Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Wed 18, Aug-19:59 - AFC Cup Bashundhara Kings vs Maziya S&RC |
2-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-15:00 - AFC Cup ATK Mohun Bagan vs Bengaluru |
1-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-20:30 - Algeria Division 1 WA Tlemcen vs JS Saoura |
0-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-20:30 - Algeria Division 1 JSM Skikda vs NC Magra |
0-1 |
0-2 |
Wed 18, Aug-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional San Martin Tucuman vs Atletico Atlanta |
2-0 |
3-0 |
Wed 18, Aug-16:30 - Armenia Division 2 Shirak vs Lernayin Artsakh |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-17:30 - Armenia Division 2 BKMA II Yerevan vs Gandzasar Kapan |
0-3 |
0-4 |
Wed 18, Aug-21:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg SC Bregenz vs SC Austria Lustenau B |
0-0 |
0-1 |
Wed 18, Aug-20:30 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg RW Rankweil vs FC Lauterach |
1-0 |
4-2 |
Wed 18, Aug-20:30 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg VfB Hohenems vs Dornbirner SV |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-20:30 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg FC Wolfurt vs Brauerei Egg |
1-0 |
3-0 |
Wed 18, Aug-20:30 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg Rotenberg vs SC Rothis |
2-0 |
3-3 |
Wed 18, Aug-21:00 - Belgian Cup Jeunesse Tamines vs Royal FC Liege |
0-2 |
1-5 |
Wed 18, Aug-21:30 - Belgian Cup Londerzeel SK vs Excelsior Virton |
0-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof Club Guabira vs Blooming |
4-1 |
4-2 |
Wed 18, Aug-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof The Strongest vs Nacional Potosi |
2-0 |
7-0 |
Wed 18, Aug-22:00 - BRA Campeonato Catarinense Division 2 Barra SC vs Guarani de Palhoca |
0-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-22:00 - BRA Campeonato Catarinense Division 2 Cacador/SC vs Atletico Tubarao SC |
0-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-02:00 - Brasileiro Serie B Clube Nautico Capibaribe vs Cruzeiro (MG) |
0-0 |
0-1 |
Wed 18, Aug-02:00 - Brasileiro Serie B Confianca (SE) vs Remo Belem (PA) |
1-1 |
1-2 |
Wed 18, Aug-04:30 - Brasileiro Serie B Coritiba (PR) vs Ponte Preta |
1-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-04:30 - Brasileiro Serie B Sampaio Correa (MA) vs Avai FC (SC) |
0-1 |
0-2 |
Wed 18, Aug-22:00 - Brazil Baiano Youth League ABB/BA(U20) vs Bahia BA(U20) |
0-3 |
1-3 |
Wed 18, Aug-22:00 - Brazil Baiano Youth League Camacariense U20 vs Juazeirense (U20) |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Madureira(U20) vs CR Flamengo (RJ) U20 |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Fluminense RJ U20 vs Bangu U20 |
1-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Nova Iguacu(U20) vs Boavista SC (U20) |
1-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Volta Redonda(U20) vs Portuguesa RJ (U20) |
1-0 |
4-1 |
Wed 18, Aug-18:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Vasco da Gama RJ U20 vs Resende RJ U20 |
0-0 |
2-2 |
Wed 18, Aug-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2 Uniao Frederiquense RS vs Cruzeiro RS |
1-2 |
2-2 |
Wed 18, Aug-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2 Tupi RS vs Veranopolis RS |
1-1 |
1-2 |
Wed 18, Aug-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Juventus-SP Youth vs Corinthians Youth |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-22:00 - Brazil Carioca B Artsul RJ vs Audax Rio RJ |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League EC Sao Jose SP Women\'s vs Ferroviaria SP Women\'s |
0-0 |
2-4 |
Wed 18, Aug-18:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League Taubate Women\'s vs Bragantino Women\'s |
2-0 |
2-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Bulgaria B PFG Ludogorets Razgrad II vs PFK Montana |
0-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-19:59 - Bulgaria B PFG Septemvri Simitli vs Botev Plovdiv II |
0-2 |
2-2 |
Wed 18, Aug-19:00 - Bulgaria B PFG Marek Dupnitza vs CSKA 1948 Sofia II |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-19:00 - Bulgaria B PFG FC Dobrudzha vs Strumska Slava |
2-2 |
2-3 |
Wed 18, Aug-19:00 - Bulgaria B PFG FC Hebar Pazardzhik vs Sportist Svoge |
0-1 |
3-1 |
Wed 18, Aug-19:00 - Bulgaria B PFG FC Maritsa Plovdiv vs Spartak Varna |
1-0 |
3-5 |
Wed 18, Aug-19:00 - Bulgaria B PFG Minyor Pernik vs Etar Veliko Tarnovo |
1-1 |
2-2 |
Wed 18, Aug-19:00 - Bulgaria B PFG Yantra Gabrovo vs FC Sozopol |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-19:00 - Bulgaria B PFG FK Levski 2020 Lom vs Neftochimik Burgas |
1-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-17:00 - Burundi Ligue A Le Messager Ngozi vs Flambeau de l\'Est |
3-0 |
|
Wed 18, Aug-17:00 - Burundi Ligue A Aigle Noir vs Atheletico Olympic |
2-2 |
|
Wed 18, Aug-17:00 - Burundi Ligue A Bujumbura City vs Vital\'O |
0-0 |
1-2 |
Wed 18, Aug-17:00 - Burundi Ligue A Kayanza United vs Les Crocos |
1-0 |
|
Wed 18, Aug-17:00 - Burundi Ligue A Royal de Muramvya vs Top Junior |
2-0 |
|
Wed 18, Aug-23:00 - Chile Tercera Division Iberia Los Angeles vs Deportes Valdivia |
1-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-13:00 - Chinese FA Cup Zhejiang Professional FC vs Beijing Institute of Technology FC |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-19:00 - Club Friendly Ahironas Liopetriou vs Alki Oroklini |
0-2 |
2-4 |
Wed 18, Aug-21:00 - Club Friendly Real Murcia vs Hercules CF |
0-1 |
0-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Club Friendly CF Badalona vs CE Manresa |
0-1 |
1-2 |
Wed 18, Aug-21:00 - Club Friendly Real Madrid Castilla vs CD Badajoz |
0-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Club Friendly Alcoyano vs Athletic Torrellano |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-21:00 - Club Friendly UCAM Murcia vs CD El Ejido 2012 |
0-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-21:00 - Club Friendly FE Grama vs San Cristobal |
0-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-21:00 - Club Friendly Andratx vs Murense |
2-1 |
3-1 |
Wed 18, Aug-21:15 - Club Friendly Cultural Leonesa vs UD Llanera |
1-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-21:30 - Club Friendly Gimnastica Segoviana vs Las Rozas |
0-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-21:30 - Club Friendly Racing Mechelen vs FCV Dender EH |
0-2 |
1-3 |
Wed 18, Aug-21:30 - Club Friendly Union Langreo vs Unionistas de Salamanca |
0-1 |
0-2 |
Wed 18, Aug-21:30 - Club Friendly UE Llagostera vs Sabadell |
0-0 |
0-1 |
Wed 18, Aug-21:30 - Club Friendly Murchante vs Calahorra B |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-22:00 - Club Friendly Aguilas FC vs Almeria B |
0-1 |
1-2 |
Wed 18, Aug-22:00 - Club Friendly Espanyol B vs UE Cornella |
0-0 |
2-3 |
Wed 18, Aug-22:00 - Club Friendly Loja CD vs Antequera CF |
1-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-22:00 - Club Friendly RCD Carabanchel vs AD Parla |
1-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-22:00 - Club Friendly UE Castelldefels vs AE Prat |
1-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-22:00 - Club Friendly Real Oviedo B vs UC Ceares |
0-1 |
0-1 |
Wed 18, Aug-22:00 - Club Friendly CDF Tres Cantos vs AD Villaviciosa De Odon |
2-2 |
2-2 |
Wed 18, Aug-22:30 - Club Friendly CD Varea vs Alaves B |
0-2 |
0-5 |
Wed 18, Aug-22:30 - Club Friendly CD Coria vs CF Salmantino UDS |
1-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-22:40 - Club Friendly Bologna Youth vs Fiorentina Youth |
2-0 |
4-0 |
Wed 18, Aug-22:45 - Club Friendly Forli FC vs Cesena |
1-1 |
2-2 |
Wed 18, Aug-22:45 - Club Friendly Corby Town vs Wisbech Town |
0-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-11:30 - Club Friendly Getafe B vs CD Illescas |
1-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-12:00 - Club Friendly Progresul Ezeris vs ACS Viitorul Simian |
1-0 |
2-2 |
Wed 18, Aug-23:00 - Club Friendly Atletico de Porcuna vs CD Pozoblanco |
0-1 |
1-3 |
Wed 18, Aug-23:00 - Club Friendly CD Miajadas vs Don Benito |
0-1 |
0-2 |
Wed 18, Aug-14:30 - Club Friendly Deportivo La Coruna Women\'s vs Real Sociedad Women\'s |
0-2 |
0-4 |
Wed 18, Aug-16:30 - Club Friendly Silver Strikers vs Big Bullets FC |
1-1 |
2-2 |
Wed 18, Aug-18:40 - Club Friendly Parquesol Women\'s vs Athletic Bilbao B Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-20:30 - Club Friendly ADO Den Haag Women\'s vs SV Saestum Women\'s |
1-0 |
6-0 |
Wed 18, Aug-20:30 - Club Friendly Rodez Aveyron Women\'s vs Montpellier HSC Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Wed 18, Aug-20:30 - Club Friendly CD Mirandes B vs CD Baskonia |
1-1 |
2-1 |
Wed 18, Aug-05:00 - Colombia Copa Mustang Deportes Quindio vs Atletico Bucaramanga |
1-0 |
2-3 |
Wed 18, Aug-01:00 - Colombia Copa Premier Cortulua vs Boca Juniors De Cali |
1-0 |
3-1 |
Wed 18, Aug-03:00 - Colombia Copa Premier Boyaca Chico vs Llaneros FC |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-04:00 - CONCACAF League Metropolitan vs Santa Lucia Cotzumalguapa |
1-1 |
1-2 |
Wed 18, Aug-06:15 - CONCACAF League CD FAS vs Forge FC |
1-0 |
2-2 |
Wed 18, Aug-02:15 - Conmebol - Copa Sudamericana RB Bragantino vs Rosario Central |
0-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-04:30 - Copa Libertadores Palmeiras vs Sao Paulo |
1-0 |
3-0 |
Wed 18, Aug-00:00 - Costa Rica Primera Division Guanacasteca vs Alajuelense |
1-2 |
1-2 |
Wed 18, Aug-03:00 - Costa Rica Primera Division Herediano vs AD San Carlos |
1-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-06:00 - Costa Rica Primera Division Cartagines Deportiva SA vs Deportivo Saprissa |
0-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-19:59 - Croatia U19 NK Rijeka (U19) vs Varteks Varazdin U19 |
0-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-19:59 - Croatia U19 NK Orijent U19 vs NK Lokomotiva Zagreb U19 |
1-1 |
1-3 |
Wed 18, Aug-11:30 - Croatia U19 Istra 1961 (U19) vs Hajduk Split (U19) |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-12:00 - Croatia U19 NK Croatia Sesvete(U19) vs HNK Gorica(U19) |
0-1 |
1-2 |
Wed 18, Aug-12:00 - Croatia U19 Bjelovar U19 vs Rudes U19 |
0-1 |
0-3 |
Wed 18, Aug-20:30 - Croatia U19 Inter Zapresic(U19) vs HNK Sibenik(U19) |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-19:59 - Czech Republic Cup Sokol Velke Hamry vs Usti nad Labem |
0-0 |
1-2 |
Wed 18, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Vratimov vs Prostejov |
1-0 |
2-3 |
Wed 18, Aug-12:30 - Czech Republic U19 League Ceske Budejovice(U19) vs Pribram U19 |
1-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-13:00 - Czech Republic U19 League Mlada Boleslav(U19) vs Slavia Praha(U19) |
0-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-13:00 - Czech Republic U19 League MFK Karvina(U19) vs Zlin(U19) |
0-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-15:00 - Czech Republic U19 League Viktoria Plzen U19 vs Brno(U19) |
2-1 |
4-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Denmark Cup Helsingor vs HB Koge |
1-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Denmark Danmarksserien Young Boys Football Development vs Dalum |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-20:30 - Denmark Danmarksserien Naesby BK vs Slagelse B&I |
1-0 |
3-0 |
Wed 18, Aug-20:30 - Denmark Danmarksserien VSK Aarhus vs IF Lyseng |
0-1 |
2-2 |
Wed 18, Aug-19:59 - Denmark - 1. Division Lyngby vs Fremad Amager |
1-1 |
4-2 |
Wed 18, Aug-19:59 - Denmark - 1. Division Jammerbugt vs Hobro I.K. |
1-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Denmark - 2. Division Groupe A AB Gladsaxe vs Hellerup IK |
0-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Naestved vs Hillerod Fodbold |
0-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-21:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Kolding IF vs FC Aarhus Fremad |
0-1 |
0-3 |
Wed 18, Aug-21:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Skive IK vs Thisted FC |
2-1 |
2-2 |
Wed 18, Aug-21:00 - Denmark - 2. Division Groupe A FA 2000 vs B93 Copenhagen |
1-3 |
2-4 |
Wed 18, Aug-20:30 - Denmark - 2. Division Groupe A Middelfart vs Brabrand IF |
1-1 |
3-3 |
Wed 18, Aug-04:00 - Ecuador Campeonato Serie B CD El Nacional vs Guayaquil SC |
0-1 |
3-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Egypt Premier League Ghazl El Mahallah vs El Entag Al Harby |
1-1 |
1-3 |
Wed 18, Aug-23:00 - Egypt Premier League Masr El Maqassah vs National Bank of Egypt SC |
1-2 |
3-5 |
Wed 18, Aug-22:30 - England Southern Division one Paulton Rovers vs Willand Rovers |
1-1 |
3-2 |
Wed 18, Aug-22:45 - England Southern Division one Kidlington vs Aylesbury United |
2-3 |
2-5 |
Wed 18, Aug-22:45 - England Southern Division one Slimbridge AFC vs Winchester City |
1-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-22:45 - England The Championship Nottingham Forest vs Blackburn Rovers |
0-0 |
1-2 |
Wed 18, Aug-22:45 - England The Championship Middlesbrough vs Queens Park Rangers |
1-0 |
2-3 |
Wed 18, Aug-22:45 - England The Championship Hull City vs Derby County |
0-0 |
0-1 |
Wed 18, Aug-22:45 - England The Championship Birmingham vs AFC Bournemouth |
0-0 |
0-2 |
Wed 18, Aug-23:00 - England The Championship West Bromwich(WBA) vs Sheffield United |
1-0 |
4-0 |
Wed 18, Aug-21:00 - Estonia Cup Tartu JK Tammeka vs FC Kuressaare |
2-0 |
3-1 |
Wed 18, Aug-19:59 - Estonia Cup Nomme Kalju vs Tallinna FC Zapoos |
4-1 |
9-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Faroe Islands Formuladeildin HB Torshavn vs KI Klaksvik |
0-2 |
2-3 |
Wed 18, Aug-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B SalPa Salo vs KaaPo Kaarina |
1-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-19:30 - Finland Ykkonen Klubi 04 vs VPS Vaasa |
0-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-19:30 - Finland Ykkonen Gnistan vs PK-35 Vantaa |
0-0 |
4-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - France Ligue 2 Quevilly Rouen vs Bastia |
0-1 |
1-2 |
Wed 18, Aug-19:00 - Friendly Internationals Al-Shamal vs Lebanon |
1-0 |
|
Wed 18, Aug-21:00 - German 3. Liga VfL Osnabruck vs MSV Duisburg |
0-1 |
0-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost Hertha BSC Berlin Am vs Chemnitzer |
1-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost Berliner FC Dynamo vs SV Tasmania Berlin |
2-0 |
6-0 |
Wed 18, Aug-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost FSV Optik Rathenow vs ZFC Meuselwitz |
0-0 |
2-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost VfB Auerbach vs Eilenburg |
0-0 |
2-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost Berliner AK 07 vs VSG Altglienicke |
0-1 |
0-2 |
Wed 18, Aug-21:00 - Germany - Regionalliga Nord FC Altona 93 vs SC Weiche Flensburg 08 |
1-1 |
1-3 |
Wed 18, Aug-21:00 - Germany - Regionalliga Nord Phonix Lubeck vs Teutonia Ottensen |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-19:59 - Germany - Regionalliga Nord Heider SV vs Holstein Kiel B |
0-0 |
2-1 |
Wed 18, Aug-15:00 - Germany - Regionalliga Nord FC St. Pauli II vs Hamburger SV II |
0-1 |
0-1 |
Wed 18, Aug-20:30 - Germany OberLiga ATSV Erlangen vs DJK Vilzing |
0-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-20:30 - Germany OberLiga Wurzburger FV vs DJK Don Bosco Bamberg |
0-2 |
1-4 |
Wed 18, Aug-21:00 - Germany Women Division 2 FC Gutersloh Women\'s vs Duisburg Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Wed 18, Aug-21:00 - Guatemala Liga Nacional Nueva Concepcion vs Coban Imperial |
0-1 |
2-1 |
Wed 18, Aug-19:30 - Hungary NB Ⅱ Budaorsi SC vs ETO Gyori FC |
0-1 |
1-4 |
Wed 18, Aug-19:30 - Hungary NB Ⅱ Szentlorinc SE vs Nyiregyhaza Spartacus FC |
0-0 |
2-2 |
Wed 18, Aug-19:30 - Hungary NB Ⅱ Dorogi FC vs Szegedi AK |
0-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-21:00 - Hungary NB Ⅱ Pecsi MFC vs Soroksar |
0-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Hungary NB Ⅱ Diosgyor VTK vs Kecskemeti TE |
1-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Hungary NB Ⅱ Szombathelyi Haladas vs Bekescsaba |
1-1 |
3-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Hungary NB Ⅱ FC Ajka vs Szolnoki MAV FC |
0-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Hungary NB Ⅱ Csakvari TK vs BFC Siofok |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-21:00 - Hungary NB Ⅱ Tiszakecske vs III.Keruleti TUE |
0-1 |
1-2 |
Wed 18, Aug-19:59 - Hungary NB Ⅱ Vasas SC vs Budafoki MTE |
1-0 |
3-1 |
Wed 18, Aug-19:00 - Hungary NB1 Zalaegerszegi TE vs Puskas Akademia |
1-0 |
1-3 |
Wed 18, Aug-21:00 - Iceland Division 2 Fjardabyggd vs Kari Akranes |
1-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-22:00 - Iceland Division 2 IR Reykjavik vs UMF Njardvik |
2-0 |
4-1 |
Wed 18, Aug-22:00 - Iceland Division 2 Reynir Sandgerdi vs Throttur Vogar |
2-1 |
4-1 |
Wed 18, Aug-22:00 - Iceland Division 2 KF Fjallabyggdar vs Magni Grenivik |
1-0 |
2-1 |
Wed 18, Aug-23:15 - Iceland Division 2 Haukar vs KV Reykjavik |
0-0 |
0-1 |
Wed 18, Aug-23:15 - Iceland Division 2 Leiknir F vs Volsungur Husavik |
2-1 |
3-1 |
Wed 18, Aug-22:00 - Iceland Division 3 IH Hafnarfjordur vs Tindastoll Sauda |
7-0 |
8-0 |
Wed 18, Aug-22:00 - Iceland Division 3 Augnablik vs KFS Vestmannaeyjar |
0-0 |
0-2 |
Wed 18, Aug-22:00 - Iceland Division 3 Vidir Gardur vs KFR Aegir |
1-3 |
2-3 |
Wed 18, Aug-00:00 - Iceland Division 3 Ellidi vs KF Gardabaer |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-23:15 - Iceland Ladies Premier League Fylkir Women\'s vs UMF Selfoss Women\'s |
1-3 |
3-4 |
Wed 18, Aug-22:00 - Iceland U19 League KR/KV U19 vs Vikingur Reykjavik(U19) |
0-1 |
3-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Israel Ligat Leumit Toto Cup Hapoel Raanana vs Hapoel Umm Al Fahm |
0-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Israel Ligat Leumit Toto Cup Beitar Tel Aviv Bat Yam vs Hapoel Kfar Saba |
1-0 |
2-1 |
Wed 18, Aug-13:00 - Japan Emperor Cup Nagoya Grampus Eight vs Vissel Kobe |
0-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-13:00 - Japan Emperor Cup Kyoto Sanga FC vs Urawa Red Diamonds |
0-1 |
0-1 |
Wed 18, Aug-13:00 - Japan Emperor Cup Cerezo Osaka vs Sagan Tosu |
1-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-13:00 - Japan Emperor Cup Gamba Osaka vs Matsumoto Yamaga FC |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-13:00 - Japan Emperor Cup Thespakusatsu Gunma vs Oita Trinita |
1-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-14:00 - Japan Emperor Cup Kashima Antlers vs V-Varen Nagasaki |
0-1 |
3-1 |
Wed 18, Aug-14:00 - Japan Emperor Cup Kawasaki Frontale vs Shimizu S-Pulse |
0-0 |
2-1 |
Wed 18, Aug-14:00 - Japan Emperor Cup Verspah Oita vs Jubilo Iwata |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-21:30 - Jordan Professional Premier League Al Salt vs Al Aqaba SC |
1-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-18:00 - Kazakhstan Cup Ordabasy vs Sdyushor 8 |
1-0 |
7-1 |
Wed 18, Aug-14:00 - Kenya Premier League Posta Rangers vs Gor Mahia |
0-1 |
0-1 |
Wed 18, Aug-14:00 - Kenya Premier League Bidco United vs Kariobangi Sharks |
1-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-16:00 - Kenya Premier League Mathare United FC vs Ulinzi Stars Nakuru |
1-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-16:00 - Kenya Premier League Sofapaka Nairobi FC vs Bandari FC |
0-1 |
2-2 |
Wed 18, Aug-16:00 - Kenya Premier League Wazito FC vs Western Stima |
0-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-16:15 - Kenya Premier League KCB Nairobi vs AFC Leopards SC |
1-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-16:15 - Kenya Premier League Kakamega Homeboyz vs Vihiga United |
1-2 |
1-3 |
Wed 18, Aug-16:15 - Kenya Premier League Nzoia Sugar vs Tusker FC Nairobi |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-14:00 - Korea League 1 Incheon United FC vs Seongnam FC |
1-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-14:30 - Korea League 1 FC Seoul vs Jeju United FC |
0-1 |
0-1 |
Wed 18, Aug-14:00 - Korea League 2 Seoul E-Land FC vs FC Anyang |
0-0 |
0-1 |
Wed 18, Aug-19:59 - Latvia - 2. Division FK Auda Riga vs Saldus SS/Leevon |
1-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-19:00 - Lithuania - 2. Division Kazlu Ruda FK Silas vs FK Zalgiris Vilnius 2 |
2-2 |
3-4 |
Wed 18, Aug-18:00 - Lithuania Cup Dziugas Telsiai vs FK Panevezys |
1-0 |
1-3 |
Wed 18, Aug-21:30 - Luxembourg National Division Progres Niederkorn vs FC Differdange 03 |
3-0 |
3-0 |
Wed 18, Aug-22:00 - Luxembourg National Division F91 Dudelange vs FC Wiltz 71 |
1-0 |
3-0 |
Wed 18, Aug-02:00 - Mexico Primera Division Toluca vs Mazatlan FC |
2-2 |
2-2 |
Wed 18, Aug-04:00 - Mexico Primera Division Tigres UANL vs Queretaro FC |
1-0 |
3-0 |
Wed 18, Aug-06:00 - Mexico Primera Division Club Necaxa vs Pumas UNAM |
1-0 |
3-0 |
Wed 18, Aug-06:06 - Mexico Primera Division Club Tijuana vs Puebla |
1-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-02:00 - Mexico Primera Divison A Mineros de Zacatecas vs Pumas Tabasco |
1-1 |
1-2 |
Wed 18, Aug-04:05 - Mexico Primera Divison A Venados FC vs Raya2 Expansion |
0-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-06:05 - Mexico Primera Divison A Celaya FC vs Tlaxcala |
0-0 |
3-0 |
Wed 18, Aug-19:59 - Mexico Youth U20 Santos Laguna U20 vs Atlas U20 |
3-1 |
|
Wed 18, Aug-02:45 - Mexico Youth U20 Club Tijuana(U20) vs Puebla(U20) |
1-0 |
3-0 |
Wed 18, Aug-18:00 - Mexico Youth U20 Chivas Guadalajara(U20) vs Leon U20 |
1-2 |
|
Wed 18, Aug-18:00 - Mexico Youth U20 Cruz Azul(U20) vs Monterrey U20 |
2-1 |
|
Wed 18, Aug-19:00 - Mexico Youth U20 FC Juarez(U20) vs Club America U20 |
0-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-08:00 - Mongolia Premier League Ulaanbaatar City vs BCH Lions |
2-1 |
3-1 |
Wed 18, Aug-11:00 - Mongolia Premier League Khoromkhon Club vs UB Mazaalaynuud |
1-0 |
3-0 |
Wed 18, Aug-14:00 - Mongolia Premier League Deren vs Athletic 220 FC |
0-1 |
1-4 |
Wed 18, Aug-19:00 - North Macedonia Prva liga Rabotnichki vs FC Struga Trim-Lum |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-19:00 - North Macedonia Prva liga FK Makedonija Gjorce Petrov vs FK Skopje |
2-1 |
5-1 |
Wed 18, Aug-19:00 - North Macedonia Prva liga Bregalnica Stip vs FK Shkendija |
1-0 |
3-3 |
Wed 18, Aug-19:00 - North Macedonia Prva liga Pelister Bitola vs FK Shkupi |
0-2 |
0-2 |
Wed 18, Aug-19:00 - North Macedonia Prva liga Renova Cepciste vs Borec Veles |
1-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-19:00 - North Macedonia Prva liga FK Tikves Kavadarci vs Akademija Pandev |
0-1 |
0-2 |
Wed 18, Aug-22:45 - Northern Ireland Women\\\'s Premiership Cliftonville Women\'s vs Derry City Women\'s |
6-0 |
12-0 |
Wed 18, Aug-19:00 - Norway 2 Division A Floro vs Baerum SK |
0-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Norway 2 Division A IF Floya vs Alta |
1-1 |
2-4 |
Wed 18, Aug-16:00 - Norway 2 Division A Brattvag vs Moss |
1-1 |
3-3 |
Wed 18, Aug-18:00 - Norway 2 Division A Kvik Halden vs Senja |
1-1 |
5-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Norway 2 Division B Kjelsas IL vs FK Arendal |
1-2 |
2-2 |
Wed 18, Aug-21:00 - Norway 2 Division B Odd Grenland B vs Skeid Oslo |
0-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-18:00 - Norway 2 Division B Oygarden FK vs Nardo FK |
0-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-18:15 - Norway 2 Division B Levanger FK vs Fram Larvik |
0-0 |
2-4 |
Wed 18, Aug-18:30 - Norway 2 Division B Sotra SK vs Notodden FK |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-21:00 - Norway 3. Divisjon Lyn Oslo FC vs Ardal |
0-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-19:59 - Norway Adeccoligaen Sogndal vs KFUM Oslo |
2-0 |
3-2 |
Wed 18, Aug-19:59 - Norway Adeccoligaen Aalesund FK vs Ranheim IL |
0-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-19:59 - Norway Adeccoligaen Jerv vs HamKam |
0-1 |
0-2 |
Wed 18, Aug-19:59 - Norway Adeccoligaen Asane Fotball vs Grorud IL |
1-1 |
3-1 |
Wed 18, Aug-19:59 - Norway Adeccoligaen Sandnes Ulf vs Strommen |
1-2 |
3-2 |
Wed 18, Aug-19:59 - Norway Adeccoligaen Stjordals Blink vs Raufoss |
0-1 |
0-1 |
Wed 18, Aug-22:00 - Norway Adeccoligaen Fredrikstad vs Start Kristiansand |
1-1 |
2-2 |
Wed 18, Aug-21:30 - Norwegian Junior U19 Sparta Sarpsborg (U19) vs Fredrikstad(U19) |
1-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-01:00 - Paraguayan Cup Sportivo Limpeno vs Atletico Tembetary |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-03:30 - Paraguayan Cup 5 Octubre Santa Elena vs General Diaz |
1-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-00:30 - Peru Primera Division Melgar vs UTC Cajamarca |
0-1 |
0-1 |
Wed 18, Aug-22:00 - Peru Primera Division Sport Huancayo vs Ayacucho Futbol Club |
1-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-19:30 - Poland - 4. Liga BTP Stal Brzeg vs GKS Pniowek Pawlowice Slaskie |
1-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-19:30 - Poland - 4. Liga Korona Rzeszow vs Podhale Nowy |
1-1 |
2-2 |
Wed 18, Aug-19:59 - Poland - 4. Liga GKS Wikielec vs Sokol Aleksandrow Lodzki |
1-1 |
2-2 |
Wed 18, Aug-19:59 - Poland - 4. Liga Wissa Szczuczyn vs Swit Nowy Dwor Mazowiecki |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-19:59 - Poland - 4. Liga Swit Skolwin vs Pogon Szczecin II |
0-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-19:59 - Poland - 4. Liga LKS Goczalkowice Zdroj vs Polonia Bytom |
0-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-19:59 - Poland - 4. Liga Stolem Gniewino vs Blekitni Stargard Szczecinski |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-21:10 - Poland - 4. Liga Polonia Warszawa vs KS Blonianka Blonie |
0-0 |
3-0 |
Wed 18, Aug-21:40 - Poland - 4. Liga Stal Stalowa Wola vs Wisla Sandomierz |
1-0 |
2-1 |
Wed 18, Aug-17:00 - Poland - 4. Liga Baltyk Gdynia vs Kotwica Kolobrzeg |
0-1 |
1-2 |
Wed 18, Aug-18:30 - Poland - 4. Liga Rekord Bielsko vs Lechia Zielona Gora |
1-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-19:00 - Poland - 4. Liga Pelikan Lowicz vs Lechia Tomaszow Mazowiecki |
0-1 |
3-2 |
Wed 18, Aug-19:00 - Poland - 4. Liga Unia Tarnow vs Chelmianka Chelm |
1-1 |
2-2 |
Wed 18, Aug-19:00 - Poland - 4. Liga Avia Swidnik vs Podlasie Biala Podlaska |
1-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-19:00 - Poland - 4. Liga KS Legionovia Legionowo vs Ursus Warszawa |
1-1 |
2-3 |
Wed 18, Aug-19:00 - Poland - 4. Liga Polonia Sroda vs Pogon Nowe Skalmierzyce |
2-0 |
2-2 |
Wed 18, Aug-19:00 - Poland - 4. Liga Gornik Zabrze II vs Sleza Wroclaw |
0-2 |
0-2 |
Wed 18, Aug-19:00 - Poland - 4. Liga Miedz Legnica II vs Piast Zmigrod |
2-1 |
4-3 |
Wed 18, Aug-19:00 - Poland - 4. Liga Czarni Polaniec vs Orleta Radzyn Podlaski |
0-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-19:00 - Poland - 4. Liga Sokol Sieniawa vs Wisloka Debica |
0-1 |
2-2 |
Wed 18, Aug-19:59 - Poland - I liga LKS Lodz vs GKS Jastrzebie |
1-0 |
2-2 |
Wed 18, Aug-19:59 - Poland - I liga Stomil Olsztyn vs Korona Kielce |
0-1 |
0-1 |
Wed 18, Aug-22:30 - Poland - I liga Arka Gdynia vs Widzew lodz |
1-1 |
3-1 |
Wed 18, Aug-19:15 - Poland - II liga Motor Lublin vs Hutnik Krakow |
0-0 |
3-0 |
Wed 18, Aug-19:30 - Poland - II liga Olimpia Elblag vs Pogon Siedlce |
0-0 |
2-1 |
Wed 18, Aug-19:59 - Poland - II liga Wigry Suwalki vs Sokol Ostroda |
0-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-19:59 - Poland - II liga KKS 1925 Kalisz vs Stal Rzeszow |
0-0 |
0-2 |
Wed 18, Aug-21:30 - Poland - II liga Chojniczanka Chojnice vs Radunia Stezyca |
4-1 |
5-1 |
Wed 18, Aug-18:00 - Poland - II liga Lech Poznan B vs Ruch Chorzow |
0-0 |
0-1 |
Wed 18, Aug-19:00 - Poland - II liga GKS Belchatow vs Slask Wroclaw B |
0-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-19:00 - Poland - II liga Garbarnia Krakow vs Znicz Pruszkow |
1-1 |
1-2 |
Wed 18, Aug-19:00 - Poland - II liga Pogon Grodzisk Mazowiecki vs Wisla Pulawy |
0-0 |
0-2 |
Wed 18, Aug-19:59 - Romania - Liga 2 Petrolul Ploiesti vs Csikszereda Miercurea |
2-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-18:00 - Romania Cup Progresul Spartac vs CSA Steaua Bucureti |
0-0 |
2-1 |
Wed 18, Aug-18:00 - Russia Div 2 Group 1 FK Biolog vs Spartak Nalchik |
1-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-14:00 - Russia Div 2 Group 3 Strogino Moscow vs FK Kvant Obninsk |
0-0 |
4-0 |
Wed 18, Aug-14:00 - Russia Div 2 Group 4 Dinamo Barnaul vs FC Tyumen |
0-0 |
0-1 |
Wed 18, Aug-17:00 - Russia Div 2 Group 4 FC Irtysh Omsk vs Zvezda Perm |
0-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-17:40 - Russia Div 2 Group 4 FK Spartak Tuymazy vs FC Novosibirsk |
0-0 |
0-1 |
Wed 18, Aug-22:45 - Scottish Lowland Football League Cumbernauld Colts vs Gretna 2008 |
4-2 |
4-4 |
Wed 18, Aug-19:00 - Slovakia 2. Liga FC Artmedia Petrzalka vs FC Rohoznik |
2-0 |
4-1 |
Wed 18, Aug-19:00 - Slovakia Cup Blava Jaslovske Bohunice vs STK Samorin |
0-2 |
0-4 |
Wed 18, Aug-19:00 - Slovakia Cup MSK Senec vs Tomasov |
3-0 |
3-1 |
Wed 18, Aug-19:00 - Slovakia Cup Velke Lovce vs DAC Dunajska Streda |
0-4 |
0-6 |
Wed 18, Aug-19:00 - Slovenia U19 NS Drava Ptuj(U19) vs ND Ilirija 1911(U19) |
0-0 |
0-1 |
Wed 18, Aug-13:45 - South Australian Premier League Adelaide Cobras FC vs Adelaide Victory |
2-0 |
3-0 |
Wed 18, Aug-14:00 - South Australian Super League Reserves Adelaide Comets FC Reserve vs Cumberland United Reserve |
1-0 |
3-0 |
Wed 18, Aug-14:00 - South Australian Super League Reserves Adelaide City FC Reserve vs Adelaide Raiders SC Reserve |
0-1 |
0-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Sudanese Premier League Hay Al Arab vs Al Shorta Algadarf |
1-0 |
1-2 |
Wed 18, Aug-21:00 - Sudanese Premier League Hilal Al Fasher vs Al Merreikh |
0-1 |
1-2 |
Wed 18, Aug-21:00 - Sudanese Premier League Merreikh El-Fasher vs Al-Hilal Omdurman |
0-0 |
0-1 |
Wed 18, Aug-18:15 - Sudanese Premier League Alamal Atbara vs Ahli Shandi |
0-4 |
|
Wed 18, Aug-13:00 - SVK U19 A League Trencin(U19) vs FC Nitra(U19) |
3-0 |
4-0 |
Wed 18, Aug-19:59 - Swden Women Division 2 Sundsvalls DFF Women\'s vs IK Uppsala Women\'s |
0-3 |
0-5 |
Wed 18, Aug-20:45 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Ahlafors IF vs Lidkopings FK |
1-3 |
|
Wed 18, Aug-21:00 - Sweden Div 2 Norrland Friska Viljor FC vs Bergnasets AIK |
1-0 |
3-0 |
Wed 18, Aug-20:30 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Hoganas BK vs Varbergs GIF FK |
1-1 |
1-2 |
Wed 18, Aug-21:30 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Dalstorps IF vs Torslanda IK |
2-0 |
3-0 |
Wed 18, Aug-20:30 - Swedish Cup Rappe GOIF vs Halmstads |
0-2 |
0-3 |
Wed 18, Aug-21:00 - Swedish Cup Brommapojkarna vs Ostersunds FK |
1-1 |
2-1 |
Wed 18, Aug-21:00 - Swedish Cup Eskilsminne IF vs Helsingborgs IF |
1-1 |
3-2 |
Wed 18, Aug-19:59 - Swedish Cup Skiljebo SK vs Jonkopings Sodra IF |
0-1 |
3-1 |
Wed 18, Aug-19:59 - Swedish Cup Ytterhogdal IK vs Vasalunds IF |
2-0 |
3-2 |
Wed 18, Aug-19:59 - Swedish Cup IFK Lidingo FK vs Akropolis IF |
0-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-19:59 - Swedish Cup Hvetlanda vs Varbergs BoIS FC |
0-3 |
0-5 |
Wed 18, Aug-20:30 - Swedish Cup FC Rosengard vs Trelleborgs FF |
0-3 |
0-3 |
Wed 18, Aug-20:30 - Swedish Cup IK Sleipner vs Degerfors IF |
1-5 |
1-8 |
Wed 18, Aug-20:30 - Swedish Cup Husqvarna FF vs Osters IF |
0-2 |
0-3 |
Wed 18, Aug-20:30 - Swedish Cup Lunds BK vs Kalmar FF |
1-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-20:30 - Swedish Cup Karlslunds IF HFK vs Djurgardens |
0-3 |
0-4 |
Wed 18, Aug-20:30 - Swedish Cup IK Oddevold vs Falkenbergs FF |
1-2 |
2-2 |
Wed 18, Aug-20:30 - Swedish Cup Qviding FIF vs Mjallby AIF |
0-0 |
0-1 |
Wed 18, Aug-20:30 - Swedish Cup Angelholms FF vs Norrby IF |
2-0 |
2-2 |
Wed 18, Aug-20:30 - Swedish Cup Arameisk-Syrianska IF vs IK Brage |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-20:30 - Swedish Cup Varmbols FC vs IFK Norrkoping |
0-2 |
0-4 |
Wed 18, Aug-20:30 - Swedish Cup Utsiktens BK vs Hacken |
0-2 |
1-5 |
Wed 18, Aug-20:30 - Swedish Cup Sollentuna FK vs Vasteras SK FK |
2-1 |
2-1 |
Wed 18, Aug-20:30 - Swedish Cup Mjolby AI FF vs Orgryte |
1-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-20:30 - Swedish Cup Ullared vs IFK Varnamo |
0-1 |
0-3 |
Wed 18, Aug-20:30 - Swedish Cup Vanersborgs IF vs GAIS |
0-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-20:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League Sion II vs FC Black Stars Basel |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-21:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League Etoile Carouge vs SC Cham |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-21:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League FC Rapperswil-Jona vs Young Boys II |
0-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-21:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League Zurich B vs YF Juventus Zurich |
0-1 |
1-2 |
Wed 18, Aug-21:45 - Switzerland - 1.Liga Promotion League Basel B vs Bavois |
1-3 |
2-3 |
Wed 18, Aug-22:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League Chiasso vs Bellinzona |
0-0 |
2-1 |
Wed 18, Aug-22:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League FC Biel-Bienne vs Stade Nyonnais |
1-3 |
2-3 |
Wed 18, Aug-18:00 - Tajikistan Higher League Faizkand vs FC Istiklol Dushanbe |
0-1 |
0-4 |
Wed 18, Aug-23:00 - UEFA Champions League Malmo FF vs Ludogorets Razgrad |
1-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-23:00 - UEFA Champions League SL Benfica vs PSV Eindhoven |
2-0 |
2-1 |
Wed 18, Aug-23:00 - UEFA Champions League Young Boys vs Ferencvarosi TC |
2-1 |
3-2 |
Wed 18, Aug-22:45 - UEFA Europa League Celtic vs AZ Alkmaar |
1-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-21:00 - UEFA Women\\\'s Cup FC Twente Enschede Women\'s vs Nike Tbilisi Women\'s |
5-0 |
9-0 |
Wed 18, Aug-21:00 - UEFA Women\\\'s Cup Olimpia Cluj Women\'s vs Aland Women\'s |
0-2 |
0-4 |
Wed 18, Aug-21:00 - UEFA Women\\\'s Cup PSV Eindhoven Women\'s vs Lokomotiv Moscow Women\'s |
1-1 |
3-1 |
Wed 18, Aug-19:59 - UEFA Women\\\'s Cup Levante UD Women\'s vs Celtic Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Wed 18, Aug-22:00 - UEFA Women\\\'s Cup Bordeaux Women\'s vs Synot Slovacko Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Wed 18, Aug-23:00 - UEFA Women\\\'s Cup ZNK Osijek Women\'s vs ZFK Breznica Pljevlja Women\'s |
2-0 |
5-0 |
Wed 18, Aug-23:00 - UEFA Women\\\'s Cup FSK St Polten Spratzern Women\'s vs Besiktas JK Women\'s |
5-0 |
7-0 |
Wed 18, Aug-13:00 - UEFA Women\\\'s Cup Glasgow City Women\'s vs Birkirkara Women\'s |
3-0 |
3-0 |
Wed 18, Aug-13:00 - UEFA Women\\\'s Cup SFK 2000 Sarajevo Women\'s vs Racing Union Luxemburg Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Wed 18, Aug-13:00 - UEFA Women\\\'s Cup Zhilstroy Kharkov Women\'s vs FC NSA Sofia Women\'s |
1-1 |
5-1 |
Wed 18, Aug-13:00 - UEFA Women\\\'s Cup Breidablik Women\'s vs KI Klaksvikar Women\'s |
5-0 |
7-0 |
Wed 18, Aug-23:15 - UEFA Women\\\'s Cup CSKA Moscow Women\'s vs Swansea City AFC Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-14:00 - UEFA Women\\\'s Cup Arsenal Women\'s vs Okzhetpes Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Wed 18, Aug-14:00 - UEFA Women\\\'s Cup FC Minsk Women\'s vs Rosenborg Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Wed 18, Aug-14:00 - UEFA Women\\\'s Cup Spartak Subotica Women\'s vs Peamount United Women\'s |
3-0 |
5-2 |
Wed 18, Aug-15:00 - UEFA Women\\\'s Cup Servette Chenois Woman\'s vs Glentoran Belfast United Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-16:00 - UEFA Women\\\'s Cup Brondby Women\'s vs Kristianstads DFF Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Wed 18, Aug-17:00 - UEFA Women\\\'s Cup Anderlecht Women\'s vs FC Hayasa Women\'s |
0-0 |
3-0 |
Wed 18, Aug-17:00 - UEFA Women\\\'s Cup Juventus Women\'s vs Kamenica Sasa Women\'s |
4-0 |
12-0 |
Wed 18, Aug-18:00 - UEFA Women\\\'s Cup BIIK Kazygurt Women\'s vs Slovan Bratislava Women\'s |
1-0 |
4-0 |
Wed 18, Aug-18:30 - UEFA Women\\\'s Cup PAOK Saloniki Women\'s vs Anenii Noi Women\'s |
3-0 |
6-0 |
Wed 18, Aug-18:30 - UEFA Women\\\'s Cup Valerenga Women\'s vs KFF Mitrovica Women\'s |
1-0 |
5-0 |
Wed 18, Aug-18:45 - UEFA Women\\\'s Cup Apollon Limassol Women\'s vs Dinamo-BGUFK Minsk Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-19:00 - UEFA Women\\\'s Cup Gintra Universitetas Women\'s vs FC Flora Tallinn Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-19:00 - UEFA Women\\\'s Cup ZNK Pomurje Women\'s vs Rigas Futbola Skola Women\'s |
3-1 |
6-1 |
Wed 18, Aug-19:00 - UEFA Women\\\'s Cup Benfica Women\'s vs Maccabi Kiryat Gat Women\'s |
0-0 |
4-0 |
Wed 18, Aug-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga FC Inhulets Petrove vs Dynamo Kyiv |
0-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-19:00 - Ukraine Cup FC Karpaty Lviv vs Karpaty Halych |
0-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-19:00 - Ukraine Cup Alians Lypova Dolyna vs FC Avanhard Kramatorsk |
2-1 |
2-1 |
Wed 18, Aug-19:00 - Ukraine Cup Rubikon Kyiv vs Polissya Zhytomyr |
0-4 |
0-5 |
Wed 18, Aug-19:00 - Ukraine Cup Livyi Bereh Kyiv vs Olimpik Donetsk |
1-2 |
2-3 |
Wed 18, Aug-19:59 - Ukraine Cup LNZ Cherkasy vs Kremin Kremenchuk |
0-0 |
1-0 |
Wed 18, Aug-17:00 - Ukraine Cup SC Tavriya vs Dnipro Cherkasy |
3-2 |
3-2 |
Wed 18, Aug-17:00 - Ukraine Cup FC Sumy vs Metalurh Zaporizhya |
0-1 |
0-1 |
Wed 18, Aug-17:00 - Ukraine Cup Feniks Pidmonastyr vs Prykarpattia Ivano Frankivsk |
1-3 |
2-6 |
Wed 18, Aug-18:00 - Ukraine Cup MFC Mykolaiv vs Kryvbas |
0-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-18:00 - Ukraine Cup Real Pharma Ovidiopol vs VPK-Ahro Shevchenkivka |
0-1 |
0-2 |
Wed 18, Aug-18:00 - Ukraine Cup Balkany Zorya vs Enerhiya Nova Kakhovka |
0-2 |
4-2 |
Wed 18, Aug-18:00 - Ukraine Cup FC Nikopol vs Krystal Kherson |
0-0 |
2-0 |
Wed 18, Aug-18:00 - Ukraine Cup FK Uzhhorod vs Nyva Ternopil |
0-0 |
0-1 |
Wed 18, Aug-18:00 - Ukraine Cup Olimpiya Savyntsi vs Vovchansk |
0-0 |
0-1 |
Wed 18, Aug-18:00 - Ukraine Cup Peremoha Dnipro vs Hirnyk-Sport |
0-2 |
1-2 |
Wed 18, Aug-18:00 - Ukraine Cup Yarud Mariupol vs Metalist Kharkiv |
0-2 |
1-3 |
Wed 18, Aug-18:00 - Ukraine Cup Epitsentr Dunayivtsi vs Podillya Khmelnytskyi |
1-0 |
3-0 |
Wed 18, Aug-18:30 - Ukraine Cup Nyva Vinnitsia vs Volyn Lutsk |
0-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-18:30 - Ukraine Cup FC Bukovyna Chernivtsi vs FC Ahrobiznes Volochysk |
0-0 |
0-0 |
Wed 18, Aug-18:30 - Ukraine Cup Dinaz Vyshhorod vs Obolon Brovar Kiev |
1-2 |
1-3 |
Wed 18, Aug-18:50 - Ukraine Cup FK Chayka K-SR vs FK Chernihiv |
0-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-06:30 - USA Major League Soccer San Jose Earthquakes vs Minnesota United FC |
1-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-06:30 - USA Major League Soccer Los Angeles Galaxy vs Colorado Rapids |
1-1 |
1-2 |
Wed 18, Aug-03:00 - USA USL League One Chattanooga Red Wolves vs North Texas |
0-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-03:00 - USL Championship Hartford Athletic vs Charleston Battery |
2-1 |
2-1 |
Wed 18, Aug-05:25 - USL Championship Austin Bold vs Rio Grande Valley FC Toros |
1-1 |
1-1 |
Wed 18, Aug-18:00 - Uzbekistan Cup Dinamo Samarqand vs Olympic FK Tashkent |
0-0 |
1-1 |
Wed 18, Aug-18:00 - Uzbekistan Cup Shortan Guzar vs Qizilqum Zarafshon |
1-0 |
1-2 |
Wed 18, Aug-15:00 - Western Australia NPL U20 Bayswater City(U20) vs Gwelup Croatia(U20) |
3-0 |
4-0 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.