AD:

Football Results for Fri 8, Apr 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Fri 8, Apr 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Fri 8, Apr-19:00 - Angola Girabola League
Wiliete vs Cuando Cubango

0-2

3-3
Fri 8, Apr-16:00 - Argentina Reserves League
Velez Sarsfield(R) vs Boca Juniors Reserve

1-2

2-3
Fri 8, Apr-16:00 - Argentina Reserves League
CA Platense Reserve vs Racing Club Reserve

0-0

1-0
Fri 8, Apr-17:00 - Argentina Reserves League
CA Huracan Reserve vs Barracas Central Reserve

2-0

5-0
Fri 8, Apr-17:00 - Argentina Reserves League
Union Santa Fe(R) vs Newells Old Boys Reserve

0-1

1-1
Fri 8, Apr-17:00 - Argentina Reserves League
Patronato Reserve vs CA Banfield Reserve

0-2

0-2
Fri 8, Apr-18:00 - Argentina Reserves League
Estudiantes La Plata Reserve vs Central Cordoba De SDE Reserve

0-0

0-0
Fri 8, Apr-18:00 - Argentina Reserves League
Talleres Cordoba Reserve vs Defensa Y Justicia Reserve

0-2

1-2
Fri 8, Apr-14:00 - Armenia Division 2
Gandzasar Kapan vs Pyunik B

2-1

3-2
Fri 8, Apr-14:00 - Armenia Division 2
BKMA II Yerevan vs Alashkert B Martuni

4-0

6-1
Fri 8, Apr-18:00 - Armenia Premier League
FC Ararat-Armenia vs Urartu

1-1

1-1
Fri 8, Apr-00:15 - Asia Champions League Cup
Al Duhail SC vs Al-Taawon

1-1

1-2
Fri 8, Apr-00:15 - Asia Champions League Cup
FC Ahal vs Shabab Al Ahli Dubai

0-0

1-1
Fri 8, Apr-21:15 - Asia Champions League Cup
Al-Sadd vs Nasaf Qarshi

0-1

1-1
Fri 8, Apr-21:15 - Asia Champions League Cup
FC Istiklol Dushanbe vs Al Rayyan

1-2

2-3
Fri 8, Apr-21:15 - Asia Champions League Cup
Mumbai City FC vs Al-Shabab(KSA)

0-1

0-3
Fri 8, Apr-13:45 - Australia League A
Adelaide United vs Macarthur FC

1-0

1-0
Fri 8, Apr-14:15 - Australia Queensland State Women's Premier League
Moreton Bay United Women's vs Sunshine Coast Wanderers FC Women's

1-1

1-2
Fri 8, Apr-14:15 - Australia Queensland State Women's Premier League
Queensland Lions FC Women's vs Brisbane Olympic Women's

3-0

5-1
Fri 8, Apr-14:15 - Australia Victorian Division 1
Pascoe Vale SC vs Brunswick City

0-0

2-2
Fri 8, Apr-14:00 - Australia Victorian Premier League
Green Gully vs Melbourne Knights

1-0

2-1
Fri 8, Apr-14:30 - Australia Victorian Premier League
Oakleigh Cannons vs Avondale FC

1-2

6-2
Fri 8, Apr-12:15 - Australia Victorian Premier League U21
Oakleigh Cannons(U21) vs Avondale FC(U21)

0-2

0-3
Fri 8, Apr-12:15 - Australia Victorian U21 Premier League 2
Pascoe Vale SC U21 vs Brunswick City U21

1-1

2-1
Fri 8, Apr-20:30 - Austria Erste Division
Grazer AK vs Rapid Wien B

2-1

2-2
Fri 8, Apr-20:30 - Austria Erste Division
Kapfenberg Superfund vs SV Horn

0-0

0-0
Fri 8, Apr-20:30 - Austria Erste Division
FC Blau Weiss Linz vs SKU Amstetten

2-2

5-2
Fri 8, Apr-20:30 - Austria Erste Division
Austria Wien Amateure vs FC Juniors OO

2-0

4-0
Fri 8, Apr-20:30 - Austria Erste Division
FC Liefering vs FC Wacker Innsbruck

0-1

0-1
Fri 8, Apr-19:59 - Austria Landesliga
SAK Klagenfurt vs SK St Andra

1-0

1-0
Fri 8, Apr-19:59 - Austria Landesliga
SC Ostbahn XI vs ASV 13 Wien

0-1

0-3
Fri 8, Apr-21:30 - Austria Landesliga
SC/ESV Parndorf vs SV Gussing

2-1

3-1
Fri 8, Apr-21:30 - Austria Landesliga
Langenrohr vs St.Polten Amateure

0-5

0-7
Fri 8, Apr-21:30 - Austria Landesliga
ASK Mannersdorf vs SCU Kilb

0-1

0-1
Fri 8, Apr-20:30 - Austria Landesliga
St. Jakob Rosental vs SK Maria Saal

1-1

1-1
Fri 8, Apr-21:00 - Austria Landesliga
SC Furstenfeld vs Usv Mettersdorf

0-0

0-0
Fri 8, Apr-21:00 - Austria Landesliga
VST Volkermarkt vs ASKO Kottmannsdorf

0-1

3-1
Fri 8, Apr-21:30 - Austrian Regionalliga East
FCM Traiskirchen vs SC Mannsdorf

0-0

1-1
Fri 8, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga East
First Vienna FC vs SC Neusiedl 1919

0-0

1-0
Fri 8, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga East
ASK-BSC Bruck/Leitha vs Wiener Viktoria

2-0

2-0
Fri 8, Apr-21:30 - Austrian Regionalliga East
Team Wiener Linien Elektra vs SV Stripfing

0-1

1-1
Fri 8, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
SV Spittal vs Bad Gleichenberg

1-0

1-2
Fri 8, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
SC Weiz vs SK Treibach

0-2

0-4
Fri 8, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Vocklamarkt vs SC Kalsdorf

1-0

4-0
Fri 8, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
SV Allerheiligen vs Union Gurten

1-0

1-1
Fri 8, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
FC Wels vs Junge Wikinger Ried

2-4

2-5
Fri 8, Apr-20:30 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
SV Grodig vs Bischofshofen

0-0

2-2
Fri 8, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
SV Wals-Grunau vs USK Anif

0-0

0-0
Fri 8, Apr-22:30 - Bahrain Premier League
Al-Muharraq vs East Riffa

0-0

0-0
Fri 8, Apr-22:30 - Bahrain Premier League
Al Hala vs Al Hidd

1-0

1-0
Fri 8, Apr-22:30 - Bahrain Premier League
Al-Budaiya vs Manama Club

0-1

0-1
Fri 8, Apr-13:30 - Bangladesh Premier League
Muktijoddha SKC vs Saif Sporting

3-2

3-3
Fri 8, Apr-13:30 - Bangladesh Premier League
Bangladesh Police vs Abahani Chittagong

1-0

1-2
Fri 8, Apr-14:15 - Bangladesh Premier League
Rahmatgonj MFS vs Mohammedan Dhaka

1-2

1-5
Fri 8, Apr-18:00 - Belgian U21 Youth League
KV Oostende(U21) vs Kortrijk(U21)

1-0

3-1
Fri 8, Apr-22:00 - Belgium - 2e Klasse
Excelsior Virton vs Lommel SK

1-2

2-3
Fri 8, Apr-22:00 - Belgium - 2e Klasse
Royal Excel Mouscron vs Westerlo

1-2

2-6
Fri 8, Apr-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Always Ready vs Univ de Vinto

2-1

6-2
Fri 8, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Boavista SC (U20) vs Resende RJ U20

3-0

6-0
Fri 8, Apr-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Botafogo RJ U20 vs Madureira(U20)

3-1

3-1
Fri 8, Apr-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Audax Rio RJ U20 vs Portuguesa RJ (U20)

0-1

2-1
Fri 8, Apr-17:30 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Volta Redonda(U20) vs CR Flamengo (RJ) U20

0-0

0-2
Fri 8, Apr-02:00 - Brazil Capixaba
Estrela do Norte (ES) vs Vitoria(ES)

0-3

1-4
Fri 8, Apr-20:30 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Plovdiv vs CSKA Sofia

1-0

2-0
Fri 8, Apr-18:00 - Bulgaria Premier
POFC Botev Vratsa vs Slavia Sofia

1-0

2-1
Fri 8, Apr-17:00 - Burundi Ligue A
Royal de Muramvya vs Le Messager Ngozi

0-0

1-0
Fri 8, Apr-21:00 - Cameroon MTN Elite One
Fauve Azur Elite vs Racing Bafoussam

3-0

3-0
Fri 8, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Les Astres FC vs AS Fortuna Mfou

0-0

2-1
Fri 8, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Djiko vs Young Sports Academy

0-0

0-0
Fri 8, Apr-03:45 - Canadian Premier League
York United vs HFX Wanderers

0-0

0-1
Fri 8, Apr-22:30 - Club Friendly
Trindade AC(U20) vs Vila Nova (GO) U20

0-1

0-1
Fri 8, Apr-02:00 - Club Friendly
Rio Branco (AC) vs Sao Francisco AC

0-0

0-0
Fri 8, Apr-04:30 - Colombia Copa Cup
Atletico Bucaramanga vs Envigado

3-0

3-0
Fri 8, Apr-05:00 - Colombia Copa Cup
Independiente Santa Fe vs Deportivo Pasto

1-0

3-0
Fri 8, Apr-00:00 - Colombia Copa Cup
Fortaleza F.C vs Cortulua

0-0

1-0
Fri 8, Apr-02:30 - Colombia Copa Cup
Deportes Quindio vs Deportiva Once Caldas

0-0

0-1
Fri 8, Apr-00:00 - Colombia Women's League
Deportes Tolima Women's vs Fortaleza CEIF Women's

1-1

1-1
Fri 8, Apr-03:00 - Colombia Women's League
Atletico Junior Barranquilla Women's vs Deportivo Pereira Women's

2-0

2-1
Fri 8, Apr-23:00 - Concacaf Women's Cup Qualifying
Cuba women's vs Honduras women's

0-0

0-0
Fri 8, Apr-23:45 - Concacaf Women's Cup Qualifying
Puerto Rico Women's vs Suriname Women's

1-0

2-0
Fri 8, Apr-04:30 - Conmebol - Copa Sudamericana
Barcelona SC vs Montevideo Wanderers

3-1

4-2
Fri 8, Apr-04:30 - Conmebol - Copa Sudamericana
Ayacucho Futbol Club vs Sao Paulo

2-2

2-3
Fri 8, Apr-04:30 - Conmebol - Copa Sudamericana
Metropolitanos FC vs Lanus

0-0

0-0
Fri 8, Apr-04:30 - Conmebol - Copa Sudamericana
Guairena FC vs Dep.Independiente Medellin

1-2

3-3
Fri 8, Apr-02:15 - Conmebol - Copa Sudamericana
Cuiaba (MT) vs Melgar

0-0

2-0
Fri 8, Apr-02:15 - Conmebol - Copa Sudamericana
CA River Plate vs Racing Club

0-0

0-1
Fri 8, Apr-00:00 - Conmebol-Sudamericano Women U20
Brazil Women's(U20) vs Uruguay Women's U20

0-0

2-0
Fri 8, Apr-02:30 - Conmebol-Sudamericano Women U20
Bolivia Women's(U20) vs Ecuador Women's U20

1-2

1-5
Fri 8, Apr-04:00 - Copa Libertadores
Estudiantes La Plata vs Velez Sarsfield

2-1

4-1
Fri 8, Apr-06:00 - Copa Libertadores
The Strongest vs Club Libertad

1-1

1-1
Fri 8, Apr-02:00 - Copa Libertadores
Fortaleza CE vs Colo Colo

0-1

1-2
Fri 8, Apr-06:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Guadalupe FC

1-1

4-1
Fri 8, Apr-19:59 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs Istra 1961

0-0

1-1
Fri 8, Apr-19:59 - Croatia - 2. Division
Inter Zapresic vs NK Dubrava Tim Kabel

1-0

2-0
Fri 8, Apr-19:59 - Cyprus 1 Division
Olympiakos Nicosia FC vs AC Omonia Nicosia

2-0

3-0
Fri 8, Apr-18:30 - Czech Republic 2. Liga
FK MAS Taborsko vs Opava

2-2

2-2
Fri 8, Apr-21:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FC Pisek vs FK Banik Sokolov

1-2

1-2
Fri 8, Apr-13:00 - Czech Republic U19 League
Brno(U19) vs Opava (U19)

1-0

3-1
Fri 8, Apr-20:30 - Danish SAS Ligaen
Aalborg BK vs Randers FC

2-0

3-0
Fri 8, Apr-21:00 - Denmark - 1. Division
Hobro I.K. vs HB Koge

0-1

1-1
Fri 8, Apr-04:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Manta FC vs Libertad FC

0-1

0-3
Fri 8, Apr-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Chacaritas FC vs Olmedo Riobamba

0-0

1-0
Fri 8, Apr-22:00 - England U23 League Cup
Stoke City U23 vs Middlesbrough U23

0-0

1-2
Fri 8, Apr-22:00 - England U23 Premier League
Manchester United(U23) vs Chelsea(U23)

1-0

1-0
Fri 8, Apr-22:00 - England U23 Premier League
Burnley(U23) vs Newcastle U23

0-1

5-1
Fri 8, Apr-16:00 - England U23 Premier League
Blackburn Rovers U23 vs West Ham United U23

1-0

2-0
Fri 8, Apr-18:00 - England U23 Premier League 2
Sheffield Wed(U23) vs Wigan Athletic(U23)

0-1

1-1
Fri 8, Apr-23:00 - English Premier League
Newcastle vs Wolverhampton Wanderers

0-0

1-0
Fri 8, Apr-19:00 - Finland Veikkausliga
Lahti vs VPS Vaasa

0-3

0-5
Fri 8, Apr-19:00 - Finland Veikkausliga
SJK Seinajoki vs HJK Helsinki

0-0

0-1
Fri 8, Apr-22:00 - French Championnat Amateur Group A
FC Rouen vs Versailles 78

1-1

1-1
Fri 8, Apr-22:00 - French Championnat Amateur Group B
SC Schiltigheim vs Epinal

0-1

1-1
Fri 8, Apr-21:30 - French Championnat Amateur Group D
Moulins Yzeure vs Chamalieres FC

0-0

0-0
Fri 8, Apr-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Lorient vs AS Saint-Etienne

2-2

6-2
Fri 8, Apr-21:00 - French National League
Le Mans vs FC Annecy

1-0

2-2
Fri 8, Apr-21:00 - French National League
LB Chateauroux vs Red Star FC

2-1

4-2
Fri 8, Apr-21:00 - French National League
US Creteil-Lusitanos vs US Orleans

0-1

0-1
Fri 8, Apr-21:00 - French National League
FC Sete 34 vs FC Chambly

0-0

1-1
Fri 8, Apr-21:00 - French National League
Avranches vs FC Villefranche Beaujolais

0-1

1-1
Fri 8, Apr-21:00 - French National League
Stade Briochin vs Stade Lavallois MFC

0-1

2-2
Fri 8, Apr-03:45 - Friendly Internationals
Argentina Women's vs Chile Women's

0-0

0-1
Fri 8, Apr-13:45 - Friendly Internationals
Australia Women's vs New Zealand Women's

0-1

2-1
Fri 8, Apr-15:00 - Friendly Internationals
France Women's(U23) vs Sweden Women's U23

0-2

0-2
Fri 8, Apr-16:30 - Friendly Internationals
Seychelles Women's vs Papua New Guinea women's

0-3

0-9
Fri 8, Apr-23:30 - Friendly Internationals
Jordan Women's vs India Women's

0-0

0-1
Fri 8, Apr-18:00 - Friendly Internationals
Netherlands Women's(U23) vs England Women's(U23)

0-0

0-0
Fri 8, Apr-18:00 - Friendly Internationals
Portugal Women's(U23) vs Norway Women's(U23)

1-3

2-4
Fri 8, Apr-02:00 - Friendly Internationals
Morocco Women's vs Gambia Women's

3-0

6-1
Fri 8, Apr-21:30 - German 3. Liga
Wurzburger Kickers vs FC Kaiserslautern

0-1

1-2
Fri 8, Apr-22:30 - German Bundesliga
VfB Stuttgart vs Borussia Dortmund

0-1

0-2
Fri 8, Apr-20:30 - German Bundesliga 2
SSV Jahn Regensburg vs FC Ingolstadt 04

0-1

1-1
Fri 8, Apr-20:30 - German Bundesliga 2
Fortuna Dusseldorf vs Hansa Rostock

1-0

3-0
Fri 8, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Wacker Burghausen vs FC Augsburg B

2-1

4-1
Fri 8, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Buchbach vs FC Memmingen

1-0

1-1
Fri 8, Apr-21:15 - Germany - Regionalliga Bayern
Viktoria Aschaffenburg vs Bayern Munich B

1-2

1-2
Fri 8, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
SV Babelsberg 03 vs VSG Altglienicke

0-1

2-2
Fri 8, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
SV Lichtenberg 47 vs Berliner AK 07

1-3

1-5
Fri 8, Apr-21:30 - Germany - Regionalliga West
RW Oberhausen vs Fortuna Dusseldorf II

0-1

2-1
Fri 8, Apr-21:30 - Germany OberLiga
SSVg Velbert vs FC Kleve

2-1

4-3
Fri 8, Apr-21:30 - Germany OberLiga
Hessen Dreieich vs FC 1906 Erlensee

2-4

2-5
Fri 8, Apr-21:30 - Germany OberLiga
Monheim vs Schwarz-Weiss Essen

2-2

2-2
Fri 8, Apr-21:30 - Germany OberLiga
TSV Wasserburg Inn vs TSV Schwaben Augsburg

0-0

0-1
Fri 8, Apr-21:30 - Germany OberLiga
Hallbergmoos-Goldach vs SSV Jahn Regensburg II

0-2

2-3
Fri 8, Apr-22:00 - Germany OberLiga
FC Suderelbe vs HSV Barmbek Uhlenhorst

0-0

2-0
Fri 8, Apr-22:45 - Gibraltar Premier Divisio
Manchester 62 FC vs Lions Gibraltar

1-1

1-1
Fri 8, Apr-22:00 - Holland Eredivisie
Go Ahead Eagles vs Willem II

2-0

4-0
Fri 8, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
Roda JC Kerkrade vs Jong Ajax Amsterdam

1-1

2-2
Fri 8, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
NAC Breda vs VVV-Venlo

2-0

3-1
Fri 8, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
SBV Excelsior vs SC Telstar

1-2

1-4
Fri 8, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
ADO Den Haag vs Helmond Sport

1-0

2-1
Fri 8, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
Volendam vs De Graafschap

1-1

3-1
Fri 8, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
FC Den Bosch vs FC Dordrecht 90

0-0

3-0
Fri 8, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
FC Eindhoven vs Almere City FC

2-1

3-1
Fri 8, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
FC Oss vs Jong PSV Eindhoven

1-0

2-0
Fri 8, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
MVV Maastricht vs FC Utrecht Am.

2-2

2-4
Fri 8, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
Emmen vs AZ Alkmaar 2

1-0

3-0
Fri 8, Apr-22:00 - Hungary NB1
Zalaegerszegi TE vs Budapest Honved

2-0

3-1
Fri 8, Apr-22:00 - Iceland Cup
Reynir Sandgerdi vs FC Arbaer

2-0

6-1
Fri 8, Apr-22:30 - Iceland Cup
Grotta Seltjarnarnes vs KH Hlidarendi

4-0

8-0
Fri 8, Apr-23:00 - Iceland Cup
KFK Kopavogur vs Throttur Reykjavik


0-1
Fri 8, Apr-23:00 - Iceland Cup
Boltafelag Nordfjardar vs Einherji

0-0

0-2
Fri 8, Apr-23:15 - Iceland Cup
Haukar vs Lettir Reykjavik

1-0

4-1
Fri 8, Apr-23:15 - Iceland Cup
UMF Afturelding vs Ymir

3-0

5-0
Fri 8, Apr-23:15 - Iceland Cup
KF Gardabaer vs Augnablik

1-0

2-2
Fri 8, Apr-23:15 - Iceland Cup
Ellidi vs Grindavik

0-1

0-6
Fri 8, Apr-23:15 - Iceland Cup
Vaengir Jupiters vs Alafoss

2-0

7-0
Fri 8, Apr-23:15 - Iceland Cup
KFB vs KFR Aegir

0-8

0-15
Fri 8, Apr-22:45 - Ireland Division 1
Bray Wanderers vs Treaty United

0-0

0-0
Fri 8, Apr-22:45 - Ireland Division 1
Cobh Ramblers vs Waterford United

0-2

0-4
Fri 8, Apr-22:45 - Ireland Premier League
Shelbourne vs Shamrock Rovers

0-1

1-2
Fri 8, Apr-22:45 - Ireland Premier League
Drogheda United vs Bohemians

0-1

1-1
Fri 8, Apr-22:45 - Ireland Premier League
St. Patrick's vs Dundalk

0-0

0-0
Fri 8, Apr-17:00 - Israel Leumit League
Ironi Ramat Hasharon vs Maccabi Ahi Nazareth

0-0

0-0
Fri 8, Apr-17:00 - Israel Leumit League
Hapoel Petah Tikva vs Hapoel Umm Al Fahm

1-1

2-1
Fri 8, Apr-17:00 - Israel Leumit League
Hapoel Ramat Gan FC vs Hapoel Rishon Lezion

0-0

1-0
Fri 8, Apr-17:00 - Israel Leumit League
Beitar Tel Aviv Bat Yam vs Hapoel Acre FC

0-0

0-1
Fri 8, Apr-17:00 - Israel Leumit League
Hapoel Afula vs Hapoel Raanana

1-0

2-1
Fri 8, Apr-14:00 - Israel Liga Bet
Beitar Pardes Hanna vs Hapoel Daliyat Karmel

1-0

2-2
Fri 8, Apr-15:00 - Israel Liga Bet
Ironi Beit Dagan vs Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva

0-0

1-1
Fri 8, Apr-17:00 - Israel Liga Bet
Ahi Acre vs Tzeirei Sakhnin

1-1

3-1
Fri 8, Apr-14:00 - Israel State League
Maccabi Herzliya vs Hapoel Bikat Hayarden

0-1

1-1
Fri 8, Apr-14:00 - Israel State League
Maccabi Yavne vs Hapoel Azor

0-1

3-1
Fri 8, Apr-14:00 - Israel State League
Bnei Eilat vs Shimshon Tel Aviv

0-0

0-0
Fri 8, Apr-14:00 - Israel State League
Maccabi Sha'arayim vs Hapoel Marmorek Irony Rehovot

1-0

2-0
Fri 8, Apr-14:00 - Israel State League
Agudat Sport Nordia Jerusalem vs Shimshon Kfar Qasem

2-0

2-3
Fri 8, Apr-14:00 - Israel State League
Maccabi Ashdod vs FC Dimona

0-0

0-1
Fri 8, Apr-14:00 - Israel State League
Holon Yermiyahu vs Hapoel Kfar Shalem

0-0

0-3
Fri 8, Apr-14:00 - Israel State League
Ironi Kuseife vs Maccabi Kabilio Jaffa

1-1

1-2
Fri 8, Apr-16:15 - Israel State League
Hapoel Kafr Kanna vs Ironi Nesher

0-0

1-1
Fri 8, Apr-16:15 - Israel State League
Hapoel Migdal HaEmek vs Hapoel Bnei Arara Ara

0-1

4-2
Fri 8, Apr-16:15 - Israel State League
Moadon Sport Tira vs Hapoel Herzliya

1-0

1-2
Fri 8, Apr-16:15 - Israel State League
Hapoel Bnei Zalafa vs Maccabi Tamra

0-1

4-1
Fri 8, Apr-16:15 - Israel State League
Hapoel Bueine vs Maccabi Tzur Shalom

0-1

0-2
Fri 8, Apr-16:15 - Israel State League
Hapoel Kaukab vs Haifa Robi Shapira

2-0

5-0
Fri 8, Apr-16:15 - Israel State League
Hapoel Bnei Fureidis vs Tzeirey Taibe

0-0

0-3
Fri 8, Apr-19:30 - Ivory Coast Division 1
Stella Club vs USC Bassam

0-1

1-2
Fri 8, Apr-23:30 - Jordan Professional Premier League
Al Jazeera Amman vs Al Aqaba SC

0-0

0-1
Fri 8, Apr-14:00 - Korea K3 League
Changwon City vs Siheung Citizen

1-0

3-0
Fri 8, Apr-22:30 - Kuwait Premier League
Al-Shabab(KUW) vs Yarmouk

0-2

0-3
Fri 8, Apr-22:30 - Kuwait Premier League
Al-Ttadamon vs Al Fahaheel SC

0-0

1-1
Fri 8, Apr-19:00 - Latvia - 2. Division
Jelgava vs Rigas Futbola skola II

0-1

3-2
Fri 8, Apr-16:30 - Lebanese League
Al-Ansar(LIB) vs Shabab El Bourj

2-1

2-2
Fri 8, Apr-16:30 - Lebanese League
Shabab Al-Sahel vs Tadamon Sour

1-0

2-0
Fri 8, Apr-01:00 - Libya League Division 1
Khaleej Sirte vs Al Nasr Benghazi

0-0

0-0
Fri 8, Apr-19:59 - Lithuania - 2. Division
Neptuna Klaipeda vs Kazlu Ruda FK Silas

0-0

1-1
Fri 8, Apr-19:59 - Lithuania - 2. Division
Banga Gargzdai B vs Atmosfera Mazeikiai

3-2

4-3
Fri 8, Apr-18:30 - Lithuania - 2. Division
Nevezis vs Minija Kretinga

1-0

1-0
Fri 8, Apr-19:00 - Lithuania - 2. Division
FK Zalgiris Vilnius 2 vs Babrungas

0-0

0-0
Fri 8, Apr-16:00 - Macao Division 1
CD Monte Carlo vs Benfica de Macau

0-1

1-2
Fri 8, Apr-04:00 - Mexico Primera Division
Pachuca vs Tigres UANL

0-0

2-1
Fri 8, Apr-06:00 - Mexico Primera Division
Atlas vs Club Necaxa

1-0

2-1
Fri 8, Apr-19:59 - Mexico Primera Divison 2
Guerreros de Xico vs Alebrijes de Oaxaca B

0-3

0-5
Fri 8, Apr-19:00 - Mexico Primera Divison 2
Lobos Huerta vs Ciervos FC


5-0
Fri 8, Apr-06:05 - Mexico Primera Divison A
Raya2 Expansion vs Tepatitlan De Morelos

0-0

0-2
Fri 8, Apr-02:00 - Mexico Primera Divison A
Atletico Morelia vs Venados FC

0-1

2-2
Fri 8, Apr-02:00 - Mexico Women's Primera Division
Queretaro FC Women's vs Atlas Women's

0-2

1-3
Fri 8, Apr-18:00 - Mexico Youth U20
Puebla(U20) vs Pumas UNAM U20

1-1

2-2
Fri 8, Apr-19:00 - Mexico Youth U20
Mazatlan(U20) vs Cruz Azul(U20)

0-0

0-0
Fri 8, Apr-17:00 - Moldova Division 2
Olimp Comrat vs Victoria Bardar

1-0

1-2
Fri 8, Apr-17:00 - Moldova Division 2
Sporting Trestieni vs FCM Ungheni

1-0

2-1
Fri 8, Apr-17:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe vs Dinamo-Auto Tiraspol

0-0

4-0
Fri 8, Apr-19:00 - Moldova Divizia Nationala
Sheriff Tiraspol vs Petrocub HIncesti

1-0

1-0
Fri 8, Apr-04:00 - Nicaragua Primera Division
Walter Ferretti vs Municipal Jalapa

3-0

4-1
Fri 8, Apr-22:45 - Northern Ireland Premier League
Larne FC vs Coleraine F.C.

2-0

3-0
Fri 8, Apr-19:59 - Norway 3. Divisjon F
Stromsgodset B vs Lillestrom B

1-1

1-1
Fri 8, Apr-22:15 - Omani League
Muscat vs Al Rustaq

1-0

2-1
Fri 8, Apr-22:15 - Omani League
Dhofar vs Al-Suwaiq Club

2-1

4-1
Fri 8, Apr-22:15 - Omani League
Al Musannah vs Al Nasr

1-0

2-1
Fri 8, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
Baltyk Gdynia vs Blekitni Stargard Szczecinski

1-0

1-1
Fri 8, Apr-19:59 - Poland - Ekstraklasa
Zaglebie Lubin vs Stal Mielec

0-0

3-1
Fri 8, Apr-22:30 - Poland - Ekstraklasa
Pogon Szczecin vs Wisla Plock

1-1

1-2
Fri 8, Apr-19:59 - Poland - I liga
CWKS Resovia Rzeszow vs Podbeskidzie

1-0

1-1
Fri 8, Apr-22:30 - Poland - I liga
LKS Lodz vs Sandecja Nowy Sacz

2-1

3-2
Fri 8, Apr-14:00 - Poland - II liga
GKS Belchatow vs Garbarnia Krakow


0-3
Fri 8, Apr-14:00 - Portugal Campeonato
Maritimo B vs Salgueiros

2-1

2-2
Fri 8, Apr-21:00 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs Varzim

0-0

4-1
Fri 8, Apr-14:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Braga (U19) vs Benfica(U19)

0-0

1-1
Fri 8, Apr-23:15 - Portugal Primera Liga
Gil Vicente vs Moreirense

0-0

1-2
Fri 8, Apr-22:30 - Primeira Liga 3
S.C. Braga B vs UD Oliveirense

2-0

3-3
Fri 8, Apr-23:30 - Primeira Liga 3
Fafe vs Anadia

1-0

1-1
Fri 8, Apr-23:00 - Qatar FA Cup
Al Shahaniya vs Al-Shamal

2-1

2-3
Fri 8, Apr-23:00 - Qatar FA Cup
Al Bidda SC vs Al-Wakra

2-1

4-1
Fri 8, Apr-23:00 - Qatar FA Cup
Al Waab SC vs Al-Sailiya

0-1

0-3
Fri 8, Apr-21:30 - Romania - Divizia A
Dinamo Bucuresti vs FC U Craiova 1948

1-0

1-2
Fri 8, Apr-18:30 - Romania - Divizia A
Academica Clinceni vs Chindia Targoviste

0-2

0-3
Fri 8, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Steaua Bucuresti II vs CSM Flacara Moreni

1-0

3-2
Fri 8, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Pascani vs Stiinta Miroslava

0-0

0-1
Fri 8, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Arges Pitesti B vs Real Bradu

0-0

0-0
Fri 8, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Odorheiu Secuiesc vs Pucioasa


1-0
Fri 8, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Avantul Reghin vs CS Sanatatea Cluj

1-1

2-1
Fri 8, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Soimii Lipova vs Crisul Chisineu Cris

0-0

0-0
Fri 8, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Unirea Bascov vs Rapid Bucuresti 2

0-1

0-3
Fri 8, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
CSM Slatina vs Viitorul Daesti

1-1

2-1
Fri 8, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Ghiroda SI Giarmata VII vs CSC Dumbravita

0-0

0-0
Fri 8, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Vedita Colonesti vs FCM Alexandria

0-3

0-3
Fri 8, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Academica Clinceni II vs Dinamo Bucuresti B

0-0

0-0
Fri 8, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe B vs ACS Olimpic Cetate Rasnov

1-2

1-2
Fri 8, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
ACS Viitorul Cluj vs Unirea Ungheni

1-0

2-1
Fri 8, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Viitorul Pandurii Targu Jiu B vs Progresul Ezeris

0-1

0-2
Fri 8, Apr-19:59 - Russia Youth Championship League
CSKA Moscow Youth vs Lokomotiv Moscow Youth

2-1

2-1
Fri 8, Apr-12:00 - Russia Youth Championship League
FK Ural Youth vs FK Khimki Youth

0-0

1-1
Fri 8, Apr-13:00 - Russia Youth Championship League
Krylya Sovetov Samara Youth vs Chertanovo Moscow Youth

0-1

0-2
Fri 8, Apr-13:00 - Russia Youth Championship League
Akademiya Konoplev Youth vs Arsenal Tula Youth

0-0

0-0
Fri 8, Apr-14:00 - Russia Youth Championship League
Dinamo Moscow Youth vs FK Rostov Youth

0-2

1-4
Fri 8, Apr-14:00 - Russia Youth Championship League
Rubin Kazan Youth vs Zenit St.Petersburg Youth

0-1

1-2
Fri 8, Apr-14:00 - Russia Youth Championship League
Strogino Moscow Youth vs FK Krasnodar Youth

0-1

0-2
Fri 8, Apr-15:00 - Russia Youth Championship League
Spartak Moscow Youth vs PFC Sochi Youth

0-0

1-0
Fri 8, Apr-15:00 - Russia Youth Championship League
Ufa Youth vs UOR No.5 Saturn Yegoryevsk Youth

3-2

4-4
Fri 8, Apr-22:45 - Scottish Championship
Queen of the South FC vs Partick Thistle

0-0

0-1
Fri 8, Apr-19:00 - Slovakia 1. Liga
Liptovsky Mikulas vs MFK Zemplin Michalovce

2-0

3-1
Fri 8, Apr-19:59 - Slovakia 2. Liga
FK Kosice vs MSK Puchov

2-0

2-0
Fri 8, Apr-19:59 - Slovenia 2. Liga
NK Nafta vs NK Fuzinar

0-0

4-1
Fri 8, Apr-17:00 - South Africa First League
JDR Stars vs Uthongathi FC

1-0

1-1
Fri 8, Apr-21:00 - South Africa The Nedbank Cup
Tshakhuma Tsha Madzivhandila vs Supersport United

0-1

2-2
Fri 8, Apr-12:45 - South Australian Women's Premier League
Modbury Women's vs Adelaide City FC Women's

1-0

1-2
Fri 8, Apr-14:45 - South Australian Women's Premier League
West Adelaide SC Women's vs Metro United Women's

6-0

8-1
Fri 8, Apr-23:00 - Spanish Ladies League Division 1
Santa Teresa B Women's vs Cadiz Women's

0-0

1-1
Fri 8, Apr-23:00 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Granada CF

1-1

4-2
Fri 8, Apr-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
UD Logrones vs CD Tudelano

0-0

1-0
Fri 8, Apr-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Andorra CF vs Real Madrid Castilla

1-1

2-1
Fri 8, Apr-23:00 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs FC Cartagena

1-0

1-0
Fri 8, Apr-21:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Poblense vs Murense

2-0

4-0
Fri 8, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Valencia CF Mestalla vs Villarreal C

1-0

2-1
Fri 8, Apr-00:00 - Sudanese Premier League
Al Merreikh vs Ahli Shandi

1-0

3-1
Fri 8, Apr-21:30 - Sweden Div 1 Norra
Taby vs FC Stockholm Internazionale

0-2

1-2
Fri 8, Apr-21:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lunds BK vs IFK Malmo FK

2-0

2-1
Fri 8, Apr-21:15 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Stenungsunds IF vs Lidkopings FK

1-0

1-0
Fri 8, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Eslovs BK vs IFK Hassleholm

0-2

0-4
Fri 8, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Hassleholms IF vs FK Karlskrona

0-0

1-2
Fri 8, Apr-21:30 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
IK Sleipner vs Karlbergs BK

1-1

2-1
Fri 8, Apr-21:30 - Switzerland Challenge League
Neuchatel Xamax vs FC Thun

3-0

4-1
Fri 8, Apr-22:15 - Switzerland Challenge League
FC Aarau vs Winterthur

0-2

0-3
Fri 8, Apr-15:00 - Tajikistan Higher League
FK Eskhata vs Faizkand

0-2

1-3
Fri 8, Apr-15:00 - Thai League 2
Sukhothai FC vs Rayong FC

0-0

2-1
Fri 8, Apr-13:00 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Adanaspor(U19)

1-0

1-0
Fri 8, Apr-13:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Georgia Women's(U19) vs Armenia Women's(U19)

0-0

2-0
Fri 8, Apr-22:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Kosovo Women's(U19) vs Kazakhstan Women's(U19)

1-1

2-1
Fri 8, Apr-14:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Albania Women's(U19) vs Cyprus Women's(U19)

1-0

2-0
Fri 8, Apr-16:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Scotland Women's(U19) vs Estonia Women's(U19)

2-1

7-1
Fri 8, Apr-17:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Turkey Women's(U19) vs Israel Women's(U19)

1-1

1-2
Fri 8, Apr-17:30 - UEFA European Women's U19 Championship
Slovakia Women's(U19) vs Andorra Women's(U19)

2-0

6-0
Fri 8, Apr-17:00 - Uganda Super League
Police FC(UGA) vs Onduparaka FC

0-1

1-4
Fri 8, Apr-03:00 - USA Open Cup
Chattanooga vs Memphis 901

3-1

3-1
Fri 8, Apr-03:00 - USA Open Cup
Hartford Athletic vs Oyster Bay United

0-0

3-1
Fri 8, Apr-03:00 - USA Open Cup
Greenville Triumph vs Oakland Roots

1-0

2-0
Fri 8, Apr-04:00 - USA Open Cup
Birmingham Legion vs Southern States

0-0

3-1
Fri 8, Apr-06:30 - USA Open Cup
Sacramento Republic FC vs Portland Timbers(U23)

6-0

6-0
Fri 8, Apr-06:30 - USA Open Cup
California United Strikers vs San Fernando Valley

3-0

5-0
Fri 8, Apr-00:00 - USA Open Cup
Rochester New York vs Lansdowne Yonkers

1-0

1-0
Fri 8, Apr-15:00 - Uzbekistan Cup
Yangiyer vs FK Andijan

0-1

1-3
Fri 8, Apr-15:00 - Uzbekistan Cup
FK G'ijduvon vs Kuruvchi Kokand Qoqon

0-3

0-4
Fri 8, Apr-15:00 - Uzbekistan Cup
Dostlik Oltiariq vs Mashal Muborak

0-3

1-3
Fri 8, Apr-17:15 - Uzbekistan Cup
Sogdiana Jizzakh vs Aral Samali

1-0

1-0
Fri 8, Apr-02:00 - Venezuela Primera Division
Zamora FC Barinas vs Aragua FC

1-0

1-1
Fri 8, Apr-22:30 - Wales FAW Championship North
Holywell vs Conwy Borough FC

2-1

2-3
Fri 8, Apr-22:30 - Wales FAW Championship South
Briton Ferry Athletic vs Port Talbot

0-1

2-1
Fri 8, Apr-22:30 - Wales FAW Championship South
Taffs Well vs Ammanford

0-0

0-1
Fri 8, Apr-22:45 - Wales FAW Championship South
Pontypridd vs Trefelin

2-0

2-1
Fri 8, Apr-22:45 - Wales Premier League
Flint Town United vs Bala Town F.C.

0-0

0-1
Fri 8, Apr-16:20 - Western Australia Womens Premier League
Curtin University SC Women's vs Perth RedStar Women's

1-1

1-2
Fri 8, Apr-19:45 - Woman's World Cup (Preliminaries) Europe
Romania Women's vs Switzerland Women's

1-0

1-1
Fri 8, Apr-19:59 - Woman's World Cup (Preliminaries) Europe
Estonia Women's vs Greece Women's

0-2

1-3
Fri 8, Apr-19:59 - Woman's World Cup (Preliminaries) Europe
Malta Women's vs Denmark Women's

0-2

0-2
Fri 8, Apr-22:00 - Woman's World Cup (Preliminaries) Europe
North Macedonia Women's vs England Women's

0-5

0-10
Fri 8, Apr-22:30 - Woman's World Cup (Preliminaries) Europe
Slovakia Women's vs Finland Women's

1-1

1-1
Fri 8, Apr-22:30 - Woman's World Cup (Preliminaries) Europe
Austria Women's vs Northern Ireland Women's

0-0

3-1
Fri 8, Apr-22:45 - Woman's World Cup (Preliminaries) Europe
Netherlands Women's vs Cyprus Women's

5-0

12-0
Fri 8, Apr-22:45 - Woman's World Cup (Preliminaries) Europe
Wales Women's vs France Women's

0-1

1-2
Fri 8, Apr-16:00 - Woman's World Cup (Preliminaries) Europe
Kazakhstan Women's vs Slovenia Women's

0-2

0-2
Fri 8, Apr-21:00 - Woman's World Cup (Preliminaries) Europe
Italy Women's vs Lithuania Women's

3-0

7-0
Fri 8, Apr-19:00 - Woman's World Cup (Preliminaries) Europe
Moldova Women's vs Croatia Women's

0-1

0-1
Fri 8, Apr-19:30 - Woman's World Cup (Preliminaries) Europe
Hungary Women's vs Faroe Islands Women's

6-0

7-0
Fri 8, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Harare City vs Tenax FC

0-0

1-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus