AD:

Football Results for Sun 24, Apr 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 24, Apr 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 24, Apr-18:45 - Albania Super league
KS Dinamo Tirana vs Teuta Durres

0-0

0-1
Sun 24, Apr-18:45 - Albania Super league
KF Tirana vs Kastrioti Kruje

0-1

0-1
Sun 24, Apr-18:45 - Albania Super league
Skenderbeu Korce vs Egnatia Rrogozhine

0-0

0-1
Sun 24, Apr-01:30 - Algeria Division 1
JS Kabylie vs ASO Chlef

0-0

0-1
Sun 24, Apr-01:30 - Algeria Division 1
JS Saoura vs WA Tlemcen

3-0

6-0
Sun 24, Apr-13:00 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs FC Ordino

1-0

3-2
Sun 24, Apr-20:30 - Andorra Super league
UE Sant Julia vs Atletic Escaldes

0-0

1-1
Sun 24, Apr-15:30 - Andorra Super league
CE Carroi vs UE Engordany

0-0

0-2
Sun 24, Apr-18:00 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs Inter Club D'Escaldes

0-0

1-0
Sun 24, Apr-18:30 - Angola Girabola League
Sporting Cabinda vs Cuando Cubango

0-0

0-0
Sun 24, Apr-19:00 - Angola Girabola League
Wiliete vs Primeiro 1 de Agosto

0-0

0-1
Sun 24, Apr-18:00 - Angola Girabola League
Bravos do Maquis vs CD Lunda Sul

0-0

2-1
Sun 24, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Acassuso vs CA San Miguel

2-0

2-1
Sun 24, Apr-02:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Real Pilar vs Sportivo Italiano

0-0

0-0
Sun 24, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Argentino de Merlo vs Ferrocarril Midland

0-2

1-4
Sun 24, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
General Lamadrid vs Central Cordoba De Rosario

1-0

3-1
Sun 24, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
San Martin Burzaco vs Leandro N Alem

0-0

0-0
Sun 24, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Laferrere vs Excursionistas BsAs

0-0

0-0
Sun 24, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Club Lujan vs CA Atlas

0-1

0-1
Sun 24, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Puerto Nuevo vs Liniers

0-1

0-2
Sun 24, Apr-23:00 - Argentina Torneo Federal A
G.San Martin Formosa vs Union Sunchales

1-0

2-0
Sun 24, Apr-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Defensores Belgrano Villa Ramallo vs Atletico Parana

1-1

4-1
Sun 24, Apr-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Independiente Chivilcoy vs Ferro Carril Oeste (GP)

0-0

0-0
Sun 24, Apr-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Argentino Monte Maiz vs Liniers Bahia Blanca

0-0

1-0
Sun 24, Apr-23:30 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Belgrano vs Juventud Antoniana

0-1

0-1
Sun 24, Apr-23:30 - Argentina Torneo Federal A
Central Norte Salta vs Gimnasia y Tiro

0-0

0-0
Sun 24, Apr-23:30 - Argentina Torneo Federal A
Estudiantes de San Luis vs Huracan Las Heras

1-0

2-1
Sun 24, Apr-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Club Cipolletti vs Villa Mitre

0-0

1-0
Sun 24, Apr-22:15 - Argentina Torneo Federal A
CA Douglas Haig vs Sportivo Las Parejas

1-2

1-2
Sun 24, Apr-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Gimnasia C. Uruguay vs CSyD Juventud Unida Gualeguaychu

0-0

2-0
Sun 24, Apr-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Sol de Mayo vs CA Juventud Unida San Luis

0-0

0-1
Sun 24, Apr-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Deportivo Camioneros vs Sansinena

2-0

3-1
Sun 24, Apr-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Olimpo vs Sportivo Penarol

3-0

5-0
Sun 24, Apr-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Desamparados vs Ciudad Bolivar

0-0

2-1
Sun 24, Apr-23:30 - Argentine Primera Division
Racing Club vs Newells Old Boys

0-0

0-0
Sun 24, Apr-02:00 - Argentine Primera Division
CA Central Cordoba SDE vs Boca Juniors

1-1

1-2
Sun 24, Apr-04:30 - Argentine Primera Division
CA Banfield vs Talleres Cordoba

1-0

3-1
Sun 24, Apr-04:30 - Argentine Primera Division
Barracas Central vs Velez Sarsfield

1-0

1-1
Sun 24, Apr-21:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Rafaela vs Nueva Chicago

0-1

1-1
Sun 24, Apr-02:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Tristan Suarez vs Sacachispas

2-0

2-1
Sun 24, Apr-02:45 - Argentinian Primera B - Nacional
Santamarina Tandil vs Almagro

0-0

0-0
Sun 24, Apr-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes de Buenos Aires vs Alvarado Mar del Plata

1-0

2-0
Sun 24, Apr-03:10 - Argentinian Primera B - Nacional
All Boys vs Gimnasia y Esgrima de Jujuy

2-0

2-0
Sun 24, Apr-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Chaco For Ever vs Deportivo Moron

1-0

1-0
Sun 24, Apr-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Guillermo Brown vs Deportivo Maipu

0-1

0-1
Sun 24, Apr-00:15 - Asia Champions League Cup
Al-Sharjah vs Al Hilal

2-0

2-2
Sun 24, Apr-00:15 - Asia Champions League Cup
Al-Faisaly Harmah vs Al-Wehdat SC

0-0

1-1
Sun 24, Apr-18:00 - Asia Champions League Cup
BG Pathum United vs United City FC

3-0

3-1
Sun 24, Apr-18:00 - Asia Champions League Cup
Lion City Sailors vs Shandong Taishan

1-0

3-2
Sun 24, Apr-18:00 - Asia Champions League Cup
Johor Darul Takzim vs Kawasaki Frontale

0-3

0-5
Sun 24, Apr-13:00 - Asia Champions League Cup
Guangzhou FC vs Ulsan Hyundai FC

0-1

0-5
Sun 24, Apr-15:00 - Asia Champions League Cup
Urawa Red Diamonds vs Daegu FC

0-0

0-0
Sun 24, Apr-15:00 - Asia Champions League Cup
Jeonnam Dragons vs Melbourne City

0-0

1-1
Sun 24, Apr-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Mount Gravatt vs University of Queensland

0-0

2-0
Sun 24, Apr-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Wanneroo City vs Bayswater City

0-1

0-6
Sun 24, Apr-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Perth Glory FC Am vs Cockburn City

0-1

0-5
Sun 24, Apr-13:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Quinns FC vs Western Knights

0-1

1-2
Sun 24, Apr-11:05 - Australia League A
Adelaide United vs Perth Glory FC

1-0

2-0
Sun 24, Apr-07:05 - Australia League A
Wellington Phoenix vs Western Sydney Wanderers

1-0

1-0
Sun 24, Apr-08:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Weston Workers Bears FC vs Valentine Phoenix

0-0

2-0
Sun 24, Apr-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Northbridge Bulls vs APIA Leichhardt Tigers

2-2

3-3
Sun 24, Apr-10:30 - Australia New South Wales Premier League
Sydney FC Youth vs Sydney Olympic

0-0

3-1
Sun 24, Apr-11:20 - Australia New South Wales Premier League
Blacktown City vs Manly United

2-0

3-1
Sun 24, Apr-13:00 - Australia New South Wales U20
Blacktown City(U20) vs Manly United(U20)

1-1

3-1
Sun 24, Apr-06:30 - Australia New South Wales U20
Northbridge Bulls(U20) vs APIA Leichhardt Tigers(U20)

1-1

2-2
Sun 24, Apr-11:00 - Australia New South Wales Women's Premier League
Blacktown Spartans Women's vs Manly United Women's

0-0

0-0
Sun 24, Apr-11:00 - Australia New South Wales Women's Premier League
Bankstown City Lions Women's vs Sydney Olympic Women's

1-0

1-2
Sun 24, Apr-13:10 - Australia New South Wales Women's Premier League
APIA Leichhardt Tigers Women's vs Illawarra Stingrays Women's

1-0

3-1
Sun 24, Apr-09:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane City vs Sunshine Coast Wanderers FC

1-1

4-4
Sun 24, Apr-09:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Gold Coast Knights vs Eastern Suburbs Brisbane

0-0

0-1
Sun 24, Apr-11:00 - Australia Queensland State League U23
Gold Coast Knights(U23) vs Eastern Suburbs(U23)

1-3

2-7
Sun 24, Apr-06:00 - Australia Queensland State League U23
Brisbane City SC(U23) vs Sunshine Coast Wanderers(U23)

2-0

2-1
Sun 24, Apr-08:00 - Australia Queensland State League U23
Rochedale Rovers(U23) vs Brisbane Strikers(U23)

0-1

1-1
Sun 24, Apr-10:15 - Australia Queensland State Leagues 1
Rochedale Rovers vs Brisbane Strikers

2-1

4-3
Sun 24, Apr-12:00 - Australia Queensland State Leagues 2
Taringa Rovers vs Virginia United

4-2

5-2
Sun 24, Apr-10:15 - Australia Queensland State Women's Premier League
Sunshine Coast Wanderers FC Women's vs Brisbane Olympic Women's

1-1

1-1
Sun 24, Apr-11:00 - Australia Queensland State Women's Premier League
Western Pride Women's vs Brisbane City Women's

1-0

2-2
Sun 24, Apr-12:30 - Austria Erste Division
Grazer AK vs St.Polten

1-0

1-0
Sun 24, Apr-12:30 - Austria Landesliga
WAF Vorwarts Brigittenau vs SV Donau Wien

0-0

2-1
Sun 24, Apr-16:30 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs Austria Wien

3-0

5-0
Sun 24, Apr-16:30 - Austrian Bundesliga
SK Austria Klagenfurt vs Wolfsberger AC

1-1

2-3
Sun 24, Apr-19:00 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs Sturm Graz

0-0

1-1
Sun 24, Apr-12:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Vorderland Women's vs Sudburgenland Women's

6-1

7-1
Sun 24, Apr-13:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Wacker Innsbruck Women's vs Neulengbach Women's

0-1

0-1
Sun 24, Apr-16:00 - Austrian Regionalliga East
Trenkwalder Admira Amateure vs Wiener Viktoria

0-1

3-2
Sun 24, Apr-16:00 - Austrian Regionalliga Mitte
SK Sturm Graz Amat. vs SC Gleisdorf

2-0

3-1
Sun 24, Apr-12:30 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
Dornbirner SV vs FC Wolfurt

0-1

0-1
Sun 24, Apr-13:30 - Bangladesh Premier League
Uttar Baridhara SC vs Sheikh Jamal

0-2

0-2
Sun 24, Apr-13:30 - Bangladesh Premier League
Swadhinata KS vs Bashundhara Kings

0-2

0-2
Sun 24, Apr-16:45 - Bangladesh Championship League
Karowan Bazar Progoti Songho vs Wari Club

0-0

1-0
Sun 24, Apr-16:00 - Belarus Reserves League
Slavia Mozyr Reserve vs FC Torpedo Zhodino Reserve

2-2

2-4
Sun 24, Apr-16:00 - Belarus Reserves League
FC Minsk Reserve vs Dinamo Brest Reserves

1-0

5-0
Sun 24, Apr-13:00 - Belarus Reserves League
Dnepr Mogilev Reserves vs Dinamo Minsk Reserves

1-2

2-2
Sun 24, Apr-14:00 - Belarus Reserves League
Energetyk-BGU Minsk Reserve vs FK Isloch Minsk Reserve

0-0

1-0
Sun 24, Apr-17:00 - Belgian First Amateur Division 2
La Louviere vs RUS Rebecquoise

1-0

2-1
Sun 24, Apr-17:00 - Belgian First Amateur Division 2
A.F.C. Tubize vs Givry

1-0

4-0
Sun 24, Apr-18:00 - Belgian Jupiler League
K.A.A. Gent vs KRC Genk

0-0

0-1
Sun 24, Apr-20:30 - Belgian Jupiler League
St. Gilloise vs Anderlecht

2-1

3-1
Sun 24, Apr-15:30 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs Royal Antwerp FC

1-0

1-0
Sun 24, Apr-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Universitario de Sucre vs The Strongest

0-1

0-1
Sun 24, Apr-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Santa Cruz vs Nacional Potosi

1-1

3-2
Sun 24, Apr-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Atletico Palmaflor vs Aurora

0-0

0-1
Sun 24, Apr-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Tomayapo vs Club Always Ready

0-0

1-1
Sun 24, Apr-23:00 - Brasil Women's Tournament
Internacional (RS) Women's vs CR Flamengo (RJ) Women's

1-1

1-1
Sun 24, Apr-22:00 - Brasil Women's Tournament
Kindermann Avai Women's vs Bragantino Women's


1-0
Sun 24, Apr-22:00 - Brasil Women's Tournament
CRESSPOM Women's vs Atletico Mineiro Women's

0-0

0-3
Sun 24, Apr-22:00 - Brasil Women's Tournament
Palmeiras SP Women's vs Real Brasilia FC Women's

1-1

4-1
Sun 24, Apr-22:00 - Brasil Women's Tournament
Esmac/PA Women's vs Sao Paulo Women's

1-3

1-4
Sun 24, Apr-23:00 - Brasileiro Serie B
Clube Nautico Capibaribe vs Operario Ferroviario PR

1-0

2-0
Sun 24, Apr-01:30 - Brasileiro Serie B
Sampaio Correa (MA) vs Brusque SC

1-0

3-1
Sun 24, Apr-02:00 - Brasileiro Serie B
Ituano (SP) vs Vila Nova (GO)

2-0

3-1
Sun 24, Apr-02:00 - Brasileiro Serie B
Tombense vs Cruzeiro (MG)

0-0

1-1
Sun 24, Apr-22:00 - Brazil Baiano Youth League
Camacariense U20 vs Bahia BA(U20)


1-1
Sun 24, Apr-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Aquidauanense vs Operario MS

0-0

1-3
Sun 24, Apr-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Costa Rica MS vs Naviraiense

0-0

0-1
Sun 24, Apr-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Dourados MS vs SER Chapadao/MS

1-0

2-0
Sun 24, Apr-17:00 - Burundi Coupe de President
Musongati vs Flambeau du Centre

0-1

0-2
Sun 24, Apr-02:00 - CAF Champions League
Wydad Casablanca vs CR Belouizdad

0-0

0-0
Sun 24, Apr-17:00 - CAF Confederation Cup
T.P. Mazembe Englebert vs Pyramids FC

2-0

2-0
Sun 24, Apr-19:59 - CAF Confederation Cup
Orlando Pirates vs Simba

0-0

1-0
Sun 24, Apr-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Santos vs America MG

1-0

3-0
Sun 24, Apr-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Palmeiras vs Corinthians Paulista (SP)

2-0

3-0
Sun 24, Apr-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fluminense (RJ) vs Internacional (RS)

0-0

0-1
Sun 24, Apr-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Mineiro (MG) vs Coritiba (PR)

2-0

2-2
Sun 24, Apr-00:00 - Canadian Premier League
Forge FC vs FC Edmonton

2-0

3-0
Sun 24, Apr-23:00 - Canadian Premier League
Atletico Ottawa vs Valour

1-4

1-6
Sun 24, Apr-03:00 - Canadian Premier League
Pacific FC vs HFX Wanderers

1-1

2-1
Sun 24, Apr-23:00 - Chile Primera B
Deportes Iquique vs Rangers Talca

0-1

0-2
Sun 24, Apr-04:00 - Chile Primera B
Cobreloa vs Deportes Recoleta

0-0

3-0
Sun 24, Apr-20:30 - Chile Primera Division
Universidad Catolica vs Colo Colo

1-0

1-1
Sun 24, Apr-00:00 - Chile Segunda Division
San Antonio Unido vs Iberia Los Angeles

1-0

1-0
Sun 24, Apr-00:00 - Chile Segunda Division
Lautaro de Buin vs General VelAsquez

1-2

1-3
Sun 24, Apr-23:00 - Chile Segunda Division
Independiente de Cauquenes vs San Marcos de Arica

0-1

2-1
Sun 24, Apr-23:30 - Chile Segunda Division
Deportes Concepcion vs Real San Joaquin

1-0

2-0
Sun 24, Apr-09:00 - Club Friendly
Boroondara Eagles Women's vs Eltham Redbacks Women's

7-0

9-2
Sun 24, Apr-09:00 - Club Friendly
South Yarra SC Women's vs Southern United Women's

0-0

1-1
Sun 24, Apr-10:30 - Club Friendly
Preston Lions Women's vs Melbourne Knights Women's

0-1

2-2
Sun 24, Apr-01:30 - Club Friendly
North Texas vs Houston Dynamo B

1-2

2-3
Sun 24, Apr-03:00 - Club Friendly
Rochester New York vs New York City FC B

1-1

2-3
Sun 24, Apr-22:00 - Club Friendly
Columbus Crew B vs Toronto FC II

1-1

2-1
Sun 24, Apr-23:00 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Cali vs Rionegro Aguilas

0-1

0-1
Sun 24, Apr-01:00 - Colombia Copa Mustang
Atletico Bucaramanga vs Dep.Independiente Medellin

2-1

2-3
Sun 24, Apr-03:05 - Colombia Copa Mustang
Atletico Nacional vs Deportiva Once Caldas

0-0

0-0
Sun 24, Apr-19:59 - Colombia Copa Mustang
Envigado vs Deportivo Pereira

0-1

2-1
Sun 24, Apr-00:00 - Colombia Copa Premier
Llaneros FC vs Leones

1-0

1-0
Sun 24, Apr-00:00 - Colombia Women's League
Cortulua Women's vs Deportes Tolima Women's


0-1
Sun 24, Apr-00:00 - CONCACAF Women Under 17
Trinidad & Tobago Women's(U17) vs Panama Women's (U17)

0-3

1-5
Sun 24, Apr-00:00 - CONCACAF Women Under 17
USA Women's(U17) vs Grenada women's(U17)

9-0

20-0
Sun 24, Apr-03:00 - CONCACAF Women Under 17
Costa Rica Women's(U17) vs Puerto Rico Women's(U17)

2-1

4-1
Sun 24, Apr-03:00 - CONCACAF Women Under 17
Mexico Women's(U17) vs Nicaragua Women's (U17)

5-0

10-0
Sun 24, Apr-21:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Alajuelense

1-0

1-2
Sun 24, Apr-03:00 - Costa Rica Primera Division
Perez Zeledon vs Guanacasteca

2-1

2-2
Sun 24, Apr-05:00 - Costa Rica Primera Division
Santos de Guapiles FC vs Deportivo Saprissa

1-1

2-1
Sun 24, Apr-06:00 - Costa Rica Primera Division
Herediano vs AD San Carlos

1-0

1-1
Sun 24, Apr-19:00 - Croatia - 1. Division
Slaven Belupo Koprivnica vs Hajduk Split

0-0

0-0
Sun 24, Apr-21:05 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs Dinamo Zagreb

0-0

0-1
Sun 24, Apr-19:00 - Croatia - 2. Division
NK Croatia Zmijavci vs NK Jarun

0-0

0-3
Sun 24, Apr-17:00 - Croatia - 2. Division
Dinamo Zagreb B vs NK Dugopolje

2-0

3-1
Sun 24, Apr-16:00 - Croatia U19
NK Orijent U19 vs NK Rijeka (U19)

0-0

1-2
Sun 24, Apr-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Slavia Prague B vs Slavia Karlovy Vary

1-1

3-2
Sun 24, Apr-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Admira Praha vs Benesov

1-2

2-3
Sun 24, Apr-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Plzen B vs Jiskra Domazlice

0-1

1-3
Sun 24, Apr-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Povltava FA vs FK Kraluv Dvur

1-1

2-2
Sun 24, Apr-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Mlada Boleslav B vs Jablonec B

1-0

1-2
Sun 24, Apr-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Pardubice B vs Hradec Kralove B

0-1

1-1
Sun 24, Apr-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Dukla Praha B vs Slovan Velvary

0-1

0-1
Sun 24, Apr-13:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Teplice B vs FC Bohemians 1905 B

0-0

0-1
Sun 24, Apr-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
SK Sokol Zapy vs Chlumec nad Cidlinou

1-0

2-0
Sun 24, Apr-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Sigma Olomouc vs Slovan Liberec

1-0

1-0
Sun 24, Apr-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Dynamo Ceske Budejovice vs Mlada Boleslav

1-3

2-3
Sun 24, Apr-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Viktoria Plzen vs 1.FC Slovacko

2-1

3-1
Sun 24, Apr-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Hradec Kralove vs Slavia Praha

3-2

4-3
Sun 24, Apr-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women's
Synot Slovacko Women's vs Slavia Praha Women's

0-1

0-2
Sun 24, Apr-13:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women's
Slovan Liberec Women's vs Dukla Praha Women's

1-0

2-0
Sun 24, Apr-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women's
Pardubice Women's vs FC Viktoria Plzen Women's

0-0

0-1
Sun 24, Apr-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Unicov vs Uhersky Brod

2-0

4-1
Sun 24, Apr-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Velke Mezirici vs Sigma Olomouc B

0-0

0-1
Sun 24, Apr-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vysocina Jihlava B vs 1. SC Znojmo

0-2

0-3
Sun 24, Apr-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Blansko vs Viktoria Otrokovice

0-0

1-1
Sun 24, Apr-12:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Zlin B vs Synot Slovacko II

0-0

0-1
Sun 24, Apr-18:00 - Danish SAS Ligaen
FC Kobenhavn vs Randers FC

0-0

0-1
Sun 24, Apr-16:00 - Danish SAS Ligaen
FC Nordsjaelland vs Viborg

1-0

2-0
Sun 24, Apr-16:00 - Danish SAS Ligaen
Aalborg BK vs Silkeborg IF

1-1

1-2
Sun 24, Apr-19:59 - Danish SAS Ligaen
Aarhus AGF vs Odense BK

1-0

1-2
Sun 24, Apr-17:00 - Denmark - 1. Division
AC Horsens vs Nykobing FC

2-1

3-2
Sun 24, Apr-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Naestved vs Thisted FC

0-1

1-1
Sun 24, Apr-16:00 - Denmark Woman's League
Aalborg BK Women's vs Varde_IF Women's

2-0

2-0
Sun 24, Apr-15:00 - Denmark Woman's League
Thisted FC Women's vs HB Koge Woman's

2-1

2-2
Sun 24, Apr-23:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Liga Deportiva Universitaria vs Mushuc Runa

1-0

3-2
Sun 24, Apr-21:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Universidad Catolica Quito vs Tecnico Universitario

1-0

4-1
Sun 24, Apr-01:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Deportivo Cuenca vs 9 de Octubre

0-0

1-1
Sun 24, Apr-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Delfin S.C. vs Independiente Del Valle

0-1

0-1
Sun 24, Apr-01:15 - El Salvador Primera Division
Jocoro FC vs CD Chalatenango

2-2

6-5
Sun 24, Apr-05:00 - El Salvador Primera Division
Aguila vs Luis Angel Firpo

1-0

1-0
Sun 24, Apr-05:00 - El Salvador Primera Division
Santa Tecla vs Atletico Marte

0-1

1-1
Sun 24, Apr-21:00 - England FA Women Super League
Aston Villa Women's vs Manchester United Women's

0-0

0-0
Sun 24, Apr-21:45 - England FA Women Super League
Everton FC Women's vs Arsenal Women's

0-1

0-3
Sun 24, Apr-17:00 - England FA Women Super League
Manchester City Women's vs Leicester City Women's

3-0

4-0
Sun 24, Apr-17:00 - England FA Women Super League
Reading Women's vs West Ham United Women's

0-0

1-2
Sun 24, Apr-17:30 - England FA Women Super League
Tottenham Hotspur Women's vs Chelsea FC Women's

1-1

1-3
Sun 24, Apr-18:00 - England Ladies Premier League
Bristol City Women's vs London City Lionesses Women's

1-3

1-3
Sun 24, Apr-17:00 - England Ladies Premier League
Crystal Palace Women's vs Watford Women's

2-0

2-1
Sun 24, Apr-17:00 - England Ladies Premier League
Coventry Women's vs Lewes Women's

0-0

1-0
Sun 24, Apr-15:00 - England Ladies Premier League
Blackburn Rovers Women's vs Charlton Athletic Women's

0-3

0-3
Sun 24, Apr-15:00 - England Ladies Premier League
Liverpool Women's vs Sheffield United Women's

2-0

6-1
Sun 24, Apr-15:00 - England Ladies Premier League
Durham Wildcats Women's vs Sunderland Women's

1-0

3-0
Sun 24, Apr-17:00 - England Women's Northern Premier League
Stoke City Women's vs Hull City Women's

2-0

3-0
Sun 24, Apr-17:00 - England Women's Northern Premier League
Sheffield Women's vs Middlesbrough Women's

0-0

1-1
Sun 24, Apr-17:00 - England Women's Northern Premier League
Brighouse Town Women's vs Wolves Women's

1-1

1-1
Sun 24, Apr-17:00 - England Women's Northern Premier League
West Bromwich WFC Women's vs Burnley Women's


0-8
Sun 24, Apr-17:00 - England Women's Northern Premier League
Loughborough Lightning Women's vs Fylde LFC Women's

0-0

4-1
Sun 24, Apr-17:00 - England Women's Southern Premier League
Ipswich Women's vs Oxford United Women's

0-0

0-1
Sun 24, Apr-17:00 - England Women's Southern Premier League
Plymouth Argyle Women's vs Hounslow Women's


5-0
Sun 24, Apr-17:00 - English Premier League
Chelsea FC vs West Ham United

0-0

1-0
Sun 24, Apr-17:00 - English Premier League
Burnley vs Wolverhampton Wanderers

0-0

1-0
Sun 24, Apr-17:00 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs Southampton

2-1

2-2
Sun 24, Apr-19:30 - English Premier League
Liverpool vs Everton

0-0

2-0
Sun 24, Apr-13:30 - Estonia Esi Liiga
FC Elva vs Paide Linnameeskond B

0-2

1-2
Sun 24, Apr-13:30 - Estonia Esi Liiga B
Nomme JK Kalju II vs Raplamaa JK

0-2

3-2
Sun 24, Apr-13:30 - Estonia Esi Liiga B
JK Tallinna Kalev II vs FC Tallinn

1-0

2-1
Sun 24, Apr-18:15 - Estonia Meistri Liiga
FC Flora Tallinn vs Levadia Tallinn

2-0

2-0
Sun 24, Apr-13:00 - Estonia Women's Meistri Liiga
FC Flora Tallinn Women's vs Tabasalu Women's

1-0

4-0
Sun 24, Apr-21:00 - Estonia Women's Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev Women's vs Parnu JK Women's

2-0

3-0
Sun 24, Apr-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Skala IF vs B36 Torshavn

0-0

1-1
Sun 24, Apr-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Vikingur Gota vs HB Torshavn

1-0

4-2
Sun 24, Apr-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
07 Vestur Sorvagur vs NSI Runavik

1-0

3-2
Sun 24, Apr-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Toftir B68 vs KI Klaksvik

0-3

0-5
Sun 24, Apr-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
EB Streymur vs AB Argir

0-0

1-0
Sun 24, Apr-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
Klubi 04 vs HJS Akatemia

0-0

1-0
Sun 24, Apr-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
Honka Akatemia vs KaaPo Kaarina

2-3

2-3
Sun 24, Apr-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
Ilves Tampere II vs GrIFK

0-1

3-1
Sun 24, Apr-13:00 - Finland Junior League
KaPa Helsinki Youth vs Helsinki Youth

0-3

0-5
Sun 24, Apr-13:30 - Finland Junior League
Abo IFK Am vs GrIFK Youth

0-2

0-2
Sun 24, Apr-14:30 - Finland Junior League
Atlantis Youth vs KoiPS Youth

4-0

7-0
Sun 24, Apr-15:00 - Finland Junior League
Ilves Youth vs Poxyt Youth

4-0

4-1
Sun 24, Apr-15:30 - Finland Junior League
KuPS Youth vs Reipas Youth

2-0

2-2
Sun 24, Apr-19:30 - Finland Veikkausliga
IFK Mariehamn vs AC Oulu

1-1

2-1
Sun 24, Apr-14:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Torcy U.S(U19) vs Bourg Peronnas(U19)

0-2

4-2
Sun 24, Apr-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs Bordeaux

0-2

5-3
Sun 24, Apr-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
OGC Nice vs ESTAC Troyes

0-0

1-0
Sun 24, Apr-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Metz vs Stade Brestois

0-1

0-1
Sun 24, Apr-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Clermont Foot vs Angers SCO

0-2

2-2
Sun 24, Apr-19:05 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs Strasbourg

0-0

1-0
Sun 24, Apr-15:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs FC Lorient

2-0

5-0
Sun 24, Apr-22:45 - French Le Championnat Ligue 1
Stade de Reims vs Marseille

0-0

0-1
Sun 24, Apr-20:25 - Futsal Italian Serie A
Feldi Eboli Futsal vs Came Dosson Futsal


4-3
Sun 24, Apr-19:30 - Futsal Spain Division De Honor
Cordoba Futsal vs Jaen Paraiso Interior Futsal


3-2
Sun 24, Apr-16:00 - German 3. Liga
1. FC Magdeburg vs FSV Zwickau

2-0

3-0
Sun 24, Apr-15:00 - German 3. Liga
MSV Duisburg vs Munchen 1860

0-3

0-6
Sun 24, Apr-13:30 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
St. Pauli(U17) vs Hamburger(U17)

1-2

1-3
Sun 24, Apr-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Eintracht Frankfurt(U17) vs Hoffenheim(U17)

2-2

3-3
Sun 24, Apr-19:30 - German Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs VfB Stuttgart

1-0

2-0
Sun 24, Apr-17:30 - German Bundesliga
VfL Bochum vs Augsburg

0-2

0-2
Sun 24, Apr-15:30 - German Bundesliga 2
FC Nurnberg vs SV Sandhausen

1-1

2-4
Sun 24, Apr-15:30 - German Bundesliga 2
FC Erzgebirge Aue vs Hansa Rostock

2-1

2-2
Sun 24, Apr-15:30 - German Bundesliga 2
SC Paderborn 07 vs Hannover 96

2-0

3-0
Sun 24, Apr-18:00 - German Frauen Bundesliga
Koln Women's vs Werder Bremen Women's

1-1

1-1
Sun 24, Apr-15:00 - German Frauen Bundesliga
Eintracht Frankfurt Women's vs Bayer Leverkusen Women's

0-0

2-1
Sun 24, Apr-19:59 - German Frauen Bundesliga
SC Freiburg Women's vs SC Sand Women's

5-0

7-1
Sun 24, Apr-18:00 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs Germania Halberstadt

0-0

0-1
Sun 24, Apr-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemie Leipzig vs Berliner AK 07

0-0

0-2
Sun 24, Apr-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
SV Tasmania Berlin vs Eilenburg

0-1

1-2
Sun 24, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC St. Pauli II vs FC Oberneuland

0-0

1-2
Sun 24, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Phonix Lubeck vs BSV Rehden

1-0

2-0
Sun 24, Apr-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Oldenburg vs SC Weiche Flensburg 08

2-0

4-0
Sun 24, Apr-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfV 06 Hildesheim vs Hamburger SV II

1-1

2-2
Sun 24, Apr-15:30 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs Hannover 96 Am

0-0

0-2
Sun 24, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfB Stuttgart II vs FC 08 Homburg

1-0

2-0
Sun 24, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen vs Wuppertaler SV

1-1

1-2
Sun 24, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
RW Oberhausen vs Preuben Munster

0-1

0-3
Sun 24, Apr-12:45 - Germany OberLiga
HEBC Hamburg vs TSV Sasel

1-2

2-3
Sun 24, Apr-16:00 - Germany Women Division 2
BV Borussia Bocholt Women's vs Duisburg Women's

0-0

0-2
Sun 24, Apr-13:00 - Germany Women Division 2
FC Gutersloh Women's vs Nurnberg Women's

3-2

3-4
Sun 24, Apr-13:00 - Germany Women Division 2
SV Meppen Women's vs Hoffenheim Women's B

0-0

1-0
Sun 24, Apr-13:00 - Germany Women Division 2
Andernach Women's vs Wolfsburg B Women's

0-0

3-0
Sun 24, Apr-13:00 - Germany Women Division 2
Ingolstadt 04 Women's vs Henstedt Ulzburg Women's

1-1

2-2
Sun 24, Apr-13:00 - Germany Women Division 2
SV Elversberg Women's vs RB Leipzig Women's

0-0

0-3
Sun 24, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Asante Kotoko FC vs Legon Cities

1-2

1-3
Sun 24, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Medeama SC vs WAFA

0-0

1-0
Sun 24, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Berekum Chelsea vs Aduana Stars

0-0

1-0
Sun 24, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Dreams FC(GHA) vs King Faisal Babes

1-1

1-1
Sun 24, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Elmina Sharks vs Real Tamale United

1-1

1-1
Sun 24, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Bibiani Gold Stars vs Techiman Eleven Wonders

0-0

1-0
Sun 24, Apr-18:00 - Gibraltar Premier Divisio
Europa FC vs St Joseph's (GIB)

2-0

2-3
Sun 24, Apr-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs Antigua GFC

0-0

0-0
Sun 24, Apr-05:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Guastatoya

0-0

0-0
Sun 24, Apr-06:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Xelaju MC vs Santa Lucia Cotzumalguapa

0-0

2-0
Sun 24, Apr-18:45 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs Go Ahead Eagles

1-0

1-0
Sun 24, Apr-16:30 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs Heracles Almelo

0-1

0-1
Sun 24, Apr-16:30 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs FC Utrecht

0-0

2-1
Sun 24, Apr-14:15 - Holland Eredivisie
Willem II vs Vitesse Arnhem

1-0

1-0
Sun 24, Apr-14:15 - Holland Eredivisie Women's
SBV Excelsior Women's vs Ajax Amsterdam Women's

1-3

2-8
Sun 24, Apr-14:15 - Holland Jupiler League
ADO Den Haag vs FC Utrecht Am.

1-0

1-1
Sun 24, Apr-05:15 - Honduras Liga Nacional
Honduras Progreso vs Real Espana

0-0

1-1
Sun 24, Apr-05:30 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs CD Victoria

0-1

1-1
Sun 24, Apr-19:00 - Hungary NB Ⅱ
ETO FC Gyor vs Nyiregyhaza Spartacus FC

1-1

2-1
Sun 24, Apr-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Vasas SC vs Tiszakecske

3-0

4-0
Sun 24, Apr-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Pecsi MFC vs Bekescsaba

0-2

1-2
Sun 24, Apr-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Diosgyor VTK vs Szentlorinc SE

1-0

1-0
Sun 24, Apr-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Soroksar vs Budafoki MTE

1-0

3-0
Sun 24, Apr-19:00 - Hungary NB Ⅱ
BFC Siofok vs Dorogi FC

0-1

1-1
Sun 24, Apr-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Szolnoki MAV FC vs III.Keruleti TUE

1-0

1-0
Sun 24, Apr-19:00 - Hungary NB Ⅱ
FC Ajka vs Budaorsi SC

1-0

2-1
Sun 24, Apr-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Csakvari TK vs Szombathelyi Haladas

0-0

0-0
Sun 24, Apr-21:30 - Hungary NB1
Gyirmot SE vs Budapest Honved

1-1

1-1
Sun 24, Apr-19:30 - Hungary NB1
Ferencvarosi TC vs Ujpest FC

2-1

2-1
Sun 24, Apr-19:00 - Hungary Women's Division 1 League
Astra Hungary Women's vs Viktoria FC Szombathely Women's

1-1

2-2
Sun 24, Apr-18:00 - Iceland Premier Division
IBV Vestmannaeyjar vs KA Akureyri

0-1

0-3
Sun 24, Apr-22:00 - Iceland Premier Division
IA Akranes vs Vikingur Reykjavik

2-0

3-0
Sun 24, Apr-22:00 - Iceland Premier Division
Keflavik vs Valur

0-1

0-1
Sun 24, Apr-19:59 - Iceland Premier Division
Leiknir Reykjavik vs Stjarnan Gardabaer

0-2

0-3
Sun 24, Apr-21:30 - Israel Leumit League
Hapoel Petah Tikva vs Kafr Qasim

0-2

0-3
Sun 24, Apr-21:30 - Israel Leumit League
Bnei Yehuda Tel Aviv vs Maccabi Bnei Raina

1-1

2-1
Sun 24, Apr-21:30 - Israel Leumit League
Hapoel Kfar Saba vs Hapoel Umm Al Fahm

3-2

5-2
Sun 24, Apr-21:30 - Israel Leumit League
Sektzia Nes Tziona vs Agudat Sport Ashdod

1-0

4-0
Sun 24, Apr-19:59 - Israel Premier League
Hapoel Hadera vs F.C. Ashdod

1-1

2-3
Sun 24, Apr-21:15 - Israel Premier League
Bnei Sakhnin FC vs Hapoel Beer Sheva

1-0

1-1
Sun 24, Apr-17:30 - Israel State League
Hapoel Migdal HaEmek vs Hapoel Tirat HaCarmel

0-0

0-0
Sun 24, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera
Genoa Youth vs Roma Youth

0-0

1-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera
Lecce Youth vs Pescara Youth

4-0

5-1
Sun 24, Apr-15:00 - Italian Campionato Primavera
Spal Youth vs Atalanta Youth

1-2

2-3
Sun 24, Apr-19:59 - Italian Serie A
Genoa vs Cagliari

0-0

1-0
Sun 24, Apr-14:30 - Italian Serie A
Salernitana vs Fiorentina

1-0

2-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italian Serie A
Empoli vs Napoli

0-1

3-2
Sun 24, Apr-17:00 - Italian Serie A
Bologna vs Udinese

1-1

2-2
Sun 24, Apr-22:45 - Italian Serie A
Lazio vs AC Milan

1-0

1-2
Sun 24, Apr-16:30 - Italian Women Division 1
AC Milan Women's vs ASDC Pomigliano Women's

5-1

6-2
Sun 24, Apr-16:30 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women's vs Napoli Women's

0-0

0-0
Sun 24, Apr-15:15 - Italian Women Division 1
Lazio Women's vs Juventus Women's

1-1

1-5
Sun 24, Apr-16:30 - Italy C1A
Triestina vs FC Sudtirol

0-1

0-2
Sun 24, Apr-16:30 - Italy C1A
Albinoleffe vs AC Trento

1-1

1-3
Sun 24, Apr-16:30 - Italy C1A
Mantova vs Pro Vercelli

1-0

3-0
Sun 24, Apr-16:30 - Italy C1A
Padova vs USD Virtus Verona

0-0

1-2
Sun 24, Apr-16:30 - Italy C1A
US Pergolettese vs Pro Patria

0-0

1-0
Sun 24, Apr-16:30 - Italy C1A
Pro Sesto vs Calcio Lecco

1-0

1-0
Sun 24, Apr-16:30 - Italy C1A
FeralpiSalo vs Renate AC

0-0

0-0
Sun 24, Apr-16:30 - Italy C1A
US Seregno vs Piacenza

0-2

2-2
Sun 24, Apr-16:30 - Italy C1A
US Fiorenzuola vs Giana Erminio

0-1

0-2
Sun 24, Apr-16:30 - Italy C1A
Juventus(U23) vs Legnago Salus

0-0

3-2
Sun 24, Apr-19:30 - Italy C1C
FC Bari 1908 vs Palermo

0-1

0-2
Sun 24, Apr-19:30 - Italy C1C
Foggia vs Avellino

1-0

2-0
Sun 24, Apr-19:30 - Italy C1C
Juve Stabia vs Virtus Francavilla

1-0

4-0
Sun 24, Apr-19:30 - Italy C1C
S.S. Monopoli 1966 vs Fidelis Andria

1-1

2-1
Sun 24, Apr-19:30 - Italy C1C
Vibonese vs U.S. Catanzaro 1929

0-1

0-3
Sun 24, Apr-19:30 - Italy C1C
S.S.D. Citta di Campobasso vs S.S.D. Potenza Calcio

0-1

1-1
Sun 24, Apr-19:30 - Italy C1C
Turris Neapolis vs Paganese Calcio 1926

2-0

4-2
Sun 24, Apr-19:30 - Italy C1C
Picerno vs Taranto Sport

1-1

2-2
Sun 24, Apr-19:30 - Italy C1C
Monterosi vs Latina Calcio

0-1

0-1
Sun 24, Apr-23:00 - Italy Serie D
Crema vs Caravaggio

0-0

1-0
Sun 24, Apr-18:00 - Italy Serie D
A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs AS Sorrento Calcio

1-1

3-1
Sun 24, Apr-18:00 - Italy Serie D
Audace Cerignola vs US Bitonto

0-0

1-0
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Arezzo vs Scandicci

1-0

2-0
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Rimini vs Ghivizzano Borgo Mozzano

0-0

1-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Sassari Torres vs Afragolese 1944

1-0

1-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Sangiovannese vs Cannara

0-0

2-2
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Sambenedettese vs San Nicolo Calcio

1-1

2-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Giugliano vs ASD Lanusei Calcio

1-2

3-2
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
AC Legnano vs Arconatese

1-0

2-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
AS Casale Calcio vs ASD Imperia

1-0

1-0
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Foligno Calcio vs ASD Flaminia Civita

1-1

1-2
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Cassino vs Atletico Uri

1-0

1-0
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Aversa Normanna vs Acireale

0-0

0-0
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Virtus Casarano vs San Giorgio 1926

1-1

1-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Vado FC vs Ligorna

0-0

1-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Casertana F.C. vs FC Francavilla

0-0

0-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Montebelluna vs Spinea

0-1

0-3
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Ponte San Pietro vs Sona

1-1

1-2
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Olginatese vs Franciacorta

0-0

2-2
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Trastevere Calcio vs Vastogirardi

1-0

2-0
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
ASD Brusaporto vs Virtus Ciserano Bergamo

1-1

2-2
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
SC Caronnese vs ASD Citta Di Varese

0-1

0-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Pineto vs Castelfidardo

1-0

2-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Real Forte Querceta vs Forli FC

0-0

0-0
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Arzachena vs Aprilia

0-1

0-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
ASD Muravera vs Vis Artena

1-0

1-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Lavagnese vs Novara Calcio

0-3

0-4
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
ACD Nardo vs S.S.D. Citta di Brindisi

1-1

2-4
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Gelbison Cilento vs Rende Calcio 1968

2-1

4-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Castrovillari vs AS Giarre Calcio

0-0

0-0
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
ASD Cavenago Fanfulla vs Sasso Marconi

2-0

4-0
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Ostia Mare vs USD Latte Dolce

1-0

1-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Paterno vs Citta Di Sant'Agata

0-1

0-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
FBC Derthona vs Gozzano

0-0

1-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Portici vs Trapani

1-0

1-0
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Recanatese vs Alma Juventus Fano

2-0

4-0
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Montegiorgio vs Matese

1-0

1-2
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Aglianese vs Lentigione

1-2

3-2
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Nola 1925 vs Citta di Fasano

0-1

2-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Biancavilla vs ASD Troina

1-2

1-2
Sun 24, Apr-19:00 - Italy Serie D
Team Altamura vs ASD Molfetta Calcio

0-2

2-3
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Castellanzese vs Folgore Caratese

1-1

2-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
ASD Licata vs Santa Maria Cilento

1-0

1-0
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Tolentino vs Chieti

3-1

3-3
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Atletico Terme Fiuggi vs SSD Porto D'Ascoli

0-1

0-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Savoia Montespaccato vs Unipomezia

1-0

2-0
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
ACSD Saluzzo vs Borgosesia

0-1

0-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
USD Lavello vs Mariglianese

0-0

0-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
San Luca vs Sancataldese

0-0

0-2
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
USD Casatese vs Villa d'Alme Valbrembana

0-0

2-0
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Cynthi Albalonga vs Insieme Formia

2-1

5-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
AC Dolomiti Bellunesi vs Delta Porto Tolle

1-1

1-2
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
FC Lamezia Terme vs Cittanovese

2-0

4-0
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Virtus Matino vs Nocerina

1-1

2-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Borgo San Donnino vs Tritium

2-0

4-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
ASD RG Ticino vs Sestri Levante

0-1

0-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Nereto FC vs Castelnuovo Vomano

0-1

0-1
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Real Monterotondo Scalo vs Carbonia

1-1

2-2
Sun 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Alto Casertano vs Vastese

0-1

2-4
Sun 24, Apr-17:30 - Italy Serie D
FBC Gravina vs Rotonda

0-0

0-1
Sun 24, Apr-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Speranza Osaka Women's vs Orca Kamogawa FC Women's

0-1

0-1
Sun 24, Apr-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
AS Harima ALBION Women's vs Setagaya Sfida Women's

1-0

1-2
Sun 24, Apr-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Angeviolet Hiroshima Women's vs IGA Kunoichi Women's

0-2

0-3
Sun 24, Apr-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
NGU Nagoya Women's vs Bunnies Gunma White Star Women's

2-2

3-2
Sun 24, Apr-06:00 - Japan Women's Football League Division 2
Norddea Hokkaido Women's vs Fukuoka J. Anclas Women's

1-0

2-0
Sun 24, Apr-08:00 - Japan Women's Football League Division 2
Shizuoka SSU Bonita Women's vs JFA Academy Fukushima Women's

0-1

3-4
Sun 24, Apr-12:00 - Japanese League Division 2
Thespakusatsu Gunma vs Blaublitz Akita

0-1

0-1
Sun 24, Apr-09:00 - Japanese WE League
Albirex Niigata Women's vs INAC Kobe Leonessa Women's

0-0

0-1
Sun 24, Apr-09:00 - Japanese WE League
Sanfrecce Hiroshima Women's vs Omiya Ardija Women's

2-0

3-0
Sun 24, Apr-08:00 - Japanese WE League
Vegalta Sendai Women's vs AS Elfen Sayama Women's

0-0

1-0
Sun 24, Apr-23:30 - Jordan Professional Premier League
Al-Faisaly Amman vs Moghayer Al Sarhan

0-1

1-1
Sun 24, Apr-16:00 - Kazakhstan Division 1
Akademiya Ontustik vs FK Bolat Temirtau

2-0

4-1
Sun 24, Apr-13:00 - Kazakhstan Division 1
Ekibastuz vs Lashyn Karatau

0-0

0-0
Sun 24, Apr-13:00 - Kazakhstan Division 1
Zhenis vs Okzhetpes

0-2

0-3
Sun 24, Apr-14:00 - Kazakhstan Division 1
FC Zhetysu Taldykorgan vs Astana B

1-0

1-0
Sun 24, Apr-15:00 - Kazakhstan Division 1
Baykonur vs Kyran Shymkent

0-0

0-1
Sun 24, Apr-15:00 - Kazakhstan Division 1
FK Igilik vs Kairat Academy

1-3

1-7
Sun 24, Apr-15:00 - Kazakhstan Division 1
Yassy Turkistan vs Kaisar Kyzylorda

0-1

1-2
Sun 24, Apr-16:00 - Kenya Premier League
Tusker FC Nairobi vs AFC Leopards SC

1-0

2-1
Sun 24, Apr-16:00 - Kenya Premier League
Mathare United FC vs Bandari FC


0-2
Sun 24, Apr-16:00 - Kenya Premier League
Nzoia Sugar vs Ulinzi Stars Nakuru

0-1

1-1
Sun 24, Apr-16:00 - Kenya Premier League
Kenya Police FC vs Kakamega Homeboyz

1-1

2-2
Sun 24, Apr-15:00 - Kenya Premier League
Bidco United vs Vihiga Bullets FC


2-2
Sun 24, Apr-10:00 - Korea K4 League
Pyeongtaek Citizen vs Yeoju FC

1-0

2-0
Sun 24, Apr-08:00 - Korea K4 League
Seoul Nowon United vs Jeonju Citizen FC

0-1

3-1
Sun 24, Apr-09:00 - Korea K4 League
Gangwon II vs Jeonbuk Hyundai Motors II

0-0

1-1
Sun 24, Apr-09:00 - Korea K4 League
Daejeon Hana Citizen II vs Goyang KH FC

0-1

0-2
Sun 24, Apr-11:00 - Korea League 2
Busan I'Park vs FC Anyang

1-0

1-1
Sun 24, Apr-13:30 - Korea League 2
Chungnam Asan FC vs Gimpo FC

1-1

2-1
Sun 24, Apr-08:30 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Daejeon Hana Citizen

1-1

1-2
Sun 24, Apr-16:00 - Kosovo Super League
KF Prishtina vs KF Drenica Skenderaj

1-1

1-1
Sun 24, Apr-15:30 - Kosovo Super League
Dukagjini vs Gjilani

2-0

2-0
Sun 24, Apr-18:00 - Latvia - 1. Division
FK Spartaks Jurmala vs FK Auda Riga

1-0

1-2
Sun 24, Apr-16:00 - Latvia - 1. Division
BFC Daugavpils vs Metta/LU Riga

1-0

2-0
Sun 24, Apr-18:00 - Latvia - 2. Division
Grobina vs Rezekne / BJSS

3-0

6-1
Sun 24, Apr-14:00 - Latvia - 2. Division
Dinamo Riga / Staiceles Bebri vs Valmieras FK II

0-1

0-1
Sun 24, Apr-17:00 - Lebanese League
Al Safa Beirut vs Al Akhaa Al Ahli

1-0

4-0
Sun 24, Apr-17:00 - Lebanese League
Al Hikma Beirut vs Tripoli SC

1-0

1-1
Sun 24, Apr-17:00 - Lebanese League
Sporting Beirut vs Nejmeh Club

0-2

2-3
Sun 24, Apr-18:55 - Lithuania - 1. Division
Suduva vs FK Jonava

1-0

2-0
Sun 24, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
Etzella Ettelbruck vs Union Titus Petange

0-1

0-1
Sun 24, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
Victoria Rosport vs Hostert

1-1

2-2
Sun 24, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
Swift Hesperange vs FC Wiltz 71

2-1

3-2
Sun 24, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
FC Differdange 03 vs Racing Union Luxemburg

2-0

4-0
Sun 24, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
Fola Esch vs Jeunesse Esch

0-0

1-0
Sun 24, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs F91 Dudelange

1-1

3-1
Sun 24, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs Progres Niederkorn

1-1

2-1
Sun 24, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
Rodange 91 vs RM Hamm Benfica

1-0

1-0
Sun 24, Apr-16:15 - Macao Division 1
Cheng Fung vs CF Benfica Macau

2-0

5-0
Sun 24, Apr-14:00 - Macao Division 1
Chao Pak Kei vs Windsor Arch Ka I

2-0

4-0
Sun 24, Apr-18:00 - Malaysia Premier League
PDRM FA vs Kelantan FA

1-0

1-3
Sun 24, Apr-18:00 - Malaysia Premier League
Terengganu B vs Selangor FA B

0-0

0-0
Sun 24, Apr-18:00 - Malaysia Super League
Negeri Sembilan Matrix vs Kuala Lumpur

0-0

2-1
Sun 24, Apr-17:15 - Malaysia Super League
Sabah FA vs Kedah

0-0

4-0
Sun 24, Apr-18:00 - Malta Premier League
Mosta FC vs Santa Lucia

0-1

1-1
Sun 24, Apr-20:15 - Malta Premier League
Hamrun Spartans vs Gzira United

1-0

2-0
Sun 24, Apr-17:00 - Malta Premier League
Gudja United vs Hibernians FC

0-0

0-2
Sun 24, Apr-21:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Atlas

1-2

2-4
Sun 24, Apr-02:00 - Mexico Primera Division
Pachuca vs Monterrey

1-0

3-0
Sun 24, Apr-04:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Club America

0-1

0-2
Sun 24, Apr-06:00 - Mexico Primera Division
Chivas Guadalajara vs Pumas UNAM

2-0

3-1
Sun 24, Apr-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Huracanes Izcalli vs Alebrijes de Oaxaca B


2-0
Sun 24, Apr-01:30 - Mexico Primera Divison 2
Tritons Vallarta MFC vs Yalmakan

0-1

1-1
Sun 24, Apr-02:30 - Mexico Primera Divison 2
Mazorqueros FC vs Escorpiones FC

3-0

7-0
Sun 24, Apr-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Cafetaleros De Chiapas vs CD Alacranes de Durango

0-0

1-0
Sun 24, Apr-18:00 - Mexico Youth U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 vs Atlas U20


2-1
Sun 24, Apr-18:00 - Mexico Youth U20
Cruz Azul(U20) vs San Luis U20

1-0

2-2
Sun 24, Apr-19:59 - Mexico Youth U20
Santos Laguna U20 vs Leon U20


0-3
Sun 24, Apr-12:00 - Mongolia Premier League
Khangarid vs Khovd Western

1-0

2-0
Sun 24, Apr-15:00 - Mongolia Premier League
Tuv Buganuud vs BCH Lions

0-0

1-1
Sun 24, Apr-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Decic Tuzi vs FK Iskra Danilovgrad

2-1

2-1
Sun 24, Apr-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Sutjeska Niksic vs FK Rudar Pljevlja

1-0

3-0
Sun 24, Apr-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Petrovac vs Jezero Plav

0-0

2-1
Sun 24, Apr-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Mornar vs FK Zeta

0-0

1-0
Sun 24, Apr-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Podgorica vs FK Buducnost Podgorica

0-2

1-5
Sun 24, Apr-02:00 - Morocco Division 2
Ittihad Khemisset vs Raja Beni Mellal

1-0

2-0
Sun 24, Apr-02:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs Moghreb Tetouan

1-1

1-3
Sun 24, Apr-02:00 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs Chabab Atlas Khenifra


3-2
Sun 24, Apr-02:00 - Morocco Division 2
UTS Union Touarga Sport Rabat vs USM Oujda


2-1
Sun 24, Apr-02:00 - Morocco Division 2
Renaissance Zemamra vs TAS de Casablanca


1-0
Sun 24, Apr-19:30 - Morocco Division 2
Olympique Dcheira vs Stade Marocain du Rabat

0-0

1-0
Sun 24, Apr-02:00 - Morocco Super League
Chabab Mohammedia vs Olympique de Safi

0-1

0-1
Sun 24, Apr-02:00 - Morocco Super League
CAYB Youssoufia Berrechid vs Hassania Agadir

0-1

0-1
Sun 24, Apr-06:00 - New Zealand Central Leagues
Havelock North Wanderers AFC vs Wellington Phoenix Reserve

0-0

1-1
Sun 24, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Gombe United vs Katsina United

1-0

1-0
Sun 24, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Enugu Rangers International vs Kwara United

3-0

3-0
Sun 24, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Akwa United vs Lobi Stars

1-0

1-0
Sun 24, Apr-18:00 - Norway 2 Division A
Moss vs Ullern

2-1

2-1
Sun 24, Apr-18:00 - Norway 2 Division A
Strommen vs Sotra SK

2-0

2-0
Sun 24, Apr-18:00 - Norway 2 Division A
Odd Grenland B vs Notodden FK

2-1

5-2
Sun 24, Apr-18:00 - Norway 2 Division A
FK Arendal vs Staal Jorpeland

1-0

2-2
Sun 24, Apr-15:00 - Norway 2 Division B
Tromsdalen UIL vs IL Hodd

0-1

0-2
Sun 24, Apr-19:00 - Norway 3. Divisjon A
Os Turn Fotball vs Kjelsas B

1-0

2-0
Sun 24, Apr-18:00 - Norway 3. Divisjon B
Aalesund FK B vs Toten

3-0

7-0
Sun 24, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon B
Molde B vs Volda TI Fotball

1-0

2-0
Sun 24, Apr-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Floro vs Kongsvinger IL B

0-1

2-1
Sun 24, Apr-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Brann B vs Stord IL

2-0

5-1
Sun 24, Apr-16:00 - Norway 3. Divisjon D
Pors Grenland vs Follo

0-2

2-3
Sun 24, Apr-18:00 - Norway 3. Divisjon D
Fredrikstad 2 vs Uraedd FK

0-2

2-2
Sun 24, Apr-18:00 - Norway 3. Divisjon E
Junkeren vs Strindheim IL

0-0

2-1
Sun 24, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon E
Rana FK vs Innstranden

1-1

2-1
Sun 24, Apr-17:45 - Norway 3. Divisjon E
Bodo Glimt 2 vs Melhus

1-0

5-1
Sun 24, Apr-16:00 - Norway 3. Divisjon F
Bossekop UL vs Skjetten

2-1

3-2
Sun 24, Apr-16:00 - Norway 3. Divisjon F
Harstad vs Gjellerasen IF

1-3

3-8
Sun 24, Apr-16:00 - Norway 3. Divisjon F
Stromsgodset B vs IF Floya

2-0

2-2
Sun 24, Apr-18:00 - Norway 3. Divisjon F
Funnefoss/Vormsund vs Mjolner

3-0

4-1
Sun 24, Apr-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Senja vs Lillestrom B

0-1

3-3
Sun 24, Apr-17:00 - Norway Adeccoligaen
Raufoss vs Grorud IL

0-0

1-1
Sun 24, Apr-17:00 - Norway Adeccoligaen
Stjordals Blink vs KFUM Oslo

0-1

1-3
Sun 24, Apr-22:00 - Norwegian Tippeligaen
Rosenborg vs Molde

0-0

0-0
Sun 24, Apr-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Viking vs Bodo Glimt

1-0

2-0
Sun 24, Apr-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Tromso IL vs Sarpsborg 08

1-2

2-5
Sun 24, Apr-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Lillestrom vs FK Haugesund

0-0

1-0
Sun 24, Apr-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Valerenga vs Jerv

0-0

1-0
Sun 24, Apr-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Kristiansund BK vs HamKam

1-1

2-2
Sun 24, Apr-03:00 - NWSL Challenge Cup
Gotham FC Women's vs Orlando Pride Women's

1-1

1-1
Sun 24, Apr-06:00 - NWSL Challenge Cup
San Diego Wave Women's vs OL Reign Women's

1-1

1-1
Sun 24, Apr-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CD Arabe Unido vs Costa Del Este FC

2-0

2-1
Sun 24, Apr-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Club Atletico Chiriqui vs Union Deportivo Universitario

1-0

1-0
Sun 24, Apr-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CA Independiente La Chorrera vs San Francisco FC

1-2

1-4
Sun 24, Apr-18:00 - Paraguayan Division 2
Club Fernando de la Mora vs Sportivo Luqueno

0-0

0-0
Sun 24, Apr-18:00 - Paraguayan Division 2
CA River Plate Asuncion vs Atletico Colegiales

0-1

1-2
Sun 24, Apr-01:30 - Paraguayan Primera Division
Club Libertad vs 12 de Octubre

0-0

4-0
Sun 24, Apr-04:15 - Paraguayan Primera Division
General Caballero JLM vs Olimpia Asuncion

2-0

2-3
Sun 24, Apr-00:30 - Peru Primera Division
Academia Deportiva Cantolao vs Alianza Lima

0-0

1-2
Sun 24, Apr-21:30 - Peru Primera Division
Universidad San Martin de Porres vs Sport Huancayo

1-1

1-1
Sun 24, Apr-03:00 - Peru Primera Division
EM Deportivo Binacional vs Carlos A. Mannucci

1-0

2-1
Sun 24, Apr-19:59 - Peru Primera Division
Carlos Stein vs UTC Cajamarca

1-0

2-0
Sun 24, Apr-00:00 - Peru Segunda Division
Molinos El Pirata vs Deportivo Union Comercio

0-0

0-2
Sun 24, Apr-22:00 - Peru Segunda Division
Santos Ica (PER) vs Juan Aurich

4-0

4-0
Sun 24, Apr-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Arka Gdynia Youth vs Wisla Krakow Youth

2-2

2-4
Sun 24, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Gornik Zabrze Youth

1-0

1-0
Sun 24, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Zaglebie Lubin Youth vs Polonia Warszawa Youth

1-0

1-1
Sun 24, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Slask Wroclaw Youth vs Legia Warszawa Youth

1-0

3-0
Sun 24, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
Wisla Sandomierz vs LKS Lagow

0-0

0-2
Sun 24, Apr-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Rakow Czestochowa vs Gornik Leczna

2-0

2-1
Sun 24, Apr-14:30 - Poland - Ekstraklasa
Lech Poznan vs Stal Mielec

2-1

3-1
Sun 24, Apr-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Pogon Szczecin vs Legia Warszawa

1-1

3-1
Sun 24, Apr-17:00 - Poland - I liga
Skra Czestochowa vs Odra Opole

1-1

2-2
Sun 24, Apr-14:40 - Poland - I liga
GKS Tychy vs GKS Katowice

1-1

1-1
Sun 24, Apr-19:59 - Poland - I liga
Podbeskidzie vs Stomil Olsztyn

0-0

0-1
Sun 24, Apr-12:00 - Poland Woman's League
Czarni Sosnowiec Women's vs SMS Lodz Women's

0-2

2-3
Sun 24, Apr-17:00 - Poland Woman's League
APLG Gdansk Women's vs MKS Olimpia Szczecin Women's

1-1

1-3
Sun 24, Apr-15:00 - Poland Woman's League
AZS UJ Krakow Women's vs KKP Bydgoszcz Women's

2-0

3-0
Sun 24, Apr-15:00 - Poland Woman's League
Rekord Bielsko Women's vs KKPK Medyk Konin Women's

0-1

1-2
Sun 24, Apr-16:00 - Portugal Campeonato
Leca FC vs Salgueiros


3-1
Sun 24, Apr-16:00 - Portugal Campeonato
Sao Martinho vs Paredes

0-0

0-0
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Gondomar vs Santa Cruz de Alvarenga

2-1

2-1
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Merelinense vs Forjaes SC

0-2

1-4
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Sintrense vs Loures

0-0

0-1
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Barreirense vs Montemor

1-0

1-0
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Vila Mea vs Santa Marta Penaguiao

0-0

0-0
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Macedo Cavaleiros vs Maria da Fonte


0-1
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Sertanense FC vs Olhanense SC

1-0

1-0
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Amarante vs Tirsense

0-1

1-1
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Maritimo B vs Vilaverdense

1-0

1-1
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
S.C.Praiense vs Rabo Peixe

0-0

1-1
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Marinhense vs Peniche

1-1

1-1
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Esperanca Lagos vs Imortal Albufeira

1-1

2-1
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Limianos vs Vianense

0-0

0-0
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
O Elvas vs Sacavenense

2-1

2-3
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Camara de Lobos vs Camacha

0-1

1-1
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Pero Pinheiro vs Fontinhas

0-0

0-0
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
GD Vitoria Sernache vs Coruchense


1-2
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Pedras Salgadas vs Mirandela

1-0

1-0
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
CD Gouveia vs Castro Daire


0-2
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Valadares Gaia vs Sp. Espinho

0-0

0-0
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Condeixa vs Uniao Idanhense

1-1

1-1
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Lusitano GC Moncarapachense vs Os Belenenses

0-0

0-0
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
ARC Oleiros vs Benfica Castelo Branco


1-2
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Ferreira de Aves vs Uniao de Coimbra

0-0

1-1
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Berco vs Vila Real

0-0

1-0
Sun 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
FC Serpa vs Juventude de Evora


1-2
Sun 24, Apr-19:59 - Portugal Campeonato
Sp. Ideal vs Operario Desportivo

1-0

1-2
Sun 24, Apr-18:30 - Portugal Liga de Honora
CD Nacional vs Farense

1-1

3-2
Sun 24, Apr-18:30 - Portugal Liga de Honora
SL Benfica B vs Academico Viseu

0-2

1-2
Sun 24, Apr-18:30 - Portugal Liga de Honora
FC Porto B vs Vilafranquense

0-1

0-1
Sun 24, Apr-14:00 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs C.D. Feirense

1-0

2-0
Sun 24, Apr-17:00 - Portugal Liga de Honora
CD Mafra vs Rio Ave

1-1

1-1
Sun 24, Apr-19:59 - Portugal Liga de Honora
Sporting Covilha vs Leixoes

1-0

1-1
Sun 24, Apr-23:30 - Portugal Primera Liga
Desportivo de Tondela vs Vitoria Guimaraes

0-0

1-1
Sun 24, Apr-21:00 - Portugal Primera Liga
GD Estoril Praia vs Belenenses SAD

2-0

2-2
Sun 24, Apr-18:00 - Primeira Liga 3
Oliveira do Hospital vs Oriental Dragon

2-1

2-1
Sun 24, Apr-18:00 - Primeira Liga 3
Sanjoanense vs Sao Joao Ver

0-0

1-0
Sun 24, Apr-18:00 - Primeira Liga 3
Real SC vs Sporting CP B

1-0

1-0
Sun 24, Apr-18:00 - Primeira Liga 3
CDC Montalegre vs Pevidem

1-0

2-2
Sun 24, Apr-14:00 - Primeira Liga 3
Vitoria Guimaraes B vs Alverca

0-0

0-0
Sun 24, Apr-23:00 - Qatar FA Cup
Qatar SC vs Al-Arabi SC

1-1

1-4
Sun 24, Apr-23:00 - Qatar FA Cup
Al Mesaimeer Club vs Al Khor SC

2-1

3-2
Sun 24, Apr-18:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Kesla FK

3-0

5-1
Sun 24, Apr-19:59 - Republic of Azerbaijan Premier League
Standard Sumqayit vs Zira FK

0-0

0-1
Sun 24, Apr-19:59 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabail vs Neftchi Baku

0-0

0-1
Sun 24, Apr-17:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qabala vs Qarabag

0-2

0-2
Sun 24, Apr-19:59 - Romania - Divizia A
FC Voluntari vs CFR Cluj

0-0

0-1
Sun 24, Apr-18:00 - Russia Div 2 Group 2
Kazanka Moscow vs FK Leningradets

0-1

0-6
Sun 24, Apr-16:00 - Russia Div 2 Group 2
Baltika-BFU Kaliningrad vs Torpedo Vladimir

0-1

2-1
Sun 24, Apr-16:30 - Russia Div 2 Group 2
Zenit-2 St.Petersburg vs Khimik Dzerzhinsk

1-1

6-2
Sun 24, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 3
Sokol Saratov vs Saransk

0-1

3-2
Sun 24, Apr-16:00 - Russia Div 2 Group 4
Amkar Perm vs Zenit Izhevsk

1-1

2-1
Sun 24, Apr-13:00 - Russia Div 2 Group 4
Torpedo Miass vs FC Tyumen

0-0

0-3
Sun 24, Apr-14:00 - Russia Div 2 Group 4
Dinamo Barnaul vs FC Chelyabinsk

0-0

0-1
Sun 24, Apr-17:00 - Russia Div 2 Group 4
FK Spartak Tuymazy vs FK Orenburg-2

0-1

1-2
Sun 24, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 4
NoSta Novotroitsk vs Zvezda Perm

0-2

0-3
Sun 24, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 4
FC Irtysh Omsk vs FK Ural-2

0-1

2-2
Sun 24, Apr-16:00 - Russia First Division
Gazovik Orenburg vs Alania Vladikavkaz

0-0

0-0
Sun 24, Apr-17:00 - Russia First Division
Rotor Volgograd vs Yenisey Krasnoyarsk

1-0

2-3
Sun 24, Apr-20:30 - Russia Premier League
CSKA Moscow vs Dynamo Moscow

0-0

1-0
Sun 24, Apr-15:00 - Russia Premier League
Rubin Kazan vs Arsenal Tula

1-0

1-0
Sun 24, Apr-15:00 - Russia Premier League
FK Khimki vs Krylya Sovetov Samara

1-1

4-1
Sun 24, Apr-17:30 - Russia Premier League
FK Rostov vs Spartak Moscow

1-1

3-2
Sun 24, Apr-17:00 - San Marino Cup
SP La Fiorita vs SP Tre Fiori

0-2

0-3
Sun 24, Apr-17:00 - San Marino Cup
Folgore/Falciano vs SP Domagnano

2-0

2-0
Sun 24, Apr-16:00 - Scotland Women's Premier League
Spartans Women's vs Motherwell Women's

0-1

0-1
Sun 24, Apr-16:00 - Scotland Women's Premier League
Partick Thistle Women's vs Hibernian Women's

0-2

0-2
Sun 24, Apr-19:00 - Scotland Women's Premier League
Hamilton Academical Women's vs Celtic Women's

0-3

0-6
Sun 24, Apr-17:00 - Scotland Women's Premier League
Hearts Women's vs Glasgow City Women's

0-1

0-2
Sun 24, Apr-19:10 - Scotland Women's Premier League
Glasgow Rangers Women's vs Aberdeen Women's

2-0

4-0
Sun 24, Apr-18:00 - Scottish Premier League
Dundee United vs Hearts

1-1

2-3
Sun 24, Apr-17:30 - Scottish Premier League
Ross County vs Celtic

0-1

0-2
Sun 24, Apr-21:00 - Senegal Premier League
Pikine vs Linguere

0-0

0-0
Sun 24, Apr-21:00 - Senegal Premier League
ASEC Ndiambour vs Dakar Sacre Coeur

1-0

1-0
Sun 24, Apr-21:00 - Senegal Premier League
CNEPS Excellence vs Casa Sports Zinguinchor

0-1

0-1
Sun 24, Apr-23:00 - Serie C - Brazil
Manaus FC(AM) vs Aparecidense GO

1-0

1-0
Sun 24, Apr-00:00 - Serie C - Brazil
Uniclinic Atletico Cearense CE vs Ferroviario CE

0-1

0-1
Sun 24, Apr-02:00 - Serie C - Brazil
Remo Belem (PA) vs Sao Jose PoA RS

0-0

2-2
Sun 24, Apr-22:00 - Serie C - Brazil
Floresta/CE vs Figueirense FC

0-0

0-0
Sun 24, Apr-04:00 - Serie C - Brazil
ABC Natal/RN vs Campinense (PB)

0-0

1-0
Sun 24, Apr-18:00 - Serie C - Brazil
Volta Redonda vs Altos/PI

1-0

3-1
Sun 24, Apr-23:00 - Serie D - Brazil
Parana vs Sao Bernardo

0-0

0-0
Sun 24, Apr-23:00 - Serie D - Brazil
Sergipe/SE vs Juazeirense BA

0-0

1-1
Sun 24, Apr-23:00 - Serie D - Brazil
Cianorte PR vs Perolas Negras RJ

2-2

2-2
Sun 24, Apr-23:00 - Serie D - Brazil
Sao Raimundo (RR) vs Trem AP

1-0

2-1
Sun 24, Apr-23:00 - Serie D - Brazil
Bahia de Feira BA vs Ferroviaria SP

0-0

0-0
Sun 24, Apr-23:00 - Serie D - Brazil
Alagoinhas Atletico BA vs Lagarto

0-1

1-1
Sun 24, Apr-23:00 - Serie D - Brazil
Real Noroeste vs Caldense(MG)

1-0

2-1
Sun 24, Apr-23:00 - Serie D - Brazil
Sousa PB vs Retro/PE

0-0

0-3
Sun 24, Apr-23:00 - Serie D - Brazil
Globo vs Sao Paulo Crystal

1-2

1-2
Sun 24, Apr-23:00 - Serie D - Brazil
Afogados Ingazeira PE vs Icasa(CE)

0-0

1-0
Sun 24, Apr-23:00 - Serie D - Brazil
Amazonas AM vs Nautico (RR)

2-0

3-0
Sun 24, Apr-23:00 - Serie D - Brazil
Fluminense/PI vs Tocantinopolis

2-0

4-0
Sun 24, Apr-22:00 - Serie D - Brazil
Tuna Luso vs Juventude MA

0-2

0-3
Sun 24, Apr-22:00 - Serie D - Brazil
Crato CE vs America FC Natal RN

0-0

0-0
Sun 24, Apr-22:00 - Serie D - Brazil
Prospera Criciuma vs Aimore RS

0-0

0-1
Sun 24, Apr-22:30 - Serie D - Brazil
Brasiliense (DF) vs Ipora

2-0

2-2
Sun 24, Apr-19:00 - Slovakia 1. Liga
Spartak Trnava vs MFK Ruzomberok

0-0

0-0
Sun 24, Apr-21:30 - Slovakia 1. Liga
DAC Dunajska Streda vs Slovan Bratislava

1-0

2-0
Sun 24, Apr-12:30 - Slovakia 2. Liga
FC Artmedia Petrzalka vs FK Kosice

0-3

3-8
Sun 24, Apr-12:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B vs Dukla Banska Bystrica

0-1

0-1
Sun 24, Apr-19:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
Dunajska Luzna vs Tomasov

0-1

0-1
Sun 24, Apr-19:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
FK Slovan Ivanka pri Dunaji vs MSK Senec

0-0

0-2
Sun 24, Apr-19:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
FK Slovan Most pri Bratislave vs Lokomotiva Devinska Nova Ves

2-0

3-0
Sun 24, Apr-19:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
Kalinkovo vs SK Vrakuna Bratislava

0-2

1-3
Sun 24, Apr-19:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
MFK Rusovce vs Inter Bratislava

0-1

0-1
Sun 24, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga Center
Tatran Krasno nad Kysucou vs Novohrad Lucenec

0-3

1-7
Sun 24, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga Center
MFK Zarnovica vs SKM Liptovsky Hradok

0-2

0-3
Sun 24, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga Center
TJ Družstevník Liptovska Stiavnica vs FTC Filakovo

0-2

0-3
Sun 24, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga Center
Oravske Vesele vs SK Pramen Kovacova

1-0

2-0
Sun 24, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga East
OFK-SIM Raslavice vs Tesla Stropkov

0-1

0-4
Sun 24, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga East
1.FK Svidnik vs Spisska Nova Ves

1-0

2-0
Sun 24, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga East
MFK Sobrance vs MFK Snina

1-2

2-2
Sun 24, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West
Spartak Vrable vs Povazska Bystrica

0-0

2-2
Sun 24, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West
Slovan Levice vs FC Nitra

1-1

2-2
Sun 24, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West
SK Crystal Lednicke Rovne vs TEMPO Partizanske

0-0

2-2
Sun 24, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West
KFC Kalna nad Hronom vs Slovan Duslo Sala

0-0

1-0
Sun 24, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West
Velke Ludince vs Marcelova

0-0

0-1
Sun 24, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West
Slovan Galanta vs TJ Spartak Myjava

0-1

1-2
Sun 24, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West
Malzenice vs Kovo Belusa

0-0

0-1
Sun 24, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West
TJ Imel vs FK Nove Zamky

1-0

2-0
Sun 24, Apr-19:00 - Slovakia Women I. liga
FC Artmedia Petrzalka Women's vs Spartak Trnava Women's

0-1

1-2
Sun 24, Apr-17:00 - Slovenia 1. Liga
NK Bravo vs Domzale

0-0

0-2
Sun 24, Apr-22:15 - Slovenia 1. Liga
FC Koper vs NK Olimpija Ljubljana

1-0

1-0
Sun 24, Apr-19:00 - Slovenia 2. Liga
ND Primorje vs NK Brezice

2-0

4-0
Sun 24, Apr-19:00 - Slovenia 2. Liga
Jadran Dekani vs NK Krka

0-0

0-0
Sun 24, Apr-19:00 - Slovenia 2. Liga
ND Beltinci vs NK Rogaska

1-0

2-1
Sun 24, Apr-15:00 - Slovenia U19
ND Mura 05(U19) vs NK Aluminij U19

1-0

3-1
Sun 24, Apr-17:00 - South Africa First League
Tshakhuma Tsha Madzivhandila vs Jomo Cosmos

2-0

3-2
Sun 24, Apr-17:00 - South Africa First League
Uthongathi FC vs Cape Town Spurs

0-0

0-0
Sun 24, Apr-17:00 - South Africa Premier League
Royal AM vs AmaZulu

0-0

0-0
Sun 24, Apr-17:00 - South Africa Premier League
Moroka Swallows vs Baroka FC

0-1

3-2
Sun 24, Apr-00:00 - Spanish Copa Del Rey
Real Betis vs Valencia CF

1-1

1-1
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
ADFB La Rambla Women's vs CFF Olimpia Las Rozas Women's


0-1
Sun 24, Apr-18:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico Baleares Women's vs Riudoms Women's


1-2
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Athletic Bilbao Women's vs Racing Santander B Women's

1-0

4-2
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Rayo Vallecano Women's B vs Torrelodones Women's

0-2

3-3
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Gijon FF Women's vs Sardoma CF Women's

2-1

3-3
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
DNS de Belen Women's vs Atletico de Madrid C Women's

0-0

0-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Olimpico de Leon Women's vs Sporting de Gijon B Women's

0-0

1-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Real Sociedad B Women's vs Osasuna B Women's

0-0

1-2
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Real Oviedo B Women's vs Friol Women's

0-1

0-2
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
San Vicente Women's vs Murcia Feminas Women's

1-1

3-2
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
Osasuna Women's vs Zaragoza CFF Women's

2-0

3-0
Sun 24, Apr-23:00 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Rayo Vallecano

0-1

0-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Unionistas de Salamanca vs Real Union de Irun

1-1

2-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Athletic Bilbao B vs SD Logrones

1-0

1-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Talavera de la Reina vs Deportivo La Coruna

1-0

1-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Inter de Madrid vs San Sebastian Reyes

0-0

0-0
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Valladolid B vs Cultural Leonesa

2-0

3-3
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Extremadura vs CD Badajoz


0-2
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Algeciras vs UCAM Murcia

0-0

1-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Sevilla Atletico vs Real Betis B

0-0

1-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Baleares vs Real Madrid Castilla

0-0

1-1
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Albacete vs Linense

0-0

3-0
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Andorra CF vs Sabadell

2-1

2-1
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Primera U19
Malaga(U19) vs Seneca(U19)


1-1
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Primera U19
UE Cornella(U19) vs Barcelona(U19)


2-3
Sun 24, Apr-18:00 - Spanish Primera U19
Sporting de Gijon(U19) vs Pabellon Ourense(U19)


3-1
Sun 24, Apr-18:00 - Spanish Primera U19
Fuenlabrada(U19) vs AD Union Adarve(U19)


2-1
Sun 24, Apr-18:30 - Spanish Primera U19
Espanyol(U19) vs Cerdanyola del Valles(U19)


3-0
Sun 24, Apr-13:30 - Spanish Primera U19
Racing Santander(U19) vs Bezana(U19)

2-0

8-0
Sun 24, Apr-20:30 - Spanish Primera U19
CF Damm(U19) vs UD Unificacion Bellvitge(U19)

1-0

2-0
Sun 24, Apr-21:00 - Spanish Primera U19
AD San Juan(U19) vs UD Mutilvera(U19)

1-0

1-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
CD San Francisco(U19) vs Mallorca(U19)

1-1

2-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
CD Roda(U19) vs UD Alzira(U19)

0-0

3-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
Gimnastica Segoviana(U19) vs CP Flecha Negra(U19)

2-1

5-1
Sun 24, Apr-14:15 - Spanish Primera U19
Santiago De Compostela CF(U19) vs Club Bansander(U19)

0-1

0-4
Sun 24, Apr-14:15 - Spanish Primera U19
CF La Nucia U19 vs Elche(U19)

0-0

0-0
Sun 24, Apr-19:30 - Spanish Primera U19
Athletic Bilbao U19 vs UD Logrones(U19)


4-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Queen Cup
Levante UD Women's vs Real Madrid CF Women's

1-3

1-3
Sun 24, Apr-18:15 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Valladolid

0-1

0-1
Sun 24, Apr-18:15 - Spanish Segunda Division
UD Ibiza vs Las Palmas

0-1

1-1
Sun 24, Apr-16:00 - Spanish Segunda Division
Alcorcon vs Real Oviedo

0-0

1-2
Sun 24, Apr-20:30 - Spanish Segunda Division
Real Zaragoza vs Burgos CF

0-0

0-0
Sun 24, Apr-20:30 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Leganes

0-0

0-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Compostela vs Arosa Sociedad Cultural

1-0

2-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Mostoles vs Real Aviles

1-1

1-4
Sun 24, Apr-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Arenteiro vs Coruxo FC

0-0

2-1
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs Union Langreo

3-1

3-2
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs Gimnastica Segoviana

0-2

1-2
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Bergantinos CF vs AD Union Adarve

2-0

2-0
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Salmantino UDS vs UC Ceares

2-0

4-1
Sun 24, Apr-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad C vs Racing Rioja CF

2-1

2-1
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tropezon vs CD Pena Sport

2-0

6-1
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones B vs Sestao River

1-0

1-1
Sun 24, Apr-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs CD Cayon

0-1

1-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs Andratx

0-0

1-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SCR Pena Deportiva vs Espanyol B

0-0

1-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
AE Prat vs Ibiza Islas Pitiusas

1-1

1-2
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Formentera vs CE Europa

0-0

0-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Huesca B vs CD Ebro

0-1

1-2
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Brea vs Teruel

0-0

0-1
Sun 24, Apr-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Ejea vs Lleida

0-1

0-1
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Terrassa vs Cerdanyola del Valles

1-0

3-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cordoba C.F. vs Las Palmas Atletico

1-0

5-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Don Benito vs CD Coria

1-0

3-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Antequera CF vs AD Ceuta

1-0

3-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD San Roque de Lepe vs Panaderia Pulido

1-0

2-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Mensajero vs Velez CF

1-0

2-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UD Montijo vs Villanovense

1-1

2-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Tamaraceite vs Cadiz B

0-1

0-2
Sun 24, Apr-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UD San Fernando vs Xerez Deportivo

0-0

0-1
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cacereno vs Merida AD

0-2

1-2
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Aguilas FC vs Hercules CF

0-0

1-1
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Calvo Sotelo Puertollano vs UD Alzira

0-0

1-3
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Toledo vs CF La Nucia

0-0

0-1
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Marchamalo vs CD El Ejido 2012

1-2

4-2
Sun 24, Apr-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CF Intercity vs Club Atletico Pulpileno

2-0

4-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Mar Menor vs UD Socuellamos

0-0

1-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Melilla vs Real Murcia

2-2

2-2
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Recreativo Granada vs UD Levante B

0-0

1-0
Sun 24, Apr-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Atletico Mancha Real vs Eldense

0-1

0-1
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Sporting de Gijon B vs Real Oviedo B

3-0

5-1
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs SD Lenense

0-0

0-0
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Caudal Deportivo vs Real Titanico DE Laviana

1-0

2-0
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L'Entregu CF vs CD Covadonga

1-0

2-1
Sun 24, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs Navarro

3-0

4-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs EI San Martin

0-0

2-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Luarca vs CD Praviano

1-0

1-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Langreo II vs UD Gijon Industrial

0-1

0-1
Sun 24, Apr-21:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs Urraca CF


0-1
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ourense vs Racing Villalbes

1-0

1-0
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs Rapido de Bouzas

3-0

3-0
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Alondras vs CSD Arzua

1-0

2-0
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs Atletico Arnoia

3-0

3-0
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs CF Noia

1-0

1-1
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Viveiro CF

1-1

2-1
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Juvenil Ponteareas vs Silva SD

0-0

0-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Sofan vs CD Estradense

1-1

1-2
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs Salerm Cosmetics Puente Genil

2-0

2-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Lucena CF vs AD Cartaya

0-0

1-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs Sevilla C

0-2

2-4
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs UD Los Barrios

1-0

3-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Cabecense vs CD Gerena

0-1

0-3
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs Cordoba CF B

1-0

1-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs CD Pozoblanco


3-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Tomares vs Recreativo Huelva

0-2

3-2
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Constancia vs Santanyi

0-1

1-2
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Platges De Calvia vs San Rafael

2-0

5-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Inter Ibiza vs Mallorca B

0-0

1-2
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs CD Serverense

0-0

1-2
Sun 24, Apr-15:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs Tenisca

1-0

1-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Gran Tarajal vs UD Las Zocas

5-0

7-0
Sun 24, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs Herbania

1-0

2-0
Sun 24, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
La Cuadra vs CD Buzanada


2-0
Sun 24, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Atletico Paso vs CD Union Sur Yaiza

2-0

3-0
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Lorca Deportiva FC vs Racing Murcia FC

0-0

1-1
Sun 24, Apr-13:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs UCAM Cartagena FC

2-0

3-0
Sun 24, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Union CF vs Real Murcia B

0-0

1-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Yeclano Deportivo vs EG El Palmar

2-1

3-2
Sun 24, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs Archena

0-1

2-4
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Bala Azul vs Huercal Overa

0-0

1-0
Sun 24, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs UCAM Murcia B

0-1

0-1
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs Arroyo Club Polideportivo

0-0

1-0
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs Olivenza

1-0

1-0
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs AD Llerenense

0-0

0-1
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs CD Miajadas

0-0

2-1
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs CD Badajoz B

1-0

1-0
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
EMD Aceuchal vs CD Don Alvaro

0-2

1-3
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
SP Villafranca vs CD Diocesano

1-0

1-1
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs Extremadura B


2-0
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pamplona vs Murchante

0-0

0-0
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UCD Burlades vs UDC Txantrea

0-0

2-2
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs CD Huarte

1-0

2-0
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cantolagua vs Valle de Egues

0-0

1-2
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Beti Kozkor KE vs CD Subiza

1-2

1-4
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Gares vs CD Cortes

0-1

0-4
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Avance Ezcabarte vs Azkoyen


2-2
Sun 24, Apr-18:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs CD Anguiano

0-0

0-1
Sun 24, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs Yague CF

0-2

3-4
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs CD Arnedo

0-1

2-1
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Haro Deportivo vs Cenicero

1-0

5-0
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs Casalarreina

0-0

0-1
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CF Rapid De Murillo vs CD Agoncillo

1-0

3-0
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra B vs CA Vianes

1-0

2-2
Sun 24, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs CD Alfaro

0-1

0-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Giner Torrero vs SD Borja

1-3

1-4
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs CF Illueca

0-1

1-2
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Cuarte Industria vs Barbastro

1-0

2-2
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs CF Calamocha

1-0

2-0
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Caspe vs CD Carinena

2-0

3-0
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs Zaragoza B

0-2

0-3
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Epila CF vs Utebo FC

0-1

0-1
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Biescas vs CA Monzon

0-0

0-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs CD Illescas

1-2

1-2
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Almansa vs Quintanar Del Rey

0-1

1-1
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs UB Conquense


0-3
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Torrijos vs Manchego Ciudad

0-2

0-3
Sun 24, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Huracan de Balazote vs Miguelturreno

0-1

2-3
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Naval vs Atletico Albericia

1-0

1-2
Sun 24, Apr-13:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs SD Torina

0-1

3-1
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Colindres vs SD Textil Escudo

0-0

0-2
Sun 24, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs L'Hospitalet

2-1

2-3
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs Guineueta

2-0

4-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs UE Sants

1-0

2-0
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Olot vs UE Vilassar de Mar

1-0

2-1
Sun 24, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs FC Asco

1-0

5-1
Sun 24, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Manresa vs CF Peralada

1-0

1-0
Sun 24, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Girona II vs EC Granollers

1-0

1-2
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs UD Beniganim

2-0

3-0
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs Atzeneta UE

1-0

1-1
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs Callosa Deportiva CF

0-0

1-0
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Recambios Colon CD vs Jove Espanol

0-0

2-0
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs CD Roda

0-1

0-1
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Hercules CF B vs Valencia CF Mestalla

1-0

2-0
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Torrent CF vs Elche CF Ilicitano

1-0

2-2
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Athletic Torrellano vs Villajoyosa

1-0

3-1
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Castellon II vs CD Olimpic Xativa

1-0

1-0
Sun 24, Apr-18:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CDF Tres Cantos vs Las Rozas

1-0

2-0
Sun 24, Apr-18:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Moratalaz vs AD Torrejon CF

1-4

1-6
Sun 24, Apr-13:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Fuenlabrada Promesas Madrid 2021 vs CD Colonia Moscardo

0-0

1-0
Sun 24, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Parla vs RCD Carabanchel

1-0

2-1
Sun 24, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Getafe B vs Atletico de Madrid B

2-2

2-3
Sun 24, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Trival Valderas vs Paracuellos Antamira

0-2

1-2
Sun 24, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villaverde Boetticher CF vs CF Pozuelo Alarcon

0-0

0-1
Sun 24, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Galapagar vs Alcorcon B

0-0

0-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Villaviciosa De Odon vs Complutense Alcala

1-0

2-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Ursaria vs Rayo Vallecano B

1-0

1-0
Sun 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs Numancia B

1-0

2-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Ribert vs Atletico Astorga

0-0

0-2
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs CD La Virgen Del Camino

0-0

0-0
Sun 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs Ciudad Rodrigo

2-1

3-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Marbella FC vs Alhaurin de la Torre

3-0

5-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs Atletico Malagueno

2-1

3-4
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Juventud Torremolinos vs Almeria B

1-0

1-1
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs CD Torreperogil

1-0

2-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Alhaurino vs Torredonjimeno

1-3

2-5
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs UD San Pedro

3-0

4-0
Sun 24, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico de Porcuna vs CD Huetor Vega

0-1

0-2
Sun 24, Apr-23:30 - Sudanese Premier League
Wad Nobawi vs Al-Hilal Omdurman


1-2
Sun 24, Apr-13:00 - SVK U19 A League
Trencin(U19) vs FK Zeleziarne Podbrezova(U19)

2-0

5-0
Sun 24, Apr-14:00 - Swden Women Division 2
Team Thoren FF Women's vs IFO Bromolla IF Women's

2-0

2-2
Sun 24, Apr-17:00 - Swden Women Division 2
IK Uppsala Women's vs Ravasen IK Karlskoga Women's

4-0

6-0
Sun 24, Apr-16:00 - Sweden Damallsvenskan
Hammarby Women's vs Umea FC Women's

1-0

2-0
Sun 24, Apr-14:30 - Sweden Damallsvenskan
AIK Solna Women's vs Vittsjo GIK Women's

0-1

0-3
Sun 24, Apr-15:00 - Sweden Damallsvenskan
Pitea IF Women's vs Orebro Women's

2-0

4-1
Sun 24, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Motala AIF FK vs Sollentuna FK

0-0

2-0
Sun 24, Apr-17:00 - Sweden Div 1 Norra
FC Stockholm Internazionale vs Team Thoren FF

3-0

4-0
Sun 24, Apr-15:00 - Sweden Div 1 Norra
IF Sylvia vs Haninge

0-0

0-0
Sun 24, Apr-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Karlstad BK vs Pitea IF

0-0

3-1
Sun 24, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Falkenbergs FF vs Ljungskile SK

2-0

2-1
Sun 24, Apr-19:00 - Sweden Div 1 Sodra
GAIS vs Atvidabergs FF

1-0

1-0
Sun 24, Apr-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Kungsangens IF vs Ragsveds IF

3-0

5-1
Sun 24, Apr-19:15 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Osterakers FK vs Korsnas IF FK

4-0

5-0
Sun 24, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Gottne IF vs Sandviks IK

2-1

5-2
Sun 24, Apr-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Kristianstads FC vs FK Karlskrona

1-0

2-0
Sun 24, Apr-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Osterlen FF vs Ariana

0-0

0-1
Sun 24, Apr-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Varmbols FC vs Nykopings BIS

0-3

0-4
Sun 24, Apr-15:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
United Nordic vs IK Sleipner

0-1

0-1
Sun 24, Apr-19:59 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Syrianska FC vs Assyriska FF Sodertalje

1-0

1-2
Sun 24, Apr-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Tolo IF vs Onsala BK

2-0

2-2
Sun 24, Apr-17:00 - Sweden Superettan
IK Brage vs Brommapojkarna

1-0

3-1
Sun 24, Apr-15:00 - Sweden Superettan
Skovde AIK vs Norrby IF

2-0

2-0
Sun 24, Apr-17:00 - Swedish Allsvenskan
AIK Solna vs Djurgardens

1-0

1-0
Sun 24, Apr-17:00 - Swedish Allsvenskan
Varbergs BoIS FC vs Mjallby AIF

0-0

0-0
Sun 24, Apr-19:30 - Swedish Allsvenskan
Helsingborgs IF vs Hacken

0-0

1-1
Sun 24, Apr-18:30 - Swiss Super League
Grasshoppers vs Lausanne Sports

1-1

3-1
Sun 24, Apr-18:30 - Swiss Super League
Basel vs FC Luzern

1-0

3-0
Sun 24, Apr-16:15 - Swiss Super League
St. Gallen vs FC Lugano

3-0

3-0
Sun 24, Apr-16:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Munsingen vs FC Schotz

2-0

2-1
Sun 24, Apr-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Kosova Zurich vs Koniz

0-1

0-4
Sun 24, Apr-18:30 - Switzerland Challenge League
Yverdon vs Winterthur

0-1

2-2
Sun 24, Apr-16:00 - Switzerland Women Division 1
FC Zurich Frauen Women's vs Basel Women's

0-0

2-0
Sun 24, Apr-16:00 - Switzerland Women Division 1
Young Boys Women's vs Grasshoppers Women's

1-3

1-8
Sun 24, Apr-16:00 - Switzerland Women Division 1
Servette Chenois Woman's vs FC Luzern Women's

1-0

1-0
Sun 24, Apr-16:00 - Switzerland Women Division 1
St. Gallen Women's vs FC Lugano Women's

1-0

3-0
Sun 24, Apr-16:00 - Switzerland Women Division 1
Yverdon Women's vs FC Aarau Women's

0-0

0-2
Sun 24, Apr-11:00 - Taiwan Football Premier League
Taipower FC vs Taichung Futuro

0-0

0-0
Sun 24, Apr-12:00 - Taiwan Football Premier League
Taiwan Shihu vs Ming Chuan University

1-1

2-1
Sun 24, Apr-12:00 - Taiwan Football Premier League
Athletic Club Taipei vs Taiwan Steel

1-4

2-6
Sun 24, Apr-15:30 - Tajikistan Higher League
Khujand vs CSKA Pamir Dushanbe

0-0

1-2
Sun 24, Apr-15:30 - Tajikistan Higher League
Faizkand vs FC Khatlon

0-1

0-1
Sun 24, Apr-15:00 - Thai League 1
Muang Thong United vs Bangkok United FC

1-0

3-1
Sun 24, Apr-15:00 - Thai League 1
Suphanburi FC vs Samut Prakan City

0-1

1-2
Sun 24, Apr-16:00 - Thai League 2
Ranong United FC vs Ayutthaya United

1-0

1-1
Sun 24, Apr-16:00 - Thai League 2
Lamphun Warrior vs Raj Pracha FC

2-0

2-0
Sun 24, Apr-15:00 - Thai League 2
Chainat Hornbill FC vs Rayong FC

2-1

2-2
Sun 24, Apr-15:00 - Thai League 2
Sukhothai FC vs MOF Customs United

1-0

1-0
Sun 24, Apr-12:30 - Thai League 3
Krabi FC vs Uthai Thani Forest

1-1

1-1
Sun 24, Apr-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Kocaelispor vs Manisa FK

2-1

2-1
Sun 24, Apr-21:30 - Turkey 2 Ligi A
Istanbulspor vs BB Erzurumspor

0-1

1-2
Sun 24, Apr-21:30 - Turkey 2 Ligi A
Balikesirspor vs Ankaragucu

0-1

0-2
Sun 24, Apr-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs Umraniyespor

0-2

0-2
Sun 24, Apr-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Keciorengucu vs Menemen Belediye Spor

1-0

1-0
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Elazigspor vs Arnavutkoy Belediyespor

0-0

2-1
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Osmaniyespor vs Karaman Belediyespor

0-1

0-2
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Sancaktepe Belediye Spor vs Bergama Belediyespor

2-0

3-2
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Nevsehir Belediyespor vs Yldrm Belediyesispor

0-2

1-4
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Catalcaspor vs Baskent Gozgozler

4-1

6-1
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erbaaspor S vs Batman Petrolspor

1-0

1-2
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Hendek Spor vs Kutahyaspor

0-2

1-3
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kahta 02 Spor vs Fatsa Belediyespor

0-0

1-1
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kelkit Belediye Hurriyet vs Artvin Hopaspor

0-0

1-0
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Hacettepe S.K. vs Siirt Il Ozel Idaresi Spor

0-1

0-1
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Aksarayspor vs 76 Igdir Belediye spor

0-0

0-2
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Darica Genclerbirligi vs Iskenderun FK

1-3

1-4
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Duzcespor vs Altindag Belediyespor

3-0

4-0
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kizilcabolukspor vs Kestelspor

1-2

2-4
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Halide Edip Adivarspor vs Elazig Belediyespor

0-0

0-0
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Sile Yildizspor vs 52 Orduspor

0-1

0-2
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeilyurt Belediyespor vs Yomraspor

1-0

1-1
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kusadasispor vs Bayrampasaspor

1-0

1-0
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karsiyaka vs Fethiyespor

0-0

4-1
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karabukspor vs Gumushanespor

0-2

0-2
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Ofspor vs Ceyhanspor

6-0

9-0
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kirikkale Buyuk Anadolu vs Modafenspor

1-0

2-1
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Erokspor vs Cankaya FK

1-0

2-0
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Mardin BB vs Tepecikspor

0-0

1-1
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Belediye Derincespor vs Agri 1970 Spor

1-1

3-2
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Icel Idmanyurdu Spor vs Karakopru Belediyespor

1-1

1-1
Sun 24, Apr-12:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Altay SK Izmir Women's vs Fenerbahce Women's

0-7

0-11
Sun 24, Apr-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Trabzonspor Women's vs Sivasspor Women's

2-0

2-0
Sun 24, Apr-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Adana Idmanyurduspor Women's vs Dudulluspor Women's

2-0

2-0
Sun 24, Apr-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Atasehir Belediyesi Women's vs 1207 Antalya Muratpasa Women's

0-2

0-2
Sun 24, Apr-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Yabancilar Women's vs Fatih Karagumruk Women's

0-1

1-5
Sun 24, Apr-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Vatanspor Women's vs Karadeniz Eregli Belediye Spor Women's

0-0

0-0
Sun 24, Apr-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Kocaeli Bayan Women's vs Amedspor Women's

2-1

2-3
Sun 24, Apr-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Kayseri Genclerbirligi Women's vs Rizespor Women's

0-0

1-0
Sun 24, Apr-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Konak BEL. Women's vs Hakkarigucu Women's

0-0

1-0
Sun 24, Apr-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Besiktas JK Women's vs Fomget Genclik Women's

1-1

3-5
Sun 24, Apr-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Hatayspor Women's vs Kirecburnu Women's


2-2
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Pazarspor vs Akhisar Bld.Geng

1-1

1-1
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Eskisehirspor vs Nazillispor

1-2

2-5
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Isparta Davrazspor

0-0

1-0
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Zonguldak vs 24 Erzincanspor

0-1

1-2
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sanliurfaspor vs Usakspor

4-0

4-1
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Karacabey Birlikspor vs Kirsehir Belediyespor

2-2

5-2
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirklarelispor vs Pendikspor

1-0

1-4
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
1928 Bucaspor FK vs 1922 Konyaspor

1-0

1-0
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sariyer vs Adiyamanspor

1-0

2-2
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kahramanmaras vs Ergene Velimese

0-0

1-1
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Belediye Vanspor vs Hekimoglu Trabzon

0-1

0-1
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Diyarbekirspor

0-0

2-0
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Corum Belediyespor vs Nigde Belediyespor

0-1

2-5
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bayburt Ozel Idare vs Afjet Afyonspor

2-0

3-1
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Turgutluspor

1-0

4-1
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bodrumspor vs Inegolspor

0-0

0-0
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Serik Belediyespor vs Sakaryaspor

0-1

1-2
Sun 24, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Somaspor vs Ankaraspor FK

0-1

0-1
Sun 24, Apr-17:00 - Turkey Super Lig
Istanbul Basaksehir F.K. vs Hatayspor

0-0

3-0
Sun 24, Apr-17:00 - Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor vs Konyaspor

0-2

2-3
Sun 24, Apr-21:30 - Turkey Super Lig
Altay Spor Kulubu vs Galatasaray

0-1

0-1
Sun 24, Apr-21:30 - Turkey Super Lig
Antalyaspor vs Kayserispor

0-0

1-1
Sun 24, Apr-13:00 - Turkey U19 League
Altay Spor Kulubu(U19) vs Galatasaray(U19)

1-2

2-3
Sun 24, Apr-14:00 - Turkey U19 League
Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19) vs Hatayspor(U19)

2-0

2-1
Sun 24, Apr-14:00 - Turkey U19 League
Antalyaspor(U19) vs Kayserispor(U19)

1-3

4-5
Sun 24, Apr-22:00 - UAE U21 League
Emirates Club(U21) vs Wasl Dubai U21

0-0

0-0
Sun 24, Apr-22:00 - UAE U21 League
Khor Fakkan U21 vs Ajman Club(U21)

0-0

0-0
Sun 24, Apr-19:00 - UEFA Women's Cup
Lyonnais Women's vs Paris Saint Germain Women's

2-1

3-2
Sun 24, Apr-23:15 - Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix vs Albion FC (URU)

2-0

2-1
Sun 24, Apr-02:00 - Uruguay Primera Division
Montevideo City Torque vs CA Penarol

0-0

0-1
Sun 24, Apr-17:00 - Uruguay Segunda Division
La Luz FC vs Racing Club Montevideo

0-1

0-2
Sun 24, Apr-23:30 - USA Major League Soccer
Orlando City vs New York Red Bulls

0-1

0-3
Sun 24, Apr-01:00 - USA Major League Soccer
Minnesota United FC vs Chicago Fire

0-0

3-0
Sun 24, Apr-21:25 - USA Major League Soccer
Inter Miami CF vs Atlanta United FC

1-1

2-1
Sun 24, Apr-03:30 - USA Major League Soccer
Washington D.C. United vs New England Revolution

3-1

3-2
Sun 24, Apr-04:30 - USA Major League Soccer
Sporting Kansas City vs Columbus Crew

0-0

0-0
Sun 24, Apr-04:30 - USA Major League Soccer
Austin FC vs Vancouver Whitecaps FC

2-0

3-0
Sun 24, Apr-05:00 - USA Major League Soccer
Colorado Rapids vs Charlotte FC

0-0

0-0
Sun 24, Apr-06:00 - USA Major League Soccer
San Jose Earthquakes vs Seattle Sounders

1-2

4-3
Sun 24, Apr-06:00 - USA Major League Soccer
Portland Timbers vs Real Salt Lake

0-0

0-0
Sun 24, Apr-06:30 - USA Major League Soccer
Los Angeles Galaxy vs Nashville SC

0-0

1-0
Sun 24, Apr-05:00 - USA National independent Football League
ASC San Diego vs Lehigh Valley United

0-0

0-3
Sun 24, Apr-06:00 - USA National independent Football League
California United Strikers vs Bay Cities

2-2

4-3
Sun 24, Apr-03:30 - USA National Premier Soccer League
Oakland Stompers vs Contra Costa

1-0

2-2
Sun 24, Apr-06:00 - USA National Premier Soccer League
Oakland County vs El Farolito SC

0-5

1-8
Sun 24, Apr-06:30 - USA National Premier Soccer League
Sacramento Gold vs Academica SC

0-0

1-1
Sun 24, Apr-03:00 - USA USL League One
Union Omaha vs Central Valley Fuego

0-0

3-0
Sun 24, Apr-03:00 - USA USL League One
Greenville Triumph vs South Georgia Tormenta

0-2

0-2
Sun 24, Apr-03:30 - USA USL League One
Chattanooga Red Wolves vs FC Tucson

1-0

2-3
Sun 24, Apr-01:00 - USL Championship
Charleston Battery vs Louisville City FC

1-0

1-1
Sun 24, Apr-03:00 - USL Championship
Pittsburgh Riverhounds SC vs Atlanta United FC II

2-0

4-0
Sun 24, Apr-03:00 - USL Championship
Hartford Athletic vs Detroit City

1-0

1-2
Sun 24, Apr-04:30 - USL Championship
Tulsa Roughnecks vs Colorado Springs Switchbacks FC

0-2

0-2
Sun 24, Apr-04:30 - USL Championship
Rio Grande Valley FC Toros vs Sacramento Republic FC

0-0

2-1
Sun 24, Apr-05:00 - USL Championship
New Mexico United vs San Antonio FC

0-0

0-1
Sun 24, Apr-05:30 - USL Championship
El Paso Locomotive vs Oakland Roots

1-1

1-1
Sun 24, Apr-06:00 - USL Championship
Las Vegas Lights FC vs Los Angeles Galaxy II

1-0

1-1
Sun 24, Apr-06:30 - USL Championship
Phoenix Rising FC vs Miami FC

1-1

2-1
Sun 24, Apr-23:30 - Venezuela Primera Division
Mineros de Guayana vs Zulia FC

0-2

0-3
Sun 24, Apr-01:15 - Venezuela Primera Division
Monagas SC vs Universidad Central Venezuela

0-0

1-0
Sun 24, Apr-03:30 - Venezuela Primera Division
Deportivo Lara vs Academia Puerto Cabello

1-1

1-2
Sun 24, Apr-00:00 - Venezuela Segunda Division
Trujillanos FC vs Rayo Zuliano

0-0

2-2
Sun 24, Apr-00:00 - Venezuela Segunda Division
Urena SC vs Titanes FC

0-0

0-0
Sun 24, Apr-01:00 - Venezuela Segunda Division
Angostura FC vs Fundacion AIFI

0-0

0-0
Sun 24, Apr-19:00 - Venezuela Segunda Division
Union Local Andina(ULA) vs Llaneros Guanare

1-0

2-1
Sun 24, Apr-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Fremantle City Women's vs Perth S.C Women's

0-0

0-0
Sun 24, Apr-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Perth RedStar Women's vs Subiaco AFC Women's

5-0

9-0
Sun 24, Apr-16:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
KIL/Hemne Women's vs Honefoss Women's

2-0

2-2
Sun 24, Apr-17:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Ovrevoll Hosle Women's vs Tromso Women's

2-0

5-1
Sun 24, Apr-15:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Fortuna Women's vs Grand Bodo Women's

1-0

2-0
Sun 24, Apr-15:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Asane Fotball Women's vs Medkila Women's

0-0

1-0
Sun 24, Apr-18:00 - Women's Norwegian Toppserien
Avaldsnes Women's vs Lyn Oslo Women's

1-0

2-2
Sun 24, Apr-17:00 - Women's Norwegian Toppserien
LSK Kvinner Women's vs Roa IL Women's

0-0

1-1
Sun 24, Apr-17:00 - Women's Norwegian Toppserien
Rosenborg Women's vs Arna-Bjornar Women's

3-0

4-1
Sun 24, Apr-17:00 - Women's Norwegian Toppserien
Stabaek Women's vs Brann Women's

0-1

1-2
Sun 24, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Dynamos FC vs Manica Diamonds

1-0

1-0
Sun 24, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Triangle FC vs Caps United FC

1-0

2-1
Sun 24, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs vs Whawha FC

0-0

1-0
Sun 24, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Cranborne Bullets vs Herentals College

1-0

1-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus