AD:

Football Results for Sat 28, May 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 28, May 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 28, May-19:45 - Algeria Division 1
MC Alger vs JS Kabylie

0-1

0-2
Sat 28, May-19:45 - Algeria U21
ES Setif(U21) vs JS Saoura(U21)

1-1

2-1
Sat 28, May-19:45 - Algeria U21
WA Tlemcen(U21) vs ASO Chlef(U21)

1-1

3-2
Sat 28, May-18:00 - Angola Girabola League
Interclube Luanda vs Petro Atletico de Luanda


1-1
Sat 28, May-18:00 - Angola Girabola League
Primeiro 1 de Agosto vs Sagrada Esperanca


3-1
Sat 28, May-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Libolo vs Bravos do Maquis


1-1
Sat 28, May-18:00 - Angola Girabola League
Kabuscorp do Palanca vs Progresso Sambizanga


4-0
Sat 28, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Villa San Carlos vs Argentino de Quilmes

1-0

1-2
Sat 28, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
CA San Miguel vs Los Andes

0-1

1-1
Sat 28, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Defensores Unidos vs Club Atletico Acassuso

3-1

4-1
Sat 28, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Talleres Remdios de Escalada vs Club Atletico Colegiales

0-1

0-1
Sat 28, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Sportivo Dock Sud vs Canuelas FC

2-2

2-2
Sat 28, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
UAI Urquiza vs Justo Jose de Urquiza

1-2

1-2
Sat 28, May-20:05 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Armenio vs Club Comunicaciones(AR)

0-0

0-2
Sat 28, May-20:05 - Argentina Prim B Metropolitana
CA Fenix Pilar vs Ituzaingo

1-0

2-1
Sat 28, May-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Argentino de Rosario vs CDyS Juventud Unida

0-0

1-2
Sat 28, May-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Yupanqui vs Deportivo Paraguayo

0-1

2-1
Sat 28, May-04:30 - Argentina Torneo Federal A
Estudiantes de San Luis vs Deportivo Camioneros

1-1

2-1
Sat 28, May-19:59 - Argentina Women's Primera A
Estudiantes La Plata Women's vs CA Rosario Central Women's


4-2
Sat 28, May-17:50 - Argentina Women's Primera A
Gimnasia LP Women's vs El Porvenir Women's


2-1
Sat 28, May-22:00 - Argentina Women's Primera A
River Plate Women's vs San Lorenzo Women's

0-0

0-0
Sat 28, May-22:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Nueva Chicago vs Chaco For Ever

0-0

1-0
Sat 28, May-22:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Instituto Cordoba vs Chacarita Juniors

2-0

2-0
Sat 28, May-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Flandria vs Villa Dalmine

3-0

3-1
Sat 28, May-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Sacachispas vs Guillermo Brown

0-0

0-0
Sat 28, May-01:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Independiente Rivadavia vs Estudiantes de Buenos Aires

2-0

2-0
Sat 28, May-03:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Agropecuario Argentino vs CA Brown Adrogue

0-0

1-1
Sat 28, May-19:00 - Armenia Premier League
Ararat Yerevan vs FC Ararat-Armenia

0-1

0-1
Sat 28, May-17:00 - Armenia Premier League
Urartu vs FK Van Charentsavan

1-0

2-0
Sat 28, May-14:00 - Armenia Premier League
Alashkert vs FC Pyunik

0-1

1-1
Sat 28, May-14:00 - Armenia Premier League
Noravank vs BKMA Yerevan

1-2

3-2
Sat 28, May-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Pine Hills vs Mount Gravatt

2-0

4-0
Sat 28, May-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
The Lakes vs Centenary Stormers

2-1

7-2
Sat 28, May-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
O'Connor Knights vs West Canberra Wanderers

1-1

4-3
Sat 28, May-12:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Monaro Panthers vs Belconnen United

0-0

6-0
Sat 28, May-09:30 - Australia Capital Territory U23
Monaro Panthers(U23) vs Belconnen United(U23)

0-1

1-3
Sat 28, May-06:45 - Australia Capital Territory U23
O'Connor Knights(U23) vs West Canberra Wanderers(U23)

3-1

5-2
Sat 28, May-08:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Devonport City Striker vs Kingborough Lions

0-0

1-0
Sat 28, May-12:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Hobart Olympia Warriors vs South Hobart

1-2

1-6
Sat 28, May-13:45 - Australia League A
Melbourne City vs Western United FC

0-2

0-2
Sat 28, May-08:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Adamstown Rosebuds FC vs Cooks Hill United

2-2

3-4
Sat 28, May-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Weston Workers Bears FC vs Newcastle Olympic

1-1

2-2
Sat 28, May-13:00 - Australia New South Wales Premier League
Manly United vs APIA Leichhardt Tigers

2-0

4-1
Sat 28, May-13:00 - Australia New South Wales Premier League
Marconi Stallions vs Sydney FC Youth

2-1

5-3
Sat 28, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Bonnyrigg White Eagles vs Mounties Wanderers

2-0

3-0
Sat 28, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Blacktown Spartans vs Northern Tigers

0-0

2-1
Sat 28, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Hakoah Sydney City East vs St George Saints

0-3

0-6
Sat 28, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
St George City vs Central Coast Mariners Academy

0-0

0-0
Sat 28, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Southern Districts Raiders vs Hills Brumbies

0-0

2-0
Sat 28, May-13:30 - Australia New South Wales Super League
Spirit FC vs Western Sydney Wanderers AM

2-1

2-2
Sat 28, May-10:45 - Australia New South Wales U20
Marconi Stallions(U20) vs Sydney FC(U20)

0-3

0-5
Sat 28, May-11:00 - Australia New South Wales U20
Manly United(U20) vs APIA Leichhardt Tigers(U20)

0-1

1-2
Sat 28, May-09:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane City vs Peninsula Power

2-2

2-2
Sat 28, May-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Queensland Lions FC vs Capalaba

4-0

8-0
Sat 28, May-12:00 - Australia Queensland State Leagues 1
Brisbane Strikers vs Magpies Crusaders

2-1

3-2
Sat 28, May-11:30 - Australia Queensland State Leagues 2
Samford Rangers vs Holland Park Hawks FC

3-0

5-1
Sat 28, May-12:30 - Australia Queensland State Women's Premier League
Capalaba Women's vs Souths United Women's

1-1

2-1
Sat 28, May-06:30 - Australia Queensland State Women's Premier League
Brisbane City Women's vs Logan Lightning Women's

0-2

2-2
Sat 28, May-09:00 - Australia Victorian Division 1
North Geelong Warriors vs Moreland City

1-0

1-0
Sat 28, May-09:00 - Australia Victorian Division 1
Werribee City FC vs Moreland Zebras

0-2

0-4
Sat 28, May-09:00 - Australia Victorian Division 1
Brunswick City vs Goulburn Valley Suns

1-0

1-1
Sat 28, May-09:00 - Australia Victorian Division 1
Manningham United Blues vs Langwarrin

1-0

1-1
Sat 28, May-09:00 - Australia Victorian Premier League
Avondale FC vs Melbourne Knights

1-0

1-1
Sat 28, May-10:45 - Australia Victorian Premier League
Dandenong City SC vs St Albans Saints

0-0

1-2
Sat 28, May-11:30 - Australia Victorian Premier League
Port Melbourne Sharks vs Hume City

0-0

1-2
Sat 28, May-12:00 - Australia Victorian Premier League
Altona Magic vs Green Gully

0-2

0-4
Sat 28, May-12:45 - Australia Victorian Premier League
South Melbourne vs Bentleigh Greens

1-2

3-2
Sat 28, May-13:00 - Australia Victorian Premier League
Dandenong Thunder vs Heidelberg United

0-2

1-2
Sat 28, May-08:15 - Australia Victorian Premier League U21
Dandenong City SC U21 vs St Albans Saints(U21)

3-1

4-1
Sat 28, May-10:00 - Australia Victorian Premier League U21
Altona Magic U21 vs Green Gully Cavaliers U21

1-0

3-0
Sat 28, May-11:00 - Australia Victorian Premier League U21
Dandenong Thunder U21 vs Heidelberg United U21

2-0

3-0
Sat 28, May-06:15 - Australia Victorian Premier League U21
Avondale FC(U21) vs Melbourne Knights U21

0-2

0-2
Sat 28, May-13:30 - Australia Victorian Premier League U21
Port Melbourne Sharks SC U21 vs Hume City U21

0-1

1-2
Sat 28, May-07:15 - Australia Victorian Premier League U21
South Melbourne U21 vs Bentleigh Greens(U21)

0-0

2-0
Sat 28, May-06:45 - Australia Victorian U21 Premier League 2
Werribee City U21 vs Moreland Zebras U21

0-0

0-1
Sat 28, May-07:00 - Australia Victorian U21 Premier League 2
Manningham United Blues(U21) vs Langwarrin SC(U21)

1-1

1-2
Sat 28, May-09:00 - Australia Victorian Women's Premier League
Alamein Women's vs Heidelberg Utd Women's

0-0

1-2
Sat 28, May-10:00 - Australia Victorian Women's Premier League
South Melbourne Women's vs Bayside United Women's

6-0

9-0
Sat 28, May-18:30 - Austria Landesliga
Klagenfurt AC 1909 vs ASK Klagenfurt

0-1

1-1
Sat 28, May-19:00 - Austria Landesliga
SC Retz vs SC Ortmann 1921

0-0

0-0
Sat 28, May-16:00 - Austria Landesliga
Union Mauer vs SR Donaufeld Wien

0-0

0-2
Sat 28, May-19:30 - Austria Landesliga
ASK Horitschon-Unterpetersdorf vs St. Margarethen

2-1

2-2
Sat 28, May-19:59 - Austria Landesliga
St. Jakob Rosental vs SAK Klagenfurt

0-1

0-1
Sat 28, May-21:00 - Austria Landesliga
SC Pinkafeld vs SC/ESV Parndorf

0-0

0-1
Sat 28, May-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Wacker Innsbruck Women's vs Vorderland Women's

0-3

0-5
Sat 28, May-17:45 - Austrian Frauen Bundesliga
SKV Altenmarkt Women's vs First Vienna FC Women's

1-1

2-7
Sat 28, May-17:00 - Austrian Regionalliga East
FCM Traiskirchen vs ASV Drassburg

1-0

1-0
Sat 28, May-18:30 - Austrian Regionalliga Mitte
SC Weiz vs Wolfsberger AC Amateure

0-0

0-1
Sat 28, May-19:00 - Austrian Regionalliga Mitte
ATSV Stadl Paura vs FC Wels

0-0

0-1
Sat 28, May-19:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Junge Wikinger Ried vs SV Allerheiligen

0-1

0-2
Sat 28, May-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Vocklamarkt vs Deutschlandsberger SC

0-0

1-1
Sat 28, May-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte
WSC Hertha Wels vs SC Gleisdorf

3-1

5-1
Sat 28, May-18:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
Bischofshofen vs SV Grodig

2-1

3-1
Sat 28, May-19:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
Kufstein vs SC Imst

1-5

1-7
Sat 28, May-19:59 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
VfB Hohenems vs SV Austria Salzburg

0-0

1-2
Sat 28, May-19:59 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
WSG Swarovski Tirol B vs SV Fugen

2-0

3-0
Sat 28, May-18:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
Admira Dornbirn vs SV Telfs

1-1

2-2
Sat 28, May-19:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
SC Rothis vs Rotenberg

1-0

1-1
Sat 28, May-19:59 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
FC Lauterach vs Brauerei Egg

2-0

5-0
Sat 28, May-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
SC Bregenz vs RW Rankweil

2-1

3-2
Sat 28, May-23:30 - Beach Soccer World Cup - CONMEBOL Qualifier
Brazil Beach Soccer vs Chile Beach Soccer


4-1
Sat 28, May-20:30 - Beach Soccer World Cup - CONMEBOL Qualifier
Ecuador Beach Soccer vs Bolivia Beach Soccer


4-3
Sat 28, May-22:00 - Beach Soccer World Cup - CONMEBOL Qualifier
Colombia Beach Soccer vs Uruguay Beach Soccer


2-4
Sat 28, May-16:00 - Belarus Premier League
Dinamo Brest vs BATE Borisov

0-2

0-3
Sat 28, May-19:59 - Belarus Premier League
Shakhter Soligorsk vs FC Vitebsk

1-0

2-0
Sat 28, May-18:00 - Belarus Premier League
FC Torpedo Zhodino vs Dinamo Minsk

2-2

3-4
Sat 28, May-15:00 - Belarus Reserves League
FK Isloch Minsk Reserve vs Dnepr Mogilev Reserves

2-1

2-3
Sat 28, May-15:00 - Belarus Reserves League
FC Slutsk Reserve vs FC Gomel Reserve

1-0

1-1
Sat 28, May-18:00 - Belarus Women's Premier League
FC Minsk Women's vs Smorgon Women's

5-0

6-0
Sat 28, May-15:00 - Belarus Women's Premier League
FC Gomel Women's vs ABFF Women's(U19)

0-1

0-3
Sat 28, May-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Nacional Potosi vs Blooming

2-1

3-1
Sat 28, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga
Rudar Prijedor vs Zrinjski Mostar

0-0

0-2
Sat 28, May-22:30 - BRA Campeonato Catarinense Division 2
Blumenau SC vs Atletico Tubarao SC

0-0

0-0
Sat 28, May-21:00 - Brasil Women's Tournament
Corinthians Paulista SP Women's vs Kindermann Avai Women's

3-0

4-0
Sat 28, May-22:00 - Brasil Women's Tournament
Internacional (RS) Women's vs Real Brasilia FC Women's

0-1

2-1
Sat 28, May-22:00 - Brasil Women's Tournament
Bragantino Women's vs Esmac/PA Women's

1-1

1-1
Sat 28, May-23:30 - Brasileiro Serie B
Centro Sportivo Alagoano vs Gremio Novorizontino

2-0

2-1
Sat 28, May-02:00 - Brasileiro Serie B
Tombense vs Esporte Clube Bahia

0-0

1-0
Sat 28, May-04:30 - Brasileiro Serie B
Criciuma SC vs Cruzeiro (MG)

0-0

0-1
Sat 28, May-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Madureira(U20) vs Bangu U20

1-1

2-1
Sat 28, May-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Avenida RS vs Sao Gabriel RS


1-0
Sat 28, May-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Cruzeiro RS vs Esportivo (RS)

0-0

0-0
Sat 28, May-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Gloria RS vs Tupi RS


1-0
Sat 28, May-22:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Tupi MG vs Nacional AC Muriae MG

0-0

1-1
Sat 28, May-22:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Uniao Luziense vs Uberaba MG

1-1

2-1
Sat 28, May-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Ipatinga (MG) vs Boa Esporte Clube

1-0

1-1
Sat 28, May-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Betim EC vs Varginha EC


0-3
Sat 28, May-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Coimbra MG vs Democrata SL/MG

0-1

0-2
Sat 28, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Santacruzense SP Youth vs Assisense SP Youth

0-1

1-1
Sat 28, May-19:30 - Bulgaria Premier
Botev Plovdiv vs Beroe

1-0

2-1
Sat 28, May-23:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Goias vs RB Bragantino

0-1

1-1
Sat 28, May-02:00 - Chile Primera B
Deportes Santa Cruz vs Santiago Wanderers

1-0

2-0
Sat 28, May-20:30 - Chile Primera B
Puerto Montt vs CSyD Barnechea

1-1

1-1
Sat 28, May-20:30 - Chile Primera B
CD Santiago Morning vs Cobreloa

0-0

0-1
Sat 28, May-23:00 - Chile Primera Division
La Serena vs Audax Italiano

2-0

3-2
Sat 28, May-04:30 - Chile Primera Division
Curico Unido vs Coquimbo Unido

3-0

3-0
Sat 28, May-23:00 - Chile Segunda Division
Deportes Ovalle vs Municipal Santiago

2-0

3-0
Sat 28, May-23:00 - Chile Segunda Division
San Antonio Unido vs Rodelindo Roman

0-0

1-1
Sat 28, May-23:30 - Chile Segunda Division
AC Colina vs Union Companias

1-0

2-1
Sat 28, May-02:00 - Chile Segunda Division
Trasandino Los Andes vs Iberia Los Angeles

0-0

1-0
Sat 28, May-19:59 - Chile Segunda Division
Deportes Quillon vs Provincial Osorno

0-0

0-0
Sat 28, May-21:00 - Club Friendly
Wexford Youths Women's vs Athlone Women's


2-1
Sat 28, May-21:00 - Club Friendly
Bohemian Dublin Women's vs Peamount United Women's


2-1
Sat 28, May-08:00 - Club Friendly
New Town Eagles vs Hobart United

0-2

0-2
Sat 28, May-20:15 - Club Friendly
Sporting Clube de Portugal Women's vs Famalicao Women's

1-0

2-1
Sat 28, May-09:00 - Club Friendly
North Sunshine Eagles vs Ballarat City FC


4-1
Sat 28, May-09:00 - Club Friendly
Nunawading City vs Melbourne Victory FC Am


4-2
Sat 28, May-11:00 - Club Friendly
Burleigh Heads vs Tallebudgera Valley

4-0

5-1
Sat 28, May-19:59 - Club Friendly
Rahimo FC vs US Forces Armees

0-0

0-0
Sat 28, May-03:00 - Club Friendly
Toronto FC II vs Chicago Fire B

0-0

0-3
Sat 28, May-03:00 - Club Friendly
New England Revolution B vs Philadelphia Union II

1-0

1-0
Sat 28, May-03:15 - Club Friendly
Santos Macapa vs Ypiranga (AP)

2-0

2-1
Sat 28, May-22:00 - Club Friendly
Boavista (RJ) Youth vs Vasco da Gama Youth

0-1

0-5
Sat 28, May-22:00 - Club Friendly
Sao Goncalo EC RJ(U20) vs Nova Cidade RJ(U20)

0-0

1-0
Sat 28, May-03:00 - Colombia Copa Premier
Bogota FC vs Deportes Quindio

0-1

1-1
Sat 28, May-19:30 - Croatia - 2. Division
HNK Cibalia vs NK Croatia Zmijavci

0-0

1-0
Sat 28, May-19:30 - Croatia - 2. Division
Inter Zapresic vs NK Solin

0-1

0-1
Sat 28, May-19:30 - Croatia - 2. Division
NK Orijent Rijeka vs NK Opatija

2-0

3-0
Sat 28, May-19:30 - Croatia - 2. Division
NK Dugopolje vs Rudes

1-1

3-2
Sat 28, May-19:30 - Croatia - 2. Division
Kustosija vs Dinamo Zagreb B

1-0

3-2
Sat 28, May-19:30 - Croatia - 2. Division
NK Dubrava Tim Kabel vs NK Varteks Varazdin

1-0

2-3
Sat 28, May-19:30 - Croatia - 2. Division
NK Osijek B vs Bijelo Brdo

0-1

1-1
Sat 28, May-19:59 - Croatia U19
Istra 1961 (U19) vs NK Lokomotiva Zagreb U19

1-2

2-2
Sat 28, May-12:00 - Croatia U19
NK Osijek (U19) vs NK Dugopolje(U19)

1-2

3-3
Sat 28, May-12:00 - Croatia U19
Slaven Koprivnica(U19) vs Varteks Varazdin U19

1-0

2-0
Sat 28, May-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Banik Sokolov vs Benesov

1-0

3-0
Sat 28, May-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Kraluv Dvur vs Admira Praha

1-0

1-0
Sat 28, May-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Jiskra Usti nad Orlici vs Chlumec nad Cidlinou

0-3

1-3
Sat 28, May-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Slovan Velvary vs Hradec Kralove B

0-0

1-1
Sat 28, May-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Jablonec B vs SK Sokol Zapy

0-0

0-0
Sat 28, May-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Slovan Liberec B vs Prepere

0-1

0-1
Sat 28, May-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Hlucin vs Unicov

2-2

3-2
Sat 28, May-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Hanacka Slavia Kromeriz vs Zlin B

0-0

1-0
Sat 28, May-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Uhersky Brod vs Vysocina Jihlava B

1-0

3-0
Sat 28, May-16:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Frydek-Mistek vs Vrchovina

0-0

1-0
Sat 28, May-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Sigma Olomouc B vs Vratimov

2-0

3-1
Sat 28, May-15:30 - Czech Republic U19 League
Brno(U19) vs Sparta Praha(U19)

1-2

1-5
Sat 28, May-16:00 - Czech Republic U19 League
SK Sigma Olomouc(U19) vs Pribram U19

2-0

6-1
Sat 28, May-12:15 - Czech Republic U19 League
Opava (U19) vs Banik Ostrava(U19)

1-1

2-1
Sat 28, May-13:00 - Czech Republic U19 League
Viktoria Plzen U19 vs Slavia Praha(U19)

1-1

1-2
Sat 28, May-14:00 - Czech Republic U19 League
Ceske Budejovice(U19) vs Zlin(U19)

0-2

1-3
Sat 28, May-14:00 - Czech Republic U19 League
Synot Slovacko(U19) vs Meteor Praha(U19)

1-2

3-3
Sat 28, May-15:00 - Denmark Danmarksserien
Tarup Paarup IF vs FC Aarhus Fremad B

0-0

3-1
Sat 28, May-15:00 - Denmark Danmarksserien
Fuglebakken KFUM vs Vejgaard BK

0-2

0-4
Sat 28, May-16:00 - Denmark Danmarksserien
B 1909 Odense vs OKS Odense

1-0

3-2
Sat 28, May-16:00 - Denmark Danmarksserien
Skovshoved vs AB Tarnby

2-0

2-1
Sat 28, May-16:00 - Denmark Danmarksserien
KFUM Kobenhavn vs Koge Nord

1-0

2-0
Sat 28, May-17:00 - Denmark Danmarksserien
Varde_IF vs Marienlyst


1-1
Sat 28, May-16:30 - Denmark - 1. Division
Esbjerg FB vs Jammerbugt

1-1

2-2
Sat 28, May-16:30 - Denmark - 1. Division
HB Koge vs Hobro I.K.

3-1

4-4
Sat 28, May-16:30 - Denmark - 1. Division
Fremad Amager vs Vendsyssel

1-3

1-4
Sat 28, May-15:00 - Denmark Woman's League
Fortuna Hjorring Women's vs Kolding BK Women's

0-0

2-0
Sat 28, May-16:00 - Denmark Woman's League
Boldklubben AF 1893 Women's vs Sundby BK Women's

1-0

3-0
Sat 28, May-16:00 - Denmark Woman's League
Aarhus AGF Women's vs Odense Women's

2-0

2-0
Sat 28, May-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Gualaceo SC vs Sociedad Deportiva Aucas

0-3

1-4
Sat 28, May-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Mushuc Runa vs Deportivo Cuenca

1-0

1-0
Sat 28, May-21:30 - Ecuador Cup
Orellanense vs Imbabura SC

1-1

2-4
Sat 28, May-20:30 - Egypt Premier League
Zamalek vs El Ismaily

1-0

2-1
Sat 28, May-20:30 - Egypt Premier League
Smouha SC vs Enppi

1-0

1-1
Sat 28, May-18:00 - Egypt Premier League
Ghazl El Mahallah vs Tala'ea El Gaish

0-1

0-1
Sat 28, May-18:00 - Egypt Second Divison
El Madina El Monowara vs Mallawi


2-4
Sat 28, May-19:00 - England League Two
Mansfield Town vs Port Vale

0-2

0-3
Sat 28, May-16:00 - Estonia Esi Liiga
Viljandi JK Tulevik vs Viimsi JK

0-2

0-3
Sat 28, May-16:00 - Estonia Esi Liiga
FC Nomme United vs Ida-Virumaa FC Alliance

1-0

2-2
Sat 28, May-16:00 - Estonia Esi Liiga
Harju JK Laagri vs FC Elva

2-2

4-2
Sat 28, May-16:00 - Estonia Esi Liiga B
Tabasalu JK Charma vs Tartu JK Tammeka B

2-0

5-1
Sat 28, May-16:00 - Estonia Esi Liiga B
Raplamaa JK vs Nomme JK Kalju II

0-1

1-4
Sat 28, May-16:00 - Estonia Esi Liiga B
FC Tallinn vs Tartu Kalev

1-2

2-2
Sat 28, May-15:00 - Estonia Esi Liiga B
Laanemaa Haapsalu vs Tartu JK Welco

2-0

2-2
Sat 28, May-20:30 - Estonia Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev vs Tallinna JK Legion

0-0

2-2
Sat 28, May-16:00 - Estonia Women's Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev Women's vs Tabasalu Women's

0-0

1-0
Sat 28, May-16:00 - Estonia Women's Meistri Liiga
Saku Sporting Women's vs Parnu JK Women's

2-0

3-0
Sat 28, May-14:00 - Estonia Women's Meistri Liiga
FC Flora Tallinn Women's vs Suure Jaani United Women's

7-0

13-0
Sat 28, May-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
07 Vestur Sorvagur vs Skala IF

1-0

2-0
Sat 28, May-15:00 - Finland Women's Premier 2
PK Keski-Uusimaa Women vs Pallo Iirot Women's

2-0

2-0
Sat 28, May-16:00 - Finland Women's Premier 2
FC Sport Women's vs EBK Espoo Women's

1-0

1-2
Sat 28, May-15:00 - Finland Women's Premier League
HJK Helsinki Women's vs KuPS Women's

1-1

1-2
Sat 28, May-15:00 - Finland Women's Premier League
NJS Nurmijarvi Women's vs ONS Women's

0-0

0-1
Sat 28, May-15:00 - Finland Women's Premier League
HPS Helsinki Women's vs Ilves Tampere Women's

2-0

5-0
Sat 28, May-15:00 - Finland Junior League
KaPa Helsinki Youth vs KuPS Youth

0-2

0-2
Sat 28, May-15:15 - Finland Junior League
Inter Turku Am vs HJS Youth

1-2

2-4
Sat 28, May-19:00 - Finland Junior League
Honka Am vs VJS Vantaa Youth

0-1

4-1
Sat 28, May-14:00 - Finland Junior League
KaaPo Kaarina Youth vs TPS Turku Youth

3-0

4-0
Sat 28, May-18:00 - Finland Veikkausliga
Inter Turku vs Ilves Tampere

0-0

2-2
Sat 28, May-18:00 - Finland Veikkausliga
FC Haka vs Lahti

0-0

1-1
Sat 28, May-18:00 - Finland Veikkausliga
AC Oulu vs SJK Seinajoki

0-0

1-0
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
FC Rouen vs Guingamp B

2-1

2-1
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Saint Malo vs St Pryve St Hilaire

1-0

1-0
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Romorantin vs Poissy AS

3-0

6-0
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Vannes OC vs Voltigeurs Chateaubriant

1-1

1-2
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
AS Vitre vs Lorient B

0-1

0-5
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Caen B vs Plabennec

2-1

2-2
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Versailles 78 vs Blois F.41

3-0

3-1
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Granville vs FC Chartres

2-1

5-1
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Beauvais vs Sainte Genevieve Sports

0-1

2-1
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Epinal vs Auxerre B


3-0
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
L'Entente SSG vs Haguenau

2-1

3-1
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Metz B vs Bobigny A.C.

2-0

3-0
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
ASM Belfort vs Stade Reims II

1-1

4-2
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
SC Schiltigheim vs Paris 13 Atletico

0-1

0-1
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Fleury Merogis U.S. vs Lens B

4-0

5-0
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
ST Maur Lusitanos vs Saint Quentin

0-1

2-2
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Toulon vs Monts d'Or Azergues

0-1

2-1
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Lyon Duchere vs RC Grasse

0-3

0-3
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Saint-Priest vs Jura Sud Foot

0-0

0-0
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Hyeres vs Louhans-Cuiseaux

1-0

2-0
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Martigues vs Marignane Gignac

2-0

3-0
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Frejus Saint-Raphael vs Aubagne

1-0

2-0
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Monaco B vs Lyonnais B

3-1

4-1
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
GFA Rumilly Vallieres vs Olymplque de Marseille B

2-1

3-1
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Stade Montois vs Canet Roussillon

1-0

2-2
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Moulins Yzeure vs Trelissac


4-1
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Les Herbiers vs Chamalieres FC

0-0

1-1
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
FC Bergerac vs Montpellier B

0-1

2-1
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Avenir Sportif Beziers vs Angouleme CFC

1-1

3-1
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Bourges 18 vs FC Nantes B

1-1

2-1
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Le Puy Foot 43 Auvergne vs Colomiers

1-0

2-1
Sat 28, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Angers II vs Andrezieux

2-0

2-4
Sat 28, May-16:30 - French Feminines D1
ASJ Soyaux Women's vs Guingamp Women's

0-0

2-0
Sat 28, May-16:30 - French Feminines D1
Dijon Women's vs Stade de Reims Women's

1-1

2-2
Sat 28, May-16:30 - French Feminines D1
Issy FF Women's vs Montpellier HSC Women's

1-3

2-5
Sat 28, May-16:30 - French Feminines D1
Fleury 91 Women's vs Saint-Etienne Women's

0-2

4-2
Sat 28, May-19:00 - Friendly Internationals
United Arab Emirates(U23) vs Viet Nam(U23)


3-0
Sat 28, May-19:59 - Friendly Internationals
Jordan vs India

0-0

2-0
Sat 28, May-19:59 - Friendly Internationals
Nepal vs Timor Leste U23

0-2

2-2
Sat 28, May-17:00 - Friendly Internationals
Ethiopia vs Lesotho

0-1

1-1
Sat 28, May-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Cordoba Futsal vs Ribera Navarra Futsal

2-2

2-2
Sat 28, May-15:30 - Futsal Spain Division De Honor
Manzanares FS Futsal vs Catgas Santa Coloma Futsal

2-2

4-4
Sat 28, May-19:30 - Futsal Spain Division De Honor
Levante Futsal vs Movistar Inter Futsal


3-4
Sat 28, May-20:30 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs Palma Futsal


3-4
Sat 28, May-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
F.C.Barcelona Futsal vs Vina Albali Valdepenas Futsal


7-2
Sat 28, May-14:00 - Futsal Spain Division De Honor
EiPozo Murcia Turistica Futsal vs Pescados Ruben Burela Futsal

4-0

6-0
Sat 28, May-17:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Merani Martvili vs WIT Georgia Tbilisi

1-1

2-2
Sat 28, May-17:00 - Georgia Pirveli Liga
Spaeri FC vs FC Shukura Kobuleti

2-0

2-1
Sat 28, May-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
SSV Jeddeloh vs FC St. Pauli II

3-0

3-0
Sat 28, May-16:00 - Germany - Regionalliga Play Off
Berliner FC Dynamo vs VfB Oldenburg

0-1

0-2
Sat 28, May-15:00 - Germany OberLiga
Blau Weiss 90 Berlin vs Torgelower SV Greif

0-2

0-2
Sat 28, May-16:00 - Germany OberLiga
TuS Koblenz vs FV Diefflen

2-0

3-0
Sat 28, May-16:00 - Germany OberLiga
VfR Wormatia Worms vs Blau Weiss Karbach

1-0

4-0
Sat 28, May-16:00 - Germany OberLiga
FC Inter Leipzig vs FC Carl Zeiss Jena Am

1-0

4-0
Sat 28, May-16:00 - Germany OberLiga
Einheit Rudolstadt vs Bischofswerdaer FV 08

1-0

1-1
Sat 28, May-16:00 - Germany OberLiga
VfB Lubeck Am vs TSV Altenholz

3-2

4-5
Sat 28, May-17:00 - Germany OberLiga
Hessen Dreieich vs Eintracht Stadtallendorf

0-0

2-1
Sat 28, May-17:00 - Germany OberLiga
SC Waldgirmes vs FC 1906 Erlensee

2-0

3-1
Sat 28, May-17:30 - Germany OberLiga
Stuttgarter Kickers vs SV Oberachern

0-0

2-0
Sat 28, May-17:30 - Germany OberLiga
Astoria Walldorf B vs Nottingen

0-0

4-2
Sat 28, May-17:30 - Germany OberLiga
Hertha Wiesbach vs Gonsenheim

1-0

2-0
Sat 28, May-18:45 - Germany Woman's Cup
Wolfsburg Women's vs Turbine Potsdam Women's

3-0

4-0
Sat 28, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
Quick Boys vs Volendam Am.

1-1

1-3
Sat 28, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
IJsselmeervogels vs GVVV Veenendaal

1-0

3-0
Sat 28, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs HHC Hardenberg

1-0

1-1
Sat 28, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
ASWH vs Noordwijk

1-2

1-5
Sat 28, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys vs Jong Sparta Rotterdam

0-1

2-1
Sat 28, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
Scheveningen vs Kozakken Boys

0-1

2-1
Sat 28, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
Tielse Eendracht Combinatie vs AFC Amsterdam

2-1

2-2
Sat 28, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
Koninklijke HFC vs VV Katwijk

1-1

4-1
Sat 28, May-17:45 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs Spakenburg

3-0

4-0
Sat 28, May-14:00 - Hungary U19 B League
Pecsi MFC(U19) vs Ujpesti TE(U19)

3-1

6-1
Sat 28, May-16:00 - Hungary U19 League
Illes Akademia Haladas(U19) vs MTK Budapest FC (U19)

0-0

0-2
Sat 28, May-12:00 - Hungary U19 League
Ujpesti TE(U19) vs Ferencvarosi TC U19

1-0

1-0
Sat 28, May-12:00 - Hungary U19 League
Kisvarda(U19) vs Nyiregyhaza Spartacus(U19)

0-0

1-0
Sat 28, May-13:00 - Hungary U19 League
Gyori ETO FC U19 vs Vasas(U19)

1-1

2-1
Sat 28, May-13:00 - Hungary U19 League
MOL Fehervar(U19) vs Zalaegerszeg TE(U19)

2-0

2-0
Sat 28, May-13:30 - Hungary U19 League
VAC Varosi LSE(U19) vs Debreceni VSC (U19)

0-2

0-6
Sat 28, May-14:30 - Hungary U19 League
Diosgyor VTK(U19) vs Kecskemeti TE U19

0-4

2-5
Sat 28, May-19:00 - Hungary Women's Division 1 League
MTK Hungaria Women's vs Viktoria FC Szombathely Women's

0-0

1-0
Sat 28, May-19:00 - Hungary Women's Division 1 League
Soroksar Woman's vs Kelen SC Women's

1-0

2-0
Sat 28, May-17:00 - Iceland Women's Cup
IA Akranes Women's vs KR Reykjavik Women's

0-3

0-6
Sat 28, May-20:30 - Iceland Women's Cup
UMF Selfoss Women's vs UMF Afturelding Women's

0-1

3-1
Sat 28, May-21:00 - Iceland Women's Cup
Tindastoll Neisti Women's vs Valur Women's

0-2

1-4
Sat 28, May-18:00 - Iceland Women's Cup
Hafnarfjordur Women's vs Stjarnan Women's

0-0

0-1
Sat 28, May-18:00 - Iceland Women's Cup
Thor KA Akureyri Woman's vs Haukar Women's

2-0

6-0
Sat 28, May-18:00 - Iceland Division 1
Grindavik vs Fylkir

0-0

1-0
Sat 28, May-18:00 - Iceland Division 1
Grotta Seltjarnarnes vs KV Vesturbaejar

3-1

5-1
Sat 28, May-18:00 - Iceland Division 1
Vestri vs Thor Akureyri

2-2

3-3
Sat 28, May-19:59 - Iceland Division 2
KF Fjallabyggdar vs Throttur Reykjavik

1-0

1-1
Sat 28, May-17:00 - Iceland Division 2
Hottur Huginn vs Vikingur Olafsvik

0-0

0-0
Sat 28, May-18:00 - Iceland Division 2
IR Reykjavik vs Magni Grenivik

0-1

1-1
Sat 28, May-18:00 - Iceland Division 2
KFR Aegir vs Fjardabyggd Leiknir

2-0

3-0
Sat 28, May-19:00 - Iceland Division 3
Vidir Gardur vs KFS Vestmannaeyjar

4-1

6-2
Sat 28, May-19:30 - Iceland Division 3
Kari Akranes vs Dalvik Reynir

0-2

0-2
Sat 28, May-17:00 - Iceland Division 3
UMF Sindri Hofn vs Kormakur

1-0

2-1
Sat 28, May-18:00 - Iceland Division 3
Vaengir Jupiters vs KF Gardabaer

2-0

2-3
Sat 28, May-19:30 - Iraqi League
Erbil SC vs Al Sinaah

1-0

2-1
Sat 28, May-19:30 - Iraqi League
Naft Misan vs Al Diwaniya

0-1

1-1
Sat 28, May-17:00 - Iraqi League
Baghdad vs Al Minaa Basra

0-1

0-1
Sat 28, May-17:00 - Iraqi League
Al-Naft vs Al Zawraa

1-0

2-2
Sat 28, May-22:00 - Iraqi League
Al Talaba vs Samarra

1-1

3-1
Sat 28, May-19:00 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Cagliari Youth

0-3

3-3
Sat 28, May-19:30 - Italy Serie D
Poggibonsi vs Follonica Gavorrano

2-0

4-2
Sat 28, May-08:00 - Japan Football League
Osaka FC vs Kochi United

0-0

3-2
Sat 28, May-08:00 - Japan Football League
Kagura Shimane vs Veertien Mie

0-1

0-1
Sat 28, May-08:00 - Japan Football League
Suzuka Point Getters vs Verspah Oita

0-1

0-2
Sat 28, May-08:00 - Japan Football League
Criacao Shinjuku vs Honda Lock SC

0-1

1-3
Sat 28, May-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Nippon Sport Science University Women's vs Speranza Osaka Women's

1-0

1-0
Sat 28, May-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Cerezo Osaka Sakai Women's vs Orca Kamogawa FC Women's

0-0

1-0
Sat 28, May-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
NGU Nagoya Women's vs AS Harima ALBION Women's

1-0

1-1
Sat 28, May-10:00 - Japan Women's Football League Division 1
Spring Yokohama FC Seagulls Women's vs Angeviolet Hiroshima Women's

3-0

3-0
Sat 28, May-08:00 - Japan Women's Football League Division 2
Norddea Hokkaido Women's vs JFA Academy Fukushima Women's

0-1

0-5
Sat 28, May-08:00 - Japan Women's Football League Division 2
Yamato Sylphid Women's vs Veertien Mie Women's

1-0

2-1
Sat 28, May-11:00 - Japan Women's Football League Division 2
Fukuoka J. Anclas Women's vs Diavorosso Hiroshima Women's

0-1

0-3
Sat 28, May-09:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs Nagoya Grampus Eight

0-0

1-0
Sat 28, May-12:00 - Japanese J-League Division 1
Avispa Fukuoka vs Urawa Red Diamonds

0-0

0-0
Sat 28, May-08:00 - Japanese League Division 2
Roasso Kumamoto vs Ventforet Kofu

0-1

1-1
Sat 28, May-13:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Omiya Ardija

1-0

1-1
Sat 28, May-09:00 - Japanese League Division 3
Giravanz Kitakyushu vs YSCC Yokohama

0-0

0-1
Sat 28, May-15:00 - Kazakhstan Division 1
Ekibastuz vs FC Zhetysu Taldykorgan

0-0

0-0
Sat 28, May-15:00 - Kazakhstan Division 1
Okzhetpes vs FK Bolat Temirtau

4-0

6-0
Sat 28, May-15:00 - Kazakhstan Division 1
Kairat Academy vs Akademiya Ontustik

1-1

2-2
Sat 28, May-16:00 - Kazakhstan Division 1
Lashyn Karatau vs Yassy Turkistan

2-0

3-0
Sat 28, May-16:00 - Kazakhstan Division 1
Kyran Shymkent vs Kaisar Kyzylorda

0-1

1-3
Sat 28, May-16:00 - Kazakhstan Division 1
Baykonur vs Zhenis

0-3

0-4
Sat 28, May-12:00 - Kazakhstan Division 1
Astana B vs FK Igilik

3-0

5-2
Sat 28, May-16:00 - Kenya Premier League
Mathare United FC vs Tusker FC Nairobi


0-2
Sat 28, May-16:00 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs Vihiga Bullets FC

1-0

1-0
Sat 28, May-14:00 - Kenya Premier League
Ulinzi Stars Nakuru vs Bandari FC

0-0

0-0
Sat 28, May-14:00 - Kenya Premier League
Kenya Police FC vs Posta Rangers

0-1

2-1
Sat 28, May-10:00 - Korea K3 League
Changwon City vs Yangju Citizen FC

0-0

0-1
Sat 28, May-10:00 - Korea K3 League
FC Mokpo vs Gangneung Citizen

0-1

2-3
Sat 28, May-14:00 - Korea K3 League
Gimhae City FC vs Cheongju Jikji FC

1-0

2-0
Sat 28, May-08:00 - Korea K4 League
Seoul Jungnang FC vs Pyeongchang FC

0-1

1-2
Sat 28, May-09:00 - Korea K4 League
Geoje Citizen vs Daejeon Hana Citizen II

1-0

2-1
Sat 28, May-10:00 - Korea K4 League
Pyeongtaek Citizen vs Jinju Citizen FC


3-0
Sat 28, May-10:00 - Korea K4 League
Goyang KH FC vs Seoul Nowon United

1-0

2-1
Sat 28, May-11:00 - Korea K4 League
Daegu FC II vs Chuncheon Citizen


0-1
Sat 28, May-11:30 - Korea League 1
FC Seoul vs Gimcheon Sangmu FC

1-0

2-2
Sat 28, May-14:00 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Jeju United FC

0-0

0-2
Sat 28, May-14:00 - Korea League 1
Suwon FC vs Ulsan Hyundai FC

1-0

1-2
Sat 28, May-11:00 - Korea League 2
Busan I'Park vs Gwangju Football Club

0-2

0-3
Sat 28, May-13:30 - Korea League 2
FC Anyang vs Gyeongnam FC

0-0

1-0
Sat 28, May-13:30 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs Daejeon Hana Citizen

0-0

0-1
Sat 28, May-17:00 - Kosovo Super League
Malisheva vs KF Vushtrria


3-1
Sat 28, May-16:00 - Latvia - 1. Division
FK Liepaja vs Valmieras FK

1-1

1-3
Sat 28, May-19:30 - Latvia - 1. Division
Metta/LU Riga vs Super Nova

1-1

1-1
Sat 28, May-17:00 - Latvia - 1. Division
BFC Daugavpils vs FK Auda Riga

0-1

1-2
Sat 28, May-19:00 - Latvia - 2. Division
Jelgava vs FK Smiltene BJSS

1-0

1-0
Sat 28, May-16:00 - Latvia - 2. Division
Rigas Futbola skola II vs Olaines FK

1-2

3-2
Sat 28, May-14:00 - Latvia - 2. Division
Tukums-2000 II vs Riga FC II

0-3

1-6
Sat 28, May-15:00 - Lithuania - 2. Division
Babrungas vs Garliava

4-0

5-0
Sat 28, May-16:00 - Lithuania - 2. Division
Neptuna Klaipeda vs Ekranas

1-1

4-3
Sat 28, May-19:59 - Lithuania - 2. Division
Banga Gargzdai B vs Nevezis

0-0

0-2
Sat 28, May-17:00 - Lithuania - 2. Division
Atmosfera Mazeikiai vs DFK Dainava Alytus

0-1

0-3
Sat 28, May-18:00 - Lithuania - 2. Division
FK Riteriai B vs NFA Kaunas

0-0

1-1
Sat 28, May-14:00 - Lithuania - 2. Division
FK Zalgiris Vilnius 2 vs Marijampole City

1-0

1-0
Sat 28, May-18:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Junglinster vs FC Wiltz 71

1-1

1-1
Sat 28, May-17:15 - Macao Division 1
LUN LOK vs Cheng Fung

2-1

4-3
Sat 28, May-15:00 - Macao Division 1
CD Monte Carlo vs Chao Pak Kei

0-0

0-3
Sat 28, May-16:15 - Malaysia Premier League
Skuad Projek vs Terengganu B

0-3

1-5
Sat 28, May-17:00 - Malaysia Premier League
UiTM FC vs PDRM FA

1-1

1-1
Sat 28, May-06:06 - Mexico Women's Primera Division
Chivas Guadalajara Women's vs CF Monterrey Women's

1-0

1-1
Sat 28, May-19:59 - Morocco Cup
Maghreb Fez vs CAYB Youssoufia Berrechid

0-0

0-2
Sat 28, May-19:59 - Morocco Division 2
Chabab Atlas Khenifra vs Kawkab Marrakech


4-1
Sat 28, May-19:59 - Morocco Division 2
Chabab Ben Guerir vs Wydad Fes

0-0

0-0
Sat 28, May-19:59 - Morocco Division 2
Olympique Dcheira vs TAS de Casablanca

0-0

0-0
Sat 28, May-19:59 - Morocco Division 2
Renaissance Zemamra vs USM Oujda

0-1

2-2
Sat 28, May-15:30 - National League
Wrexham vs Grimsby Town

1-1

4-4
Sat 28, May-06:30 - New Zealand Central Leagues
Wellington United AFC vs Wellington Phoenix Reserve

0-0

1-0
Sat 28, May-06:30 - New Zealand Central Leagues
Waterside Karori vs Western Suburbs

0-1

1-3
Sat 28, May-07:00 - New Zealand Central Leagues
Petone FC vs North Wellington

0-1

3-1
Sat 28, May-07:45 - New Zealand Central Leagues
Wellington Olympic vs Havelock North Wanderers AFC

5-0

10-0
Sat 28, May-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Auckland City vs Auckland United

1-0

2-0
Sat 28, May-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Melville United vs Hamilton Wanderers AFC

2-0

4-1
Sat 28, May-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Takapuna vs Waiheke United

0-0

0-0
Sat 28, May-04:30 - New Zealand Southern Leagues
Green Island AFC vs Ferrymead Bays

1-1

2-3
Sat 28, May-19:00 - Nigeria Premier League
Enyimba International vs Nasarawa United FC

1-0

3-2
Sat 28, May-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs Akwa United

1-0

1-0
Sat 28, May-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Shooting Stars SC

1-1

3-1
Sat 28, May-19:00 - Nigeria Premier League
Wikki Tourists vs Abia Warriors

1-0

1-0
Sat 28, May-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Katsina United

0-0

2-0
Sat 28, May-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs Enugu Rangers International

2-0

4-0
Sat 28, May-19:00 - Nigeria Premier League
Remo Stars vs Kano Pillars

1-2

1-3
Sat 28, May-19:00 - Nigeria Premier League
Dakkada FC vs Rivers United

1-1

2-3
Sat 28, May-14:00 - Nigeria Premier League
MFM FC vs Gombe United

1-1

3-1
Sat 28, May-15:00 - Norway 2 Division A
Sotra SK vs Egersunds IK

1-0

1-2
Sat 28, May-15:00 - Norway 2 Division A
Oygarden FK vs Orn-Horten

0-0

2-1
Sat 28, May-16:00 - Norway 2 Division A
Kvik Halden vs Staal Jorpeland

0-0

1-1
Sat 28, May-17:00 - Norway 2 Division A
Ullern vs FK Arendal

0-2

0-3
Sat 28, May-18:00 - Norway 2 Division A
Moss vs Strommen

0-1

2-1
Sat 28, May-18:00 - Norway 2 Division A
Notodden FK vs Flekkeroy IL

0-1

0-4
Sat 28, May-15:00 - Norway 2 Division B
IL Hodd vs Alta

1-0

2-0
Sat 28, May-17:00 - Norway 2 Division B
Eidsvold Turn vs Levanger FK

0-1

2-1
Sat 28, May-18:00 - Norway 2 Division B
Kjelsas IL vs Gjovik Lyn

2-0

4-0
Sat 28, May-18:00 - Norway 2 Division B
Ullensaker/Kisa IL vs Baerum SK

2-1

4-2
Sat 28, May-19:00 - Norway 3. Divisjon A
Grei vs Nordstrand

0-1

0-3
Sat 28, May-16:00 - Norway 3. Divisjon A
Os Turn Fotball vs Sandvikens

1-0

4-1
Sat 28, May-16:00 - Norway 3. Divisjon A
Froya vs Oppsal

0-0

2-0
Sat 28, May-18:00 - Norway 3. Divisjon A
Stabaek B vs Lyn Oslo FC

1-4

1-6
Sat 28, May-14:30 - Norway 3. Divisjon A
FK Fyllingsdalen vs Lokomotiv Oslo

0-0

1-1
Sat 28, May-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Forde IL vs Raufoss II

0-0

2-0
Sat 28, May-18:00 - Norway 3. Divisjon B
Toten vs Elverum

1-1

1-3
Sat 28, May-18:00 - Norway 3. Divisjon B
FF Lillehammer vs Honefoss

0-0

1-1
Sat 28, May-18:00 - Norway 3. Divisjon B
Floro vs Volda TI Fotball

1-0

2-0
Sat 28, May-16:00 - Norway 3. Divisjon C
Stord IL vs FK Vidar

1-2

1-4
Sat 28, May-17:00 - Norway 3. Divisjon C
Brann B vs Brodd

0-0

2-0
Sat 28, May-17:00 - Norway 3. Divisjon C
Bjarg vs Bremnes

2-0

3-0
Sat 28, May-17:00 - Norway 3. Divisjon C
Sola vs Djerv 1919

1-1

2-2
Sat 28, May-16:00 - Norway 3. Divisjon D
Follo vs Eik Tonsberg

0-0

1-1
Sat 28, May-16:00 - Norway 3. Divisjon D
Sparta Sarpsborg 2 vs Pors Grenland

1-3

1-4
Sat 28, May-17:00 - Norway 3. Divisjon D
Fredrikstad 2 vs Randesund IL

1-1

3-1
Sat 28, May-17:00 - Norway 3. Divisjon D
Halsen vs IL Express

1-0

4-2
Sat 28, May-18:00 - Norway 3. Divisjon E
Melhus vs Kolstad

0-3

1-4
Sat 28, May-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Funnefoss/Vormsund vs Senja

0-1

2-1
Sat 28, May-17:00 - Norway 3. Divisjon F
Mjondalen IF B vs Bossekop UL

3-0

6-0
Sat 28, May-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stromsgodset vs Viking

1-1

3-2
Sat 28, May-18:00 - Norwegian Tippeligaen
HamKam vs Odd Grenland

0-2

1-2
Sat 28, May-01:30 - Paraguayan Division 2
3 de Febrero vs Club Rubio Nu

0-0

0-0
Sat 28, May-03:45 - Paraguayan Division 2
Sportivo Luqueno vs Sol de America Pastoreo

1-1

1-1
Sat 28, May-18:00 - Paraguayan Division 2
Martin Ledesma vs Sportivo Trinidense

0-2

0-2
Sat 28, May-18:00 - Paraguayan Division 2
Atyra FC vs 2 de Mayo

0-0

0-1
Sat 28, May-19:59 - Peru Primera Division
Universidad San Martin de Porres vs ADT Tarma

1-0

2-0
Sat 28, May-20:30 - Peru Segunda Division
Comerciantes Unidos vs Juan Aurich

1-0

4-3
Sat 28, May-22:00 - Peru Segunda Division
Molinos El Pirata vs Deportivo Llacuabamba

0-0

1-0
Sat 28, May-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Wisla Krakow Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth

1-0

2-1
Sat 28, May-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Zaglebie Lubin Youth vs Arka Gdynia Youth

0-1

2-1
Sat 28, May-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gornik Zabrze Youth vs Pogon Szczecin Youth

1-0

2-0
Sat 28, May-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Polonia Warszawa Youth vs SMS Lodz Youth


2-2
Sat 28, May-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Stal Rzeszow Youth vs Legia Warszawa Youth


1-3
Sat 28, May-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gwarek Zabrze Youth vs Slask Wroclaw Youth

1-1

1-1
Sat 28, May-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Rakow Czestochowa Youth vs Lech Poznan Youth

0-2

1-3
Sat 28, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Warta Poznan Youth vs Cracovia Krakow Youth

0-0

0-0
Sat 28, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Stal Stalowa Wola vs KSZO Ostrowiec

0-0

0-0
Sat 28, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Kotwica Kolobrzeg vs Baltyk Koszalin

0-0

1-0
Sat 28, May-19:00 - Poland - 4. Liga
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie vs Miedz Legnica II

2-0

6-0
Sat 28, May-19:00 - Poland - 4. Liga
MKS Kluczbork vs Odra Wodzislaw

1-2

2-4
Sat 28, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Olimpia Grudziadz vs Polonia Sroda

5-1

7-2
Sat 28, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Jarota Jarocin vs Stolem Gniewino

1-0

2-2
Sat 28, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Avia Swidnik vs Wolczanka WP

3-0

5-1
Sat 28, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Kleczew vs KP Starogard Gdanski

1-1

1-1
Sat 28, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Chelmianka Chelm vs Siarka Tarnobrzeg

0-0

1-0
Sat 28, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Gwarek Tarnowskie Gory vs Warta Gorzow Wielkopolski

0-0

0-0
Sat 28, May-19:00 - Poland - 4. Liga
BTP Stal Brzeg vs Karkonosze J. Gora

3-0

3-1
Sat 28, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Korona Rzeszow vs Unia Tarnow

2-0

2-1
Sat 28, May-16:00 - Poland - 4. Liga
Sleza Wroclaw vs Polonia Bytom

2-0

4-2
Sat 28, May-16:00 - Poland - 4. Liga
Lechia Zielona Gora vs LKS Goczalkowice Zdroj

3-0

3-0
Sat 28, May-16:00 - Poland - 4. Liga
Foto Higiena Blyskawica Gac vs Piast Zmigrod

1-2

2-3
Sat 28, May-19:59 - Poland - 4. Liga
Pelikan Lowicz vs Polonia Warszawa

0-2

0-2
Sat 28, May-17:00 - Poland - 4. Liga
Podlasie Biala Podlaska vs Tomasovia

0-0

1-0
Sat 28, May-17:00 - Poland - 4. Liga
Blekitni Stargard Szczecinski vs Unia Janikowo

0-0

1-2
Sat 28, May-17:00 - Poland - 4. Liga
Rekord Bielsko vs Carina Gubin

2-1

2-2
Sat 28, May-13:00 - Poland - 4. Liga
LKS II Lodz vs Unia Skierniewice

3-1

3-2
Sat 28, May-18:00 - Poland - 4. Liga
Zaglebie Lubin B vs Gornik Zabrze II

3-0

5-1
Sat 28, May-18:00 - Poland - 4. Liga
GKS Przodkowo vs Pogon Nowe Skalmierzyce

0-0

0-1
Sat 28, May-18:00 - Poland - 4. Liga
Znicz Biala Piska vs Sokol Aleksandrow Lodzki

2-0

4-1
Sat 28, May-14:00 - Poland - 4. Liga
Baltyk Gdynia vs Kluczevia Stargard

1-0

2-1
Sat 28, May-14:00 - Poland - 4. Liga
Legia Warszawa B vs Ursus Warszawa

0-2

2-2
Sat 28, May-14:00 - Poland - 4. Liga
GKS Wikielec vs Wissa Szczuczyn

2-0

3-0
Sat 28, May-15:00 - Poland - 4. Liga
Cracovia Krakow II vs Wisloka Debica

1-1

1-1
Sat 28, May-15:00 - Poland - 4. Liga
Pilica BiaƂobrzegi vs Swit Nowy Dwor Mazowiecki

3-0

3-1
Sat 28, May-17:00 - Portugal Campeonato
Paredes vs Sao Martinho

1-0

1-0
Sat 28, May-17:00 - Portugal Campeonato
Vilaverdense vs Maritimo B

0-0

0-0
Sat 28, May-17:00 - Portugal Campeonato
Salgueiros vs Leca FC

0-0

0-0
Sat 28, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Benfica(U19) vs Braga (U19)


3-0
Sat 28, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
FC Porto(U19) vs GD Estoril-Praia(U19)


6-0
Sat 28, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Rio Ave(U19)


2-2
Sat 28, May-14:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Sporting Lisbon(U19) vs Alverca(U19)


4-0
Sat 28, May-19:00 - Portugal Women's 1A Divisao
Racing Power Women's vs Condeixa Women's


1-0
Sat 28, May-19:00 - Portugal Women's 1A Divisao
Rio Ave Women's vs Clube Atletico Ouriense Women's


1-2
Sat 28, May-18:30 - Romania - Liga 3
Minaur Baia Mare vs Metalurgistul Cugir

0-1

3-2
Sat 28, May-18:30 - Romania - Liga 3
Odorheiu Secuiesc vs Viitorul Daesti

0-0

1-0
Sat 28, May-18:30 - Romania - Liga 3
Afumati vs Tunari

0-1

0-2
Sat 28, May-18:30 - Romania - Liga 3
CSM Slatina vs Pucioasa

1-0

2-0
Sat 28, May-18:30 - Romania - Liga 3
CSC Dumbravita vs Cetate Deva

1-0

1-3
Sat 28, May-18:30 - Romania - Liga 3
AFC Bucuresti vs Gloria Popesti-Leordeni

0-0

1-1
Sat 28, May-18:30 - Romania - Liga 3
Dante Botosani vs CSM Focsani

1-1

1-1
Sat 28, May-19:00 - Romania - Liga 3
Blejoi Vispesti vs Kids Tampa Brasov

0-1

2-1
Sat 28, May-19:00 - Romania - Liga 3
CS Gloria Lunca Teuz Cermei vs Frontiera Curtici

0-1

5-2
Sat 28, May-19:00 - Romania - Liga 3
Targu Secuiesc vs CSO Plopeni

1-1

2-1
Sat 28, May-19:00 - Romania - Liga 3
Municipal Brasov vs Hermannstadt B

1-0

2-0
Sat 28, May-15:00 - Russia Div 2 Group 2
Znamya Truda vs Luki Energiya

1-0

2-1
Sat 28, May-17:00 - Russia Div 2 Group 2
Shinnik Yaroslavl vs FK Leningradets

1-0

2-0
Sat 28, May-17:00 - Russia Div 2 Group 2
Torpedo Vladimir vs Baltika-BFU Kaliningrad

1-0

1-0
Sat 28, May-17:00 - Russia Div 2 Group 2
FK Murom vs FC Tver

2-0

2-0
Sat 28, May-17:00 - Russia Div 2 Group 2
Olimp-Dolgiye Prudy-2 vs FC Chita

0-1

2-2
Sat 28, May-18:00 - Russia Div 2 Group 2
Kazanka Moscow vs Kairat Moskva

0-1

0-2
Sat 28, May-14:00 - Russia Div 2 Group 2
Krasava Odintsovo vs Dinamo Moscow B

2-2

4-3
Sat 28, May-14:00 - Russia Div 2 Group 2
FK Yenisey-2 Krasnoyarsk vs Zvezda Sint Petersburg

0-1

1-2
Sat 28, May-15:00 - Russia Div 2 Group 3
Sokol Saratov vs FK Khimki Reserve

0-1

0-2
Sat 28, May-15:00 - Russia Div 2 Group 3
Salyut-Energia Belgorod vs Peresvet Podolsk

1-1

4-1
Sat 28, May-15:00 - Russia Div 2 Group 3
Arsenal Tula II vs Metallurg Vidnoye

2-0

4-1
Sat 28, May-15:00 - Russia Div 2 Group 3
Fakel Voronezh II vs Saturn

0-0

0-1
Sat 28, May-19:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Zvezda Ryazan vs Rodina Moskva

0-0

0-1
Sat 28, May-16:00 - Russia Div 2 Group 3
Avangard Kursk vs SKA-Khabarovsk-2

1-0

2-0
Sat 28, May-09:00 - Russia Div 2 Group 3
Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk vs FK Kvant Obninsk

1-1

2-1
Sat 28, May-09:00 - Russia Div 2 Group 3
Dinamo Vladivostok vs Saransk

0-2

3-3
Sat 28, May-17:00 - Russia Div 2 Group 3
Dinamo Briansk vs Strogino Moscow

0-0

1-0
Sat 28, May-17:00 - Russia Div 2 Group 3
Zenit Penza vs FC Kolomna

1-0

4-0
Sat 28, May-18:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Kaluga vs FK Znamya Noginsk

2-0

3-0
Sat 28, May-15:00 - Russia Div 2 Group 4
NoSta Novotroitsk vs FK Ural-2

0-1

0-2
Sat 28, May-16:00 - Russia Div 2 Group 4
FK Orenburg-2 vs FC Chelyabinsk

0-2

0-3
Sat 28, May-16:00 - Russia Div 2 Group 4
Torpedo Miass vs FK Spartak Tuymazy

3-1

6-2
Sat 28, May-18:00 - Russia Div 2 Group 4
Volga Ulyanovsk vs FC Lada Togliatti

2-0

2-1
Sat 28, May-14:00 - Russia Div 2 Group 4
FC Novosibirsk vs FC Tyumen

0-1

0-4
Sat 28, May-15:00 - Russia Premier League
FK Khimki vs SKA Khabarovsk

2-0

3-0
Sat 28, May-17:00 - Russia Premier League
FC Ufa vs Gazovik Orenburg

1-1

1-2
Sat 28, May-19:59 - Russia Women's Premier League
Kubanochka Krasnodar Women's vs CSKA Moscow Women's

0-1

0-4
Sat 28, May-12:00 - Russia Women's Premier League
Zvezda 2005 Perm Women's vs Lokomotiv Moscow Women's

0-0

0-0
Sat 28, May-17:30 - Russia Women's Premier League
Zenit St.Petersburg Women's vs Rubin Kazan Women's

1-1

1-1
Sat 28, May-18:00 - Russia Women's Premier League
FK Rostov Women's vs Chertanovo Moscow Women's

1-0

2-0
Sat 28, May-22:00 - Saudi Arabia Division 1
Al-Shoalah vs Hajer

0-0

1-0
Sat 28, May-22:00 - Saudi Arabia Division 1
Al-Orubah vs Bisha FC

1-1

4-1
Sat 28, May-22:00 - Saudi Arabia Division 1
Jeddah vs Al-Adalh

0-0

0-0
Sat 28, May-22:00 - Saudi Arabia Division 1
Ohod Medina vs Al-Akhdoud

0-0

1-0
Sat 28, May-22:00 - Saudi Arabia Division 1
Najran vs Al Khaleej

0-0

0-0
Sat 28, May-22:00 - Saudi Arabia Division 1
Al-Draih vs Al Wahda Mecca

0-2

0-3
Sat 28, May-22:00 - Saudi Arabia Division 1
Al-Jeel vs Al-Nahdha

0-1

2-1
Sat 28, May-22:00 - Saudi Arabia Division 1
Al-Ameade vs Al-Qadasiya

1-0

1-0
Sat 28, May-22:00 - Saudi Arabia Division 1
Al Sahel vs Al-Jabalain

0-0

1-0
Sat 28, May-22:00 - Saudi Arabia Division 1
Al Kholood vs Al-Kawkab

0-0

0-0
Sat 28, May-20:20 - Saudi Arabia Professional League
Al-Nassr FC vs Al-Ahli Saudi FC

0-0

1-1
Sat 28, May-20:20 - Saudi Arabia Professional League
Al-Faisaly Harmah vs Al-Ettifaq

1-0

1-1
Sat 28, May-22:00 - Serie C - Brazil
Figueirense FC vs Ferroviario CE

0-0

1-0
Sat 28, May-18:00 - Serie C - Brazil
Sao Jose PoA RS vs Uniclinic Atletico Cearense CE

0-1

1-1
Sat 28, May-22:30 - Serie D - Brazil
Brasiliense (DF) vs Costa Rica MS

0-1

0-2
Sat 28, May-22:30 - Serie D - Brazil
Juventude MA vs 4 de Julho/PI

0-0

0-0
Sat 28, May-23:00 - Serie D - Brazil
Inter de Limeira vs URT MG

1-0

1-0
Sat 28, May-23:00 - Serie D - Brazil
Caldense(MG) vs Ferroviaria SP

1-0

1-2
Sat 28, May-23:00 - Serie D - Brazil
Oeste SP vs Perolas Negras RJ

0-1

0-1
Sat 28, May-23:00 - Serie D - Brazil
Sao Bernardo vs Nova Iguacu

1-0

1-0
Sat 28, May-23:00 - Serie D - Brazil
Marcilio Dias SC vs Sao Luiz(RS)

0-0

1-1
Sat 28, May-23:00 - Serie D - Brazil
Real Noroeste vs Bahia de Feira BA

0-0

1-1
Sat 28, May-23:00 - Serie D - Brazil
Fluminense/PI vs Pacajus CE

0-2

1-2
Sat 28, May-23:30 - Serie D - Brazil
Porto Velho/RO vs Rio Branco (AC)

0-1

0-1
Sat 28, May-22:00 - Serie D - Brazil
Parana vs EC Santo Andre

0-0

1-0
Sat 28, May-22:00 - Serie D - Brazil
Portuguesa RJ vs Cianorte PR

0-0

0-0
Sat 28, May-22:00 - Serie D - Brazil
Tuna Luso vs Moto Clube(MA)

0-2

0-2
Sat 28, May-22:00 - Serie D - Brazil
Aimore RS vs Juventus SC

2-0

2-0
Sat 28, May-13:30 - Singapore Premier League
Hougang United FC vs Balestier Khalsa FC

1-1

3-1
Sat 28, May-13:30 - Singapore Premier League
Tanjong Pagar Utd vs Tampines Rovers FC

4-2

4-2
Sat 28, May-19:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
Tomasov vs TJ Rovinka

0-1

0-1
Sat 28, May-18:00 - Slovakia 3. liga East
FK Poprad vs Slavia TU Kosice

0-0

2-1
Sat 28, May-19:00 - Slovakia 3. liga East
Spisska Nova Ves vs MFK Vranov nad Topou

0-0

1-0
Sat 28, May-19:00 - Slovakia 3. liga East
Slovan Giraltovce vs OFK-SIM Raslavice

0-1

3-3
Sat 28, May-19:00 - Slovakia 3. liga East
Pokrok SEZ Krompachy vs Rudnany

0-0

1-1
Sat 28, May-19:00 - Slovakia 3. liga West
Slovan Duslo Sala vs FK Nove Zamky

2-0

5-0
Sat 28, May-19:00 - Slovakia 3. liga West
Nove Mesto vs Spartak Vrable

1-0

1-0
Sat 28, May-19:00 - Slovakia 3. liga West
TJ Spartak Myjava vs Velke Ludince

0-0

1-1
Sat 28, May-19:00 - Slovakia 3. liga West
Povazska Bystrica vs Marcelova

0-0

3-0
Sat 28, May-19:00 - Slovakia 3. liga West
OK Castkovce vs Malzenice

2-0

3-0
Sat 28, May-12:00 - Slovakia Women I. liga
FK Nove Zamky Women's vs MFK Ruzomberok Women's

1-0

2-0
Sat 28, May-17:30 - Slovakia Women I. liga
Dukla Banska Bystrica Women's vs Trencin Women's

0-2

0-2
Sat 28, May-19:59 - South Africa The Nedbank Cup
Mamelodi Sundowns vs Marumo Gallants FC

1-0

1-1
Sat 28, May-09:30 - South Australian Premier League
West Adelaide SC vs Para Hills Knights

3-1

4-1
Sat 28, May-09:30 - South Australian Premier League
Modbury Jets vs Fulham United FC

2-0

6-3
Sat 28, May-09:30 - South Australian Premier League
Eastern United vs Adelaide Blue Eagles

0-0

0-1
Sat 28, May-09:30 - South Australian Premier League
Adelaide Victory vs Adelaide Raiders SC

0-2

0-3
Sat 28, May-13:30 - South Australian Premier League
Port Adelaide Pirates vs Playford City Patriots

0-1

0-1
Sat 28, May-14:00 - South Australian Premier League
Adelaide Hills vs Adelaide University

1-1

1-2
Sat 28, May-09:00 - South Australian Super League
Croydon Kings vs Cumberland United FC

0-0

3-0
Sat 28, May-09:30 - South Australian Super League
North Eastern Metrostars vs Adelaide Olympic

1-0

2-0
Sat 28, May-09:30 - South Australian Super League
Adelaide Comets FC vs West Torrens Birkalla

0-0

4-1
Sat 28, May-09:30 - South Australian Super League
Sturt Lions vs Adelaide United FC Youth

1-0

1-1
Sat 28, May-09:30 - South Australian Super League
South Adelaide Panthers vs White City Beograd

1-1

1-1
Sat 28, May-06:15 - South Australian Super League Reserves
Sturt Lions Reserve vs Adelaide United FC Reserve

1-2

2-2
Sat 28, May-11:45 - South Australian Women's Premier League
Adelaide Comets Women's vs Adelaide City FC Women's

6-1

8-2
Sat 28, May-21:00 - Spanish Ladies League Division 2
Racing de Santander Women's vs Athletic Bilbao B Women's


3-0
Sat 28, May-21:00 - Spanish Ladies League Division 2
Santa Teresa CD Women's vs Real Betis B Women's

0-0

0-0
Sat 28, May-21:00 - Spanish Ladies League Division 2
Elche Women's vs Cordoba Women's


1-0
Sat 28, May-21:00 - Spanish Ladies League Division 2
Granadilla Tenerife B Women's vs CD Femarguin Women's


1-0
Sat 28, May-21:00 - Spanish Ladies League Division 2
Madrid CFF B Women's vs Cacereno Women's


3-0
Sat 28, May-21:00 - Spanish Ladies League Division 2
Pozoalbense Women's vs Castellon Women's


2-1
Sat 28, May-20:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Racing Santander vs Extremadura


2-0
Sat 28, May-20:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Deportivo La Coruna vs Unionistas de Salamanca

0-0

0-1
Sat 28, May-20:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Racing de Ferrol vs Inter de Madrid

1-0

2-0
Sat 28, May-20:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Badajoz vs CF Rayo Majadahonda

1-1

1-2
Sat 28, May-20:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Union de Irun vs CD Tudelano

3-0

3-1
Sat 28, May-20:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Zamora CF vs Valladolid B

2-0

2-0
Sat 28, May-20:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Cultural Leonesa vs UD Logrones

0-0

1-2
Sat 28, May-20:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Calahorra vs Talavera de la Reina

0-0

1-2
Sat 28, May-20:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
SD Logrones vs Celta Vigo B

0-0

1-1
Sat 28, May-20:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Albacete vs UE Llagostera Costa Brava

0-1

1-3
Sat 28, May-20:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Sabadell vs Algeciras

0-0

0-1
Sat 28, May-20:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CD Castellon vs UE Cornella

1-0

1-3
Sat 28, May-20:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Alcoyano vs Gimnastic Tarragona

0-1

0-1
Sat 28, May-20:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Sevilla Atletico vs CD Linares Deportivo

0-2

1-4
Sat 28, May-20:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Linense vs Andorra CF

2-1

3-1
Sat 28, May-20:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
C.D. San Fernando Isleno vs Atletico Baleares

0-2

0-4
Sat 28, May-20:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UCAM Murcia vs Barcelona B

0-1

1-2
Sat 28, May-20:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Sanluqueno vs Villarreal B

2-0

2-1
Sat 28, May-20:15 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Malaga

0-0

1-0
Sat 28, May-20:15 - Spanish Segunda Division
SD Amorebieta vs SD Ponferradina

0-0

1-0
Sat 28, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Play Off
Sestao River vs Eldense

0-0

0-0
Sat 28, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Play Off
CF La Nucia vs Arenas Club de Getxo

1-0

2-1
Sat 28, May-13:00 - SVK U19 A League
MSK Zilina(U19) vs FK Zeleziarne Podbrezova(U19)


2-2
Sat 28, May-13:00 - SVK U19 A League
Dukla Banska Bystrica(U19) vs FK Senica(U19)

0-0

1-0
Sat 28, May-13:00 - SVK U19 A League
Slovan Bratislava(U19) vs FC Artmedia Petrzalka(U19)

1-0

4-1
Sat 28, May-13:00 - SVK U19 A League
MFK Ruzomberok(U19) vs Trencin(U19)

0-1

0-2
Sat 28, May-13:00 - SVK U19 A League
Spartak Trnava(U19) vs FC Nitra(U19)

3-0

4-0
Sat 28, May-13:00 - SVK U19 A League
FK Poprad(U19) vs Zemplin Michalovce(U19)

1-1

1-2
Sat 28, May-16:00 - Swden Women Division 2
Sundsvalls DFF Women's vs Jitex BK Women's

0-1

1-2
Sat 28, May-17:00 - Swden Women Division 2
Alvsjo AIK FF Women's vs Vaxjo FF Women's

0-1

0-4
Sat 28, May-17:00 - Swden Women Division 2
Bergdalens IK Women's vs IFK Norrkoping DFK Women's

0-1

0-3
Sat 28, May-17:00 - Swden Women Division 2
IFO Bromolla IF Women's vs IK Uppsala Women's

0-0

1-1
Sat 28, May-14:00 - Swden Women Division 2
Mallbackens IF Women's vs Team Thoren FF Women's

3-0

4-0
Sat 28, May-15:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Grebbestads IF vs Stenungsunds IF

1-0

1-3
Sat 28, May-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Angered BK vs Kumla

0-0

2-1
Sat 28, May-15:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Gute vs Sandvikens AIK

2-1

3-1
Sat 28, May-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
FBK Balkan vs Hogsby IK

0-0

0-1
Sat 28, May-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Trosa Vagnharad SK vs IFK Lidingo FK

2-1

2-1
Sat 28, May-15:00 - Sweden Superettan
Trelleborgs FF vs Landskrona BoIS

0-0

1-1
Sat 28, May-15:00 - Sweden Superettan
IK Brage vs Norrby IF

0-0

2-1
Sat 28, May-19:00 - Sweden Superettan
AFC Eskilstuna vs Ostersunds FK

1-0

4-1
Sat 28, May-17:00 - Sweden Superettan
Osters IF vs Jonkopings Sodra IF

1-0

2-0
Sat 28, May-17:00 - Sweden Superettan
Vasteras SK vs Halmstads

2-0

2-2
Sat 28, May-19:00 - Swedish Allsvenskan
Hacken vs IK Sirius FK

2-1

4-3
Sat 28, May-17:00 - Swedish Allsvenskan
IFK Goteborg vs GIF Sundsvall

0-0

2-0
Sat 28, May-17:00 - Swedish Allsvenskan
Mjallby AIF vs Kalmar FF

1-0

1-1
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
La Chaux-de-Fonds vs US Terre Sainte

2-0

2-0
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Bulle vs Monthey

1-0

2-3
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Meyrin vs Grand-Lancy

0-0

1-1
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Martigny Sports vs FC Vevey Sports 05


3-1
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Chenois vs Lausanne Sports(U21)

1-0

2-1
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
La Sarraz-Eclepens vs FC Thun U21

1-0

3-2
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Naters vs FC Echallens

1-1

2-2
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Wohlen vs FC Munsingen

1-2

1-3
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Solothurn vs SV Hongg

1-0

4-1
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Grasshoppers U21 vs SR Delemont

1-0

1-2
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SC Buochs vs Langenthal


2-3
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Kosova Zurich vs FC Luzern U-21

0-1

0-2
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Koniz vs Zug 94

1-0

1-0
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Bassecourt vs FC Schotz

0-0

0-1
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Lugano U-21 vs FC Wettswil Bonstetten

2-2

3-2
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Baden vs FC Paradiso

0-0

0-0
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Thalwil vs FC St.Gallen U-21

0-1

0-6
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Gossau vs Freienbach

2-1

3-2
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Tuggen vs FC Balzers

1-0

4-0
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Linth 04 vs FC Uzwil

1-0

3-1
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
USV Eschen Mauren vs FC Winterthur U21

1-2

1-3
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
YF Juventus Zurich vs FC Black Stars Basel

1-0

1-1
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bellinzona vs Chiasso

2-0

2-0
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
SC Cham vs Young Boys II

0-1

3-1
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bruhl SG vs Sion II

1-1

4-1
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Breitenrain vs Stade Nyonnais

1-0

1-0
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Etoile Carouge vs Zurich B

0-1

0-3
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bavois vs FC Rapperswil-Jona

0-1

1-3
Sat 28, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Basel B vs FC Biel-Bienne

4-0

6-1
Sat 28, May-22:15 - Switzerland Women Division 1
FC Zurich Frauen Women's vs Grasshoppers Women's

1-0

3-0
Sat 28, May-18:20 - Switzerland Women Division 1
FC Luzern Women's vs Young Boys Women's

2-0

3-1
Sat 28, May-19:00 - Switzerland Women Division 1
St. Gallen Women's vs FC Aarau Women's

0-1

2-1
Sat 28, May-22:00 - Switzerland Women Division 1
Servette Chenois Woman's vs Basel Women's

1-0

2-0
Sat 28, May-15:00 - Taipei Women's Football League
Inter Taoyuan FC Women's vs Taipei Bear Women's

0-1

0-3
Sat 28, May-12:00 - Taipei Women's Football League
Hualien Women's vs Hang Yuan Women's

0-0

0-0
Sat 28, May-15:00 - Thai League 2
Trat FC vs Lampang FC

3-1

3-3
Sat 28, May-18:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Karagumruk Women's vs Fenerbahce Women's

0-0

1-0
Sat 28, May-16:00 - Turkey U19 League
Gazisehir Gaziantep(U19) vs Altay Spor Kulubu(U19)

3-2

3-4
Sat 28, May-16:00 - Turkey U19 League
Antalyaspor(U19) vs Adana Demirspor U19

1-0

1-1
Sat 28, May-16:00 - Turkey U19 League
Yeni Malatyaspor(U19) vs Hatayspor(U19)

0-0

1-2
Sat 28, May-16:00 - Turkey U19 League
Kayserispor(U19) vs Trabzonspor(U19)

1-1

1-2
Sat 28, May-16:00 - Turkey U19 League
Bursaspor(U19) vs Boluspor(U19)

0-0

2-1
Sat 28, May-16:00 - Turkey U19 League
Rizespor(U19) vs Galatasaray(U19)

0-1

1-1
Sat 28, May-16:00 - Turkey U19 League
Menemen Belediye Spor(U19) vs Samsunspor(U19)

0-0

3-2
Sat 28, May-16:00 - Turkey U19 League
Istanbulspor(U19) vs Tuzlaspor Kulubu(U19)

0-1

1-2
Sat 28, May-16:00 - Turkey U19 League
Manisa FK(U19) vs Adanaspor(U19)

1-1

5-1
Sat 28, May-16:00 - Turkey U19 League
Umraniyespor(U19) vs Eyupspor(U19)

3-0

5-0
Sat 28, May-16:00 - Turkey U19 League
Keciorengucu U19 vs Kocaelispor(U19)

0-1

0-5
Sat 28, May-16:00 - Turkey U19 League
Bandirmaspor(U19) vs Ankaragucu(U19)

1-0

1-2
Sat 28, May-17:00 - Turkey U19 League
Fatih Karagumruk(U19) vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19)


3-3
Sat 28, May-13:00 - Turkey U19 League
Goztepe(U19) vs Giresunspor(U19)

2-0

4-0
Sat 28, May-14:00 - Turkey U19 League
Konyaspor(U19) vs Alanyaspor(U19)

1-0

1-0
Sat 28, May-23:36 - UEFA Champions League
Liverpool vs Real Madrid

0-0

0-1
Sat 28, May-22:00 - Uruguay Primera Division
Cerro Largo vs Liverpool Montevideo

0-1

1-2
Sat 28, May-19:30 - Uruguay Segunda Division
CA Progreso vs Uruguay Montevideo

0-2

0-2
Sat 28, May-22:00 - Uruguay Segunda Division
IA Sud America vs Villa Espanola

1-0

2-0
Sat 28, May-23:00 - USA National Premier Soccer League
Milwaukee Torrent vs Panathinaikos Chicago

3-0

7-0
Sat 28, May-03:00 - USA National Premier Soccer League
FC Columbus vs Carpathia FC

0-1

0-3
Sat 28, May-03:00 - USA National Women's Soccer League
Orlando Pride Women's vs Washington Spirit Women's

0-1

2-2
Sat 28, May-23:00 - USA USL League Two
St. Louis Lions vs Chicago City SC


1-1
Sat 28, May-06:00 - USA USL League Two
Lane United FC vs Capital FC

1-2

1-2
Sat 28, May-03:00 - USA USL League Two
Seacoast Utd Phantoms vs Western Mass Pioneers

2-0

4-0
Sat 28, May-03:00 - USA USL League Two
Ocean City Noreasters vs Philadelphia Lone Star

1-0

2-1
Sat 28, May-03:00 - USA USL League Two
NONA FC vs Miami AC


1-0
Sat 28, May-03:00 - USA USL League Two
Midwest United FC vs Lansing City

0-0

1-0
Sat 28, May-03:05 - USA USL League Two
Real Central New Jersey vs Reading United


0-0
Sat 28, May-04:00 - USA USL League Two
Texas United FC vs Mississippi Brilla

0-0

2-2
Sat 28, May-05:00 - USA USL League Two
St. Croix SC vs Minneapolis City SC


1-0
Sat 28, May-05:00 - USA USL League Two
Peoria City vs Des Moines Menace

1-1

2-4
Sat 28, May-06:00 - USA USL League Two
PDX FC vs Oly Town FC

1-0

2-1
Sat 28, May-06:00 - USA USL League Two
Central Valley Fuego II vs San Francisco City

0-2

0-3
Sat 28, May-22:00 - USA USL League Two
Toledo Villa vs Fort Wayne

0-2

1-3
Sat 28, May-22:00 - USA USL League Two
Vermont Green FC vs Black Rock FC


4-1
Sat 28, May-05:00 - USA Women's Premier Soccer League
Colorado Pride Women's vs Colorado Rush Women's

1-2

2-3
Sat 28, May-05:00 - USA Women's Premier Soccer League
Utah Avalanche Women's vs Utah Arrows Women's

2-0

3-1
Sat 28, May-03:00 - USL Championship
New York Red Bulls B vs Birmingham Legion

1-1

1-2
Sat 28, May-03:30 - USL Championship
Atlanta United FC II vs Orange County SC

0-0

0-0
Sat 28, May-06:00 - USL Championship
Las Vegas Lights FC vs El Paso Locomotive

0-0

0-1
Sat 28, May-22:00 - USL Championship
Louisville City FC vs Tulsa Roughnecks

1-1

4-1
Sat 28, May-15:30 - Uzbekistan Pro League B
Dostlik Oltiariq vs Unired

0-1

1-2
Sat 28, May-16:30 - Uzbekistan Pro League B
Lokomotiv BFK vs Bunyodkor II

3-3

3-3
Sat 28, May-18:00 - Uzbekistan Professional Football League
Kuruvchi Kokand Qoqon vs Qizilqum Zarafshon

0-1

1-3
Sat 28, May-01:15 - Venezuela Primera Division
Aragua FC vs Portuguesa FC

0-0

0-1
Sat 28, May-03:30 - Venezuela Primera Division
Estudiantes Merida FC vs Mineros de Guayana

1-0

2-0
Sat 28, May-23:00 - Venezuela Segunda Division
Deportivo Petare vs Angostura FC

0-1

2-1
Sat 28, May-11:00 - Western Australia Division 1
Mandurah City vs Forrestfield United

4-2

9-2
Sat 28, May-11:00 - Western Australia Division 1
Rockingham City vs Dianella White Eagles

0-1

2-3
Sat 28, May-11:00 - Western Australia Division 1
UWA Nedlands vs Western Knights

0-2

0-3
Sat 28, May-11:00 - Western Australia Division 1
Subiaco AFC vs Joondalup United

0-0

0-0
Sat 28, May-11:00 - Western Australia Division 1
Fremantle City vs Olympic Kingsway SC

0-0

0-1
Sat 28, May-14:00 - Western Australia Division 1
Murdoch Uni Melville vs Quinns FC

0-0

1-1
Sat 28, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Balcatta(U20) vs Gwelup Croatia(U20)

1-3

2-5
Sat 28, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth S.C(U20) vs Bayswater City(U20)

2-1

3-1
Sat 28, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Armadale (U20) vs Inglewood United(U20)

2-0

3-2
Sat 28, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth RedStar (U20) vs Sorrento F.C.(U20)

1-1

6-1
Sat 28, May-11:00 - Western Australia NPL U20
Stirling Macedonia (U20) vs Floreat Athena(U20)

0-0

0-1
Sat 28, May-12:00 - Western Australia NPL U20
Perth Glory FC(U20) vs Cockburn City (U20)


3-1
Sat 28, May-11:00 - Western Australia Premier League
Armadale vs Inglewood United

0-0

0-1
Sat 28, May-11:00 - Western Australia Premier League
Perth RedStar vs Sorrento Gulls

1-2

4-2
Sat 28, May-13:00 - Western Australia Premier League
Perth S.C vs Bayswater City

1-2

1-3
Sat 28, May-13:00 - Western Australia Premier League
Stirling Macedonia vs Floreat Athena

0-1

0-1
Sat 28, May-14:00 - Western Australia Premier League
Perth Glory FC Am vs Cockburn City

0-0

1-0
Sat 28, May-13:00 - Western Australia Womens Premier League
Perth RedStar Women's vs Curtin University SC Women's

7-0

7-0
Sat 28, May-15:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Medkila Women's vs Grand Bodo Women's

0-2

2-2
Sat 28, May-17:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Tromso Women's vs Ovrevoll Hosle Women's


3-0
Sat 28, May-18:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Fortuna Women's vs Amazon Grimstad FK Women's

1-0

1-0
Sat 28, May-18:00 - Women's Norwegian Toppserien
Valerenga Women's vs Rosenborg Women's

1-0

1-1
Sat 28, May-15:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
ZPC Kariba vs Highlanders FC

0-0

0-0
Sat 28, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Black Rhinos FC vs Whawha FC

1-0

1-0
Sat 28, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn vs Yadah

0-0

1-1
Sat 28, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
FC Platinum vs Triangle FC

3-0

4-0
Sat 28, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Harare City vs Bulawayo City

0-0

0-0
Sat 28, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Ngezi Platinum Stars vs Manica Diamonds

0-0

0-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus