Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sun 5, Sep-18:00 - Argentina Reserves League CA Platense Reserve vs San Lorenzo Reserve |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - Argentina Reserves League Godoy Cruz Reserve vs Gimnasia LP Reserve |
0-0 |
3-0 |
Sun 5, Sep-18:00 - Argentina Prim B Metropolitana UAI Urquiza vs Argentino de Quilmes |
1-2 |
3-3 |
Sun 5, Sep-18:00 - Argentina Torneo Federal A CA Douglas Haig vs CSyD Juventud Unida Gualeguaychu |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-18:00 - Argentina Torneo Federal A Crucero del Norte vs Defensores Belgrano Villa Ramallo |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-18:00 - Argentina Torneo Federal A Club Cipolletti vs Circulo Deportivo |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-18:30 - Argentina Torneo Federal A Racing de Cordoba vs Sarmiento Resistencia |
1-0 |
3-2 |
Sun 5, Sep-18:30 - Argentina Torneo Federal A Sportivo Las Parejas vs Boca Unidos |
1-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-18:30 - Argentina Torneo Federal A Ciudad Bolivar vs Huracan Las Heras |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-18:00 - Argentina Women\\\'s Primera A Club Comunicaciones(AR) Women\'s vs Estudiantes La Plata Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-19:59 - Argentina Women\\\'s Primera A CA Lanus Women\'s vs Boca Juniors Women\'s |
0-3 |
2-8 |
Sun 5, Sep-01:00 - Argentine Primera Division CA Platense vs San Lorenzo |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-03:15 - Argentine Primera Division Rosario Central vs Boca Juniors |
1-1 |
1-2 |
Sun 5, Sep-20:30 - Argentine Primera Division Club Deportivo Godoy Cruz vs Gimnasia La Plata |
0-0 |
4-0 |
Sun 5, Sep-20:30 - Argentine Primera Division Patronato Parana vs Talleres Cordoba |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-18:00 - Argentinian Primera B - Nacional Nueva Chicago vs Belgrano |
0-2 |
0-2 |
Sun 5, Sep-18:00 - Argentinian Primera B - Nacional Atletico Atlanta vs Gimnasia Mendoza |
1-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-18:00 - Argentinian Primera B - Nacional Club Atletico Mitre vs Estudiantes Rio Cuarto |
0-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional Almirante Brown vs San Martin Tucuman |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1 Pine Hills vs Ripley Valley |
1-0 |
4-0 |
Sun 5, Sep-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1 Logan Metro vs New Farm United |
0-2 |
0-3 |
Sun 5, Sep-11:00 - Australia Brisbane Premier League Toowong vs Bayside United FC |
1-0 |
3-2 |
Sun 5, Sep-10:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League Grange Thistle SC Women\'s vs Kangaroo Point Rovers FC Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sun 5, Sep-12:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League AC Carina Women\'s vs Annerley FC Women\'s |
1-1 |
1-3 |
Sun 5, Sep-11:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Logan Lightning vs Redlands United FC |
0-1 |
2-3 |
Sun 5, Sep-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Brisbane Strikers vs Peninsula Power |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-08:45 - Australia Queensland State League U23 Logan Lightning(U23) vs Redlands United FC(U23) |
2-1 |
3-1 |
Sun 5, Sep-09:45 - Australia Queensland State League U23 Brisbane Strikers(U23) vs Peninsula Power(U23) |
0-0 |
1-3 |
Sun 5, Sep-10:15 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League Souths United Women\'s vs Queensland Lions FC Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sun 5, Sep-13:00 - Austrian Frauen Bundesliga Wacker Innsbruck Women\'s vs SKV Altenmarkt Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-13:00 - Austrian Frauen Bundesliga Austria Vienna Women\'s vs Neulengbach Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-12:30 - Austrian Regionalliga West-Tyrol WSG Swarovski Tirol B vs Kufstein |
1-1 |
1-2 |
Sun 5, Sep-12:30 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg Dornbirner SV vs SC Bregenz |
1-2 |
3-2 |
Sun 5, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg SC Rothis vs FC Wolfurt |
1-0 |
4-0 |
Sun 5, Sep-17:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg VfB Hohenems vs Rotenberg |
1-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-18:30 - Belarus Pershaya Liga FK Lida vs FC Belshina Babruisk |
0-1 |
0-4 |
Sun 5, Sep-16:30 - Belarus Pershaya Liga Lokomotiv Gomel vs Dnepr Mogilev |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-18:00 - Belarus Women\\\'s Premier League FC Minsk Women\'s vs Vitebsk Women\'s |
3-0 |
6-1 |
Sun 5, Sep-14:00 - Belarus Women\\\'s Premier League Zorka-BDU Minsk Women\'s vs FC Gomel Women\'s |
9-0 |
12-0 |
Sun 5, Sep-16:00 - Belarus Women\\\'s Premier League Neman Grodno Women\'s vs Dinamo Brest Women\'s |
9-0 |
11-0 |
Sun 5, Sep-18:00 - Belgian Cup Royal FC Liege vs Westerlo |
1-2 |
1-3 |
Sun 5, Sep-19:59 - Belgium Women\\\'s Premier League Oud Heverlee Leuven Women\'s vs Standard Liege Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-18:00 - BRA Campeonato Catarinense Division 2 Atletico Tubarao SC vs Nacao SC |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-22:00 - BRA Campeonato Catarinense Division 2 Camboriu SC vs Carlos Renaux SC |
3-0 |
|
Sun 5, Sep-22:00 - BRA Campeonato Catarinense Division 2 Barra SC vs Fluminense SC |
2-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-18:00 - Brasil Women\\\'s Tournament Palmeiras SP Women\'s vs Internacional (RS) Women\'s |
1-0 |
4-1 |
Sun 5, Sep-00:15 - Brasileiro Serie B Clube Nautico Capibaribe vs Guarani Futebol Clube |
1-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-02:30 - Brasileiro Serie B Remo Belem (PA) vs Botafogo (RJ) |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-18:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2 GE Bage vs Guarany de Bage |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2 Cruzeiro RS vs Veranopolis RS |
0-1 |
|
Sun 5, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2 Uniao Frederiquense RS vs Gloria RS |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-01:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2 Tupynambas/MG vs Nacional AC Muriae MG |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Sao Carlos(U23) vs Independente SP(U23) |
1-1 |
1-2 |
Sun 5, Sep-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Mogi Mirim SP(U23) vs Gremio Saocarlense SP(U23) |
0-1 |
0-2 |
Sun 5, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Corinthians Youth vs Bahia Youth |
5-0 |
7-1 |
Sun 5, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Cruzeiro Youth vs Atletico Paranaense Youth |
1-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Botafogo RJ Youth vs Atletico Mineiro Youth (MG) |
0-0 |
3-2 |
Sun 5, Sep-00:00 - Brazil National Football Tournament U20 America MG Youth vs Fortaleza Youth |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-23:00 - Brazil National Football Tournament U20 Sao Paulo Youth vs Ceara Youth |
1-0 |
1-2 |
Sun 5, Sep-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2 Ferroviario Do Cabo vs Centro Limoeirense/PE |
0-0 |
|
Sun 5, Sep-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Cuiaba (MT) vs Santos |
1-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Esporte Clube Bahia vs Fortaleza CE |
1-0 |
4-2 |
Sun 5, Sep-02:30 - Canadian Premier League Valour vs Cavalry |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-05:10 - Canadian Premier League FC Edmonton vs Pacific FC |
0-2 |
1-2 |
Sun 5, Sep-00:30 - Chile Cup Colo Colo vs Everton CD |
0-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-19:00 - Chile Primera B Puerto Montt vs Deportes Santa Cruz |
0-2 |
2-2 |
Sun 5, Sep-19:00 - Chile Primera B Deportes Iquique vs CSyD Barnechea |
2-1 |
4-2 |
Sun 5, Sep-21:30 - Chile Tercera Division Deportes Concepcion vs Iberia Los Angeles |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-22:00 - Chile Tercera Division Deportes Limache vs San Antonio Unido |
2-0 |
4-1 |
Sun 5, Sep-22:00 - Chile Tercera Division Deportes Recoleta vs Independiente de Cauquenes |
1-0 |
3-2 |
Sun 5, Sep-19:00 - Chile Tercera Division Colchagua CD vs General VelAsquez |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-19:00 - Chile Tercera Division AC Colina vs Lautaro de Buin |
0-2 |
0-2 |
Sun 5, Sep-12:30 - Chinese Football League Divison 1 Beijing BSU vs Zibo Cuju FC |
1-0 |
3-0 |
Sun 5, Sep-15:35 - Chinese Football League Divison 1 Nantong Zhiyun vs Guizhou FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-15:35 - Chinese Football League Divison 1 Chengdu Rongcheng FC vs Beijing Institute of Technology FC |
2-0 |
5-0 |
Sun 5, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2 Guangxi Pingguo Haliao vs Dongguan United |
1-0 |
4-0 |
Sun 5, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2 Qingdao Qingchundao vs Qingdao Hainiu |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-13:00 - Club Friendly FK Isloch Minsk vs Smorgon FC |
0-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-21:30 - Club Friendly UD Los Barrios vs UD San Pedro |
1-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-13:40 - Club Friendly FK Metalac Gornji Milanovac vs FK Vozdovac |
1-1 |
1-2 |
Sun 5, Sep-14:00 - Club Friendly Bangor Celtic vs Home Farm FC |
1-1 |
2-2 |
Sun 5, Sep-18:00 - Club Friendly CSKA Moscow vs Lokomotiv Moscow |
0-1 |
1-2 |
Sun 5, Sep-14:00 - Club Friendly Kilnamanagh vs Firhouse Clover FC |
1-2 |
1-4 |
Sun 5, Sep-18:00 - Club Friendly Konyaspor vs Genclerbirligi |
0-1 |
0-3 |
Sun 5, Sep-18:00 - Club Friendly CFR Cluj vs Gaz Metan Medias |
1-0 |
6-0 |
Sun 5, Sep-22:00 - Club Friendly Nautico Youth (PE) vs Retro/PE Youth |
2-1 |
3-3 |
Sun 5, Sep-00:00 - Club Friendly Sao Paulo AP vs Trem AP |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-19:00 - Club Friendly Arconatese vs AC Legnano |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-19:00 - Club Friendly Lokomotiva Gradsko vs Vardar Negotino |
5-0 |
8-0 |
Sun 5, Sep-23:00 - Club Friendly Piaui(PI) vs Timon PI |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-15:00 - Club Friendly Wayside Celtic vs Liffey Wanderers |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-15:00 - Club Friendly Bluebell United vs St. Mochtas |
2-0 |
3-2 |
Sun 5, Sep-19:30 - Club Friendly NK Jarun vs Dinamo Zagreb |
2-0 |
3-1 |
Sun 5, Sep-16:00 - Club Friendly VFC Plauen vs FC Erzgebirge Aue |
0-1 |
6-2 |
Sun 5, Sep-16:00 - Club Friendly Spal vs Rimini |
2-1 |
6-2 |
Sun 5, Sep-16:00 - Club Friendly Vendenheim Women\'s vs Le Havre Women\'s |
0-2 |
1-2 |
Sun 5, Sep-19:59 - Club Friendly Ethnikos Achnas vs AC Omonia Nicosia |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-19:59 - Club Friendly Apollon Limassol FC vs Onisilos Sotiras |
0-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-19:59 - Club Friendly Goztepe vs Manisa FK |
4-0 |
5-3 |
Sun 5, Sep-19:59 - Club Friendly SC Angrense vs Fontinhas |
1-2 |
1-4 |
Sun 5, Sep-17:00 - Club Friendly Alashkert vs FK Van Charentsavan |
1-0 |
4-1 |
Sun 5, Sep-12:00 - Club Friendly Galatasaray vs Farul Constanta |
1-0 |
1-3 |
Sun 5, Sep-22:00 - Colombia Copa Mustang Deportivo Pasto vs Deportivo Cali |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-01:00 - Colombia Copa Mustang America de Cali vs Deportes Quindio |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-03:05 - Colombia Copa Mustang La Equidad vs Jaguares de Cordoba |
1-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-19:59 - Colombia Copa Mustang Deportiva Once Caldas vs Atletico Bucaramanga |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-00:00 - Colombia Copa Premier Llaneros FC vs Cortulua |
1-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-02:00 - Colombia Copa Premier Barranquilla FC vs Fortaleza F.C |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-22:00 - Copa Rio Resende-RJ vs Campo Grande RJ |
0-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-21:00 - Costa Rica Division 2 Cofutpa vs San Jose FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Slavia Prague B vs FK Banik Sokolov |
6-1 |
8-2 |
Sun 5, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Admira Praha vs Pribram B |
1-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Plzen B vs FK Kraluv Dvur |
2-1 |
2-2 |
Sun 5, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Dukla Praha B vs Jiskra Usti nad Orlici |
2-0 |
6-0 |
Sun 5, Sep-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Sokol Brozany vs Slovan Velvary |
1-2 |
2-2 |
Sun 5, Sep-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B SK Sokol Zapy vs Hradec Kralove B |
1-2 |
3-2 |
Sun 5, Sep-13:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s Horni Herspice Women\'s vs Dukla Praha Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s Pardubice Women\'s vs Synot Slovacko Women\'s |
0-3 |
0-3 |
Sun 5, Sep-15:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s Sparta Praha Women\'s vs Slovan Liberec Women\'s |
3-0 |
6-0 |
Sun 5, Sep-12:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Banik Ostrava B vs Blansko |
3-0 |
4-0 |
Sun 5, Sep-16:00 - Denmark Danmarksserien FC Aarhus Fremad B vs Varde_IF |
1-1 |
2-2 |
Sun 5, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Naestved vs AB Gladsaxe |
1-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Skive IK vs B93 Copenhagen |
0-2 |
1-2 |
Sun 5, Sep-18:00 - Denmark Woman\\\'s League Brondby Women\'s vs Nordsjaelland Women\'s |
0-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Fortuna Hjorring Women\'s vs Kolding BK Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-18:00 - England FA Cup Littlehampton Town vs Whitehawk |
4-5 |
|
Sun 5, Sep-18:00 - England FA Cup Baldock Town vs Wisbech Town |
1-0 |
|
Sun 5, Sep-18:00 - England FA Cup Balham vs Merstham |
0-2 |
|
Sun 5, Sep-15:00 - England FA Cup Erith & Belvedere vs Chertsey Town |
0-4 |
|
Sun 5, Sep-16:00 - England FA Cup Biggleswade FC vs AFC Dunstable |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - England FA Women Super League Brighton & H.A. Women\'s vs West Ham United Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-15:30 - England FA Women Super League Arsenal Women\'s vs Chelsea FC Women\'s |
1-1 |
3-2 |
Sun 5, Sep-17:00 - England Ladies Premier League Charlton Athletic Women\'s vs Coventry Women\'s |
1-1 |
3-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - England Ladies Premier League Sunderland Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-17:00 - England Ladies Premier League Sheffield United Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s |
2-0 |
3-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - England Ladies Premier League London City Lionesses Women\'s vs Crystal Palace Women\'s |
2-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-18:00 - England Ladies Premier League Bristol City Women\'s vs Lewes Women\'s |
0-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Wolves Women\'s vs Nottingham Forest Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Brighouse Town Women\'s vs Middlesbrough Women\'s |
0-0 |
4-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Fylde LFC Women\'s vs Hull City Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Sun 5, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League West Bromwich WFC Women\'s vs Sheffield Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Burnley Women\'s vs Huddersfield Town Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Sun 5, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Loughborough Lightning Women\'s vs Stoke City Women\'s |
0-4 |
1-5 |
Sun 5, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Cardiff City Women\'s vs London Bees Women\'s |
4-1 |
|
Sun 5, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Portsmouth Women\'s vs Keynsham Town Women\'s |
4-1 |
6-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Hounslow Women\'s vs Southampton Women\'s |
0-4 |
0-9 |
Sun 5, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Gillingham Women\'s vs Bridgwater United Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Crawley Wasps Women\'s vs Milton Keynes Dons Women\'s |
1-0 |
|
Sun 5, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Chichester City Women\'s vs Ipswich Women\'s |
0-4 |
|
Sun 5, Sep-17:30 - England Women\\\'s Southern Premier League Plymouth Argyle Women\'s vs Oxford United Women\'s |
0-5 |
|
Sun 5, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga Parnu JK vs JK Tallinna Kalev |
1-1 |
2-2 |
Sun 5, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B PIF vs Honka Akatemia |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko B VJS Vantaa vs HJS Akatemia |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko C JS Hercules vs SJK Akatemia |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C Narpes Kraft vs VIFK Vaasa |
1-2 |
1-3 |
Sun 5, Sep-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko C FC Vaajakoski vs JJK Jyvaskyla |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-14:30 - Finland Junior League Atlantis Youth vs Honka Am |
2-0 |
4-0 |
Sun 5, Sep-16:30 - Finland Junior League KuPS Youth vs Helsinki Youth |
0-1 |
0-3 |
Sun 5, Sep-20:30 - Finland Junior League PPJ Akatemia Am vs Kontu Youth |
1-1 |
8-2 |
Sun 5, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga IFK Mariehamn vs KuPS |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - Finland Ykkonen PK-35 Vantaa vs JIPPO |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Paris Saint Germain (U19) vs US Orleans U19 |
5-2 |
|
Sun 5, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Le Havre(U19) vs Valenciennes US(U19) |
2-1 |
|
Sun 5, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Lille U19 vs Evreux(U19) |
3-2 |
|
Sun 5, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Amiens SC(U19) vs Montfermeil(U19) |
1-2 |
|
Sun 5, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Caen(U19) vs Chambly FC (U19) |
4-0 |
|
Sun 5, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Drancy(U19) vs Lens U19 |
4-2 |
|
Sun 5, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Feignies(U19) vs St Pryve St Hilaire(U19) |
6-2 |
|
Sun 5, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe B Auxerre(U19) vs Strasbourg U19 |
1-2 |
|
Sun 5, Sep-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B ES Troyes AC(U19) vs Paris FC U19 |
0-1 |
0-3 |
Sun 5, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Lyonnais U19 vs Torcy U.S(U19) |
2-1 |
|
Sun 5, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Clermont Foot U19 vs Bourg Peronnas(U19) |
4-1 |
|
Sun 5, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Metz U19 vs ASPTT Dijon(U19) |
2-0 |
|
Sun 5, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Sochaux U19 vs Nancy(U19) |
3-1 |
|
Sun 5, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Dijon(U19) vs Pontarlier(U19) |
2-0 |
|
Sun 5, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C Le Mans(U19) vs SPA Merignacais U19 |
2-3 |
|
Sun 5, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C Brest Stade U19 vs Bordeaux U19 |
1-1 |
|
Sun 5, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C Concarneau(U19) vs Chateauroux U19 |
5-1 |
|
Sun 5, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C Guingamp (U19) vs USSA Vertou(U19) |
2-0 |
|
Sun 5, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C Laval U19 vs Angers SCO U19 |
0-0 |
|
Sun 5, Sep-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D Toulouse(U19) vs Ajaccio U19 |
4-2 |
|
Sun 5, Sep-15:00 - French Championnat National U19 Groupe D Pieve di Lota(U19) vs Monaco U19 |
0-9 |
|
Sun 5, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Nice U19 vs Nimes(U19) |
1-1 |
|
Sun 5, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Cannes AS U19 vs Montpellier(U19) |
1-1 |
|
Sun 5, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Marseille(U19) vs Avenir Sportif Beziers(U19) |
3-0 |
5-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Toulon (U19) vs Saint-Etienne U19 |
1-1 |
|
Sun 5, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Istres(U19) vs Colomiers U19 |
1-1 |
|
Sun 5, Sep-15:00 - French Feminines D1 Lyonnais Women\'s vs Saint-Etienne Women\'s |
3-0 |
6-0 |
Sun 5, Sep-12:00 - Friendly Internationals Albania(U19) vs Israel(U19) |
0-1 |
2-2 |
Sun 5, Sep-17:00 - Friendly Internationals Sweden vs Uzbekistan |
2-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-17:30 - Friendly Internationals France(U18) vs Spain U18 |
1-1 |
2-2 |
Sun 5, Sep-13:00 - Friendly Internationals Estonia(U19) vs Georgia(U19) |
0-1 |
0-2 |
Sun 5, Sep-13:00 - Friendly Internationals Germany(U16) vs Austria(U16) |
1-1 |
2-2 |
Sun 5, Sep-13:00 - Friendly Internationals Austria(U18) vs Slovakia(U18) |
0-1 |
0-4 |
Sun 5, Sep-13:00 - Friendly Internationals Austria Women\'s(U17) vs Czech Republic Women\'s(U17) |
4-2 |
7-2 |
Sun 5, Sep-13:30 - Friendly Internationals Spain(U19) vs Mexico(U20) |
2-2 |
3-2 |
Sun 5, Sep-18:30 - Friendly Internationals Bangladesh vs Palestine |
0-1 |
0-2 |
Sun 5, Sep-18:30 - Friendly Internationals Hungary(U19) vs Azerbaijan(U19) |
3-0 |
3-1 |
Sun 5, Sep-18:30 - Friendly Internationals Serbia(U19) vs Montenegro(U19) |
3-0 |
5-0 |
Sun 5, Sep-19:00 - Friendly Internationals Bulgaria(U19) vs Malta(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-19:00 - Friendly Internationals Bosnia and Herzegovina(U19) vs Romania(U19) |
0-1 |
1-5 |
Sun 5, Sep-15:45 - Friendly Internationals Nepal vs India |
0-0 |
1-2 |
Sun 5, Sep-16:00 - Friendly Internationals Czech Republic (U18) vs Germany(U18) |
2-1 |
2-3 |
Sun 5, Sep-19:59 - Friendly Internationals Estonia vs Northern Ireland |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-19:59 - Friendly Internationals England(U17) vs Portugal(U17) |
0-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-19:59 - Friendly Internationals Belgium(U19) vs Czech Republic(U19) |
2-2 |
3-3 |
Sun 5, Sep-19:59 - Friendly Internationals Poland(U17) vs Netherlands(U17) |
0-1 |
2-2 |
Sun 5, Sep-20:30 - Friendly Internationals Portugal(U18) vs Switzerland(U18) |
2-0 |
6-3 |
Sun 5, Sep-16:00 - German 3. Liga Havelse vs Dortmund(Am) |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-18:00 - German Frauen Bundesliga Koln Women\'s vs Hoffenheim Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sun 5, Sep-15:00 - German Frauen Bundesliga SC Freiburg Women\'s vs Eintracht Frankfurt Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-16:30 - German Frauen Bundesliga Bayer Leverkusen Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s |
1-0 |
1-2 |
Sun 5, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost Berliner FC Dynamo vs Germania Halberstadt |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nord Hannover 96 Am vs BSV Rehden |
0-2 |
2-4 |
Sun 5, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord FC Altona 93 vs Teutonia Ottensen |
0-1 |
1-2 |
Sun 5, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord FC St. Pauli II vs Phonix Lubeck |
1-1 |
3-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord VfV 06 Hildesheim vs VfB Oldenburg |
0-1 |
0-2 |
Sun 5, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord Drochtersen/Assel vs Holstein Kiel B |
0-2 |
0-3 |
Sun 5, Sep-13:00 - Germany Women Division 2 SV Meppen Women\'s vs Nurnberg Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-13:00 - Germany Women Division 2 Andernach Women\'s vs Ingolstadt 04 Women\'s |
1-0 |
2-3 |
Sun 5, Sep-13:00 - Germany Women Division 2 Eintracht Frankfurt B Women\'s vs Henstedt Ulzburg Women\'s |
2-0 |
6-1 |
Sun 5, Sep-13:00 - Germany Women Division 2 Bayern Munich B Women\'s vs RB Leipzig Women\'s |
1-1 |
3-1 |
Sun 5, Sep-13:00 - Germany Women Division 2 Hoffenheim Women\'s B vs Duisburg Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-16:00 - Germany Women Division 2 FC Gutersloh Women\'s vs Wolfsburg B Women\'s |
3-0 |
6-0 |
Sun 5, Sep-18:00 - Greece Cup Atsalenios vs Pyliou |
3-2 |
|
Sun 5, Sep-18:00 - Greece Cup PAO Rouf vs Panegialios FC |
4-0 |
|
Sun 5, Sep-18:00 - Greece Cup AEP Kozani vs Elassona FC |
0-2 |
0-3 |
Sun 5, Sep-18:00 - Greece U19 Apollon Smirnis U19 vs Volos NFC(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional CD Suchitepequez vs Deportivo Quiche FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Deportivo Mictlan vs Chimaltenango |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Coatepecano IB /DR vs CD Marquense |
0-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-01:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Aurora FC vs CSyD Sacachispas |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-02:00 - Guatemala Liga Nacional CSD Xelaju MC vs Solola FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-19:59 - Guatemala Liga Nacional CD Malacateco vs Antigua GFC |
0-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-14:15 - Holland Eredivisie Women\\\'s Ajax Amsterdam Women\'s vs FC Twente Enschede Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-22:00 - Holland Jupiler League FC Dordrecht 90 vs VVV-Venlo |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-18:45 - Holland Jupiler League ADO Den Haag vs FC Eindhoven |
1-1 |
4-2 |
Sun 5, Sep-16:30 - Holland Jupiler League MVV Maastricht vs SC Telstar |
3-0 |
3-0 |
Sun 5, Sep-01:06 - Honduras Liga Nacional Marathon vs Real Sociedad Tocoa |
1-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-05:00 - Honduras Liga Nacional Honduras Progreso vs CD Motagua |
0-1 |
0-3 |
Sun 5, Sep-05:15 - Honduras Liga Nacional CD Vida vs Real Espana |
1-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-18:30 - Hungary Women\\\'s Division 1 League Astra Hungary Women\'s vs MTK Hungaria Women\'s |
1-1 |
2-3 |
Sun 5, Sep-17:00 - Iceland Division 1 Throttur Reykjavik vs Vikingur Olafsvik |
1-2 |
5-2 |
Sun 5, Sep-16:00 - Iceland Ladies Premier League Stjarnan Women\'s vs Breidablik Women\'s |
2-2 |
3-3 |
Sun 5, Sep-19:00 - Iceland U19 League Thor Akureyri(U19) vs Fram Ulfarnir(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-15:00 - Iceland U19 League Breidablik Augnablik Smari(U19) vs IA Kari(U19) |
1-0 |
3-1 |
Sun 5, Sep-16:00 - Iceland U19 League Leiknir KB(U19) vs IBV/KFS/Sindri (U19) |
3-1 |
8-1 |
Sun 5, Sep-16:00 - Iceland U19 League Fjolnir Vaengir II(U19) vs Selfoss/SL(U19) |
2-1 |
5-3 |
Sun 5, Sep-17:30 - Indonesia Liga 1 PSS Sleman vs Persija Jakarta |
0-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-15:15 - Indonesia Liga 1 PSM Makassar vs Arema Malang |
1-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-17:30 - Italian Woman\\\'s Cup Pro Sesto Women\'s vs Cortefranca Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-19:30 - Italian Women Division 1 Fiorentina Women\'s vs Juventus Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Sun 5, Sep-19:30 - Italian Women Division 1 Inter Milan Women\'s vs Lazio Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-19:30 - Italian Women Division 1 ASDC Pomigliano Women\'s vs Empoli Women\'s |
0-2 |
2-2 |
Sun 5, Sep-17:00 - Italy C1B Ancona vs Olbia |
0-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-19:30 - Italy C1B Lucchese vs Cesena |
1-0 |
1-2 |
Sun 5, Sep-19:30 - Italy C1B Pistoiese vs Grosseto |
1-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-19:30 - Italy C1B Teramo vs Robur Siena S.S.D. |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-19:30 - Italy C1B Vis Pesaro vs Pontedera |
2-0 |
2-2 |
Sun 5, Sep-19:30 - Italy C1B A.S. Viterbese Castrense vs Imolese |
0-0 |
0-3 |
Sun 5, Sep-19:30 - Italy C1B Carrarese vs Delfino Pescara 1936 |
1-1 |
1-2 |
Sun 5, Sep-19:30 - Italy C1B Gubbio vs Fermana |
1-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-19:30 - Italy C1B Montevarchi Calcio vs Virtus Entella |
2-0 |
3-1 |
Sun 5, Sep-19:30 - Italy C1C FC Bari 1908 vs Nuova Monterosi |
1-0 |
4-0 |
Sun 5, Sep-19:30 - Italy C1C Foggia vs S.S.D. Potenza Calcio |
1-0 |
4-1 |
Sun 5, Sep-19:30 - Italy C1C Turris Neapolis vs S.S. Monopoli 1966 |
0-2 |
1-2 |
Sun 5, Sep-19:30 - Italy C1C Virtus Francavilla vs Vibonese |
1-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-09:00 - Japan Football League Osaka FC vs Honda FC |
0-0 |
1-2 |
Sun 5, Sep-10:00 - Japan Football League Veertien Mie vs Nara Club |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-10:00 - Japan Football League Bandits Iwaki vs FC Maruyasu Okazaki |
2-0 |
3-0 |
Sun 5, Sep-10:00 - Japan Football League TIAMO Hirakata vs Kochi United |
2-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-13:00 - Japan League Cup Kashima Antlers vs Nagoya Grampus Eight |
0-1 |
0-2 |
Sun 5, Sep-13:00 - Japan League Cup Gamba Osaka vs Cerezo Osaka |
0-2 |
0-4 |
Sun 5, Sep-13:00 - Japan League Cup FC Tokyo vs Consadole Sapporo |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-13:00 - Japan League Cup Kawasaki Frontale vs Urawa Red Diamonds |
1-1 |
3-3 |
Sun 5, Sep-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 IGA Kunoichi Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 Orca Kamogawa FC Women\'s vs Ehime FC Women\'s |
2-0 |
2-2 |
Sun 5, Sep-13:00 - Japanese J-League Division 1 Sanfrecce Hiroshima vs Vissel Kobe |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-13:00 - Japanese League Division 2 Tochigi SC vs Renofa Yamaguchi |
1-1 |
3-2 |
Sun 5, Sep-13:00 - Japanese League Division 2 Fagiano Okayama vs Ehime FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-14:00 - Japanese League Division 2 Omiya Ardija vs Tokyo Verdy |
2-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-12:00 - Japanese League Division 3 Roasso Kumamoto vs Imabari FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-13:00 - Japanese League Division 3 AC Nagano Parceiro vs Grulla Morioka |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-10:00 - Japanese League Division 3 Fukushima United FC vs Gainare Tottori |
1-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-11:00 - Japanese League Division 3 Azul Claro Numazu vs Kataller Toyama |
2-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-17:30 - Jordan Divison 1 Ethad Al-Ramtha vs AL-Sareeh |
1-1 |
1-2 |
Sun 5, Sep-21:00 - Jordan Divison 1 Dar Al Dawaa vs Manshia Bani Hassan |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-10:00 - Korea K3 League Hwaseong FC vs FC Mokpo |
0-2 |
2-3 |
Sun 5, Sep-14:00 - Korea K4 League Goyang Citizen vs Namdong FC |
0-0 |
0-2 |
Sun 5, Sep-09:00 - Korea K4 League Seoul Nowon United vs Yangpyeong |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-12:00 - Korea K4 League Dangjin Citizen vs Jeonju Citizen FC |
0-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-14:00 - Korea League 1 FC Seoul vs Jeonbuk Hyundai Motors |
1-1 |
3-4 |
Sun 5, Sep-13:30 - Korea League 2 Ansan Greeners FC vs Bucheon FC 1995 |
0-2 |
1-2 |
Sun 5, Sep-11:00 - Korea League 2 Gyeongnam FC vs Jeonnam Dragons |
0-0 |
0-2 |
Sun 5, Sep-18:00 - Latvia - 2. Division Super Nova vs FK Smiltene BJSS |
4-0 |
8-0 |
Sun 5, Sep-16:15 - Malaysia Super League Sabah FA vs Selangor FA |
0-3 |
0-6 |
Sun 5, Sep-17:00 - Malaysia Super League PB Pahang vs Pulau Penang FA |
0-0 |
1-2 |
Sun 5, Sep-21:00 - Mexico Primera Divison A CF Atlante vs Leones Negros |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-03:10 - Mexico Women\\\'s Primera Division Chivas Guadalajara Women\'s vs Atlas Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-05:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division Club America Women\'s vs Pumas UNAM Women\'s |
0-0 |
2-2 |
Sun 5, Sep-21:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division Puebla Women\'s vs Santos Laguna Women\'s |
2-1 |
2-3 |
Sun 5, Sep-22:00 - Montenegro Division 2 Jedinstvo Bijelo Polje vs Cetinje |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-22:00 - Montenegro Division 2 Bokelj Kotor vs FK Berane |
0-1 |
3-1 |
Sun 5, Sep-19:00 - Montenegro Division 2 OFK Igalo vs FK Kom |
2-0 |
3-0 |
Sun 5, Sep-21:00 - Montenegro Division 2 OFK Titograd vs Arsenal Tivat |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-18:00 - Norway 2 Division A Moss vs IF Floya |
3-0 |
6-0 |
Sun 5, Sep-16:00 - Norway 2 Division A Tromsdalen UIL vs Baerum SK |
1-0 |
4-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - Norway 2 Division A Kongsvinger vs Valerenga B |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-17:00 - Norway 2 Division A Eidsvold TF vs Asker Fotball |
1-2 |
2-2 |
Sun 5, Sep-17:00 - Norway 2 Division A Kvik Halden vs IL Hodd |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-18:00 - Norway 2 Division B Flekkeroy IL vs Notodden FK |
1-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-19:00 - Norway 2 Division B Sotra SK vs Rosenborg B |
0-0 |
5-0 |
Sun 5, Sep-17:00 - Norway 2 Division B Levanger FK vs FK Arendal |
1-0 |
3-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - Norway 2 Division B Oygarden FK vs Skeid Oslo |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-14:00 - Norway 3. Divisjon Skjervoy vs Nordstrand |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-14:30 - Norway 3. Divisjon Lyn Oslo FC vs Brann B |
3-1 |
3-2 |
Sun 5, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon Spjelkavik vs Byasen Toppfotball |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon Flint vs Sparta Sarpsborg 2 |
1-0 |
4-0 |
Sun 5, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon Skanland vs Finnsnes |
0-0 |
3-1 |
Sun 5, Sep-19:59 - Norway 3. Divisjon Sola vs Donn |
2-1 |
5-2 |
Sun 5, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon Bodo Glimt 2 vs Rana FK |
3-0 |
3-1 |
Sun 5, Sep-16:00 - Norwegian Junior U19 Stabaek(U19) vs Nordstrand(U19) |
0-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-21:30 - Pakistan Premier League PCAA FC vs PAF FC |
1-0 |
1-3 |
Sun 5, Sep-19:00 - Pakistan Premier League Huma FC vs Sui Southern Gas Company |
1-4 |
2-6 |
Sun 5, Sep-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol CD Arabe Unido vs Sporting San Miguelito |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Veraguas CD vs San Francisco FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Alianza FC (PAN) vs Plaza Amador |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol CA Independiente La Chorrera vs Club Atletico Chiriqui |
0-0 |
1-2 |
Sun 5, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2 Independiente FBC vs 3 de Febrero |
0-1 |
1-2 |
Sun 5, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2 Resistencia SC vs Sportivo Ameliano |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-17:00 - Paraguayan Division 2 Guarani de Trinidad vs Sportivo Iteno |
1-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Gornik Zabrze Youth vs Arka Gdynia Youth |
1-2 |
1-2 |
Sun 5, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Slask Wroclaw Youth vs Pogon Szczecin Youth |
1-1 |
3-2 |
Sun 5, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Stal Rzeszow Youth vs Rakow Czestochowa Youth |
4-1 |
5-1 |
Sun 5, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga Sokol Sieniawa vs KSZO Ostrowiec |
0-1 |
0-3 |
Sun 5, Sep-14:00 - Poland - 4. Liga Legia Warszawa B vs LKS II Lodz |
0-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-14:00 - Poland - 4. Liga Pogon Szczecin II vs Zawisza Bydgoszcz |
0-1 |
0-2 |
Sun 5, Sep-19:00 - Poland - 4. Liga Elana Torun vs Kluczevia Stargard |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-14:40 - Poland - I liga LKS Lodz vs CWKS Resovia Rzeszow |
0-2 |
0-3 |
Sun 5, Sep-19:59 - Poland - I liga Odra Opole vs Widzew lodz |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-17:00 - Poland - I liga GKS Jastrzebie vs Podbeskidzie |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - Poland - II liga Radunia Stezyca vs Sokol Ostroda |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-14:00 - Poland Woman\\\'s League KKP Bydgoszcz Women\'s vs APLG Gdansk Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-14:00 - Poland Woman\\\'s League AZS UJ Krakow Women\'s vs GKS Katowice Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sun 5, Sep-14:00 - Portugal Women\\\'s 1A Divisao Maritimo Women\'s vs Sporting Clube de Portugal Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 5, Sep-19:00 - Portugal Women\\\'s 1A Divisao Clube Albergaria Women\'s vs Famalicao Women\'s |
0-4 |
0-5 |
Sun 5, Sep-19:00 - Portugal Women\\\'s 1A Divisao Benfica Women\'s vs Clube Atletico Ouriense Women\'s |
2-2 |
3-2 |
Sun 5, Sep-21:20 - Qatar Stars Cup Qatar SC vs Al Khor SC |
1-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-19:10 - Qatar Stars Cup Al-Arabi SC vs Al-Sailiya |
1-1 |
2-2 |
Sun 5, Sep-12:00 - Romania Women\\\'s Superliga Vasas Femina Women\'s vs Universitatea Galati Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-12:00 - Romania Women\\\'s Superliga Heniu Prundu Bargaului Women\'s vs Banat Girls Women\'s |
6-0 |
|
Sun 5, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 3 Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk vs Sokol Saratov |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-09:00 - Russia Div 2 Group 3 Dinamo Vladivostok vs Zenit Penza |
1-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-13:00 - Russia Div 2 Group 4 FK Ural-2 vs Dinamo Barnaul |
3-1 |
4-1 |
Sun 5, Sep-15:00 - Russia Div 2 Group 4 FC Novosibirsk vs Volga Ulyanovsk |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-15:00 - Russia Div 2 Group 4 FK Spartak Tuymazy vs Zvezda Perm |
2-1 |
3-2 |
Sun 5, Sep-15:30 - Russia Div 2 Group 4 FC Chelyabinsk vs FC Irtysh Omsk |
1-1 |
4-1 |
Sun 5, Sep-15:30 - Russia Div 2 Group 4 Torpedo Miass vs Amkar Perm |
0-2 |
0-2 |
Sun 5, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 4 NoSta Novotroitsk vs Zenit Izhevsk |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-18:00 - Russia First Division Metallurg Lipetsk vs Yenisey Krasnoyarsk |
0-0 |
0-2 |
Sun 5, Sep-18:00 - Russia First Division Gazovik Orenburg vs Rotor Volgograd |
0-2 |
0-3 |
Sun 5, Sep-18:00 - Russia First Division Dolgiye Prudy vs Alania Vladikavkaz |
1-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-19:00 - Russia First Division Fakel Voronezh vs FK Krasnodar II |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-19:00 - Russia First Division Volgar Astrachan vs PFK Kuban |
0-0 |
0-2 |
Sun 5, Sep-19:00 - Russia First Division KamAZ vs FC Tom Tomsk |
2-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-19:00 - Russia First Division Akron Togliatti vs Neftekhimik Nizhnekamsk |
1-2 |
1-3 |
Sun 5, Sep-19:59 - Russia First Division Baltika vs FC Torpedo Moscow |
0-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - Russia First Division Tekstilshchik Ivanovo vs Veles Moscow |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-09:00 - Russia First Division SKA Khabarovsk vs Spartak Moscow II |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - Scotland Bells Challenge Cup Queen of the South FC vs Broomhill FC |
1-0 |
3-0 |
Sun 5, Sep-15:00 - Scotland Women\\\'s Premier League Hibernian Women\'s vs Spartans Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Sun 5, Sep-19:10 - Scotland Women\\\'s Premier League Aberdeen Women\'s vs Celtic Women\'s |
1-2 |
2-4 |
Sun 5, Sep-16:00 - Scotland Women\\\'s Premier League Glasgow City Women\'s vs Motherwell Women\'s |
4-0 |
6-0 |
Sun 5, Sep-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League Hearts Women\'s vs Hamilton Academical Women\'s |
0-0 |
1-2 |
Sun 5, Sep-19:00 - Serbia Women\\\'s Super Liga Crvena Zvezda Women\'s vs Vojvodina Women\'s |
1-0 |
3-1 |
Sun 5, Sep-18:00 - Serie C - Brazil Ypiranga(RS) vs Oeste SP |
0-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-00:00 - Serie C - Brazil Botafogo SP vs Gremio Novorizontino |
1-1 |
1-4 |
Sun 5, Sep-00:00 - Serie C - Brazil Jacuipense BA vs Manaus FC(AM) |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-02:00 - Serie C - Brazil Parana vs Criciuma SC |
2-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-04:00 - Serie C - Brazil Volta Redonda vs Ferroviario CE |
0-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-22:00 - Serie D - Brazil ABC Natal/RN vs Treze Campina Grande PB |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-22:00 - Serie D - Brazil Uniclinic Atletico Cearense CE vs Sousa PB |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Caldense(MG) vs Rio Branco ES |
1-1 |
1-2 |
Sun 5, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Uberlandia vs Ferroviaria SP |
1-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Juazeirense BA vs Itabaiana(SE) |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Rio Branco De Venda Nova ES vs Patrocinense MG |
0-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga Slovan Bratislava B vs MFK Dubnica |
1-1 |
2-2 |
Sun 5, Sep-18:30 - Slovakia 3. liga Bratislava Nova Dedinka vs TJ Rovinka |
0-1 |
0-6 |
Sun 5, Sep-18:30 - Slovenia 2. Liga NK Rogaska vs NK Fuzinar |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-18:30 - Slovenia 2. Liga ND Beltinci vs NK Brezice |
1-1 |
3-2 |
Sun 5, Sep-13:00 - Spanish Ladies League Division 1 Salamanca Women\'s vs Atleico Malaga Women\'s |
1-2 |
1-2 |
Sun 5, Sep-13:30 - Spanish Ladies League Division 1 Victoria CF Women\'s vs UD MOS Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 1 DNS de Belen Women\'s vs Samper Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 1 Olimpico de Leon Women\'s vs Real Oviedo B Women\'s |
0-1 |
2-2 |
Sun 5, Sep-15:30 - Spanish Ladies League Division 1 CD Llamoro Women\'s vs CFS La Garita Women\'s |
4-0 |
5-0 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 2 Fundacion Albacete Women\'s vs Cordoba Women\'s |
2-1 |
2-3 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 2 Racing de Santander Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 2 Deportivo La Coruna Women\'s vs FC Barcelona B Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 2 SE AEM Women\'s vs Athletic Bilbao B Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 2 Osasuna Women\'s vs Sporting de Gijon Women\'s |
0-0 |
3-0 |
Sun 5, Sep-13:00 - Spanish Ladies Premier League Levante UD Women\'s vs Real Madrid CF Women\'s |
1-0 |
4-0 |
Sun 5, Sep-13:00 - Spanish Ladies Premier League Eibar Women\'s vs Sevilla FC Women\'s |
2-1 |
3-2 |
Sun 5, Sep-13:30 - Spanish Ladies Premier League Sporting De Huelva Women\'s vs Villarreal Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-18:00 - Spanish Ladies Premier League Real Sociedad Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s |
2-0 |
4-1 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Ladies Premier League Deportivo Alaves Women\'s vs Real Betis Women\'s |
0-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Ladies Premier League Madrid CFF Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Valladolid B vs Real Union de Irun |
0-2 |
0-2 |
Sun 5, Sep-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Unionistas de Salamanca vs Cultural Leonesa |
1-2 |
2-2 |
Sun 5, Sep-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A CD Tudelano vs Deportivo La Coruna |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-20:45 - Spanish Primera RFEF Grupo A Athletic Bilbao B vs Racing de Ferrol |
1-1 |
2-2 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Atletico Baleares vs Albacete |
3-1 |
4-1 |
Sun 5, Sep-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Gimnastic Tarragona vs Barcelona B |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Villarreal B vs UE Cornella |
2-0 |
3-0 |
Sun 5, Sep-20:45 - Spanish Primera RFEF Grupo B CD Castellon vs Sevilla Atletico |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-13:30 - Spanish Primera U19 Getafe(U19) vs AD Union Adarve(U19) |
3-0 |
4-1 |
Sun 5, Sep-21:30 - Spanish Primera U19 Atletico de Madrid(U19) vs Real Madrid(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Primera U19 Club Bansander(U19) vs CD Covadonga(U19) |
0-1 |
3-2 |
Sun 5, Sep-14:15 - Spanish Primera U19 ED Val Minor Nigran(U19) vs Pontevedra(U19) |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-19:00 - Spanish Primera U19 CF Rayo Majadahonda(U19) vs CP Flecha Negra(U19) |
2-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division Burgos CF vs Valladolid |
3-0 |
3-0 |
Sun 5, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division UD Ibiza vs SD Amorebieta |
0-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-20:15 - Spanish Segunda Division CD Mirandes vs Las Palmas |
3-1 |
4-2 |
Sun 5, Sep-20:15 - Spanish Segunda Division Alcorcon vs Real Zaragoza |
1-0 |
1-2 |
Sun 5, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CF Salmantino UDS vs Mostoles |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Real Aviles vs Marino Luanco |
0-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 AD Union Adarve vs Gimnastica Segoviana |
1-1 |
4-1 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 UC Ceares vs Leganes B |
0-1 |
0-2 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CD Cristo Atletico vs Coruxo FC |
1-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Pontevedra vs Compostela |
1-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CD Artistico Navalcarnero vs UD Llanera |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Racing Santander B vs Real Sociedad C |
0-2 |
0-2 |
Sun 5, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Pena Sport vs Arenas Club de Getxo |
0-1 |
0-2 |
Sun 5, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 SD Gernika vs CD Izarra |
0-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Cayon vs AD San Juan |
0-0 |
0-2 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Naxara vs Racing Rioja CF |
0-1 |
0-3 |
Sun 5, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Sestao River vs SD Laredo |
0-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Terrassa vs SD Huesca B |
0-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Lleida vs AE Prat |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 SCR Pena Deportiva vs SD Ejea |
1-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Espanyol B vs Numancia |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 SD Tarazona vs Andratx |
0-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Teruel vs CE Europa |
0-2 |
2-2 |
Sun 5, Sep-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CD Ebro vs CF Badalona |
2-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 SD Formentera vs Ibiza Islas Pitiusas |
2-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Cerdanyola del Valles vs Brea |
0-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Xerez Deportivo vs Cordoba C.F. |
1-1 |
1-5 |
Sun 5, Sep-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 UD Montijo vs Las Palmas Atletico |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 AD Ceuta vs Villanovense |
1-3 |
2-3 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Don Benito vs CD Mensajero |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Cadiz B vs CD San Roque de Lepe |
1-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Panaderia Pulido vs Merida AD |
1-1 |
1-3 |
Sun 5, Sep-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Tamaraceite vs UD San Fernando |
2-3 |
3-4 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Velez CF vs Cacereno |
1-0 |
1-2 |
Sun 5, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Real Murcia vs CD Marchamalo |
2-1 |
3-2 |
Sun 5, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Aguilas FC vs Atletico Mancha Real |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Calvo Sotelo Puertollano vs Club Atletico Pulpileno |
0-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Eldense vs CF Intercity |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 CF La Nucia vs Mar Menor |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 CD El Ejido 2012 vs UD Alzira |
1-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 UD Melilla vs Toledo |
1-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias SD Lenense vs CD Colunga |
0-1 |
3-3 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Covadonga vs Sporting de Gijon B |
0-1 |
0-2 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Real Oviedo B vs CD Roces |
2-0 |
5-0 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Navarro vs Caudal Deportivo |
0-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Real Titanico DE Laviana vs CD Tuilla |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Urraca CF vs Luarca |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Mosconia vs Langreo II |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears San Rafael vs Son Veri |
6-0 |
|
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Mallorca B vs Portmany |
0-2 |
1-3 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Rotlet Molinar vs CE Mercadal |
1-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Soller vs CE Felanitx |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Herbania vs Tenerife B |
3-0 |
|
Sun 5, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Lanzarote vs La Cuadra |
1-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tenisca vs UD Las Palmas C |
0-2 |
1-3 |
Sun 5, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Vera Puerto De La Cruz vs Villa Santa Brigida |
0-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Buzanada vs Gran Tarajal |
0-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Lorca Deportiva FC vs La Union CF |
1-0 |
1-2 |
Sun 5, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Huercal Overa vs AD Caravaca |
1-2 |
2-2 |
Sun 5, Sep-13:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Real Murcia B vs CD Bullense |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-13:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Archena vs Mazarron CF |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia UCAM Cartagena FC vs Yeclano Deportivo |
1-1 |
2-3 |
Sun 5, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Deportiva Minera vs Ciudad de Murcia |
1-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EG El Palmar vs Bala Azul |
2-1 |
3-1 |
Sun 5, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia UD Los Garres vs UCAM Murcia B |
0-0 |
3-0 |
Sun 5, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Racing Murcia FC vs FC Cartagena B |
1-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Barbastro vs CD Robres |
0-0 |
1-2 |
Sun 5, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CA Monzon vs CD Cuarte Industria |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Giner Torrero vs Epila CF |
0-1 |
1-2 |
Sun 5, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Carinena vs CD Binefar |
0-4 |
0-5 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon SD Borja vs Biescas |
1-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Utebo FC vs CD Caspe |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CF Illueca vs CD Belchite 97 |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CF Calamocha vs Santa Anastasia |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Miguelturreno vs CP Villarrobledo |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Illescas vs CD Torrijos |
1-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Manchego Ciudad vs UD Almansa |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Quintanar Del Rey vs UB Conquense |
0-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha San Clemente vs Huracan de Balazote |
1-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Barakaldo CF vs CD Baskonia |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-13:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Urduliz FT vs Aurrera de Ondarroa |
2-0 |
3-0 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Cultural de Durango vs Beti Gazte |
0-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Amurrio vs CD Vitoria |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Vilassar de Mar vs FC Vilafranca |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya EC Granollers vs San Cristobal |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Sants vs UE Figueres |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Guineueta vs FE Grama |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya L\'Hospitalet vs Girona II |
0-0 |
1-2 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Sant Andreu vs CE Manresa |
1-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Olot vs UE Castelldefels |
2-0 |
3-1 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Peralada vs Pobla De Mafumet CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Recambios Colon CD vs UD Beniganim |
1-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Silla CF vs Atletico Saguntino |
0-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Callosa Deportiva CF vs Villarreal C |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-12:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Alcorcon B vs Getafe B |
1-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CD Colonia Moscardo vs Ursaria |
0-0 |
0-3 |
Sun 5, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid RCD Carabanchel vs CF Trival Valderas |
0-1 |
1-2 |
Sun 5, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid AD Torrejon CF vs Complutense Alcala |
1-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Las Rozas vs CDE Madrid 2021 |
0-1 |
1-2 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Atletico de Madrid B vs AD Parla |
2-0 |
4-0 |
Sun 5, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CF Pozuelo Alarcon vs AD Villaviciosa De Odon |
1-1 |
3-1 |
Sun 5, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Galapagar vs CDF Tres Cantos |
1-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid RSD Alcala Henares vs Moratalaz |
2-0 |
3-0 |
Sun 5, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon UD Santa Marta vs Salamanca UDS B |
1-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Numancia B vs Atletico Bembibre |
1-2 |
1-2 |
Sun 5, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Real Avila CF vs Ribert |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Guijuelo vs Cultural Leonesa B |
1-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Ciudad Rodrigo vs Palencia CF |
0-0 |
0-2 |
Sun 5, Sep-14:30 - Swden Women Division 2 Jitex BK Women\'s vs Moron BK Women\'s |
0-3 |
0-3 |
Sun 5, Sep-15:00 - Swden Women Division 2 Umea FC Women\'s vs Lidkopings FK Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Sun 5, Sep-17:00 - Swden Women Division 2 Brommapojkarna Women\'s vs Borgeby FK Wowen\'s |
2-0 |
5-1 |
Sun 5, Sep-19:00 - Sweden Damallsvenskan Linkopings FC Women\'s vs Djurgardens Women\'s |
2-0 |
3-1 |
Sun 5, Sep-16:00 - Sweden Damallsvenskan Kristianstads DFF Women\'s vs Hammarby Women\'s |
0-0 |
1-2 |
Sun 5, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra Hammarby TFF vs IFK Lulea |
2-0 |
3-1 |
Sun 5, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra Dalkurd FF vs Sandvikens IF |
0-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-19:00 - Sweden Div 1 Norra Assyriska FF Sodertalje vs Gefle IF |
0-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Norra Pitea IF vs Haninge |
1-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Oskarshamns AIK vs Vanersborgs IF |
1-0 |
4-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Karlstad BK B vs Stenungsunds IF |
1-2 |
3-2 |
Sun 5, Sep-18:30 - Sweden Div 2 Norra Svealand FC Gute vs FC Stockholm Internazionale |
0-1 |
0-6 |
Sun 5, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland KSF Prespa Birlik vs FBK Balkan |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-17:00 - Sweden Superettan Norrby IF vs Vasalunds IF |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 FC Kosova Zurich vs Zug 94 |
1-1 |
|
Sun 5, Sep-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 FC Linth 04 vs FC Lugano U-21 |
2-0 |
3-0 |
Sun 5, Sep-14:30 - Thai League 1 Port FC vs Police Tero |
2-3 |
3-3 |
Sun 5, Sep-15:00 - Thai League 1 Chonburi FC vs BG Pathum United |
0-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-15:00 - Thai League 1 Chiangrai United vs Samut Prakan City |
0-0 |
2-2 |
Sun 5, Sep-15:00 - Thai League 2 Phrae United FC vs Navy FC |
4-0 |
4-0 |
Sun 5, Sep-15:00 - Thai League 2 Sukhothai FC vs Ayutthaya United |
4-0 |
5-0 |
Sun 5, Sep-16:00 - Thai League 2 Khonkaen FC vs MOF Customs United |
0-1 |
0-2 |
Sun 5, Sep-16:00 - Thai League 2 Lamphun Warrior vs Kasetsart FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-12:30 - Thai League 3 Khonkaen Mordindang FC vs Muang Loei United |
0-0 |
0-3 |
Sun 5, Sep-17:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Kutahyaspor vs Arnavutkoy Belediyespor |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-17:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Sancaktepe Belediye Spor vs Osmaniyespor |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Elazigspor vs Bergama Belediyespor |
0-0 |
1-2 |
Sun 5, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Nevsehir Belediyespor vs Baskent Gozgozler |
1-1 |
1-2 |
Sun 5, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Erbaaspor S vs Kelkit Belediye Hurriyet |
1-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-17:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Darica Genclerbirligi vs Yomraspor |
2-1 |
2-2 |
Sun 5, Sep-17:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Kizilcabolukspor vs Bayrampasaspor |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Aksarayspor vs Iskenderun FK |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Duzcespor vs Yeilyurt Belediyespor |
1-0 |
3-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Icel Idmanyurdu Spor vs Agri 1970 Spor |
1-0 |
3-0 |
Sun 5, Sep-17:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Edirnespor Genclik vs Belediye Derincespor |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-17:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Erokspor vs Karsiyaka |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Gumushanespor vs Ceyhanspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Karabukspor vs Karakopru Belediyespor |
0-1 |
0-4 |
Sun 5, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Kirikkale Buyuk Anadolu vs Fethiyespor |
1-0 |
3-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Zonguldak vs Akhisar Bld.Geng |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo 1922 Konyaspor vs Tarsus Idman Yurdu |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-17:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Kirklarelispor vs Nazillispor |
1-2 |
1-3 |
Sun 5, Sep-18:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Amedspor vs Usakspor |
2-0 |
3-1 |
Sun 5, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Pazarspor vs Kirsehir Belediyespor |
0-1 |
0-3 |
Sun 5, Sep-21:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Sanliurfaspor vs Ankara Demirspor |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-21:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Karacabey Birlikspor vs Eskisehirspor |
0-2 |
1-2 |
Sun 5, Sep-21:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo 1928 Bucaspor FK vs Isparta Davrazspor |
1-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Kahramanmaras vs Serik Belediyespor |
0-1 |
1-3 |
Sun 5, Sep-17:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Sariyer vs Ergene Velimese |
1-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-17:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Bodrumspor vs Afjet Afyonspor |
0-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-17:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Somaspor vs Nigde Belediyespor |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Belediye Vanspor vs Adiyamanspor |
0-0 |
2-1 |
Sun 5, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Turgutluspor |
2-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Bayburt Ozel Idare vs Sakaryaspor |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Hekimoglu Trabzon vs Etimesgut Belediye Spor |
2-0 |
4-2 |
Sun 5, Sep-21:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Ankaraspor FK vs Inegolspor |
1-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-21:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Corum Belediyespor vs Diyarbekirspor |
1-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - Ukraine Druha Liga Vovchansk vs Peremoha Dnipro |
0-1 |
0-3 |
Sun 5, Sep-17:30 - Ukraine Druha Liga Balkany Zorya vs Viktoriya Mykolaivka |
1-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-18:00 - Ukraine Druha Liga Metalurh Zaporizhya vs SC Tavriya |
1-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-18:00 - Ukraine Druha Liga FC Karpaty Lviv vs FK Chernihiv |
2-0 |
5-0 |
Sun 5, Sep-18:00 - Ukraine Druha Liga Krystal Kherson vs Skoruk Tomakivka |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-18:00 - Ukraine Druha Liga Dnipro Cherkasy vs Nyva Vinnitsia |
0-0 |
0-2 |
Sun 5, Sep-18:00 - Ukraine Druha Liga FK Chayka K-SR vs LNZ Cherkasy |
0-0 |
0-4 |
Sun 5, Sep-18:00 - Ukraine Druha Liga FC Nikopol vs FC Sumy |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-16:00 - Ukraine Druha Liga Rubikon Kyiv vs Livyi Bereh Kyiv |
0-1 |
0-2 |
Sun 5, Sep-14:15 - Ukraine Persha Liga FK Uzhhorod vs Polissya Zhytomyr |
0-0 |
0-2 |
Sun 5, Sep-19:45 - Ukraine Persha Liga Metalist Kharkiv vs VPK-Ahro Shevchenkivka |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-16:30 - Ukraine Persha Liga Prykarpattia Ivano Frankivsk vs FC Avanhard Kramatorsk |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-03:08 - USA Major League Soccer Vancouver Whitecaps FC vs Austin FC |
0-1 |
2-1 |
Sun 5, Sep-03:37 - USA Major League Soccer Orlando City vs Columbus Crew |
2-0 |
3-2 |
Sun 5, Sep-04:07 - USA Major League Soccer Real Salt Lake vs FC Dallas |
1-1 |
3-2 |
Sun 5, Sep-04:07 - USA Major League Soccer FC Cincinnati vs Inter Miami CF |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-06:07 - USA Major League Soccer San Jose Earthquakes vs Colorado Rapids |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-03:30 - USA National independent Football League Chattanooga vs Detroit City |
0-1 |
1-2 |
Sun 5, Sep-03:30 - USA National independent Football League Maryland Bobcats vs Stumptown Athletic |
0-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-06:05 - USA National independent Football League California United Strikers vs New Amsterdam |
3-0 |
4-1 |
Sun 5, Sep-06:05 - USA National independent Football League San Diego 1904 vs LA Force |
0-0 |
1-2 |
Sun 5, Sep-03:00 - USA National Women\\\'s Soccer League Gotham FC Women\'s vs Chicago Red Stars Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-03:37 - USA National Women\\\'s Soccer League Racing Louisville Women\'s vs OL Reign Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-03:00 - USA USL League One North Carolina vs Union Omaha |
0-1 |
0-3 |
Sun 5, Sep-03:35 - USA USL League One Fort Lauderdale CF vs Chattanooga Red Wolves |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-05:00 - USA USL League One North Texas vs FC Tucson |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-01:00 - USL Championship Sporting Kansas City II vs OKC Energy FC |
1-0 |
3-0 |
Sun 5, Sep-03:00 - USL Championship New York Red Bulls B vs Hartford Athletic |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-03:00 - USL Championship Indy Eleven vs Atlanta United FC II |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-03:00 - USL Championship Charlotte Independence vs Miami FC |
2-0 |
2-2 |
Sun 5, Sep-04:05 - USL Championship Memphis 901 vs Birmingham Legion |
1-1 |
3-2 |
Sun 5, Sep-04:35 - USL Championship Rio Grande Valley FC Toros vs Loudoun United |
1-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-04:35 - USL Championship San Antonio FC vs Pittsburgh Riverhounds SC |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-05:45 - USL Championship New Mexico United vs Colorado Springs Switchbacks FC |
2-1 |
3-2 |
Sun 5, Sep-16:00 - Uzbekistan Pro League A Buxoro FK vs Dinamo Samarqand |
1-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-15:30 - Uzbekistan Pro League B FC Zhomboy vs Navbahor Namangan B |
0-2 |
0-2 |
Sun 5, Sep-15:30 - Uzbekistan Pro League B FC Lochin vs Pakhtakor-79 |
1-2 |
3-4 |
Sun 5, Sep-16:00 - Uzbekistan Pro League B Zaamin vs FK G\'ijduvon |
1-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-00:15 - Venezuela Primera Division LALA FC vs Metropolitanos FC |
1-0 |
1-3 |
Sun 5, Sep-02:15 - Venezuela Primera Division Gran Valencia Maracay vs Deportivo Lara |
0-3 |
0-5 |
Sun 5, Sep-04:30 - Venezuela Primera Division Estudiantes Merida FC vs Zamora FC Barinas |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-23:00 - Venezuela Segunda Division Llaneros Guanare vs Academia Rey |
0-2 |
0-6 |
Sun 5, Sep-19:00 - Venezuela Segunda Division Union Local Andina(ULA) vs Atletico El Vigia |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-11:00 - Western Australia Womens Premier League Fremantle City Women\'s vs Balcatta Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 5, Sep-11:00 - Western Australia Womens Premier League Perth S.C Women\'s vs Subiaco AFC Women\'s |
1-0 |
4-0 |
Sun 5, Sep-18:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen Honefoss Women\'s vs Medkila Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-14:30 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen Amazon Grimstad FK Women\'s vs KIL/Hemne Women\'s |
0-0 |
1-2 |
Sun 5, Sep-17:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen Grei Women\'s vs Floya Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-23:00 - World Cup (Preliminaries) Africa Gabon vs Egypt |
0-0 |
1-1 |
Sun 5, Sep-19:59 - World Cup (Preliminaries) Africa Togo vs Namibia |
0-0 |
0-1 |
Sun 5, Sep-17:00 - World Cup (Preliminaries) Africa Rwanda vs Kenya |
1-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-22:45 - World Cup (Preliminaries) Europe Spain vs Georgia |
3-0 |
4-0 |
Sun 5, Sep-22:45 - World Cup (Preliminaries) Europe Switzerland vs Italy |
0-0 |
0-0 |
Sun 5, Sep-22:45 - World Cup (Preliminaries) Europe Romania vs Liechtenstein |
2-0 |
2-0 |
Sun 5, Sep-22:45 - World Cup (Preliminaries) Europe Germany vs Armenia |
4-0 |
6-0 |
Sun 5, Sep-22:45 - World Cup (Preliminaries) Europe Belgium vs Czech Republic |
2-0 |
3-0 |
Sun 5, Sep-22:45 - World Cup (Preliminaries) Europe San Marino vs Poland |
0-4 |
1-7 |
Sun 5, Sep-22:45 - World Cup (Preliminaries) Europe Kosovo vs Greece |
0-1 |
1-1 |
Sun 5, Sep-19:59 - World Cup (Preliminaries) Europe England vs Andorra |
1-0 |
4-0 |
Sun 5, Sep-19:59 - World Cup (Preliminaries) Europe Iceland vs North Macedonia |
0-1 |
2-2 |
Sun 5, Sep-19:59 - World Cup (Preliminaries) Europe Bulgaria vs Lithuania |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-19:59 - World Cup (Preliminaries) Europe Albania vs Hungary |
0-0 |
1-0 |
Sun 5, Sep-17:00 - World Cup (Preliminaries) Europe Belarus vs Wales |
2-1 |
2-3 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.