Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Fri 6, May-19:00 - Algeria Division 1 RC Arbaa vs Paradou AC |
1-1 |
3-1 |
Fri 6, May-20:45 - Algeria Division 1 JS Kabylie vs CR Belouizdad |
0-0 |
0-0 |
Fri 6, May-21:00 - Algeria Division 1 USM Alger vs WA Tlemcen |
1-0 |
2-0 |
Fri 6, May-16:00 - Argentina Reserves League Tigre Reserve vs Boca Juniors Reserve |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-16:00 - Argentina Reserves League Aldosivi Reserve vs Arsenal de Sarandi Reserve |
1-0 |
1-1 |
Fri 6, May-16:00 - Argentina Reserves League Independiente Reserve vs CA Huracan Reserve |
0-1 |
0-4 |
Fri 6, May-16:00 - Argentina Reserves League Central Cordoba De SDE Reserve vs Lanus Reserve |
2-2 |
2-2 |
Fri 6, May-17:00 - Argentina Reserves League CA Banfield Reserve vs Atletico Tucuman Reserve |
1-2 |
3-4 |
Fri 6, May-17:00 - Argentina Reserves League Defensa Y Justicia Reserve vs Patronato Reserve |
2-0 |
3-0 |
Fri 6, May-17:00 - Argentina Reserves League Talleres Cordoba Reserve vs Sarmiento Junin Reserve |
0-0 |
2-0 |
Fri 6, May-17:00 - Argentina Reserves League Colon Reserve vs Velez Sarsfield(R) |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Argentino de Merlo vs Excursionistas BsAs |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Berazategui vs Liniers |
0-0 |
1-1 |
Fri 6, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana El Porvenir vs Sportivo Italiano |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana General Lamadrid vs Ferrocarril Midland |
2-0 |
2-0 |
Fri 6, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana San Martin Burzaco vs Central Cordoba De Rosario |
0-0 |
1-1 |
Fri 6, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Club Lujan vs Victoriano Arenas |
1-1 |
3-2 |
Fri 6, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Puerto Nuevo vs CA Atlas |
0-1 |
0-2 |
Fri 6, May-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional San Telmo vs Deportivo Madryn |
1-0 |
2-1 |
Fri 6, May-15:00 - Armenia Division 2 Shirak vs BKMA II Yerevan |
3-0 |
5-0 |
Fri 6, May-14:30 - Australia Brisbane Capital League 1 Centenary Stormers vs Mount Gravatt |
2-0 |
5-1 |
Fri 6, May-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers Salisbury United vs Parafield Gardens |
1-0 |
3-2 |
Fri 6, May-13:00 - Australia New South Wales Premier League Manly United vs Sydney United |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-13:30 - Australia New South Wales Premier League Wollongong Wolves vs Blacktown City |
0-0 |
3-1 |
Fri 6, May-11:30 - Australia New South Wales U20 Wollongong Wolves(U20) vs Blacktown City(U20) |
0-0 |
0-1 |
Fri 6, May-12:30 - Australia Queensland State League U23 Centenary Stormers(U23) vs Mount Gravatt U23 |
4-0 |
6-2 |
Fri 6, May-13:30 - Australia Queensland State Leagues 2 Brisbane Wolves vs Souths United |
0-1 |
1-2 |
Fri 6, May-13:15 - Australia Queensland State Women\'s Premier League Mitchelton Women\'s vs The Gap NPL Women\'s |
3-1 |
7-1 |
Fri 6, May-14:30 - Australia Victorian Division 1 Northcote City vs Brunswick City |
0-2 |
2-2 |
Fri 6, May-14:30 - Australia Victorian Division 1 Langwarrin vs Kingston City |
1-1 |
1-1 |
Fri 6, May-14:30 - Australia Victorian Premier League Oakleigh Cannons vs St Albans Saints |
0-0 |
3-1 |
Fri 6, May-12:15 - Australia Victorian Premier League U21 Oakleigh Cannons(U21) vs St Albans Saints(U21) |
1-1 |
5-2 |
Fri 6, May-12:30 - Australia Victorian U21 Premier League 2 Northcote City(U21) vs Brunswick City U21 |
1-0 |
2-1 |
Fri 6, May-12:30 - Australia Victorian U21 Premier League 2 Langwarrin SC(U21) vs Kingston City(U21) |
0-1 |
2-4 |
Fri 6, May-22:25 - Austria Erste Division Floridsdorfer AC vs FC Blau Weiss Linz |
0-0 |
2-0 |
Fri 6, May-20:30 - Austria Erste Division FC Wacker Innsbruck vs SV Horn |
1-1 |
2-3 |
Fri 6, May-20:30 - Austria Erste Division Kapfenberg Superfund vs Austria Wien Amateure |
4-1 |
5-1 |
Fri 6, May-20:30 - Austria Erste Division Rapid Wien B vs SV Lafnitz |
0-1 |
0-3 |
Fri 6, May-20:30 - Austria Erste Division SKU Amstetten vs FC Juniors OO |
0-0 |
0-1 |
Fri 6, May-20:30 - Austria Erste Division SK Vorwarts Steyr vs FC Liefering |
2-0 |
2-1 |
Fri 6, May-19:59 - Austria Landesliga SR Donaufeld Wien vs Slovan HAC |
1-1 |
4-1 |
Fri 6, May-19:59 - Austria Landesliga Gerasdorf/Stammersdorf vs Post SV Wien |
0-0 |
1-1 |
Fri 6, May-19:59 - Austria Landesliga SC Mannsworth vs Union Mauer |
0-2 |
1-2 |
Fri 6, May-20:30 - Austria Landesliga St. Jakob Rosental vs SV Lendorf |
1-0 |
1-0 |
Fri 6, May-21:00 - Austria Landesliga Donau Linz vs SV Bad Ischl |
0-1 |
1-3 |
Fri 6, May-21:00 - Austria Landesliga SAK Klagenfurt vs Klagenfurt |
1-1 |
1-2 |
Fri 6, May-21:00 - Austria Landesliga SV Heiligenkreuz vs ESV Hitthaller St.Michael |
0-0 |
3-1 |
Fri 6, May-21:00 - Austria Landesliga USV Gnas vs ASK Voitsberg |
1-2 |
1-3 |
Fri 6, May-21:00 - Austria Landesliga SV Wildon vs DSV Leoben |
1-1 |
1-2 |
Fri 6, May-21:30 - Austrian Regionalliga East Wiener Sportklub vs FCM Traiskirchen |
1-1 |
2-1 |
Fri 6, May-21:30 - Austrian Regionalliga East SC Mannsdorf vs SC Wiener Neustadt |
4-1 |
4-3 |
Fri 6, May-21:30 - Austrian Regionalliga East Team Wiener Linien Elektra vs SC Neusiedl 1919 |
0-0 |
0-1 |
Fri 6, May-21:00 - Austrian Regionalliga East ASK-BSC Bruck/Leitha vs Mauerwerk |
1-2 |
2-2 |
Fri 6, May-21:30 - Austrian Regionalliga Mitte WSC Hertha Wels vs Deutschlandsberger SC |
2-1 |
4-1 |
Fri 6, May-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte SV Spittal vs Vocklamarkt |
1-2 |
2-2 |
Fri 6, May-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte SC Kalsdorf vs FC Wels |
1-2 |
1-2 |
Fri 6, May-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte SK Treibach vs USV St. Anna |
0-1 |
1-2 |
Fri 6, May-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte Bad Gleichenberg vs Wolfsberger AC Amateure |
0-2 |
2-4 |
Fri 6, May-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte Junge Wikinger Ried vs SC Weiz |
1-0 |
3-0 |
Fri 6, May-21:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg SV Seekirchen vs SV Grodig |
1-0 |
2-1 |
Fri 6, May-21:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg Kuchl vs Salzburger AK 1914 |
2-0 |
5-0 |
Fri 6, May-21:30 - Austrian Regionalliga West-Tyrol Kitzbuhel vs Worgl |
3-0 |
4-1 |
Fri 6, May-21:30 - Austrian Regionalliga West-Tyrol SV Fugen vs SV Hall |
1-1 |
4-1 |
Fri 6, May-21:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol WSG Swarovski Tirol B vs FC Wacker Innsbruck Amateure |
2-1 |
4-2 |
Fri 6, May-19:59 - Bahrain Premier League Al Hidd vs Sitra |
1-1 |
1-1 |
Fri 6, May-19:59 - Bahrain Premier League Al-Budaiya vs Malkiya |
1-1 |
3-2 |
Fri 6, May-19:00 - Belarus Women\'s Premier League FC Minsk Women\'s vs Zorka-BDU Minsk Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Fri 6, May-16:00 - Belarus Women\'s Premier League Dinamo-BGUFK Minsk Women\'s vs Dnepr Mogilev Women\'s |
1-0 |
6-0 |
Fri 6, May-22:45 - Belgian Jupiler League Sporting Charleroi vs KRC Genk |
1-0 |
2-2 |
Fri 6, May-22:00 - Belgium Women\'s Premier League Charleroi Women\'s vs Zulte Waregem Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Fri 6, May-22:30 - Belgium Women\'s Premier League White Star Woluwe Women\'s vs KAA Gent Ladies Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Fri 6, May-19:59 - Bosnia Premijer Liga Sloboda Tuzla vs Zrinjski Mostar |
0-0 |
0-2 |
Fri 6, May-19:59 - Bosnia Premijer Liga FK Sarajevo vs Radnik Bijeljina |
1-0 |
1-0 |
Fri 6, May-22:00 - Bosnia Premijer Liga FK Velez Mostar vs Rudar Prijedor |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-04:30 - Brasileiro Serie B Brusque SC vs Chapecoense SC |
0-0 |
0-0 |
Fri 6, May-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Botafogo RJ U20 vs CR Flamengo (RJ) U20 |
0-0 |
2-2 |
Fri 6, May-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Boavista SC (U20) vs Volta Redonda(U20) |
0-1 |
0-1 |
Fri 6, May-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Vasco da Gama RJ U20 vs Portuguesa RJ (U20) |
2-0 |
3-0 |
Fri 6, May-16:00 - Bulgaria Premier Botev Plovdiv vs Ludogorets Razgrad |
1-1 |
1-2 |
Fri 6, May-21:00 - Bulgaria Premier CSKA Sofia vs Slavia Sofia |
3-0 |
3-1 |
Fri 6, May-18:30 - Bulgaria Premier Cherno More Varna vs Levski Sofia |
0-0 |
0-1 |
Fri 6, May-21:00 - Cameroon MTN Elite One Les Astres FC vs Stade Renard de Melong |
1-0 |
3-0 |
Fri 6, May-03:15 - Club Friendly Macapa AP vs Trem AP |
0-1 |
2-5 |
Fri 6, May-14:05 - Club Friendly Broadbeach United vs Tallebudgera Valley |
3-0 |
8-0 |
Fri 6, May-14:15 - Club Friendly Palm Beach vs Burleigh Heads |
3-1 |
4-3 |
Fri 6, May-02:00 - Colombia Copa Mustang Union Magdalena vs La Equidad |
0-0 |
1-1 |
Fri 6, May-05:00 - Colombia Women\'s League Deportivo Cali Women\'s vs Orsomarso Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Fri 6, May-00:00 - Colombia Women\'s League Dep.Independiente Medellin Women\'s vs Atletico Junior Barranquilla Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-00:00 - Colombia Women\'s League Cortulua Women\'s vs La Equidad Women\'s |
2-0 |
2-1 |
Fri 6, May-02:15 - Conmebol - Copa Sudamericana Everton CD vs Sao Paulo |
0-0 |
0-0 |
Fri 6, May-02:15 - Conmebol - Copa Sudamericana Union Santa Fe vs Oriente Petrolero |
1-0 |
2-0 |
Fri 6, May-02:15 - Conmebol - Copa Sudamericana Guairena FC vs Internacional (RS) |
1-0 |
1-1 |
Fri 6, May-04:30 - Conmebol - Copa Sudamericana CA Banfield vs Union La Calera |
0-0 |
0-1 |
Fri 6, May-04:30 - Conmebol - Copa Sudamericana Universidad Catolica Quito vs Santos |
0-0 |
0-1 |
Fri 6, May-04:30 - Conmebol - Copa Sudamericana Ayacucho Futbol Club vs Jorge Wilstermann |
0-0 |
0-0 |
Fri 6, May-02:00 - Copa Libertadores Fortaleza CE vs River Plate |
1-1 |
1-1 |
Fri 6, May-04:00 - Copa Libertadores RB Bragantino vs Velez Sarsfield |
0-1 |
1-1 |
Fri 6, May-06:00 - Copa Libertadores Alianza Lima vs Colo Colo |
0-1 |
1-1 |
Fri 6, May-19:59 - Croatia - 1. Division Hrvatski Dragovoljac vs Slaven Belupo Koprivnica |
1-0 |
1-1 |
Fri 6, May-18:00 - Croatia - 2. Division NK Opatija vs NK Radnik Sesvete |
0-1 |
1-1 |
Fri 6, May-19:59 - Cyprus 1 Division Olympiakos Nicosia FC vs PAEEK Keryneias |
1-0 |
4-3 |
Fri 6, May-19:00 - Czech Republic 2. Liga Sparta Praha B vs Opava |
0-1 |
1-2 |
Fri 6, May-19:30 - Czech Republic 2. Liga FC Sellier & Bellot Vlasim vs Fotbal Trinec |
1-0 |
4-1 |
Fri 6, May-21:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A FC Pisek vs FK Kraluv Dvur |
1-1 |
2-1 |
Fri 6, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga SK Sigma Olomouc vs Mlada Boleslav |
0-1 |
1-2 |
Fri 6, May-18:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Vratimov vs Synot Slovacko II |
1-2 |
2-3 |
Fri 6, May-17:00 - Czech Republic U19 League Pribram U19 vs Opava (U19) |
0-0 |
1-1 |
Fri 6, May-21:00 - Danish SAS Ligaen Silkeborg IF vs Randers FC |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-20:30 - Denmark Danmarksserien FC Sydvest vs Varde_IF |
0-1 |
1-1 |
Fri 6, May-21:00 - Denmark Danmarksserien Holbaek vs Skovshoved |
3-0 |
|
Fri 6, May-21:00 - Denmark Danmarksserien B 1913 Odense vs Tarup Paarup IF |
0-0 |
1-1 |
Fri 6, May-21:00 - Denmark Danmarksserien BK Union vs Herstedoster |
1-1 |
3-1 |
Fri 6, May-21:00 - Denmark Danmarksserien Ishoj IF vs Solrod FC |
1-1 |
5-1 |
Fri 6, May-21:00 - Denmark - 1. Division Helsingor vs Fredericia |
1-0 |
2-1 |
Fri 6, May-20:30 - Denmark - 1. Division AC Horsens vs Lyngby |
1-0 |
2-1 |
Fri 6, May-21:00 - Denmark - 2. Division Groupe A B93 Copenhagen vs Hellerup IK |
1-1 |
3-3 |
Fri 6, May-21:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Kolding IF vs Middelfart |
2-0 |
3-0 |
Fri 6, May-21:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Skive IK vs FC Aarhus Fremad |
0-2 |
2-2 |
Fri 6, May-21:00 - Denmark Woman\'s League Fortuna Hjorring Women\'s vs Thisted FC Women\'s |
3-0 |
4-0 |
Fri 6, May-21:15 - Denmark Youth U19 Nordsjaelland (U19) vs Brondby(U19) |
3-0 |
|
Fri 6, May-04:00 - Ecuador Campeonato Serie B Libertad FC vs Independiente Juniors |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B Santo Domingo vs Olmedo Riobamba |
0-1 |
1-2 |
Fri 6, May-20:30 - Egypt Premier League El Ismaily vs Al Masry |
1-1 |
3-2 |
Fri 6, May-23:00 - Egypt Premier League Smouha SC vs Pyramids FC |
0-1 |
0-2 |
Fri 6, May-22:45 - England League One Sunderland vs Sheffield Wed |
1-0 |
1-0 |
Fri 6, May-19:59 - Estonia Meistri Liiga Parnu JK Vaprus vs FC Kuressaare |
2-1 |
3-1 |
Fri 6, May-19:30 - Finland Women\'s Premier League Honka Women\'s vs NJS Nurmijarvi Women\'s |
0-0 |
3-0 |
Fri 6, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Lille OSC vs AS Monaco |
0-1 |
1-2 |
Fri 6, May-20:30 - French National League CS Sedan Ardennes vs US Orleans |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-20:30 - French National League Le Mans vs Avranches |
0-0 |
1-3 |
Fri 6, May-20:30 - French National League LB Chateauroux vs Bastia Borgo |
0-0 |
0-0 |
Fri 6, May-20:30 - French National League US Creteil-Lusitanos vs SO Cholet |
1-0 |
4-4 |
Fri 6, May-20:30 - French National League Stade Lavallois MFC vs Red Star FC |
1-2 |
2-2 |
Fri 6, May-20:30 - French National League Bourg-en-Bresse Peronnas 01 vs FC Annecy |
1-0 |
3-0 |
Fri 6, May-20:30 - French National League FC Sete 34 vs FC Villefranche Beaujolais |
0-0 |
0-1 |
Fri 6, May-20:30 - French National League US Boulogne vs Stade Briochin |
0-0 |
0-1 |
Fri 6, May-20:30 - French National League US Concarneau vs FC Chambly |
2-0 |
4-0 |
Fri 6, May-22:00 - Futsal Spain Division De Honor Palma Futsal vs CA Osasuna Magna Futsal |
5-1 |
|
Fri 6, May-23:15 - Futsal Spain Division De Honor Catgas Santa Coloma Futsal vs Movistar Inter Futsal |
2-3 |
|
Fri 6, May-21:00 - German 3. Liga Dortmund(Am) vs SC Verl |
1-0 |
1-2 |
Fri 6, May-22:30 - German Bundesliga VfL Bochum vs Arminia Bielefeld |
1-1 |
2-1 |
Fri 6, May-20:30 - German Bundesliga 2 Fortuna Dusseldorf vs SV Darmstadt 98 |
2-0 |
2-1 |
Fri 6, May-20:30 - German Bundesliga 2 SC Paderborn 07 vs SV Sandhausen |
1-0 |
2-0 |
Fri 6, May-21:15 - German Frauen Bundesliga Bayer Leverkusen Women\'s vs Bayern Munich Women\'s |
0-3 |
0-3 |
Fri 6, May-18:00 - German Junioren Bundesliga Play Off Augsburg(U19) vs Hertha BSC Berlin U19 |
1-1 |
1-3 |
Fri 6, May-21:00 - Germany - Regionalliga Bayern Wacker Burghausen vs FC Memmingen |
1-0 |
3-0 |
Fri 6, May-21:00 - Germany - Regionalliga Bayern Viktoria Aschaffenburg vs TSV 1860 Rosenheim |
0-0 |
3-1 |
Fri 6, May-21:30 - Germany - Regionalliga West TSV Alemannia Aachen vs Fortuna Dusseldorf II |
1-1 |
3-1 |
Fri 6, May-21:30 - Germany - Regionalliga West SC Wiedenbruck vs Preuben Munster |
0-0 |
0-0 |
Fri 6, May-21:15 - Germany OberLiga SVG Gottingen vs TB Uphusen |
2-0 |
3-1 |
Fri 6, May-21:30 - Germany OberLiga TuRU Dusseldorf vs FSV Duisburg |
0-1 |
1-1 |
Fri 6, May-21:30 - Germany OberLiga Hamm United vs FC Suderelbe |
2-3 |
4-4 |
Fri 6, May-21:30 - Germany OberLiga Hallbergmoos-Goldach vs Deisenhofen |
1-2 |
3-2 |
Fri 6, May-22:00 - Germany OberLiga Hamburger SV III vs Bramfelder SV |
1-2 |
5-3 |
Fri 6, May-22:00 - Germany OberLiga Werder Bremen III vs Leher Turnerschaft |
1-1 |
2-3 |
Fri 6, May-20:30 - Germany OberLiga SV Seligenporten vs DJK Ammerthal |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-20:30 - Germany OberLiga Grossbardorf vs ATSV Erlangen |
1-1 |
1-2 |
Fri 6, May-20:30 - Germany OberLiga Bremer SV vs Vatan Spor Bremen |
3-1 |
5-1 |
Fri 6, May-19:00 - Ghana Premier League Great Olympics vs Berekum Chelsea |
1-0 |
2-0 |
Fri 6, May-22:00 - Holland Eredivisie SC Cambuur vs RKC Waalwijk |
0-0 |
1-1 |
Fri 6, May-21:30 - Holland Eredivisie Women\'s ADO Den Haag Women\'s vs FC Twente Enschede Women\'s |
0-2 |
1-3 |
Fri 6, May-21:30 - Holland Eredivisie Women\'s VV Alkmaar Women\'s vs SBV Excelsior Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Fri 6, May-22:00 - Holland Jupiler League Roda JC Kerkrade vs SC Telstar |
1-2 |
4-3 |
Fri 6, May-22:00 - Holland Jupiler League SBV Excelsior vs NAC Breda |
1-1 |
2-2 |
Fri 6, May-22:00 - Holland Jupiler League Volendam vs FC Eindhoven |
0-1 |
2-2 |
Fri 6, May-22:00 - Holland Jupiler League FC Oss vs MVV Maastricht |
0-1 |
0-1 |
Fri 6, May-22:00 - Holland Jupiler League Emmen vs ADO Den Haag |
0-0 |
3-0 |
Fri 6, May-22:00 - Holland Jupiler League Helmond Sport vs FC Den Bosch |
0-1 |
1-1 |
Fri 6, May-22:00 - Holland Jupiler League Almere City FC vs AZ Alkmaar 2 |
0-0 |
0-3 |
Fri 6, May-22:00 - Holland Jupiler League Jong Ajax Amsterdam vs De Graafschap |
0-0 |
1-1 |
Fri 6, May-22:00 - Holland Jupiler League FC Utrecht Am. vs VVV-Venlo |
1-2 |
2-3 |
Fri 6, May-22:00 - Holland Jupiler League Jong PSV Eindhoven vs FC Dordrecht 90 |
1-0 |
1-1 |
Fri 6, May-05:06 - Honduras Liga Nacional Marathon vs CD Victoria |
2-0 |
4-1 |
Fri 6, May-13:00 - Hungary U19 League Kisvarda(U19) vs Kecskemeti TE U19 |
1-0 |
3-1 |
Fri 6, May-16:00 - Hungary U19 League Nyiregyhaza Spartacus(U19) vs MOL Fehervar(U19) |
0-0 |
1-3 |
Fri 6, May-22:00 - Iceland Division 1 Thor Akureyri vs Kordrengir |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-23:15 - Iceland Division 1 UMF Afturelding vs Grindavik |
1-0 |
1-1 |
Fri 6, May-23:15 - Iceland Division 1 Throttur Vogar vs Fjolnir |
0-0 |
0-3 |
Fri 6, May-23:15 - Iceland Division 2 Reynir Sandgerdi vs Haukar |
0-0 |
0-1 |
Fri 6, May-22:30 - Iceland Ladies Division 1 Tindastoll Neisti Women\'s vs Grindavik Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Fri 6, May-23:15 - Iceland Ladies Division 1 Fylkir Women\'s vs HK Kopavogur Women\'s |
1-2 |
1-3 |
Fri 6, May-22:00 - Iceland Premier Division Hafnarfjordur FH vs Valur |
1-0 |
2-2 |
Fri 6, May-18:30 - India League Division 1 Mohammedan SC(IND) vs Churchill Brothers |
0-0 |
2-0 |
Fri 6, May-22:45 - Ireland Division 1 Athlone vs Cork City F.C. |
1-0 |
1-2 |
Fri 6, May-22:45 - Ireland Division 1 Bray Wanderers vs Waterford United |
0-1 |
1-4 |
Fri 6, May-22:45 - Ireland Division 1 Cobh Ramblers vs Galway United |
0-3 |
0-4 |
Fri 6, May-22:45 - Ireland Premier League Shelbourne vs Sligo Rovers |
2-0 |
2-1 |
Fri 6, May-22:45 - Ireland Premier League Derry City vs Bohemians |
1-1 |
1-1 |
Fri 6, May-22:45 - Ireland Premier League Drogheda United vs St. Patrick\'s |
0-2 |
0-4 |
Fri 6, May-22:45 - Ireland Premier League UC Dublin(UCD) vs Dundalk |
0-1 |
2-2 |
Fri 6, May-23:00 - Ireland Premier League Shamrock Rovers vs Finn Harps |
3-1 |
3-1 |
Fri 6, May-17:00 - Israel Leumit League Hapoel Petah Tikva vs Agudat Sport Ashdod |
0-1 |
1-1 |
Fri 6, May-17:00 - Israel Leumit League Bnei Yehuda Tel Aviv vs Sektzia Nes Tziona |
0-1 |
1-2 |
Fri 6, May-17:00 - Israel Leumit League Hapoel Acre FC vs Ironi Ramat Hasharon |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-17:00 - Israel Leumit League Hapoel Kfar Saba vs Kafr Qasim |
1-1 |
1-1 |
Fri 6, May-17:00 - Israel Leumit League Hapoel Raanana vs Hapoel Rishon Lezion |
0-0 |
1-2 |
Fri 6, May-17:00 - Israel Leumit League Beitar Tel Aviv Bat Yam vs Hapoel Ramat Gan FC |
2-3 |
3-3 |
Fri 6, May-17:00 - Israel Leumit League Hapoel Afula vs Maccabi Ahi Nazareth |
1-1 |
1-1 |
Fri 6, May-17:00 - Israel Leumit League Hapoel Umm Al Fahm vs Maccabi Bnei Raina |
0-1 |
0-2 |
Fri 6, May-15:00 - Israel State League Tzeirey Taibe vs Hapoel Kfar Shalem |
0-2 |
1-2 |
Fri 6, May-20:45 - Italian Serie A Inter Milan vs Empoli |
2-2 |
4-2 |
Fri 6, May-23:00 - Italian Serie A Genoa vs Juventus |
0-0 |
2-1 |
Fri 6, May-20:15 - Italian Serie B Crotone vs Parma Calcio 1913 |
0-1 |
0-1 |
Fri 6, May-22:30 - Italian Serie B Perugia vs A.C. Monza |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-22:30 - Italian Serie B Lecce vs Pordenone Calcio SSD |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-22:30 - Italian Serie B Cosenza Calcio 1914 vs Cittadella |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-22:30 - Italian Serie B Como vs Cremonese |
0-1 |
1-2 |
Fri 6, May-22:30 - Italian Serie B Brescia vs Urbs Reggina 1914 |
1-0 |
3-0 |
Fri 6, May-22:30 - Italian Serie B Ascoli vs Ternana |
2-0 |
4-1 |
Fri 6, May-22:30 - Italian Serie B Frosinone vs Pisa |
0-2 |
1-2 |
Fri 6, May-22:30 - Italian Serie B Benevento vs Spal |
0-1 |
1-2 |
Fri 6, May-22:30 - Italian Serie B Alessandria vs Vicenza |
0-1 |
0-1 |
Fri 6, May-14:00 - Japanese J-League Division 1 Cerezo Osaka vs Jubilo Iwata |
2-0 |
2-1 |
Fri 6, May-19:59 - Jordan Professional Premier League Al Salt vs Ramtha SC |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-16:00 - Kenya Premier League Mathare United FC vs Sofapaka Nairobi FC |
0-2 |
|
Fri 6, May-14:00 - Korea K3 League Gangneung Citizen vs Hwaseong FC |
0-1 |
0-3 |
Fri 6, May-19:00 - Latvia - 1. Division Riga FC vs FK Liepaja |
0-1 |
0-1 |
Fri 6, May-19:30 - Latvia - 1. Division Metta/LU Riga vs Tukums-2000 |
2-1 |
3-2 |
Fri 6, May-14:00 - Latvia - 1. Division FK Auda Riga vs Super Nova |
3-0 |
4-1 |
Fri 6, May-19:00 - Latvia - 2. Division JDFS Alberts vs Rigas Futbola skola II |
1-1 |
1-1 |
Fri 6, May-18:30 - Libya League Division 1 Al Khmes vs Al Ittihad Tripoli |
0-0 |
0-0 |
Fri 6, May-21:00 - Lithuania Cup FK Tauras Taurage vs Viltis Vilnius |
0-0 |
1-1 |
Fri 6, May-19:59 - Lithuania Cup Babrungas vs Vilnius BFA |
1-0 |
1-1 |
Fri 6, May-19:59 - Lithuania Cup Garliava vs Neptuna Klaipeda |
0-1 |
0-2 |
Fri 6, May-19:59 - Lithuania Cup FK Sturmas vs DFK Dainava Alytus |
0-3 |
1-8 |
Fri 6, May-21:30 - Lithuania Cup FM Granitas Vilnius vs Venta Kursenai |
4-0 |
8-0 |
Fri 6, May-22:00 - Luxembourg National Division Victoria Rosport vs Union Titus Petange |
0-1 |
1-1 |
Fri 6, May-16:30 - Malaysia Super League Sarawak vs Negeri Sembilan Matrix |
0-0 |
1-2 |
Fri 6, May-17:00 - Malaysia Super League Kedah vs Melaka United |
2-1 |
2-3 |
Fri 6, May-21:00 - Malta Premier League Sliema Wanderers FC vs Balzan FC |
0-1 |
0-1 |
Fri 6, May-21:00 - Malta Premier League Valletta FC vs Santa Lucia |
0-0 |
2-1 |
Fri 6, May-05:00 - Mexico Primera Divison 2 Cafetaleros De Chiapas vs Mazorqueros FC |
0-0 |
0-0 |
Fri 6, May-06:00 - Mexico Primera Divison A Cimarrones Sonora vs Celaya FC |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-02:00 - Mexico Women\'s Primera Division Atlas Women\'s vs Tigres UANL Women\'s |
0-4 |
0-7 |
Fri 6, May-04:00 - Mexico Women\'s Primera Division Pachuca Women\'s vs Club America Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Fri 6, May-18:00 - Moldova Division 2 Olimp Comrat vs Speranta Drochia |
2-0 |
2-0 |
Fri 6, May-18:00 - Moldova Division 2 Sporting Trestieni vs Sheriff Tiraspol B |
0-0 |
0-3 |
Fri 6, May-12:00 - Mongolia Premier League Tuv Buganuud vs Khovd Western |
1-1 |
8-3 |
Fri 6, May-15:00 - Mongolia Premier League BCH Lions vs Athletic 220 FC |
1-1 |
1-1 |
Fri 6, May-03:00 - Nicaragua Primera Division Walter Ferretti vs Export Sebaco |
1-0 |
1-0 |
Fri 6, May-06:00 - Nicaragua Primera Division Managua FC vs Juventus Managua |
2-2 |
4-3 |
Fri 6, May-22:45 - Northern Ireland IFA Championship Portadown FC vs Annagh United |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-21:00 - Norway 3. Divisjon C FK Vidar vs Akra |
1-2 |
4-2 |
Fri 6, May-20:30 - Norwegian Junior U19 Mjondalen(U19) vs Stabaek(U19) |
0-4 |
1-8 |
Fri 6, May-19:10 - Omani League Al Nasr vs Al Seeb |
0-0 |
0-1 |
Fri 6, May-19:10 - Omani League Al-Suwaiq Club vs Al Musannah |
1-0 |
1-0 |
Fri 6, May-19:10 - Omani League Oman Club vs AL-Nahda |
0-2 |
0-2 |
Fri 6, May-19:10 - Omani League Bahla vs Dhofar |
0-1 |
0-1 |
Fri 6, May-19:10 - Omani League Sohar Club vs Nizwa |
1-1 |
5-2 |
Fri 6, May-19:10 - Omani League Al Rustaq vs Saham |
1-0 |
1-0 |
Fri 6, May-19:10 - Omani League Al Ittihad Salalah vs Muscat |
0-0 |
0-0 |
Fri 6, May-19:59 - Poland - Ekstraklasa Radomiak Radom vs Zaglebie Lubin |
0-3 |
1-6 |
Fri 6, May-22:30 - Poland - Ekstraklasa Legia Warszawa vs Gornik Zabrze |
4-2 |
5-3 |
Fri 6, May-19:59 - Poland - I liga Skra Czestochowa vs Stomil Olsztyn |
0-0 |
0-0 |
Fri 6, May-22:30 - Poland - I liga Odra Opole vs Korona Kielce |
1-0 |
3-1 |
Fri 6, May-23:15 - Portugal Primera Liga Boavista FC vs Vitoria Guimaraes |
0-1 |
1-1 |
Fri 6, May-18:30 - Romania - Divizia A Gaz Metan Medias vs Academica Clinceni |
2-2 |
4-3 |
Fri 6, May-21:30 - Romania - Divizia A FC Botosani vs Dinamo Bucuresti |
1-2 |
2-3 |
Fri 6, May-19:00 - Romania - Liga 3 Dinamo Bucuresti B vs Academica Clinceni II |
2-1 |
4-2 |
Fri 6, May-19:00 - Romania - Liga 3 Sticla Ariesu Turda vs FC Unirea Alba Iulia |
1-2 |
1-4 |
Fri 6, May-19:00 - Romania - Liga 3 CSM Ramnicu Sarat vs Faurei |
1-0 |
6-1 |
Fri 6, May-19:00 - Romania - Liga 3 Odorheiu Secuiesc vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe B |
0-0 |
1-3 |
Fri 6, May-19:00 - Romania - Liga 3 CSM Flacara Moreni vs Steaua Bucuresti II |
2-0 |
2-1 |
Fri 6, May-19:00 - Romania - Liga 3 Cetate Deva vs Vointa Lupac |
0-1 |
0-1 |
Fri 6, May-19:00 - Romania - Liga 3 CSM Slatina vs Vedita Colonesti |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-19:00 - Romania - Liga 3 Ghiroda SI Giarmata VII vs Soimii Lipova |
0-1 |
1-1 |
Fri 6, May-19:00 - Romania - Liga 3 CSC Dumbravita vs Crisul Chisineu Cris |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-14:00 - Russia Div 2 Group 1 FC Tuapse vs FC Essentuki |
1-0 |
3-0 |
Fri 6, May-15:00 - Russia Div 2 Group 1 Rotor Volgograd B vs FK Biolog |
1-1 |
1-3 |
Fri 6, May-17:00 - Russia Div 2 Group 1 Druzhba Maykop vs Anzhi Makhachkala |
1-1 |
2-2 |
Fri 6, May-17:00 - Russia Div 2 Group 1 Alania B vs FK Chayka Pesch |
0-3 |
0-7 |
Fri 6, May-17:00 - Russia Div 2 Group 1 Forte Taganrog vs Mashuk-KMV |
1-1 |
2-1 |
Fri 6, May-17:30 - Russia Div 2 Group 1 FK Makhachkala vs Legion Dynamo |
2-0 |
3-0 |
Fri 6, May-18:00 - Russia Div 2 Group 1 Kuban Holding vs Spartak Nalchik |
0-1 |
0-3 |
Fri 6, May-19:00 - Russia Div 2 Group 2 Shinnik Yaroslavl vs Kairat Moskva |
1-0 |
2-0 |
Fri 6, May-19:00 - Russia Div 2 Group 2 FK Murom vs Dinamo St. Petersburg |
1-1 |
3-2 |
Fri 6, May-15:00 - Russia Div 2 Group 2 Kazanka Moscow vs Zvezda Sint Petersburg |
0-0 |
1-3 |
Fri 6, May-16:00 - Russia Div 2 Group 2 FK Yenisey-2 Krasnoyarsk vs FC Tver |
1-0 |
2-1 |
Fri 6, May-18:30 - Russia Div 2 Group 2 Dinamo Moscow B vs FK Leningradets |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-18:30 - Russia Div 2 Group 3 Sokol Saratov vs Strogino Moscow |
1-1 |
1-2 |
Fri 6, May-09:00 - Russia Div 2 Group 3 SKA-Khabarovsk-2 vs Salyut-Energia Belgorod |
0-0 |
2-2 |
Fri 6, May-11:00 - Russia Div 2 Group 3 Dinamo Vladivostok vs FK Khimki Reserve |
1-0 |
1-0 |
Fri 6, May-18:00 - Russia Div 2 Group 3 Dinamo Briansk vs Rodina Moskva |
0-0 |
0-0 |
Fri 6, May-18:00 - Russia Div 2 Group 3 Avangard Kursk vs Saransk |
0-1 |
0-1 |
Fri 6, May-18:00 - Russia Div 2 Group 3 FK Zvezda Ryazan vs Peresvet Podolsk |
0-0 |
0-0 |
Fri 6, May-18:00 - Russia First Division Neftekhimik Nizhnekamsk vs Alania Vladikavkaz |
4-2 |
5-2 |
Fri 6, May-19:00 - Russia Premier League Krylya Sovetov Samara vs Dynamo Moscow |
1-1 |
5-2 |
Fri 6, May-21:00 - Russia Women\'s Premier League Lokomotiv Moscow Women\'s vs CSKA Moscow Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Fri 6, May-19:59 - Russia Women\'s Premier League Zenit St.Petersburg Women\'s vs Kubanochka Krasnodar Women\'s |
3-0 |
4-0 |
Fri 6, May-09:00 - Russia Youth Championship League FK Ural Youth vs Akhmat Grozny Youth |
1-1 |
2-1 |
Fri 6, May-12:00 - Russia Youth Championship League Krylya Sovetov Samara Youth vs Lokomotiv Moscow Youth |
0-2 |
1-3 |
Fri 6, May-12:15 - Russia Youth Championship League Dinamo Moscow Youth vs Zenit St.Petersburg Youth |
0-1 |
0-3 |
Fri 6, May-13:00 - Russia Youth Championship League Akademiya Konoplev Youth vs FK Krasnodar Youth |
1-1 |
3-1 |
Fri 6, May-14:00 - Russia Youth Championship League Rubin Kazan Youth vs Chertanovo Moscow Youth |
0-2 |
0-3 |
Fri 6, May-14:00 - Russia Youth Championship League FK Nizhny Novgorod Youth vs Arsenal Tula Youth |
1-1 |
3-1 |
Fri 6, May-15:00 - Russia Youth Championship League CSKA Moscow Youth vs PFC Sochi Youth |
1-0 |
2-0 |
Fri 6, May-16:30 - Russia Youth Championship League Spartak Moscow Youth vs FK Rostov Youth |
0-1 |
1-1 |
Fri 6, May-19:50 - Saudi Arabia Professional League Al-Fateh SC vs Al Ittihad Jeddah |
2-3 |
4-4 |
Fri 6, May-21:50 - Saudi Arabia Professional League Al-Nassr FC vs Al-Shabab(KSA) |
3-0 |
4-2 |
Fri 6, May-20:10 - Saudi Arabia Professional League Abha vs Al-Faisaly Harmah |
0-0 |
0-0 |
Fri 6, May-22:45 - Scottish Championship Inverness C.T. vs Partick Thistle |
1-0 |
1-0 |
Fri 6, May-13:00 - Sea Games-Football Philippines (U23) vs Timor Leste U23 |
1-0 |
4-0 |
Fri 6, May-16:00 - Sea Games-Football Viet Nam(U23) vs Indonesia(U23) |
0-0 |
3-0 |
Fri 6, May-20:30 - Serbia - 1. Liga Backa Topola vs FK Napredak Krusevac |
0-0 |
2-0 |
Fri 6, May-15:45 - Singapore Premier League Hougang United FC vs Lion City Sailors |
1-3 |
3-4 |
Fri 6, May-18:00 - Slovakia 2. Liga Slovan Bratislava B vs Dukla Banska Bystrica |
1-1 |
2-2 |
Fri 6, May-20:30 - Slovakia 3. liga Bratislava MSK Senec vs SK Vrakuna Bratislava |
1-2 |
2-2 |
Fri 6, May-22:15 - Slovenia 1. Liga FC Koper vs Tabor Sezana |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-21:30 - South Africa Premier League Supersport United vs Moroka Swallows |
1-0 |
2-2 |
Fri 6, May-12:45 - South Australian Women\'s Premier League Salisbury Inter Women\'s vs Metro United Women\'s |
1-1 |
3-2 |
Fri 6, May-14:45 - South Australian Women\'s Premier League FFSA NTC Girls Women\'s vs Adelaide City FC Women\'s |
1-2 |
2-4 |
Fri 6, May-23:00 - Spanish Primera Division Levante vs Real Sociedad |
0-0 |
2-1 |
Fri 6, May-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Real Betis B vs Alcoyano |
1-0 |
3-2 |
Fri 6, May-23:00 - Spanish Primera U19 SD San Jose(U19) vs Tenerife U19 |
1-0 |
1-1 |
Fri 6, May-23:00 - Spanish Segunda Division Las Palmas vs CD Mirandes |
1-0 |
1-0 |
Fri 6, May-21:00 - Sudanese Premier League Al Merreikh vs Hay Al Arab |
2-0 |
|
Fri 6, May-21:00 - Sudanese Premier League Al-Hilal Omdurman vs Khartoum Al Watani |
4-1 |
|
Fri 6, May-19:59 - Sweden Damallsvenskan Hacken Women\'s vs Linkopings FC Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Fri 6, May-21:00 - Sweden Div 1 Norra Taby vs Sollentuna FK |
0-1 |
0-2 |
Fri 6, May-21:00 - Sweden Div 1 Sodra IFK Malmo FK vs Angelholms FF |
0-2 |
1-2 |
Fri 6, May-21:00 - Sweden Div 1 Sodra Lunds BK vs BK Olympic Malmo |
0-0 |
1-2 |
Fri 6, May-21:30 - Sweden Div 1 Sodra Vanersborgs IF vs IK Oddevold |
0-1 |
1-2 |
Fri 6, May-21:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland IK Gauthiod vs Lidkopings FK |
0-0 |
1-1 |
Fri 6, May-21:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Grebbestads IF vs Angered BK |
0-3 |
4-3 |
Fri 6, May-21:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Herrestads AIF vs Ahlafors IF |
0-0 |
1-1 |
Fri 6, May-21:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Yxhults IK vs Kumla |
1-0 |
2-1 |
Fri 6, May-21:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland Hassleholms IF vs IFK Hassleholm |
2-0 |
2-0 |
Fri 6, May-21:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Landvetter IS vs Assyriska BK |
1-0 |
2-0 |
Fri 6, May-21:30 - Switzerland Challenge League FC Schaffhausen vs SC Kriens |
2-0 |
4-1 |
Fri 6, May-21:30 - Switzerland Challenge League Winterthur vs FC Thun |
1-2 |
2-2 |
Fri 6, May-21:30 - Switzerland Challenge League Stade Lausanne Ouchy vs Neuchatel Xamax |
1-0 |
1-3 |
Fri 6, May-22:15 - Switzerland Challenge League Vaduz vs FC Wil |
2-2 |
5-2 |
Fri 6, May-22:15 - Switzerland Challenge League Yverdon vs FC Aarau |
0-1 |
0-4 |
Fri 6, May-21:00 - Turkey Super Lig Gazisehir Gaziantep vs Kayserispor |
1-1 |
1-1 |
Fri 6, May-21:00 - Turkey Super Lig Hatayspor vs Trabzonspor |
0-0 |
1-1 |
Fri 6, May-20:45 - UAE League Professional Al Wahda vs Al-Sharjah |
1-2 |
1-2 |
Fri 6, May-18:00 - UAE League Professional Al Jazira(UAE) vs Ajman Club |
2-0 |
3-0 |
Fri 6, May-18:00 - UAE U21 League Wasl Dubai U21 vs Al Nasr Dubai U21 |
1-1 |
1-1 |
Fri 6, May-18:00 - UAE U21 League Baniyas(U21) vs Emirates Club(U21) |
1-1 |
1-1 |
Fri 6, May-18:00 - UAE U21 League Al Oruba (U21) vs Khor Fakkan U21 |
1-0 |
2-1 |
Fri 6, May-19:30 - UEFA European Women\'s U17 Championship Spain Women\'s(U17) vs Finland Women\'s(U17) |
2-0 |
4-0 |
Fri 6, May-22:00 - UEFA European Women\'s U17 Championship Germany Women\'s(U17) vs Netherlands Women\'s(U17) |
0-0 |
2-0 |
Fri 6, May-22:00 - UEFA European Women\'s U17 Championship France Women\'s(U17) vs Norway Women\'s(U17) |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-16:00 - UEFA European Women\'s U17 Championship Bosnia and Herzegovina Women\'s (U17) vs Denmark Women\'s(U17) |
0-2 |
0-6 |
Fri 6, May-17:00 - Uganda Super League Onduparaka FC vs Arua Hill |
0-1 |
0-3 |
Fri 6, May-17:00 - Uganda Super League Gadaffi vs Tooro United |
3-0 |
7-0 |
Fri 6, May-22:00 - Uruguay Segunda Division CA Atenas vs Central Espanol |
1-1 |
1-1 |
Fri 6, May-05:00 - USL Championship Colorado Springs Switchbacks FC vs Rio Grande Valley FC Toros |
1-0 |
3-2 |
Fri 6, May-16:00 - Uzbekistan Pro League A Yangiyer vs Turon Yaypan |
0-1 |
0-1 |
Fri 6, May-16:30 - Uzbekistan Pro League A Xorazm Urganch vs Zaamin |
2-1 |
4-1 |
Fri 6, May-17:30 - Uzbekistan Professional Football League Metallurg Bekabad vs Qizilqum Zarafshon |
1-0 |
1-1 |
Fri 6, May-17:30 - Uzbekistan Professional Football League Navbahor Namangan vs FC Bunyodkor |
1-0 |
2-1 |
Fri 6, May-17:30 - Uzbekistan Professional Football League Termez Surkhon vs Kuruvchi Kokand Qoqon |
0-0 |
1-0 |
Fri 6, May-01:15 - Venezuela Primera Division Deportivo Lara vs Hermanos Colmenares |
0-0 |
0-1 |
Fri 6, May-03:30 - Venezuela Primera Division Zamora FC Barinas vs Portuguesa FC |
0-0 |
0-0 |
Fri 6, May-15:30 - Western Australia Premier League Perth Glory FC Am vs Balcatta |
0-0 |
1-0 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.