AD:

Football Results for Wed 2, Nov 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Wed 2, Nov 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Wed 2, Nov-19:59 - African Youth Championship Qualifiers
Tanzania U20 vs Ethiopia(U20)

1-1

2-2
Wed 2, Nov-16:00 - Albania Super league
KF Erzeni Shijak vs Kastrioti Kruje

0-1

1-1
Wed 2, Nov-16:00 - Albania Super league
KS Bylis vs Teuta Durres

0-0

0-0
Wed 2, Nov-18:30 - Angola Girabola League
Petro Atletico de Luanda vs Interclube Luanda

0-1

2-1
Wed 2, Nov-18:00 - Argentina Reserves League
Atletico Atlanta Reserve vs Villa Dalmine Reserve

1-0

2-2
Wed 2, Nov-18:00 - Argentina Reserves League
All Boys Reserve vs Deportivo Riestra Reserve

2-1

4-1
Wed 2, Nov-17:00 - Argentina Reserves League
Ferro Carril Oeste (GP) Reserve vs Sacachispas Reserve

2-0

5-0
Wed 2, Nov-17:00 - Argentina Reserves League
Nueva Chicago Reserve vs Flandria Reserve

1-0

3-0
Wed 2, Nov-17:00 - Argentina Reserves League
Deportivo Camioneros Reserve vs Almirante Brown Reserves

0-0

2-1
Wed 2, Nov-18:45 - Beach Soccer Intercontinental Cup
United Arab Emirates Beach Soccer vs Saudi Arabia Beach Soccer


5-0
Wed 2, Nov-19:59 - Beach Soccer Intercontinental Cup
Iran Beach Soccer vs USA Beach Soccer


6-4
Wed 2, Nov-16:00 - Beach Soccer Intercontinental Cup
Japan Beach Soccer vs Paraguay Beach Soccer


5-8
Wed 2, Nov-17:15 - Beach Soccer Intercontinental Cup
Brazil Beach Soccer vs Spain Beach Soccer


8-2
Wed 2, Nov-18:00 - Belarus Premier League
Shakhter Soligorsk vs Dinamo Brest

2-0

2-0
Wed 2, Nov-16:00 - Belarus Premier League
Dinamo Minsk vs Energetyk-BGU Minsk

1-1

1-4
Wed 2, Nov-23:00 - Belgian Woman's Cup
Zulte Waregem Women's vs Gent B Women's

3-0

4-0
Wed 2, Nov-22:00 - Brazil Copa Verde
Tuna Luso vs Sao Raimundo (AM)

0-1

0-3
Wed 2, Nov-02:30 - Brazil Copa Verde
Villa Nova-MG vs Real Noroeste

0-0

0-0
Wed 2, Nov-04:30 - Brazil Copa Verde
Paysandu (PA) vs Tocantinopolis

1-0

2-0
Wed 2, Nov-22:00 - Brazil Paulista Women's League
Santos Women's vs Bragantino Women's

2-1

3-1
Wed 2, Nov-02:30 - Brazil Paulista Women's League
Sao Paulo Women's vs Sao Bernardo Women's


7-0
Wed 2, Nov-19:15 - Bulgaria Premier
Cherno More Varna vs Levski Sofia

0-0

0-0
Wed 2, Nov-18:30 - CAF Confederation Cup
RC Kadiogo vs FC Saint Eloi Lupopo

0-1

0-1
Wed 2, Nov-19:00 - CAF Confederation Cup
Primeiro 1 de Agosto vs Future FC

0-1

1-1
Wed 2, Nov-19:00 - CAF Confederation Cup
Djoliba vs Forces Armee Royales Rabat

0-0

0-0
Wed 2, Nov-19:00 - CAF Confederation Cup
Plateau United vs Al Akhdar

2-0

4-1
Wed 2, Nov-19:00 - CAF Confederation Cup
ASKO de Kara vs Club Sportif Sfaxien

1-0

2-1
Wed 2, Nov-19:30 - CAF Confederation Cup
AS NIGELEC vs Pyramids FC

0-0

1-0
Wed 2, Nov-19:59 - CAF Confederation Cup
ASEC Mimosas vs Sporting Gagnoa

1-0

2-0
Wed 2, Nov-19:59 - CAF Confederation Cup
Cape Town City vs USM Alger

0-0

0-0
Wed 2, Nov-19:59 - CAF Confederation Cup
Flambeau du Centre vs Daring Club Motema Pembe

0-0

0-2
Wed 2, Nov-17:00 - CAF Confederation Cup
Young Africans vs Club Africain

0-0

0-0
Wed 2, Nov-17:00 - CAF Confederation Cup
Royal Leopards vs AS Real Bamako

0-1

1-1
Wed 2, Nov-17:00 - CAF Confederation Cup
TP Mazembe vs Royal AM

0-0

2-0
Wed 2, Nov-17:00 - CAF Confederation Cup
Rivers United vs Al Nasr Benghazi

3-0

5-0
Wed 2, Nov-21:00 - CAF Confederation Cup
U.S.Monastir vs Renaissance Sportive de Berkane

1-0

1-0
Wed 2, Nov-21:00 - CAF Confederation Cup
Al-Ahli Tripoli vs Marumo Gallants FC

1-0

1-0
Wed 2, Nov-23:00 - CAF Women's Champions League
Forces Armee Royales Rabat Women's vs Green Buffaloes Women's

1-1

2-1
Wed 2, Nov-19:59 - CAF Women's Champions League
Determine Girls Women's vs Simba Queens Women's

0-0

0-2
Wed 2, Nov-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Gazelle FA vs Fovu Baham

1-0

2-0
Wed 2, Nov-18:05 - Cameroon MTN Elite One
Young Sports Academy vs Dragon de Yaounde

0-1

1-1
Wed 2, Nov-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Aigle Royal Menoua vs Djiko

1-1

2-1
Wed 2, Nov-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Fauve Azur Elite vs Les Astres FC

2-0

3-1
Wed 2, Nov-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Canon Yaounde vs UMS de Loum

1-0

2-1
Wed 2, Nov-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Renaissance Ngoumou vs Eding Sport FC

1-1

2-1
Wed 2, Nov-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Avion Academy vs Colombe FC

2-1

3-3
Wed 2, Nov-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Stade Renard de Melong vs PWD de Bamenda

0-0

0-1
Wed 2, Nov-17:00 - Cameroon MTN Elite One
AS Fortuna Mfou vs Yafoot FC

2-1

2-1
Wed 2, Nov-21:00 - Cameroon MTN Elite One
APEJES Academy vs Bamboutos

0-1

0-2
Wed 2, Nov-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Paranaense vs Goias

3-1

3-2
Wed 2, Nov-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
America MG vs Internacional (RS)

0-0

1-0
Wed 2, Nov-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Botafogo (RJ) vs Cuiaba (MT)

0-1

0-2
Wed 2, Nov-04:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Sao Paulo vs Atletico Mineiro (MG)

2-1

2-2
Wed 2, Nov-23:30 - Chile Primera B
Santiago Wanderers vs Deportes Santa Cruz

0-0

2-0
Wed 2, Nov-00:30 - Chile Primera B
Union San Felipe vs Fernandez Vial

1-1

2-1
Wed 2, Nov-00:30 - Chile Primera B
Cobreloa vs CD Santiago Morning

1-1

2-2
Wed 2, Nov-00:30 - Chile Primera B
Melipilla vs Deportes Iquique

0-0

0-0
Wed 2, Nov-00:30 - Chile Primera B
Deportes Recoleta vs Magallanes

0-0

0-2
Wed 2, Nov-22:00 - Club Friendly
Tigre vs Racing Club

2-0

2-2
Wed 2, Nov-22:00 - Club Friendly
Cruzeiro U20(MG) vs Inter de Minas (U20)


1-1
Wed 2, Nov-22:30 - Club Friendly
SC Victoria Hamburg vs Eintracht Norderstedt

0-1

1-2
Wed 2, Nov-22:30 - Club Friendly
SSV Jeddeloh vs Havelse

1-1

1-1
Wed 2, Nov-22:30 - Club Friendly
Blau Weiss Karbach vs FV Engers 07

0-0

1-1
Wed 2, Nov-22:30 - Club Friendly
Turk Gucu Friedberg vs Kickers Offenbach

1-1

1-3
Wed 2, Nov-03:00 - Club Friendly
Sao Luiz(RS) vs Gremio (RS) B

1-0

1-1
Wed 2, Nov-22:00 - Club Friendly
Botafogo RJ U20 vs Madureira(U20)


2-1
Wed 2, Nov-22:00 - Club Friendly
Hertha Wiesbach vs Saarbrucken


0-4
Wed 2, Nov-02:30 - Colombia Copa Premier
Fortaleza CEIF vs Barranquilla FC

1-0

1-0
Wed 2, Nov-05:10 - Colombia Copa Premier
Boyaca Chico vs Llaneros FC

1-0

3-0
Wed 2, Nov-04:30 - Copa do Brasil Sub 20
Palmeiras Youth vs Internacional (RS) Youth

0-0

2-0
Wed 2, Nov-03:00 - Copa Uruguay
La Luz FC vs CA Penarol

0-0

1-0
Wed 2, Nov-21:00 - Coppa Italia Lega PRO
Pro Patria vs Alessandria

0-1

1-1
Wed 2, Nov-17:30 - Coppa Italia Lega PRO
Delfino Pescara 1936 vs Gubbio

0-0

0-1
Wed 2, Nov-17:30 - Coppa Italia Lega PRO
Crotone vs S.S. Monopoli 1966

2-1

2-2
Wed 2, Nov-17:30 - Coppa Italia Lega PRO
Mantova vs Renate AC

0-0

1-1
Wed 2, Nov-17:30 - Coppa Italia Lega PRO
Viterbese Castrense vs Giugliano

2-0

2-1
Wed 2, Nov-17:30 - Coppa Italia Lega PRO
FeralpiSalo vs Juventus(U23)

2-3

2-5
Wed 2, Nov-22:30 - Coppa Italia Lega PRO
U.S. Catanzaro 1929 vs S.S.D. Potenza Calcio

1-0

3-1
Wed 2, Nov-23:00 - Coppa Italia Lega PRO
Vicenza vs ArzignanoChiampo

2-1

4-2
Wed 2, Nov-19:00 - Coppa Italia Lega PRO
Lucchese vs Olbia

0-0

1-0
Wed 2, Nov-23:30 - Coppa Italia Lega PRO
Juve Stabia vs Foggia

0-0

0-0
Wed 2, Nov-20:30 - Coppa Italia Lega PRO
Avellino vs Turris Neapolis

0-0

1-0
Wed 2, Nov-17:00 - Croatia Cup
NK Nedelisce vs Slaven Belupo Koprivnica

0-3

0-6
Wed 2, Nov-21:00 - Cyprus Cup
Xylotympou vs Olympiakos Nicosia FC

0-2

0-2
Wed 2, Nov-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga Women's
Synot Slovacko Women's vs Slavia Praha Women's

0-1

0-5
Wed 2, Nov-19:00 - Egypt Premier League
El Dakhleya vs Al Ahly SC

1-2

1-4
Wed 2, Nov-21:00 - Egypt Premier League
Enppi vs Zamalek

0-1

1-1
Wed 2, Nov-16:30 - Egypt Second Divison
Petrojet FC vs Montakhsb Suez

0-0

0-0
Wed 2, Nov-16:30 - Egypt Second Divison
Telecom Egypt vs Wadi Degla SC

2-0

3-0
Wed 2, Nov-16:30 - Egypt Second Divison
El Sharqia Dokhan vs Al Nasr Cairo

0-0

1-0
Wed 2, Nov-16:30 - Egypt Second Divison
Shoban Moslemen Qena vs Asmant Asyut

1-1

1-1
Wed 2, Nov-16:30 - Egypt Second Divison
Kahraba Ismailia vs Al-Sekka Al-Hadid

1-1

1-1
Wed 2, Nov-16:30 - Egypt Second Divison
ZED vs Olympic Al Qanah

1-1

2-3
Wed 2, Nov-16:30 - Egypt Second Divison
Porto Suez vs El Entag Al Harby


1-2
Wed 2, Nov-16:30 - Egypt Second Divison
La Viena FC vs Aluminium Nag Hammadi

0-0

1-0
Wed 2, Nov-16:30 - Egypt Second Divison
Mustaqbal Watan vs El Tersana

1-2

1-2
Wed 2, Nov-16:30 - Egypt Second Divison
MS Tamya vs Al Minya

0-1

2-1
Wed 2, Nov-23:45 - England Conference South Division
Havant & Waterlooville FC vs Ebbsfleet United

0-0

0-1
Wed 2, Nov-23:00 - England Johnstone's Paint Trophy
Charlton Athletic vs Brighton & Hove Albion(U21)

1-0

2-1
Wed 2, Nov-23:00 - England Ladies Premier League
Southampton Women's vs Coventry Women's

3-0

3-0
Wed 2, Nov-23:45 - England Northern Division one
Widnes FC vs Clitheroe

0-0

0-0
Wed 2, Nov-23:45 - England Southern Division one
Biggleswade FC vs AFC Kempston Rovers

1-2

2-2
Wed 2, Nov-23:45 - England The Championship
Wigan Athletic vs Stoke City

0-0

0-1
Wed 2, Nov-23:45 - England The Championship
Norwich City vs Queens Park Rangers

0-0

0-0
Wed 2, Nov-23:45 - England The Championship
Cardiff City vs Watford

1-1

1-2
Wed 2, Nov-23:45 - England The Championship
Huddersfield Town vs Sunderland

0-0

0-2
Wed 2, Nov-23:45 - England The Championship
Birmingham vs Millwall

0-0

0-0
Wed 2, Nov-23:45 - England The Championship
Burnley vs Rotherham United

1-1

3-2
Wed 2, Nov-00:00 - England The Championship
West Bromwich(WBA) vs Blackpool

0-0

1-0
Wed 2, Nov-00:00 - England The Championship
Bristol City vs Sheffield United

0-0

0-1
Wed 2, Nov-18:15 - Friendly Internationals
Algeria vs Niger

1-0

2-0
Wed 2, Nov-13:00 - Georgia Cup
Torpedo Kutaisi vs Dinamo Tbilisi

0-0

2-0
Wed 2, Nov-13:00 - Georgia Cup
Lokomotivi Tbilisi II vs FC Saburtalo Tbilisi

0-0

0-0
Wed 2, Nov-21:30 - German Junioren Bundesliga Nord
Hannover 96 (U19) vs Hertha Zehlendorf(U19)

3-1

3-3
Wed 2, Nov-22:00 - Germany OberLiga
FC Altona 93 vs Eimsbutteler TV

0-0

1-1
Wed 2, Nov-14:00 - Germany Women Division 2
RB Leipzig Women's vs Hoffenheim Women's B

5-0

8-0
Wed 2, Nov-16:30 - Iran Super Cup
Esteghlal Tehran vs Nassaji Mazandaran

0-0

1-0
Wed 2, Nov-17:30 - Italian Woman's Cup
Ravenna Women's vs Sampdoria Women's


1-2
Wed 2, Nov-17:30 - Italian Woman's Cup
Cesena FC Women's vs Inter Milan Women's

0-4

0-5
Wed 2, Nov-17:30 - Italian Woman's Cup
Ternana Women's vs AC Milan Women's

0-1

0-2
Wed 2, Nov-17:30 - Italian Woman's Cup
Genoa Women's vs Fiorentina Women's

0-4

1-7
Wed 2, Nov-17:00 - Italian Woman's Cup
Sassari Torres Women's vs US Sassuolo Calcio Women's

0-0

0-2
Wed 2, Nov-21:00 - Italy Serie D Cup
Athletic Carpi vs United Riccione

0-1

1-1
Wed 2, Nov-17:30 - Italy Serie D Cup
Prato vs Poggibonsi

0-0

1-0
Wed 2, Nov-17:30 - Italy Serie D Cup
Cavese vs Vastogirardi

2-1

2-1
Wed 2, Nov-17:30 - Italy Serie D Cup
AS Casale Calcio vs FBC Derthona

0-0

0-1
Wed 2, Nov-17:30 - Italy Serie D Cup
AC Este vs Adriese

0-3

1-3
Wed 2, Nov-17:30 - Italy Serie D Cup
Giana Erminio vs ASD Alcione

1-1

2-1
Wed 2, Nov-17:30 - Italy Serie D Cup
Trastevere Calcio vs ASD Flaminia Civita

1-0

2-1
Wed 2, Nov-17:30 - Italy Serie D Cup
Ligorna vs Sestri Levante

0-0

2-1
Wed 2, Nov-17:30 - Italy Serie D Cup
Arconatese vs SC Caronnese

1-0

3-0
Wed 2, Nov-17:30 - Italy Serie D Cup
Cjarlins Muzane vs AC Dolomiti Bellunesi

1-0

1-2
Wed 2, Nov-17:30 - Italy Serie D Cup
ASD Caldiero Terme vs Montebelluna

1-0

1-1
Wed 2, Nov-17:30 - Italy Serie D Cup
Citta Di Sant'Agata vs Trapani

1-1

1-2
Wed 2, Nov-17:30 - Italy Serie D Cup
ASD Puteolana vs ASD Molfetta Calcio

0-0

0-0
Wed 2, Nov-17:30 - Italy Serie D Cup
SSD Porto D'Ascoli vs ASD Pineto Calcio

0-0

1-2
Wed 2, Nov-17:30 - Italy Serie D Cup
Chisola vs A.S.D. Bra

0-0

1-3
Wed 2, Nov-23:30 - Italy Serie D Cup
Pistoiese vs Seravezza

0-1

0-3
Wed 2, Nov-23:30 - Italy Serie D Cup
GS Bagnolese vs Correggese Calcio

2-0

3-2
Wed 2, Nov-19:59 - Italy Serie D Cup
Citta di Fasano vs Team Altamura

0-1

0-1
Wed 2, Nov-21:00 - Kosovo Super League
KF Prishtina vs KF Trepca '89

1-1

2-2
Wed 2, Nov-18:30 - Kuwait Premier League
Al-Jahra vs Al-Salmiyah

0-1

0-2
Wed 2, Nov-20:50 - Kuwait Premier League
Al Fahaheel SC vs Al-Sahel

2-0

2-0
Wed 2, Nov-21:30 - Malta First Division League
Melita FC vs Qrendi

0-0

1-1
Wed 2, Nov-00:00 - Malta First Division League
San Gwann FC vs Zejtun Corinthians

0-1

0-2
Wed 2, Nov-00:00 - Malta First Division League
Mtarfa vs Fgura United

0-1

0-2
Wed 2, Nov-23:30 - Malta Women's 1st league
Hibernians Women's vs Raiders Lija Women's


2-0
Wed 2, Nov-23:30 - Malta Women's 1st league
Mgarr United FC Women's vs Swieqi United Women's

0-0

0-0
Wed 2, Nov-13:00 - Myanmar National League
Chinland vs Yangon United

0-0

0-2
Wed 2, Nov-23:45 - Northern Ireland Women's Premiership
Linfield FC Women's vs Crusaders Newtownabbey Strikers Women's

1-0

1-0
Wed 2, Nov-23:45 - Northern Ireland Women's Premiership
Sion Swifts Women's vs Lisburn Rangers Women's

0-3

0-5
Wed 2, Nov-23:45 - Northern Ireland Women's Premiership
Cliftonville Women's vs Glentoran Belfast United Women's

0-1

1-2
Wed 2, Nov-23:45 - Northern Ireland Women's Premiership
Derry City Women's vs Mid Ulster Women's

0-1

1-2
Wed 2, Nov-17:00 - Norway 2 Division Play-Off
Skeid Oslo vs FK Arendal

2-0

6-0
Wed 2, Nov-19:30 - Omani League
Al Musannah vs Al Rustaq

0-0

0-0
Wed 2, Nov-17:05 - Omani League
Al Ittihad Salalah vs AL-Nahda

0-1

0-1
Wed 2, Nov-03:00 - Paraguayan Primera Division
Sportivo Ameliano vs Sol de America

0-0

2-1
Wed 2, Nov-00:30 - Paraguayan Primera Division
General Caballero JLM vs Resistencia SC

1-0

1-0
Wed 2, Nov-14:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Kesla FK B vs Qarabag B

3-0

4-2
Wed 2, Nov-14:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Turan Tovuz II vs Qaradag Lokbatan

0-0

2-1
Wed 2, Nov-14:30 - Republic of Azerbaijan Division 1
Gabala FC B vs Energetik Mingachevir

1-0

4-0
Wed 2, Nov-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Araz Nakhchivan vs FK MOIK Baku

2-1

3-3
Wed 2, Nov-18:00 - Russia Cup
Alania Vladikavkaz vs Volgar Astrakhan

1-0

3-0
Wed 2, Nov-19:00 - Russia Cup
Neftekhimik Nizhnekamsk vs Volga Ulyanovsk

1-2

1-2
Wed 2, Nov-19:30 - Russia Cup
Dinamo Makhachkala vs Dinamo Vladivostok

0-0

0-0
Wed 2, Nov-19:59 - Russia Cup
Shinnik Yaroslavl vs PFK Kuban

0-0

0-0
Wed 2, Nov-13:00 - Russia Cup
FC Ufa vs Dinamo Bryansk

1-0

1-0
Wed 2, Nov-15:00 - Russia Cup
Rodina Moskva vs Zvezda Sint Petersburg

2-1

3-4
Wed 2, Nov-17:00 - Russia Cup
Akron Togliatti vs Peresvet Podolsk

2-0

5-0
Wed 2, Nov-09:00 - Russia Div 2 Group 3
SKA-Khabarovsk-2 vs Zenit Penza

0-0

0-0
Wed 2, Nov-19:00 - Saudi Arabia Division 1
Al Kholood vs Jeddah

1-0

1-0
Wed 2, Nov-19:20 - Saudi Arabia Division 1
Ohod Medina vs Al-Shoalah

0-0

1-1
Wed 2, Nov-20:45 - Saudi Arabia Division 1
Najran vs Al-Faisaly Harmah

0-0

0-1
Wed 2, Nov-16:00 - Saudi Arabia Division 2
Al-Rawdhah vs Al-Zlfe

0-1

0-1
Wed 2, Nov-16:10 - Saudi Arabia Division 2
Al-Sharq vs Bisha FC

0-0

0-0
Wed 2, Nov-16:10 - Saudi Arabia Division 2
Al Shuaib vs Al Safa(KSA)

0-0

0-0
Wed 2, Nov-16:15 - Saudi Arabia Division 2
Al-Washm vs Al Najma

0-1

0-1
Wed 2, Nov-16:30 - Saudi Arabia Division 2
Al-Rayyan vs Al-Jeel

1-0

1-0
Wed 2, Nov-16:40 - Saudi Arabia Division 2
Weg Taif vs Al-Kawkab

0-0

0-0
Wed 2, Nov-23:45 - Scottish Lowland Football League
Broomhill FC vs Gretna 2008

0-1

2-2
Wed 2, Nov-16:30 - Slovakia 2. Liga
STK Samorin vs MSK Zilina B

0-0

0-0
Wed 2, Nov-16:00 - Slovakia 3. liga West
SKF Sered vs Nove Mesto

1-0

3-0
Wed 2, Nov-19:45 - Slovenia 1. Liga
NS Mura vs NK Bravo

0-0

1-0
Wed 2, Nov-22:30 - Spanish Federacion Cup
UD Alzira vs Arenteiro

0-0

0-0
Wed 2, Nov-22:00 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women's vs Sevilla FC Women's

0-1

1-1
Wed 2, Nov-22:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women's vs Deportivo Alaves Women's

0-0

2-1
Wed 2, Nov-22:00 - Spanish Segunda Division
Eibar vs CD Lugo

0-0

1-0
Wed 2, Nov-22:00 - Spanish Segunda Division
Villarreal B vs Real Oviedo

0-0

2-1
Wed 2, Nov-00:00 - Spanish Segunda Division
UD Ibiza vs Leganes

0-1

0-2
Wed 2, Nov-22:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs Lanzarote

0-0

0-0
Wed 2, Nov-23:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Meyrin vs Servette(U21)

1-2

1-3
Wed 2, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Chanthaburi FC vs Chiangrai United

0-3

1-4
Wed 2, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Khonkaen FC vs Banbueng

1-0

1-1
Wed 2, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Roi Et United vs Surin Sugar Khongcheemool

0-1

1-2
Wed 2, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Kabin United vs Nakhon Ratchasima United FC

1-0

2-0
Wed 2, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Watbot City vs Kanchanaburi City

1-0

2-1
Wed 2, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Jalor City vs Raj Pracha FC

0-2

0-3
Wed 2, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Prachinburi City vs Krabi FC

2-1

4-2
Wed 2, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Udon United vs Nong Bua Pitchaya

1-2

1-4
Wed 2, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Chattrakarn City vs Kohkwang

0-0

0-0
Wed 2, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Amnat Charoen City vs Navy FC

1-1

4-2
Wed 2, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Thap Luang United vs Ayutthaya United

0-1

2-4
Wed 2, Nov-12:00 - Thailand FA Cup
Bang Sao Tong vs Uthai Thani Forest

0-1

0-4
Wed 2, Nov-14:00 - Thailand FA Cup
Songkhla FC vs Suphanburi FC

1-1

2-3
Wed 2, Nov-14:00 - Thailand FA Cup
Sisaket United vs Futera United

0-0

3-0
Wed 2, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Police Tero vs MOF Customs United

1-0

2-0
Wed 2, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Port FC vs Sukhothai FC

1-0

3-0
Wed 2, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Nakhon Pathom United vs Chonburi FC

1-0

2-1
Wed 2, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Nakhon Ratchasima vs Samut Songkhram FC

3-0

10-0
Wed 2, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Chiangmai FC vs Bangkok United FC

1-2

1-3
Wed 2, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Chainat Hornbill FC vs Ayutthaya Warrior

1-0

4-0
Wed 2, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Ratchaburi Mitr Phol vs Warin Chamrap

2-0

4-1
Wed 2, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Phrae United vs Kamphaengphet FC

0-0

2-0
Wed 2, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Phitsanulok FC vs Samut Sakhon

1-1

5-3
Wed 2, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
PT Prachuap F.C. vs Khelang United

2-1

7-1
Wed 2, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Lampang FC vs See Kwae City FC

2-0

3-1
Wed 2, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Dome FC vs Chiangrai FC

0-0

1-1
Wed 2, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Chiangmai United vs Kasetsart FC

0-1

1-1
Wed 2, Nov-15:00 - Thailand FA Cup
Ghost Gate vs Prime Bangkok

0-2

0-5
Wed 2, Nov-16:00 - Thailand FA Cup
BG Pathum United vs Kasem Bundit University FC

1-0

3-0
Wed 2, Nov-16:00 - Thailand FA Cup
Buriram United vs Samut Prakan City

3-0

5-1
Wed 2, Nov-16:00 - Thailand FA Cup
Khonkaen United vs Lamphun Warrior

0-1

0-3
Wed 2, Nov-17:30 - Tunisia Division 1
Etoile du Sahel vs Stade Tunisien

2-1

2-2
Wed 2, Nov-17:30 - Tunisia Division 1
C. A. Bizertin vs Esperance Sportive de Tunis

0-0

0-1
Wed 2, Nov-17:30 - Tunisia Division 1
Chebba vs ES Hammam Sousse

0-1

0-1
Wed 2, Nov-21:45 - UEFA Champions League
FC Shakhtar Donetsk vs RB Leipzig

0-1

0-4
Wed 2, Nov-21:45 - UEFA Champions League
Real Madrid vs Celtic

2-0

5-1
Wed 2, Nov-00:00 - UEFA Champions League
Sporting Clube de Portugal vs Eintracht Frankfurt

1-0

1-2
Wed 2, Nov-00:00 - UEFA Champions League
Marseille vs Tottenham Hotspur

1-0

1-2
Wed 2, Nov-00:00 - UEFA Champions League
Liverpool vs Napoli

0-0

2-0
Wed 2, Nov-00:00 - UEFA Champions League
Glasgow Rangers vs Ajax Amsterdam

0-2

1-3
Wed 2, Nov-00:00 - UEFA Champions League
Bayern Munich vs Inter Milan

1-0

2-0
Wed 2, Nov-00:00 - UEFA Champions League
FC Viktoria Plzen vs Barcelona

0-2

2-4
Wed 2, Nov-17:00 - UEFA European Women's U17 Championship
Wales Women's(U17) vs Israel Women's(U17)

2-0

4-0
Wed 2, Nov-22:00 - UEFA Youth League U19
Nantes U19 vs Hibernian(U19)

1-1

1-2
Wed 2, Nov-22:00 - UEFA Youth League U19
AIK Solna (U19) vs Young Boys(U19)

0-2

0-3
Wed 2, Nov-18:00 - UEFA Youth League U19
Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Benfica(U19)

0-2

2-6
Wed 2, Nov-18:00 - UEFA Youth League U19
Hajduk Split (U19) vs Apolonia Fier(U19)

1-1

3-1
Wed 2, Nov-18:00 - UEFA Youth League U19
Genk(U19) vs Coleraine(U19)

4-0

6-1
Wed 2, Nov-19:00 - UEFA Youth League U19
FC Kobenhavn(U19) vs Dortmund(U19)

0-0

0-1
Wed 2, Nov-19:00 - UEFA Youth League U19
Juventus(U19) vs Paris Saint Germain(U19)

0-2

4-4
Wed 2, Nov-19:00 - UEFA Youth League U19
MTK Budapest FC (U19) vs Ashdod MS U19

0-1

0-1
Wed 2, Nov-15:00 - UEFA Youth League U19
FC Shakhtar Donetsk(U19) vs RB Leipzig(U19)

0-0

0-0
Wed 2, Nov-16:00 - UEFA Youth League U19
Real Madrid(U19) vs Celtic(U19)

3-1

4-1
Wed 2, Nov-20:30 - UEFA Youth League U19
Trencin(U19) vs Panathinaikos(U19)

3-1

3-4
Wed 2, Nov-17:00 - UEFA Youth League U19
Bayer 04 Leverkusen U19 vs Club Brugge(U19)

0-0

0-1
Wed 2, Nov-17:00 - UEFA Youth League U19
AC Milan(U19) vs Red Bull Salzburg(U19)

0-0

2-1
Wed 2, Nov-17:00 - UEFA Youth League U19
Chelsea(U19) vs Dinamo Zagreb (U19)

1-0

4-0
Wed 2, Nov-17:00 - UEFA Youth League U19
Manchester City(U19) vs Sevilla(U19)

1-0

1-0
Wed 2, Nov-17:00 - UEFA Youth League U19
Rukh Lviv(U19) vs Galatasaray(U19)

1-0

3-1
Wed 2, Nov-17:00 - Uganda Super League
Bidco Bul FC vs Onduparaka FC

0-0

1-0
Wed 2, Nov-14:00 - Ukraine Persha Liga
SC Poltava vs Hirnyk-Sport

1-0

1-0
Wed 2, Nov-04:30 - USA Women's Premier Soccer League
Arkansas Women's vs Vanderbilt Women's

1-0

1-1
Wed 2, Nov-14:30 - Uzbekistan Pro League A
FK G'ijduvon vs Yangiyer

3-0

4-2
Wed 2, Nov-16:00 - Uzbekistan Pro League A
Shortan Guzar vs Aral Samali

3-0

3-0
Wed 2, Nov-17:30 - Uzbekistan Professional Football League
Neftchi Fargona vs FC AGMK

1-0

1-3
Wed 2, Nov-17:30 - Uzbekistan Professional Football League
Qizilqum Zarafshon vs Kuruvchi Kokand Qoqon

0-0

1-1
Wed 2, Nov-17:30 - Uzbekistan Professional Football League
Olympic FK Tashkent vs Metallurg Bekabad

1-0

2-1
Wed 2, Nov-17:30 - Uzbekistan Professional Football League
Pakhtakor Tashkent vs Sogdiana Jizzakh

1-0

2-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus