AD:

Football Results for Sun 8, Jan 2023

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 8, Jan 2023

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 8, Jan-03:10 - Argentina Torneo Regional Federal Amateur
Huracan Goya vs America de Gral San Martin

0-0

0-1
Sun 8, Jan-04:00 - Argentina Torneo Regional Federal Amateur
Gutierrez SC vs San Martin Mendoza

0-0

1-1
Sun 8, Jan-08:00 - Australia League A
Macarthur FC vs Newcastle Jets FC

1-0

2-0
Sun 8, Jan-09:00 - Australia Women's A-League
WS Wanderers Women's vs Melbourne City Women's

1-0

2-0
Sun 8, Jan-17:30 - Belgian First Amateur Division
Gent B vs Hoogstraten VV

0-1

3-1
Sun 8, Jan-18:00 - Belgian First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel vs Royal FC Liege

0-0

1-1
Sun 8, Jan-18:00 - Belgian First Amateur Division
URSL Vise vs KFC Mandel United

0-0

1-0
Sun 8, Jan-18:00 - Belgian First Amateur Division
Leuven B vs Royal Knokke

0-1

1-2
Sun 8, Jan-19:00 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs KV Mechelen

1-0

2-0
Sun 8, Jan-21:30 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs St. Gilloise

0-0

1-3
Sun 8, Jan-16:30 - Belgian Jupiler League
KRC Genk vs Club Brugge

1-1

3-1
Sun 8, Jan-17:00 - Belgium Women 1st National
ASE De Chastre Women's vs Wuustwezel Women's

0-1

0-4
Sun 8, Jan-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Vitoria Salvador BA vs Jacuipense BA

1-0

1-0
Sun 8, Jan-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Confianca (SE) vs Ferroviario CE

0-0

0-0
Sun 8, Jan-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Centro Sportivo Alagoano vs America FC Natal RN

0-0

0-0
Sun 8, Jan-02:30 - Brazil Campeonato Paraibano
Treze Campina Grande PB vs Sao Paulo Crystal

0-0

2-0
Sun 8, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Cruzeiro AL Youth vs Guarani Youth (SP)

0-0

0-0
Sun 8, Jan-22:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
XV de Piracicaba Youth vs Juventude (RS) Youth

0-1

1-1
Sun 8, Jan-19:59 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Nacional Sao Paulo Youth vs Alecrim RN Youth

1-1

2-1
Sun 8, Jan-19:59 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Comercial MS Youth vs Capivariano FC SP Youth

1-0

1-3
Sun 8, Jan-00:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Fluminense-PI Youth vs Internacional (RS) Youth

0-1

1-3
Sun 8, Jan-00:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Gremio Osasco Audax Youth vs Capital TO Youth

1-0

1-0
Sun 8, Jan-01:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Botafogo SP Youth vs Gremio Sampaio Youth

0-1

1-2
Sun 8, Jan-02:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
RB Bragantino Youth vs ABC FC RN Youth

1-1

2-1
Sun 8, Jan-02:30 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Marilia Youth vs Porto Velho Youth

1-1

2-2
Sun 8, Jan-02:30 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Hercilio Luz SC Youth vs Vasco da Gama Youth

0-1

0-2
Sun 8, Jan-04:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
CS Paraibano Youth vs Sao Paulo Youth

0-0

0-4
Sun 8, Jan-17:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Penapolense Youth vs Cruzeiro Youth

0-1

0-3
Sun 8, Jan-22:00 - Brazil Pernambucano League
Caruaru City vs Porto PE

0-0

0-0
Sun 8, Jan-02:00 - Brazil Pernambucano League
Salgueiros PE vs Maguary PE

1-0

1-0
Sun 8, Jan-16:00 - Challenge DE French Feminin
Fleury 91 Women's vs Montauban Women's

4-0

5-1
Sun 8, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Montpellier HSC Women's vs Clermont Foot Women's

3-0

7-2
Sun 8, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Le Mans Women's vs ASJ Soyaux Women's

0-2

0-5
Sun 8, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Bordeaux Women's vs Nimes Women's

1-0

4-1
Sun 8, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Grenoble Foot 38 Women's vs Evian Thonon Gaillard Women's

0-1

2-3
Sun 8, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Lille Women's vs Le Havre Women's

0-0

2-3
Sun 8, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Saint Vit Women's vs Dijon Women's

0-1

0-2
Sun 8, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Nantes Women's vs Issy FF Women's

1-0

2-1
Sun 8, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Tours FC Women's vs Guingamp Women's

0-2

0-6
Sun 8, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
US Orleans Women's vs Paris Saint Germain Women's

0-0

1-3
Sun 8, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Cannes AS Women's vs Strasbourg Women's

2-2

3-2
Sun 8, Jan-15:00 - Challenge DE French Feminin
Marseille Women's vs Toulouse Women's

0-0

4-0
Sun 8, Jan-10:00 - Chinese FA Cup
Jinan XingZhou vs Zhejiang Professional FC

0-1

1-2
Sun 8, Jan-12:30 - Chinese FA Cup
Chengdu Rongcheng FC vs Shanghai Port FC

0-1

0-4
Sun 8, Jan-18:00 - Club Friendly
Munchen 1860 vs UTA Arad

1-1

1-2
Sun 8, Jan-18:00 - Club Friendly
Legia Warszawa vs Sabail

0-1

2-2
Sun 8, Jan-18:00 - Club Friendly
Zaglebie Lubin vs FC Botosani

0-0

0-0
Sun 8, Jan-18:00 - Club Friendly
Sion vs VfB Stuttgart

0-0

0-3
Sun 8, Jan-18:00 - Club Friendly
Eendracht Aalst vs Lokeren-Temse

0-0

1-3
Sun 8, Jan-18:00 - Club Friendly
Stockport County Women's vs Newcastle Women's


2-3
Sun 8, Jan-18:00 - Club Friendly
Exeter City Women's vs Moneyfields Women's


5-2
Sun 8, Jan-18:00 - Club Friendly
Chorley Women's vs Middlesbrough Women's


2-1
Sun 8, Jan-18:00 - Club Friendly
FSV Duisburg vs TSG Sprockhovel

1-1

1-5
Sun 8, Jan-18:00 - Club Friendly
TUS Bovinghausen vs SpVg Schonnebeck

1-0

2-1
Sun 8, Jan-18:30 - Club Friendly
St. Gallen vs Werder Bremen

0-2

2-2
Sun 8, Jan-15:15 - Club Friendly
Spandauer SV vs SC Staaken

1-4

2-4
Sun 8, Jan-21:20 - Club Friendly
Aurora FC vs Nueva Concepcion

1-0

2-1
Sun 8, Jan-16:00 - Club Friendly
SSV Jahn Regensburg vs SpVgg Bayreuth

0-0

0-0
Sun 8, Jan-16:00 - Club Friendly
Hibernian Women's vs Spartans Women's


3-0
Sun 8, Jan-16:00 - Club Friendly
BFC Preussen vs Viktoria Berlin 1889

0-2

0-2
Sun 8, Jan-16:00 - Club Friendly
Berliner SC vs SV Lichtenberg 47

1-0

1-1
Sun 8, Jan-19:00 - Club Friendly
Lommel SK vs TSV Alemannia Aachen

1-1

1-1
Sun 8, Jan-16:30 - Club Friendly
TuRU Dusseldorf vs SV Straelen

0-2

1-3
Sun 8, Jan-16:45 - Club Friendly
Ajman Club vs Lech Poznan

0-1

1-1
Sun 8, Jan-17:00 - Club Friendly
Rot Weiss Ahlen vs FC Gutersloh

0-0

0-0
Sun 8, Jan-17:00 - Club Friendly
Eintracht Braunschweig vs Hallescher FC

2-1

3-1
Sun 8, Jan-17:00 - Club Friendly
FC Ingolstadt 04 vs Chemnitzer

3-0

4-0
Sun 8, Jan-17:00 - Club Friendly
Bocholt FC vs Schwarz-Weiss Essen

2-0

3-0
Sun 8, Jan-17:00 - Club Friendly
Tus Bersenbruck vs BSV Rehden

1-0

2-0
Sun 8, Jan-19:59 - Club Friendly
Motherwell Women's vs Gartcairn Women's

1-0

3-0
Sun 8, Jan-17:30 - Club Friendly
NK Lokomotiva Zagreb vs Dolny Kubin

2-0

2-0
Sun 8, Jan-17:30 - Club Friendly
Blau Weiss 90 Berlin vs Berlin Hilalspor

0-0

1-1
Sun 8, Jan-17:30 - Club Friendly
Luner SV vs TuS Ennepetal

2-0

3-1
Sun 8, Jan-03:00 - Club Friendly
Universidad de Chile vs Rosario Central

0-0

1-1
Sun 8, Jan-04:30 - Club Friendly
Boca Juniors vs Independiente

0-0

0-0
Sun 8, Jan-06:00 - Club Friendly
Universitario de Deportes vs Sociedad Deportiva Aucas

0-0

0-0
Sun 8, Jan-14:00 - Club Friendly
Winterthur vs SC Freiburg II

0-1

5-1
Sun 8, Jan-14:00 - Club Friendly
HNK Sibenik vs Radnicki Beograd

1-0

4-0
Sun 8, Jan-15:00 - Club Friendly
Munchen 1860 vs FC Kaiserslautern

0-0

1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Club Friendly
Dortmund(Am) vs MTK Budapest FC


6-0
Sun 8, Jan-15:00 - Club Friendly
Pendikspor vs Mezokovesd-Zsory

1-0

2-1
Sun 8, Jan-21:00 - Cyprus 1 Division
AEL Limassol vs APOEL Nicosia

0-0

1-0
Sun 8, Jan-19:00 - Cyprus 1 Division
Pafos FC vs Apollon Limassol FC

1-0

2-2
Sun 8, Jan-21:00 - Egypt Premier League
Tala'ea El Gaish vs Arab Contractors

0-1

1-2
Sun 8, Jan-21:00 - Egypt Premier League
Smouha SC vs Pharco

0-2

0-2
Sun 8, Jan-16:45 - Egypt Premier League
Haras El Hodood vs El Ismaily

1-0

2-0
Sun 8, Jan-16:45 - Egypt Premier League
National Bank of Egypt SC vs Aswan

0-0

0-0
Sun 8, Jan-20:30 - England FA Cup
Manchester City vs Chelsea FC

3-0

4-0
Sun 8, Jan-20:30 - England FA Cup
Aston Villa vs Stevenage FC

1-0

1-2
Sun 8, Jan-18:00 - England FA Cup
Stockport County vs Walsall

0-0

1-2
Sun 8, Jan-18:00 - England FA Cup
Norwich City vs Blackburn Rovers

0-1

0-1
Sun 8, Jan-18:00 - England FA Cup
Cardiff City vs Leeds United

2-0

2-2
Sun 8, Jan-18:00 - England FA Cup
Hartlepool United FC vs Stoke City

0-2

0-3
Sun 8, Jan-16:30 - England FA Cup
Derby County vs Barnsley

1-0

3-0
Sun 8, Jan-16:30 - England FA Cup
Bristol City vs Swansea City

0-1

1-1
Sun 8, Jan-00:00 - England FA Cup
Liverpool vs Wolverhampton Wanderers

1-1

2-2
Sun 8, Jan-18:00 - England FA Women's Premier League Cup
Plymouth Argyle Women's vs Cardiff City Women's

0-0

2-1
Sun 8, Jan-18:00 - England FA Women's Cup
Blackburn Rovers Women's vs Sunderland Women's

0-0

0-1
Sun 8, Jan-18:00 - England FA Women's Cup
Crystal Palace Women's vs Watford Women's

3-0

5-1
Sun 8, Jan-18:00 - England FA Women's Cup
Lewes Women's vs London Bees Women's


5-0
Sun 8, Jan-18:00 - England FA Women's Cup
Liverpool Feds Women's vs West Bromwich WFC Women's


2-3
Sun 8, Jan-16:00 - England FA Women's Cup
Charlton Athletic Women's vs Milton Keynes Dons Women's

1-0

3-1
Sun 8, Jan-17:00 - England FA Women's Cup
Leeds United FC Women's vs Stoke City Women's

1-1

3-1
Sun 8, Jan-17:00 - England FA Women's Cup
Birmingham Women's vs Huddersfield Town Women's

1-0

4-0
Sun 8, Jan-17:00 - England FA Women's Cup
Peterborough Women's vs Durham Wildcats Women's


0-1
Sun 8, Jan-17:00 - England FA Women's Cup
Sheffield United Women's vs Nottingham Forest Women's

0-0

3-0
Sun 8, Jan-17:00 - England FA Women's Cup
AFC Wimbledon Women's vs Gillingham Women's

0-0

1-0
Sun 8, Jan-17:00 - England FA Women's Cup
London City Lionesses Women's vs Portsmouth Women's

1-0

1-0
Sun 8, Jan-19:59 - England FA Women's Cup
Burnley Women's vs Norwich City Women's

1-0

1-0
Sun 8, Jan-16:00 - England U21 Premier League
Liverpool U21 vs Tottenham Hotspur U21

0-1

0-2
Sun 8, Jan-17:00 - England U21 Premier League
Wolves U21 vs Blackburn Rovers U21

0-0

0-1
Sun 8, Jan-19:59 - England U21 Premier League
Brighton & Hove Albion(U21) vs Crystal Palace U21

0-3

2-4
Sun 8, Jan-18:00 - England Women's Southern Premier League
Bridgwater United Women's vs Oxford United Women's


0-3
Sun 8, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Cannes AS U19 vs Ajaccio U19

0-2

1-3
Sun 8, Jan-21:00 - French Cup
USL Dunkerque vs AJ Auxerre

1-2

2-2
Sun 8, Jan-21:00 - French Cup
Lannion vs Toulouse

1-3

1-7
Sun 8, Jan-21:00 - French Cup
Aubagne vs Chambery SF

0-0

1-3
Sun 8, Jan-21:00 - French Cup
Stade Pontivyen vs Les Herbiers

0-2

1-4
Sun 8, Jan-21:00 - French Cup
Avoine vs Vierzon Foot

1-1

1-2
Sun 8, Jan-18:30 - French Cup
Loon-Plage vs Stade de Reims

0-1

0-7
Sun 8, Jan-18:30 - French Cup
Jura Sud Foot vs AC Ajaccio

0-1

1-2
Sun 8, Jan-18:30 - French Cup
Chamalieres FC vs Bourges 18

0-0

0-0
Sun 8, Jan-18:30 - French Cup
ASM Belfort vs Saint Quentin

2-1

3-1
Sun 8, Jan-18:30 - French Cup
La Chataigneraie vs FC Lorient

0-2

0-6
Sun 8, Jan-23:45 - French Cup
Lille OSC vs ESTAC Troyes

1-0

2-0
Sun 8, Jan-17:30 - French Cup U19
Paris Saint Germain(U19) vs Lille(U19)

1-1

2-3
Sun 8, Jan-17:30 - French Cup U19
Le Havre(U19) vs Dunkerque(U19)

1-0

1-1
Sun 8, Jan-17:30 - French Cup U19
Niort(U19) vs Bordeaux U19

1-3

2-5
Sun 8, Jan-17:30 - French Cup U19
Versailles 78(U19) vs Valenciennes US(U19)

0-0

0-1
Sun 8, Jan-21:00 - Friendly Internationals
Iceland vs Estonia

0-1

1-1
Sun 8, Jan-17:00 - Friendly Internationals
Bahrain Women's(U16) vs Palestine Women's(U16)

0-1

0-2
Sun 8, Jan-19:59 - Friendly Internationals
Jordan Women's(U16) vs Lebanon Women's(U16)

0-1

1-1
Sun 8, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Asante Kotoko FC vs Great Olympics

0-0

1-1
Sun 8, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Bechem United vs King Faisal Babes

0-0

1-1
Sun 8, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Dreams FC(GHA) vs Medeama SC

2-0

4-0
Sun 8, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Karela United vs Real Tamale United

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Nsoatreman vs Samartex

0-0

1-0
Sun 8, Jan-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
Manchester 62 FC vs Mons Calpe SC

0-0

0-2
Sun 8, Jan-19:00 - Gibraltar Premier Divisio
FCB Magpies vs Lincoln Red Imps

0-1

1-5
Sun 8, Jan-18:00 - Greece Super League 1
Volos NFC vs Olympiakos Piraeus

0-3

0-4
Sun 8, Jan-21:00 - Greece Super League 1
Aris Thessaloniki vs Asteras Tripolis

2-0

3-0
Sun 8, Jan-21:30 - Greece Super League 1
AEK Athens vs Panathinaikos

0-0

1-0
Sun 8, Jan-19:00 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs Ionikos

1-0

2-0
Sun 8, Jan-16:45 - Greece Super League 2
Apollon Smirnis vs Egaleo

0-0

0-0
Sun 8, Jan-16:45 - Greece Super League 2
Apollon Larissas vs Niki Volos

1-0

1-4
Sun 8, Jan-16:45 - Greece Super League 2
Panachaiki vs Ierapetra

1-0

2-0
Sun 8, Jan-16:45 - Greece Super League 2
Makedonikos FC vs AEL Larisa

1-2

1-3
Sun 8, Jan-16:45 - Greece Super League 2
Chania Kissamikos vs Proodeftiki FC

1-0

2-0
Sun 8, Jan-16:45 - Greece Super League 2
Thesprotos vs PAOK Saloniki B

0-0

0-1
Sun 8, Jan-16:45 - Greece Super League 2
Almopos Aridaea vs Iraklis Larisa

0-0

0-0
Sun 8, Jan-15:15 - Holland Eredivisie
FC Utrecht vs Feyenoord Rotterdam

1-0

1-1
Sun 8, Jan-19:45 - Holland Eredivisie
SBV Excelsior vs FC Groningen

0-0

1-0
Sun 8, Jan-00:00 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs Sparta Rotterdam

0-0

0-0
Sun 8, Jan-17:30 - Holland Eredivisie
N.E.C. Nijmegen vs Ajax Amsterdam

0-1

1-1
Sun 8, Jan-17:30 - Holland Eredivisie
SC Cambuur vs Volendam

0-2

0-3
Sun 8, Jan-09:30 - HongKong 1st Division League
Central & Western vs Wing Yee

2-0

2-0
Sun 8, Jan-11:30 - HongKong 1st Division League
Happy Valley vs Wong Tai Sin


3-0
Sun 8, Jan-11:30 - HongKong 1st Division League
South China vs Eastern District SA

0-2

2-2
Sun 8, Jan-11:30 - HongKong 1st Division League
Dreams Metro Gallery vs Citizen AA

1-1

1-3
Sun 8, Jan-11:30 - HongKong 1st Division League
North District vs Kowloon City


1-1
Sun 8, Jan-11:30 - HongKong 1st Division League
Kwai Tsing District FA vs Yuen Long FC

0-2

1-4
Sun 8, Jan-11:30 - HongKong 1st Division League
Hoi King SA vs Shatin SA

1-1

1-2
Sun 8, Jan-09:30 - HongKong 2 Division League
Yau Tsim Mong FT vs Mutual FC

1-2

3-3
Sun 8, Jan-09:30 - HongKong 2 Division League
Kwong Wah AA vs Lucky Mile FC


0-5
Sun 8, Jan-09:30 - HongKong 2 Division League
Fu Moon FC vs Tung Sing FC

0-2

1-4
Sun 8, Jan-09:30 - HongKong 2 Division League
Kwun Tong FA vs Wan Chai SF

0-0

1-2
Sun 8, Jan-09:30 - HongKong 2 Division League
Wing Go FC vs Double Flower FA

0-0

2-2
Sun 8, Jan-11:30 - HongKong 2 Division League
Tuen Mun Football Team vs Chelsea FC Soccer School (HK)

1-1

2-1
Sun 8, Jan-11:30 - HongKong 2 Division League
Sai Kung District FC vs St. Joseph's FC

1-0

3-0
Sun 8, Jan-13:30 - HongKong 2 Division League
Kowloon Cricket Club vs 3 Sing FC

0-3

1-6
Sun 8, Jan-11:00 - HongKong Sapling Cup
Lee Man vs Sham Shui Po

0-0

0-0
Sun 8, Jan-14:00 - HongKong Sapling Cup
Kitchee vs Hong Kong Rangers FC

0-0

1-2
Sun 8, Jan-14:15 - India Goa Professional League
Guardian Angel SC vs Panjim Footballers

1-1

1-5
Sun 8, Jan-15:00 - India League Division 1
Gokulam Kerala vs Churchill Brothers

0-0

1-0
Sun 8, Jan-12:30 - India League Division 1
Minerva Punjab vs Neroca FC

2-1

3-1
Sun 8, Jan-18:00 - India Super League
Mumbai City FC vs Kerala Blasters FC

4-0

4-0
Sun 8, Jan-13:30 - Indonesia Liga 1
PSS Sleman vs Persija Jakarta

0-0

0-2
Sun 8, Jan-21:00 - Israel Premier League
Maccabi Bnei Reineh vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

0-0

0-1
Sun 8, Jan-22:15 - Israel Premier League
Sektzia Nes Tziona vs Maccabi Haifa

0-1

0-2
Sun 8, Jan-21:00 - Israel U19 League
Hapoel Acco(U19) vs Hapoel Pardesiya U19

0-0

0-0
Sun 8, Jan-18:00 - Italian Serie A
Lazio vs Empoli

1-0

2-2
Sun 8, Jan-18:00 - Italian Serie A
Spezia vs Lecce

0-0

0-0
Sun 8, Jan-21:00 - Italian Serie A
Sampdoria vs Napoli

0-1

0-2
Sun 8, Jan-23:45 - Italian Serie A
AC Milan vs AS Roma

1-0

2-2
Sun 8, Jan-15:30 - Italian Serie A
Salernitana vs Torino

0-1

1-1
Sun 8, Jan-19:00 - Italian Woman's Cup
Napoli Women's vs ASDC Pomigliano Women's

1-0

1-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italian Woman's Cup
Hellas Verona Women's vs Fiorentina Women's

0-3

0-4
Sun 8, Jan-17:30 - Italian Woman's Cup
Lazio Women's vs AC Milan Women's

0-4

0-7
Sun 8, Jan-17:30 - Italian Woman's Cup
Brescia Women's vs Juventus Women's

0-1

1-4
Sun 8, Jan-17:30 - Italian Woman's Cup
Parma Women's vs Inter Milan Women's

0-0

1-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy C1A
Vicenza vs Padova

0-1

1-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy C1A
Triestina vs ArzignanoChiampo

0-1

0-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy C1A
Albinoleffe vs Pro Sesto

0-1

3-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy C1A
Pro Patria vs FeralpiSalo

0-0

0-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy C1A
Novara Calcio vs Mantova

1-0

5-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy C1A
US Pergolettese vs Calcio Lecco

0-2

4-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy C1A
Pro Vercelli vs AC Trento

0-1

1-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy C1A
USD Virtus Verona vs Piacenza

0-0

1-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy C1A
Juventus(U23) vs Pordenone Calcio SSD

1-1

1-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy C1A
Sangiuliano City vs Renate AC

2-0

2-2
Sun 8, Jan-20:30 - Italy C1B
A.C. Reggiana 1919 vs Robur Siena S.S.D.

2-0

4-0
Sun 8, Jan-20:30 - Italy C1B
Gubbio vs Fermana

1-1

1-3
Sun 8, Jan-20:30 - Italy C1B
Imolese Calcio vs Lucchese

0-1

0-2
Sun 8, Jan-20:30 - Italy C1B
Recanatese vs Carrarese

1-0

4-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy C1B
Cesena vs Rimini

0-0

1-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy C1B
Olbia vs Montevarchi Calcio

1-1

2-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy C1B
Virtus Entella vs Alessandria

1-2

4-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy C1B
US Fiorenzuola vs Vis Pesaro

0-1

0-3
Sun 8, Jan-17:30 - Italy C1B
San Donato Tavarnelle vs Sassari Torres

1-1

1-3
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group A
AC Legnano vs A.S.D. Bra

1-0

1-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group A
Sanremese vs Sestri Levante

1-0

1-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group A
FBC Derthona vs Vado FC

0-0

0-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group A
Castellanzese vs AS Casale Calcio

2-1

7-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group A
AC Asti vs Stresa Vergante

1-1

1-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group A
Castanese vs Fezzanese

0-0

1-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group A
Pinerolo vs Gozzano

0-0

0-4
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group A
Chisola vs Ligorna

0-1

0-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group B
Lumezzane vs Folgore Caratese

1-0

3-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group B
Virtus Ciserano Bergamo vs SC Caronnese

1-0

4-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group B
ASD Alcione vs ASD Citta Di Varese

1-1

2-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group B
Varesina vs Villa d'Alme Valbrembana

1-1

3-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group B
Franciacorta vs Ponte San Pietro

2-1

2-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group B
Sona vs Desenzano Calvina

1-2

2-3
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group B
USD Casatese vs ASD Brusaporto

0-0

0-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group B
Real Calepina vs US Breno

0-1

1-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group C
Portogruaro vs ASD Caldiero Terme

1-0

1-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group C
Montebelluna vs Legnago Salus

0-0

1-3
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group C
Union Clodiense vs Cjarlins Muzane

0-0

0-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group C
ASD Villafranca vs AC Dolomiti Bellunesi

1-2

1-3
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group C
Cartigliano vs ACD Campodarsego

1-1

2-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group C
Luparense vs Levico Terme

0-0

1-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group C
Torviscosa vs AC Mestre

1-2

1-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group C
Montecchio Maggiore vs Virtus Bolzano

1-0

2-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group D
Prato vs Ravenna

0-0

3-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group D
Correggese Calcio vs Giana Erminio

0-1

0-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group D
Scandicci vs Lentigione

1-0

1-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group D
Mezzolara vs Athletic Carpi

0-0

0-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group D
Sammaurese vs US Corticella

0-0

0-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group D
Aglianese vs Real Forte Querceta

0-1

2-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group D
Salsomaggiore vs Forli FC

0-0

0-3
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group D
ACD Sant'Angelo vs GS Bagnolese

1-0

1-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group D
United Riccione vs Pistoiese

1-2

1-4
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group E
Livorno vs ASD Flaminia Civita

1-1

2-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group E
Grosseto vs Poggibonsi

0-2

1-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group E
US Pianese vs Sporting Trestina

1-0

4-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group E
Citta Di Castello vs Seravezza

0-1

1-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group E
Ostia Mare vs Sangiovannese

0-0

0-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group E
Savoia Montespaccato vs ASD Terranuova Traiana

0-0

0-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group E
Tau calcio Altopascio vs Follonica Gavorrano

2-1

2-1
Sun 8, Jan-18:00 - Italy Serie D Group F
Vigor Senigallia vs Cynthi Albalonga

1-0

3-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group F
Sambenedettese vs Montegiorgio

0-0

3-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group F
Alma Juventus Fano vs Team Nuova Florida

0-0

0-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group F
ASD Termoli Calcio vs ASD Pineto Calcio

0-0

0-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group F
Avezzano vs SSD Porto D'Ascoli

0-1

0-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group F
Roma City vs Trastevere Calcio

0-1

0-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group F
Vastogirardi vs Chieti

0-1

1-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group F
Matese vs San Nicolo Calcio

0-0

0-0
Sun 8, Jan-18:00 - Italy Serie D Group G
Ilvamaddalena vs Atletico Uri

2-3

3-4
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group G
AS Sorrento Calcio vs Real Monterotondo Scalo

0-0

0-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group G
Cassino vs Pomezia

0-2

0-3
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group G
Paganese Calcio 1926 vs Vis Artena

1-0

1-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group G
Lupa Roma vs Tivoli Calcio

1-2

2-3
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group G
Nola 1925 vs Casertana F.C.

0-0

1-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group G
Sarrabus Ogliastra vs Arzachena

0-0

1-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group G
Palmese 1914 vs Portici

1-1

2-2
Sun 8, Jan-18:00 - Italy Serie D Group H
S.S.D. Citta di Brindisi vs FC Francavilla

0-0

0-0
Sun 8, Jan-18:00 - Italy Serie D Group H
Team Altamura vs Cavese

1-0

1-1
Sun 8, Jan-18:30 - Italy Serie D Group H
Barletta vs Gladiator 1924

1-0

2-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group H
Nocerina vs FBC Gravina

1-1

2-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group H
Virtus Casarano vs ASD Martina Franca

1-0

1-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group H
Matera vs ASD Molfetta Calcio

1-0

1-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group H
USD Lavello vs Citta di Fasano

0-1

0-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group H
ASD Puteolana vs ACD Nardo

1-2

1-2
Sun 8, Jan-17:40 - Italy Serie D Group H
Afragolese 1944 vs US Bitonto

1-1

1-2
Sun 8, Jan-18:00 - Italy Serie D Group I
Citta Di Sant'Agata vs Sancataldese

0-0

0-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group I
Catania vs ASD Ragusa Calcio

3-0

3-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group I
Vibonese vs San Luca

0-1

3-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group I
Castrovillari vs ASD Licata

0-2

0-4
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group I
Paterno vs Aversa Normanna

0-0

0-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group I
AC Locri 1909 vs Santa Maria Cilento

0-1

1-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group I
Cittanova Interpiana vs Acireale

0-0

0-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group I
Mariglianese vs Trapani

1-1

2-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D Group I
ASD Canicatti vs FC Lamezia Terme

0-1

2-2
Sun 8, Jan-22:00 - Jamaica Premier League
Faulkland vs Molynes United

2-0

2-2
Sun 8, Jan-08:00 - Japanese WE League
JEF United Ichihara Women's vs Urawa Reds Women's

0-0

0-2
Sun 8, Jan-05:30 - Japanese WE League
INAC Kobe Leonessa Women's vs Albirex Niigata Women's

1-0

2-1
Sun 8, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Mathare United FC vs Sofapaka Nairobi FC

0-2

0-4
Sun 8, Jan-16:00 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs Bidco United

1-1

1-4
Sun 8, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Posta Rangers vs Gor Mahia

0-0

0-2
Sun 8, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Ulinzi Stars Nakuru vs Wazito FC

0-0

1-0
Sun 8, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs Tusker FC Nairobi

2-0

2-1
Sun 8, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Nzoia Sugar vs Kakamega Homeboyz

0-1

1-1
Sun 8, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Vihiga Bullets FC vs Nairobi City Stars

1-0

4-2
Sun 8, Jan-16:15 - Kenya Premier League
Talanta FC vs KCB Nairobi

1-1

1-2
Sun 8, Jan-14:00 - Kenya Premier League
Kariobangi Sharks vs Kenya Police FC

1-1

1-2
Sun 8, Jan-18:00 - Lebanese League
Al-Ahed vs Nejmeh Club

0-0

0-0
Sun 8, Jan-16:15 - Lebanese League
Tadamon Sour vs Al Hikma Beirut

1-0

2-0
Sun 8, Jan-16:15 - Lebanese League
Al Safa Beirut vs Tripoli SC

1-1

1-2
Sun 8, Jan-16:15 - Lebanese League
Al Akhaa Al Ahli vs Salam Zgharta

1-0

2-1
Sun 8, Jan-22:00 - Malta First Division League
Zurrieq vs Lija Athletic

1-1

5-1
Sun 8, Jan-17:00 - Malta First Division League
Vittoriosa Stars vs Sliema Wanderers FC

0-0

1-2
Sun 8, Jan-19:30 - Malta First Division League
Attard vs Qrendi

0-0

0-0
Sun 8, Jan-17:00 - Malta First Division League
Marsaskala vs San Gwann FC

1-0

1-2
Sun 8, Jan-19:30 - Malta First Division League
Mtarfa vs Mqabba FC

1-0

1-0
Sun 8, Jan-18:00 - Malta Premier League
Valletta FC vs Pieta Hotspurs

1-1

1-1
Sun 8, Jan-18:00 - Malta Premier League
Hamrun Spartans vs Hibernians FC

0-0

1-0
Sun 8, Jan-14:30 - Malta Premier League
Mosta FC vs Marsaxlokk FC

1-1

2-1
Sun 8, Jan-22:00 - Mexico Primera Division
Pumas UNAM vs FC Juarez

0-1

2-1
Sun 8, Jan-03:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Queretaro FC

0-0

0-0
Sun 8, Jan-07:10 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Chivas Guadalajara

0-0

0-1
Sun 8, Jan-22:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Tulancingo vs Aguacateros CDU

0-0

1-1
Sun 8, Jan-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Halcones de Zapopan vs Los Cabos United

0-0

1-2
Sun 8, Jan-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportiva Venados vs Yalmakan

1-0

1-2
Sun 8, Jan-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico Saltillo vs Loros De Colima

2-0

3-0
Sun 8, Jan-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Dongu vs Inter Playa del Carmen

1-2

1-2
Sun 8, Jan-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Huracanes Izcalli vs Mazorqueros FC

1-0

2-1
Sun 8, Jan-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Mineros De Fresnillo vs Leones Univ Guadalajara B

1-0

1-0
Sun 8, Jan-03:00 - Mexico Primera Divison 2
UA De Zacatecas vs Mexicali FC

2-0

3-0
Sun 8, Jan-06:00 - Mexico Primera Divison 2
Tampico Madero vs Lobos ULMX

0-0

1-0
Sun 8, Jan-22:00 - Mexico Women's Primera Division
Puebla Women's vs CF Monterrey Women's

0-0

0-2
Sun 8, Jan-21:00 - Mexico Youth U20
Santos Laguna U20 vs Tigres UANL(U20)

0-1

0-1
Sun 8, Jan-19:00 - Mexico Youth U20
Pumas UNAM U20 vs FC Juarez(U20)

2-0

2-0
Sun 8, Jan-18:00 - Morocco Division 2
CAYB Youssoufia Berrechid vs Stade Marocain du Rabat

0-0

1-0
Sun 8, Jan-18:00 - Morocco Division 2
Rapide Oued Zem vs Racing Casablanca

0-1

3-3
Sun 8, Jan-18:00 - Morocco Division 2
USM Oujda vs Ittihad Khemisset

0-0

1-0
Sun 8, Jan-19:00 - Morocco Super League
Moghreb Tetouan vs Wydad Casablanca

0-0

0-3
Sun 8, Jan-19:00 - Morocco Super League
Chabab Mohammedia vs JS Soualem

0-0

0-3
Sun 8, Jan-19:00 - Morocco Super League
Forces Armee Royales Rabat vs FUS Fath Union Sportive Rabat

0-1

0-1
Sun 8, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Akwa United vs Bendel Insurance

0-2

0-2
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Beira Mar vs Machico

1-0

3-3
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Olhanense SC vs Esperanca Lagos

1-1

2-3
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Gondomar vs Rebordosa

0-1

0-1
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Vianense vs Pedras Salgadas

0-0

1-0
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Sintrense vs Marinhense

1-0

2-0
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Maria da Fonte vs Pevidem

0-1

3-2
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Vila Mea vs Amarante

0-0

0-1
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Tirsense vs Merelinense

2-1

2-1
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Fabril Barreiro vs Juventude de Evora

1-0

2-0
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Atletico Clube Purtugal vs Ferreiras

0-0

1-0
Sun 8, Jan-16:00 - Portugal Campeonato
SC Angrense vs FC Serpa

0-0

1-0
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Alcains vs Sertanense FC

0-1

0-3
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Benfica Castelo Branco vs Arronches e Benfica

1-0

2-0
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Pero Pinheiro vs Mortagua

0-2

2-2
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Salgueiros vs GD Resende(POR)

1-1

3-1
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Loures vs Uniao Da Serra

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Sao Martinho vs GD Braganca

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Coruchense vs Uniao 1ยบ Dezembro

2-0

2-2
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Lusitania Lourosa vs FC Alpendorada

1-0

2-1
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Uniao Santarem vs Rio Maior

2-1

5-1
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Brito SC vs Dumiense

1-0

1-0
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Vilar de Perdizes vs Moncao

0-1

0-2
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Guarda Desportiva vs Valadares Gaia

0-1

0-3
Sun 8, Jan-19:59 - Portugal Campeonato
Rabo Peixe vs Lusitano Evora

0-0

1-0
Sun 8, Jan-18:00 - Portugal Liga de Honora
Estrela Amadora vs Clube Desportivo Trofense

0-1

2-2
Sun 8, Jan-18:00 - Portugal Liga de Honora
SL Benfica B vs C.D. Feirense

3-1

3-6
Sun 8, Jan-15:00 - Portugal Liga de Honora
SC Covilha vs Vilafranquense

0-0

0-0
Sun 8, Jan-22:00 - Portugal Primera Liga
Maritimo vs Sporting Clube de Portugal

0-0

1-0
Sun 8, Jan-19:30 - Portugal Primera Liga
Pacos Ferreira vs G.D. Chaves

0-0

1-1
Sun 8, Jan-00:30 - Portugal Primera Liga
Casa Pia AC vs FC Porto

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Women's 1A Divisao
Clube Atletico Ouriense Women's vs Damaiense Women's

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Women's 1A Divisao
Sporting Clube de Portugal Women's vs Clube Albergaria Women's

2-0

5-0
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Women's 1A Divisao
Amora FC Women's vs Vilaverdense Women's

0-3

0-4
Sun 8, Jan-17:00 - Portugal Women's 1A Divisao
Torreense Women's vs SL Benfica Women's

0-2

0-6
Sun 8, Jan-21:00 - Primeira Liga 3 Serie A
Felgueiras vs CDC Montalegre

0-0

0-2
Sun 8, Jan-15:00 - Primeira Liga 3 Serie A
Paredes vs Canelas 2010

1-0

2-0
Sun 8, Jan-23:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Uniao Leiria vs Alverca

0-2

1-2
Sun 8, Jan-18:00 - San Marino Girone A
S.S Pennarossa vs SP Tre Penne

0-1

1-4
Sun 8, Jan-18:00 - San Marino Girone A
SS Murata vs SP Libertas

2-1

2-3
Sun 8, Jan-18:00 - San Marino Girone A
SC Faetano vs SP Domagnano

0-2

1-4
Sun 8, Jan-16:35 - Saudi Arabia Division 2
Arar FC vs Al Bukayriyah

1-0

2-0
Sun 8, Jan-16:30 - Saudi Arabia Youth League
Al-Taawon Youths vs Al-Shabab Youth

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:59 - Scottish Premier League
Dundee United vs Glasgow Rangers

0-0

0-2
Sun 8, Jan-17:30 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs Hibernian FC

0-1

2-3
Sun 8, Jan-19:30 - South Africa Premier League
TS Galaxy vs Stellenbosch FC

0-0

0-0
Sun 8, Jan-17:30 - South Africa Premier League
Royal AM vs AmaZulu

1-0

2-0
Sun 8, Jan-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Baroka FC vs Platinum City Rovers

1-1

1-1
Sun 8, Jan-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Uthongathi FC vs Casric Stars

0-1

0-3
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
CF Sporting Plaza De Argel Women's vs Malaga City Women's

0-0

0-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico Lince Women's vs Dinamo Guadalajara Women's

0-1

4-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Romanon Women's vs UD MOS Women's

0-1

0-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Burgos CF Women's vs Racing Santander B Women's

1-0

2-0
Sun 8, Jan-15:15 - Spanish Ladies League Division 1
Victoria CF Women's vs Real Aviles Women's

0-1

0-3
Sun 8, Jan-15:15 - Spanish Ladies League Division 1
San Vicente Women's vs Ciudad de Murcia Women's

1-1

2-3
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Olimpico Madrid Women's vs Rayo Vallecano Women's B

1-0

1-0
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
FC Barcelona B Women's vs Juan Grande Women's

2-1

5-1
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Ladies League Division 1
UE Cornella Women's vs Fontsanta Fatjo Women's

0-0

1-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
Granadilla Tenerife B Women's vs RCD Espanyol Women's

1-1

2-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
CFF Olimpia Las Rozas Women's vs Samper Women's

0-1

1-2
Sun 8, Jan-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Cadiz Women's vs Ciudad Alcala Women's


1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women's vs Levante Las Planas Women's

0-0

2-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women's vs Atletico de Madrid Women's

0-1

1-1
Sun 8, Jan-21:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women's vs Real Madrid CF Women's

0-2

0-4
Sun 8, Jan-15:30 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women's vs Sporting De Huelva Women's

0-0

0-0
Sun 8, Jan-21:30 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Getafe

1-0

2-1
Sun 8, Jan-19:15 - Spanish Primera Division
Rayo Vallecano vs Real Betis

1-2

1-2
Sun 8, Jan-17:00 - Spanish Primera Division
Almeria vs Real Sociedad

0-0

0-2
Sun 8, Jan-00:00 - Spanish Primera Division
Espanyol vs Girona

0-1

2-2
Sun 8, Jan-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
San Sebastian Reyes vs CF Rayo Majadahonda

1-0

1-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Madrid Castilla vs Algeciras

0-1

2-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Merida AD vs Alcorcon

0-0

0-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Talavera de la Reina vs AD Ceuta

1-0

2-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Linense vs Fuenlabrada

0-0

2-1
Sun 8, Jan-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Deportivo La Coruna vs Unionistas de Salamanca

0-0

3-0
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
C.D. San Fernando Isleno vs Cordoba C.F.

1-2

1-3
Sun 8, Jan-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Sabadell vs Athletic Bilbao B

1-0

1-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Numancia vs Osasuna B

2-0

4-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Gimnastic Tarragona vs Atletico Baleares

0-1

1-3
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Sociedad B vs SD Logrones

3-0

3-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CF Intercity vs Eldense

1-1

1-1
Sun 8, Jan-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CF La Nucia vs Alcoyano

1-1

1-1
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Union de Irun vs CD Castellon

0-0

1-1
Sun 8, Jan-21:30 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs Racing Santander

1-0

1-1
Sun 8, Jan-19:15 - Spanish Segunda Division
Real Zaragoza vs CD Mirandes

0-0

0-0
Sun 8, Jan-17:00 - Spanish Segunda Division
Granada CF vs FC Cartagena

0-0

1-0
Sun 8, Jan-00:00 - Spanish Segunda Division
Alaves vs Burgos CF

0-0

1-0
Sun 8, Jan-18:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Oviedo B vs Marino Luanco

1-1

3-1
Sun 8, Jan-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Polvorin vs Gimnastica Torrelavega

1-0

2-0
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Burgos Promesas vs SD Laredo

0-0

0-1
Sun 8, Jan-19:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Bergantinos CF

0-0

3-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Union Langreo vs CD Cristo Atletico

0-0

2-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Ourense CF vs Valladolid B

1-0

1-0
Sun 8, Jan-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Zamora CF vs Real Aviles

1-0

1-1
Sun 8, Jan-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad C vs CD Izarra

1-0

2-4
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CA Cirbonero vs UD Logrones B

0-0

1-0
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Mutilvera vs Arenas Club de Getxo

0-0

1-0
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Arnedo vs Utebo FC

0-1

1-1
Sun 8, Jan-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Sestao River vs CD Tudelano

1-0

2-0
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Teruel vs CE Manresa

1-0

1-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs Terrassa

1-3

3-4
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs SCR Pena Deportiva

0-0

0-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Mallorca B vs Zaragoza B

1-1

1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs UE Olot

2-0

2-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
AE Prat vs Lleida

0-2

1-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atletico Saguntino vs Hercules CF

1-0

2-3
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Ebro vs SD Formentera

0-0

0-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Ibiza Islas Pitiusas vs UD Alzira

1-2

2-2
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Mar Menor vs UCAM Murcia

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Antequera CF vs Atletico Sanluqueno

0-0

2-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD El Ejido 2012 vs Real Betis B

1-0

1-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Xerez Deportivo vs Velez CF

0-0

2-0
Sun 8, Jan-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
FC Cartagena B vs Yeclano Deportivo

0-0

0-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs Atletico Mancha Real

2-0

4-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Utrera vs Cadiz B

2-0

2-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Gimnastica Segoviana vs CD Guadalajara

1-1

2-1
Sun 8, Jan-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Leganes B vs Atletico de Madrid B

0-0

0-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Don Benito vs UD Socuellamos

0-1

0-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Artistico Navalcarnero vs UD Melilla

0-0

0-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Alcorcon B vs CD Atletico Paso

0-0

0-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Cerdanyola del Valles vs Villanovense

0-0

0-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Montijo vs Cacereno

0-0

1-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Estepona vs AD Union Adarve

1-1

3-1
Sun 8, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Caudal Deportivo vs Condal CF

1-0

1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs UC Ceares

0-0

1-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Covadonga vs CD Tuilla

0-2

1-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Aviles Stadium vs CD Colunga

0-0

2-1
Sun 8, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs Real Titanico DE Laviana

1-0

1-2
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Valdesoto vs CD Llanes

0-2

2-3
Sun 8, Jan-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L'Entregu CF vs UD Llanera

0-1

2-2
Sun 8, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs UD Somozas

0-1

0-1
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Gran Pena vs Silva SD

3-0

6-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arosa Sociedad Cultural vs Racing Villalbes

0-0

1-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs CF Alondras

0-0

2-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CSD Arzua vs UD Ourense

0-0

1-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs Atletico Arteixo

1-0

1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs Sevilla C

0-0

1-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs Ciudad de Lucena

2-1

3-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Cartaya vs Ayamonte CF

1-0

1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics Puente Genil vs Xerez CD

1-0

3-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Bollullos vs Coria Club de Futbol

0-1

2-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Espeleno vs CD Pozoblanco

1-0

3-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs CD Gerena

0-1

0-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs CF Platges De Calvia

0-0

0-1
Sun 8, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs CD Llosetense

2-0

2-2
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs Constancia

0-2

1-2
Sun 8, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs CD Manacor

1-0

1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs La Cuadra

1-0

1-1
Sun 8, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs Estrella

1-0

2-0
Sun 8, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs UD San Fernando

1-1

2-1
Sun 8, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs Tamaraceite

1-0

1-0
Sun 8, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Las Palmas Atletico vs Panaderia Pulido

0-0

1-0
Sun 8, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Mensajero vs CD Union Sur Yaiza

1-0

3-0
Sun 8, Jan-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Gran Tarajal vs CD Santa Ursula

1-0

2-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
AD Caravaca vs Ciudad de Murcia

0-0

0-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EG El Palmar vs Molinense

2-0

4-1
Sun 8, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Racing Murcia FC vs Muleno CF

1-0

2-1
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs Real Murcia B

0-2

2-3
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Atletico Pulpileno vs Club Deportivo Cieza

1-2

1-2
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Bullense vs Aguilas FC

0-1

0-1
Sun 8, Jan-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs La Union Atletico

0-0

1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Arroyo Club Polideportivo vs Montehermoso

0-0

2-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Fuente de Cantos vs Jerez Industrial CF

0-0

1-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Miajadas vs CD Calamonte

1-0

1-0
Sun 8, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs UC La Estrella

4-0

6-0
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs UP Plasencia

1-1

3-1
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Don Alvaro vs Olivenza

0-0

1-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs SP Villafranca

1-1

4-1
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Ardoi vs CD Pamplona

0-0

0-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs Valle de Egues

0-2

1-2
Sun 8, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Subiza vs Lagunak

2-1

5-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs CDFC La Calzada

0-1

1-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Racing Rioja B vs Yague CF

4-0

5-2
Sun 8, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs CA Vianes

5-0

5-1
Sun 8, Jan-19:15 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs Haro Deportivo

1-0

1-0
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Agoncillo vs Oyonesa

0-0

1-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Naxara vs CD Varea

0-0

1-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Ejea vs Utrillas

1-0

1-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs CF Calamocha

1-0

1-0
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs AD Almudevar

0-2

0-4
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Caspe vs CD La Almunia

0-1

1-1
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Carinena vs Epila CF

1-1

1-1
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs CDJ Tamarite

1-0

2-0
Sun 8, Jan-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Huesca B vs CD Cuarte Industria

1-0

5-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs Tarancon

0-1

1-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Calvo Sotelo Puertollano vs CF Talavera B

0-0

1-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Toledo vs CD Illescas

0-0

2-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs Villacanas

0-0

0-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs Atletico Tomelloso

0-1

1-1
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Torrijos vs Villarrubia CF

0-2

1-2
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Marchamalo vs Manchego Ciudad

2-0

3-1
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Solana vs Quintanar Del Rey

0-0

2-3
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Gama vs CF Vimenor

1-1

1-1
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Naval vs Atletico Albericia

0-0

0-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs Castro

1-1

3-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs CD Cayon

0-0

0-0
Sun 8, Jan-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs CD Guarnizo

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Leioa vs Pasaia KE

3-0

7-0
Sun 8, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs Aurrera de Ondarroa

2-1

2-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L'Hospitalet vs FE Grama

1-0

3-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs UE Tona

2-0

4-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Montanesa vs Girona II

1-1

2-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Europa vs UE Castelldefels

0-0

1-0
Sun 8, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Vilassar de Mar vs FC Vilafranca

0-0

0-0
Sun 8, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Sants vs UE Rapitenca

2-0

3-2
Sun 8, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs CF Peralada

2-1

3-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Badalona B vs Pobla De Mafumet CF

0-2

2-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs Jove Espanol

1-0

2-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Castellon II vs UD Levante B

1-1

1-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Gandia vs CD Roda

0-1

0-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Orihuela CF vs Silla CF

1-0

3-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs Mostoles

0-1

0-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Las Rozas vs CU Collado Villalba

0-0

0-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Ursaria vs AD Torrejon CF

2-0

4-0
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Galapagar vs CD Canillas

1-0

4-0
Sun 8, Jan-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs CF Pozuelo Alarcon

1-1

3-1
Sun 8, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Trival Valderas vs Getafe B

0-2

1-3
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs CD Mirandes B

0-0

3-1
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Numancia B vs Atletico Palencia

0-1

2-3
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs Cultural Leonesa B

1-0

2-0
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Becerril vs SD Almazan

0-0

2-1
Sun 8, Jan-19:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs UD Santa Marta

0-0

0-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs Ponferradina B

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CF Salmantino UDS vs Real Avila CF

0-0

0-2
Sun 8, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs UD Torre del Mar

2-0

3-0
Sun 8, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs Torredonjimeno

2-0

2-0
Sun 8, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Arenas Armilla vs CD Huetor Vega

1-1

1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Malaga B vs Atletico de Porcuna

0-0

1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Marbella FC vs Malaga City

1-0

3-0
Sun 8, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Almeria B vs Maracena

0-1

2-1
Sun 8, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Huracan Melilla vs CD El Palo

0-2

0-2
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs Motril CF

0-0

1-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Youth Cup
Deportivo La Coruna(U19) vs Celta Vigo U19

2-1

2-1
Sun 8, Jan-18:45 - Spanish Youth Cup
Leganes(U19) vs Alcorcon(U19)

1-1

1-2
Sun 8, Jan-22:00 - Spanish Youth Cup
Valencia(U19) vs Levante(U19)

2-1

3-2
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Youth Cup
Athletic Bilbao U19 vs Eibar(U19)

0-1

3-1
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Youth Cup
Atletico de Madrid(U19) vs Atletico Madrileno(U19)

1-0

3-2
Sun 8, Jan-18:00 - Sudanese Premier League
Ahli Marawi vs Al-Hilal Omdurman

0-2

0-2
Sun 8, Jan-20:30 - Sudanese Premier League
Al Zuma SC vs Al Merreikh

0-1

0-1
Sun 8, Jan-15:30 - Thai League 2
Chainat Hornbill FC vs MOF Customs United

1-1

2-1
Sun 8, Jan-16:00 - Thai League 2
Chiangmai United vs Kasetsart FC

0-0

0-0
Sun 8, Jan-14:30 - Thai League 2
Trat FC vs Krabi FC

1-0

1-0
Sun 8, Jan-15:00 - Thai League 2
Raj Pracha FC vs Nakhon Si United FC

0-1

0-1
Sun 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Saraburi FC vs Lopburi FC

0-0

1-0
Sun 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Marines Eureka FC vs Pattaya Dolphins

0-1

0-1
Sun 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Trang FC vs Pattani

1-5

2-7
Sun 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Kasem Bundit University FC vs Samut Prakan FC

0-0

3-2
Sun 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Surin City FC vs Khonkaen Mordindang FC

0-0

1-1
Sun 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Uttaradit FC vs Chiangrai FC

1-0

4-2
Sun 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Thawi Samut Sakhon United vs Hua Hin City

0-0

1-7
Sun 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Royal Thai Army FC vs Inter Bangkok

0-1

2-1
Sun 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Phayao FC vs See Kwae City FC

1-0

2-1
Sun 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Chainat United vs Ang Thong FC

1-0

2-0
Sun 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Watbot City vs Nan FC

0-0

1-0
Sun 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Thonburi United vs Prime Bangkok

1-0

1-0
Sun 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Rasi Salai United vs Khonkaen FC

0-0

0-0
Sun 8, Jan-13:00 - Thai League 3
Muangnont Bankunmae FC vs Nonthaburi United

1-0

2-0
Sun 8, Jan-14:00 - Thai League 3
Chanthaburi FC vs Banbueng

0-0

2-0
Sun 8, Jan-14:00 - Thai League 3
Ubon Ratchathani FC vs Surin Sugar Khongcheemool

0-1

0-3
Sun 8, Jan-14:00 - Thai League 3
MH Nakhonsi vs Nara United

2-0

6-1
Sun 8, Jan-15:00 - Thai League 3
Bankhai United vs Warship United FC

0-0

0-0
Sun 8, Jan-15:00 - Thai League 3
Phuket Andaman vs Wiang Sa Surat Thani City

0-0

2-0
Sun 8, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
CS Hammam Lif vs AS Djerba

1-0

2-0
Sun 8, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
Esperance Sportive Zarzis vs Kalaa Sport

1-0

2-0
Sun 8, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
EGS Gafsa vs SC Moknine

0-1

4-1
Sun 8, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
Jeunesse Sportive Omrane vs EM Mahdia

0-0

1-2
Sun 8, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
Sporting Ben Arous vs Croissant Msaken

0-0

2-1
Sun 8, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Sportif Sfaxien vs Stade Gabesien

0-1

2-2
Sun 8, Jan-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Trabzonspor Women's vs Galatasaray SK Women's

0-3

2-6
Sun 8, Jan-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Konak BEL. Women's vs Amedspor Women's

0-1

0-1
Sun 8, Jan-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Karadeniz Eregli Belediye Spor Women's vs Fatih Karagumruk Women's

0-0

1-1
Sun 8, Jan-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Besiktas JK Women's vs Altay SK Izmir Women's

1-0

3-0
Sun 8, Jan-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Vatanspor Women's vs Hakkarigucu Women's

1-1

1-1
Sun 8, Jan-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fenerbahce Women's vs Adana Idmanyurduspor Women's

1-0

1-0
Sun 8, Jan-13:40 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Kirecburnu Women's vs Atasehir Belediyesi Women's

0-4

0-13
Sun 8, Jan-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fomget Genclik Women's vs 1207 Antalya Muratpasa Women's

2-0

4-1
Sun 8, Jan-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Hatayspor Women's vs ALG Spor Women's

2-1

3-2
Sun 8, Jan-17:00 - Turkey Super Lig
Ankaragucu vs Kayserispor

1-1

2-1
Sun 8, Jan-17:00 - Turkey Super Lig
Giresunspor vs Umraniyespor

0-0

0-1
Sun 8, Jan-19:59 - Turkey Super Lig
Fenerbahce vs Galatasaray

0-1

0-3
Sun 8, Jan-14:30 - Turkey Super Lig
Fatih Karagumruk vs Konyaspor

2-0

3-3
Sun 8, Jan-16:55 - UAE League Division 1
Dubba Al Husun vs Masfut

0-2

1-2
Sun 8, Jan-16:55 - UAE League Division 1
Al Fujairah vs Al-Thaid

0-1

1-1
Sun 8, Jan-16:55 - UAE League Division 1
Baynounah vs Masafi SC

1-1

2-1
Sun 8, Jan-17:00 - UAE League Division 1
Gulf Heroes vs Al Arabi

1-2

1-2
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.