AD:

Football Results for Sun 10, Jan 2021

All soccer/football results.

ADS:

Complete Football Results for Sun 10, Jan 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 10, Jan-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Caala vs Interclube Luanda

1-1

2-2
Sun 10, Jan-18:00 - Angola Girabola League
Cuando Cubango vs Desportivo Huila

0-2

2-2
Sun 10, Jan-18:00 - Angola Girabola League
Ferroviario Do Huambo vs Sagrada Esperanca

1-0

1-0
Sun 10, Jan-16:00 - Argentina Women\\\'s Primera A
Boca Juniors Women\'s vs San Lorenzo Women\'s

0-0

2-0
Sun 10, Jan-02:20 - Argentine Primera Division
Racing Club vs Newells Old Boys

2-1

3-1
Sun 10, Jan-02:20 - Argentine Primera Division
Velez Sarsfield vs Club Deportivo Godoy Cruz

2-1

3-2
Sun 10, Jan-04:30 - Argentine Primera Division
River Plate vs Independiente

0-2

0-2
Sun 10, Jan-04:30 - Argentine Primera Division
Argentinos Juniors vs Boca Juniors

1-1

2-2
Sun 10, Jan-00:10 - Argentine Primera Division
Lanus vs Rosario Central

2-0

2-0
Sun 10, Jan-00:10 - Argentine Primera Division
Union Santa Fe vs Patronato Parana

1-2

1-2
Sun 10, Jan-09:05 - Australia Women\\\'s A-League
Melbourne City Women\'s vs Melbourne Victory Women\'s

0-2

0-6
Sun 10, Jan-19:00 - Belgian Jupiler League
Beerschot Wilrijk vs K.A.A. Gent

1-1

1-1
Sun 10, Jan-16:30 - Belgian Jupiler League
KV Mechelen vs Royal Antwerp FC

0-0

3-0
Sun 10, Jan-21:15 - Belgian Jupiler League
Oud Heverlee Leuven vs Anderlecht

0-0

1-0
Sun 10, Jan-23:45 - Belgian Jupiler League
St.-Truidense VV vs Club Brugge

0-2

1-2
Sun 10, Jan-02:00 - Brasileiro Serie B
America MG vs Vitoria Salvador BA

2-0

4-0
Sun 10, Jan-04:00 - Brasileiro Serie B
Botafogo SP vs Chapecoense SC

2-0

3-0
Sun 10, Jan-17:00 - Burundi Ligue A
Atheletico Olympic vs Rukinzo FC

1-0

1-2
Sun 10, Jan-17:00 - Burundi Ligue A
Olympic Star vs Inter Stars

0-0

1-0
Sun 10, Jan-17:00 - Burundi Ligue A
Royal de Muramvya vs Musongati

1-0

1-2
Sun 10, Jan-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Coritiba (PR) vs Atletico Paranaense

0-0

0-0
Sun 10, Jan-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Sport Club Recife (PE) vs Palmeiras

0-1

0-1
Sun 10, Jan-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fortaleza vs Gremio (RS)

0-0

0-0
Sun 10, Jan-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Sao Paulo vs Santos

0-0

0-1
Sun 10, Jan-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
CR Flamengo (RJ) vs Ceara

0-1

0-2
Sun 10, Jan-01:30 - Chile Primera B
Nublense vs CD Copiapo S.A.

3-0

5-0
Sun 10, Jan-17:30 - Chile Primera Division
Universidad Catolica vs Curico Unido

0-1

1-1
Sun 10, Jan-01:00 - Chile Tercera Division
Deportes Linares vs San Antonio Unido

1-0

3-0
Sun 10, Jan-14:00 - Club Friendly
Medjimurje vs NK Lokomotiva Zagreb

1-1

1-3
Sun 10, Jan-14:00 - Club Friendly
Saif Sporting vs Bashundhara Kings

0-0

0-1
Sun 10, Jan-15:00 - Club Friendly
Condeixa Women\'s vs Sporting Clube de Portugal Women\'s

0-2

1-4
Sun 10, Jan-15:30 - Club Friendly
Juventus Women\'s vs Fiorentina Women\'s

1-0

2-0
Sun 10, Jan-00:10 - Club Friendly
Guarani Antonio Franco vs CA Posadas

0-0

3-2
Sun 10, Jan-16:00 - Club Friendly
Genk vs Lommel SK


3-1
Sun 10, Jan-16:00 - Club Friendly
Sparta Praha vs SK Dynamo Ceske Budejovice


0-1
Sun 10, Jan-16:00 - Club Friendly
Preuben Munster vs FC Schalke 04 II

2-0

3-2
Sun 10, Jan-16:30 - Club Friendly
Banik Ostrava vs Lisen

2-0

2-0
Sun 10, Jan-17:00 - Club Friendly
Stade Africain Menzel Bourguiba vs AS Kasserine

0-0

0-0
Sun 10, Jan-17:00 - Club Friendly
AS Marsa vs E.S.Beni Khalled

0-0

2-0
Sun 10, Jan-17:30 - Club Friendly
Istra 1961 vs HNK Sibenik

0-0

2-0
Sun 10, Jan-21:15 - Club Friendly
Azam FC vs Malindi

0-0

1-0
Sun 10, Jan-22:30 - Club Friendly
Real Brasilia FC Women\'s vs Napoli Cacadorense SC Women\'s

0-0

0-0
Sun 10, Jan-23:00 - Club Friendly
Botafogo RJ Women\'s vs Bahia de Feira BA Women\'s

0-0

1-1
Sun 10, Jan-18:00 - Club Friendly
MOL Fehervar FC vs Sturm Graz

0-2

1-3
Sun 10, Jan-18:00 - Cyprus 1 Division
Karmiotissa Pano Polemidion vs Doxa Katokopias

1-0

1-1
Sun 10, Jan-20:30 - Cyprus 1 Division
AEK Larnaca vs Enosis Neon Paralimni FC

0-1

1-2
Sun 10, Jan-16:30 - Egypt Second Divison
Telefonat Beni Suef vs El Sharqia Dokhan

0-0

0-1
Sun 10, Jan-01:00 - El Salvador Primera Division
CD Chalatenango vs Once Deportivo Ahuachapan

2-1

2-1
Sun 10, Jan-01:00 - El Salvador Primera Division
CD FAS vs Municipal Limeno

0-0

1-0
Sun 10, Jan-01:00 - El Salvador Primera Division
Luis Angel Firpo vs Santa Tecla

0-2

0-3
Sun 10, Jan-01:00 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs Jocoro FC

0-0

0-0
Sun 10, Jan-01:00 - El Salvador Primera Division
Atletico Marte vs Aguila

0-2

0-3
Sun 10, Jan-01:00 - El Salvador Primera Division
Sonsonate vs Alianza San Salvador

2-2

2-3
Sun 10, Jan-00:00 - England FA Cup
Manchester United vs Watford

1-0

1-0
Sun 10, Jan-21:00 - England FA Cup
Marine vs Tottenham Hotspur

0-4

0-5
Sun 10, Jan-17:30 - England FA Cup
Manchester City vs Birmingham

3-0

3-0
Sun 10, Jan-17:30 - England FA Cup
Chelsea FC vs Morecambe

2-0

4-0
Sun 10, Jan-17:30 - England FA Cup
Barnsley vs Tranmere Rovers

0-0

2-0
Sun 10, Jan-17:30 - England FA Cup
Cheltenham Town vs Mansfield Town

0-1

1-1
Sun 10, Jan-17:30 - England FA Cup
Bristol City vs Portsmouth

1-1

2-1
Sun 10, Jan-17:30 - England FA Cup
Crawley Town vs Leeds United

0-0

3-0
Sun 10, Jan-23:45 - England FA Cup
Newport County vs Brighton & Hove Albion

0-0

1-1
Sun 10, Jan-18:00 - England FA Women Super League
Reading Women\'s vs Chelsea FC Women\'s

0-3

0-5
Sun 10, Jan-18:00 - England Ladies Premier League
Leicester City Women\'s vs Sheffield United Women\'s

1-0

2-1
Sun 10, Jan-18:00 - England Ladies Premier League
London City Lionesses Women\'s vs Crystal Palace Women\'s

0-0

0-0
Sun 10, Jan-16:00 - England Ladies Premier League
Lewes Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s

0-1

1-1
Sun 10, Jan-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs Angers SCO

1-0

3-0
Sun 10, Jan-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs Nantes

1-0

1-1
Sun 10, Jan-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Metz vs OGC Nice

0-1

1-1
Sun 10, Jan-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs Lyonnais

1-0

2-2
Sun 10, Jan-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
RC Lens vs Strasbourg

0-1

0-1
Sun 10, Jan-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Bordeaux vs FC Lorient

2-1

2-1
Sun 10, Jan-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs Stade Brestois

1-0

3-0
Sun 10, Jan-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Dijon vs Marseille

0-0

0-0
Sun 10, Jan-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade de Reims vs AS Saint-Etienne

2-0

3-1
Sun 10, Jan-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nimes vs Lille OSC

0-1

0-1
Sun 10, Jan-17:00 - Friendly Internationals
Rwanda vs Congo

0-1

0-1
Sun 10, Jan-16:00 - German 3. Liga
FC Ingolstadt 04 vs MSV Duisburg

2-1

2-1
Sun 10, Jan-17:00 - German 3. Liga
FSV Zwickau vs VfB Lubeck

0-1

2-1
Sun 10, Jan-18:30 - German Bundesliga
Augsburg vs VfB Stuttgart

0-2

1-4
Sun 10, Jan-21:00 - German Bundesliga
Arminia Bielefeld vs Hertha BSC Berlin

0-0

1-0
Sun 10, Jan-16:30 - German Bundesliga 2
SSV Jahn Regensburg vs VfL Bochum

0-0

0-2
Sun 10, Jan-16:30 - German Bundesliga 2
SC Paderborn 07 vs FC Erzgebirge Aue

1-1

2-1
Sun 10, Jan-16:30 - German Bundesliga 2
SV Darmstadt 98 vs Hannover 96

0-1

1-2
Sun 10, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Great Olympics vs Ashanti Gold

1-1

1-2
Sun 10, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Berekum Chelsea vs Inter Allies

1-0

1-0
Sun 10, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Bechem United vs King Faisal Babes

1-0

1-1
Sun 10, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Dreams FC(GHA) vs Ebusua Dwarfs

0-0

2-0
Sun 10, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Techiman Eleven Wonders vs Karela United

1-0

3-1
Sun 10, Jan-22:00 - Ghana Premier League
Elmina Sharks vs Accra Hearts of Oak

1-0

1-1
Sun 10, Jan-19:15 - Greece Super League 1
Apollon Smirnis vs Asteras Tripolis

0-1

0-1
Sun 10, Jan-19:15 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs OFI Crete

0-0

0-0
Sun 10, Jan-17:00 - Greece Super League 1
PAOK Saloniki vs Volos NPS

1-1

3-1
Sun 10, Jan-21:30 - Greece Super League 1
Panathinaikos vs AEL Larisa

1-0

2-0
Sun 10, Jan-19:45 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs PSV Eindhoven

1-2

2-2
Sun 10, Jan-15:15 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs Feyenoord Rotterdam

0-1

0-2
Sun 10, Jan-00:00 - Holland Eredivisie
FC Utrecht vs FC Groningen

1-2

2-2
Sun 10, Jan-17:30 - Holland Eredivisie
SC Heerenveen vs Fortuna Sittard

0-3

1-3
Sun 10, Jan-17:30 - Holland Eredivisie
VVV-Venlo vs Willem II

0-1

2-1
Sun 10, Jan-23:15 - Holland Jupiler League
Go Ahead Eagles vs FC Oss

0-0

1-0
Sun 10, Jan-12:30 - India League Division 1
Real Kashmir vs Trau FC

0-1

1-1
Sun 10, Jan-17:30 - India League Division 1
Indian Arrows vs Churchill Brothers

2-2

2-5
Sun 10, Jan-18:00 - India Super League
Jamshedpur FC vs Kerala Blasters FC

1-1

2-3
Sun 10, Jan-15:30 - India Super League
Chennaiyin FC vs Odisha FC

0-0

0-0
Sun 10, Jan-15:30 - Iran League
Sepahan vs Foolad Khouzestan FC

1-1

1-1
Sun 10, Jan-15:30 - Iran League
Mes Rafsanjan vs Machine Sazi

0-0

1-0
Sun 10, Jan-15:30 - Iran League
Nassaji Mazandaran vs Sanat Naft

0-1

0-1
Sun 10, Jan-15:30 - Iran League
Aluminium Arak vs Zob Ahan

1-0

2-2
Sun 10, Jan-18:00 - Italian Serie A
Udinese vs Napoli

1-1

1-2
Sun 10, Jan-18:00 - Italian Serie A
Hellas Verona vs Crotone

2-0

2-1
Sun 10, Jan-18:00 - Italian Serie A
Parma Calcio 1913 vs Lazio

0-0

0-2
Sun 10, Jan-15:30 - Italian Serie A
AS Roma vs Inter Milan

1-0

2-2
Sun 10, Jan-21:00 - Italian Serie A
Fiorentina vs Cagliari

0-0

1-0
Sun 10, Jan-23:45 - Italian Serie A
Juventus vs US Sassuolo Calcio

0-0

3-1
Sun 10, Jan-18:00 - Italy C1A
Piacenza vs Pro Vercelli

0-0

1-1
Sun 10, Jan-18:00 - Italy C1A
Livorno vs Pro Patria

0-1

0-2
Sun 10, Jan-18:00 - Italy C1A
Novara Calcio vs Olbia

1-0

1-1
Sun 10, Jan-18:00 - Italy C1A
Calcio Lecco vs Lucchese

2-1

2-2
Sun 10, Jan-18:00 - Italy C1A
Pontedera vs Albinoleffe

0-1

1-2
Sun 10, Jan-18:00 - Italy C1A
Giana Erminio vs US Pergolettese

0-0

2-0
Sun 10, Jan-15:30 - Italy C1A
Renate AC vs Pro Sesto

2-0

2-0
Sun 10, Jan-20:30 - Italy C1A
Grosseto vs Pistoiese

0-0

0-2
Sun 10, Jan-18:00 - Italy C1B
Triestina vs Alma Juventus Fano

0-0

0-1
Sun 10, Jan-18:00 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Mantova

1-3

1-4
Sun 10, Jan-18:00 - Italy C1B
Gubbio vs Imolese

2-0

2-1
Sun 10, Jan-18:00 - Italy C1B
Matelica vs Perugia

1-2

1-3
Sun 10, Jan-20:30 - Italy C1B
Ravenna vs Arezzo

1-0

1-1
Sun 10, Jan-20:30 - Italy C1B
Legnago Salus vs Modena

0-0

0-1
Sun 10, Jan-18:00 - Italy C1C
FC Bari 1908 vs Turris Neapolis

1-1

1-1
Sun 10, Jan-18:00 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs Paganese Calcio 1926

1-0

1-0
Sun 10, Jan-18:00 - Italy C1C
Vibonese vs A.S. Bisceglie Calcio 1913

1-1

1-1
Sun 10, Jan-15:30 - Italy C1C
Casertana F.C. vs Catania

1-1

3-2
Sun 10, Jan-20:30 - Italy C1C
Ternana vs S.S. Monopoli 1966

1-1

2-1
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
Sassari Torres vs Gladiator 1924

1-0

2-1
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
Forli FC vs Sasso Marconi

0-0

1-0
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
Latina Calcio vs Afragolese 1944

1-0

3-0
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
AC Legnano vs ASD Imperia

0-1

0-1
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
AS Casale Calcio vs Fossano Calcio

0-0

1-1
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
Castelnuovo G vs Vastogirardi

0-0

1-3
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
S.S.D. Citta di Brindisi vs US Bitonto

0-0

1-1
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
AC Este vs Adriese

0-1

0-2
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
FC Savoia 1908 vs Latte Dolce

1-0

1-0
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
AC Belluno vs ASD Caldiero Terme

0-0

1-0
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
ASD Lanusei Calcio vs Giugliano

1-0

2-0
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
Arzignano Valchiampo vs APDC Chions

2-1

2-2
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
ACD Nardo vs Team Altamura

1-0

2-1
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
FBC Gravina vs FC Francavilla

0-0

0-0
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
Citta di Fasano vs ASD Molfetta

0-0

0-0
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
Scanzorosciate vs Ponte San Pietro

0-0

1-0
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
Ostia Mare vs San Donato Tavarnelle

2-0

3-0
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
GSD Ambrosiana vs Virtus Bolzano

2-1

2-1
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
ASD Flaminia Civita vs Gavorrano

1-0

3-2
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
Aglianese vs Real Forte Querceta

0-1

2-2
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
UC Sinalunghese vs L\'Aquila

1-1

1-1
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
Castellanzese vs A.S. Varese

1-0

3-2
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
Franciacorta vs Tritium

2-1

2-1
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
ASD Grassina vs Cannara

0-1

2-2
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
US Corticella vs Ghivizzano Borgo Mozzano

2-0

2-1
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
ACSD Saluzzo vs FBC Derthona

0-0

0-0
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
Tiferno Lerchi vs Lornano Badesse

1-1

2-1
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
San Luca vs Citta Di Sant\'Agata

1-0

2-1
Sun 10, Jan-17:30 - Italy Serie D
USD Casatese vs Crema

1-1

2-3
Sun 10, Jan-08:00 - Japan Futsal League
Kitakyushu Futsal vs Booulos Nagano Futsal


2-0
Sun 10, Jan-10:00 - Japan Futsal League
Shriker Osaka Futsal vs Peace Does Machida Futsal


3-2
Sun 10, Jan-06:00 - Japan Futsal League
Nagoya oceans Futsal vs Vasagey Oita Futsal

2-0

4-1
Sun 10, Jan-18:00 - Jordan Professional Premier League
Al Wihdat Amman vs AL-Sareeh

3-0

3-0
Sun 10, Jan-20:30 - Jordan Professional Premier League
Ramtha SC vs Al Jazeera Amman

0-1

0-1
Sun 10, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Kakamega Homeboyz vs Tusker FC Nairobi

0-0

0-1
Sun 10, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Kariobangi Sharks vs Gor Mahia

3-1

4-3
Sun 10, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Nzoia Sugar vs Western Stima

1-1

1-1
Sun 10, Jan-17:00 - Malta First Division League
San Gwann FC vs Fgura United

1-0

3-0
Sun 10, Jan-21:00 - Malta First Division League
Marsa F.C. vs Qrendi

2-1

4-1
Sun 10, Jan-17:00 - Malta Premier League
Floriana F.C. vs Zejtun Corinthians

0-0

0-0
Sun 10, Jan-17:00 - Malta Premier League
Santa Lucia vs Birkirkara FC

0-0

0-0
Sun 10, Jan-21:00 - Malta Premier League
Hamrun Spartans vs Mosta FC

1-1

3-1
Sun 10, Jan-03:00 - Mexico Primera Division
Atlas vs Monterrey

0-2

0-2
Sun 10, Jan-05:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Club Leon

1-0

2-0
Sun 10, Jan-07:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Atletico San Luis

1-0

2-1
Sun 10, Jan-22:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Queretaro FC

2-1

3-1
Sun 10, Jan-19:00 - Mexico Youth U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 vs Queretaro U20


1-2
Sun 10, Jan-05:00 - New Zealand Football Championships
Hamilton Wanderers AFC vs Team Wellington

1-1

1-1
Sun 10, Jan-06:00 - New Zealand Football Championships
Eastern Suburbs AFC vs Hawke\'s Bay United

0-0

1-2
Sun 10, Jan-07:00 - New Zealand Football Championships
Waitakere United vs Auckland City

0-2

0-3
Sun 10, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Enyimba International vs Wikki Tourists

1-0

1-0
Sun 10, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Lobi Stars vs Warri Wolves FC

1-0

3-0
Sun 10, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Nasarawa United FC vs Kano Pillars

0-0

1-1
Sun 10, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs Heartland FC

1-0

3-0
Sun 10, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Jigawa Golden Stars vs Enugu Rangers International

0-0

0-1
Sun 10, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Ifeanyi Ubah vs Dakkada FC

0-1

0-1
Sun 10, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
MFM FC vs Sunshine Stars FC

1-0

1-0
Sun 10, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Rivers United vs Kwara United

2-0

3-0
Sun 10, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs Adamawa United

1-0

2-0
Sun 10, Jan-15:00 - Portugal Campeonato
Oliveira do Hospital vs Marinhense

1-0

2-0
Sun 10, Jan-15:00 - Portugal Campeonato
Clube Desportivo Trofense vs Paredes

0-0

0-0
Sun 10, Jan-15:00 - Portugal Campeonato
Amarante vs Leca FC

0-1

1-2
Sun 10, Jan-15:00 - Portugal Campeonato
Lusitano Evora vs Olhanense SC

0-0

0-0
Sun 10, Jan-15:00 - Portugal Campeonato
Sacavenense vs Uniao Santarem

0-0

0-2
Sun 10, Jan-15:00 - Portugal Campeonato
Vilaverdense vs Maria da Fonte

0-0

0-1
Sun 10, Jan-15:00 - Portugal Campeonato
Sporting CP B vs Real SC

0-1

2-1
Sun 10, Jan-15:00 - Portugal Campeonato
Carapinheirense vs Alcains

0-0

2-0
Sun 10, Jan-15:00 - Portugal Campeonato
Sao Martinho vs Pevidem

1-1

1-1
Sun 10, Jan-15:00 - Portugal Campeonato
Lusitania Lourosa vs S. Joao Ver

0-0

1-2
Sun 10, Jan-15:00 - Portugal Campeonato
Oriental Dragon vs Fontinhas

0-1

0-1
Sun 10, Jan-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Boavista(U23) vs Rio Ave(U23)

1-0

3-1
Sun 10, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
Sporting Covilha vs SL Benfica B

0-0

1-1
Sun 10, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
UD Oliveirense vs C.D. Feirense

1-0

1-0
Sun 10, Jan-15:15 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs Varzim

0-0

1-2
Sun 10, Jan-21:00 - Portugal Liga de Honora
Vizela vs Cova Piedade

1-1

2-1
Sun 10, Jan-21:00 - Portugal Liga de Honora
Casa Pia AC vs FC Arouca

0-0

1-1
Sun 10, Jan-19:00 - Portugal Primera Liga
Farense vs Gil Vicente

2-1

3-1
Sun 10, Jan-00:30 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs C.D. Santa Clara

1-1

1-1
Sun 10, Jan-21:00 - Romania - Divizia A
FC Viitorul Constanta vs Hermannstadt

1-1

2-1
Sun 10, Jan-16:00 - Russia Futsal League
Ukhta Futsal vs MFK Sinara Ekaterinburg Futsal

0-1

1-2
Sun 10, Jan-16:00 - Russia Futsal League
Samara Futsal vs Nizhny Novgorod Torpedo Futsal

2-6

5-8
Sun 10, Jan-17:00 - Russia Futsal League
Novaja Generacija Futsal vs Tyumen Futsal

1-1

2-4
Sun 10, Jan-17:00 - Scotland FA Cup
Airdrieonians vs Edinburgh City

0-0

0-1
Sun 10, Jan-19:00 - Scottish Premier League
Aberdeen vs Glasgow Rangers

0-1

1-2
Sun 10, Jan-19:00 - Scottish Premier League
Livingston F.C. vs Ross County

1-1

3-1
Sun 10, Jan-19:59 - Senegal Premier League
Pikine vs Union Sportive Goree

2-1

3-1
Sun 10, Jan-19:59 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs ASEC Ndiambour

0-0

0-0
Sun 10, Jan-19:59 - Senegal Premier League
Generation Foot vs Stade de Mbour

0-0

1-1
Sun 10, Jan-19:59 - Senegal Premier League
Dakar Sacre Coeur vs ASC Jaraaf

0-1

0-1
Sun 10, Jan-19:59 - Senegal Premier League
CNEPS Excellence vs Teungueth FC

0-0

0-0
Sun 10, Jan-00:00 - Serie C - Brazil
Vila Nova (GO) vs Santa Cruz (PE)

1-0

2-1
Sun 10, Jan-22:45 - Serie D - Brazil
Altos/PI vs Marcilio Dias SC

1-0

5-1
Sun 10, Jan-23:00 - Serie D - Brazil
America FC Natal RN vs Floresta/CE

1-0

1-1
Sun 10, Jan-23:00 - Serie D - Brazil
Gremio Novorizontino vs Nacional Fast Clube AM

3-0

3-0
Sun 10, Jan-17:30 - South Africa First League
Pretoria University vs TS Sporting

0-1

1-2
Sun 10, Jan-17:30 - South Africa First League
Pretoria Callies vs Richards Bay

1-0

1-2
Sun 10, Jan-17:30 - South Africa Premier League
Bloemfontein Celtic vs AmaZulu

1-0

1-1
Sun 10, Jan-17:30 - South Africa Premier League
Orlando Pirates vs Moroka Swallows

0-0

1-1
Sun 10, Jan-16:00 - Spanish Ladies League Division 1
Granadilla Tenerife B Women\'s vs Juan Grande Women\'s

0-0

2-0
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women\'s vs Eibar Women\'s

0-0

0-1
Sun 10, Jan-19:15 - Spanish Primera Division
Cadiz vs Alaves

1-1

3-1
Sun 10, Jan-17:00 - Spanish Primera Division
Levante vs Eibar

0-0

2-1
Sun 10, Jan-00:00 - Spanish Primera Division
Osasuna vs Real Madrid

0-0

0-0
Sun 10, Jan-18:00 - Spanish Primera U19
Granada CF(U19) vs Malaga(U19)


0-1
Sun 10, Jan-19:00 - Spanish Primera U19
Calavera(U19) vs Castilleja CF(U19)

0-0

1-1
Sun 10, Jan-19:00 - Spanish Primera U19
Patacona(U19) vs Levante(U19)

1-1

1-3
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Primera U19
Atletico Perines(U19) vs Marina Sport(U19)

2-0

4-3
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Primera U19
Ural CF(U19) vs Pabellon Ourense(U19)

0-1

1-2
Sun 10, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division
Mallorca vs Las Palmas

0-1

0-1
Sun 10, Jan-21:15 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs FC Cartagena

1-0

3-0
Sun 10, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Burgos CF vs Real Oviedo B

4-0

4-0
Sun 10, Jan-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Union Langreo vs CD Lealtad

0-0

0-0
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Racing de Ferrol vs Unionistas de Salamanca

0-0

0-1
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs Coruxo FC

0-0

1-0
Sun 10, Jan-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Zamora CF vs Deportivo La Coruna

1-0

1-0
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Santander vs SD Amorebieta

0-1

0-1
Sun 10, Jan-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Portugalete vs Arenas Club de Getxo

0-0

0-1
Sun 10, Jan-20:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs CD Ebro

2-0

3-0
Sun 10, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Athletic Bilbao B vs Real Union de Irun

0-0

0-0
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs CF La Nucia

3-1

3-1
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Gimnastic Tarragona vs UE Cornella

1-2

2-2
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Ibiza vs Villarreal B

1-0

2-0
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
AE Prat vs UE Llagostera

0-1

0-1
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atzeneta UE vs SCR Pena Deportiva

1-0

1-1
Sun 10, Jan-15:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs Alcoyano

1-0

1-2
Sun 10, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Barcelona B vs CF Badalona

1-0

4-0
Sun 10, Jan-18:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Real Betis B vs Cordoba C.F.

0-0

0-0
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Yeclano Deportivo vs Sevilla Atletico

2-0

3-1
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD El Ejido 2012 vs Murcia

0-1

1-1
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Lorca Deportiva FC vs CD Linares Deportivo

0-1

0-3
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
C.D. San Fernando Isleno vs CD Marino

0-1

2-3
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Sanluqueno vs Algeciras

2-0

2-0
Sun 10, Jan-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Las Palmas Atletico vs Tamaraceite

1-0

1-1
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Don Benito vs Villarrubia CF

1-0

3-1
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Extremadura vs UD Socuellamos

0-0

2-0
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Badajoz vs UD Melilla

1-0

2-0
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Talavera de la Reina vs Villanovense

0-0

1-0
Sun 10, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs CD Tuilla

0-0

0-1
Sun 10, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs Condal CF

3-0

4-0
Sun 10, Jan-14:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs Navarro

2-1

4-2
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs Valdesoto

0-0

2-0
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Aviles vs Aviles Stadium


3-0
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Urraca CF vs Real Titanico DE Laviana

0-1

0-2
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs CD Mosconia

0-0

2-0
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Club Siero vs L\'Entregu CF


1-2
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs UD Gijon Industrial


2-2
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Vallobin vs Caudal Deportivo

0-0

0-1
Sun 10, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs CSD Arzua


2-0
Sun 10, Jan-19:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Pontellas vs UD Atios


0-1
Sun 10, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD As Pontes vs Silva SD


0-3
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs CD Estradense

2-0

4-1
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ribadumia CF vs Ourense

1-2

2-4
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs CF Alondras

0-2

0-3
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Agrupacion Estudiantil vs Viveiro CF


1-1
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs CD Choco

0-0

2-1
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs CD Cabecense

0-0

1-0
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Lucena CF vs La Palma CF

1-0

3-0
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Ceuta vs Conil CF


1-1
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD San Roque de Lepe vs CD Gerena


1-1
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs CD Pozoblanco

1-0

2-1
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UB Lebrijana vs UD Los Barrios

0-2

1-2
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Castilleja CF vs CD Utrera

0-2

1-3
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs Xerez Deportivo

0-2

0-3
Sun 10, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Arcos CF vs Atletico Antoniano

0-0

1-0
Sun 10, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs Salerm Cosmetics Puente Genil

1-1

1-2
Sun 10, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs CD Ferriolense

0-0

0-0
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs CD Genova

1-0

5-1
Sun 10, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs Ibiza Islas Pitiusas

1-1

1-3
Sun 10, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SD Formentera vs Santa Catalina

1-0

2-0
Sun 10, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs Ciudad de Murcia

1-1

1-1
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs CF El Castillo

0-0

0-1
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF vs La Union CF

0-3

0-4
Sun 10, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
SFC Minerva vs Real Murcia B

1-2

1-3
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs Club Atletico Pulpileno

0-0

0-0
Sun 10, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CP Valdivia vs UD Montijo


1-6
Sun 10, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs Extremadura B

0-1

1-2
Sun 10, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs Jerez Industrial CF

0-1

1-1
Sun 10, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Lobon vs CD Calamonte

0-0

0-0
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs EMD Aceuchal

2-0

2-2
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs CF Trujillo

0-0

0-0
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs Cacereno

0-0

0-1
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CP Chinato vs Moralo CP

0-1

0-2
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
San Juan Zaragoza vs Teruel


0-3
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Calvo Sotelo Puertollano vs Manchego Ciudad

0-0

1-1
Sun 10, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs Selaya FC


1-2
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs Castro

0-0

3-0
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs SD Textil Escudo


3-0
Sun 10, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Rinconeda Polanco vs CD Cayon


2-6
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Vitoria(SPA) vs CD Baskonia

0-0

0-0
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sodupe UC vs Anaitasuna

0-1

0-1
Sun 10, Jan-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs SD Deusto

0-0

1-0
Sun 10, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs CD Santurtzi

1-1

1-1
Sun 10, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Peralada vs UE Vilassar de Mar


1-3
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Terrassa vs CE Manresa

0-0

0-1
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Igualada vs Pobla De Mafumet CF

0-2

0-3
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs FC Vilafranca

1-1

3-1
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Banyoles vs UE Sants


2-1
Sun 10, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Girona II vs Cerdanyola del Valles

0-0

0-0
Sun 10, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Recambios Colon CD vs CD Benicarlo

0-1

0-2
Sun 10, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Torrent CF vs UD Paterna

1-0

1-1
Sun 10, Jan-21:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Hercules CF B vs Eldense

0-1

0-1
Sun 10, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs CD Becerril

1-0

2-0
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs Motril CF

0-0

1-0
Sun 10, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs Almeria B


0-1
Sun 10, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Melilla CD vs CD Alhaurino

1-0

1-0
Sun 10, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Mancha Real vs Maracena


4-0
Sun 10, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs Poli Almeria

0-1

3-1
Sun 10, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico de Porcuna vs Loja CD

0-0

0-0
Sun 10, Jan-13:30 - Tipsport Liga
FK MAS Taborsko vs Dukla Praha

2-1

3-3
Sun 10, Jan-17:00 - Tunisia Division 1
Esperance Sportive de Tunis vs Rejiche

1-0

2-0
Sun 10, Jan-17:00 - Tunisia Division 1
U.S.Monastir vs J.S. Kairouanaise

0-0

1-0
Sun 10, Jan-17:00 - Tunisia Division 1
US Ben Guerdane vs Club Sportif Sfaxien

1-0

1-0
Sun 10, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Bergama Belediyespor vs Yldrm Belediyesispor

0-0

0-0
Sun 10, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
KozanSpor vs Muglaspor

1-0

3-1
Sun 10, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Kirikkale Buyuk Anadolu vs Bayrampasaspor

0-1

0-2
Sun 10, Jan-13:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
24 Erzincanspor vs Kocaelispor

0-0

0-0
Sun 10, Jan-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sancaktepe Belediye Spor vs Corum Belediyespor

0-3

0-6
Sun 10, Jan-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Afjet Afyonspor vs Ankara Demirspor

2-0

2-2
Sun 10, Jan-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Pazarspor vs Pendikspor

1-0

1-1
Sun 10, Jan-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Kastamonuspor

1-0

2-0
Sun 10, Jan-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirklarelispor vs Bayburt Ozel Idare

1-1

3-2
Sun 10, Jan-19:59 - Turkey Super Lig
Hatayspor vs Besiktas JK

2-2

2-2
Sun 10, Jan-14:30 - Turkey Super Lig
Fatih Karagumruk vs Konyaspor

0-0

2-1
Sun 10, Jan-17:00 - Turkey Super Lig
Ankaragucu vs Istanbul Basaksehir F.K.

1-1

1-2
Sun 10, Jan-17:00 - Turkey Super Lig
Rizespor vs Denizlispor

0-1

1-1
Sun 10, Jan-10:15 - Vietnam Championship U19
TP Ho Chi Minh(U19) vs Quang Nam(U19)

0-0

0-3
Sun 10, Jan-10:30 - Vietnam Championship U19
Megastar Nam Dinh (U19) vs T&T Hanoi(U19)

0-1

0-2
Sun 10, Jan-11:00 - Vietnam Championship U19
Dong Nai(U19) vs Ben Tre(U19)

2-0

3-1
Sun 10, Jan-11:30 - Vietnam Championship U19
Hoang Anh Gia Lai(U19) vs SQC Binh Dinh(U19)

0-0

0-0
Sun 10, Jan-12:00 - Vietnam Championship U19
Da Nang (U19) vs Song Lam Nghe An(U19)

0-1

0-2
Sun 10, Jan-12:00 - Vietnam Championship U19
Viettel(U19) vs Thanh Hoa FC(U19)

0-0

0-1
Sun 10, Jan-12:00 - Vietnam Championship U19
Dong Tam Long An(U19) vs Can Tho(U19)

2-0

2-1
Sun 10, Jan-12:00 - Vietnam Championship U19
Tien Giang(U19) vs Hung Vuong An Giang(U19)

2-0

2-0
Sun 10, Jan-12:15 - Vietnam Championship U19
Phu Yen FC(U19) vs Dak Lak(U19)

0-1

0-1
Sun 10, Jan-13:00 - Vietnam Championship U19
PVF Vietnam(U19) vs Cong An Nhan Dan (U19)


4-0
Sun 10, Jan-13:00 - Vietnam Championship U19
Khanh Hoa(U19) vs Becamex Binh Duong(U19)

1-0

2-3
Sun 10, Jan-14:00 - Vietnam Championship U19
Binh Phuoc(U19) vs Dong Thap(U19)

0-0

0-0
Sun 10, Jan-14:00 - Vietnam Championship U19
Kon Tum(U19) vs Thua Thien Hue(U19)

0-0

0-0
AD:
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.