AD:

Football Results for Sun 13, Mar 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 13, Mar 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 13, Mar-17:00 - African Youth Championship Woman\'s U20
Ethiopia Women's(U20) vs Ghana women's(U20)

0-3

0-3
Sun 13, Mar-17:00 - Albania 1st league
Besa Kavaje vs Shkumbini Peqin

0-0

4-0
Sun 13, Mar-17:00 - Albania 1st league
Butrinti Sarande vs KF Maliqi

1-0

4-0
Sun 13, Mar-17:00 - Albania 1st league
KS Korabi Peshkopi vs KF Erzeni Shijak


2-1
Sun 13, Mar-16:45 - Albania Super league
KS Dinamo Tirana vs FK Kukesi

0-1

0-2
Sun 13, Mar-16:45 - Albania Super league
KF Laci vs Skenderbeu Korce

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:45 - Albania Super league
Teuta Durres vs Kastrioti Kruje

0-1

0-1
Sun 13, Mar-17:00 - Algeria Division 1
MC Alger vs RC Relizane

4-1

8-2
Sun 13, Mar-17:30 - Algeria Division 1
CS Constantine vs WA Tlemcen

1-0

5-0
Sun 13, Mar-17:30 - Algeria Division 1
Paradou AC vs NC Magra

1-1

3-1
Sun 13, Mar-16:30 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs UE Sant Julia

1-0

2-0
Sun 13, Mar-14:00 - Andorra Super league
UE Engordany vs Atletic Escaldes

0-0

1-0
Sun 13, Mar-19:00 - Andorra Super league
FC Ordino vs UE Santa Coloma

0-0

0-1
Sun 13, Mar-21:30 - Andorra Super league
CE Carroi vs Inter Club D'Escaldes

0-1

0-2
Sun 13, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Cuando Cubango vs Kabuscorp do Palanca

0-0

0-0
Sun 13, Mar-18:30 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Progresso Sambizanga

3-0

5-0
Sun 13, Mar-18:30 - Angola Girabola League
Recreativo Caala vs CD Lunda Sul

0-0

0-0
Sun 13, Mar-18:30 - Angola Girabola League
Sporting de Benguela vs Wiliete

0-2

0-4
Sun 13, Mar-19:00 - Angola Girabola League
Primeiro 1 de Agosto vs Recreativo Libolo

0-0

0-1
Sun 13, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Merlo vs Club Comunicaciones(AR)

0-0

0-1
Sun 13, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Acassuso vs Justo Jose de Urquiza

0-1

1-2
Sun 13, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Colegiales vs Canuelas FC

0-0

1-0
Sun 13, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Villa San Carlos vs CA Fenix Pilar

0-0

0-0
Sun 13, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Defensores Unidos vs Ituzaingo

0-1

1-1
Sun 13, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Talleres Remdios de Escalada vs Los Andes

0-0

0-0
Sun 13, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Sportivo Dock Sud vs Deportivo Armenio

0-0

0-0
Sun 13, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
UAI Urquiza vs CA San Miguel

0-0

2-0
Sun 13, Mar-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Excursionistas BsAs vs Liniers

0-0

1-1
Sun 13, Mar-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
CA Atlas vs Ferrocarril Midland

2-0

3-2
Sun 13, Mar-02:15 - Argentine Primera Division
Rosario Central vs Barracas Central

1-0

1-3
Sun 13, Mar-02:15 - Argentine Primera Division
Sarmiento Junin vs Newells Old Boys

0-1

2-2
Sun 13, Mar-00:00 - Argentine Primera Division
CA Huracan vs Club Deportivo Godoy Cruz

1-1

1-3
Sun 13, Mar-00:00 - Argentine Primera Division
Aldosivi vs Tigre

0-0

1-0
Sun 13, Mar-04:30 - Argentine Primera Division
Talleres Cordoba vs San Lorenzo

0-1

0-1
Sun 13, Mar-02:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Temperley vs Guillermo Brown

0-0

0-1
Sun 13, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Quilmes vs Sacachispas

0-0

1-1
Sun 13, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Flandria vs Atletico Rafaela

0-1

2-1
Sun 13, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Riestra vs Chaco For Ever

1-1

1-1
Sun 13, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Madryn vs CA Brown Adrogue

0-0

1-1
Sun 13, Mar-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Almirante Brown vs Estudiantes de Buenos Aires

1-0

1-0
Sun 13, Mar-04:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Club Atletico Guemes vs San Telmo

0-0

0-1
Sun 13, Mar-12:15 - Australia League A
Adelaide United vs Newcastle Jets FC

1-0

2-1
Sun 13, Mar-09:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Lake Macquarie City vs Charlestown Azzurri

0-0

1-1
Sun 13, Mar-07:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Broadmeadow Magic vs Newcastle Olympic

0-0

1-2
Sun 13, Mar-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney Olympic vs Rockdale City Suns

0-0

1-1
Sun 13, Mar-10:00 - Australia New South Wales Premier League
Blacktown City vs Mt Druitt Town Rangers FC

1-2

4-2
Sun 13, Mar-11:30 - Australia New South Wales Premier League
Sydney FC Youth vs Marconi Stallions

0-0

1-0
Sun 13, Mar-08:30 - Australia New South Wales Super League
Mounties Wanderers vs Bonnyrigg White Eagles

0-0

1-0
Sun 13, Mar-09:00 - Australia New South Wales Super League
Central Coast Mariners Academy vs St George City

0-0

1-2
Sun 13, Mar-10:30 - Australia New South Wales U20
Mounties Wanderers(U20) vs Bonnyrigg White Eagles(U20)

1-1

1-2
Sun 13, Mar-08:00 - Australia Victorian Premier League
Heidelberg United vs Oakleigh Cannons

1-0

2-0
Sun 13, Mar-10:00 - Australia Victorian Premier League
St Albans Saints vs South Melbourne

1-2

1-4
Sun 13, Mar-06:00 - Australia Victorian Premier League U21
Heidelberg United U21 vs Oakleigh Cannons(U21)

0-1

0-4
Sun 13, Mar-07:30 - Australia Victorian Premier League U21
St Albans Saints(U21) vs South Melbourne U21

0-1

1-3
Sun 13, Mar-09:05 - Australia Women\'s A-League
Adelaide United Women's vs Melbourne Victory Women's

1-1

1-2
Sun 13, Mar-13:30 - Austria Erste Division
FC Wacker Innsbruck vs SC Austria Lustenau

3-0

3-0
Sun 13, Mar-17:30 - Austrian Bundesliga
Austria Wien vs Wolfsberger AC

1-1

2-1
Sun 13, Mar-17:30 - Austrian Bundesliga
LASK Linz vs WSG Swarovski Tirol

3-0

6-0
Sun 13, Mar-17:30 - Austrian Bundesliga
SK Austria Klagenfurt vs Rapid Wien

1-2

1-3
Sun 13, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs Sturm Graz

0-0

1-0
Sun 13, Mar-13:30 - Austrian Frauen Bundesliga
Austria Vienna Women's vs Sturm Graz/Stattegg Women's

0-0

0-1
Sun 13, Mar-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Vorderland Women's vs SKV Altenmarkt Women's

0-0

0-0
Sun 13, Mar-18:30 - Austrian Regionalliga East
Mauerwerk vs FCM Traiskirchen

1-0

1-2
Sun 13, Mar-14:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
WSG Swarovski Tirol B vs Kitzbuhel

0-0

3-1
Sun 13, Mar-17:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
FC Wolfurt vs SC Austria Lustenau B

0-0

0-1
Sun 13, Mar-19:30 - Bahrain Premier League
East Riffa vs Manama Club

0-1

0-1
Sun 13, Mar-17:00 - Belarus Women\'s Super Cup
FC Minsk Women's vs Dinamo-BGUFK Minsk Women's

0-2

1-2
Sun 13, Mar-14:00 - Belarus Cup
Dnepr Mogilev vs Neman Grodno

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:59 - Belarus Cup
FC Torpedo Zhodino vs BATE Borisov

0-0

0-1
Sun 13, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division
Rupel Boom vs Thes Sport Tessenderlo

0-0

1-0
Sun 13, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel vs KSK Heist

2-1

3-1
Sun 13, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Knokke vs Royal FC Liege

2-1

2-1
Sun 13, Mar-16:30 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs Royal Antwerp FC

1-1

2-1
Sun 13, Mar-19:00 - Belgian Jupiler League
KRC Genk vs St.-Truidense VV

0-1

0-1
Sun 13, Mar-21:30 - Belgian Jupiler League
Beerschot Wilrijk vs K.A.A. Gent

0-1

0-2
Sun 13, Mar-23:00 - Belgium - 2e Klasse
Lierse Kempenzonen vs Royal Excel Mouscron

0-1

0-1
Sun 13, Mar-19:00 - Belgium - 2e Klasse
KMSK Deinze vs Red Star Waasland-Beveren

1-2

3-3
Sun 13, Mar-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Oriente Petrolero vs Blooming

0-1

1-2
Sun 13, Mar-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Aurora vs Jorge Wilstermann

1-0

1-0
Sun 13, Mar-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Nacional Potosi vs Real Tomayapo

4-0

5-0
Sun 13, Mar-16:00 - Bosnia Premijer Liga
Leotar vs FK Zeljeznicar Sarajevo

0-0

0-0
Sun 13, Mar-16:00 - Bosnia Premijer Liga
Radnik Bijeljina vs Rudar Prijedor

0-0

0-0
Sun 13, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga
Sloboda Tuzla vs Zrinjski Mostar

0-0

0-2
Sun 13, Mar-23:30 - Brazil Mato-grossense Division 1
Uniao Rondonopolis MT vs Luverdense

0-1

2-1
Sun 13, Mar-00:00 - Brazil Alagoano Division 1
Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA) vs Cruzeiro AL

0-0

0-0
Sun 13, Mar-00:00 - Brazil Alagoano Division 1
Murici vs Centro Sportivo Alagoano

0-1

0-1
Sun 13, Mar-00:00 - Brazil Alagoano Division 1
CS Esportivo AL vs Clube de Regatas Brasil

0-0

0-1
Sun 13, Mar-00:00 - Brazil Alagoano Division 1
Desportiva Alianca AL vs Jacyoba

2-0

2-0
Sun 13, Mar-23:30 - Brazil Amazonense League
Iranduba AM vs Nacional(AM)

1-1

1-2
Sun 13, Mar-23:30 - Brazil Amazonense League
Manauara vs Manaus FC(AM)

1-1

1-1
Sun 13, Mar-23:30 - Brazil Amazonense League
Operario/AM vs Princesa AM

0-1

1-1
Sun 13, Mar-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Potiguar-M RN vs ABC Natal/RN

1-0

2-1
Sun 13, Mar-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Globo vs America FC Natal RN

1-1

2-1
Sun 13, Mar-01:30 - Brazil Campeonato Baiano Division
UNIRB/BA vs Vitoria Salvador BA

1-0

1-1
Sun 13, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Alagoinhas Atletico BA vs Juazeirense BA

1-0

2-0
Sun 13, Mar-18:00 - Brazil Campeonato Carioca
Nova Iguacu vs Madureira

0-0

3-0
Sun 13, Mar-02:30 - Brazil Campeonato Carioca
Bangu vs CR Flamengo (RJ)

0-3

0-6
Sun 13, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Vasco da Gama(RJ) vs Resende-RJ

1-0

3-0
Sun 13, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Audax Rio RJ vs Botafogo (RJ)

1-0

2-2
Sun 13, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Marcilio Dias SC vs Camboriu SC

1-1

1-1
Sun 13, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Chapecoense SC vs Concordia SC

1-1

1-1
Sun 13, Mar-00:45 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Fortaleza CE vs Ferroviario CE

1-0

2-1
Sun 13, Mar-01:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Atletico Clube Goianiense vs Morrinhos FC

1-0

3-0
Sun 13, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goias vs CRAC (GO)

1-0

3-0
Sun 13, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Anapolis FC vs Ipora

0-0

0-1
Sun 13, Mar-18:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Caldense(MG) vs Athletic Club MG

0-0

0-1
Sun 13, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Uberlandia vs America MG

1-0

2-1
Sun 13, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Villa Nova-MG vs Patrocinense MG

1-0

2-0
Sun 13, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Campinense (PB) vs Treze Campina Grande PB

0-0

0-0
Sun 13, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Atletico Cajazeirense PB vs Sousa PB

0-0

0-2
Sun 13, Mar-01:30 - Brazil Campeonato Paulista
Corinthians Paulista (SP) vs Ponte Preta

3-0

5-0
Sun 13, Mar-03:30 - Brazil Campeonato Paulista
Inter de Limeira vs Sao Bernardo

1-0

2-1
Sun 13, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Mirassol FC vs Sao Paulo

0-1

0-3
Sun 13, Mar-01:30 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Taubate vs XV de Piracicaba

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
AA Portuguesa Santista vs Lemense SP

2-0

5-0
Sun 13, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Juventus-SP vs Sao Bento

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Monte Azul SP vs Rio Claro

1-0

2-1
Sun 13, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
CA Linense SP vs Oeste SP

1-0

1-1
Sun 13, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Bandeirante SP vs Uniao Suzano AC


2-0
Sun 13, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Barretos SP vs Marilia (SP)

1-0

2-0
Sun 13, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
CA Votuporanguense SP vs Sertaozinho

1-1

1-1
Sun 13, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Matonense SP vs Comercial SP

0-1

0-3
Sun 13, Mar-22:00 - Brazil Capixaba
Rio Branco De Venda Nova ES vs Serra ES

1-2

1-2
Sun 13, Mar-01:00 - Brazil Maranhense Division 1
Sampaio Correa (MA) vs Moto Clube(MA)

0-0

1-0
Sun 13, Mar-22:30 - Brazil Maranhense Division 1
Tuntum(MA) vs Pinheiro MA

0-0

0-0
Sun 13, Mar-01:30 - Brazil Paranaense League
Cascavel PR vs Gremio Metropolitano Maringa

0-0

0-1
Sun 13, Mar-18:00 - Brazil Paranaense League
Londrina (PR) vs Atletico Paranaense

1-0

1-0
Sun 13, Mar-22:30 - Brazil Paranaense League
Independiente FSJ vs Operario Ferroviario PR

2-0

2-1
Sun 13, Mar-00:45 - Brazil Piauiense Division 1
Fluminense/PI vs Altos/PI

0-1

0-1
Sun 13, Mar-22:45 - Brazil Piauiense Division 1
Cori Sabba vs Oeirense/PI

1-0

1-1
Sun 13, Mar-01:00 - Brazil Roraimense League
Roraima RR vs Nautico (RR)

0-0

1-3
Sun 13, Mar-03:15 - Brazil Roraimense League
Rio Negro/RR vs Associacao Esportiva Real

0-3

0-3
Sun 13, Mar-22:15 - Brazil Sergipano
Boca Juniors SE vs Itabaiana(SE)

0-2

0-2
Sun 13, Mar-23:00 - Brazil Sergipano
Falcon FC SE vs Atletica Gloriense/SE

1-0

1-0
Sun 13, Mar-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
SER Chapadao/MS vs Operario MS

1-1

2-2
Sun 13, Mar-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
EC Aguia Negra vs Coxim MS

4-0

5-0
Sun 13, Mar-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Costa Rica MS vs Uniao ABC MS

2-0

4-0
Sun 13, Mar-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Dourados MS vs Naviraiense

0-1

1-1
Sun 13, Mar-14:30 - Bulgaria B PFG
FC Sozopol vs Etar Veliko Tarnovo

1-1

1-1
Sun 13, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Spartak Varna vs FC Dobrudzha

0-1

1-2
Sun 13, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
FC Maritsa Plovdiv vs Marek Dupnitza

0-0

3-0
Sun 13, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Septemvri Sofia vs FK Levski 2020 Lom

2-0

3-0
Sun 13, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
CSKA 1948 Sofia II vs Litex Lovech

2-1

4-1
Sun 13, Mar-17:00 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Plovdiv vs Beroe

0-0

2-0
Sun 13, Mar-19:45 - Bulgaria Premier
Ludogorets Razgrad vs Levski Sofia

0-1

2-1
Sun 13, Mar-17:00 - Burundi Ligue A
Le Messager Ngozi vs Flambeau du Centre


0-2
Sun 13, Mar-17:00 - Burundi Ligue A
Bujumbura City vs Les Crocos


1-2
Sun 13, Mar-17:00 - Burundi Ligue A
Olympic Star vs Atheletico Olympic

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:00 - Burundi Ligue A
Kayanza United vs Aigle Noir


0-1
Sun 13, Mar-17:00 - Burundi Ligue A
Bumamuru vs Vital'O

0-1

0-2
Sun 13, Mar-15:00 - Burundi Ligue A
Dynamik vs Royal de Muramvya


2-1
Sun 13, Mar-23:00 - CAF Confederation Cup
Club Sportif Sfaxien vs Pyramids FC

0-1

1-1
Sun 13, Mar-23:00 - CAF Confederation Cup
JS Saoura vs Al Ittihad Tripoli

1-0

1-0
Sun 13, Mar-17:00 - CAF Confederation Cup
Zanaco vs Al-Ahli Tripoli

1-1

2-3
Sun 13, Mar-17:00 - CAF Confederation Cup
Coton Sport Garoua vs T.P. Mazembe Englebert

1-1

2-2
Sun 13, Mar-17:00 - CAF Confederation Cup
Simba vs Renaissance Sportive de Berkane

1-0

1-0
Sun 13, Mar-19:59 - CAF Confederation Cup
ASEC Mimosas vs US Gendarmerie

2-0

2-1
Sun 13, Mar-19:59 - CAF Confederation Cup
Al Masry vs AS Otoho

0-0

1-0
Sun 13, Mar-19:59 - CAF Confederation Cup
Orlando Pirates vs Royal Leopards

0-0

3-0
Sun 13, Mar-01:00 - Chile Primera Division
Universidad Catolica vs Everton CD

0-0

0-1
Sun 13, Mar-03:30 - Chile Primera Division
Union La Calera vs Huachipato FC

0-0

1-0
Sun 13, Mar-16:00 - Club Friendly
Arsenal de Sarandi Reserve vs Velez Sarsfield(R)

1-0

1-0
Sun 13, Mar-18:00 - Club Friendly
FC Sydvest vs B 1913 Odense

0-1

0-1
Sun 13, Mar-17:00 - Club Friendly
Raca Bratislava vs Sokol Lanzhot

0-0

0-1
Sun 13, Mar-14:00 - Club Friendly
Slonim vs FK Lida

0-1

0-2
Sun 13, Mar-20:30 - Club Friendly
Valerenga Women's vs Brann Women's

1-0

2-0
Sun 13, Mar-00:40 - CONCACAF Women Under 20
USA Women's(U20) vs Mexico Women's(U20)

2-0

2-0
Sun 13, Mar-05:00 - Costa Rica Primera Division
AD San Carlos vs Santos de Guapiles FC

1-0

1-0
Sun 13, Mar-18:00 - Croatia - 1. Division
Hrvatski Dragovoljac vs NK Rijeka

1-0

2-1
Sun 13, Mar-20:05 - Croatia - 1. Division
NK Osijek vs HNK Gorica

0-0

0-0
Sun 13, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Croatia Zmijavci vs NK Solin

0-0

0-2
Sun 13, Mar-18:00 - Cyprus 1 Division
AEK Larnaca vs APOEL Nicosia

1-0

1-2
Sun 13, Mar-21:00 - Cyprus 1 Division
Apollon Limassol FC vs Anorthosis Famagusta FC

0-1

1-1
Sun 13, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Ahironas Liopetriou vs Anagennisi Deryneia

0-0

0-1
Sun 13, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Alki Oroklini vs Enosis Neon Paralimni FC

0-0

1-1
Sun 13, Mar-13:15 - Czech Republic 2. Liga
Viktoria Zizkov vs Sparta Praha B

1-1

1-2
Sun 13, Mar-17:30 - Czech Republic 2. Liga
SK Slovan Varnsdorf vs FK Pribram

2-0

3-0
Sun 13, Mar-17:30 - Czech Republic 2. Liga
FK MAS Taborsko vs MFK Vyskov

0-1

1-1
Sun 13, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Slavia Prague B vs Admira Praha

1-1

1-2
Sun 13, Mar-13:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Plzen B vs SK Rakovnik

0-0

2-0
Sun 13, Mar-17:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Sokol Hostoun vs Slavia Karlovy Vary

0-1

0-2
Sun 13, Mar-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Povltava FA vs Pribram B

2-1

3-2
Sun 13, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Mlada Boleslav B vs Hradec Kralove B

0-1

0-1
Sun 13, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Slovan Liberec B vs Slovan Velvary

1-0

4-0
Sun 13, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
FC Bohemians 1905 B vs Jiskra Usti nad Orlici

1-0

2-1
Sun 13, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Dukla Praha B vs SK Sokol Zapy

0-0

3-1
Sun 13, Mar-14:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Teplice B vs Prepere

0-0

1-2
Sun 13, Mar-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Sokol Brozany vs Pardubice B

1-0

4-0
Sun 13, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slovan Liberec vs Slavia Praha

1-0

1-0
Sun 13, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Dynamo Ceske Budejovice vs FK Jablonec

2-0

2-0
Sun 13, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
MFK Karvina vs SK Sigma Olomouc

0-1

1-2
Sun 13, Mar-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Sparta Prague vs Pardubice

0-0

3-1
Sun 13, Mar-17:45 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Pardubice Women's vs Dukla Praha Women's

2-0

5-0
Sun 13, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Synot Slovacko Women's vs FC Viktoria Plzen Women's

0-0

1-0
Sun 13, Mar-16:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Horni Herspice Women's vs Slovan Liberec Women's

1-0

2-1
Sun 13, Mar-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Sparta Praha Women's vs Slavia Praha Women's

1-1

1-2
Sun 13, Mar-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vrchovina vs Hlucin

2-2

2-3
Sun 13, Mar-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Sigma Olomouc B vs Synot Slovacko II

2-1

3-1
Sun 13, Mar-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Velke Mezirici vs 1. SC Znojmo

0-0

3-0
Sun 13, Mar-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Blansko vs Vysocina Jihlava B

1-0

3-1
Sun 13, Mar-13:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Zlin B vs Vratimov

0-0

0-1
Sun 13, Mar-17:00 - Danish SAS Ligaen
Viborg vs Vejle

1-0

2-0
Sun 13, Mar-17:00 - Danish SAS Ligaen
Randers FC vs Silkeborg IF

1-0

2-1
Sun 13, Mar-19:00 - Danish SAS Ligaen
Brondby vs Aarhus AGF

1-0

1-1
Sun 13, Mar-21:00 - Danish SAS Ligaen
Midtjylland vs FC Kobenhavn

0-0

0-1
Sun 13, Mar-18:00 - Denmark - 1. Division
AC Horsens vs Esbjerg FB

0-0

0-0
Sun 13, Mar-16:30 - Denmark - 1. Division
HB Koge vs Fremad Amager

0-0

0-0
Sun 13, Mar-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Hillerod Fodbold vs B93 Copenhagen

1-0

2-0
Sun 13, Mar-16:00 - Denmark Woman\'s Cup
Aarhus AGF Women's vs Fortuna Hjorring Women's

1-2

2-2
Sun 13, Mar-02:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Tecnico Universitario vs Liga Deportiva Universitaria

0-1

1-2
Sun 13, Mar-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Orense SC vs 9 de Octubre

0-0

2-1
Sun 13, Mar-05:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Barcelona SC(ECU) vs Independiente Del Valle

1-0

2-0
Sun 13, Mar-00:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Mushuc Runa vs Cumbaya F.C.

2-1

4-2
Sun 13, Mar-17:00 - Egypt Cup
Ghazl El Mahallah vs El Sharqia Dokhan

0-0

1-1
Sun 13, Mar-17:00 - Egypt Cup
Tala'ea El Gaish vs Helwan Club

2-1

3-1
Sun 13, Mar-19:59 - Egypt Cup
National Bank of Egypt SC vs Aswan

0-0

1-0
Sun 13, Mar-01:00 - El Salvador Primera Division
Atletico Marte vs CD Chalatenango

2-1

4-2
Sun 13, Mar-01:15 - El Salvador Primera Division
Jocoro FC vs Aguila

0-1

0-2
Sun 13, Mar-05:00 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs Alianza San Salvador

0-0

0-0
Sun 13, Mar-05:00 - El Salvador Primera Division
Santa Tecla vs CD Platense Municipal Zacatecoluca

0-0

0-1
Sun 13, Mar-22:45 - England FA Women Super League
Brighton & H.A. Women's vs Arsenal Women's

0-3

0-3
Sun 13, Mar-16:30 - England FA Women Super League
Tottenham Hotspur Women's vs Manchester City Women's

0-0

0-1
Sun 13, Mar-18:00 - England FA Women Super League
Birmingham Women's vs West Ham United Women's

0-1

0-1
Sun 13, Mar-17:00 - England FA Women Super League
Chelsea FC Women's vs Aston Villa Women's

0-0

1-0
Sun 13, Mar-16:00 - England Ladies Premier League
Durham Wildcats Women's vs Coventry Women's

0-0

0-0
Sun 13, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Charlton Athletic Women's vs Liverpool Women's

0-0

0-1
Sun 13, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Blackburn Rovers Women's vs Sunderland Women's

1-0

2-1
Sun 13, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Lewes Women's vs Crystal Palace Women's

0-0

2-0
Sun 13, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Sheffield United Women's vs London City Lionesses Women's

0-1

2-1
Sun 13, Mar-19:00 - England Ladies Premier League
Bristol City Women's vs Watford Women's

1-0

3-1
Sun 13, Mar-16:00 - England The Championship
Luton Town vs Queens Park Rangers

1-0

1-2
Sun 13, Mar-17:00 - England U23 Premier League
Derby County(U23) vs Leicester City(U23)

0-0

0-0
Sun 13, Mar-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
Middlesbrough Women's vs Sheffield Women's


2-1
Sun 13, Mar-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
Nottingham Forest Women's vs Stoke City Women's


2-0
Sun 13, Mar-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
Derby County Women's vs Huddersfield Town Women's


3-0
Sun 13, Mar-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
Brighouse Town Women's vs Fylde LFC Women's


0-1
Sun 13, Mar-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
West Bromwich WFC Women's vs Hull City Women's


4-2
Sun 13, Mar-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
Loughborough Lightning Women's vs Wolves Women's


0-3
Sun 13, Mar-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Cardiff City Women's vs Ipswich Women's


0-3
Sun 13, Mar-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
London Bees Women's vs Portsmouth Women's


0-4
Sun 13, Mar-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Keynsham Town Women's vs Gillingham Women's


0-8
Sun 13, Mar-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Hounslow Women's vs Crawley Wasps Women's


1-7
Sun 13, Mar-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Milton Keynes Dons Women's vs Oxford United Women's


1-0
Sun 13, Mar-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Southampton Women's vs Bridgwater United Women's


1-1
Sun 13, Mar-18:30 - England Women\'s Southern Premier League
Plymouth Argyle Women's vs Chichester City Women's


2-1
Sun 13, Mar-18:00 - English Premier League
Southampton vs Watford

1-2

1-2
Sun 13, Mar-18:00 - English Premier League
West Ham United vs Aston Villa

0-0

2-1
Sun 13, Mar-18:00 - English Premier League
Chelsea FC vs Newcastle

0-0

1-0
Sun 13, Mar-18:00 - English Premier League
Everton vs Wolverhampton Wanderers

0-0

0-1
Sun 13, Mar-18:00 - English Premier League
Leeds United vs Norwich City

1-0

2-1
Sun 13, Mar-20:30 - English Premier League
Arsenal vs Leicester City

1-0

2-0
Sun 13, Mar-14:30 - Estonia Esi Liiga
Ida-Virumaa FC Alliance vs FC Elva

0-1

0-2
Sun 13, Mar-14:30 - Estonia Esi Liiga
Parnu JK vs FC Nomme United

0-0

0-1
Sun 13, Mar-14:30 - Estonia Esi Liiga B
Tartu JK Tammeka B vs Tallinna JK Legion B

2-1

3-1
Sun 13, Mar-21:00 - Estonia Esi Liiga B
Laanemaa Haapsalu vs JK Tallinna Kalev II

0-1

0-2
Sun 13, Mar-16:00 - Estonia Esi Liiga B
Tartu Kalev vs FC Tallinn

0-1

0-3
Sun 13, Mar-16:30 - Estonia Meistri Liiga
Nomme Kalju vs Parnu JK Vaprus

1-0

2-0
Sun 13, Mar-19:15 - Estonia Meistri Liiga
Paide Linnameeskond vs FC Flora Tallinn

0-1

1-2
Sun 13, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
HB Torshavn vs NSI Runavik

4-1

5-1
Sun 13, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
AB Argir vs 07 Vestur Sorvagur

2-1

3-3
Sun 13, Mar-19:59 - Faroe Islands Formuladeildin
Toftir B68 vs Skala IF

2-1

2-2
Sun 13, Mar-14:45 - Finland Junior League
KaPa Helsinki Youth vs Gnistan Youth

1-1

5-1
Sun 13, Mar-15:00 - Finland Junior League
KoiPS Youth vs KuPS Youth

0-3

0-7
Sun 13, Mar-16:30 - Finland Ykkonen Cup
PK-35 Vantaa vs Jaro

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:00 - Finland Ykkonen Cup
Ekenas IF vs Turun Palloseura

0-2

0-3
Sun 13, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
St Pryve St Hilaire(U19) vs Le Havre(U19)


1-8
Sun 13, Mar-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
ESTAC Troyes vs Nantes

1-0

1-0
Sun 13, Mar-23:45 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Brestois vs Marseille

0-1

1-4
Sun 13, Mar-16:00 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs Bordeaux

1-0

3-0
Sun 13, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Strasbourg vs AS Monaco

1-0

1-0
Sun 13, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Metz vs RC Lens

0-0

0-0
Sun 13, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Angers SCO vs Stade de Reims

0-1

0-1
Sun 13, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Clermont Foot vs FC Lorient

0-0

0-2
Sun 13, Mar-20:05 - French Le Championnat Ligue 1
Lyonnais vs Stade Rennes FC

0-3

2-4
Sun 13, Mar-16:00 - Friendly Internationals
Tajikistan Women's(U18) vs Iran Women's(U18)

0-4

0-11
Sun 13, Mar-13:00 - Friendly Internationals
Kyrgyzstan Women's(U18) vs Uzbekistan Women's (U18)

1-0

1-1
Sun 13, Mar-22:00 - Futsal Italian Serie A
Feldi Eboli Futsal vs Pesarofano Futsal


2-5
Sun 13, Mar-16:00 - Futsal Spain Division De Honor
Emotion Zaragoza Futsal vs Real Betis Futsal


4-2
Sun 13, Mar-19:00 - Georgia Primera Division
Dinamo Batumi vs FC Saburtalo Tbilisi

1-1

2-2
Sun 13, Mar-16:00 - German 3. Liga
FSV Zwickau vs VfL Osnabruck

0-3

1-3
Sun 13, Mar-17:00 - German 3. Liga
Wurzburger Kickers vs Dortmund(Am)

2-1

3-1
Sun 13, Mar-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hamburger(U17) vs FC Viktoria 1889 Berlin(U17)


1-0
Sun 13, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Werder Bremen(U17) vs RasenBallsport Leipzig(U17)


2-3
Sun 13, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hansa Rostock(U17) vs Hannover 96(U17)


2-3
Sun 13, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
FC Kaiserslautern (U17) vs Eintracht Frankfurt(U17)


2-0
Sun 13, Mar-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Munchen 1860(U17) vs Reutlingen(U17)


2-1
Sun 13, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
VfB Stuttgart(U17) vs Bayern Munich(U17)


5-1
Sun 13, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SV Wehen Wiesbaden(U17) vs Augsburg(U17)


2-1
Sun 13, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SpVgg Unterhaching U17 vs FSV Frankfurt U17


3-2
Sun 13, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bochum(U17) vs Schalke 04 (U17)


0-2
Sun 13, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Dortmund(U17) vs SG Unterrath(U17)

0-0

0-0
Sun 13, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf(U17) vs Wuppertaler SV Borussia(U17)


2-0
Sun 13, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SV Lippstadt(U17) vs SC Paderborn 07(U17)


0-1
Sun 13, Mar-22:30 - German Bundesliga
Greuther Furth vs RB Leipzig

1-4

1-6
Sun 13, Mar-18:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs 1. FC Koln

0-0

0-1
Sun 13, Mar-20:30 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs VfL Bochum

0-1

2-1
Sun 13, Mar-20:30 - German Bundesliga
Borussia Dortmund vs Arminia Bielefeld

1-0

1-0
Sun 13, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
Hannover 96 vs FC Nurnberg

0-1

0-3
Sun 13, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
Karlsruher SC vs SSV Jahn Regensburg

0-1

1-1
Sun 13, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
FC Ingolstadt 04 vs Schalke 04

0-0

0-3
Sun 13, Mar-16:00 - German Frauen Bundesliga
SC Sand Women's vs Bayer Leverkusen Women's

2-1

2-1
Sun 13, Mar-16:00 - German Frauen Bundesliga
Eintracht Frankfurt Women's vs SG Essen-Schonebeck Women's

0-0

1-0
Sun 13, Mar-19:00 - German Frauen Bundesliga
SC Freiburg Women's vs Carl Zeiss Jena Women's

4-1

7-1
Sun 13, Mar-19:00 - German Frauen Bundesliga
Werder Bremen Women's vs Turbine Potsdam Women's

0-3

0-5
Sun 13, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Cup
Bayern Munich(U19) vs VfB Stuttgart U19

0-0

1-1
Sun 13, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Energie Cottbus (U19) vs Hannover 96 (U19)

2-1

4-3
Sun 13, Mar-14:15 - German Junioren Bundesliga Nord
Holstein Kiel(U19) vs Hertha BSC Berlin U19

1-0

1-4
Sun 13, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Kassel U19 vs Nurnberg (U19)

0-2

0-3
Sun 13, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
SV Lichtenberg 47 vs Carl Zeiss Jena

0-1

0-2
Sun 13, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs FSV Union Furstenwalde

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemie Leipzig vs Berliner FC Dynamo

1-1

1-1
Sun 13, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Hamburger SV II vs VfV 06 Hildesheim

0-0

1-0
Sun 13, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
Drochtersen/Assel vs HSC Hannover

2-0

3-0
Sun 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Altona 93 vs FC Hansa Luneburg

0-0

1-1
Sun 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt vs FC Oberneuland

1-0

2-1
Sun 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Teutonia Ottensen vs Werder Bremen (Am)

2-1

3-3
Sun 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Phonix Lubeck vs SSV Jeddeloh

1-0

3-0
Sun 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TuS Rot Weiss Koblenz vs KSV Hessen Kassel

2-1

2-2
Sun 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
FC Schalke 04 II vs Wuppertaler SV

0-2

0-4
Sun 13, Mar-17:00 - Germany Women Division 2
Wolfsburg B Women's vs FC Gutersloh Women's

1-0

1-3
Sun 13, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
Duisburg Women's vs Hoffenheim Women's B

0-0

1-1
Sun 13, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
Henstedt Ulzburg Women's vs Eintracht Frankfurt B Women's

1-2

1-4
Sun 13, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
Nurnberg Women's vs SV Meppen Women's

1-2

2-6
Sun 13, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
RB Leipzig Women's vs Bayern Munich B Women's

0-2

2-3
Sun 13, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
SV Elversberg Women's vs BV Borussia Bocholt Women's

0-0

2-0
Sun 13, Mar-22:00 - Ghana Premier League
Asante Kotoko FC vs Bibiani Gold Stars

2-0

5-0
Sun 13, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Great Olympics vs Legon Cities

1-0

1-0
Sun 13, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Medeama SC vs Techiman Eleven Wonders

0-0

1-0
Sun 13, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Aduana Stars vs Accra Hearts of Oak

1-0

1-0
Sun 13, Mar-19:00 - Ghana Premier League
WAFA vs Real Tamale United

1-0

1-0
Sun 13, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Elmina Sharks vs Bechem United

1-2

2-3
Sun 13, Mar-19:00 - Gibraltar Premier Divisio
Lynx Gibraltar vs College 1975

0-0

0-2
Sun 13, Mar-21:30 - Greece Super League 1
Panathinaikos vs AEK Athens

1-1

1-1
Sun 13, Mar-23:30 - Greece Super League 1
PAOK Saloniki vs Pas Giannina

0-0

1-0
Sun 13, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Olympiakos Piraeus vs Aris Thessaloniki

1-0

2-1
Sun 13, Mar-16:00 - Greece Super League 2
Zakynthos vs Kifisia

1-0

1-1
Sun 13, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Ergotelis vs Giorgos Karaiskakis

0-0

0-0
Sun 13, Mar-16:45 - Greece Super League 2
AEL Larisa vs Apollon Pontou

0-0

0-0
Sun 13, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Niki Volos vs Thesprotos

3-1

3-1
Sun 13, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Apollon Larissas vs Veria FC

0-0

0-1
Sun 13, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Trikala vs Anagennisi Karditsa

0-2

0-3
Sun 13, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Ierapetra vs AO Episkopis Rethymno

0-0

0-1
Sun 13, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Diagoras Rodos vs Kalamata AO

0-0

0-1
Sun 13, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Almopos Aridaea vs Kavala FC

1-0

1-1
Sun 13, Mar-19:00 - Greece Super League 2
Kallithea vs AS Rodos

1-0

2-0
Sun 13, Mar-13:00 - Greece U19
PAOK Saloniki(U19) vs Panetolikos(U19)

1-0

2-0
Sun 13, Mar-13:00 - Greece U19
Pas Giannina(U19) vs Ionikos(U19)

1-1

2-1
Sun 13, Mar-01:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Santa Lucia Cotzumalguapa

2-0

2-1
Sun 13, Mar-01:00 - Guatemala Liga Nacional
Nueva Concepcion vs Club Comunicaciones

0-1

0-1
Sun 13, Mar-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs Guastatoya

2-0

4-0
Sun 13, Mar-22:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Achuapa vs Antigua GFC

1-0

1-1
Sun 13, Mar-01:30 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs Solola FC

1-0

2-1
Sun 13, Mar-06:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Xelaju MC vs CD Malacateco

0-0

1-2
Sun 13, Mar-23:00 - Holland Eredivisie
AZ Alkmaar vs FC Twente Enschede

0-0

0-1
Sun 13, Mar-00:00 - Holland Eredivisie
RKC Waalwijk vs SC Heerenveen

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:30 - Holland Eredivisie
FC Utrecht vs PSV Eindhoven

0-0

0-1
Sun 13, Mar-17:30 - Holland Eredivisie
Heracles Almelo vs Vitesse Arnhem

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:45 - Holland Eredivisie
PEC Zwolle vs Feyenoord Rotterdam

1-0

1-2
Sun 13, Mar-15:15 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs Willem II

0-0

1-0
Sun 13, Mar-15:15 - Holland Eredivisie Women\'s
FC Twente Enschede Women's vs Feyenoord Rotterdam Women's

2-0

6-0
Sun 13, Mar-15:15 - Holland Eredivisie Women\'s
SBV Excelsior Women's vs FC Zwolle Women's

0-0

1-2
Sun 13, Mar-17:30 - Holland Tweede Divisie
Tielse Eendracht Combinatie vs Jong Sparta Rotterdam

0-0

1-1
Sun 13, Mar-03:05 - Honduras Liga Nacional
Marathon vs CD Vida

1-1

1-1
Sun 13, Mar-04:00 - Honduras Liga Nacional
UPNFM vs Real Sociedad Tocoa

1-0

1-0
Sun 13, Mar-05:15 - Honduras Liga Nacional
Honduras Progreso vs CD Olimpia

1-3

1-3
Sun 13, Mar-05:30 - Honduras Liga Nacional
CD Victoria vs Platense

0-1

0-1
Sun 13, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Diosgyor VTK vs Bekescsaba

0-1

3-4
Sun 13, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Soroksar vs Szeged Csanad

2-0

2-2
Sun 13, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ
BFC Siofok vs Pecsi MFC

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Kecskemeti TE vs Szolnoki MAV FC

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ
FC Ajka vs III.Keruleti TUE

0-1

1-1
Sun 13, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Csakvari TK vs Nyiregyhaza Spartacus FC

1-2

2-3
Sun 13, Mar-22:30 - Hungary NB Ⅱ
Vasas SC vs ETO FC Gyor

0-0

2-0
Sun 13, Mar-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Budaorsi SC vs Dorogi FC

1-0

3-0
Sun 13, Mar-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Szentlorinc SE vs Tiszakecske

0-1

1-2
Sun 13, Mar-19:59 - Hungary NB1
MOL Fehervar FC vs Ferencvarosi TC

0-0

0-2
Sun 13, Mar-17:30 - Hungary NB1
Kisvarda vs Gyirmot SE

1-0

1-0
Sun 13, Mar-16:00 - Iceland Women\'s League Cup
IR Reykjavik Women's vs UMF Sindri Hofn Women's


0-1
Sun 13, Mar-19:00 - Iceland League Cup
Breidablik vs KV Reykjavik

0-0

3-0
Sun 13, Mar-19:59 - Iceland League Cup
KA Akureyri vs UMF Selfoss

1-2

2-3
Sun 13, Mar-16:00 - Iceland League Cup
UMF Afturelding vs Vestri

1-0

1-0
Sun 13, Mar-20:15 - Iceland League Cup II
IR Reykjavik vs Vidir Gardur

0-0

3-0
Sun 13, Mar-16:00 - Iceland League Cup II
UMF Sindri Hofn vs KFR Aegir

1-0

1-1
Sun 13, Mar-17:45 - Indonesia Liga 1
TIRA Persikabo vs Persija Jakarta

0-1

0-4
Sun 13, Mar-15:15 - Indonesia Liga 1
Persib Bandung vs Madura United FC

2-0

3-2
Sun 13, Mar-22:15 - Israel Premier League
Hapoel Nof HaGalil vs Hapoel Beer Sheva

0-1

0-2
Sun 13, Mar-21:00 - Israel Premier League
Hapoel Haifa vs Hapoel Katamon Jerusalem

1-1

1-2
Sun 13, Mar-16:00 - Israel State League
Shimshon Tel Aviv vs Hapoel Kfar Shalem

1-2

3-2
Sun 13, Mar-21:00 - Israel State League
Maccabi Yavne vs Maccabi Sha'arayim

0-0

0-0
Sun 13, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera
Fiorentina Youth vs AC Milan Youth

1-1

3-1
Sun 13, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera
Spal Youth vs Pescara Youth

0-0

1-2
Sun 13, Mar-15:30 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Atalanta Youth

0-0

2-1
Sun 13, Mar-23:45 - Italian Serie A
Torino vs Inter Milan

1-0

1-1
Sun 13, Mar-15:30 - Italian Serie A
Fiorentina vs Bologna

0-0

1-0
Sun 13, Mar-18:00 - Italian Serie A
Hellas Verona vs Napoli

0-1

1-2
Sun 13, Mar-21:00 - Italian Serie A
Udinese vs AS Roma

1-0

1-1
Sun 13, Mar-21:00 - Italian Serie A
Atalanta vs Genoa

0-0

0-0
Sun 13, Mar-18:30 - Italian Serie B
Pisa vs Cremonese

1-0

3-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italian Woman\'s Cup
Empoli Women's vs AS Roma Women's

0-0

0-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy C1A
Piacenza vs Pro Vercelli

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy C1A
Albinoleffe vs Padova

1-0

1-2
Sun 13, Mar-17:30 - Italy C1A
Pro Patria vs Giana Erminio

2-0

5-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy C1A
US Pergolettese vs AC Trento

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy C1A
Pro Sesto vs US Seregno

0-1

2-2
Sun 13, Mar-17:30 - Italy C1A
Legnago Salus vs Renate AC

0-0

1-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy C1A
Juventus(U23) vs FC Sudtirol

0-1

0-1
Sun 13, Mar-15:30 - Italy C1A
Mantova vs US Fiorenzuola

0-0

1-1
Sun 13, Mar-20:30 - Italy C1C
U.S. Catanzaro 1929 vs FC Bari 1908

1-1

1-2
Sun 13, Mar-20:30 - Italy C1C
Fidelis Andria vs Latina Calcio

1-0

1-1
Sun 13, Mar-20:30 - Italy C1C
Foggia vs Picerno

1-0

3-2
Sun 13, Mar-20:30 - Italy C1C
Juve Stabia vs Turris Neapolis

3-0

3-0
Sun 13, Mar-20:30 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs Taranto Sport

1-1

1-1
Sun 13, Mar-20:30 - Italy C1C
S.S.D. Citta di Campobasso vs ACR Messina

1-0

2-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy C1C
Avellino vs Palermo

1-1

1-2
Sun 13, Mar-17:30 - Italy C1C
Vibonese vs Catania

0-1

1-2
Sun 13, Mar-20:30 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs Paganese Calcio 1926

3-1

3-3
Sun 13, Mar-17:30 - Italy C1C
Nuova Monterosi vs S.S. Monopoli 1966

0-0

0-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Desenzano Calvina vs Crema

0-1

0-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Molfetta Calcio vs Rotonda

0-0

1-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Matese vs Castelfidardo

2-1

2-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
San Luca vs Cavese

0-1

0-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Vis Nova Giussano vs Villa d'Alme Valbrembana

0-1

0-2
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Insieme Formia vs Afragolese 1944

2-0

2-3
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Sona vs AC Leon

0-0

1-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Lornano Badesse vs ASD Flaminia Civita

1-1

2-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
USD Casatese vs US Breno

1-0

2-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Cynthi Albalonga vs Vis Artena

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Cascina vs Arezzo

0-2

1-2
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Sangiuliano City vs Castellanzese

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
San Giorgio 1926 vs AS Sorrento Calcio

0-0

1-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Borgo San Donnino vs Seravezza

1-0

2-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
San Martino Speme vs Cjarlins Muzane

1-1

1-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD RG Ticino vs Borgosesia

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Unipomezia vs Cannara

1-1

3-2
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Real Monterotondo Scalo vs Arzachena

0-1

0-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Alto Casertano vs Trastevere Calcio

0-2

0-3
Sun 13, Mar-18:00 - Italy Serie D
Chieti vs Vastese

0-0

0-0
Sun 13, Mar-18:00 - Italy Serie D
Sanremese vs Chieri

0-0

1-0
Sun 13, Mar-18:00 - Italy Serie D
Folgore Caratese vs Real Calepina

0-0

1-0
Sun 13, Mar-18:00 - Italy Serie D
FBC Derthona vs ACSD Saluzzo

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Sassari Torres vs Team Nuova Florida

0-1

1-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Sangiovannese vs San Donato Tavarnelle

0-0

0-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Giugliano vs Gladiator 1924

1-0

1-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Ravenna vs Aglianese

0-1

2-2
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Forli FC vs Prato

0-1

0-2
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
FC Rieti vs US Pianese

0-0

1-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
AS Casale Calcio vs Lavagnese

0-0

1-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Foligno Calcio vs Tiferno Lerchi

0-1

0-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
AS Giarre Calcio vs Trapani

1-1

1-2
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Cassino vs Carbonia

0-0

1-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Tritium vs GS Bagnolese

0-0

1-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
AC Este vs Delta Porto Tolle

0-0

0-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Virtus Ciserano Bergamo vs Franciacorta

0-0

1-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Virtus Casarano vs Mariglianese

1-1

2-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Follonica Gavorrano vs ASD Pro Livorno

1-0

4-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Vado FC vs Novara Calcio

0-0

0-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Casertana F.C. vs Nocerina

0-0

1-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Montebelluna vs Cartigliano

1-0

2-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Ponte San Pietro vs AC Legnano

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
A.S.D. Bra vs ASD Imperia

0-0

0-2
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Correggese Calcio vs Rimini

0-0

0-2
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Arzignano Valchiampo vs AC Mestre

0-0

3-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Sestri Levante vs AC Asti

1-0

1-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Brusaporto vs Olginatese

1-2

3-2
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
ACD Campodarsego vs AC Dolomiti Bellunesi

0-0

1-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
SC Caronnese vs Gozzano

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
San Nicolo Calcio vs Alma Juventus Fano

0-0

1-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Pineto vs Atletico Terme Fiuggi

1-1

2-2
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Real Forte Querceta vs Ghivizzano Borgo Mozzano

0-1

0-2
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Ligorna vs ASD Citta Di Varese

1-0

3-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
ACD Nardo vs Audace Cerignola

0-0

2-2
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Gelbison vs Paterno

1-0

2-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Castrovillari vs Cittanovese

2-0

4-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Cavenago Fanfulla vs ASD Alcione

0-0

1-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
FBC Gravina vs USD Lavello

2-0

2-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Mezzolara vs Athletic Carpi

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Citta di Fasano vs S.S.D. Citta di Brindisi

1-0

1-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Ostia Mare vs ASD Muravera

0-0

2-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Adriese vs GSD Ambrosiana

1-0

1-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Sammaurese vs Sasso Marconi

1-0

2-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Team Altamura vs US Bitonto

0-0

1-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Arconatese vs Caravaggio

0-1

1-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Levico Terme vs Luparense

1-0

1-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Sporting Trestina vs Scandicci

0-1

1-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Troina vs Rende Calcio 1968

1-1

2-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Recanatese vs Castelnuovo Vomano

0-1

0-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Union Clodiense vs ASD Caldiero Terme

1-0

2-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Nola 1925 vs FC Francavilla

1-1

3-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Licata vs Citta Di Sant'Agata

0-0

0-2
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Tolentino vs SSD Porto D'Ascoli

0-0

2-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
SCD Progresso Calcio vs Lentigione

1-0

3-0
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Cattolica SM Calcio vs Spinea

2-0

3-2
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Santa Maria Cilento vs Sancataldese

0-1

1-3
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
USD PDHAE vs Fossano Calcio

0-0

0-1
Sun 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Savoia Montespaccato vs Poggibonsi

0-0

3-0
Sun 13, Mar-02:15 - Jamaica Premier League
Harbour View FC vs Vere United

0-0

1-0
Sun 13, Mar-00:00 - Jamaica Premier League
Waterhouse FC vs Tivoli Gardens

2-0

2-1
Sun 13, Mar-08:00 - Japan Football League
Honda FC vs TIAMO Hirakata

0-0

2-0
Sun 13, Mar-08:00 - Japan Football League
MIO Biwako Shiga vs Nara Club

0-1

0-1
Sun 13, Mar-08:00 - Japan Football League
Verspah Oita vs Sony Sendai FC

0-0

1-0
Sun 13, Mar-08:00 - Japan Football League
Veertien Mie vs Honda Lock SC

2-0

3-1
Sun 13, Mar-08:00 - Japan Football League
Osaka FC vs Criacao Shinjuku

1-1

3-1
Sun 13, Mar-08:00 - Japan Football League
Suzuka Unlimited vs Reinmeer Aomori F.C.

0-0

2-0
Sun 13, Mar-08:00 - Japan Football League
Kochi United vs Tokyo Musashino City FC

0-1

1-1
Sun 13, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1
Sagan Tosu vs Urawa Red Diamonds

0-0

1-0
Sun 13, Mar-08:00 - Japanese League Division 2
Blaublitz Akita vs Albirex Niigata

0-0

1-0
Sun 13, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Thespakusatsu Gunma vs Tokyo Verdy

0-0

0-1
Sun 13, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Yokohama FC vs Mito Hollyhock

0-2

3-2
Sun 13, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Omiya Ardija

0-1

1-1
Sun 13, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs JEF United Ichihara Chiba

0-1

0-1
Sun 13, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Fagiano Okayama

1-0

3-1
Sun 13, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Imabari FC vs Fukushima United FC

0-1

0-1
Sun 13, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Kagoshima United vs Iwaki FC

1-1

1-1
Sun 13, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Tegevajaro Miyazaki vs Vanraure Hachinohe FC

1-0

2-0
Sun 13, Mar-09:00 - Japanese League Division 3
Giravanz Kitakyushu vs AC Nagano Parceiro

0-0

0-2
Sun 13, Mar-09:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs Matsumoto Yamaga FC

1-1

1-2
Sun 13, Mar-10:00 - Japanese League Division 3
Ehime FC vs Kataller Toyama

0-0

1-2
Sun 13, Mar-08:00 - Japanese WE League
Nojima Stella Women's vs Urawa Reds Women's

0-2

2-2
Sun 13, Mar-08:00 - Japanese WE League
Nagano Parceiro Women's vs Albirex Niigata Women's

0-1

2-2
Sun 13, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Gor Mahia vs Kenya Police FC

0-0

0-2
Sun 13, Mar-16:00 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs Sofapaka Nairobi FC

1-1

1-1
Sun 13, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Posta Rangers vs Nzoia Sugar

0-0

0-1
Sun 13, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs Kakamega Homeboyz

1-0

2-1
Sun 13, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Bidco United vs Mathare United FC

1-0

2-0
Sun 13, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Vihiga Bullets FC vs Nairobi City Stars

1-1

1-2
Sun 13, Mar-14:00 - Kenya Premier League
Talanta FC vs Ulinzi Stars Nakuru

0-0

0-0
Sun 13, Mar-09:00 - Korea K3 League
Yangju Citizen FC vs Cheonan City FC

0-0

0-1
Sun 13, Mar-09:00 - Korea K3 League
Ulsan Citizen vs Dangjin Citizen

1-0

2-1
Sun 13, Mar-10:00 - Korea K3 League
Changwon City vs Gimhae City FC

1-0

2-0
Sun 13, Mar-09:00 - Korea K4 League
Chuncheon Citizen vs Pyeongtaek Citizen

1-0

1-1
Sun 13, Mar-09:00 - Korea K4 League
Yangpyeong vs Yeoju FC

2-0

3-0
Sun 13, Mar-09:00 - Korea K4 League
Jinju Citizen FC vs Chungju Citizen

0-0

1-3
Sun 13, Mar-09:00 - Korea K4 League
Jeonbuk Hyundai Motors II vs Daegu FC II

0-0

1-0
Sun 13, Mar-10:00 - Korea K4 League
Daejeon Hana Citizen II vs Jeonju Citizen FC

4-0

5-4
Sun 13, Mar-09:00 - Korea League 1
Incheon United FC vs Gimcheon Sangmu FC

1-0

1-0
Sun 13, Mar-11:30 - Korea League 1
Gangwon FC vs Suwon FC

0-1

0-2
Sun 13, Mar-08:30 - Korea League 2
Gyeongnam FC vs Jeonnam Dragons

1-2

1-2
Sun 13, Mar-11:00 - Korea League 2
Busan I'Park vs Bucheon FC 1995

0-0

0-1
Sun 13, Mar-16:00 - Kosovo Super League
KF Drenica Skenderaj vs Malisheva

1-2

2-3
Sun 13, Mar-16:00 - Kosovo Super League
Dukagjini vs KF Drita Gjilan

0-0

0-0
Sun 13, Mar-16:30 - Kosovo Super League
Gjilani vs KF Llapi

0-1

1-1
Sun 13, Mar-19:20 - Kuwait 1st Division League
Al-Salibikhaet vs Al-Sahel

0-2

0-2
Sun 13, Mar-19:20 - Kuwait 1st Division League
Khaitan vs Al-Jahra

0-0

0-2
Sun 13, Mar-16:00 - Latvia - 1. Division
BFC Daugavpils vs Tukums-2000

1-0

2-1
Sun 13, Mar-18:00 - Latvia - 1. Division
Metta/LU Riga vs FK Auda Riga

0-1

0-1
Sun 13, Mar-19:55 - Lithuania - 1. Division
FK Zalgiris Vilnius vs Siauliai

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs Union Titus Petange

0-0

1-0
Sun 13, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Swift Hesperange vs Fola Esch

1-0

1-1
Sun 13, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
RM Hamm Benfica vs FC Differdange 03

0-0

0-1
Sun 13, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Hostert vs Racing Union Luxemburg

1-3

1-4
Sun 13, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Rodange 91 vs Victoria Rosport

0-1

0-2
Sun 13, Mar-14:00 - Macao Division 1
CD Monte Carlo vs Windsor Arch Ka I

1-0

5-1
Sun 13, Mar-16:15 - Malaysia FA Cup
Johor Darul Takzim vs BRM FC Kuala Kangsar

5-0

10-0
Sun 13, Mar-16:15 - Malaysia FA Cup
Sarawak vs Ultimate FC

1-0

7-0
Sun 13, Mar-17:00 - Malaysia FA Cup
Kuala Lumpur vs Langkawi City

4-0

8-0
Sun 13, Mar-17:00 - Malaysia FA Cup
Petaling Jaya City vs Kelantan FA

1-1

2-1
Sun 13, Mar-22:00 - Malta First Division League
Rabat Ajax vs Naxxar Lions

0-1

0-2
Sun 13, Mar-18:00 - Malta First Division League
Mgarr United FC vs Zebbug Rangers

0-2

0-4
Sun 13, Mar-17:00 - Malta First Division League
Luqa St. Andrew's vs Senglea Athletic

0-0

0-2
Sun 13, Mar-21:00 - Malta First Division League
Pembroke Athleta vs Lija Athletic

2-0

5-1
Sun 13, Mar-22:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Pachuca

0-1

0-3
Sun 13, Mar-03:00 - Mexico Primera Division
Club Leon vs Tigres UANL

0-2

0-3
Sun 13, Mar-05:00 - Mexico Primera Division
Cruz Azul vs Pumas UNAM

1-1

2-1
Sun 13, Mar-07:00 - Mexico Primera Division
Chivas Guadalajara vs Club America

0-0

0-0
Sun 13, Mar-01:30 - Mexico Primera Divison 2
Mazorqueros FC vs Tritons Vallarta MFC

0-0

1-0
Sun 13, Mar-02:15 - Mexico Primera Divison 2
Sporting Canamy vs Inter de Queretaro


2-0
Sun 13, Mar-22:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Puebla Women's vs FC Juarez Women's

1-1

2-1
Sun 13, Mar-05:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Pachuca Women's vs Atletico San Luis Women's

2-0

2-0
Sun 13, Mar-05:10 - Mexico Women\'s Primera Division
Mazatlan FC Women's vs Club Leon Women's

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
San Luis U20 vs Puebla(U20)

1-0

3-1
Sun 13, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 vs Pachuca U20

0-0

1-1
Sun 13, Mar-16:00 - Moldova Divizia Nationala
Dinamo-Auto Tiraspol vs Petrocub HIncesti

0-0

0-0
Sun 13, Mar-18:00 - Moldova Divizia Nationala
Sheriff Tiraspol vs FC Milsami

0-0

0-1
Sun 13, Mar-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Sutjeska Niksic vs FK Buducnost Podgorica

1-1

2-2
Sun 13, Mar-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Petrovac vs Decic Tuzi

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Zeta vs Jezero Plav

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Podgorica vs FK Rudar Pljevlja

1-1

2-1
Sun 13, Mar-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Mornar vs FK Iskra Danilovgrad

1-0

1-1
Sun 13, Mar-18:00 - Morocco Cup
JSM Jeunesse Sportive El Massira vs Raja Beni Mellal

1-0

1-1
Sun 13, Mar-18:00 - Morocco Cup
Forces Armee Royales Rabat vs Maghreb Fez

0-1

0-2
Sun 13, Mar-23:30 - Morocco Cup
JS Soualem vs TAS de Casablanca

0-1

2-1
Sun 13, Mar-21:15 - Morocco Cup
Ittihad Tanger vs Fath Casablanca

0-0

1-0
Sun 13, Mar-22:00 - Nigeria Premier League
Shooting Stars SC vs Kano Pillars

1-0

1-0
Sun 13, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Lobi Stars vs Abia Warriors

0-0

1-2
Sun 13, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Nasarawa United FC vs MFM FC

1-1

1-1
Sun 13, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs Heartland FC

0-0

2-1
Sun 13, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Gombe United vs Rivers United

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Dakkada FC

1-1

2-1
Sun 13, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Akwa United vs Enugu Rangers International

0-0

0-3
Sun 13, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs Wikki Tourists

1-0

1-0
Sun 13, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
FK Makedonija Gjorce Petrov vs FK Skopje

1-1

1-1
Sun 13, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs FK Tikves Kavadarci

1-0

2-1
Sun 13, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
Bregalnica Stip vs Borec Veles

1-0

3-0
Sun 13, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs FC Struga Trim-Lum

1-0

1-0
Sun 13, Mar-19:00 - Northern Ireland League Cup
Cliftonville vs Coleraine F.C.

0-0

2-2
Sun 13, Mar-18:00 - Norway NM Cupen
Nardo FK vs Lillestrom

0-2

0-4
Sun 13, Mar-23:10 - Norway NM Cupen
Molde vs Odd Grenland

0-1

1-1
Sun 13, Mar-19:59 - Norway NM Cupen
Asane Fotball vs Sarpsborg 08

0-5

0-5
Sun 13, Mar-17:00 - Norwegian Junior U19
Viking U19 vs FK Haugesund (U19)

3-0

4-0
Sun 13, Mar-17:45 - Omani League
Al Nasr vs Al Rustaq

0-0

0-0
Sun 13, Mar-16:15 - Omani League
Al Musannah vs Al Ittihad Salalah

1-0

1-1
Sun 13, Mar-19:30 - Omani League
Al-Suwaiq Club vs Bahla

1-2

2-2
Sun 13, Mar-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Costa Del Este FC vs Union Deportivo Universitario

1-0

2-0
Sun 13, Mar-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Club Atletico Chiriqui vs Tauro FC

1-0

1-0
Sun 13, Mar-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Sporting San Miguelito vs Herrera FC

0-0

1-1
Sun 13, Mar-01:00 - Paraguayan Primera Division
Sol de America vs Resistencia SC

0-0

1-1
Sun 13, Mar-03:15 - Paraguayan Primera Division
Club Guarani vs General Caballero JLM

1-1

3-1
Sun 13, Mar-22:00 - Peru Primera Division
Atletico Grau vs Univ. Cesar Vallejo

1-0

1-1
Sun 13, Mar-22:15 - Peru Primera Division
Sport Boys Association vs Deportivo Municipal

0-2

1-2
Sun 13, Mar-04:30 - Peru Primera Division
Universitario de Deportes vs Cienciano

1-0

1-1
Sun 13, Mar-19:59 - Peru Primera Division
Sporting Cristal vs Academia Deportiva Cantolao

0-0

2-2
Sun 13, Mar-00:30 - Peru Primera Division
Melgar vs Alianza Lima

1-0

1-0
Sun 13, Mar-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Arka Gdynia Youth vs Gornik Zabrze Youth

0-1

1-1
Sun 13, Mar-16:00 - Poland - 4. Liga
Tomasovia vs Orleta Radzyn Podlaski

0-2

1-2
Sun 13, Mar-17:00 - Poland - 4. Liga
Wissa Szczuczyn vs Jagiellonia Bialystok B

0-2

0-4
Sun 13, Mar-17:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Sieniawa vs Siarka Tarnobrzeg

0-1

2-3
Sun 13, Mar-15:00 - Poland - 4. Liga
Pelikan Lowicz vs MKS Kutno

2-0

2-0
Sun 13, Mar-15:00 - Poland - 4. Liga
Gornik Zabrze II vs MKS Kluczbork

0-0

0-0
Sun 13, Mar-16:00 - Poland - 4. Liga
Miedz Legnica II vs Odra Wodzislaw

1-0

1-0
Sun 13, Mar-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Radomiak Radom

0-0

0-0
Sun 13, Mar-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Krakow vs Lech Poznan

1-0

1-1
Sun 13, Mar-15:30 - Poland - Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok vs Wisla Plock

0-1

0-1
Sun 13, Mar-18:00 - Poland - I liga
Puszcza Niepolomice vs Podbeskidzie

3-1

4-2
Sun 13, Mar-21:00 - Poland - I liga
Gornik Polkowice vs Widzew lodz

0-0

0-0
Sun 13, Mar-15:40 - Poland - I liga
Korona Kielce vs CWKS Resovia Rzeszow

1-0

2-1
Sun 13, Mar-17:00 - Poland - II liga
Radunia Stezyca vs Wigry Suwalki

1-2

1-3
Sun 13, Mar-19:00 - Poland - II liga
Stal Rzeszow vs Sokol Ostroda

0-1

3-2
Sun 13, Mar-15:00 - Poland - II liga
Znicz Pruszkow vs Chojniczanka Chojnice

0-1

0-1
Sun 13, Mar-16:00 - Poland Woman\'s League
Gornik Leczna Women's vs APLG Gdansk Women's

1-0

1-0
Sun 13, Mar-19:00 - Poland Woman\'s League
Rekord Bielsko Women's vs MKS Olimpia Szczecin Women's

1-0

2-2
Sun 13, Mar-18:00 - Portugal Liga de Honora
G.D. Chaves vs Casa Pia AC

1-1

4-1
Sun 13, Mar-18:00 - Portugal Liga de Honora
CD Mafra vs CD Nacional

1-1

3-2
Sun 13, Mar-19:30 - Portugal Liga de Honora
Sporting Covilha vs Clube Desportivo Trofense

0-0

2-0
Sun 13, Mar-15:00 - Portugal Liga de Honora
Farense vs FC Porto B

0-0

2-0
Sun 13, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Sporting Lisbon(U19)

1-2

1-2
Sun 13, Mar-15:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Rio Ave(U19) vs Benfica(U19)

0-1

3-3
Sun 13, Mar-17:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Portimonense(U23) vs Leixoes(U23)

0-0

2-2
Sun 13, Mar-15:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Rio Ave(U23) vs Sporting Braga(U23)

0-0

0-1
Sun 13, Mar-22:00 - Portugal Primera Liga
FC Porto vs Desportivo de Tondela

1-0

4-0
Sun 13, Mar-19:30 - Portugal Primera Liga
Maritimo vs Vitoria Guimaraes

0-0

0-1
Sun 13, Mar-00:30 - Portugal Primera Liga
Belenenses SAD vs Boavista FC

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:30 - Qatar League Division 2
Al Mesaimeer Club vs Muaither SC

0-0

0-1
Sun 13, Mar-19:30 - Qatar League Division 2
Al Kharaitiyat SC vs Al Shahaniya

0-1

0-1
Sun 13, Mar-19:30 - Qatar League Division 2
Al Markhiya vs Lusail City

0-0

0-1
Sun 13, Mar-19:30 - Qatar League Division 2
Al Bidda SC vs Al Waab SC

0-1

1-2
Sun 13, Mar-18:45 - Republic of Azerbaijan Premier League
Neftchi Baku vs Standard Sumqayit

1-1

2-1
Sun 13, Mar-22:30 - Romania - Divizia A
FC Rapid Bucuresti vs Dinamo Bucuresti

3-1

3-1
Sun 13, Mar-19:30 - Romania - Divizia A
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe vs CS Mioveni

0-1

3-1
Sun 13, Mar-13:30 - Romania - Liga 2
Universitaea Cluj vs Dunarea Calarasi

2-0

3-0
Sun 13, Mar-16:00 - Russia Div 2 Group 1
Anzhi Makhachkala vs Chernomorets Novorossiysk

1-1

1-1
Sun 13, Mar-16:00 - Russia Div 2 Group 1
Alania B vs SKA Rostov

0-1

0-4
Sun 13, Mar-16:00 - Russia Div 2 Group 1
FK Chayka Pesch vs FC Essentuki

3-0

4-0
Sun 13, Mar-16:00 - Russia Div 2 Group 1
Kuban Holding vs FC Tuapse

1-2

1-2
Sun 13, Mar-17:00 - Russia Div 2 Group 1
Forte Taganrog vs Rotor Volgograd B

0-0

1-0
Sun 13, Mar-13:00 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs Akhmat Grozny

0-0

0-0
Sun 13, Mar-15:00 - Russia Premier League
FK Khimki vs PFC Sochi

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:30 - Russia Premier League
Krylya Sovetov Samara vs Zenit St.Petersburg

0-0

1-1
Sun 13, Mar-19:59 - Russia Premier League
Spartak Moscow vs Krasnodar FK

1-1

1-2
Sun 13, Mar-16:00 - Russia Women\'s Premier League
CSKA Moscow Women's vs Yenisey Krasnoyarsk Women's

1-0

2-0
Sun 13, Mar-16:00 - Russia Women\'s Premier League
FK Rostov Women's vs FK Ryazan VDV Women's

1-0

2-0
Sun 13, Mar-17:00 - Russia Women\'s Premier League
Zenit St.Petersburg Women's vs Zvezda 2005 Perm Women's

1-0

4-0
Sun 13, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs SP Cosmos

0-0

1-0
Sun 13, Mar-18:00 - San Marino Girone A
S.S Pennarossa vs SP Tre Penne

0-1

1-1
Sun 13, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SC Faetano vs SP Tre Fiori

0-1

0-1
Sun 13, Mar-21:25 - Saudi Arabia Division 2
Al Dahab vs Weg Taif

0-1

1-1
Sun 13, Mar-21:45 - Saudi Arabia Professional League
Al-Shabab(KSA) vs Al Ittihad Jeddah

0-1

0-2
Sun 13, Mar-19:50 - Saudi Arabia Professional League
Al-Raed vs Al Hilal

0-0

0-1
Sun 13, Mar-16:30 - Scotland FA Cup
Motherwell FC vs Hibernian FC

1-2

1-2
Sun 13, Mar-19:59 - Scotland FA Cup
Dundee vs Glasgow Rangers

0-2

0-3
Sun 13, Mar-17:00 - Scotland Women\'s Premier League
Spartans Women's vs Hearts Women's

1-0

4-0
Sun 13, Mar-17:00 - Scotland Women\'s Premier League
Partick Thistle Women's vs Aberdeen Women's

1-0

1-2
Sun 13, Mar-20:10 - Scotland Women\'s Premier League
Glasgow City Women's vs Celtic Women's

2-0

2-1
Sun 13, Mar-19:59 - Scotland Women\'s Premier League
Hamilton Academical Women's vs Glasgow Rangers Women's

0-2

0-4
Sun 13, Mar-19:59 - Scotland Women\'s Premier League
Hibernian Women's vs Motherwell Women's

4-0

7-1
Sun 13, Mar-20:30 - Senegal Premier League
Guediawaye vs Casa Sports Zinguinchor

0-1

0-2
Sun 13, Mar-20:30 - Senegal Premier League
Union Sportive Goree vs ASC Diambars

0-0

0-2
Sun 13, Mar-20:30 - Senegal Premier League
ASEC Ndiambour vs AS Douanes Dakar

0-0

1-1
Sun 13, Mar-22:00 - Serbia - 1. Liga
FK Vozdovac vs Spartak Subotica

1-0

1-1
Sun 13, Mar-16:00 - Serbia - 1. Liga
Kolubara vs Radnicki 1923 Kragujevac

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:30 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs FK Napredak Krusevac

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
FK Buducnost Dobanovci vs Kabel Novi Sad

0-0

1-0
Sun 13, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
Zlatibor Cajetina vs FK Indjija

1-0

1-0
Sun 13, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
Zeleznicar Pancevo vs FK Radnicki Sremska Mitrovica

0-0

1-0
Sun 13, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
Mladost Novi Sad vs FK Loznica

0-0

0-0
Sun 13, Mar-13:30 - Singapore Premier League
Lion City Sailors vs Tampines Rovers FC

0-0

1-0
Sun 13, Mar-19:59 - Slovakia 1. Liga
DAC Dunajska Streda vs Spartak Trnava

1-0

1-1
Sun 13, Mar-13:30 - Slovakia 2. Liga
FC Artmedia Petrzalka vs Slovan Bratislava B

1-1

4-1
Sun 13, Mar-17:00 - Slovakia 2. Liga
KFC Komarno vs Humenne

0-0

0-0
Sun 13, Mar-14:00 - Slovakia Women I. liga
Spartak Trnava Women's vs TJ Spartak Myjava Women's

0-2

0-4
Sun 13, Mar-18:00 - Slovenia 1. Liga
Tabor Sezana vs NK Aluminij

0-1

1-1
Sun 13, Mar-23:15 - Slovenia 1. Liga
FC Koper vs NK Bravo

0-0

0-0
Sun 13, Mar-20:30 - Slovenia 1. Liga
NK Maribor vs NS Mura

0-1

1-1
Sun 13, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
ND Gorica vs ND Ilirija 1911

0-0

0-1
Sun 13, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Roltek Dob vs ND Primorje

0-0

0-1
Sun 13, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
ND Beltinci vs NK Bilje

0-0

0-1
Sun 13, Mar-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Summerfield vs Black Eagles

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:59 - South Africa The Nedbank Cup
TS Galaxy vs Baroka FC

0-1

1-1
Sun 13, Mar-16:00 - Spanish Ladies League Division 1
Collerense Women's vs Sant Lluis Women's

4-0

6-3
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Valencia B Women's vs UD Levante B Women's

0-0

0-0
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Sardoma CF Women's vs UD MOS Women's

0-1

0-1
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Victoria FC Women's vs Sporting de Gijon B Women's

2-0

3-0
Sun 13, Mar-15:30 - Spanish Ladies League Division 1
Aldaia Women's vs CFF Albacete Women's

0-1

1-1
Sun 13, Mar-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women's vs Sevilla FC Women's

0-0

1-0
Sun 13, Mar-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women's vs Atletico de Madrid Women's

0-0

0-0
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women's vs Real Madrid CF Women's

2-0

5-0
Sun 13, Mar-21:30 - Spanish Primera Division
Real Sociedad vs Alaves

0-0

1-0
Sun 13, Mar-00:00 - Spanish Primera Division
Getafe vs Valencia CF

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:00 - Spanish Primera Division
Rayo Vallecano vs Sevilla

0-0

1-1
Sun 13, Mar-19:15 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Athletic Bilbao

1-0

1-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Racing Santander vs Zamora CF

1-1

2-1
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Cultural Leonesa vs SD Logrones

0-0

2-2
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Athletic Bilbao B vs Inter de Madrid

0-0

1-0
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CF Rayo Majadahonda vs Extremadura


2-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Gimnastic Tarragona vs UE Llagostera Costa Brava

1-1

1-1
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Madrid Castilla vs Atletico Sanluqueno

2-2

5-2
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Albacete vs Atletico Baleares

1-0

1-0
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Betis B vs Algeciras

0-1

2-3
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UCAM Murcia vs Villarreal B

1-0

2-3
Sun 13, Mar-14:00 - Spanish Primera U19
Real Sociedad(U19) vs Antiguoko KE(U19)

1-1

1-3
Sun 13, Mar-14:45 - Spanish Primera U19
Sporting de Gijon(U19) vs Racing Santander(U19)

1-1

2-1
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Barcelona(U19) vs Mallorca(U19)


1-0
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Sevilla(U19) vs Vazquez Cultural U19


1-0
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Osasuna(U19) vs CD Getxo U19

1-0

2-0
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
UDC Txantrea(U19) vs UD Logrones(U19)

2-1

4-2
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Seneca(U19) vs Calavera(U19)

0-2

0-2
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
CD Villegas U19 vs AD San Juan(U19)

0-0

0-0
Sun 13, Mar-00:00 - Spanish Segunda Division
Malaga vs SD Ponferradina

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
Eibar vs SD Amorebieta

1-0

1-0
Sun 13, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Tenerife

0-0

1-2
Sun 13, Mar-17:00 - Spanish Segunda Division
Burgos CF vs Real Sociedad B

0-0

0-0
Sun 13, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Valladolid

0-0

3-0
Sun 13, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division
Alcorcon vs SD Huesca

0-0

1-0
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Mostoles vs Marino Luanco

0-1

2-1
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Union Langreo vs CD Artistico Navalcarnero

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Arosa Sociedad Cultural vs Real Aviles

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Salmantino UDS vs Coruxo FC

0-1

0-3
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Cristo Atletico vs Bergantinos CF

3-1

3-5
Sun 13, Mar-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Gernika vs Racing Rioja CF

3-2

5-2
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Santander B vs CD Cayon

1-1

2-1
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs AD San Juan

0-0

1-1
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Naxara vs SD Laredo

0-1

0-2
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tropezon vs Real Sociedad C

0-0

0-1
Sun 13, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Sestao River vs CD Pena Sport

0-0

1-0
Sun 13, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Formentera vs Numancia

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Ejea vs CE Europa

0-0

1-2
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Terrassa vs Ibiza Islas Pitiusas

1-0

3-0
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SCR Pena Deportiva vs Andratx

0-0

1-0
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Brea vs AE Prat

0-2

1-2
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Huesca B vs CF Badalona

2-2

3-3
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs CD Ebro

1-1

1-2
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Cerdanyola del Valles vs SD Tarazona

0-0

0-0
Sun 13, Mar-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UD San Fernando vs Villanovense

0-0

2-1
Sun 13, Mar-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Tamaraceite vs Merida AD

0-1

0-3
Sun 13, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Don Benito vs Las Palmas Atletico

1-1

3-2
Sun 13, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Coria vs Panaderia Pulido

1-1

1-2
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cadiz B vs AD Ceuta

0-0

1-0
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UD Montijo vs CD San Roque de Lepe

0-0

0-1
Sun 13, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Xerez Deportivo vs Velez CF

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Antequera CF vs Cordoba C.F.

0-0

0-1
Sun 13, Mar-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Toledo vs Mar Menor

0-1

1-2
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Melilla vs Club Atletico Pulpileno

0-1

0-1
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Atletico Mancha Real vs UD Alzira

1-0

1-2
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Hercules CF vs CD El Ejido 2012

0-0

2-0
Sun 13, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Eldense vs CF La Nucia

1-1

1-1
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Real Murcia vs UD Levante B

0-0

1-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Aguilas FC vs UD Socuellamos

1-0

2-2
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Calvo Sotelo Puertollano vs Recreativo Granada

1-0

3-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Marchamalo vs CF Intercity

1-2

2-2
Sun 13, Mar-20:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs UD Gijon Industrial

0-1

3-4
Sun 13, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Navarro vs CD Mosconia

0-0

0-0
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs Luarca

0-1

0-1
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Covadonga vs Urraca CF

0-0

0-0
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs CD Tuilla

0-1

1-1
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Alondras vs Ourense

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs CD Choco

2-0

2-1
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs Racing Villalbes

0-0

1-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Juvenil Ponteareas vs Sofan


1-1
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Recreativo Huelva vs UD Los Barrios

2-0

2-0
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs Sevilla C

4-0

4-0
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs Xerez CD

0-0

0-0
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Tomares vs Salerm Cosmetics Puente Genil

0-1

0-1
Sun 13, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Lucena CF vs Conil CF

1-1

4-1
Sun 13, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs CD Cabecense

1-1

1-1
Sun 13, Mar-18:45 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs CD Manacor


5-3
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs CF Platges De Calvia

1-0

2-2
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Inter Ibiza vs CE Campos


5-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Poblense vs Sant Jordi

1-1

2-1
Sun 13, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs Herbania

0-0

0-0
Sun 13, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Vera Puerto De La Cruz vs UD Las Zocas

0-0

2-0
Sun 13, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs Arucas CF

3-1

4-1
Sun 13, Mar-16:45 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Gran Tarajal vs CD Atletico Paso

1-0

1-0
Sun 13, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Cartagena FC vs Deportiva Minera

0-0

0-0
Sun 13, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Union CF vs UCAM Murcia B

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Racing Murcia FC vs Archena


3-0
Sun 13, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Bullense vs Mazarron CF

1-1

2-1
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs EG El Palmar

2-0

2-2
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs AD Caravaca

0-1

0-1
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Lorca Deportiva FC vs Huercal Overa


1-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Yeclano Deportivo vs Bala Azul

1-0

2-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs Ciudad de Murcia


1-1
Sun 13, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs CD Diocesano


1-0
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs SP Villafranca

0-0

0-1
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs Moralo CP

0-0

0-0
Sun 13, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Extremadura B vs CD Badajoz B


0-2
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Arroyo Club Polideportivo vs Olivenza


1-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs CD Azuaga

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
EMD Aceuchal vs AD Llerenense

0-0

0-1
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Don Alvaro vs CD Miajadas

0-0

0-1
Sun 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cantolagua vs CD Pamplona


2-1
Sun 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Murchante vs Valle de Egues


4-2
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Subiza vs Avance Ezcabarte

0-1

1-3
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Beti Kozkor KE vs CD Gares

1-0

1-2
Sun 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra B vs CD Varea

1-0

3-0
Sun 13, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs Cenicero

1-0

4-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs CD Berceo


1-1
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs CD Arnedo

0-2

0-2
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs CD Agoncillo

1-1

1-1
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Casalarreina vs CD Alfaro

0-1

0-1
Sun 13, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Zaragoza B vs CD Binefar

1-1

2-1
Sun 13, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Giner Torrero vs CF Illueca

1-1

2-2
Sun 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Caspe vs Santa Anastasia


1-1
Sun 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Biescas vs CD Belchite 97

0-2

1-3
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Borja vs CF Calamocha

0-1

0-1
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Cuarte Industria vs CD Robres

0-1

1-2
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs CD Carinena


2-0
Sun 13, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Illescas vs CD Azuqueca

1-0

2-0
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Almansa vs CP Villarrobledo

0-1

1-3
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Guadalajara vs Quintanar Del Rey


3-0
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs Huracan de Balazote

0-0

0-0
Sun 13, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs Albacete B


0-3
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs Tarancon

0-0

1-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Torrijos vs Hogar Alcarreno


4-0
Sun 13, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs Castro

0-1

2-2
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Gimnastica Torrelavega vs SD Textil Escudo

3-0

4-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Selaya FC vs SD Noja


0-1
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Naval vs CD Guarnizo

0-1

0-1
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs CD Colindres


1-3
Sun 13, Mar-13:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs Portugalete

2-0

3-3
Sun 13, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Uritarra vs Leioa


0-1
Sun 13, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Barakaldo CF vs Alaves B

0-1

1-2
Sun 13, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Sants vs CF Peralada

1-1

1-1
Sun 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs San Cristobal

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Olot vs Guineueta

1-0

2-1
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs FC Asco

1-2

1-2
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Manresa vs Pobla De Mafumet CF

1-0

1-0
Sun 13, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Vilassar de Mar vs EC Granollers

0-0

1-2
Sun 13, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs L'Hospitalet

2-0

3-1
Sun 13, Mar-18:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Elche CF Ilicitano vs Villajoyosa

4-0

5-0
Sun 13, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Recambios Colon CD vs Torrent CF

0-0

0-1
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Valencia CF Mestalla vs CD Roda

0-0

1-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Orihuela CF vs Athletic Torrellano

0-0

1-2
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Olimpic Xativa vs Atletico Saguntino

1-0

1-1
Sun 13, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Fuenlabrada Promesas Madrid 2021 vs AD Villaviciosa De Odon

1-0

1-1
Sun 13, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CDF Tres Cantos vs Complutense Alcala

0-0

1-0
Sun 13, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Getafe B vs Moratalaz

0-0

1-0
Sun 13, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Colonia Moscardo vs RCD Carabanchel

0-2

0-3
Sun 13, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs CF Trival Valderas

0-1

1-1
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Las Rozas vs Paracuellos Antamira

0-1

0-2
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Ursaria vs Villaverde Boetticher CF


0-1
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Guijuelo vs CD La Virgen Del Camino

0-0

3-0
Sun 13, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Mirandes B vs Numancia B

0-0

2-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Avila CF vs UD Santa Marta

0-1

2-1
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs Salamanca UDS B


1-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs Atletico Bembibre

0-1

2-1
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Malagueno vs CD Torreperogil

1-0

4-0
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD San Pedro vs Almeria B

0-1

1-3
Sun 13, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico de Porcuna vs Marbella FC

0-1

0-2
Sun 13, Mar-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Juventud Torremolinos vs CD Alhaurino

0-0

0-0
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs Torredonjimeno

1-1

1-1
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs CD Huetor Vega

1-0

1-1
Sun 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs Alhaurin de la Torre

1-0

3-0
Sun 13, Mar-16:00 - Sweden Woman\'s Cupen
Pitea IF Women's vs Mallbackens IF Women's

3-0

5-0
Sun 13, Mar-16:00 - Sweden Woman\'s Cupen
Eskilstuna United DF Women's vs Djurgardens Women's

0-0

0-0
Sun 13, Mar-16:00 - Sweden Woman\'s Cupen
KIF Orebro DUFF Women's vs Jitex BK Women's

4-0

8-0
Sun 13, Mar-16:00 - Sweden Woman\'s Cupen
Hacken Women's vs Kristianstads DFF Women's

2-1

3-1
Sun 13, Mar-17:00 - Sweden Woman\'s Cupen
Hammarby Women's vs Umea FC Women's

1-1

3-2
Sun 13, Mar-17:00 - Sweden Woman\'s Cupen
Brommapojkarna Women's vs Bollstanas SK Women's

1-0

2-0
Sun 13, Mar-16:30 - Swedish Cup
Elfsborg vs IFK Goteborg

0-0

1-0
Sun 13, Mar-19:30 - Swedish Cup
Hammarby vs IFK Norrkoping

1-2

3-2
Sun 13, Mar-17:15 - Swiss Super League
Lausanne Sports vs Young Boys

1-0

2-2
Sun 13, Mar-19:30 - Swiss Super League
Basel vs Servette

0-0

2-0
Sun 13, Mar-19:30 - Swiss Super League
FC Luzern vs Grasshoppers

1-0

1-0
Sun 13, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
La Sarraz-Eclepens vs Bulle

1-1

2-5
Sun 13, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Thun U21 vs FC Martigny Sports

5-0

8-0
Sun 13, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Lausanne Sports(U21) vs La Chaux-de-Fonds

0-1

1-1
Sun 13, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Langenthal vs Wohlen

1-1

1-3
Sun 13, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SR Delemont vs FC Luzern U-21

2-0

2-1
Sun 13, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Munsingen vs SV Hongg


1-1
Sun 13, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC St.Gallen U-21 vs FC Wettswil Bonstetten

0-0

1-0
Sun 13, Mar-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Lugano U-21 vs FC Linth 04

0-1

0-1
Sun 13, Mar-16:00 - Thai League 2
Kasetsart FC vs Raj Pracha FC

1-0

3-2
Sun 13, Mar-16:00 - Thai League 2
Lamphun Warrior vs Nakhon Pathom United

2-0

3-1
Sun 13, Mar-15:00 - Thai League 2
MOF Customs United vs Navy FC

0-1

2-1
Sun 13, Mar-15:00 - Thai League 2
Chainat Hornbill FC vs Trat FC

2-0

2-0
Sun 13, Mar-12:30 - Thai League 3
North Bangkok College vs Bangkok FC

1-0

3-0
Sun 13, Mar-13:00 - Thai League 3
Nakhon Si United FC vs Pathum Thani United

1-0

3-0
Sun 13, Mar-15:00 - Thai League 3
Saraburi FC vs Krabi FC

0-2

2-3
Sun 13, Mar-16:00 - Thailand League Cup
Chiangrai United vs BG Pathum United

1-1

4-2
Sun 13, Mar-15:00 - Thailand League Cup
Bangkok United FC vs Chonburi FC

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
C. A. Bizertin vs CS. Hammam-Lif

1-0

2-0
Sun 13, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
U.S.Monastir vs AS Soliman

0-0

1-0
Sun 13, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
ES Hammam Sousse vs Etoile Metlaoui

1-1

1-1
Sun 13, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
Olympique de Beja vs Club Africain

0-0

1-0
Sun 13, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
Chebba vs Rejiche

0-1

0-1
Sun 13, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
J.S. Kairouanaise vs A.S Djerba

1-0

2-1
Sun 13, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Kalaa Sport vs ES Rades

1-0

1-0
Sun 13, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
CS Bembla vs Stade Tunisien

0-0

2-1
Sun 13, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
CO Medenine vs Stade Sportif Sfaxien

0-0

1-2
Sun 13, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Menzel Nour vs C.O.Transports

0-0

0-0
Sun 13, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
ES Jerba Midoun vs Jendouba Sport

1-1

3-2
Sun 13, Mar-14:30 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Konyaspor

2-1

2-3
Sun 13, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Adana Demirspor vs Sivasspor

0-1

2-3
Sun 13, Mar-19:59 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Fenerbahce

0-1

2-5
Sun 13, Mar-17:35 - UAE League Division 1
Al Fujairah vs Al-Thaid

0-1

2-1
Sun 13, Mar-17:35 - UAE League Division 1
Dabba Al-Fujairah vs Masfut

0-0

2-1
Sun 13, Mar-17:35 - UAE League Division 1
Al Taawon vs Gulf Heroes

1-0

2-0
Sun 13, Mar-17:40 - UAE League Division 1
Al-Hamriyah vs Masafi SC

3-0

4-1
Sun 13, Mar-17:45 - UAE U21 League
Wasl Dubai U21 vs Shabab Al Ahli Dubai(U21)

0-2

0-2
Sun 13, Mar-17:45 - UAE U21 League
Al Ain (U21) vs Al Wahda(U21)

2-0

3-0
Sun 13, Mar-18:00 - UEFA European Women\'s U17 Championship
Israel Women's(U17) vs Luxembourg Women's(U17)

3-0

5-1
Sun 13, Mar-14:00 - UEFA European Women\'s U17 Championship
Northern Ireland Women's(U17) vs Faroe Islands Women's(U17)

1-0

3-0
Sun 13, Mar-02:00 - Uruguay Primera Division
Defensor SC vs Plaza Colonia

0-0

0-0
Sun 13, Mar-23:30 - Uruguay Primera Division
Albion FC (URU) vs Montevideo Wanderers

0-0

1-1
Sun 13, Mar-03:30 - USA Major League Soccer
Houston Dynamo vs Vancouver Whitecaps FC

1-1

2-1
Sun 13, Mar-04:30 - USA Major League Soccer
New England Revolution vs Real Salt Lake

1-0

2-3
Sun 13, Mar-04:30 - USA Major League Soccer
Washington D.C. United vs Chicago Fire

0-1

0-2
Sun 13, Mar-04:30 - USA Major League Soccer
Philadelphia Union vs San Jose Earthquakes

1-0

2-0
Sun 13, Mar-04:30 - USA Major League Soccer
Orlando City vs FC Cincinnati

1-1

1-2
Sun 13, Mar-05:30 - USA Major League Soccer
FC Dallas vs Nashville SC

0-0

2-0
Sun 13, Mar-06:00 - USA Major League Soccer
Colorado Rapids vs Sporting Kansas City

1-0

2-0
Sun 13, Mar-07:00 - USA Major League Soccer
Portland Timbers vs Austin FC

0-0

1-0
Sun 13, Mar-00:30 - USA Major League Soccer
Seattle Sounders vs Los Angeles Galaxy

2-1

3-2
Sun 13, Mar-03:00 - USL Championship
Loudoun United vs Indy Eleven

1-0

1-0
Sun 13, Mar-04:00 - USL Championship
Charleston Battery vs Tulsa Roughnecks

1-0

1-0
Sun 13, Mar-04:00 - USL Championship
Miami FC vs New York Red Bulls B

1-0

2-0
Sun 13, Mar-04:00 - USL Championship
Memphis 901 vs Pittsburgh Riverhounds SC

0-1

0-3
Sun 13, Mar-04:30 - USL Championship
Louisville City FC vs Atlanta United FC II

0-0

1-0
Sun 13, Mar-05:00 - USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC vs Orange County SC

1-0

2-1
Sun 13, Mar-05:30 - USL Championship
Rio Grande Valley FC Toros vs Oakland Roots

1-0

1-0
Sun 13, Mar-05:30 - USL Championship
San Antonio FC vs Detroit City

0-0

1-0
Sun 13, Mar-06:30 - USL Championship
Phoenix Rising FC vs Monterey Bay FC

4-0

4-2
Sun 13, Mar-07:00 - USL Championship
Sacramento Republic FC vs El Paso Locomotive

1-1

3-1
Sun 13, Mar-07:00 - USL Championship
San Diego Loyal SC vs Los Angeles Galaxy II

0-0

2-1
Sun 13, Mar-15:00 - Uzbekistan Pro League A
Mashal Muborak vs Zaamin


2-0
Sun 13, Mar-15:00 - Uzbekistan Pro League A
FK Andijan vs Yangiyer


2-0
Sun 13, Mar-15:00 - Uzbekistan Pro League A
FK G'ijduvon vs Xorazm Urganch

0-0

0-0
Sun 13, Mar-02:00 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Zamora FC Barinas

0-1

1-1
Sun 13, Mar-23:00 - Venezuela Primera Division
Universidad Central Venezuela vs Deportivo La Guaira

0-0

0-0
Sun 13, Mar-12:30 - Vietnam Championship U19
Hoc Vien JMG(U19) vs Song Lam Nghe An(U19)

0-1

0-1
Sun 13, Mar-16:15 - Vietnam League
Sai Gon FC vs Song Lam Nghe An

0-1

1-1
Sun 13, Mar-14:00 - Vietnam League
Becamex Binh Duong vs XM Hai Phong FC

1-2

2-2
Sun 13, Mar-15:00 - Vietnam League
Hong Linh Ha Tinh vs Binh Dinh FC

0-3

1-3
Sun 13, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Dynamos FC vs Tenax FC

1-1

3-1
Sun 13, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders FC vs Herentals College

1-0

4-0
Sun 13, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Whawha FC vs Yadah


1-0
Sun 13, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Manica Diamonds vs Triangle FC


2-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus