Football Results for Wed 2, Oct 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Wed 2, Oct 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Wed 2, Oct-12:00 - AFC Cup
April 25 Sports Club vs Ha Noi FC

0-0

0-0
Wed 2, Oct-15:00 - AFC U19 Championship
Syria(U19) vs Lebanon(U19)

1-0

1-1
Wed 2, Oct-18:00 - AFC U19 Championship
Tajikistan(U19) vs Maldives(U19)

6-0

9-0
Wed 2, Oct-16:00 - Albania Cup
Teuta Durres vs Terbuni Puke

2-1

6-2
Wed 2, Oct-16:00 - Albania Cup
KS Dinamo Tirana vs KF Erzeni Shijak

0-0

0-1
Wed 2, Oct-16:00 - Albania Cup
KF Tirana vs Shenkolli

3-0

4-0
Wed 2, Oct-16:00 - Albania Cup
Vllaznia Shkoder vs Burreli

2-0

2-0
Wed 2, Oct-16:00 - Albania Cup
Besa Kavaje vs Egnatia Rrogozhine

2-0

2-0
Wed 2, Oct-16:00 - Albania Cup
Skenderbeu Korce vs KS Devolli

0-1

0-2
Wed 2, Oct-16:00 - Albania Cup
Kastrioti Kruje vs KS Iliria Fushe

1-0

1-0
Wed 2, Oct-16:00 - Albania Cup
Flamurtari vs KS Veleciku Koplik

0-0

5-0
Wed 2, Oct-16:00 - Albania Cup
Beselidhja Lezhe vs KS Korabi Peshkopi

0-0

1-0
Wed 2, Oct-16:00 - Albania Cup
KF Laci vs KS Elbasani

2-0

4-0
Wed 2, Oct-16:00 - Albania Cup
KS Bylis vs Pogradeci

0-2

1-2
Wed 2, Oct-16:00 - Albania Cup
Kamza vs Apolonia Fier


0-3
Wed 2, Oct-16:00 - Albania Cup
KF Oriku vs Lushnja KS

0-2

0-2
Wed 2, Oct-22:00 - Arabian Champions League
Esperance Sportive de Tunis vs Nejmeh Club

1-0

2-0
Wed 2, Oct-02:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Agropecuario de Carlos Casares vs Deportivo Moron

0-0

0-1
Wed 2, Oct-14:30 - Asia Champions League Cup
Urawa Red Diamonds vs Guangzhou Evergrande Taobao FC

1-0

2-0
Wed 2, Oct-13:30 - Australia FFA Cup
Central Coast Mariners FC vs Adelaide United

0-0

1-2
Wed 2, Oct-19:00 - Bahrain Premier League
Manama Club vs Al Hala

1-1

1-1
Wed 2, Oct-21:30 - Bahrain Premier League
Al-Muharraq vs Al-Shabbab

4-2

5-3
Wed 2, Oct-19:59 - Bosnia Cup
FK Zeljeznicar Sarajevo vs Mladost Doboj Kakanj

2-0

6-1
Wed 2, Oct-20:30 - Bosnia Cup
NK Siroki Brijeg vs FK Sarajevo

1-1

3-2
Wed 2, Oct-17:30 - Bosnia Cup
Zrinjski Mostar vs Sloboda Tuzla

2-0

2-0
Wed 2, Oct-17:30 - Bosnia Cup
Olimpik Sarajevo vs NK TOSK Tesanj

2-0

3-0
Wed 2, Oct-17:30 - Bosnia Cup
Rudar Prijedor vs Rudar Kakanj

0-0

0-0
Wed 2, Oct-17:30 - Bosnia Cup
FK Zvijezda 09 vs Borac Banja Luka

0-4

0-6
Wed 2, Oct-17:30 - Bosnia Cup
FK Tuzla City vs FK Velez Mostar

0-0

1-0
Wed 2, Oct-17:30 - Bosnia Cup
Ljubic Prnjavor vs GOSK Gabela

0-1

0-2
Wed 2, Oct-02:15 - Brasileiro Serie B
Vila Nova (GO) vs Criciuma SC

0-0

1-1
Wed 2, Oct-22:00 - Brazil Carioca 2
America-RJ vs Bonsucesso

0-1

1-1
Wed 2, Oct-22:00 - Brazil Carioca 2
Friburguense (RJ) vs Goytacaz RJ

0-0

1-0
Wed 2, Oct-22:10 - Brazil National Football Tournament U20
Chapecoense Youth vs Santos Youth

1-1

3-4
Wed 2, Oct-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Vitoria Salvador Youth vs Sao Paulo Youth

1-1

3-2
Wed 2, Oct-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Internacional (RS) Youth vs Botafogo RJ Youth

2-2

2-2
Wed 2, Oct-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
America MG Youth vs Sport Club Recife Youth

0-1

0-1
Wed 2, Oct-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
CR Flamengo (RJ) Youth vs Atletico Paranaense Youth

1-1

3-1
Wed 2, Oct-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Coritiba Youth (PR) vs Bahia Youth

0-0

0-0
Wed 2, Oct-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Corinthians Youth vs Atletico Mineiro Youth (MG)

1-0

1-0
Wed 2, Oct-04:00 - Canadian Soccer League
Ukraine United vs Real Mississauga SC


5-2
Wed 2, Oct-22:30 - Club Friendly
Avai FC (SC) vs Fluminense SC

1-1

3-2
Wed 2, Oct-19:59 - Club Friendly
Barra Da Tijuca RJ U20 vs Audax Rio RJ U20

1-1

1-2
Wed 2, Oct-15:00 - Club Friendly
Halmstads(U21) vs Pogon Szczecin II

4-0

5-2
Wed 2, Oct-20:30 - Club Friendly
Rot Weiss Ahlen vs VfL Osnabruck

1-3

1-5
Wed 2, Oct-20:40 - Club Friendly
SV Heimstetten vs Wurzburger Kickers

0-2

1-4
Wed 2, Oct-21:00 - Club Friendly
Wattenscheid vs SV Lippstadt

0-0

0-1
Wed 2, Oct-21:00 - Club Friendly
Stuttgarter Kickers vs TSG Balingen

1-1

2-2
Wed 2, Oct-21:00 - Club Friendly
Drochtersen/Assel vs Eintracht Braunschweig

1-1

1-3
Wed 2, Oct-21:30 - Club Friendly
SC Victoria Hamburg vs FC Altona 93

1-1

3-3
Wed 2, Oct-00:30 - Colombia Copa Mustang
Envigado vs Deportiva Once Caldas

1-1

1-3
Wed 2, Oct-03:00 - Colombia Copa Mustang
Rionegro Aguilas vs Jaguares de Cordoba

2-0

3-0
Wed 2, Oct-05:00 - Colombia Copa Mustang
Dep.Independiente Medellin vs Deportivo Pasto

1-1

3-1
Wed 2, Oct-06:00 - CONCACAF League
CA Independiente La Chorrera vs Deportivo Saprissa

0-0

0-1
Wed 2, Oct-04:30 - Copa Libertadores
River Plate vs Boca Juniors

1-0

2-0
Wed 2, Oct-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Orijent Rijeka vs NK Dugopolje

2-2

3-2
Wed 2, Oct-19:00 - Croatia - 2. Division
Medjimurje vs HNK Sibenik

0-1

1-2
Wed 2, Oct-17:30 - Croatia - 2. Division
HNK Cibalia vs Rudes

2-0

2-1
Wed 2, Oct-17:30 - Croatia - 2. Division
Hrvatski Dragovoljac vs NK Dubrava Tim Kabel

0-2

0-4
Wed 2, Oct-17:30 - Croatia - 2. Division
NK Radnik Sesvete vs NK Croatia Zmijavci

2-0

4-1
Wed 2, Oct-17:30 - Croatia - 2. Division
NK Solin vs Kustosija

0-0

0-1
Wed 2, Oct-17:30 - Croatia - 2. Division
Dinamo Zagreb B vs Bijelo Brdo

1-0

2-1
Wed 2, Oct-18:00 - Croatia - 2. Division
NK Osijek B vs Hajduk Split B

0-0

0-0
Wed 2, Oct-19:00 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs Apollon Limassol FC

2-0

3-1
Wed 2, Oct-18:00 - Czech Republic Cup
Chlumec nad Cidlinou vs FC Bohemians 1905

1-0

2-1
Wed 2, Oct-20:30 - Denmark Cup
HIK vs Silkeborg IF

0-1

0-1
Wed 2, Oct-21:00 - Denmark - 1. Division
HB Koge vs Vejle

0-0

0-0
Wed 2, Oct-20:45 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
ASA Aarhus Women\'s vs Aarhus 1900 Women\'s

2-0

3-1
Wed 2, Oct-19:59 - Denmark Youth U21
Skjold(U21) vs Hillerod Fodbold(U21)

0-2

0-5
Wed 2, Oct-19:30 - Egypt Premier League
El Ismaily vs Al Masry

1-2

1-3
Wed 2, Oct-22:00 - Egypt Premier League
Al Ahly SC vs El Entag Al Harby

1-0

4-0
Wed 2, Oct-22:45 - England FA Trophy
Kidlington vs Thame United

0-1

1-2
Wed 2, Oct-22:45 - England Isthmian League Cup
Grays Athletic vs Waltham Abbey

1-0

3-1
Wed 2, Oct-17:00 - England Reserves Cup
Blackpool Reserve vs Morecambe Reserve

2-3

3-5
Wed 2, Oct-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cray Wanderers vs Bowers & Pitsea

3-0

3-1
Wed 2, Oct-22:45 - England Southern Premier League Cup
Highworth Town vs Swindon Supermarine

0-0

0-4
Wed 2, Oct-22:45 - England Southern Premier League Cup
Slimbridge AFC vs Yate Town

0-1

1-2
Wed 2, Oct-22:45 - England The Championship
Cardiff City vs Queens Park Rangers

2-0

3-0
Wed 2, Oct-22:45 - England The Championship
Charlton Athletic vs Swansea City

1-1

1-2
Wed 2, Oct-22:45 - England The Championship
Brentford vs Bristol City

0-0

1-1
Wed 2, Oct-22:45 - England The Championship
Barnsley vs Derby County

1-2

2-2
Wed 2, Oct-22:45 - England The Championship
Luton Town vs Millwall

0-0

1-1
Wed 2, Oct-20:30 - Estonia Esi Liiga B
Tabasalu Charma vs FC Nomme United

0-1

0-2
Wed 2, Oct-18:00 - Friendly Internationals
Paraguay Women\'s(U17) vs Uruguay Women\'s(U17)

0-1

0-1
Wed 2, Oct-16:00 - Friendly Internationals
Kenya(U20) vs Eritrea(U20)

0-0

1-0
Wed 2, Oct-16:00 - Friendly Internationals
Sudan(U20) vs Tanzania U20

0-2

1-2
Wed 2, Oct-19:59 - Georgia Primera Division
Dinamo Tbilisi vs FC Saburtalo Tbilisi

0-1

2-1
Wed 2, Oct-21:00 - German 3. Liga
MSV Duisburg vs SV Meppen

1-3

1-3
Wed 2, Oct-19:45 - Germany OberLiga
SV Kirchanschoring vs Turkspor Augsburg

2-0

2-2
Wed 2, Oct-21:30 - Germany OberLiga
Eilenburg vs FSV Wacker 90 Nordhausen Am

3-1

5-3
Wed 2, Oct-22:00 - Germany OberLiga
VfB Ginsheim vs FV Bad Vilbel

0-0

1-1
Wed 2, Oct-15:30 - Greece Cup
Ialysos vs Kerkyra

1-0

1-0
Wed 2, Oct-16:00 - Greece Cup
Aiolikos vs Korinthos


2-0
Wed 2, Oct-17:00 - Greece Cup
Aspropyrgos Enosis vs Pas Giannina

0-2

0-2
Wed 2, Oct-17:00 - Greece Cup
Aetos Orfani vs Apollon Larissas

0-1

0-1
Wed 2, Oct-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Guastatoya

0-0

1-0
Wed 2, Oct-22:30 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Antigua GFC

1-0

2-2
Wed 2, Oct-23:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs Siquinala FC

1-0

4-0
Wed 2, Oct-14:30 - HK Reserves League
Eastern Reserve vs Hong Kong Rangers Reserve

1-1

2-1
Wed 2, Oct-13:45 - India Shillong Super League
Shillong Lajong FC vs Rangdajied United

0-0

0-0
Wed 2, Oct-12:30 - Indonesia Liga 1
Persipura Jayapura vs TIRA Persikabo

1-0

3-0
Wed 2, Oct-15:30 - Indonesia Liga 1
Arema Malang vs PSM Makassar

0-0

2-0
Wed 2, Oct-12:30 - Indonesia Liga 2
PSCS Cilacap vs PSPS Pekanbaru

1-0

1-1
Wed 2, Oct-12:30 - Indonesia Liga 2
Perserang Serang vs Blitar United FC

1-0

2-1
Wed 2, Oct-12:30 - Indonesia Liga 2
Persibat Batang vs PSGC Ciamis

1-1

3-2
Wed 2, Oct-17:30 - Indonesia Liga 2
Persiraja Banda Aceh vs BaBel United

2-0

4-1
Wed 2, Oct-16:30 - Iraqi League
Zakho vs Al Kahrabaa

0-0

1-2
Wed 2, Oct-17:15 - Israel U19 League
Hapoel Acco(U19) vs Hapoel Asi Gilboa(U19)

2-0

7-0
Wed 2, Oct-17:00 - Italy Serie D
Savona vs Fezzanese

1-0

2-1
Wed 2, Oct-18:00 - Italy Serie D Cup
Biancavilla vs Marsala

1-2

1-3
Wed 2, Oct-22:30 - Italy Serie D Cup
Crema vs ASD Cavenago Fanfulla

0-0

1-0
Wed 2, Oct-17:00 - Italy Serie D Cup
Turris Neapolis vs AS Sorrento Calcio

0-1

1-1
Wed 2, Oct-16:00 - Kenya Premier League
Nzoia United vs Gor Mahia

0-2

0-2
Wed 2, Oct-14:00 - Korea FA Cup
Sangju Sangmu FC vs Daejeon Korail

0-0

1-1
Wed 2, Oct-14:30 - Korea FA Cup
Suwon Samsung Bluewings vs Hwaseong FC

0-0

1-0
Wed 2, Oct-14:30 - Korea League 1
Ulsan Hyundai FC vs Gangwon FC

0-0

2-0
Wed 2, Oct-14:00 - Korea League 2
Jeonnam Dragons vs Suwon FC

2-0

3-2
Wed 2, Oct-14:30 - Korea League 2
Bucheon FC 1995 vs Daejeon Citizen

1-2

1-3
Wed 2, Oct-14:30 - Korea League 2
FC Anyang vs Busan I\'Park

2-0

2-2
Wed 2, Oct-16:30 - Kosovo Super League
KF Feronikeli vs KF Llapi

0-1

1-2
Wed 2, Oct-16:30 - Kosovo Super League
KF Ferizaj vs Ballkani

1-2

1-2
Wed 2, Oct-16:30 - Kosovo Super League
Dukagjini vs KF Trepca \'89

1-0

1-0
Wed 2, Oct-19:30 - Lithuania - 1. Division
Suduva vs FK Palanga

1-0

5-0
Wed 2, Oct-19:00 - Lithuania - 2. Division
Atmosfera Mazeikiai vs Siauliai

1-1

1-3
Wed 2, Oct-04:00 - Mexico Copa
Atlas vs Zacatepec

1-0

2-0
Wed 2, Oct-04:00 - Mexico Copa
Celaya FC vs CSyD Dorados de Sinaloa

1-1

1-2
Wed 2, Oct-06:00 - Mexico Copa
Puebla vs Monarcas Morelia

0-0

0-1
Wed 2, Oct-06:00 - Mexico Copa
Correcaminos UAT vs Chivas Guadalajara

0-0

0-2
Wed 2, Oct-16:00 - Moldova Division 2
Real Succes vs FC Iskra-Stal Ribnita

0-2

4-3
Wed 2, Oct-16:00 - Moldova Division 2
Dacia-Buiucani vs Victoria Bardar

2-1

3-1
Wed 2, Oct-16:30 - Montenegro Cup
FK Sutjeska Niksic vs Lovcen Cetinje

0-0

4-0
Wed 2, Oct-16:30 - Montenegro Cup
OFK Petrovac vs FK Drezga

1-0

2-0
Wed 2, Oct-16:30 - Montenegro Cup
FK Rudar Pljevlja vs FK Buducnost Podgorica

0-0

0-0
Wed 2, Oct-16:30 - Montenegro Cup
FK Grbalj Radanovici vs FK Iskra Danilovgrad

1-1

3-1
Wed 2, Oct-16:30 - Montenegro Cup
Bokelj Kotor vs OFK Titograd

0-1

1-2
Wed 2, Oct-16:30 - Montenegro Cup
FK Ibar Rozaje vs FK Zeta

0-0

0-0
Wed 2, Oct-16:30 - Montenegro Cup
FK Petnjica vs FK Podgorica


0-3
Wed 2, Oct-19:00 - Morocco Cup
Forces Armee Royales Rabat vs DHJ Difaa Hassani Jadidi

0-1

0-1
Wed 2, Oct-21:00 - Morocco Cup
Hassania Agadir vs ASS Association Sportive de Sale

0-0

1-0
Wed 2, Oct-23:00 - Morocco Super League
FUS Fath Union Sportive Rabat vs Renaissance Sportive de Berkane

1-1

1-1
Wed 2, Oct-22:30 - North and Central American Olympics Quali-Woman\\\'s
Dominican Republic women\'s vs Aruba Women\'s

1-0

2-0
Wed 2, Oct-22:45 - Northern Ireland Youth League
Cliftonville(U20) vs Ballymena United(U20)

2-1

3-2
Wed 2, Oct-17:00 - Olympic (Preliminaries) African-Woman\\\'s
Zambia Women\'s vs Botswana Women\'s

1-0

1-0
Wed 2, Oct-04:00 - Olympic (Preliminaries) Oceanian
Fiji(U23) vs New Zealand(U23)

0-4

1-6
Wed 2, Oct-07:30 - Olympic (Preliminaries) Oceanian
Vanuatu(U23) vs Solomon Islands(U23)

0-1

0-1
Wed 2, Oct-19:00 - Qatar League Division 2
Al Kharaitiyat SC vs Al-Shamal

3-0

3-1
Wed 2, Oct-19:00 - Qatar League Division 2
Al Markhiya vs Al Nasr FC(QAT)

1-0

3-1
Wed 2, Oct-19:00 - Qatar League Division 2
Lusail City vs Al Bidda SC

0-1

0-4
Wed 2, Oct-19:15 - Qatar League Division 2
Muaither SC vs Al Mesaimeer Club

1-0

2-4
Wed 2, Oct-12:00 - Russia Div 2 East
Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk vs Zenit Irkutsk

1-0

2-0
Wed 2, Oct-16:00 - Russia Div 2 East
FC Novosibirsk vs FC Chita

1-0

1-0
Wed 2, Oct-18:00 - Russia Futsal League
Tyumen Futsal vs Berkut Futsal

5-0

8-1
Wed 2, Oct-22:45 - Scottish Lowland Football League
East Stirlingshire vs Vale of Leithen

3-0

6-1
Wed 2, Oct-22:45 - Scottish Lowland Football League
BSC Glasgow vs East Kilbride

1-1

1-1
Wed 2, Oct-22:45 - Scottish Lowland Football League
Cumbernauld Colts vs Civil Service Strollers FC

0-0

0-2
Wed 2, Oct-13:00 - Serbia U19 League
OFK Beograd (U19) vs FK Vozdovac(U19)

0-0

0-0
Wed 2, Oct-13:00 - Serbia U19 League
Partizan Belgrade(U19) vs FK Internacional(U19)

2-4

3-4
Wed 2, Oct-15:00 - Serbia U19 League
Cukaricki(U19) vs FK Napredak Krusevac(U19)

0-1

0-1
Wed 2, Oct-15:00 - Serbia U19 League
FK Spartak Zdrepceva Krv (U19) vs Graficar Beograd(U19)

1-0

2-1
Wed 2, Oct-16:00 - Serbia U19 League
Vojvodina(U19) vs Radnicki Nis(U19)

1-0

2-0
Wed 2, Oct-17:30 - Slovakia Cup
Malzenice vs FK Senica

0-0

0-0
Wed 2, Oct-21:30 - South Africa Premier League
Black Leopards vs Mamelodi Sundowns

0-2

1-2
Wed 2, Oct-21:30 - South Africa Premier League
Maritzburg United vs Baroka FC

0-0

1-0
Wed 2, Oct-21:30 - South Africa Premier League
Polokwane City FC vs Stellenbosch FC

0-2

0-2
Wed 2, Oct-22:00 - Spanish Federacion Cup
Cultural de Durango vs CD Tropezon

0-0

2-0
Wed 2, Oct-19:59 - Spanish Federacion Cup
UD Poblense vs Teruel

0-1

2-1
Wed 2, Oct-21:30 - Spanish Federacion Cup
AE Prat vs Muleno CF

1-0

1-1
Wed 2, Oct-23:00 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs Real Oviedo

0-1

0-1
Wed 2, Oct-23:00 - Spanish Segunda Division
SD Ponferradina vs Las Palmas

0-1

0-2
Wed 2, Oct-21:00 - Spanish Segunda Division
Cadiz vs SD Huesca

0-0

1-0
Wed 2, Oct-21:00 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs CD Lugo

0-0

1-1
Wed 2, Oct-22:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Novelda vs UD Alzira

0-0

0-0
Wed 2, Oct-21:00 - Sudanese Premier League
Al-Hilal Omdurman vs Al-Hilal Kadougli

1-0

1-2
Wed 2, Oct-21:00 - Sudanese Premier League
Khartoum Al Watani vs Hay Al-Arab

1-0

3-0
Wed 2, Oct-16:00 - SVK U19 A League
MSK Zilina(U19) vs DAC Dunajska Streda(U19)

2-0

3-2
Wed 2, Oct-17:30 - Sweden Folksam U21 Superettan Sodra
GAIS(U21) vs Jonkopings Sodra IF(U21)

3-0

3-0
Wed 2, Oct-16:00 - Sweden U19
Hammarby U19 vs Malmo FF(U19)

5-2

8-2
Wed 2, Oct-14:45 - Thai League 1
Bangkok United FC vs Chiangmai FC

0-0

2-0
Wed 2, Oct-15:00 - Thai League 1
Port FC vs Chainat Hornbill FC

1-0

4-0
Wed 2, Oct-16:00 - Thai League 1
Samut Prakan City vs Muang Thong United

1-1

2-1
Wed 2, Oct-16:00 - Thai League 1
Nakhon Ratchasima vs Buriram United

1-2

2-3
Wed 2, Oct-16:00 - Thai League 1
Suphanburi FC vs PT Prachuap F.C.

1-0

1-1
Wed 2, Oct-17:00 - Thai League 1
Sukhothai FC vs Ratchaburi Mitr Phol

1-0

2-2
Wed 2, Oct-21:00 - Tunisia Division 1
Club Sportif Sfaxien vs US Tataouine

0-0

1-0
Wed 2, Oct-18:00 - Tunisia Division 1
Etoile du Sahel vs J.S. Kairouanaise

1-0

2-0
Wed 2, Oct-18:00 - Tunisia Division 1
US Ben Guerdane vs C. A. Bizertin

0-0

2-0
Wed 2, Oct-17:00 - UEFA European Womens Chamiponship Qual. Round
North Macedonia Women\'s vs Kazakhstan Women\'s

3-0

4-1
Wed 2, Oct-23:00 - UEFA Champions League
Zenit St.Petersburg vs SL Benfica

1-0

3-1
Wed 2, Oct-23:00 - UEFA Champions League
Liverpool vs Red Bull Salzburg

3-1

4-3
Wed 2, Oct-23:00 - UEFA Champions League
Lille OSC vs Chelsea FC

1-1

1-2
Wed 2, Oct-23:00 - UEFA Champions League
Valencia vs Ajax Amsterdam

0-2

0-3
Wed 2, Oct-23:00 - UEFA Champions League
Barcelona vs Inter Milan

0-1

2-1
Wed 2, Oct-23:00 - UEFA Champions League
RB Leipzig vs Lyonnais

0-1

0-2
Wed 2, Oct-20:55 - UEFA Champions League
Genk vs Napoli

0-0

0-0
Wed 2, Oct-20:55 - UEFA Champions League
Slavia Praha vs Borussia Dortmund

0-1

0-2
Wed 2, Oct-16:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Hungary Women\'s(U17) vs Bulgaria Women\'s(U17)

4-0

7-0
Wed 2, Oct-22:30 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Northern Ireland Women\'s(U19) vs Wales Women\'s(U19)

0-0

1-0
Wed 2, Oct-19:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Germany Women\'s(U19) vs Albania Women\'s(U19)

5-0

8-0
Wed 2, Oct-19:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Scotland Women\'s(U19) vs Bulgaria Women\'s(U19)

1-0

4-0
Wed 2, Oct-19:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Poland Women\'s(U19) vs Croatia Women\'s(U19)

0-0

2-0
Wed 2, Oct-19:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Belarus Women\'s(U19) vs Serbia Women\'s(U19)

0-2

1-4
Wed 2, Oct-13:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
England Women\'s(U19) vs Cyprus Women\'s(U19)

4-0

8-0
Wed 2, Oct-13:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Sweden Women\'s(U19) vs Armenia Women\'s(U19)

10-0

14-0
Wed 2, Oct-13:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Slovenia Women\'s(U19) vs Russia Women\'s(U19)

0-2

0-5
Wed 2, Oct-14:30 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Denmark Women\'s(U19) vs Kosovo Women\'s(U19)

4-0

8-0
Wed 2, Oct-17:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Norway Women\'s(U19) vs Moldova Women\'s(U19)

2-0

8-0
Wed 2, Oct-17:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Italy Women\'s(U19) vs Estonia Women\'s(U19)

2-0

5-0
Wed 2, Oct-21:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Netherlands Women\'s(U19) vs Montenegro Women\'s(U19)

3-0

9-0
Wed 2, Oct-17:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Portugal Women\'s(U19) vs Azerbaijan Women\'s(U19)

4-0

6-0
Wed 2, Oct-21:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Spain Women\'s(U19) vs Kazakhstan Women\'s(U19)

6-0

14-0
Wed 2, Oct-17:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Ukraine Women\'s(U19) vs Ireland Women\'s(U19)

0-1

0-2
Wed 2, Oct-17:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Turkey Women\'s(U19) vs Hungary Women\'s(U19)

0-2

0-2
Wed 2, Oct-21:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Iceland Women\'s(U19) vs Greece Women\'s(U19)

3-0

6-0
Wed 2, Oct-21:15 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Faroe Islands Women\'s(U19) vs Czech Republic Women\'s(U19)

0-3

0-5
Wed 2, Oct-17:30 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Bosnia and Herzegovina women\'s (U19) vs Belgium Women\'s(U19)

1-1

1-3
Wed 2, Oct-18:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Finland Women\'s(U19) vs Lithuania Women\'s(U19)

7-0

9-0
Wed 2, Oct-22:30 - UEFA Youth League U19
Bohemians(U19) vs PAOK Saloniki(U19)

1-1

1-1
Wed 2, Oct-19:00 - UEFA Youth League U19
Stade Rennais FC(U19) vs Brodarac(U19)

0-1

2-1
Wed 2, Oct-19:00 - UEFA Youth League U19
FC Viitorul Constanta(U19) vs Domzale(U19)

0-0

0-0
Wed 2, Oct-19:59 - UEFA Youth League U19
MTK Budapest FC (U19) vs Zrinjski Mostar(U19)

0-0

1-1
Wed 2, Oct-19:59 - UEFA Youth League U19
Slovan Bratislava(U19) vs Ludogorets Razgrad(U19)

0-0

1-0
Wed 2, Oct-19:59 - UEFA Youth League U19
IA Akranes(U19) vs Levadia Tallinn(U19)

1-0

4-0
Wed 2, Oct-15:00 - UEFA Youth League U19
Zenit St.Petersburg(U19) vs Benfica(U19)

0-3

1-7
Wed 2, Oct-15:00 - UEFA Youth League U19
Genk(U19) vs Napoli(U19)

0-0

3-1
Wed 2, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19
Slavia Praha(U19) vs Dortmund(U19)

0-0

1-0
Wed 2, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19
Lille U19 vs Chelsea(U19)

1-0

2-0
Wed 2, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19
Valencia(U19) vs Ajax Amsterdam U19

1-3

3-5
Wed 2, Oct-20:30 - UEFA Youth League U19
Sogndal(U19) vs Honka(U19)

2-1

3-1
Wed 2, Oct-20:30 - UEFA Youth League U19
Elfsborg(U19) vs Midtjylland(U19)

0-2

1-2
Wed 2, Oct-16:30 - UEFA Youth League U19
Shkendija Tirane(U19) vs FC Sheriff(U19)

1-2

1-2
Wed 2, Oct-17:00 - UEFA Youth League U19
RB Leipzig(U19) vs Lyonnais U19

1-1

1-3
Wed 2, Oct-17:00 - UEFA Youth League U19
FC Minsk(U19) vs Derby County(U19)

0-1

0-2
Wed 2, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19
FC Porto U19 vs Liepaja Metalurgs(U19)

1-0

4-2
Wed 2, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19
Barcelona U19 vs Inter Milan U19

0-1

0-3
Wed 2, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19
Liverpool U19 vs Red Bull Salzburg(U19)

1-1

4-2
Wed 2, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19
Dynamo Kyiv(U19) vs Shkendija(U19)

4-0

8-0
Wed 2, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19
APOEL Nicosia(U19) vs FK Gilan Gabala(U19)

0-1

1-1
Wed 2, Oct-21:00 - Uganda Super League
SC Villa vs Vipers SC

0-0

0-0
Wed 2, Oct-17:30 - Uganda Super League
Onduparaka FC vs Wakiso Giants

1-0

1-0
Wed 2, Oct-17:30 - Uganda Super League
Torro United vs Kampala City Council(KCCA)

0-0

1-0
Wed 2, Oct-19:00 - Ukraine Cup
Rukh Vynnyky vs FC Mariupol

0-0

0-1
Wed 2, Oct-03:30 - USL Championship
Loudoun United vs Pittsburgh Riverhounds SC

0-0

1-2
Wed 2, Oct-14:15 - Uzbekistan Division 1
Lokomotiv BFK vs Turon Nukus

0-1

2-1
Wed 2, Oct-15:00 - Uzbekistan Division 1
Bunyodkor II vs Rash-Milk

0-0

0-0
Wed 2, Oct-15:00 - Uzbekistan Division 1
Zaamin vs Ittifoq Navoiy

2-1

4-1
Wed 2, Oct-15:00 - Uzbekistan Division 1
Aral Nukus vs Yangiyer


0-3
Wed 2, Oct-15:00 - Uzbekistan Division 1
FK G\'ijduvon vs Zirabuloq

0-0

1-1
Wed 2, Oct-15:00 - Uzbekistan Division 1
FK Rubin(UZB) vs FK Chigatoy

0-0

0-0
Wed 2, Oct-17:00 - Uzbekistan Professional Football League
FK Andijan vs Termez Surkhon

2-1

2-1
Wed 2, Oct-23:00 - Venezuela Segunda Division
Fundacion AIFI vs Ciudad Vinotinto

2-0

2-0
Wed 2, Oct-23:00 - Venezuela Segunda Division
Dinamo Puerto La Cruz vs Chico de Guayana

0-2

2-2
Wed 2, Oct-23:30 - Venezuela Segunda Division
Union Local Andina(ULA) vs Hermanos Colmenares

0-0

1-1
Wed 2, Oct-23:30 - Venezuela Segunda Division
Real Frontera vs Titanes FC

1-1

1-3
Wed 2, Oct-00:00 - West African Football Union Cup
Guinea vs Benin

0-1

1-2
Wed 2, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Dynamos FC vs Yadah


1-1
Wed 2, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Caps United FC vs Triangle FC

0-0

2-1
Wed 2, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders FC vs Chicken Inn

0-0

2-0
Wed 2, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
FC Platinum vs Telone FC

0-0

0-0
Wed 2, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Chapungu United vs Hwange Colliery


1-0
Wed 2, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Ngezi Platinum Stars vs ZPC Kariba

1-0

1-0
Wed 2, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs vs Harare City

0-0

1-0
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.