Mon 16, Nov-17:00 - African Nations Cup Zimbabwe vs Algeria |
1-2 |
2-2 |
Mon 16, Nov-17:00 - African Nations Cup Malawi vs Burkina Faso |
0-0 |
0-0 |
Mon 16, Nov-17:00 - African Nations Cup Sao Tome & Principe vs South Africa |
1-1 |
2-4 |
Mon 16, Nov-17:00 - African Nations Cup Eswatini vs Congo |
0-0 |
0-0 |
Mon 16, Nov-17:00 - African Nations Cup South Sudan vs Uganda |
1-0 |
1-0 |
Mon 16, Nov-19:59 - African Nations Cup Botswana vs Zambia |
1-0 |
1-0 |
Mon 16, Nov-19:59 - African Nations Cup Mozambique vs Cameroon |
0-1 |
0-2 |
Mon 16, Nov-20:20 - African Nations Cup Gambia vs Gabon |
0-0 |
2-1 |
Mon 16, Nov-01:45 - Argentine Primera Division Defensa Y Justicia vs Independiente |
0-0 |
0-0 |
Mon 16, Nov-04:15 - Argentine Primera Division Boca Juniors vs Talleres Cordoba |
0-0 |
0-1 |
Mon 16, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 EC Sao Bernardo vs Velo Clube SP |
0-3 |
0-3 |
Mon 16, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Guarani Youth (SP) vs XV de Piracicaba Youth |
0-1 |
0-2 |
Mon 16, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Santos Youth vs Portuguesa Youth |
0-0 |
0-0 |
Mon 16, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Flamengo-SP Youth vs Nacional Sao Paulo Youth |
0-1 |
2-1 |
Mon 16, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Corinthians Youth vs Taubate Youth |
4-0 |
4-2 |
Mon 16, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Palmeiras Youth vs Sao Bernardo Youth |
0-1 |
1-2 |
Mon 16, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Ferroviaria SP Youth vs Inter Bebedouro SP Youth |
5-1 |
9-1 |
Mon 16, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Sao Paulo Youth vs Juventus-SP Youth |
2-0 |
2-0 |
Mon 16, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Linense Youth vs Comercial SP Youth |
0-0 |
0-2 |
Mon 16, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Oeste Youth vs Gremio Osasco Audax Youth |
1-1 |
3-1 |
Mon 16, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Uniao Mogi Youth vs Sao Jose Dos Campos SP Youth |
0-0 |
1-3 |
Mon 16, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Portuguesa Santista SP Youth vs Agua Santa SP Youth |
0-0 |
0-0 |
Mon 16, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Vocem SP Youth vs Elosport SP Youth |
2-1 |
3-1 |
Mon 16, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Fluminense RJ Youth vs Goias Youth |
0-0 |
1-1 |
Mon 16, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Vasco da Gama Youth vs CR Flamengo (RJ) Youth |
0-1 |
1-1 |
Mon 16, Nov-22:30 - Brazil Paranaense Division 2 Prudentopolis vs Andraus Brasil |
0-0 |
1-0 |
Mon 16, Nov-22:30 - Brazil Paranaense Division 2 Batel vs Independiente FSJ |
|
2-2 |
Mon 16, Nov-22:30 - Brazil Paranaense Division 2 Rolandia PR vs Apucarana PR |
0-2 |
1-5 |
Mon 16, Nov-22:30 - Brazil Paranaense Division 2 Araucaria/PR vs Nacional PR |
2-0 |
4-0 |
Mon 16, Nov-22:30 - Brazil Paranaense Division 2 Fonte Nova/PA vs Santa Rosa PA |
1-0 |
1-1 |
Mon 16, Nov-15:30 - Burundi Ligue A Bujumbura City vs Dynamik |
|
0-1 |
Mon 16, Nov-17:00 - Burundi Ligue A Les Elephants vs Inter Stars |
|
1-2 |
Mon 16, Nov-18:00 - Burundi Ligue A Atheletico Olympic vs Royal de Muramvya |
0-1 |
1-1 |
Mon 16, Nov-18:00 - Chile Primera B Deportes Temuco vs CD Santiago Morning |
0-1 |
0-1 |
Mon 16, Nov-18:00 - Chile Primera B Cobreloa vs Rangers Talca |
1-0 |
3-0 |
Mon 16, Nov-01:30 - Chile Primera Division Universidad de Chile vs Santiago Wanderers |
1-0 |
3-0 |
Mon 16, Nov-04:00 - Chile Primera Division Universidad Catolica vs Cobresal |
0-1 |
2-1 |
Mon 16, Nov-23:00 - Chile Tercera Division Deportes Concepcion vs San Antonio Unido |
0-0 |
0-0 |
Mon 16, Nov-01:00 - Chile Tercera Division Independiente de Cauquenes vs Deportes Vallenar |
1-1 |
2-1 |
Mon 16, Nov-14:30 - Club Friendly Mes Kerman vs Shahid Ghandi |
0-0 |
1-1 |
Mon 16, Nov-17:00 - Club Friendly Mesquita-RJ vs Ceres(RJ) |
0-2 |
2-6 |
Mon 16, Nov-20:30 - Club Friendly Maccabi Sha\'arayim vs Hapoel Azor |
0-1 |
3-1 |
Mon 16, Nov-22:00 - Club Friendly Barra Da Tijuca RJ vs Mageense RJ |
0-0 |
0-0 |
Mon 16, Nov-22:00 - Club Friendly Barcelona RJ vs Casimiro De Abreu RJ |
1-0 |
1-2 |
Mon 16, Nov-22:00 - Club Friendly Carapebus vs Perolas Negras RJ |
0-0 |
0-0 |
Mon 16, Nov-22:00 - Club Friendly 7 De Abril RJ vs Barra Mansa FC |
0-1 |
1-1 |
Mon 16, Nov-22:00 - Club Friendly Arraial do Cabo vs Tigres Brasil |
0-0 |
2-0 |
Mon 16, Nov-22:00 - Club Friendly Itaborai Profute RJ vs Campo Grande RJ |
1-0 |
1-1 |
Mon 16, Nov-22:00 - Club Friendly Cabense PE Youth vs Central PE Youth |
1-1 |
2-5 |
Mon 16, Nov-03:00 - Colombia Copa Mustang America de Cali vs La Equidad |
0-1 |
1-2 |
Mon 16, Nov-03:00 - Colombia Copa Mustang Atletico Junior Barranquilla vs Boyaca Chico |
0-0 |
3-0 |
Mon 16, Nov-03:00 - Colombia Copa Mustang Atletico Nacional vs Cucuta |
|
3-0 |
Mon 16, Nov-03:00 - Colombia Copa Mustang Deportivo Pereira vs Deportivo Pasto |
1-1 |
1-1 |
Mon 16, Nov-03:00 - Colombia Copa Mustang Millonarios vs Alianza Petrolera |
2-1 |
6-1 |
Mon 16, Nov-03:00 - Colombia Copa Mustang Deportes Tolima vs Deportiva Once Caldas |
2-1 |
2-3 |
Mon 16, Nov-03:00 - Colombia Copa Mustang Rionegro Aguilas vs Deportivo Cali |
1-0 |
4-1 |
Mon 16, Nov-02:15 - Costa Rica Primera Division Deportivo Saprissa vs Guadalupe FC |
2-1 |
5-1 |
Mon 16, Nov-03:00 - Costa Rica Primera Division AD San Carlos vs Alajuelense |
0-0 |
1-0 |
Mon 16, Nov-05:00 - Costa Rica Primera Division Perez Zeledon vs Jicaral |
0-1 |
1-1 |
Mon 16, Nov-19:00 - Denmark Youth U17 Vejle(U17) vs Aarhus AGF(U17) |
0-1 |
1-4 |
Mon 16, Nov-17:00 - Denmark Youth U19 Vejle(U19) vs Aarhus AGF(U19) |
2-1 |
3-2 |
Mon 16, Nov-22:05 - Denmark Youth U21 Vanlose IF(U21) vs Rudersdal(U21) |
1-1 |
2-1 |
Mon 16, Nov-01:45 - Ecuador Copa Pilsener A Club Sport Emelec vs Tecnico Universitario |
1-1 |
1-1 |
Mon 16, Nov-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A CD El Nacional vs Barcelona SC(ECU) |
1-0 |
1-1 |
Mon 16, Nov-00:30 - El Salvador Primera Division Municipal Limeno vs Jocoro FC |
2-0 |
4-0 |
Mon 16, Nov-01:00 - El Salvador Primera Division CD FAS vs Once Deportivo Ahuachapan |
1-0 |
1-0 |
Mon 16, Nov-01:00 - El Salvador Primera Division Atletico Marte vs Alianza San Salvador |
0-1 |
1-3 |
Mon 16, Nov-23:45 - England League One Plymouth Argyle vs Portsmouth |
1-0 |
2-2 |
Mon 16, Nov-21:45 - French National League Bastia vs Stade Briochin |
0-0 |
0-0 |
Mon 16, Nov-18:00 - Friendly Internationals United Arab Emirates vs Bahrain |
1-0 |
1-3 |
Mon 16, Nov-19:59 - Friendly Internationals Jordan vs Syria |
1-0 |
1-0 |
Mon 16, Nov-23:45 - Friendly Internationals USA vs Panama |
3-1 |
6-2 |
Mon 16, Nov-23:45 - Friendly Internationals Basque vs Costa Rica |
1-0 |
2-1 |
Mon 16, Nov-12:00 - Georgia Pirveli Liga FC Shukura Kobuleti vs FC Metalurgi Rustavi |
2-0 |
5-1 |
Mon 16, Nov-22:00 - German 3. Liga SC Verl vs VfB Lubeck |
0-0 |
1-2 |
Mon 16, Nov-19:00 - Ghana Premier League Liberty Professionals vs Bechem United |
1-0 |
1-1 |
Mon 16, Nov-22:00 - Ghana Premier League Inter Allies vs Dreams FC(GHA) |
0-0 |
0-0 |
Mon 16, Nov-02:00 - Honduras Liga Nacional CD Motagua vs CD Vida |
2-0 |
3-0 |
Mon 16, Nov-01:00 - Honduras Liga Nacional Platense vs CD Olimpia |
2-2 |
2-3 |
Mon 16, Nov-21:15 - Israel Leumit League Hapoel Petah Tikva vs Kafr Qasim |
0-0 |
0-0 |
Mon 16, Nov-21:15 - Israel Leumit League Hapoel Raanana vs Sektzia Nes Tziona |
0-0 |
0-0 |
Mon 16, Nov-21:15 - Israel Leumit League Beitar Tel Aviv Bat Yam vs Maccabi Ahi Nazareth |
1-1 |
1-1 |
Mon 16, Nov-21:15 - Israel Leumit League Hapoel Afula vs Hapoel Katamon Jerusalem |
0-1 |
0-2 |
Mon 16, Nov-21:15 - Israel Leumit League Hapoel Umm Al Fahm vs Hapoel Ramat Gan FC |
1-1 |
2-2 |
Mon 16, Nov-21:15 - Israel Leumit League Hapoel Rishon Lezion vs Ironi Ramat Hasharon |
0-0 |
0-0 |
Mon 16, Nov-21:15 - Israel Leumit League Hapoel Nof HaGalil vs Hapoel Iksal |
0-0 |
0-0 |
Mon 16, Nov-21:15 - Israel Leumit League Hapoel Kfar Shalem vs Hapoel Acre FC |
0-1 |
0-1 |
Mon 16, Nov-13:00 - Korea Women\\\'s League Hyundai Steel Red angels Women\'s vs Gyeongju KHNP Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Mon 16, Nov-23:45 - Malta Women\\\'s 1st league Swieqi United Women\'s vs Raiders Luxol Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Mon 16, Nov-22:00 - Mexico Primera Divison 2 Canoneros Marina vs Cafetaleros De Chiapas B |
0-1 |
0-1 |
Mon 16, Nov-01:00 - Mexico Primera Divison 2 CD Cuautla vs Pioneros De Cancun |
0-0 |
0-2 |
Mon 16, Nov-05:00 - Mexico Primera Divison A CF Atlante vs Mineros de Zacatecas |
0-0 |
2-1 |
Mon 16, Nov-07:05 - Mexico Primera Divison A Pumas Tabasco vs Tlaxcala |
0-0 |
0-1 |
Mon 16, Nov-03:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division Atletico San Luis Women\'s vs Necaxa Women |
2-0 |
2-0 |
Mon 16, Nov-03:30 - Nicaragua Primera Division Real Esteli vs Junior de Managua |
0-1 |
1-1 |
Mon 16, Nov-06:00 - Nicaragua Primera Division Managua FC vs Diriangen |
2-1 |
3-4 |
Mon 16, Nov-01:15 - Nicaragua Primera Division Chinandega vs Municipal Jalapa |
0-1 |
1-1 |
Mon 16, Nov-02:30 - Paraguayan Primera Division Club Libertad vs FC Nacional Asuncion |
0-0 |
0-2 |
Mon 16, Nov-00:15 - Paraguayan Primera Division Sol de America vs CA River Plate Asuncion |
1-2 |
2-3 |
Mon 16, Nov-19:59 - Peru Primera Division Sport Boys Association vs Carlos A. Mannucci |
0-2 |
0-4 |
Mon 16, Nov-19:59 - Peru Primera Division Atletico Grau vs Carlos Stein |
0-0 |
3-1 |
Mon 16, Nov-22:15 - Peru Primera Division Melgar vs Univ. Cesar Vallejo |
0-1 |
0-2 |
Mon 16, Nov-18:15 - Qatar Stars Cup Al-Gharafa SC vs Al-Sadd |
1-0 |
4-2 |
Mon 16, Nov-20:30 - Qatar Stars Cup Al Khor SC vs Al Rayyan |
0-1 |
0-1 |
Mon 16, Nov-21:30 - Romania - Liga 2 Petrolul Ploiesti vs CS Aerostar Bacau |
0-2 |
1-4 |
Mon 16, Nov-18:00 - Russia Futsal League Nizhny Novgorod Torpedo Futsal vs TTG-Ugra Yugorsk Futsal |
0-2 |
2-3 |
Mon 16, Nov-18:00 - Russia Women\\\'s Premier League Lokomotiv Moscow Women\'s vs FK Ryazan VDV Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Mon 16, Nov-19:59 - Serbia Cup Crvena Zvezda Beograd vs Zlatibor Cajetina |
0-1 |
4-2 |
Mon 16, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga Zemun vs Dinamo Vranje |
1-1 |
3-2 |
Mon 16, Nov-23:00 - Serie C - Brazil Boa Esporte Clube vs Sao Jose PoA RS |
0-0 |
1-0 |
Mon 16, Nov-01:00 - Spanish Segunda Division Las Palmas vs Tenerife |
0-0 |
1-0 |
Mon 16, Nov-16:00 - Ukraine Persha Liga VPK-Ahro Shevchenkivka vs FC Ahrobiznes Volochysk |
1-2 |
2-3 |
Mon 16, Nov-17:30 - Uruguay Segunda Division Rampla Juniors FC vs Central Espanol |
1-1 |
2-1 |
Mon 16, Nov-19:55 - Uruguay Segunda Division CA Villa Teresa vs CA Atenas |
0-0 |
1-1 |
Mon 16, Nov-22:00 - Uruguay Segunda Division Racing Club Montevideo vs Rocha FC |
0-0 |
1-0 |
Mon 16, Nov-03:15 - Venezuela Primera Division Carabobo FC vs Deportivo La Guaira |
0-0 |
0-2 |
Mon 16, Nov-05:15 - Venezuela Primera Division Monagas SC vs Metropolitanos FC |
0-0 |
1-2 |
Mon 16, Nov-01:15 - Venezuela Primera Division Zamora FC Barinas vs Aragua FC |
0-0 |
2-0 |
Mon 16, Nov-04:00 - Venezuela Segunda Division Angostura FC vs Yaracuy FC |
0-0 |
0-0 |
Mon 16, Nov-12:00 - Vietnam Second Division Cong An Nhan Dan vs Gia Dinh |
0-0 |
0-1 |