vs Manica Diamonds


1-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus