AD:

Football Results for Sun 20, Jun 2021

All soccer/football results.

ADS:

Complete Football Results for Sun 20, Jun 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 20, Jun-20:45 - Algeria Division 1
ES Setif vs Bordj Bou Arreridj

1-0

2-0
Sun 20, Jun-13:00 - Algeria U21
ES Setif(U21) vs Bordj Bou Arreridj(U21)

1-2

2-2
Sun 20, Jun-18:30 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Petro Atletico de Luanda

0-0

0-1
Sun 20, Jun-18:00 - Angola Girabola League
Desportivo Huila vs Interclube Luanda

2-0

2-0
Sun 20, Jun-18:00 - Angola Girabola League
Cuando Cubango vs Wiliete

0-0

0-0
Sun 20, Jun-18:00 - Angola Girabola League
Ferroviario Do Huambo vs Recreativo Caala

1-1

1-2
Sun 20, Jun-21:00 - Arab Cup U20
United Arab Emirates(U20) vs Djibouti(U20)

2-0

8-0
Sun 20, Jun-21:00 - Arab Cup U20
Mauritania(U20) vs Algeria(U20)

0-0

0-1
Sun 20, Jun-18:00 - Arab Cup U20
Egypt(U20) vs Niger(U20)

1-0

2-0
Sun 20, Jun-18:00 - Arab Cup U20
Morocco(U20) vs Tajikistan(U20)

1-0

6-1
Sun 20, Jun-21:00 - Arab Nations Cup
Oman vs Somalia

2-0

2-1
Sun 20, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Sansinena vs Estudiantes de San Luis

1-0

3-0
Sun 20, Jun-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Union Sunchales vs Central Norte Salta

0-1

0-1
Sun 20, Jun-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Gimnasia y Tiro vs Sportivo Las Parejas

0-0

1-0
Sun 20, Jun-10:00 - Australia Brisbane Capital League 1
New Farm United vs North Pine

1-1

2-1
Sun 20, Jun-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Albany Creek vs Acacia Ridge

3-1

4-1
Sun 20, Jun-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Tuggeranong United vs Cooma Tigers

0-1

1-2
Sun 20, Jun-09:15 - Australia Capital Gatorade Premier League
Gungahlin United vs Canberra Olympic

3-0

4-0
Sun 20, Jun-07:00 - Australia Capital Territory U23
Gungahlin United (U23) vs Canberra Olympic(U23)

1-2

3-3
Sun 20, Jun-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Gold Coast Knights vs Sunshine Coast Wanderers FC

3-0

4-0
Sun 20, Jun-08:45 - Australia Gold Coast Premier League
Surfers Paradise vs Palm Beach

1-0

1-1
Sun 20, Jun-10:05 - Australia League A
Melbourne City vs Macarthur FC

0-0

2-0
Sun 20, Jun-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Charlestown Azzurri vs Adamstown Rosebuds FC

1-2

3-3
Sun 20, Jun-08:30 - Australia New South Wales Premier League
Wollongong Wolves vs Marconi Stallions

0-0

0-1
Sun 20, Jun-09:00 - Australia New South Wales Premier League
APIA Leichhardt Tigers vs Rockdale City Suns

0-0

0-1
Sun 20, Jun-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Blacktown City vs Sutherland Sharks

2-0

3-2
Sun 20, Jun-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Northbridge Bulls vs Sydney United

0-1

1-1
Sun 20, Jun-10:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney Olympic vs Mt Druitt Town Rangers FC

0-1

0-1
Sun 20, Jun-12:45 - Australia New South Wales Premier League
Sydney FC Youth vs Manly United

1-0

2-2
Sun 20, Jun-09:00 - Australia New South Wales Super League
Mounties Wanderers vs St George City

1-1

1-3
Sun 20, Jun-09:00 - Australia New South Wales Super League
Central Coast Mariners Academy vs NWS Spirit

2-2

4-2
Sun 20, Jun-09:00 - Australia New South Wales Super League
Hakoah Sydney City East vs Southern Districts Raiders

1-1

1-2
Sun 20, Jun-06:30 - Australia New South Wales U20
Wollongong Wolves(U20) vs Marconi Stallions(U20)

0-1

2-1
Sun 20, Jun-06:45 - Australia New South Wales U20
Northbridge Bulls (U20) vs Sydney United(U20)

0-1

2-1
Sun 20, Jun-07:00 - Australia New South Wales U20
Blacktown City(U20) vs Sutherland Sharks(U20)

1-1

2-1
Sun 20, Jun-07:00 - Australia New South Wales U20
A.P.I.A. Leichhardt Tigers(U20) vs Rockdale Ilinden(U20)

0-1

0-2
Sun 20, Jun-07:45 - Australia New South Wales U20
Sydney Olympic(U20) vs Mt Druitt Town Rangers(U20)

1-0

1-0
Sun 20, Jun-10:30 - Australia New South Wales U20
Sydney FC(U20) vs Manly United(U20)


1-2
Sun 20, Jun-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Sydney University Women\'s vs Blacktown Spartans Women\'s

2-0

2-0
Sun 20, Jun-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Emerging Jets Women\'s vs Illawarra Stingrays Women\'s


1-5
Sun 20, Jun-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Bankstown City Lions Women\'s vs Manly United Women\'s

1-1

1-4
Sun 20, Jun-09:45 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Northern Tigers Women\'s vs APIA Leichhardt Tigers Women\'s


1-1
Sun 20, Jun-10:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Macarthur Rams Women\'s vs NWS Koalas Women\'s

0-0

0-0
Sun 20, Jun-12:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Sydney Olympic Women\'s vs FNSW Institute Women\'s


5-0
Sun 20, Jun-12:00 - Australia Queensland State Leagues
Sunshine Coast FC vs Western Pride

1-2

2-3
Sun 20, Jun-12:00 - Australia Queensland State Leagues
Brisbane Wolves vs Holland Park Hawks FC

1-0

1-3
Sun 20, Jun-10:15 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Logan Lightning Women\'s vs The Gap NPL Women\'s

3-0

3-0
Sun 20, Jun-10:15 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Sunshine Coast Wanderers FC Women\'s vs Capalaba Women\'s

0-2

1-5
Sun 20, Jun-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Western Pride Women\'s vs Brisbane City Women\'s

2-1

4-2
Sun 20, Jun-09:00 - Australia Victorian Premier League
Heidelberg United vs Green Gully

0-0

1-0
Sun 20, Jun-09:00 - Australia Victorian Premier League
St Albans Saints vs Bentleigh Greens

0-1

1-3
Sun 20, Jun-06:30 - Australia Victorian Premier League U21
St Albans Saints(U21) vs Bentleigh Greens(U21)

0-0

0-2
Sun 20, Jun-06:30 - Australia Victorian Premier League U21
Avondale FC(U21) vs Dandenong City SC U21

2-0

4-1
Sun 20, Jun-07:00 - Australia Victorian Premier League U21
Heidelberg United U21 vs Green Gully Cavaliers U21

2-2

2-3
Sun 20, Jun-09:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Box Hill Women\'s vs FV Emerging Women\'s


0-3
Sun 20, Jun-18:00 - Belarus Reserves League
FC Torpedo Zhodino Reserve vs Sputnik Rechitsa Reserve

2-0

3-0
Sun 20, Jun-03:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Corinthians Paulista SP Women\'s vs Minas ICESP/DF Women\'s

4-0

5-0
Sun 20, Jun-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Sao Paulo Women\'s vs Real Brasilia FC Women\'s

1-0

2-0
Sun 20, Jun-01:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Botafogo RJ Women\'s vs Santos Women\'s

0-2

2-3
Sun 20, Jun-04:00 - Brasileiro Serie B
Sampaio Correa (MA) vs Confianca (SE)

0-1

3-1
Sun 20, Jun-04:00 - Brasileiro Serie B
Vila Nova (GO) vs Coritiba (PR)

0-0

0-1
Sun 20, Jun-23:00 - Brasileiro Serie B
Clube Nautico Capibaribe vs Botafogo (RJ)

1-0

3-1
Sun 20, Jun-01:30 - Brasileiro Serie B
Guarani Futebol Clube vs Ponte Preta

1-0

1-0
Sun 20, Jun-02:00 - Brasileiro Serie B
Vitoria Salvador BA vs Brusque SC

0-1

3-1
Sun 20, Jun-02:00 - Brasileiro Serie B
Operario Ferroviario PR vs Cruzeiro (MG)

1-1

2-1
Sun 20, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Sousa PB vs Campinense (PB)

0-0

0-0
Sun 20, Jun-22:00 - Brazil Carioca A
Goncalense/RJ vs Cabofriense(RJ)

0-0

1-0
Sun 20, Jun-19:59 - CAF Confederation Cup
Coton Sport Garoua vs JS Kabylie

1-1

1-2
Sun 20, Jun-23:00 - CAF Confederation Cup
Pyramids FC vs Raja Casablanca Atlhletic

0-0

0-0
Sun 20, Jun-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
CR Flamengo (RJ) vs Bragantino

1-1

2-3
Sun 20, Jun-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Internacional (RS) vs Ceara

1-1

1-1
Sun 20, Jun-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Esporte Clube Bahia vs Corinthians Paulista (SP)

0-0

0-0
Sun 20, Jun-18:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Palmeiras vs America MG

1-1

2-1
Sun 20, Jun-06:00 - Chatham Cup
Western Suburbs vs Napier City Rovers

2-0

3-0
Sun 20, Jun-06:00 - Chatham Cup
Birkenhead United vs Auckland United

0-0

1-0
Sun 20, Jun-06:00 - Chatham Cup
Lower Hutt City vs Wellington Olympic

2-0

2-1
Sun 20, Jun-19:59 - Chile Tercera Division
Deportes Valdivia vs Independiente de Cauquenes

2-1

3-1
Sun 20, Jun-23:00 - Chile Tercera Division
AC Colina vs Deportes Limache

0-1

0-2
Sun 20, Jun-19:00 - Club Friendly
Legia Warszawa vs Ferencvarosi TC

0-0

0-2
Sun 20, Jun-19:00 - Club Friendly
Kapfenberg Superfund vs Slovan Bratislava

1-2

1-4
Sun 20, Jun-19:59 - Club Friendly
NK Maribor vs Dinamo Zagreb

1-1

1-2
Sun 20, Jun-10:00 - Club Friendly
North Star vs Caboolture FC

1-1

1-1
Sun 20, Jun-11:00 - Club Friendly
Ipswich Knights FC Women\'s vs Pine Hills Women\'s

1-0

1-0
Sun 20, Jun-11:30 - Club Friendly
Mount Gravatt Women\'s vs Southside Eagles Women\'s

0-0

2-0
Sun 20, Jun-22:00 - Club Friendly
Pouso Alegre/MG Youth vs Betis/MG Youth

0-0

2-0
Sun 20, Jun-13:00 - Club Friendly
Gazovik Orenburg vs MOL Fehervar FC

0-0

2-0
Sun 20, Jun-15:00 - Club Friendly
SV Deutz 05 vs SV Porz 1919

0-0

0-0
Sun 20, Jun-17:00 - Club Friendly
AIK Solna vs IK Sirius FK

2-1

3-3
Sun 20, Jun-17:00 - Club Friendly
ZFC Meuselwitz vs Carl Zeiss Jena

0-1

0-5
Sun 20, Jun-22:00 - Copa do Brasil Sub 20
Botafogo RJ Youth vs Coritiba Youth (PR)

0-0

1-1
Sun 20, Jun-03:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Guayaquil SC vs America de Quito

0-2

0-2
Sun 20, Jun-04:00 - Ecuador Super Cup
9 de Octubre vs Club Sport Emelec

1-0

2-0
Sun 20, Jun-01:00 - Ecuador Super Cup
Independiente Del Valle vs Delfin S.C.

1-2

3-5
Sun 20, Jun-14:00 - Estonia Esi Liiga
FC Elva vs Maardu Linnameeskond

0-4

0-6
Sun 20, Jun-14:00 - Estonia Esi Liiga
Paide Linnameeskond B vs Parnu JK

2-0

4-0
Sun 20, Jun-14:00 - Estonia Esi Liiga B
JK Tallinna Kalev II vs Harju JK Laagri

1-0

1-2
Sun 20, Jun-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Laanemaa Haapsalu vs Vandra JK Vaprus

1-0

6-1
Sun 20, Jun-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Vikingur Gota vs 07 Vestur Sorvagur

3-1

4-1
Sun 20, Jun-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
KI Klaksvik vs IF Fuglafjordur

1-0

4-0
Sun 20, Jun-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
PEPO vs Mypa

1-0

2-0
Sun 20, Jun-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
Lahden Reipas vs Kapylan Pallo

0-0

0-1
Sun 20, Jun-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Kemi City vs FC Vaajakoski

0-0

0-1
Sun 20, Jun-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
JJK Jyvaskyla vs JS Hercules

1-0

2-0
Sun 20, Jun-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Narpes Kraft vs GBK Kokkola

2-0

3-0
Sun 20, Jun-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
SJK Akatemia vs OLS Oulu

2-2

3-3
Sun 20, Jun-19:30 - Finland Ykkonen
Mikkelin Palloilijat vs JIPPO

2-0

4-1
Sun 20, Jun-17:00 - Finland Ykkonen
Jaro vs PK-35 Vantaa

0-0

1-1
Sun 20, Jun-17:00 - Finland Ykkonen
Klubi 04 vs Gnistan

0-3

0-3
Sun 20, Jun-17:00 - Finland Ykkonen
KPV Kokkola vs MuSa

0-2

1-2
Sun 20, Jun-23:00 - Futsal Spain Division De Honor
Levante Futsal vs Vina Albali Valdepenas Futsal

1-0

4-1
Sun 20, Jun-13:00 - Germany Women Division 2
Monchengladbach Women\'s vs Hoffenheim Women\'s B

0-0

0-1
Sun 20, Jun-19:00 - Ghana Cup
Heart of Lions vs Great Olympics

0-0

0-0
Sun 20, Jun-19:15 - Ghana Cup
Karela United vs Medeama SC

0-1

1-2
Sun 20, Jun-18:00 - Greece Football League
Panserraikos vs Apollon Pontou

1-0

2-0
Sun 20, Jun-18:00 - Greece Football League
Kavala FC vs Olympiakos Volos

1-2

1-2
Sun 20, Jun-18:00 - Greece Football League
Veria FC vs Pierikos

2-0

2-1
Sun 20, Jun-18:00 - Greece Football League
Thesprotos vs Almopos

0-0

1-0
Sun 20, Jun-18:00 - Greece Football League
Triglia vs AEP Kozani

0-0

3-0
Sun 20, Jun-12:00 - Greece U19
AEL Larisa U19 vs OFI Crete(U19)

0-2

0-4
Sun 20, Jun-11:30 - HongKong 1st Division League
Wofoo Tai Po vs Hong Kong FC

2-2

3-4
Sun 20, Jun-11:30 - HongKong 1st Division League
Sham Shui Po vs Citizen AA

3-2

4-2
Sun 20, Jun-11:30 - HongKong 1st Division League
Shatin SA vs Wing Yee

2-2

3-3
Sun 20, Jun-11:30 - HongKong 1st Division League
North District vs Wong Tai Sin

2-0

2-1
Sun 20, Jun-11:30 - HongKong 1st Division League
Central & Western vs South China

0-0

0-1
Sun 20, Jun-11:30 - HongKong 1st Division League
Eastern District SA vs Yuen Long District SA

1-2

3-5
Sun 20, Jun-11:45 - HongKong 1st Division League
Hoi King SA vs Dreams Metro Gallery

3-2

8-3
Sun 20, Jun-09:30 - HongKong 2 Division League
Yau Tsim Mong FT vs Lucky Mile FC

0-2

1-4
Sun 20, Jun-09:30 - HongKong 2 Division League
Kwong Wah AA vs Mutual FC


5-3
Sun 20, Jun-09:30 - HongKong 2 Division League
Tung Sing FC vs Kwai Tsing District FA

3-0

5-0
Sun 20, Jun-09:30 - HongKong 2 Division League
Wan Chai SF vs Chelsea FC Soccer School (HK)


1-1
Sun 20, Jun-09:30 - HongKong 2 Division League
Double Flower FA vs Kwun Tong FA


2-1
Sun 20, Jun-09:30 - HongKong 2 Division League
St. Joseph\'s FC vs Tuen Mun Football Team


5-1
Sun 20, Jun-09:30 - HongKong 2 Division League
Fu Moon FC vs Kowloon City

1-2

2-2
Sun 20, Jun-19:00 - Iceland Division 3
KF Gardabaer vs Dalvik Reynir

0-0

2-1
Sun 20, Jun-18:00 - Iceland Division 3
KFS Vestmannaeyjar vs IH Hafnarfjordur

2-2

2-2
Sun 20, Jun-19:59 - Iceland Premier Division
KA Akureyri vs Valur

0-0

0-1
Sun 20, Jun-21:00 - Iceland Premier Division
Fylkir vs IA Akranes

1-1

3-1
Sun 20, Jun-21:00 - Iceland Premier Division
Stjarnan Gardabaer vs HK Kopavogur

2-0

2-1
Sun 20, Jun-23:15 - Iceland Premier Division
Keflavik vs Leiknir Reykjavik

1-0

1-0
Sun 20, Jun-23:15 - Iceland Premier Division
Breidablik vs Hafnarfjordur FH

3-0

4-0
Sun 20, Jun-18:00 - Iceland U19 League
HK Kopavogur Ymir U19 vs Stjarnan KFG Alftanes II(U19)

0-2

1-2
Sun 20, Jun-19:20 - Iran Super Cup
Persepolis vs Tractor S.C.

0-0

1-0
Sun 20, Jun-22:30 - Iraqi League
Al Talaba vs Erbil SC

1-0

1-1
Sun 20, Jun-17:45 - Iraqi League
Al-Hudod vs Naft Misan

0-1

2-2
Sun 20, Jun-17:45 - Iraqi League
Naft Alwasat vs Alsinaat Alkahrabaiya

0-1

3-2
Sun 20, Jun-18:00 - Italy Serie D
Real Giulianova vs Castelnuovo Vomano

0-0

0-1
Sun 20, Jun-18:00 - Italy Serie D
ASD Citta Di Varese vs FBC Derthona

1-1

1-2
Sun 20, Jun-17:00 - Italy Serie D
Recanatese vs Vastese

1-0

1-0
Sun 20, Jun-08:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs Osaka FC

1-0

2-0
Sun 20, Jun-08:00 - Japan Football League
Verspah Oita vs Bandits Iwaki

0-0

1-2
Sun 20, Jun-08:00 - Japan Football League
Veertien Mie vs FC Kariya

0-1

1-1
Sun 20, Jun-08:00 - Japan Football League
Matsue City FC vs FC Maruyasu Okazaki

0-1

0-1
Sun 20, Jun-08:00 - Japan Football League
Kochi United vs Honda Lock SC

1-0

1-0
Sun 20, Jun-08:10 - Japan Futsal League
Espo Lada Hokkaido Futsal vs Bardral Urayasu Futsal

0-1

2-3
Sun 20, Jun-10:30 - Japan Futsal League
Nagoya oceans Futsal vs Shonan Bellmare Futsal

3-0

5-0
Sun 20, Jun-12:45 - Japan Futsal League
Booulos Nagano Futsal vs Fuchu Athletic FC Futsal

2-1

2-3
Sun 20, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
AS Harima ALBION Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s

1-1

2-2
Sun 20, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Yamato Sylphid Women\'s vs Ehime FC Women\'s

2-2

4-2
Sun 20, Jun-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Angeviolet Hiroshima Women\'s vs IGA Kunoichi Women\'s

0-3

1-4
Sun 20, Jun-07:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Fukuoka J. Anclas Women\'s vs JFA Academy Fukushima Women\'s

0-1

1-7
Sun 20, Jun-07:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Kibi International University Women\'s vs Shizuoka Sangyo University Women\'s

0-0

0-1
Sun 20, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Yunogo Belle Women\'s vs Bunnies Gunma White Star Women\'s

0-2

0-6
Sun 20, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Tsukuba FC Women\'s vs Norddea Hokkaido Women\'s

0-0

2-0
Sun 20, Jun-12:00 - Japanese J-League Division 1
Kashima Antlers vs Vegalta Sendai

0-0

1-1
Sun 20, Jun-14:00 - Japanese J-League Division 1
Urawa Red Diamonds vs Shonan Bellmare

1-1

2-3
Sun 20, Jun-10:00 - Japanese League Division 2
SC Sagamihara vs Tokyo Verdy

0-1

0-2
Sun 20, Jun-13:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Montedio Yamagata

0-0

0-1
Sun 20, Jun-14:00 - Japanese League Division 2
Thespakusatsu Gunma vs FC Machida Zelvia

0-1

0-1
Sun 20, Jun-14:00 - Japanese League Division 2
Giravanz Kitakyushu vs Ehime FC

0-2

0-2
Sun 20, Jun-08:00 - Japanese League Division 3
YSCC Yokohama vs Fujieda MYFC

2-1

4-3
Sun 20, Jun-09:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs Kataller Toyama

2-0

4-0
Sun 20, Jun-10:00 - Japanese League Division 3
Tegevajaro Miyazaki vs Kamatamare Sanuki

1-1

2-2
Sun 20, Jun-11:00 - Japanese League Division 3
Imabari FC vs FC Gifu

2-0

3-0
Sun 20, Jun-14:30 - Japanese League Division 3
Roasso Kumamoto vs Gainare Tottori

1-0

1-1
Sun 20, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1
Lashyn Karatau vs Kairat Academy

2-2

2-2
Sun 20, Jun-16:00 - Kenya Premier League
Gor Mahia vs Sofapaka Nairobi FC

0-0

1-0
Sun 20, Jun-16:00 - Kenya Premier League
Posta Rangers vs Bidco United

0-0

0-0
Sun 20, Jun-16:00 - Kenya Premier League
Kariobangi Sharks vs Tusker FC Nairobi

0-0

0-1
Sun 20, Jun-14:00 - Korea K3 League
Cheonan City FC vs Gangneung Citizen

0-0

2-0
Sun 20, Jun-11:00 - Korea K4 League
Chungju Citizen vs Seoul Nowon United

1-0

2-2
Sun 20, Jun-12:00 - Korea K4 League
Seoul Jungnang FC vs Pocheon Citizen FC

0-2

2-2
Sun 20, Jun-12:00 - Korea K4 League
Dangjin Citizen vs Pyeongchang FC


1-0
Sun 20, Jun-12:00 - Korea K4 League
Gangwon II vs Yeoju FC

0-0

0-2
Sun 20, Jun-11:00 - Korea League 1
Ulsan Hyundai FC vs Seongnam FC

2-1

2-2
Sun 20, Jun-11:00 - Korea League 2
Bucheon FC 1995 vs Gyeongnam FC

0-0

1-1
Sun 20, Jun-11:00 - Korea League 2
Chungnam Asan FC vs Jeonnam Dragons

0-1

0-1
Sun 20, Jun-13:30 - Korea League 2
Busan I\'Park vs FC Anyang

1-1

4-5
Sun 20, Jun-19:59 - Lithuania - 1. Division
Kauno Zalgiris vs Hegelmann Litauen

1-1

2-2
Sun 20, Jun-18:00 - Lithuania - 1. Division
FK Panevezys vs FK Riteriai

0-1

1-1
Sun 20, Jun-19:00 - Lithuania - 2. Division
Neptuna Klaipeda vs Kauno Zalgiris II

2-0

2-0
Sun 20, Jun-15:00 - Lithuania - 2. Division
Suduva B vs Minija Kretinga

0-0

0-1
Sun 20, Jun-15:00 - Macao Division 1
Sporting Macau vs PSP Macau

2-2

3-2
Sun 20, Jun-17:10 - Macao Division 1
Windsor Arch Ka I vs CD Monte Carlo

1-0

3-1
Sun 20, Jun-00:30 - Morocco Super League
Chabab Mohamedia vs Renaissance Sportive de Berkane

0-0

2-0
Sun 20, Jun-19:59 - Morocco Super League
DHJ Difaa Hassani Jadidi vs Rapide Oued Zem

1-0

1-1
Sun 20, Jun-22:15 - Morocco Super League
CAYB Youssoufia Berrechid vs FUS Fath Union Sportive Rabat

2-1

2-1
Sun 20, Jun-17:00 - National League
Hartlepool United FC vs Torquay United

1-0

1-1
Sun 20, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Enyimba International vs Nasarawa United FC

0-0

0-0
Sun 20, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Lobi Stars vs Kwara United

0-0

2-0
Sun 20, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Abia Warriors

2-1

2-1
Sun 20, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Jigawa Golden Stars vs Kano Pillars

0-0

1-0
Sun 20, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Ifeanyi Ubah vs Heartland FC

0-0

2-1
Sun 20, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Rivers United vs Katsina United

0-0

1-0
Sun 20, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Dakkada FC vs Enugu Rangers International

1-0

1-1
Sun 20, Jun-19:15 - Nigeria Premier League
Plateau United vs Warri Wolves FC

0-0

2-0
Sun 20, Jun-15:30 - Norway 2 Division A
IL Hodd vs Senja

0-0

3-0
Sun 20, Jun-16:00 - Norway 2 Division A
Kvik Halden vs Tromsdalen UIL

1-0

3-1
Sun 20, Jun-17:30 - Norway 2 Division A
Brattvag vs Asker Fotball

0-2

0-2
Sun 20, Jun-18:00 - Norway 2 Division A
Kongsvinger vs IF Floya

2-0

4-1
Sun 20, Jun-15:00 - Norway 2 Division B
Egersunds IK vs Nardo FK

3-0

3-0
Sun 20, Jun-16:00 - Norway 2 Division B
Levanger FK vs Notodden FK

1-1

2-4
Sun 20, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Tromso IL vs Lillestrom

1-1

1-2
Sun 20, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Molde vs Stabaek

2-0

2-1
Sun 20, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Rosenborg vs Sarpsborg 08 FF

0-0

0-1
Sun 20, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Brann vs Odd Grenland

0-0

1-3
Sun 20, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
FK Haugesund vs Kristiansund BK

0-0

3-0
Sun 20, Jun-22:00 - Norwegian Tippeligaen
Valerenga vs Bodo Glimt

0-0

1-1
Sun 20, Jun-17:00 - Norwegian Tippeligaen
Mjondalen vs Stromsgodset

0-0

1-1
Sun 20, Jun-04:00 - Peru Copa Bicentenario
Carlos A. Mannucci vs Deportivo Llacuaba

2-0

3-0
Sun 20, Jun-00:00 - Peru Copa Bicentenario
Sporting Cristal vs Cusco FC

2-0

3-2
Sun 20, Jun-23:00 - Peru Copa Bicentenario
Chavelines Juniors vs Deportivo Coopsol

2-1

3-2
Sun 20, Jun-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gornik Zabrze Youth vs Gwarek Zabrze Youth

0-1

0-2
Sun 20, Jun-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
SMS Lodz Youth vs Korona Kielce Youth

2-0

2-1
Sun 20, Jun-14:15 - Poland Centralna Liga Juniorow
Escola Varsovia Warszawa Youth vs Wisla Krakow Youth

0-1

0-1
Sun 20, Jun-17:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Cracovia Krakow Youth vs Arka Gdynia Youth

0-0

0-0
Sun 20, Jun-19:30 - Poland - 4. Liga
Siarka Tarnobrzeg vs Chelmianka Chelm

0-0

0-2
Sun 20, Jun-19:30 - Poland - 4. Liga
Wisla Sandomierz vs Hetman Zamosc

4-2

5-2
Sun 20, Jun-19:30 - Poland - 4. Liga
Podhale Nowy vs Stal Stalowa Wola

1-0

2-2
Sun 20, Jun-19:30 - Poland - 4. Liga
Orleta Radzyn Podlaski vs Avia Swidnik

1-0

2-0
Sun 20, Jun-19:30 - Poland - 4. Liga
Sokol Sieniawa vs Podlasie Biala Podlaska

2-1

3-4
Sun 20, Jun-19:30 - Poland - 4. Liga
Lewart Lubartow vs Wisloka Debica

0-1

0-2
Sun 20, Jun-19:30 - Poland - 4. Liga
KS Wiazownica vs Korona II Kielce

2-1

5-1
Sun 20, Jun-18:00 - Poland - 4. Liga
Pogon Grodzisk Mazowiecki vs Legia Warszawa B

4-0

5-0
Sun 20, Jun-22:40 - Poland - I liga
LKS Lodz vs Gornik Leczna

0-1

0-1
Sun 20, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Limianos(U17) vs Palmeiras FC(U17)


0-3
Sun 20, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Pacos Ferreira(U17) vs Boavista(U17)


3-0
Sun 20, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
FC Famalicao(U17) vs Padroense(U17)


1-4
Sun 20, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie E
Regua(U17) vs Sp Espinho(U17)


0-7
Sun 20, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie E
Salgueiros(U17) vs Lusitania Lourosa U17


1-1
Sun 20, Jun-13:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie F
Seia FC(U17) vs Academico Viseu(U17)


4-1
Sun 20, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie F
Tondela(U17) vs Feirense(U17)


2-3
Sun 20, Jun-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie G
Fatima U17 vs Academica Coimbra(U17)


1-2
Sun 20, Jun-17:45 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie H
Real Sport Clube(U17) vs GD Estoril-Praia(U17)


0-2
Sun 20, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie I
Louletano(U17) vs Portimonense U17


1-1
Sun 20, Jun-14:45 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie I
Oeiras(U17) vs Cova Piedade(U17)


0-1
Sun 20, Jun-21:00 - Senegal Premier League
Pikine vs NGB ASC Niarry Tally

0-0

1-0
Sun 20, Jun-21:00 - Senegal Premier League
Stade Mbour vs ASC Jaraaf

0-1

2-1
Sun 20, Jun-21:00 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs CNEPS Excellence

0-0

0-0
Sun 20, Jun-21:00 - Senegal Premier League
Union Sportive Goree vs ASC Diambars

0-1

0-2
Sun 20, Jun-21:00 - Senegal Premier League
ASEC Ndiambour vs AS Douanes Dakar

0-0

2-1
Sun 20, Jun-21:00 - Senegal Premier League
Generation Foot vs Mbour Petite Cote

1-0

2-1
Sun 20, Jun-21:00 - Senegal Premier League
Dakar Sacre Coeur vs Teungueth FC

0-0

0-2
Sun 20, Jun-00:00 - Serie C - Brazil
Paysandu (PA) vs Volta Redonda

0-0

0-0
Sun 20, Jun-00:00 - Serie C - Brazil
Ituano (SP) vs Parana

1-1

2-1
Sun 20, Jun-23:00 - Serie C - Brazil
Altos/PI vs Manaus FC(AM)

2-0

3-2
Sun 20, Jun-18:00 - Serie C - Brazil
Ypiranga(RS) vs Botafogo SP

3-0

3-0
Sun 20, Jun-02:00 - Serie C - Brazil
Oeste SP vs Criciuma SC

0-0

0-0
Sun 20, Jun-00:00 - Serie D - Brazil
Ferroviaria SP vs Rio Branco De Venda Nova ES

1-0

1-0
Sun 20, Jun-00:00 - Serie D - Brazil
GA Sampaio/RR vs Ypiranga (AP)

0-1

1-2
Sun 20, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Bangu vs Cianorte PR

0-1

1-1
Sun 20, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Rio Branco PR vs Marcilio Dias SC

0-0

0-1
Sun 20, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Rio Branco ES vs EC Aguia Negra

1-0

2-0
Sun 20, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Uniclinic Atletico Cearense CE vs Caucaia

0-0

4-1
Sun 20, Jun-22:30 - Serie D - Brazil
Juventude MA vs Moto Clube(MA)

0-0

0-3
Sun 20, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Treze Campina Grande PB vs Central PE

0-1

2-2
Sun 20, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Sao Bento vs Inter de Limeira

0-0

0-0
Sun 20, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Itabaiana(SE) vs Sergipe (CS)

1-0

2-1
Sun 20, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
America FC Natal RN vs ABC Natal/RN

1-1

2-3
Sun 20, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Aimore RS vs Esportivo (RS)

0-0

1-1
Sun 20, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Retro/PE vs Alagoinhas Atletico BA

1-0

3-1
Sun 20, Jun-01:00 - Serie D - Brazil
Nacional Fast Clube AM vs Penarol AM

0-2

3-2
Sun 20, Jun-18:00 - Spanish Ladies League Division 1
Itaroa Huarte Women\'s vs Tolosa Women\'s

1-1

3-2
Sun 20, Jun-13:00 - Spanish Ladies League Division 1
Real Betis B Women\'s vs Victoria CF Women\'s

0-0

0-0
Sun 20, Jun-13:30 - Spanish Ladies League Division 1
Berriozar Women\'s vs San Ignacio Women\'s

0-0

0-2
Sun 20, Jun-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico Arousana Women\'s vs Sporting de Gijon B Women\'s

1-0

1-4
Sun 20, Jun-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
CD Pradejon Women\'s vs Union Viera Women\'s

1-0

4-1
Sun 20, Jun-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

1-0

1-4
Sun 20, Jun-13:00 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women\'s vs Sevilla FC Women\'s

2-0

2-0
Sun 20, Jun-13:30 - Spanish Ladies Premier League
CDEF Logrono Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s

0-2

0-2
Sun 20, Jun-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Santa Teresa CD Women\'s vs Real Madrid CF Women\'s

0-4

1-5
Sun 20, Jun-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs Rayo Vallecano Women\'s

1-0

2-0
Sun 20, Jun-15:30 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

1-0

1-1
Sun 20, Jun-21:00 - Spanish Primera U19
Barcelona U19 vs Levante(U19)

0-0

1-1
Sun 20, Jun-22:00 - Spanish Primera U19
Atletico de Madrid(U19) vs Real Madrid(U19)

0-1

1-2
Sun 20, Jun-14:00 - Spanish Primera U19
Las Palmas(U19) vs Deportivo La Coruna(U19)

1-0

2-1
Sun 20, Jun-23:00 - Spanish Segunda Division
Girona vs Rayo Vallecano

0-2

0-2
Sun 20, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD As Pontes vs UD Ourense

1-0

1-1
Sun 20, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs Ourense

0-0

1-0
Sun 20, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CSD Arzua vs CD Barco


1-1
Sun 20, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Agrupacion Estudiantil vs UD Atios

1-0

3-1
Sun 20, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs CE Felanitx

1-0

1-0
Sun 20, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs CF Soller

0-4

0-5
Sun 20, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Alcudia vs CD Genova

1-0

2-0
Sun 20, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Esporles vs CD Cardassar

0-0

0-2
Sun 20, Jun-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
La Cuadra vs Atletico Tacoronte


2-0
Sun 20, Jun-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Paracuellos Antamira vs Mostoles CF

1-1

3-1
Sun 20, Jun-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
DAV Santa Ana vs Villaverde Boetticher CF

3-0

4-2
Sun 20, Jun-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villanueva del Pardillo vs CD El Alamo

3-0

3-0
Sun 20, Jun-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Complutense Alcala vs Atletico Pinto

0-0

0-0
Sun 20, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs CD Cebrerena

0-1

1-1
Sun 20, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Becerril vs CD La Granja

0-1

2-1
Sun 20, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs SD Almazan

0-1

0-4
Sun 20, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Salmantino B vs CD Beroil Bupolsa(Tino)

2-0

2-0
Sun 20, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Penaranda DE Bracamonte vs Real Burgos

2-0

3-1
Sun 20, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Arosa Sociedad Cultural vs UD Somozas

2-0

2-0
Sun 20, Jun-15:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Tenisca vs CD Atletico Paso

0-0

0-0
Sun 20, Jun-15:00 - Spanish Tercera Division Play Off
UD San Fernando vs CD Buzanada

0-1

1-1
Sun 20, Jun-21:00 - Sudanese Premier League
Ahli Marawi vs Hilal Al Fasher


1-1
Sun 20, Jun-14:00 - Swden Women Division 2
Umea FC Women\'s vs IFK Kalmar Women\'s

2-0

2-1
Sun 20, Jun-14:00 - Swden Women Division 2
Mallbackens IF Women\'s vs Moron BK Women\'s

0-1

0-1
Sun 20, Jun-16:00 - Swden Women Division 2
Brommapojkarna Women\'s vs Jitex BK Women\'s

2-0

4-1
Sun 20, Jun-17:00 - Swden Women Division 2
Bollstanas SK Women\'s vs Sundsvalls DFF Women\'s

1-2

1-3
Sun 20, Jun-17:00 - Swden Women Division 2
Borgeby FK Wowen\'s vs Lidkopings FK Women\'s

0-0

1-3
Sun 20, Jun-17:00 - Swden Women Division 2
IK Uppsala Women\'s vs IFK Norrkoping DFK Women\'s

1-2

3-2
Sun 20, Jun-19:00 - Sweden Damallsvenskan
Orebro Women\'s vs Kristianstads DFF Women\'s

0-1

0-2
Sun 20, Jun-15:00 - Sweden Damallsvenskan
Vaxjo FF Women\'s vs Djurgardens Women\'s

0-0

0-0
Sun 20, Jun-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Pitea IF Women\'s vs Hammarby Women\'s

0-1

0-3
Sun 20, Jun-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Hacken Women\'s vs AIK Solna Women\'s

5-0

10-0
Sun 20, Jun-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
IFK Malmo FK vs Oskarshamns AIK

1-0

2-0
Sun 20, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Karlstad BK B vs Tidaholms

1-1

3-2
Sun 20, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Stockholm Internazionale vs Karlbergs BK

0-1

2-1
Sun 20, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
IK Tord vs Varbergs GIF FK

2-1

3-1
Sun 20, Jun-19:00 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra
IFK Varnamo(U21) vs Malmo FF(U21)

0-1

1-3
Sun 20, Jun-17:00 - Sweden Superettan
Trelleborgs FF vs Falkenbergs FF

1-0

2-1
Sun 20, Jun-18:00 - Swedish Cup
IFK Visby vs Ragsveds IF

0-0

0-5
Sun 20, Jun-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Olympique de Geneve FC vs FC Martigny Sports

0-1

0-2
Sun 20, Jun-16:30 - Tajikistan Higher League
Faizkand vs FC Khatlon

0-2

1-2
Sun 20, Jun-16:30 - Tajikistan Higher League
FK Eskhata vs FK Dushanbe 83

1-1

3-1
Sun 20, Jun-18:15 - Tunisia Cup
C.O.Transports vs Club Sportif Sfaxien

0-2

0-2
Sun 20, Jun-19:59 - Tunisia Cup
Club Africain vs U.S.Monastir

0-0

0-0
Sun 20, Jun-18:00 - Turkey U19 League
Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19) vs Genclerbirligi(U19)

1-0

2-0
Sun 20, Jun-18:00 - Turkey U19 League
Kasimpasa(U19) vs Antalyaspor(U19)


5-1
Sun 20, Jun-14:00 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Fatih Karagumruk(U19)

0-1

1-4
Sun 20, Jun-19:59 - UEFA European Championship
Italy vs Wales

1-0

1-0
Sun 20, Jun-19:59 - UEFA European Championship
Switzerland vs Turkey

2-0

3-1
Sun 20, Jun-00:15 - Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers vs Villa Espanola

1-0

3-0
Sun 20, Jun-22:45 - Uruguay Primera Division
CA Penarol vs Deportivo Maldonado

2-0

4-0
Sun 20, Jun-19:45 - Uruguay Segunda Division
Racing Club Montevideo vs Danubio FC

2-0

2-1
Sun 20, Jun-17:30 - Uruguay Segunda Division
CA Atenas vs Rocha FC

0-0

0-0
Sun 20, Jun-03:35 - USA Major League Soccer
Columbus Crew vs Chicago Fire

2-0

2-0
Sun 20, Jun-03:35 - USA Major League Soccer
Toronto FC vs Orlando City

2-2

2-3
Sun 20, Jun-03:35 - USA Major League Soccer
New York City FC vs New England Revolution

0-1

2-3
Sun 20, Jun-03:35 - USA Major League Soccer
FC Cincinnati vs Colorado Rapids

0-1

0-2
Sun 20, Jun-04:00 - USA Major League Soccer
Washington D.C. United vs Inter Miami CF

0-0

1-0
Sun 20, Jun-04:30 - USA Major League Soccer
FC Dallas vs Minnesota United FC

0-1

1-1
Sun 20, Jun-05:00 - USA Major League Soccer
Austin FC vs San Jose Earthquakes

0-0

0-0
Sun 20, Jun-05:05 - USA Major League Soccer
Los Angeles Galaxy vs Seattle Sounders

1-1

1-2
Sun 20, Jun-06:30 - USA Major League Soccer
Portland Timbers vs Sporting Kansas City

2-1

2-1
Sun 20, Jun-07:00 - USA Major League Soccer
Los Angeles FC vs Houston Dynamo

0-0

1-1
Sun 20, Jun-22:10 - USA Major League Soccer
Atlanta United FC vs Philadelphia Union

0-0

2-2
Sun 20, Jun-03:10 - USA National independent Football League
Michigan Stars vs Maryland Bobcats

0-0

1-3
Sun 20, Jun-03:30 - USA National independent Football League
Chattanooga vs Stumptown Athletic

0-1

0-1
Sun 20, Jun-06:00 - USA National independent Football League
LA Force vs New Amsterdam

2-0

2-0
Sun 20, Jun-02:00 - USA National Premier Soccer League
First State FC vs FC Motown

1-1

1-2
Sun 20, Jun-03:35 - USA National Premier Soccer League
Miami United vs Naples United

1-0

2-0
Sun 20, Jun-00:00 - USA National Premier Soccer League
FA Euro New York vs Manhattan SC

0-0

0-3
Sun 20, Jun-01:00 - USA National Premier Soccer League
Buxmont Torch FC vs Hershey

0-0

0-0
Sun 20, Jun-00:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
North Carolina Courage Women\'s vs OL Reign Women\'s

1-0

2-1
Sun 20, Jun-04:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Chicago Red Stars Women\'s vs Washington Spirit Women\'s

0-0

1-1
Sun 20, Jun-23:05 - USA National Women\\\'s Soccer League
Racing Louisville Women\'s vs Houston Dash Women\'s

0-0

1-0
Sun 20, Jun-03:00 - USA United Women\\\'s Soccer
Lansing United Women\'s vs Corktown AFC Women\'s

0-1

0-4
Sun 20, Jun-01:00 - USA United Women\\\'s Soccer
St Louis Scott Gallagher Women\'s vs KC Courage Women\'s(U23)

0-1

2-1
Sun 20, Jun-02:30 - USA USL League One
Richmond Kickers vs Union Omaha

0-1

1-1
Sun 20, Jun-03:00 - USA USL League One
Toronto FC II vs Fort Lauderdale CF

2-1

2-1
Sun 20, Jun-04:00 - USA USL League One
South Georgia Tormenta vs Greenville Triumph

2-0

3-1
Sun 20, Jun-04:00 - USA USL League One
Forward Madison vs New England Revolution B

0-1

0-2
Sun 20, Jun-04:30 - USA USL League One
North Texas vs FC Tucson

0-0

0-0
Sun 20, Jun-03:30 - USA USL League Two
Southern Soccer Academy vs Asheville City SC

0-0

2-0
Sun 20, Jun-03:30 - USA USL League Two
Tampa Bay United vs The Villages

1-0

3-1
Sun 20, Jun-01:00 - USA USL League Two
New Jersey Copa vs Cedar Stars Rush

0-0

0-1
Sun 20, Jun-02:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Sunrise Prime Women\'s vs Cape Coral Cyclones Women\'s


0-4
Sun 20, Jun-00:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Invictus Athletic Women\'s vs Legends FC Women\'s

1-1

1-3
Sun 20, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Fire and Ice SC Women\'s vs Columbus Eagles Women\'s

1-0

6-0
Sun 20, Jun-05:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Lamorinda United SC Women\'s vs MVLA Wolves Women\'s

2-0

2-0
Sun 20, Jun-06:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
California Storm Women\'s vs San Ramon Women\'s

2-0

4-2
Sun 20, Jun-06:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Davis FC Women\'s vs Pleasanton RAGE Women\'s

2-0

4-1
Sun 20, Jun-22:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Cleveland Ambassadors Women\'s vs Motor City Women\'s

4-1

6-1
Sun 20, Jun-22:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Independence North Women\'s vs Oak City United Women\'s

1-0

1-1
Sun 20, Jun-01:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Chicago City Women\'s vs Green Bay Glory Women\'s


2-2
Sun 20, Jun-01:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Miami United Women\'s vs FC Surge Women\'s

0-0

0-1
Sun 20, Jun-03:00 - USL Championship
Hartford Athletic vs Loudoun United

1-0

2-1
Sun 20, Jun-03:35 - USL Championship
Tampa Bay Rowdies vs Pittsburgh Riverhounds SC

0-1

1-2
Sun 20, Jun-04:00 - USL Championship
Tulsa Roughnecks vs Louisville City FC

1-3

2-3
Sun 20, Jun-04:30 - USL Championship
San Antonio FC vs Rio Grande Valley FC Toros

1-1

1-1
Sun 20, Jun-04:30 - USL Championship
Memphis 901 vs OKC Energy FC

0-1

0-1
Sun 20, Jun-06:30 - USL Championship
Las Vegas Lights FC vs Orange County SC

1-0

1-3
Sun 20, Jun-06:30 - USL Championship
San Diego Loyal SC vs Phoenix Rising FC

1-0

2-1
Sun 20, Jun-17:00 - Uzbekistan Pro League A
Shortan Guzar vs Xorazm Urganch

1-1

2-1
Sun 20, Jun-17:00 - Uzbekistan Pro League A
Yangiyer vs Oktepa

0-0

2-1
Sun 20, Jun-17:00 - Uzbekistan Pro League B
FK G\'ijduvon vs FC Neftgazmontaj

1-1

1-2
Sun 20, Jun-19:00 - Uzbekistan Professional Football League
Lokomotiv Tashkent vs Kuruvchi Kokand Qoqon

0-1

0-1
Sun 20, Jun-19:00 - Uzbekistan Professional Football League
Nasaf Qarshi vs FK Andijan

1-0

2-0
Sun 20, Jun-19:00 - Uzbekistan Professional Football League
Navbahor Namangan vs Mashal Muborak

1-0

2-1
Sun 20, Jun-02:00 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Metropolitanos FC

0-1

1-1
Sun 20, Jun-00:00 - Venezuela Primera Division
Aragua FC vs Deportivo Lara

0-0

0-0
Sun 20, Jun-23:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo Tachira vs Portuguesa FC

0-0

1-0
Sun 20, Jun-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Northern Redbacks women\'s vs Subiaco AFC Women\'s

1-1

2-1
Sun 20, Jun-15:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
KIL/Hemne Women\'s vs Honefoss Women\'s

0-0

0-0
Sun 20, Jun-16:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Grei Women\'s vs Asane Fotball Women\'s

0-0

0-2
Sun 20, Jun-16:30 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Floya Women\'s vs Fart Women\'s

3-0

4-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.