AD:

Football Results for Sat 17, Sep 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 17, Sep 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 17, Sep-18:00 - Albania 1st league
Lushnja KS vs Beselidhja Lezhe

2-2

3-2
Sat 17, Sep-17:00 - Albania 1st league
Terbuni Puke vs Tomori Berat


2-1
Sat 17, Sep-17:00 - Albania 1st league
KS Korabi Peshkopi vs Luzi 2008

2-0

2-0
Sat 17, Sep-17:00 - Albania 1st league
Turbina Cerrik vs Flamurtari

0-1

0-3
Sat 17, Sep-19:45 - Albania Super league
KF Erzeni Shijak vs KF Laci

0-0

1-0
Sat 17, Sep-17:00 - Albania Super league
KS Bylis vs Egnatia Rrogozhine

0-0

0-0
Sat 17, Sep-19:30 - Algeria Division 1
Paradou AC vs CS Constantine

0-0

0-1
Sat 17, Sep-19:30 - Algeria Division 1
HB Chelghoum Laid vs USM Alger

0-0

1-3
Sat 17, Sep-22:00 - Algeria Division 1
MC Oran vs ASO Chlef

0-0

0-0
Sat 17, Sep-18:00 - Argentina Reserves League
Defensa Y Justicia Reserve vs Estudiantes La Plata Reserve

0-0

0-0
Sat 17, Sep-18:00 - Argentina Reserves League
Sarmiento Junin Reserve vs Newells Old Boys Reserve


2-1
Sat 17, Sep-18:00 - Argentina Reserves League
Rosario Central Reserve vs Patronato Reserve


1-0
Sat 17, Sep-18:00 - Argentina Reserves League
Colon Reserve vs Talleres Cordoba Reserve


1-2
Sat 17, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Armenio vs Canuelas FC

1-0

1-0
Sat 17, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
CA San Miguel vs Club Comunicaciones(AR)

1-1

1-1
Sat 17, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Sportivo Dock Sud vs Justo Jose de Urquiza

0-0

1-0
Sat 17, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
UAI Urquiza vs Argentino de Quilmes

0-0

0-0
Sat 17, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Espanol vs El Porvenir

1-1

3-1
Sat 17, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Liniers vs Real Pilar

0-1

0-2
Sat 17, Sep-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Lugano vs Centro Espanol

0-0

2-0
Sat 17, Sep-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
CDyS Juventud Unida vs Deportivo Muniz

0-1

0-2
Sat 17, Sep-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Defensores de Cambaceres vs Mercedes

1-0

3-0
Sat 17, Sep-23:05 - Argentina Torneo Federal A
Ciudad Bolivar vs Liniers Bahia Blanca

2-1

2-1
Sat 17, Sep-23:30 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Desamparados vs Sol de Mayo

0-0

1-0
Sat 17, Sep-20:10 - Argentina Women's Primera A
River Plate Women's vs CA Excursionistas Women's


6-0
Sat 17, Sep-21:00 - Argentina Women's Primera A
Defensores de Belgrano Women's vs Boca Juniors Women's


1-7
Sat 17, Sep-18:00 - Argentina Women's Primera A
Gimnasia LP Women's vs Club Comunicaciones(AR) Women's


2-0
Sat 17, Sep-22:30 - Argentine Primera Division
Barracas Central vs Club Deportivo Godoy Cruz

1-0

3-1
Sat 17, Sep-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia y Esgrima de Jujuy vs Agropecuario Argentino

0-0

1-0
Sat 17, Sep-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Temperley vs Sacachispas

1-0

1-0
Sat 17, Sep-15:00 - Armenia Premier League
BKMA Yerevan vs Ararat Yerevan

0-1

2-1
Sat 17, Sep-16:00 - Armenia Premier League
Lernayin Artsakh vs FC Ararat-Armenia

0-0

0-1
Sat 17, Sep-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
St George Willawong FC vs Bayside United FC

0-2

2-2
Sat 17, Sep-04:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Monaro Panthers vs O'Connor Knights

1-0

2-0
Sat 17, Sep-07:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Canberra Croatia vs Gungahlin United

2-1

3-2
Sat 17, Sep-08:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Lambton Jaffas vs Newcastle Olympic

0-0

2-0
Sat 17, Sep-09:00 - Australia New South Wales Northern Super League
New Lambton Eagles vs Belmont Swansea United SC

1-1

1-2
Sat 17, Sep-12:00 - Australia Queensland State Women's Premier League
Peninsula Power Women's vs Virginia United Women's

0-0

0-0
Sat 17, Sep-13:00 - Australia Queensland State Women's Premier League
Queensland Lions FC Women's vs Souths United Women's

2-0

9-0
Sat 17, Sep-16:30 - Austria Erste Division
Rapid Wien B vs Grazer AK

0-0

3-0
Sat 17, Sep-18:30 - Austria Landesliga
SC Landskron vs SK Maria Saal

2-2

3-2
Sat 17, Sep-19:00 - Austria Landesliga
SV Wildon vs SV Heiligenkreuz

0-0

1-1
Sat 17, Sep-19:00 - Austria Landesliga
ASKO Gmund vs ATUS Ferlach

0-0

0-1
Sat 17, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs SK Austria Klagenfurt

1-1

1-4
Sat 17, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
LASK Linz vs WSG Swarovski Tirol

1-3

1-4
Sat 17, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs TSV Hartberg

1-1

3-1
Sat 17, Sep-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Austria Vienna Women's vs Bergheim/Hof Women's

4-0

7-0
Sat 17, Sep-21:45 - Austrian Frauen Bundesliga
Vorderland Women's vs Wacker Innsbruck Women's

6-0

9-0
Sat 17, Sep-19:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Neulengbach Women's vs Sturm Graz/Stattegg Women's

0-0

1-1
Sat 17, Sep-18:30 - Austrian Regionalliga East
SV Stripfing vs SV Leobendorf

3-1

3-1
Sat 17, Sep-18:30 - Austrian Regionalliga East
USV Scheiblingkirchen-Warth vs Team Wiener Linien Elektra

0-1

2-1
Sat 17, Sep-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
USV RB Weindorf St.Anna vs WSC Hertha Wels

1-0

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
USK Anif vs Salzburger AK 1914

0-1

2-2
Sat 17, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
SV Austria Salzburg vs OTSU Hallein

0-0

0-0
Sat 17, Sep-19:30 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
Kufstein vs WSG Swarovski Tirol B

0-0

2-0
Sat 17, Sep-19:59 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SC Imst vs SV Fugen

3-2

7-2
Sat 17, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
Gofis vs SC Bregenz

0-1

1-4
Sat 17, Sep-14:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Ostrovets vs Shakhtyor Petrikov

0-3

0-4
Sat 17, Sep-19:30 - Belarus Pershaya Liga
Volna Pinsk vs Lokomotiv Gomel

1-0

1-1
Sat 17, Sep-17:30 - Belarus Pershaya Liga
Smorgon FC vs Naftan Novopolock

0-0

0-0
Sat 17, Sep-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Maxline Rogachev vs FK Lida

1-0

3-3
Sat 17, Sep-19:59 - Belarus Premier League
Dinamo Brest vs Slavia Mozyr

0-2

1-3
Sat 17, Sep-15:30 - Belarus Premier League
FC Slutsk vs FC Belshina Babruisk

0-0

0-0
Sat 17, Sep-17:50 - Belarus Premier League
FK Isloch Minsk vs Arsenal Dzerzhinsk

1-0

2-1
Sat 17, Sep-16:00 - Belarus Reserves League
Dinamo Minsk Reserves vs FC Gomel Reserve

0-0

0-1
Sat 17, Sep-13:00 - Belarus Reserves League
Shakhter Soligorsk Reserves vs Energetyk-BGU Minsk Reserve

0-3

1-4
Sat 17, Sep-15:00 - Belarus Women's Premier League
FC Minsk Women's vs Bobruichanka Bobruisk Women's

6-0

13-0
Sat 17, Sep-17:00 - Belarus Women's Premier League
Vitebsk Women's vs Dnepr Mogilev Women's

0-3

1-6
Sat 17, Sep-21:30 - Belgian First Amateur Division
Dessel Sport vs Patro Eisden

0-2

0-4
Sat 17, Sep-21:30 - Belgian First Amateur Division
Francs Borains vs KVK Tienen

0-0

2-1
Sat 17, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division
RAAL La Louvière vs Royal Olympic Club Charleroi

1-1

1-1
Sat 17, Sep-22:30 - Belgian First Amateur Division
Thes Sport Tessenderlo vs Gent B

1-1

2-1
Sat 17, Sep-20:15 - Belgian Jupiler League
Cercle Brugge vs KV Oostende

2-0

2-2
Sat 17, Sep-20:15 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs St.-Truidense VV

0-1

0-3
Sat 17, Sep-22:45 - Belgian Jupiler League
Sporting Charleroi vs Westerlo

1-2

2-3
Sat 17, Sep-18:00 - Belgian Jupiler League
KV Mechelen vs Oud Heverlee Leuven

0-0

0-0
Sat 17, Sep-22:00 - Belgium - 2e Klasse
RWD Molenbeek vs Jong Genk

0-0

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - Belgium - 2e Klasse
Club NXT vs SK Beveren

1-1

2-2
Sat 17, Sep-19:00 - Belgium Women 1st National
Royal FC Liege Women's vs Standard Liege B Women's


1-2
Sat 17, Sep-17:00 - Belgium Women 1st National
Gent B Women's vs Kontich FC Women's


0-5
Sat 17, Sep-17:00 - Belgium Women 1st National
Ladies Genk B Women's vs RAEC Mons Women's


3-2
Sat 17, Sep-17:00 - Belgium Women 1st National
Zulte Waregem II Women's vs Wuustwezel Women's


1-3
Sat 17, Sep-20:30 - Belgium Women 1st National
RSC Anderlecht II Women's vs Westerlo Women's


0-2
Sat 17, Sep-16:30 - Belgium Women 1st National
KSKV Zwevezele Women's vs Famkes Merkem Women's


5-1
Sat 17, Sep-21:00 - Belgium Women's Premier League
KV Mechelen Women's vs Standard Liege Women's

0-2

0-4
Sat 17, Sep-15:30 - Belgium Women's Premier League
Eendracht Aalst Women's vs Genk Women's

1-1

1-5
Sat 17, Sep-03:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
The Strongest vs Nacional Potosi

1-0

1-1
Sat 17, Sep-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Always Ready vs Aurora

0-0

0-1
Sat 17, Sep-18:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Tuzla City vs Borac Banja Luka

0-0

0-1
Sat 17, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B
Vasco da Gama(RJ) vs Nautico PE

2-0

4-1
Sat 17, Sep-04:30 - Brasileiro Serie B
Tombense vs Londrina (PR)

0-1

1-1
Sat 17, Sep-04:30 - Brasileiro Serie B
Gremio Novorizontino vs Gremio (RS)

2-0

2-0
Sat 17, Sep-18:00 - Brasileiro Serie B
Chapecoense SC vs Centro Sportivo Alagoano

0-0

1-0
Sat 17, Sep-23:30 - Brasileiro Serie B
Brusque SC vs Vila Nova (GO)

0-1

0-1
Sat 17, Sep-22:00 - Brazil Brasileiro Feminino A2
Ceara Women's vs Atletico Paranaense Women's


2-0
Sat 17, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Ituano Youth vs Palmeiras Youth

0-0

0-3
Sat 17, Sep-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Penapolense Youth vs Ponte Preta Youth

0-1

0-4
Sat 17, Sep-22:00 - Brazil Carioca B
Duque de Caxias RJ vs 7 De Abril RJ


1-1
Sat 17, Sep-22:00 - Brazil Carioca B
Angra Dos Reis RJ vs Rio Sao Paulo


3-1
Sat 17, Sep-22:00 - Brazil Carioca B
Serrano RJ vs Sao Goncalo / Niteroi


1-0
Sat 17, Sep-22:00 - Brazil Carioca B
Serra Macaense RJ vs Perolas Negras RJ

0-0

0-0
Sat 17, Sep-22:00 - Brazil Carioca B
CEAC Araruama RJ vs Paduano RJ


1-0
Sat 17, Sep-03:00 - Brazil Copa Paulista
XV de Piracicaba vs Agua Santa

0-1

2-1
Sat 17, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Desportivo Brasil SP vs Portuguesa de Desportos

1-1

2-2
Sat 17, Sep-19:59 - Bulgaria B PFG
Etar Veliko Tarnovo vs Ludogorets Razgrad II

0-1

0-1
Sat 17, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG
Belasitsa Petrich vs Strumska Slava

1-0

3-0
Sat 17, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG
FC Dobrudzha vs Yantra Gabrovo

1-0

2-0
Sat 17, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG
Minyor Pernik vs CSKA 1948 Sofia II

0-2

1-4
Sat 17, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG
Sportist Svoge vs Spartak Pleven

1-1

3-2
Sat 17, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG
Botev Plovdiv II vs FC Maritsa Plovdiv

1-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG
FK Levski Krumovgrad vs FC Sozopol

1-2

1-2
Sat 17, Sep-20:45 - Bulgaria Premier
Slavia Sofia vs Beroe

1-0

2-0
Sat 17, Sep-16:15 - Bulgaria Premier
Pirin Blagoevgrad vs Lokomotiv Sofia

0-1

0-1
Sat 17, Sep-18:30 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Plovdiv vs Cherno More Varna

1-0

3-0
Sat 17, Sep-17:00 - Burundi Ligue A
Aigle Noir vs Inter Stars

1-0

2-0
Sat 17, Sep-17:00 - Burundi Ligue A
Olympic Star vs Dynamik

0-0

2-0
Sat 17, Sep-19:00 - CAF Champions League
Petro Atletico de Luanda vs Black Bulls

2-1

2-1
Sat 17, Sep-17:00 - CAF Champions League
Royal Leopards vs CFF Analamanga

0-1

2-1
Sat 17, Sep-17:00 - CAF Champions League
Vipers SC vs Olympic Real Bangui

1-0

1-0
Sat 17, Sep-19:59 - CAF Champions League
Young Africans vs Zalan FC

0-0

5-0
Sat 17, Sep-22:00 - CAF Champions League
Al-Ahli Tripoli vs KMKM

2-0

4-0
Sat 17, Sep-22:30 - CAF Champions League
CR Belouizdad vs Bo Rangers

1-0

3-0
Sat 17, Sep-23:00 - CAF Champions League
F.C. Nouadhibou vs ASKO de Kara

0-1

0-1
Sat 17, Sep-16:30 - CAF Champions League
Al Merreikh vs Arta/Solar7

0-0

0-0
Sat 17, Sep-19:59 - CAF Confederation Cup
FC Kallon vs Buffles du Borgou

1-0

3-0
Sat 17, Sep-19:59 - CAF Confederation Cup
Sporting Gagnoa vs LISCR Monrovia

1-1

3-1
Sat 17, Sep-19:59 - CAF Confederation Cup
Geita Gold vs Hilal Al Sahel

0-1

2-1
Sat 17, Sep-17:15 - CAF Confederation Cup
Kipanga vs Hilal Wau

0-1

1-1
Sat 17, Sep-23:00 - CAF Confederation Cup
Future FC vs Bidco Bul FC

0-0

1-0
Sat 17, Sep-23:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Avai FC (SC) vs Atletico Mineiro (MG)

0-0

1-0
Sat 17, Sep-03:30 - Canadian Premier League
York United vs HFX Wanderers

0-0

0-0
Sat 17, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 1
Qingdao Youth Island vs Kunshan FC

0-1

0-2
Sat 17, Sep-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Xinjiang Tianshan Leopard vs Zibo Cuju FC

0-1

1-2
Sat 17, Sep-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Suzhou Dongwu vs Shaanxi Chang'an Athletic FC

0-0

1-0
Sat 17, Sep-17:00 - Club Friendly
Ipatinga MG(U20) vs America MG(U20)


0-6
Sat 17, Sep-22:00 - Club Friendly
Marcilio Dias SC(U20) vs Chapecoense SC(U20)


0-1
Sat 17, Sep-18:30 - Club Friendly
Niki Volos vs AEL Larisa

0-2

0-2
Sat 17, Sep-18:30 - Club Friendly
Makedonikos FC vs PAOK Saloniki B

1-1

1-1
Sat 17, Sep-18:30 - Club Friendly
Kifisia vs Proodeftiki FC

0-1

1-1
Sat 17, Sep-03:00 - Colombia Copa Mustang
Alianza Petrolera vs La Equidad

1-0

1-2
Sat 17, Sep-05:05 - Colombia Copa Mustang
Atletico Bucaramanga vs Independiente Santa Fe

0-0

2-1
Sat 17, Sep-23:00 - Colombia Copa Mustang
Envigado vs Cortulua

2-1

3-2
Sat 17, Sep-01:00 - Colombia Copa Premier
Fortaleza CEIF vs Llaneros FC

1-0

1-0
Sat 17, Sep-01:50 - Costa Rica Division 2
Aserri FC vs San Jose FC

0-0

3-0
Sat 17, Sep-21:00 - Costa Rica Primera Division
Municipal Grecia vs Sporting San Jose

2-0

2-0
Sat 17, Sep-21:05 - Croatia - 1. Division
Hajduk Split vs Istra 1961

0-0

2-2
Sat 17, Sep-18:55 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs NK Osijek

0-1

0-1
Sat 17, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
HNK Vukovar 91 vs NK Croatia Zmijavci

0-0

0-1
Sat 17, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Orijent Rijeka vs NK Dugopolje

1-0

2-1
Sat 17, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Solin vs Hrvatski Dragovoljac

2-1

3-1
Sat 17, Sep-14:00 - Croatia U19
Mladost Zdralovi(U19) vs Slaven Koprivnica(U19)

0-0

0-3
Sat 17, Sep-17:00 - Croatia U19
Varteks Varazdin U19 vs HNK Gorica(U19)


1-3
Sat 17, Sep-12:00 - Croatia U19
Hajduk Split (U19) vs NK Osijek (U19)

2-0

3-1
Sat 17, Sep-18:00 - Croatia U19
Inter Zapresic(U19) vs NK Rijeka (U19)


2-2
Sat 17, Sep-19:59 - Cyprus 1 Division
Olympiakos Nicosia FC vs APOEL Nicosia

0-2

0-2
Sat 17, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
PAEEK Keryneias vs Olympiada Lympion

0-1

0-2
Sat 17, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
Omonia Aradippou vs Digenis Ypsonas

3-0

4-3
Sat 17, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
Ayia Napa vs PO Ahironas-Onisilos

1-0

2-0
Sat 17, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
Othellos Athienou vs Peyia 2014

0-1

0-1
Sat 17, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
Xylotympou vs Ermis Aradippou

2-1

2-3
Sat 17, Sep-12:15 - Czech Republic 2. Liga
MFK Vyskov vs Prostejov

1-0

4-1
Sat 17, Sep-12:15 - Czech Republic 2. Liga
MFK Chrudim vs MFK Karvina

1-1

5-1
Sat 17, Sep-18:30 - Czech Republic 2. Liga
FK Pribram vs Fotbal Trinec

2-0

3-1
Sat 17, Sep-19:59 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Slavia Karlovy Vary vs Dukla Praha B

0-0

3-0
Sat 17, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
SK Motorlet Praha vs Sokol Hostoun

1-1

3-1
Sat 17, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Zbuzany vs Admira Praha

0-0

0-2
Sat 17, Sep-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Kraluv Dvur vs FC Pisek

0-1

3-2
Sat 17, Sep-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Ceske Budejovice B vs FK Loko Vltavin

0-1

0-2
Sat 17, Sep-16:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Prestice vs FK Banik Sokolov

0-1

0-2
Sat 17, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Benesov vs SK Sokol Zapy

0-1

0-2
Sat 17, Sep-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Prepere vs Sparta Kolin

1-1

3-1
Sat 17, Sep-18:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Banik Most Sous vs Usti nad Labem

1-0

1-3
Sat 17, Sep-18:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Slovan Velvary vs Mlada Boleslav B

0-0

1-2
Sat 17, Sep-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Sparta Prague vs Banik Ostrava

1-0

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slovan Liberec vs Mlada Boleslav

1-0

1-3
Sat 17, Sep-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Brno vs Teplice

2-2

2-2
Sat 17, Sep-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Dynamo Ceske Budejovice vs SK Sigma Olomouc

0-2

0-3
Sat 17, Sep-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women's
Sparta Praha Women's vs Horni Herspice Women's

2-0

2-0
Sat 17, Sep-15:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women's
Banik Ostrava Women's vs Synot Slovacko Women's

0-4

0-7
Sat 17, Sep-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women's
Slavia Praha Women's vs FC Viktoria Plzen Women's

5-0

8-0
Sat 17, Sep-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vitkovice vs Velke Mezirici

2-3

3-4
Sat 17, Sep-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Hodonin Sardice vs Zlin B

1-0

1-0
Sat 17, Sep-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Uhersky Brod vs Frydek-Mistek

2-0

2-1
Sat 17, Sep-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Blansko vs SK Hranice

1-0

1-3
Sat 17, Sep-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Frydlant vs Hlucin

1-2

1-3
Sat 17, Sep-15:00 - Czech Republic U19 League
Vysocina Jihlava(U19) vs MFK Karvina(U19)

1-2

6-2
Sat 17, Sep-15:15 - Czech Republic U19 League
Synot Slovacko(U19) vs Mlada Boleslav(U19)

1-1

1-1
Sat 17, Sep-15:30 - Czech Republic U19 League
Zlin(U19) vs Sparta Praha(U19)

1-1

2-2
Sat 17, Sep-15:30 - Czech Republic U19 League
Ceske Budejovice(U19) vs Brno(U19)

0-0

1-0
Sat 17, Sep-12:15 - Czech Republic U19 League
Pardubice(U19) vs Dukla Praha (U19)

1-1

1-1
Sat 17, Sep-13:00 - Czech Republic U19 League
SK Sigma Olomouc(U19) vs Viktoria Plzen U19

0-1

1-2
Sat 17, Sep-13:00 - Czech Republic U19 League
Hradec Kralove(U19) vs Pribram U19

0-1

1-1
Sat 17, Sep-19:00 - Danish SAS Ligaen
Aarhus AGF vs Aalborg BK

0-0

3-1
Sat 17, Sep-15:00 - Denmark 3. Division
IF Lyseng vs Young Boys Football Development

1-0

2-2
Sat 17, Sep-15:00 - Denmark 3. Division
Vanlose IF vs FA 2000

0-1

1-1
Sat 17, Sep-15:00 - Denmark 3. Division
Ishoj IF vs Holstebro BK


1-0
Sat 17, Sep-15:30 - Denmark 3. Division
VSK Aarhus vs AB Tarnby

1-0

1-0
Sat 17, Sep-16:00 - Denmark 3. Division
Naesby BK vs Dalum

1-0

1-0
Sat 17, Sep-16:00 - Denmark 3. Division
SfB-Oure vs Middelfart

1-3

1-4
Sat 17, Sep-15:00 - Denmark Danmarksserien
ASA Aarhus vs FC Djursland

1-0

1-1
Sat 17, Sep-15:30 - Denmark Danmarksserien
KFUM Roskilde vs Karlslunde


1-2
Sat 17, Sep-16:00 - Denmark Danmarksserien
FC Aarhus Fremad B vs Norresundby


1-1
Sat 17, Sep-16:00 - Denmark - 1. Division
Hillerod Fodbold vs Nykobing FC

1-1

3-1
Sat 17, Sep-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
B93 Copenhagen vs FC Aarhus Fremad

1-0

1-0
Sat 17, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Hellerup IK vs Skive IK

1-0

1-2
Sat 17, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Kolding IF vs AB Gladsaxe

1-0

1-0
Sat 17, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Roskilde vs Brabrand IF

0-0

1-1
Sat 17, Sep-17:00 - Denmark Woman's League
Sundby BK Women's vs Aarhus AGF Women's

0-0

1-0
Sat 17, Sep-15:00 - Denmark Woman's League
Fortuna Hjorring Women's vs Nordsjaelland Women's

2-0

3-0
Sat 17, Sep-14:00 - Denmark Woman's League Divison 1
Naesby BK Woman's vs Boldklubben AF 1893 Women's


2-4
Sat 17, Sep-15:30 - Denmark Woman's League Divison 1
Vildbjerg SF Women's vs Varde_IF Women's


1-0
Sat 17, Sep-16:00 - Denmark Woman's League Divison 1
Osterbro IF Woman's vs Odense Women's


3-1
Sat 17, Sep-14:30 - Denmark Youth U19
Odense BK U19 vs Vejle(U19)


5-3
Sat 17, Sep-14:30 - Denmark Youth U19
Sonderjyske(U19) vs Horsens(U19)


0-2
Sat 17, Sep-15:00 - Denmark Youth U19
Aarhus AGF(U19) vs Brondby(U19)


4-1
Sat 17, Sep-15:00 - Denmark Youth U19
Nordsjaelland (U19) vs Lyngby(U19)


3-3
Sat 17, Sep-15:00 - Denmark Youth U19
Randers Freja(U19) vs Esbjerg FB(U19)


3-1
Sat 17, Sep-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Deportivo Cuenca vs Cumbaya F.C.

1-1

1-1
Sat 17, Sep-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Macara vs Gualaceo SC

0-1

1-1
Sat 17, Sep-03:00 - Ecuador Cup
CD El Nacional vs Mushuc Runa

1-0

1-0
Sat 17, Sep-15:45 - England FA Cup
Walton & Hersham vs Chatham Town

2-1

2-2
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Darlington vs Southport FC

1-2

3-2
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
AFC Telford United vs Chasetown

1-2

2-4
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Kidderminster vs Tamworth

0-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Scarborough Athletic vs Dunston UTS

2-0

3-2
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Chester FC vs Pontefract Collieries

0-0

2-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Farnborough FC vs Hayes &Yeading

1-1

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Hereford vs Bromsgrove Sporting


1-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Ebbsfleet United vs Dover Athletic

1-0

2-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Canvey Island vs St Ives Town

0-3

0-3
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Slough Town vs Worthing

0-0

1-3
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Lancaster City vs Bury AFC

0-1

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Bath City vs Hartley Wintney


2-2
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Coalville Town vs Macclesfield Town

0-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Eastbourne Borough vs Uxbridge


2-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Cheshunt vs St Neots Town

1-1

3-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Yate Town vs Tiverton Town

1-0

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Whitby Town vs Marske United

0-0

0-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Hyde United vs Warrington Town FC


1-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Grays Athletic vs Shefford Town & Campton

0-1

1-3
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Havant & Waterlooville FC vs AFC Totton

1-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Folkestone Invicta vs Chichester City

2-0

3-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Bishop's Cleeve vs Helston Athletic

1-1

3-3
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Lewes vs Three Bridges

0-0

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Welling United vs Fisher Athletic

0-0

0-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Chippenham Town vs Sholing FC

1-0

3-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Blyth Spartans vs Guiseley

1-0

2-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Leamington vs Nuneaton Borough

0-0

0-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Bognor Regis Town vs Hampton & Richmond


0-2
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
St Albans City vs AFC Sudbury


1-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Redditch United vs Peterborough Sports

0-2

2-2
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Weston Super Mare vs Shepton Mallet

1-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
East Thurrock United vs Biggleswade Town

0-2

0-3
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Salisbury City vs Oxford City

0-0

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Clitheroe vs Spennymoor Town


2-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Swindon Supermarine vs Dorchester Town


1-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Enfield 1893 vs Billericay Town

0-1

0-4
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Berkhamsted FC vs Concord Rangers

1-0

2-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Potters Bar Town vs Romford

1-1

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Dartford vs Beckenham Town

0-1

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Kings Lynn vs Bedford Town

0-1

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Brackley Town vs Worksop Town

0-1

0-2
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Hemel Hempstead Town vs Royston Town

1-0

3-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Taunton Town vs Laverstock & Ford

1-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Metropolitan Police vs Burgess Hill Town

1-0

3-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Dulwich Hamlet vs Margate

1-0

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Chelmsford City vs Kings Langley

5-1

6-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Heybridge Swifts vs Braintree Town

1-0

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Hendon vs Wingate & Finchley

3-0

3-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Prescot Cables vs Bamber Bridge

1-1

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Newcastle Town FC vs Congleton Town

0-1

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Buxton FC vs Alfreton Town

1-1

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
FC United of Manchester vs Curzon Ashton FC

0-2

2-3
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Stocksbridge Park Steels vs Marine


2-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Waltham Abbey vs Brightlingsea Regent

0-1

2-3
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
AFC Fylde vs Farsley Celtic

1-0

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Needham Market vs Sheringham

1-0

2-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Hungerford Town vs Gloucester City

1-1

1-3
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
North Leigh vs Plymouth Parkway

2-0

2-3
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Gosport Borough vs Paulton Rovers


1-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Shildon AFC vs South Shields

0-2

0-5
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Ashington AFC vs Bradford Park Avenue

1-0

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Barwell vs Kettering Town


1-4
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Maldon & Tiptree vs AFC Hornchurch

0-2

0-3
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Binfield vs Tonbridge Angels

0-0

4-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Merthyr Town vs Cirencester Town

1-1

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Liversedge vs Chorley

0-1

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Winchester City vs Weymouth

1-3

1-3
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Alvechurch vs Harborough Town

2-0

4-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Anstey Nomads vs Ilkeston Town

1-0

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Long Eaton United vs Gainsborough Trinity

1-0

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Westfield FC vs Carshalton Athletic FC

0-1

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Basford United F.C. vs Rugby Town


2-0
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Phoenix Sports vs Sevenoaks Town

0-1

0-1
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Lichfield City vs Boston United

0-2

0-4
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Cray Valley PM vs Hanwell Town

1-0

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - England FA Cup
Hanley Town vs Atherstone Town

4-1

4-1
Sat 17, Sep-15:00 - England FA Women Super League
Manchester United Women's vs Reading Women's

4-0

4-0
Sat 17, Sep-18:00 - England League One
Sheffield Wed vs Ipswich

0-1

2-2
Sat 17, Sep-18:00 - England League One
Oxford United vs Milton Keynes Dons

0-1

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - England League One
Cambridge United vs Barnsley

0-1

0-3
Sat 17, Sep-18:00 - England League One
Derby County vs Wycombe Wanderers

0-1

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - England League One
Bolton Wanderers vs Peterborough United

0-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - England League One
Portsmouth vs Plymouth Argyle

1-0

2-2
Sat 17, Sep-18:00 - England League One
Port Vale vs Shrewsbury Town

1-1

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - England League One
Accrington Stanley vs Cheltenham Town

1-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - England League One
Exeter City vs Burton Albion FC

0-0

0-2
Sat 17, Sep-18:00 - England League One
Bristol Rovers vs Lincoln City

1-3

3-6
Sat 17, Sep-18:00 - England League One
Forest Green Rovers vs Morecambe

1-1

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - England League One
Fleetwood Town vs Charlton Athletic

1-0

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - England League Two
Stockport County vs Harrogate Town

0-0

0-0
Sat 17, Sep-18:00 - England League Two
Crewe Alexandra vs Crawley Town

0-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - England League Two
Gillingham vs Mansfield Town

0-2

0-2
Sat 17, Sep-18:00 - England League Two
Bradford City AFC vs Stevenage FC

1-0

3-0
Sat 17, Sep-18:00 - England League Two
Leyton Orient vs Walsall

0-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - England League Two
Doncaster Rovers vs Swindon

0-0

0-1
Sat 17, Sep-18:00 - England League Two
Northampton Town vs Rochdale

1-0

3-0
Sat 17, Sep-18:00 - England League Two
Colchester United vs Grimsby Town

0-0

0-1
Sat 17, Sep-18:00 - England League Two
Carlisle vs AFC Wimbledon

1-0

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - England League Two
Newport County vs Barrow

0-1

0-2
Sat 17, Sep-18:00 - England League Two
Sutton United vs Hartlepool United FC

0-0

2-0
Sat 17, Sep-18:00 - England League Two
Salford City F.C. vs Tranmere Rovers

0-1

0-1
Sat 17, Sep-18:00 - England Northern Division one
Witton Albion vs Mossley AFC


0-2
Sat 17, Sep-18:00 - England Northern Division one
Dereham Town vs Gresley


2-0
Sat 17, Sep-18:00 - England Northern Division one
Trafford vs Kidsgrove Athletic


1-1
Sat 17, Sep-18:00 - England Northern Division one
Coleshill Town vs Cambridge City


1-2
Sat 17, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Stafford Rangers vs Radcliffe FC

1-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Stalybridge Celtic vs Nantwich Town

1-1

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Matlock Town vs Warrington Rylands

1-1

4-2
Sat 17, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Belper Town vs Ashton United

0-2

0-4
Sat 17, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Haringey Borough vs Horsham

0-0

2-0
Sat 17, Sep-18:00 - England The Championship
Wigan Athletic vs Reading

0-0

0-1
Sat 17, Sep-18:00 - England The Championship
Watford vs Sunderland

1-1

2-2
Sat 17, Sep-18:00 - England The Championship
Preston North End vs Sheffield United

0-1

0-2
Sat 17, Sep-18:00 - England The Championship
Norwich City vs West Bromwich(WBA)

0-1

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - England The Championship
Millwall vs Blackpool

1-1

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - England The Championship
Huddersfield Town vs Cardiff City

1-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - England The Championship
Birmingham vs Coventry

0-0

0-0
Sat 17, Sep-18:00 - England The Championship
Burnley vs Bristol City

1-1

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - England The Championship
Luton Town vs Blackburn Rovers

0-0

2-0
Sat 17, Sep-18:00 - England The Championship
Queens Park Rangers vs Stoke City

0-0

0-0
Sat 17, Sep-15:30 - England The Championship
Swansea City vs Hull City

0-0

3-0
Sat 17, Sep-22:45 - England The Championship
Middlesbrough vs Rotherham United

0-0

0-0
Sat 17, Sep-17:00 - England U21 Premier League
Crystal Palace U21 vs Chelsea FC U21

0-1

3-3
Sat 17, Sep-17:00 - England U21 Premier League
Manchester City U21 vs Fulham U21

0-0

1-0
Sat 17, Sep-19:59 - England U21 Premier League
Leicester City(U21) vs Liverpool U21

0-1

0-1
Sat 17, Sep-16:00 - England U21 Premier League
Tottenham Hotspur U21 vs Blackburn Rovers U21

0-1

1-3
Sat 17, Sep-16:00 - England U21 Premier League
Arsenal U21 vs Wolves U21

0-1

1-1
Sat 17, Sep-15:00 - England U21 Premier League 2
Reading U21 vs Bristol City(U21)

0-1

0-1
Sat 17, Sep-20:30 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Leicester City

2-2

6-2
Sat 17, Sep-15:30 - English Premier League
Wolverhampton Wanderers vs Manchester City

0-2

0-3
Sat 17, Sep-18:00 - English Premier League
Newcastle vs AFC Bournemouth

0-0

1-1
Sat 17, Sep-16:00 - Estonia Esi Liiga
Tallinna FC Levadia II vs Viljandi JK Tulevik

3-2

3-2
Sat 17, Sep-16:00 - Estonia Esi Liiga
FC Elva vs Paide Linnameeskond B

5-1

9-1
Sat 17, Sep-16:00 - Estonia Esi Liiga
Parnu JK vs Ida-Virumaa FC Alliance

3-0

6-0
Sat 17, Sep-16:00 - Estonia Esi Liiga B
Tabasalu JK Charma vs Tartu JK Welco

0-1

1-1
Sat 17, Sep-16:00 - Estonia Esi Liiga B
Laanemaa Haapsalu vs Tallinna JK Legion B

0-0

0-1
Sat 17, Sep-16:00 - Estonia Esi Liiga B
Raplamaa JK vs FC Tallinn

0-1

0-6
Sat 17, Sep-20:30 - Estonia Meistri Liiga
Tartu JK Tammeka vs JK Tallinna Kalev

0-2

1-3
Sat 17, Sep-18:00 - Estonia Meistri Liiga
Trans Narva vs FC Flora Tallinn

0-1

0-4
Sat 17, Sep-16:00 - Estonia Women's Meistri Liiga
Tartu JK Tammeka Women's vs JK Tallinna Kalev Women's

0-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - Estonia Women's Meistri Liiga
Suure Jaani United Women's vs Tabasalu Women's


0-10
Sat 17, Sep-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
NSI Runavik vs 07 Vestur Sorvagur

0-0

1-1
Sat 17, Sep-22:45 - Faroe Islands Formuladeildin
HB Torshavn vs Vikingur Gota

1-0

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
EB Streymur vs AB Argir

0-0

1-1
Sat 17, Sep-17:00 - Finland Women's Premier League
Honka Women's vs Ilves Tampere Women's

0-1

2-3
Sat 17, Sep-17:00 - Finland Women's Premier League
HPS Helsinki Women's vs HJK Helsinki Women's

0-0

0-3
Sat 17, Sep-15:00 - Finland Women's Premier League
Pallokerho-35 Women's vs Aland Women's

0-1

1-4
Sat 17, Sep-16:00 - Finland Women's Premier League
NJS Nurmijarvi Women's vs ONS Women's

1-1

1-2
Sat 17, Sep-17:00 - Finland Cup
KuPS vs Inter Turku

0-0

1-0
Sat 17, Sep-14:00 - Finland Junior League
KaaPo Kaarina Youth vs Ilves Youth

0-1

0-3
Sat 17, Sep-17:00 - France Ligue 2
Guingamp vs AS Saint-Etienne

1-0

2-1
Sat 17, Sep-17:00 - France Ligue 2
Bordeaux vs Dijon

1-0

2-1
Sat 17, Sep-21:00 - France Ligue 2
FC Sochaux-Montbeliard vs Nimes

2-1

3-1
Sat 17, Sep-21:00 - France Ligue 2
Le Havre vs FC Annecy

0-0

2-0
Sat 17, Sep-21:00 - France Ligue 2
Bastia vs FC Metz

1-0

1-0
Sat 17, Sep-21:00 - France Ligue 2
Amiens SC vs Chamois Niortais

0-0

3-0
Sat 17, Sep-21:00 - France Ligue 2
Grenoble Foot 38 vs Caen

0-0

1-0
Sat 17, Sep-21:00 - France Ligue 2
Quevilly Rouen vs Stade Lavallois MFC

1-2

1-3
Sat 17, Sep-21:00 - France Ligue 2
Pau FC vs Valenciennes FC

0-0

1-0
Sat 17, Sep-21:00 - France Ligue 2
Paris FC vs Rodez AF

1-0

1-2
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Saint Malo vs Poissy AS

1-0

1-0
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Voltigeurs Chateaubriant vs FC Chartres


1-1
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Racing Club de France vs Vannes OC


2-0
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
St Pryve St Hilaire vs Beauvais

0-0

0-1
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Guingamp B vs Blois F.41

0-1

2-1
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
FC Chambly vs Evreux

0-1

0-2
Sat 17, Sep-18:00 - French Championnat Amateur Group A
Caen B vs Stade Rennais B


1-1
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Sainte Genevieve Sports vs Saint Quentin


1-2
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Epinal vs Colmar


1-1
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Metz B vs Haguenau


4-3
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
ASM Belfort vs US Boulogne


2-3
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
ST Maur Lusitanos vs Racing Besancon

1-1

1-1
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
FC 93 Bobigny vs US Creteil-Lusitanos

0-1

2-2
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Stade Reims II vs Fleury Merogis U.S.

1-1

2-3
Sat 17, Sep-17:30 - French Championnat Amateur Group B
AS Furiani Agliani vs ES Wasquehal

0-1

0-1
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Lyon Duchere vs Marignane Gignac

1-0

2-0
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Hyeres vs Olympique Ales

0-1

0-1
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Jura Sud Foot vs Lyonnais B


3-0
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Frejus Saint-Raphael vs Evian Thonon Gaillard

0-0

0-0
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Auxerre B vs Saint Priest


3-1
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Aubagne vs Toulon

0-2

1-4
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
RC Grasse vs Louhans-Cuiseaux

1-0

3-1
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Romorantin vs Trelissac

1-0

2-0
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Andrezieux vs Chamalieres FC

0-0

1-0
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Angouleme CFC vs Vierzon Foot


2-0
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Bourges 18 vs Saumur OL.


1-1
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
FC Nantes B vs Moulins Yzeure

0-0

2-0
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Angers II vs Les Herbiers

0-0

3-2
Sat 17, Sep-20:30 - French Championnat Amateur Group D
Lorient B vs GOAL FC

0-0

0-0
Sat 17, Sep-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Stade Bordelais vs FC Bergerac

0-1

1-2
Sat 17, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Valenciennes US(U19) vs Stade Reims(U19)

3-0

3-0
Sat 17, Sep-19:59 - French Championnat National U19 Groupe B
Dijon(U19) vs Sochaux U19


0-1
Sat 17, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Rennais FC(U19) vs Lorient(U19)

2-2

2-3
Sat 17, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Ajaccio U19 vs Nice U19

0-0

2-0
Sat 17, Sep-16:30 - French Feminines D1
Rodez Aveyron Women's vs Paris Saint Germain Women's

0-1

0-4
Sat 17, Sep-16:30 - French Feminines D1
Dijon Women's vs Bordeaux Women's

1-0

1-1
Sat 17, Sep-16:30 - French Feminines D1
Stade de Reims Women's vs Montpellier HSC Women's

0-1

1-3
Sat 17, Sep-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs Strasbourg

1-0

2-1
Sat 17, Sep-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs Toulouse

1-0

2-1
Sat 17, Sep-14:00 - Friendly Internationals
Fiji vs New Caledonia

0-0

1-0
Sat 17, Sep-11:15 - Friendly Internationals
Vanuatu(U20) vs Papua New Guinea

0-1

1-2
Sat 17, Sep-16:00 - Georgia Pirveli Liga
WIT Georgia Tbilisi vs FC Metalurgi Rustavi

0-0

1-1
Sat 17, Sep-16:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Merani Tbilisi vs Gareji Sagarejo

0-0

1-0
Sat 17, Sep-16:00 - Georgia Primera Division
Samgurali Tskh vs Dila Gori

0-2

0-3
Sat 17, Sep-16:00 - German 3. Liga
Dynamo Dresden vs FC Ingolstadt 04

1-1

1-1
Sat 17, Sep-16:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs Viktoria Koln

1-0

2-2
Sat 17, Sep-16:00 - German 3. Liga
VfB Oldenburg vs SpVgg Bayreuth

1-0

1-1
Sat 17, Sep-16:00 - German 3. Liga
SV Waldhof Mannheim vs SV Wehen Wiesbaden

0-0

1-0
Sat 17, Sep-16:00 - German 3. Liga
Hallescher FC vs SV Elversberg

1-1

1-3
Sat 17, Sep-16:00 - German 3. Liga
FSV Zwickau vs Dortmund(Am)

1-0

1-2
Sat 17, Sep-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
FC Erzgebirge Aue(U17) vs Hamburger(U17)


0-1
Sat 17, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Niendorfer TSV(U17) vs Hertha BSC Berlin(U17)


2-2
Sat 17, Sep-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
FC Viktoria 1889 Berlin(U17) vs Hansa Rostock(U17)


3-0
Sat 17, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
RasenBallsport Leipzig(U17) vs Hannover 96(U17)


4-1
Sat 17, Sep-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SV Darmstadt U17 vs VfB Stuttgart(U17)

0-1

0-2
Sat 17, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Greuther Furth(U17) vs Munchen 1860(U17)


1-3
Sat 17, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Augsburg(U17) vs Hoffenheim(U17)


2-2
Sat 17, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Jahn Regensburg (U17) vs Bayern Munich(U17)


2-2
Sat 17, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Arminia Bielefeld (U17) vs Bochum(U17)

2-1

3-3
Sat 17, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Preuben Munster(U17) vs FC Hennef 05(U17)


4-3
Sat 17, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Schalke 04 (U17) vs SV Deutz 05(U17)


7-1
Sat 17, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Sportfreunde Siegen (U17) vs Koln(U17)


2-4
Sat 17, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Fortuna Koln (U17) vs MSV Duisburg(U17)


1-4
Sat 17, Sep-20:30 - German Bundesliga
Monchengladbach vs RB Leipzig

2-0

3-0
Sat 17, Sep-17:30 - German Bundesliga
VfB Stuttgart vs Eintracht Frankfurt

0-1

1-3
Sat 17, Sep-17:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs Werder Bremen

0-0

1-1
Sat 17, Sep-17:30 - German Bundesliga
Borussia Dortmund vs Schalke 04

0-0

1-0
Sat 17, Sep-17:30 - German Bundesliga
Augsburg vs Bayern Munich

0-0

1-0
Sat 17, Sep-15:00 - German Bundesliga 2
Hansa Rostock vs 1. FC Magdeburg

2-0

3-1
Sat 17, Sep-15:00 - German Bundesliga 2
Arminia Bielefeld vs Holstein Kiel

2-0

4-2
Sat 17, Sep-15:00 - German Bundesliga 2
SV Darmstadt 98 vs FC Nurnberg

2-0

2-0
Sat 17, Sep-22:30 - German Bundesliga 2
Hamburger vs Fortuna Dusseldorf

1-0

2-0
Sat 17, Sep-15:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women's vs SG Essen-Schonebeck Women's

3-0

4-0
Sat 17, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SpVgg Unterhaching vs FC Pipinsried

1-0

2-0
Sat 17, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
DJK Vilzing vs SpVgg Ansbach

0-2

4-2
Sat 17, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Turkgucu Ataspor Munchen vs TSV Rain Am Lech

0-0

2-0
Sat 17, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemie Leipzig vs Berliner AK 07

1-0

2-1
Sat 17, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Energie Cottbus vs Chemnitzer

2-0

3-1
Sat 17, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
BSV Rehden vs Atlas Delmenhorst

1-0

1-1
Sat 17, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nord
SC Weiche Flensburg 08 vs TUS BW Lohne

0-1

1-2
Sat 17, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Eintracht Trier vs VfR Wormatia Worms

1-0

3-0
Sat 17, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Kickers Offenbach vs FC 08 Homburg

0-0

1-2
Sat 17, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
1. FSV Mainz 05 II vs TuS Rot Weiss Koblenz

2-0

4-1
Sat 17, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs TSG 1899 Hoffenheim II

0-0

2-0
Sat 17, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Astoria Walldorf vs TSG Balingen

0-1

0-2
Sat 17, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Steinbach Haiger vs FSV Frankfurt

2-2

2-2
Sat 17, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Preuben Munster vs SV Rodinghausen

0-0

1-0
Sat 17, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs SV Lippstadt

2-1

5-1
Sat 17, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Dusseldorf II vs FC Schalke 04 II

1-2

2-4
Sat 17, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
SC Wiedenbruck vs Monchengladbach B

0-0

1-2
Sat 17, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Bocholt FC vs TSV Alemannia Aachen

0-0

2-0
Sat 17, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Duren vs Kaan Marienborn

3-0

3-0
Sat 17, Sep-17:00 - Germany OberLiga
SpVgg Weiden vs DJK Don Bosco Bamberg

0-1

4-1
Sat 17, Sep-19:00 - Ghana Premier League
Accra Lions vs Karela United

2-0

2-1
Sat 17, Sep-19:00 - Ghana Premier League
Dreams FC(GHA) vs Kotoku Royals

0-0

1-0
Sat 17, Sep-21:00 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs Lamia

0-0

0-0
Sat 17, Sep-21:00 - Greece Super League 1
Panaitolikos Agrinio vs AEK Athens

0-0

0-2
Sat 17, Sep-22:30 - Greece Super League 1
Panathinaikos vs Pas Giannina

1-0

3-0
Sat 17, Sep-13:00 - Greece U19
PAE Levadiakos(U19) vs Asteras Tripolis(U19)

0-0

0-0
Sat 17, Sep-13:30 - Greece U19
OFI Crete(U19) vs PAOK Saloniki(U19)

0-0

0-1
Sat 17, Sep-14:00 - Greece U19
Volos NFC(U19) vs Ionikos(U19)

0-0

2-1
Sat 17, Sep-14:30 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs Lamia U19

0-0

4-0
Sat 17, Sep-11:30 - Greece U19
Panetolikos(U19) vs AEK Athens(U19)

2-1

3-2
Sat 17, Sep-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CSyD Sacachispas vs San Benito

1-0

1-0
Sat 17, Sep-20:45 - Holland Eredivisie
Vitesse Arnhem vs Volendam

0-1

1-1
Sat 17, Sep-22:00 - Holland Eredivisie
RKC Waalwijk vs SC Cambuur

1-1

5-1
Sat 17, Sep-23:00 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs SBV Excelsior

0-0

1-0
Sat 17, Sep-18:30 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs FC Groningen

0-0

2-1
Sat 17, Sep-18:30 - Holland Jupiler League
FC Den Bosch vs FC Oss

2-1

4-1
Sat 17, Sep-17:00 - Holland Reserves League
FC Groningen Reserve vs Almere City Reserve

1-0

2-1
Sat 17, Sep-16:30 - Holland Reserves League
De Graafschap Reserve vs Emmen Reserve

3-0

6-0
Sat 17, Sep-19:00 - Holland Tweede Divisie
Jong Sparta Rotterdam vs OFC Oostzaan

4-0

6-0
Sat 17, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie
Kozakken Boys vs Quick Boys

0-1

0-1
Sat 17, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie
Spakenburg vs Noordwijk

0-0

1-0
Sat 17, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie
Volendam Am. vs Excelsior Maassluis

1-0

2-2
Sat 17, Sep-17:30 - Holland Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys vs Tielse Eendracht Combinatie

0-0

0-1
Sat 17, Sep-17:30 - Holland Tweede Divisie
Koninklijke HFC vs AFC Amsterdam

0-0

0-0
Sat 17, Sep-16:00 - Holland Tweede Divisie
VV Katwijk vs SV De Treffers

0-0

0-0
Sat 17, Sep-16:30 - Holland Tweede Divisie
FC Lisse vs Scheveningen

0-0

1-1
Sat 17, Sep-16:30 - Holland Tweede Divisie
HHC Hardenberg vs IJsselmeervogels

2-0

2-0
Sat 17, Sep-11:00 - HongKong Sapling Cup
Wofoo Tai Po vs Southern District

0-0

0-1
Sat 17, Sep-19:00 - Hungary Cup
Kozarmisleny SE vs Kazincbarcikai

0-0

0-1
Sat 17, Sep-19:00 - Hungary Cup
FC Ajka vs Szentlorinc SE

2-0

3-0
Sat 17, Sep-17:00 - Hungary Cup
Kaposvari Rakoczi vs Zalaegerszegi TE

0-0

0-2
Sat 17, Sep-17:00 - Hungary Cup
Szekszard UFC vs Mezokovesd-Zsory

0-1

0-3
Sat 17, Sep-17:00 - Hungary Cup
Jaszberenyi SE vs DEAC

1-1

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - Hungary Cup
Diosgyor VTK vs Szeged Csanad

0-1

0-1
Sat 17, Sep-17:00 - Hungary Cup
ESMTK Budapest vs Soroksar

0-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - Hungary Cup
Csakvari TK vs Puskas Akademia

1-3

2-5
Sat 17, Sep-17:00 - Hungary Cup
Balassagyarmat SE vs Vasas SC

1-1

1-2
Sat 17, Sep-17:00 - Hungary Cup
Zalaszentgroti VFC vs Monori SE

0-1

2-3
Sat 17, Sep-17:00 - Hungary Cup
Ivancsa vs Gyirmot SE

2-0

3-2
Sat 17, Sep-17:00 - Hungary Cup
Bolcskei vs Budafoki MTE

0-2

1-2
Sat 17, Sep-17:00 - Hungary Cup
Nagyatadi FC vs Deszk

4-0

7-0
Sat 17, Sep-17:00 - Hungary Cup
Balatonfuredi FC vs Komaromi VSE

1-0

3-0
Sat 17, Sep-17:00 - Hungary Cup
Pecsvarad Spartacus vs ETO FC Gyor

0-2

0-4
Sat 17, Sep-17:00 - Hungary Cup
Fuzesgyarmati SK vs MTE Mosonmagyarovar

0-1

1-1
Sat 17, Sep-17:00 - Hungary Cup
Tiszafuredi VSE vs BFC Siofok

0-1

0-4
Sat 17, Sep-17:00 - Hungary Cup
BVSC Zuglo vs Kisvarda

0-2

0-2
Sat 17, Sep-17:00 - Hungary Cup
Mezoors vs Felsozsolca

0-1

0-4
Sat 17, Sep-15:00 - Hungary Cup
Mateszalkai MTK vs Ujpest FC

1-3

1-6
Sat 17, Sep-15:00 - Hungary Cup
Szegedi VSE vs Bekescsaba

0-3

0-4
Sat 17, Sep-15:30 - Hungary Cup
Dorogi FC vs Budapest Honved

0-2

0-2
Sat 17, Sep-15:30 - Hungary Cup
Nagykanizsai ULE vs Hatvan

3-0

5-1
Sat 17, Sep-13:00 - Hungary U19 League
Debreceni VSC (U19) vs Diosgyor VTK(U19)

0-0

0-0
Sat 17, Sep-14:00 - Hungary U19 League
Ferencvarosi TC U19 vs Gyori ETO FC U19

2-0

4-1
Sat 17, Sep-15:00 - Hungary U19 League
Illes Akademia Haladas(U19) vs Pecsi MFC(U19)

1-1

3-4
Sat 17, Sep-12:00 - Hungary U19 League
Vasas(U19) vs MTK Budapest FC (U19)

0-0

0-1
Sat 17, Sep-12:00 - Hungary U19 League
Budapest Honved U19 vs Ujpesti TE(U19)


3-0
Sat 17, Sep-12:00 - Hungary U19 League
Puskas Akademia Fehervar(U19) vs Szeged Csanad(U19)


2-0
Sat 17, Sep-18:00 - Hungary Women's Division 1 League
MTK Budapest Women's vs Ujpesti TE Women's

5-0

9-0
Sat 17, Sep-18:00 - Hungary Women's Division 1 League
Gyori Dozsa Woman's vs Kelen SC Women's

2-0

5-0
Sat 17, Sep-18:00 - Hungary Women's Division 1 League
Puskas Akademia Women's vs Szekszard UFC Women's


2-0
Sat 17, Sep-17:00 - Hungary Women's Division 1 League
Diosgyori VTK Women's vs Szent Mihaly Women's

2-0

4-0
Sat 17, Sep-16:00 - Hungary Women's Division 1 League
Ferencvarosi TC Women's vs MOL Fehervar FC Women's

2-0

9-0
Sat 17, Sep-18:00 - Iceland Division 1
HK Kopavogur vs Vestri

0-1

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - Iceland Division 1
Thor Akureyri vs Fylkir

1-0

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - Iceland Division 1
UMF Afturelding vs Fjolnir

1-0

1-5
Sat 17, Sep-18:00 - Iceland Division 1
UMF Selfoss vs KV Vesturbaejar

0-0

2-0
Sat 17, Sep-18:00 - Iceland Division 1
Grotta Seltjarnarnes vs Grindavik

1-1

3-1
Sat 17, Sep-18:00 - Iceland Division 1
Throttur Vogar vs Kordrengir

0-0

0-3
Sat 17, Sep-17:00 - Iceland Division 2
Hottur Huginn vs KF Fjallabyggdar

1-1

3-2
Sat 17, Sep-19:59 - Iceland Division 2
Magni Grenivik vs Volsungur Husavik

2-1

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - Iceland Division 2
Throttur Reykjavik vs KFR Aegir

1-0

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - Iceland Division 2
IR Reykjavik vs UMF Njardvik

1-2

1-3
Sat 17, Sep-18:00 - Iceland Division 2
Vikingur Olafsvik vs Haukar

1-0

3-0
Sat 17, Sep-20:15 - Iceland Ladies Premier League
IBV Vestmannaeyjar Women's vs Valur Women's

0-2

0-3
Sat 17, Sep-18:00 - Iceland Premier Division
IA Akranes vs Leiknir Reykjavik

1-0

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - Iceland Premier Division
Valur vs KA Akureyri

0-0

0-1
Sat 17, Sep-18:00 - Iceland Premier Division
Fram Reykjavik vs Keflavik

3-4

4-8
Sat 17, Sep-18:00 - Iceland Premier Division
Breidablik vs IBV Vestmannaeyjar

0-0

3-0
Sat 17, Sep-18:00 - Iceland Premier Division
Vikingur Reykjavik vs KR Reykjavik

1-0

2-2
Sat 17, Sep-18:00 - Iceland Premier Division
Stjarnan Gardabaer vs Hafnarfjordur FH

2-1

2-1
Sat 17, Sep-13:00 - Indonesia Liga 1
Persik Kediri vs Arema Malang

0-0

0-1
Sat 17, Sep-17:30 - Indonesia Liga 1
Persija Jakarta vs Madura United FC

0-0

0-0
Sat 17, Sep-15:30 - Indonesia Liga 2
Persela Lamongan vs Persegres Gresik United

1-2

2-2
Sat 17, Sep-11:15 - Indonesia Liga 2
Sulut United vs Persiba Balikpapan

2-0

2-0
Sat 17, Sep-12:15 - Indonesia Liga 2
Persekat Tegal vs Nusantara United

0-0

1-0
Sat 17, Sep-22:15 - Israel Liga Bet
Hapoel Ganei Tikva vs Beitar Petah Tikva


4-1
Sat 17, Sep-19:00 - Israel Premier League
Sektzia Nes Tziona vs Hapoel Tel Aviv

2-3

4-3
Sat 17, Sep-20:30 - Israel Premier League
Maccabi Bnei Reineh vs F.C. Ashdod

0-0

1-1
Sat 17, Sep-21:00 - Israel Premier League
Hapoel Haifa vs Maccabi Netanya

0-0

0-0
Sat 17, Sep-21:30 - Israel Premier League
Maccabi Tel Aviv vs Beitar Jerusalem

2-0

4-0
Sat 17, Sep-13:45 - Israel U19 League
Maccabi Herzliya U19 vs Hapoel Hod HaSharon(U19)

0-1

0-1
Sat 17, Sep-19:30 - Israel U19 League
Beitar Jerusalem Oren (U19) vs Hapoel Ramat Gan U19


1-1
Sat 17, Sep-11:30 - Israel U19 League
Sektzia Nes Tziona(U19) vs Bnei Yehuda Tel Aviv U19

0-3

0-5
Sat 17, Sep-11:50 - Israel U19 League
Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Hapoel Haifa (U19)

1-1

1-1
Sat 17, Sep-11:55 - Israel U19 League
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 vs Maccabi Netanya U19

1-0

1-1
Sat 17, Sep-12:00 - Israel U19 League
Ashdod MS U19 vs Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19)

0-1

1-1
Sat 17, Sep-12:15 - Israel U19 League
Maccabi Yaffo Kabilio U19 vs Gadna Tel Aviv Yehuda(U19)

0-1

0-1
Sat 17, Sep-18:30 - Israel U19 League
Ironi Ramat Hasharon U19 vs Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19)


1-2
Sat 17, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Benevento Youth vs Ascoli Youth

2-0

3-0
Sat 17, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Pescara Youth vs Virtus Entella Youth

1-0

2-0
Sat 17, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Spezia Youth vs Salernitana Youth

0-0

2-2
Sat 17, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Como Youth vs Pordenone Youth

2-1

3-1
Sat 17, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cosenza Calcio Youth vs Ternana Youth

1-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - Italian Campionato Primavera 2
Lazio Youth vs Monopoli Youth


4-0
Sat 17, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Albinoleffe Youth vs Genoa Youth

0-0

0-3
Sat 17, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cittadella Youth vs Reggiana Youth

1-0

3-0
Sat 17, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Padova Youth vs S.S.D. Monza 1912 Youth

1-3

1-4
Sat 17, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Crotone Youth vs Pisa Youth

0-0

0-0
Sat 17, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cremonese Youth vs Parma Youth

0-0

0-1
Sat 17, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Spal Youth vs Brescia Youth


1-0
Sat 17, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Perugia Youth vs Viterbese Castrense Youth

0-1

1-1
Sat 17, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Alessandria Youth vs Venezia F.C. Youth

1-2

1-4
Sat 17, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
FeralpiSalo Youth vs Vicenza Youth


1-2
Sat 17, Sep-12:30 - Italian Campionato Primavera 2
Imolese Calcio Youth vs Reggina Youth


1-1
Sat 17, Sep-17:00 - Italian Serie A
Bologna vs Empoli

0-0

0-1
Sat 17, Sep-19:59 - Italian Serie A
Spezia vs Sampdoria

1-1

2-1
Sat 17, Sep-22:45 - Italian Serie A
Torino vs US Sassuolo Calcio

0-0

0-1
Sat 17, Sep-16:00 - Italian Serie B
Venezia F.C. vs Pisa

1-1

1-1
Sat 17, Sep-16:00 - Italian Serie B
Urbs Reggina 1914 vs Cittadella

1-0

3-0
Sat 17, Sep-16:00 - Italian Serie B
Como vs Spal

1-1

3-3
Sat 17, Sep-18:15 - Italian Serie B
Genoa vs Modena

1-0

1-0
Sat 17, Sep-16:00 - Italian Serie B
Cagliari vs FC Bari 1908

0-0

0-1
Sat 17, Sep-16:00 - Italian Serie B
Ascoli vs Parma Calcio 1913

0-2

1-3
Sat 17, Sep-16:00 - Italian Serie B
Frosinone vs Palermo

1-0

1-0
Sat 17, Sep-16:00 - Italian Serie B
FC Sudtirol vs Cosenza Calcio 1914

1-0

1-1
Sat 17, Sep-16:30 - Italian Women Division 1
Inter Milan Women's vs ASDC Pomigliano Women's

2-0

6-1
Sat 17, Sep-19:30 - Italy C1A
Albinoleffe vs Vicenza

1-0

1-1
Sat 17, Sep-19:30 - Italy C1A
Mantova vs AC Trento

1-1

2-1
Sat 17, Sep-19:30 - Italy C1A
Padova vs Pro Patria

2-0

3-0
Sat 17, Sep-19:30 - Italy C1A
Novara Calcio vs USD Virtus Verona

0-0

0-0
Sat 17, Sep-19:30 - Italy C1A
Calcio Lecco vs Pro Sesto

0-0

0-2
Sat 17, Sep-19:30 - Italy C1A
Renate AC vs Juventus(U23)

2-0

3-2
Sat 17, Sep-19:30 - Italy C1A
FeralpiSalo vs US Pergolettese

0-0

1-0
Sat 17, Sep-19:30 - Italy C1A
Sangiuliano City vs Pordenone Calcio SSD

0-0

0-1
Sat 17, Sep-16:30 - Italy C1A
Triestina vs Pro Vercelli

0-0

1-1
Sat 17, Sep-16:30 - Italy C1A
ArzignanoChiampo vs Piacenza

2-0

3-0
Sat 17, Sep-17:00 - Italy Serie D Group C
Cjarlins Muzane vs Montebelluna

1-1

3-1
Sat 17, Sep-17:00 - Italy Serie D Group C
AC Dolomiti Bellunesi vs Torviscosa

2-0

2-0
Sat 17, Sep-19:30 - Ivory Coast Division 1
USC Bassam vs AF Amadou Diallo Djekanou


1-0
Sat 17, Sep-21:45 - Ivory Coast Division 1
AS Indenie Abengourou vs Stade Abidjan

0-0

0-1
Sat 17, Sep-07:00 - Japan Football League
Honda Lock SC vs Suzuka Point Getters

0-0

1-0
Sat 17, Sep-10:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs Kagura Shimane

0-2

0-3
Sat 17, Sep-10:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs Nara Club

0-1

2-2
Sat 17, Sep-13:00 - Japan Football League
Honda FC vs Kochi United

1-0

2-0
Sat 17, Sep-10:00 - Japan Women League Cup
NTV Beleza Women's vs Nojima Stella Women's

0-0

2-0
Sat 17, Sep-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Ehime FC Women's vs IGA Kunoichi Women's

0-1

1-1
Sat 17, Sep-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Spring Yokohama FC Seagulls Women's vs Bunnies Gunma White Star Women's

3-0

3-0
Sat 17, Sep-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
NGU Nagoya Women's vs Speranza Osaka Women's

2-0

3-1
Sat 17, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Nagoya Grampus Eight vs Sanfrecce Hiroshima

0-0

0-0
Sat 17, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Kashiwa Reysol vs Kawasaki Frontale

0-1

1-1
Sat 17, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Avispa Fukuoka vs Shimizu S-Pulse

2-1

3-2
Sat 17, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs Urawa Red Diamonds

0-0

0-0
Sat 17, Sep-13:00 - Japanese J-League Division 1
Jubilo Iwata vs Cerezo Osaka

0-1

2-2
Sat 17, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs V-Varen Nagasaki

1-0

3-0
Sat 17, Sep-14:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs FC Gifu

1-0

3-1
Sat 17, Sep-08:00 - Japanese League Division 3
YSCC Yokohama vs Kamatamare Sanuki

0-0

0-0
Sat 17, Sep-10:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Kataller Toyama

0-0

1-0
Sat 17, Sep-14:00 - Kazakhstan Division 1
Ekibastuz vs Akademiya Ontustik

1-1

2-2
Sat 17, Sep-14:00 - Kazakhstan Division 1
Okzhetpes vs Astana B

6-0

8-0
Sat 17, Sep-15:00 - Kazakhstan Division 1
Lashyn Karatau vs Kaisar Kyzylorda

0-0

1-0
Sat 17, Sep-15:00 - Kazakhstan Division 1
Kyran Shymkent vs FK Bolat Temirtau

1-0

1-1
Sat 17, Sep-15:00 - Kazakhstan Division 1
Baykonur vs FC Zhetysu Taldykorgan

0-2

1-4
Sat 17, Sep-14:00 - Korea K3 League
Cheongju Jikji FC vs Gyeongju KHNP

0-0

0-0
Sat 17, Sep-14:00 - Korea K3 League
Ulsan Citizen vs Changwon City

0-2

0-2
Sat 17, Sep-10:00 - Korea K3 League
Yangju Citizen FC vs Hwaseong FC

2-0

2-1
Sat 17, Sep-11:00 - Korea K3 League
Gangneung Citizen vs Gimhae City FC

0-0

0-0
Sat 17, Sep-09:00 - Korea K4 League
Gangwon II vs Seoul Jungnang FC

2-0

3-1
Sat 17, Sep-10:00 - Korea K4 League
Namdong FC vs Chuncheon Citizen


0-3
Sat 17, Sep-11:00 - Korea K4 League
Pyeongchang FC vs Jeonbuk Hyundai Motors II

1-0

1-1
Sat 17, Sep-11:00 - Korea K4 League
Yeoju FC vs Jinju Citizen FC

1-0

1-2
Sat 17, Sep-11:00 - Korea K4 League
Daegu FC II vs Yangpyeong

0-1

1-1
Sat 17, Sep-13:30 - Korea League 2
Chungnam Asan FC vs FC Anyang

0-0

0-0
Sat 17, Sep-13:30 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Seoul E-Land FC

0-1

1-1
Sat 17, Sep-08:30 - Korea League 2
Jeonnam Dragons vs Daejeon Hana Citizen

1-0

1-1
Sat 17, Sep-11:00 - Korea League 2
Gyeongnam FC vs Bucheon FC 1995

0-1

0-3
Sat 17, Sep-11:00 - Korea League 2
Gimpo FC vs Busan I'Park

0-0

0-0
Sat 17, Sep-17:00 - Kosovo Super League
Gjilani vs KF Llapi

0-0

0-1
Sat 17, Sep-17:00 - Kosovo Super League
Malisheva vs KF Drita Gjilan

1-1

2-4
Sat 17, Sep-17:00 - Latvia - 1. Division
FK Spartaks Jurmala vs Valmieras FK

1-3

1-6
Sat 17, Sep-15:00 - Latvia - 1. Division
Metta/LU Riga vs Tukums-2000

1-1

1-2
Sat 17, Sep-17:00 - Latvia - 2. Division
JDFS Alberts vs Rezekne / BJSS

0-0

2-0
Sat 17, Sep-21:00 - Latvia - 2. Division
Saldus SS/Leevon vs Grobina

0-1

0-4
Sat 17, Sep-17:00 - Lebanese League
Al-Ahed vs Shabab Al-Sahel

0-0

0-1
Sat 17, Sep-17:00 - Lebanese League
Shabab Al Ghazieh vs Bourj

0-1

0-2
Sat 17, Sep-19:59 - Lithuania - 1. Division
Siauliai vs FK Panevezys

0-0

1-0
Sat 17, Sep-16:00 - Lithuania - 1. Division
Dziugas Telsiai vs Hegelmann Litauen

0-1

0-1
Sat 17, Sep-15:00 - Lithuania - 2. Division
Minija Kretinga vs Ekranas

1-0

3-0
Sat 17, Sep-15:00 - Lithuania - 2. Division
Babrungas vs DFK Dainava Alytus

0-1

2-1
Sat 17, Sep-17:00 - Malaysia Premier League
Perak vs Kuching FA

0-1

1-1
Sat 17, Sep-17:00 - Malaysia Premier League
PDRM FA vs UiTM FC

0-0

0-1
Sat 17, Sep-17:00 - Malaysia Premier League
Terengganu B vs Skuad Projek

2-0

2-0
Sat 17, Sep-04:00 - Mexico Primera Division
Puebla vs Tigres UANL

2-1

2-1
Sat 17, Sep-06:00 - Mexico Primera Division
Mazatlan FC vs Toluca

1-0

1-1
Sat 17, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter Playa del Carmen vs Cafetaleros De Chiapas

1-2

3-4
Sat 17, Sep-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Estudiantes Tecos vs Cimarrones de Sonora B

4-0

4-1
Sat 17, Sep-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Calor de San Pedro vs Canoneros Marina

0-0

2-0
Sat 17, Sep-06:00 - Mexico Primera Divison 2
Indios Chihuahua vs Leones Univ Guadalajara B

2-0

4-0
Sat 17, Sep-06:30 - Mexico Primera Divison 2
Coras De Nayarit vs Mineros De Fresnillo

2-0

2-0
Sat 17, Sep-02:05 - Mexico Women's Primera Division
Queretaro FC Women's vs Puebla Women's

1-0

1-0
Sat 17, Sep-21:00 - Mexico Women's Primera Division
Cruz Azul Women's vs Mazatlan FC Women's

0-0

1-0
Sat 17, Sep-21:00 - Mexico Women's Primera Division
Atlas Women's vs Atletico San Luis Women's

2-1

2-3
Sat 17, Sep-18:00 - Mexico Youth U20
Club America U20 vs Chivas Guadalajara(U20)

2-1

2-2
Sat 17, Sep-18:00 - Mexico Youth U20
Monterrey U20 vs Atlas U20

0-1

0-1
Sat 17, Sep-17:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe vs Petrocub HIncesti

0-1

1-2
Sat 17, Sep-21:00 - Montenegro Division 2
FK Podgorica vs FK Grbalj Radanovici

0-0

2-1
Sat 17, Sep-18:30 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs FK Zeta


2-1
Sat 17, Sep-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Iskra Danilovgrad vs OFK Petrovac

1-1

1-2
Sat 17, Sep-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs FK Mornar

1-0

2-0
Sat 17, Sep-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Decic Tuzi vs Jezero Plav

1-0

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Sutjeska Niksic vs Arsenal Tivat

1-0

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Rudar Pljevlja vs Jedinstvo Bijelo Polje

0-0

0-3
Sat 17, Sep-19:59 - Morocco Division 2
Rapide Oued Zem vs Stade Marocain du Rabat

1-1

2-1
Sat 17, Sep-19:59 - Morocco Division 2
Chabab Ben Guerir vs Ittifaq Marrakech

2-0

3-0
Sat 17, Sep-19:59 - Morocco Division 2
USM Oujda vs Olympique Dcheira

0-0

1-0
Sat 17, Sep-19:59 - Morocco Super League
Maghreb Fez vs JS Soualem

0-0

0-1
Sat 17, Sep-22:15 - Morocco Super League
Ittihad Tanger vs Hassania Agadir

0-1

0-2
Sat 17, Sep-20:20 - National League
Aldershot Town vs Halifax Town

2-1

5-1
Sat 17, Sep-18:00 - National League
Southend United vs Wrexham

0-0

0-0
Sat 17, Sep-18:00 - National League
Scunthorpe United vs York City

0-1

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - National League
Oldham Athletic AFC vs Eastleigh

1-2

3-2
Sat 17, Sep-18:00 - National League
Yeovil Town vs Chesterfield

1-1

2-2
Sat 17, Sep-18:00 - National League
Dagenham and Redbridge vs Altrincham

2-0

4-1
Sat 17, Sep-18:00 - National League
Bromley vs Maidstone United

2-0

3-0
Sat 17, Sep-18:00 - National League
Maidenhead United vs Woking

0-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - National League
Solihull Moors vs Barnet F.C.

1-1

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - National League
Gateshead vs Boreham Wood F.C.

1-0

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - National League
Wealdstone FC vs Torquay United

0-1

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - National League
Dorking Wanderers vs Notts County

1-0

3-1
Sat 17, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs FK Makedonija Gjorce Petrov

0-1

0-1
Sat 17, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga
FC Struga Trim-Lum vs FK Tikves Kavadarci

1-0

2-0
Sat 17, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga
Rabotnicki Skopje vs Pobeda Prilep

1-0

1-0
Sat 17, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs FC Shkupi

0-0

0-0
Sat 17, Sep-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Gostivar vs Voska Sport

1-1

2-2
Sat 17, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Loughgall FC vs Harland & Wolff Welders

2-0

4-0
Sat 17, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballinamallard United vs Ards FC

1-1

4-1
Sat 17, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dergview FC vs Institute FC

0-0

0-3
Sat 17, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Newington Youth vs Ballyclare Comrades

2-1

5-2
Sat 17, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Knockbreda vs Warrenpoint Town

0-1

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Glentoran FC vs Coleraine F.C.

0-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Portadown FC vs Larne FC

0-1

0-1
Sat 17, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Ballymena United F.C. vs Carrick Rangers

0-0

0-1
Sat 17, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Glenavon FC vs Cliftonville

0-0

0-1
Sat 17, Sep-15:00 - Norway 2 Division A
Kvik Halden vs Egersunds IK

0-2

1-4
Sat 17, Sep-15:00 - Norway 2 Division A
Orn-Horten vs Vard Haugesund

0-0

1-1
Sat 17, Sep-16:00 - Norway 2 Division A
Staal Jorpeland vs Sotra SK

1-4

2-6
Sat 17, Sep-18:00 - Norway 2 Division A
FK Arendal vs Flekkeroy IL

0-0

1-0
Sat 17, Sep-19:00 - Norway 2 Division B
Frigg FK vs Alta

1-1

2-2
Sat 17, Sep-16:00 - Norway 2 Division B
Gjovik Lyn vs Levanger FK

1-2

1-6
Sat 17, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon A
Lyn Oslo FC vs Os Turn Fotball

1-2

4-2
Sat 17, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon A
Nordstrand vs Lokomotiv Oslo

1-0

2-0
Sat 17, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon B
Forde IL vs Volda TI Fotball

3-0

3-0
Sat 17, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon C
Fana vs Akra

3-0

4-0
Sat 17, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon C
Bremnes vs Sola

1-0

2-0
Sat 17, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon C
FK Vidar vs Stord IL

1-1

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon C
Brodd vs Lysekloster

1-1

1-6
Sat 17, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon D
Sprint-Jeloy vs Eik Tonsberg

0-0

0-2
Sat 17, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon D
Vindbjart vs Halsen

2-1

6-1
Sat 17, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon D
Randesund IL vs Uraedd FK

3-0

5-1
Sat 17, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon D
Fram Larvik vs IL Express

1-0

2-0
Sat 17, Sep-19:00 - Norway 3. Divisjon E
Steinkjer FK vs Junkeren

0-0

0-1
Sat 17, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon E
Nardo FK vs Melhus

0-0

2-0
Sat 17, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon E
Orkla vs Byasen Toppfotball

0-3

1-4
Sat 17, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon F
Tromso B vs Lillestrom B

0-1

2-1
Sat 17, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Senja vs Bossekop UL

3-2

3-2
Sat 17, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon F
Skjervoy vs Skjetten

2-0

4-3
Sat 17, Sep-18:00 - Norway Adeccoligaen
Sogndal vs Ranheim IL

1-0

2-0
Sat 17, Sep-18:00 - Norway Adeccoligaen
Skeid Oslo vs Fredrikstad

1-2

3-3
Sat 17, Sep-18:00 - Norway Adeccoligaen
Raufoss vs Start Kristiansand

0-0

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - Norway Adeccoligaen
Asane Fotball vs Kongsvinger

0-0

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - Norway Adeccoligaen
Stjordals Blink vs Mjondalen

1-2

1-2
Sat 17, Sep-19:00 - Norway Adeccoligaen
Sandnes Ulf vs Brann

0-0

0-3
Sat 17, Sep-15:00 - Norwegian Junior U19
FF Lillehammer(U19) vs Grorud IL(U19)

1-0

1-1
Sat 17, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Odd Grenland vs HamKam

0-0

2-0
Sat 17, Sep-19:15 - Omani Federation Cup
Al Musannah vs Al-Suwaiq Club

0-0

2-0
Sat 17, Sep-17:20 - Omani Federation Cup
Sur Club vs Al Bashaer

1-0

3-0
Sat 17, Sep-17:30 - Omani Federation Cup
Bahla vs Al Oruba Sur

0-0

1-0
Sat 17, Sep-17:35 - Omani Federation Cup
AL-Nahda vs Sohar Club

0-0

0-0
Sat 17, Sep-06:05 - Panama Liga Panamena de Futbol
Plaza Amador vs San Francisco FC

1-0

1-2
Sat 17, Sep-03:15 - Paraguayan Division 2
CA River Plate Asuncion vs Sportivo Iteno

3-0

4-1
Sat 17, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2
2 de Mayo vs Sportivo Luqueno

0-0

3-0
Sat 17, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2
Pastoreo vs Sportivo Trinidense

1-2

1-3
Sat 17, Sep-00:45 - Paraguayan Primera Division
12 de Octubre vs Resistencia SC

0-0

1-0
Sat 17, Sep-03:15 - Paraguayan Primera Division
Sol de America vs General Caballero JLM

1-1

3-2
Sat 17, Sep-22:15 - Peru Primera Division
Univ. Cesar Vallejo vs Sport Huancayo

1-0

2-1
Sat 17, Sep-12:00 - Philippines UFL Division 1
United City FC vs Kaya FC

0-0

2-0
Sat 17, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Jagiellonia Bialystok Youth vs Zaglebie Lubin Youth

0-1

3-2
Sat 17, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Korona Kielce Youth vs Arka Gdynia Youth

2-0

4-2
Sat 17, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Slask Wroclaw Youth

2-1

5-1
Sat 17, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Wisla Krakow Youth vs Rakow Czestochowa Youth

0-1

0-1
Sat 17, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Escola Varsovia Warszawa Youth vs Cracovia Krakow Youth

2-0

4-1
Sat 17, Sep-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs Gornik Zabrze Youth


1-2
Sat 17, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Ostroda vs Concordia Elblag

0-0

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
KS Wiazownica vs KS Wieczysta Krakow

0-0

1-3
Sat 17, Sep-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Lechia Gdansk vs Jagiellonia Bialystok

0-1

2-2
Sat 17, Sep-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Rakow Czestochowa vs Radomiak Radom

1-0

3-0
Sat 17, Sep-14:30 - Poland - Ekstraklasa
Stal Mielec vs Widzew lodz

0-0

0-3
Sat 17, Sep-22:00 - Poland - Ekstraklasa
Cracovia Krakow vs Pogon Szczecin

0-0

1-1
Sat 17, Sep-19:30 - Poland - I liga
GKS Katowice vs GKS Tychy

1-1

1-1
Sat 17, Sep-22:00 - Poland - I liga
CWKS Resovia Rzeszow vs Puszcza Niepolomice

1-0

2-1
Sat 17, Sep-22:00 - Poland - I liga
Bruk Bet Termalica Nieciecza vs Gornik Leczna

0-2

2-2
Sat 17, Sep-17:00 - Poland - II liga
Garbarnia Krakow vs Radunia Stezyca

2-0

3-1
Sat 17, Sep-19:59 - Poland - II liga
Gornik Polkowice vs Hutnik Krakow

1-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - Poland - II liga
Olimpia Elblag vs Siarka Tarnobrzeg

1-1

2-2
Sat 17, Sep-18:00 - Poland - II liga
Pogon Siedlce vs Znicz Pruszkow

2-3

3-4
Sat 17, Sep-14:00 - Poland Woman's League
KKPK Medyk Konin Women's vs LUKS Sportowa Czworka Radom Women's

1-0

3-0
Sat 17, Sep-14:00 - Poland Woman's League
WKS Slask Wroclaw Women's vs Pogon Tczew Women's

5-0

5-0
Sat 17, Sep-15:00 - Poland Woman's League
AZS UJ Krakow Women's vs KKP Bydgoszcz Women's

1-0

2-0
Sat 17, Sep-12:00 - Poland Woman's League
SMS Lodz Women's vs Czarni Sosnowiec Women's

1-0

2-0
Sat 17, Sep-14:00 - Portugal Liga de Honora
Academico Viseu vs CD Mafra

1-0

2-0
Sat 17, Sep-17:00 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs Moreirense

0-1

1-1
Sat 17, Sep-18:30 - Portugal Liga de Honora
FC Porto B vs SCU Torreense

1-0

2-0
Sat 17, Sep-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Belenenses(U19) vs SC Uniao Torreense(U19)


2-0
Sat 17, Sep-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Sporting Lisbon(U19) vs Casa Pia AC U19


5-0
Sat 17, Sep-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Gondomar(U19) vs Vitoria SC Guimaraes U19


2-3
Sat 17, Sep-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Alverca(U19) vs Vilafranquense(U19)


1-0
Sat 17, Sep-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Tondela(U19) vs Anadia(U19)


2-0
Sat 17, Sep-17:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Nacional(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19)

1-0

2-0
Sat 17, Sep-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Gil Vicente U19 vs FC Porto(U19)


0-1
Sat 17, Sep-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Academica Coimbra(U19) vs Maritimo U19

0-0

0-0
Sat 17, Sep-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Boavista(U19) vs Vizela(U19)


0-1
Sat 17, Sep-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Benfica(U19) vs GD Estoril-Praia(U19)


9-0
Sat 17, Sep-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Rio Ave(U19) vs Braga (U19)


1-1
Sat 17, Sep-21:00 - Portugal Primera Liga
GD Estoril Praia vs FC Porto

1-0

1-1
Sat 17, Sep-23:30 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs Sporting Clube de Portugal

1-0

2-1
Sat 17, Sep-18:30 - Portugal Primera Liga
CD Santa Clara vs Pacos Ferreira

1-0

1-1
Sat 17, Sep-18:30 - Portugal Primera Liga
Gil Vicente vs Rio Ave

0-1

2-2
Sat 17, Sep-18:00 - Primeira Liga 3 Serie A
Vilaverdense vs Anadia

0-0

4-0
Sat 17, Sep-18:00 - Primeira Liga 3 Serie A
CDC Montalegre vs Vitoria Guimaraes B

0-2

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - Primeira Liga 3 Serie A
Canelas 2010 vs Fafe

0-0

1-0
Sat 17, Sep-14:00 - Primeira Liga 3 Serie A
Varzim vs Felgueiras

1-0

3-0
Sat 17, Sep-18:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Vitoria Setubal FC vs Caldas SC

1-0

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Lusitano GC Moncarapachense vs Oliveira do Hospital

0-1

1-2
Sat 17, Sep-19:59 - Primeira Liga 3 Serie B
Os Belenenses vs Amora FC

2-0

3-3
Sat 17, Sep-19:59 - Qatar League Division 2
Lusail City vs Al Bidda SC

1-1

3-1
Sat 17, Sep-19:59 - Qatar League Division 2
Al Waab SC vs Al Kharaitiyat SC

2-1

2-1
Sat 17, Sep-19:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qabala vs Sumgayit FK

1-0

1-0
Sat 17, Sep-19:59 - Romania - Divizia A
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe vs FC Botosani

2-0

7-0
Sat 17, Sep-17:45 - Romania - Divizia A
UTA Arad vs Hermannstadt

1-1

1-2
Sat 17, Sep-22:30 - Romania - Divizia A
FC Rapid 1923 vs CS Mioveni

1-1

2-1
Sat 17, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Unirea Dej vs SSU Politehnica Timisoara

1-1

2-2
Sat 17, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Minaur Baia Mare vs CSC Dumbravita

1-4

3-4
Sat 17, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Concordia Chiajna vs CSC 1599 Selimbar

0-0

0-1
Sat 17, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
FC Metaloglobus Bucuresti vs CSM Slatina

0-0

0-1
Sat 17, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Viitorul Pandurii Targu Jiu vs Progresul Spartac

0-0

1-0
Sat 17, Sep-12:00 - Romania - Liga 3
Targu Secuiesc vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe B

1-2

1-3
Sat 17, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Corvinul Hunedoara vs CS Sanatatea Cluj

4-2

6-3
Sat 17, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
CSO Plopeni vs Kids Tampa Brasov

0-1

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Stiinta Miroslava vs CSM Bacau

0-0

0-1
Sat 17, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
CSM Flacara Moreni vs Tunari

0-1

0-2
Sat 17, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
CS Paulesti vs Blejoi Vispesti

0-1

0-5
Sat 17, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Ocna Mures vs Avantul Reghin

0-2

4-3
Sat 17, Sep-17:00 - Romania Women's Superliga
Universitatea Galati Women's vs Banat Girls Women's


0-10
Sat 17, Sep-12:00 - Romania Women's Superliga
SSU Politehnica Timisoara Women's vs Minaur Baia Mare Women's


17-0
Sat 17, Sep-15:00 - Russia Div 2 Group 2
Rodina Moskva III vs FK Yenisey-2 Krasnoyarsk


0-3
Sat 17, Sep-19:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Khimki Reserve vs Balashikha

1-0

1-0
Sat 17, Sep-15:00 - Russia Div 2 Group 3
Arsenal Tula II vs FK Kvant Obninsk

2-0

5-0
Sat 17, Sep-19:59 - Russia Premier League
Dynamo Moscow vs Zenit St.Petersburg

0-1

0-2
Sat 17, Sep-15:00 - Russia Premier League
FC Torpedo Moscow vs CSKA Moscow

1-0

1-0
Sat 17, Sep-17:30 - Russia Premier League
FK Rostov vs Krylya Sovetov Samara

1-1

2-1
Sat 17, Sep-13:00 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs Akhmat Grozny

0-1

1-2
Sat 17, Sep-17:00 - San Marino Girone A
S.S Pennarossa vs Folgore/Falciano

2-0

4-0
Sat 17, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs AC Juvenes/Dogana

1-0

1-0
Sat 17, Sep-17:00 - San Marino Girone A
Fiorentino vs SS Virtus

1-2

1-2
Sat 17, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs SC Faetano

2-0

4-0
Sat 17, Sep-19:30 - Saudi Arabia Division 1
Al-Riyadh vs Najran

3-2

3-2
Sat 17, Sep-19:50 - Saudi Arabia Division 1
Al-Jabalain vs Al-Akhdoud

1-0

2-0
Sat 17, Sep-21:30 - Saudi Arabia Division 1
Al-Hazm vs Al Kholood

0-0

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Cowdenbeath F.C. vs Bo'ness United

0-0

0-1
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Keith vs Cumnock Juniors

1-1

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Gretna 2008 vs Edinburgh University FC

2-1

3-1
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Forres Mechanics vs Glasgow University

2-2

2-3
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Lossiemouth FC vs Buckie Thistle FC

0-2

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Nairn County vs Drumchapel United

0-2

1-3
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Deveronvale vs East Kilbride

1-1

2-4
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Wick Academy FC vs Lochee United

3-1

5-1
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Linlithgow Rose vs Berwick Rangers

1-0

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Banks O'Dee vs Turriff United

0-0

4-0
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Civil Service Strollers FC vs Fraserburgh

0-2

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Gala Fairydean vs Sauchie Juniors

1-2

1-4
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Formartine United vs East Stirlingshire

0-1

3-1
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Strathspey Thistle vs Camelon Juniors

0-1

0-5
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Clydebank FC vs Spartans

1-0

1-3
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Cumbernauld Colts vs Dalbeattie Star

0-1

0-1
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Caledonian Braves vs Newton Stewart Ath

1-1

6-1
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Hill of Beath FC vs Inverurie Loco Works

2-1

3-1
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Dunipace FC vs Broxburn Athletic

1-1

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Musselburgh Athletic vs Newtongrange Star

1-1

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Dunbar United FC vs Clachnacuddin

2-1

2-2
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Benburb vs Dundonald Bluebell

2-2

4-2
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Carnoustie Panmure vs Rothes

3-1

3-1
Sat 17, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Kilwinning Rangers vs Tranent Juniors

2-2

4-2
Sat 17, Sep-15:30 - Scotland FA Cup
Jeanfield Swifts vs Brechin City

0-0

1-5
Sat 17, Sep-17:30 - Scotland FA Cup
Darvel vs Tynecastle FC

4-0

8-0
Sat 17, Sep-18:00 - Scottish Championship
Dundee vs Inverness C.T.

1-2

2-3
Sat 17, Sep-18:00 - Scottish Championship
Partick Thistle vs Cove Rangers

1-0

2-2
Sat 17, Sep-18:00 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Arbroath

0-2

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - Scottish Championship
Hamilton Academical FC vs Queen's Park

0-1

0-2
Sat 17, Sep-18:00 - Scottish Championship
Raith Rovers vs Ayr United FC

2-0

3-2
Sat 17, Sep-18:00 - Scottish League One
Dunfermline vs Falkirk

0-1

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - Scottish League One
Peterhead vs Kelty Hearts

1-0

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - Scottish League One
Airdrieonians vs Clyde F.C.

1-0

5-0
Sat 17, Sep-18:00 - Scottish League One
Queen of the South FC vs Edinburgh City

1-0

4-1
Sat 17, Sep-18:00 - Scottish League One
Alloa Athletic vs Montrose

0-0

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - Scottish League Two
Dumbarton vs Bonnyrigg Rose

1-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - Scottish League Two
Stirling Albion vs Stranraer F.C.

4-1

4-1
Sat 17, Sep-18:00 - Scottish League Two
Albion Rovers FC vs Forfar Athletic

0-0

0-2
Sat 17, Sep-18:00 - Scottish League Two
Stenhousemuir vs Elgin City

1-1

3-3
Sat 17, Sep-18:00 - Scottish League Two
Annan Athletic vs East Fife

0-2

2-2
Sat 17, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs Aberdeen

1-1

3-1
Sat 17, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Livingston F.C. vs Kilmarnock

1-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Dundee United

1-0

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - Scottish Premier League
St. Johnstone vs Ross County

0-0

0-0
Sat 17, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Loznica vs FK Vrsac

0-0

0-1
Sat 17, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Trajal Krusevac vs FK Sloboda Uzice

2-0

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Jedinstvo UB vs Graficar Beograd

1-1

1-2
Sat 17, Sep-22:00 - Serie C - Brazil
Aparecidense GO vs Volta Redonda

0-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs Liptovsky Mikulas

3-1

4-2
Sat 17, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga
Zlate Moravce vs MFK Zemplin Michalovce

0-1

0-1
Sat 17, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga
FK Zeleziarne Podbrezova vs Trencin

2-0

2-0
Sat 17, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga
MFK Dubnica vs KFC Komarno

0-2

0-2
Sat 17, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga
Slavoj Trebisov vs FK Kosice

1-1

3-1
Sat 17, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga
Slovan Bratislava B vs 1. FC Tatran Presov

0-2

0-3
Sat 17, Sep-13:00 - Slovakia Women I. liga
MFK Ruzomberok Women's vs Slovan Bratislava Women's

0-0

0-1
Sat 17, Sep-13:00 - Slovakia Women I. liga
Spartak Trnava Women's vs TJ Spartak Myjava Women's

0-0

0-2
Sat 17, Sep-19:59 - Slovakia Women I. liga
FC Artmedia Petrzalka Women's vs Dukla Banska Bystrica Women's

1-3

3-5
Sat 17, Sep-13:00 - Slovakia Women I. liga
FK Nove Zamky Women's vs SKF Zilina Women's

2-1

2-2
Sat 17, Sep-13:00 - Slovakia Women I. liga
Trencin Women's vs Topolcany Women's

2-0

2-2
Sat 17, Sep-17:00 - Slovenia 1. Liga
Tabor Sezana vs FC Koper

0-1

0-2
Sat 17, Sep-22:15 - Slovenia 1. Liga
NS Mura vs NK Olimpija Ljubljana

2-1

2-3
Sat 17, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
Jadran Dekani vs NK Krsko

1-0

1-0
Sat 17, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
ND Beltinci vs Ilirija Ljubljana

1-1

1-1
Sat 17, Sep-17:00 - South Africa First League
Tshakhuma Tsha Madzivhandila vs Venda

0-0

2-0
Sat 17, Sep-17:00 - South Africa First League
Hungry Lions vs Platinum City Rovers

3-1

3-2
Sat 17, Sep-17:00 - South Africa First League
Pretoria Callies vs Pretoria University

0-1

0-1
Sat 17, Sep-17:00 - South Africa Premier League
Lamontville Golden Arrows vs Moroka Swallows

2-0

4-0
Sat 17, Sep-17:00 - South Africa Premier League
Chippa United FC vs Marumo Gallants FC

0-0

1-0
Sat 17, Sep-19:30 - South Africa Premier League
Sekhukhune United vs Stellenbosch FC

1-0

1-1
Sat 17, Sep-22:00 - South Africa Premier League
Kaizer Chiefs FC vs Supersport United

1-1

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - Spanish Ladies League Division 2
Castellon B Women's vs La Solana Women's


4-1
Sat 17, Sep-19:59 - Spanish Ladies League Division 2
Pozoalbense Women's vs CFF Albacete Women's


1-4
Sat 17, Sep-14:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women's vs Granadilla Tenerife Women's

0-0

2-0
Sat 17, Sep-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Deportivo Alaves Women's vs Madrid CFF Women's

0-1

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women's vs Villarreal Women's

1-0

2-0
Sat 17, Sep-18:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Madrid CF Women's vs Colegio Aleman Valencia Women's

1-0

2-0
Sat 17, Sep-19:59 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women's vs Atletico de Madrid Women's

0-1

1-3
Sat 17, Sep-20:30 - Spanish Primera Division
Valencia CF vs Celta Vigo

1-0

3-0
Sat 17, Sep-16:00 - Spanish Primera Division
Mallorca vs Almeria

1-0

1-0
Sat 17, Sep-18:15 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Elche

2-0

3-0
Sat 17, Sep-23:00 - Spanish Primera Division
Athletic Bilbao vs Rayo Vallecano

3-1

3-2
Sat 17, Sep-21:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Badajoz vs Algeciras

0-0

0-1
Sat 17, Sep-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Racing de Ferrol vs Cultural Leonesa

2-1

3-2
Sat 17, Sep-23:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Cordoba C.F. vs CF Rayo Majadahonda

1-0

2-0
Sat 17, Sep-23:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
San Sebastian Reyes vs Real Madrid Castilla

1-1

1-5
Sat 17, Sep-21:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CF Intercity vs Real Sociedad B

2-1

5-2
Sat 17, Sep-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Calahorra vs Gimnastic Tarragona

0-0

0-0
Sat 17, Sep-23:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Murcia vs Numancia

0-0

0-0
Sat 17, Sep-23:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CF La Nucia vs Osasuna B

0-0

0-0
Sat 17, Sep-19:15 - Spanish Primera U19
CE Europa(U19) vs Constancia(U19)


1-2
Sat 17, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
Arucas CF(U19) vs La Oliva(U19)

0-0

2-2
Sat 17, Sep-14:15 - Spanish Primera U19
Girona(U19) vs Espanyol(U19)

0-2

0-3
Sat 17, Sep-18:00 - Spanish Primera U19
Sabadell(U19) vs SD Huesca(U19)


2-0
Sat 17, Sep-15:00 - Spanish Primera U19
Tenerife U19 vs CD Sobradillo(U19)

1-2

3-2
Sat 17, Sep-15:00 - Spanish Primera U19
Cultural Leonesa(U19) vs CF Rayo Majadahonda(U19)


2-1
Sat 17, Sep-15:00 - Spanish Primera U19
CD Puerto Cruz(U19) vs CD Mensajero(U19)

0-0

0-0
Sat 17, Sep-15:30 - Spanish Primera U19
Union Viera(U19) vs Las Palmas(U19)

0-2

2-4
Sat 17, Sep-21:00 - Spanish Primera U19
UD Marbella(U19) vs Almeria U19

0-0

0-0
Sat 17, Sep-19:59 - Spanish Primera U19
Rayo Vallecano U19 vs CD Badajoz(U19)


8-0
Sat 17, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division
Granada CF vs CD Mirandes

1-0

2-1
Sat 17, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division
Andorra CF vs Eibar

1-0

2-0
Sat 17, Sep-23:00 - Spanish Segunda Division
Real Zaragoza vs Sporting de Gijon

0-0

1-0
Sat 17, Sep-16:00 - Spanish Segunda Division
Villarreal B vs CD Lugo

1-0

3-1
Sat 17, Sep-18:15 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs UD Ibiza

0-0

0-1
Sat 17, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Sociedad Deportiva Beasain vs UD Mutilvera

1-1

1-3
Sat 17, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Arnedo vs SD Gernika

0-0

1-0
Sat 17, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Rioja CF vs Arenas Club de Getxo

0-1

0-2
Sat 17, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs UD Alzira

1-1

1-1
Sat 17, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Alcorcon B vs UD Socuellamos

0-0

0-0
Sat 17, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs CD Tuilla

0-0

1-0
Sat 17, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Covadonga vs Luarca

0-0

1-0
Sat 17, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs UD Somozas

0-0

0-0
Sat 17, Sep-22:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arosa Sociedad Cultural vs Paiosaco

0-0

1-0
Sat 17, Sep-22:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Cartaya vs Ceuta B

1-1

2-2
Sat 17, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs PE Sant Jordi

2-0

3-2
Sat 17, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs Sant Jordi

3-0

4-0
Sat 17, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs Constancia

0-0

1-1
Sat 17, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Poblense vs Inter Manacor

1-0

3-0
Sat 17, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs UD Ibarra

2-0

3-0
Sat 17, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs CD Union Sur Yaiza

2-0

2-0
Sat 17, Sep-00:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Arucas CF vs Tamaraceite

1-0

1-1
Sat 17, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Alcantarilla vs Aguilas FC

0-1

0-3
Sat 17, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs Atletico Pueblonuevo

0-1

0-2
Sat 17, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Oberena vs Azkoyen


1-3
Sat 17, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Avance Ezcabarte vs Valle de Egues

0-0

0-0
Sat 17, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Huarte vs CD Cortes

1-0

1-0
Sat 17, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UCD Burlades vs CD Pena Sport

0-0

0-0
Sat 17, Sep-18:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs Lagunak

2-2

2-2
Sat 17, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Ardoi vs CD Cantolagua

0-0

1-0
Sat 17, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Subiza vs Alesves


4-0
Sat 17, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs CD Pamplona

1-0

2-0
Sat 17, Sep-13:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Pena Balsamaiso CF vs Naxara

0-0

0-1
Sat 17, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs Yague CF

0-0

0-1
Sat 17, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Ejea vs CD La Almunia

0-0

1-0
Sat 17, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs Atletico Tomelloso

0-0

2-0
Sat 17, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Solana vs CF Talavera B

2-0

2-0
Sat 17, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs CD Naval

1-0

2-0
Sat 17, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs CF Vimenor

0-1

0-2
Sat 17, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs Solares Medio Cudeyo

1-2

1-2
Sat 17, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Aurrera de Vitoria vs CD Vitoria

0-1

0-3
Sat 17, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Padura vs Pasaia KE

0-2

0-2
Sat 17, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs San Ignacio

0-3

1-3
Sat 17, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs CD Lagun Onak

0-1

1-1
Sat 17, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Anaitasuna vs Portugalete

0-0

1-0
Sat 17, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Touring vs CD Basconia


1-7
Sat 17, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Hercules CF B vs Elche CF Ilicitano

0-1

1-2
Sat 17, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Patacona vs UD Levante B

0-0

0-1
Sat 17, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs Paracuellos Antamira

0-0

0-1
Sat 17, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Ursaria vs RSC International

0-0

1-0
Sat 17, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs Atletico Palencia


1-0
Sat 17, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CF Salmantino UDS vs SD Almazan

0-0

2-0
Sat 17, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Ponferradina B vs Unami CP

0-0

1-0
Sat 17, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs CD Mirandes B

0-0

1-1
Sat 17, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs Real Avila CF

0-1

1-1
Sat 17, Sep-17:00 - Swden Women Division 2
Alvsjo AIK FF Women's vs Gamla Upsala SK Women's

0-0

0-1
Sat 17, Sep-17:00 - Swden Women Division 2
Lidkopings FK Women's vs Mallbackens IF Women's

2-0

4-0
Sat 17, Sep-17:00 - Swden Women Division 2
Alingsas Women's vs IFO Bromolla IF Women's

1-0

1-1
Sat 17, Sep-16:00 - Swden Women Division 2
Ravasen IK Karlskoga Women's vs Team Thoren FF Women's

0-0

1-2
Sat 17, Sep-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Eskilstuna United DF Women's vs Hacken Women's

0-1

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Hammarby TFF vs Sandvikens IF

1-2

2-3
Sat 17, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra
IF Karlstad vs IF Sylvia

0-0

0-0
Sat 17, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Vasalunds IF vs BK Forward

1-0

1-0
Sat 17, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Motala AIF FK vs FC Stockholm Internazionale

1-1

2-1
Sat 17, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Orebro Syrianska IF vs Sollentuna FK

0-0

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Atvidabergs FF vs IFK Malmo FK

0-1

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lunds BK vs IK Oddevold

0-0

0-0
Sat 17, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs Qviding FIF

2-0

2-0
Sat 17, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Tvaakers IF vs GAIS

0-0

0-0
Sat 17, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lindome GIF vs BK Olympic Malmo

0-2

0-4
Sat 17, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Angelholms FF vs Torns IF

1-3

1-4
Sat 17, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Nordvarmland FF vs Yxhults IK

0-2

0-3
Sat 17, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Stenungsunds IF vs Grebbestads IF

0-1

2-3
Sat 17, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Ahlafors IF vs SK Sifhalla Saffle

1-1

2-1
Sat 17, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Kumla vs Angered BK

1-2

2-5
Sat 17, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Kvarnsvedens IK vs Skiljebo SK

1-0

2-1
Sat 17, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Sandvikens AIK vs FC Gute

2-0

5-1
Sat 17, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Osterakers FK vs Hudiksvalls FF

2-0

4-1
Sat 17, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Kungsangens IF vs Forsbacka IK

0-0

1-0
Sat 17, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Sandviks IK vs Friska Viljor FC

0-0

2-1
Sat 17, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Bergnasets AIK vs IFK Lulea

1-2

1-2
Sat 17, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norrland
Bodens BK vs Ytterhogdal IK

2-1

3-1
Sat 17, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Ostersund vs IF Algarna

2-0

2-0
Sat 17, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norrland
Sund IF vs Skelleftea FF

1-1

1-2
Sat 17, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Kiruna Ff vs Storfors AIK

0-1

2-1
Sat 17, Sep-13:00 - Sweden Div 2 Norrland
Gottne IF vs Umea FC Akademi

5-0

8-1
Sat 17, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
IFK Hassleholm vs Rappe GOIF

0-0

2-2
Sat 17, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
IFK Berga vs FK Karlskrona

1-1

2-1
Sat 17, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Asarums IF FK vs Osterlen FF

1-1

3-2
Sat 17, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Ariana vs Kristianstads FC

2-0

2-2
Sat 17, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Karlbergs BK vs Huddinge IF

0-0

2-1
Sat 17, Sep-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
United Nordic vs Smedby AIS

2-0

3-1
Sat 17, Sep-18:30 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
IFK Lidingo FK vs Trosa Vagnharad SK

2-2

3-3
Sat 17, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Hoganas BK vs Husqvarna FF

0-2

2-2
Sat 17, Sep-15:30 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Ullared vs Onsala BK

0-0

0-4
Sat 17, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Eskilsminne IF vs Tolo IF

3-0

4-0
Sat 17, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
BK Astrio vs Vastra Frolunda IF

1-0

4-0
Sat 17, Sep-15:00 - Sweden Superettan
Dalkurd FF vs Utsiktens BK

3-0

4-1
Sat 17, Sep-17:00 - Sweden Superettan
Orgryte vs Ostersunds FK

0-0

0-1
Sat 17, Sep-17:00 - Sweden Superettan
Orebro vs Vasteras SK

2-2

5-2
Sat 17, Sep-17:00 - Sweden Superettan
Jonkopings Sodra IF vs Brommapojkarna

0-1

1-2
Sat 17, Sep-19:00 - Sweden Superettan
Halmstads vs Osters IF

1-0

2-0
Sat 17, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan
IFK Varnamo vs Varbergs BoIS FC

0-0

1-0
Sat 17, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan
IFK Norrkoping vs Kalmar FF

1-0

2-2
Sat 17, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan
Hacken vs Hammarby

0-1

1-1
Sat 17, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Monthey vs FC Naters

0-0

2-0
Sat 17, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Concordia Lausanne vs Servette(U21)


0-3
Sat 17, Sep-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Chenois vs FC Vevey Sports 05

0-0

0-1
Sat 17, Sep-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Sion II vs FC Martigny Sports


1-1
Sat 17, Sep-21:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Grand Saconnex vs FC Echallens

1-1

3-2
Sat 17, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Munsingen vs Neuchatel Xamax(U21)


1-5
Sat 17, Sep-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Langenthal vs Solothurn

1-2

2-3
Sat 17, Sep-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Emmenbrucke vs FC Schotz

0-0

1-2
Sat 17, Sep-21:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Thun U21 vs FC Bassecourt

1-0

1-0
Sat 17, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Lugano U-21 vs Taverne

1-0

3-1
Sat 17, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Linth 04 vs FC Winterthur U21


2-2
Sat 17, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Kosova Zurich vs USV Eschen Mauren

0-0

2-1
Sat 17, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Freienbach vs FC Tuggen


1-2
Sat 17, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Wettswil Bonstetten vs Grasshoppers U21


2-0
Sat 17, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Uzwil vs SV Hongg


2-1
Sat 17, Sep-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Paradiso vs Weesen

3-0

5-1
Sat 17, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Young Boys II vs FC Luzern U-21

1-1

2-2
Sat 17, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Baden vs Bruhl SG

1-0

2-0
Sat 17, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
SC Cham vs Chiasso

0-1

0-1
Sat 17, Sep-17:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Basel B vs Stade Nyonnais


1-4
Sat 17, Sep-19:00 - Switzerland Cup
Etoile Carouge vs St. Gallen

2-1

2-4
Sat 17, Sep-19:00 - Switzerland Cup
FC Rapperswil-Jona vs Sion

0-1

0-2
Sat 17, Sep-18:00 - Switzerland Cup
Bellinzona vs FC Luzern

0-0

0-0
Sat 17, Sep-19:00 - Switzerland Cup
Goldstern vs Grasshoppers

0-0

0-3
Sat 17, Sep-18:00 - Switzerland Cup
Koniz vs Wohlen

0-1

1-2
Sat 17, Sep-18:00 - Switzerland Cup
FC Rotkreuz vs SC Kriens

0-1

1-1
Sat 17, Sep-17:00 - Switzerland Cup
Meyrin vs Winterthur

0-1

0-4
Sat 17, Sep-20:30 - Switzerland Cup
Stade Lausanne Ouchy vs Young Boys

0-0

0-1
Sat 17, Sep-20:30 - Switzerland Cup
AC Arbedo-Castione vs Sarmenstorf

3-0

6-0
Sat 17, Sep-19:59 - Switzerland Cup
La Chaux-de-Fonds vs Servette

0-0

0-2
Sat 17, Sep-19:59 - Switzerland Women Division 1
Grasshoppers Women's vs FC Zurich Frauen Women's

1-0

2-0
Sat 17, Sep-16:00 - Switzerland Women Division 1
St. Gallen Women's vs FC Aarau Women's

0-1

3-2
Sat 17, Sep-14:00 - Taipei Women's Football League
Kaohsiung Sunny Bank Women's vs Inter Taoyuan FC Women's

3-0

5-0
Sat 17, Sep-15:00 - Thai League 1
Nakhon Ratchasima vs Lamphun Warrior

1-1

2-2
Sat 17, Sep-15:30 - Thai League 1
Police Tero vs Buriram United

1-4

1-4
Sat 17, Sep-16:00 - Thai League 1
Muang Thong United vs Chonburi FC

0-2

1-5
Sat 17, Sep-14:30 - Thai League 2
Nakhon Si United FC vs Chainat Hornbill FC

0-0

2-0
Sat 17, Sep-15:00 - Thai League 2
Ayutthaya United vs Raj Pracha FC

2-0

3-2
Sat 17, Sep-15:30 - Thai League 2
Samut Prakan City vs JL Chiangmai United FC

0-0

2-0
Sat 17, Sep-15:30 - Thai League 2
Suphanburi FC vs Trat FC

1-0

3-0
Sat 17, Sep-16:00 - Thai League 2
Phrae United FC vs Chiangmai FC

1-1

1-2
Sat 17, Sep-14:00 - Thai League 3
Mahasarakham United FC vs Muang Loei United

0-0

1-1
Sat 17, Sep-14:00 - Thai League 3
Phattalung FC vs Young Singh United

0-1

0-1
Sat 17, Sep-14:30 - Thai League 3
Kanchanaburi City vs Pathum Thani University

1-1

1-1
Sat 17, Sep-12:30 - Thai League 3
Chamchuri United FC vs Bangkok FC

1-1

2-4
Sat 17, Sep-12:30 - Thai League 3
Samut Sakhon vs Siam FC

1-0

5-1
Sat 17, Sep-12:30 - Thai League 3
Sakon Nakhon FC vs Sisaket United


2-3
Sat 17, Sep-12:30 - Thai League 3
Kohkwang vs Pluak Daeng United

0-1

1-3
Sat 17, Sep-12:30 - Thai League 3
Kanjanapat Group vs Assumption United FC


2-2
Sat 17, Sep-12:30 - Thai League 3
Welfare Royal Air Force vs North Bangkok College

0-2

1-4
Sat 17, Sep-12:30 - Thai League 3
Jalor City vs Mueang Kon D United


1-1
Sat 17, Sep-12:30 - Thai League 3
Surat Thani City vs Phuket Andaman


2-1
Sat 17, Sep-12:30 - Thai League 3
See Kwae City FC vs Phayao FC


3-3
Sat 17, Sep-12:30 - Thai League 3
Banbueng vs Chanthaburi FC


3-2
Sat 17, Sep-12:30 - Thai League 3
Maejo United vs Nakhon Mae Sot United FC


1-1
Sat 17, Sep-12:30 - Thai League 3
Udon United vs Nakhon Ratchasima United FC

1-1

2-3
Sat 17, Sep-12:30 - Thai League 3
Inter Bangkok vs Royal Thai Army FC

0-0

0-1
Sat 17, Sep-12:30 - Thai League 3
Saimit Kabin United vs Chachoengsao


3-0
Sat 17, Sep-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Keciorengucu vs BB Erzurumspor

2-1

3-2
Sat 17, Sep-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Denizlispor vs Genclerbirligi

2-1

2-2
Sat 17, Sep-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Rizespor

1-0

2-0
Sat 17, Sep-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Eyupspor vs Bandirmaspor

0-0

4-1
Sat 17, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Belediye Derincespor vs Kelkit Belediye Hurriyet

0-1

1-1
Sat 17, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kalecik vs Karakopru Belediyespor

0-0

0-0
Sat 17, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kusadasispor vs Bulvarspor

1-1

1-1
Sat 17, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Akhisar Bld.Geng vs Erbaaspor S

1-1

1-2
Sat 17, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Tepecikspor vs Efeler 09

0-1

1-1
Sat 17, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kepez Belediyespor vs Osmaniyespor

0-1

1-1
Sat 17, Sep-18:00 - Turkey Super Lig
Umraniyespor vs Kasimpasa S.K.

0-1

1-2
Sat 17, Sep-21:00 - Turkey Super Lig
Istanbulspor vs Besiktas JK

1-2

2-2
Sat 17, Sep-21:00 - Turkey Super Lig
Antalyaspor vs Adana Demirspor

0-1

0-3
Sat 17, Sep-16:00 - Turkmenistan Yokary Liga
Energetik Mary vs FC Ahal


0-4
Sat 17, Sep-16:00 - Turkmenistan Yokary Liga
Asgabat vs FC Merw


1-2
Sat 17, Sep-16:15 - Turkmenistan Yokary Liga
FK Nebitci vs Kopetdag Asgabat


2-4
Sat 17, Sep-16:15 - Turkmenistan Yokary Liga
FC Altyn Asyr vs Sagadam


2-1
Sat 17, Sep-17:30 - UAE League Division 1
Al Oruba(UAE) vs Emirates Club

0-0

0-1
Sat 17, Sep-17:35 - UAE League Division 1
Al Arabi vs Baynounah

1-1

3-1
Sat 17, Sep-17:35 - UAE League Division 1
Fursan Hispania vs Al Fujairah

0-0

1-0
Sat 17, Sep-17:45 - UAE U21 League
Al Wahda(U21) vs Shabab Al Ahli Dubai(U21)


0-5
Sat 17, Sep-17:45 - UAE U21 League
Al-Dhafra U21 vs Ittihad Kalba U21


1-1
Sat 17, Sep-17:45 - UAE U21 League
Al Bataeh(U21) vs Baniyas(U21)

1-0

1-1
Sat 17, Sep-16:00 - Ukraine Persha Liga
Obolon Brovar Kiev vs Skoruk Tomakivka

2-1

3-1
Sat 17, Sep-16:00 - Ukraine Persha Liga
Nyva Ternopil vs Polissya Zhytomyr

0-0

0-0
Sat 17, Sep-16:20 - Ukraine Persha Liga
Metalurh Zaporizhya vs FK Chernihiv

0-1

0-2
Sat 17, Sep-17:00 - Uruguay Primera Division
Plaza Colonia vs Deportivo Maldonado

0-0

0-1
Sat 17, Sep-23:00 - Uruguay Primera Division
CA River Plate vs Nacional Montevideo

0-0

1-1
Sat 17, Sep-19:30 - Uruguay Segunda Division
La Luz FC vs Club Atletico Cerro

0-1

0-1
Sat 17, Sep-22:30 - Uruguay Segunda Division
CA Juventud de Las Piedras vs Villa Espanola

0-2

1-2
Sat 17, Sep-22:30 - Uruguay Segunda Division
CA Progreso vs IA Sud America

2-0

3-1
Sat 17, Sep-22:30 - Uruguay Segunda Division
Uruguay Montevideo vs CA Atenas

0-0

1-0
Sat 17, Sep-21:00 - USA Major League Soccer
New York City FC vs New York Red Bulls

2-0

2-0
Sat 17, Sep-23:50 - USA Major League Soccer
Atlanta United FC vs Philadelphia Union

0-0

0-0
Sat 17, Sep-03:30 - USA National Women's Soccer League
Racing Louisville Women's vs Orlando Pride Women's

1-0

2-0
Sat 17, Sep-03:30 - USA USL League One
South Georgia Tormenta vs FC Tucson

0-0

1-1
Sat 17, Sep-04:00 - USL Championship
Memphis 901 vs Charleston Battery

3-0

5-0
Sat 17, Sep-15:00 - Uzbekistan Pro League B
FK Do'stlik Tashkent vs Qumqo'rg'on FC


2-0
Sat 17, Sep-15:00 - Uzbekistan Pro League B
PFK Shahrixonchi vs Lokomotiv BFK


1-1
Sat 17, Sep-16:00 - Uzbekistan Professional Football League
Termez Surkhon vs Lokomotiv Tashkent

2-1

2-1
Sat 17, Sep-15:00 - Wales Cup
Llanfair United vs Llanuwchllyn

1-1

1-2
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Cwmbran Celtic vs Ammanford

1-0

1-0
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Afan Lido vs Hakin United

0-0

0-1
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Porthmadog vs Mold Alexandra

2-1

3-4
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Llanelli vs Goytre AFC

1-0

4-0
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Croesyceiliog vs Ynysygerwn

1-0

2-1
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Penrhyncoch vs Caersws

0-1

1-1
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Bow Street vs Bangor 1876

4-2

6-5
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Penparcau vs Y Rhyl 1879


1-3
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Llanidloes Town vs Gresford Athletic

0-1

0-1
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Treowen Stars vs Cardiff Corinthians AFC

0-3

0-6
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Chepstow Town vs Rockspur

0-0

1-0
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Machynlleth vs Prestatyn Town FC

0-0

0-3
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Trefelin vs Llandrindod Wells

5-0

5-0
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Llay Miners Welfare FC vs Flint Mountain

1-2

3-6
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Canton Liberal FC vs West End AFC

3-0

5-1
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Trethomas Bluebirds vs Ton Pentre

4-0

6-0
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Mochdre Sports vs Chirk AAA

0-2

0-3
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Pencoed Athletic Amateur vs Brecon Corinthians

2-0

6-2
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Abermule vs Hawarden Rangers

0-1

2-2
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Cefn Cribwr vs Newport City

1-1

1-2
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Y Felinheli vs Y Glannau

1-0

1-1
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Llansannan vs Glantraeth FC

0-0

1-2
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Talysarn Celts vs Queens Park FC

0-1

0-1
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Trearddur Bay vs Penycae FC


1-5
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Calsonic Kansei SV vs Aber Valley

0-3

1-5
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Pill AFC vs Caldicot Town AFC

3-0

4-0
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Baglan Dragons vs Pontardawe Town

0-1

1-1
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Cup
Aberfan vs Porthcawl Town Athletic

2-0

2-0
Sat 17, Sep-20:15 - Wales Premier League
Newtown AFC vs Penybont FC

0-2

2-3
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Premier League
Caernarfon Town vs Haverfordwest County

1-0

2-1
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Premier League
Pontypridd vs Airbus UK Broughton

0-0

1-0
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Premier League
Cardiff Metropolitan University FC vs The New Saints

0-3

0-7
Sat 17, Sep-17:30 - Wales Premier League
Flint Town United vs Bala Town F.C.

0-0

1-1
Sat 17, Sep-19:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Medkila Women's vs Fortuna Women's

0-2

1-3
Sat 17, Sep-17:30 - Women's Norwegian Toppserien
Brann Women's vs Rosenborg Women's

0-1

1-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus