Football Results for Sun 16, Jun 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 16, Jun 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 16, Jun-23:00 - America Cup
Paraguay vs Qatar

1-0

2-2
Sun 16, Jun-02:00 - America Cup
Argentina vs Colombia

0-0

0-2
Sun 16, Jun-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Deportivo San Jorge Tucuman vs Alvarado Mar del Plata

0-0

0-0
Sun 16, Jun-11:10 - Australia Brisbane Capital League 1
Pine Hills vs Annerley FC

0-2

1-5
Sun 16, Jun-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Bayswater City vs Rockingham City

0-0

1-0
Sun 16, Jun-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Weston Workers Bears FC vs Adamstown Rosebuds FC

1-0

2-1
Sun 16, Jun-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Charlestown City Blues FC vs Edgeworth Eagles FC

0-0

1-0
Sun 16, Jun-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Valentine Phoenix vs Maitland FC

1-3

2-4
Sun 16, Jun-06:10 - Australia New South Wales Northern Premier League U20
Valentine Phoenix(U20) vs Maitland FC(U20)

0-1

0-4
Sun 16, Jun-06:40 - Australia New South Wales Northern Premier League U20
Weston Workers Bears(U20) vs Adamstown Rosebuds(U20)

1-3

1-3
Sun 16, Jun-06:40 - Australia New South Wales Northern Premier League U20
Charlestown City Blues FC(U20) vs Edgeworth Eagles FC(U20)

1-0

1-0
Sun 16, Jun-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Manly United vs Marconi Stallions

1-0

1-0
Sun 16, Jun-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Wollongong Wolves vs Sydney FC Youth

1-0

4-0
Sun 16, Jun-09:30 - Australia New South Wales Premier League
A.P.I.A. Leichhardt Tigers vs Sydney United

0-0

1-0
Sun 16, Jun-12:15 - Australia New South Wales Premier League
Sydney Olympic vs Hakoah Sydney City East

1-0

1-0
Sun 16, Jun-09:00 - Australia New South Wales Super League
Central Coast Mariners FC Am vs St George City

1-1

1-2
Sun 16, Jun-09:00 - Australia New South Wales Super League
North Shore Mariners vs Macarthur Rams

0-1

2-1
Sun 16, Jun-07:00 - Australia New South Wales U20
Manly United(U20) vs Marconi Stallions(U20)

0-0

3-1
Sun 16, Jun-07:00 - Australia New South Wales U20
Wollongong Wolves(U20) vs Sydney FC(U20)


1-2
Sun 16, Jun-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Blacktown Spartans Women\'s vs Macarthur Rams Women\'s

1-0

1-3
Sun 16, Jun-09:30 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
North Shore Mariners Women\'s vs Sydney Olympic Women\'s


1-3
Sun 16, Jun-12:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
NWS Koalas Women\'s vs Northern Tigers Women\'s

0-0

1-0
Sun 16, Jun-13:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Bankstown City Lions Women\'s vs Manly United Women\'s

2-0

2-1
Sun 16, Jun-10:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Sunshine Coast FC vs Gold Coast Knights

0-1

0-2
Sun 16, Jun-08:00 - Australia Queensland State League U20
Sunshine Coast FC(U20) vs Gold Coast Knights(U20)

0-0

3-1
Sun 16, Jun-09:45 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Western Pride Women\'s vs SWQ Thunder Women\'s

3-2

4-4
Sun 16, Jun-11:35 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Capalaba Women\'s vs Logan Lightning Women\'s

3-1

4-4
Sun 16, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
St Albans Saints vs Whittlesea Ranges FC

1-1

1-2
Sun 16, Jun-10:00 - Australia Victorian Premier League
South Melbourne vs Avondale FC

0-2

0-3
Sun 16, Jun-07:30 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
South Melbourne Women\'s vs Bayside United Women\'s

1-0

5-0
Sun 16, Jun-09:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Heidelberg Utd Women\'s vs Box Hill Women\'s

1-1

1-2
Sun 16, Jun-09:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Senior NTC Women\'s vs Southern United Women\'s


7-0
Sun 16, Jun-14:00 - Bangladesh League
Abahani Chittagong vs Arambagh KS

0-0

0-1
Sun 16, Jun-17:00 - Bangladesh League
Mohammedan Dhaka vs Sheikh Russel KC

1-2

2-4
Sun 16, Jun-19:59 - Belarus Premier League
Dinamo Minsk vs Energetik-BGU Minsk

2-1

6-1
Sun 16, Jun-21:45 - Belarus Premier League
Dinamo Brest vs FC Gomel

1-0

3-0
Sun 16, Jun-18:00 - Belarus Premier League
BATE Borisov vs Shakhter Soligorsk

0-0

3-1
Sun 16, Jun-22:00 - BRA CCD2
Juventus SC vs Fluminense SC

1-0

2-0
Sun 16, Jun-22:00 - BRA CCD2
Prospera Criciuma vs Guarani de Palhoca

1-0

1-0
Sun 16, Jun-17:00 - BRA CCD2
Camboriu SC vs Concordia SC

0-1

0-3
Sun 16, Jun-17:00 - BRA CCD2
Blumenau SC vs EC Internacional de Lages SC

0-1

1-3
Sun 16, Jun-19:45 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Campos RJ(U20) vs Barra Da Tijuca RJ U20

0-0

0-1
Sun 16, Jun-19:45 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Serrano RJ(U20) vs Serra Macaense RJ(U20)

0-1

1-1
Sun 16, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Americano(U20) vs Botafogo RJ U20

0-2

0-2
Sun 16, Jun-18:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Gaucho/RS vs Sapucaiense RS

0-0

1-0
Sun 16, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Santos Youth vs Corinthians Youth

1-1

1-1
Sun 16, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Jaguariuna SP(U23) vs XV Jau SP(U23)

0-1

0-1
Sun 16, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Francana SP(U23) vs Inter Bebedouro SP U23

0-1

2-1
Sun 16, Jun-17:20 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Gremio Saocarlense SP(U23) vs CA Taquaritinga SP(U23)

0-1

0-4
Sun 16, Jun-02:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Tupa SP(U23) vs Jose Bonifacio SP U23

0-1

1-2
Sun 16, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
America-RJ vs Angra Dos Reis RJ

2-1

3-1
Sun 16, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
Barcelona RJ vs Carapebus

0-2

0-3
Sun 16, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
Campos RJ vs Barra Da Tijuca RJ

0-0

2-0
Sun 16, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
Serrano RJ vs Serra Macaense RJ

0-1

0-1
Sun 16, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
Marica RJ vs Queimados RJ

3-1

3-1
Sun 16, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
Perolas Negras RJ vs Mageense RJ

0-0

0-0
Sun 16, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
Casimiro De Abreu RJ vs CEAC Araruama RJ

1-0

1-2
Sun 16, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
Juventus RJ vs Santa Cruz(RJ)

1-0

1-1
Sun 16, Jun-18:00 - Brazil Carioca 2
Itaborai Profute RJ vs 7 De Abril RJ

0-1

1-1
Sun 16, Jun-22:00 - Brazil Paranaense Division 2
Parana STC PR vs Nacional PR

1-0

7-1
Sun 16, Jun-22:00 - Brazil Paranaense Division 2
CE Uniao PR vs Rolandia PR

1-0

3-0
Sun 16, Jun-22:00 - Brazil Paranaense Division 2
Independiente FSJ vs Prudentopolis

2-0

2-0
Sun 16, Jun-22:00 - Brazil Paranaense Division 2
Apucarana PR vs Batel

1-1

3-4
Sun 16, Jun-01:00 - Canadian Premier League
Forge FC vs Valour

0-1

2-1
Sun 16, Jun-03:00 - Canadian Soccer League
FC Vorkuta vs Real Mississauga SC

1-0

7-0
Sun 16, Jun-05:00 - Chatham Cup
Nelson Suburbs vs Ferrymead Bays

5-1

11-1
Sun 16, Jun-06:00 - Chatham Cup
East Coast Bays vs Melville United

2-2

2-8
Sun 16, Jun-06:00 - Chatham Cup
North Wellington vs Western Suburbs

3-4

3-4
Sun 16, Jun-00:00 - Chile Tercera Division
San Antonio Unido vs San Marcos de Arica

0-2

0-4
Sun 16, Jun-23:30 - Chile Tercera Division
Lautaro de Buin vs Iberia

4-2

4-2
Sun 16, Jun-10:30 - China Reserves League
Hebei China Fortune Reserve vs Dalian Yifang Reserve

3-1

7-3
Sun 16, Jun-11:00 - China Reserves League
Guangzhou R&F Reserve vs Wuhan Guanggu Reserve

0-2

1-2
Sun 16, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Changchun YaTai vs Shaanxi Chang\'an Athletic FC

1-1

3-2
Sun 16, Jun-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Guangdong Southern Tigers vs Liaoning Whowin

1-1

1-1
Sun 16, Jun-15:35 - Chinese Super League
Shenzhen JiaZhaoye vs Tianjin Teda

0-0

0-0
Sun 16, Jun-15:35 - Chinese Super League
Jiangsu Suning FC vs Beijing Renhe

0-0

4-1
Sun 16, Jun-15:35 - Chinese Super League
Tianjin TianHai vs HeNan JianYe

1-0

1-1
Sun 16, Jun-19:30 - Club Friendly
Teuta Durres vs KF Laci

0-0

1-2
Sun 16, Jun-19:30 - Club Friendly
Dinamo Moscow vs Dravograd

4-0

11-0
Sun 16, Jun-04:00 - Club Friendly
Club Sport Emelec vs Barcelona SC(ECU)

0-0

1-1
Sun 16, Jun-20:15 - Club Friendly
Pague Menos CE(U20) vs Uniclinic Atletico Cearense CE(U20)

0-2

3-3
Sun 16, Jun-21:00 - Club Friendly
Sociedad Deportiva Aucas vs Liga Deportiva Universitaria

0-0

1-0
Sun 16, Jun-22:30 - Club Friendly
Caucaia vs Crato CE

1-0

2-0
Sun 16, Jun-22:30 - Club Friendly
Rio Branco CE(U20) vs Ceara(U20)

0-1

0-1
Sun 16, Jun-16:00 - Club Friendly
Wacker Burghausen vs FC Ingolstadt 04 Am

0-0

2-0
Sun 16, Jun-16:00 - Club Friendly
Kickers Offenbach U19 vs SV Elversberg(U19)

1-0

3-0
Sun 16, Jun-16:30 - Club Friendly
Goias Youth vs Anapolina GO Youth

3-1

3-2
Sun 16, Jun-17:00 - Club Friendly
Weinheim TSC 1862 vs MSV Duisburg

0-8

0-12
Sun 16, Jun-17:00 - Club Friendly
Minas Boca/MG Youth vs Coimbra/MG Youth

0-1

0-4
Sun 16, Jun-18:00 - Club Friendly
KV Zelzate vs KSC Lokeren

0-1

0-2
Sun 16, Jun-03:30 - Concacaf Gold Cup
Canada vs Martinique

1-0

4-0
Sun 16, Jun-06:00 - Concacaf Gold Cup
Mexico vs Cuba

4-0

7-0
Sun 16, Jun-23:30 - Ecuador Campeonato Serie B
Independiente Juniors vs Puerto Quito

0-1

2-1
Sun 16, Jun-01:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Manta FC vs Gualaceo SC

2-1

2-1
Sun 16, Jun-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B
CD Clan Juvenil vs Liga de Loja

0-0

0-3
Sun 16, Jun-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B
CDS Santa Rita vs Orense SC

1-0

1-1
Sun 16, Jun-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
IF Fuglafjordur vs HB Torshavn

0-3

1-5
Sun 16, Jun-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
TB/FCS/Royn vs B36 Torshavn

0-0

0-1
Sun 16, Jun-19:59 - FIFA Women\\\'s World Cup
USA Women\'s vs Chile women\'s

3-0

3-0
Sun 16, Jun-17:00 - FIFA Women\\\'s World Cup
Sweden Women\'s vs Thailand Women\'s

3-0

5-1
Sun 16, Jun-14:00 - Finland Women\\\'s Premier 2
PK-35 Vantaa Women\'s vs RoPS Rovaniemi Women\'s

5-0

9-0
Sun 16, Jun-15:00 - Finland Women\\\'s Premier 2
VIFK Vaasa Women\'s vs Ilves Tampere II Women\'s

3-0

3-1
Sun 16, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
FC Kiffen vs NJS Nurmijarvi

0-0

0-2
Sun 16, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
MP Mikkeli vs JaPS

1-1

2-2
Sun 16, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
FC Viikingit vs Vantaan Jalkapalloseura

1-0

4-0
Sun 16, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
JIPPO vs PEPO

1-1

2-1
Sun 16, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
EPS Espoo vs KaaPo Kaarina

0-0

0-2
Sun 16, Jun-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
Ilves Tampere II vs P-Iirot

3-0

8-0
Sun 16, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
FC Jazz Pori vs Tampere United

2-0

4-1
Sun 16, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
Kapylan Pallo vs Honka Akatemia

1-0

1-2
Sun 16, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
GrIFK vs FC Espoo

1-2

1-4
Sun 16, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
Oulun LS vs VPS J Akatemia

1-0

3-0
Sun 16, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
SJK Akatemia vs GBK Kokkola

1-1

2-1
Sun 16, Jun-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Jakobstads Bollklubb vs RoPS Rovaniemi B

0-0

0-2
Sun 16, Jun-18:30 - Finland Junior League
VJS Vantaa Youth vs KuPS Youth

0-0

1-1
Sun 16, Jun-19:30 - Finland Veikkausliga
KPV vs Inter Turku

1-1

1-3
Sun 16, Jun-19:30 - Finland Ykkonen
Jaro vs AC Kajaani

0-1

1-1
Sun 16, Jun-19:30 - Finland Ykkonen
TPV Tampere vs KTP Kotka

0-0

1-0
Sun 16, Jun-19:30 - Finland Ykkonen
Ekenas IF Fotboll vs AC Oulu

0-1

0-3
Sun 16, Jun-19:30 - Friendly Internationals
Senegal vs Nigeria

1-0

1-0
Sun 16, Jun-19:30 - Friendly Internationals
Slovenia Women\'s vs Montenegro Women\'s

1-0

5-0
Sun 16, Jun-19:30 - Friendly Internationals
Bolivia women\'s vs Puerto Rico Women\'s

0-1

2-1
Sun 16, Jun-09:30 - Friendly Internationals
Japan(U16) vs Mexico(U16)

4-0

5-0
Sun 16, Jun-20:30 - Friendly Internationals
Morocco vs Zambia

1-2

2-3
Sun 16, Jun-22:00 - Friendly Internationals
Algeria vs Mali

1-1

3-2
Sun 16, Jun-22:00 - Friendly Internationals
Tanzania vs Zimbabwe

0-0

1-1
Sun 16, Jun-21:00 - Friendly Internationals
Gambia Women\'s vs Guinea Bissau women\'s

1-0

1-1
Sun 16, Jun-23:00 - Friendly Internationals
Egypt vs Guinea

1-0

3-1
Sun 16, Jun-17:30 - Friendly Internationals
Hungary Women\'s vs Cyprus Women\'s

1-0

6-1
Sun 16, Jun-18:00 - Friendly Internationals
Russia Women\'s(U16) vs China Women\'s(U16)

1-0

2-0
Sun 16, Jun-19:00 - Friendly Internationals
North Macedonia Women\'s vs Albania Women\'s

0-2

1-3
Sun 16, Jun-19:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Merani Tbilisi vs FC Shevardeni

1-1

1-1
Sun 16, Jun-19:00 - Georgia Primera Division
Dinamo Tbilisi vs WIT Georgia Tbilisi

1-1

2-1
Sun 16, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Play Off
Dortmund(U17) vs Koln(U17)

1-2

2-3
Sun 16, Jun-16:00 - Germany OberLiga
SV Breinig vs Duren

2-1

2-2
Sun 16, Jun-16:00 - Germany OberLiga
VfL Hohenstein Ernstthal vs FC Anker Wismar

1-0

2-1
Sun 16, Jun-17:00 - Germany OberLiga
FC Viktoria Arnoldsweiler vs VfL Vichttal

3-0

9-2
Sun 16, Jun-17:00 - Germany OberLiga
Hurth vs Hennef 05

0-1

2-2
Sun 16, Jun-17:00 - Germany OberLiga
Siegburger SV 04 vs SSV Merten

1-0

2-0
Sun 16, Jun-17:00 - Germany OberLiga
Borussia Freialdenhoven vs Bergisch Gladbach 09

0-0

1-1
Sun 16, Jun-17:30 - Germany OberLiga
SV Deutz 05 vs SpVg Frechen 20

1-0

4-2
Sun 16, Jun-22:00 - Iceland Division 2
Kari Akranes vs Dalvik Reynir

2-2

2-3
Sun 16, Jun-20:15 - Iraqi League
Al Talaba vs Al-Naft

0-3

1-4
Sun 16, Jun-08:00 - Japan Football League
Verspah Oita vs Veertien Kuwana

0-1

1-3
Sun 16, Jun-08:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs Reinmeer Aomori F.C.

0-0

1-1
Sun 16, Jun-08:00 - Japan Football League
Matsue City FC vs Honda Lock SC

1-2

1-6
Sun 16, Jun-08:00 - Japan Football League
Suzuka Unlimited vs Ryutsu Keizai Dragons

0-1

1-1
Sun 16, Jun-08:00 - Japan Football League
Tegevajaro Miyazaki vs Nara Club

1-0

3-0
Sun 16, Jun-10:00 - Japan Football League
Imabari FC vs Tokyo Musashino City FC

0-0

0-0
Sun 16, Jun-09:00 - Japan Futsal League
Nagoya oceans Futsal vs Peace Does Machida Futsal

4-1

8-1
Sun 16, Jun-08:00 - Japan Women League Cup
IGA Kunoichi Women\'s vs Vegalta Sendai Women\'s

2-0

3-1
Sun 16, Jun-08:00 - Japan Women League Cup
Nittaidai Fields Yokohama Women\'s vs Albirex Niigata Women\'s

0-2

1-4
Sun 16, Jun-09:00 - Japan Women League Cup
Urawa Reds Women\'s vs INAC Kobe Leonessa Women\'s

0-1

0-2
Sun 16, Jun-06:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup
AS Harima ALBION Women\'s vs Cerezo Osaka Sakai Women\'s

0-0

0-2
Sun 16, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup
Yamato Sylphid Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s

2-0

2-1
Sun 16, Jun-08:30 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup
Setagaya Sfida Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s

0-2

0-2
Sun 16, Jun-09:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup
Bunnys Kyoto Women\'s vs Shizuoka Sangyo University Women\'s

0-2

1-2
Sun 16, Jun-12:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs V-Varen Nagasaki

0-2

2-2
Sun 16, Jun-13:00 - Japanese League Division 2
Avispa Fukuoka vs Kashiwa Reysol

1-0

1-1
Sun 16, Jun-08:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs Grulla Morioka

2-0

4-1
Sun 16, Jun-10:00 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs Cerezo Osaka(U23)

2-1

3-1
Sun 16, Jun-10:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Blaublitz Akita

1-0

1-0
Sun 16, Jun-12:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs ThespaKusatsu Gunma

0-0

0-1
Sun 16, Jun-13:00 - Japanese League Division 3
Giravanz Kitakyushu vs Fukushima United FC

1-0

2-0
Sun 16, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1
Maqtaaral vs Kyzylzhar Petropavlovsk

0-2

1-2
Sun 16, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1
Baykonur vs Kairat Academy

0-0

1-0
Sun 16, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1
Altay FK vs FC Akzhayik

2-0

2-0
Sun 16, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1
Akademiya Ontustik vs Astana B

2-0

3-1
Sun 16, Jun-17:30 - Kazakhstan Division 1
FK Kaspiy Aktau vs Aktobe Zhas

3-0

7-0
Sun 16, Jun-15:00 - Kazakhstan Super League
Taraz vs Irtysh Pavlodar

0-0

0-0
Sun 16, Jun-15:00 - Kazakhstan Super League
Okzhetpes vs FC Kairat Almaty

0-1

1-2
Sun 16, Jun-16:00 - Kazakhstan Super League
FC Zhetysu Taldykorgan vs Ordabasy

1-1

1-1
Sun 16, Jun-17:00 - Kazakhstan Super League
FC Shakhtyor Karagandy vs FK Atyrau

1-0

1-1
Sun 16, Jun-17:00 - Kazakhstan Super League
FC Astana vs Kaisar Kyzylorda

2-0

4-1
Sun 16, Jun-14:00 - Korea League 1
FC Seoul vs Suwon Samsung Bluewings

1-1

4-2
Sun 16, Jun-14:00 - Korea League 1
Sangju Sangmu FC vs Jeju United FC

4-1

4-2
Sun 16, Jun-14:00 - Korea League 2
Gwangju Football Club vs Bucheon FC 1995

0-0

4-1
Sun 16, Jun-18:00 - Latvia - 1. Division
FK Spartaks Jurmala vs BFC Daugavpils

0-0

3-0
Sun 16, Jun-17:00 - Latvia Cup
Karosta vs Madonas Kvarcs

4-0

8-1
Sun 16, Jun-18:00 - Latvia Cup
Super Nova vs Rezekne / BJSS

2-0

2-2
Sun 16, Jun-19:00 - Latvia Cup
FK Livani vs Kuldigas NSS/Nikers

2-0

5-1
Sun 16, Jun-14:00 - Lithuania - 2. Division
FK Trakai II vs DFK Dainava Alytus

2-0

2-3
Sun 16, Jun-17:00 - Lithuania - 2. Division
FC Pakruojis vs Hegelmann Litauen

0-2

1-5
Sun 16, Jun-18:00 - Lithuania - 2. Division
FK Jonava vs Vilniaus Vytis

1-0

1-0
Sun 16, Jun-18:00 - Lithuania - 2. Division
Atmosfera Mazeikiai vs BFA

2-3

2-7
Sun 16, Jun-19:30 - Moldova Division 2
FC Ungheni vs CS Sparta Chisinau


1-0
Sun 16, Jun-19:30 - Moldova Division 2
FC Floresti vs Speranta Drochia


3-0
Sun 16, Jun-19:30 - Moldova Division 2
FC Sireti vs FC Zaria Balti

0-2

1-4
Sun 16, Jun-21:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Milsami vs Dinamo-Auto

3-0

3-1
Sun 16, Jun-19:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe vs Zimbru Chisinau

1-0

2-0
Sun 16, Jun-13:00 - Myanmar National League
Yangon United vs Rakhine United

2-0

4-0
Sun 16, Jun-13:30 - Myanmar National League
Dagon FC vs Magway

1-0

3-0
Sun 16, Jun-19:59 - Norway 2 Division A
Bryne vs FK Vidar

2-0

2-1
Sun 16, Jun-19:59 - Norway 2 Division A
Kvik Halden vs FK Arendal

1-0

2-1
Sun 16, Jun-17:00 - Norway 2 Division A
Moss vs Brattvag

2-0

2-1
Sun 16, Jun-18:00 - Norway 2 Division A
Sola vs Byasen Toppfotball

0-0

1-0
Sun 16, Jun-18:00 - Norway 2 Division B
Baerum SK vs Mjolner

3-2

3-2
Sun 16, Jun-18:00 - Norway 2 Division B
Grorud IL vs Senja

1-1

2-1
Sun 16, Jun-19:00 - Norway 2 Division B
Alta vs Elverum

1-0

3-1
Sun 16, Jun-21:30 - Norway 3. Divisjon
Kongsvinger IL B vs Nybergsund IL Trysil

0-2

2-2
Sun 16, Jun-16:00 - Norway 3. Divisjon
Start Kristiansand B vs Brodd

0-0

1-1
Sun 16, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon
Harstad vs Gjellerasen IF

0-3

1-3
Sun 16, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon
Vestfossen vs Fana

1-1

1-1
Sun 16, Jun-17:30 - Norway 3. Divisjon
Bodo Glimt 2 vs Melbo

1-0

2-1
Sun 16, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon
Stord IL vs Brann B

0-2

5-2
Sun 16, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen
Sogndal vs Strommen

3-0

4-2
Sun 16, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen
Tromsdalen UIL vs Nest-Sotra

0-1

2-2
Sun 16, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen
Skeid Oslo vs KFUM Oslo

0-1

1-1
Sun 16, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen
Jerv vs Sandnes Ulf

0-0

0-0
Sun 16, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen
Notodden FK vs Sandefjord

0-1

0-2
Sun 16, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen
Ullensaker/Kisa IL vs Raufoss

1-1

5-1
Sun 16, Jun-17:00 - Norway Adeccoligaen
HamKam vs Aalesund FK

0-1

1-2
Sun 16, Jun-14:00 - Norwegian Junior U19
Ullern(U19) vs KFUM Oslo U19

0-2

0-5
Sun 16, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Molde vs Ranheim IL

1-0

2-0
Sun 16, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Lillestrom vs Viking

0-1

0-2
Sun 16, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Stromsgodset

0-0

2-0
Sun 16, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Mjondalen vs Kristiansund BK

1-0

1-1
Sun 16, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Sarpsborg 08 FF vs Odd Grenland

1-0

2-0
Sun 16, Jun-22:00 - Norwegian Tippeligaen
Rosenborg vs Valerenga

1-0

3-0
Sun 16, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
12 de Octubre vs Atyra FC

1-0

1-2
Sun 16, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
2 de Mayo vs Fulgencio Yegros

1-0

2-0
Sun 16, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Iteno vs Independiente F.B.C.

0-0

0-0
Sun 16, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
Deportivo Caaguazu vs Sportivo Trinidense

0-0

0-1
Sun 16, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
RI 3 Corrales vs Ovetense FC

0-1

0-1
Sun 16, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
General Caballero JLM vs Guairena

0-0

0-0
Sun 16, Jun-22:00 - Peru Segunda Division
Atletico Grau vs Comerciantes Unidos

2-0

3-1
Sun 16, Jun-22:15 - Peru Segunda Division
Juan Aurich vs Santa Rosa Pucallpa

1-0

1-0
Sun 16, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Benfica(U17) vs Spg C Braga(U17)

3-0

5-1
Sun 16, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Belenenses(U17) vs FC Porto(U17)

0-1

0-1
Sun 16, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Sporting Lisbon Sad(U17) vs Vitoria SC Guimaraes U17

3-1

6-2
Sun 16, Jun-02:15 - Serie C - Brazil
Sampaio Correa (MA) vs ABC Natal/RN

1-0

1-0
Sun 16, Jun-23:00 - Serie C - Brazil
Boa Esporte Clube vs Ypiranga(RS)

0-1

2-1
Sun 16, Jun-23:00 - Serie C - Brazil
Treze Campina Grande PB vs Confianca (SE)

0-3

1-3
Sun 16, Jun-00:00 - Serie C - Brazil
Paysandu (PA) vs Luverdense

0-0

0-0
Sun 16, Jun-03:00 - Serie D - Brazil
Salgueiros PE vs Fluminense de Feira BA

0-1

1-1
Sun 16, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Bragantino PA vs Uniclinic Atletico Cearense CE

0-0

3-0
Sun 16, Jun-22:30 - Serie D - Brazil
Boavista RJ vs Gremio Novorizontino

0-1

0-1
Sun 16, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Ituano (SP) vs Caldense(MG)

1-0

2-1
Sun 16, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA) vs Itabaiana(SE)

1-0

2-0
Sun 16, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
SER Caxias do Sul vs Avenida RS

0-0

0-0
Sun 16, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Hercilio Luz SC vs Brusque SC

0-0

0-0
Sun 16, Jun-00:00 - Serie D - Brazil
Ferroviaria SP vs Cianorte PR

0-0

0-0
Sun 16, Jun-13:30 - Singapore Premier League
Geylang United FC vs Balestier Khalsa FC

3-0

5-0
Sun 16, Jun-21:00 - Spanish Segunda Division
Albacete vs Mallorca

1-0

1-0
Sun 16, Jun-19:59 - Spanish Segunda Division B Play Off
Atletico Baleares vs UD Melilla

1-0

1-0
Sun 16, Jun-21:00 - Spanish Segunda Division B Play Off
Recreativo Huelva vs CD Mirandes

0-0

1-1
Sun 16, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
Marino Luanco vs UD Mutilvera

1-0

2-0
Sun 16, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Lealtad vs SD Formentera

2-0

3-0
Sun 16, Jun-20:30 - Spanish Tercera Division Play Off
SD Logrones vs Las Rozas

0-0

1-1
Sun 16, Jun-20:30 - Spanish Tercera Division Play Off
SD Tarazona vs CD El Palo

1-0

1-0
Sun 16, Jun-13:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Lorca Deportiva FC vs Union Viera

1-1

2-1
Sun 16, Jun-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Bergantinos CF vs Villarrubia CF

2-1

2-1
Sun 16, Jun-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Zamora CF vs Alcobendas Sport

0-0

0-0
Sun 16, Jun-13:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Portugalete vs CF Alondras

0-0

1-1
Sun 16, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Cadiz B vs Numancia B

0-0

0-0
Sun 16, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Mallorca B vs CD Utrera

1-0

2-1
Sun 16, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off
UD Socuellamos vs Mostoles

1-0

2-0
Sun 16, Jun-15:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Tamaraceite vs AE Prat

0-0

0-1
Sun 16, Jun-22:00 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Linares Deportivo vs Moralo CP

0-0

2-0
Sun 16, Jun-22:00 - Spanish Tercera Division Play Off
CF La Nucia vs Arandina

0-0

0-1
Sun 16, Jun-22:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Real Jaen CF vs Algeciras

0-1

0-2
Sun 16, Jun-19:59 - Spanish Youth Cup
Villarreal(U19) vs Real Madrid(U19)

0-0

1-0
Sun 16, Jun-13:00 - Spanish Youth Cup
Levante(U19) vs Atletico de Madrid(U19)

0-2

1-2
Sun 16, Jun-14:00 - Swden Women Division 2
Umea FC Women\'s vs Lidkopings FK Women\'s

3-0

3-0
Sun 16, Jun-15:00 - Swden Women Division 2
Kvarnsvedens IK Women\'s vs Moron BK Women\'s

1-0

1-1
Sun 16, Jun-16:00 - Swden Women Division 2
Brommapojkarna Women\'s vs Borgeby FK Wowen\'s

0-1

2-1
Sun 16, Jun-16:00 - Swden Women Division 2
Assi IF Women\'s vs AIK Solna Women\'s

0-1

1-1
Sun 16, Jun-18:00 - Swden Women Division 2
Hammarby Women\'s vs Asarums IF FK Women\'s

1-0

4-1
Sun 16, Jun-19:00 - Sweden Div 1 Norra
Vasalunds IF vs Akropolis IF

1-0

1-2
Sun 16, Jun-19:00 - Sweden Div 1 Sodra
IFK Varnamo vs Utsiktens BK

2-1

2-2
Sun 16, Jun-16:30 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Skiljebo SK vs FC Gute

0-0

1-2
Sun 16, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Pitea IF vs Friska Viljor FC

1-0

1-4
Sun 16, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Haninge vs Sodertalje

1-0

4-0
Sun 16, Jun-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Assyriska FF Sodertalje vs IFK Aspudden-Tellus

0-0

2-1
Sun 16, Jun-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Varmbols FC vs Arameisk-Syrianska IF

0-1

0-4
Sun 16, Jun-16:00 - Sweden Div 3
Melleruds IF vs Odsmals IK

2-0

5-2
Sun 16, Jun-18:00 - Sweden Div 3
IK Tord vs Skarblacka IF

0-1

0-2
Sun 16, Jun-19:30 - Sweden Superettan
Halmstads vs Mjallby AIF

2-0

2-0
Sun 16, Jun-15:30 - Sweden U19
Osters IF(U19) vs Mjallby AIF(U19)

1-0

2-1
Sun 16, Jun-16:00 - Sweden U19
Elfsborg(U19) vs Malmo FF(U19)

1-1

1-1
Sun 16, Jun-16:00 - Sweden U19
Angelholms FF(U19) vs Halmstads BK U19

0-1

0-3
Sun 16, Jun-15:00 - Thai League 1
Bangkok United FC vs Ratchaburi Mitr Phol

0-0

2-0
Sun 16, Jun-15:00 - Thai League 1
Chiangmai FC vs PTT Rayong FC

0-1

0-2
Sun 16, Jun-16:00 - Thai League 1
Chonburi FC vs Muang Thong United

1-0

2-0
Sun 16, Jun-16:00 - Thai League 1
Port FC vs Buriram United

0-1

1-3
Sun 16, Jun-15:00 - Thai League 2
Navy FC vs Nong Bua Pitchaya

1-0

1-0
Sun 16, Jun-15:00 - Thai League 2
Rayong FC vs Lampang FC

1-1

3-3
Sun 16, Jun-16:00 - Thai League 2
MOF Customs United vs JL Chiangmai United FC

0-0

0-0
Sun 16, Jun-16:00 - Thai League 2
Sisaket FC vs Air Force Central

1-0

3-0
Sun 16, Jun-20:30 - UEFA-EURO U21 Championship
Poland(U21) vs Belgium U21

1-1

3-2
Sun 16, Jun-23:00 - UEFA-EURO U21 Championship
Italy(U21) vs Spain(U21)

1-1

3-1
Sun 16, Jun-03:00 - USA National Premier Soccer League
Boston City FC vs New York Cosmos II

1-2

1-3
Sun 16, Jun-03:00 - USA National Premier Soccer League
Hartford City vs Kingston Stockade

0-1

1-1
Sun 16, Jun-03:30 - USA National Premier Soccer League
Atlanta SC vs Greenville

0-0

0-3
Sun 16, Jun-04:00 - USA National Premier Soccer League
Denton Diablos vs Laredo Heat

2-1

3-1
Sun 16, Jun-06:00 - USA National Premier Soccer League
Orange County FC vs ASC San Diego


0-2
Sun 16, Jun-06:00 - USA National Premier Soccer League
PDX FC vs FCM Portland

2-0

2-1
Sun 16, Jun-06:00 - USA National Premier Soccer League
FC Golden State vs Riverside Coras


7-0
Sun 16, Jun-02:00 - USA National Premier Soccer League
Electric City Shock vs Atlantic City


1-5
Sun 16, Jun-03:45 - USA National Women\\\'s Soccer League
North Carolina Courage Women\'s vs Portland Thorns FC Women\'s

0-1

1-1
Sun 16, Jun-04:30 - USA National Women\\\'s Soccer League
Houston Dash Women\'s vs Orlando Pride Women\'s

0-1

2-2
Sun 16, Jun-06:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Seattle Reign Women\'s vs Washington Spirit Women\'s

0-0

1-1
Sun 16, Jun-06:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Utah Royals Women\'s vs Sky Blue FC Women\'s

1-0

1-0
Sun 16, Jun-03:00 - USA USL League One
Richmond Kickers vs Chattanooga Red Wolves

0-0

0-2
Sun 16, Jun-03:00 - USA USL League One
Greenville Triumph vs Lansing Ignite

0-1

1-1
Sun 16, Jun-04:00 - USA USL League One
South Georgia Tormenta vs Orlando City B

0-0

2-0
Sun 16, Jun-04:00 - USA USL League One
Forward Madison vs FC Tucson

2-0

2-1
Sun 16, Jun-03:00 - USA USL League Two
Evergreen vs Cedar Stars Rush

0-3

3-3
Sun 16, Jun-03:00 - USA USL League Two
Tri Cities FC vs Wake FC


1-0
Sun 16, Jun-03:00 - USA USL League Two
Lakeland Tropics vs Weston

0-0

2-1
Sun 16, Jun-03:00 - USA USL League Two
Treasure Coast Tritons vs The Villages

0-0

0-0
Sun 16, Jun-04:00 - USA USL League Two
WSA Winnipeg vs Thunder Bay Chill

0-1

0-4
Sun 16, Jun-04:00 - USA USL League Two
AHFC Royals vs Texas United FC

0-0

3-1
Sun 16, Jun-04:30 - USA USL League Two
FA Euro New York vs Lehigh Valley United

1-2

4-3
Sun 16, Jun-23:00 - USA USL League Two
Seacoast Utd Phantoms vs AC Connecticut

3-1

4-3
Sun 16, Jun-23:00 - USA USL League Two
Park City Red Wolves vs Colorado Pride Switchbacks U23

2-1

3-3
Sun 16, Jun-02:00 - USA USL League Two
Dayton Dutch Lions vs Chicago FC United

0-2

1-2
Sun 16, Jun-02:00 - USA USL League Two
FC Boston Bolts vs Manhattan SC

1-0

3-0
Sun 16, Jun-03:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Cleveland Ambassadors Women\'s vs Motor City Women\'s

0-0

0-2
Sun 16, Jun-03:30 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Golden State Villa Women\'s vs Legends FC Women\'s

1-1

3-1
Sun 16, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Colorado Rapids Women\'s vs Utah Arrows Women\'s

0-1

2-1
Sun 16, Jun-06:20 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
FC Arizona Women\'s vs Albuquerque Sol Women\'s


2-2
Sun 16, Jun-22:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Pittsburgh Steel City Women\'s vs Buxmont Torch Women\'s

1-0

1-0
Sun 16, Jun-00:20 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Old Dominion Cesena Women\'s vs Philly Fever Women\'s

0-0

0-0
Sun 16, Jun-01:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Orlando Kicks Women\'s vs Team Boca Blast Women\'s


2-3
Sun 16, Jun-01:15 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Lady Demize Women\'s vs KC Courage Women\'s(U23)


1-2
Sun 16, Jun-02:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Mississippi Blues SC Women\'s vs Pensacola FC Women\'s


1-2
Sun 16, Jun-00:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
New Jersey Wildcats Women\'s vs Susa Women\'s

1-1

1-2
Sun 16, Jun-02:30 - USL Championship
Tampa Bay Rowdies vs Charleston Battery

1-0

1-1
Sun 16, Jun-03:00 - USL Championship
Ottawa Fury vs Memphis 901

0-0

0-0
Sun 16, Jun-03:00 - USL Championship
Charlotte Independence vs Birmingham Legion

1-1

4-1
Sun 16, Jun-03:30 - USL Championship
Atlanta United FC II vs Pittsburgh Riverhounds SC

0-3

0-5
Sun 16, Jun-03:30 - USL Championship
Loudoun United vs Indy Eleven

1-0

1-2
Sun 16, Jun-04:05 - USL Championship
Bethlehem Steel vs Saint Louis FC

3-0

3-1
Sun 16, Jun-04:35 - USL Championship
Tulsa Roughnecks vs El Paso Locomotive

0-1

0-2
Sun 16, Jun-04:35 - USL Championship
Rio Grande Valley FC Toros vs Colorado Springs Switchbacks FC

0-0

3-0
Sun 16, Jun-04:35 - USL Championship
Austin Bold vs Tacoma Defiance

0-1

1-1
Sun 16, Jun-05:05 - USL Championship
OKC Energy FC vs San Antonio FC

0-0

1-1
Sun 16, Jun-06:35 - USL Championship
Phoenix Rising FC vs Orange County SC

2-0

3-0
Sun 16, Jun-06:35 - USL Championship
Reno 1868 vs Los Angeles Galaxy II

2-2

4-2
Sun 16, Jun-06:35 - USL Championship
Las Vegas Lights FC vs New Mexico United

2-0

5-1
Sun 16, Jun-23:00 - USL Championship
New York Red Bulls B vs Louisville City FC

0-0

1-0
Sun 16, Jun-23:00 - USL Championship
Hartford Athletic vs Nashville SC

1-1

2-3
Sun 16, Jun-01:00 - USL Championship
North Carolina vs Swope Park Rangers

2-0

2-0
Sun 16, Jun-17:00 - Uzbekistan Professional Football League
FC Bunyodkor vs Nasaf Qarshi

1-1

1-1
Sun 16, Jun-17:00 - Uzbekistan Professional Football League
FK Andijan vs Metallurg Bekobod

1-0

1-1
Sun 16, Jun-18:30 - Uzbekistan Professional Football League
FC AGMK vs Navbahor Namangan

0-1

1-1
Sun 16, Jun-19:00 - Uzbekistan Professional Football League
Buxoro FK vs Pakhtakor Tashkent

0-1

0-5
Sun 16, Jun-23:30 - Venezuela Segunda Division
Gran Valencia FC vs Yaracuy FC

1-0

1-1
Sun 16, Jun-12:25 - Vietnam First Division
Hung Vuong An Giang vs Binh Phuoc

2-0

4-2
Sun 16, Jun-12:25 - Vietnam First Division
Dak Lak vs TTBD Phu Dong

2-1

2-1
Sun 16, Jun-13:00 - Vietnam First Division
SQC Binh Dinh vs Hong Linh Ha Tinh

0-0

0-3
Sun 16, Jun-13:00 - Vietnam First Division
XM Fico Tay Ninh vs Hue FC

0-0

3-0
Sun 16, Jun-14:00 - Vietnam First Division
XSKT Can Tho vs Dong Thap

2-1

2-2
Sun 16, Jun-14:00 - Vietnam First Division
Pho Hien vs Dong Tam Long An

0-1

1-1
Sun 16, Jun-14:00 - Vietnam League
Song Lam Nghe An vs Hoang Anh Gia Lai

0-0

3-0
Sun 16, Jun-14:00 - Vietnam League
Sanna Khanh Hoa vs The Cong

0-1

0-1
Sun 16, Jun-16:00 - Vietnam League
Than Quang Ninh vs XM Hai Phong FC

1-0

4-2
Sun 16, Jun-09:00 - Western Australia Womens Premier League
Northern Redbacks women\'s vs Fremantle City Women\'s

1-0

2-0
Sun 16, Jun-16:00 - Women Baltic Cup
Latvia Women\'s vs Lithuania Women\'s

2-0

2-0
Sun 16, Jun-15:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Kaupanger Women\'s vs Floya Women\'s

0-3

0-4
Sun 16, Jun-17:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Byasen Toppfotball Women\'s vs Snogg FK Women\'s

1-2

3-3
Sun 16, Jun-17:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Honefoss Women\'s vs Amazon Grimstad FK Women\'s

1-1

1-3
Sun 16, Jun-19:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Grei Women\'s vs Grand Bodo Women\'s

2-3

3-3
Sun 16, Jun-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Caps United FC vs Telone FC

2-1

3-3
Sun 16, Jun-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders FC vs Dynamos FC

0-0

1-0
Sun 16, Jun-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Triangle FC vs Chicken Inn

0-0

0-0
Sun 16, Jun-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Mushowani Stars vs Hwange Colliery

0-0

0-0
Sun 16, Jun-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Manica Diamonds vs Ngezi Platinum Stars

0-0

0-0
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.