AD:

Football Results for Sat 16, Jul 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 16, Jul 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 16, Jul-17:00 - Argentina Reserves League
River Plate(R) vs Velez Sarsfield(R)

0-1

0-2
Sat 16, Jul-17:00 - Argentina Reserves League
Colon Reserve vs Gimnasia LP Reserve

0-1

0-2
Sat 16, Jul-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Acassuso vs Canuelas FC

0-0

1-1
Sat 16, Jul-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Defensores Unidos vs CA Fenix Pilar

0-0

0-1
Sat 16, Jul-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
UAI Urquiza vs Deportivo Armenio

1-1

1-2
Sat 16, Jul-19:05 - Argentina Prim B Metropolitana
CA Colegiales vs Club Comunicaciones(AR)

1-0

2-0
Sat 16, Jul-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Italiano vs Club Lujan

0-0

0-0
Sat 16, Jul-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Liniers vs Excursionistas BsAs

0-2

0-2
Sat 16, Jul-18:00 - Argentina Prim C Metropolitana
El Porvenir vs Puerto Nuevo

1-0

1-0
Sat 16, Jul-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Yupanqui vs Defensores de Cambaceres

1-1

2-3
Sat 16, Jul-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Deportivo Paraguayo vs Deportivo Muniz

1-0

1-2
Sat 16, Jul-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Centro Espanol vs Sportivo Barracas

0-0

0-2
Sat 16, Jul-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Central Ballester vs CA Lugano

0-0

1-0
Sat 16, Jul-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Mercedes vs CDyS Juventud Unida

0-0

0-1
Sat 16, Jul-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Estudiantes de San Luis vs CA Juventud Unida San Luis

0-1

0-1
Sat 16, Jul-21:30 - Argentina Torneo Federal A
Villa Mitre vs Sansinena

2-0

3-0
Sat 16, Jul-21:30 - Argentina Torneo Federal A
CA Douglas Haig vs Union Sunchales

1-1

3-1
Sat 16, Jul-21:30 - Argentina Torneo Federal A
CSyD Juventud Unida Gualeguaychu vs Juventud Antoniana

2-0

2-2
Sat 16, Jul-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Desamparados vs Sportivo Penarol

0-0

0-0
Sat 16, Jul-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Defensores Belgrano Villa Ramallo vs Defensores Pronunciamiento

0-0

1-0
Sat 16, Jul-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Independiente Chivilcoy vs Circulo Deportivo

1-0

1-0
Sat 16, Jul-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Sol de Mayo vs Argentino Monte Maiz

0-0

1-1
Sat 16, Jul-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Deportivo Camioneros vs Ferro Carril Oeste (GP)

0-0

0-0
Sat 16, Jul-03:30 - Argentina Torneo Federal A
Gimnasia C. Uruguay vs Crucero del Norte

1-0

1-0
Sat 16, Jul-04:00 - Argentina Torneo Federal A
Racing de Cordoba vs Sportivo Las Parejas

1-1

2-1
Sat 16, Jul-04:50 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Belgrano vs Atletico Parana

1-0

4-1
Sat 16, Jul-22:05 - Argentina Torneo Federal A
Sarmiento Resistencia vs Gimnasia y Tiro

1-0

2-0
Sat 16, Jul-22:30 - Argentine Primera Division
Independiente vs Rosario Central

0-0

0-0
Sat 16, Jul-19:59 - Argentine Primera Division
Barracas Central vs Argentinos Juniors

1-1

1-3
Sat 16, Jul-02:00 - Argentine Primera Division
Sarmiento Junin vs Defensa Y Justicia

1-0

2-0
Sat 16, Jul-04:30 - Argentine Primera Division
Arsenal de Sarandi vs CA Platense

0-0

1-1
Sat 16, Jul-04:30 - Argentine Primera Division
Aldosivi vs Atletico Tucuman

0-1

0-1
Sat 16, Jul-22:30 - Argentine Primera Division
Gimnasia La Plata vs Colon

0-0

0-0
Sat 16, Jul-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
San Martin San Juan vs Agropecuario Argentino

1-0

3-0
Sat 16, Jul-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia y Esgrima de Mendoza vs Club Atletico Mitre

0-0

3-0
Sat 16, Jul-21:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Atlanta vs Tristan Suarez

0-0

1-0
Sat 16, Jul-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Temperley vs Deportivo Madryn

0-1

1-1
Sat 16, Jul-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Flandria vs Estudiantes Rio Cuarto

0-1

0-1
Sat 16, Jul-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional
All Boys vs Ferro Carril Oeste

2-1

3-1
Sat 16, Jul-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Mount Gravatt vs The Lakes

0-1

0-1
Sat 16, Jul-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
University of Queensland vs Pine Hills

0-1

0-1
Sat 16, Jul-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Toowong vs Centenary Stormers

0-1

0-2
Sat 16, Jul-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Bayside United FC vs Western Spirit

1-2

6-3
Sat 16, Jul-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Newmarket SFC vs St George Willawong FC

4-2

7-3
Sat 16, Jul-11:45 - Australia Capital Gatorade Premier League
Monaro Panthers vs Canberra Olympic

1-1

2-1
Sat 16, Jul-08:15 - Australia Capital Gatorade Premier League
West Canberra Wanderers vs Gungahlin United

2-1

2-2
Sat 16, Jul-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Belconnen United vs Cooma Tigers

0-0

2-2
Sat 16, Jul-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
O'Connor Knights vs Canberra Croatia

0-1

0-4
Sat 16, Jul-09:30 - Australia Capital Territory U23
Monaro Panthers(U23) vs Canberra Olympic(U23)

6-0

8-0
Sat 16, Jul-10:30 - Australia Capital Territory U23
West Canberra Wanderers(U23) vs Gungahlin United (U23)

1-3

1-6
Sat 16, Jul-06:30 - Australia Capital Territory U23
Belconnen United(U23) vs Cooma Tigers(U23)

1-0

2-1
Sat 16, Jul-06:45 - Australia Capital Territory U23
O'Connor Knights(U23) vs Canberra Croatia(U23)

2-1

2-1
Sat 16, Jul-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Weston Workers Bears FC vs Broadmeadow Magic

1-0

1-0
Sat 16, Jul-10:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Cooks Hill United vs Newcastle Olympic

0-3

1-4
Sat 16, Jul-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Northbridge Bulls vs Rockdale City Suns

1-0

2-1
Sat 16, Jul-09:30 - Australia New South Wales Premier League
Sutherland Sharks vs Blacktown City

0-0

0-1
Sat 16, Jul-13:00 - Australia New South Wales Super League
Northern Tigers vs Central Coast Mariners Academy

0-1

1-2
Sat 16, Jul-13:00 - Australia New South Wales Super League
Hills Brumbies vs St George Saints

1-1

3-1
Sat 16, Jul-13:00 - Australia New South Wales Super League
Western Sydney Wanderers AM vs Hakoah Sydney City East

1-2

5-2
Sat 16, Jul-13:00 - Australia New South Wales Super League
Southern Districts Raiders vs Bonnyrigg White Eagles

1-1

1-3
Sat 16, Jul-13:30 - Australia New South Wales Super League
Spirit FC vs St George City

0-0

1-1
Sat 16, Jul-11:00 - Australia New South Wales Super League
Blacktown Spartans vs Mounties Wanderers

0-0

1-1
Sat 16, Jul-07:00 - Australia New South Wales U20
Northbridge Bulls(U20) vs Rockdale Ilinden(U20)

0-0

0-1
Sat 16, Jul-11:00 - Australia New South Wales U20
Manly United(U20) vs Mt Druitt Town Rangers(U20)

0-0

0-0
Sat 16, Jul-07:30 - Australia New South Wales U20
Sutherland Sharks(U20) vs Blacktown City(U20)

0-1

0-5
Sat 16, Jul-12:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Moreton Bay United vs Gold Coast Knights

0-0

0-2
Sat 16, Jul-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Logan Lightning vs Queensland Lions FC

0-2

0-4
Sat 16, Jul-10:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Roar FC Am vs Brisbane City

0-1

0-5
Sat 16, Jul-09:00 - Australia Queensland State League U23
Logan Lightning(U23) vs Queensland Lions(U23)

0-2

2-3
Sat 16, Jul-10:15 - Australia Queensland State League U23
Moreton Bay United(U23) vs Gold Coast Knights(U23)

3-1

5-1
Sat 16, Jul-10:45 - Australia Queensland State League U23
Eastern Suburbs(U23) vs Gold Coast United(U23)

1-0

5-0
Sat 16, Jul-12:30 - Australia Queensland State Leagues 1
Rochedale Rovers vs Mitchelton

0-0

1-2
Sat 16, Jul-13:00 - Australia Queensland State Leagues 1
Magpies Crusaders vs Caboolture Sports

1-2

4-2
Sat 16, Jul-13:00 - Australia Queensland State Leagues 2
Coomera Colts vs Brisbane Wolves

1-5

2-7
Sat 16, Jul-13:30 - Australia Queensland State Leagues 2
Souths United vs Holland Park Hawks FC

2-0

2-1
Sat 16, Jul-11:00 - Australia Queensland State Leagues 2
Surfers Paradise vs Albany Creek

1-0

1-1
Sat 16, Jul-11:00 - Australia Queensland State Women's Premier League
Logan Lightning Women's vs Peninsula Power Women's

0-0

0-5
Sat 16, Jul-08:00 - Australia Tasmania Premier League
South Hobart vs Riverside Olympic

1-1

1-1
Sat 16, Jul-08:15 - Australia Tasmania Premier League
Glenorchy Knights vs Kingborough Lions

1-2

1-4
Sat 16, Jul-08:30 - Australia Tasmania Premier League
Clarence Zebras vs Devonport City Striker

1-0

2-3
Sat 16, Jul-10:30 - Australia Tasmania Premier League
Launceston City vs Hobart Olympia Warriors

1-1

2-1
Sat 16, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1
Northcote City vs Goulburn Valley Suns

1-0

4-0
Sat 16, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1
North Geelong Warriors vs Werribee City FC

0-0

1-0
Sat 16, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1
Moreland City vs Brunswick City

1-0

1-1
Sat 16, Jul-11:30 - Australia Victorian Premier League
Port Melbourne Sharks vs Dandenong City SC

1-0

1-1
Sat 16, Jul-12:45 - Australia Victorian Premier League
South Melbourne vs Oakleigh Cannons

0-0

1-0
Sat 16, Jul-13:00 - Australia Victorian Premier League
Dandenong Thunder vs Bentleigh Greens

2-0

2-2
Sat 16, Jul-09:00 - Australia Victorian Premier League
Altona Magic vs Avondale FC

0-1

0-1
Sat 16, Jul-09:00 - Australia Victorian Premier League
Eastern Lions SC vs Melbourne Knights

0-1

0-2
Sat 16, Jul-13:30 - Australia Victorian Premier League U21
Port Melbourne Sharks SC U21 vs Dandenong City SC U21

1-2

5-2
Sat 16, Jul-09:00 - Australia Victorian Premier League U21
Green Gully Cavaliers U21 vs St Albans Saints(U21)

1-0

3-1
Sat 16, Jul-06:30 - Australia Victorian Premier League U21
Eastern Lions(U21) vs Melbourne Knights U21

1-1

3-1
Sat 16, Jul-07:00 - Australia Victorian Premier League U21
Altona Magic U21 vs Avondale FC(U21)

0-0

2-1
Sat 16, Jul-11:00 - Australia Victorian Premier League U21
Dandenong Thunder U21 vs Bentleigh Greens(U21)

1-2

3-3
Sat 16, Jul-07:15 - Australia Victorian Premier League U21
South Melbourne U21 vs Oakleigh Cannons(U21)

3-1

3-1
Sat 16, Jul-09:00 - Australia Victorian Women's Premier League
Heidelberg Utd Women's vs Alamein Women's

0-1

3-2
Sat 16, Jul-09:30 - Australia Victorian Women's Premier League
Bayside United Women's vs South Melbourne Women's

1-1

2-4
Sat 16, Jul-19:59 - Austria Cup
SC Schwaz vs LASK Linz

1-3

1-9
Sat 16, Jul-19:59 - Austria Cup
Team Wiener Linien Elektra vs Rheindorf Altach

1-2

1-3
Sat 16, Jul-19:59 - Austria Cup
SV Stripfing vs FCM Traiskirchen

0-0

0-1
Sat 16, Jul-12:30 - Austria Cup
SC Rothis vs Sturm Graz

0-4

0-6
Sat 16, Jul-20:30 - Austria Cup
SV Leobendorf vs St.Polten

0-0

1-2
Sat 16, Jul-21:00 - Austria Cup
VfB Hohenems vs FC Blau Weiss Linz

0-4

1-10
Sat 16, Jul-21:30 - Austria Cup
Siegendorf vs First Vienna FC

0-1

1-1
Sat 16, Jul-19:00 - Austria Cup
Stadlau vs SV Ried

0-3

0-4
Sat 16, Jul-19:00 - Austria Cup
SC Mannsdorf vs SC Austria Lustenau

1-0

2-3
Sat 16, Jul-19:15 - Austria Cup
FC Wels vs Austria Wien

0-3

0-7
Sat 16, Jul-19:30 - Austria Cup
SC Bregenz vs SV Seekirchen

2-0

3-0
Sat 16, Jul-19:30 - Austria Cup
ASKO Kottmannsdorf vs Grazer AK

1-1

1-3
Sat 16, Jul-19:30 - Austria Cup
SV Frauental vs SV Allerheiligen

0-3

0-5
Sat 16, Jul-19:59 - Belarus Pershaya Liga
Osipovichy vs Slonim

0-1

0-2
Sat 16, Jul-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Maxline Rogachev vs FK Ostrovets

1-0

2-2
Sat 16, Jul-18:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Lida vs FC Baranovichi

3-2

5-2
Sat 16, Jul-17:00 - Belarus Premier League
FC Vitebsk vs Neman Grodno

1-2

2-2
Sat 16, Jul-21:00 - Belarus Premier League
Dnepr Mogilev vs Slavia Mozyr

0-2

1-3
Sat 16, Jul-19:00 - Belarus Premier League
FC Torpedo Zhodino vs FK Isloch Minsk

0-1

0-1
Sat 16, Jul-17:00 - Belarus Reserves League
FC Gomel Reserve vs FC Minsk Reserve

1-0

3-0
Sat 16, Jul-15:00 - Belarus Reserves League
BATE Borisov Reserves vs Arsenal Dzyarzhynsk Reserves

3-0

4-0
Sat 16, Jul-17:00 - Belarus Women's Premier League
Bobruichanka Bobruisk Women's vs Dinamo Brest Women's

1-0

2-0
Sat 16, Jul-19:00 - Belarus Women's Premier League
ABFF Women's(U19) vs Vitebsk Women's

0-2

2-4
Sat 16, Jul-23:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Royal Pari vs Nacional Potosi

1-1

2-2
Sat 16, Jul-02:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Jorge Wilstermann vs Club Guabira

0-0

2-2
Sat 16, Jul-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Tomayapo vs Real Santa Cruz

1-2

1-2
Sat 16, Jul-23:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo vs Leotar

1-1

1-1
Sat 16, Jul-19:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Igman Konjic vs NK Siroki Brijeg

0-0

0-1
Sat 16, Jul-22:00 - BRA Campeonato Catarinense Division 2
Atletico Tubarao SC vs Nacao SC

0-1

0-4
Sat 16, Jul-23:00 - Brasileiro Serie B
Clube de Regatas Brasil vs Brusque SC

0-0

1-1
Sat 16, Jul-18:00 - Brasileiro Serie B
Ituano (SP) vs Londrina (PR)

0-0

0-0
Sat 16, Jul-23:30 - Brasileiro Serie B
Gremio (RS) vs Tombense

3-0

3-0
Sat 16, Jul-23:30 - Brasileiro Serie B
Sampaio Correa (MA) vs Vasco da Gama(RJ)

1-0

3-1
Sat 16, Jul-02:00 - Brasileiro Serie B
Criciuma SC vs Ponte Preta

0-1

1-1
Sat 16, Jul-04:30 - Brasileiro Serie B
Vila Nova (GO) vs Centro Sportivo Alagoano

0-1

1-2
Sat 16, Jul-23:00 - Brazil Brasileiro Feminino A2
Alianca GO Women's vs America Mineiro Women's

1-1

1-2
Sat 16, Jul-23:00 - Brazil Brasileiro Feminino A2
Cefama Women's vs Real Ariquemes/RO Women's

0-1

0-4
Sat 16, Jul-22:00 - Brazil Brasileiro Feminino A2
Fluminense (RJ) Women's vs Botafogo RJ Women's

0-1

0-2
Sat 16, Jul-22:00 - Brazil Brasileiro Feminino A2
Fortaleza Women's vs Ceara Women's

2-1

2-2
Sat 16, Jul-02:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Boa Esporte Clube vs Tupynambas/MG


1-0
Sat 16, Jul-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Aracatuba SP Youth vs Inter Bebedouro SP Youth

1-0

3-1
Sat 16, Jul-03:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
XV Jau SP(U23) vs Rio Branco (SP)(U23)


2-0
Sat 16, Jul-03:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Catanduva SP(U23) vs Itarare SP(U23)


1-1
Sat 16, Jul-21:45 - Brazil Carioca A
Americano (RJ) vs Goncalense/RJ

0-0

0-0
Sat 16, Jul-21:45 - Brazil Carioca A
Olaria RJ vs Sampaio Correa (RJ)

0-0

0-1
Sat 16, Jul-21:45 - Brazil Carioca A
America-RJ vs Artsul RJ

1-1

2-1
Sat 16, Jul-21:45 - Brazil Carioca A
Angra Dos Reis RJ vs Friburguense (RJ)

0-1

1-2
Sat 16, Jul-22:30 - Brazil Copa Paulista
EC Sao Bernardo vs Agua Santa

2-1

3-1
Sat 16, Jul-23:00 - Brazil Copa Paulista
Comercial SP vs Marilia (SP)

0-1

0-2
Sat 16, Jul-03:00 - Brazil Copa Paulista
XV de Piracicaba vs Rio Claro

1-1

2-2
Sat 16, Jul-22:00 - Brazil Copa Paulista
Primavera SP vs Sao Bento

0-0

0-0
Sat 16, Jul-22:00 - Brazil Copa Paulista
Desportivo Brasil SP vs Lemense SP

2-0

2-0
Sat 16, Jul-17:00 - Brazil National Football Tournament U20
Fortaleza Youth vs Sao Paulo Youth

0-1

0-1
Sat 16, Jul-17:00 - Brazil National Football Tournament U20
Santos Youth vs Fluminense RJ Youth

1-0

3-0
Sat 16, Jul-17:00 - Brazil National Football Tournament U20
Ceara Youth vs Bahia Youth

0-1

2-2
Sat 16, Jul-20:45 - Brazil National Football Tournament U20
Atletico Mineiro Youth (MG) vs CR Flamengo (RJ) Youth

0-0

0-0
Sat 16, Jul-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Chapecoense Youth vs Atletico GO Youth

0-1

1-2
Sat 16, Jul-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
RB Bragantino Youth vs Corinthians Youth

1-0

1-0
Sat 16, Jul-21:00 - Bulgaria B PFG
Litex Lovech vs FC Dunav Ruse

0-2

1-3
Sat 16, Jul-19:30 - Bulgaria B PFG
Spartak Pleven vs FC Maritsa Plovdiv

3-0

4-0
Sat 16, Jul-19:30 - Bulgaria B PFG
Minyor Pernik vs Ludogorets Razgrad II

3-0

5-1
Sat 16, Jul-19:30 - Bulgaria B PFG
Sportist Svoge vs FK Levski Krumovgrad

0-0

0-2
Sat 16, Jul-19:30 - Bulgaria B PFG
Vitosha Bistritsa vs Botev Plovdiv II

1-0

1-0
Sat 16, Jul-19:30 - Bulgaria B PFG
Strumska Slava vs FC Sozopol

0-0

2-0
Sat 16, Jul-22:00 - Bulgaria Premier
Levski Sofia vs Spartak Varna

1-0

5-0
Sat 16, Jul-19:30 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Sofia vs CSKA Sofia

1-0

1-1
Sat 16, Jul-12:45 - Cambodia League
Kirivong Sok Sen Chey F.C. vs Nagaworld FC

0-0

1-2
Sat 16, Jul-12:45 - Cambodia League
Angkor Tiger FC vs Boeung Ket FC

0-0

0-0
Sat 16, Jul-15:30 - Cambodia League
PKR Svay Rieng vs Tiffy Army FC

0-0

1-1
Sat 16, Jul-15:30 - Cambodia League
Visakha FC vs Phnom Penh Crown FC

1-0

3-1
Sat 16, Jul-23:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Paranaense vs Internacional (RS)

0-0

0-0
Sat 16, Jul-03:30 - Canadian Premier League
York United vs Pacific FC

1-1

2-4
Sat 16, Jul-02:00 - Chile Primera B
Deportes Temuco vs Deportes Iquique

3-1

3-2
Sat 16, Jul-04:30 - Chile Primera B
San Luis Quillota vs CSyD Barnechea

0-0

1-0
Sat 16, Jul-19:00 - Chile Primera B
Magallanes vs Deportes Santa Cruz

0-0

0-0
Sat 16, Jul-23:45 - Chile Primera Division
Audax Italiano vs Colo Colo

0-0

1-2
Sat 16, Jul-21:15 - Chile Primera Division
Palestino vs Coquimbo Unido

1-1

5-1
Sat 16, Jul-23:30 - Chile Segunda Division
Deportes Valdivia vs Lautaro de Buin

0-0

3-0
Sat 16, Jul-01:00 - Chile Segunda Division
Ciudad de Santiago vs Deportes Ovalle

3-0

3-1
Sat 16, Jul-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Inner Mongolia Caoshangfei F.C. vs Hainan Star

0-1

0-1
Sat 16, Jul-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Jiangxi Dark Horse vs Qinao FC

0-0

1-2
Sat 16, Jul-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Haimen Codion vs ShangYu Pterosaur FC

1-1

2-2
Sat 16, Jul-15:30 - Chinese Football League Divison 2
Zibo zi cheng vs Quanzhou Yaxin

0-1

1-1
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Inter de Minas (U20) vs America Teofilo Otoni MG(U20)

1-1

3-1
Sat 16, Jul-19:30 - Club Friendly
Lokomotiva Skopje vs FK Vardar

0-1

0-3
Sat 16, Jul-19:30 - Club Friendly
Desportivo de Tondela vs CD Santa Clara


1-1
Sat 16, Jul-16:15 - Club Friendly
FC Den Bosch vs AFC Amsterdam

3-0

4-0
Sat 16, Jul-19:30 - Club Friendly
NK Rogaska vs Nyiregyhaza Spartacus FC

0-0

0-0
Sat 16, Jul-16:30 - Club Friendly
Dortmund(Am) vs RKC Waalwijk

1-0

1-1
Sat 16, Jul-16:30 - Club Friendly
Koninklijke HFC vs AZ Alkmaar 2

0-2

0-3
Sat 16, Jul-11:30 - Club Friendly
CS Muresul Deva vs Ripensia Timisoara

0-3

0-5
Sat 16, Jul-19:59 - Club Friendly
CS Sedan Ardennes vs USL Dunkerque

2-1

2-1
Sat 16, Jul-19:59 - Club Friendly
AJ Auxerre vs Stade de Reims

0-2

0-2
Sat 16, Jul-19:59 - Club Friendly
Marseille vs Norwich City

0-1

0-3
Sat 16, Jul-19:59 - Club Friendly
Trabzonspor vs 1.FC Slovacko

1-2

2-2
Sat 16, Jul-11:40 - Club Friendly
NK Dubrava Tim Kabel vs NK Krka

1-1

1-3
Sat 16, Jul-19:59 - Club Friendly
US Orleans vs Bordeaux

2-0

2-1
Sat 16, Jul-19:59 - Club Friendly
Paris FC vs UNFP

1-0

1-2
Sat 16, Jul-19:59 - Club Friendly
Hrvatski Dragovoljac vs NK Jarun

2-1

3-4
Sat 16, Jul-19:59 - Club Friendly
Soroksar vs III.Keruleti TUE

1-0

1-1
Sat 16, Jul-19:59 - Club Friendly
Mladost Zdralovi vs Dugo Selo

0-0

5-1
Sat 16, Jul-19:59 - Club Friendly
Bijelo Brdo vs Szentlorinc SE

1-0

3-2
Sat 16, Jul-19:59 - Club Friendly
Rudes Zagreb vs NK Orijent Rijeka

1-0

2-0
Sat 16, Jul-19:59 - Club Friendly
Septemvri Simitli vs Belasica Strumica

3-1

3-1
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
VfB Stuttgart vs Brentford

0-1

2-1
Sat 16, Jul-22:30 - Club Friendly
Inter Milan vs AS Monaco

1-2

2-2
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
Salernitana vs Hoffenheim

2-2

2-2
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
SC Freiburg vs Rayo Vallecano

2-0

3-0
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
Carl Zeiss Jena vs FSV Zwickau

1-0

2-2
Sat 16, Jul-22:30 - Club Friendly
Yeclano Deportivo vs FC Cartagena

0-2

2-3
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
Hamburger SV II vs FC Hansa Luneburg

6-0

11-0
Sat 16, Jul-12:00 - Club Friendly
Maritimo vs CD Nacional

1-0

1-0
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
Burton Albion FC vs Birmingham

0-1

1-2
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
Gazisehir Gaziantep vs Keciorengucu

0-1

2-1
Sat 16, Jul-12:00 - Club Friendly
Estrela Amadora vs Clube Desportivo Trofense


1-0
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
Loughgall FC vs Glenavon FC

1-1

1-2
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
Limavady United vs Carrick Rangers


0-2
Sat 16, Jul-12:00 - Club Friendly
FC Otelul Galati vs Unirea Slobozia

0-0

0-3
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
Worksop Town vs Garforth Town AFC

1-0

2-0
Sat 16, Jul-12:00 - Club Friendly
Zemun vs FK Prva Iskra

3-1

6-1
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
Paksi SE vs SK Sigma Olomouc

0-2

3-2
Sat 16, Jul-12:00 - Club Friendly
Kazincbarcikai vs Tiszaujvaros

1-0

3-0
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
FC 08 Homburg vs SV Morlautern


3-1
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
Monchengladbach B vs FC St. Pauli II

1-1

5-2
Sat 16, Jul-12:00 - Club Friendly
Frydek-Mistek vs Hlucin

0-1

0-2
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
SV Grodig vs Real Betis

0-0

0-0
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
Harland & Wolff Welders vs Linfield FC

0-6

1-8
Sat 16, Jul-12:00 - Club Friendly
SK Motorlet Praha vs Viktoria Zizkov

0-2

0-6
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
South Shields vs Barrow

0-2

1-2
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
Merthyr Town vs Cardiff Metropolitan University FC

1-1

1-2
Sat 16, Jul-12:00 - Club Friendly
Sokol Ostroda vs Gedania Gdansk

2-3

2-3
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
Penybont FC vs Bristol Manor Farm

2-0

10-0
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
SSV Jeddeloh vs VfB Oldenburg

0-0

0-1
Sat 16, Jul-12:00 - Club Friendly
Prostejov vs Slovan Rosice

0-1

1-2
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
SC Spelle Venhaus vs Preuben Munster

0-0

0-3
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
FV Dudenhofen vs VfR Wormatia Worms

0-3

0-4
Sat 16, Jul-12:00 - Club Friendly
Altona City vs FC Strathmore

0-0

1-0
Sat 16, Jul-17:00 - Club Friendly
MFK Karvina II vs Banik Ostrava B

1-0

2-2
Sat 16, Jul-12:00 - Club Friendly
Palm Beach vs Runaway Bay SC

1-0

2-1
Sat 16, Jul-12:00 - Club Friendly
TJ Start Brno vs Blansko

0-0

2-1
Sat 16, Jul-17:15 - Club Friendly
Mallorca vs KS Wieczysta Krakow

1-0

3-0
Sat 16, Jul-17:15 - Club Friendly
Slovan Liberec vs Ujpest FC

0-0

0-0
Sat 16, Jul-12:00 - Club Friendly
Chrobry Glogow B vs Miedz Legnica II

0-3

0-4
Sat 16, Jul-17:15 - Club Friendly
1. FC Union Berlin vs Udinese

1-2

3-3
Sat 16, Jul-17:15 - Club Friendly
Debreceni VSC vs Kazincbarcikai

0-0

1-0
Sat 16, Jul-12:15 - Club Friendly
Admira Praha vs Mlada Boleslav B

1-1

3-3
Sat 16, Jul-17:30 - Club Friendly
Barry Town United vs Dorking Wanderers

0-1

0-2
Sat 16, Jul-12:15 - Club Friendly
Chlumec nad Cidlinou vs MFK Chrudim

0-0

0-1
Sat 16, Jul-17:30 - Club Friendly
FC Schalke 04 II vs SpVg Schonnebeck

0-0

2-0
Sat 16, Jul-17:30 - Club Friendly
AFC Wimbledon vs Ipswich

0-1

0-3
Sat 16, Jul-17:30 - Club Friendly
Evesham United vs Bath City

0-0

1-1
Sat 16, Jul-17:30 - Club Friendly
TSG Balingen vs SSV Ulm 1846

2-0

2-2
Sat 16, Jul-17:30 - Club Friendly
FSV Fernwald vs Sportfreunde Siegen

2-0

3-0
Sat 16, Jul-12:30 - Club Friendly
HNK Cibalia vs Zrinski Jurjevac

0-0

3-0
Sat 16, Jul-12:30 - Club Friendly
Hull City vs Brighton & Hove Albion(U21)

0-0

2-1
Sat 16, Jul-12:30 - Club Friendly
FC Fastav Zlin vs Lisen

0-0

0-0
Sat 16, Jul-23:00 - Club Friendly
Leganes vs Getafe

1-0

2-0
Sat 16, Jul-12:30 - Club Friendly
Unicov vs MFK Vyskov


1-2
Sat 16, Jul-12:30 - Club Friendly
Stade Nyonnais vs FC Sochaux-Montbeliard

0-1

1-4
Sat 16, Jul-12:30 - Club Friendly
SVG Reichenau vs Innsbrucker AC

0-1

3-2
Sat 16, Jul-12:30 - Club Friendly
FC Pisek vs Sparta Praha B

1-2

1-3
Sat 16, Jul-12:30 - Club Friendly
FC Bohemians 1905 B vs Benesov

0-1

0-1
Sat 16, Jul-12:30 - Club Friendly
ND Beltinci vs Nagykanizsai ULE

2-0

4-0
Sat 16, Jul-23:15 - Club Friendly
Fulham vs OGC Nice

1-0

2-0
Sat 16, Jul-20:30 - Club Friendly
Hull City vs Malaga

0-0

3-1
Sat 16, Jul-20:30 - Club Friendly
Barnsley vs Nottingham Forest

0-0

0-0
Sat 16, Jul-20:30 - Club Friendly
Espanyol vs Montpellier HSC

1-0

2-0
Sat 16, Jul-20:30 - Club Friendly
Sirens vs Gudja United

0-0

2-0
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
Westerlo vs Beerschot Wilrijk

2-2

2-3
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Westerlo vs AZ Alkmaar

0-0

0-1
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
ETO FC Gyor vs Rapid Wien B

2-0

3-1
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Torquay United vs Newport County

0-0

0-0
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
FC Admira Wacker Modling vs Rapid Wien

0-1

1-2
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Oxford United vs Coventry

0-1

0-2
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
FC Penafiel vs CD Santa Clara

0-0

0-0
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Mansfield Town vs Rotherham United

0-0

1-1
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
KSZO Ostrowiec vs Bron Radom

1-0

1-1
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Reading vs West Ham United

0-0

1-1
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
Kolding IF vs Young Boys

0-0

1-2
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Crewe Alexandra vs West Bromwich(WBA)

0-0

1-1
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
Hradec Kralove vs Vysocina Jihlava

1-0

1-0
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Cambridge United vs Notts County

2-0

2-3
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Simer Sampion Celje

0-0

1-0
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
KRC Genk vs AEK Athens

0-2

0-2
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
Tatabanya vs Dorogi FC

0-1

0-1
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Blackpool vs Glasgow Rangers

0-0

1-2
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
Rodez AF vs RC Lens

0-1

0-1
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Coleraine F.C. vs Ballyclare Comrades

2-0

4-0
Sat 16, Jul-21:00 - Club Friendly
1. FC Koln vs AC Milan

0-2

1-2
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
Vizela vs FC Famalicao

1-1

2-1
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Dundee United vs Sunderland

0-0

0-2
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
Polonia Bytom vs Rozwoj Katowice

0-0

0-0
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Partick Thistle vs Motherwell FC

0-0

0-1
Sat 16, Jul-21:00 - Club Friendly
Real Sociedad vs Toulouse

0-0

0-1
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
Unirea Dej vs CSC Dumbravita

0-1

1-2
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Plymouth Argyle vs Bristol City

0-0

0-1
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
Pelikan Lowicz vs Wisla II Plock

1-1

3-1
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Cheltenham Town vs Cardiff City

1-0

1-2
Sat 16, Jul-21:00 - Club Friendly
Sporting Charleroi vs Strasbourg

0-0

1-2
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
MFK Karvina vs Sigma Olomouc B

0-0

2-1
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Hartlepool United FC vs Lincoln City

1-1

1-1
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
FC Ajka vs MTE Mosonmagyarovar

1-0

1-0
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
AFC Telford United vs Walsall

0-1

0-2
Sat 16, Jul-21:00 - Club Friendly
SBV Excelsior vs FC Dordrecht 90

2-0

3-2
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
Farense vs Academica Coimbra

0-1

2-1
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Yeovil Town vs Exeter City

1-1

1-1
Sat 16, Jul-21:00 - Club Friendly
PSV Eindhoven vs Villarreal

1-0

1-2
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
Versailles 78 vs Red Star FC

1-0

2-1
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Accrington Stanley vs Preston North End

0-1

0-1
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
Middelfart vs Holstebro BK

3-0

6-1
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Scarborough Athletic vs Stockton Town

1-2

1-3
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
FC Rokycany vs SK Kladno


2-4
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Jeunesse Esch vs US Mondorf-les-Bains

2-1

2-3
Sat 16, Jul-21:00 - Club Friendly
SK Sigma Olomouc vs Galatasaray

0-0

0-2
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
Slovan Velvary vs Sokol Hostoun

2-0

2-0
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Zulte Waregem vs Valenciennes FC

0-1

1-1
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
KP Starogard Gdanski vs GKS Przodkowo

1-1

3-1
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Chester FC vs Morecambe

0-1

1-1
Sat 16, Jul-21:00 - Club Friendly
Burgos CF vs Alaves

1-1

1-1
Sat 16, Jul-13:00 - Club Friendly
Gwarek Tarnowskie Gory vs MKS Kluczbork

2-0

3-0
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Clermont Foot vs RC Lens

0-2

1-3
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
MVV Maastricht vs Club Brugge(U21)

0-0

1-0
Sat 16, Jul-21:00 - Club Friendly
Al Kahrabaa vs Al Karkh

1-0

1-2
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Carlisle vs Bolton Wanderers

2-0

3-1
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Farnborough FC vs Woking

0-1

1-1
Sat 16, Jul-21:00 - Club Friendly
Viktoria Koln vs Asteras Tripolis

1-1

1-2
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
York City vs Bradford City AFC

0-2

1-4
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Helmond Sport vs Go Ahead Eagles

0-1

1-1
Sat 16, Jul-21:00 - Club Friendly
CD Lugo vs SD Ponferradina

0-1

0-2
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Kortrijk vs FC Utrecht

1-0

2-1
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
KV Mechelen vs VfL Wolfsburg

1-4

3-4
Sat 16, Jul-21:00 - Club Friendly
US Concarneau vs Guingamp

0-0

1-0
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Alfreton Town vs Grimsby Town

0-2

0-4
Sat 16, Jul-13:30 - Club Friendly
Rio Ave vs Pacos Ferreira

0-0

0-0
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Southport FC vs Tranmere Rovers

0-2

1-4
Sat 16, Jul-21:00 - Club Friendly
Farense vs Anadia

2-1

3-2
Sat 16, Jul-13:30 - Club Friendly
GD Estoril Praia vs CD Mafra


1-0
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Kettering Town vs Southend United

1-1

2-2
Sat 16, Jul-13:30 - Club Friendly
S.C. Braga B vs G.D. Chaves

1-2

1-2
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Folkestone Invicta vs Eastbourne Borough

0-0

0-0
Sat 16, Jul-21:00 - Club Friendly
Patro Eisden vs RWD Molenbeek

0-0

0-2
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Dorchester Town vs Wimborne Town

1-2

2-3
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Bromley vs Dartford

0-0

0-0
Sat 16, Jul-21:00 - Club Friendly
Lierse Kempenzonen vs FC Eindhoven

3-1

3-1
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Farsley Celtic vs Tonbridge Angels

0-0

0-3
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Maidenhead United vs Brentford(U21)

1-0

1-0
Sat 16, Jul-21:00 - Club Friendly
Minas Boca/MG (U20) vs Boston City MG(U20)

0-0

1-2
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Sutton United vs Charlton Athletic

0-0

0-0
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Eastleigh vs Swindon

1-0

1-0
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Salisbury City vs Havant & Waterlooville FC

1-1

1-1
Sat 16, Jul-00:00 - Club Friendly
SL Benfica vs OGC Nice

3-0

3-0
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Leighton Town vs Hayes &Yeading

1-0

2-0
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Spartans vs Brechin City

0-0

0-1
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Kings Lynn vs Milton Keynes Dons

1-0

1-1
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Brackley Town vs Solihull Moors

1-1

1-1
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Putnok Vse vs Kecskemeti TE

0-1

0-4
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Ashton United vs Hanley Town

1-0

2-2
Sat 16, Jul-14:00 - Club Friendly
Crystal Palace vs Ipswich

3-0

4-2
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Matlock Town vs Chesterfield

0-1

0-2
Sat 16, Jul-14:00 - Club Friendly
Watford vs Wycombe Wanderers

1-0

4-1
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Maidstone United vs Enfield Town

4-1

6-1
Sat 16, Jul-14:00 - Club Friendly
Hertha BSC Berlin vs Halifax Town


1-1
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Ware vs Royston Town

0-1

0-2
Sat 16, Jul-14:00 - Club Friendly
Hertha BSC Berlin Am vs SV Tasmania Berlin

0-1

3-1
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
FC Annecy vs Dijon

0-1

1-1
Sat 16, Jul-14:00 - Club Friendly
Bronshoj vs Hvidovre IF

1-2

2-4
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Nantwich Town vs Wrexham

1-2

2-5
Sat 16, Jul-21:30 - Club Friendly
Le Mans vs LB Chateauroux

2-0

4-1
Sat 16, Jul-14:00 - Club Friendly
Slough Town vs Aldershot Town

0-1

0-3
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Dergview FC vs Dungannon Swifts

1-1

1-2
Sat 16, Jul-14:00 - Club Friendly
Carshalton Athletic FC vs Metropolitan Police

3-1

3-2
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Spennymoor Town vs Gateshead

0-2

0-4
Sat 16, Jul-21:30 - Club Friendly
GD Estoril Praia vs Brighton & Hove Albion

1-2

1-4
Sat 16, Jul-14:00 - Club Friendly
Sleza Wroclaw vs Polonia Nysa

1-2

2-2
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Needham Market vs Braintree Town

0-3

2-4
Sat 16, Jul-21:30 - Club Friendly
Calahorra vs Eibar

0-2

0-2
Sat 16, Jul-14:00 - Club Friendly
Helsingor vs AB Gladsaxe

0-0

2-0
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Spalding United vs St Ives Town

0-0

0-0
Sat 16, Jul-14:00 - Club Friendly
Leverstock Green vs AFC Dunstable

1-1

2-2
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Annagh United vs Glentoran FC

0-1

1-3
Sat 16, Jul-21:30 - Club Friendly
Atletico Tordesillas vs Valladolid

0-0

0-2
Sat 16, Jul-14:00 - Club Friendly
VfV 06 Hildesheim vs Germania Halberstadt

1-1

2-2
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Billingham Town vs Shildon AFC

0-0

1-2
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Alvechurch vs Birmingham(U21)

2-0

4-2
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
Isle of Man vs Altrincham

0-2

1-5
Sat 16, Jul-18:00 - Club Friendly
URSL Vise vs Excelsior Virton

1-1

1-3
Sat 16, Jul-01:00 - Club Friendly
Club America Women's vs Bayer Leverkusen Women's

0-0

1-0
Sat 16, Jul-18:30 - Club Friendly
Spezia vs VfL Bochum

0-0

1-2
Sat 16, Jul-15:00 - Club Friendly
Werder Bremen vs FC Twente Enschede


3-3
Sat 16, Jul-18:30 - Club Friendly
SO Cholet vs AC Ajaccio

1-2

1-3
Sat 16, Jul-15:00 - Club Friendly
Tottenham Hotspur vs Sevilla

0-0

1-1
Sat 16, Jul-18:30 - Club Friendly
FK Radnicki Sremska Mitrovica vs Zeleznicar Pancevo

0-0

0-1
Sat 16, Jul-15:00 - Club Friendly
FC Porto vs Vitoria Guimaraes

1-1

2-1
Sat 16, Jul-18:35 - Club Friendly
Doncaster Rovers vs Huddersfield Town

0-0

1-0
Sat 16, Jul-15:00 - Club Friendly
HB Koge vs Naestved

0-1

1-2
Sat 16, Jul-15:00 - Club Friendly
VfL Osnabruck vs FC Groningen

0-0

1-2
Sat 16, Jul-15:00 - Club Friendly
Harrogate Town vs Huddersfield Town

1-0

1-0
Sat 16, Jul-15:00 - Club Friendly
Wingate & Finchley vs Coggeshall Town

0-1

1-1
Sat 16, Jul-03:10 - Club Friendly
Colorado Rapids B vs San Jose Earthquakes B

1-1

2-1
Sat 16, Jul-15:00 - Club Friendly
Wealdstone FC vs Charlton Athletic(U21)

0-0

0-1
Sat 16, Jul-15:00 - Club Friendly
Salford City F.C. vs Hertha BSC Berlin


0-1
Sat 16, Jul-15:00 - Club Friendly
Eintracht Stadtallendorf vs SC Waldgirmes

1-0

1-0
Sat 16, Jul-15:00 - Club Friendly
Hillerod Fodbold vs FC Roskilde


1-0
Sat 16, Jul-15:00 - Club Friendly
VSG Altglienicke vs Eintracht Mahlsdorf

2-0

4-0
Sat 16, Jul-09:00 - Club Friendly
Box Hill United SC vs Geelong Sc

0-1

2-1
Sat 16, Jul-15:00 - Club Friendly
Tus Dassendorf vs Teutonia Ottensen

0-1

0-1
Sat 16, Jul-15:00 - Club Friendly
SV Lichtenberg 47 vs Berliner FC Dynamo

0-0

1-0
Sat 16, Jul-15:30 - Club Friendly
Celtic vs Blackburn Rovers

2-1

2-2
Sat 16, Jul-15:30 - Club Friendly
Scunthorpe United vs Sheffield United

3-0

3-2
Sat 16, Jul-10:00 - Club Friendly
Broadbeach United vs Southport Warriors

0-0

2-1
Sat 16, Jul-10:00 - Club Friendly
Kingscliff FC vs Musgrave Yellow

1-2

3-3
Sat 16, Jul-19:00 - Club Friendly
Hellas Verona vs USD Virtus Verona

0-0

1-0
Sat 16, Jul-19:00 - Club Friendly
Sampdoria vs Parma Calcio 1913

0-1

1-1
Sat 16, Jul-19:00 - Club Friendly
FC Metz vs ESTAC Troyes

1-0

4-0
Sat 16, Jul-05:00 - Club Friendly
North Texas vs Houston Dynamo B

1-2

3-3
Sat 16, Jul-19:00 - Club Friendly
Derby County vs Hertha BSC Berlin

1-0

1-0
Sat 16, Jul-19:00 - Club Friendly
Caen vs Nantes

0-1

0-2
Sat 16, Jul-05:45 - Club Friendly
South Hobart B vs Glenorchy Knights B

0-3

1-3
Sat 16, Jul-19:00 - Club Friendly
Kayserispor vs Ankaragucu

1-1

2-2
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Stoke City vs Fleetwood Town

1-0

1-1
Sat 16, Jul-19:00 - Club Friendly
SC Cambuur vs SC Telstar

2-0

2-1
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Cambridge United vs Notts County


2-0
Sat 16, Jul-19:00 - Club Friendly
Pardubice vs Dukla Praha

0-0

0-0
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Gillingham vs Portsmouth

0-1

1-2
Sat 16, Jul-19:00 - Club Friendly
US Sassuolo Calcio vs FK Jablonec

1-1

3-1
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Hearts vs Crawley Town

2-0

2-2
Sat 16, Jul-19:00 - Club Friendly
Chernomorets Burgas vs PFC Nesebar

2-0

2-1
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Feyenoord Rotterdam vs St. Gilloise

0-2

0-4
Sat 16, Jul-19:00 - Club Friendly
FK MAS Taborsko vs Prestice

0-1

2-2
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
N.E.C. Nijmegen vs Bocholt FC

3-0

4-0
Sat 16, Jul-19:00 - Club Friendly
SK Sokol Zapy vs Usti nad Labem

0-0

1-2
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Oldham Athletic AFC vs Wigan Athletic

1-0

1-3
Sat 16, Jul-19:00 - Club Friendly
Synot Slovacko Women's vs Gyori Dozsa Woman's

1-2

2-2
Sat 16, Jul-06:00 - Club Friendly
Adelaide City FC Women's vs West Torrens Birkalla Women's

0-0

2-0
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Standard Liege vs Monchengladbach

0-1

1-1
Sat 16, Jul-19:00 - Club Friendly
Astoria Walldorf vs VfR Mannheim

2-2

2-2
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Northampton Town vs Luton Town

1-0

1-2
Sat 16, Jul-19:00 - Club Friendly
Dorogi FC vs Velke Ludince


2-0
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Swansea City vs Bristol Rovers

2-1

3-2
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
TSV Alemannia Aachen vs RW Essen

0-1

1-3
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Rot Weiss Ahlen vs TUS BW Lohne

2-2

3-4
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Saarbrucken vs Koln Am.


4-2
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Dynamo Dresden vs Teplice

1-0

1-0
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Werder Bremen (Am) vs Fortuna Dusseldorf II

1-3

4-3
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Hednesford Town vs Kidderminster

0-2

1-5
Sat 16, Jul-22:00 - Club Friendly
AS Roma vs Portimonense

1-0

2-0
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
SC Freiburg II vs TSG 1899 Hoffenheim II

0-1

1-1
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Oud Heverlee Leuven vs Leicester City

2-0

3-3
Sat 16, Jul-22:00 - Club Friendly
Anderlecht vs Lyonnais

1-0

3-0
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
SpVgg Bayreuth vs Energie Cottbus

1-1

1-1
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Almere City FC vs KMSK Deinze

0-0

1-3
Sat 16, Jul-22:00 - Club Friendly
SL Benfica B vs CD Mafra


0-1
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
St Albans City vs Stevenage FC

0-1

0-2
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Swindon Supermarine vs Forest Green Rovers

1-1

1-2
Sat 16, Jul-22:00 - Club Friendly
Santarritense/MG(U20) vs Ipatinga MG(U20)

0-0

0-0
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Beaconsfield Town F.C. vs Kingstonian

0-0

0-1
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
SC Verl vs Sonderjyske

1-1

1-3
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
KSV Hessen Kassel vs Wuppertaler SV

3-0

5-1
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Hallescher FC vs Queens Park Rangers

1-1

1-1
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Bahlinger SC vs 1. FSV Mainz 05 II

0-2

0-2
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
SC Wiedenbruck vs FC Gutersloh

0-0

3-0
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Salford City F.C. vs Halifax Town

3-0

3-0
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
RB Leipzig vs Southampton

0-0

3-1
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
FSV Luckenwalde vs Hansa Rostock Am.

0-1

0-4
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Freie Turnerschaft Braunschweig vs SSV Vorsfelde

1-0

1-0
Sat 16, Jul-22:15 - Club Friendly
Birkirkara FC vs Pieta Hotspurs

1-2

1-2
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
FSV Union Furstenwalde vs SV Babelsberg 03

0-1

1-4
Sat 16, Jul-19:30 - Club Friendly
Le Havre vs Amiens SC

0-3

1-4
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
TSV Steinbach Haiger vs RW Oberhausen

0-0

1-1
Sat 16, Jul-19:30 - Club Friendly
SC Freiburg vs Stade Rennes FC

0-0

1-0
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Kaan Marienborn vs TuS Erndtebruck

1-0

5-0
Sat 16, Jul-19:30 - Club Friendly
Bastia vs Nimes

0-0

1-0
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Eddersheim vs FSV Frankfurt

0-2

0-3
Sat 16, Jul-19:30 - Club Friendly
Stade Brestois vs FC Lorient

0-0

1-0
Sat 16, Jul-16:00 - Club Friendly
Duren vs Blau Weiss Friesdorf

0-0

2-0
Sat 16, Jul-19:30 - Club Friendly
FK Ohrid 2004 vs Pelister Bitola

0-0

1-0
Sat 16, Jul-03:00 - Colombia Copa Premier
Fortaleza CEIF vs Cucuta

1-2

2-2
Sat 16, Jul-05:00 - Colombia Copa Premier
Real Cartagena vs Leones

0-0

0-1
Sat 16, Jul-01:00 - Conmebol-Sudamericano Women
Argentina Women's vs Uruguay Women's

1-0

5-0
Sat 16, Jul-04:00 - Conmebol-Sudamericano Women
Peru women's vs Venezuela women's

0-1

0-2
Sat 16, Jul-23:00 - Croatia - 1. Division
HNK Sibenik vs NK Rijeka

0-0

0-1
Sat 16, Jul-21:00 - Croatia - 1. Division
NK Osijek vs HNK Gorica

0-0

2-1
Sat 16, Jul-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Cumbaya F.C. vs Gualaceo SC

0-2

1-2
Sat 16, Jul-23:00 - Egypt Premier League
Pyramids FC vs Al Ahly SC

1-0

2-0
Sat 16, Jul-20:30 - Egypt Premier League
Ghazl El Mahallah vs Zamalek

0-0

0-2
Sat 16, Jul-20:30 - Egypt Premier League
Future FC vs El Ismaily

0-0

1-2
Sat 16, Jul-16:00 - Estonia Esi Liiga
Viimsi JK vs Ida-Virumaa FC Alliance

3-0

6-1
Sat 16, Jul-16:00 - Estonia Esi Liiga
Parnu JK vs FC Elva

0-0

0-1
Sat 16, Jul-16:00 - Estonia Esi Liiga B
Tabasalu JK Charma vs Tartu Kalev

6-0

9-1
Sat 16, Jul-18:00 - Estonia Meistri Liiga
Nomme Kalju vs Trans Narva

0-1

1-1
Sat 16, Jul-20:30 - Estonia Meistri Liiga
FC Kuressaare vs Tallinna JK Legion

0-0

1-0
Sat 16, Jul-17:00 - Estonia Women's Meistri Liiga
Tammeka Tartu Women's vs Tabasalu Women's

2-4

2-4
Sat 16, Jul-16:00 - Estonia Women's Meistri Liiga
FC Flora Tallinn Women's vs Parnu JK Women's

5-0

11-1
Sat 16, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
GrIFK vs Ilves Tampere II

0-0

2-0
Sat 16, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
KaaPo Kaarina vs Honka Akatemia

0-3

1-7
Sat 16, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
HJS Akatemia vs Klubi 04

2-0

4-0
Sat 16, Jul-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
FC Ilves-Kissat vs SalPa Salo

1-0

1-1
Sat 16, Jul-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
VJS Vantaa vs EPS Espoo

0-1

2-1
Sat 16, Jul-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
JS Hercules vs GBK Kokkola

1-0

2-0
Sat 16, Jul-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
RoPS Rovaniemi vs KajHa Kajaani

4-2

6-3
Sat 16, Jul-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
VIFK Vaasa vs Komeetat

3-0

4-0
Sat 16, Jul-18:00 - Finland Veikkausliga
HJK Helsinki vs VPS Vaasa

1-1

3-1
Sat 16, Jul-19:30 - Finland Veikkausliga
IFK Mariehamn vs HIFK

1-1

1-1
Sat 16, Jul-18:00 - Finland Ykkonen
PK-35 Vantaa vs Jaro

0-3

0-4
Sat 16, Jul-18:00 - Finland Ykkonen
KPV Kokkola vs Pargas IF

2-0

2-1
Sat 16, Jul-18:00 - Finland Ykkonen
Ekenas IF vs JaPS

0-1

0-3
Sat 16, Jul-22:30 - German Bundesliga 2
1. FC Magdeburg vs Fortuna Dusseldorf

0-1

1-2
Sat 16, Jul-15:00 - German Bundesliga 2
St. Pauli vs FC Nurnberg

3-0

3-2
Sat 16, Jul-15:00 - German Bundesliga 2
Greuther Furth vs Holstein Kiel

0-1

2-2
Sat 16, Jul-15:00 - German Bundesliga 2
SSV Jahn Regensburg vs SV Darmstadt 98

1-0

2-0
Sat 16, Jul-15:00 - German Bundesliga 2
SV Sandhausen vs Arminia Bielefeld

1-0

2-1
Sat 16, Jul-19:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Aubstadt vs Nurnberg B

1-1

1-3
Sat 16, Jul-19:00 - Germany - Regionalliga Bayern
VfB Eichstatt vs Bayern Munich B

0-1

0-4
Sat 16, Jul-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Wacker Burghausen vs SpVgg Ansbach

2-2

2-2
Sat 16, Jul-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SV Heimstetten vs Turkgucu Ataspor Munchen

1-1

1-2
Sat 16, Jul-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Augsburg B vs DJK Vilzing

1-2

2-3
Sat 16, Jul-17:00 - Germany OberLiga
ASV Neumarkt vs ATSV Erlangen

2-2

2-2
Sat 16, Jul-17:00 - Germany OberLiga
SV Donaustauf vs Grossbardorf

2-1

5-2
Sat 16, Jul-18:00 - Germany OberLiga
SSV Jahn Regensburg II vs DJK Don Bosco Bamberg

1-0

2-0
Sat 16, Jul-18:00 - Germany OberLiga
Wurzburger FV vs Amberg

1-0

1-0
Sat 16, Jul-18:00 - Germany OberLiga
ASV Cham vs DJK Ammerthal

0-2

2-4
Sat 16, Jul-19:00 - Germany OberLiga
SC Eltersdorf vs Feucht

2-1

4-2
Sat 16, Jul-18:00 - Iceland Division 1
Vestri vs UMF Afturelding

1-0

1-4
Sat 16, Jul-19:59 - Iceland Division 2
IR Reykjavik vs KF Fjallabyggdar

2-1

3-3
Sat 16, Jul-18:00 - Iceland Division 2
Throttur Reykjavik vs Hottur Huginn

2-1

3-3
Sat 16, Jul-18:00 - Iceland Division 2
Reynir Sandgerdi vs Volsungur Husavik

1-0

1-1
Sat 16, Jul-18:00 - Iceland Division 2
Magni Grenivik vs UMF Njardvik

0-1

1-2
Sat 16, Jul-18:00 - Iceland Division 2
Fjardabyggd Leiknir vs Haukar

1-3

1-5
Sat 16, Jul-18:00 - Iceland Division 3
KFS Vestmannaeyjar vs Kari Akranes

0-0

2-1
Sat 16, Jul-22:00 - Iceland Premier Division
Hafnarfjordur FH vs Vikingur Reykjavik

0-0

0-3
Sat 16, Jul-22:30 - Ireland Division 1
Longford Town vs Athlone

0-1

1-3
Sat 16, Jul-21:30 - Israel Super Cup
Maccabi Haifa vs Hapoel Beer Sheva

1-0

1-1
Sat 16, Jul-11:00 - Japan Football League
Nara Club vs MIO Biwako Shiga

1-0

2-0
Sat 16, Jul-10:00 - Japan Football League
Honda Lock SC vs Veertien Mie

0-0

0-1
Sat 16, Jul-10:30 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs Kochi United

1-2

1-3
Sat 16, Jul-06:00 - Japan Football League
Reinmeer Aomori F.C. vs Suzuka Point Getters

0-2

0-2
Sat 16, Jul-13:00 - Japanese J-League Division 1
Shimizu S-Pulse vs Urawa Red Diamonds

0-1

1-2
Sat 16, Jul-13:00 - Japanese J-League Division 1
Kashima Antlers vs Vissel Kobe

0-0

1-1
Sat 16, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1
Gamba Osaka vs Cerezo Osaka

1-0

1-2
Sat 16, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1
Kashiwa Reysol vs Consadole Sapporo

1-0

1-0
Sat 16, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1
Sagan Tosu vs Yokohama F Marinos

1-1

2-2
Sat 16, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs Avispa Fukuoka

0-0

0-0
Sat 16, Jul-13:00 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs Mito Hollyhock

1-0

1-1
Sat 16, Jul-13:00 - Japanese League Division 2
Grulla Morioka vs Vegalta Sendai

0-1

1-5
Sat 16, Jul-14:00 - Japanese League Division 2
Oita Trinita vs Thespakusatsu Gunma

1-0

2-1
Sat 16, Jul-14:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs Albirex Niigata

0-1

0-3
Sat 16, Jul-11:30 - Japanese League Division 3
Iwaki FC vs Azul Claro Numazu

0-0

4-0
Sat 16, Jul-13:30 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs AC Nagano Parceiro

0-1

0-1
Sat 16, Jul-21:30 - Jordan Professional Premier League
Al-Wehdat SC vs Al Jazeera Amman

3-0

4-2
Sat 16, Jul-19:00 - Jordan Professional Premier League
Al Salt vs Moghayer Al Sarhan

0-0

3-0
Sat 16, Jul-17:00 - Kazakhstan Cup
Tobol Kostanai vs FK Aktobe

2-1

2-1
Sat 16, Jul-19:00 - Kazakhstan Cup
Taraz vs Maktaaral Jetisay

2-2

4-2
Sat 16, Jul-16:00 - Kazakhstan Cup
Kyzylzhar Petropavlovsk vs Kaisar Kyzylorda

1-1

1-2
Sat 16, Jul-17:00 - Kazakhstan Division 1
FK Bolat Temirtau vs Baykonur

0-1

4-1
Sat 16, Jul-14:00 - Kazakhstan Division 1
Astana B vs Ekibastuz

1-0

3-0
Sat 16, Jul-15:00 - Kazakhstan Division 1
FK Igilik vs Akademiya Ontustik

1-1

1-2
Sat 16, Jul-16:00 - Kazakhstan Division 1
Okzhetpes vs Kairat Academy

2-1

3-2
Sat 16, Jul-16:00 - Kazakhstan Division 1
Kyran Shymkent vs Lashyn Karatau

2-0

3-0
Sat 16, Jul-12:00 - Korea K3 League
Yangju Citizen FC vs Pocheon Citizen FC

1-1

2-3
Sat 16, Jul-14:00 - Korea K3 League
Gimhae City FC vs Siheung Citizen

3-0

3-0
Sat 16, Jul-14:00 - Korea K3 League
Ulsan Citizen vs Gangneung Citizen

1-2

3-3
Sat 16, Jul-12:00 - Korea K4 League
Seoul Nowon United vs Pyeongchang FC

0-0

1-0
Sat 16, Jul-12:00 - Korea K4 League
Chuncheon Citizen vs Yeoju FC

0-0

0-0
Sat 16, Jul-12:00 - Korea K4 League
Gangwon II vs Geoje Citizen

1-0

3-0
Sat 16, Jul-13:00 - Korea K4 League
Jinju Citizen FC vs Yangpyeong

0-1

1-2
Sat 16, Jul-14:00 - Korea K4 League
Pyeongtaek Citizen vs Daejeon Hana Citizen II

1-1

2-3
Sat 16, Jul-13:00 - Korea League 1
Ulsan Hyundai FC vs Suwon Samsung Bluewings

0-0

2-1
Sat 16, Jul-13:00 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Seongnam FC

1-0

3-2
Sat 16, Jul-13:00 - Korea League 1
Gimcheon Sangmu FC vs Incheon United FC

0-0

0-1
Sat 16, Jul-14:00 - Korea League 1
Suwon FC vs Gangwon FC

1-1

2-4
Sat 16, Jul-15:00 - Korea League 1
FC Seoul vs Daegu FC

0-0

2-1
Sat 16, Jul-15:00 - Korea League 1
Pohang Steelers vs Jeju United FC

0-0

1-1
Sat 16, Jul-19:59 - Latvia - 1. Division
Metta/LU Riga vs Rigas Futbola skola

1-1

1-3
Sat 16, Jul-18:00 - Latvia - 1. Division
Valmieras FK vs BFC Daugavpils

1-0

5-1
Sat 16, Jul-19:59 - Latvia - 2. Division
AFA Olaine vs Grobina

0-0

3-1
Sat 16, Jul-17:00 - Latvia - 2. Division
Riga FC II vs Rezekne / BJSS

0-0

5-1
Sat 16, Jul-18:00 - Latvia - 2. Division
Saldus SS/Leevon vs Skanstes SK

0-0

1-2
Sat 16, Jul-19:00 - Latvia - 2. Division
FK Smiltene BJSS vs Dinamo Riga / Staiceles Bebri

1-0

1-0
Sat 16, Jul-19:00 - Lithuania - 1. Division
Hegelmann Litauen vs FK Jonava

3-0

6-0
Sat 16, Jul-17:00 - Malaysia Premier League
Perak vs Terengganu B

0-0

0-0
Sat 16, Jul-12:45 - Malaysia Premier League
Kelantan United vs PDRM FA

0-0

1-1
Sat 16, Jul-16:15 - Malaysia Super League
Kuala Lumpur City vs Petaling Jaya City

0-0

0-0
Sat 16, Jul-17:00 - Malaysia Super League
Selangor FA vs Pulau Penang FA

0-0

2-0
Sat 16, Jul-04:00 - Mexico Primera Division
Puebla vs Club Leon

1-0

1-1
Sat 16, Jul-06:05 - Mexico Primera Division
FC Juarez vs Queretaro FC

1-1

1-1
Sat 16, Jul-21:00 - Mexico Women's Primera Division
Cruz Azul Women's vs Tigres UANL Women's

0-0

0-0
Sat 16, Jul-02:00 - Mexico Women's Primera Division
Queretaro FC Women's vs CF Monterrey Women's

0-0

3-2
Sat 16, Jul-18:00 - Mexico Youth U20
Atlas U20 vs Cruz Azul(U20)

2-0

2-0
Sat 16, Jul-12:30 - Myanmar National League
Hantharwady United vs Yadanarbon FC

0-0

1-1
Sat 16, Jul-06:30 - New Zealand Central Leagues
Wellington United AFC vs Waterside Karori

1-2

4-2
Sat 16, Jul-07:00 - New Zealand Central Leagues
North Wellington vs Western Suburbs

3-0

5-1
Sat 16, Jul-07:00 - New Zealand Central Leagues
Petone FC vs Napier City Rovers

1-1

2-2
Sat 16, Jul-07:45 - New Zealand Central Leagues
Wellington Olympic vs Wellington Phoenix Reserve

0-1

0-3
Sat 16, Jul-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Auckland City vs North Shore United


6-0
Sat 16, Jul-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Western Springs vs Birkenhead United

1-0

1-1
Sat 16, Jul-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Eastern Suburbs AFC vs Bay Olympic

0-0

1-0
Sat 16, Jul-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Manukau United vs Melville United


0-4
Sat 16, Jul-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Auckland United vs Takapuna

1-1

3-3
Sat 16, Jul-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Waiheke United vs Hamilton Wanderers AFC


1-2
Sat 16, Jul-04:30 - New Zealand Southern Leagues
Green Island AFC vs Coastal Spirit

1-0

4-3
Sat 16, Jul-06:00 - New Zealand Southern Leagues
Nomads United AFC vs Mosgiel AFC

3-0

3-0
Sat 16, Jul-06:00 - New Zealand Southern Leagues
Ferrymead Bays vs Dunedin City Royals


1-3
Sat 16, Jul-06:45 - New Zealand Southern Leagues
Selwyn United vs Cashmere Technical


1-3
Sat 16, Jul-19:59 - Norway 2 Division A
Kvik Halden vs Moss

0-0

1-0
Sat 16, Jul-17:00 - Norway 2 Division A
Flekkeroy IL vs Ullern

4-0

5-1
Sat 16, Jul-17:00 - Norway 2 Division A
Staal Jorpeland vs FK Arendal

2-3

2-6
Sat 16, Jul-18:00 - Norway 2 Division A
Notodden FK vs Orn-Horten

1-0

2-0
Sat 16, Jul-17:00 - Norway 3. Divisjon A
Ready vs Nordstrand

0-0

0-1
Sat 16, Jul-18:00 - Norway 3. Divisjon A
Lyn Oslo FC vs Froya

3-1

6-1
Sat 16, Jul-14:00 - Norway 3. Divisjon A
Grorud II vs Sandvikens

2-0

2-2
Sat 16, Jul-18:00 - Norway 3. Divisjon B
Spjelkavik vs Honefoss

0-0

2-0
Sat 16, Jul-18:00 - Norway 3. Divisjon B
IL Hodd II vs Floro

0-2

1-5
Sat 16, Jul-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Elverum vs Volda TI Fotball

3-0

3-0
Sat 16, Jul-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Kongsvinger IL B vs Forde IL

1-2

2-2
Sat 16, Jul-17:00 - Norway 3. Divisjon C
Viking B vs Fana

1-2

3-5
Sat 16, Jul-17:30 - Norway 3. Divisjon C
Akra vs Lysekloster

1-3

1-6
Sat 16, Jul-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Brann B vs Bremnes

0-0

1-0
Sat 16, Jul-16:00 - Norway 3. Divisjon C
Djerv 1919 vs Brodd

0-1

0-2
Sat 16, Jul-19:59 - Norwegian Tippeligaen
HamKam vs Bodo Glimt

0-0

0-2
Sat 16, Jul-18:00 - Norwegian Tippeligaen
Jerv vs Sandefjord

0-0

1-2
Sat 16, Jul-11:00 - OFC Women Nations Cup
Tonga Women's vs Cook Islands Women's

0-0

1-1
Sat 16, Jul-18:00 - Paraguayan Division 2
2 de Mayo vs Guarani de Trinidad

1-0

1-0
Sat 16, Jul-18:00 - Paraguayan Division 2
Pastoreo vs Sportivo Iteno

0-0

1-2
Sat 16, Jul-03:15 - Paraguayan Division 2
Sportivo Trinidense vs CA River Plate Asuncion

1-0

3-1
Sat 16, Jul-03:15 - Paraguayan Primera Division
Tacuary FBC vs Guairena FC

0-0

0-0
Sat 16, Jul-00:30 - Peru Primera Division
Deportivo Municipal vs Cienciano

0-0

0-0
Sat 16, Jul-22:00 - Peru Primera Division
Univ. Cesar Vallejo vs ADT Tarma

1-1

3-2
Sat 16, Jul-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Lech Poznan vs Stal Mielec

0-1

0-2
Sat 16, Jul-22:00 - Poland - Ekstraklasa
Korona Kielce vs Legia Warszawa

0-0

1-1
Sat 16, Jul-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok vs Piast Gliwice

1-0

2-0
Sat 16, Jul-17:00 - Poland - I liga
Chojniczanka Chojnice vs GKS Tychy

2-1

2-2
Sat 16, Jul-22:00 - Poland - I liga
LKS Lodz vs GKS Katowice

0-2

0-2
Sat 16, Jul-19:30 - Poland - I liga
Wisla Krakow vs Sandecja Nowy Sacz

0-0

0-0
Sat 16, Jul-19:59 - Poland - II liga
Wisla Pulawy vs GKS Jastrzebie

0-0

0-1
Sat 16, Jul-19:59 - Poland - II liga
Radunia Stezyca vs Slask Wroclaw B

1-2

3-3
Sat 16, Jul-15:00 - Poland - II liga
Zaglebie Lubin B vs Pogon Siedlce

0-0

1-0
Sat 16, Jul-19:00 - Poland - II liga
Hutnik Krakow vs Lech Poznan B

1-0

3-2
Sat 16, Jul-19:00 - Poland - II liga
Siarka Tarnobrzeg vs Znicz Pruszkow

2-0

4-0
Sat 16, Jul-22:30 - Romania - Divizia A
CFR Cluj vs FC Rapid 1923

1-0

1-0
Sat 16, Jul-19:30 - Romania - Divizia A
FC Arges vs UTA Arad

1-0

2-0
Sat 16, Jul-18:00 - Russia Div 2 Group 2
FK Murom vs Tekstilshchik Ivanovo

0-1

1-2
Sat 16, Jul-14:00 - Russia Div 2 Group 2
Zvezda Sint Petersburg vs Baltika-BFU Kaliningrad

0-0

1-1
Sat 16, Jul-19:00 - Russia Div 2 Group 2
Dinamo Moscow B vs Torpedo Vladimir

1-1

2-1
Sat 16, Jul-19:30 - Russia Div 2 Group 2
Khimik Dzerzhinsk vs Spartak Kostroma

0-1

0-1
Sat 16, Jul-17:00 - Russia Div 2 Group 3
Sokol Saratov vs FK Khimki Reserve

0-0

1-3
Sat 16, Jul-17:00 - Russia Div 2 Group 3
Rodina Moskva II vs FK Sakhalinets

0-2

0-2
Sat 16, Jul-12:00 - Russia Div 2 Group 3
SKA-Khabarovsk-2 vs FK Znamya Noginsk

0-2

1-2
Sat 16, Jul-18:00 - Russia Div 2 Group 3
Saturn vs FK Kaluga

0-2

0-4
Sat 16, Jul-18:00 - Russia Div 2 Group 3
Metallurg Lipetsk vs FK Zvezda Ryazan

0-1

2-1
Sat 16, Jul-18:00 - Russia Div 2 Group 3
Zenit Penza vs FK Kosmos Dolgoprudny

0-1

0-3
Sat 16, Jul-14:00 - Russia Div 2 Group 3
Dinamo Vladivostok vs FC Kolomna

1-0

2-1
Sat 16, Jul-19:00 - Russia Div 2 Group 3
Dinamo Briansk vs Arsenal Tula II

2-0

4-0
Sat 16, Jul-19:00 - Russia Div 2 Group 3
Avangard Kursk vs FK Spartak Tambov

1-0

2-0
Sat 16, Jul-19:00 - Russia Div 2 Group 3
Salyut-Energia Belgorod vs Balashikha

1-0

1-0
Sat 16, Jul-19:00 - Russia First Division
Volga Ulyanovsk vs Yenisey Krasnoyarsk

0-0

1-1
Sat 16, Jul-19:00 - Russia First Division
Neftekhimik Nizhnekamsk vs KamAZ

0-1

0-1
Sat 16, Jul-21:00 - Russia Premier League
Akhmat Grozny vs Spartak Moscow

1-0

1-1
Sat 16, Jul-18:30 - Russia Premier League
Gazovik Orenburg vs Krylya Sovetov Samara

1-0

2-4
Sat 16, Jul-16:00 - Russia Premier League
CSKA Moscow vs FC Ural Yekaterinburg

1-0

2-0
Sat 16, Jul-14:00 - Russia Women's Cup
Khimki UOR Women's vs Zenit St.Petersburg Women's

0-5

0-9
Sat 16, Jul-14:00 - Russia Women's Cup
SShOR Vakhitovo Women's vs Zvezda 2005 Perm Women's

0-3

0-10
Sat 16, Jul-15:00 - Russia Women's Cup
Ural UrFA Women's vs Lokomotiv Moscow Women's

0-8

1-11
Sat 16, Jul-19:00 - Russia Women's Cup
FK Krasnodar Women's vs CSKA Moscow Women's

0-0

1-2
Sat 16, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Forfar Athletic vs Hamilton Academical FC

0-1

0-3
Sat 16, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Ross County vs Dunfermline

0-0

1-0
Sat 16, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Cove Rangers vs Livingston F.C.

1-0

1-2
Sat 16, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Cowdenbeath F.C. vs St. Mirren

0-2

0-2
Sat 16, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Montrose vs Kilmarnock

0-1

0-3
Sat 16, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Peterhead vs Dumbarton

0-1

0-2
Sat 16, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Raith Rovers vs Stirling Albion

1-1

1-1
Sat 16, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Queen of the South FC vs St. Johnstone

1-0

2-2
Sat 16, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Stranraer F.C. vs Dundee

0-1

0-3
Sat 16, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Stenhousemuir vs Fraserburgh

1-0

3-0
Sat 16, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Edinburgh City vs Arbroath

1-1

1-3
Sat 16, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Buckie Thistle FC vs Alloa Athletic

1-2

1-4
Sat 16, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Annan Athletic vs Elgin City

3-0

4-0
Sat 16, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Kelty Hearts vs Albion Rovers FC

0-0

0-2
Sat 16, Jul-18:10 - Scotland League Cup
Clyde F.C. vs Greenock Morton

1-0

2-0
Sat 16, Jul-22:00 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda Beograd vs Kolubara

5-0

5-0
Sat 16, Jul-22:00 - Serbia - 1. Liga
Backa Topola vs FK Javor Ivanjica

0-0

0-0
Sat 16, Jul-22:00 - Serbia - 1. Liga
Mladost GAT Novi Sad vs Vojvodina

0-1

0-4
Sat 16, Jul-22:00 - Serie C - Brazil
Figueirense FC vs Botafogo SP

1-1

2-1
Sat 16, Jul-22:30 - Serie D - Brazil
Crato CE vs Retro/PE

1-2

1-5
Sat 16, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Inter de Limeira vs Caldense(MG)

0-0

0-1
Sat 16, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Sergipe/SE vs Jacuipense BA

2-0

2-0
Sat 16, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Santa Cruz (PE) vs Lagarto

1-1

1-1
Sat 16, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
URT MG vs Ferroviaria SP

0-0

2-0
Sat 16, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Bahia de Feira BA vs Nova Venecia ES

1-0

1-1
Sat 16, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Alagoinhas Atletico BA vs Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA)

0-0

0-3
Sat 16, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Real Noroeste vs Pouso Alegre/MG

0-0

0-0
Sat 16, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
CS Esportivo AL vs Juazeirense BA

0-0

1-0
Sat 16, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
SER Caxias do Sul vs Azuriz FC

1-0

1-0
Sat 16, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
Sao Luiz(RS) vs Juventus SC

1-1

2-2
Sat 16, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
Marcilio Dias SC vs Aimore RS

1-0

2-3
Sat 16, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
Sousa PB vs America FC Natal RN

1-0

1-2
Sat 16, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
Globo vs Icasa(CE)

0-1

1-1
Sat 16, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
Afogados Ingazeira PE vs Sao Paulo Crystal

2-0

7-0
Sat 16, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
Prospera Criciuma vs Cascavel PR

1-0

1-2
Sat 16, Jul-13:30 - Singapore Premier League
Geylang International vs Lion City Sailors

1-1

1-1
Sat 16, Jul-13:30 - Singapore Premier League
Albirex Niigata FC vs Balestier Khalsa FC

3-1

4-1
Sat 16, Jul-19:59 - Slovakia 1. Liga
Spartak Trnava vs Zlate Moravce

1-0

2-0
Sat 16, Jul-19:59 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs MSK Zilina

0-0

0-0
Sat 16, Jul-22:30 - Slovakia 1. Liga
FK Zeleziarne Podbrezova vs Slovan Bratislava

1-0

2-1
Sat 16, Jul-19:00 - Slovakia 2. Liga
MFK Dubnica vs Slavoj Trebisov

0-1

0-1
Sat 16, Jul-19:00 - Slovakia 2. Liga
Povazska Bystrica vs FK Kosice

2-0

3-1
Sat 16, Jul-19:00 - Slovakia 2. Liga
KFC Komarno vs 1. FC Tatran Presov

2-0

3-0
Sat 16, Jul-19:30 - Slovenia 1. Liga
Domzale vs NK Celje

0-0

0-0
Sat 16, Jul-22:15 - Slovenia 1. Liga
NK Maribor vs NK Radomlje

0-2

0-3
Sat 16, Jul-09:00 - South Australia Federation Cup
Modbury Jets vs Adelaide City FC

0-2

0-5
Sat 16, Jul-17:00 - Sweden Superettan
Skovde AIK vs IK Brage

0-1

1-1
Sat 16, Jul-17:00 - Sweden Superettan
Dalkurd FF vs Orebro

0-2

0-2
Sat 16, Jul-19:00 - Sweden Superettan
Ostersunds FK vs Osters IF

1-0

1-1
Sat 16, Jul-19:30 - Swedish Allsvenskan
Djurgardens vs IFK Varnamo

2-0

5-0
Sat 16, Jul-17:00 - Swedish Allsvenskan
IFK Norrkoping vs Malmo FF

0-1

0-2
Sat 16, Jul-19:59 - Swiss Super League
Young Boys vs Zurich

0-0

4-0
Sat 16, Jul-22:30 - Swiss Super League
Winterthur vs Basel

1-0

1-1
Sat 16, Jul-19:59 - Switzerland Challenge League
Bellinzona vs Lausanne Sports

0-0

1-0
Sat 16, Jul-23:00 - UEFA European Women's Chamiponship
Denmark Women's vs Spain Women's

0-0

0-1
Sat 16, Jul-23:00 - UEFA European Women's Chamiponship
Finland Women's vs Germany Women's

0-1

0-3
Sat 16, Jul-23:00 - Uruguay Primera Division
Boston River vs CS Cerrito

0-0

1-0
Sat 16, Jul-18:00 - Uruguay Primera Division
CA Rentistas vs Centro Atletico Fenix

0-0

0-1
Sat 16, Jul-02:00 - Uruguay Primera Division
Plaza Colonia vs CA River Plate

0-0

0-0
Sat 16, Jul-06:00 - USA National Women's Soccer League
San Diego Wave Women's vs Racing Louisville Women's

0-0

0-0
Sat 16, Jul-06:00 - USA United Women's Soccer
Los Angeles Galaxy Women's vs FC Arizona Women's

1-1

4-1
Sat 16, Jul-03:00 - USA USL League Two
Wake FC vs North Carolina(U23)

0-1

2-2
Sat 16, Jul-07:00 - USA USL League Two
Central Valley Fuego II vs San Francisco Glens


4-2
Sat 16, Jul-07:00 - USA USL League Two
Davis Legacy SC vs Marin FC Legends


2-1
Sat 16, Jul-03:00 - USA USL League Two
Kings Hammer FC vs Dayton Dutch Lions

2-0

4-1
Sat 16, Jul-03:00 - USA USL League Two
Oakland County vs Kalamazoo FC

0-2

2-4
Sat 16, Jul-04:00 - USA USL League Two
Western Mass Pioneers vs AC Connecticut

2-0

4-0
Sat 16, Jul-04:20 - USA USL League Two
Minneapolis City SC vs St. Croix SC

0-0

1-0
Sat 16, Jul-05:00 - USA USL League Two
Park City Red Wolves vs Colorado ISA

0-1

0-1
Sat 16, Jul-05:30 - USA USL League Two
OVF Alliance vs Capital FC

2-2

2-3
Sat 16, Jul-06:00 - USA USL League Two
Ventura County Fusion vs Golden State Force

1-0

2-1
Sat 16, Jul-06:00 - USA USL League Two
Southern California Seahorses vs San Francisco City

1-0

2-1
Sat 16, Jul-06:00 - USA USL League Two
PDX FC vs Oly Town FC

1-0

2-0
Sat 16, Jul-20:20 - USA Women's Premier Soccer League
Charlotte Lady Eagles Women's vs AHFC Royals Women's

0-4

1-5
Sat 16, Jul-18:00 - USA Women's Premier Soccer League
FC Surge Women's vs Nashville Rhythm Women's

1-2

3-4
Sat 16, Jul-19:00 - USA Women's Premier Soccer League
Colorado Rapids Women's vs Salvo SC Women's

1-0

1-0
Sat 16, Jul-22:00 - USA Women's Premier Soccer League
San Francisco Nighthawks Women's vs Miss Kick Women's

1-1

1-1
Sat 16, Jul-03:00 - USL Championship
New York Red Bulls B vs Indy Eleven

0-0

1-0
Sat 16, Jul-05:00 - USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC vs Los Angeles Galaxy II

2-1

4-2
Sat 16, Jul-01:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira vs Mineros de Guayana

1-1

1-1
Sat 16, Jul-03:15 - Venezuela Primera Division
Deportivo Tachira vs Metropolitanos FC

1-0

3-0
Sat 16, Jul-23:00 - Venezuela Segunda Division
Deportivo Petare vs Atletico La Cruz

0-0

1-1
Sat 16, Jul-23:00 - Venezuela Segunda Division
Deportivo Nueva Esparta vs Dinamo Puerto La Cruz

0-1

2-1
Sat 16, Jul-23:30 - Venezuela Segunda Division
Yaracuyanos vs Fundacion AIFI

0-0

2-1
Sat 16, Jul-12:30 - Vietnam First Division
Dak Lak vs Binh Phuoc

1-0

2-1
Sat 16, Jul-13:00 - Vietnam First Division
Phu Tho vs Dong Tam Long An

1-0

1-0
Sat 16, Jul-15:00 - Vietnam First Division
Pho Hien vs XSKT Can Tho

0-0

2-1
Sat 16, Jul-16:15 - Vietnam League
TP Ho Chi Minh vs Hoang Anh Gia Lai

0-2

0-2
Sat 16, Jul-15:00 - Vietnam League
Thanh Hoa FC vs Sai Gon FC

1-0

4-0
Sat 16, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Forrestfield United vs Olympic Kingsway SC

0-1

2-2
Sat 16, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Subiaco AFC vs UWA Nedlands

0-0

1-1
Sat 16, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Quinns FC vs Rockingham City

0-2

1-3
Sat 16, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Western Knights vs Dianella White Eagles

2-0

2-3
Sat 16, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Mandurah City vs Murdoch Uni Melville

0-1

0-1
Sat 16, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth S.C(U20) vs Perth Glory FC(U20)


2-5
Sat 16, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Bayswater City(U20) vs Inglewood United(U20)

1-1

1-4
Sat 16, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Sorrento F.C.(U20) vs Balcatta(U20)

0-0

3-0
Sat 16, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Cockburn City (U20) vs Stirling Macedonia (U20)

1-2

1-2
Sat 16, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Gwelup Croatia(U20) vs Floreat Athena(U20)

1-2

2-3
Sat 16, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth RedStar (U20) vs Armadale (U20)

3-2

3-2
Sat 16, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Cockburn City vs Stirling Macedonia

1-0

3-0
Sat 16, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Sorrento Gulls vs Balcatta

1-1

1-1
Sat 16, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Perth S.C vs Perth Glory FC Am

0-1

0-2
Sat 16, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Bayswater City vs Inglewood United

1-0

1-1
Sat 16, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Gwelup Croatia SC vs Floreat Athena

1-1

1-4
Sat 16, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Perth RedStar vs Armadale

3-0

5-1
Sat 16, Jul-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Harare City vs Triangle FC

1-0

1-0
Sat 16, Jul-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Whawha FC vs Highlanders FC

2-1

2-1
Sat 16, Jul-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo City vs Tenax FC

1-0

1-0
Sat 16, Jul-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Ngezi Platinum Stars vs Caps United FC

2-1

2-2
Sat 16, Jul-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Manica Diamonds vs Herentals College

0-1

1-1
Sat 16, Jul-15:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
ZPC Kariba vs Cranborne Bullets

0-0

1-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus