AD:

Football Results for Sun 26, Sep 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 26, Sep 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


AD: Enjoy a 100% matched deposit bonus of up to 5BTC at Cloudbet. CLICK HERE TO JOIN NOW 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 26, Sep-17:00 - AFC Women\\\'s Asian Cup Qualifiers
Tajikistan Women\'s vs Maldives Women\'s

3-0

4-0
Sun 26, Sep-17:00 - African Youth Championship Woman\\\'s U20
Benin Women\'s U20 vs Morocco Women\'s U20

0-2

1-2
Sun 26, Sep-19:59 - African Youth Championship Woman\\\'s U20
Mauritania Women\'s(U20) vs Ghana women\'s(U20)


0-3
Sun 26, Sep-21:45 - Albania Super league
Partizani Tirana vs Vllaznia Shkoder

0-1

1-1
Sun 26, Sep-18:00 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs UE Engordany

0-0

1-1
Sun 26, Sep-13:00 - Andorra Super league
UE Sant Julia vs UE Santa Coloma

1-1

1-2
Sun 26, Sep-20:30 - Andorra Super league
Inter Club D\'Escaldes vs Atletic Escaldes

0-0

0-0
Sun 26, Sep-15:30 - Andorra Super league
CE Carroi vs FC Ordino

0-1

1-5
Sun 26, Sep-22:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Argentino de Quilmes vs Deportivo Merlo

0-1

0-2
Sun 26, Sep-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Italiano vs Ituzaingo

0-0

0-1
Sun 26, Sep-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Central Cordoba De Rosario vs Leandro N Alem

1-0

1-0
Sun 26, Sep-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Excursionistas BsAs vs Berazategui

2-2

3-2
Sun 26, Sep-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Ferrocarril Midland vs Real Pilar

0-0

0-0
Sun 26, Sep-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
El Porvenir vs Sportivo Dock Sud

1-1

1-2
Sun 26, Sep-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
CA Atlas vs General Lamadrid

0-1

1-1
Sun 26, Sep-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
San Martin Burzaco vs Argentino de Merlo

0-1

0-2
Sun 26, Sep-22:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Defensores de Cambaceres vs Deportivo Paraguayo

1-1

1-1
Sun 26, Sep-22:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Puerto Nuevo vs CDyS Juventud Unida

1-0

1-1
Sun 26, Sep-22:45 - Argentine Primera Division
San Lorenzo vs Defensa Y Justicia

2-0

2-1
Sun 26, Sep-20:30 - Argentine Primera Division
Union Santa Fe vs Patronato Parana

0-0

2-0
Sun 26, Sep-01:00 - Argentine Primera Division
CA Banfield vs Atletico Tucuman

2-0

2-0
Sun 26, Sep-03:15 - Argentine Primera Division
CA Central Cordoba SDE vs River Plate

0-1

1-3
Sun 26, Sep-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Maipu vs Atletico Atlanta

2-1

3-2
Sun 26, Sep-01:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Tigre vs Alvarado Mar del Plata

1-0

1-0
Sun 26, Sep-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia Jujuy vs Independiente Rivadavia

0-0

1-1
Sun 26, Sep-22:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia Mendoza vs Almirante Brown

2-2

3-3
Sun 26, Sep-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Instituto Cordoba vs Barracas Central

1-0

1-0
Sun 26, Sep-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Ipswich City vs New Farm United

1-0

2-1
Sun 26, Sep-09:30 - Australia Brisbane Premier League
Albany Creek vs Mount Gravatt

3-0

4-0
Sun 26, Sep-11:00 - Australia Brisbane Premier League
Brisbane Knights vs The Lakes

0-2

1-8
Sun 26, Sep-11:00 - Australia Brisbane Premier League
St George Willawong FC vs Western Spirit

0-1

3-2
Sun 26, Sep-09:00 - Australia Brisbane Premier League Reserves
St George Willawong FC Reserve vs Western Spirit Reserve

1-1

6-5
Sun 26, Sep-09:00 - Australia FFA Cup
Floreat Athena vs Adelaide United

0-1

1-1
Sun 26, Sep-09:00 - Australia Queensland State Leagues
Ipswich Knights FC vs Sunshine Coast FC

1-0

2-0
Sun 26, Sep-09:15 - Australia Queensland State Leagues
Brisbane Wolves vs SWQ Thunder

0-1

0-4
Sun 26, Sep-09:15 - Australia Queensland State Leagues
Coomera vs Virginia United

2-1

2-1
Sun 26, Sep-11:15 - Australia Queensland State Leagues
Taringa Rovers vs Grange Thistle SC

0-1

1-1
Sun 26, Sep-10:15 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Sunshine Coast Wanderers FC Women\'s vs Souths United Women\'s

0-1

2-1
Sun 26, Sep-12:30 - Austria Erste Division
Grazer AK vs FC Wacker Innsbruck

1-1

3-1
Sun 26, Sep-12:30 - Austria Erste Division
Austria Wien Amateure vs Lafnitz

0-1

0-1
Sun 26, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga
LASK Linz vs FC Trenkwalder Admira

0-1

3-1
Sun 26, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga
TSV Hartberg vs Austria Wien

2-3

3-4
Sun 26, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs Sturm Graz

0-1

0-3
Sun 26, Sep-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga
First Vienna FC Women\'s vs Sudburgenland Women\'s

5-0

7-0
Sun 26, Sep-12:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Vorderland Women\'s vs Neulengbach Women\'s

0-0

1-1
Sun 26, Sep-17:00 - Austrian Regionalliga East
SV Stripfing vs Trenkwalder Admira Amateure

0-0

1-0
Sun 26, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SV Telfs vs SV Innsbruck

3-0

4-0
Sun 26, Sep-12:30 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SVG Reichenau vs Kitzbuhel

2-0

3-0
Sun 26, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
SC Rothis vs FC Lauterach

1-0

2-1
Sun 26, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
VfB Hohenems vs FC Wolfurt

0-1

3-1
Sun 26, Sep-13:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
Rotenberg vs SC Bregenz

0-0

6-0
Sun 26, Sep-12:30 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
Dornbirner SV vs SC Austria Lustenau B

0-0

0-2
Sun 26, Sep-18:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Baranovichi vs Dnepr Mogilev

2-0

2-2
Sun 26, Sep-19:59 - Belarus Pershaya Liga
Volna Pinsk vs Shakhtyor Petrikov

0-2

2-2
Sun 26, Sep-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Lokomotiv Gomel vs Arsenal Dzyarzhynsk

0-1

0-3
Sun 26, Sep-17:00 - Belarus Premier League
Smorgon FC vs Dinamo Minsk

0-3

0-5
Sun 26, Sep-19:00 - Belarus Premier League
Energetyk-BGU Minsk vs FC Vitebsk

1-1

2-2
Sun 26, Sep-21:30 - Belarus Premier League
Shakhter Soligorsk vs Neman Grodno

0-0

1-0
Sun 26, Sep-17:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Bobruichanka Bobruisk Women\'s vs Vitebsk Women\'s

1-0

2-1
Sun 26, Sep-15:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Dinamo-BGUFK Minsk Women\'s vs Neman Grodno Women\'s

2-1

5-1
Sun 26, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel vs Patro Eisden

3-0

3-1
Sun 26, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Knokke vs Rupel Boom

1-1

1-3
Sun 26, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division
Francs Borains vs Dessel Sport

1-0

1-0
Sun 26, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division
URSL Vise vs KVK Tienen

1-1

1-2
Sun 26, Sep-18:00 - Belgian Jupiler League
K.A.A. Gent vs Cercle Brugge

0-1

2-1
Sun 26, Sep-23:00 - Belgian Jupiler League
Genk vs RFC Seraing

2-0

3-0
Sun 26, Sep-23:00 - Belgian Jupiler League
Sporting Charleroi vs KV Mechelen

0-1

0-2
Sun 26, Sep-20:30 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs Anderlecht

2-0

2-2
Sun 26, Sep-15:30 - Belgian Jupiler League
St. Gilloise vs Royal Antwerp FC

1-0

1-2
Sun 26, Sep-18:00 - Belgium - 2e Klasse
Excelsior Virton vs KMSK Deinze

0-1

1-1
Sun 26, Sep-22:00 - Belgium - 2e Klasse
Royal Excel Mouscron vs Westerlo

0-1

1-2
Sun 26, Sep-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Nacional Potosi vs Real Potosi

3-0

4-2
Sun 26, Sep-01:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
CD San Jose vs Blooming

1-1

1-2
Sun 26, Sep-23:00 - Bosnia Premijer Liga
Zrinjski Mostar vs Sloboda Tuzla

0-0

1-0
Sun 26, Sep-17:00 - Bosnia Premijer Liga
Posusje vs NK Siroki Brijeg

0-0

2-2
Sun 26, Sep-19:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo vs Leotar

1-0

1-0
Sun 26, Sep-23:00 - Brasileiro Serie B
Cruzeiro (MG) vs Centro Sportivo Alagoano

1-0

1-2
Sun 26, Sep-00:30 - Brasileiro Serie B
Confianca (SE) vs Operario Ferroviario PR

0-0

1-0
Sun 26, Sep-01:30 - Brasileiro Serie B
Clube de Regatas Brasil vs Avai FC (SC)

1-2

1-2
Sun 26, Sep-04:00 - Brasileiro Serie B
Coritiba (PR) vs Guarani Futebol Clube

1-0

1-0
Sun 26, Sep-01:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Tupynambas/MG vs Villa Nova-MG

0-0

0-0
Sun 26, Sep-23:00 - Brazil National Football Tournament U20
Palmeiras Youth vs Cruzeiro Youth

0-0

0-0
Sun 26, Sep-17:00 - Brazil National Football Tournament U20
Santos Youth vs CR Flamengo (RJ) Youth

0-0

1-0
Sun 26, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Fortaleza Youth vs Vasco da Gama Youth

0-1

0-2
Sun 26, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Internacional (RS) Youth vs Bahia Youth

0-0

2-0
Sun 26, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Fluminense RJ Youth vs America MG Youth

0-0

1-0
Sun 26, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Botafogo RJ Youth vs Atletico GO Youth

0-0

1-0
Sun 26, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG
Sportist Svoge vs FC Sozopol


2-1
Sun 26, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG
Septemvri Sofia vs Septemvri Simitli

4-0

7-0
Sun 26, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG
Neftochimik Burgas vs Minyor Pernik


1-3
Sun 26, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG
Strumska Slava vs Yantra Gabrovo

1-0

1-0
Sun 26, Sep-19:00 - Bulgaria B PFG
Litex Lovech vs FC Dobrudzha

0-0

0-0
Sun 26, Sep-19:00 - Bulgaria B PFG
PFK Montana vs Etar Veliko Tarnovo

0-0

0-2
Sun 26, Sep-14:30 - Bulgaria B PFG
Spartak Varna vs FC Hebar Pazardzhik

1-0

1-0
Sun 26, Sep-19:59 - Bulgaria B PFG
Botev Plovdiv II vs Marek Dupnitza

1-0

1-0
Sun 26, Sep-20:15 - Bulgaria Premier
Ludogorets Razgrad vs POFC Botev Vratsa

3-1

3-1
Sun 26, Sep-17:30 - Bulgaria Premier
CSKA Sofia vs Levski Sofia

1-1

2-1
Sun 26, Sep-17:00 - Burundi Ligue A
Atheletico Olympic vs Le Messager Ngozi

1-0

1-0
Sun 26, Sep-17:00 - Burundi Ligue A
Flambeau du Centre vs Royal de Muramvya


1-0
Sun 26, Sep-17:00 - Burundi Ligue A
Les Crocos vs Bumamuru


1-2
Sun 26, Sep-18:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
America MG vs CR Flamengo (RJ)

0-0

1-1
Sun 26, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Juventude (RS) vs Santos

1-0

3-0
Sun 26, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Internacional (RS) vs Esporte Clube Bahia

1-0

2-0
Sun 26, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fluminense (RJ) vs RB Bragantino

2-0

2-1
Sun 26, Sep-00:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Ceara vs Chapecoense SC

0-0

1-0
Sun 26, Sep-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Corinthians Paulista (SP) vs Palmeiras

1-1

2-1
Sun 26, Sep-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Sao Paulo vs Atletico Mineiro (MG)

0-0

0-0
Sun 26, Sep-00:30 - Canadian Premier League
Atletico Ottawa vs Cavalry

2-1

3-1
Sun 26, Sep-03:10 - Canadian Premier League
Forge FC vs Pacific FC

1-1

2-1
Sun 26, Sep-22:00 - Canadian Premier League
York United vs Valour

0-1

2-1
Sun 26, Sep-01:00 - Canadian Soccer League
FC Vorkuta vs SC Scarborough


1-1
Sun 26, Sep-03:00 - Canadian Soccer League
Toronto Tigers FC vs Euru Futbol Academy


2-0
Sun 26, Sep-21:00 - Chile Primera B
Cobreloa vs Fernandez Vial

0-1

1-2
Sun 26, Sep-21:00 - Chile Primera B
CD Copiapo S.A. vs San Luis Quillota

0-1

4-1
Sun 26, Sep-23:30 - Chile Primera Division
Universidad de Chile vs Colo Colo

0-2

1-3
Sun 26, Sep-00:30 - Chile Primera Division
Melipilla vs Audax Italiano

0-0

1-1
Sun 26, Sep-19:00 - Chile Primera Division
Nublense vs Santiago Wanderers

1-0

1-2
Sun 26, Sep-03:00 - Chile Primera Division
Everton CD vs Curico Unido

0-0

0-0
Sun 26, Sep-02:00 - Chile Tercera Division
Colchagua CD vs Lautaro de Buin

0-0

2-0
Sun 26, Sep-22:00 - Chile Tercera Division
Deportes Limache vs AC Colina

1-0

3-1
Sun 26, Sep-22:00 - Chile Tercera Division
Deportes Recoleta vs General VelAsquez

1-1

2-3
Sun 26, Sep-12:30 - Chinese Football League Divison 1
Xinjiang Tianshan Leopard vs Guizhou FC

0-1

1-1
Sun 26, Sep-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Beijing BSU vs Wuhan Three Towns FC

0-0

0-1
Sun 26, Sep-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Heilongjiang Ice City vs Shaanxi Chang\'an Athletic FC

0-0

1-1
Sun 26, Sep-22:45 - Club Friendly
Comercial-PI vs Timon PI

3-0

4-0
Sun 26, Sep-16:00 - Club Friendly
Vipers SC vs Bidco Bul Fc

4-0

8-1
Sun 26, Sep-14:00 - Club Friendly
Firhouse Clover FC vs Cherry Orchard

3-0

3-3
Sun 26, Sep-14:00 - Club Friendly
Kilnamanagh vs Liffey Wanderers

0-2

3-3
Sun 26, Sep-22:00 - Club Friendly
Bonsucesso vs Barra Mansa FC

0-0

0-0
Sun 26, Sep-22:00 - Club Friendly
Mageense RJ vs Queimados RJ

3-1

4-1
Sun 26, Sep-23:00 - Colombia Copa Mustang
Patriotas FC vs Deportes Tolima

0-0

0-0
Sun 26, Sep-01:00 - Colombia Copa Mustang
Rionegro Aguilas vs Atletico Junior Barranquilla

0-0

1-2
Sun 26, Sep-03:05 - Colombia Copa Mustang
Atletico Nacional vs Deportivo Pasto

1-0

1-1
Sun 26, Sep-05:10 - Colombia Copa Mustang
Atletico Bucaramanga vs America de Cali

2-0

2-1
Sun 26, Sep-00:00 - Colombia Copa Premier
Fortaleza F.C vs Orsomarso

3-0

4-0
Sun 26, Sep-00:00 - Costa Rica Primera Division
Guanacasteca vs Cartagines Deportiva SA

2-0

2-1
Sun 26, Sep-21:00 - Costa Rica Primera Division
Municipal Grecia vs AD Santos De Guapiles

1-1

3-2
Sun 26, Sep-03:00 - Costa Rica Primera Division
AD San Carlos vs Guadalupe FC

1-0

4-2
Sun 26, Sep-06:00 - Costa Rica Primera Division
Herediano vs Jicaral Sercoba

1-0

1-0
Sun 26, Sep-06:00 - Costa Rica Primera Division
Sporting San Jose vs Alajuelense

0-1

0-3
Sun 26, Sep-19:00 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs NK Rijeka

2-1

3-4
Sun 26, Sep-21:05 - Croatia - 1. Division
Hajduk Split vs NK Lokomotiva Zagreb

0-0

1-0
Sun 26, Sep-18:00 - Croatia - 2. Division
NK Orijent Rijeka vs NK Osijek B

0-0

0-1
Sun 26, Sep-18:00 - Croatia - 2. Division
Bijelo Brdo vs NK Jarun

1-1

2-2
Sun 26, Sep-18:00 - Croatia - 2. Division
NK Solin vs NK Varteks Varazdin

0-2

0-2
Sun 26, Sep-18:00 - Croatia - 2. Division
NK Croatia Zmijavci vs NK Opatija

1-0

3-0
Sun 26, Sep-12:00 - Croatia U19
Slaven Koprivnica(U19) vs NK Croatia Sesvete(U19)

0-1

1-3
Sun 26, Sep-19:59 - Cyprus 1 Division
AEL Limassol vs Apollon Limassol FC

0-0

0-1
Sun 26, Sep-19:59 - Cyprus 1 Division
AC Omonia Nicosia vs Pafos FC

0-1

1-1
Sun 26, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
Omonia Aradippou vs Akritas Chloraka

1-0

1-3
Sun 26, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
Ahironas Liopetriou vs Othellos Athienou

1-0

3-0
Sun 26, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
Omonia 29is Maiou vs Olympiada Lympion

0-0

0-1
Sun 26, Sep-18:30 - Czech Republic 2. Liga
SK Slovan Varnsdorf vs Fotbal Trinec

3-0

5-1
Sun 26, Sep-18:30 - Czech Republic 2. Liga
FK MAS Taborsko vs Chrudim

0-0

1-0
Sun 26, Sep-18:30 - Czech Republic 2. Liga
Prostejov vs Opava

0-1

0-1
Sun 26, Sep-12:30 - Czech Republic 2. Liga
Sparta Praha B vs FC Sellier & Bellot Vlasim

0-3

2-3
Sun 26, Sep-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs SK Sigma Olomouc

0-0

0-0
Sun 26, Sep-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Mlada Boleslav vs 1.FC Slovacko

1-3

3-5
Sun 26, Sep-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Baumit Jablonec vs Slovan Liberec

0-1

0-1
Sun 26, Sep-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs Hradec Kralove

2-0

4-1
Sun 26, Sep-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Synot Slovacko Women\'s vs Slovan Liberec Women\'s

1-0

2-0
Sun 26, Sep-13:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Pardubice Women\'s vs FC Viktoria Plzen Women\'s

2-2

3-3
Sun 26, Sep-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vrchovina vs Synot Slovacko II

0-2

1-2
Sun 26, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Unicov vs Sigma Olomouc B

0-3

0-4
Sun 26, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vysocina Jihlava B vs Slovan Rosice

0-0

2-1
Sun 26, Sep-12:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Zlin B vs Viktoria Otrokovice

1-1

2-4
Sun 26, Sep-18:00 - Danish SAS Ligaen
FC Nordsjaelland vs FC Kobenhavn

0-1

1-5
Sun 26, Sep-19:59 - Danish SAS Ligaen
Brondby vs Aalborg BK

0-1

2-1
Sun 26, Sep-22:00 - Danish SAS Ligaen
Vejle vs Silkeborg IF

2-3

2-4
Sun 26, Sep-16:00 - Danish SAS Ligaen
Midtjylland vs Randers FC

1-0

1-0
Sun 26, Sep-16:00 - Danish SAS Ligaen
Viborg vs Odense BK

1-0

1-1
Sun 26, Sep-17:00 - Denmark - 1. Division
AC Horsens vs Nykobing FC

1-1

2-1
Sun 26, Sep-16:00 - Denmark - 1. Division
Jammerbugt vs Esbjerg FB

1-0

1-0
Sun 26, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
AB Gladsaxe vs B93 Copenhagen

1-0

1-2
Sun 26, Sep-17:00 - Denmark Woman\\\'s League
Thisted FC Women\'s vs Brondby Women\'s

1-1

3-1
Sun 26, Sep-15:00 - Denmark Woman\\\'s League
Aalborg BK Women\'s vs Kolding BK Women\'s

0-2

0-2
Sun 26, Sep-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Herlufsholm GF Women\'s vs Naesby BK Woman\'s

2-0

3-0
Sun 26, Sep-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Sundby BK Women\'s vs ASA Aarhus Women\'s


0-2
Sun 26, Sep-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Deportivo Cuenca vs Olmedo Riobamba

2-0

5-0
Sun 26, Sep-00:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Mushuc Runa vs Orense SC

0-0

0-0
Sun 26, Sep-02:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Guayaquil City F.C. vs 9 de Octubre

0-1

0-1
Sun 26, Sep-05:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Manta FC vs Liga Deportiva Universitaria

0-1

2-2
Sun 26, Sep-01:00 - El Salvador Primera Division
Jocoro FC vs Alianza San Salvador

3-0

3-3
Sun 26, Sep-04:30 - El Salvador Primera Division
Aguila vs Luis Angel Firpo

0-1

1-1
Sun 26, Sep-05:00 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs CD Chalatenango

1-1

1-4
Sun 26, Sep-05:00 - El Salvador Primera Division
Santa Tecla vs Once Deportivo Ahuachapan

0-0

0-1
Sun 26, Sep-18:00 - England FA Trophy
Hashtag United vs Chipstead FC

0-2

1-4
Sun 26, Sep-18:00 - England FA Women Super League
West Ham United Women\'s vs Leicester City Women\'s

3-0

4-0
Sun 26, Sep-21:45 - England FA Women Super League
Arsenal Women\'s vs Manchester City Women\'s

2-0

5-0
Sun 26, Sep-15:30 - England FA Women Super League
Manchester United Women\'s vs Chelsea FC Women\'s

0-3

1-6
Sun 26, Sep-17:00 - England FA Women Super League
Brighton & H.A. Women\'s vs Aston Villa Women\'s

0-0

0-1
Sun 26, Sep-17:00 - England FA Women Super League
Tottenham Hotspur Women\'s vs Reading Women\'s

0-0

1-0
Sun 26, Sep-15:00 - England Ladies Premier League
Charlton Athletic Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s

1-0

2-0
Sun 26, Sep-15:00 - England Ladies Premier League
Bristol City Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s

0-1

0-2
Sun 26, Sep-17:00 - England Ladies Premier League
Sunderland Women\'s vs Lewes Women\'s

0-1

1-1
Sun 26, Sep-17:00 - England Ladies Premier League
Liverpool Women\'s vs Crystal Palace Women\'s

2-1

2-1
Sun 26, Sep-17:00 - England Ladies Premier League
Sheffield United Women\'s vs Watford Women\'s

2-0

3-0
Sun 26, Sep-17:00 - England Ladies Premier League
London City Lionesses Women\'s vs Coventry Women\'s

0-1

2-2
Sun 26, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Nottingham Forest Women\'s vs Fylde LFC Women\'s


1-0
Sun 26, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Derby County Women\'s vs Middlesbrough Women\'s


4-0
Sun 26, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Stoke City Women\'s vs Brighouse Town Women\'s


1-1
Sun 26, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Huddersfield Town Women\'s vs Wolves Women\'s


2-3
Sun 26, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Hull City Women\'s vs Burnley Women\'s


0-3
Sun 26, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
West Bromwich WFC Women\'s vs Loughborough Lightning Women\'s


5-0
Sun 26, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Keynsham Town Women\'s vs Chichester City Women\'s


2-1
Sun 26, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Hounslow Women\'s vs Portsmouth Women\'s


0-11
Sun 26, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Milton Keynes Dons Women\'s vs Cardiff City Women\'s


1-1
Sun 26, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Oxford United Women\'s vs Bridgwater United Women\'s


3-0
Sun 26, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Southampton Women\'s vs London Bees Women\'s


5-0
Sun 26, Sep-17:30 - England Women\\\'s Southern Premier League
Plymouth Argyle Women\'s vs Gillingham Women\'s


1-3
Sun 26, Sep-19:30 - English Premier League
Arsenal vs Tottenham Hotspur

3-0

3-1
Sun 26, Sep-17:00 - English Premier League
Southampton vs Wolverhampton Wanderers

0-0

0-1
Sun 26, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga
Parnu JK vs FC Nomme United

0-2

0-2
Sun 26, Sep-18:00 - Estonia Esi Liiga
FC Elva vs Tartu JK Tammeka B

0-2

1-4
Sun 26, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Laanemaa Haapsalu vs Vandra JK Vaprus

0-0

1-0
Sun 26, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B
FC Tallinn vs JK Tallinna Kalev II

0-1

0-7
Sun 26, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Harju JK Laagri vs Tallinna JK Legion B

2-1

4-2
Sun 26, Sep-14:00 - Estonia Meistri Liiga
Viljandi JK Tulevik vs FC Flora Tallinn

0-0

2-2
Sun 26, Sep-16:00 - Estonia Meistri Liiga
Nomme Kalju vs Paide Linnameeskond

1-1

3-2
Sun 26, Sep-17:50 - Estonia Meistri Liiga
Trans Narva vs FC Kuressaare

0-1

2-2
Sun 26, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
B36 Torshavn vs EB Streymur

1-2

3-2
Sun 26, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
IF Fuglafjordur vs KI Klaksvik

1-2

1-5
Sun 26, Sep-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
07 Vestur Sorvagur vs Vikingur Gota

0-1

1-2
Sun 26, Sep-19:59 - Faroe Islands Formuladeildin
Toftir B68 vs NSI Runavik

0-0

0-1
Sun 26, Sep-16:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Pallokerho-35 Women\'s vs Jyvaskylan Pallokerho Women\'s

1-0

1-2
Sun 26, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
Kapylan Pallo vs PEPO

2-0

3-1
Sun 26, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola vs OTP Oulu

0-1

2-2
Sun 26, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Narpes Kraft vs Jakobstads Bollklubb

2-0

4-0
Sun 26, Sep-14:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
OLS Oulu vs VIFK Vaasa

2-0

5-2
Sun 26, Sep-16:00 - Finland Junior League
GrIFK Youth vs Gnistan Youth

2-1

2-1
Sun 26, Sep-18:00 - Finland Junior League
VJS Vantaa Youth vs Atlantis Youth

1-0

2-2
Sun 26, Sep-13:30 - Finland Junior League
Lahti Youth vs Haka Youth

0-0

1-1
Sun 26, Sep-15:00 - Finland Junior League
Ilves Youth vs PPJ Akatemia Am

1-2

2-4
Sun 26, Sep-15:15 - Finland Junior League
Inter Turku Am vs PK-35 Youth

1-0

4-0
Sun 26, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga
HJK Helsinki vs Inter Turku

0-0

0-1
Sun 26, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga
KuPS vs HIFK

0-0

0-0
Sun 26, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga
IFK Mariehamn vs KTP Kotka

3-2

4-2
Sun 26, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga
SJK Seinajoki vs Lahti

3-0

4-1
Sun 26, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga
AC Oulu vs FC Haka

0-1

0-1
Sun 26, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga
Ilves Tampere vs FC Honka

0-0

0-0
Sun 26, Sep-16:00 - Finland Ykkonen
RoPS Rovaniemi vs Gnistan

1-2

3-4
Sun 26, Sep-17:00 - Finland Ykkonen
Mikkelin Palloilijat vs MuSa

2-1

5-2
Sun 26, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
US Orleans U19 vs Chambly FC (U19)


3-1
Sun 26, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lens U19 vs Caen(U19)


2-2
Sun 26, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille(U19) vs Drancy(U19)


0-1
Sun 26, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Evreux(U19) vs Valenciennes US(U19)


0-2
Sun 26, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Feignies(U19) vs Amiens SC(U19)


0-2
Sun 26, Sep-16:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs ES Troyes AC(U19)


1-0
Sun 26, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Clermont Foot U19 vs Lyonnais U19


1-1
Sun 26, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Auxerre(U19) vs Metz U19


0-4
Sun 26, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Paris FC U19 vs Pontarlier(U19)


4-1
Sun 26, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Bourg Peronnas(U19) vs Nancy(U19)


3-0
Sun 26, Sep-15:00 - French Championnat National U19 Groupe B
ASPTT Dijon(U19) vs Sochaux U19


2-2
Sun 26, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Avranches(U19) vs Stade Rennais FC(U19)


2-3
Sun 26, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Chateauroux U19 vs Brest Stade U19


1-1
Sun 26, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Tours FC U19 vs USSA Vertou(U19)


0-3
Sun 26, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Concarneau(U19) vs Laval U19


0-2
Sun 26, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Saint-Etienne U19 vs Colomiers U19


2-1
Sun 26, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Montpellier(U19) vs Istres(U19)


2-0
Sun 26, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Nimes(U19) vs Pieve di Lota(U19)


4-1
Sun 26, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Marseille(U19) vs Cannes AS U19


3-1
Sun 26, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulon (U19) vs Nice U19


0-1
Sun 26, Sep-14:45 - French Feminines D1
Paris Saint Germain Women\'s vs Paris FC Women\'s

3-0

4-0
Sun 26, Sep-22:45 - French Le Championnat Ligue 1
Marseille vs RC Lens

2-2

2-3
Sun 26, Sep-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
Clermont Foot vs AS Monaco

1-1

1-3
Sun 26, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
ESTAC Troyes vs Angers SCO

1-0

1-1
Sun 26, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Brestois vs FC Metz

0-1

1-2
Sun 26, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade de Reims vs Nantes

0-0

3-1
Sun 26, Sep-15:00 - French Le Championnat Ligue 1
Bordeaux vs Stade Rennes FC

0-0

1-1
Sun 26, Sep-14:00 - Friendly Internationals
Sweden(U16) vs Norway(U16)

1-1

2-1
Sun 26, Sep-19:59 - Friendly Internationals
Nepal vs Oman

1-2

2-7
Sun 26, Sep-17:00 - Futsal World Cup
Morocco Futsal vs Brazil Futsal

0-1

0-1
Sun 26, Sep-19:30 - Futsal World Cup
Russia Football Union Futsal vs Argentina Futsal

0-0

1-1
Sun 26, Sep-15:00 - German 3. Liga
Turkgucu Ataspor Munchen vs Dortmund(Am)

1-0

2-1
Sun 26, Sep-16:00 - German 3. Liga
FSV Zwickau vs SC Freiburg II

0-0

0-0
Sun 26, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Werder Bremen(U17) vs Hertha Zehlendorf(U17)


2-1
Sun 26, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Eintracht Frankfurt(U17) vs SpVgg Unterhaching U17

0-1

1-2
Sun 26, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
FC Ingolstadt(U17) vs Bayern Munich(U17)

1-0

1-4
Sun 26, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SV Darmstadt U17 vs 1. FSV Mainz 05(U17)

1-0

3-2
Sun 26, Sep-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Reutlingen(U17) vs Nurnberg (U17)

0-2

0-4
Sun 26, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bochum(U17) vs Monchengladbach(U17)


1-2
Sun 26, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bayer Leverkusen(U17) vs Fortuna Dusseldorf(U17)

0-1

0-2
Sun 26, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SV Lippstadt(U17) vs Dortmund(U17)


0-2
Sun 26, Sep-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Schalke 04 (U17) vs SC Paderborn 07(U17)

1-1

4-1
Sun 26, Sep-17:30 - German B-Junioren-Bundesliga West
Preuben Munster(U17) vs SG Unterrath(U17)

1-0

2-1
Sun 26, Sep-19:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs Augsburg

3-0

3-0
Sun 26, Sep-17:30 - German Bundesliga
VfL Bochum vs VfB Stuttgart

0-0

0-0
Sun 26, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
Hannover 96 vs SV Sandhausen

0-0

1-2
Sun 26, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
Hamburger vs FC Nurnberg

1-1

2-2
Sun 26, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
Dynamo Dresden vs Werder Bremen

1-0

3-0
Sun 26, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord
VfL Osnabruck(U19) vs Chemnitzer(U19)

0-0

1-0
Sun 26, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Mainz(U19) vs FC Kaiserslautern (U19)

4-0

7-1
Sun 26, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Astoria Walldorf(U19) vs FC Ingolstadt(U19)

0-2

0-2
Sun 26, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Kassel U19 vs 1. FC Heidenheim(U19)

0-1

0-5
Sun 26, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Greuther Furth(U19) vs Stuttgarter Kickers(U19)

2-0

3-1
Sun 26, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Essen(U19) vs Bochum(U19)

2-1

2-2
Sun 26, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
MSV Duisburg (U19) vs Wuppertaler SV(U19)

0-1

0-1
Sun 26, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Schalke 04 (U19) vs Alemannia Aachen(U19)

2-0

5-0
Sun 26, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Koln (U19) vs Fortuna Dusseldorf U19

2-0

6-1
Sun 26, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Oberhausen U19 vs Monchengladbach(U19)

0-1

1-1
Sun 26, Sep-17:00 - German Junioren Bundesliga West
SC Paderborn 07(U19) vs Viktoria Koln(U19)

1-0

1-2
Sun 26, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Lokomotive Leipzig vs Germania Halberstadt

2-0

4-0
Sun 26, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
VfB Auerbach vs Hertha BSC Berlin Am

2-0

3-2
Sun 26, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Union Furstenwalde vs SV Babelsberg 03

1-1

1-4
Sun 26, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs Eintracht Norderstedt

2-2

4-4
Sun 26, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Teutonia Ottensen vs Hamburger SV II

0-0

2-1
Sun 26, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Preuben Munster vs Wuppertaler SV

0-0

0-0
Sun 26, Sep-13:00 - Germany Woman\\\'s Cup
Hegauer FV Women\'s vs Carl Zeiss Jena Women\'s

0-1

0-2
Sun 26, Sep-14:00 - Germany Woman\\\'s Cup
FSV Babelsberg Women\'s vs Sportfreunde Siegen Women\'s

0-4

0-6
Sun 26, Sep-17:00 - Germany Woman\\\'s Cup
Nurnberg Women\'s vs Eintracht Frankfurt Women\'s

0-1

0-5
Sun 26, Sep-17:00 - Germany Woman\\\'s Cup
Wurzburger Kickers Women\'s vs Hoffenheim Women\'s

0-3

0-5
Sun 26, Sep-16:00 - Germany Woman\\\'s Cup
Arminia Bielefeld Women\'s vs Koln Women\'s

0-1

0-6
Sun 26, Sep-16:00 - Germany Woman\\\'s Cup
SV Meppen Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s

0-0

0-1
Sun 26, Sep-16:00 - Germany Woman\\\'s Cup
RB Leipzig Women\'s vs Bayer Leverkusen Women\'s

1-1

1-3
Sun 26, Sep-16:00 - Germany Woman\\\'s Cup
Rostocker FC Women\'s vs Henstedt Ulzburg Women\'s

0-3

0-7
Sun 26, Sep-16:00 - Germany Woman\\\'s Cup
Wormatia Worms Women\'s vs Karlsruher SC Women\'s

0-1

0-2
Sun 26, Sep-13:00 - Germany Women Division 2
Bayern Munich B Women\'s vs Wolfsburg B Women\'s

4-0

4-1
Sun 26, Sep-16:00 - Greece Cup
Ierapetra vs Kalamata AO

0-0

0-0
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Cup
Kallithea vs AO Episkopis Rethymno

1-0

1-1
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Cup
Apollon Larissas vs AEL Larisa

0-0

0-3
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Cup
Pierikos vs Iraklis 1908

0-1

1-2
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Cup
Veria FC vs Anagennisi Karditsa

0-0

0-0
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Cup
Ilioupoli vs Asteras Vlachioti

0-0

2-0
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Cup
PAO Rouf vs Ergotelis

0-2

0-3
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Cup
Giorgos Karaiskakis vs Xanthi

0-2

0-2
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Cup
Thesprotos vs Almopos Aridaea

1-0

1-2
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Cup
Diagoras Vrachneika vs Panachaiki

0-1

0-1
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Cup
Edessaikos vs Kozani F.S.

0-2

1-3
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Cup
Nea Artaki vs Kifisia

1-1

1-2
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Cup
Acheron Kanalaki vs Olympiakos Volos

1-1

1-1
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Cup
Poseidon Nea Michaniona vs Levadiakos

0-3

0-5
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Cup
Lefkimmi vs Apollon Pontou

0-0

0-0
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Cup
Thiseas Agria vs Panserraikos

1-0

2-2
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Cup
Fikis vs Niki Volos

0-1

0-1
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Cup
Panagriniakos vs Trikala

0-0

0-2
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Cup
Ethnikos Sochos vs AO Ipato

0-1

0-1
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Cup
Giouchtas vs Agios Nikolaos

1-0

1-1
Sun 26, Sep-19:15 - Greece Super League 1
Lamia vs Panaitolikos Agrinio

1-1

2-2
Sun 26, Sep-21:30 - Greece Super League 1
PAOK Saloniki vs AEK Athens

1-0

2-0
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Super League 1
Panathinaikos vs Volos NPS

4-0

5-1
Sun 26, Sep-17:00 - Greece Super League 1
Asteras Tripolis vs Olympiakos Piraeus

0-2

0-2
Sun 26, Sep-13:30 - Greece U19
Panathinaikos(U19) vs Volos NFC(U19)

3-0

4-0
Sun 26, Sep-01:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Aurora FC vs Deportivo Mictlan

0-0

0-0
Sun 26, Sep-01:30 - Guatemala Liga 2 Nacional
CSyD Mixco vs Club Comunicaciones B

1-1

1-1
Sun 26, Sep-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CD Suchitepequez vs Deportivo Puerto San Jose


4-0
Sun 26, Sep-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CD Marquense vs Plataneros


1-1
Sun 26, Sep-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Sanarate vs Chimaltenango


1-1
Sun 26, Sep-22:00 - Guatemala Liga Nacional
Nueva Concepcion vs CD Malacateco

0-0

0-0
Sun 26, Sep-16:30 - Holland Eredivisie
SC Heerenveen vs FC Twente Enschede

0-2

2-3
Sun 26, Sep-16:30 - Holland Eredivisie
AZ Alkmaar vs Go Ahead Eagles

2-0

5-0
Sun 26, Sep-18:45 - Holland Eredivisie
Heracles Almelo vs RKC Waalwijk

0-0

1-0
Sun 26, Sep-14:15 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs SC Cambuur

0-1

0-4
Sun 26, Sep-14:15 - Holland Eredivisie Women\\\'s
PSV Eindhoven Women\'s vs FC Twente Enschede Women\'s

2-1

2-1
Sun 26, Sep-16:30 - Holland Tweede Divisie
Tielse Eendracht Combinatie vs Koninklijke HFC

1-0

3-2
Sun 26, Sep-01:00 - Honduras Liga Nacional
Marathon vs CD Vida

1-1

1-2
Sun 26, Sep-09:30 - HongKong 1st Division League
Central & Western vs Shatin SA

0-1

1-2
Sun 26, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League
Wofoo Tai Po vs Citizen AA

3-1

3-1
Sun 26, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League
North District vs Happy Valley

3-1

6-1
Sun 26, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League
Wong Tai Sin vs Dreams Metro Gallery

0-0

3-1
Sun 26, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League
Hoi King SA vs Wing Yee

0-2

1-2
Sun 26, Sep-11:45 - HongKong 1st Division League
Yuen Long District SA vs Sham Shui Po

0-1

0-1
Sun 26, Sep-11:45 - HongKong 1st Division League
Eastern District SA vs South China

0-0

2-1
Sun 26, Sep-13:30 - HongKong 2 Division League
Kwai Tsing District FA vs Kwong Wah AA

3-0

3-2
Sun 26, Sep-14:30 - HongKong 2 Division League
Wan Chai SF vs Yau Tsim Mong FT

1-1

1-2
Sun 26, Sep-09:30 - HongKong 2 Division League
Fu Moon FC vs Lucky Mile FC

0-0

1-0
Sun 26, Sep-09:30 - HongKong 2 Division League
Chelsea FC Soccer School (HK) vs Kwun Tong FA

1-0

2-0
Sun 26, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League
Tuen Mun Football Team vs Mutual FC


2-0
Sun 26, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League
Kowloon City vs St. Joseph\'s FC

3-0

5-0
Sun 26, Sep-11:30 - HongKong Sapling Cup
Hong Kong Rangers FC vs Kitchee

0-0

0-3
Sun 26, Sep-18:00 - Hungary NB ?
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Csakvari TK

1-0

1-1
Sun 26, Sep-18:00 - Hungary NB ?
Dorogi FC vs Budaorsi SC

0-0

0-0
Sun 26, Sep-18:00 - Hungary NB ?
III.Keruleti TUE vs FC Ajka

0-2

2-4
Sun 26, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Pecsi MFC vs BFC Siofok

0-0

0-1
Sun 26, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Bekescsaba vs Diosgyor VTK

1-0

2-2
Sun 26, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Szolnoki MAV FC vs Kecskemeti TE

1-0

2-2
Sun 26, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Szegedi AK vs Soroksar

0-0

2-0
Sun 26, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Budafoki MTE vs Szombathelyi Haladas

0-1

0-2
Sun 26, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Tiszakecske vs Szentlorinc SE

1-0

1-2
Sun 26, Sep-21:30 - Hungary NB ?
ETO Gyori FC vs Vasas SC

0-0

3-1
Sun 26, Sep-16:15 - Hungary NB1
Kisvarda vs Debreceni VSC

0-1

2-1
Sun 26, Sep-19:00 - Hungary NB1
Ferencvarosi TC vs Ujpest FC

2-1

3-1
Sun 26, Sep-18:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Astra Hungary Women\'s vs Ferencvarosi TC Women\'s

0-2

0-3
Sun 26, Sep-18:00 - Iceland U19 League
Hafnarfjordur FH(U19) vs Throttur Reykjavik U19

1-2

2-4
Sun 26, Sep-18:00 - Indonesia Liga 2
PSCS Cilacap vs PSIM Yogyakarta

1-0

1-0
Sun 26, Sep-15:30 - Indonesia Liga 2
Persis Solo FC vs Putra Sinar Giri

2-0

2-0
Sun 26, Sep-16:30 - Iraqi League
Al Kahrabaa vs Al Shorta

0-0

0-2
Sun 26, Sep-19:00 - Iraqi League
Al Talaba vs Al Najaf

0-0

1-0
Sun 26, Sep-19:00 - Iraqi League
Erbil SC vs Baghdad

0-1

1-2
Sun 26, Sep-21:30 - Iraqi League
Naft Al Junoob vs Al Minaa Basra

1-0

3-1
Sun 26, Sep-19:59 - Israel Leumit League
Hapoel Acre FC vs Sektzia Nes Tziona

0-1

1-1
Sun 26, Sep-19:59 - Israel Leumit League
Beitar Tel Aviv Bat Yam vs Agudat Sport Ashdod

0-0

0-0
Sun 26, Sep-19:59 - Israel Leumit League
Hapoel Rishon Lezion vs Hapoel Kfar Saba

1-0

1-4
Sun 26, Sep-20:30 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Beitar Jerusalem

2-0

2-0
Sun 26, Sep-21:15 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Maccabi Petah Tikva FC

1-0

2-0
Sun 26, Sep-19:59 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs Hapoel Hadera

0-0

0-2
Sun 26, Sep-12:45 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Verona Youth

1-0

2-0
Sun 26, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera
Spal Youth vs Cagliari Youth

0-0

1-1
Sun 26, Sep-15:00 - Italian Campionato Primavera
Lecce Youth vs Genoa Youth

0-1

0-1
Sun 26, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Udinese Youth vs S.S.D. Monza 1912 Youth

1-0

2-1
Sun 26, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Crotone Youth vs Perugia Youth

1-2

1-3
Sun 26, Sep-22:45 - Italian Serie A
Napoli vs Cagliari

1-0

2-0
Sun 26, Sep-14:30 - Italian Serie A
Juventus vs Sampdoria

2-1

3-2
Sun 26, Sep-17:00 - Italian Serie A
Udinese vs Fiorentina

0-1

0-1
Sun 26, Sep-17:00 - Italian Serie A
Empoli vs Bologna

2-1

4-2
Sun 26, Sep-17:00 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs Salernitana

0-0

1-0
Sun 26, Sep-19:59 - Italian Serie A
Lazio vs AS Roma

2-1

3-2
Sun 26, Sep-22:30 - Italian Serie B
Vicenza vs Cremonese

0-1

0-1
Sun 26, Sep-22:30 - Italian Serie B
Ternana vs Spal

1-0

1-0
Sun 26, Sep-16:00 - Italian Serie B
Perugia vs Alessandria

1-1

1-1
Sun 26, Sep-18:15 - Italian Serie B
Parma Calcio 1913 vs Pisa

0-1

1-1
Sun 26, Sep-14:30 - Italian Women Division 1
Lazio Women\'s vs Fiorentina Women\'s

0-4

1-6
Sun 26, Sep-16:30 - Italy C1A
Triestina vs Calcio Lecco

2-0

2-0
Sun 26, Sep-16:30 - Italy C1A
Pro Vercelli vs AC Trento

0-1

1-1
Sun 26, Sep-16:30 - Italy C1A
FeralpiSalo vs Juventus(U23)

0-1

3-2
Sun 26, Sep-19:30 - Italy C1A
Pro Patria vs Padova

1-0

1-2
Sun 26, Sep-19:30 - Italy C1A
Mantova vs Piacenza

1-1

2-1
Sun 26, Sep-19:30 - Italy C1A
US Pergolettese vs USD Virtus Verona

0-1

2-2
Sun 26, Sep-19:30 - Italy C1A
Renate AC vs Pro Sesto

1-0

3-0
Sun 26, Sep-19:30 - Italy C1A
Giana Erminio vs Albinoleffe

0-0

0-1
Sun 26, Sep-19:30 - Italy C1A
US Fiorenzuola vs US Seregno

1-1

2-3
Sun 26, Sep-16:30 - Italy C1C
FC Bari 1908 vs Paganese Calcio 1926

1-0

1-1
Sun 26, Sep-16:30 - Italy C1C
Avellino vs S.S.D. Potenza Calcio

1-0

1-0
Sun 26, Sep-16:30 - Italy C1C
Foggia vs Juve Stabia

0-1

1-1
Sun 26, Sep-16:30 - Italy C1C
Taranto Sport vs Latina Calcio

0-0

2-0
Sun 26, Sep-16:30 - Italy C1C
Vibonese vs Turris Neapolis

0-3

1-4
Sun 26, Sep-16:30 - Italy C1C
S.S.D. Citta di Campobasso vs Fidelis Andria

0-0

1-3
Sun 26, Sep-16:30 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs S.S. Monopoli 1966

1-0

3-1
Sun 26, Sep-16:30 - Italy C1C
Picerno vs ACR Messina

1-1

2-1
Sun 26, Sep-16:30 - Italy C1C
Nuova Monterosi vs Palermo

0-1

1-1
Sun 26, Sep-18:00 - Italy Serie D
Ligorna vs ACSD Saluzzo


2-0
Sun 26, Sep-21:00 - Italy Serie D
Team Altamura vs FBC Gravina


0-1
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
Prato vs ASD Alcione


0-2
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
Chieti vs Atletico Terme Fiuggi


0-2
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
FC Rieti vs Foligno Calcio


2-1
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
Rende Calcio 1968 vs Paterno


3-4
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
AC Legnano vs US Caratese


3-0
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
Trapani vs Cavese

0-1

0-1
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
Ponte San Pietro vs Virtus Ciserano Bergamo


0-1
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
A.S.D. Bra vs USD PDHAE


3-0
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
Arzignano Valchiampo vs Montebelluna


3-1
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
AC Mestre vs Delta Porto Tolle


0-4
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
Scandicci vs Poggibonsi

2-0

2-1
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
Lentigione vs Ghivizzano Borgo Mozzano


2-1
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
FBC Derthona vs Chieri


2-4
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
Castelfidardo vs SSD Porto D\'Ascoli


0-1
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
Citta Di Messina vs Acireale

0-0

0-0
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
Castellanzese vs Vis Nova Giussano

1-0

2-0
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
US Breno vs Caravaggio


2-2
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
SCD Progresso Calcio vs Mezzolara


0-1
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
Cattolica SM Calcio vs GSD Ambrosiana


1-0
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
Savoia Montespaccato vs Gavorrano


2-0
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
ASD Citta Di Varese vs Fossano Calcio


3-2
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
GS Bagnolese vs Rimini


2-2
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
ASD Molfetta vs Audace Cerignola


1-1
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
Lornano Badesse vs San Donato Tavarnelle


0-1
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
USD Casatese vs Franciacorta

1-1

2-3
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
Cascina vs US Pianese


2-2
Sun 26, Sep-17:00 - Italy Serie D
Cittanova Interpiana vs Citta Di Sant\'Agata


0-1
Sun 26, Sep-10:30 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs Verspah Oita

1-0

1-0
Sun 26, Sep-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Yamato Sylphid Women\'s vs Cerezo Osaka Sakai Women\'s

0-0

0-1
Sun 26, Sep-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s vs Nippon Sport Science University Women\'s

0-1

0-2
Sun 26, Sep-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Setagaya Sfida Women\'s vs Angeviolet Hiroshima Women\'s

1-0

2-0
Sun 26, Sep-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
NGU Nagoya Women\'s vs AS Harima ALBION Women\'s

1-1

3-2
Sun 26, Sep-06:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
JFA Academy Fukushima Women\'s vs Norddea Hokkaido Women\'s

1-1

2-1
Sun 26, Sep-07:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Fukuoka J. Anclas Women\'s vs Kibi International University Women\'s

0-0

0-0
Sun 26, Sep-07:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Bunnies Gunma White Star Women\'s vs Shizuoka Sangyo University Women\'s

4-0

4-0
Sun 26, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Gamba Osaka vs Kashiwa Reysol

2-0

2-1
Sun 26, Sep-08:00 - Japanese J-League Division 1
Consadole Sapporo vs Sanfrecce Hiroshima

0-1

0-2
Sun 26, Sep-10:00 - Japanese J-League Division 1
Cerezo Osaka vs Kashima Antlers

0-0

1-2
Sun 26, Sep-11:00 - Japanese J-League Division 1
Nagoya Grampus Eight vs Oita Trinita

1-0

1-0
Sun 26, Sep-12:00 - Japanese J-League Division 1
Kawasaki Frontale vs Shonan Bellmare

0-1

2-1
Sun 26, Sep-08:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Blaublitz Akita

0-1

1-1
Sun 26, Sep-08:30 - Japanese League Division 2
Matsumoto Yamaga FC vs Giravanz Kitakyushu

0-1

2-1
Sun 26, Sep-09:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Zweigen Kanazawa

1-0

2-1
Sun 26, Sep-10:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs FC Machida Zelvia

0-0

0-1
Sun 26, Sep-08:00 - Japanese League Division 3
Kataller Toyama vs Gainare Tottori

0-2

0-2
Sun 26, Sep-08:00 - Japanese League Division 3
Tegevajaro Miyazaki vs Azul Claro Numazu

0-1

2-1
Sun 26, Sep-09:00 - Japanese League Division 3
Roasso Kumamoto vs Fukushima United FC

0-0

1-0
Sun 26, Sep-09:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs YSCC Yokohama

0-1

0-1
Sun 26, Sep-10:00 - Japanese League Division 3
Imabari FC vs Grulla Morioka

0-0

0-1
Sun 26, Sep-08:00 - Japanese WE League
INAC Kobe Leonessa Women\'s vs JEF United Ichihara Women\'s

2-0

2-0
Sun 26, Sep-08:30 - Japanese WE League
Vegalta Sendai Women\'s vs Omiya Ardija Women\'s

0-0

0-0
Sun 26, Sep-09:00 - Japanese WE League
Albirex Niigata Women\'s vs AS Elfen Sayama Women\'s

0-0

2-1
Sun 26, Sep-10:00 - Japanese WE League
Nojima Stella Women\'s vs Nagano Parceiro Women\'s

0-0

0-0
Sun 26, Sep-17:00 - Jordan Divison 1
Al-Arabi(JOR) vs Moghayer Al Sarhan

0-0

0-1
Sun 26, Sep-17:00 - Jordan Divison 1
AL-Karmel vs Sama Al Sarhan

0-1

1-1
Sun 26, Sep-19:00 - Jordan Professional Premier League
Al Hussein Irbid vs Al Salt

0-1

2-4
Sun 26, Sep-21:30 - Jordan Professional Premier League
Al-Faisaly Amman vs Al Aqaba SC

0-1

0-1
Sun 26, Sep-21:30 - Jordan Professional Premier League
Ma\'an SC vs Al Jazeera Amman

1-0

1-3
Sun 26, Sep-14:00 - Kazakhstan Division 1
FK Igilik vs Kyran Shymkent

0-1

0-4
Sun 26, Sep-16:00 - Kazakhstan Super League
FK Aktobe vs FC Zhetysu Taldykorgan

2-0

2-0
Sun 26, Sep-18:00 - Kazakhstan Super League
FC Shakhtyor Karagandy vs FC Kairat Almaty

0-0

1-1
Sun 26, Sep-14:00 - Kazakhstan Super League
Kyzylzhar Petropavlovsk vs Turan Turkistan

0-0

0-1
Sun 26, Sep-16:00 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs Nairobi City Stars

1-0

3-1
Sun 26, Sep-16:00 - Kenya Premier League
Ulinzi Stars Nakuru vs Nzoia Sugar

1-0

1-0
Sun 26, Sep-14:00 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs Tusker FC Nairobi

1-0

1-0
Sun 26, Sep-15:00 - Kenya Premier League
Kakamega Homeboyz vs Kenya Police FC

0-0

1-0
Sun 26, Sep-19:15 - King of Bahrain Cup
Al Hidd vs Sitra

2-0

2-1
Sun 26, Sep-10:00 - Korea K3 League
Busan Transpor Tation vs Gimhae City FC

1-1

2-1
Sun 26, Sep-10:00 - Korea K4 League
Siheung Citizen vs Chuncheon Citizen


0-0
Sun 26, Sep-09:00 - Korea K4 League
Pyeongchang FC vs Namdong FC

1-1

2-1
Sun 26, Sep-09:00 - Korea K4 League
Chungju Citizen vs Goyang Citizen

5-0

7-0
Sun 26, Sep-10:00 - Korea League 1
Suwon Samsung Bluewings vs FC Seoul

0-0

0-2
Sun 26, Sep-11:30 - Korea League 1
Seongnam FC vs Gangwon FC

1-0

2-0
Sun 26, Sep-13:30 - Korea League 2
Chungnam Asan FC vs Jeonnam Dragons

0-0

0-0
Sun 26, Sep-11:00 - Korea League 2
Gimcheon Sangmu FC vs Daejeon Hana Citizen

1-1

2-1
Sun 26, Sep-17:00 - Kosovo Super League
KF Feronikeli vs KF Prishtina

0-2

0-4
Sun 26, Sep-17:00 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs Gjilani

0-0

0-2
Sun 26, Sep-17:00 - Kosovo Super League
Malisheva vs Ballkani

0-0

0-0
Sun 26, Sep-21:00 - Kuwait Emir Cup
Al Kuwait SC vs Kazma

1-0

2-1
Sun 26, Sep-16:00 - Latvia - 1. Division
BFC Daugavpils vs Valmieras FK

0-0

1-5
Sun 26, Sep-17:00 - Latvia - 1. Division
FK Spartaks Jurmala vs Metta/LU Riga

0-0

1-0
Sun 26, Sep-15:00 - Latvia - 1. Division
FC Noah Jurmala vs Rigas Futbola skola


0-3
Sun 26, Sep-16:30 - Lebanese League
Al Akhaa Al Ahli vs Al Safa Beirut

0-0

0-1
Sun 26, Sep-17:00 - Lebanese League
Nejmeh Club vs Shabab El Bourj

2-0

5-0
Sun 26, Sep-16:00 - Lithuania - 1. Division
Suduva vs Banga Gargzdai

1-0

4-0
Sun 26, Sep-14:00 - Lithuania - 1. Division
Hegelmann Litauen vs Dziugas Telsiai

1-1

1-1
Sun 26, Sep-13:00 - Lithuania - 2. Division
FK Riteriai B vs Kazlu Ruda FK Silas

0-0

1-0
Sun 26, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs Etzella Ettelbruck

1-1

6-1
Sun 26, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs US Mondorf-les-Bains

0-0

1-0
Sun 26, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Swift Hesperange vs UNA Strassen

0-1

0-1
Sun 26, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
FC Wiltz 71 vs FC Differdange 03

1-1

2-1
Sun 26, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Progres Niederkorn vs Racing Union Luxemburg

0-0

0-2
Sun 26, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Hamm RM Benfica FC vs Victoria Rosport

1-0

1-0
Sun 26, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Hostert vs Union Titus Petange

0-0

0-1
Sun 26, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Rodange 91 vs Fola Esch

1-1

1-2
Sun 26, Sep-17:00 - Malaysia Cup
Pulau Penang FA vs Sarawak

0-0

1-3
Sun 26, Sep-17:00 - Malaysia Cup
Terengganu vs Kuching FA

1-0

2-0
Sun 26, Sep-17:00 - Malaysia Cup
Kuala Lumpur vs PB Pahang

1-0

3-1
Sun 26, Sep-17:00 - Malaysia Cup
Selangor FA vs Perak

0-0

1-0
Sun 26, Sep-23:00 - Malta First Division League
St. Andrews vs Fgura United

1-1

1-2
Sun 26, Sep-23:00 - Malta First Division League
Luqa St. Andrew\'s vs Pieta Hotspurs

1-0

2-0
Sun 26, Sep-19:00 - Malta First Division League
Vittoriosa Stars vs St. George\'s

3-0

3-1
Sun 26, Sep-19:00 - Malta First Division League
Melita FC vs Mqabba FC

0-0

0-0
Sun 26, Sep-23:00 - Malta Premier League
Mosta FC vs Balzan FC

1-1

2-1
Sun 26, Sep-19:00 - Malta Premier League
Gzira United vs Birkirkara FC

1-1

1-1
Sun 26, Sep-21:00 - Malta Premier League
Sirens vs Sliema Wanderers FC

0-0

2-2
Sun 26, Sep-02:00 - Mexico Primera Division
Atlas vs Club Leon

1-0

2-0
Sun 26, Sep-21:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Atletico San Luis

1-2

1-2
Sun 26, Sep-04:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Pumas UNAM

0-0

0-0
Sun 26, Sep-06:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Chivas Guadalajara

0-0

0-0
Sun 26, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Catedraticos Elite vs Mineros De Fresnillo

3-1

3-1
Sun 26, Sep-21:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Atlas Women\'s vs Cruz Azul Women\'s


1-0
Sun 26, Sep-18:00 - Mexico Youth U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 vs San Luis U20


2-0
Sun 26, Sep-19:59 - Mexico Youth U20
Santos Laguna U20 vs Monterrey U20


4-1
Sun 26, Sep-17:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Floresti vs FC Milsami

0-2

0-3
Sun 26, Sep-19:59 - Moldova Divizia Nationala
Petrocub HIncesti vs CSF Baliti

2-0

3-0
Sun 26, Sep-15:00 - Mongolia Premier League
Ulaanbaatar City vs Athletic 220 FC

1-0

3-4
Sun 26, Sep-18:00 - Montenegro Division 2
FK Grbalj Radanovici vs OFK Igalo

2-1

2-2
Sun 26, Sep-18:00 - Montenegro Division 2
Cetinje vs OFK Titograd

1-0

2-1
Sun 26, Sep-21:00 - Montenegro Division 2
Jedinstvo Bijelo Polje vs Bokelj Kotor

0-0

1-0
Sun 26, Sep-21:00 - Montenegro Division 2
FK Berane vs Arsenal Tivat

0-0

0-0
Sun 26, Sep-21:00 - Montenegro Division 2
FK Kom vs OFK Mladost DG

1-1

3-1
Sun 26, Sep-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Mornar vs FK Sutjeska Niksic

0-2

0-2
Sun 26, Sep-22:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Petrovac vs FK Buducnost Podgorica

0-2

2-3
Sun 26, Sep-19:30 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs Ittihad Khemisset

1-1

2-1
Sun 26, Sep-19:30 - Morocco Division 2
Kawkab Marrakech vs Raja Beni Mellal

1-0

1-1
Sun 26, Sep-19:30 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs Wydad Fes

1-0

1-1
Sun 26, Sep-00:30 - Morocco Super League
CAYB Youssoufia Berrechid vs Rapide Oued Zem

2-1

2-1
Sun 26, Sep-22:15 - Morocco Super League
Hassania Agadir vs Wydad Casablanca

0-1

0-1
Sun 26, Sep-04:00 - Nicaragua Primera Division
Deportivo Ocotal vs Real Esteli

1-0

1-2
Sun 26, Sep-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Madriz vs Export Sebaco

1-0

3-3
Sun 26, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga
Rabotnichki vs Pelister Bitola

1-0

1-1
Sun 26, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga
Renova Cepciste vs Bregalnica Stip

3-1

5-2
Sun 26, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Tikves Kavadarci vs FK Makedonija Gjorce Petrov

0-0

3-0
Sun 26, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga
Borec Veles vs FK Skopje

0-2

0-2
Sun 26, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga
FC Struga Trim-Lum vs FK Shkendija

1-0

1-1
Sun 26, Sep-19:59 - North Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs FK Shkupi

0-0

1-3
Sun 26, Sep-16:00 - Norway 2 Division A
Brattvag vs Tromsdalen UIL

2-1

3-2
Sun 26, Sep-18:00 - Norway 2 Division A
Kvik Halden vs IF Floya

2-0

2-2
Sun 26, Sep-16:00 - Norway 2 Division B
Sotra SK vs Flekkeroy IL

0-0

0-0
Sun 26, Sep-17:00 - Norway 2 Division B
Egersunds IK vs Kjelsas IL

1-0

3-1
Sun 26, Sep-17:00 - Norway 2 Division B
Notodden FK vs Nardo FK

1-0

1-1
Sun 26, Sep-17:00 - Norway 2 Division B
Oygarden FK vs Levanger FK

2-1

2-2
Sun 26, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
Molde B vs Aalesund FK B

0-1

0-1
Sun 26, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
Eik-Tonsberg vs Stromsgodset B

0-1

2-2
Sun 26, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
Sola vs Mandalskameratene

1-2

4-2
Sun 26, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Junkeren vs Ullern

0-0

0-0
Sun 26, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Raufoss II vs Brumunddal


0-1
Sun 26, Sep-14:00 - Norway 3. Divisjon
Skjervoy vs Bodo Glimt 2


4-0
Sun 26, Sep-19:00 - Norway 3. Divisjon
Stovner vs Grorud II

1-0

1-1
Sun 26, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon
Sogndal Fotball B vs Bjarg

0-0

0-0
Sun 26, Sep-19:59 - Norway 3. Divisjon
Gjelleraasen IL vs Kongsvinger IL B

4-0

8-1
Sun 26, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon
Mjolner vs Skeid Oslo II

2-0

4-1
Sun 26, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon
Ullensaker/Kisa II vs Toten

0-0

0-3
Sun 26, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon
Ranheim B vs Spjelkavik

0-1

0-7
Sun 26, Sep-17:30 - Norway 3. Divisjon
Melbo vs Tromso B


1-4
Sun 26, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Start Kristiansand vs Fredrikstad

2-4

2-6
Sun 26, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
HamKam vs Jerv

2-0

3-1
Sun 26, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Molde vs Viking

1-0

2-2
Sun 26, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Rosenborg vs Mjondalen

1-0

3-1
Sun 26, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Brann vs Kristiansund BK

1-1

3-1
Sun 26, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
FK Haugesund vs Odd Grenland

1-1

1-3
Sun 26, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Sandefjord vs Stabaek

0-1

0-3
Sun 26, Sep-22:00 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Valerenga

0-0

1-0
Sun 26, Sep-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CA Independiente La Chorrera vs Alianza FC (PAN)

0-0

0-0
Sun 26, Sep-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Club Atletico Chiriqui vs CD Arabe Unido

0-0

0-1
Sun 26, Sep-03:30 - Panama Liga Panamena de Futbol
Veraguas CD vs Sporting San Miguelito

0-0

2-0
Sun 26, Sep-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Tauro FC vs Herrera FC

1-0

1-1
Sun 26, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Iteno vs Deportivo Capiata


3-0
Sun 26, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2
Fulgencio Yegros vs Deportivo Santani

1-0

2-1
Sun 26, Sep-22:45 - Paraguayan Division 2
2 de Mayo vs Club Fernando de la Mora

0-0

0-0
Sun 26, Sep-02:00 - Paraguayan Primera Division
FC Nacional Asuncion vs 12 de Octubre

1-1

1-1
Sun 26, Sep-04:15 - Paraguayan Primera Division
Cerro Porteno vs Sportivo Luqueno

0-0

0-1
Sun 26, Sep-00:30 - Peru Primera Division
Alianza Atletico vs Alianza Lima

0-1

1-3
Sun 26, Sep-19:59 - Peru Primera Division
Univ. Cesar Vallejo vs Deportivo Municipal

1-0

2-0
Sun 26, Sep-22:15 - Peru Primera Division
Melgar vs Sport Boys Association

0-0

1-0
Sun 26, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gwarek Zabrze Youth vs Gornik Zabrze Youth

1-0

3-1
Sun 26, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Orleta Radzyn Podlaski vs Wisla Sandomierz

0-1

2-4
Sun 26, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
LKS Lagow vs Podhale Nowy

1-1

2-2
Sun 26, Sep-18:30 - Poland - 4. Liga
Sleza Wroclaw vs GKS Pniowek Pawlowice Slaskie

1-0

2-2
Sun 26, Sep-14:00 - Poland - 4. Liga
Pelikan Lowicz vs LKS II Lodz

3-0

3-0
Sun 26, Sep-17:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Sieniawa vs Avia Swidnik

1-2

3-2
Sun 26, Sep-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Wisla Plock

2-1

3-1
Sun 26, Sep-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Krakow vs Pogon Szczecin

0-1

0-1
Sun 26, Sep-14:30 - Poland - Ekstraklasa
Bruk Bet Termalica Nieciecza vs Gornik Zabrze

0-0

3-1
Sun 26, Sep-17:00 - Poland - I liga
Stomil Olsztyn vs Miedz Legnica

1-0

3-0
Sun 26, Sep-14:40 - Poland - I liga
Podbeskidzie vs CWKS Resovia Rzeszow

1-0

2-0
Sun 26, Sep-19:59 - Poland - I liga
Sandecja Nowy Sacz vs LKS Lodz

0-0

0-1
Sun 26, Sep-18:00 - Poland - II liga
Chojniczanka Chojnice vs Pogon Siedlce

2-0

3-0
Sun 26, Sep-17:00 - Poland - II liga
Wigry Suwalki vs Slask Wroclaw B

1-0

1-0
Sun 26, Sep-17:00 - Poland - II liga
Radunia Stezyca vs Wisla Pulawy

2-0

2-2
Sun 26, Sep-20:15 - Poland - II liga
Olimpia Elblag vs Lech Poznan B

1-0

1-2
Sun 26, Sep-21:00 - Poland - II liga
Stal Rzeszow vs Znicz Pruszkow

2-0

3-1
Sun 26, Sep-14:00 - Poland Woman\\\'s League
KKP Bydgoszcz Women\'s vs AZS UJ Krakow Women\'s

0-0

3-0
Sun 26, Sep-14:00 - Poland Woman\\\'s League
WKS Slask Wroclaw Women\'s vs GKS Katowice Women\'s

1-0

3-1
Sun 26, Sep-18:00 - Portugal Cup
Maria da Fonte vs FC Penafiel

0-0

0-1
Sun 26, Sep-14:00 - Portugal Cup
ARC Oleiros vs Varzim

0-0

0-2
Sun 26, Sep-17:00 - Portugal Cup
GD Vitoria Sernache vs Rio Ave

1-3

1-3
Sun 26, Sep-15:00 - Portugal Cup
Sp. Ideal vs Valadares Gaia

0-1

0-3
Sun 26, Sep-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Tondela(U19) vs FC Famalicao(U19)


1-1
Sun 26, Sep-23:30 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs Vizela

0-0

0-0
Sun 26, Sep-21:00 - Portugal Primera Liga
CD Santa Clara vs Sporting Braga

0-0

1-1
Sun 26, Sep-20:30 - Qatar League
Al-Sadd vs Al-Shamal

3-1

7-2
Sun 26, Sep-20:30 - Qatar League
Qatar SC vs Al-Arabi SC

0-1

0-2
Sun 26, Sep-17:45 - Qatar League
Al Duhail SC vs Al-Sailiya

0-0

5-0
Sun 26, Sep-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Neftchi Baku

0-1

1-2
Sun 26, Sep-19:15 - Republic of Azerbaijan Premier League
Standard Sumqayit vs Qabala

0-0

0-0
Sun 26, Sep-16:30 - Romania - Divizia A
Farul Constanta vs CS Mioveni

1-0

2-1
Sun 26, Sep-19:00 - Romania - Divizia A
FC Botosani vs FC U Craiova 1948

0-0

1-1
Sun 26, Sep-22:00 - Romania - Divizia A
UTA Arad vs CFR Cluj

0-1

0-1
Sun 26, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Unirea Slobozia vs Hermannstadt

0-1

0-1
Sun 26, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Ripensia Timisoara vs Concordia Chiajna

0-1

0-1
Sun 26, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Viitorul Pandurii Targu Jiu vs ASU Politehnica Timisoara

1-0

2-1
Sun 26, Sep-12:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Vasas Femina Women\'s vs Banat Girls Women\'s

2-1

6-1
Sun 26, Sep-16:30 - Russia Div 2 Group 1
Spartak Nalchik vs Druzhba Maykop

0-0

0-0
Sun 26, Sep-15:00 - Russia Div 2 Group 1
Dynamo Stavropol vs FC Tuapse

2-1

5-1
Sun 26, Sep-15:00 - Russia Div 2 Group 1
FK Biolog vs Forte Taganrog

0-0

0-0
Sun 26, Sep-19:59 - Russia Div 2 Group 1
Chernomorets Novorossiysk vs Rotor Volgograd B

1-0

4-0
Sun 26, Sep-17:30 - Russia Div 2 Group 1
Mashuk-KMV vs Alania B

2-0

4-1
Sun 26, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 1
Legion Dynamo vs Kuban Holding

0-0

0-0
Sun 26, Sep-14:00 - Russia Div 2 Group 2
Chertanovo Moscow vs Khimik Dzerzhinsk

1-0

1-0
Sun 26, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 2
Torpedo Vladimir vs Shinnik Yaroslavl

0-1

0-2
Sun 26, Sep-19:59 - Russia Div 2 Group 2
Kazanka Moscow vs Znamya Truda

0-1

0-2
Sun 26, Sep-10:00 - Russia Div 2 Group 2
FC Chita vs FC Tver

0-0

0-2
Sun 26, Sep-17:30 - Russia Div 2 Group 2
Dinamo Moscow B vs Volna Nizhegorodskaya

0-0

1-1
Sun 26, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 2
FK Leningradets vs Krasava Odintsovo

2-0

2-1
Sun 26, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 2
Baltika-BFU Kaliningrad vs Dinamo St. Petersburg

0-0

1-2
Sun 26, Sep-19:00 - Russia Div 2 Group 3
Saransk vs Strogino Moscow

0-0

0-1
Sun 26, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 3
Salyut-Energia Belgorod vs Sokol Saratov

0-0

1-0
Sun 26, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Kvant Obninsk vs FK Khimki Reserve

0-0

0-0
Sun 26, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 3
Rodina Moskva vs Metallurg Vidnoye

1-0

5-0
Sun 26, Sep-15:00 - Russia Div 2 Group 3
FC Kolomna vs Saturn

2-1

3-2
Sun 26, Sep-11:00 - Russia Div 2 Group 3
Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk vs Dinamo Vladivostok

0-3

1-5
Sun 26, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 3
Avangard Kursk vs Dinamo Briansk

2-3

4-4
Sun 26, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Kaluga vs Zenit Penza

1-1

1-1
Sun 26, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Znamya Noginsk vs SKA-Khabarovsk-2

1-0

1-0
Sun 26, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 3
Fakel Voronezh II vs FK Zvezda Ryazan

0-2

0-3
Sun 26, Sep-14:00 - Russia Div 2 Group 4
Torpedo Miass vs FK Ural-2

1-0

2-1
Sun 26, Sep-15:00 - Russia Div 2 Group 4
NoSta Novotroitsk vs FC Novosibirsk

0-1

0-1
Sun 26, Sep-15:00 - Russia Div 2 Group 4
Zenit Izhevsk vs FC Tyumen

0-3

0-4
Sun 26, Sep-15:00 - Russia Div 2 Group 4
FK Spartak Tuymazy vs FC Chelyabinsk

1-1

2-2
Sun 26, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 4
Zvezda Perm vs Amkar Perm

1-2

1-3
Sun 26, Sep-15:00 - Russia Premier League
Dynamo Moscow vs Rubin Kazan

1-0

2-0
Sun 26, Sep-19:59 - Russia Premier League
Krasnodar FK vs PFC Sochi

2-0

3-0
Sun 26, Sep-17:30 - Russia Premier League
FK Rostov vs Akhmat Grozny

0-1

1-2
Sun 26, Sep-14:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Lokomotiv Moscow Women\'s vs FK Rostov Women\'s

0-0

1-0
Sun 26, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SS Murata vs SP La Fiorita

0-0

0-1
Sun 26, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SP Libertas vs SC Faetano

3-0

4-2
Sun 26, Sep-16:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Spartans Women\'s vs Aberdeen Women\'s

0-0

0-0
Sun 26, Sep-19:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Hamilton Academical Women\'s vs Glasgow City Women\'s

1-2

1-3
Sun 26, Sep-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Hearts Women\'s vs Glasgow Rangers Women\'s

0-1

0-3
Sun 26, Sep-15:30 - Scotland Women\\\'s Premier League
Celtic Women\'s vs Hibernian Women\'s

0-0

2-1
Sun 26, Sep-18:00 - Scottish Championship
Raith Rovers vs Partick Thistle

1-0

3-2
Sun 26, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Celtic vs Dundee United

1-1

1-1
Sun 26, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs St. Johnstone

0-0

1-0
Sun 26, Sep-15:00 - Scottish Premier League
St. Mirren vs Aberdeen

1-2

3-2
Sun 26, Sep-19:59 - Serbia - 1. Liga
FK Metalac Gornji Milanovac vs Radnicki 1923 Kragujevac

1-1

4-1
Sun 26, Sep-22:15 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs Spartak Subotica

2-0

5-0
Sun 26, Sep-17:55 - Serbia - 1. Liga
Novi Pazar vs Crvena Zvezda Beograd

0-3

0-4
Sun 26, Sep-21:00 - Serbia Prva Liga
Macva Sabac vs FK Radnicki Sremska Mitrovica

0-2

0-3
Sun 26, Sep-17:00 - Serbia Prva Liga
Timok vs FK Rad Beograd

1-1

1-1
Sun 26, Sep-17:00 - Serbia Prva Liga
Backa Palanka vs FK Indjija

0-0

0-0
Sun 26, Sep-17:00 - Serbia Prva Liga
Zlatibor Cajetina vs FK Javor Ivanjica

0-0

0-0
Sun 26, Sep-17:00 - Serbia Prva Liga
Graficar Beograd vs FK Zarkovo

1-0

3-0
Sun 26, Sep-17:00 - Serbia Prva Liga
Mladost Novi Sad vs Kabel Novi Sad

1-0

4-0
Sun 26, Sep-00:00 - Serie C - Brazil
Paysandu (PA) vs Manaus FC(AM)

1-0

2-0
Sun 26, Sep-00:00 - Serie C - Brazil
Figueirense FC vs Criciuma SC

2-0

2-1
Sun 26, Sep-00:00 - Serie C - Brazil
Ituano (SP) vs Botafogo SP

0-0

0-0
Sun 26, Sep-00:00 - Serie C - Brazil
Volta Redonda vs Tombense

2-1

2-1
Sun 26, Sep-00:00 - Serie C - Brazil
Santa Cruz (PE) vs Botafogo PB

0-1

1-1
Sun 26, Sep-00:00 - Serie C - Brazil
Mirassol FC vs Gremio Novorizontino

0-0

0-1
Sun 26, Sep-00:00 - Serie C - Brazil
Ferroviario CE vs Floresta/CE

0-1

0-1
Sun 26, Sep-00:00 - Serie C - Brazil
Sao Jose PoA RS vs Ypiranga(RS)

1-0

1-1
Sun 26, Sep-00:00 - Serie C - Brazil
Jacuipense BA vs Altos/PI

2-1

3-2
Sun 26, Sep-23:00 - Serie D - Brazil
Cianorte PR vs Aparecidense GO

0-0

0-0
Sun 26, Sep-23:00 - Serie D - Brazil
America FC Natal RN vs Moto Clube(MA)

1-0

1-0
Sun 26, Sep-23:00 - Serie D - Brazil
Uberlandia vs Joinville SC

0-0

1-0
Sun 26, Sep-22:00 - Serie D - Brazil
4 de Julho/PI vs ABC Natal/RN

1-0

1-1
Sun 26, Sep-13:30 - Singapore Premier League
Geylang International vs Lion City Sailors

0-2

0-3
Sun 26, Sep-13:30 - Singapore Premier League
Young Lions vs Tanjong Pagar Utd

1-1

1-2
Sun 26, Sep-19:00 - Slovakia 1. Liga
DAC Dunajska Streda vs Spartak Trnava

0-2

0-3
Sun 26, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga
FC Artmedia Petrzalka vs FK Zeleziarne Podbrezova

0-1

0-1
Sun 26, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga
Slovan Bratislava B vs Namestovo

1-0

3-0
Sun 26, Sep-12:30 - Slovakia 3. liga Center
Jednota Banova vs Rakytovce

0-0

0-1
Sun 26, Sep-17:00 - Slovakia 3. liga Center
Tatran Krasno nad Kysucou vs Rimavska Sobota

3-0

6-0
Sun 26, Sep-17:00 - Slovakia 3. liga West
SK Crystal Lednicke Rovne vs Kovo Belusa


0-1
Sun 26, Sep-17:00 - Slovakia 3. liga West
Slovan Galanta vs FC Nitra

2-0

2-0
Sun 26, Sep-17:00 - Slovakia 3. liga West
Malzenice vs Povazska Bystrica

0-1

0-1
Sun 26, Sep-19:00 - Slovenia 1. Liga
Domzale vs NK Maribor

0-1

3-3
Sun 26, Sep-17:00 - Slovenia 1. Liga
NK Aluminij vs ASK Bravo

0-0

0-1
Sun 26, Sep-22:15 - Slovenia 1. Liga
ND Mura 05 vs FC Koper

0-0

0-0
Sun 26, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
ND Ilirija 1911 vs Jadran Dekani

1-1

1-1
Sun 26, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Bilje vs NS Drava Ptuj

2-1

6-2
Sun 26, Sep-17:00 - South Africa First League
Black Leopards vs Pretoria University

0-0

0-0
Sun 26, Sep-17:00 - South Africa First League
TS Sporting vs Uthongathi FC

0-1

1-1
Sun 26, Sep-17:00 - South Africa First League
JDR Stars vs Polokwane City FC

0-1

2-3
Sun 26, Sep-19:00 - South Africa Premier League
Marumo Gallants FC vs Kaizer Chiefs FC

0-0

0-0
Sun 26, Sep-17:00 - South Africa Premier League
Royal AM vs TS Galaxy

3-0

4-2
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
Parquesol Women\'s vs FC Barcelona B Women\'s


0-2
Sun 26, Sep-13:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women\'s vs Real Betis Women\'s

0-1

1-1
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s

0-3

0-3
Sun 26, Sep-16:00 - Spanish Primera Division
Mallorca vs Osasuna

2-1

2-3
Sun 26, Sep-23:00 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Getafe

1-0

2-0
Sun 26, Sep-18:15 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Levante

2-0

3-0
Sun 26, Sep-20:30 - Spanish Primera Division
Real Sociedad vs Elche

0-0

1-0
Sun 26, Sep-20:30 - Spanish Primera Division
Rayo Vallecano vs Cadiz

2-1

3-1
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Extremadura vs CF Rayo Majadahonda

2-0

3-2
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
SD Logrones vs Talavera de la Reina

2-2

3-2
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Unionistas de Salamanca vs Deportivo La Coruna

2-1

2-1
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Zamora CF vs Racing de Ferrol

0-1

0-1
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Athletic Bilbao B vs UD Logrones

3-0

3-1
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
C.D. San Fernando Isleno vs Sevilla Atletico

2-3

2-3
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Sanluqueno vs CD Linares Deportivo

0-1

0-2
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Albacete vs Real Madrid Castilla

1-0

2-0
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Villarreal B vs UE Llagostera

1-0

2-0
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Baleares vs Real Betis B

1-0

1-0
Sun 26, Sep-18:00 - Spanish Primera U19
fuenlabrada(U19) vs Getafe(U19)

1-0

2-2
Sun 26, Sep-18:30 - Spanish Primera U19
UE Cornella(U19) vs Lleida(U19)

2-0

3-0
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
UD Tomares(U19) vs Santa Fe U19

1-0

2-0
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
Arenas Club de Getxo U19 vs Alaves U19

0-2

0-3
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
UDC Txantrea(U19) vs Tolosa(U19)

1-2

1-3
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
CD Lugo(U19) vs Club Bansander(U19)

1-1

2-4
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
Pabellon Ourense(U19) vs Real Oviedo(U19)

0-2

1-4
Sun 26, Sep-16:00 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Leganes

1-1

1-2
Sun 26, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Malaga

0-1

2-1
Sun 26, Sep-23:00 - Spanish Segunda Division
Valladolid vs Alcorcon

1-0

2-0
Sun 26, Sep-20:15 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Girona

0-0

0-0
Sun 26, Sep-22:30 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Real Zaragoza

1-1

1-1
Sun 26, Sep-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Leganes B vs Compostela

0-1

1-1
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Mostoles vs CD Cristo Atletico

1-0

2-1
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
AD Union Adarve vs CD Artistico Navalcarnero

2-0

3-0
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Gimnastica Segoviana vs Arosa Sociedad Cultural

1-0

2-0
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Arenteiro vs CF Salmantino UDS

0-0

1-0
Sun 26, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Bergantinos CF vs Pontevedra

0-0

2-2
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad C vs SD Gernika

0-0

2-3
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs Sestao River

0-1

1-1
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tropezon vs UD Mutilvera

0-1

1-1
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Rioja CF vs CD Cayon

1-0

4-0
Sun 26, Sep-19:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Burgos Promesas vs Racing Santander B

0-1

0-2
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs Naxara

0-0

2-0
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Numancia vs SCR Pena Deportiva

0-0

2-1
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
AE Prat vs Terrassa

1-0

2-1
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CE Europa vs Espanyol B

1-1

1-3
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Brea vs SD Ejea

1-0

3-2
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Ibiza Islas Pitiusas vs CD Ebro

0-0

1-1
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andratx vs Lleida

1-0

3-0
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Huesca B vs SD Formentera

0-0

0-0
Sun 26, Sep-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Tarazona vs Teruel

1-1

1-2
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs Cerdanyola del Valles

0-1

1-1
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cacereno vs CD Coria

1-0

1-1
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Las Palmas Atletico vs Velez CF

0-0

2-0
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Antequera CF vs UD San Fernando

1-0

1-0
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD San Roque de Lepe vs Tamaraceite

1-0

1-0
Sun 26, Sep-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Panaderia Pulido vs AD Ceuta

1-0

1-2
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cordoba C.F. vs Don Benito

3-2

3-2
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Merida AD vs Xerez Deportivo

0-0

0-0
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villanovense vs Cadiz B

0-0

1-1
Sun 26, Sep-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CF Intercity vs UD Melilla

0-0

0-0
Sun 26, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Alzira vs Hercules CF

0-0

4-0
Sun 26, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Club Atletico Pulpileno vs CF La Nucia

0-1

1-4
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Mar Menor vs Real Murcia

1-0

1-0
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Toledo vs Calvo Sotelo Puertollano

1-2

1-4
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Marchamalo vs Atletico Mancha Real

0-0

0-0
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Socuellamos vs Eldense

0-1

1-1
Sun 26, Sep-13:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Sporting de Gijon B vs CD Colunga

0-0

0-0
Sun 26, Sep-13:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs CD Roces

1-1

5-1
Sun 26, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L\'Entregu CF vs Caudal Deportivo

2-0

3-0
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs UD Gijon Industrial

0-0

0-0
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Covadonga vs Langreo II

2-2

4-3
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Oviedo B vs CD Lealtad

1-0

2-1
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs CD Tuilla

0-1

1-1
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Mosconia vs EI San Martin


1-2
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Navarro vs Luarca


1-1
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Titanico DE Laviana vs Urraca CF

1-1

2-1
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs Viveiro CF


2-0
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CSD Arzua vs Atletico Arnoia


1-1
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Sofan vs CF Noia


1-1
Sun 26, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Alondras vs CD Estradense


2-2
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs Silva SD


3-2
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs Rapido de Bouzas

1-0

1-0
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Juvenil Ponteareas vs Racing Villalbes


2-0
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs CD Pozoblanco

0-0

2-0
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs Salerm Cosmetics Puente Genil

1-1

3-2
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs Cordoba CF B

0-0

1-2
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs AD Cartaya


2-1
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Lucena CF vs Recreativo Huelva


1-1
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Cabecense vs CD Utrera


0-1
Sun 26, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs UD Poblense

0-0

0-0
Sun 26, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Serverense vs CD Llosetense

0-1

0-3
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs Murense

0-0

0-0
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Campos vs Rotlet Molinar

1-0

1-0
Sun 26, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs CD Buzanada

0-1

0-1
Sun 26, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs UD Las Zocas

1-0

1-1
Sun 26, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Gran Tarajal vs La Cuadra


2-1
Sun 26, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Herbania vs Union Viera


2-0
Sun 26, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
AD Caravaca vs Deportiva Minera


2-0
Sun 26, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Huercal Overa vs Archena

2-1

2-1
Sun 26, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs Racing Murcia FC

1-0

2-1
Sun 26, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs EG El Palmar


3-2
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs UCAM Cartagena FC


0-2
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Yeclano Deportivo vs Lorca Deportiva FC


3-0
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Bala Azul vs Real Murcia B

0-0

0-0
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Bullense vs La Union CF


1-0
Sun 26, Sep-13:45 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs Jerez Industrial CF

0-0

2-0
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs Extremadura B

0-3

2-4
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs CD Don Alvaro

0-1

1-2
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs Olivenza

2-0

3-1
Sun 26, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs EMD Aceuchal


1-1
Sun 26, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
SP Villafranca vs CD Badajoz B

0-0

0-0
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs Arroyo Club Polideportivo

0-0

0-0
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs CD Miajadas


2-1
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs CA Cirbonero


0-1
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Murchante vs Beti Kozkor KE


2-1
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Avance Ezcabarte vs CD Pamplona

0-1

0-2
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Azkoyen vs UCD Burlades


1-0
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs Oyonesa


3-1
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs Calahorra B


2-0
Sun 26, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs CD Arnedo


2-4
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs CD Varea

1-0

2-2
Sun 26, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Caspe vs Epila CF


2-2
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Cuarte Industria vs Giner Torrero

2-0

4-0
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs Utebo FC


1-0
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Biescas vs Zaragoza B


0-5
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Santa Anastasia vs CA Monzon


1-1
Sun 26, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs CF Calamocha


1-0
Sun 26, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs SD Borja


1-1
Sun 26, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs CD Carinena


1-2
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Almansa vs Villarrubia CF

2-0

2-3
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs Huracan de Balazote

0-0

3-0
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs CD Illescas

0-1

1-3
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs CD Guadalajara


0-3
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Torrijos vs Miguelturreno


1-0
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs Villacanas

2-0

4-1
Sun 26, Sep-13:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Barreda Balompie vs CD Colindres

0-1

1-1
Sun 26, Sep-13:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs SD Textil Escudo

0-0

3-0
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs UD Samano

0-1

0-1
Sun 26, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Tolosa vs Beti Gazte


1-4
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
San Ignacio vs Portugalete

2-2

2-3
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Barakaldo CF vs Anaitasuna


2-2
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Amurrio vs Sociedad Deportiva Beasain

0-0

0-0
Sun 26, Sep-13:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs L\'Hospitalet

1-0

2-1
Sun 26, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs UE Castelldefels

0-0

0-0
Sun 26, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Manresa vs UE Olot

0-2

0-3
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs UE Sants

1-0

1-0
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs Sant Andreu

0-1

2-1
Sun 26, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Girona II vs UE Vilassar de Mar

1-1

2-1
Sun 26, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Guineueta vs EC Granollers

0-0

1-3
Sun 26, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Recambios Colon CD vs Villajoyosa

0-0

2-0
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Hercules CF B vs Callosa Deportiva CF


2-1
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Castellon II vs Atzeneta UE

0-1

0-2
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Orihuela CF vs Elche CF Ilicitano


1-0
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Olimpic Xativa vs UD Beniganim


2-1
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Torrent CF vs Silla CF

0-1

1-2
Sun 26, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Getafe B vs CDE Madrid 2021

0-1

0-2
Sun 26, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs Complutense Alcala

0-0

1-0
Sun 26, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Colonia Moscardo vs AD Villaviciosa De Odon

0-0

4-1
Sun 26, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RCD Carabanchel vs Moratalaz

0-0

0-1
Sun 26, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs CF Trival Valderas

2-1

2-2
Sun 26, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs CF Pozuelo Alarcon

0-0

0-1
Sun 26, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Galapagar vs Ursaria

1-0

2-1
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Las Rozas vs Villaverde Boetticher CF

1-0

1-1
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CDF Tres Cantos vs AD Parla

0-0

0-0
Sun 26, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs CD Guijuelo


2-2
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs Cultural Leonesa B


0-1
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs Numancia B

2-1

2-1
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Palencia CF vs Real Avila CF


3-3
Sun 26, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico de Porcuna vs Atletico Malagueno

1-0

3-2
Sun 26, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Juventud Torremolinos vs UD San Pedro

0-0

0-0
Sun 26, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Marbella FC vs Almeria B

2-0

2-3
Sun 26, Sep-14:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Alhaurin de la Torre vs Torredonjimeno

0-0

0-0
Sun 26, Sep-14:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Alhaurino vs CD Huetor Vega

0-1

2-2
Sun 26, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs CD El Palo

2-0

2-0
Sun 26, Sep-13:00 - SVK U19 A League
FK Senica(U19) vs Slovan Bratislava(U19)

1-0

1-0
Sun 26, Sep-18:30 - Swden Women Division 2
Umea FC Women\'s vs IFK Norrkoping DFK Women\'s

2-0

3-1
Sun 26, Sep-14:00 - Swden Women Division 2
Mallbackens IF Women\'s vs Borgeby FK Wowen\'s

0-1

1-2
Sun 26, Sep-16:00 - Sweden Damallsvenskan
Pitea IF Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s

1-0

1-1
Sun 26, Sep-18:00 - Sweden Damallsvenskan
FC Rosengard Women\'s vs Kristianstads DFF Women\'s

0-0

1-1
Sun 26, Sep-19:00 - Sweden Damallsvenskan
Orebro Women\'s vs AIK Solna Women\'s

0-0

2-0
Sun 26, Sep-19:00 - Sweden Damallsvenskan
Linkopings FC Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s

0-0

0-0
Sun 26, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Assyriska FF Sodertalje vs Hammarby TFF

0-0

1-0
Sun 26, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Sollentuna FK vs IFK Lulea

1-0

1-2
Sun 26, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Umea FC vs Brommapojkarna

1-1

2-2
Sun 26, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Taby vs Haninge

0-1

1-1
Sun 26, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Ljungskile SK vs Assyriska Turabdin IK

1-0

1-1
Sun 26, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Nordvarmland FF vs Angered BK

0-1

0-1
Sun 26, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Sandvikens AIK vs IFK Stocksund

1-1

4-2
Sun 26, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Notvikens IK vs Gottne IF

1-0

2-0
Sun 26, Sep-17:00 - Sweden Superettan
Trelleborgs FF vs IFK Varnamo

0-2

2-3
Sun 26, Sep-15:00 - Sweden Superettan
Osters IF vs Helsingborgs IF

2-0

2-1
Sun 26, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan
Mjallby AIF vs Elfsborg

1-0

4-0
Sun 26, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan
Ostersunds FK vs Djurgardens

0-3

0-3
Sun 26, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan
IFK Norrkoping vs Varbergs BoIS FC

1-1

2-1
Sun 26, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan
Hacken vs Hammarby

1-1

1-1
Sun 26, Sep-16:15 - Swiss Super League
FC Luzern vs FC Lugano

1-3

2-3
Sun 26, Sep-18:30 - Swiss Super League
Grasshoppers vs Sion

2-0

3-1
Sun 26, Sep-18:30 - Swiss Super League
Basel vs Zurich

1-0

3-1
Sun 26, Sep-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
La Sarraz-Eclepens vs FC Naters


1-3
Sun 26, Sep-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Langenthal vs SV Hongg


2-1
Sun 26, Sep-15:00 - Tajikistan Higher League
FC Istaravshan vs FC Istiklol Dushanbe


0-1
Sun 26, Sep-15:00 - Tajikistan Higher League
FC Khatlon vs Ravshan Kulob

0-1

2-1
Sun 26, Sep-15:00 - Tajikistan Higher League
FK Eskhata vs Faizkand


0-1
Sun 26, Sep-15:00 - Thai League 1
Police Tero vs Samut Prakan City

1-0

1-1
Sun 26, Sep-15:00 - Thai League 1
Suphanburi FC vs Port FC

1-1

2-1
Sun 26, Sep-15:00 - Thai League 1
JL Chiangmai United FC vs Nakhon Ratchasima

1-0

1-1
Sun 26, Sep-16:00 - Thai League 2
Chiangmai FC vs MOF Customs United

0-0

1-2
Sun 26, Sep-14:00 - Thai League 2
Nakhon Pathom United vs Udon Thani

2-0

2-2
Sun 26, Sep-15:00 - Thai League 2
Muangkan United vs Kasetsart FC

1-2

1-2
Sun 26, Sep-15:00 - Thai League 2
Trat FC vs Ayutthaya United

0-0

4-0
Sun 26, Sep-12:30 - Thai League 3
Chamchuri United FC vs Grakcu Sai Mai United

1-0

2-1
Sun 26, Sep-12:30 - Thai League 3
Trang FC vs Surat Thani FC

0-0

3-0
Sun 26, Sep-12:30 - Thai League 3
Assumption United FC vs Chainat United

1-1

2-2
Sun 26, Sep-12:30 - Thai League 3
Marines Eureka FC vs Chachoengsao

0-0

0-1
Sun 26, Sep-12:30 - Thai League 3
Welfare Royal Air Force vs North Bangkok College

0-1

0-2
Sun 26, Sep-13:00 - Thai League 3
Sa Kaeo City vs Royal Thai Fleet


2-1
Sun 26, Sep-15:00 - Thai League 3
Uthai Thani Forest vs Maejo United

1-1

3-1
Sun 26, Sep-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Istanbulspor vs Balikesirspor

0-0

1-0
Sun 26, Sep-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Bandirmaspor vs Altinordu

1-0

2-1
Sun 26, Sep-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Menemen Belediye Spor vs Eyupspor

0-0

1-1
Sun 26, Sep-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Bursaspor vs Ankaragucu

0-2

0-4
Sun 26, Sep-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankara Demirspor vs Amedspor

0-1

0-1
Sun 26, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirsehir Belediyespor vs Zonguldak

0-1

0-2
Sun 26, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Usakspor vs 1928 Bucaspor FK

1-0

1-2
Sun 26, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Pendikspor vs 1922 Konyaspor

2-0

2-0
Sun 26, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Eskisehirspor vs Pazarspor

1-3

2-6
Sun 26, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Akhisar Bld.Geng vs 24 Erzincanspor

1-1

1-1
Sun 26, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Karacabey Birlikspor vs Kirklarelispor

1-1

1-1
Sun 26, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Isparta Davrazspor vs Tarsus Idman Yurdu

1-0

1-0
Sun 26, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kahramanmaras vs Bayburt Ozel Idare

0-1

0-1
Sun 26, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Nigde Belediyespor vs Inegolspor

0-3

1-5
Sun 26, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Sivas Dort Eylul Belediyespor

0-0

0-0
Sun 26, Sep-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Adiyamanspor vs Hekimoglu Trabzon

0-0

0-1
Sun 26, Sep-19:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sakaryaspor vs Bodrumspor

1-0

1-0
Sun 26, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Ergene Velimese vs Belediye Vanspor

1-1

1-2
Sun 26, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Serik Belediyespor vs Sariyer

2-1

2-1
Sun 26, Sep-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Diyarbekirspor vs Somaspor

1-1

3-1
Sun 26, Sep-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Afjet Afyonspor vs Ankaraspor FK

0-0

2-1
Sun 26, Sep-17:00 - Turkey Super Lig
Istanbul Basaksehir F.K. vs Rizespor

1-0

3-0
Sun 26, Sep-17:00 - Turkey Super Lig
Hatayspor vs Fenerbahce

0-2

1-2
Sun 26, Sep-14:30 - Turkey Super Lig
Giresunspor vs Kayserispor

1-1

1-1
Sun 26, Sep-19:59 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Goztepe

0-1

2-1
Sun 26, Sep-13:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Lithuania Women\'s(U17) vs Armenia Women\'s(U17)

1-0

2-1
Sun 26, Sep-18:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Croatia Women\'s(U17) vs Kazakhstan Women\'s(U17)

4-0

7-0
Sun 26, Sep-14:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Czech Republic (U17) vs Lithuania(U17)

1-0

4-0
Sun 26, Sep-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Dnipro-1 vs Zorya

0-1

0-4
Sun 26, Sep-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Desna Chernihiv vs Metalist 1925 Kharkiv

1-1

1-2
Sun 26, Sep-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mynai vs FC Lviv

1-1

1-2
Sun 26, Sep-16:00 - Ukraine Druha Liga
Viktoriya Mykolaivka vs Real Pharma Ovidiopol

1-0

2-1
Sun 26, Sep-16:00 - Ukraine Druha Liga
Peremoha Dnipro vs Metalurh Zaporizhya

0-0

0-1
Sun 26, Sep-16:00 - Ukraine Druha Liga
Lyubomyr Stavyshche vs Dnipro Cherkasy

0-3

1-4
Sun 26, Sep-17:00 - Ukraine Druha Liga
Enerhiya Nova Kakhovka vs MFC Mykolaiv

0-2

2-3
Sun 26, Sep-17:00 - Ukraine Druha Liga
Krystal Kherson vs Vovchansk

0-1

0-1
Sun 26, Sep-17:00 - Ukraine Druha Liga
FK Chayka K-SR vs Rubikon Kyiv

1-0

1-1
Sun 26, Sep-17:00 - Ukraine Druha Liga
Skoruk Tomakivka vs SC Tavriya

2-0

2-0
Sun 26, Sep-17:00 - Ukraine Druha Liga
SC Poltava vs Balkany Zorya

0-1

1-1
Sun 26, Sep-15:00 - Ukraine Druha Liga
Karpaty Halych vs FK Chernihiv

0-1

1-1
Sun 26, Sep-17:30 - Ukraine Druha Liga
Livyi Bereh Kyiv vs Dinaz Vyshgorod

1-0

2-0
Sun 26, Sep-16:30 - Ukraine Persha Liga
Kryvbas vs Metalist Kharkiv

0-1

0-5
Sun 26, Sep-16:30 - Ukraine Persha Liga
Polissya Zhytomyr vs Obolon Brovar Kiev

0-1

1-4
Sun 26, Sep-14:15 - Ukraine Persha Liga
Hirnyk-Sport vs FK Uzhhorod

0-0

0-0
Sun 26, Sep-13:00 - Ukraine U21 Liga
Chernomorets Odessa(U21) vs FC Inhulets Petrove(U21)

2-0

3-0
Sun 26, Sep-01:30 - Uruguay Primera Division
IA Sud America vs Nacional Montevideo

0-0

0-2
Sun 26, Sep-19:30 - Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix vs Montevideo City Torque

1-1

1-1
Sun 26, Sep-17:15 - Uruguay Primera Division
CA Progreso vs CS Cerrito

0-1

0-1
Sun 26, Sep-22:30 - Uruguay Primera Division
Boston River vs CA Penarol

1-2

2-5
Sun 26, Sep-03:05 - USA Major League Soccer
New England Revolution vs Orlando City

2-1

2-1
Sun 26, Sep-03:35 - USA Major League Soccer
Washington D.C. United vs FC Cincinnati

3-0

4-2
Sun 26, Sep-03:35 - USA Major League Soccer
Columbus Crew vs Club de Foot Montreal

1-0

2-1
Sun 26, Sep-04:00 - USA Major League Soccer
Colorado Rapids vs Toronto FC

0-0

0-0
Sun 26, Sep-04:00 - USA Major League Soccer
Minnesota United FC vs Houston Dynamo

2-0

2-0
Sun 26, Sep-04:00 - USA Major League Soccer
New York City FC vs New York Red Bulls

0-1

0-1
Sun 26, Sep-21:05 - USA Major League Soccer
Chicago Fire vs Nashville SC

0-0

0-0
Sun 26, Sep-06:00 - USA Major League Soccer
San Jose Earthquakes vs Los Angeles FC

1-0

2-0
Sun 26, Sep-06:00 - USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs FC Dallas

1-0

1-0
Sun 26, Sep-06:30 - USA Major League Soccer
Portland Timbers vs Real Salt Lake

2-1

6-1
Sun 26, Sep-03:00 - USA National independent Football League
Stumptown Athletic vs New Amsterdam

1-0

1-0
Sun 26, Sep-03:30 - USA National independent Football League
Detroit City vs LA Force

1-0

1-0
Sun 26, Sep-05:00 - USA National independent Football League
San Diego 1904 vs Chattanooga

0-0

1-2
Sun 26, Sep-23:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Racing Louisville Women\'s vs Houston Dash Women\'s

0-2

0-4
Sun 26, Sep-04:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Chicago Red Stars Women\'s vs Portland Thorns FC Women\'s

1-1

2-1
Sun 26, Sep-02:30 - USA USL League One
Richmond Kickers vs Toronto FC II

0-0

1-0
Sun 26, Sep-03:00 - USA USL League One
Chattanooga Red Wolves vs New England Revolution B

0-0

0-1
Sun 26, Sep-04:00 - USA USL League One
Union Omaha vs FC Tucson

0-1

0-1
Sun 26, Sep-04:00 - USA USL League One
Forward Madison vs Greenville Triumph

1-0

1-1
Sun 26, Sep-22:00 - USA USL League One
North Carolina vs North Texas

0-1

0-1
Sun 26, Sep-03:05 - USL Championship
Pittsburgh Riverhounds SC vs Charleston Battery

2-1

3-3
Sun 26, Sep-03:05 - USL Championship
Hartford Athletic vs Tampa Bay Rowdies

0-2

1-2
Sun 26, Sep-04:00 - USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC vs Austin Bold

2-1

3-1
Sun 26, Sep-04:00 - USL Championship
Memphis 901 vs Louisville City FC

1-1

1-1
Sun 26, Sep-04:30 - USL Championship
Rio Grande Valley FC Toros vs Atlanta United FC II

1-2

3-2
Sun 26, Sep-04:30 - USL Championship
San Antonio FC vs New Mexico United

0-0

0-1
Sun 26, Sep-05:20 - USL Championship
Miami FC vs Loudoun United

3-0

6-1
Sun 26, Sep-06:00 - USL Championship
Orange County SC vs Oakland Roots

1-1

2-1
Sun 26, Sep-06:00 - USL Championship
Tacoma Defiance vs Phoenix Rising FC

0-0

1-2
Sun 26, Sep-06:00 - USL Championship
Las Vegas Lights FC vs San Diego Loyal SC

1-1

2-4
Sun 26, Sep-15:00 - Uzbekistan Pro League B
Zaamin vs FC Lochin


3-0
Sun 26, Sep-15:00 - Uzbekistan Pro League B
FC Neftgazmontaj vs Bunyodkor II

1-2

1-3
Sun 26, Sep-15:15 - Uzbekistan Professional Football League
Sogdiana Jizzakh vs Metallurg Bekobod

1-0

2-0
Sun 26, Sep-17:30 - Uzbekistan Professional Football League
FC AGMK vs Termez Surkhon

0-0

1-0
Sun 26, Sep-17:30 - Uzbekistan Professional Football League
Navbahor Namangan vs Qizilqum Zarafshon

0-0

0-0
Sun 26, Sep-00:00 - Venezuela Primera Division
Zulia FC vs Estudiantes Merida FC

0-2

1-2
Sun 26, Sep-02:15 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Metropolitanos FC

1-2

1-3
Sun 26, Sep-23:00 - Venezuela Segunda Division
Llaneros Guanare vs Rayo Zuliano

0-3

0-3
Sun 26, Sep-23:00 - Venezuela Segunda Division
Academia Rey vs Urena SC

1-1

1-1
Sun 26, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Atletico La Cruz vs Fundacion AIFI

0-0

0-0
Sun 26, Sep-16:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Floya Women\'s vs Honefoss Women\'s

0-1

1-2
Sun 26, Sep-16:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Fart Women\'s vs Grei Women\'s

1-0

2-0
Sun 26, Sep-14:30 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
KIL/Hemne Women\'s vs Asane Fotball Women\'s

0-0

0-1
Sun 26, Sep-18:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Valerenga Women\'s vs LSK Kvinner Women\'s

1-0

2-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.