Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Fri 22, Apr-18:45 - Algeria Division 1 OM Medea vs RC Relizane |
1-0 |
2-0 |
Fri 22, Apr-18:00 - Algeria U21 ES Setif(U21) vs Paradou AC(U21) |
3-0 |
3-0 |
Fri 22, Apr-18:00 - Algeria U21 RC Arbaa U21 vs MC Alger(U21) |
1-3 |
3-6 |
Fri 22, Apr-18:00 - Algeria U21 JS Kabylie(U21) vs ASO Chlef(U21) |
2-0 |
5-0 |
Fri 22, Apr-18:00 - Algeria U21 HB Chelghoum Laid(U21) vs MC Oran(U21) |
0-0 |
1-0 |
Fri 22, Apr-18:30 - Algeria U21 NA Hussein Dey(U21) vs CS Constantine U21 |
0-2 |
2-5 |
Fri 22, Apr-18:30 - Angola Girabola League Desportivo Huila vs Kabuscorp do Palanca |
0-1 |
1-1 |
Fri 22, Apr-22:00 - Argentina Women\'s Primera A Huracan Women\'s vs CA Lanus Women\'s |
3-1 |
3-1 |
Fri 22, Apr-01:30 - Argentine Primera Division Atletico Tucuman vs Argentinos Juniors |
1-2 |
2-4 |
Fri 22, Apr-18:00 - Asia Champions League Cup Vissel Kobe vs Chiangrai United |
4-0 |
6-0 |
Fri 22, Apr-18:00 - Asia Champions League Cup Sydney FC vs Yokohama F Marinos |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-21:15 - Asia Champions League Cup Sepahan vs Pakhtakor Tashkent |
0-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-21:15 - Asia Champions League Cup Shabab Al Ahli Dubai vs FC Ahal |
2-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-21:15 - Asia Champions League Cup Al Quwa Al Jawiya vs Al Jazira(UAE) |
1-0 |
3-2 |
Fri 22, Apr-15:00 - Asia Champions League Cup Jeonbuk Hyundai Motors vs Hoang Anh Gia Lai |
0-0 |
1-0 |
Fri 22, Apr-14:30 - Australia Brisbane Capital League 1 Pine Hills vs Newmarket SFC |
0-1 |
|
Fri 22, Apr-14:30 - Australia Brisbane Capital League 1 Centenary Stormers vs Acacia Ridge |
0-1 |
|
Fri 22, Apr-13:45 - Australia League A Macarthur FC vs Melbourne Victory FC |
0-1 |
1-4 |
Fri 22, Apr-13:30 - Australia New South Wales Premier League Wollongong Wolves vs Mt Druitt Town Rangers FC |
1-0 |
3-0 |
Fri 22, Apr-11:30 - Australia New South Wales U20 Wollongong Wolves(U20) vs Mt Druitt Town Rangers(U20) |
3-1 |
3-2 |
Fri 22, Apr-14:30 - Australia Queensland National Premier Leagues Queensland Lions FC vs Brisbane Roar FC Am |
1-0 |
4-0 |
Fri 22, Apr-12:30 - Australia Queensland State League U23 Queensland Lions(U23) vs Brisbane Roar(U23) |
1-1 |
3-3 |
Fri 22, Apr-14:30 - Australia Queensland State Women\'s Premier League Souths United Women\'s vs Queensland Lions FC Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-14:30 - Australia Queensland State Women\'s Premier League Peninsula Power FC Women\'s vs The Gap NPL Women\'s |
2-0 |
6-0 |
Fri 22, Apr-14:15 - Australia Victorian Division 1 Pascoe Vale SC vs Werribee City FC |
2-1 |
4-3 |
Fri 22, Apr-14:00 - Australia Victorian Premier League Green Gully vs Hume City |
1-0 |
1-0 |
Fri 22, Apr-12:15 - Australia Victorian U21 Premier League 2 Pascoe Vale SC U21 vs Werribee City U21 |
0-0 |
1-0 |
Fri 22, Apr-20:10 - Austria Erste Division Kapfenberg Superfund vs SC Austria Lustenau |
1-0 |
1-2 |
Fri 22, Apr-20:30 - Austria Erste Division FC Wacker Innsbruck vs Rapid Wien B |
0-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-20:30 - Austria Erste Division Austria Wien Amateure vs FC Blau Weiss Linz |
0-1 |
1-4 |
Fri 22, Apr-20:30 - Austria Erste Division SKU Amstetten vs SV Horn |
0-0 |
0-0 |
Fri 22, Apr-22:25 - Austria Erste Division SK Vorwarts Steyr vs Floridsdorfer AC |
1-0 |
1-0 |
Fri 22, Apr-20:30 - Austria Landesliga St. Jakob Rosental vs Klagenfurt |
1-0 |
1-1 |
Fri 22, Apr-21:00 - Austria Landesliga Donau Linz vs Union Edelweiss |
0-1 |
1-2 |
Fri 22, Apr-21:00 - Austria Landesliga SC Furstenfeld vs USV Gnas |
1-0 |
3-0 |
Fri 22, Apr-21:00 - Austria Landesliga Usv Mettersdorf vs Union Gamlitz |
2-0 |
4-0 |
Fri 22, Apr-21:00 - Austria Landesliga Lafnitz B vs DSV Leoben |
0-1 |
2-1 |
Fri 22, Apr-19:59 - Austria Landesliga SAK Klagenfurt vs SK Maria Saal |
1-2 |
7-2 |
Fri 22, Apr-19:59 - Austria Landesliga Gerasdorf/Stammersdorf vs Wienerberg |
1-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-19:59 - Austria Landesliga SC Mannsworth vs Austria Auhof |
0-1 |
0-4 |
Fri 22, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga East ASK-BSC Bruck/Leitha vs ASV Drassburg |
3-0 |
4-0 |
Fri 22, Apr-21:30 - Austrian Regionalliga East Wiener Sportklub vs SV Stripfing |
0-1 |
0-4 |
Fri 22, Apr-21:30 - Austrian Regionalliga East SC Mannsdorf vs SC Neusiedl 1919 |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-21:30 - Austrian Regionalliga East Team Wiener Linien Elektra vs FCM Traiskirchen |
1-2 |
2-2 |
Fri 22, Apr-22:00 - Austrian Regionalliga East SC Wiener Neustadt vs First Vienna FC |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte SC Kalsdorf vs Wolfsberger AC Amateure |
0-0 |
1-2 |
Fri 22, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte SK Treibach vs Deutschlandsberger SC |
0-3 |
0-5 |
Fri 22, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte Bad Gleichenberg vs SV Allerheiligen |
0-0 |
3-1 |
Fri 22, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte WSC Hertha Wels vs Vocklamarkt |
4-0 |
6-0 |
Fri 22, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte Junge Wikinger Ried vs SV Spittal |
1-0 |
4-2 |
Fri 22, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg SV Wals-Grunau vs SV Grodig |
0-1 |
1-1 |
Fri 22, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol TSV St. Johann vs SV Telfs |
0-0 |
0-0 |
Fri 22, Apr-17:00 - Belarus Pershaya Liga Maxline Rogachev vs Lokomotiv Gomel |
0-0 |
0-0 |
Fri 22, Apr-19:00 - Belarus Pershaya Liga Smorgon FC vs FC Baranovichi |
0-0 |
3-0 |
Fri 22, Apr-15:00 - Belarus Pershaya Liga Osipovichy vs FK Lida |
1-1 |
1-1 |
Fri 22, Apr-17:00 - Belarus Premier League FC Belshina Babruisk vs FC Vitebsk |
0-1 |
2-2 |
Fri 22, Apr-21:00 - Belarus Premier League BATE Borisov vs FC Gomel |
1-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-19:00 - Belarus Premier League Neman Grodno vs Shakhter Soligorsk |
1-0 |
1-1 |
Fri 22, Apr-15:00 - Belarus Reserves League Arsenal Dzyarzhynsk Reserves vs FC Slutsk Reserve |
1-1 |
1-3 |
Fri 22, Apr-17:30 - Belarus Women\'s Premier League Zorka-BDU Minsk Women\'s vs Smorgon Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Fri 22, Apr-15:30 - Belarus Women\'s Premier League FC Minsk Women\'s vs Dnepr Mogilev Women\'s |
1-0 |
4-0 |
Fri 22, Apr-22:00 - Belgium Women\'s Premier League Anderlecht Women\'s vs Standard Liege Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Fri 22, Apr-22:00 - Belgium Women\'s Premier League Charleroi Women\'s vs White Star Woluwe Women\'s |
1-0 |
1-2 |
Fri 22, Apr-02:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof Club Guabira vs Real Santa Cruz |
0-0 |
1-0 |
Fri 22, Apr-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Nacional Potosi vs Universitario de Sucre |
1-1 |
1-1 |
Fri 22, Apr-19:59 - Bosnia Premijer Liga FK Zeljeznicar Sarajevo vs Zrinjski Mostar |
0-1 |
1-2 |
Fri 22, Apr-02:00 - Brasileiro Serie B Londrina (PR) vs Gremio Novorizontino |
1-1 |
1-1 |
Fri 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Botafogo RJ U20 vs Fluminense RJ U20 |
0-1 |
1-1 |
Fri 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Boavista SC (U20) vs Portuguesa RJ (U20) |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-02:00 - Brazil Capixaba Serra ES vs Real Noroeste |
0-0 |
0-2 |
Fri 22, Apr-00:00 - Brazil Piauiense Division 1 Parnahyba PI vs Fluminense/PI |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Bulgaria B PFG Litex Lovech vs FC Hebar Pazardzhik |
1-0 |
2-0 |
Fri 22, Apr-14:00 - Bulgaria B PFG Septemvri Sofia vs Etar Veliko Tarnovo |
2-1 |
3-1 |
Fri 22, Apr-19:59 - Bulgaria Cup Levski Sofia vs Ludogorets Razgrad |
1-0 |
1-0 |
Fri 22, Apr-16:15 - Bulgaria Premier Arda Kardzhali vs CSKA 1948 Sofia |
1-3 |
3-6 |
Fri 22, Apr-17:00 - Burundi Coupe de President Bujumbura City vs Les Crocos |
1-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-02:00 - Chile Primera B Puerto Montt vs San Luis Quillota |
0-1 |
1-1 |
Fri 22, Apr-04:30 - Chile Primera B Union San Felipe vs Deportes Temuco |
0-0 |
0-0 |
Fri 22, Apr-02:00 - Club Friendly Rio Branco (AC) vs Galvez AC |
0-0 |
2-4 |
Fri 22, Apr-13:30 - Club Friendly West Adelaide SC Women\'s vs Modbury Women\'s |
3-0 |
5-1 |
Fri 22, Apr-14:00 - Club Friendly Richmond SC vs South Springvale SC |
0-1 |
1-3 |
Fri 22, Apr-05:00 - Colombia Copa Cup Millonarios vs Jaguares de Cordoba |
2-0 |
3-0 |
Fri 22, Apr-02:30 - Conmebol-Sudamericano Women U20 Colombia Women\'s(U20) vs Venezuela Women\'s U20 |
1-0 |
3-0 |
Fri 22, Apr-00:00 - Conmebol-Sudamericano Women U20 Uruguay Women\'s U20 vs Brazil Women\'s(U20) |
0-1 |
0-1 |
Fri 22, Apr-04:30 - Copa do Brasil Atletico Clube Goianiense vs Cuiaba (MT) |
0-0 |
1-1 |
Fri 22, Apr-19:59 - Croatia - 1. Division Hrvatski Dragovoljac vs HNK Sibenik |
2-0 |
3-1 |
Fri 22, Apr-19:59 - Croatia - 2. Division Inter Zapresic vs HNK Cibalia |
1-1 |
1-1 |
Fri 22, Apr-21:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A FC Pisek vs Sokol Hostoun |
1-0 |
1-1 |
Fri 22, Apr-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Vratimov vs Slovan Rosice |
2-1 |
3-2 |
Fri 22, Apr-21:00 - Danish SAS Ligaen Sonderjyske vs Vejle |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-21:00 - Denmark 3. Division Vanlose IF vs Karlslunde |
0-0 |
0-0 |
Fri 22, Apr-20:30 - Denmark Danmarksserien Ringsted vs B 1908 Amager |
0-2 |
0-4 |
Fri 22, Apr-20:30 - Denmark Danmarksserien B1903 vs Avarta |
0-1 |
0-1 |
Fri 22, Apr-21:00 - Denmark Danmarksserien FC Aarhus Fremad B vs OKS Odense |
1-0 |
4-1 |
Fri 22, Apr-20:30 - Denmark - 1. Division Fredericia vs Lyngby |
1-1 |
1-3 |
Fri 22, Apr-21:00 - Denmark - 1. Division Helsingor vs Hvidovre IF |
1-1 |
1-2 |
Fri 22, Apr-21:00 - Denmark - 2. Division Groupe A B93 Copenhagen vs AB Gladsaxe |
1-0 |
1-1 |
Fri 22, Apr-21:00 - Denmark Woman\'s League Nordsjaelland Women\'s vs Brondby Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Fri 22, Apr-19:59 - Denmark Youth U19 Aarhus AGF(U19) vs Midtjylland(U19) |
0-4 |
0-6 |
Fri 22, Apr-00:30 - Ecuador Copa Pilsener A Sociedad Deportiva Aucas vs Universidad Catolica Quito |
1-2 |
3-2 |
Fri 22, Apr-03:00 - Ecuador Copa Pilsener A Cumbaya F.C. vs Club Sport Emelec |
0-0 |
1-1 |
Fri 22, Apr-22:45 - England League Two Newport County vs Colchester United |
1-0 |
1-2 |
Fri 22, Apr-22:45 - England The Championship Huddersfield Town vs Barnsley |
2-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-22:00 - England U23 League Cup West Ham United U23 vs Fulham U23 |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-22:00 - England U23 Premier League Manchester United(U23) vs Arsenal(U23) |
0-1 |
1-1 |
Fri 22, Apr-22:00 - England U23 Premier League Stoke City U23 vs Burnley(U23) |
0-0 |
0-0 |
Fri 22, Apr-22:00 - England U23 Premier League Nottingham Forest U23 vs Middlesbrough U23 |
0-0 |
1-1 |
Fri 22, Apr-22:00 - England U23 Premier League Leeds United U23 vs Manchester City(U23) |
1-2 |
1-3 |
Fri 22, Apr-18:00 - England U23 Premier League 2 Sheffield Wed(U23) vs Queens Park Rangers(U23) |
0-0 |
0-0 |
Fri 22, Apr-19:59 - Estonia Meistri Liiga JK Tallinna Kalev vs Tartu JK Tammeka |
0-0 |
1-0 |
Fri 22, Apr-19:59 - Finland Women\'s Premier League Pallokerho-35 Women\'s vs HJK Helsinki Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Fri 22, Apr-20:15 - Finland Junior League PPJ Akatemia Am vs VJS Vantaa Youth |
1-2 |
1-4 |
Fri 22, Apr-19:00 - Finland Veikkausliga FC Haka vs HIFK |
1-1 |
2-1 |
Fri 22, Apr-19:00 - Finland Veikkausliga Lahti vs KuPS |
0-1 |
0-1 |
Fri 22, Apr-23:00 - France Ligue 2 Le Havre vs Grenoble Foot 38 |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-23:00 - France Ligue 2 Bastia vs Paris FC |
2-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-23:00 - France Ligue 2 Dijon vs Guingamp |
3-0 |
3-3 |
Fri 22, Apr-23:00 - France Ligue 2 Nimes vs Rodez AF |
2-0 |
3-2 |
Fri 22, Apr-23:00 - France Ligue 2 USL Dunkerque vs Amiens SC |
0-0 |
0-0 |
Fri 22, Apr-23:00 - France Ligue 2 Pau FC vs FC Sochaux-Montbeliard |
0-1 |
0-1 |
Fri 22, Apr-23:00 - France Ligue 2 Valenciennes FC vs AC Ajaccio |
0-0 |
0-0 |
Fri 22, Apr-22:00 - French Championnat Amateur Group D Avenir Sportif Beziers vs Andrezieux |
1-0 |
3-1 |
Fri 22, Apr-21:00 - French National League Le Mans vs Bastia Borgo |
0-1 |
0-1 |
Fri 22, Apr-21:00 - French National League LB Chateauroux vs FC Annecy |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-21:00 - French National League US Creteil-Lusitanos vs FC Villefranche Beaujolais |
0-0 |
0-2 |
Fri 22, Apr-21:00 - French National League Bourg-en-Bresse Peronnas 01 vs Red Star FC |
0-2 |
0-2 |
Fri 22, Apr-21:00 - French National League FC Sete 34 vs US Orleans |
0-0 |
1-0 |
Fri 22, Apr-21:00 - French National League Avranches vs SO Cholet |
0-2 |
0-2 |
Fri 22, Apr-21:00 - French National League Stade Briochin vs US Concarneau |
1-1 |
1-3 |
Fri 22, Apr-16:00 - Friendly Internationals Viet Nam(U23) vs Korea Republic(U19) |
1-0 |
1-0 |
Fri 22, Apr-11:00 - Friendly Internationals Philippines Women\'s vs Tonga Women\'s |
8-0 |
16-0 |
Fri 22, Apr-22:30 - Futsal Italian Serie A Sandro Abate Avellino Futsal vs Pesarofano Futsal |
1-3 |
2-4 |
Fri 22, Apr-22:30 - Futsal Italian Serie A Polistena Futsal vs Real San Giuseppe Futsal |
1-2 |
2-4 |
Fri 22, Apr-21:00 - German 3. Liga SV Wehen Wiesbaden vs FC Kaiserslautern |
1-1 |
2-1 |
Fri 22, Apr-18:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Stuttgarter Kickers(U17) vs SpVgg Unterhaching U17 |
1-1 |
2-3 |
Fri 22, Apr-22:30 - German Bundesliga VfL Wolfsburg vs 1.FSV Mainz 05 |
5-0 |
5-0 |
Fri 22, Apr-20:30 - German Bundesliga 2 Karlsruher SC vs FC Ingolstadt 04 |
0-1 |
2-2 |
Fri 22, Apr-20:30 - German Bundesliga 2 Fortuna Dusseldorf vs Dynamo Dresden |
2-0 |
2-2 |
Fri 22, Apr-21:15 - German Frauen Bundesliga Carl Zeiss Jena Women\'s vs Bayern Munich Women\'s |
0-0 |
0-4 |
Fri 22, Apr-20:30 - Germany - Regionalliga Nordost Chemnitzer vs Carl Zeiss Jena |
0-0 |
1-1 |
Fri 22, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost Hertha BSC Berlin Am vs VSG Altglienicke |
1-0 |
1-1 |
Fri 22, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost Berliner FC Dynamo vs Tennis Borussia Berlin |
0-0 |
1-0 |
Fri 22, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nord Eintracht Norderstedt vs SSV Jeddeloh |
0-0 |
0-0 |
Fri 22, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Sued VfR Aalen vs TuS Rot Weiss Koblenz |
0-0 |
0-0 |
Fri 22, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Sued SG Sonnenhof Grobaspach vs SV Elversberg |
0-2 |
0-2 |
Fri 22, Apr-21:30 - Germany - Regionalliga West Sportfreunde Lotte vs RW Essen |
0-3 |
0-3 |
Fri 22, Apr-20:30 - Germany OberLiga Bremer SV vs Brinkumer SV |
1-0 |
3-2 |
Fri 22, Apr-21:00 - Germany OberLiga Nottingen vs FSV 08 Bissingen |
1-1 |
3-2 |
Fri 22, Apr-22:45 - Gibraltar Premier Divisio Lions Gibraltar vs College 1975 |
1-0 |
1-1 |
Fri 22, Apr-22:00 - Holland Eredivisie FC Twente Enschede vs Sparta Rotterdam |
1-0 |
2-0 |
Fri 22, Apr-21:30 - Holland Eredivisie Women\'s FC Twente Enschede Women\'s vs SC Heerenveen Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Fri 22, Apr-21:30 - Holland Eredivisie Women\'s VV Alkmaar Women\'s vs PSV Eindhoven Women\'s |
2-1 |
2-3 |
Fri 22, Apr-21:30 - Holland Eredivisie Women\'s Feyenoord Rotterdam Women\'s vs FC Zwolle Women\'s |
1-2 |
2-2 |
Fri 22, Apr-22:00 - Holland Jupiler League NAC Breda vs FC Dordrecht 90 |
1-0 |
1-2 |
Fri 22, Apr-22:00 - Holland Jupiler League SBV Excelsior vs AZ Alkmaar 2 |
1-1 |
3-3 |
Fri 22, Apr-22:00 - Holland Jupiler League FC Den Bosch vs Volendam |
0-2 |
1-2 |
Fri 22, Apr-22:00 - Holland Jupiler League SC Telstar vs FC Eindhoven |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-22:00 - Holland Jupiler League FC Oss vs Almere City FC |
0-2 |
2-3 |
Fri 22, Apr-22:00 - Holland Jupiler League Emmen vs Roda JC Kerkrade |
1-0 |
2-0 |
Fri 22, Apr-22:00 - Holland Jupiler League Helmond Sport vs De Graafschap |
0-2 |
0-4 |
Fri 22, Apr-22:00 - Hungary NB1 MTK Budapest FC vs Mezokovesd-Zsory |
0-2 |
0-4 |
Fri 22, Apr-17:00 - Hungary U19 League VAC Varosi LSE(U19) vs MOL Fehervar(U19) |
0-1 |
2-2 |
Fri 22, Apr-17:00 - Hungary U19 League Nyiregyhaza Spartacus(U19) vs Debreceni VSC (U19) |
2-0 |
2-0 |
Fri 22, Apr-23:15 - Iceland Cup Thor Akureyri vs Samherjar |
3-0 |
7-0 |
Fri 22, Apr-23:15 - Iceland Cup UMF Afturelding vs Vaengir Jupiters |
1-1 |
3-1 |
Fri 22, Apr-23:15 - Iceland Cup Grotta Seltjarnarnes vs KM Reykjavik |
4-0 |
12-0 |
Fri 22, Apr-22:00 - Iceland Cup UMF Njardvik vs KF Gardabaer |
2-1 |
5-2 |
Fri 22, Apr-21:30 - Iceland Women\'s League Cup Hafnarfjordur Women\'s vs Fjolnir Women\'s |
4-0 |
7-0 |
Fri 22, Apr-18:35 - India League Division 1 Trau FC vs Indian Arrows |
0-0 |
0-0 |
Fri 22, Apr-13:30 - India League Division 1 Aizawl FC vs Real Kashmir |
2-0 |
3-2 |
Fri 22, Apr-15:35 - India League Division 1 Sudeva Delhi vs Kenkre |
0-0 |
0-3 |
Fri 22, Apr-23:00 - Iraqi League Naft Al Junoob vs Erbil SC |
0-0 |
1-1 |
Fri 22, Apr-22:45 - Ireland Division 1 Galway United vs Bray Wanderers |
1-0 |
2-0 |
Fri 22, Apr-22:45 - Ireland Division 1 Cobh Ramblers vs Cork City F.C. |
1-2 |
2-3 |
Fri 22, Apr-22:45 - Ireland Division 1 Wexford Youths vs Waterford United |
0-1 |
0-2 |
Fri 22, Apr-22:45 - Ireland Premier League Bohemians vs Shamrock Rovers |
0-2 |
1-3 |
Fri 22, Apr-22:45 - Ireland Premier League Derry City vs UC Dublin(UCD) |
5-0 |
7-1 |
Fri 22, Apr-22:45 - Ireland Premier League St. Patrick\'s vs Finn Harps |
1-0 |
2-0 |
Fri 22, Apr-22:45 - Ireland Premier League Dundalk vs Shelbourne |
0-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Italy Serie D ASD Alcione vs Seravezza |
2-0 |
3-0 |
Fri 22, Apr-14:00 - Japanese League Division 2 Roasso Kumamoto vs Fagiano Okayama |
0-1 |
1-1 |
Fri 22, Apr-23:30 - Jordan Professional Premier League Al Jazeera Amman vs Ma\'an SC |
0-1 |
1-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Kazakhstan Super League FC Astana vs FK Kaspiy Aktau |
3-0 |
4-0 |
Fri 22, Apr-15:00 - Kazakhstan Super League FK Atyrau vs Tobol Kostanai |
0-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-10:00 - Korea K3 League FC Mokpo vs Cheonan City FC |
0-0 |
0-0 |
Fri 22, Apr-22:30 - Kuwait 1st Division League Al-Sahel vs Khaitan |
1-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-22:30 - Kuwait 1st Division League Burgan SC vs Al-Jahra |
1-3 |
2-4 |
Fri 22, Apr-19:00 - Latvia - 2. Division Jelgava vs Tukums-2000 II |
2-1 |
6-1 |
Fri 22, Apr-19:00 - Lithuania - 1. Division Kauno Zalgiris vs FK Riteriai |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Malaysia Super League Terengganu vs Selangor FA |
1-0 |
2-0 |
Fri 22, Apr-06:00 - Mexico Primera Division Queretaro FC vs Cruz Azul |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-19:59 - Mexico Primera Divison 2 Guerreros de Xico vs Lobos Huerta |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-02:00 - Mexico Primera Divison A CF Atlante vs Venados FC |
1-0 |
1-0 |
Fri 22, Apr-04:10 - Mexico Primera Divison A Cancun vs Tepatitlan De Morelos |
0-1 |
2-2 |
Fri 22, Apr-06:10 - Mexico Primera Divison A Cimarrones Sonora vs Club Chivas Tapatio |
0-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Mexico Youth U20 Puebla(U20) vs Necaxa U20 |
1-2 |
1-3 |
Fri 22, Apr-19:00 - Mexico Youth U20 FC Juarez(U20) vs Mazatlan(U20) |
0-0 |
3-0 |
Fri 22, Apr-17:00 - Moldova Division 2 FC Cahul-2005 vs FC Sucleia |
0-3 |
|
Fri 22, Apr-17:00 - Moldova Division 2 Spartanii Selemet vs Real Succes |
2-0 |
6-0 |
Fri 22, Apr-17:00 - Moldova Divizia Nationala FC Sfintul Gheorghe vs Petrocub HIncesti |
0-2 |
0-4 |
Fri 22, Apr-19:00 - Moldova Divizia Nationala FC Balti vs Dinamo-Auto Tiraspol |
0-0 |
3-0 |
Fri 22, Apr-19:30 - Morocco Division 2 JSM Jeunesse Sportive El Massira vs ASS Association Sportive de Sale |
1-1 |
3-2 |
Fri 22, Apr-19:30 - Morocco Division 2 Chabab Ben Guerir vs Kawkab Marrakech |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-11:00 - New Zealand Southern Leagues Ferrymead Bays vs Coastal Spirit |
1-1 |
2-2 |
Fri 22, Apr-01:00 - Nicaragua Cup Export Sebaco vs UNAN Managua |
1-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-02:00 - Nicaragua Cup Walter Ferretti vs Municipal Jalapa |
4-0 |
7-0 |
Fri 22, Apr-05:00 - Nicaragua Cup Juventus Managua vs Diriangen |
0-0 |
1-2 |
Fri 22, Apr-18:00 - North Macedonia Prva liga Rabotnicki Skopje vs FK Skopje |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - North Macedonia Prva liga Akademija Pandev vs Bregalnica Stip |
1-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-02:00 - Paraguayan Primera Division Tacuary FBC vs Cerro Porteno |
1-0 |
2-0 |
Fri 22, Apr-04:15 - Paraguayan Primera Division Sportivo Ameliano vs Sol de America |
1-1 |
3-1 |
Fri 22, Apr-22:15 - Peru Primera Division Deportivo Municipal vs Melgar |
1-2 |
1-3 |
Fri 22, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga Pelikan Lowicz vs Bron Radom |
0-0 |
2-0 |
Fri 22, Apr-19:59 - Poland - Ekstraklasa Radomiak Radom vs Cracovia Krakow |
0-1 |
0-1 |
Fri 22, Apr-22:30 - Poland - Ekstraklasa Zaglebie Lubin vs Gornik Zabrze |
1-2 |
2-4 |
Fri 22, Apr-19:59 - Poland - I liga CWKS Resovia Rzeszow vs Zaglebie Sosnowiec |
0-0 |
0-0 |
Fri 22, Apr-22:30 - Poland - I liga LKS Lodz vs Chrobry Glogow |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-19:00 - Poland - II liga Garbarnia Krakow vs Olimpia Elblag |
0-0 |
0-0 |
Fri 22, Apr-19:00 - Poland - II liga Slask Wroclaw B vs Stal Rzeszow |
1-1 |
1-2 |
Fri 22, Apr-19:59 - Poland - II liga Znicz Pruszkow vs Wisla Pulawy |
0-0 |
2-0 |
Fri 22, Apr-23:15 - Portugal Primera Liga Vizela vs FC Arouca |
1-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-23:00 - Primeira Liga 3 Felgueiras vs SCU Torreense |
1-0 |
3-1 |
Fri 22, Apr-18:30 - Romania - Divizia A Academica Clinceni vs CS Mioveni |
0-1 |
0-2 |
Fri 22, Apr-21:00 - Romania - Divizia A Gaz Metan Medias vs Dinamo Bucuresti |
0-1 |
0-1 |
Fri 22, Apr-12:00 - Romania - Liga 2 CSM Politehnica Iasi vs Dunarea Calarasi |
2-0 |
2-0 |
Fri 22, Apr-12:00 - Romania - Liga 2 Unirea Dej vs Astra Giurgiu |
0-0 |
1-0 |
Fri 22, Apr-12:00 - Romania - Liga 2 Dacia Unirea Braila vs SSU Politehnica Timisoara |
1-2 |
2-4 |
Fri 22, Apr-12:00 - Romania - Liga 2 FC Metaloglobus Bucuresti vs Csikszereda Miercurea |
0-1 |
1-3 |
Fri 22, Apr-12:00 - Romania - Liga 2 Viitorul Pandurii Targu Jiu vs ASC Corona Brasov |
1-1 |
1-2 |
Fri 22, Apr-12:00 - Romania - Liga 2 Unirea Constanta vs Ripensia Timisoara |
0-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Ceahlaul Piatra Neamt vs Stiinta Miroslava |
0-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 FC Vaslui vs Somuz Falticeni |
0-1 |
1-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Rapid Bucuresti 2 vs Tunari |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Farul Constanta B vs Gloria Popesti-Leordeni |
1-0 |
1-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Steaua Bucuresti II vs Real Bradu |
3-1 |
6-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Arges Pitesti B vs Academica Clinceni II |
0-1 |
0-2 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Unirea Ungheni vs Metalurgistul Cugir |
0-1 |
2-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Armata Aurul Brad vs Viitorul Pandurii Targu Jiu B |
1-0 |
2-0 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Blejoi Vispesti vs CSO Plopeni |
3-1 |
5-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Bucovina Radauti vs ACS Foresta Suceava |
0-0 |
1-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Soimii Lipova vs Ghiroda SI Giarmata VII |
0-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 ACSO Filiasi vs CSO Petrolul Potcoava |
0-0 |
1-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 ACS Olimpic Cetate Rasnov vs Pucioasa |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Metalul Buzau vs CSM Focsani |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Targu Secuiesc vs Hermannstadt B |
0-0 |
1-0 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Unirea Bascov vs Progresul Spartac |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Ocna Mures vs CS Sanatatea Cluj |
2-0 |
4-0 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Municipal Brasov vs Kids Tampa Brasov |
0-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Husana Husi vs Dante Botosani |
0-0 |
1-0 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Sportul Simleu vs Cluj II |
0-2 |
3-3 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Sepsi OSK Sfantul Gheorghe B vs Odorheiu Secuiesc |
0-1 |
0-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 ACS Viitorul Simian vs CS Gilortul Targu Carbunesti |
0-0 |
2-0 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Baile Felix vs Minaur Baia Mare |
2-1 |
2-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 ACS Viitorul Cluj vs Corvinul Hunedoara |
0-1 |
0-2 |
Fri 22, Apr-13:00 - Romania - Liga 3 Agricola Borcea vs Afumati |
0-1 |
0-4 |
Fri 22, Apr-14:30 - Romania - Liga 3 Voluntari B vs Inainte Modelu |
1-0 |
5-0 |
Fri 22, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 1 FC Tuapse vs Dynamo Stavropol |
1-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 3 Metallurg Vidnoye vs Arsenal Tula II |
1-0 |
3-1 |
Fri 22, Apr-18:00 - Russia Women\'s Premier League Kubanochka Krasnodar Women\'s vs FK Ryazan VDV Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Fri 22, Apr-20:30 - Russia Women\'s Premier League Zenit St.Petersburg Women\'s vs Lokomotiv Moscow Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Fri 22, Apr-18:30 - Russia Youth Championship League Spartak Moscow Youth vs Lokomotiv Moscow Youth |
0-0 |
0-1 |
Fri 22, Apr-12:00 - Russia Youth Championship League FK Ural Youth vs Arsenal Tula Youth |
0-0 |
1-2 |
Fri 22, Apr-13:00 - Russia Youth Championship League Krylya Sovetov Samara Youth vs PFC Sochi Youth |
2-1 |
3-3 |
Fri 22, Apr-13:00 - Russia Youth Championship League Akademiya Konoplev Youth vs Akhmat Grozny Youth |
0-3 |
4-3 |
Fri 22, Apr-14:00 - Russia Youth Championship League Rubin Kazan Youth vs FK Rostov Youth |
0-1 |
1-1 |
Fri 22, Apr-14:00 - Russia Youth Championship League Strogino Moscow Youth vs FK Khimki Youth |
0-2 |
0-4 |
Fri 22, Apr-15:00 - Russia Youth Championship League CSKA Moscow Youth vs Zenit St.Petersburg Youth |
1-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-15:30 - Russia Youth Championship League FK Nizhny Novgorod Youth vs UOR No.5 Saturn Yegoryevsk Youth |
0-1 |
3-2 |
Fri 22, Apr-22:45 - Saudi Arabia Youth League Al-Ettifaq Youths vs Al-Faisaly Harmah Youths |
2-0 |
3-2 |
Fri 22, Apr-22:45 - Saudi Arabia Youth League Arar Youths vs Al-Ittihad Youths |
2-3 |
2-3 |
Fri 22, Apr-22:45 - Saudi Arabia Youth League Al-Qadasiya Youths vs Al Nasr Riyadh Youths |
1-1 |
2-4 |
Fri 22, Apr-22:45 - Saudi Arabia Youth League Al-Jeel Youths vs Al-Raed Youths |
1-0 |
1-2 |
Fri 22, Apr-22:15 - Saudi Arabia Youth League Al Ahli Jeddah Youth vs Al-Tai Youth |
2-0 |
3-0 |
Fri 22, Apr-22:45 - Scottish Championship Kilmarnock vs Arbroath |
0-1 |
2-1 |
Fri 22, Apr-22:45 - Scottish League Two Edinburgh City vs Annan Athletic |
2-1 |
2-1 |
Fri 22, Apr-19:59 - Slovenia 2. Liga NK Nafta vs ND Gorica |
0-1 |
2-3 |
Fri 22, Apr-17:00 - South Africa First League Pretoria University vs JDR Stars |
0-1 |
1-1 |
Fri 22, Apr-14:45 - South Australian Super League Croydon Kings vs South Adelaide Panthers |
0-1 |
1-1 |
Fri 22, Apr-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Gimnastic Tarragona vs C.D. San Fernando Isleno |
0-0 |
1-1 |
Fri 22, Apr-12:00 - Spanish Primera U19 CF Inter San Jose(U19) vs Villarreal(U19) |
0-4 |
1-6 |
Fri 22, Apr-23:00 - Spanish Segunda Division Tenerife vs SD Huesca |
0-0 |
0-0 |
Fri 22, Apr-22:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia AD Caravaca vs UD Los Garres |
0-1 |
3-2 |
Fri 22, Apr-23:30 - Sudanese Premier League Hilal Al Fasher vs Al Merreikh |
1-1 |
|
Fri 22, Apr-21:00 - Sweden Damallsvenskan Hacken Women\'s vs Kristianstads DFF Women\'s |
3-0 |
3-1 |
Fri 22, Apr-20:30 - Sweden Div 1 Sodra Tvaakers IF vs Angelholms FF |
1-1 |
3-1 |
Fri 22, Apr-21:00 - Sweden Div 1 Sodra IFK Malmo FK vs BK Olympic Malmo |
0-3 |
2-3 |
Fri 22, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Mjolby AI FF vs Kumla |
0-0 |
1-1 |
Fri 22, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland SK Sifhalla Saffle vs Grebbestads IF |
0-1 |
0-2 |
Fri 22, Apr-21:30 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland Hassleholms IF vs Rappe GOIF |
0-0 |
1-0 |
Fri 22, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Landvetter IS vs Torslanda IK |
0-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-21:30 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Vastra Frolunda IF vs Assyriska BK |
1-0 |
3-0 |
Fri 22, Apr-22:15 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 SR Delemont vs Langenthal |
1-0 |
2-0 |
Fri 22, Apr-21:30 - Switzerland Challenge League FC Schaffhausen vs FC Wil |
3-1 |
5-2 |
Fri 22, Apr-22:15 - Switzerland Challenge League Vaduz vs Neuchatel Xamax |
2-0 |
2-0 |
Fri 22, Apr-17:00 - Syrian League Al-Wahda Damascus vs Al Jaish Damascus |
0-0 |
1-0 |
Fri 22, Apr-17:00 - Syrian League Al-Wathba Homs vs Al Shorta Damascus |
0-1 |
1-1 |
Fri 22, Apr-17:00 - Syrian League Jableh SC vs Tishreen SC |
1-1 |
2-1 |
Fri 22, Apr-17:00 - Syrian League Hutteen SC vs Al-Ittihad Aleppo |
1-0 |
2-0 |
Fri 22, Apr-17:00 - Syrian League Efrin vs Al Foutoua Club |
0-0 |
1-3 |
Fri 22, Apr-17:00 - Syrian League Harjilah vs Al Nawaeir |
1-1 |
3-2 |
Fri 22, Apr-23:00 - Syrian League Al-Taliya Hama vs Al-Karamah |
0-0 |
0-0 |
Fri 22, Apr-21:30 - Turkey Super Lig Rizespor vs Fenerbahce |
0-3 |
0-6 |
Fri 22, Apr-15:00 - Turkey U19 League Rizespor(U19) vs Fenerbahce U19 |
0-0 |
2-1 |
Fri 22, Apr-22:00 - UAE League Professional Al Wahda vs Al-Dhafra |
2-1 |
3-2 |
Fri 22, Apr-22:00 - UAE League Professional Ittihad Kalba vs Al Nasr Dubai |
0-0 |
2-2 |
Fri 22, Apr-20:45 - UEFA Women\'s Cup FC Barcelona Women\'s vs Wolfsburg Women\'s |
4-0 |
5-1 |
Fri 22, Apr-16:00 - UEFA Youth League U19 Juventus(U19) vs Benfica(U19) |
0-2 |
2-2 |
Fri 22, Apr-19:59 - UEFA Youth League U19 Atletico de Madrid(U19) vs Red Bull Salzburg(U19) |
0-3 |
0-5 |
Fri 22, Apr-17:00 - Uganda Super League Police FC(UGA) vs URA SC |
0-1 |
0-2 |
Fri 22, Apr-17:00 - Uganda Super League Express FC vs Onduparaka FC |
0-1 |
0-2 |
Fri 22, Apr-01:15 - Venezuela Primera Division Carabobo FC vs Portuguesa FC |
0-0 |
0-0 |
Fri 22, Apr-03:30 - Venezuela Primera Division Deportivo La Guaira vs Aragua FC |
1-2 |
3-3 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.