AD:

Football Results for Wed 6, Apr 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Wed 6, Apr 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Wed 6, Apr-22:45 - Andorra Cup
UE Engordany vs UE Extremenya

1-1

1-1
Wed 6, Apr-02:30 - Argentina Cup
CA Central Cordoba SDE vs Gimnasia y Esgrima de Jujuy

0-0

0-0
Wed 6, Apr-18:00 - Armenia Premier League
BKMA Yerevan vs Ararat Yerevan

1-1

3-2
Wed 6, Apr-15:00 - Armenia Premier League
Alashkert vs Noravank

2-0

3-0
Wed 6, Apr-13:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Runaway Bay SC vs Gold Coast Knights

0-1

0-4
Wed 6, Apr-13:15 - Australia FFA Cup Qualifiers
Yeronga Eagles vs Brisbane City

0-3

1-7
Wed 6, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Rochedale Rovers vs North Star

1-0

2-1
Wed 6, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
North Pine vs University of Queensland

0-0

2-0
Wed 6, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Gold Coast United vs North Brisbane

1-1

3-2
Wed 6, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Ridge Hills Utd vs Southside Eagles


0-4
Wed 6, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Holland Park Hawks FC vs SWQ Thunder

0-2

1-4
Wed 6, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Beaumaris SC vs Preston Lions

1-1

4-3
Wed 6, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Redcliffe PCYC vs Capalaba

1-1

3-2
Wed 6, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
The Lakes vs Redlands United FC

0-3

2-3
Wed 6, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Southport Warriors vs Western Pride

0-1

1-4
Wed 6, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Robina City vs Mitchelton

1-1

1-4
Wed 6, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Nambour Yandina United vs Sunshine Coast FC


0-3
Wed 6, Apr-14:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Caboolture Sports vs Taringa Rovers

2-0

4-0
Wed 6, Apr-15:05 - Australia League A
Perth Glory FC vs Melbourne Victory FC

0-0

0-1
Wed 6, Apr-13:05 - Australia League A
Melbourne City vs Sydney FC

1-0

4-0
Wed 6, Apr-22:20 - Austrian Frauen Bundesliga
First Vienna FC Women's vs Neulengbach Women's

0-0

3-0
Wed 6, Apr-22:30 - Bahrain Division 2
Bahrain SC vs Al Tadamun Buri

0-0

3-0
Wed 6, Apr-22:30 - Bahrain Division 2
Qalali vs Shabab Manama

0-0

0-1
Wed 6, Apr-13:30 - Bangladesh Championship League
Azampur FC Uttara vs Agrani Bank

2-1

2-1
Wed 6, Apr-18:00 - Belarus Cup
Neman Grodno vs BATE Borisov

0-1

2-1
Wed 6, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Olympic Club Charleroi vs KSK Heist

0-0

1-0
Wed 6, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division
KVK Tienen vs Sint-Eloois-Winkel

1-2

2-3
Wed 6, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division
Royal FC Liege vs La Louviere Centre

5-0

10-0
Wed 6, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Knokke vs FCV Dender EH

0-0

1-0
Wed 6, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division
Francs Borains vs Thes Sport Tessenderlo

0-0

0-1
Wed 6, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division
URSL Vise vs Rupel Boom

3-1

4-2
Wed 6, Apr-22:30 - Belgian First Amateur Division
Dessel Sport vs KFC Mandel United

2-2

2-2
Wed 6, Apr-22:00 - Belgium Women 1st National
KSKV Zwevezele Women's vs Wuustwezel Women's


0-4
Wed 6, Apr-18:00 - Bosnia Cup
FK Sarajevo vs FK Igman Konjic

1-0

2-0
Wed 6, Apr-19:59 - Bosnia Cup
FK Velez Mostar vs FK Tuzla City

3-0

4-0
Wed 6, Apr-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Nova Iguacu(U20) vs Bangu U20

0-2

1-4
Wed 6, Apr-22:30 - Brazil Maranhense Division 1
IAPE MA vs Sao Jose MA

0-0

2-0
Wed 6, Apr-16:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Tuna Luso vs Ag. Maraba

1-2

3-2
Wed 6, Apr-03:30 - Brazil Roraimense League
Sao Raimundo (RR) vs Nautico (RR)

2-0

4-1
Wed 6, Apr-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
SER Chapadao/MS vs Operario MS

0-0

1-1
Wed 6, Apr-18:00 - Bulgaria B PFG
Marek Dupnitza vs Botev Plovdiv II

1-0

1-0
Wed 6, Apr-18:00 - Bulgaria B PFG
FC Dobrudzha vs Litex Lovech

1-0

1-0
Wed 6, Apr-18:00 - Bulgaria B PFG
FC Hebar Pazardzhik vs Spartak Varna

1-0

2-1
Wed 6, Apr-18:00 - Bulgaria B PFG
Yantra Gabrovo vs Strumska Slava

1-0

2-1
Wed 6, Apr-18:00 - Bulgaria B PFG
FC Sozopol vs Sportist Svoge

2-0

2-2
Wed 6, Apr-18:00 - Bulgaria B PFG
Septemvri Simitli vs Septemvri Sofia

1-2

1-2
Wed 6, Apr-18:15 - Bulgaria B PFG
Ludogorets Razgrad II vs CSKA 1948 Sofia II

1-2

3-3
Wed 6, Apr-20:30 - Bulgaria B PFG
Etar Veliko Tarnovo vs PFK Montana

0-1

0-2
Wed 6, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Yafoot FC vs PWD de Bamenda

0-2

1-3
Wed 6, Apr-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Fovu Baham vs Renaissance Ngoumou

1-0

1-0
Wed 6, Apr-21:00 - Cameroon MTN Elite One
Avion Academy vs Dragon de Yaounde

0-0

0-0
Wed 6, Apr-01:00 - Chile Primera B
Deportes Temuco vs CD Santiago Morning

1-0

2-1
Wed 6, Apr-21:30 - Club Friendly
Preuben Munster vs SC Verl

2-0

3-0
Wed 6, Apr-23:00 - Colombia Copa Cup
Real Santander vs Union Magdalena

0-4

1-5
Wed 6, Apr-04:40 - Colombia Copa Premier
Atletico FC vs Bogota FC

2-0

3-1
Wed 6, Apr-06:00 - CONCACAF Champions League
Pumas UNAM vs Cruz Azul

2-0

2-1
Wed 6, Apr-23:00 - Concacaf Women's Cup Qualifying
Dominica women's vs Turks & Caicos Islands Women's

4-1

8-1
Wed 6, Apr-23:00 - Concacaf Women's Cup Qualifying
St. Vincent & Grenadines Women's vs British Virgin Islands Women's

3-0

5-1
Wed 6, Apr-02:15 - Conmebol - Copa Sudamericana
CA Banfield vs Santos

1-0

1-0
Wed 6, Apr-02:15 - Conmebol - Copa Sudamericana
Ceara vs Independiente

0-1

2-1
Wed 6, Apr-02:15 - Conmebol - Copa Sudamericana
Universidad Catolica Quito vs Union La Calera

0-0

0-0
Wed 6, Apr-04:30 - Conmebol - Copa Sudamericana
Everton CD vs Jorge Wilstermann

0-1

1-1
Wed 6, Apr-04:30 - Conmebol - Copa Sudamericana
Atletico Clube Goianiense vs Liga Deportiva Universitaria

0-0

4-0
Wed 6, Apr-02:15 - Copa Libertadores
Colon vs CA Penarol

1-0

2-1
Wed 6, Apr-02:15 - Copa Libertadores
Caracas FC vs Atletico Paranaense

0-0

0-0
Wed 6, Apr-02:15 - Copa Libertadores
Olimpia Asuncion vs Cerro Porteno

0-0

0-0
Wed 6, Apr-04:30 - Copa Libertadores
Deportivo Cali vs Boca Juniors

0-0

2-0
Wed 6, Apr-04:30 - Copa Libertadores
Club Always Ready vs Corinthians Paulista (SP)

1-0

2-0
Wed 6, Apr-05:00 - Copa Libertadores
Sporting Cristal vs CR Flamengo (RJ)

0-1

0-2
Wed 6, Apr-22:00 - Coppa Italia Lega PRO
FC Sudtirol vs Padova

0-0

0-1
Wed 6, Apr-00:00 - Costa Rica Primera Division
Municipal Grecia vs Perez Zeledon

1-0

2-0
Wed 6, Apr-01:00 - Costa Rica Primera Division
Jicaral Sercoba vs Herediano

0-0

0-3
Wed 6, Apr-04:00 - Costa Rica Primera Division
Santos de Guapiles FC vs AD San Carlos

0-0

1-1
Wed 6, Apr-06:00 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs Sporting San Jose

1-1

1-1
Wed 6, Apr-22:00 - Coupe de Luxembourg
UN Kaerjeng 97 vs Yellow Boys Weiler

1-0

2-0
Wed 6, Apr-22:00 - Coupe de Luxembourg
Mondercange vs Fola Esch

0-2

0-4
Wed 6, Apr-22:00 - Coupe de Luxembourg
Racing Union Luxemburg vs FC Differdange 03

1-0

1-0
Wed 6, Apr-22:00 - Coupe de Luxembourg
UNA Strassen vs Union Titus Petange

0-0

0-1
Wed 6, Apr-22:00 - Coupe de Luxembourg
US Mondorf-les-Bains vs F91 Dudelange

0-1

0-4
Wed 6, Apr-22:00 - Coupe de Luxembourg
FC Schifflingen vs Jeunesse Canach

0-1

1-1
Wed 6, Apr-22:00 - Coupe de Luxembourg
US Esch vs Progres Niederkorn

0-4

3-9
Wed 6, Apr-22:00 - Coupe de Luxembourg
Bettembourg vs Etzella Ettelbruck

0-3

2-4
Wed 6, Apr-17:00 - Cyprus 2 Division
Olympiada Lympion vs Nea Salamis

0-0

1-0
Wed 6, Apr-18:00 - Cyprus Cup
Enosis Neon Paralimni FC vs Ethnikos Achnas

0-1

0-4
Wed 6, Apr-19:59 - Cyprus Cup
Anorthosis Famagusta FC vs APOEL Nicosia

1-0

1-0
Wed 6, Apr-18:30 - Czech Republic 2. Liga
Viktoria Zizkov vs FC Sellier & Bellot Vlasim

1-1

1-2
Wed 6, Apr-18:30 - Czech Republic 2. Liga
FK Pribram vs Usti nad Labem

1-0

2-0
Wed 6, Apr-18:30 - Czech Republic 2. Liga
SK Slovan Varnsdorf vs Brno

0-2

0-2
Wed 6, Apr-18:30 - Czech Republic 2. Liga
Dukla Praha vs Vysocina Jihlava

1-2

1-2
Wed 6, Apr-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vratimov vs Blansko

1-0

4-0
Wed 6, Apr-04:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Guayaquil SC vs Santo Domingo

0-0

1-0
Wed 6, Apr-23:30 - Egypt Premier League
Al Ahly SC vs Ittihad Alexandria

1-0

1-0
Wed 6, Apr-23:30 - Egypt Premier League
Pyramids FC vs Zamalek

2-2

2-3
Wed 6, Apr-22:45 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Farnborough FC

0-0

2-0
Wed 6, Apr-22:45 - England Southern Premier League
Truro City vs Taunton Town

0-0

1-0
Wed 6, Apr-22:45 - England The Championship
Nottingham Forest vs Coventry

1-0

2-0
Wed 6, Apr-22:45 - England The Championship
Middlesbrough vs Fulham

0-0

0-1
Wed 6, Apr-23:00 - England The Championship
West Bromwich(WBA) vs AFC Bournemouth

2-0

2-0
Wed 6, Apr-22:00 - England U23 Premier League 2
Colchester United U23 vs Crewe Alexandra U23

1-2

1-4
Wed 6, Apr-22:45 - England Women's Southern Premier League
Crawley Wasps Women's vs Hounslow Women's


4-1
Wed 6, Apr-22:45 - England Women's Southern Premier League
Chichester City Women's vs Portsmouth Women's

0-1

0-1
Wed 6, Apr-22:30 - English Premier League
Burnley vs Everton

1-2

3-2
Wed 6, Apr-19:59 - Estonia Esi Liiga B
Tartu JK Tammeka B vs Tabasalu JK Charma

1-2

1-2
Wed 6, Apr-18:00 - Friendly Internationals
Belgium Women's(U23) vs France Women's(U23)

0-0

1-0
Wed 6, Apr-15:00 - Georgia Pirveli Liga
Gareji Sagarejo vs FC Merani Tbilisi

1-1

1-1
Wed 6, Apr-15:00 - Georgia Pirveli Liga
Spaeri FC vs Samtredia

0-0

0-1
Wed 6, Apr-15:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Merani Martvili vs FC Shevardeni

2-0

4-0
Wed 6, Apr-18:00 - Georgia Primera Division
FC Telavi vs Samgurali Tskh

0-0

0-0
Wed 6, Apr-19:00 - Georgia Primera Division
Dinamo Tbilisi vs Dila Gori

2-0

2-1
Wed 6, Apr-21:00 - Georgia Primera Division
Torpedo Kutaisi vs Lokomotiv Tbilisi

2-0

4-2
Wed 6, Apr-21:00 - German 3. Liga
Hallescher FC vs SC Freiburg II

0-0

1-0
Wed 6, Apr-20:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Nurnberg (U17) vs SpVgg Unterhaching U17


2-0
Wed 6, Apr-20:30 - German Bundesliga
Augsburg vs 1.FSV Mainz 05

1-0

2-1
Wed 6, Apr-19:45 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Pipinsried vs TSV 1860 Rosenheim

1-1

2-2
Wed 6, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Energie Cottbus vs Germania Halberstadt

1-0

3-1
Wed 6, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Carl Zeiss Jena vs FSV Luckenwalde

1-0

2-0
Wed 6, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Tennis Borussia Berlin vs Hertha BSC Berlin Am

0-0

0-4
Wed 6, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Lokomotive Leipzig vs ZFC Meuselwitz

0-0

2-0
Wed 6, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
VfB Auerbach vs Chemie Leipzig

1-0

1-3
Wed 6, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Eilenburg vs Chemnitzer

1-1

1-2
Wed 6, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Sued
SV Elversberg vs VfR Aalen

1-1

3-1
Wed 6, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfB Stuttgart II vs SG Sonnenhof Grobaspach

0-1

0-1
Wed 6, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Sued
KSV Hessen Kassel vs 1. FSV Mainz 05 II

1-1

2-1
Wed 6, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG 1899 Hoffenheim II vs TSV Schott Mainz

1-2

1-2
Wed 6, Apr-21:30 - Germany - Regionalliga West
Sportfreunde Lotte vs KFC Uerdingen 05

0-0

0-1
Wed 6, Apr-19:30 - Germany OberLiga
FC Oberlausitz vs Budissa Bautzen

2-2

6-2
Wed 6, Apr-19:30 - Germany OberLiga
Blau Weiss Zorbau vs VFC Plauen

0-3

0-7
Wed 6, Apr-19:30 - Germany OberLiga
An der Fahner Hohe vs Arnstadt

1-1

2-1
Wed 6, Apr-19:45 - Germany OberLiga
Bayern Hof vs Amberg

0-0

0-1
Wed 6, Apr-19:45 - Germany OberLiga
ASV Neumarkt vs Grossbardorf

0-0

0-0
Wed 6, Apr-20:30 - Germany OberLiga
SV Neuhof vs Rot-Weiss Hadamar

0-0

0-0
Wed 6, Apr-22:45 - Gibraltar Premier Divisio
Europa FC vs Lincoln Red Imps

0-0

0-2
Wed 6, Apr-16:00 - Greece Super League 2
Xanthi vs Olympiakos Piraeus II

1-0

2-1
Wed 6, Apr-16:00 - Greece Super League 2
Apollon Pontou vs Veria FC

0-0

0-0
Wed 6, Apr-16:00 - Greece Super League 2
Niki Volos vs PAOK Saloniki B

1-0

2-1
Wed 6, Apr-16:00 - Greece Super League 2
Kavala FC vs AEL Larisa

0-1

0-1
Wed 6, Apr-16:00 - Greece Super League 2
Kalamata AO vs Egaleo

2-0

3-0
Wed 6, Apr-16:00 - Greece Super League 2
Anagennisi Karditsa vs Iraklis 1908

0-1

0-3
Wed 6, Apr-16:00 - Greece Super League 2
Pierikos vs Panserraikos

1-1

1-1
Wed 6, Apr-16:00 - Greece Super League 2
AO Episkopis Rethymno vs AS Rodos

2-2

4-2
Wed 6, Apr-16:00 - Greece Super League 2
Thesprotos vs Apollon Larissas

1-1

1-1
Wed 6, Apr-16:00 - Greece Super League 2
Almopos Aridaea vs Trikala

2-0

3-0
Wed 6, Apr-16:00 - Greece Super League 2
Asteras Vlachioti vs Chania Kissamikos

0-0

0-0
Wed 6, Apr-16:00 - Greece Super League 2
Panathinaikos B vs Kallithea

0-0

0-0
Wed 6, Apr-16:00 - Greece Super League 2
AEK Athens II vs Irodotos

0-0

3-1
Wed 6, Apr-16:30 - Greece Super League 2
Kifisia vs Levadiakos

0-1

1-4
Wed 6, Apr-19:00 - Greece Super League 2
Ergotelis vs Zakynthos

0-0

1-0
Wed 6, Apr-14:45 - Greece Super League 2
Giorgos Karaiskakis vs Ierapetra

0-1

2-3
Wed 6, Apr-18:30 - Greece U19
Ionikos(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19)

1-1

1-2
Wed 6, Apr-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Coatepeque vs Deportivo Puerto San Jose

0-0

3-0
Wed 6, Apr-22:30 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Solola FC

2-0

4-0
Wed 6, Apr-22:00 - Holland Tweede Divisie
AFC Amsterdam vs SV De Treffers

1-0

1-0
Wed 6, Apr-22:00 - Holland Tweede Divisie
Tielse Eendracht Combinatie vs Quick Boys

1-2

2-2
Wed 6, Apr-18:00 - Hungary NB Ⅱ
ETO FC Gyor vs Szolnoki MAV FC

1-0

4-1
Wed 6, Apr-18:00 - Hungary NB Ⅱ
Szentlorinc SE vs Budaorsi SC

1-1

1-1
Wed 6, Apr-18:00 - Hungary NB Ⅱ
Dorogi FC vs Diosgyor VTK

0-0

0-1
Wed 6, Apr-18:00 - Hungary NB Ⅱ
III.Keruleti TUE vs Vasas SC

0-0

0-3
Wed 6, Apr-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Bekescsaba vs BFC Siofok

2-1

4-1
Wed 6, Apr-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Szombathelyi Haladas vs Soroksar

0-0

0-1
Wed 6, Apr-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Szeged Csanad vs Csakvari TK

1-0

1-0
Wed 6, Apr-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Budafoki MTE vs Pecsi MFC

2-0

2-0
Wed 6, Apr-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Tiszakecske vs FC Ajka

2-1

4-1
Wed 6, Apr-20:15 - Hungary NB Ⅱ
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Kecskemeti TE

1-1

2-2
Wed 6, Apr-00:00 - Iceland Women's League Cup
Fjolnir Women's vs Vikingur Reykjavik Women's

0-0

0-0
Wed 6, Apr-00:00 - Iceland Women's League Cup
IA Akranes Women's vs KH Hlidarendi Women's


11-0
Wed 6, Apr-00:15 - Iceland Women's League Cup
KA Asvellir Woman's vs Grotta Women's


0-9
Wed 6, Apr-15:35 - India League Division 1
Mohammedan SC(IND) vs Rajasthan United

2-0

2-1
Wed 6, Apr-18:35 - India League Division 1
Real Kashmir vs Churchill Brothers

0-0

0-1
Wed 6, Apr-13:30 - India League Division 1
Minerva Punjab vs Indian Arrows

0-0

3-1
Wed 6, Apr-16:30 - Iraqi League
Zakho vs Al Diwaniya

1-1

1-2
Wed 6, Apr-23:00 - Iraqi League
Naft Al Junoob vs Al Talaba

0-0

0-0
Wed 6, Apr-20:30 - Israel State League
Hapoel Ashkelon vs Hapoel Bnei Lod

0-1

2-3
Wed 6, Apr-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Brescia Youth vs Udinese Youth

0-1

0-2
Wed 6, Apr-16:00 - Italian Serie B
Parma Calcio 1913 vs Como

1-0

4-3
Wed 6, Apr-21:00 - Italian Serie B
Vicenza vs Crotone

1-1

1-1
Wed 6, Apr-21:00 - Italian Serie B
Cittadella vs Perugia

0-0

0-0
Wed 6, Apr-21:00 - Italian Serie B
Pisa vs Brescia

0-0

0-0
Wed 6, Apr-21:00 - Italian Serie B
A.C. Monza vs Ascoli

2-0

2-0
Wed 6, Apr-16:00 - Italian Youth Cup
Atalanta Youth vs Empoli Youth

0-0

3-0
Wed 6, Apr-18:30 - Italian Youth Cup
Fiorentina Youth vs Roma Youth

3-1

5-2
Wed 6, Apr-19:59 - Italy C1A
US Fiorenzuola vs Juventus(U23)

0-0

1-0
Wed 6, Apr-16:30 - Italy C1C
Taranto Sport vs S.S. Monopoli 1966

2-0

2-0
Wed 6, Apr-17:00 - Italy Serie D
Cavese vs Trapani

2-0

3-0
Wed 6, Apr-17:00 - Italy Serie D
Virtus Casarano vs ACD Nardo

0-1

1-2
Wed 6, Apr-17:00 - Italy Serie D
ASD Muravera vs Cassino

0-0

2-1
Wed 6, Apr-17:00 - Italy Serie D
A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs Virtus Matino

1-1

1-2
Wed 6, Apr-17:00 - Italy Serie D
Ghivizzano Borgo Mozzano vs Lentigione

1-1

1-2
Wed 6, Apr-17:00 - Italy Serie D
FBC Derthona vs AS Casale Calcio

0-0

0-0
Wed 6, Apr-17:00 - Italy Serie D
Montegiorgio vs Nereto FC

0-0

1-0
Wed 6, Apr-17:00 - Italy Serie D
Rotonda vs Team Altamura

0-3

1-4
Wed 6, Apr-17:00 - Italy Serie D
San Luca vs Portici

0-0

0-0
Wed 6, Apr-17:00 - Italy Serie D
SSD Porto D'Ascoli vs Alto Casertano

1-0

3-1
Wed 6, Apr-18:00 - Italy Serie D
Arzachena vs Sassari Torres

0-0

0-0
Wed 6, Apr-13:30 - Japanese J-League Division 1
Kyoto Sanga FC vs Gamba Osaka

1-0

1-1
Wed 6, Apr-14:00 - Japanese J-League Division 1
FC Tokyo vs Vissel Kobe

0-1

3-1
Wed 6, Apr-14:00 - Japanese J-League Division 1
Jubilo Iwata vs Kawasaki Frontale

0-0

1-1
Wed 6, Apr-14:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs Yokohama F Marinos

1-0

2-0
Wed 6, Apr-14:00 - Japanese J-League Division 1
Avispa Fukuoka vs Kashima Antlers

0-0

0-1
Wed 6, Apr-14:00 - Japanese J-League Division 1
Sagan Tosu vs Consadole Sapporo

1-0

5-0
Wed 6, Apr-14:30 - Japanese J-League Division 1
Urawa Red Diamonds vs Shimizu S-Pulse

1-0

1-1
Wed 6, Apr-14:30 - Japanese J-League Division 1
Nagoya Grampus Eight vs Shonan Bellmare

0-1

2-1
Wed 6, Apr-14:00 - Korea League 1
Seongnam FC vs Gimcheon Sangmu FC

0-2

0-3
Wed 6, Apr-14:30 - Korea League 1
FC Seoul vs Gangwon FC

0-1

2-2
Wed 6, Apr-14:30 - Korea League 1
Pohang Steelers vs Suwon FC

1-0

2-0
Wed 6, Apr-14:00 - Korea League 2
Gwangju Football Club vs Busan I'Park

0-0

1-0
Wed 6, Apr-14:00 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs FC Anyang

0-1

1-2
Wed 6, Apr-14:30 - Korea League 2
Chungnam Asan FC vs Gyeongnam FC

1-0

2-2
Wed 6, Apr-18:00 - Latvia - 1. Division
FK Liepaja vs BFC Daugavpils

1-0

5-1
Wed 6, Apr-18:30 - Latvia - 1. Division
Valmieras FK vs Metta/LU Riga

1-1

1-1
Wed 6, Apr-19:59 - Latvia - 1. Division
Rigas Futbola skola vs FK Auda Riga

0-0

0-0
Wed 6, Apr-19:00 - Lithuania - 1. Division
Hegelmann Litauen vs Banga Gargzdai

1-0

2-0
Wed 6, Apr-21:00 - Lithuania - 1. Division
Siauliai vs FK Riteriai

0-0

1-0
Wed 6, Apr-18:00 - Malaysia Super League
Kedah vs PB Pahang

0-0

1-0
Wed 6, Apr-18:00 - Malaysia Super League
Kuala Lumpur vs Johor Darul Takzim

0-1

0-3
Wed 6, Apr-18:00 - Malaysia Super League
Petaling Jaya City vs Terengganu

3-0

3-0
Wed 6, Apr-02:00 - Mexico Primera Divison A
Alebrijes de Oaxaca vs Pumas Tabasco

0-0

0-0
Wed 6, Apr-06:05 - Mexico Primera Divison A
CSyD Dorados de Sinaloa vs CF Atlante

1-1

2-1
Wed 6, Apr-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Podgorica vs FK Sutjeska Niksic

0-1

0-1
Wed 6, Apr-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs FK Rudar Pljevlja

1-0

2-0
Wed 6, Apr-17:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Jezero Plav vs FK Iskra Danilovgrad

2-0

3-1
Wed 6, Apr-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Zeta vs Decic Tuzi

0-2

1-2
Wed 6, Apr-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Mornar vs OFK Petrovac

1-0

1-1
Wed 6, Apr-02:00 - Morocco Cup
Ittifaq Marrakech vs Wydad Casablanca

1-3

1-4
Wed 6, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Nasarawa United FC vs Heartland FC

1-0

2-0
Wed 6, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Kano Pillars vs Akwa United

0-0

0-0
Wed 6, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Enugu Rangers International vs Katsina United

0-0

1-0
Wed 6, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Shooting Stars SC vs Gombe United

0-0

0-0
Wed 6, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Abia Warriors vs Enyimba International

2-1

2-1
Wed 6, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Remo Stars vs MFM FC

1-0

1-0
Wed 6, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Dakkada FC vs Kwara United

1-0

2-0
Wed 6, Apr-17:00 - North Macedonia Prva liga
Bregalnica Stip vs Rabotnicki Skopje

0-1

0-3
Wed 6, Apr-17:00 - North Macedonia Prva liga
Pelister Bitola vs FK Shkendija

0-0

0-2
Wed 6, Apr-17:00 - North Macedonia Prva liga
Renova Cepciste vs FK Makedonija Gjorce Petrov

0-0

0-1
Wed 6, Apr-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Tikves Kavadarci vs FC Struga Trim-Lum

2-0

2-0
Wed 6, Apr-17:00 - North Macedonia Prva liga
Borec Veles vs Akademija Pandev

0-1

1-1
Wed 6, Apr-15:00 - North Macedonia Prva liga
FK Skopje vs FK Shkupi

0-0

0-0
Wed 6, Apr-19:59 - Norway NM Cupen
Molde vs Stromsgodset

0-0

3-0
Wed 6, Apr-15:30 - Norwegian Junior U19
Tromso U19 vs Bodo Glimt U19

0-0

1-0
Wed 6, Apr-18:30 - Poland - 4. Liga
Pilica Białobrzegi vs Bron Radom

1-1

2-1
Wed 6, Apr-22:30 - Poland - I liga
GKS Katowice vs Widzew lodz

0-1

0-2
Wed 6, Apr-19:59 - Poland - I liga
Odra Opole vs Gornik Polkowice

1-0

1-1
Wed 6, Apr-19:59 - Poland - I liga
Puszcza Niepolomice vs Zaglebie Sosnowiec

0-0

1-1
Wed 6, Apr-19:59 - Poland Cup
Rakow Czestochowa vs Legia Warszawa

1-0

1-0
Wed 6, Apr-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Qaradag Lokbatan vs Zira FK B

0-0

1-0
Wed 6, Apr-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Sabah FK Baku B vs Zaqatala FK

2-0

3-1
Wed 6, Apr-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Gabala FC B vs FK MOIK Baku

0-0

0-1
Wed 6, Apr-17:30 - Romania - Liga 2
Concordia Chiajna vs Unirea Slobozia

0-0

1-0
Wed 6, Apr-19:59 - Romania - Liga 2
Petrolul Ploiesti vs Hermannstadt

0-0

0-0
Wed 6, Apr-15:30 - Russia Div 2 Group 1
Spartak Nalchik vs FK Biolog

0-0

0-1
Wed 6, Apr-16:00 - Russia Div 2 Group 1
Druzhba Maykop vs Dynamo Stavropol

2-0

4-1
Wed 6, Apr-16:00 - Russia First Division
Yenisey Krasnoyarsk vs Gazovik Orenburg

0-1

1-2
Wed 6, Apr-16:00 - Russia First Division
FK Krasnodar II vs Neftekhimik Nizhnekamsk

2-0

2-0
Wed 6, Apr-17:00 - Russia First Division
Olimp-Dolgiye Prudy vs Volgar Astrachan

2-1

2-1
Wed 6, Apr-17:00 - Russia First Division
Spartak Moscow II vs Fakel Voronezh

1-0

2-0
Wed 6, Apr-18:00 - Russia First Division
Alania Vladikavkaz vs Baltika

0-2

0-3
Wed 6, Apr-19:00 - Russia First Division
KamAZ vs Rotor Volgograd

0-1

0-2
Wed 6, Apr-19:00 - Russia First Division
Tekstilshchik Ivanovo vs Metallurg Lipetsk

1-0

1-2
Wed 6, Apr-19:59 - Russia First Division
FC Torpedo Moscow vs Akron Togliatti

0-0

0-0
Wed 6, Apr-19:59 - Russia First Division
Veles Moscow vs SKA Khabarovsk

0-1

1-2
Wed 6, Apr-19:59 - Russia First Division
PFK Kuban vs FC Tom Tomsk

0-0

2-2
Wed 6, Apr-19:59 - Russia Premier League
FK Rostov vs Krylya Sovetov Samara

1-0

1-0
Wed 6, Apr-23:15 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs SS Murata

1-0

1-0
Wed 6, Apr-23:15 - San Marino Girone A
SP Tre Penne vs AC Juvenes/Dogana

3-0

7-1
Wed 6, Apr-23:15 - San Marino Girone A
San Giovanni vs S.S Pennarossa

0-1

1-1
Wed 6, Apr-23:15 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs SS Virtus

0-2

0-2
Wed 6, Apr-22:20 - Saudi Arabia Division 1
Al-Jeel vs Al-Shoalah

1-0

1-0
Wed 6, Apr-23:00 - Saudi Arabia Division 1
Al Wahda Mecca vs Al-Ameade

1-0

1-0
Wed 6, Apr-23:00 - Saudi Arabia Division 1
Al-Orubah vs Jeddah

1-1

2-1
Wed 6, Apr-22:45 - Scottish Championship
Dunfermline vs Raith Rovers

1-0

2-0
Wed 6, Apr-23:00 - Scottish Highland Football League
Deveronvale vs Clachnacuddin


0-1
Wed 6, Apr-23:00 - Scottish Highland Football League
Strathspey Thistle vs Forres Mechanics

2-1

3-1
Wed 6, Apr-22:45 - Scottish Lowland Football League
Dalbeattie Star vs Stirling University FC

0-0

1-2
Wed 6, Apr-22:45 - Scottish Lowland Football League
East Stirlingshire vs Bo'ness United

2-2

2-2
Wed 6, Apr-18:00 - Serbia Cup
Novi Pazar vs FK Metalac Gornji Milanovac

1-0

1-0
Wed 6, Apr-19:00 - Serbia Cup
Partizan Belgrade vs FK Loznica

2-0

2-0
Wed 6, Apr-20:30 - Serbia Cup
Crvena Zvezda Beograd vs Backa Topola

1-0

4-0
Wed 6, Apr-20:30 - Serbia Cup
FK Rad Beograd vs Vojvodina

0-4

0-4
Wed 6, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
Backa Palanka vs Graficar Beograd

0-0

0-0
Wed 6, Apr-19:59 - Serbia Prva Liga
FK Javor Ivanjica vs Zlatibor Cajetina

0-0

1-0
Wed 6, Apr-16:30 - Singapore Premier League
Young Lions vs Lion City Sailors

0-1

0-1
Wed 6, Apr-16:30 - Singapore Premier League
Tampines Rovers FC vs Tanjong Pagar Utd

2-0

3-3
Wed 6, Apr-21:45 - Slovakia Cup
Spartak Trnava vs FK Senica

1-0

3-0
Wed 6, Apr-21:30 - South Africa Premier League
Moroka Swallows vs Mamelodi Sundowns

1-3

2-4
Wed 6, Apr-21:30 - South Africa Premier League
Maritzburg United vs Cape Town City

0-1

0-1
Wed 6, Apr-19:00 - South Africa Premier League
Lamontville Golden Arrows vs Stellenbosch FC

0-0

0-2
Wed 6, Apr-19:00 - South Africa Premier League
Royal AM vs Marumo Gallants FC

1-0

2-0
Wed 6, Apr-19:00 - South Africa Premier League
Baroka FC vs AmaZulu

0-0

0-1
Wed 6, Apr-19:30 - South Africa Premier League
Sekhukhune United vs Orlando Pirates

0-0

0-1
Wed 6, Apr-14:30 - South Australian Women's Premier League
Adelaide Comets Women's vs Salisbury Inter Women's

0-2

0-3
Wed 6, Apr-23:30 - Spanish Ladies League Division 2
CD Femarguin Women's vs Granada CF Women's

1-1

3-1
Wed 6, Apr-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Valladolid B vs Talavera de la Reina

0-1

2-1
Wed 6, Apr-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UE Llagostera Costa Brava vs Sevilla Atletico

0-0

0-0
Wed 6, Apr-19:00 - Spanish Primera U19
Malaga(U19) vs Real Betis(U19)

0-2

1-3
Wed 6, Apr-19:00 - Spanish Primera U19
Espanyol(U19) vs Mallorca(U19)

0-0

2-0
Wed 6, Apr-19:00 - Spanish Primera U19
UB Conquense(U19) vs Levante(U19)

0-0

0-0
Wed 6, Apr-19:59 - Spanish Primera U19
Rayo Vallecano U19 vs Atletico de Madrid(U19)

0-2

0-3
Wed 6, Apr-19:59 - Spanish Primera U19
AD Union Adarve(U19) vs Real Madrid(U19)

0-1

0-2
Wed 6, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
Celta Vigo U19 vs Racing Santander(U19)

0-1

1-3
Wed 6, Apr-22:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Sofan vs Deportivo La Coruna B

0-0

0-3
Wed 6, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Atletico Paso vs Union Viera

0-0

1-0
Wed 6, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Girona II vs CE Manresa

2-1

2-2
Wed 6, Apr-16:00 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra
Halmstads(U21) vs Kalmar FF(U21)

2-1

4-2
Wed 6, Apr-22:15 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Langenthal vs FC Kosova Zurich

2-2

2-2
Wed 6, Apr-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Linth 04 vs Thalwil

2-0

4-0
Wed 6, Apr-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Balzers vs Baden


3-0
Wed 6, Apr-21:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC St.Gallen U-21 vs FC Lugano U-21

3-0

7-2
Wed 6, Apr-21:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
SC Cham vs Bellinzona

0-0

1-1
Wed 6, Apr-21:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Rapperswil-Jona vs Bavois

0-0

0-1
Wed 6, Apr-21:45 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Breitenrain vs FC Biel-Bienne

0-3

2-4
Wed 6, Apr-22:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
YF Juventus Zurich vs Young Boys II

0-0

1-0
Wed 6, Apr-22:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bruhl SG vs Chiasso

1-0

1-1
Wed 6, Apr-22:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Etoile Carouge vs Sion II

1-1

4-1
Wed 6, Apr-22:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Black Stars Basel vs Stade Nyonnais

0-1

0-1
Wed 6, Apr-19:59 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Zurich B vs Basel B

1-2

4-2
Wed 6, Apr-15:00 - Thai League 1
BG Pathum United vs PT Prachuap F.C.

5-1

7-2
Wed 6, Apr-15:30 - Thai League 1
Buriram United vs Chiangrai United

0-0

1-1
Wed 6, Apr-16:30 - Tunisia Division 1
Etoile du Sahel vs Chebba

0-0

1-0
Wed 6, Apr-16:30 - Tunisia Division 1
Club Africain vs U.S.Monastir

1-0

2-0
Wed 6, Apr-16:30 - Tunisia Division 1
CS. Hammam-Lif vs Esperance Sportive de Tunis

1-1

2-1
Wed 6, Apr-16:30 - Tunisia Division 1
US Ben Guerdane vs US Tataouine

0-0

0-0
Wed 6, Apr-16:30 - Tunisia Division 1
Etoile Metlaoui vs C. A. Bizertin

0-1

2-1
Wed 6, Apr-16:30 - Tunisia Division 1
AS Soliman vs Esperance Sportive Zarzis

1-1

2-1
Wed 6, Apr-16:30 - Tunisia Division 1
Rejiche vs Olympique de Beja

0-0

0-0
Wed 6, Apr-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erbaaspor S vs Baskent Gozgozler

5-0

6-0
Wed 6, Apr-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Hendek Spor vs Kahta 02 Spor

1-0

1-1
Wed 6, Apr-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Arnavutkoy Belediyespor vs Kelkit Belediye Hurriyet

0-1

3-1
Wed 6, Apr-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Orduspor vs Erokspor

1-1

2-1
Wed 6, Apr-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Gumushanespor vs Kirikkale Buyuk Anadolu

0-0

1-1
Wed 6, Apr-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Tepecikspor vs Fethiyespor

1-0

1-1
Wed 6, Apr-13:00 - Turkey U19 League
Konyaspor(U19) vs Altay Spor Kulubu(U19)

0-0

2-0
Wed 6, Apr-21:30 - UAE U19 League
Al Wahda(U19) vs Shabab Al Ahli Dubai (U19)

2-1

2-1
Wed 6, Apr-21:30 - UAE U19 League
Al-Sharjah(U19) vs Al-Dhafra(U19)

1-1

5-1
Wed 6, Apr-21:30 - UAE U19 League
Al Oruba (U19) vs Ajman Club(U19)

0-0

0-0
Wed 6, Apr-21:30 - UAE U19 League
Khor Fakkan (U19) vs Al-Hamriyah(U19)

0-0

1-2
Wed 6, Apr-21:30 - UAE U19 League
Ras Al-Khaimah U19 vs Al Nasr Dubai (U19)

2-2

4-2
Wed 6, Apr-21:30 - UAE U19 League
Al-Wasl FC(U19) vs Al Ain U19

1-0

2-0
Wed 6, Apr-21:30 - UAE U19 League
Ittihad Kalba U19 vs Al Dhaid(U19)

1-0

1-2
Wed 6, Apr-22:00 - UAE U21 League
Wasl Dubai U21 vs Al Ain (U21)

0-0

0-1
Wed 6, Apr-22:00 - UAE U21 League
Baniyas(U21) vs Khor Fakkan U21

1-2

2-2
Wed 6, Apr-23:00 - UEFA Champions League
Villarreal vs Bayern Munich

1-0

1-0
Wed 6, Apr-23:00 - UEFA Champions League
Chelsea FC vs Real Madrid

1-2

1-3
Wed 6, Apr-15:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Denmark Women's(U19) vs Croatia Women's(U19)

2-0

2-0
Wed 6, Apr-16:30 - UEFA European Women's U19 Championship
England Women's(U19) vs Wales Women's(U19)

0-0

3-0
Wed 6, Apr-16:30 - UEFA European Women's U19 Championship
Italy Women's(U19) vs Bosnia and Herzegovina Women's(U19)

2-0

6-0
Wed 6, Apr-17:00 - UEFA European Women's U19 Championship
France Women's(U19) vs Greece Women's(U19)

1-0

3-0
Wed 6, Apr-17:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Serbia Women's(U19) vs Latvia Women's(U19)

1-0

4-0
Wed 6, Apr-17:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Faroe Islands Women's(U19) vs Azerbaijan Women's(U19)

0-2

0-2
Wed 6, Apr-22:30 - UEFA European Women's U19 Championship
Iceland Women's(U19) vs Belgium Women's(U19)

0-1

1-2
Wed 6, Apr-22:30 - UEFA European Women's U19 Championship
Northern Ireland Women's(U19) vs Malta Women's(U19)

1-0

1-1
Wed 6, Apr-19:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Portugal Women's(U19) vs Netherlands Women's(U19)

0-1

0-2
Wed 6, Apr-19:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Spain Women's(U19) vs Romania Women's(U19)

2-0

9-0
Wed 6, Apr-19:30 - UEFA European Women's U19 Championship
Slovenia Women's(U19) vs Moldova Women's(U19)

2-0

3-1
Wed 6, Apr-19:30 - UEFA European Women's U19 Championship
Liechtenstein Women's(U19) vs North Macedonia Women's(U19)

0-1

0-2
Wed 6, Apr-19:59 - UEFA European Women's U19 Championship
Ireland Women's(U19) vs Czech Republic Women's(U19)

0-0

2-0
Wed 6, Apr-20:30 - UEFA European Women's U19 Championship
Poland Women's(U19) vs Sweden Women's(U19)

0-2

2-4
Wed 6, Apr-12:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Lithuania Women's(U19) vs Montenegro Women's(U19)

1-0

1-0
Wed 6, Apr-14:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Hungary Women's(U19) vs Switzerland Women's(U19)

1-0

2-1
Wed 6, Apr-15:00 - Uganda Super League
Bright Stars vs Busoga United

1-1

1-1
Wed 6, Apr-17:00 - Uganda Super League
Arua Hill vs Gadaffi

1-0

1-1
Wed 6, Apr-03:00 - USA Open Cup
Pittsburgh Riverhounds SC vs Maryland Bobcats

1-0

2-0
Wed 6, Apr-03:00 - USA Open Cup
Charlotte Independence vs North Carolina Fusion(U23)

2-1

2-4
Wed 6, Apr-03:30 - USA Open Cup
Tampa Bay Rowdies vs The Villages

3-0

6-0
Wed 6, Apr-03:30 - USA Open Cup
Indy Eleven vs Saint Louis City B

0-1

0-2
Wed 6, Apr-03:30 - USA Open Cup
Detroit City vs Michigan Stars

2-0

3-0
Wed 6, Apr-04:00 - USA Open Cup
Union Omaha vs Des Moines Menace

1-1

2-1
Wed 6, Apr-04:30 - USA Open Cup
Tulsa Roughnecks vs Tulsa Athletics

2-0

2-1
Wed 6, Apr-04:30 - USA Open Cup
San Antonio FC vs D'Feeters Kicks

0-0

3-1
Wed 6, Apr-05:30 - USA Open Cup
New Mexico United vs Las Vegas Legends

3-0

5-0
Wed 6, Apr-06:30 - USA Open Cup
Orange County SC vs LA Force

3-1

5-2
Wed 6, Apr-06:30 - USA Open Cup
Central Valley Fuego vs El Paso Locomotive

3-0

4-1
Wed 6, Apr-17:00 - Uzbekistan Cup
Qizilqum Zarafshon vs Navbahor Namangan

0-2

0-2
Wed 6, Apr-17:15 - Uzbekistan Cup
Dinamo Samarqand vs Neftchi Fargona

0-1

0-2
Wed 6, Apr-13:00 - Vietnam Cup
Hue FC vs Sai Gon FC

0-2

0-5
Wed 6, Apr-14:00 - Vietnam Cup
Dong Tam Long An vs Sanna Khanh Hoa

1-0

1-0
Wed 6, Apr-22:30 - Wales FAW Championship South
Goytre United vs Llantwit Major

1-2

2-4
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.