AD:

Football Results for Sun 13, Jun 2021

All soccer/football results.

ADS:

Complete Football Results for Sun 13, Jun 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 13, Jun-19:59 - Algeria Division 1
JSM Skikda vs WA Tlemcen

1-2

1-2
Sun 13, Jun-19:59 - Algeria Division 1
OM Medea vs NC Magra

0-0

0-0
Sun 13, Jun-20:45 - Algeria Division 1
MC Alger vs JS Saoura

1-0

1-0
Sun 13, Jun-22:00 - Algeria Division 1
JS Kabylie vs US Biskra

0-1

1-1
Sun 13, Jun-13:00 - Algeria U21
MC Alger(U21) vs JS Saoura(U21)

2-1

3-2
Sun 13, Jun-13:00 - Algeria U21
JS Kabylie(U21) vs US Biskra(U21)

0-0

2-2
Sun 13, Jun-13:00 - Algeria U21
OM Medea(U21) vs NC Magra (U21)

0-0

0-0
Sun 13, Jun-13:00 - Algeria U21
JSM Skikda(U21) vs WA Tlemcen(U21)


1-0
Sun 13, Jun-18:00 - Angola Girabola League
Wiliete vs Ferroviario Do Huambo

0-0

0-0
Sun 13, Jun-18:00 - Angola Girabola League
Santa Rita FC vs Desportivo Huila

0-0

1-0
Sun 13, Jun-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Pine Hills vs Moggill FC

1-2

2-2
Sun 13, Jun-11:00 - Australia Brisbane Premier League
St George Willawong FC vs Bayside United FC

1-0

3-2
Sun 13, Jun-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Tuggeranong United vs Canberra Croatia

0-0

0-1
Sun 13, Jun-06:45 - Australia Capital Territory U23
Tuggeranong United(U23) vs Canberra Croatia(U23)

1-0

1-1
Sun 13, Jun-09:00 - Australia Gold Coast Premier League
Musgrave Yellow vs Robina City

1-1

8-2
Sun 13, Jun-09:05 - Australia League A
Brisbane Roar FC vs Adelaide United

0-2

1-2
Sun 13, Jun-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney United vs Marconi Stallions

0-0

1-0
Sun 13, Jun-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Rockdale City Suns vs Blacktown City

1-2

2-4
Sun 13, Jun-09:00 - Australia New South Wales Super League
Central Coast Mariners Academy vs Southern Districts Raiders

2-1

4-1
Sun 13, Jun-06:45 - Australia New South Wales U20
Sydney United(U20) vs Marconi Stallions(U20)

2-0

2-0
Sun 13, Jun-07:00 - Australia New South Wales U20
Rockdale Ilinden(U20) vs Blacktown City(U20)

2-1

2-1
Sun 13, Jun-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Manly United Women\'s vs Illawarra Stingrays Women\'s

0-1

0-1
Sun 13, Jun-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Bankstown City Lions Women\'s vs Sydney Universiteti Women\'s

0-1

0-4
Sun 13, Jun-12:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
NWS Koalas Women\'s vs APIA Leichhardt Tigers Women\'s

0-2

2-3
Sun 13, Jun-13:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Macarthur Rams Women\'s vs Sydney Olympic Women\'s

0-0

0-1
Sun 13, Jun-10:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Logan Lightning vs Moreton Bay United

2-1

2-2
Sun 13, Jun-10:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Gold Coast Knights vs Sunshine Coast Wanderers FC

3-2

4-2
Sun 13, Jun-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Strikers vs Queensland Lions FC

0-5

2-7
Sun 13, Jun-09:45 - Australia Queensland State League U23
Brisbane Strikers(U23) vs Queensland Lions(U23)

0-2

2-4
Sun 13, Jun-07:55 - Australia Queensland State League U23
Gold Coast Knights(U23) vs Sunshine Coast Wanderers(U23)

2-2

3-2
Sun 13, Jun-08:00 - Australia Queensland State League U23
Logan Lightning(U23) vs Moreton Bay United(U23)

0-2

1-3
Sun 13, Jun-12:15 - Australia Queensland State Leagues
Rochedale Rovers vs Sunshine Coast FC

1-2

2-3
Sun 13, Jun-09:15 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Virginia United Women\'s vs FQ QAS Women\'s


1-2
Sun 13, Jun-10:30 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Brisbane Olympic Women\'s vs Mitchelton Women\'s

2-0

3-0
Sun 13, Jun-12:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
The Gap NPL Women\'s vs Western Pride Women\'s

1-3

2-3
Sun 13, Jun-14:00 - Bangladesh Championship League
Farashganj SC vs Karowan Bazar Progoti Songho

0-1

0-1
Sun 13, Jun-19:59 - Belarus Pershaya Liga
Arsenal Dzyarzhynsk vs Slonim

1-0

3-0
Sun 13, Jun-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Krumkachy Minsk vs Volna Pinsk

2-0

4-0
Sun 13, Jun-18:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Lida vs FC Baranovichi

0-1

1-2
Sun 13, Jun-19:59 - Belarus Premier League
FK Ruh Brest vs FC Torpedo Zhodino

0-0

3-0
Sun 13, Jun-18:00 - Belarus Premier League
FK Isloch Minsk vs Dinamo Brest

0-0

1-1
Sun 13, Jun-23:00 - Brasileiro Serie B
Botafogo (RJ) vs Remo Belem (PA)

1-0

3-0
Sun 13, Jun-23:00 - Brasileiro Serie B
Avai FC (SC) vs Brusque SC

0-0

1-2
Sun 13, Jun-02:00 - Brasileiro Serie B
Vila Nova (GO) vs Centro Sportivo Alagoano

1-0

1-0
Sun 13, Jun-02:00 - Brasileiro Serie B
Brasil de Pelotas RS vs Vasco da Gama(RJ)

1-0

1-2
Sun 13, Jun-04:00 - Brasileiro Serie B
Cruzeiro (MG) vs Goias

0-1

1-1
Sun 13, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
CR Flamengo (RJ) U20 vs Macae(U20)

6-1

9-1
Sun 13, Jun-01:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
CA Linense SP vs Primavera SP

1-0

1-0
Sun 13, Jun-22:00 - Brazil Carioca A
Artsul RJ vs Duque de Caxias

1-0

1-1
Sun 13, Jun-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
CR Flamengo (RJ) vs America MG

1-0

2-0
Sun 13, Jun-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Mineiro (MG) vs Sao Paulo

1-0

1-0
Sun 13, Jun-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Gremio (RS) vs Atletico Paranaense

0-1

0-1
Sun 13, Jun-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Santos vs Juventude (RS)

0-0

0-0
Sun 13, Jun-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Palmeiras vs Corinthians Paulista (SP)

1-0

1-1
Sun 13, Jun-10:00 - Club Friendly
Bankstown Berries vs Central Coast Mariners United

0-0

0-0
Sun 13, Jun-10:15 - Club Friendly
North Star vs Taringa Rovers

0-3

2-3
Sun 13, Jun-11:30 - Club Friendly
Virginia United vs Caboolture FC

0-4

1-8
Sun 13, Jun-12:30 - Club Friendly
Union 60 Bremen vs Bremer SV

1-3

1-3
Sun 13, Jun-16:00 - Club Friendly
IL Hodd vs Aalesund FK


2-0
Sun 13, Jun-16:00 - Club Friendly
Eintracht Norderstedt vs Heider SV

1-2

3-3
Sun 13, Jun-16:30 - Club Friendly
Bidco United vs Gor Mahia

1-1

1-1
Sun 13, Jun-17:10 - Club Friendly
Tres Coracoes MG Youth vs Serranense MG Youth

0-0

0-1
Sun 13, Jun-18:00 - Club Friendly
Kongsvinger vs Kjelsas IL

2-1

4-2
Sun 13, Jun-04:00 - Club Friendly
Des Moines Menace vs Lehigh Valley United

1-0

2-0
Sun 13, Jun-22:30 - Colombia Copa Mustang
Millonarios vs Atletico Junior Barranquilla

2-0

2-0
Sun 13, Jun-21:00 - Copa do Brasil Sub 20
Coritiba Youth (PR) vs Botafogo RJ Youth

1-0

1-1
Sun 13, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
Ringkobing vs Skjold Sæby

1-2

1-2
Sun 13, Jun-14:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Aarhus 1900 Women\'s vs Fortuna Hjorring B Women\'s

0-0

4-2
Sun 13, Jun-14:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
IF Lyseng Women\'s vs Vildbjerg SF Women\'s

1-1

2-4
Sun 13, Jun-00:30 - Ecuador Campeonato Serie B
Chacaritas FC vs America de Quito

1-0

1-0
Sun 13, Jun-03:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Cumbaya vs L.D.U.Portoviejo

1-0

1-1
Sun 13, Jun-14:00 - Estonia Meistri Liiga
FC Flora Tallinn vs Parnu JK Vaprus

1-0

2-0
Sun 13, Jun-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Toftir B68 vs B36 Torshavn

1-3

1-3
Sun 13, Jun-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
HB Torshavn vs Vikingur Gota

0-1

1-2
Sun 13, Jun-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
EB Streymur vs NSI Runavik

0-0

2-1
Sun 13, Jun-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
KI Klaksvik vs TB/FCS/Royn

2-0

4-0
Sun 13, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
Kapylan Pallo vs JaPS

1-1

1-2
Sun 13, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
Atlantis vs PeKa

1-0

2-1
Sun 13, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
NJS Nurmijarvi vs Lahden Reipas

0-1

2-1
Sun 13, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
PK Keski Uusimaa(PKKU) vs PEPO

0-2

0-2
Sun 13, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
GrIFK vs FC Ilves-Kissat

1-0

2-3
Sun 13, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
Ilves Tampere II vs SalPa Salo

0-0

0-2
Sun 13, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
Honka Akatemia vs FC Jazz Pori

1-0

1-0
Sun 13, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola vs VIFK Vaasa

0-1

0-2
Sun 13, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
OTP vs SJK Akatemia

3-1

3-1
Sun 13, Jun-14:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
OLS Oulu vs Kemi City

0-0

2-0
Sun 13, Jun-15:00 - Finland Junior League
Helsinki Youth vs VJS Vantaa Youth

2-0

5-1
Sun 13, Jun-19:00 - Finland Ykkonen
RoPS Rovaniemi vs Turun Palloseura

0-1

0-1
Sun 13, Jun-19:30 - Finland Ykkonen
Gnistan vs Mikkelin Palloilijat

0-2

0-2
Sun 13, Jun-19:30 - Finland Ykkonen
JIPPO vs Jaro

0-0

0-2
Sun 13, Jun-19:30 - Finland Ykkonen
MuSa vs VPS Vaasa

2-0

3-0
Sun 13, Jun-16:00 - Finland Ykkonen
PK-35 Vantaa vs KPV Kokkola

0-0

3-0
Sun 13, Jun-09:00 - Friendly Internationals
Japan women\'s vs Mexico Women\'s

1-0

5-1
Sun 13, Jun-19:00 - Friendly Internationals
Jordan Women\'s vs Tunisia women\'s

0-1

0-2
Sun 13, Jun-19:00 - Friendly Internationals
Belarus Women\'s(U19) vs Armenia Women\'s(U19)

1-0

3-0
Sun 13, Jun-20:30 - Friendly Internationals
Malta Women\'s vs Montenegro Women\'s

1-0

1-0
Sun 13, Jun-21:00 - Friendly Internationals
Egypt(U23) vs South Africa(U23)

3-0

3-0
Sun 13, Jun-21:00 - Friendly Internationals
Sudan vs Zambia

0-0

0-1
Sun 13, Jun-21:00 - Friendly Internationals
Costa Rica Women\'s vs Guatemala women\'s

2-1

3-1
Sun 13, Jun-17:00 - Friendly Internationals
Tanzania vs Malawi

0-0

2-0
Sun 13, Jun-04:00 - Friendly Internationals
Mexico vs Honduras

0-0

0-0
Sun 13, Jun-17:00 - Georgia Pirveli Liga
WIT Georgia Tbilisi vs FC Metalurgi Rustavi

0-1

1-1
Sun 13, Jun-17:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Merani Martvili vs Gareji Sagarejo

1-0

3-1
Sun 13, Jun-17:00 - Georgia Pirveli Liga
Chikhura Sachkhere vs FC Sioni Bolnisi

0-3

2-5
Sun 13, Jun-17:30 - Georgia Primera Division
Samtredia vs Dinamo Tbilisi

0-1

0-2
Sun 13, Jun-17:30 - Georgia Primera Division
FC Shukura Kobuleti vs FC Saburtalo Tbilisi

0-0

0-0
Sun 13, Jun-16:00 - Germany Women Division 2
Turbine Potsdam Women\'s B vs Arminia Bielefeld Women\'s

1-0

3-0
Sun 13, Jun-19:00 - Ghana Premier League
King Faisal Babes vs Great Olympics

1-0

1-0
Sun 13, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Ashanti Gold vs Ebusua Dwarfs

0-0

1-0
Sun 13, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Aduana Stars vs Liberty Professionals

1-0

2-0
Sun 13, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Bechem United vs Berekum Chelsea

1-0

2-0
Sun 13, Jun-19:00 - Ghana Premier League
WAFA vs Dreams FC(GHA)

1-1

1-1
Sun 13, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Karela United vs Legon Cities

1-0

2-0
Sun 13, Jun-22:00 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs Medeama SC

1-0

2-0
Sun 13, Jun-18:00 - Greece Football League
Niki Volos vs Aspropyrgos Enosis

2-1

6-1
Sun 13, Jun-18:00 - Greece Football League
AS Rodos vs Ialysos

0-1

1-2
Sun 13, Jun-18:00 - Greece Football League
Kalamata AO vs Kallithea

0-0

1-0
Sun 13, Jun-18:00 - Greece Football League
Pierikos vs AEP Kozani

1-1

1-1
Sun 13, Jun-18:00 - Greece Football League
Almopos vs Panserraikos

0-0

1-0
Sun 13, Jun-18:00 - Greece Football League
Asteras Vlachioti vs Egaleo

0-0

1-0
Sun 13, Jun-18:00 - Greece Football League
Santorini 2020 vs AO Episkopis Rethymno

1-0

2-2
Sun 13, Jun-12:00 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs FC Aris Thessaloniki(U19)

1-0

4-3
Sun 13, Jun-09:30 - HongKong 1st Division League
Dreams Metro Gallery vs Eastern District SA

1-0

2-2
Sun 13, Jun-11:30 - HongKong 1st Division League
Citizen AA vs Wofoo Tai Po

1-1

3-1
Sun 13, Jun-11:30 - HongKong 1st Division League
Yuen Long District SA vs South China

2-0

3-3
Sun 13, Jun-11:30 - HongKong 1st Division League
Wing Yee vs North District

1-1

1-3
Sun 13, Jun-11:30 - HongKong 1st Division League
Central & Western vs Wong Tai Sin

2-2

2-2
Sun 13, Jun-11:30 - HongKong 1st Division League
Hoi King SA vs Sham Shui Po

0-0

1-1
Sun 13, Jun-12:45 - HongKong 1st Division League
Hong Kong FC vs Shatin SA

2-0

3-0
Sun 13, Jun-11:30 - HongKong 2 Division League
Yau Tsim Mong FT vs Kwong Wah AA


1-2
Sun 13, Jun-11:30 - HongKong 2 Division League
Wan Chai SF vs Kowloon City


1-0
Sun 13, Jun-11:30 - HongKong 2 Division League
Double Flower FA vs Tuen Mun Football Team


1-4
Sun 13, Jun-11:30 - HongKong 2 Division League
Kwai Tsing District FA vs Kwun Tong FA

1-2

1-2
Sun 13, Jun-13:00 - HongKong 2 Division League
Tung Sing FC vs Lucky Mile FC

1-0

5-0
Sun 13, Jun-15:00 - HongKong 2 Division League
Fu Moon FC vs St. Joseph\'s FC

0-2

1-2
Sun 13, Jun-18:00 - Iceland Division 3
KFS Vestmannaeyjar vs Augnablik

1-1

1-2
Sun 13, Jun-17:00 - Iceland Ladies Division 1
Vikingur Reykjavik Women\'s vs KR Reykjavik Women\'s

0-1

1-2
Sun 13, Jun-19:00 - Italian Campionato Primavera
Spal Youth vs Sassuolo Calcio Youth

0-0

1-0
Sun 13, Jun-13:00 - Italian Campionato Primavera
Torino Youth vs Juventus Youth

0-0

0-1
Sun 13, Jun-13:00 - Italian Campionato Primavera
Genoa Youth vs Lazio Youth

2-0

5-0
Sun 13, Jun-21:00 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Bologna Youth

1-0

2-0
Sun 13, Jun-17:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs AC Milan Youth

2-0

2-0
Sun 13, Jun-19:59 - Italy C Play-Off & Out
Padova vs Alessandria

0-0

0-0
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
ACR Messina vs Castrovillari

0-0

2-1
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
Rimini vs Correggese Calcio

0-1

3-1
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
Prato vs Forli FC

0-0

1-3
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
FC Rieti vs S.S.D. Citta di Campobasso

1-2

1-2
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
AS Casale Calcio vs Sanremese

1-1

1-2
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
Tritium vs ASD Cavenago Fanfulla

0-1

2-3
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
Vado FC vs AC Legnano

0-3

0-5
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
US Caratese vs Lavagnese

0-1

1-1
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
Sestri Levante vs ACSD Saluzzo

1-0

2-0
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
SC Caronnese vs Castellanzese

0-2

0-2
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
Pineto vs Castelfidardo

1-1

1-2
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
ASD Muravera vs Sassari Torres

0-0

0-1
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
Scandicci vs Lornano Badesse

0-0

0-2
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
Mezzolara vs Aglianese

0-1

0-1
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
Lentigione vs Fiorenzuola

0-0

0-1
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
Ostia Mare vs US Pianese

1-0

2-2
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
Recanatese vs San Nicolo Calcio

2-1

4-4
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
Cittanovese vs San Luca

1-0

1-2
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
Audace Cerignola vs ACD Nardo

1-0

4-1
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
GSD Ambrosiana vs Arzignano Valchiampo

2-0

3-3
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
ASD Flaminia Civita vs Foligno Calcio

1-0

2-2
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
Cannara vs San Donato Tavarnelle

0-2

2-2
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
Virtus Bolzano vs San Giorgio-Sedico

1-0

1-0
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
ASD Grassina vs Sporting Trestina

0-1

0-1
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
ASD Caldiero Terme vs Montebelluna

2-1

5-1
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
ASD Citta Di Varese vs A.S.D. Bra

0-0

0-1
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
Desenzano Calvina vs Nibionnoggiono

0-2

2-3
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
Vis Nova Giussano vs Ponte San Pietro

1-0

2-0
Sun 13, Jun-18:00 - Italy Serie D
Real Calepina vs USD Casatese

2-1

2-2
Sun 13, Jun-10:00 - Japan Football League
Suzuka Unlimited vs Verspah Oita

0-0

0-2
Sun 13, Jun-08:00 - Japan Football League
Honda Lock SC vs Veertien Mie

1-1

1-1
Sun 13, Jun-08:00 - Japan Football League
MIO Biwako Shiga vs Kochi United

1-0

1-0
Sun 13, Jun-08:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs Honda FC

0-0

0-0
Sun 13, Jun-08:00 - Japan Football League
Bandits Iwaki vs Matsue City FC

0-0

3-1
Sun 13, Jun-08:00 - Japan Football League
Reinmeer Aomori F.C. vs Sony Sendai FC

1-1

1-1
Sun 13, Jun-10:30 - Japan Futsal League
Yokohama S&CC Futsal vs Shriker Osaka Futsal

1-2

1-3
Sun 13, Jun-08:00 - Japan Futsal League
Peace Does Machida Futsal vs Espo Lada Hokkaido Futsal

1-1

4-7
Sun 13, Jun-12:00 - Japan League Cup
Yokohama F Marinos vs Consadole Sapporo

0-1

1-3
Sun 13, Jun-12:00 - Japan League Cup
Shonan Bellmare vs FC Tokyo

1-3

1-4
Sun 13, Jun-13:00 - Japan League Cup
Urawa Red Diamonds vs Vissel Kobe

2-1

2-2
Sun 13, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
Kyoto Sanga FC vs Thespakusatsu Gunma

1-1

2-2
Sun 13, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Tokyo Verdy

0-1

0-1
Sun 13, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs Fagiano Okayama

0-0

0-1
Sun 13, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs Renofa Yamaguchi

1-0

2-0
Sun 13, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs SC Sagamihara

1-0

2-0
Sun 13, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs Matsumoto Yamaga FC

1-0

1-0
Sun 13, Jun-10:00 - Japanese League Division 2
Jubilo Iwata vs Ventforet Kofu

1-0

1-0
Sun 13, Jun-10:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Blaublitz Akita

0-0

0-2
Sun 13, Jun-13:00 - Japanese League Division 2
Ehime FC vs Zweigen Kanazawa

0-2

1-3
Sun 13, Jun-14:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs Tochigi SC

1-1

1-1
Sun 13, Jun-14:00 - Japanese League Division 2
FC Ryukyu vs Giravanz Kitakyushu

1-0

3-0
Sun 13, Jun-09:00 - Japanese League Division 3
Kataller Toyama vs Roasso Kumamoto

1-0

1-1
Sun 13, Jun-09:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs Fukushima United FC

0-0

1-2
Sun 13, Jun-08:00 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs AC Nagano Parceiro

0-3

1-8
Sun 13, Jun-08:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs YSCC Yokohama

3-0

3-0
Sun 13, Jun-08:00 - Japanese League Division 3
Fujieda MYFC vs Imabari FC

1-1

1-1
Sun 13, Jun-08:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Kagoshima United

0-1

0-2
Sun 13, Jun-14:00 - Kazakhstan Division 1
Kyzylzhar Petropavlovsk II vs Akademiya Ontustik

1-0

2-1
Sun 13, Jun-15:00 - Kazakhstan Division 1
Kyran Shymkent vs FK Igilik

1-0

6-0
Sun 13, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1
FK Bolat Temirtau vs Ekibastuz

0-1

1-2
Sun 13, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1
Kairat Academy vs Okzhetpes

0-2

1-4
Sun 13, Jun-16:30 - Kazakhstan Division 1
Maktaaral Jetisay vs FK Aksu

0-0

0-1
Sun 13, Jun-19:00 - Kazakhstan Super League
Kaisar Kyzylorda vs FK Arys

0-0

0-0
Sun 13, Jun-17:00 - Kazakhstan Super League
Taraz vs FC Kairat Almaty

0-1

0-2
Sun 13, Jun-17:00 - Kazakhstan Super League
FC Astana vs Tobol Kostanai

1-1

1-1
Sun 13, Jun-11:00 - Korea K3 League
Gyeongju KHNP vs Cheongju Jikji FC

0-0

1-2
Sun 13, Jun-12:00 - Korea K3 League
Busan Transpor Tation vs Cheonan City FC

1-1

2-2
Sun 13, Jun-12:00 - Korea K3 League
Gimhae City FC vs Pyeongtaek Citizen

2-0

3-1
Sun 13, Jun-14:00 - Korea K3 League
Daejeon Korail vs Gangneung Citizen

1-0

1-0
Sun 13, Jun-11:00 - Korea K4 League
Pyeongchang FC vs Gangwon II

0-1

2-1
Sun 13, Jun-11:00 - Korea K4 League
Seoul Jungnang FC vs Chungju Citizen

0-0

0-3
Sun 13, Jun-13:00 - Korea K4 League
Pocheon Citizen FC vs Yeoju FC

0-0

4-0
Sun 13, Jun-11:00 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Busan I\'Park

1-1

2-3
Sun 13, Jun-13:30 - Korea League 2
Gyeongnam FC vs Gimcheon Sangmu FC

0-0

1-2
Sun 13, Jun-08:00 - Korea League 2
Jeonnam Dragons vs Bucheon FC 1995

0-2

0-2
Sun 13, Jun-19:59 - Latvia - 1. Division
Rigas Futbola skola vs Metta/LU Riga

2-0

3-0
Sun 13, Jun-15:00 - Latvia - 1. Division
BFC Daugavpils vs Valmieras FK

0-0

1-2
Sun 13, Jun-17:00 - Latvia - 1. Division
Riga FC vs FC Noah Jurmala

0-0

1-0
Sun 13, Jun-17:30 - Latvia - 1. Division
FK Spartaks Jurmala vs FK Liepaja

0-1

1-2
Sun 13, Jun-14:00 - Lithuania - 2. Division
Kazlu Ruda FK Silas vs FK Riteriai B

0-0

3-0
Sun 13, Jun-14:00 - Lithuania - 2. Division
Kauno Zalgiris II vs Suduva B

0-2

0-3
Sun 13, Jun-15:00 - Lithuania - 2. Division
Babrungas vs FK Panevezys II

1-0

3-2
Sun 13, Jun-15:00 - Macao Division 1
CD Monte Carlo vs Cheng Fung

0-1

0-4
Sun 13, Jun-17:15 - Macao Division 1
PSP Macau vs Windsor Arch Ka I

0-1

1-2
Sun 13, Jun-19:59 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs Ittihad Khemisset

1-0

3-0
Sun 13, Jun-19:59 - Morocco Division 2
Wydad Temara vs TAS de Casablanca

1-1

1-1
Sun 13, Jun-22:00 - Morocco Division 2
Kawkab Marrakech vs Stade Marocain du Rabat

2-1

2-2
Sun 13, Jun-22:15 - Morocco Super League
Hassania Agadir vs Wydad Casablanca

1-1

3-5
Sun 13, Jun-15:00 - National League
Stockport County vs Hartlepool United FC

0-0

0-1
Sun 13, Jun-06:00 - New Zealand Central Leagues
Napier City Rovers vs Wainuiomata

3-0

5-0
Sun 13, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Nasarawa United FC vs Plateau United

0-0

2-0
Sun 13, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs MFM FC

0-0

1-0
Sun 13, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Enugu Rangers International vs Sunshine Stars FC

3-0

4-1
Sun 13, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Wikki Tourists vs Ifeanyi Ubah

1-0

4-3
Sun 13, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Warri Wolves FC vs Dakkada FC

0-0

0-1
Sun 13, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Abia Warriors vs Lobi Stars

2-0

2-0
Sun 13, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs Enyimba International

3-0

3-1
Sun 13, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Adamawa United vs Rivers United

2-0

2-0
Sun 13, Jun-18:30 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Jigawa Golden Stars

2-1

2-1
Sun 13, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Lillestrom vs FK Haugesund

2-1

2-1
Sun 13, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Mjondalen

1-0

2-0
Sun 13, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stromsgodset vs Rosenborg

0-1

2-1
Sun 13, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Sarpsborg 08 FF vs Brann

0-0

0-0
Sun 13, Jun-22:00 - Norwegian Tippeligaen
Viking vs Valerenga

1-1

4-1
Sun 13, Jun-23:00 - Paraguayan Division 2
Atyra FC vs Resistencia SC

1-0

1-1
Sun 13, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
Tacuary FBC vs Independiente F.B.C.

0-2

1-3
Sun 13, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
2 de Mayo vs Deportivo Capiata

0-0

0-0
Sun 13, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Trinidense vs Club Fernando de la Mora

0-0

1-1
Sun 13, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Iteno vs Club Rubio Nu

0-0

0-0
Sun 13, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
Fulgencio Yegros vs Guarani de Trinidad

1-0

1-2
Sun 13, Jun-21:15 - Peru Copa Bicentenario
Deportivo Llacuaba vs Universidad San Martin de Porres

1-1

2-2
Sun 13, Jun-00:00 - Peru Copa Bicentenario
Molinos El Pirata vs Cienciano

0-0

0-0
Sun 13, Jun-04:30 - Peru Copa Bicentenario
Deportivo Coopsol vs Universitario de Deportes

0-0

1-0
Sun 13, Jun-19:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs SMS Lodz Youth

2-0

3-1
Sun 13, Jun-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Korona Kielce Youth vs Pogon Szczecin Youth

1-1

1-2
Sun 13, Jun-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Zaglebie Lubin Youth vs Escola Varsovia Warszawa Youth

2-0

4-0
Sun 13, Jun-17:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Arka Gdynia Youth vs Lechia Gdansk Youth


6-2
Sun 13, Jun-13:00 - Poland - 4. Liga
Pomorzanin Torun vs Jarota Jarocin

0-0

1-3
Sun 13, Jun-17:00 - Poland - 4. Liga
Baltyk Gdynia vs GKS Przodkowo

1-1

2-1
Sun 13, Jun-14:40 - Poland - I liga
Gornik Leczna vs Sandecja Nowy Sacz

1-0

3-0
Sun 13, Jun-14:40 - Poland - I liga
Radomiak Radom vs Korona Kielce

2-0

2-0
Sun 13, Jun-14:40 - Poland - I liga
Widzew lodz vs Odra Opole

1-1

2-1
Sun 13, Jun-14:40 - Poland - I liga
Miedz Legnica vs Zaglebie Sosnowiec

0-1

1-1
Sun 13, Jun-14:40 - Poland - I liga
Chrobry Glogow vs Arka Gdynia

0-1

0-3
Sun 13, Jun-14:40 - Poland - I liga
GKS Jastrzebie vs CWKS Resovia Rzeszow

0-1

2-1
Sun 13, Jun-14:40 - Poland - I liga
GKS Tychy vs LKS Lodz

0-0

1-1
Sun 13, Jun-14:40 - Poland - I liga
Bruk Bet Termalica Nieciecza vs Stomil Olsztyn

0-0

0-0
Sun 13, Jun-14:40 - Poland - I liga
Puszcza Niepolomice vs GKS Belchatow

1-0

2-0
Sun 13, Jun-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Sporting Lisbon Sad(U17) vs Rio Ave(U17)


2-1
Sun 13, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Belenenses(U17) vs Spg C Braga(U17)


1-3
Sun 13, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Boavista(U17) vs FC Famalicao(U17)


5-5
Sun 13, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Padroense(U17) vs Pacos Ferreira(U17)


3-1
Sun 13, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie E
Sp Espinho(U17) vs Salgueiros(U17)


1-2
Sun 13, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie E
Lusitania Lourosa U17 vs Regua(U17)


4-1
Sun 13, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie F
Feirense(U17) vs Seia FC(U17)


5-0
Sun 13, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie F
Academico Viseu(U17) vs Tondela(U17)


2-3
Sun 13, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie G
Uniao Leiria(U17) vs Fatima U17


4-1
Sun 13, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie H
GD Estoril-Praia(U17) vs Loures(U17)


5-0
Sun 13, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie H
Uniao Almeirim(U17) vs Real Sport Clube(U17)


1-1
Sun 13, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie H
Peniche U17 vs Sintrense(U17)


2-7
Sun 13, Jun-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie I
Portimonense U17 vs Vitoria FC Setubal(U17)


1-1
Sun 13, Jun-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie I
Cova Piedade(U17) vs Louletano(U17)


5-3
Sun 13, Jun-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Belenenses(U19) vs Braga (U19)

0-1

0-3
Sun 13, Jun-14:00 - Russia Futsal League
Norilsky Nickel Futsal vs MFk Kprf Futsal

2-0

5-3
Sun 13, Jun-17:00 - Russia Futsal League
MFK Sinara Ekaterinburg Futsal vs Tyumen Futsal

4-1

6-2
Sun 13, Jun-21:00 - Senegal Premier League
AS Douanes Dakar vs Teungueth FC

0-2

0-4
Sun 13, Jun-21:00 - Senegal Premier League
ASC Jaraaf vs Union Sportive Goree

0-0

2-0
Sun 13, Jun-21:00 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs Dakar Sacre Coeur

2-0

5-0
Sun 13, Jun-21:00 - Senegal Premier League
ASC Diambars vs ASEC Ndiambour

2-0

3-0
Sun 13, Jun-21:00 - Senegal Premier League
Mbour Petite Cote vs Stade Mbour

1-0

1-0
Sun 13, Jun-00:00 - Serie C - Brazil
Botafogo SP vs Mirassol FC

0-2

1-3
Sun 13, Jun-00:00 - Serie C - Brazil
Manaus FC(AM) vs Floresta/CE

1-1

2-1
Sun 13, Jun-23:00 - Serie C - Brazil
Parana vs Figueirense FC

1-1

1-1
Sun 13, Jun-23:00 - Serie C - Brazil
Botafogo PB vs Volta Redonda

0-0

1-2
Sun 13, Jun-02:00 - Serie C - Brazil
Jacuipense BA vs Paysandu (PA)

0-2

0-2
Sun 13, Jun-18:00 - Serie C - Brazil
Criciuma SC vs Ypiranga(RS)

2-0

2-1
Sun 13, Jun-18:00 - Serie C - Brazil
Tombense vs Altos/PI

1-2

2-2
Sun 13, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
EC Santo Andre vs Boavista RJ

0-0

0-1
Sun 13, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Madureira vs Portuguesa de Desportos

0-0

1-1
Sun 13, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Sergipe (CS) vs Retro/PE

1-0

1-0
Sun 13, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Campinense (PB) vs America FC Natal RN

3-0

3-0
Sun 13, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Central PE vs Caucaia

1-1

3-2
Sun 13, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Marcilio Dias SC vs Cascavel PR

0-1

1-1
Sun 13, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Rio Branco De Venda Nova ES vs Boa Esporte Clube

1-1

2-1
Sun 13, Jun-00:00 - Serie D - Brazil
Sao Raimundo (RR) vs Nacional Fast Clube AM

1-0

1-1
Sun 13, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Cianorte PR vs Inter de Limeira

0-0

0-0
Sun 13, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Ypiranga (AP) vs Atletico Acreano

1-0

2-1
Sun 13, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Caldense(MG) vs Ferroviaria SP

0-0

0-1
Sun 13, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
ABC Natal/RN vs Sousa PB

1-0

4-0
Sun 13, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
SER Caxias do Sul vs Rio Branco PR

1-0

5-1
Sun 13, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Goianesia GO vs Uniao Rondonopolis MT

1-1

3-3
Sun 13, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Penarol AM vs Castanhal PA

0-0

0-1
Sun 13, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Juazeirense BA vs Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA)

0-0

2-0
Sun 13, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Paragominas FC PA vs Tocantinopolis

1-0

4-1
Sun 13, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Nova Mutum MT vs Jaragua GO

1-0

2-0
Sun 13, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Porto Velho/RO vs Brasiliense (DF)

0-3

1-3
Sun 13, Jun-02:00 - Serie D - Brazil
Esportivo (RS) vs Juventus SC

0-1

2-1
Sun 13, Jun-02:00 - Serie D - Brazil
4 de Julho/PI vs Imperatriz(MA)

0-0

2-0
Sun 13, Jun-13:00 - Spanish Ladies League Division 1
Oiartzun KE Women\'s vs Itaroa Huarte Women\'s

1-0

3-1
Sun 13, Jun-13:30 - Spanish Ladies League Division 1
Elche Women\'s vs CFS La Garita Women\'s

3-0

5-0
Sun 13, Jun-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
San Ignacio Women\'s vs Castejon Women\'s

2-0

3-0
Sun 13, Jun-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
CD Monte Women\'s vs Sardoma CF Women\'s

0-1

0-1
Sun 13, Jun-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Sporting de Gijon B Women\'s vs CD Valladares Women\'s

1-0

5-0
Sun 13, Jun-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Castro Women\'s vs UMIA CF Women\'s

1-0

1-1
Sun 13, Jun-18:00 - Spanish Ladies League Division 1
Levante Las Planas Women\'s vs Getafe Women\'s

0-0

3-1
Sun 13, Jun-18:30 - Spanish Ladies League Division 1
Tolosa Women\'s vs Berriozar Women\'s

2-0

4-2
Sun 13, Jun-21:00 - Spanish Primera U19
Real Madrid(U19) vs Atletico de Madrid(U19)

0-1

2-1
Sun 13, Jun-14:00 - Spanish Primera U19
Malaga(U19) vs Athletic Bilbao U19

0-0

2-0
Sun 13, Jun-14:00 - Spanish Primera U19
Deportivo La Coruna(U19) vs Las Palmas(U19)

1-1

2-1
Sun 13, Jun-23:00 - Spanish Segunda Division
Rayo Vallecano vs Girona

1-1

1-2
Sun 13, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs Viveiro CF

2-1

3-1
Sun 13, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ribadumia CF vs Paiosaco

0-1

3-2
Sun 13, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs SD Fisterra

0-0

2-0
Sun 13, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Atios vs CD As Pontes

0-1

0-4
Sun 13, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Pontellas vs Agrupacion Estudiantil

0-1

1-2
Sun 13, Jun-21:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Cardassar vs CD Llosetense

0-0

1-1
Sun 13, Jun-21:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs UD Alcudia

0-1

0-1
Sun 13, Jun-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Vera Puerto De La Cruz vs Villa Santa Brigida

0-0

0-0
Sun 13, Jun-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Tacoronte vs UD Guia

1-0

4-1
Sun 13, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs EDMF Churra

1-1

2-2
Sun 13, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs Olimpico de Totana

1-0

4-2
Sun 13, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF vs EG El Palmar

1-1

1-1
Sun 13, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CF El Castillo vs CD Plus Ultra

2-0

3-0
Sun 13, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs SFC Minerva

0-0

1-1
Sun 13, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Pena Azagresa vs UDC Txantrea

0-1

0-2
Sun 13, Jun-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CDJ Tamarite vs CD Sarinena

0-0

3-0
Sun 13, Jun-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Carinena vs Epila CF

3-0

4-2
Sun 13, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs CD Robres

0-0

2-0
Sun 13, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD Fraga vs CD Villanueva

1-1

1-2
Sun 13, Jun-14:20 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Valdefierro vs AD Sabinanigo

1-0

3-1
Sun 13, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Ribamontan Al Mar CF vs SD Torina

0-1

1-2
Sun 13, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Bezana vs Barreda Balompie


1-1
Sun 13, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Revilla vs Solares Medio Cudeyo

0-4

0-6
Sun 13, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Barquereno vs CD Guarnizo

1-2

1-4
Sun 13, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs CF Igualada

0-0

2-1
Sun 13, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UA Horta vs Valls UE

0-0

1-1
Sun 13, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Sants vs CF Montanesa

0-0

1-1
Sun 13, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Banyoles vs Santfeliuenc FC

0-0

1-1
Sun 13, Jun-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Atletico Pinto vs RSD Alcala Henares

0-1

1-2
Sun 13, Jun-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Real Aranjuez CF vs Villanueva del Pardillo

0-0

0-1
Sun 13, Jun-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villaverde Boetticher CF vs Complutense Alcala

0-0

0-1
Sun 13, Jun-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD El Alamo vs DAV Santa Ana

2-1

3-1
Sun 13, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles CF vs San Fernando Henares

0-0

0-3
Sun 13, Jun-20:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cebrerena vs CD Penaranda DE Bracamonte

2-0

2-0
Sun 13, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Burgos vs CD Becerril

0-1

1-2
Sun 13, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Polvorin vs UD Somozas

0-0

0-1
Sun 13, Jun-20:30 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Tropezon vs AD Siete Villas

2-0

2-0
Sun 13, Jun-17:00 - Swden Women Division 2
IFK Norrkoping DFK Women\'s vs IFK Kalmar Women\'s

0-0

0-1
Sun 13, Jun-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Brommapojkarna vs Pitea IF

1-0

2-0
Sun 13, Jun-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Hammarby TFF vs Sandvikens IF

1-1

3-2
Sun 13, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra
IFK Lulea vs IF Sylvia

3-0

3-1
Sun 13, Jun-21:30 - Sweden Div 1 Sodra
Qviding FIF vs FC Trollhattan

2-1

2-3
Sun 13, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Stenungsunds IF vs BK Forward

0-1

0-2
Sun 13, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IFK Skovde FK vs Nordvarmland FF

2-0

4-1
Sun 13, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Vanersborgs FK vs Angered BK

0-1

1-4
Sun 13, Jun-15:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Gute vs Sandvikens AIK

2-3

4-3
Sun 13, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Kvarnsvedens IK vs Skiljebo SK

1-1

2-3
Sun 13, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Stocksund vs FC Stockholm Internazionale

1-0

2-3
Sun 13, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Jarfalla vs IFK Lidingo FK

0-0

2-1
Sun 13, Jun-14:00 - Sweden Div 2 Norrland
Ytterhogdal IK vs Storfors AIK

2-0

2-0
Sun 13, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Ostersund vs Sandviks IK

0-1

0-3
Sun 13, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Gottne IF vs Bergnasets AIK

1-0

1-0
Sun 13, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norrland
Team Thoren FF vs Skelleftea FF

0-4

2-4
Sun 13, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
BK Olympic Malmo vs Rappe GOIF

0-1

1-1
Sun 13, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
FK Karlskrona vs FBK Balkan

0-0

1-0
Sun 13, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
IFK Berga vs Eslovs BK

1-1

2-1
Sun 13, Jun-19:59 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
IFK Eskilstuna vs Smedby AIS

0-0

2-0
Sun 13, Jun-14:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
United Nordic vs Eskilstuna City FK

1-0

2-0
Sun 13, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Nykopings BIS vs Varmbols FC

1-1

5-1
Sun 13, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Karlslunds IF HFK vs Huddinge IF

2-0

2-2
Sun 13, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Arameisk-Syrianska IF vs Motala AIF FK

1-1

1-2
Sun 13, Jun-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Onsala BK vs Vastra Frolunda IF

2-0

2-1
Sun 13, Jun-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Eskilsminne IF vs Ullared

0-1

1-1
Sun 13, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
IK Tord vs Savedalens IF

2-1

3-4
Sun 13, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Vinbergs IF vs Hoganas BK

1-0

3-0
Sun 13, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Varbergs GIF FK vs Husqvarna FF

0-0

0-1
Sun 13, Jun-15:00 - Sweden Superettan
IFK Varnamo vs Trelleborgs FF

0-1

0-1
Sun 13, Jun-16:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Naters vs Olympique de Geneve FC


1-0
Sun 13, Jun-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Azzurri 90 vs FC Vevey Sports 05


2-3
Sun 13, Jun-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Zug 94 vs Grasshoppers U21

1-1

2-1
Sun 13, Jun-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SR Delemont vs Baden


1-2
Sun 13, Jun-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Langenthal vs Wohlen


2-0
Sun 13, Jun-16:00 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Hatayspor(U19)

2-0

4-2
Sun 13, Jun-16:00 - Turkey U19 League
Erzurumspor(U19) vs Galatasaray(U19)

0-0

0-0
Sun 13, Jun-18:00 - Turkey U19 League
Kasimpasa(U19) vs Goztepe(U19)

2-0

5-2
Sun 13, Jun-19:59 - UEFA European Championship
Austria vs North Macedonia

1-1

3-1
Sun 13, Jun-17:00 - UEFA European Championship
England vs Croatia

0-0

1-0
Sun 13, Jun-23:00 - UEFA European Championship
Netherlands vs Ukraine

0-0

3-2
Sun 13, Jun-19:30 - Uruguay Primera Division
Deportivo Maldonado vs Cerro Largo

1-1

2-1
Sun 13, Jun-22:30 - Uruguay Primera Division
Nacional Montevideo vs Centro Atletico Fenix

3-1

3-1
Sun 13, Jun-00:15 - Uruguay Primera Division
CS Cerrito vs Plaza Colonia

1-1

1-2
Sun 13, Jun-03:15 - Uruguay Primera Division
CA Penarol vs CA Rentistas

0-0

1-1
Sun 13, Jun-04:00 - USA National independent Football League
San Diego 1904 vs Chattanooga

1-0

1-1
Sun 13, Jun-21:00 - USA National Premier Soccer League
Jacksonville Armada(U23) vs Port City

1-0

1-0
Sun 13, Jun-23:00 - USA National Premier Soccer League
Tulsa Athletics vs Arkansas Wolves FC

2-0

4-0
Sun 13, Jun-03:00 - USA National Premier Soccer League
Hartford City vs Kingston Stockade

0-0

1-1
Sun 13, Jun-04:00 - USA National Premier Soccer League
Milwaukee Torrent vs FC Columbus

1-1

2-1
Sun 13, Jun-04:30 - USA National Premier Soccer League
Fort Worth Vaqueros vs Midland Odessa Sockers FC

0-1

0-1
Sun 13, Jun-04:40 - USA National Premier Soccer League
real irving vs Katy 1895

0-1

0-1
Sun 13, Jun-04:05 - USA USL League One
Union Omaha vs New England Revolution B

2-1

4-2
Sun 13, Jun-04:05 - USA USL League One
Forward Madison vs Richmond Kickers

0-0

0-0
Sun 13, Jun-06:05 - USA USL League One
FC Tucson vs Chattanooga Red Wolves

0-2

2-3
Sun 13, Jun-01:00 - USA USL League Two
South Bend Lions vs Oakland County

0-0

0-1
Sun 13, Jun-04:30 - USA USL League Two
Brazos Valley Cavalry vs AHFC Royals

1-0

1-1
Sun 13, Jun-03:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Cincinnati Sirens Women\'s vs Columbus Eagles Women\'s

1-0

2-1
Sun 13, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
San Ramon Women\'s vs Davis FC Women\'s

0-2

0-2
Sun 13, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Chicago Red Stars Reserves Women\'s vs Milwaukee Bavarian Women\'s

1-0

1-0
Sun 13, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Fire and Ice SC Women\'s vs Dayton Dutch Lions Women\'s

0-1

1-1
Sun 13, Jun-04:40 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Oklahoma City Women\'s vs Fortuna Tulsa Women\'s

0-0

1-0
Sun 13, Jun-05:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Colorado Rush Women\'s vs Utah Red Devils Women\'s


6-0
Sun 13, Jun-05:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
MVLA Wolves Women\'s vs Marin Alliance Women\'s


2-1
Sun 13, Jun-03:00 - USL Championship
Pittsburgh Riverhounds SC vs Miami FC

1-1

1-1
Sun 13, Jun-03:35 - USL Championship
Louisville City FC vs Memphis 901

0-0

3-0
Sun 13, Jun-04:05 - USL Championship
Rio Grande Valley FC Toros vs Real Monarchs

0-0

1-0
Sun 13, Jun-04:35 - USL Championship
OKC Energy FC vs Birmingham Legion

0-1

1-2
Sun 13, Jun-05:35 - USL Championship
New Mexico United vs Austin Bold

0-0

0-0
Sun 13, Jun-05:35 - USL Championship
El Paso Locomotive vs Colorado Springs Switchbacks FC

1-0

1-1
Sun 13, Jun-06:05 - USL Championship
Orange County SC vs Oakland Roots

1-0

1-0
Sun 13, Jun-06:35 - USL Championship
Phoenix Rising FC vs Tacoma Defiance

1-0

3-0
Sun 13, Jun-06:35 - USL Championship
San Diego Loyal SC vs Los Angeles Galaxy II

0-0

2-1
Sun 13, Jun-19:00 - Uzbekistan Pro League A
Neftchi Fargona vs Yangiyer

1-0

2-0
Sun 13, Jun-17:30 - Uzbekistan Pro League A
Xorazm Urganch vs Aral Nukus

1-1

1-1
Sun 13, Jun-17:00 - Uzbekistan Pro League B
Bunyodkor II vs FK G\'ijduvon

0-2

0-2
Sun 13, Jun-17:00 - Uzbekistan Pro League B
FC Lochin vs FC Zhomboy

0-0

3-0
Sun 13, Jun-17:30 - Uzbekistan Pro League B
FK Chigatoy vs Zaamin

2-3

4-6
Sun 13, Jun-23:00 - Venezuela Primera Division
Estudiantes Merida FC vs Hermanos Colmenares

1-2

6-2
Sun 13, Jun-01:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira vs Academia Puerto Cabello

0-1

0-1
Sun 13, Jun-03:15 - Venezuela Primera Division
Deportivo Tachira vs Zulia FC

1-1

4-1
Sun 13, Jun-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Balcatta Women\'s vs Subiaco AFC Women\'s

1-0

3-1
Sun 13, Jun-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Perth S.C Women\'s vs Curtin University SC Women\'s

0-0

5-0
Sun 13, Jun-13:00 - Women Baltic Cup
Estonia Women\'s vs Latvia Women\'s

4-0

4-1
Sun 13, Jun-15:00 - Women Baltic Cup
Lithuania Women\'s vs Faroe Islands Women\'s

1-0

2-0
Sun 13, Jun-00:00 - World Cup (Preliminaries) Central America
St. Kitts and Nevis vs El Salvador

0-3

0-4
Sun 13, Jun-01:00 - World Cup (Preliminaries) Central America
Haiti vs Canada

0-1

0-1
Sun 13, Jun-03:05 - World Cup (Preliminaries) Central America
Panama vs Curacao

0-0

2-1
Sun 13, Jun-10:00 - World Cup (Preliminaries)Asia
Korea Republic vs Lebanon

0-1

2-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.