Notice: You are viewing our new website theme. Gradually, all our pages will be updated to use this new theme. Stay tuned for more updates!

Advertisement

Complete Football Results for Wed 12, Apr 2023

Get all the latest Football Results for Wed 12, Apr 2023.

Date and Time/Team Half Time Full Time
Wed 12, Apr-00:00 - Arabian Champions League
Al-Ahli Tripoli vs Tala\'ea El Gaish

0-1

1-1
Wed 12, Apr-00:30 - Arabian Champions League
Shabab Al Khaleel vs AL-Nahda


0-3
Wed 12, Apr-16:00 - Argentina Reserves League
Almagro Reserve vs Temperley Reserve

0-1

0-3
Wed 12, Apr-17:00 - Argentina Reserves League
Chacarita Juniors Reserve vs Deportivo Camioneros Reserve

0-0

0-0
Wed 12, Apr-17:30 - Argentina Reserves League
Atletico Atlanta Reserve vs Tristan Suarez Reserve

0-0

1-1
Wed 12, Apr-18:00 - Argentina Reserves League
Defensa Y Justicia Reserve vs CA Banfield Reserve

1-0

3-0
Wed 12, Apr-18:00 - Argentina Reserves League
Godoy Cruz Reserve vs Arsenal de Sarandi Reserve

1-3

4-3
Wed 12, Apr-18:00 - Argentina Reserves League
Defensores Belgrano Reserve vs Deportivo Moron Reserve

3-0

3-1
Wed 12, Apr-18:00 - Argentina Reserves League
Defensores Unidos Reserve vs Ferro Carril Oeste (GP) Reserve

0-1

1-1
Wed 12, Apr-21:00 - Argentina Reserves League
CA Brown Adrogue Reserve vs Nueva Chicago Reserve

0-0

0-0
Wed 12, Apr-22:00 - Argentina Reserves League
Quilmes Reserve vs Estudiantes de Caseros Reserve

1-1

2-2
Wed 12, Apr-22:00 - Argentina Reserves League
Villa Dalmine Reserve vs San Telmo Reserve

0-0

1-0
Wed 12, Apr-02:00 - Argentine Primera Division
Argentinos Juniors vs Union Santa Fe

3-0

5-1
Wed 12, Apr-04:30 - Argentine Primera Division
CA Banfield vs Defensa Y Justicia

0-1

0-3
Wed 12, Apr-04:30 - Argentine Primera Division
Instituto Cordoba vs Velez Sarsfield

1-0

1-0
Wed 12, Apr-04:30 - Argentine Primera Division
CA Central Cordoba SDE vs Lanus

1-0

1-1
Wed 12, Apr-14:00 - Australia Victorian Women\'s Cup
Casey Comets Women\'s vs Spring Hills Women\'s

1-2

4-2
Wed 12, Apr-14:00 - Australia Victorian Women\'s Cup
Ringwood City Women\'s vs Heidelberg Utd Women\'s

0-2

0-4
Wed 12, Apr-13:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Doonside Hawks vs Bonnyrigg White Eagles


0-4
Wed 12, Apr-13:15 - Australia FFA Cup Qualifiers
St George City vs Randwick City

1-3

2-4
Wed 12, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Sydney Olympic vs Blacktown City

0-1

3-1
Wed 12, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Sutherland Sharks vs Prospect United Soccer Club

4-1

9-1
Wed 12, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Berkeley Vale vs Rydalmere Lions

1-1

1-4
Wed 12, Apr-13:45 - Australia FFA Cup Qualifiers
Moreland City vs Croydon City

0-0

3-0
Wed 12, Apr-13:30 - Australia New South Wales U20
APIA Leichhardt Tigers(U20) vs Bulls Academy(U20)

0-1

2-3
Wed 12, Apr-12:00 - Australia New South Wales Women\'s Premier League
FNSW Institute Women\'s vs Emerging Jets Women\'s

0-1

3-2
Wed 12, Apr-13:45 - Bangladesh Championship League
Wari Club vs Dhaka Wanderers

1-1

4-1
Wed 12, Apr-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Libertad Gran Mamore vs Club Bolivar

1-0

2-0
Wed 12, Apr-01:00 - Brazil Campeonato Acreano Divisao 1
Andira AC vs Rio Branco (AC)

0-1

2-3
Wed 12, Apr-03:50 - Brazil Campeonato Acreano Divisao 1
Associacao Desportiva Senador Guiomard vs Humaita AC

0-0

0-1
Wed 12, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Matonense SP vs Capivariano FC SP

0-0

2-2
Wed 12, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Uniao Suzano AC vs Gremio Prudente

0-1

3-1
Wed 12, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
EC Sao Bernardo vs Marilia (SP)

0-0

0-0
Wed 12, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Desportivo Brasil SP vs EC Sao Jose SP

0-0

1-0
Wed 12, Apr-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Santos Youth vs Cruzeiro Youth

4-2

7-3
Wed 12, Apr-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
CR Flamengo (RJ) Youth vs Internacional (RS) Youth

0-1

1-2
Wed 12, Apr-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Ceara Youth vs Fluminense RJ Youth

1-2

1-4
Wed 12, Apr-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Atletico Paranaense Youth vs Goias Youth

1-1

1-3
Wed 12, Apr-03:30 - Brazil Roraimense League
GA Sampaio/RR vs Sao Raimundo (RR)

0-0

0-2
Wed 12, Apr-15:00 - Burundi Ligue A
Rukinzo FC vs Athletico Olympic


1-1
Wed 12, Apr-15:00 - Burundi Ligue A
Magara Young Boys vs Le Messager Ngozi

0-2

0-5
Wed 12, Apr-17:00 - Burundi Ligue A
Flambeau du Centre vs Kayanza United


1-1
Wed 12, Apr-17:00 - Burundi Ligue A
Top Junior vs Bumamuru


0-1
Wed 12, Apr-17:00 - Burundi Ligue A
Tigre Noir FC vs Vital\'O

0-0

0-0
Wed 12, Apr-17:30 - Burundi Ligue A
Dynamik vs Olympic Star

0-0

0-0
Wed 12, Apr-18:00 - Burundi Ligue A
Bujumbura City vs Musongati


1-1
Wed 12, Apr-14:00 - Club Friendly
Eintracht Braunschweig vs Hamburger SV II

0-0

2-3
Wed 12, Apr-21:00 - Club Friendly
ATSV Erlangen vs FC Ingolstadt 04

0-0

0-2
Wed 12, Apr-21:30 - Club Friendly
Besiktas JK vs Atletico Madrid

1-0

2-0
Wed 12, Apr-01:00 - Colombia Copa Mustang
La Equidad vs Deportiva Once Caldas

1-0

4-1
Wed 12, Apr-03:10 - Colombia Copa Mustang
Atletico Huila vs Millonarios F.C.

1-1

1-1
Wed 12, Apr-05:20 - Colombia Copa Mustang
America de Cali vs Rionegro Aguilas

1-1

1-3
Wed 12, Apr-04:05 - CONCACAF Champions League
Violette AC vs Club Leon

2-1

2-1
Wed 12, Apr-06:15 - CONCACAF Champions League
Los Angeles FC vs Vancouver Whitecaps FC

2-0

3-0
Wed 12, Apr-01:30 - Conmebol - Sudamericano U17
Brazil(U17) vs Venezuela(U17)

2-0

2-1
Wed 12, Apr-04:00 - Conmebol - Sudamericano U17
Ecuador(U17) vs Paraguay(U17)

1-1

3-1
Wed 12, Apr-02:00 - Copa do Brasil
Botafogo SP vs Santos

0-2

0-2
Wed 12, Apr-03:00 - Copa do Brasil
Internacional (RS) vs Centro Sportivo Alagoano

1-1

2-1
Wed 12, Apr-04:30 - Copa do Brasil
Sao Paulo vs Ituano (SP)

0-0

0-0
Wed 12, Apr-04:30 - Copa do Brasil
Fortaleza CE vs Ag. Maraba

3-0

6-1
Wed 12, Apr-23:30 - Copa do Brasil
Nova Iguacu vs America MG

0-0

1-2
Wed 12, Apr-22:00 - Coupe de Luxembourg
Victoria Rosport vs Fola Esch

0-0

2-0
Wed 12, Apr-22:00 - Coupe de Luxembourg
Union Titus Petange vs F91 Dudelange

2-3

2-3
Wed 12, Apr-22:00 - Coupe de Luxembourg
FC Differdange 03 vs Swift Hesperange

0-0

1-0
Wed 12, Apr-22:00 - Coupe de Luxembourg
FC Wiltz 71 vs Hostert

2-1

4-1
Wed 12, Apr-22:00 - Coupe de Luxembourg
US Rumelange vs Progres Niederkorn

0-0

1-1
Wed 12, Apr-22:00 - Coupe de Luxembourg
US Mondorf-les-Bains vs UNA Strassen

0-0

2-1
Wed 12, Apr-22:00 - Coupe de Luxembourg
Berdenia Berbourg vs Racing Union Luxembourg

0-2

0-4
Wed 12, Apr-22:00 - Coupe de Luxembourg
Luxembourg City vs FC Marisca Miersch

0-3

0-6
Wed 12, Apr-19:30 - Croatia Cup
Slaven Belupo Koprivnica vs Hajduk Split

0-0

0-1
Wed 12, Apr-15:30 - Cyprus 1 Division
Karmiotissa Pano Polemidion vs AEL Limassol

1-0

2-0
Wed 12, Apr-18:00 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs Akritas Chloraka

1-0

2-3
Wed 12, Apr-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Admira Praha vs Povltava FA

2-0

2-1
Wed 12, Apr-14:30 - Czech Republic U19 League
Brno(U19) vs Sparta Praha(U19)

1-0

2-0
Wed 12, Apr-12:00 - Czech Republic U19 League
Hradec Kralove(U19) vs Slavia Praha(U19)

0-3

0-4
Wed 12, Apr-04:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Chacaritas FC vs Independiente Juniors

2-1

2-2
Wed 12, Apr-23:15 - Egypt Premier League
Ghazl El Mahalla vs Future FC

0-0

0-1
Wed 12, Apr-23:15 - Egypt Premier League
El Dakhleya vs Ceramica Cleopatra FC

0-0

0-0
Wed 12, Apr-22:45 - England Southern Division one
FC Romania vs Cirencester Town

0-2

1-2
Wed 12, Apr-22:45 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Plymouth Parkway

0-1

1-1
Wed 12, Apr-19:59 - Estonia Cup
Trans Narva vs Paide Linnameeskond

0-0

0-0
Wed 12, Apr-19:59 - Estonia Cup
Tabasalu JK Charma vs FC Tallinn

1-1

2-1
Wed 12, Apr-19:30 - Faroe Islands Formuladeildin
TB/FCS/Royn vs HB Torshavn

0-0

0-0
Wed 12, Apr-19:59 - Faroe Islands Formuladeildin
AB Argir vs KI Klaksvik

0-2

0-2
Wed 12, Apr-21:00 - Faroe Islands Formuladeildin
B36 Torshavn vs 07 Vestur Sorvagur

0-1

3-2
Wed 12, Apr-21:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Toftir B68 vs Vikingur Gota

2-1

3-3
Wed 12, Apr-21:00 - Faroe Islands Formuladeildin
IF Fuglafjordur vs EB Streymur

1-0

3-0
Wed 12, Apr-01:30 - Friendly Internationals
Algeria women\'s vs Tanzania Women\'s

1-0

3-0
Wed 12, Apr-02:30 - Friendly Internationals
Paraguay Women\'s vs Ecuador Women\'s

1-1

2-1
Wed 12, Apr-03:30 - Friendly Internationals
USA Women\'s vs Ireland Women\'s

1-0

1-0
Wed 12, Apr-16:00 - Georgia Pirveli Liga
WIT Georgia Tbilisi vs Lokomotiv Tbilisi

2-0

4-1
Wed 12, Apr-16:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Merani Tbilisi vs FC Merani Martvili

1-0

1-1
Wed 12, Apr-16:00 - Georgia Pirveli Liga
Gareji Sagarejo vs FC Kolkheti Khobi

1-1

4-1
Wed 12, Apr-18:00 - Georgia Pirveli Liga
Kolkheti Poti vs Spaeri FC

0-1

0-1
Wed 12, Apr-19:59 - Georgia Primera Division
Dinamo Batumi vs Dinamo Tbilisi

2-1

2-2
Wed 12, Apr-14:00 - Georgia Primera Division
FC Shukura Kobuleti vs Torpedo Kutaisi

0-1

0-2
Wed 12, Apr-21:00 - German Junioren Bundesliga Play Off
Eintracht Trier(U19) vs Eintracht Frankfurt(U19)

0-3

1-6
Wed 12, Apr-21:00 - Germany OberLiga
FSV Optik Rathenow vs MSV Neuruppin

1-1

1-1
Wed 12, Apr-21:00 - Germany OberLiga
DJK Gebenbach vs Eintr. Bamberg

1-1

2-2
Wed 12, Apr-20:30 - Greece Cup
Olympiakos Piraeus vs AEK Athens

1-0

2-1
Wed 12, Apr-18:15 - Greece Super League 2
Olympiakos Piraeus II vs AO Episkopis Rethymno

2-0

3-0
Wed 12, Apr-05:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CD Suchitepequez vs Catarina

2-2

3-2
Wed 12, Apr-20:30 - Guatemala Liga 2 Nacional
Nueva Concepcion vs Deportivo Quiche FC

0-0

1-0
Wed 12, Apr-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Universidad de San Carlos vs Deportivo Barberena

1-1

2-1
Wed 12, Apr-23:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Aurora FC vs Deportivo Sanarate

2-1

2-2
Wed 12, Apr-22:30 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Guastatoya

0-0

1-0
Wed 12, Apr-18:00 - Hungary NB Ⅱ
Bekescsaba vs Csakvari TK

1-1

1-2
Wed 12, Apr-18:00 - Hungary NB Ⅱ
Gyirmot FC vs BFC Siofok

1-1

1-2
Wed 12, Apr-18:00 - Hungary NB Ⅱ
Kazincbarcikai vs Soroksar

0-1

1-3
Wed 12, Apr-18:00 - Hungary NB Ⅱ
Mosonmagyarovari TE vs Kozarmisleny SE

0-0

0-1
Wed 12, Apr-18:00 - Hungary NB Ⅱ
Dorogi FC vs Nyiregyhaza Spartacus FC

1-1

1-1
Wed 12, Apr-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Pecsi MFC vs Tiszakecske

0-0

0-1
Wed 12, Apr-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Szeged Csanad vs FC Ajka

0-0

0-0
Wed 12, Apr-00:00 - Iceland U19 League
Fylkir(U19) vs Keflavik Reynir (U19)

1-0

3-0
Wed 12, Apr-15:30 - India Hero Super Cup
Sreenidi Deccan vs Kerala Blasters FC

2-0

2-0
Wed 12, Apr-19:00 - India Hero Super Cup
Punjab FC vs Bengaluru

0-0

0-2
Wed 12, Apr-14:30 - India League Division 2
Mumbai City B vs Downtown Heroes

0-2

0-2
Wed 12, Apr-17:30 - Indonesia Liga 1
Bali United FC vs PSIS Semarang

1-2

3-2
Wed 12, Apr-14:00 - Italian Campionato Primavera
Udinese Youth vs Sampdoria Youth

1-1

1-3
Wed 12, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
Shimizu S-Pulse vs Vegalta Sendai

1-0

1-1
Wed 12, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Blaublitz Akita

0-0

2-1
Wed 12, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
Oita Trinita vs Renofa Yamaguchi

2-0

3-1
Wed 12, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
Jubilo Iwata vs FC Machida Zelvia

1-1

1-1
Wed 12, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs Thespakusatsu Gunma

0-0

0-1
Wed 12, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Mito Hollyhock

0-0

0-2
Wed 12, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Montedio Yamagata

1-0

2-1
Wed 12, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Roasso Kumamoto

0-0

0-0
Wed 12, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs Iwaki FC

3-0

3-0
Wed 12, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs Ventforet Kofu

0-1

2-1
Wed 12, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
Fujieda MYFC vs JEF United Ichihara Chiba

2-0

3-1
Wed 12, Apr-14:00 - Kenya Premier League
Posta Rangers vs Bidco United

1-0

1-0
Wed 12, Apr-14:00 - Kenya Premier League
Kariobangi Sharks vs Kakamega Homeboyz

1-1

1-3
Wed 12, Apr-16:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs Gor Mahia

0-0

1-2
Wed 12, Apr-16:00 - Kenya Premier League
Wazito FC vs Nzoia Sugar

0-1

0-3
Wed 12, Apr-16:15 - Kenya Premier League
Mathare United FC vs Tusker FC Nairobi

0-0

0-2
Wed 12, Apr-16:15 - Kenya Premier League
Kenya Police FC vs Nairobi City Stars

1-1

4-2
Wed 12, Apr-14:00 - Korea FA Cup
Gimpo FC vs FC Seoul

0-0

1-1
Wed 12, Apr-14:00 - Korea FA Cup
Ansan Greeners FC vs Suwon Samsung Bluewings

0-0

1-3
Wed 12, Apr-14:30 - Korea FA Cup
Seoul E-Land FC vs Suwon FC

0-1

2-1
Wed 12, Apr-10:00 - Korea FA Cup
Gyeongnam FC vs Siheung Citizen

1-0

2-0
Wed 12, Apr-14:00 - Korea FA Cup
Gimcheon Sangmu FC vs Seongnam FC

0-0

1-1
Wed 12, Apr-14:00 - Korea FA Cup
Daegu FC vs Cheonan City FC

1-0

1-1
Wed 12, Apr-14:00 - Korea FA Cup
Daejeon Hana Citizen vs Geoje Citizen

1-1

4-1
Wed 12, Apr-14:00 - Korea FA Cup
Changwon City vs Jeju United FC

0-1

1-2
Wed 12, Apr-14:00 - Korea FA Cup
Gwangju Football Club vs Busan I\'Park

1-0

2-1
Wed 12, Apr-14:00 - Korea FA Cup
Chungnam Asan FC vs Jeonnam Dragons

0-1

2-3
Wed 12, Apr-14:00 - Korea FA Cup
Paju Citizen FC vs Dangjin Citizen

2-1

2-1
Wed 12, Apr-03:05 - Mexico Primera Divison A
Mineros de Zacatecas vs Cimarrones Sonora

0-0

0-2
Wed 12, Apr-05:05 - Mexico Primera Divison A
Cancun vs Pumas Tabasco

2-0

4-1
Wed 12, Apr-07:05 - Mexico Primera Divison A
CSyD Dorados de Sinaloa vs Venados FC

0-2

0-5
Wed 12, Apr-09:00 - Mongolia Premier League
Khovd FC vs Tuv Buganuud

3-2

4-5
Wed 12, Apr-12:00 - Mongolia Premier League
Khoromkhon Club vs Ulaanbaatar City

2-0

5-0
Wed 12, Apr-18:00 - Montenegro Division 2
FK Zeta vs Otrant

1-0

1-1
Wed 12, Apr-18:00 - Montenegro Division 2
FK Grbalj Radanovici vs OFK Mladost DG

0-0

0-1
Wed 12, Apr-18:00 - Montenegro Division 2
OFK Igalo vs Bokelj Kotor

1-0

2-1
Wed 12, Apr-18:00 - Montenegro Division 2
FK Podgorica vs FK Kom

0-0

1-1
Wed 12, Apr-22:45 - National League
Eastleigh vs Gateshead

1-2

2-5
Wed 12, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Lobi Stars vs Rivers United

0-0

3-2
Wed 12, Apr-22:45 - Northern Ireland IFA Championship
Newington Youth vs Knockbreda

0-1

1-1
Wed 12, Apr-22:45 - Northern Ireland Premier League
Linfield FC vs Glentoran FC

1-0

1-1
Wed 12, Apr-19:59 - Norway 3. Divisjon A
Grorud II vs Skedsmo FK

0-1

1-2
Wed 12, Apr-22:00 - Omani League
Sur Club vs Al Oruba Sur

0-0

0-1
Wed 12, Apr-22:00 - Omani League
Sohar Club vs Dhofar

0-1

0-1
Wed 12, Apr-03:30 - Paraguayan Primera Division
FC Nacional Asuncion vs Guairena FC

1-1

2-2
Wed 12, Apr-16:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Escola Varsovia Warszawa Youth vs Zaglebie Lubin Youth


0-2
Wed 12, Apr-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Miedz Legnica Youth vs Cracovia Krakow Youth

0-1

0-1
Wed 12, Apr-17:00 - Poland - 4. Liga
Unia Skierniewice vs Concordia Elblag

0-0

1-1
Wed 12, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga
Unia Tarnow vs KS Wiazownica

1-0

2-1
Wed 12, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga
Lechia Zielona Gora vs Gwarek Tarnowskie Gory

1-1

2-2
Wed 12, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
Carina Gubin vs MKS Kluczbork

0-0

2-0
Wed 12, Apr-19:59 - Poland - I liga
Bruk Bet Termalica Nieciecza vs Puszcza Niepolomice

2-0

2-1
Wed 12, Apr-18:00 - Poland - II liga
Pogon Siedlce vs KKS 1925 Kalisz

0-0

2-1
Wed 12, Apr-22:30 - Portugal Cup
CD Nacional vs SC Braga

0-2

0-5
Wed 12, Apr-19:59 - Primeira Liga 3 PlayOff
Sporting CP B vs Vitoria Setubal FC

0-1

1-1
Wed 12, Apr-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Samaxi FC B vs Zaqatala FK

1-1

1-2
Wed 12, Apr-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Mil-Mugan vs Qarabag B

0-0

0-1
Wed 12, Apr-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Kapaz PFK II vs Neftchi Baku B

1-0

1-1
Wed 12, Apr-23:15 - San Marino Girone A
SC Faetano vs SS Virtus

2-0

2-2
Wed 12, Apr-23:15 - San Marino Girone A
Folgore/Falciano vs SP Tre Penne

0-0

0-4
Wed 12, Apr-23:15 - San Marino Girone A
SP Tre Fiori vs AC Juvenes/Dogana

2-1

4-1
Wed 12, Apr-23:15 - San Marino Girone A
San Giovanni vs SP La Fiorita

0-1

1-1
Wed 12, Apr-23:15 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs Cailungo

4-0

5-1
Wed 12, Apr-23:00 - Scottish Highland Football League
Brechin City vs Fraserburgh

4-0

5-0
Wed 12, Apr-23:00 - Scottish Highland Football League
Inverurie Loco Works vs Wick Academy FC

1-0

4-0
Wed 12, Apr-23:00 - Scottish Highland Football League
Brora Rangers vs Lossiemouth FC

0-0

1-0
Wed 12, Apr-23:00 - Scottish Highland Football League
Strathspey Thistle vs Keith

0-0

0-1
Wed 12, Apr-18:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs FK Javor Ivanjica

1-0

1-0
Wed 12, Apr-19:59 - Serbia - 1. Liga
Radnik Surdulica vs FK Napredak Krusevac

1-0

1-0
Wed 12, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
RFK Novi Sad 1921 vs FK Loznica

0-0

0-2
Wed 12, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
Radnicki Beograd vs OFK Vrsac

2-1

2-1
Wed 12, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
Zlatibor Cajetina vs FK Rad Beograd

0-0

0-1
Wed 12, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
Graficar Beograd vs FK Metalac Gornji Milanovac

0-0

2-0
Wed 12, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
Zeleznicar Pancevo vs IMT Novi Beograd

0-0

2-0
Wed 12, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Jedinstvo UB vs FK Radnicki Sremska Mitrovica

1-0

2-0
Wed 12, Apr-19:59 - Serbia Prva Liga
FK Sloboda Uzice vs FK Indjija

0-2

2-2
Wed 12, Apr-19:59 - Serbia Prva Liga
FK Trajal Krusevac vs Macva Sabac

0-0

0-1
Wed 12, Apr-16:30 - Singapore Premier League
Geylang International vs Balestier Khalsa FC

2-0

3-0
Wed 12, Apr-17:30 - Slovakia 3. liga East
Namestovo vs Partizan Bardejov

0-0

0-2
Wed 12, Apr-19:59 - Slovakia Cup
Slovan Bratislava vs MFK Skalica

1-1

2-1
Wed 12, Apr-16:30 - Slovenia U19
ND Mura 05(U19) vs NK Olimpija Ljubljana (U19)

2-0

3-3
Wed 12, Apr-21:30 - South Africa Premier League
Lamontville Golden Arrows vs Mamelodi Sundowns

1-0

1-1
Wed 12, Apr-21:30 - South Africa Premier League
Marumo Gallants FC vs Chippa United FC

0-1

3-1
Wed 12, Apr-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CF La Nucia vs SD Amorebieta

0-2

1-2
Wed 12, Apr-01:30 - Sudanese Premier League
Wad Nobawi vs Al Rabeta Kosti

0-0

1-1
Wed 12, Apr-22:30 - Sudanese Premier League
Al Zuma SC vs Hilal Al Sahel

1-1

1-1
Wed 12, Apr-23:15 - Sudanese Premier League
Alamal Atbara vs Hay Al Arab

0-0

1-0
Wed 12, Apr-22:15 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Coffrane vs FC Vevey Sports 05

1-1

2-3
Wed 12, Apr-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Munsingen vs FC Schotz

0-1

2-1
Wed 12, Apr-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Wettswil Bonstetten vs Taverne

3-0

6-0
Wed 12, Apr-21:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Stade Nyonnais vs FC Luzern U-21

2-2

5-2
Wed 12, Apr-15:00 - Tajikistan Higher League
Regar-TadAZ Tursunzoda vs FC Istiklol Dushanbe

1-1

1-1
Wed 12, Apr-15:00 - Tajikistan Higher League
Ravshan Kulob vs FC Khatlon

0-0

0-1
Wed 12, Apr-15:00 - Tajikistan Higher League
FK Eskhata vs Khujand

0-1

0-1
Wed 12, Apr-16:30 - Tunisia Cup
Club Africain vs Olympique de Beja

0-0

0-0
Wed 12, Apr-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Erzurumspor FK


0-3
Wed 12, Apr-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Yeni Malatyaspor vs Boluspor


0-3
Wed 12, Apr-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Manisa FK vs Bandirmaspor

0-0

0-1
Wed 12, Apr-21:30 - Turkey 2 Ligi A
Eyupspor vs Genclerbirligi

0-1

0-2
Wed 12, Apr-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Catalcaspor vs Karakopru Belediyespor

0-0

1-1
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Elazigspor vs Belediye Derincespor

0-1

0-1
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kutahyaspor vs 1922 Konyaspor

0-0

3-2
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Nevsehir Belediyespor vs Edirnespor Genclik

2-2

3-2
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yeni Amasya Spor vs Karsiyaka

0-0

2-0
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yomraspor vs Kelkit Belediye Hurriyet

0-1

2-1
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
52 Orduspor vs Kalecik

0-1

2-1
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Agri 1970 Spor vs Eskisehirspor

1-0

1-0
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yeni Mersin Idman Yurdu vs Sile Yildizspor

2-0

4-0
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Gumushanespor vs Bayrampasaspor

0-0

0-0
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ayvalikgucu Belediyespor vs 76 Igdir Belediye spor

0-0

2-1
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kirikkale Buyuk Anadolu vs Ofspor

0-0

1-2
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ergene Velimese vs Orduspor

1-1

2-2
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kestelspor vs Elazig Karakocan

3-0

4-1
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kusadasispor vs Karaman FK

0-1

2-3
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Bulvarspor vs Darica Genclerbirligi

0-1

0-1
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Eynesil vs Turgutluspor

0-1

1-1
Wed 12, Apr-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Fatsa Belediyespor vs Tepecikspor

0-1

0-2
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Aksarayspor vs Kepez Belediyespor

1-0

2-2
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Artvin Hopaspor vs Musspor

0-0

0-0
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Bergama Belediyespor vs Bursa Yıldırımspor

0-1

1-2
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Nigde Anadolu vs Akhisar Bld.Geng

1-0

1-2
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Cankaya FK vs Arguvan


3-0
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Halide Edip Adivarspor vs Efeler 09

0-1

1-1
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Siirt Il Ozel Idaresi Spor vs Erbaaspor S

1-0

2-1
Wed 12, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Sapanca Genclikspor vs Osmaniyespor


3-0
Wed 12, Apr-13:00 - Turkey U19 League
Sivasspor(U19) vs Besiktas JK(U19)

1-0

3-0
Wed 12, Apr-23:00 - UEFA Champions League
Real Madrid vs Chelsea FC

1-0

2-0
Wed 12, Apr-23:00 - UEFA Champions League
AC Milan vs Napoli

1-0

1-0
Wed 12, Apr-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Lviv vs FC Shakhtar Donetsk

0-0

1-2
Wed 12, Apr-16:00 - Uruguay Reserves League
Defensor SC Reserve vs Cerro Montevideo Reserve

1-1

2-1
Wed 12, Apr-02:00 - Uruguay Reserves League
Montevideo City Torque Reserve vs Racing Club Montevideo Reserve

2-1

2-1
Wed 12, Apr-03:00 - USA Open Cup
Forward Madison vs Chicago House

1-0

2-2
Wed 12, Apr-17:00 - Uzbekistan Cup
Neftchi Fargona vs FC Bunyodkor

0-0

0-0
Wed 12, Apr-17:10 - Uzbekistan Cup
Metallurg Bekabad vs Unired

1-0

2-2
Wed 12, Apr-17:30 - Uzbekistan Cup
Buxoro FK vs Turon Yaypan

1-0

1-1
Wed 12, Apr-16:00 - Uzbekistan Pro League A
Navbahor Namangan B vs FK G\'ijduvon

1-0

4-0
Wed 12, Apr-13:00 - Vietnam Championship U19
Dong Thap(U19) vs Dong Tam Long An(U19)

0-0

0-1
Wed 12, Apr-14:00 - Vietnam First Division
Dong Tam Long An vs Phu Tho

1-0

1-1
Wed 12, Apr-13:00 - Vietnam First Division
Binh Thuan vs Hue FC

0-0

1-0
Wed 12, Apr-14:00 - Vietnam League
Becamex Binh Duong vs Cong An Ha Noi

0-2

1-2
Wed 12, Apr-15:00 - Vietnam League
Da Nang vs Viettel

0-0

0-0
Wed 12, Apr-15:00 - Vietnam League
Thanh Hoa FC vs Hong Linh Ha Tinh

0-1

4-1
Advertisement
GPWA

server2test