AD:

Football Results for Sat 9, Jul 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 9, Jul 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 9, Jul-16:00 - AFF U19 Youth Championship
Timor Leste(U19) vs Malaysia(U19)

1-2

3-4
Sat 9, Jul-12:00 - AFF U19 Youth Championship
Laos(U19) vs Singapore(U19)

2-0

3-1
Sat 9, Jul-15:00 - AFF Woman's Championship
Viet Nam Women's vs Laos Women's

2-0

5-0
Sat 9, Jul-12:00 - AFF Woman's Championship
Myanmar Women's vs Cambodia Women's

1-0

3-0
Sat 9, Jul-00:00 - African Nations Womens Cup
Morocco Women's vs Senegal women's

0-0

1-0
Sat 9, Jul-00:00 - African Nations Womens Cup
Burkina Faso Women's vs Uganda Women's

2-2

2-2
Sat 9, Jul-17:00 - Argentina Reserves League
Newells Old Boys Reserve vs CA Platense Reserve

0-0

3-0
Sat 9, Jul-17:00 - Argentina Reserves League
Godoy Cruz Reserve vs River Plate(R)

0-1

0-1
Sat 9, Jul-17:00 - Argentina Reserves League
Barracas Central Reserve vs Talleres Cordoba Reserve

0-1

0-4
Sat 9, Jul-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Armenio vs Sportivo Dock Sud

2-0

2-0
Sat 9, Jul-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Comunicaciones(AR) vs Deportivo Merlo

1-1

3-2
Sat 9, Jul-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
CA San Miguel vs UAI Urquiza

0-0

0-0
Sat 9, Jul-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Justo Jose de Urquiza vs Club Atletico Acassuso

0-0

1-0
Sat 9, Jul-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Canuelas FC vs CA Colegiales

0-0

0-1
Sat 9, Jul-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Excursionistas BsAs vs Ferrocarril Midland

1-0

1-0
Sat 9, Jul-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
CA Atlas vs Deportivo Espanol

0-0

0-1
Sat 9, Jul-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Victoriano Arenas vs Sportivo Italiano

1-1

2-1
Sat 9, Jul-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Laferrere vs El Porvenir

0-1

2-1
Sat 9, Jul-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Argentino de Rosario vs Central Ballester

0-0

0-0
Sat 9, Jul-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Lugano vs Yupanqui

0-0

0-1
Sat 9, Jul-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
CDyS Juventud Unida vs Deportivo Paraguayo

2-3

2-3
Sat 9, Jul-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Defensores de Cambaceres vs Centro Espanol

0-1

1-1
Sat 9, Jul-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Argentino Monte Maiz vs Independiente Chivilcoy

0-0

1-2
Sat 9, Jul-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Las Parejas vs Gimnasia C. Uruguay

1-2

1-3
Sat 9, Jul-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Ferro Carril Oeste (GP) vs Sportivo Desamparados

3-1

3-1
Sat 9, Jul-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Crucero del Norte vs CSyD Juventud Unida Gualeguaychu

0-0

0-0
Sat 9, Jul-03:00 - Argentine Primera Division
Rosario Central vs Sarmiento Junin

0-0

1-0
Sat 9, Jul-19:59 - Argentine Primera Division
Patronato Parana vs Arsenal de Sarandi

0-1

0-1
Sat 9, Jul-22:30 - Argentine Primera Division
San Lorenzo vs Boca Juniors

1-1

2-1
Sat 9, Jul-01:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Nueva Chicago vs Belgrano

0-0

0-1
Sat 9, Jul-03:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Ferro Carril Oeste vs Gimnasia y Esgrima de Mendoza

0-0

0-0
Sat 9, Jul-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Almagro vs Villa Dalmine

1-0

1-0
Sat 9, Jul-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs Guillermo Brown

0-0

2-0
Sat 9, Jul-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Tristan Suarez vs Estudiantes de Buenos Aires

1-0

2-0
Sat 9, Jul-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Maipu vs Deportivo Riestra

2-2

2-2
Sat 9, Jul-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Mount Gravatt vs Acacia Ridge

0-0

1-0
Sat 9, Jul-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Pine Hills vs St George Willawong FC

1-0

2-3
Sat 9, Jul-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
The Lakes vs Newmarket SFC

2-3

5-5
Sat 9, Jul-08:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Charlestown Azzurri vs Adamstown Rosebuds FC

0-0

2-1
Sat 9, Jul-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Manly United vs Blacktown City

1-3

1-6
Sat 9, Jul-10:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney Olympic vs Sydney FC Youth

0-1

0-3
Sat 9, Jul-11:30 - Australia New South Wales Premier League
APIA Leichhardt Tigers vs Northbridge Bulls

0-1

0-2
Sat 9, Jul-13:00 - Australia New South Wales Super League
Bonnyrigg White Eagles vs Western Sydney Wanderers AM

0-2

0-4
Sat 9, Jul-13:00 - Australia New South Wales Super League
Northern Tigers vs Spirit FC

0-1

0-2
Sat 9, Jul-13:00 - Australia New South Wales Super League
Hakoah Sydney City East vs Hills Brumbies

1-1

2-1
Sat 9, Jul-13:00 - Australia New South Wales Super League
Southern Districts Raiders vs St George City

0-1

1-2
Sat 9, Jul-13:30 - Australia New South Wales U20
APIA Leichhardt Tigers(U20) vs Northbridge Bulls(U20)

0-0

2-1
Sat 9, Jul-07:00 - Australia New South Wales U20
Manly United(U20) vs Blacktown City(U20)

0-3

1-4
Sat 9, Jul-07:45 - Australia New South Wales U20
Sydney Olympic(U20) vs Sydney FC(U20)


0-2
Sat 9, Jul-10:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Gold Coast Knights vs Sunshine Coast Wanderers FC

2-0

5-1
Sat 9, Jul-11:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Capalaba vs Gold Coast United

0-1

0-3
Sat 9, Jul-12:30 - Australia Queensland State League U23
Gold Coast Knights(U23) vs Sunshine Coast Wanderers(U23)

1-1

3-2
Sat 9, Jul-08:45 - Australia Queensland State League U23
Capalaba(U23) vs Gold Coast United(U23)

0-0

1-3
Sat 9, Jul-12:15 - Australia Queensland State Leagues 1
Rochedale Rovers vs Ipswich Knights FC

2-2

4-3
Sat 9, Jul-12:15 - Australia Queensland State Leagues 1
Mitchelton vs Magpies Crusaders

3-1

5-1
Sat 9, Jul-13:00 - Australia Queensland State Leagues 1
Redlands United FC vs Caboolture Sports

1-0

4-1
Sat 9, Jul-13:30 - Australia Queensland State Leagues 2
Souths United vs Magic United

0-1

0-2
Sat 9, Jul-13:30 - Australia Queensland State Leagues 2
Grange Thistle SC vs Brisbane Wolves

0-0

0-3
Sat 9, Jul-12:00 - Australia Queensland State Leagues 2
Virginia United vs Taringa Rovers

1-1

1-2
Sat 9, Jul-12:15 - Australia Queensland State Women's Premier League
Brisbane Olympic Women's vs Sunshine Coast Wanderers FC Women's

2-0

2-0
Sat 9, Jul-13:00 - Australia Queensland State Women's Premier League
Queensland Lions FC Women's vs Souths United Women's

2-0

5-0
Sat 9, Jul-09:45 - Australia Queensland State Women's Premier League
Virginia United Women's vs SWQ Thunder Women's

1-0

2-0
Sat 9, Jul-10:00 - Australia Queensland State Women's Premier League
Mitchelton Women's vs Brisbane City Women's

0-1

1-3
Sat 9, Jul-08:15 - Australia Tasmania Premier League
Devonport City Striker vs Riverside Olympic

3-0

5-0
Sat 9, Jul-08:30 - Australia Tasmania Premier League
Glenorchy Knights vs Hobart Olympia Warriors

2-1

2-1
Sat 9, Jul-10:30 - Australia Tasmania Premier League
Kingborough Lions vs Launceston City

1-0

1-2
Sat 9, Jul-10:30 - Australia Tasmania Premier League
Clarence Zebras vs South Hobart

0-1

0-2
Sat 9, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1
Langwarrin vs Northcote City

0-1

2-3
Sat 9, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1
Werribee City FC vs Pascoe Vale SC

1-0

1-3
Sat 9, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1
Goulburn Valley Suns vs Moreland City

0-2

0-4
Sat 9, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1
Brunswick City vs FC Bulleen Lions

1-0

1-0
Sat 9, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1
Manningham United Blues vs North Geelong Warriors

0-1

1-1
Sat 9, Jul-12:45 - Australia Victorian Premier League
South Melbourne vs Dandenong Thunder

1-1

2-1
Sat 9, Jul-09:00 - Australia Victorian Premier League
Avondale FC vs Oakleigh Cannons

1-1

1-4
Sat 9, Jul-10:45 - Australia Victorian Premier League
Dandenong City SC vs Altona Magic

0-1

2-1
Sat 9, Jul-11:30 - Australia Victorian Premier League
Port Melbourne Sharks vs Heidelberg United

2-0

4-0
Sat 9, Jul-13:30 - Australia Victorian Premier League U21
Port Melbourne Sharks SC U21 vs Heidelberg United U21

3-1

3-1
Sat 9, Jul-06:15 - Australia Victorian Premier League U21
Avondale FC(U21) vs Oakleigh Cannons(U21)

0-0

0-0
Sat 9, Jul-07:15 - Australia Victorian Premier League U21
South Melbourne U21 vs Dandenong Thunder U21

2-0

2-1
Sat 9, Jul-08:30 - Australia Victorian Premier League U21
Dandenong City SC U21 vs Altona Magic U21

0-2

1-3
Sat 9, Jul-09:00 - Australia Victorian Women's Premier League
Heidelberg Utd Women's vs Bayside United Women's

1-0

2-0
Sat 9, Jul-09:00 - Australia Victorian Women's Premier League
Alamein Women's vs FV Emerging Women's


4-1
Sat 9, Jul-10:00 - Australia Victorian Women's Premier League
South Melbourne Women's vs FC Bulleen Lions Women's

2-0

3-0
Sat 9, Jul-19:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Ostrovets vs Smorgon FC

1-2

2-3
Sat 9, Jul-21:00 - Belarus Pershaya Liga
Volna Pinsk vs Osipovichy

5-0

8-1
Sat 9, Jul-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Slonim vs Naftan Novopolock

0-1

0-2
Sat 9, Jul-18:00 - Belarus Premier League
Energetyk-BGU Minsk vs FC Gomel

0-0

0-0
Sat 9, Jul-19:59 - Belarus Premier League
FC Minsk vs BATE Borisov

2-0

2-2
Sat 9, Jul-17:00 - Belarus Reserves League
Slavia Mozyr Reserve vs FC Belshina Babruisk Reserve

0-0

0-1
Sat 9, Jul-17:00 - Belarus Reserves League
FK Isloch Minsk Reserve vs FC Vitebsk Reserve

0-1

1-2
Sat 9, Jul-17:00 - Belarus Reserves League
Shakhter Soligorsk Reserves vs FC Slutsk Reserve

2-0

3-0
Sat 9, Jul-19:00 - Belarus Women's Premier League
Vitebsk Women's vs Dnepr Mogilev Women's

0-1

0-2
Sat 9, Jul-17:00 - Belarus Women's Premier League
Dinamo Brest Women's vs FC Gomel Women's

1-1

4-1
Sat 9, Jul-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Santa Cruz vs Atletico Palmaflor

0-0

0-0
Sat 9, Jul-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Oriente Petrolero vs Royal Pari

0-0

0-1
Sat 9, Jul-22:00 - BRA Campeonato Catarinense Division 2
Metropolitano SC vs Atletico Catarinense

1-1

1-3
Sat 9, Jul-22:00 - BRA Campeonato Catarinense Division 2
Guarani de Palhoca vs Atletico Tubarao SC

2-0

2-1
Sat 9, Jul-22:00 - BRA Campeonato Catarinense Division 2
Nacao SC vs Caravaggio FC

0-2

1-2
Sat 9, Jul-18:00 - Brasileiro Serie B
Guarani Futebol Clube vs Cruzeiro (MG)

1-0

1-0
Sat 9, Jul-02:00 - Brasileiro Serie B
Vila Nova (GO) vs Bahia

0-0

1-1
Sat 9, Jul-23:00 - Brasileiro Serie B
Sport Club Recife (PE) vs Londrina (PR)

1-0

2-0
Sat 9, Jul-23:30 - Brasileiro Serie B
Criciuma SC vs Vasco da Gama(RJ)

0-1

0-1
Sat 9, Jul-23:30 - Brasileiro Serie B
Tombense vs Chapecoense SC

1-1

2-1
Sat 9, Jul-04:30 - Brasileiro Serie B
Gremio (RS) vs Nautico PE

1-0

2-0
Sat 9, Jul-23:00 - Brazil Brasileiro Feminino A2
America Mineiro Women's vs Minas Brasilia DF women's


1-0
Sat 9, Jul-22:15 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Assisense SP Youth vs Desportivo Brasil Youth

0-1

0-2
Sat 9, Jul-21:45 - Brazil Carioca A
Friburguense (RJ) vs Americano (RJ)

0-0

0-2
Sat 9, Jul-21:45 - Brazil Carioca A
Goncalense/RJ vs Macae RJ

1-1

2-1
Sat 9, Jul-21:45 - Brazil Carioca A
Sampaio Correa (RJ) vs America-RJ

2-1

3-2
Sat 9, Jul-21:45 - Brazil Carioca A
Artsul RJ vs Cabofriense(RJ)

2-2

2-2
Sat 9, Jul-17:00 - Brazil Carioca A
Marica RJ vs Olaria RJ

1-1

1-1
Sat 9, Jul-23:00 - Brazil Copa Paulista
Sao Bento vs XV de Piracicaba

0-1

0-2
Sat 9, Jul-22:00 - Brazil Copa Paulista
Sao Caetano (SP) vs EC Sao Bernardo

0-0

0-0
Sat 9, Jul-22:00 - Brazil Copa Paulista
Lemense SP vs Primavera SP

0-1

1-2
Sat 9, Jul-18:00 - Brazil National Football Tournament U20
CR Flamengo (RJ) Youth vs Cruzeiro Youth

1-1

1-1
Sat 9, Jul-18:00 - Brazil National Football Tournament U20
Vasco da Gama Youth vs Atletico Paranaense Youth

1-2

3-3
Sat 9, Jul-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Internacional (RS) Youth vs Chapecoense Youth

1-0

1-1
Sat 9, Jul-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Gremio Youth vs Corinthians Youth

0-0

0-0
Sat 9, Jul-19:30 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Plovdiv vs Pirin Blagoevgrad

1-1

2-1
Sat 9, Jul-22:00 - Bulgaria Premier
CSKA 1948 Sofia vs Levski Sofia

0-0

1-0
Sat 9, Jul-12:45 - Cambodia League
Boeung Ket FC vs PKR Svay Rieng

0-0

0-1
Sat 9, Jul-12:45 - Cambodia League
Kirivong Sok Sen Chey F.C. vs Visakha FC

0-0

1-2
Sat 9, Jul-15:30 - Cambodia League
Phnom Penh Crown FC vs Angkor Tiger FC

1-1

3-2
Sat 9, Jul-15:30 - Cambodia League
Nagaworld FC vs Tiffy Army FC

1-1

1-1
Sat 9, Jul-23:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A
RB Bragantino vs Avai FC (SC)

0-0

4-0
Sat 9, Jul-03:45 - Canadian Premier League
York United vs Forge FC

0-1

0-2
Sat 9, Jul-02:00 - Chile Primera B
Union San Felipe vs CD Copiapo S.A.

1-1

3-1
Sat 9, Jul-02:00 - Chile Primera B
Deportes Santa Cruz vs CD Santiago Morning

0-0

1-0
Sat 9, Jul-20:30 - Chile Primera B
Magallanes vs San Luis Quillota

1-0

3-0
Sat 9, Jul-20:30 - Chile Primera B
CSyD Barnechea vs Puerto Montt

0-0

2-1
Sat 9, Jul-23:00 - Chile Primera Division
Curico Unido vs Cobresal

0-0

1-0
Sat 9, Jul-04:30 - Chile Primera Division
O Higgins vs Palestino

1-1

1-2
Sat 9, Jul-23:00 - Chile Segunda Division
San Antonio Unido vs San Marcos de Arica

0-0

0-0
Sat 9, Jul-23:00 - Chile Segunda Division
Real San Joaquin vs General VelAsquez

2-0

2-1
Sat 9, Jul-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Shanghai Jiading Huilong vs Xinjiang Tianshan Leopard

1-0

1-0
Sat 9, Jul-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Qingdao Hainiu vs Kunshan FC

0-1

1-2
Sat 9, Jul-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Beijing Institute of Technology FC vs Shaanxi Chang'an Athletic FC

0-3

0-4
Sat 9, Jul-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Shenyang Urban vs Beijing BSU

0-0

0-1
Sat 9, Jul-12:00 - Club Friendly
Pecsi MFC vs Szentlorinc SE

2-1

2-2
Sat 9, Jul-12:00 - Club Friendly
Fakel Voronezh vs FC Torpedo Moscow

0-0

2-1
Sat 9, Jul-12:00 - Club Friendly
UTA Arad vs Ripensia Timisoara

2-1

2-1
Sat 9, Jul-12:00 - Club Friendly
Universitatea Cluj vs Minaur Baia Mare

2-1

4-1
Sat 9, Jul-12:00 - Club Friendly
Mezokovesd-Zsory vs Diosgyor VTK

1-1

2-3
Sat 9, Jul-12:00 - Club Friendly
SV Hallwang vs SV Grodig

0-0

1-3
Sat 9, Jul-12:00 - Club Friendly
ND Beltinci vs Bistrica

2-1

2-1
Sat 9, Jul-23:00 - Club Friendly
Sunderland vs Glasgow Rangers

1-0

1-0
Sat 9, Jul-12:30 - Club Friendly
1.FC Slovacko vs MFK Vyskov

0-0

2-0
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Macclesfield Town vs Morecambe

2-0

2-2
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Sturm Graz vs Brno

0-0

0-0
Sat 9, Jul-12:30 - Club Friendly
Dukla Banska Bystrica vs FK Pohronie

0-0

2-1
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Besiktas JK vs Werder Bremen

0-0

2-1
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Barnsley vs Crewe Alexandra

0-0

0-0
Sat 9, Jul-12:30 - Club Friendly
Pardubice vs Sigma Olomouc B

1-1

2-2
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Bradford City AFC vs Derby County

0-2

0-2
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Portsmouth vs Qatar SC

0-0

2-0
Sat 9, Jul-12:30 - Club Friendly
Hradec Kralove vs Sparta Praha B

1-0

2-1
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Eintracht Trier vs Fola Esch

2-2

5-3
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Chester FC vs Rochdale

0-0

0-1
Sat 9, Jul-12:30 - Club Friendly
Gyirmot SE vs KFC Komarno

1-0

2-0
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Wuppertaler SV vs Ratingen SV

4-0

7-0
Sat 9, Jul-03:15 - Club Friendly
Independente AP vs Santos Macapa

1-1

1-1
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
FC Eindhoven vs Jong PSV Eindhoven

0-0

1-0
Sat 9, Jul-12:30 - Club Friendly
MSK Zilina B vs Slavoj Trebisov

0-0

0-0
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Crawley Town vs Queens Park Rangers

0-1

3-3
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Stevenage FC vs West Bromwich(WBA)

0-0

2-0
Sat 9, Jul-12:30 - Club Friendly
Prostejov vs Lisen

0-0

1-0
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Canvey Island vs Concord Rangers

0-0

0-1
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Tamworth vs Kettering Town

0-0

1-0
Sat 9, Jul-12:30 - Club Friendly
Sokol Hostoun vs FK MAS Taborsko

0-1

0-5
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Yverdon vs Bavois

6-0

9-1
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Bath City vs Cheltenham Town

0-0

0-0
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Sokol Saratov vs Zenit Penza

0-0

0-1
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Eastbourne Borough vs AFC Wimbledon

0-0

1-0
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Walton & Hersham vs Metropolitan Police

1-2

3-4
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Hednesford Town vs Hereford

0-0

1-0
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Havant & Waterlooville FC vs Sutton United

1-0

1-2
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Zaglebie Sosnowiec vs Fotbal Trinec

0-1

2-2
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Donau Linz vs FC Blau Weiss Linz


0-7
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Hanacka Slavia Kromeriz vs MFK Dubnica

1-0

1-1
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Nuneaton Borough vs Doncaster Rovers

0-1

0-2
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Limavady United vs Coleraine F.C.

0-2

0-5
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Worksop Town vs Farsley Celtic

0-1

2-1
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Workington vs Carlisle

0-2

0-3
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Warrington Town FC vs Tranmere Rovers

0-1

0-1
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Boreham Wood F.C. vs Brentford

0-1

0-2
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Swindon Supermarine vs Swindon

1-0

2-0
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
FC Lorient vs US Concarneau

0-0

1-0
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Dartford vs Charlton Athletic

1-1

1-6
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
Vaduz vs FC Dornbirn

1-0

3-1
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Hemel Hempstead Town vs Barnet F.C.

0-1

0-2
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
FC Fastav Zlin vs Trencin

2-0

2-1
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Ashton United vs Curzon Ashton FC

0-0

2-0
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
Banik Ostrava vs MSK Zilina

1-2

1-3
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Bamber Bridge vs Oldham Athletic AFC

0-0

0-0
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
SK Dynamo Ceske Budejovice vs FC Sellier & Bellot Vlasim

4-0

6-3
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Newcastle Town FC vs Stafford Rangers

0-1

0-2
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
Mlada Boleslav vs Vysocina Jihlava

1-0

4-1
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Szombathelyi Haladas vs Rapid Wien B

1-0

1-2
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
FK Pribram vs Ceske Budejovice B


4-2
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Portstewart vs Ballymena United F.C.

0-3

1-4
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
FK Jablonec vs SK Slovan Varnsdorf

0-1

1-2
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Needham Market vs St Neots Town

3-0

4-0
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
LKS Lodz vs Znicz Pruszkow

0-1

1-1
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Bonnyrigg Rose vs Hearts

0-1

0-5
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
KSZO Ostrowiec vs Wisloka Debica

2-0

2-0
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Gosport Borough vs Eastleigh

0-0

1-6
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
FK Zeleziarne Podbrezova vs FK Rakytovce

1-0

3-0
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Newmarket Town vs Braintree Town


1-4
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
FK Khimki vs Yenisey Krasnoyarsk

0-2

4-2
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Haringey Borough vs Chelmsford City

1-0

2-1
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
Vizela vs SC Braga

2-0

2-3
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Kings Langley vs Southend United

0-1

0-4
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
Odra Opole vs Opava

0-1

1-1
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Dorking Wanderers vs Farnborough FC

2-0

5-2
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
Paksi SE vs III.Keruleti TUE

1-1

3-1
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Ida-Virumaa FC Alliance vs JK Tallinna Kalev II

1-1

1-6
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
GKS Jastrzebie vs Skra Czestochowa

0-1

2-1
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
FK Krasnodar II vs Chernomorets Novorossiysk

2-0

2-0
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
Kecskemeti TE vs NK Rudar Velenje

0-0

0-0
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
Sheppey United vs Maidstone United

1-3

1-5
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie vs Odra Wodzislaw

1-1

2-2
Sat 9, Jul-18:00 - Club Friendly
SG Barockstadt Fulda Lehnerz vs FC Giessen

1-0

3-1
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
MFK Chrudim vs Dukla Praha

0-1

0-4
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
Pogon Siedlce vs Pogon Grodzisk Mazowiecki

1-0

2-0
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
NK Radomlje vs HNK Gorica

0-1

0-1
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
Hutnik Krakow vs Garbarnia Krakow

1-1

1-2
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
Dorogi FC vs STK Samorin


4-3
Sat 9, Jul-13:00 - Club Friendly
Zaglebie Lubin B vs Gornik Polkowice

1-1

2-3
Sat 9, Jul-13:30 - Club Friendly
Podbeskidzie vs Wisla Krakow

1-2

3-2
Sat 9, Jul-13:30 - Club Friendly
UD Oliveirense vs Pacos Ferreira

0-1

0-1
Sat 9, Jul-13:30 - Club Friendly
VfB Ginsheim vs Turk Gucu Friedberg

0-2

1-2
Sat 9, Jul-18:30 - Club Friendly
FC Thun vs Lausanne Sports

0-0

0-1
Sat 9, Jul-18:30 - Club Friendly
FK Zeleziarne Podbrezova vs FK Kosice

1-1

2-1
Sat 9, Jul-19:00 - Club Friendly
Zimbru Chisinau vs Chernomorets Odessa

0-2

0-3
Sat 9, Jul-14:00 - Club Friendly
Slovan Liberec vs Miedz Legnica

2-0

3-0
Sat 9, Jul-19:00 - Club Friendly
Reading vs SL Benfica

0-0

0-2
Sat 9, Jul-14:00 - Club Friendly
Jagiellonia Bialystok vs Rukh Vynnyky

0-1

1-2
Sat 9, Jul-19:00 - Club Friendly
MTK Budapest FC vs Vasas SC

1-0

1-0
Sat 9, Jul-14:00 - Club Friendly
Kazincbarcikai vs Balassagyarmat SE

0-1

2-2
Sat 9, Jul-19:00 - Club Friendly
Dynamo Dresden vs Borussia Dortmund

0-2

0-2
Sat 9, Jul-14:00 - Club Friendly
GKS Tychy vs GKS Katowice

0-0

0-0
Sat 9, Jul-19:00 - Club Friendly
Dijon vs FC Villefranche Beaujolais

4-0

6-0
Sat 9, Jul-14:00 - Club Friendly
Hillerod Fodbold vs Helsingor

0-0

0-0
Sat 9, Jul-19:00 - Club Friendly
Grenoble Foot 38 vs Clermont Foot

0-0

1-0
Sat 9, Jul-14:00 - Club Friendly
Sokol Ostroda vs Zawisza Bydgoszcz

1-1

1-5
Sat 9, Jul-19:00 - Club Friendly
Stade Lavallois MFC vs Guingamp

1-0

1-2
Sat 9, Jul-08:30 - Club Friendly
Northern Rangers vs Launceston United

1-0

2-0
Sat 9, Jul-14:00 - Club Friendly
Atlas Delmenhorst vs BSV Rehden

1-0

2-0
Sat 9, Jul-19:00 - Club Friendly
St.Polten vs FC Bohemians 1905

1-2

1-3
Sat 9, Jul-19:00 - Club Friendly
Piast Gliwice vs SK Sigma Olomouc

0-2

1-2
Sat 9, Jul-19:00 - Club Friendly
Gornik Zabrze vs Aalborg BK

1-0

2-1
Sat 9, Jul-19:00 - Club Friendly
Kortrijk vs Excelsior Virton

0-0

0-0
Sat 9, Jul-20:30 - Club Friendly
NK Celje vs Nyiregyhaza Spartacus FC

1-0

1-0
Sat 9, Jul-19:00 - Club Friendly
Oud Heverlee Leuven vs Fortuna Sittard

1-0

1-1
Sat 9, Jul-19:00 - Club Friendly
Sigma Olomouc B vs FC Fastav Zlin

1-1

3-1
Sat 9, Jul-20:30 - Club Friendly
FC Luzern vs Dynamo Kyiv

0-2

1-2
Sat 9, Jul-19:00 - Club Friendly
Banbury United vs Oxford United

0-2

1-2
Sat 9, Jul-14:30 - Club Friendly
Club Brugge vs FC Kobenhavn

2-0

2-4
Sat 9, Jul-19:00 - Club Friendly
Znicz Pruszkow vs Swit Nowy Dwor Mazowiecki

0-1

1-1
Sat 9, Jul-20:30 - Club Friendly
FK Loznica vs FK Metalac Gornji Milanovac

0-0

0-1
Sat 9, Jul-19:00 - Club Friendly
Stade Lausanne Ouchy vs Etoile Carouge

4-0

7-0
Sat 9, Jul-19:00 - Club Friendly
FC Annecy vs Nimes

0-0

2-0
Sat 9, Jul-19:00 - Club Friendly
Ludogorets Razgrad II vs FC Dobrudzha

0-2

0-4
Sat 9, Jul-15:00 - Club Friendly
Schalke 04 vs SV Meppen

1-2

1-3
Sat 9, Jul-15:00 - Club Friendly
Newcastle vs Gateshead

1-0

5-1
Sat 9, Jul-15:00 - Club Friendly
Wolverhampton Wanderers vs Burnley


3-0
Sat 9, Jul-15:00 - Club Friendly
Odense BK vs Vejle

1-1

2-3
Sat 9, Jul-19:30 - Club Friendly
Strasbourg vs Sion

0-1

2-1
Sat 9, Jul-15:00 - Club Friendly
Viborg vs AC Horsens


5-4
Sat 9, Jul-19:30 - Club Friendly
VfB Stuttgart vs Zurich

0-1

3-2
Sat 9, Jul-15:00 - Club Friendly
Randers FC vs Fredericia

0-0

1-1
Sat 9, Jul-19:30 - Club Friendly
AJ Auxerre vs Amiens SC

0-0

2-3
Sat 9, Jul-15:00 - Club Friendly
SC Paderborn 07 vs VfL Osnabruck

2-0

2-0
Sat 9, Jul-19:30 - Club Friendly
Young Boys vs Greuther Furth

0-0

1-1
Sat 9, Jul-15:00 - Club Friendly
Preuben Munster vs Heracles Almelo

1-1

1-2
Sat 9, Jul-19:30 - Club Friendly
Budapest Honved vs NK Varteks Varazdin

0-0

0-1
Sat 9, Jul-15:00 - Club Friendly
SV Darmstadt 98 vs SpVgg Bayreuth

2-0

4-1
Sat 9, Jul-19:30 - Club Friendly
Quevilly Rouen vs Le Havre

1-1

1-2
Sat 9, Jul-15:00 - Club Friendly
Hobro I.K. vs Vendsyssel

1-0

2-2
Sat 9, Jul-19:30 - Club Friendly
WSG Swarovski Tirol vs VfL Wolfsburg

1-3

1-7
Sat 9, Jul-15:00 - Club Friendly
FC Oberneuland vs Hannover 96 Am

0-2

1-4
Sat 9, Jul-15:00 - Club Friendly
Ludwigsfelder FC vs Viktoria Berlin 1889

1-1

1-2
Sat 9, Jul-21:00 - Club Friendly
Montpellier HSC vs Rodez AF

0-1

0-1
Sat 9, Jul-15:00 - Club Friendly
VSG Altglienicke vs FSV Optik Rathenow

6-0

6-0
Sat 9, Jul-15:00 - Club Friendly
TSG Backnang vs TSG 1899 Hoffenheim II

0-4

1-4
Sat 9, Jul-21:00 - Club Friendly
NAC Breda vs SBV Excelsior

0-0

1-1
Sat 9, Jul-15:00 - Club Friendly
Oranienburger vs SV Lichtenberg 47

1-2

3-5
Sat 9, Jul-21:00 - Club Friendly
Brighton & Hove Albion vs St. Gilloise

0-0

0-0
Sat 9, Jul-21:00 - Club Friendly
FC Otelul Galati vs FC Steaua Bucuresti

0-0

0-1
Sat 9, Jul-21:00 - Club Friendly
DSV Leoben vs Grazer AK

3-0

3-1
Sat 9, Jul-15:30 - Club Friendly
Holstein Kiel vs Silkeborg IF

0-0

3-2
Sat 9, Jul-15:30 - Club Friendly
North Leigh vs Oxford United

0-1

1-3
Sat 9, Jul-21:00 - Club Friendly
Bourg-en-Bresse Peronnas 01 vs Lyonnais

0-1

2-4
Sat 9, Jul-19:59 - Club Friendly
Toulouse vs ESTAC Troyes

3-1

6-1
Sat 9, Jul-19:59 - Club Friendly
FC Metz vs Racing Union Luxemburg

2-0

2-0
Sat 9, Jul-21:00 - Club Friendly
St. Margarethen vs Siegendorf

0-1

0-2
Sat 9, Jul-09:00 - Club Friendly
Melbourne Victory FC Am vs Preston Lions


0-1
Sat 9, Jul-19:59 - Club Friendly
Rapid Wien vs Celtic

1-1

3-3
Sat 9, Jul-19:59 - Club Friendly
Cork City F.C. vs Stoke City

0-1

0-2
Sat 9, Jul-09:00 - Club Friendly
Ballarat City FC vs Springvale White Eagles


3-1
Sat 9, Jul-19:59 - Club Friendly
Caen vs AC Ajaccio

1-0

1-0
Sat 9, Jul-19:59 - Club Friendly
Stade Brestois vs Avranches

1-0

1-0
Sat 9, Jul-21:30 - Club Friendly
K.A.A. Gent vs Midtjylland

0-1

2-1
Sat 9, Jul-09:00 - Club Friendly
Nunawading City vs Whittlesea Ranges FC

1-0

4-1
Sat 9, Jul-19:59 - Club Friendly
Zlate Moravce vs FC Artmedia Petrzalka

1-0

6-0
Sat 9, Jul-21:30 - Club Friendly
Sturm Graz vs Galatasaray

0-1

2-1
Sat 9, Jul-19:59 - Club Friendly
Portimonense vs AS Monaco

0-1

0-2
Sat 9, Jul-19:59 - Club Friendly
NK Aluminij vs Domzale

1-1

1-2
Sat 9, Jul-21:30 - Club Friendly
Olympiakos Piraeus vs AZ Alkmaar

1-0

1-0
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
Crystal Palace vs Millwall

2-2

5-4
Sat 9, Jul-19:59 - Club Friendly
RVU Meerssen vs MVV Maastricht

0-0

0-0
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
FC Nurnberg vs FC Schweinfurt

2-1

2-1
Sat 9, Jul-19:59 - Club Friendly
FK Krasnodar II vs PFK Kuban

1-0

1-1
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
Hansa Rostock vs Brondby

0-1

3-1
Sat 9, Jul-19:59 - Club Friendly
MFK Skalica vs Dukla Banska Bystrica


0-1
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
Leicester City vs Notts County

1-1

1-2
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
Cardiff City vs Cambridge United

1-1

3-2
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
Walsall vs Aston Villa

0-2

0-4
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
Hannover 96 vs FC Groningen

1-0

3-0
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
Anderlecht vs FC Nordsjaelland

1-0

3-1
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
Ajax Amsterdam vs NK Lokomotiva Zagreb

2-0

3-0
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
Young Boys vs FC Schaffhausen

2-0

7-0
Sat 9, Jul-21:45 - Club Friendly
Serrano RJ(U20) vs Perolas Negras RJ (U20)

1-0

1-0
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
Karlsruher SC vs Saarbrucken

2-2

2-3
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
Wacker Burghausen vs FC Unterfohring 1927

2-0

4-1
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
SSV Jahn Regensburg vs Norwich City

2-1

2-2
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
FC Erzgebirge Aue vs Greuther Furth B

1-1

2-2
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
Werder Bremen (Am) vs Bocholt FC

1-1

3-2
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
VfR Aalen vs SV Neuhof

1-0

1-1
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
SV Wehen Wiesbaden vs TSV Steinbach Haiger

0-0

1-0
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
Slough Town vs Wealdstone FC

0-1

1-2
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
St. Johnstone vs Cove Rangers

1-1

3-2
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
FC Ingolstadt 04 vs TSV Rain Am Lech

1-0

2-2
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
1. FC Magdeburg vs SC Cambuur

3-1

4-2
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
Dover Athletic vs Gillingham

1-0

2-0
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
KSV Hessen Kassel vs SC Wiedenbruck

0-3

1-5
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
Liptovsky Mikulas vs MFK Karvina

0-0

0-0
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
SV Waldhof Mannheim vs SV Elversberg

0-1

0-1
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
Wurzburger Kickers vs FSV Frankfurt

1-1

1-1
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
Hallescher FC vs Teplice

1-0

1-2
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
FSV Luckenwalde vs MSV Neuruppin

6-0

10-0
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
FC Memmingen vs DJK Don Bosco Bamberg


1-1
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
Eintracht Norderstedt vs Hansa Rostock Am.

3-0

7-0
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
Puszcza Niepolomice vs Ruch Chorzow

0-0

0-1
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
FC Anker Wismar vs FC Lokomotive Leipzig

0-3

0-6
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
SSV Vorsfelde vs Germania Halberstadt

1-2

1-2
Sat 9, Jul-10:30 - Club Friendly
FC Tyumen vs FC Chelyabinsk

0-0

2-2
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
TVS Dachau 1865 vs Turkgucu Ataspor Munchen

0-3

1-4
Sat 9, Jul-16:00 - Club Friendly
Hanau 93 vs Kickers Offenbach

0-1

0-2
Sat 9, Jul-16:30 - Club Friendly
Willem II vs SC Telstar

2-0

2-0
Sat 9, Jul-16:30 - Club Friendly
De Graafschap vs RW Oberhausen


1-3
Sat 9, Jul-16:30 - Club Friendly
N.E.C. Nijmegen vs RKC Waalwijk

2-0

3-1
Sat 9, Jul-16:30 - Club Friendly
Volendam vs KRC Genk


3-2
Sat 9, Jul-16:30 - Club Friendly
Red Bull Salzburg vs Feyenoord Rotterdam

1-1

1-2
Sat 9, Jul-16:30 - Club Friendly
VV Katwijk vs AZ Alkmaar 2

0-2

0-5
Sat 9, Jul-22:00 - Club Friendly
Sapucaiense RS vs Riopardense RS

1-1

2-2
Sat 9, Jul-22:00 - Club Friendly
Taubate Women's vs Vila Nova (GO) Women's


3-1
Sat 9, Jul-11:00 - Club Friendly
Petrolul Ploiesti vs Chindia Targoviste

1-0

1-1
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
St. Gallen vs SC Freiburg

2-2

3-4
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
Roda JC Kerkrade vs TSV Alemannia Aachen

3-1

5-2
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
1. FC Koln vs Grasshoppers

0-1

1-1
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
FC Kaiserslautern vs KAS Eupen

0-0

4-1
Sat 9, Jul-22:15 - Club Friendly
NK Rijeka vs FC Koper

1-0

1-2
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
KV Oostende vs Zulte Waregem

1-0

3-1
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
Carl Zeiss Jena vs TSV Aubstadt

1-0

3-0
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
LASK Linz vs Eintracht Frankfurt

0-0

0-0
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
Gornik Leczna vs Motor Lublin

1-1

1-1
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
VVV-Venlo vs Monchengladbach B

0-1

0-3
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
KV Mechelen vs Maccabi Haifa

0-0

1-0
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
Wolfsberger AC vs Sparta Prague

1-0

1-0
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
Newport County vs Hungerford Town

1-0

3-0
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
VfB Oldenburg vs Go Ahead Eagles

1-0

1-1
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
Eintracht Frankfurt Am vs FV Bad Vilbel

4-0

5-0
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
Knockbreda vs Linfield FC

0-2

1-2
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
Cleethorpes Town vs Grimsby Town

0-1

0-2
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
TSV Kottern-St. Mang vs FC 08 Homburg

0-2

0-2
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
TSV Sasel vs FC Altona 93


4-4
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
FK Nizhny Novgorod vs Akron Togliatti

1-0

1-0
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
SSV Jeddeloh vs VfL Oldenburg

1-0

2-1
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
Goppinger SV vs FC Augsburg B

0-3

0-6
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
Betis/MG U20 vs Santarritense/MG(U20)

0-1

0-2
Sat 9, Jul-17:00 - Club Friendly
SV Straelen vs MSV Dusseldorf

2-1

3-1
Sat 9, Jul-17:20 - Club Friendly
America Teofilo Otoni MG(U20) vs Betim (U20)

1-1

2-2
Sat 9, Jul-17:30 - Club Friendly
Bayer Leverkusen vs MSV Duisburg

4-1

6-1
Sat 9, Jul-17:30 - Club Friendly
Arminia Bielefeld vs PSV Eindhoven

2-0

4-0
Sat 9, Jul-17:30 - Club Friendly
1. FC Union Berlin vs Bohemians

1-0

2-1
Sat 9, Jul-17:30 - Club Friendly
Basel vs Hamburger

1-3

1-5
Sat 9, Jul-17:30 - Club Friendly
Hoffenheim vs 1. FC Heidenheim 1846

2-0

2-0
Sat 9, Jul-17:30 - Club Friendly
RW Essen vs Eintracht Braunschweig


2-2
Sat 9, Jul-17:30 - Club Friendly
Tiverton Town vs Barry Town United

0-0

1-1
Sat 9, Jul-17:30 - Club Friendly
Binfield vs Maidenhead United

0-4

1-4
Sat 9, Jul-12:00 - Club Friendly
OGC Nice vs Cercle Brugge

1-0

1-1
Sat 9, Jul-04:00 - Conmebol-Sudamericano Women
Colombia women's vs Paraguay Women's

2-1

4-2
Sat 9, Jul-01:00 - Conmebol-Sudamericano Women
Bolivia women's vs Ecuador Women's

0-3

1-6
Sat 9, Jul-22:00 - Croatia - Super Cup
Dinamo Zagreb vs Hajduk Split

0-0

0-0
Sat 9, Jul-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Universidad Catolica Quito vs Mushuc Runa

1-1

2-1
Sat 9, Jul-20:15 - Estonia Meistri Liiga
Parnu JK Vaprus vs Trans Narva

2-1

3-5
Sat 9, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
PK Keski Uusimaa(PKKU) vs FC Kiffen

0-0

1-1
Sat 9, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
NJS Nurmijarvi vs LaPa

2-0

5-0
Sat 9, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
Lahden Reipas vs KuPS Akatemia

0-0

3-1
Sat 9, Jul-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
Kapylan Pallo vs JIPPO

0-0

0-0
Sat 9, Jul-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
PeKa vs Atlantis

0-0

0-0
Sat 9, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
SalPa Salo vs MuSa

1-2

1-4
Sat 9, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
EPS Espoo vs Tampere United

1-0

1-1
Sat 9, Jul-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
VJS Vantaa vs FC Ilves-Kissat

1-1

1-2
Sat 9, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
KajHa Kajaani vs Narpes Kraft

1-2

2-3
Sat 9, Jul-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
OLS Oulu vs JS Hercules

0-0

1-0
Sat 9, Jul-19:59 - Finland - Kakkonen Lohko C
FC Vaajakoski vs RoPS Rovaniemi

0-1

1-1
Sat 9, Jul-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Komeetat vs OTP Oulu

0-0

0-3
Sat 9, Jul-18:00 - Finland Veikkausliga
HIFK vs FC Haka

0-1

0-2
Sat 9, Jul-18:30 - Finland Veikkausliga
VPS Vaasa vs IFK Mariehamn

0-1

1-3
Sat 9, Jul-17:00 - Friendly Internationals
Mauritius Women's vs Seychelles Women's

1-1

1-1
Sat 9, Jul-18:00 - Iceland Division 1
Grindavik vs Grotta Seltjarnarnes

1-0

3-1
Sat 9, Jul-18:00 - Iceland Division 1
Fjolnir vs UMF Afturelding

1-0

2-1
Sat 9, Jul-18:00 - Iceland Division 1
KV Vesturbaejar vs UMF Selfoss

1-1

1-2
Sat 9, Jul-18:00 - Iceland Division 1
Vestri vs HK Kopavogur

1-2

3-3
Sat 9, Jul-18:00 - Iceland Division 1
Kordrengir vs Throttur Vogar

0-0

1-0
Sat 9, Jul-19:59 - Iceland Division 1
Fylkir vs Thor Akureyri

0-0

4-0
Sat 9, Jul-18:00 - Iceland Division 2
Fjardabyggd Leiknir vs Reynir Sandgerdi

4-0

4-0
Sat 9, Jul-18:00 - Iceland Division 3
IH Hafnarfjordur vs UMF Sindri Hofn

0-2

1-3
Sat 9, Jul-18:00 - Iceland Division 3
Vidir Gardur vs Kari Akranes

2-0

2-2
Sat 9, Jul-18:00 - Iceland Division 3
KF Gardabaer vs Ellidi

4-1

7-2
Sat 9, Jul-18:00 - Iceland Division 3
KH Hlidarendi vs Kormakur

0-0

1-3
Sat 9, Jul-22:00 - Iceland Division 3
Vaengir Jupiters vs KFS Vestmannaeyjar

2-1

3-6
Sat 9, Jul-19:59 - Iceland Premier Division
KA Akureyri vs IBV Vestmannaeyjar

2-3

4-3
Sat 9, Jul-19:59 - Iceland Premier Division
Vikingur Reykjavik vs IA Akranes

2-0

3-2
Sat 9, Jul-10:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs Honda FC

0-2

0-2
Sat 9, Jul-10:00 - Japan Football League
Criacao Shinjuku vs Kochi United

0-0

0-1
Sat 9, Jul-10:00 - Japan Women's Football League Division 1
Nippon Sport Science University Women's vs Ehime FC Women's

0-0

1-0
Sat 9, Jul-11:00 - Japan Women's Football League Division 1
IGA Kunoichi Women's vs Cerezo Osaka Sakai Women's

0-0

1-0
Sat 9, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1
Jubilo Iwata vs Vissel Kobe

0-0

0-1
Sat 9, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1
Kawasaki Frontale vs Gamba Osaka

4-0

4-0
Sat 9, Jul-12:00 - Japanese League Division 3
YSCC Yokohama vs Vanraure Hachinohe FC

1-0

3-1
Sat 9, Jul-13:00 - Japanese League Division 3
Matsumoto Yamaga FC vs Kataller Toyama

1-0

1-0
Sat 9, Jul-13:00 - Japanese League Division 3
SC Sagamihara vs Fujieda MYFC

0-0

0-1
Sat 9, Jul-13:30 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs Giravanz Kitakyushu

0-1

1-2
Sat 9, Jul-14:00 - Japanese League Division 3
Kagoshima United vs Fukushima United FC

1-1

2-1
Sat 9, Jul-11:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Kamatamare Sanuki

0-0

1-0
Sat 9, Jul-19:00 - Kazakhstan Cup
Taraz vs Tobol Kostanai

2-0

6-1
Sat 9, Jul-19:00 - Kazakhstan Cup
Maktaaral Jetisay vs FK Aktobe

1-2

3-2
Sat 9, Jul-17:00 - Kazakhstan Cup
FC Kairat Almaty vs Ordabasy

1-0

2-0
Sat 9, Jul-14:00 - Kazakhstan Division 1
Zhenis vs Yassy Turkistan

1-0

3-2
Sat 9, Jul-15:00 - Kazakhstan Division 1
Ekibastuz vs FK Bolat Temirtau

1-0

2-2
Sat 9, Jul-15:00 - Kazakhstan Division 1
Lashyn Karatau vs Okzhetpes

1-4

2-4
Sat 9, Jul-16:00 - Kazakhstan Division 1
Kyran Shymkent vs FK Igilik

3-1

7-2
Sat 9, Jul-14:00 - Korea K3 League
Busan Transpor Tation vs Gimhae City FC

0-0

0-0
Sat 9, Jul-14:00 - Korea K3 League
Cheonan City FC vs Gyeongju KHNP

1-1

1-1
Sat 9, Jul-14:00 - Korea K3 League
Cheongju Jikji FC vs Daejeon Korail

1-0

1-0
Sat 9, Jul-14:00 - Korea K3 League
Ulsan Citizen vs Paju Citizen FC

0-1

0-2
Sat 9, Jul-12:00 - Korea K3 League
Siheung Citizen vs Hwaseong FC

3-0

4-0
Sat 9, Jul-13:00 - Korea K4 League
Daejeon Hana Citizen II vs Namdong FC

1-1

1-2
Sat 9, Jul-14:00 - Korea K4 League
Geoje Citizen vs Chuncheon Citizen

0-3

2-4
Sat 9, Jul-12:00 - Korea K4 League
Yeoju FC vs Seoul Nowon United

0-1

0-2
Sat 9, Jul-12:00 - Korea K4 League
Gangwon II vs Pyeongtaek Citizen

0-1

0-1
Sat 9, Jul-14:00 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Incheon United FC

2-0

2-2
Sat 9, Jul-15:00 - Korea League 1
Daegu FC vs Ulsan Hyundai FC

0-0

1-1
Sat 9, Jul-13:00 - Korea League 2
Gyeongnam FC vs Busan I'Park

0-0

1-0
Sat 9, Jul-13:00 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Bucheon FC 1995

0-1

1-2
Sat 9, Jul-19:30 - Latvia Cup
Super Nova vs Tukums-2000

0-0

0-2
Sat 9, Jul-21:00 - Latvia Cup
Rigas Futbola skola vs FK Spartaks Jurmala

0-0

4-0
Sat 9, Jul-18:00 - Lithuania - 1. Division
Hegelmann Litauen vs Banga Gargzdai

2-0

5-0
Sat 9, Jul-19:59 - Lithuania - 1. Division
Suduva vs Siauliai

1-0

2-1
Sat 9, Jul-18:00 - Lithuania - 2. Division
Minija Kretinga vs FK Panevezys B

1-0

2-1
Sat 9, Jul-16:00 - Lithuania - 2. Division
Ekranas vs Nevezis

0-0

1-0
Sat 9, Jul-16:00 - Lithuania - 2. Division
Marijampole City vs Vilnius BFA

1-0

2-0
Sat 9, Jul-16:00 - Lithuania - 2. Division
Siauliai B vs Garliava

0-2

0-3
Sat 9, Jul-04:00 - Mexico Primera Division
Mazatlan FC vs Tigres UANL

0-1

0-1
Sat 9, Jul-06:05 - Mexico Primera Division
Puebla vs Santos Laguna

1-0

1-0
Sat 9, Jul-06:05 - Mexico Primera Division
Club Tijuana vs FC Juarez

0-0

0-2
Sat 9, Jul-02:00 - Mexico Primera Divison A
Celaya FC vs Pumas Tabasco

1-0

2-1
Sat 9, Jul-21:00 - Mexico Women's Primera Division
Pumas UNAM Women's vs Mazatlan FC Women's

0-0

3-0
Sat 9, Jul-21:00 - Mexico Women's Primera Division
Atlas Women's vs Tigres UANL Women's

1-0

1-0
Sat 9, Jul-00:45 - Mexico Women's Primera Division
Club America Women's vs Deportivo Toluca Women's

2-1

2-1
Sat 9, Jul-02:45 - Mexico Youth U20
Club Tijuana(U20) vs FC Juarez(U20)

0-1

1-1
Sat 9, Jul-18:00 - Mexico Youth U20
Chivas Guadalajara(U20) vs San Luis U20

2-0

3-1
Sat 9, Jul-18:00 - Mexico Youth U20
Cruz Azul(U20) vs Pachuca U20

0-1

0-2
Sat 9, Jul-18:00 - Mexico Youth U20
Monterrey U20 vs Club America U20

0-2

1-3
Sat 9, Jul-12:30 - Myanmar National League
ISPE FC vs Hantharwady United

1-0

1-0
Sat 9, Jul-04:00 - New Zealand Chatham Cup
Cashmere Technical vs Green Island AFC

5-0

9-0
Sat 9, Jul-04:30 - New Zealand Chatham Cup
Dunedin City Royals vs Nelson Suburbs

1-0

3-1
Sat 9, Jul-06:00 - New Zealand Chatham Cup
Melville United vs Waiheke United

0-0

1-2
Sat 9, Jul-06:00 - New Zealand Chatham Cup
Bay Olympic vs Auckland City

1-0

1-2
Sat 9, Jul-06:00 - New Zealand Chatham Cup
Auckland United vs Hamilton Wanderers AFC

0-0

0-0
Sat 9, Jul-18:00 - Norway 2 Division A
FK Arendal vs Notodden FK

1-0

2-0
Sat 9, Jul-17:00 - Norway 2 Division A
Strommen vs Kvik Halden

1-0

2-2
Sat 9, Jul-17:00 - Norway 2 Division A
Orn-Horten vs Flekkeroy IL

1-4

1-5
Sat 9, Jul-18:00 - Norway 3. Divisjon A
Kjelsas B vs Oppsal

0-1

1-1
Sat 9, Jul-14:00 - Norway 3. Divisjon A
Lokomotiv Oslo vs FK Fyllingsdalen

0-0

2-0
Sat 9, Jul-14:30 - Norway 3. Divisjon A
Os Turn Fotball vs Grei

0-1

5-2
Sat 9, Jul-17:00 - Norway 3. Divisjon A
Ready vs Grorud II

0-1

0-2
Sat 9, Jul-18:00 - Norway 3. Divisjon B
Forde IL vs Toten

3-1

5-3
Sat 9, Jul-16:00 - Norway 3. Divisjon B
Floro vs Brumunddal

2-0

2-1
Sat 9, Jul-16:00 - Norway 3. Divisjon C
FK Vidar vs Djerv 1919

2-0

4-0
Sat 9, Jul-16:00 - Norway 3. Divisjon C
Sola vs Stord IL

3-1

3-1
Sat 9, Jul-17:00 - Norway 3. Divisjon C
Bjarg vs Akra

3-0

5-2
Sat 9, Jul-18:00 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Sarpsborg 08

2-1

4-1
Sat 9, Jul-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stromsgodset vs Odd Grenland

0-0

0-0
Sat 9, Jul-03:15 - Paraguayan Division 2
3 de Febrero vs Atyra FC

0-1

0-2
Sat 9, Jul-01:00 - Paraguayan Division 2
Club Rubio Nu vs Martin Ledesma

0-0

0-1
Sat 9, Jul-18:00 - Paraguayan Division 2
Club Fernando de la Mora vs Deportivo Santani

0-1

0-1
Sat 9, Jul-18:00 - Paraguayan Division 2
Guarani de Trinidad vs Sportivo Trinidense

0-1

1-2
Sat 9, Jul-22:00 - Peru Primera Division
Sporting Cristal vs Sport Huancayo

3-1

4-3
Sat 9, Jul-22:10 - Poland Super Cup
Lech Poznan vs Rakow Czestochowa

0-1

0-2
Sat 9, Jul-21:30 - Romania Super Cup
CFR Cluj vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe

1-1

1-2
Sat 9, Jul-19:59 - Russia Super Cup
Zenit St.Petersburg vs Spartak Moscow

2-0

4-0
Sat 9, Jul-19:00 - Russia Women's Premier League
FK Ryazan VDV Women's vs Kubanochka Krasnodar Women's

0-1

0-1
Sat 9, Jul-17:30 - Russia Women's Premier League
CSKA Moscow Women's vs FK Rostov Women's

1-0

1-0
Sat 9, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Hibernian FC vs Clyde F.C.

5-0

5-0
Sat 9, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Dundee vs Hamilton Academical FC

1-0

3-0
Sat 9, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Cowdenbeath F.C. vs Airdrieonians

0-2

0-3
Sat 9, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Dumbarton vs Stirling Albion

0-0

1-2
Sat 9, Jul-18:00 - Scotland League Cup
East Fife vs Dunfermline

0-0

0-2
Sat 9, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Greenock Morton vs Falkirk

0-0

0-0
Sat 9, Jul-18:00 - Scotland League Cup
St. Mirren vs Arbroath

0-0

0-1
Sat 9, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Queen of the South FC vs Annan Athletic

1-2

2-3
Sat 9, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Ayr United FC vs Elgin City

0-0

0-0
Sat 9, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Albion Rovers FC vs Livingston F.C.

0-2

2-3
Sat 9, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Stranraer F.C. vs Queen's Park

2-4

2-5
Sat 9, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Stenhousemuir vs Partick Thistle

0-0

1-2
Sat 9, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Fraserburgh vs Kilmarnock

0-2

1-3
Sat 9, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Buckie Thistle FC vs Ross County

0-0

1-1
Sat 9, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Kelty Hearts vs Inverness C.T.

0-0

0-1
Sat 9, Jul-22:00 - Serbia - 1. Liga
Cukaricki vs Backa Topola

0-1

1-4
Sat 9, Jul-22:00 - Serbia - 1. Liga
FK Javor Ivanjica vs Partizan Belgrade

0-1

0-4
Sat 9, Jul-22:00 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs Spartak Subotica

0-1

1-1
Sat 9, Jul-22:00 - Serie C - Brazil
Ferroviario CE vs Aparecidense GO

1-0

1-0
Sat 9, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
4 de Julho/PI vs Moto Clube(MA)

1-0

2-1
Sat 9, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Caldense(MG) vs Real Noroeste

0-1

0-1
Sat 9, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Cascavel PR vs Marcilio Dias SC

1-0

3-0
Sat 9, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Sao Bernardo vs Parana

1-1

1-1
Sat 9, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Tocantinopolis vs Fluminense/PI

1-0

2-1
Sat 9, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Retro/PE vs Sousa PB

1-0

1-0
Sat 9, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
Juventus SC vs SER Caxias do Sul

0-1

0-3
Sat 9, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
Sao Paulo Crystal vs Globo

1-2

2-3
Sat 9, Jul-22:30 - Serie D - Brazil
Ceilandia DF vs Gremio Anapolis

0-0

1-0
Sat 9, Jul-18:00 - Serie D - Brazil
Nova Iguacu vs EC Santo Andre

1-1

2-1
Sat 9, Jul-22:30 - Serie D - Brazil
Juventude MA vs Tuna Luso

2-0

2-2
Sat 9, Jul-13:30 - Singapore Premier League
Lion City Sailors vs Hougang United FC

0-0

1-1
Sat 9, Jul-13:30 - Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC vs Tampines Rovers FC

2-0

2-2
Sat 9, Jul-08:30 - South Australian Premier League
Adelaide Victory vs Port Adelaide Pirates

0-1

1-2
Sat 9, Jul-08:30 - South Australian Premier League
Fulham United FC vs Para Hills Knights

0-0

0-0
Sat 9, Jul-09:30 - South Australian Premier League
Adelaide Blue Eagles vs West Adelaide SC

0-0

3-3
Sat 9, Jul-09:30 - South Australian Premier League
Modbury Jets vs Adelaide Hills

1-0

2-0
Sat 9, Jul-09:30 - South Australian Premier League
Playford City Patriots vs Adelaide University

0-0

1-1
Sat 9, Jul-12:00 - South Australian Premier League
Eastern United vs Adelaide Raiders SC

0-0

0-1
Sat 9, Jul-12:30 - South Australian Super League
North Eastern Metrostars vs White City Beograd

0-1

1-2
Sat 9, Jul-12:30 - South Australian Super League
Adelaide Olympic vs Adelaide Comets FC

0-1

0-2
Sat 9, Jul-09:00 - South Australian Super League
Croydon Kings vs Sturt Lions

0-1

2-1
Sat 9, Jul-09:30 - South Australian Super League
Cumberland United FC vs West Torrens Birkalla

1-0

2-0
Sat 9, Jul-09:30 - South Australian Super League
Campbelltown City SC vs South Adelaide Panthers

2-0

2-0
Sat 9, Jul-11:30 - South Australian Super League
Adelaide City FC vs Adelaide United FC Youth

1-1

3-3
Sat 9, Jul-09:15 - South Australian Super League Reserves
Adelaide City FC Reserve vs Adelaide United FC Reserve

1-1

3-1
Sat 9, Jul-10:00 - South Australian Women's Premier League
Metro United Women's vs Modbury Women's

0-0

1-0
Sat 9, Jul-10:45 - South Australian Women's Premier League
Fulham United Women's vs Adelaide Comets Women's

1-2

2-3
Sat 9, Jul-15:00 - Sweden Superettan
Brommapojkarna vs Dalkurd FF

4-0

5-0
Sat 9, Jul-17:00 - Sweden Superettan
Norrby IF vs Vasteras SK

1-0

1-0
Sat 9, Jul-19:30 - Swedish Allsvenskan
Degerfors IF vs IFK Norrkoping

0-1

1-1
Sat 9, Jul-17:00 - Swedish Allsvenskan
Malmo FF vs Varbergs BoIS FC

1-0

3-0
Sat 9, Jul-23:00 - UEFA European Women's Chamiponship
Netherlands Women's vs Sweden Women's

0-1

1-1
Sat 9, Jul-19:59 - UEFA European Women's Chamiponship
Portugal Women's vs Switzerland Women's

0-2

2-2
Sat 9, Jul-17:00 - UEFA European Women's U19 Championship
Spain Women's(U19) vs Norway Women's(U19)

1-1

2-1
Sat 9, Jul-22:00 - Uruguay Primera Division
Liverpool Montevideo vs CA Rentistas

1-0

2-0
Sat 9, Jul-17:00 - Uruguay Primera Division
Deportivo Maldonado vs Montevideo Wanderers

0-0

1-2
Sat 9, Jul-03:45 - USA Major League Soccer
Philadelphia Union vs Washington D.C. United

5-0

7-0
Sat 9, Jul-06:00 - USA Major League Soccer
Los Angeles FC vs Los Angeles Galaxy

1-0

3-2
Sat 9, Jul-06:30 - USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs Minnesota United FC

0-0

1-3
Sat 9, Jul-21:00 - USA Major League Soccer
New York City FC vs New England Revolution

2-1

4-2
Sat 9, Jul-03:00 - USA National independent Football League
Syracuse Pulse vs Flower City Union

0-0

4-0
Sat 9, Jul-03:00 - USA National Premier Soccer League
FC Buffalo vs Erie Commodores

0-0

0-2
Sat 9, Jul-03:00 - USA National Premier Soccer League
Cleveland SC vs Pittsburgh Hotspurs

2-0

3-1
Sat 9, Jul-03:30 - USA National Premier Soccer League
FC Motown vs Electric City Shock

2-1

4-2
Sat 9, Jul-03:05 - USA National Women's Soccer League
Orlando Pride Women's vs Houston Dash Women's

0-0

1-0
Sat 9, Jul-04:00 - USA National Women's Soccer League
Racing Louisville Women's vs Gotham FC Women's

0-1

1-2
Sat 9, Jul-03:00 - USA United Women's Soccer
Scorpions SC Women's vs Connecticut Fusion Women's

0-0

0-1
Sat 9, Jul-03:45 - USA USL League One
Charlotte Independence vs Richmond Kickers

0-0

1-1
Sat 9, Jul-23:00 - USA USL League Two
FC Florida(U23) vs Tampa Bay United


1-1
Sat 9, Jul-03:00 - USA USL League Two
Flint City Bucks vs AFC Ann Arbor


2-0
Sat 9, Jul-03:00 - USA USL League Two
Kalamazoo FC vs Midwest United FC

2-1

2-1
Sat 9, Jul-03:00 - USA USL League Two
Tri Cities Otters vs Dalton Red Wolves


1-0
Sat 9, Jul-03:00 - USA USL League Two
Lansing City vs Oakland County

0-1

1-2
Sat 9, Jul-03:45 - USA USL League Two
Tobacco Road vs North Carolina(U23)

0-1

1-4
Sat 9, Jul-05:30 - USA USL League Two
Salt City vs Flatirons Rush

1-0

2-1
Sat 9, Jul-05:00 - USA USL League Two
Colorado ISA vs New Mexico United U23

0-0

0-2
Sat 9, Jul-06:00 - USA USL League Two
Marin FC Legends vs Central Valley Fuego II

3-0

6-1
Sat 9, Jul-06:00 - USA USL League Two
San Francisco City vs Ventura County Fusion

0-1

0-5
Sat 9, Jul-19:59 - USA USL League Two
AC Connecticut vs Western Mass Pioneers

0-1

1-4
Sat 9, Jul-00:00 - USA USL League Two
Black Rock FC vs Blackwatch Rush

0-2

1-2
Sat 9, Jul-06:00 - USA Women's Premier Soccer League
San Diego Strikers Women's vs Miss Kick Women's

0-1

1-1
Sat 9, Jul-06:30 - USA Women's Premier Soccer League
Atomic City FC Women's vs Arizona Arsenal Women's


1-1
Sat 9, Jul-03:15 - Venezuela Primera Division
Carabobo FC vs Academia Puerto Cabello

0-1

0-1
Sat 9, Jul-01:00 - Venezuela Primera Division
Monagas SC vs Deportivo La Guaira

2-0

2-2
Sat 9, Jul-14:00 - Vietnam First Division
Quang Nam vs TTBD Phu Dong

1-0

2-0
Sat 9, Jul-14:15 - Vietnam First Division
Binh Phuoc vs Ba Ria Vung Tau

0-1

0-2
Sat 9, Jul-15:00 - Vietnam League
Thanh Hoa FC vs Nam Dinh

0-0

1-1
Sat 9, Jul-15:00 - Vietnam League
Hong Linh Ha Tinh vs Becamex Binh Duong

2-0

3-1
Sat 9, Jul-16:15 - Vietnam League
Sai Gon FC vs Binh Dinh FC

1-1

1-1
Sat 9, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Rockingham City vs Subiaco AFC

1-1

3-3
Sat 9, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Olympic Kingsway SC vs Joondalup United


6-0
Sat 9, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
UWA Nedlands vs Mandurah City

0-0

2-3
Sat 9, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Fremantle City vs Quinns FC

4-1

8-1
Sat 9, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Murdoch Uni Melville vs Western Knights

0-0

0-1
Sat 9, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth S.C(U20) vs Balcatta(U20)

2-0

4-0
Sat 9, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Bayswater City(U20) vs Sorrento F.C.(U20)

0-0

0-0
Sat 9, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Floreat Athena(U20) vs Cockburn City (U20)

0-0

1-0
Sat 9, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Inglewood United(U20) vs Gwelup Croatia(U20)

1-0

1-2
Sat 9, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Armadale (U20) vs Perth Glory FC(U20)

1-1

3-1
Sat 9, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Stirling Macedonia (U20) vs Perth RedStar (U20)

1-0

1-1
Sat 9, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Armadale vs Perth Glory FC Am

1-1

1-5
Sat 9, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Floreat Athena vs Cockburn City

1-2

3-3
Sat 9, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Inglewood United vs Gwelup Croatia SC

2-1

3-2
Sat 9, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Perth S.C vs Balcatta

1-0

3-0
Sat 9, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Stirling Macedonia vs Perth RedStar

2-0

2-1
Sat 9, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Bayswater City vs Sorrento Gulls

2-1

4-2
Sat 9, Jul-13:00 - Western Australia Womens Premier League
Perth S.C Women's vs Balcatta Women's

1-0

1-0
Sat 9, Jul-03:00 - Women's World Cup (Qualifying) CONCACAF
Trinidad & Tobago Women's vs Costa Rica Women's

0-3

0-4
Sat 9, Jul-06:00 - Women's World Cup (Qualifying) CONCACAF
Panama Women's vs Canada Women's

0-0

0-1
Sat 9, Jul-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
FC Platinum vs Bulawayo Chiefs

0-0

1-0
Sat 9, Jul-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo City vs Whawha FC

2-1

3-1
Sat 9, Jul-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Herentals College vs Ngezi Platinum Stars

2-0

3-0
Sat 9, Jul-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Cranborne Bullets vs Dynamos FC

0-0

1-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus