AD:

Football Results for Sun 15, May 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 15, May 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 15, May-22:00 - Algeria Division 1
MC Alger vs USM Alger

0-0

0-1
Sun 15, May-19:00 - Andorra Super league
Atletic Escaldes vs UE Sant Julia

1-0

1-2
Sun 15, May-19:00 - Andorra Super league
Inter Club D'Escaldes vs UE Santa Coloma

1-2

1-3
Sun 15, May-18:00 - Argentina Reserves League
Lanus Reserve vs Central Cordoba De SDE Reserve

1-0

2-1
Sun 15, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Sportivo Dock Sud vs Argentino de Quilmes

0-0

0-2
Sun 15, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
UAI Urquiza vs Club Atletico Acassuso

1-1

1-1
Sun 15, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
San Martin Burzaco vs Ferrocarril Midland

1-0

1-1
Sun 15, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Laferrere vs Club Lujan

0-0

0-0
Sun 15, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Puerto Nuevo vs Victoriano Arenas

0-0

0-1
Sun 15, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Real Pilar vs Liniers

1-1

1-1
Sun 15, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Argentino de Merlo vs Claypole

0-1

0-2
Sun 15, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Berazategui vs CA Atlas

0-0

0-1
Sun 15, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
El Porvenir vs Deportivo Espanol

0-1

0-2
Sun 15, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Leandro N Alem vs Central Cordoba De Rosario

0-0

0-0
Sun 15, May-23:00 - Argentina Torneo Federal A
G.San Martin Formosa vs Crucero del Norte

0-0

1-1
Sun 15, May-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Defensores Belgrano Villa Ramallo vs Boca Unidos

0-1

0-1
Sun 15, May-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Argentino Monte Maiz vs Huracan Las Heras

0-0

1-0
Sun 15, May-23:30 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Belgrano vs Racing de Cordoba

0-0

0-0
Sun 15, May-18:00 - Argentina Torneo Federal A
Liniers Bahia Blanca vs Ferro Carril Oeste (GP)

0-0

1-1
Sun 15, May-22:15 - Argentina Torneo Federal A
CA Douglas Haig vs CSyD Juventud Unida Gualeguaychu

2-0

3-2
Sun 15, May-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Olimpo vs Villa Mitre

1-0

2-0
Sun 15, May-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Sarmiento Resistencia vs Gimnasia C. Uruguay

0-0

0-0
Sun 15, May-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Union Sunchales vs Atletico Parana

0-0

1-0
Sun 15, May-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Defensores Pronunciamiento vs Sportivo Las Parejas

0-1

2-1
Sun 15, May-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Independiente Chivilcoy vs Ciudad Bolivar

0-0

0-0
Sun 15, May-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Deportivo Camioneros vs Sportivo Desamparados

2-0

2-0
Sun 15, May-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Circulo Deportivo vs Sportivo Penarol

1-0

2-2
Sun 15, May-18:00 - Argentina Women's Primera A
Social Atletico Television Women's vs San Lorenzo Women's

0-1

0-2
Sun 15, May-19:59 - Argentina Women's Primera A
Gimnasia LP Women's vs Defensores de Belgrano Women's

0-0

1-0
Sun 15, May-23:00 - Argentine Primera Division
Tigre vs Argentinos Juniors

0-0

1-1
Sun 15, May-00:00 - Argentine Primera Division
Boca Juniors vs Racing Club

0-0

0-0
Sun 15, May-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Quilmes vs Santamarina Tandil

0-0

2-0
Sun 15, May-23:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes Rio Cuarto vs San Telmo

1-0

2-1
Sun 15, May-23:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Alvarado Mar del Plata vs Chaco For Ever

0-0

0-3
Sun 15, May-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Instituto Cordoba vs Defensores de Belgrano

0-0

2-1
Sun 15, May-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Temperley vs Club Atletico Guemes

0-0

1-0
Sun 15, May-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Flandria vs Deportivo Riestra

0-0

0-0
Sun 15, May-19:00 - Armenia Premier League
FC Pyunik vs Urartu

1-1

1-1
Sun 15, May-16:00 - Armenia Premier League
Alashkert vs Ararat Yerevan

2-0

2-1
Sun 15, May-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Gungahlin United vs West Canberra Wanderers

2-0

3-1
Sun 15, May-06:45 - Australia Capital Territory U23
Gungahlin United (U23) vs West Canberra Wanderers(U23)

0-1

4-1
Sun 15, May-10:05 - Australia League A
Adelaide United vs Central Coast Mariners FC

1-0

3-1
Sun 15, May-08:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Charlestown Azzurri vs Broadmeadow Magic

1-1

1-1
Sun 15, May-08:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Newcastle Olympic vs Adamstown Rosebuds FC

5-1

6-1
Sun 15, May-10:00 - Australia New South Wales Premier League
Rockdale City Suns vs Manly United

0-1

0-1
Sun 15, May-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Blacktown City vs Sydney Olympic

1-0

1-2
Sun 15, May-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney United vs APIA Leichhardt Tigers

2-0

2-2
Sun 15, May-07:00 - Australia New South Wales Super League
Central Coast Mariners Academy vs Southern Districts Raiders

2-0

4-0
Sun 15, May-07:00 - Australia New South Wales U20
Sydney United(U20) vs APIA Leichhardt Tigers(U20)

3-0

3-0
Sun 15, May-07:00 - Australia New South Wales U20
Blacktown City(U20) vs Sydney Olympic(U20)

2-1

3-1
Sun 15, May-08:00 - Australia New South Wales U20
Rockdale Ilinden(U20) vs Manly United(U20)

0-2

2-5
Sun 15, May-09:25 - Australia New South Wales Women's Premier League
Sydney University Women's vs Bankstown City Lions Women's

0-0

1-1
Sun 15, May-11:00 - Australia New South Wales Women's Premier League
Macarthur Rams Women's vs Sydney Olympic Women's

0-1

0-2
Sun 15, May-09:25 - Australia New South Wales Women's Premier League
Emerging Jets Women's vs Manly United Women's


3-4
Sun 15, May-13:00 - Australia New South Wales Women's Premier League
Spirit FC Women's vs Illawarra Stingrays Women's

0-2

1-2
Sun 15, May-09:00 - Australia Victorian Premier League
Heidelberg United vs Eastern Lions SC

1-2

2-2
Sun 15, May-09:00 - Australia Victorian Premier League
St Albans Saints vs Altona Magic

0-1

0-4
Sun 15, May-06:00 - Australia Victorian Premier League U21
South Melbourne U21 vs Avondale FC(U21)

3-3

4-3
Sun 15, May-06:30 - Australia Victorian Premier League U21
St Albans Saints(U21) vs Altona Magic U21

0-0

1-0
Sun 15, May-07:00 - Australia Victorian Premier League U21
Heidelberg United U21 vs Eastern Lions(U21)

1-0

3-1
Sun 15, May-12:30 - Austria Landesliga
Slovan HAC vs SV Dinamo Helfort

2-1

2-3
Sun 15, May-12:30 - Austria Landesliga
ASK Klagenfurt vs SVG Bleiburg

1-2

4-3
Sun 15, May-19:00 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs Wolfsberger AC

0-3

1-4
Sun 15, May-19:00 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs Red Bull Salzburg

0-1

0-1
Sun 15, May-19:00 - Austrian Bundesliga
SK Austria Klagenfurt vs Austria Wien

0-1

1-2
Sun 15, May-18:30 - Austrian Regionalliga East
Mauerwerk vs Wiener Sportklub

0-0

0-1
Sun 15, May-16:00 - Austrian Regionalliga Mitte
SK Sturm Graz Amat. vs Union Gurten

0-0

0-1
Sun 15, May-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
SC Rothis vs Brauerei Egg

1-1

4-2
Sun 15, May-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
FC Wolfurt vs RW Rankweil

0-1

2-1
Sun 15, May-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Lokomotiv Gomel vs Volna Pinsk

1-1

1-2
Sun 15, May-19:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Lida vs Maxline Rogachev

3-1

4-2
Sun 15, May-15:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Baranovichi vs FC Molodechno

0-2

3-3
Sun 15, May-17:00 - Belarus Premier League
FC Slutsk vs Dnepr Mogilev

2-1

2-2
Sun 15, May-19:00 - Belarus Premier League
Neman Grodno vs Arsenal Dzerzhinsk

1-0

2-0
Sun 15, May-15:00 - Belarus Premier League
FK Isloch Minsk vs Slavia Mozyr

0-0

0-2
Sun 15, May-13:00 - Belarus Reserves League
Shakhter Soligorsk Reserves vs Dinamo Minsk Reserves

1-1

1-1
Sun 15, May-15:00 - Belarus Reserves League
Energetyk-BGU Minsk Reserve vs FC Minsk Reserve

0-0

0-0
Sun 15, May-16:00 - Belarus Reserves League
Dinamo Brest Reserves vs FC Belshina Babruisk Reserve

0-0

2-1
Sun 15, May-20:30 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs St. Gilloise

0-1

0-2
Sun 15, May-18:00 - Belgian Jupiler League
KRC Genk vs K.A.A. Gent

0-1

0-2
Sun 15, May-15:30 - Belgian Jupiler League
Royal Antwerp FC vs Club Brugge

1-0

1-3
Sun 15, May-00:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Oriente Petrolero vs Real Santa Cruz

1-0

1-2
Sun 15, May-00:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Atletico Palmaflor vs Universitario de Sucre

2-1

3-1
Sun 15, May-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Aurora vs Nacional Potosi

2-2

2-3
Sun 15, May-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Royal Pari vs Club Bolivar

0-0

2-1
Sun 15, May-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Always Ready vs Blooming

0-0

3-0
Sun 15, May-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Independiente Petrolero vs Univ de Vinto

0-0

0-0
Sun 15, May-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Tomayapo vs Jorge Wilstermann

1-1

1-1
Sun 15, May-17:00 - Bosnia Premijer Liga
Sloboda Tuzla vs Borac Banja Luka

1-1

2-1
Sun 15, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga
Posusje vs Zrinjski Mostar

0-1

2-2
Sun 15, May-18:00 - Brasil Women's Tournament
Bragantino Women's vs Palmeiras SP Women's


1-2
Sun 15, May-22:00 - Brasil Women's Tournament
Kindermann Avai Women's vs CR Flamengo (RJ) Women's


1-0
Sun 15, May-22:00 - Brasil Women's Tournament
CRESSPOM Women's vs Corinthians Paulista SP Women's


0-3
Sun 15, May-23:00 - Brasileiro Serie B
Vasco da Gama(RJ) vs Esporte Clube Bahia

1-0

1-0
Sun 15, May-23:00 - Brasileiro Serie B
Clube Nautico Capibaribe vs Cruzeiro (MG)

0-1

0-1
Sun 15, May-01:30 - Brasileiro Serie B
Sampaio Correa (MA) vs Vila Nova (GO)

1-0

2-0
Sun 15, May-03:30 - Brasileiro Serie B
Centro Sportivo Alagoano vs Operario Ferroviario PR

0-0

0-0
Sun 15, May-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Passo Fundo RS vs Gaucho/RS


1-1
Sun 15, May-17:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Tupynambas/MG vs Uniao Luziense

1-0

3-0
Sun 15, May-17:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Tupi MG vs Varginha EC


0-0
Sun 15, May-22:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Democrata SL/MG vs Nacional AC Muriae MG


2-0
Sun 15, May-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Noroeste SP vs Comercial SP


2-1
Sun 15, May-22:30 - Brazil Paranaense Division 2
Parana STC PR vs Laranja Mecanica

0-0

1-0
Sun 15, May-22:30 - Brazil Paranaense Division 2
Toledo Colonia Work(TCW) PR vs Aruko Sports


0-1
Sun 15, May-22:30 - Brazil Paranaense Division 2
Foz do Iguacu PR vs Prudentopolis


2-0
Sun 15, May-22:30 - Brazil Paranaense Division 2
Andraus Brasil vs Apucarana PR


1-0
Sun 15, May-22:30 - Brazil Paranaense Division 2
Vere PR vs AA Iguacu

0-0

0-0
Sun 15, May-19:00 - Bulgaria B PFG
Ludogorets Razgrad II vs Septemvri Simitli

2-0

4-0
Sun 15, May-21:30 - Bulgaria B PFG
Litex Lovech vs Etar Veliko Tarnovo

0-1

0-1
Sun 15, May-18:00 - Bulgaria Cup
CSKA Sofia vs Levski Sofia

0-0

0-1
Sun 15, May-23:00 - CAF Confederation Cup
Renaissance Sportive de Berkane vs T.P. Mazembe Englebert

1-1

4-1
Sun 15, May-19:59 - CAF Confederation Cup
Orlando Pirates vs Al-Ahli Tripoli

0-0

0-1
Sun 15, May-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Fovu Baham vs Avion Academy

0-0

1-1
Sun 15, May-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Dragon de Yaounde vs Coton Sport Garoua

0-1

0-1
Sun 15, May-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Stade Renard de Melong vs Panthere Sportive du Nde

0-3

1-4
Sun 15, May-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Djiko vs APEJES Academy

0-0

0-1
Sun 15, May-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Union Douala vs Tonnerre Kalara Yaounde

0-0

0-0
Sun 15, May-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Yafoot FC vs UMS de Loum

0-0

0-0
Sun 15, May-17:00 - Cameroon MTN Elite One
AS Fortuna Mfou vs Fauve Azur Elite

2-1

3-1
Sun 15, May-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Ofta FC Kribi vs New Stars de Duala

0-1

0-1
Sun 15, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Renaissance Ngoumou vs Eding Sport FC

0-0

0-1
Sun 15, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One
PWD de Bamenda vs Bamboutos

0-1

0-2
Sun 15, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Racing Bafoussam vs Les Astres FC


0-0
Sun 15, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Colombe FC vs Canon Yaounde

0-1

2-1
Sun 15, May-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Sao Paulo vs Cuiaba (MT)

0-1

2-1
Sun 15, May-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Internacional (RS) vs Corinthians Paulista (SP)

2-1

2-2
Sun 15, May-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Mineiro (MG) vs Atletico Clube Goianiense

1-0

2-0
Sun 15, May-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fluminense (RJ) vs Atletico Paranaense

1-0

2-1
Sun 15, May-00:00 - Canadian Premier League
Forge FC vs Atletico Ottawa

0-1

1-1
Sun 15, May-03:00 - Canadian Premier League
Pacific FC vs FC Edmonton

1-0

2-1
Sun 15, May-22:00 - Canadian Premier League
HFX Wanderers vs Cavalry

1-1

2-2
Sun 15, May-20:15 - Challenge DE French Feminin
Yzeure AS Women's vs Paris Saint Germain Women's

0-6

0-8
Sun 15, May-20:30 - Chile Primera B
Fernandez Vial vs CSyD Barnechea

0-0

0-1
Sun 15, May-20:30 - Chile Primera B
Magallanes vs CD Copiapo S.A.

0-0

1-0
Sun 15, May-04:30 - Chile Primera B
Deportes Iquique vs Deportes Recoleta

1-0

2-1
Sun 15, May-22:45 - Chile Primera Division
Cobresal vs O Higgins

0-0

2-0
Sun 15, May-02:00 - Chile Primera Division
Colo Colo vs Coquimbo Unido

3-0

4-0
Sun 15, May-00:00 - Chile Segunda Division
Deportes Linares vs Lota Schwager

1-1

2-1
Sun 15, May-01:00 - Chile Segunda Division
Rodelindo Roman vs Iberia Los Angeles

0-0

0-0
Sun 15, May-23:00 - Chile Segunda Division
Lautaro de Buin vs Real San Joaquin

0-1

1-2
Sun 15, May-23:30 - Chile Segunda Division
General VelAsquez vs Deportes Limache

1-0

3-0
Sun 15, May-02:00 - Chile Segunda Division
Deportes Concepcion vs San Antonio Unido

1-0

2-1
Sun 15, May-02:00 - Chile Segunda Division
Rancagua Sur vs Provincial Osorno

0-1

1-2
Sun 15, May-19:59 - Chile Segunda Division
Deportes Valdivia vs Independiente de Cauquenes

0-0

0-1
Sun 15, May-02:00 - Club Friendly
Rochester New York vs Inter Miami CF B

2-0

4-1
Sun 15, May-02:00 - Club Friendly
Toronto FC II vs New England Revolution B

0-0

0-1
Sun 15, May-02:00 - Club Friendly
Minnesota United B vs Houston Dynamo B

0-0

1-1
Sun 15, May-19:59 - Club Friendly
Polvorin vs Real Oviedo B

1-0

1-0
Sun 15, May-23:00 - Colombia Copa Mustang
Patriotas FC vs Deportivo Cali

2-0

3-0
Sun 15, May-03:00 - Colombia Copa Mustang
Deportiva Once Caldas vs Independiente Santa Fe

1-0

2-2
Sun 15, May-03:00 - Colombia Copa Mustang
Atletico Junior Barranquilla vs Jaguares de Cordoba

1-2

2-4
Sun 15, May-03:00 - Colombia Copa Mustang
Dep.Independiente Medellin vs Deportivo Pasto

0-0

1-0
Sun 15, May-03:00 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Pereira vs Atletico Bucaramanga

0-1

0-3
Sun 15, May-03:00 - Colombia Copa Mustang
Millonarios vs Alianza Petrolera

1-0

1-0
Sun 15, May-03:00 - Colombia Copa Mustang
Deportes Tolima vs Envigado

0-1

1-1
Sun 15, May-03:00 - Colombia Copa Mustang
La Equidad vs Atletico Nacional

1-0

1-0
Sun 15, May-03:00 - Colombia Copa Mustang
Rionegro Aguilas vs Cortulua

1-1

2-2
Sun 15, May-19:59 - Colombia Women's League
Deportivo Pereira Women's vs Dep.Independiente Medellin Women's


1-0
Sun 15, May-05:00 - Costa Rica Division 2
Puntarenas vs AD Carmelita

0-0

1-0
Sun 15, May-19:00 - Croatia - 1. Division
NK Osijek vs NK Lokomotiva Zagreb

1-0

1-0
Sun 15, May-21:05 - Croatia - 1. Division
HNK Sibenik vs Dinamo Zagreb

0-1

0-2
Sun 15, May-12:00 - Croatia U19
Hajduk Split (U19) vs NK Lokomotiva Zagreb U19

1-0

1-0
Sun 15, May-12:00 - Croatia U19
NK Orijent U19 vs NK Osijek (U19)

1-1

1-1
Sun 15, May-14:00 - Croatia U19
Slaven Koprivnica(U19) vs HNK Gorica(U19)

1-0

1-0
Sun 15, May-19:59 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs Anorthosis Famagusta FC

1-1

1-1
Sun 15, May-19:59 - Cyprus 1 Division
Aris Limassol vs Apollon Limassol FC

1-3

1-4
Sun 15, May-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Slavia Karlovy Vary vs FK Loko Vltavin

0-0

0-1
Sun 15, May-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Sokol Hostoun vs Admira Praha

0-0

1-0
Sun 15, May-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Mlada Boleslav B vs Sokol Brozany

0-0

1-1
Sun 15, May-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Slovan Liberec B vs SK Sokol Zapy

0-0

0-0
Sun 15, May-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
FC Bohemians 1905 B vs Sokol Zivanice

2-2

3-4
Sun 15, May-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Chlumec nad Cidlinou vs Hradec Kralove B

0-1

3-1
Sun 15, May-13:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Teplice B vs Zbuzany

1-0

1-0
Sun 15, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
1.FC Slovacko vs Hradec Kralove

1-0

3-0
Sun 15, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs Sparta Prague

1-1

1-2
Sun 15, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Viktoria Plzen vs Banik Ostrava

1-0

1-0
Sun 15, May-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Sigma Olomouc B vs Zlin B

0-0

2-1
Sun 15, May-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Synot Slovacko II vs Vysocina Jihlava B

2-0

3-0
Sun 15, May-19:59 - Danish SAS Ligaen
Aalborg BK vs Brondby

0-1

1-3
Sun 15, May-18:00 - Danish SAS Ligaen
Randers FC vs FC Kobenhavn

0-0

0-2
Sun 15, May-22:00 - Danish SAS Ligaen
Viborg vs Aarhus AGF

1-0

1-0
Sun 15, May-16:00 - Danish SAS Ligaen
Odense BK vs Sonderjyske

0-1

1-1
Sun 15, May-16:00 - Danish SAS Ligaen
FC Nordsjaelland vs Vejle

2-1

2-1
Sun 15, May-17:00 - Denmark - 1. Division
Esbjerg FB vs Vendsyssel

0-1

2-2
Sun 15, May-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
AB Gladsaxe vs Hellerup IK

0-1

1-2
Sun 15, May-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Naestved vs B93 Copenhagen

0-1

3-2
Sun 15, May-01:30 - Ecuador Copa Pilsener A
9 de Octubre vs Macara

1-0

1-1
Sun 15, May-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Liga Deportiva Universitaria vs Delfin S.C.

1-1

3-2
Sun 15, May-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Tecnico Universitario vs Independiente Del Valle

1-2

2-3
Sun 15, May-01:30 - Ecuador Cup
America de Quito vs FC Insutec

0-0

0-0
Sun 15, May-04:30 - Ecuador Cup
Libertad FC vs Bonita Banana

0-0

0-0
Sun 15, May-23:00 - Egypt Premier League
Pyramids FC vs Pharco

0-0

0-0
Sun 15, May-20:30 - Egypt Premier League
Arab Contractors vs Enppi

1-1

2-2
Sun 15, May-18:00 - Egypt Premier League
El Ismaily vs Ceramica Cleopatra FC

1-0

2-0
Sun 15, May-05:00 - El Salvador Primera Division
Aguila vs Jocoro FC

1-0

1-1
Sun 15, May-05:00 - El Salvador Primera Division
CD Chalatenango vs Isidro Metapan

0-0

1-2
Sun 15, May-18:00 - England Conference South Division
Ebbsfleet United vs Chippenham Town

0-0

0-0
Sun 15, May-17:30 - England FA Women's Cup
Chelsea FC Women's vs Manchester City Women's

1-1

2-2
Sun 15, May-15:00 - England League Two
Swindon vs Port Vale

1-0

2-1
Sun 15, May-18:00 - England U23 Premier League
Stoke City U23 vs Nottingham Forest U23

0-0

2-0
Sun 15, May-17:00 - English Premier League
West Ham United vs Manchester City

2-0

2-2
Sun 15, May-17:00 - English Premier League
Watford vs Leicester City

1-2

1-5
Sun 15, May-17:00 - English Premier League
Wolverhampton Wanderers vs Norwich City

0-1

1-1
Sun 15, May-19:30 - English Premier League
Everton vs Brentford

2-1

2-3
Sun 15, May-17:00 - English Premier League
Aston Villa vs Crystal Palace

0-0

1-1
Sun 15, May-17:00 - English Premier League
Leeds United vs Brighton & Hove Albion

0-1

1-1
Sun 15, May-15:00 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Burnley

1-0

1-0
Sun 15, May-15:30 - Estonia Cup
Trans Narva vs Nomme Kalju

0-0

0-1
Sun 15, May-13:30 - Estonia Esi Liiga
Flora Tallinn II vs FC Nomme United

1-0

3-2
Sun 15, May-13:30 - Estonia Esi Liiga
Parnu JK vs Ida-Virumaa FC Alliance

0-0

0-1
Sun 15, May-13:30 - Estonia Esi Liiga B
Tallinna JK Legion B vs Tartu JK Tammeka B

1-2

2-2
Sun 15, May-13:30 - Estonia Esi Liiga B
FC Tallinn vs JK Tallinna Kalev II

0-1

3-1
Sun 15, May-18:15 - Estonia Meistri Liiga
Levadia Tallinn vs Paide Linnameeskond

1-0

1-0
Sun 15, May-13:00 - Estonia Women's Meistri Liiga
Suure Jaani United Women's vs Saku Sporting Women's

0-2

0-4
Sun 15, May-19:59 - Faroe Islands Formuladeildin
NSI Runavik vs AB Argir

0-0

1-4
Sun 15, May-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Skala IF vs HB Torshavn

0-0

1-1
Sun 15, May-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
07 Vestur Sorvagur vs KI Klaksvik

0-3

0-6
Sun 15, May-17:00 - Finland Women's Premier 2
EBK Espoo Women's vs VIFK Vaasa Women's

0-1

1-2
Sun 15, May-15:00 - Finland Women's Premier 2
Pallo Iirot Women's vs Jyvaskylan Pallokerho Women's

0-0

0-0
Sun 15, May-15:15 - Finland Women's Premier 2
PK Keski-Uusimaa Women vs TPS Turku Women's

1-0

1-0
Sun 15, May-16:00 - Finland Women's Premier 2
FC Sport Women's vs VJS Vantaa Women's

1-2

2-2
Sun 15, May-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
JIPPO vs Atlantis

0-0

3-0
Sun 15, May-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
GrIFK vs Honka Akatemia

0-0

0-0
Sun 15, May-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
Narpes Kraft vs OLS Oulu

0-0

1-1
Sun 15, May-17:00 - Finland Cup
Nouseva Laaka vs KJP Kouvola

0-0

0-2
Sun 15, May-16:00 - Finland Veikkausliga
Ilves Tampere vs IFK Mariehamn

0-0

1-0
Sun 15, May-19:30 - Finland Ykkonen
Jaro vs PK-35 Vantaa

1-0

4-0
Sun 15, May-19:30 - Finland Ykkonen
SJK Akatemia vs Turun Palloseura

0-1

0-2
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
US Orleans U19 vs Amiens SC(U19)


1-1
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lens U19 vs Feignies(U19)

0-1

3-1
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Valenciennes US(U19) vs Drancy(U19)


2-4
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Chambly FC (U19) vs Paris Saint Germain(U19)

1-4

2-6
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Montfermeil(U19) vs Lille(U19)

2-2

5-3
Sun 15, May-14:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Evreux(U19) vs St Pryve St Hilaire(U19)


1-2
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Nancy(U19) vs Lyonnais U19

1-0

3-1
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Dijon(U19) vs Sochaux U19

0-2

2-2
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Paris FC U19 vs Metz U19

0-1

0-1
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Pontarlier(U19) vs ES Troyes AC(U19)

0-0

0-1
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Torcy U.S(U19) vs Auxerre(U19)

0-0

2-0
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
ASPTT Dijon(U19) vs Clermont Foot U19


3-3
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Bourg Peronnas(U19) vs Strasbourg U19

2-0

2-5
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Nantes U19 vs Concarneau(U19)

1-0

2-0
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Tours FC U19 vs Chateauroux U19


0-2
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Le Mans(U19) vs Guingamp (U19)

0-2

2-2
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Angers SCO U19 vs Avranches(U19)


2-0
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs Laval U19

2-1

5-1
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
USSA Vertou(U19) vs Stade Rennais FC(U19)


1-0
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
SPA Merignacais U19 vs Brest Stade U19

0-1

0-4
Sun 15, May-13:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Colomiers U19 vs Nice U19


2-1
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Saint-Etienne U19 vs Avenir Sportif Beziers(U19)

2-0

4-0
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Ajaccio U19 vs Cannes AS U19

1-0

2-1
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Monaco U19 vs Toulouse(U19)

1-0

2-3
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Montpellier(U19) vs Toulon (U19)


1-0
Sun 15, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Pieve di Lota(U19) vs Istres(U19)


1-2
Sun 15, May-23:00 - Friendly Internationals
Dominica vs St. Vincent & Grenadines

1-1

3-1
Sun 15, May-17:30 - German Bundesliga 2
Werder Bremen vs SSV Jahn Regensburg

1-0

2-0
Sun 15, May-17:30 - German Bundesliga 2
St. Pauli vs Fortuna Dusseldorf

0-0

2-0
Sun 15, May-17:30 - German Bundesliga 2
FC Nurnberg vs Schalke 04

0-1

1-2
Sun 15, May-17:30 - German Bundesliga 2
Hansa Rostock vs Hamburger

1-0

2-3
Sun 15, May-17:30 - German Bundesliga 2
Hannover 96 vs FC Ingolstadt 04

1-1

3-2
Sun 15, May-17:30 - German Bundesliga 2
Dynamo Dresden vs FC Erzgebirge Aue

0-0

0-1
Sun 15, May-17:30 - German Bundesliga 2
SV Darmstadt 98 vs SC Paderborn 07

3-0

3-0
Sun 15, May-17:30 - German Bundesliga 2
SV Sandhausen vs Holstein Kiel

3-0

3-1
Sun 15, May-17:30 - German Bundesliga 2
1. FC Heidenheim 1846 vs Karlsruher SC

2-0

2-0
Sun 15, May-16:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women's vs Bayer Leverkusen Women's

6-0

7-1
Sun 15, May-16:00 - German Frauen Bundesliga
Bayern Munich Women's vs Turbine Potsdam Women's

4-0

5-0
Sun 15, May-16:00 - German Frauen Bundesliga
Koln Women's vs SC Freiburg Women's

0-0

0-0
Sun 15, May-16:00 - German Frauen Bundesliga
SG Essen-Schonebeck Women's vs Carl Zeiss Jena Women's

3-0

3-0
Sun 15, May-16:00 - German Frauen Bundesliga
Hoffenheim Women's vs SC Sand Women's

1-0

3-3
Sun 15, May-16:00 - German Frauen Bundesliga
Eintracht Frankfurt Women's vs Werder Bremen Women's

1-0

4-0
Sun 15, May-13:00 - German Junioren Bundesliga Play Off
Schalke 04 (U19) vs Dortmund(U19)

0-0

1-0
Sun 15, May-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Energie Cottbus vs Chemie Leipzig

3-1

4-1
Sun 15, May-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemnitzer vs SV Tasmania Berlin

1-0

5-0
Sun 15, May-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Tennis Borussia Berlin vs VfB Auerbach

2-0

3-0
Sun 15, May-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Lokomotive Leipzig vs FSV Luckenwalde

2-0

3-1
Sun 15, May-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs SV Babelsberg 03

0-0

1-1
Sun 15, May-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Germania Halberstadt vs SV Lichtenberg 47

0-0

2-1
Sun 15, May-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner AK 07 vs FSV Optik Rathenow

3-1

7-5
Sun 15, May-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Union Furstenwalde vs Carl Zeiss Jena

1-0

1-0
Sun 15, May-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke vs Berliner FC Dynamo

1-2

2-4
Sun 15, May-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Eilenburg vs Hertha BSC Berlin Am

1-2

2-3
Sun 15, May-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Hansa Luneburg vs FC St. Pauli II

0-2

0-3
Sun 15, May-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt vs HSC Hannover

0-0

0-0
Sun 15, May-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Teutonia Ottensen vs Atlas Delmenhorst

3-1

6-1
Sun 15, May-16:00 - Germany OberLiga
TuS Koblenz vs TUS Mechtersheim

0-1

0-3
Sun 15, May-13:00 - Germany Women Division 2
Duisburg Women's vs Nurnberg Women's

0-0

1-0
Sun 15, May-13:00 - Germany Women Division 2
Bayern Munich B Women's vs BV Borussia Bocholt Women's

1-3

4-5
Sun 15, May-13:00 - Germany Women Division 2
Wolfsburg B Women's vs Ingolstadt 04 Women's

3-1

4-1
Sun 15, May-13:00 - Germany Women Division 2
RB Leipzig Women's vs Henstedt Ulzburg Women's

3-0

3-1
Sun 15, May-16:00 - Germany Women Division 2
SV Meppen Women's vs FC Gutersloh Women's

1-2

2-2
Sun 15, May-16:00 - Germany Women Division 2
Hoffenheim Women's B vs SV Elversberg Women's

0-0

0-2
Sun 15, May-20:30 - Greece Super League 1
Ionikos vs Panaitolikos Agrinio

1-0

3-1
Sun 15, May-20:30 - Greece Super League 1
Lamia vs Atromitos Athens

0-0

0-0
Sun 15, May-20:30 - Greece Super League 1
Asteras Tripolis vs Apollon Smirnis

0-0

2-2
Sun 15, May-17:30 - Greece Super League 2
Levadiakos vs Veria FC

0-0

1-0
Sun 15, May-01:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Deportivo Achuapa

0-0

2-0
Sun 15, May-23:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Coban Imperial

0-0

0-0
Sun 15, May-20:45 - Guatemala Liga Nacional
Guastatoya vs Antigua GFC

1-0

2-0
Sun 15, May-04:00 - Guatemala Liga Nacional
Club Comunicaciones vs Santa Lucia Cotzumalguapa

0-0

0-0
Sun 15, May-16:30 - Holland Eredivisie
Vitesse Arnhem vs Ajax Amsterdam

0-1

2-2
Sun 15, May-16:30 - Holland Eredivisie
Willem II vs FC Utrecht

1-0

3-0
Sun 15, May-16:30 - Holland Eredivisie
PEC Zwolle vs PSV Eindhoven

1-1

1-2
Sun 15, May-16:30 - Holland Eredivisie
SC Heerenveen vs Go Ahead Eagles

1-0

3-1
Sun 15, May-16:30 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs SC Cambuur

0-1

2-3
Sun 15, May-16:30 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs FC Twente Enschede

0-2

1-2
Sun 15, May-16:30 - Holland Eredivisie
AZ Alkmaar vs RKC Waalwijk

1-1

1-3
Sun 15, May-16:30 - Holland Eredivisie
N.E.C. Nijmegen vs Fortuna Sittard

0-1

0-1
Sun 15, May-16:30 - Holland Eredivisie
Heracles Almelo vs Sparta Rotterdam

0-1

1-3
Sun 15, May-05:00 - Honduras Liga Nacional
Real Espana vs Marathon

1-0

1-1
Sun 15, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Soroksar vs Csakvari TK

1-0

2-0
Sun 15, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Budaorsi SC vs Vasas SC

0-3

0-5
Sun 15, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Szeged Csanad vs ETO FC Gyor

0-0

0-1
Sun 15, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Szentlorinc SE vs BFC Siofok

1-0

2-1
Sun 15, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Dorogi FC vs Pecsi MFC

0-0

3-0
Sun 15, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ
III.Keruleti TUE vs Nyiregyhaza Spartacus FC

1-0

2-0
Sun 15, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Budafoki MTE vs Bekescsaba

1-0

2-0
Sun 15, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Tiszakecske vs Szolnoki MAV FC

1-1

1-2
Sun 15, May-20:30 - Hungary NB Ⅱ
Szombathelyi Haladas vs Kecskemeti TE

0-2

1-3
Sun 15, May-18:00 - Hungary NB1
MTK Budapest FC vs Debreceni VSC

1-0

3-0
Sun 15, May-18:00 - Hungary NB1
Kisvarda vs Zalaegerszegi TE

1-1

2-1
Sun 15, May-18:00 - Hungary NB1
Puskas Akademia vs Budapest Honved

1-2

1-2
Sun 15, May-19:30 - Hungary Women's Division 1 League
Astra Hungary Women's vs Ferencvarosi TC Women's

0-4

0-8
Sun 15, May-18:00 - Iceland Women's Cup
Grindavik Women's vs Vikingur Reykjavik Women's

0-1

1-2
Sun 15, May-18:00 - Iceland Women's Cup
Tindastoll Neisti Women's vs IR Reykjavik Women's

0-0

2-0
Sun 15, May-23:15 - Iceland Premier Division
Stjarnan Gardabaer vs Valur

0-0

1-0
Sun 15, May-21:00 - Iceland Premier Division
IA Akranes vs KA Akureyri

0-1

0-3
Sun 15, May-18:00 - Iceland Premier Division
Hafnarfjordur FH vs IBV Vestmannaeyjar

1-0

2-0
Sun 15, May-16:00 - Italian Campionato Primavera
Juventus Youth vs Spal Youth

2-1

5-2
Sun 15, May-16:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Fiorentina Youth

3-1

4-1
Sun 15, May-16:00 - Italian Campionato Primavera
Atalanta Youth vs Sassuolo Calcio Youth

1-2

2-4
Sun 15, May-16:00 - Italian Campionato Primavera
Empoli Youth vs Cagliari Youth

1-0

1-0
Sun 15, May-16:00 - Italian Campionato Primavera
Sampdoria Youth vs Inter Milan Youth

0-0

0-0
Sun 15, May-14:00 - Italian Campionato Primavera
AC Milan Youth vs Genoa Youth

1-2

4-2
Sun 15, May-14:00 - Italian Campionato Primavera
Lecce Youth vs Torino Youth

0-0

2-1
Sun 15, May-14:00 - Italian Campionato Primavera
Napoli Youth vs Verona Youth

1-1

1-2
Sun 15, May-22:45 - Italian Serie A
Cagliari vs Inter Milan

0-1

1-3
Sun 15, May-17:00 - Italian Serie A
Napoli vs Genoa

1-0

3-0
Sun 15, May-19:59 - Italian Serie A
AC Milan vs Atalanta

0-0

2-0
Sun 15, May-14:30 - Italian Serie A
Bologna vs US Sassuolo Calcio

0-1

1-3
Sun 15, May-16:30 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women's vs Inter Milan Women's

1-0

2-1
Sun 15, May-16:30 - Italian Women Division 1
Sampdoria Women's vs Hellas Verona Women's

0-1

3-1
Sun 15, May-14:30 - Italian Women Division 1
Fiorentina Women's vs Empoli Women's

1-0

6-0
Sun 15, May-19:59 - Italy C Play-Off & Out
Imolese vs Pistoiese

0-0

1-0
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
ACSD Saluzzo vs ASD Imperia

0-1

0-2
Sun 15, May-16:00 - Italy Serie D
Gladiator 1924 vs Arzachena

1-0

2-2
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Desenzano Calvina vs Sona


0-0
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
GS Bagnolese vs ASD Alcione

0-1

1-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Tiferno Lerchi vs Scandicci

2-1

2-2
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
ASD Molfetta Calcio vs Casertana F.C.

0-0

1-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Matese vs Atletico Terme Fiuggi

1-0

2-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Insieme Formia vs Giugliano

0-4

0-5
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
USD Casatese vs Virtus Ciserano Bergamo

0-0

2-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
ASD Pro Livorno vs US Pianese

0-2

0-4
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
San Giorgio 1926 vs Audace Cerignola

0-3

1-6
Sun 15, May-16:30 - Italy Serie D
ASD Lanusei Calcio vs Real Monterotondo Scalo

1-1

3-2
Sun 15, May-17:00 - Italy Serie D
Aprilia vs Sassari Torres

0-1

0-3
Sun 15, May-17:00 - Italy Serie D
Montebelluna vs Levico Terme

1-0

3-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Arezzo vs ASD Flaminia Civita

2-1

3-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Acireale vs Citta Di Sant'Agata


1-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Prato vs Aglianese

1-1

3-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Sangiovannese vs Lornano Badesse

1-0

2-0
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Sambenedettese vs Alto Casertano

0-1

2-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Chieti vs Trastevere Calcio

0-0

2-2
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Novara Calcio vs FBC Derthona

1-1

3-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Ravenna vs Borgo San Donnino

2-0

2-0
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Forli FC vs ASD Cavenago Fanfulla

2-0

4-0
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Nocerina vs Virtus Casarano

0-1

4-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Rende Calcio 1968 vs Aversa Normanna


2-0
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
AC Legnano vs Real Calepina

1-0

2-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Sanremese vs ASD RG Ticino

1-0

1-0
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
AS Casale Calcio vs Ligorna


1-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Foligno Calcio vs Unipomezia

1-0

2-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Castelnuovo Vomano vs Montegiorgio

1-1

1-2
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
AS Giarre Calcio vs San Luca

2-1

5-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
AS Sorrento Calcio vs USD Lavello

1-0

2-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Tritium vs Correggese Calcio


0-0
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Poggibonsi vs Cascina

0-2

2-2
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Alma Juventus Fano vs Vastogirardi

1-0

1-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
S.S.D. Citta di Brindisi vs Mariglianese

0-1

0-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
AC Este vs San Martino Speme


1-0
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Trapani vs Paterno

1-1

2-2
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Follonica Gavorrano vs Sporting Trestina

4-1

7-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Vado FC vs Sestri Levante

1-1

2-2
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Ponte San Pietro vs Folgore Caratese

0-1

0-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Delta Porto Tolle vs Adriese

0-1

2-3
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Olginatese vs AC Leon

1-0

2-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
ASD Brusaporto vs Vis Nova Giussano

1-0

2-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
ACD Campodarsego vs Cattolica Calcio

2-0

2-0
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
SC Caronnese vs A.S.D. Bra

0-1

2-3
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
San Nicolo Calcio vs Recanatese

1-0

3-0
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Lavagnese vs Borgosesia

0-0

0-4
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Sancataldese vs FC Lamezia Terme


1-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Castrovillari vs ASD Licata

1-0

3-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
FC Francavilla vs US Bitonto

1-0

1-0
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Citta di Fasano vs ACD Nardo

1-1

3-2
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Lentigione vs Athletic Carpi

1-0

2-0
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Gozzano vs Chieri


1-0
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Vastese vs SSD Porto D'Ascoli


0-0
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Sasso Marconi vs Rimini

1-1

1-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Sammaurese vs Mezzolara


0-2
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Team Altamura vs A.S. Bisceglie Calcio 1913


3-0
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Seravezza vs Ghivizzano Borgo Mozzano


2-4
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
ASD Troina vs Gelbison Cilento

0-1

0-3
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Castelfidardo vs Nereto FC

0-0

1-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Cittanovese vs Cavese

0-1

0-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
San Donato Tavarnelle vs Cannara

0-0

1-0
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Crema vs Franciacorta

2-1

3-3
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
GSD Ambrosiana vs Luparense

1-0

3-2
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Vis Artena vs Team Nuova Florida

0-0

3-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Union Clodiense vs ArzignanoChiampo

1-0

1-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Cartigliano vs Spinea

1-1

2-2
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Nola 1925 vs FBC Gravina


1-0
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Rotonda vs Virtus Matino

1-0

2-0
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Fossano Calcio vs AC Asti

2-0

2-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Castellanzese vs Caravaggio

0-1

2-3
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Tolentino vs ASD Pineto Calcio

0-2

1-3
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
US Breno vs Villa d'Alme Valbrembana

0-1

0-2
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
SCD Progresso Calcio vs Real Forte Querceta

0-1

1-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
ASD Caldiero Terme vs Cjarlins Muzane

1-1

2-1
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Carbonia vs ASD Muravera

0-2

1-3
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
USD PDHAE vs ASD Citta Di Varese

0-2

1-2
Sun 15, May-18:00 - Italy Serie D
Savoia Montespaccato vs FC Rieti

1-0

1-1
Sun 15, May-19:30 - Ivory Coast Division 1
USC Bassam vs AS Indenie Abengourou

1-1

2-2
Sun 15, May-08:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs Reinmeer Aomori F.C.

0-1

0-3
Sun 15, May-08:00 - Japan Football League
Verspah Oita vs Kagura Shimane

0-0

1-0
Sun 15, May-08:00 - Japan Football League
Suzuka Unlimited vs Honda FC

1-2

1-4
Sun 15, May-08:00 - Japan Football League
Kochi United vs Nara Club

0-1

0-1
Sun 15, May-08:00 - Japan Football League
TIAMO Hirakata vs MIO Biwako Shiga

1-1

4-1
Sun 15, May-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
IGA Kunoichi Women's vs Ehime FC Women's

1-1

3-1
Sun 15, May-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Angeviolet Hiroshima Women's vs AS Harima ALBION Women's

0-3

0-6
Sun 15, May-06:00 - Japan Women's Football League Division 2
JFA Academy Fukushima Women's vs Kibi International University Women's

5-1

8-1
Sun 15, May-07:00 - Japan Women's Football League Division 2
Yamato Sylphid Women's vs Norddea Hokkaido Women's

0-0

4-0
Sun 15, May-08:00 - Japan Women's Football League Division 2
Fukuoka J. Anclas Women's vs Tsukuba FC Women's


2-0
Sun 15, May-08:00 - Japan Women's Football League Division 2
Shizuoka SSU Bonita Women's vs Veertien Mie Women's


3-1
Sun 15, May-09:00 - Japanese League Division 2
Vegalta Sendai vs Zweigen Kanazawa

1-0

4-1
Sun 15, May-09:00 - Japanese League Division 2
Yokohama FC vs Tokushima Vortis

1-0

2-1
Sun 15, May-09:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Thespakusatsu Gunma

0-0

0-1
Sun 15, May-09:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Albirex Niigata

1-0

2-1
Sun 15, May-10:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Blaublitz Akita

0-0

0-1
Sun 15, May-09:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs Giravanz Kitakyushu

0-0

1-0
Sun 15, May-14:00 - Japanese League Division 3
FC Gifu vs SC Sagamihara

1-0

2-0
Sun 15, May-14:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs Matsumoto Yamaga FC

0-0

0-0
Sun 15, May-08:00 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs Fukushima United FC

0-3

0-4
Sun 15, May-08:00 - Japanese League Division 3
Imabari FC vs Kagoshima United

0-0

0-1
Sun 15, May-08:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Ehime FC

0-0

1-1
Sun 15, May-08:00 - Japanese League Division 3
Iwaki FC vs Fujieda MYFC

1-0

2-2
Sun 15, May-08:00 - Japanese League Division 3
Tegevajaro Miyazaki vs Kamatamare Sanuki

0-0

0-0
Sun 15, May-09:00 - Japanese League Division 3
Kataller Toyama vs YSCC Yokohama

2-0

5-1
Sun 15, May-09:00 - Japanese WE League
Albirex Niigata Women's vs Sanfrecce Hiroshima Women's

2-1

2-2
Sun 15, May-09:00 - Japanese WE League
NTV Beleza Women's vs Vegalta Sendai Women's

1-0

2-1
Sun 15, May-10:00 - Japanese WE League
AS Elfen Sayama Women's vs JEF United Ichihara Women's

1-2

1-4
Sun 15, May-19:59 - Jordan Professional Premier League
Ma'an SC vs Al Aqaba SC

0-0

0-0
Sun 15, May-14:00 - Kazakhstan Division 1
Okzhetpes vs Yassy Turkistan

0-0

0-1
Sun 15, May-15:00 - Kazakhstan Division 1
Ekibastuz vs Baykonur

2-0

3-0
Sun 15, May-15:00 - Kazakhstan Division 1
FK Bolat Temirtau vs FK Igilik

0-0

1-0
Sun 15, May-15:00 - Kazakhstan Division 1
Kyran Shymkent vs Akademiya Ontustik

1-0

3-1
Sun 15, May-15:00 - Kazakhstan Division 1
Kairat Academy vs Zhenis

1-0

1-1
Sun 15, May-18:00 - Kazakhstan Super League
Taraz vs FC Akzhayik

1-0

2-0
Sun 15, May-16:00 - Kazakhstan Super League
Maktaaral Jetisay vs FK Kaspiy Aktau

1-0

2-1
Sun 15, May-15:00 - Kenya Premier League
Nzoia Sugar vs Wazito FC

0-1

0-1
Sun 15, May-16:00 - Kenya Premier League
Kakamega Homeboyz vs KCB Nairobi

1-1

2-1
Sun 15, May-16:00 - Kenya Premier League
Nairobi City Stars vs Tusker FC Nairobi

0-0

0-0
Sun 15, May-10:00 - Korea K3 League
Gimhae City FC vs Gangneung Citizen

1-1

1-1
Sun 15, May-10:00 - Korea K3 League
Hwaseong FC vs Yangju Citizen FC

1-0

1-0
Sun 15, May-10:00 - Korea K4 League
Pyeongtaek Citizen vs Jeonbuk Hyundai Motors II

1-0

2-2
Sun 15, May-10:00 - Korea K4 League
Yeoju FC vs Jeonju Citizen FC

0-2

1-2
Sun 15, May-10:00 - Korea K4 League
Goyang KH FC vs Yangpyeong

0-0

0-2
Sun 15, May-09:00 - Korea K4 League
Jinju Citizen FC vs Pyeongchang FC

0-0

1-2
Sun 15, May-09:00 - Korea K4 League
Geoje Citizen vs Seoul Jungnang FC

0-1

2-1
Sun 15, May-09:20 - Korea League 1
Suwon FC vs Jeju United FC

1-0

1-3
Sun 15, May-11:30 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Gangwon FC

0-0

1-1
Sun 15, May-14:00 - Korea League 1
FC Seoul vs Pohang Steelers

0-0

1-0
Sun 15, May-11:00 - Korea League 2
Gwangju Football Club vs Ansan Greeners FC

0-0

2-0
Sun 15, May-13:30 - Korea League 2
Chungnam Asan FC vs Bucheon FC 1995

0-0

0-0
Sun 15, May-17:00 - Kosovo Super League
KF Prishtina vs KF Drita Gjilan

0-0

0-1
Sun 15, May-17:00 - Kosovo Super League
KF Drenica Skenderaj vs Ballkani

0-0

3-1
Sun 15, May-17:00 - Kosovo Super League
Gjilani vs Malisheva

2-1

3-4
Sun 15, May-17:00 - Kosovo Super League
Dukagjini vs KF Llapi

1-1

3-2
Sun 15, May-17:00 - Kosovo Super League
KF Ulpiana vs KF Feronikeli

4-2

6-2
Sun 15, May-17:00 - Latvia - 1. Division
Metta/LU Riga vs Valmieras FK

0-2

0-3
Sun 15, May-15:00 - Latvia - 1. Division
FK Auda Riga vs Rigas Futbola skola

0-0

0-1
Sun 15, May-19:00 - Latvia - 2. Division
Tukums-2000 II vs Salaspils

0-1

1-2
Sun 15, May-17:00 - Latvia - 2. Division
Jelgava vs Dinamo Riga / Staiceles Bebri

2-0

5-0
Sun 15, May-14:00 - Latvia - 2. Division
Grobina vs Saldus SS/Leevon

2-0

4-1
Sun 15, May-19:00 - Lithuania - 1. Division
Siauliai vs Hegelmann Litauen

0-0

0-0
Sun 15, May-16:00 - Lithuania - 1. Division
FK Panevezys vs Dziugas Telsiai

0-0

1-0
Sun 15, May-16:00 - Lithuania - 2. Division
DFK Dainava Alytus vs FK Riteriai B

1-1

3-2
Sun 15, May-18:00 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs RM Hamm Benfica

4-0

7-0
Sun 15, May-18:00 - Luxembourg National Division
Etzella Ettelbruck vs FC Differdange 03

0-1

0-2
Sun 15, May-18:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs Rodange 91

0-0

1-0
Sun 15, May-18:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs Fola Esch

0-0

0-1
Sun 15, May-18:00 - Luxembourg National Division
Progres Niederkorn vs FC Wiltz 71

1-0

2-1
Sun 15, May-18:00 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxemburg vs UNA Strassen

5-0

6-1
Sun 15, May-18:00 - Luxembourg National Division
Hostert vs Swift Hesperange

0-3

1-3
Sun 15, May-18:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs Victoria Rosport

1-0

3-1
Sun 15, May-16:15 - Macao Division 1
Chao Pak Kei vs CF Benfica Macau

7-0

11-0
Sun 15, May-14:00 - Macao Division 1
LUN LOK vs Benfica de Macau

0-3

0-5
Sun 15, May-19:00 - Malta U BET FA Trophy
Valletta FC vs Floriana FC

0-1

1-1
Sun 15, May-03:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Puebla

1-1

3-2
Sun 15, May-05:05 - Mexico Primera Division
Pachuca vs Atletico San Luis

0-0

3-2
Sun 15, May-02:00 - Mexico Primera Divison A
Atletico Morelia vs Cimarrones Sonora

0-0

2-0
Sun 15, May-18:00 - Mexico Youth U20
Leon U20 vs Tigres UANL(U20)

1-1

3-3
Sun 15, May-12:00 - Mongolia Premier League
Deren vs Khovd Western

4-0

5-0
Sun 15, May-15:00 - Mongolia Premier League
Tuv Buganuud vs Athletic 220 FC

1-2

3-2
Sun 15, May-09:00 - Mongolia Premier League
SP Falcons vs BCH Lions

2-0

5-1
Sun 15, May-19:30 - Montenegro Division 2
OFK Titograd vs FK Cetinje

1-0

3-1
Sun 15, May-19:30 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs Jedinstvo Bijelo Polje

1-0

2-0
Sun 15, May-19:30 - Montenegro Division 2
Arsenal Tivat vs FK Berane

4-0

5-1
Sun 15, May-19:30 - Montenegro Division 2
OFK Igalo vs FK Grbalj Radanovici

1-0

1-1
Sun 15, May-19:30 - Montenegro Division 2
OFK Mladost DG vs FK Kom

1-0

1-2
Sun 15, May-19:59 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs TAS de Casablanca

1-1

2-1
Sun 15, May-19:59 - Morocco Division 2
JSM Jeunesse Sportive El Massira vs Kawkab Marrakech


0-2
Sun 15, May-19:59 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs USM Oujda

0-0

3-1
Sun 15, May-19:59 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs Stade Marocain du Rabat

2-0

2-0
Sun 15, May-19:59 - Morocco Division 2
Chabab Ben Guerir vs Raja Beni Mellal

1-0

1-0
Sun 15, May-19:59 - Morocco Division 2
UTS Union Touarga Sport Rabat vs Ittihad Khemisset

2-1

2-1
Sun 15, May-19:59 - Morocco Division 2
Olympique Dcheira vs Chabab Atlas Khenifra

0-2

1-2
Sun 15, May-19:00 - Morocco Super League
Rapide Oued Zem vs Raja Casablanca Atlhletic

0-0

1-0
Sun 15, May-21:15 - Morocco Super League
Chabab Mohammedia vs Maghreb Fez

1-1

1-3
Sun 15, May-18:00 - National League
Southend United vs Torquay United

0-1

1-1
Sun 15, May-18:00 - National League
Stockport County vs Halifax Town

1-0

2-0
Sun 15, May-18:00 - National League
Chesterfield vs Woking

0-0

0-0
Sun 15, May-18:00 - National League
Barnet F.C. vs Bromley

1-1

2-4
Sun 15, May-18:00 - National League
Aldershot Town vs Wealdstone FC

1-1

1-3
Sun 15, May-18:00 - National League
Dagenham and Redbridge vs Wrexham

0-0

3-0
Sun 15, May-18:00 - National League
Altrincham vs Yeovil Town

0-1

0-1
Sun 15, May-18:00 - National League
Maidenhead United vs Notts County

0-0

0-1
Sun 15, May-18:00 - National League
Eastleigh vs Grimsby Town

0-2

4-4
Sun 15, May-18:00 - National League
Boreham Wood F.C. vs Solihull Moors

0-2

0-3
Sun 15, May-18:00 - National League
Dover Athletic vs Weymouth

0-1

1-2
Sun 15, May-18:00 - National League North
AFC Fylde vs Boston United

0-0

0-2
Sun 15, May-11:15 - Nigeria Premier League
MFM FC vs Kano Pillars

1-1

2-1
Sun 15, May-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs Shooting Stars SC

1-0

3-1
Sun 15, May-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Akwa United

0-0

0-0
Sun 15, May-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs Wikki Tourists

1-0

3-1
Sun 15, May-19:00 - Nigeria Premier League
Remo Stars vs Enugu Rangers International

1-0

1-0
Sun 15, May-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs Nasarawa United FC

1-0

1-0
Sun 15, May-19:00 - North Macedonia Prva liga
Rabotnicki Skopje vs Pelister Bitola

0-0

2-1
Sun 15, May-19:00 - North Macedonia Prva liga
FK Skopje vs Bregalnica Stip

3-0

4-1
Sun 15, May-19:00 - North Macedonia Prva liga
FK Tikves Kavadarci vs FK Makedonija Gjorce Petrov

0-1

2-1
Sun 15, May-19:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkupi vs Akademija Pandev

2-0

3-0
Sun 15, May-19:00 - North Macedonia Prva liga
Borec Veles vs Renova Cepciste

1-3

1-5
Sun 15, May-19:00 - North Macedonia Prva liga
FC Struga Trim-Lum vs FK Shkendija

0-0

1-1
Sun 15, May-17:15 - Norway 2 Division B
Levanger FK vs Kjelsas IL

0-0

1-0
Sun 15, May-17:00 - Norway 3. Divisjon B
IL Hodd II vs Aalesund FK B

0-2

1-2
Sun 15, May-17:00 - Norway 3. Divisjon C
Brann B vs FK Haugesund B

0-0

1-0
Sun 15, May-16:00 - Norway 3. Divisjon D
Fredrikstad 2 vs Sparta Sarpsborg 2

2-0

4-0
Sun 15, May-19:00 - Norway 3. Divisjon E
Byasen Toppfotball vs Rana FK

2-0

2-0
Sun 15, May-17:30 - Norway 3. Divisjon E
Rosenborg B vs Bodo Glimt 2

2-0

7-0
Sun 15, May-18:00 - Norway 3. Divisjon F
IF Floya vs Harstad

4-1

7-1
Sun 15, May-19:59 - Norway Adeccoligaen
Bryne vs Asane Fotball

1-1

2-1
Sun 15, May-19:59 - Norway Adeccoligaen
Kongsvinger vs Raufoss

2-0

4-1
Sun 15, May-19:59 - Norway Adeccoligaen
Start Kristiansand vs Sogndal

2-0

5-1
Sun 15, May-19:59 - Norway Adeccoligaen
Mjondalen vs KFUM Oslo

1-0

2-1
Sun 15, May-19:59 - Norway Adeccoligaen
Stjordals Blink vs Ranheim IL

0-1

0-1
Sun 15, May-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Alianza FC (PAN) vs Club Atletico Chiriqui

1-0

1-0
Sun 15, May-18:00 - Paraguayan Division 2
2 de Mayo vs Independiente FBC

0-1

1-2
Sun 15, May-18:00 - Paraguayan Division 2
Guarani de Trinidad vs Club Rubio Nu

0-0

0-2
Sun 15, May-00:00 - Paraguayan Primera Division
Guairena FC vs Resistencia SC

0-0

0-0
Sun 15, May-03:15 - Paraguayan Primera Division
Sol de America vs Cerro Porteno

1-1

2-1
Sun 15, May-00:30 - Peru Primera Division
UTC Cajamarca vs Deportivo Municipal

3-2

4-3
Sun 15, May-04:00 - Peru Primera Division
Alianza Lima vs Univ. Cesar Vallejo

1-0

2-0
Sun 15, May-22:15 - Peru Primera Division
Alianza Atletico vs Sport Boys Association

0-1

1-2
Sun 15, May-22:00 - Peru Segunda Division
Deportivo Union Comercio vs Santos Ica (PER)

2-0

3-1
Sun 15, May-17:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Zaglebie Lubin Youth vs Pogon Szczecin Youth

2-0

4-2
Sun 15, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Wisla Sandomierz vs Sokol Sieniawa

0-1

1-1
Sun 15, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Podhale Nowy vs Orleta Radzyn Podlaski

1-0

1-0
Sun 15, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Pilica Białobrzegi vs KS Blonianka Blonie

0-1

1-2
Sun 15, May-14:00 - Poland - 4. Liga
Pelikan Lowicz vs Wissa Szczuczyn

3-0

3-0
Sun 15, May-14:00 - Poland - 4. Liga
Cuiavia Inowroclaw vs Notecianka Pakosc

0-1

2-2
Sun 15, May-14:00 - Poland - 4. Liga
Zaglebie Lubin B vs LKS Goczalkowice Zdroj

2-3

4-4
Sun 15, May-18:00 - Poland - 4. Liga
Lechia Tomaszow Mazowiecki vs Ursus Warszawa

0-2

0-3
Sun 15, May-18:00 - Poland - 4. Liga
LKS Lagow vs Wisloka Debica

2-0

4-1
Sun 15, May-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Gornik Zabrze vs Gornik Leczna

0-1

4-2
Sun 15, May-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Radomiak Radom vs Wisla Krakow

0-1

4-2
Sun 15, May-14:30 - Poland - Ekstraklasa
Stal Mielec vs Slask Wroclaw

0-1

1-1
Sun 15, May-17:00 - Poland - I liga
Sandecja Nowy Sacz vs Chrobry Glogow

0-0

0-0
Sun 15, May-19:59 - Poland - I liga
LKS Lodz vs Odra Opole

0-2

0-4
Sun 15, May-14:40 - Poland - I liga
Miedz Legnica vs Widzew lodz

0-0

1-0
Sun 15, May-19:00 - Poland - II liga
Garbarnia Krakow vs Wigry Suwalki

0-1

0-2
Sun 15, May-19:15 - Poland - II liga
Chojniczanka Chojnice vs Olimpia Elblag

2-1

4-1
Sun 15, May-18:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs Sokol Ostroda

5-3

6-4
Sun 15, May-19:00 - Poland Woman's League
SMS Lodz Women's vs APLG Gdansk Women's

3-1

6-1
Sun 15, May-14:00 - Poland Woman's League
KKP Bydgoszcz Women's vs Czarni Sosnowiec Women's

0-0

0-3
Sun 15, May-14:00 - Poland Woman's League
WKS Slask Wroclaw Women's vs MKS Olimpia Szczecin Women's

0-0

1-0
Sun 15, May-15:30 - Poland Woman's League
Rekord Bielsko Women's vs Gornik Leczna Women's

1-2

1-5
Sun 15, May-14:00 - Portugal Campeonato
Salgueiros vs Maritimo B

1-1

2-2
Sun 15, May-19:59 - Portugal Campeonato
Paredes vs Vilaverdense

1-0

1-0
Sun 15, May-19:59 - Portugal Campeonato
Lusitano GC Moncarapachense vs Pero Pinheiro

1-0

2-0
Sun 15, May-19:59 - Portugal Campeonato
Os Belenenses vs Sertanense FC

0-2

3-3
Sun 15, May-16:00 - Portugal Campeonato
Fontinhas vs Olhanense SC

0-0

2-0
Sun 15, May-18:30 - Portugal Liga de Honora
Varzim vs CD Mafra

1-0

2-0
Sun 15, May-18:30 - Portugal Liga de Honora
Estrela Amadora vs Sporting Covilha

0-0

0-1
Sun 15, May-14:00 - Portugal Liga de Honora
Leixoes vs Casa Pia AC

0-4

1-5
Sun 15, May-14:00 - Portugal Liga de Honora
Rio Ave vs G.D. Chaves

1-0

3-0
Sun 15, May-18:00 - Portugal Liga de Honora
C.D. Feirense vs CD Nacional

2-0

4-1
Sun 15, May-23:30 - Portugal Primera Liga
Vitoria Guimaraes vs Gil Vicente

1-0

5-0
Sun 15, May-21:00 - Portugal Primera Liga
FC Famalicao vs SC Braga

1-2

3-2
Sun 15, May-14:00 - Portugal Women's 1A Divisao
Maritimo Women's vs Torreense Women's


3-1
Sun 15, May-19:59 - Primeira Liga 3
Uniao Leiria vs Alverca

1-2

1-2
Sun 15, May-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Samaxı FC vs Qabala

0-1

0-1
Sun 15, May-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs Neftchi Baku

0-0

1-0
Sun 15, May-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabail vs Qarabag

0-0

0-3
Sun 15, May-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Standard Sumqayit

0-0

2-2
Sun 15, May-22:30 - Romania - Divizia A
CFR Cluj vs CS Universitatea Craiova

1-0

2-1
Sun 15, May-17:00 - Romania - Liga 2
Concordia Chiajna vs Universitaea Cluj

1-0

1-0
Sun 15, May-17:00 - Romania - Liga 2
Unirea Slobozia vs Petrolul Ploiesti

0-0

0-0
Sun 15, May-17:00 - Romania - Liga 2
Hermannstadt vs CSA Steaua Bucureti

0-0

0-0
Sun 15, May-12:00 - Romania Women's Superliga
Olimpia Cluj Women's vs CSM Alexandria Women's

4-0

9-1
Sun 15, May-12:00 - Romania Women's Superliga
SSU Politehnica Timisoara Women's vs Fairplay Bucuresti Women's

5-0

11-0
Sun 15, May-15:00 - Romania Women's Superliga
Banat Girls Women's vs Universitatea Galati Women's

4-0

10-1
Sun 15, May-18:30 - Russia Div 2 Group 2
Dinamo Moscow B vs FC Tver

0-3

0-3
Sun 15, May-17:00 - Russia Div 2 Group 2
Shinnik Yaroslavl vs Dinamo St. Petersburg

0-0

1-1
Sun 15, May-17:00 - Russia Div 2 Group 2
FK Murom vs Kairat Moskva

0-0

0-1
Sun 15, May-18:00 - Russia Div 2 Group 2
Kazanka Moscow vs Krasava Odintsovo

0-0

0-1
Sun 15, May-16:00 - Russia Div 2 Group 2
Volna Nizhegorodskaya vs Zvezda Sint Petersburg

1-1

2-2
Sun 15, May-17:00 - Russia Div 2 Group 3
Dinamo Briansk vs Saransk

1-2

1-2
Sun 15, May-19:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Zvezda Ryazan vs FK Khimki Reserve

0-0

0-0
Sun 15, May-18:00 - Russia Div 2 Group 3
Salyut-Energia Belgorod vs Strogino Moscow

2-0

3-1
Sun 15, May-15:00 - Russia Div 2 Group 3
Sokol Saratov vs SKA-Khabarovsk-2

0-0

0-0
Sun 15, May-16:00 - Russia Div 2 Group 3
Avangard Kursk vs Rodina Moskva

1-1

3-2
Sun 15, May-09:00 - Russia Div 2 Group 3
Dinamo Vladivostok vs Peresvet Podolsk

1-0

1-1
Sun 15, May-15:00 - Russia Div 2 Group 4
FK Spartak Tuymazy vs FC Tyumen

0-1

1-4
Sun 15, May-16:00 - Russia Div 2 Group 4
Amkar Perm vs Volga Ulyanovsk

0-0

1-1
Sun 15, May-16:00 - Russia Div 2 Group 4
FC Chelyabinsk vs FC Novosibirsk

2-0

2-0
Sun 15, May-16:00 - Russia Div 2 Group 4
Zenit Izhevsk vs FC Lada Togliatti

2-0

2-0
Sun 15, May-16:00 - Russia Div 2 Group 4
Torpedo Miass vs Zvezda Perm

1-1

1-2
Sun 15, May-11:00 - Russia First Division
SKA Khabarovsk vs Gazovik Orenburg

0-0

1-0
Sun 15, May-18:30 - Russia First Division
Volgar Astrachan vs FC Tom Tomsk

0-1

0-3
Sun 15, May-17:00 - Russia First Division
Metallurg Lipetsk vs Fakel Voronezh

0-2

1-2
Sun 15, May-14:00 - Russia First Division
Yenisey Krasnoyarsk vs FC Torpedo Moscow

0-0

0-1
Sun 15, May-14:00 - Russia First Division
Veles Moscow vs Baltika

1-1

1-1
Sun 15, May-18:00 - Russia First Division
Alania Vladikavkaz vs Rotor Volgograd

0-1

0-1
Sun 15, May-15:00 - Russia First Division
Tekstilshchik Ivanovo vs Neftekhimik Nizhnekamsk

1-0

1-0
Sun 15, May-15:00 - Russia First Division
Olimp-Dolgiye Prudy vs Akron Togliatti

0-1

0-2
Sun 15, May-17:30 - Russia Premier League
Spartak Moscow vs Zenit St.Petersburg

0-0

1-1
Sun 15, May-19:59 - Russia Premier League
Krasnodar FK vs CSKA Moscow

0-0

1-0
Sun 15, May-15:00 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs Rubin Kazan

1-0

3-0
Sun 15, May-12:30 - Russia Women's Premier League
Rubin Kazan Women's vs Lokomotiv Moscow Women's

0-1

1-1
Sun 15, May-17:00 - San Marino Girone A
S.S Pennarossa vs SS Virtus

0-1

1-1
Sun 15, May-17:00 - San Marino Girone A
SC Faetano vs SP Tre Fiori

0-0

1-1
Sun 15, May-17:00 - San Marino Girone A
SP Libertas vs SP Tre Penne

1-0

1-0
Sun 15, May-17:00 - San Marino Girone A
Fiorentino vs SP La Fiorita

0-1

0-2
Sun 15, May-19:10 - Scotland Women's Premier League
Hamilton Academical Women's vs Spartans Women's

1-2

1-2
Sun 15, May-19:10 - Scotland Women's Premier League
Celtic Women's vs Glasgow Rangers Women's

0-3

1-3
Sun 15, May-19:10 - Scotland Women's Premier League
Hibernian Women's vs Glasgow City Women's

0-0

0-0
Sun 15, May-19:10 - Scotland Women's Premier League
Hearts Women's vs Partick Thistle Women's

1-0

3-0
Sun 15, May-19:10 - Scotland Women's Premier League
Motherwell Women's vs Aberdeen Women's

1-1

3-2
Sun 15, May-16:10 - Scottish League One
Airdrieonians vs Queen's Park

1-1

1-1
Sun 15, May-15:00 - Scottish Premier League
Aberdeen vs St. Mirren

0-0

0-0
Sun 15, May-15:00 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs St. Johnstone

1-0

4-0
Sun 15, May-15:00 - Scottish Premier League
Livingston F.C. vs Dundee

0-0

2-1
Sun 15, May-13:00 - Sea Games Womens Football
Singapore Women's vs Myanmar Women's

0-0

0-1
Sun 15, May-16:00 - Sea Games Womens Football
Laos Women's vs Thailand Women's

0-2

0-5
Sun 15, May-13:00 - Sea Games-Football
Indonesia(U23) vs Myanmar(U23)

3-0

3-1
Sun 15, May-16:00 - Sea Games-Football
Viet Nam(U23) vs Timor Leste U23

0-0

2-0
Sun 15, May-21:00 - Senegal Premier League
Pikine vs AS Douanes Dakar

1-0

1-0
Sun 15, May-21:00 - Senegal Premier League
Linguere vs Union Sportive Goree

0-0

0-0
Sun 15, May-21:00 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs ASC Diambars

1-1

2-1
Sun 15, May-21:00 - Senegal Premier League
Mbour Petite Cote vs Guediawaye

0-0

0-2
Sun 15, May-21:00 - Senegal Premier League
Generation Foot vs ASEC Ndiambour

3-0

5-0
Sun 15, May-16:25 - Serbia - 1. Liga
Novi Pazar vs Radnik Surdulica

0-1

0-1
Sun 15, May-18:30 - Serbia - 1. Liga
Vojvodina vs Cukaricki

0-1

0-3
Sun 15, May-20:30 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs Crvena Zvezda Beograd

0-1

0-1
Sun 15, May-19:00 - Serbia Prva Liga
FK Radnicki Sremska Mitrovica vs Mladost Novi Sad

0-1

1-3
Sun 15, May-19:00 - Serbia Prva Liga
FK Loznica vs FK Indjija

1-1

2-1
Sun 15, May-19:00 - Serbia Prva Liga
FK Zarkovo vs FK Javor Ivanjica

1-0

2-1
Sun 15, May-19:00 - Serbia Prva Liga
IMT Novi Beograd vs Zeleznicar Pancevo

1-1

1-2
Sun 15, May-12:00 - Serbia U19 League
Partizan Belgrade(U19) vs FK Rad(U19)


2-1
Sun 15, May-00:00 - Serie C - Brazil
Botafogo SP vs ABC Natal/RN

0-0

2-0
Sun 15, May-02:00 - Serie C - Brazil
Floresta/CE vs Manaus FC(AM)

0-0

0-1
Sun 15, May-18:00 - Serie C - Brazil
Figueirense FC vs Aparecidense GO

1-0

2-1
Sun 15, May-22:30 - Serie D - Brazil
Brasiliense (DF) vs Ceilandia DF

1-0

2-1
Sun 15, May-22:30 - Serie D - Brazil
Ipora vs Gremio Anapolis

0-0

0-0
Sun 15, May-00:00 - Serie D - Brazil
Ferroviaria SP vs Inter de Limeira

1-0

1-1
Sun 15, May-23:00 - Serie D - Brazil
Caldense(MG) vs URT MG

1-0

1-1
Sun 15, May-23:00 - Serie D - Brazil
Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA) vs CS Esportivo AL

1-1

2-3
Sun 15, May-23:00 - Serie D - Brazil
Oeste SP vs EC Santo Andre

1-0

2-0
Sun 15, May-23:00 - Serie D - Brazil
Juazeirense BA vs Alagoinhas Atletico BA

0-0

0-2
Sun 15, May-23:00 - Serie D - Brazil
Jacuipense BA vs Santa Cruz (PE)

0-0

2-0
Sun 15, May-23:00 - Serie D - Brazil
Fluminense/PI vs 4 de Julho/PI

0-0

0-0
Sun 15, May-01:00 - Serie D - Brazil
Nautico (RR) vs Rio Branco (AC)

1-2

1-4
Sun 15, May-23:20 - Serie D - Brazil
Acao MT vs OperArio(MT)

0-1

1-2
Sun 15, May-22:00 - Serie D - Brazil
Globo vs America FC Natal RN

0-2

0-2
Sun 15, May-22:00 - Serie D - Brazil
Perolas Negras RJ vs Parana

0-0

0-1
Sun 15, May-22:00 - Slovakia 1. Liga
DAC Dunajska Streda vs MFK Ruzomberok

1-2

2-3
Sun 15, May-12:30 - Slovakia 3. liga Bratislava
Raca Bratislava vs MSK Senec

2-1

4-2
Sun 15, May-19:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
Dunajska Luzna vs Nova Dedinka

1-0

2-1
Sun 15, May-19:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
FK Slovan Ivanka pri Dunaji vs SK Bernolakovo


3-0
Sun 15, May-19:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
Lokomotiva Devinska Nova Ves vs TJ Rovinka


0-2
Sun 15, May-19:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
FK Slovan Most pri Bratislave vs Malacky

0-2

0-2
Sun 15, May-19:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
Kalinkovo vs Tomasov

1-0

2-1
Sun 15, May-19:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
MFK Rusovce vs PSC Pezinok

3-0

5-1
Sun 15, May-12:30 - Slovakia 3. liga Center
Jednota Banova vs SK Pramen Kovacova

1-0

2-0
Sun 15, May-19:00 - Slovakia 3. liga Center
Banik Kalinovo vs Podkonice

0-4

1-4
Sun 15, May-19:00 - Slovakia 3. liga Center
FTC Filakovo vs MSK Fomat Martin


2-2
Sun 15, May-19:00 - Slovakia 3. liga Center
Tatran Krasno nad Kysucou vs TJ Družstevník Liptovska Stiavnica

3-0

4-0
Sun 15, May-19:00 - Slovakia 3. liga Center
MFK Zarnovica vs FK Rakytovce


0-1
Sun 15, May-18:30 - Slovakia 3. liga East
Tesla Stropkov vs Slavia TU Kosice

1-1

1-2
Sun 15, May-18:30 - Slovakia 3. liga East
MFK Snina vs OFK-SIM Raslavice

2-0

3-0
Sun 15, May-18:30 - Slovakia 3. liga East
Spisske Podhradie vs 1.FK Svidnik


1-0
Sun 15, May-18:30 - Slovakia 3. liga East
MFK Sobrance vs Rudnany

2-1

6-3
Sun 15, May-18:30 - Slovakia 3. liga East
Mladost Kalsa vs MFK Vranov nad Topou

1-1

1-2
Sun 15, May-18:30 - Slovakia 3. liga West
FC Nitra vs Spartak Vrable

1-3

1-3
Sun 15, May-18:30 - Slovakia 3. liga West
Slovan Levice vs TJ Imel

2-0

3-0
Sun 15, May-18:30 - Slovakia 3. liga West
Kovo Belusa vs FK Nove Zamky


1-2
Sun 15, May-12:00 - Slovakia Women I. liga
Banik Horna Nitra Women's vs FC Artmedia Petrzalka Women's

1-1

1-3
Sun 15, May-12:30 - Slovakia Women I. liga
Slovan Bratislava Women's vs TJ Spartak Myjava Women's

2-0

2-1
Sun 15, May-13:00 - Slovakia Women I. liga
Spartak Trnava Women's vs Trencin Women's

1-0

2-2
Sun 15, May-19:00 - Slovakia Women I. liga
FK Nove Zamky Women's vs SKF Zilina Women's

0-0

2-0
Sun 15, May-17:00 - Slovenia 1. Liga
Domzale vs NK Celje

1-0

1-1
Sun 15, May-19:30 - Slovenia 1. Liga
NK Olimpija Ljubljana vs NS Mura

1-1

3-3
Sun 15, May-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Rogaska vs NK Roltek Dob

2-0

3-1
Sun 15, May-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Fuzinar vs NK Triglav Kranj

1-0

1-1
Sun 15, May-18:15 - Slovenia U19
NK Bravo Publikum U19 vs NK Krka U19

0-0

3-0
Sun 15, May-17:00 - South Africa First League
Polokwane City FC vs Tshakhuma Tsha Madzivhandila

1-0

4-2
Sun 15, May-17:00 - South Africa First League
Pretoria University vs Hungry Lions

0-0

0-0
Sun 15, May-17:00 - South Africa First League
Cape Town All Stars vs JDR Stars

0-0

0-1
Sun 15, May-17:00 - South Africa First League
Uthongathi FC vs TS Sporting

0-0

1-0
Sun 15, May-17:00 - South Africa First League
Richards Bay vs Cape Town Spurs

0-0

0-0
Sun 15, May-17:00 - South Africa First League
Pretoria Callies vs Jomo Cosmos

1-0

1-2
Sun 15, May-17:00 - South Africa First League
Venda vs Free State Stars

0-1

1-1
Sun 15, May-17:00 - South Africa First League
Platinum City Rovers vs Black Leopards

0-1

0-5
Sun 15, May-11:30 - South Australian Premier League
Eastern United vs Port Adelaide Pirates

1-0

2-0
Sun 15, May-13:30 - Spanish Ladies League Division 2
Madrid CFF B Women's vs CD Femarguin Women's

0-2

3-2
Sun 15, May-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
Racing de Santander Women's vs Sporting de Gijon Women's

1-1

1-2
Sun 15, May-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
Granadilla Tenerife B Women's vs Real Betis B Women's

0-0

1-0
Sun 15, May-13:30 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women's vs Madrid CFF Women's

0-0

2-0
Sun 15, May-13:30 - Spanish Ladies Premier League
Eibar Women's vs Colegio Aleman Valencia Women's

2-1

5-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women's vs Sevilla FC Women's

1-2

1-4
Sun 15, May-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women's vs Deportivo Alaves Women's

3-0

6-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women's vs Atletico de Madrid Women's

2-0

2-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Madrid CF Women's vs Villarreal Women's

1-0

1-0
Sun 15, May-21:30 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Real Sociedad

1-0

1-2
Sun 15, May-21:30 - Spanish Primera Division
Celta Vigo vs Elche

1-0

1-0
Sun 15, May-21:30 - Spanish Primera Division
Mallorca vs Rayo Vallecano

1-0

2-1
Sun 15, May-21:30 - Spanish Primera Division
Levante vs Alaves

0-1

3-1
Sun 15, May-21:30 - Spanish Primera Division
Getafe vs Barcelona

0-0

0-0
Sun 15, May-21:30 - Spanish Primera Division
Athletic Bilbao vs Osasuna

1-0

2-0
Sun 15, May-21:30 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Granada CF

1-0

2-0
Sun 15, May-21:30 - Spanish Primera Division
Atletico Madrid vs Sevilla

1-0

1-1
Sun 15, May-21:30 - Spanish Primera Division
Cadiz vs Real Madrid

1-1

1-1
Sun 15, May-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Racing de Ferrol vs Athletic Bilbao B

0-1

1-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Badajoz vs Celta Vigo B

0-1

1-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Zamora CF vs Extremadura


2-0
Sun 15, May-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Racing Santander vs Valladolid B

0-0

1-0
Sun 15, May-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Albacete vs Gimnastic Tarragona

0-0

0-1
Sun 15, May-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Madrid Castilla vs UE Llagostera Costa Brava

3-1

5-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Sevilla Atletico vs Barcelona B

2-0

2-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
C.D. San Fernando Isleno vs Algeciras

0-2

0-2
Sun 15, May-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UCAM Murcia vs Atletico Baleares

1-0

1-1
Sun 15, May-18:30 - Spanish Primera U19
Barcelona(U19) vs CD San Francisco(U19)


3-0
Sun 15, May-18:30 - Spanish Primera U19
CD Ebro(U19) vs UD Unificacion Bellvitge(U19)


0-1
Sun 15, May-19:00 - Spanish Primera U19
Atletico Perines(U19) vs Sporting de Gijon(U19)


1-0
Sun 15, May-19:00 - Spanish Primera U19
Alboraya(U19) vs CF Inter San Jose(U19)


1-2
Sun 15, May-19:00 - Spanish Primera U19
UD Logrones(U19) vs CD Oberena(U19)


2-0
Sun 15, May-17:30 - Spanish Primera U19
Real Sociedad(U19) vs Danok Bat CF(U19)

2-0

4-1
Sun 15, May-17:30 - Spanish Primera U19
Las Palmas(U19) vs SD San Jose(U19)

1-0

3-0
Sun 15, May-14:00 - Spanish Primera U19
Cordoba(U19) vs Calavera(U19)

1-0

1-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Primera U19
CF Trival Valderas U19 vs Valladolid(U19)

0-1

3-2
Sun 15, May-14:30 - Spanish Primera U19
Burgos CF(U19) vs CF Rayo Majadahonda(U19)

0-0

1-0
Sun 15, May-21:00 - Spanish Primera U19
Castilleja CF(U19) vs Vazquez Cultural U19


0-1
Sun 15, May-21:00 - Spanish Primera U19
Coria(U19) vs Recreativo Huelva U19

0-1

0-2
Sun 15, May-19:59 - Spanish Primera U19
Malaga(U19) vs Sevilla(U19)


0-0
Sun 15, May-19:59 - Spanish Primera U19
Real Murcia(U19) vs CD Roda(U19)


0-2
Sun 15, May-19:59 - Spanish Primera U19
Tiro Pichon(U19) vs Athletic Jaen(U19)


1-2
Sun 15, May-18:00 - Spanish Primera U19
Osasuna(U19) vs Arenas Club de Getxo U19

0-1

1-1
Sun 15, May-18:00 - Spanish Primera U19
Eibar(U19) vs Tolosa(U19)

0-0

2-1
Sun 15, May-18:00 - Spanish Primera U19
Cultural Leonesa(U19) vs Alcorcon(U19)

2-0

2-0
Sun 15, May-18:00 - Spanish Primera U19
Fuenlabrada(U19) vs Las Rozas(U19)

0-0

2-0
Sun 15, May-18:00 - Spanish Primera U19
Montecarlo(U19) vs Girona(U19)

0-1

0-2
Sun 15, May-16:00 - Spanish Segunda Division
Alcorcon vs Las Palmas

0-1

0-2
Sun 15, May-23:00 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs Malaga

0-1

0-2
Sun 15, May-18:00 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Girona

2-1

2-1
Sun 15, May-18:00 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs UD Ibiza

2-0

4-0
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Artistico Navalcarnero vs Marino Luanco

0-0

1-2
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Gimnastica Segoviana

1-1

4-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Aviles vs Arenteiro

1-0

1-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
AD Union Adarve vs UD Llanera

2-0

3-4
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
UC Ceares vs Mostoles

1-1

1-2
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Arosa Sociedad Cultural vs Bergantinos CF

0-1

1-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Salmantino UDS vs Compostela

0-1

2-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Cristo Atletico vs Pontevedra

1-1

1-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Sestao River vs CD Tropezon

1-1

4-2
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Santander B vs SD Laredo

2-1

4-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Osasuna B vs CD Izarra

1-0

2-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Pena Sport vs AD San Juan

0-2

0-4
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Naxara vs UD Logrones B

0-1

1-3
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Gernika vs UD Mutilvera

0-0

0-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Ardoi vs Arenas Club de Getxo

0-1

0-3
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Rioja CF vs Burgos Promesas

1-0

2-5
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Terrassa vs SD Ejea

1-0

1-0
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs Numancia

1-0

2-0
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs Brea

1-0

1-2
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Teruel vs CF Badalona

0-0

0-0
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Tarazona vs CE Europa

1-1

1-3
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Formentera vs SCR Pena Deportiva

2-0

3-0
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Cerdanyola del Valles vs SD Huesca B

0-0

2-0
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Ebro vs AE Prat

0-0

1-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Ibiza Islas Pitiusas vs Andratx

0-0

2-0
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
AD Ceuta vs Cacereno

1-0

3-0
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Don Benito vs UD San Fernando

2-0

2-2
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Las Palmas Atletico vs Merida AD

0-1

1-3
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cadiz B vs Antequera CF

0-0

1-0
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Velez CF vs Cordoba C.F.

0-1

1-2
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Coria vs CD Mensajero

1-0

3-2
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UD Montijo vs Tamaraceite

0-3

1-7
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Panaderia Pulido vs Villanovense

1-3

1-3
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Xerez Deportivo vs CD San Roque de Lepe

0-0

0-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Hercules CF vs CD Marchamalo

1-1

1-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Real Murcia vs Toledo

1-0

2-0
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Melilla vs Atletico Mancha Real

0-0

0-2
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Levante B vs UD Alzira

1-2

1-2
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Calvo Sotelo Puertollano vs Aguilas FC

1-2

1-2
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Eldense vs Recreativo Granada

2-1

3-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CF La Nucia vs CF Intercity

0-0

0-0
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Club Atletico Pulpileno vs UD Socuellamos

1-1

1-2
Sun 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD El Ejido 2012 vs Mar Menor

0-0

0-1
Sun 15, May-13:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Sociedad Deportiva Beasain vs Portugalete

1-1

2-1
Sun 15, May-19:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Utebo FC vs CF Illueca

0-0

2-0
Sun 15, May-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Manacor vs UD Poblense

1-0

2-1
Sun 15, May-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Alcorcon B vs Paracuellos Antamira

0-0

0-0
Sun 15, May-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Utrera vs Ciudad de Lucena

1-1

1-1
Sun 15, May-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
UE Olot vs Girona II

1-0

1-1
Sun 15, May-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Atletico Saguntino vs Atzeneta UE

0-0

0-0
Sun 15, May-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
FC Cartagena B vs Racing Murcia FC

1-0

1-0
Sun 15, May-21:15 - Spanish Tercera Division Play Off
Sporting de Gijon B vs CD Lealtad

0-0

0-1
Sun 15, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Alfaro vs CD Varea

0-0

1-0
Sun 15, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Huetor Tajar vs Almeria B

0-1

1-2
Sun 15, May-17:00 - Swden Women Division 2
IFO Bromolla IF Women's vs Alingsas Women's

0-0

0-2
Sun 15, May-16:00 - Swden Women Division 2
Alvsjo AIK FF Women's vs Ravasen IK Karlskoga Women's

0-1

1-2
Sun 15, May-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Umea FC Women's vs Eskilstuna United DF Women's

1-1

1-2
Sun 15, May-15:00 - Sweden Damallsvenskan
Vittsjo GIK Women's vs Pitea IF Women's

0-1

2-1
Sun 15, May-19:00 - Sweden Div 1 Norra
Sandvikens IF vs Taby

4-0

4-0
Sun 15, May-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Haninge vs Vasalunds IF

0-0

1-4
Sun 15, May-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Sollentuna FK vs BK Forward

1-1

3-1
Sun 15, May-16:00 - Sweden Div 1 Norra
Pitea IF vs FC Stockholm Internazionale

1-0

1-0
Sun 15, May-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Angered BK vs Karlslunds IF HFK

0-0

2-2
Sun 15, May-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Vanersborgs FK vs Mjolby AI FF

1-0

1-1
Sun 15, May-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Kumla vs Herrestads AIF

0-1

1-3
Sun 15, May-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Ragsveds IF vs IFK Stocksund

0-1

2-4
Sun 15, May-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Skiljebo SK vs Jarfalla

1-0

1-1
Sun 15, May-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Korsnas IF FK vs Hudiksvalls FF

2-1

2-1
Sun 15, May-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
IFK Berga vs Osterlen FF

0-0

0-1
Sun 15, May-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Ariana vs FK Karlskrona

0-1

2-2
Sun 15, May-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Assyriska FF Sodertalje vs Nykopings BIS

1-1

1-1
Sun 15, May-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
United Nordic vs IFK Eskilstuna

1-0

4-1
Sun 15, May-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Hoganas BK vs Vastra Frolunda IF

0-1

0-3
Sun 15, May-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Hittarps IK vs Tolo IF

1-0

3-1
Sun 15, May-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Varbergs GIF FK vs BK Astrio

0-0

0-1
Sun 15, May-17:00 - Sweden Superettan
Ostersunds FK vs IK Brage

0-1

1-3
Sun 15, May-15:00 - Sweden Superettan
Landskrona BoIS vs Brommapojkarna

2-1

3-3
Sun 15, May-17:00 - Swedish Allsvenskan
Hammarby vs AIK Solna

2-1

3-3
Sun 15, May-17:00 - Swedish Allsvenskan
Hacken vs Kalmar FF

1-1

3-1
Sun 15, May-19:30 - Swedish Allsvenskan
IFK Goteborg vs Varbergs BoIS FC

1-0

1-1
Sun 15, May-19:30 - Swedish Allsvenskan
IFK Norrkoping vs GIF Sundsvall

4-0

5-1
Sun 15, May-19:30 - Swedish Allsvenskan
Degerfors IF vs Helsingborgs IF

1-0

2-1
Sun 15, May-16:00 - Switzerland Cup
FC Lugano vs St. Gallen

2-1

4-1
Sun 15, May-11:00 - Taiwan Football Premier League
Hang Yuen FC vs Taiwan Shihu

0-1

1-1
Sun 15, May-17:00 - Tajikistan Higher League
FC Istiklol Dushanbe vs Khujand

0-1

1-1
Sun 15, May-16:00 - Tajikistan Higher League
Regar-TadAZ Tursunzoda vs FC Khatlon

0-0

0-1
Sun 15, May-16:00 - Tajikistan Higher League
Ravshan Kulob vs FC Istaravshan

1-0

1-0
Sun 15, May-19:00 - Tunisia Division 1
Esperance Sportive de Tunis vs Etoile du Sahel

1-0

1-0
Sun 15, May-18:00 - Tunisia Division 1
C. A. Bizertin vs AS Soliman

1-1

2-1
Sun 15, May-18:00 - Tunisia Division 1
US Tataouine vs Rejiche

4-2

5-3
Sun 15, May-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Konak BEL. Women's vs Besiktas JK Women's

0-1

0-1
Sun 15, May-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Yabancilar Women's vs Altay SK Izmir Women's

0-0

0-1
Sun 15, May-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Kirecburnu Women's vs Sivasspor Women's

1-0

1-1
Sun 15, May-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Vatanspor Women's vs Fatih Karagumruk Women's

0-0

0-0
Sun 15, May-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Kocaeli Bayan Women's vs Dudulluspor Women's

0-0

1-1
Sun 15, May-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Kayseri Genclerbirligi Women's vs Hatayspor Women's

2-0

2-0
Sun 15, May-17:00 - Turkey Super Lig
Trabzonspor vs Altay Spor Kulubu

1-0

2-1
Sun 15, May-17:00 - Turkey Super Lig
Goztepe vs Besiktas JK

0-2

0-2
Sun 15, May-19:59 - Turkey Super Lig
Fenerbahce vs Fatih Karagumruk

0-0

0-0
Sun 15, May-19:59 - Turkey Super Lig
Konyaspor vs Hatayspor

1-1

3-1
Sun 15, May-19:59 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Gazisehir Gaziantep

0-0

3-0
Sun 15, May-19:59 - Turkey Super Lig
Giresunspor vs Istanbul Basaksehir F.K.

0-1

1-1
Sun 15, May-19:59 - Turkey Super Lig
Kasimpasa S.K. vs Antalyaspor

1-1

2-4
Sun 15, May-13:00 - Turkey U19 League
Konyaspor(U19) vs Hatayspor(U19)

1-0

2-1
Sun 15, May-13:00 - Turkey U19 League
Tuzlaspor Kulubu(U19) vs Samsunspor(U19)

0-0

0-1
Sun 15, May-17:00 - Turkey U19 League
Alanyaspor(U19) vs Gazisehir Gaziantep(U19)

0-0

1-1
Sun 15, May-15:00 - Turkey U19 League
Goztepe(U19) vs Besiktas JK(U19)

1-3

1-6
Sun 15, May-15:00 - Turkey U19 League
Giresunspor(U19) vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19)

0-1

0-1
Sun 15, May-22:00 - UEFA European Women's U17 Championship
Germany Women's(U17) vs Spain Women's(U17)

1-1

2-2
Sun 15, May-16:00 - UEFA European Women's U17 Championship
France Women's(U17) vs Netherlands Women's(U17)

2-0

2-0
Sun 15, May-22:30 - Uruguay Primera Division
Albion FC (URU) vs CS Cerrito

1-1

2-2
Sun 15, May-01:00 - Uruguay Primera Division
Defensor SC vs Nacional Montevideo

0-1

0-2
Sun 15, May-20:15 - Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix vs Danubio FC

0-0

0-0
Sun 15, May-03:30 - Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers vs Montevideo City Torque

1-1

1-1
Sun 15, May-18:00 - Uruguay Primera Division
Cerro Largo vs Deportivo Maldonado

1-0

1-0
Sun 15, May-21:30 - Uruguay Segunda Division
Miramar Misiones FC vs CA Atenas

0-1

1-2
Sun 15, May-22:00 - Uruguay Segunda Division
Villa Espanola vs La Luz FC

0-0

1-1
Sun 15, May-03:00 - USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs San Jose Earthquakes

0-0

3-3
Sun 15, May-03:00 - USA Major League Soccer
New York City FC vs Columbus Crew

1-0

2-0
Sun 15, May-03:00 - USA Major League Soccer
Charlotte FC vs Club de Foot Montreal

0-1

0-2
Sun 15, May-03:30 - USA Major League Soccer
Philadelphia Union vs New York Red Bulls

0-0

1-1
Sun 15, May-04:00 - USA Major League Soccer
Chicago Fire vs FC Cincinnati

0-1

1-2
Sun 15, May-04:35 - USA Major League Soccer
Houston Dynamo vs Nashville SC

1-0

2-0
Sun 15, May-21:55 - USA Major League Soccer
Atlanta United FC vs New England Revolution

1-1

2-2
Sun 15, May-05:15 - USA Major League Soccer
Inter Miami CF vs Washington D.C. United

2-1

2-2
Sun 15, May-05:35 - USA Major League Soccer
Real Salt Lake vs Austin FC

0-1

2-1
Sun 15, May-06:00 - USA Major League Soccer
Portland Timbers vs Sporting Kansas City

1-0

7-2
Sun 15, May-06:35 - USA Major League Soccer
Los Angeles Galaxy vs FC Dallas

0-3

1-3
Sun 15, May-00:00 - USA National independent Football League
Michigan Stars vs Syracuse Pulse

1-1

2-2
Sun 15, May-06:00 - USA National independent Football League
Bay Cities vs California United Strikers

0-0

0-1
Sun 15, May-04:30 - USA National Premier Soccer League
Southern States vs New Orleans Jesters

2-0

4-0
Sun 15, May-06:00 - USA National Premier Soccer League
Oakland SC vs Oakland Stompers

1-1

1-1
Sun 15, May-02:30 - USA National Women's Soccer League
Orlando Pride Women's vs Kansas City NWSL Women's

0-0

2-2
Sun 15, May-04:00 - USA National Women's Soccer League
Racing Louisville Women's vs Houston Dash Women's

0-0

1-1
Sun 15, May-03:00 - USA United Women's Soccer
New England Mutiny Women's vs Scorpions SC


1-0
Sun 15, May-01:00 - USA USL League One
North Carolina vs South Georgia Tormenta

1-2

2-3
Sun 15, May-02:30 - USA USL League One
Richmond Kickers vs Union Omaha

1-1

1-1
Sun 15, May-03:45 - USA USL League One
Chattanooga Red Wolves vs Central Valley Fuego

2-2

2-2
Sun 15, May-01:00 - USA USL League Two
Dayton Dutch Lions vs South Bend Lions

0-1

0-2
Sun 15, May-23:00 - USA USL League Two
Fort Wayne vs Kings Hammer FC

0-1

1-2
Sun 15, May-03:00 - USA USL League Two
Wake FC vs West Virginia United


1-6
Sun 15, May-03:00 - USA USL League Two
Virginia Beach United vs Lionsbridge FC

0-1

0-3
Sun 15, May-03:00 - USA USL League Two
Lehigh Valley United vs Reading United

0-1

1-1
Sun 15, May-03:00 - USA USL League Two
Philadelphia Lone Star vs Real Central New Jersey


1-5
Sun 15, May-03:00 - USA USL League Two
Caledonia SC vs Tampa Bay United


0-4
Sun 15, May-03:30 - USA USL League Two
North Carolina Fusion(U23) vs Tobacco Road

4-1

7-2
Sun 15, May-03:30 - USA USL League Two
Westchester Flames vs Morris Elite

1-0

3-0
Sun 15, May-03:30 - USA USL League Two
One Knoxville SC vs Asheville City SC

1-1

1-2
Sun 15, May-03:30 - USA USL League Two
Christos FC vs Northern Virginia FC

2-2

3-2
Sun 15, May-03:30 - USA USL League Two
Dalton Red Wolves vs Tri Cities Otters


1-3
Sun 15, May-04:00 - USA USL League Two
Des Moines Menace vs St. Croix SC


6-2
Sun 15, May-04:00 - USA USL League Two
Wichita vs Springfield ASC

0-0

1-0
Sun 15, May-04:00 - USA USL League Two
Peoria City vs Minneapolis City SC

1-1

2-2
Sun 15, May-04:00 - USA USL League Two
Little Rock Rangers vs Louisiana Parish AC


4-0
Sun 15, May-04:00 - USA USL League Two
AC Houston Sur vs Houston FC

0-1

0-1
Sun 15, May-04:00 - USA USL League Two
Louisiana Krewe FC vs Texas United FC


2-2
Sun 15, May-03:00 - USL Championship
Charleston Battery vs New Mexico United

0-1

0-2
Sun 15, May-03:00 - USL Championship
Pittsburgh Riverhounds SC vs El Paso Locomotive

0-0

1-0
Sun 15, May-03:00 - USL Championship
Miami FC vs San Antonio FC

0-1

0-2
Sun 15, May-03:00 - USL Championship
Hartford Athletic vs New York Red Bulls B

1-1

3-2
Sun 15, May-03:30 - USL Championship
Detroit City vs Loudoun United

3-0

4-2
Sun 15, May-04:00 - USL Championship
Memphis 901 vs Indy Eleven

1-0

2-1
Sun 15, May-06:00 - USL Championship
Las Vegas Lights FC vs Oakland Roots

1-1

1-1
Sun 15, May-06:00 - USL Championship
Monterey Bay FC vs Rio Grande Valley FC Toros

1-2

1-2
Sun 15, May-16:30 - Uzbekistan Pro League B
Andijan II vs FC Neftgazmontaj


3-0
Sun 15, May-16:30 - Uzbekistan Pro League B
Qumqo'rg'on FC vs Unired


0-0
Sun 15, May-17:00 - Uzbekistan Pro League B
FK Chigatoy vs PFK Shahrixonchi


1-3
Sun 15, May-15:30 - Uzbekistan Pro League B
Pakhtakor-79 vs Bunyodkor II


2-0
Sun 15, May-23:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira vs Monagas SC

1-2

1-5
Sun 15, May-01:15 - Venezuela Primera Division
Hermanos Colmenares vs Metropolitanos FC

0-2

1-2
Sun 15, May-03:30 - Venezuela Primera Division
Academia Puerto Cabello vs Carabobo FC

1-1

1-1
Sun 15, May-00:00 - Venezuela Segunda Division
Urena SC vs Union Local Andina(ULA)

1-1

2-1
Sun 15, May-00:00 - Venezuela Segunda Division
Titanes FC vs Atletico El Vigia

0-0

0-0
Sun 15, May-00:00 - Venezuela Segunda Division
Academia Anzoategui vs Deportivo Petare

2-0

2-0
Sun 15, May-01:00 - Venezuela Segunda Division
Bolívar SC(VEN) vs Deportivo Nueva Esparta

0-0

0-0
Sun 15, May-01:00 - Venezuela Segunda Division
Libertador FC vs Fundacion AIFI

1-2

2-4
Sun 15, May-01:00 - Venezuela Segunda Division
Heroes de Falcon vs Trujillanos FC

0-1

1-2
Sun 15, May-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Balcatta Women's vs Perth RedStar Women's

0-2

0-3
Sun 15, May-11:45 - Western Australia Womens Premier League
Subiaco AFC Women's vs Curtin University SC Women's

2-2

4-4
Sun 15, May-17:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Klepp IL Women's vs Grand Bodo Women's

3-0

4-1
Sun 15, May-17:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Medkila Women's vs Honefoss Women's

0-1

1-2
Sun 15, May-16:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Amazon Grimstad FK Women's vs KIL/Hemne Women's

0-1

1-2
Sun 15, May-16:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Tromso Women's vs Asane Fotball Women's

0-0

0-1
Sun 15, May-17:00 - Women's Norwegian Toppserien
Brann Women's vs Avaldsnes Women's

4-0

10-0
Sun 15, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Caps United FC vs Chicken Inn

0-0

0-1
Sun 15, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Triangle FC vs Cranborne Bullets


5-2
Sun 15, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Manica Diamonds vs Black Rhinos FC


0-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus