Football Results for Wed 11, Sep 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Wed 11, Sep 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Wed 11, Sep-19:00 - Algeria Division 1
AS Ain Mlila vs MC Oran

0-0

2-1
Wed 11, Sep-13:00 - Algeria U21
AS Ain Mlila U21 vs MC Oran(U21)

0-1

0-1
Wed 11, Sep-19:00 - Algeria U21
ASO Chlef(U21) vs JS Kabylie(U21)

1-0

2-1
Wed 11, Sep-19:00 - Algeria U21
MC Alger(U21) vs USM Alger(U21)

0-0

0-2
Wed 11, Sep-02:10 - Argentina Cup
Colon vs Atletico Tucuman

0-0

1-1
Wed 11, Sep-04:15 - Argentina Torneo Federal A
Chaco For Ever vs Boca Unidos

1-1

2-2
Wed 11, Sep-01:45 - Brasileiro Serie B
CRB (AL) vs Brasil de Pelotas RS

2-0

3-1
Wed 11, Sep-04:00 - Brasileiro Serie B
America MG vs Criciuma SC

2-0

2-1
Wed 11, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Sao Paulo Youth vs EC Sao Bernardo Youth

1-0

3-1
Wed 11, Sep-17:00 - Brazil Carioca 2
Sao Goncalo EC RJ vs Itaborai RJ

3-0

5-3
Wed 11, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Olaria RJ vs Barra Da Tijuca RJ

1-0

5-0
Wed 11, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
America-RJ vs Friburguense (RJ)

0-0

1-0
Wed 11, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Audax Rio RJ vs Bonsucesso

0-0

1-0
Wed 11, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Goncalense/RJ vs Serra Macaense RJ

0-1

0-2
Wed 11, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Artsul RJ vs Serrano RJ

3-0

4-0
Wed 11, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Nova Cidade RJ vs Duque de Caxias

0-0

1-0
Wed 11, Sep-22:15 - Brazil Carioca 2
Sampaio Correa (RJ) vs Campos RJ

1-0

2-0
Wed 11, Sep-23:00 - Brazil Copa Verde
Goias vs Luverdense

1-0

4-2
Wed 11, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Vitoria Salvador Youth vs Coritiba Youth (PR)

0-1

1-2
Wed 11, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Internacional (RS) Youth vs Corinthians Youth

0-0

0-1
Wed 11, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
America MG Youth vs Cruzeiro Youth

1-0

1-1
Wed 11, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
CR Flamengo (RJ) Youth vs Atletico Mineiro Youth (MG)

1-0

2-0
Wed 11, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Gremio Youth vs Botafogo RJ Youth

2-0

3-0
Wed 11, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Chapecoense Youth vs Palmeiras Youth

2-0

2-1
Wed 11, Sep-18:00 - Brazil National Football Tournament U20
Vasco da Gama Youth vs Fluminense RJ Youth

0-1

2-1
Wed 11, Sep-23:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Corinthians Paulista SP Women\'s vs Juventus-SP Women\'s

1-0

4-0
Wed 11, Sep-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Palmeiras vs Fluminense (RJ)

1-0

3-0
Wed 11, Sep-11:35 - China Women\\\'s Super League
Wuhan Jianghan Women\'s vs HeNan Huishang Women\'s

1-0

3-0
Wed 11, Sep-12:00 - China Women\\\'s Super League
Dalian Aerbin Women\'s vs Changchun Masses Properties Women\'s

1-3

1-5
Wed 11, Sep-15:35 - China Women\\\'s Super League
Shanghai RCB Women\'s vs Beijing BeiKong Women\'s

0-0

0-0
Wed 11, Sep-15:35 - China Women\\\'s Super League
Guangdong Meizhou Huijun Women\'s vs Jiangsu Suning Women\'s

0-3

0-5
Wed 11, Sep-15:00 - Club Friendly
Chertanovo Moscow vs FK Spartaks Jurmala

2-1

4-2
Wed 11, Sep-17:00 - Club Friendly
Audax Rio RJ U20 vs Bonsucesso U20

0-0

2-0
Wed 11, Sep-22:30 - Club Friendly
Ferroviario CE vs Pacajus CE

1-0

1-0
Wed 11, Sep-22:30 - Club Friendly
Rio Verde GO(U20) vs Atletico Clube Goianiense(U20)

0-0

0-0
Wed 11, Sep-19:45 - Club Friendly
Olaria(U20) vs Barra Da Tijuca RJ U20

1-0

1-0
Wed 11, Sep-19:45 - Club Friendly
Artsul RJ U20 vs Serrano RJ(U20)

0-1

1-2
Wed 11, Sep-19:45 - Club Friendly
Sampaio Correa (RJ) U20 vs Campos RJ(U20)

1-0

1-1
Wed 11, Sep-22:45 - Club Friendly
Linfield FC vs East Belfast


5-1
Wed 11, Sep-22:45 - Club Friendly
Taunton Town vs Willand Rovers

0-1

2-2
Wed 11, Sep-22:45 - Club Friendly
Sholing FC vs Gosport Borough

3-0

5-1
Wed 11, Sep-22:45 - Club Friendly
Kidlington vs Didcot Town

0-0

1-2
Wed 11, Sep-22:45 - Club Friendly
Highworth Town vs Mangotsfield United

0-0

1-0
Wed 11, Sep-05:00 - Colombia Copa Premier
Boyaca Chico vs Real Cartagena

1-0

5-2
Wed 11, Sep-02:00 - CONCACAF Nations League
Haiti vs Curacao

1-1

1-1
Wed 11, Sep-02:00 - CONCACAF Nations League
Dominican Republic vs El Salvador

1-0

1-0
Wed 11, Sep-03:15 - CONCACAF Nations League
Cuba vs Canada

0-1

0-1
Wed 11, Sep-05:00 - CONCACAF Nations League
Puerto Rico vs Guatemala

0-1

0-5
Wed 11, Sep-00:00 - CONCACAF Nations League
Montserrat vs Saint Lucia

1-0

1-1
Wed 11, Sep-06:00 - Costa Rica Primera Division
Herediano vs Universidad de Costa Rica

0-0

0-0
Wed 11, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Osijek B vs Kustosija

1-0

2-0
Wed 11, Sep-14:00 - Czech Republic U19 League
Opava (U19) vs SK Sigma Olomouc(U19)

1-2

2-3
Wed 11, Sep-22:00 - Denmark Cup
Fremad Amager vs Lyngby

0-0

1-1
Wed 11, Sep-19:15 - Denmark Cup
Norresundby vs Aalborg BK

0-3

0-8
Wed 11, Sep-19:15 - Denmark Cup
Marstal Rise vs Aarhus AGF

1-0

2-2
Wed 11, Sep-20:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Herlufsholm GF Women\'s vs Boldklubben AF 1893 Women\'s

3-1

3-3
Wed 11, Sep-22:30 - England FA Cup
Sunderland RCA vs Dunston UTS

0-4

0-5
Wed 11, Sep-22:45 - England FA Cup
Northwich Victoria FC vs Lancaster City

0-0

1-2
Wed 11, Sep-22:45 - England FA Cup
Lewes vs Leatherhead

1-2

2-2
Wed 11, Sep-22:45 - England FA Cup
Biggleswade Town vs St Neots Town

1-0

2-0
Wed 11, Sep-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Rochdale vs Manchester City U21

0-1

0-2
Wed 11, Sep-19:59 - Estonia Cup
Kohtla-Jarve JK Jarve II vs JK Tallinna Kalev III

0-0

0-0
Wed 11, Sep-04:00 - Friendly Internationals
USA vs Uruguay

0-0

1-1
Wed 11, Sep-04:00 - Friendly Internationals
Ecuador vs Bolivia

0-0

3-0
Wed 11, Sep-04:10 - Friendly Internationals
Colombia vs Venezuela

0-0

0-0
Wed 11, Sep-05:30 - Friendly Internationals
Honduras vs Chile

0-1

2-1
Wed 11, Sep-06:00 - Friendly Internationals
Argentina vs Mexico

4-0

4-0
Wed 11, Sep-07:00 - Friendly Internationals
Brazil vs Peru

0-0

0-1
Wed 11, Sep-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
SV Babelsberg 03 vs Wacker Nordhausen

0-1

2-2
Wed 11, Sep-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Germania Halberstadt vs Chemie Leipzig

3-0

3-3
Wed 11, Sep-21:30 - Germany - Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt vs HSC Hannover

1-0

3-1
Wed 11, Sep-21:00 - Germany OberLiga
FC Ingolstadt 04 Am vs SSV Jahn Regensburg II

2-0

6-0
Wed 11, Sep-15:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Kelen SC Women\'s vs MTK Hungaria Women\'s

0-3

0-8
Wed 11, Sep-17:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Ferencvarosi TC Women\'s vs Gyori Dozsa Woman\'s

0-0

2-0
Wed 11, Sep-18:30 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Astra Hungary Women\'s vs Viktoria FC Szombathely Women\'s

0-3

0-3
Wed 11, Sep-21:15 - Iceland Ladies Premier League
IBV Vestmannaeyjar Women\'s vs HK Vikingur Women\'s

0-0

3-1
Wed 11, Sep-21:30 - Iceland U19 League
IA Kari(U19) vs Fjolnir(U19)

2-0

2-2
Wed 11, Sep-22:00 - Iceland U19 League
Leiknir KB(U19) vs Valur Reykjavik(U19)

1-2

1-2
Wed 11, Sep-23:05 - Iceland U19 League
Throttur Reykjavik U19 vs Fram Ulfarnir(U19)

3-0

3-2
Wed 11, Sep-13:00 - India Calcutta Premier Division
NBP Rainbow AC vs George Telegraph FC

0-2

0-3
Wed 11, Sep-14:00 - India Shillong Super League
Nongrim Hills vs Langsning SC

0-1

1-1
Wed 11, Sep-12:30 - Indonesia Liga 1
PSM Makassar vs PSIS Semarang

0-0

0-1
Wed 11, Sep-12:30 - Indonesia Liga 1
Perseru Badak Lampung vs Persela Lamongan

0-1

1-1
Wed 11, Sep-15:30 - Indonesia Liga 1
Persipura Jayapura vs Persija Jakarta

0-0

2-0
Wed 11, Sep-10:15 - Indonesia Liga 2
PSBS Biak Numfor vs Persik Kediri

0-0

0-0
Wed 11, Sep-17:00 - Italy Serie D
ACD Campodarsego vs Rovigo Calcio

0-0

0-0
Wed 11, Sep-17:00 - Italy Serie D
Scanzorosciate vs Tritium

0-0

1-1
Wed 11, Sep-17:00 - Italy Serie D
Bustese vs US Caratese

0-0

0-1
Wed 11, Sep-17:00 - Italy Serie D
Adriese vs Este

0-0

1-0
Wed 11, Sep-17:00 - Italy Serie D
Inveruno vs Castellanzese

0-0

2-0
Wed 11, Sep-17:00 - Italy Serie D
Levico Terme vs Nibionnoggiono

0-1

0-3
Wed 11, Sep-17:00 - Italy Serie D
Caravaggio vs AC Legnano

0-2

0-2
Wed 11, Sep-17:00 - Italy Serie D
GSD Ambrosiana vs Vigasio

0-0

2-0
Wed 11, Sep-17:00 - Italy Serie D
Chions vs AC Mestre

1-0

2-2
Wed 11, Sep-17:00 - Italy Serie D
Luparense vs San Luigi

1-1

1-1
Wed 11, Sep-22:00 - Italy Serie D
Ponte San Pietro vs Virtus Bergamo

0-1

1-1
Wed 11, Sep-22:30 - Italy Serie D
Pro Sesto vs ASD Brusaporto

2-1

3-1
Wed 11, Sep-22:30 - Italy Serie D
US Seregno vs Arconatese

2-0

2-0
Wed 11, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup
Audace Cerignola vs FBC Gravina

2-0

3-1
Wed 11, Sep-18:00 - Italy Serie D Cup
Palermo vs Biancavilla

0-1

1-1
Wed 11, Sep-05:00 - Latin America Beach Soccer Championship
Trinidad & Tobago Beach Soccer vs El Salvador Beach Soccer


0-5
Wed 11, Sep-06:15 - Latin America Beach Soccer Championship
Bahamas Beach Soccer vs Uruguay Beach Soccer


4-2
Wed 11, Sep-07:30 - Latin America Beach Soccer Championship
China Beach Soccer vs Denmark Beach Soccer


1-2
Wed 11, Sep-23:00 - Northern Ireland Women\\\'s Premiership
Glentoran Belfast United Women\'s vs Crusaders Newtownabbey Strikers Women\'s

0-2

1-2
Wed 11, Sep-23:00 - Northern Ireland Women\\\'s Premiership
Linfield FC Women\'s vs Cliftonville Women\'s

1-0

5-0
Wed 11, Sep-22:45 - Northern Ireland Youth League
Linfield FC(U20) vs Cliftonville(U20)

0-0

0-1
Wed 11, Sep-19:00 - Norway 2 Division B
Sotra SK vs Elverum

0-1

1-1
Wed 11, Sep-21:00 - Norway 3. Divisjon
Stabaek B vs Lorenskog

1-3

1-4
Wed 11, Sep-16:00 - Norwegian Junior U19
Molde(U19) vs Bodo Glimt U19

3-0

5-1
Wed 11, Sep-16:30 - Norwegian Junior U19
Sandefjord U19 vs Kristiansund BK(U19)

2-2

2-4
Wed 11, Sep-18:00 - Norwegian Junior U19
Viking U19 vs Stromsgodset U19

1-0

2-1
Wed 11, Sep-19:00 - Norwegian Junior U19
Brann(U19) vs Lillestrom(U19)

2-2

4-2
Wed 11, Sep-19:59 - Norwegian Junior U19
Start Kristiansand (U19) vs Valerenga(U19)

0-2

1-2
Wed 11, Sep-00:30 - Paraguayan Cup
2 de Mayo vs Guairena

0-1

1-1
Wed 11, Sep-02:45 - Paraguayan Cup
Sportivo Luqueno vs FC Nacional Asuncion

1-0

2-0
Wed 11, Sep-12:00 - Philippines UFL Division 1
Philippines Air Force vs Global Makati

1-0

4-1
Wed 11, Sep-18:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Escola Varsovia Warszawa Youth vs Gornik Zabrze Youth


2-3
Wed 11, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Korona II Kielce vs Podlasie Biala Podlaska

3-0

6-2
Wed 11, Sep-19:59 - Poland - 4. Liga
ROW 1964 Rybnik vs BTP Stal Brzeg

2-0

2-0
Wed 11, Sep-18:00 - Poland Woman\\\'s League
Czarni Sosnowiec Women\'s vs Gornik Leczna Women\'s

1-2

1-2
Wed 11, Sep-22:00 - Premier League International Cup
West Ham United U23 vs Valencia CF Mestalla

1-0

1-0
Wed 11, Sep-17:30 - Romania Cup
Scolar Resita vs ASU Politehnica Timisoara

1-0

1-0
Wed 11, Sep-17:30 - Romania Cup
Tunari vs FC Metaloglobus Bucuresti

0-0

0-2
Wed 11, Sep-17:30 - Romania Cup
Sportul Snagov vs Petrolul Ploiesti

0-0

0-1
Wed 11, Sep-17:30 - Romania Cup
Sanmartin vs Universitaea Cluj

1-1

1-2
Wed 11, Sep-17:30 - Romania Cup
Industria Galda vs Avantul Reghin

2-1

4-3
Wed 11, Sep-17:30 - Romania Cup
ACS Olimpic Cetate Rasnov vs Csikszereda Miercurea

0-0

0-0
Wed 11, Sep-17:30 - Romania Cup
Metalul Buzau vs CSM Focsani

0-0

0-0
Wed 11, Sep-17:30 - Romania Cup
ACS Flacara Horezu vs FC Arges Pitesti

1-0

2-1
Wed 11, Sep-17:30 - Romania Cup
Faurei vs Farul Constanta

1-1

2-1
Wed 11, Sep-17:30 - Romania Cup
CSA Steaua Bucureti vs Concordia Chiajna

0-0

1-1
Wed 11, Sep-18:00 - Romania Cup
FC Rapid Bucuresti vs Dunarea Calarasi

2-0

3-0
Wed 11, Sep-16:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
FC Chelyabinsk vs Akron Togliatti

1-0

1-0
Wed 11, Sep-17:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
FC Lada Togliatti vs NoSta Novotroitsk

0-2

0-3
Wed 11, Sep-17:30 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Zenit Izhevsk vs FK Ural-2

1-0

1-0
Wed 11, Sep-18:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
FC Tyumen vs Ufa B

2-1

2-2
Wed 11, Sep-19:30 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
KamAZ vs Zvezda Perm

1-0

1-0
Wed 11, Sep-20:05 - Saudi Arabia Division 1
Al-Tai vs Al Mojzel

0-0

3-0
Wed 11, Sep-20:10 - Saudi Arabia Division 1
Al-Ansar vs Jeddah

2-0

3-0
Wed 11, Sep-19:30 - Saudi Arabia Division 1
Al Khaleej Club vs Al-Nojoom

1-0

2-1
Wed 11, Sep-19:40 - Saudi Arabia Division 1
Al-Shoalah vs Al-Thuqbah

0-0

1-1
Wed 11, Sep-19:50 - Saudi Arabia Division 1
Najran vs Ohod Medina

0-0

0-1
Wed 11, Sep-19:55 - Saudi Arabia Division 1
Al-Taqdom vs Al Bukayriyah

0-2

0-4
Wed 11, Sep-22:45 - Scottish Highland Football League
Keith vs Nairn County

1-1

1-1
Wed 11, Sep-22:45 - Scottish Highland Football League
Lossiemouth FC vs Fraserburgh

0-1

0-3
Wed 11, Sep-22:45 - Scottish Highland Football League
Brora Rangers vs Rothes

0-1

2-1
Wed 11, Sep-22:45 - Scottish Highland Football League
Deveronvale vs Buckie Thistle FC

0-1

0-1
Wed 11, Sep-22:45 - Scottish Highland Football League
Fort William vs Clachnacuddin

0-0

1-0
Wed 11, Sep-22:45 - Scottish Highland Football League
Turriff United vs Formartine United

0-1

0-1
Wed 11, Sep-22:45 - Scottish Highland Football League
Strathspey Thistle vs Huntly

1-1

1-1
Wed 11, Sep-23:00 - Scottish Highland Football League
Forres Mechanics vs Wick Academy FC

1-0

2-2
Wed 11, Sep-18:00 - Slovakia Cup
1. FC Tatran Presov vs FK Poprad

0-1

0-2
Wed 11, Sep-18:00 - Slovakia Cup
MFK Vranov nad Topou vs Partizan Bardejov

0-0

1-1
Wed 11, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Dunajska Luzna vs Lokomotiva Devinska Nova Ves

5-0

7-0
Wed 11, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Tatran Krasno nad Kysucou vs Spartak Trnava

0-3

0-4
Wed 11, Sep-18:00 - Slovakia Cup
FK Kolarovo vs Marcelova

0-0

0-0
Wed 11, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Sarisske Michalany vs FK Kosice

0-1

0-2
Wed 11, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Bela vs SKF Sered

0-4

0-10
Wed 11, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Spisske Podhradie vs FK Zeleziarne Podbrezova

1-0

1-0
Wed 11, Sep-18:00 - Slovakia Cup
FK Kechnec vs Mladost Kalsa

0-0

1-1
Wed 11, Sep-18:00 - Slovakia Cup
TJ Druzstevnik Besenov vs Slovan Levice

1-0

2-0
Wed 11, Sep-18:00 - Slovakia Cup
TJ Druzstevnik Jacovce vs MFK Aleksince

1-0

2-0
Wed 11, Sep-18:00 - Slovakia Cup
TJ SV And Kysucou vs FK Puchov

0-0

0-0
Wed 11, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Druzstevnik Radimov vs TJ Slavoj Boleraz

0-0

1-0
Wed 11, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Agrifop Stakcin vs Spartak Medzilaborce

2-2

2-5
Wed 11, Sep-18:30 - Slovakia Cup
FC Pata vs FC Artmedia Petrzalka

1-1

1-2
Wed 11, Sep-18:30 - Slovakia Cup
Horna Krupa vs MFK Skalica

0-0

2-4
Wed 11, Sep-18:30 - Slovakia Cup
Strecno vs Dukla Banska Bystrica

0-5

1-10
Wed 11, Sep-17:30 - Slovenia Cup
Tolmin vs NK Celje

0-2

0-6
Wed 11, Sep-17:30 - Slovenia Cup
NK Radomlje vs ND Gorica

2-2

2-2
Wed 11, Sep-19:59 - Slovenia Cup
NK Nafta vs NK Krsko

1-0

2-0
Wed 11, Sep-20:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs AD Siete Villas

1-1

1-1
Wed 11, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Barreda Balompie vs U.M. Escobedo


1-1
Wed 11, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Cayon vs Bezana


1-1
Wed 11, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Racing Santander B vs UC Cartes

1-0

2-0
Wed 11, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs CD Tropezon

3-1

3-1
Wed 11, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Atletico Albericia vs Solares Medio Cudeyo

0-1

1-1
Wed 11, Sep-22:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Gimnastica Torrelavega vs CD Guarnizo

2-0

2-1
Wed 11, Sep-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Ribamontan Al Mar CF vs Selaya FC

0-0

1-0
Wed 11, Sep-23:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs CF Vimenor

2-0

3-0
Wed 11, Sep-23:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Barquereno vs SD Laredo

0-1

0-2
Wed 11, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs Terrassa

1-0

2-0
Wed 11, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UA Horta vs CF Peralada

3-0

4-2
Wed 11, Sep-14:15 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Sants vs CE Manresa

0-0

1-0
Wed 11, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs CF Igualada

0-1

2-1
Wed 11, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Cerdanyola del Valles vs L\'Hospitalet

0-1

0-1
Wed 11, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Santfeliuenc FC vs San Cristobal

0-1

1-1
Wed 11, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Reus Deportiu vs Pobla De Mafumet CF


0-3
Wed 11, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs Sant Andreu

1-2

2-2
Wed 11, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Vilassar de Mar vs CE Banyoles

2-0

3-0
Wed 11, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs CE Europa

0-0

0-0
Wed 11, Sep-20:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Burgos vs CD Mirandes B

2-1

2-2
Wed 11, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CyDL Jupiter Leones vs Zamora CF

0-1

1-2
Wed 11, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Becerril vs Numancia B

0-2

1-4
Wed 11, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs La Baneza

1-1

2-3
Wed 11, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs Real Avila CF

2-1

4-2
Wed 11, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs CD Beroil Bupolsa(Tino)

0-0

0-0
Wed 11, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Burgos Promesas vs CD La Virgen Del Camino

1-0

3-1
Wed 11, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Salmantino II vs UD Santa Marta

1-0

2-0
Wed 11, Sep-22:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs CD Cristo Atletico

2-0

2-0
Wed 11, Sep-22:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Gimnastica Segoviana vs CD La Granja


4-0
Wed 11, Sep-21:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Vevey Sports 05 vs Young Boys(U21)

0-0

2-1
Wed 11, Sep-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
US Terre Sainte vs Lausanne Sports(U21)


2-5
Wed 11, Sep-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Thalwil vs SV Hongg

0-1

0-4
Wed 11, Sep-14:00 - Turkey Cup
Agri 1970 Spor vs Artvin Hopaspor

1-0

2-2
Wed 11, Sep-15:30 - Turkey Cup
Batman Petrolspor vs Mardin BB

1-1

1-3
Wed 11, Sep-15:30 - Turkey Cup
Cizrespor vs Diyarbak?rspor

0-0

1-1
Wed 11, Sep-15:30 - Turkey Cup
Karakopru Belediyespor vs Siirt Il Ozle Idaresi Spor

0-1

1-2
Wed 11, Sep-15:30 - Turkey Cup
Gorelespor vs Yomraspor

1-0

3-0
Wed 11, Sep-15:30 - Turkey Cup
Yeilyurt Belediyespor vs Elazig Belediyespor

0-4

0-5
Wed 11, Sep-15:30 - Turkey Cup
Kelkit Belediye Hurriyet vs Ofspor

0-0

1-0
Wed 11, Sep-16:00 - Turkey Cup
Cankiri Blediye Spor vs Kastamonu Ozel Dare Khs

3-1

5-2
Wed 11, Sep-16:00 - Turkey Cup
Tokatspor vs Erbaaspor S

0-0

0-2
Wed 11, Sep-16:00 - Turkey Cup
Erzin Belediyespor vs Kilis Bld.Spor

1-0

3-1
Wed 11, Sep-16:00 - Turkey Cup
Nevsehirspor Genclik vs Osmaniyespor

0-0

0-1
Wed 11, Sep-16:00 - Turkey Cup
Cankaya FK vs Turk Metal Kirikkale

0-1

1-4
Wed 11, Sep-16:00 - Turkey Cup
Kozan Spor FK vs Payas BS 1975

0-2

0-3
Wed 11, Sep-16:00 - Turkey Cup
Yeni Altindag BS vs Yimpas Yozgatspor

0-1

1-2
Wed 11, Sep-16:30 - Turkey Cup
Vestel Manisaspor vs Turgutluspor

0-1

1-2
Wed 11, Sep-16:30 - Turkey Cup
Maltepespor vs Erokspor

1-2

1-3
Wed 11, Sep-16:30 - Turkey Cup
Tepecikspor vs Halide Edip Adivarspor

0-0

1-0
Wed 11, Sep-16:30 - Turkey Cup
Tavsanli Belediye T.L. vs Somaspor

0-1

0-1
Wed 11, Sep-16:30 - Turkey Cup
Duzcespor vs Darica Genclerbirligi

0-0

0-2
Wed 11, Sep-16:30 - Turkey Cup
Bayrampasaspor vs Bigaspor

1-1

4-1
Wed 11, Sep-16:30 - Turkey Cup
Silivrispor vs Yldrm Belediyesispor

0-0

0-0
Wed 11, Sep-16:30 - Turkey Cup
Sile Yildizspor vs Karacabey Birlikspor

1-0

1-1
Wed 11, Sep-19:30 - Turkey Cup
Tire 1922 Spor vs Nazillispor

1-1

2-2
Wed 11, Sep-19:59 - Turkey Cup
Fethiyespor vs Kizilcabolukspor

1-0

3-2
Wed 11, Sep-16:00 - UEFA Women\\\'s Cup
FK Ryazan VDV Women\'s vs Lyonnais Women\'s

0-5

0-9
Wed 11, Sep-20:45 - UEFA Women\\\'s Cup
Kopparbergs/Goeteborg Women\'s vs Bayern Munich Women\'s

0-0

1-2
Wed 11, Sep-21:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Pitea IF Women\'s vs Brondby Women\'s

0-1

0-1
Wed 11, Sep-21:10 - UEFA Women\\\'s Cup
FSK St Polten Spratzern Women\'s vs FC Twente Enschede Women\'s

0-3

2-4
Wed 11, Sep-18:00 - UEFA Women\\\'s Cup
FC Minsk Women\'s vs FC Zurich Frauen Women\'s

1-0

1-0
Wed 11, Sep-22:30 - UEFA Women\\\'s Cup
Juventus Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

0-1

0-2
Wed 11, Sep-22:45 - UEFA Women\\\'s Cup
Hibernian Women\'s vs Slavia Praha Women\'s

1-3

1-4
Wed 11, Sep-19:59 - UEFA Women\\\'s Cup
Vllaznia Shkoder Women\'s vs Fortuna Hjorring Women\'s

0-0

0-1
Wed 11, Sep-19:59 - UEFA Women\\\'s Cup
Chertanovo Moscow Women\'s vs Glasgow City Women\'s

0-1

0-1
Wed 11, Sep-19:59 - UEFA Women\\\'s Cup
KFF Mitrovica Women\'s vs Wolfsburg Women\'s

0-3

0-10
Wed 11, Sep-23:15 - UEFA Women\\\'s Cup
Breidablik Women\'s vs Sparta Praha Women\'s

1-2

3-2
Wed 11, Sep-17:00 - Uganda Super League
Bidco Bul Fc vs Busoga United

0-0

0-3
Wed 11, Sep-17:45 - Uganda Super League
Bright Stars vs Wakiso Giants

0-1

1-1
Wed 11, Sep-04:00 - USA USL League One
North Texas vs Richmond Kickers

2-0

4-0
Wed 11, Sep-06:40 - USL Championship
Reno 1868 vs Tacoma Defiance

5-0

5-0
Wed 11, Sep-15:15 - Uzbekistan Division 1
Neftchi Fargona vs Oktepa

1-0

3-0
Wed 11, Sep-15:30 - Uzbekistan Division 1
Sherdor Samarqand vs Iftixor Oltiariq

2-0

7-2
Wed 11, Sep-16:00 - Uzbekistan Division 1
Mashal Muborak vs Shortan Guzar

1-0

2-0
Wed 11, Sep-16:00 - Uzbekistan Division 1
Xorazm Urganch vs Istiklol Fergana

1-0

3-1
Wed 11, Sep-23:30 - Venezuela Primera Division
Estudiantes Merida FC vs Caracas FC

0-2

1-2
Wed 11, Sep-16:00 - Vietnam League
Ha Noi FC vs Megastar Nam Dinh

3-1

6-1
Wed 11, Sep-22:30 - Wales FAW Championship North
Buckley Town vs Llandudno F.C.

1-0

2-1
Wed 11, Sep-22:45 - Wales FAW Championship North
Gresford Athletic vs Llanfair United

1-0

2-0
Wed 11, Sep-23:00 - Wales FAW Championship North
Conwy Borough FC vs Prestatyn Town FC

0-3

0-7
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.