Football Results for Sat 26, Oct 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 26, Oct 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 26, Oct-21:00 - Algeria Division 2
AS Khroub vs A Bou Saada

0-0

0-0
Sat 26, Oct-21:00 - Algeria Division 2
MO Bejaia vs ASM Oran

0-0

2-0
Sat 26, Oct-21:00 - Algeria Division 2
DRB Tadjenanet vs JSM Bejaia

1-0

2-0
Sat 26, Oct-18:00 - Algeria Division 2
USM Annaba vs MC Saida

1-0

3-1
Sat 26, Oct-18:00 - Algeria Division 2
USM El Harrach vs JSM Skikda

1-1

1-1
Sat 26, Oct-18:00 - Algeria Division 2
OM Medea vs OM Arzew

0-0

1-0
Sat 26, Oct-18:00 - Algeria Division 2
RC Arba vs MC El Eulma

1-0

2-0
Sat 26, Oct-18:00 - Algeria Division 2
RC Relizane vs WA Tlemcen

1-0

2-0
Sat 26, Oct-19:00 - Angola Girabola League
Sporting Cabinda vs Recreativo Caala

2-0

2-1
Sat 26, Oct-19:00 - Angola Girabola League
Progresso Sambizanga vs Ferroviario Do Huambo

0-1

0-1
Sat 26, Oct-00:10 - Argentina Cup
Independiente vs Lanus

0-1

0-2
Sat 26, Oct-15:00 - Armenia Premier League
Lori Vanadzor vs Gandzasar Kapan

1-1

2-1
Sat 26, Oct-10:00 - Australia League A
Newcastle Jets FC vs Adelaide United

1-0

1-2
Sat 26, Oct-12:30 - Australia League A
Western Sydney Wanderers vs Sydney FC

1-0

1-0
Sat 26, Oct-16:30 - Austria Erste Division
FC Juniors OO vs Austria Wien Amateure

0-2

2-4
Sat 26, Oct-19:00 - Austria Erste Division
SV Horn vs FC Dornbirn

1-0

1-1
Sat 26, Oct-19:00 - Austrian Bundesliga
Austria Wien vs WSG Wattens

0-2

2-3
Sat 26, Oct-19:00 - Austrian Bundesliga
St.Polten vs Sturm Graz

0-0

0-4
Sat 26, Oct-19:00 - Austrian Bundesliga
TSV Hartberg vs Mattersburg

1-0

3-1
Sat 26, Oct-21:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Neulengbach Women\'s vs USC Landhaus Women\'s

1-0

1-1
Sat 26, Oct-14:30 - Austrian Frauen Bundesliga
FSK St Polten Spratzern Women\'s vs Bergheim/Hof Women\'s

6-0

9-0
Sat 26, Oct-15:00 - Austrian Frauen Bundesliga
SKV Altenmarkt Women\'s vs Wacker Innsbruck Women\'s

1-0

2-2
Sat 26, Oct-17:00 - Austrian Regionalliga East
Stripfing vs Wiener Viktoria

0-0

0-1
Sat 26, Oct-19:59 - Austrian Regionalliga East
Team Wiener Linien vs SC Mannsdorf

1-0

1-1
Sat 26, Oct-17:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Bad Gleichenberg vs Vocklamarkt

2-1

3-2
Sat 26, Oct-17:00 - Austrian Regionalliga Mitte
WSC Hertha Wels vs SV Allerheiligen

0-2

0-2
Sat 26, Oct-16:00 - Austrian Regionalliga Mitte
ATSV Stadl Paura vs Union Gurten

0-2

0-6
Sat 26, Oct-16:00 - Austrian Regionalliga Mitte
SV Ried B vs FC Wels

0-0

0-0
Sat 26, Oct-17:00 - Austrian Regionalliga West
SC Austria Lustenau B vs FC Lauterach

1-0

1-0
Sat 26, Oct-13:00 - Austrian Regionalliga West
Kufstein vs Worgl

0-0

0-1
Sat 26, Oct-18:00 - Austrian Regionalliga West
FC Wolfurt vs Dornbirner SV

1-1

1-2
Sat 26, Oct-18:00 - Austrian Regionalliga West
SC Imst vs Kitzbuhel

1-0

2-2
Sat 26, Oct-16:00 - Austrian Regionalliga West
Bischofshofen vs Kuchl

0-3

0-3
Sat 26, Oct-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Smorgon FC vs Khimik Svetlogorsk

2-0

2-2
Sat 26, Oct-16:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Orsha vs Volna Pinsk

0-0

0-0
Sat 26, Oct-15:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Lida vs Granit Mikashevichi

0-0

0-0
Sat 26, Oct-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Krumkachy Minsk vs Smolevichi

0-3

0-5
Sat 26, Oct-15:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Ruh Brest vs Slonim

1-1

1-1
Sat 26, Oct-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Naftan Novopolock vs Lokomotiv Gomel

2-1

2-2
Sat 26, Oct-16:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Belshina Babruisk vs Sputnik

3-0

5-2
Sat 26, Oct-14:00 - Belarus Premier League
Energetik-BGU Minsk vs Dinamo Minsk

2-2

3-3
Sat 26, Oct-19:59 - Belarus Premier League
FK Isloch Minsk vs Dnepr Mogilev

1-0

1-1
Sat 26, Oct-18:00 - Belarus Premier League
FC Gomel vs Dinamo Brest

1-0

1-2
Sat 26, Oct-16:00 - Belarus Premier League
FC Slutsk vs Slavia Mozyr

0-0

0-0
Sat 26, Oct-14:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Nadezhda SDJushor 7 Mogilev Women\'s vs Zorka-BDU Minsk Women\'s


0-3
Sat 26, Oct-15:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Neman Grodno Women\'s vs FC Minsk Women\'s


0-3
Sat 26, Oct-18:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Slavyanka Minsk Women\'s vs Fk BOTSOR Brest Women\'s


1-1
Sat 26, Oct-22:00 - Belgian First Amateur Division
KMSK Deinze vs A.F.C. Tubize


1-0
Sat 26, Oct-22:00 - Belgian First Amateur Division
FCV Dender EH vs Dessel Sport


1-0
Sat 26, Oct-22:00 - Belgian First Amateur Division
La Louviere Centre vs Thes Sport Tessenderlo


2-1
Sat 26, Oct-22:00 - Belgian First Amateur Division
RWD Molenbeek vs URSL Vise

1-1

2-2
Sat 26, Oct-22:00 - Belgian First Amateur Division
RFC Seraing vs KSK Heist


2-1
Sat 26, Oct-22:00 - Belgian First Amateur Division
Patro Eisden vs Royal Olympic Club Charleroi


2-0
Sat 26, Oct-22:00 - Belgian First Amateur Division
Lierse Kempenzonen vs Sint-Eloois-Winkel

1-0

2-0
Sat 26, Oct-22:00 - Belgian Jupiler League
Royal Antwerp FC vs Kortrijk

1-0

3-1
Sat 26, Oct-22:00 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs KV Oostende

0-0

2-0
Sat 26, Oct-22:30 - Belgian Jupiler League
Genk vs Cercle Brugge

1-0

1-0
Sat 26, Oct-19:59 - Belgian Jupiler League
Sporting Charleroi vs Royal Excel Mouscron

0-0

1-0
Sat 26, Oct-22:30 - Belgium - 2e Klasse
St. Gilloise vs Lommel SK

0-1

2-1
Sat 26, Oct-19:00 - Belgium - 2e Klasse
KSC Lokeren vs Beerschot Wilrijk

2-1

2-1
Sat 26, Oct-16:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Club Brugge Women\'s vs Standard Liege Women\'s

0-3

0-4
Sat 26, Oct-16:30 - Bosnia Premijer Liga
Zrinjski Mostar vs FK Zeljeznicar Sarajevo

1-0

2-1
Sat 26, Oct-16:30 - Bosnia Premijer Liga
Radnik Bijeljina vs NK Siroki Brijeg

0-0

0-0
Sat 26, Oct-23:30 - Brasileiro Serie B
Figueirense FC vs Criciuma SC

1-0

2-2
Sat 26, Oct-23:30 - Brasileiro Serie B
Sao Bento vs Guarani Futebol Clube

0-0

1-1
Sat 26, Oct-23:30 - Brasileiro Serie B
Brasil de Pelotas RS vs Cuiaba (MT)

0-0

0-0
Sat 26, Oct-02:15 - Brasileiro Serie B
Londrina (PR) vs Oeste SP

0-0

0-2
Sat 26, Oct-02:15 - Brasileiro Serie B
Atletico Clube Goianiense vs America MG

2-0

2-2
Sat 26, Oct-04:30 - Brasileiro Serie B
Bragantino SP vs Vila Nova (GO)

2-1

3-1
Sat 26, Oct-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Sao Paulo Youth vs Sao Caetano Youth

0-1

1-1
Sat 26, Oct-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Corinthians Youth vs Ituano Youth

1-1

2-1
Sat 26, Oct-23:30 - Brazil Copa Paulista
EC Sao Bernardo vs Sao Caetano (SP)

2-2

2-2
Sat 26, Oct-23:30 - Canadian Premier League
Forge FC vs Cavalry

1-0

1-0
Sat 26, Oct-23:00 - Canadian Soccer League
SC Scarborough vs Ukraine United


2-0
Sat 26, Oct-10:30 - Chinese Football League Divison 1
Liaoning Whowin vs Meizhou Hakka

1-1

2-3
Sat 26, Oct-10:30 - Chinese Football League Divison 1
Changchun YaTai vs Zhejiang Greentown

1-1

1-1
Sat 26, Oct-10:30 - Chinese Football League Divison 1
Shanghai Shenxin vs Qingdao Huanghai F.C.

0-1

0-2
Sat 26, Oct-10:30 - Chinese Football League Divison 1
Guizhou Hengfeng F.C. vs Inner Mongolia Zhongyou

1-0

2-1
Sat 26, Oct-10:30 - Chinese Football League Divison 1
Xinjiang Tianshan Leopard vs Shaanxi Chang\'an Athletic FC

0-0

1-1
Sat 26, Oct-10:30 - Chinese Football League Divison 1
Guangdong Southern Tigers vs Heilongjiang Lava Spring

0-1

2-3
Sat 26, Oct-10:30 - Chinese Football League Divison 1
Sichuan Annapurna vs Shijiazhuang Ever Bright FC

1-2

2-3
Sat 26, Oct-10:30 - Chinese Football League Divison 1
Nantong Zhiyun vs Beijing BSU

0-0

0-0
Sat 26, Oct-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Jiangxi Liansheng FC vs Hebei Elite F.C.

0-0

1-3
Sat 26, Oct-15:30 - Chinese Football League Divison 2
Suzhou Dongwu vs Taizhou Yuanda FC

0-0

1-1
Sat 26, Oct-11:30 - Chinese Super League
Hebei China Fortune vs Guangzhou R&F

0-1

2-1
Sat 26, Oct-15:35 - Chinese Super League
Shenzhen JiaZhaoye vs Wuhan Zall

0-3

4-4
Sat 26, Oct-15:35 - Chinese Super League
Beijing Guoan vs Tianjin Teda

1-0

3-1
Sat 26, Oct-14:00 - Club Friendly
Gokulam Kerala vs Chennai City

2-0

2-0
Sat 26, Oct-22:00 - Club Friendly
CRB Youth vs Confianca SE Youth

1-0

1-0
Sat 26, Oct-22:00 - Club Friendly
Nautico Youth (PE) vs Ypiranga PE Youth

2-0

5-0
Sat 26, Oct-22:00 - Club Friendly
CSP Youth vs CSA-AL Youth

1-0

3-0
Sat 26, Oct-17:00 - Club Friendly
IFK Berga vs Grebbestads IF

0-0

2-0
Sat 26, Oct-17:00 - Club Friendly
Bashundhara Kings vs Terengganu

1-2

2-4
Sat 26, Oct-19:00 - Club Friendly
L\'Entente SSG vs Gobelins

1-0

3-1
Sat 26, Oct-11:30 - Club Friendly
Chawnpui vs Chhinga Veng FC

1-2

3-2
Sat 26, Oct-19:59 - Club Friendly
Grand Quevilly vs Quevilly Rouen

0-2

0-2
Sat 26, Oct-04:30 - Colombia Copa Mustang
Cucuta vs America de Cali

3-0

3-1
Sat 26, Oct-04:30 - Copa Libertadores Femenino
Corinthians Paulista SP Women\'s vs America de Cali Women\'s

1-0

4-0
Sat 26, Oct-17:00 - Croatia - 1. Division
Hajduk Split vs Slaven Belupo Koprivnica

1-0

2-0
Sat 26, Oct-19:30 - Croatia - 1. Division
NK Rijeka vs HNK Gorica

0-0

1-2
Sat 26, Oct-17:00 - Croatia - 2. Division
HNK Sibenik vs HNK Cibalia

0-0

1-0
Sat 26, Oct-17:00 - Croatia - 2. Division
NK Dugopolje vs NK Solin

1-0

3-1
Sat 26, Oct-17:00 - Croatia - 2. Division
Kustosija vs Bijelo Brdo

0-0

0-3
Sat 26, Oct-19:00 - Croatia - 2. Division
NK Osijek B vs NK Orijent Rijeka

1-1

1-3
Sat 26, Oct-13:00 - Croatia U19
NK Rijeka (U19) vs Hajduk Split (U19)

1-0

1-4
Sat 26, Oct-13:00 - Croatia U19
NK Croatia Sesvete(U19) vs Hrvatski Dragovoljac(U19)

1-2

2-2
Sat 26, Oct-14:00 - Croatia U19
NK Orijent U19 vs Inter Zapresic(U19)

0-2

0-4
Sat 26, Oct-16:00 - Croatia U19
Dinamo Zagreb (U19) vs Istra 1961 (U19)


1-0
Sat 26, Oct-19:00 - Cyprus 1 Division
Pafos FC vs Ethnikos Achnas

0-0

1-1
Sat 26, Oct-19:59 - Cyprus 1 Division
Apollon Limassol FC vs AEL Limassol

1-1

1-2
Sat 26, Oct-15:30 - Cyprus 2 Division
Digenis Morphou vs Othellos Athienou

1-1

2-2
Sat 26, Oct-15:30 - Cyprus 2 Division
Asil Lysi vs Karmiotissa Pano Polemidion

3-1

4-1
Sat 26, Oct-15:30 - Cyprus 2 Division
Omonia Aradippou vs Aris Limassol

1-1

1-3
Sat 26, Oct-15:30 - Cyprus 2 Division
Anagennisi Deryneia vs AE Zakakiou

0-0

0-1
Sat 26, Oct-15:30 - Cyprus 2 Division
Xylotympou vs Akritas Chloraka

0-0

1-1
Sat 26, Oct-15:30 - Cyprus 2 Division
Omonia Psevda vs Digenis Ypsonas

0-0

0-2
Sat 26, Oct-16:30 - Czech Republic 2. Liga
Lisen vs Vitkovice

2-0

5-1
Sat 26, Oct-15:00 - Czech Republic 2. Liga
Viktoria Zizkov vs Brno

0-0

1-0
Sat 26, Oct-12:15 - Czech Republic 2. Liga
Fotbal Trinec vs Usti nad Labem

0-0

0-1
Sat 26, Oct-12:15 - Czech Republic 2. Liga
FK Slavoj Vysehrad vs FC Sellier & Bellot Vlasim

1-0

2-1
Sat 26, Oct-12:15 - Czech Republic 2. Liga
Chrudim vs Dukla Praha

1-2

3-2
Sat 26, Oct-16:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Jiskra Domazlice vs Pribram B

0-1

2-3
Sat 26, Oct-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Loko Vltavin vs SK Motorlet Praha

0-0

2-1
Sat 26, Oct-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Benesov vs Sokol Hostoun

0-2

0-2
Sat 26, Oct-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Kraluv Dvur vs Karlovy Vary Dvory

1-0

2-0
Sat 26, Oct-16:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Sokol Zivanice vs Mlada Boleslav B

0-0

0-0
Sat 26, Oct-16:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Pardubice B vs Teplice B

0-2

1-2
Sat 26, Oct-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Zbuzany vs Prepere

0-2

0-2
Sat 26, Oct-16:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Synot Slovacko vs Opava

1-0

4-0
Sat 26, Oct-16:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Banik Ostrava vs SK Sigma Olomouc

2-1

2-2
Sat 26, Oct-16:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Pribram vs FC Fastav Zlin

0-0

0-0
Sat 26, Oct-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Sparta Praha vs FC Bohemians 1905

2-0

4-0
Sat 26, Oct-13:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Slovan Liberec Women\'s vs FC Viktoria Plzen Women\'s

0-0

0-1
Sat 26, Oct-13:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Horni Herspice Women\'s vs Pardubice Women\'s

0-1

0-1
Sat 26, Oct-16:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vyskov vs Synot Slovacko II

2-0

5-0
Sat 26, Oct-16:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vrchovina vs Uhersky Brod

0-0

2-0
Sat 26, Oct-16:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Dolni Benesov vs Hlucin

0-0

1-0
Sat 26, Oct-13:00 - Czech Republic U19 League
Slavia Praha(U19) vs Viktoria Plzen U19

1-0

1-1
Sat 26, Oct-14:00 - Czech Republic U19 League
Sparta Praha(U19) vs Brno(U19)

2-0

4-0
Sat 26, Oct-14:00 - Czech Republic U19 League
Meteor Praha(U19) vs Synot Slovacko(U19)

0-3

1-4
Sat 26, Oct-14:15 - Czech Republic U19 League
Hradec Kralove(U19) vs MFK Karvina(U19)

0-0

2-1
Sat 26, Oct-14:15 - Czech Republic U19 League
Pardubice(U19) vs Mlada Boleslav(U19)

0-0

1-0
Sat 26, Oct-15:30 - Czech Republic U19 League
Zlin(U19) vs Ceske Budejovice(U19)

0-0

1-1
Sat 26, Oct-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
HIK vs Hillerod Fodbold

2-1

3-1
Sat 26, Oct-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
B93 Copenhagen vs Holbaek

0-2

1-2
Sat 26, Oct-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Bronshoj vs Vanlose IF

0-0

2-0
Sat 26, Oct-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Dalum vs Thisted FC

0-2

2-2
Sat 26, Oct-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
FC Sydvest vs FC Aarhus Fremad

0-2

0-2
Sat 26, Oct-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Middelfart vs Jammerbugt

1-0

1-1
Sat 26, Oct-14:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
VSK Aarhus vs Ringkobing

0-1

3-1
Sat 26, Oct-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Vejgaard BK vs Naesby BK

0-1

0-2
Sat 26, Oct-15:00 - Denmark Woman\\\'s League
Ballerup Skovlunde Women\'s vs Odense Women\'s

2-1

3-2
Sat 26, Oct-15:00 - Denmark Woman\\\'s League
Nordsjaelland Women\'s vs Brondby Women\'s

0-1

0-1
Sat 26, Oct-17:00 - Denmark Woman\\\'s League
Fortuna Hjorring Women\'s vs VSK Aarhus Women\'s

0-0

1-0
Sat 26, Oct-17:00 - Denmark Woman\\\'s League
Thisted FC Women\'s vs Kolding BK Women\'s

0-0

1-1
Sat 26, Oct-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
FC Damso Women\'s vs HB Koge Woman\'s

0-1

0-1
Sat 26, Oct-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
ASA Aarhus Women\'s vs JAI Fodbold Women\'s

0-0

1-0
Sat 26, Oct-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Osterbro IF Woman\'s vs Naesby BK Woman\'s

1-0

1-2
Sat 26, Oct-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Frederiksberg Boldklub Women\'s vs Sundby BK Women\'s

0-3

0-7
Sat 26, Oct-20:15 - Denmark Youth U17
Nordsjaelland (U17) vs Esbjerg FB(U17)

1-1

1-2
Sat 26, Oct-16:15 - Denmark Youth U17
Brondby(U17) vs Midtjylland(U17)

2-0

2-2
Sat 26, Oct-15:00 - Denmark Youth U17
Aarhus AGF(U17) vs Aalborg BK(U17)

1-0

1-2
Sat 26, Oct-17:15 - Denmark Youth U17
FC Kobenhavn(U17) vs Vejle(U17)

0-0

4-0
Sat 26, Oct-17:30 - Denmark Youth U17
Silkeborg IF(U17) vs Odense BK (U17)

1-4

2-6
Sat 26, Oct-14:30 - Denmark Youth U19
Sonderjyske(U19) vs Lyngby(U19)

2-2

2-3
Sat 26, Oct-15:00 - Denmark Youth U19
FC Kobenhavn(U19) vs Vejle(U19)

2-0

2-1
Sat 26, Oct-15:00 - Denmark Youth U19
Silkeborg IF(U19) vs Odense BK U19

1-1

1-3
Sat 26, Oct-17:15 - Denmark Youth U19
Aarhus AGF(U19) vs Aalborg BK(U19)

1-1

3-2
Sat 26, Oct-17:45 - Denmark Youth U19
Nordsjaelland (U19) vs Esbjerg FB(U19)

1-1

4-1
Sat 26, Oct-19:30 - Ecuador Campeonato Serie B
L.D.U.Portoviejo vs CD Clan Juvenil


3-0
Sat 26, Oct-19:30 - Ecuador Campeonato Serie B
Gualaceo SC vs CDS Santa Rita

0-0

0-0
Sat 26, Oct-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Fuerza Amarilla vs Macara

0-2

0-3
Sat 26, Oct-04:15 - Ecuador Copa Pilsener A
Sociedad Deportiva Aucas vs Guayaquil City F.C.

3-0

4-2
Sat 26, Oct-18:00 - England Conference South Division
Bath City vs Dorking Wanderers

0-0

1-0
Sat 26, Oct-18:00 - England Conference South Division
Havant & Waterlooville FC vs Concord Rangers

1-0

2-1
Sat 26, Oct-18:00 - England Conference South Division
Welling United vs St Albans City

0-1

0-1
Sat 26, Oct-18:00 - England Conference South Division
Weymouth vs Braintree Town

1-0

3-0
Sat 26, Oct-18:00 - England Conference South Division
Dartford vs Chippenham Town

0-1

1-1
Sat 26, Oct-18:00 - England Conference South Division
Hemel Hempstead Town vs Eastbourne Borough

0-0

1-1
Sat 26, Oct-18:00 - England Conference South Division
Chelmsford City vs Dulwich Hamlet

1-0

1-1
Sat 26, Oct-18:00 - England Conference South Division
Wealdstone FC vs Tonbridge Angels

1-0

3-1
Sat 26, Oct-18:00 - England Conference South Division
Maidstone United vs Billericay Town

2-1

2-1
Sat 26, Oct-18:00 - England Conference South Division
Oxford City vs Slough Town

0-1

2-1
Sat 26, Oct-18:00 - England Conference South Division
Hungerford Town vs Hampton & Richmond

0-1

0-2
Sat 26, Oct-18:00 - England FA Trophy
Rushden&Diamonds vs Banbury United


0-0
Sat 26, Oct-18:00 - England FA Trophy
Warrington Town FC vs Ashton United


0-1
Sat 26, Oct-18:00 - England FA Trophy
Grantham Town vs Rushall Olympic


5-3
Sat 26, Oct-18:00 - England FA Trophy
Sutton Coldfield Town vs Stafford Rangers


2-1
Sat 26, Oct-18:00 - England FA Trophy
Lowestoft Town vs Coalville Town

0-3

2-4
Sat 26, Oct-18:00 - England FA Trophy
Biggleswade Town vs Bedworth United

0-1

2-1
Sat 26, Oct-18:00 - England FA Trophy
Gosport Borough vs Farnborough Town

0-1

3-1
Sat 26, Oct-18:00 - England FA Trophy
Whitehawk vs Hendon

2-0

4-1
Sat 26, Oct-18:00 - England FA Trophy
Basford United F.C. vs Mickleover Sports

2-0

3-0
Sat 26, Oct-18:00 - England FA Trophy
Brightlingsea Regent vs Royston Town

1-1

1-2
Sat 26, Oct-18:00 - England League One
Southend United vs Ipswich

0-1

1-3
Sat 26, Oct-18:00 - England League One
Shrewsbury Town vs Sunderland

1-0

1-0
Sat 26, Oct-18:00 - England League One
Oxford United vs Rochdale

2-0

3-0
Sat 26, Oct-18:00 - England League One
Rotherham United vs Wycombe Wanderers

0-1

0-1
Sat 26, Oct-18:00 - England League One
Peterborough United vs Coventry

0-1

2-2
Sat 26, Oct-18:00 - England League One
Accrington Stanley vs Gillingham

0-0

0-1
Sat 26, Oct-18:00 - England League One
Bristol Rovers vs Portsmouth

0-1

2-2
Sat 26, Oct-18:00 - England League One
Burton Albion FC vs Blackpool

0-0

0-0
Sat 26, Oct-18:00 - England League One
Fleetwood Town vs Milton Keynes Dons

0-0

1-0
Sat 26, Oct-16:00 - England League Two
Exeter City vs Plymouth Argyle

1-0

4-0
Sat 26, Oct-18:00 - England League Two
Walsall vs Mansfield Town

1-1

1-2
Sat 26, Oct-18:00 - England League Two
Leyton Orient vs Carlisle

1-0

1-1
Sat 26, Oct-18:00 - England League Two
Port Vale vs Oldham Athletic AFC

0-0

0-0
Sat 26, Oct-18:00 - England League Two
Northampton Town vs Cambridge United

2-0

2-0
Sat 26, Oct-18:00 - England League Two
Colchester United vs Newport County

2-1

3-1
Sat 26, Oct-18:00 - England League Two
Crawley Town vs Swindon

0-2

0-4
Sat 26, Oct-18:00 - England League Two
Stevenage FC vs Morecambe

0-0

1-0
Sat 26, Oct-18:00 - England League Two
Salford City F.C. vs Scunthorpe United

1-1

1-1
Sat 26, Oct-18:00 - England The Championship
West Bromwich(WBA) vs Charlton Athletic

1-0

2-2
Sat 26, Oct-18:00 - England The Championship
Preston North End vs Blackburn Rovers

0-2

3-2
Sat 26, Oct-18:00 - England The Championship
Millwall vs Stoke City

1-0

2-0
Sat 26, Oct-18:00 - England The Championship
Middlesbrough vs Fulham

0-0

0-0
Sat 26, Oct-18:00 - England The Championship
Hull City vs Derby County

0-0

2-0
Sat 26, Oct-18:00 - England The Championship
Huddersfield Town vs Barnsley

1-0

2-1
Sat 26, Oct-18:00 - England The Championship
Birmingham vs Luton Town

1-0

2-1
Sat 26, Oct-15:30 - England The Championship
Sheffield Wed vs Leeds United

0-0

0-0
Sat 26, Oct-18:00 - England U23 Premier League
Liverpool(U23) vs Blackburn Rovers U23

0-0

0-0
Sat 26, Oct-16:00 - England U23 Premier League
Wolves U23 vs Tottenham Hotspur(U23)

0-2

1-2
Sat 26, Oct-14:30 - England U23 Premier League
Brighton U23 vs Derby County(U23)

0-0

1-2
Sat 26, Oct-19:30 - England U23 Premier League
Manchester City(U23) vs Arsenal(U23)

1-1

1-1
Sat 26, Oct-22:30 - England U23 Premier League 2
Hull City U23 vs Sheffield United U23

1-1

2-3
Sat 26, Oct-18:00 - English Premier League
West Ham United vs Sheffield United

1-0

1-1
Sat 26, Oct-18:00 - English Premier League
Watford vs AFC Bournemouth

0-0

0-0
Sat 26, Oct-18:00 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs Everton

1-1

3-2
Sat 26, Oct-20:30 - English Premier League
Burnley vs Chelsea FC

0-2

2-4
Sat 26, Oct-15:30 - English Premier League
Manchester City vs Aston Villa

0-0

3-0
Sat 26, Oct-14:00 - Estonia Esi Liiga
Tallinna JK Legion vs Kohtla-Jarve JK Jarve

8-0

18-0
Sat 26, Oct-15:00 - Estonia Esi Liiga
Tartu JK Welco vs FC Elva

1-1

2-1
Sat 26, Oct-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Nomme JK Kalju II vs Voru JK

2-2

2-3
Sat 26, Oct-14:00 - Estonia Esi Liiga B
FC Nomme United vs Paide Linnameeskond B

1-0

2-1
Sat 26, Oct-19:59 - Estonia Esi Liiga B
Tabasalu Charma vs Pohja-Tallinna JK Volta

0-0

4-0
Sat 26, Oct-14:00 - Estonia Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev vs Tartu JK Tammeka

0-2

1-2
Sat 26, Oct-14:00 - Estonia Meistri Liiga
Viljandi JK Tulevik vs Trans Narva

0-1

0-2
Sat 26, Oct-17:00 - Estonia Meistri Liiga
Maardu FC Starbunker vs Levadia Tallinn

0-2

1-4
Sat 26, Oct-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
B36 Torshavn vs KI Klaksvik

0-2

0-3
Sat 26, Oct-16:00 - Faroe Islands Formuladeildin
TB/FCS/Royn vs Vikingur Gota

0-2

0-2
Sat 26, Oct-15:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Skala IF vs EB Streymur

2-0

5-0
Sat 26, Oct-15:00 - Faroe Islands Formuladeildin
AB Argir vs HB Torshavn

1-0

1-2
Sat 26, Oct-15:30 - Faroe Islands Formuladeildin
NSI Runavik vs IF Fuglafjordur

2-0

3-1
Sat 26, Oct-16:00 - Finland Women\\\'s Premier 2
Pallokerho-35 Women\'s vs Idrottsklubben Myran Women\'s

0-1

1-1
Sat 26, Oct-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
MP Mikkeli vs JIPPO

0-1

1-2
Sat 26, Oct-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
FC Viikingit vs JaPS

0-3

0-4
Sat 26, Oct-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
Gnistan vs KaaPo Kaarina

1-0

3-2
Sat 26, Oct-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
Ilves Tampere II vs FC Espoo

1-0

1-2
Sat 26, Oct-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
SC KuFu-98 vs Jakobstads Bollklubb

2-0

5-0
Sat 26, Oct-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
SJK Akatemia vs RoPS Rovaniemi B

0-0

1-0
Sat 26, Oct-17:00 - France Ligue 2
Lorient vs ESTAC Troyes

0-0

0-1
Sat 26, Oct-16:30 - French Feminines D1
ASJ Soyaux Women\'s vs Dijon Women\'s

0-0

0-0
Sat 26, Oct-16:30 - French Feminines D1
Guingamp Women\'s vs Fleury 91 Women\'s

0-1

0-1
Sat 26, Oct-16:30 - French Feminines D1
FC Metz Women\'s vs Stade de Reims Women\'s

0-0

0-1
Sat 26, Oct-16:30 - French Feminines D1
Paris FC Women\'s vs Montpellier HSC Women\'s

1-2

2-5
Sat 26, Oct-17:30 - French Feminines D1
Lyonnais Women\'s vs Bordeaux Women\'s

3-0

4-0
Sat 26, Oct-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Strasbourg vs Nice

1-0

1-0
Sat 26, Oct-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs Angers SCO

0-0

0-0
Sat 26, Oct-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lyonnais vs Metz

2-0

2-0
Sat 26, Oct-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Brestois vs Dijon

0-0

2-0
Sat 26, Oct-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Reims vs Nimes

0-0

0-0
Sat 26, Oct-19:30 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs Bordeaux

1-0

3-0
Sat 26, Oct-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Cordoba Futsal vs O Parrulo Ferrol Futsal


3-2
Sat 26, Oct-22:00 - Futsal World Cup (Preliminaries) Europe
France Futsal vs Serbia Futsal

0-2

4-5
Sat 26, Oct-22:00 - Futsal World Cup (Preliminaries) Europe
Croatia Futsal vs Russia Futsal

1-2

2-2
Sat 26, Oct-00:00 - Futsal World Cup (Preliminaries) Europe
Portugal Futsal vs Germany Futsal

2-0

5-0
Sat 26, Oct-17:00 - Futsal World Cup (Preliminaries) Europe
Montenegro Futsal vs Moldova Futsal

1-2

4-3
Sat 26, Oct-19:00 - Futsal World Cup (Preliminaries) Europe
Sweden Futsal vs Bosnia and Herzegovina Futsal

0-3

3-6
Sat 26, Oct-19:00 - Futsal World Cup (Preliminaries) Europe
Switzerland Futsal vs Belgium Futsal

1-2

3-9
Sat 26, Oct-17:30 - Futsal World Cup (Preliminaries) Europe
Albania Futsal vs Netherlands Futsal

0-3

4-4
Sat 26, Oct-19:59 - Futsal World Cup (Preliminaries) Europe
Romania Futsal vs Kazakhstan Futsal

2-1

2-4
Sat 26, Oct-19:59 - Futsal World Cup (Preliminaries) Europe
Azerbaijan Futsal vs Slovakia Futsal

0-0

2-0
Sat 26, Oct-15:00 - Georgia Primera Division
FC Sioni Bolnisi vs Chikhura Sachkhere

0-1

2-1
Sat 26, Oct-16:00 - German 3. Liga
KFC Uerdingen 05 vs Carl Zeiss Jena

1-0

2-0
Sat 26, Oct-16:00 - German 3. Liga
Hansa Rostock vs Munchen 1860

1-0

2-1
Sat 26, Oct-16:00 - German 3. Liga
SpVgg Unterhaching vs FSV Zwickau

0-0

0-0
Sat 26, Oct-16:00 - German 3. Liga
FC Ingolstadt 04 vs Preuben Munster

1-2

3-2
Sat 26, Oct-16:00 - German 3. Liga
Wurzburger Kickers vs MSV Duisburg

0-2

0-2
Sat 26, Oct-16:00 - German 3. Liga
Hallescher FC vs SV Meppen

2-2

3-3
Sat 26, Oct-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hannover 96(U17) vs Hallescher FC(U17)

1-0

1-0
Sat 26, Oct-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
RasenBallsport Leipzig(U17) vs Wolfsburg(U17)

0-1

0-1
Sat 26, Oct-15:30 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Carl Zeiss Jena(U17) vs Hertha BSC Berlin(U17)

0-2

0-3
Sat 26, Oct-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Werder Bremen(U17) vs Dynamo Dresden(U17)

0-0

0-0
Sat 26, Oct-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Union Berlin (U17) vs Hamburger(U17)

0-2

0-5
Sat 26, Oct-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
St. Pauli(U17) vs Energie Cottbus(U17)

2-0

2-3
Sat 26, Oct-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Eintr. Braunschweig(U17) vs Chemnitzer(U17)

2-1

2-1
Sat 26, Oct-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SC Freiburg (U17) vs VfB Stuttgart(U17)

1-0

2-0
Sat 26, Oct-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SV Wehen Wiesbaden(U17) vs Karlsruher SC (U17)

2-0

2-0
Sat 26, Oct-14:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Greuther Furth(U17) vs Stuttgarter Kickers(U17)

0-0

0-1
Sat 26, Oct-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Bayern Munich(U17) vs 1. FSV Mainz 05(U17)

1-1

2-3
Sat 26, Oct-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Hoffenheim(U17) vs SpVgg Unterhaching U17

1-1

3-1
Sat 26, Oct-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Augsburg(U17) vs SV Darmstadt U17

3-0

3-2
Sat 26, Oct-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Alemannia Aachen(U17) vs SV Lippstadt(U17)

0-1

2-3
Sat 26, Oct-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Wuppertaler SV Borussia(U17) vs Preuben Munster(U17)

1-0

2-0
Sat 26, Oct-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
FC Hennef 05(U17) vs Arminia Bielefeld (U17)

0-0

1-1
Sat 26, Oct-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bochum(U17) vs Koln(U17)

0-2

0-3
Sat 26, Oct-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bayer Leverkusen(U17) vs Dortmund(U17)

0-2

1-2
Sat 26, Oct-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SG Unterrath(U17) vs Monchengladbach(U17)

0-0

0-2
Sat 26, Oct-20:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs Werder Bremen

1-1

2-2
Sat 26, Oct-17:30 - German Bundesliga
Schalke 04 vs Borussia Dortmund

0-0

0-0
Sat 26, Oct-17:30 - German Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs Hoffenheim

0-2

2-3
Sat 26, Oct-17:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs RB Leipzig

1-0

2-1
Sat 26, Oct-17:30 - German Bundesliga
Bayern Munich vs Union Berlin

1-0

2-1
Sat 26, Oct-17:30 - German Bundesliga
SC Paderborn 07 vs Fortuna Dusseldorf

1-0

2-0
Sat 26, Oct-15:00 - German Bundesliga 2
Hamburger vs VfB Stuttgart

3-1

6-2
Sat 26, Oct-15:00 - German Bundesliga 2
Karlsruher SC vs Hannover 96

1-2

3-3
Sat 26, Oct-15:00 - German Bundesliga 2
Dynamo Dresden vs Arminia Bielefeld

0-0

0-1
Sat 26, Oct-15:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s

2-0

5-1
Sat 26, Oct-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Magdeburg(U19) vs Hannover 96 (U19)

0-0

0-1
Sat 26, Oct-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
St. Pauli(U19) vs Union Berlin(U19)

1-1

1-1
Sat 26, Oct-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Chemnitzer(U19) vs Energie Cottbus (U19)

0-1

0-1
Sat 26, Oct-15:30 - German Junioren Bundesliga Nord
Werder Bremen(U19) vs Niendorfer TSV(U19)

1-0

4-0
Sat 26, Oct-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Wolfsburg (U19) vs Holstein Kiel(U19)

2-0

3-0
Sat 26, Oct-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Dynamo Dresden(U19) vs Hamburger(U19)

0-0

0-4
Sat 26, Oct-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
VfB Stuttgart U19 vs Greuther Furth(U19)

2-1

4-1
Sat 26, Oct-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Eintracht Frankfurt(U19) vs Hoffenheim(U19)

0-1

0-2
Sat 26, Oct-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Ingolstadt(U19) vs SSV Ulm U19

1-0

1-0
Sat 26, Oct-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SC Freiburg(U19) vs Bayern Munich(U19)

1-3

2-3
Sat 26, Oct-16:30 - German Junioren Bundesliga West
Arminia Bielefeld(U19) vs Koln (U19)

0-1

0-1
Sat 26, Oct-15:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Oberhausen U19 vs Alemannia Aachen(U19)

2-1

2-1
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SpVgg Bayreuth vs SV Schalding Heining

3-1

6-1
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Greuther Furth II vs Wacker Burghausen

1-2

2-2
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Nurnberg Am vs Viktoria Aschaffenburg

2-2

3-3
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FV Illertissen vs VfR Garching

0-0

3-1
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Aubstadt vs TSV Rain Am Lech

0-0

2-1
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
VfB Eichstatt vs FC Schweinfurt

0-1

3-2
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Turkgucu Ataspor Munchen vs SV Heimstetten

1-0

4-0
Sat 26, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Germania Halberstadt vs Hertha BSC Berlin Am

1-1

2-2
Sat 26, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Union Furstenwalde vs Rot-Weiss Erfurt

3-0

3-0
Sat 26, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Lichtenberg 47 vs VSG Altglienicke

1-0

2-1
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Lubeck vs Hannover 96 Am

1-0

4-0
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Werder Bremen (Am) vs SSV Jeddeloh

1-1

2-2
Sat 26, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nord
SC Weiche Flensburg 08 vs FC St. Pauli II

3-1

4-1
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Saarbrucken vs Kickers Offenbach

3-0

5-0
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
1. FSV Mainz 05 II vs SV Elversberg

1-1

1-2
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SSV Ulm 1846 vs SC Freiburg II

0-1

1-3
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG Balingen vs FK Pirmasens

0-0

1-1
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bayern Alzenau vs Bahlinger SC

0-0

1-1
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG 1899 Hoffenheim II vs TuS Rot Weiss Koblenz

0-0

2-1
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Astoria Walldorf vs FC 08 Homburg

3-0

3-3
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC Giessen vs VfR Aalen

0-1

1-1
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga West
Koln Am. vs SV Lippstadt

2-0

4-1
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs Fortuna Koln

0-0

1-1
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga West
Dortmund(Am) vs FC Schalke 04 II

1-0

1-5
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga West
Sportfreunde Lotte vs Bergisch Gladbach 09

1-0

4-0
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga West
VFB Homberg vs Bonner SC

2-0

2-0
Sat 26, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Dusseldorf II vs RW Essen

0-0

0-1
Sat 26, Oct-16:00 - Greece Football League
Trikala vs Nea Kavala

0-0

0-0
Sat 26, Oct-16:00 - Greece Football League
Veria FC vs Aspropyrgos Enosis

0-0

1-1
Sat 26, Oct-20:30 - Greece Super League 1
Volos NPS vs PAOK Saloniki

0-1

0-2
Sat 26, Oct-18:15 - Greece Super League 1
OFI Crete vs Xanthi

0-0

2-0
Sat 26, Oct-16:00 - Greece Super League 2
Giorgos Karaiskakis vs Apollon Larissas

2-0

2-0
Sat 26, Oct-13:00 - Greece U19
Olympiakos Piraeus(U19) vs AEK Athens(U19)

0-1

0-2
Sat 26, Oct-16:30 - Greece U19
Asteras Tripolis(U19) vs Lamia U19

1-0

2-0
Sat 26, Oct-12:00 - Greece U19
FC Aris Thessaloniki(U19) vs Panaitolikos Agrinio(U19)

2-1

3-1
Sat 26, Oct-12:30 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs Panionios(U19)

1-0

2-1
Sat 26, Oct-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Aurora(Gua) vs Deportivo Achuapa


4-3
Sat 26, Oct-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Petapa vs Capitalinos

1-0

1-1
Sat 26, Oct-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Siquinala FC vs Santa Lucia Cotzumalguapa

0-1

1-1
Sat 26, Oct-20:30 - Holland Eredivisie
Willem II vs RKC Waalwijk

2-1

2-1
Sat 26, Oct-21:45 - Holland Eredivisie
Vitesse Arnhem vs ADO Den Haag

0-2

0-2
Sat 26, Oct-22:15 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs VVV-Venlo

2-0

4-1
Sat 26, Oct-22:45 - Holland Eredivisie
Heracles Almelo vs FC Zwolle

1-0

4-0
Sat 26, Oct-16:30 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs ASWH

1-0

1-0
Sat 26, Oct-16:30 - Holland Tweede Divisie
GVVV Veenendaal vs Noordwijk

1-1

2-2
Sat 26, Oct-17:00 - Holland Tweede Divisie
Quick Boys vs Scheveningen

2-3

2-3
Sat 26, Oct-17:00 - Holland Tweede Divisie
Kozakken Boys vs VV Katwijk

0-0

0-0
Sat 26, Oct-17:00 - Holland Tweede Divisie
Spakenburg vs Tielse Eendracht Combinatie

1-0

1-0
Sat 26, Oct-17:00 - Holland Tweede Divisie
Volendam Am. vs Koninklijke HFC

0-2

3-6
Sat 26, Oct-17:30 - Holland Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys vs AFC Amsterdam

1-0

2-0
Sat 26, Oct-17:30 - Holland Tweede Divisie
Jong Sparta Rotterdam vs HHC Hardenberg

1-0

1-1
Sat 26, Oct-19:59 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs IJsselmeervogels

1-2

3-3
Sat 26, Oct-05:15 - Honduras Liga Nacional
Honduras Progreso vs Real de Minas

0-0

1-0
Sat 26, Oct-16:30 - HongKong 1st Division League
Central & Western District RSA vs Sham Shui Po

2-0

2-0
Sat 26, Oct-14:00 - HongKong 2 Division League
Kwun Tong FA vs Kwai Tsing District FA


2-2
Sat 26, Oct-10:30 - HongKong Sapling Cup
Hong Kong Rangers FC vs Hong Kong Pegasus FC

1-1

1-2
Sat 26, Oct-13:00 - HongKong Sapling Cup
Best Union Yuen Long vs R&F

0-0

2-2
Sat 26, Oct-19:00 - Hungary NB ?
Szolnoki MAV FC vs FC Ajka

2-0

3-0
Sat 26, Oct-16:30 - Hungary NB1
Mezokovesd-Zsory vs Debreceni VSC

1-0

3-1
Sat 26, Oct-19:00 - Hungary NB1
Budapest Honved vs Kaposvari Rakoczi

2-0

2-0
Sat 26, Oct-19:00 - Hungary NB1
Ujpest FC vs Zalaegerszegi TE

0-0

0-0
Sat 26, Oct-19:00 - Hungary NB1
PAKSI FC vs Diosgyor VTK

0-1

1-2
Sat 26, Oct-19:00 - Hungary NB1
Kisvarda vs Puskas Akademia

0-0

0-1
Sat 26, Oct-14:00 - Hungary U19 League
Illes Akademia Haladas(U19) vs Vasas(U19)

4-2

5-3
Sat 26, Oct-14:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Kelen SC Women\'s vs Viktoria FC Szombathely Women\'s

0-0

1-0
Sat 26, Oct-16:30 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Szent Mihaly Women\'s vs Gyori Dozsa Woman\'s

0-2

2-3
Sat 26, Oct-18:00 - India Super League
Northeast United vs Delhi Dynamos

1-0

2-1
Sat 26, Oct-15:30 - Indonesia Liga 1
PSIS Semarang vs Borneo F.C.

1-0

2-2
Sat 26, Oct-20:30 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs F.C. Ashdod

1-2

2-4
Sat 26, Oct-21:30 - Israel Premier League
Hapoel Kfar Saba vs Maccabi Haifa

0-1

0-3
Sat 26, Oct-17:00 - Israel Premier League
Hapoel Haifa vs Hapoel Tel Aviv

2-0

3-0
Sat 26, Oct-19:00 - Israel Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs Hapoel Raanana

1-0

2-1
Sat 26, Oct-22:15 - Israel State League
Agudat Sport Ashdod vs Hapoel Marmorek Irony Rehovot

1-1

1-1
Sat 26, Oct-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19) vs Hapoel Beer Sheva(U19)

1-0

1-1
Sat 26, Oct-11:30 - Israel U19 League
Hapoel Raanana Roei U19 vs Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19)

1-0

1-1
Sat 26, Oct-11:30 - Israel U19 League
Ironi Ramat Hasharon U19 vs Hapoel Ramat Gan U19

0-1

1-1
Sat 26, Oct-12:00 - Israel U19 League
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 vs Maccabi Tel Aviv Shachar U19

0-0

0-1
Sat 26, Oct-12:00 - Israel U19 League
Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Beitar Nes Tubruk(U19)

1-1

3-1
Sat 26, Oct-12:00 - Israel U19 League
Bnei Sakhnin U19 vs Maccabi Netanya U19

0-0

1-0
Sat 26, Oct-12:00 - Israel U19 League
Maccabi Herzliya U19 vs Maccabi Ahi Nazareth (U19)

0-1

2-1
Sat 26, Oct-12:15 - Israel U19 League
Hapoel Afula(U19) vs Maccabi Ironi Kiryat Ata(U19)

1-0

2-0
Sat 26, Oct-12:15 - Israel U19 League
Hapoel Acco(U19) vs Hapoel Haifa (U19)

0-0

0-1
Sat 26, Oct-13:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Genoa Youth

2-0

4-1
Sat 26, Oct-15:00 - Italian Campionato Primavera
Juventus Youth vs Sassuolo Calcio Youth

2-0

2-1
Sat 26, Oct-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Benevento Youth vs Livorno Youth

0-0

0-2
Sat 26, Oct-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Salernitana Youth vs Trapani Youth

0-0

1-1
Sat 26, Oct-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cittadella Youth vs Virtus Entella Youth

0-0

1-2
Sat 26, Oct-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Frosinone Youth vs Cosenza Calcio Youth

0-0

0-2
Sat 26, Oct-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Crotone Youth vs Lecce Youth

3-2

3-4
Sat 26, Oct-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Juve Stabia Youth vs Pisa Youth

0-0

1-0
Sat 26, Oct-16:30 - Italian Campionato Primavera 2
Udinese Youth vs Spal Youth

0-1

0-1
Sat 26, Oct-16:30 - Italian Campionato Primavera 2
AC Milan Youth vs Parma Youth

2-0

6-0
Sat 26, Oct-16:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cremonese Youth vs Pordenone Youth

1-0

1-2
Sat 26, Oct-16:30 - Italian Campionato Primavera 2
Spezia Youth vs Verona Youth

0-1

1-2
Sat 26, Oct-16:30 - Italian Campionato Primavera 2
Perugia Youth vs Ascoli Youth

1-1

1-2
Sat 26, Oct-16:30 - Italian Campionato Primavera 2
Venezia F.C. Youth vs Brescia Youth

0-2

0-3
Sat 26, Oct-19:59 - Italian Serie A
Inter Milan vs Parma Calcio 1913

1-2

2-2
Sat 26, Oct-22:45 - Italian Serie A
Genoa vs Brescia

0-1

3-1
Sat 26, Oct-17:00 - Italian Serie A
Lecce vs Juventus

0-0

1-1
Sat 26, Oct-19:59 - Italian Serie B
Livorno vs Pisa

1-0

1-0
Sat 26, Oct-17:00 - Italian Serie B
Salernitana vs Perugia

0-0

1-1
Sat 26, Oct-17:00 - Italian Serie B
Cosenza Calcio 1914 vs Chievo

1-1

1-1
Sat 26, Oct-17:00 - Italian Serie B
Delfino Pescara 1936 vs Benevento

0-0

4-0
Sat 26, Oct-17:00 - Italian Serie B
Crotone vs Venezia F.C.

1-1

3-2
Sat 26, Oct-17:00 - Italian Serie B
Spezia vs Juve Stabia

1-0

2-0
Sat 26, Oct-17:00 - Italian Serie B
Trapani vs Empoli

1-1

2-2
Sat 26, Oct-17:00 - Italian Serie B
Pordenone Calcio SSD vs Cittadella

0-0

0-0
Sat 26, Oct-22:45 - Italy C1A
S.S.D. Monza 1912 vs Renate AC

2-0

2-2
Sat 26, Oct-22:45 - Italy C1B
Piacenza vs Padova

1-0

1-1
Sat 26, Oct-08:00 - Japan Football League
Honda FC vs FC Maruyasu Okazaki

1-1

2-1
Sat 26, Oct-08:05 - Japan League Cup
Consadole Sapporo vs Kawasaki Frontale

1-1

2-2
Sat 26, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Albirex Niigata Women\'s vs Vegalta Sendai Women\'s

2-0

4-1
Sat 26, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Nojima Stella Women\'s vs Nittaidai Fields Yokohama Women\'s

0-1

0-1
Sat 26, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Bunnys Kyoto Women\'s vs AS Harima ALBION Women\'s

0-3

0-4
Sat 26, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Shizuoka Sangyo University Women\'s vs AS Elfen Sayama Women\'s

0-0

0-2
Sat 26, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Setagaya Sfida Women\'s vs Cerezo Osaka Sakai Women\'s

1-2

1-3
Sat 26, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Ehime FC Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s

0-0

1-1
Sat 26, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Yamato Sylphid Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s

0-0

0-1
Sat 26, Oct-05:30 - Japan Youth Sahara Cup
Avispa Fukuoka Am vs Tokushima Vortis Am

0-1

1-1
Sat 26, Oct-05:30 - Japan Youth Sahara Cup
V-Varen Nagasaki Am vs Kashima Antlers Am

0-1

1-2
Sat 26, Oct-08:30 - Japan Youth Sahara Cup
Ventforet Kofu Am vs Gamba Osaka Am

0-1

0-7
Sat 26, Oct-08:30 - Japan Youth Sahara Cup
Jubilo Iwata Am vs Kyoto Purple Sanga Am

0-1

1-1
Sat 26, Oct-10:00 - K-National League
Daejeon Korail vs Gangneung

1-0

2-0
Sat 26, Oct-10:00 - K-National League
Busan Transpor Tation vs Changwon City

0-2

1-2
Sat 26, Oct-10:00 - K-National League
Cheonan City FC vs Gyeongju KHNP

0-0

0-2
Sat 26, Oct-10:00 - K-National League
Mokpo City vs Gimhae City FC

1-0

3-1
Sat 26, Oct-13:00 - Kazakhstan Division 1
Zhetysu B vs Astana B

5-0

8-0
Sat 26, Oct-15:00 - Kazakhstan Super League
FC Kairat Almaty vs Tobol Kostanai

0-0

2-0
Sat 26, Oct-13:00 - Kazakhstan Super League
FC Shakhtyor Karagandy vs Okzhetpes

1-1

2-2
Sat 26, Oct-13:00 - Kazakhstan Super League
Ordabasy vs Irtysh Pavlodar

0-0

2-0
Sat 26, Oct-13:00 - Kenya Premier League
Sony Sugar FC vs Kisumu

1-0

1-1
Sat 26, Oct-16:00 - Kenya Premier League
KCB Nairobi vs Zoo Kericho

1-1

2-1
Sat 26, Oct-16:00 - Kenya Premier League
Chemelil Sugar FC vs Kakamega Homeboyz

0-1

1-2
Sat 26, Oct-16:00 - Kenya Premier League
Ulinzi Stars Nakuru vs Tusker FC Nairobi

0-0

1-0
Sat 26, Oct-16:00 - Kenya Premier League
Nzoia United vs Kariobangi Sharks

1-1

1-1
Sat 26, Oct-09:00 - Korea K3 League
Gyeongju Citizen FC vs Pocheon FC

1-2

1-3
Sat 26, Oct-09:00 - Korea K3 League
Gimpo FC vs Yangpyeong

0-0

0-1
Sat 26, Oct-09:00 - Korea League 1
Pohang Steelers vs Daegu FC

0-0

0-0
Sat 26, Oct-11:00 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs FC Seoul

0-1

1-1
Sat 26, Oct-13:00 - Korea League 1
Ulsan Hyundai FC vs Gangwon FC

2-1

2-1
Sat 26, Oct-08:00 - Korea League 2
FC Anyang vs Ansan Greeners FC

0-0

3-2
Sat 26, Oct-10:00 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs Daejeon Citizen

0-1

2-2
Sat 26, Oct-16:00 - Kosovo Super League
KF Drenica Srbica vs KF Feronikeli

1-0

1-0
Sat 26, Oct-16:00 - Kosovo Super League
Kosova Vushtrri vs KF Llapi

1-0

1-0
Sat 26, Oct-20:55 - Kuwait Premier League
Al-Nasar vs Al-Salmiyah

1-2

1-3
Sat 26, Oct-18:40 - Kuwait Premier League
Kazma vs Al-Shabab(KUW)

0-1

0-2
Sat 26, Oct-15:00 - Latvia - 2. Division
Balvu Vilki vs FK Smiltene BJSS

0-1

1-4
Sat 26, Oct-15:00 - Latvia - 2. Division
Tukums-2000 vs FK Auda Riga

1-0

1-0
Sat 26, Oct-15:20 - Latvia Cup
Jelgava vs Rigas Futbola skola

0-2

2-2
Sat 26, Oct-14:00 - Lithuania - 1. Division
Atlantas Klaipeda vs FK Palanga

0-1

0-1
Sat 26, Oct-14:00 - Lithuania - 1. Division
Suduva vs FK Zalgiris Vilnius

1-0

1-0
Sat 26, Oct-14:00 - Lithuania - 1. Division
FK Riteriai vs FK Panevezys

2-0

4-0
Sat 26, Oct-14:00 - Lithuania - 1. Division
Kauno Zalgiris vs Stumbras Kaunas


3-0
Sat 26, Oct-19:00 - Luxembourg National Division
Progres Niederkorn vs UNA Strassen

0-0

0-0
Sat 26, Oct-17:00 - Malaysia Cup
PB Pahang vs Kedah

1-1

3-3
Sat 26, Oct-17:00 - Malaysia Cup
Selangor FA vs Johor Darul Takzim

0-1

0-3
Sat 26, Oct-17:00 - Malta Premier League
Gzira United vs Gudja United

3-1

6-1
Sat 26, Oct-19:15 - Malta Premier League
Valletta FC vs Tarxien Rainbows F.C.

1-0

3-1
Sat 26, Oct-17:00 - Malta U BET FA Trophy
Marsaxlokk FC vs St. Andrews

0-1

1-3
Sat 26, Oct-17:00 - Malta U BET FA Trophy
Rabat Ajax vs Gharghur

0-1

4-1
Sat 26, Oct-17:00 - Malta U BET FA Trophy
Zurrieq vs Melita FC

0-1

0-2
Sat 26, Oct-19:15 - Malta U BET FA Trophy
Pieta Hotspurs vs St. George\'s

2-0

4-1
Sat 26, Oct-19:15 - Malta U BET FA Trophy
Mellieha vs Swieqi United

0-1

1-4
Sat 26, Oct-19:15 - Malta U BET FA Trophy
Mgarr United FC vs Ghaxaq

2-0

5-1
Sat 26, Oct-04:00 - Mexico Primera Division
Monarcas Morelia vs Santos Laguna

2-1

2-2
Sat 26, Oct-06:00 - Mexico Primera Division
Atlas vs Club Necaxa

0-0

0-2
Sat 26, Oct-06:06 - Mexico Primera Division
Club Tijuana vs Veracruz

0-0

2-0
Sat 26, Oct-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Tlaxcala vs Pioneros De Cancun


1-0
Sat 26, Oct-01:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Cruz Azul Hidalgo vs Atletico San Luis II

2-0

2-0
Sat 26, Oct-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico San Francisco FC vs Deportivo Cafessa

1-1

2-1
Sat 26, Oct-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico Saltillo vs Atletico Bahia

2-0

4-0
Sat 26, Oct-19:59 - Mexico Primera Divison 2
Leones Univ Guadalajara B vs Reynosa

1-1

2-3
Sat 26, Oct-19:59 - Mexico Primera Divison 2
CSyD Dorados de Sinaloa B vs CD Zitacuaro


4-1
Sat 26, Oct-05:00 - Mexico Primera Divison A
Alebrijes de Oaxaca vs Mineros de Zacatecas

0-1

1-1
Sat 26, Oct-18:00 - Mexico Youth U20
Queretaro U20 vs Pumas UNAM U20

1-0

3-0
Sat 26, Oct-20:15 - Mexico Youth U20
Tigres UANL(U20) vs Cruz Azul(U20)


0-1
Sat 26, Oct-18:45 - Mexico Youth U20
Leon U20 vs San Luis U20


1-1
Sat 26, Oct-02:45 - Mexico Youth U20
Club Tijuana(U20) vs Veracruz(U20)

0-1

0-1
Sat 26, Oct-19:59 - Mexico Youth U20
Club America U20 vs Puebla(U20)

3-0

3-0
Sat 26, Oct-16:00 - Moldova Division 2
FC Zaria Balti vs FC Singerei

2-0

4-2
Sat 26, Oct-16:00 - Moldova Division 2
FC Cahul-2005 vs Victoria Bardar

0-0

1-3
Sat 26, Oct-16:00 - Moldova Division 2
Real Succes vs CS Sparta Chisinau


3-0
Sat 26, Oct-16:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe vs FC Sheriff

0-0

0-1
Sat 26, Oct-19:00 - Moldova Divizia Nationala
Zimbru Chisinau vs FC Milsami

0-0

1-2
Sat 26, Oct-16:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Iskra Danilovgrad vs FK Zeta

1-1

3-1
Sat 26, Oct-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Titograd vs FK Podgorica

0-2

1-2
Sat 26, Oct-15:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs OFK Petrovac

2-0

3-0
Sat 26, Oct-15:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Grbalj Radanovici vs FK Kom

0-1

1-1
Sat 26, Oct-19:00 - Morocco Super League
FUS Fath Union Sportive Rabat vs Forces Armee Royales Rabat

2-1

2-4
Sat 26, Oct-20:20 - National League
Chesterfield vs Notts County

1-0

1-0
Sat 26, Oct-18:00 - National League
Torquay United vs Barrow

2-1

4-2
Sat 26, Oct-18:00 - National League
Hartlepool United FC vs Barnet F.C.

2-0

2-0
Sat 26, Oct-18:00 - National League
Dagenham and Redbridge vs Wrexham

1-0

2-1
Sat 26, Oct-18:00 - National League
Woking vs Eastleigh

0-0

1-1
Sat 26, Oct-18:00 - National League
Harrogate Town vs Aldershot Town

0-0

1-0
Sat 26, Oct-18:00 - National League
Bromley vs Halifax Town

0-0

5-0
Sat 26, Oct-18:00 - National League
Maidenhead United vs Solihull Moors

0-0

1-0
Sat 26, Oct-18:00 - National League
Sutton United vs Ebbsfleet United

1-1

2-3
Sat 26, Oct-18:00 - National League
Boreham Wood F.C. vs AFC Fylde

0-1

0-2
Sat 26, Oct-18:00 - National League
Dover Athletic vs Stockport County

0-1

0-1
Sat 26, Oct-18:00 - National League
Chorley vs Yeovil Town

0-1

1-2
Sat 26, Oct-18:00 - National League North
Chester FC vs York City

0-0

0-1
Sat 26, Oct-18:00 - National League North
Bradford Park Avenue vs Southport FC

0-1

0-3
Sat 26, Oct-18:00 - National League North
Spennymoor Town vs Gloucester City

2-0

5-1
Sat 26, Oct-15:30 - North Macedonia Prva liga
Rabotnichki vs FK Vardar

0-0

0-2
Sat 26, Oct-16:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vlazrimi Kicevo vs FK Ohrid 2004

0-0

3-1
Sat 26, Oct-16:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Drita vs FK Rinija Gostivar

0-1

0-1
Sat 26, Oct-16:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Skopje vs Korab Debar

1-0

1-0
Sat 26, Oct-16:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Tikves Kavadarci vs FK Kozuv

0-1

0-1
Sat 26, Oct-16:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Kamenica-Sasa vs Pobeda Prilep

0-0

2-0
Sat 26, Oct-16:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Labunishta vs FK Kadino

4-1

6-2
Sat 26, Oct-16:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pehchevo vs Belasica Strumica

1-0

2-0
Sat 26, Oct-16:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vardar Forino vs Pelister Bitola

2-1

3-2
Sat 26, Oct-16:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pitu Guli vs FK Osogovo

1-1

1-3
Sat 26, Oct-19:59 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Bregalnica Stip vs FC Plackovica

2-0

2-1
Sat 26, Oct-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ards FC vs Police Service of Northern Ireland FC

2-0

3-0
Sat 26, Oct-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Loughgall FC vs Ballyclare Comrades

0-1

1-4
Sat 26, Oct-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Newry City vs Ballinamallard United

1-2

1-3
Sat 26, Oct-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dergview FC vs Harland & Wolff Welders

0-2

0-3
Sat 26, Oct-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dundela FC vs Knockbreda

4-0

5-0
Sat 26, Oct-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Queen\'s University Belfast vs Portadown FC

0-2

3-3
Sat 26, Oct-19:59 - Northern Ireland Premier League
Glenavon FC vs Crusaders FC

0-1

2-2
Sat 26, Oct-18:00 - Northern Ireland Premier League
Coleraine F.C. vs Linfield FC

0-0

1-0
Sat 26, Oct-18:00 - Northern Ireland Premier League
Cliftonville vs Dungannon Swifts

0-0

5-0
Sat 26, Oct-18:00 - Northern Ireland Premier League
Larne FC vs Institute FC

1-1

1-1
Sat 26, Oct-18:00 - Northern Ireland Premier League
Carrick Rangers vs Warrenpoint Town

0-0

1-0
Sat 26, Oct-15:00 - Norway 2 Division A
Bryne vs Egersunds IK

1-1

1-1
Sat 26, Oct-15:00 - Norway 2 Division A
IL Hodd vs FK Arendal

0-0

0-3
Sat 26, Oct-15:00 - Norway 2 Division A
Moss vs Levanger FK

1-1

1-2
Sat 26, Oct-15:00 - Norway 2 Division A
Kvik Halden vs Nardo FK

0-0

1-0
Sat 26, Oct-15:00 - Norway 2 Division A
FK Vidar vs Fredrikstad

0-1

4-4
Sat 26, Oct-15:00 - Norway 2 Division A
Stjordals Blink vs Sola

2-0

4-1
Sat 26, Oct-15:00 - Norway 2 Division A
Brattvag vs Byasen Toppfotball

1-1

3-2
Sat 26, Oct-15:00 - Norway 2 Division B
Elverum vs Asane Fotball

1-0

1-3
Sat 26, Oct-15:00 - Norway 2 Division B
Kjelsas IL vs Sotra SK

2-1

2-1
Sat 26, Oct-15:00 - Norway 2 Division B
Mjolner vs Baerum SK

1-0

3-0
Sat 26, Oct-15:00 - Norway 2 Division B
Odd Grenland B vs Asker Fotball

0-1

0-3
Sat 26, Oct-15:00 - Norway 2 Division B
Grorud IL vs Fram Larvik

2-1

4-1
Sat 26, Oct-15:00 - Norway 2 Division B
Senja vs Alta

0-1

1-2
Sat 26, Oct-15:00 - Norway 2 Division B
Floro vs Oppsal

2-1

4-3
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Lyn Oslo FC vs Mjondalen IF B


3-1
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Mandalskameratene vs Donn

1-0

3-0
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Vard Haugesund vs Djerv 1919

2-0

4-0
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Follo vs Frigg FK

0-1

4-1
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Brumunddal vs Kongsvinger IL B

1-0

2-0
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Gjovik Lyn vs Raufoss II

0-2

1-3
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Eidsvold IF vs Sunndal

2-0

6-0
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Kolstad vs Steinkjer FK

3-1

7-1
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
SK Traeff vs SK Herd

0-0

0-0
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Harstad vs Finnsnes

0-3

1-5
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Lorenskog vs Rommen

2-2

2-4
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Vindbjart vs Pors Grenland

0-1

3-3
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Orn-Horten vs Tonsberg FK

0-0

1-2
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Orkla vs Tiller IL

1-0

4-1
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Gjelleraasen IL vs Skjetten

3-0

5-1
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Stabaek B vs Sparta Sarpsborg 2

0-3

0-4
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Start Kristiansand B vs Flekkeroy

1-2

1-6
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Fjora vs Sogndal Fotball B

0-0

1-1
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Leknes vs Junkeren

1-4

2-6
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Skjervoy vs Melbo

0-1

0-3
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Melhus vs Verdal

0-0

1-0
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Bodo Glimt 2 vs Lillestrom B

0-1

2-1
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Bergen Nord vs Brann B

2-0

3-0
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Brodd vs Madla IL

1-0

1-2
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Norild vs Ullern

1-4

1-9
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
FK Fyllingsdalen vs Stromsgodset B

1-0

4-0
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Krakeroy IL vs Arvoll

0-0

1-0
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Stord IL vs Fana

2-2

3-3
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Lokomotiv Oslo vs Valerenga B

0-1

1-2
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Lysekloster vs Os Turn Fotball

2-0

3-1
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Ullensaker/Kisa II vs Honefoss

1-1

1-2
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Ready vs Drobak-Frogn IL

1-0

1-0
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Ranheim B vs Strindheim IL


1-1
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Halsen vs Grei


2-0
Sat 26, Oct-14:00 - Norway 3. Divisjon
Storm BK vs Flint

0-2

1-6
Sat 26, Oct-20:30 - Norway Adeccoligaen
Aalesund FK vs Start Kristiansand

0-0

2-1
Sat 26, Oct-18:00 - Norwegian Tippeligaen
Lillestrom vs Valerenga

0-0

0-0
Sat 26, Oct-02:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Trinidense vs Independiente F.B.C.

1-1

1-2
Sat 26, Oct-16:00 - Paraguayan Division 2
Fulgencio Yegros vs 12 de Octubre

0-0

0-1
Sat 26, Oct-01:00 - Paraguayan Primera Division
Sol de America vs Sportivo Luqueno

2-0

2-2
Sat 26, Oct-03:00 - Paraguayan Primera Division
FC Nacional Asuncion vs CA River Plate Asuncion

0-1

1-1
Sat 26, Oct-00:00 - Peru Primera Division
Real Garcilaso vs Deportivo Municipal

1-0

1-0
Sat 26, Oct-19:59 - Peru Primera Division
Molinos El Pirata vs Univ. Cesar Vallejo

0-0

0-2
Sat 26, Oct-22:00 - Peru Segunda Division
Los Caimanes vs Santos Ica (PER)

0-0

0-0
Sat 26, Oct-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth

0-0

0-0
Sat 26, Oct-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Slask Wroclaw Youth vs Legia Warszawa Youth

0-2

0-3
Sat 26, Oct-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
SMS Lodz Youth vs Zaglebie Lubin Youth

0-0

0-2
Sat 26, Oct-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lechia Gdansk Youth vs Cracovia Krakow Youth

1-0

3-2
Sat 26, Oct-22:00 - Poland - Ekstraklasa
Lechia Gdansk vs Gornik Zabrze

0-0

1-1
Sat 26, Oct-17:00 - Poland - Ekstraklasa
LKS Lodz vs Rakow Czestochowa

2-0

2-0
Sat 26, Oct-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Piast Gliwice vs Korona Kielce

0-0

1-0
Sat 26, Oct-16:00 - Poland - I liga
Radomiak Radom vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

0-0

1-0
Sat 26, Oct-19:59 - Poland - I liga
Zaglebie Sosnowiec vs Chojniczanka Chojnice

1-2

3-3
Sat 26, Oct-19:59 - Poland - I liga
GKS Tychy vs Warta Poznan

0-0

1-1
Sat 26, Oct-18:00 - Poland - I liga
GKS Jastrzebie vs Olimpia Grudziadz

1-0

2-0
Sat 26, Oct-16:00 - Poland - II liga
Stal Stalowa Wola vs Widzew lodz

0-0

0-1
Sat 26, Oct-16:00 - Poland - II liga
CWKS Resovia Rzeszow vs Elana Torun

0-0

2-1
Sat 26, Oct-15:00 - Poland - II liga
Blekitni Stargard Szczecinski vs KS Legionovia Legionowo

1-0

2-1
Sat 26, Oct-17:00 - Poland - II liga
Gryf Wejherowo vs Lech Poznan B

0-1

1-2
Sat 26, Oct-19:00 - Poland - II liga
Gornik Leczna vs Skra Czestochowa

0-0

1-1
Sat 26, Oct-19:59 - Poland - II liga
GKS Katowice vs Pogon Siedlce

1-1

2-1
Sat 26, Oct-14:00 - Poland Woman\\\'s League
AZS PWSZ Walbrzych Women\'s vs AZS Wroclaw Women\'s

0-0

2-1
Sat 26, Oct-14:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
FC Famalicao(U23) vs Feirense(U23)

0-0

0-0
Sat 26, Oct-14:45 - Portugal Campeonato Nacional U23
Sporting Clube de Portugal(U23) vs GD Estoril-Praia(U23)

0-0

0-0
Sat 26, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Leixoes U19 vs Feirense(U19)

0-0

0-0
Sat 26, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Gil Vicente U19 vs Nacional(U19)


3-1
Sat 26, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Rio Ave(U19)


3-3
Sat 26, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
FC Famalicao(U19) vs Vizela(U19)


3-1
Sat 26, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Pacos Ferreira(U19) vs Aves(U19)


1-1
Sat 26, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Academica Coimbra(U19) vs Tondela(U19)


1-2
Sat 26, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Uniao Leiria U19 vs GD Estoril-Praia(U19)


1-2
Sat 26, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Belenenses(U19) vs Sporting Lisbon(U19)


2-2
Sat 26, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Sacavenense(U19) vs Alverca(U19)


0-1
Sat 26, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Amora FC(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19)

0-0

0-0
Sat 26, Oct-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Rio Ave(U17) vs GD Braganca(U17)


4-1
Sat 26, Oct-18:00 - Portugal Liga de Honora
SL Benfica B vs CD Nacional

0-0

1-0
Sat 26, Oct-18:00 - Portugal Liga de Honora
FC Porto B vs Vilafranquense

0-0

1-1
Sat 26, Oct-20:15 - Portugal Liga de Honora
C.D. Feirense vs CD Mafra

0-0

1-2
Sat 26, Oct-20:15 - Portugal Liga de Honora
Casa Pia AC vs Academico Viseu

0-1

2-3
Sat 26, Oct-14:00 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs Academica Coimbra

0-0

0-0
Sat 26, Oct-21:00 - Portugal Primera Liga
Vitoria Setubal FC vs Maritimo

0-0

0-0
Sat 26, Oct-18:30 - Portugal Primera Liga
Gil Vicente vs Portimonense

1-1

1-1
Sat 26, Oct-18:30 - Portugal Primera Liga
Belenenses vs Aves

2-2

3-2
Sat 26, Oct-23:30 - Portugal Primera Liga
Moreirense vs Boavista FC

1-0

1-1
Sat 26, Oct-20:30 - Qatar League
Al Duhail SC vs Al-Gharafa SC

0-0

2-1
Sat 26, Oct-18:20 - Qatar League
Al-Sadd vs Al-Ahli Doha

2-0

2-1
Sat 26, Oct-18:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Zira FK

2-1

2-2
Sat 26, Oct-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Kesla FK vs Qabala

2-0

2-1
Sat 26, Oct-21:30 - Romania - Divizia A
Hermannstadt vs FC Steaua Bucuresti

0-2

0-4
Sat 26, Oct-19:00 - Romania - Divizia A
Chindia Targoviste vs Gaz Metan Medias

0-0

1-1
Sat 26, Oct-13:00 - Romania - Liga 2
FC Rapid Bucuresti vs Ripensia Timisoara

0-0

0-0
Sat 26, Oct-15:00 - Romania - Liga 2
ASU Politehnica Timisoara vs Dunarea Calarasi

0-1

1-1
Sat 26, Oct-12:00 - Romania - Liga 2
Farul Constanta vs CS Mioveni

1-0

2-0
Sat 26, Oct-12:00 - Romania - Liga 2
Concordia Chiajna vs Csikszereda Miercurea

1-0

1-0
Sat 26, Oct-12:00 - Romania - Liga 2
Viitorul Pandurii Targu Jiu vs FC Metaloglobus Bucuresti

0-0

1-0
Sat 26, Oct-16:00 - Romania - Liga 3
Progresul Pecica vs ACSO Filiasi

2-0

4-0
Sat 26, Oct-18:00 - Russia Div 2 Center
Saturn vs Zorkyi Krasnogorsk

3-1

5-1
Sat 26, Oct-14:00 - Russia Div 2 Center
Ararat Moscow vs Sokol Saratov

0-0

0-3
Sat 26, Oct-16:00 - Russia Div 2 Center
Metallurg Lipetsk vs FK Khimik Novomoskovsk

1-1

4-1
Sat 26, Oct-16:00 - Russia Div 2 Center
Dinamo Briansk vs FK Kvant Obninsk

1-0

2-0
Sat 26, Oct-16:00 - Russia Div 2 Center
Salyut-Energia Belgorod vs Rotor Volgograd B

0-0

1-0
Sat 26, Oct-15:00 - Russia Div 2 South
SKA Rostov vs Alania Vladikavkaz

0-0

0-3
Sat 26, Oct-15:30 - Russia Div 2 South
Legion Dynamo vs Spartak Nalchik

0-0

1-0
Sat 26, Oct-14:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Volga Ulyanovsk vs FC Chelyabinsk

0-1

0-1
Sat 26, Oct-14:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
FC Tyumen vs FK Ural-2

0-1

1-2
Sat 26, Oct-14:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Zenit Izhevsk vs NoSta Novotroitsk

1-1

3-3
Sat 26, Oct-14:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Ufa B vs Zvezda Perm

0-1

1-2
Sat 26, Oct-15:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
KamAZ vs Akron Togliatti

1-1

1-2
Sat 26, Oct-15:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
FC Lada Togliatti vs Lada SOK Dimitrovgrad

0-2

0-5
Sat 26, Oct-16:00 - Russia Div 2 West
Rodina Moskva vs Znamya Truda

0-1

2-1
Sat 26, Oct-16:30 - Russia Div 2 West
FC Pskov 747 vs FK Leningradets

0-1

0-2
Sat 26, Oct-17:00 - Russia Div 2 West
Luki Energiya vs Dolgiye Prudy

0-1

0-2
Sat 26, Oct-17:00 - Russia Div 2 West
Olimp Khimki vs Kazanka Moscow

0-0

1-1
Sat 26, Oct-15:00 - Russia Div 2 West
Zenit-2 St.Petersburg vs Torpedo Vladimir

1-0

1-1
Sat 26, Oct-15:00 - Russia Div 2 West
Zvezda Sint Petersburg vs Veles Moscow

0-2

0-3
Sat 26, Oct-15:30 - Russia Div 2 West
FC Kolomna vs FK Murom

2-1

3-4
Sat 26, Oct-15:00 - Russia Premier League
FC Tambov vs FC Ufa

1-0

3-0
Sat 26, Oct-17:30 - Russia Premier League
Akhmat Grozny vs Arsenal Tula

1-0

1-1
Sat 26, Oct-19:59 - Russia Premier League
FK Rostov vs PFC Sochi

1-0

2-0
Sat 26, Oct-19:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Chertanovo Moscow Women\'s vs Kubanochka Krasnodar Women\'s

0-1

0-1
Sat 26, Oct-10:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Yenisey Krasnoyarsk Women\'s vs Lokomotiv Moscow Women\'s

2-2

3-4
Sat 26, Oct-18:00 - Russia Women\\\'s Premier League
FK Ryazan VDV Women\'s vs CSKA Moscow Women\'s

0-1

0-2
Sat 26, Oct-14:00 - Russia Youth Championship League
Lokomotiv Moscow Youth vs Spartak Moscow Youth

0-0

0-1
Sat 26, Oct-14:00 - Russia Youth Championship League
Krylya Sovetov Samara Youth vs Zenit St.Petersburg Youth

3-1

5-1
Sat 26, Oct-15:00 - Russia Youth Championship League
CSKA Moscow Youth vs Dinamo Moscow Youth

0-0

1-1
Sat 26, Oct-11:30 - Russia Youth Championship League
Akhmat Grozny Youth vs Arsenal Tula Youth

1-2

1-3
Sat 26, Oct-17:00 - San Marino Cup
S.S Pennarossa vs SP La Fiorita


2-3
Sat 26, Oct-17:00 - San Marino Cup
Folgore/Falciano vs SC Faetano


2-1
Sat 26, Oct-17:00 - San Marino Cup
AC Juvenes/Dogana vs SP Libertas


2-1
Sat 26, Oct-17:00 - San Marino Cup
San Giovanni vs SP Cosmos


1-4
Sat 26, Oct-16:05 - Saudi Arabia Division 2
Al Safa(KSA) vs Al Anwar(SA)

0-2

1-2
Sat 26, Oct-16:40 - Saudi Arabia Division 2
Al Hjazz vs Al Drae

1-1

1-3
Sat 26, Oct-19:05 - Saudi Arabia Professional League
Al-Taawon vs Al-Faisaly Harmah

1-0

2-1
Sat 26, Oct-19:10 - Saudi Arabia Professional League
Al-Hazm vs Al-Ahli Saudi FC

0-0

2-1
Sat 26, Oct-18:00 - Scotland FA Cup
Brechin City vs Annan Athletic

0-0

0-2
Sat 26, Oct-18:00 - Scotland FA Cup
Fort William vs Albion Rovers FC

0-4

0-5
Sat 26, Oct-18:00 - Scotland FA Cup
Gala Fairydean vs Formartine United

0-0

1-2
Sat 26, Oct-18:00 - Scotland FA Cup
Broxburn Athletic vs Cowdenbeath F.C.

1-0

3-0
Sat 26, Oct-17:30 - Scotland FA Cup
Penicuik Athletic vs Stenhousemuir

0-0

3-0
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish Championship
Dundee United vs Dunfermline

2-0

2-0
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish Championship
Partick Thistle vs Arbroath

0-1

1-3
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Inverness C.T.

1-1

2-1
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish Championship
Alloa Athletic vs Queen of the South FC

0-2

2-2
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish Highland Football League
Huntly vs Buckie Thistle FC

4-1

4-3
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish Highland Football League
Keith vs Strathspey Thistle

5-0

7-1
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish Highland Football League
Forres Mechanics vs Deveronvale


1-2
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish Highland Football League
Lossiemouth FC vs Turriff United

3-0

3-0
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish Highland Football League
Rothes vs Clachnacuddin


3-0
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish Highland Football League
Wick Academy FC vs Brora Rangers

0-1

0-1
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish Highland Football League
Fraserburgh vs Inverurie Loco Works

1-1

2-3
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish League One
Forfar Athletic vs Airdrieonians

1-0

1-4
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish League One
Falkirk vs Clyde F.C.

0-0

0-1
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish League One
Dumbarton vs Peterhead

0-0

1-0
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish League One
Montrose vs Stranraer F.C.

1-0

2-1
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish League One
Raith Rovers vs East Fife

1-1

1-1
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish League Two
Elgin City vs Queen\'s Park

3-1

3-1
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish Lowland Football League
Gretna 2008 vs Vale of Leithen

1-0

2-0
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish Lowland Football League
Berwick Rangers vs Dalbeattie Star

2-0

3-0
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish Lowland Football League
Civil Service Strollers FC vs Caledonian Braves

1-0

2-0
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish Lowland Football League
East Kilbride vs Stirling University FC

0-0

0-1
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish Lowland Football League
Cumbernauld Colts vs Edinburgh University FC

3-0

4-1
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs Ross County

0-0

2-2
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish Premier League
Livingston F.C. vs Hearts

0-0

0-0
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish Premier League
Kilmarnock vs St. Mirren

0-0

1-0
Sat 26, Oct-18:00 - Scottish Premier League
St. Johnstone vs Hamilton Academical FC

1-1

3-2
Sat 26, Oct-17:30 - Serbia - 1. Liga
Radnik Surdulica vs Crvena Zvezda

0-3

0-5
Sat 26, Oct-19:59 - Serbia - 1. Liga
Vojvodina vs FK Javor Ivanjica

2-1

2-2
Sat 26, Oct-19:59 - Serbia - 1. Liga
FK Rad Beograd vs Radnicki Nis

0-0

1-2
Sat 26, Oct-19:59 - Serbia - 1. Liga
Macva Sabac vs Mladost Lucani

0-1

0-1
Sat 26, Oct-15:30 - Serbia Prva Liga
Radnicki Pirot vs Radnicki 1923 Kragujevac

1-0

1-0
Sat 26, Oct-15:30 - Serbia Prva Liga
FK Smederevo 1924 vs Dinamo Vranje

0-0

2-1
Sat 26, Oct-15:30 - Serbia Prva Liga
FK Buducnost Dobanovci vs FK Zarkovo

0-0

0-1
Sat 26, Oct-13:30 - Singapore Cup
Tampines Rovers FC vs Geylang United FC

1-0

2-0
Sat 26, Oct-13:30 - Singapore Cup
DPMM FC vs Singapore Warriors

1-0

1-0
Sat 26, Oct-18:00 - Slovakia 1. Liga
MFK Ruzomberok vs Trencin

1-1

2-2
Sat 26, Oct-19:00 - Slovakia 1. Liga
Zlate Moravce vs FC Nitra

0-0

1-0
Sat 26, Oct-19:00 - Slovakia 1. Liga
FK Pohronie vs DAC Dunajska Streda

0-0

0-2
Sat 26, Oct-19:00 - Slovakia 1. Liga
FK Senica vs SKF Sered

0-0

0-1
Sat 26, Oct-16:30 - Slovakia 2. Liga
FK Puchov vs FK Poprad

1-0

2-1
Sat 26, Oct-16:30 - Slovakia 2. Liga
Slovan Bratislava B vs FK Zeleziarne Podbrezova

1-0

2-0
Sat 26, Oct-16:30 - Slovakia 2. Liga
Partizan Bardejov vs Dukla Banska Bystrica

0-0

0-0
Sat 26, Oct-16:45 - Slovenia 1. Liga
NK Olimpija Ljubljana vs NK Aluminij

1-0

3-1
Sat 26, Oct-18:55 - Slovenia 1. Liga
NK Maribor vs NK Celje

0-0

1-0
Sat 26, Oct-15:00 - Slovenia 1. Liga
NK Triglav Kranj vs Tabor Sezana

2-2

3-2
Sat 26, Oct-16:00 - Slovenia 2. Liga
NS Drava Ptuj vs NK Fuzinar

0-1

0-4
Sat 26, Oct-16:00 - Slovenia 2. Liga
Dravograd vs NK Krka

1-1

1-1
Sat 26, Oct-16:00 - Slovenia 2. Liga
NK Roltek Dob vs NK Rogaska

2-1

4-1
Sat 26, Oct-16:00 - Slovenia 2. Liga
NK Brezice vs ND Gorica

0-0

0-0
Sat 26, Oct-17:00 - Slovenia 2. Liga
NK Bilje vs NK Krsko

0-0

0-2
Sat 26, Oct-19:59 - Slovenia 2. Liga
NK Nafta vs NK Radomlje

3-0

4-0
Sat 26, Oct-17:30 - South Africa First League
Tshakhuma TM vs JDR Stars

1-0

3-1
Sat 26, Oct-17:30 - South Africa First League
Mbombela United vs Steenberg United

0-0

0-1
Sat 26, Oct-17:30 - South Africa First League
Real Kings vs Free State Stars

1-0

3-0
Sat 26, Oct-17:30 - South Africa First League
Uthongathi FC vs Richards Bay

0-0

0-0
Sat 26, Oct-17:30 - South Africa First League
TS Sporting vs Ajax Cape Town

2-0

2-3
Sat 26, Oct-22:15 - South Africa Premier League
Highlands Park vs Chippa United FC

1-0

2-0
Sat 26, Oct-17:30 - South Africa Premier League
Lamontville Golden Arrows vs Polokwane City FC

1-0

2-1
Sat 26, Oct-17:30 - South Africa Premier League
Stellenbosch FC vs Orlando Pirates

1-0

1-0
Sat 26, Oct-19:59 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs Rayo Vallecano Women\'s

0-0

0-0
Sat 26, Oct-18:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

0-1

0-4
Sat 26, Oct-14:00 - Spanish Ladies Premier League
RCD Espanyol Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s

1-0

1-2
Sat 26, Oct-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s

0-2

1-4
Sat 26, Oct-18:00 - Spanish Primera Division
Leganes vs Mallorca

1-0

1-0
Sat 26, Oct-20:30 - Spanish Primera Division
Valladolid vs Eibar

2-0

2-0
Sat 26, Oct-23:00 - Spanish Primera Division
Atletico Madrid vs Athletic Bilbao

1-0

2-0
Sat 26, Oct-19:59 - Spanish Primera U19
Espanyol(U19) vs Lleida(U19)

6-0

10-0
Sat 26, Oct-19:59 - Spanish Primera U19
Pena Barcelonista(U19) vs Recreativo Huelva U19


0-1
Sat 26, Oct-19:59 - Spanish Primera U19
UD San Fernando(U19) vs RC Victoria(U19)


1-1
Sat 26, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division
Racing Santander vs Deportivo La Coruna

1-0

1-1
Sat 26, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Tenerife

0-0

0-0
Sat 26, Oct-18:00 - Spanish Segunda Division
Rayo Vallecano vs SD Ponferradina

0-1

1-3
Sat 26, Oct-22:00 - Spanish Segunda Division
Numancia vs CD Lugo

1-1

3-1
Sat 26, Oct-22:00 - Spanish Segunda Division
Malaga vs Real Oviedo

0-0

2-1
Sat 26, Oct-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Madrid Castilla vs Racing de Ferrol

1-2

1-2
Sat 26, Oct-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs Pontevedra

1-0

1-2
Sat 26, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Atletico de Madrid B vs Sporting de Gijon B

0-1

3-2
Sat 26, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Athletic Bilbao B vs Valladolid B

2-0

4-1
Sat 26, Oct-18:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Leioa vs CF Salmantino UDS

2-0

2-1
Sat 26, Oct-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad B vs Calahorra

0-0

2-0
Sat 26, Oct-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones vs Real Union de Irun

2-2

3-2
Sat 26, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andorra CF vs UE Llagostera

1-0

1-1
Sat 26, Oct-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villarrubia CF vs Linense

0-3

2-3
Sat 26, Oct-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Granada vs Marbella FC

0-2

0-3
Sat 26, Oct-22:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Real Betis B vs Sevilla C

1-0

1-0
Sat 26, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs Arcos CF

0-0

1-0
Sat 26, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs Andratx


1-2
Sat 26, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs Ibiza Islas Pitiusas


1-1
Sat 26, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Poblense vs San Rafael


1-0
Sat 26, Oct-19:15 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs CF Soller


3-1
Sat 26, Oct-19:15 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs Constancia

0-1

0-4
Sat 26, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Union Guimar vs Union Viera

0-1

0-1
Sat 26, Oct-00:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Ibarra vs CD Marino

0-0

0-1
Sat 26, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tamaraceite vs Tenerife B

1-2

2-2
Sat 26, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Cartagena FC vs Olimpico de Totana


0-1
Sat 26, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF vs Mazarron CF

0-0

0-1
Sat 26, Oct-18:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs CD Cortes


0-1
Sat 26, Oct-18:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Beti Kozkor KE vs AD San Juan


2-0
Sat 26, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Huarte vs CD Pamplona


1-0
Sat 26, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Fontellas vs CD Pena Sport


0-3
Sat 26, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UD Mutilvera vs Murchante

1-0

2-0
Sat 26, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UCD Burlades vs CD Subiza


0-1
Sat 26, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Villegas vs CD Berceo


0-6
Sat 26, Oct-18:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs Racing Santander B


0-4
Sat 26, Oct-18:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs Atletico Albericia


2-0
Sat 26, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Barreda Balompie vs CD Barquereno


2-0
Sat 26, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Bezana vs CD Tropezon


1-0
Sat 26, Oct-17:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Ribamontan Al Mar CF vs SD Textil Escudo


2-0
Sat 26, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Balmaseda FC vs CD Baskonia


1-1
Sat 26, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
JD Somorrostro vs Sodupe UC

0-0

0-0
Sat 26, Oct-20:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Gernika vs Urduliz FT


0-1
Sat 26, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
San Ignacio vs Portugalete


2-2
Sat 26, Oct-18:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs Pasaia KE


1-1
Sat 26, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs Santutxu


1-1
Sat 26, Oct-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs UD Alzira

0-1

1-1
Sat 26, Oct-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Hercules CF B vs Alcoyano

0-1

1-3
Sat 26, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs Atletico Saguntino

0-1

0-1
Sat 26, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs UD Beniganim

1-0

5-0
Sat 26, Oct-18:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs Leganes B


1-2
Sat 26, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs La Baneza


5-1
Sat 26, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Burgos Promesas vs Atletico Tordesillas

1-0

1-0
Sat 26, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Burgos vs Arandina


1-1
Sat 26, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Numancia B vs CD Beroil Bupolsa(Tino)


1-0
Sat 26, Oct-18:00 - Sudanese Premier League
Hilal Al Fasher vs Al Merreikh


1-2
Sat 26, Oct-18:00 - Sudanese Premier League
Hay Al Wadi vs Merreikh El-Fasher


0-0
Sat 26, Oct-21:00 - Sudanese Premier League
Hay Al-Arab vs Hilal Obayed


3-2
Sat 26, Oct-17:30 - Sweden Damallsvenskan
Orebro Women\'s vs Linkopings FC Women\'s

0-0

1-3
Sat 26, Oct-17:30 - Sweden Damallsvenskan
Kristianstads DFF Women\'s vs FC Rosengard Women\'s

0-0

0-1
Sat 26, Oct-17:30 - Sweden Damallsvenskan
Pitea IF Women\'s vs Kungsbacka DFF Women\'s

0-0

3-0
Sat 26, Oct-17:30 - Sweden Damallsvenskan
Vittsjo GIK Women\'s vs Djurgardens Women\'s

0-0

2-0
Sat 26, Oct-17:30 - Sweden Damallsvenskan
IF Limhamn Bunkeflo Women\'s vs Kopparbergs/Goeteborg Women\'s

0-0

0-2
Sat 26, Oct-17:30 - Sweden Damallsvenskan
Vaxjo FF Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s

1-0

1-1
Sat 26, Oct-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Karlstad BK vs Sollentuna FK

0-0

0-1
Sat 26, Oct-16:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lunds BK vs Ljungskile SK

1-0

1-2
Sat 26, Oct-16:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lindome GIF vs Oskarshamns AIK

0-0

0-0
Sat 26, Oct-16:00 - Sweden Div 1 Sodra
Eskilsminne IF vs FC Trollhattan

1-1

2-1
Sat 26, Oct-16:00 - Sweden Div 1 Sodra
Torns IF vs Tvaakers IF

1-1

2-2
Sat 26, Oct-16:00 - Sweden Div 1 Sodra
Assyriska Turabdin IK vs Atvidabergs FF

0-0

1-3
Sat 26, Oct-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
Utsiktens BK vs IFK Varnamo

1-0

1-1
Sat 26, Oct-18:00 - Sweden Div 2 slutspel
IFK Aspudden-Tellus vs Trosa Vagnharad SK

2-3

4-3
Sat 26, Oct-16:00 - Sweden Div 2 slutspel
IFK Malmo FK vs Laholms FK

0-1

1-2
Sat 26, Oct-16:00 - Sweden Div 2 slutspel
IFO Bromolla IF vs Pukebergs BK

1-0

2-0
Sat 26, Oct-16:00 - Sweden Div 2 slutspel
Sandviks IK vs Notvikens IK

2-0

2-1
Sat 26, Oct-16:00 - Sweden Div 2 slutspel
Valbo FF vs IFK Osterakers FK

1-0

1-0
Sat 26, Oct-18:00 - Sweden Superettan
Vasteras SK FK vs GAIS

1-0

4-1
Sat 26, Oct-18:00 - Sweden Superettan
Degerfors IF vs Osters IF

1-0

2-0
Sat 26, Oct-15:30 - Sweden Superettan
Trelleborgs FF vs Jonkopings Sodra IF

2-1

2-3
Sat 26, Oct-16:00 - Sweden U19
IFK Varnamo U19 vs Halmstads BK U19


3-1
Sat 26, Oct-18:00 - Swedish Allsvenskan
Kalmar FF vs Falkenbergs FF

0-0

2-3
Sat 26, Oct-15:30 - Swedish Allsvenskan
GIF Sundsvall vs Helsingborg IF

0-0

1-2
Sat 26, Oct-21:00 - Swiss Super League
Neuchatel Xamax vs FC Luzern

1-0

2-0
Sat 26, Oct-21:00 - Swiss Super League
Sion vs Servette

1-1

1-1
Sat 26, Oct-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Lausanne Sports(U21) vs La Chaux-de-Fonds

1-0

5-0
Sat 26, Oct-18:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
US Terre Sainte vs FC Vevey Sports 05

0-0

0-1
Sat 26, Oct-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Bulle vs Young Boys(U21)

1-2

1-4
Sat 26, Oct-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Chenois vs Olympique de Geneve FC


2-0
Sat 26, Oct-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Naters vs FC Echallens

0-1

2-1
Sat 26, Oct-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Azzurri 90 vs FC Martigny Sports

0-1

1-4
Sat 26, Oct-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Grand-Lancy vs Meyrin

1-0

2-1
Sat 26, Oct-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Baden vs Langenthal

1-3

2-5
Sat 26, Oct-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Solothurn vs SV Muttenz

1-1

2-3
Sat 26, Oct-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SC Goldau vs FC Schotz

2-2

3-3
Sat 26, Oct-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Zug 94 vs SR Delemont

1-0

2-3
Sat 26, Oct-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Grasshoppers U21 vs Wohlen

2-0

3-1
Sat 26, Oct-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Thalwil vs FC Balzers

0-1

1-3
Sat 26, Oct-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Gossau vs USV Eschen Mauren

2-0

2-2
Sat 26, Oct-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Red Star Zurich vs FC Wettswil Bonstetten

1-0

1-2
Sat 26, Oct-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Tuggen vs FC Paradiso

1-0

5-0
Sat 26, Oct-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Dietikon vs SV Hongg

1-1

2-4
Sat 26, Oct-21:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC St.Gallen U-21 vs FC Kosova Zurich


0-2
Sat 26, Oct-19:30 - Switzerland Challenge League
SC Kriens vs FC Schaffhausen

1-1

2-2
Sat 26, Oct-19:59 - Switzerland Challenge League
Winterthur vs Chiasso

1-0

2-1
Sat 26, Oct-15:00 - Thai League 1
Bangkok United FC vs PTT Rayong FC

1-0

4-0
Sat 26, Oct-15:00 - Thai League 1
Chonburi FC vs Chainat Hornbill FC

1-0

1-2
Sat 26, Oct-15:00 - Thai League 1
Port FC vs Samut Prakan City

1-1

2-2
Sat 26, Oct-15:00 - Thai League 1
Nakhon Ratchasima vs Sukhothai FC

0-2

2-4
Sat 26, Oct-15:00 - Thai League 1
Suphanburi FC vs Chiangrai United

1-1

2-5
Sat 26, Oct-15:00 - Thai League 1
Chiangmai FC vs Buriram United

0-0

1-1
Sat 26, Oct-15:00 - Thai League 1
Trat FC vs Muang Thong United

1-1

3-4
Sat 26, Oct-15:00 - Thai League 1
PT Prachuap F.C. vs Ratchaburi Mitr Phol

1-0

2-2
Sat 26, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
A.S. Marsa vs Stade Gabesien

0-1

0-2
Sat 26, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
Jendouba Sport vs Stade Sportif Sfaxien

1-0

3-1
Sat 26, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
EGS Gafsa vs AS Oued Ellil

0-0

1-0
Sat 26, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
ES Hammam Sousse vs ES Jerba Midoun

0-0

0-1
Sat 26, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
Sfax Railways vs Stade Africain Menzel Bourguiba

0-0

1-0
Sat 26, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
Croissant Msaken vs ES Rades

0-1

1-1
Sat 26, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
A.S Djerba vs AS Kasserine

1-0

1-0
Sat 26, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
Rejiche vs Club Menzel Bouzelfa

1-0

2-1
Sat 26, Oct-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Altinordu

4-0

4-0
Sat 26, Oct-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Istanbulspor vs Bursaspor

0-1

1-2
Sat 26, Oct-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Balikesirspor vs Adanaspor

2-0

3-0
Sat 26, Oct-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Altay Spor Kulubu vs Menemen Belediye Spor

0-0

0-2
Sat 26, Oct-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Artvin Hopaspor vs Tire 1922 Spor

2-0

5-0
Sat 26, Oct-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tokatspor vs Silivrispor

0-1

0-3
Sat 26, Oct-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yomraspor vs Erzin Belediyespor

0-1

1-1
Sat 26, Oct-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yeni Orduspor vs Serik Belediyespor

1-2

1-3
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Vestel Manisaspor vs 24 Erzincanspor

1-1

1-2
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Aksarayspor vs Duzcespor

1-0

3-0
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kizilcabolukspor vs Cankaya FK

1-0

1-1
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Catalcaspor vs Sile Yildizspor

1-1

1-1
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Sultanbeyli vs Karakopru Belediyespor

1-0

1-1
Sat 26, Oct-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Cizrespor vs Belediye Derincespor

1-2

2-3
Sat 26, Oct-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Elazig Belediyespor vs Kozan Spor FK

0-1

0-2
Sat 26, Oct-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Agri 1970 Spor vs Karsiyaka

1-1

1-1
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kemerspor 2003 vs Fatsa Belediyespor

1-0

4-0
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Payas BS 1975 vs Tepecikspor

1-0

4-1
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Erokspor vs 1877 Alemdaspor

0-0

0-0
Sat 26, Oct-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kocaelispor vs Erbaaspor S

1-0

2-0
Sat 26, Oct-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Fethiyespor vs Ofspor

0-0

3-0
Sat 26, Oct-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Pazarspor vs Nazillispor

0-2

1-3
Sat 26, Oct-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Halide Edip Adivarspor vs Yeilyurt Belediyespor

0-0

1-1
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Osmaniyespor vs Kelkit Belediye Hurriyet

0-0

0-0
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Darica Genclerbirligi vs Bayrampasaspor

0-0

1-1
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karacabey Birlikspor vs Batman Petrolspor

2-0

4-1
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Nevsehirspor Genclik vs Muglaspor

1-0

3-0
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Modafenspor vs Golcukspor

0-0

0-1
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Somaspor vs Yimpas Yozgatspor

3-1

4-2
Sat 26, Oct-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Diyarbak?rspor vs Yeni Altindag BS

1-0

1-1
Sat 26, Oct-13:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Pendikspor vs Amedspor

1-1

3-1
Sat 26, Oct-18:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sanliurfaspor vs Hacettepe S.K.

0-1

1-3
Sat 26, Oct-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gumushanespor vs Kirklarelispor

0-0

2-1
Sat 26, Oct-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Hekimoglu Trabzon vs Corum Belediyespor

1-0

2-1
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sariyer vs Zonguldak

1-0

2-2
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bugsasspor vs Manisa FK

0-0

0-1
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
1922 Konyaspor vs Inegolspor

0-0

1-2
Sat 26, Oct-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Samsunspor vs Sancaktepe Belediye Spor

0-0

0-0
Sat 26, Oct-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Afjet Afyonspor

0-1

0-2
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Usakspor vs Bayburt Ozel Idare

1-2

1-4
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Karabukspor vs Bandirmaspor

0-2

0-3
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Ankara Demirspor vs Kastamonuspor

0-0

3-1
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Nigde Belediyespor vs Sakaryaspor

0-1

1-2
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Belediye Vanspor

1-0

1-1
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bodrumspor vs Kirsehir Belediyespor

0-1

2-3
Sat 26, Oct-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Ergene Velimese vs Elazigspor

2-1

5-1
Sat 26, Oct-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kahramanmaras vs Tuzlaspor Kulubu

1-0

2-2
Sat 26, Oct-16:00 - Turkey Super Lig
Sivasspor vs Antalyaspor

0-0

2-1
Sat 26, Oct-21:00 - Turkey Super Lig
Fenerbahce vs Konyaspor

3-1

5-1
Sat 26, Oct-18:30 - Turkey Super Lig
Gazisehir Gaziantep vs Alanyaspor

0-1

1-1
Sat 26, Oct-16:50 - UAE Presidents Cup
Masafi SC vs Al-Hamriyah

0-3

0-4
Sat 26, Oct-16:50 - UAE Presidents Cup
Al Arabi vs Emirates Club

2-0

2-0
Sat 26, Oct-16:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Georgia Women\'s(U17) vs Ukraine Women\'s(U17)

0-1

1-1
Sat 26, Oct-16:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Slovakia Women\'s(U17) vs Estonia Women\'s(U17)

6-0

9-2
Sat 26, Oct-16:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Serbia Women\'s(U17) vs Czech Republic Women\'s(U17)

0-2

1-2
Sat 26, Oct-16:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Austria Women\'s(U17) vs Finland Women\'s(U17)

2-0

3-0
Sat 26, Oct-16:00 - Uganda Super League
Onduparaka FC vs Vipers SC

0-0

0-0
Sat 26, Oct-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Zorya vs FC Vorskla Poltava

2-0

4-0
Sat 26, Oct-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Olimpik Donetsk vs Dnipro-1

1-1

3-2
Sat 26, Oct-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mariupol vs Kolos Kovalivka

1-0

2-0
Sat 26, Oct-19:59 - Ukraine Persha Liga
Volyn Lutsk vs FC Mynai

0-0

1-0
Sat 26, Oct-18:00 - Ukraine Persha Liga
Chernomorets Odessa vs Metalurh Zaporizhya

0-0

1-0
Sat 26, Oct-16:00 - Ukraine Persha Liga
MFC Mykolaiv vs Cherkashchyna-Akademiya

2-0

3-0
Sat 26, Oct-16:00 - Ukraine Persha Liga
Kremin Kremenchuk vs Metalist 1925 Kharkiv

1-2

2-4
Sat 26, Oct-16:00 - Ukraine Persha Liga
Prykarpattya Ivano Frankivsk vs Hirnyk-Sport

2-0

4-1
Sat 26, Oct-16:00 - Ukraine Persha Liga
FC Avanhard Kramatorsk vs Rukh Vynnyky

0-1

0-1
Sat 26, Oct-15:00 - Ukraine Persha Liga
FC Inhulets Petrove vs Balkany Zorya

1-0

4-0
Sat 26, Oct-16:00 - Ukraine U21 Liga
FC Shakhtar Donetsk(U21) vs PFC Oleksandria(U21)

1-0

3-1
Sat 26, Oct-14:00 - Ukraine U21 Liga
Dynamo Kyiv(U21) vs FC Karpaty Lviv(U21)

3-1

4-3
Sat 26, Oct-14:00 - Ukraine U21 Liga
Lviv(U21) vs Desna Chernihiv(U21)

0-0

0-1
Sat 26, Oct-02:00 - Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers vs CA Juventud de Las Piedras

1-0

3-0
Sat 26, Oct-02:30 - Uruguay Primera Division
Cerro Largo vs Liverpool P.

0-1

1-1
Sat 26, Oct-23:00 - USL Championship
Real Monarchs SLC vs Orange County SC

2-1

6-2
Sat 26, Oct-16:00 - Uzbekistan Cup
Pakhtakor Tashkent vs FC AGMK

1-0

3-0
Sat 26, Oct-17:30 - Wales FAW Championship North
Rhyl FC vs Colwyn Bay

0-1

0-3
Sat 26, Oct-17:30 - Wales FAW Championship South
STM Sports vs Briton Ferry Athletic


3-4
Sat 26, Oct-17:30 - Wales FAW Championship South
Swansea University vs Llanelli

0-2

3-2
Sat 26, Oct-17:30 - Wales Premier League
Barry Town United vs Airbus UK Broughton

0-0

2-0
Sat 26, Oct-17:30 - Wales Premier League
Caernarfon vs Carmarthen Town

1-0

2-0
Sat 26, Oct-15:00 - Women\\\'s Norway Cupen
Trondheims Orn Women\'s vs LSK Kvinner Women\'s

0-1

0-2
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.