Football Results for Sun 3, Feb 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 3, Feb 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 3, Feb-19:30 - African Youth Cup
Senegal(U20) vs Mali(U20)

0-0

2-0
Sun 3, Feb-17:00 - Albania Super league
KF Laci vs Luftetari Gjirokaster

0-2

0-2
Sun 3, Feb-17:00 - Albania Super league
Kamza vs Partizani Tirana

0-0

0-1
Sun 3, Feb-17:00 - Andorra Super league
UE Sant Julia vs FC Lusitanos

2-0

5-0
Sun 3, Feb-15:00 - Andorra Super league
FC Ordino vs UE Engordany

0-0

2-1
Sun 3, Feb-21:00 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs FC Santa Coloma

0-0

1-1
Sun 3, Feb-19:00 - Andorra Super league
Inter Club D\'Escaldes vs Encamp

1-0

3-1
Sun 3, Feb-19:00 - Angola Girabola League
Primeiro 1 de Agosto vs Kabuscorp do Palanca

1-0

1-0
Sun 3, Feb-19:00 - Angola Girabola League
Recreativo Caala vs ASA Luanda

0-0

0-0
Sun 3, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
Boca Juniors Reserve vs Godoy Cruz Reserve

0-0

2-0
Sun 3, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
Argentinos Juniors Reserve vs Belgrano(R)

1-1

1-2
Sun 3, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
All Boys vs CA Fenix Pilar

0-0

0-1
Sun 3, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Acassuso vs Club Comunicaciones(AR)

1-0

2-0
Sun 3, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Flandria vs Club Atletico Colegiales

0-0

0-1
Sun 3, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
San Telmo vs Sacachispas

0-1

2-1
Sun 3, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
CA San Miguel vs Atletico Atlanta

0-1

1-1
Sun 3, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
UAI Urquiza vs Justo Jose de Urquiza

0-0

0-1
Sun 3, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Nueva Chicago vs Defensores de Belgrano

0-0

0-0
Sun 3, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Ferrol Carril Oeste vs Gimnasia Jujuy

1-0

1-2
Sun 3, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Moron vs Chacarita Juniors

0-0

0-0
Sun 3, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs Santa Marina Tandil

1-0

1-1
Sun 3, Feb-02:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Quilmes vs Temperley

0-0

1-1
Sun 3, Feb-05:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Central Cordoba SDE vs CA Platense

0-0

1-0
Sun 3, Feb-00:10 - Argentinian Primera Super League
San Lorenzo vs Independiente

0-0

0-0
Sun 3, Feb-02:20 - Argentinian Primera Super League
Lanus vs Colon

0-0

1-0
Sun 3, Feb-02:20 - Argentinian Primera Super League
Argentinos Juniors vs Belgrano

0-0

0-0
Sun 3, Feb-04:30 - Argentinian Primera Super League
Rosario Central vs Aldosivi

0-0

0-0
Sun 3, Feb-10:00 - Australia League A
Sydney FC vs Melbourne City

1-0

2-0
Sun 3, Feb-10:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Sunshine Coast FC vs Eastern Suburbs Brisbane

0-2

1-3
Sun 3, Feb-08:00 - Australia Queensland State League U20
Sunshine Coast FC(U20) vs Eastern Suburbs Brisbane(U20)

1-1

1-3
Sun 3, Feb-10:15 - Australia Queensland State League U20
Brisbane Strikers (U20) vs SWQ Thunder(U20)

5-0

7-0
Sun 3, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Floreat Athena vs Balcatta

2-2

2-2
Sun 3, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Rockingham City vs Perth S.C

0-0

2-0
Sun 3, Feb-19:10 - Bahrain Division 2
Busaiteen vs Bahrain SC

0-0

2-0
Sun 3, Feb-19:10 - Bahrain Division 2
Qalali vs Al-Ittifaq

1-0

1-0
Sun 3, Feb-13:00 - Bangladesh League
Arambagh KS vs Chittagong Abahani Limited

0-0

2-0
Sun 3, Feb-14:00 - Bangladesh League
Brothers Union vs Saif Sporting

1-1

1-2
Sun 3, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Rupel Boom vs Royal FC Liege

0-0

0-0
Sun 3, Feb-23:00 - Belgian Jupiler League
St.-Truidense VV vs AS Eupen

2-1

4-1
Sun 3, Feb-17:30 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs Gent

0-1

1-1
Sun 3, Feb-21:00 - Belgian Jupiler League
Standard Liege vs Anderlecht

1-1

2-1
Sun 3, Feb-19:00 - Belgium - 2e Klasse
A.F.C. Tubize vs K.F.C.O. Beerschot Wilrijk

1-1

1-3
Sun 3, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Always Ready vs CD San Jose

1-3

3-3
Sun 3, Feb-23:10 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Potosi vs Sport Boys Warnes

1-1

2-1
Sun 3, Feb-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Aurora vs Destroyers

1-0

2-0
Sun 3, Feb-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Oriente Petrolero vs The Strongest

0-1

2-1
Sun 3, Feb-03:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Luverdense vs Juara MT

3-0

3-0
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Mixto EC vs Uniao Rondoniense(MT)

0-2

1-3
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Alagoano Division 1
Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA) vs Coruripe (AL)

1-0

2-3
Sun 3, Feb-17:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Sobradinho DF vs CA Taguatinga DF

1-0

1-1
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
SE Gama (DF) vs Capital TO

1-0

2-0
Sun 3, Feb-22:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Ceilandia DF vs Bolamense DF

2-0

4-0
Sun 3, Feb-16:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
AA Luziania vs Santa Maria DF

2-0

3-0
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Vitoria da Conquista BA vs Alagoinhas Atletico BA

2-2

2-2
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Bahia de Feira BA vs Jacobina EC

2-1

2-2
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
CR Flamengo (RJ) vs Cabofriense(RJ)

1-0

4-0
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Boavista RJ vs Botafogo (RJ)

0-3

0-3
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Resende-RJ vs Bangu

0-0

3-0
Sun 3, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Carioca
Vasco da Gama(RJ) vs Fluminense (RJ)

1-0

1-0
Sun 3, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Carioca
Volta Redonda vs Portuguesa RJ

1-0

1-0
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Avai FC (SC) vs Criciuma SC

1-0

3-0
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Metropolitano SC vs Marcilio Dias SC

0-1

1-2
Sun 3, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Joinville SC vs Figueirense FC

1-2

2-2
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Ferroviario CE vs Uniclinic Atletico Cearense CE

3-0

4-1
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Floresta/CE vs Ceara

0-1

0-4
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
SER Caxias do Sul vs Gremio (RS)

0-0

0-3
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goianesia GO vs Goiania

1-1

1-2
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goias vs Atletico Clube Goianiense

1-0

3-0
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
CRAC (GO) vs Ipora

0-0

2-0
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Itumbiara EC (GO) vs Vila Nova (GO)

0-0

0-1
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Anapolina GO vs Novo Horizonte GO

0-0

0-0
Sun 3, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Tupynambas/MG vs Tombense

0-0

0-0
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Villa Nova-MG vs Cruzeiro (MG)

0-2

0-3
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Patrocinense MG vs America MG

0-0

0-0
Sun 3, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Atletico Mineiro (MG) vs Guarani MG

2-0

2-0
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Centro Sportivo Paraibano(CSP) vs Sousa PB

1-1

1-2
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Perilima PB vs Treze Campina Grande PB

0-0

1-0
Sun 3, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista
Mirassol vs Guarani Futebol Clube

1-0

2-2
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Sao Paulo vs Sao Bento

0-0

1-0
Sun 3, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Linense(BRA) vs Nacional SP

1-1

1-1
Sun 3, Feb-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Penapolense vs AA Portuguesa Santista

1-0

1-2
Sun 3, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Portuguesa de Desportos vs Sertaozinho

0-1

1-1
Sun 3, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Noroeste SP vs Barretos SP

0-0

1-0
Sun 3, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Velo Clube SP vs Batatais SP

0-0

2-2
Sun 3, Feb-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Monte Azul SP vs Comercial SP

0-1

0-2
Sun 3, Feb-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Taboao da Serra vs Desportivo Brasil SP

0-0

0-0
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Parana vs Atletico Paranaense

1-0

1-1
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Toledo Colonia Work(TCW) PR vs Cianorte PR

0-0

0-0
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Rio Branco SC vs Operario Ferroviario PR

1-1

1-1
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Cascavel CR vs Gremio Metropolitano Maringa

1-1

1-2
Sun 3, Feb-02:00 - Brazil Paranaense League
Coritiba (PR) vs Londrina (PR)

0-0

0-0
Sun 3, Feb-02:00 - Brazil Paranaense League
FC Cascavel vs Foz do Iguacu PR

1-0

2-0
Sun 3, Feb-23:00 - Brazil Pernambucano League
America PE vs Sport Club Recife (PE)

0-1

0-2
Sun 3, Feb-17:00 - CAF Confederation Cup
Gor Mahia vs Zamalek

2-2

4-2
Sun 3, Feb-17:00 - CAF Confederation Cup
Enugu Rangers International vs Salitas FC

1-0

2-0
Sun 3, Feb-17:00 - CAF Confederation Cup
AS Otoho vs Renaissance Sportive de Berkane

1-0

1-1
Sun 3, Feb-23:00 - CAF Confederation Cup
NA Hussein Dey vs Petro Atletico de Luanda

1-0

2-1
Sun 3, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup
Etoile du Sahel vs Club Sportif Sfaxien

0-1

0-1
Sun 3, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup
Al-Hilal Omdurman vs Asante Kotoko FC

1-0

1-0
Sun 3, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup
Hassania Agadir vs Raja Casablanca Atlhletic

0-0

1-1
Sun 3, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup
ZESCO United Ndola vs Nkana FC

2-0

2-0
Sun 3, Feb-17:00 - Club Friendly
FC Nordsjaelland vs Molde

1-1

1-1
Sun 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Pobeda Prilep vs FK Tikves Kavadarci

0-0

2-0
Sun 3, Feb-17:00 - Club Friendly
LSK Kvinner Women\'s vs Kopparbergs/Goeteborg Women\'s

0-0

2-0
Sun 3, Feb-17:00 - Club Friendly
VfR Wormatia Worms vs TSG Pfeddersheim

1-0

3-0
Sun 3, Feb-17:00 - Club Friendly
FC Ufa vs FC Ararat-Armenia

0-0

1-1
Sun 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Meiendorfer SV vs TUS Osdorf

1-2

3-4
Sun 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Chemie Leipzig vs VfB Auerbach

0-4

2-4
Sun 3, Feb-17:00 - Club Friendly
VfL Oldenburg vs Atlas Delmenhorst


4-1
Sun 3, Feb-23:00 - Club Friendly
Remo Belem (PA) vs Tapajos/PA

1-0

1-0
Sun 3, Feb-19:30 - Club Friendly
Ranheim IL vs Stjordals Blink

4-0

4-0
Sun 3, Feb-15:00 - Club Friendly
SC Verl vs SV Westfalia Rhynern

0-0

1-0
Sun 3, Feb-15:00 - Club Friendly
Chiangmai FC vs JL Chiangmai United FC

1-1

1-1
Sun 3, Feb-00:00 - Club Friendly
River (PI) vs EC Flamengo PI

0-0

1-1
Sun 3, Feb-15:00 - Club Friendly
Surin City FC vs Surin Khongcheemool

1-0

2-0
Sun 3, Feb-17:30 - Club Friendly
Slask Wroclaw vs Opava

1-1

2-2
Sun 3, Feb-15:00 - Club Friendly
New York City Football Club vs FC Kobenhavn

0-0

0-2
Sun 3, Feb-17:30 - Club Friendly
SF Baumberg vs Kaan Marienborn

1-1

3-3
Sun 3, Feb-15:00 - Club Friendly
HEBC Hamburg vs SV Eichede

0-0

2-0
Sun 3, Feb-01:00 - Club Friendly
Phoenix Rising FC vs Minnesota United FC

0-0

0-0
Sun 3, Feb-02:00 - Club Friendly
Everton CD vs Universidad Catolica

0-2

1-4
Sun 3, Feb-02:00 - Club Friendly
Las Vegas Lights FC vs Toronto FC

2-0

5-1
Sun 3, Feb-04:00 - Club Friendly
Liga Deportiva Universitaria vs Independiente Santa Fe

1-1

2-2
Sun 3, Feb-18:00 - Club Friendly
FC Shakhtar Donetsk vs Partizan Belgrade

0-2

0-2
Sun 3, Feb-18:00 - Club Friendly
Korona Kielce vs Stal Mielec

1-1

1-2
Sun 3, Feb-18:00 - Club Friendly
TSV Hartberg vs AFC Eskilstuna

0-2

1-3
Sun 3, Feb-18:00 - Club Friendly
Wolfsberger AC vs BATE Borisov

0-1

2-1
Sun 3, Feb-18:00 - Club Friendly
Zrinjski Mostar vs GOSK Gabela

1-0

2-0
Sun 3, Feb-18:00 - Club Friendly
Yenisey Krasnoyarsk vs Vojvodina

1-1

2-2
Sun 3, Feb-18:00 - Club Friendly
Mladost Lucani vs Gazovik Orenburg

1-1

1-3
Sun 3, Feb-18:00 - Club Friendly
Ratingen SV vs ASC 09 Dortmund

1-0

1-1
Sun 3, Feb-18:00 - Club Friendly
FK Krupa vs HNK Sibenik

0-1

0-2
Sun 3, Feb-18:00 - Club Friendly
TSV Meerbusch vs SV Straelen

0-0

0-1
Sun 3, Feb-15:30 - Club Friendly
Chachoengsao vs Chiangrai United

1-1

2-6
Sun 3, Feb-15:30 - Club Friendly
OFK Becej 1918 vs Hajduk Kula

3-2

4-2
Sun 3, Feb-20:30 - Club Friendly
Valerenga vs Mjondalen

0-0

0-2
Sun 3, Feb-10:30 - Club Friendly
Geelong Sc vs Springvale White Eagles

1-0

2-2
Sun 3, Feb-11:30 - Club Friendly
Sydney United vs Sydney Olympic

1-2

2-3
Sun 3, Feb-21:00 - Club Friendly
Ranheim IL vs Kolstad

3-1

6-1
Sun 3, Feb-21:00 - Club Friendly
Vaxjo FF Women\'s vs Kristianstads DFF Women\'s

0-2

0-2
Sun 3, Feb-12:00 - Club Friendly
Blacktown City vs A.P.I.A. Leichhardt Tigers

2-0

3-1
Sun 3, Feb-18:30 - Club Friendly
Radnicki Nis vs FK Chayka Pesch

0-1

0-1
Sun 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Sogndal vs Sotra SK

2-0

5-1
Sun 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Zaglebie Sosnowiec vs LKS Lodz

1-0

2-1
Sun 3, Feb-13:00 - Club Friendly
FK Backa Backa Palanka vs NK Celje

0-0

0-1
Sun 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Renova Cepciste vs FK Labunishta

0-0

0-0
Sun 3, Feb-16:00 - Club Friendly
SV Meppen Women\'s vs Werder Bremen Women\'s


0-1
Sun 3, Feb-13:30 - Club Friendly
Shirak vs Lori Vanadzor

2-2

2-2
Sun 3, Feb-22:00 - Club Friendly
Olmedo Riobamba vs Universidad San Martin de Porres

0-0

0-1
Sun 3, Feb-22:00 - Club Friendly
Asane Fotball vs Nest-Sotra

0-0

1-0
Sun 3, Feb-14:00 - Club Friendly
HFK Olomouc vs Vyskov

1-1

1-2
Sun 3, Feb-14:00 - Club Friendly
SKA Rostov vs Ufa B

1-1

2-1
Sun 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Sandecja Nowy Sacz vs Gryf Wejherowo

0-0

0-0
Sun 3, Feb-14:00 - Club Friendly
FC Altona 93 vs Eintracht Norderstedt

1-0

3-0
Sun 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Chonburi FC vs Port FC

1-1

2-5
Sun 3, Feb-16:30 - Club Friendly
SV Elversberg vs Victoria Rosport

3-0

7-1
Sun 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Krasnodar FK vs New England Revolution

0-0

2-0
Sun 3, Feb-16:30 - Club Friendly
Drochtersen/Assel vs Teutonia Ottensen

3-2

4-3
Sun 3, Feb-16:30 - Club Friendly
Einheit Rudolstadt vs Wacker Nordhausen

0-1

0-3
Sun 3, Feb-19:00 - Club Friendly
Krasnodar FK vs Malmo FF

0-0

2-0
Sun 3, Feb-19:00 - Club Friendly
TSV Sasel vs Heider SV

0-0

0-3
Sun 3, Feb-23:00 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Pasto vs Deportiva Once Caldas

1-2

1-2
Sun 3, Feb-00:15 - Colombia Copa Mustang
Union Magdalena vs La Equidad

1-0

1-0
Sun 3, Feb-02:30 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Cali vs Atletico Huila

1-0

1-1
Sun 3, Feb-03:00 - Colombia Copa Mustang
Atletico Junior Barranquilla vs Dep.Independiente Medellin

3-2

3-2
Sun 3, Feb-04:45 - Colombia Copa Mustang
Atletico Nacional vs Jaguares de Cordoba

1-0

1-0
Sun 3, Feb-00:00 - Colombia Copa Premier
Leones vs Valledupar FC

0-0

0-0
Sun 3, Feb-20:30 - Colombia Copa Premier
Universitario de Popayan vs Real Santander

1-0

1-1
Sun 3, Feb-23:30 - Costa Rica Primera Division
AD Carmelita vs Guadalupe FC

3-0

4-1
Sun 3, Feb-05:30 - Costa Rica Primera Division
AD San Carlos vs Deportivo Saprissa

0-1

0-2
Sun 3, Feb-05:55 - Costa Rica Primera Division
Herediano vs Universidad de Costa Rica

1-1

1-2
Sun 3, Feb-21:00 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs Perez Zeledon

0-0

1-2
Sun 3, Feb-21:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Limon FC

0-0

1-0
Sun 3, Feb-18:00 - Croatia - 1. Division
NK Osijek vs Hajduk Split

0-0

0-1
Sun 3, Feb-20:30 - Croatia - 1. Division
NK Rijeka vs HNK Gorica

1-1

1-3
Sun 3, Feb-19:59 - Cyprus 1 Division
Alki Oroklini vs E.N.Paralimni

0-2

1-2
Sun 3, Feb-18:00 - Cyprus 1 Division
AEL Limassol vs AEK Larnaca

0-0

0-0
Sun 3, Feb-19:00 - Cyprus 1 Division
Doxa Katokopias vs Nea Salamis

0-1

1-1
Sun 3, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Digenis Voroklinis vs Omonia Aradippou

0-1

0-2
Sun 3, Feb-19:59 - Egypt Premier League
Tala\'ea El Gaish vs Smouha SC

0-0

0-0
Sun 3, Feb-19:00 - England FA Women\\\'s Cup
Crawley Wasps Women\'s vs Arsenal Women\'s

0-2

0-4
Sun 3, Feb-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
West Ham United Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s

1-1

3-1
Sun 3, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Everton FC Women\'s vs Chelsea FC Women\'s


0-2
Sun 3, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Leicester City Women\'s vs London Bees Women\'s

0-1

0-2
Sun 3, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Crystal Palace Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s

0-2

0-3
Sun 3, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
AFC Wimbledon Women\'s vs Bristol City Women\'s

0-3

0-3
Sun 3, Feb-16:30 - England FA Women\\\'s Cup
Brighton & H.A. Women\'s vs Manchester United Women\'s

0-0

0-2
Sun 3, Feb-18:00 - England U23 Premier League
Brighton U23 vs Tottenham Hotspur(U23)

1-0

2-0
Sun 3, Feb-16:00 - England U23 Premier League
Sunderland(U23) vs Reading(U23)

0-0

1-0
Sun 3, Feb-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Nottingham Forest Women\'s vs Doncaster Rovers Belles Women\'s


1-1
Sun 3, Feb-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Hull City Women\'s vs Guiseley AFC Vixens Women\'s


0-1
Sun 3, Feb-20:30 - English Premier League
Manchester City vs Arsenal

2-1

3-1
Sun 3, Feb-18:05 - English Premier League
Leicester City vs Manchester United

0-1

0-1
Sun 3, Feb-17:00 - Estonia Winter Tournament
FC Helios vs Vandra JK Vaprus

0-4

1-6
Sun 3, Feb-15:10 - Estonia Winter Tournament
Tallinna JK Legion vs Tartu JK Welco

1-0

4-0
Sun 3, Feb-20:40 - Estonia Winter Tournament
FC Nomme United vs Tartu JK Tammeka B

0-1

2-3
Sun 3, Feb-11:30 - Estonia Winter Tournament
Tabasalu Palliklubi vs Pohja-Tallinna JK Volta

1-2

1-2
Sun 3, Feb-18:50 - Estonia Winter Tournament
Parnu JK vs Kohtla-Jarve JK Jarve

2-0

3-0
Sun 3, Feb-13:20 - Estonia Winter Tournament
Viimsi MRJK vs Paide Linnameeskond B

1-0

2-1
Sun 3, Feb-13:00 - Finland Junior League
Reipas Youth vs Helsinki Youth

1-1

4-2
Sun 3, Feb-20:20 - Finland Kakkonen League Cup
Tampere United vs HJS Akatemia

2-0

2-0
Sun 3, Feb-16:00 - Finland Kakkonen League Cup
JIPPO vs PEPO

0-0

0-0
Sun 3, Feb-19:00 - Finland Kakkonen League Cup
Oulun LS vs RoPS Rovaniemi B

0-1

0-1
Sun 3, Feb-22:30 - Finland Kakkonen League Cup
LPS Helsinki vs Honka Akatemia

0-1

1-4
Sun 3, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Paris Saint Germain (U19) vs Paris FC U19


4-1
Sun 3, Feb-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Reims vs Marseille

1-0

2-1
Sun 3, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nimes vs Montpellier HSC

1-0

1-1
Sun 3, Feb-00:50 - Friendly Internationals
USA vs Costa Rica

0-0

2-0
Sun 3, Feb-16:00 - German 3. Liga
SV Wehen Wiesbaden vs Hansa Rostock

1-0

2-0
Sun 3, Feb-21:00 - German Bundesliga
VfB Stuttgart vs SC Freiburg

0-1

2-2
Sun 3, Feb-18:30 - German Bundesliga
Augsburg vs 1.FSV Mainz 05

2-0

3-0
Sun 3, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
Holstein Kiel vs SSV Jahn Regensburg

1-0

2-0
Sun 3, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
SV Sandhausen vs VfL Bochum

0-0

3-0
Sun 3, Feb-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hannover 96 (U19) vs TSV Havelse(U19)

2-0

4-1
Sun 3, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
VfL Osnabruck(U19) vs Union Berlin(U19)

0-0

0-0
Sun 3, Feb-16:30 - German Junioren Bundesliga Nord
Carl Zeiss Jena(U19) vs Hertha BSC Berlin U19

0-1

0-3
Sun 3, Feb-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SC Freiburg(U19) vs Karlsruher SC (U19)

0-0

3-1
Sun 3, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Nurnberg (U19) vs 1. FC Heidenheim(U19)

0-1

4-1
Sun 3, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Monchengladbach(U19) vs Preuben Munster U19

0-0

0-0
Sun 3, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Dortmund(U19) vs Bayer 04 Leverkusen U19

0-0

0-0
Sun 3, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Koln (U19) vs Schalke 04 (U19)

1-1

3-2
Sun 3, Feb-17:00 - Greece - Football League
Ergotelis vs Doxa Dramas

0-0

2-0
Sun 3, Feb-17:00 - Greece - Football League
Apollon Larissas vs Irodotos

1-1

1-1
Sun 3, Feb-17:00 - Greece - Football League
Panachaiki vs Kerkyra

0-0

1-0
Sun 3, Feb-17:00 - Greece - Football League
Trikala vs Giorgos Karaiskakis

0-0

0-0
Sun 3, Feb-17:00 - Greece - Football League
Athletic Union of Spartis vs Aiginiakos FC

0-0

1-0
Sun 3, Feb-17:00 - Greece - Football League
Volos NFC vs Aittitos Spata

2-1

3-1
Sun 3, Feb-16:00 - Greece - Football League
Kissamikos vs Apollon Kalamaria

1-0

1-0
Sun 3, Feb-19:15 - Greece Super League
AEL Larisa vs Atromitos Athens

0-0

0-1
Sun 3, Feb-19:15 - Greece Super League
Levadiakos vs Panathinaikos

0-0

0-0
Sun 3, Feb-17:00 - Greece Super League
OFI Crete vs Xanthi

0-0

0-0
Sun 3, Feb-18:00 - Greece Super League
Apollon Smirnis vs Asteras Tripolis

0-1

0-2
Sun 3, Feb-21:00 - Greece Super League
Aris Salonica vs Pas Giannina

0-0

1-0
Sun 3, Feb-21:30 - Greece Super League
AEK Athens vs PAOK Saloniki

0-1

1-1
Sun 3, Feb-14:00 - Greece U19
AEK Athens(U19) vs PAOK Saloniki(U19)

0-1

2-4
Sun 3, Feb-15:30 - Greece U19
FC Aris Thessaloniki(U19) vs Pas Giannina(U19)

1-0

1-0
Sun 3, Feb-12:30 - Greece U19
OFI Crete(U19) vs Xanthi(U19)

2-1

2-3
Sun 3, Feb-13:30 - Greece U19
AEL Larisa U19 vs Atromitos Athens(U19)

0-3

0-3
Sun 3, Feb-23:30 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Chiantla vs Coban Imperial

1-1

1-1
Sun 3, Feb-01:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Guastatoya

0-0

2-1
Sun 3, Feb-06:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Xelaju MC vs Antigua GFC

1-2

1-2
Sun 3, Feb-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Sanarate vs Siquinala FC

0-0

1-0
Sun 3, Feb-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Club Comunicaciones

2-1

2-1
Sun 3, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
FC Zwolle vs FC Utrecht

1-1

4-3
Sun 3, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs Fortuna Sittard

1-0

5-0
Sun 3, Feb-19:45 - Holland Eredivisie
ADO Den Haag vs Heracles Almelo

0-0

2-0
Sun 3, Feb-15:15 - Holland Eredivisie
SBV Excelsior vs Feyenoord Rotterdam

0-0

2-1
Sun 3, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs FC Lienden

0-0

2-0
Sun 3, Feb-04:00 - Honduras Liga Nacional
UPNFM vs CD Motagua

0-1

1-1
Sun 3, Feb-05:00 - Honduras Liga Nacional
Real Espana vs Real de Minas

1-0

2-0
Sun 3, Feb-09:30 - HongKong 1st Division League
South China vs Eastern District SA

2-1

2-2
Sun 3, Feb-09:30 - HongKong 1st Division League
Sparta Rotterdam Mutual FC vs Double Flower FA

0-2

1-3
Sun 3, Feb-09:30 - HongKong 1st Division League
Hong Kong Rangers FC vs Wing Yee FT

0-1

0-2
Sun 3, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League
Citizen vs Wong Tai Sin District RSC

1-2

2-4
Sun 3, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League
Shatin SA vs Dreams Metro Gallery

0-3

4-4
Sun 3, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League
Resources Capital FC vs Happy Valley

1-1

1-1
Sun 3, Feb-09:30 - HongKong 2 Division League
Sun Source vs Fu Moon FC

1-0

3-1
Sun 3, Feb-11:30 - HongKong 2 Division League
North District FC vs Kwun Tong FA

0-0

3-0
Sun 3, Feb-11:30 - HongKong 2 Division League
Wan Chai SF vs Sun Hei Sports Club

0-0

0-0
Sun 3, Feb-11:30 - HongKong 2 Division League
Kowloon City vs Tuen Mun Football Team

0-0

0-0
Sun 3, Feb-12:45 - HongKong 2 Division League
Lucky Mile FC vs Tung Sing FC


4-0
Sun 3, Feb-10:30 - HongKong Sapling Cup
Eastern A.A Football Team vs Best Union Yuen Long

1-3

2-3
Sun 3, Feb-13:30 - HongKong Sapling Cup
LeeMan vs Southern District

1-1

2-3
Sun 3, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Vasas vs BFC Siofok

0-1

0-2
Sun 3, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Soroksar vs Vac-Dunakanyar

1-0

3-0
Sun 3, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Kazincbarcika vs Duna Aszfalt TVSE

3-0

5-0
Sun 3, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Budaorsi SC vs Nyiregyhaza Spartacus FC

2-1

3-2
Sun 3, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Cegled vs Bekescsaba

0-3

0-4
Sun 3, Feb-17:00 - Hungary NB ?
MTE Mosonmagyarovar vs Kaposvar

0-0

0-1
Sun 3, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Dorogi FC vs Budafoki MTE

1-1

2-1
Sun 3, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Monori SE vs Aqvital FC Csakvar

1-2

2-2
Sun 3, Feb-19:59 - Hungary NB ?
Gyirmot SE vs Balmazujvaros Sport KFT

0-0

4-0
Sun 3, Feb-19:59 - Iceland Championship
Hafnarfjordur FH vs Grindavik

0-0

3-2
Sun 3, Feb-18:00 - Iceland Championship
Keflavik vs IBV Vestmannaeyjar

0-1

0-1
Sun 3, Feb-22:30 - Iceland Championship
Breidablik vs Stjarnan Gardabaer

1-0

2-0
Sun 3, Feb-16:00 - Iceland Faxafloi Women Cup
Keflavik Women\'s vs Breidablik Women\'s

0-4

1-7
Sun 3, Feb-20:15 - Iceland Reykjavik Women\\\'s Tournament
Trottur Reykjavik Women\'s vs Valur Women\'s

0-6

0-13
Sun 3, Feb-22:15 - Iceland Reykjavik Women\\\'s Tournament
KR Reykjavik Women\'s vs Fylkir Women\'s

0-3

2-3
Sun 3, Feb-18:00 - India Super League
Atletico De Kolkata vs Jamshedpur FC

2-0

2-1
Sun 3, Feb-07:30 - India U18 League
Minerva Punjab(U18) vs Mohun Bagan(U18)

0-1

1-1
Sun 3, Feb-13:30 - India U18 League
Aizawl FC(U18) vs Chennaiyin FC U18

1-0

1-0
Sun 3, Feb-12:00 - Indonesia Cup
PSM Makassar vs Kalteng Putra

0-0

1-0
Sun 3, Feb-16:00 - Indonesia Cup
Persita Tangerang vs Arema Malang

0-1

0-3
Sun 3, Feb-21:00 - Israel Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs Hapoel Bnei Sakhnin FC

1-1

2-2
Sun 3, Feb-22:30 - Israel Premier League
Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Haifa

1-0

1-1
Sun 3, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Ascoli Youth vs Livorno Youth

0-0

1-0
Sun 3, Feb-13:00 - Italian Campionato Primavera
Napoli Youth vs Empoli Youth

0-0

0-1
Sun 3, Feb-23:30 - Italian Serie A
AS Roma vs AC Milan

0-1

1-1
Sun 3, Feb-18:00 - Italian Serie A
Udinese vs Fiorentina

0-0

1-1
Sun 3, Feb-15:30 - Italian Serie A
Spal vs Torino

0-0

0-0
Sun 3, Feb-18:00 - Italian Serie A
Genoa vs US Sassuolo Calcio

1-1

1-1
Sun 3, Feb-21:00 - Italian Serie A
Inter Milan vs Bologna

0-1

0-1
Sun 3, Feb-18:00 - Italian Serie B
Crotone vs Livorno

1-1

1-1
Sun 3, Feb-18:00 - Italian Serie B
Benevento vs Venezia F.C.

0-0

3-0
Sun 3, Feb-15:30 - Italian Women Division 1
Juventus Women\'s vs GS Roma Women\'s

0-0

1-0
Sun 3, Feb-19:30 - Italy C1A
Arezzo vs Robur Siena S.S.D.

2-0

3-3
Sun 3, Feb-17:30 - Italy C1A
Pistoiese vs Virtus Entella

0-1

0-2
Sun 3, Feb-17:30 - Italy C1A
Olbia vs Pontedera

0-0

1-1
Sun 3, Feb-17:30 - Italy C1A
Carrarese vs Pro Vercelli

0-0

0-1
Sun 3, Feb-17:30 - Italy C1A
Alessandria vs Pisa

0-1

1-1
Sun 3, Feb-17:30 - Italy C1A
Albissola vs Arzachena

2-1

2-1
Sun 3, Feb-21:30 - Italy C1A
Novara Calcio vs Piacenza

0-0

0-0
Sun 3, Feb-23:30 - Italy C1C
Matera vs Bisceglie


0-3
Sun 3, Feb-17:00 - Italy C1C
Trapani vs AC Monopoli

4-1

4-2
Sun 3, Feb-19:30 - Italy C1C
Rende vs Juve Stabia

0-0

0-1
Sun 3, Feb-19:30 - Italy C1C
Paganese vs S.S.D. Potenza Calcio

3-1

3-4
Sun 3, Feb-19:30 - Italy C1C
US Casertana 1908 vs Virtus Francavilla

1-0

1-0
Sun 3, Feb-17:30 - Italy C1C
Reggina vs Catanzaro

0-4

3-4
Sun 3, Feb-17:30 - Italy C1C
Viterbese vs US Siracusa

1-0

2-0
Sun 3, Feb-17:30 - Italy C1C
Vibonese vs Catania

0-0

0-0
Sun 3, Feb-17:30 - Italy C1C
Sicula Leonzio vs Cavese

1-1

2-3
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Avellino vs SFF Atletico


1-0
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sassari Torres vs Aprilia


0-2
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Mantova vs GSD Ambrosiana


3-0
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Reggiana vs Fiorenzuola

0-0

0-0
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Forli FC vs Vastese


1-1
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
AC Legnano vs Olginatese


2-0
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sangiustese vs Montegiorgio

0-0

0-0
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
ASD Savignanese vs San Nicolo Calcio


1-1
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sarnese vs Gelbison


4-1
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
FC Savoia 1908 vs US Bitonto


1-1
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Tuttocuoio vs Montevarchi


1-2
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Trastevere Calcio vs Cassino


1-1
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Jesina Calcio vs Isernia


2-0
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Gragnano vs Audace Cerignola


2-3
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Ligorna vs Borgosesia


5-1
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
ASD Cavenago Fanfulla vs Sasso Marconi


3-1
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Palmese vs Nocerina


1-1
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Ponsacco vs Ghivizzano Borgo Mozzano


1-1
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
FC Francavilla vs Cesena


1-2
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Albalonga vs Latte Dolce


2-3
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Darfo Boario vs Ciserano


2-1
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sammaurese vs Castelfidardo


1-0
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Team Altamura vs Picerno


0-2
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Cjarlins Muzane vs Virtus Don Bosco


2-3
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Caravaggio vs ASD Villafranca


2-2
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Crema vs Calvina Sport


2-2
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Ladispoli vs Nuova Monterosi


1-1
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Citta Di Messina vs Roccella

0-0

0-0
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Cartigliano vs Este


2-2
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Axys Zola vs Adrense


0-2
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
Nola 1925 vs Taranto Sport


1-3
Sun 3, Feb-17:30 - Italy Serie D
AC Locri 1909 vs Sancataldese


2-2
Sun 3, Feb-18:00 - Italy Serie D
Citta di Fasano vs Pomigliano

1-0

3-0
Sun 3, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Kakamega Homeboyz vs Vihiga

1-0

1-1
Sun 3, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Zoo Kericho vs KCB Nairobi

1-1

2-2
Sun 3, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs AFC Leopards SC

2-1

4-1
Sun 3, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Kariobangi Sharks vs Sofapaka Nairobi FC

0-1

0-2
Sun 3, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Nzoia United vs Sony Sugar FC

3-2

3-2
Sun 3, Feb-18:00 - Lebanese League
Al-Ansar(LIB) vs Trables Sports Club

0-0

0-0
Sun 3, Feb-16:15 - Lebanese League
Salam Zgharta vs Tadamon Sour

0-0

0-0
Sun 3, Feb-16:15 - Lebanese League
Al Akhaahli Alay vs Shabab Al-Sahel

0-0

2-3
Sun 3, Feb-16:30 - Lebanese League
Al-Ahed vs Racing Beirut

0-0

2-0
Sun 3, Feb-18:00 - Libya League Division 1
Al-Ahli Tripoli vs Al Mahalla

1-0

1-0
Sun 3, Feb-17:00 - Malaysia Premier League
UKM FC vs PB Perlis

1-0

2-1
Sun 3, Feb-17:00 - Malaysia Super League
Selangor FA vs Felda United FC

1-0

1-1
Sun 3, Feb-20:30 - Malta First Division League
Mqabba FC vs Swieqi United

0-1

0-2
Sun 3, Feb-18:15 - Malta First Division League
Pembroke Athleta vs Vittoriosa Stars

0-0

0-0
Sun 3, Feb-16:00 - Malta First Division League
Naxxar Lions vs Qrendi

0-1

2-1
Sun 3, Feb-17:00 - Malta Premier League
Gzira United vs Sliema Wanderers FC

1-1

1-1
Sun 3, Feb-19:00 - Malta Premier League
Valletta FC vs Birkirkara FC

0-0

2-0
Sun 3, Feb-03:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Queretaro FC

1-0

2-0
Sun 3, Feb-05:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Santos Laguna

1-1

2-1
Sun 3, Feb-05:00 - Mexico Primera Division
Club Leon vs Cruz Azul

2-0

2-0
Sun 3, Feb-07:05 - Mexico Primera Division
Club Tijuana vs Toluca

1-0

2-0
Sun 3, Feb-22:00 - Mexico Primera Division
Pumas UNAM vs Monterrey

0-1

1-1
Sun 3, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Tuxtla vs Deportivo Toluca B

0-0

1-0
Sun 3, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Loros De Colima vs Reynosa

0-0

0-1
Sun 3, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter Playa del carmen vs Yalmakan

1-0

2-0
Sun 3, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Sporting Canamy vs Real Zamora

0-0

1-1
Sun 3, Feb-03:00 - Mexico Primera Divison 2
UA Chihuahua vs Chivas Guadalajara B

2-0

3-0
Sun 3, Feb-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Correcaminos UAT B vs Necaxa B

0-1

0-3
Sun 3, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Mineros De Fresnillo vs CD Cuautla

3-1

3-1
Sun 3, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Celaya B vs Ciervos

2-0

4-0
Sun 3, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison 2
UA De Zacatecas vs Cocodrilos de tabasco FC

0-0

0-0
Sun 3, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison A
Mineros de Zacatecas vs UAEM Potros

0-0

1-0
Sun 3, Feb-03:00 - Mexico Primera Divison A
Atletico San Luis vs Celaya FC

2-1

4-1
Sun 3, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison A
Alebrijes de Oaxaca vs CF Atlante

0-0

1-0
Sun 3, Feb-07:00 - Mexico Primera Divison A
CSyD Dorados de Sinaloa vs Cimarrones de Sonora

0-0

0-1
Sun 3, Feb-07:00 - Mexico Primera Divison A
Cafetaleros de Tapachula vs Zacatepec

0-0

0-2
Sun 3, Feb-03:45 - Mexico Youth U20
Club Tijuana(U20) vs Deportivo Toluca Mexiquense U20

0-0

2-1
Sun 3, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Lobos BUAP (U20) vs Pachuca U20

2-3

4-5
Sun 3, Feb-18:00 - Morocco Super League
DHJ Difaa Hassani Jadidi vs Forces Armee Royales Rabat

1-1

1-3
Sun 3, Feb-13:00 - Myanmar National League
Hantharwady United vs Shan United

1-1

1-1
Sun 3, Feb-13:00 - Myanmar National League
Rakhine United vs Southern Myanmar

1-0

1-0
Sun 3, Feb-13:30 - Myanmar National League
Dagon FC vs Ayeyawady United

1-1

1-2
Sun 3, Feb-04:00 - New Zealand Football Championships
Hawke\'s Bay United vs Team Wellington

1-4

3-6
Sun 3, Feb-05:00 - New Zealand Football Championships
Southern United vs Waitakere United

0-1

2-1
Sun 3, Feb-06:00 - New Zealand Football Championships
Wellington Phoenix Reserve vs Tasman United

0-1

1-1
Sun 3, Feb-07:35 - New Zealand Football Championships
Eastern Suburbs AFC vs Hamilton Wanderers AFC

2-1

5-1
Sun 3, Feb-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Madriz vs Jalapa ART

0-1

0-1
Sun 3, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Enyimba International vs Rivers United

1-0

2-0
Sun 3, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Gombe United vs Plateau United

0-0

0-0
Sun 3, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Kano Pillars vs Nasarawa United FC

3-0

3-0
Sun 3, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Kada City

1-2

3-2
Sun 3, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Remo Stars

1-1

2-1
Sun 3, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Akwa United vs Go Round Omoku

0-0

3-0
Sun 3, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
El Kanemi Warriors vs Yobe Desert Stars

1-1

2-1
Sun 3, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Ifeanyi Ubah vs Abia Warriors

1-1

1-2
Sun 3, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
MFM FC vs Wikki Tourists

0-0

1-0
Sun 3, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs Niger Tornadoes FC

1-0

3-1
Sun 3, Feb-01:45 - Paraguayan Primera Division
Deportivo Santani vs CA River Plate Asuncion

1-1

1-1
Sun 3, Feb-03:45 - Paraguayan Primera Division
Cerro Porteno vs Deportivo Capiata

0-0

1-0
Sun 3, Feb-21:30 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Sacavenense(U17) vs Uniao Leiria(U17)


4-2
Sun 3, Feb-15:15 - Portugal Liga de Honora
Leixoes vs GD Estoril-Praia

1-0

2-0
Sun 3, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
Cova Piedade vs UD Oliveirense

0-0

0-1
Sun 3, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
FC Arouca vs Academico de Viseu

1-0

2-0
Sun 3, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
S.C. Braga B vs Farense

0-0

1-0
Sun 3, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
FC Porto B vs FC Penafiel

1-0

2-0
Sun 3, Feb-00:30 - Portugal Primera Liga
Aves vs Sporting Braga

0-0

0-2
Sun 3, Feb-21:30 - Portugal Primera Liga
Sporting Clube de Portugal vs SL Benfica

1-2

2-4
Sun 3, Feb-19:00 - Portugal Primera Liga
C.D. Santa Clara vs Portimonense

1-1

2-1
Sun 3, Feb-19:00 - Portugal Primera Liga
CD Nacional vs Vitoria Setubal FC

0-0

0-0
Sun 3, Feb-18:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qarabag vs Neftchi Baku

1-1

1-1
Sun 3, Feb-14:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qabala vs Standard Sumqayit

0-0

1-0
Sun 3, Feb-19:00 - Romania - Divizia A
FC Voluntari vs Sepsi

2-1

4-2
Sun 3, Feb-22:00 - Romania - Divizia A
FC Viitorul Constanta vs CS Universitatea Craiova

0-0

0-0
Sun 3, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs Folgore/Falciano

2-1

2-2
Sun 3, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Libertas vs SS Murata

1-1

3-1
Sun 3, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs SP Tre Fiori

3-1

4-1
Sun 3, Feb-18:00 - San Marino Girone A
Fiorentino vs S.S Pennarossa

0-0

1-1
Sun 3, Feb-21:15 - Saudi Arabia Professional League
Ohod Medina vs Al-Ettifaq

2-0

2-1
Sun 3, Feb-16:40 - Saudi Arabia Professional League
Al-Faisaly Harmah vs Al-Hazm

0-0

1-2
Sun 3, Feb-16:30 - Scottish Premier League
St. Johnstone vs Celtic

0-0

0-2
Sun 3, Feb-19:59 - Senegal Premier League
Dakar Sacre Coeur vs ASC Jaraaf

1-0

1-1
Sun 3, Feb-20:30 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs Linguere

1-0

2-0
Sun 3, Feb-21:00 - Senegal Premier League
Pikine vs Mbour Petite Cote

1-0

2-0
Sun 3, Feb-21:00 - Senegal Premier League
Stade de Mbour vs Union Sportive Goree

0-0

1-1
Sun 3, Feb-21:00 - Senegal Premier League
ASEC Ndiambour vs Teungueth FC

0-0

0-0
Sun 3, Feb-17:30 - South Africa First League
Jomo Cosmos vs Mbombela United

0-0

2-0
Sun 3, Feb-17:30 - South Africa First League
Stellenbosch FC vs FC Cape Town

2-0

2-0
Sun 3, Feb-17:30 - South Africa First League
Real Kings vs Uthongathi FC

0-1

0-1
Sun 3, Feb-17:30 - South Africa First League
Richards Bay vs TS Sporting


2-1
Sun 3, Feb-17:30 - South Africa Premier League
Bloemfontein Celtic vs Black Leopards

1-0

3-0
Sun 3, Feb-17:30 - South Africa Premier League
Baroka FC vs Chippa United FC

0-0

1-1
Sun 3, Feb-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
CFF Maritim Women\'s vs Villarreal Women\'s

0-1

0-3
Sun 3, Feb-15:30 - Spanish Ladies League Division 2
Vallecas CF Women\'s vs Sporting de Gijon Women\'s

0-2

1-2
Sun 3, Feb-19:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women\'s vs Fundacion Albacete Women\'s

1-0

3-1
Sun 3, Feb-14:30 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women\'s vs Rayo Vallecano Women\'s

1-0

1-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

0-0

0-2
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s

1-0

1-1
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
CDEF Logrono Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s

0-0

2-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women\'s vs Real Betis Women\'s

0-2

1-3
Sun 3, Feb-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s

1-2

1-2
Sun 3, Feb-19:15 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Atletico Madrid

0-0

1-0
Sun 3, Feb-23:45 - Spanish Primera Division
Real Madrid vs Alaves

1-0

3-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Espanyol

1-0

2-2
Sun 3, Feb-21:30 - Spanish Primera Division
Eibar vs Girona

1-0

3-0
Sun 3, Feb-14:00 - Spanish Primera U19
Barcelona U19 vs UE Cornella(U19)

0-0

1-2
Sun 3, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
CD San Felix(U19) vs Malaga(U19)

0-0

0-1
Sun 3, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Getafe(U19) vs CP Almendralejo(U19)

1-0

1-1
Sun 3, Feb-14:30 - Spanish Primera U19
CD Pamplona U19 vs Alaves U19

1-0

2-1
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Celta Vigo U19 vs CF Alondras (U19)

1-1

3-1
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
El Olivar(U19) vs Stadium Casablanca(U19)

0-1

1-2
Sun 3, Feb-18:30 - Spanish Primera U19
Leganes(U19) vs UD Santa Marta U19

1-1

1-1
Sun 3, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Cadiz

2-1

2-1
Sun 3, Feb-23:00 - Spanish Segunda Division
Extremadura vs Sporting de Gijon

0-0

0-3
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division
Mallorca vs Alcorcon

2-0

2-0
Sun 3, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division
Osasuna vs Granada CF

0-0

1-0
Sun 3, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Unionistas de Salamanca vs Real Madrid Castilla

0-1

1-4
Sun 3, Feb-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Artistico Navalcarnero vs Las Palmas Atletico

0-0

0-1
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Fuenlabrada vs San Sebastian Reyes

0-1

1-1
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Valladolid B vs Pontevedra

1-0

1-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
AD Union Adarve vs CF Salmantino UDS

0-0

0-1
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Inter de Madrid vs Rapido de Bouzas

0-0

1-0
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Cultural Leonesa vs Atletico de Madrid B

1-0

1-1
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SD Ponferradina vs Deportivo La Coruna B

2-0

3-0
Sun 3, Feb-15:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Burgos CF vs CD Guijuelo

0-0

0-0
Sun 3, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs Coruxo FC

1-2

2-2
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Sporting de Gijon B vs UD Logrones

0-1

0-2
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Santander vs CD Izarra

1-1

2-1
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barakaldo CF vs CD Mirandes

0-0

1-1
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Calahorra vs Real Oviedo B

0-0

1-0
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Athletic Bilbao B vs Leioa

2-0

2-1
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Union Langreo vs Real Sociedad B

0-0

1-0
Sun 3, Feb-15:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Vitoria(SPA) vs Gimnastica Torrelavega

2-0

2-0
Sun 3, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tudelano vs SD Amorebieta

0-2

0-2
Sun 3, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs UB Conquense

0-0

2-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Sabadell vs Atletico Baleares

0-0

0-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Peralada vs Barcelona B

0-0

2-0
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs Teruel

0-1

0-2
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs UE Cornella

0-0

1-0
Sun 3, Feb-20:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Alcoyano vs Villarreal B

1-1

2-2
Sun 3, Feb-20:20 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Castellon vs Espanyol B

0-1

1-2
Sun 3, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs CD Ebro

0-2

2-3
Sun 3, Feb-23:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UD Melilla vs Talavera de la Reina

0-0

1-0
Sun 3, Feb-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Sevilla Atletico vs Marbella FC

0-0

1-1
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs Murcia

1-0

2-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Badajoz vs Ibiza Eivissa

1-0

1-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Malagueno vs Linense

0-0

0-1
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Jumilla vs Don Benito

0-2

0-2
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs FC Cartagena

0-2

1-3
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villanovense vs CD El Ejido 2012

1-0

1-0
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Almeria B vs Recreativo Granada

0-0

0-0
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Sanluqueno vs C.D. San Fernando Isleno

0-1

1-2
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Univ. Oviedo vs CD Praviano


1-1
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs La Madalena


4-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs CD Tuilla

0-0

0-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Covadonga vs San Claudio

2-0

3-0
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Marino Luanco vs EI San Martin


2-0
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs CD Colunga

0-1

0-2
Sun 3, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs Condal CF


5-0
Sun 3, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Boiro vs Racing Villalbes


0-3
Sun 3, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs Ribadumia CF

0-0

0-0
Sun 3, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arenteiro vs Bergantinos CF


2-3
Sun 3, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Porrino Industrial vs UD Somozas


0-2
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Racing de Ferrol

0-1

0-1
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Compostela vs CF Alondras

2-0

4-1
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arosa Sociedad Cultural vs Celtiga FC


1-2
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs Laracha


1-0
Sun 3, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs Silva SD

0-0

0-2
Sun 3, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs CD San Roque de Lepe

2-0

3-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Real Betis B vs Ecija Balompie

1-0

1-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Coria Club de Futbol vs Sevilla C

1-1

2-1
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Guadalcacin CD vs CD Cabecense

0-0

0-2
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Algeciras vs Arcos CF

0-1

1-1
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Lucena CF vs CD Utrera

0-0

0-0
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Espeleno vs Cadiz B

0-1

0-2
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics vs CD Gerena


2-2
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez Deportivo vs UB Lebrijana

0-0

0-0
Sun 3, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs UD Los Barrios

0-0

0-0
Sun 3, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Ceuta vs Xerez CD


2-0
Sun 3, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Son Cladera vs CD Llosetense

1-1

1-1
Sun 3, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs Santanyi


1-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SD Formentera vs Mallorca B


0-1
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Ibiza Islas Pitiusas vs SCR Pena Deportiva


0-1
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Murense vs CD Ferriolense


1-1
Sun 3, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs Villa Santa Brigida


1-0
Sun 3, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenisca vs Tamaraceite


0-3
Sun 3, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD El Cotillo vs UD San Fernando


3-2
Sun 3, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Tacoronte vs UD Las Zocas

1-0

2-0
Sun 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs Yeclano Deportivo

1-2

1-3
Sun 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs Deportiva Minera


2-1
Sun 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs NV Estudiantes de Murcia CF

0-0

1-1
Sun 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs Olimpico de Totana


0-2
Sun 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs Club Deportivo Cieza

0-1

1-1
Sun 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs Club Atletico Pulpileno


0-1
Sun 3, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
SFC Minerva vs Mar Menor

1-1

1-2
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF vs La Union CF


2-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Algar vs Lorca Deportiva FC

0-1

0-1
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Aguilas FC vs CF El Castillo


3-0
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs EDMF Churra


3-0
Sun 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Atletico Pueblonuevo vs Extremadura B


2-1
Sun 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
RCP Valverdeno vs CD Valdelacalzada


6-2
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Cacereno vs Arroyo Club Polideportivo

0-0

0-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs CP Valdivia

2-1

3-1
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs CD Calamonte

0-0

0-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs Moralo CP


1-4
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Montijo vs CD Castuera

0-1

1-2
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Merida AD vs AD Llerenense

1-0

3-2
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs Jerez Industrial CF


3-1
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
EMD Aceuchal vs CD Diocesano


1-1
Sun 3, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cantolagua vs UCD Burlades

0-0

0-0
Sun 3, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs CD Pamplona


1-0
Sun 3, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs CD Varea


2-0
Sun 3, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Agoncillo vs Haro Deportivo


0-4
Sun 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Autol vs CD Berceo


1-1
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
SD Logrones vs CCD Alberite


4-0
Sun 3, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Sarinena vs CF Illueca


1-2
Sun 3, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs AD Almudevar

0-0

1-2
Sun 3, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs AD Sabinanigo

0-1

0-1
Sun 3, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Brea vs CA Monzon

0-0

0-0
Sun 3, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs CD Villanueva

0-0

0-0
Sun 3, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD San Lorenzo vs SD Borja


1-1
Sun 3, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Zaragoza B vs San Juan Zaragoza

0-0

0-0
Sun 3, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD Casetas vs CDJ Tamarite

0-1

0-1
Sun 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Tarazona vs CD La Almunia

0-0

1-1
Sun 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs Utebo FC


2-2
Sun 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs Almagro CF


2-1
Sun 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs Calvo Sotelo Puertollano


2-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Guadalajara vs Villarrubia CF


0-3
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs CD Madridejos

0-0

0-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs Atletico Tomelloso

1-0

1-0
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs UD Socuellamos


0-3
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Toledo vs CD Marchamalo

2-0

3-0
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs Mora CF

0-0

1-0
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs Villacanas

0-0

0-0
Sun 3, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Cayon vs UD Samano


2-1
Sun 3, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs U.M. Escobedo


2-2
Sun 3, Feb-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs Bezana

0-0

0-0
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs Barreda Balompie

2-0

2-1
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs Rinconeda Polanco


3-0
Sun 3, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Velarde CF vs Racing Santander B


0-3
Sun 3, Feb-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Santurtzi vs Real Sociedad C

1-0

2-2
Sun 3, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs Portugalete


2-2
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Amurrio vs Sestao


0-3
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sodupe UC vs SD Deusto


3-0
Sun 3, Feb-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs L\'Hospitalet

1-2

1-3
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Santboia vs CE Europa

0-2

0-2
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs UE Castelldefels

1-1

1-1
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
AE Prat vs UE Figueres

0-0

3-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs Santfeliuenc FC

2-2

2-3
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs FC Martinenc

3-1

3-3
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Terrassa vs Cerdanyola del Valles

0-0

2-0
Sun 3, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Reus Deportiu II vs UA Horta


1-0
Sun 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Novelda vs CD Olimpic Xativa

0-0

0-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs Crevillente

0-0

0-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Paterna vs Atzeneta UE

0-1

0-2
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Eldense vs Elche CF Ilicitano

1-0

1-0
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Orihuela CF vs Torre Levante Orriols

2-0

4-0
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Villarreal C

0-0

0-2
Sun 3, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CF La Nucia vs UD Rayo Ibense


2-0
Sun 3, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles vs CF Pozuelo Alarcon

0-0

2-0
Sun 3, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Atletico Pinto vs RCD Carabanchel

0-0

1-0
Sun 3, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Vicalvaro vs San Fernando Henares

2-1

2-2
Sun 3, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs Alcobendas Sport

1-1

2-3
Sun 3, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villaverde Boetticher CF vs CF Trival Valderas

0-0

1-0
Sun 3, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CDF Tres Cantos vs Getafe B

0-0

0-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
DAV Santa Ana vs AD Parla

0-0

0-1
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF San Agustin vs RSD Alcala Henares

0-1

0-1
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Canillas vs Las Rozas

0-1

0-2
Sun 3, Feb-16:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs Leganes B

0-0

1-0
Sun 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs Burgos Promesas


1-1
Sun 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs Atletico Bembibre


0-1
Sun 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cebrerena vs CD Beroil Bupolsa(Tino)


1-1
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Avila CF vs CD La Virgen Del Camino

1-0

2-1
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs UD Santa Marta


3-0
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs Zamora CF


2-1
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Alhaurin de la Torre vs Atletico Mancha Real


2-1
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Loja CD vs Martos Club Deportivo


1-0
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD San Pedro vs Atarfe Industrial CF

0-2

0-3
Sun 3, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs Guadix CF


3-2
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Linares Deportivo vs CD Alhaurino


3-1
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Antequera CF vs CD Huetor Tajar


4-2
Sun 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs Poli Almeria


3-1
Sun 3, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs Velez CF

1-1

2-1
Sun 3, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs CD Torreperogil


6-0
Sun 3, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
River Melilla vs CD Rincon


2-0
Sun 3, Feb-19:00 - Swiss Super League
Grasshoppers vs Basel

0-2

0-4
Sun 3, Feb-16:00 - Syrian League
Al Jaish Damascus vs Al Herafyeen

2-0

5-0
Sun 3, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
Stade Tunisien vs U.S.Monastir

0-2

0-2
Sun 3, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
AS Gabes vs US Ben Guerdane

2-1

2-1
Sun 3, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
Etoile Metlaoui vs Stade Gabesien

0-0

0-1
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Elazigspor vs Giresunspor

0-0

0-0
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Hatayspor vs Denizlispor

1-0

1-1
Sun 3, Feb-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Afjet Afyonspor vs Adanaspor

0-0

0-3
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Gebzespor vs Batman Petrolspor

0-1

0-2
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Silivrispor vs Yomraspor

0-0

1-2
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Nevsehirspor Genclik vs Erzin Belediyespor

1-0

1-0
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kozan BLD.SPOR vs Nazillispor

0-0

0-0
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erbaaspor S vs Sile Yildizspor

0-0

3-1
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Ergene Velimese vs Duzyurtspor

0-0

0-1
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kemer Tekirova Spor vs Karsiyaka

0-1

2-3
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kizilcabolukspor vs Yeni Orduspor

2-0

3-1
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kirsehir Belediyespor vs Sultanbeyli

1-0

2-1
Sun 3, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Pazarspor vs Duzcespor

0-0

0-2
Sun 3, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Osmaniyespor vs Catalca Spor

1-1

1-2
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Turgutluspor vs Kocaelispor

1-1

1-2
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Golcukspor vs Bayburt Ozel Idare

1-1

2-1
Sun 3, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
24 Erzincanspor vs Anadolu Uskudar

0-0

1-0
Sun 3, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
1461 Trabzon vs Karacabey Birlikspor

0-0

0-2
Sun 3, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Payas BS 1975 vs Serik Belediyespor

1-0

1-1
Sun 3, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Fatsa Belediyespor vs Corum Belediyespor

0-1

0-2
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Eyupspor vs Bayrampasaspor

2-0

3-1
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Inegolspor vs Bodrumspor

1-1

2-1
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankara Demirspor vs Kastamonuspor

1-0

2-0
Sun 3, Feb-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sakaryaspor vs Hacettepe S.K.

1-0

1-0
Sun 3, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Sariyer

0-0

2-1
Sun 3, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gumushanespor vs Keciorengucu

0-0

1-0
Sun 3, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kahramanmaras vs Konya Anadolu Selcukluspor

1-2

2-2
Sun 3, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Sanliurfaspor

2-1

3-2
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Fethiyespor vs Karagumruk

1-0

2-0
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bugsasspor vs Manisa BB Spor

0-1

1-1
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Zonguldak vs Bandirmaspor

1-0

1-1
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Menemen Belediye Spor vs Tokatspor

0-1

1-1
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirklarelispor vs Pendikspor

0-2

0-3
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tuzlaspor Kulubu vs Darica Genclerbirligi

4-0

7-0
Sun 3, Feb-14:30 - Turkey Super Lig
BB Erzurumspor vs Rizespor

0-0

0-1
Sun 3, Feb-17:00 - Turkey Super Lig
Akhisar Bld.Geng vs Istanbul Basaksehir F.K.

0-2

0-3
Sun 3, Feb-19:59 - Turkey Super Lig
Antalyaspor vs Besiktas JK

0-3

2-6
Sun 3, Feb-13:00 - Turkey U21 Ligi 1
Afjet Afyonspor(U21) vs Adanaspor(U21)

0-0

0-1
Sun 3, Feb-12:00 - Turkey U21 Super League
BB Erzurumspor (U21) vs Rizespor(U21)

1-0

4-0
Sun 3, Feb-13:00 - Turkey U21 Super League
Akhisar Bld.Geng(U21) vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U21)

0-0

1-1
Sun 3, Feb-13:00 - Turkey U21 Super League
Antalyaspor(U21) vs Besiktas JK(U21)

0-0

0-0
Sun 3, Feb-23:00 - Venezuela Primera Division
Estudiantes Caracas SC vs Carabobo FC

0-0

0-1
Sun 3, Feb-23:30 - Venezuela Primera Division
Atletico Venezuela vs Portuguesa FC

1-0

1-1
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.