Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sun 13, Dec-19:45 - Albania Super league Teuta Durres vs KF Laci |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-19:45 - Albania Super league Vllaznia Shkoder vs Partizani Tirana |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-19:45 - Albania Super league FK Kukesi vs Skenderbeu Korce |
1-0 |
3-1 |
Sun 13, Dec-16:45 - Albania Super league KF Tirana vs Apolonia Fier |
0-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-16:45 - Albania Super league KS Bylis vs Kastrioti Kruje |
2-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-14:30 - Andorra Super league FC Santa Coloma vs Penya Encarnada |
0-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-14:30 - Andorra Super league Atletic Escaldes vs CE Carroi |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-19:30 - Andorra Super league Inter Club D\'Escaldes vs UE Santa Coloma |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana Deportivo Armenio vs CA San Miguel |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana Tristan Suarez vs Villa San Carlos |
2-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-02:10 - Argentina Prim B Metropolitana Los Andes vs Argentino de Quilmes |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-00:10 - Argentina Prim C Metropolitana Berazategui vs Sportivo Italiano |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-00:10 - Argentina Prim C Metropolitana El Porvenir vs Ferrocarril Midland |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-00:10 - Argentina Prim D Metropolitana Deportivo Muniz vs Centro Espanol |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-00:10 - Argentine Primera Division Colon vs Club de Gimnasia y Esgrima La Plata |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Dec-00:10 - Argentine Primera Division Newells Old Boys vs Estudiantes La Plata |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-02:20 - Argentine Primera Division Boca Juniors vs Arsenal de Sarandi |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-04:30 - Argentine Primera Division San Lorenzo vs Talleres Cordoba |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Dec-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional Gimnasia Jujuy vs All Boys |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional Independiente Rivadavia vs Guillermo Brown |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional Deportivo Moron vs Ferro Carril Oeste |
1-2 |
2-3 |
Sun 13, Dec-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional CA Brown Adrogue vs Instituto Cordoba |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional Barracas Central vs Belgrano |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional Santamarina Tandil vs Chacarita Juniors |
2-0 |
3-1 |
Sun 13, Dec-02:00 - Argentinian Primera B - Nacional Alvarado Mar del Plata vs San Martin San Juan |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-14:00 - Armenia Division 2 Ararat Yerevan II vs Urartu B |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-14:00 - Armenia Division 2 Alashkert B Martuni vs Pyunik B |
2-1 |
2-2 |
Sun 13, Dec-14:00 - Asia Champions League Cup Ulsan Hyundai FC vs Vissel Kobe |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-13:30 - Austria Erste Division SK Austria Klagenfurt vs FC Liefering |
1-2 |
2-2 |
Sun 13, Dec-17:30 - Austrian Bundesliga Rapid Wien vs WSG Wattens |
0-2 |
0-3 |
Sun 13, Dec-17:30 - Austrian Bundesliga Wolfsberger AC vs Austria Wien |
1-1 |
3-2 |
Sun 13, Dec-19:59 - Austrian Bundesliga Red Bull Salzburg vs LASK Linz |
0-1 |
3-1 |
Sun 13, Dec-19:00 - Bahrain Division 2 Bahrain SC vs Shabab Manama |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-19:00 - Bahrain Division 2 Al-Ittifaq vs Al Khaldiya |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-19:00 - Bahrain Division 2 Qalali vs Al Hala |
1-1 |
3-2 |
Sun 13, Dec-21:15 - Belgian Jupiler League K.A.A. Gent vs Standard Liege |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-23:45 - Belgian Jupiler League KV Mechelen vs Red Star Waasland-Beveren |
1-0 |
2-3 |
Sun 13, Dec-16:30 - Belgian Jupiler League Royal Antwerp FC vs Club Brugge |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Dec-19:00 - Belgium - 2e Klasse RFC Seraing vs RWD Molenbeek |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-23:00 - Belgium - 2e Klasse Lommel SK vs St. Gilloise |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Nacional Potosi vs CD San Jose |
3-1 |
3-2 |
Sun 13, Dec-04:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof Oriente Petrolero vs Blooming |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-18:00 - Bosnia Premijer Liga FK Velez Mostar vs Mladost Doboj Kakanj |
2-0 |
4-0 |
Sun 13, Dec-16:00 - Bosnia Premijer Liga FK Tuzla City vs Borac Banja Luka |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-19:59 - Bosnia Premijer Liga NK Siroki Brijeg vs Zrinjski Mostar |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-22:00 - BRA CCD2 Camboriu SC vs Guarani de Palhoca |
2-2 |
2-3 |
Sun 13, Dec-22:00 - BRA CCD2 Barra SC vs Fluminense SC |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-22:00 - BRA CCD2 NEC/SC vs Prospera Criciuma |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-22:00 - Brasileiro Aspirantes Sub 23 Avai FC/SC U23 vs Ceara(U23) |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-22:00 - Brasileiro Aspirantes Sub 23 Fluminense(U23) vs Corinthians Paulista (SP)(U23) |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-22:00 - Brasileiro Aspirantes Sub 23 Vila Nova GO(U23) vs Gremio (RS)(U23) |
1-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-22:00 - Brasileiro Aspirantes Sub 23 Bragantino(U23) vs Juventude RS(U23) |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-01:30 - Brasileiro Serie B America MG vs Parana |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-02:00 - Brasileiro Serie B Confianca (SE) vs Juventude (RS) |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-04:00 - Brasileiro Serie B Chapecoense SC vs CRB (AL) |
2-0 |
3-2 |
Sun 13, Dec-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Vasco da Gama RJ U20 vs Botafogo RJ U20 |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Goias Youth vs Chapecoense Youth |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-22:30 - Brazil National Football Tournament U20 Vitoria Salvador Youth vs Gremio Youth |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-22:30 - Brazil National Football Tournament U20 Cruzeiro Youth vs Atletico Paranaense Youth |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-22:45 - Brazil National Football Tournament U20 Internacional (RS) Youth vs Santos Youth |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-18:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League Corinthians Paulista SP Women\'s vs Ferroviaria SP Women\'s |
0-1 |
3-1 |
Sun 13, Dec-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2 Ypiranga PE vs Vera Cruz PE |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2 Sete de Setembro PE vs Porto PE |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2 Centro Limoeirense/PE vs Ibis/PE |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-14:30 - Bulgaria Premier CSKA Sofia vs POFC Botev Vratsa |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-19:45 - Bulgaria Premier Ludogorets Razgrad vs Cherno More Varna |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-18:00 - Burundi Ligue A Atheletico Olympic vs Muzinga FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-18:00 - Burundi Ligue A Le Messager Ngozi vs Inter Stars |
1-0 |
|
Sun 13, Dec-15:30 - Burundi Ligue A Dynamik vs Vital\'O |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-17:00 - Burundi Ligue A Bumamuru vs Flambeau du Centre |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-17:00 - Burundi Ligue A Royal de Muramvya vs Olympic Star |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-00:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Atletico Paranaense vs Atletico Mineiro (MG) |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-00:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Bragantino vs Fortaleza |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A CR Flamengo (RJ) vs Santos |
1-0 |
4-1 |
Sun 13, Dec-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Internacional (RS) vs Botafogo (RJ) |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Palmeiras vs Esporte Clube Bahia |
3-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Goias vs Gremio (RS) |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Ceara vs Atletico Clube Goianiense |
0-0 |
1-2 |
Sun 13, Dec-01:00 - Chile Primera Division Union Espanola vs Colo Colo |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-03:30 - Chile Primera Division Universidad de Concepcion vs Audax Italiano |
1-0 |
3-1 |
Sun 13, Dec-17:00 - Chile Tercera Division General VelAsquez vs Deportes Concepcion |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-11:00 - Chinese FA Cup Shandong Luneng vs Wuhan Zall |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-22:00 - Club Friendly Fortaleza Youth vs ABC FC RN Youth |
2-0 |
5-0 |
Sun 13, Dec-22:00 - Club Friendly Vasco da Gama Youth vs Botafogo RJ Youth |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-22:00 - Club Friendly Santos Women\'s vs Sao Paulo Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-22:00 - Club Friendly Carapebus vs Casimiro De Abreu RJ |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-22:00 - Club Friendly Perilima PB Youth vs Bahia Youth |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-23:00 - Club Friendly Botafogo RJ Women\'s vs Ceara Women\'s |
0-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-03:00 - Club Friendly Ceara Youth vs Jacioba Youth |
2-0 |
6-1 |
Sun 13, Dec-03:00 - Club Friendly Santa Cruz PE Youth vs Globo Youth |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-04:30 - Colombia Copa Mustang Independiente Santa Fe vs La Equidad |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-00:00 - Colombia Copa Premier Leones vs Bogota FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-00:30 - Colombia Copa Premier Cortulua vs Valledupar FC |
4-0 |
5-0 |
Sun 13, Dec-17:30 - COSAFA Cup U20 Namibia(U20) vs Mozambique(U20) |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-14:00 - COSAFA Cup U20 Angola(U20) vs Zambia(U20) |
2-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-04:00 - Costa Rica Primera Division Alajuelense vs Cartagines Deportiva SA |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-18:00 - Croatia - 1. Division NK Lokomotiva Zagreb vs Slaven Belupo Koprivnica |
0-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-20:05 - Croatia - 1. Division NK Rijeka vs Dinamo Zagreb |
2-1 |
2-2 |
Sun 13, Dec-16:00 - Croatia - 2. Division Bijelo Brdo vs NK Opatija |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-14:00 - Croatia U19 Varteks Varazdin U19 vs Dinamo Zagreb (U19) |
0-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-17:00 - Cyprus 1 Division AEK Larnaca vs Nea Salamis |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-19:00 - Cyprus 1 Division Enosis Neon Paralimni FC vs Ethnikos Achnas |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-16:30 - Cyprus 2 Division Omonia Psevda vs Thoi Lakatamias |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-21:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Slavia Praha vs Slovan Liberec |
2-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Synot Slovacko vs Sparta Praha |
1-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-21:00 - Danish SAS Ligaen Brondby vs Sonderjyske |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-19:00 - Danish SAS Ligaen FC Nordsjaelland vs FC Kobenhavn |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-17:00 - Danish SAS Ligaen Aalborg BK vs Lyngby |
2-2 |
3-2 |
Sun 13, Dec-17:00 - Danish SAS Ligaen AC Horsens vs Aarhus AGF |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-18:00 - Denmark - 1. Division Helsingor vs Esbjerg FB |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-16:00 - Denmark - 1. Division Hobro I.K. vs Vendsyssel |
3-0 |
3-1 |
Sun 13, Dec-00:30 - Ecuador Copa Pilsener A Orense SC vs Tecnico Universitario |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A Macara vs Liga Deportiva Universitaria |
2-3 |
3-4 |
Sun 13, Dec-03:00 - Ecuador Copa Pilsener A L.D.U.Portoviejo vs Mushuc Runa |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-05:30 - Ecuador Copa Pilsener A Club Sport Emelec vs CD El Nacional |
0-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-21:30 - Egypt Premier League Al Ahly SC vs Masr El Maqassah |
1-1 |
3-1 |
Sun 13, Dec-19:00 - Egypt Premier League Al Masry vs El Ismaily |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-01:00 - El Salvador Primera Division Aguila vs Atletico Marte |
0-2 |
2-2 |
Sun 13, Dec-01:00 - El Salvador Primera Division Jocoro FC vs Isidro Metapan |
2-1 |
3-1 |
Sun 13, Dec-03:00 - El Salvador Primera Division Santa Tecla vs Luis Angel Firpo |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Dec-18:00 - England FA Women Super League Bristol City Women\'s vs West Ham United Women\'s |
0-1 |
0-4 |
Sun 13, Dec-18:00 - England FA Women Super League Brighton & H.A. Women\'s vs Chelsea FC Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-18:00 - England FA Women Super League Tottenham Hotspur Women\'s vs Aston Villa Women\'s |
2-1 |
3-1 |
Sun 13, Dec-18:30 - England FA Women Super League Manchester City Women\'s vs Arsenal Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-16:30 - England FA Women Super League Reading Women\'s vs Manchester United Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup Lincoln City Women\'s vs Solihull Moors Women\'s |
3-1 |
|
Sun 13, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup Billericay Town Women\'s vs Maidenhead United Women\'s |
4-0 |
|
Sun 13, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup Exeter City Women\'s vs Cheltenham Town Women\'s |
1-1 |
|
Sun 13, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup Chester-Le-Street Town Women\'s vs Brighouse Town Women\'s |
0-3 |
|
Sun 13, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup FC United of Manchester Women\'s vs Liverpool Feds Women\'s |
1-2 |
|
Sun 13, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup AFC Bournemouth Women\'s vs Southampton Women\'s |
0-5 |
|
Sun 13, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup Newcastle Women\'s vs Barnsley Women\'s |
2-0 |
3-1 |
Sun 13, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup Leyton Orient Women\'s vs Old Actonians Women\'s |
2-1 |
|
Sun 13, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup Harlow Town Women\'s vs Ipswich Women\'s |
2-8 |
2-9 |
Sun 13, Dec-19:00 - England FA Women\\\'s Cup Wolves Women\'s vs Stourbridge Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-18:00 - England Ladies Premier League Charlton Athletic Women\'s vs Leicester City Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Dec-18:00 - England Ladies Premier League Lewes Women\'s vs Crystal Palace Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sun 13, Dec-18:00 - England Ladies Premier League Sheffield United Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s |
2-3 |
3-3 |
Sun 13, Dec-18:00 - England Ladies Premier League London City Lionesses Women\'s vs Liverpool Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-16:00 - England Ladies Premier League Coventry Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s |
3-1 |
3-4 |
Sun 13, Dec-17:00 - England U23 Premier League Manchester United(U23) vs Manchester City(U23) |
2-1 |
2-2 |
Sun 13, Dec-17:00 - England U23 Premier League Leeds United U23 vs Aston Villa U23 |
2-2 |
3-2 |
Sun 13, Dec-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Sunderland Women\'s vs Derby County Women\'s |
5-4 |
|
Sun 13, Dec-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Huddersfield Town Women\'s vs Stoke City Women\'s |
8-1 |
|
Sun 13, Dec-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Fylde LFC Women\'s vs Sheffield Women\'s |
8-1 |
|
Sun 13, Dec-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Cardiff City Women\'s vs Hounslow Women\'s |
6-0 |
|
Sun 13, Dec-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Portsmouth Women\'s vs Milton Keynes Dons Women\'s |
4-1 |
|
Sun 13, Dec-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Crawley Wasps Women\'s vs Plymouth Argyle Women\'s |
4-0 |
|
Sun 13, Dec-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Oxford United Women\'s vs Keynsham Town Women\'s |
3-1 |
|
Sun 13, Dec-19:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Watford Women\'s vs Chichester City Women\'s |
4-0 |
|
Sun 13, Dec-20:30 - English Premier League Fulham vs Liverpool |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-00:00 - English Premier League Everton vs Chelsea FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-18:15 - English Premier League Crystal Palace vs Tottenham Hotspur |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-23:15 - English Premier League Leicester City vs Brighton & Hove Albion |
3-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-23:15 - English Premier League Arsenal vs Burnley |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-16:00 - English Premier League Southampton vs Sheffield United |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Estonia Meistri Liiga FC Kuressaare vs Maardu Linnameeskond |
1-1 |
4-2 |
Sun 13, Dec-17:30 - French Feminines D1 Paris Saint Germain Women\'s vs Le Havre Women\'s |
3-0 |
5-0 |
Sun 13, Dec-00:00 - French Le Championnat Ligue 1 RC Lens vs Montpellier HSC |
1-2 |
2-3 |
Sun 13, Dec-19:59 - French Le Championnat Ligue 1 Lille OSC vs Bordeaux |
2-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-16:00 - French Le Championnat Ligue 1 OGC Nice vs Stade Rennes FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Strasbourg vs FC Metz |
0-1 |
2-2 |
Sun 13, Dec-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Nantes vs Dijon |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 FC Lorient vs Nimes |
2-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Stade Brestois vs Stade de Reims |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-16:00 - German 3. Liga Saarbrucken vs Bayern Munich (Am) |
1-2 |
1-2 |
Sun 13, Dec-17:00 - German 3. Liga Hansa Rostock vs SV Meppen |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Dec-21:00 - German Bundesliga Bayer Leverkusen vs Hoffenheim |
2-0 |
4-1 |
Sun 13, Dec-18:30 - German Bundesliga Augsburg vs Schalke 04 |
1-0 |
2-2 |
Sun 13, Dec-16:30 - German Bundesliga 2 St. Pauli vs FC Erzgebirge Aue |
0-1 |
2-2 |
Sun 13, Dec-16:30 - German Bundesliga 2 FC Nurnberg vs Wurzburger Kickers |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-16:30 - German Bundesliga 2 Karlsruher SC vs Fortuna Dusseldorf |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-16:30 - German Bundesliga 2 Eintracht Braunschweig vs VfL Osnabruck |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Dec-17:00 - German Frauen Bundesliga Werder Bremen Women\'s vs Wolfsburg Women\'s |
1-2 |
1-5 |
Sun 13, Dec-17:00 - German Frauen Bundesliga Bayer Leverkusen Women\'s vs SC Sand Women\'s |
2-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-17:00 - German Frauen Bundesliga Hoffenheim Women\'s vs Duisburg Women\'s |
1-0 |
7-0 |
Sun 13, Dec-17:00 - German Frauen Bundesliga SV Meppen Women\'s vs SC Freiburg Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-17:00 - German Frauen Bundesliga Eintracht Frankfurt Women\'s vs Bayern Munich Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West RW Oberhausen vs Preuben Munster |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Germany Woman\\\'s Cup TV Jahn Delmenhorst Women\'s vs Walddorfer SV Women\'s |
0-2 |
1-2 |
Sun 13, Dec-22:00 - Ghana Premier League Accra Hearts of Oak vs Dreams FC(GHA) |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-19:00 - Ghana Premier League Ashanti Gold vs Elmina Sharks |
0-1 |
4-2 |
Sun 13, Dec-19:00 - Ghana Premier League Liberty Professionals vs Great Olympics |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-19:00 - Ghana Premier League Aduana Stars vs Techiman Eleven Wonders |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-19:00 - Ghana Premier League WAFA vs Berekum Chelsea |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-19:00 - Ghana Premier League Karela United vs King Faisal Babes |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-21:30 - Gibraltar Premier Divisio Manchester 62 FC vs Europa FC |
0-4 |
0-9 |
Sun 13, Dec-17:00 - Greece Super League 1 Lamia vs Olympiakos Piraeus |
0-3 |
0-6 |
Sun 13, Dec-21:30 - Greece Super League 1 Aris Salonica vs PAOK Saloniki |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-19:15 - Greece Super League 1 Apollon Smirnis vs AEK Athens |
1-3 |
3-4 |
Sun 13, Dec-19:15 - Greece Super League 1 Volos NPS vs Panaitolikos Agrinio |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-17:30 - Holland Eredivisie Willem II vs Sparta Rotterdam |
0-2 |
1-3 |
Sun 13, Dec-17:30 - Holland Eredivisie VVV-Venlo vs Feyenoord Rotterdam |
0-0 |
0-3 |
Sun 13, Dec-23:00 - Holland Eredivisie FC Twente Enschede vs AZ Alkmaar |
0-2 |
1-3 |
Sun 13, Dec-15:15 - Holland Eredivisie Vitesse Arnhem vs SC Heerenveen |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-19:45 - Holland Eredivisie PSV Eindhoven vs FC Utrecht |
2-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-00:00 - Holland Jupiler League FC Eindhoven vs MVV Maastricht |
1-0 |
4-0 |
Sun 13, Dec-01:00 - Honduras Liga Nacional Marathon vs CD Olimpia |
1-1 |
1-3 |
Sun 13, Dec-01:00 - Honduras Liga Nacional CD Vida vs UPNFM |
0-1 |
0-3 |
Sun 13, Dec-01:00 - Honduras Liga Nacional CD Motagua vs Platense |
2-0 |
5-0 |
Sun 13, Dec-01:00 - Honduras Liga Nacional Real Sociedad Tocoa vs Real Espana |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-01:00 - Honduras Liga Nacional Real de Minas vs Honduras Progreso |
3-2 |
3-4 |
Sun 13, Dec-22:45 - Hungary NB Ⅱ Vasas SC vs Bekescsaba |
1-1 |
2-3 |
Sun 13, Dec-16:00 - Hungary NB Ⅱ Debreceni VSC vs DEAC |
4-1 |
4-1 |
Sun 13, Dec-16:00 - Hungary NB Ⅱ Kaposvari Rakoczi vs ETO Gyori FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-16:00 - Hungary NB Ⅱ Soroksar vs Dorogi FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-16:00 - Hungary NB Ⅱ Gyirmot SE vs Szentlorinc SE |
1-0 |
1-2 |
Sun 13, Dec-16:00 - Hungary NB Ⅱ BFC Siofok vs Budaorsi SC |
0-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-16:00 - Hungary NB Ⅱ Szolnoki MAV FC vs Szombathelyi Haladas |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-19:59 - Hungary NB Ⅱ Kazincbarcika vs FC Ajka |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-19:59 - Hungary NB Ⅱ Szegedi AK vs Csakvari TK |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-17:30 - Hungary NB1 Mezokovesd-Zsory vs Paksi SE |
2-1 |
4-3 |
Sun 13, Dec-19:59 - Hungary NB1 MTK Budapest FC vs Diosgyor VTK |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-18:00 - India Super League Bengaluru vs Kerala Blasters FC |
1-1 |
4-2 |
Sun 13, Dec-15:30 - India Super League Northeast United vs Chennaiyin FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-15:30 - Iran League Machine Sazi vs Tractor S.C. |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-16:15 - Iran League Shahr Khodrou vs Esteghlal Tehran |
0-2 |
0-2 |
Sun 13, Dec-20:30 - Iraqi League Al Shorta vs Al Najaf |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-17:15 - Iraqi League Al Zawraa vs Alsinaat Alkahrabaiya |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Iraqi League Baghdad vs Naft Al Junoob |
2-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Iraqi League Erbil SC vs Naft Misan |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Iraqi League Zakho vs Al Kahrabaa |
1-2 |
1-3 |
Sun 13, Dec-15:00 - Iraqi League Al Qasim Sport Club vs Al-Hudod |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-22:00 - Israel Premier League Hapoel Beer Sheva vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona |
2-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-22:45 - Israel Premier League Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Haifa |
1-2 |
4-3 |
Sun 13, Dec-21:00 - Italian Serie A Genoa vs Juventus |
0-0 |
1-3 |
Sun 13, Dec-23:45 - Italian Serie A AC Milan vs Parma Calcio 1913 |
0-1 |
2-2 |
Sun 13, Dec-15:45 - Italian Serie A Cagliari vs Inter Milan |
1-0 |
1-3 |
Sun 13, Dec-18:00 - Italian Serie A Napoli vs Sampdoria |
0-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-18:00 - Italian Serie A Bologna vs AS Roma |
1-5 |
1-5 |
Sun 13, Dec-18:00 - Italian Serie A Atalanta vs Fiorentina |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-17:30 - Italian Women Division 1 Empoli Women\'s vs Fiorentina Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-15:30 - Italian Women Division 1 AC Milan Women\'s vs US Sassuolo Calcio Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-15:30 - Italian Women Division 1 Napoli Women\'s vs Hellas Verona Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-18:00 - Italy C1A Pro Patria vs Calcio Lecco |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-18:00 - Italy C1A Lucchese vs Piacenza |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-18:00 - Italy C1A Pistoiese vs Livorno |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-18:00 - Italy C1A US Pergolettese vs Novara Calcio |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-18:00 - Italy C1A Pro Sesto vs Pontedera |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Dec-18:00 - Italy C1A Giana Erminio vs Grosseto |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-18:00 - Italy C1A Juventus(U23) vs Alessandria |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-15:30 - Italy C1A Olbia vs Renate AC |
1-1 |
2-2 |
Sun 13, Dec-20:30 - Italy C1B Arezzo vs Modena |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-20:30 - Italy C1B Mantova vs Cesena |
0-2 |
0-4 |
Sun 13, Dec-20:30 - Italy C1B Sambenedettese vs Matelica |
1-0 |
2-3 |
Sun 13, Dec-18:00 - Italy C1B Perugia vs USD Virtus Verona |
0-1 |
2-2 |
Sun 13, Dec-18:00 - Italy C1B Fermana vs Ravenna |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-18:00 - Italy C1B Alto Adige/Sudtirol vs Legnago Salus |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-18:00 - Italy C1B Alma Juventus Fano vs FeralpiSalo |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-18:00 - Italy C1B Carpi vs Gubbio |
0-1 |
2-2 |
Sun 13, Dec-20:30 - Italy C1C FC Bari 1908 vs Vibonese |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-20:30 - Italy C1C Avellino vs Ternana |
1-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-20:30 - Italy C1C S.S. Monopoli 1966 vs Foggia |
2-2 |
2-3 |
Sun 13, Dec-20:30 - Italy C1C Turris Neapolis vs Teramo |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-17:30 - Italy C1C Palermo vs Casertana F.C. |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-18:00 - Italy C1C Cavese vs Virtus Francavilla |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-18:00 - Italy C1C A.S. Viterbese Castrense vs Catania |
0-0 |
1-2 |
Sun 13, Dec-18:00 - Italy C1C A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs U.S. Catanzaro 1929 |
1-1 |
1-3 |
Sun 13, Dec-17:30 - Italy Serie D AS Sorrento Calcio vs USD Lavello |
1-2 |
3-4 |
Sun 13, Dec-17:30 - Italy Serie D Aprilia vs Tolentino |
0-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-17:30 - Italy Serie D AC Belluno vs AC Mestre |
1-0 |
|
Sun 13, Dec-17:30 - Italy Serie D Arzignano Valchiampo vs Cartigliano |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-17:30 - Italy Serie D Trastevere Calcio vs Sporting Trestina |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-17:30 - Italy Serie D Pineto vs Real Giulianova |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-17:30 - Italy Serie D Roccella vs ACR Messina |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-17:30 - Italy Serie D Citta di Fasano vs ACD Nardo |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-17:30 - Italy Serie D Ostia Mare vs Cannara |
2-1 |
2-3 |
Sun 13, Dec-17:30 - Italy Serie D Cjarlins Muzane vs ASD Caldiero Terme |
1-1 |
2-2 |
Sun 13, Dec-17:30 - Italy Serie D Flaminia vs ASD Grassina |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-17:30 - Italy Serie D APDC Chions vs Adriese |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Dec-17:30 - Italy Serie D Aglianese vs Sammaurese |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-17:30 - Italy Serie D UC Sinalunghese vs Lornano Badesse |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-17:30 - Italy Serie D Franciacorta vs Sona |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-17:30 - Italy Serie D Carbonia vs Nola 1925 |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-17:30 - Italy Serie D US Corticella vs Fiorenzuola |
0-1 |
1-5 |
Sun 13, Dec-17:30 - Italy Serie D Desenzano Calvina vs Vis Nova Giussano |
0-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-17:30 - Italy Serie D San Luca vs Santa Maria Cilento |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-09:00 - Japan Emperor Cup Fukuyama City vs Arterivo Wakayama |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-14:00 - Japan Emperor Cup Tsukuba University vs Kochi United |
0-0 |
2-2 |
Sun 13, Dec-08:00 - Japan Emperor Cup Verspah Oita vs Honda FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-08:00 - Japan Emperor Cup Fukui United vs Reinmeer Aomori F.C. |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-10:00 - Japan Futsal League Booulos Nagano Futsal vs Fugador Sumida Futsal |
2-3 |
2-3 |
Sun 13, Dec-12:00 - Japan Futsal League Bardral Urayasu Futsal vs Shonan Bellmare Futsal |
1-0 |
2-3 |
Sun 13, Dec-06:00 - Japan Futsal League Vasagey Oita Futsal vs Yokohama S&CC Futsal |
4-1 |
|
Sun 13, Dec-08:00 - Japan Futsal League Espo Lada Hokkaido Futsal vs Fuchu Athletic FC Futsal |
1-1 |
1-3 |
Sun 13, Dec-09:00 - Japan Women Empresss Cup Vegalta Sendai Women\'s vs Setagaya Sfida Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-06:00 - Japan Women Empresss Cup Albirex Niigata Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s |
0-1 |
3-1 |
Sun 13, Dec-09:00 - Japanese League Division 2 Tokyo Verdy vs V-Varen Nagasaki |
0-2 |
0-2 |
Sun 13, Dec-09:00 - Japanese League Division 2 Avispa Fukuoka vs Kyoto Sanga FC |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-09:00 - Japanese League Division 2 Omiya Ardija vs Renofa Yamaguchi |
2-0 |
3-1 |
Sun 13, Dec-09:00 - Japanese League Division 2 Ventforet Kofu vs Matsumoto Yamaga FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-09:00 - Japanese League Division 2 Montedio Yamagata vs Fagiano Okayama |
2-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-09:00 - Japanese League Division 2 Tokushima Vortis vs JEF United Ichihara Chiba |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-09:00 - Japanese League Division 2 Zweigen Kanazawa vs Tochigi SC |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-09:00 - Japanese League Division 2 Giravanz Kitakyushu vs Jubilo Iwata |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-09:00 - Japanese League Division 2 FC Machida Zelvia vs Mito Hollyhock |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-10:10 - Japanese League Division 2 Albirex Niigata vs Thespakusatsu Gunma |
1-0 |
1-2 |
Sun 13, Dec-11:00 - Japanese League Division 2 FC Ryukyu vs Ehime FC |
1-0 |
6-0 |
Sun 13, Dec-09:00 - Japanese League Division 3 AC Nagano Parceiro vs FC Gifu |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-08:00 - Japanese League Division 3 Roasso Kumamoto vs Kamatamare Sanuki |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-08:00 - Japanese League Division 3 Fukushima United FC vs Gainare Tottori |
0-0 |
1-2 |
Sun 13, Dec-08:00 - Japanese League Division 3 SC Sagamihara vs Blaublitz Akita |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-08:00 - Japanese League Division 3 Fujieda MYFC vs Vanraure Hachinohe FC |
2-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-08:00 - Japanese League Division 3 Azul Claro Numazu vs YSCC Yokohama |
0-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-08:00 - Japanese League Division 3 Kagoshima United vs Gamba Osaka (U23) |
1-2 |
6-4 |
Sun 13, Dec-09:00 - Japanese League Division 3 Kataller Toyama vs Imabari FC |
0-2 |
1-3 |
Sun 13, Dec-09:00 - Japanese League Division 3 Cerezo Osaka(U23) vs Grulla Morioka |
0-2 |
0-5 |
Sun 13, Dec-16:00 - Kenya Premier League KCB Nairobi vs Kakamega Homeboyz |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-16:00 - Kenya Premier League Vihiga United vs Nzoia United |
2-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-16:30 - Kenya Premier League Posta Rangers vs Wazito FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-15:30 - Kosovo Cup Vllaznia Pozheran vs Dukagjini |
1-0 |
1-4 |
Sun 13, Dec-16:00 - Kosovo Super League KF Llapi vs KF Feronikeli |
2-1 |
3-2 |
Sun 13, Dec-16:30 - Kosovo Super League KF Prishtina vs Ballkani |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-17:00 - Kuwait Premier League Burgan SC vs Al-Shabab(KUW) |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-19:30 - Kuwait Premier League Al Fahaheel SC vs Al-Salmiyah |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-18:05 - Lebanese League Nejmeh Club vs Al-Ansar(LIB) |
0-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-16:15 - Lebanese League Shabab El Bourj vs Shabab Al-Sahel |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-16:15 - Lebanese League Bourj vs Al Akhaahli Alay |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-17:00 - Malta First Division League St. Andrews vs Zebbug Rangers |
0-1 |
1-4 |
Sun 13, Dec-14:00 - Malta First Division League Fgura United vs Qormi F.C. |
2-1 |
3-1 |
Sun 13, Dec-21:15 - Malta First Division League Vittoriosa Stars vs Naxxar Lions |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-18:15 - Malta First Division League Mqabba FC vs Swieqi United |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-22:30 - Malta First Division League Qrendi vs Pieta Hotspurs |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-17:00 - Malta Premier League Hibernians FC vs Birkirkara FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-21:15 - Malta Premier League Floriana F.C. vs Sliema Wanderers FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-00:00 - Malta Premier League Lija Athletic vs Mosta FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-21:00 - Mexico Primera Divison 2 Mineros De Fresnillo vs Cimarrones de Sonora B |
2-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-00:00 - Mexico Primera Divison 2 Pioneros De Cancun vs Deportivo Cafessa |
0-3 |
0-3 |
Sun 13, Dec-05:00 - Mexico Primera Divison A Celaya FC vs Tampico Madero |
1-1 |
2-2 |
Sun 13, Dec-07:05 - Mexico Primera Divison A CF Atlante vs Monarcas Morelia |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga Decic Tuzi vs FK Buducnost Podgorica |
0-2 |
0-4 |
Sun 13, Dec-17:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Zeta vs FK Iskra Danilovgrad |
0-0 |
0-2 |
Sun 13, Dec-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Podgorica vs OFK Titograd |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga Jezero Plav vs FK Rudar Pljevlja |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-16:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Sutjeska Niksic vs OFK Petrovac |
2-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-18:00 - Morocco Division 2 KAC de Kenitra vs ASS Association Sportive de Sale |
0-2 |
1-2 |
Sun 13, Dec-18:00 - Morocco Division 2 Racing Casablanca vs Wydad Fes |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-18:00 - Morocco Division 2 UTS Union Touarga Sport Rabat vs Raja de Beni Mellal |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-18:00 - Morocco Division 2 Club Salmi vs Olympique Dcheira |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-20:30 - Morocco Super League Moghreb Tetouan vs DHJ Difaa Hassani Jadidi |
1-1 |
2-2 |
Sun 13, Dec-18:30 - Morocco Super League RCOZ Oued Zem vs Renaissance Sportive de Berkane |
1-2 |
1-3 |
Sun 13, Dec-22:30 - Morocco Super League Raja Casablanca Atlhletic vs MCO Mouloudia Oujda |
0-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-22:30 - Morocco Super League FUS Fath Union Sportive Rabat vs IRT Itihad de Tanger |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-06:00 - New Zealand Football Championships Eastern Suburbs AFC vs Team Wellington |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-07:00 - New Zealand Football Championships Canterbury United vs Auckland City |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga FK Vardar vs FK Makedonija Gjorce Petrov |
1-0 |
2-2 |
Sun 13, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga Pelister Bitola vs Belasica Strumica |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga Borec Veles vs Sileks |
2-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga Akademija Pandev vs FK Shkendija |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga FC Struga Trim-Lum vs Rabotnichki |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Teteks Tetovo vs Vardar Forino |
2-0 |
3-1 |
Sun 13, Dec-16:00 - Norway Adeccoligaen Sogndal vs Asane Fotball |
2-0 |
2-2 |
Sun 13, Dec-16:00 - Norway Adeccoligaen Lillestrom vs Grorud IL |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-16:00 - Norway Adeccoligaen Raufoss vs KFUM Oslo |
1-1 |
5-4 |
Sun 13, Dec-16:00 - Norway Adeccoligaen Kongsvinger vs Ullensaker/Kisa IL |
2-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-16:00 - Norway Adeccoligaen Jerv vs Stjordals Blink |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-16:00 - Norway Adeccoligaen Ranheim IL vs Sandnes Ulf |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-16:00 - Norway Adeccoligaen Strommen vs Tromso IL |
0-1 |
1-4 |
Sun 13, Dec-16:00 - Norway Adeccoligaen Oygarden FK vs HamKam |
0-2 |
1-3 |
Sun 13, Dec-21:00 - Norwegian Tippeligaen Stabaek vs Kristiansund BK |
0-0 |
2-2 |
Sun 13, Dec-21:00 - Norwegian Tippeligaen Rosenborg vs Molde |
1-1 |
3-1 |
Sun 13, Dec-21:00 - Norwegian Tippeligaen Sandefjord vs Odd Grenland |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-01:30 - Paraguayan Primera Division CA River Plate Asuncion vs FC Nacional Asuncion |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-03:45 - Paraguayan Primera Division Olimpia Asuncion vs General Diaz |
2-2 |
4-2 |
Sun 13, Dec-00:00 - Peru Primera Division Ayacucho Futbol Club vs Sporting Cristal |
1-1 |
1-4 |
Sun 13, Dec-20:30 - Poland - Ekstraklasa Rakow Czestochowa vs Jagiellonia Bialystok |
1-0 |
3-2 |
Sun 13, Dec-18:00 - Poland - Ekstraklasa Stal Mielec vs Lech Poznan |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-15:40 - Poland - I liga Korona Kielce vs Radomiak Radom |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Dec-16:00 - Poland - I liga Sandecja Nowy Sacz vs Gornik Leczna |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-15:15 - Poland - II liga Stal Rzeszow vs GKS Katowice |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-17:00 - Poland - II liga KKS 1925 Kalisz vs Znicz Pruszkow |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-18:00 - Portugal Cup Vitoria Guimaraes vs C.D. Santa Clara |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Portugal Cup Cova Piedade vs Moreirense |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-22:30 - Portugal Cup FC Porto vs Desportivo de Tondela |
2-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-01:00 - Portugal Cup GD Estoril-Praia vs Boavista FC |
0-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-20:45 - Qatar League Al-Sailiya vs Qatar SC |
1-2 |
1-3 |
Sun 13, Dec-20:45 - Qatar League Al Duhail SC vs Al-Arabi SC |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-18:15 - Qatar League Al-Sadd vs Al-Gharafa SC |
1-0 |
4-1 |
Sun 13, Dec-13:00 - Republic of Azerbaijan Division 1 Neftchi Baku B vs Zaqatala FK |
2-0 |
3-2 |
Sun 13, Dec-14:00 - Republic of Azerbaijan Division 1 FK Kapaz Ganca vs Sabah FK Baku B |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-14:00 - Republic of Azerbaijan Division 1 Qaradag Lokbatan vs Qarabag B |
0-1 |
0-3 |
Sun 13, Dec-14:00 - Republic of Azerbaijan Division 1 Standard Sumqayit B vs Kesla FK B |
2-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-20:15 - Romania - Divizia A Hermannstadt vs FC Voluntari |
1-2 |
3-2 |
Sun 13, Dec-13:30 - Romania - Divizia A Academica Clinceni vs Arges |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-23:00 - Romania - Divizia A CFR Cluj vs FC Steaua Bucuresti |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-13:00 - Russia Futsal League Tyumen Futsal vs Samara Futsal |
2-0 |
7-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Russia Futsal League TTG-Ugra Yugorsk Futsal vs Novaja Generacija Futsal |
4-1 |
4-1 |
Sun 13, Dec-17:30 - Russia Premier League Krasnodar FK vs Lokomotiv Moscow |
2-0 |
5-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Russia Premier League FC Tambov vs Rubin Kazan |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-19:59 - Russia Premier League CSKA Moscow vs FC Ural Yekaterinburg |
1-1 |
2-2 |
Sun 13, Dec-19:59 - Russia Premier League Akhmat Grozny vs FK Rostov |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Russia Youth Championship League Spartak Moscow Youth vs Arsenal Tula Youth |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-20:45 - Saudi Arabia Professional League Al Hilal vs Al Wahda Mecca |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-19:59 - Scotland FA Cup Glasgow University vs Linlithgow Rose |
1-0 |
1-2 |
Sun 13, Dec-20:10 - Scotland Women\\\'s Premier League Glasgow City Women\'s vs Glasgow Rangers Women\'s |
0-3 |
0-5 |
Sun 13, Dec-18:00 - Scotland Women\\\'s Premier League Hibernian Women\'s vs Forfar Farmington Women\'s |
3-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-19:00 - Scotland Women\\\'s Premier League Hearts Women\'s vs Spartans Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-16:30 - Scotland Women\\\'s Premier League Motherwell Women\'s vs Celtic Women\'s |
0-1 |
0-5 |
Sun 13, Dec-19:00 - Scottish Premier League Celtic vs Kilmarnock |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-16:00 - Scottish Premier League Dundee United vs Glasgow Rangers |
1-2 |
1-2 |
Sun 13, Dec-19:59 - Serbia - 1. Liga Crvena Zvezda Beograd vs OFK Backa |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-00:00 - Serie C - Brazil Londrina (PR) vs Remo Belem (PA) |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-22:00 - Serie D - Brazil America FC Natal RN vs Coruripe AL |
1-0 |
5-0 |
Sun 13, Dec-22:30 - Serie D - Brazil Mirassol vs SER Caxias do Sul |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-22:45 - Serie D - Brazil Altos/PI vs Rio Branco (AC) |
1-1 |
3-1 |
Sun 13, Dec-23:00 - Serie D - Brazil River (PI) vs Galvez AC |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-23:00 - Serie D - Brazil SE Gama (DF) vs Goianesia GO |
1-2 |
1-2 |
Sun 13, Dec-23:00 - Serie D - Brazil Aparecidense GO vs Tupynambas/MG |
2-0 |
4-0 |
Sun 13, Dec-17:00 - Slovakia 1. Liga Trencin vs MFK Zemplin Michalovce |
0-2 |
2-2 |
Sun 13, Dec-18:00 - Slovakia 1. Liga Spartak Trnava vs Slovan Bratislava |
0-2 |
0-3 |
Sun 13, Dec-19:00 - Slovenia 1. Liga ND Mura 05 vs Domzale |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-17:00 - South Africa The Nedbank Cup JDR Stars vs Cape Umoya United |
1-0 |
3-2 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Ladies League Division 2 Atleico Malaga Women\'s vs Cordoba Women\'s |
1-3 |
|
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Ladies League Division 2 Joventut Almassora Women\'s vs Alhama CF Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Ladies League Division 2 SE AEM Women\'s vs Deportivo Alaves Women\'s |
1-0 |
|
Sun 13, Dec-21:30 - Spanish Ladies Premier League Real Betis Women\'s vs Levante UD Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League Atletico de Madrid Women\'s vs Madrid CFF Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League RCD Espanyol Women\'s vs Real Madrid CF Women\'s |
0-3 |
1-8 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League Sporting De Huelva Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League Rayo Vallecano Women\'s vs Eibar Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League Santa Teresa CD Women\'s vs Granadilla Tenerife Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League Deportivo La Coruna Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s |
0-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-19:15 - Spanish Ladies Premier League Sevilla FC Women\'s vs Real Sociedad Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-21:30 - Spanish Primera Division Elche vs Granada CF |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-00:00 - Spanish Primera Division Real Madrid vs Atletico Madrid |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-19:15 - Spanish Primera Division Real Betis vs Villarreal |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-17:00 - Spanish Primera Division Real Sociedad vs Eibar |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-21:00 - Spanish Primera U19 CF Trival Valderas U19 vs Valladolid(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-14:00 - Spanish Primera U19 Racing de Ferrol(U19) vs Deportivo La Coruna(U19) |
1-1 |
|
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Primera U19 Patacona(U19) vs Hercules CF(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-17:00 - Spanish Segunda Division UD Logrones vs Espanyol |
0-2 |
0-3 |
Sun 13, Dec-21:15 - Spanish Segunda Division Las Palmas vs Alcorcon |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-19:00 - Spanish Segunda Division Almeria vs Malaga |
1-1 |
3-1 |
Sun 13, Dec-23:30 - Spanish Segunda Division FC Cartagena vs Sabadell |
0-0 |
1-2 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Unionistas de Salamanca vs CF Salmantino UDS |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Coruxo FC vs Pontevedra |
2-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CD Lealtad vs Burgos CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Deportivo La Coruna vs Celta Vigo B |
1-2 |
1-2 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 SD Tarazona vs SD Ejea |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Ebro vs UD Mutilvera |
0-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Alaves B vs SD Laredo |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Barcelona B vs Espanyol B |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Gimnastic Tarragona vs UE Llagostera |
0-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CF Badalona vs UE Cornella |
2-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Alcoyano vs Atzeneta UE |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UD Levante B vs Hercules CF |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Villarreal B vs Orihuela CF |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 AE Prat vs L\'Hospitalet |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Dec-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 SCR Pena Deportiva vs UD Ibiza |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UE Olot vs Lleida |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Marbella FC vs C.D. San Fernando Isleno |
1-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Sevilla Atletico vs Lorca Deportiva FC |
2-0 |
4-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Recreativo Granada vs Yeclano Deportivo |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Murcia vs UCAM Murcia |
0-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Cordoba C.F. vs CD El Ejido 2012 |
0-0 |
4-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 UD Melilla vs Extremadura |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Las Rozas vs Getafe B |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Atletico de Madrid B vs Real Madrid Castilla |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 San Sebastian Reyes vs CF Rayo Majadahonda |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Atletico Baleares vs UD Poblense |
1-1 |
2-3 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Villarrubia CF vs Talavera de la Reina |
1-1 |
1-3 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 UD Socuellamos vs Don Benito |
2-1 |
4-1 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Merida AD vs CD Badajoz |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Villanovense vs CP Villarrobledo |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-14:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Condal CF vs CD Colunga |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Tuilla vs Club Siero |
2-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UD Gijon Industrial vs CD Mosconia |
0-0 |
1-2 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Praviano vs Real Aviles |
0-0 |
1-2 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Urraca CF vs EI San Martin |
2-1 |
3-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias SD Lenense vs UC Ceares |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UD Llanera vs Navarro |
1-0 |
|
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Valdesoto vs Real Titanico DE Laviana |
1-0 |
|
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Vallobin vs Aviles Stadium |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias L\'Entregu CF vs CD Llanes |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Ourense vs Pontellas |
3-1 |
|
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia UD Somozas vs CD As Pontes |
1-0 |
|
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Silva SD vs CSD Arzua |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Polvorin vs AG Estudiantil |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Viveiro CF vs Bergantinos CF |
0-4 |
|
Sun 13, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Arenteiro vs Rapido de Bouzas |
1-1 |
|
Sun 13, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia SD Fisterra vs Deportivo La Coruna B |
1-2 |
|
Sun 13, Dec-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Galicia UD Atios vs UD Ourense |
1-0 |
2-2 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Arosa Sociedad Cultural vs Ribadumia CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Choco vs CD Barco |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Paiosaco vs Racing Villalbes |
0-2 |
2-2 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Estradense vs CF Alondras |
3-0 |
3-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD San Roque de Lepe vs CD Utrera |
1-0 |
|
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Atletico Antoniano vs CD Rota |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Cordoba CF B vs Coria Club de Futbol |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta La Palma CF vs Salerm Cosmetics Puente Genil |
0-1 |
|
Sun 13, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta UD Los Barrios vs Xerez Deportivo |
0-2 |
1-2 |
Sun 13, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Sevilla C vs CD Pozoblanco |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Cabecense vs AD Ceuta |
1-0 |
2-2 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Xerez CD vs Arcos CF |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Conil CF vs UB Lebrijana |
1-1 |
3-2 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Binissalem vs CD Llosetense |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears SD Formentera vs Mallorca B |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Platges De Calvia vs Sant Jordi |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Soller vs Portmany |
0-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Lanzarote vs Villa Santa Brigida |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias UD San Fernando vs CD Union Puerto |
0-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias UD Guia vs UD Las Palmas C |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EDMF Churra vs CD Bullense |
0-0 |
1-2 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Aguilas FC vs Olimpico de Totana |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EG El Palmar vs SFC Minerva |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia UCAM Murcia B vs Real Murcia B |
0-0 |
0-2 |
Sun 13, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Mar Menor vs FC Cartagena B |
0-1 |
0-3 |
Sun 13, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia La Hoya Lorca CF vs UCAM Cartagena FC |
0-2 |
0-5 |
Sun 13, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Racing Murcia FC vs Ciudad de Murcia |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Mazarron CF vs Deportiva Minera |
2-1 |
4-1 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Muleno CF vs CF El Castillo |
2-0 |
|
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Arroyo Club Polideportivo vs CD Miajadas |
0-0 |
0-3 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Azuaga vs UD Fuente de Cantos |
1-1 |
3-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura UD Montijo vs Extremadura B |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Calamonte vs UP Plasencia |
1-0 |
|
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CF Trujillo vs AD Llerenense |
3-1 |
4-1 |
Sun 13, Dec-15:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Jerez Industrial CF vs CD Diocesano |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura RCP Valverdeno vs Cacereno |
0-1 |
0-3 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Moralo CP vs AD Lobon |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CP Chinato vs CF Campanario |
2-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra UCD Burlades vs Beti Kozkor KE |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra FC Bidezarra vs Murchante |
0-3 |
|
Sun 13, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Pena Azagresa vs CD Pena Sport |
0-2 |
|
Sun 13, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Anguiano vs CD Varea |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Berceo vs CDFC La Calzada |
0-2 |
0-5 |
Sun 13, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Casalarreina vs Racing Rioja CF |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CP Calasancio vs CD Pradejon |
1-1 |
|
Sun 13, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CA River Ebro vs Calahorra B |
1-3 |
|
Sun 13, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Arnedo vs CD Villegas |
2-0 |
5-0 |
Sun 13, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Comillas vs CA Vianes |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Tedeon vs CCD Alberite |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Zaragoza B vs CD Binefar |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Barbastro vs CF Calamocha |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Epila CF vs CD Sarinena |
0-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Valdefierro vs SD Huesca B |
0-2 |
1-4 |
Sun 13, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Villanueva vs CD Cuarte Industria |
2-1 |
|
Sun 13, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon AD Almudevar vs CD Robres |
0-2 |
0-2 |
Sun 13, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Carinena vs CF Illueca |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Brea vs Utebo FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon SD Borja vs AD Sabinanigo |
2-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon UD Fraga vs CD Belchite 97 |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Tarancon vs CD Illescas |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Azuqueca vs CD Marchamalo |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Almagro CF vs La Roda CF |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Torrijos vs CD Guadalajara |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Atletico Ibanes vs Manchego Ciudad |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-19:15 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Quintanar Del Rey vs Huracan de Balazote |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Madridejos vs Toledo |
0-1 |
0-3 |
Sun 13, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Albacete B vs La Solana |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Rinconeda Polanco vs SD Revilla |
1-0 |
|
Sun 13, Dec-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria AD Siete Villas vs SD Textil Escudo |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Guarnizo vs UC Cartes |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Tropezon vs CF Vimenor |
2-1 |
2-2 |
Sun 13, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Vitoria(SPA) vs Urduliz FT |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-14:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Real Sociedad C vs Sociedad Deportiva Beasain |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Santutxu vs Aurrera de Ondarroa |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Sodupe UC vs CD Baskonia |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Sant Andreu vs EC Granollers |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Castelldefels vs FC Vilafranca |
1-1 |
2-2 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UA Horta vs UE Vilassar de Mar |
2-2 |
2-3 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya San Cristobal vs Santfeliuenc FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Girona II vs FE Grama |
0-1 |
3-1 |
Sun 13, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Peralada vs Cerdanyola del Valles |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Valls UE vs CF Montanesa |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Igualada vs CE Europa |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Torrent CF vs Villarreal C |
0-0 |
0-2 |
Sun 13, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Silla CF vs Acero |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana UD Alzira vs Atletico Saguntino |
1-0 |
4-1 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana CD Olimpic Xativa vs Elche CF Ilicitano |
1-0 |
1-3 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Crevillente vs Novelda |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Jove Espanol vs Hercules CF B |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Alcorcon B vs Mostoles |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Real Aranjuez CF vs Atletico Pinto |
4-0 |
5-1 |
Sun 13, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid San Fernando Henares vs Rayo Vallecano B |
0-1 |
2-2 |
Sun 13, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Villaverde Boetticher CF vs AD Parla |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CD El Alamo vs RCD Carabanchel |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Complutense Alcala vs Flat Earth |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CF Pozuelo Alarcon vs AD Union Adarve |
1-2 |
2-3 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Mostoles CF vs CF Trival Valderas |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Paracuellos Antamira vs DAV Santa Ana |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Moratalaz vs RSD Alcala Henares |
1-1 |
2-2 |
Sun 13, Dec-16:45 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Villanueva del Pardillo vs AD Torrejon CF |
1-1 |
3-1 |
Sun 13, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CyDL Jupiter Leones vs CD Penaranda DE Bracamonte |
1-0 |
5-0 |
Sun 13, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon La Baneza vs Salmantino B |
2-0 |
5-0 |
Sun 13, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Atletico Bembibre vs Atletico Astorga |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon SD Almazan vs CD Mirandes B |
2-2 |
|
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Real Avila CF vs CD La Granja |
2-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Arandina vs Numancia B |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Cristo Atletico vs Atletico Tordesillas |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Torredonjimeno vs CD Huetor Tajar |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico Malagueno vs Melilla CD |
1-0 |
5-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Real Jaen CF vs Almeria B |
1-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Huetor Vega vs Maracena |
2-1 |
2-2 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Poli Almeria vs Loja CD |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Estepona vs Juventud Torremolinos |
0-0 |
1-2 |
Sun 13, Dec-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Alhaurino vs Motril CF |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Antequera CF vs Alhaurin de la Torre |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Torreperogil vs Atletico Mancha Real |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-18:00 - Sweden Superettan Trelleborgs FF vs Brommapojkarna |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-18:00 - Sweden Superettan Dalkurd FF vs Landskrona BoIS |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Dec-16:00 - Sweden Superettan Kalmar FF vs Jonkopings Sodra IF |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-19:00 - Swiss Super League Young Boys vs Servette |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-19:00 - Swiss Super League FC Lugano vs Zurich |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-19:00 - Swiss Super League Lausanne Sports vs St. Gallen |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-10:00 - Taiwan Football Premier League Taipei Red Lions vs Inter Taoyuan |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-14:00 - Thai League 1 Police Tero vs Rayong FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-15:00 - Thai League 1 Port FC vs Ratchaburi Mitr Phol |
2-0 |
3-1 |
Sun 13, Dec-15:30 - Thai League 1 Trat FC vs Nakhon Ratchasima |
3-0 |
3-4 |
Sun 13, Dec-15:00 - Thai League 2 Chainat Hornbill FC vs Navy FC |
0-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Thai League 2 JL Chiangmai United FC vs Lampang FC |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-16:00 - Thai League 2 MOF Customs United vs Nong Bua Pitchaya |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-16:00 - Thai League 2 Uthai Thani Forest vs Nakhon Pathom United |
2-0 |
3-2 |
Sun 13, Dec-12:30 - Thai League 3 Samut Songkhram FC vs Kanjanapat Group |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-12:30 - Thai League 3 Yasothon United FC vs Muang Loei United |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-12:30 - Thai League 3 Royal Thai Fleet vs Sa Kaeo FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-12:30 - Thai League 3 Phitsanulok FC vs Nan FC |
1-0 |
3-1 |
Sun 13, Dec-12:30 - Thai League 3 Samut Prakan FC vs Bangkok FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-12:30 - Thai League 3 Thonburi United vs Prime Bangkok |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-12:30 - Thai League 3 Grakcu Sai Mai United vs Inter Bangkok |
2-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-13:00 - Thai League 3 Saraburi FC vs IPE Samut Sakhon |
0-0 |
2-2 |
Sun 13, Dec-13:00 - Thai League 3 Maejo United vs Watbot |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Dec-13:00 - Thai League 3 Udon United vs Nakhonratchasima United FC |
2-0 |
3-1 |
Sun 13, Dec-13:15 - Thai League 3 Songkhla FC vs Satun United FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-14:00 - Thai League 3 Raj Pracha FC vs Muangkan FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-15:00 - Thai League 3 Nonthaburi vs Welfare Royal Air Force |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-15:30 - Thai League 3 Chachoengsao vs ACDC |
1-0 |
3-1 |
Sun 13, Dec-17:00 - Tunisia Division 1 U.S.Monastir vs Esperance Sportive de Tunis |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-17:00 - Tunisia Division 1 Stade Tunisien vs C. A. Bizertin |
2-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-17:00 - Tunisia Division 1 US Tataouine vs Club Sportif Sfaxien |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-17:00 - Tunisia Division 2 J.S. Kairouanaise vs EO Sidi Bouzid |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-17:00 - Tunisia Division 2 EGS Gafsa vs CS. Hammam-Lif |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-17:00 - Turkey 2 Ligi A Adanaspor vs Altay Spor Kulubu |
0-2 |
1-4 |
Sun 13, Dec-17:00 - Turkey 2 Ligi A Tuzlaspor Kulubu vs Keciorengucu |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-14:30 - Turkey 2 Ligi A Boluspor vs Bandirmaspor |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-14:30 - Turkey 2 Ligi A Altinordu vs Akhisar Bld.Geng |
2-1 |
3-2 |
Sun 13, Dec-19:59 - Turkey 2 Ligi A Giresunspor vs Adana Demirspor |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Usakspor vs Corum Belediyespor |
0-2 |
2-2 |
Sun 13, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Hacettepe S.K. vs Manisa FK |
0-2 |
0-4 |
Sun 13, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo 24 Erzincanspor vs Inegolspor |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Kahramanmaras vs Nigde Belediyespor |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Amedspor vs Ergene Velimese |
2-1 |
3-1 |
Sun 13, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Zonguldak vs Sariyer |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Sancaktepe Belediye Spor vs Ankara Demirspor |
1-0 |
1-2 |
Sun 13, Dec-13:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Belediye Vanspor vs Turgutluspor |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Pazarspor vs Karabukspor |
0-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Eyupspor vs 1922 Konyaspor |
0-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Mamak FK vs Sivas Dort Eylul Belediyespor |
0-3 |
1-4 |
Sun 13, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Karacabey Birlikspor vs Bayburt Ozel Idare |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Kirklarelispor vs Etimesgut Belediye Spor |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Bodrumspor vs Elazigspor |
1-1 |
2-2 |
Sun 13, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Kirsehir Belediyespor vs Pendikspor |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-14:30 - Turkey Super Lig BB Erzurumspor vs Genclerbirligi |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Dec-19:59 - Turkey Super Lig Istanbul Basaksehir F.K. vs Gazisehir Gaziantep |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-19:59 - Turkey Super Lig Alanyaspor vs Besiktas JK |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Dec-18:00 - UAE U21 League Ittihad Kalba U21 vs Khor Fakkan U21 |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Dec-21:30 - Ukraine - Vyscha Liga PFC Oleksandria vs Zorya |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Dec-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga Desna Chernihiv vs FC Mariupol |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-05:30 - USA Major League Soccer Columbus Crew vs Seattle Sounders |
2-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-01:00 - Venezuela Primera Division Deportivo La Guaira vs Atletico Venezuela |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-01:00 - Venezuela Primera Division Deportivo Lara vs Yaracuyanos |
2-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-05:00 - Venezuela Primera Division Mineros de Guayana vs Trujillanos FC |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Dec-05:00 - Venezuela Primera Division Estudiantes Merida FC vs Academia Puerto Cabello |
1-1 |
1-2 |
Sun 13, Dec-12:00 - Vietnam Championship U21 Viettel (U21) vs Pho Hien(U21) |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Dec-14:30 - Vietnam Championship U21 Dong Tam Long An(U21) vs Song Lam Nghe An(U21) |
0-1 |
1-5 |
Sun 13, Dec-15:20 - Vietnam Women\\\'s Tournament TP Ho Chi Minh Woman\'s vs Phong Phu Ha Nam Women\'s |
0-0 |
3-0 |
Sun 13, Dec-18:30 - Women\\\'s Norway Cupen LSK Kvinner Women\'s vs Valerenga Women\'s |
0-0 |
0-0 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.