AD:

Football Results for Sun 9, Jan 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 9, Jan 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 9, Jan-23:00 - African Nations Cup
Ethiopia vs Cape Verde

0-1

0-1
Sun 9, Jan-19:59 - African Nations Cup
Cameroon vs Burkina Faso

2-1

2-1
Sun 9, Jan-14:00 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs Atletic Escaldes

0-2

1-3
Sun 9, Jan-18:30 - Angola Girabola League
Sporting Cabinda vs CD Lunda Sul

1-1

2-1
Sun 9, Jan-18:00 - Angola Girabola League
Wiliete vs Desportivo Huila

0-1

0-2
Sun 9, Jan-11:45 - Australia League A
Melbourne City vs Western Sydney Wanderers

2-2

3-3
Sun 9, Jan-09:05 - Australia Women\'s A-League
Brisbane Roar Women's vs WS Wanderers Women's

0-0

0-1
Sun 9, Jan-09:05 - Australia Women\'s A-League
Melbourne City Women's vs Wellington Phoenix Women's

3-0

4-0
Sun 9, Jan-19:00 - Bahrain Division 2
Shabab Manama vs Isa Town

1-1

2-2
Sun 9, Jan-19:00 - Bahrain Division 2
Al Tadamun Buri vs Bahrain SC

0-1

0-2
Sun 9, Jan-15:30 - Bangladesh Federation Cup
Rahmatgonj MFS vs Abahani Limited Dhaka

0-1

1-2
Sun 9, Jan-22:00 - Brazil Campeonat Potiguar
CE Forca e Luz RN vs ASSU RN

1-1

2-1
Sun 9, Jan-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
ABC Natal/RN vs Globo

3-2

4-2
Sun 9, Jan-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Potyguar-CN RN vs America FC Natal RN

1-1

3-2
Sun 9, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Icasa(CE) vs Crato CE

0-0

0-1
Sun 9, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Maracana CE vs Uniclinic Atletico Cearense CE

0-0

2-1
Sun 9, Jan-23:30 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
XV de Jau Youth vs Gremio Youth

1-0

1-0
Sun 9, Jan-02:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Floresta CE Youth vs CR Flamengo (RJ) Youth

0-2

0-4
Sun 9, Jan-02:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Sao Caetano Youth vs CS Esportivo AL Youth

1-0

2-0
Sun 9, Jan-02:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Sao Bento SP Youth vs Londrina EC Youth

0-0

1-2
Sun 9, Jan-04:30 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Perilima PB Youth vs Sao Paulo Youth

0-2

0-5
Sun 9, Jan-19:59 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Uniao ABC Youth vs Gremio Novorizontino Youth

0-2

0-5
Sun 9, Jan-19:59 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Chapadinha Youth vs Nova Iguacu Youth

1-0

1-1
Sun 9, Jan-15:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Aparecidense GO Youth vs Petrolina PE Youth

0-1

3-2
Sun 9, Jan-20:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Uniao Sao Joao Youth vs Atletico Paranaense Youth

0-1

0-2
Sun 9, Jan-00:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
EC Sao Bernardo Youth vs Aster Brasil Youth

2-0

2-0
Sun 9, Jan-21:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Mixto MT Youth vs Castanhal Youth

0-1

1-3
Sun 9, Jan-18:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Taubate Youth vs Botafogo RJ Youth

0-1

0-2
Sun 9, Jan-18:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Taquarussu Youth vs Velo Clube SP Youth

0-2

0-7
Sun 9, Jan-22:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Comercial SP Youth vs Criciuma Youth

0-0

1-2
Sun 9, Jan-22:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Uniao Iacanga Youth vs Santa Cruz PE Youth

0-0

0-1
Sun 9, Jan-17:00 - Burundi Ligue A
Vital'O vs Musongati

1-0

2-1
Sun 9, Jan-17:00 - Burundi Ligue A
Le Messager Ngozi vs Rukinzo FC


2-0
Sun 9, Jan-17:00 - Burundi Ligue A
Aigle Noir vs Les Crocos


1-1
Sun 9, Jan-17:00 - Burundi Ligue A
Flambeau du Centre vs Top Junior


0-1
Sun 9, Jan-15:00 - Challenge DE French Feminin
Strasbourg Women's vs Stade Brestois Women's

1-0

1-1
Sun 9, Jan-15:00 - Challenge DE French Feminin
Monaco Women's vs Colomiers Women's

0-1

3-1
Sun 9, Jan-16:00 - Challenge DE French Feminin
Grenoble Foot 38 Women's vs Rodez Aveyron Women's

0-0

0-0
Sun 9, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
ASJ Soyaux Women's vs US Orleans Women's

0-0

2-1
Sun 9, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Dijon Women's vs Paris Saint Germain Women's

0-0

0-0
Sun 9, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Yzeure AS Women's vs Toulouse Women's

0-1

1-1
Sun 9, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
ASPTT Albi Women's vs Le Puy Women's

1-0

2-0
Sun 9, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Lorient Women's vs Paris FC Women's

0-3

0-9
Sun 9, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Nantes Women's vs Guingamp Women's

2-1

2-1
Sun 9, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Lens Women's vs Stade de Reims Women's

0-1

1-3
Sun 9, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Grand Calais Pascal Women's vs Saint Vit Women's

1-0

3-0
Sun 9, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Nice Women's vs Fleury 91 Women's

0-1

0-3
Sun 9, Jan-15:30 - Chinese FA Cup
Shandong Taishan vs Shanghai Port FC

0-0

1-0
Sun 9, Jan-18:30 - Club Friendly
Karlsruher SC vs Diosgyor VTK

0-1

2-1
Sun 9, Jan-12:00 - Club Friendly
UTA Arad vs Sporting Charleroi

0-2

1-4
Sun 9, Jan-13:00 - Club Friendly
Nea Salamis Women's vs AC Omonia Nicosia Women's

2-2

3-2
Sun 9, Jan-14:30 - Club Friendly
Anderlecht vs Westerlo

0-0

2-0
Sun 9, Jan-16:00 - Club Friendly
Wurzburger Kickers vs VfR Aalen

3-0

4-0
Sun 9, Jan-16:40 - Club Friendly
Anderlecht vs Zulte Waregem

3-0

3-0
Sun 9, Jan-17:30 - Club Friendly
St Pryve St Hilaire(U19) vs Avranches(U19)

0-1

1-3
Sun 9, Jan-18:00 - Club Friendly
Paksi SE vs CS Universitatea Craiova

0-2

2-5
Sun 9, Jan-16:30 - Egypt Second Divison
MS Tamya vs Aluminium Nag Hammadi

1-1

1-1
Sun 9, Jan-18:00 - England FA Cup
West Ham United vs Leeds United

1-0

2-0
Sun 9, Jan-18:00 - England FA Cup
Stoke City vs Leyton Orient

1-0

2-0
Sun 9, Jan-18:00 - England FA Cup
Tottenham Hotspur vs Morecambe

0-1

3-1
Sun 9, Jan-18:00 - England FA Cup
Liverpool vs Shrewsbury Town

2-1

4-1
Sun 9, Jan-18:00 - England FA Cup
Wolverhampton Wanderers vs Sheffield United

1-0

3-0
Sun 9, Jan-18:00 - England FA Cup
Cardiff City vs Preston North End

1-0

1-1
Sun 9, Jan-18:00 - England FA Cup
Charlton Athletic vs Norwich City

0-0

0-1
Sun 9, Jan-16:30 - England FA Cup
Luton Town vs Harrogate Town

1-0

4-0
Sun 9, Jan-21:10 - England FA Cup
Nottingham Forest vs Arsenal

0-0

1-0
Sun 9, Jan-18:00 - England FA Women Super League
Birmingham Women's vs Arsenal Women's

2-0

2-0
Sun 9, Jan-18:00 - England FA Women Super League
Reading Women's vs Leicester City Women's

1-0

1-0
Sun 9, Jan-16:00 - England FA Women Super League
Brighton & H.A. Women's vs Manchester City Women's

0-0

0-6
Sun 9, Jan-18:00 - England Ladies Premier League
Charlton Athletic Women's vs Sheffield United Women's

0-0

0-0
Sun 9, Jan-18:00 - England Ladies Premier League
Blackburn Rovers Women's vs Liverpool Women's

0-1

0-6
Sun 9, Jan-17:00 - England U23 Premier League
Blackburn Rovers U23 vs Manchester City(U23)

0-3

3-5
Sun 9, Jan-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
Middlesbrough Women's vs Burnley Women's


1-3
Sun 9, Jan-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
Fylde LFC Women's vs Loughborough Lightning Women's

1-0

2-0
Sun 9, Jan-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
West Bromwich WFC Women's vs Stoke City Women's

0-0

1-0
Sun 9, Jan-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Milton Keynes Dons Women's vs Hounslow Women's

1-0

5-0
Sun 9, Jan-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Cardiff City Women's vs Plymouth Argyle Women's


1-5
Sun 9, Jan-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Ipswich Women's vs Portsmouth Women's

1-0

1-1
Sun 9, Jan-23:45 - French Le Championnat Ligue 1
Lyonnais vs Paris Saint-Germain

1-0

1-1
Sun 9, Jan-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs AS Monaco

0-0

0-0
Sun 9, Jan-16:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Brestois vs OGC Nice

0-1

0-3
Sun 9, Jan-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
RC Lens vs Stade Rennes FC

0-0

1-0
Sun 9, Jan-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Metz vs Strasbourg

0-0

0-2
Sun 9, Jan-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Clermont Foot vs Stade de Reims

0-0

0-0
Sun 9, Jan-18:30 - German Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs 1. FC Koln

0-2

1-3
Sun 9, Jan-20:30 - German Bundesliga
VfL Bochum vs VfL Wolfsburg

0-0

1-0
Sun 9, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Asante Kotoko FC vs Ashanti Gold

0-0

3-1
Sun 9, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Great Olympics vs Karela United

0-0

1-1
Sun 9, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Bechem United vs Real Tamale United

1-0

2-0
Sun 9, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Dreams FC(GHA) vs Legon Cities


0-1
Sun 9, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Techiman Eleven Wonders vs King Faisal Babes

0-0

2-0
Sun 9, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Elmina Sharks vs Aduana Stars

0-1

0-1
Sun 9, Jan-19:00 - Gibraltar Premier Divisio
Europa FC vs Glacis United

0-0

2-1
Sun 9, Jan-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
Lynx Gibraltar vs Lions Gibraltar

0-0

0-0
Sun 9, Jan-19:15 - Greece Super League 1
Volos NPS vs Panathinaikos

1-0

3-1
Sun 9, Jan-19:45 - Holland Jupiler League
De Graafschap vs VVV-Venlo

0-1

1-2
Sun 9, Jan-15:15 - Holland Jupiler League
Volendam vs SC Telstar

2-1

2-1
Sun 9, Jan-00:00 - Holland Jupiler League
NAC Breda vs FC Eindhoven

0-0

0-0
Sun 9, Jan-18:00 - India Super League
Kerala Blasters FC vs Hyderabad FC

1-0

1-0
Sun 9, Jan-14:00 - Indonesia Liga 1
Bali United FC vs Barito Putera

1-0

3-0
Sun 9, Jan-17:30 - Indonesia Liga 1
Bhayangkara FC vs Arema Malang

0-1

0-1
Sun 9, Jan-21:00 - Israel Premier League
Hapoel Hadera vs Maccabi Netanya

1-0

1-1
Sun 9, Jan-22:15 - Israel Premier League
Beitar Jerusalem vs F.C. Ashdod

0-0

0-2
Sun 9, Jan-16:00 - Israel State League
Hapoel Kafr Kanna vs Hapoel Herzliya

0-2

2-2
Sun 9, Jan-16:00 - Israel State League
Hapoel Bnei Zalafa vs Maccabi Tzur Shalom

0-1

0-2
Sun 9, Jan-23:45 - Italian Serie A
Hellas Verona vs Salernitana

0-1

1-2
Sun 9, Jan-23:45 - Italian Serie A
Inter Milan vs Lazio

1-1

2-1
Sun 9, Jan-19:30 - Italian Serie A
Udinese vs Atalanta

0-3

2-6
Sun 9, Jan-19:30 - Italian Serie A
Napoli vs Sampdoria

1-0

1-0
Sun 9, Jan-15:30 - Italian Serie A
Venezia F.C. vs AC Milan

0-1

0-3
Sun 9, Jan-21:30 - Italian Serie A
Genoa vs Spezia

0-1

0-1
Sun 9, Jan-21:30 - Italian Serie A
AS Roma vs Juventus

1-1

3-4
Sun 9, Jan-17:30 - Italian Serie A
Empoli vs US Sassuolo Calcio

1-2

1-5
Sun 9, Jan-16:00 - Kenya Premier League
KCB Nairobi vs Bidco United

0-1

0-1
Sun 9, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Gor Mahia vs Mathare United FC

0-0

1-0
Sun 9, Jan-16:00 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs Nzoia Sugar

1-1

1-1
Sun 9, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Posta Rangers vs Tusker FC Nairobi

0-0

1-0
Sun 9, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Vihiga Bullets FC vs Wazito FC

2-1

4-2
Sun 9, Jan-16:15 - Lebanese League
Al-Ansar(LIB) vs Al Safa Beirut

1-0

2-0
Sun 9, Jan-16:15 - Lebanese League
Sporting Beirut vs Tripoli SC

0-1

0-3
Sun 9, Jan-16:15 - Lebanese League
Shabab El Bourj vs Al Hikma Beirut

3-0

6-0
Sun 9, Jan-17:00 - Libya League Division 1
Al-Shat vs Al Ittihad Misurata

0-2

0-2
Sun 9, Jan-05:06 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Queretaro FC

0-0

0-0
Sun 9, Jan-07:00 - Mexico Primera Division
Cruz Azul vs Club Tijuana

1-0

2-0
Sun 9, Jan-05:00 - Mexico Primera Divison A
Venados FC vs CF Atlante

0-0

1-0
Sun 9, Jan-22:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Puebla Women's vs Deportivo Toluca Women's

0-2

1-3
Sun 9, Jan-19:00 - Mexico Youth U20
Chivas Guadalajara(U20) vs Mazatlan(U20)

1-0

1-0
Sun 9, Jan-19:00 - Mexico Youth U20
Pumas UNAM U20 vs Deportivo Toluca Mexiquense U20

0-0

1-1
Sun 9, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Enyimba International vs Shooting Stars SC

0-0

1-0
Sun 9, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Lobi Stars vs Akwa United

0-0

1-0
Sun 9, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs Enugu Rangers International

1-0

1-1
Sun 9, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Wikki Tourists

1-0

1-0
Sun 9, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Kano Pillars

0-0

3-0
Sun 9, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
MFM FC vs Abia Warriors

1-0

2-1
Sun 9, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Remo Stars vs Plateau United

0-0

1-0
Sun 9, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs Gombe United

0-1

2-1
Sun 9, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Dakkada FC vs Nasarawa United FC

1-1

2-1
Sun 9, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Pero Pinheiro vs Sintrense

1-0

1-0
Sun 9, Jan-23:30 - Portugal Liga de Honora
Sporting Covilha vs Estrela Amadora

0-3

1-3
Sun 9, Jan-15:00 - Portugal Liga de Honora
Clube Desportivo Trofense vs Vilafranquense

0-2

1-3
Sun 9, Jan-15:00 - Portugal Liga de Honora
Casa Pia AC vs Leixoes

1-0

1-0
Sun 9, Jan-19:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Academica Coimbra(U23) vs FC Famalicao(U23)

1-0

3-0
Sun 9, Jan-15:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Vizela(U23) vs Belenenses(U23)

0-1

0-1
Sun 9, Jan-00:30 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs Desportivo de Tondela

0-0

1-1
Sun 9, Jan-19:30 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs Maritimo

0-1

1-2
Sun 9, Jan-22:00 - Portugal Primera Liga
SC Braga vs FC Famalicao

1-1

2-2
Sun 9, Jan-22:00 - Portugal Primera Liga
SL Benfica vs Pacos Ferreira

1-0

2-0
Sun 9, Jan-19:00 - Primeira Liga 3
Vitoria Guimaraes B vs S.C. Braga B

1-0

2-0
Sun 9, Jan-19:00 - Primeira Liga 3
Uniao Santarem vs Caldas SC

1-1

1-1
Sun 9, Jan-15:00 - Primeira Liga 3
Lusitania Lourosa vs Sanjoanense

1-1

1-3
Sun 9, Jan-16:05 - Saudi Arabia Youth League
Al-Jeel Youths vs Al Khaleej Youths

1-2

2-2
Sun 9, Jan-20:20 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Al-Taawon Youths

1-0

2-2
Sun 9, Jan-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Al Wehda Youth vs Al-Hilal Youths

1-0

2-2
Sun 9, Jan-19:00 - Scottish Lowland Football League
Celtic 2 vs Caledonian Braves

2-0

2-0
Sun 9, Jan-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
CE Europa Women's vs CF Pardinyes Women's

3-0

7-0
Sun 9, Jan-14:30 - Spanish Ladies League Division 1
Atleico Malaga Women's vs Salamanca Women's

2-0

3-0
Sun 9, Jan-14:30 - Spanish Ladies League Division 1
Discobolo La Torre Women's vs Aldaia Women's

0-0

0-1
Sun 9, Jan-16:30 - Spanish Ladies League Division 1
Getafe Women's vs CDEF Logrono B Women's

3-0

5-0
Sun 9, Jan-19:00 - Spanish Ladies League Division 2
CDEF Logrono Women's vs CE Seagull Women's

2-0

2-1
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
Cordoba Women's vs Pozoalbense Women's

1-0

2-0
Sun 9, Jan-15:30 - Spanish Ladies League Division 2
FC Barcelona B Women's vs CD Pradejon Women's

1-1

3-1
Sun 9, Jan-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women's vs Eibar Women's

0-0

0-1
Sun 9, Jan-14:30 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women's vs Levante UD Women's

1-0

1-0
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women's vs Athletic Bilbao Women's

1-0

1-0
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women's vs Colegio Aleman Valencia Women's

0-0

2-0
Sun 9, Jan-19:15 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Getafe

1-0

1-0
Sun 9, Jan-00:00 - Spanish Primera Division
Real Madrid vs Valencia CF

1-0

4-1
Sun 9, Jan-21:30 - Spanish Primera Division
Alaves vs Athletic Bilbao

0-0

0-0
Sun 9, Jan-21:30 - Spanish Primera Division
Osasuna vs Cadiz

1-0

2-0
Sun 9, Jan-17:00 - Spanish Primera Division
Rayo Vallecano vs Real Betis

0-1

1-1
Sun 9, Jan-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Racing Santander vs San Sebastian Reyes

0-0

0-0
Sun 9, Jan-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Zamora CF vs Unionistas de Salamanca

0-1

2-1
Sun 9, Jan-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Calahorra vs Athletic Bilbao B

1-1

1-1
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Deportivo La Coruna vs Talavera de la Reina

1-0

1-0
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Celta Vigo B vs SD Logrones

0-1

3-2
Sun 9, Jan-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Barcelona B vs Real Betis B

0-1

1-2
Sun 9, Jan-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UCAM Murcia vs UE Cornella

2-0

2-0
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Algeciras vs Villarreal B

2-1

2-1
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Gimnastic Tarragona vs Albacete

0-0

0-0
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Sevilla Atletico vs Linense

1-0

1-0
Sun 9, Jan-19:59 - Spanish Primera U19
Real Sociedad(U19) vs Athletic Bilbao U19

1-1

1-1
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Primera U19
CD San Felix(U19) vs UD Tomares(U19)

1-0

1-2
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Primera U19
UDC Txantrea(U19) vs Arenas Club de Getxo U19

0-0

3-1
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Primera U19
CD Lugo(U19) vs ED Val Minor Nigran(U19)

0-0

1-0
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Primera U19
Burgos CF(U19) vs Alcorcon(U19)

0-1

3-2
Sun 9, Jan-21:00 - Spanish Primera U19
Tiro Pichon(U19) vs Seneca(U19)

0-0

0-0
Sun 9, Jan-21:30 - Spanish Primera U19
CE Europa(U19) vs CF Damm(U19)

0-0

0-0
Sun 9, Jan-23:30 - Spanish Segunda Division
SD Ponferradina vs Real Zaragoza

0-0

0-0
Sun 9, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs CD Mirandes

1-0

2-1
Sun 9, Jan-00:00 - Spanish Segunda Division
Leganes vs Real Sociedad B

0-0

1-1
Sun 9, Jan-21:15 - Spanish Segunda Division
Malaga vs Sporting de Gijon

1-2

2-2
Sun 9, Jan-17:00 - Spanish Segunda Division
Girona vs Fuenlabrada

2-0

2-1
Sun 9, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs CD Cristo Atletico

1-1

4-1
Sun 9, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Gimnastica Segoviana vs Coruxo FC

0-0

2-0
Sun 9, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs CD Artistico Navalcarnero

0-1

0-1
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Mostoles vs UC Ceares

0-0

3-0
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
UD Llanera vs AD Union Adarve

1-1

1-3
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Arenteiro vs Real Aviles

0-0

1-0
Sun 9, Jan-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Burgos Promesas vs Racing Rioja CF

3-0

3-0
Sun 9, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tropezon vs Sestao River

0-0

1-0
Sun 9, Jan-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad C vs CD Cayon

1-0

2-0
Sun 9, Jan-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Brea vs Espanyol B

0-2

1-2
Sun 9, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs Teruel

1-0

2-1
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SCR Pena Deportiva vs SD Formentera

0-0

0-3
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Ejea vs Terrassa

0-1

0-2
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CE Europa vs SD Tarazona

1-0

1-2
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andratx vs Ibiza Islas Pitiusas

1-1

2-2
Sun 9, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cordoba C.F. vs Velez CF

0-0

4-1
Sun 9, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Antequera CF vs Cadiz B

0-0

1-1
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cacereno vs AD Ceuta

0-0

2-0
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Merida AD vs Las Palmas Atletico

1-0

2-0
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villanovense vs Panaderia Pulido

4-0

6-0
Sun 9, Jan-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Mensajero vs CD Coria

0-1

0-1
Sun 9, Jan-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UD San Fernando vs Don Benito

1-1

1-3
Sun 9, Jan-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Tamaraceite vs UD Montijo

1-0

2-1
Sun 9, Jan-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Marchamalo vs Hercules CF

0-1

0-1
Sun 9, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Aguilas FC vs Calvo Sotelo Puertollano

1-0

1-0
Sun 9, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Alzira vs UD Levante B

0-0

1-0
Sun 9, Jan-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CF Intercity vs CF La Nucia

0-1

1-1
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Recreativo Granada vs Eldense

0-0

1-1
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Socuellamos vs Club Atletico Pulpileno

1-0

1-0
Sun 9, Jan-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Toledo vs Real Murcia

0-1

0-3
Sun 9, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Oviedo B vs Caudal Deportivo

0-0

0-1
Sun 9, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs Luarca

1-1

2-1
Sun 9, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L'Entregu CF vs Sporting de Gijon B

0-0

0-0
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs CD Llanes

0-0

0-0
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Covadonga vs CD Colunga

1-2

1-2
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Titanico DE Laviana vs CD Lealtad


1-0
Sun 9, Jan-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Urraca CF vs EI San Martin

2-1

2-1
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs AD Cartaya

1-0

1-3
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Cabecense vs Sevilla C


3-0
Sun 9, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs CE Campos

1-0

4-2
Sun 9, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Sant Jordi vs CE Felanitx

2-0

2-1
Sun 9, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs CD Serverense

1-1

2-2
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs UD Collerense

2-0

2-0
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Poblense vs Inter Ibiza


3-0
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Platges De Calvia vs Son Veri

2-0

6-0
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Rotlet Molinar vs CD Manacor

0-0

0-0
Sun 9, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs Constancia

0-1

0-2
Sun 9, Jan-16:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs CE Mercadal


0-5
Sun 9, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs Herbania

0-0

2-0
Sun 9, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Gran Tarajal vs CD Buzanada


1-0
Sun 9, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs Archena

0-1

0-2
Sun 9, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Bala Azul vs EG El Palmar

0-1

0-2
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
AD Caravaca vs Huercal Overa

0-1

1-1
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs UD Los Garres

2-0

6-0
Sun 9, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Extremadura B vs CF Trujillo

0-1

0-5
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs AD Llerenense


1-1
Sun 9, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Beti Kozkor KE vs UDC Txantrea

0-0

0-1
Sun 9, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs CD Cortes

0-0

1-0
Sun 9, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CF Rapid De Murillo vs CA Vianes

0-0

0-0
Sun 9, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs Yague CF

0-0

1-0
Sun 9, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Haro Deportivo vs CD Alfaro

0-0

2-2
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs CD Arnedo


2-3
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs Cenicero

2-1

5-1
Sun 9, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Santa Anastasia vs CF Calamocha

0-0

0-0
Sun 9, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs CF Illueca

0-1

0-3
Sun 9, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Caspe vs Utebo FC

1-1

3-2
Sun 9, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Epila CF vs Giner Torrero

3-0

6-0
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs Barbastro


1-0
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Cuarte Industria vs CA Monzon

0-0

0-0
Sun 9, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
San Clemente vs Tarancon

0-2

0-2
Sun 9, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs Huracan de Balazote

1-0

3-1
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs CP Villarrobledo

0-0

1-0
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villarrubia CF vs CD Torrijos

0-1

0-2
Sun 9, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Illescas vs La Roda CF


3-0
Sun 9, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Castro vs Selaya FC

0-0

3-0
Sun 9, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Naval vs SD Torina

0-0

1-0
Sun 9, Jan-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs Gimnastica Torrelavega

1-2

1-3
Sun 9, Jan-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs UD Samano

0-0

0-0
Sun 9, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sociedad Deportiva Beasain vs Tolosa

0-1

2-1
Sun 9, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Beti Gazte vs Cultural de Durango

0-0

2-2
Sun 9, Jan-14:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs San Ignacio

0-0

1-1
Sun 9, Jan-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs Barakaldo CF

0-0

0-0
Sun 9, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs Anaitasuna

0-1

2-1
Sun 9, Jan-14:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Aurrera de Ondarroa vs Urduliz FT

0-1

1-2
Sun 9, Jan-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs Guineueta

0-0

0-0
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs UE Olot

0-0

0-1
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Manresa vs Sant Andreu


4-0
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Girona II vs L'Hospitalet


2-1
Sun 9, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs CF Peralada

1-0

1-1
Sun 9, Jan-21:05 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs UE Sants

2-0

2-0
Sun 9, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villajoyosa vs Acero

0-1

0-1
Sun 9, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Athletic Torrellano

0-0

0-0
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Valencia CF Mestalla vs Orihuela CF

0-1

5-2
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Beniganim vs Castellon II

0-0

0-0
Sun 9, Jan-16:15 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Elche CF Ilicitano vs Recambios Colon CD

0-0

0-0
Sun 9, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Moratalaz vs RSD Alcala Henares

0-1

1-3
Sun 9, Jan-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Fuenlabrada Promesas Madrid 2021 vs Las Rozas

1-1

1-4
Sun 9, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Parla vs Atletico de Madrid B

0-0

0-2
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Villaviciosa De Odon vs CF Pozuelo Alarcon


1-2
Sun 9, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CDF Tres Cantos vs Galapagar

0-0

1-0
Sun 9, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs Numancia B

0-0

1-1
Sun 9, Jan-15:00 - Thai League 1
Chonburi FC vs Muang Thong United

0-1

1-1
Sun 9, Jan-15:00 - Thai League 1
PT Prachuap F.C. vs Khonkaen United

0-1

0-1
Sun 9, Jan-15:30 - Thai League 1
Port FC vs Bangkok United FC

1-0

1-1
Sun 9, Jan-15:00 - Thai League 2
Khonkaen FC vs Sukhothai FC

1-0

1-2
Sun 9, Jan-15:30 - Thai League 2
Muangkan United vs Rayong FC

1-0

3-1
Sun 9, Jan-16:00 - Thai League 2
Chiangmai FC vs Raj Pracha FC

0-0

0-0
Sun 9, Jan-12:30 - Thai League 3
Surat Thani FC vs Surat Thani City

1-2

1-6
Sun 9, Jan-12:30 - Thai League 3
Krabi FC vs Trang FC


2-1
Sun 9, Jan-12:30 - Thai League 3
Samut Prakan FC vs Chamchuri United FC

2-1

2-3
Sun 9, Jan-12:30 - Thai League 3
Kamphaengphet FC vs Nakhon Mae Sot United FC

0-0

0-1
Sun 9, Jan-12:30 - Thai League 3
Chaiyaphum United vs Udon United


1-4
Sun 9, Jan-12:30 - Thai League 3
Hua Hin City vs Samut Songkhram FC

0-1

1-1
Sun 9, Jan-12:30 - Thai League 3
Sakon Nakhon FC vs Sisaket United

1-1

1-2
Sun 9, Jan-12:30 - Thai League 3
Marines Eureka FC vs ACDC FC

0-0

0-1
Sun 9, Jan-12:30 - Thai League 3
Kohkwang vs Banbueng

1-0

1-0
Sun 9, Jan-12:30 - Thai League 3
Kanjanapat Group vs Assumption United FC

0-1

1-3
Sun 9, Jan-12:30 - Thai League 3
Grakcu Sai Mai United vs Kasem Bundit University FC

0-0

0-2
Sun 9, Jan-12:30 - Thai League 3
Siam FC vs Inter Bangkok

0-0

0-0
Sun 9, Jan-12:30 - Thai League 3
Prime Bangkok vs Nonthaburi United

0-0

0-3
Sun 9, Jan-12:30 - Thai League 3
Northern Tak United vs Maejo United

0-0

0-1
Sun 9, Jan-13:00 - Thai League 3
Sa Kaeo City vs Bankhai United

0-2

1-2
Sun 9, Jan-13:00 - Thai League 3
Patong City FC vs Nakhon Si United FC

1-2

2-2
Sun 9, Jan-15:00 - Thai League 3
Uthai Thani Forest vs See Kwae

1-0

3-0
Sun 9, Jan-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Eyupspor vs Genclerbirligi

0-0

1-0
Sun 9, Jan-14:30 - Turkey 2 Ligi A
BB Erzurumspor vs Menemen Belediye Spor

1-0

1-1
Sun 9, Jan-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Manisa FK vs Istanbulspor

1-1

1-2
Sun 9, Jan-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs Balikesirspor

1-0

1-0
Sun 9, Jan-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
1207 Antalya Muratpasa Women's vs Amedspor Women's


2-1
Sun 9, Jan-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fenerbahce Women's vs Fomget Genclik Women's

0-1

2-1
Sun 9, Jan-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Hatayspor Women's vs Besiktas JK Women's

0-3

1-5
Sun 9, Jan-19:59 - Turkey Super Lig
Rizespor vs Besiktas JK

0-1

2-2
Sun 9, Jan-14:30 - Turkey Super Lig
Konyaspor vs Sivasspor

0-0

0-1
Sun 9, Jan-17:00 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Altay Spor Kulubu

1-0

1-0
Sun 9, Jan-17:00 - Turkey Super Lig
Goztepe vs Antalyaspor

1-0

4-0
Sun 9, Jan-12:00 - Turkey U19 League
Manisa FK(U19) vs Istanbulspor(U19)

0-1

2-1
Sun 9, Jan-13:00 - Turkey U19 League
Boluspor(U19) vs Balikesirspor (U19)

0-0

1-1
Sun 9, Jan-13:00 - Turkey U19 League
Goztepe(U19) vs Antalyaspor(U19)

0-1

2-3
Sun 9, Jan-13:00 - Turkey U19 League
Kayserispor(U19) vs Altay Spor Kulubu(U19)

0-0

0-2
Sun 9, Jan-13:00 - Turkey U19 League
Konyaspor(U19) vs Sivasspor(U19)

0-0

0-0
Sun 9, Jan-14:00 - Turkey U19 League
Eyupspor(U19) vs Genclerbirligi(U19)

0-0

0-3
Sun 9, Jan-14:00 - Turkey U19 League
Umraniyespor(U19) vs Kocaelispor(U19)

0-1

1-1
Sun 9, Jan-16:55 - UAE League Division 1
Hatta Club vs Al-Hamriyah

0-2

0-2
Sun 9, Jan-16:55 - UAE League Division 1
Al-Jazira Al-Hamra vs Masfut

1-0

2-2
Sun 9, Jan-17:00 - UAE League Division 1
Gulf Heroes vs Masafi SC

1-0

1-0
Sun 9, Jan-19:30 - UAE League Professional
Al Nasr Dubai vs Al Wahda

1-1

1-2
Sun 9, Jan-17:00 - UAE League Professional
Al Oruba(UAE) vs Al-Dhafra

0-0

1-1
Sun 9, Jan-16:55 - UAE U19 League
Ittihad Kalba U19 vs Al Dhaid(U19)


2-2
Sun 9, Jan-16:55 - UAE U19 League
Al Oruba (U19) vs Al-Hamriyah(U19)


0-2
Sun 9, Jan-16:55 - UAE U19 League
Khor Fakkan (U19) vs Ahli Al-Fujirah(U19)

1-0

1-1
Sun 9, Jan-17:00 - UAE U19 League
Al Jazira Club(U19) vs Al Nasr Dubai (U19)


2-2
Sun 9, Jan-17:00 - UAE U19 League
Al-Wasl FC(U19) vs Al Ain U19

1-1

2-1
Sun 9, Jan-17:00 - UAE U19 League
Al Wahda(U19) vs Shabab Al Ahli Dubai (U19)


1-2
Sun 9, Jan-17:00 - UAE U21 League
Baniyas(U21) vs Ittihad Kalba U21

2-1

2-3
Sun 9, Jan-17:00 - UAE U21 League
Emirates Club(U21) vs Ajman Club(U21)

0-4

2-4
Sun 9, Jan-17:00 - UAE U21 League
Al Ain (U21) vs Al-Sharjah(U21)

0-1

1-2
Sun 9, Jan-16:00 - Uganda Super League
Police FC(UGA) vs Arua Hill

0-0

0-0
Sun 9, Jan-16:00 - Uganda Super League
Mbarara City vs Busoga United

1-0

1-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.