AD:

Football Results for Sat 18, Jun 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 18, Jun 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 18, Jun-17:00 - AFC U23 Championship
Japan(U23) vs Australia(U23)

2-0

3-0
Sat 18, Jun-19:59 - African Youth Cup U17
Cote d'Ivoire(U17) vs Burkina Faso(U17)

1-0

2-4
Sat 18, Jun-19:59 - African Youth Cup U17
Niger(U17) vs Benin(U17)

1-1

3-1
Sat 18, Jun-17:00 - Argentina Reserves League
River Plate(R) vs Union Santa Fe(R)

1-0

2-0
Sat 18, Jun-18:00 - Argentina Reserves League
CA Banfield Reserve vs Tigre Reserve

0-0

0-0
Sat 18, Jun-18:00 - Argentina Reserves League
Atletico Tucuman Reserve vs CA Huracan Reserve

0-0

0-1
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Merlo vs Argentino de Quilmes

0-1

1-2
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Colegiales vs Club Atletico Acassuso

0-0

0-1
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Villa San Carlos vs Club Comunicaciones(AR)

0-0

1-1
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Armenio vs CA Fenix Pilar

0-0

1-0
Sat 18, Jun-19:05 - Argentina Prim B Metropolitana
UAI Urquiza vs Los Andes

0-0

0-0
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Central Cordoba De Rosario vs Liniers

1-0

1-1
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Espanol vs Ferrocarril Midland

0-0

1-0
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
El Porvenir vs Claypole

0-0

0-2
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
General Lamadrid vs Deportivo Laferrere

0-0

0-0
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Real Pilar vs Club Lujan

0-1

1-1
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Deportivo Paraguayo vs CA Lugano

1-0

1-1
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Centro Espanol vs Central Ballester

0-0

3-1
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
CDyS Juventud Unida vs Sportivo Barracas

2-1

2-1
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Deportivo Muniz vs Defensores de Cambaceres

1-1

1-1
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Mercedes vs Argentino de Rosario

1-2

2-2
Sat 18, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Deportivo Camioneros vs Sol de Mayo

0-0

1-0
Sat 18, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Sansinena vs Ferro Carril Oeste (GP)

1-0

2-0
Sat 18, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Ciudad Bolivar vs CA Juventud Unida San Luis

0-1

2-1
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Desamparados vs Argentino Monte Maiz

0-1

0-1
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Crucero del Norte vs Sportivo Las Parejas

0-0

0-2
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Belgrano vs Central Norte Salta

0-1

0-1
Sat 18, Jun-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Club Cipolletti vs Circulo Deportivo

1-0

4-2
Sat 18, Jun-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Estudiantes de San Luis vs Independiente Chivilcoy

1-0

1-0
Sat 18, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Huracan Las Heras vs Sportivo Penarol

0-0

0-0
Sat 18, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Gimnasia C. Uruguay vs Defensores Pronunciamiento

1-1

4-1
Sat 18, Jun-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes de Buenos Aires vs Sacachispas

0-0

1-1
Sat 18, Jun-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Almirante Brown vs Deportivo Moron

1-0

1-1
Sat 18, Jun-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Villa Dalmine vs Deportivo Madryn

3-1

3-3
Sat 18, Jun-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Riestra vs Alvarado Mar del Plata

1-0

3-0
Sat 18, Jun-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia y Esgrima de Mendoza vs Deportivo Maipu

1-1

1-1
Sat 18, Jun-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Rafaela vs Agropecuario Argentino

2-2

2-2
Sat 18, Jun-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Santamarina Tandil vs Instituto Cordoba

0-2

0-4
Sat 18, Jun-21:10 - Argentinian Primera B - Nacional
All Boys vs Nueva Chicago

0-0

3-0
Sat 18, Jun-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Newmarket SFC vs University of Queensland

0-2

2-2
Sat 18, Jun-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Pine Hills vs Toowong

0-0

0-0
Sat 18, Jun-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Bayside United FC vs Acacia Ridge

1-1

4-1
Sat 18, Jun-13:45 - Australia Brisbane Capital League 1
The Gap BPL vs The Lakes

0-3

1-3
Sat 18, Jun-11:45 - Australia Capital Gatorade Premier League
Monaro Panthers vs Canberra Croatia

0-1

0-1
Sat 18, Jun-08:15 - Australia Capital Gatorade Premier League
West Canberra Wanderers vs Canberra Olympic

2-2

2-2
Sat 18, Jun-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
O'Connor Knights vs Cooma Tigers

2-0

3-2
Sat 18, Jun-09:30 - Australia Capital Territory U23
Monaro Panthers(U23) vs Canberra Croatia(U23)

1-1

2-1
Sat 18, Jun-10:30 - Australia Capital Territory U23
West Canberra Wanderers(U23) vs Canberra Olympic(U23)

0-0

1-1
Sat 18, Jun-06:45 - Australia Capital Territory U23
O'Connor Knights(U23) vs Cooma Tigers(U23)

0-0

1-1
Sat 18, Jun-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Northbridge Bulls vs Manly United

0-2

0-3
Sat 18, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League
St George Saints vs Northern Tigers

0-1

1-1
Sat 18, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League
Hills Brumbies vs Bonnyrigg White Eagles

1-0

2-1
Sat 18, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League
Western Sydney Wanderers AM vs Mounties Wanderers

1-0

1-0
Sat 18, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League
Hakoah Sydney City East vs St George City

0-0

1-2
Sat 18, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League
Southern Districts Raiders vs Blacktown Spartans

0-0

0-0
Sat 18, Jun-11:00 - Australia New South Wales U20
Mt Druitt Town Rangers(U20) vs Rockdale Ilinden(U20)

2-2

5-2
Sat 18, Jun-07:00 - Australia New South Wales U20
Northbridge Bulls(U20) vs Manly United(U20)

0-0

1-0
Sat 18, Jun-10:45 - Australia Queensland National Premier Leagues
Queensland Lions FC vs Brisbane City

4-0

7-0
Sat 18, Jun-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Gold Coast United vs Brisbane Olympic United FC

2-0

5-1
Sat 18, Jun-09:45 - Australia Queensland State League U23
Gold Coast United(U23) vs Brisbane Olympic United FC(U23)

0-0

0-0
Sat 18, Jun-10:00 - Australia Queensland State League U23
Bayside United(U23) vs Acacia Ridge(U23)

0-1

0-1
Sat 18, Jun-10:00 - Australia Queensland State League U23
Pine Hills(U23) vs Toowong (U23)

2-0

8-0
Sat 18, Jun-06:30 - Australia Queensland State League U23
Queensland Lions(U23) vs Brisbane City SC(U23)

1-1

3-1
Sat 18, Jun-11:15 - Australia Queensland State Leagues 1
Redlands United FC vs Southside Eagles

1-1

2-1
Sat 18, Jun-12:15 - Australia Queensland State Leagues 1
Rochedale Rovers vs SWQ Thunder

3-1

6-1
Sat 18, Jun-13:00 - Australia Queensland State Leagues 1
Magpies Crusaders vs Western Pride

2-1

4-2
Sat 18, Jun-11:30 - Australia Queensland State Leagues 2
Samford Rangers vs Souths United

1-0

2-1
Sat 18, Jun-12:15 - Australia Queensland State Leagues 2
Brisbane Wolves vs Taringa Rovers

1-0

2-3
Sat 18, Jun-13:15 - Australia Queensland State Leagues 2
Albany Creek vs Grange Thistle SC

0-0

0-0
Sat 18, Jun-11:30 - Australia Queensland State Women's Premier League
Brisbane City Women's vs Western Pride Women's

1-0

1-2
Sat 18, Jun-12:00 - Australia Queensland State Women's Premier League
Brisbane Olympic Women's vs Souths United Women's

1-0

2-1
Sat 18, Jun-12:15 - Australia Queensland State Women's Premier League
Mitchelton Women's vs SWQ Thunder Women's

1-0

3-0
Sat 18, Jun-13:00 - Australia Queensland State Women's Premier League
Queensland Lions FC Women's vs Capalaba Women's

0-0

3-0
Sat 18, Jun-10:30 - Australia Tasmania Premier League
Clarence Zebras vs Kingborough Lions

0-1

0-4
Sat 18, Jun-08:00 - Australia Tasmania Premier League
South Hobart vs Glenorchy Knights

1-0

3-0
Sat 18, Jun-08:30 - Australia Tasmania Premier League
Devonport City Striker vs Hobart Olympia Warriors

6-1

10-1
Sat 18, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
Pascoe Vale SC vs Goulburn Valley Suns

2-0

3-0
Sat 18, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
North Geelong Warriors vs Langwarrin

1-0

1-1
Sat 18, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
Werribee City FC vs Brunswick City

0-1

1-2
Sat 18, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
Moreland City vs Northcote City

1-1

2-1
Sat 18, Jun-13:00 - Australia Victorian Premier League
Hume City vs South Melbourne

0-3

1-3
Sat 18, Jun-13:00 - Australia Victorian Premier League
Dandenong Thunder vs Port Melbourne Sharks

0-2

0-2
Sat 18, Jun-13:30 - Australia Victorian Premier League
Oakleigh Cannons vs Altona Magic

2-0

3-0
Sat 18, Jun-09:00 - Australia Victorian Premier League
Eastern Lions SC vs Dandenong City SC

0-1

0-2
Sat 18, Jun-10:00 - Australia Victorian Premier League U21
Hume City U21 vs South Melbourne U21

0-1

1-1
Sat 18, Jun-11:00 - Australia Victorian Premier League U21
Dandenong Thunder U21 vs Port Melbourne Sharks SC U21

0-2

2-4
Sat 18, Jun-11:15 - Australia Victorian Premier League U21
Oakleigh Cannons(U21) vs Altona Magic U21

2-0

2-2
Sat 18, Jun-06:15 - Australia Victorian Premier League U21
Eastern Lions(U21) vs Dandenong City SC U21

1-2

2-2
Sat 18, Jun-09:00 - Australia Victorian Premier League U21
Green Gully Cavaliers U21 vs Avondale FC(U21)

2-1

3-1
Sat 18, Jun-09:00 - Australia Victorian Women's Premier League
Heidelberg Utd Women's vs South Melbourne Women's

1-0

3-1
Sat 18, Jun-09:00 - Australia Victorian Women's Premier League
Calder United SC Women's vs Bayside United Women's

4-1

7-1
Sat 18, Jun-09:00 - Australia Victorian Women's Premier League
Alamein Women's vs FC Bulleen Lions Women's

0-1

0-3
Sat 18, Jun-16:00 - Austria Landesliga
SV Donau Wien vs Post SV Wien

2-1

6-2
Sat 18, Jun-16:00 - Austria Landesliga
Union Mauer vs Gerasdorf/Stammersdorf

2-1

2-2
Sat 18, Jun-19:59 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
Worgl vs SC Imst

0-1

0-3
Sat 18, Jun-19:59 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SV Hall vs FC Wacker Innsbruck Amateure

2-2

5-3
Sat 18, Jun-19:59 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SV Innsbruck vs SV Fugen

0-2

1-6
Sat 18, Jun-16:30 - Belarus Premier League
Dnepr Mogilev vs Neman Grodno

0-0

1-3
Sat 18, Jun-19:00 - Belarus Premier League
BATE Borisov vs FK Isloch Minsk

0-1

0-1
Sat 18, Jun-21:00 - Belarus Premier League
Dinamo Minsk vs FC Slutsk

1-1

1-1
Sat 18, Jun-15:00 - Belarus Reserves League
FC Vitebsk Reserve vs FC Torpedo Zhodino Reserve

4-1

4-1
Sat 18, Jun-19:59 - Belarus Reserves League
FC Belshina Babruisk Reserve vs Energetyk-BGU Minsk Reserve

0-2

0-4
Sat 18, Jun-18:00 - Belarus Women's Premier League
Smorgon Women's vs ABFF Women's(U19)

1-0

3-1
Sat 18, Jun-16:00 - Belarus Women's Premier League
Bobruichanka Bobruisk Women's vs Vitebsk Women's

0-0

0-2
Sat 18, Jun-22:00 - BRA Campeonato Catarinense Division 2
Guarani de Palhoca vs Atletico Catarinense

0-0

0-0
Sat 18, Jun-22:00 - Brasil Women's Tournament
Gremio Women's vs Kindermann Avai Women's

1-1

2-1
Sat 18, Jun-18:00 - Brasil Women's Tournament
Sao Paulo Women's vs Ferroviaria SP Women's

0-0

1-0
Sat 18, Jun-21:00 - Brasil Women's Tournament
Corinthians Paulista SP Women's vs Internacional (RS) Women's

1-1

1-1
Sat 18, Jun-18:00 - Brasileiro Serie B
Gremio (RS) vs Sampaio Correa (MA)

1-0

2-0
Sat 18, Jun-02:00 - Brasileiro Serie B
Criciuma SC vs Brusque SC

0-0

0-1
Sat 18, Jun-23:00 - Brasileiro Serie B
Londrina (PR) vs Vasco da Gama(RJ)

0-0

0-1
Sat 18, Jun-23:00 - Brasileiro Serie B
Gremio Novorizontino vs Tombense

1-1

1-3
Sat 18, Jun-04:30 - Brasileiro Serie B
Clube de Regatas Brasil vs Ituano (SP)

0-0

1-1
Sat 18, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Uniao Suzano Youth vs Corinthians Youth

0-0

0-1
Sat 18, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
CA Guacuano SP Youth vs Itapirense SP Youth

0-1

1-1
Sat 18, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Aracatuba SP Youth vs Assisense SP Youth


6-0
Sat 18, Jun-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Botafogo RJ Youth vs Cruzeiro Youth

0-0

0-1
Sat 18, Jun-17:00 - Brazil National Football Tournament U20
Fortaleza Youth vs Bahia Youth

1-3

3-3
Sat 18, Jun-17:00 - Brazil National Football Tournament U20
Ceara Youth vs America MG Youth

1-0

1-1
Sat 18, Jun-17:00 - Brazil National Football Tournament U20
Atletico Paranaense Youth vs Fluminense RJ Youth

0-0

0-1
Sat 18, Jun-18:00 - Brazil National Football Tournament U20
Vasco da Gama Youth vs Santos Youth

1-0

2-0
Sat 18, Jun-22:00 - Canadian Soccer League
York Region Shooters vs Toronto Falcons

0-0

0-0
Sat 18, Jun-03:00 - Chile Cup
Curico Unido vs Santiago Wanderers

0-0

1-1
Sat 18, Jun-23:00 - Chile Cup
Cobresal vs CSyD Barnechea

1-1

2-1
Sat 18, Jun-23:00 - Chile Cup
CD Santiago Morning vs Union La Calera

0-1

1-2
Sat 18, Jun-23:30 - Chile Cup
Union San Felipe vs Universidad Catolica

1-2

1-3
Sat 18, Jun-20:30 - Chile Cup
Magallanes vs Everton CD

0-1

1-1
Sat 18, Jun-23:30 - Chile Segunda Division
Deportes Valdivia vs San Marcos de Arica

1-0

2-1
Sat 18, Jun-19:59 - Chile Segunda Division
Deportes Quillon vs Deportes Linares

1-1

2-1
Sat 18, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Beijing Institute of Technology FC vs Nanjing City

0-0

0-2
Sat 18, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Kunshan FC vs Qingdao Hainiu

0-0

1-0
Sat 18, Jun-16:00 - Club Friendly
FC Ingolstadt 04 vs VfB Eichstatt

0-0

1-0
Sat 18, Jun-16:00 - Club Friendly
Viktoria Aschaffenburg vs FC Nurnberg

0-1

0-2
Sat 18, Jun-16:00 - Club Friendly
TSV Schwaben Augsburg vs FC Pipinsried

2-1

4-2
Sat 18, Jun-16:00 - Club Friendly
SV Rulzheim vs FC Kaiserslautern

0-5

0-9
Sat 18, Jun-16:30 - Club Friendly
Vila Nova GO Youth vs Atletico GO Youth

1-0

1-0
Sat 18, Jun-22:00 - Club Friendly
Volta Redonda Youth vs Madureira Youth

0-0

0-2
Sat 18, Jun-10:30 - Club Friendly
Devonport City Striker II vs Launceston United

0-1

0-2
Sat 18, Jun-17:00 - Club Friendly
Dundalk vs Larne FC

1-1

2-1
Sat 18, Jun-17:00 - Club Friendly
Clachnacuddin vs Elgin City

0-2

0-5
Sat 18, Jun-17:00 - Club Friendly
SV Ramlingen Ehlershausen vs Hannover 96

0-1

0-3
Sat 18, Jun-17:00 - Club Friendly
Uberlandia(U20) vs Pouso Alegre/MG (U20)

0-1

3-2
Sat 18, Jun-17:00 - Club Friendly
Coimbra/MG(U20) vs Boston City MG(U20)

1-0

1-0
Sat 18, Jun-17:30 - Club Friendly
Futgol(U20) vs Araguari (U20)

1-0

3-0
Sat 18, Jun-18:00 - Club Friendly
Cliftonville vs Shamrock Rovers

0-0

0-1
Sat 18, Jun-18:00 - Club Friendly
Bayern Hof vs Nurnberg B

1-2

1-2
Sat 18, Jun-18:00 - Club Friendly
VfB Hilden vs Fortuna Dusseldorf

0-2

0-5
Sat 18, Jun-18:00 - Club Friendly
Cumbernauld Colts vs Stranraer F.C.

0-2

0-5
Sat 18, Jun-12:00 - Club Friendly
Cracovia Krakow vs Stal Rzeszow

1-2

3-2
Sat 18, Jun-12:30 - Club Friendly
Levski Sofia vs Septemvri Sofia

0-0

1-1
Sat 18, Jun-12:30 - Club Friendly
FC Viktoria Plzen vs Klatovy

1-0

6-0
Sat 18, Jun-12:30 - Club Friendly
Slavoj Trebisov vs Humenne

1-0

3-2
Sat 18, Jun-12:30 - Club Friendly
Fortuna Dusseldorf II vs Fortuna Koln

0-1

1-3
Sat 18, Jun-03:15 - Club Friendly
Ypiranga (AP) vs Sao Paulo AP

1-2

3-4
Sat 18, Jun-12:30 - Club Friendly
FK Kosice vs MFK Zemplin Michalovce

0-0

0-0
Sat 18, Jun-18:15 - Club Friendly
CSKA Sofia vs Greuther Furth

0-2

1-4
Sat 18, Jun-18:30 - Club Friendly
Basel vs Neuchatel Xamax

2-0

3-0
Sat 18, Jun-18:30 - Club Friendly
Pirin Blagoevgrad vs CSKA 1948 Sofia

0-2

0-3
Sat 18, Jun-18:30 - Club Friendly
Tekstilshchik Ivanovo vs Volgar Astrachan

2-2

3-3
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly
Spartak Trnava vs FC Artmedia Petrzalka

0-0

5-1
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly
GKS Katowice vs Skra Czestochowa

0-0

0-0
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly
NK Osijek vs Slaven Belupo Koprivnica

1-0

1-0
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly
Stal Mielec vs Puszcza Niepolomice

1-0

2-3
Sat 18, Jun-04:00 - Club Friendly
Sporting Kansas City II vs Saint Louis City B

1-0

1-2
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly
Korona Kielce vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

1-0

1-1
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly
Arka Gdynia vs Radunia Stezyca

0-0

0-0
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly
Odra Opole vs Sleza Wroclaw

2-0

2-0
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly
Fotbal Trinec vs MFK Dubnica

0-0

1-2
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly
Liptovsky Mikulas vs FK Zeleziarne Podbrezova

2-0

5-0
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly
Bankstown City Lions vs Inner West Hawks

2-0

3-0
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly
Dulwich Hill SC vs Macarthur Rams

0-3

1-4
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly
Garbarnia Krakow vs Wisla Krakow

0-1

1-3
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly
NK Maribor vs FK Shkendija

0-0

0-1
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly
Sturm Graz vs Kapfenberg Superfund

0-0

2-0
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly
Partizani Tirana vs NS Mura

0-1

2-1
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly
Lokomotiv Sofia vs Litex Lovech

1-2

4-2
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly
TSV Hartberg vs SV Lafnitz

2-1

2-2
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly
Jonkopings Sodra IF vs Hammarby

0-0

0-0
Sat 18, Jun-04:50 - Club Friendly
Miami United vs Pachuca

1-0

3-0
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly
FC Dunav Ruse vs FC Dobrudzha

0-1

0-1
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly
Sportist Svoge vs PFK Montana

1-0

1-1
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly
FC Dornbirn vs SC Austria Lustenau

0-1

2-3
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly
SV Leobendorf vs St.Polten

0-0

0-1
Sat 18, Jun-13:15 - Club Friendly
DAC Dunajska Streda vs FK Pohronie

1-1

3-1
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly
Team Wiener Linien Elektra vs First Vienna FC


2-5
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly
Arda Kardzhali vs FC Sozopol

0-0

3-0
Sat 18, Jun-05:00 - Club Friendly
Real Monarchs vs San Jose Earthquakes B

0-0

0-1
Sat 18, Jun-13:30 - Club Friendly
Lech Poznan vs Widzew lodz

0-1

1-2
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly
Chiemgau Traunstein vs TSV Buchbach

0-3

0-3
Sat 18, Jun-14:00 - Club Friendly
Gornik Leczna vs Radomiak Radom

1-0

1-0
Sat 18, Jun-14:00 - Club Friendly
Slask Wroclaw vs GKS Tychy

0-1

3-1
Sat 18, Jun-19:30 - Club Friendly
FC Koper vs CFR Cluj

0-1

0-2
Sat 18, Jun-19:30 - Club Friendly
SV Ried vs Slovan Bratislava

0-0

0-3
Sat 18, Jun-19:30 - Club Friendly
Oudenaarde vs Zulte Waregem

0-2

0-5
Sat 18, Jun-06:00 - Club Friendly
Vancouver Whitecaps B vs North Texas

0-0

3-1
Sat 18, Jun-15:00 - Club Friendly
Westerlo vs City Pirates Antwerpen

7-0

11-0
Sat 18, Jun-15:00 - Club Friendly
Aalborg BK vs Skovde AIK

1-0

1-0
Sat 18, Jun-19:59 - Club Friendly
Zurich vs FC Wil

0-1

3-2
Sat 18, Jun-15:00 - Club Friendly
CWKS Resovia Rzeszow vs Wisla Pulawy

1-0

2-1
Sat 18, Jun-19:59 - Club Friendly
NK Varteks Varazdin vs Zrinjski Mostar

0-2

0-3
Sat 18, Jun-15:00 - Club Friendly
Lokomotiv Moscow Women's vs CSKA Moscow Women's

1-0

2-1
Sat 18, Jun-19:59 - Club Friendly
FK Rostov vs Kuban Holding

3-1

5-1
Sat 18, Jun-19:59 - Club Friendly
FK Zeleziarne Podbrezova vs MSK Zilina

3-1

4-3
Sat 18, Jun-19:59 - Club Friendly
KVK Tienen vs St.-Truidense VV

2-0

3-1
Sat 18, Jun-19:59 - Club Friendly
SKU Amstetten vs MFK Ruzomberok

0-0

0-0
Sat 18, Jun-19:59 - Club Friendly
NK Lokomotiva Zagreb vs HNK Gorica

1-0

2-0
Sat 18, Jun-08:30 - Club Friendly
Northern Rangers vs Somerset

1-1

1-2
Sat 18, Jun-19:59 - Club Friendly
Dosta Bystrc Knínicky vs Brno

0-3

0-6
Sat 18, Jun-19:59 - Club Friendly
Verlaine vs RFC Seraing

0-2

1-2
Sat 18, Jun-19:59 - Club Friendly
SKV Rot Weiss Darmstadt vs SV Darmstadt 98

0-2

0-7
Sat 18, Jun-20:30 - Club Friendly
Domzale vs FK Rudar Pljevlja

3-0

8-0
Sat 18, Jun-20:30 - Club Friendly
SC Dikkelvenne vs K.A.A. Gent

0-5

0-6
Sat 18, Jun-20:30 - Club Friendly
Bad Sauerbrunn vs FC Admira Wacker Modling


0-4
Sat 18, Jun-21:00 - Club Friendly
Jadran Dekani vs NK Olimpija Ljubljana

0-0

0-0
Sat 18, Jun-21:00 - Club Friendly
Zandhoven SK vs Lierse Kempenzonen

1-1

1-3
Sat 18, Jun-21:00 - Club Friendly
New York City FC B vs Toronto FC II

0-0

0-2
Sat 18, Jun-04:00 - Colombia Copa Premier
Deportes Quindio vs Boyaca Chico

1-0

2-2
Sat 18, Jun-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Sokol Zivanice vs Dukla Praha B

2-1

3-1
Sat 18, Jun-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Play Off
SK Sokol Zapy vs Slavia Prague B

0-2

2-3
Sat 18, Jun-14:00 - Denmark Danmarksserien
Holstebro BK vs ASA Aarhus

0-0

0-0
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
Bronshoj vs Ishoj IF

1-1

2-1
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
Avarta vs BK Union

3-0

4-0
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
B 1909 Odense vs B 1913 Odense

0-0

0-0
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
Norresundby vs Aalborg BK Am.

0-2

0-3
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
Allerod vs B1903

2-0

6-0
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
Skovshoved vs Ringsted


2-0
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
OKS Odense vs Tarup Paarup IF

1-1

2-2
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
Greve vs Herstedoster

0-0

0-2
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
B 1908 Amager vs Tarnby FF

0-1

2-2
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
Gentofte Vangede IF/GVI vs KFUM Kobenhavn

0-2

2-5
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
Ledoje Smorum Fodbold vs Koge Nord

1-0

4-0
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
Frederikssund IK vs Solrod FC

3-0

7-0
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
Vinder Vatanspor-VRI vs Fuglebakken KFUM

0-0

0-0
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
Hedensted IF vs FC Aarhus Fremad B

0-0

0-0
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
Vejgaard BK vs Odder IGF

2-2

2-2
Sat 18, Jun-15:00 - Denmark Youth U17
Brondby(U17) vs Silkeborg IF(U17)


0-3
Sat 18, Jun-15:00 - Denmark Youth U17
Lyngby(U17) vs Randers FC(U17)


2-3
Sat 18, Jun-15:00 - Denmark Youth U17
Esbjerg FB(U17) vs Odense BK (U17)


1-4
Sat 18, Jun-15:00 - Denmark Youth U17
Nordsjaelland (U17) vs Aarhus AGF(U17)


3-2
Sat 18, Jun-15:00 - Denmark Youth U17
Horsens(U17) vs Midtjylland(U17)


1-10
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Youth U17
FC Kobenhavn(U17) vs Aalborg BK(U17)


7-0
Sat 18, Jun-23:30 - Egypt Premier League
Ittihad Alexandria vs Masr El Maqassah

1-0

1-0
Sat 18, Jun-21:00 - Egypt Premier League
Enppi vs Future FC

0-2

1-2
Sat 18, Jun-21:00 - Egypt Premier League
Al Masry vs El Gounah

0-0

1-0
Sat 18, Jun-16:00 - Estonia Esi Liiga
FC Nomme United vs Tallinna FC Levadia II

0-2

0-6
Sat 18, Jun-16:00 - Estonia Esi Liiga
Viimsi JK vs Harju JK Laagri

0-0

2-2
Sat 18, Jun-16:00 - Estonia Esi Liiga
Ida-Virumaa FC Alliance vs Flora Tallinn II

0-1

0-3
Sat 18, Jun-18:00 - Estonia Esi Liiga B
Tallinna JK Legion B vs Raplamaa JK

1-0

4-1
Sat 18, Jun-16:00 - Estonia Esi Liiga B
Laanemaa Haapsalu vs Tartu JK Tammeka B

0-1

0-3
Sat 18, Jun-16:00 - Estonia Esi Liiga B
FC Tallinn vs Tabasalu JK Charma

2-1

5-2
Sat 18, Jun-18:00 - Estonia Meistri Liiga
Trans Narva vs JK Tallinna Kalev

1-0

1-1
Sat 18, Jun-20:30 - Estonia Meistri Liiga
Paide Linnameeskond vs FC Kuressaare

0-1

1-1
Sat 18, Jun-16:00 - Estonia Women's Meistri Liiga
Saku Sporting Women's vs Tabasalu Women's

2-1

9-1
Sat 18, Jun-17:00 - Finland Women's Premier 2
Jyvaskylan Pallokerho Women's vs Ilves Tampere II Women's

1-0

3-0
Sat 18, Jun-18:00 - Finland Women's Premier 2
TPS Turku Women's vs VIFK Vaasa Women's

1-0

4-0
Sat 18, Jun-15:30 - Finland Women's Premier 2
VJS Vantaa Women's vs EBK Espoo Women's

1-2

2-3
Sat 18, Jun-18:00 - Finland Women's Premier League
HPS Helsinki Women's vs HJK Helsinki Women's

0-1

0-2
Sat 18, Jun-15:00 - Finland Women's Premier League
ONS Women's vs KuPS Women's

0-5

1-9
Sat 18, Jun-15:30 - Finland Women's Premier League
NJS Nurmijarvi Women's vs Aland Women's

0-2

0-4
Sat 18, Jun-15:30 - Finland Women's Premier League
Pallokerho-35 Women's vs Ilves Tampere Women's

0-0

1-0
Sat 18, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
PK Keski Uusimaa(PKKU) vs JIPPO

1-0

1-0
Sat 18, Jun-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
NJS Nurmijarvi vs Kapylan Pallo

2-2

3-4
Sat 18, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
Lahden Reipas vs Atlantis

0-1

4-1
Sat 18, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
GrIFK vs SalPa Salo

0-0

0-1
Sat 18, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
KaaPo Kaarina vs HJS Akatemia

1-0

1-2
Sat 18, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
VJS Vantaa vs MuSa

3-0

3-2
Sat 18, Jun-19:59 - Finland - Kakkonen Lohko B
FC Jazz Pori vs Klubi 04

1-0

3-3
Sat 18, Jun-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
OTP Oulu vs FC Vaajakoski

0-1

1-2
Sat 18, Jun-14:00 - Finland Junior League
KaaPo Kaarina Youth vs HJS Youth

2-1

5-1
Sat 18, Jun-16:00 - Finland Veikkausliga
FC Haka vs IFK Mariehamn

2-1

3-2
Sat 18, Jun-16:00 - Finland Veikkausliga
FC Honka vs KuPS

2-0

2-0
Sat 18, Jun-18:00 - Finland Veikkausliga
HJK Helsinki vs AC Oulu

0-0

0-1
Sat 18, Jun-18:00 - Finland Veikkausliga
SJK Seinajoki vs Inter Turku

1-1

1-1
Sat 18, Jun-18:00 - Finland Veikkausliga
Ilves Tampere vs Lahti

1-1

3-2
Sat 18, Jun-16:00 - Finland Ykkonen
Turun Palloseura vs KPV Kokkola

3-0

5-0
Sat 18, Jun-18:00 - Finland Ykkonen
Jaro vs KTP Kotka

1-0

2-2
Sat 18, Jun-18:00 - Finland Ykkonen
Mikkelin Palloilijat vs Gnistan

0-0

1-1
Sat 18, Jun-18:00 - Finland Ykkonen
Ekenas IF vs SJK Akatemia

2-0

5-0
Sat 18, Jun-18:00 - Finland Ykkonen
PEPO Lappeenranta vs Pargas IF

2-1

2-1
Sat 18, Jun-21:00 - Finland Ykkonen
PK-35 Vantaa vs JaPS

2-0

2-2
Sat 18, Jun-23:00 - Friendly Internationals
Morocco Women's vs Zambia Women's

0-0

1-1
Sat 18, Jun-19:00 - Friendly Internationals
Cameroon Women's vs Senegal women's

1-0

1-0
Sat 18, Jun-16:00 - Germany OberLiga
MSV Neuruppin vs MSV Pampow

0-0

0-0
Sat 18, Jun-16:00 - Germany OberLiga
FC Carl Zeiss Jena Am vs VfB Krieschow

1-1

2-6
Sat 18, Jun-16:00 - Germany OberLiga
SG Union Sandersdorf vs Arnstadt

0-0

2-0
Sat 18, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Accra Lions vs Asante Kotoko FC

0-0

1-1
Sat 18, Jun-21:00 - Greece Super League 1
Lamia vs Veria FC

0-1

1-1
Sat 18, Jun-17:00 - Holland Tweede Divisie
Kozakken Boys vs DVS'33 Ermelo

1-0

2-1
Sat 18, Jun-19:59 - Holland Tweede Divisie
GVVV Veenendaal vs HSC'21

2-0

3-1
Sat 18, Jun-18:00 - Iceland Division 1
Fjolnir vs Vestri

0-0

1-2
Sat 18, Jun-18:00 - Iceland Division 2
Haukar vs Hottur Huginn

1-0

1-0
Sat 18, Jun-18:00 - Iceland Division 2
KFR Aegir vs KF Fjallabyggdar

3-1

5-3
Sat 18, Jun-18:00 - Iceland Division 2
Fjardabyggd Leiknir vs IR Reykjavik

2-1

4-3
Sat 18, Jun-19:59 - Iceland Division 2
Vikingur Olafsvik vs Magni Grenivik

1-1

5-1
Sat 18, Jun-17:00 - Iceland Division 3
Ellidi vs KFS Vestmannaeyjar

1-0

2-0
Sat 18, Jun-18:00 - Iceland Division 3
KF Gardabaer vs UMF Sindri Hofn

1-1

2-1
Sat 18, Jun-18:00 - Iceland Ladies Premier League
Thor KA Akureyri Woman's vs Breidablik Women's

0-1

0-4
Sat 18, Jun-19:59 - Iceland U19 League
Fylkir(U19) vs Hafnarfjordur FH(U19)

0-0

1-0
Sat 18, Jun-19:59 - Iceland U19 League
Stjarnan KFG(U19) vs Thor Akureyri(U19)

0-0

1-1
Sat 18, Jun-16:00 - Iceland U19 League
Fjolnir Vaengir II(U19) vs Throttur Reykjavik U19


1-7
Sat 18, Jun-17:30 - Indonesia President Cup
Persija Jakarta vs Barito Putera

0-0

0-2
Sat 18, Jun-13:00 - Indonesia President Cup
RANS Cilegon FC vs Madura United FC

0-0

0-0
Sat 18, Jun-19:00 - Iraqi League
Naft Misan vs Erbil SC

0-0

1-1
Sat 18, Jun-21:30 - Iraqi League
Al Shorta vs Al Zawraa

0-0

2-0
Sat 18, Jun-22:30 - Ireland Division 1
Longford Town vs Cork City F.C.

0-1

1-1
Sat 18, Jun-22:45 - Ireland Premier League
Sligo Rovers vs Finn Harps

2-0

3-0
Sat 18, Jun-19:30 - Ivory Coast Division 1
Societe Omnisports De L'Armee vs San Pedro

0-1

0-1
Sat 18, Jun-19:30 - Ivory Coast Division 1
Bouake FC vs Lys Sassandra

1-0

1-2
Sat 18, Jun-21:45 - Ivory Coast Division 1
Stella Club vs ES Bafing

1-0

3-0
Sat 18, Jun-09:30 - Japan Football League
TIAMO Hirakata vs Tokyo Musashino City FC

0-0

0-2
Sat 18, Jun-08:00 - Japan Football League
Honda FC vs Criacao Shinjuku

1-1

1-2
Sat 18, Jun-08:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs Honda Lock SC

0-0

0-0
Sat 18, Jun-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Speranza Osaka Women's vs Bunnies Gunma White Star Women's

1-0

2-1
Sat 18, Jun-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Nippon Sport Science University Women's vs Cerezo Osaka Sakai Women's

1-0

2-1
Sat 18, Jun-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
NGU Nagoya Women's vs Setagaya Sfida Women's

0-0

0-0
Sat 18, Jun-09:00 - Japan Women's Football League Division 2
JFA Academy Fukushima Women's vs Shizuoka SSU Bonita Women's

0-0

0-0
Sat 18, Jun-08:00 - Japan Women's Football League Division 2
Yunogo Belle Women's vs Tsukuba FC Women's

2-2

3-3
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese J-League Division 1
Shimizu S-Pulse vs Avispa Fukuoka

2-0

3-1
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese J-League Division 1
Kashima Antlers vs Kyoto Sanga FC

0-0

1-0
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese J-League Division 1
Jubilo Iwata vs Sagan Tosu

3-0

3-1
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs FC Tokyo

1-0

2-0
Sat 18, Jun-14:00 - Japanese J-League Division 1
Urawa Red Diamonds vs Nagoya Grampus Eight

3-0

3-0
Sat 18, Jun-14:00 - Japanese J-League Division 1
Gamba Osaka vs Yokohama F Marinos

1-0

1-2
Sat 18, Jun-14:00 - Japanese J-League Division 1
Kashiwa Reysol vs Vissel Kobe

2-1

3-1
Sat 18, Jun-14:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs Cerezo Osaka

0-0

2-1
Sat 18, Jun-14:00 - Japanese J-League Division 1
Kawasaki Frontale vs Consadole Sapporo

1-1

5-2
Sat 18, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Omiya Ardija

1-1

1-1
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese League Division 2
Vegalta Sendai vs Yokohama FC

0-1

2-3
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Renofa Yamaguchi

1-0

3-0
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Oita Trinita

0-0

1-1
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese League Division 2
Roasso Kumamoto vs Mito Hollyhock

0-0

0-0
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese League Division 2
Grulla Morioka vs Tokushima Vortis

0-0

1-0
Sat 18, Jun-14:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs Ventforet Kofu

0-0

0-1
Sat 18, Jun-14:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs FC Ryukyu

0-0

1-0
Sat 18, Jun-14:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs Thespakusatsu Gunma

2-0

2-0
Sat 18, Jun-12:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs FC Gifu

0-1

0-1
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese League Division 3
Ehime FC vs Matsumoto Yamaga FC

1-0

3-2
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese League Division 3
SC Sagamihara vs Kamatamare Sanuki

0-1

0-1
Sat 18, Jun-14:00 - Japanese League Division 3
Kagoshima United vs YSCC Yokohama

2-0

3-0
Sat 18, Jun-17:00 - Kazakhstan Division 1
FK Bolat Temirtau vs Kyran Shymkent

0-1

0-4
Sat 18, Jun-14:00 - Kazakhstan Division 1
Astana B vs Okzhetpes

1-0

1-1
Sat 18, Jun-12:00 - Korea K3 League
Pocheon Citizen FC vs Dangjin Citizen

1-0

1-0
Sat 18, Jun-12:00 - Korea K3 League
Yangju Citizen FC vs Siheung Citizen

0-0

1-0
Sat 18, Jun-14:00 - Korea K3 League
Gangneung Citizen vs Cheonan City FC

1-0

2-3
Sat 18, Jun-14:00 - Korea K3 League
Paju Citizen FC vs Gimhae City FC

1-1

2-1
Sat 18, Jun-14:00 - Korea K3 League
Ulsan Citizen vs Daejeon Korail

0-0

0-0
Sat 18, Jun-11:00 - Korea K4 League
Pyeongchang FC vs Daegu FC II

0-0

0-3
Sat 18, Jun-12:00 - Korea K4 League
Seoul Nowon United vs Chuncheon Citizen

1-0

1-2
Sat 18, Jun-12:00 - Korea K4 League
Yangpyeong vs Geoje Citizen

3-0

4-1
Sat 18, Jun-12:00 - Korea K4 League
Goyang KH FC vs Yeoju FC

3-0

4-1
Sat 18, Jun-12:00 - Korea K4 League
Jeonbuk Hyundai Motors II vs Chungju Citizen

2-0

2-1
Sat 18, Jun-13:00 - Korea League 1
Jeju United FC vs Incheon United FC

1-0

2-1
Sat 18, Jun-14:30 - Korea League 1
Seongnam FC vs Daegu FC

0-0

1-1
Sat 18, Jun-13:00 - Korea League 2
FC Anyang vs Daejeon Hana Citizen

0-1

2-2
Sat 18, Jun-15:00 - Korea League 2
Jeonnam Dragons vs Gwangju Football Club

0-0

1-1
Sat 18, Jun-15:00 - Korea League 2
Gimpo FC vs Bucheon FC 1995

2-1

2-1
Sat 18, Jun-17:00 - Latvia - 1. Division
Tukums-2000 vs Riga FC

0-1

0-1
Sat 18, Jun-19:00 - Latvia - 1. Division
Rigas Futbola skola vs FK Liepaja

0-1

2-2
Sat 18, Jun-15:00 - Latvia - 1. Division
Valmieras FK vs Super Nova

0-0

1-0
Sat 18, Jun-16:00 - Latvia - 2. Division
JDFS Alberts vs Saldus SS/Leevon

0-0

0-0
Sat 18, Jun-18:00 - Latvia - 2. Division
AFA Olaine vs Rezekne / BJSS

0-1

1-1
Sat 18, Jun-19:59 - Latvia - 2. Division
Skanstes SK vs Jelgava

0-0

1-3
Sat 18, Jun-18:00 - Lithuania - 1. Division
Dziugas Telsiai vs Suduva

1-1

2-2
Sat 18, Jun-19:59 - Lithuania - 1. Division
FK Riteriai vs Siauliai

0-0

1-1
Sat 18, Jun-16:00 - Lithuania - 2. Division
Ekranas vs Atmosfera Mazeikiai

1-0

1-0
Sat 18, Jun-18:00 - Lithuania - 2. Division
Vilnius BFA vs Babrungas

0-2

0-3
Sat 18, Jun-17:00 - Macao Division 1
Cheng Fung vs Chao Pak Kei

0-2

1-3
Sat 18, Jun-15:00 - Macao Division 1
LUN LOK vs Windsor Arch Ka I

1-1

1-1
Sat 18, Jun-16:15 - Malaysia Super League
Sabah FA vs PB Pahang

2-0

2-1
Sat 18, Jun-16:15 - Malaysia Super League
Melaka United vs Negeri Sembilan Matrix

0-0

0-0
Sat 18, Jun-17:00 - Malaysia Super League
Pulau Penang FA vs Petaling Jaya City

0-1

1-1
Sat 18, Jun-17:00 - Malaysia Super League
Terengganu vs Kuala Lumpur City

0-0

2-0
Sat 18, Jun-22:15 - Morocco Super League
CAYB Youssoufia Berrechid vs Olympique Club de Khouribga

0-0

0-0
Sat 18, Jun-06:00 - New Zealand Chatham Cup
Auckland City vs Manukau United

3-0

6-0
Sat 18, Jun-06:00 - New Zealand Chatham Cup
North Wellington vs Wellington Olympic

0-1

1-6
Sat 18, Jun-06:00 - New Zealand Chatham Cup
Island Bay United vs Miramar Rangers AFC


1-3
Sat 18, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Katsina United


1-0
Sat 18, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Niger Tornadoes FC vs Nasarawa United FC


1-0
Sat 18, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Enugu Rangers International vs Rivers United

0-0

0-0
Sat 18, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Abia Warriors vs Kano Pillars

2-1

3-2
Sat 18, Jun-16:00 - Norway 2 Division A
Flekkeroy IL vs Orn-Horten

1-0

2-0
Sat 18, Jun-17:00 - Norway 2 Division A
FK Arendal vs Strommen

0-0

2-0
Sat 18, Jun-18:00 - Norway 2 Division A
Notodden FK vs Ullern

0-0

1-1
Sat 18, Jun-15:00 - Norway 2 Division A
Kvik Halden vs Vard Haugesund

1-0

2-0
Sat 18, Jun-17:00 - Norway 2 Division B
Eidsvold Turn vs Ullensaker/Kisa IL

0-0

1-2
Sat 18, Jun-15:00 - Norway 2 Division B
Brattvag vs Gjovik Lyn

1-1

3-1
Sat 18, Jun-19:59 - Norway 2 Division B
IL Hodd vs Frigg FK

1-1

6-1
Sat 18, Jun-16:00 - Norway 3. Divisjon A
Oppsal vs Sandvikens

0-0

0-0
Sat 18, Jun-16:00 - Norway 3. Divisjon B
Honefoss vs Volda TI Fotball

2-0

2-0
Sat 18, Jun-16:00 - Norway 3. Divisjon B
Elverum vs Forde IL

0-0

2-1
Sat 18, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon B
FF Lillehammer vs Toten

1-0

3-1
Sat 18, Jun-19:00 - Norway 3. Divisjon B
Molde B vs Aalesund FK B

0-0

1-0
Sat 18, Jun-15:30 - Norway 3. Divisjon B
Brumunddal vs Floro

1-2

1-2
Sat 18, Jun-16:30 - Norway 3. Divisjon C
Viking B vs Bjarg

2-0

5-1
Sat 18, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon C
Akra vs Fana

0-2

1-4
Sat 18, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon C
Lysekloster vs Brodd

1-0

1-0
Sat 18, Jun-16:00 - Norway 3. Divisjon D
Follo vs Halsen

1-0

5-0
Sat 18, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon D
Sprint-Jeloy vs Mandalskameratene

2-0

3-2
Sat 18, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon D
Vindbjart vs Fredrikstad 2

1-1

3-4
Sat 18, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon D
Eik Tonsberg vs Uraedd FK

2-0

4-0
Sat 18, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon D
Fram Larvik vs Pors Grenland

0-1

3-2
Sat 18, Jun-15:00 - Norway 3. Divisjon D
IL Express vs Randesund IL

1-1

2-2
Sat 18, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon E
Kolstad vs Byasen Toppfotball

0-1

1-1
Sat 18, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon E
Strindheim IL vs Orkla

3-0

6-0
Sat 18, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon E
SK Trygg Lade vs Melhus

0-1

0-1
Sat 18, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon F
Tromso B vs Funnefoss/Vormsund

1-0

2-1
Sat 18, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon F
IF Floya vs Mjondalen IF B

1-0

6-1
Sat 18, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon F
Skjetten vs Lorenskog

0-0

0-1
Sat 18, Jun-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Bossekop UL vs Senja

1-0

2-1
Sat 18, Jun-15:10 - Norway 3. Divisjon F
Harstad vs Stromsgodset B

1-3

2-6
Sat 18, Jun-18:00 - Norwegian Tippeligaen
Sarpsborg 08 vs Stromsgodset

4-1

5-1
Sat 18, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Kristiansund BK vs Bodo Glimt

0-0

0-2
Sat 18, Jun-07:00 - OFC Club Championship League
Rue Rue FC vs ABM Galaxy

0-0

0-0
Sat 18, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
Atletico Colegiales vs Sportivo Luqueno

1-0

1-0
Sat 18, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
Guarani de Trinidad vs Atyra FC

0-1

2-1
Sat 18, Jun-01:00 - Paraguayan Division 2
Club Rubio Nu vs Sportivo Iteno

1-0

2-0
Sat 18, Jun-03:15 - Paraguayan Division 2
Sportivo San Lorenzo vs Martin Ledesma

1-1

1-1
Sat 18, Jun-01:00 - Paraguayan Primera Division
General Caballero JLM vs Sol de America

1-0

1-1
Sat 18, Jun-03:15 - Paraguayan Primera Division
Club Libertad vs Guairena FC

1-0

2-0
Sat 18, Jun-22:15 - Peru Primera Division
Deportivo Municipal vs Carlos Stein

0-0

1-1
Sat 18, Jun-20:30 - Peru Segunda Division
Comerciantes Unidos vs Deportivo Union Comercio

1-0

2-3
Sat 18, Jun-17:00 - Poland - 4. Liga
Legia Warszawa B vs Znicz Biala Piska

0-1

2-6
Sat 18, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Unia Janikowo vs Zawisza Bydgoszcz

1-1

1-1
Sat 18, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Baltyk Koszalin vs Blekitni Stargard Szczecinski

2-0

3-2
Sat 18, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Skra Czestochowa II vs GKS Tychy B


1-0
Sat 18, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Swit Skolwin vs Olimpia Grudziadz

1-0

1-0
Sat 18, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Korona Rzeszow vs Stal Stalowa Wola

0-2

0-6
Sat 18, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Stolem Gniewino vs Kotwica Kolobrzeg

1-4

3-4
Sat 18, Jun-14:00 - Portugal Women's 1A Divisao
Racing Seixal Women's vs CF Benfica Women's


2-0
Sat 18, Jun-22:00 - Serie C - Brazil
Brasil de Pelotas RS vs Ferroviario CE

2-0

3-1
Sat 18, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
EC Santo Andre vs Oeste SP

2-0

2-0
Sat 18, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Tuna Luso vs Castanhal PA

0-2

0-3
Sat 18, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
SER Caxias do Sul vs Cascavel PR

0-0

0-0
Sat 18, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Crato CE vs Sao Paulo Crystal

0-0

1-1
Sat 18, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Juventus SC vs Marcilio Dias SC

0-0

1-0
Sat 18, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Lagarto vs Sergipe/SE

0-1

2-1
Sat 18, Jun-18:00 - Serie D - Brazil
Nova Iguacu vs Portuguesa RJ

0-2

0-2
Sat 18, Jun-22:30 - Serie D - Brazil
Ceilandia DF vs Brasiliense (DF)

0-0

0-1
Sat 18, Jun-22:30 - Serie D - Brazil
Sao Luiz(RS) vs Aimore RS

0-0

0-1
Sat 18, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Parana vs Perolas Negras RJ

1-0

2-0
Sat 18, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Inter de Limeira vs Ferroviaria SP

0-1

0-1
Sat 18, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
4 de Julho/PI vs Fluminense/PI

0-1

1-2
Sat 18, Jun-03:00 - Serie D - Brazil
Pacajus CE vs Juventude MA

0-0

0-1
Sat 18, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
URT MG vs Caldense(MG)

2-1

3-2
Sat 18, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Bahia de Feira BA vs Pouso Alegre/MG

2-0

2-0
Sat 18, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Gremio Anapolis vs Ipora

0-0

0-0
Sat 18, Jun-23:30 - Serie D - Brazil
Porto Velho/RO vs Trem AP

1-2

1-4
Sat 18, Jun-13:30 - Singapore Premier League
Tampines Rovers FC vs Geylang International

1-0

2-0
Sat 18, Jun-13:30 - Singapore Premier League
Tanjong Pagar Utd vs Young Lions

1-0

2-0
Sat 18, Jun-19:59 - Slovakia 3. liga Bratislava
SK Bernolakovo vs Kalinkovo

0-1

2-1
Sat 18, Jun-19:59 - Slovakia 3. liga Bratislava
PSC Pezinok vs Raca Bratislava

2-0

3-0
Sat 18, Jun-19:59 - Slovakia 3. liga Bratislava
FK Slovan Ivanka pri Dunaji vs FK Slovan Most pri Bratislave

2-0

4-0
Sat 18, Jun-19:59 - Slovakia 3. liga Bratislava
MFK Rusovce vs SK Vrakuna Bratislava

1-0

3-2
Sat 18, Jun-19:59 - Slovakia 3. liga Bratislava
Malacky vs Tomasov

0-0

1-0
Sat 18, Jun-19:59 - Slovakia 3. liga Bratislava
Nova Dedinka vs Lokomotiva Devinska Nova Ves

0-0

2-1
Sat 18, Jun-19:30 - Slovakia 3. liga Center
FK Cadca vs Rimavska Sobota

1-0

3-1
Sat 18, Jun-19:30 - Slovakia 3. liga Center
FK Rakytovce vs Dolny Kubin

2-1

2-1
Sat 18, Jun-19:30 - Slovakia 3. liga Center
Banik Kalinovo vs FTC Filakovo

0-1

3-2
Sat 18, Jun-19:30 - Slovakia 3. liga Center
MSK Fomat Martin vs TJ Družstevník Liptovska Stiavnica

1-0

3-1
Sat 18, Jun-19:30 - Slovakia 3. liga Center
Jednota Banova vs SKM Liptovsky Hradok

1-0

2-0
Sat 18, Jun-19:30 - Slovakia 3. liga Center
SK Pramen Kovacova vs Novohrad Lucenec

0-1

0-1
Sat 18, Jun-19:30 - Slovakia 3. liga Center
Podkonice vs Tatran Krasno nad Kysucou

1-0

2-0
Sat 18, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga East
Odeva Lipany vs Pokrok SEZ Krompachy

2-0

5-0
Sat 18, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga East
Slovan Giraltovce vs Slavia TU Kosice

1-1

2-2
Sat 18, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga East
OFK-SIM Raslavice vs 1.FK Svidnik

1-0

1-3
Sat 18, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga East
Spisske Podhradie vs MFK Vranov nad Topou

0-0

0-0
Sat 18, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga East
Mladost Kalsa vs MFK Snina

2-0

3-2
Sat 18, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga East
Rudnany vs Spisska Nova Ves

1-1

1-1
Sat 18, Jun-12:30 - Slovakia 3. liga West
Kovo Belusa vs Slovan Duslo Sala

1-0

2-0
Sat 18, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga West
Marcelova vs FC Nitra

2-1

2-2
Sat 18, Jun-09:30 - South Australian Premier League
Adelaide Raiders SC vs Port Adelaide Pirates

1-1

1-3
Sat 18, Jun-09:30 - South Australian Premier League
Para Hills Knights vs Modbury Jets

0-1

2-1
Sat 18, Jun-09:30 - South Australian Premier League
West Adelaide SC vs Adelaide Hills

2-1

2-1
Sat 18, Jun-09:30 - South Australian Premier League
Adelaide Victory vs Fulham United FC

0-1

0-1
Sat 18, Jun-11:45 - South Australian Premier League
Adelaide University vs Adelaide Blue Eagles

0-2

0-5
Sat 18, Jun-14:00 - South Australian Premier League
Eastern United vs Playford City Patriots

1-1

1-1
Sat 18, Jun-09:30 - South Australian Super League
North Eastern Metrostars vs Cumberland United FC

0-0

1-1
Sat 18, Jun-09:30 - South Australian Super League
Adelaide Comets FC vs Adelaide City FC

0-1

0-3
Sat 18, Jun-09:30 - South Australian Super League
White City Beograd vs Croydon Kings

0-0

1-0
Sat 18, Jun-09:30 - South Australian Super League
Sturt Lions vs South Adelaide Panthers

0-0

1-3
Sat 18, Jun-09:00 - South Australian Super League
West Torrens Birkalla vs Adelaide Olympic

0-0

0-0
Sat 18, Jun-07:15 - South Australian Super League Reserves
North Eastern Metrostars Reserve vs Cumberland United Reserve

0-0

2-0
Sat 18, Jun-09:30 - South Australian Women's Premier League
Adelaide University Women's vs Fulham United Women's

0-0

2-0
Sat 18, Jun-11:30 - South Australian Women's Premier League
West Torrens Birkalla Women's vs Adelaide City FC Women's

0-0

0-2
Sat 18, Jun-11:45 - South Australian Women's Premier League
Adelaide Comets Women's vs Metro United Women's

0-1

1-2
Sat 18, Jun-18:15 - Sudanese Premier League
Ahli Marawi vs Tuti SC Khartoum


2-0
Sat 18, Jun-21:15 - Sudanese Premier League
Ahli Shandi vs Al-Hilal Omdurman


1-2
Sat 18, Jun-16:00 - Swden Women Division 2
IFO Bromolla IF Women's vs Sundsvalls DFF Women's

0-0

0-1
Sat 18, Jun-17:00 - Swden Women Division 2
Jitex BK Women's vs IFK Norrkoping DFK Women's

1-0

1-1
Sat 18, Jun-17:00 - Swden Women Division 2
Mallbackens IF Women's vs Lidkopings FK Women's

1-1

4-1
Sat 18, Jun-17:00 - Swden Women Division 2
Vaxjo FF Women's vs Bergdalens IK Women's

2-0

6-1
Sat 18, Jun-17:00 - Swden Women Division 2
IK Uppsala Women's vs Team Thoren FF Women's

1-0

1-0
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra
BK Forward vs Sandvikens IF

0-1

0-5
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Vasalunds IF vs Gefle IF

0-0

0-1
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra
FC Stockholm Internazionale vs IF Karlstad

1-1

1-1
Sat 18, Jun-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Sollentuna FK vs Orebro Syrianska IF

0-1

1-2
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
GAIS vs Vanersborgs IF

1-0

2-0
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Atvidabergs FF vs Lindome GIF

0-0

1-1
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
FC Trollhattan vs BK Olympic Malmo

1-0

1-3
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
IK Oddevold vs Torns IF

0-0

2-0
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Angelholms FF vs Oskarshamns AIK

0-0

1-0
Sat 18, Jun-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Tvaakers IF vs IFK Malmo FK

1-0

2-0
Sat 18, Jun-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lunds BK vs Falkenbergs FF

1-1

1-3
Sat 18, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IK Gauthiod vs Herrestads AIF

2-1

6-2
Sat 18, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Grebbestads IF vs Mjolby AI FF

0-1

0-2
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Vanersborgs FK vs Angered BK

1-0

3-1
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Yxhults IK vs SK Sifhalla Saffle

1-0

3-0
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Osterakers FK vs Jarfalla

1-0

3-1
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Stocksund vs Forsbacka IK

1-1

3-2
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Kungsangens IF vs Skiljebo SK

0-0

0-4
Sat 18, Jun-15:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Gute vs Hudiksvalls FF

0-1

0-2
Sat 18, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Umea FC Akademi vs Skelleftea FF

0-1

0-2
Sat 18, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Sund IF vs Friska Viljor FC

0-2

2-4
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Ostersund vs Sandviks IK

0-0

2-0
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norrland
Gottne IF vs IFK Lulea

0-2

0-5
Sat 18, Jun-14:00 - Sweden Div 2 Norrland
Storfors AIK vs Ytterhogdal IK

3-0

5-2
Sat 18, Jun-15:00 - Sweden Div 2 Norrland
Kiruna Ff vs IF Algarna

1-1

3-2
Sat 18, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
IFK Berga vs Ariana

0-0

0-2
Sat 18, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Hogsby IK vs IFK Hassleholm

0-2

2-2
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Eslovs BK vs Rappe GOIF

1-2

2-3
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Asarums IF FK vs FK Karlskrona


0-3
Sat 18, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
IK Sleipner vs Assyriska FF Sodertalje

1-2

3-3
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
IFK Eskilstuna vs Nykopings BIS

0-2

0-4
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Karlbergs BK vs Arameisk-Syrianska IF

3-1

5-1
Sat 18, Jun-19:59 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Syrianska FC vs Smedby AIS

1-0

4-1
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
BK Astrio vs Husqvarna FF

0-1

1-4
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Varbergs GIF FK vs Onsala BK

1-1

1-3
Sat 18, Jun-14:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Hittarps IK vs Ullared

3-0

3-1
Sat 18, Jun-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Hoganas BK vs Assyriska BK

1-1

2-1
Sat 18, Jun-16:30 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Norra
Degerfors IF(U21) vs Brommapojkarna(U21)

1-1

2-1
Sat 18, Jun-15:30 - Sweden U19
Malmo FF(U19) vs AIK Solna (U19)

0-2

2-4
Sat 18, Jun-14:00 - Taipei Women's Football League
Kaohsiung Sunny Bank Women's vs Inter Taoyuan FC Women's

2-1

4-1
Sat 18, Jun-19:59 - Tunisia Division 1
U.S.Monastir vs Etoile du Sahel

0-0

2-0
Sat 18, Jun-22:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Italy(U19) vs Romania(U19)

0-0

2-1
Sat 18, Jun-19:30 - UEFA-EURO U19 Championship
Slovakia(U19) vs France(U19)

0-2

0-5
Sat 18, Jun-22:00 - Uruguay Primera Division
Liverpool Montevideo vs Centro Atletico Fenix

1-1

2-2
Sat 18, Jun-17:00 - Uruguay Primera Division
Albion FC (URU) vs Montevideo Wanderers

0-0

1-1
Sat 18, Jun-22:00 - Uruguay Segunda Division
Rampla Juniors FC vs IA Sud America

0-0

0-0
Sat 18, Jun-22:00 - Uruguay Segunda Division
CA Juventud de Las Piedras vs Miramar Misiones FC

0-1

1-1
Sat 18, Jun-04:15 - Uruguay Segunda Division
La Luz FC vs CA Atenas

0-0

0-0
Sat 18, Jun-19:30 - Uruguay Segunda Division
CA Progreso vs Club Atletico Cerro

0-0

0-0
Sat 18, Jun-23:00 - USA Major League Soccer
Seattle Sounders vs Los Angeles FC

0-0

1-1
Sat 18, Jun-03:00 - USA National Premier Soccer League
Cleveland SC vs Buffalo(USA)


3-1
Sat 18, Jun-03:00 - USA National Premier Soccer League
Alexandria Reds vs Frederick

0-0

2-0
Sat 18, Jun-04:30 - USA National Premier Soccer League
Reign Bartlesville vs Saint Louis Club Atletico

0-1

1-3
Sat 18, Jun-03:30 - USA National Women's Soccer League
Washington Spirit Women's vs Racing Louisville Women's

2-0

2-2
Sat 18, Jun-04:30 - USA United Women's Soccer
San Antonio Runners Women's vs San Antonio Athenians Women's


0-3
Sat 18, Jun-22:00 - USA USL League Two
Weston vs FC Miami City

0-3

0-4
Sat 18, Jun-02:00 - USA USL League Two
Boston City FC vs AC Connecticut

2-0

3-1
Sat 18, Jun-03:00 - USA USL League Two
Reading United vs Ocean City Noreasters


0-1
Sat 18, Jun-03:00 - USA USL League Two
Thunder Bay Chill vs Minneapolis City SC

1-0

3-1
Sat 18, Jun-03:00 - USA USL League Two
Tobacco Road vs West Virginia United

0-1

1-2
Sat 18, Jun-23:00 - USA USL League Two
Manhattan SC vs New Jersey Copa

2-1

3-1
Sat 18, Jun-03:00 - USA USL League Two
Kalamazoo FC vs Lansing City


1-2
Sat 18, Jun-23:00 - USA USL League Two
FC Florida(U23) vs Florida Elite


1-1
Sat 18, Jun-03:00 - USA USL League Two
Kings Hammer FC vs South Bend Lions

2-0

2-1
Sat 18, Jun-23:00 - USA USL League Two
Tampa Bay United vs Miami AC

0-0

1-0
Sat 18, Jun-03:00 - USA USL League Two
Midwest United FC vs Oakland County

0-2

0-2
Sat 18, Jun-03:05 - USA USL League Two
Real Central New Jersey vs Philadelphia Lone Star

3-3

5-4
Sat 18, Jun-03:30 - USA USL League Two
Western Mass Pioneers vs Black Rock FC

2-0

2-1
Sat 18, Jun-03:30 - USA USL League Two
AFC Ann Arbor vs Flint City Bucks

0-0

1-1
Sat 18, Jun-04:00 - USA USL League Two
Louisiana Parish AC vs Little Rock Rangers

1-1

2-2
Sat 18, Jun-04:00 - USA USL League Two
Colorado ISA vs Flatirons Rush

0-0

1-1
Sat 18, Jun-04:30 - USA USL League Two
Brazos Valley Cavalry vs Houston FC

1-0

2-2
Sat 18, Jun-04:30 - USA USL League Two
Tennessee SC vs Asheville City SC

0-3

0-3
Sat 18, Jun-06:00 - USA USL League Two
Southern California Seahorses vs Marin FC Legends

1-1

2-1
Sat 18, Jun-06:00 - USA USL League Two
Lane United FC vs Ballard FC

1-0

2-2
Sat 18, Jun-06:00 - USA USL League Two
Davis Legacy SC vs Golden State Force


1-1
Sat 18, Jun-06:00 - USA USL League Two
Capital FC vs OVF Alliance


1-0
Sat 18, Jun-03:00 - USA Women's Premier Soccer League
Paisley Athletic Women's vs Coppermine United Women's

1-1

1-2
Sat 18, Jun-04:00 - USA Women's Premier Soccer League
AHFC Royals Women's vs San Antonio Blossoms Women's

2-0

6-0
Sat 18, Jun-05:00 - USA Women's Premier Soccer League
Bay Are Women's vs Academica SC Women's

0-0

0-0
Sat 18, Jun-05:00 - USA Women's Premier Soccer League
Broomfield Burn Women's vs Colorado Pride Women's

0-1

1-3
Sat 18, Jun-06:00 - USA Women's Premier Soccer League
San Ramon Women's vs Pleasanton RAGE Women's


1-1
Sat 18, Jun-06:00 - USA Women's Premier Soccer League
El Paso Surf Women's vs Atomic City FC Women's

0-1

1-3
Sat 18, Jun-19:59 - USL Championship
Detroit City vs El Paso Locomotive

1-1

1-1
Sat 18, Jun-17:00 - Uzbekistan Pro League B
Bunyodkor II vs Qizilqum Zarafshon B

2-0

3-1
Sat 18, Jun-17:00 - Uzbekistan Pro League B
Aral Qoraqalpogiston vs Lokomotiv BFK

2-1

5-3
Sat 18, Jun-19:00 - Uzbekistan Professional Football League
Dinamo Samarqand vs Termez Surkhon

1-1

1-3
Sat 18, Jun-01:00 - Venezuela Primera Division
Zulia FC vs Hermanos Colmenares

0-0

2-1
Sat 18, Jun-03:15 - Venezuela Primera Division
Carabobo FC vs Deportivo Lara

1-1

2-2
Sat 18, Jun-23:00 - Venezuela Segunda Division
Deportivo Petare vs Deportivo Nueva Esparta

1-1

1-1
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Division 1
Mandurah City vs Olympic Kingsway SC

1-0

3-2
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Division 1
Rockingham City vs Murdoch Uni Melville

2-1

2-1
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Division 1
Joondalup United vs Forrestfield United

0-0

1-0
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Division 1
UWA Nedlands vs Fremantle City

1-3

2-5
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Division 1
Subiaco AFC vs Dianella White Eagles

1-1

1-2
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Division 1
Quinns FC vs Western Knights

1-0

2-4
Sat 18, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth RedStar (U20) vs Bayswater City(U20)

0-1

3-2
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia NPL U20
Perth S.C(U20) vs Stirling Macedonia (U20)

4-0

7-0
Sat 18, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
Balcatta(U20) vs Floreat Athena(U20)

0-1

2-3
Sat 18, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth Glory FC(U20) vs Inglewood United(U20)


3-1
Sat 18, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
Armadale (U20) vs Sorrento F.C.(U20)

1-2

2-4
Sat 18, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
Gwelup Croatia(U20) vs Cockburn City (U20)

1-2

3-1
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
Armadale vs Sorrento Gulls

2-0

3-0
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
Perth Glory FC Am vs Inglewood United

0-0

0-2
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
Balcatta vs Floreat Athena

1-1

2-3
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
Gwelup Croatia SC vs Cockburn City

0-0

0-1
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
Perth RedStar vs Bayswater City

4-0

4-0
Sat 18, Jun-13:00 - Western Australia Premier League
Perth S.C vs Stirling Macedonia

1-0

3-0
Sat 18, Jun-09:00 - Western Australia Womens Premier League
Perth S.C Women's vs Perth RedStar Women's

0-1

0-1
Sat 18, Jun-16:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Amazon Grimstad FK Women's vs Ovrevoll Hosle Women's

1-1

1-4
Sat 18, Jun-17:00 - Women's Norwegian Toppserien
Stabaek Women's vs LSK Kvinner Women's

1-0

3-1
Sat 18, Jun-17:00 - Women's Norwegian Toppserien
Lyn Oslo Women's vs Kolbotn Women's

1-1

1-1
Sat 18, Jun-19:00 - Women's Norwegian Toppserien
Rosenborg Women's vs Valerenga Women's

2-0

2-0
Sat 18, Jun-14:00 - Women's Norwegian Toppserien
Arna-Bjornar Women's vs Roa IL Women's

2-1

2-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus