Notice: You are viewing our new website theme. Gradually, all our pages will be updated to use this new theme. Stay tuned for more updates!

Advertisement

Complete Football Results for Sat 25, Mar 2023

Get all the latest Football Results for Sat 25, Mar 2023.

Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 25, Mar-00:30 - African Nations Cup
Cameroon vs Namibia

0-1

1-1
Sat 25, Mar-00:30 - African Nations Cup
Guinea vs Ethiopia

1-0

2-0
Sat 25, Mar-00:30 - African Nations Cup
Tunisia vs Libya

2-0

3-0
Sat 25, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Bravos do Maquis vs Academica Lobito

2-0

3-0
Sat 25, Mar-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Comunicaciones(AR) vs CA Colegiales

0-0

2-0
Sat 25, Mar-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Talleres Remdios de Escalada vs CA Fenix Pilar

1-1

1-2
Sat 25, Mar-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Canuelas FC vs Villa San Carlos

0-1

1-1
Sat 25, Mar-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Sportivo Dock Sud vs Sacachispas

0-0

1-1
Sat 25, Mar-22:45 - Argentina Prim B Metropolitana
UAI Urquiza vs CA San Miguel

1-1

1-1
Sat 25, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Central Cordoba De Rosario vs Deportivo Espanol

0-0

0-2
Sat 25, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Excursionistas BsAs vs Yupanqui

3-0

3-1
Sat 25, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
General Lamadrid vs Ferrocarril Midland

1-1

2-2
Sat 25, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
San Martin Burzaco vs Puerto Nuevo

0-1

0-2
Sat 25, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Victoriano Arenas vs Leandro N Alem

0-0

2-0
Sat 25, Mar-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Argentino de Rosario vs Centro Espanol

0-0

0-0
Sat 25, Mar-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
El Porvenir vs Defensores de Cambaceres

0-1

1-1
Sat 25, Mar-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Deportivo Paraguayo vs CA Lugano

0-0

0-1
Sat 25, Mar-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Mercedes vs Central Ballester

0-0

1-0
Sat 25, Mar-19:59 - Argentina Women\'s Primera A
Huracan Women\'s vs Boca Juniors Women\'s

0-0

0-0
Sat 25, Mar-22:30 - Argentina Women\'s Primera A
CA Platense Women\'s vs Gimnasia LP Women\'s

1-0

2-1
Sat 25, Mar-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Madryn vs Gimnasia Jujuy

1-1

3-1
Sat 25, Mar-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes de Buenos Aires vs CA Brown Adrogue

1-1

1-1
Sat 25, Mar-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Flandria vs Defensores de Belgrano

0-1

1-2
Sat 25, Mar-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Agropecuario Argentino vs San Martin Tucuman

0-0

0-0
Sat 25, Mar-17:30 - Asian Beach Soccer Cup
Iran Beach Soccer vs Oman Beach Soccer


6-3
Sat 25, Mar-15:30 - Asian Beach Soccer Cup
United Arab Emirates Beach Soccer vs Japan Beach Soccer

1-2

1-5
Sat 25, Mar-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Mount Gravatt vs North Brisbane

0-1

1-2
Sat 25, Mar-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Virginia United vs Western Spirit


6-0
Sat 25, Mar-07:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Adamstown Rosebuds FC vs New Lambton Eagles

0-1

1-2
Sat 25, Mar-10:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Weston Workers Bears FC vs Newcastle Olympic

0-1

1-1
Sat 25, Mar-11:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Maitland FC vs Valentine Phoenix

1-0

1-3
Sat 25, Mar-10:00 - Australia New South Wales Premier League
Bulls Academy vs St George City

0-0

0-0
Sat 25, Mar-11:30 - Australia New South Wales Premier League
Sydney Olympic vs Spirit FC

1-0

2-0
Sat 25, Mar-11:30 - Australia New South Wales Premier League
Sutherland Sharks vs Sydney United

0-0

0-0
Sat 25, Mar-12:00 - Australia New South Wales Premier League
Marconi Stallions vs Manly United

2-1

3-1
Sat 25, Mar-12:00 - Australia New South Wales Premier League
Western Sydney Wanderers AM vs APIA Leichhardt Tigers

1-0

2-2
Sat 25, Mar-10:00 - Australia New South Wales Super League
Central Coast United vs Dunbar Rovers

0-2

0-2
Sat 25, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Bankstown City Lions vs Dulwich Hill SC

3-1

3-1
Sat 25, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Inter Lions FC vs Northern Tigers

0-0

1-0
Sat 25, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
St George Saints vs Canterbury Bankstown

1-0

3-2
Sat 25, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Hills Brumbies vs Macarthur Rams

2-0

4-0
Sat 25, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Mounties Wanderers vs Blacktown Spartans

0-0

0-2
Sat 25, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Southern Districts Raiders vs Hakoah Sydney City East

0-1

3-1
Sat 25, Mar-09:10 - Australia New South Wales U20
Sutherland Sharks(U20) vs Sydney United(U20)

0-0

2-1
Sat 25, Mar-09:30 - Australia New South Wales U20
Sydney Olympic(U20) vs NWS Spirit FC (U20)

1-0

1-1
Sat 25, Mar-09:40 - Australia New South Wales U20
Marconi Stallions(U20) vs Manly United(U20)

1-2

2-2
Sat 25, Mar-10:00 - Australia New South Wales U20
Bankstown City Lions(U20) vs Dulwich Hill SC(U20)

1-0

2-1
Sat 25, Mar-10:00 - Australia New South Wales U20
Hills United (U20) vs Macarthur Rams(U20)

0-0

1-1
Sat 25, Mar-10:00 - Australia New South Wales U20
Mounties Wanderers(U20) vs Blacktown Spartans(U20)

1-3

2-4
Sat 25, Mar-10:00 - Australia New South Wales U20
SD Raiders(U20) vs Hakoah Sydney City East U20

0-0

1-0
Sat 25, Mar-10:00 - Australia New South Wales U20
St George Saints(U20) vs Bankstown Berries(U20)

2-0

3-0
Sat 25, Mar-10:00 - Australia New South Wales U20
Inter Lions FC(U20) vs Northern Tigers(U20)

0-0

3-2
Sat 25, Mar-10:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Eastern Suburbs Brisbane vs Redlands United FC

0-2

2-5
Sat 25, Mar-11:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Gold Coast Knights vs Sunshine Coast Wanderers FC

0-1

1-1
Sat 25, Mar-12:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Gold Coast United vs Moreton Bay United

1-0

1-0
Sat 25, Mar-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Queensland Lions FC vs Peninsula Power

0-1

3-1
Sat 25, Mar-08:00 - Australia Queensland State League U23
Gold Coast United(U23) vs Moreton Bay United(U23)

0-2

0-4
Sat 25, Mar-08:40 - Australia Queensland State League U23
Queensland Lions(U23) vs Peninsula Power(U23)

2-0

2-1
Sat 25, Mar-08:45 - Australia Queensland State League U23
Gold Coast Knights(U23) vs Sunshine Coast Wanderers(U23)

2-1

3-1
Sat 25, Mar-09:45 - Australia Queensland State League U23
Brisbane Wolves(U23) vs Mitchelton(U23)

1-1

3-2
Sat 25, Mar-10:45 - Australia Queensland State League U23
Brisbane Strikers(U23) vs Albany Creek(U23)

2-0

4-0
Sat 25, Mar-12:30 - Australia Queensland State League U23
Eastern Suburbs(U23) vs Redlands United FC(U23)

1-0

2-0
Sat 25, Mar-13:00 - Australia Queensland State Leagues 1
Brisbane Strikers vs Albany Creek

0-0

1-0
Sat 25, Mar-12:00 - Australia Queensland State Leagues 1
Brisbane Wolves vs Mitchelton

4-0

5-0
Sat 25, Mar-12:00 - Australia Queensland State Leagues 1
SWQ Thunder vs Logan Lightning

0-0

0-0
Sat 25, Mar-13:00 - Australia Queensland State Leagues 2
Souths United vs North Star

0-1

2-1
Sat 25, Mar-12:00 - Australia Queensland State Leagues 2
Maroochydore Swans FC vs Grange Thistle SC

0-0

0-1
Sat 25, Mar-12:00 - Australia Queensland State Leagues 2
North Lakes United vs Taringa Rovers

1-2

3-3
Sat 25, Mar-13:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League
Peninsula Power Women\'s vs Sunshine Coast Wanderers FC Women\'s

0-1

3-1
Sat 25, Mar-10:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League
SWQ Thunder Women\'s vs Brisbane City Women\'s

0-1

0-2
Sat 25, Mar-10:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League
Gold Coast United Women\'s vs FQ QAS Women\'s


1-1
Sat 25, Mar-11:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League
Logan Lightning Women\'s vs Moreton Bay United Women\'s

0-1

3-2
Sat 25, Mar-11:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League
Queensland Lions FC Women\'s vs Brisbane Olympic Women\'s

2-1

4-1
Sat 25, Mar-12:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League
Broadbeach United SC Women\'s vs Robina City Women\'s

1-0

1-1
Sat 25, Mar-07:30 - Australia Tasmania Premier League
Riverside Olympic vs Kingborough Lions

0-1

1-5
Sat 25, Mar-09:30 - Australia Tasmania Premier League
Glenorchy Knights vs Launceston City

0-0

0-1
Sat 25, Mar-09:30 - Australia Tasmania Premier League
Devonport City Striker vs Launceston United

0-0

6-1
Sat 25, Mar-08:00 - Australia Victorian Division 1
Werribee City FC vs Western United FC NPL

0-0

0-1
Sat 25, Mar-08:00 - Australia Victorian Division 1
Brunswick City vs Brunswick Juventus

0-0

0-2
Sat 25, Mar-08:00 - Australia Victorian Premier League
Moreland City vs North Geelong Warriors

2-0

4-1
Sat 25, Mar-08:15 - Australia Victorian Premier League
Avondale FC vs Green Gully

1-0

3-2
Sat 25, Mar-12:00 - Australia Victorian Premier League
Dandenong Thunder vs Port Melbourne Sharks

1-2

2-6
Sat 25, Mar-12:45 - Australia Victorian Premier League
Oakleigh Cannons vs Hume City

1-0

2-1
Sat 25, Mar-05:15 - Australia Victorian Premier League U21
Avondale FC(U21) vs Green Gully Cavaliers U21

0-0

0-0
Sat 25, Mar-06:00 - Australia Victorian Premier League U21
Moreland City U21 vs North Geelong Warriors(U21)

1-2

1-4
Sat 25, Mar-09:45 - Australia Victorian Premier League U21
Dandenong Thunder U21 vs Port Melbourne Sharks SC U21

0-1

0-3
Sat 25, Mar-10:45 - Australia Victorian Premier League U21
Oakleigh Cannons(U21) vs Hume City U21

1-1

1-2
Sat 25, Mar-06:00 - Australia Victorian U21 Premier League 2
Brunswick City U21 vs Brunswick Juventus(U21)

1-0

1-0
Sat 25, Mar-08:00 - Australia Victorian Women\'s Premier League
Calder United SC Women\'s vs Alamein Women\'s

1-3

2-4
Sat 25, Mar-08:30 - Australia Victorian Women\'s Premier League
Heidelberg Utd Women\'s vs FC Bulleen Lions Women\'s

1-1

1-1
Sat 25, Mar-11:00 - Australia Victorian Women\'s Premier League
Boroondara Eagles Women\'s vs Bayside United Women\'s

0-0

2-1
Sat 25, Mar-08:00 - Australia Women\'s A-League
Newcastle Jets Women\'s vs Wellington Phoenix Women\'s

1-1

3-2
Sat 25, Mar-08:00 - Australia Women\'s A-League
Sydney FC Women\'s vs Adelaide United Women\'s

1-0

3-0
Sat 25, Mar-08:00 - Australia Women\'s A-League
Western United Women\'s vs Canberra United Women\'s

0-1

0-3
Sat 25, Mar-18:00 - Austria Landesliga
SV Wildon vs SC Furstenfeld

0-0

0-1
Sat 25, Mar-15:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Altach/Vorderland Women\'s vs Sturm Graz/Stattegg Women\'s

1-3

2-4
Sat 25, Mar-17:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Neulengbach Women\'s vs Bergheim/Hof Women\'s

1-0

2-0
Sat 25, Mar-17:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Austria Vienna Women\'s vs FSK St Polten Spratzern Women\'s

0-2

0-6
Sat 25, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga East
SC Wiener Neustadt vs Team Wiener Linien Elektra

1-1

1-2
Sat 25, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga East
Siegendorf vs Kremser

0-2

1-2
Sat 25, Mar-18:30 - Austrian Regionalliga East
FCM Traiskirchen vs SV Stripfing

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:00 - Austrian Regionalliga East
SV Leobendorf vs SC Neusiedl 1919

0-0

1-1
Sat 25, Mar-19:00 - Austrian Regionalliga East
Wiener Viktoria vs Mauerwerk

1-1

1-1
Sat 25, Mar-17:00 - Austrian Regionalliga East
SR Donaufeld Wien vs USV Scheiblingkirchen-Warth

1-0

3-0
Sat 25, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte
SAK Klagenfurt vs SC Weiz

1-2

3-3
Sat 25, Mar-22:00 - Austrian Regionalliga Mitte
USV RB Weindorf St.Anna vs Vocklamarkt

0-1

1-1
Sat 25, Mar-19:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SC Kundl vs Worgl

0-0

1-0
Sat 25, Mar-19:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SV Fugen vs SC Imst

0-0

0-0
Sat 25, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
VfB Hohenems vs RW Rankweil

2-0

5-0
Sat 25, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
Dornbirner SV vs Rheindorf Altach B

2-0

4-0
Sat 25, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
Admira Dornbirn vs SC Bregenz

0-2

0-4
Sat 25, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
Rotenberg vs Brauerei Egg

1-1

1-2
Sat 25, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
Gofis vs SC Rothis

0-2

0-2
Sat 25, Mar-15:00 - Belarus Women\'s Premier League
Dnepr Mogilev Women\'s vs Dinamo Brest Women\'s

2-0

8-0
Sat 25, Mar-17:00 - Belarus Women\'s Premier League
Dyussh Polesgu Women\'s vs Bobruichanka Bobruisk Women\'s

0-2

1-3
Sat 25, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division
RAAL La Louvière vs KSK Heist

3-0

6-2
Sat 25, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division
Hoogstraten VV vs Francs Borains

0-1

0-1
Sat 25, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division
Rupel Boom vs Royal Olympic Club Charleroi

1-1

1-3
Sat 25, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division
KFC Mandel United vs Sint-Eloois-Winkel

0-1

0-3
Sat 25, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division
Charleroi B vs KVK Ninove

1-1

3-1
Sat 25, Mar-23:30 - Belgian First Amateur Division
Thes Sport Tessenderlo vs URSL Vise

1-0

2-1
Sat 25, Mar-20:30 - Belgium Women 1st National
RAEC Mons Women\'s vs Famkes Merkem Women\'s

0-0

2-2
Sat 25, Mar-18:00 - Belgium Women 1st National
Wuustwezel Women\'s vs Westerlo Women\'s


2-2
Sat 25, Mar-18:00 - Belgium Women 1st National
Ladies Genk B Women\'s vs KVK Tienen Women\'s


1-2
Sat 25, Mar-19:59 - Belgium Women 1st National
ASE De Chastre Women\'s vs Moldavo Women\'s

1-1

1-3
Sat 25, Mar-21:30 - Belgium Women 1st National
Zulte Waregem II Women\'s vs KSKV Zwevezele Women\'s


1-2
Sat 25, Mar-18:30 - Belgium Women\'s Premier League
Zulte Waregem Women\'s vs KV Mechelen Women\'s

0-0

0-0
Sat 25, Mar-16:30 - Belgium Women\'s Premier League
Anderlecht Women\'s vs Oud Heverlee Leuven Women\'s

1-0

1-0
Sat 25, Mar-23:30 - Brasil Copa do Nordeste
Fortaleza CE vs Ferroviario CE

3-0

4-0
Sat 25, Mar-23:30 - Brazil Mato-grossense Division 1
Uniao Rondonopolis MT vs OperArio(MT)

0-0

1-0
Sat 25, Mar-23:30 - Brazil Amazonense League
Nacional(AM) vs Amazonas AM

0-0

0-1
Sat 25, Mar-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Paranoa DF vs Real Brasil DF

0-1

1-1
Sat 25, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
CR Flamengo (RJ) U20 vs Portuguesa RJ (U20)

0-0

0-1
Sat 25, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Botafogo RJ U20 vs Bangu U20

0-0

0-2
Sat 25, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Resende RJ U20 vs Audax Rio RJ U20

0-0

0-0
Sat 25, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Volta Redonda(U20) vs Madureira(U20)

2-2

2-3
Sat 25, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Criciuma SC vs Hercilio Luz SC

2-0

2-0
Sat 25, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Gremio (RS) vs Ypiranga(RS)

0-0

2-1
Sat 25, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
XV de Piracicaba vs Ponte Preta

0-0

0-3
Sat 25, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Uniao Suzano AC vs EC Sao Jose SP

0-1

0-1
Sat 25, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
EC Sao Bernardo vs Capivariano FC SP

3-0

5-0
Sat 25, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Desportivo Brasil SP vs Gremio Prudente

0-1

0-1
Sat 25, Mar-03:00 - Brazil Capixaba
Real Noroeste vs Serra ES

1-0

1-0
Sat 25, Mar-22:00 - Brazil Capixaba
Nova Venecia ES vs Rio Branco ES

2-0

3-0
Sat 25, Mar-03:00 - Brazil National Football Tournament U20
Gremio Youth vs Santos Youth

1-1

1-1
Sat 25, Mar-23:30 - Brazil Pernambucano League
Santa Cruz (PE) vs Central PE

2-0

3-1
Sat 25, Mar-22:30 - Brazil Piauiense Division 1
Comercial PI vs Parnahyba PI

0-0

0-1
Sat 25, Mar-22:30 - Brazil Piauiense Division 1
Fluminense/PI vs 4 de Julho/PI

0-0

1-0
Sat 25, Mar-22:30 - Brazil Piauiense Division 1
Cori Sabba vs River/PI

0-0

1-1
Sat 25, Mar-23:00 - Brazil Sergipano
Lagarto vs Atletica Gloriense/SE

0-0

2-0
Sat 25, Mar-23:00 - Brazil Sergipano
Frei Paulistano/SE vs Dorense SE

0-1

0-1
Sat 25, Mar-22:15 - Brazil Sergipano
America SE vs Estanciano SE

0-0

0-2
Sat 25, Mar-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Aquidauanense vs Costa Rica MS

0-0

1-0
Sat 25, Mar-22:30 - Brazil Tocantinense League
Bela Vista TO vs Capital TO

1-0

1-1
Sat 25, Mar-19:00 - Cameroon MTN Elite One
UMS de Loum vs Colombe FC

0-0

2-1
Sat 25, Mar-19:00 - Cameroon MTN Elite One
AS Fortuna Mfou vs APEJES Academy

0-0

0-0
Sat 25, Mar-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Renaissance Ngoumou vs Aigle Royal Menoua

0-0

1-0
Sat 25, Mar-03:00 - Chile Segunda Division
Lautaro de Buin vs Iberia Los Angeles

2-0

2-1
Sat 25, Mar-13:00 - Club Friendly
UTA Arad vs Ripensia Timisoara

1-0

1-0
Sat 25, Mar-13:00 - Club Friendly
FC Slutsk vs FC Torpedo-BelAZ Zhodino

1-0

2-1
Sat 25, Mar-13:00 - Club Friendly
Zorkyi Krasnogorsk vs FC Novosibirsk

0-0

1-2
Sat 25, Mar-13:00 - Club Friendly
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe vs FC Brasov

1-0

1-0
Sat 25, Mar-13:00 - Club Friendly
Dnipro-1 vs Metalist Kharkiv

2-2

3-3
Sat 25, Mar-00:00 - Club Friendly
KH Hlidarendi vs KRIA

1-0

2-0
Sat 25, Mar-17:00 - Club Friendly
CSKA Moscow vs 2 Drots Moscow FC

0-1

1-2
Sat 25, Mar-00:00 - Club Friendly
Skautafelag Reykjavikur vs Hamar Hveragerdi

3-0

5-1
Sat 25, Mar-17:00 - Club Friendly
Bryne vs Jerv

1-1

1-1
Sat 25, Mar-17:00 - Club Friendly
Aalesund FK vs Molde

0-2

0-3
Sat 25, Mar-17:00 - Club Friendly
Carl Zeiss Jena vs ZFC Meuselwitz

0-0

0-0
Sat 25, Mar-17:00 - Club Friendly
IFK Norrkoping vs Brommapojkarna

0-1

1-2
Sat 25, Mar-17:00 - Club Friendly
Kongsvinger vs Stabaek

1-0

1-1
Sat 25, Mar-17:00 - Club Friendly
Mjallby AIF vs Landskrona BoIS

2-1

3-3
Sat 25, Mar-17:00 - Club Friendly
Gjovik Lyn vs Fram Larvik

1-1

1-2
Sat 25, Mar-17:00 - Club Friendly
Kristiansund BK vs Levanger FK

0-1

1-1
Sat 25, Mar-17:00 - Club Friendly
Varbergs BoIS FC vs Norrby IF

2-1

3-2
Sat 25, Mar-17:00 - Club Friendly
FC Hebar Pazardzhik vs Minyor Pernik


3-0
Sat 25, Mar-14:00 - Club Friendly
Partizan Belgrade vs CSKA 1948 Sofia

0-1

0-2
Sat 25, Mar-14:00 - Club Friendly
Orgryte vs KFUM Oslo

0-1

0-5
Sat 25, Mar-14:00 - Club Friendly
Diosgyor VTK vs Mezokovesd-Zsory

0-0

1-1
Sat 25, Mar-14:00 - Club Friendly
Petrolul Ploiesti vs Dinamo Bucuresti

0-1

1-1
Sat 25, Mar-14:00 - Club Friendly
Universitatea Cluj vs Minaur Baia Mare

2-0

3-1
Sat 25, Mar-14:00 - Club Friendly
FK Isloch Minsk vs Arsenal Dzerzhinsk

0-0

0-0
Sat 25, Mar-14:30 - Club Friendly
Hacken vs FC Trollhattan

3-0

5-1
Sat 25, Mar-17:30 - Club Friendly
Arzignano Valchiampo Youth vs Rimini Youth

1-1

3-1
Sat 25, Mar-23:30 - Club Friendly
Genus RO vs Porto Velho/RO

1-2

1-4
Sat 25, Mar-15:00 - Club Friendly
Inter Turku vs Gnistan

3-0

4-0
Sat 25, Mar-15:00 - Club Friendly
NK Maribor vs NK Lokomotiva Zagreb

0-2

5-2
Sat 25, Mar-15:00 - Club Friendly
Vard Haugesund vs Os Turn Fotball

3-0

4-4
Sat 25, Mar-15:00 - Club Friendly
Pirin Blagoevgrad vs Vitosha Bistritsa

1-1

3-1
Sat 25, Mar-15:00 - Club Friendly
Podbeskidzie vs Piast Gliwice

0-1

2-2
Sat 25, Mar-15:00 - Club Friendly
Tvaakers IF vs Varbergs GIF FK

2-0

4-0
Sat 25, Mar-15:00 - Club Friendly
Strommen vs Kvik Halden

0-0

1-0
Sat 25, Mar-15:00 - Club Friendly
Siauliai vs Metta/LU Riga


0-2
Sat 25, Mar-15:00 - Club Friendly
FC Belshina Babruisk vs Dnepr Mogilev

2-1

2-2
Sat 25, Mar-15:00 - Club Friendly
Eskilsminne IF vs Kristianstads FC

2-0

4-0
Sat 25, Mar-15:00 - Club Friendly
FC Arges vs CSA Steaua Bucureti

2-0

3-0
Sat 25, Mar-15:00 - Club Friendly
FK Nizhny Novgorod vs Khimik Dzerzhinsk

2-0

5-0
Sat 25, Mar-05:15 - Club Friendly
Taroona vs New Town Eagles

3-1

4-4
Sat 25, Mar-21:00 - Club Friendly
Kapylan Pallo vs JaPS

1-1

3-2
Sat 25, Mar-21:00 - Club Friendly
Aris Limassol vs Rigas Futbola skola

0-1

0-2
Sat 25, Mar-05:30 - Club Friendly
Adamstown Rosebuds FC Reserve vs New Lambton FC Reserve

1-2

1-3
Sat 25, Mar-21:00 - Club Friendly
Sligo Rovers Women\'s vs Treaty United Women\'s

1-0

1-2
Sat 25, Mar-06:00 - Club Friendly
Real Monarchs vs Minnesota United B

0-2

0-3
Sat 25, Mar-15:30 - Club Friendly
IFK Goteborg vs Sarpsborg 08

1-1

1-1
Sat 25, Mar-15:30 - Club Friendly
JJK Jyvaskyla vs FC Vaajakoski

1-0

1-0
Sat 25, Mar-19:30 - Club Friendly
GAIS vs Falkenbergs FF

0-1

2-1
Sat 25, Mar-19:30 - Club Friendly
FK Arendal Women\'s vs Bryne Women\'s


1-1
Sat 25, Mar-08:00 - Club Friendly
North Sunshine Eagles vs Box Hill United SC

1-2

5-2
Sat 25, Mar-08:00 - Club Friendly
Doveton SC vs Melbourne Victory FC Am

0-1

0-2
Sat 25, Mar-08:00 - Club Friendly
Nunawading City vs Essendon Royals

2-0

3-0
Sat 25, Mar-08:00 - Club Friendly
Weston Workers Bears FC Reserve vs Newcastle Olympic Reserve

1-0

2-0
Sat 25, Mar-18:00 - Club Friendly
Belasica Strumica vs Bregalnica Stip

0-0

1-0
Sat 25, Mar-18:00 - Club Friendly
RW Oberhausen vs Ratingen SV

0-1

3-1
Sat 25, Mar-18:00 - Club Friendly
Kalmar FF vs Osters IF

0-0

0-0
Sat 25, Mar-18:00 - Club Friendly
Cremonese vs Spal

0-2

2-2
Sat 25, Mar-18:00 - Club Friendly
Vasteras SK vs Sandvikens IF

2-1

5-2
Sat 25, Mar-18:00 - Club Friendly
FK Arendal vs Orn-Horten

0-0

0-0
Sat 25, Mar-18:00 - Club Friendly
FK Makedonija Gjorce Petrov vs FK Vardar

0-0

2-0
Sat 25, Mar-19:59 - Club Friendly
PAOK Saloniki vs Farul Constanta

1-0

3-0
Sat 25, Mar-18:00 - Club Friendly
Flekkeroy IL vs Notodden FK

0-2

0-3
Sat 25, Mar-19:59 - Club Friendly
NK Rijeka vs NK Celje

0-0

1-1
Sat 25, Mar-18:00 - Club Friendly
Lysekloster vs Brann B

0-1

2-1
Sat 25, Mar-19:59 - Club Friendly
Sandnes Ulf vs Start Kristiansand

1-0

2-1
Sat 25, Mar-18:00 - Club Friendly
Shelbourne Women\'s vs Galway Women\'s

1-0

1-2
Sat 25, Mar-19:59 - Club Friendly
DLR Waves Women\'s vs Athlone Women\'s

0-0

0-0
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
Helsingborgs IF vs AIK Solna

0-1

0-3
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
Zalaegerszegi TE vs Backa Topola

0-0

0-2
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
Hammarby vs FC Honka

0-2

2-2
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
Spartak Varna vs FC Dobrudzha

2-1

4-1
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
Orduspor vs Giresunspor

0-2

1-4
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
IFK Hassleholm vs Eslovs BK

3-0

3-1
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
Skovde AIK vs IFK Varnamo


0-2
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
P-Iirot vs Tampere United

1-3

4-5
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
Baerum SK vs Asker Fotball

0-2

1-3
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
Egersunds IK vs Brodd

0-0

3-0
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
Ullensaker/Kisa IL vs Grorud IL

1-0

1-0
Sat 25, Mar-09:00 - Club Friendly
Maitland FC Reserve vs Valentine Phoenix Reserve

0-0

1-0
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
Fakel Voronezh vs Fakel Voronezh II

4-0

5-1
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
SalPa Salo vs PK-35 Vantaa

2-3

4-3
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
HNK Sibenik vs Zrinjski Mostar

0-1

1-1
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
FC Karpaty Lviv vs Veres Rivne

0-1

0-3
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
Vlazrimi Kicevo vs Besa Doberdoll


2-3
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
Septemvri Sofia vs Strumska Slava

0-0

1-0
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
Sotra SK vs Bjarg

1-0

1-0
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
Torns IF vs Nosaby IF

1-0

2-0
Sat 25, Mar-18:15 - Club Friendly
PEPO Lappeenranta vs KTP Kotka

0-2

1-2
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
Zira FK vs Samaxi FK

0-0

0-0
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
Metalist 1925 Kharkiv vs FK Chayka K-SR

0-0

1-0
Sat 25, Mar-16:00 - Club Friendly
Gefle IF Women\'s vs Enskede IK Women\'s


2-0
Sat 25, Mar-16:30 - Club Friendly
CSM Politehnica Iasi vs FC Botosani

1-0

1-2
Sat 25, Mar-16:30 - Club Friendly
Vasco da Gama Women\'s vs Fluminense (RJ) Women\'s

0-4

1-5
Sat 25, Mar-16:45 - Club Friendly
Ilves Tampere vs Turun Palloseura

1-0

2-0
Sat 25, Mar-19:00 - Club Friendly
GIF Sundsvall vs AFC Eskilstuna

1-1

1-2
Sat 25, Mar-19:00 - Club Friendly
Stromsgodset vs Mjondalen

1-0

4-0
Sat 25, Mar-19:00 - Club Friendly
Lokomotiv Sofia vs CSKA 1948 Sofia II

0-2

2-2
Sat 25, Mar-19:00 - Club Friendly
Ranheim IL vs Ostersunds FK

0-0

1-0
Sat 25, Mar-19:00 - Club Friendly
Kauno Zalgiris vs FK Liepaja

1-1

2-2
Sat 25, Mar-22:30 - Club Friendly
HIFK vs Atlantis

1-1

3-1
Sat 25, Mar-19:00 - Club Friendly
Bohemian Dublin Women\'s vs Peamount United Women\'s

0-0

0-2
Sat 25, Mar-12:45 - Club Friendly
Energetyk-BGU Minsk vs FC Vitebsk

0-1

1-4
Sat 25, Mar-23:00 - Colombia Copa Mustang
Deportiva Once Caldas vs Deportivo Pereira

0-1

1-1
Sat 25, Mar-05:10 - Colombia Copa Mustang
Rionegro Aguilas vs Envigado

1-0

1-0
Sat 25, Mar-01:00 - Colombia Copa Premier
Leones vs Valledupar FC

0-1

0-2
Sat 25, Mar-03:00 - Colombia Copa Premier
Patriotas FC vs Fortaleza CEIF

0-0

3-0
Sat 25, Mar-03:05 - Colombia Copa Premier
Deportes Quindio vs Orsomarso

0-0

1-1
Sat 25, Mar-01:00 - Colombia Women\'s League
Deportes Tolima Women\'s vs Atletico Nacional Women\'s

1-2

1-4
Sat 25, Mar-03:00 - Colombia Women\'s League
Atletico Junior Barranquilla Women\'s vs Deportivo Pereira Women\'s

1-0

3-0
Sat 25, Mar-00:00 - CONCACAF Nations League
Bahamas vs Trinidad & Tobago

0-3

0-3
Sat 25, Mar-23:30 - CONCACAF Nations League
Turks & Caicos Islands vs US Virgin Islands

0-0

1-0
Sat 25, Mar-04:00 - CONCACAF Nations League
Grenada vs USA

1-4

1-7
Sat 25, Mar-04:00 - CONCACAF Nations League
Nicaragua vs St. Vincent & Grenadines

2-1

4-1
Sat 25, Mar-06:00 - CONCACAF Nations League
Belize vs Guatemala

1-2

1-2
Sat 25, Mar-22:00 - CONCACAF Nations League
Bermuda vs Guyana

0-0

0-2
Sat 25, Mar-03:30 - Costa Rica Primera Division
Guadalupe FC vs Sporting San Jose

1-0

1-1
Sat 25, Mar-06:00 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs Guanacasteca

0-0

2-0
Sat 25, Mar-06:00 - Costa Rica Primera Division
Puntarenas vs Deportivo Saprissa

3-1

3-2
Sat 25, Mar-18:00 - Croatia 2 HNL
HNK Vukovar 91 vs NK Jarun

2-0

4-1
Sat 25, Mar-18:30 - Croatia 2 HNL
NK Dubrava Zagreb vs Bijelo Brdo

0-1

1-2
Sat 25, Mar-17:00 - Czech Republic 2. Liga
MFK Chrudim vs FK MAS Taborsko

1-1

1-1
Sat 25, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
SK Motorlet Praha vs Plzen B

0-3

0-5
Sat 25, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Loko Vltavin vs Admira Praha

0-1

2-1
Sat 25, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FC Bohemians 1905 B vs FK Kraluv Dvur

2-0

3-1
Sat 25, Mar-13:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Ceske Budejovice B vs Dukla Praha B

0-0

0-0
Sat 25, Mar-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Prestice vs Sokol Hostoun

0-1

2-1
Sat 25, Mar-21:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Slavia Karlovy Vary vs FC Pisek

0-1

1-1
Sat 25, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Hradec Kralove B vs Pardubice B

0-0

0-1
Sat 25, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Jablonec B vs SK Sokol Zapy

1-0

3-0
Sat 25, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Benesov vs Usti nad Labem

1-0

3-0
Sat 25, Mar-13:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Prepere vs Sokol Zivanice

1-0

1-0
Sat 25, Mar-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Banik Most Sous vs Slovan Velvary

0-1

2-1
Sat 25, Mar-14:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Slovan Liberec Women\'s vs FC Viktoria Plzen Women\'s

4-0

6-1
Sat 25, Mar-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vitkovice vs Synot Slovacko II

1-1

2-4
Sat 25, Mar-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Frydek-Mistek vs SK Hranice

0-0

2-0
Sat 25, Mar-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
1. SC Znojmo vs Slovan Rosice

0-0

0-1
Sat 25, Mar-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Hodonin Sardice vs Hanacka Slavia Kromeriz

1-0

1-0
Sat 25, Mar-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Uhersky Brod vs Hlucin

0-1

1-1
Sat 25, Mar-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Blansko vs Zlin B

1-0

1-0
Sat 25, Mar-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Frydlant vs Velke Mezirici

1-2

3-3
Sat 25, Mar-16:00 - Czech Republic U19 League
Ceske Budejovice(U19) vs Synot Slovacko(U19)

2-0

2-1
Sat 25, Mar-16:15 - Czech Republic U19 League
Pribram U19 vs MFK Karvina(U19)

0-2

0-3
Sat 25, Mar-17:00 - Czech Republic U19 League
Zlin(U19) vs Dukla Praha (U19)

1-0

4-1
Sat 25, Mar-17:00 - Czech Republic U19 League
Banik Ostrava(U19) vs Mlada Boleslav(U19)

0-0

1-0
Sat 25, Mar-16:00 - Denmark 3. Division
Dalum vs Naesby BK

0-3

0-5
Sat 25, Mar-16:45 - Denmark 3. Division
FA 2000 vs Vanlose IF

0-1

1-2
Sat 25, Mar-17:00 - Denmark 3. Division
Holstebro BK vs Ishoj IF

1-0

1-0
Sat 25, Mar-17:00 - Denmark 3. Division
AB Tarnby vs IF Lyseng

1-0

1-2
Sat 25, Mar-17:00 - Denmark 3. Division
Middelfart vs SfB-Oure

0-0

3-0
Sat 25, Mar-17:00 - Denmark 3. Division
Young Boys Football Development vs VSK Aarhus

2-0

3-2
Sat 25, Mar-17:15 - Denmark Danmarksserien
Bronshoj vs Ringkobing

1-1

2-1
Sat 25, Mar-15:00 - Denmark Danmarksserien
Gentofte Vangede IF/GVI vs Gorslev IF

1-0

1-1
Sat 25, Mar-16:00 - Denmark Danmarksserien
Viby vs FC Djursland

0-0

2-2
Sat 25, Mar-16:00 - Denmark Danmarksserien
OKS Odense vs Tarup Paarup IF


2-1
Sat 25, Mar-16:00 - Denmark Danmarksserien
Otterup vs Hedensted IF

0-3

0-3
Sat 25, Mar-16:00 - Denmark Danmarksserien
Aalborg BK Am. vs Vinder Vatanspor-VRI

1-2

2-2
Sat 25, Mar-16:00 - Denmark Danmarksserien
ASA Aarhus vs FC Aarhus Fremad B

0-2

0-2
Sat 25, Mar-16:00 - Denmark Danmarksserien
Frederikssund IK vs Avarta

1-0

2-2
Sat 25, Mar-16:00 - Denmark Danmarksserien
Karlslunde vs Herstedoster

2-0

3-2
Sat 25, Mar-16:30 - Denmark Danmarksserien
Norresundby vs Kjellerup IF

1-1

2-2
Sat 25, Mar-16:30 - Denmark Danmarksserien
Marienlyst vs Holbaek

0-2

0-5
Sat 25, Mar-16:30 - Denmark Danmarksserien
KFUM Roskilde vs Tarnby FF

0-0

1-1
Sat 25, Mar-17:00 - Denmark Danmarksserien
Odder IGF vs Vejgaard BK

0-0

0-0
Sat 25, Mar-18:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Jammerbugt vs Thisted FC


0-3
Sat 25, Mar-15:45 - Denmark - 2. Division Groupe A
Hellerup IK vs Brabrand IF

0-1

0-2
Sat 25, Mar-16:00 - Denmark Woman\'s Cup
Fortuna Hjorring Women\'s vs HB Koge Woman\'s

1-0

2-0
Sat 25, Mar-17:00 - Denmark Woman\'s Cup
Aarhus AGF Women\'s vs Nordsjaelland Women\'s

0-1

0-3
Sat 25, Mar-17:30 - Denmark Youth U17
Randers FC(U17) vs Odense BK (U17)


1-3
Sat 25, Mar-15:00 - Denmark Youth U17
FC Kobenhavn(U17) vs Esbjerg FB(U17)


1-4
Sat 25, Mar-23:15 - Egypt League Cup
Future FC vs Tala\'ea El Gaish

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:00 - England Conference South Division
Cheshunt vs Weymouth

0-0

1-0
Sat 25, Mar-19:00 - England Conference South Division
Tonbridge Angels vs Hungerford Town

4-1

4-3
Sat 25, Mar-19:00 - England Conference South Division
Welling United vs Bath City

0-0

1-0
Sat 25, Mar-19:00 - England Conference South Division
Chippenham Town vs Eastbourne Borough

0-1

1-1
Sat 25, Mar-19:00 - England Conference South Division
Braintree Town vs Taunton Town

0-2

0-2
Sat 25, Mar-19:00 - England Conference South Division
St Albans City vs Dover Athletic

1-0

1-0
Sat 25, Mar-19:00 - England Conference South Division
Dartford vs Chelmsford City

1-0

1-2
Sat 25, Mar-19:00 - England Conference South Division
Hemel Hempstead Town vs Concord Rangers

1-0

3-0
Sat 25, Mar-19:00 - England Conference South Division
Dulwich Hamlet vs Oxford City

0-0

2-2
Sat 25, Mar-19:00 - England Conference South Division
Hampton & Richmond vs Farnborough FC

0-0

0-1
Sat 25, Mar-19:00 - England Conference South Division
Worthing vs Havant & Waterlooville FC

0-1

3-2
Sat 25, Mar-16:30 - England Conference South Division
Slough Town vs Ebbsfleet United

0-0

0-1
Sat 25, Mar-19:00 - England FA Women Super League
Tottenham Hotspur Women\'s vs Arsenal Women\'s

1-2

1-5
Sat 25, Mar-21:30 - England FA Women Super League
Manchester United Women\'s vs West Ham United Women\'s

0-0

4-0
Sat 25, Mar-19:00 - England League One
Milton Keynes Dons vs Morecambe

0-0

1-0
Sat 25, Mar-19:00 - England League One
Charlton Athletic vs Wycombe Wanderers

1-0

1-1
Sat 25, Mar-19:00 - England League One
Portsmouth vs Port Vale

0-2

2-2
Sat 25, Mar-19:00 - England League One
Peterborough United vs Derby County

0-0

2-0
Sat 25, Mar-19:00 - England League One
Exeter City vs Accrington Stanley

1-0

5-0
Sat 25, Mar-19:00 - England League One
Fleetwood Town vs Lincoln City

1-1

2-1
Sat 25, Mar-19:00 - England League Two
Mansfield Town vs Sutton United

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:00 - England League Two
Gillingham vs Carlisle

0-0

1-0
Sat 25, Mar-19:00 - England League Two
Grimsby Town vs Walsall

1-0

1-1
Sat 25, Mar-19:00 - England League Two
Doncaster Rovers vs Northampton Town

0-1

0-2
Sat 25, Mar-19:00 - England League Two
Hartlepool United FC vs Leyton Orient

0-0

1-1
Sat 25, Mar-19:00 - England League Two
Colchester United vs Tranmere Rovers

0-1

1-1
Sat 25, Mar-19:00 - England League Two
Swindon vs Stockport County

0-0

0-1
Sat 25, Mar-19:00 - England League Two
Crawley Town vs Rochdale

2-0

2-0
Sat 25, Mar-19:00 - England League Two
Stevenage FC vs Salford City F.C.

0-0

1-3
Sat 25, Mar-19:00 - England League Two
Barrow vs AFC Wimbledon

0-1

2-1
Sat 25, Mar-19:00 - England Northern Division one
Workington vs Glossop North End


3-0
Sat 25, Mar-19:00 - England Northern Division one
Shepshed Dynamo vs Chasetown


1-2
Sat 25, Mar-19:00 - England Northern Division one
Shildon AFC vs Cleethorpes Town


3-1
Sat 25, Mar-19:00 - England Northern Division one
Grimsby Borough vs Long Eaton United


1-3
Sat 25, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Lancaster City vs Hyde United

1-0

2-1
Sat 25, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Stafford Rangers vs Morpeth Town

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Whitby Town vs Marine

0-2

0-3
Sat 25, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Stalybridge Celtic vs Ashton United

1-1

1-4
Sat 25, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Warrington Town FC vs Liversedge

1-1

3-1
Sat 25, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Guiseley vs Belper Town

0-0

0-1
Sat 25, Mar-19:00 - England Northern Premier League
FC United of Manchester vs Marske United

0-1

2-1
Sat 25, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Nantwich Town vs Bamber Bridge

0-1

0-1
Sat 25, Mar-19:00 - England Northern Premier League
South Shields vs Radcliffe FC

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Atherton Collieries vs Gainsborough Trinity

0-0

1-1
Sat 25, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Canvey Island vs Hastings United

0-1

3-1
Sat 25, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Billericay Town vs Carshalton Athletic FC

0-1

1-1
Sat 25, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
AFC Hornchurch vs Margate

2-0

2-3
Sat 25, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bishop\'s Stortford vs Bognor Regis Town

1-0

2-0
Sat 25, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Lewes vs Potters Bar Town

2-0

2-1
Sat 25, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cray Wanderers vs Horsham

2-1

5-3
Sat 25, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Kingstonian vs Haringey Borough

0-1

0-3
Sat 25, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Aveley vs Brightlingsea Regent

0-0

1-1
Sat 25, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Corinthian Casuals vs Wingate & Finchley

0-0

1-0
Sat 25, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bowers & Pitsea vs Folkestone Invicta

1-1

3-1
Sat 25, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Herne Bay vs Enfield Town

1-1

1-3
Sat 25, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Rushden&Diamonds vs Leiston FC

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Coalville Town vs Kings Langley

1-0

2-1
Sat 25, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Bromsgrove Sporting vs Mickleover Sports

1-1

1-3
Sat 25, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Hitchin Town vs Stratford Town

1-0

1-0
Sat 25, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Rushall Olympic vs St Ives Town

1-0

1-0
Sat 25, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Stourbridge vs Ilkeston Town

0-1

1-2
Sat 25, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Needham Market vs Nuneaton Borough

1-1

1-1
Sat 25, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Royston Town vs Tamworth

0-1

0-2
Sat 25, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Barwell vs Hednesford Town

2-1

5-1
Sat 25, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Alvechurch vs Bedford Town

0-0

2-0
Sat 25, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Basford United F.C. vs Redditch United

0-0

0-1
Sat 25, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Yate Town vs Bracknell Town

0-1

0-2
Sat 25, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Dorchester Town vs Merthyr Town

0-1

0-2
Sat 25, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Metropolitan Police vs Chesham United

0-0

1-0
Sat 25, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Hendon vs Hartley Wintney

0-0

1-0
Sat 25, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Harrow Borough vs Gosport Borough

0-1

0-2
Sat 25, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Poole Town vs Hayes &Yeading

2-1

2-1
Sat 25, Mar-19:00 - England Southern Premier League
North Leigh vs Weston Super Mare

1-0

2-0
Sat 25, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Winchester City vs Beaconsfield Town F.C.

2-0

4-0
Sat 25, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Hanwell Town vs Swindon Supermarine

0-1

1-3
Sat 25, Mar-17:00 - England U21 Premier League
Blackburn Rovers U21 vs Arsenal U21

0-1

1-1
Sat 25, Mar-14:30 - Estonia Esi Liiga B
FC Kuressaare B vs Parnu JK

2-0

3-0
Sat 25, Mar-17:30 - Finland Junior League
GrIFK Youth vs TPS Turku Youth

0-1

2-1
Sat 25, Mar-14:15 - Finland Junior League
Inter Turku Am vs Ilves Youth

0-3

1-7
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Voltigeurs Chateaubriant vs Blois F.41

1-0

1-0
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Evreux vs Granville


1-2
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Guingamp B vs Saint Malo

0-0

0-1
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A
FC Chambly vs Stade Rennais B

2-0

5-1
Sat 25, Mar-21:30 - French Championnat Amateur Group A
Vannes OC vs FC Chartres

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Racing Club de France vs Beauvais

1-0

3-1
Sat 25, Mar-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Caen B vs FC Rouen


0-2
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Wasquehal vs Fleury Merogis

1-0

1-2
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Sainte Genevieve Sports vs US Boulogne

0-0

0-1
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Epinal vs Racing Besancon

0-0

0-0
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
ASM Belfort vs Metz B

1-1

1-1
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
AS Furiani Agliani vs US Creteil-Lusitanos

2-1

2-2
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
ST Maur Lusitanos vs Haguenau

1-0

1-2
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
FC 93 Bobigny vs Stade Reims II

1-1

1-1
Sat 25, Mar-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Colmar vs Saint Quentin

0-0

1-2
Sat 25, Mar-23:00 - French Championnat Amateur Group C
Aubagne vs Frejus Saint-Raphael

0-0

1-1
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Lyon Duchere vs FC Sete 34

0-0

3-0
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Louhans Cuiseaux vs Saint Priest


2-2
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Hyeres vs Toulon

0-0

0-0
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Jura Sud Foot vs Canet Roussillon

1-0

2-1
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
RC Grasse vs Lyonnais B

0-1

3-3
Sat 25, Mar-22:00 - French Championnat Amateur Group C
Olympique Ales vs Evian Thonon Gaillard

1-1

3-1
Sat 25, Mar-19:00 - French Championnat Amateur Group C
Auxerre B vs Marignane Gignac

0-1

1-2
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Romorantin vs GOAL FC

1-1

2-1
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Saumur OL. vs FC Bergerac

1-2

1-3
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Andrezieux vs Vierzon Foot

0-0

3-0
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Angouleme CFC vs Angers II


1-0
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Trelissac vs Chamalieres FC


1-1
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Bourges 18 vs Moulins Yzeure


1-0
Sat 25, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
FC Nantes B vs Stade Bordelais

0-0

0-0
Sat 25, Mar-21:30 - French Championnat Amateur Group D
Lorient B vs Les Herbiers

0-0

0-0
Sat 25, Mar-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Brest Stade U19 vs Le Mans(U19)


3-2
Sat 25, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Monaco U19 vs Avenir Sportif Beziers(U19)


4-1
Sat 25, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Marseille(U19) vs Ajaccio U19

1-0

2-0
Sat 25, Mar-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Nice U19 vs Air Bel(U19)


1-0
Sat 25, Mar-18:00 - French Feminines D1
Lyonnais Women\'s vs Guingamp Women\'s

3-0

6-0
Sat 25, Mar-16:45 - French Feminines D1
Dijon Women\'s vs Rodez Aveyron Women\'s

1-0

1-2
Sat 25, Mar-16:45 - French Feminines D1
Bordeaux Women\'s vs Paris FC Women\'s

0-0

0-0
Sat 25, Mar-16:45 - French Feminines D1
Stade de Reims Women\'s vs ASJ Soyaux Women\'s

1-1

3-1
Sat 25, Mar-00:00 - Friendly Internationals
Spain(U21) vs Switzerland(U21)

1-1

3-2
Sat 25, Mar-13:45 - Friendly Internationals
Bangladesh vs Seychelles

1-0

1-0
Sat 25, Mar-23:00 - Friendly Internationals
Qatar(U23) vs Thailand(U23)

0-1

0-1
Sat 25, Mar-01:00 - Friendly Internationals
Cote d\'Ivoire(U23) vs Uzbekistan(U23)

0-0

0-0
Sat 25, Mar-01:30 - Friendly Internationals
Morocco(U23) vs Togo U23

0-0

2-0
Sat 25, Mar-17:00 - Friendly Internationals
North Macedonia(U21) vs Finland(U21)

1-0

1-1
Sat 25, Mar-17:00 - Friendly Internationals
France(U20) vs Netherlands(U20)

1-1

1-2
Sat 25, Mar-17:00 - Friendly Internationals
North Macedonia U17 vs Romania(U17)

1-1

2-3
Sat 25, Mar-23:45 - Friendly Internationals
Germany vs Peru

2-0

2-0
Sat 25, Mar-23:45 - Friendly Internationals
Oman(U23) vs Kyrgyzstan(U23)

0-0

2-0
Sat 25, Mar-17:30 - Friendly Internationals
Indonesia vs Burundi

3-0

3-1
Sat 25, Mar-21:00 - Friendly Internationals
England(U21) vs France(U21)

0-0

4-0
Sat 25, Mar-15:00 - Friendly Internationals
Lithuania(U21) vs Hegelmann Litauen

1-0

1-1
Sat 25, Mar-21:00 - Friendly Internationals
Netherlands(U21) vs Norway(U21)

2-0

3-0
Sat 25, Mar-19:00 - Friendly Internationals
England(U20) vs USA(U20)

2-1

4-2
Sat 25, Mar-21:00 - Friendly Internationals
Saudi Arabia(U20) vs Mexico(U17)

0-1

0-1
Sat 25, Mar-21:30 - Friendly Internationals
Iraq(U23) vs Korea Republic(U23)

0-0

0-1
Sat 25, Mar-19:30 - Friendly Internationals
Bulgaria(U21) vs Slovakia(U21)

0-0

0-1
Sat 25, Mar-21:30 - Friendly Internationals
United Arab Emirates(U23) vs Viet Nam(U23)

0-0

4-0
Sat 25, Mar-21:30 - Friendly Internationals
United Arab Emirates(U20) vs Netherlands(U18)


1-2
Sat 25, Mar-18:00 - Friendly Internationals
Georgia vs Mongolia

1-1

6-1
Sat 25, Mar-19:59 - Friendly Internationals
Czech Republic (U18) vs Denmark(U18)

2-1

2-3
Sat 25, Mar-16:00 - Friendly Internationals
Norway U18 vs Sweden U18

0-0

1-0
Sat 25, Mar-16:15 - Friendly Internationals
Laos vs Bhutan

1-1

2-1
Sat 25, Mar-22:00 - Friendly Internationals
United Arab Emirates vs Tajikistan

0-0

0-0
Sat 25, Mar-22:00 - Friendly Internationals
Syria vs Thailand

1-1

3-1
Sat 25, Mar-16:30 - Friendly Internationals
Myanmar vs Kyrgyzstan

0-0

1-1
Sat 25, Mar-22:30 - Friendly Internationals
Bahrain vs Palestine

0-0

1-2
Sat 25, Mar-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Jimbee Cartagena FS Futsal vs Ribera Navarra Futsal


4-0
Sat 25, Mar-19:30 - Futsal Spain Division De Honor
Manzanares FS Futsal vs Levante Futsal


4-3
Sat 25, Mar-22:00 - Futsal Spain Division De Honor
Palma Futsal vs Noia Portus Apostoli Futsal

2-1

5-1
Sat 25, Mar-17:00 - German 3. Liga
Dynamo Dresden vs SpVgg Bayreuth

0-1

1-2
Sat 25, Mar-17:00 - German 3. Liga
RW Essen vs SV Wehen Wiesbaden

1-2

1-3
Sat 25, Mar-17:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs FC Erzgebirge Aue

1-1

3-2
Sat 25, Mar-17:00 - German 3. Liga
SC Verl vs SV Elversberg

0-1

1-2
Sat 25, Mar-17:00 - German 3. Liga
VfB Oldenburg vs Viktoria Koln

0-2

1-3
Sat 25, Mar-17:00 - German 3. Liga
SV Waldhof Mannheim vs VfL Osnabruck

0-1

0-2
Sat 25, Mar-20:55 - German Frauen Bundesliga
Bayern Munich Women\'s vs Wolfsburg Women\'s

0-0

1-0
Sat 25, Mar-15:00 - German Junioren Bundesliga Play Off
Hoffenheim(U19) vs VfB Stuttgart U19

1-3

1-5
Sat 25, Mar-15:30 - German Junioren Bundesliga Play Off
Magdeburg(U19) vs RB Leipzig(U19)

0-0

1-2
Sat 25, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Play Off
Holstein Kiel(U19) vs Hamburger(U19)

0-0

1-2
Sat 25, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Play Off
SC Paderborn 07(U19) vs Hannover 96 (U19)

1-1

2-1
Sat 25, Mar-16:30 - German Junioren Bundesliga Play Off
Hansa Rostock(U19) vs Union Berlin(U19)

2-1

2-1
Sat 25, Mar-17:00 - German Junioren Bundesliga Play Off
Munchen 1860 (U19) vs Bayern Munich(U19)

0-2

1-2
Sat 25, Mar-17:30 - Germany - Regionalliga Bayern
Nurnberg B vs Viktoria Aschaffenburg

1-0

1-1
Sat 25, Mar-19:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Pipinsried vs DJK Vilzing

0-2

0-4
Sat 25, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Wurzburger Kickers vs FC Schweinfurt

1-1

3-1
Sat 25, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Greuther Furth B vs FV Illertissen

2-0

4-0
Sat 25, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Rain Am Lech vs SpVgg Ansbach

1-2

2-4
Sat 25, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Aubstadt vs TSV Buchbach

0-1

0-2
Sat 25, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SpVgg Hankofen-Hailing vs SpVgg Unterhaching

0-2

0-2
Sat 25, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Turkgucu Ataspor Munchen vs VfB Eichstatt

2-0

3-0
Sat 25, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
SV Lichtenberg 47 vs SV Babelsberg 03

0-0

0-1
Sat 25, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nord
SC Weiche Flensburg 08 vs Atlas Delmenhorst

3-1

3-1
Sat 25, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
BSV Rehden vs Teutonia Ottensen

0-1

0-1
Sat 25, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Eintracht Trier vs SG Barockstadt Fulda Lehnerz

1-1

2-2
Sat 25, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfB Stuttgart II vs SGV Freiberg

1-0

1-1
Sat 25, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
KSV Hessen Kassel vs FC 08 Homburg

1-0

2-0
Sat 25, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SSV Ulm 1846 vs FSV Frankfurt

0-2

1-4
Sat 25, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs VfR Wormatia Worms

0-1

3-1
Sat 25, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Steinbach Haiger vs TuS Rot Weiss Koblenz

2-0

5-0
Sat 25, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Rodinghausen vs Fortuna Koln

0-0

1-0
Sat 25, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Lippstadt vs Fortuna Dusseldorf II

0-2

0-3
Sat 25, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Bocholt FC vs Preuben Munster

1-2

1-2
Sat 25, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Kaan Marienborn vs Duren

0-1

0-2
Sat 25, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Accra Lions vs Bechem United

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Karela United vs Accra Hearts of Oak

2-0

3-0
Sat 25, Mar-15:45 - Greece Super League 2
AEK Athens II vs Apollon Smirnis

0-1

0-2
Sat 25, Mar-17:00 - Greece U19
OFI Crete(U19) vs Pas Giannina(U19)

1-1

2-1
Sat 25, Mar-23:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CSyD Sacachispas vs San Benito

0-2

1-2
Sat 25, Mar-17:30 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs Noordwijk

0-0

2-1
Sat 25, Mar-17:30 - Holland Tweede Divisie
Scheveningen vs Volendam Am.

1-1

2-1
Sat 25, Mar-17:30 - Holland Tweede Divisie
OFC Oostzaan vs FC Lisse

0-0

0-0
Sat 25, Mar-21:00 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs Jong Sparta Rotterdam

1-2

1-3
Sat 25, Mar-18:00 - Holland Tweede Divisie
IJsselmeervogels vs Koninklijke HFC

1-1

2-3
Sat 25, Mar-18:00 - Holland Tweede Divisie
AFC Amsterdam vs Kozakken Boys

1-0

1-0
Sat 25, Mar-18:00 - Holland Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys vs HHC Hardenberg

1-1

2-1
Sat 25, Mar-18:30 - Holland Tweede Divisie
Tielse Eendracht Combinatie vs VV Katwijk

0-2

0-3
Sat 25, Mar-17:00 - Hungary U19 League
Bekescsaba U19 vs Kaposvar(U19)

1-0

1-1
Sat 25, Mar-17:00 - Hungary Women\'s Division 1 League
Gyori Dozsa Woman\'s vs MOL Fehervar FC Women\'s

1-0

2-0
Sat 25, Mar-17:00 - Hungary Women\'s Division 1 League
Ferencvarosi TC Women\'s vs Szekszard UFC Women\'s

3-0

7-0
Sat 25, Mar-18:00 - Hungary Women\'s Division 1 League
Szent Mihaly Women\'s vs MTK Budapest Women\'s

0-0

0-1
Sat 25, Mar-17:30 - Iceland Women\'s League Cup
Keflavik Women\'s vs Tindastoll Neisti Women\'s

0-1

1-3
Sat 25, Mar-17:30 - Iceland Women\'s League Cup
Fjardab Hottur Leiknir Women\'s vs Grotta Women\'s

0-1

0-6
Sat 25, Mar-21:00 - Iceland Women\'s League Cup
Einherji Women\'s vs Alftanes Women\'s

0-0

0-2
Sat 25, Mar-18:00 - Iceland Women\'s League Cup
Throttur Reykjavik Women\'s vs Stjarnan Women\'s

0-0

1-1
Sat 25, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Vikingur Olafsvik vs KV Vesturbaejar

2-3

3-4
Sat 25, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Dalvik Reynir vs Hottur Huginn

1-2

2-3
Sat 25, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Ellidi vs Hviti Riddarinn

0-1

0-1
Sat 25, Mar-15:30 - Iceland League Cup II
Ymir vs IH Hafnarfjordur

2-2

2-3
Sat 25, Mar-17:00 - Iceland League Cup II
KF Fjallabyggdar vs Knattspyrnufelag Austfjaroa

0-4

0-4
Sat 25, Mar-14:00 - India League Division 2
Fateh Hyderabad B vs Dempo SC

0-0

0-0
Sat 25, Mar-14:30 - India League Division 2
Ambernath Utd Atlanta vs Ara FC

0-1

1-1
Sat 25, Mar-17:30 - Indonesia Liga 1
Persebaya Surabaya vs Persikabo 1973

1-1

3-2
Sat 25, Mar-00:00 - Ireland Division 1
Finn Harps vs Cobh Ramblers

2-0

2-2
Sat 25, Mar-17:00 - Israel State League
Hapoel Bnei Zalafa vs Maccabi Tamra

1-0

4-0
Sat 25, Mar-17:10 - Israel U19 League
Tzeirei Kafr Kanna(U19) vs Maccabi Ahi Nazareth (U19)

0-1

2-2
Sat 25, Mar-17:40 - Israel U19 League
Hakoach Macabi Ramat Gan U19 vs Gadna Tel Aviv Yehuda(U19)

1-2

2-3
Sat 25, Mar-09:30 - Israel U19 League
Maccabi Herzliya U19 vs Maccabi Yaffo Kabilio U19

0-1

1-1
Sat 25, Mar-10:30 - Israel U19 League
Hapoel Petah Tikva(U19) vs Sektzia Nes Tziona(U19)

0-1

1-2
Sat 25, Mar-11:00 - Israel U19 League
Hapoel Acco(U19) vs Neve Yosef(U19)

0-1

0-2
Sat 25, Mar-12:00 - Israel U19 League
Hapoel Kfar Saba (U19) vs Hapoel Afula(U19)

0-0

4-2
Sat 25, Mar-12:00 - Israel U19 League
Maccabi Ironi Kiryat Ata(U19) vs Beitar Nes Tubruk(U19)

0-0

3-1
Sat 25, Mar-12:00 - Israel U19 League
Ironi Nesher(U19) vs Hapoel Herzliya U19

0-1

0-2
Sat 25, Mar-12:00 - Israel U19 League
Hapoel Hod HaSharon(U19) vs Bnei Yehuda Tel Aviv U19

1-1

1-2
Sat 25, Mar-12:00 - Israel U19 League
Hapoel Marmorek Irony Rehovot(U19) vs Ashdod Rafi Elbaz U19

1-0

2-0
Sat 25, Mar-17:30 - Italian Women Division 1
Inter Milan Women\'s vs Juventus Women\'s

0-1

1-3
Sat 25, Mar-15:30 - Italian Women Division 1
Sampdoria Women\'s vs Como 2000 Women\'s

1-0

1-1
Sat 25, Mar-17:30 - Italy C1A
Renate AC vs Padova

1-0

2-0
Sat 25, Mar-17:30 - Italy C1A
AC Trento vs FeralpiSalo

0-0

0-0
Sat 25, Mar-20:30 - Italy C1B
Rimini vs A.C. Reggiana 1919

1-0

2-2
Sat 25, Mar-20:30 - Italy C1C
Taranto Sport vs Avellino

1-1

2-2
Sat 25, Mar-20:30 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs Juve Stabia

2-1

5-2
Sat 25, Mar-17:30 - Italy C1C
Foggia vs Monterosi

0-1

1-2
Sat 25, Mar-17:30 - Italy C1C
Giugliano vs Fidelis Andria

2-2

4-3
Sat 25, Mar-17:30 - Italy C1C
Latina Calcio vs Crotone

0-0

2-2
Sat 25, Mar-17:30 - Italy C1C
Viterbese Castrense vs Audace Cerignola

0-1

1-1
Sat 25, Mar-17:30 - Italy C1C
Turris Neapolis vs ACR Messina

1-0

3-0
Sat 25, Mar-17:30 - Italy C1C
Picerno vs Gelbison Cilento

0-0

0-0
Sat 25, Mar-17:30 - Italy Serie D Group C
Union Clodiense vs ASD Villafranca

0-0

0-0
Sat 25, Mar-07:00 - Japan Football League
Suzuka Point Getters vs Minebea Mitsumi FC

0-1

0-1
Sat 25, Mar-09:00 - Japan League Cup
Jubilo Iwata vs Consadole Sapporo

0-0

2-3
Sat 25, Mar-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 1
Ehime FC Women\'s vs AS Harima ALBION Women\'s

1-1

1-2
Sat 25, Mar-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 1
Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s vs NGU Loverledge Nagoya Women\'s

1-0

1-0
Sat 25, Mar-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 1
Bunnies Gunma White Star Women\'s vs Nittaidai University Women\'s

0-0

1-1
Sat 25, Mar-09:00 - Japan Women\'s Football League Division 1
Yamato Sylphid Women\'s vs Setagaya Sfida Women\'s

0-1

0-3
Sat 25, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Vegalta Sendai vs Zweigen Kanazawa

1-3

2-3
Sat 25, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Fagiano Okayama

0-0

1-1
Sat 25, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs Oita Trinita

1-0

3-0
Sat 25, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Blaublitz Akita

0-0

0-0
Sat 25, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs Montedio Yamagata

0-1

3-2
Sat 25, Mar-10:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Roasso Kumamoto

1-0

3-0
Sat 25, Mar-09:00 - Japanese League Division 3
Grulla Morioka vs Azul Claro Numazu

0-0

1-1
Sat 25, Mar-08:00 - Japanese WE League
Albirex Niigata Women\'s vs AS Elfen Sayama Women\'s

0-2

0-3
Sat 25, Mar-09:00 - Japanese WE League
Nagano Parceiro Women\'s vs JEF United Ichihara Women\'s

0-0

0-0
Sat 25, Mar-13:00 - Kazakhstan Cup
FK Yelimay Semey vs Taraz

1-0

2-0
Sat 25, Mar-10:00 - Kazakhstan Cup
Zhenis vs FK Arys

1-1

3-3
Sat 25, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs Gor Mahia

0-0

0-0
Sat 25, Mar-09:00 - Korea K3 League
Gangneung Citizen vs Ulsan Citizen

0-1

1-2
Sat 25, Mar-10:00 - Korea K3 League
Daejeon Korail vs Hwaseong FC

0-0

0-1
Sat 25, Mar-10:00 - Korea K3 League
Gimhae City FC vs Yangju Citizen FC

0-0

1-0
Sat 25, Mar-08:00 - Korea K4 League
Seoul Nowon United vs Busan I\'Park B

2-3

3-5
Sat 25, Mar-08:00 - Korea K4 League
Seoul Jungnang FC vs Chungju Citizen

0-1

2-3
Sat 25, Mar-09:00 - Korea K4 League
Gangwon B vs Daejeon Hana Citizen II

2-0

3-1
Sat 25, Mar-09:00 - Korea K4 League
Jeonbuk Hyundai Motors II vs Pyeongchang United FC

1-1

2-3
Sat 25, Mar-10:00 - Korea K4 League
Yeoju Citizen vs Goyang Happiness FC

1-1

1-3
Sat 25, Mar-10:00 - Korea K4 League
Jinju Citizen FC vs Dangjin Citizen

1-0

3-0
Sat 25, Mar-09:00 - Korea Women\'s League
Sejong Sportstoto Women\'s vs Hwacheon KSPO Women\'s

0-2

0-3
Sat 25, Mar-09:00 - Korea Women\'s League
Gyeongju KHNP Women\'s vs Suwon FMC Women\'s

0-0

0-0
Sat 25, Mar-09:00 - Korea Women\'s League
Changnyeong Women\'s vs Seoul Women\'s

1-0

1-2
Sat 25, Mar-17:00 - Lithuania - 2. Division
FK Jonava vs FK Riteriai B

0-0

0-2
Sat 25, Mar-22:00 - Lithuania - 2. Division
Kauno Zalgiris II vs TransINVEST Vilnius

1-1

2-2
Sat 25, Mar-18:00 - Malaysia FA Cup
Manjung City vs KSR Sains

1-0

2-0
Sat 25, Mar-18:00 - Malaysia FA Cup
Imigresen FC vs BRM FC Kuala Kangsar

1-0

1-0
Sat 25, Mar-07:05 - Mexico Primera Division
Mazatlan FC vs Club Leon

1-1

1-2
Sat 25, Mar-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter Playa del Carmen vs Tritons Vallarta MFC

1-0

1-0
Sat 25, Mar-03:05 - Mexico Primera Divison A
Alebrijes de Oaxaca vs Club Atletico La Paz

1-2

1-2
Sat 25, Mar-05:05 - Mexico Primera Divison A
Cancun vs Cimarrones Sonora

0-1

1-2
Sat 25, Mar-05:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Club America Women\'s vs Chivas Guadalajara Women\'s

0-0

2-0
Sat 25, Mar-07:05 - Mexico Women\'s Primera Division
Queretaro FC Women\'s vs Pumas UNAM Women\'s

0-0

0-0
Sat 25, Mar-22:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Cruz Azul Women\'s vs FC Juarez Women\'s

1-1

1-1
Sat 25, Mar-19:00 - National League
Torquay United vs Dagenham and Redbridge

1-0

1-2
Sat 25, Mar-19:00 - National League
Chesterfield vs Halifax Town

1-0

2-0
Sat 25, Mar-19:00 - National League
Oldham Athletic AFC vs Solihull Moors

1-0

1-1
Sat 25, Mar-19:00 - National League
Wrexham vs York City

1-0

3-0
Sat 25, Mar-19:00 - National League
Notts County vs Scunthorpe United

2-0

4-0
Sat 25, Mar-19:00 - National League
Yeovil Town vs Bromley

0-1

0-1
Sat 25, Mar-19:00 - National League
Aldershot Town vs Gateshead

1-1

2-3
Sat 25, Mar-19:00 - National League
Altrincham vs Southend United

0-0

1-0
Sat 25, Mar-19:00 - National League
Boreham Wood F.C. vs Eastleigh

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:00 - National League
Wealdstone FC vs Barnet F.C.

0-0

0-2
Sat 25, Mar-19:00 - National League
Maidstone United vs Woking

0-0

1-2
Sat 25, Mar-19:00 - National League
Dorking Wanderers vs Maidenhead United

1-0

3-1
Sat 25, Mar-19:00 - National League North
Kidderminster vs Alfreton Town

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:00 - National League North
Scarborough Athletic vs Southport FC

0-0

0-1
Sat 25, Mar-19:00 - National League North
Hereford vs King\'s Lynn

0-1

0-1
Sat 25, Mar-19:00 - National League North
Kettering Town vs Darlington

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:00 - National League North
Blyth Spartans vs Chester FC

0-1

0-2
Sat 25, Mar-19:00 - National League North
Farsley Celtic vs Peterborough Sports

0-1

1-1
Sat 25, Mar-19:00 - National League North
Leamington vs Boston United

0-1

0-2
Sat 25, Mar-19:00 - National League North
Banbury United vs AFC Telford United

1-0

1-2
Sat 25, Mar-19:00 - National League North
Bradford Park Avenue vs Buxton FC

0-1

1-4
Sat 25, Mar-19:00 - National League North
Curzon Ashton FC vs Chorley

2-0

2-1
Sat 25, Mar-19:00 - National League North
Spennymoor Town vs Brackley Town

1-1

1-1
Sat 25, Mar-19:00 - National League North
AFC Fylde vs Gloucester City

2-0

2-0
Sat 25, Mar-02:30 - New Zealand Southern Leagues
Selwyn United vs Nelson Suburbs

2-1

4-1
Sat 25, Mar-03:00 - New Zealand Southern Leagues
Dunedin City Royals vs Nomads United AFC

1-0

3-0
Sat 25, Mar-04:30 - New Zealand Southern Leagues
Christchurch United vs Green Island AFC

2-0

3-0
Sat 25, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Dakkada FC vs Niger Tornadoes FC

0-2

1-2
Sat 25, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Warrenpoint Town vs Dergview FC

2-0

3-0
Sat 25, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Newington Youth vs Ballyclare Comrades

1-2

2-2
Sat 25, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Annagh United vs Ballinamallard United

0-1

0-2
Sat 25, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dundela FC vs Ards FC

1-1

1-5
Sat 25, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Harland & Wolff Welders vs Loughgall FC

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Knockbreda vs Institute FC

2-1

2-3
Sat 25, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Coleraine F.C. vs Larne FC

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Newry City vs Cliftonville

0-0

1-2
Sat 25, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Crusaders FC vs Carrick Rangers

0-0

3-0
Sat 25, Mar-15:00 - Northern Ireland Youth League
Carrick Rangers(U20) vs Coleraine(U20)


1-1
Sat 25, Mar-01:00 - Olympic (Preliminaries) African
Algeria(U23) vs Ghana(U23)

0-0

1-1
Sat 25, Mar-18:30 - Olympic (Preliminaries) African
Gabon U23 vs Cameroon(U23)

1-0

1-0
Sat 25, Mar-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CA Independiente La Chorrera vs Plaza Amador

0-2

1-2
Sat 25, Mar-02:00 - Paraguayan Primera Division
Club Guarani vs Guairena FC

0-0

1-1
Sat 25, Mar-05:30 - Peru Primera Division
Universitario de Deportes vs Cienciano

2-0

3-0
Sat 25, Mar-11:30 - Philippines UFL Division 1
Dynamic Herb Cebu vs Mendiola

1-0

1-0
Sat 25, Mar-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Rakow Czestochowa Youth

0-0

2-0
Sat 25, Mar-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Arka Gdynia Youth vs Slask Wroclaw Youth

2-1

3-2
Sat 25, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Wisla Krakow Youth vs Gornik Zabrze Youth

1-0

1-0
Sat 25, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Pogon Szczecin Youth vs Polonia Warszawa Youth

2-2

3-4
Sat 25, Mar-18:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs Lechia Gdansk Youth

1-1

5-1
Sat 25, Mar-15:15 - Poland Centralna Liga Juniorow
Korona Kielce Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth

0-1

3-1
Sat 25, Mar-15:00 - Poland - 4. Liga
Legia Warszawa B vs Sokol Ostroda

0-0

0-0
Sat 25, Mar-15:00 - Poland - 4. Liga
Miedz Legnica II vs Gwarek Tarnowskie Gory

1-0

1-1
Sat 25, Mar-15:00 - Poland - 4. Liga
KS Wieczysta Krakow vs Orleta Radzyn Podlaski

2-0

3-0
Sat 25, Mar-15:00 - Poland - 4. Liga
LKS II Lodz vs KS Legionovia Legionowo

2-0

3-2
Sat 25, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
Odra Wodzislaw vs Rekord Bielsko

1-1

1-2
Sat 25, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
Swit Nowy Dwor Mazowiecki vs Bron Radom

2-0

3-2
Sat 25, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
Warta Sieradz vs Lechia Tomaszow Mazowiecki

0-1

0-1
Sat 25, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie vs MKS Kluczbork

1-1

2-1
Sat 25, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
Korona II Kielce vs Podlasie Biala Podlaska

0-2

1-2
Sat 25, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
Avia Swidnik vs KSZO Ostrowiec

0-0

0-0
Sat 25, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Kleczew vs Olimpia Grudziadz

1-0

1-0
Sat 25, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
Olimpia Zambrow vs Pogon Grodzisk Mazowiecki

0-3

0-5
Sat 25, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
KP Starogard Gdanski vs Blekitni Stargard Szczecinski

1-0

1-0
Sat 25, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
BTP Stal Brzeg vs Sleza Wroclaw

1-0

2-1
Sat 25, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
Pilica Białobrzegi vs Pelikan Lowicz

0-0

2-0
Sat 25, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
Carina Gubin vs LKS Goczalkowice Zdroj

0-0

0-1
Sat 25, Mar-15:30 - Poland - 4. Liga
Vineta Wolin vs Polonia Sroda

0-1

1-3
Sat 25, Mar-16:00 - Poland - 4. Liga
Unia Swarzedz vs Zawisza Bydgoszcz

1-0

1-1
Sat 25, Mar-16:00 - Poland - 4. Liga
Polonia Nysa vs Warta Gorzow Wielkopolski

1-1

1-1
Sat 25, Mar-19:59 - Poland - 4. Liga
Baltyk Gdynia vs Pogon Szczecin II

1-1

4-3
Sat 25, Mar-18:30 - Poland - 4. Liga
Jarota Jarocin vs Cartusia Kartuzy

0-1

0-2
Sat 25, Mar-18:30 - Poland - 4. Liga
Chelmianka Chelm vs Stal Stalowa Wola

0-0

0-2
Sat 25, Mar-19:00 - Poland - 4. Liga
Mławianka Mława vs Ursus Warszawa

0-0

5-1
Sat 25, Mar-17:00 - Poland - 4. Liga
Unia Solec Kujawski vs Gedania Gdansk

0-1

0-1
Sat 25, Mar-18:00 - Poland - II liga
GKS Jastrzebie vs Radunia Stezyca

2-0

4-0
Sat 25, Mar-18:00 - Poland - II liga
Hutnik Krakow vs Zaglebie Lubin B

0-0

1-0
Sat 25, Mar-16:00 - Poland - II liga
Znicz Pruszkow vs Olimpia Elblag

0-1

0-1
Sat 25, Mar-18:15 - Poland - II liga
Wisla Pulawy vs Polonia Warszawa

0-1

0-2
Sat 25, Mar-17:00 - Poland - II liga
Siarka Tarnobrzeg vs Kotwica Kolobrzeg

0-0

1-2
Sat 25, Mar-14:00 - Poland Woman\'s League
Czarni Sosnowiec Women\'s vs SMS Lodz Women\'s

0-2

0-3
Sat 25, Mar-15:00 - Poland Woman\'s League
LUKS Sportowa Czworka Radom Women\'s vs KKPK Medyk Konin Women\'s

2-0

2-1
Sat 25, Mar-15:00 - Poland Woman\'s League
Pogon Tczew Women\'s vs WKS Slask Wroclaw Women\'s

2-2

3-3
Sat 25, Mar-18:00 - Poland Woman\'s League
APLG Gdansk Women\'s vs GKS Katowice Women\'s

0-1

0-2
Sat 25, Mar-19:59 - Portugal Campeonato
S.C.Praiense vs Rabo Peixe

0-1

0-1
Sat 25, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
UD Oliveirense(U19) vs Spg C Pombal U19


5-1
Sat 25, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Desportivo Trofense(U19) vs Merelinense U19

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Maritimo U19 vs Academica Coimbra(U19)


3-1
Sat 25, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Pacos Ferreira(U19) vs Tondela(U19)


1-0
Sat 25, Mar-19:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Torreense Women\'s vs Sporting Braga Women\'s


3-6
Sat 25, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
CSO Plopeni vs Municipal Brasov

0-0

1-1
Sat 25, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Afumati vs Dunarea Calarasi

2-2

3-2
Sat 25, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Gloria Popesti-Leordeni vs Unirea Bascov

1-0

2-0
Sat 25, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
CS Universitatea Craiova B vs ACS Flacara Horezu

2-1

2-3
Sat 25, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Targu Secuiesc vs CS Paulesti

1-1

1-2
Sat 25, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Real Bradu vs CSM Flacara Moreni

2-0

2-3
Sat 25, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
CS Gilortul Targu Carbunesti vs Cetate Deva

0-1

1-1
Sat 25, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Kids Tampa Brasov vs ACS Olimpic Cetate Rasnov

0-0

0-1
Sat 25, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
CSO Petrolul Potcoava vs Cetatea Turnu Magurele

0-0

2-0
Sat 25, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Olimpic Zarnesti vs Blejoi Vispesti

0-1

3-3
Sat 25, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Baile Felix vs CSM Satu Mare

1-0

1-2
Sat 25, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
ACS Viitorul Cluj vs CS Sanatatea Cluj

3-0

4-0
Sat 25, Mar-15:00 - Romania Women\'s Superliga
Banat Girls Women\'s vs SSU Politehnica Timisoara Women\'s

0-2

0-3
Sat 25, Mar-14:00 - Russia Div 2 Group 1
FK Biolog vs Legion Dynamo

0-0

3-0
Sat 25, Mar-14:00 - Russia Div 2 Group 1
Forte Taganrog vs SKA Rostov

0-0

2-0
Sat 25, Mar-18:00 - Russia Div 2 Group 1
Rotor Volgograd vs Chernomorets Novorossiysk

0-0

0-0
Sat 25, Mar-15:30 - Russia Div 2 Group 1
Spartak Nalchik vs Dynamo Stavropol

0-1

0-1
Sat 25, Mar-16:00 - Russia Div 2 Group 1
Mashuk-KMV vs Alania B

1-2

2-2
Sat 25, Mar-16:00 - Russia Div 2 Group 1
Kuban Holding vs Druzhba Maykop

0-0

0-0
Sat 25, Mar-14:00 - Russia First Division
Alania Vladikavkaz vs Rubin Kazan

0-0

0-0
Sat 25, Mar-13:00 - Russia Women\'s Premier League
Krylya Sovetov Samara Women\'s vs FK Krasnodar Women\'s

0-0

0-0
Sat 25, Mar-14:00 - Russia Women\'s Premier League
CSKA Moscow Women\'s vs Yenisey Krasnoyarsk Women\'s

3-0

4-0
Sat 25, Mar-18:00 - Russia Women\'s Premier League
Zenit St.Petersburg Women\'s vs Rubin Kazan Women\'s

0-0

3-0
Sat 25, Mar-19:00 - Russia Women\'s Premier League
Dynamo Moscow Women\'s vs FK Ryazan VDV Women\'s

1-0

5-0
Sat 25, Mar-11:30 - Russia Women\'s Premier League
Zvezda 2005 Perm Women\'s vs Lokomotiv Moscow Women\'s

0-1

0-3
Sat 25, Mar-17:00 - Russia Women\'s Premier League
FK Rostov Women\'s vs Chertanovo Moscow Women\'s

0-0

0-0
Sat 25, Mar-22:45 - Saudi Arabia Division 2
Al Safa(KSA) vs Al-Suqoor


0-1
Sat 25, Mar-22:45 - Saudi Arabia Division 2
Al-Washm vs Al-Sharq


1-2
Sat 25, Mar-22:45 - Saudi Arabia Division 2
Al Nairyah vs Al-Rawdhah


1-3
Sat 25, Mar-22:45 - Saudi Arabia Division 2
Bisha FC vs Al-Zlfe


1-0
Sat 25, Mar-22:45 - Saudi Arabia Division 2
Al-Rayyan vs Weg Taif


2-1
Sat 25, Mar-22:45 - Saudi Arabia Division 2
Al Ansar Medina vs Sajer FC


1-2
Sat 25, Mar-22:45 - Saudi Arabia Division 2
Al-Jeel vs Al Najma

0-0

0-1
Sat 25, Mar-22:45 - Saudi Arabia Division 2
Al-Kawkab vs Al Shuaib


3-1
Sat 25, Mar-22:30 - Saudi Arabia Youth League
Al-Fateh Youths vs Al-Ettifaq Youths


6-1
Sat 25, Mar-22:30 - Saudi Arabia Youth League
Al-Hilal Youths vs Al-Raed Youths


1-0
Sat 25, Mar-22:30 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Al Nassr Riyadh Youths


0-3
Sat 25, Mar-22:30 - Saudi Arabia Youth League
Al Wehda Youth vs Al Khaleej Youths


2-0
Sat 25, Mar-22:30 - Saudi Arabia Youth League
Al Ahli Jeddah Youth vs Al-Taawon Youths


6-0
Sat 25, Mar-22:30 - Saudi Arabia Youth League
Hajer Youths vs Jeddah Youth


2-1
Sat 25, Mar-22:30 - Saudi Arabia Youth League
Al-Faisaly Harmah Youths vs Al-Qadasiya Youths


4-0
Sat 25, Mar-21:30 - Scotland Women\'s Premier League
Hibernian Women\'s vs Glasgow City Women\'s

0-1

0-2
Sat 25, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Keith vs Forres Mechanics

0-3

2-6
Sat 25, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Buckie Thistle FC vs Nairn County

1-0

3-0
Sat 25, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Banks O\'Dee vs Brora Rangers


4-3
Sat 25, Mar-00:00 - Scottish Highland Football League
Fraserburgh vs Lossiemouth FC

0-0

3-0
Sat 25, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Brechin City vs Wick Academy FC

5-0

10-0
Sat 25, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Inverurie Loco Works vs Turriff United

1-1

3-1
Sat 25, Mar-19:00 - Scottish League One
Peterhead vs Alloa Athletic

0-0

0-2
Sat 25, Mar-19:59 - Scottish League One
Montrose vs Dunfermline

0-2

1-3
Sat 25, Mar-19:00 - Scottish League Two
Stirling Albion vs Dumbarton

1-1

2-2
Sat 25, Mar-19:00 - Scottish League Two
Albion Rovers FC vs Bonnyrigg Rose

0-0

0-1
Sat 25, Mar-19:00 - Scottish League Two
Stenhousemuir vs Forfar Athletic

1-0

1-1
Sat 25, Mar-19:00 - Scottish League Two
Annan Athletic vs Stranraer F.C.

0-0

0-0
Sat 25, Mar-00:00 - Scottish League Two
East Fife vs Elgin City

1-0

2-0
Sat 25, Mar-19:00 - Scottish Lowland Football League
Dalbeattie Star vs Bo\'ness United

1-3

1-7
Sat 25, Mar-19:00 - Scottish Lowland Football League
East Stirlingshire vs Cowdenbeath F.C.

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:00 - Scottish Lowland Football League
Edinburgh University FC vs East Kilbride

0-3

1-6
Sat 25, Mar-19:00 - Scottish Lowland Football League
Civil Service Strollers FC vs Caledonian Braves

2-0

2-0
Sat 25, Mar-20:30 - Senegal Premier League
ASC Jaraaf vs AS Douanes Dakar

0-1

0-1
Sat 25, Mar-20:30 - Senegal Premier League
Teungueth FC vs CNEPS Excellence

1-0

2-0
Sat 25, Mar-17:30 - Slovakia 2. Liga
MFK Dubnica vs Povazska Bystrica

0-5

0-6
Sat 25, Mar-17:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Puchov vs FK Raca

3-0

6-0
Sat 25, Mar-17:30 - Slovakia 2. Liga
Slavoj Trebisov vs 1. FC Tatran Presov

0-1

0-2
Sat 25, Mar-17:30 - Slovakia 2. Liga
Humenne vs Dolny Kubin

0-0

0-0
Sat 25, Mar-17:30 - Slovakia 3. liga East
FK Poprad vs Slavia TU Kosice


1-1
Sat 25, Mar-17:30 - Slovakia 3. liga East
Namestovo vs FTC Filakovo

1-0

2-0
Sat 25, Mar-17:30 - Slovakia 3. liga East
Slovan Giraltovce vs Tesla Stropkov

0-1

0-2
Sat 25, Mar-17:30 - Slovakia 3. liga East
Novohrad Lucenec vs Odeva Lipany

0-2

0-2
Sat 25, Mar-13:30 - Slovakia 3. liga West
FK Nove Zamky vs Jednota Banova

1-2

1-5
Sat 25, Mar-17:30 - Slovakia 3. liga West
Slovan Duslo Sala vs SK Vrakuna Bratislava

4-0

5-2
Sat 25, Mar-17:30 - Slovakia 3. liga West
Nove Mesto vs OK Castkovce

1-1

2-2
Sat 25, Mar-17:30 - Slovakia 3. liga West
SKF Sered vs Hamsik Academy

3-0

4-0
Sat 25, Mar-17:30 - Slovakia 3. liga West
MSK Fomat Martin vs Inter Bratislava


2-0
Sat 25, Mar-13:00 - Slovakia Women I. liga
Trencin Women\'s vs FK Nove Zamky Women\'s

1-1

6-2
Sat 25, Mar-17:30 - Slovakia Women I. liga
MFK Ruzomberok Women\'s vs Slovan Bratislava Women\'s

0-0

1-1
Sat 25, Mar-19:45 - Slovakia Women I. liga
Spartak Myjava Women\'s vs Dukla Banska Bystrica Women\'s

5-1

11-1
Sat 25, Mar-19:00 - Slovakia Women I. liga
SKF Zilina Women\'s vs FC Artmedia Petrzalka Women\'s

0-1

0-6
Sat 25, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Rudar Velenje vs NK Bilje

0-0

0-0
Sat 25, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Bistrica vs Ilirija Ljubljana

2-0

4-0
Sat 25, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
ND Beltinci vs NK Krsko

1-1

2-1
Sat 25, Mar-08:30 - South Australian Premier League
Adelaide Cobras FC vs Adelaide Victory

0-0

1-0
Sat 25, Mar-08:30 - South Australian Premier League
Cumberland United FC vs Port Adelaide Pirates

1-0

3-0
Sat 25, Mar-09:45 - South Australian Premier League
Fulham United FC vs West Torrens Birkalla

1-0

1-3
Sat 25, Mar-10:00 - South Australian Premier League
Adelaide Vipers vs Eastern United

1-1

4-3
Sat 25, Mar-13:00 - South Australian Super League
North Eastern Metrostars vs West Adelaide SC

1-0

2-0
Sat 25, Mar-08:30 - South Australian Super League
Modbury Jets vs South Adelaide Panthers

1-2

4-3
Sat 25, Mar-08:30 - South Australian Super League
Sturt Lions vs Adelaide United FC Youth

1-2

1-4
Sat 25, Mar-10:30 - South Australian Super League
Adelaide Comets FC vs Campbelltown City SC

0-0

0-1
Sat 25, Mar-05:15 - South Australian Super League Reserves
Fulham United Reserve vs West Torrens Birkalla Reserve

1-2

1-9
Sat 25, Mar-05:45 - South Australian Super League Reserves
White City Beograd Reserve vs Croydon Kings Reserve

1-1

2-2
Sat 25, Mar-05:45 - South Australian Super League Reserves
Playford City Patriots Reserve vs Adelaide Blue Eagles Reserve

0-0

3-0
Sat 25, Mar-06:00 - South Australian Super League Reserves
Adelaide Cobras FC Reserve vs Adelaide Victory Reserve

1-3

1-3
Sat 25, Mar-06:15 - South Australian Super League Reserves
Cumberland United Reserve vs Port Adelaide Pirates Reserve

1-0

4-1
Sat 25, Mar-06:15 - South Australian Super League Reserves
Modbury Jets Reserve vs South Adelaide Panthers Reserve

4-0

7-1
Sat 25, Mar-07:45 - South Australian Super League Reserves
North Eastern Metrostars Reserve vs West Adelaide SC Reserve

2-1

3-1
Sat 25, Mar-07:45 - South Australian Super League Reserves
Adelaide Vipers Reserve vs Eastern United Reserve

3-0

6-0
Sat 25, Mar-08:15 - South Australian Super League Reserves
Adelaide Comets FC Reserve vs Campbelltown City SC Reserve

1-0

2-0
Sat 25, Mar-08:30 - South Australian Super League Reserves
Adelaide Raiders SC Reserve vs Para Hills Knights Reserve

1-0

2-1
Sat 25, Mar-07:30 - South Australian Women\'s Premier League
Fulham United Women\'s vs West Adelaide SC Women\'s

0-0

1-0
Sat 25, Mar-08:15 - South Australian Women\'s Premier League
Adelaide Comets Women\'s vs West Torrens Birkalla Women\'s

1-0

4-0
Sat 25, Mar-10:00 - South Australian Women\'s Premier League
Metro United Women\'s vs Flinders United Women\'s

2-1

2-2
Sat 25, Mar-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Fundacion Albacete Women\'s vs Osasuna Women\'s

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Elche Women\'s vs Ciudad de Murcia Women\'s


5-3
Sat 25, Mar-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
UD Geneto Del Teide Women\'s vs Guiniguada Apolinario Women\'s


1-1
Sat 25, Mar-20:15 - Spanish Ladies League Division 1
Aldaia Women\'s vs Sevilla FC B Women\'s


1-0
Sat 25, Mar-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Riudoms Women\'s vs Zaragoza CFF B Women\'s

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Madrid CFF C Women\'s vs Santa Teresa B Women\'s


6-1
Sat 25, Mar-14:30 - Spanish Ladies League Division 1
RCD Espanyol Women\'s vs Granadilla Tenerife B Women\'s

0-0

2-1
Sat 25, Mar-21:00 - Spanish Ladies League Division 1
Eibar B Women\'s vs Racing Santander B Women\'s

4-0

8-0
Sat 25, Mar-15:30 - Spanish Ladies League Division 1
Cordoba Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s

0-0

1-1
Sat 25, Mar-19:30 - Spanish Ladies League Division 1
UMIA CF Women\'s vs Real Oviedo B Women\'s


1-1
Sat 25, Mar-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
CD Julio Suarez Women\'s vs Fundacion Tenerife Women\'s B


0-4
Sat 25, Mar-16:00 - Spanish Ladies League Division 1
Real Union de Tenerife B Women\'s vs Pena la Amistad Women\'s

2-2

4-3
Sat 25, Mar-18:30 - Spanish Ladies League Division 1
Discobolo La Torre Women\'s vs Malaga City Women\'s


1-3
Sat 25, Mar-16:30 - Spanish Ladies League Division 1
Granada CF Women\'s vs Athletic Bilbao B Women\'s

1-0

2-0
Sat 25, Mar-14:30 - Spanish Ladies League Division 2
Fundacion Tenerife Women\'s vs Atleico Malaga Women\'s

0-0

2-1
Sat 25, Mar-16:00 - Spanish Ladies League Division 2
Atletico de Madrid B Women\'s vs Athletic Bilbao C Women\'s

2-0

3-0
Sat 25, Mar-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs Villarreal Women\'s

1-0

1-1
Sat 25, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s

1-0

2-0
Sat 25, Mar-21:15 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women\'s vs Real Madrid CF Women\'s

0-0

1-0
Sat 25, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
C.D. San Fernando Isleno vs Talavera de la Reina

2-0

5-1
Sat 25, Mar-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Linares Deportivo vs Algeciras

2-0

2-0
Sat 25, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Sociedad B vs Calahorra

1-0

3-0
Sat 25, Mar-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Sabadell vs Barcelona B

0-2

1-2
Sat 25, Mar-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
SD Logrones vs Eldense

0-1

2-1
Sat 25, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Algeciras(U19) vs San Roque Balompie(U19)

1-1

2-3
Sat 25, Mar-19:59 - Spanish Primera U19
UD Marbella(U19) vs Real Betis(U19)


0-4
Sat 25, Mar-16:00 - Spanish Primera U19
CF Rusadir(U19) vs Recreativo Huelva U19

1-0

2-0
Sat 25, Mar-00:00 - Spanish Segunda Division
FC Cartagena vs CD Lugo

0-0

2-0
Sat 25, Mar-19:15 - Spanish Segunda Division
Racing Santander vs Levante

0-1

0-1
Sat 25, Mar-19:15 - Spanish Segunda Division
UD Ibiza vs Burgos CF

0-0

2-0
Sat 25, Mar-21:30 - Spanish Segunda Division
Alaves vs Tenerife

0-0

1-0
Sat 25, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Oviedo B vs Valladolid B

1-1

2-3
Sat 25, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Aviles vs Racing Santander B

0-1

1-2
Sat 25, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Guijuelo vs Zamora CF

0-0

1-0
Sat 25, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Bergantinos CF vs Burgos Promesas

0-0

0-2
Sat 25, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Cristo Atletico vs SD Laredo

1-0

1-0
Sat 25, Mar-23:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Tarazona vs Alaves B

0-1

0-1
Sat 25, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Utebo FC vs SD Gernika

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Sociedad Deportiva Beasain vs UD Logrones B

1-0

2-1
Sat 25, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Rioja CF vs CD Arnedo

0-1

0-4
Sat 25, Mar-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad C vs Brea

1-0

2-0
Sat 25, Mar-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atletico Saguntino vs UE Olot

0-0

1-0
Sat 25, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Alcorcon B vs CD Coria

1-0

2-0
Sat 25, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs CD Estradense

0-0

1-2
Sat 25, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs Salerm Cosmetics Puente Genil

0-1

1-1
Sat 25, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Cartaya vs CD Pozoblanco

0-1

0-1
Sat 25, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ceuta B vs Coria Club de Futbol

1-0

2-1
Sat 25, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs Inter Manacor


2-0
Sat 25, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs Santanyi

1-0

3-1
Sat 25, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Sant Jordi vs Andratx


1-3
Sat 25, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
PE Sant Jordi vs UD Poblense


1-1
Sat 25, Mar-21:15 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs CD Binissalem

1-0

3-0
Sat 25, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Constancia vs Portmany

1-0

2-0
Sat 25, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs CF Platges De Calvia

2-0

3-2
Sat 25, Mar-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Estrella vs UD San Fernando

1-0

1-3
Sat 25, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs Lanzarote

0-1

1-1
Sat 25, Mar-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Arucas CF vs Las Palmas Atletico

0-1

1-1
Sat 25, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Ibarra vs CD Mensajero

1-1

2-3
Sat 25, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Sur Yaiza vs La Cuadra

0-1

2-1
Sat 25, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs CD Marino

0-2

1-2
Sat 25, Mar-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tamaraceite vs Tenerife B

2-1

2-1
Sat 25, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Huarte vs UCD Burlades

1-0

2-1
Sat 25, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Subiza vs CD Pamplona

0-0

2-0
Sat 25, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Lagunak vs CD Cantolagua

0-1

2-2
Sat 25, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs Azkoyen

0-0

1-0
Sat 25, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Avance Ezcabarte vs CD Pena Sport

0-1

0-1
Sat 25, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Ardoi vs CD Oberena

2-0

2-1
Sat 25, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Alesves vs CD Beti Onak

0-1

2-1
Sat 25, Mar-18:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Valle de Egues vs CD Cortes

2-0

3-0
Sat 25, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Comillas vs CD Varea

1-0

1-1
Sat 25, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs Casalarreina

1-1

3-4
Sat 25, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villarrubia CF vs Villacanas

0-2

2-2
Sat 25, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Illescas vs Calvo Sotelo Puertollano

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs CD Torrijos

0-0

1-0
Sat 25, Mar-20:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs U.M. Escobedo

0-1

0-1
Sat 25, Mar-20:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Revilla vs CD Tropezon

0-0

2-0
Sat 25, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CF Vimenor vs CD Naval

0-0

3-1
Sat 25, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UC Cartes vs Atletico Albericia

0-0

1-1
Sat 25, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
San Ignacio vs Aurrera de Ondarroa

1-0

1-2
Sat 25, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs Anaitasuna

0-0

4-1
Sat 25, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs Cultural de Durango

0-2

1-2
Sat 25, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Touring vs Aurrera de Vitoria


4-0
Sat 25, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Barakaldo CF vs CD Padura

1-1

2-1
Sat 25, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Basconia vs Portugalete

1-0

3-1
Sat 25, Mar-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Vitoria vs Pasaia KE

0-0

1-0
Sat 25, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Tona vs CF Peralada

0-1

0-1
Sat 25, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs Patacona

0-0

0-0
Sat 25, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Athletic Torrellano vs Villarreal C

0-0

2-1
Sat 25, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Elche CF Ilicitano vs UD Rayo Ibense

0-0

0-2
Sat 25, Mar-19:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Ponferradina B vs CD Becerril

0-1

0-1
Sat 25, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs CD Mirandes B

1-0

1-0
Sat 25, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs CF Salmantino UDS

1-0

1-0
Sat 25, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Unami CP vs Atletico Tordesillas

1-0

1-1
Sat 25, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Sion II vs Portalban/Gletterens

0-0

0-0
Sat 25, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Coffrane vs Concordia Lausanne

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Wohlen vs FC Bassecourt

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Koniz vs FC Rotkreuz

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Lugano U-21 vs FC Winterthur U21

1-0

2-0
Sat 25, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Gossau vs Weesen

3-2

3-2
Sat 25, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Etoile Carouge vs Bulle

0-0

4-0
Sat 25, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bavois vs FC Biel-Bienne

0-0

3-0
Sat 25, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
YF Juventus Zurich vs FC Breitenrain

0-1

1-3
Sat 25, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bruhl SG vs Baden

0-0

3-0
Sat 25, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Stade Nyonnais vs Basel B

0-0

1-0
Sat 25, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Rapperswil-Jona vs FC St.Gallen U-21

1-1

2-4
Sat 25, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Luzern U-21 vs Young Boys II

1-0

4-0
Sat 25, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Zurich B vs SC Kriens

0-0

2-1
Sat 25, Mar-23:30 - Switzerland Women Division 1
Basel Women\'s vs Grasshoppers Women\'s

1-3

3-4
Sat 25, Mar-21:00 - Switzerland Women Division 1
FC Luzern Women\'s vs FC Zurich Frauen Women\'s

0-1

0-2
Sat 25, Mar-19:00 - Switzerland Women Division 1
Young Boys Women\'s vs Yverdon Women\'s

3-0

5-0
Sat 25, Mar-19:00 - Switzerland Women Division 1
St. Gallen Women\'s vs Servette Chenois Woman\'s

2-0

2-3
Sat 25, Mar-19:00 - Switzerland Women Division 1
FC Aarau Women\'s vs Rapperswil-Jona Women\'s

4-1

5-1
Sat 25, Mar-18:00 - Torneo Di Viareggio
Sampdoria Youth vs Arezzo Youth

2-0

5-0
Sat 25, Mar-18:00 - Torneo Di Viareggio
Italy Serie D Selection Youth vs Ladegbuwa FC Youth

2-0

3-0
Sat 25, Mar-18:00 - Torneo Di Viareggio
Fiorentina Youth vs Monterosi Youth

0-0

4-0
Sat 25, Mar-18:00 - Torneo Di Viareggio
Bologna Youth vs Jovenes Promesas Youth

2-0

5-0
Sat 25, Mar-18:00 - Torneo Di Viareggio
Sport Club Recife Youth vs Imolese Calcio Youth

0-0

1-1
Sat 25, Mar-18:00 - Torneo Di Viareggio
FA Euro New York Youth vs Seravezza Youth

0-1

2-3
Sat 25, Mar-18:00 - Torneo Di Viareggio
Atromitos Athens(U19) vs Mavlon FC Youth

0-2

0-3
Sat 25, Mar-18:00 - Torneo Di Viareggio
UYSS New York Youth vs Grosseto Youth

0-2

0-2
Sat 25, Mar-16:30 - Tunisia Division 2
Esperance Sportive Zarzis vs Jeunesse Sportive Omrane

0-0

2-0
Sat 25, Mar-16:30 - Tunisia Division 2
Stade Gabesien vs Croissant Msaken

0-0

2-0
Sat 25, Mar-16:30 - Tunisia Division 2
Sporting Ben Arous vs EGS Gafsa

0-1

1-3
Sat 25, Mar-16:30 - Tunisia Division 2
EM Mahdia vs SC Moknine

1-1

1-1
Sat 25, Mar-16:30 - Tunisia Division 2
AS Djerba vs Kalaa Sport

0-0

2-1
Sat 25, Mar-16:30 - Tunisia Division 2
Stade Sportif Sfaxien vs CS Hammam Lif

0-1

0-1
Sat 25, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Altay Spor Kulubu vs Manisa FK

1-2

1-3
Sat 25, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Keciorengucu vs Genclerbirligi

1-1

2-2
Sat 25, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Tuzlaspor Kulubu vs Goztepe

0-1

0-2
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kalecik vs Yeni Amasya Spor

1-0

1-2
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Belediye Derincespor vs 52 Orduspor

0-0

1-1
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Bayrampasaspor vs Ayvalikgucu Belediyespor

0-0

0-0
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Akhisar Bld.Geng vs Siirt Il Ozel Idaresi Spor

1-0

3-1
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankaraspor FK vs Afjet Afyonspor

0-1

2-2
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Inegolspor vs Somaspor

0-0

1-0
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Bursaspor

2-2

3-3
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
24 Erzincanspor vs Sanliurfaspor

1-2

1-2
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Corum Belediyespor

0-1

0-2
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Menemenspor vs Isparta Davrazspor

1-0

4-0
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Duzcespor vs Arnavutkoy Belediyespor

0-0

0-1
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bayburt Ozel Idare vs Nazillispor

1-1

1-3
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Erokspor vs Batman Petrolspor

1-1

2-2
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Usakspor vs Sariyer

0-0

1-1
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Adiyamanspor vs Kastamonuspor


0-3
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Pazarspor vs Kirsehir Belediyespor

0-0

0-4
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Fethiyespor vs Kocaelispor

0-0

0-1
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Belediye Vanspor vs Karacabey Birlikspor

1-0

2-0
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Balikesirspor vs Serik Belediyespor

0-2

1-4
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Zonguldak vs Etimesgut Belediye Spor

1-1

1-1
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirklarelispor vs 1928 Bucaspor FK

0-0

0-0
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Iskenderun FK vs Diyarbekirspor


3-0
Sat 25, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Hekimoglu Trabzon vs Ankara Demirspor

1-0

2-1
Sat 25, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Gazisehir Gaziantep(U19) vs Kayserispor(U19)


0-3
Sat 25, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Kocaelispor(U19) vs Erokspor(U19)

0-1

2-1
Sat 25, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Boluspor(U19) vs Bursaspor(U19)

1-0

1-1
Sat 25, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Antalyaspor(U19) vs Umraniyespor(U19)

1-0

3-1
Sat 25, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Alanyaspor(U19) vs Istanbulspor(U19)

0-0

0-2
Sat 25, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Giresunspor(U19) vs Trabzonspor(U19)


0-2
Sat 25, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Sakaryaspor(U19) vs Pendikspor(U19)


1-0
Sat 25, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Konyaspor(U19) vs Kasimpasa(U19)

0-1

0-1
Sat 25, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Eyupspor(U19) vs Erzurumspor(U19)

2-0

3-0
Sat 25, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Manisa FK(U19) vs Afjet Afyonspor(U19)

1-0

4-0
Sat 25, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Ankaraspor FK U19 vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19)

0-1

1-3
Sat 25, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Tuzlaspor Kulubu(U19) vs Rizespor(U19)

0-2

2-3
Sat 25, Mar-14:00 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Fatih Karagumruk(U19)

3-0

5-0
Sat 25, Mar-16:00 - Turkey U19 League
Adana Demirspor U19 vs Fenerbahce U19

1-2

1-3
Sat 25, Mar-12:00 - Turkey U19 League
Altay Spor Kulubu(U19) vs Keciorengucu U19

1-1

1-1
Sat 25, Mar-22:00 - UAE League Division 1
Al-Thaid vs Fursan Hispania

1-1

2-2
Sat 25, Mar-22:00 - UAE League Division 1
Masafi SC vs Al Oruba(UAE)

1-1

1-3
Sat 25, Mar-22:00 - UAE League Division 1
Al Arabi vs Al-Rams

1-0

2-0
Sat 25, Mar-22:00 - UAE League Division 1
Masfut vs Dubai City

1-1

4-1
Sat 25, Mar-23:45 - UEFA European Championship
Spain vs Norway

1-0

3-0
Sat 25, Mar-23:45 - UEFA European Championship
Croatia vs Wales

1-0

1-1
Sat 25, Mar-23:45 - UEFA European Championship
Andorra vs Romania

0-1

0-2
Sat 25, Mar-21:00 - UEFA European Championship
Israel vs Kosovo

0-1

1-1
Sat 25, Mar-21:00 - UEFA European Championship
Belarus vs Switzerland

0-3

0-5
Sat 25, Mar-21:00 - UEFA European Championship
Armenia vs Turkiye

1-1

1-2
Sat 25, Mar-18:00 - UEFA European Championship
Scotland vs Cyprus

1-0

3-0
Sat 25, Mar-17:00 - UEFA European Women\'s U17 Championship
Kazakhstan Women\'s(U17) vs Montenegro Women\'s(U17)

0-10

0-13
Sat 25, Mar-17:00 - UEFA European Women\'s U17 Championship
Bosnia and Herzegovina Women\'s (U17) vs Azerbaijan Women\'s(U17)

2-0

2-0
Sat 25, Mar-13:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Germany(U17) vs Finland(U17)

4-0

7-0
Sat 25, Mar-17:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Israel(U17) vs Belarus(U17)

1-2

2-2
Sat 25, Mar-17:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Serbia(U17) vs Bosnia and Herzegovina(U17)

2-0

5-0
Sat 25, Mar-17:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Montenegro U17 vs Scotland(U17)

1-1

1-2
Sat 25, Mar-14:30 - UEFA-EURO U17 Championship
France(U17) vs Latvia(U17)

1-1

2-1
Sat 25, Mar-15:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Czech Republic (U17) vs Slovakia(U17)

1-0

3-0
Sat 25, Mar-21:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Norway(U17) vs Slovenia(U17)

0-0

0-1
Sat 25, Mar-19:59 - UEFA-EURO U17 Championship
Switzerland(U17) vs Albania(U17)

0-1

1-1
Sat 25, Mar-19:59 - UEFA-EURO U17 Championship
Wales(U17) vs Iceland(U17)

1-0

1-1
Sat 25, Mar-16:00 - UEFA-EURO U17 Championship
England(U17) vs Northern Ireland(U17)

0-0

2-0
Sat 25, Mar-16:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Belgium(U17) vs Croatia(U17)

0-0

0-1
Sat 25, Mar-16:30 - UEFA-EURO U17 Championship
Spain(U17) vs Turkiye(U17)

0-0

0-0
Sat 25, Mar-19:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Netherlands(U17) vs Denmark(U17)

2-0

2-2
Sat 25, Mar-19:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Portugal(U17) vs Poland(U17)

0-0

1-0
Sat 25, Mar-17:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Croatia(U19) vs Sweden(U19)

1-1

1-1
Sat 25, Mar-17:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Poland(U19) vs Latvia(U19)

0-0

3-0
Sat 25, Mar-14:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Serbia(U19) vs Israel(U19)

0-2

1-3
Sat 25, Mar-23:30 - UEFA-EURO U19 Championship
Greece(U19) vs Slovakia(U19)

0-0

1-1
Sat 25, Mar-23:30 - UEFA-EURO U19 Championship
Turkiye(U19) vs Hungary(U19)

0-0

1-1
Sat 25, Mar-15:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Slovenia(U19) vs Italy(U19)

0-0

0-0
Sat 25, Mar-21:00 - UEFA-EURO U19 Championship
France(U19) vs Norway(U19)

1-1

1-2
Sat 25, Mar-21:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Portugal(U19) vs Czech Republic(U19)

1-0

3-0
Sat 25, Mar-21:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Spain(U19) vs Luxembourg(U19)

2-0

4-0
Sat 25, Mar-19:30 - UEFA-EURO U19 Championship
Ireland(U19) vs Estonia(U19)

0-0

1-0
Sat 25, Mar-18:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Romania(U19) vs Northern Ireland(U19)

1-0

3-1
Sat 25, Mar-18:00 - UEFA-EURO U19 Championship
England(U19) vs Iceland(U19)

0-0

0-1
Sat 25, Mar-19:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Germany(U19) vs Belgium(U19)

1-1

1-1
Sat 25, Mar-19:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Ukraine(U19) vs Denmark(U19)

1-1

1-2
Sat 25, Mar-17:00 - Uganda Super League
URA SC vs Busoga United

1-1

1-2
Sat 25, Mar-23:00 - Uruguay Primera Division
Liverpool Montevideo vs CA Penarol

0-0

1-0
Sat 25, Mar-17:00 - Uruguay Primera Division
Danubio FC vs Deportivo Maldonado

2-0

4-0
Sat 25, Mar-04:15 - Uruguay Primera Division
Defensor SC vs Plaza Colonia

2-0

4-0
Sat 25, Mar-23:15 - Uruguay Segunda Division
IA Sud America vs CA Atenas

0-2

0-2
Sat 25, Mar-02:00 - Uruguay Segunda Division
CA Rentistas vs CS Cerrito

0-0

0-0
Sat 25, Mar-23:30 - Uruguay Segunda Division
Miramar Misiones FC vs Tacuarembo

3-0

4-2
Sat 25, Mar-22:00 - USA National Women\'s Soccer League
North Carolina Courage Women\'s vs Kansas City NWSL Women\'s

1-0

1-0
Sat 25, Mar-23:00 - USL Championship
Louisville City FC vs El Paso Locomotive

0-2

0-3
Sat 25, Mar-03:00 - USL Championship
Pittsburgh Riverhounds SC vs Miami FC

0-1

1-1
Sat 25, Mar-04:00 - USL Championship
Rio Grande Valley FC Toros vs Monterey Bay FC

0-0

1-1
Sat 25, Mar-22:00 - USL Championship
Hartford Athletic vs Birmingham Legion

0-1

0-1
Sat 25, Mar-03:00 - Venezuela Segunda Division
Fundacion AIFI vs Maritimo de La Guaira

0-0

0-0
Sat 25, Mar-23:30 - Venezuela Segunda Division
Yaracuyanos vs Atletico El Vigia

1-0

2-1
Sat 25, Mar-18:00 - Wales FAW Championship North
Colwyn Bay vs Holywell

1-1

1-3
Sat 25, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North
Porthmadog vs Penrhyncoch

1-1

2-1
Sat 25, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North
Holyhead Hotspur vs Cefn Druids

0-0

1-1
Sat 25, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North
Mold Alexandra vs Gresford Athletic

1-0

1-2
Sat 25, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North
Prestatyn Town FC vs Guilsfield FC

3-4

3-4
Sat 25, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North
Chirk AAA vs Llanidloes Town

0-1

0-3
Sat 25, Mar-18:00 - Wales FAW Championship South
Carmarthen Town vs Goytre United

2-0

4-1
Sat 25, Mar-18:30 - Wales FAW Championship South
Barry Town United vs Pontardawe Town

4-0

5-0
Sat 25, Mar-18:30 - Wales FAW Championship South
Cambrian & Clydach vs Cwmbran Celtic

0-0

0-2
Sat 25, Mar-18:30 - Wales FAW Championship South
Taffs Well vs Ammanford

0-0

0-1
Sat 25, Mar-18:30 - Wales FAW Championship South
Trefelin vs Swansea University

1-0

2-2
Sat 25, Mar-18:30 - Wales FAW Championship South
Llantwit Major vs Afan Lido

1-0

2-0
Sat 25, Mar-18:30 - Wales Premier League
Aberystwyth Town vs Flint Town United

0-0

1-0
Sat 25, Mar-18:30 - Wales Premier League
Haverfordwest County vs Caernarfon Town

1-1

2-2
Sat 25, Mar-18:30 - Wales Premier League
The New Saints vs Cardiff Metropolitan University FC

4-1

7-1
Sat 25, Mar-18:30 - Wales Premier League
Airbus UK Broughton vs Pontypridd

0-2

0-3
Sat 25, Mar-18:30 - Wales Premier League
Penybont FC vs Bala Town F.C.

1-0

2-2
Sat 25, Mar-11:00 - Western Australia Division 1
Western Knights vs Gwelup Croatia SC

0-0

3-0
Sat 25, Mar-11:00 - Western Australia Division 1
Forrestfield United vs Rockingham City

0-0

2-2
Sat 25, Mar-11:00 - Western Australia Division 1
Joondalup United vs Dianella White Eagles

1-1

1-1
Sat 25, Mar-11:00 - Western Australia Division 1
Fremantle City vs UWA Nedlands

2-0

4-0
Sat 25, Mar-11:00 - Western Australia Division 1
Murdoch Uni Melville vs Subiaco AFC

2-2

2-2
Sat 25, Mar-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth S.C(U20) vs Sorrento F.C.(U20)

1-0

3-2
Sat 25, Mar-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth Glory FC(U20) vs Armadale (U20)

1-0

4-0
Sat 25, Mar-09:00 - Western Australia NPL U20
Inglewood United(U20) vs Balcatta(U20)

0-1

0-1
Sat 25, Mar-09:00 - Western Australia NPL U20
Cockburn City (U20) vs Bayswater City(U20)

3-1

4-2
Sat 25, Mar-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth RedStar (U20) vs Stirling Macedonia (U20)

1-0

3-2
Sat 25, Mar-12:30 - Western Australia NPL U20
Olympic Kingsway SC(U20) vs Floreat Athena(U20)

0-1

1-3
Sat 25, Mar-15:00 - Western Australia Premier League
Olympic Kingsway SC vs Floreat Athena

0-2

0-2
Sat 25, Mar-11:00 - Western Australia Premier League
Cockburn City vs Bayswater City

0-1

2-1
Sat 25, Mar-11:00 - Western Australia Premier League
Inglewood United vs Balcatta

1-0

1-2
Sat 25, Mar-11:00 - Western Australia Premier League
Perth S.C vs Sorrento Gulls

0-0

1-0
Sat 25, Mar-11:00 - Western Australia Premier League
Perth Glory FC Am vs Armadale

3-1

4-3
Sat 25, Mar-11:00 - Western Australia Premier League
Perth RedStar vs Stirling Macedonia

1-2

1-2
Sat 25, Mar-16:00 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen
FK Fyllingsdalen Women\'s vs KIL/Hemne Women\'s

2-0

3-0
Sat 25, Mar-16:00 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen
Honefoss Women\'s vs Ovrevoll Hosle Women\'s

1-1

1-2
Sat 25, Mar-18:00 - Women\'s Norwegian Toppserien
LSK Kvinner Women\'s vs Avaldsnes Women\'s

1-0

4-0
Sat 25, Mar-18:00 - Women\'s Norwegian Toppserien
Rosenborg Women\'s vs Stabaek Women\'s

2-0

3-0
Sat 25, Mar-18:00 - Women\'s Norwegian Toppserien
Asane Fotball Women\'s vs Roa IL Women\'s

0-3

0-4
Sat 25, Mar-18:00 - Women\'s Norwegian Toppserien
Lyn Oslo Women\'s vs Brann Women\'s

1-0

1-2
Sat 25, Mar-19:45 - Women\'s Norwegian Toppserien
Valerenga Women\'s vs Arna-Bjornar Women\'s

2-0

5-0
Sat 25, Mar-15:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Ngezi Platinum Stars vs Caps United FC

0-0

0-0
Sat 25, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Black Rhinos FC vs Highlanders FC

0-0

0-1
Sat 25, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn vs Simba Bhora FC

0-0

1-0
Sat 25, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
FC Platinum vs Cranborne Bullets

1-0

1-0
Sat 25, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Green Fuel FC vs Herentals College

1-1

1-1
Advertisement
GPWA

server2test