Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sun 22, Nov-21:00 - African Youth Championship Qualifiers Senegal(U20) vs Gambia(U20) |
2-1 |
5-1 |
Sun 22, Nov-02:20 - Argentine Primera Division CA Huracan vs Velez Sarsfield |
1-2 |
1-2 |
Sun 22, Nov-04:30 - Argentine Primera Division Independiente vs CA Central Cordoba SDE |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-00:10 - Argentine Primera Division Colon vs Defensa Y Justicia |
1-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-14:30 - Armenia Cup Lori Vanadzor vs BKMA |
2-0 |
2-2 |
Sun 22, Nov-14:30 - Armenia Division 2 Junior Sevan vs Pyunik B |
3-1 |
4-2 |
Sun 22, Nov-14:30 - Armenia Premier League Shirak vs Urartu |
0-2 |
0-3 |
Sun 22, Nov-14:00 - Asia Champions League Cup Suwon Samsung Bluewings vs Guangzhou Evergrande Taobao FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-17:00 - Asia Champions League Cup Jeonbuk Hyundai Motors vs Shanghai SIPG F.C. |
1-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Brisbane Olympic United FC vs Gold Coast Knights |
1-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-13:30 - Austria Erste Division Rapid Wien B vs Grazer AK |
0-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga SV Ried vs Rapid Wien |
2-1 |
4-3 |
Sun 22, Nov-17:30 - Austrian Bundesliga Austria Wien vs St.Polten |
0-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-17:30 - Austrian Bundesliga WSG Wattens vs FC Trenkwalder Admira |
2-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Belarus Premier League BATE Borisov vs FC Belshina Babruisk |
1-0 |
5-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Belarus Premier League Neman Grodno vs FC Slutsk |
1-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Belarus Premier League FC Torpedo Zhodino vs FK Isloch Minsk |
1-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Belarus Premier League FC Minsk vs FC Vitebsk |
2-1 |
2-2 |
Sun 22, Nov-15:00 - Belarus Premier League FC Gorodeya vs Dinamo Brest |
0-0 |
1-4 |
Sun 22, Nov-15:00 - Belarus Premier League Energetyk-BGU Minsk vs Dinamo Minsk |
1-3 |
2-3 |
Sun 22, Nov-15:00 - Belarus Premier League Smolevichy-STI vs Slavia Mozyr |
0-1 |
0-3 |
Sun 22, Nov-15:00 - Belarus Premier League FK Ruh Brest vs Shakhter Soligorsk |
1-2 |
1-2 |
Sun 22, Nov-23:45 - Belgian Jupiler League Genk vs Royal Excel Mouscron |
1-1 |
4-1 |
Sun 22, Nov-16:30 - Belgian Jupiler League Beerschot Wilrijk vs Anderlecht |
1-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-21:15 - Belgian Jupiler League Sporting Charleroi vs K.A.A. Gent |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-19:00 - Belgian Jupiler League Zulte Waregem vs KV Mechelen |
0-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-23:00 - Belgium - 2e Klasse Westerlo vs RFC Seraing |
0-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-19:00 - Belgium - 2e Klasse St. Gilloise vs RWD Molenbeek |
0-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-18:00 - Belgium Women\\\'s Premier League White Star Bruxelles Women\'s vs Anderlecht Women\'s |
0-3 |
0-4 |
Sun 22, Nov-19:59 - Bosnia Premijer Liga NK Siroki Brijeg vs Radnik Bijeljina |
3-0 |
5-0 |
Sun 22, Nov-16:00 - Bosnia Premijer Liga FK Krupa vs FK Velez Mostar |
0-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-18:00 - Bosnia Premijer Liga FK Sarajevo vs Olimpik Sarajevo |
1-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-03:00 - BRA CCD2 Camboriu SC vs Barra SC |
0-1 |
|
Sun 22, Nov-23:00 - BRA CCD2 EC Internacional de Lages SC vs NEC/SC |
1-0 |
3-1 |
Sun 22, Nov-02:00 - Brasileiro Serie B Cuiaba (MT) vs Centro Sportivo Alagoano |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-02:00 - Brasileiro Serie B CRB (AL) vs Nautico (PE) |
1-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-00:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B SKA Brasil SP (U23) vs Manthiqueira/SP(U23) |
1-0 |
1-3 |
Sun 22, Nov-00:00 - Brazil Copa Paulista Marilia (SP) vs Gremio Novorizontino |
1-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista Juventus-SP vs Ponte Preta B |
0-0 |
0-2 |
Sun 22, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista Rio Preto vs Botafogo B SP |
0-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista Primavera SP vs Inter de Limeira |
0-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista Gremio Osasco Audax vs XV de Piracicaba |
0-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista Nacional SP vs Portuguesa de Desportos |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista Guarani B vs Agua Santa |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Vitoria Salvador Youth vs America MG Youth |
1-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Internacional (RS) Youth vs Vasco da Gama Youth |
0-1 |
0-3 |
Sun 22, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Goias Youth vs Botafogo RJ Youth |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 CR Flamengo (RJ) Youth vs Chapecoense Youth |
0-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Bahia Youth vs Atletico Mineiro Youth (MG) |
1-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Gremio Youth vs Ceara Youth |
1-1 |
4-2 |
Sun 22, Nov-23:00 - Brazil National Football Tournament U20 Santos Youth vs Sao Paulo Youth |
0-3 |
1-5 |
Sun 22, Nov-22:30 - Brazil Paranaense Division 2 Araucaria/PR vs Gremio Metropolitano Maringa |
0-1 |
|
Sun 22, Nov-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2 Porto PE vs Ipojuca PE |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2 Pesqueira FC vs Ypiranga PE |
2-0 |
4-0 |
Sun 22, Nov-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2 Ibis/PE vs Cabense PE |
7-1 |
|
Sun 22, Nov-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2 Centro Limoeirense/PE vs Timbauba PE |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2 Ferroviario Do Cabo vs America PE |
2-5 |
|
Sun 22, Nov-19:30 - Bulgaria Premier Lokomotiv Plovdiv vs CSKA 1948 Sofia |
1-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-14:30 - Bulgaria Premier Cherno More Varna vs POFC Botev Vratsa |
1-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-16:00 - Burundi Ligue A Aigle Noir vs Les Elephants |
1-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-17:00 - Burundi Ligue A Inter Stars vs Bujumbura City |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-17:00 - Burundi Ligue A Le Messager Ngozi vs Atheletico Olympic |
1-0 |
|
Sun 22, Nov-17:00 - Burundi Ligue A Flambeau du Centre vs Kayanza United |
6-1 |
|
Sun 22, Nov-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Atletico Paranaense vs Santos |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A CR Flamengo (RJ) vs Coritiba (PR) |
2-0 |
3-1 |
Sun 22, Nov-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Goias vs Palmeiras |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Sao Paulo vs Vasco da Gama(RJ) |
1-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Ceara vs Atletico Mineiro (MG) |
0-1 |
2-2 |
Sun 22, Nov-02:15 - Chile Primera Division Coquimbo Unido vs Union La Calera |
0-0 |
1-2 |
Sun 22, Nov-17:30 - Chile Primera Division Palestino vs La Serena |
1-1 |
1-3 |
Sun 22, Nov-15:35 - Chinese Football League Divison 1 Wuhan Zall vs Zhejiang Greentown |
1-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2 Zibo Cuju F.C. vs Wuhan Three Towns FC |
2-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2 Guangxi Baoyun FC vs XiAn youkeduo |
1-2 |
2-2 |
Sun 22, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2 Yunnan Kunglu FC vs Hubei Chufeng Heli F.C. |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2 Nanjing Fengfan vs BeiJing Tech |
1-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2 Shenzhen Baoan XG vs Hebei Elite F.C. |
0-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-23:00 - Club Friendly Inhumas GO vs Rio Verde GO |
5-0 |
9-0 |
Sun 22, Nov-16:00 - Club Friendly Kolbotn Women\'s vs Medkila Women\'s |
4-0 |
5-0 |
Sun 22, Nov-08:00 - Club Friendly Kibi International University Women\'s vs Yunogo Belle Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-08:00 - Club Friendly Tsukuba FC Women\'s vs Shizuoka Sangyo University Women\'s |
0-2 |
0-4 |
Sun 22, Nov-06:00 - Club Friendly JFA Academy Fukushima Women\'s vs Niigata University Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-18:00 - Club Friendly CS Constantine vs AS Ain Mlila |
2-0 |
4-0 |
Sun 22, Nov-22:30 - Club Friendly Jataiense vs Itumbiara EC (GO) |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-02:30 - Colombia Copa Mustang La Equidad vs Deportivo Cali |
0-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-05:00 - Colombia Copa Mustang America de Cali vs Atletico Nacional |
1-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-23:00 - Colombia Copa Premier Leones vs Valledupar FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-02:00 - Colombia Copa Premier Cortulua vs Bogota FC |
1-1 |
3-2 |
Sun 22, Nov-00:15 - Colombia Copa Premier Llaneros FC vs Union Magdalena |
0-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-00:00 - Costa Rica Division 2 Guanacasteca vs Cofutpa |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-21:00 - Costa Rica Primera Division Herediano vs Deportivo Saprissa |
1-1 |
2-3 |
Sun 22, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division NK Orijent Rijeka vs HNK Cibalia |
0-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division NK Osijek B vs NK Solin |
0-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-19:59 - Cyprus 1 Division AEL Limassol vs Anorthosis Famagusta FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-18:00 - Cyprus 1 Division Nea Salamis vs AC Omonia Nicosia |
1-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-22:00 - Cyprus 1 Division AEK Larnaca vs Apollon Limassol FC |
0-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-16:30 - Czech Republic 2. Liga FC Sellier & Bellot Vlasim vs Dukla Praha |
1-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-13:15 - Czech Republic 2. Liga Viktoria Zizkov vs Lisen |
1-0 |
3-1 |
Sun 22, Nov-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Brno vs FK Pribram |
1-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-21:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Sparta Praha vs Ceske Budejovice |
1-1 |
2-4 |
Sun 22, Nov-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Fastav Zlin vs FC Viktoria Plzen |
1-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-21:00 - Danish SAS Ligaen Vejle vs Brondby |
0-1 |
0-2 |
Sun 22, Nov-17:00 - Danish SAS Ligaen Odense BK vs Sonderjyske |
0-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-17:00 - Danish SAS Ligaen Aalborg BK vs FC Nordsjaelland |
0-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-19:00 - Danish SAS Ligaen Aarhus AGF vs Midtjylland |
0-2 |
1-2 |
Sun 22, Nov-16:00 - Denmark - 1. Division Fremad Amager vs HB Koge |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-18:00 - Denmark - 1. Division Esbjerg FB vs Skive IK |
1-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Holstebro BK vs FC Sydvest |
0-1 |
0-2 |
Sun 22, Nov-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B Avarta vs Skovshoved |
2-0 |
3-1 |
Sun 22, Nov-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B Slagelse B&I vs AB Tarnby |
2-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-02:30 - Ecuador Copa Pilsener A Independiente Del Valle vs Tecnico Universitario |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-05:00 - Ecuador Copa Pilsener A Guayaquil City F.C. vs Liga Deportiva Universitaria |
1-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-22:15 - Ecuador Copa Pilsener A Olmedo Riobamba vs CD El Nacional |
0-0 |
1-2 |
Sun 22, Nov-01:00 - El Salvador Primera Division Jocoro FC vs Aguila |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-05:00 - El Salvador Primera Division Sonsonate vs Isidro Metapan |
0-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-18:00 - England Ladies Premier League Charlton Athletic Women\'s vs Sheffield United Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-18:00 - England Ladies Premier League Coventry Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-17:00 - England U23 Premier League Manchester City(U23) vs Chelsea(U23) |
2-0 |
2-2 |
Sun 22, Nov-21:00 - England U23 Premier League Manchester United(U23) vs Tottenham Hotspur(U23) |
3-1 |
4-2 |
Sun 22, Nov-17:00 - England U23 Premier League 2 Crewe Alexandra U23 vs Hull City U23 |
2-1 |
2-2 |
Sun 22, Nov-23:15 - English Premier League Liverpool vs Leicester City |
2-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-20:30 - English Premier League Leeds United vs Arsenal |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-16:00 - English Premier League Fulham vs Everton |
1-3 |
2-3 |
Sun 22, Nov-00:00 - English Premier League Manchester United vs West Bromwich(WBA) |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-18:00 - English Premier League Sheffield United vs West Ham United |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Estonia Esi Liiga B Tabasalu Charma vs JK Tallinna Kalev II |
0-4 |
1-5 |
Sun 22, Nov-17:00 - Estonia Meistri Liiga Tallinna Levadia vs Paide Linnameeskond |
1-2 |
2-2 |
Sun 22, Nov-14:00 - Estonia Meistri Liiga Tartu JK Tammeka vs Viljandi JK Tulevik |
2-1 |
3-3 |
Sun 22, Nov-15:00 - Estonia Meistri Liiga Nomme Kalju vs FC Flora Tallinn |
0-2 |
0-3 |
Sun 22, Nov-18:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga Tammeka Tartu Women\'s vs Tabasalu Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-17:30 - French Feminines D1 Paris FC Women\'s vs Bordeaux Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-19:59 - French Le Championnat Ligue 1 Angers SCO vs Lyonnais |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-16:00 - French Le Championnat Ligue 1 Nantes vs FC Metz |
1-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Montpellier HSC vs Strasbourg |
3-3 |
4-3 |
Sun 22, Nov-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Dijon vs RC Lens |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Stade de Reims vs Nimes |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-17:00 - Friendly Internationals Tanzania U20 vs Djibouti(U20) |
0-1 |
6-1 |
Sun 22, Nov-21:30 - Futsal Spain Division De Honor CD UMA Antequera Futsal vs EiPozo Murcia Turistica Futsal |
1-1 |
2-2 |
Sun 22, Nov-22:00 - Futsal Spain Division De Honor F.C.Barcelona Futsal vs O Parrulo Ferrol Futsal |
1-0 |
2-2 |
Sun 22, Nov-12:00 - Georgia Pirveli Liga FC Metalurgi Rustavi vs Zugdidi |
3-1 |
6-2 |
Sun 22, Nov-14:00 - Georgia Pirveli Liga FC Shevardeni vs Aragvi Dusheti |
4-1 |
7-1 |
Sun 22, Nov-14:00 - Georgia Primera Division FC Merani Tbilisi vs Chikhura Sachkhere |
1-0 |
1-2 |
Sun 22, Nov-16:00 - German 3. Liga VfB Lubeck vs Bayern Munich (Am) |
0-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-17:00 - German 3. Liga SpVgg Unterhaching vs Viktoria Koln |
1-2 |
2-2 |
Sun 22, Nov-18:00 - German 3. Liga FC Ingolstadt 04 vs 1. FC Magdeburg |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-21:00 - German Bundesliga 1. FC Koln vs 1. FC Union Berlin |
1-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-18:30 - German Bundesliga SC Freiburg vs 1.FSV Mainz 05 |
0-3 |
1-3 |
Sun 22, Nov-16:30 - German Bundesliga 2 Hamburger vs VfL Bochum |
0-1 |
1-3 |
Sun 22, Nov-16:30 - German Bundesliga 2 Greuther Furth vs SSV Jahn Regensburg |
1-1 |
3-1 |
Sun 22, Nov-16:30 - German Bundesliga 2 FC Erzgebirge Aue vs SV Darmstadt 98 |
1-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-16:30 - German Bundesliga 2 Wurzburger Kickers vs Hannover 96 |
0-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-17:00 - German Frauen Bundesliga SC Freiburg Women\'s vs Hoffenheim Women\'s |
0-3 |
1-5 |
Sun 22, Nov-17:00 - German Frauen Bundesliga SC Sand Women\'s vs SV Meppen Women\'s |
0-2 |
1-2 |
Sun 22, Nov-19:00 - Ghana Premier League King Faisal Babes vs Aduana Stars |
0-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-19:00 - Ghana Premier League Berekum Chelsea vs Asante Kotoko FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-19:00 - Ghana Premier League Dreams FC(GHA) vs Medeama SC |
1-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-19:00 - Ghana Premier League Elmina Sharks vs Liberty Professionals |
1-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-19:00 - Ghana Premier League Karela United vs Inter Allies |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-19:00 - Gibraltar Premier Divisio Europa FC vs Mons Calpe SC |
2-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-21:30 - Gibraltar Premier Divisio Lincoln Red Imps vs Boca Juniors(GIB) |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-19:15 - Greece Super League 1 Panaitolikos Agrinio vs Aris Salonica |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-17:00 - Greece Super League 1 AEK Athens vs AEL Larisa |
0-0 |
4-1 |
Sun 22, Nov-21:30 - Greece Super League 1 PAOK Saloniki vs Pas Giannina |
0-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-23:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Plataneros vs CD Marquense |
0-1 |
|
Sun 22, Nov-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Coatepecano IB /DR vs CD Suchitepequez |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-23:05 - Guatemala Liga Nacional CD Malacateco vs Guastatoya |
2-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-01:10 - Guatemala Liga Nacional CSD Xelaju MC vs Coban Imperial |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-21:00 - Guatemala Liga Nacional Antigua GFC vs Deportivo Achuapa |
1-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-04:00 - Guatemala Liga Nacional Club Comunicaciones vs CSD Municipal |
0-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-23:00 - Holland Eredivisie AZ Alkmaar vs Emmen |
1-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-15:15 - Holland Eredivisie Ajax Amsterdam vs Heracles Almelo |
3-0 |
5-0 |
Sun 22, Nov-19:45 - Holland Eredivisie FC Twente Enschede vs PSV Eindhoven |
0-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-19:45 - Holland Eredivisie RKC Waalwijk vs SC Heerenveen |
0-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-17:30 - Holland Eredivisie Sparta Rotterdam vs ADO Den Haag |
1-0 |
6-0 |
Sun 22, Nov-17:30 - Holland Eredivisie Fortuna Sittard vs Feyenoord Rotterdam |
1-2 |
1-3 |
Sun 22, Nov-00:00 - Holland Eredivisie FC Zwolle vs FC Utrecht |
1-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-15:15 - Holland Eredivisie Women\\\'s FC Twente Enschede Women\'s vs Ajax Amsterdam Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-03:15 - Honduras Liga Nacional CD Vida vs Real Espana |
1-1 |
2-2 |
Sun 22, Nov-05:00 - Honduras Liga Nacional CD Motagua vs Real de Minas |
0-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-09:30 - HongKong 1st Division League Citizen AA vs Wong Tai Sin |
2-0 |
4-2 |
Sun 22, Nov-09:30 - HongKong 1st Division League Central & Western vs Hoi King SA |
4-0 |
9-0 |
Sun 22, Nov-11:30 - HongKong 1st Division League Sham Shui Po vs Eastern District SA |
1-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-11:30 - HongKong 1st Division League Shatin SA vs Yuen Long District SA |
3-0 |
4-1 |
Sun 22, Nov-11:30 - HongKong 1st Division League Wing Yee vs Dreams Metro Gallery |
2-0 |
4-1 |
Sun 22, Nov-11:00 - HongKong Premier League Hong Kong Rangers FC vs Happy Valley |
1-1 |
2-2 |
Sun 22, Nov-13:30 - HongKong Premier League Kitchee vs LeeMan |
2-1 |
2-2 |
Sun 22, Nov-19:59 - Hungary NB Ⅱ Nyiregyhaza Spartacus FC vs Szegedi AK |
0-0 |
0-2 |
Sun 22, Nov-19:59 - Hungary NB Ⅱ Pecsi MFC vs Kaposvari Rakoczi |
3-0 |
|
Sun 22, Nov-19:59 - Hungary NB Ⅱ Kazincbarcika vs Szolnoki MAV FC |
1-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-19:59 - Hungary NB Ⅱ Csakvari TK vs Debreceni VSC |
1-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ Bekescsaba vs BFC Siofok |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ Soroksar vs FC Ajka |
2-1 |
2-2 |
Sun 22, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ Szentlorinc SE vs Budaorsi SC |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ Dorogi FC vs Vasas SC |
0-2 |
0-2 |
Sun 22, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ DEAC vs Szombathelyi Haladas |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-22:45 - Hungary NB Ⅱ ETO Gyori FC vs Gyirmot SE |
1-1 |
4-1 |
Sun 22, Nov-19:59 - Hungary NB1 MOL Fehervar FC vs Diosgyor VTK |
1-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-17:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League Diosgyori VTK Women\'s vs Astra Hungary Women\'s |
3-0 |
|
Sun 22, Nov-18:00 - India Super League FC Goa vs Bengaluru |
0-1 |
2-2 |
Sun 22, Nov-17:10 - Iran League Paykan vs Shahr Khodrou |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-15:15 - Iran League Division 1 Rayka Babol vs Esteghlal Mollasani |
1-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-15:15 - Iran League Division 1 Arman Gohar Sirjan vs Pars Jonoubi Jam |
1-0 |
1-2 |
Sun 22, Nov-15:30 - Iran League Division 1 Malavan vs Qashqai Shiraz |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-15:30 - Iran League Division 1 Fajr Sepasi vs Khooshe Talaee Sana Saveh |
0-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-15:30 - Iran League Division 1 Kheybar Khorramabad vs Chooka Talesh |
2-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-15:30 - Iran League Division 1 Gol Reyhan Alborz vs Mes Kerman |
0-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-15:30 - Iran League Division 1 Havadar SC vs Navad Urmia |
1-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-15:45 - Iran League Division 1 Shahin Bushehr vs Shahrdari Astara |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-16:00 - Iran League Division 1 Esteghlal Khozestan vs Baderan Tehran FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Iraqi League Al Kahrabaa vs Naft Al Junoob |
0-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Iraqi League Erbil SC vs Al Diwaniya |
1-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Iraqi League Zakho vs Al-Naft |
1-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-18:30 - Iraqi League Al Shorta vs Al Qasim Sport Club |
1-0 |
|
Sun 22, Nov-22:00 - Israel Premier League Hapoel Hadera vs Maccabi Tel Aviv |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-22:45 - Israel Premier League Beitar Jerusalem vs Maccabi Netanya |
1-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-23:45 - Italian Serie A Napoli vs AC Milan |
0-1 |
1-3 |
Sun 22, Nov-21:00 - Italian Serie A Udinese vs Genoa |
1-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-15:30 - Italian Serie A Fiorentina vs Benevento |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-18:00 - Italian Serie A Hellas Verona vs US Sassuolo Calcio |
0-1 |
0-2 |
Sun 22, Nov-18:00 - Italian Serie A Sampdoria vs Bologna |
1-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-18:00 - Italian Serie A AS Roma vs Parma Calcio 1913 |
3-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-18:00 - Italian Serie A Inter Milan vs Torino |
0-1 |
4-2 |
Sun 22, Nov-18:00 - Italian Serie B Ascoli vs Virtus Entella |
0-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-21:00 - Italian Woman\\\'s Cup Napoli Women\'s vs US Sassuolo Calcio Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-17:00 - Italian Woman\\\'s Cup Lazio Women\'s vs Inter Milan Women\'s |
1-3 |
3-3 |
Sun 22, Nov-17:30 - Italian Woman\\\'s Cup Hellas Verona Women\'s vs Florentia Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-17:30 - Italian Woman\\\'s Cup ASD Pink Sport time Bari Women\'s vs Juventus Women\'s |
0-3 |
1-4 |
Sun 22, Nov-17:30 - Italian Woman\\\'s Cup Orobica Women\'s vs AC Milan Women\'s |
0-2 |
0-4 |
Sun 22, Nov-17:30 - Italian Woman\\\'s Cup San Marino Academy Women\'s vs Fiorentina Women\'s |
0-4 |
1-5 |
Sun 22, Nov-19:30 - Italy C1A Carrarese vs Olbia |
2-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-15:30 - Italy C1A Pontedera vs Pro Patria |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-18:00 - Italy C1A Albinoleffe vs Como |
0-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-18:00 - Italy C1A Lucchese vs Giana Erminio |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-18:00 - Italy C1A Pro Vercelli vs Pro Sesto |
0-0 |
0-2 |
Sun 22, Nov-18:00 - Italy C1A Calcio Lecco vs US Pergolettese |
1-1 |
3-2 |
Sun 22, Nov-18:00 - Italy C1A Juventus(U23) vs Pistoiese |
3-1 |
3-2 |
Sun 22, Nov-20:30 - Italy C1B Vis Pesaro vs Carpi |
1-2 |
3-2 |
Sun 22, Nov-20:30 - Italy C1B Ravenna vs Sambenedettese |
0-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-20:30 - Italy C1B FeralpiSalo vs Padova |
0-0 |
3-1 |
Sun 22, Nov-20:30 - Italy C1B USD Virtus Verona vs Mantova |
1-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-17:00 - Italy C1B Triestina vs Fermana |
2-0 |
3-1 |
Sun 22, Nov-18:00 - Italy C1B Modena vs Alto Adige/Sudtirol |
1-0 |
1-2 |
Sun 22, Nov-18:00 - Italy C1B Matelica vs Cesena |
1-0 |
2-2 |
Sun 22, Nov-20:30 - Italy C1C Ternana vs Teramo |
1-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-17:30 - Italy C1C Catania vs Turris Neapolis |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-17:30 - Italy C1C Foggia vs Virtus Francavilla |
0-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-18:00 - Italy C1C U.S. Catanzaro 1929 vs Cavese |
0-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-18:00 - Italy C1C Paganese Calcio 1926 vs A.S. Bisceglie Calcio 1913 |
1-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-18:00 - Italy C1C S.S. Monopoli 1966 vs Vibonese |
1-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-18:00 - Italy C1C Casertana F.C. vs FC Bari 1908 |
0-1 |
0-2 |
Sun 22, Nov-17:30 - Italy Serie D Tritium vs Caravaggio |
0-1 |
2-2 |
Sun 22, Nov-17:30 - Italy Serie D Vado FC vs USD PDHAE |
0-2 |
|
Sun 22, Nov-17:30 - Italy Serie D Montebelluna vs AC Belluno |
1-4 |
|
Sun 22, Nov-17:30 - Italy Serie D AC Mestre vs AC Trento |
3-2 |
|
Sun 22, Nov-17:30 - Italy Serie D US Seregno vs Vis Nova Giussano |
2-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-17:30 - Italy Serie D San Nicolo Calcio vs Aprilia |
2-0 |
5-0 |
Sun 22, Nov-17:30 - Italy Serie D ACD Nardo vs Virtus Casarano |
2-0 |
|
Sun 22, Nov-17:30 - Italy Serie D Vastese vs Olympia Agnonese |
2-2 |
|
Sun 22, Nov-17:30 - Italy Serie D Adriese vs Cjarlins Muzane |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-17:30 - Italy Serie D Sporting Trestina vs Scandicci |
2-1 |
|
Sun 22, Nov-17:30 - Italy Serie D Crema vs US Breno |
2-2 |
|
Sun 22, Nov-17:30 - Italy Serie D Cartigliano vs ACD Campodarsego |
1-1 |
|
Sun 22, Nov-17:30 - Italy Serie D Nola 1925 vs Nuova Monterosi |
1-1 |
|
Sun 22, Nov-17:30 - Italy Serie D Fossano Calcio vs ASD Citta Di Varese |
0-4 |
|
Sun 22, Nov-17:30 - Italy Serie D USD Lavello vs Audace Cerignola |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-08:00 - Japan Football League MIO Biwako Shiga vs Tokyo Musashino City FC |
2-1 |
3-2 |
Sun 22, Nov-08:00 - Japan Football League Osaka FC vs Nara Club |
1-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-08:00 - Japan Football League Bandits Iwaki vs Veertien Mie |
0-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-08:00 - Japan Football League Kochi United vs Reinmeer Aomori F.C. |
1-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-09:00 - Japan Futsal League Bardral Urayasu Futsal vs Kitakyushu Futsal |
4-1 |
8-4 |
Sun 22, Nov-11:00 - Japan Futsal League Nagoya oceans Futsal vs Fugador Sumida Futsal |
1-1 |
4-3 |
Sun 22, Nov-11:00 - Japanese J-League Division 1 Urawa Red Diamonds vs Gamba Osaka |
0-0 |
1-2 |
Sun 22, Nov-09:00 - Japanese League Division 2 Tokyo Verdy vs Renofa Yamaguchi |
1-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-08:00 - Japanese League Division 3 Blaublitz Akita vs Kataller Toyama |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-08:00 - Japanese League Division 3 Gainare Tottori vs Vanraure Hachinohe FC |
0-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-08:00 - Japanese League Division 3 YSCC Yokohama vs Kamatamare Sanuki |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-08:00 - Japanese League Division 3 Imabari FC vs Fukushima United FC |
0-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-08:00 - Japanese League Division 3 Azul Claro Numazu vs AC Nagano Parceiro |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-08:00 - Japanese League Division 3 Kagoshima United vs SC Sagamihara |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-09:00 - Japanese League Division 3 Gamba Osaka (U23) vs Grulla Morioka |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-09:00 - Japanese League Division 3 Cerezo Osaka(U23) vs Roasso Kumamoto |
0-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-09:00 - Korea K4 League Icheon Citizen FC vs Seoul Nowon United |
1-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-09:00 - Korea K4 League Paju Citizen FC vs Goyang Citizen |
1-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-09:00 - Korea K4 League Yangpyeong vs Namdong FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-09:00 - Korea K4 League Yeoju Citizen FC vs Chungju Citizen |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-09:00 - Korea K4 League Ulsan Citizen vs Siheung Citizen |
1-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-09:00 - Korea K4 League Jinju Citizen FC vs Seoul Jungnang FC |
1-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-16:00 - Kosovo Super League KF Prishtina vs KF Trepca \'89 |
2-1 |
4-2 |
Sun 22, Nov-16:30 - Kosovo Super League Ballkani vs KF Llapi |
4-0 |
4-2 |
Sun 22, Nov-19:00 - Luxembourg National Division Etzella Ettelbruck vs Hamm RM Benfica FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-19:00 - Luxembourg National Division Jeunesse Esch vs FC Wiltz 71 |
1-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-19:00 - Luxembourg National Division Victoria Rosport vs Progres Niederkorn |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-19:00 - Luxembourg National Division Swift Hesperange vs Fola Esch |
2-0 |
2-2 |
Sun 22, Nov-19:00 - Luxembourg National Division FC Differdange 03 vs Racing Union Luxemburg |
1-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-19:00 - Luxembourg National Division Hostert vs F91 Dudelange |
0-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-19:00 - Luxembourg National Division US Mondorf-les-Bains vs Union Titus Petange |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-19:00 - Luxembourg National Division Rodange 91 vs UNA Strassen |
0-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-17:00 - Macao Division 1 PSP Macau vs LUN LOK |
2-1 |
3-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Macao Division 1 Benfica de Macau vs CD Monte Carlo |
3-0 |
6-0 |
Sun 22, Nov-17:00 - Malta First Division League Marsaxlokk FC vs Naxxar Lions |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-21:15 - Malta First Division League Qrendi vs Pembroke Athleta |
0-1 |
2-2 |
Sun 22, Nov-17:00 - Malta Premier League Balzan FC vs Floriana F.C. |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-21:15 - Malta Premier League Senglea Athletic vs Mosta FC |
0-0 |
1-3 |
Sun 22, Nov-05:00 - Mexico Primera Division Santos Laguna vs Pachuca |
0-1 |
0-3 |
Sun 22, Nov-07:10 - Mexico Primera Division Chivas Guadalajara vs Club Necaxa |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-22:00 - Mexico Primera Divison 2 Deportivo Jalisco vs CD Cuautla |
1-1 |
2-2 |
Sun 22, Nov-18:00 - Moldova Divizia Nationala FC Milsami vs Petrocub HIncesti |
0-1 |
1-3 |
Sun 22, Nov-16:00 - Montenegro Division 2 FK Berane vs FK Drezga |
0-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-16:00 - Montenegro Division 2 FK Grbalj Radanovici vs FK Ibar Rozaje |
1-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-16:00 - Montenegro Division 2 FK Kom vs OFK Igalo |
0-2 |
0-2 |
Sun 22, Nov-16:00 - Montenegro Division 2 Bokelj Kotor vs FK Mornar |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-16:00 - Montenegro Division 2 Arsenal Tivat vs Jedinstvo Bijelo Polje |
1-0 |
3-2 |
Sun 22, Nov-05:00 - New Zealand Football Championships Hamilton Wanderers AFC vs Auckland City |
2-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-07:00 - New Zealand Football Championships Eastern Suburbs AFC vs Canterbury United |
2-0 |
3-1 |
Sun 22, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga Sileks vs Belasica Strumica |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga Rabotnichki vs FK Makedonija Gjorce Petrov |
1-2 |
1-3 |
Sun 22, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga FK Shkendija vs FK Shkupi |
1-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga Akademija Pandev vs Pelister Bitola |
2-1 |
3-2 |
Sun 22, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga FC Struga Trim-Lum vs Renova Cepciste |
1-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-17:30 - Norway 2 Division A Brattvag vs Skeid Oslo |
1-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-18:00 - Norway Adeccoligaen Raufoss vs Tromso IL |
1-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-23:00 - Norwegian Tippeligaen Stromsgodset vs Bodo Glimt |
0-2 |
1-2 |
Sun 22, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen Odd Grenland vs Start Kristiansand |
0-0 |
1-2 |
Sun 22, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen FK Haugesund vs Sandefjord |
2-1 |
3-2 |
Sun 22, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen Sarpsborg 08 FF vs Viking |
0-0 |
1-2 |
Sun 22, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen Kristiansund BK vs Mjondalen |
1-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-02:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Sporting San Miguelito vs Plaza Amador |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-00:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Union Deportivo Universitario vs Tauro FC |
1-2 |
1-4 |
Sun 22, Nov-01:30 - Paraguayan Primera Division 12 de Octubre vs Club Guarani |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-00:30 - Peru Primera Division Alianza Lima vs Sport Boys Association |
0-2 |
0-2 |
Sun 22, Nov-03:00 - Peru Primera Division Carlos A. Mannucci vs Sport Huancayo |
1-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-00:00 - Peru Primera Division Deportivo Llacuaba vs Melgar |
0-2 |
0-6 |
Sun 22, Nov-15:15 - Poland Centralna Liga Juniorow Zaglebie Lubin Youth vs Pogon Szczecin Youth |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Arka Gdynia Youth vs Cracovia Krakow Youth |
1-2 |
1-3 |
Sun 22, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Korona Kielce Youth vs SMS Lodz Youth |
1-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Lech Poznan Youth vs Lechia Gdansk Youth |
1-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-15:30 - Poland - Ekstraklasa Lech Poznan vs Rakow Czestochowa |
1-2 |
3-3 |
Sun 22, Nov-20:30 - Poland - Ekstraklasa Cracovia Krakow vs Legia Warszawa |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-15:40 - Poland - I liga LKS Lodz vs Puszcza Niepolomice |
3-1 |
4-4 |
Sun 22, Nov-15:40 - Poland - I liga Odra Opole vs Gornik Leczna |
0-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-15:40 - Poland - I liga Sandecja Nowy Sacz vs Radomiak Radom |
1-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-16:00 - Poland - II liga Skra Czestochowa vs Olimpia Grudziadz |
0-0 |
4-0 |
Sun 22, Nov-16:00 - Poland - II liga Blekitni Stargard Szczecinski vs Znicz Pruszkow |
0-2 |
2-3 |
Sun 22, Nov-17:00 - Poland - II liga Bytovia Bytow vs Sokol Ostroda |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-18:00 - Poland - II liga Wigry Suwalki vs GKS Katowice |
1-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-15:00 - Poland - II liga Garbarnia Krakow vs Pogon Siedlce |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Poland - II liga Slask Wroclaw B vs Gornik Polkowice |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-22:00 - Poland - II liga Motor Lublin vs Hutnik Krakow |
0-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-14:00 - Poland Woman\\\'s League Gornik Leczna Women\'s vs MKS Olimpia Szczecin Women\'s |
1-1 |
4-3 |
Sun 22, Nov-15:00 - Poland Woman\\\'s League Rolnik Biedrzychowice Women\'s vs KKP Bydgoszcz Women\'s |
1-0 |
1-2 |
Sun 22, Nov-01:15 - Portugal Cup Paredes vs SL Benfica |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-21:15 - Portugal Cup UD Oliveirense vs Pacos Ferreira |
0-1 |
0-4 |
Sun 22, Nov-15:00 - Portugal Cup Sp. Espinho vs Gondomar |
1-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Portugal Cup Felgueiras vs Desportivo de Tondela |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Portugal Cup Fafe vs Vilar de Perdizes |
4-1 |
5-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Portugal Cup SCU Torreense vs Alverca |
0-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Portugal Cup Anadia vs Pinhalnovense |
0-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Portugal Cup Limianos vs Fontinhas |
0-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-15:00 - Portugal Cup Vilaverdense vs Olimpico Montijo |
0-0 |
2-3 |
Sun 22, Nov-18:30 - Portugal Cup Beira Mar vs C.D. Santa Clara |
0-0 |
1-3 |
Sun 22, Nov-18:30 - Portugal Cup Merelinense vs Moreirense |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-18:30 - Portugal Cup Moncao vs Rio Ave |
0-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-20:45 - Qatar League Al Rayyan vs Al Kharaitiyat SC |
1-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-20:45 - Qatar League Al-Arabi SC vs Al-Sadd |
0-2 |
1-4 |
Sun 22, Nov-18:30 - Qatar League Al Duhail SC vs Al-Gharafa SC |
0-1 |
0-3 |
Sun 22, Nov-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League Zira FK vs Kesla FK |
1-0 |
3-1 |
Sun 22, Nov-14:00 - Republic of Azerbaijan Premier League Qabala vs Neftchi Baku |
0-1 |
1-4 |
Sun 22, Nov-22:00 - Romania - Divizia A CFR Cluj vs UTA Arad |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-19:00 - Romania - Divizia A Hermannstadt vs Astra Giurgiu |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-13:00 - Romania - Liga 2 CS Aerostar Bacau vs FC Rapid Bucuresti |
1-2 |
2-3 |
Sun 22, Nov-16:00 - Romania - Liga 3 Ceahlaul Piatra Neamt vs Pascani |
2-0 |
5-0 |
Sun 22, Nov-16:00 - Romania - Liga 3 Sanmartin vs Sportul Simleu |
0-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-16:00 - Romania - Liga 3 Industria Galda vs Avantul Reghin |
1-3 |
|
Sun 22, Nov-16:00 - Romania - Liga 3 ACS Gloria Bistrita vs CSM Satu Mare |
2-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-13:00 - Romania Women\\\'s Superliga Heniu Prundu Bargaului Women\'s vs Universitatea Alexandria Women\'s |
4-0 |
4-0 |
Sun 22, Nov-19:59 - Russia Premier League Rubin Kazan vs FK Rostov |
0-0 |
0-2 |
Sun 22, Nov-17:30 - Russia Premier League Rotor Volgograd vs FC Ural Yekaterinburg |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Russia Premier League CSKA Moscow vs PFC Sochi |
1-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-16:00 - Russia Women\\\'s Premier League Zvezda 2005 Perm Women\'s vs FK Ryazan VDV Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-16:00 - Russia Women\\\'s Premier League Yenisey Krasnoyarsk Women\'s vs Chertanovo Moscow Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-16:30 - Scotland Women\\\'s Premier League Motherwell Women\'s vs Spartans Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 22, Nov-18:00 - Scotland Women\\\'s Premier League Forfar Farmington Women\'s vs Glasgow Rangers Women\'s |
1-2 |
1-3 |
Sun 22, Nov-19:00 - Scotland Women\\\'s Premier League Glasgow City Women\'s vs Hearts Women\'s |
1-0 |
5-0 |
Sun 22, Nov-16:00 - Scottish Premier League Glasgow Rangers vs Aberdeen |
2-0 |
4-0 |
Sun 22, Nov-20:30 - Serbia - 1. Liga Vojvodina vs Crvena Zvezda Beograd |
0-1 |
0-2 |
Sun 22, Nov-19:00 - Serbia - 1. Liga Zlatibor Cajetina vs OFK Backa |
1-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga Dinamo Vranje vs FK Radnicki Sremska Mitrovica |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga FK Zarkovo vs FK Trajal Krusevac |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga Kabel Novi Sad vs Jagodina |
2-2 |
2-2 |
Sun 22, Nov-16:00 - Serbia U19 League FK Vozdovac(U19) vs Vojvodina(U19) |
1-1 |
|
Sun 22, Nov-02:00 - Serie C - Brazil Santa Cruz (PE) vs Manaus FC(AM) |
0-0 |
1-2 |
Sun 22, Nov-00:00 - Serie C - Brazil Imperatriz(MA) vs Vila Nova (GO) |
1-1 |
1-3 |
Sun 22, Nov-00:00 - Serie C - Brazil Tombense vs Brusque SC |
0-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-22:00 - Serie C - Brazil Volta Redonda vs Sao Bento |
1-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-22:00 - Serie C - Brazil Sao Jose PoA RS vs Londrina (PR) |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-00:30 - Serie D - Brazil Galvez AC vs Independente PA |
3-0 |
7-1 |
Sun 22, Nov-02:00 - Serie D - Brazil Afogados Ingazeira PE vs Campinense (PB) |
1-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-03:30 - Serie D - Brazil Alagoinhas Atletico BA vs Caldense(MG) |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-00:00 - Serie D - Brazil Joinville SC vs Marcilio Dias SC |
0-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-22:00 - Serie D - Brazil America FC Natal RN vs Floresta/CE |
1-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-22:00 - Serie D - Brazil Artsul RJ vs Serra Macaense RJ |
5-0 |
6-1 |
Sun 22, Nov-22:30 - Serie D - Brazil Guarany CE vs Globo |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-23:00 - Serie D - Brazil Itabaiana(SE) vs Central PE |
1-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-23:00 - Serie D - Brazil Villa Nova-MG vs Bahia de Feira BA |
0-1 |
0-2 |
Sun 22, Nov-23:00 - Serie D - Brazil Vitoria da Conquista BA vs Frei Paulistano/SE |
0-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-23:00 - Serie D - Brazil Atletico Cajazeirense PB vs Salgueiros PE |
0-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-23:00 - Serie D - Brazil Goianesia GO vs OperArio(MT) |
0-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-23:00 - Serie D - Brazil Sinop MT vs Moto Clube(MA) |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-15:20 - Singapore Premier League Tanjong Pagar Utd vs Tampines Rovers FC |
0-1 |
2-2 |
Sun 22, Nov-14:00 - Singapore Premier League Lion City Sailors vs Albirex Niigata FC |
2-2 |
2-3 |
Sun 22, Nov-18:00 - Slovakia 1. Liga Slovan Bratislava vs Zlate Moravce |
1-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-19:59 - Slovenia 1. Liga Domzale vs NK Celje |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-18:00 - Slovenia 1. Liga NK Aluminij vs Tabor Sezana |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-17:30 - South Africa Premier League Mamelodi Sundowns vs AmaZulu |
3-1 |
4-3 |
Sun 22, Nov-17:30 - South Africa Premier League Cape Town City vs Bloemfontein Celtic |
3-1 |
4-2 |
Sun 22, Nov-17:30 - South Africa Premier League Tshakhuma TM vs Baroka FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Ladies League Division 2 Oviedo Moderno Women\'s vs Atletico de Madrid B Women\'s |
1-0 |
|
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Ladies League Division 2 Juan Grande Women\'s vs Cordoba Women\'s |
2-0 |
|
Sun 22, Nov-16:00 - Spanish Ladies League Division 2 Parquesol Women\'s vs Friol Women\'s |
1-2 |
|
Sun 22, Nov-14:00 - Spanish Ladies League Division 2 Collerense Women\'s vs Zaragoza CFF Women\'s |
2-3 |
|
Sun 22, Nov-19:15 - Spanish Ladies Premier League Deportivo La Coruna Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s |
0-3 |
1-8 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Ladies Premier League Sporting De Huelva Women\'s vs Eibar Women\'s |
1-0 |
2-2 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Ladies Premier League Rayo Vallecano Women\'s vs Madrid CFF Women\'s |
1-2 |
1-4 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Ladies Premier League Santa Teresa CD Women\'s vs Levante UD Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Ladies Premier League CDEF Logrono Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-14:00 - Spanish Ladies Premier League Athletic Bilbao Women\'s vs Granadilla Tenerife Women\'s |
0-2 |
2-2 |
Sun 22, Nov-19:15 - Spanish Primera Division Cadiz vs Real Sociedad |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-21:30 - Spanish Primera Division Granada CF vs Valladolid |
0-1 |
1-3 |
Sun 22, Nov-17:00 - Spanish Primera Division Eibar vs Getafe |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-00:00 - Spanish Primera Division Atletico Madrid vs Barcelona |
1-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Primera U19 CD Castellon(U19) vs Levante(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Primera U19 AD San Juan(U19) vs UD Mutilvera(U19) |
0-2 |
1-2 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Primera U19 UD Alzira(U19) vs Torre Levante U19 |
1-2 |
|
Sun 22, Nov-15:30 - Spanish Primera U19 Calavera(U19) vs Sevilla U19 |
0-2 |
0-4 |
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Primera U19 Real Madrid(U19) vs CF Rayo Majadahonda(U19) |
0-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division Mallorca vs Sporting de Gijon |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-17:00 - Spanish Segunda Division Sabadell vs Las Palmas |
2-0 |
3-1 |
Sun 22, Nov-21:15 - Spanish Segunda Division Tenerife vs UD Logrones |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Unionistas de Salamanca vs Coruxo FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Pontevedra vs CF Salmantino UDS |
0-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CD Guijuelo vs Deportivo La Coruna |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Celta Vigo B vs Zamora CF |
0-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Alaves B vs SD Amorebieta |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Barakaldo CF vs Arenas Club de Getxo |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Izarra vs SD Ejea |
0-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 SD Logrones vs Calahorra |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Leioa vs Athletic Bilbao B |
0-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Real Sociedad B vs Real Union de Irun |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 SD Tarazona vs Haro Deportivo |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Alcoyano vs UD Levante B |
1-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 L\'Hospitalet vs Barcelona B |
0-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Hercules CF vs Orihuela CF |
0-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 SCR Pena Deportiva vs CF La Nucia |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Valencia CF Mestalla vs UD Ibiza |
0-3 |
0-4 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UE Llagostera vs Espanyol B |
1-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 AE Prat vs CF Badalona |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Lorca Deportiva FC vs Yeclano Deportivo |
0-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 CD El Ejido 2012 vs Recreativo Granada |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Cadiz B vs CD Marino |
0-0 |
3-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Recreativo Huelva vs Linense |
1-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Algeciras vs Tamaraceite |
1-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Las Palmas Atletico vs C.D. San Fernando Isleno |
2-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Atletico Sanluqueno vs Marbella FC |
2-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Don Benito vs Villanovense |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Extremadura vs Talavera de la Reina |
1-1 |
2-2 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 CD Badajoz vs CP Villarrobledo |
3-2 |
5-3 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Las Rozas vs Atletico de Madrid B |
1-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Atletico Baleares vs San Sebastian Reyes |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 CF Rayo Majadahonda vs UD Poblense |
1-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Villarrubia CF vs UD Melilla |
0-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 UD Socuellamos vs Merida AD |
1-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Real Aviles vs UD Llanera |
0-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Valdesoto vs CD Tuilla |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Navarro vs CD Mosconia |
0-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias L\'Entregu CF vs Condal CF |
2-1 |
3-1 |
Sun 22, Nov-15:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UC Ceares vs UD Gijon Industrial |
0-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Colunga vs EI San Martin |
0-1 |
0-3 |
Sun 22, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Aviles Stadium vs Caudal Deportivo |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Llanes vs Urraca CF |
1-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Ourense vs CD Estradense |
4-1 |
|
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Ribadumia CF vs UD Ourense |
1-0 |
2-2 |
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Arenteiro vs CF Alondras |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Pontellas vs Arosa Sociedad Cultural |
0-2 |
|
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia SD Fisterra vs CSD Arzua |
1-1 |
|
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Rapido de Bouzas vs CD Barco |
0-0 |
1-2 |
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia AG Estudiantil vs Racing Villalbes |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Deportivo La Coruna B vs CD As Pontes |
1-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia UD Somozas vs Paiosaco |
1-0 |
|
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Pozoblanco vs CD Gerena |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta UD Los Barrios vs Conil CF |
1-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Coria Club de Futbol vs Lucena CF |
1-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Cordoba CF B vs La Palma CF |
3-1 |
3-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta UB Lebrijana vs Arcos CF |
1-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Utrera vs Salerm Cosmetics Puente Genil |
3-1 |
|
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Castilleja CF vs CD San Roque de Lepe |
1-3 |
|
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Xerez Deportivo vs Xerez CD |
1-2 |
|
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Rota vs AD Ceuta |
1-1 |
|
Sun 22, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Soller vs Constancia |
2-0 |
|
Sun 22, Nov-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears SD Formentera vs UD Alcudia |
1-1 |
6-1 |
Sun 22, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tenisca vs CD Buzanada |
2-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tenerife B vs CD Santa Ursula |
1-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Mensajero vs CD Vera Puerto De La Cruz |
1-1 |
2-2 |
Sun 22, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Union Puerto vs UD Las Palmas C |
3-1 |
|
Sun 22, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Atletico Paso vs UD Ibarra |
1-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Deportiva Minera vs La Hoya Lorca CF |
2-0 |
|
Sun 22, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia UCAM Cartagena FC vs FC Cartagena B |
1-3 |
3-7 |
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Ciudad de Murcia vs Mar Menor |
0-0 |
1-3 |
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Club Atletico Pulpileno vs CD Bullense |
2-0 |
|
Sun 22, Nov-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Real Murcia B vs EDMF Churra |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia CF El Castillo vs La Union CF |
1-0 |
|
Sun 22, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia SFC Minerva vs UD Los Garres |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Mazarron CF vs Muleno CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura UP Plasencia vs Moralo CP |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura AD Lobon vs CD Coria |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-15:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CF Campanario vs CP Valdivia |
0-1 |
|
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Arroyo Club Polideportivo vs Cacereno |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Olivenza vs CD Diocesano |
0-2 |
|
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Azuaga vs Jerez Industrial CF |
2-0 |
|
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Calamonte vs UD Montijo |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CF Trujillo vs RCP Valverdeno |
1-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Miajadas vs UD Fuente de Cantos |
2-1 |
|
Sun 22, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CCD Alberite vs Yague CF |
1-1 |
|
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Pradejon vs CA River Ebro |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Alfaro vs CD Arnedo |
1-0 |
|
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Naxara vs Calahorra B |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CDFC La Calzada vs CD Villegas |
4-2 |
|
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Tedeon vs Casalarreina |
0-2 |
|
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Varea vs Oyonesa |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CA Vianes vs CD Berceo |
2-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Racing Rioja CF vs UD Logrones B |
2-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon SD Borja vs Epila CF |
1-0 |
2-2 |
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Utebo FC vs AD Almudevar |
2-0 |
|
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Binefar vs CF Illueca |
0-1 |
0-2 |
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon UD Fraga vs CD Carinena |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Brea vs Barbastro |
1-2 |
|
Sun 22, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon San Juan Zaragoza vs Zaragoza B |
0-3 |
|
Sun 22, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Teruel vs SD Huesca B |
0-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CA Monzon vs CDJ Tamarite |
1-2 |
|
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Belchite 97 vs Valdefierro |
1-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CF Calamocha vs CD Sarinena |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Manzanares CF vs UD Almansa |
0-1 |
|
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Manchego Ciudad vs Calvo Sotelo Puertollano |
1-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Huracan de Balazote vs La Roda CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha UB Conquense vs CD Madridejos |
2-0 |
|
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Azuqueca vs Tarancon |
0-3 |
|
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Racing Santander B vs Atletico Albericia |
1-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Selaya FC vs Castro |
1-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Gimnastica Torrelavega vs CD Guarnizo |
7-1 |
|
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Textil Escudo vs CD Cayon |
1-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Revilla vs CD Barquereno |
0-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Torina vs U.M. Escobedo |
1-3 |
|
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Vitoria(SPA) vs Cultural de Durango |
1-1 |
|
Sun 22, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Baskonia vs San Ignacio |
1-3 |
2-3 |
Sun 22, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi JD Somorrostro vs Tolosa |
0-2 |
|
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Pobla De Mafumet CF vs CF Montanesa |
2-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CE Europa vs Valls UE |
1-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Cerdanyola del Valles vs UE Sants |
2-0 |
|
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya EC Granollers vs UA Horta |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya San Cristobal vs UE Castelldefels |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Girona II vs CF Peralada |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya FE Grama vs CE Banyoles |
0-0 |
0-3 |
Sun 22, Nov-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Figueres vs UE Vilassar de Mar |
1-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Villarreal C vs Vilamarxant CF |
0-0 |
0-2 |
Sun 22, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Crevillente vs Eldense |
0-1 |
2-3 |
Sun 22, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Hercules CF B vs Elche CF Ilicitano |
0-0 |
2-2 |
Sun 22, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana CF Intercity vs Jove Espanol |
1-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-14:45 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Villajoyosa vs Novelda |
1-1 |
|
Sun 22, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid RSD Alcala Henares vs Rayo Vallecano B |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Paracuellos Antamira vs San Fernando Henares |
1-1 |
|
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Mostoles vs RCD Carabanchel |
2-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid DAV Santa Ana vs CF Pozuelo Alarcon |
1-2 |
1-5 |
Sun 22, Nov-15:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Villanueva del Pardillo vs Moratalaz |
0-1 |
|
Sun 22, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Flat Earth vs AD Union Adarve |
0-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid AD Parla vs CD El Alamo |
0-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CF Trival Valderas vs Leganes B |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Atletico Pinto vs Alcorcon B |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid AD Torrejon CF vs Complutense Alcala |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Atletico Tordesillas vs La Baneza |
2-0 |
2-2 |
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Gimnastica Segoviana vs SD Almazan |
3-0 |
|
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Arandina vs Burgos Promesas |
1-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Cristo Atletico vs Atletico Bembibre |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Numancia B vs Real Avila CF |
1-0 |
1-2 |
Sun 22, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Huetor Vega vs Poli Almeria |
0-1 |
1-1 |
Sun 22, Nov-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Alhaurino vs Atletico Malagueno |
1-1 |
2-3 |
Sun 22, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Almeria B vs Loja CD |
4-0 |
|
Sun 22, Nov-15:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Melilla CD vs Alhaurin de la Torre |
1-2 |
1-3 |
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Motril CF vs Antequera CF |
1-1 |
|
Sun 22, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Torreperogil vs Real Jaen CF |
1-0 |
|
Sun 22, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico Mancha Real vs Atletico de Porcuna |
1-1 |
|
Sun 22, Nov-19:59 - Sweden Div 1 Norra IFK Berga vs IFK Lulea |
1-1 |
1-4 |
Sun 22, Nov-18:00 - Sweden Div 1 Norra Gefle IF vs Karlstad BK |
1-1 |
2-2 |
Sun 22, Nov-17:00 - Sweden Div 1 Sodra FC Trollhattan vs Eskilsminne IF |
2-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-20:30 - Sweden Superettan Akropolis IF vs IK Brage |
2-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-17:30 - Sweden Superettan Vasteras SK FK vs Orgryte |
0-2 |
0-3 |
Sun 22, Nov-20:30 - Swedish Allsvenskan Hammarby vs Malmo FF |
1-2 |
2-2 |
Sun 22, Nov-20:30 - Swedish Allsvenskan Ostersunds FK vs Varbergs BoIS FC |
0-2 |
0-4 |
Sun 22, Nov-17:30 - Swedish Allsvenskan Elfsborg vs Helsingborgs IF |
0-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-17:30 - Swedish Allsvenskan AIK Solna vs Orebro |
0-1 |
0-2 |
Sun 22, Nov-17:30 - Swedish Allsvenskan Kalmar FF vs Djurgardens |
0-3 |
0-3 |
Sun 22, Nov-19:00 - Swiss Super League St. Gallen vs Lausanne Sports |
0-2 |
2-2 |
Sun 22, Nov-19:00 - Swiss Super League Servette vs FC Lugano |
1-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-19:00 - Swiss Super League Sion vs Zurich |
0-0 |
2-2 |
Sun 22, Nov-16:00 - Syrian League Al Shorta Damascus vs Al-Wathba Homs |
0-2 |
0-3 |
Sun 22, Nov-12:00 - Taiwan Football Premier League Hang Yuen FC vs Tainan City |
0-1 |
1-3 |
Sun 22, Nov-12:00 - Taiwan Football Premier League Ming Chuan University vs Tatung FC |
0-1 |
1-2 |
Sun 22, Nov-12:00 - Taiwan Football Premier League Taichung Futuro vs Taipei Red Lions |
1-0 |
4-0 |
Sun 22, Nov-12:00 - Taiwan Football Premier League NTUPES vs Taipower FC |
1-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-15:30 - Thai League 1 Sukhothai FC vs Buriram United |
0-1 |
0-3 |
Sun 22, Nov-14:00 - Thai League 1 Ratchaburi Mitr Phol vs Samut Prakan City |
1-1 |
3-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Thai League 1 Muang Thong United vs Nakhon Ratchasima |
1-0 |
1-1 |
Sun 22, Nov-16:00 - Thai League 2 Sisaket FC vs Khonkaen FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-16:00 - Thai League 2 JL Chiangmai United FC vs Ayutthaya United |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-15:00 - Thai League 2 Samut Sakhon vs Nakhon Pathom United |
0-1 |
1-3 |
Sun 22, Nov-15:00 - Thai League 2 Uthai Thani Forest vs Kasetsart FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-12:45 - Thai League 3 Royal Thai Fleet vs Bankhai United |
0-0 |
0-2 |
Sun 22, Nov-12:45 - Thai League 3 Muang Loei United vs Krua Napat Ubon FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-12:45 - Thai League 3 Kohkwang vs Kabin United FC |
2-1 |
|
Sun 22, Nov-12:45 - Thai League 3 Thonburi Universidad vs Bangkok FC |
1-1 |
2-2 |
Sun 22, Nov-12:45 - Thai League 3 Siam FC vs Grakcu Sai Mai United |
1-2 |
2-3 |
Sun 22, Nov-12:45 - Thai League 3 Pluakdaeng United vs ACDC |
2-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-13:00 - Thai League 3 Saraburi FC vs Pathum Thani United |
1-0 |
3-1 |
Sun 22, Nov-13:00 - Thai League 3 Krabi FC vs Surat Thani FC |
4-0 |
13-1 |
Sun 22, Nov-13:00 - Thai League 3 Hua Hin City vs Kanjanapat Group |
0-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-13:00 - Thai League 3 North Bangkok College vs Samut Prakan United FC |
1-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-13:00 - Thai League 3 Surin Khongcheemool vs Khonkaen Mordindang FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-13:00 - Thai League 3 Welfare Royal Air Force vs Chamchuri United FC |
1-2 |
1-4 |
Sun 22, Nov-13:00 - Thai League 3 Chiangrai Lanna vs Lamphun Warrior |
0-0 |
0-3 |
Sun 22, Nov-14:00 - Thai League 3 Raj Pracha FC vs Ang Thong FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-15:00 - Thai League 3 Trang FC vs Nakhon Si Thammarat FC |
1-0 |
1-2 |
Sun 22, Nov-15:00 - Thai League 3 Nakhonratchasima United FC vs Mahasarakham United FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-19:59 - Turkey 2 Ligi A Adana Demirspor vs Eskisehirspor |
0-0 |
4-1 |
Sun 22, Nov-17:00 - Turkey 2 Ligi A Tuzlaspor Kulubu vs Bandirmaspor |
0-2 |
0-6 |
Sun 22, Nov-14:30 - Turkey 2 Ligi A Keciorengucu vs Akhisar Bld.Geng |
3-0 |
6-0 |
Sun 22, Nov-19:59 - Turkey Super Lig Trabzonspor vs BB Erzurumspor |
1-0 |
1-0 |
Sun 22, Nov-19:59 - Turkey Super Lig Antalyaspor vs Alanyaspor |
0-0 |
0-2 |
Sun 22, Nov-17:00 - Turkey Super Lig Konyaspor vs Kasimpasa S.K. |
0-1 |
2-1 |
Sun 22, Nov-17:00 - Turkey Super Lig Goztepe vs Ankaragucu |
1-0 |
3-1 |
Sun 22, Nov-14:30 - Turkey Super Lig Hatayspor vs Rizespor |
1-1 |
2-2 |
Sun 22, Nov-18:00 - UAE U21 League Al Nasr Dubai U21 vs Al-Sharjah(U21) |
1-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-18:00 - UAE U21 League Al Ain (U21) vs Al-Wasl U21 |
0-1 |
5-2 |
Sun 22, Nov-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga FC Mynai vs Dnipro-1 |
1-1 |
3-2 |
Sun 22, Nov-21:30 - Ukraine - Vyscha Liga FC Vorskla Poltava vs Kolos Kovalivka |
1-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga Desna Chernihiv vs FC Lviv |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-15:30 - Ukraine Druha Liga Volyn-2 Lutsk vs FC Bukovyna Chernivtsi |
1-0 |
|
Sun 22, Nov-14:00 - Ukraine Druha Liga Rubikon Kyiv vs Podillya Khmelnytskyi |
1-4 |
|
Sun 22, Nov-15:00 - Ukraine Druha Liga Obolon-2 Kyiv vs Dinaz Vyshhorod |
0-2 |
0-5 |
Sun 22, Nov-02:30 - Uruguay Primera Division Nacional Montevideo vs Danubio FC |
0-1 |
0-2 |
Sun 22, Nov-04:45 - Uruguay Primera Division Defensor SC vs Centro Atletico Fenix |
0-1 |
0-1 |
Sun 22, Nov-00:00 - Uruguay Primera Division Deportivo Maldonado vs CA River Plate |
1-0 |
2-1 |
Sun 22, Nov-00:15 - USA Major League Soccer Columbus Crew vs New York Red Bulls |
1-1 |
3-2 |
Sun 22, Nov-13:00 - Uzbekistan Division 1 Xorazm Urganch vs Oktepa |
0-0 |
0-1 |
Sun 22, Nov-13:00 - Uzbekistan Division 1 Zaamin vs Istiklol Fergana |
1-0 |
3-0 |
Sun 22, Nov-23:00 - Venezuela Primera Division Atletico Venezuela vs Carabobo FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 22, Nov-01:00 - Venezuela Primera Division Academia Puerto Cabello vs Deportivo Lara |
0-0 |
0-0 |
Sun 22, Nov-05:00 - Venezuela Primera Division Trujillanos FC vs Deportivo La Guaira |
0-1 |
0-2 |
Sun 22, Nov-23:30 - Venezuela Segunda Division Union Local Andina(ULA) vs Real Frontera |
2-3 |
2-3 |
Sun 22, Nov-19:59 - Venezuela Segunda Division Atletico El Vigia vs Urena SC |
0-2 |
0-2 |
Sun 22, Nov-17:00 - Venezuela Segunda Division Hermanos Colmenares vs Deportivo JBL del Zulia |
2-0 |
3-1 |
Sun 22, Nov-19:00 - Women\\\'s Norway Cupen Valerenga Women\'s vs Avaldsnes Women\'s |
3-0 |
4-0 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.