Football Results for Sat 4, Jul 2020

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 4, Jul 2020

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 4, Jul-17:00 - Austria Erste Division
FC Dornbirn vs Lafnitz

0-3

0-3
Sat 4, Jul-22:25 - Austria Erste Division
SK Austria Klagenfurt vs FC Juniors OO

1-0

3-0
Sat 4, Jul-19:00 - Austrian Bundesliga
Austria Wien vs Mattersburg

0-0

1-0
Sat 4, Jul-19:00 - Austrian Bundesliga
St.Polten vs Rheindorf Altach

0-0

2-0
Sat 4, Jul-19:00 - Austrian Bundesliga
WSG Wattens vs FC Trenkwalder Admira

0-0

0-0
Sat 4, Jul-17:00 - Belarus Division 2
BGU Minsk vs FK Chayka Zelva

4-0

6-0
Sat 4, Jul-18:00 - Belarus Division 2
Dnepr Mogilev vs Shakhtyor Petrikov

1-1

2-1
Sat 4, Jul-18:00 - Belarus Division 2
FC Baranovichi vs FK Ostrovets

2-0

2-0
Sat 4, Jul-18:00 - Belarus Division 2
Gorki vs FC Polotsk

3-0

5-0
Sat 4, Jul-18:15 - Belarus Division 2
SMI Autotrans vs FK Zhlobin

3-0

10-1
Sat 4, Jul-19:00 - Belarus Division 2
Kronon Stolbtsy vs FC Molodechno

0-2

0-6
Sat 4, Jul-13:00 - Belarus Division 2
Osipovichy vs Dnepr Rogachev

1-1

3-1
Sat 4, Jul-14:00 - Belarus Division 2
Dinamo Brest II vs Pershiy Regien

3-0

9-1
Sat 4, Jul-15:00 - Belarus Division 2
Ivatsevichi vs Stenles Pinsk

1-2

1-3
Sat 4, Jul-16:00 - Belarus Division 2
Victoria Maryina Gorka vs Bumprom Gomel

2-0

3-0
Sat 4, Jul-18:00 - Belarus Pershaya Liga
Smorgon FC vs Lokomotiv Gomel

1-0

1-2
Sat 4, Jul-18:30 - Belarus Pershaya Liga
Volna Pinsk vs Naftan Novopolock

1-1

1-2
Sat 4, Jul-19:00 - Belarus Pershaya Liga
Oshmyany FK vs FC Gomel

0-0

1-1
Sat 4, Jul-19:59 - Belarus Pershaya Liga
FK Orsha vs Sputnik Rechitsa

0-0

0-0
Sat 4, Jul-17:00 - Belarus Premier League
BATE Borisov vs Energetik-BGU Minsk

0-1

0-1
Sat 4, Jul-21:00 - Belarus Premier League
Neman Grodno vs FK Isloch Minsk

0-0

1-0
Sat 4, Jul-19:00 - Belarus Premier League
FC Gorodeya vs FC Vitebsk

1-1

2-2
Sat 4, Jul-19:30 - Belarus Reserves League
FC Torpedo Zhodino Reserve vs Shakhter Soligorsk Reserves

3-1

4-1
Sat 4, Jul-19:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Dinamo-BGUFK Minsk Women\'s vs Dnepr Mogilev Women\'s

1-0

3-0
Sat 4, Jul-22:00 - Brazil Campeonato Carioca
America-RJ vs Nova Iguacu

0-1

1-1
Sat 4, Jul-19:00 - Bulgaria Premier
Levski Sofia vs Slavia Sofia

1-0

1-2
Sat 4, Jul-20:10 - Club Friendly
Gradina Srebrenik vs FK Tuzla City

0-1

0-4
Sat 4, Jul-16:00 - Club Friendly
Saint-Etienne vs GFA Rumilly Vallieres

2-1

4-1
Sat 4, Jul-16:00 - Club Friendly
Cerro Porteno vs FC Nacional Asuncion

1-0

2-2
Sat 4, Jul-16:00 - Club Friendly
FK Vidzgiris Alytus vs Tera Vilnius

0-0

0-2
Sat 4, Jul-20:30 - Club Friendly
Lyonnais vs Nice

1-0

1-0
Sat 4, Jul-20:30 - Club Friendly
Backa Topola vs Indjija

0-1

1-1
Sat 4, Jul-17:00 - Club Friendly
Fredrikstad vs Fram Larvik

3-2

6-2
Sat 4, Jul-17:00 - Club Friendly
Brattvag vs Levanger FK

1-1

1-1
Sat 4, Jul-17:00 - Club Friendly
Varsenare vs KV Oostende

0-3

0-7
Sat 4, Jul-18:00 - Club Friendly
Bryne vs Vard Haugesund

0-0

1-0
Sat 4, Jul-18:00 - Club Friendly
Standard Liege vs Kortrijk

1-0

3-2
Sat 4, Jul-18:00 - Club Friendly
Zulte Waregem vs Cercle Brugge

0-2

2-2
Sat 4, Jul-18:00 - Club Friendly
Spartak Moscow II vs FK Khimki

0-1

0-3
Sat 4, Jul-19:00 - Club Friendly
Strumska Slava vs Kariana Erden

2-0

3-0
Sat 4, Jul-04:00 - Club Friendly
Selwyn United vs Nelson Suburbs

0-3

1-4
Sat 4, Jul-07:15 - Club Friendly
White City Woodville Reserve vs West Torrens Birkalla Reserve

1-1

3-2
Sat 4, Jul-07:15 - Club Friendly
Sturt Lions Reserve vs Western Strikers Reserve

0-1

0-2
Sat 4, Jul-07:15 - Club Friendly
Seaford Rangers Reserve vs West Adelaide SC Reserve

2-2

3-4
Sat 4, Jul-07:15 - Club Friendly
Adelaide Victory Reserve vs Fulham United Reserve

0-1

0-1
Sat 4, Jul-08:20 - Club Friendly
Clarence Zebras vs Glenorchy Knights

0-1

1-3
Sat 4, Jul-19:59 - Club Friendly
HNK Cibalia vs NK Osijek B

1-1

1-2
Sat 4, Jul-19:59 - Club Friendly
Buducnost Banovici vs Radnicki Lukavac

2-0

4-0
Sat 4, Jul-19:59 - Club Friendly
SV Hallwang vs Salzburger AK 1914

1-1

3-2
Sat 4, Jul-19:59 - Club Friendly
USV Nestelbach Im Ilztal vs Grazer AK (Am)

1-3

5-4
Sat 4, Jul-11:00 - Club Friendly
FK Metalac Gornji Milanovac vs FK Takovo

1-0

3-1
Sat 4, Jul-12:00 - Club Friendly
Lokomotiv Sofia vs Sportist Svoge

0-0

1-0
Sat 4, Jul-12:00 - Club Friendly
PFK Montana vs FC Hebar Pazardzhik


4-2
Sat 4, Jul-12:00 - Club Friendly
BFC Siofok vs Kozarmisleny SE

1-0

1-0
Sat 4, Jul-12:00 - Club Friendly
MKS Kluczbork vs Ruch Zdzieszowice

0-0

3-0
Sat 4, Jul-12:00 - Club Friendly
Septemvri Sofia vs Septemvri Simitli

0-0

1-1
Sat 4, Jul-12:00 - Club Friendly
Trzebinia Siersza vs Jutrzenka Giebultow

0-1

0-3
Sat 4, Jul-12:00 - Club Friendly
Kon Tum vs Palace Khanh Hoa

0-0

0-0
Sat 4, Jul-12:00 - Club Friendly
DSG Sele Zell vs DSG Ferlach

0-0

3-2
Sat 4, Jul-12:30 - Club Friendly
MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas vs Dolny Kubin

2-0

4-3
Sat 4, Jul-12:30 - Club Friendly
Tesla Stropkov vs MFK Snina

2-1

2-4
Sat 4, Jul-12:30 - Club Friendly
MFK Vranov nad Topou vs Slavoj Trebisov

0-0

1-1
Sat 4, Jul-12:30 - Club Friendly
Partizan Bardejov vs Milenium Bardejovska Nova Ves

3-1

6-2
Sat 4, Jul-13:00 - Club Friendly
ETO Gyori FC vs Lipot Pekseg

1-0

2-1
Sat 4, Jul-13:00 - Club Friendly
Atlantas Klaipeda vs Babrungas

0-0

2-1
Sat 4, Jul-13:00 - Club Friendly
MTE Mosonmagyarovar vs Papai Perutz

2-0

5-0
Sat 4, Jul-13:00 - Club Friendly
Dalian Pro vs Qingdao Huanghai F.C.

1-1

1-1
Sat 4, Jul-13:00 - Club Friendly
Blansko vs Vyskov

1-0

2-0
Sat 4, Jul-13:00 - Club Friendly
Slovan Rosice vs Sokol Lanzhot

2-0

2-2
Sat 4, Jul-13:00 - Club Friendly
AKS Beskid Andrychow vs MRKS Czechowice-Dziedzice

0-0

0-0
Sat 4, Jul-13:15 - Club Friendly
Polonia Sroda vs MKS Victoria Wrzesnia

1-2

1-2
Sat 4, Jul-13:30 - Club Friendly
Budafoki MTE vs Pecsi MFC

1-0

2-0
Sat 4, Jul-14:00 - Club Friendly
Anderlecht vs Sporting Charleroi

0-0

0-1
Sat 4, Jul-14:00 - Club Friendly
Fart Women\'s vs Honefoss Women\'s

0-0

2-1
Sat 4, Jul-15:00 - Club Friendly
HeNan JianYe vs Shaanxi Chang\'an Athletic FC


3-1
Sat 4, Jul-15:00 - Club Friendly
Guangzhou Evergrande Taobao FC vs Guangzhou R&F

1-1

1-1
Sat 4, Jul-15:00 - Club Friendly
FK Zeleziarne Podbrezova vs Salgotarjan BTC

3-0

10-0
Sat 4, Jul-15:00 - Club Friendly
Kvik Halden vs Baerum SK

0-0

2-1
Sat 4, Jul-15:00 - Club Friendly
Orleta Radzyn P vs Chelmianka Chelm

0-2

1-3
Sat 4, Jul-15:30 - Club Friendly
St. Margarethen vs ATUS Ferlach

1-7

2-9
Sat 4, Jul-20:55 - Croatia - 1. Division
Istra 1961 vs HNK Gorica

1-0

2-2
Sat 4, Jul-23:05 - Croatia - 1. Division
NK Varteks Varazdin vs Slaven Belupo Koprivnica

0-0

1-0
Sat 4, Jul-23:05 - Croatia - 1. Division
NK Lokomotiva Zagreb vs Inter Zapresic

1-0

3-1
Sat 4, Jul-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Viktoria Zizkov vs FC Sellier & Bellot Vlasim

0-0

0-1
Sat 4, Jul-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Hradec Kralove vs Usti nad Labem

0-0

1-0
Sat 4, Jul-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Vysocina Jihlava vs Prostejov

0-1

3-2
Sat 4, Jul-19:00 - Czech Republic 2. Liga
FK Slavoj Vysehrad vs Brno

0-2

2-7
Sat 4, Jul-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Lisen vs Dukla Praha

2-1

2-3
Sat 4, Jul-22:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Mlada Boleslav vs FC Bohemians 1905

1-0

3-0
Sat 4, Jul-16:30 - Danish SAS Ligaen
Silkeborg IF vs Lyngby

0-0

2-0
Sat 4, Jul-19:59 - Danish SAS Ligaen
Sonderjyske vs Odense BK

0-0

1-1
Sat 4, Jul-17:00 - Denmark - 1. Division
Vendsyssel vs Fremad Amager

0-0

0-1
Sat 4, Jul-16:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Brabrand IF vs Vanlose IF

0-0

1-0
Sat 4, Jul-16:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Ringkobing vs Holbaek

1-2

2-4
Sat 4, Jul-16:00 - Denmark - 2. Division Play Off
FC Sydvest vs Hillerod Fodbold

0-0

0-1
Sat 4, Jul-16:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Jammerbugt vs Helsingor

0-0

0-0
Sat 4, Jul-16:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Vejgaard BK vs FA 2000

1-4

2-4
Sat 4, Jul-16:15 - Denmark - 2. Division Play Off
Naesby BK vs Skovshoved

0-2

1-2
Sat 4, Jul-16:30 - Denmark - 2. Division Play Off
Dalum vs Slagelse B&I

1-0

1-1
Sat 4, Jul-15:00 - Denmark - 2. Division Play Off
VSK Aarhus vs B93 Copenhagen

0-1

0-3
Sat 4, Jul-15:15 - Denmark - 2. Division Play Off
Middelfart vs Bronshoj

3-0

5-0
Sat 4, Jul-16:00 - Denmark - 2. Division Play Off
AB Gladsaxe vs HIK

0-1

1-1
Sat 4, Jul-16:00 - Denmark - 2. Division Play Off
FC Aarhus Fremad vs BK Frem

3-0

7-0
Sat 4, Jul-17:30 - Denmark Woman\\\'s Cup
Thisted FC Women\'s vs Nordsjaelland Women\'s

0-1

0-1
Sat 4, Jul-15:00 - Denmark Youth U19
Vejle(U19) vs FC Kobenhavn(U19)

0-1

2-1
Sat 4, Jul-18:00 - England The Championship
Stoke City vs Barnsley

3-0

4-0
Sat 4, Jul-18:00 - England The Championship
Huddersfield Town vs Preston North End

0-0

0-0
Sat 4, Jul-18:00 - England The Championship
Fulham vs Birmingham

0-0

1-0
Sat 4, Jul-18:00 - England The Championship
Blackburn Rovers vs Leeds United

0-2

1-3
Sat 4, Jul-18:00 - England The Championship
Brentford vs Wigan Athletic

1-0

3-0
Sat 4, Jul-18:00 - England The Championship
Luton Town vs Reading

0-3

0-5
Sat 4, Jul-18:00 - England The Championship
Bristol City vs Cardiff City

0-0

0-1
Sat 4, Jul-15:30 - England The Championship
Derby County vs Nottingham Forest

0-1

1-1
Sat 4, Jul-20:30 - English Premier League
Wolves vs Arsenal

0-1

0-2
Sat 4, Jul-18:00 - English Premier League
Manchester United vs AFC Bournemouth

3-1

5-2
Sat 4, Jul-18:00 - English Premier League
Leicester City vs Crystal Palace

0-0

3-0
Sat 4, Jul-23:00 - English Premier League
Chelsea FC vs Watford

2-0

3-0
Sat 4, Jul-15:30 - English Premier League
Norwich City vs Brighton & Hove Albion

0-1

0-1
Sat 4, Jul-17:00 - Estonia Cup
FC Flora Tallinn vs Trans Narva

1-1

2-1
Sat 4, Jul-14:15 - Estonia Women\\\'s Cup
FC Flora Tallinn Women\'s vs JK Tallinna Kalev Women\'s

4-0

6-0
Sat 4, Jul-20:30 - Faroe Islands Formuladeildin
KI Klaksvik vs TB/FCS/Royn

0-1

2-1
Sat 4, Jul-22:00 - Faroe Islands Formuladeildin
NSI Runavik vs EB Streymur

1-0

1-0
Sat 4, Jul-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
IF Fuglafjordur vs HB Torshavn

1-1

1-2
Sat 4, Jul-19:59 - Faroe Islands Formuladeildin
Skala IF vs Vikingur Gota

0-4

0-4
Sat 4, Jul-19:59 - Faroe Islands Formuladeildin
AB Argir vs B36 Torshavn

0-1

0-4
Sat 4, Jul-16:00 - Finland Women\\\'s Premier 2
Turun Weikot Women\'s(TuWe) vs Pallo Iirot Women\'s

0-0

0-0
Sat 4, Jul-17:00 - Finland Women\\\'s Premier League
TPS Turku Women\'s vs Jyvaskylan Pallokerho Women\'s

0-1

0-1
Sat 4, Jul-17:00 - Finland Women\\\'s Premier League
KuPS Women\'s vs Honka Women\'s

0-2

1-3
Sat 4, Jul-18:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Aland Women\'s vs Ilves Tampere Women\'s

0-0

0-1
Sat 4, Jul-14:00 - Finland Women\\\'s Premier League
TiPS Women\'s vs Pallokerho-35 Women\'s

1-0

1-1
Sat 4, Jul-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
JaPS vs Honka Akatemia

1-0

4-0
Sat 4, Jul-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
PK Keski Uusimaa(PKKU) vs Lahden Reipas

0-0

2-1
Sat 4, Jul-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
EPS Espoo vs FC Viikingit

2-2

2-2
Sat 4, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
FC Kiffen vs Kultsu

1-0

1-0
Sat 4, Jul-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
PK-35 Vantaa vs NJS Nurmijarvi

1-0

4-0
Sat 4, Jul-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
P-Iirot vs Salon Palloilijat(SalPa)

0-3

1-4
Sat 4, Jul-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
Ilves Tampere II vs HJS Akatemia

1-0

2-0
Sat 4, Jul-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
JS Hercules vs JIPPO

0-1

1-2
Sat 4, Jul-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
PS Kemi vs VIFK Vaasa

2-0

4-1
Sat 4, Jul-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Jakobstads Bollklubb vs RoPS Rovaniemi B

1-3

4-3
Sat 4, Jul-17:00 - Finland Ykkonen
Ekenas IF vs VPS Vaasa

0-0

0-0
Sat 4, Jul-18:00 - Finland Ykkonen
Mypa vs AC Oulu

0-0

1-2
Sat 4, Jul-18:00 - Finland Ykkonen
MuSa vs AC Kajaani

0-0

0-2
Sat 4, Jul-18:00 - Finland Ykkonen
SJK Akatemia vs KTP Kotka

0-2

0-3
Sat 4, Jul-21:00 - Georgia Primera Division
FC Telavi vs Samtredia

2-1

3-1
Sat 4, Jul-18:00 - Georgia Primera Division
Chikhura Sachkhere vs Dila Gori

0-2

0-2
Sat 4, Jul-16:00 - German 3. Liga
KFC Uerdingen 05 vs Viktoria Koln

1-0

1-1
Sat 4, Jul-16:00 - German 3. Liga
Munchen 1860 vs FC Ingolstadt 04

0-0

0-2
Sat 4, Jul-16:00 - German 3. Liga
FC Kaiserslautern vs Bayern Munich (Am)

0-0

1-0
Sat 4, Jul-16:00 - German 3. Liga
MSV Duisburg vs SpVgg Unterhaching

1-0

4-0
Sat 4, Jul-16:00 - German 3. Liga
Carl Zeiss Jena vs SG Sonnenhof Grobaspach

0-0

1-0
Sat 4, Jul-16:00 - German 3. Liga
Chemnitzer vs Hansa Rostock

0-0

4-2
Sat 4, Jul-16:00 - German 3. Liga
1. FC Magdeburg vs Preuben Munster

0-0

2-2
Sat 4, Jul-16:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs Eintracht Braunschweig

3-1

4-3
Sat 4, Jul-16:00 - German 3. Liga
SV Waldhof Mannheim vs FSV Zwickau

0-0

0-0
Sat 4, Jul-16:00 - German 3. Liga
Wurzburger Kickers vs Hallescher FC

1-1

2-2
Sat 4, Jul-22:00 - Germany Cup
Bayer Leverkusen vs Bayern Munich

0-2

2-4
Sat 4, Jul-18:45 - Germany Woman\\\'s Cup
Wolfsburg Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s

1-2

3-3
Sat 4, Jul-20:15 - Greece Super League 1
Asteras Tripolis vs Volos NPS

2-0

4-0
Sat 4, Jul-22:30 - Greece Super League 1
OFI Crete vs PAOK Saloniki

2-1

2-2
Sat 4, Jul-18:00 - Iceland Division 1
Vestri vs Grindavik

0-1

2-3
Sat 4, Jul-17:00 - Iceland Division 2
Fjardabyggd vs Vidir Gardur

4-0

6-1
Sat 4, Jul-17:00 - Iceland Division 3
Augnablik vs Hottur Huginn

2-0

4-3
Sat 4, Jul-17:30 - Iceland Division 3
Einherji vs Reynir Sandgerdi

2-2

2-3
Sat 4, Jul-19:59 - Iceland Division 3
UMF Sindri Hofn vs Ellidi

0-0

2-0
Sat 4, Jul-00:00 - Iceland Division 3
KV Vesturbaeja vs Vaengir Jupiters

5-0

5-1
Sat 4, Jul-00:00 - Iceland Division 3
KFR Aegir vs Alftanes

0-0

1-2
Sat 4, Jul-19:59 - Iceland Ladies Division 1
Volsungur Husavik Women\'s vs Fjolnir Women\'s

0-1

0-3
Sat 4, Jul-21:00 - Iceland Premier Division
KR Reykjavik vs Vikingur Reykjavik

0-0

2-0
Sat 4, Jul-18:00 - Iceland Premier Division
Fjolnir vs Fylkir

0-1

1-2
Sat 4, Jul-18:00 - Iceland Premier Division
Grotta Seltjarnarnes vs HK Kopavogur

2-1

4-4
Sat 4, Jul-00:00 - Iceland Premier Division
Valur vs IA Akranes

0-3

1-4
Sat 4, Jul-20:15 - Iran League
Zob Ahan vs Paykan

1-1

1-4
Sat 4, Jul-20:30 - Iran League
Persepolis vs Shahin Bushehr

0-0

1-0
Sat 4, Jul-19:45 - Iran League
Tractor S.C. vs Sanat Naft

1-0

2-0
Sat 4, Jul-21:45 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs Hapoel Haifa

1-0

3-1
Sat 4, Jul-21:45 - Israel Premier League
Beitar Jerusalem vs Hapoel Tel Aviv

2-0

3-0
Sat 4, Jul-22:00 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Maccabi Tel Aviv

0-1

0-1
Sat 4, Jul-21:30 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs Lecce

1-1

4-2
Sat 4, Jul-23:45 - Italian Serie A
Lazio vs AC Milan

0-2

0-3
Sat 4, Jul-19:15 - Italian Serie A
Juventus vs Torino

2-1

4-1
Sat 4, Jul-13:00 - Japanese J-League Division 1
Shimizu S-Pulse vs Nagoya Grampus Eight

1-2

1-2
Sat 4, Jul-13:00 - Japanese J-League Division 1
Gamba Osaka vs Cerezo Osaka

0-1

1-2
Sat 4, Jul-13:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama FC vs Consadole Sapporo

1-1

1-2
Sat 4, Jul-13:30 - Japanese J-League Division 1
Oita Trinita vs Sagan Tosu

0-0

2-0
Sat 4, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1
Urawa Red Diamonds vs Yokohama F Marinos

0-0

0-0
Sat 4, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1
Kashiwa Reysol vs FC Tokyo

0-0

0-1
Sat 4, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1
Kawasaki Frontale vs Kashima Antlers

2-1

2-1
Sat 4, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs Vegalta Sendai

0-1

0-1
Sat 4, Jul-14:30 - Japanese J-League Division 1
Vissel Kobe vs Sanfrecce Hiroshima

0-1

0-3
Sat 4, Jul-13:00 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs Zweigen Kanazawa

2-4

3-5
Sat 4, Jul-13:00 - Japanese League Division 2
Matsumoto Yamaga FC vs Ventforet Kofu

0-1

1-1
Sat 4, Jul-14:00 - Japanese League Division 2
Avispa Fukuoka vs V-Varen Nagasaki

0-0

1-2
Sat 4, Jul-14:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs ThespaKusatsu Gunma

1-0

2-0
Sat 4, Jul-14:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs JEF United Ichihara Chiba

0-1

0-3
Sat 4, Jul-14:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Kyoto Sanga FC

0-0

1-1
Sat 4, Jul-14:00 - Japanese League Division 2
Giravanz Kitakyushu vs FC Ryukyu

0-0

4-0
Sat 4, Jul-14:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Montedio Yamagata

0-0

0-0
Sat 4, Jul-10:00 - Japanese League Division 3
Blaublitz Akita vs Fukushima United FC

0-0

2-0
Sat 4, Jul-11:00 - Japanese League Division 3
Imabari FC vs Roasso Kumamoto

0-1

0-1
Sat 4, Jul-12:00 - Japanese League Division 3
Fujieda MYFC vs SC Sagamihara

0-0

2-3
Sat 4, Jul-12:00 - Korea K3 League
Gyeongju KHNP vs Yangju Citizen FC

4-0

7-0
Sat 4, Jul-12:00 - Korea K3 League
Pyeongtaek Citizen vs Gyeongju Citizen FC

1-0

1-0
Sat 4, Jul-14:00 - Korea K3 League
Changwon City vs Gimpo Citizen

0-0

0-0
Sat 4, Jul-14:00 - Korea K3 League
Busan Transpor Tation vs Hwaseong FC

0-0

0-1
Sat 4, Jul-14:00 - Korea K3 League
Gimhae City FC vs Mokpo City

0-1

2-1
Sat 4, Jul-14:00 - Korea K3 League
Cheongju Jikji FC vs Jeonju Citizen FC

0-0

1-0
Sat 4, Jul-12:00 - Korea K4 League
Seoul Nowon United vs Namdong FC

0-0

0-2
Sat 4, Jul-12:00 - Korea K4 League
Paju Citizen FC vs Icheon Citizen FC

1-1

1-1
Sat 4, Jul-12:00 - Korea K4 League
Yangpyeong vs Pocheon Citizen FC

1-2

1-4
Sat 4, Jul-12:00 - Korea K4 League
Siheung Citizen vs Seoul Jungnang FC

0-0

4-2
Sat 4, Jul-12:00 - Korea K4 League
Yeoju Citizen FC vs Jinju Citizen FC

1-0

3-2
Sat 4, Jul-14:00 - Korea K4 League
Ulsan Citizen vs Goyang Citizen

0-2

3-2
Sat 4, Jul-13:00 - Korea League 1
Ulsan Hyundai FC vs Incheon United FC

3-1

4-1
Sat 4, Jul-14:00 - Korea League 1
Gangwon FC vs Busan I\'Park

1-1

2-4
Sat 4, Jul-15:00 - Korea League 1
Suwon Samsung Bluewings vs FC Seoul

3-1

3-3
Sat 4, Jul-13:00 - Korea League 2
Jeonnam Dragons vs Ansan Greeners FC

1-0

4-0
Sat 4, Jul-14:00 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs Suwon FC

0-0

0-3
Sat 4, Jul-19:00 - Kosovo Super League
KF Feronikeli vs Gjilani

0-1

0-2
Sat 4, Jul-19:00 - Kosovo Super League
Dukagjini vs Ballkani

0-1

1-5
Sat 4, Jul-21:00 - Latvia - 1. Division
Rigas Futbola skola vs Jelgava

0-0

1-0
Sat 4, Jul-17:00 - Latvia - 1. Division
FK Ventspils vs FK Liepaja

1-0

2-1
Sat 4, Jul-19:00 - Latvia - 1. Division
Riga FC vs BFC Daugavpils

0-0

3-1
Sat 4, Jul-16:00 - Latvia - 2. Division
FK Smiltene BJSS vs Grobina

0-0

2-0
Sat 4, Jul-19:59 - Latvia - 2. Division
Dinamo Riga / Staiceles Bebri vs Super Nova

0-0

0-0
Sat 4, Jul-14:00 - Latvia - 2. Division
Rezekne / BJSS vs Lokomotiv Daugavpils

0-2

1-3
Sat 4, Jul-15:00 - Latvia - 2. Division
FK Auda Riga vs JDFS Alberts

2-0

2-0
Sat 4, Jul-19:59 - Lithuania - 1. Division
Suduva vs FK Riteriai

0-0

1-0
Sat 4, Jul-17:00 - Lithuania - 2. Division
Vilniaus Vytis vs Vilnius BFA

2-1

4-2
Sat 4, Jul-18:00 - Lithuania - 2. Division
FK Panevezys II vs Atmosfera Mazeikiai

0-0

0-0
Sat 4, Jul-18:00 - Lithuania - 2. Division
Kauno Zalgiris II vs FK Zalgiris Vilnius 2

1-4

2-5
Sat 4, Jul-04:00 - Mexico GNP Cup
Mazatlan FC vs Tigres UANL

0-0

0-0
Sat 4, Jul-06:10 - Mexico GNP Cup
Club America vs Toluca

2-0

2-0
Sat 4, Jul-21:30 - Moldova Divizia Nationala
FC Milsami vs Petrocub HIncesti

0-0

0-0
Sat 4, Jul-19:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe vs Codru Lozova

2-0

5-1
Sat 4, Jul-20:30 - Montenegro Division 2
Jedinstvo Bijelo Polje vs Jezero Plav

0-1

0-1
Sat 4, Jul-20:30 - Montenegro Division 2
Lovcen Cetinje vs Decic Tuzi

1-1

1-1
Sat 4, Jul-20:30 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs FK Drezga

1-0

1-1
Sat 4, Jul-20:30 - Montenegro Division 2
Otrant vs FK Mornar

0-3

4-3
Sat 4, Jul-20:30 - Montenegro Division 2
FK Ibar Rozaje vs Arsenal Tivat

1-0

2-1
Sat 4, Jul-07:30 - New Zealand Central Leagues
North Wellington vs Lower Hutt City

4-1

5-2
Sat 4, Jul-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Western Springs vs Hamilton Wanderers II

1-3

2-3
Sat 4, Jul-22:30 - Norwegian Tippeligaen
Valerenga vs Aalesund FK

0-1

2-2
Sat 4, Jul-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Start Kristiansand vs Viking

0-0

1-1
Sat 4, Jul-20:30 - NWSL Challenge Cup
Utah Royals Women\'s vs Sky Blue FC Women\'s

1-0

1-0
Sat 4, Jul-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Rakow Czestochowa vs Zaglebie Lubin

0-2

1-2
Sat 4, Jul-22:00 - Poland - Ekstraklasa
Lechia Gdansk vs Cracovia Krakow

0-0

0-3
Sat 4, Jul-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Lech Poznan vs Legia Warszawa

2-0

2-1
Sat 4, Jul-17:10 - Poland - I liga
Stal Mielec vs Odra Opole

0-0

1-1
Sat 4, Jul-19:40 - Poland - I liga
Warta Poznan vs Puszcza Niepolomice

0-1

1-2
Sat 4, Jul-14:40 - Poland - I liga
Miedz Legnica vs GKS Tychy

1-1

2-2
Sat 4, Jul-22:08 - Poland - II liga
Elana Torun vs GKS Katowice

1-1

1-2
Sat 4, Jul-19:00 - Poland - II liga
Stal Stalowa Wola vs Gornik Polkowice

2-0

3-0
Sat 4, Jul-14:00 - Poland - II liga
KS Legionovia Legionowo vs Gryf Wejherowo

2-0

5-2
Sat 4, Jul-22:15 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs Vitoria Guimaraes

0-0

0-1
Sat 4, Jul-19:59 - Portugal Primera Liga
Vitoria Setubal FC vs Pacos Ferreira

2-0

2-3
Sat 4, Jul-21:00 - Romania - Divizia A
FC Steaua Bucuresti vs FC Botosani

1-1

1-1
Sat 4, Jul-21:30 - Russia Premier League
Lokomotiv Moscow vs PFC Sochi

0-0

0-0
Sat 4, Jul-21:30 - Russia Premier League
Akhmat Grozny vs CSKA Moscow

0-0

0-4
Sat 4, Jul-17:30 - Russia Premier League
Dinamo Moscow vs Arsenal Tula

0-1

0-1
Sat 4, Jul-19:30 - Russia Premier League
Krylya Sovetov Samara vs FK Rostov

0-0

0-0
Sat 4, Jul-19:30 - Russia Premier League
Spartak Moscow vs FC Tambov

1-0

2-3
Sat 4, Jul-19:59 - Slovakia 1. Liga
Spartak Trnava vs MFK Ruzomberok

1-0

2-0
Sat 4, Jul-19:59 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs SKF Sered

2-2

3-2
Sat 4, Jul-19:59 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs MFK Zemplin Michalovce

2-0

4-0
Sat 4, Jul-19:59 - Slovakia 1. Liga
FC Nitra vs FK Pohronie

0-0

0-2
Sat 4, Jul-19:59 - Slovakia 1. Liga
DAC Dunajska Streda vs MSK Zilina

0-0

2-0
Sat 4, Jul-19:59 - Slovakia 1. Liga
FK Senica vs Zlate Moravce

0-0

0-0
Sat 4, Jul-21:00 - Slovakia 2. Liga
MFK Skalica vs MFK Dubnica

0-0

0-0
Sat 4, Jul-22:00 - Slovenia 1. Liga
NK Rudar Velenje vs NK Aluminij

1-2

1-3
Sat 4, Jul-09:30 - South Australian Premier League
White City Woodville vs West Torrens Birkalla

0-0

0-0
Sat 4, Jul-09:30 - South Australian Premier League
Adelaide Victory vs Fulham United FC

1-2

1-2
Sat 4, Jul-09:30 - South Australian Premier League
Seaford Rangers vs West Adelaide SC

1-2

2-4
Sat 4, Jul-09:30 - South Australian Premier League
Sturt Lions vs Western Strikers SC

3-0

4-1
Sat 4, Jul-13:30 - South Australian Premier League
Adelaide Hills vs South Adelaide Panthers

2-1

3-3
Sat 4, Jul-13:30 - South Australian Premier League
Adelaide Vipers vs Playford City Patriots

0-0

1-0
Sat 4, Jul-09:30 - South Australian Super League
Adelaide City FC vs Para Hills Knights

0-1

2-1
Sat 4, Jul-09:30 - South Australian Super League
Cumberland United FC vs Adelaide United FC Youth

0-2

4-3
Sat 4, Jul-12:30 - South Australian Super League
Adelaide Olympic vs Campbelltown City SC

2-1

5-2
Sat 4, Jul-05:30 - South Australian Super League Reserves
Croydon Kings Reserve vs Adelaide Blue Eagles Reserve

1-0

2-1
Sat 4, Jul-07:15 - South Australian Super League Reserves
Adelaide City FC Reserve vs Para Hills Knights Reserve

1-2

1-3
Sat 4, Jul-07:15 - South Australian Super League Reserves
North Eastern Metrostars Reserve vs Adelaide Comets FC Reserve

0-0

0-1
Sat 4, Jul-07:15 - South Australian Super League Reserves
Cumberland United Reserve vs Adelaide United FC Reserve

0-4

0-5
Sat 4, Jul-10:15 - South Australian Super League Reserves
Adelaide Olympic Reserve vs Campbelltown City SC Reserve

0-1

0-3
Sat 4, Jul-21:30 - Spanish Primera Division
Valladolid vs Alaves

0-0

1-0
Sat 4, Jul-19:00 - Spanish Primera Division
Celta Vigo vs Real Betis

1-0

1-1
Sat 4, Jul-00:00 - Spanish Primera Division
Atletico Madrid vs Mallorca

2-0

3-0
Sat 4, Jul-21:30 - Spanish Segunda Division
Almeria vs Tenerife

1-1

1-2
Sat 4, Jul-23:45 - Spanish Segunda Division
Cadiz vs Real Oviedo

1-0

2-0
Sat 4, Jul-23:45 - Spanish Segunda Division
Fuenlabrada vs CD Mirandes

0-0

2-2
Sat 4, Jul-19:00 - Spanish Segunda Division
Racing Santander vs Elche

1-0

1-2
Sat 4, Jul-19:00 - Spanish Segunda Division
Numancia vs Extremadura

1-0

1-0
Sat 4, Jul-16:00 - Swden Women Division 2
Bollstanas SK Women\'s vs Lidkopings FK Women\'s

1-1

3-3
Sat 4, Jul-17:00 - Swden Women Division 2
Alvsjo AIK FF Women\'s vs Kvarnsvedens IK Women\'s

1-2

1-2
Sat 4, Jul-17:00 - Swden Women Division 2
Alingsas Women\'s vs Hammarby Women\'s

0-0

0-1
Sat 4, Jul-17:00 - Swden Women Division 2
Sandvikens IF Women\'s vs IFK Kalmar Women\'s

0-2

1-3
Sat 4, Jul-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Eskilstuna United DF Women\'s vs Kopparbergs/Goeteborg Women\'s

0-1

1-1
Sat 4, Jul-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Vaxjo FF Women\'s vs IK Uppsala Women\'s

0-0

1-1
Sat 4, Jul-18:00 - Sweden Damallsvenskan
Kristianstads DFF Women\'s vs FC Rosengard Women\'s

0-1

0-1
Sat 4, Jul-19:00 - Sweden Damallsvenskan
Djurgardens Women\'s vs Umea FC Women\'s

1-0

1-1
Sat 4, Jul-15:15 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Savedalens IF vs Ahlafors IF

3-0

3-3
Sat 4, Jul-17:00 - Sweden Superettan
Umea FC vs Osters IF

0-0

0-0
Sat 4, Jul-17:00 - Sweden Superettan
Dalkurd FF vs Degerfors IF

0-1

1-2
Sat 4, Jul-19:30 - Sweden Superettan
Orgryte vs AFC Eskilstuna

2-1

2-1
Sat 4, Jul-19:30 - Sweden Superettan
IK Brage vs Halmstads

0-0

0-0
Sat 4, Jul-19:30 - Sweden Superettan
Norrby IF vs Ljungskile SK

0-0

2-2
Sat 4, Jul-20:15 - Swiss Super League
Basel vs Neuchatel Xamax

1-0

2-0
Sat 4, Jul-22:30 - Swiss Super League
Zurich vs Servette

1-0

2-0
Sat 4, Jul-20:15 - Switzerland Challenge League
Chiasso vs FC Schaffhausen

1-0

1-1
Sat 4, Jul-22:30 - Switzerland Challenge League
FC Wil 1900 vs SC Kriens

0-0

2-0
Sat 4, Jul-16:30 - Tajikistan Higher League
Lokomotiv Pamir vs Khujand

0-1

0-2
Sat 4, Jul-16:30 - Tajikistan Higher League
Faizkand vs FC Istiklol Dushanbe

0-4

0-4
Sat 4, Jul-16:30 - Tajikistan Higher League
FK Dushanbe 83 vs FC Istaravshan

2-2

3-3
Sat 4, Jul-21:00 - Turkey 2 Ligi A
Bursaspor vs Altinordu

0-0

1-0
Sat 4, Jul-21:00 - Turkey 2 Ligi A
Menemen Belediye Spor vs Adanaspor

2-1

4-2
Sat 4, Jul-22:00 - Turkey Super Lig
Fenerbahce vs Goztepe

2-0

2-1
Sat 4, Jul-22:00 - Turkey Super Lig
Antalyaspor vs Istanbul Basaksehir F.K.

0-0

0-2
Sat 4, Jul-19:30 - Turkey Super Lig
Ankaragucu vs Alanyaspor

0-0

1-4
Sat 4, Jul-19:30 - Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor vs Genclerbirligi

0-0

0-0
Sat 4, Jul-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Dynamo Kyiv vs FC Shakhtar Donetsk

0-2

2-3
Sat 4, Jul-20:25 - Ukraine Persha Liga
Metalist 1925 Kharkiv vs Hirnyk-Sport

2-1

2-1
Sat 4, Jul-17:00 - Ukraine Persha Liga
Balkany Zorya vs FC Mynai

0-1

1-2
Sat 4, Jul-19:00 - Ukraine Persha Liga
FC Ahrobiznes Volochysk vs Cherkashchyna-Akademiya

0-0

1-0
Sat 4, Jul-19:45 - Ukraine Persha Liga
FC Inhulets Petrove vs FC Avanhard Kramatorsk

2-0

3-2
Sat 4, Jul-19:59 - Ukraine Persha Liga
Kremin Kremenchuk vs Volyn Lutsk

0-0

1-1
Sat 4, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Stirling Lions vs Quinns FC

0-1

0-1
Sat 4, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Ashfield SC vs Joondalup United

1-1

1-4
Sat 4, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Forrestfield United vs UWA Nedlands

0-1

3-1
Sat 4, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Olympic Kingsway SC vs Mandurah City

1-0

2-1
Sat 4, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Fremantle City vs Subiaco AFC

0-0

3-1
Sat 4, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Balcatta(U20) vs Perth Glory FC(U20)

0-5

0-7
Sat 4, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
ECU Joondalup(U20) vs Cockburn City (U20)

1-0

2-1
Sat 4, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Bayswater City(U20) vs Perth S.C(U20)

1-2

1-3
Sat 4, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Floreat Athena(U20) vs Armadale (U20)

2-0

4-0
Sat 4, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Rockingham City(U20) vs Sorrento F.C.(U20)

0-1

0-1
Sat 4, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Gwelup Croatia(U20) vs Inglewood United(U20)

1-0

3-1
Sat 4, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Floreat Athena vs Armadale

1-0

3-1
Sat 4, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
ECU Joondalup vs Cockburn City

1-0

2-0
Sat 4, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Balcatta vs Perth Glory FC Am

1-0

1-1
Sat 4, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Rockingham City vs Sorrento F.C.

0-2

1-6
Sat 4, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Gwelup Croatia SC vs Inglewood United

0-0

1-1
Sat 4, Jul-16:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Sandviken Women\'s vs Valerenga Women\'s

2-0

3-2
Sat 4, Jul-13:30 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Roa Women\'s vs Arna-Bjornar Women\'s

0-1

0-1
Sat 4, Jul-15:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Avaldsnes Women\'s vs Lyn Oslo Women\'s

3-1

5-2
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.