AD:

Football Results for Sun 20, Mar 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 20, Mar 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 20, Mar-19:00 - African Youth Championship Woman's U17
Ghana women's(U17) vs Senegal Women's(U17)

0-0

3-0
Sun 20, Mar-17:00 - African Youth Championship Woman's U17
Ethiopia Women's U17 vs Uganda Women's U17

0-1

1-1
Sun 20, Mar-18:00 - African Youth Championship Woman's U17
Botswana Women's U17 vs Tanzania Women's U17

0-1

0-4
Sun 20, Mar-19:59 - African Youth Championship Woman's U17
Guinea Women's U17 vs Liberia Women's U17

3-1

7-1
Sun 20, Mar-17:00 - Albania 1st league
Apolonia Fier vs KS Bylis

2-0

3-0
Sun 20, Mar-16:45 - Albania Super league
KF Laci vs Teuta Durres

0-0

0-1
Sun 20, Mar-19:45 - Albania Super league
Skenderbeu Korce vs FK Kukesi

0-1

1-1
Sun 20, Mar-19:00 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs UE Engordany

0-0

1-0
Sun 20, Mar-16:30 - Andorra Super league
Atletic Escaldes vs CE Carroi

0-0

2-1
Sun 20, Mar-14:00 - Andorra Super league
Inter Club D'Escaldes vs FC Santa Coloma

0-1

1-2
Sun 20, Mar-21:30 - Andorra Super league
FC Ordino vs UE Sant Julia

0-0

1-2
Sun 20, Mar-19:30 - Angola Girabola League
Progresso Sambizanga vs Sporting de Benguela


2-2
Sun 20, Mar-18:30 - Angola Girabola League
Desportivo Huila vs Cuando Cubango


2-0
Sun 20, Mar-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
CA San Miguel vs Villa San Carlos

1-0

2-1
Sun 20, Mar-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Justo Jose de Urquiza vs Argentino de Quilmes

0-0

0-0
Sun 20, Mar-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Ituzaingo vs Talleres Remdios de Escalada

1-0

1-0
Sun 20, Mar-03:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Real Pilar vs General Lamadrid

2-1

2-1
Sun 20, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Ferrocarril Midland vs Claypole

0-0

2-0
Sun 20, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
El Porvenir vs Argentino de Merlo

1-1

1-2
Sun 20, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Leandro N Alem vs Puerto Nuevo

1-1

1-1
Sun 20, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
San Martin Burzaco vs Berazategui

0-0

1-1
Sun 20, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Liniers vs CA Atlas

0-0

2-1
Sun 20, Mar-18:00 - Argentina Women's Primera A
Huracan Women's vs Independiente Women's

0-1

1-1
Sun 20, Mar-19:59 - Argentina Women's Primera A
CA Lanus Women's vs Club Comunicaciones(AR) Women's


3-2
Sun 20, Mar-23:15 - Argentine Primera Division
Gimnasia La Plata vs Estudiantes La Plata

0-1

1-1
Sun 20, Mar-01:30 - Argentine Primera Division
Colon vs Union Santa Fe

0-0

0-0
Sun 20, Mar-21:00 - Argentine Primera Division
Rosario Central vs Newells Old Boys

0-0

0-1
Sun 20, Mar-03:45 - Argentine Primera Division
Independiente vs Racing Club

0-1

1-2
Sun 20, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia y Esgrima de Mendoza vs Club Atletico Guemes

1-0

1-1
Sun 20, Mar-01:00 - Argentinian Primera B - Nacional
San Martin Tucuman vs Almagro

1-0

2-0
Sun 20, Mar-01:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Chaco For Ever vs Belgrano

2-0

3-1
Sun 20, Mar-02:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Club Atletico Mitre vs Ferro Carril Oeste

0-0

1-1
Sun 20, Mar-03:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Santamarina Tandil vs Flandria

1-0

1-1
Sun 20, Mar-17:00 - Armenia Premier League
Urartu vs FC Pyunik

0-0

0-1
Sun 20, Mar-14:00 - Armenia Premier League
FK Van Charentsavan vs FC Ararat-Armenia

0-1

2-1
Sun 20, Mar-08:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Gungahlin United vs Belconnen United

1-1

1-3
Sun 20, Mar-12:05 - Australia League A
Western Sydney Wanderers vs Adelaide United

0-0

0-0
Sun 20, Mar-07:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Lambton Jaffas vs Broadmeadow Magic

0-0

2-1
Sun 20, Mar-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney Olympic vs Northbridge Bulls

1-0

2-0
Sun 20, Mar-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Rockdale City Suns vs APIA Leichhardt Tigers

1-0

2-1
Sun 20, Mar-08:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney United vs Mt Druitt Town Rangers FC

1-1

2-2
Sun 20, Mar-06:00 - Australia New South Wales U20
Blacktown City(U20) vs Marconi Stallions(U20)

0-0

2-0
Sun 20, Mar-06:00 - Australia New South Wales U20
Sydney United(U20) vs Mt Druitt Town Rangers(U20)

0-1

1-3
Sun 20, Mar-06:45 - Australia New South Wales U20
Sydney Olympic(U20) vs Northbridge Bulls (U20)

0-0

0-2
Sun 20, Mar-07:00 - Australia New South Wales U20
Rockdale Ilinden(U20) vs A.P.I.A. Leichhardt Tigers(U20)

0-0

1-1
Sun 20, Mar-11:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Roar FC Am vs Logan Lightning

1-0

2-2
Sun 20, Mar-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Gold Coast United vs Moreton Bay United

1-0

1-1
Sun 20, Mar-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Sunshine Coast Wanderers FC vs Peninsula Power

0-0

2-0
Sun 20, Mar-09:30 - Australia Queensland State League U23
Sunshine Coast Wanderers(U23) vs Peninsula Power(U23)

0-1

3-2
Sun 20, Mar-09:45 - Australia Queensland State League U23
Gold Coast United(U23) vs Moreton Bay United(U23)

1-1

1-2
Sun 20, Mar-09:00 - Australia Queensland State Leagues
Ipswich Knights FC vs Mitchelton

0-1

2-1
Sun 20, Mar-10:15 - Australia Queensland State Leagues
Redlands United FC vs Rochedale Rovers

0-0

1-2
Sun 20, Mar-10:30 - Australia Queensland State Women's Premier League
The Gap NPL Women's vs Brisbane City Women's

1-2

1-4
Sun 20, Mar-10:30 - Australia Queensland State Women's Premier League
Logan Lightning Women's vs Mitchelton Women's

1-3

1-4
Sun 20, Mar-09:05 - Australia Women's A-League
Melbourne City Women's vs Melbourne Victory Women's

0-2

1-3
Sun 20, Mar-13:30 - Austria Erste Division
Floridsdorfer AC vs FC Liefering

2-1

2-1
Sun 20, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs Austria Wien

1-1

1-1
Sun 20, Mar-17:30 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs SK Austria Klagenfurt

2-1

3-1
Sun 20, Mar-17:30 - Austrian Bundesliga
TSV Hartberg vs LASK Linz

0-0

0-0
Sun 20, Mar-17:30 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs Red Bull Salzburg

0-3

1-4
Sun 20, Mar-16:45 - Austrian Frauen Bundesliga
Neulengbach Women's vs Austria Vienna Women's

2-1

3-1
Sun 20, Mar-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga
SKV Altenmarkt Women's vs Wacker Innsbruck Women's

0-1

1-1
Sun 20, Mar-20:30 - Austrian Regionalliga Mitte
SK Sturm Graz Amat. vs Vocklamarkt

1-0

2-0
Sun 20, Mar-19:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SV Telfs vs SC Imst

0-0

0-2
Sun 20, Mar-17:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SV Hall vs Kitzbuhel

1-0

1-0
Sun 20, Mar-13:30 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SVG Reichenau vs Worgl

1-0

1-0
Sun 20, Mar-17:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
SC Rothis vs SC Bregenz

0-0

0-0
Sun 20, Mar-13:30 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
Dornbirner SV vs RW Rankweil

0-0

1-1
Sun 20, Mar-16:15 - Bangladesh Championship League
Azampur FC Uttara vs Uttara FC

0-1

1-2
Sun 20, Mar-19:00 - Belarus Premier League
Slavia Mozyr vs BATE Borisov

0-1

0-3
Sun 20, Mar-17:00 - Belarus Premier League
FC Belshina Babruisk vs Dnepr Mogilev

0-0

0-0
Sun 20, Mar-15:00 - Belarus Premier League
Arsenal Dzerzhinsk vs FC Gomel

0-1

1-2
Sun 20, Mar-16:00 - Belarus Reserves League
Neman Grodno Reserve vs FC Torpedo Zhodino Reserve

0-0

1-0
Sun 20, Mar-16:00 - Belarus Reserves League
FK Isloch Minsk Reserve vs FC Slutsk Reserve

1-2

4-2
Sun 20, Mar-15:00 - Belarus Reserves League
Dinamo Brest Reserves vs Shakhter Soligorsk Reserves

1-2

1-3
Sun 20, Mar-18:30 - Belarus Reserves League
Energetyk-BGU Minsk Reserve vs FC Vitebsk Reserve

1-1

4-2
Sun 20, Mar-17:00 - Belarus Women's Premier League
ABFF Women's(U19) vs Bobruichanka Bobruisk Women's

2-0

4-1
Sun 20, Mar-15:00 - Belarus Women's Premier League
FC Minsk Women's vs Dinamo Brest Women's

8-0

13-0
Sun 20, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division
KVK Tienen vs Rupel Boom

0-0

1-0
Sun 20, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal FC Liege vs Dessel Sport

0-0

0-0
Sun 20, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division
Francs Borains vs Sint-Eloois-Winkel

0-1

1-2
Sun 20, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division
URSL Vise vs Patro Eisden


0-0
Sun 20, Mar-19:00 - Belgian Jupiler League
Kortrijk vs Standard Liege

0-0

0-1
Sun 20, Mar-16:30 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs KRC Genk

1-1

3-1
Sun 20, Mar-21:30 - Belgian Jupiler League
K.A.A. Gent vs Anderlecht

0-0

1-0
Sun 20, Mar-19:59 - Belgian U21 Youth League
Club Brugge(U21) vs Cercle Brugge(U21)

0-0

1-0
Sun 20, Mar-19:00 - Belgium - 2e Klasse
RWD Molenbeek vs Excelsior Virton

1-0

3-0
Sun 20, Mar-23:00 - Belgium - 2e Klasse
Westerlo vs Lierse Kempenzonen

2-0

2-0
Sun 20, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Tuzla City vs Rudar Prijedor

1-0

1-0
Sun 20, Mar-22:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo vs FK Velez Mostar

0-0

1-0
Sun 20, Mar-19:59 - Bosnia Premijer Liga
Borac Banja Luka vs Leotar

1-0

2-0
Sun 20, Mar-16:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Sarajevo vs Posusje

3-0

6-0
Sun 20, Mar-00:45 - Brasil Copa do Nordeste
Sampaio Correa (MA) vs Botafogo PB

0-1

0-2
Sun 20, Mar-00:45 - Brasil Copa do Nordeste
Sergipe/SE vs Esporte Clube Bahia

0-1

1-3
Sun 20, Mar-00:45 - Brasil Copa do Nordeste
Fortaleza CE vs Clube de Regatas Brasil

1-0

2-0
Sun 20, Mar-00:45 - Brasil Copa do Nordeste
Campinense (PB) vs Ceara

0-1

0-1
Sun 20, Mar-00:45 - Brasil Copa do Nordeste
Sport Club Recife (PE) vs Floresta/CE

1-0

3-0
Sun 20, Mar-00:45 - Brasil Copa do Nordeste
Centro Sportivo Alagoano vs Altos/PI

0-0

3-0
Sun 20, Mar-00:45 - Brasil Copa do Nordeste
Alagoinhas Atletico BA vs Sousa PB

0-0

0-0
Sun 20, Mar-00:45 - Brasil Copa do Nordeste
Globo vs Clube Nautico Capibaribe

0-2

0-2
Sun 20, Mar-22:00 - Brasil Women's Tournament
EC Sao Jose SP Women's vs CRESSPOM Women's

0-2

2-2
Sun 20, Mar-22:00 - Brasil Women's Tournament
Real Brasilia FC Women's vs Bragantino Women's

0-1

3-2
Sun 20, Mar-03:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Luverdense vs Uniao Rondonopolis MT

1-1

1-2
Sun 20, Mar-23:30 - Brazil Amazonense League
Princesa AM vs Operario/AM

0-0

1-1
Sun 20, Mar-23:30 - Brazil Amazonense League
Manaus FC(AM) vs Manauara

0-1

1-1
Sun 20, Mar-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
SE Gama (DF) vs Brasiliense (DF)

0-3

0-4
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
ABC Natal/RN vs Santa Cruz RN

1-0

2-0
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
CR Flamengo (RJ) vs Vasco da Gama(RJ)

0-0

1-0
Sun 20, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Carioca
Resende-RJ vs Portuguesa RJ

0-0

1-0
Sun 20, Mar-18:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Hercilio Luz SC vs Figueirense FC

0-0

0-0
Sun 20, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Camboriu SC vs Marcilio Dias SC

2-0

3-2
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Concordia SC vs Chapecoense SC

0-0

1-1
Sun 20, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Ipora vs Goias

0-1

0-2
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
RB Bragantino vs Palmeiras

1-0

1-1
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Gremio Novorizontino vs Corinthians Paulista (SP)

0-0

0-1
Sun 20, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Capivariano FC SP vs Sertaozinho

1-0

1-0
Sun 20, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Matonense SP vs Marilia (SP)

0-0

0-2
Sun 20, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Bandeirante SP vs EC Sao Jose SP


0-1
Sun 20, Mar-22:00 - Brazil Capixaba
Rio Branco De Venda Nova ES vs Vitoria(ES)

0-1

2-3
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Capixaba
Rio Branco ES vs Vilavelhense (ES)

1-0

2-1
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Capixaba
Real Noroeste vs Nova Venecia ES

0-1

0-1
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Maranhense Division 1
Pinheiro MA vs Moto Clube(MA)

0-1

1-1
Sun 20, Mar-00:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Ag. Maraba vs Castanhal PA

0-0

0-0
Sun 20, Mar-16:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Tapajos/PA vs Paysandu (PA)

1-3

3-4
Sun 20, Mar-22:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Bragantino PA vs Tuna Luso

1-1

1-1
Sun 20, Mar-01:30 - Brazil Paranaense League
Operario Ferroviario PR vs Independiente FSJ

1-0

2-0
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Atletico Paranaense vs Londrina (PR)

1-0

2-1
Sun 20, Mar-22:00 - Brazil Pernambucano League
Ibis/PE vs Sete de Setembro PE

0-0

0-0
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Pernambucano League
Afogados Ingazeira PE vs Vera Cruz PE

3-0

3-0
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Piauiense Division 1
Fluminense/PI vs River/PI

0-0

0-1
Sun 20, Mar-01:00 - Brazil Roraimense League
Sao Raimundo (RR) vs Rio Negro/RR

1-1

2-1
Sun 20, Mar-03:15 - Brazil Roraimense League
Real Sao Luiz(RR) vs Bare RR

0-0

0-1
Sun 20, Mar-17:00 - Brazil Tocantinense League
Uniao Atletica Carmolandense/TO vs Tocantinopolis

0-1

0-1
Sun 20, Mar-19:45 - Bulgaria Premier
Slavia Sofia vs Cherno More Varna

0-0

0-1
Sun 20, Mar-17:15 - Bulgaria Premier
Botev Plovdiv vs CSKA Sofia

2-0

2-0
Sun 20, Mar-14:45 - Bulgaria Premier
POFC Botev Vratsa vs Pirin Blagoevgrad

0-2

0-3
Sun 20, Mar-17:00 - CAF Confederation Cup
Al Masry vs Coton Sport Garoua

1-0

2-0
Sun 20, Mar-17:00 - CAF Confederation Cup
Zanaco vs Club Sportif Sfaxien

1-0

1-0
Sun 20, Mar-19:59 - CAF Confederation Cup
ASEC Mimosas vs Simba

2-0

3-0
Sun 20, Mar-19:59 - CAF Confederation Cup
Al Ittihad Tripoli vs Royal Leopards

1-0

3-2
Sun 20, Mar-19:59 - CAF Confederation Cup
AS Otoho vs T.P. Mazembe Englebert

0-1

2-2
Sun 20, Mar-19:59 - CAF Confederation Cup
US Gendarmerie vs Renaissance Sportive de Berkane

1-1

2-2
Sun 20, Mar-23:00 - CAF Confederation Cup
Al-Ahli Tripoli vs Pyramids FC

0-0

1-0
Sun 20, Mar-23:00 - CAF Confederation Cup
JS Saoura vs Orlando Pirates

0-0

0-2
Sun 20, Mar-01:00 - Chile Cup
Deportes Rengo vs San Antonio Unido

1-2

1-3
Sun 20, Mar-01:00 - Chile Cup
Dante vs Deportes Concepcion


0-3
Sun 20, Mar-01:00 - Chile Cup
Brujas de Salamanca vs Real San Joaquin

0-0

0-1
Sun 20, Mar-01:00 - Chile Cup
Deportivo la Obra vs CD Colo Colito

1-2

1-4
Sun 20, Mar-01:00 - Chile Cup
Tricolor de Paine vs Lautaro de Buin


0-3
Sun 20, Mar-01:00 - Chile Cup
Union Companias vs Trasandino Los Andes

0-0

1-1
Sun 20, Mar-19:00 - Chile Cup
La Higuera vs San Bernardo Unido

1-1

2-2
Sun 20, Mar-01:00 - Chile Primera Division
O Higgins vs Universidad Catolica

2-0

2-1
Sun 20, Mar-19:00 - Chile Primera Division
Huachipato FC vs La Serena

0-3

2-3
Sun 20, Mar-03:30 - Chile Primera Division
Cobresal vs Coquimbo Unido

0-1

2-1
Sun 20, Mar-18:30 - Club Friendly
Stjordals Blink vs Brattvag

2-0

6-1
Sun 20, Mar-17:00 - Club Friendly
Rosenborg vs Tromso IL

1-1

1-2
Sun 20, Mar-15:15 - Club Friendly
PSV Eindhoven Women's vs ADO Den Haag Women's

1-0

1-1
Sun 20, Mar-18:00 - Club Friendly
Pepingen vs Diegem Sport

0-1

0-2
Sun 20, Mar-15:00 - Club Friendly
Firhouse Clover FC vs Kilnamanagh

0-1

1-3
Sun 20, Mar-16:00 - Club Friendly
Hacken vs Odd Grenland

1-1

1-2
Sun 20, Mar-16:00 - Club Friendly
Crumlin United FC vs Malahide United

1-0

1-0
Sun 20, Mar-16:00 - Club Friendly
KIF Orebro DUFF Women's vs Vittsjo GIK Women's

0-1

1-2
Sun 20, Mar-16:00 - Club Friendly
Frederikssund IK vs Tarnby FF

1-1

3-2
Sun 20, Mar-02:30 - Colombia Copa Mustang
Alianza Petrolera vs Rionegro Aguilas

1-0

2-1
Sun 20, Mar-05:00 - Colombia Copa Mustang
America de Cali vs Dep.Independiente Medellin

1-3

1-3
Sun 20, Mar-23:00 - Colombia Copa Premier
Valledupar FC vs Boca Juniors De Cali

1-1

2-1
Sun 20, Mar-23:00 - Colombia Copa Premier
Fortaleza F.C vs Deportes Quindio

2-1

2-2
Sun 20, Mar-00:15 - Colombia Copa Premier
Real Cartagena vs Bogota FC

0-1

1-1
Sun 20, Mar-04:00 - Colombia Copa Premier
Atletico Huila vs Orsomarso

0-1

0-1
Sun 20, Mar-01:00 - Conmebol-Sudamericano Women U17
Chile Women's(U17) vs Paraguay Women's(U17)

0-0

2-0
Sun 20, Mar-03:30 - Conmebol-Sudamericano Women U17
Colombia Women's(U17) vs Brazil Women's(U17)

0-0

0-1
Sun 20, Mar-01:00 - Costa Rica Division 2
CS Uruguay De Coronado vs Municipal Turrialba

2-0

3-0
Sun 20, Mar-03:00 - Costa Rica Division 2
Santa Ana vs Consultants Desamparados


3-2
Sun 20, Mar-20:05 - Croatia - 1. Division
HNK Sibenik vs NK Osijek

0-0

0-3
Sun 20, Mar-18:00 - Croatia - 1. Division
Slaven Belupo Koprivnica vs Dinamo Zagreb

0-1

0-1
Sun 20, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
Bijelo Brdo vs Rudes

2-0

2-1
Sun 20, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Croatia Zmijavci vs NK Osijek B

0-0

1-0
Sun 20, Mar-16:00 - Croatia - 2. Division
HNK Cibalia vs NK Dugopolje

1-0

1-0
Sun 20, Mar-16:00 - Croatia - 2. Division
Dinamo Zagreb B vs NK Varteks Varazdin

1-0

1-0
Sun 20, Mar-21:00 - Cyprus 1 Division
Aris Limassol vs AEK Larnaca

0-0

2-0
Sun 20, Mar-18:00 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs Apollon Limassol FC

0-0

0-0
Sun 20, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Onisilos Sotiras vs Alki Oroklini

0-1

0-1
Sun 20, Mar-13:30 - Czech Republic 2. Liga
Sparta Praha B vs FK Pribram

0-0

1-1
Sun 20, Mar-18:00 - Czech Republic 2. Liga
FC Sellier & Bellot Vlasim vs Vysocina Jihlava

3-1

3-1
Sun 20, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Slavia Prague B vs FK Loko Vltavin

0-1

1-2
Sun 20, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Admira Praha vs SK Rakovnik

0-0

0-1
Sun 20, Mar-13:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Slavia Karlovy Vary vs SK Motorlet Praha

0-0

1-0
Sun 20, Mar-17:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Sokol Hostoun vs Plzen B

1-1

2-1
Sun 20, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Hradec Kralove B vs Teplice B

0-1

0-1
Sun 20, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Slovan Liberec B vs Zbuzany

1-1

2-3
Sun 20, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Chlumec nad Cidlinou vs Mlada Boleslav B

0-0

1-0
Sun 20, Mar-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
SK Sokol Zapy vs Sokol Zivanice

2-1

3-2
Sun 20, Mar-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs SK Dynamo Ceske Budejovice

0-0

1-0
Sun 20, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs Hradec Kralove

1-1

1-2
Sun 20, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Sigma Olomouc vs Slovan Liberec

1-0

1-0
Sun 20, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Mlada Boleslav vs Sparta Prague

0-2

0-3
Sun 20, Mar-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
1. SC Znojmo vs Unicov

0-1

0-3
Sun 20, Mar-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Banik Ostrava B vs Hanacka Slavia Kromeriz

0-0

0-1
Sun 20, Mar-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Synot Slovacko II vs Frydek-Mistek

2-0

5-1
Sun 20, Mar-17:30 - Danish SAS Ligaen
FC Kobenhavn vs FC Nordsjaelland

1-0

1-0
Sun 20, Mar-17:30 - Danish SAS Ligaen
Aarhus AGF vs Viborg

1-0

1-1
Sun 20, Mar-17:30 - Danish SAS Ligaen
Aalborg BK vs Brondby

1-0

3-0
Sun 20, Mar-17:30 - Danish SAS Ligaen
Silkeborg IF vs Midtjylland

0-0

0-1
Sun 20, Mar-17:30 - Danish SAS Ligaen
Vejle vs Odense BK

2-0

2-0
Sun 20, Mar-17:30 - Danish SAS Ligaen
Sonderjyske vs Randers FC

0-0

1-1
Sun 20, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
AB Gladsaxe vs Thisted FC

0-0

0-1
Sun 20, Mar-18:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Kolding IF vs FA 2000

0-0

0-0
Sun 20, Mar-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Naestved vs Hellerup IK

2-3

4-3
Sun 20, Mar-18:00 - Denmark Woman's Cup
Fortuna Hjorring Women's vs Aarhus AGF Women's


1-0
Sun 20, Mar-00:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Cumbaya F.C. vs Tecnico Universitario

1-0

2-0
Sun 20, Mar-02:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Liga Deportiva Universitaria vs Sociedad Deportiva Aucas

1-2

4-4
Sun 20, Mar-05:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Mushuc Runa vs Barcelona SC(ECU)

1-1

1-1
Sun 20, Mar-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A
9 de Octubre vs Gualaceo SC

0-1

1-1
Sun 20, Mar-17:00 - Egypt Second Divison
El Dakhleya vs Al-Sekka Al-Hadid

1-1

1-4
Sun 20, Mar-01:30 - El Salvador Primera Division
Once Deportivo Ahuachapan vs Santa Tecla

1-0

1-0
Sun 20, Mar-05:00 - El Salvador Primera Division
Aguila vs CD FAS

0-0

2-0
Sun 20, Mar-05:00 - El Salvador Primera Division
Alianza San Salvador vs Jocoro FC

1-0

2-1
Sun 20, Mar-05:00 - El Salvador Primera Division
CD Chalatenango vs Isidro Metapan

0-0

1-1
Sun 20, Mar-05:00 - El Salvador Primera Division
Luis Angel Firpo vs Atletico Marte

1-1

1-2
Sun 20, Mar-16:30 - England FA Cup
Crystal Palace vs Everton

2-0

4-0
Sun 20, Mar-19:00 - England FA Cup
Southampton vs Manchester City

1-1

1-4
Sun 20, Mar-22:00 - England FA Cup
Nottingham Forest vs Liverpool

0-0

0-1
Sun 20, Mar-16:30 - England FA Women's Cup
Manchester City Women's vs Everton FC Women's

1-0

4-0
Sun 20, Mar-16:30 - England FA Women's Cup
Ipswich Women's vs West Ham United Women's

0-1

0-1
Sun 20, Mar-18:00 - England FA Women's Cup
Chelsea FC Women's vs Birmingham Women's

1-0

5-0
Sun 20, Mar-16:00 - England Ladies Premier League
Lewes Women's vs Durham Wildcats Women's

0-0

0-0
Sun 20, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Liverpool Women's vs Charlton Athletic Women's

0-0

0-0
Sun 20, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Watford Women's vs London City Lionesses Women's

0-0

1-0
Sun 20, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Sheffield United Women's vs Sunderland Women's

1-2

1-4
Sun 20, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cray Wanderers vs Bowers & Pitsea

1-2

3-4
Sun 20, Mar-16:30 - England The Championship
Queens Park Rangers vs Peterborough United

1-1

1-3
Sun 20, Mar-15:00 - England U23 Premier League
Southampton(U23) vs Reading(U23)

1-0

2-1
Sun 20, Mar-17:00 - England U23 Premier League
Chelsea(U23) vs Leeds United U23

1-0

1-0
Sun 20, Mar-22:30 - England U23 Premier League
Manchester City(U23) vs Liverpool(U23)

0-0

0-0
Sun 20, Mar-18:00 - England Women's Northern Premier League
Middlesbrough Women's vs Wolves Women's

0-4

0-4
Sun 20, Mar-18:00 - England Women's Northern Premier League
Derby County Women's vs Brighouse Town Women's

1-2

1-3
Sun 20, Mar-18:00 - England Women's Northern Premier League
Hull City Women's vs Sheffield Women's

2-0

4-0
Sun 20, Mar-18:00 - England Women's Northern Premier League
West Bromwich WFC Women's vs Fylde LFC Women's

0-1

2-2
Sun 20, Mar-18:30 - England Women's Southern Premier League
Plymouth Argyle Women's vs Milton Keynes Dons Women's


5-1
Sun 20, Mar-18:00 - England Women's Southern Premier League
Cardiff City Women's vs Southampton Women's


0-4
Sun 20, Mar-18:00 - England Women's Southern Premier League
Keynsham Town Women's vs Hounslow Women's

3-1

6-2
Sun 20, Mar-18:00 - England Women's Southern Premier League
Crawley Wasps Women's vs Bridgwater United Women's


1-2
Sun 20, Mar-18:00 - England Women's Southern Premier League
Chichester City Women's vs Gillingham Women's


1-1
Sun 20, Mar-20:30 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs West Ham United

2-1

3-1
Sun 20, Mar-18:00 - English Premier League
Leicester City vs Brentford

2-0

2-1
Sun 20, Mar-21:00 - Estonia Esi Liiga B
Nomme JK Kalju II vs Laanemaa Haapsalu

1-0

5-1
Sun 20, Mar-16:30 - Estonia Meistri Liiga
Parnu JK Vaprus vs JK Tallinna Kalev

0-0

3-1
Sun 20, Mar-19:15 - Estonia Meistri Liiga
Tartu JK Tammeka vs Paide Linnameeskond

1-1

1-3
Sun 20, Mar-00:00 - Faroe Islands Formuladeildin
HB Torshavn vs B36 Torshavn

0-0

1-0
Sun 20, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Skala IF vs 07 Vestur Sorvagur

0-0

0-0
Sun 20, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
EB Streymur vs KI Klaksvik

0-2

0-2
Sun 20, Mar-22:15 - Finland Junior League
Gnistan Youth vs Helsinki Youth

0-3

1-4
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Paris Saint Germain(U19) vs Feignies(U19)


4-1
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
US Orleans U19 vs Evreux(U19)


9-0
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Le Havre(U19) vs Lille(U19)


4-2
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Caen(U19) vs St Pryve St Hilaire(U19)


2-0
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Valenciennes US(U19) vs Lens U19

0-0

1-0
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Drancy(U19) vs Amiens SC(U19)

0-1

1-1
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Chambly FC (U19) vs Montfermeil(U19)

1-0

1-2
Sun 20, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Pontarlier(U19) vs ASPTT Dijon(U19)


0-1
Sun 20, Mar-14:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Sochaux U19 vs Clermont Foot U19


0-1
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Lyonnais U19 vs Metz U19

1-0

1-1
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
ES Troyes AC(U19) vs Auxerre(U19)

0-2

1-3
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Nancy(U19) vs Torcy U.S(U19)


3-0
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Paris FC U19 vs Bourg Peronnas(U19)


0-4
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Guingamp (U19) vs Avranches(U19)

1-0

4-1
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Le Mans(U19) vs Chateauroux U19


0-3
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
SPA Merignacais U19 vs Angers SCO U19


1-0
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs Tours FC U19

1-1

4-1
Sun 20, Mar-18:30 - French Championnat National U19 Groupe C
USSA Vertou(U19) vs Nantes U19


0-2
Sun 20, Mar-13:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Ajaccio U19 vs Saint-Etienne U19

1-1

2-1
Sun 20, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Pieve di Lota(U19) vs Avenir Sportif Beziers(U19)


0-10
Sun 20, Mar-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulouse(U19) vs Marseille(U19)

0-0

0-0
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Colomiers U19 vs Nimes(U19)


2-0
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Istres(U19) vs Toulon (U19)

0-1

0-2
Sun 20, Mar-17:45 - French Feminines D1
Fleury 91 Women's vs Bordeaux Women's

1-0

2-0
Sun 20, Mar-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs Lille OSC

0-1

0-1
Sun 20, Mar-23:45 - French Le Championnat Ligue 1
Marseille vs OGC Nice

1-0

2-1
Sun 20, Mar-20:05 - French Le Championnat Ligue 1
Stade de Reims vs Lyonnais

0-0

0-0
Sun 20, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Lorient vs Strasbourg

0-0

0-0
Sun 20, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs FC Metz

3-0

6-1
Sun 20, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Angers SCO vs Stade Brestois

1-0

1-0
Sun 20, Mar-16:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs Paris Saint-Germain

1-0

3-0
Sun 20, Mar-18:15 - French Le Championnat Ligue 1
Bordeaux vs Montpellier HSC

0-2

0-2
Sun 20, Mar-16:00 - Futsal Spain Division De Honor
Real Betis Futsal vs F.C.Barcelona Futsal

1-4

3-6
Sun 20, Mar-17:00 - German 3. Liga
SV Waldhof Mannheim vs Munchen 1860

1-0

3-0
Sun 20, Mar-16:00 - German 3. Liga
MSV Duisburg vs FSV Zwickau

0-1

0-1
Sun 20, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hannover 96(U17) vs Holstein Kiel(U17)


1-3
Sun 20, Mar-20:30 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs Bayer Leverkusen

0-0

0-2
Sun 20, Mar-22:30 - German Bundesliga
1. FC Koln vs Borussia Dortmund

1-1

1-1
Sun 20, Mar-18:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs Eintracht Frankfurt

0-0

0-0
Sun 20, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
FC Nurnberg vs Dynamo Dresden

1-1

1-1
Sun 20, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
SSV Jahn Regensburg vs SC Paderborn 07

0-0

1-0
Sun 20, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
Holstein Kiel vs FC Ingolstadt 04

1-0

1-0
Sun 20, Mar-19:00 - German Frauen Bundesliga
SG Essen-Schonebeck Women's vs Werder Bremen Women's

0-0

0-0
Sun 20, Mar-19:00 - German Frauen Bundesliga
Carl Zeiss Jena Women's vs Koln Women's

1-0

1-3
Sun 20, Mar-16:00 - German Frauen Bundesliga
Turbine Potsdam Women's vs SC Sand Women's

0-0

2-0
Sun 20, Mar-16:00 - German Frauen Bundesliga
Bayer Leverkusen Women's vs SC Freiburg Women's

2-0

2-3
Sun 20, Mar-19:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Energie Cottbus vs Chemnitzer

0-1

0-1
Sun 20, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner FC Dynamo vs FSV Luckenwalde

0-0

2-0
Sun 20, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Optik Rathenow vs Chemie Leipzig

0-0

0-0
Sun 20, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke vs Germania Halberstadt

0-0

3-0
Sun 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Werder Bremen (Am) vs Hamburger SV II

1-0

1-2
Sun 20, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Oldenburg vs Teutonia Ottensen

1-0

3-0
Sun 20, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Oberneuland vs Phonix Lubeck

0-1

0-1
Sun 20, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Hansa Luneburg vs Drochtersen/Assel

1-0

1-1
Sun 20, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfV 06 Hildesheim vs VfB Lubeck

0-0

1-1
Sun 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
KSV Hessen Kassel vs TSG 1899 Hoffenheim II

0-0

0-0
Sun 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Schott Mainz vs Kickers Offenbach

0-0

0-2
Sun 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Dusseldorf II vs Preuben Munster

0-0

0-1
Sun 20, Mar-18:30 - Germany OberLiga
Siegburger SV 04 vs Hurth

0-1

0-1
Sun 20, Mar-18:30 - Germany OberLiga
SC Dusseldorf West vs TSV Meerbusch

0-0

0-0
Sun 20, Mar-18:30 - Germany OberLiga
FC Pesch vs SV Deutz 05

2-1

4-3
Sun 20, Mar-17:00 - Germany Women Division 2
SV Meppen Women's vs Henstedt Ulzburg Women's

0-0

1-2
Sun 20, Mar-17:00 - Germany Women Division 2
Andernach Women's vs Nurnberg Women's

0-1

0-1
Sun 20, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
FC Gutersloh Women's vs SV Elversberg Women's

0-0

0-0
Sun 20, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
Eintracht Frankfurt B Women's vs RB Leipzig Women's

0-1

2-2
Sun 20, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
Bayern Munich B Women's vs Duisburg Women's

1-0

1-1
Sun 20, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
Hoffenheim Women's B vs Wolfsburg B Women's

0-2

0-3
Sun 20, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Legon Cities vs WAFA

2-0

2-1
Sun 20, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Real Tamale United vs Aduana Stars

1-0

1-1
Sun 20, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Bechem United vs Accra Lions

0-0

1-0
Sun 20, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Dreams FC(GHA) vs Great Olympics

2-1

5-2
Sun 20, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Bibiani Gold Stars vs Elmina Sharks

1-0

1-0
Sun 20, Mar-22:30 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs Ashanti Gold

1-1

2-1
Sun 20, Mar-17:30 - Greece Super League 1
Pas Giannina vs Olympiakos Piraeus

0-1

1-1
Sun 20, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Aris Thessaloniki vs Panathinaikos

0-0

0-0
Sun 20, Mar-21:30 - Greece Super League 1
AEK Athens vs PAOK Saloniki

0-0

0-1
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Iraklis 1908 vs Panserraikos

1-0

1-1
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Apollon Pontou vs Apollon Larissas

1-1

1-1
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Levadiakos vs Irodotos

5-0

6-0
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Kavala FC vs Niki Volos

0-0

0-2
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2
AS Rodos vs Egaleo

0-0

0-1
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Kalamata AO vs Chania Kissamikos

0-1

1-1
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Pierikos vs Trikala

1-0

3-0
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2
AO Episkopis Rethymno vs Kallithea

0-0

1-1
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Giorgos Karaiskakis vs Asteras Vlachioti

0-0

0-1
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Thesprotos vs Olympiakos Volos

0-1

1-1
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Kifisia vs Ierapetra

1-0

2-1
Sun 20, Mar-19:00 - Greece Super League 2
Xanthi vs PAOK Saloniki B

1-0

3-0
Sun 20, Mar-17:30 - Greece U19
Panetolikos(U19) vs Lamia U19


5-2
Sun 20, Mar-13:00 - Greece U19
FC Aris Thessaloniki(U19) vs Atromitos Athens(U19)

2-0

2-2
Sun 20, Mar-14:00 - Greece U19
Volos NFC(U19) vs Panathinaikos(U19)

2-1

2-4
Sun 20, Mar-15:30 - Greece U19
OFI Crete(U19) vs Pas Giannina(U19)

2-3

3-3
Sun 20, Mar-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia Cotzumalguapa vs Deportivo Achuapa

0-0

2-0
Sun 20, Mar-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Solola FC vs CD Puerto de Iztapa

2-1

4-1
Sun 20, Mar-04:00 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs CSD Xelaju MC

2-0

6-0
Sun 20, Mar-05:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Nueva Concepcion

0-0

1-0
Sun 20, Mar-23:00 - Holland Eredivisie
Willem II vs AZ Alkmaar

2-1

2-2
Sun 20, Mar-00:00 - Holland Eredivisie
N.E.C. Nijmegen vs Sparta Rotterdam

0-0

0-0
Sun 20, Mar-15:15 - Holland Eredivisie
FC Utrecht vs FC Groningen

0-2

1-3
Sun 20, Mar-19:45 - Holland Eredivisie
Vitesse Arnhem vs RKC Waalwijk

1-1

1-2
Sun 20, Mar-19:45 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs Fortuna Sittard

3-0

5-0
Sun 20, Mar-17:30 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs Feyenoord Rotterdam

1-2

3-2
Sun 20, Mar-17:30 - Holland Tweede Divisie
Koninklijke HFC vs SV De Treffers

0-0

1-0
Sun 20, Mar-03:00 - Honduras Liga Nacional
UPNFM vs Honduras Progreso

1-1

2-2
Sun 20, Mar-05:00 - Honduras Liga Nacional
Real Espana vs Platense

2-0

3-2
Sun 20, Mar-05:30 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs CD Motagua

1-0

2-0
Sun 20, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Bekescsaba vs Csakvari TK

1-1

1-1
Sun 20, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Szombathelyi Haladas vs Szentlorinc SE

0-0

0-1
Sun 20, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Szeged Csanad vs FC Ajka

3-0

3-0
Sun 20, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Budafoki MTE vs Szolnoki MAV FC

0-0

1-0
Sun 20, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Tiszakecske vs Budaorsi SC

2-2

4-3
Sun 20, Mar-17:00 - Hungary NB Ⅱ
ETO FC Gyor vs BFC Siofok

0-0

0-0
Sun 20, Mar-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Vasas SC

0-0

0-1
Sun 20, Mar-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Dorogi FC vs Soroksar

1-1

2-3
Sun 20, Mar-17:00 - Hungary NB Ⅱ
III.Keruleti TUE vs Diosgyor VTK

0-1

0-1
Sun 20, Mar-16:15 - Hungary NB1
Paksi SE vs Debreceni VSC

0-0

0-1
Sun 20, Mar-21:30 - Hungary NB1
Ujpest FC vs Budapest Honved

0-1

0-2
Sun 20, Mar-16:00 - Hungary Women's Division 1 League
Puskas Akademia Women's vs Gyori Dozsa Woman's

1-0

2-2
Sun 20, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Throttur Reykjavik vs UMF Sindri Hofn

1-1

1-1
Sun 20, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
KF Fjallabyggdar vs Magni Grenivik

1-1

3-2
Sun 20, Mar-22:30 - Iceland League Cup II
Augnablik vs Reynir Sandgerdi


1-8
Sun 20, Mar-12:30 - India League Division 1
Indian Arrows vs Aizawl FC

0-1

0-2
Sun 20, Mar-15:00 - India League Division 1
Sudeva Delhi vs Sreenidi Deccan

0-1

0-1
Sun 20, Mar-18:00 - India League Division 1
Minerva Punjab vs Neroca FC

0-0

1-1
Sun 20, Mar-18:00 - India Super League
Hyderabad FC vs Kerala Blasters FC

0-0

1-1
Sun 20, Mar-12:15 - Indonesia Liga 1
PSIS Semarang vs Persita Tangerang

1-2

3-3
Sun 20, Mar-17:45 - Indonesia Liga 1
Arema Malang vs Borneo F.C.

0-2

2-2
Sun 20, Mar-16:45 - Indonesia Liga 1
Persipura Jayapura vs PSS Sleman

1-1

4-2
Sun 20, Mar-15:15 - Indonesia Liga 1
Persela Lamongan vs Bhayangkara FC

0-1

0-4
Sun 20, Mar-21:00 - Israel Liga Bet
SC Hapoel Lod vs MS Jerusalem


1-0
Sun 20, Mar-17:00 - Israel Liga Bet
Tzeirey Tira vs Beitar Ramat Gan

1-0

1-0
Sun 20, Mar-21:00 - Israel Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs Maccabi Petah Tikva FC

0-1

1-1
Sun 20, Mar-22:15 - Israel Premier League
Hapoel Haifa vs Beitar Jerusalem

0-1

1-1
Sun 20, Mar-21:00 - Israel State League
Agudat Sport Nordia Jerusalem vs Maccabi Yavne

0-0

0-2
Sun 20, Mar-22:30 - Israel U19 League
Hakoach Macabi Ramat Gan U19 vs Hapoel Kiryat Ono(U19)


2-1
Sun 20, Mar-16:00 - Italian Campionato Primavera
Empoli Youth vs Lecce Youth

1-0

2-1
Sun 20, Mar-13:30 - Italian Campionato Primavera
Genoa Youth vs Juventus Youth

0-1

1-2
Sun 20, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera
Cagliari Youth vs Bologna Youth

1-1

2-1
Sun 20, Mar-15:30 - Italian Campionato Primavera
Sassuolo Calcio Youth vs Napoli Youth

1-0

1-1
Sun 20, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera
Pescara Youth vs Sampdoria Youth

1-2

1-2
Sun 20, Mar-23:45 - Italian Serie A
Bologna vs Atalanta

0-0

0-1
Sun 20, Mar-21:00 - Italian Serie A
AS Roma vs Lazio

3-0

3-0
Sun 20, Mar-15:30 - Italian Serie A
Venezia F.C. vs Sampdoria

0-2

0-2
Sun 20, Mar-18:00 - Italian Serie A
Juventus vs Salernitana

2-0

2-0
Sun 20, Mar-18:00 - Italian Serie A
Empoli vs Hellas Verona

1-0

1-1
Sun 20, Mar-19:15 - Italian Serie B
Spal vs Cremonese

0-1

0-2
Sun 20, Mar-19:15 - Italian Serie B
Pordenone Calcio SSD vs Brescia

1-1

1-1
Sun 20, Mar-17:00 - Italian Serie B
Vicenza vs Ascoli

0-0

2-0
Sun 20, Mar-17:00 - Italian Serie B
Perugia vs Como

0-0

0-1
Sun 20, Mar-17:00 - Italian Serie B
Pisa vs Cittadella

1-0

1-0
Sun 20, Mar-17:30 - Italian Women Division 1
Inter Milan Women's vs Sampdoria Women's

3-1

4-3
Sun 20, Mar-15:30 - Italian Women Division 1
Fiorentina Women's vs Hellas Verona Women's

1-0

6-0
Sun 20, Mar-17:30 - Italy C1A
FC Sudtirol vs US Seregno

0-0

1-0
Sun 20, Mar-17:30 - Italy C1A
Legnago Salus vs Pro Vercelli

0-0

0-1
Sun 20, Mar-17:30 - Italy C1A
AC Trento vs Triestina

0-0

2-1
Sun 20, Mar-20:30 - Italy C1A
Piacenza vs US Fiorenzuola

0-1

0-1
Sun 20, Mar-20:30 - Italy C1A
Albinoleffe vs Calcio Lecco

1-0

2-1
Sun 20, Mar-20:30 - Italy C1A
Pro Patria vs Renate AC

1-0

1-0
Sun 20, Mar-20:30 - Italy C1A
US Pergolettese vs Giana Erminio

1-0

2-0
Sun 20, Mar-20:30 - Italy C1A
Pro Sesto vs Mantova

0-0

1-2
Sun 20, Mar-20:30 - Italy C1A
USD Virtus Verona vs FeralpiSalo

0-0

1-0
Sun 20, Mar-20:30 - Italy C1A
Juventus(U23) vs Padova

1-1

1-2
Sun 20, Mar-17:30 - Italy C1C
Avellino vs ACR Messina

1-0

1-1
Sun 20, Mar-17:30 - Italy C1C
Fidelis Andria vs Paganese Calcio 1926

1-0

1-0
Sun 20, Mar-17:30 - Italy C1C
Foggia vs Catania

5-0

5-1
Sun 20, Mar-17:30 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs Palermo

1-0

2-2
Sun 20, Mar-17:30 - Italy C1C
Vibonese vs FC Bari 1908

0-0

0-1
Sun 20, Mar-17:30 - Italy C1C
S.S.D. Citta di Campobasso vs Latina Calcio

1-0

2-0
Sun 20, Mar-17:30 - Italy C1C
Monterosi vs Juve Stabia

2-0

3-0
Sun 20, Mar-20:30 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs Picerno

0-0

0-1
Sun 20, Mar-18:15 - Italy C1C
U.S. Catanzaro 1929 vs Turris Neapolis

2-0

2-0
Sun 20, Mar-17:30 - Italy Serie D
AS Casale Calcio vs Sestri Levante

0-0

0-0
Sun 20, Mar-17:30 - Italy Serie D
Poggibonsi vs FC Rieti

1-1

3-2
Sun 20, Mar-17:30 - Italy Serie D
Trapani vs Aversa Normanna

0-0

0-0
Sun 20, Mar-17:30 - Italy Serie D
ACD Nardo vs Nola 1925

1-1

1-1
Sun 20, Mar-17:30 - Italy Serie D
Portici vs Santa Maria Cilento

0-0

1-1
Sun 20, Mar-17:30 - Italy Serie D
Villa d'Alme Valbrembana vs US Breno

1-0

1-2
Sun 20, Mar-17:30 - Italy Serie D
Vastogirardi vs Tolentino

0-1

0-1
Sun 20, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Citta Di Varese vs USD PDHAE

1-2

1-2
Sun 20, Mar-17:30 - Italy Serie D
Desenzano Calvina vs Caravaggio

2-0

2-1
Sun 20, Mar-17:30 - Italy Serie D
Insieme Formia vs Gladiator 1924

1-1

2-3
Sun 20, Mar-18:00 - Italy Serie D
Sammaurese vs ASD Cavenago Fanfulla

1-1

1-2
Sun 20, Mar-22:00 - Ivory Coast Division 1
Racing d'Abidjan vs Bouake FC

0-0

0-0
Sun 20, Mar-00:00 - Jamaica Premier League
Vere United vs Waterhouse FC

0-1

0-2
Sun 20, Mar-02:15 - Jamaica Premier League
Arnett Gardens vs Tivoli Gardens

1-0

2-0
Sun 20, Mar-08:00 - Japan Football League
MIO Biwako Shiga vs Reinmeer Aomori F.C.

0-0

1-2
Sun 20, Mar-08:00 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs Osaka FC

1-0

3-1
Sun 20, Mar-08:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs Suzuka Unlimited

3-0

4-2
Sun 20, Mar-08:00 - Japan Football League
Honda Lock SC vs Kochi United

0-0

0-1
Sun 20, Mar-09:00 - Japan Women's Football League Division 1
Nippon Sport Science University Women's vs NGU Nagoya Women's

0-0

1-2
Sun 20, Mar-09:00 - Japan Women's Football League Division 1
Setagaya Sfida Women's vs Bunnies Gunma White Star Women's

0-1

0-1
Sun 20, Mar-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
IGA Kunoichi Women's vs AS Harima ALBION Women's

1-0

2-1
Sun 20, Mar-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Cerezo Osaka Sakai Women's vs Angeviolet Hiroshima Women's

0-0

1-0
Sun 20, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Nagoya Grampus Eight vs Kashiwa Reysol

1-1

1-1
Sun 20, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Thespakusatsu Gunma

0-1

0-1
Sun 20, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs FC Machida Zelvia

1-0

2-1
Sun 20, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs Vegalta Sendai

1-1

2-3
Sun 20, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Yokohama FC

1-0

1-1
Sun 20, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Grulla Morioka vs Tochigi SC

0-1

1-1
Sun 20, Mar-09:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs Gainare Tottori

1-1

4-1
Sun 20, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
YSCC Yokohama vs Matsumoto Yamaga FC

0-0

1-2
Sun 20, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Imabari FC vs Kataller Toyama

1-0

2-1
Sun 20, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Kagoshima United vs Vanraure Hachinohe FC

1-1

2-1
Sun 20, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Iwaki FC vs SC Sagamihara

0-0

1-0
Sun 20, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Tegevajaro Miyazaki vs Giravanz Kitakyushu

1-1

2-2
Sun 20, Mar-09:00 - Japanese WE League
Albirex Niigata Women's vs Omiya Ardija Women's

1-1

1-1
Sun 20, Mar-16:00 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs Kenya Police FC

0-1

1-1
Sun 20, Mar-10:00 - Korea K3 League
Gangneung Citizen vs Dangjin Citizen

0-0

0-0
Sun 20, Mar-09:00 - Korea League 1
Suwon FC vs Daegu FC

2-2

4-3
Sun 20, Mar-14:00 - Korea League 1
Seongnam FC vs Incheon United FC

0-0

0-1
Sun 20, Mar-08:30 - Korea League 2
Bucheon FC 1995 vs Gwangju Football Club

1-0

2-0
Sun 20, Mar-11:00 - Korea League 2
Gimpo FC vs Daejeon Hana Citizen

1-2

1-2
Sun 20, Mar-13:30 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Gyeongnam FC

0-1

2-2
Sun 20, Mar-16:30 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs KF Prishtina

0-0

2-0
Sun 20, Mar-16:00 - Kosovo Super League
Ballkani vs KF Drenica Skenderaj

1-0

2-0
Sun 20, Mar-15:00 - Latvia - 1. Division
Super Nova vs FK Auda Riga

0-0

0-0
Sun 20, Mar-16:15 - Lebanese League
Al Safa Beirut vs Tripoli SC

0-0

0-2
Sun 20, Mar-16:15 - Lebanese League
Al Hikma Beirut vs Al Akhaa Al Ahli

0-1

0-1
Sun 20, Mar-17:30 - Libya League Division 1
Al-Madina vs Abu Salim


0-0
Sun 20, Mar-17:30 - Libya League Division 1
Asswehly SC vs Olympic Azzaweya


2-2
Sun 20, Mar-17:00 - Lithuania - 1. Division
Hegelmann Litauen vs Siauliai

0-0

1-0
Sun 20, Mar-19:55 - Lithuania - 1. Division
FK Zalgiris Vilnius vs FK Riteriai

1-0

2-0
Sun 20, Mar-15:00 - Lithuania - 1. Division
Dziugas Telsiai vs FK Panevezys

0-0

0-1
Sun 20, Mar-13:00 - Lithuania - 2. Division
NFA Kaunas vs DFK Dainava Alytus

0-1

1-1
Sun 20, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Etzella Ettelbruck vs F91 Dudelange

0-1

0-4
Sun 20, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Victoria Rosport vs RM Hamm Benfica

1-0

1-1
Sun 20, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
FC Differdange 03 vs FC Wiltz 71

2-0

3-1
Sun 20, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs Swift Hesperange

0-1

0-2
Sun 20, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs Jeunesse Esch

0-3

1-5
Sun 20, Mar-17:00 - Malaysia Premier League
Perak vs PDRM FA

1-0

1-3
Sun 20, Mar-03:00 - Mexico Primera Division
Pumas UNAM vs Club Necaxa

0-2

1-3
Sun 20, Mar-05:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Monterrey

0-0

2-0
Sun 20, Mar-07:00 - Mexico Primera Division
Pachuca vs Cruz Azul

1-0

1-0
Sun 20, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter de Queretaro vs Yalmakan


0-2
Sun 20, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Escorpiones FC vs Deportivo Dongu


5-3
Sun 20, Mar-01:30 - Mexico Primera Divison 2
UA De Zacatecas vs Mineros De Fresnillo


1-1
Sun 20, Mar-01:30 - Mexico Primera Divison 2
Tritons Vallarta MFC vs Estudiantes Tecos


1-1
Sun 20, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Correcaminos UAT B vs Gavilanes Matamoros


0-3
Sun 20, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico Saltillo vs Loros De Colima


2-1
Sun 20, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Catedraticos Elite vs Mazorqueros FC


0-2
Sun 20, Mar-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Cafetaleros De Chiapas vs Reboceros de La Piedad

1-0

2-0
Sun 20, Mar-22:05 - Mexico Primera Divison A
Atletico Morelia vs Tampico Madero

1-1

2-1
Sun 20, Mar-19:59 - Mexico Primera Divison A
Tlaxcala vs Leones Negros

1-1

1-2
Sun 20, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Club America U20 vs Deportivo Toluca Mexiquense U20


2-0
Sun 20, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Atlas U20 vs Chivas Guadalajara(U20)

1-1

1-2
Sun 20, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
FK Berane vs OFK Igalo

1-0

1-0
Sun 20, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
FK Grbalj Radanovici vs Jedinstvo Bijelo Polje

1-1

1-2
Sun 20, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
FK Kom vs OFK Titograd

0-1

1-1
Sun 20, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
FK Cetinje vs Bokelj Kotor

0-0

0-2
Sun 20, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
Arsenal Tivat vs OFK Mladost DG

2-2

3-2
Sun 20, Mar-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs Jezero Plav

0-2

1-2
Sun 20, Mar-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Decic Tuzi vs FK Mornar

2-0

4-0
Sun 20, Mar-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Iskra Danilovgrad vs FK Podgorica

0-0

2-0
Sun 20, Mar-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Sutjeska Niksic vs OFK Petrovac

0-0

1-1
Sun 20, Mar-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Rudar Pljevlja vs FK Zeta

0-1

0-3
Sun 20, Mar-21:00 - Morocco Cup
Hassania Agadir vs FUS Fath Union Sportive Rabat

0-3

1-3
Sun 20, Mar-18:00 - Morocco Cup
AS Mansouria vs Ittihad Tanger

1-0

1-0
Sun 20, Mar-04:00 - Nicaragua Primera Division
Diriangen vs Juventus Managua

1-0

2-2
Sun 20, Mar-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Esteli vs Real Madriz

3-0

4-0
Sun 20, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Kano Pillars vs Gombe United

2-1

3-1
Sun 20, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Wikki Tourists vs Enyimba International

0-0

0-0
Sun 20, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs Sunshine Stars FC

1-0

2-0
Sun 20, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Rivers United vs Akwa United

4-0

4-1
Sun 20, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Remo Stars vs Kwara United

0-0

3-0
Sun 20, Mar-22:00 - Nigeria Premier League
Shooting Stars SC vs Nasarawa United FC

1-0

1-0
Sun 20, Mar-18:00 - North African U17 Tournament
Algeria(U17) vs Egypt(U17)

0-1

0-1
Sun 20, Mar-14:00 - North African U17 Tournament
Tunisia U17 vs Morocco(U17)

0-1

0-2
Sun 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Ohrid 2004 vs Voska Sport


0-1
Sun 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Gostivar vs Besa Doberdoll


0-0
Sun 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Osogovo Kocani vs Kit Go Pehchevo


1-1
Sun 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Korab Debar vs Sileks Kratovo


0-1
Sun 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kozuv Gevgelija vs Sloga Vinica

1-0

1-0
Sun 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
KF Veleshta vs FK Vardar


0-1
Sun 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Detonit Junior vs Pobeda Prilep

2-0

2-5
Sun 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kadino vs FK Teteks Tetovo


0-4
Sun 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Bratstvo 07 vs Belasica Strumica


0-3
Sun 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Lokomotiva Gradsko vs Kamenica Sasa

0-1

0-4
Sun 20, Mar-23:00 - Norway NM Cupen
Bodo Glimt vs Lillestrom

1-1

4-1
Sun 20, Mar-19:15 - Norway NM Cupen
Molde vs Sarpsborg 08

1-1

4-2
Sun 20, Mar-19:00 - Norwegian Junior U19
Kristiansund BK(U19) vs Rosenborg(U19)


10-1
Sun 20, Mar-03:00 - NWSL Challenge Cup
Orlando Pride Women's vs Washington Spirit Women's

0-0

0-0
Sun 20, Mar-03:00 - NWSL Challenge Cup
North Carolina Courage Women's vs Gotham FC Women's

1-0

2-0
Sun 20, Mar-05:05 - NWSL Challenge Cup
Angel City FC Women's vs San Diego Wave Women's

0-0

1-1
Sun 20, Mar-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Costa Del Este FC vs Club Atletico Chiriqui

2-1

2-2
Sun 20, Mar-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Veraguas CD vs Sporting San Miguelito

0-0

1-2
Sun 20, Mar-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Herrera FC vs Alianza FC (PAN)

0-0

0-0
Sun 20, Mar-01:00 - Paraguayan Primera Division
12 de Octubre vs Sol de America

0-0

0-1
Sun 20, Mar-03:15 - Paraguayan Primera Division
Resistencia SC vs Cerro Porteno

0-0

0-3
Sun 20, Mar-00:30 - Peru Primera Division
Cienciano vs Sport Boys Association

2-0

4-1
Sun 20, Mar-04:00 - Peru Primera Division
Univ. Cesar Vallejo vs Alianza Atletico

1-0

3-1
Sun 20, Mar-22:00 - Peru Primera Division
Carlos Stein vs Sporting Cristal

1-1

1-1
Sun 20, Mar-19:59 - Peru Primera Division
Academia Deportiva Cantolao vs Melgar

0-1

0-1
Sun 20, Mar-22:15 - Peru Primera Division
Deportivo Municipal vs Atletico Grau

1-0

1-1
Sun 20, Mar-17:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
SMS Lodz Youth vs Arka Gdynia Youth

0-0

0-0
Sun 20, Mar-18:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Slask Wroclaw Youth vs Cracovia Krakow Youth

0-1

3-2
Sun 20, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Jagiellonia Bialystok Youth vs Zaglebie Lubin Youth

1-1

3-1
Sun 20, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gornik Zabrze Youth vs Rakow Czestochowa Youth

1-0

4-1
Sun 20, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Stal Rzeszow Youth vs Gwarek Zabrze Youth

1-0

4-0
Sun 20, Mar-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Gornik Zabrze vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

0-1

1-1
Sun 20, Mar-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Cracovia Krakow vs Piast Gliwice

0-1

0-1
Sun 20, Mar-15:30 - Poland - Ekstraklasa
Radomiak Radom vs Stal Mielec

0-1

1-1
Sun 20, Mar-21:00 - Poland - I liga
Skra Czestochowa vs Zaglebie Sosnowiec

0-0

1-2
Sun 20, Mar-18:00 - Poland - I liga
Podbeskidzie vs GKS Jastrzebie

0-0

0-0
Sun 20, Mar-18:00 - Poland - I liga
Stomil Olsztyn vs Gornik Polkowice

0-1

0-4
Sun 20, Mar-15:40 - Poland - I liga
CWKS Resovia Rzeszow vs LKS Lodz

0-2

1-2
Sun 20, Mar-16:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs Pogon Siedlce

0-3

0-3
Sun 20, Mar-15:35 - Poland Woman's League
AZS UJ Krakow Women's vs Gornik Leczna Women's

0-0

2-1
Sun 20, Mar-15:00 - Poland Woman's League
KKP Bydgoszcz Women's vs SMS Lodz Women's

0-1

1-3
Sun 20, Mar-19:30 - Portugal Liga de Honora
FC Porto B vs Estrela Amadora

2-1

2-2
Sun 20, Mar-18:00 - Portugal Liga de Honora
Casa Pia AC vs C.D. Feirense

1-0

1-1
Sun 20, Mar-18:00 - Portugal Liga de Honora
SL Benfica B vs Leixoes

0-2

2-3
Sun 20, Mar-22:00 - Portugal Liga de Honora
Clube Desportivo Trofense vs G.D. Chaves

1-0

1-1
Sun 20, Mar-15:00 - Portugal Liga de Honora
CD Nacional vs Academica Coimbra

1-0

3-1
Sun 20, Mar-00:30 - Portugal Primera Liga
Vitoria Guimaraes vs Sporting Clube de Portugal

1-1

1-3
Sun 20, Mar-19:30 - Portugal Primera Liga
Gil Vicente vs Maritimo

1-1

1-1
Sun 20, Mar-19:30 - Portugal Primera Liga
Pacos Ferreira vs Moreirense

1-0

2-1
Sun 20, Mar-22:00 - Portugal Primera Liga
SL Benfica vs GD Estoril Praia

1-0

2-1
Sun 20, Mar-19:00 - Primeira Liga 3
Alverca vs SCU Torreense

1-1

2-1
Sun 20, Mar-19:00 - Primeira Liga 3
Sanjoanense vs CDC Montalegre

2-1

2-2
Sun 20, Mar-19:00 - Primeira Liga 3
Real SC vs Oliveira do Hospital

1-1

1-1
Sun 20, Mar-19:00 - Primeira Liga 3
Pevidem vs Sao Joao Ver

0-1

1-2
Sun 20, Mar-19:00 - Primeira Liga 3
Uniao Santarem vs Amora FC

2-0

2-2
Sun 20, Mar-21:00 - Primeira Liga 3
UD Oliveirense vs Vitoria Setubal FC

0-1

2-1
Sun 20, Mar-15:00 - Primeira Liga 3
Felgueiras vs Vitoria Guimaraes B

1-0

1-2
Sun 20, Mar-21:00 - Romania - Divizia A
FC Arges vs FC Steaua Bucuresti

1-1

2-3
Sun 20, Mar-18:00 - Romania - Divizia A
Dinamo Bucuresti vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe

0-0

0-0
Sun 20, Mar-13:30 - Romania - Liga 2
Hermannstadt vs Unirea Slobozia

1-0

2-0
Sun 20, Mar-12:00 - Romania Women's Superliga
Universitatea Galati Women's vs Banat Girls Women's


2-4
Sun 20, Mar-13:00 - Romania Women's Superliga
Fairplay Bucuresti Women's vs SSU Politehnica Timisoara Women's

0-3

1-6
Sun 20, Mar-13:00 - Romania Women's Superliga
Piros Security Arad Women's vs CSS Targoviste Women's


10-0
Sun 20, Mar-16:00 - Romania Women's Superliga
Vasas Femina Women's vs Heniu Prundu Bargaului Women's

0-4

0-5
Sun 20, Mar-16:30 - Russia Div 2 Group 1
Rotor Volgograd B vs FK Makhachkala

0-1

0-1
Sun 20, Mar-17:30 - Russia Div 2 Group 1
Dynamo Stavropol vs Alania B

1-2

1-6
Sun 20, Mar-16:00 - Russia Div 2 Group 1
Legion Dynamo vs Spartak Nalchik

2-0

2-0
Sun 20, Mar-15:00 - Russia Div 2 Group 1
SKA Rostov vs Kuban Holding

0-1

0-1
Sun 20, Mar-13:00 - Russia First Division
FC Tom Tomsk vs FK Krasnodar II

1-0

1-2
Sun 20, Mar-21:00 - Russia Premier League
Dynamo Moscow vs FK Rostov

0-0

1-1
Sun 20, Mar-17:30 - Russia Premier League
PFC Sochi vs Krylya Sovetov Samara

0-1

2-3
Sun 20, Mar-15:00 - Russia Premier League
CSKA Moscow vs Rubin Kazan

4-1

6-1
Sun 20, Mar-15:00 - Russia Premier League
FC Ufa vs Krasnodar FK

0-1

1-1
Sun 20, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SS Murata vs San Giovanni

0-0

0-0
Sun 20, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SP Libertas vs AC Juvenes/Dogana

0-1

2-1
Sun 20, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SS Virtus vs S.S Pennarossa

0-0

0-2
Sun 20, Mar-20:30 - Scotland Women's Premier League
Hibernian Women's vs Hearts Women's

1-0

4-1
Sun 20, Mar-17:00 - Scotland Women's Premier League
Glasgow City Women's vs Partick Thistle Women's

1-0

2-0
Sun 20, Mar-18:00 - Scotland Women's Premier League
Celtic Women's vs Motherwell Women's

2-1

6-1
Sun 20, Mar-19:59 - Scotland Women's Premier League
Glasgow Rangers Women's vs Spartans Women's

1-1

2-1
Sun 20, Mar-19:59 - Scotland Women's Premier League
Aberdeen Women's vs Hamilton Academical Women's

0-0

2-1
Sun 20, Mar-16:00 - Scottish Premier League
Dundee vs Glasgow Rangers

1-0

1-2
Sun 20, Mar-20:30 - Senegal Premier League
ASC Jaraaf vs Generation Foot

1-2

1-2
Sun 20, Mar-20:30 - Senegal Premier League
ASEC Ndiambour vs ASC Diambars

0-0

0-1
Sun 20, Mar-20:30 - Senegal Premier League
CNEPS Excellence vs Union Sportive Goree

0-1

0-2
Sun 20, Mar-19:59 - Serbia Women's Super Liga
Crvena Zvezda Women's vs ZFK Masinac Nis Women's


3-0
Sun 20, Mar-19:00 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs FK Metalac Gornji Milanovac

2-1

3-3
Sun 20, Mar-17:00 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs Novi Pazar

1-1

1-2
Sun 20, Mar-21:30 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda Beograd vs Kolubara

2-0

3-0
Sun 20, Mar-19:59 - Slovakia 1. Liga
MFK Ruzomberok vs Spartak Trnava

0-0

0-0
Sun 20, Mar-13:30 - Slovakia 2. Liga
Slovan Bratislava B vs Slavoj Trebisov

2-1

2-1
Sun 20, Mar-14:00 - Slovakia 2. Liga
FC Rohoznik vs KFC Komarno

0-0

3-0
Sun 20, Mar-20:30 - Slovenia 1. Liga
FC Koper vs NK Aluminij

1-0

2-0
Sun 20, Mar-18:00 - Slovenia 1. Liga
NK Olimpija Ljubljana vs Domzale

1-0

1-1
Sun 20, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
ND Primorje vs NS Drava Ptuj

1-0

1-1
Sun 20, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Rudar Velenje vs NK Roltek Dob

1-0

2-1
Sun 20, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Fuzinar vs NK Rogaska

3-0

3-1
Sun 20, Mar-17:30 - South Africa First League
TS Sporting vs JDR Stars

0-2

1-2
Sun 20, Mar-17:30 - South Africa First League
Platinum City Rovers vs Cape Town Spurs

1-0

1-0
Sun 20, Mar-17:30 - South Africa Premier League
Stellenbosch FC vs Royal AM

0-1

2-2
Sun 20, Mar-19:00 - Spanish Ladies League Division 2
Madrid CFF B Women's vs Santa Teresa CD Women's


1-2
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
Zaragoza CFF Women's vs CDEF Logrono Women's

1-1

2-1
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
Osasuna Women's vs UD Levante B Women's

2-0

2-0
Sun 20, Mar-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
Fundacion Albacete Women's vs Real Union de Tenerife B Women's

0-1

1-1
Sun 20, Mar-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
Athletic Bilbao B Women's vs Atletico de Madrid B Women's

3-0

4-0
Sun 20, Mar-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
Cordoba Women's vs CD Femarguin Women's

2-0

2-0
Sun 20, Mar-21:00 - Spanish Ladies Premier League
Villarreal Women's vs Levante UD Women's

0-0

0-2
Sun 20, Mar-00:00 - Spanish Primera Division
Rayo Vallecano vs Atletico Madrid

0-0

0-1
Sun 20, Mar-19:15 - Spanish Primera Division
Celta Vigo vs Real Betis

0-0

0-0
Sun 20, Mar-19:15 - Spanish Primera Division
Cadiz vs Villarreal

0-0

1-0
Sun 20, Mar-17:00 - Spanish Primera Division
Espanyol vs Mallorca

1-0

1-0
Sun 20, Mar-21:30 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Real Sociedad

0-0

0-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Extremadura vs UD Logrones


0-2
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Talavera de la Reina vs Athletic Bilbao B

3-0

4-0
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Unionistas de Salamanca vs Valladolid B

0-0

0-0
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Zamora CF vs Celta Vigo B

1-0

1-0
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Inter de Madrid vs CD Badajoz

0-0

1-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Sabadell vs Real Madrid Castilla

0-1

0-2
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Algeciras vs Albacete

0-0

0-0
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Baleares vs Andorra CF

0-1

1-1
Sun 20, Mar-18:30 - Spanish Primera U19
Las Palmas(U19) vs CD Mensajero(U19)

5-0

8-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Primera U19
CF Damm(U19) vs CD San Francisco(U19)


2-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Primera U19
Calavera(U19) vs CD El Ejido(U19)


2-1
Sun 20, Mar-19:00 - Spanish Primera U19
UD Unificacion Bellvitge(U19) vs Zaragoza(U19)


0-1
Sun 20, Mar-19:00 - Spanish Primera U19
Alcorcon(U19) vs Valladolid(U19)


2-1
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Antiguoko KE(U19) vs CD Tudelano(U19)

1-0

3-0
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Arenas Club de Getxo U19 vs UDC Txantrea(U19)

1-0

1-1
Sun 20, Mar-21:00 - Spanish Primera U19
Alboraya(U19) vs Real Murcia(U19)


1-0
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
UD Logrones(U19) vs CD Pamplona U19

0-0

0-1
Sun 20, Mar-21:00 - Spanish Primera U19
Montecarlo(U19) vs Espanyol(U19)


0-3
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
UD Alzira(U19) vs FC Cartagena(U19)

0-1

1-2
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
CD Marino(U19) vs AD Huracan U19

1-2

1-4
Sun 20, Mar-15:15 - Spanish Primera U19
Recreativo Huelva U19 vs Atletico Sanluqueno(U19)

1-1

1-1
Sun 20, Mar-15:45 - Spanish Primera U19
Seneca(U19) vs Jovenes Promesas(U19)

2-0

3-0
Sun 20, Mar-00:00 - Spanish Segunda Division
Girona vs UD Ibiza

3-0

5-1
Sun 20, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
SD Ponferradina vs Eibar

2-0

2-2
Sun 20, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division
Leganes vs Sporting de Gijon

0-1

1-1
Sun 20, Mar-17:00 - Spanish Segunda Division
SD Amorebieta vs Alcorcon

0-0

0-0
Sun 20, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Pontevedra

1-0

2-2
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Artistico Navalcarnero vs UC Ceares

3-1

4-2
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Aviles vs Union Langreo

1-0

2-2
Sun 20, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
AD Union Adarve vs CF Salmantino UDS

0-0

1-1
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Gimnastica Segoviana vs Compostela

2-1

2-1
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs Leganes B

0-0

2-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
UD Llanera vs Mostoles

0-0

2-2
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Cayon vs Sestao River

1-0

1-1
Sun 20, Mar-15:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Santander B vs Naxara

0-0

0-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Pena Sport vs Osasuna B

2-2

3-3
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs CD Izarra

0-1

1-1
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Rioja CF vs UD Logrones B

0-1

1-1
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs SD Formentera

1-0

2-1
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Teruel vs Cerdanyola del Valles

1-0

1-0
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
AE Prat vs Numancia

1-0

1-1
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Ebro vs Espanyol B

0-1

0-1
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Ibiza Islas Pitiusas vs SCR Pena Deportiva

1-0

1-3
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andratx vs SD Ejea

1-0

4-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs Brea

0-0

0-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Tarazona vs Terrassa

1-0

3-0
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cacereno vs Antequera CF

1-1

3-1
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
AD Ceuta vs CD Coria

2-1

3-1
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villanovense vs CD Mensajero

0-0

1-1
Sun 20, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Merida AD vs UD San Fernando

1-1

4-1
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Velez CF vs Cadiz B

0-0

0-0
Sun 20, Mar-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Las Palmas Atletico vs Tamaraceite

1-1

3-3
Sun 20, Mar-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Panaderia Pulido vs Don Benito

1-0

1-1
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Mar Menor vs CD Marchamalo

1-0

3-0
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Levante B vs UD Melilla

0-1

0-1
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Socuellamos vs Atletico Mancha Real

0-1

0-1
Sun 20, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Eldense vs Calvo Sotelo Puertollano

0-0

3-2
Sun 20, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CF La Nucia vs Hercules CF

0-0

1-0
Sun 20, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Club Atletico Pulpileno vs Aguilas FC

1-0

2-2
Sun 20, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CF Intercity vs Recreativo Granada

1-0

1-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Alzira vs Toledo

0-0

1-1
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD El Ejido 2012 vs Real Murcia

1-0

1-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs CD Roces


2-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Urraca CF vs L'Entregu CF


1-1
Sun 20, Mar-20:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Mosconia vs Real Oviedo B

2-2

2-3
Sun 20, Mar-20:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Luarca vs Sporting de Gijon B

0-0

0-0
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs CD Colunga

0-1

1-1
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs CD Covadonga

0-2

1-3
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs CD Llanes

0-0

1-0
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Navarro vs CD Praviano

0-0

0-1
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Titanico DE Laviana vs SD Lenense

1-0

2-0
Sun 20, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ourense vs UD Somozas

2-0

4-0
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs Rapido de Bouzas

0-0

0-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs CSD Arzua


2-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Atletico Arnoia


2-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Sofan vs CD Barco


1-2
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs CD Rota

1-0

3-1
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs Lucena CF

1-0

3-1
Sun 20, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs Atletico Antoniano

1-0

1-1
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs UD Tomares

0-0

2-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Pozoblanco vs Recreativo Huelva

1-0

1-1
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics Puente Genil vs CD Utrera

1-0

1-2
Sun 20, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs CD Serverense

2-0

4-0
Sun 20, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Herbania vs La Cuadra


3-1
Sun 20, Mar-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Atletico Paso vs Villa Santa Brigida

1-1

1-2
Sun 20, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs Gran Tarajal

0-0

0-0
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
AD Caravaca vs CD Bullense

1-1

2-1
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EG El Palmar vs Racing Murcia FC

1-1

2-1
Sun 20, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs Yeclano Deportivo

0-0

2-2
Sun 20, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs FC Cartagena B

1-0

1-1
Sun 20, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Cartagena FC vs UD Los Garres

1-0

4-1
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs Real Murcia B

0-0

0-1
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Bala Azul vs Ciudad de Murcia

0-0

0-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Huercal Overa vs La Union CF


0-1
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Archena vs Lorca Deportiva FC


1-0
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs Jerez Industrial CF

2-1

2-3
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs CD Calamonte

0-0

1-1
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs EMD Aceuchal

3-0

3-0
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Miajadas vs Arroyo Club Polideportivo

1-0

1-0
Sun 20, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs Extremadura B


2-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Badajoz B vs CD Don Alvaro

0-0

1-1
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
SP Villafranca vs CF Trujillo

0-0

0-0
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs CD Cortes

0-1

0-3
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs Beti Kozkor KE


0-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Gares vs CD Cantolagua


1-4
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Agoncillo vs Casalarreina

1-0

1-0
Sun 20, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Cenicero vs CA River Ebro

0-0

0-0
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs CD Anguiano

2-0

2-2
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs CF Rapid De Murillo


5-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Haro Deportivo vs Oyonesa

0-0

0-1
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs Yague CF


2-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Barbastro vs SD Borja


3-2
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs Zaragoza B

0-1

1-3
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs Epila CF


1-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Carinena vs Utebo FC

0-0

0-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs Giner Torrero

5-0

7-0
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Santa Anastasia vs CD Cuarte Industria


0-2
Sun 20, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs CD Binefar

0-0

2-0
Sun 20, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs CD Caspe


1-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs CD Torrijos

2-0

2-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Miguelturreno vs CD Guadalajara

0-2

0-3
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs UB Conquense

0-0

0-0
Sun 20, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs UD Almansa

0-0

0-1
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs Villarrubia CF

1-1

2-1
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Huracan de Balazote vs Villacanas

0-1

0-3
Sun 20, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Hogar Alcarreno vs La Roda CF


3-0
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
San Clemente vs CD Illescas

0-0

2-2
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Noja vs UD Samano

1-0

1-2
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CF Vimenor vs AD Siete Villas

0-0

1-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Castro vs CD Naval

0-1

0-2
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs Selaya FC


1-0
Sun 20, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs U.M. Escobedo


0-1
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
San Ignacio vs Barakaldo CF

0-1

2-1
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Beti Gazte vs Santutxu

0-0

2-0
Sun 20, Mar-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs SD Deusto

0-1

1-1
Sun 20, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs Sociedad Deportiva Beasain

0-2

0-2
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L'Hospitalet vs UE Sants

2-2

2-3
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs Girona II

1-0

1-0
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs UE Olot

0-0

0-0
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Peralada vs UE Vilassar de Mar

0-1

1-2
Sun 20, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs CE Manresa

0-1

1-2
Sun 20, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Guineueta vs UE Castelldefels

0-2

1-2
Sun 20, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs UE Figueres

0-2

0-2
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Valencia CF Mestalla

0-0

0-0
Sun 20, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Torrent CF vs Castellon II

1-0

1-0
Sun 20, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Callosa Deportiva CF vs Elche CF Ilicitano

0-1

0-4
Sun 20, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Athletic Torrellano vs CD Olimpic Xativa

0-1

2-1
Sun 20, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Las Rozas vs RCD Carabanchel

4-1

6-2
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Atletico de Madrid B vs CD Colonia Moscardo

6-0

6-0
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CDF Tres Cantos vs CF Pozuelo Alarcon

0-0

2-0
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Ursaria vs AD Villaviciosa De Odon

1-0

1-0
Sun 20, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Fuenlabrada Promesas Madrid 2021 vs Complutense Alcala


1-0
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Galapagar vs Paracuellos Antamira

0-1

0-3
Sun 20, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Parla vs Moratalaz

0-1

0-1
Sun 20, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Getafe B vs RSD Alcala Henares

1-0

1-0
Sun 20, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs Rayo Vallecano B

1-0

2-0
Sun 20, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs Villaverde Boetticher CF


1-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs Ribert

0-0

2-0
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Ciudad Rodrigo vs CD Mirandes B


0-2
Sun 20, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs Motril CF

2-3

4-4
Sun 20, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs Real Jaen CF

0-1

0-1
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Marbella FC vs Juventud Torremolinos

1-0

1-2
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Almeria B vs Atletico Malagueno

1-0

2-0
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Alhaurin de la Torre vs UD Torre del Mar

1-1

2-1
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs UD San Pedro

1-0

1-0
Sun 20, Mar-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Alhaurino vs CD Huetor Tajar

0-0

0-0
Sun 20, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Intergym Melilla vs Atletico de Porcuna


1-2
Sun 20, Mar-14:00 - SVK U19 A League
Zemplin Michalovce(U19) vs FK Kosice(U19)

0-1

0-1
Sun 20, Mar-14:00 - SVK U19 A League
FC Artmedia Petrzalka(U19) vs DAC Dunajska Streda(U19)

0-1

0-4
Sun 20, Mar-16:00 - Sweden Woman's Cupen
FC Rosengard Women's vs Eskilstuna United DF Women's

1-0

1-0
Sun 20, Mar-17:00 - Swedish Cup
Djurgardens vs Malmo FF

0-1

0-1
Sun 20, Mar-19:30 - Swiss Super League
Grasshoppers vs Basel

2-2

2-4
Sun 20, Mar-19:30 - Swiss Super League
FC Lugano vs Lausanne Sports

2-0

3-1
Sun 20, Mar-17:15 - Swiss Super League
Servette vs Sion

2-1

2-1
Sun 20, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Naters vs Lausanne Sports(U21)

1-1

3-2
Sun 20, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SR Delemont vs Solothurn


1-2
Sun 20, Mar-18:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Kosova Zurich vs FC Schotz

3-0

4-0
Sun 20, Mar-17:15 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Luzern U-21 vs FC Munsingen

1-1

3-3
Sun 20, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Thalwil vs FC Tuggen

1-1

1-3
Sun 20, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Young Boys II vs Zurich B

0-1

0-2
Sun 20, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Chiasso vs Etoile Carouge

2-0

3-0
Sun 20, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Biel-Bienne vs Sion II

0-2

1-3
Sun 20, Mar-17:00 - Switzerland Women Division 1
Basel Women's vs FC Lugano Women's

0-0

2-0
Sun 20, Mar-16:00 - Syrian League
Al Jaish Damascus vs Al Nawaeir

1-0

2-0
Sun 20, Mar-15:30 - Thai League 1
Port FC vs Nakhon Ratchasima

0-0

3-2
Sun 20, Mar-15:00 - Thai League 1
Samut Prakan City vs Chonburi FC

0-0

1-2
Sun 20, Mar-15:00 - Thai League 1
JL Chiangmai United FC vs Nong Bua Pitchaya

0-2

1-3
Sun 20, Mar-16:00 - Thai League 1
Buriram United vs BG Pathum United

0-1

0-1
Sun 20, Mar-15:30 - Thai League 2
Raj Pracha FC vs MOF Customs United

1-0

3-0
Sun 20, Mar-15:00 - Thai League 2
Trat FC vs Khonkaen FC

0-2

2-3
Sun 20, Mar-16:00 - Thai League 2
Navy FC vs Ranong United FC

0-0

1-1
Sun 20, Mar-16:00 - Thai League 2
Lampang FC vs Lamphun Warrior

0-0

0-1
Sun 20, Mar-12:30 - Thai League 3
Muang Loei United vs Sisaket FC

2-0

2-0
Sun 20, Mar-13:00 - Thai League 3
Pattaya Dolphins vs Phitsanulok FC

0-0

2-0
Sun 20, Mar-15:00 - Thai League 3
Uthai Thani Forest vs Chachoengsao

2-0

3-1
Sun 20, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Bursaspor vs Balikesirspor

0-1

2-1
Sun 20, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Bandirmaspor vs Tuzlaspor Kulubu

1-0

3-1
Sun 20, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Manisa FK vs Ankaragucu

0-0

1-1
Sun 20, Mar-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Genclerbirligi vs Kocaelispor

0-0

1-1
Sun 20, Mar-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Fatsa Belediyespor vs Osmaniyespor

1-1

1-1
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Elazigspor vs Nevsehir Belediyespor

0-2

2-2
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kutahyaspor vs Catalcaspor

0-0

0-0
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Bergama Belediyespor vs Artvin Hopaspor

0-1

2-2
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yldrm Belediyesispor vs Karaman Belediyespor

0-0

2-0
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeilyurt Belediyespor vs 76 Igdir Belediye spor

0-1

1-1
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kusadasispor vs Aksarayspor

0-2

1-2
Sun 20, Mar-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Duzcespor vs Siirt Il Ozel Idaresi Spor

1-0

4-1
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Darica Genclerbirligi vs Kizilcabolukspor

1-0

1-1
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Halide Edip Adivarspor vs Hacettepe S.K.

1-0

2-0
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yomraspor vs Elazig Belediyespor

0-0

1-1
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Altindag Belediyespor vs Iskenderun FK

1-0

1-0
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karabukspor vs Icel Idmanyurdu Spor

0-3

0-5
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Ceyhanspor vs Belediye Derincespor

1-2

2-4
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Ofspor vs Mardin BB

0-0

0-2
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Edirnespor Genclik vs Modafenspor

1-0

2-1
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Cankaya FK vs Agri 1970 Spor

0-0

0-1
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karakopru Belediyespor vs Karsiyaka

0-1

1-3
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Besiktas JK Women's vs Hatayspor Women's


2-0
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Nazillispor vs Akhisar Bld.Geng

1-0

3-1
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Eskisehirspor vs Tarsus Idman Yurdu

1-3

1-5
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankara Demirspor vs Isparta Davrazspor

0-1

2-1
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Karacabey Birlikspor vs 24 Erzincanspor

2-0

3-0
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirklarelispor vs 1928 Bucaspor FK

0-0

2-0
Sun 20, Mar-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirsehir Belediyespor vs Pendikspor

0-0

0-1
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sakaryaspor vs Adiyamanspor

0-0

2-0
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sariyer vs Belediye Vanspor

1-0

1-1
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Turgutluspor vs Nigde Belediyespor

0-2

1-3
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kahramanmaras vs Hekimoglu Trabzon

0-1

1-3
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Ankaraspor FK

0-0

2-0
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Corum Belediyespor vs Bodrumspor

0-0

1-1
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Diyarbekirspor

0-0

0-1
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Ergene Velimese vs Afjet Afyonspor

0-0

2-1
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Serik Belediyespor vs Inegolspor

0-0

1-1
Sun 20, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Gazisehir Gaziantep vs Galatasaray

1-1

3-1
Sun 20, Mar-14:30 - Turkey Super Lig
Sivasspor vs Altay Spor Kulubu

0-0

2-1
Sun 20, Mar-14:30 - Turkey Super Lig
Antalyaspor vs Giresunspor

1-0

4-1
Sun 20, Mar-19:59 - Turkey Super Lig
Fenerbahce vs Konyaspor

0-1

2-1
Sun 20, Mar-12:00 - Turkey U19 League
Antalyaspor(U19) vs Giresunspor(U19)

1-0

2-0
Sun 20, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Gazisehir Gaziantep(U19) vs Galatasaray(U19)

0-0

3-0
Sun 20, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Eyupspor(U19)

1-0

2-0
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey U19 League
Fenerbahce U19 vs Konyaspor(U19)


2-0
Sun 20, Mar-17:40 - UAE League Division 1
Masafi SC vs Dabba Al-Fujairah

0-1

0-2
Sun 20, Mar-17:40 - UAE League Division 1
Masfut vs Al Fujairah

1-2

1-2
Sun 20, Mar-17:45 - UAE League Division 1
Gulf Heroes vs Al-Hamriyah

0-0

2-2
Sun 20, Mar-18:00 - UEFA European Women's U17 Championship
Moldova Women's(U17) vs Bosnia and Herzegovina Women's (U17)

1-0

5-0
Sun 20, Mar-23:30 - Uruguay Primera Division
CA River Plate vs Centro Atletico Fenix

1-0

3-1
Sun 20, Mar-01:00 - Uruguay Primera Division
CA Penarol vs Deportivo Maldonado

1-0

1-1
Sun 20, Mar-21:15 - Uruguay Primera Division
Liverpool Montevideo vs CA Rentistas

1-0

1-0
Sun 20, Mar-03:15 - Uruguay Primera Division
Plaza Colonia vs Albion FC (URU)

0-1

1-1
Sun 20, Mar-23:00 - Uruguay Segunda Division
La Luz FC vs CA Progreso

1-0

1-0
Sun 20, Mar-17:15 - Uruguay Segunda Division
Club Atletico Cerro vs Villa Espanola

0-0

0-1
Sun 20, Mar-04:00 - Uruguay Segunda Division
Central Espanol vs Racing Club Montevideo

0-0

1-1
Sun 20, Mar-00:00 - USA Major League Soccer
Atlanta United FC vs Club de Foot Montreal

1-3

3-3
Sun 20, Mar-02:00 - USA Major League Soccer
Chicago Fire vs Sporting Kansas City

1-0

3-1
Sun 20, Mar-03:00 - USA Major League Soccer
Charlotte FC vs New England Revolution

1-0

3-1
Sun 20, Mar-04:00 - USA Major League Soccer
Minnesota United FC vs San Jose Earthquakes

1-0

1-0
Sun 20, Mar-22:00 - USA Major League Soccer
New York Red Bulls vs Columbus Crew

0-0

1-1
Sun 20, Mar-04:30 - USA Major League Soccer
FC Dallas vs Portland Timbers

3-0

4-1
Sun 20, Mar-04:30 - USA Major League Soccer
Houston Dynamo vs Colorado Rapids

0-1

1-1
Sun 20, Mar-05:30 - USA Major League Soccer
Real Salt Lake vs Nashville SC

1-1

2-1
Sun 20, Mar-00:00 - USL Championship
Detroit City vs Charleston Battery

0-0

1-0
Sun 20, Mar-03:00 - USL Championship
Pittsburgh Riverhounds SC vs Hartford Athletic

1-1

2-1
Sun 20, Mar-03:00 - USL Championship
Los Angeles Galaxy II vs San Antonio FC

1-1

1-2
Sun 20, Mar-03:00 - USL Championship
Memphis 901 vs Oakland Roots

2-0

2-1
Sun 20, Mar-03:30 - USL Championship
Louisville City FC vs Miami FC

1-0

2-0
Sun 20, Mar-03:35 - USL Championship
Tampa Bay Rowdies vs Indy Eleven

1-0

2-0
Sun 20, Mar-04:00 - USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC vs Monterey Bay FC

1-0

1-0
Sun 20, Mar-04:00 - USL Championship
El Paso Locomotive vs New Mexico United

1-1

1-2
Sun 20, Mar-04:30 - USL Championship
Tulsa Roughnecks vs Birmingham Legion

2-1

3-1
Sun 20, Mar-06:00 - USL Championship
Orange County SC vs Rio Grande Valley FC Toros

0-0

2-1
Sun 20, Mar-06:00 - USL Championship
Las Vegas Lights FC vs Phoenix Rising FC

1-0

2-1
Sun 20, Mar-06:00 - USL Championship
San Diego Loyal SC vs Sacramento Republic FC

2-0

2-0
Sun 20, Mar-15:00 - Uzbekistan Pro League A
Xorazm Urganch vs FK Andijan


3-0
Sun 20, Mar-15:00 - Uzbekistan Pro League A
Yangiyer vs Mashal Muborak


0-1
Sun 20, Mar-23:00 - Venezuela Primera Division
Metropolitanos FC vs Caracas FC

1-0

3-0
Sun 20, Mar-01:00 - Venezuela Primera Division
Portuguesa FC vs Zulia FC

0-1

1-1
Sun 20, Mar-03:15 - Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira vs Hermanos Colmenares

0-0

2-0
Sun 20, Mar-18:15 - Wales Cup
The New Saints vs Colwyn Bay

1-0

1-0
Sun 20, Mar-18:30 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Amazon Grimstad FK Women's vs Grand Bodo Women's

0-1

2-2
Sun 20, Mar-19:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Klepp IL Women's vs Honefoss Women's

1-1

2-2
Sun 20, Mar-18:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Fortuna Women's vs Asane Fotball Women's

0-3

0-4
Sun 20, Mar-18:00 - Women's Norwegian Toppserien
Arna-Bjornar Women's vs Lyn Oslo Women's

0-1

1-2
Sun 20, Mar-18:00 - Women's Norwegian Toppserien
LSK Kvinner Women's vs Kolbotn Women's

0-2

3-2
Sun 20, Mar-18:00 - Women's Norwegian Toppserien
Roa IL Women's vs Brann Women's

0-2

2-5
Sun 20, Mar-18:00 - Women's Norwegian Toppserien
Rosenborg Women's vs Avaldsnes Women's

3-0

6-0
Sun 20, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Caps United FC vs Highlanders FC

1-0

1-1
Sun 20, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Triangle FC vs Whawha FC


4-1
Sun 20, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs vs Harare City

0-1

1-2
Sun 20, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Cranborne Bullets vs Manica Diamonds

1-0

1-1
Sun 20, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Tenax FC vs Herentals College

0-1

0-2
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.