AD:

Football Results for Sun 25, Apr 2021

All soccer/football results.

ADS:

Complete Football Results for Sun 25, Apr 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 25, Apr-19:00 - Algeria U21
CR Belouizdad(U21) vs JS Saoura(U21)

0-0

1-1
Sun 25, Apr-19:00 - Algeria U21
Bordj Bou Arreridj(U21) vs MC Alger(U21)

2-2

5-4
Sun 25, Apr-13:30 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs Penya Encarnada

4-0

9-0
Sun 25, Apr-13:30 - Andorra Super league
CE Carroi vs UE Engordany

0-1

1-1
Sun 25, Apr-18:30 - Andorra Super league
UE Sant Julia vs FC Santa Coloma

1-0

2-0
Sun 25, Apr-18:30 - Andorra Super league
Atletic Escaldes vs Inter Club D\'Escaldes

0-3

1-4
Sun 25, Apr-18:00 - Angola Girabola League
Santa Rita FC vs Wiliete

0-0

0-0
Sun 25, Apr-18:00 - Angola Girabola League
Cuando Cubango vs Ferroviario Do Huambo

1-1

1-2
Sun 25, Apr-20:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Justo Jose de Urquiza vs Talleres Remdios de Escalada

0-1

2-1
Sun 25, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Canuelas FC vs Flandria

0-2

0-2
Sun 25, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Sacachispas vs CA San Miguel

1-0

1-0
Sun 25, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Argentino de Merlo vs El Porvenir

1-0

2-0
Sun 25, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Claypole vs CA Atlas

1-1

1-1
Sun 25, Apr-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Olimpo vs Ferro Carril Oeste (GP)

0-1

2-1
Sun 25, Apr-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Gimnasia C. Uruguay vs Sportivo Las Parejas

1-0

1-0
Sun 25, Apr-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Defensores Belgrano Villa Ramallo vs Defensores Pronunciamiento

0-0

1-0
Sun 25, Apr-23:30 - Argentina Torneo Federal A
Central Norte Salta vs Gimnasia y Tiro

0-0

1-1
Sun 25, Apr-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Sol de Mayo vs Sportivo Desamparados

1-1

3-2
Sun 25, Apr-22:45 - Argentina Torneo Federal A
Chaco For Ever vs CSyD Juventud Unida Gualeguaychu

4-0

5-0
Sun 25, Apr-20:30 - Argentine Primera Division
Defensa Y Justicia vs Arsenal de Sarandi

0-1

0-1
Sun 25, Apr-01:00 - Argentine Primera Division
CA Huracan vs Boca Juniors

0-0

0-2
Sun 25, Apr-18:00 - Argentine Primera Division
Lanus vs Velez Sarsfield

0-0

1-2
Sun 25, Apr-04:00 - Argentine Primera Division
Union Santa Fe vs Independiente

0-0

0-0
Sun 25, Apr-22:45 - Argentine Primera Division
Racing Club vs Colon

1-1

2-1
Sun 25, Apr-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Belgrano vs Nueva Chicago

0-0

0-0
Sun 25, Apr-21:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Moron vs Independiente Rivadavia

0-0

2-2
Sun 25, Apr-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
San Telmo vs Villa Dalmine

0-0

1-0
Sun 25, Apr-22:45 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Maipu vs Alvarado Mar del Plata

0-0

1-0
Sun 25, Apr-15:00 - Armenia Division 2
Junior Sevan vs BKMA

2-0

2-0
Sun 25, Apr-15:00 - Armenia Division 2
West Armenia vs Lernayin Artsakh

2-1

3-2
Sun 25, Apr-15:00 - Armenia Division 2
Noravank vs Shirak B

0-0

1-0
Sun 25, Apr-19:00 - Armenia Premier League
Urartu vs FC Ararat-Armenia

0-0

0-0
Sun 25, Apr-16:00 - Armenia Premier League
FC Pyunik vs Ararat Yerevan

1-1

1-2
Sun 25, Apr-00:15 - Asia Champions League Cup
Esteghlal Tehran vs Al Duhail SC

1-1

2-2
Sun 25, Apr-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
North Pine vs Ripley Valley

1-0

1-1
Sun 25, Apr-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
AC Carina vs Ipswich City

3-1

3-1
Sun 25, Apr-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Queensland Lions FC vs Southport Warriors

5-0

5-0
Sun 25, Apr-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Sunshine Coast FC vs Logan Lightning

0-0

1-4
Sun 25, Apr-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Southside Eagles vs Palm Beach

2-1

4-1
Sun 25, Apr-10:10 - Australia League A
Wellington Phoenix vs Adelaide United

0-0

2-1
Sun 25, Apr-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Adamstown Rosebuds FC vs Lambton Jaffas

0-2

0-3
Sun 25, Apr-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Valentine Phoenix vs Broadmeadow Magic

0-2

0-4
Sun 25, Apr-10:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney Olympic vs Northbridge Bulls

0-1

2-1
Sun 25, Apr-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Blacktown City vs Sydney FC Youth

0-0

3-0
Sun 25, Apr-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Rockdale City Suns vs Sydney United

0-0

0-0
Sun 25, Apr-09:00 - Australia New South Wales Super League
Hakoah Sydney City East vs Central Coast Mariners Academy

1-0

2-0
Sun 25, Apr-07:00 - Australia New South Wales U20
Rockdale Ilinden(U20) vs Sydney United(U20)


1-3
Sun 25, Apr-07:45 - Australia New South Wales U20
Sydney Olympic(U20) vs Northbridge Bulls (U20)


2-1
Sun 25, Apr-12:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Sydney Olympic Women\'s vs Manly United Women\'s

1-2

2-2
Sun 25, Apr-13:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
APIA Leichhardt Tigers Women\'s vs Illawarra Stingrays Women\'s

2-1

2-2
Sun 25, Apr-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Macarthur Rams Women\'s vs Bankstown City Lions Women\'s


4-0
Sun 25, Apr-09:30 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Northern Tigers Women\'s vs Sydney Universiteti Women\'s


3-0
Sun 25, Apr-11:30 - Australia Queensland State League U23
Brisbane Strikers(U23) vs Capalaba(U23)

0-0

0-0
Sun 25, Apr-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Virginia United Women\'s vs Peninsula Power FC Women\'s

3-0

5-1
Sun 25, Apr-11:30 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
The Gap NPL Women\'s vs Gold Coast United Women\'s

1-3

1-8
Sun 25, Apr-11:15 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
FQ QAS Women\'s vs Sunshine Coast Wanderers FC Women\'s


0-3
Sun 25, Apr-12:30 - Austria Erste Division
SK Vorwarts Steyr vs Lafnitz

0-0

0-2
Sun 25, Apr-16:30 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs WSG Wattens

1-0

4-0
Sun 25, Apr-16:30 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs Red Bull Salzburg

1-1

1-2
Sun 25, Apr-19:00 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs LASK Linz

2-0

3-1
Sun 25, Apr-12:00 - Austrian Frauen Bundesliga
SV Horn Women\'s vs Vorderland Women\'s

0-0

0-2
Sun 25, Apr-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga
USC Landhaus Women\'s vs Neulengbach Women\'s

1-0

1-2
Sun 25, Apr-23:00 - Bahrain Division 2
Shabab Manama vs Al-Ittihad (BHR)

0-1

1-2
Sun 25, Apr-23:00 - Bahrain Division 2
Al Khaldiya vs Al Tadamun Buri

4-0

4-1
Sun 25, Apr-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Volna Pinsk vs Shakhtyor Petrikov

0-0

1-2
Sun 25, Apr-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Lokomotiv Gomel vs Arsenal Dzyarzhynsk

1-1

1-2
Sun 25, Apr-19:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Lida vs Slonim

1-0

1-1
Sun 25, Apr-16:45 - Belarus Premier League
FK Isloch Minsk vs BATE Borisov

1-1

1-4
Sun 25, Apr-21:45 - Belarus Premier League
FC Gomel vs FC Torpedo Zhodino

0-0

1-1
Sun 25, Apr-18:45 - Belarus Premier League
Shakhter Soligorsk vs FK Ruh Brest

2-0

4-1
Sun 25, Apr-14:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Dnepr Mogilev Women\'s vs Bobruichanka Bobruisk Women\'s

0-0

2-1
Sun 25, Apr-18:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Zorka-BDU Minsk Women\'s vs Dinamo-BGUFK Minsk Women\'s

0-1

0-7
Sun 25, Apr-22:45 - Belgian Cup
Standard Liege vs Genk

0-0

1-2
Sun 25, Apr-19:59 - Belgium - 2e Klasse
St. Gilloise vs KMSK Deinze

2-0

2-2
Sun 25, Apr-19:59 - Belgium - 2e Klasse
Lierse Kempenzonen vs RWD Molenbeek

0-1

0-3
Sun 25, Apr-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Tomayapo vs Blooming

1-1

2-1
Sun 25, Apr-02:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
CD San Jose vs Club Guabira

0-0

0-1
Sun 25, Apr-00:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Oriente Petrolero vs Club Always Ready

0-0

0-0
Sun 25, Apr-17:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Tuzla City vs Radnik Bijeljina

1-0

2-0
Sun 25, Apr-21:00 - Bosnia Premijer Liga
Borac Banja Luka vs NK Siroki Brijeg

1-0

2-1
Sun 25, Apr-19:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo vs Olimpik Sarajevo

1-1

1-2
Sun 25, Apr-03:30 - Brasil Copa do Nordeste
Fortaleza CE vs Esporte Clube Bahia

0-0

0-0
Sun 25, Apr-03:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Palmeiras SP Women\'s vs Cruzeiro RJ Women\'s


4-2
Sun 25, Apr-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Napoli Cacadorense SC Women\'s vs Bahia de Feira BA Women\'s


2-2
Sun 25, Apr-17:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Dom Bosco MT vs Cuiaba (MT)

0-0

0-2
Sun 25, Apr-17:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Acao MT vs Uniao Rondonopolis MT

2-0

3-1
Sun 25, Apr-00:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Gremio Sorriso vs OperArio(MT)

2-2

2-2
Sun 25, Apr-23:00 - Brazil Alagoano Division 1
Murici vs CRB Maceio (AL)

1-0

1-0
Sun 25, Apr-23:00 - Brazil Alagoano Division 1
Jacyoba vs CE Olhodaguense AL

1-0

2-0
Sun 25, Apr-00:00 - Brazil Alagoano Division 1
Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA) vs Coruripe AL

2-0

5-1
Sun 25, Apr-00:05 - Brazil Amazonense League
Amazonas AM vs Sao Raimundo (AM)

0-1

1-3
Sun 25, Apr-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
SE Gama (DF) vs Brasiliense (DF)

0-2

0-3
Sun 25, Apr-23:30 - Brazil Campeonat Potiguar
ABC Natal/RN vs Santa Cruz RN

1-0

1-0
Sun 25, Apr-02:00 - Brazil Campeonato Carioca
CR Flamengo (RJ) vs Volta Redonda

1-1

2-1
Sun 25, Apr-02:00 - Brazil Campeonato Carioca
Portuguesa RJ vs Boavista RJ

2-0

4-2
Sun 25, Apr-18:05 - Brazil Campeonato Carioca
Fluminense (RJ) vs Madureira

0-1

4-1
Sun 25, Apr-22:15 - Brazil Campeonato Carioca
Bangu vs Nova Iguacu

0-0

0-1
Sun 25, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Joinville SC vs Brusque SC

2-1

2-2
Sun 25, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Hercilio Luz SC vs Chapecoense SC

0-0

0-0
Sun 25, Apr-04:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Juventude (RS) vs Brasil de Pelotas RS

2-0

2-1
Sun 25, Apr-04:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Internacional (RS) vs Esportivo (RS)

3-0

5-0
Sun 25, Apr-04:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Novo Hamburgo RS vs Sao Jose PoA RS

0-2

1-3
Sun 25, Apr-04:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Sao Luiz(RS) vs Aimore RS

0-0

0-0
Sun 25, Apr-04:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Ypiranga(RS) vs Gremio (RS)

0-3

2-3
Sun 25, Apr-04:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
EC Pelotas(RS) vs SER Caxias do Sul

1-0

1-1
Sun 25, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goias vs Atletico Clube Goianiense

0-1

0-3
Sun 25, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Anapolis FC vs Vila Nova (GO)

0-2

0-3
Sun 25, Apr-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Ipora vs Gremio Anapolis

0-0

0-0
Sun 25, Apr-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Jataiense vs Aparecidense GO

0-1

0-3
Sun 25, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Cruzeiro (MG) vs Patrocinense MG

1-0

4-0
Sun 25, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Boa Esporte Clube vs Caldense(MG)

1-0

2-0
Sun 25, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
URT MG vs America MG

0-2

0-5
Sun 25, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Tombense vs Pouso Alegre/MG

1-0

2-0
Sun 25, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Coimbra MG vs Uberlandia

1-0

2-2
Sun 25, Apr-02:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Athletic Club MG vs Atletico Mineiro (MG)

0-1

0-1
Sun 25, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Campinense (PB) vs Nacional de Patos PB

0-0

1-0
Sun 25, Apr-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Juventus-SP vs Red Bull Brasil

1-0

2-0
Sun 25, Apr-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Agua Santa vs Taubate

0-0

1-0
Sun 25, Apr-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Atibaia vs Sertaozinho

1-0

2-0
Sun 25, Apr-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
EC Sao Bernardo vs AA Portuguesa Santista

1-1

1-2
Sun 25, Apr-05:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Oeste SP vs Sao Bernardo

0-1

2-1
Sun 25, Apr-05:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Gremio Osasco Audax vs Rio Claro

1-0

1-0
Sun 25, Apr-05:10 - Brazil Campeonato Paulista A-2
XV de Piracicaba vs Monte Azul SP

1-0

1-0
Sun 25, Apr-05:15 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Portuguesa de Desportos vs Velo Clube SP

1-0

1-0
Sun 25, Apr-22:30 - Brazil Maranhense Division 1
Juventude MA vs IAPE MA

1-0

3-0
Sun 25, Apr-00:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Paysandu (PA) vs Tuna Luso

1-0

2-0
Sun 25, Apr-23:00 - Brazil Paranaense League
Atletico Paranaense vs Rio Branco PR

0-0

2-0
Sun 25, Apr-23:00 - Brazil Paranaense League
Gremio Metropolitano Maringa vs Operario Ferroviario PR

0-0

0-0
Sun 25, Apr-23:00 - Brazil Pernambucano League
Santa Cruz (PE) vs Sete de Setembro PE

0-1

0-2
Sun 25, Apr-23:00 - Brazil Pernambucano League
Salgueiros PE vs Vitoria PE

0-1

1-1
Sun 25, Apr-00:45 - Brazil Pernambucano League
Retro/PE vs Sport Club Recife (PE)

0-0

0-1
Sun 25, Apr-22:00 - Brazil Pernambucano League
Vera Cruz PE vs Central PE

0-0

1-0
Sun 25, Apr-16:00 - Brazil Piauiense Division 1
EC Flamengo PI vs River (PI)

2-0

3-2
Sun 25, Apr-22:45 - Brazil Piauiense Division 1
4 de Julho/PI vs Altos/PI

1-2

3-4
Sun 25, Apr-22:45 - Brazil Piauiense Division 1
Picos PI vs Tiradentes/PI

1-0

1-0
Sun 25, Apr-23:20 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Comercial-MS vs Operario MS

0-0

0-0
Sun 25, Apr-15:00 - Bulgaria B PFG
Minyor Pernik vs Strumska Slava

0-0

1-1
Sun 25, Apr-20:45 - Bulgaria Premier
Tsarsko Selo vs Arda Kardzhali

3-0

4-0
Sun 25, Apr-18:00 - Bulgaria Premier
Levski Sofia vs CSKA Sofia

0-2

0-2
Sun 25, Apr-16:30 - Cameroon MTN Elite One
Les Astres FC vs Panthere Sportive du Nde

1-0

2-0
Sun 25, Apr-16:30 - Cameroon MTN Elite One
Avion Academy vs Fovu Baham

0-1

0-2
Sun 25, Apr-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Bamboutos vs Dragon de Yaounde

2-0

4-1
Sun 25, Apr-18:00 - Cameroon MTN Elite One
APEJES Academy vs Tonnerre Kalara Yaounde

1-0

1-2
Sun 25, Apr-18:00 - Cameroon MTN Elite One
PWD de Bamenda vs Eding Sport FC

1-0

1-0
Sun 25, Apr-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Djiko vs Yafoot FC

1-0

1-0
Sun 25, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Union Douala vs AS Fortuna Mfou

0-1

0-2
Sun 25, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
New Stars de Duala vs Canon Yaounde

0-0

0-1
Sun 25, Apr-19:59 - Chile Primera B
Deportes Iquique vs San Marcos de Arica

1-0

1-2
Sun 25, Apr-02:00 - Chile Primera Division
O Higgins vs Union La Calera

0-0

1-0
Sun 25, Apr-04:30 - Chile Primera Division
Santiago Wanderers vs Nublense

1-1

1-2
Sun 25, Apr-11:00 - Chinese Football League Divison 1
Nanjing City vs Nantong Zhiyun

1-1

1-1
Sun 25, Apr-12:00 - Chinese Football League Divison 1
Sichuan Jiuniu vs Shaanxi Chang\'an Athletic FC

0-0

0-1
Sun 25, Apr-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Meizhou Hakka vs Xinjiang Tianshan Leopard

1-0

2-1
Sun 25, Apr-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Kun Shan FC vs Beijing BSU

0-1

2-2
Sun 25, Apr-13:00 - Club Friendly
Bodo Glimt vs Brann

1-0

4-1
Sun 25, Apr-13:00 - Club Friendly
Hanoi B Women\'s vs TKS Viet Nam Women\'s

0-4

1-5
Sun 25, Apr-17:00 - Club Friendly
Viking vs Start Kristiansand

2-2

3-3
Sun 25, Apr-17:00 - Club Friendly
Odd Grenland vs Stabaek

1-0

1-0
Sun 25, Apr-17:00 - Club Friendly
Roa Women\'s vs Amazon Grimstad FK Women\'s

0-1

0-1
Sun 25, Apr-17:30 - Club Friendly
Persib Bandung vs Persija Jakarta

0-0

1-2
Sun 25, Apr-18:00 - Club Friendly
FK Haugesund vs Asane Fotball

1-0

1-1
Sun 25, Apr-15:00 - Club Friendly
Rosenborg vs Tromso IL

0-0

1-0
Sun 25, Apr-15:00 - Club Friendly
Aalesund FK vs Stjordals Blink

3-0

3-1
Sun 25, Apr-15:00 - Club Friendly
Lyn Oslo Women\'s vs Grei Women\'s

1-0

1-0
Sun 25, Apr-22:00 - Club Friendly
Philadelphia Union II vs Loudoun United

1-2

4-2
Sun 25, Apr-04:00 - Club Friendly
Orange County SC vs Colorado Springs Switchbacks FC

0-1

2-2
Sun 25, Apr-08:00 - Club Friendly
Phoenix Rising FC vs FC Tucson

1-0

2-1
Sun 25, Apr-16:00 - Club Friendly
Mjondalen vs Fredrikstad

0-2

1-4
Sun 25, Apr-00:30 - Colombia Copa Mustang
America de Cali vs Millonarios

0-1

1-2
Sun 25, Apr-04:30 - Colombia Copa Premier
Fortaleza F.C vs Leones

1-0

3-1
Sun 25, Apr-02:00 - Copa do Brasil Sub 20
Galvez Youth vs Londrina EC Youth

4-1

5-1
Sun 25, Apr-22:00 - Costa Rica Division 2
Guanacasteca vs CD Barrio Mexico


1-2
Sun 25, Apr-05:00 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs Cartagines Deportiva SA

1-0

4-1
Sun 25, Apr-22:00 - Croatia - 1. Division
Dinamo Zagreb vs Hajduk Split

2-0

2-0
Sun 25, Apr-19:00 - Croatia - 1. Division
NK Rijeka vs NK Osijek

0-0

0-0
Sun 25, Apr-19:00 - Croatia - 2. Division
HNK Cibalia vs Rudes

0-0

0-2
Sun 25, Apr-19:00 - Croatia - 2. Division
Medjimurje vs Kustosija

0-1

0-4
Sun 25, Apr-19:00 - Croatia - 2. Division
NK Orijent Rijeka vs NK Radnik Sesvete

0-1

0-2
Sun 25, Apr-19:00 - Croatia - 2. Division
NK Croatia Zmijavci vs Inter Zapresic

1-0

2-1
Sun 25, Apr-18:00 - Croatia U19
NK Lokomotiva Zagreb U19 vs NK Dugopolje(U19)

1-1

2-1
Sun 25, Apr-16:00 - Croatia U19
Rudes U19 vs NK Orijent U19

1-0

3-0
Sun 25, Apr-20:30 - Cyprus 1 Division
Apollon Limassol FC vs AEK Larnaca

1-0

3-1
Sun 25, Apr-18:00 - Cyprus 1 Division
Ethnikos Achnas vs APOEL Nicosia

1-1

1-1
Sun 25, Apr-19:00 - Czech Republic 2. Liga
SK Slovan Varnsdorf vs FK MAS Taborsko

0-0

0-0
Sun 25, Apr-20:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Bohemians 1905 vs Slavia Praha

0-0

0-0
Sun 25, Apr-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Sparta Praha vs Opava

2-0

4-2
Sun 25, Apr-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Brno vs Teplice

0-0

0-0
Sun 25, Apr-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Fastav Zlin vs Pardubice

0-2

0-4
Sun 25, Apr-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
MFK Karvina vs FK Pribram

0-1

0-1
Sun 25, Apr-19:59 - Danish SAS Ligaen
Odense BK vs Lyngby

2-0

2-0
Sun 25, Apr-18:00 - Danish SAS Ligaen
Brondby vs Randers FC

1-0

2-0
Sun 25, Apr-22:00 - Danish SAS Ligaen
Aarhus AGF vs FC Kobenhavn

1-1

1-2
Sun 25, Apr-16:00 - Danish SAS Ligaen
AC Horsens vs Aalborg BK

0-0

1-0
Sun 25, Apr-16:00 - Danish SAS Ligaen
Sonderjyske vs Vejle

0-0

1-0
Sun 25, Apr-16:00 - Denmark - 1. Division
Fremad Amager vs Skive IK

1-0

2-0
Sun 25, Apr-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Holstebro BK vs Thisted FC

1-1

1-2
Sun 25, Apr-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Avarta vs Naestved

0-0

0-2
Sun 25, Apr-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Fortuna Hjorring B Women\'s vs Romalt Woman\'s

1-0

2-1
Sun 25, Apr-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Varde_IF Women\'s vs IF Lyseng Women\'s

1-0

1-0
Sun 25, Apr-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Herlufsholm GF Women\'s vs Fredensborg Women\'s

1-0

4-0
Sun 25, Apr-01:30 - El Salvador Primera Division
Aguila vs Municipal Limeno

0-0

1-1
Sun 25, Apr-04:00 - El Salvador Primera Division
CD Chalatenango vs Santa Tecla

1-0

1-1
Sun 25, Apr-05:15 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs Sonsonate

1-1

5-2
Sun 25, Apr-17:00 - England FA Women Super League
Arsenal Women\'s vs Brighton & H.A. Women\'s

1-0

2-0
Sun 25, Apr-17:00 - England FA Women Super League
Birmingham Women\'s vs Reading Women\'s

1-0

1-1
Sun 25, Apr-18:00 - England FA Women Super League
West Ham United Women\'s vs Everton FC Women\'s

0-0

0-0
Sun 25, Apr-15:30 - England FA Women Super League
Manchester United Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s

3-0

4-1
Sun 25, Apr-17:00 - England Ladies Premier League
London Bees Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s

1-1

3-2
Sun 25, Apr-17:00 - England Ladies Premier League
Coventry Women\'s vs Crystal Palace Women\'s

2-1

5-2
Sun 25, Apr-17:00 - England Ladies Premier League
Lewes Women\'s vs Leicester City Women\'s

1-0

1-0
Sun 25, Apr-17:00 - England Ladies Premier League
Sheffield United Women\'s vs Liverpool Women\'s

0-1

0-1
Sun 25, Apr-15:00 - England Ladies Premier League
Charlton Athletic Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s

1-0

2-1
Sun 25, Apr-19:30 - England League Cup
Manchester City vs Tottenham Hotspur

0-0

1-0
Sun 25, Apr-16:00 - England The Championship
Bristol City vs Luton Town

2-0

2-3
Sun 25, Apr-15:00 - England The Championship
Reading vs Swansea City

1-0

2-2
Sun 25, Apr-17:00 - English Premier League
Leeds United vs Manchester United

0-0

0-0
Sun 25, Apr-22:00 - English Premier League
Aston Villa vs West Bromwich(WBA)

1-1

2-2
Sun 25, Apr-15:00 - English Premier League
Wolverhampton Wanderers vs Burnley

0-3

0-4
Sun 25, Apr-19:59 - Estonia Meistri Liiga
Nomme Kalju vs Tartu JK Tammeka

0-0

4-1
Sun 25, Apr-14:00 - Estonia Meistri Liiga
Trans Narva vs FC Kuressaare

1-0

2-0
Sun 25, Apr-14:00 - Estonia Meistri Liiga
Parnu JK Vaprus vs Paide Linnameeskond

1-2

1-3
Sun 25, Apr-16:00 - Estonia Meistri Liiga
FC Flora Tallinn vs Tallinna Levadia

0-0

0-0
Sun 25, Apr-19:59 - Faroe Islands Formuladeildin
07 Vestur Sorvagur vs Vikingur Gota

1-3

2-4
Sun 25, Apr-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
B36 Torshavn vs EB Streymur

2-0

2-1
Sun 25, Apr-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
IF Fuglafjordur vs KI Klaksvik

1-3

1-4
Sun 25, Apr-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
TB/FCS/Royn vs HB Torshavn

0-2

0-4
Sun 25, Apr-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Toftir B68 vs NSI Runavik

0-0

1-2
Sun 25, Apr-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Strasbourg vs Nantes

1-0

1-2
Sun 25, Apr-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Lorient vs Bordeaux

3-0

4-1
Sun 25, Apr-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs Dijon

1-1

5-1
Sun 25, Apr-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
RC Lens vs Nimes

1-0

2-1
Sun 25, Apr-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lyonnais vs Lille OSC

2-1

2-3
Sun 25, Apr-15:00 - French Le Championnat Ligue 1
OGC Nice vs Montpellier HSC

3-1

3-1
Sun 25, Apr-19:05 - French Le Championnat Ligue 1
Angers SCO vs AS Monaco

0-0

0-1
Sun 25, Apr-14:00 - Futsal Spain Division De Honor
Emotion Zaragoza Futsal vs Cordoba Futsal

1-1

1-2
Sun 25, Apr-15:00 - Georgia Pirveli Liga
Zugdidi vs WIT Georgia Tbilisi

0-0

0-2
Sun 25, Apr-15:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Shevardeni vs FC Metalurgi Rustavi

1-0

4-1
Sun 25, Apr-18:00 - Georgia Primera Division
Dinamo Batumi vs Torpedo Kutaisi

1-0

1-1
Sun 25, Apr-16:00 - Georgia Primera Division
Samgurali Tskh vs Dinamo Tbilisi

1-0

2-0
Sun 25, Apr-15:00 - German 3. Liga
1. FC Magdeburg vs VfB Lubeck

0-0

1-0
Sun 25, Apr-16:00 - German 3. Liga
SV Wehen Wiesbaden vs MSV Duisburg

0-0

0-3
Sun 25, Apr-19:59 - German Bundesliga
Monchengladbach vs Arminia Bielefeld

3-0

5-0
Sun 25, Apr-17:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs VfB Stuttgart

0-0

2-0
Sun 25, Apr-15:30 - German Bundesliga 2
St. Pauli vs Greuther Furth

1-0

2-1
Sun 25, Apr-15:30 - German Bundesliga 2
SSV Jahn Regensburg vs Hamburger

1-0

1-1
Sun 25, Apr-15:30 - German Bundesliga 2
SV Sandhausen vs Hannover 96

1-1

4-2
Sun 25, Apr-16:00 - German Frauen Bundesliga
Duisburg Women\'s vs Wolfsburg Women\'s

0-1

0-4
Sun 25, Apr-16:00 - German Frauen Bundesliga
SC Freiburg Women\'s vs Eintracht Frankfurt Women\'s

0-0

0-3
Sun 25, Apr-16:00 - German Frauen Bundesliga
SC Sand Women\'s vs Werder Bremen Women\'s

1-1

6-1
Sun 25, Apr-16:00 - German Frauen Bundesliga
SV Meppen Women\'s vs Hoffenheim Women\'s

0-0

1-0
Sun 25, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
1. FSV Mainz 05 II vs SV Elversberg

0-4

1-5
Sun 25, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfR Aalen vs TuS Rot Weiss Koblenz

0-1

1-1
Sun 25, Apr-13:00 - Germany Women Division 2
Andernach Women\'s vs Ingolstadt 04 Women\'s

0-1

1-3
Sun 25, Apr-13:00 - Germany Women Division 2
Carl Zeiss Jena Women\'s vs BV Borussia Bocholt Women\'s

2-1

3-1
Sun 25, Apr-14:30 - Germany Women Division 2
Saarbrucken Women\'s vs Koln Women\'s

0-1

3-3
Sun 25, Apr-16:00 - Germany Women Division 2
FC Gutersloh Women\'s vs Berghofen Women\'s

1-0

3-0
Sun 25, Apr-16:00 - Germany Women Division 2
Monchengladbach Women\'s vs Arminia Bielefeld Women\'s

0-2

0-4
Sun 25, Apr-16:00 - Germany Women Division 2
RB Leipzig Women\'s vs Wolfsburg B Women\'s

0-0

1-1
Sun 25, Apr-16:00 - Germany Women Division 2
Wurzburger Kickers Women\'s vs FFC 08 Niederkirchen Women\'s

1-0

5-0
Sun 25, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Ashanti Gold vs Bechem United

3-0

4-0
Sun 25, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Legon Cities vs Dreams FC(GHA)

1-0

1-1
Sun 25, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Aduana Stars vs Elmina Sharks

2-0

2-1
Sun 25, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Inter Allies vs King Faisal Babes

0-1

0-1
Sun 25, Apr-19:00 - Ghana Premier League
WAFA vs Techiman Eleven Wonders

1-0

1-0
Sun 25, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Karela United vs Accra Hearts of Oak

0-0

1-1
Sun 25, Apr-20:30 - Gibraltar Premier Divisio
Manchester 62 FC vs Europa Point FC

3-0

4-0
Sun 25, Apr-18:00 - Gibraltar Premier Divisio
College 1975 vs Glacis United

0-0

0-2
Sun 25, Apr-16:00 - Greece Super League 1
PAOK Saloniki vs Panathinaikos

0-0

0-0
Sun 25, Apr-20:30 - Greece Super League 1
Olympiakos Piraeus vs AEK Athens

0-0

2-0
Sun 25, Apr-18:15 - Greece Super League 1
Asteras Tripolis vs Aris Salonica

0-0

1-1
Sun 25, Apr-23:30 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Mictlan vs CD Suchitepequez


1-2
Sun 25, Apr-01:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Quiche FC vs Chimaltenango


1-0
Sun 25, Apr-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Nueva Concepcion vs CSyD Mixco


1-1
Sun 25, Apr-01:00 - Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia Cotzumalguapa vs Deportivo Sanarate

1-0

1-0
Sun 25, Apr-21:30 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs Guastatoya

0-0

0-0
Sun 25, Apr-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Coban Imperial

0-0

0-0
Sun 25, Apr-16:30 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs AZ Alkmaar

0-0

2-0
Sun 25, Apr-16:30 - Holland Eredivisie
ADO Den Haag vs Fortuna Sittard

0-1

0-3
Sun 25, Apr-14:15 - Holland Eredivisie
Emmen vs Heracles Almelo

0-0

3-1
Sun 25, Apr-18:45 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs Vitesse Arnhem

0-0

0-0
Sun 25, Apr-18:45 - Holland Eredivisie
FC Twente Enschede vs FC Utrecht

1-0

1-2
Sun 25, Apr-14:15 - Holland Eredivisie Women\\\'s
PSV Eindhoven Women\'s vs Ajax Amsterdam Women\'s

3-1

3-1
Sun 25, Apr-16:30 - Holland Jupiler League
Volendam vs SC Telstar

1-0

2-0
Sun 25, Apr-05:00 - Honduras Liga Nacional
CD Olimpia vs CD Motagua

0-0

0-0
Sun 25, Apr-09:30 - HongKong 1st Division League
South China vs Hong Kong FC

0-0

0-1
Sun 25, Apr-11:30 - HongKong 1st Division League
Wofoo Tai Po vs North District

0-2

1-3
Sun 25, Apr-11:30 - HongKong 1st Division League
Yuen Long District SA vs Citizen AA

0-0

0-0
Sun 25, Apr-09:30 - HongKong 2 Division League
Tuen Mun Football Team vs Fu Moon FC


0-2
Sun 25, Apr-09:30 - HongKong 2 Division League
Kwong Wah AA vs St. Joseph\'s FC


2-1
Sun 25, Apr-09:30 - HongKong 2 Division League
Kwun Tong FA vs Wan Chai SF


3-1
Sun 25, Apr-11:30 - HongKong 2 Division League
Kowloon City vs Yau Tsim Mong FT


5-2
Sun 25, Apr-11:30 - HongKong 2 Division League
Chelsea FC Soccer School (HK) vs Tung Sing FC


0-1
Sun 25, Apr-16:30 - HongKong 2 Division League
Lucky Mile FC vs Double Flower FA


5-1
Sun 25, Apr-13:30 - HongKong 2 Division League
Kwai Tsing District FA vs Mutual FC


1-1
Sun 25, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Debreceni VSC vs Kazincbarcika

1-1

3-1
Sun 25, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Gyirmot SE vs Dorogi FC

1-1

3-1
Sun 25, Apr-19:00 - Hungary NB ?
BFC Siofok vs ETO Gyori FC

0-2

2-2
Sun 25, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Szombathelyi Haladas vs Csakvari TK

0-1

0-1
Sun 25, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Budaorsi SC vs Bekescsaba

0-0

1-0
Sun 25, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Szolnoki MAV FC vs Nyiregyhaza Spartacus FC

2-0

2-0
Sun 25, Apr-19:00 - Hungary NB ?
FC Ajka vs Kaposvari Rakoczi

2-0

3-1
Sun 25, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Szegedi AK vs Soroksar

0-0

2-0
Sun 25, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Szentlorinc SE vs DEAC

0-0

0-0
Sun 25, Apr-16:30 - Hungary NB1
Budafoki MTE vs Paksi SE

2-4

2-9
Sun 25, Apr-21:30 - Hungary NB1
Budapest Honved vs Mezokovesd-Zsory

0-1

2-2
Sun 25, Apr-19:00 - Hungary NB1
MOL Fehervar FC vs Ferencvarosi TC

0-1

1-2
Sun 25, Apr-17:30 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Astra Hungary Women\'s vs Diosgyori VTK Women\'s

0-2

1-4
Sun 25, Apr-15:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Kelen SC Women\'s vs Szent Mihaly Women\'s

2-1

5-2
Sun 25, Apr-21:00 - Iceland Cup
KFR Aegir vs Uppsveitir

3-0

4-0
Sun 25, Apr-18:00 - Iceland Cup
IBV Vestmannaeyjar vs Reynir Sandgerdi

2-0

4-1
Sun 25, Apr-18:00 - Iceland Cup
UMF Snaefell vs Skallagrimur

0-4

1-5
Sun 25, Apr-21:00 - Iceland Cup
Vatnaliljur vs IH Hafnarfjordur

0-1

2-3
Sun 25, Apr-18:00 - Iceland Cup
KFB vs Stokkseyri

0-4

0-5
Sun 25, Apr-21:00 - Iceland Cup
KM Reykjavik vs Haukar

0-1

0-4
Sun 25, Apr-16:00 - Iceland Cup
Hamar Hveragerdi vs Vestri

0-0

0-3
Sun 25, Apr-19:59 - Israel Liga Bet
SC Hapoel Lod vs MS Jerusalem


2-1
Sun 25, Apr-19:59 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Maccabi Petah Tikva FC

0-0

0-0
Sun 25, Apr-21:00 - Israel Premier League
Bnei Yehuda Tel Aviv vs Hapoel Hadera

0-1

2-3
Sun 25, Apr-21:15 - Israel Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs Maccabi Tel Aviv

1-0

2-0
Sun 25, Apr-14:30 - Italian Campionato Primavera
Torino Youth vs Atalanta Youth

0-1

1-2
Sun 25, Apr-22:45 - Italian Serie A
Atalanta vs Bologna

2-0

5-0
Sun 25, Apr-19:59 - Italian Serie A
Cagliari vs AS Roma

1-1

3-2
Sun 25, Apr-17:00 - Italian Serie A
Inter Milan vs Hellas Verona

0-0

1-0
Sun 25, Apr-17:00 - Italian Serie A
Fiorentina vs Juventus

1-0

1-1
Sun 25, Apr-14:30 - Italian Serie A
Benevento vs Udinese

1-2

2-4
Sun 25, Apr-14:30 - Italian Woman\\\'s Cup
Juventus Women\'s vs AS Roma Women\'s

1-0

3-2
Sun 25, Apr-17:00 - Italy C1A
Como vs Alessandria

2-1

2-1
Sun 25, Apr-17:00 - Italy C1A
Albinoleffe vs Pontedera

0-0

2-2
Sun 25, Apr-17:00 - Italy C1A
Pro Patria vs Livorno

0-1

2-2
Sun 25, Apr-17:00 - Italy C1A
Lucchese vs Calcio Lecco

0-0

1-0
Sun 25, Apr-17:00 - Italy C1A
Pistoiese vs Grosseto

0-0

0-1
Sun 25, Apr-17:00 - Italy C1A
US Pergolettese vs Giana Erminio

0-0

0-0
Sun 25, Apr-17:00 - Italy C1A
Pro Sesto vs Renate AC

0-0

0-0
Sun 25, Apr-17:00 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Piacenza

0-1

0-2
Sun 25, Apr-17:00 - Italy C1A
Olbia vs Novara Calcio

1-2

3-3
Sun 25, Apr-17:00 - Italy C1A
Juventus(U23) vs Carrarese

0-0

1-0
Sun 25, Apr-22:30 - Italy C1B
Perugia vs Matelica

1-0

2-0
Sun 25, Apr-22:30 - Italy C1B
Modena vs Legnago Salus

0-0

3-0
Sun 25, Apr-22:30 - Italy C1B
Arezzo vs Ravenna

1-1

1-1
Sun 25, Apr-22:30 - Italy C1B
Mantova vs Vis Pesaro

0-1

0-1
Sun 25, Apr-22:30 - Italy C1B
Sambenedettese vs FeralpiSalo

0-0

0-0
Sun 25, Apr-22:30 - Italy C1B
Fermana vs USD Virtus Verona

0-0

0-1
Sun 25, Apr-22:30 - Italy C1B
Alto Adige/Sudtirol vs Cesena

1-1

1-1
Sun 25, Apr-22:30 - Italy C1B
Alma Juventus Fano vs Triestina

1-0

1-1
Sun 25, Apr-22:30 - Italy C1B
Carpi vs Padova

0-0

0-1
Sun 25, Apr-22:30 - Italy C1B
Imolese vs Gubbio

1-0

1-0
Sun 25, Apr-19:30 - Italy C1C
Catania vs Casertana F.C.

2-0

3-0
Sun 25, Apr-19:30 - Italy C1C
Palermo vs Cavese

2-1

3-2
Sun 25, Apr-19:30 - Italy C1C
Avellino vs Teramo

0-0

0-0
Sun 25, Apr-19:30 - Italy C1C
Juve Stabia vs Foggia

1-0

3-0
Sun 25, Apr-19:30 - Italy C1C
A.S. Viterbese Castrense vs U.S. Catanzaro 1929

0-0

0-2
Sun 25, Apr-19:30 - Italy C1C
Paganese Calcio 1926 vs S.S.D. Potenza Calcio

0-0

0-0
Sun 25, Apr-19:30 - Italy C1C
S.S. Monopoli 1966 vs Ternana

1-1

2-4
Sun 25, Apr-19:30 - Italy C1C
Turris Neapolis vs FC Bari 1908

1-0

3-0
Sun 25, Apr-19:30 - Italy C1C
A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs Vibonese

1-0

1-0
Sun 25, Apr-17:00 - Italy Serie D
Rimini vs Lentigione

0-1

1-1
Sun 25, Apr-17:00 - Italy Serie D
Ponte San Pietro vs Scanzorosciate

1-0

1-0
Sun 25, Apr-17:00 - Italy Serie D
Roccella vs ACR Messina

0-2

0-3
Sun 25, Apr-17:00 - Italy Serie D
ACD Nardo vs Aversa Normanna

3-0

5-0
Sun 25, Apr-17:00 - Italy Serie D
Team Altamura vs Picerno

0-2

1-2
Sun 25, Apr-17:00 - Italy Serie D
Cjarlins Muzane vs ASD Manzanese

0-0

4-1
Sun 25, Apr-17:00 - Italy Serie D
Vis Artena vs Team Nuova Florida

0-0

0-2
Sun 25, Apr-17:00 - Italy Serie D
Union Clodiense vs GSD Ambrosiana

0-0

1-1
Sun 25, Apr-17:00 - Italy Serie D
US Breno vs Desenzano Calvina

1-0

3-1
Sun 25, Apr-17:00 - Italy Serie D
Vis Nova Giussano vs Virtus Ciserano Bergamo

0-1

0-2
Sun 25, Apr-17:00 - Italy Serie D
Sona vs ASD Cavenago Fanfulla

0-1

0-2
Sun 25, Apr-10:00 - Japan Football League
FC Kariya vs Honda FC

0-0

0-1
Sun 25, Apr-08:00 - Japan Football League
Honda Lock SC vs Matsue City FC

1-1

1-1
Sun 25, Apr-08:00 - Japan Football League
Nara Club vs Sony Sendai FC

0-1

0-3
Sun 25, Apr-08:00 - Japan Football League
Veertien Mie vs Verspah Oita

0-2

0-3
Sun 25, Apr-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
IGA Kunoichi Women\'s vs Yamato Sylphid Women\'s

2-0

2-0
Sun 25, Apr-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Nippon Sport Science University Women\'s vs Angeviolet Hiroshima Women\'s

2-0

4-1
Sun 25, Apr-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Orca Kamogawa FC Women\'s vs AS Harima ALBION Women\'s

0-0

0-0
Sun 25, Apr-06:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Norddea Hokkaido Women\'s vs JFA Academy Fukushima Women\'s

0-0

2-3
Sun 25, Apr-07:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Kibi International University Women\'s vs Fukuoka J. Anclas Women\'s

0-0

0-1
Sun 25, Apr-11:00 - Japanese J-League Division 1
Urawa Red Diamonds vs Oita Trinita

1-2

3-2
Sun 25, Apr-09:00 - Japanese J-League Division 1
Shimizu S-Pulse vs Shonan Bellmare

0-0

1-1
Sun 25, Apr-12:00 - Japanese League Division 2
FC Ryukyu vs Ventforet Kofu

0-0

1-0
Sun 25, Apr-08:00 - Japanese League Division 2
Blaublitz Akita vs Mito Hollyhock

1-0

1-0
Sun 25, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs SC Sagamihara

0-0

0-1
Sun 25, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs FC Machida Zelvia

0-1

0-1
Sun 25, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs Jubilo Iwata

1-0

1-0
Sun 25, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Giravanz Kitakyushu

1-0

1-0
Sun 25, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs Tochigi SC

1-0

1-1
Sun 25, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Matsumoto Yamaga FC vs Thespakusatsu Gunma

0-0

1-0
Sun 25, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs Tokyo Verdy

1-0

1-1
Sun 25, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs Kyoto Sanga FC

0-1

0-2
Sun 25, Apr-08:00 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs Kamatamare Sanuki

0-0

1-0
Sun 25, Apr-08:00 - Japanese League Division 3
Imabari FC vs YSCC Yokohama

0-1

1-1
Sun 25, Apr-08:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Fujieda MYFC

0-0

1-1
Sun 25, Apr-08:00 - Japanese League Division 3
Kagoshima United vs Tegevajaro Miyazaki

1-0

1-0
Sun 25, Apr-09:00 - Japanese League Division 3
Roasso Kumamoto vs Vanraure Hachinohe FC

2-0

2-2
Sun 25, Apr-09:00 - Japanese League Division 3
Kataller Toyama vs FC Gifu

1-0

1-0
Sun 25, Apr-23:30 - Jordan Professional Premier League
Shabab AlOrdon vs Sahab SC

2-0

2-1
Sun 25, Apr-10:00 - Korea K3 League
FC Mokpo vs Paju Citizen FC

0-0

1-1
Sun 25, Apr-09:00 - Korea K3 League
Hwaseong FC vs Gimhae City FC

1-0

1-0
Sun 25, Apr-09:00 - Korea K3 League
Pyeongtaek Citizen vs Ulsan Citizen

0-0

0-1
Sun 25, Apr-10:00 - Korea K4 League
Geoje Citizen vs Goyang Citizen

0-0

1-1
Sun 25, Apr-10:00 - Korea K4 League
Dangjin Citizen vs Namdong FC


1-0
Sun 25, Apr-10:00 - Korea K4 League
Gangwon II vs Jeonju Citizen FC


2-0
Sun 25, Apr-11:30 - Korea League 1
Suwon FC vs FC Seoul

0-0

1-1
Sun 25, Apr-14:00 - Korea League 1
Seongnam FC vs Suwon Samsung Bluewings

0-0

0-1
Sun 25, Apr-09:00 - Korea League 1
Incheon United FC vs Ulsan Hyundai FC

0-0

0-0
Sun 25, Apr-08:30 - Korea League 2
Chungnam Asan FC vs Gimcheon Sangmu FC

1-1

1-2
Sun 25, Apr-08:30 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs FC Anyang

0-1

1-2
Sun 25, Apr-17:00 - Kosovo Super League
KF Llapi vs KF Trepca \'89

0-1

2-1
Sun 25, Apr-17:00 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs KF Prishtina

1-1

1-2
Sun 25, Apr-17:00 - Kosovo Super League
Ballkani vs Gjilani

0-0

1-0
Sun 25, Apr-23:00 - Kuwait Premier League
Al-Salmiyah vs Al-Qadsia SC

0-0

0-0
Sun 25, Apr-23:00 - Kuwait Premier League
Al Fahaheel SC vs Al-Nasar


1-2
Sun 25, Apr-18:15 - Latvia - 1. Division
Riga FC vs Rigas Futbola skola

0-1

0-3
Sun 25, Apr-14:00 - Lithuania - 1. Division
Banga Gargzdai vs Kauno Zalgiris

1-2

1-5
Sun 25, Apr-16:00 - Lithuania - 1. Division
FK Panevezys vs Suduva

0-0

0-0
Sun 25, Apr-19:59 - Lithuania - 2. Division
Banga Gargzdai B vs Neptuna Klaipeda

0-1

3-2
Sun 25, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs Hostert

0-0

1-1
Sun 25, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs US Mondorf-les-Bains

0-1

0-1
Sun 25, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
Progres Niederkorn vs Victoria Rosport

2-0

3-2
Sun 25, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxemburg vs FC Differdange 03

2-0

3-0
Sun 25, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
Fola Esch vs Swift Hesperange

0-1

2-2
Sun 25, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs Rodange 91

1-0

1-1
Sun 25, Apr-17:00 - Macao Division 1
Hang Sai vs Windsor Arch Ka I

0-1

0-3
Sun 25, Apr-15:00 - Macao Division 1
Cheng Fung vs LUN LOK

2-3

3-4
Sun 25, Apr-18:00 - Malaysia Super League
Perak vs Melaka United

0-0

0-1
Sun 25, Apr-02:00 - Mexico Primera Division
Cruz Azul vs Atletico San Luis

2-1

3-2
Sun 25, Apr-04:00 - Mexico Primera Division
Atlas vs Chivas Guadalajara

0-0

0-1
Sun 25, Apr-06:10 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Monterrey

1-1

2-1
Sun 25, Apr-01:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Cruz Azul Hidalgo vs Gavilanes Matamoros

0-0

1-0
Sun 25, Apr-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Irapuato FC vs Reboceros de La Piedad

1-1

4-1
Sun 25, Apr-21:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Club America Women\'s vs Cruz Azul Women\'s


2-1
Sun 25, Apr-17:00 - Moldova Division 2
Real Succes vs CSF Baliti

0-1

0-3
Sun 25, Apr-17:00 - Moldova Division 2
Speranta Drochia vs Granicerul Glodeni

0-0

1-0
Sun 25, Apr-17:00 - Moldova Division 2
FC Tighina vs FC Sucleia

1-4

1-6
Sun 25, Apr-17:00 - Moldova Division 2
FC Sireti vs FC Sheriff B

0-0

1-0
Sun 25, Apr-17:00 - Moldova Division 2
Olimp Comrat vs Victoria Bardar

1-1

4-1
Sun 25, Apr-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Titograd vs FK Buducnost Podgorica

0-0

0-2
Sun 25, Apr-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Podgorica vs FK Iskra Danilovgrad

1-0

1-0
Sun 25, Apr-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Sutjeska Niksic vs Jezero Plav

0-0

0-0
Sun 25, Apr-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Decic Tuzi vs FK Zeta

2-0

3-1
Sun 25, Apr-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Petrovac vs FK Rudar Pljevlja

2-1

3-1
Sun 25, Apr-19:59 - Morocco Division 2
KAC de Kenitra vs Wydad Temara

0-0

1-0
Sun 25, Apr-19:59 - Morocco Division 2
Chabab Ben Guerir vs TAS de Casablanca


0-1
Sun 25, Apr-02:00 - Morocco Super League
MCO Mouloudia Oujda vs Moghreb Tetouan

0-1

1-2
Sun 25, Apr-02:00 - Morocco Super League
Chabab Mohamedia vs CAYB Youssoufia Berrechid

0-1

0-1
Sun 25, Apr-02:00 - Morocco Super League
Rapide Oued Zem vs FUS Fath Union Sportive Rabat

2-1

2-1
Sun 25, Apr-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Madriz vs Chinandega

0-0

2-0
Sun 25, Apr-05:00 - Nicaragua Primera Division
Junior Managua vs Diriangen

0-0

0-1
Sun 25, Apr-15:00 - North Macedonia Prva liga
FK Vardar vs Belasica Strumica

1-0

1-0
Sun 25, Apr-15:00 - North Macedonia Prva liga
FK Makedonija Gjorce Petrov vs FC Struga Trim-Lum

1-0

2-3
Sun 25, Apr-15:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs Borec Veles

0-1

3-1
Sun 25, Apr-15:00 - North Macedonia Prva liga
Pelister Bitola vs Renova Cepciste

1-0

1-0
Sun 25, Apr-15:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkupi vs Rabotnichki

0-0

2-0
Sun 25, Apr-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CD Arabe Unido vs Tauro FC

0-1

0-1
Sun 25, Apr-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Herrera FC vs Club Atletico Chiriqui

1-0

3-0
Sun 25, Apr-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Plaza Amador vs Sporting San Miguelito

0-1

2-1
Sun 25, Apr-00:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Veraguas CD vs CA Independiente La Chorrera

0-0

0-0
Sun 25, Apr-18:00 - Paraguayan Division 2
Tacuary FBC vs Fulgencio Yegros

0-0

3-1
Sun 25, Apr-18:00 - Paraguayan Division 2
Atyra FC vs General Caballero JLM

0-0

0-1
Sun 25, Apr-04:00 - Paraguayan Primera Division
Olimpia Asuncion vs Club Guarani

1-1

2-1
Sun 25, Apr-00:30 - Peru Primera Division
Alianza Lima vs Univ. Cesar Vallejo

0-1

2-2
Sun 25, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Jagiellonia Bialystok Youth vs SMS Lodz Youth

0-0

0-0
Sun 25, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Korona Kielce Youth vs Wisla Krakow Youth

3-1

3-1
Sun 25, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Zaglebie Lubin Youth vs Gornik Zabrze Youth

1-1

5-1
Sun 25, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gwarek Zabrze Youth vs Pogon Szczecin Youth

0-0

0-1
Sun 25, Apr-19:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Arka Gdynia Youth vs Legia Warszawa Youth


2-4
Sun 25, Apr-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Lechia Gdansk vs Legia Warszawa

0-0

0-1
Sun 25, Apr-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Stal Mielec vs Pogon Szczecin

1-0

1-0
Sun 25, Apr-14:30 - Poland - Ekstraklasa
Warta Poznan vs Jagiellonia Bialystok

1-0

2-0
Sun 25, Apr-14:40 - Poland - I liga
Arka Gdynia vs Stomil Olsztyn

1-0

2-0
Sun 25, Apr-15:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs Blekitni Stargard Szczecinski

0-0

1-1
Sun 25, Apr-14:00 - Poland Woman\\\'s League
SMS Lodz Women\'s vs Rolnik Biedrzychowice Women\'s

5-0

9-0
Sun 25, Apr-23:30 - Portugal Liga de Honora
FC Arouca vs Vilafranquense

1-0

3-0
Sun 25, Apr-14:15 - Portugal Liga de Honora
Academico Viseu vs FC Porto B

0-0

1-0
Sun 25, Apr-18:00 - Portugal Liga de Honora
Cova Piedade vs UD Oliveirense

0-0

0-0
Sun 25, Apr-23:00 - Portugal Primera Liga
Sporting Braga vs Sporting Clube de Portugal

0-0

0-1
Sun 25, Apr-20:30 - Portugal Primera Liga
Rio Ave vs Pacos Ferreira

0-1

1-1
Sun 25, Apr-18:00 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs Maritimo

0-0

0-1
Sun 25, Apr-23:00 - Qatar FA Cup
Al-Sailiya vs Al Waab SC

1-0

2-1
Sun 25, Apr-23:00 - Qatar FA Cup
Al Kharaitiyat SC vs Al-Arabi SC

0-1

0-2
Sun 25, Apr-19:59 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs Standard Sumqayit

0-0

0-0
Sun 25, Apr-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qabala vs Qarabag

0-0

0-5
Sun 25, Apr-18:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Kesla FK vs Sabail

0-0

1-0
Sun 25, Apr-19:15 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Neftchi Baku

2-1

2-2
Sun 25, Apr-20:15 - Romania - Divizia A
FC Botosani vs Academica Clinceni

1-0

2-1
Sun 25, Apr-22:30 - Romania - Divizia A
FC Steaua Bucuresti vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe

0-1

1-2
Sun 25, Apr-16:00 - Romania - Divizia A
Chindia Targoviste vs CSM Politehnica Iasi

1-0

2-0
Sun 25, Apr-13:00 - Romania - Liga 2
Viitorul Pandurii Targu Jiu vs CSM Resita

2-1

4-3
Sun 25, Apr-13:30 - Romania - Liga 2
FC Unirea 2004 Slobozia vs Petrolul Ploiesti

0-1

1-1
Sun 25, Apr-12:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Minaur Baia Mare Women\'s vs Banat Girls Women\'s

0-0

1-0
Sun 25, Apr-12:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Fairplay Bucuresti Women\'s vs Selena Constanta Women\'s

0-0

4-1
Sun 25, Apr-12:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Fortuna Becicherecu Mic Women\'s vs Olimpia Cluj Women\'s

0-1

1-2
Sun 25, Apr-12:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Piros Security Arad Women\'s vs Universitatea Galati Women\'s

1-0

2-1
Sun 25, Apr-15:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Vasas Femina Women\'s vs Heniu Prundu Bargaului Women\'s

0-1

0-2
Sun 25, Apr-17:00 - Russia Div 2 West
Dinamo Moscow B vs Zenit Irkutsk


3-0
Sun 25, Apr-14:00 - Russia Div 2 West
Zenit-2 St.Petersburg vs Dolgiye Prudy

0-0

0-0
Sun 25, Apr-19:00 - Russia Div 2 West
Kazanka Moscow vs Torpedo Vladimir

2-0

3-1
Sun 25, Apr-19:59 - Russia Premier League
Rubin Kazan vs Krasnodar FK

0-1

0-1
Sun 25, Apr-17:30 - Russia Premier League
Spartak Moscow vs CSKA Moscow

0-0

1-0
Sun 25, Apr-17:30 - Russia Premier League
FK Rostov vs Arsenal Tula

0-0

1-0
Sun 25, Apr-15:00 - Russia Premier League
FC Ufa vs PFC Sochi

1-2

2-3
Sun 25, Apr-17:00 - San Marino Girone A
SS Virtus vs SP La Fiorita

1-1

1-1
Sun 25, Apr-17:00 - San Marino Girone A
Fiorentino vs SP Libertas

0-0

0-0
Sun 25, Apr-17:00 - San Marino Girone A
AC Juvenes/Dogana vs Cailungo

2-0

4-0
Sun 25, Apr-22:50 - Saudi Arabia Division 1
Najran vs Al-Tai

0-1

1-2
Sun 25, Apr-22:50 - Saudi Arabia Division 1
Al-Draih vs Al-Nojoom

0-1

0-2
Sun 25, Apr-23:00 - Saudi Arabia Division 1
Al-Hazm vs Al-Jabalain

0-0

0-0
Sun 25, Apr-23:15 - Saudi Arabia Division 1
Ohod Medina vs Al Sahel

0-0

1-1
Sun 25, Apr-22:35 - Saudi Arabia Division 1
Al Khaleej Club vs Arar FC

1-1

2-1
Sun 25, Apr-22:40 - Saudi Arabia Division 1
Al-Adalh vs Al-Shoalah

0-0

1-1
Sun 25, Apr-23:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Taawon vs Al-Fateh SC

2-1

3-4
Sun 25, Apr-17:30 - Scotland FA Cup
Aberdeen vs Dundee United

0-2

0-3
Sun 25, Apr-21:30 - Scotland FA Cup
Glasgow Rangers vs St. Johnstone

0-0

0-0
Sun 25, Apr-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Spartans Women\'s vs Motherwell Women\'s

2-1

3-1
Sun 25, Apr-18:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Glasgow Rangers Women\'s vs Forfar Farmington Women\'s

7-0

11-0
Sun 25, Apr-16:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Hearts Women\'s vs Glasgow City Women\'s

0-2

0-4
Sun 25, Apr-19:10 - Scotland Women\\\'s Premier League
Celtic Women\'s vs Hibernian Women\'s

1-1

3-1
Sun 25, Apr-16:30 - Serbia - 1. Liga
Vojvodina vs FK Metalac Gornji Milanovac

0-0

1-2
Sun 25, Apr-16:30 - Serbia - 1. Liga
Radnik Surdulica vs Radnicki Nis

0-0

0-0
Sun 25, Apr-21:30 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs Spartak Subotica

1-0

2-1
Sun 25, Apr-19:00 - Serbia - 1. Liga
Indija vs Crvena Zvezda Beograd

0-4

1-5
Sun 25, Apr-19:59 - Serbia Prva Liga
Kolubara vs Radnicki Pirot

1-0

2-1
Sun 25, Apr-18:30 - Serbia Prva Liga
FK Trajal Krusevac vs IMT Novi Beograd

1-2

2-3
Sun 25, Apr-16:30 - Singapore Premier League
Young Lions vs Geylang International

1-1

2-4
Sun 25, Apr-16:30 - Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC vs Albirex Niigata FC

0-1

1-4
Sun 25, Apr-18:00 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs Slovan Bratislava

1-2

2-3
Sun 25, Apr-12:30 - Slovakia 2. Liga
FC Artmedia Petrzalka vs KFC Komarno

0-2

1-3
Sun 25, Apr-19:15 - Slovenia 1. Liga
ND Mura 05 vs NK Olimpija Ljubljana

0-0

3-0
Sun 25, Apr-17:00 - Slovenia 1. Liga
NK Aluminij vs Tabor Sezana

0-2

0-2
Sun 25, Apr-19:00 - Slovenia 2. Liga
Jadran Dekani vs NS Drava Ptuj

2-0

2-1
Sun 25, Apr-17:00 - South Africa First League
Cape Town Spurs vs Cape Umoya United

0-2

0-2
Sun 25, Apr-17:00 - South Africa First League
Pretoria University vs Pretoria Callies

0-0

0-0
Sun 25, Apr-17:00 - South Africa First League
Richards Bay vs Sekhukhune United

1-0

2-2
Sun 25, Apr-17:00 - South Africa Premier League
Mamelodi Sundowns vs Kaizer Chiefs FC

1-0

1-2
Sun 25, Apr-17:00 - South Africa Premier League
Chippa United FC vs Lamontville Golden Arrows

0-0

0-0
Sun 25, Apr-13:30 - Spanish Ladies League Division 1
Elche Women\'s vs Ciudad de Murcia Women\'s


3-0
Sun 25, Apr-13:30 - Spanish Ladies League Division 1
Mislata CF Women\'s vs CFF Albacete Women\'s


1-0
Sun 25, Apr-13:30 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico Revellin Women\'s vs Arratia CD Women\'s

0-0

0-0
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
CE Europa Women\'s vs Son Sardina Women\'s


2-2
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Salamanca Women\'s vs Dinamo Guadalajara Women\'s

0-0

1-0
Sun 25, Apr-18:30 - Spanish Ladies League Division 1
Itaroa Huarte Women\'s vs Oiartzun KE Women\'s

0-2

0-3
Sun 25, Apr-18:45 - Spanish Ladies League Division 1
Berriozar Women\'s vs Tolosa Women\'s

1-2

1-2
Sun 25, Apr-18:45 - Spanish Ladies League Division 1
Deportivo La Coruna B Women\'s vs Gijon FF Women\'s

1-1

2-2
Sun 25, Apr-15:30 - Spanish Ladies League Division 1
Rayo Vallecano Women\'s B vs Samper Women\'s

0-1

1-1
Sun 25, Apr-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
Deportivo Alaves Women\'s vs Racing de Santander Women\'s


3-0
Sun 25, Apr-15:15 - Spanish Ladies League Division 2
SE AEM Women\'s vs Atletico de Madrid B Women\'s


1-1
Sun 25, Apr-13:30 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s

1-0

2-1
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s

1-1

2-1
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Santa Teresa CD Women\'s vs Eibar Women\'s

1-0

2-0
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women\'s vs Real Madrid CF Women\'s

0-2

0-2
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Deportivo La Coruna Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

1-0

1-1
Sun 25, Apr-16:00 - Spanish Primera Division
SD Huesca vs Getafe

0-1

0-2
Sun 25, Apr-23:00 - Spanish Primera Division
Athletic Bilbao vs Atletico Madrid

1-0

2-1
Sun 25, Apr-20:30 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Granada CF

1-0

2-1
Sun 25, Apr-20:30 - Spanish Primera Division
Celta Vigo vs Osasuna

1-0

2-1
Sun 25, Apr-18:15 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Barcelona

1-2

1-2
Sun 25, Apr-19:30 - Spanish Primera U19
CD Ebro(U19) vs CF Damm(U19)


2-0
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
AD Nervion(U19) vs Dos Hermanas CF(U19)


3-0
Sun 25, Apr-14:30 - Spanish Primera U19
Leioa U19 vs UD Logrones(U19)


0-1
Sun 25, Apr-18:00 - Spanish Primera U19
Sabadell(U19) vs Espanyol(U19)


2-1
Sun 25, Apr-18:30 - Spanish Primera U19
Alcorcon(U19) vs Rayo Vallecano U19


0-3
Sun 25, Apr-15:00 - Spanish Primera U19
Danok Bat CF(U19) vs AD San Juan(U19)


3-2
Sun 25, Apr-15:00 - Spanish Primera U19
CD Marino(U19) vs Las Palmas(U19)


0-5
Sun 25, Apr-16:00 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Girona

0-0

0-1
Sun 25, Apr-20:15 - Spanish Segunda Division
Alcorcon vs Leganes

1-1

1-2
Sun 25, Apr-18:00 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Almeria

1-1

1-1
Sun 25, Apr-22:30 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs CD Castellon

1-0

1-1
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Cultural Leonesa vs Unionistas de Salamanca

1-0

1-2
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Oviedo B vs Pontevedra

0-0

0-0
Sun 25, Apr-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Valladolid B vs Celta Vigo B

0-1

0-5
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Numancia vs Compostela

2-0

3-0
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Sporting de Gijon B vs CF Salmantino UDS

0-0

0-0
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Lealtad vs CD Guijuelo

0-3

2-3
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Covadonga vs Coruxo FC

1-3

2-3
Sun 25, Apr-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Burgos CF vs Zamora CF

1-0

3-0
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs Deportivo La Coruna

0-0

0-0
Sun 25, Apr-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Tarazona vs Arenas Club de Getxo

0-0

0-2
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs Barakaldo CF

1-0

3-0
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tudelano vs SD Amorebieta

0-0

1-2
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Ejea vs Leioa

1-0

2-1
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Ebro vs Racing Santander

2-3

2-4
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Calahorra vs Athletic Bilbao B

1-0

2-1
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Haro Deportivo vs Alaves B

1-0

2-0
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Logrones vs Real Sociedad B

0-0

1-1
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Orihuela CF vs AE Prat

0-0

0-0
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SCR Pena Deportiva vs UE Olot

0-1

2-1
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Levante B vs CF Badalona

0-1

1-1
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs L\'Hospitalet

1-1

1-1
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Ibiza vs Andorra CF

1-0

2-1
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Villarreal B vs Gimnastic Tarragona

0-1

1-2
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Alcoyano vs Barcelona B

0-1

1-2
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Real Murcia vs Linense

0-0

0-0
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Linares Deportivo vs C.D. San Fernando Isleno

0-1

1-1
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs Atletico Sanluqueno

1-2

3-2
Sun 25, Apr-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Granada vs Las Palmas Atletico

0-1

0-1
Sun 25, Apr-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD El Ejido 2012 vs CD Marino

4-0

4-0
Sun 25, Apr-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Sevilla Atletico vs Cadiz B

1-0

1-2
Sun 25, Apr-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Yeclano Deportivo vs Marbella FC

1-0

3-1
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cordoba C.F. vs Tamaraceite

0-0

1-1
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Lorca Deportiva FC vs Recreativo Huelva

1-1

2-1
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Real Betis B vs Algeciras

2-0

3-0
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Badajoz vs Inter de Madrid

1-0

1-0
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Merida AD vs CF Rayo Majadahonda

1-0

1-1
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Villanovense vs CD Artistico Navalcarnero

0-0

2-1
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Don Benito vs Atletico Baleares

1-2

1-4
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Melilla vs Las Rozas

0-0

0-0
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Socuellamos vs UD Poblense

0-0

1-0
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Talavera de la Reina vs San Sebastian Reyes

2-0

3-0
Sun 25, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Valdesoto vs Vallobin


0-1
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L\'Entregu CF vs UD Llanera


0-1
Sun 25, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Condal CF vs Navarro

0-0

0-0
Sun 25, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Club Siero vs Aviles Stadium

0-0

0-2
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs UC Ceares


1-3
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Titanico DE Laviana vs UD Gijon Industrial

0-1

0-1
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs SD Lenense

0-0

0-0
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs CD Praviano


0-2
Sun 25, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs Agrupacion Estudiantil

1-0

1-1
Sun 25, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs Paiosaco

1-2

4-3
Sun 25, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Atios vs SD Fisterra

0-1

2-2
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs Silva SD

0-0

2-0
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Pontellas vs CD As Pontes

1-1

2-1
Sun 25, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Alondras vs Bergantinos CF

1-0

2-1
Sun 25, Apr-14:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs Racing Villalbes

0-0

1-0
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs Deportivo La Coruna B

0-0

0-0
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arenteiro vs UD Somozas

4-0

5-0
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs Atletico Antoniano

1-1

3-1
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD San Roque de Lepe vs AD Ceuta

0-0

2-0
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Coria Club de Futbol vs UB Lebrijana

0-0

1-0
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
La Palma CF vs Arcos CF

1-1

2-2
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs CD Rota

0-0

2-0
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Pozoblanco vs UD Los Barrios

0-1

2-1
Sun 25, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs CD Ferriolense

2-0

2-0
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santa Catalina vs CD Cardassar

1-0

1-2
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Platges De Calvia vs Andratx

0-0

0-0
Sun 25, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs Portmany

1-1

3-2
Sun 25, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs Atletico Victoria

2-1

4-2
Sun 25, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs Atletico Tacoronte

2-0

4-0
Sun 25, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Atletico Paso vs Tenisca

0-0

0-0
Sun 25, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Vera Puerto De La Cruz vs CD Buzanada

0-0

0-0
Sun 25, Apr-12:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EDMF Churra vs La Hoya Lorca CF

1-0

2-0
Sun 25, Apr-13:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Atletico Pulpileno vs FC Cartagena B

0-0

0-1
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Olimpico de Totana vs Ciudad de Murcia

1-0

1-2
Sun 25, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Bullense vs Mazarron CF

1-1

2-1
Sun 25, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
SFC Minerva vs Deportiva Minera

0-0

0-0
Sun 25, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Aguilas FC vs Racing Murcia FC

1-0

1-1
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs Mar Menor

0-0

0-0
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Plus Ultra vs Muleno CF

0-0

3-1
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EG El Palmar vs CF El Castillo

1-0

2-0
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs La Union CF

0-0

0-0
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Extremadura B vs CD Miajadas

0-1

1-1
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CP Chinato vs AD Llerenense

0-1

1-1
Sun 25, Apr-20:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs UD Montijo


0-1
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Cacereno vs Moralo CP

1-0

2-0
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs UD Fuente de Cantos

0-0

1-0
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs CD Coria

0-1

0-1
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Campanario vs CF Trujillo

0-0

1-1
Sun 25, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CP Valdivia vs RCP Valverdeno


2-2
Sun 25, Apr-14:45 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Racing Rioja CF vs CD Varea

1-0

1-1
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Naxara vs CD Alfaro


3-1
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CP Calasancio vs Comillas

0-0

1-1
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs CA Vianes

1-1

2-1
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Tedeon vs CD Berceo

0-1

0-2
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Casalarreina vs CD Arnedo


0-2
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CCD Alberite vs CD Agoncillo

0-0

1-2
Sun 25, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs AD Almudevar

1-0

3-0
Sun 25, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD Fraga vs AD Sabinanigo

2-0

5-0
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Barbastro vs CD Binefar

0-0

0-0
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Cuarte Industria vs SD Huesca B

0-0

2-1
Sun 25, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs Zaragoza B

0-1

0-2
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utebo FC vs Teruel

0-1

1-1
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Carinena vs CD Robres

1-1

1-1
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Brea vs CD Belchite 97


1-0
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Toledo vs Calvo Sotelo Puertollano

0-1

2-2
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs UD Almansa

2-0

3-0
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Marchamalo vs Quintanar Del Rey

0-1

1-2
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Torrijos vs Albacete B

2-1

4-1
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Pedroneras vs Manzanares CF


1-0
Sun 25, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Illescas vs Atletico Ibanes

0-0

2-1
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Madridejos vs La Solana

0-0

0-1
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Gimnastica Torrelavega vs AD Siete Villas

2-1

3-1
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Castro vs Bezana


2-1
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Selaya FC vs SD Textil Escudo

1-0

1-1
Sun 25, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sestao River vs Urduliz FT

1-1

1-1
Sun 25, Apr-13:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs San Ignacio

0-1

2-1
Sun 25, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Real Sociedad C vs Pasaia KE

0-0

1-1
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Europa vs Cerdanyola del Valles

3-1

4-2
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Montanesa vs UA Horta

1-0

1-1
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs UE Figueres

1-0

2-1
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs UE Vilassar de Mar

0-0

1-1
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Manresa vs FE Grama

1-0

1-1
Sun 25, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs Sant Andreu

0-1

0-1
Sun 25, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Valls UE vs CF Peralada

0-1

1-1
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Crevillente vs Torrent CF

0-0

3-0
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Elche CF Ilicitano vs CD Roda

0-0

0-1
Sun 25, Apr-13:45 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villajoyosa vs Vilamarxant CF

1-0

1-0
Sun 25, Apr-20:15 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Hercules CF B vs CD Benicarlo

0-0

1-0
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Novelda vs UD Paterna

1-0

2-1
Sun 25, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Parla vs AD Torrejon CF

1-3

1-3
Sun 25, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RCD Carabanchel vs CF Pozuelo Alarcon

1-0

2-2
Sun 25, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs AD Union Adarve

1-0

1-1
Sun 25, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Real Aranjuez CF vs DAV Santa Ana

0-0

2-1
Sun 25, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD El Alamo vs Complutense Alcala

2-0

5-0
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles vs Moratalaz

0-0

1-0
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles CF vs Villanueva del Pardillo

0-4

0-5
Sun 25, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Leganes B vs Rayo Vallecano B

1-0

1-0
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Gimnastica Segoviana vs CyDL Jupiter Leones

0-0

0-0
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Avila CF vs CD La Virgen Del Camino

1-1

1-1
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs Atletico Bembibre

1-0

1-0
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Beroil Bupolsa(Tino) vs CD Penaranda DE Bracamonte

1-0

2-0
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cebrerena vs CD Becerril

0-0

1-1
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Antequera CF vs Almeria B

0-0

1-0
Sun 25, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs Real Jaen CF

0-1

1-1
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Malagueno vs CD Huetor Tajar

0-1

2-2
Sun 25, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Estepona vs Poli Almeria

1-1

3-2
Sun 25, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs Atletico Mancha Real

1-1

1-2
Sun 25, Apr-14:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Alhaurin de la Torre vs CD Torreperogil

0-0

0-0
Sun 25, Apr-14:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Alhaurino vs Atletico de Porcuna

1-2

1-2
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Juventud Torremolinos vs CD Huetor Vega

0-0

1-0
Sun 25, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Velez CF vs Torredonjimeno

2-1

2-1
Sun 25, Apr-14:00 - Swden Women Division 2
Sundsvalls DFF Women\'s vs Borgeby FK Wowen\'s

0-1

1-1
Sun 25, Apr-15:00 - Swden Women Division 2
IFK Kalmar Women\'s vs Moron BK Women\'s

1-0

1-0
Sun 25, Apr-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Pitea IF Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s

0-1

0-2
Sun 25, Apr-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Sandvikens IF vs Pitea IF

1-0

1-0
Sun 25, Apr-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Taby vs IFK Lulea

1-0

1-1
Sun 25, Apr-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Umea FC vs Haninge

0-0

1-0
Sun 25, Apr-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Karlstad BK vs Orebro Syrianska IF

0-0

0-2
Sun 25, Apr-17:00 - Sweden Superettan
AFC Eskilstuna vs GAIS

0-0

0-0
Sun 25, Apr-15:00 - Sweden Superettan
Landskrona BoIS vs Akropolis IF

0-0

1-1
Sun 25, Apr-19:30 - Swedish Allsvenskan
Malmo FF vs Ostersunds FK

0-0

1-1
Sun 25, Apr-19:30 - Swedish Allsvenskan
AIK Solna vs Hammarby

1-0

2-0
Sun 25, Apr-17:00 - Swedish Allsvenskan
Kalmar FF vs Orebro

0-0

1-0
Sun 25, Apr-17:00 - Swedish Allsvenskan
IFK Norrkoping vs Halmstads

0-1

2-1
Sun 25, Apr-17:00 - Swedish Allsvenskan
Varbergs BoIS FC vs Djurgardens

1-2

1-3
Sun 25, Apr-18:00 - Swiss Super League
Young Boys vs Sion

1-1

2-1
Sun 25, Apr-18:00 - Swiss Super League
FC Luzern vs Zurich

1-1

3-1
Sun 25, Apr-18:00 - Swiss Super League
FC Lugano vs Servette

0-1

0-1
Sun 25, Apr-12:00 - Taiwan Football Premier League
Taipower FC vs Taichung Futuro

0-0

1-1
Sun 25, Apr-12:00 - Taiwan Football Premier League
Tatung FC vs Taiwan CPC

0-1

1-3
Sun 25, Apr-12:00 - Taiwan Football Premier League
Zhanyi Skywalkers vs Hang Yuen FC

0-1

0-1
Sun 25, Apr-12:00 - Taiwan Football Premier League
NTUPES vs Tainan City

1-3

2-4
Sun 25, Apr-15:30 - Tajikistan Higher League
Ravshan Kulob vs Khujand

0-0

1-0
Sun 25, Apr-15:30 - Tajikistan Higher League
FC Kuktosh vs FK Eskhata

0-1

2-1
Sun 25, Apr-16:30 - Tunisia Division 1
Esperance Sportive de Tunis vs Club Sportif Sfaxien

0-0

0-0
Sun 25, Apr-21:30 - Turkey 2 Ligi A
Ankaraspor FK vs Bandirmaspor

0-0

3-2
Sun 25, Apr-21:30 - Turkey 2 Ligi A
Bursaspor vs Istanbulspor

1-2

1-2
Sun 25, Apr-21:30 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Umraniyespor

0-1

0-2
Sun 25, Apr-21:30 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs Samsunspor

0-1

0-2
Sun 25, Apr-21:30 - Turkey 2 Ligi A
Akhisar Bld.Geng vs Altay Spor Kulubu

0-0

2-0
Sun 25, Apr-21:30 - Turkey 2 Ligi A
Balikesirspor vs Keciorengucu

1-1

1-2
Sun 25, Apr-21:30 - Turkey 2 Ligi A
Altinordu vs Giresunspor

0-0

0-0
Sun 25, Apr-21:30 - Turkey 2 Ligi A
Menemen Belediye Spor vs Eskisehirspor

2-0

2-1
Sun 25, Apr-21:30 - Turkey 2 Ligi A
Tuzlaspor Kulubu vs Adana Demirspor

0-1

0-3
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Diyarbekirspor vs Belediye Derincespor

2-0

2-1
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Ofspor vs Arnavutkoy Belediyespor

0-0

0-0
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kemerspor 2003 vs Vestel Manisaspor

0-0

2-1
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Edirnespor Genclik vs 1928 Bucaspor FK

0-0

1-0
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Payasspor vs Kizilcabolukspor

1-2

1-5
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Cankaya FK vs Artvin Hopaspor

0-0

3-1
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Fatsa Belediyespor vs 1877 Alemdagspor

0-1

0-2
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yeilyurt Belediyespor vs Nevsehir Belediyespor

1-0

2-3
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Agri 1970 Spor vs Fethiyespor

0-0

0-0
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Cengelkoyspor vs Yomraspor

0-0

0-1
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yimpas Yozgatspor vs Tekirdagspor

3-0

6-0
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Nazillispor vs Tepecikspor

1-0

2-0
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kutahyaspor vs Mardin BB

1-0

1-1
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Darica Genclerbirligi vs Karaman Belediyespor

0-0

0-1
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Tokatspor vs Ceyhanspor

0-4

1-5
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Halide Edip Adivarspor vs Kahta 02 Spor

0-0

1-1
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karsiyaka vs Osmaniyespor

0-0

1-0
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Batman Petrolspor vs Altindag Belediyespor

0-1

0-1
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Cizrespor vs Elazig Belediyespor

4-3

4-4
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Carsambaspor vs Isparta Davrazspor

0-1

0-1
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Arhavispor vs Erokspor

1-0

1-2
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Catalcaspor vs Golcukspor

0-0

1-0
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Somaspor vs Erbaaspor S

1-0

3-0
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Icel Idmanyurdu Spor vs Sile Yildizspor

0-0

1-1
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Adiyamanspor vs Bayrampasaspor

2-0

3-0
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Aksarayspor vs Sultanbeyli

0-0

0-1
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Muglaspor vs Yldrm Belediyesispor

0-1

2-2
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Bergama Belediyespor vs 52 Orduspor

3-1

5-1
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Silivrispor vs Siirt Il Ozel Idaresi Spor

2-0

5-1
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
KozanSpor vs Karakopru Belediyespor

3-1

3-1
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Kirikkale Buyuk Anadolu vs Kestelspor

1-0

1-0
Sun 25, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Modafenspor vs Duzcespor

0-1

2-1
Sun 25, Apr-17:00 - Turkey Super Lig
Istanbul Basaksehir F.K. vs Alanyaspor

0-0

0-0
Sun 25, Apr-17:00 - Turkey Super Lig
Gazisehir Gaziantep vs BB Erzurumspor

0-0

2-3
Sun 25, Apr-14:30 - Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor vs Ankaragucu

0-0

2-1
Sun 25, Apr-21:30 - Turkey Super Lig
Fenerbahce vs Kasimpasa S.K.

3-1

3-2
Sun 25, Apr-14:00 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Yeni Malatyaspor(U19)

0-0

0-1
Sun 25, Apr-14:00 - Turkey U19 League
Fatih Karagumruk(U19) vs Trabzonspor(U19)

0-1

1-4
Sun 25, Apr-17:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Paris Saint Germain Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

1-1

1-1
Sun 25, Apr-19:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Bayern Munich Women\'s vs Chelsea FC Women\'s

1-1

2-1
Sun 25, Apr-17:00 - Uganda Super League
Onduparaka FC vs Kampala City Council(KCCA)

0-0

0-1
Sun 25, Apr-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Dynamo Kyiv vs FC Inhulets Petrove

2-0

5-0
Sun 25, Apr-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
PFC Oleksandria vs FC Shakhtar Donetsk

1-0

2-0
Sun 25, Apr-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Zorya vs Olimpik Donetsk

1-0

2-1
Sun 25, Apr-14:00 - Ukraine Druha Liga
FC Karpaty Lviv vs Epitsentr Dunayivtsi

0-3

0-3
Sun 25, Apr-17:00 - Ukraine Persha Liga
FC Ahrobiznes Volochysk vs Obolon Brovar Kiev

1-0

1-0
Sun 25, Apr-02:00 - USA Major League Soccer
Los Angeles FC vs Seattle Sounders

1-0

1-1
Sun 25, Apr-04:00 - USA Major League Soccer
New England Revolution vs Washington D.C. United

0-0

1-0
Sun 25, Apr-04:00 - USA Major League Soccer
Minnesota United FC vs Real Salt Lake

0-2

1-2
Sun 25, Apr-04:00 - USA Major League Soccer
Philadelphia Union vs Inter Miami CF

0-0

1-2
Sun 25, Apr-04:00 - USA Major League Soccer
Atlanta United FC vs Chicago Fire

1-0

3-1
Sun 25, Apr-05:00 - USA Major League Soccer
Colorado Rapids vs Austin FC

1-0

1-3
Sun 25, Apr-06:30 - USA Major League Soccer
Portland Timbers vs Houston Dynamo

1-1

2-1
Sun 25, Apr-02:30 - USA USL League One
Richmond Kickers vs Greenville Triumph

0-0

0-1
Sun 25, Apr-03:00 - USA USL League One
Union Omaha vs South Georgia Tormenta

1-0

2-0
Sun 25, Apr-04:30 - USA USL League One
North Texas vs Fort Lauderdale CF

1-1

4-2
Sun 25, Apr-03:30 - USL Championship
Louisville City FC vs Atlanta United FC II

0-0

2-0
Sun 25, Apr-04:30 - USL Championship
OKC Energy FC vs Tulsa Roughnecks

0-2

1-3
Sun 25, Apr-16:00 - Uzbekistan Cup
Dinamo Samarqand vs FK G\'ijduvon

3-0

5-0
Sun 25, Apr-17:30 - Uzbekistan Cup
Metallurg Bekobod vs Yangiyer

1-0

2-0
Sun 25, Apr-15:30 - Uzbekistan Cup
Termez Surkhon vs Buxoro FK

3-2

5-2
Sun 25, Apr-15:30 - Uzbekistan Cup
Kuruvchi Kokand Qoqon vs Mashal Muborak

0-1

3-2
Sun 25, Apr-15:00 - Uzbekistan Pro League B
Navbahor Namangan B vs Lokomotiv BFK

1-0

2-0
Sun 25, Apr-15:30 - Uzbekistan Pro League B
Bunyodkor II vs FC Zhomboy


1-0
Sun 25, Apr-02:15 - Venezuela Primera Division
Academia Puerto Cabello vs Deportivo La Guaira

0-0

0-0
Sun 25, Apr-00:00 - Venezuela Primera Division
Zulia FC vs Deportivo Tachira

4-0

5-0
Sun 25, Apr-13:00 - Vietnam Cup
TTBD Phu Dong vs Hue FC

0-0

1-0
Sun 25, Apr-14:00 - Vietnam Cup
Sanna Khanh Hoa vs Phu Tho

1-0

2-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

AD: