Football Results for Sun 20, Sep 2020

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 20, Sep 2020

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 20, Sep-19:00 - Asia Champions League Cup
Shahr Khodrou vs Al Hilal

0-0

0-0
Sun 20, Sep-22:00 - Asia Champions League Cup
Shabab Al Ahli Dubai vs Pakhtakor Tashkent

0-0

0-0
Sun 20, Sep-22:00 - Asia Champions League Cup
Esteghlal Tehran vs Al Shorta

0-1

1-1
Sun 20, Sep-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
The Lakes vs North Pine

0-2

2-3
Sun 20, Sep-11:00 - Australia Brisbane Premier League
St George Willawong FC vs Taringa Rovers

1-0

1-0
Sun 20, Sep-11:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League
Ipswich City Women\'s vs Annerley FC Women\'s

0-2

1-2
Sun 20, Sep-07:30 - Australia Capital Gatorade Premier League
Canberra Olympic vs Monaro Panthers

0-2

0-5
Sun 20, Sep-09:45 - Australia Capital Gatorade Premier League
Tuggeranong United vs Woden Weston

0-2

0-3
Sun 20, Sep-03:00 - Australia Capital Territory U23
Woden Weston(U23) vs Cooma Tigers(U23)

0-2

1-3
Sun 20, Sep-05:15 - Australia Capital Territory U23
Gungahlin United (U23) vs Tuggeranong United(U23)

2-0

4-1
Sun 20, Sep-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Adamstown Rosebuds FC vs Maitland FC

0-2

0-6
Sun 20, Sep-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Hamilton Olympic vs Edgeworth Eagles FC

0-1

1-3
Sun 20, Sep-08:30 - Australia New South Wales Premier League
Wollongong Wolves vs Sydney Olympic

1-0

1-0
Sun 20, Sep-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney United vs Marconi Stallions

0-1

2-1
Sun 20, Sep-12:30 - Australia New South Wales Premier League
Rockdale City Suns vs Sydney FC Youth

1-0

4-0
Sun 20, Sep-12:30 - Australia New South Wales Super League
Hakoah Sydney City East vs Blacktown Spartans

0-3

0-3
Sun 20, Sep-06:30 - Australia New South Wales U20
Wollongong Wolves(U20) vs Sydney Olympic(U20)

1-1

1-1
Sun 20, Sep-07:00 - Australia New South Wales U20
Sydney United(U20) vs Marconi Stallions(U20)

2-0

3-0
Sun 20, Sep-10:30 - Australia New South Wales U20
Rockdale City Suns(U20) vs Sydney FC(U20)


2-0
Sun 20, Sep-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Sydney Universiteti Women\'s vs Northern Tigers Women\'s

2-0

3-0
Sun 20, Sep-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
FNSW Institute Women\'s vs Sydney Olympic Women\'s


0-2
Sun 20, Sep-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Illawarra Stingrays Women\'s vs NWS Koalas Women\'s

0-1

2-1
Sun 20, Sep-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Bankstown City Lions Women\'s vs Blacktown Spartans Women\'s

0-1

0-2
Sun 20, Sep-11:30 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Macarthur Rams Women\'s vs Manly United Women\'s

0-2

0-6
Sun 20, Sep-13:05 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
APIA Leichhardt Tigers Women\'s vs Emerging Jets Women\'s


2-0
Sun 20, Sep-10:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Sunshine Coast Wanderers FC vs Moreton Bay United

0-1

1-2
Sun 20, Sep-11:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Capalaba vs Brisbane Roar FC Am

2-0

3-1
Sun 20, Sep-08:00 - Australia Queensland State League U20
Sunshine Coast FC(U20) vs Holland Park Hawks(U20)

0-2

0-2
Sun 20, Sep-08:00 - Australia Queensland State League U20
Sunshine Coast Wanderers FC (U20) vs Moreton Bay United(U20)

1-0

1-2
Sun 20, Sep-09:00 - Australia Queensland State Leagues
Ipswich Knights FC vs SWQ Thunder

1-0

2-3
Sun 20, Sep-10:00 - Australia Queensland State Leagues
Sunshine Coast FC vs Holland Park Hawks FC

0-0

2-1
Sun 20, Sep-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Souths United Women\'s vs Logan Lightning Women\'s

0-1

0-1
Sun 20, Sep-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Mitchelton Women\'s vs Eastern Suburbs FC Women\'s

1-0

2-1
Sun 20, Sep-12:30 - Austria Erste Division
FC Blau Weiss Linz vs SC Austria Lustenau

4-1

5-2
Sun 20, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
Austria Wien vs SV Ried

1-0

2-1
Sun 20, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga
FC Trenkwalder Admira vs St.Polten

0-4

0-5
Sun 20, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga
TSV Hartberg vs Wolfsberger AC

0-0

0-2
Sun 20, Sep-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga
SKV Altenmarkt Women\'s vs Sturm Graz/Stattegg Women\'s

0-2

0-3
Sun 20, Sep-17:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Neulengbach Women\'s vs Bergheim/Hof Women\'s

1-0

4-1
Sun 20, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West
SC Schwaz vs SC Imst

1-1

2-1
Sun 20, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West
SV Telfs vs SVG Reichenau

1-0

1-0
Sun 20, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West
SC Rothis vs SC Bregenz

0-2

0-4
Sun 20, Sep-16:00 - Belarus Division 2
Dnepr Mogilev vs Dnepr Rogachev

0-0

0-1
Sun 20, Sep-14:00 - Belarus Division 2
Energosbyt BSATU vs Shakhtyor Petrikov

0-3

1-7
Sun 20, Sep-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Naftan Novopolock vs Krumkachy Minsk

1-1

1-2
Sun 20, Sep-16:30 - Belarus Pershaya Liga
Lokomotiv Gomel vs Arsenal Dzyarzhynsk

1-0

1-1
Sun 20, Sep-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Oshmyany FK vs FK Lida

1-1

3-2
Sun 20, Sep-16:00 - Belarus Premier League
FC Slutsk vs BATE Borisov

1-2

1-3
Sun 20, Sep-14:00 - Belarus Premier League
FK Isloch Minsk vs Dinamo Minsk

1-0

2-1
Sun 20, Sep-18:00 - Belarus Premier League
Slavia Mozyr vs Shakhter Soligorsk

0-0

1-0
Sun 20, Sep-18:00 - Belgian Cup
Rupel Boom vs Olympia Wijgmaal

3-0

4-0
Sun 20, Sep-18:00 - Belgian Cup
Blankenberge vs KRC Gent

1-0

1-1
Sun 20, Sep-18:00 - Belgian Cup
Bilzerse Waltwilder vs Rochefort

1-1

1-2
Sun 20, Sep-18:00 - Belgian Cup
Warnant vs Entite Manageoise

1-1

5-2
Sun 20, Sep-18:00 - Belgian Cup
Jong Lede vs Patro Eisden

0-0

2-1
Sun 20, Sep-18:00 - Belgian Cup
Francs Borains vs KV Zelzate

2-1

2-3
Sun 20, Sep-18:00 - Belgian Cup
URSL Vise vs La Louviere Centre

2-1

2-1
Sun 20, Sep-20:15 - Belgian Jupiler League
Genk vs KV Mechelen

1-1

3-1
Sun 20, Sep-18:00 - Belgian Jupiler League
Standard Liege vs Kortrijk

2-1

2-1
Sun 20, Sep-22:45 - Belgian Jupiler League
Royal Antwerp FC vs AS Eupen

0-1

2-2
Sun 20, Sep-15:30 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs Club Brugge

0-4

0-6
Sun 20, Sep-18:00 - Belgium - 2e Klasse
Lierse Kempenzonen vs Club Brugge II

1-1

2-1
Sun 20, Sep-19:59 - Bosnia Premijer Liga
Sloboda Tuzla vs FK Sarajevo

1-2

2-3
Sun 20, Sep-18:00 - Brasileiro Serie B
Avai FC (SC) vs Sampaio Correa (MA)

1-3

2-5
Sun 20, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B
Ponte Preta vs Operario Ferroviario PR

1-0

1-1
Sun 20, Sep-04:00 - Brasileiro Serie B
Cuiaba (MT) vs Oeste SP

2-0

3-0
Sun 20, Sep-04:00 - Brasileiro Serie B
Centro Sportivo Alagoano vs Cruzeiro (MG)

2-0

3-1
Sun 20, Sep-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Macae(U20) vs Fluminense RJ U20


1-3
Sun 20, Sep-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Marilia (SP) vs Gremio Osasco

1-0

5-0
Sun 20, Sep-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Noroeste SP vs Comercial SP

1-0

2-3
Sun 20, Sep-17:00 - Brazil Carioca 2
Olaria RJ vs Marica RJ

1-1

1-1
Sun 20, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG
Minyor Pernik vs FC Dobrudzha

0-0

0-0
Sun 20, Sep-18:45 - Bulgaria Premier
Etar Veliko Tarnovo vs Lokomotiv Plovdiv

1-2

1-3
Sun 20, Sep-21:30 - Bulgaria Premier
CSKA Sofia vs Ludogorets Razgrad

0-1

2-2
Sun 20, Sep-17:00 - Burundi Ligue A
Kayanza United vs Atheletico Olympic

1-0

3-0
Sun 20, Sep-17:00 - Burundi Ligue A
Musongati vs Vital\'O

1-0

2-1
Sun 20, Sep-17:00 - Burundi Ligue A
Bumamuru vs Royal de Muramvya

1-1

1-2
Sun 20, Sep-18:00 - Burundi Ligue A
Inter Stars vs Rukinzo FC

1-0

1-1
Sun 20, Sep-15:30 - Burundi Ligue A
Bujumbura City vs Muzinga FC

1-0

1-0
Sun 20, Sep-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fortaleza vs Internacional (RS)

0-0

1-0
Sun 20, Sep-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Red Bull Bragantino vs Ceara

3-1

4-2
Sun 20, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Gremio (RS) vs Palmeiras

0-0

1-1
Sun 20, Sep-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Clube Goianiense vs Atletico Mineiro (MG)

1-0

3-4
Sun 20, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Coritiba (PR) vs Vasco da Gama(RJ)

0-0

1-0
Sun 20, Sep-01:00 - Canadian Soccer League
Hamilton City vs Brantford Galaxy SC

1-0

1-0
Sun 20, Sep-03:00 - Canadian Soccer League
SC Scarborough vs Serbian White Eagles

0-1

0-3
Sun 20, Sep-18:00 - Chile Primera B
Deportes Valdivia vs Cobreloa

0-0

1-1
Sun 20, Sep-20:30 - Chile Primera B
Deportes Santa Cruz vs Deportes Temuco

0-1

0-2
Sun 20, Sep-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Jiangxi Liansheng FC vs Meizhou Hakka

0-0

0-4
Sun 20, Sep-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Taizhou Yuanda FC vs Chengdu Better City FC

0-0

1-2
Sun 20, Sep-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Guizhou Hengfeng F.C. vs Shenyang Urban

0-1

0-2
Sun 20, Sep-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Nantong Zhiyun vs Changchun YaTai

0-0

0-0
Sun 20, Sep-16:00 - Chinese Football League Divison 1
Sichuan Jiuniu vs Xinjiang Tianshan Leopard

0-0

0-0
Sun 20, Sep-12:00 - Chinese Football League Divison 1
Suzhou Dongwu vs Inner Mongolia Zhongyou

0-0

0-0
Sun 20, Sep-06:00 - Club Friendly
Norddea Hokkaido Women\'s vs NGU Nagoya Women\'s

0-1

1-4
Sun 20, Sep-18:30 - Club Friendly
AEL Larisa vs Pas Giannina

0-0

0-1
Sun 20, Sep-18:30 - Club Friendly
Montevarchi vs Scandicci

1-1

2-3
Sun 20, Sep-19:00 - Club Friendly
CD Naval vs Real Burgos

0-0

1-0
Sun 20, Sep-19:30 - Club Friendly
Panathinaikos vs Levadiakos

0-0

1-0
Sun 20, Sep-19:30 - Club Friendly
Condal CF vs Valdesoto

1-1

1-1
Sun 20, Sep-20:15 - Club Friendly
Constancia vs CD Manacor

1-1

1-3
Sun 20, Sep-00:00 - Club Friendly
Deportivo Ocotal(U20) vs Diriangen(U20)

0-2

0-4
Sun 20, Sep-13:30 - Club Friendly
Juventud Torremolinos vs Cordoba C.F.

0-0

0-1
Sun 20, Sep-21:00 - Club Friendly
Esperance Sportive de Tunis vs Club Sportif Sfaxien

0-0

0-0
Sun 20, Sep-21:00 - Club Friendly
CF Gava vs AE Prat

3-0

3-3
Sun 20, Sep-21:00 - Club Friendly
CP Villarrobledo vs Albacete B

0-0

1-0
Sun 20, Sep-21:00 - Club Friendly
EC Granollers vs Cerdanyola del Valles

0-0

0-2
Sun 20, Sep-21:15 - Club Friendly
CD Coria vs Don Benito

0-0

1-1
Sun 20, Sep-14:00 - Club Friendly
FC Martinenc vs UE Rubi

2-0

2-2
Sun 20, Sep-22:00 - Club Friendly
Goytacaz RJ vs Sao Goncalo EC RJ

0-1

1-1
Sun 20, Sep-22:00 - Club Friendly
Moralo CP vs Villanovense

0-0

0-0
Sun 20, Sep-22:15 - Club Friendly
Chinandega(U20) vs Walter Ferretti(U20)

1-1

2-1
Sun 20, Sep-03:00 - Club Friendly
Managua FC(U20) vs Real Esteli(U20)

1-4

1-5
Sun 20, Sep-03:00 - Club Friendly
Juventus Managua(U20) vs Junior Managua(U20)


0-1
Sun 20, Sep-18:00 - Club Friendly
US Pergolettese vs Pro Sesto

0-0

0-1
Sun 20, Sep-01:00 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Pereira vs Independiente Santa Fe

1-1

1-2
Sun 20, Sep-03:05 - Colombia Copa Mustang
Alianza Petrolera vs Dep.Independiente Medellin

0-0

1-0
Sun 20, Sep-05:10 - Colombia Copa Mustang
Millonarios vs Deportiva Once Caldas

1-2

1-3
Sun 20, Sep-23:30 - Colombia Copa Premier
Boca Juniors De Cali vs Tigres FC

0-0

1-0
Sun 20, Sep-00:00 - Colombia Copa Premier
Real Cartagena vs Orsomarso

0-0

0-1
Sun 20, Sep-00:00 - Colombia Copa Premier
Leones vs Valledupar FC

0-1

1-2
Sun 20, Sep-00:30 - Colombia Copa Premier
Cortulua vs Atletico FC

3-0

6-0
Sun 20, Sep-23:00 - Colombia Copa Premier
Fortaleza F.C vs Llaneros FC

1-0

1-1
Sun 20, Sep-21:00 - Costa Rica Division 2
Municipal San Ramon vs Santa Ana


2-1
Sun 20, Sep-01:00 - Costa Rica Division 2
Puntarenas vs La U Universitarios

0-0

0-0
Sun 20, Sep-06:00 - Costa Rica Primera Division
Herediano vs Guadalupe FC

2-0

3-1
Sun 20, Sep-01:00 - Costa Rica Primera Division
Sporting San Jose vs Deportivo Saprissa

0-0

1-2
Sun 20, Sep-04:00 - Costa Rica Primera Division
AD Santos De Guapiles vs Perez Zeledon

1-2

1-4
Sun 20, Sep-21:05 - Croatia - 1. Division
NK Varteks Varazdin vs NK Osijek

0-1

0-1
Sun 20, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Orijent Rijeka vs Kustosija

1-1

1-1
Sun 20, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Croatia Zmijavci vs NK Radnik Sesvete

3-1

3-1
Sun 20, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Osijek B vs Medjimurje

4-0

6-0
Sun 20, Sep-19:30 - Cyprus 1 Division
AC Omonia Nicosia vs AEK Larnaca

1-0

2-1
Sun 20, Sep-20:30 - Cyprus 1 Division
Enosis Neon Paralimni FC vs APOEL Nicosia

0-1

0-2
Sun 20, Sep-21:30 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs Apollon Limassol FC

1-2

1-3
Sun 20, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division
Omonia Psevda vs Digenis Ypsonas

3-0

3-0
Sun 20, Sep-18:30 - Czech Republic 2. Liga
SK Slovan Varnsdorf vs Blansko

0-1

1-1
Sun 20, Sep-18:30 - Czech Republic 2. Liga
FK MAS Taborsko vs Usti nad Labem

0-0

0-2
Sun 20, Sep-12:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Pribram B vs Povltava FA

0-1

1-4
Sun 20, Sep-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Slavia Karlovy Vary vs Sparta Praha B

1-2

1-4
Sun 20, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Hradec Kralove B vs Sokol Zivanice

0-2

0-2
Sun 20, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
FC Bohemians 1905 B vs Jablonec B

0-1

0-1
Sun 20, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Chlumec nad Cidlinou vs Dukla Praha B

1-0

4-1
Sun 20, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Pardubice B vs Zbuzany

3-2

3-2
Sun 20, Sep-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Sokol Brozany vs SK Sokol Zapy

0-0

0-1
Sun 20, Sep-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
Sparta Praha vs FC Fastav Zlin

0-1

3-1
Sun 20, Sep-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slovan Liberec vs MFK Karvina

0-0

1-1
Sun 20, Sep-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Brno vs SK Sigma Olomouc

1-1

2-4
Sun 20, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Unicov vs 1. SC Znojmo

3-0

6-2
Sun 20, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Synot Slovacko II vs Vysocina Jihlava B

0-0

1-0
Sun 20, Sep-12:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Zlin B vs Banik Ostrava B

2-0

2-3
Sun 20, Sep-16:00 - Danish SAS Ligaen
FC Kobenhavn vs Brondby

1-1

1-2
Sun 20, Sep-16:00 - Danish SAS Ligaen
Odense BK vs FC Nordsjaelland

0-0

1-1
Sun 20, Sep-19:59 - Danish SAS Ligaen
Vejle vs Sonderjyske

1-0

4-1
Sun 20, Sep-18:00 - Danish SAS Ligaen
Randers FC vs Aarhus AGF

0-0

1-1
Sun 20, Sep-17:00 - Denmark - 1. Division
Hobro I.K. vs Fredericia

3-0

3-2
Sun 20, Sep-15:00 - Denmark - 1. Division
Fremad Amager vs Hvidovre IF

2-0

4-0
Sun 20, Sep-15:30 - Denmark - 2. Division Groupe A
Holbaek vs SfB-Oure

0-1

0-2
Sun 20, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Naesby BK vs FC Sydvest

0-0

0-2
Sun 20, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Thisted FC vs B93 Copenhagen

0-0

0-1
Sun 20, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Avarta vs FC Roskilde

1-1

2-2
Sun 20, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Slagelse B&I vs Hillerod Fodbold

1-0

1-1
Sun 20, Sep-18:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
IF Lyseng Women\'s vs Varde_IF Women\'s

1-0

2-0
Sun 20, Sep-18:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Fortuna Hjorring B Women\'s vs Vildbjerg SF Women\'s

1-2

1-2
Sun 20, Sep-19:59 - Ecuador Campeonato Serie B
9 de Octubre vs Gualaceo SC

0-1

2-1
Sun 20, Sep-21:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Santo Domingo vs Atletico Porteno

0-0

0-0
Sun 20, Sep-00:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Orense SC vs Sociedad Deportiva Aucas

1-2

2-2
Sun 20, Sep-22:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Universidad Catolica Quito vs Tecnico Universitario

1-1

2-1
Sun 20, Sep-03:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Club Sport Emelec vs Liga Deportiva Universitaria

0-1

1-1
Sun 20, Sep-19:30 - Egypt Premier League
El Entag Al Harby vs El Gounah

2-0

2-1
Sun 20, Sep-22:00 - Egypt Premier League
Arab Contractors vs Ittihad Alexandria

0-0

1-1
Sun 20, Sep-18:00 - England League One
Rochdale vs Portsmouth

0-0

0-0
Sun 20, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Wingate & Finchley vs Bowers & Pitsea

1-1

1-2
Sun 20, Sep-17:00 - England The Championship
Stoke City vs Bristol City

0-1

0-2
Sun 20, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Sunderland Women\'s vs Burnley Women\'s

0-1

1-2
Sun 20, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Middlesbrough Women\'s vs Hull City Women\'s


1-1
Sun 20, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Derby County Women\'s vs Loughborough Foxes Women\'s


3-3
Sun 20, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Stoke City Women\'s vs Sheffield Women\'s


1-0
Sun 20, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Huddersfield Town Women\'s vs Fylde LFC Women\'s


3-3
Sun 20, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
West Bromwich WFC Women\'s vs Nottingham Forest Women\'s


2-2
Sun 20, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Keynsham Town Women\'s vs Plymouth Argyle Women\'s

3-1

5-1
Sun 20, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Hounslow Women\'s vs Crawley Wasps Women\'s


0-5
Sun 20, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Yeovil Town Women\'s vs Portsmouth Women\'s


2-2
Sun 20, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Gillingham Women\'s vs Oxford United Women\'s


0-1
Sun 20, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Milton Keynes Dons Women\'s vs Watford Women\'s


1-4
Sun 20, Sep-19:30 - English Premier League
Chelsea FC vs Liverpool

0-0

0-2
Sun 20, Sep-17:00 - English Premier League
Newcastle vs Brighton & Hove Albion

0-2

0-3
Sun 20, Sep-22:00 - English Premier League
Leicester City vs Burnley

1-1

4-2
Sun 20, Sep-15:00 - English Premier League
Southampton vs Tottenham Hotspur

1-1

2-5
Sun 20, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga
FC Elva vs Vandra JK Vaprus

1-0

2-0
Sun 20, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Tartu JK Welco vs Keila JK

4-0

6-1
Sun 20, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Viimsi JK vs Rakvere JK Tarvas

4-1

4-3
Sun 20, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Laanemaa Haapsalu vs Voru FC Helios

2-1

2-3
Sun 20, Sep-16:00 - Estonia Meistri Liiga
Tallinna Levadia vs Nomme Kalju

1-1

2-1
Sun 20, Sep-17:00 - Faroe Islands Formuladeildin
B36 Torshavn vs AB Argir

1-0

3-0
Sun 20, Sep-21:30 - Faroe Islands Formuladeildin
HB Torshavn vs IF Fuglafjordur

3-2

4-2
Sun 20, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Vikingur Gota vs Skala IF

1-0

2-1
Sun 20, Sep-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
FC Viikingit vs Honka Akatemia

0-2

0-4
Sun 20, Sep-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
Lahden Reipas vs Kultsu

1-0

7-1
Sun 20, Sep-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
GrIFK vs FC Espoo

2-0

2-0
Sun 20, Sep-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
KaaPo Kaarina vs P-Iirot

2-0

4-0
Sun 20, Sep-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
Klubi 04 vs Atlantis

1-0

3-2
Sun 20, Sep-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
RoPS Rovaniemi B vs JS Hercules

0-0

0-1
Sun 20, Sep-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Oulun LS vs PS Kemi

1-2

3-2
Sun 20, Sep-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
JIPPO vs SC KuFu-98

0-0

1-0
Sun 20, Sep-16:00 - Finland Junior League
Inter Turku Am vs TPS Turku Youth

0-0

2-0
Sun 20, Sep-16:00 - Finland Junior League
VJS Vantaa Youth vs Ilves Youth

2-3

2-6
Sun 20, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga
RoPS Rovaniemi vs KuPS

0-2

0-2
Sun 20, Sep-14:00 - Finland Veikkausliga
FC Honka vs HJK Helsinki

0-0

0-0
Sun 20, Sep-16:00 - Finland Ykkonen
SJK Akatemia vs VPS Vaasa

0-1

1-1
Sun 20, Sep-19:30 - Finland Ykkonen
AC Oulu vs KPV

0-1

1-2
Sun 20, Sep-19:30 - Finland Ykkonen
Gnistan vs MuSa

1-1

3-1
Sun 20, Sep-18:00 - Finland Ykkonen
Mypa vs Jaro

0-0

1-1
Sun 20, Sep-18:00 - Finland Ykkonen
Ekenas IF vs AC Kajaani

1-0

5-0
Sun 20, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Paris Saint Germain (U19) vs Le Havre(U19)


2-2
Sun 20, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Caen(U19) vs Chambly FC (U19)


3-0
Sun 20, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Valenciennes US(U19) vs Lens U19


6-1
Sun 20, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Feignies(U19) vs St Pryve St Hilaire(U19)


3-0
Sun 20, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Sochaux U19 vs Dijon(U19)


4-1
Sun 20, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Nancy(U19) vs Metz U19


0-2
Sun 20, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Pontarlier(U19) vs Clermont Foot U19


1-6
Sun 20, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Torcy U.S(U19) vs Strasbourg U19

0-0

0-0
Sun 20, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
ASPTT Dijon(U19) vs Lyonnais U19


0-3
Sun 20, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Bourg Peronnas(U19) vs Auxerre(U19)


0-1
Sun 20, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Chateauroux U19 vs Avranches(U19)


5-4
Sun 20, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Concarneau(U19) vs SPA Merignacais U19


3-0
Sun 20, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Nantes U19 vs Angers SCO U19


1-1
Sun 20, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Tours FC U19 vs Bordeaux U19

0-0

0-0
Sun 20, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Laval U19 vs Le Mans(U19)


1-1
Sun 20, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
USSA Vertou(U19) vs Guingamp (U19)


2-1
Sun 20, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulouse(U19) vs Monaco U19

0-0

2-3
Sun 20, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Ajaccio U19 vs Marseille(U19)

0-0

0-0
Sun 20, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Cannes AS U19 vs Avenir Sportif Beziers(U19)


1-1
Sun 20, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Colomiers U19 vs Montpellier(U19)


1-4
Sun 20, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulon (U19) vs Istres(U19)


2-2
Sun 20, Sep-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs AS Saint-Etienne

0-1

2-2
Sun 20, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Strasbourg vs Dijon

0-0

1-0
Sun 20, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs Angers SCO

2-1

4-1
Sun 20, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Metz vs Stade de Reims

1-1

2-1
Sun 20, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Brestois vs FC Lorient

2-1

3-2
Sun 20, Sep-15:00 - French Le Championnat Ligue 1
OGC Nice vs Paris Saint-Germain

0-2

0-3
Sun 20, Sep-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Marseille vs Lille OSC

0-0

1-1
Sun 20, Sep-18:00 - Friendly Internationals
Indonesia(U19) vs Qatar(U19)

0-0

1-1
Sun 20, Sep-19:59 - Friendly Internationals
Luxembourg Women\'s vs Bulgaria Women\'s

0-1

0-3
Sun 20, Sep-15:30 - Georgia Cup
FC Betlemi Keda vs Torpedo Kutaisi

0-0

1-4
Sun 20, Sep-15:30 - Georgia Cup
Tbilisi City vs Samtredia

3-0

3-2
Sun 20, Sep-19:00 - Georgia Cup
FC Telavi vs FC Merani Tbilisi

2-0

2-0
Sun 20, Sep-16:00 - German 3. Liga
1. FC Magdeburg vs Hallescher FC

0-2

0-2
Sun 20, Sep-15:00 - German 3. Liga
FC Ingolstadt 04 vs KFC Uerdingen 05

1-0

2-1
Sun 20, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Holstein Kiel(U17) vs Hertha BSC Berlin(U17)

1-3

1-4
Sun 20, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
St. Pauli(U17) vs Hamburger(U17)

3-0

4-0
Sun 20, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SC Freiburg (U17) vs Hoffenheim(U17)

0-1

0-2
Sun 20, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Karlsruher SC (U17) vs Munchen 1860(U17)

2-1

2-2
Sun 20, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
1. FSV Mainz 05(U17) vs SV Wehen Wiesbaden(U17)

1-1

4-3
Sun 20, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SpVgg Unterhaching U17 vs FC Kaiserslautern (U17)

1-1

3-1
Sun 20, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
FSV Frankfurt U17 vs Bayern Munich(U17)

0-0

0-1
Sun 20, Sep-14:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
VfB Stuttgart(U17) vs SV Darmstadt U17

3-0

7-0
Sun 20, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Augsburg(U17) vs Greuther Furth(U17)

1-0

3-0
Sun 20, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Arminia Bielefeld (U17) vs SV Lippstadt(U17)

3-0

4-1
Sun 20, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Wuppertaler SV Borussia(U17) vs SG Unterrath(U17)

0-2

1-3
Sun 20, Sep-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SC Paderborn 07(U17) vs Bochum(U17)

1-1

1-1
Sun 20, Sep-19:59 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs Bayer Leverkusen

0-0

0-0
Sun 20, Sep-17:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs 1.FSV Mainz 05

2-0

3-1
Sun 20, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
Greuther Furth vs VfL Osnabruck

1-1

1-1
Sun 20, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
Holstein Kiel vs SC Paderborn 07

0-0

1-0
Sun 20, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
1. FC Heidenheim 1846 vs Eintracht Braunschweig

1-0

2-0
Sun 20, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hannover 96 (U19) vs Dynamo Dresden(U19)

0-0

0-0
Sun 20, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord
VfL Osnabruck(U19) vs RB Leipzig(U19)

0-1

0-2
Sun 20, Sep-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hallescher FC(U19) vs FC Viktoria 1889 Berlin(U19)

0-0

4-0
Sun 20, Sep-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Mainz(U19) vs Karlsruher SC (U19)

3-0

5-2
Sun 20, Sep-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SSV Ulm U19 vs Bayern Munich(U19)

0-4

0-8
Sun 20, Sep-16:00 - German Junioren Bundesliga West
MSV Duisburg (U19) vs Arminia Bielefeld(U19)

2-1

2-2
Sun 20, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Schalke 04 (U19) vs Koln (U19)

0-0

1-0
Sun 20, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Bayer 04 Leverkusen U19 vs Monchengladbach(U19)

0-1

0-1
Sun 20, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Preuben Munster U19 vs Dortmund(U19)

0-1

0-5
Sun 20, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Fortuna Koln (U19) vs Fortuna Dusseldorf U19

0-0

0-1
Sun 20, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Hertha BSC Berlin Am vs FSV Luckenwalde

0-1

1-2
Sun 20, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
SV Babelsberg 03 vs Energie Cottbus

0-0

0-1
Sun 20, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Viktoria Berlin 1889 vs Lichtenberg 47

0-0

2-0
Sun 20, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Union Furstenwalde vs FSV Optik Rathenow

2-0

5-1
Sun 20, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Havelse vs VfB Oldenburg

1-1

1-1
Sun 20, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC St. Pauli II vs SC Weiche Flensburg 08

0-1

0-4
Sun 20, Sep-17:30 - Germany - Regionalliga Nord
Drochtersen/Assel vs Heider SV

1-0

3-0
Sun 20, Sep-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs FC Hansa Luneburg

0-2

0-3
Sun 20, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfR Aalen vs Bayern Alzenau

0-1

1-2
Sun 20, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SG Sonnenhof Grobaspach vs TSG Balingen

1-0

2-2
Sun 20, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Dortmund(Am) vs RW Essen

0-0

1-1
Sun 20, Sep-13:00 - Germany Woman\\\'s Cup
Monchengladbach Women\'s vs Werder Bremen Women\'s

0-3

0-5
Sun 20, Sep-19:15 - Greece Super League 1
Lamia vs OFI Crete

0-1

1-2
Sun 20, Sep-21:30 - Greece Super League 1
Volos NPS vs Aris Salonica

0-1

0-1
Sun 20, Sep-13:15 - Greece U19
Volos NFC(U19) vs FC Aris Thessaloniki(U19)

0-1

0-2
Sun 20, Sep-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Achuapa vs CSD Municipal

0-0

1-0
Sun 20, Sep-01:30 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs Deportivo Sanarate

0-0

2-0
Sun 20, Sep-23:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Xelaju MC vs CD Malacateco

1-0

1-1
Sun 20, Sep-18:45 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs RKC Waalwijk

2-0

3-0
Sun 20, Sep-16:30 - Holland Eredivisie
Willem II vs Heracles Almelo

0-0

4-0
Sun 20, Sep-16:30 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs FC Twente Enschede

1-1

1-1
Sun 20, Sep-14:15 - Holland Eredivisie
ADO Den Haag vs FC Groningen

0-1

0-1
Sun 20, Sep-22:00 - Holland Jupiler League
N.E.C. Nijmegen vs Almere City FC

0-0

0-1
Sun 20, Sep-16:30 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs AFC Amsterdam

0-2

0-3
Sun 20, Sep-11:00 - HongKong Premier League
R&F vs Southern District

0-1

2-2
Sun 20, Sep-17:00 - Hungary Cup
Hatvan vs Paksi SE

1-1

1-3
Sun 20, Sep-17:00 - Hungary Cup
Cegledi vs Rakosmenti KSK

3-1

5-1
Sun 20, Sep-17:00 - Hungary Cup
ESMTK Budapest vs Tallya

0-0

1-3
Sun 20, Sep-17:00 - Hungary Cup
FC Dabas vs Dunaujvaros Palhalma Agrospecial

0-0

0-3
Sun 20, Sep-17:00 - Hungary Cup
Mandok KSE vs Mezokovesd-Zsory

0-3

1-8
Sun 20, Sep-17:00 - Hungary Cup
Technoroll Teskand KSE vs Taksony SE

0-2

1-3
Sun 20, Sep-17:00 - Hungary Cup
Zalaszentgroti VFC vs Nagyatadi FC

1-0

1-0
Sun 20, Sep-17:00 - Hungary Cup
Csacsbozsok Nemesapati vs Szekszard UFC

0-1

2-1
Sun 20, Sep-17:00 - Hungary Cup
Csepel vs Soroksar

0-3

0-3
Sun 20, Sep-17:00 - Hungary Cup
Senyo Carnifex vs Vasas SC

1-1

1-5
Sun 20, Sep-17:00 - Hungary Cup
Balmazujvarosi FC vs III.Keruleti TUE

0-2

0-4
Sun 20, Sep-17:00 - Hungary Cup
Szegedi VSE vs Szombathelyi Haladas

0-2

0-3
Sun 20, Sep-17:00 - Hungary Cup
Ikarus-Maroshegy vs FC Ajka

0-2

0-5
Sun 20, Sep-17:00 - Hungary Cup
Gyongyoshalasz SE vs Nagykanizsai ULE

2-0

3-3
Sun 20, Sep-17:00 - Hungary Cup
Tarpa SC vs Komaromi VSE

0-1

1-1
Sun 20, Sep-17:00 - Hungary Cup
Tiszafoldvar VSE vs MOL Fehervar FC

0-2

0-5
Sun 20, Sep-17:00 - Hungary Cup
Kerekegyhazi vs Gyirmot SE

1-5

1-8
Sun 20, Sep-14:30 - Hungary Cup
Tiszaujvaros vs Budapest Honved

1-1

1-7
Sun 20, Sep-19:59 - Iceland Division 1
Magni Grenivik vs Leiknir Reykjavik

0-1

0-1
Sun 20, Sep-15:00 - Iceland Division 1
Vestri vs Leiknir F

1-0

2-0
Sun 20, Sep-15:00 - Iceland Ladies Division 1
Haukar Women\'s vs Volsungur Husavik Women\'s

2-0

3-0
Sun 20, Sep-17:00 - Iceland U19 League
Grotta Kria U19 vs Vestri Hordur(U19)

0-0

3-0
Sun 20, Sep-18:00 - Iceland U19 League
Leiknir KB(U19) vs Thor Akureyri(U19)

0-3

2-3
Sun 20, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera
Atalanta Youth vs Juventus Youth

0-0

1-1
Sun 20, Sep-19:59 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs Cagliari

0-0

1-1
Sun 20, Sep-17:00 - Italian Serie A
Genoa vs Crotone

3-1

4-1
Sun 20, Sep-14:30 - Italian Serie A
Parma Calcio 1913 vs Napoli

0-0

0-2
Sun 20, Sep-22:45 - Italian Serie A
Juventus vs Sampdoria

1-0

3-0
Sun 20, Sep-08:00 - Japan Football League
Veertien Mie vs FC Maruyasu Okazaki

2-1

3-2
Sun 20, Sep-08:00 - Japan Football League
Reinmeer Aomori F.C. vs Bandits Iwaki

1-0

1-1
Sun 20, Sep-08:00 - Japan Football League
Tegevajaro Miyazaki vs Matsue City FC

0-0

2-0
Sun 20, Sep-09:00 - Japan Football League
Verspah Oita vs Sony Sendai FC

0-3

2-4
Sun 20, Sep-10:00 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs Osaka FC

1-0

2-1
Sun 20, Sep-10:00 - Japan Football League
Nara Club vs Suzuka Unlimited

0-0

0-1
Sun 20, Sep-10:00 - Japan Football League
Kochi United vs Honda Lock SC

0-1

0-1
Sun 20, Sep-08:00 - Japan Futsal League
Nagoya oceans Futsal vs Espo Lada Hokkaido Futsal

1-0

2-1
Sun 20, Sep-10:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Nojima Stella Women\'s vs Cerezo Osaka Sakai Women\'s

0-0

0-3
Sun 20, Sep-11:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Albirex Niigata Women\'s vs Vegalta Sendai Women\'s

0-1

0-1
Sun 20, Sep-12:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
NTV Beleza Women\'s vs JEF United Ichihara Women\'s

0-0

0-1
Sun 20, Sep-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
AS Harima ALBION Women\'s vs Yamato Sylphid Women\'s

1-1

2-1
Sun 20, Sep-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Setagaya Sfida Women\'s vs Jumonji Women\'s

3-0

5-2
Sun 20, Sep-09:30 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Orca Kamogawa FC Women\'s vs Bunnys Kyoto Women\'s

0-0

4-0
Sun 20, Sep-13:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Nagano Parceiro Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s

0-0

0-0
Sun 20, Sep-13:00 - Japanese J-League Division 1
Oita Trinita vs Yokohama FC

1-0

1-0
Sun 20, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Urawa Red Diamonds vs Kawasaki Frontale

0-1

0-3
Sun 20, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
FC Tokyo vs Vegalta Sendai

1-0

1-0
Sun 20, Sep-12:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Omiya Ardija

0-0

0-0
Sun 20, Sep-14:30 - Japanese League Division 2
Thespakusatsu Gunma vs Ehime FC

0-0

1-0
Sun 20, Sep-20:30 - Jordan Professional Premier League
Al Aqaba SC vs Al-Faisaly

0-0

0-0
Sun 20, Sep-16:00 - Kazakhstan Super League
Kaisar Kyzylorda vs Ordabasy

0-1

1-1
Sun 20, Sep-13:00 - Kazakhstan Super League
FC Astana vs FC Shakhtyor Karagandy

0-0

1-1
Sun 20, Sep-10:00 - Korea K3 League
Gyeongju Citizen FC vs Cheonan City FC

0-1

0-1
Sun 20, Sep-10:00 - Korea K3 League
Pyeongtaek Citizen vs Jeonju Citizen FC

0-0

1-1
Sun 20, Sep-10:00 - Korea League 1
Seongnam FC vs Gwangju Football Club

0-1

0-2
Sun 20, Sep-10:00 - Korea League 1
FC Seoul vs Daegu FC

0-0

0-0
Sun 20, Sep-10:00 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Busan I\'Park

2-0

2-0
Sun 20, Sep-10:00 - Korea League 1
Pohang Steelers vs Sangju Sangmu FC

2-0

4-3
Sun 20, Sep-10:00 - Korea League 1
Incheon United FC vs Ulsan Hyundai FC

0-1

0-1
Sun 20, Sep-10:00 - Korea League 1
Gangwon FC vs Suwon Samsung Bluewings

0-0

1-2
Sun 20, Sep-15:30 - Kosovo Super League
KF Feronikeli vs Gjilani

2-0

4-0
Sun 20, Sep-16:00 - Latvia - 1. Division
Metta/LU Riga vs FK Spartaks Jurmala

1-0

1-1
Sun 20, Sep-16:00 - Latvia - 1. Division
BFC Daugavpils vs FK Liepaja

0-1

0-4
Sun 20, Sep-16:00 - Latvia - 1. Division
Tukums-2000 vs Jelgava

0-0

0-0
Sun 20, Sep-19:59 - Latvia - 1. Division
Riga FC vs Valmieras FK

1-0

1-0
Sun 20, Sep-18:00 - Latvia - 1. Division
Rigas Futbola skola vs FK Ventspils

1-0

1-1
Sun 20, Sep-17:00 - Lithuania - 2. Division
Vilniaus Vytis vs Dziugas Telsiai

0-0

2-0
Sun 20, Sep-18:00 - Lithuania - 2. Division
FK Panevezys II vs Hegelmann Litauen

0-2

1-3
Sun 20, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs Fola Esch

0-0

2-0
Sun 20, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Hamm RM Benfica FC vs Progres Niederkorn

0-0

0-0
Sun 20, Sep-17:00 - Macao Division 1
Cheng Fung vs LUN LOK

1-0

5-0
Sun 20, Sep-15:00 - Macao Division 1
Casa De Portugal vs Sporting Macau

1-3

1-8
Sun 20, Sep-16:15 - Malaysia Premier League
Kuching FA vs Kelantan FA

0-0

2-0
Sun 20, Sep-17:00 - Malaysia Premier League
Selangor FA B vs Johor Darul Takzim II

0-3

1-6
Sun 20, Sep-17:00 - Malaysia Premier League
Terengganu B vs UKM FC

2-0

2-2
Sun 20, Sep-18:30 - Malaysia Super League
PDRM FA vs Perak

0-0

0-2
Sun 20, Sep-17:00 - Malaysia Super League
Melaka United vs Petaling Jaya City

0-0

1-1
Sun 20, Sep-17:00 - Malaysia Super League
Felda United FC vs PB Pahang

2-1

2-2
Sun 20, Sep-23:15 - Malta Premier League
Sliema Wanderers FC vs Hibernians FC

1-1

3-1
Sun 20, Sep-23:15 - Malta Premier League
Floriana F.C. vs Gzira United

1-1

2-1
Sun 20, Sep-19:00 - Malta Premier League
Tarxien Rainbows F.C. vs Balzan FC

0-0

0-1
Sun 20, Sep-19:00 - Malta Premier League
Lija Athletic vs Senglea Athletic

2-0

4-0
Sun 20, Sep-06:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Chivas Guadalajara

1-0

1-0
Sun 20, Sep-21:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Santos Laguna

0-1

1-2
Sun 20, Sep-02:00 - Mexico Primera Division
Atlas vs Pachuca

0-0

0-1
Sun 20, Sep-04:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Queretaro FC

0-0

3-0
Sun 20, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Ciervos FC vs Canoneros Marina

0-1

0-4
Sun 20, Sep-18:30 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Pumas UNAM Women\'s vs Chivas Guadalajara Women\'s

1-1

1-2
Sun 20, Sep-18:00 - Mexico Youth U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 vs Santos Laguna U20


1-0
Sun 20, Sep-18:00 - Mexico Youth U20
San Luis U20 vs Monterrey U20


0-5
Sun 20, Sep-17:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe vs Codru Lozova

0-1

2-2
Sun 20, Sep-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Sutjeska Niksic vs FK Zeta

0-0

0-2
Sun 20, Sep-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Podgorica vs Jezero Plav

0-0

1-0
Sun 20, Sep-22:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Titograd vs FK Iskra Danilovgrad

1-0

1-1
Sun 20, Sep-22:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Decic Tuzi vs FK Rudar Pljevlja

3-0

4-1
Sun 20, Sep-19:59 - Morocco Super League
Raja de Beni Mellal vs IRT Itihad de Tanger

0-1

0-1
Sun 20, Sep-22:15 - Morocco Super League
Renaissance Zmamra vs Wydad Casablanca

0-1

1-2
Sun 20, Sep-13:00 - Myanmar National League
Magway vs Yadanarbon FC

1-3

2-4
Sun 20, Sep-13:00 - Myanmar National League
Sagaing United vs Southern Myanmar

3-0

4-0
Sun 20, Sep-06:00 - Nicaragua Primera Division
Juventus Managua vs Junior de Managua

0-1

1-1
Sun 20, Sep-06:00 - Nicaragua Primera Division
Managua FC vs Real Esteli

0-2

3-4
Sun 20, Sep-03:00 - Nicaragua Primera Division
Deportivo Ocotal vs Diriangen

0-0

1-0
Sun 20, Sep-17:30 - North Macedonia Prva liga
Belasica Strumica vs Pelister Bitola

0-1

0-2
Sun 20, Sep-17:30 - North Macedonia Prva liga
Sileks vs Borec Veles

1-0

1-2
Sun 20, Sep-17:30 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs Akademija Pandev

1-0

2-1
Sun 20, Sep-17:30 - North Macedonia Prva liga
FK Shkupi vs Renova Cepciste

2-2

4-3
Sun 20, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Teteks Tetovo vs FK Drita Bogovinje

1-0

2-0
Sun 20, Sep-16:30 - Norway 2 Division A
Alta vs Skeid Oslo

0-1

3-1
Sun 20, Sep-22:00 - Norway 2 Division A
IL Hodd vs Valerenga B

2-0

4-0
Sun 20, Sep-17:30 - Norway 2 Division A
Tromsdalen UIL vs Eidsvold TF

1-1

2-1
Sun 20, Sep-16:00 - Norway 2 Division B
Bryne vs Levanger FK

1-2

4-2
Sun 20, Sep-17:00 - Norway 2 Division B
Nardo FK vs Asker Fotball

0-0

1-1
Sun 20, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Viking vs Aalesund FK

1-1

5-2
Sun 20, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Rosenborg vs FK Haugesund

0-1

2-1
Sun 20, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Brann vs Bodo Glimt

0-0

1-3
Sun 20, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Start Kristiansand vs Kristiansund BK

0-2

1-2
Sun 20, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Sandefjord vs Stromsgodset

0-0

0-0
Sun 20, Sep-22:30 - Norwegian Tippeligaen
Odd Grenland vs Stabaek

1-0

2-0
Sun 20, Sep-01:00 - Paraguayan Primera Division
Sportivo San Lorenzo vs General Diaz

0-0

2-1
Sun 20, Sep-03:30 - Paraguayan Primera Division
Olimpia Asuncion vs Sportivo Luqueno

4-0

7-0
Sun 20, Sep-00:30 - Peru Primera Division
Cusco FC vs Cienciano

0-3

2-3
Sun 20, Sep-03:00 - Peru Primera Division
Sporting Cristal vs Alianza Universidad

1-0

2-1
Sun 20, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gornik Zabrze Youth vs Lech Poznan Youth

0-0

2-0
Sun 20, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Hutnik Krakow Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth

0-1

0-4
Sun 20, Sep-14:15 - Poland Centralna Liga Juniorow
Zaglebie Lubin Youth vs Slask Wroclaw Youth

2-0

3-0
Sun 20, Sep-14:15 - Poland Centralna Liga Juniorow
Escola Varsovia Warszawa Youth vs Lechia Gdansk Youth


2-1
Sun 20, Sep-17:00 - Poland - 4. Liga
Lechia Tomaszow Mazowiecki vs Olimpia Zambrow

1-0

1-0
Sun 20, Sep-17:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Sieniawa vs KS Wiazownica

0-0

0-0
Sun 20, Sep-17:00 - Poland - 4. Liga
LKS Lagow vs Podhale Nowy

2-0

3-2
Sun 20, Sep-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Lech Poznan vs Warta Poznan

0-0

1-0
Sun 20, Sep-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Zaglebie Lubin vs Cracovia Krakow

0-0

1-1
Sun 20, Sep-14:40 - Poland - I liga
Korona Kielce vs Gornik Leczna

0-1

0-2
Sun 20, Sep-14:00 - Poland - II liga
Slask Wroclaw B vs KKS 1925 Kalisz

0-1

0-3
Sun 20, Sep-14:15 - Portugal Liga de Honora
Academica Coimbra vs GD Estoril-Praia

0-0

1-0
Sun 20, Sep-19:00 - Portugal Primera Liga
C.D. Santa Clara vs Maritimo

0-0

2-0
Sun 20, Sep-00:00 - Portugal Primera Liga
FC Porto vs Sporting Braga

2-1

3-1
Sun 20, Sep-21:30 - Portugal Primera Liga
Moreirense vs Farense

1-0

2-0
Sun 20, Sep-20:15 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qarabag vs Neftchi Baku

1-1

1-2
Sun 20, Sep-18:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs Sabah FK Baku

0-0

0-2
Sun 20, Sep-19:45 - Romania - Divizia A
UTA Arad vs CSM Politehnica Iasi

1-1

2-3
Sun 20, Sep-17:30 - Romania - Divizia A
FC Botosani vs Academica Clinceni

0-0

0-0
Sun 20, Sep-22:30 - Romania - Divizia A
FC Steaua Bucuresti vs Arges

2-0

3-0
Sun 20, Sep-13:30 - Romania - Liga 2
Viitorul Pandurii Targu Jiu vs FC U Craiova 1948

1-2

2-4
Sun 20, Sep-19:00 - Russia Div 2 Center
FK Zvezda Ryazan vs Metallurg Lipetsk

0-1

1-2
Sun 20, Sep-10:00 - Russia Div 2 Center
Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk vs Fakel Voronezh II

3-1

5-1
Sun 20, Sep-15:00 - Russia Div 2 Center
Sokol Saratov vs Avangard Kursk

0-0

0-0
Sun 20, Sep-15:00 - Russia Div 2 Center
FK Khimik Novomoskovsk vs Strogino Moscow

1-0

3-1
Sun 20, Sep-18:00 - Russia Div 2 Center
Krasnyi Smolensk vs Saturn

0-1

1-1
Sun 20, Sep-18:30 - Russia Div 2 South
Chernomorets Novorossiysk vs Spartak Nalchik

0-1

0-2
Sun 20, Sep-16:30 - Russia Div 2 South
Legion Dynamo vs Inter Cherkessk

4-1

4-1
Sun 20, Sep-17:00 - Russia Div 2 South
Kuban Pavlovskaya vs FK Makhachkala

2-0

3-0
Sun 20, Sep-18:00 - Russia Div 2 South
Druzhba Maykop vs Mashuk-KMV

0-0

1-1
Sun 20, Sep-18:00 - Russia Div 2 South
FC Essentuki vs Dynamo Stavropol

1-0

2-0
Sun 20, Sep-16:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
FC Tyumen vs FC Chelyabinsk

1-0

1-0
Sun 20, Sep-16:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Zvezda Perm vs FK Ural-2

1-1

2-2
Sun 20, Sep-17:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Volna Nizhegorodskaya vs FK Orenburg-2

1-0

1-0
Sun 20, Sep-15:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
FC Lada Togliatti vs Krylya Sovetov Samara B

0-0

1-0
Sun 20, Sep-18:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Volga Ulyanovsk vs NoSta Novotroitsk

1-0

2-0
Sun 20, Sep-19:00 - Russia Div 2 West
FK Murom vs Torpedo Vladimir

0-0

0-1
Sun 20, Sep-16:00 - Russia Div 2 West
Zvezda Sint Petersburg vs Dolgiye Prudy

0-1

0-1
Sun 20, Sep-14:00 - Russia Div 2 West
Zenit-2 St.Petersburg vs FC Tver

1-1

3-1
Sun 20, Sep-14:00 - Russia Div 2 West
Znamya Truda vs Luki Energiya

1-1

2-1
Sun 20, Sep-12:00 - Russia Futsal League
MFK Sinara Ekaterinburg Futsal vs Norilsky Nickel Futsal

0-3

4-7
Sun 20, Sep-13:00 - Russia Futsal League
Tyumen Futsal vs Ukhta Futsal

2-2

5-2
Sun 20, Sep-14:00 - Russia Futsal League
MFk Kprf Futsal vs TTG-Ugra Yugorsk Futsal

2-1

5-2
Sun 20, Sep-19:59 - Russia Premier League
Lokomotiv Moscow vs FC Tambov

1-0

1-0
Sun 20, Sep-17:30 - Russia Premier League
Rubin Kazan vs Spartak Moscow

0-2

0-2
Sun 20, Sep-15:00 - Russia Premier League
FC Ufa vs CSKA Moscow

0-0

0-1
Sun 20, Sep-15:00 - Russia Premier League
Arsenal Tula vs PFC Sochi

2-1

3-2
Sun 20, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SS Virtus vs SC Faetano

1-0

2-2
Sun 20, Sep-17:00 - San Marino Girone A
Cailungo vs San Giovanni

0-1

0-1
Sun 20, Sep-17:00 - San Marino Girone A
Folgore/Falciano vs SP La Fiorita

0-0

0-1
Sun 20, Sep-21:30 - Saudi Arabia Division 1
Al-Qadasiya vs Al-Jeel

3-0

5-1
Sun 20, Sep-21:30 - Saudi Arabia Division 1
Al-Ansar vs Al-Thuqbah

0-1

1-2
Sun 20, Sep-21:30 - Saudi Arabia Division 1
Al-Taqdom vs Al-Tai

1-1

1-1
Sun 20, Sep-21:30 - Saudi Arabia Division 1
Al-Jabalain vs Jeddah

3-0

3-0
Sun 20, Sep-21:30 - Saudi Arabia Division 1
Al Mojzel vs Al-Shoalah

0-1

4-1
Sun 20, Sep-21:30 - Saudi Arabia Division 1
Al-Ameade vs Najran

1-1

1-1
Sun 20, Sep-21:30 - Saudi Arabia Division 1
Al-Kawkab vs Hottain

1-1

5-2
Sun 20, Sep-21:30 - Saudi Arabia Division 1
Al-Nojoom vs Ohod Medina

2-0

4-0
Sun 20, Sep-21:30 - Saudi Arabia Division 1
Al Bukayriyah vs Al-Baten

1-0

1-1
Sun 20, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Aberdeen vs Motherwell FC

0-3

0-3
Sun 20, Sep-15:00 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs Glasgow Rangers

1-1

2-2
Sun 20, Sep-18:00 - Serbia - 1. Liga
FK Rad Beograd vs FK Javor Ivanjica

0-0

1-0
Sun 20, Sep-18:00 - Serbia - 1. Liga
Novi Pazar vs Indjija

1-0

1-0
Sun 20, Sep-18:00 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs Proleter Novi Sad

1-1

1-2
Sun 20, Sep-21:00 - Serbia - 1. Liga
Zlatibor Cajetina vs Partizan Belgrade

0-0

0-1
Sun 20, Sep-23:00 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda vs FK Vozdovac

3-0

6-0
Sun 20, Sep-00:00 - Serie C - Brazil
Treze Campina Grande PB vs Jacuipense BA

0-0

0-0
Sun 20, Sep-02:00 - Serie C - Brazil
Manaus FC(AM) vs Santa Cruz (PE)

0-0

0-0
Sun 20, Sep-23:00 - Serie C - Brazil
Boa Esporte Clube vs Ituano (SP)

0-0

1-2
Sun 20, Sep-23:00 - Serie C - Brazil
Brusque SC vs Tombense

0-0

1-0
Sun 20, Sep-23:00 - Serie C - Brazil
Ypiranga(RS) vs Criciuma SC

1-0

2-0
Sun 20, Sep-00:00 - Serie D - Brazil
Joinville SC vs Gremio Novorizontino

0-1

1-1
Sun 20, Sep-22:00 - Serie D - Brazil
Brasiliense (DF) vs Caldense(MG)

1-0

3-1
Sun 20, Sep-22:00 - Serie D - Brazil
Bragantino PA vs Vilhenense RO

0-1

3-1
Sun 20, Sep-22:30 - Serie D - Brazil
Potiguar-M RN vs Frei Paulistano/SE

0-0

0-0
Sun 20, Sep-01:00 - Serie D - Brazil
Sao Caetano (SP) vs SER Caxias do Sul

0-0

0-1
Sun 20, Sep-22:45 - Serie D - Brazil
Altos/PI vs Sao Raimundo (RR)

0-0

0-1
Sun 20, Sep-23:00 - Serie D - Brazil
Itabaiana(SE) vs ABC Natal/RN

0-1

1-1
Sun 20, Sep-23:00 - Serie D - Brazil
Cascavel PR vs Cabofriense(RJ)

2-1

3-3
Sun 20, Sep-23:00 - Serie D - Brazil
Ji-Parana FC vs Atletico Acreano

1-0

1-1
Sun 20, Sep-23:00 - Serie D - Brazil
Atletico Tubarao SC vs Sao Luiz(RS)

0-0

0-1
Sun 20, Sep-03:30 - Serie D - Brazil
Alagoinhas Atletico BA vs SE Gama (DF)

0-1

0-1
Sun 20, Sep-23:00 - Serie D - Brazil
Sinop MT vs River (PI)

0-2

0-2
Sun 20, Sep-23:00 - Serie D - Brazil
Afogados Ingazeira PE vs Floresta/CE

0-0

1-0
Sun 20, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs Slovan Bratislava

2-2

2-2
Sun 20, Sep-21:00 - Slovakia 1. Liga
FK Senica vs DAC Dunajska Streda

1-1

2-4
Sun 20, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga
FC Artmedia Petrzalka vs FK Kosice

0-1

1-1
Sun 20, Sep-18:00 - Slovenia 1. Liga
Domzale vs Tabor Sezana

1-1

3-1
Sun 20, Sep-19:59 - Slovenia 1. Liga
NK Aluminij vs NK Olimpija Ljubljana

0-0

1-0
Sun 20, Sep-22:30 - Slovenia 1. Liga
ND Mura 05 vs ND Gorica

0-0

1-0
Sun 20, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Nafta vs NK Brezice

1-1

1-2
Sun 20, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
Brda Dobrovo vs Jadran Dekani

0-0

1-0
Sun 20, Sep-18:00 - Spanish Primera Division
SD Huesca vs Cadiz

0-1

0-2
Sun 20, Sep-20:30 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Valladolid

2-0

2-0
Sun 20, Sep-20:30 - Spanish Primera Division
Granada CF vs Alaves

1-1

2-1
Sun 20, Sep-23:00 - Spanish Primera Division
Real Sociedad vs Real Madrid

0-0

0-0
Sun 20, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division
Espanyol vs Mallorca

0-0

0-0
Sun 20, Sep-20:15 - Spanish Segunda Division
Albacete vs SD Ponferradina

0-1

0-2
Sun 20, Sep-20:15 - Spanish Segunda Division
FC Cartagena vs Sporting de Gijon

0-0

0-1
Sun 20, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Leganes

0-1

2-1
Sun 20, Sep-22:30 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs Fuenlabrada

1-0

3-3
Sun 20, Sep-16:00 - Swden Women Division 2
Lidkopings FK Women\'s vs Alingsas Women\'s

1-2

3-3
Sun 20, Sep-17:00 - Swden Women Division 2
Jitex BK Women\'s vs Alvsjo AIK FF Women\'s

1-0

2-0
Sun 20, Sep-14:00 - Swden Women Division 2
IFK Kalmar Women\'s vs Moron BK Women\'s

1-2

3-2
Sun 20, Sep-14:00 - Swden Women Division 2
Kvarnsvedens IK Women\'s vs Sunnana SK Women\'s

0-2

1-2
Sun 20, Sep-16:00 - Sweden Div 1 Norra
Sollentuna FK vs IF Sylvia

0-0

3-0
Sun 20, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norrland
Pitea IF vs IFK Umea

3-0

4-0
Sun 20, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Rappe GOIF vs IFK Karlshamn

2-0

2-0
Sun 20, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
KSF Prespa Birlik vs Eslovs BK

1-0

3-0
Sun 20, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
IS Halmia vs Ullared

0-1

0-2
Sun 20, Sep-16:30 - Sweden Superettan
Akropolis IF vs Halmstads

1-1

1-1
Sun 20, Sep-16:30 - Sweden Superettan
Dalkurd FF vs IK Brage

0-0

1-1
Sun 20, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan
IFK Goteborg vs Kalmar FF

0-1

1-2
Sun 20, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan
IFK Norrkoping vs Malmo FF

0-0

1-1
Sun 20, Sep-16:30 - Swedish Allsvenskan
AIK Solna vs Hammarby

2-0

3-0
Sun 20, Sep-16:30 - Swedish Allsvenskan
Ostersunds FK vs Djurgardens

0-0

1-1
Sun 20, Sep-18:00 - Swiss Super League
St. Gallen vs Sion

1-0

1-0
Sun 20, Sep-18:00 - Swiss Super League
Basel vs Vaduz

2-1

2-2
Sun 20, Sep-18:00 - Swiss Super League
Lausanne Sports vs Servette

1-0

2-1
Sun 20, Sep-16:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Luzern U-21 vs Zug 94

1-1

2-1
Sun 20, Sep-16:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Thalwil vs FC Kosova Zurich

0-1

2-2
Sun 20, Sep-12:00 - Taiwan Football Premier League
Taipower FC vs Ming Chuan University

0-1

3-2
Sun 20, Sep-12:00 - Taiwan Football Premier League
Hang Yuen FC vs NTUPES

1-0

1-0
Sun 20, Sep-12:00 - Taiwan Football Premier League
Tainan City vs Taipei Red Lions

3-0

5-2
Sun 20, Sep-12:00 - Taiwan Football Premier League
Taichung Futuro vs Tatung FC

1-0

1-2
Sun 20, Sep-15:00 - Tajikistan Higher League
Khujand vs FC Kuktosh

1-0

1-2
Sun 20, Sep-15:00 - Tajikistan Higher League
FC Khatlon vs FC Istiklol Dushanbe

0-1

1-1
Sun 20, Sep-16:00 - Thai League 1
Nakhon Ratchasima vs Chiangrai United

0-2

0-4
Sun 20, Sep-16:00 - Thai League 1
PT Prachuap F.C. vs Chonburi FC

0-0

1-0
Sun 20, Sep-15:00 - Thai League 1
Muang Thong United vs Samut Prakan City

0-0

0-0
Sun 20, Sep-15:00 - Thai League 1
Trat FC vs Sukhothai FC

0-1

0-1
Sun 20, Sep-16:00 - Thai League 2
Khonkaen FC vs Nakhon Pathom United

0-1

1-2
Sun 20, Sep-16:00 - Thai League 2
Samut Sakhon vs Khonkaen United

1-2

2-4
Sun 20, Sep-15:00 - Thai League 2
Chainat Hornbill FC vs Udon Thani

1-1

2-2
Sun 20, Sep-15:00 - Thai League 2
Nong Bua Pitchaya vs Phrae United FC

1-1

3-2
Sun 20, Sep-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Giresunspor vs Menemen Belediye Spor

0-0

1-1
Sun 20, Sep-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Istanbulspor vs Altay Spor Kulubu

1-0

2-1
Sun 20, Sep-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Keciorengucu vs Osmanlispor FC

1-0

2-0
Sun 20, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Artvin Hopaspor vs Edirnespor Genclik

2-0

2-1
Sun 20, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yeilyurt Belediyespor vs Payasspor

0-1

1-1
Sun 20, Sep-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
1928 Bucaspor FK vs Ofspor

0-0

3-1
Sun 20, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Nevsehir Belediyespor vs Fatsa Belediyespor

0-1

0-2
Sun 20, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Vestel Manisaspor vs Diyarbak?rspor

0-0

0-1
Sun 20, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kizilcabolukspor vs Cankaya FK

0-1

0-1
Sun 20, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
1877 Alemdagspor vs Kemerspor 2003

0-1

1-1
Sun 20, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Arnavutkoy Belediyespor vs Belediye Derincespor

2-2

2-2
Sun 20, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yomraspor vs Darica Genclerbirligi

1-1

1-1
Sun 20, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Mardin BB vs Tokatspor

1-0

6-0
Sun 20, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kahta 02 Spor vs Agri 1970 Spor

2-0

3-0
Sun 20, Sep-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Fethiyespor vs Nazillispor

1-1

2-1
Sun 20, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Erzinspor vs Halide Edip Adivarspor

0-0

2-0
Sun 20, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Karaman Belediyespor vs Tekirdagspor

0-0

1-1
Sun 20, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Tepecikspor vs Yimpas Yozgatspor

1-0

1-1
Sun 20, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Elazig Belediyespor vs Arhavispor

0-0

2-1
Sun 20, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Erbaaspor S vs Batman Petrolspor

1-1

1-2
Sun 20, Sep-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Isparta Davrazspor vs Karsiyaka

0-0

1-2
Sun 20, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Altindag Belediyespor vs Sile Yildizspor

1-0

1-1
Sun 20, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Golcukspor vs Carsambaspor

0-0

0-1
Sun 20, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Yalovaspor vs Catalcaspor

1-3

2-6
Sun 20, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Erokspor vs Somaspor

0-1

0-1
Sun 20, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
52 Orduspor vs Kirikkale Buyuk Anadolu

0-2

4-2
Sun 20, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Karakopru Belediyespor vs Silivrispor

1-0

1-1
Sun 20, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Duzcespor vs Muglaspor

2-0

3-1
Sun 20, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Kestelspor vs KozanSpor

1-1

3-2
Sun 20, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Sultanbeyli vs Modafenspor

0-0

0-1
Sun 20, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Yldrm Belediyesispor vs Adiyamanspor

0-0

0-1
Sun 20, Sep-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Kelkit Belediye Hurriyet vs Bergama Belediyespor

0-2

0-2
Sun 20, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kocaelispor vs Sariyer

0-0

0-0
Sun 20, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs 24 Erzincanspor

0-0

0-1
Sun 20, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Afjet Afyonspor vs Gumushanespor

0-0

1-0
Sun 20, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankara Demirspor vs Sanliurfaspor

3-0

7-0
Sun 20, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Corum Belediyespor vs Manisa FK

1-2

1-3
Sun 20, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Nigde Belediyespor vs Hacettepe S.K.

0-1

1-1
Sun 20, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Inegolspor vs Zonguldak

0-0

0-0
Sun 20, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sancaktepe Belediye Spor vs Hekimoglu Trabzon

0-0

0-0
Sun 20, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ergene Velimese vs Usakspor

0-1

1-3
Sun 20, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Karabukspor vs Bugsasspor

0-0

0-3
Sun 20, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Belediye Vanspor

0-0

1-1
Sun 20, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
1922 Konyaspor vs Sakaryaspor

0-0

0-1
Sun 20, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Bodrumspor

0-0

1-0
Sun 20, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Serik Belediyespor vs Pendikspor

0-0

2-0
Sun 20, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Eyupspor vs Pazarspor

1-0

4-1
Sun 20, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Turgutluspor vs Kirsehir Belediyespor

0-0

1-0
Sun 20, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirklarelispor vs Sivas Dort Eylul Belediyespor

0-1

1-1
Sun 20, Sep-19:59 - Turkey Super Lig
Istanbul Basaksehir F.K. vs Galatasaray

0-1

0-2
Sun 20, Sep-19:59 - Turkey Super Lig
Gazisehir Gaziantep vs Karagumruk

0-1

2-2
Sun 20, Sep-17:00 - Turkey Super Lig
Kasimpasa S.K. vs Rizespor

1-0

2-0
Sun 20, Sep-14:30 - Turkey Super Lig
BB Erzurumspor vs Sivasspor

0-0

1-2
Sun 20, Sep-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Zorya vs FC Shakhtar Donetsk

2-1

2-2
Sun 20, Sep-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Rukh Vynnyky vs Kolos Kovalivka

0-2

1-2
Sun 20, Sep-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Olimpik Donetsk vs FC Mynai

1-0

3-0
Sun 20, Sep-18:00 - Ukraine Druha Liga
FC Bukovyna Chernivtsi vs FK Uzhhorod

0-1

0-1
Sun 20, Sep-15:00 - Ukraine Druha Liga
Obolon-2 Kyiv vs Podillya Khmelnytskyi

0-0

0-0
Sun 20, Sep-19:00 - Ukraine Persha Liga
Obolon Brovar Kiev vs Chernomorets Odessa

1-1

2-3
Sun 20, Sep-16:00 - Ukraine Persha Liga
Krystal Kherson vs Polessya Zhitomir

0-0

0-1
Sun 20, Sep-20:25 - Ukraine Persha Liga
Metalist 1925 Kharkiv vs FC Ahrobiznes Volochysk

0-0

1-0
Sun 20, Sep-19:59 - Uruguay Primera Division
Danubio FC vs Boston River

1-0

2-2
Sun 20, Sep-00:30 - Uruguay Primera Division
Cerro Largo vs Centro Atletico Fenix

0-0

0-0
Sun 20, Sep-22:15 - Uruguay Primera Division
CA Progreso vs Montevideo Wanderers

0-0

3-0
Sun 20, Sep-02:45 - Uruguay Primera Division
Defensor SC vs Deportivo Maldonado

1-0

4-2
Sun 20, Sep-06:30 - USA Major League Soccer
San Jose Earthquakes vs Portland Timbers

1-2

1-6
Sun 20, Sep-06:30 - USA Major League Soccer
Los Angeles Galaxy vs Colorado Rapids

0-1

0-2
Sun 20, Sep-00:30 - USA Major League Soccer
New England Revolution vs New York City FC

0-0

0-0
Sun 20, Sep-03:00 - USA Major League Soccer
New York Red Bulls vs FC Cincinnati

0-0

0-1
Sun 20, Sep-03:00 - USA Major League Soccer
Atlanta United FC vs Inter Miami CF

1-2

1-2
Sun 20, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
Washington D.C. United vs Toronto FC

1-1

2-2
Sun 20, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
Columbus Crew vs Nashville SC

0-0

2-0
Sun 20, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
Orlando City vs Chicago Fire

2-0

4-1
Sun 20, Sep-04:00 - USA Major League Soccer
Houston Dynamo vs Minnesota United FC

0-2

2-2
Sun 20, Sep-05:30 - USA Major League Soccer
Real Salt Lake vs Vancouver Whitecaps FC

0-0

1-2
Sun 20, Sep-02:00 - USA National Premier Soccer League
Junior Lone Star vs Astoria Knights


3-0
Sun 20, Sep-21:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Chicago Red Stars Women\'s vs Sky Blue FC Women\'s

3-1

4-1
Sun 20, Sep-23:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Portland Thorns FC Women\'s vs Utah Royals Women\'s

1-0

3-0
Sun 20, Sep-04:00 - USA USL League One
Union Omaha vs New England Revolution B

0-1

0-2
Sun 20, Sep-04:00 - USA USL League One
Fort Lauderdale CF vs South Georgia Tormenta

1-1

1-2
Sun 20, Sep-05:00 - USA USL League One
North Texas vs FC Tucson

0-1

1-1
Sun 20, Sep-06:30 - USL Championship
Phoenix Rising FC vs San Diego Loyal SC

1-3

2-3
Sun 20, Sep-01:30 - USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC vs New Mexico United

1-1

2-1
Sun 20, Sep-02:30 - USL Championship
Loudoun United vs Pittsburgh Riverhounds SC

0-0

0-1
Sun 20, Sep-03:00 - USL Championship
North Carolina vs Charlotte Independence

0-0

0-1
Sun 20, Sep-03:30 - USL Championship
Louisville City FC vs Memphis 901

2-1

4-1
Sun 20, Sep-04:00 - USL Championship
Saint Louis FC vs Sporting Kansas City II

2-0

3-2
Sun 20, Sep-05:00 - USL Championship
San Antonio FC vs OKC Energy FC

1-0

2-0
Sun 20, Sep-05:30 - USL Championship
El Paso Locomotive vs Real Monarchs SLC

1-0

1-0
Sun 20, Sep-15:15 - Uzbekistan Division 1
Istiklol Fergana vs Oktepa

0-0

1-2
Sun 20, Sep-18:00 - Uzbekistan Professional Football League
Navbahor Namangan vs FK Andijan

0-0

0-0
Sun 20, Sep-16:00 - Uzbekistan Professional Football League
Buxoro FK vs Lokomotiv Tashkent

0-3

1-3
Sun 20, Sep-15:00 - Vietnam Cup
The Cong vs Ha Noi FC

0-0

1-2
Sun 20, Sep-17:30 - Wales Premier League
The New Saints vs Cardiff Metropolitan University FC

1-0

2-0
Sun 20, Sep-17:30 - Wales Premier League
Connah\'s Quay Nomads FC vs Penybont FC

1-0

1-0
Sun 20, Sep-17:30 - Wales Premier League
Bala Town F.C. vs Cefn Druids

1-0

2-1
Sun 20, Sep-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Balcatta Women\'s vs NTC West Women\'s


2-4
Sun 20, Sep-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Perth S.C Women\'s vs Curtin University SC Women\'s

1-0

1-2
Sun 20, Sep-15:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Floya Women\'s vs Stabaek Women\'s

0-2

0-3
Sun 20, Sep-18:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Grei Women\'s vs Medkila Women\'s

1-2

1-2
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.