Football Results for Sat 1, Jun 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 1, Jun 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 1, Jun-20:05 - Argentina Prim B Metropolitana
San Telmo vs Club Atletico Colegiales

0-1

1-1
Sat 1, Jun-21:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Liniers vs Centro Espanol

0-0

0-0
Sat 1, Jun-21:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Real Pilar vs Argentino de Rosario

0-0

0-0
Sat 1, Jun-17:00 - Armenia Division 2
Shirak B vs Erebuni


3-0
Sat 1, Jun-17:00 - Armenia Division 2
Ararat Yerevan II vs Pyunik B

0-1

0-3
Sat 1, Jun-17:00 - Armenia Division 2
Alashkert B Martuni vs Ararat-Armenia B

1-0

2-0
Sat 1, Jun-17:00 - Armenia Division 2
Banants C vs Banants B

0-0

0-2
Sat 1, Jun-17:00 - Armenia Division 2
Lokomotiv Yerevan vs Junior Sevan

0-0

1-1
Sat 1, Jun-11:15 - Australia Brisbane Capital League 1
Ipswich City vs St George Willawong FC

1-2

2-3
Sat 1, Jun-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
North Star vs AC Carina

0-0

1-1
Sat 1, Jun-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Pine Hills vs Western Spirit

0-2

2-2
Sat 1, Jun-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Samford Rangers vs Moggill FC

3-0

5-1
Sat 1, Jun-12:15 - Australia Brisbane Capital League 1
Virginia United vs Annerley FC

0-1

0-3
Sat 1, Jun-13:15 - Australia Brisbane Premier League
North Pine vs Taringa Rovers

0-1

0-1
Sat 1, Jun-11:00 - Australia Brisbane Premier League
The Gap BPL vs Acacia Ridge

1-1

2-1
Sat 1, Jun-11:30 - Australia Brisbane Premier League
Grange Thistle SC vs University of Queensland

0-0

1-0
Sat 1, Jun-12:15 - Australia Brisbane Premier League
Caboolture FC vs Albany Creek

0-0

0-1
Sat 1, Jun-13:00 - Australia Brisbane Premier League
Toowong vs Centenary Stormers

0-0

1-0
Sat 1, Jun-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Belconnen United vs Monaro Panthers

1-0

4-0
Sat 1, Jun-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Canberra Olympic vs Riverina Rhinos

4-0

8-1
Sat 1, Jun-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Woden Weston vs Tuggeranong United

2-0

2-0
Sat 1, Jun-07:00 - Australia Capital Territory U20
Woden Weston U20 vs Tuggeranong United (U20)

2-2

3-2
Sat 1, Jun-06:30 - Australia Capital Territory U20
Belconnen United(U20) vs Monaro Panthers U20

0-1

2-2
Sat 1, Jun-07:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney FC Youth vs Manly United

1-2

1-3
Sat 1, Jun-12:00 - Australia New South Wales Premier League
Wollongong Wolves vs A.P.I.A. Leichhardt Tigers

0-0

4-0
Sat 1, Jun-13:25 - Australia New South Wales Super League
Macarthur Rams vs Northern Tigers

1-0

1-1
Sat 1, Jun-12:30 - Australia New South Wales Super League
Bonnyrigg White Eagles vs Blacktown Spartans

1-1

1-2
Sat 1, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League
Mounties Wanderers vs Bankstown Berries

0-0

1-0
Sat 1, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League
St George City vs Spirit FC

0-0

0-2
Sat 1, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League
Rydalmere Lions vs Hills Brumbies

1-2

1-3
Sat 1, Jun-10:00 - Australia New South Wales U20
Wollongong Wolves(U20) vs A.P.I.A. Leichhardt Tigers(U20)

1-1

1-2
Sat 1, Jun-05:00 - Australia New South Wales U20
Sydney FC(U20) vs Manly United(U20)

0-1

0-1
Sat 1, Jun-11:30 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Fulham United Women\'s vs Salisbury Inter Women\'s

2-2

3-4
Sat 1, Jun-11:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Peninsula Power vs Brisbane Strikers

2-2

4-2
Sat 1, Jun-11:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
SWQ Thunder vs Brisbane Olympic United FC

1-3

1-6
Sat 1, Jun-12:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Gold Coast Knights vs Redlands United FC

0-0

2-0
Sat 1, Jun-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Eastern Suburbs Brisbane vs Moreton Bay United

1-1

3-2
Sat 1, Jun-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Magpies Crusaders vs Western Pride

0-2

0-4
Sat 1, Jun-09:00 - Australia Queensland State League U20
SWQ Thunder(U20) vs Brisbane Olympic United FC(U20)

1-0

2-0
Sat 1, Jun-10:15 - Australia Queensland State League U20
Gold Coast Knights(U20) vs Redlands United FC(U20)

0-0

2-0
Sat 1, Jun-13:00 - Australia Queensland State League U20
Peninsula Power(U20) vs Brisbane Strikers (U20)

0-0

1-0
Sat 1, Jun-12:00 - Australia Queensland State Leagues
Brisbane Wolves vs Rochedale Rovers

1-2

3-4
Sat 1, Jun-12:00 - Australia Queensland State Leagues
Souths United vs Holland Park Hawks FC

0-0

1-3
Sat 1, Jun-13:00 - Australia Queensland State Leagues
Capalaba vs Mitchelton

1-0

2-1
Sat 1, Jun-10:45 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Eastern Suburbs FC Women\'s vs Moreton Bay United Women\'s

2-0

2-0
Sat 1, Jun-12:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Mitchelton Women\'s vs The Gap NPL Women\'s

0-1

0-1
Sat 1, Jun-12:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Queensland Lions FC Women\'s vs Western Pride Women\'s


6-0
Sat 1, Jun-12:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Brisbane Roar FC NTC Women\'s vs Gold Coast United Wanderers FC Women\'s

0-3

2-7
Sat 1, Jun-08:15 - Australia Tasmania Premier League
Kingborough Lions vs Devonport City Striker

0-2

2-3
Sat 1, Jun-08:45 - Australia Tasmania Premier League
Riverside Olympic vs Launceston City

1-0

1-2
Sat 1, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
Langwarrin vs Whittlesea Ranges FC

1-1

1-4
Sat 1, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
Werribee City FC vs Manningham United Blues

1-0

1-0
Sat 1, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
Eastern Lions SC vs Moreland Zebras

0-1

1-3
Sat 1, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
Moreland City vs Northcote City

2-1

4-1
Sat 1, Jun-09:15 - Australia Victorian Division 1
Box Hill United SC vs Brunswick City

1-1

2-2
Sat 1, Jun-10:00 - Australia Victorian Division 1
FC Bulleen Lions vs North Geelong Warriors

1-0

1-2
Sat 1, Jun-10:00 - Australia Victorian Division 1
Ballarat Red Devils vs Murray United FC

0-2

0-5
Sat 1, Jun-13:00 - Australia Victorian Division 1
Goulburn Valley Suns vs St Albans Saints


1-0
Sat 1, Jun-12:00 - Australia Victorian Premier League
Altona Magic vs Melbourne Knights

0-0

1-2
Sat 1, Jun-12:00 - Australia Victorian Premier League
Heidelberg United vs Green Gully Cavaliers

0-0

1-1
Sat 1, Jun-12:00 - Australia Victorian Premier League
Port Melbourne Sharks vs Avondale FC

0-1

1-1
Sat 1, Jun-13:00 - Australia Victorian Premier League
Dandenong Thunder vs Kingston City

0-0

0-2
Sat 1, Jun-10:00 - Australia Victorian Premier League U20
Heidelberg United U20 vs Green Gully Cavaliers U20

4-0

4-0
Sat 1, Jun-10:00 - Australia Victorian Premier League U20
Altona Magic U20 vs Melbourne Knights U20

0-1

0-2
Sat 1, Jun-10:00 - Australia Victorian Premier League U20
Port Melbourne Sharks SC U20 vs Avondale FC(U20)

2-0

2-0
Sat 1, Jun-11:00 - Australia Victorian Premier League U20
Dandenong Thunder U20 vs Kingston City(U20)

2-1

4-1
Sat 1, Jun-09:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Calder United SC Women\'s vs Heidelberg Utd Women\'s

3-0

5-0
Sat 1, Jun-09:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Bayside United Women\'s vs FC Bulleen Lions Women\'s

0-1

1-5
Sat 1, Jun-09:30 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
South Melbourne Women\'s vs Geelong Galaxy Women\'s

1-0

4-1
Sat 1, Jun-19:00 - Austria Erste Division
SC Austria Lustenau vs FC Wacker Innsbruck Amateure

5-0

7-1
Sat 1, Jun-19:00 - Austria Erste Division
SV Ried vs FC Juniors OO

2-0

3-1
Sat 1, Jun-19:00 - Austria Erste Division
SV Horn vs WSG Wattens

1-2

1-3
Sat 1, Jun-19:00 - Austria Erste Division
SKU Amstetten vs Kapfenberg Superfund

2-0

3-0
Sat 1, Jun-19:00 - Austria Erste Division
Floridsdorfer AC vs SC Wiener Neustadt

1-0

2-1
Sat 1, Jun-19:00 - Austria Erste Division
SK Vorwarts Steyr vs Austria Wien Amateure

1-2

2-3
Sat 1, Jun-19:00 - Austria Erste Division
FC Liefering vs SK Austria Klagenfurt

1-1

1-1
Sat 1, Jun-19:00 - Austria Erste Division
Lafnitz vs FC Blau Weiss Linz

1-2

1-3
Sat 1, Jun-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Sturm Graz/Stattegg Women\'s vs Bergheim/Hof Women\'s

1-0

1-0
Sat 1, Jun-17:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Union Kleinmunchen Women\'s vs Sudburgenland Women\'s

0-0

0-2
Sat 1, Jun-17:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Vorderland Women\'s vs Wacker Innsbruck Women\'s

0-0

0-2
Sat 1, Jun-18:30 - Austrian Regionalliga East
SV Leobendorf vs FCM Traiskirchen

1-1

3-1
Sat 1, Jun-18:30 - Austrian Regionalliga East
Stadlau vs Team Wiener Linien

0-1

0-2
Sat 1, Jun-19:59 - Austrian Regionalliga West
FC Pinzgau Saalfelden vs SV Grodig

0-0

2-1
Sat 1, Jun-18:45 - Austrian Regionalliga West
Kitzbuhel vs Langenegg

2-1

4-1
Sat 1, Jun-19:00 - Austrian Regionalliga West
Worgl vs FC Dornbirn

1-0

2-1
Sat 1, Jun-19:00 - Austrian Regionalliga West
Rheindorf Altach B vs SV Seekirchen

0-0

1-3
Sat 1, Jun-19:10 - Austrian Regionalliga West
TSV St. Johann vs SV Wals-Grunau

1-1

4-1
Sat 1, Jun-18:00 - Belarus Pershaya Liga
Naftan Novopolock vs Volna Pinsk

2-0

2-2
Sat 1, Jun-18:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Belshina Babruisk vs Smolevichi

0-0

0-2
Sat 1, Jun-18:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Orsha vs Slonim

1-0

1-0
Sat 1, Jun-18:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Lida vs Khimik Svetlogorsk

2-0

4-0
Sat 1, Jun-18:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Ruh Brest vs Lokomotiv Gomel

1-1

3-1
Sat 1, Jun-19:00 - Belarus Pershaya Liga
Sputnik vs Granit Mikashevichi

2-0

2-0
Sat 1, Jun-19:59 - Belarus Premier League
FC Gomel vs BATE Borisov

0-1

0-2
Sat 1, Jun-16:00 - Belarus Premier League
Energetik-BGU Minsk vs FC Gorodeya

0-0

0-0
Sat 1, Jun-18:00 - Belarus Premier League
FC Vitebsk vs Dinamo Minsk

1-1

1-3
Sat 1, Jun-19:45 - Belarus Women\\\'s Premier League
Slavyanka Minsk Women\'s vs Zorka-BDU Minsk Women\'s

0-3

0-9
Sat 1, Jun-16:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
FC Minsk Women\'s vs Nadezhda SDJushor 7 Mogilev Women\'s


14-0
Sat 1, Jun-16:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Fk BOTSOR Brest Women\'s vs Neman Grodno Women\'s


0-9
Sat 1, Jun-22:00 - BRA CCD2
Guarani de Palhoca vs Barra SC

0-1

1-1
Sat 1, Jun-23:30 - Brasileiro Serie B
Vila Nova (GO) vs Londrina (PR)

0-0

0-1
Sat 1, Jun-23:30 - Brasileiro Serie B
Botafogo SP vs Criciuma SC

1-0

1-0
Sat 1, Jun-18:00 - Brasileiro Serie B
Parana vs Oeste SP

0-0

0-0
Sat 1, Jun-02:15 - Brasileiro Serie B
Figueirense FC vs Atletico Clube Goianiense

0-0

1-0
Sat 1, Jun-03:30 - Brasileiro Serie B
Sao Bento vs CRB (AL)

0-2

1-2
Sat 1, Jun-04:30 - Brasileiro Serie B
Vitoria Salvador BA vs Bragantino SP

0-2

0-2
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Taboao da Serra Youth vs Santos Youth

0-2

0-4
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Nacional AC Sao Paulo Youth vs Juventus-SP Youth

2-0

3-0
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Palmeiras Youth vs Desportivo Brasil Youth

0-2

0-2
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Primavera Youth vs Bragantino SP Youth

0-0

1-0
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Taubate Youth vs Portuguesa Youth

0-0

2-1
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Gremio Osasco Youth vs Audax Sao Paulo Youth

1-1

1-1
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Linense Youth vs Mirassol FC Youth

3-0

3-0
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Batatais Youth vs Rio Preto Youth

1-0

2-0
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Gremio Novorizontin Youth vs Penapolense Youth

1-0

2-0
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Velo Clube SP Youth vs Rio Claro Youth

1-0

2-0
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Votuporanguense Youth vs Comercial SP Youth

0-1

2-1
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Agua Santa SP Youth vs Santo Andre Youth

0-0

1-0
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
EC Sao Bernardo Youth vs Sao Bernardo Youth

1-0

3-1
Sat 1, Jun-02:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Uniao Suzano AC SP(U23) vs Jabaquara SP(U23)

1-2

2-2
Sat 1, Jun-03:30 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Tupa SP(U23) vs Osvaldo Cruz SP(U23)

0-1

0-2
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Jaguariuna SP(U23) vs Rio Branco (SP)(U23)

0-0

1-2
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Itapirense SP U23 vs Brasilis SP(U23)


2-0
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
Artsul RJ vs Nova Cidade RJ

0-0

0-0
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
Campos RJ vs Serra Macaense RJ

0-0

1-0
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
Olaria RJ vs Angra Dos Reis RJ

0-0

1-0
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
Duque de Caxias vs Tigres Brasil

0-0

0-0
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
Audax Rio RJ vs Sao Goncalo EC RJ

1-0

3-0
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
Goytacaz RJ vs Goncalense/RJ

0-0

2-2
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Paranaense Division 2
Nacional PR vs Parana STC PR

0-1

0-3
Sat 1, Jun-18:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Corinthians Paulista SP Women\'s vs Taubate Women\'s

1-0

3-1
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Juventus-SP Women\'s vs Portuguesa Women\'s

2-0

3-0
Sat 1, Jun-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Ponte Preta Women\'s vs Osasco Audax Women\'s

0-1

2-1
Sat 1, Jun-01:00 - CAF Champions League
Esperance Sportive de Tunis vs Wydad Casablanca

1-0

1-0
Sat 1, Jun-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Feutcheu FC vs Stade Renard de Melong

1-0

2-0
Sat 1, Jun-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
CR Flamengo (RJ) vs Fortaleza

1-0

2-0
Sat 1, Jun-21:00 - Canadian Premier League
HFX Wanderers vs Pacific FC

0-1

2-1
Sat 1, Jun-23:30 - Chile Primera B
CD Santiago Morning vs San Luis Quillota

0-1

0-2
Sat 1, Jun-23:30 - Chile Primera B
Magallanes vs CD Copiapo S.A.

1-0

3-0
Sat 1, Jun-04:30 - Chile Primera B
CSyD Barnechea vs Nublense

0-1

1-2
Sat 1, Jun-15:00 - Chinese Football League Divison 1
Shaanxi Chang\'an Athletic FC vs Nantong Zhiyun

1-0

3-2
Sat 1, Jun-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Liaoning Whowin vs Qingdao Huanghai F.C.

0-1

2-3
Sat 1, Jun-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Beijing BSU vs Heilongjiang Lava Spring

0-0

1-1
Sat 1, Jun-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Meizhou Hakka vs Shijiazhuang Ever Bright FC

2-2

4-5
Sat 1, Jun-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Sichuan Annapurna vs Changchun YaTai

0-0

1-0
Sat 1, Jun-15:00 - Chinese Football League Divison 2
Zhejiang Yiwu vs Shenzhen Pengcheng

1-0

2-0
Sat 1, Jun-15:30 - Chinese Football League Divison 2
Zibo Cuju F.C. vs Baoding Rongda FC

1-1

2-1
Sat 1, Jun-15:30 - Chinese Football League Divison 2
Kun Shan FC vs Guangxi Baoyun FC

3-1

5-1
Sat 1, Jun-15:30 - Chinese Football League Divison 2
Fujian Tianxin vs Sichuan Jiuniu

0-2

0-2
Sat 1, Jun-15:30 - Chinese Football League Divison 2
Chengdu Better City FC vs Hubei Chufeng Heli F.C.

1-0

2-0
Sat 1, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Jiangsu Yancheng vs Shanxi Xindu

3-0

6-0
Sat 1, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Dalian Chanjoy vs Qingdao Jonoon

0-0

1-1
Sat 1, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Yanbian Beiguo vs Taizhou Yuanda FC

0-1

0-3
Sat 1, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Qingdao Red Lions vs Jilin Baijia FC

0-1

1-1
Sat 1, Jun-12:00 - Chinese Football League Divison 2
Hebei Elite F.C. vs Shenyang Urban

0-0

1-1
Sat 1, Jun-12:00 - Chinese Football League Divison 2
Lhasa Urban Construction Investment F.C. vs Jiangxi Liansheng FC

0-1

0-1
Sat 1, Jun-12:00 - Chinese Football League Divison 2
Yunnan Kunglu FC vs Hunan Billows

0-0

1-1
Sat 1, Jun-15:35 - Chinese Super League
Guangzhou R&F vs Hebei China Fortune

0-1

2-2
Sat 1, Jun-15:35 - Chinese Super League
Beijing Renhe vs Tianjin TianHai

1-0

2-0
Sat 1, Jun-15:35 - Chinese Super League
ShenHua SVA FC vs Chongqing Lifan

0-0

0-0
Sat 1, Jun-15:35 - Chinese Super League
Shandong Luneng vs Jiangsu Suning FC

0-0

1-1
Sat 1, Jun-15:35 - Chinese Super League
Wuhan Zall vs Shenzhen JiaZhaoye

1-0

2-0
Sat 1, Jun-20:45 - Club Friendly
Hoffenheim Women\'s vs Alberweiler Women\'s


6-1
Sat 1, Jun-19:59 - Club Friendly
FC Lienden vs VV GOES

2-1

2-1
Sat 1, Jun-17:00 - Club Friendly
Quick Boys vs Oefening Staalt Spieren \'20

0-0

1-0
Sat 1, Jun-17:00 - Club Friendly
Virtus Entella Youth vs Novara Youth

2-0

4-3
Sat 1, Jun-17:00 - Club Friendly
Duque de Caxias RJ U20 vs Tigres Brasil(U20)

0-0

0-0
Sat 1, Jun-17:30 - Club Friendly
VV Sint Bavo vs HSV Hoek

1-0

4-2
Sat 1, Jun-11:00 - Club Friendly
Ashfield SC vs Subiaco AFC

1-0

2-0
Sat 1, Jun-11:00 - Club Friendly
Olympic Kingsway SC vs Joondalup United

4-1

7-2
Sat 1, Jun-18:00 - Club Friendly
Internacional (RS)(U20) vs Guarani RS(U20)

0-1

4-3
Sat 1, Jun-19:00 - Club Friendly
OFC Oostzaan vs ASWH

1-0

2-2
Sat 1, Jun-19:30 - COSAFA Cup
Zimbabwe vs Comoros

2-0

2-0
Sat 1, Jun-17:00 - COSAFA Cup
Lesotho vs Uganda

0-0

0-0
Sat 1, Jun-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Olympia Radotin vs Stechovice

3-1

4-3
Sat 1, Jun-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Benesov vs Karlovy Vary Dvory

1-1

2-1
Sat 1, Jun-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
FK Kraluv Dvur vs Dobrovice

0-1

1-2
Sat 1, Jun-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Sokol Zivanice vs FK Slavoj Vysehrad

1-0

1-2
Sat 1, Jun-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Litomerice vs FC Pisek

2-0

3-0
Sat 1, Jun-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Jiskra Usti nad Orlici vs Slovan Velvary

0-0

1-1
Sat 1, Jun-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Jiskra Domazlice vs SK Prevysov

0-0

2-0
Sat 1, Jun-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Banik Ostrava vs Mlada Boleslav

0-1

0-1
Sat 1, Jun-13:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Horni Herspice Women\'s vs Hradec Kralove Women\'s

1-0

3-0
Sat 1, Jun-16:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Slovan Liberec Women\'s vs Synot Slovacko Women\'s

1-1

1-1
Sat 1, Jun-19:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vyskov vs Jiskra Rymarov

0-0

1-1
Sat 1, Jun-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Hlucin vs Vrchovina

1-0

3-0
Sat 1, Jun-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Lisen vs Spartak Hulin

1-0

3-0
Sat 1, Jun-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Hodonin Sardice vs Valasske Mezirici

3-0

6-0
Sat 1, Jun-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Dolni Benesov vs Velke Mezirici

0-0

0-0
Sat 1, Jun-15:00 - Czech Republic U19 League
Sparta Praha(U19) vs Banik Ostrava(U19)

2-1

7-1
Sat 1, Jun-13:00 - Czech Republic U19 League
SK Sigma Olomouc(U19) vs MFK Karvina(U19)

2-0

6-2
Sat 1, Jun-13:00 - Czech Republic U19 League
Zlin(U19) vs Hradec Kralove(U19)

2-0

4-1
Sat 1, Jun-13:00 - Czech Republic U19 League
Pardubice(U19) vs Viktoria Plzen U19

0-1

0-1
Sat 1, Jun-15:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Vejgaard BK vs FC Sydvest

1-0

2-0
Sat 1, Jun-16:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Dalum vs Avarta

1-2

3-5
Sat 1, Jun-16:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Brabrand IF vs Bronshoj

4-0

5-0
Sat 1, Jun-16:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Odder IGF vs BK Frem

1-0

1-3
Sat 1, Jun-16:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Middelfart vs Jammerbugt

1-0

4-0
Sat 1, Jun-17:00 - Denmark - 2. Division Play Off
B93 Copenhagen vs Vanlose IF

1-0

3-1
Sat 1, Jun-17:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Skovshoved vs Tarup Paarup IF

1-0

2-1
Sat 1, Jun-14:30 - Denmark Woman\\\'s League
Boldklubben AF 1893 Women\'s vs Naesby BK Woman\'s

0-0

2-1
Sat 1, Jun-15:00 - Denmark Woman\\\'s League
Vildbjerg SF Women\'s vs Odense Women\'s

0-0

1-2
Sat 1, Jun-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
FC Damso Women\'s vs Osterbro IF Woman\'s

1-1

3-3
Sat 1, Jun-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
ASA Aarhus Women\'s vs Vejle Women\'s

3-0

3-0
Sat 1, Jun-17:15 - Denmark Youth U17
Odense BK (U17) vs Esbjerg FB(U17)

4-0

5-0
Sat 1, Jun-17:15 - Denmark Youth U17
Lyngby(U17) vs Midtjylland(U17)

0-1

1-3
Sat 1, Jun-17:30 - Denmark Youth U17
FC Kobenhavn(U17) vs Sonderjyske(U17)

1-0

4-0
Sat 1, Jun-17:30 - Denmark Youth U17
Nordsjaelland (U17) vs Vejle(U17)

1-0

1-0
Sat 1, Jun-17:30 - Denmark Youth U17
Silkeborg IF(U17) vs Aarhus AGF(U17)

3-0

7-1
Sat 1, Jun-13:00 - Denmark Youth U17
Randers FC(U17) vs Aalborg BK(U17)

1-2

2-5
Sat 1, Jun-15:00 - Denmark Youth U19
FC Kobenhavn(U19) vs Sonderjyske(U19)

0-2

1-3
Sat 1, Jun-15:00 - Denmark Youth U19
Odense BK U19 vs Esbjerg FB(U19)

1-0

4-0
Sat 1, Jun-15:00 - Denmark Youth U19
Nordsjaelland (U19) vs Vejle(U19)

1-1

2-1
Sat 1, Jun-15:00 - Denmark Youth U19
Silkeborg IF(U19) vs Aarhus AGF(U19)

0-1

1-1
Sat 1, Jun-19:59 - Estonia Meistri Liiga
Tartu JK Tammeka vs Viljandi JK Tulevik

0-0

0-1
Sat 1, Jun-17:00 - Estonia Meistri Liiga
Nomme Kalju vs Maardu FC Starbunker

3-0

6-0
Sat 1, Jun-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
FC Lootos Polva Women\'s vs Suure Jaani United Women\'s

0-3

0-3
Sat 1, Jun-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Tartu SK 10 Premium Women\'s vs JK Tallinna Kalev Women\'s

0-4

0-7
Sat 1, Jun-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
NSI Runavik vs TB/FCS/Royn

2-0

3-1
Sat 1, Jun-15:45 - Friendly Internationals
Sweden Women\'s U23 vs China Women\'s(U23)

1-0

2-0
Sat 1, Jun-16:00 - Friendly Internationals
England Women\'s vs New Zealand Women\'s

0-0

0-1
Sat 1, Jun-17:30 - Friendly Internationals
Belgium Women\'s vs Thailand Women\'s

2-0

6-1
Sat 1, Jun-20:15 - Friendly Internationals
Netherlands Women\'s vs Australia Women\'s

1-0

3-0
Sat 1, Jun-19:59 - Futsal Italian Serie A
Acqua e Sapone C5 Futsal vs Pesarofano Futsal

2-2

4-4
Sat 1, Jun-15:15 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs EiPozo Murcia Turistica Futsal

2-1

3-4
Sat 1, Jun-17:30 - Georgia Pirveli Liga
Baia Zugdidi vs FC Shukura Kobuleti

0-0

2-0
Sat 1, Jun-20:30 - Georgia Primera Division
WIT Georgia Tbilisi vs Torpedo Kutaisi

1-0

3-0
Sat 1, Jun-18:30 - Georgia Primera Division
Dila Gori vs Dinamo Tbilisi

1-3

2-3
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Werder Bremen(U17) vs Wolfsburg(U17)

0-1

1-4
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Union Berlin (U17) vs Chemnitzer(U17)

0-0

1-0
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Tennis Borussia Berlin(U17) vs Hannover 96(U17)

0-1

1-3
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Energie Cottbus(U17) vs St. Pauli(U17)

0-0

1-1
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Dynamo Dresden(U17) vs Hamburger(U17)

1-2

2-3
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
RasenBallsport Leipzig(U17) vs Holstein Kiel(U17)

0-0

3-1
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Borgfeld(U17) vs Hertha BSC Berlin(U17)

0-9

0-13
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
VfB Stuttgart(U17) vs 1. FSV Mainz 05(U17)

0-0

0-2
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Eintracht Frankfurt(U17) vs Bayern Munich(U17)

4-0

5-1
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SSV Ulm (U17) vs Hoffenheim(U17)

0-3

2-7
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Karlsruher SC (U17) vs SpVgg Unterhaching U17

0-0

0-2
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Augsburg(U17) vs Stuttgarter Kickers(U17)

2-0

6-1
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
FC Ingolstadt(U17) vs SV Wehen Wiesbaden(U17)

0-0

0-1
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
1. FC Heidenheim(U17) vs Nurnberg (U17)

0-0

1-0
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Schalke 04 (U17) vs Bochum(U17)

1-0

2-1
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf(U17) vs Monchengladbach(U17)

0-2

0-3
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bayer Leverkusen(U17) vs Koln(U17)

0-0

2-0
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
MSV Duisburg(U17) vs Dortmund(U17)

0-3

0-6
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Arminia Bielefeld (U17) vs RW Essen(U17)

1-1

3-1
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Preuben Munster(U17) vs SG Unterrath(U17)

3-0

4-1
Sat 1, Jun-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
FC Hennef 05(U17) vs SC Paderborn 07(U17)

3-0

3-2
Sat 1, Jun-01:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Sansare vs CSyD Mixco

0-1

0-1
Sat 1, Jun-13:00 - Hungary U19 League
Gyori ETO FC U19 vs Budapest Honved U19

0-2

1-3
Sat 1, Jun-13:00 - Hungary U19 League
Diosgyor VTK(U19) vs Illes Akademia Haladas(U19)

1-1

1-2
Sat 1, Jun-14:00 - Hungary U19 League
Debreceni VSC (U19) vs Ferencvarosi TC U19

2-3

2-6
Sat 1, Jun-12:00 - Hungary U19 League
Puskas Akademia Fehervar(U19) vs MTK Budapest FC (U19)

0-1

0-3
Sat 1, Jun-19:59 - Iceland Women\\\'s Cup
Fylkir Women\'s vs Breidablik Women\'s

1-0

1-0
Sat 1, Jun-17:00 - Iceland Women\\\'s Cup
Stjarnan Women\'s vs UMF Selfoss Women\'s

1-1

2-2
Sat 1, Jun-18:00 - Iceland Women\\\'s Cup
Keflavik Women\'s vs KR Reykjavik Women\'s

0-0

0-1
Sat 1, Jun-18:00 - Iceland Women\\\'s Cup
HK Vikingur Women\'s vs Afturelding/Fram Women\'s

1-0

4-0
Sat 1, Jun-18:00 - Iceland Division 1
Fjolnir vs UMF Njardvik

0-0

1-0
Sat 1, Jun-19:59 - Iceland Division 2
KF Gardabaer vs Tindastoll Sauda

2-1

4-2
Sat 1, Jun-18:00 - Iceland Division 2
Fjardabyggd vs Vestri

1-0

2-1
Sat 1, Jun-19:00 - Iceland Division 3
KF Fjallabyggdar vs Sindri

1-0

2-1
Sat 1, Jun-18:00 - Iceland Premier Division
Grindavik vs Vikingur Reykjavik

0-0

0-0
Sat 1, Jun-19:30 - International Festival Toulon
Portugal(U19) vs Chile(U22)

0-1

0-1
Sat 1, Jun-17:05 - International Festival Toulon
England(U20) vs Japan(U22)

1-0

1-2
Sat 1, Jun-23:00 - Iraqi League
Al Minaa vs Naft Misan

0-0

1-1
Sat 1, Jun-23:00 - Iraqi League
Al Najaf vs Al Quwa Al Jawiya

0-0

0-1
Sat 1, Jun-23:20 - Iraqi League
Al Shorta vs Al Diwaniya

1-0

1-0
Sat 1, Jun-17:30 - Iraqi League
Al Karkh vs Al Kahrabaa

1-1

2-2
Sat 1, Jun-17:30 - Iraqi League
Alsinaat Alkahrabaiya vs Al Bahri

2-2

3-2
Sat 1, Jun-17:00 - Italian Campionato Primavera
Genoa Youth vs Empoli Youth

1-1

1-1
Sat 1, Jun-22:30 - Italy C Play-Off & Out
Lucchese vs A.S. Bisceglie Calcio 1913

0-0

1-0
Sat 1, Jun-08:00 - Japan Football League
Honda FC vs Osaka FC

1-0

3-2
Sat 1, Jun-08:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs Nara Club

0-0

1-0
Sat 1, Jun-08:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs Tokyo Musashino City FC

1-1

1-2
Sat 1, Jun-08:00 - Japan Football League
Tegevajaro Miyazaki vs Reinmeer Aomori F.C.

0-0

1-1
Sat 1, Jun-09:00 - Japan Futsal League
Fugador Sumida Futsal vs Vasagey Oita Futsal

1-0

1-3
Sat 1, Jun-10:00 - Japan Futsal League
Shonan Bellmare Futsal vs Peace Does Machida Futsal

1-2

2-3
Sat 1, Jun-07:00 - Japan Women League Cup
Nojima Stella Women\'s vs Nagano Parceiro Women\'s

2-0

6-0
Sat 1, Jun-09:00 - Japan Women League Cup
Urawa Reds Women\'s vs JEF United Ichihara Women\'s

0-0

1-0
Sat 1, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup
Cerezo Osaka Sakai Women\'s vs Shizuoka Sangyo University Women\'s

1-0

1-0
Sat 1, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup
AS Harima ALBION Women\'s vs Ehime FC Women\'s

1-0

3-1
Sat 1, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup
Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s

1-0

1-1
Sat 1, Jun-13:00 - Japanese J-League Division 1
Matsumoto Yamaga FC vs Shimizu S-Pulse

0-0

1-1
Sat 1, Jun-14:00 - Japanese J-League Division 1
Gamba Osaka vs Kashima Antlers

1-1

1-1
Sat 1, Jun-14:00 - Japanese J-League Division 1
Kawasaki Frontale vs Urawa Red Diamonds

0-0

1-1
Sat 1, Jun-09:00 - Japanese J-League Division 1
Vegalta Sendai vs Nagoya Grampus Eight

1-1

3-1
Sat 1, Jun-09:00 - Japanese J-League Division 1
FC Tokyo vs Oita Trinita

2-0

3-1
Sat 1, Jun-09:00 - Japanese J-League Division 1
Consadole Sapporo vs Sanfrecce Hiroshima

0-0

1-0
Sat 1, Jun-10:00 - Japanese J-League Division 1
Jubilo Iwata vs Vissel Kobe

0-1

1-1
Sat 1, Jun-11:00 - Japanese J-League Division 1
Sagan Tosu vs Cerezo Osaka

0-1

0-1
Sat 1, Jun-13:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Ehime FC

1-0

1-0
Sat 1, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs Ventforet Kofu

0-1

0-2
Sat 1, Jun-10:00 - Japanese League Division 2
Kashiwa Reysol vs FC Gifu

0-0

1-0
Sat 1, Jun-11:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Renofa Yamaguchi

0-0

0-1
Sat 1, Jun-08:00 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs Kamatamare Sanuki

0-0

1-0
Sat 1, Jun-10:00 - Japanese League Division 3
ThespaKusatsu Gunma vs FC Tokyo(U23)

2-0

4-1
Sat 1, Jun-12:00 - Japanese League Division 3
SC Sagamihara vs Grulla Morioka

0-0

1-0
Sat 1, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1
Baykonur vs Zhetysu B

1-0

4-2
Sat 1, Jun-14:00 - Korea K3 League
Cheongju Jikji FC vs Icheon Citizen FC

0-2

0-3
Sat 1, Jun-14:00 - Korea K3 League
Ulsan Citizen vs Pyeongchang FC

1-1

3-1
Sat 1, Jun-11:00 - Korea K3 League
Jungnang Chorus Mustang FC vs Goyang FC

1-0

3-1
Sat 1, Jun-12:00 - Korea K3 League
Seoul United vs Jeonju Citizen FC

0-2

2-3
Sat 1, Jun-12:00 - Korea K3 League
Gyeongju Citizen FC vs Pyeongtaek Citizen

1-0

2-1
Sat 1, Jun-12:00 - Korea K3 League
Yangju Citizen FC vs Yeoju Sejong

1-1

1-1
Sat 1, Jun-12:00 - Korea K3 League
Chuncheon Citizen vs Siheung City

0-0

0-1
Sat 1, Jun-12:00 - Korea K3 League
Paju Citizen FC vs Pocheon FC

0-0

0-1
Sat 1, Jun-12:00 - Korea K3 League
Hwaseong FC vs Yangpyeong

1-0

1-0
Sat 1, Jun-12:00 - Korea K3 League
Chungju Citizen vs Gimpo FC

0-3

1-5
Sat 1, Jun-14:00 - Korea League 1
Seongnam FC vs Incheon United FC

0-0

0-0
Sat 1, Jun-11:00 - Korea League 1
Jeju United FC vs Ulsan Hyundai FC

0-2

1-3
Sat 1, Jun-14:00 - Korea League 2
Busan I\'Park vs Suwon FC

1-1

2-2
Sat 1, Jun-14:00 - Korea League 2
Bucheon FC 1995 vs Daejeon Citizen

1-1

1-1
Sat 1, Jun-12:00 - Korea League 2
Jeonnam Dragons vs Ansan Greeners FC

0-2

1-3
Sat 1, Jun-18:00 - Kosovo Super League
KF Trepca \'89 vs Vellaznimi(KSO)

1-2

4-2
Sat 1, Jun-17:00 - Latvia - 1. Division
BFC Daugavpils vs FK Liepaja

0-0

1-0
Sat 1, Jun-19:00 - Latvia - 1. Division
Riga FC vs Rigas Futbola skola

0-0

2-0
Sat 1, Jun-16:00 - Latvia - 2. Division
Tukums-2000 vs Grobina

5-0

9-0
Sat 1, Jun-16:00 - Latvia - 2. Division
JDFS Alberts vs FK Auda Riga

0-0

3-0
Sat 1, Jun-17:00 - Latvia - 2. Division
Rezekne / BJSS vs FK Smiltene BJSS

1-1

1-2
Sat 1, Jun-18:00 - Latvia - 2. Division
Balvu Vilki vs Super Nova

0-4

0-10
Sat 1, Jun-18:00 - Latvia - 2. Division
New Project vs Dinamo Riga / Staiceles Bebri

1-0

4-0
Sat 1, Jun-19:59 - Lithuania - 1. Division
FK Riteriai vs Kauno Zalgiris

0-0

1-0
Sat 1, Jun-18:00 - Lithuania - 1. Division
FK Palanga vs Suduva

0-0

0-2
Sat 1, Jun-15:00 - Lithuania - 2. Division
FK Jonava vs Hegelmann Litauen

1-0

1-1
Sat 1, Jun-17:00 - Lithuania - 2. Division
Banga Gargzdai vs BFA

2-0

2-0
Sat 1, Jun-18:00 - Lithuania - 2. Division
FK Minija vs Siauliai

1-1

1-1
Sat 1, Jun-19:30 - Moldova Division 2
FC Iskra-Stal Ribnita vs FC Tighina


2-4
Sat 1, Jun-19:30 - Moldova Division 2
Victoria Bardar vs FC Ungheni

0-1

1-2
Sat 1, Jun-06:30 - New Zealand Central Leagues
Stop Out vs Waterside Karori

0-0

2-1
Sat 1, Jun-06:30 - New Zealand Central Leagues
North Wellington vs Napier City Rovers

0-0

1-0
Sat 1, Jun-06:30 - New Zealand Central Leagues
Miramar rangers AFC vs Western Suburbs

2-0

3-0
Sat 1, Jun-09:30 - New Zealand Central Leagues
Lower Hutt City vs Wellington United AFC

0-1

3-1
Sat 1, Jun-17:00 - Norway 2 Division A
Nardo FK vs Kvik Halden

0-0

2-0
Sat 1, Jun-18:00 - Norway 2 Division A
Moss vs Fredrikstad

0-1

0-3
Sat 1, Jun-17:00 - Norway 2 Division B
Baerum SK vs Asane Fotball

0-2

0-2
Sat 1, Jun-18:00 - Norway 2 Division B
Fram Larvik vs Asker Fotball

0-0

0-0
Sat 1, Jun-18:00 - Norway 2 Division B
Oppsal vs Alta

1-1

3-1
Sat 1, Jun-19:00 - Norway 2 Division B
Floro vs Senja

1-0

1-1
Sat 1, Jun-15:00 - Norway 3. Divisjon
Harstad vs Junkeren

3-0

3-1
Sat 1, Jun-15:00 - Norway 3. Divisjon
Valdres FK vs Os Turn Fotball

0-3

0-8
Sat 1, Jun-15:00 - Norway 3. Divisjon
Vestfossen vs Fjora

1-1

1-1
Sat 1, Jun-15:30 - Norway 3. Divisjon
Rosenborg B vs Tiller IL

0-2

1-3
Sat 1, Jun-15:30 - Norway 3. Divisjon
FK Fyllingsdalen vs Vard Haugesund

2-0

4-1
Sat 1, Jun-16:00 - Norway 3. Divisjon
Mandalskameratene vs Storm BK

2-1

3-1
Sat 1, Jun-16:00 - Norway 3. Divisjon
Start Kristiansand B vs Vardeneset

0-0

4-1
Sat 1, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon
SK Herd vs Nordstrand

2-0

3-1
Sat 1, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon
Brumunddal vs Ranheim B

2-2

5-2
Sat 1, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon
Gjovik Lyn vs Kolstad

1-0

1-0
Sat 1, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon
Flint vs Donn

2-0

5-1
Sat 1, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon
Fana vs Djerv 1919

0-0

1-0
Sat 1, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon
Rommen vs Arvoll

1-0

2-0
Sat 1, Jun-21:00 - Norway 3. Divisjon
Halsen vs Norild

6-0

9-1
Sat 1, Jun-19:00 - Norway 3. Divisjon
Grei vs Follo

0-1

1-1
Sat 1, Jun-19:00 - Norway 3. Divisjon
Melhus vs Nybergsund IL Trysil

1-0

2-1
Sat 1, Jun-17:30 - Norway Adeccoligaen
Sandnes Ulf vs Kongsvinger

0-0

1-2
Sat 1, Jun-17:00 - Norwegian Junior U19
Sandefjord U19 vs Valerenga(U19)

1-3

1-6
Sat 1, Jun-03:30 - Paraguayan Division 2
2 de Mayo vs Guairena

0-0

0-1
Sat 1, Jun-19:59 - Peru Primera Division
Molinos El Pirata vs Ayacucho Futbol Club

0-1

3-1
Sat 1, Jun-05:00 - Peru Primera Division
Sport Huancayo vs Alianza Lima

0-1

0-3
Sat 1, Jun-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Zaglebie Lubin Youth

0-0

0-0
Sat 1, Jun-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gornik Zabrze Youth vs GKS Belchatow Youth

0-1

0-1
Sat 1, Jun-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Slask Wroclaw Youth vs Arka Gdynia Youth

0-0

0-3
Sat 1, Jun-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Escola Varsovia Warszawa Youth vs Ruch Chorzow Youth

0-0

2-1
Sat 1, Jun-16:00 - Poland - 4. Liga
Avia Swidnik vs Hutnik Krakow

1-1

1-1
Sat 1, Jun-16:00 - Poland - 4. Liga
Unia Skierniewice vs MKS Elk

0-0

2-0
Sat 1, Jun-17:00 - Poland - 4. Liga
Wislanie Jaskowice vs Stal Krasnik

3-1

3-1
Sat 1, Jun-18:00 - Poland - 4. Liga
Ursus Warszawa vs Victoria Sulejowek

0-1

1-2
Sat 1, Jun-21:00 - Poland - 4. Liga
Baltyk Gdynia vs Sokol Kleczew

3-0

4-0
Sat 1, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Baltyk Koszalin vs KP Starogard Gdanski

0-0

3-3
Sat 1, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Zaglebie Lubin B vs Agroplon Gluszyna

0-0

5-1
Sat 1, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Podhale Nowy vs KSZO Ostrowiec

1-0

2-0
Sat 1, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Gwarek Tarnowskie Gory vs Warta Gorzow Wielkopolski

1-2

1-3
Sat 1, Jun-15:00 - Poland Woman\\\'s League
AZS PWSZ Walbrzych Women\'s vs GKS Katowice Women\'s

2-0

2-2
Sat 1, Jun-18:00 - Poland Woman\\\'s League
AZS Wroclaw Women\'s vs Polonia Pozna Women\'s

0-0

1-0
Sat 1, Jun-18:00 - Poland Woman\\\'s League
Gornik Leczna Women\'s vs Czarni Sosnowiec Women\'s

1-1

4-1
Sat 1, Jun-18:00 - Poland Woman\\\'s League
KKPK Medyk Konin Women\'s vs UKS Lodz Women\'s

1-0

5-0
Sat 1, Jun-12:45 - Poland Woman\\\'s League
AZS UJ Krakow Women\'s vs MKS Olimpia Szczecin Women\'s

0-0

1-0
Sat 1, Jun-13:00 - Poland Woman\\\'s League
Biala Podlaska Women\'s vs TS Mitech Zywiec Women\'s

1-1

2-4
Sat 1, Jun-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Academica Coimbra(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19)

1-1

1-2
Sat 1, Jun-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Gil Vicente U19 vs Tondela(U19)

1-0

1-3
Sat 1, Jun-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Boavista(U19)

0-0

1-0
Sat 1, Jun-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Rio Ave(U19) vs Beira Mar(U19)

0-0

2-0
Sat 1, Jun-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
GD Estoril-Praia(U19) vs Maritimo U19

2-1

3-2
Sat 1, Jun-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Alverca(U19) vs Leixoes U19

0-2

1-3
Sat 1, Jun-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Aves(U19) vs Pacos Ferreira(U19)

0-0

2-0
Sat 1, Jun-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Feirense(U19) vs SC Freamunde(U19)

6-1

9-4
Sat 1, Jun-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Alcanenense U19 vs Belenenses(U19)

0-0

1-0
Sat 1, Jun-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Cova Piedade(U19) vs Uniao Leiria U19

1-1

2-2
Sat 1, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
FC Porto(U17) vs Vitoria SC Guimaraes U17


2-1
Sat 1, Jun-13:00 - Romania - Liga 2
Politehnica Timisoara vs FC Metaloglobus Bucuresti

2-0

2-0
Sat 1, Jun-14:00 - Romania - Liga 2
Luceafarul Oradea vs Dacia Unirea Braila

4-0

6-0
Sat 1, Jun-15:30 - Romania - Liga 2
SCM Argesul Pitesti vs Sportul Snagov

2-0

3-2
Sat 1, Jun-18:00 - Romania - Liga 2
Petrolul Ploiesti vs Academica Clinceni

1-2

2-3
Sat 1, Jun-18:00 - Romania - Liga 2
Universitaea Cluj vs Pandurii Targu Jiu

1-0

2-0
Sat 1, Jun-18:00 - Romania - Liga 2
ACS Energeticianul vs Chindia Targoviste

0-1

0-2
Sat 1, Jun-12:00 - Romania - Liga 2
Daco-Getica Bucuresti vs ACS Poli Timisoara

2-1

3-1
Sat 1, Jun-16:00 - Russia Futsal League
Tyumen Futsal vs MFk Kprf Futsal

1-1

3-2
Sat 1, Jun-17:00 - Russia Futsal League
Novaja Generacija Futsal vs Samara Futsal

2-3

4-6
Sat 1, Jun-16:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Zvezda 2005 Perm Women\'s vs Kubanochka Krasnodar Women\'s

0-0

0-0
Sat 1, Jun-16:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Torpedo Izhevsk Women\'s vs CSKA Moscow Women\'s

0-0

0-4
Sat 1, Jun-12:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Yenisey Krasnoyarsk Women\'s vs FK Ryazan VDV Women\'s

1-1

1-1
Sat 1, Jun-19:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Chertanovo Moscow Women\'s vs Lokomotiv Moscow Women\'s

0-0

0-5
Sat 1, Jun-15:00 - Serbia U19 League
FK Trayal Krusevac(U19) vs FK Rad(U19)

1-0

1-1
Sat 1, Jun-16:30 - Serbia U19 League
Cukaricki(U19) vs Vojvodina(U19)

1-0

1-0
Sat 1, Jun-23:00 - Serie C - Brazil
Volta Redonda vs Ypiranga(RS)

1-0

1-2
Sat 1, Jun-22:30 - Serie D - Brazil
Brasiliense (DF) vs URT MG

0-0

1-1
Sat 1, Jun-22:30 - Serie D - Brazil
Ipora vs Palmas (TO)

0-0

1-0
Sat 1, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Ituano (SP) vs Serra Sd

4-0

4-0
Sat 1, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Interporto FC vs Aparecidense GO

0-2

0-2
Sat 1, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Santos Macapa vs Real Ariquemes RO

0-0

0-1
Sat 1, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Uniclinic Atletico Cearense CE vs Altos/PI

1-0

1-0
Sat 1, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Serrano PB vs Bahia de Feira BA

0-3

0-5
Sat 1, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Vitoria(ES) vs Portuguesa RJ

1-0

2-0
Sat 1, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Itaborai RJ vs Tupi MG

2-0

5-1
Sat 1, Jun-19:00 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs FK Poprad

2-1

4-1
Sat 1, Jun-19:30 - Slovakia 3. liga Bratislava
Raca Bratislava vs FK Slovan Ivanka pri Dunaji

2-2

5-2
Sat 1, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga East
Spisska Nova Ves vs Milenium Bardejovska Nova Ves

0-2

1-2
Sat 1, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga West
Velke Ludince vs Slovan Duslo Sala

1-0

2-1
Sat 1, Jun-17:00 - South Africa First League
Maritzburg United vs Tshakhuma TM

1-0

2-1
Sat 1, Jun-14:00 - South Australian Premier League
Fulham United FC vs Playford City Patriots

1-1

2-3
Sat 1, Jun-09:30 - South Australian Premier League
Cumberland United FC vs Salisbury United

0-0

1-0
Sat 1, Jun-09:30 - South Australian Premier League
Western Strikers SC vs Sturt Lions

0-0

0-0
Sat 1, Jun-09:30 - South Australian Premier League
Noarlunga United vs Modbury Jets

0-3

0-5
Sat 1, Jun-12:30 - South Australian Premier League
Seaford Rangers vs Adelaide Victory

1-0

3-0
Sat 1, Jun-13:30 - South Australian Super League
Adelaide Olympic vs Adelaide United FC Youth

0-1

1-1
Sat 1, Jun-09:30 - South Australian Super League
North Eastern Metrostars vs Adelaide Blue Eagles

2-0

5-0
Sat 1, Jun-09:30 - South Australian Super League
Para Hills Knights vs Adelaide Raiders SC

0-2

0-2
Sat 1, Jun-09:30 - South Australian Super League
West Adelaide SC vs Campbelltown City SC

0-0

1-1
Sat 1, Jun-12:30 - South Australian Super League
Adelaide Comets FC vs Croydon Kings

0-0

0-2
Sat 1, Jun-11:15 - South Australian Super League Reserves
Adelaide Olympic Reserve vs Adelaide United FC Reserve

0-1

0-2
Sat 1, Jun-19:15 - Spanish Ladies League Division 2
CE Europa Women\'s vs CE Seagull Women\'s

0-1

0-3
Sat 1, Jun-21:00 - Spanish Segunda Division
Alcorcon vs Gimnastic Tarragona

0-1

0-1
Sat 1, Jun-22:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Antequera CF vs CD Utrera

1-1

2-1
Sat 1, Jun-22:00 - Spanish Tercera Division Play Off
UA Horta vs Moralo CP

0-1

0-1
Sat 1, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Pena Sport vs Mostoles

0-1

0-1
Sat 1, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
SD Laredo vs Numancia B

0-2

0-2
Sat 1, Jun-20:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Lorca Deportiva FC vs CD Sarinena

2-0

3-0
Sat 1, Jun-20:30 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Tropezon vs UD Poblense

1-2

1-4
Sat 1, Jun-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Gimnastica Segoviana vs EDMF Churra

3-0

3-0
Sat 1, Jun-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Portugalete vs UE Llagostera

0-0

1-1
Sat 1, Jun-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Naxara vs UD Mutilvera

1-1

1-1
Sat 1, Jun-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off
SD Logrones vs CD Cayon

1-0

1-0
Sat 1, Jun-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off
CF Illueca vs CD El Palo

2-0

3-1
Sat 1, Jun-19:59 - Spanish Youth Cup
Barcelona U19 vs Real Madrid(U19)

0-2

0-2
Sat 1, Jun-13:00 - SVK U19 A League
DAC Dunajska Streda(U19) vs MSK Zilina(U19)

1-0

2-0
Sat 1, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IFK Amal vs Tidaholms

0-0

0-0
Sat 1, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IFK Uddevalla vs Vanersborgs IF

1-0

2-1
Sat 1, Jun-15:30 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Vinbergs IF vs Hittarps IK

2-0

3-0
Sat 1, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Angelholms FF vs Ullared

2-0

3-0
Sat 1, Jun-16:00 - Sweden Div 3
Vallentuna BK vs Syrianska IF Kerbura

0-0

0-2
Sat 1, Jun-16:00 - Sweden Div 3
IK Franke vs BKV Norrtalje

2-1

3-3
Sat 1, Jun-18:00 - Sweden Superettan
Halmstads vs Vasteras SK FK

0-0

0-0
Sat 1, Jun-18:00 - Sweden Superettan
Degerfors IF vs IK Frej Taby

1-1

2-3
Sat 1, Jun-18:00 - Sweden Superettan
Mjallby AIF vs Jonkopings Sodra IF

0-0

1-0
Sat 1, Jun-18:00 - Sweden Superettan
Norrby IF vs Dalkurd FF

0-0

0-0
Sat 1, Jun-16:00 - Sweden U19
IFK Norrkoping(U19) vs IFK Lidingo FK(U19)

3-1

6-1
Sat 1, Jun-16:00 - Sweden U19
AIK Solna (U19) vs Djurgardens(U19)

1-0

2-1
Sat 1, Jun-18:00 - Sweden U19
Brommapojkarna(U19) vs Taby(U19)

4-0

6-2
Sat 1, Jun-19:59 - Swedish Allsvenskan
Falkenbergs FF vs Kalmar FF

0-0

0-0
Sat 1, Jun-19:59 - Swedish Allsvenskan
Ostersunds FK vs GIF Sundsvall

0-1

1-1
Sat 1, Jun-18:00 - Swedish Allsvenskan
IFK Goteborg vs Orebro

0-1

0-1
Sat 1, Jun-18:00 - Swedish Allsvenskan
IK Sirius FK vs Djurgardens

0-1

0-2
Sat 1, Jun-20:30 - Switzerland LiG B Play Off
FC Black Stars Basel vs USV Eschen Mauren

2-0

3-0
Sat 1, Jun-18:00 - Switzerland LiG B Play Off
Baden vs FC Martigny Sports

0-0

1-0
Sat 1, Jun-18:00 - Switzerland LiG B Play Off
FC Tuggen vs Team Vaud (U21)

2-0

3-1
Sat 1, Jun-19:00 - Switzerland LiG B Play Off
Etoile Carouge vs Solothurn

2-0

5-0
Sat 1, Jun-23:00 - Syrian Cup
Tishreen SC vs Al-Taliya Hama

0-0

1-1
Sat 1, Jun-17:00 - Syrian Cup
Al Nawaeir vs Al-Wathba Homs

0-0

1-1
Sat 1, Jun-15:00 - Thai League 1
Sukhothai FC vs Buriram United

1-0

1-1
Sat 1, Jun-13:00 - Thai League 3
Phuket F.C. vs North Bangkok College

0-2

3-2
Sat 1, Jun-15:00 - Thai League 3
Nakhon Pathom United vs Raj Pracha FC

0-0

2-0
Sat 1, Jun-15:00 - Thai League 3
Lamphun Warrior vs Chachoengsao

0-1

2-1
Sat 1, Jun-23:00 - UEFA Champions League
Tottenham Hotspur vs Liverpool

0-1

0-2
Sat 1, Jun-22:00 - Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix vs Rampla Juniors FC

1-1

3-1
Sat 1, Jun-22:00 - Uruguay Primera Division
Plaza Colonia vs Racing Club Montevideo

2-0

4-1
Sat 1, Jun-22:00 - Uruguay Primera Division
CA Progreso vs Defensor SC

0-3

0-3
Sat 1, Jun-03:00 - Uruguay Primera Division
Nacional Montevideo vs CA Juventud de Las Piedras

0-0

1-0
Sat 1, Jun-17:05 - Uruguay Segunda Division
CA Torque vs CA Rentistas

1-0

1-1
Sat 1, Jun-16:00 - Uruguay U19 League
Wanderers(U19) vs Juventud LP(U19)

2-0

2-0
Sat 1, Jun-06:00 - USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs Toronto FC

0-0

1-1
Sat 1, Jun-03:00 - USA National Premier Soccer League
Greenville vs Atlanta SC

0-0

0-0
Sat 1, Jun-03:00 - USA United Women\\\'s Soccer
Indiana Union Woman\'s vs Lansing United Women\'s

1-2

2-3
Sat 1, Jun-06:30 - USA USL League One
FC Tucson vs Orlando City B

0-1

2-2
Sat 1, Jun-23:00 - USA USL League Two
Park City Red Wolves vs Albuquerque Sol

1-0

1-1
Sat 1, Jun-04:30 - USA USL League Two
Kaw Valley FC vs St. Louis Lions

1-0

2-1
Sat 1, Jun-06:00 - USA USL League Two
Portland Timbers(U23) vs Calgary Foothills

1-1

2-1
Sat 1, Jun-03:00 - USA USL League Two
AC Connecticut vs Seacoast Utd Phantoms

0-1

0-1
Sat 1, Jun-03:00 - USA USL League Two
Cincinnati Dutch Lions vs West Virginia United

2-0

2-0
Sat 1, Jun-04:00 - USA USL League Two
Houston FC vs Texas United FC

0-2

0-2
Sat 1, Jun-05:15 - USA USL League Two
AHFC Royals vs Mississippi Brilla

1-2

1-2
Sat 1, Jun-07:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Primero De Mayo Women\'s vs California Storm Women\'s

0-3

1-8
Sat 1, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Utah Arrows Women\'s vs Colorado Rapids Women\'s


0-1
Sat 1, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
North Alabama Women\'s vs Alabama Women\'s

0-1

2-1
Sat 1, Jun-06:30 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
MVLA Wolves Women\'s vs San Francisco Nighthawks Women\'s

2-1

4-1
Sat 1, Jun-03:00 - USL Championship
New York Red Bulls B vs Bethlehem Steel

2-0

4-0
Sat 1, Jun-16:45 - Uzbekistan League Cup
Lokomotiv Tashkent vs Buxoro FK

0-1

2-1
Sat 1, Jun-17:00 - Uzbekistan League Cup
Dinamo Samarqand vs Termez Surkhon

1-0

5-0
Sat 1, Jun-18:15 - Uzbekistan League Cup
Mashal Muborak vs FK Andijan

1-1

2-3
Sat 1, Jun-18:15 - Uzbekistan League Cup
FC AGMK vs Qizilqum Zarafshon

0-0

4-0
Sat 1, Jun-18:15 - Uzbekistan League Cup
Shortan Guzar vs Sogdiana Jizzakh

1-0

1-1
Sat 1, Jun-00:00 - Venezuela Primera Division
Carabobo FC vs Atletico Venezuela

0-0

1-0
Sat 1, Jun-23:30 - Venezuela Segunda Division
Gran Valencia FC vs Angostura FC

0-0

2-1
Sat 1, Jun-23:30 - Venezuela Segunda Division
Yaracuy FC vs Titanes FC

1-0

2-0
Sat 1, Jun-13:00 - Vietnam First Division
XM Fico Tay Ninh vs SQC Binh Dinh

0-0

1-2
Sat 1, Jun-14:00 - Vietnam First Division
Pho Hien vs Dong Thap

1-0

1-0
Sat 1, Jun-12:30 - Vietnam First Division
Dak Lak vs Binh Phuoc

2-0

2-0
Sat 1, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
Stirling Lions(U20) vs Balcatta(U20)

0-0

0-1
Sat 1, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
ECU Joondalup(U20) vs Armadale (U20)

2-0

7-1
Sat 1, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
Sorrento F.C.(U20) vs Perth S.C(U20)

0-1

0-2
Sat 1, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
Cockburn City (U20) vs Bayswater City(U20)

1-0

2-1
Sat 1, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
Rockingham City(U20) vs Floreat Athena(U20)

0-1

0-2
Sat 1, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
Cockburn City vs Bayswater City

2-1

4-2
Sat 1, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
ECU Joondalup vs Armadale

0-1

0-2
Sat 1, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
Sorrento F.C. vs Perth S.C

1-1

1-3
Sat 1, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
Stirling Lions vs Balcatta

0-0

0-1
Sat 1, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
Perth Glory FC Am vs Inglewood United

1-1

3-1
Sat 1, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
Rockingham City vs Floreat Athena

1-2

2-3
Sat 1, Jun-17:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Nanset Women\'s vs Snogg FK Women\'s

1-0

3-0
Sat 1, Jun-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Black Rhinos FC vs Herentals College

1-1

2-1
Sat 1, Jun-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
FC Platinum vs Dynamos FC

0-0

0-1
Sat 1, Jun-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs vs Ngezi Platinum Stars

0-1

2-3
Sat 1, Jun-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Manica Diamonds vs Yadah

0-0

3-0
Sat 1, Jun-17:15 - Zimbabwe Premier Soccer League
Harare City vs Hwange Colliery

1-0

3-0
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.