AD:

Football Results for Sun 30, May 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 30, May 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


AD: Enjoy a 100% matched deposit bonus of up to 5BTC at Cloudbet. CLICK HERE TO JOIN NOW 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 30, May-18:00 - Albania Super league
Kastrioti Kruje vs Tomori Berat

1-0

2-1
Sun 30, May-22:00 - Algeria Division 1
MC Alger vs RC Relizane

2-0

2-2
Sun 30, May-22:00 - Algeria Division 1
AS Ain Mlila vs JS Kabylie

1-0

1-1
Sun 30, May-19:59 - Algeria Division 1
USM Alger vs CS Constantine

0-0

0-0
Sun 30, May-19:59 - Algeria Division 1
MC Oran vs USM Bel Abbes

0-0

1-1
Sun 30, May-19:59 - Algeria Division 1
Bordj Bou Arreridj vs Paradou AC

1-1

3-2
Sun 30, May-19:59 - Algeria Division 1
CR Belouizdad vs OM Medea

1-0

2-0
Sun 30, May-19:59 - Algeria Division 1
ES Setif vs NA Hussein Dey

2-0

3-2
Sun 30, May-21:00 - Algeria Division 1
ASO Chlef vs JSM Skikda

0-0

1-0
Sun 30, May-21:00 - Algeria Division 1
US Biskra vs WA Tlemcen

2-0

2-0
Sun 30, May-21:00 - Algeria Division 1
JS Saoura vs NC Magra

0-0

1-0
Sun 30, May-13:00 - Algeria U21
ES Setif(U21) vs NA Hussein Dey(U21)

1-0

1-1
Sun 30, May-13:00 - Algeria U21
MC Oran(U21) vs USM Bel Abbes U21

1-0

4-0
Sun 30, May-13:00 - Algeria U21
ASO Chlef(U21) vs JSM Skikda(U21)

0-0

2-0
Sun 30, May-13:00 - Algeria U21
CR Belouizdad(U21) vs OM Medea(U21)

1-0

3-0
Sun 30, May-13:00 - Algeria U21
MC Alger(U21) vs RC Relizane(U21)

1-0

3-0
Sun 30, May-13:00 - Algeria U21
USM Alger(U21) vs CS Constantine U21

1-1

2-1
Sun 30, May-13:00 - Algeria U21
JS Saoura(U21) vs NC Magra (U21)

2-0

5-0
Sun 30, May-13:00 - Algeria U21
Bordj Bou Arreridj(U21) vs Paradou AC(U21)

0-3

0-3
Sun 30, May-13:00 - Algeria U21
US Biskra(U21) vs WA Tlemcen(U21)

0-0

0-1
Sun 30, May-13:15 - Algeria U21
AS Ain Mlila U21 vs JS Kabylie(U21)

1-0

1-1
Sun 30, May-19:59 - Andorra Cup
UE Sant Julia vs Atletic Escaldes

1-1

2-1
Sun 30, May-19:00 - Angola Girabola League
Wiliete vs Academica Lobito

5-1

7-3
Sun 30, May-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Caala vs Petro Atletico de Luanda

0-1

0-1
Sun 30, May-18:00 - Angola Girabola League
Santa Rita FC vs Ferroviario Do Huambo

0-0

1-0
Sun 30, May-17:00 - Armenia Division 2
Shirak B vs Urartu B

0-2

0-3
Sun 30, May-17:00 - Armenia Division 2
Pyunik B vs Junior Sevan

1-6

1-7
Sun 30, May-17:00 - Armenia Division 2
Ararat-Armenia B vs BKMA


1-1
Sun 30, May-17:00 - Armenia Division 2
West Armenia vs Ararat Yerevan II

1-0

2-3
Sun 30, May-17:00 - Armenia Division 2
Lernayin Artsakh vs Noravank

2-2

3-4
Sun 30, May-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Pine Hills vs Newmarket SFC

2-0

3-0
Sun 30, May-11:00 - Australia Brisbane Premier League
St George Willawong FC vs The Gap BPL

2-0

3-0
Sun 30, May-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Canberra Croatia vs Cooma Tigers

0-1

2-1
Sun 30, May-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Gungahlin United vs West Canberra Wanderers

0-0

1-2
Sun 30, May-06:30 - Australia Capital Territory U23
Gungahlin United (U23) vs West Canberra Wanderers(U23)

2-0

4-2
Sun 30, May-06:45 - Australia Capital Territory U23
Canberra Croatia(U23) vs Cooma Tigers(U23)


3-0
Sun 30, May-07:35 - Australia League A
Wellington Phoenix vs Perth Glory FC

1-0

2-2
Sun 30, May-10:05 - Australia League A
Western Sydney Wanderers vs Brisbane Roar FC

1-0

2-0
Sun 30, May-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Valentine Phoenix vs Hamilton Olympic

0-0

0-1
Sun 30, May-10:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Broadmeadow Magic vs Edgeworth Eagles FC

1-0

2-1
Sun 30, May-11:45 - Australia New South Wales Premier League
APIA Leichhardt Tigers vs Sydney Olympic

0-1

1-1
Sun 30, May-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney United vs Sutherland Sharks

0-0

0-0
Sun 30, May-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Rockdale City Suns vs Marconi Stallions

0-1

0-2
Sun 30, May-09:10 - Australia New South Wales Premier League
Blacktown City vs Manly United

0-1

2-2
Sun 30, May-09:00 - Australia New South Wales Super League
Central Coast Mariners Academy vs Mounties Wanderers

0-0

1-0
Sun 30, May-05:00 - Australia New South Wales U20
A.P.I.A. Leichhardt Tigers(U20) vs Sydney Olympic(U20)

0-0

2-0
Sun 30, May-06:45 - Australia New South Wales U20
Sydney United(U20) vs Sutherland Sharks(U20)


1-7
Sun 30, May-07:00 - Australia New South Wales U20
Rockdale Ilinden(U20) vs Marconi Stallions(U20)

0-4

1-7
Sun 30, May-07:00 - Australia New South Wales U20
Blacktown City(U20) vs Manly United(U20)

1-1

1-2
Sun 30, May-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Bankstown City Lions Women\'s vs Illawarra Stingrays Women\'s

1-0

1-0
Sun 30, May-09:15 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Blacktown Spartans Women\'s vs Manly United Women\'s

1-2

4-2
Sun 30, May-09:30 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
APIA Leichhardt Tigers Women\'s vs Sydney Olympic Women\'s

1-1

2-3
Sun 30, May-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Queensland Lions FC vs Sunshine Coast Wanderers FC

0-1

0-2
Sun 30, May-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Strikers vs Eastern Suburbs Brisbane

0-1

0-1
Sun 30, May-10:45 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Roar FC Am vs Brisbane Olympic United FC

1-1

2-2
Sun 30, May-09:45 - Australia Queensland State League U23
Brisbane Strikers(U23) vs Eastern Suburbs(U23)

0-3

0-4
Sun 30, May-09:45 - Australia Queensland State League U23
Queensland Lions(U23) vs Sunshine Coast Wanderers(U23)

0-1

2-1
Sun 30, May-10:00 - Australia Queensland State Leagues
Souths United vs Brisbane Wolves

1-0

1-2
Sun 30, May-11:00 - Australia Queensland State Leagues
Holland Park Hawks FC vs Western Pride

1-1

1-2
Sun 30, May-10:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Western Pride Women\'s vs Mitchelton Women\'s

1-0

2-2
Sun 30, May-10:15 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Sunshine Coast Wanderers FC Women\'s vs Brisbane Olympic Women\'s

0-0

0-0
Sun 30, May-05:00 - Australian Women\\\'s Cup
West Adelaide SC Women\'s vs Salisbury Inter Women\'s


0-2
Sun 30, May-19:00 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs Austria Wien

1-1

1-2
Sun 30, May-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Sudburgenland Women\'s vs Vorderland Women\'s

2-2

3-4
Sun 30, May-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga
SKV Altenmarkt Women\'s vs SV Horn Women\'s

1-0

3-0
Sun 30, May-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Sturm Graz/Stattegg Women\'s vs USC Landhaus Women\'s

2-1

2-4
Sun 30, May-14:00 - Belarus Cup
Tsementnik Krasnoselsky vs FK Partizan Salihorsk

0-1

0-3
Sun 30, May-15:00 - Belarus Cup
Osipovichy vs FC Molodechno

1-1

1-2
Sun 30, May-15:00 - Belarus Cup
Stroitel Kapyl vs FK Orsha

0-1

0-4
Sun 30, May-15:00 - Belarus Cup
FK Lepel vs Smolevichy-STI

0-1

0-1
Sun 30, May-16:00 - Belarus Cup
FSK Grodnensky vs FK Lida

0-3

1-6
Sun 30, May-19:00 - Belarus Premier League
Dinamo Brest vs Energetyk-BGU Minsk

0-0

0-1
Sun 30, May-15:00 - Belarus Premier League
FC Gomel vs FC Minsk

2-0

5-0
Sun 30, May-17:00 - Belarus Premier League
FC Slutsk vs FK Isloch Minsk

1-0

2-1
Sun 30, May-17:00 - Belarus Reserves League
Neman Grodno Reserve vs Sputnik Rechitsa Reserve

3-0

5-0
Sun 30, May-14:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Vitebsk Women\'s vs Neman Grodno Women\'s

1-0

2-4
Sun 30, May-18:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Bobruichanka Bobruisk Women\'s vs Dinamo-BGUFK Minsk Women\'s

0-2

1-6
Sun 30, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo vs FK Krupa

2-0

3-0
Sun 30, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga
Sloboda Tuzla vs Borac Banja Luka

0-0

0-0
Sun 30, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga
Radnik Bijeljina vs NK Siroki Brijeg

0-1

0-2
Sun 30, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga
Olimpik Sarajevo vs FK Sarajevo


0-3
Sun 30, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga
Mladost Doboj Kakanj vs FK Velez Mostar

0-1

0-1
Sun 30, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Tuzla City vs Zrinjski Mostar

0-2

1-2
Sun 30, May-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Ferroviaria SP Women\'s vs Botafogo RJ Women\'s

0-0

2-1
Sun 30, May-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Kindermann Avai Women\'s vs Napoli Cacadorense SC Women\'s

0-0

0-1
Sun 30, May-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Corinthians Paulista SP Women\'s vs Bahia de Feira BA Women\'s

1-0

2-0
Sun 30, May-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Gremio Women\'s vs EC Sao Jose SP Women\'s

2-0

2-1
Sun 30, May-03:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Internacional (RS) Women\'s vs Cruzeiro MG Women\'s

0-0

1-0
Sun 30, May-01:15 - Brasileiro Serie B
Coritiba (PR) vs Avai FC (SC)

1-0

2-0
Sun 30, May-18:00 - Brasileiro Serie B
Brusque SC vs Ponte Preta

1-0

2-1
Sun 30, May-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
ABC Natal/RN vs Santa Cruz RN

0-1

1-1
Sun 30, May-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sao Bernardo vs Agua Santa

0-0

0-0
Sun 30, May-19:59 - Bulgaria Premier
Arda Kardzhali vs Cherno More Varna

1-0

1-0
Sun 30, May-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Cuiaba (MT) vs Juventude (RS)

1-2

2-2
Sun 30, May-03:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Esporte Clube Bahia vs Santos

0-0

3-0
Sun 30, May-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Sao Paulo vs Fluminense (RJ)

0-0

0-0
Sun 30, May-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
CR Flamengo (RJ) vs Palmeiras

0-0

1-0
Sun 30, May-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Ceara vs Gremio (RS)

2-1

3-2
Sun 30, May-18:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Mineiro (MG) vs Fortaleza CE

1-0

1-2
Sun 30, May-04:00 - Chile Primera B
Universidad de Concepcion vs Deportes Temuco

1-1

3-1
Sun 30, May-19:59 - Chile Primera B
Cobreloa vs San Luis Quillota

0-0

1-0
Sun 30, May-19:59 - Chile Primera B
Deportes Santa Cruz vs Deportes Iquique

0-2

1-3
Sun 30, May-20:30 - Chile Primera B
CSyD Barnechea vs Magallanes

0-1

0-1
Sun 30, May-01:30 - Chile Primera Division
O Higgins vs Palestino

0-0

1-0
Sun 30, May-23:00 - Chile Tercera Division
San Antonio Unido vs Deportes Limache

0-0

1-1
Sun 30, May-23:00 - Chile Tercera Division
Iberia Los Angeles vs Deportes Concepcion

1-1

4-2
Sun 30, May-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Beijing BSU vs Nantong Zhiyun

1-1

1-2
Sun 30, May-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Zibo Cuju FC vs Sichuan Jiuniu

0-0

0-0
Sun 30, May-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Shenyang Urban vs Suzhou Dongwu

1-0

1-1
Sun 30, May-11:00 - Chinese Football League Divison 1
Chengdu Rongcheng FC vs Kun Shan FC

2-1

3-3
Sun 30, May-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Hunan Billows vs Qingdao Qingchundao

0-0

0-2
Sun 30, May-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Yanbian Longding vs Xiamen Ludao

0-3

0-4
Sun 30, May-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Hebei Zhuoao vs Dongguan United

0-0

1-0
Sun 30, May-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Shanxi Longjin vs Inner Mongolia Caoshangfei F.C.

1-1

2-1
Sun 30, May-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Shaanxi Warriors Beyond vs Kunming Zheng He Shipman

0-0

1-0
Sun 30, May-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Hebei Kungfu vs Guangxi Pingguo Haliao

0-0

0-1
Sun 30, May-12:30 - Club Friendly
WAF Briggitenau vs Wiener Viktoria

0-0

0-3
Sun 30, May-13:00 - Club Friendly
Tromsdalen UIL vs Alta

2-1

2-1
Sun 30, May-03:30 - Club Friendly
Chattanooga vs Maryland Bobcats

0-0

0-0
Sun 30, May-19:59 - Club Friendly
Debreceni VSC II vs Jaszberenyi

2-3

3-3
Sun 30, May-16:00 - Club Friendly
IF Floya vs Senja

0-2

0-4
Sun 30, May-16:00 - Club Friendly
Oygarden FK vs IL Hodd

0-2

2-3
Sun 30, May-09:00 - Club Friendly
NTV Beleza Women\'s vs Albirex Niigata Women\'s

2-0

4-0
Sun 30, May-10:30 - Club Friendly
Grange Thistle SC vs Caboolture FC

2-1

2-1
Sun 30, May-11:00 - Club Friendly
Virginia United vs Taringa Rovers

1-0

1-1
Sun 30, May-23:00 - Copa do Brasil Sub 20
Botafogo RJ Youth vs Avai Youth

1-0

2-0
Sun 30, May-17:00 - Czech Republic 2. Liga
Viktoria Zizkov vs FK MAS Taborsko

0-0

2-0
Sun 30, May-17:00 - Czech Republic 2. Liga
Vysocina Jihlava vs Chrudim

2-1

3-1
Sun 30, May-17:00 - Czech Republic 2. Liga
SK Slovan Varnsdorf vs Usti nad Labem

0-0

0-1
Sun 30, May-17:00 - Czech Republic 2. Liga
Dukla Praha vs FK Slavoj Vysehrad

2-0

3-0
Sun 30, May-17:00 - Czech Republic 2. Liga
FC Sellier & Bellot Vlasim vs Hradec Kralove

1-1

2-2
Sun 30, May-17:00 - Czech Republic 2. Liga
Lisen vs Fotbal Trinec

1-1

1-1
Sun 30, May-17:00 - Czech Republic 2. Liga
Blansko vs Prostejov

0-0

2-1
Sun 30, May-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Synot Slovacko Women\'s vs Slavia Praha Women\'s

0-3

0-6
Sun 30, May-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Pardubice Women\'s vs Dukla Praha Women\'s

1-0

4-0
Sun 30, May-16:00 - Denmark Danmarksserien
Ringkobing vs FC Aarhus Fremad B

0-0

0-2
Sun 30, May-18:00 - Denmark Danmarksserien
Husum BK vs Otterup

0-0

3-0
Sun 30, May-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Thisted FC vs VSK Aarhus

1-0

1-1
Sun 30, May-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Avarta vs KFUM Roskilde

1-1

3-1
Sun 30, May-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Fortuna Hjorring B Women\'s vs IF Lyseng Women\'s

1-0

2-1
Sun 30, May-01:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Guayaquil City F.C. vs Mushuc Runa

0-0

0-0
Sun 30, May-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Deportivo Cuenca vs Tecnico Universitario

1-0

1-0
Sun 30, May-22:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Macara vs Sociedad Deportiva Aucas

0-0

1-0
Sun 30, May-19:00 - Egypt Premier League
Enppi vs El Entag Al Harby

0-0

1-1
Sun 30, May-19:00 - Egypt Premier League
Smouha SC vs Arab Contractors

1-1

2-2
Sun 30, May-23:00 - Egypt Premier League
El Gounah vs Zamalek

0-0

0-0
Sun 30, May-18:00 - England League One
Blackpool vs Lincoln City

1-1

2-1
Sun 30, May-14:00 - Estonia Esi Liiga
FC Elva vs JK Tallinna Kalev

0-1

0-4
Sun 30, May-14:00 - Estonia Esi Liiga
Parnu JK vs Flora Tallinn II

1-0

1-2
Sun 30, May-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Vandra JK Vaprus vs JK Tabasalu

1-1

3-1
Sun 30, May-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Harju JK Laagri vs FC Tallinn

1-0

3-1
Sun 30, May-19:59 - Estonia Meistri Liiga
FC Kuressaare vs Nomme Kalju

0-0

0-2
Sun 30, May-16:00 - Estonia Meistri Liiga
Tartu JK Tammeka vs Parnu JK Vaprus

0-1

2-2
Sun 30, May-19:00 - Faroe Islands Cup
IF Fuglafjordur vs Vikingur Gota

1-2

2-3
Sun 30, May-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
SC KuFu-98 vs MiPK Mikkeli

3-0

6-0
Sun 30, May-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
OLS Oulu vs Jakobstads Bollklubb

1-2

1-2
Sun 30, May-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
FC Vaajakoski vs Narpes Kraft

0-0

2-1
Sun 30, May-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
VIFK Vaasa vs Kemi City

0-2

1-3
Sun 30, May-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola vs SJK Akatemia

1-2

1-5
Sun 30, May-19:30 - Finland Veikkausliga
IFK Mariehamn vs Lahti

0-0

0-3
Sun 30, May-19:30 - Finland Ykkonen
Klubi 04 vs PK-35 Vantaa

0-1

0-1
Sun 30, May-18:00 - Finland Ykkonen
RoPS Rovaniemi vs Gnistan

0-1

1-2
Sun 30, May-19:59 - France Ligue 2
Nantes vs Toulouse

0-0

0-1
Sun 30, May-23:00 - French Feminines D1
Lyonnais Women\'s vs Paris Saint Germain Women\'s

0-0

0-0
Sun 30, May-22:15 - Friendly Internationals
Switzerland vs USA

1-1

2-1
Sun 30, May-14:00 - Friendly Internationals
Switzerland(U21) vs Ireland(U21)

1-0

2-0
Sun 30, May-05:00 - Friendly Internationals
Mexico vs Iceland

0-1

2-1
Sun 30, May-19:59 - Friendly Internationals
Malta vs Northern Ireland

0-1

0-3
Sun 30, May-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
EiPozo Murcia Turistica Futsal vs Movistar Inter Futsal

1-2

1-2
Sun 30, May-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Ribera Navarra Futsal vs F.C.Barcelona Futsal

0-4

2-5
Sun 30, May-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Pescados Ruben Burela Futsal vs Palma Futsal

0-1

4-4
Sun 30, May-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs Cordoba Futsal

0-2

2-3
Sun 30, May-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Levante Futsal vs Emotion Zaragoza Futsal

1-1

2-5
Sun 30, May-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
CD UMA Antequera Futsal vs Peniscola RehabMedic Futsal

0-0

1-2
Sun 30, May-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Catgas Santa Coloma Futsal vs CA Osasuna Magna Futsal

1-0

5-1
Sun 30, May-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
O Parrulo Ferrol Futsal vs Vina Albali Valdepenas Futsal

1-0

1-1
Sun 30, May-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Real Betis Futsal vs Jimbee Cartagena FS Futsal

1-1

5-4
Sun 30, May-15:30 - German Bundesliga 2
VfL Osnabruck vs FC Ingolstadt 04

2-1

3-1
Sun 30, May-18:00 - Germany Woman\\\'s Cup
Eintracht Frankfurt Women\'s vs Wolfsburg Women\'s

0-0

0-0
Sun 30, May-19:00 - Ghana Premier League
King Faisal Babes vs Techiman Eleven Wonders

0-0

0-1
Sun 30, May-19:00 - Ghana Premier League
Ashanti Gold vs Legon Cities

0-1

0-1
Sun 30, May-19:00 - Ghana Premier League
Bechem United vs Elmina Sharks

0-0

1-1
Sun 30, May-19:00 - Ghana Premier League
Inter Allies vs Medeama SC

0-0

3-0
Sun 30, May-19:00 - Ghana Premier League
WAFA vs Ebusua Dwarfs

0-0

2-1
Sun 30, May-22:00 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs Berekum Chelsea

2-0

2-0
Sun 30, May-17:00 - Greece Football League
AO Episkopis Rethymno vs Egaleo

0-0

0-0
Sun 30, May-18:00 - Greece Football League
Kavala FC vs Triglia

1-1

3-1
Sun 30, May-18:00 - Greece Football League
AS Rodos vs Kallithea

0-0

3-2
Sun 30, May-18:00 - Greece Football League
Olympiakos Volos vs Almopos

1-0

2-0
Sun 30, May-18:00 - Greece Football League
Pierikos vs Apollon Pontou

0-0

3-0
Sun 30, May-18:00 - Greece Football League
Ialysos vs Aspropyrgos Enosis

0-0

2-0
Sun 30, May-18:00 - Greece Football League
Asteras Vlachioti vs Kalamata AO

0-1

0-1
Sun 30, May-18:00 - Greece Football League
AEP Kozani vs Thesprotos

0-0

1-1
Sun 30, May-20:30 - Greece Super League 1
Panaitolikos Agrinio vs Xanthi

0-0

1-0
Sun 30, May-12:00 - Greece U19
Volos NFC(U19) vs OFI Crete(U19)

0-0

1-0
Sun 30, May-16:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s
ADO Den Haag Women\'s vs Ajax Amsterdam Women\'s

1-0

3-5
Sun 30, May-16:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s
PSV Eindhoven Women\'s vs FC Twente Enschede Women\'s

1-1

2-1
Sun 30, May-11:30 - HongKong 1st Division League
Wofoo Tai Po vs Dreams Metro Gallery

1-1

2-3
Sun 30, May-11:30 - HongKong 1st Division League
Sham Shui Po vs Central & Western

0-0

1-2
Sun 30, May-11:30 - HongKong 1st Division League
Shatin SA vs Citizen AA

0-0

1-0
Sun 30, May-11:30 - HongKong 1st Division League
North District vs South China

0-1

1-1
Sun 30, May-11:30 - HongKong 1st Division League
Eastern District SA vs Hoi King SA

1-0

1-0
Sun 30, May-11:40 - HongKong 1st Division League
Wong Tai Sin vs Yuen Long District SA

2-2

2-3
Sun 30, May-12:45 - HongKong 1st Division League
Hong Kong FC vs Wing Yee

2-0

5-0
Sun 30, May-11:30 - HongKong 2 Division League
Mutual FC vs Lucky Mile FC


2-6
Sun 30, May-13:30 - HongKong 2 Division League
Kwai Tsing District FA vs Kwong Wah AA


1-2
Sun 30, May-09:30 - HongKong 2 Division League
Tung Sing FC vs St. Joseph\'s FC

0-1

1-2
Sun 30, May-09:30 - HongKong 2 Division League
Wan Chai SF vs Fu Moon FC

1-1

2-1
Sun 30, May-09:30 - HongKong 2 Division League
Double Flower FA vs Yau Tsim Mong FT

2-1

5-3
Sun 30, May-09:30 - HongKong 2 Division League
Kwun Tong FA vs Kowloon City

0-3

2-3
Sun 30, May-09:30 - HongKong 2 Division League
Chelsea FC Soccer School (HK) vs Tuen Mun Football Team

0-1

1-4
Sun 30, May-13:30 - HongKong Premier League
Southern District vs Resources Capital FC

1-0

1-2
Sun 30, May-13:30 - HongKong Premier League
Hong Kong Rangers FC vs Happy Valley

1-1

3-3
Sun 30, May-15:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Puskas Akademia Women\'s vs Szent Mihaly Women\'s

0-1

2-1
Sun 30, May-21:15 - Iceland Women\\\'s Cup
Fjardab Hottur Leiknir Women\'s vs Throttur Reykjavik Women\'s

1-2

1-7
Sun 30, May-17:00 - Iceland Division 1
Vestri vs Grindavik

0-1

2-3
Sun 30, May-21:00 - Iceland Division 1
IBV Vestmannaeyjar vs Vikingur Olafsvik

1-0

2-0
Sun 30, May-19:59 - Iceland Division 2
Throttur Vogar vs Haukar

4-0

4-1
Sun 30, May-23:15 - Iceland Premier Division
KR Reykjavik vs IA Akranes

2-0

3-1
Sun 30, May-23:15 - Iceland Premier Division
Fylkir vs Stjarnan Gardabaer

0-1

1-1
Sun 30, May-23:15 - Iceland Premier Division
HK Kopavogur vs Leiknir Reykjavik

2-0

2-1
Sun 30, May-19:00 - Iceland U19 League
Thor Akureyri(U19) vs Throttur Reykjavik U19

3-1

7-1
Sun 30, May-17:30 - Iraqi League
Naft Misan vs Al-Naft

1-1

1-2
Sun 30, May-21:30 - Israel Premier League
Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

2-0

2-2
Sun 30, May-21:30 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Hapoel Beer Sheva

3-0

3-2
Sun 30, May-21:30 - Israel Premier League
Maccabi Petah Tikva FC vs F.C. Ashdod

0-0

1-3
Sun 30, May-21:30 - Israel Women 1st National
Bnot Netanya Women\'s vs Maccabi Emek Hefer Women\'s

0-4

0-9
Sun 30, May-12:30 - Italian Campionato Primavera
Cagliari Youth vs Spal Youth

2-1

3-1
Sun 30, May-14:30 - Italian Campionato Primavera
Lazio Youth vs Atalanta Youth

1-1

1-3
Sun 30, May-17:00 - Italian Campionato Primavera
Fiorentina Youth vs Torino Youth

0-1

2-2
Sun 30, May-22:30 - Italian Woman\\\'s Cup
AC Milan Women\'s vs AS Roma Women\'s

0-0

0-0
Sun 30, May-19:30 - Italy C Play-Off & Out
Avellino vs Alto Adige/Sudtirol

0-0

2-0
Sun 30, May-19:30 - Italy C Play-Off & Out
Renate AC vs Padova

0-2

1-3
Sun 30, May-19:30 - Italy C Play-Off & Out
FeralpiSalo vs Alessandria

1-0

1-0
Sun 30, May-19:59 - Italy C Play-Off & Out
Albinoleffe vs U.S. Catanzaro 1929

0-0

1-1
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
Crema vs ASD Cavenago Fanfulla

2-2

3-4
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
Villa d\'Alme Valbrembana vs Desenzano Calvina

3-0

4-0
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
Cartigliano vs AC Trento

0-0

1-0
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
US Bitonto vs FBC Gravina

0-0

0-1
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
Luparense vs Montebelluna

0-0

1-0
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
Team Nuova Florida vs Giugliano

1-0

3-0
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
US Breno vs USD Casatese

2-0

3-0
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
ASD Caldiero Terme vs San Giorgio-Sedico

2-0

5-0
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
ASD Molfetta vs Fidelis Andria

0-1

0-2
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
ASD Manzanese vs AC Mestre

1-0

2-0
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
ASD Puteolana vs S.S.D. Citta di Brindisi

0-0

0-0
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
Real Calepina vs Franciacorta

0-1

0-3
Sun 30, May-17:00 - Italy Serie D
Nola 1925 vs USD Latte Dolce

2-2

3-5
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
Sanremese vs Sestri Levante

1-1

2-1
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
Tritium vs Scanzorosciate

0-0

2-0
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
Aprilia vs Real Giulianova

0-0

1-0
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
Delta Porto Tolle vs Arzignano Valchiampo

0-0

1-1
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
ACD Campodarsego vs AC Belluno

1-1

1-1
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
Adriese vs Union Clodiense

1-3

2-5
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
Nuova Monterosi vs Latina Calcio

0-0

2-0
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
Fiorenzuola vs SCD Progresso Calcio

0-0

4-0
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
Cjarlins Muzane vs GSD Ambrosiana

1-1

2-3
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
Portici vs Team Altamura

2-0

3-0
Sun 30, May-18:00 - Italy Serie D
Caravaggio vs Virtus Ciserano Bergamo

3-0

3-1
Sun 30, May-08:00 - Japan Football League
Honda Lock SC vs Nara Club

0-0

0-0
Sun 30, May-08:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs Kochi United

1-1

1-2
Sun 30, May-08:00 - Japan Football League
Veertien Mie vs TIAMO Hirakata

2-3

3-4
Sun 30, May-08:00 - Japan Football League
Bandits Iwaki vs MIO Biwako Shiga

0-0

0-0
Sun 30, May-08:00 - Japan Football League
Reinmeer Aomori F.C. vs Verspah Oita

0-1

2-2
Sun 30, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
AS Harima ALBION Women\'s vs NGU Nagoya Women\'s

1-0

1-0
Sun 30, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Angeviolet Hiroshima Women\'s vs Setagaya Sfida Women\'s

0-1

1-1
Sun 30, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Orca Kamogawa FC Women\'s vs IGA Kunoichi Women\'s

0-0

1-0
Sun 30, May-06:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
JFA Academy Fukushima Women\'s vs Kibi International University Women\'s

5-0

6-1
Sun 30, May-06:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Bunnies Gunma White Star Women\'s vs Norddea Hokkaido Women\'s

0-0

0-0
Sun 30, May-07:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Yunogo Belle Women\'s vs Fukuoka J. Anclas Women\'s

0-0

0-1
Sun 30, May-12:00 - Japanese J-League Division 1
Gamba Osaka vs Yokohama FC

1-0

2-0
Sun 30, May-13:00 - Japanese J-League Division 1
Urawa Red Diamonds vs Nagoya Grampus Eight

0-0

0-0
Sun 30, May-14:00 - Japanese J-League Division 1
Kawasaki Frontale vs Kashima Antlers

1-0

2-1
Sun 30, May-08:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama F Marinos vs Shimizu S-Pulse

1-1

2-1
Sun 30, May-09:00 - Japanese J-League Division 1
Vissel Kobe vs Sagan Tosu

1-1

1-1
Sun 30, May-09:00 - Japanese J-League Division 1
FC Tokyo vs Sanfrecce Hiroshima

0-0

0-0
Sun 30, May-10:00 - Japanese J-League Division 1
Vegalta Sendai vs Cerezo Osaka

0-0

1-1
Sun 30, May-10:00 - Japanese J-League Division 1
Oita Trinita vs Avispa Fukuoka

1-0

2-1
Sun 30, May-10:00 - Japanese J-League Division 1
Tokushima Vortis vs Shonan Bellmare

1-1

1-1
Sun 30, May-12:00 - Japanese League Division 2
Ehime FC vs Mito Hollyhock

0-3

0-5
Sun 30, May-07:00 - Japanese League Division 2
Matsumoto Yamaga FC vs Fagiano Okayama

0-0

1-3
Sun 30, May-09:00 - Japanese League Division 2
Kyoto Sanga FC vs Ventforet Kofu

0-0

0-0
Sun 30, May-09:00 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs FC Ryukyu

1-1

2-1
Sun 30, May-09:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs SC Sagamihara

2-0

2-0
Sun 30, May-10:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Giravanz Kitakyushu

0-1

0-1
Sun 30, May-08:00 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs Kataller Toyama

0-1

0-3
Sun 30, May-08:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs Imabari FC

0-0

2-1
Sun 30, May-08:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Fukushima United FC

0-1

0-1
Sun 30, May-09:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs Grulla Morioka

1-1

1-1
Sun 30, May-11:00 - Japanese League Division 3
FC Gifu vs YSCC Yokohama

0-0

1-2
Sun 30, May-11:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs Kagoshima United

0-1

1-2
Sun 30, May-16:00 - Kenya Premier League
Vihiga United vs Tusker FC Nairobi

0-2

0-4
Sun 30, May-16:00 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs Bidco United

0-2

1-3
Sun 30, May-10:00 - Korea K3 League
Busan Transpor Tation vs FC Mokpo

2-0

2-0
Sun 30, May-10:00 - Korea K3 League
Gangneung Citizen vs Gimhae City FC

1-1

2-2
Sun 30, May-10:00 - Korea K3 League
Gyeongju KHNP vs Changwon City

0-1

0-2
Sun 30, May-09:00 - Korea K4 League
Seoul Jungnang FC vs Jeonju Citizen FC

0-4

0-4
Sun 30, May-09:00 - Korea K4 League
Chungju Citizen vs Pyeongchang FC

3-0

4-0
Sun 30, May-09:00 - Korea K4 League
Yeoju FC vs Siheung Citizen

1-2

2-2
Sun 30, May-11:30 - Korea League 1
Daegu FC vs Gangwon FC

1-0

1-0
Sun 30, May-14:00 - Korea League 1
Pohang Steelers vs Gwangju Football Club

0-0

1-0
Sun 30, May-13:30 - Korea League 2
Gimcheon Sangmu FC vs Jeonnam Dragons

0-0

1-1
Sun 30, May-11:00 - Korea League 2
Gyeongnam FC vs Ansan Greeners FC

1-0

1-1
Sun 30, May-11:00 - Korea League 2
Chungnam Asan FC vs FC Anyang

0-1

2-2
Sun 30, May-18:00 - Libya League Division 1
Alahly Benghazi vs Shabab Al Jabal

2-0

4-0
Sun 30, May-18:00 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs Hamm RM Benfica FC

1-1

4-3
Sun 30, May-18:00 - Luxembourg National Division
Etzella Ettelbruck vs FC Wiltz 71

0-2

1-3
Sun 30, May-18:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs Fola Esch

0-2

0-3
Sun 30, May-18:00 - Luxembourg National Division
FC Differdange 03 vs Swift Hesperange

1-0

3-1
Sun 30, May-18:00 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxemburg vs Progres Niederkorn

0-0

0-0
Sun 30, May-18:00 - Luxembourg National Division
Hostert vs US Mondorf-les-Bains

2-3

4-4
Sun 30, May-18:00 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs Union Titus Petange

1-1

4-1
Sun 30, May-18:00 - Luxembourg National Division
Rodange 91 vs Victoria Rosport

0-1

2-2
Sun 30, May-15:00 - Macao Division 1
Hang Sai vs Chao Pak Kei

0-4

0-8
Sun 30, May-17:00 - Macao Division 1
Sporting Macau vs Windsor Arch Ka I

0-1

1-2
Sun 30, May-21:00 - Moldova Cup
FC Sheriff vs FC Sfintul Gheorghe

0-0

0-0
Sun 30, May-22:30 - Montenegro Cup
FK Buducnost Podgorica vs Decic Tuzi

2-1

3-1
Sun 30, May-22:00 - Morocco Division 2
Chabab Atlas Khenifra vs Ittihad Khemisset

0-0

2-0
Sun 30, May-19:59 - Morocco Division 2
KAC de Kenitra vs Stade Marocain du Rabat

2-0

2-0
Sun 30, May-19:59 - Morocco Division 2
TAS de Casablanca vs Wydad Fes

1-0

3-1
Sun 30, May-00:30 - Morocco Super League
Rapide Oued Zem vs Ittihad Tanger

1-1

1-2
Sun 30, May-22:15 - Morocco Super League
FUS Fath Union Sportive Rabat vs Wydad Casablanca

0-0

0-0
Sun 30, May-19:59 - Morocco Super League
MCO Mouloudia Oujda vs Chabab Mohamedia

2-1

3-2
Sun 30, May-05:00 - Nicaragua Primera Division
Diriangen vs Managua FC

1-0

1-1
Sun 30, May-19:00 - Nigeria Premier League
Enyimba International vs Heartland FC

0-0

0-0
Sun 30, May-19:00 - Nigeria Premier League
Lobi Stars vs Sunshine Stars FC

2-1

2-1
Sun 30, May-19:00 - Nigeria Premier League
Nasarawa United FC vs Adamawa United

1-0

1-0
Sun 30, May-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs Kano Pillars

0-0

0-0
Sun 30, May-19:00 - Nigeria Premier League
Akwa United vs Kwara United

1-0

2-1
Sun 30, May-19:00 - Nigeria Premier League
MFM FC vs Dakkada FC

0-0

1-0
Sun 30, May-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs Warri Wolves FC

1-0

1-0
Sun 30, May-17:15 - Nigeria Premier League
Ifeanyi Ubah vs Enugu Rangers International

0-0

0-0
Sun 30, May-17:00 - Norway Adeccoligaen
Fredrikstad vs Jerv

2-0

4-0
Sun 30, May-17:00 - Norway Adeccoligaen
Start Kristiansand vs Aalesund FK

0-0

2-0
Sun 30, May-17:00 - Norway Adeccoligaen
Strommen vs Ranheim IL

0-0

0-0
Sun 30, May-22:00 - Norwegian Tippeligaen
FK Haugesund vs Viking

1-1

4-2
Sun 30, May-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Tromso IL vs Sarpsborg 08 FF

0-2

0-2
Sun 30, May-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Rosenborg vs Stabaek

0-1

4-2
Sun 30, May-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Valerenga vs Sandefjord

1-0

3-1
Sun 30, May-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Brann vs Stromsgodset

2-0

3-0
Sun 30, May-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Odd Grenland vs Bodo Glimt

1-0

1-0
Sun 30, May-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Kristiansund BK vs Lillestrom

0-0

1-0
Sun 30, May-17:00 - Norwegian Tippeligaen
Mjondalen vs Molde

0-0

0-0
Sun 30, May-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Union Deportivo Universitario vs Plaza Amador

1-1

1-2
Sun 30, May-23:00 - Paraguayan Division 2
3 de Febrero vs Independiente F.B.C.

0-0

0-0
Sun 30, May-18:00 - Paraguayan Division 2
Tacuary FBC vs Club Fernando de la Mora

0-1

0-2
Sun 30, May-18:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Iteno vs Guarani de Trinidad

0-0

1-0
Sun 30, May-18:00 - Paraguayan Division 2
Fulgencio Yegros vs General Diaz

0-0

0-0
Sun 30, May-18:00 - Paraguayan Division 2
General Caballero JLM vs Sportivo San Lorenzo

1-0

2-1
Sun 30, May-18:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Ameliano vs Resistencia SC

1-0

2-0
Sun 30, May-01:45 - Paraguayan Primera Division
Sportivo Luqueno vs Club Libertad

0-3

1-3
Sun 30, May-23:00 - Peru Primera Division
Sporting Cristal vs Universidad San Martin de Porres

0-0

0-0
Sun 30, May-19:00 - Peru Segunda Division
Deportivo Coopsol vs Santos Ica (PER)

1-0

1-0
Sun 30, May-21:00 - Peru Segunda Division
Union Huaral vs Santa Rosa Pucallpa

0-1

0-3
Sun 30, May-13:15 - Poland Centralna Liga Juniorow
Arka Gdynia Youth vs Wisla Krakow Youth

2-1

4-4
Sun 30, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Korona Kielce Youth vs Gornik Zabrze Youth


0-1
Sun 30, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Slask Wroclaw Youth vs Hutnik Krakow Youth


2-1
Sun 30, May-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Zaglebie Lubin Youth

0-0

0-0
Sun 30, May-15:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
Jagiellonia Bialystok Youth vs Escola Varsovia Warszawa Youth

2-1

4-1
Sun 30, May-13:00 - Poland - 4. Liga
Pomorzanin Torun vs Sokol Kleczew

0-1

0-2
Sun 30, May-19:00 - Poland - I liga
Gornik Leczna vs Stomil Olsztyn

1-1

1-1
Sun 30, May-14:40 - Poland - I liga
Odra Opole vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

1-0

1-0
Sun 30, May-21:00 - Poland - I liga
Puszcza Niepolomice vs Zaglebie Sosnowiec

0-2

0-4
Sun 30, May-19:00 - Portugal Campeonato
S.C.Praiense vs Amora FC

1-1

2-2
Sun 30, May-14:30 - Portugal Campeonato
Leca FC vs Gondomar

1-1

2-2
Sun 30, May-14:30 - Portugal Campeonato
Sanjoanense vs Sao Joao Ver

0-0

0-0
Sun 30, May-19:59 - Portugal Campeonato
Maria da Fonte vs Mirandela

0-0

1-0
Sun 30, May-19:59 - Portugal Campeonato
Real SC vs Olhanense SC

1-0

1-0
Sun 30, May-19:59 - Portugal Campeonato
Amarante vs Canelas 2010

0-2

1-3
Sun 30, May-19:59 - Portugal Campeonato
Maritimo B vs Lusitania Lourosa

0-0

0-1
Sun 30, May-19:59 - Portugal Campeonato
Vitoria Guimaraes B vs Fafe

0-0

0-1
Sun 30, May-19:59 - Portugal Campeonato
Uniao Santarem vs Marinhense

0-1

1-1
Sun 30, May-18:00 - Portugal Campeonato
Uniao Leiria vs Estrela Amadora

0-2

0-2
Sun 30, May-18:00 - Portugal Campeonato
SCU Torreense vs Vitoria Setubal FC

1-0

2-0
Sun 30, May-22:00 - Portugal Liga de Honora
Rio Ave vs FC Arouca

0-1

0-2
Sun 30, May-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Sacavenense(U19) vs Amora FC(U19)

3-0

6-0
Sun 30, May-21:30 - Romania - Divizia A
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe vs FC Viitorul Constanta

1-0

1-0
Sun 30, May-18:30 - Romania - Liga 3
Afumati vs CSA Steaua Bucureti

1-1

1-2
Sun 30, May-15:30 - Romania - Liga 3
Dacia Unirea Braila vs FC Otelul Galati

0-0

1-0
Sun 30, May-19:00 - Russia Div 2 Center
FK Zvezda Ryazan vs Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk

1-0

3-1
Sun 30, May-14:00 - Russia Div 2 Center
Strogino Moscow vs Avangard Kursk

3-0

3-2
Sun 30, May-15:00 - Russia Div 2 Center
FK Znamya Noginsk vs Fakel Voronezh II

1-1

3-3
Sun 30, May-16:00 - Russia Div 2 Center
Salyut-Energia Belgorod vs FK Kaluga

3-1

3-1
Sun 30, May-16:00 - Russia Div 2 Center
FK Khimik Novomoskovsk vs FK Khimki Reserve

1-0

2-0
Sun 30, May-17:00 - Russia Div 2 Center
Metallurg Lipetsk vs Sokol Saratov

0-0

1-0
Sun 30, May-18:00 - Russia Div 2 Center
Saturn vs FK Kvant Obninsk

3-0

3-2
Sun 30, May-18:00 - Russia Div 2 Center
Krasnyi Smolensk vs Metallurg Vidnoye

0-0

0-1
Sun 30, May-14:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
FC Lada Togliatti vs FC Chelyabinsk

0-3

0-5
Sun 30, May-16:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Lada Dimitrovgrad vs FK Ural-2

0-0

0-0
Sun 30, May-17:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
NoSta Novotroitsk vs FC Tyumen

0-1

1-3
Sun 30, May-17:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Zvezda Perm vs FK Orenburg-2

2-0

3-1
Sun 30, May-18:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
KamAZ vs Volna Nizhegorodskaya

1-0

2-0
Sun 30, May-18:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Zenit Izhevsk vs Volga Ulyanovsk

1-2

1-3
Sun 30, May-19:00 - Russia Div 2 West
FK Murom vs SFC CRFSO Smolensk

0-0

1-1
Sun 30, May-16:00 - Russia Div 2 West
FK Leningradets vs Zvezda Sint Petersburg

0-1

1-2
Sun 30, May-17:00 - Russia Div 2 West
Dinamo Moscow B vs Zenit-2 St.Petersburg

0-1

2-2
Sun 30, May-17:00 - Russia Div 2 West
FC Tver vs Znamya Truda

1-0

3-0
Sun 30, May-18:00 - Russia Div 2 West
Kazanka Moscow vs Luki Energiya

4-0

5-0
Sun 30, May-13:00 - Russia Futsal League
MFK Sinara Ekaterinburg Futsal vs MFk Kprf Futsal

1-0

2-1
Sun 30, May-16:00 - Russia Futsal League
Norilsky Nickel Futsal vs Tyumen Futsal

3-3

5-5
Sun 30, May-12:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Zvezda 2005 Perm Women\'s vs Chertanovo Moscow Women\'s

1-1

1-1
Sun 30, May-22:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Ahli Saudi FC vs Al-Ettifaq

1-1

1-2
Sun 30, May-22:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Shabab(KSA) vs Al Wahda Mecca

1-0

3-0
Sun 30, May-22:00 - Saudi Arabia Professional League
Al Hilal vs Al-Faisaly Harmah

1-1

3-2
Sun 30, May-22:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Qadasiya vs Abha

1-0

1-1
Sun 30, May-22:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Nassr FC vs Al Ittihad Jeddah

1-1

1-2
Sun 30, May-22:00 - Saudi Arabia Professional League
Dhamk vs Al-Taawon

1-0

2-0
Sun 30, May-22:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Raed vs Al-Fateh SC

2-1

2-2
Sun 30, May-22:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Ameade vs Al-Baten

0-2

3-4
Sun 30, May-19:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Glasgow Rangers Women\'s vs Motherwell Women\'s

3-0

6-0
Sun 30, May-19:10 - Scotland Women\\\'s Premier League
Spartans Women\'s vs Glasgow City Women\'s

0-4

2-6
Sun 30, May-16:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Hearts Women\'s vs Hibernian Women\'s

0-1

0-2
Sun 30, May-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Celtic Women\'s vs Forfar Farmington Women\'s

5-0

10-0
Sun 30, May-21:00 - Senegal Premier League
NGB ASC Niarry Tally vs Union Sportive Goree

1-0

2-0
Sun 30, May-21:00 - Senegal Premier League
Mbour Petite Cote vs ASEC Ndiambour

0-0

1-0
Sun 30, May-21:00 - Senegal Premier League
CNEPS Excellence vs Stade Mbour

1-1

1-1
Sun 30, May-21:00 - Senegal Premier League
Pikine vs Dakar Sacre Coeur

2-0

3-0
Sun 30, May-21:00 - Senegal Premier League
ASC Jaraaf vs Teungueth FC

0-1

0-2
Sun 30, May-21:00 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs Generation Foot

0-0

0-0
Sun 30, May-02:00 - Serie C - Brazil
Tombense vs Paysandu (PA)

1-0

1-1
Sun 30, May-23:00 - Serie C - Brazil
Altos/PI vs Volta Redonda

1-0

3-0
Sun 30, May-00:00 - Serie C - Brazil
Criciuma SC vs Ituano (SP)

0-0

1-0
Sun 30, May-00:00 - Serie C - Brazil
Botafogo PB vs Ferroviario CE

0-0

0-0
Sun 30, May-22:00 - Serie D - Brazil
Brasiliense (DF) vs Real Ariquemes RO

1-0

3-1
Sun 30, May-19:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
TJ Rovinka vs FK Slovan Most pri Bratislave


4-0
Sun 30, May-19:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
Tomasov vs MSK Senec

0-0

0-0
Sun 30, May-12:30 - Slovakia 3. liga Center
Jednota Banova vs Tatran Krasno nad Kysucou

2-0

2-1
Sun 30, May-19:30 - Slovakia 3. liga Center
Rakytovce vs FK Cadca

1-0

2-0
Sun 30, May-19:30 - Slovakia 3. liga Center
SKM Liptovsky Hradok vs SK Pramen Kovacova

1-0

1-0
Sun 30, May-19:00 - Slovakia 3. liga East
SK Milenium vs Humenne


0-5
Sun 30, May-19:00 - Slovakia 3. liga East
Pokrok SEZ Krompachy vs Mladost Kalsa

2-1

2-1
Sun 30, May-19:00 - Slovakia 3. liga East
Druzstevnik Plavnica vs Tesla Stropkov

2-1

2-2
Sun 30, May-19:00 - Slovakia 3. liga East
1.FK Svidnik vs MFK Vranov nad Topou

0-0

0-2
Sun 30, May-19:00 - Slovakia 3. liga West
FK Nove Zamky vs Kovo Belusa

0-1

1-5
Sun 30, May-19:00 - Slovakia 3. liga West
OK castkovce vs Marcelova


1-2
Sun 30, May-19:00 - Slovakia 3. liga West
Slovan Galanta vs Nove Mesto

0-1

0-3
Sun 30, May-19:00 - Slovakia 3. liga West
Malzenice vs TJ Spartak Myjava

1-1

2-2
Sun 30, May-19:00 - Slovenia 1. Liga
NK Krka vs FC Koper

0-0

0-2
Sun 30, May-19:00 - Slovenia U19
NS Drava Ptuj(U19) vs NK Maribor(U19)


2-1
Sun 30, May-17:00 - South Africa Premier League
TS Galaxy vs Orlando Pirates

1-0

1-0
Sun 30, May-11:15 - South Australian Super League
Adelaide United FC Youth vs Sturt Lions

2-1

3-1
Sun 30, May-13:00 - Spanish Ladies League Division 1
Oiartzun KE Women\'s vs Castejon Women\'s

0-0

2-2
Sun 30, May-13:00 - Spanish Ladies League Division 1
CFF Albacete Women\'s vs Lorca Women\'s


4-0
Sun 30, May-13:30 - Spanish Ladies League Division 1
Murcia Feminas Women\'s vs Discobolo La Torre Women\'s

0-1

1-2
Sun 30, May-19:30 - Spanish Ladies League Division 1
Torrelodones Women\'s vs Madrid CFF C Women\'s

1-0

5-0
Sun 30, May-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Levante Las Planas Women\'s vs Terrassa Women\'s

2-1

4-1
Sun 30, May-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Dinamo Guadalajara Women\'s vs Getafe Women\'s

0-0

0-3
Sun 30, May-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
CE Europa Women\'s vs Zaragoza CFF B Women\'s

1-1

4-2
Sun 30, May-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
CFF Maritim Women\'s vs Fundacion Albacete B Women\'s

1-0

1-2
Sun 30, May-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Salamanca Women\'s vs Samper Women\'s

0-1

1-5
Sun 30, May-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
CP San Miguel Women\'s vs Almeria Women\'s

0-0

2-1
Sun 30, May-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Real Sociedad B Women\'s vs CD Pradejon Women\'s

0-0

1-1
Sun 30, May-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
Collerense Women\'s vs Parquesol Women\'s

0-3

0-4
Sun 30, May-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
Atletico de Madrid B Women\'s vs Deportivo Alaves Women\'s

0-1

0-2
Sun 30, May-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women\'s vs Santa Teresa CD Women\'s

3-0

4-1
Sun 30, May-14:00 - Spanish Primera U19
Levante(U19) vs Archena(U19)

2-0

5-0
Sun 30, May-14:00 - Spanish Primera U19
CD Castellon(U19) vs CD Toledo(U19)

1-0

1-0
Sun 30, May-14:00 - Spanish Primera U19
CD 26 De Febrero(U19) vs Atletico Sanluqueno(U19)

0-4

2-6
Sun 30, May-14:00 - Spanish Primera U19
Torre Levante U19 vs Lorca CFB(U19)

2-0

4-0
Sun 30, May-14:00 - Spanish Primera U19
UD Santa Marta U19 vs Extremadura(U19)

1-0

5-0
Sun 30, May-14:00 - Spanish Primera U19
Lleida(U19) vs UE Cornella(U19)

1-0

3-1
Sun 30, May-14:00 - Spanish Primera U19
Calavera(U19) vs CD San Felix(U19)

0-0

0-0
Sun 30, May-14:00 - Spanish Primera U19
Atletico Pinto(U19) vs Aravaca CF U19

1-0

1-2
Sun 30, May-14:00 - Spanish Primera U19
Hercules CF(U19) vs Real Murcia(U19)

2-0

3-0
Sun 30, May-14:00 - Spanish Primera U19
Leioa U19 vs Oyonesa(U19)

2-0

3-1
Sun 30, May-14:00 - Spanish Primera U19
CF Trival Valderas U19 vs CD Badajoz(U19)

0-0

1-0
Sun 30, May-14:00 - Spanish Primera U19
Sabadell(U19) vs CE Europa(U19)


4-0
Sun 30, May-22:00 - Spanish Queen Cup
FC Barcelona Women\'s vs Levante UD Women\'s

3-0

4-2
Sun 30, May-23:00 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Almeria

0-0

0-2
Sun 30, May-23:00 - Spanish Segunda Division
Real Zaragoza vs Leganes

0-3

0-5
Sun 30, May-23:00 - Spanish Segunda Division
Malaga vs CD Castellon

1-0

3-0
Sun 30, May-23:00 - Spanish Segunda Division
Rayo Vallecano vs CD Lugo

0-1

0-1
Sun 30, May-23:00 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Sabadell

0-0

0-2
Sun 30, May-23:00 - Spanish Segunda Division
UD Logrones vs Las Palmas

0-0

0-1
Sun 30, May-23:00 - Spanish Segunda Division
SD Ponferradina vs Mallorca

1-1

2-2
Sun 30, May-23:00 - Spanish Segunda Division
FC Cartagena vs Girona

0-0

1-1
Sun 30, May-23:00 - Spanish Segunda Division
Alcorcon vs Espanyol

1-0

1-0
Sun 30, May-20:30 - Spanish Segunda Division
Albacete vs Fuenlabrada

0-1

1-2
Sun 30, May-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs CD Colunga

1-1

1-1
Sun 30, May-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Vallobin vs Valdesoto

1-0

2-0
Sun 30, May-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Navarro vs Condal CF


1-1
Sun 30, May-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ourense vs Agrupacion Estudiantil

1-0

3-2
Sun 30, May-14:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Pontellas vs SD Fisterra

1-1

2-1
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs CD As Pontes

0-1

3-2
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ribadumia CF vs Viveiro CF

0-1

0-1
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Atios vs Paiosaco

0-1

0-1
Sun 30, May-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Cabecense vs Sevilla C

1-0

2-0
Sun 30, May-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Arcos CF vs La Palma CF

0-0

1-1
Sun 30, May-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Cardassar vs Santa Catalina

1-2

4-2
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs CD Binissalem

0-1

0-1
Sun 30, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs CD Santa Ursula

1-0

2-0
Sun 30, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Victoria vs Villa Santa Brigida

1-0

1-2
Sun 30, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD San Fernando vs Tenisca

0-2

3-2
Sun 30, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs CD Mensajero

1-0

2-1
Sun 30, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Union Guimar vs UD Guia

1-4

2-4
Sun 30, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Tacoronte vs Arucas CF

0-2

1-2
Sun 30, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Gran Tarajal vs Tenerife B


0-2
Sun 30, May-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs Olimpico de Totana

0-0

0-0
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs SFC Minerva

4-0

7-0
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF vs EDMF Churra

0-1

0-1
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs CD Plus Ultra

0-1

2-3
Sun 30, May-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CF El Castillo vs EG El Palmar

0-0

0-0
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Fuente de Cantos vs CD Calamonte

0-0

0-4
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs CF Campanario

2-0

5-0
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs CP Chinato

4-0

5-2
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
RCP Valverdeno vs CP Valdivia

1-1

3-1
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Ardoi vs Beti Kozkor KE

1-0

3-0
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs Valle de Egues


2-0
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cantolagua vs CD Huarte

0-1

2-2
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Murchante vs CD Pamplona


2-1
Sun 30, May-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Comillas vs CP Calasancio

3-0

4-0
Sun 30, May-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs CD Tedeon

0-1

1-2
Sun 30, May-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs CA River Ebro

0-1

1-3
Sun 30, May-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Villegas vs CD Pradejon

1-1

1-3
Sun 30, May-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Agoncillo vs CCD Alberite

0-0

1-0
Sun 30, May-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Carinena vs CD Sarinena

2-1

2-1
Sun 30, May-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Valdefierro vs CD Villanueva

2-2

3-2
Sun 30, May-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs Epila CF

1-2

1-2
Sun 30, May-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CDJ Tamarite vs AD Sabinanigo


0-2
Sun 30, May-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD Fraga vs AD Almudevar

1-0

2-2
Sun 30, May-18:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
San Juan Zaragoza vs CD Robres


0-3
Sun 30, May-18:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Solana vs CD Madridejos

3-0

3-2
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manzanares CF vs CD Pedroneras

0-0

0-1
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Almagro CF vs UB Conquense

0-0

0-1
Sun 30, May-13:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Revilla vs SD Torina


3-3
Sun 30, May-13:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Rinconeda Polanco vs CD Guarnizo

0-2

1-6
Sun 30, May-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Barquereno vs Solares Medio Cudeyo

0-0

1-1
Sun 30, May-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Sants vs Santfeliuenc FC

1-0

2-0
Sun 30, May-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Peralada vs Valls UE

2-1

2-1
Sun 30, May-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Banyoles vs CF Igualada

2-0

3-0
Sun 30, May-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UA Horta vs CF Montanesa

0-0

1-0
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Paterna vs Novelda

0-0

2-0
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Vilamarxant CF vs Villajoyosa

0-1

0-4
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Torrent CF vs Crevillente

1-0

1-1
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Benicarlo vs Hercules CF B

0-0

0-1
Sun 30, May-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Real Aranjuez CF vs Complutense Alcala

0-1

0-1
Sun 30, May-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD El Alamo vs RSD Alcala Henares

1-1

3-1
Sun 30, May-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Burgos vs La Baneza

0-0

1-0
Sun 30, May-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs CD Penaranda DE Bracamonte

2-0

4-2
Sun 30, May-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Poli Almeria vs CD Estepona

1-0

2-0
Sun 30, May-13:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs Motril CF

1-0

3-0
Sun 30, May-22:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico de Porcuna vs CD Alhaurino

0-1

0-1
Sun 30, May-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Terrassa vs Sant Andreu

0-0

0-1
Sun 30, May-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Mar Menor vs La Union CF

0-0

0-0
Sun 30, May-12:00 - Spanish Tercera Division Play Off
FC Cartagena B vs Racing Murcia FC

1-1

1-1
Sun 30, May-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Toledo vs Quintanar Del Rey

0-0

1-0
Sun 30, May-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Antequera CF vs Almeria B

0-0

0-0
Sun 30, May-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Moralo CP vs CD Diocesano

0-0

0-1
Sun 30, May-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Torredonjimeno vs Atletico Malagueno

0-1

1-3
Sun 30, May-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Coria vs Jerez Industrial CF

1-0

1-1
Sun 30, May-19:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Gimnastica Torrelavega vs UD Samano

1-0

2-1
Sun 30, May-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Real Aviles vs CD Llanes

0-0

1-0
Sun 30, May-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Girona II vs Cerdanyola del Valles

0-1

2-3
Sun 30, May-22:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Xerez CD vs Salerm Cosmetics Puente Genil

0-0

0-0
Sun 30, May-22:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Lucena CF vs AD Ceuta

0-1

1-2
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Alfaro vs UD Logrones B

0-1

1-1
Sun 30, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Vitoria(SPA) vs Urduliz FT

0-0

1-1
Sun 30, May-11:00 - Spanish Tercera Division Play Off
SD Huesca B vs CD Cuarte Industria

1-1

1-1
Sun 30, May-16:00 - Swden Women Division 2
IFK Kalmar Women\'s vs Brommapojkarna Women\'s

1-0

4-0
Sun 30, May-19:00 - Sweden Damallsvenskan
Orebro Women\'s vs Hacken Women\'s

0-1

0-3
Sun 30, May-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Pitea IF Women\'s vs Djurgardens Women\'s

0-0

1-0
Sun 30, May-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Eskilstuna United DF Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s

1-1

1-1
Sun 30, May-15:00 - Sweden Div 1 Norra
IFK Lulea vs Karlstad BK

1-1

3-3
Sun 30, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Brommapojkarna vs Taby

3-0

6-0
Sun 30, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Dalkurd FF vs Haninge

0-0

1-0
Sun 30, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Ljungskile SK vs Vanersborgs IF

0-0

1-0
Sun 30, May-15:00 - Sweden Superettan
Vasalunds IF vs Osters IF

0-0

1-0
Sun 30, May-16:30 - Swedish Cup
Hammarby vs Hacken

0-0

0-0
Sun 30, May-18:00 - Swiss Super League
Sion vs FC Thun

2-2

2-3
Sun 30, May-18:00 - Tunisia Cup
Esperance Sportive Zarzis vs Etoile du Sahel

0-0

1-0
Sun 30, May-18:00 - Tunisia Cup
A.S Ariana vs Olympique de Beja

1-0

1-1
Sun 30, May-18:00 - Tunisia Cup
C.O.Transports vs CS Bembla

0-0

0-0
Sun 30, May-18:00 - Tunisia Cup
AS Soliman vs US Ben Guerdane

0-1

1-1
Sun 30, May-18:00 - Tunisia Cup
AS Djelma vs Etoile Metlaoui

0-0

0-1
Sun 30, May-18:00 - Tunisia Cup
CS Tabarka vs Club Africain

0-1

1-2
Sun 30, May-14:00 - Turkey U19 League
Rizespor(U19) vs Alanyaspor(U19)

1-1

1-3
Sun 30, May-18:00 - Turkey U19 League
Trabzonspor(U19) vs Yeni Malatyaspor(U19)

1-0

4-0
Sun 30, May-18:00 - Turkey U19 League
Fatih Karagumruk(U19) vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19)

0-1

0-2
Sun 30, May-18:00 - Ukraine Druha Liga
Epitsentr Dunayivtsi vs FK Uzhhorod

0-0

0-0
Sun 30, May-17:00 - Ukraine Persha Liga
Prykarpattia Ivano Frankivsk vs FC Avanhard Kramatorsk

2-0

3-1
Sun 30, May-18:00 - Ukraine Persha Liga
MFC Mykolaiv vs Volyn Lutsk

1-0

2-1
Sun 30, May-00:30 - Uruguay Primera Division
CS Cerrito vs CA Progreso

0-0

0-0
Sun 30, May-22:00 - Uruguay Primera Division
Deportivo Maldonado vs CA River Plate

0-0

0-0
Sun 30, May-01:00 - USA Major League Soccer
Los Angeles FC vs New York City FC

0-0

1-2
Sun 30, May-03:00 - USA Major League Soccer
Los Angeles Galaxy vs San Jose Earthquakes

0-0

1-0
Sun 30, May-04:00 - USA Major League Soccer
Inter Miami CF vs Washington D.C. United

0-2

0-3
Sun 30, May-04:30 - USA Major League Soccer
Sporting Kansas City vs Houston Dynamo

0-1

3-2
Sun 30, May-05:00 - USA Major League Soccer
Colorado Rapids vs FC Dallas

2-0

3-0
Sun 30, May-05:30 - USA Major League Soccer
Real Salt Lake vs Minnesota United FC

1-0

1-1
Sun 30, May-01:00 - USA National Premier Soccer League
South Bend Lions vs Toledo Villa

1-0

1-1
Sun 30, May-22:00 - USA National Premier Soccer League
Cleveland SC vs Rochester Lancers

3-0

4-1
Sun 30, May-02:00 - USA National Premier Soccer League
FC Monmouth vs Buxmont Torch FC

6-1

11-1
Sun 30, May-07:00 - USA National Premier Soccer League
FC Arizona vs Las Vegas Legends

1-3

3-4
Sun 30, May-03:35 - USA National Women\\\'s Soccer League
Houston Dash Women\'s vs Chicago Red Stars Women\'s

1-1

2-1
Sun 30, May-23:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Gotham FC Women\'s vs Portland Thorns FC Women\'s

0-0

0-1
Sun 30, May-01:30 - USA USL League One
North Texas vs Toronto FC II

0-0

1-1
Sun 30, May-03:00 - USA USL League One
North Carolina vs FC Tucson

1-1

1-2
Sun 30, May-03:00 - USA USL League One
South Georgia Tormenta vs Forward Madison

1-0

1-3
Sun 30, May-03:00 - USA USL League One
Chattanooga Red Wolves vs Richmond Kickers

0-0

2-1
Sun 30, May-03:30 - USA USL League Two
Seacoast Utd Phantoms vs Western Mass Pioneers

1-2

1-3
Sun 30, May-22:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Chicago Red Stars Reserves Women\'s vs Chicago Dutch Lions Women\'s


4-0
Sun 30, May-03:30 - USL Championship
Miami FC vs Charlotte Independence

1-0

2-1
Sun 30, May-03:30 - USL Championship
Louisville City FC vs Indy Eleven

1-0

1-2
Sun 30, May-04:30 - USL Championship
OKC Energy FC vs Memphis 901

0-0

0-0
Sun 30, May-04:30 - USL Championship
San Antonio FC vs Rio Grande Valley FC Toros

1-0

1-1
Sun 30, May-05:30 - USL Championship
New Mexico United vs Loudoun United

0-1

0-1
Sun 30, May-06:00 - USL Championship
Orange County SC vs Los Angeles Galaxy II

1-3

3-4
Sun 30, May-06:30 - USL Championship
Sacramento Republic FC vs Phoenix Rising FC

0-0

0-1
Sun 30, May-06:30 - USL Championship
San Diego Loyal SC vs Las Vegas Lights FC

0-1

2-1
Sun 30, May-23:30 - USL Championship
Atlanta United FC II vs Birmingham Legion

0-0

0-1
Sun 30, May-17:00 - Uzbekistan Pro League A
Buxoro FK vs Neftchi Fargona

2-0

2-0
Sun 30, May-16:00 - Uzbekistan Pro League B
Pakhtakor-79 vs Navbahor Namangan B

0-1

0-1
Sun 30, May-16:00 - Uzbekistan Pro League B
FC Lochin vs Zaamin

0-0

0-3
Sun 30, May-17:00 - Uzbekistan Pro League B
Bunyodkor II vs FC Neftgazmontaj

1-2

1-2
Sun 30, May-01:00 - Venezuela Primera Division
Mineros de Guayana vs Universidad Central Venezuela

2-1

3-1
Sun 30, May-03:15 - Venezuela Primera Division
Academia Puerto Cabello vs Yaracuyanos

0-0

1-2
Sun 30, May-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Balcatta Women\'s vs Northern Redbacks women\'s

0-0

1-0
Sun 30, May-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Subiaco AFC Women\'s vs Curtin University SC Women\'s

1-1

1-1
Sun 30, May-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Klepp IL Women\'s vs Stabaek Women\'s

0-0

1-0
Sun 30, May-15:30 - World Cup (Preliminaries)Asia
Guam Island vs China

0-2

0-7
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.