AD:

Football Results for Sun 6, Feb 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 6, Feb 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 6, Feb-11:30 - AFC Women\'s Asian Cup
Viet Nam Women's vs Chinese Taipei Women's

1-0

2-1
Sun 6, Feb-15:00 - AFC Women\'s Asian Cup
China Women's vs Korea Republic Women's

0-2

3-2
Sun 6, Feb-23:00 - African Nations Cup
Senegal vs Egypt

0-0

0-0
Sun 6, Feb-16:30 - Albania 1st league
KS Korabi Peshkopi vs Besa Kavaje


2-0
Sun 6, Feb-16:45 - Albania Super league
Egnatia Rrogozhine vs FK Kukesi

0-1

0-2
Sun 6, Feb-16:45 - Albania Super league
KF Laci vs Vllaznia Shkoder

0-0

1-0
Sun 6, Feb-16:30 - Andorra Super league
FC Ordino vs UE Engordany

0-0

1-0
Sun 6, Feb-19:00 - Andorra Super league
Inter Club D'Escaldes vs UE Sant Julia

0-0

1-0
Sun 6, Feb-14:00 - Andorra Super league
Atletic Escaldes vs FC Santa Coloma

1-1

2-1
Sun 6, Feb-21:30 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs CE Carroi

1-1

1-2
Sun 6, Feb-18:00 - Angola Girabola League
Cuando Cubango vs Recreativo Libolo


1-0
Sun 6, Feb-09:05 - Australia League A
Wellington Phoenix vs Macarthur FC

1-0

3-1
Sun 6, Feb-09:05 - Australia Women\'s A-League
Melbourne City Women's vs WS Wanderers Women's

2-1

2-1
Sun 6, Feb-19:30 - Austria Cup
Red Bull Salzburg vs LASK Linz

2-1

3-1
Sun 6, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Rupel Boom vs Royal FC Liege

0-2

0-4
Sun 6, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Knokke vs Royal Olympic Club Charleroi

1-0

3-0
Sun 6, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
URSL Vise vs Francs Borains

1-0

4-0
Sun 6, Feb-16:30 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs K.A.A. Gent

0-1

1-2
Sun 6, Feb-19:00 - Belgian Jupiler League
KV Mechelen vs Beerschot Wilrijk

3-0

3-2
Sun 6, Feb-21:30 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs AS Eupen

3-1

4-1
Sun 6, Feb-23:00 - Belgium - 2e Klasse
Westerlo vs Lommel SK

1-0

3-0
Sun 6, Feb-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Excelsior Virton vs RWD Molenbeek

0-1

0-1
Sun 6, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
Oud Heverlee Leuven II Women's vs RAEC Mons Women's

0-0

0-0
Sun 6, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Aurora vs Club Guabira

0-0

0-0
Sun 6, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Independiente Petrolero vs Club Always Ready

1-0

1-2
Sun 6, Feb-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Blooming vs Club Bolivar


0-7
Sun 6, Feb-19:59 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Santa Cruz vs Universitario de Sucre

0-1

0-1
Sun 6, Feb-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Nacional Potosi vs Atletico Palmaflor

0-0

1-1
Sun 6, Feb-03:00 - Brasil Copa do Nordeste
Sampaio Correa (MA) vs Clube Nautico Capibaribe

0-1

0-1
Sun 6, Feb-00:45 - Brasil Copa do Nordeste
Fortaleza CE vs Ceara

1-1

1-1
Sun 6, Feb-00:45 - Brasil Copa do Nordeste
Alagoinhas Atletico BA vs Esporte Clube Bahia

1-1

2-1
Sun 6, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Sergipe (CS) vs Altos/PI

0-1

1-3
Sun 6, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Globo vs Botafogo PB

0-1

1-1
Sun 6, Feb-03:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Sport Sinop MT vs Uniao Rondonopolis MT

1-1

2-1
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Amazonense League
Iranduba AM vs Penarol AM


5-0
Sun 6, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League
Manauara vs Atletico Cliper AM

3-0

3-0
Sun 6, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League
Operario/AM vs Nacional(AM)

0-0

0-1
Sun 6, Feb-17:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Brasiliense (DF) vs Luziania/DF

3-0

4-1
Sun 6, Feb-17:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Paranoa DF vs Santa Maria DF

0-0

0-0
Sun 6, Feb-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
SE Gama (DF) vs CA Taguatinga DF

0-0

0-0
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Ceilandia DF vs Unai Itapua DF

1-0

1-0
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
America FC Natal RN vs CE Forca e Luz RN

0-1

3-1
Sun 6, Feb-02:00 - Brazil Campeonat Potiguar
ABC Natal/RN vs Potyguar-CN RN

2-0

2-0
Sun 6, Feb-00:50 - Brazil Campeonato Baiano Division
Barcelona BA vs Juazeirense BA

0-0

1-0
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
UNIRB/BA vs Jacuipense BA

0-0

0-1
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
CR Flamengo (RJ) vs Fluminense (RJ)

0-0

0-1
Sun 6, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Carioca
Madureira vs Vasco da Gama(RJ)

0-2

1-3
Sun 6, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Chapecoense SC vs Brusque SC

1-0

1-3
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Marcilio Dias SC vs Joinville SC

0-0

3-0
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Hercilio Luz SC vs Figueirense FC

2-1

4-1
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
SER Caxias do Sul vs Brasil de Pelotas RS

3-0

4-0
Sun 6, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Ipora vs Goiatuba

1-0

1-1
Sun 6, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Jataiense vs Goianesia GO

1-0

1-0
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Morrinhos FC vs Goias

0-1

1-1
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Anapolis FC vs Gremio Anapolis

1-0

1-1
Sun 6, Feb-18:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Atletico Mineiro (MG) vs Patrocinense MG

1-0

3-0
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
URT MG vs Uberlandia

1-0

1-1
Sun 6, Feb-02:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
America MG vs Athletic Club MG

1-0

1-1
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Tombense vs Villa Nova-MG

1-0

2-1
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Centro Sportivo Paraibano(CSP) vs Campinense (PB)

1-1

1-2
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Guarani Futebol Clube vs Santos

0-1

1-1
Sun 6, Feb-18:00 - Brazil Campeonato Paulista
Mirassol FC vs EC Santo Andre

1-2

2-2
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sao Bento vs Taubate

1-0

1-0
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Red Bull Brasil vs Juventus-SP

0-1

0-1
Sun 6, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
CA Linense SP vs Monte Azul SP

1-0

3-0
Sun 6, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
XV de Piracicaba vs Gremio Osasco Audax

0-1

3-3
Sun 6, Feb-18:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Lemense SP vs Portuguesa de Desportos

0-1

0-1
Sun 6, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Oeste SP vs Primavera SP

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
CA Votuporanguense SP vs Barretos SP

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Matonense SP vs Uniao Suzano AC

0-1

2-2
Sun 6, Feb-22:30 - Brazil Maranhense Division 1
Cordino MA vs Moto Clube(MA)

0-1

1-2
Sun 6, Feb-22:30 - Brazil Maranhense Division 1
Tuntum(MA) vs Sao Jose MA

0-1

1-1
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Paragominas FC PA vs Bragantino PA

2-0

3-2
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Itupiranga PA vs Remo Belem (PA)

0-1

0-3
Sun 6, Feb-16:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Amazonia PA vs Tuna Luso

1-2

2-4
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Cianorte PR vs Azuriz FC

0-0

2-0
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Rio Branco PR vs Gremio Metropolitano Maringa

0-1

0-3
Sun 6, Feb-02:00 - Brazil Paranaense League
Parana vs Operario Ferroviario PR

0-2

0-3
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Pernambucano League
Santa Cruz (PE) vs Ibis/PE

1-0

3-0
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Pernambucano League
Salgueiros PE vs Sete de Setembro PE

2-0

4-0
Sun 6, Feb-00:00 - Brazil Piauiense Division 1
Parnahyba PI vs Oeirense/PI

3-0

4-1
Sun 6, Feb-16:00 - Brazil Piauiense Division 1
4 de Julho/PI vs River/PI

0-0

1-0
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Coxim MS vs Aquidauanense

1-0

2-0
Sun 6, Feb-23:00 - Brazil Tocantinense League
Nova Conquista TO vs Uniao Atletica Carmolandense/TO


2-2
Sun 6, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Vital'O vs Kayanza United

0-1

0-3
Sun 6, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Atheletico Olympic vs Bumamuru

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Musongati vs Dynamik

0-0

2-0
Sun 6, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Flambeau du Centre vs Aigle Noir

0-0

1-1
Sun 6, Feb-21:00 - CAF Confederation Cup
JS Kabylie vs Royal Leopards

1-1

2-1
Sun 6, Feb-03:30 - Chile Primera Division
Coquimbo Unido vs Universidad Catolica

2-1

2-3
Sun 6, Feb-19:00 - Chile Primera Division
CD Antofagasta vs Cobresal

0-0

0-1
Sun 6, Feb-01:00 - Chile Primera Division
Union Espanola vs Palestino

1-0

1-1
Sun 6, Feb-16:00 - Club Friendly
Dinamo Brest vs Slavia Mozyr

1-0

4-1
Sun 6, Feb-03:00 - Club Friendly
Sociedad Deportiva Aucas vs Liga Deportiva Universitaria

0-0

0-1
Sun 6, Feb-16:00 - Club Friendly
FC St. Pauli II vs Heider SV

3-1

5-2
Sun 6, Feb-16:00 - Club Friendly
Neftekhimik Nizhnekamsk vs Kyzylzhar Petropavlovsk

1-0

1-0
Sun 6, Feb-18:00 - Club Friendly
IFK Norrkoping vs Vasteras SK FK

2-0

4-0
Sun 6, Feb-16:00 - Club Friendly
Slask Wroclaw B vs Podbeskidzie


0-3
Sun 6, Feb-18:00 - Club Friendly
FK Nizhny Novgorod vs Krylya Sovetov Samara

0-0

0-1
Sun 6, Feb-03:15 - Club Friendly
River Plate vs Velez Sarsfield

0-0

0-0
Sun 6, Feb-16:00 - Club Friendly
Vaxjo BK Women's vs Vittsjo GIK Women's

0-1

0-3
Sun 6, Feb-18:00 - Club Friendly
Rukh Vynnyky vs Tallinna Levadia

0-1

2-1
Sun 6, Feb-18:00 - Club Friendly
Alania Vladikavkaz vs Akhmat Grozny

0-2

0-2
Sun 6, Feb-18:00 - Club Friendly
SpVgg Neu Isenburg vs SV Zeilsheim

2-2

2-5
Sun 6, Feb-18:00 - Club Friendly
MTV Eintracht Celle vs HSC Hannover


0-1
Sun 6, Feb-23:00 - Club Friendly
Celaya FC vs Atlanta United FC

1-0

1-2
Sun 6, Feb-07:30 - Club Friendly
Los Angeles Galaxy vs New England Revolution

1-0

4-0
Sun 6, Feb-12:00 - Club Friendly
Fakel Voronezh vs Akhmat Grozny

0-1

3-3
Sun 6, Feb-12:00 - Club Friendly
Alania Vladikavkaz vs Zeleznicar Pancevo

1-1

1-2
Sun 6, Feb-18:15 - Club Friendly
SC Westfalia Herne vs TVD Velbert

0-3

0-5
Sun 6, Feb-18:30 - Club Friendly
Fakel Voronezh vs FK Indjija

2-3

2-5
Sun 6, Feb-13:30 - Club Friendly
Admira Praha vs Dukla Praha B

0-2

1-2
Sun 6, Feb-17:00 - Club Friendly
FK Vardar vs Dinamo Moscow B

0-0

1-0
Sun 6, Feb-17:00 - Club Friendly
Odd Grenland vs Lyngby

0-0

0-1
Sun 6, Feb-17:00 - Club Friendly
Start Kristiansand vs Egersunds IK

3-0

4-0
Sun 6, Feb-17:00 - Club Friendly
Sandefjord vs Skeid Oslo

2-0

2-0
Sun 6, Feb-17:00 - Club Friendly
LKS Lodz vs CSC 1599 Selimbar

3-0

5-0
Sun 6, Feb-17:00 - Club Friendly
Sarpsborg 08 vs IK Sirius FK

1-1

1-1
Sun 6, Feb-17:00 - Club Friendly
Mashuk-KMV vs Znamya Truda

0-2

1-2
Sun 6, Feb-17:00 - Club Friendly
NK Orijent Rijeka vs NK Radomlje

1-0

1-4
Sun 6, Feb-17:00 - Club Friendly
Dalkurd FF vs FC Stockholm Internazionale

3-0

5-1
Sun 6, Feb-17:00 - Club Friendly
Bayern Alzenau vs TSV Aubstadt

0-2

0-3
Sun 6, Feb-17:00 - Club Friendly
FC Schweinfurt vs SV Seligenporten


3-0
Sun 6, Feb-17:00 - Club Friendly
Borec Veles vs Voska Sport

0-0

0-3
Sun 6, Feb-17:00 - Club Friendly
VfL Oldenburg vs SSV Jeddeloh

1-0

1-1
Sun 6, Feb-19:00 - Club Friendly
FC Nordsjaelland vs Lyngby

0-0

0-0
Sun 6, Feb-19:00 - Club Friendly
Hacken vs Krasnodar FK

1-0

1-2
Sun 6, Feb-15:00 - Club Friendly
Legia Warszawa vs GKS Belchatow

2-0

4-0
Sun 6, Feb-15:00 - Club Friendly
Lokomotiv Sofia vs CSKA 1948 Sofia II

2-2

2-2
Sun 6, Feb-15:00 - Club Friendly
FC Torpedo Zhodino vs Neman Grodno

0-0

1-1
Sun 6, Feb-15:00 - Club Friendly
Ringmahon Rangers vs Cobh Wanderers

1-0

2-0
Sun 6, Feb-17:30 - Club Friendly
FC Mariupol vs Sileks

0-0

2-0
Sun 6, Feb-17:30 - Club Friendly
FK Buducnost Podgorica vs Posusje

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:30 - Club Friendly
Kaiserslautern Am. vs FK Pirmasens

0-3

0-4
Sun 6, Feb-23:00 - Colombia Copa Mustang
Patriotas FC vs La Equidad

0-0

0-1
Sun 6, Feb-01:05 - Colombia Copa Mustang
Envigado vs Deportivo Cali

1-0

1-0
Sun 6, Feb-03:10 - Colombia Copa Premier
Barranquilla FC vs Real Cartagena

0-1

0-2
Sun 6, Feb-05:00 - Colombia Copa Premier
Boyaca Chico vs Orsomarso

2-0

2-1
Sun 6, Feb-05:15 - Colombia Copa Premier
Deportes Quindio vs Llaneros FC

0-0

0-0
Sun 6, Feb-00:00 - Colombia Copa Premier
Boca Juniors De Cali vs Bogota FC

0-0

1-1
Sun 6, Feb-00:00 - Copa Libertadores U20
Independiente Del Valle U20 vs Caracas FC U20

2-0

3-0
Sun 6, Feb-02:30 - Copa Libertadores U20
Sporting Cristal U20 vs Blooming U20

2-0

4-0
Sun 6, Feb-18:00 - Croatia - 1. Division
Hrvatski Dragovoljac vs NK Osijek

1-1

1-3
Sun 6, Feb-20:05 - Croatia - 1. Division
Istra 1961 vs Dinamo Zagreb

1-1

1-2
Sun 6, Feb-18:00 - Cyprus 1 Division
Pafos FC vs Anorthosis Famagusta FC

1-1

1-1
Sun 6, Feb-21:00 - Cyprus 1 Division
AEL Limassol vs APOEL Nicosia

2-1

2-3
Sun 6, Feb-16:30 - Cyprus 2 Division
Asil Lysi vs Nea Salamis

0-0

0-1
Sun 6, Feb-16:30 - Cyprus 2 Division
Ahironas Liopetriou vs Xylotympou

0-1

0-2
Sun 6, Feb-16:30 - Cyprus 2 Division
Ermis Aradippou vs Akritas Chloraka

0-0

0-0
Sun 6, Feb-16:30 - Cyprus 2 Division
Omonia 29is Maiou vs Othellos Athienou

0-1

1-2
Sun 6, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Mlada Boleslav vs Banik Ostrava

1-2

2-3
Sun 6, Feb-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Viktoria Plzen vs Hradec Kralove

1-0

1-0
Sun 6, Feb-05:00 - El Salvador Primera Division
Aguila vs Atletico Marte

1-0

2-1
Sun 6, Feb-16:00 - England FA Cup
Liverpool vs Cardiff City

0-0

3-1
Sun 6, Feb-19:59 - England FA Cup
Nottingham Forest vs Leicester City

3-1

4-1
Sun 6, Feb-00:00 - England FA Cup
Tottenham Hotspur vs Brighton & Hove Albion

2-0

3-1
Sun 6, Feb-22:30 - England FA Cup
AFC Bournemouth vs Boreham Wood F.C.

0-1

0-1
Sun 6, Feb-18:00 - England FA Women Super League
Birmingham Women's vs Leicester City Women's

0-2

1-2
Sun 6, Feb-18:00 - England FA Women Super League
Tottenham Hotspur Women's vs Brighton & H.A. Women's

1-0

4-0
Sun 6, Feb-16:30 - England FA Women Super League
Chelsea FC Women's vs Manchester City Women's

1-0

1-0
Sun 6, Feb-17:00 - England FA Women Super League
Everton FC Women's vs Reading Women's

1-0

1-2
Sun 6, Feb-22:00 - England FA Women Super League
Aston Villa Women's vs West Ham United Women's

1-1

1-2
Sun 6, Feb-16:00 - England Ladies Premier League
London City Lionesses Women's vs Durham Wildcats Women's

1-0

1-2
Sun 6, Feb-18:00 - England Ladies Premier League
Charlton Athletic Women's vs Watford Women's

3-0

3-0
Sun 6, Feb-18:00 - England Ladies Premier League
Sunderland Women's vs Sheffield United Women's

1-1

2-2
Sun 6, Feb-18:00 - England Ladies Premier League
Liverpool Women's vs Coventry Women's

3-0

3-0
Sun 6, Feb-19:00 - England Ladies Premier League
Bristol City Women's vs Crystal Palace Women's

2-0

4-0
Sun 6, Feb-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
Hull City Women's vs Wolves Women's

0-2

0-5
Sun 6, Feb-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Milton Keynes Dons Women's vs Ipswich Women's

0-0

0-0
Sun 6, Feb-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Chichester City Women's vs Plymouth Argyle Women's


2-1
Sun 6, Feb-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Bridgwater United Women's vs Gillingham Women's

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:00 - England Women\'s Southern Premier League
London Bees Women's vs Cardiff City Women's

1-0

5-1
Sun 6, Feb-16:30 - Estonia Winter Tournament
FC Tallinn vs Ida-Virumaa FC Alliance

4-0

5-0
Sun 6, Feb-18:30 - Estonia Winter Tournament
Tabasalu JK Charma vs Raplamaa


3-1
Sun 6, Feb-14:30 - Estonia Winter Tournament
Laanemaa Haapsalu vs Tartu Kalev

3-0

4-1
Sun 6, Feb-20:30 - Estonia Winter Tournament
Nomme JK Kalju II vs Tallinna JK Legion B


3-4
Sun 6, Feb-20:30 - FIFA Club World Championship
Al Hilal vs Al Jazira(UAE)

2-1

6-1
Sun 6, Feb-19:00 - French Championnat National U19 Groupe A
US Orleans U19 vs Caen(U19)


1-2
Sun 6, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Lens U19 vs Le Havre(U19)

0-1

0-2
Sun 6, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille(U19) vs Amiens SC(U19)

0-3

0-3
Sun 6, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Valenciennes US(U19) vs Chambly FC (U19)


1-2
Sun 6, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Evreux(U19) vs Feignies(U19)

0-0

0-1
Sun 6, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
St Pryve St Hilaire(U19) vs Drancy(U19)

2-0

2-2
Sun 6, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Montfermeil(U19) vs Paris Saint Germain(U19)

0-0

1-0
Sun 6, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Clermont Foot U19 vs Metz U19

1-0

2-1
Sun 6, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs Lyonnais U19

0-1

1-1
Sun 6, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Nancy(U19) vs Pontarlier(U19)

1-0

1-0
Sun 6, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Paris FC U19 vs Dijon(U19)


2-3
Sun 6, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Torcy U.S(U19) vs Sochaux U19


0-1
Sun 6, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Bourg Peronnas(U19) vs Auxerre(U19)

2-1

2-2
Sun 6, Feb-18:30 - French Championnat National U19 Groupe C
USSA Vertou(U19) vs SPA Merignacais U19

1-0

1-0
Sun 6, Feb-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Tours FC U19 vs Concarneau(U19)


3-1
Sun 6, Feb-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Angers SCO U19 vs Brest Stade U19


0-2
Sun 6, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Avranches(U19) vs Laval U19

0-0

3-1
Sun 6, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs Le Mans(U19)

1-0

1-2
Sun 6, Feb-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Colomiers U19 vs Monaco U19


1-1
Sun 6, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Saint-Etienne U19 vs Marseille(U19)

1-0

3-1
Sun 6, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Ajaccio U19 vs Pieve di Lota(U19)

0-0

9-0
Sun 6, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Montpellier(U19) vs Toulouse(U19)

2-0

2-1
Sun 6, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Avenir Sportif Beziers(U19) vs Nice U19

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulon (U19) vs Cannes AS U19

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:45 - French Feminines D1
Lyonnais Women's vs Bordeaux Women's

1-0

1-0
Sun 6, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade de Reims vs Bordeaux

1-0

5-0
Sun 6, Feb-23:45 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs Paris Saint-Germain

1-3

1-5
Sun 6, Feb-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs Stade Brestois

1-0

2-0
Sun 6, Feb-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs Lyonnais

2-0

2-0
Sun 6, Feb-16:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Lorient vs RC Lens

1-0

2-0
Sun 6, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
ESTAC Troyes vs FC Metz

0-0

0-0
Sun 6, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Strasbourg vs Nantes

0-0

1-0
Sun 6, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
OGC Nice vs Clermont Foot

0-0

0-1
Sun 6, Feb-11:00 - Friendly Internationals
Kyrgyzstan(U17) vs Azerbaijan(U17)

0-0

0-1
Sun 6, Feb-18:45 - Friendly Internationals
Belarus(U17) vs Uzbekistan(U17)

3-0

4-2
Sun 6, Feb-13:20 - Friendly Internationals
Israel(U17) vs FC Minsk(U19)

3-0

5-0
Sun 6, Feb-15:40 - Friendly Internationals
Belarus(U16) vs Kyrgyzstan(U16)

1-1

4-1
Sun 6, Feb-01:00 - Friendly Internationals
Anguilla Women's vs St. Kitts and Nevis women's

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:00 - German 3. Liga
MSV Duisburg vs Dortmund(Am)

1-1

1-3
Sun 6, Feb-16:00 - German 3. Liga
Munchen 1860 vs Eintracht Braunschweig

2-0

2-2
Sun 6, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
RW Essen(U17) vs SG Unterrath(U17)


3-1
Sun 6, Feb-18:30 - German Bundesliga
Borussia Dortmund vs Bayer Leverkusen

1-3

2-5
Sun 6, Feb-20:30 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs Greuther Furth

1-1

4-1
Sun 6, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
Dynamo Dresden vs Hansa Rostock

0-4

1-4
Sun 6, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
Holstein Kiel vs Fortuna Dusseldorf

0-0

1-0
Sun 6, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
SV Darmstadt 98 vs Hamburger

0-3

0-5
Sun 6, Feb-19:00 - German Frauen Bundesliga
Bayern Munich Women's vs SC Sand Women's

2-0

4-0
Sun 6, Feb-19:00 - German Frauen Bundesliga
Carl Zeiss Jena Women's vs Turbine Potsdam Women's

0-1

0-6
Sun 6, Feb-16:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women's vs Werder Bremen Women's

2-1

3-1
Sun 6, Feb-16:00 - German Frauen Bundesliga
Eintracht Frankfurt Women's vs SC Freiburg Women's

1-1

1-2
Sun 6, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
FC Viktoria 1889 Berlin(U19) vs Eimsbutteler TV(U19)

1-0

3-1
Sun 6, Feb-18:30 - German Junioren Bundesliga Sud
SpVgg Unterhaching U19 vs Kickers Offenbach U19

2-0

3-0
Sun 6, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Astoria Walldorf(U19) vs SSV Ulm U19

0-1

2-2
Sun 6, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Stuttgarter Kickers(U19) vs SV Darmstadt U19

1-1

3-2
Sun 6, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga West
Viktoria Koln(U19) vs Alemannia Aachen(U19)

2-0

3-0
Sun 6, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Monchengladbach(U19) vs Fortuna Dusseldorf U19

1-0

1-2
Sun 6, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Preuben Munster U19 vs Schalke 04 (U19)

1-0

1-3
Sun 6, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Oberhausen U19 vs MSV Duisburg (U19)

0-0

1-1
Sun 6, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Essen(U19) vs Arminia Bielefeld(U19)

0-0

0-0
Sun 6, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde vs SV Tasmania Berlin

1-0

2-0
Sun 6, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemie Leipzig vs SV Babelsberg 03

2-1

3-1
Sun 6, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt vs Holstein Kiel B

2-2

3-4
Sun 6, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Phonix Lubeck vs FC Altona 93

1-0

2-1
Sun 6, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
RW Essen vs Fortuna Dusseldorf II

1-0

4-1
Sun 6, Feb-17:00 - Germany OberLiga
Eintracht Mahlsdorf vs Blau Weiss 90 Berlin

0-1

0-3
Sun 6, Feb-17:00 - Germany OberLiga
Mecklenburg Schwerin vs Greifswalder SV 04


2-3
Sun 6, Feb-17:00 - Germany OberLiga
Bramfelder SV vs Meiendorfer SV

3-0

4-1
Sun 6, Feb-16:00 - Germany OberLiga
Wacker Nordhausen vs Budissa Bautzen

0-3

1-4
Sun 6, Feb-16:00 - Germany OberLiga
SV Victoria Seelow vs Rostocker FC

0-1

0-3
Sun 6, Feb-16:00 - Germany OberLiga
CFC Hertha 06 vs Brandenburger SC Sud 05

1-0

2-0
Sun 6, Feb-16:00 - Germany OberLiga
SC Staaken vs TSG Neustrelitz

2-0

2-0
Sun 6, Feb-16:00 - Germany OberLiga
Stern 1900 Berlin vs MSV Pampow

0-2

0-3
Sun 6, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs Great Olympics

0-1

0-1
Sun 6, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Dreams FC(GHA) vs Berekum Chelsea

0-1

0-1
Sun 6, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Techiman Eleven Wonders vs WAFA

0-0

0-0
Sun 6, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Karela United vs Legon Cities

1-1

1-1
Sun 6, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Bibiani Gold Stars vs Aduana Stars

1-0

1-0
Sun 6, Feb-17:00 - Greece Super League 1
AEK Athens vs Apollon Smirnis

0-0

3-0
Sun 6, Feb-19:15 - Greece Super League 1
Ionikos vs Olympiakos Piraeus

0-1

0-3
Sun 6, Feb-21:30 - Greece Super League 1
PAOK Saloniki vs Panathinaikos

0-1

2-1
Sun 6, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Kalamata AO vs Kifisia

0-0

0-1
Sun 6, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Trikala vs AEL Larisa

0-0

0-1
Sun 6, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Diagoras Rodos vs Egaleo

0-0

1-1
Sun 6, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Chania Kissamikos vs Kallithea

0-0

0-0
Sun 6, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Giorgos Karaiskakis vs AS Rodos

0-0

2-1
Sun 6, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Thesprotos vs Apollon Pontou

1-0

1-2
Sun 6, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Almopos Aridaea vs Iraklis 1908

0-0

0-2
Sun 6, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Asteras Vlachioti vs Irodotos

0-2

1-3
Sun 6, Feb-19:00 - Greece Super League 2
Kavala FC vs Veria FC

0-2

0-2
Sun 6, Feb-22:00 - Greece Super League 2
Xanthi vs Anagennisi Karditsa

4-0

5-2
Sun 6, Feb-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CD Marquense vs Deportivo San Pedro


2-0
Sun 6, Feb-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Quiche FC vs Plataneros


3-0
Sun 6, Feb-06:00 - Guatemala Liga Nacional
Club Comunicaciones vs Deportivo Achuapa

2-0

2-1
Sun 6, Feb-06:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Xelaju MC vs CD Puerto de Iztapa

1-0

1-0
Sun 6, Feb-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Solola FC vs Santa Lucia Cotzumalguapa

0-1

0-2
Sun 6, Feb-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs CSD Municipal

2-0

2-1
Sun 6, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
Willem II vs RKC Waalwijk

3-0

3-1
Sun 6, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs Go Ahead Eagles

1-0

2-1
Sun 6, Feb-19:45 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs Heracles Almelo

1-0

3-0
Sun 6, Feb-15:15 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs Sparta Rotterdam

2-0

4-0
Sun 6, Feb-00:00 - Holland Eredivisie
FC Twente Enschede vs Vitesse Arnhem

2-0

3-0
Sun 6, Feb-15:15 - Holland Jupiler League
FC Den Bosch vs ADO Den Haag

0-0

0-1
Sun 6, Feb-03:00 - Honduras Liga Nacional
CD Olimpia vs Honduras Progreso

0-0

3-0
Sun 6, Feb-05:00 - Honduras Liga Nacional
Real Espana vs CD Motagua

1-2

1-2
Sun 6, Feb-05:30 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs Marathon

1-0

3-0
Sun 6, Feb-05:30 - Honduras Liga Nacional
Platense vs CD Victoria

0-1

0-2
Sun 6, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Soroksar vs Szolnoki MAV FC

1-2

3-2
Sun 6, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Budaorsi SC vs Pecsi MFC

0-0

0-1
Sun 6, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Szentlorinc SE vs ETO FC Gyor

1-0

1-0
Sun 6, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Dorogi FC vs III.Keruleti TUE

1-0

1-1
Sun 6, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Tiszakecske vs Bekescsaba

0-1

2-1
Sun 6, Feb-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Diosgyor VTK vs BFC Siofok

1-0

1-0
Sun 6, Feb-19:59 - Hungary NB Ⅱ
FC Ajka vs Kecskemeti TE

0-3

1-3
Sun 6, Feb-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Csakvari TK vs Vasas SC

0-2

1-4
Sun 6, Feb-17:15 - Hungary NB1
Mezokovesd-Zsory vs Puskas Akademia

0-1

1-2
Sun 6, Feb-20:15 - Hungary NB1
Ferencvarosi TC vs Paksi SE

0-2

0-3
Sun 6, Feb-17:00 - Iceland Faxafloi Women Cup
Keflavik Women's vs Thor KA Akureyri Woman's

0-2

0-5
Sun 6, Feb-18:00 - Iceland Reykjavik Tournament
Valur vs KR Reykjavik

1-1

4-1
Sun 6, Feb-18:00 - India Super League
Chennaiyin FC vs Mumbai City FC

0-0

0-1
Sun 6, Feb-12:15 - Indonesia Liga 1
Persik Kediri vs PSIS Semarang

0-0

0-0
Sun 6, Feb-12:15 - Indonesia Liga 1
Persiraja Banda Aceh vs Persita Tangerang

0-1

0-3
Sun 6, Feb-15:15 - Indonesia Liga 1
Persebaya Surabaya vs Persipura Jayapura

0-0

0-2
Sun 6, Feb-17:45 - Indonesia Liga 1
Persib Bandung vs Bhayangkara FC

0-0

0-1
Sun 6, Feb-17:45 - Indonesia Liga 1
Barito Putera vs PSS Sleman

0-0

0-1
Sun 6, Feb-21:00 - Israel Premier League
Hapoel Hadera vs Hapoel Haifa

0-0

1-0
Sun 6, Feb-22:15 - Israel Premier League
Beitar Jerusalem vs Hapoel Nof HaGalil

0-0

0-0
Sun 6, Feb-13:40 - Italian Campionato Primavera
Verona Youth vs Napoli Youth

0-0

2-1
Sun 6, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Torino Youth vs Lecce Youth

0-1

1-1
Sun 6, Feb-15:30 - Italian Campionato Primavera
Spal Youth vs Juventus Youth

0-0

0-0
Sun 6, Feb-23:45 - Italian Serie A
Juventus vs Hellas Verona

1-0

2-0
Sun 6, Feb-18:00 - Italian Serie A
Venezia F.C. vs Napoli

0-0

0-2
Sun 6, Feb-18:00 - Italian Serie A
Sampdoria vs US Sassuolo Calcio

2-0

4-0
Sun 6, Feb-18:00 - Italian Serie A
Bologna vs Empoli

0-0

0-0
Sun 6, Feb-21:00 - Italian Serie A
Udinese vs Torino

0-0

2-0
Sun 6, Feb-15:30 - Italian Serie A
Atalanta vs Cagliari

0-0

1-2
Sun 6, Feb-19:15 - Italian Serie B
Cremonese vs A.C. Monza

1-0

3-2
Sun 6, Feb-19:15 - Italian Serie B
Pordenone Calcio SSD vs Spal

1-0

1-1
Sun 6, Feb-15:30 - Italian Women Division 1
Fiorentina Women's vs Napoli Women's

0-0

0-2
Sun 6, Feb-17:30 - Italian Women Division 1
Hellas Verona Women's vs Juventus Women's

0-0

0-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italian Women Division 1
Inter Milan Women's vs Empoli Women's

3-1

3-2
Sun 6, Feb-17:30 - Italy C1B
Robur Siena S.S.D. vs Montevarchi Calcio

1-0

2-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy C1B
Ancona vs Pistoiese

0-2

0-3
Sun 6, Feb-17:30 - Italy C1B
Delfino Pescara 1936 vs Gubbio

1-0

3-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy C1B
Grosseto vs Fermana

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy C1B
Teramo vs Lucchese

1-0

1-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy C1B
Vis Pesaro vs A.S. Viterbese Castrense

0-1

0-2
Sun 6, Feb-17:30 - Italy C1B
Olbia vs Virtus Entella

1-1

2-3
Sun 6, Feb-17:30 - Italy C1B
Carrarese vs A.C. Reggiana 1919

0-0

1-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy C1B
Pontedera vs Imolese

1-0

2-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy C1C
Vibonese vs Paganese Calcio 1926

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy C1C
Turris Neapolis vs Catania

0-0

1-3
Sun 6, Feb-20:30 - Italy C1C
FC Bari 1908 vs ACR Messina

1-1

1-2
Sun 6, Feb-20:30 - Italy C1C
U.S. Catanzaro 1929 vs Avellino

0-0

2-0
Sun 6, Feb-20:30 - Italy C1C
Foggia vs Fidelis Andria

0-0

1-1
Sun 6, Feb-20:30 - Italy C1C
Juve Stabia vs Latina Calcio

1-0

1-0
Sun 6, Feb-20:30 - Italy C1C
S.S.D. Citta di Campobasso vs Palermo

1-1

2-2
Sun 6, Feb-20:30 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs S.S.D. Potenza Calcio

0-1

4-1
Sun 6, Feb-20:30 - Italy C1C
Picerno vs S.S. Monopoli 1966

2-0

3-0
Sun 6, Feb-20:30 - Italy C1C
Nuova Monterosi vs Taranto Sport

1-0

2-1
Sun 6, Feb-18:00 - Italy Serie D
Sanremese vs USD PDHAE

1-0

2-0
Sun 6, Feb-18:00 - Italy Serie D
A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs FBC Gravina

1-2

2-3
Sun 6, Feb-18:00 - Italy Serie D
Citta di Fasano vs USD Lavello

1-0

2-0
Sun 6, Feb-18:00 - Italy Serie D
Team Altamura vs Casertana F.C.

1-0

3-1
Sun 6, Feb-18:00 - Italy Serie D
ASD Imperia vs Chieri

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Arezzo vs Unipomezia

0-0

3-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Prato vs Ghivizzano Borgo Mozzano

0-0

1-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sassari Torres vs ASD Lanusei Calcio

1-0

2-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sangiovannese vs Sporting Trestina

0-0

0-2
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Ravenna vs Mezzolara

2-0

3-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Forli FC vs Athletic Carpi

2-1

4-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Rende Calcio 1968 vs Acireale

0-2

0-2
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
AC Legnano vs Vis Nova Giussano

0-0

1-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Foligno Calcio vs FC Rieti

1-1

2-2
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
AS Giarre Calcio vs Aversa Normanna

0-0

1-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
AS Sorrento Calcio vs US Bitonto

1-0

4-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Cassino vs Cynthi Albalonga

0-1

0-2
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Tritium vs Rimini

0-2

0-3
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Poggibonsi vs Scandicci

1-0

2-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Trapani vs Cittanova Interpiana


2-3
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Follonica Gavorrano vs Savoia Montespaccato

1-1

2-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Vado FC vs AS Casale Calcio

1-2

1-4
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Montebelluna vs Arzignano Valchiampo

1-1

2-2
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Ponte San Pietro vs AC Leon

1-0

3-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Delta Porto Tolle vs AC Mestre

0-1

1-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
A.S.D. Bra vs Lavagnese

1-0

1-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Olginatese vs Caravaggio

1-2

1-3
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
US Pianese vs Cascina

2-0

3-2
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sestri Levante vs Fossano Calcio

0-0

1-2
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Trastevere Calcio vs San Nicolo Calcio

0-1

4-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
ASD Brusaporto vs Villa d'Alme Valbrembana

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
ACD Campodarsego vs San Martino Speme

0-1

0-3
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Pineto vs Montegiorgio

1-1

1-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Real Forte Querceta vs Correggese Calcio

1-0

2-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Arzachena vs Insieme Formia

0-0

1-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
ASD Muravera vs USD Latte Dolce

1-0

2-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Ligorna vs Gozzano

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sancataldese vs Citta Di Sant'Agata

1-0

1-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Castrovillari vs FC Lamezia Terme

0-2

1-3
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Ostia Mare vs Giugliano

0-0

0-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sammaurese vs ASD Alcione

1-1

2-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
FBC Derthona vs SC Caronnese

0-1

0-2
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Cjarlins Muzane vs Adriese

2-3

4-5
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
ASD Troina vs Paterno

0-0

1-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Recanatese vs Sambenedettese

0-0

0-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
San Donato Tavarnelle vs Lornano Badesse

1-0

5-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Crema vs Folgore Caratese

0-0

2-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
GSD Ambrosiana vs Cattolica SM Calcio

0-0

1-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Vis Artena vs Aprilia

1-0

1-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Union Clodiense vs AC Este

1-1

5-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Cartigliano vs Levico Terme

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Nola 1925 vs Audace Cerignola

0-1

0-2
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Rotonda vs FC Francavilla

0-0

0-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Gladiator 1924 vs Real Monterotondo Scalo

2-0

2-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Biancavilla vs Portici

1-0

1-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Castellanzese vs Sona

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
ASD Licata vs Gelbison

1-1

1-3
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Team Nuova Florida vs Atletico Uri

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
US Breno vs Arconatese

0-0

2-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
SCD Progresso Calcio vs Aglianese

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
ASD Caldiero Terme vs Spinea

0-0

2-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Atletico Terme Fiuggi vs Chieti

0-1

1-2
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Vastogirardi vs Vastese

1-1

1-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Carbonia vs Afragolese 1944

1-1

3-3
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Santa Maria Cilento vs Cavese

2-2

3-4
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
ASD Citta Di Varese vs Novara Calcio

0-0

0-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Desenzano Calvina vs Franciacorta

1-0

1-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
GS Bagnolese vs Seravezza

0-0

1-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Tiferno Lerchi vs ASD Flaminia Civita

3-1

4-4
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
ASD Molfetta Calcio vs Virtus Matino

3-0

5-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
USD Casatese vs Real Calepina

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
ASD Pro Livorno vs Cannara

2-0

3-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sangiuliano City vs Virtus Ciserano Bergamo

1-0

3-2
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
AC Dolomiti Bellunesi vs Luparense

0-0

1-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
SSD Porto D'Ascoli vs Castelfidardo

0-0

1-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
AC Asti vs Borgosesia

1-0

2-2
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
San Giorgio 1926 vs Mariglianese

0-0

1-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Borgo San Donnino vs ASD Cavenago Fanfulla

0-0

0-1
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
ASD RG Ticino vs ACSD Saluzzo

0-0

1-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Nereto FC vs Matese

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:30 - Italy Serie D
Alto Casertano vs Tolentino

0-0

0-0
Sun 6, Feb-22:00 - Jamaica Premier League
Portmore United vs Waterhouse FC

0-3

0-4
Sun 6, Feb-00:15 - Jamaica Premier League
Harbour View FC vs Arnett Gardens

0-0

1-1
Sun 6, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs Kenya Police FC

0-0

0-0
Sun 6, Feb-16:00 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs Bidco United

1-1

1-1
Sun 6, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Nzoia Sugar vs Kakamega Homeboyz

1-0

1-1
Sun 6, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Gor Mahia vs Posta Rangers

1-0

3-1
Sun 6, Feb-16:30 - Kosovo Cup
KF Prishtina vs KF Drenica Skenderaj

0-0

1-1
Sun 6, Feb-16:00 - Kosovo Cup
Ballkani vs Malisheva

0-0

1-0
Sun 6, Feb-16:00 - Kosovo Cup
Fushe Kosova vs KF Drita Gjilan

0-3

0-5
Sun 6, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Etzella Ettelbruck vs Fola Esch

2-3

2-3
Sun 6, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs FC Wiltz 71

0-0

1-0
Sun 6, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
FC Differdange 03 vs Victoria Rosport

1-0

4-0
Sun 6, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxemburg vs Rodange 91

1-0

2-1
Sun 6, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Hostert vs RM Hamm Benfica

0-0

1-0
Sun 6, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs UNA Strassen

0-0

1-1
Sun 6, Feb-18:00 - Malta First Division League
Zejtun Corinthians vs Marsaxlokk FC

0-2

1-2
Sun 6, Feb-17:00 - Malta First Division League
Pembroke Athleta vs Rabat Ajax

0-0

3-0
Sun 6, Feb-21:00 - Malta First Division League
St. Andrews vs Tarxien Rainbows F.C.

1-0

1-3
Sun 6, Feb-22:00 - Malta First Division League
Marsa F.C. vs Mgarr United FC

1-0

1-0
Sun 6, Feb-17:00 - Malta Premier League
Gudja United vs Birkirkara FC

0-1

0-1
Sun 6, Feb-14:30 - Malta Premier League
Floriana FC vs Balzan FC

1-0

2-1
Sun 6, Feb-21:00 - Malta Premier League
Sirens vs Valletta FC

2-1

2-1
Sun 6, Feb-03:00 - Mexico Primera Division
Club Necaxa vs Pachuca

0-2

1-3
Sun 6, Feb-05:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Atletico San Luis

0-1

2-3
Sun 6, Feb-07:06 - Mexico Primera Division
Club Tijuana vs Pumas UNAM

0-0

1-0
Sun 6, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Dongu vs Yalmakan


0-2
Sun 6, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Escorpiones FC vs Montaneses

1-0

3-2
Sun 6, Feb-01:30 - Mexico Primera Divison 2
UA De Zacatecas vs Gavilanes Matamoros

1-1

1-1
Sun 6, Feb-01:30 - Mexico Primera Divison 2
Ciervos FC vs Aguacateros CDU

0-1

1-3
Sun 6, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Cafetaleros De Chiapas vs Inter de Queretaro

4-0

4-0
Sun 6, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Correcaminos UAT B vs Atletico Saltillo

0-0

1-1
Sun 6, Feb-22:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Puebla Women's vs Club Tijuana Women's

1-0

2-0
Sun 6, Feb-03:45 - Mexico Youth U20
Club Tijuana(U20) vs Pumas UNAM U20

0-0

1-1
Sun 6, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Tigres UANL(U20) vs Mazatlan(U20)

2-0

3-2
Sun 6, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 vs Monterrey U20


3-0
Sun 6, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Atlas U20 vs Santos Laguna U20

0-1

0-1
Sun 6, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Queretaro U20 vs Puebla(U20)

0-1

0-2
Sun 6, Feb-04:00 - Nicaragua Primera Division
Deportivo Ocotal vs Walter Ferretti

0-0

1-0
Sun 6, Feb-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Madriz vs Real Esteli

0-0

0-0
Sun 6, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs Lobi Stars

0-0

1-0
Sun 6, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Niger Tornadoes FC vs Katsina United

2-1

2-1
Sun 6, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Wikki Tourists vs Enugu Rangers International

0-0

0-0
Sun 6, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Enyimba International

0-0

0-1
Sun 6, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs Rivers United

1-0

1-0
Sun 6, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
MFM FC vs Akwa United

0-0

0-0
Sun 6, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Remo Stars vs Shooting Stars SC

0-0

1-0
Sun 6, Feb-17:15 - Omani League
Bahla vs Muscat

0-1

1-1
Sun 6, Feb-17:15 - Omani League
Al Rustaq vs AL-Nahda

0-0

1-1
Sun 6, Feb-20:15 - Omani League
Al-Suwaiq Club vs Saham

1-1

2-1
Sun 6, Feb-17:35 - Omani League
Al Ittihad Salalah vs Nizwa

0-0

0-1
Sun 6, Feb-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Plaza Amador vs Costa Del Este FC

1-1

4-3
Sun 6, Feb-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
San Francisco FC vs Veraguas CD

0-0

0-1
Sun 6, Feb-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Union Deportivo Universitario vs Herrera FC

1-0

2-2
Sun 6, Feb-03:45 - Paraguayan Primera Division
12 de Octubre vs Club Libertad

1-2

1-6
Sun 6, Feb-01:30 - Paraguayan Primera Division
Resistencia SC vs Tacuary FBC

0-0

1-0
Sun 6, Feb-04:00 - Peru Primera Division
Melgar vs Carlos A. Mannucci

0-0

1-0
Sun 6, Feb-22:15 - Peru Primera Division
Carlos Stein vs ADT Tarma

0-0

0-0
Sun 6, Feb-00:30 - Peru Primera Division
Sport Huancayo vs Sporting Cristal

1-0

1-0
Sun 6, Feb-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Cracovia Krakow vs Lech Poznan

1-1

3-3
Sun 6, Feb-15:30 - Poland - Ekstraklasa
Warta Poznan vs Gornik Leczna

0-0

1-1
Sun 6, Feb-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Rakow Czestochowa vs Wisla Krakow

0-0

2-0
Sun 6, Feb-16:00 - Portugal Campeonato
Sintrense vs Sp. Ideal

0-1

2-1
Sun 6, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Louletano vs Juventude de Evora

1-1

2-1
Sun 6, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Olhanense SC vs FC Serpa


1-1
Sun 6, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Imortal Albufeira vs Montemor

0-1

0-1
Sun 6, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Leca FC vs Valadares Gaia

1-0

3-2
Sun 6, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Mirandela vs Paredes

0-0

0-0
Sun 6, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Macedo Cavaleiros vs Tirsense


0-1
Sun 6, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Amarante vs Vila Mea

1-0

2-0
Sun 6, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Operario Desportivo vs Os Belenenses

0-0

0-1
Sun 6, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Esperanca Lagos vs Lusitano GC Moncarapachense

0-1

1-1
Sun 6, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Peniche vs Marinhense

1-1

1-2
Sun 6, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Vila Real vs Sao Martinho

0-4

0-6
Sun 6, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
O Elvas vs Loures


1-1
Sun 6, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Pero Pinheiro vs Coruchense

0-1

0-3
Sun 6, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
GD Vitoria Sernache vs Uniao Idanhense

0-0

1-1
Sun 6, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Pedras Salgadas vs Camara de Lobos


2-1
Sun 6, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
ARC Oleiros vs Fontinhas

0-0

0-1
Sun 6, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Castro Daire vs Salgueiros

1-0

1-1
Sun 6, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Forjaes SC vs Maria da Fonte

0-0

1-2
Sun 6, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Uniao de Coimbra vs CD Gouveia

0-0

3-0
Sun 6, Feb-15:00 - Portugal Campeonato
Maritimo B vs Merelinense

1-0

2-0
Sun 6, Feb-19:59 - Portugal Campeonato
Camacha vs Limianos

0-1

0-1
Sun 6, Feb-19:59 - Portugal Campeonato
Rabo Peixe vs Sacavenense


1-2
Sun 6, Feb-18:00 - Portugal Liga de Honora
Vilafranquense vs CD Mafra

0-0

2-0
Sun 6, Feb-15:00 - Portugal Liga de Honora
Leixoes vs Rio Ave

2-0

2-2
Sun 6, Feb-19:59 - Portugal Liga Revelacao U23
Benfica(U23) vs Sporting Braga(U23)

1-0

1-0
Sun 6, Feb-19:30 - Portugal Primera Liga
Gil Vicente vs CD Santa Clara

1-1

2-2
Sun 6, Feb-19:30 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs Vizela

0-1

2-2
Sun 6, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga
FC Arouca vs FC Porto

0-0

0-2
Sun 6, Feb-00:30 - Portugal Primera Liga
Vitoria Guimaraes vs SC Braga

1-0

2-1
Sun 6, Feb-19:00 - Primeira Liga 3
Sanjoanense vs S.C. Braga B

0-0

1-1
Sun 6, Feb-19:00 - Primeira Liga 3
CDC Montalegre vs Anadia

0-1

1-2
Sun 6, Feb-19:00 - Primeira Liga 3
Pevidem vs Felgueiras

0-1

0-2
Sun 6, Feb-15:00 - Primeira Liga 3
Uniao Santarem vs Alverca

0-2

0-3
Sun 6, Feb-16:30 - Romania - Divizia A
FC Arges vs Academica Clinceni

0-0

1-0
Sun 6, Feb-21:55 - Romania - Divizia A
FC Steaua Bucuresti vs FC U Craiova 1948

0-1

2-2
Sun 6, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs SS Virtus

0-0

0-0
Sun 6, Feb-18:00 - San Marino Girone A
AC Juvenes/Dogana vs S.S Pennarossa

0-2

0-2
Sun 6, Feb-18:00 - San Marino Girone A
San Giovanni vs SP Libertas

0-0

0-1
Sun 6, Feb-19:05 - Saudi Arabia Professional League
Al-Fateh SC vs Al-Baten

2-3

2-3
Sun 6, Feb-17:05 - Saudi Arabia Professional League
Abha vs Al Ittihad Jeddah

0-0

0-4
Sun 6, Feb-19:20 - Saudi Arabia Professional League
Al-Nassr FC vs Al-Tai

3-0

4-1
Sun 6, Feb-16:30 - Saudi Arabia Youth League
Al-Jeel Youths vs Al Nasr Riyadh Youths


1-0
Sun 6, Feb-18:10 - Scotland Women\'s Premier League
Glasgow Rangers Women's vs Glasgow City Women's

2-0

3-1
Sun 6, Feb-17:00 - Scotland Women\'s Premier League
Spartans Women's vs Celtic Women's

0-1

0-2
Sun 6, Feb-19:00 - Scotland Women\'s Premier League
Hearts Women's vs Motherwell Women's

0-0

1-0
Sun 6, Feb-19:59 - Scotland Women\'s Premier League
Hamilton Academical Women's vs Partick Thistle Women's

0-0

0-1
Sun 6, Feb-19:59 - Scotland Women\'s Premier League
Aberdeen Women's vs Hibernian Women's

1-0

1-0
Sun 6, Feb-17:30 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs Celtic

0-3

0-4
Sun 6, Feb-19:59 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Hearts

1-0

5-0
Sun 6, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Orlando Pirates vs AmaZulu

0-0

1-0
Sun 6, Feb-18:00 - Spanish Ladies League Division 1
CE Europa Women's vs Sant Lluis Women's

0-0

2-0
Sun 6, Feb-16:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico Lince Women's vs CDEF Logrono B Women's

1-0

5-1
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Ladies League Division 1
Pozuelo de Alarcon Women's vs Getafe Women's

0-1

1-1
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
Bizkerre Women's vs UD Mutilvera Women's

3-0

4-0
Sun 6, Feb-15:30 - Spanish Ladies League Division 1
Victoria FC Women's vs Olimpico de Leon Women's

0-2

1-2
Sun 6, Feb-16:00 - Spanish Ladies League Division 2
Granadilla Tenerife B Women's vs Cordoba Women's

0-1

0-1
Sun 6, Feb-14:30 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women's vs Atletico de Madrid Women's

1-1

2-2
Sun 6, Feb-20:30 - Spanish Ladies Premier League
Colegio Aleman Valencia Women's vs Levante UD Women's

1-0

2-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women's vs Athletic Bilbao Women's

1-0

2-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women's vs Eibar Women's

5-0

7-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women's vs Granadilla Tenerife Women's

0-0

0-1
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Villarreal Women's vs Rayo Vallecano Women's

0-0

1-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Madrid CF Women's vs Real Betis Women's

0-0

1-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Deportivo Alaves Women's vs Sevilla FC Women's

1-1

1-1
Sun 6, Feb-17:00 - Spanish Primera Division
Valencia CF vs Real Sociedad

0-0

0-0
Sun 6, Feb-19:15 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Atletico Madrid

3-1

4-2
Sun 6, Feb-21:30 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Villarreal

0-1

0-2
Sun 6, Feb-00:00 - Spanish Primera Division
Osasuna vs Sevilla

0-0

0-0
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Deportivo La Coruna vs Real Union de Irun

0-1

1-2
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
UD Logrones vs Athletic Bilbao B

0-0

1-0
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CF Rayo Majadahonda vs Inter de Madrid

1-0

2-1
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Unionistas de Salamanca vs Talavera de la Reina

2-0

4-1
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Badajoz vs Racing de Ferrol

1-0

1-1
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Tudelano vs Calahorra

0-1

0-1
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Sevilla Atletico vs CD Castellon

1-0

2-0
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
C.D. San Fernando Isleno vs Andorra CF

0-1

0-1
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Sabadell vs Atletico Baleares

0-0

1-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Gimnastic Tarragona vs Real Madrid Castilla

1-0

1-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CD Linares Deportivo vs Albacete

0-0

0-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Sanluqueno vs Linense

0-0

0-0
Sun 6, Feb-13:30 - Spanish Primera U19
Sevilla(U19) vs Cordoba(U19)


1-0
Sun 6, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Getafe(U19) vs Leganes(U19)

0-1

0-1
Sun 6, Feb-14:00 - Spanish Primera U19
Gimnastica Segoviana(U19) vs Valladolid(U19)


1-2
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Primera U19
Atletico Sanluqueno(U19) vs Tiro Pichon(U19)

1-0

2-1
Sun 6, Feb-20:30 - Spanish Primera U19
Recreativo Huelva U19 vs Real Betis(U19)

1-1

1-2
Sun 6, Feb-15:15 - Spanish Primera U19
Celta Vigo U19 vs Marina Sport(U19)

1-0

4-0
Sun 6, Feb-22:00 - Spanish Primera U19
CF Damm(U19) vs Barcelona(U19)

1-1

2-5
Sun 6, Feb-15:30 - Spanish Primera U19
UD Logrones(U19) vs Eibar(U19)

0-2

1-2
Sun 6, Feb-17:00 - Spanish Segunda Division
Fuenlabrada vs Valladolid

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:00 - Spanish Segunda Division
SD Amorebieta vs Real Oviedo

1-1

1-1
Sun 6, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division
FC Cartagena vs Las Palmas

0-2

0-2
Sun 6, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division
SD Huesca vs CD Mirandes

0-0

4-0
Sun 6, Feb-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
AD Union Adarve vs CD Cristo Atletico

0-1

1-2
Sun 6, Feb-19:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
UD Llanera vs Arosa Sociedad Cultural

3-0

3-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Mostoles vs Compostela

0-1

2-1
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs CD Artistico Navalcarnero

1-0

2-0
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Gimnastica Segoviana vs Real Aviles

1-0

1-1
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs Union Langreo

1-0

2-0
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs UD Mutilvera

0-0

2-0
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs Racing Santander B

0-1

0-2
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tropezon vs UD Logrones B

0-0

0-0
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad C vs Osasuna B

0-0

0-0
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Rioja CF vs CD Pena Sport

1-0

1-0
Sun 6, Feb-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Laredo vs SD Gernika

1-3

3-3
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Numancia vs Terrassa

1-0

2-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs Espanyol B

1-1

3-3
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Tarazona vs SD Formentera

0-0

1-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
AE Prat vs Cerdanyola del Valles

1-0

1-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CE Europa vs Lleida

0-0

0-1
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Brea vs SCR Pena Deportiva

1-0

1-1
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Ibiza Islas Pitiusas vs Teruel

1-0

2-2
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andratx vs CD Ebro

0-0

1-2
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Huesca B vs SD Ejea

2-1

2-3
Sun 6, Feb-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Las Palmas Atletico vs AD Ceuta

0-2

0-2
Sun 6, Feb-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Mensajero vs UD San Fernando

1-0

2-0
Sun 6, Feb-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Panaderia Pulido vs UD Montijo

0-0

0-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cacereno vs Cadiz B

1-1

1-1
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villanovense vs Xerez Deportivo

0-0

2-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Antequera CF vs Tamaraceite

2-0

3-1
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cordoba C.F. vs CD Coria

2-0

3-1
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD San Roque de Lepe vs Don Benito

1-0

1-0
Sun 6, Feb-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CF Intercity vs Real Murcia

0-0

0-0
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Alzira vs Eldense

0-1

0-2
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Mar Menor vs Hercules CF

0-0

0-0
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Marchamalo vs Aguilas FC

0-0

1-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Toledo vs Atletico Mancha Real

0-0

1-2
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Recreativo Granada vs UD Melilla

1-0

1-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Socuellamos vs CF La Nucia

1-0

1-0
Sun 6, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Club Atletico Pulpileno vs CD El Ejido 2012

0-0

0-1
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs SD Lenense

0-1

0-2
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs Sporting de Gijon B

0-0

1-0
Sun 6, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Luarca vs Navarro


1-1
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Urraca CF vs Real Titanico DE Laviana

0-0

0-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs Real Oviedo B

0-1

0-1
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs CD Praviano

0-1

0-3
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs CD Mosconia

1-0

3-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Langreo II vs CD Covadonga

0-1

0-2
Sun 6, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Caudal Deportivo vs L'Entregu CF

0-0

0-1
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Noia vs CD Barco

1-1

1-2
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs CSD Arzua

0-0

1-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs Juvenil Ponteareas

0-1

0-1
Sun 6, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs Atletico Arnoia

0-0

1-0
Sun 6, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Sofan

1-0

3-0
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Lucena CF vs Ceuta B

3-2

3-2
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs CD Utrera

0-0

1-1
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs Cordoba CF B

0-0

1-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs UD Tomares

0-1

0-1
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Cabecense vs UD Los Barrios

2-0

3-0
Sun 6, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics Puente Genil vs CD Pozoblanco

0-0

2-1
Sun 6, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs Recreativo Huelva

0-1

0-2
Sun 6, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs AD Cartaya

0-0

1-0
Sun 6, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Serverense vs CF Soller


0-1
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Constancia vs San Rafael

1-0

1-0
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs CE Mercadal


2-1
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs Sant Jordi

0-0

0-1
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs UD Poblense

1-0

1-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs CD Binissalem

0-0

1-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Campos vs Murense

1-0

1-1
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs Rotlet Molinar

0-0

2-0
Sun 6, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Inter Ibiza vs CF Platges De Calvia

1-0

1-1
Sun 6, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs Tenisca

1-0

3-0
Sun 6, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs CD Vera Puerto De La Cruz

0-0

0-1
Sun 6, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Atletico Paso vs CD Buzanada

1-0

4-0
Sun 6, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Gran Tarajal vs UD Las Palmas C

0-0

1-0
Sun 6, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Herbania vs Arucas CF

0-0

0-3
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs Real Murcia B

0-0

1-0
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Bala Azul vs Racing Murcia FC

0-1

1-1
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Archena vs UD Los Garres

1-0

2-0
Sun 6, Feb-14:45 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
AD Caravaca vs UCAM Cartagena FC

0-2

1-3
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs Lorca Deportiva FC

1-0

3-1
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs Deportiva Minera

1-1

4-1
Sun 6, Feb-20:45 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Bullense vs FC Cartagena B

0-1

1-1
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs CD Miajadas

1-0

1-0
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
SP Villafranca vs Extremadura B

1-0

3-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs EMD Aceuchal

2-0

2-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs CD Don Alvaro

0-0

1-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs Arroyo Club Polideportivo

1-0

2-1
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs Jerez Industrial CF

0-0

1-1
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs UCD Burlades

0-0

1-1
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs CA Cirbonero


0-1
Sun 6, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra B vs CDFC La Calzada

0-1

1-2
Sun 6, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs CD Agoncillo

0-0

0-1
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Haro Deportivo vs Casalarreina

0-0

1-0
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Arnedo vs CD Alfaro

2-0

2-1
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs CD Anguiano

0-1

0-2
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Cenicero vs Yague CF

0-1

0-3
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs CA Vianes

1-1

2-1
Sun 6, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs Zaragoza B

0-0

1-1
Sun 6, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Santa Anastasia vs Utebo FC


1-2
Sun 6, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs Barbastro


0-2
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs CA Monzon

0-0

1-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs SD Borja

0-0

1-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Cuarte Industria vs Epila CF

0-0

0-1
Sun 6, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs Giner Torrero

1-1

2-1
Sun 6, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Caspe vs Biescas

1-0

1-1
Sun 6, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Illescas vs Villacanas

0-0

1-0
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Miguelturreno vs UD Almansa

0-0

0-4
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
San Clemente vs CD Torrijos

0-0

0-1
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs CP Villarrobledo

1-0

1-1
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Huracan de Balazote vs Hogar Alcarreno

4-0

9-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs CD Guadalajara

1-1

2-2
Sun 6, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs La Roda CF


3-0
Sun 6, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Noja vs CD Naval

0-2

0-4
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Gimnastica Torrelavega vs SD Torina

0-0

0-2
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CF Vimenor vs Barreda Balompie


1-1
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs AD Siete Villas

0-0

0-0
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Selaya FC vs Atletico Albericia

0-1

1-1
Sun 6, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Vitoria vs Sociedad Deportiva Beasain

0-1

0-2
Sun 6, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs Anaitasuna

1-0

1-0
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Tolosa vs CD Baskonia

1-1

1-2
Sun 6, Feb-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs Sant Andreu

2-0

2-1
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs FC Vilafranca

0-0

0-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs UE Vilassar de Mar

1-0

1-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs UE Sants

1-0

2-1
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Manresa vs UE Castelldefels

0-0

0-2
Sun 6, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Girona II vs UE Olot

0-0

0-1
Sun 6, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Guineueta vs CF Peralada

1-0

1-1
Sun 6, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Hercules CF B

0-1

0-1
Sun 6, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Athletic Torrellano vs Torrent CF

0-0

0-0
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villajoyosa vs Orihuela CF

0-0

0-1
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Callosa Deportiva CF vs Castellon II

0-0

0-1
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs Recambios Colon CD

0-1

2-1
Sun 6, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Getafe B vs AD Parla

2-0

3-2
Sun 6, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Colonia Moscardo vs Moratalaz

0-1

2-1
Sun 6, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RCD Carabanchel vs Complutense Alcala

0-0

1-1
Sun 6, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs Fuenlabrada Promesas Madrid 2021

0-0

2-0
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Galapagar vs CF Trival Valderas

1-0

3-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs RSD Alcala Henares

1-0

3-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CDF Tres Cantos vs Ursaria

0-0

0-0
Sun 6, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs Ciudad Rodrigo

1-2

1-2
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs Real Avila CF

0-1

0-2
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs Cultural Leonesa B

2-0

2-0
Sun 6, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Palencia CF vs CD Guijuelo

1-0

3-2
Sun 6, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs Ribert

1-1

2-1
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Salamanca UDS B vs CD Mirandes B

0-0

0-3
Sun 6, Feb-15:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs Numancia B

0-0

0-1
Sun 6, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Marbella FC vs UD San Pedro

1-0

3-0
Sun 6, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Alhaurin de la Torre vs CD Huetor Vega

0-0

0-0
Sun 6, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs Real Jaen CF

2-1

2-1
Sun 6, Feb-21:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs Almeria B

2-0

3-0
Sun 6, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico de Porcuna vs UD Torre del Mar

2-0

2-0
Sun 6, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Juventud Torremolinos vs Motril CF

1-0

1-0
Sun 6, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Alhaurino vs Atletico Malagueno

0-1

0-1
Sun 6, Feb-17:15 - Swiss Super League
Basel vs Sion

2-1

3-3
Sun 6, Feb-19:30 - Swiss Super League
St. Gallen vs Young Boys

0-2

3-3
Sun 6, Feb-19:30 - Swiss Super League
FC Lugano vs FC Luzern

1-1

2-1
Sun 6, Feb-19:00 - Switzerland Women Division 1
Servette Chenois Woman's vs FC Zurich Frauen Women's

0-0

1-1
Sun 6, Feb-16:00 - Syrian League
Al-Wahda Damascus vs Hutteen SC

0-0

0-1
Sun 6, Feb-16:00 - Syrian League
Al-Karamah vs Al-Ittihad Aleppo

0-0

0-0
Sun 6, Feb-16:00 - Syrian League
Jableh SC vs Al Nawaeir

0-0

1-1
Sun 6, Feb-16:00 - Thai League 1
Suphanburi FC vs Nakhon Ratchasima

1-0

2-0
Sun 6, Feb-15:00 - Thai League 1
Buriram United vs PT Prachuap F.C.

1-0

1-2
Sun 6, Feb-15:00 - Thai League 1
Chiangrai United vs Chonburi FC

0-0

1-0
Sun 6, Feb-15:00 - Thai League 1
JL Chiangmai United FC vs Samut Prakan City

1-0

2-0
Sun 6, Feb-16:00 - Thai League 2
Muangkan United vs MOF Customs United

1-0

1-0
Sun 6, Feb-16:00 - Thai League 2
Lampang FC vs Udon Thani

1-0

2-0
Sun 6, Feb-15:00 - Thai League 2
Nakhon Pathom United vs Ayutthaya United

0-0

0-0
Sun 6, Feb-15:00 - Thai League 2
Chainat Hornbill FC vs Kasetsart FC

2-1

3-2
Sun 6, Feb-12:30 - Thai League 3
Sisaket FC vs Udon United

1-0

2-1
Sun 6, Feb-12:30 - Thai League 3
Chamchuri United FC vs Kasem Bundit University FC

0-1

0-1
Sun 6, Feb-12:30 - Thai League 3
Uttaradit FC vs See Kwae City FC


2-1
Sun 6, Feb-12:30 - Thai League 3
Thawi Samut Sakhon United vs Chainat United

0-1

2-1
Sun 6, Feb-12:30 - Thai League 3
Nonthaburi United vs Inter Bangkok

1-0

4-1
Sun 6, Feb-12:30 - Thai League 3
Sakon Nakhon FC vs Ubon Kruan Apat

0-1

2-1
Sun 6, Feb-12:30 - Thai League 3
Kohkwang vs Chanthaburi FC

1-0

2-1
Sun 6, Feb-12:30 - Thai League 3
Welfare Royal Air Force vs Royal Thai Army FC

0-0

0-0
Sun 6, Feb-12:30 - Thai League 3
Surat Thani City vs Songkhla FC

1-1

1-2
Sun 6, Feb-12:30 - Thai League 3
Nakhon Ratchasima United FC vs Khonkaen Mordindang FC

1-0

1-1
Sun 6, Feb-12:30 - Thai League 3
Maejo United vs Nakhon Mae Sot United FC


1-2
Sun 6, Feb-12:30 - Thai League 3
Prime Bangkok vs Thonburi United

0-0

0-1
Sun 6, Feb-12:30 - Thai League 3
ACDC FC vs Pluak Daeng United

2-1

4-1
Sun 6, Feb-12:30 - Thai League 3
Saimit Kabin United vs Marines Eureka FC


1-0
Sun 6, Feb-13:00 - Thai League 3
Patong City FC vs Phattalung FC

0-0

0-0
Sun 6, Feb-13:00 - Thai League 3
Young Singh United vs Surat Thani FC


3-0
Sun 6, Feb-15:00 - Thai League 3
Saraburi FC vs Samut Songkhram FC


3-1
Sun 6, Feb-15:00 - Thai League 3
Uthai Thani Forest vs Chiangrai FC

0-0

0-0
Sun 6, Feb-23:30 - The Atlantic Cup
Midtjylland vs Breidablik

3-0

3-3
Sun 6, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Gabesien vs EGS Gafsa

0-0

0-1
Sun 6, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
EO Sidi Bouzid vs Croissant Msaken

1-0

1-0
Sun 6, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Sporting Ben Arous vs CS Tabarka

0-0

0-1
Sun 6, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
EM Mahdia vs AS Gabes

1-1

2-1
Sun 6, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
CS Korba vs Sfax Railways

1-0

1-0
Sun 6, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
AS Mhamdia vs AS Oued Ellil

1-0

1-1
Sun 6, Feb-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Menemen Belediye Spor vs Adanaspor

0-0

2-1
Sun 6, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Bandirmaspor vs Umraniyespor

1-0

2-0
Sun 6, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A
BB Erzurumspor vs Manisa FK

1-0

1-0
Sun 6, Feb-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Genclerbirligi vs Ankaragucu

0-1

0-3
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Batman Petrolspor vs Baskent Gozgozler

2-0

5-2
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kutahyaspor vs Bergama Belediyespor

0-1

2-1
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Nevsehir Belediyespor vs Karaman Belediyespor

0-0

3-1
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erbaaspor S vs Yldrm Belediyesispor

1-0

4-1
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Duzcespor vs Halide Edip Adivarspor

0-0

2-1
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Elazig Belediyespor vs 76 Igdir Belediye spor

0-0

1-2
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Carsambaspor vs Aksarayspor

1-0

1-0
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Iskenderun FK vs Siirt Il Ozel Idaresi Spor

4-0

5-1
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yomraspor vs Hacettepe S.K.

0-1

0-1
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Altindag Belediyespor vs Kizilcabolukspor

2-1

3-2
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
52 Orduspor vs Kestelspor

1-1

1-1
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Sile Yildizspor vs Darica Genclerbirligi

1-0

1-1
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeilyurt Belediyespor vs Kusadasispor

0-1

1-2
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karabukspor vs Agri 1970 Spor

0-1

0-6
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Ceyhanspor vs Karakopru Belediyespor

0-0

0-2
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Gumushanespor vs Cankaya FK

1-1

1-1
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Edirnespor Genclik vs Tepecikspor

0-1

2-2
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Mardin BB vs Fethiyespor

1-0

2-1
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Icel Idmanyurdu Spor vs Belediye Derincespor

0-0

0-0
Sun 6, Feb-12:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Karadeniz Eregli Belediye Spor Women's vs Kirecburnu Women's


6-0
Sun 6, Feb-12:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Adana Idmanyurduspor Women's vs Yabancilar Women's


3-2
Sun 6, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
1207 Antalya Muratpasa Women's vs Hatayspor Women's

4-0

6-0
Sun 6, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Amedspor Women's vs Atasehir Belediyesi Women's


0-3
Sun 6, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Hakkarigucu Women's vs ALG Spor Women's

0-0

0-0
Sun 6, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fenerbahce Women's vs Kocaeli Bayan Women's

6-0

8-0
Sun 6, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Altay SK Izmir Women's vs Besiktas JK Women's

1-1

1-5
Sun 6, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Dudulluspor Women's vs Konak BEL. Women's

0-0

0-3
Sun 6, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Galatasaray SK Women's vs Kayseri Genclerbirligi Women's

1-0

4-0
Sun 6, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Sivasspor Women's vs Rizespor Women's


1-1
Sun 6, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Karagumruk Women's vs Trabzonspor Women's

1-0

1-0
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fomget Genclik Women's vs Fatih Vatanspor Women's

1-1

1-2
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Usakspor vs 1922 Konyaspor

0-0

1-1
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Nazillispor vs Zonguldak

0-0

1-1
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Eskisehirspor vs Amedspor

0-0

2-0
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sanliurfaspor vs Kirklarelispor

0-0

0-1
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Pendikspor vs 24 Erzincanspor

2-1

3-2
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Karacabey Birlikspor vs Pazarspor

4-1

5-1
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirsehir Belediyespor vs 1928 Bucaspor FK

1-1

3-1
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sakaryaspor vs Belediye Vanspor

1-1

1-1
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Diyarbekirspor vs Ankaraspor FK

1-0

1-0
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Turgutluspor vs Bodrumspor

0-1

0-2
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kahramanmaras vs Sariyer

2-0

2-2
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Bayburt Ozel Idare

2-0

2-0
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Afjet Afyonspor vs Hekimoglu Trabzon

0-0

0-1
Sun 6, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Serik Belediyespor vs Corum Belediyespor

0-1

0-1
Sun 6, Feb-17:00 - Turkey Super Lig
Rizespor vs Adana Demirspor

0-2

1-3
Sun 6, Feb-17:00 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Galatasaray

1-1

1-1
Sun 6, Feb-19:59 - Turkey Super Lig
Besiktas JK vs Antalyaspor

0-0

0-0
Sun 6, Feb-19:59 - Turkey Super Lig
Goztepe vs Altay Spor Kulubu

0-1

0-2
Sun 6, Feb-12:00 - Turkey U19 League
Bandirmaspor(U19) vs Umraniyespor(U19)

1-1

2-2
Sun 6, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Besiktas JK(U19) vs Antalyaspor(U19)

2-0

4-0
Sun 6, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Alanyaspor(U19) vs Galatasaray(U19)

0-0

0-1
Sun 6, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Goztepe(U19) vs Altay Spor Kulubu(U19)

3-0

6-1
Sun 6, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Genclerbirligi(U19) vs Ankaragucu(U19)

0-1

0-2
Sun 6, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Rizespor(U19) vs Adana Demirspor U19

0-1

0-3
Sun 6, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Menemen Belediye Spor(U19) vs Adanaspor(U19)

0-0

0-0
Sun 6, Feb-17:15 - UAE League Division 1
Al Fujairah vs Al-Rams

0-0

2-0
Sun 6, Feb-17:15 - UAE League Division 1
Al-Thaid vs Al Bataeh

0-0

0-2
Sun 6, Feb-17:15 - UAE League Division 1
Dabba Al-Fujairah vs Al Taawon

0-0

1-0
Sun 6, Feb-17:15 - UAE League Division 1
Masfut vs Hatta Club

1-0

1-2
Sun 6, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Gulf Heroes vs Dubba Al Husun

0-2

1-3
Sun 6, Feb-16:15 - UAE League Professional
Shabab Al Ahli Dubai vs Emirates Club

1-0

2-1
Sun 6, Feb-18:30 - UAE League Professional
Al Nasr Dubai vs Ajman Club

0-0

0-1
Sun 6, Feb-17:30 - UAE U21 League
Baniyas(U21) vs Wasl Dubai U21

0-1

0-2
Sun 6, Feb-17:30 - UAE U21 League
Khor Fakkan U21 vs Al Ain (U21)

0-0

0-2
Sun 6, Feb-17:30 - UEFA Futsal Championship
Spain Futsal vs Ukraine Futsal


4-1
Sun 6, Feb-20:30 - UEFA Futsal Championship
Portugal Futsal vs Russia Futsal


4-2
Sun 6, Feb-17:00 - Uganda Super League
Uganda People'S Defence Force(UPDF) vs SC Villa

0-0

0-0
Sun 6, Feb-03:00 - United States Mobile Mini Sun Cup
Colorado Rapids vs Houston Dynamo

1-1

2-3
Sun 6, Feb-16:30 - Uruguay Primera Division
Albion FC (URU) vs CA Rentistas

1-2

3-5
Sun 6, Feb-00:00 - Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix vs CA Penarol

0-0

1-0
Sun 6, Feb-02:30 - Uruguay Primera Division
Defensor SC vs Liverpool P.

0-2

0-3
Sun 6, Feb-18:00 - Wales League Cup
Cardiff Metropolitan University FC vs Connah's Quay Nomads FC

0-0

0-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.