AD:

Football Results for Sun 5, Dec 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 5, Dec 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 5, Dec-18:30 - African Youth Championship Woman\\\'s U20
Congo Women\'s(U20) vs Nigeria Women\'s(U20)

0-1

0-4
Sun 5, Dec-18:00 - Angola Girabola League
Cuando Cubango vs Wiliete

0-1

0-1
Sun 5, Dec-18:00 - Angola Girabola League
CD Lunda Sul vs Kabuscorp do Palanca

0-0

0-0
Sun 5, Dec-18:30 - Angola Girabola League
Sporting de Benguela vs Sagrada Esperanca

1-3

1-4
Sun 5, Dec-19:00 - Angola Girabola League
Primeiro 1 de Agosto vs Desportivo Huila

2-0

3-1
Sun 5, Dec-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Caala vs Bravos do Maquis

0-1

0-1
Sun 5, Dec-16:00 - Argentina Reserves League
Gimnasia LP Reserve vs Estudiantes La Plata Reserve

2-1

6-1
Sun 5, Dec-04:10 - Argentina Prim B Metropolitana
Talleres Remdios de Escalada vs Villa San Carlos

0-0

1-0
Sun 5, Dec-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Comunicaciones(AR) vs Argentino de Quilmes

1-0

4-1
Sun 5, Dec-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Canuelas FC vs CA Fenix Pilar

0-0

1-1
Sun 5, Dec-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Defensores de Cambaceres vs Centro Espanol

0-0

0-0
Sun 5, Dec-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Puerto Nuevo vs Sportivo Barracas

0-0

0-1
Sun 5, Dec-02:15 - Argentine Primera Division
Club Deportivo Godoy Cruz vs CA Platense

2-1

2-2
Sun 5, Dec-02:15 - Argentine Primera Division
Sarmiento Junin vs Talleres Cordoba

1-1

1-2
Sun 5, Dec-04:30 - Argentine Primera Division
Lanus vs Rosario Central

1-0

2-2
Sun 5, Dec-04:30 - Argentine Primera Division
CA Huracan vs Racing Club

1-0

1-0
Sun 5, Dec-00:00 - Argentine Primera Division
Arsenal de Sarandi vs Boca Juniors

0-1

1-1
Sun 5, Dec-15:00 - Armenia Premier League
FC Noah vs FK Van Charentsavan

2-0

3-0
Sun 5, Dec-16:45 - ASEAN Football Championship(Suzuki Cup)
Singapore vs Myanmar

3-0

3-0
Sun 5, Dec-13:30 - ASEAN Football Championship(Suzuki Cup)
Timor Leste vs Thailand

0-0

0-2
Sun 5, Dec-08:00 - Australia FFV State Knockout Cup
Hume City vs Avondale FC

0-0

0-1
Sun 5, Dec-09:05 - Australia League A
Macarthur FC vs Central Coast Mariners FC

1-0

1-0
Sun 5, Dec-11:45 - Australia League A
Melbourne Victory FC vs Perth Glory FC

0-0

0-3
Sun 5, Dec-09:05 - Australia Women\\\'s A-League
Melbourne Victory Women\'s vs Adelaide United Women\'s

4-0

5-1
Sun 5, Dec-19:59 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs Austria Wien

1-1

1-1
Sun 5, Dec-19:59 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs Rheindorf Altach

1-0

3-0
Sun 5, Dec-17:30 - Austrian Bundesliga
LASK Linz vs SV Ried

1-0

1-0
Sun 5, Dec-15:00 - Belarus Premier League
Krumkachy Minsk vs Slavia Mozyr

0-0

0-0
Sun 5, Dec-18:00 - Belgian First Amateur Division
KVK Tienen vs KFC Mandel United

1-0

2-1
Sun 5, Dec-18:00 - Belgian First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel vs Royal Knokke

1-0

1-0
Sun 5, Dec-18:00 - Belgian First Amateur Division
Francs Borains vs URSL Vise

1-1

1-1
Sun 5, Dec-19:00 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs Zulte Waregem

1-1

3-2
Sun 5, Dec-16:30 - Belgian Jupiler League
Beerschot Wilrijk vs Royal Antwerp FC

0-0

0-1
Sun 5, Dec-21:30 - Belgian Jupiler League
Standard Liege vs Sporting Charleroi

0-2

0-3
Sun 5, Dec-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Westerlo vs Royal Excel Mouscron

0-2

4-3
Sun 5, Dec-23:00 - Belgium - 2e Klasse
Lierse Kempenzonen vs Lommel SK

1-1

2-2
Sun 5, Dec-18:00 - Belgium Women 1st National
Oud Heverlee Leuven II Women\'s vs Standard Liege B Women\'s

2-2

3-3
Sun 5, Dec-04:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Oriente Petrolero vs Real Santa Cruz

0-0

2-0
Sun 5, Dec-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
The Strongest vs CD San Jose

1-0

2-0
Sun 5, Dec-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Potosi vs Club Guabira

0-3

1-3
Sun 5, Dec-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Royal Pari vs Blooming

1-2

4-3
Sun 5, Dec-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Always Ready vs Club Bolivar

1-1

1-1
Sun 5, Dec-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Independiente Petrolero vs Nacional Potosi

1-0

2-0
Sun 5, Dec-18:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo vs NK Siroki Brijeg

1-0

1-0
Sun 5, Dec-18:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Tuzla City vs Radnik Bijeljina

1-1

2-2
Sun 5, Dec-18:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Corinthians Youth vs Gremio Osasco Audax Youth

1-1

1-1
Sun 5, Dec-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Mirassol FC Youth vs Desportivo Brasil Youth

0-1

0-1
Sun 5, Dec-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Palmeiras Youth vs Santos Youth

1-0

1-0
Sun 5, Dec-00:00 - Brazil Copa Verde
Remo Belem (PA) vs Paysandu (PA)

1-0

2-0
Sun 5, Dec-16:00 - Bulgaria B PFG
PFK Montana vs FC Maritsa Plovdiv

0-0

0-1
Sun 5, Dec-16:00 - Bulgaria B PFG
Yantra Gabrovo vs Septemvri Simitli

2-0

2-0
Sun 5, Dec-16:00 - Bulgaria B PFG
Sportist Svoge vs Litex Lovech

0-1

1-1
Sun 5, Dec-16:00 - Bulgaria B PFG
Septemvri Sofia vs Marek Dupnitza

1-1

1-1
Sun 5, Dec-16:00 - Bulgaria B PFG
Strumska Slava vs Spartak Varna

0-2

1-2
Sun 5, Dec-18:45 - Bulgaria Premier
Pirin Blagoevgrad vs CSKA Sofia

0-0

1-1
Sun 5, Dec-16:30 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Sofia vs Ludogorets Razgrad

0-3

2-4
Sun 5, Dec-14:15 - Bulgaria Premier
Slavia Sofia vs Lokomotiv Plovdiv

1-1

1-1
Sun 5, Dec-17:00 - Burundi Ligue A
Le Messager Ngozi vs Bumamuru

0-0

0-1
Sun 5, Dec-17:00 - Burundi Ligue A
Flambeau du Centre vs Atheletico Olympic

0-0

1-0
Sun 5, Dec-17:00 - Burundi Ligue A
Dynamik vs Rukinzo FC

0-0

0-0
Sun 5, Dec-18:00 - CAF Confederation Cup
Coton Sport Garoua vs F.C. Nouadhibou

2-0

2-0
Sun 5, Dec-18:00 - CAF Confederation Cup
Daring Club Motema Pembe vs US Gendarmerie

0-0

1-0
Sun 5, Dec-18:00 - CAF Confederation Cup
Interclube Luanda vs ASEC Mimosas

1-3

2-3
Sun 5, Dec-18:30 - CAF Confederation Cup
Enyimba International vs Al Ittihad Tripoli

2-0

2-0
Sun 5, Dec-20:30 - CAF Confederation Cup
Binga vs Zanaco

0-0

2-0
Sun 5, Dec-20:45 - CAF Confederation Cup
JS Saoura vs Accra Hearts of Oak

2-0

4-0
Sun 5, Dec-21:00 - CAF Confederation Cup
Club Sportif Sfaxien vs Tusker FC Nairobi

1-0

1-0
Sun 5, Dec-19:30 - CAF Confederation Cup
Orlando Pirates vs LPRC Oilers


3-0
Sun 5, Dec-17:00 - CAF Confederation Cup
Red Arrows vs Simba

1-0

2-1
Sun 5, Dec-17:00 - CAF Confederation Cup
Gor Mahia vs AS Otoho

1-1

1-1
Sun 5, Dec-19:59 - CAF Confederation Cup
Al Masry vs Rivers United

1-0

1-0
Sun 5, Dec-19:59 - CAF Confederation Cup
Al-Ahli Tripoli vs Stade Malien de Bamako

0-0

1-0
Sun 5, Dec-19:59 - CAF Confederation Cup
Pyramids FC vs Maniema Union

1-0

1-0
Sun 5, Dec-17:30 - CAF Confederation Cup
Marumo Gallants FC vs T.P. Mazembe Englebert

0-0

0-0
Sun 5, Dec-22:00 - CAF Confederation Cup
Renaissance Sportive de Berkane vs APR FC

0-1

2-1
Sun 5, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Corinthians Paulista (SP) vs Gremio (RS)

0-1

1-1
Sun 5, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Mineiro (MG) vs RB Bragantino

1-1

4-3
Sun 5, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Esporte Clube Bahia vs Fluminense (RJ)

2-0

2-0
Sun 5, Dec-01:00 - Chile Primera Division
Palestino vs Nublense

1-0

1-4
Sun 5, Dec-01:00 - Chile Primera Division
Everton CD vs Universidad Catolica

0-1

0-3
Sun 5, Dec-01:00 - Chile Primera Division
La Serena vs Santiago Wanderers

0-0

0-0
Sun 5, Dec-01:00 - Chile Primera Division
CD Antofagasta vs Colo Colo

1-0

1-0
Sun 5, Dec-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Chengdu Rongcheng FC vs Guizhou FC

3-0

5-0
Sun 5, Dec-11:00 - Chinese Football League Divison 1
Wuhan Three Towns FC vs Zhejiang Professional FC

1-0

2-1
Sun 5, Dec-04:00 - Club Friendly
Cashmere Technical vs Wellington Olympic

1-1

5-1
Sun 5, Dec-22:00 - Club Friendly
Paduano RJ vs CEAC Araruama RJ


2-1
Sun 5, Dec-22:30 - Club Friendly
Gloria RS vs Novo Hamburgo RS

0-0

2-0
Sun 5, Dec-22:30 - Club Friendly
Comercial PA(U20) vs Aguia De Maraba PA(U20)

1-0

1-1
Sun 5, Dec-02:30 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Pereira vs Atletico Junior Barranquilla

2-0

2-2
Sun 5, Dec-05:00 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Cali vs Atletico Nacional

1-1

3-1
Sun 5, Dec-00:00 - Colombia Copa Premier
Fortaleza F.C vs Bogota FC

1-2

1-2
Sun 5, Dec-00:00 - Colombia Copa Premier
Llaneros FC vs Union Magdalena

0-0

1-2
Sun 5, Dec-15:00 - COSAFA Cup U17
Malawi(U17) vs Angola(U17)

2-3

2-4
Sun 5, Dec-05:00 - Costa Rica Division 2
CD Barrio Mexico vs Marineros De Puntarenas


2-1
Sun 5, Dec-18:00 - Croatia - 1. Division
NK Lokomotiva Zagreb vs HNK Sibenik

1-0

1-1
Sun 5, Dec-20:30 - Croatia - 1. Division
Dinamo Zagreb vs Hajduk Split

0-0

0-2
Sun 5, Dec-16:30 - Croatia - 2. Division
Bijelo Brdo vs NK Osijek B

0-1

0-2
Sun 5, Dec-16:30 - Croatia - 2. Division
NK Croatia Zmijavci vs HNK Cibalia

1-0

1-1
Sun 5, Dec-15:00 - Croatia U19
Dinamo Zagreb (U19) vs NK Orijent U19

1-1

2-2
Sun 5, Dec-19:00 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs Pafos FC

0-0

1-1
Sun 5, Dec-21:00 - Cyprus 1 Division
AEL Limassol vs AC Omonia Nicosia

0-1

0-1
Sun 5, Dec-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Banik Ostrava vs SK Dynamo Ceske Budejovice

3-0

4-1
Sun 5, Dec-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Mlada Boleslav vs Pardubice

0-3

2-3
Sun 5, Dec-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Bohemians 1905 vs FK Jablonec

0-2

1-2
Sun 5, Dec-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
1.FC Slovacko vs FC Viktoria Plzen

0-1

1-2
Sun 5, Dec-15:30 - Denmark Cup
Sonderjyske vs Hvidovre IF

0-0

1-0
Sun 5, Dec-21:00 - Denmark Cup
Randers FC vs Odense BK

0-2

0-2
Sun 5, Dec-17:30 - Denmark Cup
Brondby vs Midtjylland

0-1

0-2
Sun 5, Dec-16:15 - England FA Cup
Rochdale vs Plymouth Argyle

0-1

1-2
Sun 5, Dec-16:30 - England FA Cup
Colchester United vs Wigan Athletic

1-1

1-2
Sun 5, Dec-21:15 - England FA Cup
Salford City F.C. vs Chesterfield

0-1

0-2
Sun 5, Dec-19:59 - England FA Cup
Kidderminster vs Halifax Town

2-0

2-0
Sun 5, Dec-16:00 - England FA Women League Cup
Sunderland Women\'s vs Aston Villa Women\'s

0-3

0-7
Sun 5, Dec-16:00 - England FA Women League Cup
Blackburn Rovers Women\'s vs Sheffield United Women\'s

1-0

1-0
Sun 5, Dec-16:00 - England FA Women League Cup
Manchester United Women\'s vs Leicester City Women\'s

0-1

2-2
Sun 5, Dec-17:00 - England FA Women League Cup
Everton FC Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s

0-0

1-0
Sun 5, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Arsenal Women\'s vs Chelsea FC Women\'s

0-1

0-3
Sun 5, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Wolves Women\'s vs Nottingham Forest Women\'s

0-1

0-4
Sun 5, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Stoke City Women\'s vs Norwich City Women\'s


5-1
Sun 5, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Sheffield Women\'s vs Huddersfield Town Women\'s


0-3
Sun 5, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Ipswich Women\'s vs Crawley Wasps Women\'s


4-0
Sun 5, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Leafield Athletic Women\'s vs Lincoln City Women\'s


2-3
Sun 5, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Chorley Women\'s vs Bradford City Women\'s


5-0
Sun 5, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Brighouse Town Women\'s vs Farsley Celtic Women\'s


8-0
Sun 5, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Norton & Stockton Ancients Women\'s vs Leeds United FC Women\'s


1-2
Sun 5, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Kent Football Women\'s vs Chesham United Women\'s


1-6
Sun 5, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Lye Town Women\'s vs Northampton Town Women\'s


1-2
Sun 5, Dec-18:30 - England The Championship
Queens Park Rangers vs Stoke City

0-1

0-2
Sun 5, Dec-16:00 - England U23 Premier League
Blackburn Rovers U23 vs Manchester United(U23)

0-2

0-4
Sun 5, Dec-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Derby County Women\'s vs Fylde LFC Women\'s

0-0

0-0
Sun 5, Dec-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Cardiff City Women\'s vs Gillingham Women\'s


0-1
Sun 5, Dec-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Hounslow Women\'s vs Bridgwater United Women\'s


0-3
Sun 5, Dec-18:30 - England Women\\\'s Southern Premier League
Plymouth Argyle Women\'s vs London Bees Women\'s


0-3
Sun 5, Dec-17:30 - England Youth FA Cup
Crewe Alexandra U18 vs Hull City U18

0-0

1-0
Sun 5, Dec-18:00 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Norwich City

1-0

3-0
Sun 5, Dec-18:00 - English Premier League
Manchester United vs Crystal Palace

0-0

1-0
Sun 5, Dec-18:00 - English Premier League
Leeds United vs Brentford

1-0

2-2
Sun 5, Dec-20:30 - English Premier League
Aston Villa vs Leicester City

1-1

2-1
Sun 5, Dec-15:00 - Estonia Meistri Liiga
FC Flora Tallinn vs Tallinna Levadia

1-1

2-2
Sun 5, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille(U19) vs St Pryve St Hilaire(U19)


6-0
Sun 5, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Caen(U19) vs Evreux(U19)


5-2
Sun 5, Dec-14:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Clermont Foot U19 vs Strasbourg U19


2-3
Sun 5, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Lyonnais U19 vs Paris FC U19


2-0
Sun 5, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
ES Troyes AC(U19) vs Nancy(U19)


1-1
Sun 5, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Metz U19 vs Torcy U.S(U19)


2-1
Sun 5, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Sochaux U19 vs Pontarlier(U19)


1-1
Sun 5, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Auxerre(U19) vs ASPTT Dijon(U19)


5-0
Sun 5, Dec-15:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Dijon(U19) vs Bourg Peronnas(U19)


0-1
Sun 5, Dec-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Guingamp (U19) vs SPA Merignacais U19


5-2
Sun 5, Dec-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Avranches(U19) vs Chateauroux U19


4-2
Sun 5, Dec-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Rennais FC(U19) vs Bordeaux U19

0-0

0-0
Sun 5, Dec-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Brest Stade U19 vs USSA Vertou(U19)


5-0
Sun 5, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Le Mans(U19) vs Tours FC U19


4-1
Sun 5, Dec-13:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Pieve di Lota(U19) vs Saint-Etienne U19


1-7
Sun 5, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulouse(U19) vs Colomiers U19


2-0
Sun 5, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Nice U19 vs Ajaccio U19


2-0
Sun 5, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Cannes AS U19 vs Nimes(U19)


6-1
Sun 5, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Marseille(U19) vs Montpellier(U19)


1-2
Sun 5, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulon (U19) vs Avenir Sportif Beziers(U19)


2-1
Sun 5, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Istres(U19) vs Monaco U19


0-1
Sun 5, Dec-18:00 - French Cup
Solidarite Scolaire vs Sarre Union

0-0

0-2
Sun 5, Dec-16:30 - French Cup
Hauts Lyonnais vs Bourgoin Jallieu

1-2

3-3
Sun 5, Dec-17:45 - French Feminines D1
Lyonnais Women\'s vs Fleury 91 Women\'s

3-0

4-0
Sun 5, Dec-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs FC Metz

2-0

4-0
Sun 5, Dec-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs Clermont Foot

1-0

1-0
Sun 5, Dec-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Lorient vs Nantes

0-0

0-1
Sun 5, Dec-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade de Reims vs Angers SCO

0-0

1-2
Sun 5, Dec-16:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Saint-Etienne vs Stade Rennes FC

0-3

0-5
Sun 5, Dec-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
OGC Nice vs Strasbourg

0-1

0-3
Sun 5, Dec-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
RC Lens vs Paris Saint-Germain

0-0

1-1
Sun 5, Dec-23:45 - French Le Championnat Ligue 1
Bordeaux vs Lyonnais

1-2

2-2
Sun 5, Dec-18:15 - French National League
Concarneau vs Stade Briochin

2-0

3-0
Sun 5, Dec-06:00 - Friendly Internationals
El Salvador vs Ecuador

1-1

1-1
Sun 5, Dec-21:15 - Futsal Italian Serie A
Came Dosson Futsal vs Feldi Eboli Futsal

2-1

4-4
Sun 5, Dec-16:00 - German 3. Liga
SC Freiburg II vs MSV Duisburg

0-0

1-0
Sun 5, Dec-17:00 - German 3. Liga
VfL Osnabruck vs Havelse

0-0

0-0
Sun 5, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Holstein Kiel(U17) vs Union Berlin (U17)

2-2

2-2
Sun 5, Dec-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Greuther Furth(U17) vs SV Darmstadt U17

1-1

2-1
Sun 5, Dec-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
FSV Frankfurt U17 vs Karlsruher SC (U17)

0-0

3-2
Sun 5, Dec-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Reutlingen(U17) vs SC Freiburg (U17)

0-3

0-4
Sun 5, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Bayern Munich(U17) vs Munchen 1860(U17)

1-0

1-2
Sun 5, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SpVgg Unterhaching U17 vs SV Wehen Wiesbaden(U17)

1-0

3-1
Sun 5, Dec-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
1. FSV Mainz 05(U17) vs SV Elversberg(U17)

0-0

4-0
Sun 5, Dec-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Fortuna Koln (U17) vs Arminia Bielefeld (U17)

2-0

2-1
Sun 5, Dec-18:30 - German Bundesliga
VfB Stuttgart vs Hertha BSC Berlin

2-1

2-2
Sun 5, Dec-20:30 - German Bundesliga
Monchengladbach vs SC Freiburg

0-6

0-6
Sun 5, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
Hannover 96 vs Hamburger

1-0

1-0
Sun 5, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
Dynamo Dresden vs Karlsruher SC

0-0

3-1
Sun 5, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
1. FC Heidenheim 1846 vs SSV Jahn Regensburg

1-0

3-0
Sun 5, Dec-16:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women\'s vs Carl Zeiss Jena Women\'s

1-0

5-0
Sun 5, Dec-16:00 - German Frauen Bundesliga
SG Essen-Schonebeck Women\'s vs SC Freiburg Women\'s

0-1

0-1
Sun 5, Dec-19:00 - German Frauen Bundesliga
Koln Women\'s vs SC Sand Women\'s

1-0

1-0
Sun 5, Dec-19:00 - German Frauen Bundesliga
Hoffenheim Women\'s vs Werder Bremen Women\'s

3-0

7-1
Sun 5, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hertha BSC Berlin U19 vs VfL Osnabruck(U19)

3-0

4-0
Sun 5, Dec-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SSV Ulm U19 vs Karlsruher SC (U19)

0-2

0-5
Sun 5, Dec-17:30 - German Junioren Bundesliga Sud
Augsburg(U19) vs Greuther Furth(U19)

4-0

5-2
Sun 5, Dec-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Arminia Bielefeld(U19) vs Preuben Munster U19

0-0

0-1
Sun 5, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga West
MSV Duisburg (U19) vs RW Essen(U19)

1-0

3-0
Sun 5, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Schalke 04 (U19) vs Bochum(U19)

0-1

0-1
Sun 5, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Bayer 04 Leverkusen U19 vs Wuppertaler SV(U19)

5-0

7-0
Sun 5, Dec-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Tennis Borussia Berlin vs Chemnitzer

0-2

1-2
Sun 5, Dec-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde vs Energie Cottbus

0-2

2-3
Sun 5, Dec-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Lichtenberg 47 vs ZFC Meuselwitz

0-0

1-1
Sun 5, Dec-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Hannover 96 Am vs FC Hansa Luneburg

0-0

0-1
Sun 5, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt vs Hamburger SV II

1-0

1-1
Sun 5, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
HSC Hannover vs Atlas Delmenhorst

1-0

3-1
Sun 5, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Teutonia Ottensen vs VfB Lubeck

0-0

0-3
Sun 5, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Kickers Offenbach vs SV Elversberg

1-1

3-1
Sun 5, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
1. FSV Mainz 05 II vs FC Giessen

0-0

2-0
Sun 5, Dec-18:00 - Germany OberLiga
Schwarz-Weiss Essen vs TuRU Dusseldorf

0-0

0-0
Sun 5, Dec-18:00 - Germany OberLiga
SF Baumberg vs Spfr Niederwenigern 1924

3-2

6-2
Sun 5, Dec-18:00 - Germany OberLiga
SpVg Frechen 20 vs VfL Vichttal

3-0

6-1
Sun 5, Dec-18:00 - Germany OberLiga
TVD Velbert vs Monheim

0-0

1-1
Sun 5, Dec-18:15 - Germany OberLiga
SC Westfalia Herne vs SV Westfalia Rhynern

0-0

2-0
Sun 5, Dec-17:00 - Germany OberLiga
FV Bad Vilbel vs Rot-Weiss Hadamar

1-0

1-1
Sun 5, Dec-17:30 - Germany OberLiga
Viktoria 08 Arnoldsweiler vs SV Deutz 05

1-0

4-0
Sun 5, Dec-17:30 - Germany OberLiga
TuS Erndtebruck vs Kaan Marienborn

2-1

2-1
Sun 5, Dec-17:00 - Germany Women Division 2
Andernach Women\'s vs Eintracht Frankfurt B Women\'s


1-1
Sun 5, Dec-17:00 - Germany Women Division 2
SV Elversberg Women\'s vs Hoffenheim Women\'s B

0-3

0-4
Sun 5, Dec-14:00 - Germany Women Division 2
Nurnberg Women\'s vs Duisburg Women\'s

0-1

1-2
Sun 5, Dec-14:00 - Germany Women Division 2
Ingolstadt 04 Women\'s vs Wolfsburg B Women\'s


2-0
Sun 5, Dec-19:00 - Ghana Premier League
Asante Kotoko FC vs King Faisal Babes

0-2

2-3
Sun 5, Dec-19:00 - Ghana Premier League
Ashanti Gold vs Legon Cities

0-0

0-0
Sun 5, Dec-19:00 - Ghana Premier League
Great Olympics vs Bechem United

0-0

0-0
Sun 5, Dec-19:00 - Ghana Premier League
Berekum Chelsea vs Real Tamale United

0-0

0-1
Sun 5, Dec-19:00 - Ghana Premier League
Dreams FC(GHA) vs Bibiani Gold Stars

1-0

2-1
Sun 5, Dec-19:00 - Gibraltar Premier Divisio
Mons Calpe SC vs Bruno\'s Magpies

1-1

1-1
Sun 5, Dec-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
St Joseph\'s (GIB) vs Lincoln Red Imps

0-0

0-1
Sun 5, Dec-19:15 - Greece Super League 1
Ionikos vs PAOK Saloniki

2-1

3-2
Sun 5, Dec-21:30 - Greece Super League 1
AEK Athens vs Panathinaikos

1-0

1-0
Sun 5, Dec-21:30 - Greece Super League 1
Aris Thessaloniki vs Asteras Tripolis

1-0

1-0
Sun 5, Dec-16:45 - Greece Super League 2
AEL Larisa vs Veria FC

0-0

1-1
Sun 5, Dec-16:45 - Greece Super League 2
Niki Volos vs Xanthi

0-0

0-1
Sun 5, Dec-16:45 - Greece Super League 2
Trikala vs Apollon Pontou

0-0

2-0
Sun 5, Dec-16:45 - Greece Super League 2
Ierapetra vs AS Rodos

0-0

1-1
Sun 5, Dec-19:00 - Greece Super League 2
Kallithea vs Levadiakos

0-0

0-1
Sun 5, Dec-16:45 - Greece Super League 2
Zakynthos vs AO Episkopis Rethymno

0-1

0-3
Sun 5, Dec-16:45 - Greece Super League 2
Chania Kissamikos vs Kifisia

3-0

3-0
Sun 5, Dec-16:45 - Greece Super League 2
Almopos Aridaea vs Thesprotos

1-0

1-0
Sun 5, Dec-16:45 - Greece Super League 2
Olympiakos Piraeus II vs Panserraikos

1-0

2-1
Sun 5, Dec-16:45 - Greece Super League 2
PAOK Saloniki B vs Anagennisi Karditsa

1-1

2-1
Sun 5, Dec-16:30 - Greece U19
Lamia U19 vs Pas Giannina(U19)

0-0

1-0
Sun 5, Dec-21:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Antigua GFC

0-0

1-0
Sun 5, Dec-21:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Nueva Concepcion

4-0

5-1
Sun 5, Dec-21:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs Coban Imperial

3-3

5-3
Sun 5, Dec-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia Cotzumalguapa vs Guastatoya

0-0

1-1
Sun 5, Dec-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Solola FC vs Deportivo Achuapa

2-1

2-1
Sun 5, Dec-15:15 - Holland Eredivisie
RKC Waalwijk vs N.E.C. Nijmegen

1-1

2-1
Sun 5, Dec-19:45 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs Fortuna Sittard

2-0

5-0
Sun 5, Dec-17:30 - Holland Eredivisie
AZ Alkmaar vs Sparta Rotterdam

2-1

3-1
Sun 5, Dec-17:30 - Holland Eredivisie
Go Ahead Eagles vs FC Twente Enschede

1-0

1-2
Sun 5, Dec-00:00 - Holland Eredivisie
Heracles Almelo vs SC Heerenveen

0-0

0-1
Sun 5, Dec-15:15 - Holland Eredivisie Women\\\'s
FC Twente Enschede Women\'s vs ADO Den Haag Women\'s

2-2

4-4
Sun 5, Dec-15:15 - Holland Eredivisie Women\\\'s
FC Zwolle Women\'s vs VV Alkmaar Women\'s

1-2

2-3
Sun 5, Dec-15:15 - Holland Eredivisie Women\\\'s
PSV Eindhoven Women\'s vs Feyenoord Rotterdam Women\'s

0-0

1-0
Sun 5, Dec-15:00 - Holland Reserves League
SBV Excelsior Reserve vs De Graafschap Reserve

1-0

3-1
Sun 5, Dec-05:00 - Honduras Liga Nacional
CD Motagua vs Real Espana

0-1

1-1
Sun 5, Dec-09:30 - HongKong 1st Division League
Citizen AA vs Wong Tai Sin

2-0

3-0
Sun 5, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
Happy Valley vs Shatin SA

0-2

1-5
Sun 5, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
Wofoo Tai Po vs Hoi King SA

1-0

2-0
Sun 5, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
Yuen Long District SA vs Dreams Metro Gallery

0-0

5-0
Sun 5, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
North District vs Sham Shui Po

0-0

0-0
Sun 5, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
Wing Yee vs South China

0-1

1-2
Sun 5, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
Eastern District SA vs Central & Western

0-1

0-2
Sun 5, Dec-09:30 - HongKong 2 Division League
Mutual FC vs Wan Chai SF


3-2
Sun 5, Dec-09:30 - HongKong 2 Division League
Yau Tsim Mong FT vs Kowloon City


0-6
Sun 5, Dec-09:30 - HongKong 2 Division League
Chelsea FC Soccer School (HK) vs Kwong Wah AA


0-1
Sun 5, Dec-11:30 - HongKong 2 Division League
Tung Sing FC vs Fu Moon FC


3-1
Sun 5, Dec-13:30 - HongKong 2 Division League
Kwai Tsing District FA vs St. Joseph\'s FC

0-0

0-0
Sun 5, Dec-14:45 - HongKong 2 Division League
Lucky Mile FC vs Tuen Mun Football Team

1-0

1-0
Sun 5, Dec-11:00 - HongKong Premier League
Hong Kong Rangers FC vs Kitchee

1-2

1-6
Sun 5, Dec-13:30 - HongKong Premier League
LeeMan vs Hong Kong,China(U23)

2-0

4-0
Sun 5, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Budaorsi SC vs BFC Siofok

2-0

3-0
Sun 5, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Szentlorinc SE vs Kecskemeti TE

1-1

1-4
Sun 5, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Dorogi FC vs ETO Gyori FC

0-1

0-1
Sun 5, Dec-16:00 - Hungary NB ?
III.Keruleti TUE vs Bekescsaba

3-3

4-3
Sun 5, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Tiszakecske vs Pecsi MFC

2-1

3-2
Sun 5, Dec-21:30 - Hungary NB ?
Budafoki MTE vs Diosgyor VTK

0-0

0-1
Sun 5, Dec-19:59 - Hungary NB ?
Soroksar vs Vasas SC

0-0

1-2
Sun 5, Dec-19:59 - Hungary NB ?
Szombathelyi Haladas vs Szolnoki MAV FC

1-0

2-1
Sun 5, Dec-19:59 - Hungary NB ?
FC Ajka vs Csakvari TK

1-0

1-1
Sun 5, Dec-19:59 - Hungary NB ?
Szegedi AK vs Nyiregyhaza Spartacus FC

1-0

3-2
Sun 5, Dec-16:30 - Hungary NB1
Kisvarda vs MOL Fehervar FC

2-1

2-1
Sun 5, Dec-19:00 - Hungary NB1
MTK Budapest FC vs Ujpest FC

0-0

2-1
Sun 5, Dec-18:00 - India Super League
Kerala Blasters FC vs Odisha FC

0-0

2-1
Sun 5, Dec-15:00 - Indonesia Liga 1
Persiraja Banda Aceh vs Borneo F.C.

0-1

0-2
Sun 5, Dec-17:45 - Indonesia Liga 1
Arema Malang vs Bali United FC

0-0

0-0
Sun 5, Dec-15:30 - Iran League
Zob Ahan vs Mes Rafsanjan

0-1

0-3
Sun 5, Dec-15:30 - Iran League
Fajr Sepasi vs Foolad FC

0-0

1-1
Sun 5, Dec-15:30 - Iran League
Tractor SC. vs Aluminium Arak

0-1

0-2
Sun 5, Dec-15:30 - Iran League
Nassaji Mazandaran vs Shahr Khodrou

0-0

2-0
Sun 5, Dec-21:30 - Israel Premier League
Hapoel Tel Aviv vs Hapoel Katamon Jerusalem

0-1

1-1
Sun 5, Dec-22:15 - Israel Premier League
Hapoel Nof HaGalil vs Maccabi Haifa

0-1

0-4
Sun 5, Dec-22:45 - Israel Premier League
Beitar Jerusalem vs Maccabi Tel Aviv

1-1

1-2
Sun 5, Dec-16:30 - Israel State League
Hapoel Bueine vs Hapoel Bnei Fureidis

0-1

1-2
Sun 5, Dec-21:00 - Israel Women 1st National
Maccabi Kishronot Hadera Women\'s vs AS Tel Aviv University Women\'s

0-2

1-2
Sun 5, Dec-21:45 - Israel Women 1st National
Hapoel Raanana Women\'s vs Ironi Ramat Hasharon Women\'s

0-0

1-0
Sun 5, Dec-19:59 - Israel Women 1st National
Maccabi Emek Hefer Women\'s vs Hapoel Beer Sheva Women\'s

1-1

1-1
Sun 5, Dec-22:45 - Israel Women 1st National
Hapoel Marmorek Irony Rehovot Women\'s vs Bnot Netanya Women\'s

0-1

2-2
Sun 5, Dec-16:00 - Italian Campionato Primavera
Empoli Youth vs Atalanta Youth

0-1

1-1
Sun 5, Dec-13:45 - Italian Campionato Primavera
Lecce Youth vs Fiorentina Youth

0-0

0-0
Sun 5, Dec-14:00 - Italian Campionato Primavera
Torino Youth vs Cagliari Youth

0-0

0-0
Sun 5, Dec-19:59 - Italian Campionato Primavera
Sassuolo Calcio Youth vs Bologna Youth

0-0

1-0
Sun 5, Dec-17:30 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Sampdoria Youth

1-0

2-0
Sun 5, Dec-15:30 - Italian Serie A
Bologna vs Fiorentina

1-1

2-3
Sun 5, Dec-18:00 - Italian Serie A
Venezia F.C. vs Hellas Verona

3-0

3-4
Sun 5, Dec-18:00 - Italian Serie A
Spezia vs US Sassuolo Calcio

1-0

2-2
Sun 5, Dec-21:00 - Italian Serie A
Sampdoria vs Lazio

0-3

1-3
Sun 5, Dec-23:45 - Italian Serie A
Juventus vs Genoa

1-0

2-0
Sun 5, Dec-19:15 - Italian Serie B
Brescia vs A.C. Monza

0-1

0-2
Sun 5, Dec-17:00 - Italian Serie B
Como vs Pisa

0-1

0-1
Sun 5, Dec-17:00 - Italian Serie B
Ascoli vs Parma Calcio 1913

0-0

0-0
Sun 5, Dec-23:30 - Italian Serie B
Alessandria vs Cittadella

0-1

0-1
Sun 5, Dec-15:30 - Italian Women Division 1
Sampdoria Women\'s vs AS Roma Women\'s

0-1

1-2
Sun 5, Dec-17:30 - Italian Women Division 1
AC Milan Women\'s vs Inter Milan Women\'s

0-3

0-3
Sun 5, Dec-17:30 - Italian Women Division 1
Napoli Women\'s vs Empoli Women\'s

0-1

0-1
Sun 5, Dec-17:30 - Italy C1A
Piacenza vs Calcio Lecco

0-0

0-1
Sun 5, Dec-17:30 - Italy C1A
FC Sudtirol vs US Fiorenzuola

3-0

4-1
Sun 5, Dec-17:30 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Triestina

0-1

1-2
Sun 5, Dec-17:30 - Italy C1A
Renate AC vs Juventus(U23)

1-0

2-0
Sun 5, Dec-17:30 - Italy C1A
Giana Erminio vs Padova

1-0

1-1
Sun 5, Dec-16:30 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Olbia

0-0

1-0
Sun 5, Dec-17:30 - Italy C1B
Ancona vs Robur Siena S.S.D.

0-1

3-2
Sun 5, Dec-17:30 - Italy C1B
Cesena vs Montevarchi Calcio

2-0

3-1
Sun 5, Dec-17:30 - Italy C1B
Pistoiese vs Gubbio

1-2

2-3
Sun 5, Dec-17:30 - Italy C1B
Grosseto vs Delfino Pescara 1936

0-2

1-2
Sun 5, Dec-17:30 - Italy C1B
A.C. Reggiana 1919 vs Fermana

2-1

2-1
Sun 5, Dec-17:30 - Italy C1B
A.S. Viterbese Castrense vs Virtus Entella

1-1

2-5
Sun 5, Dec-17:30 - Italy C1B
Imolese vs Modena

1-0

1-2
Sun 5, Dec-15:00 - Italy C1C
U.S. Catanzaro 1929 vs Foggia

1-0

2-0
Sun 5, Dec-15:00 - Italy C1C
Vibonese vs S.S.D. Citta di Campobasso

0-0

2-0
Sun 5, Dec-20:30 - Italy C1C
Fidelis Andria vs Picerno

2-1

2-3
Sun 5, Dec-20:30 - Italy C1C
Taranto Sport vs ACR Messina

0-0

0-0
Sun 5, Dec-20:30 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs Turris Neapolis

0-0

0-0
Sun 5, Dec-20:30 - Italy C1C
Paganese Calcio 1926 vs Juve Stabia

2-1

3-1
Sun 5, Dec-20:30 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs Nuova Monterosi

0-0

1-0
Sun 5, Dec-17:30 - Italy C1C
Latina Calcio vs Catania

1-0

1-0
Sun 5, Dec-23:30 - Italy C1C
Palermo vs S.S. Monopoli 1966

1-1

2-1
Sun 5, Dec-18:00 - Italy Serie D
Sanremese vs ASD Imperia

1-0

3-0
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Arezzo vs ASD Pro Livorno

0-1

2-1
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Sangiovannese vs Poggibonsi

1-0

1-1
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Sambenedettese vs Castelnuovo Vomano

0-0

2-0
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
AS Giarre Calcio vs Santa Maria Cilento

0-1

0-2
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Aversa Normanna vs Paterno

0-0

2-3
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
AC Este vs Spinea

0-0

0-2
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Virtus Ciserano Bergamo vs Olginatese

0-0

2-0
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Virtus Casarano vs ASD Molfetta Calcio

0-0

0-1
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Casertana F.C. vs S.S.D. Citta di Brindisi

0-1

0-2
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Montebelluna vs Delta Porto Tolle

1-3

4-3
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Ponte San Pietro vs Arconatese

0-0

0-0
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Correggese Calcio vs Seravezza

1-0

2-0
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
ASD Lanusei Calcio vs Atletico Uri

0-0

1-1
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
ASD Brusaporto vs US Caratese

0-2

1-3
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
SC Caronnese vs Borgosesia

1-0

1-2
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Pineto vs Matese

0-0

0-0
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Real Forte Querceta vs Sasso Marconi

1-1

1-2
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
ACD Nardo vs Rotonda

1-1

1-2
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Gelbison vs Acireale

0-1

0-1
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Castrovillari vs Sancataldese

1-1

1-3
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
ASD Cavenago Fanfulla vs Ghivizzano Borgo Mozzano

1-0

1-2
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs San Giorgio 1926

1-1

1-1
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Team Altamura vs Citta di Fasano

0-2

1-2
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Portici vs Citta Di Sant\'Agata

1-0

3-0
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Audace Cerignola vs FC Francavilla

1-0

2-0
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Montegiorgio vs Chieti

0-1

0-2
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Villa d\'Alme Valbrembana vs Crema

1-1

1-1
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Citta Di Messina vs ASD Troina

0-3

0-3
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Cartigliano vs AC Dolomiti Bellunesi

1-0

5-0
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Aglianese vs Athletic Carpi

2-1

2-2
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Nola 1925 vs Nocerina

0-2

0-2
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Biancavilla vs Rende Calcio 1968

0-0

0-1
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Castellanzese vs Real Calepina

0-0

0-2
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
ASD Licata vs Trapani

0-1

3-1
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Team Nuova Florida vs ASD Muravera

0-0

1-1
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Tolentino vs San Nicolo Calcio

2-0

2-0
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Atletico Terme Fiuggi vs Vastogirardi

1-1

4-2
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
USD PDHAE vs Novara Calcio

2-0

2-2
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Savoia Montespaccato vs Cannara

0-0

0-1
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Cascina vs Unipomezia

0-0

0-1
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Sangiuliano City vs Caravaggio

1-0

1-1
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
FC Lamezia Terme vs Cavese

0-0

0-0
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Borgo San Donnino vs GS Bagnolese

0-0

0-0
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
San Martino Speme vs Luparense

0-2

1-2
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Nereto FC vs SSD Porto D\'Ascoli

1-1

1-2
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Real Monterotondo Scalo vs Insieme Formia

0-0

2-0
Sun 5, Dec-17:30 - Italy Serie D
Alto Casertano vs Castelfidardo

0-1

0-1
Sun 5, Dec-08:00 - Japan Football League
Honda FC vs FC Kariya

2-1

3-1
Sun 5, Dec-08:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs Nara Club

0-0

0-1
Sun 5, Dec-08:00 - Japan Football League
MIO Biwako Shiga vs Tokyo Musashino City FC

1-2

1-3
Sun 5, Dec-08:00 - Japan Football League
Verspah Oita vs Veertien Mie

1-0

2-0
Sun 5, Dec-08:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs Reinmeer Aomori F.C.

0-0

0-1
Sun 5, Dec-08:00 - Japan Football League
Bandits Iwaki vs Osaka FC

0-0

3-0
Sun 5, Dec-08:00 - Japan Football League
Matsue City FC vs Honda Lock SC

1-0

2-1
Sun 5, Dec-08:00 - Japan Football League
Kochi United vs Suzuka Unlimited

1-3

1-5
Sun 5, Dec-06:00 - Japan Futsal League
Vasagey Oita Futsal vs Booulos Nagano Futsal

4-0

5-0
Sun 5, Dec-08:15 - Japan Futsal League
Nagoya oceans Futsal vs Yokohama S&CC Futsal

2-1

4-2
Sun 5, Dec-10:30 - Japan Futsal League
Shriker Osaka Futsal vs Bardral Urayasu Futsal

0-4

4-5
Sun 5, Dec-05:30 - Japan Women Empresss Cup
Speranza Osaka Women\'s vs Fujieda Junshin High School Women\'s

0-2

2-3
Sun 5, Dec-05:30 - Japan Women Empresss Cup
Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s

0-0

0-1
Sun 5, Dec-08:30 - Japan Women Empresss Cup
IGA Kunoichi Women\'s vs Tsukuba University Women\'s

3-0

4-0
Sun 5, Dec-08:30 - Japan Women Empresss Cup
Setagaya Sfida Women\'s vs Waseda University Women\'s

1-0

1-0
Sun 5, Dec-08:00 - Japanese League Division 2
Kyoto Sanga FC vs Zweigen Kanazawa

0-0

0-0
Sun 5, Dec-08:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs SC Sagamihara

1-0

3-0
Sun 5, Dec-08:00 - Japanese League Division 2
Jubilo Iwata vs Blaublitz Akita

1-1

2-1
Sun 5, Dec-08:00 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs FC Machida Zelvia

0-1

0-2
Sun 5, Dec-08:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs Thespakusatsu Gunma

2-1

3-1
Sun 5, Dec-08:00 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs Mito Hollyhock

0-0

3-3
Sun 5, Dec-08:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs Giravanz Kitakyushu

2-0

5-1
Sun 5, Dec-08:00 - Japanese League Division 2
Ehime FC vs Renofa Yamaguchi

0-1

1-1
Sun 5, Dec-08:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs FC Ryukyu

0-0

1-2
Sun 5, Dec-08:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs JEF United Ichihara Chiba

0-1

1-3
Sun 5, Dec-08:00 - Japanese League Division 2
Matsumoto Yamaga FC vs V-Varen Nagasaki

0-1

1-2
Sun 5, Dec-09:00 - Japanese League Division 3
Roasso Kumamoto vs FC Gifu

0-0

2-0
Sun 5, Dec-09:00 - Japanese League Division 3
Kataller Toyama vs Kagoshima United

1-0

1-1
Sun 5, Dec-09:00 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs Vanraure Hachinohe FC

1-0

3-0
Sun 5, Dec-09:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs Kamatamare Sanuki

1-0

1-1
Sun 5, Dec-09:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs Imabari FC

0-0

0-0
Sun 5, Dec-09:00 - Japanese League Division 3
Fujieda MYFC vs YSCC Yokohama

0-2

0-3
Sun 5, Dec-09:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Grulla Morioka

0-0

1-1
Sun 5, Dec-16:00 - Kenya Premier League
KCB Nairobi vs Vihiga Bullets FC

2-0

3-1
Sun 5, Dec-10:00 - Korea League 1
Ulsan Hyundai FC vs Daegu FC

2-0

2-0
Sun 5, Dec-10:00 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Jeju United FC

0-0

2-0
Sun 5, Dec-10:00 - Korea League 1
Suwon FC vs Suwon Samsung Bluewings

1-0

2-0
Sun 5, Dec-16:00 - Kosovo Super League
Dukagjini vs KF Llapi

0-0

0-0
Sun 5, Dec-16:00 - Kosovo Super League
KF Ulpiana vs KF Feronikeli

0-0

0-0
Sun 5, Dec-16:30 - Kosovo Super League
KF Prishtina vs KF Drita Gjilan

0-1

0-1
Sun 5, Dec-18:20 - Kuwait 1st Division League
Al-Salibikhaet vs Khaitan

0-0

0-1
Sun 5, Dec-18:20 - Kuwait 1st Division League
Burgan SC vs Al-Sahel

0-1

1-1
Sun 5, Dec-19:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs Swift Hesperange

0-0

1-0
Sun 5, Dec-19:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs Victoria Rosport

0-1

0-3
Sun 5, Dec-19:00 - Luxembourg National Division
Hostert vs UNA Strassen

1-1

1-1
Sun 5, Dec-19:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs FC Differdange 03

2-3

3-3
Sun 5, Dec-18:00 - Malta First Division League
Zejtun Corinthians vs Melita FC

1-0

2-1
Sun 5, Dec-21:00 - Malta First Division League
Fgura United vs Pieta Hotspurs

0-1

0-1
Sun 5, Dec-17:00 - Malta First Division League
Lija Athletic vs Pembroke Athleta

1-0

1-1
Sun 5, Dec-22:00 - Malta First Division League
Senglea Athletic vs Luqa St. Andrew\'s

1-0

1-0
Sun 5, Dec-19:00 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Floriana F.C.

0-0

0-0
Sun 5, Dec-21:00 - Malta Premier League
Santa Lucia vs Balzan FC

1-2

3-3
Sun 5, Dec-14:30 - Malta Premier League
Sliema Wanderers FC vs Hamrun Spartans

0-0

0-2
Sun 5, Dec-07:00 - Mexico Primera Division
Club Leon vs Tigres UANL

1-1

2-1
Sun 5, Dec-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Lobos Huerta vs Alebrijes de Oaxaca B

1-4

2-4
Sun 5, Dec-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Cafetaleros De Chiapas vs Coras De Nayarit

1-1

3-3
Sun 5, Dec-06:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Alacranes de Durango vs Atletico Saltillo

1-0

1-0
Sun 5, Dec-03:00 - Mexico Primera Divison A
Atlético Morelia vs Tampico Madero

0-1

0-2
Sun 5, Dec-05:05 - Mexico Primera Divison A
CSyD Dorados de Sinaloa vs Tepatitlan De Morelos

0-0

1-0
Sun 5, Dec-22:00 - Mexico Primera Divison A
CF Atlante vs Venados FC

0-0

0-0
Sun 5, Dec-21:00 - Mexico Youth U20
Santos Laguna U20 vs Cruz Azul(U20)

2-0

3-0
Sun 5, Dec-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Decic Tuzi vs FK Podgorica

0-2

2-2
Sun 5, Dec-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Sutjeska Niksic vs FK Mornar

1-1

1-1
Sun 5, Dec-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Rudar Pljevlja vs Jezero Plav

1-1

2-2
Sun 5, Dec-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs OFK Petrovac

1-1

2-1
Sun 5, Dec-18:30 - Morocco Division 2
Moghreb Tetouan vs Wydad Fes

1-0

2-0
Sun 5, Dec-18:30 - Morocco Division 2
TAS de Casablanca vs Renaissance Zemamra

0-0

1-2
Sun 5, Dec-18:30 - Morocco Division 2
Chabab Atlas Khenifra vs Racing Casablanca

0-2

1-3
Sun 5, Dec-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Esteli vs Walter Ferretti

2-0

2-0
Sun 5, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs Pelister Bitola

0-1

2-1
Sun 5, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Skopje vs FK Shkupi

1-1

1-3
Sun 5, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga
Borec Veles vs FK Makedonija Gjorce Petrov

1-0

1-1
Sun 5, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs Bregalnica Stip

0-0

0-0
Sun 5, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga
FC Struga Trim-Lum vs FK Tikves Kavadarci

0-0

0-0
Sun 5, Dec-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Viking vs Odd Grenland

1-1

3-1
Sun 5, Dec-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stabaek vs Rosenborg

0-0

1-3
Sun 5, Dec-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Molde vs Lillestrom

0-1

3-3
Sun 5, Dec-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Valerenga vs Mjondalen

0-0

2-0
Sun 5, Dec-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Brann

1-0

2-2
Sun 5, Dec-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stromsgodset vs FK Haugesund

0-0

0-0
Sun 5, Dec-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Sandefjord vs Kristiansund BK

3-0

3-2
Sun 5, Dec-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Sarpsborg 08 vs Tromso IL

0-1

0-1
Sun 5, Dec-18:20 - Omani Federation Cup
Dhofar vs Al Ittihad Salalah

0-0

0-1
Sun 5, Dec-16:40 - Omani Federation Cup
Al Musannah vs Oman Club

0-0

0-1
Sun 5, Dec-16:45 - Omani Federation Cup
Al Seeb vs Al Rustaq

1-1

1-1
Sun 5, Dec-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Herrera FC vs Veraguas CD

0-0

1-0
Sun 5, Dec-01:15 - Paraguayan Primera Division
Sportivo Luqueno vs Guairena FC

0-0

0-1
Sun 5, Dec-01:15 - Paraguayan Primera Division
12 de Octubre vs Sol de America

0-0

1-0
Sun 5, Dec-03:30 - Paraguayan Primera Division
Club Guarani vs Cerro Porteno

1-0

2-2
Sun 5, Dec-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Zaglebie Lubin vs Lech Poznan

0-2

2-3
Sun 5, Dec-23:00 - Poland - Ekstraklasa
Cracovia Krakow vs Legia Warszawa

1-0

1-0
Sun 5, Dec-18:00 - Poland - I liga
Chrobry Glogow vs Widzew lodz

0-0

0-0
Sun 5, Dec-15:40 - Poland - I liga
Arka Gdynia vs Stomil Olsztyn

1-0

6-0
Sun 5, Dec-21:00 - Poland - I liga
GKS Jastrzebie vs Korona Kielce

0-1

0-2
Sun 5, Dec-19:00 - Poland - II liga
Motor Lublin vs Slask Wroclaw B

2-0

2-0
Sun 5, Dec-21:00 - Poland - II liga
GKS Belchatow vs Ruch Chorzow

0-0

2-1
Sun 5, Dec-15:00 - Poland - II liga
Garbarnia Krakow vs Wisla Pulawy

2-0

2-1
Sun 5, Dec-15:00 - Poland - II liga
Pogon Siedlce vs Hutnik Krakow

0-1

0-3
Sun 5, Dec-19:00 - Portugal Campeonato
Pinhalnovense vs FC Serpa

2-1

4-1
Sun 5, Dec-19:00 - Portugal Campeonato
Paredes vs Vila Real

1-0

2-0
Sun 5, Dec-19:00 - Portugal Campeonato
Camacha vs Maria da Fonte

0-1

1-1
Sun 5, Dec-19:00 - Portugal Campeonato
Vila Mea vs Macedo Cavaleiros

2-0

2-0
Sun 5, Dec-19:00 - Portugal Campeonato
Pero Pinheiro vs Sacavenense

1-1

2-2
Sun 5, Dec-19:00 - Portugal Campeonato
Loures vs Sintrense

1-1

1-1
Sun 5, Dec-19:00 - Portugal Campeonato
GD Vitoria Sernache vs S.C.Praiense

1-1

1-1
Sun 5, Dec-19:00 - Portugal Campeonato
CD Gouveia vs Sp. Espinho

0-1

0-1
Sun 5, Dec-19:00 - Portugal Campeonato
Sao Martinho vs Santa Marta Penaguiao

1-0

4-0
Sun 5, Dec-19:00 - Portugal Campeonato
Moncarapachense vs Louletano

1-0

1-0
Sun 5, Dec-19:00 - Portugal Campeonato
Ferreira de Aves vs Castello

0-1

0-3
Sun 5, Dec-19:00 - Portugal Campeonato
Berco vs Tirsense

0-1

0-1
Sun 5, Dec-19:00 - Portugal Campeonato
Uniao de Coimbra vs Leca FC

1-1

1-3
Sun 5, Dec-19:00 - Portugal Campeonato
Santa Cruz de Alvarenga vs Salgueiros

0-0

0-1
Sun 5, Dec-21:00 - Portugal Campeonato
Marinhense vs Benfica Castelo Branco

1-1

1-1
Sun 5, Dec-15:00 - Portugal Campeonato
Os Belenenses vs Rabo Peixe

1-0

2-0
Sun 5, Dec-18:00 - Portugal Liga de Honora
Sporting Covilha vs G.D. Chaves

0-1

0-2
Sun 5, Dec-19:30 - Portugal Liga de Honora
Clube Desportivo Trofense vs Academico Viseu

1-0

1-0
Sun 5, Dec-15:00 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs Academica Coimbra

0-0

0-0
Sun 5, Dec-15:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Benfica(U19) vs Sacavenense(U19)


4-0
Sun 5, Dec-15:00 - Portugal Liga Revelacao U19
FC Famalicao(U19) vs Leixoes U19

1-1

2-2
Sun 5, Dec-19:30 - Portugal Primera Liga
CD Santa Clara vs FC Arouca

2-1

2-1
Sun 5, Dec-22:00 - Portugal Primera Liga
Gil Vicente vs FC Famalicao

3-0

4-0
Sun 5, Dec-00:30 - Portugal Primera Liga
Pacos Ferreira vs Vitoria Guimaraes

1-0

1-2
Sun 5, Dec-17:00 - Portugal Women\\\'s 1A Divisao
Clube Albergaria Women\'s vs Benfica Women\'s

0-2

0-2
Sun 5, Dec-19:00 - Primeira Liga 3
SCU Torreense vs Alverca

1-0

1-2
Sun 5, Dec-19:00 - Primeira Liga 3
Sanjoanense vs Fafe

3-1

3-1
Sun 5, Dec-19:00 - Primeira Liga 3
CDC Montalegre vs Canelas 2010

0-1

0-2
Sun 5, Dec-15:00 - Primeira Liga 3
Caldas SC vs Amora FC

0-0

2-1
Sun 5, Dec-15:00 - Primeira Liga 3
Vitoria Guimaraes B vs Felgueiras

0-1

0-1
Sun 5, Dec-19:10 - Qatar Stars Cup
Al-Shamal vs Umm Salal

2-0

3-2
Sun 5, Dec-17:00 - Qatar Stars Cup
Al Rayyan vs Al-Wakra

0-1

2-1
Sun 5, Dec-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Neftchi Baku vs Standard Sumqayit

0-0

0-0
Sun 5, Dec-18:15 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs Qabala

1-2

1-2
Sun 5, Dec-15:30 - Romania - Divizia A
CS Mioveni vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe

0-1

0-2
Sun 5, Dec-18:00 - Romania - Divizia A
FC U Craiova 1948 vs FC Voluntari

0-0

0-2
Sun 5, Dec-23:30 - Romania - Divizia A
FC Steaua Bucuresti vs UTA Arad

1-0

2-1
Sun 5, Dec-15:00 - Romania - Liga 3
FC Brasov vs ACS Olimpic Cetate Rasnov

0-2

0-3
Sun 5, Dec-13:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Minaur Baia Mare Women\'s vs FCM Targoviste Women\'s

4-0

8-0
Sun 5, Dec-13:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Fairplay Bucuresti Women\'s vs FCM Targu Mures Women\'s

1-0

5-0
Sun 5, Dec-13:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Piros Security Arad Women\'s vs Universitatea Alexandria Women\'s

0-1

0-2
Sun 5, Dec-13:00 - Romania Women\\\'s Superliga
SSU Politehnica Timisoara Women\'s vs Banat Girls Women\'s

3-0

5-0
Sun 5, Dec-19:59 - Russia Premier League
PFC Sochi vs Krasnodar FK

1-1

1-2
Sun 5, Dec-17:30 - Russia Premier League
Dynamo Moscow vs FC Ufa

1-0

2-0
Sun 5, Dec-17:30 - Russia Premier League
FK Nizhny Novgorod vs Rubin Kazan

2-1

2-1
Sun 5, Dec-15:00 - Russia Premier League
FK Khimki vs Arsenal Tula

1-0

1-2
Sun 5, Dec-18:00 - San Marino Girone A
SS Murata vs Folgore/Falciano

0-2

0-3
Sun 5, Dec-18:00 - San Marino Girone A
SP Tre Fiori vs SC Faetano

2-0

3-0
Sun 5, Dec-16:10 - Saudi Arabia Youth League
Al-Hilal Youths vs Al Nasr Riyadh Youths

0-0

2-1
Sun 5, Dec-16:00 - Scottish Premier League
Dundee United vs Celtic

0-2

0-3
Sun 5, Dec-19:00 - Scottish Premier League
Livingston F.C. vs Hearts

0-0

0-1
Sun 5, Dec-20:10 - Scottish Women\\\'s Premier League Cup
Glasgow City Women\'s vs Celtic Women\'s

0-1

0-1
Sun 5, Dec-18:45 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs Novi Pazar

0-0

2-0
Sun 5, Dec-16:30 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs Crvena Zvezda Beograd

0-2

0-2
Sun 5, Dec-19:59 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs Mladost Lucani

0-0

0-0
Sun 5, Dec-16:00 - Serbia Prva Liga
Timok vs Zeleznicar Pancevo

0-1

0-1
Sun 5, Dec-16:00 - Serbia Prva Liga
Mladost Novi Sad vs FK Radnicki Sremska Mitrovica

0-0

0-1
Sun 5, Dec-19:59 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs Spartak Trnava

0-0

0-1
Sun 5, Dec-16:00 - Slovenia 2. Liga
ND Gorica vs NS Drava Ptuj

0-0

0-1
Sun 5, Dec-16:00 - Slovenia U19
NK Krka U19 vs NK Bravo Publikum U19

1-1

1-2
Sun 5, Dec-16:00 - Slovenia U19
NK Celje(U19) vs NK Kranj(U19)

1-1

2-2
Sun 5, Dec-17:30 - South Africa First League
Cape Town Spurs vs TS Sporting

2-0

2-1
Sun 5, Dec-17:30 - South Africa First League
Polokwane City FC vs Hungry Lions

1-0

1-3
Sun 5, Dec-17:30 - South Africa Premier League
Supersport United vs Sekhukhune United

0-0

0-1
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Victoria FC Women\'s vs Villestro Women\'s

1-0

2-0
Sun 5, Dec-16:30 - Spanish Ladies League Division 1
CD Llamoro Women\'s vs CD Tarsa Women\'s

0-1

0-3
Sun 5, Dec-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Victoria CF Women\'s vs Deportivo La Coruna B Women\'s


2-1
Sun 5, Dec-19:30 - Spanish Ladies League Division 1
Fontsanta Fatjo Women\'s vs Son Sardina Women\'s

0-1

0-5
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
DNS de Belen Women\'s vs Atletico Lince Women\'s

1-0

1-0
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
CF Pardinyes Women\'s vs SD Casablanca Women\'s

1-0

1-2
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
CDEF Logrono Women\'s vs Zaragoza CFF Women\'s

1-0

2-1
Sun 5, Dec-15:30 - Spanish Ladies League Division 2
Racing de Santander Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s

0-1

0-4
Sun 5, Dec-22:00 - Spanish Ladies League Division 2
Real Betis B Women\'s vs Granadilla Tenerife B Women\'s

0-1

0-1
Sun 5, Dec-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

0-1

1-2
Sun 5, Dec-14:30 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women\'s vs Eibar Women\'s

1-1

1-1
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women\'s vs Levante UD Women\'s

1-1

2-1
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Deportivo Alaves Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

0-0

3-1
Sun 5, Dec-19:15 - Spanish Primera Division
Elche vs Cadiz

1-0

3-1
Sun 5, Dec-17:00 - Spanish Primera Division
Rayo Vallecano vs Espanyol

0-0

1-0
Sun 5, Dec-21:30 - Spanish Primera Division
Levante vs Osasuna

0-0

0-0
Sun 5, Dec-00:00 - Spanish Primera Division
Real Sociedad vs Real Madrid

0-0

0-2
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Athletic Bilbao B vs CD Badajoz

0-0

0-0
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Valladolid B vs Racing Santander

2-0

3-0
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Tudelano vs Real Union de Irun

0-0

0-2
Sun 5, Dec-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Unionistas de Salamanca vs San Sebastian Reyes

0-0

0-0
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Cultural Leonesa vs Celta Vigo B

0-1

0-1
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CF Rayo Majadahonda vs UD Logrones

0-0

1-0
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Algeciras vs Atletico Sanluqueno

1-1

1-3
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Madrid Castilla vs CD Castellon

0-1

1-2
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Baleares vs Sevilla Atletico

0-1

0-2
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Villarreal B vs Barcelona B

1-0

3-0
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Andorra CF vs Linense

3-0

7-1
Sun 5, Dec-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UE Cornella vs Gimnastic Tarragona

0-0

0-0
Sun 5, Dec-19:00 - Spanish Primera U19
fuenlabrada(U19) vs Leganes(U19)

0-0

0-3
Sun 5, Dec-19:30 - Spanish Primera U19
CF Damm(U19) vs CD Ebro(U19)

1-1

1-2
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Primera U19
CD San Francisco(U19) vs CE Europa(U19)

1-1

1-2
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Primera U19
Castilleja CF(U19) vs Coria(U19)

1-0

3-1
Sun 5, Dec-19:00 - Spanish Segunda Division
Malaga vs SD Amorebieta

0-2

1-2
Sun 5, Dec-17:00 - Spanish Segunda Division
SD Ponferradina vs CD Mirandes

1-0

2-1
Sun 5, Dec-21:15 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Alcorcon

0-0

3-1
Sun 5, Dec-21:15 - Spanish Segunda Division
Real Sociedad B vs Burgos CF

0-1

0-1
Sun 5, Dec-21:15 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs UD Ibiza

0-0

0-0
Sun 5, Dec-23:30 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs Sporting de Gijon

0-0

1-0
Sun 5, Dec-19:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
UD Llanera vs CD Cristo Atletico

1-1

3-2
Sun 5, Dec-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Artistico Navalcarnero vs Leganes B

0-1

0-2
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Gimnastica Segoviana vs Marino Luanco

1-1

4-1
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Arosa Sociedad Cultural vs Compostela

0-0

0-1
Sun 5, Dec-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Arenteiro

1-0

1-0
Sun 5, Dec-14:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
UC Ceares vs CF Salmantino UDS

1-0

1-0
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Aviles vs Mostoles

0-0

0-1
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
AD Union Adarve vs Bergantinos CF

1-0

2-1
Sun 5, Dec-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Cayon vs CD Izarra

0-0

0-0
Sun 5, Dec-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Sestao River vs UD Logrones B

1-0

2-1
Sun 5, Dec-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Santander B vs UD Mutilvera

0-0

0-0
Sun 5, Dec-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Pena Sport vs CD Tropezon

1-0

2-1
Sun 5, Dec-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Burgos Promesas vs AD San Juan

0-0

1-1
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Rioja CF vs Real Sociedad C

0-0

0-0
Sun 5, Dec-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Osasuna B vs SD Gernika

0-0

3-3
Sun 5, Dec-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Teruel vs Brea

0-1

0-1
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs SD Ejea

2-0

2-1
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Tarazona vs Numancia

0-0

0-1
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Cerdanyola del Valles vs Terrassa

0-0

2-0
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs SCR Pena Deportiva

0-2

0-3
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CE Europa vs SD Formentera

0-1

0-1
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Ebro vs SD Huesca B

0-0

0-0
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Ibiza Islas Pitiusas vs AE Prat

0-0

0-1
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andratx vs CF Badalona

0-0

1-0
Sun 5, Dec-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Las Palmas Atletico vs Cordoba C.F.

1-1

2-2
Sun 5, Dec-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Panaderia Pulido vs CD San Roque de Lepe

0-1

0-1
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Merida AD vs Cacereno

0-1

0-1
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Coria vs Don Benito

0-0

1-0
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
AD Ceuta vs Antequera CF

0-0

1-0
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cadiz B vs Tamaraceite

1-2

3-2
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Velez CF vs CD Mensajero

0-0

3-0
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Xerez Deportivo vs UD San Fernando

0-0

1-0
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Hercules CF vs Aguilas FC

1-0

2-1
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Eldense vs Atletico Mancha Real

0-1

0-1
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Alzira vs Calvo Sotelo Puertollano

0-0

2-1
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CF La Nucia vs Toledo

0-0

2-0
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Club Atletico Pulpileno vs CF Intercity

1-1

1-1
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Real Murcia vs UD Melilla

0-0

0-0
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Levante B vs Recreativo Granada

0-1

1-1
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Socuellamos vs Mar Menor

1-0

2-2
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD El Ejido 2012 vs CD Marchamalo

2-2

2-2
Sun 5, Dec-19:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Luarca vs CD Tuilla

1-0

2-1
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs Langreo II

1-0

1-1
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Titanico DE Laviana vs CD Colunga


1-1
Sun 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Juvenil Ponteareas vs UD Somozas

0-0

0-1
Sun 5, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Lucena CF vs Salerm Cosmetics Puente Genil

0-0

0-0
Sun 5, Dec-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs CD Cabecense

1-0

1-0
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Tomares vs AD Cartaya

0-0

0-0
Sun 5, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs San Rafael

0-0

2-0
Sun 5, Dec-15:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs CD Buzanada

1-0

1-0
Sun 5, Dec-15:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
La Cuadra vs CD Vera Puerto De La Cruz


1-1
Sun 5, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs CD Union Sur Yaiza

1-0

3-1
Sun 5, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Gran Tarajal vs Arucas CF

0-0

0-0
Sun 5, Dec-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Atletico Paso vs Tenerife B

0-0

1-0
Sun 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs AD Caravaca

3-0

3-0
Sun 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs Bala Azul

0-0

0-1
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Lorca Deportiva FC vs Real Murcia B

0-1

1-1
Sun 5, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Union CF vs UCAM Cartagena FC

1-0

1-0
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs Deportiva Minera

2-0

4-0
Sun 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs CD Azuaga

0-1

0-1
Sun 5, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Badajoz B vs EMD Aceuchal

0-0

0-0
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs SP Villafranca

1-0

2-0
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs CD Calamonte

2-1

4-1
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Miajadas vs UP Plasencia


0-1
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Don Alvaro vs Arroyo Club Polideportivo

1-1

2-3
Sun 5, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs CD Robres

2-3

3-4
Sun 5, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Carinena vs Epila CF


1-0
Sun 5, Dec-19:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs CD Cuarte Industria

1-0

1-0
Sun 5, Dec-14:45 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Barbastro vs Biescas

0-0

1-0
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs CD Caspe

0-1

0-1
Sun 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Selaya FC vs UC Cartes

0-1

1-1
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Gimnastica Torrelavega vs Barreda Balompie

1-0

3-0
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Naval vs CF Vimenor

0-0

0-0
Sun 5, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs CD Colindres

3-0

5-1
Sun 5, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Leioa vs CD Lagun Onak

1-0

2-0
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs Alaves B

0-0

0-0
Sun 5, Dec-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs UE Olot

0-0

0-3
Sun 5, Dec-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Guineueta vs CE Manresa

0-0

0-3
Sun 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Peralada vs FC Vilafranca

0-0

1-1
Sun 5, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Sants vs UE Vilassar de Mar

0-0

0-2
Sun 5, Dec-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs Pobla De Mafumet CF

1-0

1-0
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs UE Castelldefels

0-1

0-1
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs UE Figueres

1-2

1-3
Sun 5, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RCD Carabanchel vs Galapagar

0-2

0-2
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs Fuenlabrada Promesas Madrid 2021

0-1

0-3
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Villaviciosa De Odon vs Villaverde Boetticher CF

0-1

1-1
Sun 5, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Palencia CF vs CD La Virgen Del Camino

2-0

2-0
Sun 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs Atletico Tordesillas

1-0

2-2
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Guijuelo vs CD Mirandes B

0-0

1-0
Sun 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs Numancia B

1-0

5-0
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Ribert vs Ciudad Rodrigo

0-0

1-0
Sun 5, Dec-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs Intergym Melilla

4-0

7-0
Sun 5, Dec-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Alhaurino vs Marbella FC

0-0

0-2
Sun 5, Dec-22:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Malagueno vs CD El Palo

0-1

0-1
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Juventud Torremolinos vs Alhaurin de la Torre

2-0

3-0
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs Almeria B

1-1

1-1
Sun 5, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD Torre del Mar vs CD Torreperogil

0-1

3-1
Sun 5, Dec-19:00 - Sweden Superettan
GAIS vs Dalkurd FF

0-1

1-1
Sun 5, Dec-17:00 - Sweden Superettan
Akropolis IF vs Skovde AIK

0-0

0-0
Sun 5, Dec-19:30 - Swiss Super League
St. Gallen vs Grasshoppers

0-2

0-4
Sun 5, Dec-19:30 - Swiss Super League
FC Lugano vs Sion

2-0

2-0
Sun 5, Dec-17:15 - Swiss Super League
Basel vs Lausanne Sports

0-0

1-1
Sun 5, Dec-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Chiasso vs Young Boys II

1-1

1-2
Sun 5, Dec-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Biel-Bienne vs Bellinzona

2-0

2-2
Sun 5, Dec-11:00 - Taiwan Football Premier League
Hang Yuen FC vs Zhanyi Skywalkers

1-0

1-0
Sun 5, Dec-11:00 - Taiwan Football Premier League
NTUPES vs Taiwan Steel

0-4

0-9
Sun 5, Dec-12:00 - Taiwan Football Premier League
Taichung Futuro vs Taipower FC

0-1

1-2
Sun 5, Dec-13:00 - Taiwan Football Premier League
Taiwan CPC vs Tatung FC

2-1

2-3
Sun 5, Dec-13:00 - Tajikistan Higher League
FC Kuktosh vs FC Istiklol Dushanbe

1-2

1-2
Sun 5, Dec-13:00 - Tajikistan Higher League
Faizkand vs FC Khatlon

1-0

2-1
Sun 5, Dec-13:00 - Tajikistan Higher League
CSKA Pamir Dushanbe vs Khujand

1-0

1-0
Sun 5, Dec-13:00 - Tajikistan Higher League
FK Dushanbe 83 vs FC Istaravshan

0-0

0-2
Sun 5, Dec-13:00 - Tajikistan Higher League
FK Eskhata vs Ravshan Kulob


1-0
Sun 5, Dec-16:00 - Thai League 2
MOF Customs United vs Sukhothai FC

0-4

1-4
Sun 5, Dec-16:00 - Thai League 2
Udon Thani vs Chiangmai FC

1-1

3-1
Sun 5, Dec-15:00 - Thai League 2
Kasetsart FC vs Khonkaen FC

1-1

2-1
Sun 5, Dec-15:00 - Thai League 2
Ayutthaya United vs Ranong United FC

0-0

1-0
Sun 5, Dec-12:30 - Thai League 3
Bangkok FC vs Chamchuri United FC

0-0

0-0
Sun 5, Dec-12:30 - Thai League 3
Samut Prakan FC vs Nonthaburi United

0-1

1-2
Sun 5, Dec-12:30 - Thai League 3
North Bangkok College vs Inter Bangkok

0-0

3-0
Sun 5, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
EGS Gafsa vs CS Korba

0-0

1-1
Sun 5, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
AS Oued Ellil vs EO Sidi Bouzid

0-0

0-0
Sun 5, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
CO Medenine vs Stade Tunisien

0-0

0-0
Sun 5, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
CS Tabarka vs Stade Gabesien

0-0

0-1
Sun 5, Dec-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Altinordu vs Samsunspor

0-1

0-2
Sun 5, Dec-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Denizlispor vs Bursaspor

0-2

1-3
Sun 5, Dec-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Boluspor

0-1

1-2
Sun 5, Dec-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Manisa FK vs Kocaelispor

0-0

2-1
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Batman Petrolspor vs Erbaaspor S

1-0

1-1
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kutahyaspor vs Hendek Spor

0-0

2-0
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Artvin Hopaspor vs Kelkit Belediye Hurriyet

0-0

0-0
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Bergama Belediyespor vs Sancaktepe Belediye Spor

2-0

6-1
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Karaman Belediyespor vs Osmaniyespor

0-0

1-0
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Arnavutkoy Belediyespor vs Elazigspor

0-0

2-0
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Hacettepe S.K. vs Kestelspor

0-0

2-0
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Aksarayspor vs Siirt Il Ozel Idaresi Spor

3-0

3-2
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Darica Genclerbirligi vs Elazig Belediyespor

0-0

1-0
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Duzcespor vs 52 Orduspor

1-0

1-0
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Carsambaspor vs Yomraspor

2-1

2-2
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeilyurt Belediyespor vs Altindag Belediyespor

0-0

0-1
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kusadasispor vs 76 Igdir Belediye spor

1-1

1-1
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Ceyhanspor vs Ofspor

0-2

0-2
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Gumushanespor vs Karabukspor

3-0

4-0
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Tepecikspor vs Mardin BB

1-0

2-0
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Agri 1970 Spor vs Belediye Derincespor

0-0

0-0
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karakopru Belediyespor vs Icel Idmanyurdu Spor

1-1

1-1
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Pazarspor vs Isparta Davrazspor

1-0

2-0
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Eskisehirspor vs Kirsehir Belediyespor

1-0

1-1
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Tarsus Idman Yurdu

1-0

1-0
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankara Demirspor vs Nazillispor

0-0

0-0
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Zonguldak vs 1922 Konyaspor

1-0

2-1
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Karacabey Birlikspor vs Usakspor

0-0

1-0
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sariyer vs Nigde Belediyespor

0-0

2-0
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kahramanmaras vs Diyarbekirspor

1-0

4-0
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Belediye Vanspor vs Ankaraspor FK

1-1

2-2
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Afjet Afyonspor

3-0

3-4
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Corum Belediyespor vs Inegolspor

0-0

0-1
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bayburt Ozel Idare vs Adiyamanspor

1-1

2-1
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Somaspor

2-1

2-2
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bodrumspor vs Hekimoglu Trabzon

0-0

1-1
Sun 5, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Serik Belediyespor vs Ergene Velimese

2-0

3-0
Sun 5, Dec-17:00 - Turkey Super Lig
Giresunspor vs Fatih Karagumruk

0-1

3-1
Sun 5, Dec-17:00 - Turkey Super Lig
Hatayspor vs Istanbul Basaksehir F.K.

0-3

0-3
Sun 5, Dec-19:59 - Turkey Super Lig
Fenerbahce vs Rizespor

1-0

4-0
Sun 5, Dec-14:30 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Antalyaspor

2-0

2-0
Sun 5, Dec-12:30 - Turkey U19 League
Kayserispor(U19) vs Antalyaspor(U19)

0-1

1-3
Sun 5, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Denizlispor(U19) vs Bursaspor(U19)

0-1

0-1
Sun 5, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Altinordu(U19) vs Samsunspor(U19)

1-0

2-1
Sun 5, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Giresunspor(U19) vs Fatih Karagumruk(U19)

0-2

2-5
Sun 5, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Manisa FK(U19) vs Kocaelispor(U19)

0-0

1-3
Sun 5, Dec-16:00 - Uganda Super League
Vipers SC vs Kampala City Council(KCCA)

1-1

2-2
Sun 5, Dec-16:00 - Uganda Super League
Uganda People\'S Defence Force(UPDF) vs Bright Stars

1-1

2-1
Sun 5, Dec-16:00 - Uganda Super League
Arua Hill vs Tooro United

1-0

3-1
Sun 5, Dec-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Zorya vs FC Inhulets Petrove

0-0

1-0
Sun 5, Dec-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
PFC Oleksandria vs FC Mynai

2-0

3-0
Sun 5, Dec-21:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Desna Chernihiv vs FC Mariupol

0-1

3-3
Sun 5, Dec-14:00 - Ukraine U21 Liga
Dnipro-1 (U21) vs Chernomorets Odessa(U21)

1-0

2-2
Sun 5, Dec-16:55 - Uruguay Primera Division
Villa Espanola vs Cerro Largo

0-1

1-1
Sun 5, Dec-00:00 - Uruguay Primera Division
CA Penarol vs IA Sud America

0-0

3-1
Sun 5, Dec-00:00 - Uruguay Primera Division
Nacional Montevideo vs CA River Plate

1-1

4-2
Sun 5, Dec-00:00 - Uruguay Primera Division
CA Rentistas vs Plaza Colonia

2-1

2-3
Sun 5, Dec-00:00 - Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers vs Centro Atletico Fenix

0-0

1-1
Sun 5, Dec-00:00 - Uruguay Primera Division
Boston River vs Deportivo Maldonado

0-1

2-1
Sun 5, Dec-00:00 - Uruguay Primera Division
Montevideo City Torque vs CA Progreso

1-0

1-0
Sun 5, Dec-03:55 - USA Major League Soccer
Portland Timbers vs Real Salt Lake

1-0

2-0
Sun 5, Dec-01:15 - Venezuela Primera Division
Portuguesa FC vs Hermanos Colmenares

1-0

3-0
Sun 5, Dec-01:30 - Venezuela Primera Division
Metropolitanos FC vs Aragua FC

0-2

2-2
Sun 5, Dec-23:00 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Deportivo Lara

1-0

2-2
Sun 5, Dec-18:00 - WAFF U16 Championship
United Arab Emirates(U16) vs Syria(U16)


4-1
Sun 5, Dec-16:00 - WAFF U16 Championship
Jordan(U16) vs Bahrain(U16)


4-0
Sun 5, Dec-19:45 - WAFF U16 Championship
Lebanon(U16) vs Saudi Arabia(U16)


1-2
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.