Football Results for Sun 4, Feb 2018

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 4, Feb 2018

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 4, Feb-15:00 - AFC Futsal Championship
China Futsal vs Iran Futsal

1-6

1-11
Sun 4, Feb-15:00 - AFC Futsal Championship
Lebanon Futsal vs Thailand Futsal

2-0

5-2
Sun 4, Feb-12:30 - AFC Futsal Championship
Jordan Futsal vs Kyrgyzstan Futsal

0-2

1-3
Sun 4, Feb-12:30 - AFC Futsal Championship
Myanmar Futsal vs Iraq Futsal

1-1

2-3
Sun 4, Feb-23:00 - African Nations Championship
Morocco vs Nigeria

1-0

4-0
Sun 4, Feb-17:00 - African Youth Championship Woman\\\'s U17
South Africa Women\'s(U17) vs Morocco Women\'s U17

4-0

5-1
Sun 4, Feb-16:00 - Albania Super league
Skenderbeu Korce vs Vllaznia Shkoder

1-1

4-1
Sun 4, Feb-16:00 - Albania Super league
Lushnja KS vs Luftetari Gjirokaster

0-0

0-0
Sun 4, Feb-16:00 - Albania Super league
KF Laci vs Teuta Durres

0-0

0-0
Sun 4, Feb-16:00 - Albania Super league
FK Kukesi vs Flamurtari

0-1

1-1
Sun 4, Feb-19:00 - Albania Super league
Partizani Tirana vs Kamza

2-1

2-1
Sun 4, Feb-21:00 - Andorra Super league
Penya Encarnada vs FC Santa Coloma

0-1

0-3
Sun 4, Feb-19:00 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs Lusitanos la Posa

1-0

2-1
Sun 4, Feb-15:00 - Andorra Super league
UE Sant Julia vs UE Engordany

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Andorra Super league
Encamp vs Inter Club D\'Escaldes

0-1

0-2
Sun 4, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
Temperley Reserve vs Talleres Cordoba Reserve

1-0

1-1
Sun 4, Feb-00:00 - Argentina Reserves League
Chacarita Juniors Reserve vs Velez Sarsfield(R)

1-0

1-1
Sun 4, Feb-00:00 - Argentina Cup
Central Norte Salta vs Atletico Pellegrini

1-0

2-0
Sun 4, Feb-01:00 - Argentina Cup
Huracan San Rafael vs Sportivo Penarol

1-0

2-2
Sun 4, Feb-02:05 - Argentina Prim B Metropolitana
CA Platense vs Atletico Atlanta

1-1

2-1
Sun 4, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Almirante Brown vs San Telmo

0-1

0-1
Sun 4, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Espanol vs Club Atletico Colegiales

1-2

2-2
Sun 4, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Barracas Central vs CA Fenix Pilar

0-0

2-1
Sun 4, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Central Cordoba De Rosario vs Argentino de Quilmes

1-1

2-2
Sun 4, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Berazategui vs Justo Jose de Urquiza

0-2

1-3
Sun 4, Feb-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Atlas vs Argentino de Merlo

0-0

1-1
Sun 4, Feb-02:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Almagro vs Gimnasia Jujuy

0-0

0-0
Sun 4, Feb-03:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Santa Marina Tandil vs Estudiantes de San Luis

0-0

0-0
Sun 4, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs Deportivo Moron

0-0

0-1
Sun 4, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Flandria vs Boca Unidos

0-0

0-1
Sun 4, Feb-00:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Nueva Chicago vs Deportivo Riestra

0-0

1-0
Sun 4, Feb-02:15 - Argentinian Primera Super League
Colon vs Independiente

0-0

0-1
Sun 4, Feb-04:30 - Argentinian Primera Super League
River Plate vs Olimpo

0-0

2-0
Sun 4, Feb-00:00 - Argentinian Primera Super League
CA Banfield vs Atletico Tucuman

0-0

0-0
Sun 4, Feb-00:00 - Argentinian Primera Super League
Rosario Central vs Union Santa Fe

1-0

1-0
Sun 4, Feb-10:00 - Australia League A
Central Coast Mariners FC vs Western Sydney Wanderers

0-2

1-2
Sun 4, Feb-12:00 - Australia League A
Brisbane Roar FC vs Melbourne City

1-1

1-2
Sun 4, Feb-09:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Mudgeeraba SC Women\'s vs The Gap NPL Women\'s

0-8

0-17
Sun 4, Feb-09:00 - Australia Women\\\'s A-League
Sydney FC Women\'s vs WS Wanderers Women\'s

3-0

4-1
Sun 4, Feb-09:30 - Australia Women\\\'s A-League
Brisbane Roar Women\'s vs Canberra United Women\'s

2-0

4-1
Sun 4, Feb-19:30 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs Austria Wien

0-0

1-1
Sun 4, Feb-19:30 - Bahrain Premier League
Malkia vs East Riffa

1-0

3-3
Sun 4, Feb-19:30 - Bahrain Premier League
Manama Club vs Al-Muharraq

2-1

2-3
Sun 4, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Vigor Wuitens Hamme vs KFC Oosterzonen


1-2
Sun 4, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Eendracht Aalst vs ASV Geel


1-0
Sun 4, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Knokke vs Lommel SK


1-4
Sun 4, Feb-21:00 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs Sporting Charleroi

1-2

3-3
Sun 4, Feb-23:00 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs KV Oostende

1-1

1-1
Sun 4, Feb-17:30 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs KV Mechelen

1-2

2-2
Sun 4, Feb-19:00 - Belgium - 2e Klasse
St. Gilloise vs K.F.C.O.Wilrijk

1-0

1-0
Sun 4, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Potosi vs Nacional Potosi

1-1

3-2
Sun 4, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Sport Boys Warnes vs Blooming

0-1

0-2
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Mixto EC vs Araguaia

1-1

3-2
Sun 4, Feb-01:30 - Brazil Mato-grossense Division 1
Acao MT vs Sinop MT

0-2

1-2
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Alagoano Division 1
CSA Alagoas AL vs Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA)

1-0

2-1
Sun 4, Feb-16:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Paranoa DF vs Sobradinho EC

0-0

1-2
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Vitoria Salvador BA vs Bahia de Feira BA

0-0

3-0
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Fluminense de Feira BA vs Jequie/BA

1-0

2-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Vitoria da Conquista BA vs Juazeirense BA

0-0

1-2
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Jacuipense BA vs Atlantico BA

0-0

1-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Jacobina EC vs Esporte Clube Bahia

0-0

0-0
Sun 4, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Carioca
Botafogo (RJ) vs Madureira

0-0

0-0
Sun 4, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Carioca
Fluminense (RJ) vs Macae

0-0

1-0
Sun 4, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Carioca
Portuguesa RJ vs Boavista SC (RJ)

0-0

0-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Vasco da Gama(RJ) vs Volta Redonda

2-0

3-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Cabofriense(RJ) vs Bangu

0-1

0-2
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Nova Iguacu vs CR Flamengo (RJ)

0-0

0-1
Sun 4, Feb-20:45 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Vasco da Gama RJ U20 vs Bangu U20


2-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Criciuma SC vs Avai FC (SC)

0-1

0-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Figueirense (SC) vs Joinville SC

0-0

1-0
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Concordia SC vs EC Internacional de Lages SC

0-0

2-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Hercilio Luz SC vs Chapecoense SC

1-0

1-0
Sun 4, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Atletico Tubarao SC vs Brusque SC

0-0

0-0
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Guarani CE vs Tiradentes CE

1-1

4-3
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Maranguape CE vs Uniclinic AC CE

0-1

0-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Floresta/CE vs Ferroviario CE

0-1

0-2
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Brasil de Pelotas RS vs Internacional (RS)

1-0

1-0
Sun 4, Feb-03:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Gremio (RS) vs Cruzeiro RS

0-0

0-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Gremio Anapolis vs Atletico Clube Goianiense

0-0

1-1
Sun 4, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Aparecidense GO vs Rio Verde GO

3-0

5-0
Sun 4, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Villa Nova-MG vs Tupi FC

0-0

3-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Cruzeiro (MG) vs America MG

0-0

1-0
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Caldense(MG) vs Boa Esporte Clube

0-0

0-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Patrocinense MG vs Democrata

0-1

1-1
Sun 4, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Tombense vs Uberlandia MG

1-0

1-0
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Desportiva Guarabira PB vs Campinense (PB)

0-1

0-2
Sun 4, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Paulista
Red Bull Brasil vs Bragantino SP

1-0

1-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Palmeiras vs Santos

1-0

2-1
Sun 4, Feb-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Juventus-SP vs Sertaozinho

0-0

1-2
Sun 4, Feb-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Penapolense vs CA Votuporanguense SP

0-2

1-2
Sun 4, Feb-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Monte Azul SP vs Taboao da Serra

1-0

1-1
Sun 4, Feb-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Matonense SP vs Gremio Osasco

0-2

2-3
Sun 4, Feb-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Barretos SP vs Noroeste SP

2-0

3-1
Sun 4, Feb-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Olimpia SP vs Uniao Barbarense FC

1-1

1-2
Sun 4, Feb-01:00 - Brazil Maranhense Division 1
Sampaio Correa (MA) vs Moto Clube(MA)

1-1

1-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Coritiba (PR) vs Atletico Paranaense

0-0

0-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Londrina (PR) vs Cianorte PR

0-1

1-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Prudentopolis vs Gremio Metropolitano Maringa

0-0

0-0
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Toledo Colonia Work(TCW) PR vs Parana PR

0-0

0-0
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Rio Branco PR vs Foz do Iguacu PR

0-0

0-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
CE Uniao PR vs Cascavel PR

0-1

0-2
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Pernambucano League
Vitoria PE vs America PE

4-1

5-2
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Pernambucano League
Flamengo Arcoverde/PE vs Afogados Ingazeira PE

0-0

0-1
Sun 4, Feb-03:00 - Brazil Pernambucano League
Salgueiros PE vs Santa Cruz (PE)

0-1

1-1
Sun 4, Feb-03:00 - Brazil Pernambucano League
Pesqueira FC vs Nautico (PE)

1-0

1-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Sergipano
Sergipe (SE) vs Amadense SE

2-1

4-1
Sun 4, Feb-01:00 - Chile Primera B
Puerto Montt vs Rangers Talca

0-1

0-3
Sun 4, Feb-01:00 - Chile Primera B
CD Copiapo S.A. vs Coquimbo Unido

0-0

1-2
Sun 4, Feb-05:00 - Chile Primera B
San Marcos de Arica vs Santiago Wanderers

0-1

0-1
Sun 4, Feb-19:00 - Chile Primera Division
Everton CD vs Deportes Iquique

1-1

2-3
Sun 4, Feb-00:30 - Chile Primera Division
Palestino vs Union La Calera

1-0

1-2
Sun 4, Feb-03:00 - Chile Primera Division
Universidad de Concepcion vs O Higgins

0-1

0-2
Sun 4, Feb-19:00 - Club Friendly
Nest-Sotra vs Floro

1-1

1-1
Sun 4, Feb-19:00 - Club Friendly
Olimpia Grudziadz vs Pogon Siedlce

1-0

1-0
Sun 4, Feb-15:15 - Club Friendly
Chiangmai FC vs Chiangrai United

2-0

2-0
Sun 4, Feb-15:30 - Club Friendly
AFC Eskilstuna vs Syrianska FC

2-0

6-1
Sun 4, Feb-19:59 - Club Friendly
Bray Wanderers vs St. Patrick\'s

0-3

1-3
Sun 4, Feb-02:30 - Club Friendly
Real Salt Lake vs Los Angeles Galaxy

0-1

3-1
Sun 4, Feb-21:00 - Club Friendly
Tromsdalen UIL vs Salangen


3-2
Sun 4, Feb-04:00 - Club Friendly
Rio Grande Valley FC Toros vs Houston Dynamo

0-3

1-9
Sun 4, Feb-16:00 - Club Friendly
Lech Poznan vs GKS Tychy

1-0

2-0
Sun 4, Feb-16:00 - Club Friendly
Hacken vs FC Astana

1-0

2-0
Sun 4, Feb-16:00 - Club Friendly
Luch Minsk vs FK Trakai

0-2

0-3
Sun 4, Feb-05:00 - Club Friendly
Seattle Sounders vs Portland Timbers

1-1

2-1
Sun 4, Feb-16:15 - Club Friendly
Akropolis IF vs Arameisk-Syrianska IF

0-0

2-0
Sun 4, Feb-07:00 - Club Friendly
Jubilo Iwata vs FC Machida Zelvia

0-1

3-1
Sun 4, Feb-08:00 - Club Friendly
JEF United Ichihara vs Kashiwa Reysol

0-0

1-4
Sun 4, Feb-11:15 - Club Friendly
Blacktown City Demons vs Mt Druitt Town Rangers FC

2-1

3-1
Sun 4, Feb-17:00 - Club Friendly
Uerdingen vs RW Oberhausen

0-1

0-2
Sun 4, Feb-17:00 - Club Friendly
Dnepr Mogilev vs Luki Energiya

0-1

1-1
Sun 4, Feb-17:00 - Club Friendly
NK Travnik vs NK Novi Travnik

1-0

2-0
Sun 4, Feb-12:00 - Club Friendly
Mashuk-KMV vs Alania

0-0

2-1
Sun 4, Feb-17:00 - Club Friendly
TuRU Dusseldorf vs RW Essen

1-1

1-1
Sun 4, Feb-12:00 - Club Friendly
Spirit FC vs Bonnyrigg White Eagles

0-5

1-7
Sun 4, Feb-12:00 - Club Friendly
Csakvari TK vs Zenit-2 St.Petersburg

1-1

1-3
Sun 4, Feb-12:10 - Club Friendly
Manly United vs Rockdale City Suns

2-2

2-2
Sun 4, Feb-12:30 - Club Friendly
Hoang Anh Gia Lai vs Quang Nam

0-0

1-1
Sun 4, Feb-13:00 - Club Friendly
Vasas vs Szabadkikoto

3-0

7-0
Sun 4, Feb-13:00 - Club Friendly
NK Aluminij vs NK Rogaska

1-0

1-1
Sun 4, Feb-13:00 - Club Friendly
Police Tero vs Kasetsart FC

0-0

0-1
Sun 4, Feb-13:00 - Club Friendly
Chertanovo Moscow vs FK Kaluga

1-0

3-1
Sun 4, Feb-14:00 - Club Friendly
Olimpik Sarajevo vs Istra 1961

2-1

2-2
Sun 4, Feb-18:00 - Club Friendly
Zenit St.Petersburg vs Slovan Bratislava

0-0

0-0
Sun 4, Feb-18:00 - Club Friendly
FC Flora Tallinn vs FK Spartaks Jurmala

0-0

2-0
Sun 4, Feb-18:00 - Club Friendly
Crvena Zvezda vs Ujpest FC

0-1

1-1
Sun 4, Feb-18:00 - Club Friendly
FC Terek Groznyi vs FK Zeta

2-1

2-1
Sun 4, Feb-18:00 - Club Friendly
Skeid Oslo vs Moss

0-2

3-3
Sun 4, Feb-18:00 - Club Friendly
Crumlin United FC vs Drumcondra Stella Maris

3-0

4-0
Sun 4, Feb-18:00 - Club Friendly
Dukla Praha vs FC Vardar Skopje

0-0

0-1
Sun 4, Feb-18:00 - Club Friendly
Eskilstuna United DF Women\'s vs Hammarby Women\'s

0-0

2-1
Sun 4, Feb-15:00 - Club Friendly
Becamex Binh Duong vs Vasco da Gama(RJ)(U23)

0-0

1-0
Sun 4, Feb-19:00 - Club Friendly
FC Viktoria Plzen vs SV Ried

0-0

0-0
Sun 4, Feb-01:00 - Colombia Copa Mustang
Rionegro Aguilas vs Deportivo Pasto

0-0

0-0
Sun 4, Feb-03:00 - Colombia Copa Mustang
Deportiva Once Caldas vs Jaguares de Cordoba

0-0

2-0
Sun 4, Feb-03:00 - Colombia Copa Mustang
Leones vs America de Cali

1-1

1-2
Sun 4, Feb-05:00 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Cali vs Envigado

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:30 - Denmark Cup
FC Kobenhavn vs Brondby

0-1

0-1
Sun 4, Feb-19:15 - Egypt Premier League
Ittihad Alexandria vs Al Ahly SC

0-1

0-3
Sun 4, Feb-22:00 - Egypt Premier League
Zamalek vs Tanta

2-1

2-1
Sun 4, Feb-16:30 - Egypt Premier League
Tala\'ea El Gaish vs Enppi

0-0

1-0
Sun 4, Feb-00:30 - El Salvador Primera Division
CD Dragon vs CD FAS

0-1

0-1
Sun 4, Feb-05:00 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs Sonsonate

1-0

1-1
Sun 4, Feb-19:00 - England FA Women\\\'s Cup
Millwall Women\'s vs Coventry Women\'s

2-0

4-1
Sun 4, Feb-16:00 - England FA Women\\\'s Cup
TNS Llansantffraid Women vs Chichester City Women\'s

1-0

1-1
Sun 4, Feb-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Liverpool Women\'s vs Watford Women\'s

4-0

5-0
Sun 4, Feb-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Durham Wildcats Women\'s vs Sheffield Women\'s


2-1
Sun 4, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Everton FC Women\'s vs Bristol City Women\'s

0-1

3-1
Sun 4, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Sunderland Women\'s vs Brighouse Town Women\'s

4-0

13-0
Sun 4, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Blackburn Rovers Women\'s vs Charlton Athletic Women\'s


2-2
Sun 4, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Cardiff City Women\'s vs Oxford United Women\'s

0-0

0-0
Sun 4, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Barnet Women\'s vs Chelsea FC Women\'s

0-3

0-10
Sun 4, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Brighton & H.A. Women\'s vs Manchester City Women\'s

0-1

0-2
Sun 4, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Aston Villa Women\'s vs Middlesbrough Women\'s

3-0

4-0
Sun 4, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Keynsham Town Women\'s vs Lewes Women\'s


0-3
Sun 4, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Reading Women\'s vs Birmingham Women\'s

0-1

0-1
Sun 4, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Yeovil Town Women\'s vs Arsenal Women\'s

0-2

0-3
Sun 4, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Tottenham Hotspur Women\'s vs Doncaster Rovers Belles Women\'s

0-2

0-3
Sun 4, Feb-17:00 - England U23 Premier League
Derby County(U23) vs Manchester United(U23)

0-1

1-1
Sun 4, Feb-18:00 - England U23 Premier League
Norwich City U23 vs Reading(U23)

1-0

2-0
Sun 4, Feb-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Derby County Women\'s vs Bradford City Women\'s


0-1
Sun 4, Feb-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Huddersfield Town Women\'s vs Fylde LFC Women\'s

1-0

1-0
Sun 4, Feb-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Crystal Palace Women\'s vs West Ham United Women\'s

0-0

0-0
Sun 4, Feb-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Queens Park Rangers Women\'s vs Portsmouth Women\'s


0-1
Sun 4, Feb-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
C&K Basildon Women\'s vs Swindon Women\'s


3-1
Sun 4, Feb-20:30 - English Premier League
Liverpool vs Tottenham Hotspur

1-0

2-2
Sun 4, Feb-18:15 - English Premier League
Crystal Palace vs Newcastle

0-1

1-1
Sun 4, Feb-21:55 - Estonia Winter Tournament
Parnu JK vs Paide Linnameeskond B

0-1

1-1
Sun 4, Feb-19:59 - Estonia Winter Tournament
Voru JK vs Ajax Lasnamae

1-1

1-3
Sun 4, Feb-15:45 - Estonia Winter Tournament
Tartu FC Santos vs Rakvere JK Tarvas

2-4

3-4
Sun 4, Feb-12:15 - Estonia Winter Tournament
Tallinna FC Levadia II vs Nomme JK Kalju II

1-2

2-3
Sun 4, Feb-14:00 - Estonia Winter Tournament
Viimsi MRJK vs Flora Tallinn III

2-2

3-2
Sun 4, Feb-15:00 - Finland Cup
PEPO vs HIFK

0-3

1-4
Sun 4, Feb-18:35 - Finland U19 League
VIFK Vaasa Youth vs Pallo Iirot YJ Youth

1-0

4-0
Sun 4, Feb-16:00 - French Feminines D1
Rodez Aveyron Women\'s vs Paris FC Women\'s

0-0

0-0
Sun 4, Feb-17:00 - French Feminines D1
ASPTT Albi Women\'s vs Lille OSC Metropole Women\'s

0-0

0-0
Sun 4, Feb-17:00 - French Feminines D1
Marseille Women\'s vs Bordeaux Women\'s

0-0

1-0
Sun 4, Feb-18:00 - French Feminines D1
Paris Saint Germain Women\'s vs Guingamp Women\'s

1-0

2-0
Sun 4, Feb-18:00 - French Feminines D1
Fleury 91 Women\'s vs ASJ Soyaux Women\'s

0-0

1-0
Sun 4, Feb-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Caen vs Nantes

1-1

3-2
Sun 4, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennais FC vs Guingamp

0-0

0-1
Sun 4, Feb-17:00 - German 3. Liga
Rot-Weiss Erfurt vs FSV Zwickau

0-2

0-3
Sun 4, Feb-21:00 - German Bundesliga
Hamburger vs Hannover 96

0-1

1-1
Sun 4, Feb-18:30 - German Bundesliga
Augsburg vs Eintracht Frankfurt

1-0

3-0
Sun 4, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
Dynamo Dresden vs Bochum

1-0

2-0
Sun 4, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
Eintr. Braunschweig vs FC Kaiserslautern

0-2

1-2
Sun 4, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
Darmstadt vs MSV Duisburg

1-1

1-2
Sun 4, Feb-17:00 - German Frauen Bundesliga
SG Essen-Schonebeck Women\'s vs SC Freiburg Women\'s

0-1

0-3
Sun 4, Feb-14:00 - German Frauen Bundesliga
Duisburg Women\'s vs SC Sand Women\'s

0-1

0-2
Sun 4, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Werder Bremen(U19) vs Eintr. Braunschweig U19

1-0

5-0
Sun 4, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Dynamo Dresden(U19) vs Niendorfer TSV(U19)

2-0

3-0
Sun 4, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Nurnberg (U19) vs Karlsruher SC (U19)

1-0

2-1
Sun 4, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
1. FC Heidenheim(U19) vs SV Wehen Wiesbaden U19

2-1

4-1
Sun 4, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Mainz(U19) vs FC Kaiserslautern (U19)

0-0

0-2
Sun 4, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Hoffenheim(U19) vs SpVgg Unterhaching U19

2-0

4-1
Sun 4, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Eintracht Frankfurt(U19) vs Augsburg(U19)

0-1

1-3
Sun 4, Feb-16:30 - German Junioren Bundesliga West
Preuben Munster U19 vs DJK Arminia Klosterhardt(U19)

1-0

2-1
Sun 4, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga West
SC Paderborn 07(U19) vs RW Oberhausen U19

0-1

0-2
Sun 4, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Dortmund(U19) vs Arminia Bielefeld(U19)

2-0

3-2
Sun 4, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
MSV Duisburg (U19) vs Bayer 04 Leverkusen U19

0-0

3-1
Sun 4, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Koln (U19) vs Schalke 04 (U19)

0-1

0-2
Sun 4, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Hertha BSC Berlin Am vs FSV Luckenwalde

3-1

5-1
Sun 4, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner FC Dynamo vs Viktoria Berlin 1889

1-1

1-1
Sun 4, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs FC Oberlausitz

0-0

0-0
Sun 4, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Budissa Bautzen vs Energie Cottbus

0-0

0-0
Sun 4, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner AK 07 vs Wacker Nordhausen

0-2

2-2
Sun 4, Feb-15:30 - Germany - Regionalliga Nord
Hannover 96 Am vs Eintr. Braunschweig AM

1-0

1-1
Sun 4, Feb-17:00 - Greece - Football League
Aris Salonica vs Athletic Union of Spartis

0-0

1-0
Sun 4, Feb-17:00 - Greece - Football League
Ergotelis vs Anagennisi Karditsa

1-0

1-0
Sun 4, Feb-17:00 - Greece - Football League
Apollon Larissas vs Apollon Kalamaria

0-0

1-0
Sun 4, Feb-17:00 - Greece - Football League
Acharnaikos vs OFI Crete


0-3
Sun 4, Feb-17:00 - Greece - Football League
Panahaiki-2005 vs Panserraikos

0-1

1-1
Sun 4, Feb-19:15 - Greece Super League
Levadiakos vs Kerkyra

0-0

2-0
Sun 4, Feb-19:15 - Greece Super League
Lamia vs Atromitos Athens

0-0

1-1
Sun 4, Feb-21:30 - Greece Super League
Olympiakos Piraeus vs AEK Athens

0-0

1-2
Sun 4, Feb-17:00 - Greece Super League
Pas Giannina vs PAOK Saloniki

0-3

1-3
Sun 4, Feb-15:00 - Greece U19
Kallithea U19 vs Kissamikos U19

2-0

2-0
Sun 4, Feb-12:00 - Greece U20 League
Asteras Tripolis(U20) vs Xanthi U20

1-0

4-1
Sun 4, Feb-13:00 - Greece U20 League
Platanias FC(U20) vs Apollon Smirnis(U20)

1-1

3-1
Sun 4, Feb-14:00 - Greece U20 League
Olympiakos Piraeus(U20) vs AEK Athens U20

2-1

4-1
Sun 4, Feb-14:00 - Greece U20 League
Lamia U20 vs PAE Atromitos(U20)

0-0

1-0
Sun 4, Feb-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs CD Suchitepequez

0-0

1-0
Sun 4, Feb-22:00 - Guatemala Liga Nacional
Siquinala FC vs CD Marquense

0-0

1-0
Sun 4, Feb-02:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Petapa vs Coban Imperial

1-0

2-1
Sun 4, Feb-03:00 - Guatemala Liga Nacional
Club Comunicaciones vs Deportivo Sanarate

1-0

1-1
Sun 4, Feb-06:30 - Guatemala Liga Nacional
CSD Xelaju MC vs CSD Municipal

1-1

2-2
Sun 4, Feb-15:30 - Holland Eredivisie
SBV Excelsior vs FC Utrecht

1-1

2-2
Sun 4, Feb-19:45 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs NAC Breda

2-1

3-1
Sun 4, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
AZ Alkmaar vs Roda JC Kerkrade

2-1

2-2
Sun 4, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs Willem II

1-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
VVV Venlo vs Feyenoord Rotterdam

0-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
FC Lienden vs AFC Amsterdam

1-1

3-2
Sun 4, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
Tielse Eendracht Combinatie vs ASV De Dijk

1-0

2-0
Sun 4, Feb-01:00 - Honduras Liga Nacional
Marathon vs Real Espana

1-0

1-1
Sun 4, Feb-09:30 - HongKong 1st Division League
Sun Hei Sports Club vs Wong Tai Sin District RSC

0-2

1-4
Sun 4, Feb-09:30 - HongKong 1st Division League
Eastern District SA vs Wan Chai SF

0-0

2-1
Sun 4, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League
Dreams Metro Gallery vs Tung Sing FC

1-0

2-0
Sun 4, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League
Tai Chung FC vs Citizen

0-3

1-4
Sun 4, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League
Wing Yee FT vs Kwun Tong FA

1-0

5-1
Sun 4, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League
Hoi King SA vs Double Flower FA

0-1

0-1
Sun 4, Feb-09:30 - HongKong 2 Division League
Sham Shui Po vs Central & Western District RSA

0-0

0-0
Sun 4, Feb-09:30 - HongKong 2 Division League
Sun Source vs Gospel Friends FC


4-3
Sun 4, Feb-09:30 - HongKong 2 Division League
Sai Kung District FC vs Yau Tsim Mong FT


0-1
Sun 4, Feb-09:30 - HongKong 2 Division League
Kwong Wah AA vs Kwai Tsing District FA

0-1

2-2
Sun 4, Feb-11:30 - HongKong 2 Division League
Tuen Mun Football Team vs Lucky Mile FC

0-0

0-0
Sun 4, Feb-11:30 - HongKong 2 Division League
Fukien AC vs Happy Valley


0-1
Sun 4, Feb-11:30 - HongKong 2 Division League
Kowloon City vs Fu Moon FC


1-0
Sun 4, Feb-10:30 - HongKong Premier League
Wofoo Tai Po vs Southern District

0-0

1-0
Sun 4, Feb-10:30 - HongKong Premier League
Hong Kong Rangers FC vs Hong Kong Pegasus FC

0-0

1-3
Sun 4, Feb-13:30 - HongKong Premier League
Eastern A.A Football Team vs Yuen Long FC

1-0

1-1
Sun 4, Feb-19:59 - Iceland Championship II
Vestri vs Grotta Seltjarnarnes

0-0

1-3
Sun 4, Feb-16:00 - Iceland Championship II
UMF Afturelding vs UMF Selfoss

0-0

2-0
Sun 4, Feb-16:00 - India League Division 1
East Bengal vs Indian Arrows

0-0

1-0
Sun 4, Feb-13:00 - India League Division 1
Neroca FC vs Gokulam

1-0

1-0
Sun 4, Feb-18:30 - India Super League
FC Goa vs Northeast United

1-1

2-2
Sun 4, Feb-16:30 - Indonesia Cup
Sriwijaya FC Palembang vs Arema Malang

0-0

3-1
Sun 4, Feb-12:30 - Indonesia Cup
Mitra Kukar vs Persija Jakarta

0-2

1-3
Sun 4, Feb-15:30 - Iran League
Zob Ahan vs Esteghlal Tehran

0-1

2-1
Sun 4, Feb-15:30 - Iraqi League
Baghdad vs Al Hussein

1-0

2-0
Sun 4, Feb-15:30 - Iraqi League
Al-Naft vs Zakho

2-0

2-1
Sun 4, Feb-15:30 - Iraqi League
Naft Misan vs Al-Hudod

1-1

3-2
Sun 4, Feb-15:30 - Iraqi League
Naft Alwasat vs Al Talaba

0-0

0-0
Sun 4, Feb-17:45 - Iraqi League
Al Shorta vs Al Semawah

1-1

4-1
Sun 4, Feb-21:30 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Bnei Yehuda Tel Aviv

1-0

1-1
Sun 4, Feb-23:00 - Israel Premier League
Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Beer Sheva

0-0

1-0
Sun 4, Feb-21:00 - Israel Women 1st National
Girls Soccer Academy Women\'s vs Maccabi Kiryat Gat Women\'s

0-2

1-7
Sun 4, Feb-21:30 - Israel Women 1st National
Maccabi Holon FC Women\'s vs Ironi Ramat Hasharon Women\'s

1-1

1-5
Sun 4, Feb-22:15 - Israel Women 1st National
Hapoel Petah Tikva Women\'s vs Hapoel Raanana Women\'s

0-2

0-3
Sun 4, Feb-15:00 - Italian Campionato Primavera
Salernitana Youth vs Pescara Youth

0-0

1-0
Sun 4, Feb-13:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Juventus Youth

0-1

2-1
Sun 4, Feb-18:00 - Italian Campionato Primavera
Ascoli Youth vs Frosinone Youth

1-1

2-2
Sun 4, Feb-15:30 - Italian Serie A
Hellas Verona vs AS Roma

0-1

0-1
Sun 4, Feb-23:45 - Italian Serie A
Benevento vs Napoli

0-1

0-2
Sun 4, Feb-18:00 - Italian Serie A
Juventus vs US Sassuolo Calcio

4-0

7-0
Sun 4, Feb-18:00 - Italian Serie A
Udinese vs AC Milan

0-1

1-1
Sun 4, Feb-18:00 - Italian Serie A
Cagliari vs Spal

1-0

2-0
Sun 4, Feb-18:00 - Italian Serie A
Bologna vs Fiorentina

1-1

1-2
Sun 4, Feb-18:00 - Italian Serie A
Atalanta vs Chievo

0-0

1-0
Sun 4, Feb-20:30 - Italian Serie B
Cesena vs Ternana

3-2

4-3
Sun 4, Feb-18:45 - Italian Women Division 1
Juventus Women\'s vs Mozzanica Women\'s

2-0

3-0
Sun 4, Feb-21:30 - Italy C1A
Pisa vs Cuneo

1-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy C1A
Pistoiese vs Livorno

1-0

1-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy C1A
Carrarese vs S.S.D. Monza 1912

1-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy C1A
Pontedera vs Olbia

0-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy C1A
Alessandria vs Robur Siena S.S.D.

0-1

1-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy C1A
Gavorrano vs Prato

1-0

1-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy C1A
Giana Erminio vs Viterbese

0-0

0-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy C1A
Arzachena vs Piacenza

1-0

3-0
Sun 4, Feb-19:30 - Italy C1C
Cosenza Calcio 1914 vs US Siracusa

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:30 - Italy C1C
Fidelis Andria vs Catania

0-0

0-2
Sun 4, Feb-19:30 - Italy C1C
Juve Stabia vs Paganese

0-1

1-1
Sun 4, Feb-19:30 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs Rende

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:30 - Italy C1C
Sicula Leonzio vs Bisceglie

2-1

3-1
Sun 4, Feb-23:30 - Italy C1C
Matera vs AC Monopoli

0-0

1-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy C1C
Reggina vs Fondi

0-0

0-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy C1C
Lecce vs Catanzaro

1-1

3-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy C1C
USD Akragas vs US Casertana 1908

0-1

1-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D
Pro Sesto vs Arconatese

1-1

3-2
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D
US Caratese vs Borgosesia

0-2

0-3
Sun 4, Feb-19:30 - Jordan Professional Premier League
Al-Faisaly vs Al Jazeera Amman

1-0

1-2
Sun 4, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Vihiga vs Mathare United FC

1-0

1-2
Sun 4, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs Bandari FC

0-2

0-3
Sun 4, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Thika United vs Kakamega Homeboyz

0-1

0-1
Sun 4, Feb-19:59 - Kuwait League
Al-Qadsia SC vs Al-Arabi Club

0-0

0-0
Sun 4, Feb-17:40 - Kuwait League
Al Kuwait SC vs Al-Salmiyah

1-0

1-0
Sun 4, Feb-16:15 - Lebanese League
Al Shabab Al Arabi vs Al Safa Beirut

0-0

0-0
Sun 4, Feb-18:00 - Lebanese League
Salam Zgharta vs Al Nabi Sheet

2-1

4-3
Sun 4, Feb-10:00 - Macao Division 1
CD Monte Carlo vs Sporting de Macau

1-1

1-1
Sun 4, Feb-12:15 - Macao Division 1
Benfica de Macau vs Chao Pak Kei

3-1

4-1
Sun 4, Feb-17:00 - Malaysia Super League
PB Pahang vs Perak

0-0

0-0
Sun 4, Feb-17:00 - Malaysia Super League
Kuala Lumpur vs Selangor PB

0-1

0-2
Sun 4, Feb-19:15 - Malta First Division League
Qormi F.C. vs Zabbar St. Patrick

2-1

3-1
Sun 4, Feb-19:15 - Malta First Division League
San Gwann FC vs Zejtun Corinthians

2-0

2-0
Sun 4, Feb-17:00 - Malta First Division League
Vittoriosa Stars vs Sirens

1-0

1-1
Sun 4, Feb-17:00 - Malta First Division League
Zebbug Rangers vs Rabat Ajax

1-0

2-0
Sun 4, Feb-17:00 - Malta Premier League
Mosta FC vs Hibernians FC

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:00 - Malta Premier League
Valletta FC vs Balzan FC

0-0

0-0
Sun 4, Feb-22:00 - Mexico Primera Division
Pumas UNAM vs Tigres UANL

2-0

2-0
Sun 4, Feb-03:00 - Mexico Primera Division
Queretaro FC vs Veracruz

0-1

0-1
Sun 4, Feb-05:00 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Club Leon

2-0

5-1
Sun 4, Feb-05:00 - Mexico Primera Division
Santos Laguna vs Club Tijuana

0-0

0-0
Sun 4, Feb-05:06 - Mexico Primera Division
Pachuca vs Monarcas Morelia

1-1

2-3
Sun 4, Feb-07:00 - Mexico Primera Division
Necaxa vs Toluca

0-0

0-0
Sun 4, Feb-07:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Lobos BUAP

2-0

5-1
Sun 4, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Celaya B vs Internacional SM

2-1

2-2
Sun 4, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Sporting Canamy vs Real Zamora

1-3

1-4
Sun 4, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Pioneros De Cancun vs Irapuato FC

0-1

0-3
Sun 4, Feb-04:00 - Mexico Primera Divison A
FC Juarez vs CSyD Dorados de Sinaloa

1-1

1-1
Sun 4, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison A
Cafetaleros de Tapachula vs Celaya FC

1-1

3-2
Sun 4, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison A
Alebrijes de Oaxaca vs Leones Univ Guadalajara

1-0

1-2
Sun 4, Feb-06:00 - Mexico Primera Divison A
Tampico Madero vs Mineros de Zacatecas

0-2

0-2
Sun 4, Feb-13:00 - Myanmar National League
Shan United vs Yadanarbon FC

0-0

0-0
Sun 4, Feb-13:00 - Myanmar National League
Southern Myanmar vs Mawyawadi

1-0

4-0
Sun 4, Feb-13:30 - Myanmar National League
Magway vs Hantharwady United

0-0

2-0
Sun 4, Feb-05:00 - New Zealand Football Championships
Waitakere United vs Hamilton Wanderers AFC

1-1

1-2
Sun 4, Feb-05:00 - New Zealand Football Championships
Canterbury United vs Southern United

1-1

2-1
Sun 4, Feb-05:00 - New Zealand Football Championships
Wellington Phoenix Reserve vs Eastern Suburbs AFC

1-2

1-7
Sun 4, Feb-05:00 - New Zealand Football Championships
Tasman United vs Hawke\'s Bay United

2-0

5-2
Sun 4, Feb-07:35 - New Zealand Football Championships
Auckland City vs Team Wellington

0-0

0-0
Sun 4, Feb-04:00 - Nicaragua Primera Division
Diriangen vs Walter Ferretti

1-0

1-0
Sun 4, Feb-06:00 - Nicaragua Primera Division
Real Esteli vs Juventus Managua

1-1

7-1
Sun 4, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Lobi Stars vs Ifeanyi Ubah

1-0

1-0
Sun 4, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Kano Pillars vs MFM FC

0-0

2-0
Sun 4, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Kwara United

1-0

2-0
Sun 4, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs Sunshine Stars FC

3-0

5-0
Sun 4, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Akwa United vs Wikki Tourists

1-0

4-0
Sun 4, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
El Kanemi Warriors vs Enyimba International

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Abia Warriors vs Enugu Rangers International

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Rivers United vs Go Round Omoku

0-0

1-0
Sun 4, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs Niger Tornadoes FC

1-0

2-0
Sun 4, Feb-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Chorrillo FC vs CA Independiente La Chorrera

1-0

1-2
Sun 4, Feb-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Atletico Veraguense vs Plaza Amador

0-0

1-0
Sun 4, Feb-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Alianza FC (PAN) vs Tauro FC

0-1

3-3
Sun 4, Feb-01:00 - Paraguayan Primera Division
General Diaz vs Deportivo Capiata

0-0

1-1
Sun 4, Feb-03:20 - Paraguayan Primera Division
Club Guarani vs Sol de America

2-0

6-2
Sun 4, Feb-22:30 - Peru Primera Division
Dep. San Martin vs Ayacucho Futbol Club

3-0

4-0
Sun 4, Feb-00:30 - Peru Primera Division
Deportivo Municipal vs Melgar

0-2

1-3
Sun 4, Feb-02:45 - Peru Primera Division
EM Deportivo Binacional vs Academia Cantolao

0-1

0-2
Sun 4, Feb-05:00 - Peru Primera Division
Sport Boys Association vs Real Atletico Garcilaso

2-1

3-1
Sun 4, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Sintrense(U17) vs Sacavenense(U17)


1-2
Sun 4, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Abambres(U17) vs Moreirense(U17)


2-4
Sun 4, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sport Clube Caldas(U17) vs Sp. Pombal(U17)


2-0
Sun 4, Feb-15:15 - Portugal Liga de Honora
Academica Coimbra vs Santa Clara

0-1

0-1
Sun 4, Feb-19:59 - Portugal Liga de Honora
FC Famalicao vs CD Nacional

2-1

3-2
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
Varzim vs SL Benfica B

1-1

1-3
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
Academico Viseu vs FC Arouca

0-3

1-3
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
SC Covilha vs UD Oliveirense

0-0

1-1
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
CF Uniao Madeira vs Gil Vicente

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
Cova Piedade vs Sporting CP B

3-0

3-1
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
Real SC vs Vitoria Guimaraes B

0-2

1-3
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
Sporting Braga II vs FC Penafiel

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
Porto B vs Leixoes

0-1

2-1
Sun 4, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga
GD Estoril-Praia vs Sporting Clube de Portugal

2-0

2-0
Sun 4, Feb-00:30 - Portugal Primera Liga
FC Porto vs Sporting Braga

2-1

3-1
Sun 4, Feb-19:59 - Portugal Primera Liga
Feirense vs Chaves

1-1

1-2
Sun 4, Feb-19:59 - Portugal Primera Liga
Desportivo de Tondela vs Moreirense

1-1

1-2
Sun 4, Feb-22:45 - Romania - Divizia A
Dinamo Bucuresti vs CS Universitatea Craiova

1-1

2-2
Sun 4, Feb-19:59 - Romania - Divizia A
FC Botosani vs Juventus Bucharest

0-0

0-0
Sun 4, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs Tre Fiori

1-1

2-1
Sun 4, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs SS Murata

3-0

9-0
Sun 4, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs Cailungo

1-0

2-0
Sun 4, Feb-19:20 - Saudi Arabia Professional League
Al-Shabab(KSA) vs Al-Raed

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:20 - Saudi Arabia Professional League
Al-Baten vs Al Hilal

0-0

1-5
Sun 4, Feb-21:20 - Saudi Arabia Professional League
Al Ittihad Jeddah vs Al Ahli Jeddah

0-0

0-0
Sun 4, Feb-16:40 - Saudi Arabia Professional League
Al-Feiha vs Al-Qadasiya

2-0

2-0
Sun 4, Feb-20:30 - Senegal Premier League
Guediawaye vs Sonacos de Diourbel

0-0

1-2
Sun 4, Feb-21:00 - Senegal Premier League
Dakar Sacre Coeur vs AS Douanes Dakar

0-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - South Africa First League
Mbombela United vs Super Eagles

1-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - South Africa First League
Uthongathi FC vs Stellenbosch FC

0-1

0-1
Sun 4, Feb-17:30 - South Africa Premier League
Polokwane City FC vs Ajax Cape Town

0-0

1-1
Sun 4, Feb-17:30 - South Africa Premier League
Chippa United FC vs Platinum Stars

1-1

3-3
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Ladies League Division 2
Vallecas CF Women\'s vs AD Alhondiga Women\'s

0-3

2-4
Sun 4, Feb-00:00 - Spanish Ladies League Division 2
CFS La Garita Women\'s vs CD Femarguin Women\'s

0-1

0-1
Sun 4, Feb-00:30 - Spanish Ladies League Division 2
UD Geneto Del Teide Women\'s vs CD San Marcos-Icod Women\'s

0-0

3-0
Sun 4, Feb-12:45 - Spanish Ladies League Division 2
Hispalis Women\'s vs Sporting De Huelva B Women\'s

0-1

1-3
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Colegio Aleman Valencia Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s

2-1

3-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs Zaragoza CFF Women\'s

1-0

2-0
Sun 4, Feb-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs Levante UD Women\'s

1-0

2-0
Sun 4, Feb-14:00 - Spanish Ladies Premier League
RCD Espanyol Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s

0-0

1-0
Sun 4, Feb-19:15 - Spanish Primera Division
Espanyol vs Barcelona

0-0

1-1
Sun 4, Feb-21:30 - Spanish Primera Division
Girona vs Athletic Bilbao

1-0

2-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Primera Division
Getafe vs Leganes

0-0

0-0
Sun 4, Feb-23:45 - Spanish Primera Division
Atletico Madrid vs Valencia

0-0

1-0
Sun 4, Feb-22:00 - Spanish Primera U19
Deportivo La Coruna(U19) vs Pontevedra(U19)

2-0

3-0
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division
Sevilla Atletico vs SD Huesca

0-0

0-1
Sun 4, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division
Numancia vs CF Reus Deportiu

0-0

1-0
Sun 4, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Sporting de Gijon

1-1

2-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Albacete

0-0

1-1
Sun 4, Feb-23:00 - Spanish Segunda Division
Cordoba C.F. vs Barcelona B

1-0

1-2
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Artistico Navalcarnero vs Racing de Ferrol

1-0

1-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs Fuenlabrada

2-1

3-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SD Ponferradina vs Coruxo FC

0-0

2-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Deportivo La Coruna B vs CF Rayo Majadahonda

1-0

1-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs Valladolid B

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Atletico de Madrid B vs Rapido de Bouzas

0-1

1-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Talavera de la Reina vs Real Madrid Castilla

0-0

2-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
AD Union Adarve vs Cerceda

1-0

3-1
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tudelano vs Caudal Deportivo

2-1

3-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Santander vs Leioa

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Union de Irun vs Barakaldo CF

0-1

1-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Mirandes vs CD Izarra

3-0

4-3
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones vs Burgos CF

1-0

2-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Osasuna B vs CD Lealtad

2-0

3-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Sporting de Gijon B vs CD Pena Sport

1-0

1-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Ebro vs UE Cornella

0-0

2-1
Sun 4, Feb-15:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs Hercules CF

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs Atletico Saguntino

3-1

4-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Mallorca vs Ontinyent CF

0-0

1-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Elche vs SCR Pena Deportiva

0-0

2-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Sabadell vs Zaragoza B

1-0

1-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs Atletico Baleares

0-0

1-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Villarreal B vs Alcoyano

0-0

0-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs CF Peralada

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Formentera vs UE Llagostera

0-0

0-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UD Melilla vs CD Badajoz

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Marbella FC vs Granada CF B

2-0

3-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs Murcia

0-0

1-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs Lorca Deportiva FC

1-1

1-2
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Merida AD vs Jumilla

0-0

1-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Ecija Balompie vs Linense

1-1

1-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villanovense vs FC Cartagena

0-0

1-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
C.D. San Fernando Isleno vs Extremadura

0-0

1-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD El Ejido 2012 vs Real Betis B

2-0

2-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Mosconia vs Valdesoto

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs Union Langreo


1-3
Sun 4, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L\'Entregu CF vs Condal CF

0-1

0-1
Sun 4, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Club Siero vs EI San Martin

0-1

2-1
Sun 4, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs Cultural Areas

1-1

3-1
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Barbadas vs Bergantinos CF


0-2
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arenteiro vs CF Alondras


0-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Negreira vs Ourense

0-0

1-2
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Villalonga FC vs CF Noia


0-2
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Boiro vs Compostela


1-3
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Laracha vs UD Somozas


2-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ribadumia CF vs CD Barco


1-2
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs Arosa Sociedad Cultural


1-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Onubense vs Salerm Cosmetics

1-0

1-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs Cadiz B


0-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs CD Gerena


0-3
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Castilleja CF vs Lucena CF


4-0
Sun 4, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UB Lebrijana vs Algeciras

0-1

1-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs CD Alcala Guadaira

2-0

2-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Arcos CF vs CD San Roque de Lepe


2-2
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Espeleno vs Guadalcacin CD

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs CE Esporles


2-2
Sun 4, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Alcudia vs CD Llosetense


1-1
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Son Cladera vs Constancia

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santa Catalina vs Mallorca B


1-1
Sun 4, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs UD Las Palmas C


0-2
Sun 4, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenisca vs CD Buzanada


1-1
Sun 4, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs UD Los Llanos De Aridane


1-2
Sun 4, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs Tenerife B

0-0

0-0
Sun 4, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD El Cotillo vs Haria CF-Rincon


2-1
Sun 4, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Sur Yaiza vs UD Ibarra


2-0
Sun 4, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Union Guimar vs UD San Fernando

1-0

1-2
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs Muleno CF

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EG El Palmar vs Club Atletico Pulpileno

0-0

0-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
SFC Minerva vs La Hoya Lorca CF B


2-1
Sun 4, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs UCAM Murcia B


3-0
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Aguilas FC vs Mar Menor


1-1
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Deportivo Cieza vs Pinatar CF


0-1
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Bala Azul vs La Union CF


0-1
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EDMF Churra vs CF El Castillo

1-1

2-2
Sun 4, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs NV Estudiantes de Murcia CF

0-0

1-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Yeclano Deportivo vs UD Los Garres

2-0

3-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Cacereno vs Don Benito

0-1

0-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs Atletico Pueblonuevo


4-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Castuera vs UD Montijo


2-0
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs CP Amanecer


3-0
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs UP Plasencia


0-1
Sun 4, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs EMD Aceuchal


2-0
Sun 4, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs CP Valdivia


2-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Santa Amalia vs CF Trujillo


4-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs Olivenza


5-0
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs UDC Chantrea KKE


2-1
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cantolagua vs UD Mutilvera


1-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs Haro Deportivo

1-0

1-2
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs CA River Ebro


1-0
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CP Calasancio vs CD Varea


0-1
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Arnedo vs CA Vianes


3-1
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Pradejon vs SD Logrones


0-2
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Tedeon vs Naxara


0-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs CD Villegas


1-1
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Carinena vs CF Illueca

0-1

1-2
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Brea vs SD Borja


0-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Teruel vs AD Almudevar


2-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Sabinanigo vs CD Caspe


3-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs CA Monzon


0-3
Sun 4, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs CD La Almunia


1-0
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Sarinena vs CDJ Tamarite


0-2
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs Utebo FC


0-1
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD Fraga vs SD Ejea

1-0

2-0
Sun 4, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Valdefierro vs SD Tarazona

1-1

2-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs Miguelturreno


2-0
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Marchamalo vs CD Madridejos


2-1
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Tomelloso vs La Roda CF


1-2
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs CD Pedroneras

1-1

3-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villarrubia CF vs UD Almansa


1-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Almagro CF vs Albacete B

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Gimnastica Torrelavega vs UD Samano

1-0

5-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CF Vimenor vs Bezana


0-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Castro vs Barreda Balompie


1-3
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs EDM Santillana

0-0

1-0
Sun 4, Feb-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs Selaya FC

0-0

2-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs Sestao

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Real Sociedad C vs SD Deusto


2-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Amurrio vs CD Santurtzi

1-1

1-1
Sun 4, Feb-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs Alaves B


1-0
Sun 4, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs JD Somorrostro

0-2

0-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs Cerdanyola del Valles


1-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs CF Gava

1-0

1-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Espanyol B vs UA Horta

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Santboia vs UE Vilassar de Mar

1-0

2-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs Palamos CF

0-1

1-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
AE Prat vs CE Europa


0-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Asco vs Sant Andreu


1-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Reus Deportiu II vs Terrassa

0-2

0-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Levante B vs CD Almassora

1-1

2-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CF Borriol vs CF La Nucia


2-1
Sun 4, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Paiporta vs CD Bunol

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Novelda vs Orihuela CF

1-0

1-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Castellon vs Crevillente

1-0

3-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Elche CF Ilicitano

1-0

2-0
Sun 4, Feb-14:45 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Eldense vs Villarreal C

1-2

5-3
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles vs Clomenar Viejo

2-0

3-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcobendas Sport vs CD El Alamo

2-2

4-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs RSD Alcala Henares

0-0

0-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Los Yebenes San Bruno vs San Fernando Henares


1-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Leganes B vs CF Trival Valderas

1-0

3-3
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF San Agustin vs Getafe B


1-3
Sun 4, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villaverde Boetticher CF vs CDF Tres Cantos


3-0
Sun 4, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Parla Escuela vs Alcorcon B


0-7
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs Real Avila CF


1-1
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Becerril vs Burgos Promesas


0-2
Sun 4, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs CD Salmantino


1-0
Sun 4, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Burgos vs Numancia B

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs CD Cristo Atletico

0-0

0-1
Sun 4, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Mancha Real vs Villacarrillo CF

2-0

5-1
Sun 4, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs CD Rincon


3-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atarfe Industrial CF vs Guadix CF

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs Atletico Malagueno

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs Motril CF


1-2
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Almeria B vs Martos Club Deportivo


6-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Antequera CF vs Loja CD


1-0
Sun 4, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD San Pedro vs CD Huetor Tajar


1-3
Sun 4, Feb-14:45 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Maracena vs Velez CF


1-0
Sun 4, Feb-19:00 - Swiss Super League
Zurich vs FC Thun

0-2

2-4
Sun 4, Feb-19:00 - Swiss Super League
Basel vs FC Lugano

0-1

0-1
Sun 4, Feb-19:00 - Swiss Super League
Sion vs Grasshoppers

0-2

1-3
Sun 4, Feb-19:00 - Switzerland Challenge League
Winterthur vs FC Rapperswil-Jona

0-0

1-1
Sun 4, Feb-00:00 - The Atlantic Cup
Hammarby vs Shamrock Rovers

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:30 - Tunisia Cup
ES Hammam Sousse vs C.O.Transports

0-2

1-2
Sun 4, Feb-15:30 - Tunisia Cup
AS Gabes vs Sfax Railways

0-0

2-0
Sun 4, Feb-15:30 - Tunisia Cup
US Ben Guerdane vs Club Sportif Sfaxien

0-1

0-4
Sun 4, Feb-15:30 - Tunisia Cup
La Palme de Tozeur Avenir vs C. A. Bizertin

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:30 - Tunisia Cup
SC Moknine vs Esperance Sportive Zarzis

0-0

1-0
Sun 4, Feb-15:30 - Tunisia Cup
Etoile Metlaoui vs Esperance Sportive de Tunis

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:30 - Tunisia Cup
CS Bembla vs CS Cheminots

1-0

2-1
Sun 4, Feb-15:30 - Tunisia Cup
US Tataouine vs Redeyef

2-0

2-2
Sun 4, Feb-15:30 - Tunisia Cup
Jeunesse Tebourba vs Stade Tunisien

0-2

0-4
Sun 4, Feb-15:30 - Tunisia Cup
ES El Aloui vs Stade Gabesien

1-2

2-2
Sun 4, Feb-15:30 - Tunisia Cup
CS Akouda vs U.S.Monastir

2-1

2-3
Sun 4, Feb-15:30 - Tunisia Cup
Rejiche vs Chebba

1-1

2-1
Sun 4, Feb-15:30 - Tunisia Cup
Sbikha vs J.S. Kairouanaise

1-0

1-0
Sun 4, Feb-15:30 - Tunisia Cup
Menzel Nour vs CO Medenine

0-1

2-3
Sun 4, Feb-17:00 - Tunisia Cup
El Alia Sport vs Etoile du Sahel

0-1

0-1
Sun 4, Feb-17:00 - Tunisia Cup
Chebika vs Club Africain

0-3

1-4
Sun 4, Feb-19:00 - Turkey 2 Ligi A
Giresunspor vs Istanbulspor

0-0

0-1
Sun 4, Feb-16:30 - Turkey 2 Ligi A
Denizlispor vs Eskisehirspor

0-2

0-2
Sun 4, Feb-14:00 - Turkey 2 Ligi A
Ankaragucu vs Elazigspor

0-0

0-0
Sun 4, Feb-14:00 - Turkey 2 Ligi A
Adana Demirspor vs Samsunspor

0-0

1-1
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Batman Petrolspor vs Kemer Tekirova Spor

0-0

0-1
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Bayrampasaspor vs 12 Bingol Spor

2-0

3-1
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Bergama Belediyespor vs Duzcespor

0-0

0-2
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Bayburt Ozel Idare vs Canakkale Dardanelspor

0-0

1-0
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kozan BLD.SPOR vs Erzin Belediyespor

1-0

3-1
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Manisa BB Spor vs Orhangazispor

3-0

3-0
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erbaaspor S vs Ofspor

0-2

1-3
Sun 4, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Pazarspor vs Erokspor

0-0

1-1
Sun 4, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
24 Erzincanspor vs Turgutluspor

3-0

5-0
Sun 4, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeni Orduspor vs Diyarbak?rspor

0-1

1-1
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kayseri Erciyespor vs Belediye Vanspor

0-6

2-10
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ankara Demirspor vs Darica Genclerbirligi

0-0

0-2
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Anadolu Uskudar vs 1461 Trabzon Karadenizspor

0-0

2-1
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yesil Bursa vs Kirikhanspor

1-0

1-2
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Muglaspor vs Tire 1922 Spor

0-1

0-1
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ergene Velimese vs Golcukspor

0-0

0-0
Sun 4, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Cizrespor vs Tepecik Bld

1-0

1-0
Sun 4, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Elazig Belediyespor vs Ankara Adliyespor

1-1

2-2
Sun 4, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Duzyurtspor vs Karacabey Birlikspor

0-0

1-1
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Tarsus Idman Yurdu vs Karaman Belediyesi Spor

0-0

1-3
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Corum Belediyespor vs Sultanbeyli

0-1

1-1
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kizilcabolukspor vs Osmaniyespor

2-0

5-0
Sun 4, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kahramanmaras vs Karagumruk

0-0

1-0
Sun 4, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gumushanespor vs Fethiyespor

0-1

4-1
Sun 4, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sanliurfaspor vs Altay Spor Kulubu

1-1

2-1
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Nazillispor vs Nigde Belediyespor

1-0

3-0
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bugsasspor vs Silivrispor

0-0

1-0
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Zonguldak vs Konya Anadolu Selcukluspor

0-0

0-0
Sun 4, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Amedspor vs Tuzlaspor Kulubu

0-0

0-0
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kastamonuspor vs Mersin Idman Yurdu

1-0

3-0
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Hatayspor vs Bucaspor

1-0

4-0
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kocaeli Birlik Spor vs Eyupspor

0-1

1-3
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sancaktepe Belediye Spor vs Bodrumspor

2-1

3-1
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Afjet Afyonspor vs Sivas Dort Eylul Belediyespor

2-0

4-0
Sun 4, Feb-19:59 - Turkey Super Lig
Sivasspor vs Galatasaray

1-0

2-1
Sun 4, Feb-17:00 - Turkey Super Lig
Konyaspor vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi

0-1

1-1
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey Super Lig
Osmanlispor FC vs Kayserispor

0-1

0-1
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey Super Lig
Kasimpasa vs Akhisar Bld.Geng

0-0

2-0
Sun 4, Feb-13:00 - Turkey U21 Ligi 1
Ankaragucu(U21) vs Elazigspor(U21)

0-0

0-1
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey U21 Ligi 1
Giresunspor (U21) vs Istanbulspor(U21)

1-1

2-1
Sun 4, Feb-13:00 - Turkey U21 Super League
Kasimpasa(U21) vs Akhisar Bld.Geng(U21)

0-0

2-2
Sun 4, Feb-13:00 - Turkey U21 Super League
Konyaspor(U21) vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U21)

0-0

2-0
Sun 4, Feb-13:00 - Turkey U21 Super League
Osmanlispor FC(U21) vs Kayserispor(U21)

2-0

4-2
Sun 4, Feb-13:30 - Turkey U21 Super League
Sivasspor(U21) vs Galatasaray(U21)

0-0

1-1
Sun 4, Feb-17:20 - UAE U21 League
Al Nasr Dubai U21 vs Dabba Al-Fujairah(U21)

1-1

2-2
Sun 4, Feb-17:20 - UAE U21 League
Ajman(U21) vs Al Ain (U21)

0-0

1-1
Sun 4, Feb-17:30 - UAE U21 League
Al-Dhafra U21 vs Al-Jazira (U21)

2-3

4-5
Sun 4, Feb-21:00 - UEFA Futsal Championship
Ukraine Futsal vs Portugal Futsal

0-2

3-5
Sun 4, Feb-23:45 - UEFA Futsal Championship
Azerbaijan Futsal vs Spain Futsal

0-1

0-1
Sun 4, Feb-02:30 - Uruguay Primera Division
CA Torque vs Nacional Montevideo

0-3

2-4
Sun 4, Feb-00:00 - Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix vs Rampla Juniors FC

1-0

3-1
Sun 4, Feb-00:00 - Uruguay Primera Division
CA River Plate vs Boston River

1-1

2-2
Sun 4, Feb-23:30 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Estudiantes Merida FC

0-0

0-0
Sun 4, Feb-23:30 - Venezuela Primera Division
Academia Puerto Cabello vs Portuguesa FC

0-0

0-1
Sun 4, Feb-03:00 - Venezuela Primera Division
Zamora FC Barinas vs Deportivo Lara

0-0

0-0
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.