AD:

Football Results for Wed 5, Oct 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Wed 5, Oct 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Wed 5, Oct-17:00 - AFC Cup
Sogdiana Jizzakh vs Kuala Lumpur City

0-0

0-0
Wed 5, Oct-17:00 - AFC Youth Championship U17
Bangladesh(U17) vs Singapore(U17)

1-1

2-1
Wed 5, Oct-17:00 - AFC Youth Championship U17
Oman U17 vs Bahrain(U17)

1-0

2-0
Wed 5, Oct-17:00 - AFC Youth Championship U17
Uzbekistan(U17) vs Brunei Darussalam(U17)

8-0

14-0
Wed 5, Oct-17:00 - AFC Youth Championship U17
Indonesia(U17) vs United Arab Emirates(U17)

2-2

3-2
Wed 5, Oct-17:30 - AFC Youth Championship U17
Japan(U17) vs Turkmenistan(U17)

3-0

7-0
Wed 5, Oct-17:30 - AFC Youth Championship U17
Kyrgyzstan(U17) vs Hong Kong,China(U17)

1-1

2-1
Wed 5, Oct-18:00 - AFC Youth Championship U17
Tajikistan(U17) vs Mongolia(U17)

2-0

3-0
Wed 5, Oct-19:30 - AFC Youth Championship U17
Saudi Arabia(U17) vs Maldives(U17)

4-0

9-0
Wed 5, Oct-08:00 - AFC Youth Championship U17
China(U17) vs Cambodia(U17)

4-0

9-0
Wed 5, Oct-12:30 - AFC Youth Championship U17
Australia(U17) vs Northern Mariana Island(U17)

10-0

23-0
Wed 5, Oct-13:00 - AFC Youth Championship U17
Iran(U17) vs Laos(U17)

0-0

3-0
Wed 5, Oct-20:45 - AFC Youth Championship U17
Iraq(U17) vs Lebanon(U17)

0-0

0-0
Wed 5, Oct-13:00 - AFC Youth Championship U17
Thailand(U17) vs Nepal(U17)

1-0

3-0
Wed 5, Oct-13:00 - AFC Youth Championship U17
Malaysia(U17) vs Guam(U17)

0-0

1-1
Wed 5, Oct-14:00 - AFC Youth Championship U17
Yemen(U17) vs Bhutan(U17)

5-0

8-0
Wed 5, Oct-22:00 - AFC Youth Championship U17
Jordan(U17) vs Philippines (U17)

0-0

3-1
Wed 5, Oct-22:30 - AFC Youth Championship U17
India(U17) vs Kuwait U17

1-0

3-0
Wed 5, Oct-16:00 - AFC Youth Championship U17
Viet Nam(U17) vs Chinese Taipei(U17)

1-0

4-0
Wed 5, Oct-23:00 - African Youth Cup U17
Senegal U17 vs Mali U17

0-1

1-2
Wed 5, Oct-17:00 - Argentina Reserves League
Boca Juniors Reserve vs Gimnasia LP Reserve

1-0

2-1
Wed 5, Oct-17:00 - Argentina Reserves League
Ferro Carril Oeste (GP) Reserve vs Estudiantes de Caseros Reserve

1-0

4-1
Wed 5, Oct-17:00 - Argentina Reserves League
Atletico Fenix Reserve vs Justo Jose de Urquiza Reserve

1-2

1-3
Wed 5, Oct-18:00 - Argentina Reserves League
CA Banfield Reserve vs Velez Sarsfield(R)

1-1

1-3
Wed 5, Oct-18:00 - Argentina Reserves League
Tigre Reserve vs Sarmiento Junin Reserve

0-1

1-1
Wed 5, Oct-18:00 - Argentina Reserves League
Deportivo Moron Reserve vs Almirante Brown Reserves

0-2

0-2
Wed 5, Oct-18:00 - Argentina Reserves League
Sacachispas Reserve vs Flandria Reserve

0-2

0-2
Wed 5, Oct-18:00 - Argentina Reserves League
Central Cordoba De SDE Reserve vs Independiente Reserve

0-0

0-1
Wed 5, Oct-18:00 - Argentina Reserves League
Deportivo Camioneros Reserve vs Nueva Chicago Reserve

1-0

1-2
Wed 5, Oct-21:00 - Argentina Reserves League
Tristan Suarez Reserve vs Temperley Reserve

0-0

1-0
Wed 5, Oct-23:30 - Argentine Primera Division
Colon vs Patronato Parana

1-0

1-0
Wed 5, Oct-02:00 - Argentine Primera Division
Sarmiento Junin vs Tigre

1-2

2-2
Wed 5, Oct-04:30 - Argentine Primera Division
Velez Sarsfield vs CA Banfield

0-0

1-0
Wed 5, Oct-15:00 - Armenia Cup
MIKA Ashtarak vs Gandzasar Kapan

0-0

1-2
Wed 5, Oct-15:00 - Armenia Cup
FC Syunik vs Shirak

0-2

1-5
Wed 5, Oct-15:00 - Armenia Cup
West Armenia vs Alashkert

1-2

1-4
Wed 5, Oct-17:45 - Bahrain Premier League
Shabab Manama vs Bahrain SC

2-1

3-2
Wed 5, Oct-19:30 - Bahrain Premier League
Sitra vs Al Khaldiya

0-2

1-2
Wed 5, Oct-20:45 - Bahrain Premier League
Al-Budaiya vs East Riffa

0-0

0-0
Wed 5, Oct-15:00 - Belarus Reserves League
FC Vitebsk Reserve vs BATE Borisov Reserves

0-0

2-2
Wed 5, Oct-02:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Nacional Potosi vs Club Guabira

1-0

3-1
Wed 5, Oct-04:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Jorge Wilstermann vs Club Bolivar

0-0

1-1
Wed 5, Oct-20:45 - Bosnia Premijer Liga
Zrinjski Mostar vs NK Siroki Brijeg

1-0

3-0
Wed 5, Oct-02:00 - Brasileiro Serie B
Gremio (RS) vs Centro Sportivo Alagoano

2-0

2-0
Wed 5, Oct-02:00 - Brasileiro Serie B
Vila Nova (GO) vs Criciuma SC

0-0

1-0
Wed 5, Oct-02:00 - Brasileiro Serie B
Clube de Regatas Brasil vs Chapecoense SC

1-0

2-1
Wed 5, Oct-02:00 - Brasileiro Serie B
Operario Ferroviario PR vs Vasco da Gama(RJ)

1-0

2-3
Wed 5, Oct-02:00 - Brasileiro Serie B
Brusque SC vs Sport Club Recife (PE)

0-0

0-1
Wed 5, Oct-04:30 - Brasileiro Serie B
Nautico PE vs Tombense

3-1

4-3
Wed 5, Oct-04:30 - Brasileiro Serie B
Gremio Novorizontino vs Bahia

1-1

1-1
Wed 5, Oct-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Ipojuca PE vs Ferroviario Do Cabo PE

0-0

1-0
Wed 5, Oct-04:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Juventude (RS) vs Corinthians Paulista (SP)

0-1

2-2
Wed 5, Oct-02:00 - Chile Primera Division
Colo Colo vs Universidad Catolica

0-0

0-0
Wed 5, Oct-11:30 - Chinese Super League
Changchun YaTai vs Guangzhou FC

0-0

0-0
Wed 5, Oct-15:30 - Chinese Super League
Shanghai Port FC vs Beijing Guoan

0-1

0-1
Wed 5, Oct-15:30 - Chinese Super League
Wuhan Yangtze River FC vs Chengdu Rongcheng FC

0-0

0-1
Wed 5, Oct-15:30 - Chinese Super League
Meizhou Hakka vs Shandong Taishan

0-0

1-2
Wed 5, Oct-17:30 - Club Friendly
NK Opatija vs NK Jadran Porec

1-1

1-1
Wed 5, Oct-06:00 - Club Friendly
Deren vs Ulaanbaatar City

0-1

0-1
Wed 5, Oct-22:00 - Club Friendly
Buzios RJ vs Campos RJ


0-1
Wed 5, Oct-21:00 - Club Friendly
CfR Pforzheim vs ATSV Mutschelbach


2-0
Wed 5, Oct-22:00 - Club Friendly
Barra Mansa FC vs Goytacaz RJ

1-3

1-4
Wed 5, Oct-22:00 - Club Friendly
Barra SC(U20) vs Chapecoense SC(U20)


1-3
Wed 5, Oct-22:45 - Club Friendly
Rockmount vs Carrigaline United

1-1

2-1
Wed 5, Oct-22:45 - Club Friendly
Grays Athletic vs Tilbury

0-2

0-2
Wed 5, Oct-04:40 - Colombia Copa Premier
Leones vs Boyaca Chico

1-0

1-1
Wed 5, Oct-05:05 - CONCACAF League
Real Espana vs Alajuelense

0-1

0-3
Wed 5, Oct-22:00 - Copa do Brasil Sub 20
ABC FC RN Youth vs Fluminense-PI Youth

2-2

3-3
Wed 5, Oct-22:00 - Copa do Brasil Sub 20
Nautico Youth (PE) vs Ceara Youth

2-1

3-1
Wed 5, Oct-22:30 - Copa do Brasil Sub 20
IAPE Youth vs Sao Raimundo-RR Youth

3-0

3-1
Wed 5, Oct-22:00 - Copa Rio
Portuguesa RJ vs Goncalense/RJ

2-0

2-0
Wed 5, Oct-23:00 - Copa Uruguay
Montevideo City Torque vs CA Progreso

1-2

1-2
Wed 5, Oct-00:30 - Copa Uruguay
Defensor SC vs Liverpool Montevideo

2-0

3-0
Wed 5, Oct-16:30 - Coppa Italia Lega PRO
Ancona vs Rimini

0-0

0-1
Wed 5, Oct-16:30 - Coppa Italia Lega PRO
Mantova vs AC Trento

0-0

1-0
Wed 5, Oct-16:30 - Coppa Italia Lega PRO
US Pergolettese vs Sangiuliano City

1-1

1-3
Wed 5, Oct-16:30 - Coppa Italia Lega PRO
Viterbese Castrense vs San Donato Tavarnelle

0-0

2-0
Wed 5, Oct-16:30 - Coppa Italia Lega PRO
Gubbio vs Recanatese

1-0

2-1
Wed 5, Oct-16:30 - Coppa Italia Lega PRO
Renate AC vs Pro Sesto

1-0

3-1
Wed 5, Oct-23:00 - Coppa Italia Lega PRO
Olbia vs Sassari Torres

2-1

2-1
Wed 5, Oct-16:30 - Coppa Italia Lega PRO
Alessandria vs Novara Calcio

1-0

2-1
Wed 5, Oct-17:00 - Coppa Italia Lega PRO
Cesena vs Fermana

1-0

3-1
Wed 5, Oct-17:30 - Coppa Italia Lega PRO
Pordenone Calcio SSD vs Imolese Calcio

0-0

0-1
Wed 5, Oct-19:59 - Coppa Italia Lega PRO
Robur Siena S.S.D. vs Pontedera

0-0

0-0
Wed 5, Oct-19:59 - Coppa Italia Lega PRO
Triestina vs ArzignanoChiampo

0-0

0-1
Wed 5, Oct-19:59 - Coppa Italia Lega PRO
Piacenza vs Pro Vercelli

1-0

2-0
Wed 5, Oct-19:59 - Coppa Italia Lega PRO
Delfino Pescara 1936 vs Vis Pesaro

1-0

6-0
Wed 5, Oct-19:59 - Coppa Italia Lega PRO
Pro Patria vs Albinoleffe

0-0

1-0
Wed 5, Oct-19:59 - Coppa Italia Lega PRO
Calcio Lecco vs Juventus(U23)

0-1

1-3
Wed 5, Oct-19:59 - Coppa Italia Lega PRO
Montevarchi Calcio vs Monterosi

1-0

1-0
Wed 5, Oct-19:59 - Coppa Italia Lega PRO
Virtus Entella vs Carrarese

1-1

1-1
Wed 5, Oct-16:00 - Coppa Italia Lega PRO
Vicenza vs USD Virtus Verona

1-0

2-1
Wed 5, Oct-19:00 - Cyprus Cup
Othellos Athienou vs Doxa Katokopias

0-0

1-1
Wed 5, Oct-19:00 - Cyprus Cup
AE Zakakiou vs Pafos FC

0-2

0-3
Wed 5, Oct-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Slovan Velvary vs Banik Most Sous

0-0

0-2
Wed 5, Oct-17:45 - Denmark Cup
Saedding-Guldager IF vs Middelfart

0-3

0-6
Wed 5, Oct-04:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Manta FC vs CD El Nacional

0-0

0-1
Wed 5, Oct-22:45 - England FA Cup
Bury AFC vs Clitheroe

1-0

2-0
Wed 5, Oct-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Corinthian Casuals vs Cray Wanderers

1-0

1-3
Wed 5, Oct-22:30 - England Southern Division one
Willand Rovers vs Lymington Town

1-0

3-0
Wed 5, Oct-22:45 - England Southern Division one
Biggleswade FC vs Cirencester Town

1-1

3-1
Wed 5, Oct-23:00 - England The Championship
Preston North End vs West Bromwich(WBA)

1-0

1-0
Wed 5, Oct-22:45 - England The Championship
Watford vs Swansea City

1-0

1-2
Wed 5, Oct-22:45 - England The Championship
Middlesbrough vs Birmingham

1-0

1-0
Wed 5, Oct-22:45 - England The Championship
Rotherham United vs Millwall

1-1

1-1
Wed 5, Oct-22:45 - England The Championship
Hull City vs Wigan Athletic

1-1

2-1
Wed 5, Oct-22:45 - England The Championship
Burnley vs Stoke City

0-0

1-1
Wed 5, Oct-21:30 - Faroe Islands Cup
KI Klaksvik vs 07 Vestur Sorvagur

2-0

4-0
Wed 5, Oct-22:00 - Faroe Islands Cup
HB Torshavn vs Vikingur Gota

0-1

0-1
Wed 5, Oct-19:00 - Finland Veikkausliga
KuPS vs FC Haka

0-0

0-0
Wed 5, Oct-18:00 - Friendly Internationals
France(U16) vs Wales(U16)

1-0

3-0
Wed 5, Oct-01:00 - Friendly Internationals
Peru Beach Soccer vs Argentina Beach Soccer

2-4

4-6
Wed 5, Oct-02:55 - Friendly Internationals
Paraguay Beach Soccer vs Venezuela Beach Soccer


10-3
Wed 5, Oct-14:30 - Friendly Internationals
Chile Women's(U17) vs Morocco Women's U17

3-1

3-1
Wed 5, Oct-21:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs 1. FSV Mainz 05 II

1-1

2-1
Wed 5, Oct-21:00 - Germany OberLiga
SV Tasmania Berlin vs FSV Optik Rathenow

0-0

0-0
Wed 5, Oct-17:00 - Greece Cup
Egaleo vs Panserraikos

1-0

1-1
Wed 5, Oct-17:00 - Greece Cup
Makedonikos FC vs Anagennisi Karditsa

0-0

0-0
Wed 5, Oct-17:00 - Greece Cup
Diagoras Rodos vs Apollon Pontou

0-0

0-0
Wed 5, Oct-17:00 - Greece Cup
Asteras Stavros vs Almopos Aridaea

0-2

0-3
Wed 5, Oct-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Solola FC vs Nueva Concepcion

2-0

2-0
Wed 5, Oct-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Puerto San Jose vs Catarina

1-0

1-0
Wed 5, Oct-22:30 - Guatemala Liga 2 Nacional
Coatepeque vs Sportivo San Juan

1-0

3-0
Wed 5, Oct-22:00 - Holland Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys vs SV De Treffers

2-0

3-0
Wed 5, Oct-22:00 - Holland Tweede Divisie
HHC Hardenberg vs AFC Amsterdam

0-0

0-0
Wed 5, Oct-22:00 - Holland Tweede Divisie
Jong Sparta Rotterdam vs Scheveningen

0-0

1-0
Wed 5, Oct-22:00 - Holland Tweede Divisie
VV Katwijk vs OFC Oostzaan

2-0

5-0
Wed 5, Oct-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Nyiregyhaza Spartacus FC vs MTK Budapest FC

1-0

2-0
Wed 5, Oct-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Soroksar vs FC Ajka

2-0

2-0
Wed 5, Oct-17:00 - Hungary NB Ⅱ
MTE Mosonmagyarovar vs Budafoki MTE

0-0

0-1
Wed 5, Oct-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Csakvari TK vs Szentlorinc SE

0-1

2-1
Wed 5, Oct-19:00 - Hungary NB Ⅱ
ETO FC Gyor vs Gyirmot SE

0-0

0-2
Wed 5, Oct-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Diosgyor VTK vs Dorogi FC

1-1

2-1
Wed 5, Oct-19:59 - Hungary NB Ⅱ
BFC Siofok vs Pecsi MFC

0-0

0-0
Wed 5, Oct-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Szombathelyi Haladas vs Kazincbarcikai

1-0

1-0
Wed 5, Oct-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Kozarmisleny SE vs Bekescsaba

0-0

1-0
Wed 5, Oct-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Tiszakecske vs Szeged Csanad

0-1

0-1
Wed 5, Oct-23:15 - Iceland Premier Division
Vikingur Reykjavik vs Valur

0-2

3-2
Wed 5, Oct-19:30 - Iceland Premier Division
IBV Vestmannaeyjar vs Hafnarfjordur FH

1-1

2-1
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
AC Legnano vs Chisola

1-0

2-2
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
Vado FC vs Borgosesia

1-2

3-2
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
A.S.D. Bra vs FBC Derthona

0-1

3-2
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
Sestri Levante vs Castellanzese

0-2

3-2
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
Ligorna vs AS Casale Calcio

0-0

0-0
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
Gozzano vs Fossano Calcio

1-0

3-1
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
Fezzanese vs USD PDHAE

0-0

0-0
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
Castanese vs Pinerolo

0-2

0-4
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
Stresa Vergante vs Chieri

1-0

4-0
Wed 5, Oct-18:00 - Italy Serie D Group A
Sanremese vs AC Asti

0-0

0-0
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Ravenna vs Giana Erminio

1-2

3-3
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Real Forte Querceta vs ASD Fanfulla

0-0

0-0
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Scandicci vs Crema

0-0

0-0
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Lentigione vs Correggese Calcio

0-1

1-1
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Sammaurese vs Mezzolara

1-1

3-1
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Aglianese vs Athletic Carpi

0-0

1-0
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
US Corticella vs United Riccione

1-1

1-1
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
GS Bagnolese vs Forli FC

0-0

0-2
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
ACD Sant'Angelo vs Salsomaggiore

0-0

0-0
Wed 5, Oct-22:00 - Italy Serie D Group D
Prato vs Pistoiese

0-0

0-1
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
Catania vs Vibonese

1-0

3-0
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
Castrovillari vs Acireale

0-0

0-4
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
Paterno vs ASD Ragusa Calcio

0-1

0-2
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
Citta Di Sant'Agata vs Trapani

0-0

0-1
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
FC Lamezia Terme vs Sancataldese

1-1

3-2
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
Cittanova Interpiana vs Santa Maria Cilento

1-1

1-1
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
Mariglianese vs ASD Licata

0-0

0-0
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
ASD Canicatti vs Aversa Normanna

0-1

0-1
Wed 5, Oct-21:00 - Italy Serie D Group I
AC Locri 1909 vs San Luca

0-1

1-1
Wed 5, Oct-12:30 - Japan Emperor Cup
Ventforet Kofu vs Kashima Antlers

1-0

1-0
Wed 5, Oct-14:30 - Japan Emperor Cup
Kyoto Sanga FC vs Sanfrecce Hiroshima

0-1

1-1
Wed 5, Oct-13:00 - Japan Women's Football League Division 1
Nippon Sport Science University Women's vs Angeviolet Hiroshima Women's

1-0

3-0
Wed 5, Oct-14:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs Montedio Yamagata

0-1

1-1
Wed 5, Oct-14:00 - Kazakhstan Super League
FC Akzhayik vs Turan Turkistan

1-1

1-1
Wed 5, Oct-14:00 - Korea FA Cup
Ulsan Hyundai FC vs Jeonbuk Hyundai Motors

1-1

1-1
Wed 5, Oct-14:00 - Korea FA Cup
Daegu FC vs FC Seoul

0-0

0-0
Wed 5, Oct-14:00 - Korea League 2
Daejeon Hana Citizen vs Jeonnam Dragons

1-1

2-1
Wed 5, Oct-14:30 - Korea League 2
Chungnam Asan FC vs Seoul E-Land FC

1-0

2-1
Wed 5, Oct-19:00 - Kuwait 1st Division League
Al-Salibikhaet vs Al-Shabab(KUW)

0-0

0-2
Wed 5, Oct-19:00 - Kuwait 1st Division League
Khaitan vs Yarmouk

0-1

0-1
Wed 5, Oct-18:30 - Lithuania Cup
Hegelmann Litauen vs FK Panevezys

0-0

0-0
Wed 5, Oct-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter de Queretaro vs CD Tulancingo

0-0

0-0
Wed 5, Oct-02:05 - Mexico Primera Divison A
Leones Negros vs Celaya FC

0-0

0-2
Wed 5, Oct-04:05 - Mexico Primera Divison A
Pumas Tabasco vs CSyD Dorados de Sinaloa

0-0

0-3
Wed 5, Oct-06:05 - Mexico Primera Divison A
Venados FC vs Tlaxcala

0-0

3-0
Wed 5, Oct-18:00 - Mexico Youth U20
Leon U20 vs Club America U20

0-0

0-1
Wed 5, Oct-19:00 - Mexico Youth U20
Puebla(U20) vs Atlas U20

0-0

0-0
Wed 5, Oct-19:00 - Mexico Youth U20
Pumas UNAM U20 vs Tigres UANL(U20)

1-1

3-1
Wed 5, Oct-13:00 - Myanmar National League
Hantharwady United vs ISPE FC

2-0

3-1
Wed 5, Oct-16:00 - North Macedonia Cup
FK Vardar vs Fortuna Singelik

3-0

4-0
Wed 5, Oct-16:00 - North Macedonia Cup
FK Shkendija vs FK Skopje

4-0

5-0
Wed 5, Oct-16:00 - North Macedonia Cup
Bregalnica Stip vs Pelister Bitola

0-0

1-0
Wed 5, Oct-16:00 - North Macedonia Cup
FK Tikves Kavadarci vs Sileks Kratovo

0-0

0-1
Wed 5, Oct-16:00 - North Macedonia Cup
FC Shkupi vs Voska Sport

2-0

6-0
Wed 5, Oct-16:00 - North Macedonia Cup
Akademija Pandev vs Ljuboten

4-0

9-0
Wed 5, Oct-16:00 - North Macedonia Cup
FC Struga Trim-Lum vs Rabotnicki Skopje

0-1

2-1
Wed 5, Oct-22:45 - Northern Ireland Women's Premiership
Derry City Women's vs Crusaders Newtownabbey Strikers Women's

0-2

0-7
Wed 5, Oct-23:00 - Northern Ireland Women's Premiership
Glentoran Belfast United Women's vs Mid Ulster Women's

8-0

10-1
Wed 5, Oct-22:45 - Northern Ireland Youth League
Cliftonville(U20) vs Linfield FC(U20)

0-1

0-2
Wed 5, Oct-00:15 - Peru Primera Division
Deportivo Municipal vs UTC Cajamarca

0-1

1-2
Wed 5, Oct-02:30 - Peru Primera Division
Cienciano vs Sport Huancayo

0-0

0-1
Wed 5, Oct-05:00 - Peru Primera Division
Univ. Cesar Vallejo vs Alianza Lima

1-1

3-2
Wed 5, Oct-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Arka Gdynia Youth vs Lech Poznan Youth

2-0

2-1
Wed 5, Oct-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Rakow Czestochowa Youth vs Legia Warszawa Youth

1-1

4-2
Wed 5, Oct-15:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs Pogon Siedlce

1-1

1-2
Wed 5, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Sacavenense(U19) vs Loures(U19)

2-0

3-0
Wed 5, Oct-22:00 - Premier League International Cup
Fulham U21 vs Valencia CF Mestalla

0-0

0-0
Wed 5, Oct-21:00 - Qatar League Division 2
Al Khor SC vs Lusail City

0-0

2-1
Wed 5, Oct-13:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Zira FK B vs Araz Nakhchivan

0-1

0-1
Wed 5, Oct-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
FK MOIK Baku vs Standard Sumqayit B

1-0

1-3
Wed 5, Oct-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Turan Tovuz II vs Gabala FC B

0-0

2-0
Wed 5, Oct-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Kapaz PFK II vs Energetik Mingachevir

1-0

1-0
Wed 5, Oct-18:00 - Russia Cup
FC Tyumen vs Volgar Astrakhan

0-1

0-3
Wed 5, Oct-19:00 - Russia Cup
Dinamo Briansk vs Arsenal Tula

0-0

0-0
Wed 5, Oct-19:00 - Russia Cup
Avangard Kursk vs Dinamo Makhachkala

0-0

0-2
Wed 5, Oct-19:00 - Russia Cup
Torpedo Vladimir vs Akron Togliatti

0-0

0-1
Wed 5, Oct-19:00 - Russia Cup
Peresvet Podolsk vs Baltika

0-0

0-0
Wed 5, Oct-19:30 - Russia Cup
Tekstilshchik Ivanovo vs PFK Kuban

0-0

0-0
Wed 5, Oct-19:30 - Russia Cup
Chernomorets Novorossiysk vs Yenisey Krasnoyarsk

0-0

0-1
Wed 5, Oct-19:59 - Russia Cup
Rotor Volgograd vs Shinnik Yaroslavl

0-0

1-1
Wed 5, Oct-19:59 - Russia Cup
Dinamo St. Petersburg vs Alania Vladikavkaz

1-1

2-3
Wed 5, Oct-19:59 - Russia Cup
Zvezda Sint Petersburg vs Veles Moscow

1-0

2-0
Wed 5, Oct-13:30 - Russia Cup
Dinamo Vladivostok vs SKA Khabarovsk

0-0

1-0
Wed 5, Oct-14:00 - Russia Cup
Zenit Izhevsk vs KamAZ

0-0

0-1
Wed 5, Oct-15:00 - Russia Cup
FK Kosmos Dolgoprudny vs Rodina Moskva

1-0

1-1
Wed 5, Oct-16:00 - Russia Cup
Volga Ulyanovsk vs Rubin Kazan

1-1

2-1
Wed 5, Oct-16:00 - Russia Cup
Kuban Holding vs FC Ufa

0-1

0-1
Wed 5, Oct-22:45 - San Marino Cup
SC Faetano vs SS Murata

1-1

3-1
Wed 5, Oct-22:45 - San Marino Cup
SP Tre Penne vs S.S Pennarossa

0-0

0-0
Wed 5, Oct-22:45 - San Marino Cup
AC Juvenes/Dogana vs Cailungo

0-1

2-1
Wed 5, Oct-22:45 - San Marino Cup
San Giovanni vs Folgore/Falciano

0-0

0-0
Wed 5, Oct-19:25 - Saudi Arabia Division 1
Al Kholood vs Al Sahel

0-1

0-2
Wed 5, Oct-19:40 - Saudi Arabia Division 1
Al-Orubah vs Al-Faisaly Harmah

0-1

0-1
Wed 5, Oct-21:15 - Saudi Arabia Division 1
Jeddah vs Al-Ahli Saudi FC

0-1

1-1
Wed 5, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League
Brechin City vs Huntly

1-2

2-2
Wed 5, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League
Forres Mechanics vs Wick Academy FC

2-2

4-2
Wed 5, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League
Lossiemouth FC vs Keith

0-0

2-0
Wed 5, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League
Rothes vs Formartine United

1-2

2-2
Wed 5, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League
Nairn County vs Inverurie Loco Works

1-0

2-2
Wed 5, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League
Clachnacuddin vs Buckie Thistle FC

0-2

1-4
Wed 5, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League
Banks O'Dee vs Deveronvale

1-0

2-0
Wed 5, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League
Turriff United vs Fraserburgh

0-2

1-4
Wed 5, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League
Strathspey Thistle vs Brora Rangers

0-5

0-11
Wed 5, Oct-22:45 - Scottish League One
Edinburgh City vs Peterhead

0-0

2-0
Wed 5, Oct-22:45 - Scottish Lowland Football League
Hearts Reserve vs Tranent Juniors

2-2

2-3
Wed 5, Oct-22:45 - Scottish Lowland Football League
Cumbernauld Colts vs Gretna 2008

0-0

2-3
Wed 5, Oct-22:45 - Scottish Premier League
Kilmarnock vs St. Johnstone

1-0

2-1
Wed 5, Oct-17:00 - Slovakia 2. Liga
Humenne vs Slavoj Trebisov

0-0

0-1
Wed 5, Oct-17:00 - Slovakia 3. liga West
Slovan Galanta vs SKF Sered

0-0

0-1
Wed 5, Oct-17:30 - Slovenia 2. Liga
NK Roltek Dob vs NK Krka

1-1

2-1
Wed 5, Oct-19:00 - South Africa Premier League
AmaZulu vs Richards Bay

0-0

0-1
Wed 5, Oct-21:30 - South Africa Premier League
Moroka Swallows vs Kaizer Chiefs FC

0-2

1-2
Wed 5, Oct-18:15 - South American Games - Women
Argentina Women's(U20) vs Uruguay Women's U20

0-3

1-5
Wed 5, Oct-16:00 - South American Games - Women
Paraguay Women's U20 vs Venezuela Women's U20

0-1

0-5
Wed 5, Oct-18:30 - Spanish Federacion Cup
Marbella FC vs UD Melilla

1-0

1-1
Wed 5, Oct-21:00 - Spanish Federacion Cup
Terrassa vs CD Izarra

0-1

1-1
Wed 5, Oct-21:30 - Spanish Federacion Cup
Real Union de Irun vs CF Illueca

1-0

2-0
Wed 5, Oct-21:30 - Spanish Federacion Cup
Villarrubia CF vs CF Platges De Calvia

1-1

2-1
Wed 5, Oct-22:00 - Spanish Federacion Cup
UD Alzira vs Mar Menor

1-0

2-1
Wed 5, Oct-22:00 - Spanish Federacion Cup
Panaderia Pulido vs RSD Alcala Henares

1-0

1-0
Wed 5, Oct-22:30 - Spanish Federacion Cup
CD San Roque de Lepe vs Moralo CP

1-0

1-0
Wed 5, Oct-22:30 - Spanish Federacion Cup
Arenteiro vs Zamora CF

1-1

2-1
Wed 5, Oct-22:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Elche CF Ilicitano vs Orihuela CF

1-1

1-2
Wed 5, Oct-16:30 - Sweden Folksam U 21-slutspel
Osters (U21) vs Brommapojkarna(U21)

1-0

6-0
Wed 5, Oct-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
SV Hongg vs USV Eschen Mauren

1-0

2-1
Wed 5, Oct-21:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
SC Kriens vs Zurich B

1-0

3-0
Wed 5, Oct-22:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bulle vs Etoile Carouge

1-1

1-2
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup
Chainat Hornbill FC vs LP Saimai


6-0
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup
Phitsanulok FC vs Surin City FC


2-0
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup
Uthai Thani Forest vs Surindra


2-1
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup
Ayutthaya United vs Nakhonratchasima College


6-0
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup
Warin Chamrap vs Phachi City


1-0
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup
Ghost Gate vs Singha GB Kanchanaburi


3-1
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Kasem Bundit University FC vs Nara United

1-0

2-0
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Sisaket City vs Chiangmai FC


1-4
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Samut Songkhram FC vs Vongchavalitkul University

1-1

1-1
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Chanthaburi FC vs Nakornnont United


8-0
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Raj Pracha FC vs Phrae FC


6-0
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Chiangrai FC vs Power Kids


4-1
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Uttaradit FC vs Roi Et United

1-1

2-2
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Ayutthaya Warrior vs Moonlight


5-0
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Muang Loei United vs Banbueng

1-1

2-2
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Kohkwang vs Mahasarakham United FC


1-0
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Surin Sugar Khongcheemool vs Uthumphon Chullamanee


2-1
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Watbot City vs Bangkok FC

0-0

1-1
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Jalor City vs Huasamrong Gateway


6-0
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Bang Khun Thian United vs Samut Sakhon


1-6
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Udon United vs Pattaya Dolphins


3-1
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
TP Samut Prakan vs Bang Sao Tong


1-6
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Nonthaburi City vs Songkhla FC


0-8
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Chattrakarn City vs Siam FC


4-1
Wed 5, Oct-14:00 - Thailand FA Cup
Sisaket United vs Samut Prakan FC

2-0

2-1
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
The Zero Fc vs Futera United


1-5
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Primera FC vs Dome FC


0-1
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Ngob Daeng vs Hippo


2-3
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Roi Et 2018 vs Phrae United


0-1
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Minburi City vs Prime Bangkok


1-7
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Vachiralai United vs Kanchanaburi City

0-1

1-1
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Hallelujah vs See Khwae City


0-3
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Amnat Charoen City vs Kalasin


3-2
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Sattahip vs Thap Luang United


0-4
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Chiangmai Country vs Kabin United


1-5
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Bangkapi vs Chiangmai United


0-3
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup
Maple Hotel vs Nakhon Ratchasima United FC


1-3
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup
Samut Prakan City vs Maejo United

1-0

2-0
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup
Navy FC vs Inter Bangkok

3-0

5-0
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup
Nakhon Si United FC vs Kamphaengphet FC

0-2

1-3
Wed 5, Oct-13:00 - Thailand FA Cup
Kasetsart FC vs Nonkhae Police


8-0
Wed 5, Oct-13:00 - Thailand FA Cup
BSB Pakkert City vs MOF Customs United


0-4
Wed 5, Oct-13:00 - Thailand FA Cup
ACDC FC vs Prachinburi City

0-0

0-0
Wed 5, Oct-13:00 - Thailand FA Cup
Khelang United vs Star Power

1-1

2-2
Wed 5, Oct-14:30 - Thailand FA Cup
Suphanburi FC vs UD Vessuwan


11-1
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup
Nakhon Pathom United vs Mahajak Samutprakan


7-0
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup
Khonkaen FC vs Kanthararom United


2-1
Wed 5, Oct-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Inegolspor vs Sanliurfaspor

1-0

1-2
Wed 5, Oct-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Erokspor vs Afjet Afyonspor

2-0

5-1
Wed 5, Oct-19:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Nazillispor

1-0

1-1
Wed 5, Oct-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
24 Erzincanspor vs Arnavutkoy Belediyespor

0-0

1-1
Wed 5, Oct-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Batman Petrolspor

2-0

2-0
Wed 5, Oct-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Corum Belediyespor

0-1

0-2
Wed 5, Oct-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bayburt Ozel Idare vs Somaspor

0-1

0-3
Wed 5, Oct-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankaraspor FK vs Bursaspor

0-0

1-1
Wed 5, Oct-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Duzcespor vs Isparta Davrazspor

1-0

1-0
Wed 5, Oct-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Usakspor vs Serik Belediyespor

0-1

0-1
Wed 5, Oct-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirklarelispor vs Iskenderun FK

0-1

0-2
Wed 5, Oct-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Fethiyespor vs Ankara Demirspor

0-0

0-2
Wed 5, Oct-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Balikesirspor vs Kirsehir Belediyespor

0-0

1-0
Wed 5, Oct-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
1928 Bucaspor FK vs Sariyer

1-1

3-1
Wed 5, Oct-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Adiyamanspor vs Etimesgut Belediye Spor

0-0

0-0
Wed 5, Oct-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Pazarspor vs Kocaelispor

0-1

1-3
Wed 5, Oct-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Belediye Vanspor vs Diyarbekirspor

0-0

1-1
Wed 5, Oct-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Hekimoglu Trabzon vs Kastamonuspor

1-0

1-1
Wed 5, Oct-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Zonguldak vs Karacabey Birlikspor

0-0

0-0
Wed 5, Oct-15:30 - Turkmenistan Yokary Liga
FC Ahal vs Kopetdag Asgabat

2-1

4-2
Wed 5, Oct-20:45 - UEFA Champions League
Red Bull Salzburg vs Dinamo Zagreb

0-0

1-0
Wed 5, Oct-20:45 - UEFA Champions League
RB Leipzig vs Celtic

1-0

3-1
Wed 5, Oct-23:00 - UEFA Champions League
Juventus vs Maccabi Haifa

1-0

3-1
Wed 5, Oct-23:00 - UEFA Champions League
Sevilla vs Borussia Dortmund

0-3

1-4
Wed 5, Oct-23:00 - UEFA Champions League
Manchester City vs FC Copenhague

3-0

5-0
Wed 5, Oct-23:00 - UEFA Champions League
Real Madrid vs FC Shakhtar Donetsk

2-1

2-1
Wed 5, Oct-23:00 - UEFA Champions League
Chelsea FC vs AC Milan

1-0

3-0
Wed 5, Oct-23:00 - UEFA Champions League
SL Benfica vs Paris Saint-Germain

1-1

1-1
Wed 5, Oct-19:00 - UEFA European Women's U17 Championship
Romania Women's(U17) vs Lithuania Women's(U17)

1-0

2-0
Wed 5, Oct-17:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Wales Women's(U19) vs Hungary Women's(U19)

0-2

0-3
Wed 5, Oct-17:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Norway Women's(U19) vs Malta Women's(U19)

6-0

10-0
Wed 5, Oct-17:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Italy Women's(U19) vs Serbia Women's(U19)

1-0

2-2
Wed 5, Oct-19:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Slovakia Women's(U19) vs Denmark Women's(U19)

0-3

1-6
Wed 5, Oct-19:59 - UEFA European Women's U19 Championship
Portugal Women's(U19) vs Belgium Women's(U19)

0-0

1-0
Wed 5, Oct-12:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Kazakhstan Women's(U19) vs Czech Republic Women's(U19)

0-3

0-7
Wed 5, Oct-21:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Spain Women's(U19) vs Scotland Women's(U19)

3-0

6-0
Wed 5, Oct-14:00 - UEFA European Women's U19 Championship
England Women's(U19) vs Slovenia Women's(U19)

3-0

5-0
Wed 5, Oct-14:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Romania Women's(U19) vs Armenia Women's(U19)

4-0

8-0
Wed 5, Oct-16:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Switzerland Women's(U19) vs Finland Women's(U19)

0-0

0-2
Wed 5, Oct-16:30 - UEFA European Women's U19 Championship
Bosnia and Herzegovina Women's(U19) vs Moldova Women's(U19)

2-0

3-2
Wed 5, Oct-16:30 - UEFA European Women's U19 Championship
Albania Women's(U19) vs Latvia Women's(U19)

3-0

3-1
Wed 5, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19
Benfica(U19) vs Paris Saint Germain(U19)

0-0

0-1
Wed 5, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19
Chelsea(U19) vs AC Milan(U19)

0-1

1-1
Wed 5, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19
Sevilla(U19) vs Dortmund(U19)

0-0

1-1
Wed 5, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19
Slavia Sofia(U19) vs Panathinaikos(U19)

1-0

2-2
Wed 5, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19
Manchester City(U19) vs FC Kobenhavn(U19)

0-0

1-1
Wed 5, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19
Omonia Nicosia(U19) vs Crvena Zvezda(U19)

0-2

1-2
Wed 5, Oct-19:59 - UEFA Youth League U19
Trencin(U19) vs VMFD Zalgiris(U19)

2-0

4-0
Wed 5, Oct-19:59 - UEFA Youth League U19
Zaglebie Lubin U19 vs Rukh Lviv(U19)

0-0

0-0
Wed 5, Oct-19:59 - UEFA Youth League U19
Domzale(U19) vs Young Boys(U19)

1-0

2-2
Wed 5, Oct-21:00 - UEFA Youth League U19
Racing Union Luxembourg(U19) vs AIK Solna (U19)

0-0

2-3
Wed 5, Oct-22:00 - UEFA Youth League U19
Hibernian(U19) vs Molde(U19)

1-0

2-1
Wed 5, Oct-15:00 - UEFA Youth League U19
Jelgava(U19) vs MTK Budapest FC (U19)

0-0

0-1
Wed 5, Oct-15:00 - UEFA Youth League U19
RB Leipzig(U19) vs Celtic(U19)

0-2

1-2
Wed 5, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19
Slavia Praha(U19) vs Genk(U19)

2-1

2-4
Wed 5, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19
Real Madrid(U19) vs FC Shakhtar Donetsk(U19)

3-1

6-1
Wed 5, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19
Galatasaray(U19) vs Csikszereda Miercurea(U19)

0-0

4-0
Wed 5, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19
FC Pyunik(U19) vs Nantes U19

0-1

0-3
Wed 5, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19
Apolonia Fier(U19) vs FC Astana(U19)

1-0

3-1
Wed 5, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19
Pobeda Prilep(U19) vs Coleraine(U19)

1-0

2-2
Wed 5, Oct-16:30 - UEFA Youth League U19
Red Bull Salzburg(U19) vs Dinamo Zagreb (U19)

0-0

2-0
Wed 5, Oct-18:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Italy(U17) vs Kosovo(U17)

1-0

5-2
Wed 5, Oct-15:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Finland(U17) vs Greece(U17)

2-1

2-1
Wed 5, Oct-17:00 - Uganda Super League
Busoga United vs Blacks Power

1-0

2-0
Wed 5, Oct-23:30 - USA National independent Football League
Michigan Stars vs ASC San Diego

2-0

2-0
Wed 5, Oct-15:30 - Uzbekistan Pro League A
Xorazm Urganch vs Turon Yaypan

1-1

2-1
Wed 5, Oct-01:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira vs Estudiantes Merida FC

1-0

1-0
Wed 5, Oct-03:15 - Venezuela Primera Division
Hermanos Colmenares vs Caracas FC

0-0

0-0
Wed 5, Oct-12:30 - Vietnam Women's Tournament
TNG Women's vs TP Ho Chi Minh Woman's

1-2

1-2
Wed 5, Oct-15:00 - Vietnam Women's Tournament
Phong Phu Ha Nam Women's vs Hanoi B Women's

1-0

2-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus