AD:

Football Results for Wed 4, Nov 2020

All soccer/football results.

ADS:

Complete Football Results for Wed 4, Nov 2020

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Wed 4, Nov-16:45 - Albania Super league
KF Tirana vs FK Kukesi

2-0

2-0
Wed 4, Nov-16:45 - Albania Super league
Kastrioti Kruje vs Partizani Tirana

1-0

2-1
Wed 4, Nov-16:45 - Albania Super league
KS Bylis vs KF Laci

1-0

1-1
Wed 4, Nov-19:45 - Albania Super league
Teuta Durres vs Skenderbeu Korce

1-1

1-1
Wed 4, Nov-19:45 - Albania Super league
Vllaznia Shkoder vs Apolonia Fier

0-0

2-0
Wed 4, Nov-04:00 - Argentinian Primera Super League
River Plate vs CA Banfield

1-2

1-3
Wed 4, Nov-15:30 - Armenia Premier League
FK Van Charentsavan vs Lori Vanadzor

1-0

1-2
Wed 4, Nov-14:30 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League
AC Carina Women\'s vs Grange Thistle SC Women\'s

1-0

3-1
Wed 4, Nov-13:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Moreton Bay United vs Gold Coast United

4-0

5-5
Wed 4, Nov-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Smorgon FC vs Naftan Novopolock

0-0

1-0
Wed 4, Nov-19:00 - Belarus Pershaya Liga
Krumkachy Minsk vs Sputnik Rechitsa

0-1

0-2
Wed 4, Nov-16:00 - Belarus Premier League
Slavia Mozyr vs FC Belshina Babruisk

1-0

1-1
Wed 4, Nov-21:30 - Bosnia Premijer Liga
FK Sarajevo vs FK Zeljeznicar Sarajevo

1-0

1-1
Wed 4, Nov-19:00 - Bosnia Premijer Liga
Zrinjski Mostar vs NK Siroki Brijeg

2-0

2-1
Wed 4, Nov-02:15 - Brasileiro Serie B
Brasil de Pelotas RS vs Sampaio Correa (MA)

0-0

0-0
Wed 4, Nov-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Madureira(U20) vs Fluminense RJ U20

2-0

4-0
Wed 4, Nov-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Bangu U20 vs CR Flamengo (RJ) U20

0-0

1-0
Wed 4, Nov-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Portuguesa RJ (U20) vs Vasco da Gama RJ U20

1-0

1-3
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Jabaquara SP(U23) vs Barcelona Esportivo Capela SP(U23)


2-0
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Amparo SP U23 vs Itapirense SP U23

0-1

1-3
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
UA Barbarense/SP(U23) vs Independente SP(U23)

3-0

4-1
Wed 4, Nov-23:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Osvaldo Cruz SP(U23) vs Tupa SP(U23)

1-1

1-1
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Olaria RJ vs Nova Iguacu

0-3

1-3
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Duque de Caxias vs Angra Dos Reis RJ

1-1

3-1
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Audax Rio RJ vs Bonsucesso

2-0

2-1
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Serrano RJ vs Goytacaz RJ

0-1

1-1
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Serra Macaense RJ vs Campos RJ

2-0

3-1
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Marica RJ vs Sao Goncalo EC RJ

1-0

1-0
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Nova Cidade RJ vs Sampaio Correa (RJ)

0-1

0-5
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
AA Portuguesa Santista vs Ponte Preta B

1-0

3-2
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Juventus-SP vs EC Sao Bernardo

1-0

1-1
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Rio Preto vs Gremio Novorizontino

0-0

1-3
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Primavera SP vs XV de Piracicaba

0-1

1-2
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Gremio Osasco Audax vs Inter de Limeira

1-1

2-1
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Nacional SP vs Agua Santa

0-1

2-1
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Guarani B vs Portuguesa de Desportos

0-1

0-5
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Goias Youth vs America MG Youth

0-0

0-0
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
CR Flamengo (RJ) Youth vs Palmeiras Youth

0-0

2-1
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Atletico Mineiro Youth (MG) vs Vitoria Salvador Youth

2-0

5-1
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Botafogo RJ Youth vs Santos Youth

1-0

4-0
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Chapecoense Youth vs Cruzeiro Youth

1-0

2-1
Wed 4, Nov-22:30 - Brazil National Football Tournament U20
Corinthians Youth vs Fluminense RJ Youth

0-0

3-0
Wed 4, Nov-22:30 - Brazil Paranaense Division 2
Rolandia PR vs Nacional PR

0-0

2-0
Wed 4, Nov-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
AERP Women\'s vs Ferroviaria SP Women\'s


1-9
Wed 4, Nov-21:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Taboao da Serra Women\'s vs Bragantino Women\'s


0-10
Wed 4, Nov-15:30 - Bulgaria Cup
Spartak Varna vs Arda Kardzhali

0-1

1-2
Wed 4, Nov-15:30 - Burundi Ligue A
Bujumbura City vs Flambeau du Centre

0-2

1-2
Wed 4, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Le Messager Ngozi vs Bumamuru

0-0

0-1
Wed 4, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Olympic Star vs Kayanza United

2-0

3-1
Wed 4, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Musongati vs Rukinzo FC

0-0

0-0
Wed 4, Nov-18:00 - Burundi Ligue A
Inter Stars vs Muzinga FC

0-0

2-1
Wed 4, Nov-23:00 - CAF Champions League
Zamalek vs Raja Casablanca Atlhletic

0-0

3-1
Wed 4, Nov-23:00 - Chile Primera B
CD Santiago Morning vs CSyD Barnechea

0-0

0-0
Wed 4, Nov-18:00 - Chile Primera B
Nublense vs Melipilla

2-0

4-0
Wed 4, Nov-20:30 - Chile Primera B
Deportes Temuco vs Puerto Montt

2-0

2-1
Wed 4, Nov-20:30 - Chile Primera B
San Luis Quillota vs Magallanes

0-0

0-1
Wed 4, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 1
Beijing BSU vs Shenyang Urban

0-0

1-0
Wed 4, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 1
Meizhou Hakka vs Taizhou Yuanda FC

2-1

2-1
Wed 4, Nov-14:00 - Chinese Football League Divison 1
Jiangxi Liansheng FC vs Inner Mongolia Zhongyou

1-2

2-2
Wed 4, Nov-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Beijing Renhe vs Sichuan Jiuniu

0-2

3-2
Wed 4, Nov-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Zhejiang Greentown vs Chengdu Better City FC

1-0

1-0
Wed 4, Nov-10:30 - Chinese Football League Divison 1
Shaanxi Chang\'an Athletic FC vs Nantong Zhiyun

0-0

1-0
Wed 4, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Zibo Cuju F.C. vs Shanxi Xindu

1-0

2-1
Wed 4, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Jiading Boji FC vs Yunnan Kunglu FC

0-0

0-0
Wed 4, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Guangxi Baoyun FC vs Zhejiang Yiteng FC

0-0

0-0
Wed 4, Nov-22:00 - Club Friendly
Nautico Youth (PE) vs Barreiros PE Youth

0-1

2-2
Wed 4, Nov-22:15 - Club Friendly
Aracaju/SE vs Barra/SE

0-1

1-2
Wed 4, Nov-22:30 - Club Friendly
Anapolina GO(U20) vs Aparecida GO(U20)

1-1

1-1
Wed 4, Nov-15:00 - Club Friendly
GD Vitoria Sernache vs ARC Oleiros

3-3

4-4
Wed 4, Nov-19:00 - Club Friendly
Gondomar vs Paredes

0-0

0-0
Wed 4, Nov-04:40 - Colombia Copa Mustang
Alianza Petrolera vs Patriotas FC

0-0

0-0
Wed 4, Nov-05:00 - CONCACAF League
Tauro FC vs Forge FC

1-1

1-2
Wed 4, Nov-07:30 - CONCACAF League
Marathon vs Antigua GFC

1-1

1-1
Wed 4, Nov-02:15 - Conmebol - Copa Sudamericana
Club Bolivar vs Audax Italiano

1-0

3-0
Wed 4, Nov-02:15 - Conmebol - Copa Sudamericana
Liverpool P. vs Sport Huancayo

0-1

1-2
Wed 4, Nov-04:30 - Conmebol - Copa Sudamericana
Deportes Tolima vs Union La Calera

1-1

1-1
Wed 4, Nov-02:00 - Copa do Brasil
Cuiaba (MT) vs Botafogo (RJ)

0-0

0-0
Wed 4, Nov-04:30 - Copa do Brasil
Internacional (RS) vs Atletico Clube Goianiense

0-0

2-1
Wed 4, Nov-14:30 - COSAFA Women\\\'s Cup
Zambia Women\'s vs Lesotho Women\'s

1-0

8-0
Wed 4, Nov-17:30 - COSAFA Women\\\'s Cup
Zimbabwe women\'s vs Tanzania Women\'s

0-0

0-1
Wed 4, Nov-19:59 - Croatia - 1. Division
NK Osijek vs NK Lokomotiva Zagreb

2-0

2-1
Wed 4, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Digenis Morphou vs Onisilos Sotiras

1-1

1-3
Wed 4, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Thoi Lakatamias vs Othellos Athienou

0-1

0-1
Wed 4, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
PAEEK Keryneias vs Ayia Napa

1-1

3-2
Wed 4, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Omonia Aradippou vs Aris Limassol

0-2

0-2
Wed 4, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
AE Zakakiou vs Anagennisi Deryneia

1-1

3-1
Wed 4, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Omonia Psevda vs Ahironas Liopetriou

0-0

0-1
Wed 4, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Kouris Erimis vs Digenis Ypsonas

1-1

1-1
Wed 4, Nov-19:59 - Cyprus 2 Division
Alki Oroklini vs Xylotympou

0-1

2-2
Wed 4, Nov-18:00 - Cyprus Cup
Enosis Neon Paralimni FC vs Olympiakos Nicosia FC

0-1

0-2
Wed 4, Nov-19:00 - Cyprus Cup
Anorthosis Famagusta FC vs Pafos FC

1-0

1-0
Wed 4, Nov-19:45 - Denmark Cup
Avarta vs FC Kobenhavn

1-1

1-2
Wed 4, Nov-21:45 - Denmark Youth U21
Skjold(U21) vs Fremad Amager U21

2-0

3-1
Wed 4, Nov-23:45 - England FA Cup
Stockport County vs Chesterfield

2-0

4-0
Wed 4, Nov-23:45 - England FA Trophy
Bishop\'s Stortford vs Brentwood Town

1-2

3-2
Wed 4, Nov-23:45 - England FA Trophy
Merstham vs Carshalton Athletic FC

0-2

1-3
Wed 4, Nov-23:45 - England FA Trophy
Atherton Collieries vs City of Liverpool

0-2

0-3
Wed 4, Nov-23:30 - England FA Women League Cup
West Ham United Women\'s vs Reading Women\'s

1-0

3-0
Wed 4, Nov-23:30 - England FA Women League Cup
Sheffield United Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s

0-1

0-6
Wed 4, Nov-23:30 - England FA Women League Cup
London City Lionesses Women\'s vs Arsenal Women\'s

0-3

0-4
Wed 4, Nov-23:45 - England FA Women League Cup
Leicester City Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s

2-0

5-2
Wed 4, Nov-23:45 - England FA Women League Cup
London Bees Women\'s vs Lewes Women\'s

1-0

1-0
Wed 4, Nov-18:00 - England FA Women League Cup
Liverpool Women\'s vs Manchester City Women\'s

0-1

0-3
Wed 4, Nov-17:00 - England Reserves Cup
Grimsby Town Reserve vs Huddersfield Town Reserve

1-1

3-6
Wed 4, Nov-18:00 - England Reserves League
Southend United Reserve vs Bournemouth Reserve

0-2

3-4
Wed 4, Nov-23:30 - England Southern Division one
Daventry Town vs Didcot Town

2-0

3-0
Wed 4, Nov-23:00 - England The Championship
Watford vs Stoke City

1-1

3-2
Wed 4, Nov-23:00 - England The Championship
Reading vs Preston North End

0-0

0-3
Wed 4, Nov-23:45 - England The Championship
Nottingham Forest vs Coventry

1-0

2-1
Wed 4, Nov-23:45 - England The Championship
Rotherham United vs Luton Town

0-0

0-1
Wed 4, Nov-23:45 - England The Championship
Derby County vs Queens Park Rangers

0-0

0-1
Wed 4, Nov-23:45 - England The Championship
Birmingham vs Wycombe Wanderers

1-0

1-2
Wed 4, Nov-17:00 - England U23 Premier League 2
Wigan Athletic(U23) vs Queens Park Rangers(U23)

0-0

3-1
Wed 4, Nov-19:59 - Estonia Cup
Paide Linnameeskond vs Viljandi JK Tulevik

1-2

2-2
Wed 4, Nov-21:00 - Faroe Islands Formuladeildin
KI Klaksvik vs AB Argir

1-1

3-1
Wed 4, Nov-20:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
FC Viikingit vs PK Keski Uusimaa(PKKU)

0-5

0-9
Wed 4, Nov-20:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
Honka Akatemia vs EPS Espoo

1-1

3-1
Wed 4, Nov-20:30 - Finland Veikkausliga
FC Haka vs IFK Mariehamn

0-1

0-1
Wed 4, Nov-20:30 - Finland Veikkausliga
Lahti vs HIFK

0-0

2-1
Wed 4, Nov-20:30 - Finland Veikkausliga
HJK Helsinki vs Inter Turku

0-0

1-1
Wed 4, Nov-20:30 - Finland Veikkausliga
TPS Turku vs KuPS

1-1

3-2
Wed 4, Nov-20:30 - Finland Veikkausliga
RoPS Rovaniemi vs SJK Seinajoki

0-0

2-3
Wed 4, Nov-20:30 - Finland Veikkausliga
Ilves Tampere vs FC Honka

2-1

4-1
Wed 4, Nov-20:30 - Finland Ykkonen
VPS Vaasa vs KTP Kotka

2-1

2-4
Wed 4, Nov-19:00 - Futsal Italian Serie A
Lido Di Ostiav Meta Futsal vs Pescara Futsal

0-0

0-0
Wed 4, Nov-14:00 - Georgia Primera Division
Samtredia vs FC Merani Tbilisi

2-0

2-0
Wed 4, Nov-22:00 - German 3. Liga
MSV Duisburg vs Saarbrucken

0-1

2-3
Wed 4, Nov-22:00 - German 3. Liga
FSV Zwickau vs Turkgucu Ataspor Munchen

0-0

0-1
Wed 4, Nov-22:30 - Germany - Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen vs VFB Homberg

1-0

2-0
Wed 4, Nov-22:30 - Germany - Regionalliga West
RW Essen vs SV Rodinghausen

0-0

2-0
Wed 4, Nov-22:30 - Germany - Regionalliga West
Koln Am. vs SV Straelen

1-0

2-0
Wed 4, Nov-22:30 - Germany - Regionalliga West
Bonner SC vs RW Oberhausen

0-2

1-6
Wed 4, Nov-22:30 - Germany - Regionalliga West
Sportfreunde Lotte vs Bergisch Gladbach 09

1-0

2-2
Wed 4, Nov-22:30 - Germany - Regionalliga West
Wegberg-Beeck vs Wuppertaler SV

2-0

2-1
Wed 4, Nov-22:30 - Germany - Regionalliga West
SC Wiedenbruck vs FC Schalke 04 II

0-1

2-2
Wed 4, Nov-21:00 - Germany - Regionalliga West
SV Lippstadt vs Fortuna Dusseldorf II

1-1

1-3
Wed 4, Nov-19:15 - Greece Super League 1
Pas Giannina vs AEL Larisa

0-0

1-2
Wed 4, Nov-16:00 - HongKong Sapling Cup
Hong Kong Pegasus FC vs Kitchee

0-0

0-0
Wed 4, Nov-21:00 - Hungary NB ?
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Szolnoki MAV FC

0-1

1-1
Wed 4, Nov-21:00 - Hungary NB ?
Kaposvari Rakoczi vs FC Ajka

1-0

3-1
Wed 4, Nov-21:00 - Hungary NB ?
Pecsi MFC vs Vasas SC

0-0

0-0
Wed 4, Nov-21:00 - Hungary NB ?
Bekescsaba vs Budaorsi SC

0-1

0-2
Wed 4, Nov-21:00 - Hungary NB ?
Kazincbarcika vs Debreceni VSC

0-1

0-3
Wed 4, Nov-21:00 - Hungary NB ?
Csakvari TK vs Szombathelyi Haladas

1-0

3-1
Wed 4, Nov-16:30 - Hungary NB ?
Dorogi FC vs Gyirmot SE

0-0

0-1
Wed 4, Nov-16:30 - Hungary NB ?
DEAC vs Szentlorinc SE

1-0

1-0
Wed 4, Nov-17:00 - Hungary NB ?
ETO Gyori FC vs BFC Siofok

2-0

2-1
Wed 4, Nov-18:30 - Hungary NB1
Puskas Akademia vs Budapest Honved

0-0

1-0
Wed 4, Nov-15:00 - Hungary U19 League
Fehervar Videoton(U19) vs Ferencvarosi TC U19

1-1

1-1
Wed 4, Nov-15:30 - Iraqi League
Al Simawa vs Al Najaf


0-1
Wed 4, Nov-18:30 - Iraqi League
Al Minaa Basra vs Al Kahrabaa

0-2

1-3
Wed 4, Nov-23:45 - Ireland Premier League
Shamrock Rovers vs St. Patrick\'s

0-0

0-0
Wed 4, Nov-22:00 - Israel Premier League
Beitar Jerusalem vs Hapoel Hadera

0-0

4-0
Wed 4, Nov-19:59 - Italian Serie A
Genoa vs Torino

0-2

1-2
Wed 4, Nov-23:45 - Italy C1A
Livorno vs Juventus(U23)

0-0

1-1
Wed 4, Nov-18:00 - Italy C1C
Casertana F.C. vs Foggia

0-1

0-2
Wed 4, Nov-20:30 - Italy C1C
U.S. Catanzaro 1929 vs Palermo

0-0

1-1
Wed 4, Nov-17:30 - Italy Serie D
Pineto vs Recanatese

0-0

0-0
Wed 4, Nov-17:30 - Italy Serie D
ASD Caldiero Terme vs Delta Porto Tolle

0-0

0-1
Wed 4, Nov-17:30 - Italy Serie D
San Luca vs Castrovillari

1-0

1-0
Wed 4, Nov-18:00 - Italy Serie D
A.S.D. Bra vs Sanremese

2-0

4-0
Wed 4, Nov-13:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Zweigen Kanazawa

1-1

2-2
Wed 4, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Kyoto Sanga FC vs Fagiano Okayama

0-0

2-1
Wed 4, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Ehime FC

0-1

1-1
Wed 4, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs FC Ryukyu

0-0

1-0
Wed 4, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs Albirex Niigata

0-2

1-2
Wed 4, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Avispa Fukuoka

0-1

0-1
Wed 4, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Jubilo Iwata

2-1

3-1
Wed 4, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Giravanz Kitakyushu vs Omiya Ardija

0-1

1-2
Wed 4, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Matsumoto Yamaga FC vs Tochigi SC

0-0

0-0
Wed 4, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs FC Machida Zelvia

1-0

3-1
Wed 4, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs Thespakusatsu Gunma

0-0

1-1
Wed 4, Nov-14:00 - Japanese League Division 3
Cerezo Osaka(U23) vs AC Nagano Parceiro

0-1

1-3
Wed 4, Nov-14:00 - Japanese League Division 3
YSCC Yokohama vs FC Gifu

1-0

1-1
Wed 4, Nov-13:00 - Kazakhstan Super League
FK Kaspiy Aktau vs Kyzylzhar Petropavlovsk

0-1

1-1
Wed 4, Nov-15:00 - Kazakhstan Super League
Taraz vs FC Astana

1-0

1-0
Wed 4, Nov-11:00 - Kazakhstan Super League
FC Shakhtyor Karagandy vs Okzhetpes

0-1

2-1
Wed 4, Nov-15:00 - Kenya Premier League
Kisumu vs Vihiga United

1-1

1-2
Wed 4, Nov-14:00 - Korea FA Cup
Ulsan Hyundai FC vs Jeonbuk Hyundai Motors

0-0

1-1
Wed 4, Nov-16:30 - Kosovo Super League
KF Prishtina vs Arberia

1-0

1-0
Wed 4, Nov-16:30 - Kosovo Super League
KF Trepca \'89 vs KF Drita Gjilan

0-1

0-1
Wed 4, Nov-16:30 - Kosovo Super League
Besa Peje vs KF Drenica Srbica

0-0

0-0
Wed 4, Nov-15:00 - Latvia - 1. Division
BFC Daugavpils vs FK Ventspils

0-0

0-0
Wed 4, Nov-16:00 - Latvia - 1. Division
FK Liepaja vs FK Spartaks Jurmala

0-0

0-1
Wed 4, Nov-23:00 - Malta First Division League
Pieta Hotspurs vs Marsa F.C.

3-1

4-1
Wed 4, Nov-23:30 - Malta Women\\\'s 1st league
Mosta FC Women\'s vs Raiders Luxol Women\'s

0-3

0-4
Wed 4, Nov-03:00 - Mexico Primera Divison A
Club Chivas Tapatio vs Celaya FC

0-0

1-0
Wed 4, Nov-05:05 - Mexico Primera Divison A
Monarcas Morelia vs Cimarrones Sonora

1-0

2-0
Wed 4, Nov-07:05 - Mexico Primera Divison A
Venados FC vs Pumas Tabasco

0-2

1-3
Wed 4, Nov-16:30 - Montenegro Division 2
Jedinstvo Bijelo Polje vs FK Drezga

1-0

1-0
Wed 4, Nov-16:30 - Montenegro Division 2
FK Kom vs FK Grbalj Radanovici

1-0

2-0
Wed 4, Nov-16:30 - Montenegro Division 2
FK Ibar Rozaje vs FK Mornar

0-0

0-0
Wed 4, Nov-16:30 - Montenegro Division 2
Arsenal Tivat vs FK Berane

1-0

3-1
Wed 4, Nov-16:30 - Montenegro Division 2
OFK Igalo vs Bokelj Kotor

1-0

1-1
Wed 4, Nov-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Rudar Pljevlja vs FK Zeta

0-1

0-3
Wed 4, Nov-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Jezero Plav vs Decic Tuzi

0-0

0-0
Wed 4, Nov-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Petrovac vs OFK Titograd

1-1

1-3
Wed 4, Nov-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs FK Podgorica

0-0

1-0
Wed 4, Nov-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Iskra Danilovgrad vs FK Sutjeska Niksic

1-0

3-0
Wed 4, Nov-00:00 - National League North
Kettering Town vs Southport FC

0-1

0-1
Wed 4, Nov-21:00 - Norway Adeccoligaen
Tromso IL vs Kongsvinger

0-0

1-0
Wed 4, Nov-21:00 - Norway Adeccoligaen
Raufoss vs Oygarden FK

1-0

1-2
Wed 4, Nov-21:00 - Norway Adeccoligaen
Ranheim IL vs Jerv

2-0

5-0
Wed 4, Nov-23:00 - Norway Adeccoligaen
Sogndal vs Lillestrom

0-1

0-1
Wed 4, Nov-16:00 - Norway Adeccoligaen
Asane Fotball vs Ullensaker/Kisa IL

1-1

4-2
Wed 4, Nov-16:00 - Norway Adeccoligaen
KFUM Oslo vs HamKam

0-0

1-1
Wed 4, Nov-22:00 - Norwegian Junior U19
Lyn Fotball U19 vs Oppsal (U19)

1-2

1-4
Wed 4, Nov-22:00 - Norwegian Tippeligaen
Odd Grenland vs Viking

1-0

3-0
Wed 4, Nov-03:00 - Peru Primera Division
Atletico Grau vs Sporting Cristal

0-2

1-4
Wed 4, Nov-00:30 - Peru Primera Division
Universitario de Deportes vs Cienciano

0-0

0-1
Wed 4, Nov-19:59 - Peru Primera Division
Carlos Stein vs Universidad San Martin de Porres

0-1

0-2
Wed 4, Nov-22:00 - Peru Segunda Division
Santa Rosa Pucallpa vs Alianza Atletico

1-3

1-3
Wed 4, Nov-19:30 - Peru Segunda Division
Chavelines Juniors vs Union Huaral

0-0

0-1
Wed 4, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
SMS Lodz Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth


1-1
Wed 4, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Hutnik Krakow Youth vs Lech Poznan Youth

0-1

0-1
Wed 4, Nov-15:15 - Poland Centralna Liga Juniorow
Zaglebie Lubin Youth vs Wisla Krakow Youth

1-0

2-0
Wed 4, Nov-17:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs Arka Gdynia Youth

0-2

2-2
Wed 4, Nov-16:00 - Poland Women\\\'s Cup
KKPK Medyk Konin Women\'s vs MKS Olimpia Szczecin Women\'s

0-1

3-1
Wed 4, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Gornik Zabrze II vs Gwarek Tarnowskie Gory

2-1

2-2
Wed 4, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Jutrzenka Giebultow vs Korona II Kielce

2-0

6-1
Wed 4, Nov-16:30 - Poland - 4. Liga
KSZO Ostrowiec vs Wisla Sandomierz

1-0

3-1
Wed 4, Nov-17:00 - Poland - 4. Liga
Gryf Wejherowo vs Nielba Wagrowiec

2-2

2-4
Wed 4, Nov-19:59 - Poland - 4. Liga
GKS Wikielec vs Jagiellonia Bialystok B

2-1

2-2
Wed 4, Nov-15:30 - Poland - I liga
Chrobry Glogow vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

0-1

0-2
Wed 4, Nov-18:00 - Poland - I liga
Zaglebie Sosnowiec vs CWKS Resovia Rzeszow

0-1

0-2
Wed 4, Nov-22:30 - Poland - II liga
Chojniczanka Chojnice vs Motor Lublin

0-0

0-0
Wed 4, Nov-16:00 - Poland - II liga
Stal Rzeszow vs Wigry Suwalki

1-1

1-2
Wed 4, Nov-16:00 - Poland - II liga
Pogon Siedlce vs Olimpia Elblag

2-0

4-3
Wed 4, Nov-16:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs Skra Czestochowa

1-0

1-0
Wed 4, Nov-19:00 - Poland - II liga
Gornik Polkowice vs Blekitni Stargard Szczecinski

1-1

2-1
Wed 4, Nov-21:00 - Poland - II liga
GKS Katowice vs Garbarnia Krakow

0-0

2-1
Wed 4, Nov-21:00 - Poland - II liga
Sokol Ostroda vs KKS 1925 Kalisz

0-0

1-4
Wed 4, Nov-15:30 - Poland Cup
GKS Jastrzebie vs Puszcza Niepolomice

0-1

0-2
Wed 4, Nov-20:30 - Poland Cup
Arka Gdynia vs Korona Kielce

1-0

2-0
Wed 4, Nov-18:15 - Qatar Stars Cup
Al Duhail SC vs Qatar SC

1-0

1-0
Wed 4, Nov-20:30 - Qatar Stars Cup
Al-Sadd vs Al Khor SC

0-0

1-0
Wed 4, Nov-20:30 - Qatar Stars Cup
Al-Sailiya vs Al-Wakra

2-1

2-2
Wed 4, Nov-13:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Qaradag Lokbatan vs FK Kapaz Ganca

0-0

0-0
Wed 4, Nov-14:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Sabah FK Baku B vs Qarabag B

0-3

0-3
Wed 4, Nov-14:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Standard Sumqayit B vs Turan Tovuz

0-2

0-3
Wed 4, Nov-16:00 - Romania - Liga 2
Gloria Buzau vs Viitorul Pandurii Targu Jiu

2-1

2-1
Wed 4, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Unirea Dej vs Corvinul Hunedoara

1-1

2-1
Wed 4, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
ACS Foresta Suceava vs CS Sporting Juniorul Vaslui

0-0

4-0
Wed 4, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Concordia Chiajn II vs Voluntari B

0-2

1-3
Wed 4, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Afumati vs FC Viitorul Constanta B

1-1

1-1
Wed 4, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Sanmartin vs Minaur Baia Mare

2-1

4-2
Wed 4, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Industria Galda vs FC Unirea Alba Iulia

0-0

1-2
Wed 4, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
CSA Axiopolis Sport Cernavoda vs Inainte Modelu

1-1

1-2
Wed 4, Nov-11:00 - Russia Cup
SKA Khabarovsk vs Rubin Kazan

0-0

1-0
Wed 4, Nov-16:00 - Russia Div 2 Center
Salyut-Energia Belgorod vs Fakel Voronezh II

2-0

3-0
Wed 4, Nov-12:00 - Russia Women\\\'s Cup
Zvezda 2005 Perm Women\'s vs Yenisey Krasnoyarsk Women\'s

2-0

3-1
Wed 4, Nov-12:00 - Russia Youth Championship League
FK Ural Youth vs UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth

0-1

1-3
Wed 4, Nov-14:00 - Russia Youth Championship League
Strogino Moscow Youth vs Ufa Youth

2-0

3-0
Wed 4, Nov-15:00 - Russia Youth Championship League
Rubin Kazan Youth vs Akademiya Konoplev Youth

1-0

1-0
Wed 4, Nov-15:00 - Russia Youth Championship League
CSKA Moscow Youth vs Zenit St.Petersburg Youth

0-1

0-1
Wed 4, Nov-15:00 - Russia Youth Championship League
Spartak Moscow Youth vs Dinamo Moscow Youth

2-1

4-2
Wed 4, Nov-15:00 - Russia Youth Championship League
PFC Sochi Youth vs FK Krasnodar Youth

1-0

2-0
Wed 4, Nov-15:30 - Russia Youth Championship League
Lokomotiv Moscow Youth vs FK Khimki Youth

1-0

1-0
Wed 4, Nov-16:30 - Russia Youth Championship League
FC Tambov Youth vs Arsenal Tula Youth

2-1

4-1
Wed 4, Nov-18:00 - Russia Youth Championship League
FK Rostov Youth vs Rotor Volgograd Youth

1-0

3-1
Wed 4, Nov-16:25 - Saudi Arabia Division 1
Al-Jabalain vs Al-Nahdha

0-0

0-0
Wed 4, Nov-16:25 - Saudi Arabia Division 1
Arar FC vs Al-Shoalah

2-1

2-3
Wed 4, Nov-16:30 - Saudi Arabia Division 1
Najran vs Al-Kawkab

1-0

3-1
Wed 4, Nov-18:30 - Saudi Arabia Division 1
Al Khaleej Club vs Al-Hazm

0-1

2-4
Wed 4, Nov-18:55 - Saudi Arabia Division 1
Al Bukayriyah vs Al-Draih

0-1

0-2
Wed 4, Nov-22:00 - Serie D - Brazil
Ibis/PE vs Ferroviario Do Cabo

1-1

1-2
Wed 4, Nov-15:45 - Singapore Premier League
Lion City Sailors vs Hougang United FC

0-1

1-1
Wed 4, Nov-15:45 - Singapore Premier League
Tampines Rovers FC vs Young Lions

1-0

1-0
Wed 4, Nov-15:45 - Singapore Premier League
Tanjong Pagar Utd vs Geylang International

0-0

0-1
Wed 4, Nov-21:30 - South Africa Premier League
Supersport United vs Stellenbosch FC

0-0

1-0
Wed 4, Nov-21:30 - South Africa Premier League
Kaizer Chiefs FC vs TS Galaxy

0-0

0-0
Wed 4, Nov-21:30 - South Africa Premier League
Bloemfontein Celtic vs Orlando Pirates

0-0

0-1
Wed 4, Nov-21:30 - South Africa Premier League
AmaZulu vs Black Leopards

0-0

2-0
Wed 4, Nov-21:30 - South Africa Premier League
Cape Town City vs Mamelodi Sundowns

0-1

0-2
Wed 4, Nov-21:30 - South Africa Premier League
Tshakhuma TM vs Moroka Swallows

0-0

0-2
Wed 4, Nov-21:30 - South Africa Premier League
Baroka FC vs Lamontville Golden Arrows

0-0

1-1
Wed 4, Nov-22:30 - Spanish Ladies Premier League
Santa Teresa CD Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

0-2

0-4
Wed 4, Nov-23:30 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s

0-0

2-0
Wed 4, Nov-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Madrid CF Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s

2-0

3-0
Wed 4, Nov-19:15 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women\'s vs Real Betis Women\'s

0-0

0-1
Wed 4, Nov-19:59 - Spanish Ladies Premier League
CDEF Logrono Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

1-1

2-2
Wed 4, Nov-22:00 - Spanish Segunda Division
Real Zaragoza vs Girona

0-1

2-2
Wed 4, Nov-21:00 - Swiss Super League
Zurich vs Basel

0-0

1-0
Wed 4, Nov-15:00 - Thai League 1
Police Tero vs Chiangrai United

0-1

0-1
Wed 4, Nov-12:45 - Thai League 3
Samut Songkhram FC vs Assumption United FC

0-0

1-0
Wed 4, Nov-12:45 - Thai League 3
Mahasarakham United FC vs Surin City FC

1-3

2-4
Wed 4, Nov-12:45 - Thai League 3
Bang Pa-in Ayutthaya vs Muangkan FC

2-1

4-3
Wed 4, Nov-12:45 - Thai League 3
Samut Prakan FC vs Thonburi Universidad

1-1

1-2
Wed 4, Nov-12:45 - Thai League 3
IPE Samut Sakhon vs Pathum Thani United

0-0

0-1
Wed 4, Nov-12:45 - Thai League 3
Pattaya Discovery United vs Kohkwang

1-0

2-0
Wed 4, Nov-12:45 - Thai League 3
Kanjanapat Group vs Raj Pracha FC

0-1

0-6
Wed 4, Nov-12:45 - Thai League 3
Grakcu Sai Mai United vs Royal Thai Army FC

0-0

1-0
Wed 4, Nov-12:45 - Thai League 3
Prime Bangkok vs Siam FC

0-0

2-1
Wed 4, Nov-12:45 - Thai League 3
Northern Tak United vs Phitsanulok FC

0-1

0-2
Wed 4, Nov-13:00 - Thai League 3
Surat Thani FC vs Satun United FC

0-1

0-3
Wed 4, Nov-13:00 - Thai League 3
Chamchuri United FC vs Bangkok FC

0-0

0-0
Wed 4, Nov-13:00 - Thai League 3
Chiangrai FC vs Nan FC

0-0

0-0
Wed 4, Nov-13:00 - Thai League 3
North Bangkok College vs Muangnont Bankunmae FC

1-0

1-0
Wed 4, Nov-13:00 - Thai League 3
Surin Khongcheemool vs Chaiyaphum United

0-0

0-0
Wed 4, Nov-13:00 - Thai League 3
Krua Napat Ubon FC vs Khonkaen Mordindang FC

1-0

2-1
Wed 4, Nov-13:00 - Thai League 3
Maejo United vs Chiangrai Lanna

1-0

2-0
Wed 4, Nov-13:00 - Thai League 3
Udon United vs Sakon Nakhon FC

0-0

3-2
Wed 4, Nov-14:00 - Thai League 3
Chanthaburi FC vs Banbueng

0-2

1-3
Wed 4, Nov-15:00 - Thai League 3
Trang FC vs Surat Thani City

1-0

2-0
Wed 4, Nov-21:30 - Turkey Cup
Bursaspor vs Karsiyaka

0-0

1-1
Wed 4, Nov-14:00 - Turkey Cup
Osmanlispor FC vs Pazarspor

1-0

3-1
Wed 4, Nov-14:00 - Turkey Cup
Boluspor vs Hacettepe S.K.

0-0

2-1
Wed 4, Nov-14:00 - Turkey Cup
Giresunspor vs Tekirdagspor

2-0

2-0
Wed 4, Nov-14:00 - Turkey Cup
Keciorengucu vs Tepecikspor

1-0

6-0
Wed 4, Nov-14:00 - Turkey Cup
Bandirmaspor vs Belediye Derincespor

3-0

3-1
Wed 4, Nov-14:00 - Turkey Cup
Menemen Belediye Spor vs 24 Erzincanspor

0-0

1-1
Wed 4, Nov-14:00 - Turkey Cup
Umraniyespor vs Kirklarelispor

0-0

0-1
Wed 4, Nov-14:00 - Turkey Cup
Hekimoglu Trabzon vs 52 Orduspor

0-1

2-1
Wed 4, Nov-14:00 - Turkey Cup
Manisa FK vs Gumushanespor

1-0

2-0
Wed 4, Nov-16:30 - Turkey Cup
Fatih Karagumruk vs Nevsehir Belediyespor

1-1

1-1
Wed 4, Nov-16:30 - Turkey Cup
Adana Demirspor vs Kestelspor

2-0

3-1
Wed 4, Nov-16:30 - Turkey Cup
Altinordu vs Fethiyespor

0-1

2-1
Wed 4, Nov-19:00 - Turkey Cup
Kayserispor vs Yomraspor

4-0

5-0
Wed 4, Nov-14:30 - Turkmenistan Yokary Liga
FC Ahal vs FC Altyn Asyr

0-0

0-3
Wed 4, Nov-15:00 - Turkmenistan Yokary Liga
Sagadam vs FK Nebitci

2-0

4-0
Wed 4, Nov-18:00 - UAE League Professional
Khor Fakkan vs Al Wahda

1-1

1-2
Wed 4, Nov-18:00 - UAE League Professional
Ittihad Kalba vs Al Wasl FC

0-2

0-3
Wed 4, Nov-21:00 - UAE League Professional
Shabab Al Ahli Dubai vs Hatta Club

1-0

3-0
Wed 4, Nov-21:55 - UEFA Champions League
Zenit St.Petersburg vs Lazio

1-0

1-1
Wed 4, Nov-21:55 - UEFA Champions League
Istanbul Basaksehir F.K. vs Manchester United

2-1

2-1
Wed 4, Nov-00:00 - UEFA Champions League
Midtjylland vs Ajax Amsterdam

1-2

1-2
Wed 4, Nov-00:00 - UEFA Champions League
Manchester City vs Olympiakos Piraeus

1-0

3-0
Wed 4, Nov-00:00 - UEFA Champions League
Real Madrid vs Inter Milan

2-1

3-2
Wed 4, Nov-00:00 - UEFA Champions League
FC Porto vs Marseille

2-0

3-0
Wed 4, Nov-00:00 - UEFA Champions League
Atalanta vs Liverpool

0-2

0-5
Wed 4, Nov-00:00 - UEFA Champions League
Red Bull Salzburg vs Bayern Munich

1-2

2-6
Wed 4, Nov-21:00 - UEFA Futsal Championship
San Marino Futsal vs Denmark Futsal

0-1

1-2
Wed 4, Nov-21:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Gornik Leczna Women\'s vs ZNK Split Women\'s

1-0

4-1
Wed 4, Nov-13:00 - UEFA Women\\\'s Cup
FC Minsk Women\'s vs Rigas Futbola Skola Women\'s

1-0

3-0
Wed 4, Nov-13:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Okzhetpes Women\'s vs KSK Lanchkhuti Women\'s

1-0

1-1
Wed 4, Nov-22:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Spartak Subotica Women\'s vs Anenii Noi Women\'s

1-0

4-0
Wed 4, Nov-22:30 - UEFA Women\\\'s Cup
Anderlecht Women\'s vs Linfield FC Women\'s

6-0

8-0
Wed 4, Nov-23:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Glasgow City Women\'s vs Peamount United Women\'s

0-0

0-0
Wed 4, Nov-16:00 - UEFA Women\\\'s Cup
FC NSA Sofia Women\'s vs Kamenica Sasa Women\'s

3-1

3-1
Wed 4, Nov-16:00 - UEFA Women\\\'s Cup
ZNK Pomurje Women\'s vs ZFK Breznica Pljevlja Women\'s

1-0

3-0
Wed 4, Nov-16:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Zhilstroy Kharkov Women\'s B vs Alashkert Women\'s

3-0

9-0
Wed 4, Nov-16:30 - UEFA Women\\\'s Cup
PAOK Saloniki Women\'s vs Benfica Women\'s

0-2

1-3
Wed 4, Nov-17:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Gintra Universitetas Women\'s vs Slovan Bratislava Women\'s

0-0

4-0
Wed 4, Nov-17:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Apollon Limassol Women\'s vs Swansea City AFC Women\'s

2-0

3-0
Wed 4, Nov-18:00 - UEFA Women\\\'s Cup
CSKA Moscow Women\'s vs FC Flora Tallinn Women\'s

0-0

2-0
Wed 4, Nov-19:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Valur Women\'s vs HJK Helsinki Women\'s

3-0

3-0
Wed 4, Nov-19:00 - UEFA Women\\\'s Cup
FSK St Polten Spratzern Women\'s vs KFF Mitrovica Women\'s

1-0

2-0
Wed 4, Nov-21:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Valerenga Women\'s vs KI Klaksvikar Women\'s

3-0

7-0
Wed 4, Nov-23:00 - Uruguay Reserves League
Montevideo Wanderers Reserve vs Plaza Colonia Reserve

0-0

0-0
Wed 4, Nov-02:45 - Uruguay Segunda Division
CA Villa Teresa vs Rocha FC

0-0

0-0
Wed 4, Nov-00:30 - Uruguay Segunda Division
Rampla Juniors FC vs Villa Espanola

0-0

0-0
Wed 4, Nov-01:00 - Venezuela Primera Division
Estudiantes Merida FC vs Deportivo Lara

0-1

0-1
Wed 4, Nov-04:00 - Venezuela Primera Division
Academia Puerto Cabello vs Mineros de Guayana

0-0

0-0
Wed 4, Nov-16:15 - Vietnam League
Ha Noi FC vs Sai Gon FC

1-1

4-2
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.